הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

שי פירון שר החינוך לשעבר מצדיע למורה, אשת החינוך, טובה ברוט, אמו של ראש עיריית בת ים, בפרק בספרו בו הוא מספר על המורה שלימדה אותו את "האלף - בית של החיים"

עיריית בת ים ציינה את סיום חגיגות חג הסיגד עם משאית חגיגית ועליה מופע שירה של להקת "אז ישיר" שעברה ברחבי העיר
תושב בת ים נעצר בחשד שלקח חלק במתקפת סייבר שגנבה מאות אלפי שקלים מלקוחות בנקים בישראל

מתנ"ס עופר מקיים טקס קבלת שבת בו יכינו ילדי בת ים חלות לשבת יחד עם פעילויות נוספות בגינת המתנ"ס ביום חמישי אחר הצהריים

מתנה לכל ילד

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: מתנ"ס עופר בת ים פייסבוקטקס קבלת שבת לילדים במתנ"ס עופר ביום חמישי 12.9 בשעה 17:00 , רחוב הבנים 5 בת ים

מתנ"ס עופר מקיים קבלת שבת יחד עם ילדי בת ים במהלך יום חמישי אחר הצהריים , בתוכנית הכנת חלות לשבת יחד עם שירי שבת , יצירת נרות , עמדות בועות סבון דוכני שערות סבתא ועוד

סינר מתנה לכל ילד שיגיע

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית בת ים ציינה את סיום חגיגות חג הסיגד עם משאית חגיגית ועליה מופע שירה של להקת "אז ישיר" שעברה ברחבי העיר

האירוע נערך במעמד ראש העיר צביקה ברוט ומחזיקת תיק הקליטה, אנסטסיה סהר, הקס דנקו אדנה, קס סמאי אליאס, קס אדיסו ביינסאי, קס סמני פלקה.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: דוברות העירייה


סיום חגיגות הסיגד צוין אתמול (24/11) בעיר בת-ים. שירה של להקת " אז ישיר" ולפני כן ברכת הקייסים. האירוע יוזמה משותפת של היחידה לעבודה קהילתית באגף שירותים חברתיים ומחלקת קליטת עליה בסיוע משרד הקליטה. האירוע המרכזי לציון החג ע"י העירייה היה אמור להתקיים שבוע לפני, אך נדחה בשל תנאי מזג האוויר. בבת-ים מתגוררות כ-700 משפחות יוצאות אתיופיה, והשנה העירייה חגגה יחד איתן את הסיגד במהדורת קורונה עם משאית חגיגית ועליה מופע שירה של להקת "אז ישיר" שעברה ברחבי העיר.


האירוע נערך במעמד ראש העיר צביקה ברוט ומחזיקת תיק הקליטה, אנסטסיה סהר, הקס דנקו אדנה, קס סמאי אליאס, קס אדיסו ביינסאי, קס סמני פלקה.

החגיגות האלה, בשיתוף משרד העלייה והקליטה, אפשרו לכל תושבי העיר לצאת למרפסות ולכבד את הנכסים התרבותיים של העדה, ולשמוח יחד איתם בחג זה של אחדות, טהרה וחידוש הברית של יוצאי אתיופיה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושב בת ים נעצר בחשד שלקח חלק במתקפת סייבר שגנבה מאות אלפי שקלים מלקוחות בנקים בישראל

על פי החשד הנחקר, החשודים העלו לשרת מחשבים בחו"ל דף הנחזה לדף הכניסה של אתר הבנק, ולאחר מכן שלחו לאזרחים מסרונים עם הודעה לפיה החשבון שלהם נחסם. החשודים המתינו שהקורבן יזין את שם המשתמש וסיסמא בדף המתחזה לדף הבנק, וכך למעשה קיבלו את הגישה לחשבונות של הקרבנות.

מערכת האתר | | תגובות: 0


משטרת ישראל עצרה שני אחים וחשוד נוסף בחשד שעמדו מאחורי מתקפת סייבר נגד לקוחות בנקים בישראל וגנבו מאות אלפי שקלים

במאמץ משותף למשטרת ישראל ולמערך הסייבר הלאומי, חוקרי מחלק הסייבר ביחידה המרכזית (ימ"ר) במחוז מרכז עצרו אתמול שני אחים בני 32 ו-30 תושבי רעננה וכפר יונה וחשוד נוסף בן 44 מבת ים, בחשד שעמדו מאחורי מתקפת גניבת זהויות של לקוחות בנקים מרכזיים בישראל וגניבת מאות אלפי שקלים. החקירה החלה בעקבות תלונות שהגיעו בחודשים האחרונים מלקוחות בבנקים שדווחו על פעולות חריגות בחשבון הבנק שלהם.

על פי החשד הנחקר, החשודים העלו לשרת מחשבים בחו"ל דף הנחזה לדף הכניסה של אתר הבנק, ולאחר מכן שלחו לאזרחים מסרונים עם הודעה לפיה החשבון שלהם נחסם.

החשודים המתינו שהקורבן יזין את שם המשתמש וסיסמא בדף המתחזה לדף הבנק, וכך למעשה קיבלו את הגישה לחשבונות של הקרבנות.

על פי החשד, כאשר נכנסו החשודים לחשבונות הם ביצעו בהם פעולות כספיות, לרבות משיכת מזומנים מכספומט ללא כרטיס, והעברות כספים במסגרת רכישת סחורות יקרות ערך מדובר בחקירה המקיפה עשרות תלונות ובנזק של מאות אלפי שקלים.

אתמול, עם הבשלת החקירה הסמוייה נעצרו השלושה וברשותם נתפס רכוש רב, החשודים הובאו היום לדיון בעניינם בבימ"ש השלום בראשל"צ בסיומו הוארך מעצרם בשישה ימים והחקירה נמשכת.


במערך הסייבר הלאומי קוראים לאזרחים לשים לב להודעות חשודות המכילות בקשה לקבל או להזין בקישור את הסיסמה או את קוד האימות, את פרטי חשבון הבנק, מספר כרטיס האשראי או מספר ת"ז; הצעה לשירות שלא התקבלה מתוך האפליקציה הרשמית של הבנק; נוסח מלחיץ על חסימת חשבון; מבצע מפתה או מתנה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

תלמידים בבית ספר דרכא המר בבת ים הצטרפו לתכנית "זמן אוויר" של חיל האוויר

יוסי, תלמיד כיתה י' בבית הספר דרכא המר שנמצא במסלול אמר השבוע: "השיעורים הפרטיים בחינם גם יאפשרו לי להצליח בבגרויות וגם יורידו מהעומס הכלכלי במשפחה. בשבוע האחרון ביצענו גם טקס השבעה ששודר באונליין למשפחות שחיכו בהתרגשות בבית".

מערכת האתר | | תגובות: 0


השבוע חיל האוויר השיק את תכנית "זמן אוויר". במסגרת התכנית הוקם מרכז החונכות הארצי המעניק לכל התלמידים הלומדים עם חיל האוויר לקבל שיעורים פרטיים בחינם מחיילות חונכות בתדירויות גבוהות במקצועות מתמטיקה ואנגלית. אפליקציית זמן אוויר, המלווה את התכנית, מאפשרת לתלמידים מכל הארץ לקבל שיעורים פרטיים מספר פעמים בשבוע בהתאם לרצונותיהם האישיים.

במסגרת התכנית התלמידים יחשפו לעולם הטכנולוגי הישראלי גם דרך מפגשים עם מנהיגים ודמויות מובילות בתעשיה ובחיל האוויר. השבוע התלמידים זכו במפגשים דיגיטליים מרתקים עם קצינים בכירים ואנשי מקצוע, בין השאר, עם סמנכ"ל בכיר בחברת תעופה אזרחית, יוסי ברזני. בהמשך התלמידים יקבלו הצצות לחברות טכנולוגיות מובילות ולטייסות חיל האוויר כמו לטייסת F-35.

בין התלמידים הלוקחים חלק בתוכנית נמצאים תלמידי תיכון דרכא המר בבת ים, הלומדים עם חיל האוויר, את התכנים והפעילויות במהלך הלימודים. בבית הספר דרכא המר לומדים מגמות טכנולוגיות עם חיל האוויר. התלמידים זוכים לליווי אישי של חיל האוויר, לצד הטבות רבות וביניהן קורס פסיכומטרי חינם, נסיעות בתחבורה ציבורית ועוד.

היום הפתוח למסלול חיל האוויר יתקיים ביום רביעי הקרוב (2.12) פרטים נוספים אודות המסלול באתר "לימודים עם חיל האוויר". https://iafschool.org.il/#warper


רס"ל איב קושניר, מפקדת סגל חיל האוויר בבית הספר:

"עברנו למתכונת חדשנית ומהפכנית למען ההצלחה של התלמידים שלנו. השבוע לראשונה תלמיד בכיתה י' קיבל שיעור פרטי מחונכת של המסלול שנמצאת בפתח תקווה". גם בתקופת לימודים בנוכחות הקורונה אנחנו מעניקים לתלמידים שלנו המון חוויות והטבות המאפשרים להם לעבור את התקופה הזו בדרך אחרת, בדרך מעצימה. לדוגמא ביצועו של טקס ההשבעה בשבוע שעבר בהתאמה מוחלטת להנחיות הקורונה ותוכנית זמן אוויר שהתחילה לתקופת ניסיון, לפי המשובים שקיבלנו נראה שיצרנו חווית לימודים שהנוער הישראלי ממש מחפש אותו".

יוסי, תלמיד כיתה י' בבית הספר דרכא המר שנמצא במסלול אמר השבוע:

"השיעורים הפרטיים בחינם גם יאפשרו לי להצליח בבגרויות וגם יורידו מהעומס הכלכלי במשפחה. בשבוע האחרון ביצענו גם טקס השבעה ששודר באונליין למשפחות שחיכו בהתרגשות בבית".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

למרות הקורונה מחירי הדירות בבת ים עלו מתחילת המגיפה בכ 100 אלף ש"ח, כאשר מחיר ממוצע של דירה בעיר עומד על 1.64 מיליון ש"ח

כל עולה מנתוני ישראל היום ומדד של מכון גאוקרטוגרפיה שיתפרסם מחר (25.11) בנושא הנדל"ן בישראל, שחושפים את ההגירה השלילית בעיר שמתבטאת בעזיבת התושבים לטובת ראשון לציון, באר יעקב ויבנה.

מערכת האתר | | תגובות: 3


למרות שנתוני הלמ"ס מראים כי בת ים סובלת מהגירה שלילית לראשון לציון, באר יעקב ויבנה , יזמים רבים כבר מתעניינים בעיר – וזאת במטרה להגדיל את הדירות המוצעות בהתחדשות עירונית. כמו כן עליית המחירים בישראל נמשכת גם בתקופת הקורונה וכך גם בבת ים כאשר הנתונים מראים כי מתחילת המגפה חלה עלייה של כ 100 אלף שקל בממוצע במחירי הדירות בעיר. מה שמעמיד מחיר דירה בעיר בממוצע כיום על כ-1.64 מיליון שקל. כך עולה מתוך מוסף 'נדלן היום' של ישראל היום , אשר מתבסס על מדד של מכון גאוקרטוגרפיה שיתפרסם מחר(25.11). אוכלוסיית העיר מונה 130,000 תושבים והיא נחשבת לשלישית בדירוג הצפיפות מבין ערי ישראל, יחד עם זאת לטענתם היא נחשבת לאחת מהערים המפוספסות בשנים האחרונות.

הם מוסיפים ואומרים כי במשך שנים רבות בת ים נשארה מאחור למרות מיקומה הצמוד לתל אביב ולשכונות החדשות של ראשון לציון בקרבת חוף הים ומרכזי הקניות. אבל כאשר מסתכלים על העתיד, תוכניות הבנייה והפיתוח של העיר משנות את התמונה, עם החיבור הצפוי לרכבת הקלה, הקו האדום, תחנת רכבת אשר מגיעה עד לאזור התעשייה שלה וכמו כן חוף ים והטיילת.

בעיר קיים שיעור גבוה של כ- 70% דירות קטנות ולכן באופן יחסי מחירי הדירות נחשבים לנמוכים.

בשנת 2018 התחילה בנייה של כ- 1300 דירות בעיר. רובן נמצאות במגדלים בדרום בת ים, ואלו היו יקרות מדי עבור התושבים הוותיקים. היקף הבנייה החדשה למגורים נמוך מדי בעשור האחרון, והעיר סובלת מקיפאון בגידול האוכלסייה שמתבטא בהגירה השלילית.

"השילוב של מחסור בדירות חדשות ובנייה חדשה ויקרה אשר מדירה את התושבים הוותיקים - יוצרת לחצי ביקוש לעלייה מתונה, ומזינה את העיר במוצר חדש ויקר בשוק הדיור", מדגיש עופר פטרסבורג, עורך מוסף 'נדל"ן היום'.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הכל בתיאוריות מחיר דירה נבנה מ-10 פרמטרים איזור,מבנה חדש ישן, גודל ,משופצת ,מעלית,חניה ,כיוון הדירה ,רעש,מרכזי קניות קירבה לים...
  הגב 24.11.20 20:02
 • אורח
  נכון מאוד והמחירים רק צפויים לעלות
  הגב 25.11.20 08:40
 • אורח
  גרמתם לי למכור את הבית ולעבור עיר! בושה לגור בבת ים, או פשע או רוסונים נוצרים
  הגב 25.11.20 14:30
 • אורח

שר החינוך, יואב גלנט וצביקה ברוט החלו בחלוקת כ140 מחשבים במסגרת פרויקט תקשוב מוסדות החינוך בבת ים

טקס חלוקת המחשבים בבית הספר מלטון התקיים במעמד שר החינוך, יואב גלנט, ראש העיר צביקה ברוט, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלי יריב ומנהלת בית הספר, עליזה אפשרים, מנהלת בית ספר מלטון. מחשבים אלה מצטרפים לעוד אלפי מחשבים שחולקו מתחילת משבר הקורונה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט סטילס: עודד קרני לע״מ


תקופת הקורונה היוותה זרז משמעותי עבור מערכת החינוך בישראל במעבר לדיגיטציה ולמידה מקוונת. הלימודים שהתקיימו עד חודש מרץ האחרון במתכונת פרונטלית מלאה, עברו במהירות ללימודים מקוונים באמצעות מחשבים ובמכשירים דיגיטליים. מיד עם פרוץ הנגיף והמעבר ללמידה מקוונת, אגף החינוך בעריית בת-ים רכש מחשבים חדשים לתלמידים נזקקים בעיר, על מנת לצמצם פערים בין השכבות השונות באוכלוסייה ולאפשר לכל התלמידים בעיר ללמוד באופן קבוע ומוסדר.

היום בשיתוף פעולה עם משרד החינוך סיפקה עיריית בת-ים כ-140 מחשבים נוספים לתלמידים ותלמידות בגילאים שונים הלומדים בבית הספר מלטון. טקס חלוקת המחשבים בבית הספר מלטון התקיים במעמד שר החינוך, יואב גלנט, ראש העיר צביקה ברוט, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלי יריב ומנהלת בית הספר, עליזה אפשרים, מנהלת בית ספר מלטון. מחשבים אלה מצטרפים לעוד אלפי מחשבים שחולקו מתחילת משבר הקורונה.


במקביל, בימים אלה יחלו עבודות בכל בתי הספר בעיר, לשדרוג תשתיות המחשוב והכנסת קווי תקשורת כולל ציוד מחשבים חדשני וציוד היקפי אחר, שמטרתם לתת מענה לבניית כיתות מתוקשבות, מעבדות מחשבים והעמדת מחשבים בבתי הספר להשאלה לתלמידים. שילוב אמצעי קצה טכנולוגיים (מחשב נייד, מחשב לוח , ועוד) נותן מענה למגמה הרווחת בחינוך שעל פיה הטכנולוגיה היא חלק בלתי נפרד מתהליכים פדגוגיים ומאפשרת יישום גישות מתקדמות .

התוכנית אותה העיר בת-ים מובילה, נועדה לקדם פדגוגיה חדשנית בבתי הספר על ידי עידוד המורים לשילוב מושכל של עולמות תוכן, ספרים, כלים וסביבות דיגיטליים בתהליכי הוראה, למידה והערכה ובכך להשביח את התהליכים הפדגוגיים והחינוכיים.

מיד עם כניסתו של שר החינוך, יואב גלנט, לתפקידו הוא הצהיר כי אחד מהדגלים המרכזיים שהוא יניף יעסוק בצמצום הפערים הטכנולוגיים, והפיכת מערכת החינוך לדיגיטלית וחדשנית. לאור זאת, הוא גיבש תכנית לאומית רחבת היקף, וגייס לטובתה סכום חסר תקדים של 1.2 מיליארד ₪. תכנית זו כוללת שורה רחבה של פעולות ובכלל זה חלוקת מחשבים ניידים לתלמידי מערכת החינוך שידם אינה משגת.


ראש העיר צביקה ברוט:

"עכשיו יותר מתמיד אנו פועלים במרץ כדי לצמצם את הפערים במערכת החינוך העירונית. מאחר ותנאי המציאות השתנו, עומדת לנו הזכות והחובה לאפשר לכל התלמידות והתלמידים בעיר ללמוד באמצעות מחשבים ובאופן מקוון".


מ"מ ראש העיר, אלי יריב מחזיק תיק החינוך:

" אנחנו מציבים את תקשוב מערכת החינוך בראש סדר העדיפויות והטמעת טכנולוגיות מתקדמות בכל בתי ספר. משבר הקורונה העצים את הצורך בכלים טכנולוגים מתקדמים, אנחנו רוצים לתת לילדי בת-ים את הכלים הטכנולוגים הכי טובים שאפשר גם בכיתות וגם בבית"


שר החינוך יואב גלנט:

״שמחתי להגיע לבת ים למבצע חלוקת המחשבים, יחד עם חברי ושותפי לדרך, ראש העיר צביקה ברוט שמשקיע רבות בחינוך ילדי העיר. בחודשים הקרובים נמשיך לחלק 150 אלף מחשבים ניידים עבור כל ילדי ישראל דרך אלפי בתי ספר בכל רחבי הארץ, ובכך נקדם את המהפכה הדיגיטלית במשרד החינוך״.


השר גלנט התייחס בדבריו גם להחלטת קבינט הקורונה על פתיחת כל מערכת החינוך החל מיום ראשון הקרוב וציין כי מדובר ביום של חג ובבשורה חשובה לתלמידים: ״החלטת קבינט הקורונה לפתוח את כל בתי הספר היא תוצאה של מאבק עיקש שניהלה מערכת החינוך, עם רוח גבית חשובה של המורות והמורים, תוך הסתמכות על צוות המומחים שסייע רבות להבהרת עמדתנו״.


עוד הוסיף השר גלנט כי ״מעתה, נטל ההוכחה והאחריות עוברים אלינו. אין לי ספק כי החזרה המלאה לשגרה במערכת היא מהלך מורכב שיארך זמן. בשיתוף השלטון המקומי - ראשי הערים והרשויות, ומתוך אמון גדול במורים, המורות, הגננות והמנהלים המצויינים שלנו, נממש את החזרה הזאת באחריות ובזהירות. נקפיד, קלה כחמורה, על בריאות המורים ועל בריאות התלמידים - אין חשובות מהן״.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תחזית מזג האוויר הגשום שיחל ממחר (רביעי 25.11) ועד לסוף השבוע בראשון לציון, רחובות, חולון, בת ים, גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון

התחזית היא משוערת בלבד ויכולה להשתנות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 13
ההצפות בראשון לציון לפני כשבוע


החל ממחר (רביעי 25.11) ועד ליום שישי צפוי לפקוד את האזור מזג אוויר חורפי וסוער, שעל פי התחזיות יכול הביא להצפות נוספות בעיקר לאורך ערי החוף.

ראשון לציון

בראשון לציון הגשם צפוי לרדת החל מהשעה 10:00 וצפוי להתחזק משעות אחר הצהריים ולהימשך גם ביום חמישי שילווה לעיתים בסופות רעמים (בעיקר בשעות הצהריים). יום שישי ימשכו הגשמים עד להיחלשותם. בשבת יהיה יום שמשי אך קריר.

הטמפרטורות בימים אלו ינועו ביום בין 18-21 מעלות ובלילה 13-14 מעלות

רחובות

ברחובות הגשם צפוי לרדת מחר מהשעה 11:00 וצפוי להתחזק משעות אחר הצהריים ולהימשך גם ביום חמישי שילווה לעיתים בסופות רעמים. יום שישי ימשכו הגשמים עד להיחלשותם.

הטמפרטורות בימים אלו ינועו ביום בין 18-22 מעלות ובלילה 13-14 מעלות

גדרה

בגדרה הגשם צפוי לרדת מחר החל מהשעה 10:00 וצפוי להתחזק משעות הערב ולהימשך גם בימים חמישי ושישי. בשבת יהיה יום שמשי אך קריר.

הטמפרטורות בימים אלו ינועו ביום בין 18-21 מעלות ובלילה 13-14 מעלות

חולון

בחולון הגשם צפוי לרדת מחר החל מהשעה 10:00 וצפוי להתחזק משעות אחר הצהריים ולהימשך גם ביום חמישי שילווה לעיתים בסופות רעמים. יום שישי ימשכו הגשמים עד להיחלשותם. בשבת יהיה יום שמשי אך קריר.

הטמפרטורות בימים אלו ינועו ביום בין 19-22 מעלות ובלילה 14-15 מעלות


בת ים

בבת ים הגשם צפוי לרדת מחר החל מהשעה 10:00 וצפוי להתחזק משעות אחר הצהריים ולהימשך גם ביום חמישי שילווה לעיתים בסופות רעמים (בעיקר בשעות הצהריים). יום שישי ימשכו הגשמים עד להיחלשותם. בשבת יהיה יום שמשי אך קריר.

הטמפרטורות בימים אלו ינועו ביום בין 19-21 מעלות ובלילה 14-15 מעלות

מזכרת בתיה

במזכרת בתיה הגשם צפוי לרדת מחר החל מהשעה 10:00 וצפוי להתחזק משעות אחר הצהריים ולהימשך גם בימים חמישי ושישי עד להיחלשותם. בשבת יהיה יום שמשי אך קריר.

הטמפרטורות בימים אלו ינועו ביום בין 18-21 מעלות ובלילה 13-14 מעלות

קריית עקרון

בקריית עקרון הגשם עתיד להתחיל מחר החל משעות הצהריים, אשר צפוי להתחזק משעות אחר הצהריים -ערב ולהימשך גם בימים חמישי ושישי עד להיחלשותם. בשבת יהיה יום שמשי אך קריר.

הטמפרטורות בימים אלו ינועו ביום בין 18-21 מעלות ובלילה 13-15 מעלות
התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה מדירים מכל הדיווחים וההודעות את אחותנו הקטנה, הצמודה אלינו בחיבור אמיץ - נס ציונה?
  הגב 24.11.20 17:15
 • אורח
  כי ראש העיר אדון בוקסר אומר שהמיים בנס ציונה מגיעים מבאר יעקב.ראשלצ. ורחובות
  24.11.20 22:34
 • אורח
  חורף
  הגב 24.11.20 17:24
 • אורח
  מחר מבחן במתמטיקה
  הגב 24.11.20 17:41
 • אורח
  מיזה אזה בית ספר זה???
  24.11.20 17:54
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 24.11.20 17:41
 • אורח
  תודה רבה
  24.11.20 17:42
 • אורח
  מי שכתב בהצלחה ומי שכתב תודה רבה ומי שכתב מחר יש מיבחן במתמטיקה אז שידע שזה אותו אדם
  24.11.20 17:57
 • אורח
  בכל זאת בהצלחה במבחן וזה לא אותו אחד 😜
  24.11.20 18:12
 • אורח
  זה כן אותו אחד וגם אותו שעה
  24.11.20 18:49
 • אורח
  איזה מזל שסיימתי בית ספר😁
  24.11.20 19:03
 • אורח
  תודה על העיתקון ערב טוב
  הגב 24.11.20 19:58
 • אורח
  אולי תפרסמו גם את האזורים ששם צפויים להיות הצפות
  הגב 25.11.20 09:30
 • אורח

מבצע הגרלות ופרסים בבת ים לנבדקי קורונה! עיריית בת ים יוצאת בהגרלה נושאת פרסים הכוללת תלושי קנייה בסך 1000 ₪ בסופר דוש, לתושבי בת ים שיגיעו להיבדק במתחם הבדיקות שיפתח ביום חמישי 26.11 ברחבת היכל התרבות

ההגרלה היא לתושבי בת ים בלבד. כל תושב שיגיע להיבדק, יהיה זכאי למלא טופס עם פרטיו ולהיכנס להגרלת "בת-ים נבדקת". הפעילות מתבצעת כחלק ממאבק העירייה להורדת התחלואה בעיר, להגדלת מספר הבדיקות המבוצעות בעיר ובכך לקטוע שרשראות הדבקה.

מערכת האתר | | תגובות: 3


עיריית בת ים במיזם ראשון מסוגו בעיר במלחמה בקורונה: מתחם בדיקות קורונה נושא פרסים. בין הנבדקים יוגרלו שלושה תלושים של 1000 ₪ לקניות ברשת מזון בעיר נבדקים, נכנסים להגרלה ויכולים לזכות בשובר על סה"כ 1000 ₪ לקניות ב'סופר-דוש'! בימי הבדיקות יוגרלו שלושה שוברים, לנבדקים תושבי בת-ים בלבד.


מתחם הבדיקות יפעל ביום חמישי 26/11/2020 בין השעות 16:00-20:00 בהיכל התרבות העירוני ברחוב סמטת אופיר 3. כל תושב שיגיע להיבדק, יהיה זכאי למלא טופס עם פרטיו ולהיכנס להגרלת "בת-ים נבדקת" ימלא בכניסה טופס השתתפות בהגרלה.


מדובר בפרויקט שהוא זריקת עידוד שמבצעת הרשות המקומית בכדי להגדיל את כמות הבדיקות ובכך להגיע למטרה של הורדת התחלואה בעיר ע"י קטיעת שרשראות הדבקה בעיר.


ההגרלה והפרסים באו לאחר שהוכח כי הגדלה של מספר הנבדקים - גם אם הם מרגישים טוב לגמרי - עוזר לשמור על עיר ירוקה ולהוריד את התחלואה, כי חלק מחולי הקורונה אינם מרגישים שום תסמינים.


כבר למעלה מחצי שנה שדוגלת עיריית בת ים בצעדים עצמאיים להורדת התחלואה בעיר, תוך כדי תשומת דגש גדולה לכמות הבדיקות שמתבצעת בקרב תושבי העיר ועידוד התושבים לביצוע הבדיקות ע"י הקמת מתחמי בדיקות עירונים במיקומים מרכזים בעיר ללא צורך בהפניה, תור או תשלום כלשהו. לכל חברי קופות החולים. עם הסרת המגבלות שהטילה הממשלה, החזרה ללימודים ופתיחת העסקים ומרכזי הקניות נרשמת עליה בתחלואה, שמביאה להדבקה במעגלים נרחבים בעיר-


שיתוף הפעולה במבצע "בת-ים נבדקת" יביא להגדלת כמות הבדיקות בעיר ולעצירת שרשראות ההדבקה. ובמקביל לחיזוק עסק מקומי בת-ימי 'סופר-דוש' המונה ארבעה סניפים בכל רחבי העיר.


מבצע בת ים נבדקת נועד לעודד את התושבים לצאת ולהיבדק, לעלות את המודעות לתהליך הבדיקה הפשוט, שאינו מחייב בבידוד (אלא אם כן התשובה היא חיובית לנגיף) והמסר העיקרי בו שכל מי שנבדק- זוכה, אם זה בפרס או אם זה בשמירה על חיי המשפחה והקהילה.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תלושים לסופר דוש, כל החולים בקורונה קונים שם
  הגב 24.11.20 23:29
 • אורח
  כל האיכסה של בת ים בסופר דוש כי זה סופר של עניים
  25.11.20 08:49
 • אורח
  מי מתקרב לשם רק הדתיים נגועים בקורונה גם ברמי לוי בימי שישי כל הזבאלה שנשאר לוקחים כל העניים או כאלה שעושים את עצמם עניים בשביל לקבל הכל בחינם ימי חמישי ושישי זה כל הזבל שנשאר בירקות פירות ,כל המסריחות שלא עושות נקיון בבית וכל היום חושבות איזה אוכל לאסוף ולטחון
  הגב 25.11.20 23:13
 • אורח

תושב בת ים נעצר בחשד למעורבות באירוע ירי ברחוב בלפור בו נפצעו 2 תושבים

בכוונת המשטרה להביא הבוקר את החשוד לדיון בבית משפט השלום תל אביב בבקשה להאריך את מעצרו, בהתאם לממצאי וצרכי החקירה .

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מהאירוע: איחוד הצלה, ליאור פז תיעוד מבצעי מד"א


המשטרה עצרה אמש תושב בת ים בחשד לירי ופציעתם של 2 תושבי העיר. המשטרה פתחה בחקירה לפני כחודש וחצי, עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר אירוע ירי ברחוב בלפור בבת ים, במהלכו נפצעו 2 תושבי המקום באורח קשה ובינוני. בתוך כך, חוקרי מרחב איילון ניהלו חקירה יסודית, תוך הפעלת אמצעים טכנולוגים מגוונים, במסגרתה חשפו את זהות החשוד - תושב בת ים בן 28 ואמש כאמור עצרו אותו לחקירה.

בכוונת המשטרה להביא הבוקר את החשוד לדיון בבית משפט השלום תל אביב בבקשה להאריך את מעצרו, בהתאם לממצאי וצרכי החקירה .
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשורה להורים! כל תלמידי א - י"ב חוזרים לבתי הספר.. פירוט לוח הזמנים בכתבה

מותנה שהעיר תישאר ירוקה/צהובה

אבי בר | | תגובות: 45


שר החינוך ח"כ יואב גלנט פרסם לפנות בוקר הודעה לפיה קבינט הקורונה אישר את החזרת כל תלמידי בתי הספר בכיתות א - יב ללימודים בתהליך מדורג.

היום שלישי 24/11 שבים ללימודים תלמידי ה - ו.

ביום ראשון 29/11 ישובו תלמידי התיכון.

ביום ראשון 6/12 ישובו תלמידי חטיבות הביניים.

החזרה לבתי ספר מותנית שהעיר תישאר ירוקה/צהובה בנוסף יוגדלו היקפי הבדיקות לתלמידים וצוותי ההוראה


להלן הודעת שר החינוך יואב גלנט
תלמידות ותלמידים יקרים - בשעה טובה כולכם חוזרים לבית הספר - ללימודים, למורים ולחברים.
בתום דיון ממושך, שרי הקבינט אימצו את התכנית שגיבש משרד החינוך יחד עם צוות המומחים לפתיחת כל בתי הספר החל מיום ראשון הקרוב. ב-29.11 יחזרו לבתי הספר תלמידי התיכונים ושבוע לאחר מכן, ב-6.12, יצטרפו אליהם תלמידי חטיבות הביניים.
המנהלים והמורים ערוכים לפתיחת מוסדות החינוך השונים ויחד עם גורמי הבריאות נגדיל את היקף הבדיקות לתלמידים ולצוותי ההוראה, כדי לשמור על בריאותם.
תודה לראש הממשלה ולשרי הקבינט על התמיכה.
לכם, התלמידים היקרים לנו מכל, נותר רק להכין את הילקוט


החלטת קבינט הקורונה לגבי פתיחת הקניונים והשווקים

פיילוט קניונים ושווקים:
הוחלט לאמץ את ההצעה שהוצגה לפתיחה ניסיונית מצומצמת של הקניונים ולהאריך את הפיילוט כך שיסתיים ב-6.12. בהתאם להצעה זו יובאו תקנות לאישור הקבינט.
בכפוף לממצאי הפיילוט ולתמונת מצב התחלואה הכללית, יקבע מועד הפתיחה של הקניונים.
במקביל תוגש הצעה לפיילוט לשווקים. השווקים יפתחו כשהקניונים יפתחו.התפרסמו 45 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הכל טוב??? אבל הגן לא עובד ביום שישי. עיריית רחובות עדיין ממשיכה לחסוך על חשבון ההורים.
  הגב 24.11.20 08:10
 • אורח
  מה אכפת לנן מעירית רחובות זה בת ים ((;
  24.11.20 08:56
 • אורח
  זה גם עיתון של רחובות
  24.11.20 09:24
 • אורח
  מעניין אם בבת ים גנים עובדים ביום שישי???
  24.11.20 09:24
 • אורח
  סוף סוף הילדים כבר שכחו מה זה בית הספר
  הגב 24.11.20 08:41
 • אורח
  הבריאות שלהם יותר חשובה.
  24.11.20 10:43
 • אורח
  חבל שמחזירים ילדים גדולים שלא צריכים בביסיטר. זה יביא לסגר שלישי. יכלו סתם לעשות איזה פעילות חברתית של פעם/ פעמיים בשבוע לאיוורור ולימודים בזום. עכשיו בגלל זה יסגרו כל המשק.
  הגב 24.11.20 09:27
 • אורח
  אכן כן, הבוגרים יכולים להמשיך ללמוד מהבית היום ההדבקה גבוהה מאוד מה יקרה שהתלמידים יחזרו?
  24.11.20 10:45
 • אורח
  זה בדיוק התכנון...סגר שלישי
  25.11.20 10:30
 • אורח
  מדוייק
  25.11.20 17:54
 • אורח
  ממש ממש לא. זה בלתי אפשרי ללמוד דרך המסך לבגרויות. החומר לא נקלט הומואים לא יודעים להשתמש במחשב ולהעביר דרכו חומר
  25.11.20 19:44
 • אורח
  ומיד חופשת חנוכה, עבדנו מהבית וזה לא חופשה מגיע לנו על פי החוק.
  הגב 24.11.20 09:27
 • אורח
  הלוו איפה בריאות של הילדים הילדים ובריאותם יותר חשובים מהכל. ההורים בוחרים כל הזמן להתלונן, חופשת החופש הגדול תלונות כל הזמן תלונות על הילדים והחופשות. ילדים מביאים מבחירה לא מחובה והמטרה לא להוליד ילדים ומערכת החינוך תהפוך לבייביסיטר של הילדים.
  24.11.20 10:48
 • אורח
  וואוו כמה שאתה צודק! שסורים את מערכת החינוך מתלוננים למה סוגרים, כשפותחים מתלוננים שזה לא אחראי ושהילדחם זה לא שפן ניסיונות.. אנחנו פשוט עם שמתלוננן כל הזמן! וכמו שאמרת... ילדים מביאים מבחירה ומרצון... ולא משנה מי ראש הממשלה עם זה ימני, שמלאני. הילדים לפני הכל הם באחריות ההורים מערכת החינוך לא אמורה לחנך את הילדים שלנו אלה ללמד אותם תכנים ולהעשיר בידע!
  24.11.20 19:27
 • אורח
  זה מעולה! סוף כל סוף שקט בבית!
  הגב 24.11.20 11:49
 • אורח
  מי שרוצה שקט בבית שלא יביא ילדים לעולם. סוף מעשה במחשבה תחילה.!
  24.11.20 18:04
 • אורח
  טפו אמן שיכנס בו מיצובישי גאלנט
  הגב 24.11.20 12:20
 • אורח
  אסור לחזור ללימודים
  הגב 24.11.20 13:17
 • אורח
  צודק בהחלט
  24.11.20 13:28
 • אורח
  כולם מבסוטים אבל שכחו שהם צריכים לעשות כל יום יומיים בדיקות נגד קורונה מי מבטיח לי שהבדיקות בלי קורונה או אמינות למה הילדים בשביל לקבל השכלה צריכים להכניס מטוש לאף וללוע איפה הזכויות שלהם סליחה כבני אדם העיקר שהילדים יחזרו ללמוד
  הגב 24.11.20 13:27
 • אורח
  התגובה הכי שפויה! לא לשלוח את הילדים בתנאים כאלה! מזה החרטא הזה של הבדיקות??? כל ההורים צריכים להשבית את המערכת ולהגיד לא לבדיקות ולמסכות
  24.11.20 13:36
 • אורח
  צודק בהחלט..... לי זה נישמע מזעזע...
  24.11.20 14:36
 • אורח
  אסור להכריח לעשות בדיקות לילדים בריאים. אפה אנחנו במחנה ריכוז??
  24.11.20 14:37
 • אורח
  מחנה ריכוז מה הקשר?
  24.11.20 16:47
 • אורח
  איזה תגובה מצחיקה. לקורונה לא אכפת מהזכויות של הילדים גם לא של המבוגרים. אז אם רוצים בתי ספר נא להיבדק ולא לעשות מזה כזה סיפור. יש בחיים דברים הרבה יותר גרועים כמו למשל למות מקורנה!!!!!
  24.11.20 18:07
 • אורח
  צודק אנחנו הופכים לדיקטטורה , הדמוקרטיה נעלמת
  25.11.20 00:22
 • אורח
  נכון!!
  הגב 24.11.20 13:47
 • אורח
  קורונה בואי תחזרי דחוף לארץ לגל שלישי אמן סלעעע😱😱😱😱
  הגב 24.11.20 15:37
 • אורח
  חס ושלום!
  24.11.20 16:47
 • אורח
  סוף כל סוף אני אחזור לבית ספרררר
  הגב 24.11.20 18:05
 • אורח
  איזה פיגור זה לפתוח את כל מערכת החינוך וגם את הקניונים וגם את השווקים, לאט לאט התחלואה תעלה, לאט לאט, אתם לא תשימו לב כמעט, אבל בעוד חודשיים אנחנו שוב נהיה בארץ במספרים של אלפי נדבקים ביום.
  הגב 24.11.20 18:19
 • אורח
  אלפי נבדקים כל יום אתה מתכוון...חחח
  25.11.20 10:59
 • אורח
  נדבק זה חולה אם סופרים לפי בדיקות שיוצאות חיוביות שגויות והאדם בריא הוא לא צריך להיספר פה הטעות והרמאות
  25.11.20 11:00
 • אורח
  בעבר ילדים נדבקו בכל מיני דברים ישבו בבית החלימו וחזרו לבית הספר חלאס עם השקר . ילד בריא לא צריך לעשות בדיקות
  25.11.20 11:02
 • אורח
  אם יחייבו בדיקות שישכחו מזה הנאצים
  הגב 24.11.20 18:25
 • אורח
  תגובה איומה. רוצים להגן על כל אחד ואחד מאיתנו. אבל אני מאוד מאוכזבת שפותחים את מערכת החינוך כשיש כל כך הרבה הידבקות . מאוד מפחיד
  25.11.20 17:58
 • אורח
  לא מבינה את ההיגיון. הגדולה שלי בי"ב, נשאר בבית ולומדת בזום, לא פוגעת בעבודה שלי ולא מפריעה לאף אחד, אז למה לסכן את הבריאות שלה?? למה להסתכן בסגר שלישי?? מילא ילדים קטנים שמפריעים להורים לחזור לעבודה, אבל תיכון????
  הגב 24.11.20 19:11
 • אורח
  סגר שלישי בקרוב איזה כיף תראו מה המלך ביבי הביא ביבי עוף כבר לך לך הרסת תמדינה . מיותר לפתוח תיכונים וחטיבות זה יביא חולים.... כיתות א-ג הביאו מעל ל2500 חולים אז באו נחפיך א. זה פי 4 משמע עוד 3 שבועות סגר ...שוב אני אגיד תודה ביבע המ(לך)
  הגב 24.11.20 19:42
 • אורח
  לא מבין מי החליט את ההחלטה המפגרת הזאת...
  הגב 25.11.20 00:02
 • אורח
  ההחלטה הזאת היא ההחלטה הכי טובה שנעשתה, החינוך הרבה יותר חשוב. אנחנו מתים מול הזום הזה כבר אי אפשר יותר.
  הגב 25.11.20 07:14
 • אורח
  היי אני תלמידת תיכון בכיתה יב וחשוב לי להבהיר כמה דברים 1. כל מי שאומר שאנחנו יכולים להמשיך ללמוד בבית שינסה הוא להבין חומר של בגרויות מהבית ושייגש להיבחן מחדש כי כמו שהוא לא ידע את החומר גם אני וחברים שלי לא יודעים 2. זה היה צפוי שנחזור מתי שהוא אבל לא להגיד לנו בדקה ה90 אנחנו צריכים להתארגן בהתאם
  הגב 25.11.20 08:15
 • אורח
  הכל כהכנה לסגר שלישי ...
  הגב 25.11.20 10:32
 • אורח
  וואו סתמו
  הגב 25.11.20 11:57
 • אורח
  יחופרים
  הגב 25.11.20 11:57
 • אורח
  מה עם מדריכי החוגים בצהרונים
  הגב 25.11.20 13:41
 • אורח

פורום בת-ים

הפורום נועד לאפשר לתושבי בת ים להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
24.11.20 20:53
יש מחיר למשתכן בשכונה החדשה?


עצומה בבת ים! בימים שלישי עד יום רביעי (24-25.11) יוצב בטיילת בבת ים, קיר דיגיטלי בה יוכלו התושבים לחתום על עצומה הקוראת די לאלימות כלפי נשים!

בנוסף יתקיימו אירועים עירוניים - הפירוט המלא מצ"ב בכתבה .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום רביעי ה- 25/11 יצויין יום המאבק הבינלאומי למניעת אלימות כלפי נשים. עיריית בת-ים מציינת יום זה בשבוע שלם של פעילויות ומגוון אירועים במטרה לעורר מודעות, להגביר את החינוך והשיח עם בני נוער בנושא וכן לעודד נפגעות אלימות לשים סוף לקשר השתיקה וההסתרה, לפנות לקבלת סיוע ולשים סוף למעגל האלימות.

כחלק מחזון ראש העיר והעירייה, למיגור תופעת האלימות ואלימות כלפי נשים בפרט יצוין בבת-ים יום המאבק על גבי שבוע פעילות, עד ליום חמישי 26/11 הכולל הרצאות, מעגלי שיח, הצגות, כנסים, סדנאות לנשים, גברים, אבות, נערים ונערות ועוד. בימים שלישי-חמישי, קיר דיגיטלי בטיילת העיר יהפוך לעצומה חיה של חתימות תושבי העיר במסר ברור- בת-ים אומרת די לאלימות כלפי נשים! בטיילת יוצבו שני לוחות ענקיים אחת לחתימה פיזית של התושבים ושני עליו יוקרנו משפטים ויהיה ניתן לחתום דיגיטלית. הלוחות יוצבו ביום שלישי בשעה 12, עד יום רביעי אחה"צ.

(לחתימה על העצומה הדיגיטלית: https://www.menti.com/hyxk3gc62m

בנוסף לתוכנייה המגוונת בפעילויות לקהל הרחב, במסגרת שבוע המאבק, כל תלמידי בתי הספר היסודי בעיר יעברו שיעור חינוך מותאם לגילם בנושא ותלמידי חטיבות הביניים והתיכונים יצפו בהצגות, ישתתפו בסדנאות והרצאות העוסקות בהגברת המודעות לתופעה, עידוד לקיחת אחריות, ומתן כלים ממשיים לזיהוי מוקדם של תופעות אלימות.

אירועים מרכזיים:

"ויפה שעה אחת קודם", הרצאת עם חן קצוביץ, להורים לילדים בגילאים 0-6 בנושא חינוך מיני והתפתחות נורמטיבית של מיניות בילדות. ( יום ב' 23/11, 20:30)

"גבר גבר אבל עכשיו אבא", הרצאה לאבות עם יובל פרסלר, על חשיבות דמות האב להתפתחות הילדים/נערים וחשיבות השיח הרגשי בין אבא לילד ומשמעותו למערכת המשפחתית כולה. ( יום ג' 24/11 20:30)

"אהבה פנים רבות לה", הרצאה ושיחה עם שרון גרשון, להורים לילדים בגילאי 10-18 על סוגי אלימות, נורות אדומות במערכות יחסים והתפקיד ההורי במניעת אלימות מכל סוג. (יום ה' 26/11 20:30).

לפירוט המלא של אירועי השבוע באתר עיריית בת יםראש העיר, צביקה ברוט:

"צריך לומר בקול ברור: בבת-ים יש אפס סבלנות לאלימות כלפי נשים. די לאלימות נגד נשים ונערות. די למקרי הרצח המזעזעים ודי לקשר השתיקה. יום המאבק הבינלאומי לאלימות כלפי נשים הורחב לכדי שבוע מעמיק ורווי בתכנים ובפעילויות מעוררי השראה ומודעות לנושא. כולי תקווה כי בעקבות העלאת הנושא לראש סדר היום נשים נוספות תצלחנה לצאת ממעגל האלימות. המלחמה באלימות כנגד נשים ובאלימות בכלל, היא אחד הנושאים הדורשים טיפול עומק על מנת למגרה מהשורש. אני מאמין בעיר בת-ים, כקהילה חמה ומשפחתית שנצליח להוקיע תופעות פסולות אלה".


יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה, ענת לבנת:

"השנה נרצחו בישראל 19 נשים! מכל שכבות האוכלוסייה. ביניהן נשים חזקות, עובדות ומשכילות. אך לכולן היה גורל אחד אכזרי - הן נרצחו ע"י בני הזוג שלהן. עלינו לפעול בכל דרך כדי למגר תופעה כאובה זו. רק ביחד נמנע את הרצח הבא. עיריית בת-ים, בהובלת ראש העיר שמה לעצמה למטרה להגביר את המודעות לתופעה, ושבוע המאבק הוא ביטוי מובהק למטרה זו. אני מזמינה את תושבי ותושבות העיר לקחת חלק בפעילות- יחד נשים לזה סוף".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יום שני 23.11 תחלואת הקורונה בבת ים עומדת על 72 חולים פעילים עם 541 תושבים בבידוד; בכתבה מצ"ב מקומות חשיפה: שופרסל, סופר דוש, יוחנננוף ועוד

תזכורת לתושבים ביום חמישי 26.11 יפתח מתחם בדיקות הקורונה במתחם היכל התרבות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


משרד הבריאות מפרסם את נתוני תחלואת הקורונה בישראל נכון ליום שני 23.11.20

מספר החולים הפעילים 8456

מספר החולים המאומתים שהתגלו אתמול (22.11) עומד על 745

מספר הנפטרים 2806

אחוז הבדיקות החיוביות אתמול 2.3%

על פי הנתונים מספר החולים הפעילים בבת ים ממשיך להיות יציב ועומד על 72 איש. במהלך השבוע האחרון נערכו בעיר 3861 בדיקות כאשר מתוכן התגלו 33 מקרים חדשים של קורונה. מספר התושבים בבידוד עומד על 541 איש.


מספר החולים המאומתים עד כה מספר החולים הפעילים מספר החולים שהתגלו ב 7 הימים האחרונים מספר הבדיקות שנערכו ב 7 הימים האחרונים מספר החולים הפעילים לכל 10,000 איש
23.11.20 3963 72 33 3861 6
21.11.20 3951 70 34 3735 5
19.11.20 3942 72 31 3716 6
18.11.20 3935 71 28 3622 5
17.11.20 3936 71 32 3697 5
15.11.20 3921 77 24 3052 6
14.11.20 3917 86 30 3000 7
11.11.20 3908 98 39 3155 8
10.11.20 3897 100 39 2860 8
9.11.20 3895 101 43 2959 8
8.11.20 3853 144 32 3034 11


תזכורת לתושבים השבוע יפתחו מתחמי קורונה לתושבים בימים:

יום חמישי 26.11.20 בין השעות 16:00-20:00 מרכז מסחרי רמת יוסף - רחוב סמטת אופיר 3

יום ראשון 29.11.20 בין השעות 16:00-20:00 מרכז מסחרי רמת יוסף - רחוב סמטת אופיר 3


הבדיקות הן ללא תשלום, ללא צורך בהפניית רופא.

יש להגיע עם ת.ז

מתחמי הבדיקות פתוחים לכלל האוכלוסייה.

התשובות לבדיקות ימסרו לנבדקים על ידי קופות החולים


מקומות חשיפה בבת ים

17/11/2020
יוחננוף, הרב ניסנבוים יצחק 37 בין השעות 18:30 עד 19:30

סופרדוש בתימון, הרב ניסנבוים יצחק בין השעות 10:30 עד 11:00


15/11/2020

סופר יוחננוף, הרב ניסנבוים יצחק 37 בין השעות 10:00 עד 11:00

שופרסל דיל, אורט ישראל 25 בין השעות 07:30 עד 13:13הנחיות לציבור

מי נדרש לבידוד?

מי שהיו במגע עם חולה מאומת.

אם בתוך 14 יום מהמגע עם החולה המאומת הופיעו: חום מעל 38 מעלות, שיעול, קושי בנשימה או תסמין נשימתי אחר, יש לפנות טלפונית למרפאה או למוקד קופת החולים המבטחת (מי שאינם מבוטחים - יש לפנות למוקד קול הבריאות בטלפון 5400*). במצבי חירום בלבד יש לפנות כמקובל למוקד 101 של מד"א או ישירות לחדר המיון.

מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

מי שנמצאים בבידוד בית נדרשים לדווח על כך למשרד הבריאות.
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הרבה בריאות ובשורות טובות להמשיך להקשיב להנחיות
  הגב 23.11.20 12:20
 • אורח
  בבת ים ספרתי 2 אנשים ברצף ללא מסכות אשר שספרתי ברחובות 10 אנשים ברצף עם מסכות, רואים שברחובות התושבים יותר חכמים מרוסים/ערסים/"חרדים" טיפשים
  הגב 23.11.20 14:09
 • אורח
  אנשים מזלזלים...למה ? כי הם ישראלים
  הגב 23.11.20 14:09
 • אורח
  הרבה בריאות לכולם ולשמור אל מסכה וריחוק בלי לזלזל
  הגב 23.11.20 14:29
 • אורח
  אכן בבת ים לא שומרים, כל אדם שני ללא מסכה.
  הגב 23.11.20 17:49
 • אורח
  אדם שני? אין להם השלכה ולמי שאין להם השלכה רוב הסיכויים שהוא לא ישמור על ההנחיות
  23.11.20 20:54
 • אורח
  אין פקחים שיאיר לאנשים ללא מסכה, במידה והיה פקח אנשים יעטו מסכות.
  הגב 23.11.20 19:39
 • אורח
  אנשים מצפצפים על ההוראות
  הגב 23.11.20 19:58
 • אורח
  תושבי בת ים רבע מהכלל לא מתחשבים בגיל השלישי הולכים ללא מסכות ואם מבקשים מהם מתעצבנים ומקללים אז גועל נפש על התנהגות חסרת כבוד פשוט כל איד ללא מסכה מגיע לו בית מעצג לפחות שבוע בושה וחרפה
  הגב 23.11.20 21:10
 • אורח
  מגעילים הזקנים מגיל 60 ומעלה מורידים מסיכות חושבים שהם יעברו את הקורונה וינצחו את זה תעלו את המסיכות חצי מהזקנים במדינה מתו אתם הבעיה אתם לא חובשים מסיכה כמו שצריך וחלק בכלל הולכים בלי ונכנסים לחנויות מכולות סופרמרקטים קיוסקים ללא מסיכות יושבים בכיסאות ללא מסיכה מפיצי על של הקורונה חובה לשלוח פקחים מהערייה מה נסגר אתם רוצים שאנשין ידבקו בגלל זקנים מזלזלים
  הגב 25.11.20 23:19
 • אורח
  לא רק דתיים מפיצים ונשים עם מלא ילדים דתיות עם התארבוש על הראש גם כל האוכלוסיה מזלזלים לשים מסיכות מה הבעיה שלכם
  הגב 25.11.20 23:20
 • אורח

צביקה ברוט: עופרה חזה, אריק איינשטיין ונעמי שמר יונצחו בשכונה החדשה שתבנה בדרום בת ים ורחובותיה יקראו על שמות אמנים ומנהיגים בישראל

קרדיט: הדף של צביקה ברוט.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 12


צביקה ברוט ומועצת העיר בת ים אשרו בימים אלו כי שמות הרחובות של השכונה החדשה שתקום בדרום העיר, יקראו על שמם של אמנים ומנהיגים בישראל. בין השמות הראשונים בשכונה יהיו: עפרה חזה, נעמי שמר ואריק איינשטיין.

ראש העירייה, צביקה ברוט:

מועצת העיר ומשרד הפנים אישרו את הצעתי לשלושת הרחובות הראשונים בשכונה, בהם יונצחו שלושה מענקי הזמר שלנו.
כך נזכור אותם ונודה להם על תרומתם האדירה למדינתנו הקטנה והאהובה.
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לכם.
  הגב 22.11.20 17:31
 • אורח
  איזה שכונה?
  הגב 22.11.20 18:08
 • אורח
  עם כל הכבוד, ויש כבוד- אולי כדאי לחכות שהשכונה תהיה בנויה?!
  הגב 22.11.20 18:16
 • אורח
  הזה שכונה???
  הגב 22.11.20 18:50
 • אורח
  זה שכונה? כל יום יהיו שמה רציחות ועבירות סמים עם כל מי שנמצא שמה
  הגב 22.11.20 19:42
 • אורח
  יותר טוב שתעשו מחירים לדירות שגם זוגות ללא הון עצום יאכלו לקנות דירה !!!!
  הגב 22.11.20 21:33
 • אורח
  זוגות מהעולם התחתון
  23.11.20 11:06
 • אורח
  נכון המדינה היא של כולם
  הגב 23.11.20 04:08
 • אורח
  לעזור לכל מן דהוא להגיע לדירה מה זה מדינה של עשירים
  הגב 23.11.20 04:11
 • אורח
  כול הכבוד מבקש רחוב טוב לאריק איינשטין
  הגב 23.11.20 07:08
 • אורח
  גם את רחוב השלושה 49א צריך להחליף .אף פעם לא מוצאי את המקום הזה
  הגב 23.11.20 10:18
 • אורח
  יוזמה מבורכת. שיחקתם אותה.
  הגב 23.11.20 13:50
 • אורח

"חצי שנה אחרי עדיין לא חזרתי לעצמי"! שמעון ששון מבת ים, אחד מחולי הקורונה הקשים ישראל, מספר על תקופת המחלה בה היה חודש וחצי מונשם ומורדם וגם לאחר שהחלים סובל עדיין מכאבי שרירים בכל הגוף

קרדיט: עיריית בת ים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית בת ים ממשיכה במאבק להורדת תחלואת הקורונה בעיר ובנוסף להסברה, פתיחת מתחמי הבדיקה, היא פנתה לתושבים שהחלימו מקורונה לספר על תקופת המחלה. בין הנדבקים היה שמעון ששון, בן ה45 שהיה בין החולים הקשים בקורונה בתחילת הגל הראשון, שצוותי בית החולים נלחמו על חייו. לאחר הגילוי אושפז שמעון בבית החולים וולפסון שם נאלצו להרדימו ולהנשים אותו למשך חודש. שמעון מספר כי חשב כי התסמינים היו של שפעת אך למרות הטיפול של רופאת המשפחה החום לא ירד ולכן הוא הופנה לבדיקת קורונה. חצי שנה אחרי הוא מספר כי הוא לא חזר לעצמו והוא היה צריך לעבור שיקום בבית בלב בבת ים. שמעון מבקש מהתושבים: "אל תחשבו שזה שפעת אתם לא רוצים להגיע לאן שאני הגעתי", הוא מסכם.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נהג משאית שיכור וללא רישיון נהיגה פגע ברכב בבת ים

בבדיקת שכרות באמצעות מכשיר "הינשוף" העלתה כי בגופו 1599 מיקרוגרם אלכוהול, פי 32 מהמותר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 18


המשטרה עצרה בבת ים נהג משאית ללא רישיון נהיגה שגרם לתאונת דרכים לאחר שנהג בשכרות ברמה של פי 32 מהמותר בחוק. שוטרי מרחב איילון עצרו בסוף השבוע בבת ים נתין זר, אשר נהג עפ"י החשד במשאית בהיותו בגילופין , תוך פגיעה ברכב חונה. בתוך כך, השוטרים ערכו לנהג בדיקת שכרות באמצעות מכשיר "הינשוף" אשר העלתה כי בגופו 1599 מיקרוגרם אלכוהול, קרי - פי 32 מהמותר לנהג מסוגו. בנוסף עלה כי החשוד- נתין זר בן 37 המתגורר בנתניה מעולם לא הוציא רישיון נהיגה בארץ.

בכוונת התביעה המשטרתית להגיש נגד החשוד בימים הקרובים כתב אישום בהליך מהיר בגין עבירות אלו.
התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בטח וודקה רוסי
  הגב 22.11.20 10:36
 • אורח
  ככה גורמים ל מוות אנשים
  הגב 22.11.20 10:36
 • אורח
  יעשו לו נו נו נו וישלחו אותו למדינה שלו
  הגב 22.11.20 10:42
 • אורח
  נתין זר, תעיפו אותו למדמנה ממנה הגיע הנה.
  הגב 22.11.20 12:12
 • אורח
  מה זה נתין זר? תפרסמו מאיפה נתין זר, למה לו כותבים נהג משאית מנתניה נעצר בבת-ים ???
  הגב 22.11.20 12:12
 • אורח
  ישלם,את,הנזק,שעשה,ותעיפו,אותו,,,,,,,,,,מאיפו,שהוא,בר,
  הגב 22.11.20 18:13
 • אורח
  הכל,אשמים,בתי,המשפט,שלא,מכניסים,אותם,שנים,לכלא,
  הגב 22.11.20 18:16
 • אורח
  מה זה נתין זר.קשה לכתוב מי זה? מהיכן הגיע? באיזה אישור?ומי אחראי להבאתו לארץ?
  הגב 22.11.20 20:16
 • אורח
  מי נתן לו משאית? גם בעל המשאית צריך להישפט.
  הגב 22.11.20 20:46
 • אורח
  נכון
  24.11.20 08:45
 • אורח
  זה רוצח דינו מאסר עולם ולא יום אחד פחות
  הגב 22.11.20 21:35
 • אורח
  בטוח רוסי המעביד שלו גם צריח להעצר שנותן לו לנהוג בלי רישיון
  הגב 23.11.20 05:33
 • אורח
  אהבל!!!
  הגב 23.11.20 18:42
 • אורח
  האשמה רק על בתי המשפט אונשים מצחיקים ככה אנחנו נראים
  הגב 23.11.20 20:18
 • אורח
  מישהו מחבר העמים שמואשם בעבירה כלשהי- לגרש למדינת מוצאו
  הגב 23.11.20 20:55
 • אורח
  וזה לא גזענות, זוהי האמת
  23.11.20 20:56
 • אורח
  גזענות-גזענות. ואתה, מן הסתם - גזען.
  24.11.20 23:26
 • אורח
  נתין זר שיכור יכול להיות רק רוסי. בחודש שעבר נתין זר אוקראיני אנס אישה בת 83 בבת ים. בבת ים יש המון נתינים זרים הם מרגישים פה בבית, רוב התושבים דוברי רוסית. בסוף נהייה כמו דרום תל אביב. פחד!!!!!!!!!
  הגב 24.11.20 23:37
 • אורח

המשטרה חשפה מועדון קלפים שפעל ללא רישיון ובעליו נקנס ב - 5000 ש"ח על הפרות קורונה

המשטרה סגרה את המקום בצו מנהלי לתקופה בת 7 ימים. בכוונת המשטרה לקיים ביום ראשון שימוע לבעל המקום בפני קצין משטרה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


המאבק הלאומי לבלימת התפשטות נגיף הקורונה: המשטרה חשפה בסוף השבוע בבת ים מועדון קלפים שפעל ללא רישוי ובניגוד להנחיות משרד הבריאות וסגרה אותו בצו מנהלי. ביום חמישי האחרון ערכו שוטרי מרחב איילון ביקורת יזומה בבתי עסק בת ים, במסגרתה חשפו השוטרים ברחוב בן גוריון התקהלות של 15 אנשים המשחקים קלפים. בנוסף הוברר כי העסק אף פועל ללא רישיון .

השוטרים הפסיקו את הפעילות במקום, זאת לצד רישום דוחות לנוכחים בגין שהייה בעסק וכן רשמו קנס לבעל המקום בסך 5000 ש״ח בגין הפעלת העסק. המשטרה סגרה את המקום בצו מנהלי לתקופה בת 7 ימים. בכוונת המשטרה לקיים ביום ראשון שימוע לבעל המקום בפני קצין משטרה.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מועדון קלפים? 100% שהמקום הוא של רוסים, איזה ישראלי יפתח מועדון קלפים בבת ים?
  הגב 22.11.20 19:43
 • אורח

מתחמי בדיקות קורונה לשבוע 22-28.11! החל מהיום (ראשון 22.11) יפתחו מתחמי בדיקות קורונה בערים ראשון לציון, רחובות, בת ים, חולון וגדרה ללא צורך בהפניית רופא וללא תשלום- הפירוט המלא ימים ושעות בכתבה....

בנוסף בחולון ורחובות יפתחו מתחמי בדיקות קורונה בתחנות מד"א לצוותי ההוראה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 29
מד"א


הרשויות המקומיות ופיקוד העורף ממשיכים בפתיחת מתחמי בדיקות קורונה, למען התושבים בהם יוכלו לבצע בדיקות קורונה ללא הפניית רופא וללא תשלום. החל מהיום (ראשון 22.11) יפתחו מתחמי בדיקות בערים: בת ים, רחובות, גדרה, ראשון לציון וחולון. בנוסף בערים חולון ורחובות יפתחו מתחמי בדיקות קורונה לצוותי ההוראה בתחנות מד"א

להלן פירוט המתחמים ומיקומם:

בת ים

יום ראשון 22.11.20 בין השעות 16:00-20:00 מרכז מסחרי רמת יוסף - רחוב סמטת אופיר 3

יום חמישי 26.11.20 בין השעות 16:00-20:00 מרכז מסחרי רמת יוסף - רחוב סמטת אופיר 3

יום ראשון 29.11.20 בין השעות 16:00-20:00 מרכז מסחרי רמת יוסף - רחוב סמטת אופיר 3

חולון

יום ראשון 22.11.20 בין השעות 16:00-20:00 ימית 2000 רחוב מפרץ שלמה

יום שלישי 24.11.20 בין השעות 16:00-20:00 קאנטרי בריזה רחוב אורנה פורת 5

יום רביעי 25.11.20 בין השעות 16:00-20:00 קאנטרי נופשונית רחוב גצל קארסל

יום שבת 28.11.20 בין השעות 14:00-20:00 אצטדיון עירוני - מחלף הקוממיות (הגעה ברכב)


גדרה

יום שני 23.11.20 בין השעות 14:00-20:00 חניית בית ספר רימונים רחוב יצחק רבין (הגעה ברכב)ראשון לציון

יום שלישי 24.11.20 בין השעות 12:00-19:00 רחבת בניין העירייה רחוב הכרמל

יום שבת 28.11.20 בין השעות 14:00-19:00 חניית הלייב פארק, רחוב שד' מרילנד


רחובות

יום שלישי בין השעות 14:00-19:00 אתר הפרדסנות רחוב אבינועם נחמני (הגעה עם רכב)


שימו לב

לכל המתחמים יש הגיע עם ת.ז

התשובות לנבדקים ימסרו על ידי קופות החולים

המתחמים פתוחים לכלל האוכלוסייה, זאת בנוסף לבדיקות הקורונה שנערכות בקופות החולים (שם יש לתאם תור מראש).

מתחמי בדיקות לצוותי ההוראה

המתחמים יפתחו בערים רחובות וחולון בימים ראשון ושני 22-23.11.20 בין השעות 14:00-16:00

חולון- תחנת מד"א ברחוב הרוקמים 6

רחובות - תחנת מד"א רחוב מרשוב 11

שימו לב

יש לתאם תור בטלפון *3101 ולהצטייד בתעודת הוראה
התפרסמו 29 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ואם מישהו מרחובות מרגיש לא טוב ביום שלישי? הוא יחכה שבוע עד ליום הבדיקה? עד אז ידביק חצי רחובות
  הגב 22.11.20 09:52
 • אורח
  שייקח מהרופא שלו הפניה לבדיקה בקופת חולים.
  22.11.20 11:07
 • אורח
  רשום ללא צורך בהפניה
  22.11.20 11:40
 • אורח
  שיסע להתקין או חולון.
  22.11.20 12:32
 • אורח
  כתוב שבכל מקום הבדיקות מיועדות לכלל אוכלוסיה.לכולםםםםםםם
  22.11.20 12:43
 • אורח
  מי שלא מרגיש טוב מתקשר למרפאה שלו ואומר שלא מרגיש טוב וחושב לקורונה אז יתנו לו הפניה לעשות בדיקה בקופת חולים
  22.11.20 17:49
 • אורח
  האם תושב ראשון יכול להבדק בחולוו או בת ים למשל?
  הגב 22.11.20 10:02
 • אורח
  כן
  22.11.20 13:37
 • אורח
  כן
  22.11.20 13:42
 • אורח
  במקביל יש גם אפשרות לעשות בדיקה בקופת החולים.
  הגב 22.11.20 10:04
 • אורח
  אני עשיתי בדיקה ביום שישי בשעה 9 בבוקר ונכון ליום ראשון בשעה טרם קיבלתי תוצאה.ממש לא בסדר
  הגב 22.11.20 10:14
 • אורח
  זה בסדר
  22.11.20 15:22
 • אורח
  איך מבצעים בדיקה למי שנוסע לאילת ביום ראשון. וצריך לבצע בדיקה ביום חמישי בערב?
  הגב 22.11.20 10:15
 • אורח
  כן
  22.11.20 15:23
 • אורח
  למה תושב רחובות בלי רכב יכול לבצע בדיקה שמיועד לבעלי מכוניות? אני בן 85
  הגב 22.11.20 10:47
 • אורח
  תתקשר למוקד קופח שלך ותקבע תור. לא צריך הפניית רופא. תעשה את הבדיקה במרפאה של קופח
  22.11.20 13:41
 • אורח
  תענו בבקשה, תושב רחובות יכול לעשות את הבדיקה בגדרה ביום שני? בגלל נסיעה לאילת
  הגב 22.11.20 10:51
 • אורח
  אפשר גם דרך הרופא בקופת חולים. לא צריך לנסוע לעיר אחרת
  22.11.20 11:09
 • אורח
  אפשר בכל מקום. זה לא מעניין אותם כיפה אתה גר
  22.11.20 13:38
 • אורח
  האם זה בחינם ואפשרי ללא מרשם? והאם רק לוקחים את הפרטים שלי ושולחים לי הודעה יותר מאוחר לגבי התוצאות?
  הגב 22.11.20 11:56
 • אורח
  אני תושבת גדרה
  22.11.20 11:56
 • אורח
  לוקחים רק מס' ת.ז. טלפון וקופת חולים. בחינם
  22.11.20 13:39
 • אורח
  אוקיי, תודה רבה!
  22.11.20 16:02
 • אורח
  כמה זה עולה
  הגב 22.11.20 15:24
 • אורח
  האם אפשר לעשות בדיקת קורונה גם לפני נסיעה לחול , ולקבל תשובה באנגלית?
  הגב 22.11.20 19:05
 • אורח
  האם משהו יודע אם ילד בן 4 יכול להיבדק גם בתחנות אלו?
  הגב 22.11.20 19:58
 • אורח
  כן
  23.11.20 09:46
 • אורח
  בדיקה לפני טיסה לחו"ל זו בדיקה שונה, חייב לשלם עליה
  הגב 23.11.20 09:46
 • אורח
  מתי יש בדיקות 20 12 4
  הגב 23.11.20 14:15
 • אורח

איחוד הצלה יקיימו לתושבי בת ים קורס חד פעמי של 4 שעות ללימוד פעולות מצילי חיים כגון: החייאה במבוגרים, ילדים ותינוקות, חנק, פרכוסי חום של ילדים ועוד מצבי חירום בדגש על ילדים ופעוטות לפרטים והרשמה שמואל 054-8133428

הקורס מועבר בבית 'איחוד הצלה בת-ים' ברח' עוזיאל 5. ומתקיים בקבוצות מצומצמות תחת הנחיות משרד הבריאות.

אבי בר | | תגובות: 2
בימים אלו 'איחוד הצלה בת-ים' יצאו במיזם מבורך וחיוני לכלל הציבור בדגש על הורים לילדים בקורס 'משפחה בטוחה' אשר מועבר בחסות 'נורופן'.


הקורס הינו מפגש חד פעמי בן 4 שעות המועבר ע"י מדריך מוסמך. בקורס המשתתפים לומדים שלל נושאים חיונים וטיפולים מצילי חיים כדוגמת החייאה במבוגרים, ילדים ותינוקות, חנק, פרכוסי חום של ילדים ועוד מצבי חירום בדגש על ילדים ופעוטות. הלימוד הינו תיאורטי ומעשי הממחיש בצורה המיטבית ונותן את הכלים להתמודד חלילה עם מקרים אלו.


הקורס מועבר בבית 'איחוד הצלה בת-ים' ברח' עוזיאל 5. ומתקיים בקבוצות מצומצמות תחת הנחיות משרד הבריאות.

לאחרונה התקיימו כבר מספר קורסים והמשתתפים בירכו על היוזמה והעשירו את הידע שלהם בידע מציל חיים. בסופו של המפגש גם קיבלו שי מתנת 'נורופן'.

נצלו גם אתם הזדמנות זו (שכרגע הינה ללא עלות!) ותרכשו כלים וידע חשוב להצלת חיים.


לפרטים על מועדים נוספים לקורס

שמואל 054-8133428


*הקורס פתוח להרשמה לתושבי בת ים והסביבה
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יוזמה חשובה חיונית ומבורכת! תודה❣
  הגב 20.11.20 12:34
 • אורח
  אני מעוניינת להגיע
  הגב 20.11.20 12:42
 • אורח

למעלה מ- 13,000 חברי מכבי בבת ים הגיעו להתחסן נגד שפעת במתחם ייעודי בעיר

שימו לב החל מהשבוע פתחו קופות החולים את חיסוני השפעת לכלל האוכלוסייה. בקופ"ח ניתן לזמן תור בקלות ובמהירות באתר מכבי, באפליקציה או במוקד הטלפוני "מכבי ללא הפסקה" בכוכבית 3555.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


למעלה מ- 13,000 חברי מכבי בבת ים הגיעו להתחסן לשפעת במתחם ייעודי, שהוקם ע"י מחוז ירושלים והשפלה של מכבי שירות בריאות, בשיתוף פעולה מלא עם עיריית בת ים.

המתחם, האודיטוריום העירוני ברחוב שאול הדדי 6 , הוקם מחוץ למרפאה במטרה לשמור על אוכלוסיות בסיכון מהידבקות בקורונה או מחלות אחרות ולמנוע התקהלות. במתחם ישנן מס' עמדות לחיסוני שפעת ובמקביל מתקיימות במקום גם פעילויות לקידום בריאות החברים, כגון: בדיקת לחץ דם, מתן חיסון נגד דלקת ריאות, חלוקת ערכות לגילוי מוקדם של סרטן המעי הגס ועוד. כמו כן, ניתן גם להתחסן במרפאות הרופאים בקהילה.


על פי נתוני משרד הבריאות, מכבי חיסנה את השיעור הגבוה ביותר של חברים בקבוצות סיכון מבין כלל קופות החולים עד כה.

בנוסף, מכבי חיסנה את השיעור הגבוה ביותר של בני 65 ומעלה (כ72%). חברי קבוצה זו הם בעלי הסיכון הגבוה ביותר לסבול מסיבוכים רפואיים עקב הידבקות בשפעת. לאחר שמכבי חיסנה קרוב ל 400,000 חברים בקבוצות סיכון, החל מהשבוע הקרוב יוכלו יכולים להתחסן כלל חברי מכבי נגד שפעת. החיסון יינתן בתיאום תור בלבד, ולא ניתן להגיע להתחסן ללא תיאום מראש.


במכבי מדגישים כי ישנה חשיבות רבה להתחסנות של כלל החברים בקבוצות סיכון ואנו קוראים להם לתאם תור בהקדם. מכבי ממשיכה לעשות מאמצים לעודד כמה שיותר מהם להתחסן – בין היתר בשיחות טלפון יזומות ובמסרונים. קבוצות הסיכון כוללות: בני 65+, חולים כרוניים, נשים הרות, ילדים בגילאי חצי שנה עד 12 ועובדי מערכת הבריאות.

ניתן לזמן תור בקלות ובמהירות באתר מכבי, באפליקציה או במוקד הטלפוני "מכבי ללא הפסקה" בכוכבית 3555.


אלי קרקו מנהל מרחב בת ים במכבי:

"חברי מכבי במרחב בת ים מגלים אחריות ובאים להתחסן נגד שפעת. החברים שהגיעו הוקירו את פתיחת המתחם שפתחנו עבורם, גדול, נגיש ומרווח שהוקם מחוץ למרפאות במטרה למנוע התקהלות ולשמור על בריאות החברים. אנו קוראים לכלל החברים להגיע להתחסן ולשמור על בריאותם".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הלמ"ס! 21% מתושבי בת ים הם ילדים עד גיל 17. ועוד נתונים מעניינים בכתבה לרגל יום הילד הבינלאומי

בת ים נמצאת בין עשרת הערים בהם אחוז הילדים עד גיל 17 הוא הנמוך ביותר בישראל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


לרגל יום הילד הבינלאומי מפרסמת הלמ"ס נתונים על ילדי ישראל (ילדים בגיל 0-17): בישראל נכון לסוף שנת 2019 חיים בישראל 3.011 מיליון ילדים שמהווים 33% מאוכלוסיית המדינה. 72.2% מהם יהודים , 24.4% הם ערבים ו3.4% לא מסווגים על פי דת.


להלן נתונים מעניינים על ילדי ישראל


שיעור הפיריון בישראל

נכון לשנה האחרונה, הנשים בישראל מביאות בממוצע 3.01 ילדים. מבחינת מבנה המשפחה 92 אחוז מהילדים, חיים עם שני ההורים והיתר עם הורה אחד (כאשר הרוב מבניהם גרים עם האמא)


משקי הבית

מספר הילדים עד גיל 17 למשק בית בישראל, עומד בממוצע על 2.43 כאשר בערים הגדולות (מעל 100 אלף תושבים) הממוצע עולה כך שבבית שמש ובבני ברק יש 3.69 ו3.47 ילדים למשק בית.


ילדים המטופלים ברווחה

בישראל קרוב ל400 אלף מהילדים, היו רשומים במשרד הרווחה ומתוכם 43% הם ילדים שהוגדרו נזקקים (מסיבות של תפקוד לקוי של ההורים/ ילדים, סיבות רפואיות ומוגבלות ועוני וקשיי הכנסה).


פשיעה בקרב ילדים

בשנים האחרונות מספר הילדים שעמדו לדין הצטמצם קרוב ל50%. רוב מוחלט של ילדים שעמדו לדין הם בנים לעומת רק 4.4% בנות. העבירות הנפוצות הן רכוש, עבירות כלפי הסדר הציבורי, עבירות פגיעה בגוף ועבירות זנות וסמים.

מספר התיקים הפליליים שנפתחו לבני נוער בני 12-18 עומד על 9,207.


אזור המגורים

כאשר מסתכלים על אזור המגורים של הילדים, הנתונים מראים כי רוב הילדים גרים במחוז מרכז 697.4 אלף ילדים לאחר מכן נמצא מחוז תל אביב עם קרוב ל400 אלף. אזור יהודה והשומרון הוא המחוז בעל מספר הילדים הנמוך ביותר, אבל כאשר מסתכלים על אחוז הילדים מכלל אוכלוסיית המחוז, הם מהווים קרוב למחצית ממנה, לעומת במחוז מרכז שם הם מהווים רק 31 אחוז.


בבת ים מהווים הילדים 21% מכלל אוכלוסיית העיר, והעיר נמצאת בין עשרת הערים בישראל עם אחוז הילדים הנמוך ביותר. ממוצע הילדים במשק בית בעיר, הוא גם בין הנמוכים בארץ וגם נמוך יותר מהממוצע הארצי ועומד על 1.95 . הנתון מציב את העיר בין הערים בעלות מספר הילדים הממוצע הנמוך ביותר בקרב הערים הגדולות בישראל (יחד עם רמת גן, ת"א, חולון וראשון לציון).
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה המחיר?
  הגב 19.11.20 19:28
 • אורח
  המחיר שעוזבים את העיר.
  19.11.20 19:47
 • אורח
  האמת כל זאת בעקבות כל האוכלוסיה הרוסית, הגרוזינת שעלו לעיר ורובם קשישים, האוכלוסיה הצעירה בורחת מהעיר ובצדק גם אנחנו כבר בחרנו לעזוב את העיר לעיר הרבה יותר טובה מאשר בת ים. וזה שגדלנו בעיר ולא הייתה כוונה לעזוב אבל האכלוסיה הרסה את העיר.
  הגב 19.11.20 19:47
 • אורח
  האמת נכון. חבל העיר הלכה, אוכלוסיה מחבר העמים, דתיים.
  20.11.20 13:06
 • אורח

בימים שישי ושבת 20-21.11 יפתחו מתחמי בדיקות קורונה בערים מזכרת בתיה, ראשון לציון ובחולון ללא צורך בהפניית רופא

יש להגיע עם ת.ז

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5
מד"א


הרשויות המקומיות פיקוד העורף ממשיכים בפתיחת מתחמי בדיקות קורונה, למען התושבים בהם יוכלו לבצע בדיקות קורונה ללא הפניית רופא וללא תשלום. בימים שישי ושבת 20-21.11.20 יפתחו 3 מתחמי בדיקות בערים: מזכרת בתיה, ראשון לציון וחולון

להלן מיקומי המתחמים:

מזכרת בתיה

יום שישי 20.11.20 בין השעות 9:00-14:00 יפתח מתחם הבדיקות בחניית הרכבת

ההגעה היא ברכב בלבד.


ראשון לציון

ביום שבת 21.11.20 בין השעות 14:00-20:00 יפתח מתחם הבדיקות בחניית הלייב פארקחולון

מתחם "היבדק וסע" (דרייב אין) ביום שבת, 21.11 בין השעות 14:00 – 20:00 יפעל המתחם במגרש החניה של קריית הספורט - אצטדיון הכדורגל והאתלטיקה, סמוך למחלף קוממיות ולקריית מיכה, מול בית העלמין "הדרום" שבגבול חולון ובת-ים. על הנבדקים להגיע בכלי רכב, שממנו הם גם נבדקים (אין צורך לצאת מהמכונית).


שימו לב!

יש להגיע עם ת.ז

התשובות יימסרו לנבדקים על ידי קופות החולים.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה הכתובת של הלייב פארק הזה?
  הגב 19.11.20 19:07
 • אורח
  ברחבת הסופרלנד
  הגב 19.11.20 19:18
 • אורח
  מה הכתובת של החניית הרכבת?
  הגב 19.11.20 19:50
 • אורח
  בראשונים או במשה דיין?
  הגב 19.11.20 19:50
 • אורח
  איך אני מגיע בבקשה עזרה דחופה אני לא מכירה את המקום כתובת מדויקת בבקשה?
  הגב 20.11.20 10:49
 • אורח

יום חמישי 19.11 בשבוע האחרון התגלו בבת ים 31 מקרים חדשים של קורונה

תזכורת לתושבים ביום ראשון 22.11.2020 יפתח מתחם בדיקות קורונה בהיכל התרבות, סמטת אופיר 3 בת ים בין השעות 16:00-20:00.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7
מד"א


משרד הבריאות מפרסם את נתוני תחלואת הקורונה בישראל נכון ליום חמישי 19.11.20

מספר החולים הפעילים 8381

מספר החולים המאומתים שהתגלו אתמול (18.11) עומד על 780

מספר הנפטרים 2739

אחוז הבדיקות החיוביות אתמול 1.7%

על פי הנתונים מספר החולים הפעילים בבת ים מתייצב ועומד על 72 איש. במהלך השבוע האחרון נערכו בעיר 3716 בדיקות כאשר מתוכן התגלו 31 מקרים חדשים של קורונה.


מספר החולים המאומתים עד כהמספר החולים הפעיליםמספר החולים שהתגלו ב 7 הימים האחרוניםמספר הבדיקות שנערכו ב 7 הימים האחרוניםמספר החולים הפעילים לכל 10,000 איש
19.11.203942723137166
18.11.203935712836225
17.11.203936713236975
15.11.203921772430526
14.11.203917863030007
11.11.203908983931558
10.11.2038971003928608
9.11.2038951014329598
8.11.20385314432303411


תזכורת לתושבים ביום ראשון 22.11.2020 יפתח מתחם בדיקות קורונה בהיכל התרבות, סמטת אופיר 3 בת ים בין השעות 16:00-20:00.

התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לפרסם איפה היו או איפה עובדים החולים המאומתים כדי שאנשים יוכלו לדעת
  הגב 19.11.20 16:39
 • אורח
  נכון היתה תגובה נכונה .מדוע אתם כבר לא מפרסמים היכן שהו האזרחים הנ"ל.באיזה מקומות ???.
  הגב 19.11.20 18:33
 • אורח
  מן הראוי לפרסם איפה נמצאים חולי קורונה.או אנשים בבידוד . כדי להגן עלינו התושבים בסיכון.
  הגב 19.11.20 19:20
 • אורח
  אכן הידיעה מחייבת אותכם לפרסם כדי ליידע אץ התושבים
  הגב 19.11.20 19:25
 • אורח
  בדואר תורים צפופים בחוץ זה נורא! איך לא ידבקו.
  הגב 19.11.20 21:45
 • אורח
  ובאוטובוס החכמולוגים חדשים מורידים מסכה כי הם"שותים"קולה,אייס קפה,-או אוכלים תפוח"לא תופסים לא מבינים שאין להוריד מסכה בזמן נסיעה באוטובוס הציבורי!@@@שמים. . .. ואז מספר הנדבקים הנגיף המסוכן עולה!!!עצוב שאין אכיפה רצינית-כואב מאד לשמוע על הסבל של הנדבקים הנגיף המסוכן.
  הגב 19.11.20 22:42
 • אורח
  איפה הפיקוח של ראש העיר ברוט המצולם הסידרתי
  הגב 20.11.20 00:53
 • אורח

מנכ"ל משרד הכלכלה פנה למנכ"ל משרד הפנים, בבקשה לשקול את הארכת רישיונות העסק לבתי עסקים עד לסוף שנת 2021

כזכור לאור הסגרים הרשויות המקומיות העניקו הארכה לבתי העסקים אוטומטית לרישיון העסק, מספר חודשים וכעת מבקש המנכ"ל לשקול את האפשרות להערכה נוספת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
מנכ"ל משרד הכלכלה, דוד לפלר


מנכ"ל משרד הכלכלה, דוד לפלר, פנה במכתב למנכ"ל משרד הפנים, מרדכי כהן, בבקשה לאשר הארכת תוקף לרישיונות עסק עד לסוף שנת 2021, ללא צורך בבירוקרטיה אשר עלולה להכביד על העסקים.

לפלר ציין כי: "הממשלה יצרה רשת בטחון לעסקים במטרה למנוע את קריסתם, הכוללת סיוע כספי, לצד הקלה בנטל הרגולטרי. בתוך כך פעל משרד הפנים לסייע לעסקים בשתי הארכות אוטומטיות לתוקפם של רישיונות עסק, אך אלא יסתיימו בסוף דצמבר 2020".

בימים אלו, בין היתר בשל הסגר השני, עסקים רבים עדין זקוקים לסיוע הממשלה, שתאפשר להם להתרכז בשיקום העסק והחזרתו לפעילות, לכן, הארכה נוספת של רישיונות העסק, ללא נטל בירוקרטי, יכולה לסייע מאוד במאמץ זה.

מנכ"ל משרד הכלכלה ביקש ממנכ"ל משרד הפנים לשקול כי ההארכה הנוספת תהיה עד לסוף שנת 2021.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עוד עסק ברחובות קיבל מכתב לשלם רטרו ארנונה אף על פי שהיה פטור תשלום בסגר הראשון?
  הגב 19.11.20 14:45
 • אורח

צביקה ברוט ונשיא אוניברסיטת ת"א השיקו את מיזם החינוך החדש בבת ים במסגרתו בתי הספר שז"ר, חשמונאים, דרכא-חדש ומלטון יקחו ילמדו במהלך השנה קורס אקדמי עליו יוכלו לקבל נק' זכות ללימודים אקדמיי

צביקה ברוט: אנחנו נביא את הכלים, אתם ההורים תביא את העידוד מבית, והתיכוניסטים המוכשרים שלנו כבר ימצאו את הדרך שלהם להצלחה משהו טוב קורה בבת-ים!

מערכת האתר | | תגובות: 0
קרדיט: הדף של צביקה ברוט


עיריית בת-ים ואוניברסיטת תל אביב השיקו אמש (שלישי) תכנית חדשה וייחודית לשיתוף פעולה אקדמי.

התכנית, המייצרת חיבור ישיר בין בתי הספר התיכוניים בעיר בת-ים לאוניברסיטת תל אביב, תאפשר לתלמידים ללמוד קורס אקדמי במסגרת תכנית הלימודים הרגילה לבגרות, להיבחן עליו במסגרת בית הספר שלהם ובמקביל - גם לגשת גם לבחינה אקדמית באוניברסיטת תל אביב. עמידה בבחינה זו תעניק לתלמידים קרדיט אקדמי- נקודות זכות, אשר יעמדו לזכותם כשירצו ללמוד תואר באוניברסיטת תל אביב או בכל אוניברסיטה אחרת. טקס החתימה התקיים אמש במעמד ראש עיריית בת- ים ונשיא אוניברסיטת תל אביב .ארבעה בתי ספר על יסודיים (שז"ר, חשמונאים, דרכא-חדש ומלטון) ישתפו פעולה עם האוניברסיטה בשלב הראשון, ובהמשך תבחן בשיתוף האוניברסיטה הרחבת הפיילוט לבתי ספר נוספים בעיר.
בפיילוט יקחו חלק 10 מורים מהעיר יהיה להם כעת תפקיד חיוני נוסף, וייקחו חלק בתכנית "עיר אקדמית". הם יהיו אלו שיעבירו הלכה למעשה את הקורסים האקדמיים לתלמידי התיכון, ותפקידם המסורתי יתפתח ממורה "מעביר ידע" למורה "מפתח מיומנויות למידה", המצייד את התלמידים בכלים ובמיומנויות להצלחה. המורים שישתתפו במהלך החדשני יוכלו לבחור איזה קורס אקדמי מקוון ברצונם ללמד את תלמידיהם, מתוך היצע של הקורסים בתחומים: ביולוגיה, היסטוריה, פסיכולוגיה ופיזיקה. בשנה הבאה בכוונת העירייה להרחיב את היצע המקצעות גם לתחומי מדעי המחשב וכימיה.ראש העיר, צביקה ברוט:
אני ונשיא אוניברסיטת תל אביב, פרופ׳ אריאל פורת, חתמנו על הסכם "בת ים עיר אקדמית" במסגרת הפעילות שלנו להכפיל את מספר בוגרי התיכון הבת-ימים שממשיכים ללימודים אקדמיים כבר בשנים הקרובות.
אנחנו נביא את הכלים, אתם ההורים תביא את העידוד מבית, והתיכוניסטים המוכשרים שלנו כבר ימצאו את הדרך שלהם להצלחה
משהו טוב קורה בבת-ים!
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פיתוח רובע העסקים של בת ים! עיריית בת ים יצאה במכרז לקבלת שירותי תכנון ועיצוב אזור התעשייה ישן של בת ים שעתיד להכיל מבני מסחר, תעסוקה ומגורים

על פי תוכניות המתאר והדיונים שנערכו בעבר אזור זה שמוערך ב900 דונם יכול להוות מקום מרכזי לפיתוחה של העיר בת ים ("כגנרטור הכלכלי לפיתוח העיר").

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


חברת חוף בת ים ליזמות ופיתוח יצאו במכרז לקבלת שירותי תכנון ועיצוב המרחב הציבורי ברובע העסקים בבת-ים ותכנון נוף. מדובר על תוכנית עירונית שמטרתה היא חידוש ושדרוג אזור התעשייה הישן של בת ים, הנמצא במתחם הרחובות: במזרח ניסנבאום, במערב אורט ישראל, אורגים ובצפון רחוב יוספטל. כיום הוא מהווה מקום לתעשייה קלה כגון מוסכים, מסחר ואין בו מתחמי תעסוקה ומשרדים. על פי תוכניות המתאר והדיונים שנערכו בעבר אזור זה יכול להוות מקום מרכזי לפיתוחה של העיר בת ים ("כגנרטור הכלכלי לפיתוח העיר"). על פי התוכניות במקום תקום מנהלת והוא יכיל מבני מסחר, תעסוקה ומגורים בשטחו של רובע העסקים שמוערך בכ900 דונם.

יש לציין במקום נחנך בשנה האחרונה בית המשפט החדש של בת ים.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה לא מפתחים את הכניסה לעיר מיפו שהיא מוזנחת ומכוערת ועצובה-תלמדו מחולון ומיפו-ואני בת ימי
  הגב 18.11.20 18:19
 • אורח
  כל הכבוד, תמיד אמרתי שאזור העסקים בבת ים הוא מלא פוטנציאל. ראש העיר צריך לשפוך שם תקציבים כדי שימשוך עסקים רציניים.
  הגב 18.11.20 18:52
 • אורח
  עם הרכבת הקלה אני מאמין שזה יכול להצליח
  הגב 18.11.20 19:08
 • אורח
  כל הכונה היא להפוך את האזור לעשירים בילבד כמו מגדלי יוקרה שעמך לא יוכלו לגור שם ומיגדלי עסקים כדוגמת מגדלי בסר
  הגב 19.11.20 17:39
 • אורח
  בעבר היו דיבורים על פינוי בינוי באזורים שונים בעיר כך גם עכשו לכן צריך לתת לצביקה רוח גבית ושיצלח להניע את העגלה בחוכמה
  הגב 19.11.20 17:44
 • אורח
  הורסים בניינים ישנים ובונים דירות יוקרה לעשירים!!! ובקושי יש בנייה של דירות למי שאין מיליונים. באזור התעשייה ראוי להרוס ולעשות מקומות עבודה מודרניים . כי בבת ים יש בקושי תעסוקה!
  הגב 19.11.20 21:39
 • אורח

יום רביעי 18.11 תחלואת הקורונה בבת ים עומדת על 71 איש כאשר 28 מקרים חדשים התגלו בשבוע האחרון; בכתבה מצ"ב מקומות חשיפה: בית כנסת עדת ישורון, שופרסל, אברבנאל

מי נדרש לבידוד? מי שהיו במגע עם חולה מאומת. מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
מד"א


משרד הבריאות מפרסם את נתוני תחלואת הקורונה בישראל נכון ליום רביעי 18.11.200

מספר החולים הפעילים 8,310

מספר החולים המאומתים שהתגלו אתמול (17.11) עומד על 815

מספר הנפטרים 2,735

אחוז הבדיקות החיוביות אתמול 1.5%


על פי הנתונים מספר החולים הפעילים בבת ים נותר כפי שהיה אתמול ועומד על 71 איש. במהלך השבוע האחרון נערכו בעיר 3622 בדיקות כאשר מתוכן התגלו 28 מקרים חדשים של קורונה.


מספר החולים המאומתים עד כהמספר החולים הפעיליםמספר החולים שהתגלו ב 7 הימים האחרוניםמספר הבדיקות שנערכו ב 7 הימים האחרוניםמספר החולים הפעילים לכל 10,000 איש
18.11.203935712836225
17.11.203936713236975
15.11.203921772430526
14.11.203917863030007
11.11.203908983931558
10.11.2038971003928608
9.11.2038951014329598
8.11.20385314432303411


תזכורת לתושבים ביום ראשון 22.11.2020 יפתח מתחם בדיקות קורונה בהיכל התרבות, סמטת אופיר 3 בת ים בין השעות 16:00-20:00.


מקומות חשיפה בבת ים

14/11/2020

בית הכנסת עדת ישורון כצנלסון ברל 39 בין השעות 16:00 עד 17:30

בית הכנסת עדת ישורון כצנלסון ברל 39 בין השעות 08:00 עד 10:30

13/11/2020

בית הכנסת עדת ישורון כצנלסון ברל 39 בין השעות 16:30 עד 17:30

סופר קנמון אהוד 14 בין השעות 11:00 עד 11:30

12/11/2020

אברבנאל בת ים קרן קימת לישראל בין השעות 09:00 עד 16:00

שופרסל אורט ישראל 25 בין השעות 06:00 עד 14:00

11/11/2020

אברבנאל קרן קימת לישראל 15 בין השעות 09:00 עד 16:00
הנחיות לציבור

מי נדרש לבידוד?

מי שהיו במגע עם חולה מאומת.

אם בתוך 14 יום מהמגע עם החולה המאומת הופיעו: חום מעל 38 מעלות, שיעול, קושי בנשימה או תסמין נשימתי אחר, יש לפנות טלפונית למרפאה או למוקד קופת החולים המבטחת (מי שאינם מבוטחים - יש לפנות למוקד קול הבריאות בטלפון 5400*). במצבי חירום בלבד יש לפנות כמקובל למוקד 101 של מד"א או ישירות לחדר המיון.

מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

מי שנמצאים בבידוד בית נדרשים לדווח על כך למשרד הבריאות.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שוב הדתיים מככבים, ברוט בוסקילה הרבה כסף עור לאגף התורני שפתחתם מדוע לא מסבירים שוב חשוב איך להישמר
  הגב 18.11.20 12:13
 • אורח
  עובר
  18.11.20 12:13
 • אורח
  מגיפת הבדיקות השקריות!
  הגב 18.11.20 13:11
 • אורח

שי פירון שר החינוך לשעבר מצדיע למורה, אשת החינוך, טובה ברוט, אמו של ראש עיריית בת ים, בפרק בספרו בו הוא מספר על המורה שלימדה אותו את "האלף - בית של החיים"

שר החינוך לשעבר לא שכח מעולם את מורתו האהובה, ובשנת 2013 ביום בו נכנס רשמית לתפקידו הזמין אותה לטקס הרשמי של החלפת התפקידים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום: דף הפייסבוק של טובה ברוט


ראש עיריית בת ים, צביקה ברוט, מודה לצוותי מערכת החינוך בעיר על תרומתם ופעילותם הרבה למען התלמידים בתקופת משבר הקורונה. על מנת להמחיש את החשיבות של אנשי החינוך לתלמידים הוא חושף קטע מספרו של שר החינוך לשעבר שי פירון, המספר איך השפיעה טובה ברוט (אמו של ראש העירייה), על חייו ולמדה אותו את האלף בית של החיים. שר החינוך לשעבר לא שכח מעולם את מורתו האהובה, ובשנת 2013 ביום בו נכנס רשמית לתפקידו הזמין אותה לטקס הרשמי של החלפת התפקידים.

צביקה ברוט:

אמא שלי היקרה, טובה ברוט, זכתה לחנך בבת-ים מאות רבות של תלמידים. בכל פעם מחדש אני מתרגש לשמוע כמה השפיעה עליהם שנים קדימה. הנה דוגמה יפה מתוך ספרו של אחד התלמידים - שר החינוך לשעבר שי פירון, בפרק העוסק בפרשת השבוע - "חיי שרה".

זו הזדמנות טובה להודות לאלפי המורות והמורים בבת-ים שמתמודדים בשנה האחרונה עם אתגרים אדירים, ומצליחים בתוך כל המצב המפתיע הזה לשמור על מסגרת ולקדם את החינוך בעיר הנפלאה שלנו. תודה לכם.


קטע מספרו של שי פירון:

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מצדיע לה, אבל הבן שלה הר את העיר.
  הגב 19.11.20 19:49
 • אורח
  איך בדיוק הרס את העיר ? במה הורעו תנאיך ? למה להאשים סתם האשמות - הוכח את דבריך בראיות חותכות ואם אין - למה להוציא לשון הרע ? כבד אדם שנסנס לתפקיד הושט יד לעזרה - כי הצלחתו-הצלחתך למה להוציא לשון הרע ?
  הגב 25.11.20 15:50
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל