הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

מי מזהה את החשוד לכאורה בגניבת אופניים בבת ים? מצורף סרטון

סדנת צילום משותפת המיועדת להורים או אחים, לילדים עם צרכים מיוחדים ,תיערך במרכז למשפחות בבת ים ביום שלישי 25.2

הולכת רגל נפגעה מאוטובוס בבת ים. מצבה בינוני

צביקה ברוט, ראש עיריית בת ים: "לא יהיה איחוד עם תל אביב."

מוקדם יותר היום (9.9) התראיין ראש העיר , בכנס הנדל"ן השנתי בירושלים בפאנל מרכזי בנושא קביעת סדר היום התכנוני לישראל והאתגרים התכנוניים.

לימור עידן | | תגובות: 12

בכנס שנערך היום ,9.9 בירושלים , כנס הנדל"ן השנתי " ישראל מתחדשת " המתקיים לראשונה ביוזמת ובהובלת אתר החדשות הארצי לנדל"ן והתחדשות עירונית- מגדילים , שבו בוחרים את האנשים המשפיעים בתחום ההתחדשות העירונית , התראיין ראש העיר בת ים, צביקה ברוט בפאנל מרכזי בנושא קביעת סדר היום התכנוני לישראל והאתגרים התכנוניים, תיקוני החקיקה הבולטים שעומדים בפתחה של הממשלה הקרובה.

במהלך הראיון בפאנל טען ראש עיריית בת ים כי הוא תומך נלהב של התחדשות עירונית שכן בבת ים חסר קרקעות לבנות עליהם ולכן יש להשתמש במה שקיים , עוד אמר כי לא יהיה איחוד עם תל אביב ,בת ים אינה צריכה סיוע יש לעיר מספיק מנועי צמיחה שיעזרו לה ,יש התחדשות עירונית, נבנה הרבה אבל פחות מהמתוכנן , יש אזור תעסוקה חדש עם 400 אלף מטר מאושרים לבניית תעשייה שהיזמים עומדים בתור בשביל להכנס , לדבריו .

להלן דבריו של ראש העיר,בכנס הנדל"ן:

"אני לא רק תומך בהתחדשות, זו הדרך היחידה של העיר בת ים להתקדם. זו עיר מאוד צפופה, אין לנו קרקעות פנויות וזו הדרך היחידה של בת ים להמשיך ולגדול. כרגע, אנחנו עוצרים את ההיקפים המפלצתיים של התוכניות בעיר בעשור האחרון. התחדשות עירונית זו ברכה, לא יהיה איחוד עם תל אביב. הממשלה ומשרד הפנים בעברו, אשמים במצב של ריבוי התוכניות כיוון שהם אישרו התנהלות מאוד בעייתית ולא מסייעים. בת ים יכולה לייצר מנועי צמיחה, יש לנו תכנית שאושרה מראה שבת ים לא צריכה סיוע, נבנה הרבה אבל פחות מהמתוכנן. היא לא תהיה הפתרון של המדינה, היא תהיה עיר בוטיק, הרבה התחדשות עירונית אבל מתוכננת יותר טוב בהתאם לתשתיות. עצרנו תוכניות, אבל אנחנו תומכים בתמא ונמשיך. אנחנו הולכים עם התושבים שרוצים תמ"א 38- 2 וגם תמ"א 38- 1 בגלל הבעייתיות והצפיפות בעיר, הולכים גם לזה. במקומות שאפשר לבצע פינוי בינוי עושים גם את זה. יש לנו אזור תעסוקה חדש- כמו בבני ברק, שם היכולת שלנו לקבל מדיניות כלכלית. אמרו לי שאני משוגע והיום תשע חודשים אחרי, היזמים עומדים בתור, אנחנו רציניים ועקביים ויש לנו 400 אלף מטר מאושר לבנייה. זה יהיה 80- 20 אנחנו יותר ליברליים אולי 30-70 אבל אלא יהיו האחוזים. אנחנו הולכים על עירוב שימושים, יש בישראל 257 רשויות צריכים פחות. הממשלה ניסתה לאחד בעבר ונכשלה, בואו נתחיל במקומות קטנים תעזבו את 15 הערים הגדולות כי זה לא יצליח- כולם מבינים את זה. צריך לאחד בהדרגה ולהתחיל בערים הקטנות. אין ספק שהפתרון העתידי הוא ארנונה דיפרנציאלית, זאת מכיוון שכולנו רוצים התחדשות עירונית וצריך לממן את זה – בחלק מהמקרים פתרון יהיה איחוד או ארנונה דיפרנציאלית כי אחרת נראה לאט לאט ערים שקורסות וזה הפתרון היחיד שהמדינה תהיה חייבת לעשות".התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני מאוחזבת מי ראש העיר. אתה לא מבין מה זה לחיות ב קומה שלישית בלי מעלית ושאין לך אפשרות להחליף את הדירה. דבר היחיד היה וחלום של כל הדיירים פינוי בינוי. עכשיו מחכים לבחירות הבאות, עוליי אז יתגשם חלום שלנו.
  הגב 09.09.19 23:02
 • אורח
  זה מאוד נחמד לחשוב על עצמך ולא על הכלל ,אי אפשר לעשות את התמ"א שתכננו לעשות העיר לא יכולה להכיל כמות אנשים כזאת מטורפת זה לא תואם את התנאים בעיר כבר עכשיו אנחנו סובלים מעומס יתר
  הגב 10.09.19 02:08
 • אורח
  מאוד עצוב. רוב הבניינים מסוכנים. משמע ראש העיר לוקח אחריות על חייהם של האזרחים שברעידת אדמה יכולים להירגע. תמר 38/1 לדעת רוב המומחים לא תמנע אסון. גם הדרישה מהבניינים המסוכנים לטיפול קוסמטי לא תועיל. מדובר בחיי אדם והגיע הזמן שראש העיר יקח אחריות על חיינו
  הגב 10.09.19 07:55
 • אורח
  הלוואי שיהיה איחוד ככה אולי יטפלו באנשים שבונים בית שלם ללא היתרים ולא עושים להם כלום
  הגב 10.09.19 07:59
 • אורח
  חבל מאוד שהוא ראש העיר
  הגב 10.09.19 17:10
 • אורח
  אנחנו בבלפור 1 ממתינים כבר כמעט עשר שנים לפינוי בינוי, התוכניות אושרו, העיריה עדיין לא החליטה סופית, כנראה ישנם עוד כמה שוחלנות של פקידים שהתוכנית צריכה לעבור, הרי זה בירוקטיה, מה מפתח את דרום העיר, כדי להראות למבקרים, שיביא גם לצפון העיר שיראו את ההזנחה, ראש עיר ברוטו
  הגב 11.09.19 08:52
 • אורח
  חבל שלא, כי אם כן עניין הדירות המחלוקות היה מזמן נפתר. ניסיתי לקבוע פגישה עם ראש העיר ולא הצלחה... בבניין שלי שלוש דירות מחולקות וחשבון פשוט אומר הרבה יותר מקלחות, כיורים, אסלות, שכנים רועשים שלא מעניין אותם הבניין, חדר מדרגות מזוהם וגינת הבניין עמוס הזבל משליכים מהחלונות, בעיית חנייה קשה מאד.. ושום דבר לא נעשה.. תלמד אדוני ראש העיר מחולדאי שכל דירה מחולקת קיבלה צו הריסה וחזרתה למצבה הקודם.. תעשה משהו הדירות המחולקות הן אסון לעיר, מורידות את הערך של הדירות ושל העיר... אני מאד מקווה שמי שיקרא את התגובה יראה לראש העיר...
  הגב 11.09.19 08:52
 • אורח
  ראש עיר חלש וחבל.. היתה תקווה כשהוא יהיה בתפקיד דברים יקרו... כלום ושום דבר. הבניין שאני גרה בו קיבל לפני כמה שנים שזה בניין מסוכן למגורים ואף תלו על דלת באחת הכניסות שהבניין מסוכן... ותראו איזה פלא, לאחר מספר חודשים קיבלנו מכתב שהבניין לא מסוכן... וכל המחדלים והסכנות שיש בו יפתרו כשנעשה שיפוץ של הבניין בחוץ. חוצפה ממדרגה ראשונה, הבניין מסוכן למגורים איפה העירייה????? איפה מהנדסי העירייה??? עד מתי הטיטוא מתחת לשטיח!!!!!???? זו לא חוכמה לשפץ את הבניינים בקו חוף הים והסביבה וזה כדי שמי שמגיע לעיר יראה... אדוני ראש העיר תכנס לשכונות ותראה כמה שהבניינים רעועים, מכוערים המסוכנים מאד מסוכנים...
  הגב 11.09.19 09:00
 • אורח
  ראש עיר בלי ראש
  הגב 11.09.19 18:14
 • אורח
  מה עים הנקיון העיר על הפנים
  הגב 11.09.19 18:15
 • אורח
  דואג רק לעצמו חבל שבחרנו בוא עיר בלי חשמל ללא ניקוין ללא שירתים אם ארנונה בשמים רק איחוד יפתור את הבעיה
  הגב 15.09.19 00:52
 • אורח
  רק איחוד רשויות יכול להציל את העיר. ארנונה יקרה, ועדות הנדסה שלא עושות כלום מלבד לאשר קומבינות על חשבון התושבים.
  הגב 19.11.19 18:05

בית"ר תל אביב\בת ים תשחק מחר(21.2) מול קבוצת הפועל רמת גן באצטדיון נס ציונה.

משחקה הבא של הקבוצה ייערך ב28.2 מול קבוצת מכבי אחי נצרת

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: בית"ר תל אביב בת ים פייסבוק


קבוצת הכדורגל בית"ר תל אביב\בת ים תשחק מחר, יום שישי (21.2) מול קבוצת הפועל רמת גן באצטדיון העירוני נס ציונה

לאחר הפסדה במחזור ה25 מול סכנין 3:0, תפגוש מחר בית"ר תל אביב\בת ים את הפועל רמת גן הממוקמת במקום ה10 בטבלה, בעוד שהבתימים ירדו מקום לאחר המשחק האחרון וכעת מיקומם הוא מקום 7.

המשחק יתקיים כאמור מחר בשעה 15:00באצטדיון נס ציונה

משחקה הבא של הקבוצה ייערך ב28.2 מול קבוצת מכבי אחי נצרת
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבי בת ים שימו לב! שינויים בהסדרי התנועה הערב(19.2) במספר מוקדים בעיר וכמו כן ישנם שינויים ב5 קווי אגד

פירוט השינויים המלא בתוך הכתבה

לימור עידן | | תגובות: 0


ביום רביעי 19/2/2020 החל מהשעה 22:00 ועד 05:00 למחרת ייחסם לתנועה רחוב רוטשילד, בקטע: בלפור – שדרות העצמאות (בכיוון הנסיעה למזרח). כמו כן, ייחסמו לתנועה שדרות העצמאות, בקטע: שמחה הולצברג (הגבול) – רוטשילד (בכיוון הנסיעה לדרום).

קו 83 מראשל"צ לתל אביב-יפו (מסוף סבידור):

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת בלפור/ שדרות העצמאות, יפנה ימינה לשדרות העצמאות ויתחבר להמשך המסלול המקורי.
 • תחנה מבוטלת זמנית: בלפור/ הרב קוק (תחנה 36215).
 • תחנה חלופית: שדרות העצמאות/ הרב עוזיאל (תוצב תחנה זמנית).

קו 85 מראשל"צ לחולון (בית החולים "וולפסון"):

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרב עוזיאל/ שדרות העצמאות, יפנה ימינה לשדרות העצמאות ויתחבר להמשך המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: בלפור/ הרב קוק (תחנה 36215), רוטשילד/ בלפור (תחנה 36222).

קו 85 מחולון (בית החולים "וולפסון") לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת שדרות העצמאות/ שמחה הולצברג (הגבול), יפנה ימינה לרחוב שמחה הולצברג, שמאלה לרחוב בלפור, ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב רוטשילד, ימינה לרחוב בלפור, שמאלה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב הרב עוזיאל וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: שדרות העצמאות/ רוטשילד (תחנה 36226), שדרות העצמאות/ רוטשילד (תחנה 39736).

קו 87 מחניון חולון לאזור:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות רוטשילד/ בלפור, יפנה ימינה לרחוב בלפור, שמאלה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב הרב עוזיאל וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: רוטשילד/ בלפור (תחנה 36222), שדרות העצמאות/ רוטשילד (תחנה 39736).

קו 88 מתל אביב-יפו (מסוף כרמלית) לחולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות רוטשילד/ בלפור, יפנה ימינה לרחוב בלפור, שמאלה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב ירושלים וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: רוטשילד/ בלפור (תחנה 36222), שדרות העצמאות/ רוטשילד (תחנה 39736).

קו 143 מחניון חולון לתל השומר:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת בלפור/ שדרות העצמאות, יפנה ימינה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב ירושלים וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: בלפור/ הרב קוק (תחנה 36215), רוטשילד/ בלפור (תחנה 36222) , שדרות העצמאות/ רוטשילד (תחנה 39736).
 • תחנה חלופית: שדרות העצמאות/ הרב עוזיאל (תוצב תחנה זמנית).התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

תאגיד מחזור פסולת אלקטרונית יתחיל לפעול בבת ים כחלק מחזון ראש העיר והעירייה לבת ים נקייה וירוקה יותר.

פסולת אלקטרונית היא מכלול המוצרים שעובדים על חשמל או סוללות, ציוד חשמלי ואלקטרוני, נורות וסוללות. כאמור, במוצרים אלה חומרים רבים העלולים לחלחל לאדמה, להפיץ גזים רעילים, לזהם את מי התהום ובכך לפגוע בנו, בבע"ח ובסביבתנו.

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט:תאגיד מ.א.י


תאגיד המחזור מאי (מחזור אלקטרוניקה ישראל), החל לפעול בבת-ים ויטפל בפסולת האלקטרונית הדורשת התייחסות מיוחדת שכן, היא עלולה לפגוע בבריאות הציבור בשל תהליך התפרקות המתכות המזהם את הקרקע ומי התהום.

פסולת אלקטרונית היא מכלול המוצרים שעובדים על חשמל או סוללות, ציוד חשמלי ואלקטרוני, נורות וסוללות. כאמור, במוצרים אלה חומרים רבים העלולים לחלחל לאדמה, להפיץ גזים רעילים, לזהם את מי התהום ובכך לפגוע בנו, בבע"ח ובסביבתנו. על כן, יש לטפל ולהפריד בין המרכיבים השונים של הפסולת באופן מבוקר ולצמצם את הנזק הסביבתי בהטמנתו בקרקע.

ע"פ תכנית העובדה שגובשה בעירייה, מערך המחזור יכלול 3 ערוצים מקבילים שיפרסו ברחבי העיר;

 • החל איסוף פסולת אלקטרונית במסגרת ימי ההוצאה של גזם וגרוטאות ברחבי העיר. הפסולת האלקטרונית המפונה לרחוב בימי ההוצאה הקבועים, כנהוג בכל אזורי העיר, תיאסף ותילקח למחזור. הכוונה לכל סוג של פסולת אלקטרונית גדולה (מקררים, מכונות כביסה וכדומה) שתפונה לרחוב ביום ההוצאה ותיאסף על ידי תאגיד מ.א.י.
 • הקמת מוקדי איסוף סוללות ופסולת אלקטרונית קטנה (שלטים, טלפונים, כבלים וכו') במוסדות חינוך ומוסדות העירייה.
 • הקמת מרכז איסוף עירוני במתחם המשק (רח' אהוד קינמון 47) לרווחת תושבי העיר ובו יאספו פסולת אלקטרונית בינונית (מיקרוגל, תנורים, טלוויזיה וכדומה). התושבים מוזמנים להביא את הפסולת למתחם המשק.

קרדיט:עיריית באר שבע

בשלב השני של התכנית, תופעל בבתי הספר היסודיים בעיר תכנית חינוכית להעלאת המודעות לאיסוף פסולת אלקטרונית וחשיבותה לשמירה על הסביבה ובריאות הציבור.

מהלכים אלו ונוספים הם פועל יוצא של חזון ראש העיר והנהלת העיר, להפוך את בת-ים לנקייה וירוקה וכל זאת בשיפור מתמיד של השירות הניתן לתושבים בפתרונות מתקדמים וסביבתיים.

קרדיט:עיריית באר שבע

ראש העיר, צביקה ברוט:"

מהיום תושבי בת-ים יוכלו לטפל בפסולת האלקטרונית שברשותם בצורה מקיימת שתשמור על הסביבה ועל בריאותנו. אני קורא לתושבי העיר להצטרף למאמצים להפוך את בת-ים לעיר ירוקה, נקייה ובריאה המעודדת שמירה על הסביבה לרווחת כל תושבי העיר , כיום ובדורות הבאים".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אתם באמת חושבים שטרות לחפש ביצת ספר על מנת שאפנה פסולת של בטריות ? נו באמת.... תיבה ייחודית שתהיה צמודה לכלו ב של מיחזוריות הבקבוקים, תעשה את העבודה מצוין. שנים שאני מחפשת היכן להשליך את הסוללות !! זה אמור להיות זמין בכל קרן רחוב, לידיעתך אדוני ראש העיר
  הגב 20.02.20 11:11
 • אורח

מרגש, מצורף סרטון ! תלמידי אורט מלטון בבת ים, תמכו בחברם לכיתה, הסובל ממגבלה ברגליו, לעבור כמו כולם את קו הסיום באליפות הארצית לכושר גופני שנערכה אתמול(18.2) ברמת גן

סרטון מצורף

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:התאחדות הספורט לבתי ספר בישראל פייסבוק


תלמידים רבים מבת ים, בכיתות י-יב' השתתפו אתמול (18.2) באליפות הארצית לכושר גופני בפארק הלאומי ברמת גן

תלמידי בית הספר אורט מלטון מבת ים השתתפו גם הם במירוץ והראו מהו כוח רצון וחברות אמיתית.

ליאון סיומי, תלמיד כיתה יא' הסובל ממגבלה גופנית ברגליו, השתתף בכל המרוצים שנערכו באליפות הארצית ,במכשולים ובכל התחנות, בדיוק כמו שאר התלמידים , כאשר היה צריך דחיפה קלה או עזרה, התייצבו חבריו לכיתה של ליאון ודחפו אותו קדימה עד לקו הסיום יחד עם כל חברי הכיתה .


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בחירות 2020! חברת הכנסת איילת שקד ממפלגת ימינה, תגיע לבת ים ביום רביעי (26.2)

טלפון לבירורים- 0525000158

לימור עידן | | תגובות: 3
ע


בחירות 2020, שרת המשפטים לשעבר, ח"כ איילת שקד תגיע לבת ים.

חברת הכנסת ממפלגת ימינה ,איילת שקד ועידית סילמן יגיעו ביום רביעי(26.2) בשעה 19:30 לאולם בית הכנסת "שלום ורעות" ברחוב סוקולוב 19 בבת ים , לכנס בחירות אזורי בהשתתפות סגן ראש העיר, אורי בוסקילה .


טלפון לבירורים- 0525000158
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בת ים זה מחוז הליכוד וש"ס
  הגב 19.02.20 17:49
 • אורח
  למה להכניס פוליטיקה לבית כנסת? זה לא המקום הנכון בנוסף בוסקילה מצטרף/תומך הוא יודע ומכיר הנהגות והלכות של בית כנסת
  הגב 19.02.20 21:53
 • אורח
  מכת מצריים...איוולת שקד
  הגב 20.02.20 11:13
 • אורח

ראש עיריית בת ים,צביקה ברוט , השתתף בערב הכנסת ספר תורה לזכרה של אורי אנסבכר ז"ל שנרצחה על ידי מחבל לפני כשנה.

בכנס הוכנסו גם 7 ספרי תורה לעילוי נשמת 7 חללי מערכות ישראל בינהם גם המרגל הישראלי , תושב בת ים , אלי כהן הי"ד.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:הפורום הדתי בת ים פייסבוק


ראש עיריית בת ים צביקה ברוט יחד עם מ"מ ראש העיר אלי יריב השתתפו בכנס באולמי אבניו להכנסת ספר תורה

בערב הכנסת ספרי תורה לזכרה של אורי אנסבכר הי"ד שנרצחה באכזריות על ידי מחבל לפני כשנה השתתפו ראש עיריית בת ים צביקה ברוט ומ"מ ראש העיר אלי יריב.

בכנס הוכנסו גם 7 ספרי תורה לעילוי נשמת 7 חללי מערכות ישראל בינהם גם המרגל הישראלי , תושב בת ים , אלי כהן הי"ד.

יהיה זכרם ברוך .התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אין שביתה: בת ים לא תיקח חלק בשביתה המתוכננת בבתי הספר ביום שישי 21.2.2020

הגנים ובתי הספר יפעלו כרגיל ביום שישי ה21.2 .

לימור עידן | | תגובות: 0


בת ים לא תיקח חלק פעיל בשביתה שאמורה להתקיים על ידי וועד ההורים הישוביים בשישי 21.2

ועד ההורים העירוני בבת ים שיתף הבוקר פוסט בדף הפייסבוק בו הוא מודיע כי בת ים לא תיקח חלק במחאת ההזדהות, וזאת בשל ההתראה הקצרה,הסמיכות לבחירות שהופכת את הדבר ללא רלוונטי והשפעת המחאה על מערך ההסעות של התלמידים.

הגנים ובתי הספר יפעלו כרגיל ביום שישי ה21.2 .

כזכור וועד ההורים הישוביים יצא בהצהרה כי הם רוצים לקיים שביתה ביום שישי 21.2 בת שעה וזאת בשל מחאה על השינוי ברפורמה אצל החינוך המיוחד שמוביל משרד החינוך

להלן הפוסט אותו פירסם וועד ההורים העירוני בבת ים :

הורים יקרים,
כידוע לכם, חוק ההכלה וההשתלבות המתוכנן להכנס לתוקף בשנה הבאה לוקה בחוסרים רבים ועתיד לפגוע בכלל הילדים ובצוותים החינוכיים.
למרות פניית הנהגת ההורים הארצית אשר קריאה להשבתה של שעה אחת ביום שישי הקרוב (21.2.20),
שימו ⁦לב
אנו מאמינים שהמטרה צודקת, אך לאחר התייעצות עם היור"ים של בתי הספר החליטה הנהגת ההורים לא להצטרף למחאה הקרובה בשל המועד וההתראה הקצרה: הסמיכות לבחירות הופכת את המחאה ללא רלוונטית (אין שר פעיל אשר יתייחס למחאה או כנסת אשר תשנה את החוק).
בנוסף, השבתה של שעה תוביל לביטול הסעות של הילדים כך שהילדים אשר זקוקים להסעה לא יוכלו להגיע לבית הספר.

החלטה זו אינה קלה, במיוחד לאור חשיבות הנושא,
ואנו ממשיכים לתמוך בדרישה לביטול החוק או לפחות דחיית יישומו עד שיהיו מענים הולמים, ואין החלטה זו מעידה על המנעות מפעולה עתידית בנושא.

הורים אשר נתקלים בבעיות בעקבות הרפורמה מוזמנים לפנות אלינו לעזרה ולהכוונה ⁦

בברכה,
הנהגת ההורים - בת ים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בדירוג היציבות הפיננסית של הרשויות בישראל, נותרה עיריית בת ים ללא שינוי מהשנה שעברה

בשנה הקודמת בת ים דורגה במקום 22 והשנה עיריית בת ים מדורגת במקום ה - 24 מתוך 40 רשויות

לימור עידן | | תגובות: 0


חברת המידע העסקי CofaceBdi מדרגת מידי שנה את היציבות הפיננסית של 40 עיריות המונות מעל 40 אלף תושבים. היציבות הפיננסית של רשות מקומית הינה תוצאה, בין השאר, של הכנסות הרשות, של המצב הסוציו אקונומי של התושבים (דירוג מ-1- 10הכי טוב) והיכולת לגבות מהם את מסי העירייה אך גם מהתנהלות יעילה של העירייה גם מבחינה תפעולית וגם מבחינה פיננסית

איך בוצע המחקר ?

המחקר של CofaceBdi בחן את כל אוכלוסיית העיריות והמועצות בישראל והתבסס על שימוש ב-3 מקורות מידע: הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, דוחות כספיים של העיריות והמועצות (דוחות מבוקרים לסיכום נתוני שנת 2017) ומאגרי המידע של חברת CofaceBdi.

על מנת לבחון חוסן פיננסי נבחרו מספר מדדים פיננסים המשקפים את יכולתן של עיריות ומועצות לעמוד בהחזר חובות. כמו-כן, נבנה מדד של יעילות פעילות שמשקף את יעילות התנהלות של עירייה או מועצה. מטרת העבודה הייתה לאתר את המועצות והעיריות בעלות פרופיל של סיכון עסקי, חוסן פיננסי מוסר תשלומים ויעילות הטוב ביותר.

במקום הראשון בדירוג היציבות הפיננסית נמצאת עיריית רמת השרון, במקום השני מדורגת העיר חולון ובמקום השלישי ראש העין.

בת ים נשארה באותו מקום בו הייתה בשנה שעברה, מקום 22 מתוך 40 רשויות, מעליה נמצאות נתניה וחיפה.

לגברי אייל ינאי, מנכ"ל משותף בחברת CofaceBdi :

"במסגרת הדרוג השנה בדקנו את היחס בין הדרוג הסוציואקונומי של תושבי העיר לבין היציבות הפיננסית של העיר


להלן הדירוג המלא כפי שפורסם בדירוג היציבות הפיננסיות של הרשויות לפי חברת CofaceBdi:


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הגבלות על אירועי "שבתרבות" עד הבחירות! לפני כל אירוע "שבתרבות" היועץ המשפטי של העירייה צריך לתדרך את המנחה על המותר ואסור לפוליטיקאי להגיד במהלך הריאיון כמו במגבלה בשידורי טלוויזיה ורדיו בתקופת בחירות

חבר הכנסת משה ארבל מש"ס הגיש עתירה לביטול אירועי "שבתרבות" בתקופת בחירות כי זה מקפח את חברי הכנסת הדתיים. השופט דחה את העתירה אך הנחה כי על הראיונות הללו (רק של הפוליטיקאים) יחולו הכללים החלים על שידורי הטלוויזיה בתקופת בחירות ואת האחריות על ביצוע ההנחיה הטיל על היועץ המשפטי של העירייה

אבי בר | | תגובות: 2
בשבוע שעבר הגיש סגן יו"ר ועדת הבחירות המרכזית, חבר הכנסת משה ארבל ממפלגת ש"ס עתירה לשופט ועדת הבחירות לאסור על השתתפות פוליטיקאים באירועי "שבתרבות" ברשויות המקומיות בטענה שהללו מהווים במה לתעמולת בחירות, תוך שימוש במשאבי הציבור (רשויות מקומיות) ואפלייתם של שומרי מצוות.

השופט דחה את העתירה אך קיבל את הטענה כי על אירועי "שבתרבות" הנעשים במימון העירייה יחולו כללי החוק לשידורי תעמולה בטלוויזיה בתקופת בחירות.

והנחה כי באחריות היועצים המשפטיים של העירייה להדריך לפני כל אירוע "שבתרבות" את מנחה האירוע למותר והאסור בריאיון עם פוליטיקאים עד יום הבחירות.

המגבלה לא חלה על מרואיינים שאינם פוליטיקאים וההנחיה תקפה רק עד ליום הבחירות.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק ביבי נתניהו
  הגב 18.02.20 19:57
 • אורח
  נכון, רק ביבי נתניהו בדרך לכלא (שאר מושחתי הליכוד יצטרפו אליו בהמשך
  הגב 20.02.20 11:16
 • אורח

סחר בנשים בבת ים. חברי רשת סרסרות "משפחתית" שהפעילו בתי בושת בבת ים נעצרו ונשלחו לכלא.

השופט במשפט קבע כי מתוך הכספים התפוסים על ידי המשטרה יועבר סכום של 60 אלף ש"ח כפיצוי לששת העדות בתביעה.

לימור עידן | | תגובות: 14סחר בנשים בבת ים.

בית המשפט המחוזי אישר הסדר טיעון לחברי רשת סרסרות "משפחתית" שהפעילו בתי בושת במשך חמש שנים בבת ים ובאשדוד.

על הנאשם, תושב אשדוד בן 32 נגזר 5 שנים וחצי מאסר, בחמש עבירות של גרימה לנשים לעזוב את מדינתן לשם זנות, הבאת אדם לעיסוק בזנות, החזקת מקום לזנות, עבירות סרסרות, פרסום שירותי זנות, עבירות מס והלבנת הון של ארבעה מיליון שקל.

בנוסף לעובדה כי אותו אדם היה ידוע בהבאת נשים ממדינות ברית המועצות לשעבר לעבודת זנות בישראל נמצאו באחד מהבתים ששימשו כמכוני ליווי שתילים במשקל 30 ק"ג של ככל הנראה קאנביס.

על אשתו של תושב אשדוד ואחותה שסייעו בניהול העסק הוטלה חצי שנת מאסר.

על אחיהן נגזרו 30 חודשי מאסר בשל סיוע להחזקת מקום לשם זנות, סיוע לסרסרות,סיוע לפרסום שירותי זנות וכן ייצור והחזקת סמים.

השופט במשפט קבע כי מתוך הכספים התפוסים על ידי המשטרה יועבר סכום של 60 אלף ש"ח כפיצוי לששת העדות בתביעה.

להמשך קריאה, ניתן להכנס לאתר פוסטה.

https://posta.co.il/article/7678678686/
התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל בת ים זה עסק ענק אחד של זנות בכל פינה
  הגב 18.02.20 21:42
 • אורח
  אדיוט
  18.02.20 22:18
 • אורח
  גם ברחוב הנביאים יש דירה שמתגוררת בה בחורה שעובדת בזה אהל יותר מחוץ לדירה שבא היא מתגוררת
  הגב 18.02.20 21:49
 • אורח
  אוליי יתנו לך שרות חינם יחסי שכנות אם זה מפריע לך למה אתה לא מיתלונן
  18.02.20 22:23
 • אורח
  מאז העליה מרוסיה יש זנות בכל הארץ ולא רק בבת ים
  הגב 18.02.20 22:21
 • אורח
  מאז שאתה גזען, יש הרבה אדיוטים בארץ.
  19.02.20 00:39
 • אורח
  גם אישתך ואמא שלך בדירה ממול,למה אתה לא אומר את זה?
  הגב 19.02.20 07:36
 • אורח
  כ"כ הרבה עבירות.ועוד 30 קילו שתילים וזה העונש? בדיחה.
  הגב 19.02.20 10:58
 • אורח
  עשו ערמות של כסף נותנים לנשים שעשו את זה חצי שנה איזה גועל נפש דווקא הן צריכות לקבל יותר מיכולם הלואי הבנות שלהן יהיו כאלו
  הגב 19.02.20 11:17
 • אורח
  הוא לא גזען הוא ברירן הבאתם ים פסולת אנושית של זנות וסירסור ויובניברוט
  הגב 19.02.20 11:39
 • אורח
  אני גר ליד הזונה ההיא
  הגב 19.02.20 13:46
 • אורח
  זהנאני
  הגב 19.02.20 13:47
 • אורח
  מה זה, בלו נטלי הגרסה האמיתית?
  הגב 19.02.20 14:01
 • אורח
  איפה יש רוסיות? 😜😂😂
  הגב 20.02.20 09:32
 • אורח

סדנאות לאימהות טריות ,לחיזוק הקשר עם התינוק, ייערכו בקניון בת ים בימי חמישי בבוקר.

הכניסה חופשית

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:קניון בת ים פייסבוק


קניון בת ים מארח בכל יום חמישי סדנה לאימהות טריות.

סדנת חיזוק הקשר עם התינוק תיערך בכל יום חמישי בקניון בת ים בשעה 10:30 בבוקר

הסדנה מיועדת לאימהות עם תינוקות מגילאי לידה ועד זחילה " התפתחות תנועה ומוזיקה" , לאחר מכן בשעה 11:15 תתחיל סדנת "מתהפכים ומתגלגלים ביחד" המיועדת לגילאי זחילה ומעלה.

הסדנאות בהדרכת לילך מאור- מדריכה התפתחותית לגיל הרך

הכניסה חופשית

הרשמה דרך הלינק המצורף

להרשמה לחץ כאן
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שעת סיפור תיערך היום (18.2) במתנ"ס גורדון בבת ים ולאחריה יהנו הילדים מסדנת יצירה ומרק חם תוצרת בית.

הכניסה בעלות 10 שקלים למשפחה .

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:מתנ"ס גורודן


שעת סיפור לילדי בת ים במתנ"ס גורדון בבת ים

שעת ספור עם השחקנית חלי חזן שתציג בפני הילדים את סיפרה של לאה גולדברג " דירה להשכיר" תתקיים היום, יום שלישי , 18.2 בשעה 17:00 במתנ"ס גורדון , רחוב ביל"ו 1 בת ים.

לאחר שעת הסיפור תיערך סדנה המותאמת לילדים וכל המשתתפים יוכלו להנות מקערת מרק תוצרת בית .

הכניסה בעלות 10 שקלים למשפחה .התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית בת ים אירחה את מרטין היקל, ראש עיריית נויקלן, העיר התאומה של בת ים בגרמניה.

בת-ים היא עיר תאומה של עשר ערים בעולם: ליבורנו, איטליה;אנטליה, טורקיה; נויקלן, ברלין, גרמניה;וילרבן, צרפת; אאוריך, גרמניה ;ולפראיסו, צ'ילה; קוטנו, פולין;קרגוייבץ, סרביה ;ויניצה, אוקראינה ;קוסטרומה, רוסיה.

לימור עידן | | תגובות: 0
צילומים: Bea bar kallosבמסגרת הפעילות העירונית לעידוד קשרי החוץ והערים התאומות אירחה עיריית בת-ים ביום שני 17.2 משלחת מהעיר התאומה נויקלן מברלין גרמניה, אחת מעשר הערים התאומות של בת-ים.

ראש העיר מרטין היקל וחברי המשלחת ביקרו באתרים נבחרים בעיר ונפגשו עם ראש העיר, צביקה ברוט וחברי הנהלת העיר.בהמשך, תערוך הנהלת העיר בהובלת ראש העיר, צביקה ברוט, ארוחה חגיגית יחד עם המשלחת.

ראש העיר, צביקה ברוט,

בירך את חברי המשלחת בראשות ראש העיר: "כבוד גדול עבורנו לארח את ראש עיריית נויקלן בביקורו הראשון בבת-ים. אני רואה חשיבות רבה בהעמקת הקשרים עם עיריית נוקילן ושיתוף הפעולה בכל נושאי התרבות, החינוך ורווחה. בת-ים ונויקלן ערים תאומות כבר כ-40 שנים, אבי היה בשנת 1978 במשלחת בנויקלן ואני שמח לארח משלחת משם מזה שנים רבות."

ראש עיריית נוקלן, מרטין היקל

הודה לראש עיריית בת-ים, צביקה ברוט, על האירוח וחידוש שיתוף הפעולה שרק הולך ומתחזק, ואמר: אנחנו רוצים להתחיל היום את החידוש של השותפות וגם להזמין משלחת שלכם אלינו. יחד נמשיך לפעול על מנת ולהעצים את הקשר המיוחד בין שתי הערים."

בת-ים היא עיר תאומה של עשר ערים בעולם: ליבורנו, איטליה;אנטליה, טורקיה; נויקלן, ברלין, גרמניה;וילרבן, צרפת; אאוריך, גרמניה ;ולפראיסו, צ'ילה; קוטנו, פולין;קרגוייבץ, סרביה ;ויניצה, אוקראינה ;קוסטרומה, רוסיה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבי בת ים שימו לב! ב23.2 יהפוך רחוב אהוד קינמון מדו סיטרי לחד סיטרי, ובשלב שני רחוב אורט ישראל עתיד גם הוא להפוך לחד סיטרי ,וזאת בשל התחדשות אזור העסקים בבת ים

הנהגים מתבקשים לנסוע בזהירות ועל פי התמרורים

לימור עידן | | תגובות: 0במסגרת פיתוח אזור העסקים המתחדש בבת-ים, יבוצעו שינויים בהסדרי התנועה ברחובות אורט ישראל ואהוד קינמון. במסגרת השינויים, בשלב ראשון החל מתאריך ה-23/2 יתבצע שינוי בכיוון התנועה ברחוב אהוד קינמון באופן שיהפוך מרחוב דו סיטרי לרחוב חד סיטרי. השלב השני של העבודות ברחוב אורט ישראל יחל במהלך השנה, לאחר סיום העבודות ברחוב אהוד קינמון.

הנסיעה ברחוב אהוד קינמון תהיה מותרת מכיוון דרום לכיוון צפון בלבד והנסיעה ברחוב אורט ישראל תהיה מותרת מכיוון צפון לדרום, קרי שני הרחובות יהפכו מדו סטריים לחד סטריים. השינוי נעשה עבור באי אזור העסקים ולמען בטיחות משתמשי הדרך.

מהלך זה הינו מהלך משלים להסדרת הרחובות החוצים שנעשה לאחרונה. בהמשך יתבצעו עבודות השלמה נוספות למהלך הכוללות החלפת קווי המים וביוב, חידוש המדרכות ואבני השפה, קרצוף וריבוד הכבישים והסדרת שינויים גאומטריים בצמתים לאורך הצירים.

אזור העסקים המתחדש עובר בימים אלה תהליך התחדשות שמטרתו להסב את המקום למתחם עסקים אינטנסיבי, פעיל ושוקק ולמצב את מקומו כמתחם עסקי חדיש ומודרני. בנוסף כחלק מהתהליך, היכל המשפט בת-ים נחנך באופן רשמי, בחודש פברואר. בהיכל המשפט החדש בבת-ים שוכנים בית הדין האזורי לעבודה תל-אביב, בית משפט השלום בת-ים, בית המשפט לתעבורה בתל-אביב, ובית המשפט לעניינים מקומיים בבת-ים.

בשבוע שעבר הסתיים השלב הראשון בעבודות להכשרת החניון לבאי בית המשפט, במסגרתו הוכשרו 150 מקומות חניה. בשלב השני שצפוי להימשך כחודש וחצי יתווספו 150 מקומות חניה נוספים.

הנהגים מתבקשים לנסוע בזהירות ועל פי התמרוריםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רוכב אופנוע נפצע בינוני בתאונה בבת ים

פונה לבית חולים וולפסון

אבי בר | | תגובות: 0


יום שני 17/2 בשעה 20:53 התקבל דיווח על רוכב אופנוע שנפגע מרכב, ברחוב עוזיאל פינת שדרות העצמאות בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח וולפסון גבר כבן 33 במצב בינוני עם חבלות בגפיים.


שמואל משולם חובש באיחוד הצלה שהעניק לו סיוע ראשוני סיפר:

"מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ואופנוע. בסיוע צוות ניידת טיפול נמרץ הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לרוכב האופנוע שנפצע באורח בינוני. לאחר מכן הוא פונה לבית החולים כשהוא סובל מחבלות ופציעות בגפיים ובפלג גופו העליון".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושב בת ים תובע את קניון בת ים לאחר שנחבל קשות בזמן שמעד במדרגות הקניון

התביעה נדונה בימים אלה בבית משפט השלום בתל אביב.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:יעל אורבך


תושב בת-ים בן 54 נפצע בשטח קניון בת ים לפני כשנתיים וחצי, עת יצא עם אשתו מהקניון דרך שער היציאה האחורי.

על פי כתב התביעה נגד הקניון, אותו הגיש עוה"ד גיל קראוס, הגבר החל לעלות במדרגות כשלפתע איבד את שיווי משקלו לאחר שנתקל בשבר במדרגות וברזל רופף ומסוכן שבקע מהן.

לדברי עוה"ד קראוס, כל הסביבה הסמוכה לשער היציאה הייתה מסוכנת ולא מתוחזקת, עם שברים בריצוף ומפגעים נוספים. בנוסף, המקום היה חשוך באופן שהקשה להבחין במפגעים במקום.

לדברי עוה"ד קראוס, כתוצאה מכך עף הגבר והתגלגל על פני רמפות מוגבהות ומסוכנות כשלעצמן, עד אל מחוץ לשער היציאה, תוך שהוא נופל על הכביש ממש.

בעקבות הנפילה נחבל הגבר קשות בחלקי גוף שונים ובמיוחד בידו השמאלית.

הגבר ואשתו מיהרו להתפנות לבית החולים וולפסון, שם אבחנו הרופאים שהוא סובל משברים בידו, נפיחות והגבלות קשות בתנועה.

הגבר אושפז במחלקה האורתופדית, ועבר ניתוח לקיבוע פנימי של השבר תחת הרדמה כללית. ידו גובסה, אך למרות הניתוח, המשיך לסבול מכאבים עזים ומגבלות בתנועה.


מאז התאונה ועד היום עבר הגבר סדרת טיפולים ארוכה מאוד של פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק, נבדק במרפאות כאב ובמרפאה אורתופדית, עבר מספר ניתוחים בידו שנפגעה, ומתהלך עם סד מיוחד, אך ללא שיפור משמעותי במצבו.

בימים אלה הגיש עו"ד גיל קראוס, בשמו של הגבר, תביעה נגד חברת "קניונים בישראל בע"מ" האחראית על קניון בת ים, בטענה לנזקי גוף עקב רשלנות.

על פי התביעה, כיום נוטל הגבר משככי כאבים וקנאביס רפואי על מנת להקל על כאביו, ונבצר ממנו להמשיך לעסוק בעבודתו הפיזית, הדורשת גם נהיגה ממושכת ונשיאת משאות כבדים.

התביעה נדונה בימים אלה בבית משפט השלום בתל אביב.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מיזם "תופסים כיון" שבו צעירים תושבי בת ים, יקבלו כלים לבנייה ופיתוח קריירה ,יתחיל את המחזור השני בקרוב בהנחיית מנטורים בוגרי סיירת אגוז .

המחזור השני ייפתח בתחילת החודש הבא – מרץ 2020, ובימים אלו נערכים ימי מיון והערכה לצורך הסבר ובדיקת התאמה לתוכנית.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט צילום: יהודה מלאך


מיזם תופסים כיוון בבת-ים הוא פרי שיתוף פעולה של המיזם הארצי תופסים כיוון, בוגרי סיירת אגוז ומרכז הצעירים בת-ים.

מדובר בתוכנית ייחודית המאפשרת לאקדמאים והנדסאים מצטיינים לרכוש כישורים וקשרים לצורך בניית קריירה והשתלבות מיטבית בעולם התעסוקה. במהלך התוכנית המשתתפים עוברים תהליך קבוצתי לרכישת כלים להשתלבות בעולם העבודה וליווי מנטור אישי מתחום לימודיהם בוגרי סיירת אגוז. כמו כן מקבלים כלים לבנייה ופיתוח קריירה.

המחזור הראשון נפתח בבת ים בספטמבר 2019 ויימשך עד חודש מאי 2020 ומשתתפים בו 16 צעירים תושבי העיר.

המחזור השני ייפתח בתחילת החודש הבא – מרץ 2020, ובימים אלו נערכים ימי מיון והערכה לצורך הסבר ובדיקת התאמה לתוכנית.

המנטורים והמתנדבים בתוכנית ברובם בוגרי סיירת אגוז , אנשי מפתח מעולם התעסוקה הבוחרים להתנדב ולהעביר מהידע והניסיון שצברו למשתתפי התוכנית על מנת לסייע להם בבניית קריירה.

משך התוכנית הינו כ - 8 חודשים, במהלך החודשיים הראשונים מדובר במפגשים חד שבועיים המתקיימים בימי שישי בבוקר ובהמשך המפגשים הינם דו חודשיים.

עלות: ללא תשלום! התוכנית הינה ללא עלות למשתתפים וממומנת על ידי השותפים

צביקה ברוט, ראש העיר:

מדובר בתוכנית נהדרת המציעה למשתתפיה רכישת כלים לבניית קריירה והשתלבות בעולם התעסוקה בליווי מנטור אישי – והכל ללא תשלום! אני שמח על ההיענות הגבוהה של התושבים והרצון להשתתף בתוכנית".

רקע: היום כבר כולם יודעים שלא מספיק לסיים תואר. בעולם התעסוקה המשתנה, כדי לבנות קריירה צריך כישורים, להכיר אנשים ולזהות הזדמנויות. תוכנית תופסים כיוון מציידת אקדמאים והנדסאים בכלים להשתלבות בעולם התעסוקה ובניית קריירה.

מי אנחנו ולמה? מדובר בתוכנית פיתוח ייחודית שמאפשרת לאקדמאים והנדסאים לרכוש כישורים וקשרים לבניית קריירה והשתלבות מיטבית בעולם התעסוקה. משתתפי התוכנית עוברים תהליך אישי ומקבלים ליווי אישי על ידי מנטור מוביל בוגר יחידת אגוז. המפגש האישי בין האקדמאים למנטורים הבכירים במשק מתחום עיסוקם , מסייע לדור העתיד להצטייד בניסיון ובארגז הכלים שמציעים להן המנטורים. המשתתפים בתוכנית זוכים לכלים פרקטיים למציאת עבודה ובניית מסלול קריירה, מיומנויות הנדרשות בשוק התעסוקה, יצירת נטוורקינג, העלאת תחושת מסוגלות תעסוקתית ועוד.

מה נדרש מהמועמדים? אחריות ושאיפה למצוינות, נכונות לעבוד בתהליך פיתוח ייחודי לצורך בניית הקריירה וחזון ארוך טווח לסלילת נתיב מקצועי משמעותי.

ומי הם המנטורים? אנשי מפתח בעולם התעסוקה בישראל שבוחרים להתנדב ולהעביר מהידע ומהניסיון שלהם במטרה לעזור למשתתפי התוכנית לבנות קריירה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בית המרקחת בקניון בת ים יתחיל לקבל מרשמים עבור מבוטחי כל קופות החולים.

רחוב יוספטל 92

לימור עידן | | תגובות: 0


בית מרקחת נוסף מקבל הסדר לקבלת מרשמים של קופת חולים כללית בבת ים .

בית המרקחת ברשת הפארם Be , הממוקמת בקניון בת ים ,התחילה לאחרונה לקבל מרשמים גם ממבוטחי כללית לאחר שלא ניתן היה לרכוש במקום תרופות מרשם למבוטחי קופת החולים .

החל מעכשיו מבוטחי קופת חולים כללית יוכלו להגיע ולקבל תרופות מרשם בקניון בת ים יוספטל 92 .התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרצאה בנושא "חוסן נפשי לתלמידים מחוננים" התקיימה בהשתתפות 50 הורים לתלמידים מחוננים מכיתות ג'-ז' מבת ים.

79 תלמידי מהעיר בכיתות ג עד ז', שאותרו ע"י משרד החינוך כמחוננים כשהיו בכיתה ב', מקבלים מענה מיוחד בבת ים:

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:דוברות העירייה


כידוע הורות הינה עניין מאתגר, לא כל שכן להיות הורה לילד מחונן. ילדים מחוננים מתקשים להתמודד עם כישלון עם תסכול, נוטים לפרפקציוניזם אך הם גם סקרנים, יצירתיים, חושבים מחוץ לקופסה ומאתגרים את עצמם והסביבה.

79 תלמידי מהעיר בכיתות ג עד ז', שאותרו ע"י משרד החינוך כמחוננים כשהיו בכיתה ב', מקבלים מענה מיוחד בבת ים:

מדי יום שלישי בבוקר לשש שעות, מגיעים למרכז המצוינות, הפועל בקומה ג' של בי"ס הנשיא, והם זוכים לתכנית עשירה מעשירה ומותאמת להם, הכוללת חשיפה לתחומי שונים של חשיבה ועשיה. בתכנית הם לומדים יחד עם ילדים מבתי הספר השונים בעיר, בנוסף מגיעים גם תלמידים מהעיר מחולון, שהוריהם בחרו לרשום אותם דווקא לתכנית בבת ים בשל איכות המקצועית שלה.

מנהלת התכנית, הגב' נירה קלמר, שהיא גם מדריכה ארצית לנושא טיפוח תלמידים מחוננים, רואה במתן מענה להורי התלמידים -כחלק מתפקידי התכנית. ביום שלישי ה-11/2 בערב, הגיעו כ 50 הורים לתלמידים מחוננים להרצאה בנושא החוסן הנפשי לתלמידים מחוננים. ההרצאה עסקה באפיוני הילד המחונן, בפיתוח אינטליגנציה רגשית ופיתוח חוסן. איך אנחנו כהורים מעניקים כלים לילדינו להתמודדות במצבי חיים משתנים ומחזקים את החוסן הנפשי, בנוסף לחוסן האינטלקטואלי. את ההרצאה העבירה אסתי גולדפלד, יועצת המרכז שהיא יועצת חינוכית, פסיכותרפיסטית וכתבה את הספר "כישורים לחיים מאושרים". ההורים התעניינו, שאלו שאלות הרלוונטיות להם. לפי המשוב, ההרצאה נתנה מענה להרבה מהסוגיות המעסיקות את ההורים.

תלמידי תכנית יום העשרה נהנים מאד מהתכנית כך שבסוף כיתה ו', הם לעיתים מתקשים להיפרד מהמסגרת שמחזקת אותם, והם קשורים לחברים שרכשו בתכנית. לכן, השנה, כחלק מעידוד וטיפוח המצוינות בעיר, נפתחה לראשונה בעיר גם תכנית המשך לתלמידים מחוננים בכיתות ז בעיר. 10 תלמידים מגיעים מדי יום שני אחרי יום הלימודים הרגיל לתכנית העשרה מיוחדת, השנה התמקדה ביחסים בינלאומיים ,מזרח התיכון ותקשורת, ובמחצית השניה ילמדו צילום כולל צילום חברתי.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בזאר תחפושות ואביזרים לחג פורים במחירים סמליים ,יתקיים מחר(18.2) במתנ"ס גאולים בבת ים

הכניסה חופשית

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:מתנס גאולים פייסבוק


בזאר פורים בסימן תרבות צריכה מתונה יתקיים בבת ים.

לאחר איסוף תחפושות ואביזרים לחג פורים, ייערך מחר(18.2) במתנ"ס גאולים בזאר ענק מלא בתחפושות ואביזרים במחירים סמליים מהם יוכלו להנות משפחות בת ים .

בין שלל הפעילויות המחכות לילדי בת ים ניתן יהיה למצוא עמדות בלוני צורות, מופע קסמים, עמדת צילומי מגנטים פרסים והפתעות.

הבזאר ייערך ביום שלישי 18.2 בשעה 16:30 במתנ"ס גאולים, רחוב ניצנה 19 בת ים

הכניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבי בת ים שימו לב! שינויים בהסדרי התנועה בצומת בלפור החל מהערב (17.2) וכמו כן שינויים ב5 קווי אגד.

פירוט השינויים המלא בתוך הכתבה

לימור עידן | | תגובות: 0


ביום שני 17/2/2020 החל מהשעה 22:00 ועד 05:00 למחרת תתבצע חסימה בצומת הרחובות בלפור/ יוספטל.

קו 11 מבת ים לחולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הנביאים/ יצחק שדה, ימשיך ישר ברחוב הנביאים, יפנה ימינה לרחוב החרושת, ימינה לרחוב הרב ניסנבאום וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: יצחק שדה/ הנביאים (תחנה 36129), בלפור/ יצחק שדה (תחנה 36103), בלפור/ נורדאו (תחנה 36130), יוספטל/ בלפור (תחנה 36209), יוספטל/ הרב ניסנבאום (תחנה 36235).

קו 11 מחולון לבת ים:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות כ"ט בנובמבר/ הרב ניסנבאום, ימשיך ישר ברחוב כ"ט בנובמבר, יפנה ימינה לרחוב אהוד קינמון, שמאלה לרחוב החרושת, שמאלה לרחוב הנביאים ויתחבר להמשך המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הרב ניסנבאום – בית ספר שז"ר (תחנה 35797), יוספטל/ הרב ניסנבאום (תחנה 36234), יוספטל/ בלפור (תחנה 36208), הרצל/ בלפור (תחנה 36206), בלפור/ נורדאו (תחנה 36198), בלפור/ יצחק שדה (תחנה 36104).

קו 83 מתל אביב-יפו (מסוף סבידור) לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות בלפור/ שדרות העצמאות, יפנה שמאלה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב הרב עוזיאל, ימשיך ישר לרחוב אנילביץ', יפנה ימינה לרחוב כצנלסון, ימינה לרחוב יוספטל, שמאלה לרחוב הרב ניסנבאום וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנה מבוטלת זמנית: בלפור/ ז'בוטינסקי (תחנה 36207), בלפור/ יוספטל (36203), יוספטל/ בלפור (תחנה 36209), יוספטל/ הרב ניסנבאום (תחנה 36235).

קו 83 מראשל"צ לתל אביב-יפו (מסוף סבידור):

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ יוספטל, יפנה ימינה לרחוב יוספטל, שמאלה לרחוב כצנלסון, שמאלה לרחוב אנילביץ', ימשיך ישר לרחוב הרב עוזיאל, יפנה שמאלה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב בלפור וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: יוספטל/ הרב ניסנבאום (תחנה 36234), יוספטל/ בלפור (תחנה 36208), בלפור/ פרלשטיין (תחנה 33719).

קו 87 מחניון חולון לאזור:

ייסע על פי המסלול המקורי עד תחנת בלפור/ יצחק שדה, אחרי התחנה ייצא מנתיב התחבורה הציבורית, יפנה שמאלה לרחוב נורדאו, ימינה לדרך בן גוריון וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: בלפור/ נורדאו (תחנה 36130), בלפור/ יוספטל תחנה 33891), הרצל/ בלפור (תחנה 36206), יוספטל/ דרך בן גוריון (תחנה 36190).

קו 87 מאזור לחניון לחולון:

לא יחול שינוי במסלול/ תחנות הקו בכיוון נסיעה זה.
קו 99 מחניון חולון לאזור:

ייסע על פי המסלול המקורי עד כיכר יוספטל/ דקר, יפנה שמאלה לרחוב דקר, ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב בלפור, ימינה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב הרב עוזיאל, ימשיך ישר לרחוב אנילביץ', יפנה ימינה לרחוב כצנלסון, שמאלה לרחוב יוספטל וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: יוספטל/ בורוכוב (תחנה 36200), יוספטל/ בלפור (תחנה 36209), יוספטל/ הרב ניסנבאום (תחנה 36235).

קו 99 מאזור לחניון לחולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות יוספטל/ כצנלסון, יפנה ימינה לרחוב כצנלסון, שמאלה לרחוב אנילביץ', ימשיך ישר לרחוב הרב עוזיאל, יפנה שמאלה לשדרות העצמאות, שמאלה לרחוב הרצל, ימינה לרחוב דקר, ימינה לרחוב יוספטל וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: יוספטל/ הרב ניסנבאום (תחנה 36234), יוספטל/ בלפור (תחנה 36208), הרצל/ בלפור (תחנה 36206).

קו 143 מחניון חולון לתל השומר:

ייסע על פי המסלול המקורי עד תחנת בלפור/ יצחק שדה, אחרי התחנה ייצא מנתיב התחבורה הציבורית, יפנה שמאלה לרחוב נורדאו, ימינה לדרך בן גוריון, ימינה לרחוב יוספטל, שמאלה לרחוב דקר, ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב בלפור וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: בלפור/ נורדאו (תחנה 36130), בלפור/ יוספטל (תחנה 33891).

קו 143 מתל השומר לחניון חולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות בלפור/ הרצל, יפנה ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב דקר, שמאלה לרחוב יוספטל, ימינה לרחוב בלפור וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנה מבוטלת זמנית: בלפור/ יוספטל (תחנה 36203).התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בית"ר תל אביב\בת ים תשחק מחר(18.2) מול קבוצת בני סכנין באצטדיון דוחה.

משחקה הבא של הקבוצה ב21.2 מול קבוצת הפועל רמת גן

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: בית"ר תל אביב בת ים פייסבוקקבוצת הכדורגל בית"ר תל אביב \בת ים תשחק מחר , יום שלישי 18.2 בשעה 19:00 מול קבוצת בני סכנין באצטדיון דוחה בסחנין.

במסגרת המחזור ה25 של הליגה הלאומית, תשחק מחר בית"ר תל אביב\ בת ים מול קבוצת בני סכנין, הבתימים מגיעים מלאי ביטחון לאחר ניצחון אדיר ביום חמישי על קבוצת הפועל ראשון לציון באצטדיון נס ציונה שם הצליחו לכבוש 4 שערים ולנצח את המשחק 4:0 ובכך לעלות למקום ה6 בטבלה

משחקה הבא של הקבוצה ב21.2 מול קבוצת הפועל רמת גן .
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מי מזהה את החשוד לכאורה בגניבת אופניים בבת ים? מצורף סרטון

כל המזהה את החשוד יש לפנות למשטרה

אבי בר | | תגובות: 3


מישיבת המיישר ברחוב אורט ישראל בבת ים נגנבו אופניים.

מצלמת הישיבה תעדה את החשוד לכאורה במעשה

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה שמצחיק הוא נכנס ללא כיסוי הפנים,ויוצא עם כיסוי הפנים ......זה גנב לא מקצועי חחחחה מי שמזהה אותו אין בעיה לתפוס את התכשיט.
  הגב 17.02.20 16:55
 • אורח
  גם לי ניגנבו האופניים .....מבת ים כמההה רוע
  הגב 17.02.20 21:21
 • אורח
  זה בדיוק אותו האדם שנכנס לכניסות של בנינים עולה קומה קומה וגונב כל מה שיש במקרה הוא היה גם אצלי הזמנתי משטרה הוא ברח והמצחיק שהמשטרה לא לקחה ברצינות את התלונה שלי וטענה שהוא לא בדיוק גנב אולי הומלס שחיפש דברים במדרגות .
  הגב 18.02.20 00:57
 • אורח

סדנת צילום משותפת המיועדת להורים או אחים, לילדים עם צרכים מיוחדים ,תיערך במרכז למשפחות בבת ים ביום שלישי 25.2

הפעילות ללא עלות.

לימור עידן | | תגובות: 0


סדנת צילום מזוית קצת אחרת.

מצלמים ביחד: סדנת צילום המשלבת בתוכה שיתוף פעולה בין הורה או אח, או צמד הורים או אחים מגילאי 7 ומעלה,בהנחיית ברוך חבר, תיערך במרכז למשפחות בבת ים ביום שלישי 25.2 בשעה 17:00

המרכז למשפחות, בת-ים מציע שירות למשפחות לילדים ומתבגרים עם צרכים מיוחדים עד לגיל 25: חוויות מיוחדות, סדנאות ואירועים .

במקביל לסדנת הצילום ישנו מתחם עם משחקים ויצירה לאחים קטנים ולילדים עם צרכים מיוחדים.

"מיה" המרכז למשפחות,רחוב הגליל 6 בת ים

הפעילות היא ללא עלות אך מותנית ברישום מראש במייל :

Irit@bat-yam.muni.il

במענה קולי 03-5556146

בנייד 050-6907729

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שביתה? פורום ועדי ההורים היישוביים קורא להורי ישראל לשלוח ביום שישי 21/2 את התלמידים בשעה 09:00 לבית הספר לאות הזדהות עם המאבק ביישום חוק החינוך המיוחד

יש לדעת כי למרות הקריאה הארצית לשביתת מחאה, תלוי הדבר גם בפורום המקומי של כל יישוב.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:וועד ההורים היישוביים


ביום שישי , 21/2 יקיים וועד ההורים הישובים שביתה בת שעה בכל מוסדות החינוך בארץ, גנים ובתי ספר

במהלך יום שישי תתקיים מחאת הזדהות בת שעה במחאה על הרפורמה בחינוך המיוחד שמוביל משרד החינוך

כלומר - כלל ההורים בישראל ישלחו את ילדיהם ללימודים בכל מוסדות החינוך בארץ בשעה 9:00.

יש לדעת כי למרות הקריאה הארצית לשביתת מחאה, תלוי הדבר גם בפורום המקומי של כל יישוב. בכל אופן בתי הספר יהיו פתוחים

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הולכת רגל נפגעה מאוטובוס בבת ים. מצבה בינוני

פונתה לבית החולים וולפסון

לימור עידן | | תגובות: 2


היום (16.2) בשעה 16:15 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על הולכת רגל שנפגעה מאוטובוס, ברחוב בלפור בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח וולפסון אישה כבת 60 במצב בינוני, עם חבלת ראש.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רפואה שלמה שתזכי להחלמה מהירה
  הגב 16.02.20 20:28
 • אורח
  רפואה שלמה
  הגב 16.02.20 23:31
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל