הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

הערב רביעי 20/11 מפגן תמיכה בראש הממשלה בנימין נתניהו ב – 70 צמתים ברחבי הארץ ובהם בבת ים

הלמ"ס: אחוז הילדים בבת ים הוא הנמוך ביותר בקרב הערים הגדולות בישראל.

רוכב אופניים חשמליים התנגש במשאית חונה בבת ים. מצבו בינוני

צביקה ברוט חושף את התכניות העתידיות לבת ים לקיץ 2020: הקמת בית מלון בעיר, יחד עם הקמת אתר קאמפינג למשפחות והנגשת חוף הים לנכים .

צביקה ברוט" המלון החדש יצטרף לשורת מלונות ואתרי לינה מתוכננים , שחלקם ייפתחו כבר בשנה הקרובה .."

לימור עידן | | תגובות: 10
קרדיט: צביקה ברוט facebook


ראש העיר צביקה ברוט סיים פגישתו עם מנכ"ל משרד התיירות , אמיר הלוי וחשף, כיצד יחד עימו תוכננו שינויים ברחבי העיר כבר בקיץ 2020 ,

ראש העיר יחד עם מנכ"ל משרד התיירות סיכמו יחד כי ייצא בקרוב מכרז להקמת בית מלון נוסף בעיר, בעתיד יוקם מתחם קמפינג למשפחות בחוף הים בבת ים שיישרת משפחות שלמות שייהנו ממתחם מסודר להקמת אוהלים במרכז הארץ , וכבר בשנה הקרובה תצא לדרך תוכנית הנגשת חוף הים לנכים וזאת על ידי התקנת מעלית שתשרת את בעלי המוגבלויות לרדת אל חוף הים בקלות ובזהירות

שר התיירות, יריב לוין:

"המכרז להקמת בית המלון בבת ים מתקיים על רקע שיא כל הזמנים בכניסת תיירים לישראל ובמסגרת מדיניות משרד התיירות להרחבת ההיצע של חדרי הלינה בישראל, לצורך הגברת התחרות והוזלת מחירים. אני מברך את ידידי ראש העיר, צביקה ברוט, ומשוכנע שיחד נצליח לקדם את בת ים, על כל יתרונותיה, להיות עיר תיירות אשר לא תהיה רק אלטרנטיבה ללינה בתל אביב, אלא גם אטרקטיבית בפני עצמה

מנכ"ל משרד התיירות, אמיר הלוי:

"סיירתי בשבוע שעבר בבת ים ביחד עם ראש העיר, מנכ״לית העירייה וצוותם והתרשמתי מהפוטנציאל התיירותי הגדול שיש בעיר, בזכות החופים היפיפים והקרבה למוקדי הבילוי והתרבות בתל אביב. בבת ים מתחילה התעוררות בהיצע המלונאי ואני רואה את החיבור בין שתי הערים כנדבך משמעותי בהרחבת והוזלת היצע הלינה באזור גוש דן. בימים אלה המשרד בוחן בקשה של העירייה להשקיע בשדרוג התשתית התיירותית בקו החוף".
ראש העיר בת ים צביקה ברוט:

״המלון החדש יצטרף לשורת מלונות ואתרי לינה מתוכננים, שחלקם ייפתחו כבר בשנה הקרובה, אשר יעזרו במימוש הפוטנציאל האדיר של בת-ים כעיר תיירות מובילה. בת-ים מציעה לתיירים חופי ים מהיפים בישראל, נגישות תחבורתית מצוינת, וקרבה לאזורי הבילוי בגוש דן. במקביל נפעל יחד עם משרד התיירות כדי לייצר מוקדי תיירות אטרקטיביים נוספים בעיר״.

התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  Moshe Ashkenazy צביקה ברוט - Tzvika Brot הגימיקים לא יעזרו לך , אתה לא ראש עיר אתה איש של דיבורים ואפס מעשים . לידיעתך אין הצדקה כלכלית לבניית בית מלון בבת ים , בתי מלון שנבנו בעבר ללא יוצא מן הכלל , נסגרו , הפכו למלון דירות . אולי זאת הכוונה מתחת להצהרה של כלום ושום דבר שלך , לבנות מלון שיהפוך לדל"ן , כמה עלוב !!!
  הגב 11.09.19 00:32
 • אורח
  ראש העיר הגרוע בתולדות העיר בת ים. להפוך רחובות פנימיים שמעל חמישים שנה לכחול לבן. ועוד השלטים מורים יום שלישי עד השעה שלוש הלווו ראש העיר רח' מנדלי זה לא אזור עסקים להתעורר שם. איפה היתרון למצוקת חניה. המצוקה היא בשעות הערב ולא היום ברחובות הפנימיים זה לא אזורי עסקים
  הגב 11.09.19 07:41
 • אורח
  צודק המגיב הקודם למה ברחובות אנה פרנק, ורחובות מגבילים לאזור העסקים של ניסנבאום המדרכות באפור. וברחובות הרשת, דניאל פנקס מנדלי הרחובות נצבעו בכחול לבן מרגע שהגיע ראש העיר "הנכבד". מה זה פותר בדיוק שהמשפחות שלנו שמגיעות ישלמו על חניה איפה זה פותר את מצוקת החניה בדיוק? ראש העיר "הנכבד" רק גזילת כספים לא מספיק בארנונה שאנחנו משלמים אלה לא רחובות של עסקים ולא צמודים לים.
  הגב 11.09.19 11:52
 • אורח
  כל בת ים עוד תהיה כחול לבן הגב של האורחים שלי זה הכסף שלו!! 🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬 ויפה למפלגה ימנית בראשות צביקה ברוט הנקראת ליכוד לעשות שבת תרבות באודיטוריום העירוני ולהביא את עופר שלח מכחול לבן וכן נועה רוטמן מהמחנה הדמוקרטי וח"כ מישראל ביתנו ומהעבודה. שמתי צביקה וחבל על הקול שלי.... לא עזרה בעיר ולא ליכוד... לא הנחה בארנונה ולא נעליים.. חבל שאין בחירות חוזרות....
  הגב 11.09.19 13:35
 • אורח
  עיר פח
  הגב 11.09.19 14:02
 • אורח
  העיר באמת הפכה לעיר פח אשפה. עובדי פחי אשפה פוגעים ברכבים לא לוקחים אחריות אפילו שמתועדים. לא מתייחסים לתושבים כלל באמת עיר אשפתות הפכה להיות. משווים אותנו לעיר תל אביב באמת שהעירייה לא מגיעה לאשפתות של תל אביב חוצפהההההה
  הגב 11.09.19 15:46
 • אורח
  אמר אדון ברוט בתוכנית טלוויזיה "אני מתייעץ עם אבא ואימא" ומה עם הבייביסיטר? איתה אתה לא מתייעץ
  הגב 11.09.19 15:48
 • אורח
  היכן בדיוק יקימו את המלון.
  הגב 11.09.19 17:04
 • אורח
  העיר פח הזבל
  הגב 11.09.19 18:42
 • אורח
  העיר לא פח. הפכו את העיר לפח הכל מסריח מהראש
  הגב 11.09.19 23:32

תושבי בת ים שימו לב! שינויים בהסדרי התנועה ברחובות רבים בבת ים הערב רביעי (20.11), וכמו כן שינויים במספר קווי אגד

פירוט מלא של השינויים בתוך הכתבה

לימור עידן | | תגובות: 0


ביום רביעי 20/11/19 החל מהשעה 22:30 ועד 05:00 למחרת ייחסם לתנועה צומת דרך מנחם בגין/ הקוממיות לבאים מדרך מנחם בגין (מכיוון דרום) וממשיכים צפונה/ מערבה.

קו 15 מבת ים לראשל"צ:

ייצא כרגיל מתחנת המוצא בדרך מנחם בגין (מרכז הספורט), יפנה ימינה לרחוב הקוממיות, שמאלה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב קרן היסוד, שמאלה לרחוב הרב ניסנבאום, ימינה לרחוב הקוממיות וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • אין תחנות מבוטלות!

קו 83 מראשל"צ לתל אביב-יפו:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת דרך מנחם בגין/ הקוממיות, יפנה ימינה לרחוב הקוממיות, שמאלה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב קרן היסוד, ימינה לרחוב הרב ניסנבאום וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנה מבוטלת זמנית: הרב ניסנבאום/ הקוממיות.


ביום רביעי 20/11/19 החל מהשעה 22:00 ועד 05:00 למחרת ייחסמו לתנועה שדרות העצמאות, בקטע: שמחה הולצברג (הגבול) - רוטשילד, בכיוון הנסיעה מצפון לדרום.

קו 85 מחולון (בית החולים "וולפסון") לראשל"צ:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת שדרות ירושלים/ שמחה הולצברג (הגבול), יפנה ימינה לרחוב שמחה הולצברג, שמאלה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב רוטשילד, ימינה לרחוב בלפור וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנה מבוטלת זמנית: שדרות העצמאות/ רוטשילד.
ביום רביעי 20/11/19 מדי לילה החל מהשעה 20:00 ועד 05:00 למחרת ייחסם לתנועה רחוב יוספטל, בקטע: שדרות בר אילן – דולפין (בשני הכיוונים).קו 11 מבת ים לחולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הנביאים/ יצחק שדה, ימשיך ישר ברחוב הנביאים, יפנה ימינה לרחוב החרושת, ימינה לרחוב אהוד קינמון, שמאלה לרחוב כ"ט בנובמבר וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: יצחק שדה/ הנביאים, בלפור/ יצחק שדה, בלפור/ נורדאו, יוספטל/ בלפור, יוספטל/ הרב ניסנבאום, הרב ניסנבאום/ החרושת.

קו 11 מחולון לבת ים:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות כ"ט בנובמבר/ הרב ניסנבאום, ימשיך ישר ברחוב כ"ט בנובמבר, יפנה ימינה לרחוב אהוד קינמון, שמאלה לרחוב החרושת, שמאלה לרחוב הנביאים וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הרב ניסנבאום – בית ספר שז"ר, יוספטל/ הרב ניסנבאום, יוספטל/ בלפור, בלפור/ נורדאו, בלפור/ יצחק שדה.

קו 83 מתל אביב לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת בלפור/ שדרות העצמאות, יפנה שמאלה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב הרב עוזיאל, ימשיך ישר לרחוב אנילביץ', יפנה ימינה לרחוב כצנלסון, ימינה לרחוב יוספטל, שמאלה לרחוב הרב ניסנבאום וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: בלפור/ ז'בוטינסקי, בלפור/ יוספטל, יוספטל/ בלפור, יוספטל/ הרב ניסנבאום.

קו 83 מראשל"צ לתל אביב:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ יוספטל, יפנה ימינה לרחוב יוספטל, שמאלה לרחוב כצנלסון, שמאלה לרחוב אנילביץ', ימשיך ישר לרחוב הרב עוזיאל, יפנה שמאלה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב בלפור וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: יוספטל/ הרב ניסנבאום, יוספטל/ בלפור, הרצל/ בלפור, הרצל/ ז'בוטינסקי, הרצל/ הרב קוק.
 • תחנה זמנית: שדרות העצמאות/ בלפור.

קו 87 מחניון חולון לאזור:

ייסע על פי המסלול המקורי צומת הרחובות בלפור/ נורדאו, יפנה שמאלה (מהנתיב שמקביל לנתיב התחבורה הציבורית) לרחוב נורדאו, ימינה לדרך בן גוריון וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: בלפור/ נורדאו, יוספטל/ בורוכוב, יוספטל/ דרך בן גוריון.
 • תחנה זמנית: נורדאו/ בלפור.

קו 87 מאזור לחניון חולון:

לא יחול שינוי במסלול/ תחנות הקו בכיוון נסיעה זה.

קו 99 מאזור לחניון חולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות יוספטל/ כצנלסון, יפנה ימינה לרחוב כצנלסון, שמאלה לרחוב אנילביץ', ימשיך ישר לרחוב הרב עוזיאל, יפנה שמאלה לשדרות העצמאות, שמאלה לרחוב בלפור, ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב דקר, ימינה לרחוב יוספטל וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: יוספטל/ כצנלסון, יוספטל/ הרב ניסנבאום, יוספטל/ בלפור, יוספטל/ בורוכוב.

קו 99 מחניון חולון לאזור:

ייסע על פי המסלול המקורי עד כיכר יוספטל/ דקר, יפנה שמאלה לרחוב דקר, ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב בלפור, ימינה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב הרב עוזיאל, ימשיך ישר לרחוב אנילביץ', יפנה ימינה לרחוב כצנלסון, שמאלה לרחוב יוספטל וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: יוספטל/ בורוכוב, יוספטל/ בלפור, יוספטל/ הרב ניסנבאום.

קו 143 מחניון חולון לתל השומר:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות בלפור/ נורדאו, יפנה שמאלה (מהנתיב שמקביל לנתיב התחבורה הציבורית) לרחוב נורדאו, ימינה לדרך בן גוריון, ימינה לרחוב יוספטל, שמאלה לרחוב דקר, שמאלה לרחוב הרצל וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: בלפור/ נורדאו, בלפור/ יוספטל.

קו 143 מתל השומר לחניון חולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות בלפור/ הרצל, יפנה ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב דקר, שמאלה לרחוב יוספטל, ימינה לרחוב בלפור וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנה מבוטלת זמנית: בלפור/ יוספטל.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הערב רביעי 20/11 מפגן תמיכה בראש הממשלה בנימין נתניהו ב – 70 צמתים ברחבי הארץ ובהם בראשון לציון, בת ים וגדרה... מיקומי המחאה בכתבה

מפגן התמיכה בשעה 19:00 עם לפידים. לא תהיה הפרעה לתנועה

אבי בר | | תגובות: 72
צילום פייסבוקהערב רביעי 20/11 מפגן תמיכה בראש הממשלה בנימין נתניהו ב – 70 צמתים ברחבי הארץ ובהם בראשון לציון, בת ים וגדרה... מיקומי המחאה בכתבה

הפעיל הציבורי רן כרמי בוזגלו מוביל אירוע תמיכה בראש הממשלה בנימין נתניהו אשר ייערך הערב רביעי 20/11 בשעה 19:00 בכ – 70 צמתים ברחבי הארץ בדרישה להפסיק את הרדיפה כנגד ראש הממשלה.

ההנחייה למוחים היא לעמוד בצמתים עם לפידים ושלטים בנוסח אחיד של " לעולם לא תצעד לבד, נתניהו."

כמו כן ההנחייה למוחים היא לעמוד בצומת ולא לשבש את התנועה

להלן המקומות והפון של האחראים על הצמתים באזור

ראשל"צ:

צומת גן הורדים אמיר 050-6529678

בת ים:

צומת הקניון ישראל כהן 054-4881006

גדרה:

צומת רמזורים יעל 054-6870778


רן כרמי בוזגלו

צילום - פייסבוק

מטרת המחאה להמחיש את התמיכה הבלתי מסוייגת בנתניהו והבהרה כי לא נאפשר כל פגיעה במנהיג.
המבצע יתנהל למופת ויגלם את רוח המאבק הערכי.התפרסמו 72 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אוי ואבוי. שילך כבר הביתה. מושחתים נמאסתם !!!!
  הגב 20.11.19 14:12
 • אורח
  קבל אותו על אפך וחמתך ! ראש הממשלה הבא ביבי !!!
  20.11.19 14:27
 • אורח
  מה אתה שופט או תלין הכל תפירת תיקים
  20.11.19 15:54
 • אורח
  שקרניהו הביתה קח את m l m b ,ואת נער הפוסיקט איתך !
  20.11.19 16:31
 • אורח
  שקרניהו מטורפת ונער הפוסיקט
  20.11.19 16:36
 • אורח
  מקווה שיהיה הפגנה שקטה ותרבותית.
  הגב 20.11.19 14:14
 • אורח
  תרבותי זה בטוח לא יהיה!
  20.11.19 14:36
 • אורח
  שרה מתווה את הדרך איך שקט זה לא תלוי בפודל שלה
  20.11.19 16:32
 • אורח
  איך שקטה עם הגברת שקרניהו
  20.11.19 16:35
 • אורח
  מטורפים.
  הגב 20.11.19 14:21
 • אורח
  אצל השמאל זו מחאה חברתית. אצל הימין אלו אנשים מטורפים. שמאלנים הם אנשים ככ צרי אופקים זה לא יאומן
  20.11.19 23:40
 • אורח
  זה הזמן לתמוך במנהיג הנבחר שלנו, כולם לצאת עם דגלים, סכנה למדינה יהודית. המטרה מדינת כלל אזרחיה!!נתניהו מגן על המדינה בגופו בואו ניתמוך בו.
  הגב 20.11.19 14:26
 • אורח
  👍🏻👍🏻👍🏻
  20.11.19 14:47
 • אורח
  המנהיג הנבחר הוא גנץ. הוא קיבל מנדט אחד יותר מביבי. מתי תפנימו שלמדינה נמאס כבר ממנו. מסיט ומפלג בין כולנו ודואג רק לתחת שלו לא לכם.
  20.11.19 15:15
 • אורח
  אנחנו במשטר חשוך כבר 15 שנה מה יכול להיות יותר גרוע
  20.11.19 16:32
 • אורח
  כרגיל אצל השמאל החוק הישראלי הוא בגדר המלצה. בוא אני אעשה אצלך סדר. הבחירות במדינת ישראל הן לא בחירות ישירות. דרך אגב מי שקורא לאיחוד כל המפלגות הציוניות והיהודיות הוא הליכוד. מי שמדירים ציבורים שלמים באוכלוסיה הן מפלגות אחרות. אז די לשקרים ולסיסמאות ולהיצמד לעובדות!
  20.11.19 23:45
 • אורח
  ומי שמתנגד יעמוד עם שלטים ולפיגים ממול??!!!
  הגב 20.11.19 14:28
 • אורח
  צחוק צחוק אבל המדינה כמעט שם
  20.11.19 15:00
 • אורח
  לפידים
  הגב 20.11.19 14:28
 • אורח
  גם לפידים לא ידליקו את החושך של שקרניהו ומריעיו
  20.11.19 16:33
 • אורח
  רק ביבי ברור שנגיע כל השאר שילכו לחפש בשטחים פרטנר
  הגב 20.11.19 14:28
 • אורח
  כל הכבוד!!!! מול כל התקשורת שרק מחפשת אותו זה הזמן לתמוך בביבי
  הגב 20.11.19 14:33
 • אורח
  נמאס שילך הביתה ויקח את בן הבטלן שלו איתו
  הגב 20.11.19 14:35
 • אורח
  מה זה מעניין אותך שהבן שלו בטלן? באמת מעניין אותי לדעת
  20.11.19 23:46
 • אורח
  למה צריך הפגנת תמיכה? פשוט תצביעו ביבי! זה יותר יעזור לו
  הגב 20.11.19 14:37
 • אורח
  במדינה דמוקרטית מותר וצריך להפגין. זה חלק מהעניין..
  20.11.19 23:46
 • אורח
  נמאס מהגנב הזה אשר הורס את המדינה מעל שנה. מה שעצוב יותר הם אותם טיפשים אשר ביבי דופק אותם ועדיין ממשיכים לבחור בו.
  הגב 20.11.19 14:42
 • אורח
  אותם טיפשים לא שוכחים את ימי מפאי הנוראים. את הדיכוי, הנצחת העוני, הזרמת הכספים האדירה לקיבוצים. גזילת אדמות המדינה. עכשיו תגיד מי הגנב פה?
  20.11.19 23:49
 • אורח
  למה בגדרה?
  הגב 20.11.19 14:43
 • אורח
  היגיע זמנו לנוח בכלא. כל המשפחה מושחתת מלבד הבן הקטן שיצא מיוחד ושונה! היידה ביבי תפנה את הכיסא! !!#
  הגב 20.11.19 14:45
 • אורח
  אין גבול לעיוורון הציבור. חבל שהאזרחים שבוחרים בו, הם גם האזרחים שנפגעים ממנו בצורה הרבה ביותר...
  הגב 20.11.19 14:47
 • אורח
  אויי לנו שראש העיר ליכודניק מעודד תמיכה בראש ממשלה מושחת.. למה לא תמכת בדרך זו בדב צור?? ודאגתם להדיח אותו?
  הגב 20.11.19 14:47
 • אורח
  שילך כבר !!!! כמה אפשר !!! שקרן , שום דבר לא מעניין אותו , חוץ מכיסא שלו ... כל העולם כבר צוחק עלינו... מזעזע
  הגב 20.11.19 14:49
 • אורח
  לא מצביעים!!!! מפגינים נגד הבחירות!
  הגב 20.11.19 14:55
 • אורח
  💪🏿
  20.11.19 15:01
 • אורח
  שילך כבר!!
  הגב 20.11.19 14:59
 • אורח
  אני חושב שלביבי רועדות ה ב..ם😪
  הגב 20.11.19 15:01
 • אורח
  האדם והמשפחה המושחתת שיחזרו לארה''ב שחט וניצל את כספי המדינה 60 מיליון הון אישי דירות מפוארות מטוס ב-730 מיליון בוש היכלם -נמאסת בוזגלו -תתבייש
  הגב 20.11.19 15:06
 • אורח
  רכישת המטוס אינה החלטה של ביבי. די להסתה ולפייק ניוז.
  20.11.19 23:23
 • אורח
  אז תיכה בלתי מסוייגת של חצי מהעם? כולכם אנשים בעלי מוסריות נמוכה ביותר האיש מחרבן לנו לכולנו ,ובמיוחד על תומכיו, על הראש כבר 10 שנים, ואנחנו אוכלים את זה, וחושבים שלא ניתן לעשות את השינוי...בבחירות השלישיות שנגיע אליהן בזכות האיש המושחת ובעל המוסר הירוד בינימין נתניהו- מצביעים! ומצביעים הכל ורק רק לא ביבי!
  הגב 20.11.19 15:11
 • אורח
  ליכודניקים הזויים! אני מתקשה להאמין שאתם באמת מוכנים להסתובב כל כך הרבה שנים עם החרא על הראש ועוד להתגאות בזה, גועל נפש של אנשים
  הגב 20.11.19 15:12
 • אורח
  כרגיל השמאל מדרדר את השיח נמוך נמוך
  20.11.19 23:24
 • אורח
  בעד המשך השחיתות. תתביישו. כרמי שמנסה להבעיר את השטח. לא למד מ1995
  הגב 20.11.19 15:17
 • אורח
  ואם לא יהיו כתבי אישום על שוחד תצביע לביבי?
  20.11.19 23:25
 • אורח
  ראש ממשלת המיאוס, חבורה של מושחתים !!! לכו לעזאזל, הרסתם את המדינה. האיש שצוחק על כולם בזמן שהוא משתין מהמקפצה. זה לא ליכוד, זו שחיתות !!
  הגב 20.11.19 15:17
 • אורח
  מי שמך לקבוע כי הוא מושחת? הקנאה העבירה את דעת השמאל הרדיקלי והאנטי ציוני
  20.11.19 23:35
 • אורח
  במקום להפגין בעד בניית בתי חולים, בעד מימון חופשות בלימודים. מפגינים בעד המשך השחיתות הביזבוז. אין לכם בושה!!!!
  הגב 20.11.19 15:19
 • אורח
  אני רוצה לחיות במדינה דמוקרטית. אז לשאלתך אני לא מתביישת
  20.11.19 23:28
 • אורח
  רק ליברמן עמד עד כה בכל אשר הבטיח לבוחריו. ביבי הזבל הוא איש מגלומן, נרקיסיסט שלא סופר אף אדם מלבד משפחתו המופרעת. הבן הגדול והטמבל חי על חשבון הציבור, בדיוק כמו אימו ואביו. משפחה מגלומנית שחושבים שדם כחול זורם בעורקיהם. ההפגנות הללו הן הן פגיעה בשלטון החוק ! מה צבא החיילים של ביבי, אה ? זה איום שהמשטרה צריכה לחקור !! ביבי יעמוד לדין בדיוק כמו כל אזרח ! אין לו שא פריבילגיות אלא נהפוך הוא- אדם שעומד בראש מדינה וחוטא כלפיה וכלפי אזרחיה, צריך להחמיר בעונשו ! שיילך כבר הבייתה, האיש הדוחה הזה
  הגב 20.11.19 15:25
 • אורח
  אז אתם תומכים בשקרן שאישר מכירת צוללות משוכללות למצרים בניגוד לעמדת משרד הביטחון, ואחר כך הכחיש זאת, והסתיר מפני מערכת הביטחון? הידעתם מה יכולות צוללות אלו לעשות? הידעתם שצוללות אלו יכולותברלות להגיע לידי האיראנים או בני בריתם,? והיועץ המשפחתי אפילו לא חוקר זאת. בינתיים.
  הגב 20.11.19 15:38
 • אורח
  השקרן הוא אתה. אין פרשת צוללות. תבין, דרוקר הוא עיתונאי ליצן, כל תחקיר שלו מתברר כקשקוש אחד גדול.
  20.11.19 23:30
 • אורח
  נמאס כבר מהעצמת ה״אליל נתניהו״ חוזרים לימים חשוכים במקום ללכת קדימה
  הגב 20.11.19 15:55
 • אורח
  אני מגיע לשלוח אותו הבייתה כבר עם המכשפה והאוכל חינם
  הגב 20.11.19 16:30
 • אורח
  מגיעים להראות את הדרך למעשיהו
  הגב 20.11.19 16:34
 • אורח
  בדיוק
  20.11.19 22:12
 • אורח
  במקום לבזבז כספי הציבור. יש אנשים רעבים ללחם.
  הגב 20.11.19 16:37
 • אורח
  ביבי ביבי ביבי ביבי ביבי ביבי. סתם ביבי הומו רק הורביץ יימח שמם של רוצחי פלסטינים
  הגב 20.11.19 16:51
 • אורח
  חבל מאוד שלא מתארגנים לתמיכה בנכים ובנזקקים...ובפתיחת משרד הרישוי בראשון ובצדק בכלל... לא חושבת שצריך לתמוך ב ביבי . בחירות הן דמוקרטיות
  הגב 20.11.19 16:54
 • אורח
  ביבי ושרה מתכרבלים בפוך... וכמה פראיירים קופאים בחוץ חחחחח
  הגב 20.11.19 17:52
 • אורח
  לגמרי..הוא לא סופר אותם והם ביבי ביבי...
  20.11.19 22:13
 • אורח
  הזוי.
  הגב 20.11.19 18:13
 • אורח
  ביבי נתן את חייו למדינה...הוא יזכה להערכה רק לאחר מותו...יכול לעשות בחודש מיליון דולר כמו כלום...מקריב את עצמו על המזבח למען עם ישראל...עם כל הכבוד ל"מחליפים" אף אחד לא מתקרב לליגה שלו..רמטכלים שרי ביטחון תקשורת כל העולם ולהקתו נגדו,והוא יציב ואיתן תותח על לא פוחד ולא ירא..תוקף שצריך מאופק שצריך פשוט מופת של הנהגה...יהיה קשה מאוד למצוא מישהו בעל שיעור קומה כמוהו
  הגב 20.11.19 18:45
 • אורח
  מרוב שהוא מקריב את עצמו נאחז בשלטון בכוח ולא משחרר..שילך כבר נמאס ממנו ומהמשפחה ההזויה שלו
  20.11.19 22:15
 • אורח
  מלך... כל מילה בסלע... רק אנשים הם אנטי ביבי לא מבינים.. חבל....
  20.11.19 23:08
 • אורח
  אין צורך בהפגנות תמיכה הדרך הנכונה פשוט לעמוד לפני בית המשפט ולהוכיח שאתה חף מפשע.ההפגנות רק מוכיחות שהוא מפחד והוא יודע שהוא אשם.מאז קום המדינה לא היו מיקרים שהפגינו נגד רשויות החוק והיום גם נאשמים משמאל לימין ואף אחד לא חשב להשמיץ, להסית,לגדף את רשויות החוק לצערי ביבי הורס בזאת כל חלקה טובה.
  הגב 20.11.19 19:10
 • אורח
  אז לשיטתך כל מי שהפרקליטות ירצו להוריד ישלחו אותו לבית המשפט. זו איננה דמוקרטיה.
  20.11.19 23:33
 • אורח
  נראה לי שמישהו התבלבל ! אולי מפגן נגד משחקי הכס (כסא) של ביבי !!!
  הגב 20.11.19 19:52
 • אורח
  רק ביבי תפנימו ,ביבי בעזרתו של הקדוש ברוך הוא שומר עלינו מכל משמר ואתם השמאליים תוקפים אותו כאילו הוא אוייב העם תתביישו
  הגב 20.11.19 21:59
 • אורח
  אתה מס 1 נתניהו כל הכבוד
  הגב 20.11.19 22:00
 • אורח
  ביבי היקר,אני אישית רגוע כשאתה ראש ממשלה ,חזק ואמץ איש ייקר
  הגב 20.11.19 22:02
 • אורח
  רק ביבי ככל שיכו בו כן יפרוץ בושה כמה שינאת חינם ביבי נבחר והוא בעמדת מלך קצת כבוד.לתקשורת יש הרבה כוח גם היטלר עלה לשלטון מפרווגנדה בתקשורת מושפעים מהתקשורת כבר האשימו אותו לפני משפט אין לו זכות חפות ? צבועים שמאלנים הזויים גם את הגולן יחזירו ויהיה שלום הזויים לא לומדים מהטומאה נעשתם מטומטמים
  הגב 20.11.19 22:27
 • אורח
  יש מועמד מתאים יותר מביבי העולם מעריץ אותו על ההשפעה שלו בכל הנעשה בעולם. איפה התודה וההערכה מתי היו זמנים טובים במדינה כמו היום תפקחו עיניים לאן הביא את המדינה הקטנה שלנו והנהדרת
  הגב 20.11.19 22:32

לוח הדירות

לפרסום נכס - 055-970-7114

רוכב אופניים חשמליים התנגש במשאית חונה בבת ים. מצבו בינוני

קרדיט: איחוד והצלה

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: איחוד הצלה


רוכב אופניים חשמליים בן 55 נפצע בינוני בתאונה במעורבות משאית ברחוב שמחה הולצברג בבת ים. כונני איחוד הצלה , חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול ופינו את הנפגע לבית חולים תל השומר

יניב יהודה ירושלמי ושמואל משולם חובשים באיחוד הצלה סיפרו:
"לדברי עוברי אורח מדובר ברוכב אופניים חשמליים שהתנגש במשאית חונה ובעקבות כך נפצע באורח בינוני.
לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו לו בזירת התאונה הוא פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשהוא סובל מחבלות ופציעות בראשו ובפלג גופו העליון".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרכז הצעירים בבת ים " בתיה" מארח הרצאה, ביום רביעי (20.11) ,שתעסוק בכלים להצלחת עסקים קטנים ותכונות חשובות להצלחת פרויקט יזמות.

הכניסה חופשית בהרשמה מראש

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית בת ים


שבוע היזמות העולמי מגיע גם למרכז הצעירים של בת ים.

לרגל ציון שבוע זה, מארח מרכז הצעירים – "בתיה", בשיתוף "מעוף" הרצאה לטובת בעלי עסקים ויזמים מתחילים, קטנים ובינוניים, ביום רביעי ה-20.11 בשעה 18:00 (הכניסה חופשית בהרשמה מראש).

ההרצאה "כך תהיו יזמים ב-3 שלבים!" תעסוק בסקירת התכונות החשובות להצלחה, בחינת הרעיון מיזם בכלים עסקיים ומהו תפקידה של הסביבה הקרובה והרחוקה מימוש הרעיון. ההרצאה נותנת כלים מעשים לבחון את הכיוון היזמי ולקבל הצצה מעשית במיוחד לעולמם של יזמים.

ההרצאה מצטרפת להשקעה של יותר ממיליון שקלים של עיריית בת-ים בחידוש מרכז הצעירים העירוני ובהקמת מתחמי עבודה משותפים. בקרוב מאוד ייפתח מתחם יזמות עירוני שיספק מענה לכל צרכיהם של היזמים: שירותי משרד, השכרת משרד, ליווי עסקי, מנטורים, סדנאות וכו'. מדובר בהאב (מתחם עבודה) ראשון מסוגו בעיר, שיאפשר לציבור לעבוד במתחמים אישיים, אותם ניתן יהיה להשכיר במחיר מסובסד. מתחמי העבודה מיועדים לאנשי היי טק בתחילת דרכם או לצעירים. זאת במתכונת הקיימת כבר בערים שונות בארץ ובעולם.

לפרטים נוספים 077-9217337 או קישור להרשמה חינם: https://eventbuzz.co.il/lp/event/b4twhהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תרגיל האזעקה אשר תוכנן בשבוע הבא בוטל בגלל המצב הביטחוני

תרגיל האזעקות תוכנן לתאריכים 26-28/11/19

אבי בר | | תגובות: 1


לפני כשבוע דיווחנו כי בשבוע הבא במהלך 3 ימים בכל יישוב יתקיים תרגיל הפעלת אזעקה. אולם לאור האירועים בעזה ובצפון הוחלט לדחות את התרגיל למועד אחר.

להלן הודעת פיקוד העורף!

בהתאם להערכת המצב ובעקבות יממות הקרב של "חגורה שחורה" הוחלט על דחייתו ושינוי המתווה של תרגיל ההתרעה הארצי שתוכנן ל26-28 בנובמבר.
במהלך השנה (2019) ושנת 2020 יתקיימו תרגילי התרעה כדי להמשיך ולקדם את יכולות ההתרעה הממוקדות ולהטמיע זאת בקרב הציבור.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

הלמ"ס: אחוז הילדים בבת ים הוא הנמוך ביותר בקרב הערים הגדולות בישראל.

בית שמש היא העיר שיש בה הכי הרבה ילדים

לימור עידן | | תגובות: 4


הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מפרסמת לרגל יום הילד הבינלאומי , החל מחר 20.11 , נתונים מעניינים על הילדים בערים שונות בארץ.

בסוף שנת 2018 חיו בישראל 2.960 מיליון ילדים בני 0-17 המהווים כ33% מכלל אוכלוסיית ישראל.

בבת ים כ21% מכלל התושבים הם ילדים בני 0-17, מה שמביא את בת ים לעיר ( בעלת 100,00 תושבים ומעלה) עם מספר הילדים הנמוך ביותר בארץ ., כאשר במקום התשיעי מעליה נמצאת תל אביב עם 21.1% מכלל התושבים שהינם ילדים.

העיר עם מספר הילדים הגבוה ביותר היא בית שמש ולאחריה בני ברק עם ממוצע של 3.67 , 3.50 ילדים . (בהתאמה) המהווים כמעט 50% מכלל התושבים בעיר.

עוד נתונים המתפרסמים נוגעים להוצאות משק הבית לשנת 2017, כאשר ההכנסה הכספית הממוצעת נטו למשק בית הייתה 16,518 ₪ לחודש והוצאה הכספית היתה 13,114 ₪ לחודש , ההכנסה הכספית הממוצעת נטו למשק בית עם ילדים הייתה גבוהה פי 1.3 מההכנסה למשק בית ללא ילדים. כך גם ההוצאה הכספית הממוצעת הייתה גבוהה פי 1.5 .

עוד נכתב כי בשנת 2017 ההוצאה הכוללת לתצרוכת לפי מוצרים נבחרים במשפחות עם ילדים, גבוהה יותר ממשק בית ללא ילדים. כאמור , ככל שמספר הילדים במשק הבית עולה, כך עולה ההוצאה על מוצרי מזון כגון- לחם אחיד פרוס, לחמניות וכעכים, פיתות, ממרח שוקולד, חטיפים, דגני בוקר ומעדני חלב.

ההוצאה על חטיפים גבוהה פי שניים במשקי הבית עם ילדים מההוצאה במשקי בית ללא ילדים.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בת ים עם מספר הגדול של זקנים רוסים במדינה הרס לעיר
  הגב 19.11.19 22:55
 • אורח
  לא רק זקנים שזה הרוב, בכל רחוב שהולכים בבתים שומעים רק רוסית. מהקטן ועד הקשיש עיר זוועתית הפכה להיות וחבל מאוד. מישהו חייב להתעורר ולהציל את העיר.
  הגב 20.11.19 11:01
 • אורח
  חארה עיר
  הגב 20.11.19 11:46
 • אורח
  ברור.... הביאו לעיר בת ים את כל הזבל הרוסי/ חבר העמים, הגיעו רק זקנים שסחטו עד תום את כל ההטבות שהמדינה המפגרת שלנו הציעה להם. מלא רוסים עם צלב קרס על הצוואר שחושבים שהם בעלי הבית בעיר הזו. די להביא לבת ים עוד רוסים, די !!!!!! שיכורים מגעילים שמקיאים על המדרכות, זקנות זבאלות, זונות רוסיות בכל בתי המלון בעיר. עיר מגעילה אפילו יותר מבני ברק !!!
  הגב 20.11.19 23:55

בת ים חוגגת את חג הסגד. תהלוכה חגיגית של בני העדה האתיופית לציון חג הכיסופים לירושלים, תיערך ביום שלישי 26.11 ותצא מרחבת קניון בת ים

הכניסה חופשית

לימור עידן | | תגובות: 0


בת ים חוגגת את חג הסגד

ביום שלישי 26.11 בשעה 18:00 תיערך תהלוכה חגיגית לכבוד חג הסגד ,חג הכיסופים לירושלים, שתצא מרחבת קניון בת ים .

עבור בני העדה האתיופית , חג הסגד משמש כהמשך לחשבון הנפש הפרטי של יום הכיפורים. ביום זה מוסיפים לחשבון הנפש הפרטי את הפן הציבורי, ובהתקהלות המונים מכריזים על חידוש הברית עם האל ומתפללים על המשכיות האמונה ובוא הגאולה השלמה.

במהלך הערב תיערך הרצאה על משמעות חג הסגד, הופעות של הרכבים מוזיקליים, הצגה וחידון עם מר אלאמו אישטה וטעימות ממבחר המטעמים המסורתיים של העדה.

האירוע יהיה במעמד ראש העיר, צביקה ברוט,והנהלת העיר בת ים


האירוע המרכזי ייחל בשעה 19:00 באשכול הפיס ,סמטת הדקל 4.

הכניסה חופשיתהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי תיכון דרכא המר בבת ים השתתפו במשחק כדורסל בעל מסר חשוב מאוד של ניצחון הרוח ,הבוקר(18.11) בבית הספר

מצורף סרטון של תלמידי בית הספר במשחק מול נבחרת האלופים של "סל-גל" .

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: אוריאל בן ברוך


תלמידי כיתות ט,יא',יב' מתיכון דרכא המר בבת ים השתתפו היום (18.11) במשחק כדורסל משמעותי מאוד עם חברת סל -גל .
חברת "סל-גל" בהנהלת מיקי גולדברג הגיעה לבית הספר דרכא המר, לפעילות מנהיגות בנושא "כדורסל כסאות גלגלים"
אחד משחקני הקבוצה, אלון, המשחק כבר 8 שנים בליגת העל ובנבחרת ישראל סיפר לתלמידים את סיפור פציעתו עת עזר לאביו בשדה החקלאי.
לאחר מכן התקיימו משחקים ביניהם לבין התלמידים.

ולקראת סוף הפעילות התלמידים בעצמם התיישבו בכיסאות הגלגלים וחוו את החוויה בעצמם.

המסר הוא שכל אדם לא משנה מה מצבו הנפשי או הפיזי יוכל להצליח
נצחון הרוח גדול מנצחון החומר!


מצורף סירטון של תלמידי בית הספר במשחק מול נבחרת האלופים של סל-גל .

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ערבי חשיפה ורישום תלמידי כיתות ו' לחטיבות הביניים בבת ים ייחל כבר ביום שלישי(19.11) ובמשך השבועיים הקרובים בבתי הספר השונים

פירוט הימים ובתי הספר בתוך הכתבה

לימור עידן | | תגובות: 0הורי ותלמידי כיתות ו' בבת ים, בדומה לתהליך בשנים האחרונות, הרישום לחטיבות הביניים לשנת הלימודים תשפ"א יהיה בשני שלבים:


1.שלב ראשון:
כלל בתי הספר הממלכתיים יאתרו תלמידים לכיתות הייחודיות בחטיבת הביניים, ויקבלו את אישור אגף החינוך לרשום אותם לכיתות אלו. פרטים על הכיתות הללו יינתנו בערבי חשיפה שיתקיימו בבתי הספר בבת ים על פי הפירוט הבא:

ביה"ס אורט מלטון- הדקל 4 03-5519943, יום שלישי 19.11

בבית הספר אורט מלטון התלמידים ייחשפו למסלול מדעי הרפואה- לימודי פיסיקה, כימיה וביולוגיה, העשרה בתחום הוטריני מדעי המוח ועוד, ומסלול הנדסת תוכנה ואלקטרוניקה הכולל בתוכו חשיפה לסביבת עבודה בעולם הייטק, לימודי תכנת מחשבים החל מכיתה ט', סיורים וביקורים בחברות הייטק ובחיל האויר.


ביה"ס שז"ר- ניסנבאום , 03-5524134 ,יום חמישי 21.11

בבית ספר שז"ר ייחשפו התלמידים ליזמות מדעית טכנולוגית, הנדסת תוכנה, אומניות, תיאטרון, ריקוד ותקשורת חזותית

ביה"ס חשמונאים- אנה פרנק 10, 03-5536686, יום ראשון 24.11

ביה"ס אורט רמת יוסף- מבצע סיני 28 , 036598331 יום שלישי 26.11

באורט רמת יוסף ייחשפו התלמידים למיומנות חשיבה, בניית מציאות מדומה ומיינקראפט .

ביה"ס רמות- קרן היסוד 12 , 03-55280949 יום רביעי 27.11

בבית הספר רמות ייחשפו התלמידים למסלול שביט למצוינות מדעית , כיתה מדעית ייחודית המתמקדת בטיפוח המצוינות, כיתה ומגמת ספורט עם התמחות בכדורסל ושחיה, כיתה ומגמת מוסיקה.

ביה"ס תיכון חדש דרכ"א- אורט ישראל 7 , 035512269 יום שני 2.12


בערבי החשיפה תקבלו את המידע המדויק מבתי הספר על התהליכים הנדרשים על מנת

לרשום את ילדיכם לאחת מהכיתות הייחודיות בחטיבת הביניים.
זכרו- אין להירשם ביותר מחטיבה אחת.
רישום כפול ימנע רישום בכל אחת מהחטיבות.
2. השלב השני:
לכלל תלמידי כיתות ו שאינם נרשמים לכיתות הייחודיות יתבצע תהליך רישום אינטרנטי במהלך חודש מרץ ועליו תישלח לכם הודעה בנפרדהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עבריין שהפך לסוכן משטרתי סמוי הפליל סוחרי סמים בראשון לציון, בת ים ויישובים נוספים

הסוכן שבעבר גם הוא הופלל על ידי סוכן סמוי הצליח לזכות באמונם של העבריינים, אשר סברו כי הוא סוחר סמים ומכרו לו, בהזדמנויות שונות, סמים מסוכנים בכמויות מסחריות :

אבי בר | | תגובות: 9בחודשים האחרונים, הפעילה המשטרה עבריין אשר הפך לסוכן סמוי , שפעל בקרב עבריינים במספר ערים במרכז הארץ ובכללם יפו, בת ים, חולון, רמלה, ראשון לציון, לוד והביא למעצרם של 42 סוחרי סמים .


במהלך תקופת הפעלתו, הצליח הסוכן שבעבר גם הוא הופלל על ידי סוכן סמוי לזכות באמונם של העבריינים, אשר סברו כי הוא סוחר סמים ומכרו לו , בהזדמנויות שונות, סמים מסוכנים בכמויות מסחריות :

מאות כדורי אקסטזי, קוקאין, mdma וחשיש בשווי שוק של מאות אלפי שקלים


הבוקר (ב) , בתום שלב איסוף הראיות ועם המעבר לשלב החקירה הגלויה , פשטו כוחות משטרה רבים על בתיהם של 42 החשודים , עצרו אותם ובחיפושים שביצעו , איתרו השוטרים סמים מסוגים שונים ולא פחות מ- 70,000 ש״ח במזומן. כמו כן נתפסו רכבים , אותם בכוונת המשטרה לעתור לחילוטם כחלק מההליך המשפטי נגד החשודים.
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שוטרררררררר מלשיןןןן
  הגב 18.11.19 21:29
 • אורח
  היום בבוקר הסביבות 9 ראיתו איזה 8 שוטרים ברחוב בלפור שדרות העצמאות 100 מטר צפונית נכנסים לבנין עם כלב משטרתי דישה נכנסו ושניים היו בחוץ.. מחזה מעניין
  הגב 18.11.19 21:46
 • אורח
  כל הכבוד, פחות סמים בחוץ
  הגב 18.11.19 22:06
 • אורח
  למה רק עוצרים את סוחרי הסמים ולא את הצרכנים, הם עבריינים באותה מידה.
  הגב 18.11.19 22:24
 • אורח
  Tכי אתה אידיוט
  19.11.19 15:11
 • אורח
  סוף לסוחרי סמים שמפילים אנשים מסכניםוהופכים אותם למכורי סם ולנרקומנים נזקקים.
  הגב 18.11.19 23:55
 • אורח
  מי המלשין?
  הגב 19.11.19 00:03
 • אורח
  יש עד פרטים ?
  הגב 19.11.19 00:15
 • אורח
  מה השאלות מי המלשיו? אולי אתם רוצים את כל הדו"ח?ולמה לפרסם כתובות.. איין קצת סודיות בענין??
  הגב 19.11.19 08:43

היכונו לבלאגן ברכבת מבת ים לתל אביב! בעוד מספר ימים/שבועות חלק או כל הרכבות מבת ים לתל אביב יבוטלו בשעות העומס בבוקר למשך 6 שבועות לצורך עבודות חשמול לרכבת החשמלית

לרשות הנוסעים יעמדו שאטלים. אין כרגע לוח זמנים מדוייק מתי תתחיל השבתת חלק מהקווים, ועדיין לא פורסם אילו רכבות בשעות העומס בבוקר יבוטלו.

אבי בר | | תגובות: 0


משתמשי הרכבת בראשון לציון עומדים לחוות 6 שבועות של שיבושים מתוכננים ברכבת בציר בת ים – תל אביב לצורך הסבת אחת ממסילות הברזל בציר איילון לחשמלית וגם היא לטובת רכבת ירושלים.

על פי התכנון המקורי תכננה רכבת ישראל לבצע את פרויקט החשמול בשעות הלילה ולשבש את תנועת הרכבות רק בשעות הלילה למשך כשנה וחצי מאחר והעבודות תוכננו ל – 3 שעות מידי לילה.

שר התחבורה החדש ח"כ בצלאל סמוטריץ החליט היום על שינוי בתוכניות העבודה והחליט כי עדיף להתאמץ ולעבוד במשך כל שעות היום ולסיים את הפרויקט תוך 6 שבועות גם במחיר שיבושים קשים לתקופה קצרה.

לאור החלטת השר רכבת ישראל תתכנס ותקבע את השינויים הצפויים ולוח הזמנים. כאשר על הפרק השבתת חלק מקווי הרכבת בשעות העומס בבוקר ברכבת בקו באר שבע דרך בת ים – תל אביב, העמדת שאטלים של אוטובוסים לטובת ציבור הנוסעים, כאשר השבתת תנועת הרכבות תהייה רק בשעות העומס ותנועה רגילה בשעות האחרות.

אין כרגע לוח זמנים מדוייק מתי תתחיל השבתת חלק מהקווים, ועדיין לא פורסם אילו רכבות בשעות העומס בבוקר יבוטלו.

העדכון המדוייק יפורסם בימים הקרוביםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אור ירוק מפרסמת כי מאז 1980 נהרגו בתאונות דרכים בבת ים 180 תושבים

בת ים ממוקמת במקום העשירי אחרי ערים כמו תל אביב, ראשון לציון וחולון.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:איחוד והצלה


תאונות הדרכים גובות מחיר יקר מהחברה הישראלית. השכול דופק בדלת של משפחה אחת בכל יום והיא מצטרפת למשפחה העצובה והטראגית של הרוגי תאונות הדרכים. כל יום עוד משפחה. מתחילת שנת 2019 אנו עדים לעליה מתמשכת במספרי ההרוגים בתאונות בהשוואה לשנה שעברה וכיום מדובר בעליה של 9% במספר ההרוגים. מעל 34 אלף בני אדם נהרגו בתאונות דרכים מאז קום המדינה. ב-17 בנובמבר תקיים עמותת אור ירוק את אירועי "ישראל עוצרת" - יום זיכרון להרוגי תאונות הדרכים.

במסגרת אירועי "ישראל עוצרת", לזכר הרוגי תאונות הדרכים ולמען הבטיחות בדרכים, מפרסמת עמותת "אור ירוק", את נתוני הרוגי תאונות הדרכים ביישובים ובערים, משנת 1980 ועד חודש ספטמבר 2019 (הנתונים מבוססים על נתוני הלמ"ס). על פי הנתונים, נהרגו בתקופה זו בערים וביישובים למעלה מ-7,100 בני אדם.

בת ים ממוקמת במקום העשירי, ברשימת הערים בינהן תל אביב, ירושלים, חולון, וראשון לציון עם 138 הרוגים בתאונות דרכים מאז 1980 ועד ספטמבר 2019

ביום "ישראל עוצרת" יפעלו מתנדבי עמותת אור ירוק במקומות עבודה וארגונים להעלאת המודעת לתאונות הדרכים. בנוסף, יתקיימו הרצאות ופינות זיכרון להרוגי תאונות הדרכים בכ-140 מוסדות של החינוך ההתיישבותי.

ארז קיטה מנכ"ל 'עמותת אור ירוק':

מספרי ההרוגים והפצועים ממשיכים לעלות, עוד הרוגים ועוד משפחות שמצטרפות בעל כורחן למעגל השכול הכואב מכל. תאונות הדרכים הן אסון שמתרחש בכל יום במדינת ישראל, והן פוגעות בכל האוכלוסייה וללא הבדלי דת או גזע. ב-17 בנובמבר כולנו נעצור ונתייחד עם הרוגי תאונות הדרכים. זהו מצב חירום לאומי, מדינת ישראל צריכה לשים בראש סדר העדיפויות את הצלת החיים בכבישים כי תאונות דרכים הן לא גורל משמים וניתן לנצח במאבק הזה. אנחנו באור ירוק מתחייבים לא להרפות ולהמשיך להילחם יום יום כדי להציל חיים".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבי בת ים שימו לב! שינויים בהסדרי התנועה החל מהערב (17.11) ועד יום שלישי 19.11, בעקבות עבודות לילה של הרכבת הקלה, וכמו כן מספר שינויים בקווי אגד.

פירוט מלא של השינויים בתוך הכתבה

לימור עידן | | תגובות: 0


ביום ראשון 17/11/19 החל מהשעה 22:00 ועד 05:00 למחרת ייחסם לתנועה צומת הקוממיות/ הרב ניסנבאום/ דרך מנחם בגין.

קו 15 מבת ים (מרכז הספורט) לראשל"צ:

ייצא זמנית מתחנת חיל התותחנים/ אחי חץ בראשל"צ (תחנה 36093 – התחנה השנייה במסלול הקו) וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנה מבוטלת זמנית: תחנת המוצא המקורית בדרך בגין – מרכז הספורט בת ים (תחנה 30018).

קו 15 מראשל"צ לבת ים (מרכז הספורט):

ייסע על פי המסלול המקורי עד תחנת חיל התותחנים/ חיל השריון (תחנה 34798) ויסיים את מסלול נסיעתו.
 • תחנות מבוטלות זמנית: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים, דרך בגין - מרכז הספורט בת ים.

קו 83 מראשל"צ לתל אביב-יפו:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות חיל התותחנים/ דרך מנחם בגין, יפנה שמאלה לדרך מנחם בגין, ימינה בכיכר, ימשיך ישר לרחוב הנביאים, יפנה ימינה לרחוב גנרל קניג, ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב העמל, שמאלה לרחוב הרב ניסנבאום וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים, דרך בגין - מרכז הספורט בת ים, הרב ניסנבאום/ הקוממיות.

קו 83 מתל אביב-יפו לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ העמל, יפנה ימינה לרחוב העמל, ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב גנרל קניג, שמאלה לרחוב הנביאים (יחצה את צומת הנביאים/ הקוממיות), יפנה שמאלה לדרך מנחם בגין, ימינה לרחוב חיל התותחנים וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הרב ניסנבאום/ העמל, דרך מנחם בגין - מרכז הספורט, דרך מנחם בגין/ כורש.

קו 85 מראשל"צ לחולון (בית החולים "וולפסון"):

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הקוממיות/ הרב ניסנבאום, יפנה ימינה לרחוב הרב ניסנבאום, שמאלה לרחוב העמל, ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב גנרל קינג, ימינה לרחוב הנביאים וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הקוממיות/ הרב ניסנבאום, הקוממיות/ נפחא, הקוממיות/ הנביאים, הנביאים/ הקוממיות.

קו 85 מחולון (בית החולים "וולפסון") לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הנביאים/ גנרל קינג, יפנה שמאלה לרחוב גנרל קינג, ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב העמל, ימשיך ישר לרחוב קרן היסוד, יפנה ימינה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב הקוממיות וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הנביאים/ יצחק שדה, הקוממיות/ הנביאים, הקוממיות/ הרב ניסנבאום.

קווים 87, 99 מחניון חולון לאזור:

ייסעו על פי המסלולים המקורי עד צומת הרחובות הקוממיות/ הרב ניסנבאום, יפנו ימינה לרחוב הרב ניסנבאום שמאלה לרחוב העמל, ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב גנרל קינג, שמאלה לרחוב הנביאים, ימינה לרחוב הקוממיות וימשיכו על פי המסלולים המקוריים.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הקוממיות/ הרב ניסנבאום, הקוממיות/ נפחא, הקוממיות/ הנביאים.

קווים 87, 99 מאזור לחניון חולון:

ייסעו על פי המסלולים המקוריים עד צומת הרחובות הקוממיות/ הנביאים, יפנו שמאלה לרחוב הנביאים, ימינה לרחוב גנרל קניג, ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב העמל, ימשיכו ישר לרחוב קרן היסוד, יפנו ימינה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב הקוממיות וימשיכו על פי המסלולים המקוריים.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הקוממיות/ הנביאים, הקוממיות/ הרב ניסנבאום.

קו 143 מחניון חולון לתל השומר:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הקוממיות/ הרב ניסנבאום, יפנה ימינה לרחוב הרב ניסנבאום, שמאלה לרחוב העמל, ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב גנרל קינג וימשיך ישר לרחוב יצחק שדה להמשך המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הקוממיות/ הרב ניסנבאום, הקוממיות/ נפחא, הקוממיות/ הנביאים, הנביאים/ הקוממיות.

קו 143 מתל השומר לחניון חולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד כיכר יצחק שדה/ הנביאים/ גנרל קניג, ימשיך ישר לרחוב גנרל קניג, יפנה ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב העמל, ימשיך ישר לרחוב קרן היסוד, יפנה ימינה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב הקוממיות וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הנביאים/ יצחק שדה, הקוממיות/ הנביאים, הקוממיות/ הרב ניסנבאום.


ביום ראשון ושני 17-18.11.19 מדי לילה החל מהשעה 22:00 ועד 05:00 למחרתת ייחסמו לתנועה שדרות העצמאות, בקטע: רוטשילד – שמחה הולצברג (הגבול), בכיוון הנסיעה מדרום לצפון.

קו 85 מראשל"צ לחולון (בית החולים "וולפסון"):
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות בלפור/ רוטשילד, ימשיך ישר ברחוב בלפור, ישר לרחוב הרצל, יפנה ימינה לרחוב יפת (תל אביב-יפו), ימינה לרחוב אייזיק חריף, ימשיך ישר לרחוב סהרון, יפנה שמאלה לשדרות ירושלים וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: רוטשילד/ בלפור, שדרות העצמאות/ רוטשילד, שדרות ירושלים/ שמחה הולצברג, שדרות ירושלים/ הגיבורים.יום רביעי 20/11/19


ביום שלישי 19/11/19 החל מהשעה 22:00 ועד 05:00 למחרת ייחסם לתנועה רחוב יוספטל, בקטע: שדרות בר אילן – דולפין (בשני הכיוונים).

קו 11 מבת ים לחולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הנביאים/ יצחק שדה, ימשיך ישר ברחוב הנביאים, יפנה ימינה לרחוב החרושת, ימינה לרחוב אהוד קינמון, שמאלה לרחוב כ"ט בנובמבר וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: יצחק שדה/ הנביאים, בלפור/ יצחק שדה, בלפור/ נורדאו, יוספטל/ בלפור, יוספטל/ הרב ניסנבאום, הרב ניסנבאום/ החרושת.

קו 11 מחולון לבת ים:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות כ"ט בנובמבר/ הרב ניסנבאום, ימשיך ישר ברחוב כ"ט בנובמבר, יפנה ימינה לרחוב אהוד קינמון, שמאלה לרחוב החרושת, שמאלה לרחוב הנביאים וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הרב ניסנבאום – בית ספר שז"ר, יוספטל/ הרב ניסנבאום, יוספטל/ בלפור, בלפור/ נורדאו, בלפור/ יצחק שדה.

קו 83 מתל אביב לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת בלפור/ שדרות העצמאות, יפנה שמאלה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב הרב עוזיאל, ימשיך ישר לרחוב אנילביץ', יפנה ימינה לרחוב כצנלסון, ימינה לרחוב יוספטל, שמאלה לרחוב הרב ניסנבאום וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: בלפור/ ז'בוטינסקי, בלפור/ יוספטל, יוספטל/ בלפור, יוספטל/ הרב ניסנבאום.

קו 83 מראשל"צ לתל אביב:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ יוספטל, יפנה ימינה לרחוב יוספטל, שמאלה לרחוב כצנלסון, שמאלה לרחוב אנילביץ', ימשיך ישר לרחוב הרב עוזיאל, יפנה שמאלה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב בלפור וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: יוספטל/ הרב ניסנבאום, יוספטל/ בלפור, הרצל/ בלפור, הרצל/ ז'בוטינסקי, הרצל/ הרב קוק.
 • תחנה זמנית: שדרות העצמאות/ בלפור.

קו 87 מחניון חולון לאזור:

ייסע על פי המסלול המקורי צומת הרחובות בלפור/ נורדאו, יפנה שמאלה (מהנתיב שמקביל לנתיב התחבורה הציבורית) לרחוב נורדאו, ימינה לדרך בן גוריון וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: בלפור/ נורדאו, יוספטל/ בורוכוב, יוספטל/ דרך בן גוריון.
 • תחנה זמנית: נורדאו/ בלפור.

קו 87 מאזור לחניון חולון:

לא יחול שינוי במסלול/ תחנות הקו בכיוון נסיעה זה.

קו 99 מאזור לחניון חולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות יוספטל/ כצנלסון, יפנה ימינה לרחוב כצנלסון, שמאלה לרחוב אנילביץ', ימשיך ישר לרחוב הרב עוזיאל, יפנה שמאלה לשדרות העצמאות, שמאלה לרחוב בלפור, ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב דקר, ימינה לרחוב יוספטל וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: יוספטל/ כצנלסון, יוספטל/ הרב ניסנבאום, יוספטל/ בלפור, יוספטל/ בורוכוב.

קו 99 מחניון חולון לאזור:

ייסע על פי המסלול המקורי עד כיכר יוספטל/ דקר, יפנה שמאלה לרחוב דקר, ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב בלפור, ימינה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב הרב עוזיאל, ימשיך ישר לרחוב אנילביץ', יפנה ימינה לרחוב כצנלסון, שמאלה לרחוב יוספטל וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: יוספטל/ בורוכוב, יוספטל/ בלפור, יוספטל/ הרב ניסנבאום.

קו 143 מחניון חולון לתל השומר:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות בלפור/ נורדאו, יפנה שמאלה (מהנתיב שמקביל לנתיב התחבורה הציבורית) לרחוב נורדאו, ימינה לדרך בן גוריון, ימינה לרחוב יוספטל, שמאלה לרחוב דקר, שמאלה לרחוב הרצל וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: בלפור/ נורדאו, בלפור/ יוספטל, הרצל/ בלפור.

קו 143 מתל השומר לחניון חולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות בלפור/ הרצל, יפנה ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב דקר, ימינה לרחוב יוספטל, שמאלה לדרך בן גוריון, שמאלה לרחוב נורדאו, ימינה לרחוב בלפור וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנה מבוטלת זמנית: בלפור/ יוספטל, בלפור/ נורדאו.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הצגת הילדים ,"עוץ לי גוץ לי "מגיעה לתרבוטק בת ים, ביום ראשון 17.11

כניסת מלווה בחינם

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית בת ים


הצגת הילדים "עוץ לי גוץ לי " מגיעה לתרבוטק בת ים

ביום ראשון, 17.11 בשעה 17:15 יגיע אורן עם המזוודה להציג בפני הילדים את ההצגה המפורסמת "עוץ לי גוץ לי" ויחד עם הילדים ינסה אורן להפוך את הדימיון למציאות.

ההצגה מתאימה לגילאי 3-6

כניסת מלווה בחינםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בדוכני מפעל הפיס יוצבו מכשירי החייאה (דפיברילטורים)

מד"א תציב ב - 600 דוכני מפעל הפיס מכשירים מצילי חיים אשר יותקנו מחוץ לדוכן. בעת אירוע לב עוברי אורח יתקשרו 101 למד"א יקבלו הכוונה למיקום המכשיר ולדרך הפעלתו

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 12
הדמיה : מד"א


בימים אלה מוביל מפעל הפיס באמצעות מד"א מיזם לאומי במסגרתו יוצבו דפיברילטורים בעמדות מפעל הפיס הפרוסות ברחבי הארץ, במטרה לאפשר מענה רפואי מהיר שיכול לקצר את הזמן עד לקבלת שוק חשמלי באירועי דום לב בסביבה העירונית, ובכך להציל חיי אדם.

במסגרת המיזם, ירכוש מפעל הפיס כ- 600 מכשירי החייאה (דפיברילטורים), בעלי תקשורת אלחוטית למוקד 101 של מד"א, בהיקף השקעה של כ – 5 מיליון שקלים. מכשירי ההחייאה יותקנו מחוץ לעמדות מפעל הפיס ברחבי הארץ.

מיזמים מסוג זה קיימים בארצות רבות בעולם כגון: ארה"ב, אוסטריה, צרפת ועוד, והם נשענים על מחקרים שהוכיחו כי פעולות החייאה הכוללות מתן מכת חשמל על ידי אדם מן השורה העלו בצורה משמעותית את סיכויי החולה לחזור להכרתו // הערכות יותקנו מחוץ לעמדות מפעל הפיס כדי שיהיו נגישות לציבור גם כשהעמדה סגורה // תחזוקת המכשירים, תפעולם ותקינותם תהיה באחריות הבלעדית של מד"א.
איך התהליך יעבוד?

*אזרח/ית מזהים מקרה של דום לב במרחב העירוני.

*מצלצלים למוקד 101 של מד"א ומקבלים הדרכה צמודה:

הן לזיהוי הדפברילטור הקרוב למיקומם, המוצב מחוץ לעמדת מפעל הפיס, והן להוצאת הערכה ותפעולה.

*ממשיכים בהדרכה משולבת - הדרכה קולית מהדפיברילטור עצמו וליווי שוטף של אנשי המקצוע במוקדי מד"א, מתן שוק חשמלי לחולה והמתנה במקום, עד להגעת הצוותים הרפואיים למקום.

המיזם ילווה בקמפיין ציבורי משותף של מפעל הפיס ומד"א שמטרתו היא להעלות את מודעות הציבור לנושא . הקמפיין צפוי לעלות בסמוך להצבת הערכות בדוכנים בעוד מספר חודשים.


יו"ר מפעל הפיס, רו"ח אביגדור יצחקי:

"מטרתו של המיזם היא הצלת חיי אדם. פריסת מכשירי ההחייאה בעמדות המכירה של מפעל הפיס ברחבי הארץ תוכל לאפשר, במקרים מסוימים, טיפול ראשוני מיידי במרחב העירוני ואולי במקרים מסוימים אף להציל את חייהם של חולים מגורם המוות השכיח ביותר בארץ ובעולם – דום לב. מפעל הפיס הבין את חשיבות הפרויקט, נרתם אליו ומשקיע בו משאבים רבים. מפעל הפיס משקיע בחברה הישראלית ואין מטרה חברתית נעלה יותר מהצלת חיי אדם. אני מברך את דירקטוריון מפעל הפיס שהבין את חשיבות הפרויקט, אישר אותו ונרתם מיד למשימה".


מנכ"ל מד"א, אלי בין:

"שיתוף הפעולה עם מפעל הפיס באמצעות פריסת מכשירי החייאה בעמדותיו מהווה דוגמא לשיתוף פעולה יצירתי למען הצלת חיים. אין ספק כי מדובר בצעד חשוב וברור שיציל חיים ויגדיל את הסיכויים של אותם אלה שלוקים בדום לב בסמוך לאותם מכשירים לשרוד את האירוע, ואולי אף ללא נזק מוחי בלתי הפיך. אני מודה ליו"ר מפעל הפיס, רו"ח אביגדור יצחקי, על התייצבותו בשורה הראשונה, לצד מד"א, בדאגה לשלום הציבור."התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חשוב. כל העבוד
  הגב 17.11.19 14:04
 • אורח
  כל הכבוד
  17.11.19 14:04
 • אורח
  בשורות טובות
  17.11.19 15:42
 • אורח
  יישר כח, מקווה שיש גם בבתי הספר.
  הגב 17.11.19 14:35
 • אורח
  בס"ד הלוואי שלא יצטרכו! שכל עם ישראל יהיה בריא אמן בורא עולם!!!!!!!!!
  הגב 17.11.19 14:50
 • אורח
  שם זה השיא שאנשים לא היתעלפו מהכסף שהוציאו
  הגב 17.11.19 18:53
 • אורח
  הגנבים הכ
  הגב 18.11.19 09:16
 • אורח
  י גדולים
  הגב 18.11.19 09:17
 • אורח
  צריך ליסגור את הדוכנים
  הגב 18.11.19 09:20
 • אורח
  נכון עובדים על כולם נוכלים זבלות
  הגב 19.11.19 11:26
 • אורח
  הורסים משפחות
  הגב 19.11.19 11:27
 • אורח
  יעזור במקרה של התרגשות יתר מזכייה גדולה
  הגב 19.11.19 21:12

יום המעשים הטובים יתקיים בפעם ה12 בבת ים ! תושבים בעלי יוזמה חברתית המעוניינים להוציא לפועל רעיון הנוגע לעשייה ערכית בקהילה מוזמנים להגיש בקשה עד ל31.12.19 לקבלת תקציב וסיוע.

פרטים מלאים בתוך הכתבה

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית בת ים


ב-24.3.20 יתקיים יום מעשים טובים בבת ים, זו השנה ה- 12 ברציפות, במסגרתו מתנדבים התושבים, החל מילדי גנים ועד אנשי גיל הזהב, בפרויקטים קהילתיים שונים. השנה יתמקד יום מעשים טובים בעשייה ערכית קהילתית ואנו מזמינים את כל מי שחולם להוציא לפועל רעיון, יוזמה או מחשבה חברתית להפוך את החלום למציאות. פרויקטים מתמשכים, שיתקיימו לאורך זמן יזכו לעדיפות ולסיוע.

להלן עקרונות מנחים לפעילויות ביום מעשים טובים:

 • על הפרויקט לקדם ערכים של התנדבות, ערבות הדדית ושייכות קהילתית.
 • תינתן עדיפות לפרויקטים תהליכיים.
 • פרויקטים בהשתתפות אוכלוסיות מגוונות בטווח גילאים רחב.
 • פרויקטים הפתוחים להשתתפות הקהל הרחב.
 • פרויקטים הכוללים מספר רב ככל האפשר של משתתפים ומתנדבים.
 • השתתפות במשאבים כגון תקציב, כוח אדם וציוד.


כל בקשת תקציב לפרויקט, תעלה לוועדה של עמותת רוח טובה (העומדת מאחורי יום מעשים טובים) ושם יוחלט באם יינתן התקציב ובאם כן, גובה הסכום.

את הפרויקטים יש להגיש עד ה- 31.12.19 באמצעות הקישור הבא:

http://gdd2020.good-deeds-day.org.il//Web/Index/e710f00e-d22e-4217-81af-0fce1233f14b

או באמצעות פניה לרכזת ההתנדבות בתיה עזרא:

03-5080025 שלוחה 7 ; 050-8528806; batya@tarbut-batyam.co.il

כמדי שנה מתנדבים בעיר בת ים למעלה מ- 10,000 תושבים במאות פרויקטים שונים, שכללו עד היום בין היתר: צביעת דירות למעוטי יכולת, ארגון פעילויות לבעלי צרכים מיוחדים, לקשישים ולחולים, איסוף מזון וחלוקתו לנזקקים, הכנות שי לחיילי צה"ל ועוד ועוד.

יום המעשים הטובים הוא יום בינלאומי, מיסודה של עמותת 'רוח טובה' המעודד אזרחים לעשות טוב בדרך שלו. היוזמה שמקורה בישראל נולדה לפני כעשור והספיקה לכבוש אנשים רבים בלמעלה מ- 93 מדינות בכל רחבי העולם.

יום מעשים טובים, מהווה יום שיא לפעילות שנתית ולמעלה ממיליון וחצי ישראלים משתתפים בו ועושים טוב למען הקהילה והסביבה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תפס ראש טוב בטיילת בבת ים! תושב העמיד ערכת קריוקי בכביש ופצח בהופעה להנאת העוברים והשבים ונהגי הרכבים. מצורף סרטון

קרדיט סרטון דודו רומנו ואנשי הדממה

אבי בר | | תגובות: 42


לפני זמן קצר תושב בת ימי העמיד ערכת קריוקי בטיילת בת ים ונתן הופעה "בראש טוב" להנאת העוברים והשבים ונהגי הרכבים

סרטון

התפרסמו 42 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד שיזכה לחיים ארוכים
  הגב 15.11.19 14:48
 • אורח
  שתמיד ישמח וישמח
  הגב 15.11.19 15:14
 • אורח
  לא קוראים לו תושב זה ששון
  הגב 15.11.19 15:25
 • אורח
  שרק ישמח וישמח את כולם
  הגב 15.11.19 15:45
 • אורח
  תותחחחחחחח
  17.11.19 00:52
 • אורח
  איין על ששון ויש הרבה ללמוד ממנו מהי שמחה😊אוהבים אותו
  הגב 15.11.19 16:33
 • אורח
  ששון המלך!!
  הגב 15.11.19 16:39
 • אורח
  ששון הגדול שתמיד משמח אנשים בטיילת שלנו.
  הגב 15.11.19 17:18
 • אורח
  ששון אתה גדול ששון מוכר לכל בת ימי ותמיד שר ושמח
  הגב 16.11.19 00:24
 • אורח
  זה אלביס הגדול
  הגב 16.11.19 07:03
 • אורח
  חמוד שיהיה בריא
  הגב 16.11.19 07:31
 • אורח
  מלך בן מלך
  הגב 16.11.19 08:09
 • אורח
  הילד הזה יצא ככה בגלל אבא שלא אבא שלא צריך טיפול
  הגב 16.11.19 15:10
 • אורח
  אלוף
  הגב 16.11.19 18:26
 • אורח
  מרגש כל הכבוד🤗
  הגב 16.11.19 18:42
 • אורח
  בעידן העצב מהמצב הבטחוני תודה שיש בחור משמח.
  הגב 16.11.19 18:45
 • אורח
  ששון אתה מקיים את דבריו של רבינו נחמן מברסלב ז"ל שאמר מצווה גדולה להיות תמיד בשמחה גם שטוב וגם שלא טוב שזה מצווה קשה מאוד (:
  הגב 16.11.19 19:10
 • אורח
  הדפוק הכי גדול שיש בבת ים סוטה מין מטונף איזה כבוד הוא חייב אישפוז בכפייה הבהמה הזה מי שמעריץ אותו הרמה שלו בדיוק כמו הזבל הזה שעדיין מטייל בבת ים חופשי
  הגב 16.11.19 19:28
 • אורח
  למה סוטה??
  16.11.19 21:49
 • אורח
  לא להתרגש מאידיוט כזה שבחופי בת ים מטריד חופשי בנות ,הוא אלים בצורה מחרידה חלאת המין האנושי ישר לשלוח להסגר אחיסמח .
  הגב 16.11.19 19:31
 • אורח
  היי למה אתה מקנה מששון
  16.11.19 19:37
 • אורח
  זה לא יפה מה שאתה רושם תראה את עצמך גבר
  16.11.19 19:38
 • אורח
  אני לא מכיר ששון
  16.11.19 19:38
 • אורח
  למה אתה מקנה בטח את גר יוספטל בת ים
  16.11.19 19:38
 • אורח
  אתה בחור ממש הדיוט
  16.11.19 19:39
 • אורח
  מי למגתה לרחל
  16.11.19 19:39
 • אורח
  אורח כמוך זה נזק
  16.11.19 19:40
 • אורח
  חבריה הוא גדול ששון עושה שמח לכולם בחינם א
  הגב 16.11.19 19:36
 • אורח
  לב טוב יש לששון שלנו
  הגב 16.11.19 19:36
 • אורח
  ששון טוב יין טוב
  הגב 16.11.19 19:36
 • אורח
  חבריה יש אחד יודע לשיר מחפש לשיר במסיבות בחינם
  הגב 16.11.19 19:37
 • אורח
  שבוע טוב לכול עם ישראל
  הגב 16.11.19 19:40
 • אורח
  עם ישראל חי וקיים אמן
  הגב 16.11.19 19:40
 • אורח
  ששון אלוףףףף פצוע קשה לא יודעים מה יש לו
  הגב 16.11.19 21:15
 • אורח
  הבנאדם לא בריא בנפש רפואה שלמה שיהיה לו מיסכןן !!
  הגב 16.11.19 22:12
 • אורח
  אותי אישית הטריד ! רפואה שלמה
  הגב 16.11.19 22:47
 • אורח
  אדיוט גדול ויש לו פה מסריח
  הגב 17.11.19 00:54
 • אורח
  בן אדם רוקד על הכהיש יכול להדרס ועוד מקבל מחמאות. ברור שמשהו לא תקין
  הגב 17.11.19 04:00
 • אורח
  במקום אחר משטרה עוצרת אותו ל 24 שעות , למה אותו ששון חושב שאני מטיילת עם הכלב בטיילת ורוצה לשמוע את חיים משה?? חוצפה!! אני מעדיפה לשמוע מרמקול את בטהובן , למה חיים משה ואומר עדם למה???? נ.ב לבוש כמו במועדון ההצלפות ביפו ......
  הגב 17.11.19 04:56
 • אורח
  דביל , משועמם, וולגארי, חוצפה, עובר על החוק , שיעשה את זה בבית שלו , להקיא מטיפוסים כאלה . גועל נפש , מתאים לשוק רמלה- לוד.
  הגב 17.11.19 06:59
 • אורח
  ממש כבוד שבימים קשים כשלנו יש אחד שעושה קצת שמח בלב . ומי שלא רוצא לשמוע את חיים משה שתתפוצץ בעזה או שהיא יכולה לרדת לים ושם לשתות קצת מים מהים .
  הגב 17.11.19 07:46
 • אורח
  ששון המגניב אין עליך.... מתוק ואלוףףף, קורע הששון הזה יש לו ביצים...
  הגב 17.11.19 08:21

ביום שבת 14.12 תיפתח ליגת אתלטיקט לילדים באצטדיון האתלטיקה בראשון לציון; השנה לראשונה תהיה התחרות פתוחה לכלל הילדים בגילאי 6-11

ליגת האתלטיקט היא תחרות לילדים בתחום האתלטיקה המתקיימת מידי שנה בהשתתפות מועדוני הספורט בישראל. השנה הוחלט לראשונה כי התחרות תהיה פתוחה לכלל הילדים בישראל שמוזמנים להירשם ולקחת חלק בפעילות הספורטיבית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


ליגת אתלטיקט 2019-2020 יוצאת לדרך! מועדון מכבי הישגים בראשון לציון מזמין את הילדים לקחת חלק בליגת אתלטיקט שתיערך באיצטדיון האתלטיקה העירוני. התחרות מתקיימת זו השנה הרביעית תחת חסות המועדון מכבי הישגים ראשון לציון, בקרב ילדי מועדוני האתלטיקה בישראל המתחרים ביניהם בענפי הספורט השונים. לאור הביקוש הרב והרצון לחשיפת עולם האתלטיקה לילדים הוחלט השנה לפתוח את התחרות לכלל הילדים בארץ שמוזמנים לקחת חלק בפעילות.

על הליגה; כל קבוצה מונה 8-10 ילדים המתחרים בשלושה מחזורי ליגה ועוד מחזור גמר שיסכם מי הקבוצה האלופה , בליגה יתחרו הקבוצות בתחנות אתלטיקה ספורטיביות והניקוד הקבוצתי יקבע מי אלופת הליגה .

יריית הפתיחה תתקיים ביום שבת 14.12.19 בין השעות 11:00-13:00 באצטדיון האתלטיקה ראשון לציון רחוב גדולי ישראל 28

להלן תוכנית המחזור הראשון:

תחנה 1 - מסלול Extreme

תחנה 2 - מי סוחט

תחנה 3 - פיק משוכיות

תחנה -4 "זריזי"- מי זריז רגליים

בליגה יתקיימו 4 מחזורים ואירוע הסיום יתקיים בחודש מאי 2020. התחנות יפורסמו לקראת כל מחזור – יש להתעדכן באתר הליגה.


האליפות מיועדת לקבוצות ילדים, בנים ובנות, מגיל 11-6, ילידי 2009 וצעירים יותר(עד ילידי 2014)

הרשמה פתוחה לכל אתלט/ית דרך מערכת רישום מקוונת באתר.

ההרשמה המוקדמת פתוחה עד למוצ"ש 16.11.19

עלות: 250 ש"ח לאחר מכן עלות ההרשמה 290 ש"ח

לפרטים נוספים והרשמה : https://www.hesegimg.com/about-8.html


מנהל הליגה רוי שלו :

" בגלל הביקוש מבחוץ, החלטנו לפתוח את הליגה לכלל הילדים ולתת הזדמנות להחישף לענף ולהקלט בו , אני מזמין את תושבי ראשון לציון והסביבה להצטרף לחוויה ספורטיבית משפחתית יוצאת דופן ,לבנות קבוצות ולנסות להיות אלופי הליגה".התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה אתלטיקה קלה בתחומים שציינת? אין ריצה? קפיצה לרוקן? לגובה??
  הגב 15.11.19 14:03
 • אורח
  יש ריצה,קפיצה וכל האלמנטים של האתלטיקה. מוזמן לבוא ולהתרשם
  הגב 15.11.19 14:10
 • אורח
  250שח? ככה מושכים ילדים לעסוק בספורט?
  הגב 15.11.19 16:32
 • אורח
  גם זו דרך למשוך כספים לעירייה
  הגב 15.11.19 16:33

מבזק תאונה בבת ים! רוכב אופנוע נפגע, מצבו בינוני

המשטרה סגרה את רחוב מבצע סיני לתנועת כלי רכב עד סיום הטיפול בתאונה

אבי בר | | תגובות: 0


יום שישי 15/11 בשעה 09:32 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רוכב אופנוע שנפגע מרכב ברחוב מבצע סיני בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח וולפסון גבר כבן 35 במצב בינוני עם חבלות בגפיים.

המשטרה סגרה את רחוב מבצע סיני לתנועת כלי רכב עד סיום הטיפול בתאונה


חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א מעוז ויברמן סיפר:

"קיבלתי דיווח באפליקציית הכוננים של מד"א על תאונה שהתרחשה בסמוך לבית שלי ומיד הגעתי למקום. הרוכב, גבר כבן 35 שכב על הכביש כשהוא בהכרה מלאה וסובל מחבלות קשות בגפיים. הענקתי לו טיפול רפואי ראשוני שכלל עצירת דימום והנחת חסם עורקים. צוות הניידת טיפול נמרץ המשיך את הטיפול הרפואי ופינה את הפצוע לבית החולים כשמצבו בינוני ויציב."התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עולה חשד כי מטען חבלה רב עוצמה אשר התגלה לפני כחצי שנה ליד דלת דירה בבת ים והיה יכול למוטט את הבניין, הונח בטעות במקום ויועד לבניין אחר בבת ים

נעצר חשוד בהנחת המטען

אבי בר | | תגובות: 6


לפני כחצי שנה בחודש מאי 2019 התגלה בבניין ברחוב השבטים 10 בבת ים ליד אחת הדירות מטען חבלה רב עוצמה אשר לטענת המשטרה היה יכול למוטט את הבניין לו התפוצץ.

בימים אלה עצרה המשטרה תושב רמת גן החשוד בהנחת המטען. על פי החומר שהוצג בבית המשפט עולה כי ככל הנראה החשוד בהנחת המטען טעה בכתובת, והמטען היה מיועד לדירה אחרת באותו הרחוב בו גרים דמויות המוכרות למשטרה.

מעצרו של החשוד הוארך.

לפרטים בהרחבה על הפרשה בלינק אתר פוסטה

https://posta.co.il/article/45646546-6/התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תפוצצו את החשוד אמן...
  הגב 15.11.19 14:33
 • אורח
  איזה חובבנים עלק עבריינים😂😂😂
  הגב 16.11.19 11:43
 • אורח
  דינו של עבריין כדינו של מחבל שימותו כולם
  הגב 16.11.19 13:17
 • אורח
  מטען שיועד לבנין אחר? או לעבריין בבניין אחר? קצת להקפיד על עברית תקינה גם אם מדובר בעיתון שכונתי.
  הגב 16.11.19 14:40
 • אורח
  נאחל לכל המעורבים ומשפחותיהם ריקבון של איברים פנימיים ומוות איטי ומייסר(גם לנשים ולילדים), ונאמר אמן
  הגב 18.11.19 11:06
 • אורח
  אפשר לנצל אותו להניח מטענים בעזה לא חבל
  הגב 18.11.19 21:40

חוזרים לשגרה: שעת סיפור לילדים תיערך ביום ראשון,17.11, בגינת גביזון בשכונת עמידר

הכניסה חופשית

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית בת ים


שעת סיפור תיערך ביום ראשון 17.11 בשעה 16:00 בגינת גביזון בשכונת עמידר

ביום ראשון אחר הצהריים תיערך בגינת גביזון בשכונת עמידר שעת סיפור מהנה לילדי השכונה.

הורים וילדים מוזמנים להגיע .

גינת גביזון- פינת רחוב החלוצים והרב גביזון.

הכניסה חופשיתהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרצאה מרתקת וסוחפת, של הנווד הישראלי , לונלי פלג ,תתקיים במרכז "הגל שלי" בבת ים ביום ראשון 17.11

נווד ישראלי המטייל מעל 14 שנה וביקר במעל 150 מדינות

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: לונלי פלג פייסבוק


הישראלי הנודד , לונלי פלג , מגיע להרצאה במרכז "הגל שלי" בבת ים.

לונלי פלג, נווד ישראלי המטייל מעל 14 שנה במעל 150 מדינות מגיע להרצאה מרתקת על חייו, על חשיבה מחוץ לקופסא, התמודדות עם מצבים חדשים, יציאה מאזור הנוחות שלנו וזאת על מנת להתפתח , להתמודד עם הפחדים שלנו ובעיקר לעשות משהו שאנחנו אוהבים וחולמים עליו.

הרצאה סוחפת על סיפור חייו המדהים של פלג שביקר ,התנדב, בנה בתי ספר , טיפס ושחה עם כרישים במדינות שונות באפריקה, בפיליפנים, בבליז ,סיביר ועוד .

ההרצאה תתקיים ביום ראשון 17.11 בשעה 19:00 במרכז "הגל שלי" בת יםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המשטרה הוציאה צו סגירה לאולם אירועים בבת ים שהעסיק עובדים בלתי חוקיים

בעל האולם הפקיד ערבות של עשרות אלפי שקלים לפתיחת האולם ולהבטחה שלא יחזור על כך

לימור עידן | | תגובות: 0
במהלך חודש אוקטובר איתרו שוטרי משטרת ישראל שוהים בלתי חוקיים אשר הועסקו באולם אירועים בבת ים.
ללא אישורי עבודה או שהייה בישראל.

השב״חים נעצרו והמשטרה פתחה בחקירה נגד בעל העסק בן 60 תושב בית שמש , בגין העסקת שב״חים בניגוד לחוק הכניסה לישראל.

בד בבד, לצד ההליך הפלילי ולמען שמירה על שלום הציבור ובטחונו , הוציאה המשטרה צו סגירה מנהלי למשך 14 יום לאולם והמקום נסגר .

בשימוע שנערך על ידי קצין משטרה מוסמך, הציג בעל האולם מנגנון פיקוח ובקרה על מנת למנוע עבירה חוזרת, התחייב לפעול לפיו ואף הפקיד ערבות כספית בסך עשרות אלפי שקלים להבטחת המנגנון שהציג. במידה ויפר זאת, תחולט הערבות לאלתר.

בכפוף לתנאים אלו , הסכימה המשטרה להתיר את פתיחת האולם מחדש ויודגש , כי ההליך הפלילי נמשך.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מס הכנסה ביצע פשיטה על עסקים בבת ים

15% מהעסקים שנבדקו לא רשמו הכנסות כדין.

לימור עידן | | תגובות: 13בביקורת של מס הכנסה שנערכה במוסך בבת-ים נמצא כי עבור אישור בלמים גבה בעל המוסך 700 ₪ מלקוח, אך לא רשם אותם בספרים כנדרש.

לשאלת המבקרים לפשר הדבר השיב:

"אני חייב פה עזרה, אני לא משתלט"...

במוסך לפחחות בבת ים נמצאו צ'קים בסך כולל של 518,614 ₪ שלא נרשמו בספרים.

בעל המוסך טען:

"הצ'קים הם לביטחון עד שהלקוח יקבל את הכסף מחברת הביטוח ואז אפשר יהיה לפרוע את הצ'ק".

בביקורת בגן ילדים בבת-ים נמצא שהכנסות בסך 5,150 ₪ שהתקבלו בצ'קים לא תועדו בספרי העסק של הגן. הגננת טענה:

"אלו צ'קים לביטחון בלבד".

מקרים אלו ונוספים הינם חלק מ-126 ביקורות שנערכו על ידי עובדי משרד פקיד שומה חולון, כחלק ממבצע ביקורת של מס הכנסה בבתי עסק בערים בת ים, חולון, ואזור. ממצאי המבצע העלו כי 15% מהעסקים שנבדקו לא רשמו הכנסות כדין.

פעילות ביקורת זו, נערכה כחלק מפעילות נרחבת של רשות המסים כנגד מעלימי מס והון שחור. זאת, במסגרת המדיניות של הגברת פעילות האכיפה לשיפור ושימור יכולת ההרתעה, בין היתר על ידי עריכת מבצעי שטח,
התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גונבים ממי שגונב אותם.
  הגב 14.11.19 10:54
 • אורח
  איזה שטויות מהשכירים מורידים עוד לפני שקיבלו את התלוש או כולם או אף אחד ואז יש אנרכיה!!!
  הגב 14.11.19 13:24
 • אורח
  מצוין כולם צריכים לשלם מי ים. למה אני כן, והם לא?
  הגב 14.11.19 23:52
 • אורח
  הרשות הכי מושחטת שיש 😠😠😠
  הגב 15.11.19 08:20
 • אורח
  עים לדבר על שחיתות הרשויות הכי מושחתות . וזה מקרין לאזרחים שבסך הכול מנסים לשרוד את כול הגזרות והקנסות .וההתלים
  הגב 15.11.19 08:49
 • אורח
  עם מס הכנסה צריך עזרה אני מוכן לעזור
  הגב 15.11.19 10:29
 • אורח
  גוף של נוכלים איך מחליטים כמה מס לקחת לאזרחים. 👹👹👹👹👹
  הגב 15.11.19 10:53
 • אורח
  הפחדנים ליפו לא ניכנסו ?
  הגב 15.11.19 14:56
 • אורח
  אם לא הייתם עושקים את העצמאיים כולם היו מדווחים על הכל אתם פשוט גנבים מדינה מטורפת רק חובות בלי זכויות לכם יש רשת הגנה פנסיה ותנאים ולנו רק מיסים פשוט גזלנים אנחנו משלמים לכם את המשכורת לכו לעזאזל
  הגב 15.11.19 20:17
 • אורח
  צודק
  15.11.19 22:30
 • אורח
  צודק בגדול
  16.11.19 05:28
 • אורח
  ברור שלא רושמים ציק ביטחון בעל המוסך לא עושה בהם שימוש כי הלקוח מקבל את הכסף מחברת הביטוח! הציק ביטחון נועד על כל פנציר שהיה בעברת הכסף מחברת הביטוח. אז בשביל מה לרשום עם הציק בסוף התהליך יקרע אתם מס,הכנסה תענו לי?
  הגב 15.11.19 22:29
 • אורח
  מי שמעלים ויש בבת ים הרבה אנשים נוכלים גם גונבים מאנשים יותר כסף שיאכלו אותה
  הגב 16.11.19 11:33

שריפה בבת ים!

עדכונים בהמשך במידת הצורך

לימור עידן | | תגובות: 0
תמונת אילוסטרציה


לפני זמן קצר 09:05 , התקבל במשטרה דיווח אודות שריפה בבניין מגורים ברחוב השקמה בבת ים.

כוחות משטרה וגורמי הצלה נמצאים במקום.


רחוב השקמה נחסם לתנועת כלי רכב מדרום לצפון. *ציבור הנהגים מתבקש לנסוע בדרכים חלופיות ולהישמע להוראות השוטרים במקום.*

עדכונים

הרחוב נפתח לתנועה אין נפגעים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המצב הביטחוני - אזעקה

עדכונים שוטפים

אבי בר | | תגובות: 58


אזעקה - יום חמישי 14/11 שעה 00:40

נשמעים אזעקות ויירוטים מאזור כנות


אזעקה יום רביעי 13/11 שעה 23:15


האזעקה ברחובות, גדרה, מזכרת בתיה עקרון יבנה ומושבי האזור

נשמע קול נפץ של יירוט אין נזק

ב - 06:00 עדכון נוסף לגבי הלימודים

סרטון היירוט


צילום צוות הצלה רחובות


סרטון אזעקה באולמי טופ דוראן ברחובות


מיד עדכונים שוטפים
התפרסמו 58 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא נעים
  הגב 13.11.19 23:22
 • אורח
  מלול ראש העיר הכי מצויין בעולם
  14.11.19 00:36
 • אורח
  מצויין לחבריו בעירייה והמושחטים בכלל , הלוואי ויעשו חקירה רחבה על מה שמתחולל בעיריהיה "המון" הפתעות למשטרה , הרבה צדיקים יגיעו לאגף התורני=האגף המושחט במדינה
  14.11.19 08:47
 • אורח
  יימחשימם
  הגב 13.11.19 23:24
 • אורח
  מושחת***, מושחתים**, עברית קשה. שפה.
  14.11.19 10:44
 • אורח
  מלחיץ!!
  הגב 13.11.19 23:25
 • אורח
  אזה פחד .יש נזק
  הגב 13.11.19 23:25
 • אורח
  ימח שמם של כל הערבים
  הגב 13.11.19 23:25
 • אורח
  וגם ימח שמם של הגזענים
  14.11.19 06:46
 • אורח
  שהשדים ייקחו אותם....
  הגב 13.11.19 23:26
 • אורח
  ימח שמם וזכרם אמן תימחק עזה
  הגב 13.11.19 23:26
 • אורח
  יש לימודים מחר ?
  הגב 13.11.19 23:27
 • אורח
  אני מפחדת בבקשה תבטלו את הלימודים
  הגב 13.11.19 23:29
 • אורח
  יש לימודים?
  הגב 13.11.19 23:32
 • אורח
  ,רק בורא עולם שומר עלנו ועל כול עמו ישראל אמן(ב"ה שיפול על כול הכפרים הערביםאמן
  הגב 13.11.19 23:32
 • אורח
  מי זה בורא עולם?
  14.11.19 08:02
 • אורח
  אבא שבשמיים אין עליו ואין מילבדו
  14.11.19 08:06
 • אורח
  אני מפחד . בבקשה תבטלו את הקניון מחר
  הגב 13.11.19 23:32
 • אורח
  כן שלא יגמר לך האשראי
  13.11.19 23:58
 • אורח
  לאישתו אולי התכוון
  14.11.19 00:20
 • אורח
  הגיע הזמן שבימים כאלה הלימודים יתבצעו מרחוק בעזרת מחשבים
  הגב 13.11.19 23:33
 • אורח
  ןאז איך יגבילו מסכים שרוצים להפסיק? ולא לכולם יש מחשב
  14.11.19 00:21
 • אורח
  וגם העבודה תתבצע מהבית שרחמים יסדר
  14.11.19 01:37
 • אורח
  תכף הפסקת אש
  הגב 13.11.19 23:37
 • אורח
  עדכון לגבי הלימודים. רק מחר בבוקר בשעה 6.00. שיהיה לכולנו לילה שקט
  הגב 13.11.19 23:38
 • אורח
  עשיתי פיפי במכנסיים 😥
  הגב 13.11.19 23:38
 • אורח
  וקקה עשית בתחתונים?
  14.11.19 05:21
 • אורח
  לא נראה לי שיהיה לימודים הרגו להם עוד פעיל חמאס ואז מה שיעשו עכשיו יתחילו שוב
  הגב 13.11.19 23:38
 • אורח
  ימח שמם וזכרם
  הגב 13.11.19 23:38
 • אורח
  אין מה לפחד השם שומר עלינו מלמעלה יש לנו צבא חזק
  הגב 13.11.19 23:39
 • אורח
  אתה מתכוון שיש שאין לנו אלא את אבינו שבשמיים. כיפת הברזל הוא אלוקה.
  14.11.19 00:57
 • אורח
  איזה מלחיץ איזה בומים היו ימח שמם
  הגב 13.11.19 23:40
 • איש טוב
  אם לא יבטלו את הלימודים תנו לי להיות זה שמכריז על הפגנת "תלמידים בפחד!" מה זה איך זה שיש לימודים במצב כזה? יש ילדים שמתים מפחד והמורים לא מוותרים ואומרים: "מי שלא מגיע מפסיד חומר" שנה שעברה במצב דומה היה ילד בכיתה שלי שהתעלף בזמן אזעקה ברחובות! די תבטלו לימודים מה כבר יקרה?!
  הגב 13.11.19 23:40
 • אורח
  צודקת גם המורים מתים מפחד.... לא ניתן ללמד וללמוד באוירת פחד
  14.11.19 00:07
 • אורח
  צודקת ראש העיר יחד עם פיקוד העורף חייבים להוציא הודעה
  14.11.19 00:23
 • אורח
  למה להלחץ- ולהלחיץ בטרם קרה והוחלט. שיהיה ליל מנוחה שקט. מחר יום חדש ודברים יתסהרו.
  14.11.19 00:58
 • אורח
  תעשו הפגנה אחרת העירייה מראה שרירים ותאשר שיגרה
  14.11.19 01:39
 • אורח
  וגם אסור פלאפונים במוסדות החינוך
  14.11.19 01:41
 • אורח
  העיקר הפסקת אש..איזה בדיחה
  הגב 13.11.19 23:43
 • אורח
  בבית אין לי מיגון של חדר. אבל יש חדר מדרגות . יש מקלט.בגני הילדים של העיריה אין !!! עד שלא תסדר העיריה מיגון !! בכל הגנים איך יתכנו שיש לימודים בגן לא ממוגן. שאפילו אין חדר מדרגות או מקלט . יש חצרות לגני ילדים. גדולים אפילו אז לפחות שם לשים מיגון נייד
  הגב 13.11.19 23:44
 • אורח
  צודקתתתתת פחד אימים
  14.11.19 00:13
 • אורח
  אמאלה הלוואי ויפסיקו כבר איזה רעים
  הגב 13.11.19 23:45
 • אורח
  שיקח אותם השד שכול טיל יתפוצץ להם בידים ימח שימם
  הגב 13.11.19 23:55
 • אורח
  שאלוקים יקח אותםםםםםם
  הגב 14.11.19 00:12
 • אורח
  חייבים לבטל את הלימודיםםםםם
  הגב 14.11.19 00:12
 • אורח
  מקווה שלא יהיה לימודים הם מצליחים לשגר ממש רחוק איזה פחד
  הגב 14.11.19 00:14
 • אורח
  ואם יש לא נורמלים מי ששולח במצב כזה הבן שלי עד עכשיו רועד ובוכה חס ושלום אזעקה והם בבית ספר פאניקה ועוד אסון במיוחד ילדים קטנים זה לא נערים לא לקחת סיכונים
  הגב 14.11.19 00:18
 • אורח
  צודקתתתתתת
  14.11.19 00:24
 • אורח
  אתם מסכנים את התלמידים המורים העובדים והמאבטחים!!!
  הגב 14.11.19 00:20
 • אורח
  והעיקר בית ספר כרגיל מחר
  הגב 14.11.19 00:22
 • אורח
  נכון
  14.11.19 00:22
 • אורח
  איזה פחד אי אפשר ללכת לבית ספר
  14.11.19 00:23
 • אורח
  לבטל לימודים ועבודה מחר!!
  הגב 14.11.19 00:28
 • אורח
  במקלטים שבהם יש בתי כנסת, יש קבוצה של גנבים שמסתובבים בין המקלטים ומנסים לגנוב ציוד, הם ינסו לגנוב כל דבר שהם רואים. כדאי להפעיל מצלמות בגלל שהם בדרך כלל עובדים בקבוצות. לא לעזוב את המקלטים ללא שמירה. זהירות!!!
  הגב 14.11.19 01:48
 • אורח
  נו יש תשובות
  הגב 14.11.19 06:22
 • אורח
  לימודים?
  הגב 14.11.19 06:30
 • אורח
  למה אין עדכון לגבי הלימודים?
  הגב 14.11.19 06:51
 • אורח
  עדכון לגבי לימודים: עמוד 4
  הגב 14.11.19 07:18
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל