הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
שינויים בדואר בבת ים! החל מהיום ההגעה לסניף הדואר מגדל נחום בשד העצמאות, תתאפשר בהזמנת תור מראש באתר דואר ישראל/אפליקציה או מוקד 171
נתוני האבטלה בבת ים! למרות פתיחת המשק קרוב ל50% מדורשי העבודה בבת ים הם עובדים בחל"ת
3 צעירים נתפסו בעת ניסיון פריצה לעסק בבת ים

רעות לוי, מחנכת בבית הספר דרכא המר בבת ים כתבה פוסט בפייסבוק על חרם כיתתי ודרך פעולתה כאמא לנסות למנוע את האסון הבא ,שקיבל אלפי לייקים ואלפי שיתופים ברשת

מצורף הפוסט מדף הפייסבוק של רעות לוי

לימור עידן | | תגובות: 2
קרדיט: רעות לוי פייסבוקרעות לוי, מחנכת מבית הספר דרכא המר בבת ים כתבה פוסט בפייסבוק שתפס תאוצה ברשת בעקבות המקרים האחרונים של חרם בבתי הספר על תלמידים חלשים חברתית שם היא מספרת על נקודת מבטה כאמא של "מלכת הכיתה " , על המשמעות של הורה וכוחו לחנך אחרת את הילד .

כותבת הפוסט, רעות לוי, מספרת על ויכוח שנוצר בין ביתה וילדה אחרת מהכיתה שחלשה ממנה חברתית ,שנפגעה בעקבות הוויכוח, ואימה של הילדה התקשרה אל רעות כדי לספר לה על מה שעובר על ביתה, רעות מיד טיפלה בנושא בצורה הטובה ביותר וניגשה לכיתתה של ביתה והעבירה שיעור שלם על חרם, על כבוד לאחר, על ההשלכות הנוראיות של מעשה כזה .

הפוסט ששותף אלפי פעמים וקיבל מעל 10,000 לייקים קורא להורים להיות מגיוסים לשינוי, להיות מעורבים יותר בחיי הילדים ולנסות למנוע את האסון הבא .

להלן הפוסט :

אני אמא של מלכת הכיתה מודה, שנה שעברה פרץ ויכוח בין הבת שלי לילדה אחרת מהכיתה, אותה ילדה חלשה ממנה חברתית, באופן טבעי כל הבנות הלכו אחרי הבת שלי. אמה של הילדה התקשרה וסיפרה לי מה קרה, הבטחתי לה את הטיפול הטוב ביותר. אני אמא שלא מכסה עיניים, שלא בטוחה שהילדים שלי הם הכי מושלמים בעולם, יש דברים שצריך לעבוד עליהם וזהו תפקידנו... החלטתי פחות דיבורים יותר מעשים,אחרי שיחה עם המחנכת , הלכתי פשוט לכיתה של הבת שלי בבוקר של יום שישי ( כן היום החופשי היחיד שלי ) והעברתי שיעור על חרם , על כבוד לאחר , על ההשלכות הנוראיות של מעשה כזה , הילדה שלי הייתה המומה מהכניסה שלי לכיתה שלה ובטח מהנושא שהעברתי, השיחה הפרטית שלנו הגיעה אחר כך... מבטיחה לכם שהבת שלי יצאה מהיום הזה אחרת. חינוך זה בכוח שלנו , אל תצפו שהמורים יעשו הכל עבורכם, אתם חייבים להיות עבורם דוגמה אישית .
גם אם לילדים שלכם קל חברתית תהיו ערניים תבדקו את הטלפונים שלהם , תדאגו שיהיו בני אדם טובים והוגנים כלפי החלשים יותר , לא הייתם רוצים שזה יקרה לילד שלכם!
# חייבים להוקיע את התופעה הנוראית הזאת !

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תודה רעות מעצים ומעורר רצון להמשיך פעולות בכוון
  הגב 10.09.19 02:04
 • אורח
  כאחת שחוותה חרם חברתי בילדות אשמח לשתף פעולה ולהרצות בבתי ספר ולהעזר במערך השיעור שיצרתן .
  הגב 12.09.19 08:25
 • אורח

שינויים בדואר בבת ים! החל מהיום ההגעה לסניף הדואר מגדל נחום בשד העצמאות, תתאפשר בהזמנת תור מראש באתר דואר ישראל/אפליקציה או מוקד 171

בשלב הראשוני יוצבו דיילות להדרכת הציבור וייתלו שלטי הסבר להכוונה והדרכה. חלק מהתורים ביחידות אלה יוקצו להגעה מזדמנת של לקוחות שהינם זכאים לפטור מעמידה בתור, בכללם אזרחים ותיקים מעל גיל 80 ובעלי מוגבלויות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
אייל קרן


בשורה לתושבי בת ים. בקרוב יצומצמו משמעותית זמני ההמתנה בסניפי הדואר בעיר. החל מהשבוע ניתן יהיה להגיע לסניף מגדל נחום שד' העצמאות 67 בהזמנת תור מראש לפני ההגעה ליחידה, וזאת על מנת להימנע מהמתנה ממושכת בסניף. מאז החלה הטמעת השירות בנובמבר האחרון, חלה עלייה של מאות אחוזים בהזמנת תור מראש וכיום 40% מכלל המגיעים לדואר כבר מזמינים תור לפני ההגעה.

שירותי הדואר לתושבי בת ים ניתנים כיום באמצעות 22 יחידות דואר: 5 סניפים וסוכנויות דואר, ו-17מרכזי מסירה לרווחת התושבים, מתוכם כבר 3 סניפים וסוכנויות מאפשרים הגעה בהזמנת תור מראש בלבד.


ניתן להזמין תור מראש באתר הדואר וכן באפליקציה בנייד או במוקד הטלפוני 171. כחלק מהערכות החברה הורחבו הקצאות התורים באתר החברה ובמוקד, על מנת לספק את הביקושים בסניפים. בנוסף, בשלב הראשוני יוצבו דיילות להדרכת הציבור וייתלו שלטי הסבר להכוונה והדרכה. חלק מהתורים ביחידות אלה יוקצו להגעה מזדמנת של לקוחות שהינם זכאים לפטור מעמידה בתור, בכללם אזרחים ותיקים מעל גיל 80 ובעלי מוגבלויות.

להזמנת תור מראש באתר דואר ישראל באמצעות השירות תור בקליק


בני לוי, סמנכ"ל חטיבת הדואר והקמעונאות בדואר ישראל:

"כחלק ממהלך מקיף שהחברה מבצעת לשיפור השירות אנו מעודדים הזמנת תור מראש בדומה לקופות החולים, לבנקים ולרבים ממשרדי הממשלה, שתאפשר לנו להיערך נכון יותר להגעת הלקוחות ולווסת את העומסים במהלך השנה ובהתאם לביקושים ביחידות השונות, יתווספו בהדרגה מאות סניפים נוספים לשירות "תור בקליק".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נתוני האבטלה בבת ים! למרות פתיחת המשק קרוב ל50% מדורשי העבודה בבת ים הם עובדים בחל"ת

הנתונים נכונים לתחילת אפריל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


שירות התעסוקה מפרסם את נתוני האבטלה בישראל לתחילת חודש אפריל. על פי הנתונים בישראל יש 549,817 מובטלים ו 347,471 הם דורשי עבודה הנמצאים בחל"ת. כאשר מסתכלים על ההשוואה בין גברים לנשים 52.2% מהמובטלים הן נשים ו47.8% הם גברים.

נתוני העיר בת ים

מספר תובעי האבטלה 9,622 איש

דורשי עבודה בחל"ת 6,126 איש


הסיבות לרישום בשירות התעסוקה

% 48.1 חל"ת

% 33 פיטורין

% 7.6 התפטרות

% 11.3 אחר

התפלגות דורשי העבודה על פי גיל

גילמספר דורשי העבודה
18-241,200
25-342,997
35-442,706
45-542,258
55-642,336
65+1,213דורשי עבודה לפי מגדר

% 52.5 נשים

% 47.46 גברים


דורשי עבודה לפי השכלה

% 85.26 לא אקדמי

% 14.74 אקדמי


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי שמקבל כסף בלי לעבוד למה שיצא כבר אין מוסר עבודה כמו שהיה פעם היום תן לאנשים לנצל
  הגב 12.04.21 13:04
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

3 צעירים נתפסו בעת ניסיון פריצה לעסק בבת ים

המשטרה בקשה להאריך את מעצרם

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


המשטרה עצרה הלילה בבת ים 3 חשודים בפריצה לעסק בשעת מעשה. המשטרה פתחה הלילה בחקירה, עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר חשד לפריצה לבית עסק בבת ים. בתוך כך, שוטרי מרחב איילון שהגיעו לזירה הבחינו בשלושה חשודים בשעת מעשה ועצרו אותם בתום מעקב רגלי ובאמצעות ניידות במהלך ניסיון הימלטותם מהמקום.

כאמור, המשטרה עצרה שלושה חשודים- תושבי המרכז בשנות ה 20-30 לחייהם ובתום חקירתם נכלאו, כאשר בהתאם לממצאי החקירה וצרכיה תבחן המשטרה את הבאתם לדיון בבימ"ש השלום ת"א בבקשה להאריך את מעצרם.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לפני כמה ימים פנה אלי צעיר בגי כ20+נהצליח לדובב אותי ולדלותממני את כתובתי וזהותי.רק לאחר כמה שאלות מחשידטת אן אני מחזיקכסף בבית עניתי בשלילה והיכן רעייתי מחזיקה את הכשיתיה עניתי לו כי בבית אני לא מחזיק בכסף ולרעייתי אין תכשיטים יקרים.ואז ביקש ממני לנסות את מפתח הדירה באם הוא מתאים לרכבו.הואניסה והזיר לי את המפתח.ואזהתעורר בי יותר החשד והחלפתי את המנעול בדירה.אנא זהירות
  הגב 12.04.21 12:07
 • אורח
  מה אתה טמבל!!!
  הגב 12.04.21 12:56
 • אורח
  כמה אנשים נאיבים
  הגב 12.04.21 15:14
 • אורח

פתיחת תחנות הרכבת! החל מיום ראשון 18.4 תחנות הרכבת: צומת חולון, חולון וולפסון, בת ים קוממיות ויבנה מזרח והקו מרחובות לאשקלון ישובו לפעילות

התחנות היו סגורות עד עכשיו לטובת האצת פרויקט החשמול.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


בשורה לנוסעי הרכבת! החל מיום ראשון, 18.4.21רכבת ישראל הודעה על פתיחתן של תחנות צומת חולון, חולון וולפסון, בת ים קוממיות, ויבנה מזרח, שהיו סגורות עד עכשיו לטובת האצת פרויקט החשמול.

בנוסף מסלולן של הרכבות בקווים הפרבריים נתניה/בנימינה - רחובות יוארך מחדש עד לתחנת אשקלון ותתווסף עצירה בתחנות יבנה מזרח ואשדוד.

יוארכו שעות הפעילות בקו ת"א סבידור מרכז - באר שבע (העובר בתחנות קריית גת, להבים רהט, לוד וכו') המסיים כיום את פעילותו בשעה 21:00 (בקירוב) עד לשעה 23:00 (בקירוב).
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה עם רכבת ישירה מראשונים לתל אביב?
  הגב 12.04.21 10:21
 • אורח
  עובדים כרגע על הקו של 431
  12.04.21 14:46
 • אורח
  מתי יתיחסו אלינו במזרח ברכבת ישירה לתל אביב?
  הגב 12.04.21 11:09
 • אורח
  מתי יהיה אפשר לנסוע רכבת עם קניית כרטיס במקום. המצב מעולה עכשיו שיחזירו לאיך שהיה...
  הגב 12.04.21 11:21
 • אורח

כתב אישום יוגש נגד תושב בת ים, המואשם בניסיון לשדוד סניף דואר בחולון

היום בהתאם לממצאי החקירה, הוגשה ע"י פרקליטות מחוז ת"א הצהרת תובע בחשד לעבירה זו ומעצרו הוארך עד יום שלישי לצורך הגשת כתב אישום נגדו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בתום חקירה משטרתית בחולון הוגשה היום הצהרת תובע נגד תושב בת ים בחשד לניסיון שוד של סניף דואר. המשטרה פתחה בחקירה בשבוע שעבר עם קבלת דיווח במוקד 100 בגין ניסיון לשדוד סניף דואר בחולון. שוטרי מרחב איילון שהגיעו לזירה החלו בביצוע פעולות חקירה ראשוניות, תוך הפעלת אמצעים שונים ובהם אמצעים טכנולוגיים, בסיומן אתרו חשוד במעשה.

כאמור, השוטרים עצרו לחקירה את החשוד, תושב בת ים כבן 39, ובהתאם לממצאי החקירה וצרכיה מעצרו הוארך עד היום.

היום בהתאם לממצאי החקירה, הוגשה ע"י פרקליטות מחוז ת"א הצהרת תובע בחשד לעבירה זו ומעצרו הוארך עד יום שלישי לצורך הגשת כתב אישום נגדו.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

טקסי יום הזיכרון בבתי העלמין ! ביום רביעי 14.4 אגף משפחות והנצחה של משרד הביטחון יפעל מערך הסעות לטקסי הזכרון בבית העלמין חולון

ההסעות ייצאו מהחניונים אל עבר החלקות הצבאיות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
אגף משפחות והנצחה


ביום רביעי 14.4 תתייחד מדינת ישראל עם חללי מערכות ישראל ופעולות האיבה בטקסי הזכרון ובבתי העלמין. לקראת הטקסים באגף המשפחות והנצחה יפעילו שירותי הסעות לבית העלמין הצבאי בחולון. חשוב לציין כי על פי המתווה שאישר שר הביטחון, בני גנץ ביום הזכרון, ההגעה לבתי העלמין תתאפשר למשפחות השכולות בלבד.

להלן הסדרי ההגעה והחנייה

חולון:

חניית נכים נמצאת בכניסה הראשית לבית העלמין הצבאי.

ניתן להחנות בחניונים הבאים: חניון בית העלמין , חניון מגרש הכדורגל -האצטדיון מול בית העלמין וחניון הרכבת.

בחניונים אלה יש אפשרות להשתמש בשירותי ההסעות אשר יצאו בסבבים מהחניונים לבית העלמין הצבאי.

בנוסף, יופעל סבב הסעות מצומת הרחובות : אנה פרנק-הקוממיות בבת ים לבית העלמין.

בתום הטקס יופעלו חזרה ההסעות לחניונים עד השעה 14:00 כל האזרחים המבקרים בבית העלמין האזרחי בחולון ביום הטקס, מתבקשים להגיע לשער הראשי של בית העלמין האזרחי מרחוב קוממיות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מתחמי בדיקות קורונה לשבוע 11-17.4! המתחמים ללא הפנייה יפתחו בערים: ראשון לציון, רחובות, חולון ובת ים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


פיקוד העורף והרשויות המקומיות יפתחו גם השבוע את מתחמי בדיקות הקורונה ללא צורך בהפנייה וללא קביעת תור מראש. המתחמים יפתחו השבוע בערים: ראשון לציון, רחובות, חולון ובת ים.

שימו לב חלק מהמתחמים הם בשיטת הדרייב אין.


ראשון לציון

מתחם דרייב אין יפתח בימים ראשון עד שלישי 11-13.4 בין השעות 10:00-18:00 במתחם היס פלאנט

המתחם יפתח גם ביום שבת 17.4 בין השעות 13:00-21:00

המתחם מיועד גם לתושבים שמגלים תסמיני הנגיף וכן כאלו הנמצאים בבידוד. אין צורך בפנייה, יש להצטייד בתעודה מזהה. המתחם יפעל במקביל לבדיקות המתבצעות במתחמי קופות החולים המפורסמים בפורטל הקורונה של העירייה באתר האינטרנט העירוני.


כדי לחסוך זמן המתנה, ניתן להירשם מראש דרך אתר האינטרנט https://reg.ecovid19.co.il/ או לשלוח מסרון (SMS) עם המילה בדיקה לטלפון 050-8085566 ולקבל הודעה בחזרה עם קישור להרשמה. לאחר מכן יש להציג את הברקוד לנציג הרישום במתחם.


רחובות

מתחם דרייב אין ימים שני ושלישי 12-13.4 בין השעות 8:00-14:00 באתר הפרדסנות

בת ים

יום שלישי 13.4 בין השעות 10:00-17:00 במתנ"ס גאולים רחוב ניצנה 19

חולון

מתחם דרייב אין - מתחם חצי חינם, רחוב המרכבה 31 בין השעות 14:00-20:00
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פרשת שחיתות חמורה בעיריית מדהלה
  הגב 11.04.21 16:25
 • אורח
  לך תגיש תלונה למשטרה אם יש לך הוכחות, אם לא סתום את הפה כי אתה חופר!!!!!!!!!!!!!!
  11.04.21 17:28
 • אורח
  הגיע הזמן שלהב 433 יתערבו. לא יתכן שתקציב העירייה עומד על 1.1 מיליארד, הגרעון עומד על 200 מיליון, והעיר נראת כמו חורבה. בכל כביש שאני נוסע בעיר יש בורות. יש מצוקת חנייה בכל הרצל ורחובות עוטף הרצל. אין מספיק פחים. רק אתמול עלתה כתבה שלא יפנו את הזבל מיום רביעי עד יום ראשון, ונזכיר שיש את יום העצמאות ביניהם. אין התחלות בנייה בעיר. דירה ברחוב מקס שיין עולה 2.7 מיליון (מי הפראייר שישלם את הסכום הזה?). אבל כסף למשכורות עתק לא חסר בעירייה.
  הגב 11.04.21 16:53
 • אורח

נהג שיכור בן 50 נתפס נוהג בבת ים והתברר כי מעולם לא הוציא רישיון נהיגה

בנוסף צפויה המשטרה לקיים שימוע להשבתת הרכב בו נהג החשוד.

אבי בר | | תגובות: 1


במהלך פעילות מבצעית בבת ים, הבחינו השוטרים ברכב שנעצר בנתיב הנסיעה כאשר נהג הרכב יוצא מתוכו, כאשר בבדיקה עלה כי הנהג, תושב רחובות בשנות ה 50 לחייו, נהג ברכב מבלי שהוציא רישיון נהיגה מימיו וזאת כשהוא תחת השפעת אלכוהול.


החשוד נחקר ביחידת הבוחנים של מחוז ת"א וייזומן לבית המשפט לתעבורה לצורך הגשת כתב אישום נגדו. בנוסף צפויה המשטרה לקיים שימוע להשבתת הרכב בו נהג החשוד.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בטח נהג מגיל 18
  הגב 11.04.21 20:35
 • אורח

תושב בת ים נעצר בחשד לתקיפת גרושתו וביצוע מעקבים אחריה

מכתב האישום עולה מסכת אלימות קשה, הכוללת תקיפת גרושתו לאורך מספר שנים, מעקב אחריה, שליחת מסרונים מאיימים ואף חשד כי אמר לבנם הקטין בן ה-5, כי אם הוא לא היה נוכח במקום היה שוחט את אמא שלו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


התביעה המשטרתית הגישה היום בתום חקירה, כתב אישום נגד תושב בת ים בחשד למעקב, איומים ותקיפת גרושתו. המשטרה פתחה בחקירה לפני כעשרה ימים, עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר חשד לאיומים ותקיפה של תושבת בת ים לאורך שנים ע"י הגרוש, במספר מועדים.

בתוך כך, שוטרי מרחב איילון עצרו את החשוד- תושב בת ים בשנות ה-30 לחייו ובהתאם לצורכי החקירה הוארך מעצרו מעת לעת בבימ"ש השלום תל אביב.

מכתב האישום עולה מסכת אלימות קשה, הכוללת תקיפת גרושתו לאורך מספר שנים, מעקב אחריה, שליחת מסרונים מאיימים ואף חשד כי אמר לבנם הקטין בן ה-5, כי אם הוא לא היה נוכח במקום היה שוחט את אמא שלו.

היום, בתום חקירת המשטרה, הגישה נגדו יחידת התביעות של מחוז ת"א כתב אישום המונה 8 סעיפים של עבירות אלימות, לצד בקשה להמשך מעצרו עד תום ההליכים.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בסוף יקבל עבודות שירות יש כשל בבתי המשפט 😭
  הגב 11.04.21 15:05
 • אורח
  בבקשה, ענישה מחמירה לאלימות במשפחה ,כל סוגי האלימות . דילזלזל בחיי אדם!
  הגב 11.04.21 15:24
 • אורח
  נורא מה שקורה צריך לתת עונש כבד שילמדו איך להתנהג
  הגב 11.04.21 15:28
 • אורח
  סתם ישחררו אותו מעצר בית ותנאים מגבלים ,אן צדק פה
  הגב 11.04.21 16:04
 • אורח
  העונשים פה לא מספיק חמורים ,מעצר בית ,ישוחרר ואח"כ יהיה רצח או אלימות פיזית בצורה מחמירה.
  הגב 11.04.21 19:49
 • אורח

פורום בת-ים

הפורום נועד לאפשר לתושבי בת ים להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
07.04.21 20:44
אנחנו בקרוב עוברים עיר לבת ים מירושלים לשכונה חדשה פארק הים מתרשמים מאוד מראש העיר מר ברוט בתקוה שימשיך לשדרג ולטפח את העיר וביחד עם תושבים חדשים נהפוך את העיר למספר אחד במרכז ונשנה את הסטיגמה על העיר !! נשמח אם יעזרו לנו להיקלט בעיר ויתנו לנו הסברים וזכויות שמגיעים לנו מקומות ממולצים ו חוברת הסבר תודה רבה תפנו אלי בתגובה ואתן מספר טלפון לקבלת חומר יישר כוח לראש העיר מר ברוט!!
אורח
10.04.21 16:14
עשיתם את טעות חייכם, עדיף לגור בירושלים מאשר בעיר נוצרים הזאת
אורח
31.03.21 18:47
ברוט -מה עם הארנונה ??? תוריד חזרה את שטח הדירה למה שכתוב בטאבו
אורח
03.03.21 02:59
די כבר לאטימות. לא מבין איך נישארתי בעיר הזאת.פעם הייתה תמימות אין סופית. הפקחים שנותנים דוחות נוסעים ברכבי העירייה שאנחנו התושבים נתנו להם. אנחנו הם אלה שמשלמים להם את המשכורת והם אלו שמתנכלים לנו תפסיקו לתת דוחות חניה. העיר הזדקנה סבבה תתחשבו בתושבים. חבל שלא עזבתי כשיכולתי...אולי בהפוך על הפוך היה צריך להצטרף לתל אביב הרי דוחות כבר יש אוטוטו רכבת קלה . ברוט לא מקל עלינו בארנונה אז מה נישאר.
אורח
02.03.21 22:27
הפקחים של ברוט שמים דו"חות לרכבים שבא להם ולרכבים של סוחר רכב שרשומים עליהם כלמכירה לא נותנים לו דו"חות והעיקר אין להם תו עירייה, שיפסיק עד לתום הקורונה את הדו"חות
אורח
22.03.21 21:55
ברוט קוקסינל של ביבי
אורח
22.03.21 21:56
הוא לא מבין שזאת תקופה קשה, ראיתי במו עיני פקח הומו שנותן דו"חות לרכבים מסוימים כל פעם
אורח
02.03.21 20:40
שלום רציתי לדעת מתי יש קבלת קהל בבנין העיריה בקשר לבקשה לארנונה
אורח
01.03.21 21:14
היי שלום אני גר בשר ברזילאי 2 בת ים יש כאן כבר כמה חודשים שיפוצים רציניים בכבישים ויש בעיית חנייה רצינית אין איפה לחנות אחרי 8 בערב מה קורה לעיניין הדוחות שמחלקים על ימין ושמאל
אורח
27.02.21 14:38
עדיין ממתינים לקיום הבטחת הבחירות העיקרית של ברוט, להחזיר את מחירי הארנונה לקדמותם ולא להמשיך לשלם על "מדידות מפוברקות" מילים של ברוט עצמו והוא זה שמאז בחירתו ממשיך לגבות סכומים מפוברקים על שטחים מפוברקים ומספר לנו כל פעם סיפורים מפוברקים לגבי אישורים ממשרד הפנים וכך נותן לחודשים לחלוף ולכסף שלו, למלא את קופת העיריה בכסף שנגזל מאיתנו על ידי ברוט שמודע לכך וממשיך...
אורח
27.02.21 14:39
תיקון...לכסף שלנו
אורח
17.03.21 12:08
זה היה ידוע שזה שקר גדול רק משרד הפנים יכול לשנות מחיר של ארנונה
אורח
26.02.21 17:06
שמתם לב לאכיפה המוגברת לדוחות חניה בכחול לבן? לאט לאט מתחיל להרגיש פה כמו תל אביב עם אגרסיביות של פקחים ליצור הכנסה לעיריה ולא לעשות סדר. בכר ולחיאני היו סלחניים יותר בנושא וכל תושב ידע לא לנצל זאת גם במחיר של סוכני רכב שהעמידו רכבים בחניות והאכיפה המוגברת היו ברחובות הסמוכים לטיילת. במצב הקורונה וצמצום חניות הייתי מצפה להקשבה בתקופה זו
אורח
27.02.21 15:02
זה היה גם קודם. הבעיה, שבבת ים לא מבטלים דוחות, לא משנה מה הסיבה. רדיפת הבצע, השחיתות והתחמנות, קודמים לתושבי העיר ולטובתם. והבעיה החמורה יותר, שהם מחקים את תל אביב, כשבבת ים יש מצוקת חניה רצינית באופן כללי ואין מקומות חניה מוסדרים, כמו אחוזות החוף בתל אביב, שפזורים בכל העיר, יחד עם חניונים רבים אחרים, כך שעוד ניתן להבין את הדוחות בתל אביב. בבת ים, שעם הקמת הרכבת (טעות ובכיה לדורות), הפסיקה להיות עיר והפכה לאתר בניה, מצוקת החניה התגברה וזה נותן עוד סיבה להפסיק לחלוטין את מתן הדוחות עד שאפשר יהיה לקרוא שוב לבת ים עיר....


בת ים חוגגת 73 למדינה! זיקוקים, פסלים חיים, לולייני קרקס, דוכני משחק, מתחם ריקודי עם, מצעד הצדעה לכוחות החירום והביטחון ועוד מחכים לתושבי בחגיגות העצמאות ברחבי העיר

בנוסף יפתח מתחם על-האש מיוחד למשפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים יוקם במדשאה ברחוב גנרל קניג 10 באזור התעשייה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9
תמונת ארכיון עיריית בת ים


למרות האיסור לקיום במות בידור ליום העצמאות, בבת ים לא מוותרים על חגיגת יום ההולדת למדינה. במהלך יום העצמאות מחכים לתושבים שלל מיצגים, זיקוקים והפעלות ברחבי העיר

אירועי ערב יום העצמאות 14.4

המוקדים בערב יום העצמאות יתפרסו בכמה אזורים בעיר החל משעה 20:45:

גן הלנה ראפ ברמת הנשיא

בית ספר ירושלים בשכונת עמידר

גן ברוור ברח' הלפר 39

בית הספר תחכמוני, הרצל 58

לאורך הטיילת.


החגיגות ילוו במיצגי אווירה, פסלים חיים, לולייני קרקס, דוכני צבע ואיפור, דוכני משחק, מתחם ריקודי עם, מטחי זיקוקים (מהטיילת), תיאטרון רחוב ומוזיקה שתרים לכולנו חג עצמאות שמח, והכל בכפוף להנחיות משרד הבריאות.


יום העצמאות חמישי 15.4 בין השעות 9:00-12:00

בבוקר יום העצמאות יעבור מפגן חגיגי של כוחות הביטחון וההצלה ברחובות העיר, בהשתתפות צה"ל, משטרת ישראל, לוחמי האש, פיקוד העורף וכוחות הצלה ורפואה.


מתחם על-האש מיוחד למשפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים יוקם במדשאה ברחוב גנרל קניג 10 באזור התעשייה.
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עדיף לעשות בקניונים בשטחים מקורים ומקומות עם חניות לרכב
  הגב 11.04.21 10:48
 • אורח
  כל דבר שעושים יש תלונות
  הגב 11.04.21 10:53
 • אורח
  כל הכבוד לצביקה ברוט ראש עיר מצוין בחרנו בך ולא היה לשוא .עושה הכל למען הארחים,אפשרי עוד קצת מאמץ .👍🇮🇱עצמאות שמח.
  הגב 11.04.21 11:04
 • אורח
  אין עליך צביקה ברוט הבנים שלי גם למדו באדרת אצל משה פשיגורסקי הכרתי אותו
  הגב 11.04.21 11:28
 • אורח
  מרום שלמה אנחנו מכירים
  הגב 11.04.21 11:28
 • אורח
  מר צביקה ברוט, יישר כוח על פועלך ודאגתך לעיר. מאחלת לך הרבה בריאות ושנים רבות בראשות העיר
  הגב 11.04.21 11:30
 • אורח
  צריך גם לדאוג לחוף הים המוזנח ולהתחשב במבוגרים שאינם יכולים לרדת לחוף ולדאוג לברזיםנורמליים שלאחר הרחצה( טוש)
  הגב 11.04.21 18:34
 • אורח
  מר ברוט אלוף
  הגב 11.04.21 23:15
 • אורח
  חג עצמאות שמח לך צביקה ברוט ולכל צוותי העיר ... המשך להרים את העיר בתנופה חיובית .. נקווה לימים טובים שנשמח באמפי שלנו
  הגב 12.04.21 08:25
 • אורח

אירועי יום הזיכרון! החל מהשבוע יוכלו הורים שכולים להוסיף בספח ת.ז את הרישום ׳חלל/ת מערכות ישראל״ או ״נספה/נספתה בפעולת איבה״ לצד שם הבן/בת

את הספח ניתן להנפיק דרך אתר האינטרנט של רשות האוכלוסין וההגירה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
החל מהשבוע, בהתאם לתיקון לתקנות מרשם האוכלוסין, שהובילו שר הפנים ורשות האוכלוסין וההגירה, תפתח בפני המשפחות השכולות - הורים שכולים, אשר איבדו את בנם או בתם במסגרת השירות הצבאי או בפעולת איבה, להוסיף בספח תעודת הזהות את הרישום ׳חלל/ת מערכות ישראל״ או ״נספה/נספתה בפעולת איבה״. לצד שם הבן/בת.

ניתן להנפיק ספח תעודת זהות בקליק,

באתר האינטרנט של הרשות: Piba.gov.il


.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה עדכון מבורך
  הגב 11.04.21 08:53
 • אורח
  מבורך
  הגב 11.04.21 09:01
 • אורח
  מאוד מסוכן...על רשות הטבע והגנים לפעול מיידית להרחכקתם מהישוב
  הגב 11.04.21 09:13
 • אורח
  ?????
  11.04.21 11:39
 • אורח
  מדוע בנים ובנות לחלל צה"ל צה"ל לא יכולים לכתוב בת.ז. יתום/מת צה"ל...?
  הגב 11.04.21 11:43
 • אורח
  תיפנה למשרד הביטחון.
  11.04.21 12:42
 • אורח

צביקה ברוט מספר איך גילה את סיפורו האמיתי של מנהל בית הספר בו למד בבת ים, משה פשיגורסקי, שהיה גוער תמיד בתלמידים כאשר ראה כי הם זורקים אוכל או תפוח לפח

לדברי ברוט תמיד הם חשבו כי הוא קמצן והם צחקו עליו אבל רק שנים לאחר מכן גילה את סיפורו האמיתי של המנהל שהיה ניצול שואה. את הסיפור גילה במפגש עם הרב הראשי לישראל לשעבר ישראל לאו, שהיה חברו לגטו של משה פשיגורסקי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


בטקס יום הזכרון חשף ראש העיר, צביקה ברוט את סיפורו של מנהל בית הספר לשעבר בו למד, משה פשיגורסקי. על פי ברוט תמיד בבית הספר הוא וחבריו היו צוחקים על המנהל שהיה גוער בתלמידים על כל חתיכת מזון שנשליכה לפח. רק שנים לאחר מכן התגלה בפני ברוט הסיבה האמיתית וסיפורו של המנהל בפגישה עם הרב ישראל לאו, שהיה חברו של פשיגובסקי בגטו. לאו סיפר כי פשיגובסקי נותר יתום לאחר שאיבד את אביו ואמו וכל רצונו בגטו היה להגיד קדיש לזכר אביו. חבריו ספרו לו כי למנהל המכבסה יש סידור מוחבא ועליו לפנות אליו וכך עשה. מנהל המכבסה הכחיש את הדבר מחשש לגילוי הדבר על ידי הנאצים. משה פשיגורסקי, לא ויתר והגיש לו את פרוסת הלחם שהייתה כל ארוחתו, בתמורה לסידור. מנהל המכבסה התרגש מכך ואמר לו כי לא ייקח את ארוחתו ושימתין עד אשר יביא לו את הסידור.

וכך כתב צביקה ברוט:

בתיכון שבו למדתי בבת-ים היה מנהל חביב, משה פשיגורסקי, שרק דבר אחד היה מוציא אותו מדעתו: כשמישהו זרק לפח חצי תפוח או חלק מארוחת הצהריים. הוא ממש גער בנו כשזה קרה.

זה שעשע אותנו כבני נוער. חשבנו שהוא קמצן, או שהוא לא מבין אותנו - אבל מסתבר שאנחנו אלה שלא הבינו כלום.

את סיפור הגבורה של משה סיפרתי בעצרת המרכזית לשואה ולגבורה.


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איפה למד?
  הגב 09.04.21 15:10
 • אורח
  באדרת הוא היה מנהל אדמיניסטרטיבי
  הגב 09.04.21 16:27
 • אורח
  מרגש ועצוב מאד
  הגב 10.04.21 08:06
 • אורח

שינויים בהסדרי התנועה בבת ים! מדי לילה בימים ראשון- שלישי 11-13.4 ייחסם חלק מרחוב רוטשילד שיביא גם לשינויים במסלולי קווי אגד 85, 87

סגירת הכביש היא בקטע: שדרות העצמאות – הרצל, לכיוון מערב.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בשל עבודות הרחוב רוטשילד מדי לילה בימים בימים ראשון, שני ושלישי 11-13/4/2021 ייחסם לתנועה רחוב רוטשילד, בקטע: שדרות העצמאות – הרצל, לכיוון מערב. העבודות יתקיימו מדי לילה בין השעות מדי לילה החל מהשעה 22:00 ועד 05:00 אשר יביאו גם לשינויים במסלולי קווי אגד

קו 85 מחולון (בית חולים "וולפסון") לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת שדרות העצמאות/ רוטשילד, ימשיך ישר בשדרות העצמאות, יפנה שמאלה לרחוב הרב עוזיאל ויתחבר להמשך המסלול המקורי.

תחנות מבוטלות זמנית: רוטשילד/ שדרות העצמאות (תחנה 38548), בלפור/ ירושלים (תחנה 36216), בלפור/ שדרות העצמאות (תחנה 36214).

תחנה חלופית: שדרות העצמאות/ רוטשילד (תחנה 39736).


קו 87 מאזור לחניון חולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות ירושלים/ בלפור, ימשיך ישר ברחוב ירושלים, יפנה שמאלה לשדרות בן גוריון ויתחבר להמשך המסלול המקורי.

תחנות מבוטלות זמנית: רוטשילד/ ארלוזורוב (תחנה 36220), דרך בן גוריון/ רוטשילד (תחנה 36196).
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בילוי משפחתי מידי שישי! מאהל בדואי עם פיתות, רכיבה על גמלים, סוסים וחמורים, פינות ליטוף, מתנפחים ענקיים, פינת יצירה ועוד ב"חווה של חן"... הגעה לחווה לרשום בווייז "תחנת דלק פז מזכרת בתיה" (ליד בילו סנטר) טל' 050-9467010

בימי שישי וביום העצמאות המקום פתוח עד השעה 17:00

אבי בר | | תגובות: 62
מידי יום שישי בחווה של חן" מזמינים את המשפחות לחגוג במאהל בדואי עם פיתות ליהנות מרכיבה על גמלים, סוסים או חמורים. פינות חי וליטוף של בעלי חיים, ג'ימבורי לפעוטות, מתחמי יצירה, מתחם 6 מתנפחים גדולים , מתחמי ישיבה ועוד

מחיר הכניסה לחווה 30 מבוגר, 50 ילד. כל הפעילות בחווה חינם למעט רכיבה על גמלים, סוסים וחמורים בתוספת תשלום 15 - 40 ש"ח בהתאם לאורך המסלולים

המקום פתוח בהתאם לתו הירוק משעות הבוקר,

הגעה למקום, יש לרשום בוויז תחנת דלק פז מזכרת בתיה ובתחנה יש שלטי הכוונה .

לפרטים נוספים 050-9467010

בימי שישי המקום פתוח עד השעה 17:00
התפרסמו 62 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בדרך חכו לנו, כבר מגיעים.
  הגב 26.03.21 23:20
 • אורח
  השמאל והערבים סכנה למדינת היהודים
  01.04.21 20:40
 • אורח
  רצים 😉
  04.04.21 11:29
 • אורח
  הליכוד והחרדים סכנה למדינת ישראל
  08.04.21 21:27
 • אורח
  היינו בחול המועד. אכזבה.
  08.04.21 21:52
 • אורח
  לפיד מלך ישראל חי חי וקיים לפיד מלך ישראל חי חי וקיים....
  09.04.21 03:38
 • אורח
  לא מצליח להבין למה אתה שונא חרדים, אתה לא מכיר אותי ובטוח שאין לך קשר עם חרדים, אז למה אתה כותב את משפט השנאה הזה
  09.04.21 10:08
 • אורח
  מדי****ולא מידי, אין שינוי.
  09.04.21 15:19
 • אורח
  אני יכול להגיע על גמל ???.
  הגב 27.03.21 00:57
 • אורח
  אם מגיעים עם גמל משלך זה עולה חצי מחיר
  04.04.21 11:29
 • אורח
  הגמל יכול להגיע עליך
  08.04.21 22:07
 • אורח
  האם הגמל יהיה עם דבשת אחת או דאבל דבשת ? הדאבל יותר נוח ויותר חסכוני
  הגב 27.03.21 07:45
 • אורח
  אליך***.
  09.04.21 00:10
 • אורח
  החווה של מדהלה
  הגב 27.03.21 07:47
 • אורח
  כן , לכן יש פרסומים בכל המדיות !!! תשאל את בעל הדף בפייס
  04.04.21 12:44
 • אורח
  זוועה! חזרנו אחורה בזמן? אי אפשר להנות לא על גבם של אחרים? תרתי משמע
  הגב 27.03.21 08:41
 • אורח
  הקנאה. אוכלת. אותכם
  הגב 27.03.21 08:45
 • אורח
  במה בדיוק??.
  28.03.21 00:48
 • אורח
  אתכם****, עברית קשה שפה.
  29.03.21 12:04
 • אורח
  קול פאם אתא מטכן תעויוט, טפשיכ אם זה קבר!!!!
  09.04.21 10:09
 • אורח
  תפסיק לכתוב עם שגיאות, לא יהיה לי מה לתקן.
  09.04.21 15:20
 • אורח
  ממליץ אחלה בילוי לכל המשפחה.מתאים לכל כיס...מהדוקטור לציפורים
  הגב 27.03.21 11:45
 • אורח
  בדרך כלל המשפחות בעיר יוצאים לפעילות הטרדה כדי שלא יאנסו אחד את השני. אולי זה מה שיוריד את מספר המתאבדים בעיר.
  הגב 28.03.21 02:59
 • אורח
  רק חמור מסוגל לרכב על גמל ועוד בשביל הכיף.
  הגב 28.03.21 03:00
 • אורח
  כבר באים, כפר שמריהו.
  הגב 28.03.21 11:43
 • אורח
  יש מלא אטרקציות בחינם
  הגב 28.03.21 19:58
 • אורח
  לא נסחפו עם המחיר ...גם 50 שקלים לילד וגם לא כולל כלום ועל השאר צריך עוד להוסיף תשלום ...לא תודה .נמצא אטרקציות זולות ושוות יותר..
  הגב 28.03.21 20:33
 • אורח
  נכון. פשוט הזוי על כניסה 50 שח
  04.04.21 10:07
 • אורח
  לא מספיקה להם המשכורת של העירייה
  04.04.21 12:44
 • אורח
  עכשיו הבנתי מאיפה מדהלה ועוקשי הביאו גמלים בפורים.
  הגב 28.03.21 21:08
 • אורח
  חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.
  03.04.21 20:06
 • אורח
  מה העניין תוספת תשלום על רכיבה...מיותר ונצלני
  הגב 28.03.21 21:32
 • אורח
  צודק
  29.03.21 13:26
 • אורח
  איך כל הזמן דוחפים לנו פרסומות כאן. נמאסתם.
  הגב 28.03.21 21:51
 • אורח
  לפי תו ירוק- כל ילד מחוייב בבדיקת קורונה? או שאינכם מבינים הבדל בין תו סגול ותו ירוק?
  הגב 29.03.21 11:14
 • אורח
  אין תו ירוק יש שטר ירוק זה תימנים כפרה
  04.04.21 12:45
 • אורח
  יש מלא אטרקציות בחינם כנסו לאינטרנט ובידקו הכל, מחולק לאיזורים בכל הארץ.
  הגב 29.03.21 11:44
 • אורח
  מחירים מטורפים
  הגב 29.03.21 13:20
 • אורח
  המחיר כולל הכול....אבל לא רכיבה על סוסים.לא על גמלים.ולא על חמורים.נו באמת מה זה הבלוף הזה???אז מה כן כולל? לעמוד על ארץ הקודש???
  הגב 29.03.21 13:26
 • אורח
  לנשום אוויר זה בחינם🤣
  04.04.21 10:08
 • אורח
  מה קשור קנאה?? פשוט מחיר הוא הזוי יש פעילויות יותר שוות בחינם
  04.04.21 10:10
 • אורח
  וואו כמה קנאה כמה גועל. קשה לכם לפרגן קשה לראות שמישהו מצליח. ולמי שזה יקר שילך למקום אחר ויבדוק.
  הגב 29.03.21 20:10
 • אורח
  הלכנו בדקנו יש הרבה יותר זול.חס וחלילה לא מקנאים.רוצים שכולם ייהנו ולמי שיש 5 ילדים?
  29.03.21 20:28
 • אורח
  יקר ושום דבר
  הגב 30.03.21 23:01
 • אורח
  מסחטה של כסף! הפרסום לא מדויק כלל וכלל. רכיבה על סוס לשתי דקות עולה 40 שח, רכיבה על גמל עולה 40!! שח, האוכל יקר, המקום לא מטופח ובנוסף כולם היו ללא מסיכות כולל אנשי השירות. מומלץ לוותר.
  הגב 02.04.21 22:46
 • אורח
  לא יפה מי שלא רוצה שלא ילך נקודה נשמות
  הגב 04.04.21 09:24
 • אורח
  בסדר לא נלך. לא חייב . יש פעילויות יותר זולות
  04.04.21 10:10
 • אורח
  לא יפה מצד מי בדיוק????.
  09.04.21 15:22
 • אורח
  יקר מאוד, היינו בחול המועד, תוך 10 דק מסימים את כל "האטרקציות" ושילמנו 200 שח- על מה דורשים כסף מההורים? אין להם חצי דבר לעשות שם, הם מלווים את הילדים. רכיבה על סוס של 3 דק, בלי סבלנות לילדים, כשהגענו לפינת היצירה אמרו שנגמרו המוצרים ליצירה. אנחנו לא נחזור לצערינו
  הגב 04.04.21 09:36
 • אורח
  פעולות מבורכות ויעלות אולם,אולם לתשומת לב ראש העירייה ,הציבור עדיין מחכה לידיעה כיצד מצית את ענין המכילות בחברות העירוניות וכיצד נהגת עם סמנכלית הכספים ש.ו, שמעלה בכספים שהם חלק ממסי התושבים ??
  הגב 04.04.21 09:48
 • אורח
  אתה לא ברור, כתוב ברור שנבין למה כיוונת !!!.
  09.04.21 15:23
 • אורח
  יש הרבה פעילויות מבנק הפועלים חינם
  הגב 04.04.21 10:12
 • אורח
  די לדחוף את הפרסומת הזאת !!!!!!!!!
  הגב 04.04.21 11:51
 • אורח
  לקרוא תגובות ולהבין שהעם שלנו לא פראייר !!!! לא משלמים כסף סתם !!! פשוט לגזול אנשים על חווה בגודל מגרש קט רגל ועוד החווה זוכה לפרסום בכל הרשתות ....מעניין למה ? מי הבוס שם ???? מי בעל הבית ....? צדקתם ההוא מהעירייה.....
  הגב 04.04.21 12:47
 • אורח
  מימונה ומאהל בדואי. כמה אשכנזי וכמה יקר ומיותר
  הגב 06.04.21 15:59
 • אורח
  סתם מקום מסחטה של כסף בתמונות ניראה מהמם במציאות התבאסנו לא שןוה בכלל
  הגב 08.04.21 21:41
 • אורח
  גם בחינם לא הייתי מגיע, יותר זול בחי כייף ויותר כייף
  הגב 08.04.21 21:55
 • אורח
  כולם מנסים לעשות קופה על גב ההורים
  הגב 09.04.21 08:23
 • אורח
  האם יש יחמורים צ׳ינצ’ילות ואלפקות ?
  הגב 09.04.21 11:30
 • אורח
  כן גם זיקיות.
  09.04.21 15:24
 • אורח
  מעולם לא היו כל כך הרבה תגובות לכתבה מסוג זה, מי יודע למה ???.
  הגב 10.04.21 19:13
 • אורח
  יקר מאד ומיותר
  הגב 11.04.21 03:29
 • אורח

לרגל יום הזיכרון לשואה ולגבורה, ארכיון המדינה מזמין את הציבור לחפש מידע ארכיוני על קרובי משפחתם שעלו ארצה מאירופה בין השנים 1936 ועד 1947

ניתן לקבל סיוע דרך שליחת הודעה בדף הפייסבוק של ארכיון המדינה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
מתוך דף הפייסבוק של ארכיון המדינה


לרגל יום הזיכרון לשואה ולגבורה, ארכיון המדינה מזמין את הציבור לחפש מידע ארכיוני על קרובי משפחה שעלו ארצה מאירופה בין השנים 1936 ועד 1947. המידע יוצג בעת חיפוש שם העולה בעברית או באנגלית באתר תוך צמצום טווח השנים לפני 1948.
ניתן לקבל סיוע דרך שליחת הודעה בדף הפייסבוק של ארכיון המדינה יש לציין מהיכן עלו לארץ ובאיזו שנה.

לאתר האינטרנט: https://www.archives.gov.il/

לדך הפייסבוק : https://www.facebook.com/israelarchives/

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אבא שלי שירת באוניה מולדת ב 1948 עלה ארצה שמו נפתלי טוריאל .ת.ז 3031208 איפה אפשר למצוא דברים אלוי עלה לעתלית מעברות העולים ומישם לראשון לציון עד שעלה למעלה לשמיים
  הגב 08.04.21 19:48
 • אורח
  דודתו של אבי, שרה אלה ריטרבנד עלתה ב-1936
  הגב 08.04.21 20:30
 • אורח

רווקים/ רווקות בגילאי 22-30? מרכז בתיה בבת ים מזמין אתכם למצוא את החצי השני שלכם ביום שלישי 20.4 בערב ספיד דייט במרכז הצעירים בעמידר; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

עלות: 10 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


רווקים/ רווקות בגילאי 22-30? מרכז בתיה בבת ים מזמין אתכם לערב ספיד דייט במרכז הצעירים בעמידר. הקורונה נמצאת אוטוטו מאחורינו ועכשיו ניתן לחזור ולנסות למצוא את החצי השני שלכם.

איך נרשמים:

להשאיר פרטים בלינק המצורף ולבוא עם מצב רוח. במהלך הערב יקבלו המשתתפים הסבר על אופן התנהלות המפגש ויתקיים סבב הכרות קצר ופעילות הספיד דייט.

האירוע יתקיים ביום שלישי 20.4 בשעה 20:00 ברחוב הפלמ"ח 14

עלות: 10 ש״ח

להרשמה https://docs.google.com/forms/d/e//
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת ההורים, הקלות נוספות בקורונה! תבוטל החובה בהצהרת הורים ומדידת חום בכניסה לבית הספר

הממשלה צפויה לאשר היום חמישי את ההקלות וההמלצות של שר הבריאות יולי אדלשטיין

אבי בר | | תגובות: 13


שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין יביא היום (חמישי 8/4 ) לאישור ועדת השרים לקורונה מתווה שגיבשו בכירי משרד הבריאות לאחר התייעצות עם הנהגת ההורים הארצית.


פרטי המתווה:


כיתות ד' -

בדומה לנהוג בכיתות א'-ג' יבוטלו הקפסולות. ככל שיתברר, לאחר 10 ימים, שביטול הקפסולות לא העלה את התחלואה - יבוטלו הקפסולות גם בכיתות ה'-ו'.


כיתות ז'-י' -

- יתאפשר מעבר תלמידים בין 4 קפסולות, במקום בין שתיים כפי שנהוג היום. הדבר יאפשר לתלמידים לעבור בין יותר מגמות.


כיתות שיפעלו בהתאם ל"מגן חינוך" ילמדו ללא קפסולות.


הצהרה


בנוסף, בכל מערכת החינוך תבוטל החובה בהצהרת הורים ומדידת חום בכניסה לבית הספר.

הקלות נוספות

יוגדלו מספר המתקהלים בשטח פתוח.

בוחנים מתווה להגדלת מספר הנכנסים לאירועי ספורט

בוחנים הורדת המסכות במרחב הציבורי לאחר יום העצמאות.


שר הבריאות אדלשטיין:

"חינוך הוא הדבר החשוב ביותר ואנחנו עושים כל מאמץ לפתוח את המקסימום הניתן במינימום סיכון לתלמידים. יש לזכור שמלבד כיתות יא-יב, התלמידים אינם מחוסנים וחובה עלינו להגן על בריאותם. אני מודה להנהגת ההורים ולבכירי משרד הבריאות על המתווה המצוין שגיבשו לטובת כלל תלמידי ישראל".
התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  האם זה רק למחוסנים יהיה מותר ללא מסיכה????
  הגב 08.04.21 12:29
 • אורח
  לא נראה לי, כי אי אפשר לדעת מי מחוסן/מחלים ומי לא. ההקלה נובעת מהסיבה שבשטח פתוח הסיכוי להידבק הוא נמוך, ובגלל זה כבר התירו בעבר לעוסקים בספורט להתאמן(/לרוץ) בלי מסיכה.
  08.04.21 12:39
 • אורח
  תודה רבה לנתניהו שהציל את המדינה ומחזיר החיים לנורמליות למרות הפרעות השמאל
  08.04.21 19:22
 • אורח
  רק מחוסנים
  09.04.21 23:35
 • אורח
  לתלמידים מחלימים קורונה
  09.04.21 23:35
 • אורח
  היכן כתוב שום דבר לגבי מסיכות?
  הגב 08.04.21 12:52
 • אורח
  בוחנים הורדת המסכות במרחב הציבורי לאחר יום העצמאות.
  הגב 08.04.21 14:14
 • אורח
  נכון
  09.04.21 23:35
 • אורח
  אבל קודם כל קיימת חובת חיסונים
  09.04.21 23:36
 • אורח
  יחסנו כבר ילדים ובני נוער ורק אז יעשו הקלות
  09.04.21 23:37
 • אורח
  החיסון יעיל מאה אחוז
  09.04.21 23:37
 • אורח
  היו צריכים לעשות הורדת מסכות רק למי שמחוסן. ככה יעודד את השאר שלא התחסנו להתחסן.
  הגב 08.04.21 16:43
 • אורח
  גם לדעתי זה צעד די פזיז להוריד משחות הרי דווקה ילדים הם אלו שלא מחוסנים
  הגב 12.04.21 10:40
 • אורח

שדרוג רמת יוסף בבת ים יצא לדרך! שולחן מסיבת תה של אליס מארץ הפלאות, גן משחקי ילדות מוארים, שרפרפי משחק והזזה, ומשחקי מראות הם רק חלק משבעת הרעיונות והמיזמים שעומדים לבחירת התושבים למראה החדש של שביל התרבות בשכונה; לינק להצבעה מצ"ב בכתבה

אמש קיימה העירייה הפנינג מיוחד ברחבי השכונה אליו הגיעו התושבים שנחשפו לרעיונות החדשים ואף הצביעו לרעיון אותו היו רוצים לראות בשכונה. לכל מי שפספס ניתן להצביע באתר העירייה בלינק המצורף בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


שכונת רמת יוסף חוגגת בתקופה זו 60 שנה להקמתה. כידוע, הינה אחת השכונות הוותיקות בעיר.

לכבוד ציון 60 השנה לשכונה, עיריית בת ים מתכננת את החייאת ושדרוג 'שביל התרבות' המשמש ציר מרכזי ופעיל בין מוסדות התרבות בשכונה ובתקופה האחרונה הזמינה אמנים, מעצבים, אדריכלים, יזמים קהילתיים ומתכננים להגיש יוזמות להתערבות עיצובית-אמנותית במרחב הציבורי של שביל התרבות.

כעת לאחר קבלת ההצעות, העירייה יצאה אמש (שלישי) בהפנינג מיוחד ברחבי השכונה, בו נחשפו שבעה מיזמים צבעוניים שיתמודדו על הקול של התושבים, כאשר רק שלושה מתוכם ישולבו בחודשים הקרובים ברחבי השכונה. בין הרעיונות נמצאים: מסיבת התה של אליס, משחקי ילדות מוארים, תפוס מקום- הצבת שרפרפים איתם ניתן לנוע ממקום למקום ועוד.

התושבים הצביעו ברגליים והגיעו אל ההפנינג המיוחד ונחשפו לרעיונות החדשים, ואם לא הספקתם להגיע תוכלו להציע ולהשפיע באתר העירייה לינק המצורף: https://forms.office.com/r/AJ3BnFrJd3

'שביל התרבות', הינו ציר הליכה ירוק, מוצל ונעים ומלא בפוטנציאל להפוך למרכז עירוני-קהילתי שוקק ומלא חיים שיתרום לביסוס הקהילתיות, חיזוק תחושת השייכות וגאוות היחידה העירונית תוך עידוד צריכת אירועי תרבות ופנאי.

השביל עתיד להיות אטרקטיבי, אסתטי וחדשני שיהפוך את המרחב הציבורי למזמין ומושך וייתן דגש מיוחד לפעילות קהילתית ואינטראקציה חברתית לגיבוש ויצירת מרקם קהילתי עשיר. השקת השביל עתידה להתקיים לקראת חג השבועות בהפנינג חגיגי בשיתוף תושבי העיר.להלן 7 ההצעות מהן יבחרו השלושה שיוקמו בשכונה:

סיפור מסגרת

חוגג את האוצרות התרבותיים, החברתיים והמרחביים של שכונת רמת יוסף. הוא מוסיף למרחב הציבורי השכונתי מגוון חוויות חדשות שמבוססות על מבט, משחק ומפגש- על ידי מסגור מחדש של הנוף המוכר, הפעלה רב- חושית, הפתעה וגילוי, תשתית לפעילות משותפת לילדים ומבגרים ועוד.

מסיבת התה של אליס

מסיבת התה מתוך אליס בארץ הפלאות נחתה בגינה קסומה ומוצלת בשכונה והיא מזמינה את כל התושבים לפיקניק משותף מארץ הפלאות. על שולחן עץ ארוך ומעוצב יחכו לכם לוחות משחק קבועים כמו שחמט ושש בש, הילדים הקטנים מוזמנים להשתעשע ולשחק עם פסל משחק מבטון בצורת קומקום וספלי תה. כל פינה קסומה כזו היא קבועה, עמידה וכוללת ציורי קיר מדליקים.


מבט ים

מבט ים הוא גן משחקים יוצא דופן בשביל התרבות. בתוך מתקני הגן נסתרת מערכת פנימית של מראות ובאמצעותה מתקיימים מפגשים מפתיעים ומעלי חיוך מבעד "לחלונות" הפזורים בגן. המתקנים המיוחדים יהפכו את שביל התרבות למקום המשלב מנוחה, משחק, הפתעה, ומרגש בין חברים. חניכת מתחם הגן ילווה באירוע יצירה קהילתי- פעילות פתיחה חגיגית לילדי ותושבי השכונה: סדנת "עשה זאת בעצמך" לבניית מכשיר פריסרופ אישי.


TAKE PLACE- תפוס מקום

יחידת הבסיס של "תפוס מקום", היא שרפרף המתנהג כמו קוביית משחק, אותה ניתן לערום על גבי קוביות אחרות וליצור צורות מגוונות. המבנה הוא כמו משחק איתו אפשר לגלות את המרחב הציבורי, לשבת יחד וליהנות באירועים שונים. השרפרף יכול לטייל יחד אתכם בין הגינה השכונתית לבית ולאורך שביל התרבות. את היחידות אפשר להזיז, לחבר, וליצור מהן מבנים חדשים עם השכנים והחברים. השרפרפים הם רכוש התושבים והקהילה ותוכלו להשתמש בהם שוב ושוב.

מפגש תרבות

הפרוייקט מבקש לראות במרחב הציבורי מקום התאספות אלטרנטיבי לתושבי השכונה. מדובר באלמנט עיצובי מרשים היוצר מרחב חדש למפגש, למנוחה, למשחק ולפנאי. הוא מורכב מ12 גגונים העשויים מברזל ומפרספקס צבעוני, מתוך רצון לעודד ישיבה ושהות תחת המבנה המקורה בכל שעות היום.
שביל התרבות

פרוייקט שביל התרבות, יהפוך את קטע השביל בגן משה דיין למפת צבעים אשר תכוון אל מבנה התרבות בשכונה. הפרוייקט ישתמש בשביל הקיים כפלטפורמה להגברת המודעות אל מבני התרבות ויהווה מרחב ססגוני ואטרקטיבי לתושבי השכונה והמבקרים בה.משחקי ילדות מוארים

הרעיון הינו לחבר את הילדים אחד לשני ולגרום להם להתנתק מהמסכים לרגע באמצעות הפיכת גן המשחקים למואר ודינאמי. בשעות הערב יצוצו לפתע משחקי ילדות שונים באמצעות הקרנת תאורה כמו: קלאס, איקס מיקס דריקס ועוד.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חברת מועצת בת ים, עו"ד אנסטסיה סהר מונתה למשנה לראש העיר

עו"ד אנסטסיה סהר: הלב התכווץ מהאחריות הנוספת שקיבלתי בנוסף לתפקידי כמחזיקת תיק הקליטה. זו זכות גדולה לייצג את האינטרסים של עולים שבחרו לעלות לעירנו היפה, לסייע להם בקליטה המיטבית, לתמוך במי שזקוק לתמיכה, לעודד, לחזק, לפרגן, לשפר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מועצת בת ים אשרה אמש את מינויה של חברת המועצה ומחזיקת הקליטה, עו"ד אנסטסיה סהר למשנה לראש העיר. ההודעה הגיעה לאחר שאמש הודיע ראש העיר, על הצטרפותה של סיעת "בת ים בראש מורם" לקואליציה ומינויו של שמעון ועקנין, למחזיק תיק התחבורה.

עו"ד אנסטסיה סהר:
הלב התכווץ מהאחריות הנוספת שקיבלתי בנוסף לתפקידי כמחזיקת תיק הקליטה. זו זכות גדולה לייצג את האינטרסים של עולים שבחרו לעלות לעירנו היפה, לסייע להם בקליטה המיטבית, לתמוך במי שזקוק לתמיכה, לעודד, לחזק, לפרגן, לשפר. ואין לשכוח שקליטה מוצלחת היא גם תרומה אדירה לעיר שתזכה בתושבים חדשים - חזקים, בטוחים, רצוים ואהובים.

אני מודה לכל מי שתמך בהחלטת ראש העיר, מודה לחברי המועצה היקרים שפרגנו לעבודה ולהשקעה יומיומית שלי, מודה לתושבים המדהימים שלנו עם לב רחב שמצאו מילים חמות בברכות, מודה לחבריי שלא חסכו בשבחים, וכמובן מודה למשפחה המהממת שלי שסולחת לי שעות עבודה ארוכות ופגישות אינסופיות. אני אוהבת אותכם ואמשיך לפעול לטובת התושבים! אתם נהדרים תודה!

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  התוצאה-עוד לא יהודים יבואו לעיר
  הגב 07.04.21 22:37
 • אורח

נעצר חשוד בשוד של קשישה בבת ים

מעצרו הוארך עד ליום ראשון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


המשטרה עצרה אמש בבת ים תושב ת"א בחשד לשוד קשישה בעיר. משטרת ישראל פתחה אתמול בחקירה, עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר חשד לשוד תושבת בת ים בעיר. שוטרי מרחב איילון שהגיעו לזירה החלו בביצוע פעולות חקירה ראשוניות, תוך הפעלת אמצעים שונים ובהם אמצעים טכנולוגיים, בסיומן אתרו חשוד במעשה. כאמור, השוטרים עצרו לחקירה את החשוד- תושב ת"א בשנות ה-20 לחייו ובהתאם לממצאי החקירה נכלא. היום בהתאם לצורכי החקירה וממצאיה, הוארך מעצרו של החשוד בבימ"ש השלום בת"א עד יום ראשון.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בושה וחרפה לשדוד קשישה ,בקושי חיים מהקצבה ,חלאת המין האנושי מי ששודד קשישים שיתן לרפואות.
  הגב 07.04.21 20:10
 • אורח
  ילדים תלוו את ההורים הקשישים לבנק הזבלים האלה מחכים להם בכספומטים כמו חיות טרף עוקבים אחריהם וגונבים את כספם מקשיש הכי קל לגנוב.
  הגב 07.04.21 22:56
 • אורח

תושב בת ים ניסה לשוד סניף דואר בחולון

החשוד נעצר

אבי בר | | תגובות: 0


המשטרה עצרה לפני זמן קצר תושב בת ים בחשד לניסיון שוד סניף דואר בחולון


משטרת ישראל פתחה לפני זמן קצר בחקירה, עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר חשד לניסיון שוד בסניף דואר בחולון ע"י אלמוני שנמלט מהמקום.


בתוך כך, שוטרי מרחב איילון פתחו בסריקות לצד ניהול מהלכי חקירה בשטח, לרבות הפעלת אמצעים טכנולוגיים, עד למעצרו של החשוד - תושב בת ים בן 39.


בהתאם לממצאי החקירה וצרכיה תבחן המשטרה את הבאתו מחר לדיון בבימ"ש השלום בת"א בבקשה להאריך את מעצרו.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רשת בנא משקאות פותחת סניף בבת ים

לרשת 26 סניפים ברחבי הארץ

אבי בר | | תגובות: 3


רשת בנא משקאות ממשיכה להתרחב ופותחת חנות בבת ים בעלות השקעה של כמיליון ₪ בבניין אלקטרה על הים החדש, ברחוב הקוממיות פינת הנביאים, בת ים. החנות משתרעת על שטח של כ-100 מ"ר ומציעה חווית קנייה ייחודית, בקונספט עיצובי חדשני ואת
המגוון הרחב ביותר של מותגי האלכוהול והמשקאות החריפים המובילים, מותגים בינלאומיים
המוצעים בבלעדיות בישראל ברשת ושת"פ בלעדיים ברשת יחד עם יקבים ישראליים מובילים.


בנא משקאות
בנא משקאות היא הרשת המובילה בארץ למכירה, שיווק והפצה של יינות, משקאות חריפים, בירות,
משקאות קלים ואנרגטיים, סיגרים, מוצרי גורמה ואביזרים נלווים לקהל הפרטי והעסקי.
הרשת הוקמה בשנת 1998 ומפעילה כיום 26 סניפים בפריסה ארצית, ומציעה ללקוחותיה מגוון ענק
של משקאות של המותגים המובילים בעולם לצד מותגי אלכוהול ייחודיים ובלעדיים ברשת ומועדון

לקוחות המעניק הנחות והטבות בכל רכישה וגם חבילות אלכוהול לאירועים כולל
אפשרות להחזרת בקבוקים שנשארו מהאירוע. הרשת מציעה לקהל טעימות בחנויות וכן מגוון
סדנאות של טעימות יין, וויסקי, קוקטיילים ובהתאמה אישית לאופי הסדנא ולכמות האורחים.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אם המחירים יתאימו למחירי נתבג,אז זה יצליח
  הגב 07.04.21 13:01
 • אורח
  חינאווי זה ממש לא נתבג ותראה איזה יופי הולך להם, הייתי רוצה שיחסלו את המכירה בקיוסקים, זה נותן פתח לבני נוער להשיג וחלק מהקיוסקים גם מזייפים וזה שם את הנוער שלנו תחת סכנה אפילו יותר גדולה
  הגב 07.04.21 13:10
 • אורח
  רק בנא בראשון לציון, לפה זה כל הרוסים השתויים יבואו
  הגב 07.04.21 22:38
 • אורח

"עוד טיפה ואין קורונה"! בראשון לציון נותרו 58 חולים, ברחובות 40 חולים, בבת ים 54 חולים, בחולון 77 חולים, בגדרה בקרית עקרון ומזכרת כמעט לא נותרו חולים... פרטים מעניינים נוספים בכתבה

כ - 90% מגילאי 50 - 90 ומעלה התחסנו

אבי בר | | תגובות: 24


אם לא תצוץ איזו מוטציה חדשה וחזקה יותר מהחיסון זה עניין של ימים/שבועות שהקורונה תיעלם מחיי תושבי ישראל ויהיה אפשר להגדיר שמבצע החיסונים של ממשלת ישראל הצליח והקורונה הובסה באופן רשמי. נכון, שיהיו פה ושם חולי קורונה אך המספרים לא יהיו מבהילים ויהיו סבירים כמו כל מחלה אחרת כך שאין חשש לקריסת מערכת הבריאות והחיים בישראל בניגוד לאירופה ישובו לחיים רגילים. אך מכיוון שעדיין יש כמות לא מבוטלת של תושבים וילדים לא מחוסנים, עדיין נותרו מספר מגבלות כדי למנוע התפרצות מחודשת אולם אם המגמה החיובית תמשך כנראה הממשלה תאשר לאחר יום העצמאות הורדת המסכות במרחב הציבורי, חזרה מלאה לבתי הספר והגדלת מספר המתקהלים באופן משמעותי בכל התחומים

על פי נתוני משרד הבריאות הבוקר רביעי 7/4 כל הערים בישראל ירוקות ומספר החולים בכל יישוב זניח ולקראת היעלמות כמעט סופית

ראשון לציון - 58 חולים

רחובות - 40 חולים

בת ים - 54 חולים

חולון - 77 חולים

גדרה - פחות מ - 15 חולים

קרית עקרון - פחות מ - 15 חולים

מזכרת בתיה - פחות מ - 15 חולים


למרות מסע הפייק ניוז וההפחדה נגד החיסונים תושבי ישראל נהרו לחיסונים להלן הנתונים על פי גילאים (חיסון ראשון)

גילאי 90 ומעלה - 98%

גילאי 80 - 89 - 95%

גילאי 70 - 79 - 98%

גילאי 60 - 69 - 89%

גילאי 50 - 59 - 88%

גילאי 40 - 49 - 83%

גילאי 30 - 39 - 78%

גילאי 20 - 29 - 74%

גילאי 10 - 19 - 21%


נתונים ארציים ליום רביעי 7/4/21

חיסון ראשון -5,286,023

חיסון שני - 4,878,839

סך הכל חולים כיום בכל הארץ - 4888

חולים חדשים מאתמול - 303

מספר בדיקות - 59,793

אחוז חולים מהנבדקים - 0.5%

חולים קשה - 309

חולים קריטי - 187

חולים מונשמים - 157

מספר נפטרים - 6261
התפרסמו 24 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ברוך השם. צריך לארגן נשמת כל חי
  הגב 07.04.21 12:16
 • אורח
  ניסוצחהכותרת מאד מסוכן. כל עוד הקורונה בעולם לא הודברה אסור לנקוט בלשון כזאת. אנשים מתים, גלל קורינה.
  07.04.21 13:22
 • אורח
  כמה נפלא לדעת, תודה לאל 🙌
  הגב 07.04.21 12:24
 • אורח
  58 יותר מדי לכו להתחסן
  הגב 07.04.21 12:48
 • אורח
  התחסנת? אז למה אתה פוחד?
  08.04.21 17:18
 • אורח
  ביבי שיחק אותה . ויש שלו מעריכים את המהלך המהיר של החיסונים
  הגב 07.04.21 13:12
 • אורח
  המהלך המהיר של החיסונים זה בזכות קופות החולים ולא בזכות ביבי.
  07.04.21 17:42
 • אורח
  אדון אורח, מדינות אחרות אינן משתלטות על מערך חיסון האוכלוסיה שלהם, כי אין להם קופות חולים ! זה לא מושחתיהו אלא עבודה מסודרת ומאורגנת אך ורק בזכותן של קופות החולים.
  07.04.21 17:50
 • אורח
  * להם = להן
  07.04.21 17:51
 • אורח
  רק ביבי אחראי להחלטה להביא את החיסון ,ולא אף אחד אחר
  07.04.21 20:45
 • אורח
  רק ביבי אחראי למחדל הבדיקות, למחדל נתבג, למחדל המעקבים, למחדל המלוניות, למחדל האזיקונים.
  07.04.21 23:51
 • אורח
  צודק. בנוסף הביא חיסון ניסיוני כדוגמה לעולם
  08.04.21 17:20
 • אורח
  כמה כולם תמימים... חכו עוד חצי שנה ונראה מה הן תוצאות החיסונים.. כולם פה עכברי מעבדה בניסוי בבני אדם. תוצאות בהמשך..
  הגב 07.04.21 13:57
 • אורח
  נקווה שיהיה בסדר
  07.04.21 15:33
 • אורח
  אתה מטומטם תשמע פרופסורים דוקטורים לך תלמד על חיסוני הMRNa ותבין כיצד עובד המבנה הכימי שלהם אתה פשוט בור ועם הארץ אדיוט גמור אם אתה מאמין לאנשים מפגרים שעושים לך כסף על הגב.
  07.04.21 15:41
 • אורח
  יש אנשים שהחליטו לחכות עם החיסון ובינתיים חלו ומתו מהקורונה. שיהיה בהצלחה לכל מי שלא מתחסן.
  07.04.21 17:44
 • אורח
  הטכנולוגיה זאת,mRNA לא נוסחה על אנשים עד עכשיו. עשר שנים לא קיבלה אישור. רק עכשיו FDA אישר כמשהו "חרום" רק עוד שנה שנתיים FDA יתן אולי אישור "מלא" לשימוש בטכנולוגיה זאת mRNA
  08.04.21 17:23
 • אורח
  תראי להם את ה"כוכב" דרכון אישור ירוק ותכנס
  08.04.21 17:26
 • אורח
  ניסוח הכותרת מוגזם כרגיל, אבל בסדר. נקווה שבינתיים יתקדמו החיסונים בכל בעולם במקום שיהיו מוטציות חדשות.
  הגב 07.04.21 14:20
 • אורח
  ניסוח מדויק, כל הכבוד לביבי שהציל אותנו
  07.04.21 18:34
 • אורח
  הקדוש ברוך הוא לפני כן ורק אז לביבי, קופות החולים, הרופאים, אחיות וצוות רפואי. זה הסדר.
  07.04.21 18:36
 • אורח
  היום קרה אירוע מול גן העיר מישהו יודע משהו?
  הגב 07.04.21 14:45
 • אורח
  כן. קיבל קורונה והתעלף ! תמשיכו לשמור על עצמכם ועל משפחתכם, בבקשה.
  07.04.21 17:08
 • אורח
  מישהו יודע אם אפשר להכנס לבית אבות , ?
  הגב 07.04.21 20:05
 • אורח

בת ים הצטרפה למיזם עמותת "6 מיליון לבבות" וערכה אירוע נטיעות להנצחת קורבנות השואה בגינת הפרפרים בעיר

באירוע נטעו 20 עצים ע"י 10 ניצולי שואה, שהגיעו למקום בסיוע של שוטרי מרחב איילון. העמותה מובילה פרויקט נטיעת עץ אישי על שמו של כל אדם שנספה בשואה וכל ניצול שואה, כשהשאיפה היא לנטוע את העצים בתוך הערים בישראל ובעולם - כך שהציבור יעבור יום יום על יד העץ שישא שלט ובו סיפורו של קורבן השואה או ניצול השואה שעל שמו ניטע העץ וכך זכר השואה יארג למרקם החיים ולמודעות היומיות.

מערכת האתר | | תגובות: 0
תמונות: סייגווקר יאיר


עיריית בת-ים בשיתוף עמותת "6 מיליון לבבות" קיימה פרויקט נטיעות להנצחת קורבנות השואה, בעיר לקראת יום הזיכרון לשואה והגבורה.

במסגרת שיתוף פעולה ייחודי ומרגש של העירייה עם עמותת 6 מיליון לבבות לקראת יום השואה שיצוין החל ממחר בערב ברחבי הארץ, קיימה עיריית בת-ים הבוקר (6/4) אירוע נטיעות להנצחת קורבנות השואה בגינת הפרפרים בעיר, בצומת הרחובות יצחק שדה והנביאים. באירוע נטעו 20 עצים ע"י 10 ניצולי שואה, שהגיעו למקום בסיוע של שוטרי מרחב איילון.


ראש העיר צביקה ברוט, שהגיע לנטוע הבוקר יחד עם שורדי השואה אמר: "אנו מחויבים לעשות כל שביכולתנו למען כל אחד ואחת מכם במשך כל השנה- וכך יהיה."


כל ניצול נטע עד שני עצים לזכר שני בני משפחתו שנספו בשואה, וליד כל עץ הוצב שלט עם שם הניצול לזכרו.

מלבד אירוע הנטיעות תציין את היום בשני אירועים מרכזיים: עצרת הזיכרון שתעמוד בסימן "עד היהודי האחרון" – 60 שנה למשפט אייכמן יום רביעי| כ"ה בניסן, 07.04.2021 | 20:00 | היכל התרבות, סמטת אופיר 3


זיכרון בסלון: אירוע מרכזי: ראש העיר מר צביקה ברוט מארח את ניצול השואה, יקיר העיר מר לסלו רוט, בסלון הטרמינל לעיצוב | אהוד קינמון 32 | יום רביעי, 7.4.2021 | 21:00


"6 מיליון לבבות" היא עמותה חדשה שהוקמה בידי ניצולי שואה על מנת להנציח את השואה. העמותה הוקמה בידי ניצולי שואה להנציח את זכר השואה באמצעות מעשים טובים, פעילות הומניטרית, פעילות למען איכות הסביבה והחי, עידוד יצירה ספרותית, מוזיקלית, אמנותית, מחקר מדעי, להיאבק בהכחשת השואה, לסייע לניצולי שואה בכל דרך ולסייע לבני הדור השני. העמותה תוביל פרויקט נטיעת עץ אישי על שמו של כל אדם שנספה בשואה וכל ניצול שואה, כשהשאיפה היא לנטוע את העצים בתוך הערים בישראל ובעולם - כך שהציבור יעבור יום יום על יד העץ שישא שלט ובו סיפורו של קורבן השואה או ניצול השואה שעל שמו ניטע העץ וכך זכר השואה יארג למרקם החיים ולמודעות היומיות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי בית ספר סוקולוב בבת ים זכו בתחרות סרטוני ההסברה " תסבירו את זה הלאה" של משרד החינוך לעידוד התנהגות אחראית בשגרת קורונה

הסרטון נעשה על ידי תלמידי כיתה ו1, חינוך מיוחד, שיצרו סרטון הסברה בראפ.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
תמונות מבית ספר סוקולוב


בימים אלו הסתיימה תחרות הקליפים " תסבירו את זה הלאה" של האגף לחינוך יסודי במשרד החינוך. כחלק מהליך ההסברה לתלמידים על הקורונה והחשיבות לשמירה על ההנחיות, במשרד החינוך יצאו בתחרות קליפים במסגרתה בתי הספר צלמו סרטוני הסברה של 60 שניות במטרה לעודד התנהגות אחראית בשגרת קורונה בדגש על:
- עטיית מסכה
- שמירת מרחק
- איוורור החדר
- שטיפת ידיים
מעל ל-100 סרטונים שנשלחו על ידי בתי הספר מרחבי הארץ, ובסיום התחרות נבחרו 11 הסרטונים הזוכים ביניהם נמצא בית ספר סוקולוב בבת ים .
הסרטון נעשה על ידי תלמידי כיתה ו1, חינוך מיוחד, שיצרו סרטון הסברה בראפ. בהובלתה של המורה לתאטרון - לינוי.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חבר מועצת בת ים, שמעון ועקנין, הצטרף לקואליציה וימונה למחזיק תיק התחבורה

ראש העיר צביקה ברוט: "יוסי בכר ושמעון ועקנין הם שותפים מלאים לראייה שלי, שצריך לשים את טובת הציבור לפני כל דבר אחר. אנחנו שותפים יחד לרעיון שצריך להוציא את השחיתות מהעירייה, להבריא את הקופה הציבורית, ולתת לתושבים את השירות הטוב ביותר שרק אפשר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


עירית בת-ים הודיעה היום על חתימת הסכם קואליציוני עם סיעת בת-ים בראש מורם, ועל הצטרפותו של חבר מועצת העיר שמעון ועקנין, העומד בראש הסיעה במועצת העיר, לקואליציה.

ההסכם גובש בחודשים האחרונים בין ראש העיר צביקה ברוט לבין ועקנין ולבין ראש העיר לשעבר יוסי בכר, העומד בראש המפלגה גם לאחר שפרש מהמועצה.

הצדדים הודיעו כי בכוונתם לייצר אחדות רחבה בעיר על מנת להמשיך את העשייה בעיקר בתחומי השקיפות, ניקיון כפיים, שיקום המצב הכלכלי ומחיקת הגירעון העירוני, ופיתוח העיר בתחומי הניקיון, החינוך ושיפור המרחב הציבורי.

במסגרת ההסכם ימונה שמעון ועקנין למחזיק תיק התחבורה. בנוסף הוא ישמש כנציג העיריה בכנסת.

ההסכם יונח על שולחן מועצת העיר בישיבתה הקרובה.


ראש העיר צביקה ברוט:

"יוסי בכר ושמעון ועקנין הם שותפים מלאים לראייה שלי, שצריך לשים את טובת הציבור לפני כל דבר אחר. אנחנו שותפים יחד לרעיון שצריך להוציא את השחיתות מהעירייה, להבריא את הקופה הציבורית, ולתת לתושבים את השירות הטוב ביותר שרק אפשר. יוסי התחיל את העשייה הזו בתקופת כהונתו, ואנחנו זוכים להשלים ולחזק עוד יותר את העשייה בתחומים הללו".

יוסי בכר:

"העיר היתה בגירעון הגדול ביותר בתולדותיה, והייתה בעבר על סף פשיטת רגל, בגלל ניהול רשלני שהיה בעיר עד שנכנסתי לתפקידי. עבדנו קשה מאד כדי להביא לתיקון כלכלי ואני שמח שכעת רואים את הפירות. נוכיח לציבור שאפשר להביא להישגים ולתת את השירות ברמה הגבוהה ביותר גם בצורה נקיה ומבלי לשלוח יד לקופה הציבורית".

שמעון ועקנין:

"אני שמח להצטרף לקואליציה שהוכיחה הצלחה משמעותית בהתמודדות עם המשבר הכלכלי, שהביאה את העיריה לאיזון, ואשר עומדת להביא בשנים הבאות בשורות אדירות לתושבי העיר. אני תמיד אהבתי להיות חלק מאלו שעושים, ולא מאלו שרק יושבים ביציע ומדברים. הדבר החשוב ביותר הוא שנזכור שנגמרה התקופה שאפשר להשתמש בכסף הציבורי, ששייך לכולנו, כאילו הוא כסף פרטי. כסף ציבורי הוא קודש, והשותפות שלנו מראה שאפשר להגיע להישגים גדולים ולהיות הנהלת עיר מצטיינת, עם הישגים גדולים בהווה ובעתיד, ועדיין להישאר אדם ישר ומקצועי. אפשר גם ללכת בדרך הישר וגם להיות ראש עיר מצוין. זה לא היה בעבר, אבל זה בהחלט חלק מההווה והעתיד שלנו".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא הבנתי.... להוציא את השחיתות מהעירייה ?..... אממ............. המהלך הזה מרגיש לי אוקסימורון......
  הגב 07.04.21 17:55
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל