הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

היכונו לבלאגן ברכבת מבת ים לתל אביב! 

בעוד מספר ימים/שבועות חלק או כל הרכבות מבת ים לתל אביב יבוטלו בשעות העומס בבוקר למשך 6 שבועות לצורך עבודות חשמול לרכבת החשמלית

עולה חשד כי מטען חבלה רב עוצמה אשר התגלה לפני כחצי שנה ליד דלת דירה בבת ים והיה יכול למוטט את הבניין, הונח בטעות במקום ויועד לבניין אחר בבת ים

אור ירוק מפרסמת כי מאז 1980 נהרגו בתאונות דרכים בבת ים 180 תושבים

סוכות בבת ים: לאחר הצלחת תיאטרון הבובות בסוכת השלום, היום חמישי (17.10) תיערך שמחת בית השואבה יחד עם רפאל חכמון לילדים ומשפחות מבת ים

סוכת השלום והאחדות שע"י המועצה הדתית בת ים בראשות בנימין אלחרר נמצאת ברחוב צבי יהודה 10

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:המועצה הדתית בת ים


לאחר הצלחת האירוע היום, רביעי(16.10) שבו נהנו מאות ילדים מתיאטרון הבובות החסידי ומהרב שחר צברי והתהילים בסוכת השלום, ימשיכו החגיגות גם מחר (17.10)


משפחות עם ילדים מוזמנים לאירוע שמחת בית השואבה שתתקיים ביום חמישי, 17.10, בשעה 17:45, יחד עם ד"ר שמח, רפאל חכמון, עם הגרלות ופרסים יקרי ערך .סוכת השלום והאחדות שע"י המועצה הדתית בת ים בראשות בנימין אלחרר. נמצאת ברחוב צבי יהודה 10 ,
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עבריין שהפך לסוכן משטרתי סמוי הפליל סוחרי סמים בראשון לציון, בת ים ויישובים נוספים

הסוכן שבעבר גם הוא הופלל על ידי סוכן סמוי הצליח לזכות באמונם של העבריינים, אשר סברו כי הוא סוחר סמים ומכרו לו, בהזדמנויות שונות, סמים מסוכנים בכמויות מסחריות :

אבי בר | | תגובות: 3בחודשים האחרונים, הפעילה המשטרה עבריין אשר הפך לסוכן סמוי , שפעל בקרב עבריינים במספר ערים במרכז הארץ ובכללם יפו, בת ים, חולון, רמלה, ראשון לציון, לוד והביא למעצרם של 42 סוחרי סמים .


במהלך תקופת הפעלתו, הצליח הסוכן שבעבר גם הוא הופלל על ידי סוכן סמוי לזכות באמונם של העבריינים, אשר סברו כי הוא סוחר סמים ומכרו לו , בהזדמנויות שונות, סמים מסוכנים בכמויות מסחריות :

מאות כדורי אקסטזי, קוקאין, mdma וחשיש בשווי שוק של מאות אלפי שקלים


הבוקר (ב) , בתום שלב איסוף הראיות ועם המעבר לשלב החקירה הגלויה , פשטו כוחות משטרה רבים על בתיהם של 42 החשודים , עצרו אותם ובחיפושים שביצעו , איתרו השוטרים סמים מסוגים שונים ולא פחות מ- 70,000 ש״ח במזומן. כמו כן נתפסו רכבים , אותם בכוונת המשטרה לעתור לחילוטם כחלק מההליך המשפטי נגד החשודים.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי זה ליאל סחייק מהשיכון ?
  הגב 18.11.19 21:24
 • אורח
  שוטרררררררר מלשיןןןן
  הגב 18.11.19 21:29
 • אורח
  היום בבוקר הסביבות 9 ראיתו איזה 8 שוטרים ברחוב בלפור שדרות העצמאות 100 מטר צפונית נכנסים לבנין עם כלב משטרתי דישה נכנסו ושניים היו בחוץ.. מחזה מעניין
  הגב 18.11.19 21:46

היכונו לבלאגן ברכבת מבת ים לתל אביב! בעוד מספר ימים/שבועות חלק או כל הרכבות מבת ים לתל אביב יבוטלו בשעות העומס בבוקר למשך 6 שבועות לצורך עבודות חשמול לרכבת החשמלית

לרשות הנוסעים יעמדו שאטלים. אין כרגע לוח זמנים מדוייק מתי תתחיל השבתת חלק מהקווים, ועדיין לא פורסם אילו רכבות בשעות העומס בבוקר יבוטלו.

אבי בר | | תגובות: 0


משתמשי הרכבת בראשון לציון עומדים לחוות 6 שבועות של שיבושים מתוכננים ברכבת בציר בת ים – תל אביב לצורך הסבת אחת ממסילות הברזל בציר איילון לחשמלית וגם היא לטובת רכבת ירושלים.

על פי התכנון המקורי תכננה רכבת ישראל לבצע את פרויקט החשמול בשעות הלילה ולשבש את תנועת הרכבות רק בשעות הלילה למשך כשנה וחצי מאחר והעבודות תוכננו ל – 3 שעות מידי לילה.

שר התחבורה החדש ח"כ בצלאל סמוטריץ החליט היום על שינוי בתוכניות העבודה והחליט כי עדיף להתאמץ ולעבוד במשך כל שעות היום ולסיים את הפרויקט תוך 6 שבועות גם במחיר שיבושים קשים לתקופה קצרה.

לאור החלטת השר רכבת ישראל תתכנס ותקבע את השינויים הצפויים ולוח הזמנים. כאשר על הפרק השבתת חלק מקווי הרכבת בשעות העומס בבוקר ברכבת בקו באר שבע דרך בת ים – תל אביב, העמדת שאטלים של אוטובוסים לטובת ציבור הנוסעים, כאשר השבתת תנועת הרכבות תהייה רק בשעות העומס ותנועה רגילה בשעות האחרות.

אין כרגע לוח זמנים מדוייק מתי תתחיל השבתת חלק מהקווים, ועדיין לא פורסם אילו רכבות בשעות העומס בבוקר יבוטלו.

העדכון המדוייק יפורסם בימים הקרוביםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח הדירות

לפרסום נכס - 055-970-7114

אור ירוק מפרסמת כי מאז 1980 נהרגו בתאונות דרכים בבת ים 180 תושבים

בת ים ממוקמת במקום העשירי אחרי ערים כמו תל אביב, ראשון לציון וחולון.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:איחוד והצלה


תאונות הדרכים גובות מחיר יקר מהחברה הישראלית. השכול דופק בדלת של משפחה אחת בכל יום והיא מצטרפת למשפחה העצובה והטראגית של הרוגי תאונות הדרכים. כל יום עוד משפחה. מתחילת שנת 2019 אנו עדים לעליה מתמשכת במספרי ההרוגים בתאונות בהשוואה לשנה שעברה וכיום מדובר בעליה של 9% במספר ההרוגים. מעל 34 אלף בני אדם נהרגו בתאונות דרכים מאז קום המדינה. ב-17 בנובמבר תקיים עמותת אור ירוק את אירועי "ישראל עוצרת" - יום זיכרון להרוגי תאונות הדרכים.

במסגרת אירועי "ישראל עוצרת", לזכר הרוגי תאונות הדרכים ולמען הבטיחות בדרכים, מפרסמת עמותת "אור ירוק", את נתוני הרוגי תאונות הדרכים ביישובים ובערים, משנת 1980 ועד חודש ספטמבר 2019 (הנתונים מבוססים על נתוני הלמ"ס). על פי הנתונים, נהרגו בתקופה זו בערים וביישובים למעלה מ-7,100 בני אדם.

בת ים ממוקמת במקום העשירי, ברשימת הערים בינהן תל אביב, ירושלים, חולון, וראשון לציון עם 138 הרוגים בתאונות דרכים מאז 1980 ועד ספטמבר 2019

ביום "ישראל עוצרת" יפעלו מתנדבי עמותת אור ירוק במקומות עבודה וארגונים להעלאת המודעת לתאונות הדרכים. בנוסף, יתקיימו הרצאות ופינות זיכרון להרוגי תאונות הדרכים בכ-140 מוסדות של החינוך ההתיישבותי.

ארז קיטה מנכ"ל 'עמותת אור ירוק':

מספרי ההרוגים והפצועים ממשיכים לעלות, עוד הרוגים ועוד משפחות שמצטרפות בעל כורחן למעגל השכול הכואב מכל. תאונות הדרכים הן אסון שמתרחש בכל יום במדינת ישראל, והן פוגעות בכל האוכלוסייה וללא הבדלי דת או גזע. ב-17 בנובמבר כולנו נעצור ונתייחד עם הרוגי תאונות הדרכים. זהו מצב חירום לאומי, מדינת ישראל צריכה לשים בראש סדר העדיפויות את הצלת החיים בכבישים כי תאונות דרכים הן לא גורל משמים וניתן לנצח במאבק הזה. אנחנו באור ירוק מתחייבים לא להרפות ולהמשיך להילחם יום יום כדי להציל חיים".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבי בת ים שימו לב! שינויים בהסדרי התנועה החל מהערב (17.11) ועד יום שלישי 19.11, בעקבות עבודות לילה של הרכבת הקלה, וכמו כן מספר שינויים בקווי אגד.

פירוט מלא של השינויים בתוך הכתבה

לימור עידן | | תגובות: 0


ביום ראשון 17/11/19 החל מהשעה 22:00 ועד 05:00 למחרת ייחסם לתנועה צומת הקוממיות/ הרב ניסנבאום/ דרך מנחם בגין.

קו 15 מבת ים (מרכז הספורט) לראשל"צ:

ייצא זמנית מתחנת חיל התותחנים/ אחי חץ בראשל"צ (תחנה 36093 – התחנה השנייה במסלול הקו) וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנה מבוטלת זמנית: תחנת המוצא המקורית בדרך בגין – מרכז הספורט בת ים (תחנה 30018).

קו 15 מראשל"צ לבת ים (מרכז הספורט):

ייסע על פי המסלול המקורי עד תחנת חיל התותחנים/ חיל השריון (תחנה 34798) ויסיים את מסלול נסיעתו.
 • תחנות מבוטלות זמנית: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים, דרך בגין - מרכז הספורט בת ים.

קו 83 מראשל"צ לתל אביב-יפו:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות חיל התותחנים/ דרך מנחם בגין, יפנה שמאלה לדרך מנחם בגין, ימינה בכיכר, ימשיך ישר לרחוב הנביאים, יפנה ימינה לרחוב גנרל קניג, ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב העמל, שמאלה לרחוב הרב ניסנבאום וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים, דרך בגין - מרכז הספורט בת ים, הרב ניסנבאום/ הקוממיות.

קו 83 מתל אביב-יפו לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ העמל, יפנה ימינה לרחוב העמל, ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב גנרל קניג, שמאלה לרחוב הנביאים (יחצה את צומת הנביאים/ הקוממיות), יפנה שמאלה לדרך מנחם בגין, ימינה לרחוב חיל התותחנים וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הרב ניסנבאום/ העמל, דרך מנחם בגין - מרכז הספורט, דרך מנחם בגין/ כורש.

קו 85 מראשל"צ לחולון (בית החולים "וולפסון"):

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הקוממיות/ הרב ניסנבאום, יפנה ימינה לרחוב הרב ניסנבאום, שמאלה לרחוב העמל, ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב גנרל קינג, ימינה לרחוב הנביאים וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הקוממיות/ הרב ניסנבאום, הקוממיות/ נפחא, הקוממיות/ הנביאים, הנביאים/ הקוממיות.

קו 85 מחולון (בית החולים "וולפסון") לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הנביאים/ גנרל קינג, יפנה שמאלה לרחוב גנרל קינג, ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב העמל, ימשיך ישר לרחוב קרן היסוד, יפנה ימינה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב הקוממיות וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הנביאים/ יצחק שדה, הקוממיות/ הנביאים, הקוממיות/ הרב ניסנבאום.

קווים 87, 99 מחניון חולון לאזור:

ייסעו על פי המסלולים המקורי עד צומת הרחובות הקוממיות/ הרב ניסנבאום, יפנו ימינה לרחוב הרב ניסנבאום שמאלה לרחוב העמל, ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב גנרל קינג, שמאלה לרחוב הנביאים, ימינה לרחוב הקוממיות וימשיכו על פי המסלולים המקוריים.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הקוממיות/ הרב ניסנבאום, הקוממיות/ נפחא, הקוממיות/ הנביאים.

קווים 87, 99 מאזור לחניון חולון:

ייסעו על פי המסלולים המקוריים עד צומת הרחובות הקוממיות/ הנביאים, יפנו שמאלה לרחוב הנביאים, ימינה לרחוב גנרל קניג, ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב העמל, ימשיכו ישר לרחוב קרן היסוד, יפנו ימינה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב הקוממיות וימשיכו על פי המסלולים המקוריים.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הקוממיות/ הנביאים, הקוממיות/ הרב ניסנבאום.

קו 143 מחניון חולון לתל השומר:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הקוממיות/ הרב ניסנבאום, יפנה ימינה לרחוב הרב ניסנבאום, שמאלה לרחוב העמל, ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב גנרל קינג וימשיך ישר לרחוב יצחק שדה להמשך המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הקוממיות/ הרב ניסנבאום, הקוממיות/ נפחא, הקוממיות/ הנביאים, הנביאים/ הקוממיות.

קו 143 מתל השומר לחניון חולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד כיכר יצחק שדה/ הנביאים/ גנרל קניג, ימשיך ישר לרחוב גנרל קניג, יפנה ימינה לרחוב האורגים, שמאלה לרחוב העמל, ימשיך ישר לרחוב קרן היסוד, יפנה ימינה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב הקוממיות וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הנביאים/ יצחק שדה, הקוממיות/ הנביאים, הקוממיות/ הרב ניסנבאום.


ביום ראשון ושני 17-18.11.19 מדי לילה החל מהשעה 22:00 ועד 05:00 למחרתת ייחסמו לתנועה שדרות העצמאות, בקטע: רוטשילד – שמחה הולצברג (הגבול), בכיוון הנסיעה מדרום לצפון.

קו 85 מראשל"צ לחולון (בית החולים "וולפסון"):
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות בלפור/ רוטשילד, ימשיך ישר ברחוב בלפור, ישר לרחוב הרצל, יפנה ימינה לרחוב יפת (תל אביב-יפו), ימינה לרחוב אייזיק חריף, ימשיך ישר לרחוב סהרון, יפנה שמאלה לשדרות ירושלים וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: רוטשילד/ בלפור, שדרות העצמאות/ רוטשילד, שדרות ירושלים/ שמחה הולצברג, שדרות ירושלים/ הגיבורים.יום רביעי 20/11/19


ביום שלישי 19/11/19 החל מהשעה 22:00 ועד 05:00 למחרת ייחסם לתנועה רחוב יוספטל, בקטע: שדרות בר אילן – דולפין (בשני הכיוונים).

קו 11 מבת ים לחולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הנביאים/ יצחק שדה, ימשיך ישר ברחוב הנביאים, יפנה ימינה לרחוב החרושת, ימינה לרחוב אהוד קינמון, שמאלה לרחוב כ"ט בנובמבר וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: יצחק שדה/ הנביאים, בלפור/ יצחק שדה, בלפור/ נורדאו, יוספטל/ בלפור, יוספטל/ הרב ניסנבאום, הרב ניסנבאום/ החרושת.

קו 11 מחולון לבת ים:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות כ"ט בנובמבר/ הרב ניסנבאום, ימשיך ישר ברחוב כ"ט בנובמבר, יפנה ימינה לרחוב אהוד קינמון, שמאלה לרחוב החרושת, שמאלה לרחוב הנביאים וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הרב ניסנבאום – בית ספר שז"ר, יוספטל/ הרב ניסנבאום, יוספטל/ בלפור, בלפור/ נורדאו, בלפור/ יצחק שדה.

קו 83 מתל אביב לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת בלפור/ שדרות העצמאות, יפנה שמאלה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב הרב עוזיאל, ימשיך ישר לרחוב אנילביץ', יפנה ימינה לרחוב כצנלסון, ימינה לרחוב יוספטל, שמאלה לרחוב הרב ניסנבאום וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: בלפור/ ז'בוטינסקי, בלפור/ יוספטל, יוספטל/ בלפור, יוספטל/ הרב ניסנבאום.

קו 83 מראשל"צ לתל אביב:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ יוספטל, יפנה ימינה לרחוב יוספטל, שמאלה לרחוב כצנלסון, שמאלה לרחוב אנילביץ', ימשיך ישר לרחוב הרב עוזיאל, יפנה שמאלה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב בלפור וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: יוספטל/ הרב ניסנבאום, יוספטל/ בלפור, הרצל/ בלפור, הרצל/ ז'בוטינסקי, הרצל/ הרב קוק.
 • תחנה זמנית: שדרות העצמאות/ בלפור.

קו 87 מחניון חולון לאזור:

ייסע על פי המסלול המקורי צומת הרחובות בלפור/ נורדאו, יפנה שמאלה (מהנתיב שמקביל לנתיב התחבורה הציבורית) לרחוב נורדאו, ימינה לדרך בן גוריון וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: בלפור/ נורדאו, יוספטל/ בורוכוב, יוספטל/ דרך בן גוריון.
 • תחנה זמנית: נורדאו/ בלפור.

קו 87 מאזור לחניון חולון:

לא יחול שינוי במסלול/ תחנות הקו בכיוון נסיעה זה.

קו 99 מאזור לחניון חולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות יוספטל/ כצנלסון, יפנה ימינה לרחוב כצנלסון, שמאלה לרחוב אנילביץ', ימשיך ישר לרחוב הרב עוזיאל, יפנה שמאלה לשדרות העצמאות, שמאלה לרחוב בלפור, ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב דקר, ימינה לרחוב יוספטל וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: יוספטל/ כצנלסון, יוספטל/ הרב ניסנבאום, יוספטל/ בלפור, יוספטל/ בורוכוב.

קו 99 מחניון חולון לאזור:

ייסע על פי המסלול המקורי עד כיכר יוספטל/ דקר, יפנה שמאלה לרחוב דקר, ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב בלפור, ימינה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב הרב עוזיאל, ימשיך ישר לרחוב אנילביץ', יפנה ימינה לרחוב כצנלסון, שמאלה לרחוב יוספטל וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: יוספטל/ בורוכוב, יוספטל/ בלפור, יוספטל/ הרב ניסנבאום.

קו 143 מחניון חולון לתל השומר:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות בלפור/ נורדאו, יפנה שמאלה (מהנתיב שמקביל לנתיב התחבורה הציבורית) לרחוב נורדאו, ימינה לדרך בן גוריון, ימינה לרחוב יוספטל, שמאלה לרחוב דקר, שמאלה לרחוב הרצל וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: בלפור/ נורדאו, בלפור/ יוספטל, הרצל/ בלפור.

קו 143 מתל השומר לחניון חולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות בלפור/ הרצל, יפנה ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב דקר, ימינה לרחוב יוספטל, שמאלה לדרך בן גוריון, שמאלה לרחוב נורדאו, ימינה לרחוב בלפור וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנה מבוטלת זמנית: בלפור/ יוספטל, בלפור/ נורדאו.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הצגת הילדים ,"עוץ לי גוץ לי "מגיעה לתרבוטק בת ים, ביום ראשון 17.11

כניסת מלווה בחינם

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית בת ים


הצגת הילדים "עוץ לי גוץ לי " מגיעה לתרבוטק בת ים

ביום ראשון, 17.11 בשעה 17:15 יגיע אורן עם המזוודה להציג בפני הילדים את ההצגה המפורסמת "עוץ לי גוץ לי" ויחד עם הילדים ינסה אורן להפוך את הדימיון למציאות.

ההצגה מתאימה לגילאי 3-6

כניסת מלווה בחינםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בדוכני מפעל הפיס יוצבו מכשירי החייאה (דפיברילטורים)

מד"א תציב ב - 600 דוכני מפעל הפיס מכשירים מצילי חיים אשר יותקנו מחוץ לדוכן. בעת אירוע לב עוברי אורח יתקשרו 101 למד"א יקבלו הכוונה למיקום המכשיר ולדרך הפעלתו

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9
הדמיה : מד"א


בימים אלה מוביל מפעל הפיס באמצעות מד"א מיזם לאומי במסגרתו יוצבו דפיברילטורים בעמדות מפעל הפיס הפרוסות ברחבי הארץ, במטרה לאפשר מענה רפואי מהיר שיכול לקצר את הזמן עד לקבלת שוק חשמלי באירועי דום לב בסביבה העירונית, ובכך להציל חיי אדם.

במסגרת המיזם, ירכוש מפעל הפיס כ- 600 מכשירי החייאה (דפיברילטורים), בעלי תקשורת אלחוטית למוקד 101 של מד"א, בהיקף השקעה של כ – 5 מיליון שקלים. מכשירי ההחייאה יותקנו מחוץ לעמדות מפעל הפיס ברחבי הארץ.

מיזמים מסוג זה קיימים בארצות רבות בעולם כגון: ארה"ב, אוסטריה, צרפת ועוד, והם נשענים על מחקרים שהוכיחו כי פעולות החייאה הכוללות מתן מכת חשמל על ידי אדם מן השורה העלו בצורה משמעותית את סיכויי החולה לחזור להכרתו // הערכות יותקנו מחוץ לעמדות מפעל הפיס כדי שיהיו נגישות לציבור גם כשהעמדה סגורה // תחזוקת המכשירים, תפעולם ותקינותם תהיה באחריות הבלעדית של מד"א.
איך התהליך יעבוד?

*אזרח/ית מזהים מקרה של דום לב במרחב העירוני.

*מצלצלים למוקד 101 של מד"א ומקבלים הדרכה צמודה:

הן לזיהוי הדפברילטור הקרוב למיקומם, המוצב מחוץ לעמדת מפעל הפיס, והן להוצאת הערכה ותפעולה.

*ממשיכים בהדרכה משולבת - הדרכה קולית מהדפיברילטור עצמו וליווי שוטף של אנשי המקצוע במוקדי מד"א, מתן שוק חשמלי לחולה והמתנה במקום, עד להגעת הצוותים הרפואיים למקום.

המיזם ילווה בקמפיין ציבורי משותף של מפעל הפיס ומד"א שמטרתו היא להעלות את מודעות הציבור לנושא . הקמפיין צפוי לעלות בסמוך להצבת הערכות בדוכנים בעוד מספר חודשים.


יו"ר מפעל הפיס, רו"ח אביגדור יצחקי:

"מטרתו של המיזם היא הצלת חיי אדם. פריסת מכשירי ההחייאה בעמדות המכירה של מפעל הפיס ברחבי הארץ תוכל לאפשר, במקרים מסוימים, טיפול ראשוני מיידי במרחב העירוני ואולי במקרים מסוימים אף להציל את חייהם של חולים מגורם המוות השכיח ביותר בארץ ובעולם – דום לב. מפעל הפיס הבין את חשיבות הפרויקט, נרתם אליו ומשקיע בו משאבים רבים. מפעל הפיס משקיע בחברה הישראלית ואין מטרה חברתית נעלה יותר מהצלת חיי אדם. אני מברך את דירקטוריון מפעל הפיס שהבין את חשיבות הפרויקט, אישר אותו ונרתם מיד למשימה".


מנכ"ל מד"א, אלי בין:

"שיתוף הפעולה עם מפעל הפיס באמצעות פריסת מכשירי החייאה בעמדותיו מהווה דוגמא לשיתוף פעולה יצירתי למען הצלת חיים. אין ספק כי מדובר בצעד חשוב וברור שיציל חיים ויגדיל את הסיכויים של אותם אלה שלוקים בדום לב בסמוך לאותם מכשירים לשרוד את האירוע, ואולי אף ללא נזק מוחי בלתי הפיך. אני מודה ליו"ר מפעל הפיס, רו"ח אביגדור יצחקי, על התייצבותו בשורה הראשונה, לצד מד"א, בדאגה לשלום הציבור."התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חשוב. כל העבוד
  הגב 17.11.19 14:04
 • אורח
  כל הכבוד
  17.11.19 14:04
 • אורח
  בשורות טובות
  17.11.19 15:42
 • אורח
  יישר כח, מקווה שיש גם בבתי הספר.
  הגב 17.11.19 14:35
 • אורח
  בס"ד הלוואי שלא יצטרכו! שכל עם ישראל יהיה בריא אמן בורא עולם!!!!!!!!!
  הגב 17.11.19 14:50
 • אורח
  שם זה השיא שאנשים לא היתעלפו מהכסף שהוציאו
  הגב 17.11.19 18:53
 • אורח
  הגנבים הכ
  הגב 18.11.19 09:16
 • אורח
  י גדולים
  הגב 18.11.19 09:17
 • אורח
  צריך ליסגור את הדוכנים
  הגב 18.11.19 09:20

יום המעשים הטובים יתקיים בפעם ה12 בבת ים ! תושבים בעלי יוזמה חברתית המעוניינים להוציא לפועל רעיון הנוגע לעשייה ערכית בקהילה מוזמנים להגיש בקשה עד ל31.12.19 לקבלת תקציב וסיוע.

פרטים מלאים בתוך הכתבה

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית בת ים


ב-24.3.20 יתקיים יום מעשים טובים בבת ים, זו השנה ה- 12 ברציפות, במסגרתו מתנדבים התושבים, החל מילדי גנים ועד אנשי גיל הזהב, בפרויקטים קהילתיים שונים. השנה יתמקד יום מעשים טובים בעשייה ערכית קהילתית ואנו מזמינים את כל מי שחולם להוציא לפועל רעיון, יוזמה או מחשבה חברתית להפוך את החלום למציאות. פרויקטים מתמשכים, שיתקיימו לאורך זמן יזכו לעדיפות ולסיוע.

להלן עקרונות מנחים לפעילויות ביום מעשים טובים:

 • על הפרויקט לקדם ערכים של התנדבות, ערבות הדדית ושייכות קהילתית.
 • תינתן עדיפות לפרויקטים תהליכיים.
 • פרויקטים בהשתתפות אוכלוסיות מגוונות בטווח גילאים רחב.
 • פרויקטים הפתוחים להשתתפות הקהל הרחב.
 • פרויקטים הכוללים מספר רב ככל האפשר של משתתפים ומתנדבים.
 • השתתפות במשאבים כגון תקציב, כוח אדם וציוד.


כל בקשת תקציב לפרויקט, תעלה לוועדה של עמותת רוח טובה (העומדת מאחורי יום מעשים טובים) ושם יוחלט באם יינתן התקציב ובאם כן, גובה הסכום.

את הפרויקטים יש להגיש עד ה- 31.12.19 באמצעות הקישור הבא:

http://gdd2020.good-deeds-day.org.il//Web/Index/e710f00e-d22e-4217-81af-0fce1233f14b

או באמצעות פניה לרכזת ההתנדבות בתיה עזרא:

03-5080025 שלוחה 7 ; 050-8528806; batya@tarbut-batyam.co.il

כמדי שנה מתנדבים בעיר בת ים למעלה מ- 10,000 תושבים במאות פרויקטים שונים, שכללו עד היום בין היתר: צביעת דירות למעוטי יכולת, ארגון פעילויות לבעלי צרכים מיוחדים, לקשישים ולחולים, איסוף מזון וחלוקתו לנזקקים, הכנות שי לחיילי צה"ל ועוד ועוד.

יום המעשים הטובים הוא יום בינלאומי, מיסודה של עמותת 'רוח טובה' המעודד אזרחים לעשות טוב בדרך שלו. היוזמה שמקורה בישראל נולדה לפני כעשור והספיקה לכבוש אנשים רבים בלמעלה מ- 93 מדינות בכל רחבי העולם.

יום מעשים טובים, מהווה יום שיא לפעילות שנתית ולמעלה ממיליון וחצי ישראלים משתתפים בו ועושים טוב למען הקהילה והסביבה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תפס ראש טוב בטיילת בבת ים! תושב העמיד ערכת קריוקי בכביש ופצח בהופעה להנאת העוברים והשבים ונהגי הרכבים. מצורף סרטון

קרדיט סרטון דודו רומנו ואנשי הדממה

אבי בר | | תגובות: 42


לפני זמן קצר תושב בת ימי העמיד ערכת קריוקי בטיילת בת ים ונתן הופעה "בראש טוב" להנאת העוברים והשבים ונהגי הרכבים

סרטון

התפרסמו 42 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד שיזכה לחיים ארוכים
  הגב 15.11.19 14:48
 • אורח
  שתמיד ישמח וישמח
  הגב 15.11.19 15:14
 • אורח
  לא קוראים לו תושב זה ששון
  הגב 15.11.19 15:25
 • אורח
  שרק ישמח וישמח את כולם
  הגב 15.11.19 15:45
 • אורח
  תותחחחחחחח
  17.11.19 00:52
 • אורח
  איין על ששון ויש הרבה ללמוד ממנו מהי שמחה😊אוהבים אותו
  הגב 15.11.19 16:33
 • אורח
  ששון המלך!!
  הגב 15.11.19 16:39
 • אורח
  ששון הגדול שתמיד משמח אנשים בטיילת שלנו.
  הגב 15.11.19 17:18
 • אורח
  ששון אתה גדול ששון מוכר לכל בת ימי ותמיד שר ושמח
  הגב 16.11.19 00:24
 • אורח
  זה אלביס הגדול
  הגב 16.11.19 07:03
 • אורח
  חמוד שיהיה בריא
  הגב 16.11.19 07:31
 • אורח
  מלך בן מלך
  הגב 16.11.19 08:09
 • אורח
  הילד הזה יצא ככה בגלל אבא שלא אבא שלא צריך טיפול
  הגב 16.11.19 15:10
 • אורח
  אלוף
  הגב 16.11.19 18:26
 • אורח
  מרגש כל הכבוד🤗
  הגב 16.11.19 18:42
 • אורח
  בעידן העצב מהמצב הבטחוני תודה שיש בחור משמח.
  הגב 16.11.19 18:45
 • אורח
  ששון אתה מקיים את דבריו של רבינו נחמן מברסלב ז"ל שאמר מצווה גדולה להיות תמיד בשמחה גם שטוב וגם שלא טוב שזה מצווה קשה מאוד (:
  הגב 16.11.19 19:10
 • אורח
  הדפוק הכי גדול שיש בבת ים סוטה מין מטונף איזה כבוד הוא חייב אישפוז בכפייה הבהמה הזה מי שמעריץ אותו הרמה שלו בדיוק כמו הזבל הזה שעדיין מטייל בבת ים חופשי
  הגב 16.11.19 19:28
 • אורח
  למה סוטה??
  16.11.19 21:49
 • אורח
  לא להתרגש מאידיוט כזה שבחופי בת ים מטריד חופשי בנות ,הוא אלים בצורה מחרידה חלאת המין האנושי ישר לשלוח להסגר אחיסמח .
  הגב 16.11.19 19:31
 • אורח
  היי למה אתה מקנה מששון
  16.11.19 19:37
 • אורח
  זה לא יפה מה שאתה רושם תראה את עצמך גבר
  16.11.19 19:38
 • אורח
  אני לא מכיר ששון
  16.11.19 19:38
 • אורח
  למה אתה מקנה בטח את גר יוספטל בת ים
  16.11.19 19:38
 • אורח
  אתה בחור ממש הדיוט
  16.11.19 19:39
 • אורח
  מי למגתה לרחל
  16.11.19 19:39
 • אורח
  אורח כמוך זה נזק
  16.11.19 19:40
 • אורח
  חבריה הוא גדול ששון עושה שמח לכולם בחינם א
  הגב 16.11.19 19:36
 • אורח
  לב טוב יש לששון שלנו
  הגב 16.11.19 19:36
 • אורח
  ששון טוב יין טוב
  הגב 16.11.19 19:36
 • אורח
  חבריה יש אחד יודע לשיר מחפש לשיר במסיבות בחינם
  הגב 16.11.19 19:37
 • אורח
  שבוע טוב לכול עם ישראל
  הגב 16.11.19 19:40
 • אורח
  עם ישראל חי וקיים אמן
  הגב 16.11.19 19:40
 • אורח
  ששון אלוףףףף פצוע קשה לא יודעים מה יש לו
  הגב 16.11.19 21:15
 • אורח
  הבנאדם לא בריא בנפש רפואה שלמה שיהיה לו מיסכןן !!
  הגב 16.11.19 22:12
 • אורח
  אותי אישית הטריד ! רפואה שלמה
  הגב 16.11.19 22:47
 • אורח
  אדיוט גדול ויש לו פה מסריח
  הגב 17.11.19 00:54
 • אורח
  בן אדם רוקד על הכהיש יכול להדרס ועוד מקבל מחמאות. ברור שמשהו לא תקין
  הגב 17.11.19 04:00
 • אורח
  במקום אחר משטרה עוצרת אותו ל 24 שעות , למה אותו ששון חושב שאני מטיילת עם הכלב בטיילת ורוצה לשמוע את חיים משה?? חוצפה!! אני מעדיפה לשמוע מרמקול את בטהובן , למה חיים משה ואומר עדם למה???? נ.ב לבוש כמו במועדון ההצלפות ביפו ......
  הגב 17.11.19 04:56
 • אורח
  דביל , משועמם, וולגארי, חוצפה, עובר על החוק , שיעשה את זה בבית שלו , להקיא מטיפוסים כאלה . גועל נפש , מתאים לשוק רמלה- לוד.
  הגב 17.11.19 06:59
 • אורח
  ממש כבוד שבימים קשים כשלנו יש אחד שעושה קצת שמח בלב . ומי שלא רוצא לשמוע את חיים משה שתתפוצץ בעזה או שהיא יכולה לרדת לים ושם לשתות קצת מים מהים .
  הגב 17.11.19 07:46
 • אורח
  ששון המגניב אין עליך.... מתוק ואלוףףף, קורע הששון הזה יש לו ביצים...
  הגב 17.11.19 08:21

ביום שבת 14.12 תיפתח ליגת אתלטיקט לילדים באצטדיון האתלטיקה בראשון לציון; השנה לראשונה תהיה התחרות פתוחה לכלל הילדים בגילאי 6-11

ליגת האתלטיקט היא תחרות לילדים בתחום האתלטיקה המתקיימת מידי שנה בהשתתפות מועדוני הספורט בישראל. השנה הוחלט לראשונה כי התחרות תהיה פתוחה לכלל הילדים בישראל שמוזמנים להירשם ולקחת חלק בפעילות הספורטיבית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


ליגת אתלטיקט 2019-2020 יוצאת לדרך! מועדון מכבי הישגים בראשון לציון מזמין את הילדים לקחת חלק בליגת אתלטיקט שתיערך באיצטדיון האתלטיקה העירוני. התחרות מתקיימת זו השנה הרביעית תחת חסות המועדון מכבי הישגים ראשון לציון, בקרב ילדי מועדוני האתלטיקה בישראל המתחרים ביניהם בענפי הספורט השונים. לאור הביקוש הרב והרצון לחשיפת עולם האתלטיקה לילדים הוחלט השנה לפתוח את התחרות לכלל הילדים בארץ שמוזמנים לקחת חלק בפעילות.

על הליגה; כל קבוצה מונה 8-10 ילדים המתחרים בשלושה מחזורי ליגה ועוד מחזור גמר שיסכם מי הקבוצה האלופה , בליגה יתחרו הקבוצות בתחנות אתלטיקה ספורטיביות והניקוד הקבוצתי יקבע מי אלופת הליגה .

יריית הפתיחה תתקיים ביום שבת 14.12.19 בין השעות 11:00-13:00 באצטדיון האתלטיקה ראשון לציון רחוב גדולי ישראל 28

להלן תוכנית המחזור הראשון:

תחנה 1 - מסלול Extreme

תחנה 2 - מי סוחט

תחנה 3 - פיק משוכיות

תחנה -4 "זריזי"- מי זריז רגליים

בליגה יתקיימו 4 מחזורים ואירוע הסיום יתקיים בחודש מאי 2020. התחנות יפורסמו לקראת כל מחזור – יש להתעדכן באתר הליגה.


האליפות מיועדת לקבוצות ילדים, בנים ובנות, מגיל 11-6, ילידי 2009 וצעירים יותר(עד ילידי 2014)

הרשמה פתוחה לכל אתלט/ית דרך מערכת רישום מקוונת באתר.

ההרשמה המוקדמת פתוחה עד למוצ"ש 16.11.19

עלות: 250 ש"ח לאחר מכן עלות ההרשמה 290 ש"ח

לפרטים נוספים והרשמה : https://www.hesegimg.com/about-8.html


מנהל הליגה רוי שלו :

" בגלל הביקוש מבחוץ, החלטנו לפתוח את הליגה לכלל הילדים ולתת הזדמנות להחישף לענף ולהקלט בו , אני מזמין את תושבי ראשון לציון והסביבה להצטרף לחוויה ספורטיבית משפחתית יוצאת דופן ,לבנות קבוצות ולנסות להיות אלופי הליגה".התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה אתלטיקה קלה בתחומים שציינת? אין ריצה? קפיצה לרוקן? לגובה??
  הגב 15.11.19 14:03
 • אורח
  יש ריצה,קפיצה וכל האלמנטים של האתלטיקה. מוזמן לבוא ולהתרשם
  הגב 15.11.19 14:10
 • אורח
  250שח? ככה מושכים ילדים לעסוק בספורט?
  הגב 15.11.19 16:32
 • אורח
  גם זו דרך למשוך כספים לעירייה
  הגב 15.11.19 16:33

מבזק תאונה בבת ים! רוכב אופנוע נפגע, מצבו בינוני

המשטרה סגרה את רחוב מבצע סיני לתנועת כלי רכב עד סיום הטיפול בתאונה

אבי בר | | תגובות: 0


יום שישי 15/11 בשעה 09:32 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רוכב אופנוע שנפגע מרכב ברחוב מבצע סיני בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח וולפסון גבר כבן 35 במצב בינוני עם חבלות בגפיים.

המשטרה סגרה את רחוב מבצע סיני לתנועת כלי רכב עד סיום הטיפול בתאונה


חובש רפואת חירום רכוב על אופנוע מד"א מעוז ויברמן סיפר:

"קיבלתי דיווח באפליקציית הכוננים של מד"א על תאונה שהתרחשה בסמוך לבית שלי ומיד הגעתי למקום. הרוכב, גבר כבן 35 שכב על הכביש כשהוא בהכרה מלאה וסובל מחבלות קשות בגפיים. הענקתי לו טיפול רפואי ראשוני שכלל עצירת דימום והנחת חסם עורקים. צוות הניידת טיפול נמרץ המשיך את הטיפול הרפואי ופינה את הפצוע לבית החולים כשמצבו בינוני ויציב."התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עולה חשד כי מטען חבלה רב עוצמה אשר התגלה לפני כחצי שנה ליד דלת דירה בבת ים והיה יכול למוטט את הבניין, הונח בטעות במקום ויועד לבניין אחר בבת ים

נעצר חשוד בהנחת המטען

אבי בר | | תגובות: 6


לפני כחצי שנה בחודש מאי 2019 התגלה בבניין ברחוב השבטים 10 בבת ים ליד אחת הדירות מטען חבלה רב עוצמה אשר לטענת המשטרה היה יכול למוטט את הבניין לו התפוצץ.

בימים אלה עצרה המשטרה תושב רמת גן החשוד בהנחת המטען. על פי החומר שהוצג בבית המשפט עולה כי ככל הנראה החשוד בהנחת המטען טעה בכתובת, והמטען היה מיועד לדירה אחרת באותו הרחוב בו גרים דמויות המוכרות למשטרה.

מעצרו של החשוד הוארך.

לפרטים בהרחבה על הפרשה בלינק אתר פוסטה

https://posta.co.il/article/45646546-6/התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תפוצצו את החשוד אמן...
  הגב 15.11.19 14:33
 • אורח
  איזה חובבנים עלק עבריינים😂😂😂
  הגב 16.11.19 11:43
 • אורח
  דינו של עבריין כדינו של מחבל שימותו כולם
  הגב 16.11.19 13:17
 • אורח
  מטען שיועד לבנין אחר? או לעבריין בבניין אחר? קצת להקפיד על עברית תקינה גם אם מדובר בעיתון שכונתי.
  הגב 16.11.19 14:40
 • אורח
  נאחל לכל המעורבים ומשפחותיהם ריקבון של איברים פנימיים ומוות איטי ומייסר(גם לנשים ולילדים), ונאמר אמן
  הגב 18.11.19 11:06
 • אורח
  אפשר לנצל אותו להניח מטענים בעזה לא חבל
  הגב 18.11.19 21:40

חוזרים לשגרה: שעת סיפור לילדים תיערך ביום ראשון,17.11, בגינת גביזון בשכונת עמידר

הכניסה חופשית

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית בת ים


שעת סיפור תיערך ביום ראשון 17.11 בשעה 16:00 בגינת גביזון בשכונת עמידר

ביום ראשון אחר הצהריים תיערך בגינת גביזון בשכונת עמידר שעת סיפור מהנה לילדי השכונה.

הורים וילדים מוזמנים להגיע .

גינת גביזון- פינת רחוב החלוצים והרב גביזון.

הכניסה חופשיתהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרצאה מרתקת וסוחפת, של הנווד הישראלי , לונלי פלג ,תתקיים במרכז "הגל שלי" בבת ים ביום ראשון 17.11

נווד ישראלי המטייל מעל 14 שנה וביקר במעל 150 מדינות

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: לונלי פלג פייסבוק


הישראלי הנודד , לונלי פלג , מגיע להרצאה במרכז "הגל שלי" בבת ים.

לונלי פלג, נווד ישראלי המטייל מעל 14 שנה במעל 150 מדינות מגיע להרצאה מרתקת על חייו, על חשיבה מחוץ לקופסא, התמודדות עם מצבים חדשים, יציאה מאזור הנוחות שלנו וזאת על מנת להתפתח , להתמודד עם הפחדים שלנו ובעיקר לעשות משהו שאנחנו אוהבים וחולמים עליו.

הרצאה סוחפת על סיפור חייו המדהים של פלג שביקר ,התנדב, בנה בתי ספר , טיפס ושחה עם כרישים במדינות שונות באפריקה, בפיליפנים, בבליז ,סיביר ועוד .

ההרצאה תתקיים ביום ראשון 17.11 בשעה 19:00 במרכז "הגל שלי" בת יםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המשטרה הוציאה צו סגירה לאולם אירועים בבת ים שהעסיק עובדים בלתי חוקיים

בעל האולם הפקיד ערבות של עשרות אלפי שקלים לפתיחת האולם ולהבטחה שלא יחזור על כך

לימור עידן | | תגובות: 0
במהלך חודש אוקטובר איתרו שוטרי משטרת ישראל שוהים בלתי חוקיים אשר הועסקו באולם אירועים בבת ים.
ללא אישורי עבודה או שהייה בישראל.

השב״חים נעצרו והמשטרה פתחה בחקירה נגד בעל העסק בן 60 תושב בית שמש , בגין העסקת שב״חים בניגוד לחוק הכניסה לישראל.

בד בבד, לצד ההליך הפלילי ולמען שמירה על שלום הציבור ובטחונו , הוציאה המשטרה צו סגירה מנהלי למשך 14 יום לאולם והמקום נסגר .

בשימוע שנערך על ידי קצין משטרה מוסמך, הציג בעל האולם מנגנון פיקוח ובקרה על מנת למנוע עבירה חוזרת, התחייב לפעול לפיו ואף הפקיד ערבות כספית בסך עשרות אלפי שקלים להבטחת המנגנון שהציג. במידה ויפר זאת, תחולט הערבות לאלתר.

בכפוף לתנאים אלו , הסכימה המשטרה להתיר את פתיחת האולם מחדש ויודגש , כי ההליך הפלילי נמשך.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מס הכנסה ביצע פשיטה על עסקים בבת ים

15% מהעסקים שנבדקו לא רשמו הכנסות כדין.

לימור עידן | | תגובות: 13בביקורת של מס הכנסה שנערכה במוסך בבת-ים נמצא כי עבור אישור בלמים גבה בעל המוסך 700 ₪ מלקוח, אך לא רשם אותם בספרים כנדרש.

לשאלת המבקרים לפשר הדבר השיב:

"אני חייב פה עזרה, אני לא משתלט"...

במוסך לפחחות בבת ים נמצאו צ'קים בסך כולל של 518,614 ₪ שלא נרשמו בספרים.

בעל המוסך טען:

"הצ'קים הם לביטחון עד שהלקוח יקבל את הכסף מחברת הביטוח ואז אפשר יהיה לפרוע את הצ'ק".

בביקורת בגן ילדים בבת-ים נמצא שהכנסות בסך 5,150 ₪ שהתקבלו בצ'קים לא תועדו בספרי העסק של הגן. הגננת טענה:

"אלו צ'קים לביטחון בלבד".

מקרים אלו ונוספים הינם חלק מ-126 ביקורות שנערכו על ידי עובדי משרד פקיד שומה חולון, כחלק ממבצע ביקורת של מס הכנסה בבתי עסק בערים בת ים, חולון, ואזור. ממצאי המבצע העלו כי 15% מהעסקים שנבדקו לא רשמו הכנסות כדין.

פעילות ביקורת זו, נערכה כחלק מפעילות נרחבת של רשות המסים כנגד מעלימי מס והון שחור. זאת, במסגרת המדיניות של הגברת פעילות האכיפה לשיפור ושימור יכולת ההרתעה, בין היתר על ידי עריכת מבצעי שטח,
התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גונבים ממי שגונב אותם.
  הגב 14.11.19 10:54
 • אורח
  איזה שטויות מהשכירים מורידים עוד לפני שקיבלו את התלוש או כולם או אף אחד ואז יש אנרכיה!!!
  הגב 14.11.19 13:24
 • אורח
  מצוין כולם צריכים לשלם מי ים. למה אני כן, והם לא?
  הגב 14.11.19 23:52
 • אורח
  הרשות הכי מושחטת שיש 😠😠😠
  הגב 15.11.19 08:20
 • אורח
  עים לדבר על שחיתות הרשויות הכי מושחתות . וזה מקרין לאזרחים שבסך הכול מנסים לשרוד את כול הגזרות והקנסות .וההתלים
  הגב 15.11.19 08:49
 • אורח
  עם מס הכנסה צריך עזרה אני מוכן לעזור
  הגב 15.11.19 10:29
 • אורח
  גוף של נוכלים איך מחליטים כמה מס לקחת לאזרחים. 👹👹👹👹👹
  הגב 15.11.19 10:53
 • אורח
  הפחדנים ליפו לא ניכנסו ?
  הגב 15.11.19 14:56
 • אורח
  אם לא הייתם עושקים את העצמאיים כולם היו מדווחים על הכל אתם פשוט גנבים מדינה מטורפת רק חובות בלי זכויות לכם יש רשת הגנה פנסיה ותנאים ולנו רק מיסים פשוט גזלנים אנחנו משלמים לכם את המשכורת לכו לעזאזל
  הגב 15.11.19 20:17
 • אורח
  צודק
  15.11.19 22:30
 • אורח
  צודק בגדול
  16.11.19 05:28
 • אורח
  ברור שלא רושמים ציק ביטחון בעל המוסך לא עושה בהם שימוש כי הלקוח מקבל את הכסף מחברת הביטוח! הציק ביטחון נועד על כל פנציר שהיה בעברת הכסף מחברת הביטוח. אז בשביל מה לרשום עם הציק בסוף התהליך יקרע אתם מס,הכנסה תענו לי?
  הגב 15.11.19 22:29
 • אורח
  מי שמעלים ויש בבת ים הרבה אנשים נוכלים גם גונבים מאנשים יותר כסף שיאכלו אותה
  הגב 16.11.19 11:33

שריפה בבת ים!

עדכונים בהמשך במידת הצורך

לימור עידן | | תגובות: 0
תמונת אילוסטרציה


לפני זמן קצר 09:05 , התקבל במשטרה דיווח אודות שריפה בבניין מגורים ברחוב השקמה בבת ים.

כוחות משטרה וגורמי הצלה נמצאים במקום.


רחוב השקמה נחסם לתנועת כלי רכב מדרום לצפון. *ציבור הנהגים מתבקש לנסוע בדרכים חלופיות ולהישמע להוראות השוטרים במקום.*

עדכונים

הרחוב נפתח לתנועה אין נפגעים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המצב הביטחוני - אזעקה

עדכונים שוטפים

אבי בר | | תגובות: 58


אזעקה - יום חמישי 14/11 שעה 00:40

נשמעים אזעקות ויירוטים מאזור כנות


אזעקה יום רביעי 13/11 שעה 23:15


האזעקה ברחובות, גדרה, מזכרת בתיה עקרון יבנה ומושבי האזור

נשמע קול נפץ של יירוט אין נזק

ב - 06:00 עדכון נוסף לגבי הלימודים

סרטון היירוט


צילום צוות הצלה רחובות


סרטון אזעקה באולמי טופ דוראן ברחובות


מיד עדכונים שוטפים
התפרסמו 58 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא נעים
  הגב 13.11.19 23:22
 • אורח
  מלול ראש העיר הכי מצויין בעולם
  14.11.19 00:36
 • אורח
  מצויין לחבריו בעירייה והמושחטים בכלל , הלוואי ויעשו חקירה רחבה על מה שמתחולל בעיריהיה "המון" הפתעות למשטרה , הרבה צדיקים יגיעו לאגף התורני=האגף המושחט במדינה
  14.11.19 08:47
 • אורח
  יימחשימם
  הגב 13.11.19 23:24
 • אורח
  מושחת***, מושחתים**, עברית קשה. שפה.
  14.11.19 10:44
 • אורח
  מלחיץ!!
  הגב 13.11.19 23:25
 • אורח
  אזה פחד .יש נזק
  הגב 13.11.19 23:25
 • אורח
  ימח שמם של כל הערבים
  הגב 13.11.19 23:25
 • אורח
  וגם ימח שמם של הגזענים
  14.11.19 06:46
 • אורח
  שהשדים ייקחו אותם....
  הגב 13.11.19 23:26
 • אורח
  ימח שמם וזכרם אמן תימחק עזה
  הגב 13.11.19 23:26
 • אורח
  יש לימודים מחר ?
  הגב 13.11.19 23:27
 • אורח
  אני מפחדת בבקשה תבטלו את הלימודים
  הגב 13.11.19 23:29
 • אורח
  יש לימודים?
  הגב 13.11.19 23:32
 • אורח
  ,רק בורא עולם שומר עלנו ועל כול עמו ישראל אמן(ב"ה שיפול על כול הכפרים הערביםאמן
  הגב 13.11.19 23:32
 • אורח
  מי זה בורא עולם?
  14.11.19 08:02
 • אורח
  אבא שבשמיים אין עליו ואין מילבדו
  14.11.19 08:06
 • אורח
  אני מפחד . בבקשה תבטלו את הקניון מחר
  הגב 13.11.19 23:32
 • אורח
  כן שלא יגמר לך האשראי
  13.11.19 23:58
 • אורח
  לאישתו אולי התכוון
  14.11.19 00:20
 • אורח
  הגיע הזמן שבימים כאלה הלימודים יתבצעו מרחוק בעזרת מחשבים
  הגב 13.11.19 23:33
 • אורח
  ןאז איך יגבילו מסכים שרוצים להפסיק? ולא לכולם יש מחשב
  14.11.19 00:21
 • אורח
  וגם העבודה תתבצע מהבית שרחמים יסדר
  14.11.19 01:37
 • אורח
  תכף הפסקת אש
  הגב 13.11.19 23:37
 • אורח
  עדכון לגבי הלימודים. רק מחר בבוקר בשעה 6.00. שיהיה לכולנו לילה שקט
  הגב 13.11.19 23:38
 • אורח
  עשיתי פיפי במכנסיים 😥
  הגב 13.11.19 23:38
 • אורח
  וקקה עשית בתחתונים?
  14.11.19 05:21
 • אורח
  לא נראה לי שיהיה לימודים הרגו להם עוד פעיל חמאס ואז מה שיעשו עכשיו יתחילו שוב
  הגב 13.11.19 23:38
 • אורח
  ימח שמם וזכרם
  הגב 13.11.19 23:38
 • אורח
  אין מה לפחד השם שומר עלינו מלמעלה יש לנו צבא חזק
  הגב 13.11.19 23:39
 • אורח
  אתה מתכוון שיש שאין לנו אלא את אבינו שבשמיים. כיפת הברזל הוא אלוקה.
  14.11.19 00:57
 • אורח
  איזה מלחיץ איזה בומים היו ימח שמם
  הגב 13.11.19 23:40
 • איש טוב
  אם לא יבטלו את הלימודים תנו לי להיות זה שמכריז על הפגנת "תלמידים בפחד!" מה זה איך זה שיש לימודים במצב כזה? יש ילדים שמתים מפחד והמורים לא מוותרים ואומרים: "מי שלא מגיע מפסיד חומר" שנה שעברה במצב דומה היה ילד בכיתה שלי שהתעלף בזמן אזעקה ברחובות! די תבטלו לימודים מה כבר יקרה?!
  הגב 13.11.19 23:40
 • אורח
  צודקת גם המורים מתים מפחד.... לא ניתן ללמד וללמוד באוירת פחד
  14.11.19 00:07
 • אורח
  צודקת ראש העיר יחד עם פיקוד העורף חייבים להוציא הודעה
  14.11.19 00:23
 • אורח
  למה להלחץ- ולהלחיץ בטרם קרה והוחלט. שיהיה ליל מנוחה שקט. מחר יום חדש ודברים יתסהרו.
  14.11.19 00:58
 • אורח
  תעשו הפגנה אחרת העירייה מראה שרירים ותאשר שיגרה
  14.11.19 01:39
 • אורח
  וגם אסור פלאפונים במוסדות החינוך
  14.11.19 01:41
 • אורח
  העיקר הפסקת אש..איזה בדיחה
  הגב 13.11.19 23:43
 • אורח
  בבית אין לי מיגון של חדר. אבל יש חדר מדרגות . יש מקלט.בגני הילדים של העיריה אין !!! עד שלא תסדר העיריה מיגון !! בכל הגנים איך יתכנו שיש לימודים בגן לא ממוגן. שאפילו אין חדר מדרגות או מקלט . יש חצרות לגני ילדים. גדולים אפילו אז לפחות שם לשים מיגון נייד
  הגב 13.11.19 23:44
 • אורח
  צודקתתתתת פחד אימים
  14.11.19 00:13
 • אורח
  אמאלה הלוואי ויפסיקו כבר איזה רעים
  הגב 13.11.19 23:45
 • אורח
  שיקח אותם השד שכול טיל יתפוצץ להם בידים ימח שימם
  הגב 13.11.19 23:55
 • אורח
  שאלוקים יקח אותםםםםםם
  הגב 14.11.19 00:12
 • אורח
  חייבים לבטל את הלימודיםםםםם
  הגב 14.11.19 00:12
 • אורח
  מקווה שלא יהיה לימודים הם מצליחים לשגר ממש רחוק איזה פחד
  הגב 14.11.19 00:14
 • אורח
  ואם יש לא נורמלים מי ששולח במצב כזה הבן שלי עד עכשיו רועד ובוכה חס ושלום אזעקה והם בבית ספר פאניקה ועוד אסון במיוחד ילדים קטנים זה לא נערים לא לקחת סיכונים
  הגב 14.11.19 00:18
 • אורח
  צודקתתתתתת
  14.11.19 00:24
 • אורח
  אתם מסכנים את התלמידים המורים העובדים והמאבטחים!!!
  הגב 14.11.19 00:20
 • אורח
  והעיקר בית ספר כרגיל מחר
  הגב 14.11.19 00:22
 • אורח
  נכון
  14.11.19 00:22
 • אורח
  איזה פחד אי אפשר ללכת לבית ספר
  14.11.19 00:23
 • אורח
  לבטל לימודים ועבודה מחר!!
  הגב 14.11.19 00:28
 • אורח
  במקלטים שבהם יש בתי כנסת, יש קבוצה של גנבים שמסתובבים בין המקלטים ומנסים לגנוב ציוד, הם ינסו לגנוב כל דבר שהם רואים. כדאי להפעיל מצלמות בגלל שהם בדרך כלל עובדים בקבוצות. לא לעזוב את המקלטים ללא שמירה. זהירות!!!
  הגב 14.11.19 01:48
 • אורח
  נו יש תשובות
  הגב 14.11.19 06:22
 • אורח
  לימודים?
  הגב 14.11.19 06:30
 • אורח
  למה אין עדכון לגבי הלימודים?
  הגב 14.11.19 06:51
 • אורח
  עדכון לגבי לימודים: עמוד 4
  הגב 14.11.19 07:18

פיקוד העורף! היום חמישי 14/11 לימודים ועבודה כרגיל

הבוקר חמישי פיקוד העורף ביצע הערכת מצב והחליט לאשר הלימודים

אבי בר | | תגובות: 19


יום רביעי 13/11 שעה 20:00 פיקוד העורף מעדכן ההנחיות ליום חמישי 14/11


אזורים דן, ירקון, השפלה ודרום השפלה

(רחובות, ראשון לציון, בת ים, גדרה, מזכרת בתיה, קרית עקרון)

התכנסויות ואירועים: ניתן לקיים עד 300 איש- בשטח פתוח, ובשטח סגור- ללא מגבלות


פעילות חינוכית: ניתן לקיים לימודים, למעט במבנים יבילים/בנייה קלה


מקומות עבודה: ללא מגבלות

שירותים לאזרח: מתכונת רגילה

סקטור חיוני: מקום עבודה שמספק שירות המוגדר חיוני או מוצר חיוני למשק שאושר על ידי הרשויות המוסמכות

התפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חבלל
  הגב 13.11.19 20:06
 • אורח
  בעזרת ה׳ לא יהיה .
  הגב 13.11.19 20:13
 • אורח
  באסה
  הגב 13.11.19 20:22
 • אורח
  דניס זה אתה רשמת את זה
  הגב 13.11.19 20:23
 • אורח
  לא
  הגב 13.11.19 20:24
 • אורח
  לא
  הגב 13.11.19 20:24
 • אורח
  לא
  הגב 13.11.19 20:24
 • אורח
  לא
  הגב 13.11.19 20:24
 • אורח
  :(
  הגב 13.11.19 20:24
 • אורח
  באסה
  הגב 13.11.19 20:34
 • אורח
  גדרה. בטווח ה40 הקילומטר
  הגב 13.11.19 20:53
 • אורח
  צריך לתת אישור רק מ 5 בבוקר לכל יום מחדש לילה טוב ושקט
  הגב 13.11.19 20:57
 • אורח
  איך יש לימודים אם גדרה בטווח של ה40 קילומטרים??
  הגב 13.11.19 20:57
 • אורח
  כל מקום רושמים משהו אחר
  הגב 13.11.19 21:11
 • אורח
  היו טילים ברחובות לפני כחצי שעה
  הגב 14.11.19 00:00
 • אורח
  האם יש לימודים באופקים היום
  הגב 14.11.19 05:51
 • אורח
  אך ילמדו בקושי ישנו .מלול תן עוד יום
  הגב 14.11.19 06:58
 • אורח
  אני לומד היום עד ארבע וחצי בלי שינויים😠😠😠
  הגב 14.11.19 07:16
 • אורח
  תהנה. אני עד 12:40
  14.11.19 07:19

חיים גוזלי ואביב גוזלי, לוחמי הMMA הבת ימיים , ישתתפו בתחרות הבלאטור 234 ביום חמישי(14.11) בהיכל מנורה תל אביב

חיים " הבאטמן" גוזלי ,ייתחרה מול ארתור "הטורף" פרונין, ואביב "הקינג" גוזלי ,ייתחרה מול זאקה "לזגין" פאטולזאדה בתחרות הבאלטור 234 .

לימור עידן | | תגובות: 2
קרדיט: חיים גוזלי פייסבוק


לוחמי הMMA הבת ימים, חיים גוזלי(46) ובנו אביב גוזלי (18), יתחרו ביום חמישי(14.11) בבלאטור 234 בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב.


2 הלוחמים המייצגים את בת ים וישראל בכל העולם יתחרו בקרב ענקים ביום חמישי הקרוב.

חיים " הבאטמן" גוזלי ,ייתחרה מול ארתור "הטורף" פרונין, ואביב "הקינג" גוזלי ,ייתחרה מול זאקה "לזגין" פאטולזאדה בתחרות הבאלטור 234 .

לאחרונה הצליח אביב גוזלי להביס את יריבו הבלרוסי תוך 11 שניות ובכך הצליח לקבוע שיא בתולדות ארגון הMMA, אביו, חיים גוזלי, הצליח להביס את יריבו לפני מספר חודשים במידסון סקוור גארדן בניו יורק, כאשר הצליח בחניקת משולש להכניע אותו ולנצח.

ככל הנראה, הקרב ביום חמישי הקרוב יהיה קרב הפרישה של חיים גוזלי, אשר מתכוון לעזוב את הלחימה אותה אהב במשך שנים רבות ויתחיל לעסוק במשהו חדש.

ללא ספק, משפחת גוזלי השאירה חותם ענק בדפי היסטוריית הספורט הישראלי ועוד ימשיכו.

בהצלחה !התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

התרבוטק מארח את הסופר עדי לויתן למפגש ספרותי מוזיקלי, היום (13.11) בשעה20:00.

מחיר כניסה- 15 ש"ח

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: תרבוטק פייסבוק


התרבוטק, רשת הספריות בבת ים מארח את הסופר עדי לויתן.

זהו מפגש ספרותי מוזיקלי בעקבות סיפר הביכורים שיצא לאור ,של הסופר עדי לויתן, "התקווה 9" המגולל את סיפורם של דמויות שונות החיות יחד באותה עיירה, עם סצנות מדבריות מסביב ותקווה אחת המאגדת את כולם .

תומר ביטון "נגינה ושירה , עדי לויתן :דיבור וסיפור

המפגש יתקיים היום, יום רביעי 13.11 בשעה 20:00

מחיר כניסה 15 ש"חהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רוכב אופנוע בן 18 נעצר בבת ים עם חומר החשוד כמריחואנה

החקירה נמשכת

לימור עידן | | תגובות: 0


ביום שלישי (12.11)במהלך פעילות משטרתית בבת ים, הבחינו השוטרים באופנוע הנוסע ברחוב עוזיאל בבת ים, עם לוחית זיהוי לא תקינה. לאחר שרוכב האופנוע, תושב תל אביב בן 18, התבקש לעצור לבדיקה התגלה ברשותו חומר החשוד כסם מסוג מריחואנה. לאופנוע בוצעה הורדה מהכביש והנהג קיבל דו"ח בגין לוחית זיהוי לא תקינה. בנוסף, הנהג נעצר בחשד לנהיגה תחת השפעת סמים והובא לחקירה בתחנת המשטרה.

הבוקר (ד') התייצב החשוד לשימוע בפני קצין משטרה. רישיון הנהיגה שלו נפסל ורכבו הושבת למשך 30 יום.

החקירה נמשכת.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושב כרמיאל שדד בנק בבת ים

החקירה נמשכת

לימור עידן | | תגובות: 3


המשטרה עצרה חשוד בן 34 מכרמיאל בביצוע שוד בבנק ברחוב בלפור בבת ים ביום שני האחרון. עם קבלת ההודעה בדבר האירוע, הגיעה המשטרה למקום ופתחה בחקירה אשר הביאה לזיהוי של חשוד פוטנציאלי במעשה. החשוד נעצר שעות ספורות לאחר מכן והובא לחקירה בתחנת המשטרה. אתמול ,יום שלישי 12.11 הוארך מעצרו בבימ"ש השלום בתל אביב עד ל 17.11.19.

החקירה נמשכת.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מענין שמכל הארץ באים דווקא לבת ים
  הגב 13.11.19 12:29
 • אורח
  למה בת-ים - טיפשון, לא מצאת מקום יותר בטוח? במקצוע שלך חייבים להיות חכמים..🤣🤣🤣
  הגב 13.11.19 12:45
 • אורח
  כרמיאלים עם טיפש..
  הגב 15.11.19 21:08

מבזק תאונה בת ים! רוכב אופנוע בן 17 נפצע בתאונה . מצבו בינוני

קרדיט:איחוד והצלה

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט:איחוד והצלה


בשעה 10:57 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על תאונת דרכים עם מעורבות רוכב אופנוע, בכביש 20 לדרום סמוך למחלף קוממיות. חובשים ופראמדיקים של מד"א ומתנדבים של איחוד והצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שיבא צעיר בן 17 במצב בינוני, עם חבלות בגפיים עליונות ותחתונות.


בני מזרחי חובש באיחוד הצלה סיפר:
"הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לרוכב האופנוע כבן 25 שנפצע באורח בינוני. לאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשהוא סובל מחבלות ופציעות בראשו ובפלג גופו העליון".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

שוקולד מול אזעקות! תלמידי בית הספר יגאל אלון בבת ים משתתפים ב"אתגר החוסן" בו הם משתפים מה מוריד את הלחץ סביבם בעקבות המצב הביטחוני. רמז- שוקלד..

קרדיט תמונות- יגאל אלון פייסבוק

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:בית הספר יגאל אלון פייסבוק


תלמידי בית הספר יגאל אלון בבת ים השתתפו ב"אתגר החוסן" שמפעיל בית הספר בעקבות המצב הביטחוני

תלמידי בית הספר קיבלו משימה ממחנכת כיתה ב4 עינת פיצ'וטו ברונשטיין, בבית הספר ,שבה עליהם לספר לה או לשלוח לה בתמונות מה הדברים שמרגיעים אותם בימים כאלה.


אתגר החוסן הגיע לתלמידים רבים בבית הספר, וגם תלמידי כיתות ה' שלחו תמונות מרגיעות למוריהם וסיפרו להם כיצד הם מצליחים להיות רגועים וקשובים בשעות כאלה .

בין הדברים שמצאו התלמדים כמורידי לחץ נמצא במקום הראשון השוקולד, יחד איתו משחקי מחשב, ישיבה יחד עם האחים והמשפחה וליטוף חיית המחמד שלהם .


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המצב הבטחוני - אזעקה

עדכונים שוטפים

אבי בר | | תגובות: 25


יום רביעי 13/11 שעה 08:10

הבומים שנשמעים הם מאזור כנות ואזור חולדה


שעה 11:00

ראש עיריית ראשון רז קינסטליך בזירת נפילת הזביל


שעה 10:30

צעירה בת 24 מגדרה נפצעה קל בזמן הריצה לממ"ד (במטח המוקדם בבוקר) פונתה לבית חולים קפלן

09:11

אזעקות ראשון לציון בת ים

סרטוני נפילת זביל בראשון לציון
סרטון נוסף


זביל כנראה של כיפת ברזל ראשון לציון


שעה 08:23

אזעקה פלמחים
התפרסמו 25 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ה שומר עלינו שום דבר לא מובן מאליו מה היה יכול לקרות
  הגב 12.11.19 09:42
 • אורח
  כיפת ברזל שומר עלינו, וביבי הוא זה שמביא עלינו את הרעה
  12.11.19 10:02
 • אורח
  איזה שכונה??
  הגב 12.11.19 09:45
 • אורח
  כתוב פלמחים
  12.11.19 09:49
 • אורח
  נווה ים
  12.11.19 10:59
 • אורח
  כל הכבוד לכיפת ברזל, אך עם זאת יש להשמע להוראות פיקוד העורף להכנס למרחב מוגן ולא לסמוך על אלילת המזל
  הגב 12.11.19 09:57
 • אורח
  איך כל הכבוד אם הם לא מפעילים בזמן ונותנים לטילים לינפול איך דבר כזה טוב איך. זה פדיחה שנותנים לאנשים מפוקפקים להפעיל כזה דבר. בטוח מקבלים שוחד ממפעל טילים בשביל שיסדרו להם פיצוצים.
  12.11.19 12:14
 • אורח
  נס
  הגב 12.11.19 10:02
 • אורח
  זה בנווה ים
  הגב 12.11.19 10:59
 • אורח
  לא נכון,בנווה דקלים
  12.11.19 11:03
 • אורח
  רז תטפל בזה גם ככה אתה מרוויח 60 אלף בחודש גם במטוסים אתה לא מטפל תעשה משהו
  הגב 12.11.19 11:31
 • אורח
  אז אין לווינים שיכולים לזהות והעולם באמת שטוח. בחדשות אומרים שהכל יוזמה ישראלי בשביל לבזבז כסף בשביל פרנסה של יצרן נשק. מדינה של נוכלים.
  הגב 12.11.19 11:58
 • אורח
  בס"ד שנשמע רק ורק בשורות טובות אמן בורא עולם!!!!!!!!!!
  הגב 12.11.19 19:38
 • אורח
  מהפה לך לאלוהים😈
  12.11.19 22:03
 • אורח
  עובדי המדינה אמורים להגן עליכם במצב כזה אבל כולם יושבים בבית בחופש, זה יוקר המחיה, לשם הכסף הולך!! לאוכלי חינם!! שישרפו בעזרת השם
  הגב 12.11.19 20:49
 • אורח
  עובדי מדינה מתפרנסים ממלחמות ומוות.
  12.11.19 21:49
 • אורח
  תגובות של אנשים טיפשים ☝
  הגב 12.11.19 21:07
 • אורח
  יש אפשרות לדעת מה קורה כרגע אל יש לימודים מחר ברחובות לאור הנחיות פיקוד העורף החדשות?
  הגב 12.11.19 23:25
 • אורח
  יש לימודים.
  12.11.19 23:28
 • אורח
  הגב 12.11.19 23:40
 • אורח
  מחר מכינים סרטים נוספים וקומבינות פיטוחים ופיצוי בסגנון מפעל פולירון נשרף . מדימה של נוכלים!
  הגב 13.11.19 01:39
 • אורח
  לא ייאמן מה שביבי מוכן לעשות בשביל להישאר בתפקיד , חבל לא יעזור לו.הרי מי יוצא למלחמה (עאלללק) ומשלם חןם למחרת לחמאס את התשלום החודשי - סמרטוט ואנחנו הטיפשים , מתי יגיע כבר מנהיג\ה שישים לזה סוף ?
  הגב 13.11.19 08:16
 • אורח
  כמה שטויות אתה כותב ומכביש את נתניהו תיכנס לסרטון ותבין שההחלטה לגבי החיסול היא לא של נתניהו בלבד... תגובתך מראה על חוסר ידע בעליל! https://www.facebook.com/groups/1508956995814038/permalink/2618567361519657/
  13.11.19 09:03
 • אורח
  https://www.facebook.com/groups/1508956995814038/permalink/2618567361519657/
  13.11.19 09:03
 • אורח
  מה קרה לכל המרוקנים בעיר רחובות? היום בבקר היה סרט ביוטיוב סרט של אנשים מבוגרים מרוקנים בעיר רחובות מקללים ברוסית ברחוב גרצל.
  הגב 13.11.19 09:55

יש לימודים! לקראת חצות הודיעו חזרה לשגרה ויש לימודים, הבוקר ב - 06:00 החל ירי לעבר העוטף, בשעה הקרובה עדכון סופי בנושא הלימודים

לקראת חצות יצאה הנחייה חדשה של פיקוד העורף

אבי בר | | תגובות: 15


לקראת חצות יצאה הנחייה חדשה של פיקוד העורף מרחובות (כולל) וצפונה יש לימודים ועבודה רגילה

השקט אכן נשמר כל הלילה, אך הבוקר רביעי ב - 06:00 החל ירי לעבר העוטף . פיקוד העורף מתכנס בדקות אלה ויקבל החלטה האם החזרה לשגרה בתוקף. עדכון בהמשך

להלן הודעת פיקוד העורף לאזורים דן, ירקון והשפלה אשר נמסרה לקראת חצות

(רחובות, ראשון לציון בת ים)

התכנסויות ואירועים: ניתן לקיים עד 300 איש- בשטח פתוח, ובשטח סגור- ללא מגבלות

פעילות חינוכית: ניתן לקיים לימודים, למעט במבנים יבילים/בנייה קלה

מקומות עבודה: ללא מגבלות

שירותים לאזרח: מתכונת רגילההתפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יש
  הגב 13.11.19 03:50
 • אורח
  עובדים באופקים היום
  הגב 13.11.19 04:47
 • אורח
  שיגעתם אותנו, עכשיו אמרו בחדשות בטלוויזיה שאין לימודים ברחובות.
  הגב 13.11.19 06:16
 • אורח
  אמרו בחדשות שאין לימודים מה נסגר???
  הגב 13.11.19 06:19
 • אורח
  נכון גם אני שמעתי שאין וגם ככה לא לוקחת סיכון ולא שולחת
  הגב 13.11.19 06:19
 • אורח
  אז בגני ילדים שיש בהם ממ"ד יש גן היום?
  הגב 13.11.19 06:25
 • אורח
  אין בראשון לציון אמרו בחדשות שאין
  הגב 13.11.19 06:25
 • אורח
  יש היום בפתח תקווה?
  הגב 13.11.19 06:29
 • אורח
  מותר להיות בפקק בדרך לביה"ס??? זו התקהלות של מאות אנשים
  הגב 13.11.19 06:51
 • אורח
  טל תקחו סיכון
  הגב 13.11.19 06:57
 • אורח
  ישששש לימודים איזה כיףכו* עמ*
  הגב 13.11.19 07:01
 • אורח
  והעיקר בגבעת ברנר יש לימודים זה 2 מטר מרחובות
  הגב 13.11.19 07:36
 • אורח
  בגן רווה אין לימודים או שיש
  הגב 13.11.19 07:53
 • אורח
  אינעל העולם אין חופש היום. נקווה שמחר יהיה חחח
  הגב 13.11.19 10:51
 • אורח
  בסוף יש או שאין לימודים מחר ברחובות???
  הגב 13.11.19 20:21
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל