הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

סרטון תפיסתו של תושב מזכרת בתיה שחמק מהמשטרה כשנהג בפסילה זמן קצר לאחר ששוחרר ממעצר

סרטון קטטה בבילו סנטר. במקום דקור קל

מערכת החינוך במזכרת בתיה משקיעה כ18 אלף ש"ח בכל תלמיד בית ספר וכ - 16 אלף ש"ח בתלמיד בגן

משרד האנרגיה: במהלך השנה האחרונה חלה ירידה של 21% בצריכת האנרגיה של קריית עקרון

הירידה נבעה, בין היתר, בעקבות החלפת תאורת החוץ בעיר, זאת במסגרת מענק של כ-609 אלף ₪ במסגרת קרן המענקים להתייעלות באנרגיה והפחתת פליטות גזי חממה, בשיתוף משרד האנרגיה, המשרד להגנת הסביבה ומשרד הכלכלה והתעשייה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
הדף של חובב צברי- החלפת נורות הלד במועצה


משרד האנרגיה מפרסם את המדד השנתי ההשוואתי של צריכת חשמל לתושב ברשויות המקומיות בישראל, ממנו עולה כי במועצה המקומית קריית עקרון חלה ירידה משמעותית של % 21.2 בצריכת האנרגיה בשנה האחרונה

הירידה נבעה, בין היתר, בעקבות החלפת תאורת החוץ בעיר, זאת במסגרת מענק של כ-609 אלף ₪ במסגרת קרן המענקים להתייעלות באנרגיה והפחתת פליטות גזי חממה, בשיתוף משרד האנרגיה, המשרד להגנת הסביבה ומשרד הכלכלה והתעשייה.

המדד מתבסס על נתונים שמילאו הרשויות ובו מוצגים שני פרמטרים מרכזיים: סך צריכת החשמל הרשותית לתושב וסך צריכת החשמל לתאורת החוץ לקמ"ר. מהנתונים עולה כי במועצה המקומית קריית עקרון צריכת חשמל רשותית לתושב עומדת על 179 קוט"ש וצריכת החשמל לתאורת חוץ לקמ"ר עומדת על 429 קוט"ש. למרות הירידה בצריכת האנרגיה קריית עקרון נחשבת עדיין בין הרשויות הבזבזניות בתחום תאורת החוץ. בצריכת החשמל לתושב היא נמצא ברמה הממוצעת.


המטרה בפרסום המדד היא לאפשר לרשויות השונות לדעת את סך צריכת האנרגיה שלהן ביחס לאחרות. הדבר יעודד את הרשויות בעלות צריכה גבוהה לייעל את צריכת האנרגיה הרשותית ולהפחית את צריכת החשמל. הקטנת הצריכה תקטין את פליטות גזי החממה ותסייע בהתמודדות עם משבר האקלים.


השנה דיווחו 75% מכלל הרשויות והמועצות האזוריות בישראל, שבהן מתגוררים כ-85% מתושבי המדינה, על צריכת האנרגיה שלהן. דיווחי הצריכה מעודדים את הרשויות למפות את צריכת האנרגיה בקרב הצרכנים השונים ברשות ולקבל החלטה מושכלת על צעדי חיסכון באנרגיה כגון: החלפת תאורת החוץ בתאורה יעילה וחסכונית באנרגיה, החלפת מזגנים ישנים ובזבזנים במזגנים יעילים בבנייני הרשות וקידום ההתייעלות וניהול האנרגיה במוסדות החינוך השונים.


פרסום המדד מגביר את השקיפות ומאפשר השוואה בין הרשויות השונות, אם כי יש לציין שמאפיינים שונים של הרשויות כגון אופן ניהול מוסדות חינוך, ריבוי אזורים בבנייה רוויה, שטח הרשות, קיומה של תאורת ביטחון היקפית (ישובים צמודי גבול) וכו', משפיעים אף הם על הצריכה הרשותית.


מהלך זה מתבצע במסגרת המחויבות הבינלאומית שקיבלה על עצמה מדינת ישראל לצמצם את צריכת האנרגיה ולהפחית פליטות עד שנת 2030. מתוך ההבנה כי מימוש היעדים הלאומיים להפחתת פליטות יתאפשר, בין היתר, באמצעות חיזוק שיתוף הפעולה של השלטון המרכזי עם השלטון המקומי, מקדם המשרד מגוון רחב של צעדים המעודדים חיסכון והתייעלות באנרגיה ברשויות בישראל כגון מתן מענקים והלוואות לפרויקטים להתייעלות באנרגיה, שיתוף פעולה עם מרכז השלטון המקומי להעלאת המודעות לנושא וכן ליווי מקצועי של הרשויות – כל אלה, תוך הדגשת המסר לפיו בסופו של דבר, האנרגיה הנקייה ביותר, היא זו שלא נצרכת. בנוסף, הושקה השנה, בשיתוף עם משרד הפנים והמשרד להגנת הסביבה, גם התכנית הלאומית להיערכות לשינוי אקלים ואנרגיה מקיימת.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מתקדמים לסיבים אופטיים בקריית עקרון! חברת התקשורת טלזר 019 זכתה במכרז לפריסת סיבים אופטיים ביישוב; תושבים המעוניינים להצטרף יש להירשם בלינק המצ"ב בכתבה

מחירי הגלישה ינועו בין 85-100 ש"ח בהתאם למהירות הגלישה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מתקדמים לסיבים אופטיים בקריית עקרון

מועצה מקומית קריית עקרון לוקחת חלק בפיילוט להנגשת ושיפור הגלישה ברשת האינטרנט ברחבי היישוב.
חברת התקשורת טלזר 019 זכתה במכרז לפריסת סיבים אופטיים פס עבה עבור התושבים, למכרז הצטרפו רשויות נוספות והרשות בה ירשמו לפחות 100 תושבים לפרויקט כמתעניינים תזכה להתקדם הלאה לחיבור.
בכדי להתקדם לפריסה מהירה של התשתית, על כל ישוב להראות היענות של תושביו להתחבר לאינטרנט המהיר, אם ברצונכם להביא לפריסה מהירה של תשתית סיבים אופטיים ולקבל את השירותים הקשורים בכך, הנכם מתבקשים למלא את פרטיכם בלינק המצורף מטה.

המחירים הצפויים:

עלות התקנה חד פעמית עד 360 ₪. (תשלום שיכול להיות מבוטל בהמשך!)

מחיר חבילת גלישה בהתאם למהירות הגלישה:

85 ₪ לחודש עבור 300MB

90 ₪ לחודש עבור 500MB

100 ₪ לחודש עבור 1GB


שימו לב!
הטופס אינו מהווה התחייבות להצטרפות!
עם העברת הפרטים בטופס אתם מאשרים להעביר את פרטיכם לזוכות במכרז (חב' 019 וחב' שיטה), כדי שיצרו עימכם קשר לצורך חיבור ביתי לתשתית הסיבים האופטיים.

רוצים להצטרף? היכנסו ללינק והירשמו>>> https://forms.gle/eA9Zu9oYf4jQuoK57התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחר (חמישי 21.10), יפתח בספריית קריית עקרון מתחם חיסוני קורונה לכלל התושבים

בנוסף ביום שישי 22.10 יפתח מתחם בדיקות קורונה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מתחם חיסונים נפתח בקריית עקרון! ביום חמישי הקרוב, 21.10, תפתח המועצה המקומית מתחם חיסונים לרווחת התושבים.

המתחם יפעל בשעות 17:00-20:00 באולם דבורה עומר בספרייה.

אין צורך לקבוע תור

המתחם פתוח לחברי כל קופות החולים

החיסונים ניתנים מגיל 12 ומעלה


בדיקות קורונה

בנוסף, ביום שישי , 22.10, בין השעות 8:00-15:00 יפעל מתחם בדיקות באולם דבורה עומר בספרייה, אשר יהיה פתוח גם לקהל הרחב.

הבדיקות ללא תשלום ולחברי כל קופות החולים

יש להגיע עם ת.ז
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

הכירו את שפרה נמרודי גיבורת היופי של קריית עקרון שנבחרה במסגרת אירוע ההצדעה לשורדות השואה

מדובר על מיזם חברתי נוצר על ידי אל"מ במיל' רונית לב במטרה להצדיע לשורדות השואה ביום מיוחד המוקדש להן. במסגרת האירוע הן עוברות יום כיף עם פינוקים ובסופו הן מוכתרות לגיבורות היופי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הכירו את מיזם גיבורות היופי המצדיע המצדיע לשורדות השואה.

מדובר על פרוייקט שיזמה אל"מ במיל' רונית לב, מובילת מיזם חברתי "מגשימים חלומות קטנים לאנשים גדולים". הרעיון למיזם החל לפני 7 שנים על אדמת פולין, כאשר רונית יצאה למסע במסגרת הצבא אשר טלטל את רונית וגרם לה לרצות לפעול למען שורדי השואה בתור שליחות. המיזם יצא לדרך ביום הולדתה ה70 של מדינת ישראל ומאז הפך למסורת שמטרתה לשמח ולהגשים חלום לכמות גדולה של נשים גיבורות ולתת להן הזדמנות ליום אחד להיות יפות, לקבל את מלוא תשומת הלב, לשמוח ולהתפנק.

בשיתוף הרשויות המקומיות והשלטון המקומי, כל שנה נבחרות שורדות שואה מכל רשות ומועצה ליום שכולו חג עבורן. בחציו הראשון של היום עוברות השורדות תחנות יופי, כיף ורוגע בהן מטפחים אותן ומפנקים אותן. ובסיומו בטקס חגיגי מעניקים להן את סרט גיבורת היופי וכתר לראשן.

המיזם שם דגש על הקשר הבין דורי ומשתתפות בו לוחמות צה"ל. השנה האירוע היה אמור להתקיים בספטמבר בסמוך למבצע "שומר החומות" ולכן נבחרו להשתתף בו לוחמות ההגנה אווירית, שיצדיעו ללוחמות ההווה עם לוחמות העבר - שורדות השואה.

יש לציין כי את האירוע מלוות ומשתתפת בהתנדבות פורשות צה"ל שרובן היו בצבא במסע עדים במדים וכולן חיות את הקשר עם שורדות השואה, תורמות ומתנדבות באהבה. בנוסף השנה הצטרפו למיזם גם נשים ממעגל נשים טנג'ט 5.


בין שורדות השואה שנבחרו השנה נמצאת:

שפרה נמרודי בת 94 מקריית עקרון

שפרה נולדה בשנת 1927 בבגדד. משפחתה מנתה 11 ילדים- 3 בנים ו8 בנות, שפרה הבת האמצעית. אביה שהיה בעל חנות בדים ומטפל ברפואה טבעית התחתן עם שתי נשים. אימה הייתה עקרת בית. לדבריה ההורים שלה אסרו עליהם ללמוד בבית ספר מעורב אז הם נשארו בבית והיא עזרה לאימה בעבודות הבית ובטיפול בילדים. אביה שכר מורה פרטי שילמד אותה, וכשהייתה בסביבות גיל 10 הוא הביא מורה שילמד אותה לתפור והייתה תופרת בגדים למשפחתה.

עד שהתחילה המחתרת הציונית בעיראק חיו יחסית טוב עם השכנים הערבים. הם היו באים אל אביה לטיפולים ונותנים לו מתנות. כשהתחילה הציונות בעיראק הערבים שינו את עורם והתחילו לעשות המון צרות. פעם אחת אחיה של שפרה הלך ברחוב וערבי שם לו פתק בכיס בלי שיידע (כנראה משהו שקשור לציונות) והמשטר תפס אותו והכניס אותו לבית הסוהר. אביה היה צריך לשלם הרבה מאוד כסף על מנת לשחרר אותו. אביה נהרג בידי ערבים כשהלך ברחוב. מרוב הצקות של הערבים שפרה ומשפחתה ברחו באמצע הלילה לשכונה אחרת בבגדד בשנת 1951, כשהייתה בת 18, הם עלו לארץ במבצע "עזרא ונחמיה". הגיעו לעתלית והיו שם כחודשיים. משם העבירו אותם לגבעת ברנר שם גרו באוהלים עד שנת 1972 ואז עברו לגור במבנה. שפרה התחתנה בשנת 1952 ויש לה ארבע בנות.


אירוע ההצדעה יתקיים ביום שני 25.10.21 בבית חיל האוויר בהרצליה. באירוע יקחו חלק ראשי ראשויות, שרים, חברי כנסת, אנשי ציבור ועוד.
מטעם מארגני האירוע נמסר:

ברור כי מדובר באירוע שלא יהיה עוד שנים רבות ואנו רואים בו שליחות, רק אתמול הלכה לעולמה בגיל 98, שורדת שהיתה אמורה להשתתף באירוע, הנשים שורדות השואה כבר מבוגרות ולא יהיו כאן לעוד זמן, אנחנו מלוות אותן, מקשיבות להן, מפנקות אותן במטרה לייצר חוויה שתישאר איתן לעוד שנים וגם שהקשר שנוצר בין השורדת לסטייליסטית והלוחמת שמלוות אותה יימשך לעוד שנים. מעגלי הקשר יישמרו והנשים יזכו לחיבוק חם לא רק באירוע אלא לתקופה ארוכה יותר.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושב מזכרת בתיה תקף פקח במועצה לאחר שהתבקש לא להוריד ילדים על מעבר חצייה

בעקבות האירוע הותקף הפקח בפניו ובגופו והוגשה תלונה למשטרה. ראש המועצה גבי גאון הבהיר כי המועצה תפעל בכל האמצעים העומדים ברשותה כדי להילחם באלימות.

מערכת האתר | | תגובות: 0


המועצה המקומית מזכרת בתיה וראש המועצה גבי גאון יוצאים כנגד אירוע תקיפת פקח המועצה שאירע השבוע.

ביום שני האחרון אירע אירוע תקיפה חמור כנגד פקח של המועצה בסמוך לשערי קריית החינוך שבשד׳ רפאל סוויסה. הפקח אשר ביצע את עבודתו ומנע עצירה וחנייה של רכבים באזורים האסורים, לשמירה על בטיחות התלמידים, הותקף בפניו ובגופו על ידי תושב שנתבקש שלא להוריד ילדים על מעבר חצייה. בגין כך הוגשה תלונה במשטרה.

על פי המועצה בהתאם לתכנית העבודה, פקחי הרשות פוקדים את אזור בתי הספר בשעות הבוקר והצהריים ומסייעים בהגנה על בטיחות הילדים ועוברי האורח. ובמסגרת עבודתם הם חווים אלימות מילולית ופיזית מצד התושבים.


ראש המועצה, גבי גאון:

״אנו רואים בחומרה רבה את האירוע, מגנים את האלימות הקשה וקוראים לכולם לפעול במשותף עם עובדי המועצה למען הבטיחות והביטחון של כלל תושבי המושבה. יודגש כי המועצה תפעל בכל הכלים החוקיים העומדים לרשותה במקרים של אלימות בכלל וכנגד עובדי המועצה בפרט. רק יחד נוכל לשמור על הבטיחות והסדר הציבורי לרווחת כלל התושבים".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מספר הנפטרים מקורונה בישראל חצה את ה8,000; גדרה וקריית עקרון צהובות ומזכרת בתיה ירוקה

נכון להיום יש בישראל 17,512 חולים פעילים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


נתוני התחלואה בישראל ליום שלישי 19.10.21

מספר החולים הפעילים 17,512

מספר המקרים החדשים שהתגלו אמש 1,483

מספר הנפטרים מאז תחילת המגפה 8,010

מספר החולים קשה 360 מתוכם 186 במצב קריטי

אחוז הבדיקות החיוביות 1.42%


נתוני התחלואה בגדרה ליום שלישי 19.10.21

ציון רמזור וצבע יומי 4.5 צהובה

מספר חולים פעילים 65

מספר תושבים בבידוד 329

אחוז בדיקות חיוביות 2%נתוני התחלואה במזכרת בתיה ליום שלישי 19.10.21

ציון רמזור וצבע יומי 2.5 ירוקה

מספר חולים פעילים קטן מ 15

מספר תושבים בבידוד 27

אחוז בדיקות חיוביות 1%


נתוני התחלואה בקריית עקרון ליום שלישי 19.10.21

ציון רמזור וצבע יומי 4.8 צהובה

מספר חולים פעילים 21

מספר תושבים בבידוד 66

אחוז בדיקות חיוביות 3%
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קורס חדש לבני הנוער בקריית עקרון! החל מיום שני 25.10 יפתח בבית נועם קורס D.J, סאונד ויצירה אלקטרונית לתלמידי כיתות ז-י"ב

בסיום הקורס יקבלו המשתתפים תעודת הכשרה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


קורס חדש לבני הנוער בקריית עקרון. מחלקת הנוער ממשיכה בפעילות למען בני הנוער ותפתח קורס D.J, סאונד ויצירה אלקטרונית.

תוכן הקורס

מושגים בסיסיים מעולם הD.J והסאונד

הכרות עם עמדת הD.J ומרכיביה

לימוד טכניקות על קונטרולרים, פטיפונים ותוכנות D.J

סטיילינג וקטגוריות מוזיקליות

יצירת רמיקסים ועוד


הקורס יפתח ביום שני 25.10.21 וייערך פעמיים בשבוע בימי שני ורביעי בין השעות 18:30 ועד 20:30 בבית נועם

עלות הקורס: 100 ₪

הקורס מיועד לתלמידי כיתות ז'-י"ב

בסיום הקורס יקבלו המשתתפים תעודת הכשרה

לפרטים נוספים לינור רכזת נוער, 050-9008726

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון מכות בבית חולים קפלן בין חברי הכנסת בן גביר ואיימן עודה

סרטון הדף של ח"כ איתמר בן גביר

אבי בר | | תגובות: 60


ח"כ בן הגביר הגיע לפני זמן קצר לבית החולים קפלן כדי לבדוק אם העציר המינהלי השובת רעב מקבל יחס מועדף. בבית החולים נתקל ח"כ בן גביר בח"כ מהרשימה המשותפת איימן עודה. החל ויכוח שגלש מהר מאוד לדחיפות ידיים שאותו החל על פי הסרטון חבר הכנסת איימן עודה מהרשימה המשותפת

ח"כ בן גביר על התקרית בבית החולים:

"הגעתי לבית החולים קפלן, כדי להבין איך המחבל קוואסמה זוכה לתנאים וכבוד מלכים, ואיך אחרי 90 יום בצום הוא עוד לא מת. ומי הגיע להגן עליו ולתקוף אותי? כמובן, איימן עודה. אל תדאגו, לא נשארתי חייב. 2 מחבלים במכה אחת"


התפרסמו 60 תגובות לכתבה.
 • אורח
  "מכות"
  הגב 19.10.21 14:20
 • אורח
  חחחחחח
  19.10.21 14:24
 • אורח
  רואים בבירור שאיימן עודה הרים ידיים על בן גביר
  19.10.21 14:33
 • אורח
  נכון, זה מה שרואים. לאיימן עודה עלה הדם לראש והוא לא שלט בעצמו ודחף בכוח את בן גביר.
  19.10.21 14:49
 • אורח
  שניהם אנשים קיצוניים ואסור לתת להם להשפיע עלינו, על האנשים השפויים. פשוט לא להתייחס.
  19.10.21 14:58
 • אורח
  זה נבלה וזה טרפה
  19.10.21 18:42
 • אורח
  שמאלנים ארורים הערבי הרביץ ליהודי ואתם אומרים הלכו מכות מאחל לכם שהפורעים הערבים יפגעו בכם
  19.10.21 21:43
 • אורח
  איימן עודה = ערבי מוסלמי ברברי ואלים. להחזיר אותו לסוריה.
  19.10.21 22:13
 • אורח
  אלה חברי הכנסת שלנו רבותיי! גועל נפש.
  הגב 19.10.21 14:21
 • אורח
  זה הערבי האהבל הזה
  19.10.21 14:24
 • אורח
  בושה וחרפה. גועל נפש. בושה וחרפה.(מתוך קופה ראשית)
  19.10.21 14:53
 • אורח
  זה חבר הכנסת שלך הערבי הרביץ ליהודי ולואי ירביץ גם לך
  19.10.21 21:44
 • אורח
  אני מקווה שכל תחנות אג'זירה רואות את האמת כי בינתיים מה שמדווח זה שקר גמור
  הגב 19.10.21 14:21
 • אורח
  בן גביר לראשות הממשלה
  הגב 19.10.21 14:24
 • אורח
  👍
  19.10.21 14:28
 • אורח
  אולי סוף סוף בן גביר יעשה סדר במדינה הזאת. בעיקר בבית חולים הזה ששם ערבים קובעים הכל.
  19.10.21 14:29
 • אורח
  צריך להחרים את הבית חולים הזה. מעניין אם פיטרו את האחים שהצטלמו עם המחבל?
  19.10.21 14:36
 • אורח
  חס וחלילה וחס
  19.10.21 16:09
 • אורח
  להחרים קפלן לא לתרום כספים לבית החולים הערבי הזה
  19.10.21 21:45
 • אורח
  כלב בן כלב איימן עודה ימי שמו ,,,,מרגיש בעל הבית???אל תוותרו לו,ואתה בן גביר הגיבור שלנו ,,,עלה והצלחה בכל איש יקר ואהוב
  הגב 19.10.21 14:25
 • אורח
  👍
  19.10.21 14:42
 • אורח
  בהמה מסריחה צריך לנתק למחבל החרא הזה את החשמל שימות עכשיו עם עודה הטיפש הזה
  הגב 19.10.21 14:27
 • אורח
  👍
  19.10.21 14:29
 • אורח
  מסריחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  הגב 19.10.21 14:27
 • אורח
  ערבי קורא ליהודי "אתה מחבל" ומרים ידיים, צריך לאשפז את הערבי...זבל
  הגב 19.10.21 14:29
 • אורח
  👍
  19.10.21 14:42
 • אורח
  עולם הפוך
  19.10.21 18:08
 • אורח
  הזבל הזה המחבל מרים ידיים🤮
  הגב 19.10.21 14:32
 • אורח
  נבלה, חחאת אדם. בהמה יותר טובה ממנו.
  הגב 19.10.21 14:33
 • אורח
  שמע ישראל ה אלוקינו ה אחד יחי העם היהודי
  הגב 19.10.21 14:33
 • אורח
  👍
  19.10.21 14:42
 • אורח
  בושה
  הגב 19.10.21 14:37
 • אורח
  בן גביר חייב לבוא לעשות פרובוקציה!!!
  הגב 19.10.21 14:40
 • אורח
  מעניין שרק את זה ראית בסרטון אבל את ההתנהגות הברברית של עודה לא ראית..
  19.10.21 14:45
 • אורח
  למה אנשים ששןכבים חולים צריכים ביקורים של זרים??!! למה צעקות??!! ולמה בן גביר בלי מסכה?!!!
  הגב 19.10.21 14:42
 • אורח
  שנתיים קורונה והמסיכות לא עוזרות. הסכנה האמיתית זה ערבים. אני לא רוצה להיות גזען ולהכליל את כל הערבים, אבל אם רוצים ביטחון לעם הערבי והעם היהודי זה אך ורק להפריד כוחות. שהערבים יחיו בשלום בארצותיהם ועם ישראל יחיה בשלום בארצו הקטנה. אסור שיהודים וערבים יחיו באותה מדינה. זו סכנת חיים.
  19.10.21 14:57
 • אורח
  למה אף אחד לא מספר מה קרה לאחים שהצטלמו עם מחבל? האם פיטרו אותם?
  הגב 19.10.21 14:50
 • אורח
  נתנו להם אזהרה וזהו
  19.10.21 19:05
 • אורח
  לסלק את בן גביר מהכנסת בן אדם מסוכן
  הגב 19.10.21 14:57
 • אורח
  לסלק את השמאלנים ואת המחבלים מהעולם הזה
  19.10.21 15:08
 • אורח
  חס וחלילה ,בן גביר שומר על התדמית היהודית של עם ישראל ששייך לארץ ישראל
  19.10.21 18:10
 • אורח
  אם המחבל הארור הזה שובת רעב אז לא צריך להאכיל אותו בזונדה ,,,,שירעב למוות גם לא לבקר אותו
  19.10.21 18:13
 • אורח
  אתה מחבל לא פחות מהמאושפז וצריך להתאשפז לידו.
  20.10.21 12:27
 • אורח
  יאללה בן גביר ימלך👑 תראה להם מה זה
  הגב 19.10.21 15:26
 • אורח
  בן גביר צריך להיות ראש ממשלה
  הגב 19.10.21 15:36
 • אורח
  יופי של דוגמא לאיפוק לדור הצעיר
  הגב 19.10.21 15:37
 • אורח
  ממתי אנשים שהחולים לא רוצים לראות יכולים לבקר אותם? מה זו העמדת הפנים הזו של בן גביר?
  הגב 19.10.21 16:19
 • אורח
  בן גביר לא החזיר, התחבא מאחורי השומרים, טוב שלא אמר תחזיקו אותי, תחזיקו אותי.
  הגב 19.10.21 16:34
 • אורח
  יחתיכת אפס אדון בן גביר למה היתה צריך ללכת לבית חולים תן למחבל להירקב( זה מה שמגיע לו!!!) במקום זה כולם מדברים על מחבל המאושפז הקפלן!!! תודה לביבלה שגרם לזה שאתה בכנסת🤮🤮🤮
  הגב 19.10.21 17:29
 • אורח
  ככה לא מתנהגים בבית חולים. זה לא מקום לעשות בו פרובוקציות. שם לפחות עושים משהו מועיל, אז למה להפריע ?
  הגב 19.10.21 17:48
 • אורח
  אים האלימות הגיעה בין חברי הכנסת אין שום סיבה שלא תהיה אלימות ברחוב
  הגב 19.10.21 19:06
 • אורח
  עוד מעט לא רחוק היום שבן גביר הגבר יהיה ראש הממשלה וסמוטריץ שר הביטחון וכול אלה שפותחים את הפה יצטרכו לבלוע את הלשון.. לעודה אני מקווה בשבילך שגורלך יהיה כגורל המחבל הרעב..
  הגב 19.10.21 19:08
 • אורח
  כל עוד אתם ממשיכים להצביע לביבי זה לא יקרה. תפסיקו להצביע לביבי.
  19.10.21 22:14
 • אורח
  למה צריך ליתיחס לזבל המסריח וללכת לבקר אותו בבית החולים שימות כל וחומר מחבל שישבות רעב ימחה שימו וכל השמאלנים ביחד גועל נפש שבנט נותן להם במה שישרפו הם כל הערבים שנימצאים בכנסת
  הגב 19.10.21 21:41
 • אורח
  בושה , צריך סלק את המדותפת יחד עם רעם עוד מרים ידים בושה
  הגב 19.10.21 22:48
 • אורח
  מוות למחבלים עודה אתה מחבל
  הגב 19.10.21 22:49
 • אורח
  בן גביר המלך תחיה עד 120 לא מפחד מכלום תחי מדינת ישראל והעם היהודי🙏🙏🙏🙏
  הגב 20.10.21 00:05
 • אורח
  רק במדינה שלנו מחבלים בכנסת איפה תראו דבר כזה ? המחבלים האלה רק מזיינים אותנו בתחת מקבלים תנאים יותר טובים מהאזרחים במדינה גועל נפש איך מחזיקים זבלים כאלו בממשלה
  הגב 20.10.21 00:36
 • אורח
  כן, יש שינוי. אין ליכוד מדינה. בעיקר שיש *שינוי*
  הגב 20.10.21 12:25
 • אורח
  נכון, אין ליכוד - אין מדינה. בנט + עבאס, גנבתם את המדינה, הבטחון, הכספים, החינוך, התרבות, אין דבר וחצי דבר ממה שהבטחתם לעם ישראל היושב בציון .
  הגב 20.10.21 12:35
 • אורח

ח"כ איתמר בן גביר הגיע לבית חולים קפלן כדי לבדוק מקרוב את תנאי אשפוזו של העציר המנהלי השובת רעב

מצורף סרטון של ח"כ בן גביר בשערי קפלן

אבי בר | | תגובות: 15
יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר הגיע היום לבית החולים קפלן בשעה 11:30 לבקר את האסיר שובת הרעב ולבדוק את תנאי אשפוזו.


העציר המנהלי, פעיל החמאס מוקדד אל קוואסמי ממשפחת חוטפי ורוצחי שלושת הנערי נכנס ליום ה-91 של שביתת הרעב בבית החולים קפלן שברחובות במחאה על מעצרו המנהלי. חדרו של קוואסמה הפך בתקופה האחרונה למוקד עלייה לרגל שלחברי כנסת מהרשימה המשותפת


ח"כ בן גביר מסר:

"אגיע לבדוק מקרוב את תנאי אישפוזו של המחבל קוואסמה, שהטיפול שמעניקים לו, נעשה כפי שהחוק מחייב ולראות מקרוב את הנס שאדם שלא אכל כמה חודשים ונשאר חי".

סרטון


תמונות ביקורים של חברי כנסת מהמשותפת אצל העציר המנהלי השובת רעב

מתוך דף הפייסבוק של ח"כ בן גביר

התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מתי ימות הכלב הזה? איתמר תמשיך ללחוץ חזק מאוד
  הגב 19.10.21 12:37
 • אורח
  פעם מישהו אמר לי שהתקשורת היא כלב השמירה של הדמוקרטיה עניתי לו בקור רוח שגם לכלב שמירה שבדרך כלל הוא שחור דרך אגב יש בעלים שמאלף אותו על מי לנבוח ועל מי לא.......
  19.10.21 14:04
 • אורח
  👍
  19.10.21 14:43
 • אורח
  נותנים לו אוכל ונוזלים דרך זונדה ישר לוריד נראה לכם שכל כך הרבה זמן שובת רעב ויהיה ככה הצחקתם ממש
  הגב 19.10.21 12:41
 • אורח
  תלמדו מה זה ימין אידיאולוגי יא ביביסטים בזויים והזויים. מתבכיינים כל הזמן אבל משלשלים ביבי בקלפי במקום להצביע לבן גביר.
  הגב 19.10.21 13:16
 • אורח
  למה אתה מדבר על אנשי הליכוד? מי שהציע ימינה יותר טוב? אז תבדוק את עצמך לפני שאתה משמיץ
  19.10.21 13:38
 • אורח
  למה אני מדבר על אנשי הליכוד? כי אתם היחידים שכותבים תגובות בנוסח עילג "בן גביר זה ימין אמיתי", אבל ביום הבחירות מצביעים לביבי, ואז ממשיכים להתלונן שאין ימין במדינה. וזה עוד לפני שהזכרתי את הקמפיינים שבהם ביבי ניסה לפגוע באופן ישיר בבן גביר וסמוטריץ'.
  19.10.21 22:16
 • אורח
  למה לבקר אותו? אין אמונה בגוי אלא בקבר. שילך לעזאזל יחד עם כסיף
  הגב 19.10.21 13:17
 • אורח
  👍
  19.10.21 14:44
 • אורח
  הרי ידוע שהמחבלים האלה כולל חברי הכנסת הם שקרנים, מאחל לזבל הזה שימות במהרה.
  הגב 19.10.21 13:38
 • אורח
  זה מחיר הדמוקרתיה
  הגב 19.10.21 14:14
 • אורח
  חבר הכנסת בן גביר ;חזק ואמץ!!!
  הגב 19.10.21 14:16
 • אורח
  👍
  19.10.21 14:44
 • אורח
  מי שמטפל במחבל הם ערבים " האחים " שלו. אז הוא מקבל בהחלט טיפול מעודף
  הגב 19.10.21 14:33
 • אורח
  צריך לגמור את המחבל חבל על כל דקה
  הגב 19.10.21 22:51
 • אורח

רעידת אדמה הורגשה ברחבי ישראל. מצורף סרטון מחולון

דיווחים, תמונות, סרטונים בוואטסאפ האדום 0-586-586 106

אבי בר | | תגובות: 25


רעידת אדמה חזקה פקדה בדקות האחרונות 08:35 בעוצמה 6.4 את חופי הים ביוון והורגשה היטב בכל אזור המרכז. אין דיווחים על נפגעים

עדכון פיקוד העורף

על פי האגף הסיסמולוגי במכון הגיאולוגי במשרד האנרגיה, רעידת אדמה בעוצמה של 5.8 התרחשה הבוקר (19.10.21, 08:35) כ 600 ק"מ מחיפה (כרתים). לא דווח על נזק.

עקב כך, אנו מרעננים את ההנחיות כיצד יש לנהוג בזמן רעידת אדמה:

❗️ השוהים במבנה - אם ניתן, יש לצאת לשטח פתוח. אם לא ניתן לצאת מהמבנה, יש להיכנס לממ"ד ולהשאיר את הדלת והחלונות פתוחים, או לצאת לחדר המדרגות ולהמשיך לרדת אל היציאה מהמבנה. רק אם לא ניתן לפעול כך, יש לתפוס מחסה תחת רהיט כבד.

❗️ השוהים בחוץ - יש להישאר בחוץ ולהתרחק ממבנים, גשרים ועמודי חשמל.

❗️ השוהים בחוף הים - יש לעזוב את החוף מחשש לצונאמי.

❗️ הנוסעים ברכב - יש לעצור את הרכב, לדומם מנוע ולהישאר ברכב. אין לעצור בקרבת גשרים ומחלפים.

מצורף סרטון מבית בחולון


בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון רשאי לפנות לאתר be106 ולבקש לחדול מהשימוש בו באמצעות מייל be106.net@gmail.com
התפרסמו 25 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הזזתם את המנורות על מי אתם באים לעבוד
  הגב 19.10.21 09:14
 • אורח
  אתמול רעידת אדמה בעיריית רחובות. היום רעידת אדמה בים התיכון. מה יהיה?
  19.10.21 10:31
 • אורח
  גם אני ברחובות הרגשתי
  הגב 19.10.21 09:20
 • אורח
  הכל בגלל ז ו ב י מעשיהו על שלא נתן כבוד לראש הממשלה החי והנרצח
  20.10.21 09:04
 • אורח
  גר בראשון לא זזו לא מנורות ולא נייר עיתון וגר בקומה גבוהה
  הגב 19.10.21 09:21
 • אורח
  גם בראשון הורגש
  הגב 19.10.21 09:22
 • אורח
  להתחיל לזרז את היתרי התמ״א 38 בראשון לציון. לפני שהבניינים הישנים בעיר יקרסו כמו בחולון!!!!
  הגב 19.10.21 09:27
 • אורח
  אני היתי במיטה ישנה והמיטה רעדה בצורה לא נורמלית
  הגב 19.10.21 09:29
 • אורח
  זכרון לנשכחות
  19.10.21 09:47
 • אורח
  ככה זה שמשארים חלון פתוח בסתיו...
  הגב 19.10.21 10:01
 • אורח
  הגיע הזמן שיבוא על הנוכלים
  הגב 19.10.21 10:04
 • אורח
  לקדם את הפינויי בינויי בראשון!!!
  הגב 19.10.21 10:28
 • אורח
  רחמים מלול, תתחיל לאשר פינוי בינוי באושיות.
  הגב 19.10.21 10:32
 • אורח
  אני גם הרגשתי כששכבתי במטה
  הגב 19.10.21 10:47
 • אורח
  אצלי הכלב זז מתוך שינה, ואז התעורר בבהלה כי חשב שאני מזיזי אותו חחחחח
  הגב 19.10.21 11:58
 • אורח
  לדעתי זו לא רעידת אדמה, הממשלה כולה רועדת ומשפיעה על כל אזרחיה
  הגב 19.10.21 11:59
 • אורח
  חחחהה נכון מאוד
  19.10.21 14:48
 • אורח
  הלוואי שכל העולם יהרס כולל ישראל עולם אכזר
  הגב 19.10.21 12:10
 • אורח
  חבל שרעידת האדמה לא הייתה בעוצמה שתקריס את כל הסדום ועמורה שנקרא ישראל.
  הגב 19.10.21 12:31
 • אורח
  איזה מפחיד זה שלא נדע
  הגב 19.10.21 13:20
 • אורח
  חבל שרעידת האדמה לא החריבה את הפרצוף שלך.תתביש על מה שכתבת למה אתה רוצה שישראל תקרוס חלילה השם שומר אותנו למה אתה רוצה שישראל תה
  הגב 19.10.21 17:59
 • אורח
  תהרס
  הגב 19.10.21 17:59
 • אורח
  לדעתי לקדם פינוי בינוי בניינים שבהליכים לזרז אותם בבת ים ליפני שיקרסו חלילה בניינים ישנים
  הגב 19.10.21 18:02
 • אורח
  שלא נדע ה' ישמור על כל עם ישראל ולרשויות הגיע הזמן לזרז פינוי ובנוי בעיר בת ים מבנים ישנים ומסוכנים וגם מכער את העיר
  הגב 19.10.21 19:02
 • אורח
  ‏מה זה כל הכעס….
  הגב 20.10.21 05:16
 • אורח

בימים שני ושלישי 18-19/10 ייסגר לתנועה רחוב יואב שחם במזכרת בתיה בשעות הלילה

תושבי רחוב יואב שחם מתבקשים להוציא את הרכבים מהרחוב ומהחניות הפרטיות ולהחנותם מחוץ לרחוב, במהלך כל שעות העבודה ולהישמע להנחיות המפקחים בשטח.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


במסגרת עבודות הפיתוח של ביה"ס בן גוריון, תבצע המועצה המקומית מזכרת בתיה עבודות קרצוף וריבוד ברחוב יואב שחם. העבודות יחלו ביום שני 18/10 מהשעה 19:00 ועד 03:00 לפנות בוקר וביום שלישי 19/10 מהשעה 19:00 ועד 05:00 לפנות בוקר.
במהלך העבודות, תיסגר התנועה ברחוב ולא תתאפשר חניית רכבים ברחוב כולו.
תושבי רחוב יואב שחם מתבקשים להוציא את הרכבים מהרחוב ומהחניות הפרטיות ולהחנותם מחוץ לרחוב, במהלך כל שעות העבודה ולהישמע להנחיות המפקחים בשטח.
בכל בירור ושאלה ניתן לפנות למוקד היישובי 107 בטלפון 08-9371107.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ספריית מזכרת בתיה מפרסמת את ההנחיות החדשות בנוגע להגעה והשאלת הספרים

מעתה ניתן יהיה להגיע לספרייה גם ללא התו הירוק

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בהתאם לתקנות העדכניות, ספריית מזכרת בתיה מפרסת את ההנחיות ההגעה/השאלת ספרים בספריה. מעתה ניתן להגיע לספרייה ללא צורך בתו הירוק.

1. הכניסה לספרייה תעשה לצורך שאילת ספרים בלבד (לא תתאפשר שהות ללימוד/משחק/קריאה במקום).
2. חובת עטיית מסכה בכל זמן השהות בספרייה.
3. עד 5 שואלים בספרייה בכל רגע נתון.
4. כל שואל ישהה בספריה עד 15 דקות בלבד.

שעות פעילות הספרייה: בימים ראשון-חמישי בשעות 16:00-18:30, בימי שלישי גם בין 9:00-12:00 ובימי שישי בין 9:00-11:00.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון תפיסתו של תושב מזכרת בתיה שחמק מהמשטרה כשנהג בפסילה זמן קצר לאחר ששוחרר ממעצר

החשוד הגיע למחסום משטרתי שם התבקש לעצור לבדיקה, אך הוא האיץ את נסיעתו ולא נענה לקריאות השוטרים. בתגובה פרסו השוטרים מחסומים ודוקרנים עליהם עלה החשוד ופגע ברכב נוסף

מערכת האתר | | תגובות: 0


במהלך מחסום יזום של שוטרי תחנת טייבה, ביום חמישי בלילה, בסמוך לכיכר חדיגה, שוטרים שעמדו במחסום סימנו לנהג רכב לעצור לצורך בדיקה שגרתית.

בתגובה הנהג האיץ נסיעתו ולא נענה לקריאות השוטרים תוך שהוא חולף על פני המחסום ובורח.

צוות שוטרים נוסף שנכח בסמוך בכיכר אלברכה, הקים מחסום ופרס דוקרנים. הרכב הבורח הגיע בנסיעה מהירה, לאחר שנסע על השול בצורה מסכנת, עלה על הדוקרנים, על הכיכר ופגע ברכב שנסע בסמוך.

החשוד (38) פרק מהרכב וברח רגלית ולאחר מרדף רגלי הצליחו השוטרים לעצור את החשוד.

מדובר בפסול נהיגה תושב מזכרת בתיה אשר שוחרר לפני זמן קצר מריצוי מאסר בתיק בגינו סיכן אדם בנתיב תחבורה, נהיגה פוחזת, אי ציות לשוטרים וגרימת נזק לרכוש.

החשוד נעצר לצורך חקירתו.
בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון רשאי לפנות לאתר be106 ולבקש לחדול מהשימוש בו באמצעות מייל be106.net@gmail.com

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ראש מועצת קריית עקרון, חובב צברי, ייקח חלק בועידת השלטון המקומי לחדשנות שתתקיים בגני התערוכה

מדובר באירוע השנתי הגדול, המשמעותי והנרחב ביותר של השלטון המקומי בישראל הכולל בתוכו יריד מציגים, כנסים מקצועיים ואירוע בינלאומי – Muni World. חובב צברי ייקח חלק בפאנל שיעסוק במצבי חירום כחלק מתפקידו כיו"ר עדת הביטחון במרכז השלטון המקומי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: אופיר חדד


ועידת השלטון המקומי לחדשנות תתקיים השנה בימי רביעי - חמישי 20-21.10.2021 בגני התערוכה.

מדובר באירוע השנתי הגדול, המשמעותי והנרחב ביותר של השלטון המקומי בישראל הכולל בתוכו יריד מציגים, כנסים מקצועיים ואירוע בינלאומי – Muni World

את האירוע פוקדים כ- 9,000 מנהלים בכירים מ- 257 רשויות ו- 400 חברות ותאגידים עירוניים. רק פעם בשנה, ניתן למצוא תחת קורת גג אחת, את כל הצמרת המוניציפאלית הישראלית לחוויה יוצאת דופן של מפגש, לימוד, החלפת דעות ורעיונות וחשיפה לספקים ועסקים הפועלים במגזר. האירוע הוא כר פורה לחדשנות, ליזמות עסקית ולטווייתם של קשרים עסקיים ענפים. עוצמתו של הכנס נובעת משיתוף הפעולה שרוקמים המשתתפים והשפעתו על חיי היום יום של מיליוני אזרחים במדינה.

בכנס יקחו חלק גם ראשי הרשויות בהם ראש מועצת קריית עקרון, חובב צברי, שישתתף בפאנל "אז מי מתמודד עם מצבי חירום?". כזכור בשנת 2019 מונה צברי לתפקיד יו"ר ועדת הביטחון במרכז השלטון המקומי, אשר אחראי על כל עבודת גורמי החירום הלאומיים בשלטון המקומי ובהם: ראשות החירום הלאומית, פיקוד העורף, משטרה וכיבוי אש, כמו גם משרדי הממשלה: המשרד לביטחון הפנים, משרדי הפנים, החינוך, הביטחון וצה"ל. בנוסף לכך לדאוג לעבודת מטה משותפת. לרבות, קיום עבודה משותפת עם הקב"טים ברשויות המקומיות סביב סוגיות הנוגעות בביטחון השוטף, ליווי והכנת הרשויות בזמני חירום ואבטחת מוסדות החינוך.

חברי הפאנל:

מנחה: אוהד חמו

השר לביטחון פנים, עמר בר לב

ראש עיריית רמלה, מיכאל וידל

ראש אגף המבצעים ושיטור, ניצבת סיגל בר צבי

ראש עיריית נצרת, עלי סלאם

ראש מועצת שדות נגב, תמיר עידאן
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון קטטה בבילו סנטר. במקום דקור קל

קרדיט סרטונים : אנשי הדממה בפייסבוק ובטלגרם

אבי בר | | תגובות: 25


מוצאי שבת 16/10 בסביבות השעה 20:45 התקבל דיווח על קטטה בין מספר מעורבים במתחם הקניות בילו סנטר, אחד המעורבים נפצע באורח קל מדקירה ומטופל במקום ע"י גורמי רפואה.

החשוד בדקירה (28, לוד) נעצר ע"י השוטרים לחקירה בתחנה.

צוותי הרפואה של איחוד הצלה ומד"א העניקו סיוע ראשוני לנפגע באורח קל מדקירה במתחם הקניות בילו סנטר. כמו כן הוענק סיוע לנפגעת חרדה.


התפרסמו 25 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בבונים
  הגב 16.10.21 21:35
 • אורח
  תגיד אם שם יפחדן
  16.10.21 21:38
 • אורח
  אימא שלך פחדנית יא אדיוט שלא יודע לכתוב כמו שצריך בעברית יאלה יאלה לך להתפלל
  17.10.21 07:13
 • אורח
  תת רמה
  הגב 16.10.21 21:38
 • אורח
  גועל נפש תת רמה
  הגב 16.10.21 21:39
 • אורח
  ציבור איכותי.מלח הארץ.
  הגב 16.10.21 21:41
 • אורח
  בילו סנטר, או בשמו השני: מטה הליכוד.
  הגב 16.10.21 21:41
 • אורח
  עוד חולה נפש הרי אלו מצביעך הערבים
  16.10.21 22:02
 • אורח
  משוגעים חיות
  הגב 16.10.21 21:43
 • אורח
  ערבים בני זונות מי יכול להיות (יתכן שזה גם יהודים ? אבל הזיכיוים שזה רק מחבלים מלודי הם הבעיה העיקריתתתת
  הגב 16.10.21 21:43
 • אורח
  כי בבונים יהודים לא דוקרים
  17.10.21 18:10
 • אורח
  מפחד ללכת לבילו או לקרית עקרון וגם רחובות. מפחדה
  הגב 16.10.21 21:54
 • אורח
  אזרחים איכותיים שתורמים לחברה חרא עליהם עכשיו ילכו למשפט עוד שנתיים השופט יתן פסק דין אשם עונש חודש על תנאי פיצוי 5אלף שקל אין ביטחון אישי במדינה אין אמונה במשטרה אין אמונה בשופטים
  הגב 16.10.21 21:55
 • אורח
  צודק בתי המשפט רכים מדי, במערכת טובה ביבי היה כבר מאחורי סורג ובריח
  17.10.21 09:58
 • אורח
  ערבים חרות
  הגב 16.10.21 23:17
 • אורח
  רחובות נהיתה עיר הפשע
  הגב 17.10.21 00:19
 • אורח
  סעעעע.רחובות זה הרע במיעוטו,ובילו סנטר זה עקרון
  17.10.21 06:00
 • אורח
  וואס יסט דעס שוורצע חייע או מחייע
  הגב 17.10.21 06:41
 • אורח
  אין כבוד לאף אחד וחבל אלימות לא פותרת שום דבר !!!!
  הגב 17.10.21 07:24
 • אורח
  חבת מאוד רחובות עיר למופת אזרחים טוביי לב שמחים ואדיבים אבל מה שדפור ברחובות זה המיקום שכנות עים לוד ורמלה צריך גדר מה לעשות ראש העיר תחשוב איך עוזים את זה
  הגב 17.10.21 08:16
 • אורח
  חכה חכה זה רק הסיפתח. רחמים מלול ישן בעמידה. עוד 10 שנים השכונה ליד כביש 40 תהיה בבנייה. תהיה לך הגירה מסיבית של הפסולת מרמלה-לוד. הם יגיעו לרחובות ויביאו איתם את החאפלות והיריות. צריך להצביע לראש עיר שישבע לשמור על רחובות כעיר יהודית.
  17.10.21 08:31
 • אורח
  צריך לשלוח את כל החוליגנים האלו למתקן כליאה קציצות לשבוע מה זה הגועל נפש הזה
  הגב 17.10.21 13:21
 • אורח
  קציעות
  הגב 17.10.21 13:22
 • אורח
  2 מצביעי לפיד
  הגב 18.10.21 14:27
 • אורח
  ליכודניקים.....
  הגב 18.10.21 18:55
 • אורח

לידיעת תושבי קריית עקרון! הלילה (חמישי 14.10) יהיו הפסקות חשמל יזומות באזור שכונת נווה עובד

הפסקות החשמל הם עקב עבודות של חברת החשמל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
חברת החשמל


הודעה חשובה לתושבי קריית עקרון- הלילה חמישי 14.10.21 תבצע חברת החשמל עבודות שיפור תשתיות הרשת ביישוב.

העבודות יתבצעו בין השעות 21:00 ל 06:00 ובזמן העבודות עתידות להיות הפסקות חשמל יזומות באזור שכונת נווה עובד.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ראש מועצת מזכרת בתיה, גבי גאון נפגש עם שגריר ישראל באו"ם, גלעד ארדן

הפגישה נערכה במסגרת נסיעתו של גאון לארה"ב , אליה הצטרף כחלק ממשלחת הישראלית של ההסתדרות הציונית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
מתוך הדף של גבי גאון


ראש מועצת מזכרת בתיה, הצטרף למשלחת הישראלית לארה"ב של ההסתדרות הציונית במטרה לחזק את הקשר עם הקהילות היהודיות. במסגרת ביקורו במקום הוא נפגש עם שגריר ישראל באו"ם, והשר לשעבר, גלעד ארדן איתו דן על האתגרים של מדינת ישראל בזירה הבינלאומית.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בקיצור עוד טיול על חשבון משלם המיסים בישוב בו התמורה הכי נמוכה במדינה להון שהתושבים משלמים כאן. בושה וחרפה . במה יעזור לישוב אחד שיושב באו"ם !?!? בולשיט
  הגב 16.10.21 18:23
 • אורח

ביום שלישי 19.10 יגיע לבית נועם הזמר והיוצר, יאיר לוי, למפגש עם בני הנוער בקריית עקרון

שימו לב המפגש מיועד לתלמידי כיתות ז'-י"ב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אחרי קיץ עמוס וגדוש האירועים לבני הנוער בקריית עקרון, מחלקת הנוער לא עוצרת וממשיכה במגוון פעילויות לצעירי היישוב. ביום שלישי הקרוב יגיע לבית נועם, הזמר והיוצר, יאיר לוי במפגש מיוחד "מתוך הכוונות".

לוי הוא זמר, יוצר ומפיק מוזיקאלי בינלאומי וגם סרן במיל' בשייטת 13. בשנתיים האחרונות הוא יצא בסיבוב הופעות של המופע "מתוך הכוונות" שזכה להצלחה רבה בישראל וברחבי העולם. המפגש משלב בין שיריו לסיפורו הייחודי. מופע עם מסרים חזקים של ערבות הדדית, דבקות במטרה, אהבת הארץ תרומה למדינה, אהבת האדם והגשמת חלומות.

המפגש יתקיים ביום שלישי 19.10.21 בשעה 20:00 בבית נועם

שימו לב המפגש מיועד לתלמידי כיתות ז'-י"ב
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מערכת החינוך בקריית עקרון משקיעה מעל 18 אלף ש"ח בתלמיד ומעל 16 אלף ש"ח לילד בגן

בקריית עקרון לומדים כ1,700 תלמידים ב4 בתי ספר ו20 גני ילדים. רובם המוחלט של התלמידים מתגוררים במועצה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


כיצד נראית מערכת החינוך בקריית עקרון?

משרד החינוך פרסם לאחרונה את נתוני השקיפות החינוכית הנותן תמונת מצב על מערכת החינוך בישראל

בקריית עקרון לומדים כ1,700 תלמידים ב4 בתי ספר ו20 גני ילדים.

רובם המוחלט של התלמידים מתגוררים במועצה.

התפלגות התלמידים על פי מגדר

בבתי הספר 422 הם בנים ו748 הן בנות

בגני הילדים 263 הם בנים ו287 הן בנות


מספר תלמידים בכיתה

מספר התלמידים הממוצע בבתי ספר במועצה עומד על 25.6 תלמידים ובגני הילדים על 30.3.

בבתי הספר הנתון נמוך מהממוצע הארצי שעומד על 27.1 לעומת גני הילדים שם הממוצע גבוה ממנו.


התפלגות מספר התלמידים בכיתה על פי בתי הספר

ממוצע תלמידים בכיתה בבתי הספר היסודיים24.4

ממוצע תלמידים בכיתה בחטיבות הביניים 30

ממוצע תלמידים בכיתה בתיכון - חטיבה עליונה 27.1


חינוך מיוחד

בבתי הספר יש 43.5 כיתות חינוך רגיל ו 2 כיתות לחינוך מיוחד.

בגני הילדים יש 17 כיתות בחינוך רגיל ו3 כיתות לחינוך המיוחד

4.1% מתלמידי החינוך המיוחד לומדים במסגרות החינוך הרגיל


עלות/השקעה בתלמידי קריית עקרון

עלות של תלמידים בבתי ספר במועצה עומדת על 18,143 לעומת ילד בגן הילדים 16,209

כאשר מסתכלים על סכום ההשקעה היישובי, הוא נמוך יותר ההשקעה הממוצעת במחוז ומהממוצע הארצי.

עלות תלמיד בקריית עקרון 18,143

עלות תלמיד במחוז 19,177

עלות תלמיד בארצי 19,757

בשנה האחרונה ירדה ההשקעה בתלמידי קריית עקרון מ18,592 ל18,143 כיום

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כמה משקיעים במזכרת בתיה? למה את זה לא חושפים??
  הגב 18.10.21 21:06
 • אורח

אורחים מיוחדים הגיעו לביקור בגן שקד בקריית עקרון - ארבעה ארנבים

לאחר הגילוי הוזעקו למקום פקחי הרשות אשר הצליחו לתפוס אותם ולהעביר אותם לטיפול הווטרינר של המועצה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


להפתעה הזו לא ציפו בגן שקד בקריית עקרון. השבוע גילה צוות הגן אורחים מיוחדים שהגיעו לביקור - 4 ארנבים שהסתובבו ברחבי הגן. לאחר הגילוי הוזעקו למקום פקחי הרשות אשר הצליחו לתפוס אותם ולהעביר אותם לטיפול הווטרינר של המועצה. לאחר מכן הם הועברו למשפחות מאמצות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כללית: מבין ערי הסביבה מזכרת בתיה מובילה באחוזי ההתחסנות במנת הבוסטר -89% לעומת קריית עקרון עם 76%

בנוסף חושפת כללית את המחקר החדש שקובע : דלקת בשריר הלב לאחר חיסון קורונה נדירה מאוד

מערכת האתר | | תגובות: 1


קופ"ח כללית מפרסמת את נתוני ההתחסנות במנת הבוסטר בערי הסביבה. על פי הנתונים מזכרת בתיה מובילה בשיעור המחוסנים במנה השלישית מבין ערי הסביבה עם 89% התחסנות אחריה נמצאות גדרה ורחובות. קריית עקרון נמצאת בתחתית עם 76%.

שיעור המחוסנים בערי הסביבה:

יבנה 81%

גדרה 84%

רחובות 84%

מזכרת בתיה 89%

קריית עקרון 76%מחקר חדש של כללית קובע: דלקת בשריר הלב לאחר חיסון קורונה נדירה מאוד

מדובר במחקר הראשון מסוגו בעולם שבוצע במכון כללית למחקר בשיתוף ביה"ח בילינסון ואף פורסם בכתב העת הרפואי England Journal of Medicine New, מבוסס על ניתוח נתונים אנונימיים של 2.5 מיליון מטופלי כללית שחוסנו כנגד קורונה ובדק את השכיחות והחומרה של דלקת שריר הלב (מיוקרדיטיס) לאחר קבלת החיסון.

המחקר מצא כי היארעות דלקת בשריר הלב לאחר חיסון קורונה נדירה אפילו בקבוצה הנמצאת בסיכון המוגבר ביותר - גברים צעירים וברוב המוחלט של המקרים שאותרו המחלה היתה קלה ולא נמצאו השפעות משמעותיות על התפקוד הלבבי.

המחקר הנוכחי נותן בפעם הראשונה הערכת סיכון מהימנה לתופעת הלוואי שנקשרה לחיסון הקורונה - דלקת בשריר הלב בקרב קהל המחוסנים (מגיל 16 ומעלה). המחקר מעלה כי ההיארעות של דלקת שריר הלב (מיוקרדיטיס) לאחר חיסון הקורונה הינה 2.13 מקרים ל-100,000 מחוסנים ועד 10.7 ל-100,000 בגברים צעירים.

מחקר זה מצטרף לשורת מחקרים שמכון כללית למחקר מוביל בארץ ובעולם. רק בחודש אוגוסט פורסם מחקר נוסף של כללית בשיתוף אוניברסיטת הרווארד על בטיחות החיסון וסיפק תשובה לאחת השאלות המרכזיות – תופעות לוואי של החיסון. המחקר מצא כי תופעות הלוואי אחרי מחלת קורונה רבות וחמורות יותר לעומת תופעות לוואי אחרי החיסון שהיו מעטות וקלות יותר.לדברי מאיה רוזן, מנהלת רפואית מחוז מרכז כללית:

"המחקר כולל מעקב משולב של בתי״ח וקהילה יחד וממצאיו משמעותיים במיוחד לאור העובדה כי דלקת שריר הלב הינה מחלה שמאופיינת בטווח הרחב של ביטוי קליני - החל ממחלה קלה ועד למחלה סוערת ומסכנת חיים. המחקר מעלה כי מבין המחוסנים המועטים שחלו בדלקת שריר הלב מרביתם חוו את המחלה בצורה קלה יחסית ובשאר המקרים שבהם בוצעה הערכה של התפקוד הלבבי לאחר השחרור, התפקוד חזר לנורמה תוך תקופה קצר".


לדברי ארז לוי, מנהל מחוז מרכז כללית:

"מדובר במחקר חשוב ומעודד שממצאיו מראים כי מדובר בתופעת לוואי נדירה והחיסון הוא האמצעי היעיל והבטוח למניעת תחלואה בנגיף הקורונה. מתחמי החיסונים שלנו ערוכים ופתוחים בפריסה רחבה לקבלת המתחסנים, מקווה שנתונים אלו יובילו להחלטות מושכלות יותר ופחות פייק ניוז".


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תושבים חכמים נוטים להתחסן מהר . תושבים לא מספיק חכמים להתקומם נגד שלטון מקומי שלא מתפקד עבורם
  הגב 16.10.21 18:24
 • אורח

משרד הבריאות ביטל את חובת הבידוד להורים מחוסנים/מחלימים אשר ילדיהם מתחת לגיל 12 נדבקו בקורונה

לדברי משרד הבריאות מדובר בבשורה משמעותית להורים לילדים מתחת לגיל 12, שנאלצו להיכנס לבידוד עם ילדיהם, והפסידו ימי עבודה.

מערכת האתר | | תגובות: 8


משרד הבריאות הודיע היום, כי עם שינוי הגדרת מחוסן ומחלים במדינת ישראל, שיצאה לדרך בתאריך ה 3.10.21, תבוטל חובת הבידוד להורה/מטפל מחוסן או מחלים (על פי ההגדרות החדשות) המטפל בקטין מתחת לגיל 12/ חסר ישע חולה.

"מחוסן" הוא מי שחוסן בשלוש מנות חיסון או מי שחוסן בשתי מנות חיסון וטרם חלפו 6 חודשים ממועד קבלת מנת החיסון השנייה.

"מחלים" הוא מי שטרם חלפו 6 חודשים ממועד ההחלמה או מי שהחלים וקיבל לפחות מנת חיסון אחת.

לדברי משרד הבריאות מדובר בבשורה משמעותית להורים לילדים מתחת לגיל 12, שנאלצו להיכנס לבידוד עם ילדיהם, והפסידו ימי עבודה.
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לכו לעבוד ותפסיקו לעבוד על כולם ינוכלים . כל מי שבפוליטיקה אין לו דם , יש להם שתן שזורם בעורקים
  הגב 13.10.21 16:33
 • אורח
  תישאלו את שטרן מזה ערס
  הגב 13.10.21 17:10
 • אורח
  שטרן שטרן שטרן, מצא את עצמו בדיוק במקום הנכון בבמה הפולטית (השמאל). אם הוא היה בימין, מירב מיכאלי (שעשתה קריירה ממעמד הנשים, אפלית נשים, הטרדת נשים) היא הייתה פותחת לו את התחת! אבל עכשיו מגמגמת, "תראו, צריך לבדוק, לא ברור" וכו'... צביאות כזאת שקופה
  13.10.21 18:00
 • אורח
  העיקר שהוא מחוסן בזריקות פיזר. שום דבר אחר כבר לא חשוב במדינה הזאת. זאת המדינה שאתם חיים בה
  13.10.21 18:59
 • אורח
  רגע אז עכשיו לא ישלמו להורים של פעוטות שנכנסו לבידוד ?
  הגב 13.10.21 17:19
 • אורח
  זה כדי לעודד התחסנות. לא הבנתם עוד?
  13.10.21 19:00
 • אורח
  ברגע שהורה לא צריך בידוד לא ישלמו על הימים של הבידוד...אבל בפועל ברור וידוע שילד קטן חייב שיישאר איתו ההורה בבידוד. זה רק כדי לא לשלם על הימים
  20.10.21 18:42
 • אורח
  זה הפך ממש לשוק, מה עוד יעשו בכדי לחייב את האזרחים להתחסן. החיסון שלי תקף עד ליום 31.12,21 ובא שר בריאות מניאק ומבטל ממש מדינת דיקטטורה.
  הגב 14.10.21 12:36
 • אורח

מערכת החינוך במזכרת בתיה משקיעה כ18 אלף ש"ח בכל תלמיד בית ספר וכ - 16 אלף ש"ח בתלמיד בגן

במזכרת בתיה לומדים 4.5 אלף תלמידים ב 7 בתי ספר ו33 גני ילדים. 3,924 מהתלמידים הם תושבי המועצה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


כיצד נראית מערכת החינוך במזכרת בתיה?

משרד החינוך פרסם לאחרונה את נתוני השקיפות החינוכית הנותן תמונת מצב על מערכת החינוך בישראל

במזכרת בתיה לומדים 4.5 אלף תלמידים ב 7 בתי ספר ו33 גני ילדים.

3,924 מהתלמידים הם תושבי המועצה.

התפלגות התלמידים על פי מגדר

בבתי הספר 1,819 הם בנים ו1,850 הן בנות

בגני הילדים 460 הם בנים ו438 הן בנות


מספר תלמידים בכיתה

מספר התלמידים הממוצע בבתי ספר במועצה עומד על 29.2 תלמידים ובגני הילדים על 30.4.

המספר גבוה מהנתון הארצי שעומד על ממוצע תלמידים של 27.1.


התפלגות מספר התלמידים בכיתה על פי בתי הספר

ממוצע תלמידים בכיתה בבתי הספר היסודיים 27.6

ממוצע תלמידים בכיתה בחטיבות הביניים 35.3

ממוצע תלמידים בכיתה בתיכון - חטיבה עליונה 28.3


חינוך מיוחד

בבתי הספר יש 123 כיתות חינוך רגיל ו 7 כיתות לחינוך מיוחד.

בגני הילדים יש 28 כיתות בחינוך רגיל ו4 כיתות לחינוך המיוחד

4.1% מתלמידי החינוך המיוחד לומדים במסגרות החינוך הרגיל


עלות/השקעה בתלמידי מזכרת בתיה

עלות של תלמידים בבתי ספר במועצה עומדת על 17,932 לעומת ילד בגן הילדים 15,570

כאשר מסתכלים על סכום ההשקעה היישובי, הוא נמוך יותר ההשקעה הממוצעת במחוז ומהממוצע הארצי.

עלות תלמיד בגדרה 17,932

עלות תלמיד במחוז 19,177

עלות תלמיד בארצי 19,757

יש ציין כי לאורך השנים האחרונות ההשקעה בתלמידי מזכרת בתיה עלתה מ15,569 בשנת 2014 ועומת 17,932 כיום

נשירה

אחוז הנשירה במועצה בקרב הלומדים בעיר עומד על 0.1% - נתון מעודד שמראה ירידה בתופעת הנשירה בקרב התלמידים בשנים האחרונות מ2.7% ל0.3%התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

דרוש/ה יועץ/ת משכנתאות להקמת מחלקה לייעוץ משכנתאות ברחובות בשיתוף משרד תיווך עם קהל לקוחות גדול. התנאים כוללים הקצאת משרד, קמפיין שיווק ופרסום חינם. לפרטים ראשונים 052-8030056. חובה לשלוח קו"ח במייל

חובה לשלוח קורות חיים במיילBe106.net@gmail.com

אבי בר | | תגובות: 2לחברת be106 גרופ בע"מ דרוש/ה יועץ/ת משכנתאות להקמת מחלקה לייעוץ משכנתאות ברחובות בשיתוף משרד תיווך פעיל הנחשף באופן שוטף לקהל לקוחות גדול של קונים/מוכרים דירות הזקוק לייעוץ משכנתאות.

לרשות יועץ המשכנתאות יועמד ללא תשלום משרד לקבלת לקוחות, מסע פרסום ושיווק בקרב קהל היעד ברחובות והסביבה.

דרישות

משרה מלאה בשיטת פרילנס, בדגש שעות הערב במשרד ברחובות.

בניית תיק משכנתא,

פגישות במשרד עם לקוחות פוטנציאליים

הכנת תמהילי משכנתא מומלצים ללקוח,

ניהול מו"מ ועבודה שוטפת מול הבנקים.

טיפול שוטף עם הלקוחות עד החתימה בבנק.

עדיפות לבעלי תואר בכלכלה /מנהל עסקים או תואר רלוונטי אחר

עדיפות לבעלי תעודות והסמכות בייעוץ משכנתא

עדיפות לבעלי ניסיון כיועץ משכנתאות בבנק או בחברת ייעוץ
משכנתאות

המשרה מיועדת לנשים ולגברים כאחד.

לפרטים בסיסיים – 052-8030056

חובה לשלוח קורות חיים במייל

Be106.net@gmail.com
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עיתונאים פוגשים..... ויש כאוס אבטלה ופשיעה ברחובות.
  הגב 12.10.21 21:57
 • אורח
  אבי בר החרטטן
  הגב 13.10.21 21:00
 • אורח

מתקן הנינג'ה במזכרת בתיה יוצא לדרך - החלו עבודות להקמת המתחם בסמוך לגן ע"ש דבורה עומר

העבודות עתידות להימשך מספר חודשים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
המועצה המקומית מזכרת בתיה


המועצה המקומית מזכרת בתיה החלה בימים אלו את עבודות חישוף הקרקע לקראת הקמת מתחם הנינג'ה, בסמוך לגן המשחקים ע"ש דבורה עומר.
העבודות עתידות להימשך מספר חודשים.

כזכור לאחר שהופסקו העבודות להקמת פארק פאמפטרק (לרוכבי אופנים),ובעקבות הפרת ההתקשרות ונטישת העבודות על ידי הקבלן המבצע, יצאה המועצה בסקר תושבים על מנת לשמוע מה היו מעוניינים להקים במקום.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא סיימו פיתוח בשכונה הקודמת ממהרים לפתח בשכונה הזו בושה
  הגב 16.10.21 06:51
 • אורח

המועצה המקומית קריית עקרון החלה במבצע עיקור וסירוס חתולי הרחוב ביישוב

יודגש, שהמבצע מיועד אך ורק לחתולים חסרי בית ולא לחתולים השייכים לתושבים. בעלי חתולי בית מתבקשים לסמן את החתול בקולר בצבע בולט.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
מ.מ קריית עקרון


מחלקת הפיקוח ואיכות הסביבה החלה במבצע עיקור וסירוס חתולי רחוב ביישוב, זאת במטרה לצמצם את קצב ההתרבות של חתולי הרחוב.

במסגרת המבצע יילכדו החתולים חסרי הבית ויועברו למרפאת עיקורים. לאחר העיקור או הסירוס הם יסומנו, יחוסנו כנגד כלבת ויוחזרו בתום ההתאוששות מהניתוח אל המקום בו נלכדו.

מחלקת הפיקוח תתאם את פעולות איתור החתולים חסרי הבית מול ציבור מאכילי החתולים וכן מול החברה שתבצע את העיקורים במרפאת העיקורים.

יודגש, שהמבצע מיועד אך ורק לחתולים חסרי בית ולא לחתולים השייכים לתושבים. בעלי חתולי בית מתבקשים לסמן את החתול בקולר בצבע בולט.


ראש המועצה, חובב צברי:
מחלקת הפיקוח ואיכות הסביבה בהנהלתו של שרון לוי עובדים בשיתוף פעולה עם עמותת SOS, באדיבות ובנעימות – זאת תוך דאגה לתושבים ולחתולים. מגיע שאפו לכם תושבים שבעלי החיים חשובים להם ומעלים את הנושא לסדר היום . עלו והצליחו .התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שיטפלו קודם בחוליגנים ששוברים בקבוקים בגן הציבורי שיחליפו מנורות שרופות ברחובות
  הגב 15.10.21 15:23
 • אורח

הערב שלישי 12/10 צפויה הפגנה בשערי בית החולים קפלן

מערכת האתר | | תגובות: 11


ארגון "אם תרצו" קורא להגיע הערב שלישי 12/10 בשעה 19:00, לשערי בית החולים קפלן להפגנת מחאה על אי פיטורי האחים העובדים בבית החולים קפלן אשר העלו סרטון בו הם מחייכים ומצטלמים סלפי עם העצור המינהלי מוקדאד קוואסמה השובת רעב. את ההפגנה יזמו תנועת 'אם תרצו' יחד עם משפחות שכולות מפורום 'בוחרים בחיים'

להלן הודעת ארגון "אם תרצו"

ממשיכים בלחץ ומפגינים הערב מול בית החולים קפלן!
עם ישראל לא מקבל את ההתנצלות המזויפת של שני אנשי צוות רפואי שתמכו במחבל. בית חולים קפלן, כבדו את החולים והציבור הישראלי ופטרו את האחים המסיתים.
הערב בשעה 19:00 נתייצב כולנו למחאה יחד עם משפחות שכולות מפורום 'בוחרים בחיים' אל מול בית החולים קפלן, לא ניתן לבית החולים לטאטא את הסיפור הזה מתחת לשטיח. פטרו את האחים המסיתים.
הצטרפו אלינו לקבוצת המחאה בוואצפ >> https://chat.whatsapp.com/L7Q1k6LXBOuJbnDXXKP4CKהתפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אם מישהו חושב שהאחים האלו למדו את כל התואר כמו שהוא ומימנו אותו מכיסם...טועה ובגדול. או נותנים שירות לאזרחים ללא גזע דת ומין....טועה ובגדול. בושה!!
  הגב 12.10.21 17:01
 • אורח
  הנהלת קפלן חלק מהחמאס להחרים קפלן לא לתרום להם כספים יותר שיקבלו מעזה
  12.10.21 21:56
 • אורח
  יש הרבה בתי חולים לייד כמו אסף הרופא או אסותא אשדוד ברגע שאנשים יחרימו את קפלן אולי בתוך בית חולים יתנהגו אחרת
  13.10.21 09:19
 • אורח
  ברור הביתה
  הגב 12.10.21 17:01
 • אורח
  בושה לבית חולים קפלן..להנהלה ואפילו לצוןת העובדים שיכולים לשבות עד שהשניים יעופו..הם מבחינתם הצטלמו עם גיבור ..נקווה שגורלם יהיה כגורלו..
  הגב 12.10.21 18:50
 • אורח
  הוא עדין עובד במחלקה השמאלי אני ראיתי אותו
  הגב 12.10.21 23:53
 • אורח
  שראש הועד הוא ערבי מה ציפית?
  13.10.21 09:20
 • אורח
  מאחל ליהודים להיות בריאים ולא ליפול לידיים המטפלות שלהם. כל שפוי מבין שלא ניתן לסמוך עליהם.
  הגב 13.10.21 13:37
 • אורח
  אנחנו לא עם גזען אנחנו עם מטומתם
  הגב 13.10.21 15:11
 • אורח
  להחרים את הכללית אם לא פוטרו לאלתר
  הגב 16.10.21 06:52
 • אורח
  בושה וחרפה לבית החולים ולהנהלתו
  הגב 16.10.21 18:25
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
19.10.21 15:34
למכירה, דופלקס חדש מהקבלן 5 חדרים רחוב בר כוכבא. לפרטים 0544813575
אורח
05.10.21 21:14
פינוי בינוי במרכז העיר חובה!! די להתעסקות במערב!
אורח
10.10.21 12:13
חייב לפנות את כל רחוב הרצל! להגדיל את הכביש ל 2 נתיבים לכל כיוון פלוס נתיב תחב"צ ורק אז לבנות במקום הבתים המפונים
אורח
14.08.21 22:38
להשכרה חנות ברח הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
15.09.21 21:45
גג 1700 לא יותר
אורח
14.08.21 22:37
מחפשת דירת 3 חדרים להשכרה מחודש ינואר 2022 בראשון לציון מערב 0542433255
אורח
15.09.21 21:44
מערב הכי מגעיל מלא ערסים שחושבים שהם עבריינים
אורח
15.09.21 21:44
מערב הכי מגעיל מלא ערסים שחושבים שהם עבריינים
אורח
26.07.21 18:34
0509099190יחידת דיור
אורח
26.07.21 18:33
להשכרה יחידת דיור0509099109
אורח
01.07.21 16:46
להשכרה דירת סטודיו ברחוב אהרוני 2800שח 0524024210
אורח
15.09.21 21:44
יקר לא שווה זה רחוב זבל . גג שווה 500
אורח
15.09.21 21:44
יקר לא שווה זה רחוב זבל . גג שווה 500
אורח
21.06.21 12:01
watch?v=wkZvPFBd9FU


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
29.07.21 13:49
להשכרה בית פרטי בישובי גדרות ליד עשרת 4חדרים ב2קומות חצר דגולה מחסן בנוי . נייד 0505732132
אורח
10.07.21 19:15
אולם בן 100 מ"ר במרכז רחובות להשכרה חלקית (חד פעמית או קבועה). האולם מתאים לחוגים, ארועים, מפגשים קבוצתיים. האולם נמצא בקומת קרקע, ממוזג, מטבחון ושרותים וכולל שולחנות וכסאות. 054-4522818.
אורח
01.07.21 16:47
להשכרה דירת סטודיו באהרוני 0542235234
אורח
27.06.21 13:43
הי מחפשת בית קרקע, מינימום 3 חדרים, עם גינה, 0506876769
אורח
09.06.21 15:40
מה 1.75 מיליון על דירה בכולה קדמת ראשון ?! גג שבגגות 400 אלף !
אורח
17.06.21 12:15
חחחחחחחחחחחחחחחח.. 300 אלף ואני מגזים... סתם, מה אלה ההודעות המטופשות הללו, מי ייתן לך את הדירה שלו בסכום הזה?
אורח
02.04.21 05:48
מועדון השחמט ראשון לציון מתחיל חוג שחמט למבוגרים. ההתחלה במועדון ב 4 באפריל בין השעות 19:00-20:30, שדרות בן גוריון 42. מתאים למתחילים ומתקדמים כאחד. לברור ניתן לפנות לירון ליניק, טלפון - 050-794-9335.( רצוי בוואטסאפ) או לעדי להב 054-6752-415
אורח
02.03.21 22:17
להשכרה קצרת מועד (גם לפסח) יחידת דיור 3 חדרים בכפר פינס . מושב דתי ,שקט. אוירה כפרית נעימה . 052-3795001
אורח
05.03.21 17:48
אוירה כפרית? זה פרסום לצימר רומנטי?
אורח
21.02.21 14:30
להשכרה דירה 3 חדרים בגדרה מרוהטת חלקי .מקרר.מכונת כביסה .מזגנים.ארון. פרטים נוספים -0527952154


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
19.09.21 16:17
אני רוצה בי 60000
אורח
04.04.21 10:50
רכב משנת 2019 צריך להעלות בסביבות 50000 אם זה מיני ג'יפ
אורח
15.07.21 08:52
35000 אם זה מיקרו ג'יפ. מאיפה מגיעים כל ההזויים האלה?
אורח
22.11.20 00:53
VOLVO S70 1999 במחיר 5500 ש"ח מונעת בבנזין ובגפ"ם -חסכונית עלות נסיעה הלוך-חזור לתל אביב רק 20 ש"ח מעולה לחיילים ולאברכים אסף 0522450484 - לתשומת לב: החוק מחייב לפני העברת בעלות חובה יש לשלם אגרת רישוי וביטוח חובה
אורח
22.12.20 09:44
אוטו של תימני במחיר מופקע
אורח
31.12.20 09:30
כתוב הלוך חזור לתל אביב. 1: אם אני רוצה שוב לתל אביב, האם האוטו ייסע? 2: לירושלים צריך גרר או טיולון?
אורח
23.10.20 13:39
טסלה שיגיע כבר פה לכאן
אורח
22.08.20 23:28
לדעתי רכב משנת 2000 צריך לעלות 20000
אורח
20.09.20 20:22
איפה אתה חי תגיד לי
אורח
15.10.20 22:15
בלפלנד
אורח
15.10.20 22:16
בלה לה לנד
אורח
17.10.20 13:13
שנת 2000 ב1000 שח זה המחיר
אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.
אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
23.08.21 12:33
לוי יצחק מת !
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
11.10.21 21:18
דרוש מלווה להסעות, הגר בסמיכות לקשיש ברח' רוטשילד פינת האחות שרה בראשון לציון. בבקר בין השעות 08:00 - 08:45 ובצהרים 14:30 - 15:00. לא צריך לעלות עם הקשיש להסעה! לפרטים ניתן לכתוב למירב: merav0909@gmail.com
אורח
06.10.21 12:34
דרושה אחות למשרה חלקית לאולפנת בהר"ן בגדרה. תחילת העבודה מיידית. נא שלחו קו"ח למייל baharan@neto.net.il
אורח
05.10.21 15:07
מחפשת עבודה בקלדנות מהבית. ניסיון של כמה שנים. 0533318491
אורח
09.09.21 16:08
לעמותת מטב ברחובות דרושים מטפלים ומטפלות עם לב רחב לעבודה עם קשישים ברחבי העיר. והחודש בונוס הצטרפות בסך 1000 ש"ח למתאימים! לפרטים ניתן לפנות לטלפון- 073-2291222 או 052-4827816
אורח
14.07.21 12:49
Mishka Patishkaאתה רוצה לישון טוב בלילה? מודאגים משלומך ושל משפחתך בלילה? תמיד תוכלו למצוא פיתרון .. חברת "מישקה פטישקה" תעזור לכם בכך .. חברתנו עוסקת בהתקנת אזעקות ומעקב ווידאו, אינטרקום ומערכות אחרות מתך נמוך .. 050-6857142
אורח
04.06.21 14:22
דרושים רוקחים/ות בסופר פארם ראשונים בקניון עזריאלי במזרח ראשון משרה מלאה/ חלקית תנאים טובים לפרטים לילי 0508900456 Lillys@super-pharm.co.il
אורח
04.05.21 11:49
מוקד מידע לאזרח הותיק
אורח
11.04.21 20:44
מחפשת עבודה בגן ילדים לשנה"ל הבאה תשפ" א. בראשון לציון. בעלת נסיון רב-שנים והמלצות. ס. ל 0528364650 sasi1061@gmail.com
אורח
28.04.21 18:15
תשפ"ב


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל