הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

עיריית בת ים החלה במבצע הדברת המכרסמים ברחובות בלפור, יוספטל וירושלים

תושב בת ים כמעט קפא למוות, מצבו קשה

מדליית זהב לשחיינית הצעירה דריה גולובטי מקבוצת הפועל בת ים ,בתחרות הבינלאומית בשוויץ !

אור ירוק: מעל 2,000 דו"חות חנייה לחונים בחניית נכים חולקו בבת ים בשנים 2016-2018

כאשר אדם נכה נאלץ לחנות בחניה שאינה שמורה לבעל צרכים מיוחדים, הוא מסתכן במקום חניה שהגישה ממנו ליעדו עלולה לסכן את חייו. במקרים רבים הדלת לא יכולה להיפתח בצורה שתאפשר לנכה לצאת מרכבו או שהיציאה מתאפשרת רק מן הצד של הכביש.

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט: אור ירוק


היום (3 בדצמבר 2019) יצוין ברחבי העולם היום הבינלאומי לזכויות אנשים עם מוגבלויות. בישראל 2019 עדיין מתרחשים מצבים בהם חניית נכים נתפסת על ידי אדם שאינו נכה ובעלי התווים מוצאים עצמם מתמודדים עם תנאי דרך שלעתים בלתי אפשריים עבורם, דורשים מהם מאמצים גדולים ובעיקר מסכנים את חייהם. מקום החניה השמור לנכה, נמצא בסמוך למדרכה והוא עונה על הצורך לאפשר לאדם עם צרכים מיוחדים להגיע ולעלות אליה בצורה מהירה ובטוחה ככל האפשר. במקרים רבים המדרכה תהיה בעלת הנמכה וכך יתאפשר לנהג לעלות אליה עם כיסא הגלגלים בקלות.

בעמותת אור ירוק ביקשו בחודש מאי 2019 לדעת כמה דוחות רשמו פקחי העיריות בישראל לנהגים שחנו באופן לא חוקי בחניית נכים בין השנים 2013 ל-2018 (זאת בהמשך לבקשה ששלחו בחודש ספטמבר 2018). העמותה שלחה בקשה על פי חוק חופש המידע ל-28 ערים (מעל 50 אלף תושבים) כדי להבין האם עבירה חמורה זו נאכפת ובאיזה קנה מידה.

מעיריית בת ים נמסר במענה לפניית עמותת אור ירוק כי בין השנים 2016-2018 חילקה העיריה 2318 דוחות בגין חניה שלא כחוק בחניית נכים

ארז קיטה מנכ"ל עמותת אור ירוק:

קשה להאמין שישנם עדיין נהגים החונים שלא כחוק בחניית נכים, תופסים מקום חניה של אדם עם צרכים מיוחדים ומסכנים אותו. גם בלי שיתפסו להם את מקום החניה, במקרים רבים, נהג שתופס מקום חניה של נכה מקשה עליו עוד יותר את שגרת יומו ולמעשה מונע ממנו ביצוע פעולות פשוטות ויומיומיות כמו ללכת לקניון, לבנק או לבית קפה. המשטרה והרשויות המקומיות חייבות להגביר את האכיפה כלפי נהגים שחונים במקום חניה השמור לאדם עם צרכים מיוחדים כדי שגם אוכלוסייה זו תוכל לנהל אורח חיים תקין. בנוסף ראשי הרשויות חייבים לוודא שחניות הנכים בעירם אכן מתאימות לנכים, צבועות היטב, ללא בורות וחריצים המסכנים את המשתמש ומונגשות בצורה נוחה ובטוחה. הגיע הזמן לחבק ולעזור לאנשים עם צרכים מיוחדים ולהפסיק להתעלם מהם".כאשר אדם נכה נאלץ לחנות בחניה שאינה שמורה לבעל צרכים מיוחדים, הוא מסתכן במקום חניה שהגישה ממנו ליעדו עלולה לסכן את חייו. במקרים רבים הדלת לא יכולה להיפתח בצורה שתאפשר לנכה לצאת מרכבו או שהיציאה מתאפשרת רק מן הצד של הכביש.

בישראל קיימים עשרות אלפי בעלי מוגבלויות הנעזרים בתו נכה. על המדינה להגדיל את מספר החניות השמורות לנהגים בעלי מוגבלויות ולהשקיע בתשתית אשר תבטיח את ירידתם מכלי הרכב בשלום.

למרות שאגף התנועה במשטרת ישראל מתייחס לחניה במקום השמור לנכה כעבירת בריונות, עדיין אפשר לראות כי ישנם נהגים המצפצפים על החוק ומרשים לעצמם לחנות במקום השמור לאדם נכההתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כאילו כמה יש לחניות נכים בבת ים, אולי איזה אחד עלוב והכל חניות נכים עם מספר?
  הגב 04.12.19 08:29

גינת הלנה ראפ בבת ים תשודרג ותונגש עבור ילדים עם צרכים מיוחדים

לאורך שנת 2020 ישדרגו צוותי העירייה גינות ופינות חמד בעיר, על מנת לחולל שינוי חזותי רציף.

לימור עידן | | תגובות: 1
תמונות: דוברות


עיריית בת-ים בשיתוף עם מפעל הפיס החלו השבוע בעבודות לשדרוג גינת הלנה ראפ.

במסגרת העבודות תונגש הגינה לילדים עם צרכים מיוחדים, באמצעות התקנת מתקני משחק המותאמים לאנשים עם צרכים מיוחדים, כמו כן יותקנו מתקני כושר לרווחת הציבור, ותשודרג חזות הגן, באמצעות החלפת הריצוף והתקנת ריהוט גן חדש.
בתקופת העבודות, הצפויות להיארך כ- 4 חודשים, ולאור שמירה על בטיחות הציבור ומניעת מסוכנות, יגודר שטח העבודות ותיאסר כניסה של תושבים למתחם.

העבודות לפיתוח הגינה הן חלק ממהלך עירוני לשדרוג המרחב הציבורי.

לאורך שנת 2020 ישדרגו צוותי העירייה גינות ופינות חמד בעיר, על מנת לחולל שינוי חזותי רציף.

עבודות התכנון והביצוע מתאפיינות במגוון פעולות רחב ובהיקפים שונים, דוגמת חידוש תשתיות רחובות לצד פעולות נקודתיות של יצירת אתנחתאות, פינות ישיבה עם ספסלים מעוצבים וריהוט רחוב.


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כולהכבוד..חסר הערבה לילדים חינוך מיוחד..לאוטיסטים.טוב שהיהו גנים.תודה לכרית בתים
  הגב 22.01.20 17:14
 • אורח

שומר בבניין בבת ים הותקף על ידי רעולי פנים

החקירה נמשכת

לימור עידן | | תגובות: 1אמש ,יום שלישי 21.1, התקבל במשטרה דיווח אודות מספר חשודים רעולי פנים , שהגיעו לבניין ברחוב יצחק שדה בבת ים, גרמו נזק לדלת הכניסה, תקפו את השומר והסתובבו בבניין.

עם קבלת הדיווח הגיעו למקום גורמי משטרה אשר פתחו בחקירת האירוע.

החקירה נמשכתהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אלוהים ישמור..
  הגב 22.01.20 12:29
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

מכבי האש: השריפה שפרצה הבוקר בבת ים בדירת מגורים ומהדירה חולץ תוכי אירע בגלל כבל מאריך בחדר הכביסה

קרדיט צילום בשיתוף במת החדשות

אבי בר | | תגובות: 1התוכי שחולץ


הבוקר פרצה שריפה בדירת מגורים ברח שבזי בעיר בת ים .

חוקר שריפות רס"ר ניסים אבוחצירה שביצע חקירה במקום מצא כי סיבת פרוץ הדליקה כתוצאה מכשל של כבל מאריך באזור חדר הכביסה.

יש לציין שרק בדרך נס לא נכחו בעלי הדירה בזמן השריפה ומהדירה חולץ תוכי ללא פגע.

מאגף ההסברה תחנה אזורית חולון מבקשים מהציבור להמנע משימוש במוצרי חשמל ,כבלים, שנאים וכד' אשר לא קיים להם תקן ישראלי .

כמו כן יש לעשות שימוש נכון במאריכים בעלי חיבור תקני הכוללים לחצן ניתוק ולהימנע משימוש במספר צרכנים בעלי צריכת חשמל גבוהה.


בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות היוצרים כל אדם שרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון מוזמן לפנות לאתר be106
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  העיקר שהתוכי חולץ, היתר לא מעניינים... תנו לחיות לחיות , הם האנשים הכי טובים !6
  הגב 21.01.20 19:20
 • אורח

צמצום תאגידי המים ! רשות המים קבעה תאגידי המים של בת ים, חולון ואזור יאוחדו והציבור מוזמן להביע עמדתו על האיחוד עד תאריך 23/2/2020

תאגיד המים מי בת ים :"תאגיד המים מי בת ים מתנגד להחלטה של רשות המים ביחס לאפשרות שיוך העיר בת ים ותאגיד המים שלה לתאגיד המים מי שקמה בע"מ,"אנו סבורים כי החלטה נכונה ונבונה הנה שלא להחיל על התאגיד את שינוי המבנה המוצע"

לימור עידן | | תגובות: 4


לפני כמעט שנה החליטה הכנסת על צמצום תאגידי המים מ – 56 תאגידים ל – 28 תאגידי מים אזוריים שבהם ישולבו יישובים חזקים ויישובים קטנים כדי לשמור על איזון התאגיד.

לאחר פנייה לרשויות בנושא הבעת דעה לאיחוד הרשויות לפני מספר חודשים וקבלת תגובתן ,

פונה כעת רשות המים לציבור בקול קורא להביע את עמדתו בדבר שיוך הרשויות המקומיות לקבוצות של חברות אזוריות

תאגיד המים בבת ים , מי בת ים עתיד לחבור אל חולון ואל אזור תחת חברת מקווה ישראל .

הציבור מוזמן להביע את עמדתו בנוגע לשיוך מי בת ים לעיר חולון ואזור על ידי שליחת פקס 03-7608000 או בדואר אלקטורני council@water.gov.il

על העמדות להגיע למזכירות המועצה לא יאוחר מיום א' ה23.2.2020 בשעה12:00

תאגיד המים מי בת ים :

"תאגיד המים מי בת ים מתנגד להחלטה של רשות המים ביחס לאפשרות שיוך העיר בת ים ותאגיד המים שלה לתאגיד המים מי שקמה בע"מ

,"אנו סבורים כי החלטה נכונה ונבונה הנה שלא להחיל על התאגיד את שינוי המבנה המוצע"


במידה ולא יחול שינוי ,איחוד הרשויות יוצא לדרך


מה כולל החוק החדש?

 • מספר הדירקטורים עד 11 חברים וההקצאה על פי גודל האוכלוסייה ברשות.
 • לכל רשות יהיה נציג אך משקלו בהצבעה יהיה בהתאם לגודל הרשות שהוא מייצג.
 • החוק החדש מאפשר לתאגיד הקיים לבקש דחייה של 3 - 6 שנים ביישום המעבר לתאגיד אזורי וזה יחוייב בנימוקים ובאישור השרים הרלוונטיים.

החלטות נוספות שנקבעו בכנסת לגבי חוק התאגידים האזוריים:

1. סוכם עם האוצר על הקמת קרן בסך של 40 מיליון ₪ (חצי מהמדינה וחצי מהעירייה) על מנת לאפשר החלפת צנרת בבניינים ישנים ובאזורים בהם מתגוררים מעוטי יכולת.

2. אושר מתווה לטיפול בגביית חובות עבר, לפיו התאגידים יצאו במבצע גביית חובות ללא ריבית ויאפשרו עד 36 תשלומים.

3. אושר הסעיף שמסמיך את רשות המים לקבוע כללים להתקנת מוני מים המאפשרים קריאה מרחוק, לשיפור התמודדות עם מקרים של נזילות במערכת המים. עלות התקנתם לא תיפול על האזרחים ולא תשפיע על מחירי המים. לאזרחים שומרי שבת תתאפשר התקנת מונה שלא מחלל שבת (מד כשר - המונה אוגר נתונים ומתעדכן במוצאי שבת).

4. בנוסף לכך אושרה הסמכת מועצת רשות המים לקבוע תעריף מים מופחת שיכול התאגיד לגבות במקרים של נזילות, כך שהחיובים לאזרח יהיו במאות שקלים בודדים ולא חיובים של אלפי שקלים.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי בת ים גובים ממני כיחידנית בדירה כסף על צריכה פרטית של 20 קוב ויתכן שהאיחוד יהיה יעיל עבורי גם בצריכה המשותפת לוקחים מחירים אסטרונומיים בבנין בו 7 כניסות וכ,-50 דיירים בו יש נזילות לעיתים תכופות בגלל שהצנרת ישנה
  הגב 21.01.20 19:37
 • אורח
  כל העיר צנרת רקובה !
  21.01.20 21:42
 • אורח
  צריך לצמצם את תאגידי המים כי הם לא עושים כלום! וסתם מבזבזים כספי ציבור! עשו את זה כדי לייצר מקומות עבודה למקורבים לממשלה במפלגות כל מיני מנכלים למיניהם שמקבלים מלא כסף ולא עושים דבר! .
  הגב 21.01.20 21:41
 • אורח
  מהלך מבורך. ריבוי תאגידי המים הכפיל את התעריפים בגלל כל המשכורות לתפקידים החדשים.
  הגב 22.01.20 10:15
 • אורח

מינויים חדשים בצמרת עיריית בת ים: גזברית ומהנדסת חדשה הצטרפו לשורת אנשי המקצוע שהצטרפו לעירייה בתקופה האחרונה

ראש העיר צביקה ברוט ממשיך להשלים את הרכבת הכוורת החדשה של העיר, המורכבת מאנשי מקצוע בתחומי השירות, הניקיון ואיכות החיים בעיר.

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט:דוברות העירייה


מינויים חדשים נוספים בצמרת עירית בת-ים: ראש העיר צביקה ברוט ממשיך להשלים את הרכבת הכוורת החדשה של העיר, המורכבת מאנשי מקצוע בתחומי השירות, הניקיון ואיכות החיים בעיר.

בימים האחרונים בחרה ועדת המכרזים באדריכלית מיכל מאיר כמהנדסת החדשה של העיר בת-ים. מאיר (45), בוגרת בהצטיינות במחלקה לארכיטקטורה ובינוי ערים בבצלאל ובעלת תואר שני במסלול עיצוב אורבני גם הוא מהאקדמיה לאומנות בצלאל, שימשה במגוון תפקידים באגף ההנדסה של עירית ירושלים, ובשנים האחרונות היא אדריכלית העיר לוד. היא תחליף בתפקיד את שוקי פתאל, המסיים את תפקידו בחודש מרץ.


מינוי מרכזי נוסף עליו הוא הוחלט לאחרונה הוא של הגזברית החדשה, טירנה ססי, המשמשת כיום כגזברית עירית קריית אונו. ססי (51) שימשה גם היא כגזברית בשורת רשויות והיא צפויה להחליף את הגזבר חיים אברהם הפורש לאחר 16 שנים בתפקיד.

שני המינויים החדשים מצטרפים לשורת אנשי מקצועי נוספים אשר הובאו לעיריה כחלק מהכוורת החדשה של ברוט:

מדובר בין היתר במנכ"לית העיריה יודפת אפק-ארזי, סמנכ"לית השירות נועה רימון-גופרשטיין, סמנכ"ל משאבי אנוש ליאוניד סמוליאנוב, סמנכ"ל פיתוח ותשתיות מיכה קופילובסקי, דוברת העיריה שלומית ארדן, מנכ"ל החברת הכלכלית של בת-ים (חוף בת-ים לשעבר) עידן דוד, ומנכ"ל החברה לתרבות, פנאי וספורט שמעון אטיאס.

לדברי ראש העיר, צביקה ברוט,

"התחייבתי להביא את אנשי המקצוע הטובים ביותר לעיר, וכך נעשה. כל המינויים הם רק של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, שכיהנו ברשויות מקומיות מובילות, ואשר בחרו בבת-ים כי הם מאמינים בעיר ובמהפך שאנו נוביל לאחר שנסיים לייצב את המצב הכלכלי. אנחנו רואים שיפור בתוצאות הכספיות כבר בשנה הנוכחית, והדבר יסייע לנו לזרז את השינויים המתוכננים בתחומי הניקיון, התחזוקה, והשירות לתושבים"
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שוקי פתאל - ברוך שפטרנו מעונשו של זה
  הגב 21.01.20 19:17
 • אורח

גבר טבע הלילה עם רכבו בבת ים וחולץ בריא ושלם. מצורף סרטון

צילום - דוברות מד"א הצלה חולון בת ים ומשטרת ישראל

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט: דוברות מד"א
סרטון החילוץ


אתמול (ב') התקבל במוקד 100 של משטרת ישראל דיווח מאדם הלכוד ברכבו בתוך שלולית עמוקה באזור חוף טאיו בבת ים. דקות ספורות לאחר קבלת הדיווח הגיעו צוותי משטרה למקום, פילסו דרכם במים העמוקים והצליחו לחלץ את הלכוד (39, ת"א) בבטחה.

השוטרים, מכבי האש, החובשים יחד עם פראמדיקים של מד"א ואמבולנס 4#4 חילצו את הנהג הלכוד כשהוא בהכרה מלאה במצב יציב והועבר לטיפול אט"ן שהוזעק לאירוע.


סרטון חילוץ נוסף - דוברות המשטרה

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה בדיוק הוא עשה בחולות שם בגשם הזה?
  הגב 21.01.20 21:45
 • אורח

מרדף משטרתי אחר נהג תושב בת ים ובמהלך המרדף הנהג "נגח" ברכב תמים

צילום - משטרת ישראל

אבי בר | | תגובות: 10
היום שני 20/1 במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה, סומן לנהג רכב פרטי לעצור עקב נסיעה ללא לוחית רישוי.


עת השוטר סימן לנהג לעצור האחרון החל בנסיעה פרועה בניסיון להימלט על כביש 412 באזור בית דגן, במהלך המרדף הנהג חצה צומת באור אדום תוך סיכון חיי אדם והתנגש ברכב תמים שעמד בצומת (נזק בלבד).


בשלב זה בוצע מעצר של הנהג בשנות ה - 50 לחייו תושב בת ים. כאמור בחיפוש ברכב נתפסו כלי יודאיקה החשודים כגנובים וכן כלי פריצה החשודים ששימשו להתפרצות.


הנהג שטען כי אינו חש בטוב פונה לטיפול רפואי ע"י צוות מד"א ובשעות אלה משוחרר מבי"ח לחקירה בתחנת המשטרה בגין המיוחס לו.התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בגיל 50 בהמה במקום לשבת עים אישה וילדים ולעבוד פורץ בתים בושה ועוד נוסע באור אדום רוצח בכביש,,אחלה מקצוע לחתיכת טינופת
  הגב 21.01.20 00:05
 • אורח
  כמה אתה צודק .נו אמרו שהעבריינים בבת ים נכחדו מה עכשיו
  21.01.20 00:14
 • אורח
  אין כמו בת ים יש עבריינים בכול הארץ
  הגב 21.01.20 02:32
 • אורח
  עבריינים יש בכל הארץ ותפסיקו מיד להשמיץ את בת ים כל פעם שנתפס עבריין
  הגב 21.01.20 08:42
 • אורח
  צודק.
  21.01.20 09:40
 • אורח
  למה לתת דוגמה כזאת לנכדים תחשוב קצת פשוט בושה
  הגב 21.01.20 10:19
 • אורח
  אין מספיק שיטור ברחובות ובכבישים.
  הגב 21.01.20 11:00
 • אורח
  בקרית אונו , בנתניה ,ברמת השרון ובעוד ערים בארץ אין פשע ? ? ? ? ?
  הגב 21.01.20 19:22
 • אורח
  זה צריך להיות הרשעה על נסיון לרצח
  הגב 21.01.20 21:13
 • אורח
  יש מכוניות שנוסעות בכבישים בעיר המהירות של מכונית מרוץ!
  הגב 21.01.20 21:46
 • אורח

כתב אישום באשמת גרימת מוות ברשלנות נגד תושב בת ים בן 29 אשר דרס למוות תושב בת ים בן 64

צוות מד"א פינה את הולך הרגל לבית החולים שם התדרדר מצבו ולבסוף, כעבור מספר שבועות נקבע מותו.

לימור עידן | | תגובות: 0


פרקליטות מחוז תל אביב הגישה כתב אישום נגד תושב בת ים בן 29 בגין גרימת מוות ברשלנות בתאונת דרכים שהתרחשה ב16.9 ביפו.

בתאונת הדרכים נהרג הולך רגל בן 64 שלא הצליח לחמוק מהרכב של תושב בת ים .

מכתב האישום עולה כי הנהג הגיע עם רכבו אל הצומת ברחוב יפת ביפו , ופגע בעוצמה עם חזית הרכב בהולך הרגל שחצה במעבר החצייה.

צוות מד"א פינה את הולך הרגל לבית החולים שם התדרדר מצבו ולבסוף, כעבור מספר שבועות נקבע מותו.

לקריאה בהרחבה ניתן להיכנס לאתר פוסטה

https://posta.co.il/article/90989898-2/
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית בת ים החלה במבצע הדברת המכרסמים ברחובות בלפור, יוספטל וירושלים

יצוין כי בעירייה נשקלת האפשרות להגיש תביעה כנגד חברת נת״ע הבונה את הרכבת הקלה, אשר החפירות שהיא מבצעת גרמו לבעיית העכברים בערים כמו בת-ים, חולון, ותל אביב.

לימור עידן | | תגובות: 15
צילום: דוברות עיריית בת-ים


בימים אלה החלה עיריית בת-ים פיילוט בשיתוף תאגיד המים העירוני 'מי בת-ים' והמשרד להגנת הסביבה, במטרה למגר את תופעת המכרסמים. הפיילוט כולל הדברה מאסיבית של 300 שוחות ביוב וביצוע תיקונים בעשרות שוחות ביוב בבתים פרטיים ברחבי העיר. הפיילוט מבוצע ברחוב בלפור, בקטע הרחובות מיוספטל ועד ירושלים, כולל הרחובות המקבילים. עלות ההדברה והתיקונים עומדת על 65 אלף ₪ בשלב הראשון.

מדובר בשיתוף פעולה ראשון מסוגו, שכן בפיילוט לוקחים חלק שלושה גורמים: הרשות המקומית, תאגיד המים והמשרד להגנת הסביבה. ייחודיות נוספת של הפיילוט היא שהרשות נכנסת לטיפול בשוחות ביוב בשטח פרטי של התושבים ולא רק בשטח הציבורי.


מבצע ההדברה, מבוצע ע"פ עקרונות מנחים אשר נקבעו ע"י העירייה בשיתוף המשרד להגנת הסביבה בסדרת פגישות וסיורים מקצועיים ברחבי העיר. תחילה, הצוותים המקצועיים איתרו וסימנו שוחות נגועות בהתאם לבדיקה מקדמית וע"פ תלונות ציבור בנושא. ממצאי הבדיקה יצרו מאגר מידע לעירייה ולתאגיד המים ביחס לשוחות נגועות אותן יש לנטר על בסיס קבוע עד לסיומה של בעיית המכרסמים בעיר. בשלב הראשון, הפיילוט המבוצע כיום יקל משמעותית את בעיית המכרסמים ובהמשך יורחב לאזורים נוספים ע"פ תוצאותיו, במטרה להביא לסיום הבעיה ולאפשר איכות חיים גבוהה, נקייה ובריאה לתושבי בת-ים.

כאמור, הפיילוט המבוצע בימים אלה הינו השלב הראשון במבצע, אשר יורחב ויתוגבר עד לסיום בעיית המכרסמים בעיר. כל זאת במקביל לחפירות הרכבת הקלה, אשר מגבירות את בעיית המכרסמים בערים רבות במרכז הארץ.

ראש העיר, צביקה ברוט:

"כחלק משדרוג ושיפור פני העיר, הנחיתי את גורמי המקצוע בעירייה להשקיע ככל שיידרש למיגור תופעת המכרסמים בעיר, הנגרמת בגלל העבודות להקמת הרכבת הקלה, בכל רחבי גוש דן. לשם כך נשקיע משאבים רבים בהדברה ותיקון של שוחות ביוב הן בשטחים ציבוריים והן בשטחים פרטיים. תושבי בת-ים ייהנו בסופו של דבר מעיר נקייה וירוקה ומאיכות חיים גבוהה."

בנוסף לפיילוט שהחל השבוע, מועצת העיר אישרה ביום רביעי האחרון (16/1) את תקציב 2020. במסגרת התקציב נמשכת ההשקעה חסרת תקדים של כחצי מיליון שקלים להמשך פעולות ההדברה נגד העכברים. יצוין כי בעירייה נשקלת האפשרות להגיש תביעה כנגד חברת נת״ע הבונה את הרכבת הקלה, אשר החפירות שהיא מבצעת גרמו לבעיית העכברים בערים כמו בת-ים, חולון, ותל אביב.
התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אחר הצהרים טובים יהיה אפשאי גם בבן ציון ישראל מה שנהיה עם החולדות פשוט מכה אפילו יוצאים מהפחי זבל לחניות ולכניסות בבנין
  הגב 20.01.20 16:53
 • אורח
  צריך לכתוב בפייסבוק של העירייה ולא כאן
  21.01.20 21:49
 • אורח
  אל תתחילו לעשות הדברה שיש גשם אין לזה הפקט
  הגב 20.01.20 16:53
 • אורח
  בבקשה לטפלנגם ברחוב רוטשילד בעיקר מס 35 יש ים של חולדות עכברים ואפילו נחשים דחוף לטפל תודה
  הגב 20.01.20 16:58
 • אורח
  ומה קורה בכצנלסון פינת יוספטל יש חולדות בלי סוף..
  הגב 20.01.20 17:02
 • אורח
  בלפור 137 א ו- ב כבר נכנסו לחניות מכרסמים צנורות של מכוניות בחנייה
  הגב 20.01.20 17:05
 • אורח
  גם בשלושה 45 בשכונת עמידר זה פשוט סרט אימה!! כל יומיים עכבר צץ בבית ואנחנו עם 5 ילדים קטנטנים. איפה שלא סתמנו חורים הם ממשיכים לצוץ וזה מטרד מגעיל ואיום! אני גרה בבית הזה כבר 11 שנה ולעולם לא נתקלתי בעכבר עד לעבודות רכבת האלו לעזאזל
  הגב 20.01.20 17:39
 • אורח
  ברחוב ירושלים דחוף יש שם המון מחילו
  הגב 20.01.20 17:46
 • אורח
  במקום לבנות בריכה אקולוגית אלק..אפשר להשמיד כל החולדות בגוש דן.לא בניה חדשה אשמה בריבוי חולדות אלא הזנחה שהייתה וממשיכה!!!
  הגב 20.01.20 20:41
 • אורח
  ירושלים 48 / (דניאל 11 - מרוב מחילות נוצרו מיני בולענים בחצר עד כדי סכנת נפילה פתאומית, האזור חשוך ולא בטוח להליכה) / דניאל 15. מישהו מעוניין בסרטון "חמוד" של עכברים מנשנשים אוכל של חתולים ( שמניחים " נשמות טובות" )בשעת לילה מאוחרת ?
  הגב 20.01.20 21:55
 • אורח
  מיוספטל דרומה גם צריך לטפל. כוועד הבי. של בלפור 120 ביצעתי הדברה באופן פרטי לא עזר. לטיפולכם נודה
  הגב 20.01.20 22:22
 • אורח
  גם ברחוב הנביאים 63 תמ״ 38 נורא והיום מטילים במדרגות מכרסמים מפחיד בלילה לעלות במדרגות לא פותחת חלון שלא יכנס לי עכברוש מפחיד
  הגב 20.01.20 23:18
 • אורח
  גם בבן גוריון 136 בת ים יש באזור ריצפת הדק המון עכברים מתרוצצים שם
  הגב 21.01.20 02:50
 • אורח
  גם ברחוב אילת עשו עבודות חפרו את כל הגינה שעובר השפדן והביובים קרסו ויש עכברים וסתימות העיקר שמו דשא
  הגב 21.01.20 05:58
 • אורח
  גם ברחוב הרצוג 36 סמוך לפרויקט תמ"א החולדות חוגגות
  הגב 21.01.20 22:08
 • אורח

מחלקת הנוער של עיריית בת ים נכללה בין שלוש היחידות המצטיינות בכל הארץ בתחומי ההתנדבות ,פעילויות ומיזמים להעצמת נוער בת ים

המחלקה לנוער וצעירים פועלת תחת החברה לתרבות פנאי וספורט בניהולו של יניב ויסמונסקי ונותנת מענה לכ-10,000 בני הנוער בעיר ומעל 25,000 צעירים מעל גיל 18

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט: המחלקה לנוער וצעירים


מחלקת הנוער של עיריית בת-ים עלתה לשלב הגמר בתחרות הארצית ליחידות נוער מצטיינות של מרכז השלטון המקומי ונכללה בין שלוש היחידות המצטיינות בכל הארץ. היחידות נבחנו, במסגרת התחרות, על פיתוח והפעלת מסגרות, פעילויות ומיזמים להעצמה והתפתחות אישית של בני נוער, על הפעלת מערך הכשרה והשמה להתנדבות במגוון תחומים ולאורך זמן, המאפשר לכל מתנדב לבחור את אופן ההתנדבות תוך העצמה וניתוב יכולותיו וכישוריו האישיים.

בנוסף, ההיבטים הנוגעים להפעלת רצף חינוכי, "מבוקר עד ערב", הכולל פעילויות משותפות למסגרות החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי, ניהול מערך פעילויות לנוער בשעות אחה"צ על בסיס שותפויות בין ארגוניות, ייזום תכניות ייחודיות במהלך חופשות החגים והקיץ ועוד.

כחלק מההליך הציגו עובדי מחלקת הנוער והצעירים עבור חברי ועדת הפרס בראשות, שר החינוך לשעבר, שי פירון, המכהן כיו"ר וועדת הפרס את פעילות המחלקה, הפרויקטים והמיזמים שהובילו בשנה האחרונה. חברי הועדה הביעו את התרשמותם הרבה מהמוטיבציה הגבוהה, האהבה האינסופית, החיבור האמיתי למשימה, האמונה המוחלטת בבני הנוער ובעיקר לכידות הצוות המקצועי של המחלקה.

זכייה זו מצטרפת לזכייתו בחודש ספטמבר האחרון של יניב ויסמונסקי, מנהל מחלקת נוער וצעירים מבין מנהלים רבים מרחבי הארץ כמנהל מצטיין בכנס מנהלי מחלקות שנערך על ידי משרד החינוך. את תעודת ההצטיינות קיבל ויסמונסקי על הובלה, הטמעה ויוזמה של תהליכים חינוכיים וערכיים. על רוח החדשנות ועל המקצועיות בהובלת תחום הנוער בעיר בת ים .

ראש העיר, צביקה ברוט, שיבח את עבודת מחלקת הנוער.

"אני גאה בהישגים של מחלקת הנוער והצעירים. הדבר המרכזי והחשוב הוא שבני הנוער בעיר מוכשרים להיות מנהיגי העתיד של החברה הישראלית בכל תחומי החיים". ראש העיר הוסיף ואמר כי מחלקת הנוער בבת-ים מהווה חממה עירונית להעצמת בני ובנות נוער, תוך התבססות על ערכי המצוינות והחדשנות, מנהיגות צעירה ויצירת שותפויות במטרה לטעת בבוגרים משמעות ומטען ערכי לעיר ולמדינה, תוך התמקדות בפרט ומתן הזדמנות שווה לכל נער ונערה.

המחלקה לנוער וצעירים פועלת תחת החברה לתרבות פנאי וספורט בניהולו של יניב ויסמונסקי ונותנת מענה לכ-10,000 בני הנוער בעיר ומעל 25,000 צעירים מעל גיל 18. המחלקה מפעילה מערך שירותים מגוון, איכותי, מאתגר וייחודי, המותאם לצורכי הנוער והצעירים ופועלת בשיתוף הקהילה. המחלקה אחראית על מגוון רחב של פעילויות לבני הנוער והצעירים בעיר. בין היתר בתחומי טיפוח מנהיגות, קידום התנדבות ועשייה קהילתית וחברתית, מניעת אלימות ופיתוח מענים בתחומי פנאי, בילוי ותרבות לבני נוער. הכוונה, ייעוץ ועזרה במציאת קריירה לצעירים.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד יניב, כן ירבו אנשים כמוך!
  הגב 21.01.20 17:35
 • אורח

גאווה בת ימית! מדליית זהב לשחיינית הצעירה דריה גולובטי מקבוצת הפועל בת ים ,בתחרות הבינלאומית בשוויץ !

במהלך התחרות בנות קבוצת הפועל בת ים ,יחד עם המאמן מאיר לויה גרפו 3 מדליות עיקריות. ארד,כסף וזהב

לימור עידן | | תגובות: 3
קרדיט:איגוד השחייה בישראל פייסבוק


נבחרת הנוער של ישראל סיימה אמש 19.1 את השתתפותה בתחרות הבינלאומית בז'נבה עם 9 מדליות סך הכל לכל חברי הקבוצה.

במהלך התחרות בנות קבוצת הפועל בת ים יחד עם המאמן מאיר לויה גרפו 3 מדליות עיקריות, ארד,כסף וזהב .

בקי פוזנדר זכתה במדליית ארד בתחרות שנערכה בשישי ב400 מטר חופשי, בשבת זכתה דריה גלובטי בת ה14 במדליית כסף ב100 מטר חופשי ואתמול הגיע הזהב !

בתחרות אמש השתתפה דריה גולובטי בת ה14 במשחה ה200 חופשי וזכתה במקום הראשון כאשר הצליחה לצלוח את הבריכה ב2:04.45 דקות !

בקי פוזדנר סיימה עשירית ב800 חופשי עם 9:22.94

אלופות !

היום כאמור שבו השחיינים חזרה לישראל אחרי שבירת שיאים השגת מדליות וייצוג מכובד לישראל
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא מאמין עוד לא הצטלם ראש העיר עם המנצחת
  הגב 20.01.20 10:30
 • אורח
  כל הכבוד לבנות!!!
  הגב 20.01.20 10:34
 • אורח
  בעזרת השם תבאנה הישגים באולימפיאדת 2024 בפריז וגאווה למדינה כולה!! עלו והצליחו. גדי יעקב
  הגב 22.01.20 09:12
 • אורח

תושב בת ים כמעט קפא למוות, מצבו קשה

פונה לבי"ח וולפסון

אבי בר | | תגובות: 5


בשעה 16:06 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על גבר ששוכב מחוסר הכרה סמוך לתחנת אוטובוס ברחוב ארלוזורוב בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח וולפסון גבר כבן 40 במצב קשה עם סימני היפותרמיה.

חובש רפואת חירום במד״א מעוז ויברמן:

״כשהגעתי למקום ראיתי גבר שוכב על הרצפה הרטובה בסמוך לתחנת האוטובוס. הוא היה מחוסר הכרה, כשבגדיו ספוגים במים, והוא סובל מסימני היפותרמיה. הענקנו לו טיפול רפואי שלך פעולות ייבוש וחימום ופינינו אותו במהירות לבית החולים כשמצבו יציב״.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק בריאות
  הגב 19.01.20 17:40
 • אורח
  מר בכר מאיר איך פיקששתה רואים ניצל מישל המון בריאות לאיש תודה לצות
  הגב 19.01.20 17:57
 • אורח
  איך העיריה אישרה לפתוח מסעדה בבית משותף חבל שראש העיר זה שנתן את הרישין למקום לא גר שם שהיה סובל כמונו
  הגב 20.01.20 09:05
 • אורח
  יכול להיות שזה חסר בית
  הגב 21.01.20 21:51
 • אורח
  שיכור..
  הגב 22.01.20 04:02
 • אורח

לאחר השקעה של חצי מיליון ש"ח, נערכה פתיחתו המחודשת של סניף צופי הים בחוף הסי פאלאס בבת ים

בשלב הבא, ישוקמו המבנים הנוספים במתחם יחד עם רחבת הפעילות המרכזית. צפי לסיום-קיץ 2020

לימור עידן | | תגובות: 0
צילום: דוברות


אירוע הפתיחה המחודשת של סניף צופי ים שבט הסלע ,התקיים ביום חמישי האחרון (16/1) במעמד ראש העיר צביקה ברוט, חברי הנהלת העיר, בכירים בעירייה, הנהלת שבט צופי הים, חניכי התנועה והוריהם.

בחודשים האחרונים השקיעה עיריית בת-ים כחצי מיליון ₪ בשדרוג, שיפוץ והתאמת המבנה לסטנדרטים בטיחותיים, על מנת לאפשר את חידוש פעילות הנוער במקום, אשר הייתה מוגבלת עד כה בשל מצבו של המתחם. הסניף עבר שיפוץ נרחב שכלל, עבודות צנרת ואינסטלציה, חידוש מערכת החשמל, גידור, פתיחת כיתות פעילות נוספות, שיפוץ המטבחון תוך מתן דגש לבטיחות ע"פ הכללים המחמירים ביותר.

בשלב הבא, ישוקמו המבנים הנוספים במתחם יחד עם רחבת הפעילות המרכזית. צפי לסיום-קיץ 2020

קשה היה להסתיר את התרגשות ההורים והחניכים מחידוש הפעילות בסניף. ההורים והחניכים הנרגשים הביעו את הערכתם להנהלת העירייה ולצוותים המקצועיים אשר עמלו על על הפיכת המתחם למרווח, משופץ, בטיחותי ונוח לפעילות הנוער במקום.

ראש העיר, צביקה ברוט:

"אני שמח ונרגש לחדש את פעילות הנוער בסניף צופי-ים, הסיוע מצד העירייה בשיפוץ המתחם הוא חלק מתפיסה רחבה, הרואה את החינוך הבלתי פורמלי ותנועות הנוער כחלק משמעותי וחשוב מפעילות הנוער העירונית. השקעה בנוער שלנו היא הדרך להבטיח שנקצור בעתיד את הפירות ונפתח שכבת הנהגה צעירה בעיר. העירייה בראשותי תמשיך לפעול ולהקצות משאבים רבים לעידודה של פעילות נוער ותנועות נוער בפרט".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרצאה בנושא "רפואה בשואה" תיערך למתנדבי מד"א בת ים ביום שלישי ה28.1 באשכול הפיס.

הכניסה חופשית

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:מד"א בת ים הדף הרשמיהרצאה בנושא רפואה בשואה תיערך באשכול הפיס בבת ים למתנדבי מגן דוד אדום בת ים והסביבה.

"עם שאינו יודע את עברו ההווה שלו דל ועתידו לוט בערפל..."

הנהלת המתנדבים במגן דוד אדום בת ים מארחת את הרב אורי פלד להרצאה מרתקת בנושא רפואה בשואה.

ההרצאה תתקיים ביום שלישי ה28.1, בשעה 19:00 באשכול הפיס בת ים- סמטת הדקל 5 בת ים

כניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

7 בתי מלון חדשים עתידים להיבנות בבת ים

מצורפת התכתבות תושב בת ים יחד עם ראש העיר צביקה ברוט.

לימור עידן | | תגובות: 2
קרדיט: פורום תושבי בת יםשבעה בתי מלון עתידים להיבנות בשנים הקרובות בבת ים .

בפוסט שכתב אזרח מודאג בפייסבוק בנוגע לשלד הבטון שננטש על קו החוף בבת ים , השיב ראש העיר כי הנהלת העיר סגרה נכון לעכשיו הסכמים לבניה של 7 בתי מלון בשנים הקרובות בבת ים, וישנו תכנון למלונות נוספים שטרם אושרו.

ככל הנראה, כך לפי הנאמר בפוסט , שניים מתוך שבעת בתי המלון אמורים להיפתח תוך שנתיים לכל היותר, ובמידה והדבר לא יצא לפועל, העירייה והתושבים יזכו לפיצוי כספי.

כיום, על קו המים של חוף בת ים ישנו שלד מבטון שנבנה לפני מספר שנים וכרגע הוקפאו ההליכים לבנייתו, על פי הנהלת העיר בת ים, בחודשים האחרונים נעשו מאמצים אינטנסיביים לבנייה ושימוש בשלד הקיים וככל הנראה, לפי דברי הנהלת העיר , השלד של המגדלים שכבר בנוי על ופה של בת ים יהפוך למלון בשנתיים הקרובות.

להלן ההתכתבות בין תושב בת ים לבין צביקה ברוט:

"הפרוייקט ליד מלון סאן תקוע וכרגע יש שם מפלצת בטון מכוערת . כאן המקום בו צריכה העירייה להתגייס ותוך הפעלת לחץ על היזם להציל חלק משמעותי מטיילת החוף.

בהוצאה לא גדולה ניתן להפוך את כל גג המבנה המוזנח והנטוש לכיכר יפה . צריך להקיף את הגג במעקות , להוסיף אביזרי נוי ותאורה ולבודד בקירות דקורטיביים אזורים שלא ניתנים לשינוי.

המימון לעבודות אלה יכול להגיע מעיסקאות של הצבת דוכני מזון וברים ניידים בכיכר . ניתן גם לבדוק מול היזם אם יסכים לשאת בעלויות אלה בתמורה לזכיון הפעלת דוכני המזון ."

להלן תשובתו של צביקה ברוט :

"בזמן שישנת הנהלת העיר כבר טיפלה בנושא הזה באינטנסיביות בשנה האחרונה, ואחרי מאמצים קשים הגיעה לסיכום עם היזם - לאחר שנים שהנושא הוזנח.

על פי הסיכום, השלד של המגדלים שכבר בנויים יהפכו למלון פעיל בתוך שנתיים (לדבריהם, אפילו שנה וחצי. אבל ההתחייבות שלהם היא לשנתיים).

בנוסף, החלק עם הבטון שהבניה שלו נמצאת עדיין בראשיתה, נמצא בבירור משפטי בין השותפים במקום, והוא צפוי להסתיים בקרוב. אי אפשר לעשות שם שום דבר כי הבניה צפויה להתחדש, כך אנו מקווים (על פי הסיכום) ממש בחודשים הקרובים.

בסופו של דבר, הנהלת העיר סגרה נכון לעכשיו הסכמים לבניה של 7 בתי מלון בשנים הקרובות בעיר, ויש תכנון למלונות נוספים שטרם אושרו.
השניים הראשונים, כאמור, אמורים להיפתח בתוך כשנתיים לכל היותר - ואם לא, העיריה והתושבים יזכו לפיצוי כספי.
אבל אנו מאמינים שלא יהיה צורך בכך ואכן המלונות ייפתחו ותיירים יתחילו ללון בבת-ים. "

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אשרי המאמין
  הגב 19.01.20 19:12
 • אורח
  אם מלון אחד לא נבנה עד הסוף מה הסיכוי שיבנו עוד 7 והם יהיו מלאים
  הגב 21.01.20 21:54
 • אורח

תושבי בת ים שימו לב ! שינויים בהסדרי התנועה בעקבות עבודות לילה יחלו הערב בדרך מנחם בגין וביוספטל, כמו כן, שינויים ב8 קווי אגד

פירוט השינויים בתוך הכתבה

לימור עידן | | תגובות: 1בימים ראשון ושני 19-20/1/2020 מדי לילה החל מהשעה 22:00 ועד 05:00 למחרת יתבצעו עבודות בדרך מנחם בגין וברחוב הקוממיות וייחסם לתנועה צומת הקוממיות/ דרך מנחם בגין.

קו 15 מבת ים (מרכז הספורט) לראשל"צ:

ייצא זמנית מתחנת חיל התותחנים/ אחי חץ בראשל"צ (תחנה 36093 – התחנה השנייה במסלול הקו) וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנה מבוטלת זמנית: תחנת המוצא המקורית בדרך בגין – מרכז הספורט בת ים (תחנה 30018).

קו 15 מראשל"צ לבת ים (מרכז הספורט):

ייסע על פי המסלול המקורי עד תחנת חיל התותחנים/ חיל השריון (תחנה 34798) ויסיים את מסלול נסיעתו.
 • תחנות מבוטלות זמנית: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים, דרך בגין - מרכז הספורט בת ים.

קו 83 מראשל"צ לתל אביב-יפו:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות חיל התותחנים/ דרך מנחם בגין, יפנה שמאלה לדרך מנחם בגין, ימינה בכיכר, ימשיך ישר לרחוב הנביאים, יפנה ימינה לרחוב גנרל קניג, ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב העמל, שמאלה לרחוב הרב ניסנבאום וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים, דרך בגין - מרכז הספורט בת ים, הרב ניסנבאום/ הקוממיות.

קו 83 מתל אביב-יפו לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ העמל, יפנה ימינה לרחוב העמל, ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב גנרל קניג, שמאלה לרחוב הנביאים (יחצה את רחוב הקוממיות), שמאלה לדרך מנחם בגין, ימינה לרחוב התותחנים וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנה מבוטלת זמנית: הרב ניסנבאום/ העמל, דרך בגין - מרכז הספורט, דרך מנחם בגין/ כורש.

קו 85 מראשל"צ לחולון (בית החולים "וולפסון"):

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הקוממיות/ הרב ניסנבאום, יפנה ימינה לרחוב הרב ניסנבאום, שמאלה לרחוב העמל, ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב גנרל קינג, ימינה לרחוב הנביאים וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הקוממיות/ הרב ניסנבאום, הקוממיות/ נפחא, הקוממיות/ הנביאים, הנביאים/ הקוממיות.
 • תחנה חלופית: העמל/ אהוד קינמון.

קו 85 מחולון (בית החולים "וולפסון") לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הנביאים/ גנרל קינג, יפנה שמאלה לרחוב גנרל קינג, ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב העמל, ימשיך ישר לרחוב קרן היסוד, יפנה ימינה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב הקוממיות וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הנביאים/ יצחק שדה, הקוממיות/ הנביאים, הקוממיות/ הרב ניסנבאום.
 • תחנה חלופית: אנה פרנק/ הקוממיות.


קווים 87, 99 מחניון חולון לאזור:

ייסעו על פי המסלולים המקורי עד צומת הרחובות הקוממיות/ הרב ניסנבאום, יפנו ימינה לרחוב הרב ניסנבאום שמאלה לרחוב העמל, ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב גנרל קינג, שמאלה לרחוב הנביאים, ימינה לרחוב הקוממיות וימשיכו על פי המסלולים המקוריים.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הקוממיות/ הרב ניסנבאום, הקוממיות/ נפחא, הקוממיות/ הנביאים.
 • תחנה חלופית: העמל/ אהוד קינמון.

קווים 87, 99 מאזור לחניון חולון:

ייסעו על פי המסלולים המקוריים עד צומת הרחובות הקוממיות/ הנביאים, יפנו שמאלה לרחוב הנביאים, ימינה לרחוב גנרל קניג, ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב העמל, ימשיכו ישר לרחוב קרן היסוד, יפנו ימינה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב הקוממיות וימשיכו על פי המסלולים המקוריים.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הקוממיות/ הנביאים, הקוממיות/ הרב ניסנבאום.
 • תחנה חלופית: אנה פרנק/ הקוממיות.

קו 143 מחניון חולון לתל השומר:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הקוממיות/ הרב ניסנבאום, יפנה ימינה לרחוב הרב ניסנבאום, שמאלה לרחוב העמל, ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב גנרל קינג, ימינה לרחוב הנביאים וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הקוממיות/ הרב ניסנבאום, הקוממיות/ נפחא, הקוממיות/ הנביאים, הנביאים/ הקוממיות.
 • תחנה חלופית: העמל/ אהוד קינמון.

קו 143 מתל השומר לחניון חולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הנביאים/ גנרל קינג, יפנה שמאלה לרחוב גנרל קינג, ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב העמל, ימשיך ישר לרחוב קרן היסוד, יפנה ימינה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב הקוממיות וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הנביאים/ יצחק שדה, הקוממיות/ הנביאים, הקוממיות/ הרב ניסנבאום.
 • תחנה חלופית: אנה פרנק/ הקוממיות.
בימים ראשון ושני 19-20/1/2020 מדי לילה החל מהשעה 22:00 ועד 05:00 למחרת ייחסם לתנועה רחוב יוספטל, בקטע: שדרות בר אילן - בלפור, בכיוון הנסיעה ממזרח למערב.

קו 11 מחולון לבת ים:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות כ"ט בנובמבר/ הרב ניסנבאום, ימשיך ישר ברחוב כ"ט בנובמבר, יפנה ימינה לרחוב אהוד קינמון, שמאלה לרחוב החרושת, שמאלה לרחוב הנביאים וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הרב ניסנבאום - בית ספר שז"ר, יוספטל/ הרב ניסנבאום, יוספטל/ בלפור, הרצל/ בלפור, בלפור/ נורדאו, בלפור/ יצחק שדה.
 • תחנה חלופית: הנביאים/ השר רבינוביץ'.

קו 83 מראשל"צ לתל אביב-יפו (מסוף סבידור):

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ החרושת, יפנה שמאלה לרחוב החרושת, שמאלה לרחוב הנביאים, ימינה לרחוב יצחק שדה, ימינה לרחוב בלפור וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הרב ניסנבאום – בית ספר שז"ר, יוספטל/ הרב ניסנבאום, יוספטל/ בלפור.
 • תחנה חלופית: בלפור/ יוספטל.

קו 99 מאזור לחניון חולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות יוספטל/ הרב ניסנבאום, יפנה שמאלה לרחוב הרב ניסנבאום, ימינה לרחוב החרושת, שמאלה לרחוב הנביאים, ימינה לרחוב יצחק שדה, ימינה לרחוב בלפור וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: יוספטל/ הרב ניסנבאום, יוספטל/ בלפור.
 • תחנה חלופית: הנביאים/ השר רבינוביץ'.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בלתי נסבל עם העבודות הרכבת אי אפשר לצאת מהעיר !!!!!!!!!!!!!! בכל מקום פקקים איומים!
  הגב 21.01.20 21:56
 • אורח

ממשיכות להביא כבוד! דריה גולובטי, השחיינית בת ה - 14 מהפועל בת ים זכתה אמש (18.1)במדליית כסף בתחרות השחייה הבינלאומית בשוויץ !

קרדיט:איגוד השחייה בישראל

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:איגוד השחייה בישראל פייסבוק


נבחרת הנוער המייצגת את ישראל בתחרות השחייה הבינלאומית בז'נבה ממשיכה להביא כבוד !

בתחרות שנערכה אמש, 18.1 הצליחו חברי המשלחת הישראלית להשיג עוד 4 מדליות ! שלוש מכסף ואחת מארד.

דריה גלובטי , השחיינית בת ה14 מהפועל בת ים הייתה הראשונה להשיג את המדליה אמש, כאשר זכתה במדליית כסף עם שיא אישי של 57.21 שניות ב100 חופשי, גם בקי פוזדנר שהצליחה לעלות לפודיום בערב שישי עם מדליית ארד, הצליחה אמש להשיג עוד מדליית ארד כאשר צלחה 1500 חופשי בזמן של 17:36.41 .


בנוסף לבנות מקבוצת הפועל בת ים השיגו מדליות נוספות גם חברי הנבחרת מכבי רעות מכבי חיפה, ובני הרצליה .

נמשיך לעדכן !
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מדליית ארד לבקי פוזדנר בת ה15 מהפועל בת ים בתחרות השחייה הבינלאומית בשוויץ!

כזכור, לפני כמספר שבועות השתתפה השחיינית מהפועל בת ים,בקי פוזדנר, באליפות ישראל בשחייה ושברה שיא ישראלי ל200 מטר חופשי וגביע הצטיינות ניתן לה ולדריה גולובטי .

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט:איגוד השחייה בישראל פייסבוק


שחייני נבחרת הנוער של ישראל שיצאו ביום שישי 17.1 לייצג את ישראל בתחרות השחייה הבינלאומית בז'נבה שוויץ, רשמו נוכחות מרשימה בהצגת הגמרים הראשונה שנערכה בערב שישי .

בראש המשלחת עמדה השחיינית הצעירה מהפועל בת ים, בקי פוזדנר בת ה15 ששברה שיאים ישראלים בתחרויות האחרונות בהן השתתפה בארץ ובעולם, ובמשחה ה400 מטר חופשי שנערך בתחרות אמש בז'נבה, זכתה פוזדנר במדליית ארד!

גם דריה גולובטי מהפועל בת ים השיגה הישג מרשים כאשר הגיעה למקום השמיני ב200 מטר מעורב, ובמשחה הפרפר דורגה דריה גולובטי במקום ה12.

כזכור ,לפני כמספר שבועות השתתפה השחיינית מהפועל בת ים,בקי פוזדנר, באליפות ישראל בשחייה ושברה שיא ישראלי ל200 מטר חופשי וגביע הצטיינות ניתן לה ולדריה גולובטי .

ישנם עוד יומיים לסיום התחרות, נמשיך לעדכן.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

תלמידי בית הספר "שובו" בת ים נהנו מארוחת בוקר טעימה ומזינה לקראת מבצע הבריאות החל בבית הספר

תמונות מצורפות

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:שובו בת ים פייסבוק


בית הספר היסודי ,שובו בת ים, פתח במבצע בריאות עבור תלמידי בית הספר.


תלמידי בית הספר נהנו הבוקר,16.1 מבוקר בריאות , ירקות ממגוון צבעים, סוגי לחמים שונים ,גבינות ,טונה וביצים הוגשו לתלמידים הבוקר על מנת ללמדם כמה נעים, קל וטעים ליצור ארוחת בוקר טעימה ,מזינה ובריאה .


התלמידים נהנו לבחור לבד את הירקות אותם ישימו בכריך, נהנו ממגוון הצבעים הפרוסים על השולחן ופתחו את הבוקר בצורה מרוכזת ומלאת אנרגיה, לאחריה ישבו כל התלמידים והקשיבו להרצאה המסבירה על בחירה נכונה ואורח חיים בריא.


בתיאבון .
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בת ים אומרת תודה ! כ2000 תעודות הוקרה הוענקו למתנדבי בת ים על תרומתם ופעילותם בעמותות שונות בעיר, בינהן עזרה לקשישים, לנכים,לתלמידים בבתי הספר ועוד.

צביקה ברוט" העיר בת-ים התברכה במספר אדיר של מתנדבים. אלפי בת-ימים יוצאים מדי שבוע לסייע לאחרים הזקוקים לכך, ואלו הן פניה היפות של העיר ושל התושבים.."

לימור עידן | | תגובות: 0
צילום: איציק קרן, יעקב ויונה מירזה.2000 תעודות הוקרה הוענקו ביום ראשון (12/1) למתנדבי בת ים בטקס שנערך בהיכל התרבות. המתנדבים קיבלו את תעודות ההוקרה כתודה על פעילותם ותרומתם, באמצעות נציגי כ-60 עמותות שותפות בעיר. ראש העיר, צביקה ברוט, כפיר רייך, המפקח המחוזי לתחום ההתנדבות במשרד הרווחה והשירותים החברתיים, מ"מ ראש העיר, אלי יריב וכן חברי מועצה נוספים כיבדו את המתנדבים והעניקו להם את תעודות ההוקרה.


במהלך הערב הוענק מכן הוקרה מיוחד למנכ"ל החברה לתרבות, פנאי וספורט היוצא, מר אריה ללוש לאחר 15 שנות עשייה בחברה, בהן הוביל את מחלקת קהילה ומניעה בחברה לתרבות, פנאי וספורט המרכזת את תחום ההתנדבות בעיר. בסוף הערב נהנו הנוכחים מהופעה של הזמר אבי טולדנו.

בין העמותות הפועלות שהעניקו את תעודות ההוקרה למתנדביהם:

עמותת "שכן טוב" אשר פועלת למען ניצולי שואה וילדים בסיכון,

"הקרן לידידות" המסייעת במזון ומימון תרופות וסיוע תרופות וסיוע פרטני לקשישים מעל גיל שמונים,

"אגודת חרדים בת ים" אשר עוסקים בחלוקת סלי מזון, שמלות כלה וסעד נפשי,

עמותת "קהילת תפילת הים" שהינה עמותה רפורמית העורכת קבלות שבת במרחב הציבורי, פעילויות לתיקון עולם ומציינים את חגי ישראל יחד עם התושבים.

ראש העיר, צביקה ברוט:

בירך את המתנדבים על פועלם: ״העיר בת-ים התברכה במספר אדיר של מתנדבים. אלפי בת-ימים יוצאים מדי שבוע לסייע לאחרים הזקוקים לכך, ואלו הן פניה היפות של העיר ושל התושבים. אני גאה במתנדבי העיר ומאמין שהפעילות החשובה הזו, והתמיכה שאנו בהנהלת העיר מעניקים לה, מסייעת לכולנו להפוך לחברה טובה יותר וחזקה יותר."

זיוה שומרוני:

פעילה במועצת נשים העירונית ובמספר נוסף של עמותות בעיר נשאה דברים בשם המתנדבים, ואמרה: "לצד הגאווה הגדולה להיות שייכת לקהילת המתנדבים והמתנדבות מחקרים מוכיחים שאנשים שמתנדבים אופטימיים ומרוצים יותר מחייהם. אנשים שמתנדבים הם בעלי קשרים חברתיים נרחבים, והם מתמודדים טוב יותר עם בעיות. אנשים שמתנדבים הם בעלי תוחלת חיים ארוכה יותר. לכל מתנדבת ומתנדב יש סיבות משלו המובילות אותו להתנדב, אבל חשוב לדעת שלהתנדבות יתרונות רבים גם עבור המתנדב עצמו. אני מרגישה שההתנדבות בשבילי מאפשרת לי להשפיע ולשפר את חיי הקהילה שלי , הקהילה שלנו."

למעלה מ-14 שנים מקפידים בעיר בת-ים להוקיר ולהעריך את פעילות המתנדבים בערב מיוחד. כ- 80 גופים ועמותות פועלים בעיר באופן וולנטרי העוסקות במגוון תחומים בהם: עזרה לקשישים, לנכים, לתלמידים בבתי הספר, עזרה במערך הביטחון, זק"א ובתי חולים. קצרה היריעה מלהזכיר את כולם – אכן מחמם את הלב לראות את העשייה הברוכה בעיר. הערב מופק על ידי מחלקת קהילה ומניעה בחברה לתרבות, פנאי וספורט בניהול ליזי בוקובזה ומרכזת תחום התנדבות עירוני במחלקה, בתיה עזרא.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרצאה בנושא "להרוויח עוד שעה ביום" תגיע לבית ספר אורט מלטון בבת ים ביום חמישי 23.1

הכניסה חופשית אך מותנית בהרשמה מראש.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: אורט מלטון פייסבוק


כל חודש מתקיימת בבת ים הרצאה שונה בליווי מרצים שונים בנושאים מגוונים.

במהלך חודש ינואר תגיע לבת ים אילנה ויימן עם ההרצאה " להרוויח עוד שעה ביום" הרצאה על מיקסום הזמן שלנו, כיצד לחלק את הזמן נכון ולהבין שיש לי זמן.

ההרצאה תתקיים בבית הספר אורט מלטון בבת ים , הרב לוי 4, ביום חמישי 23.1 בשעה 19:30

הכניסה היא ללא עלות אך מותנית בהרשמה מראש.

להרשמה לחץ כאן
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בית"ר תל אביב\בת ים תשחק מחר (17.1)נגד מכבי פתח תקווה באצטדיון העירוני נס ציונה

מחיר כניסה : 50 ש"ח

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט: בית"ר תל אביב בת ים פייסבוק


קבוצת הכדורגל בית"ר תל אביב בת ים תארח מחר 17.1, את מכבי פתח תקווה הממוקמת מקום ראשון בטבלה באצטדיון העירוני נס ציונה.

במשחקה הקודם הפסידו הבת ימים להפועל קטמון 2:0 באצטדיון טדי לאחר רצף של ניצחונות.

המשחק יתחיל בשעה 15:00 באצטדיון העירוני נס צינה

מחיר כניסה : 50 ש"ח

כניסה חינם לילדים עד גיל 8, נשים ואזרחים ותיקים.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מתי כבר ישחקו בבת ים?
  הגב 20.01.20 20:45
 • אורח

אושר תקציב עיריית בת ים לשנת 2020, כחצי מיליון ש"ח מתקציב העירייה יועברו להדברת מכת העכברים ברחבי העיר

צביקה ברוט:"התקציב החדש הוא בשורה אמיתית לתושבי העיר והוא ההוכחה שאפשר להוציא את בת ים לעצמאות כלכלית"

לימור עידן | | תגובות: 4


מועצת עירית בת-ים אישרה הערב(15.1) את תקציב העירייה לשנת 2020.


תקציב העירייה לשנת 2020 הובא אמש 15.1 לאישור מועצת העיר. הנהלת עיריית בת-ים, בניגוד לכל התחזיות הצליחה לשמור על יעד הגרעון לשנת 2020 תוך הגדלת השירותים הניתנים לתושב באופן משמעותי.

לאחר שבשנת 2019 צומצם גרעון העירייה באופן חסר תקדים מ - 87 מיליון ש"ח ל - 57 מיליון ש"ח , תמשיך עיריית בת ים ביישום תכנית ההבראה בשנת 2020, והגרעון לסוף שנת 2020 יעמוד על 38 מליון ש"ח .

תקציב 2020 שהוגש לאישור המועצה משקף הגדלת הכנסות העירייה בהיקף של עשרות מיליוני שקלים. הכנסות אלו הן פרי עבודה קשה ומוצלחת של הנהלת העיר החדשה והן יושקעו חזרה בתושבי העיר.

בהתאם להנחיית ראש העיר צביקה ברוט, תקציב 2020 כולל , בין היתר, גידול ב:

 • השקעה של מיליון וחצי שקלים נוספים בניקיון
 • השקעה של מיליון שקלים נוספים לאירועי תרבות
 • שדרוג התחזוקה של מוסדות החינוך
 • הגדלת תקצוב עבור אירועים לילדים בעלי צרכים מיוחדים
 • כחצי מיליון שקלים להמשך פעולות ההדברה נגד העכברים. יצוין כי בעירייה נשקלת האפשרות להגיש תביעה כנגד חברת נת״ע הבונה את הרכבת הקלה, אשר החפירות שהיא מבצעת גרמו לבעיית העכברים בערים כמו בת-ים, חולון, ותל אביב.
ראש העיר צביקה ברוט ציין:
״התקציב החדש הוא בשורה אמיתית לתושבי העיר, והוא ההוכחה שאפשר להוציא את בת-ים לעצמאות כלכלית.
אני מבקש להודות למנכ״לית העירייה יודפת אפק-ארזי שהובילה לצידי בנחישות את העבודה הקשה יחד עם הצוותים המקצועיים של העירייה, לגזבר העירייה חיים אברהם, וגם לחשב המלווה זאב ריקנטי על הפעילות החשובה שהביאה לתוצאה הטובה הזו״.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אהבתי - צביקה ברוט המשוב האמיתי לעיר בת-ים.. סוף סוף אנחנו בדרך להצלחה. עלו והצליחו.
  הגב 16.01.20 21:01
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר היקר שלנו .אוהבים אותך וגאים בך מאוד
  הגב 16.01.20 22:39
 • אורח
  יפה צביקה עדיין יש מה לשפר בחזות העיר ולנסות להקל על התושבים העומדים בפקקים האדירים במיוחד ליד הבית עלמין לא נראה שמישהו עובד באיזור על אף שחסמו מסלול שלם
  הגב 17.01.20 12:48
 • אורח
  כל הכבוד יישר כח ותמשיך לחזק את העיר בכל התחומים
  הגב 19.01.20 00:21
 • אורח

דריה גולובטי ובקי פוזנר שחייניות הפועל בת ים, ייצאו מחר (שישי 17.1) לייצג את ישראל בתחרות בינלאומית בשחייה בשוויץ.

את המשלחת ילוו המאמנים מאיר לויה מהפועל בת ים ועידו אפל מאמן הפועל פתח תקווה

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:איגוד השחייה בישראל פייסבוק


נבחרת הנוער של ישראל בשחייה תצא מחר (17.1) לתחרות בינלאומית בשוויץ.

השחייניות דריה גולובטי בת ה14 ובקי פוזנר בת ה15 מהפועל בת ים ייסעו לייצג את ישראל יחד עם שחיינים נוספים מנבחרת הנוער מהרצליה,חיפה,חדרה ורעות, בתחרות הבינלאומית בז'נבה.

באליפות arena שנערכה לפני מספר שבועות בווינגייט זכו השחייניות מהפועל בת ים בגביע הצטיינות על הישגיהן ושברו שיאים ישראלים בשחייה ל100 ו200 מטר חופשי.

את המשלחת ילוו המאמנים מאיר לויה מהפועל בת ים ועידו אפל מאמן הפועל פתח תקווה


המאמן עידו אפל אמר לקראת התחרות:

"אנחנו באים כדי להיחשף לשחייה האירופית ולשחייה העולמית ברמות הגבוהות. מספר שחיינים פה ינסו להתמודד עם השיאים האישיים שלהם, אשר חלקם מהווים גם שיאי גילאים ושיאי נוער בישראל. מטרתנו המרכזית היא להצליח להתברג בכמה שיותר משחי ערב הן בקטגוריית הנוער והן בקטגוריית הבוגרים".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבצע לתושבי בת ים ! תאגיד מי בת ים במבצע להסדרת תשלומי חובות של תושבי בת ים בגין שימוש במים וביוב.

במסגרת המבצע שהחל בתחילת החודש ויימשך עד ל – 31.3.2020 , התושבים מוזמנים להסדיר את החוב ללא ריבית והצמדה אשר ימחקו

לימור עידן | | תגובות: 4
צילום: תאגיד מי בת-יםתאגיד מי בת ים יוצא במבצע חדש למחיקת חובות עבר.

במסגרת המבצע התשלום יוסדר עבור החוב בגין שימוש במים בלבד, כשרכיבי הריבית וההצמדה יימחקו מהחוב. כמו כן קיימת אפשרות פריסה של החוב עד שלוש שנים.

המבצע מיועד לתושבי בת ים אשר צברו חובות בגין חיובי מים עבור תאגיד מי בת ים. במסגרת המבצע שהחל בתחילת החודש וימשך עד ל – 31.3.2020 , התושבים מוזמנים להסדיר את החוב ללא ריבית והצמדה אשר ימחקו.

על המבצע הורתה רשות המים לתאגידי המים השונים, וזאת בהמשך לסיכומים שהושגו בוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הפנים והגנת הסביבה . מבצע גביה לעידוד צרכנים ביתיים לתשלום חובות שוטפים בגין מים וביוב נערך בין החודשיים אפריל ליולי אשתקד .

במהלך תקופת המבצע הנוכחי יוכל כל צרכן מים וביוב ביתי אשר צבר חוב, להסדיר אותו בפריסה של עד 36 תשלומים .במסגרת המבצע , יימחק סכום החוב הנובע מריבית והצמדה בתנאי שהצרכן יעמוד בהסדר התשלומים שנקבע, וכן ישלם את החשבונות המים והביוב באופן שוטף . אם הצרכן לא יעמוד בתנאים , יוכל התאגיד לבטל את ההסדר מולו.

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עדיף שתתיחסו למכתבים ששלחתם על צריכה גבוהה ועל גביה כספים מיותרים מהצרכן שאין נזילה ואין שינוי בצריכה ציבורי אשמח אם תתיחסו
  הגב 16.01.20 16:02
 • אורח
  אתם פשוט עושקים
  הגב 16.01.20 17:42
 • אורח
  המחירים קפצו לשמיים ללא שום הסבר
  הגב 16.01.20 18:33
 • אורח
  ראש עיר אחר צריך לשנות אולי יותר טוב לתושבים
  הגב 18.01.20 13:32
 • אורח

תושב בת ים נעצר בחשד שאיים על סגן ראש עיריית בת ים באמצעות אפליקציית מסרים חברתיים.

יחידת התביעות של מחוז תל אביב תגיש נגד החשוד כתב אישום בגין מעשיו.

לימור עידן | | תגובות: 0כתב אישום צפוי להיות מוגש היום (ה') בבית משפט השלום בתל אביב כנגד תושב בת ים בגין איומים כלפי סגן ראש העיר.

תחילתה של החקירה בתלונה שהוגשה במשטרת ישראל בראשית השבוע בגין איומים על סגן ראש עיריית בת ים,ומחזיק תיק החינוך אלי יריב, באמצעות אפליקציית מסרים חברתיים, כאשר בתמונת הפרופיל של שולח ההודעה הייתה תמונה של עבריין מוכר וזאת על מנת להמחיש את האיום עצמו כנגד עובד הציבור.

במסגרת החקירה, אשר נוהלה ע"י צוות חקירות מיוחד, עצרה המשטרה חשוד במעשה תושב בת ים בן 59, החשוד נחקר בתחנת המשטרה ובתום חקירתו שוחרר בתנאים מגבילים; ביניהם מעצר בית והרחקה. היום (ה') צפויה יחידת התביעות של מחוז ת"א להגיש נגד החשוד כתב אישום בגין מעשיו.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל