הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

שוב פגעו ברכבו של ראש עיריית בת ים?

עידן מורדל מהפועל בת ים ,זכה במקום הראשון ושבר את השיא של עצמו באליפות ישראל בשחיית 5 ק"מ .

מרכז שי"ל- שירות יעוץ חינם לתושבי בת ים בנושא מיצוי זכויות, נחנך בבת ים

סרטון השיגור שנראה לפני זמן קצר בשמיים בכל האזור

מערכת האתר | | תגובות: 20


מצורף סרטון ששוגר בשעה 7:35

מדובר בניסוי שיגור של מערכת הנעה רקטית מבסיס במרכז הארץ הניסוי נקבע מראש ובוצע כמתוכנן

הסרטון:

התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גם אני ראיתי וצילמתי
  הגב 06.12.19 08:02
 • אורח
  למה עושים נסיונות כאלה במרכז הארץ? זה סכנה לציבור.. שיעשו נסיונות מעל הים או מעל עזה..
  הגב 06.12.19 08:06
 • אורח
  כי ככה צריך
  06.12.19 08:19
 • אורח
  לא יקרה לך כלום וגם לא תמות מניסוי כזה!!!
  06.12.19 09:03
 • אורח
  המדינה קטנה באדיבות השמאל.. אפילו גנץ אמר בראיון שהתאהב בהתנתקות ויאמץ ניקיון יהודים גם בגדה אם יבחר.. אז השיגור יבוצע ממרפסת ביתך
  06.12.19 09:52
 • אורח
  חח זה כל הקטע בניסוי שאין שם חומר נפץ. ילד מפגר תמחק תאפליקציה
  06.12.19 13:18
 • אורח
  לוקחים הכל בחשבון, יש מנגנון השמדה עצמית , ואם לא יעבוד יפילו אותו עם כיפת ברזל , לא יעבוד תרוץ לממש. מעדיף טיל ניסוי כזה במקום טילים איראנים...
  07.12.19 12:55
 • אורח
  לזה שכתב שהמדינה קטנה באדיבות השמאל...טיפש מי כבש את הגדה ואת כל השטחים אם לא ממשלת מפלגת העבודה שאתה מכנה אותם שמאל ...מי הקים המדינה אם לא הסוציאליסטים שעלו מרוסיה ...לך תלמד קצת הסטוריה...ותפסיק לנסות להפחיד עם השמאל ...
  07.12.19 12:59
 • אורח
  להגדיר את הניסוי כאילו במרכז הארץ זה ממש מצחיק. אמרו שזה טיל יריחו הוא לא טס מרחובות לתל אביב. ושום כיפת ברזל לא יכולה להפיל אותו. זה טיל של גדולים לא צעצועים של החמאס. חץ מפיל טילים של גדולים.
  07.12.19 17:05
 • אורח
  היה בטוח, אורח נכבד, שמי שצריך להחליט מה ואייך ולמה לא בדיוק צריך אותך, מבלי רצון לפגוע, ואת עצותייך. אני סמוך ובטוח, מתוך יותר מ-65 שנים שאני חי, שמי שביצע ידע יודע הייטב מה וכייצד הוא עושה. סופ"ש נעים לך אורח, ובעיקר לעושים במלאכה. המשיכו וישר-כח.
  הגב 06.12.19 08:18
 • אורח
  מסכים עם כל מילה, במדינה הקטנה שלנו, חשוב לתת גיבוי מלא לכוחות הביטחון שמהשיקולים שלהם בחרו לעשות ניסוי כזה באופי כזה, אף אחד לא מבצע ניסוי כזה מבלי לחשוב לפנים ולאחור על ההשלכות שלו, בטח לא אם יש מחשבה שזה יסכן חיי אדם.
  06.12.19 08:25
 • אורח
  מהניסיון שלי הקטן ידוע לי שלפעמים יש אנשים שלא חושבים , או עושים טעות ואחרי זה קורה אסון. הניסויים , מה שלא תגידו לא עושים במקום מאוכלס . ברוך השם שהכל עבר בשלום וניסוי היה מוצלח , אבל תחשבו על משמעות מילה ניסוי ומה היה קורה אם זה לא היה מוצלח והיה נופל על איזה שהוא בית הספר או גן ילדים איפו שהנכדים שלכם נמצאים גם הייתם אומרים אותם דברים ?
  06.12.19 08:53
 • אורח
  השיגור מחוף הים לכיוון הים.. הייתי בעמדה בשיגורים קודמים
  06.12.19 09:54
 • אורח
  וכשיורים כיפת ברזל אין חשש שיפלו חלקים על ישובים?אבל זה חיוני
  הגב 06.12.19 09:06
 • אורח
  אולי זה לא ניסוי ?
  הגב 06.12.19 09:12
 • אורח
  נראה " שהניסוי " הבולט מאוד נעשה לגרום שמי שאמור לדעת יראה ויבין רשתות זרות דווחו על ניסוי טיל בלסיטי המשכו של יריחו 3 ונשק הרתעה
  הגב 06.12.19 09:31
 • אורח
  השם ישמור ויציל את עם ישראל .לאלה שלא מבינים .תפקחו את העיניים ראו כמה זאבים מסביבכם .שבת שלום ומבורך
  הגב 06.12.19 12:12
 • אורח
  זה בתל אביב לא באיזור
  הגב 06.12.19 17:50
 • אורח
  מדינת ישראל היא צריף בתוך גונגל והזאבים והאריות נובחים ומפחידים את יושבי הץריף ומחכים כל רגע לתפוס מישהו שיוצא למכולת לקנות חלב....
  הגב 08.12.19 01:55
 • אורח
  גנץ לוקח אותנו לבחירות חוזרות בחסות לפיד הגוואד במקום להתפשר ולעשות ממשלת אחדות
  הגב 08.12.19 02:21

מכירים נשים מעוררות השראה בבת ים? לרגל יום האישה עיריית בת ים בשיתוף מועצת הנשים מבקשים מהציבור להמליץ על נשים המהוות מודל לחיקוי שיזכו לקבל תעודת הוקרה על פועלן

טופס הגשת מועמדות או הגשת המלצה מצורף .

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: דוברותלאור הצלחת אירוע "אשת חיל" שהתקיים בשנה שעברה, עיריית בת ים בשיתוף מועצת הנשים העירונית יוצאות בקול קורא, גם השנה, לציבור להמליץ על נשים מעוררות השראה לקראת יום האישה הבינלאומי שיחול בתאריך 8.3.2020. הנשים שתבחרנה תקבלנה תעודת הוקרה באירוע לרגל יום האישה הבינלאומי שיתקיים בהיכל התרבות בתאריך 22.3.20.


הקריטריונים להגשת המועמדות הם:

האישה צריכה להיות דמות מקומית המהווה מקור להשראה בבת ים, מייצגת את אחד מתחומי התוכן הבאים: חינוך, אומנות, תקשורת, פוליטיקה מקומית או ארצית, מדעים ואקדמיה, עסקים, פעילות קהילתית, ספורט, קליטת עליה, ניצחון אישי, פעילות התנדבותית ועוד, פעלה או פועלת בבת ים בעבר או בהווה, פעילות השאירה חותם על הקהילה בבת ים, פעילותה והשפעתה ארוכות טווח, ולא באירוע חד פעמי ונקודתי. כמו כן, ניתן להמליץ גם על נשים שאינן בין החיים כיום.

את המועמדות ניתן להגיש עד התאריך 20.2.2019. בתום קבלת השמות תתכנס וועדה הכוללת בתוכה: נציגות מהרשות, נציגות מהקהילה ומארגוני נשים בעיר. הנשים שתבחרנה, תקבלנה באירוע לרגל יום האישה הבינלאומי אות הוקרה שיתקיים כאמור בהיכל התרבות בתאריך 22.3.2020.

עיריית בת ים פועלת רבות לקידום מעמד הנשים והנערות בעיר, ומפעילה מגוון תכניות להעצמת נשים ונערות. כמו כן, בבת ים פועלת מועצת נשים עירונית מזה 15 שנה, באופן מתמשך לשיפור מעמדן וקידומן של נשים ונערות ומעודדת אותן ליצירת תהליכי חיזוק והעצמה.


צביקה ברוט, ראש העיר:

״המסורת היפה שלנו להעלות על נס פעילות של נשים מעוררות השראה חשוב במיוחד, גם כדי להודות להן על פעילותן, אך יותר מכך כדי להעביר מסר של שוויון לכולם״.


קטי פיאסצקי-מורג, מחזיקת תיק הנשים:

"אני גאה ושמחה שהעיר בת ים שמה זרקור על נשים ועל תרומתן במגוון תחומים. לשמחתי, בעיר יש שפע של תושבים ותושבות שעושים הרבה כבוד לכולנו בזכות הפעילות שלהם. אני רוצה להודות גם לראש העירייה, שגם לאחר ייסוד תיק קידום מעמד האישה בעירייה וכינון הוועדה ממשיך לתת רוח גבית לפעילויות של הוקרת נשים ושל העצמה נשית. אני בטוחה שנמשיך לתת את כל מה שאנחנו יכולים ולהצמיח עוד נשים מנהיגות שיהוו מודל לחיקוי עבור נערות ונשים."

מצ"ב הקול הקורא. לטופס להגשת מועמדות או להגשת המלצה:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSerQOoBaLhsY3Fbmim96BxjPvSxKKF2rBPrlzn2lSDW2OjWag/viewform?pli=1
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שוב פגעו ברכבו של ראש עיריית בת ים?

שוטרים בדקו את רכבו של ראש העיר

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:הפורום הדתי בת ים פייסבוק


בתחילת חודש ינואר דיווחנו כי רכבו של ראש עיריית בת ים, צביקה ברוט, הושחת ושמשת הרכב נופצה.

כאמור נהגו של ראש העיר קם בבוקר אל הרכב ומצא את הרכב כאשר השמשה מנופצת, צוות של המשטרה הגיע למקום ופתח בחקירה.


מוקדם יותר היום (27.1) פירסם לראשונה הפורום הדתי בת ים בפייסבוק כי צוות של זיהוי פלילי הגיע שוב אל רכבו של ראש העיר על מנת לאסוף ראיות ככל הנראה.

המשטרה ממשיכה לחקורהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

מרכז שי"ל- שירות יעוץ חינם לתושבי בת ים בנושא מיצוי זכויות, נחנך בבת ים

אלי יריב " שי"ל הוא שירות משמעותי לעיר בת ים והינו חלק מחזון העיר - הנגשת השירות לתושב"

לימור עידן | | תגובות: 2
קרדיט: דוברות


ביום רביעי ה(22/1) התקיים אירוע מרגש של פתיחת מרכז שירות יעוץ לאזרח (שי"ל).

שי"ל הינו מרכז הנותן מענה ללא תשלום בתחום של מיצוי זכויות לתושבי בת ים ע"י צוות מתנדבים.

שי"ל הינו יוזמה של האגף לשירותים חברתיים – היחידה לעבודה קהילתית בעיר בת ים ומשרד העבודה והרווחה. האירוע התקיים במעמד מ"מ ראש העיר, אלי יריב, אשר בירך על הפתיחה ואמר כי שי"ל הוא שירות משמעותי לעיר בת ים והינו חלק מחזון העיר - הנגשת השירות לתושב. באירוע בירכו גם סמנכל"ת רווחה וקהילה- גב' זיו חורב, גב' ירדני דיתה- מנהלת האגף לשירותים חברתיים, גב' אסתי סיני מפקחת שי"ל הארצית.

במסגרת אירוע הפתיחה התקיים יריד מיצוי זכויות הראשון מסוגו בעיר בת ים בו לקחו חלק גופים מוניציפליים וממשלתיים אשר הגיעו לתת מידע והכוונה לתושבי העיר בנוגע לזכויותיהם. הגופים שנכחו ביריד: ביטוח לאומי, משרד השיכון והבינוי, מחלקות ארנונה ואכיפה רב תכליתית, קליטת עליה, הוצאה לפועל, סיוע משפטי, חברות האחראיות על סיוע בשכ"ד ועוד.

שירה גבאי מנהלת היחידה הקהילתית ציינה ששי"ל בת ים פועל במודל עוצמה - שמת דגש על מעקב אחר הפניות וליווי במידת הצורך של הלקוחות. עו"ס אנה מוכיח שמנהלת את שי"ל מספרת שכל זה לא היה אפשרי ללא שותפתה לעבודה גב' שרה אבנזרו וללא המתנדבים אשר עבדו יומם וליל לפתיחת שי"ל ושותפים מלאים לצוות החשיבה של פיתוח השירות.


ליזה אחת המתנדבות ציינה "כתושבת בת ים קיבלתי המון מהרשות וכעת יש לי אפשרות לתרום חזרה למי שצריך בעזרתו של הצוות המקצועי שתומך בנו המתנדבים לאורך כל הדרך. אני גאה להיות תושבת העיר."

זוהי רק יריעת הפתיחה לפעילות שי"ל אשר יפעל שלושה ימים בשבוע. המענה ינתן בתחומים הבאים: משפחות שבראשן הורה עצמאי (חד-הוריים), חובות, יחסי עבודה, משפחות לילדים עם צרכים מיוחדים ועוד. שי"ל יפעל בימים ראשון בין השעות 16:00-19:00, יום שני בין השעות 09:00-12:00, יום שלישי בין השעות 09:00-12:00

ראש העיר, צביקה ברוט,

מברך על פתיחת המרכז בעיר: "עיריית בת-ים בראשותי ממשיכה להוביל את מהפכת השירות לתושבים ולספק להם סל שירותים רחב במגוון תחומים. מרכז שי"ל בת ים יסייע לקדם את מיצוי הזכויות של התושבים, תוך קבלת המענה המתאים המותאם לצרכי הפרט. כלל התושבים יזכו לדלת פתוחה בכל הנוגע לתחום של מיצוי זכויות, ולהכיר את הדרכים למימושן. מדובר בבשורה עבור תושבי בת ים הזקוקים לסיוע הזה. נמשיך גם בעתיד לשפר ולייעל את השירות לתושבים."

ליצירת קשר עם המרכז והרשמה: טל' 03-5556164/6210 מייל: rightg@bat-yam.muni.il

פרטים נוספים באתר העירייה.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד מה הכתובת של המשרדים
  הגב 27.01.20 15:08
 • אורח
  כל הכבוד מה הכתובת של המשרדים
  הגב 27.01.20 20:35
 • אורח

עינת נתן, מדריכת הורים מוסמכת, תגיע לבת ים להרצאה מרתקת בנושא הורות שתיערך בהיכל התרבות ב16.2.

לינק לרכישת כרטיסים מצורף

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: היכל התרבות בת ים פייסבוק


עינת נתן ,מדריכת הורים מוסמכת מטעם מכון אדלר ומשרד החינוך, מרצה ואשת תקשורת בתחום המשפחה ,תגיע להיכל התרבות בת ים להרצאה בנושא "איך הופכים את ההורות למשהו קל נעים ומשמעותי."

ההרצאה מבוססת על ניסיונה המקצועי של עינת בהדרכת הורים ב18 השנים האחרונות ועל ניסיונה האישי כאמא ל5 ילדים.

ההרצאה תתקיים בהיכל התרבות בת ים, סמטת אופיר 3 , ביום ראשון , 16.2.2020 בשעה 20:00.

עלות הכרטיס כ50 ש"ח .

לינק לרכישת כרטיסים

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבי בת ים שימו לב! שינויים בהסדרי התנועה הערב(27.1) במספר רחובות בבת ים, כמן כן מספר שינויים בקווי אגד ודן

פירוט השינויים המלא בתוך הכתבה

לימור עידן | | תגובות: 0


ביום שני 27/1/2020 החל מהשעה 22:00 ועד 05:00 למחרת ייחסם לתנועה צומת הקוממיות/ דרך מנחם בגין. כמו כן, ייחסם לתנועה רחוב יוספטל, בקטע: שדרות בר אילן – בלפור, לכיוון מערב.

שינויים בקווי אגד:

קו 11 מחולון לבת ים:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות כ"ט בנובמבר/ הרב ניסנבאום, ימשיך ישר ברחוב כ"ט בנובמבר, יפנה ימינה לרחוב אהוד קינמון, שמאלה לרחוב החרושת, שמאלה לרחוב הנביאים ויתחבר להמשך המסלול המקורי.

 • תחנות מבוטלות זמנית: הרב ניסנבאום – בית ספר שז"ר, יוספטל/ הנביאים, יוספטל/ בלפור, הרצל/ בלפור, בלפור/ נורדאו, בלפור/ יצחק שדה.

קו 15 מבת ים (מרכז הספורט) לראשל"צ:

ייצא זמנית מתחנת חיל התותחנים/ אחי חץ בראשל"צ (תחנה 36093 – התחנה השנייה במסלול הקו) וימשיך על פי המסלול המקורי.

 • תחנה מבוטלת זמנית: תחנת המוצא המקורית בדרך בגין – מרכז הספורט בת ים (תחנה 30018).

קו 15 מראשל"צ לבת ים (מרכז הספורט):

ייסע על פי המסלול המקורי עד תחנת חיל התותחנים/ חיל השריון (תחנה 34798) ויסיים את מסלול נסיעתו.

 • תחנות מבוטלות זמנית: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים, דרך בגין - מרכז הספורט בת ים.

קו 83 מראשל"צ לתל אביב-יפו:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות חיל התותחנים/ דרך מנחם בגין, יפנה שמאלה לדרך מנחם בגין, ימינה בכיכר, ימשיך ישר לרחוב הנביאים, יפנה שמאלה לרחוב יצחק שדה, ימינה לרחוב בלפור ויתחבר להמשך המסלול המקורי.

 • תחנות מבוטלות זמנית: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים, דרך בגין - מרכז הספורט בת ים, הרב ניסנבאום/ הקוממיות, הרב ניסנבאום/ העמל, הרב ניסנבאום/ הרב מיימון, הרב ניסנבאום/ כ"ט בנובמבר, הרב ניסנבאום – בית ספר שז"ר, יוספטל/ הרב ניסנבאום, יוספטל/ בלפור.

קו 83 מתל אביב-יפו לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ העמל, יפנה ימינה לרחוב העמל, ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב גנרל קניג, שמאלה לרחוב הנביאים (יחצה את רחוב הקוממיות), שמאלה לדרך מנחם בגין, ימינה לרחוב התותחנים וימשיך על פי המסלול המקורי.

 • תחנה מבוטלת זמנית: הרב ניסנבאום/ העמל, דרך בגין - מרכז הספורט, דרך מנחם בגין/ כורש.

קו 85 מראשל"צ לחולון (בית החולים "וולפסון"):

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הקוממיות/ הרב ניסנבאום, יפנה ימינה לרחוב הרב ניסנבאום, שמאלה לרחוב העמל, ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב גנרל קינג, ימינה לרחוב הנביאים וימשיך על פי המסלול המקורי.

 • תחנות מבוטלות זמנית: הקוממיות/ הרב ניסנבאום, הקוממיות/ נפחא, הקוממיות/ הנביאים, הנביאים/ הקוממיות.
 • תחנה חלופית: העמל/ אהוד קינמון.

קו 85 מחולון (בית החולים "וולפסון") לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הנביאים/ גנרל קינג, יפנה שמאלה לרחוב גנרל קינג, ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב העמל, ימשיך ישר לרחוב קרן היסוד, יפנה ימינה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב הקוממיות וימשיך על פי המסלול המקורי.

 • תחנות מבוטלות זמנית: הנביאים/ יצחק שדה, הקוממיות/ הנביאים, הקוממיות/ הרב ניסנבאום.
 • תחנה חלופית: אנה פרנק/ הקוממיות.

קווים 87, 99 מחניון חולון לאזור:

ייסעו על פי המסלולים המקורי עד צומת הרחובות הקוממיות/ הרב ניסנבאום, יפנו ימינה לרחוב הרב ניסנבאום שמאלה לרחוב העמל, ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב גנרל קינג, שמאלה לרחוב הנביאים, ימינה לרחוב הקוממיות וימשיכו על פי המסלולים המקוריים.

 • תחנות מבוטלות זמנית: הקוממיות/ הרב ניסנבאום, הקוממיות/ נפחא, הקוממיות/ הנביאים.
 • תחנה חלופית: העמל/ אהוד קינמון.

קו 87 מאזור לחניון חולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הקוממיות/ הנביאים, יפנה שמאלה לרחוב הנביאים, ימינה לרחוב גנרל קניג, ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב העמל, ימשיך ישר לרחוב קרן היסוד, יפנה ימינה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב הקוממיות וימשיך על פי המסלול המקורי.

 • תחנות מבוטלות זמנית: הקוממיות/ הנביאים, הקוממיות/ הרב ניסנבאום.
 • תחנה חלופית: אנה פרנק/ הקוממיות.

קו 99: מאזור לחניון חולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות יוספטל/ הרב ניסנבאום, יפנה שמאלה לרחוב הרב ניסנבאום, ימינה לרחוב החרושת, שמאלה לרחוב הנביאים, ימינה לרחוב יצחק שדה, ימינה לרחוב בלפור, שמאלה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב דקר, ימינה לרחוב יוספטל, שמאלה לדרך בן גוריון, ימשיך ישר לרחוב הקוממיות, יפנה שמאלה לרחוב הנביאים, ימינה לרחוב גנרל קניג, ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב העמל, ימשיך ישר לרחוב קרן היסוד, יפנה ימינה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב הקוממיות וימשיך על פי המסלול המקורי.

 • תחנות מבוטלות זמנית: יוספטל/ הרב ניסנבאום, יוספטל/ בלפור, הקוממיות/ הרב ניסנבאום, הקוממיות/ נפחא, הקוממיות/ הנביאים.
 • תחנות חלופית: הנביאים/ השר רבינוביץ', העמל/ אהוד קינמון.

קו 143 מחניון חולון לתל השומר:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הקוממיות/ הרב ניסנבאום, יפנה ימינה לרחוב הרב ניסנבאום, שמאלה לרחוב העמל, ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב גנרל קינג, ימינה לרחוב הנביאים וימשיך על פי המסלול המקורי.

 • תחנות מבוטלות זמנית: הקוממיות/ הרב ניסנבאום, הקוממיות/ נפחא, הקוממיות/ הנביאים, הנביאים/ הקוממיות.
 • תחנה חלופית: העמל/ אהוד קינמון.

קו 143 מתל השומר לחניון חולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הנביאים/ גנרל קינג, יפנה שמאלה לרחוב גנרל קינג, ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב העמל, ימשיך ישר לרחוב קרן היסוד, יפנה ימינה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב הקוממיות וימשיך על פי המסלול המקורי.

 • תחנות מבוטלות זמנית: הנביאים/ יצחק שדה, הקוממיות/ הנביאים, הקוממיות/ הרב ניסנבאום.
 • תחנה חלופית: אנה פרנק/ הקוממיות.

שינויים בקווי דן:

קו:1

לכיוון בת-ים (התחנה הסופית תועתק לרח' יצחק שדה פינת הנביאים):

עד יצחק שדה פינת הנביאים ללא שינוי, יצחק שדה 31 פינת הנביאים – תחנה סופית.

תחנות מבוטלות:

הנביאים מול 53

הקוממיות פינת הנביאים

הקוממיות פינת בגין

דרך בגין

מסוף ניסנבאום.

מכיוון בת-ים (תחנת המוצא תועתק לרח' יצחק שדה פינת הנביאים) :

מתחנת המוצא ברחוב יצחק שדה פינת הנביאים, יצחק שדה, וממשיך במסלולו הרגיל.

תחנות מבוטלות:

מסוף ניסנבאום

הקוממיות 20

הקוממיות 6

הקוממיות פינת הנביאים

הנביאים 67.


קו:6מ'

מכיוון וולפסון:

עד כ"ט בנובמבר פינת ניסנבאום ללא שינוי, כ"ט בנובמבר, קינמון, החרושת, הנביאים, יצחק שדה , בלפור, הרצל, דקר, יוספטל וממשיך במסלול הרגיל.

תחנות מבוטלות:

ניסנבאום 56

ניסנבאום 72

יוספטל 69

יוספטל 39

יוספטל מול 36.

לכיוון וולפסון:

ללא שינוי.

קו: 10

מכיוון ראשל"צ:

עד חיל התותחנים פינת בגין ללא שינוי, בגין , הנביאים וממשיך במסלולו הרגיל.

תחנות מבוטלות:

בגין 13

בגין לפני ניסנבאום

קוממיות 20

קוממיות 6

קוממיות פינת הנביאים

הנביאים 67.

לכיוון ראשל"צ:

עד הנביאים פינת הקוממיות ללא שינוי, בגין, חיל התותחנים וממשיך במסלולו הרגיל.

תחנות מבוטלות:

הקוממיות פינת הנביאים

הקוממיות פינת בגין

דרך בגין מול מסוף ניסנבאום

דרך בגין – כיכר.

קווים: 46, 40

לכיוון תל –אביב:

עד יוספטל פינת ניסנבאום ללא שינוי, ניסנבאום, החרושת, הנביאים, יצחק שדה, בלפור, וממשיכים במסלולם הרגיל.

תחנות מבוטלות:

יוספטל 69

יוספטל 39

תחנה חדשה:

בלפור 109

מכיוון תל-אביב:

ללא שינוי.


קו: 42

לכיוון בת-ים (התחנה הסופית תועתק לרח' יצחק שדה פינת הנביאים):

עד הנביאים פינת יצחק שדה ללא שינוי, יצחק שדה , רח' יצחק שדה 31 פינת הנביאים.

תחנות מבוטלות:

הנביאים מול 53

הקוממיות פינת הנביאים

הקוממיות פינת בגין

דרך בגין

מסוף ניסנבאום.

מכיוון בת-ים (תחנת המוצא תועתק לרח' יצחק שדה פינת הנביאים) :

מתחנת המוצא ברחוב יצחק שדה פינת הנביאים, יצחק שדה, בלפור וממשיך במסלולו הרגיל.

תחנות מבוטלות:

מסוף ניסנבאום

הקוממיות 20

הקוממיות 6

הקוממיות פינת הנביאים

הנביאים 67

הנביאים 29

הנביאים 3

בר אילן 19

יוספטל 39.


תחנות מבוטלות

קווים: 140, 125

(תחנה סופית / מוצא תועתק לרח' ניסנבאום 12 פינת הקוממיות):

לכיוון בת-ים:

עד ניסנבאום פינת קרן היסוד ללא שינוי, קרן היסוד, אנה פרנק, הקוממיות, ניסנבאום, תחנה סופית ברח' ניסנבאום 12 פינת הקוממיות.

תחנות מבוטלות:

ניסנבאום 3

דרך בגין

מסוף ניסנבאום.

תחנה חדשה:

ניסנבאום 12 פינת הקוממיות.

מכיוון בת-ים:

מתחנת המוצא ברח' ניסנבאום 12 פינת הקוממיות, ניסנבאום, וממשיכים במסלולם הרגיל.

תחנה מבוטלת:

מסוף ניסנבאום.


יתכנו שינויים נוספים עליהם לא נוכל להודיע
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עידן מורדל מהפועל בת ים ,זכה במקום הראשון ושבר את השיא של עצמו באליפות ישראל בשחיית 5 ק"מ .

רומי חובב בת ה15 שחיינית הפועל בת ים גברה על 18 השחייניות האחרות והגיעה למקום השלישי במקצה 5 הק"מ וסיימה עם מדליית ארד

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:איגוד השחייה בישראל פייסבוק


שחייני הפועל בת ים ממשיכים לאסוף מדליות בתחרויות השחייה בארץ ובחוץ לארץ.

במהלך סוף השבוע (24.1) התקיימה אליפות ישראל ב5 ק"מ בריכות בבריכה הלאומית במכון וינגייט .

מעל 50 שחיינים ושחייניות מכל הארץ הגיעו על מנת לצלוח את המקצה המתיש שכלל 100 בריכות וסך הכל 5 ק"מ שחייה, במקום הראשון ועם שיא ישראלי חדש, הצליח להגיע שחיין הפועל בת ים עידן מורדל בן ה26, שסיים את המקצה ראשון בין כל 50 השחיינים ב53:46 דקות.

יש לציין כי מורדל הצליח לשבור את השיא של עצמו,שכן בשנה שעברה גם הוא זכה במקום הראשון באליפות ישראל וסיים את המקצה ב53:50, שיפר את תוצאתו ב4 שניות, זוהי הפעם השביעית בה משתתף מורדל באליפות ישראל.

מצד הבנות, הצליחה רומי חובב בת ה15 שחיינית הפועל בת ים , לגבור על 18 השחייניות האחרות ולהגיע למקום השלישי במקצה 5 הק"מ וסיימה עם מדליית ארד .

קרדיט: הפועל בת ים פייסבוק

מאור גורלניק בן ה 15 ששוחה לראשונה בתחרות זו , זוכה במדליית זהב לנערים עד גיל 15 בתוצאה : 59:50 דק׳.

מיקה בביטקו בת ה16 זוכה במדליית ארד לנערות עד גיל 18 ומקום רביעי כללי בתוצאה : 1:04.38המשיכו בעבודה הטובה !

המשיכו בעבודה הטובה!
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי יב' מבית הספר מקיף רמות בבת ים ,ישתתפו במירוץ השנתי לזכרו של החייל עמית בוסידן ז"ל בוגר בית הספר.

כחלק ממבחן הבגרות בספורט, ישתתפו תלמידי שכבת יב' במירוץ השנתי שייערך בחוף הריביירה בבת ים

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: בית הספר רמות פייסבוק


תלמידי יב מבית הספר רמות, ישתתפו במירוץ לזכרו של לוחם גבעתי, עמית בוסידן ז"ל שנפל בקרב בג'נין בשנת 2002.

עמית בוסידן ז"ל היה תלמיד בית הספר מקיף רמות בת ים, לאחרונה הגיעה אימו של עמית לספר לתלמידים על בנה ומורשתו, התלמידים השתתפו והתרגשו מהרצאתה של אימו.

כעת, כחלק ממבחן הבגרות בספורט, ישתתפו תלמידי שכבת יב' במירוץ השנתי שייערך בחוף הריביירה בבת ים לזכרו של עמית בוסידן ז"ל.

המירוץ ייערך ב6.2 יום חמישי בשעה 8:30 בבוקר בחוף הריברייה .


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תזכורת להורי בת ים! מחר 27.1, תחל ההרשמה לגני הילדים ולעולים לכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א.

לינק לרישום הילדים מצורף

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית בת ים פייסבוק


הורי בת ים שימו לב, מחר 27.1 נפתחת ההרשמה לגני הילדים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א.

ההרשמה תמשיך עד לתאריך 16.2.2020

השנה יופעל בתקופת הרישום לגנים מוקד טלפוני ייעוד לפניות ושאלות ההורים.

כל הליך הרישום מתבצע דרך אתר האינטרנט בו יש להזין את תעודת הזהות של התלמיד ושל ההורה.

מצורף לינק לרישום

רישום לגני הילדים והצהרוניםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קורס עירוני בנושא יזמות וחדשנות בעסקים עבור נוער בת ים הכולל סדנאות אינטראקטיביות ועבודת צוות, ייפתח במתנ"ס הבונים ב9.2 .

לפרטים והרשמה שני : 050-3320890

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: דוברות


עיריית בת-ים בשיתוף משרד הכלכלה והתעשייה מפעילים השנה בעיר קורס עירוני בנושא יזמות וחדשנות בעסקים לנוער המיועד לתלמידי כיתות ט'-יב'. במהלך הקורס התלמידים ילמדו ויתכננו יוזמה מקורית בעבודת צוות אותה תציגו באירוע סיום הקורס. היוזמה המנצחת תעלה לתחרות עירונית והזוכים ייצגו את העיר בתחרות ארצית.


"לעוף על היזמות" הינה תוכנית חינוכית ערכית בבתי ספר בכל רחבי הארץ, בהובלת מכון יעדים ומטעם מטה כחול לבן במשרד הכלכלה והתעשייה. התוכנית כוללת סדנאות אינטראקטיביות חווייתיות המשלבות לימוד באמצעות משחקים, מולטימדיה, סימולציות שונות ועוד, קורסי יזמות תעשייתית המכשירים את המשתתפים תלמידי חטיבות הביניים והתיכון לתכנון יוזמות והגשת הרעיונות שלהם לתחרות ארצית, ופעילויות המשך בהן אירועים מיוחדים וחוויות קהילתיות.


ביום 30/08/2009 קיבלה הממשלה את הצעת המחליטים כחול לבן - תוכנית לקידום תוצרת הארץ, ולמינוף הרכישות לטובת הגדלת התעסוקה. בהתאם לכך כדי לעודד העדפת תוצרת הארץ, הוקם מטה כחול לבן על ידי משרד הכלכלה בשיתוף התאחדות התעשיינים וההסתדרות החדשה התוכנית מלווה בתעשיינים, בעלי עסקים, מומחים בתחומים שונים וסיורים בתעשייה, ומקדם יזמות.

הקורס יתקיים בימי ראשון בין התאריכים 9.2-29.3 בשעות 16:00-19:00 במרכז קהילתי "הבונים" בת-ים. הקורס מסובסד על ידי משרד הכלכלה והתעשייה ועלות למשתתף היא 100 ₪ בלבד. מספר המקומות מוגבל.

לפרטים והרשמה שני : 050-3320890

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית בת ים תשפץ לאורך השנה כ60 גני ילדים ברחבי העיר בעלות כוללת של 22 מיליון ש"ח

על פי תכנית העבודה השיפוצים צפויים להתחיל באופן מיידי לאחר אישור תוכנית ההשקעה בגני הילדים לשנת 2020, ע"י הנהלת העיר

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית בת ים


החופש הגדול עוד רחוק, אך ההכנות לקראת פתיחת שנת הלימודים תשפ"א, עולות הילוך: בימים אלה הסתיימה עבודת מטה בעירייה, ביוזמת ראש העיר ובהובלת חטיבת קהילה, במסגרתה הוכנה תוכנית שיפוץ הגנים לשנת 2020 בהיקף חסר תקדים של כ-22 מיליון שקלים. החידוש הפעם הוא שהעירייה לא תבצע רק שיפוצי קיץ כפי שהיה נהוג עד היום, אלא תבצע עבודות שיפוצים בגנים גם לאורך שנת הלימודים, בעיקר בחצרות. בדרך זו ניתן יהיה לשפץ כמות גדולה יותר של גנים, בזמן קצר יותר.

התוכנית צפויה להגיע בשבועות הקרובים לאישור הנהלת העיר ומועצת העיר, על מנת להיערך מבעוד מועד ולהתחיל בעבודות הנדרשות כדי להכין את גני הילדים באופן המיטבי, תוך שדרוג מתקנים קיימים והוספת חדשים לשנת הלימודים הבאה.

במסגרת התכנית צפויים שיפוצים בכ- 60 גנים. השיפוצים בגנים הינם בסדרי גודל משתנים ונקבעו בהתאם לתוצאות סקר מבנים מיוחד שנערך בתקופה האחרונה. שיפוצים יסודיים יערכו ב-32 גני ילדים בסך כולל של כ-14.4 מיליון, מדובר על ההשקעה שנעה בין 350,000-500,00 שקלים בכל גן. שיפוצי עומק יתבצעו ב-15 גני ילדים בסך כולל של 4.1 מיליון ₪ ושיפוציים בינוניים יערכו ב-13 גנים בסך כולל של כ-2 מיליון שקלים. בנוסף, תשקיע העירייה כ-1.2 מיליון שקלים בעבודות בטיחות שכוללות אישורי חשמל, בדיקת תקרות תלויות, אישורי מעבדה למתקני משחק, החלפת וסינון חול ועוד. על פי תכנית העבודה השיפוצים צפויים להתחיל באופן מיידי לאחר אישור תוכנית ההשקעה בגני הילדים לשנת 2020, ע"י הנהלת העיר. העבודות שיחלו לאלתר יימשכו עד לסוף חופשת הקיץ, כאשר בימי החופשות צפויים השיפוצים הנרחבים ביותר. בשיפוצים יושם דגש על יצירת סביבות למידה ומרחבי פעילות פנימיים כמו גם השקעה בחצרות, מטבחים, ויחידות השירותים בגני הילדים.

ראש העיר צביקה ברוט:

"במסגרת שינוי סדר העדיפויות הנחיתי את גורמי המקצוע כי סביבת הלימודים בגני הילדים חשובה ביותר. במשך שנים התחום הזה הוזנח, אבל מהשנה העיריה תפעל לבצע שיפוצים גם לאורך השנה. אין סיבה להמתין תמיד לקיץ, ואז לבצע כמות קטנה של שיפוצים, כשאפשר לשפר את מוסדות החינוך גם לאורך השנה כולה. אנחנו נבצע את השיפוץ המקיף ביותר שהיה אי פעם בעיר, ובסכום הגדול ביותר שהושקע אי פעם״. ברוט הוסיף כי ״השקענו סכום אדיר כדי לחדש את הגנים ולהפוך אותם לבטוחים ויפים יותר. עבודות השדרוג והשיפוץ אינן קוסמטיות בלבד וקדמה להן חשיבה פרגמטית ורוחבית ארוכת טווח".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מעגלים לטובה: עמותת הגל שלי ,העוזרת לנערים ונערות בסיכון, משתתפת במיזם מעגלים לטובה כתרומה להמשך פעילות העמותה בבת ים .

לינק להרשמה מצורף

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: הגל שלי פייסבוק


מעגלים לטובה.

עמותת הגל שלי מבקשת את עזרת הציבור בעיגול לטובה כתרומה לעמותה.


עמותת הגל שלי שהקומה במטרה להעניק הזדמנויות לנערות ונערים בסיכון לעלות על הגל ולהצליח , עושים זאת דרך עבודות בשיתוף פעולה, באמצעות גלישת גלים והדרכה בבית העמותה בחוף בת ים , פתחה דף שבעזרתו ניתן לעזור לעמותה להמשיך לשמור על הקיים , להמשיך לתת לצעירים בית שיעזור להם לצמוח ולהצליח.

כל תרומה יכולה לעשות שינוי גדול ומשמעותי עבור עמותת הגל שלי

על מנת להתחיל "לעגל לטובה " לטובת עמותת הגל שלי דרך כרטיס האשראי ניתן להרשם בלינק המצורף.

לחץ כאן להרשמה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לאחר הצלחת הפדלים הניידים, בית הספר יד מרדכי בבת ים, בדרך לכיסאות פיזיו ייחודים עבור ילדים המתקשים לשבת לאורך שיעור שלם.

הילדים יהנו מכדור שייאלץ אותם להתרכז על מנת לא למעוד מהכדור, תעזור לשמור על עמוד שדרה יציב ותקל על אלו שמתקשים לשבת לאורך זמן .

לימור עידן | | תגובות: 3
קרדיט:מחוז תל אביב -משרד החינוך פייסבוק


יוזמה חדשה בבית הספר יד מרדכי בבת ים יצאה לדרך לפני מספר חודשים לילדים הסובלים מבעיות קשב.

פדלים ניידים הוכנסו לכיתות התלמידים על מנת להפיג מתח ולהעלות את יכולת הריכוז אצל תלמידים המתקשים לשבת לאורך שיעור שלם ללא מפריע.

לאחר שבית הספר דווח על תוצאות מדהימות, הוחלט כי בקרוב יוכנסו לבית הספר יד מרדכי בבת ים גם כיסאות פיזיו שיעזרו לתלמידים שקשה להם לשבת לאורך שיעור שלם. כסא עליו מורכב כדור פיזיו התורם לשיווי משקל ואיזון הגוף.


מספר כיסאות כבר הגיעו לבית הספר ו50 כיסאות נוספים הוזמנו אליו.

הילדים יהנו מכדור שייאלץ אותם להתרכז על מנת לא למעוד מהכדור, תעזור לשמור על עמוד שדרה יציב ותקל על אלו שמתקשים לשבת לאורך זמן .


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נשמח שזה יחולק בכל בתי הספר בבת ים הבן שלי נמצא בבית ספר סוקולוב והוא ממש זקוק לזה
  הגב 23.01.20 23:37
 • אורח
  בכל הכיתות בהן הילדים זקוקים לזה ולא רק ביד מרדכי אלא ככלל בתי הספר
  הגב 23.01.20 23:40
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 24.01.20 00:29
 • אורח

כנס בנושא מכירה וטיפול נכון בבשר, עופות ,דגים ומוצריהם נערך בפעם הראשונה בבת ים לבעלי העסקים בעיר.

מטרת הכנס היא לתת כלי נוסף לבעלי העסקים לצורך ניהול אטליז וחנויות הדגים בהתאם לחוק.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: דוברות


העיר בת-ים שמה לה למטרה לשמור על שלום בריאות הציבור בכל הכלים העומדים לרשותה.

במסגרת זו, נערך לראשונה בבת-ים כנס לבעלי עסקים ולעובדיהם, תוך דגש על מכירה וטיפול נכון בבשר עופות דגים ומוצריהם. מטרת הכנס היא לתת כלי נוסף לבעלי העסקים לצורך ניהול אטליז וחנויות הדגים בהתאם לחוק.

הכנס נעשה בחסות השירות הווטרינרי של עיריית בת-ים ובהשתתפות של עובדי משרד הבריאות, בעלי עסקים, מפקחים, תברואנים מרישוי עסקים ועובדי המחלקה הוטרינרית נטלו חלק בכנס.

ד"ר משה ננקין, הוטרינר היערוני, פתח את הכנס שהתקיים בבית יד לבנים בעיר, בהצגת השירות הווטרינרי העירוני ונשא הרצאה בנושא "חוק הגנה על בריאות הציבור (מזון) 2015". אינג' אבי סלקמן ממשרד הבריאות הציג את הנחיות הלשכה לטיפול וייצור מוצרי בשר ודגים המיועדים למכירה במקום, באטליזים ובחנויות דגים, ד"ר אורן כתבי, רופא וטרינר ממשרד הבריאות, עמד על התנאים וההליכים לקבלת רישיון יצרן (אטליז קטגוריה ג') בעסקים לממכר מזון מן החי. אחרון הציג מר רפי דגן, מנהל מחלקת רישוי עסקים בעיריית בת-ים, את הרפורמה בתחום רישוי עסקים – הפחתת ההליך הבירוקרטי ותדירות הפיקוח בעסקים והעברת האחריות לבעל העסק עצמו.

ההחלטה לקיים את הכנס לבעלי העסקים בעיר הינה חלק ממערך ההסברה שהעירייה עורכת לבעלי העסקים, והעיתוי נבחר לאור כניסתו של 'חוק המזון החדש' הקרוי גם "חוק הגנה על בריאות הציבור (מזון) התשע"ו-2015" ויישומו בשטח, לרבות תחילת רפורמת רישוי עסקים והשינויים שמתרחשים בשטח. בתוך כך, בעלי העסקים הצטיידו בכלי עזר לניהול העסק שלהם, כדוגמת הנחיות לניהול בית העסק, שמירה על תנאי תברואה נאותים, בטיחות מוצרי המזון, סימון תקין, תהליכי עבודה והתנהלות העובדים במקום (ניקיון, מעקב אחר תוקף מוצרים, שמירה על שרשרת הקירור, איסור ביצוע פעולות אסורות ועוד).

במחלקה הווטרינרית מסכמים את הכנס המוצלח ומציינים כי אין מדובר בכנס ראשון בנושא ואחת לכמה זמן יערך כנס הסברה וריענון בקרב בעלי העסקים המוכרים מוצרי בשר, עופות ודגים. במסגרת הגברת האכיפה בעסקים שבאחריות המחלקה הוטרינרית, חשוב לעירייה כי בעלי העסקים יהיו מודעים לשינויים בתקנות ובחוקים של משרד הבריאות, כדי למנוע עבירות על החוק, והכי חשוב לשמור על בריאות הציבור
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שוב רוססו צלבי קרס בבת ים על שלטי בחירות של ישראל ביתנו

מישראל ביתנו נמסר שתוגש תלונה במשטרה

מערכת האתר | | תגובות: 2
צילום - מתוך דף הטויטר של ישראל ביתנו

יום חמישי 23/1 בסביבות השעה 14:00 התגלו ב צלבי קרס על שלטים של מפלגת ״ישראל ביתנו״ בשני מוקדים שונים בבת ים.

כזכור בשבוע שעבר ביום חמישי 16/1 צלב קרס רוסס בשלט המתנוסס מול כיכר המצבה בבת ים, בנוסף הושחתו שלטים של מפלגת ישראל ביתנו ברחוב בן גוריון ובצומת שדרות העצמאות פינת רוטשילד בבת ים.


מישראל ביתנו נמסר כי תוגש תלונה למשטרה.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גואל נפש זה לא מכובד
  הגב 23.01.20 15:47
 • אורח
  ליברמן ראוי לזה הוא הביא את זה על עצמו היה לליברמן לרסן את עצמו
  הגב 27.01.20 17:14
 • אורח

גאווה בת ימית! שחייני הפועל בת ים יטוסו לייצג את נבחרת ישראל בתחרויות בינלאומיות בקייב ובסלוניקי באפריל 2020

ב-31 בינואר עד ה-1 בפברואר, ייערך מחנה אימונים לנבחרות במכון וינגייט שיהווה הכנה לתחרויות, ומתקיים במסגרת פרויקט אנדר 16/18 של איגוד השחייה שהושק השנה.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:הפועל בת ים אימפריה של שחייה פייסבוק


לאחר שהשיגו מדליית ארד, כסף וזהב בתחרות השחייה הבינלאומית בז'נבה, נבחרת הפועל בת ים עם הפנים קדימה.

שתי תחרויות שחייה בינלאומיות יתקיימו באפריל 2020 בקייב אוקריאנה ובסלוניקי יוון.

תחרות הרב אומות לקדטים תיערך בקייב ב4-5 באפריל, ושחייני נבחרת הפועל בת ים ייקחו חלק גדול מן הנבחרת שתייצג את ישראל, יחד עם מכבי קריית אונו,מכבי קרית ביאליק הפועל ירושלים ועוד.

בין השחיינים שיסעו לייצג את ישראל בקייב, שחייני נבחרת הפועל בת ים בינהם: דריה גולובטי שזכתה בסוף השבוע האחרון (20.1.2020) במדליית זהב בתחרות השחייה הבינלאומית בז'נבה, שווייץ, יחד עם רומי חביב, מאור גורלניק ,אלכסיה סבשצי'נסקי ונעה יעיש.

התחרות המקבילה לבני נוער תיערך בסלוניקי ,יוון גם היא ב4-5 באפריל ושחיינית הפועל בת ים בת ה14, בקי פוזדנר שזכתה במדליית ארד בתחרות השחייה הבינלאומית בז'נבה ,תגיע לייצג את ישראל יחד עם נבחרת הנוער ושחיינים נוספים ממכבי קריית אונו, מכבי חיפה, הפועל ירושלים ועוד .

ב-31 בינואר עד ה-1 בפברואר, ייערך מחנה אימונים לנבחרות במכון וינגייט שיהווה הכנה לתחרויות, ומתקיים במסגרת פרויקט אנדר 16/18 של איגוד השחייה שהושק השנה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בית"ר תל אביב\בת ים תשחק מחר (24.1) מול קבוצת מ.ס כפר קאסם באצטדיון לוד.

מחזור 21

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: בית"ר תל אביב בת ים פייסבוק


קבוצת הכדורגל בית"ר תל אביב\ בת ים תשחק מחר, יום שישי מול קבוצת מ.ס כפר קאסם המדורגת מקום 10 בטבלה במחזור 21.

לאחר רצף ניצחונות ,הפסידה בשבוע שעבר בית"ר תל אביב\בת ים למכבי פתח תקווה 2:1 וירדה מקום אחד בטבלה למקום החמישי, מחר כאמור תגיע הקבוצה אל אצטדיון לוד בתקווה להתחיל שוב רצף ניצחונות

המשחק ייערך בשישי 24.1.2020 באצטדיון לוד בשעה 15:00 .
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תעודת הוקרה ניתנה למתנדבי זק"א -צוות בת ים בערב הצדעה שהתקיים בבת ים

המתנדבים קיבלו את תעודות ההוקרה כתודה על פעילותם ותרומם.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:עיריית בת ים


‏כבוד גדול:
מתנדבי זק"א תל אביב-צוות בת ים קיבלו תעודה הוקרה על התנדבותם ופועלם באירועי חירום מראש העיר צביקה ברוט במהלך ערב הוקרה והצדעה של עיריית בת ים.

המתנדבים קיבלו את תעודות ההוקרה כתודה על פעילותם ותרומם.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבי בת ים שימו לב! החל מהלילה 23.1, ייחסמו לתנועה למשך חודשיים רחוב בלפור \רוטשילד, ושדרות העצמאות למשך 3 שבועות

פירוט השינויים גם בקווי האוטובוסים בהמשך הכתבה

לימור עידן | | תגובות: 1החל מיום חמישי 23/01/2020 בשעה 05:00 ייחסמו לתנועה:
 • צומת הרחובות בלפור/ רוטשילד, לכיוון צפון (למשך כחודשיים).
 • רחוב רוטשילד, בקטע: שדרות העצמאות – בלפור, לכיוון מערב (למשך כ-3 שבועות).

השינויים בקווי אגד:

קו 83 מראשל"צ לתל אביב-יפו:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות בלפור/ רוטשילד, יפנה ימינה לרחוב רוטשילד, שמאלה לשדרות העצמאות, שמאלה לרחוב שמחה הולצברג (הגבול), ימינה לרחוב יפת וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: בלפור/ רוטשילד (תחנה 36221), בלפור/ שמחה הולצברג (תחנה 36233).
 • תחנות חלופיות: רוטשילד/ בלפור (תחנה 36222), יפת/ שמחה הולצברג (תוצב תחנה זמנית).

קו 84 וקו לילה 425 מתל אביב-יפו לראשל"צ:

ייסעו על פי המסלולים המקוריים עד צומת שדרות העצמאות/ רוטשילד, ימשיכו ישר בשדרות העצמאות, יפנו שמאלה לרחוב בלפור וימשיכו על פי המסלולים המקוריים.
 • תחנות מבוטלות זמנית: בלפור/ ירושלים (תחנה 36216), בלפור/ שדרות העצמאות (תחנה 36214).

קו 85 מחולון (בית החולים "וולפסון") לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת שדרות העצמאות/ רוטשילד, ימשיך ישר בשדרות העצמאות, יפנה שמאלה לרחוב הרב עוזיאל וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: בלפור/ ירושלים (תחנה 36216), בלפור/ שדרות העצמאות (תחנה 36214).
 • תחנה חלופית: שדרות העצמאות/ רוטשילד (תחנה 39736).

קו 87 מאזור לחניון חולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות ירושלים/ בלפור, ימשיך ישר ברחוב ירושלים, יפנה שמאלה לדרך בן גוריון וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: רוטשילד/ ארלוזורוב (תחנה 36220), דרך בן גוריון/ רוטשילד (תחנה 36196).

קו 88 מחולון לתל אביב-יפו:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת ירושלים/ שדרות העצמאות, יפנה ימינה לשדרות העצמאות, שמאלה לרחוב שמחה הולצברג (הגבול), ימינה לרחוב יפת וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: ירושלים/ קדושי קהיר (תחנה 34754), בלפור/ שמחה הולצברג (תחנה 36233).
 • תחנות חלופיות: שדרות העצמאות/ רוטשילד (תחנה 36222), יפת/ שמחה הולצברג (תוצב תחנה זמנית).


החל מיום ד' 22.1.20 בשעה 22:00 ולמשך כשלושה שבועות, תתבצענה עבודות ברצף בצומת הנ"ל, ויחול שינוי במסלול הקו כדלקמן:

השינויים בקווי דן:

מכיוון וולפסון:

עד רוטשילד פינת שד' העצמאות ללא שינוי, שד' העצמאות, ירושלים לכל אורכו, בן גוריון, וממשיך במסלולו הרגיל.

תחנות מבוטלות:

רוטשילד 31, רוטשילד 21, בן גוריון מול 45

תחנה חדשה:

ירושלים 33

לכיוון וולפסון:

ללא שינוי

יתכנו שינויים נוספים עליהם לא נוכל להודיע מראש
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה קורה עם קו 42 לכיוון רמת גן בבלפור?
  הגב 23.01.20 13:55
 • אורח

חייל משוחרר תושב בת ים טוען הותקפתי על ידי פועלי בניין בני מיעוטים בבת ים בערב שבת .

קרדיט:ארגון חוננו

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט:ארגון חוננוחייל משוחרר תושב בת ים הותקף על ידי פועלי בניין בני מיעוטים בשבת שעברה, לאחר שהעיר להם כי הם מסכנים את ההולכים ברחוב. הפועלים השליכו לעברו בקבוק מלא חתיכות מתכת, שמהן נחתך הצעיר. עו"ד חיים בלייכר מארגון חוננו המייצג את הצעיר שלח מכתב למשטרת איילון תל אביב בבקשה לחקור את התקיפה.

לדברי הצעיר, תושב בת ים בן 22, חייל משוחרר, נשוי ואב לתינוקת, התקיפה אירעה בליל השבת שעברה, עת צעד עם חבריו סמוך לקניון בת ים. "פתאום ראינו פועלי בניין ששיפצו מבנה סמוך משליכים מהגג של המבנה בלוקים ובלטות ישר אל הרחוב, ולא בשרוול הריקון כמו שצריך, זה היה פשוט מסוכן".

במכתבו של עו"ד בלייכר עולה כי הבחור צעק לעבר הפועלים שמעשיהם מסכנים את העוברים והשבים וביקש מהם לחדול מכך. בתגובה צעקו לעברו הפועלים "יהודי מסריח", ומיד לאחר מכן השליכו לעברו בקבוק מלא חלקי מתכת.הצעיר הגיש תלונה לאחר שבת על התקיפה. לדברי עו"ד בלייכר "מדובר באירוע חמור של סיכון עוברים ושבים וניסיון פגיעה מכוונת על רקע אנטישמי".

בסוף המכתב ביקש עו"ד בלייכר מהמשטרה "לחקור את התלונה בהעדפה גבוהה, לאסוף סרטי צילום מהאזור, לחקור את כל הפועלים תוך עיכוב מקביל של כולם בלא שיתאפשר להם לתאם גרסאות, וכן לחקור את מעסיק הפועלים במקום".

עוד הוסיף עו"ד בלייכר "אנו מצפים שהמשטרה תתייחס ברצינות הראויה לאירוע התקיפה האנטישמית והמסוכנת כלפי יהודים, ותביא למעצרם המהיר של התוקפים בטרם יחזרו על מעשיהם התוקפניים".התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תבדקו בבית דירות סטודיו במצבה הרבה מעסיקים משכירים להם דירות על חשבונם רוב הדיירים שם שבחים שמחביאים אותם לישון שם בגלל זה זה קורה
  הגב 23.01.20 10:51
 • אורח

גינת הלנה ראפ בבת ים תשודרג ותונגש עבור ילדים עם צרכים מיוחדים

לאורך שנת 2020 ישדרגו צוותי העירייה גינות ופינות חמד בעיר, על מנת לחולל שינוי חזותי רציף.

לימור עידן | | תגובות: 1
תמונות: דוברות


עיריית בת-ים בשיתוף עם מפעל הפיס החלו השבוע בעבודות לשדרוג גינת הלנה ראפ.

במסגרת העבודות תונגש הגינה לילדים עם צרכים מיוחדים, באמצעות התקנת מתקני משחק המותאמים לאנשים עם צרכים מיוחדים, כמו כן יותקנו מתקני כושר לרווחת הציבור, ותשודרג חזות הגן, באמצעות החלפת הריצוף והתקנת ריהוט גן חדש.
בתקופת העבודות, הצפויות להיארך כ- 4 חודשים, ולאור שמירה על בטיחות הציבור ומניעת מסוכנות, יגודר שטח העבודות ותיאסר כניסה של תושבים למתחם.

העבודות לפיתוח הגינה הן חלק ממהלך עירוני לשדרוג המרחב הציבורי.

לאורך שנת 2020 ישדרגו צוותי העירייה גינות ופינות חמד בעיר, על מנת לחולל שינוי חזותי רציף.

עבודות התכנון והביצוע מתאפיינות במגוון פעולות רחב ובהיקפים שונים, דוגמת חידוש תשתיות רחובות לצד פעולות נקודתיות של יצירת אתנחתאות, פינות ישיבה עם ספסלים מעוצבים וריהוט רחוב.


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כולהכבוד..חסר הערבה לילדים חינוך מיוחד..לאוטיסטים.טוב שהיהו גנים.תודה לכרית בתים
  הגב 22.01.20 17:14
 • אורח

שומר בבניין בבת ים הותקף על ידי רעולי פנים

החקירה נמשכת

לימור עידן | | תגובות: 3אמש ,יום שלישי 21.1, התקבל במשטרה דיווח אודות מספר חשודים רעולי פנים , שהגיעו לבניין ברחוב יצחק שדה בבת ים, גרמו נזק לדלת הכניסה, תקפו את השומר והסתובבו בבניין.

עם קבלת הדיווח הגיעו למקום גורמי משטרה אשר פתחו בחקירת האירוע.

החקירה נמשכתהתפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אלוהים ישמור..
  הגב 22.01.20 12:29
 • אורח
  נבלות. מפלצות הולכות על שתיים. ימח שמם
  הגב 23.01.20 17:02
 • אורח
  זה המצב כשבתי המשפט והשמאל מסרסים את כולם!!!
  הגב 23.01.20 18:41
 • אורח

מכבי האש: השריפה שפרצה הבוקר בבת ים בדירת מגורים ומהדירה חולץ תוכי אירע בגלל כבל מאריך בחדר הכביסה

קרדיט צילום בשיתוף במת החדשות

אבי בר | | תגובות: 1התוכי שחולץ


הבוקר פרצה שריפה בדירת מגורים ברח שבזי בעיר בת ים .

חוקר שריפות רס"ר ניסים אבוחצירה שביצע חקירה במקום מצא כי סיבת פרוץ הדליקה כתוצאה מכשל של כבל מאריך באזור חדר הכביסה.

יש לציין שרק בדרך נס לא נכחו בעלי הדירה בזמן השריפה ומהדירה חולץ תוכי ללא פגע.

מאגף ההסברה תחנה אזורית חולון מבקשים מהציבור להמנע משימוש במוצרי חשמל ,כבלים, שנאים וכד' אשר לא קיים להם תקן ישראלי .

כמו כן יש לעשות שימוש נכון במאריכים בעלי חיבור תקני הכוללים לחצן ניתוק ולהימנע משימוש במספר צרכנים בעלי צריכת חשמל גבוהה.


בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות היוצרים כל אדם שרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון מוזמן לפנות לאתר be106
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  העיקר שהתוכי חולץ, היתר לא מעניינים... תנו לחיות לחיות , הם האנשים הכי טובים !6
  הגב 21.01.20 19:20
 • אורח

צמצום תאגידי המים ! רשות המים קבעה תאגידי המים של בת ים, חולון ואזור יאוחדו והציבור מוזמן להביע עמדתו על האיחוד עד תאריך 23/2/2020

תאגיד המים מי בת ים :"תאגיד המים מי בת ים מתנגד להחלטה של רשות המים ביחס לאפשרות שיוך העיר בת ים ותאגיד המים שלה לתאגיד המים מי שקמה בע"מ,"אנו סבורים כי החלטה נכונה ונבונה הנה שלא להחיל על התאגיד את שינוי המבנה המוצע"

לימור עידן | | תגובות: 4


לפני כמעט שנה החליטה הכנסת על צמצום תאגידי המים מ – 56 תאגידים ל – 28 תאגידי מים אזוריים שבהם ישולבו יישובים חזקים ויישובים קטנים כדי לשמור על איזון התאגיד.

לאחר פנייה לרשויות בנושא הבעת דעה לאיחוד הרשויות לפני מספר חודשים וקבלת תגובתן ,

פונה כעת רשות המים לציבור בקול קורא להביע את עמדתו בדבר שיוך הרשויות המקומיות לקבוצות של חברות אזוריות

תאגיד המים בבת ים , מי בת ים עתיד לחבור אל חולון ואל אזור תחת חברת מקווה ישראל .

הציבור מוזמן להביע את עמדתו בנוגע לשיוך מי בת ים לעיר חולון ואזור על ידי שליחת פקס 03-7608000 או בדואר אלקטורני council@water.gov.il

על העמדות להגיע למזכירות המועצה לא יאוחר מיום א' ה23.2.2020 בשעה12:00

תאגיד המים מי בת ים :

"תאגיד המים מי בת ים מתנגד להחלטה של רשות המים ביחס לאפשרות שיוך העיר בת ים ותאגיד המים שלה לתאגיד המים מי שקמה בע"מ

,"אנו סבורים כי החלטה נכונה ונבונה הנה שלא להחיל על התאגיד את שינוי המבנה המוצע"


במידה ולא יחול שינוי ,איחוד הרשויות יוצא לדרך


מה כולל החוק החדש?

 • מספר הדירקטורים עד 11 חברים וההקצאה על פי גודל האוכלוסייה ברשות.
 • לכל רשות יהיה נציג אך משקלו בהצבעה יהיה בהתאם לגודל הרשות שהוא מייצג.
 • החוק החדש מאפשר לתאגיד הקיים לבקש דחייה של 3 - 6 שנים ביישום המעבר לתאגיד אזורי וזה יחוייב בנימוקים ובאישור השרים הרלוונטיים.

החלטות נוספות שנקבעו בכנסת לגבי חוק התאגידים האזוריים:

1. סוכם עם האוצר על הקמת קרן בסך של 40 מיליון ₪ (חצי מהמדינה וחצי מהעירייה) על מנת לאפשר החלפת צנרת בבניינים ישנים ובאזורים בהם מתגוררים מעוטי יכולת.

2. אושר מתווה לטיפול בגביית חובות עבר, לפיו התאגידים יצאו במבצע גביית חובות ללא ריבית ויאפשרו עד 36 תשלומים.

3. אושר הסעיף שמסמיך את רשות המים לקבוע כללים להתקנת מוני מים המאפשרים קריאה מרחוק, לשיפור התמודדות עם מקרים של נזילות במערכת המים. עלות התקנתם לא תיפול על האזרחים ולא תשפיע על מחירי המים. לאזרחים שומרי שבת תתאפשר התקנת מונה שלא מחלל שבת (מד כשר - המונה אוגר נתונים ומתעדכן במוצאי שבת).

4. בנוסף לכך אושרה הסמכת מועצת רשות המים לקבוע תעריף מים מופחת שיכול התאגיד לגבות במקרים של נזילות, כך שהחיובים לאזרח יהיו במאות שקלים בודדים ולא חיובים של אלפי שקלים.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי בת ים גובים ממני כיחידנית בדירה כסף על צריכה פרטית של 20 קוב ויתכן שהאיחוד יהיה יעיל עבורי גם בצריכה המשותפת לוקחים מחירים אסטרונומיים בבנין בו 7 כניסות וכ,-50 דיירים בו יש נזילות לעיתים תכופות בגלל שהצנרת ישנה
  הגב 21.01.20 19:37
 • אורח
  כל העיר צנרת רקובה !
  21.01.20 21:42
 • אורח
  צריך לצמצם את תאגידי המים כי הם לא עושים כלום! וסתם מבזבזים כספי ציבור! עשו את זה כדי לייצר מקומות עבודה למקורבים לממשלה במפלגות כל מיני מנכלים למיניהם שמקבלים מלא כסף ולא עושים דבר! .
  הגב 21.01.20 21:41
 • אורח
  מהלך מבורך. ריבוי תאגידי המים הכפיל את התעריפים בגלל כל המשכורות לתפקידים החדשים.
  הגב 22.01.20 10:15
 • אורח

מינויים חדשים בצמרת עיריית בת ים: גזברית ומהנדסת חדשה הצטרפו לשורת אנשי המקצוע שהצטרפו לעירייה בתקופה האחרונה

ראש העיר צביקה ברוט ממשיך להשלים את הרכבת הכוורת החדשה של העיר, המורכבת מאנשי מקצוע בתחומי השירות, הניקיון ואיכות החיים בעיר.

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט:דוברות העירייה


מינויים חדשים נוספים בצמרת עירית בת-ים: ראש העיר צביקה ברוט ממשיך להשלים את הרכבת הכוורת החדשה של העיר, המורכבת מאנשי מקצוע בתחומי השירות, הניקיון ואיכות החיים בעיר.

בימים האחרונים בחרה ועדת המכרזים באדריכלית מיכל מאיר כמהנדסת החדשה של העיר בת-ים. מאיר (45), בוגרת בהצטיינות במחלקה לארכיטקטורה ובינוי ערים בבצלאל ובעלת תואר שני במסלול עיצוב אורבני גם הוא מהאקדמיה לאומנות בצלאל, שימשה במגוון תפקידים באגף ההנדסה של עירית ירושלים, ובשנים האחרונות היא אדריכלית העיר לוד. היא תחליף בתפקיד את שוקי פתאל, המסיים את תפקידו בחודש מרץ.


מינוי מרכזי נוסף עליו הוא הוחלט לאחרונה הוא של הגזברית החדשה, טירנה ססי, המשמשת כיום כגזברית עירית קריית אונו. ססי (51) שימשה גם היא כגזברית בשורת רשויות והיא צפויה להחליף את הגזבר חיים אברהם הפורש לאחר 16 שנים בתפקיד.

שני המינויים החדשים מצטרפים לשורת אנשי מקצועי נוספים אשר הובאו לעיריה כחלק מהכוורת החדשה של ברוט:

מדובר בין היתר במנכ"לית העיריה יודפת אפק-ארזי, סמנכ"לית השירות נועה רימון-גופרשטיין, סמנכ"ל משאבי אנוש ליאוניד סמוליאנוב, סמנכ"ל פיתוח ותשתיות מיכה קופילובסקי, דוברת העיריה שלומית ארדן, מנכ"ל החברת הכלכלית של בת-ים (חוף בת-ים לשעבר) עידן דוד, ומנכ"ל החברה לתרבות, פנאי וספורט שמעון אטיאס.

לדברי ראש העיר, צביקה ברוט,

"התחייבתי להביא את אנשי המקצוע הטובים ביותר לעיר, וכך נעשה. כל המינויים הם רק של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, שכיהנו ברשויות מקומיות מובילות, ואשר בחרו בבת-ים כי הם מאמינים בעיר ובמהפך שאנו נוביל לאחר שנסיים לייצב את המצב הכלכלי. אנחנו רואים שיפור בתוצאות הכספיות כבר בשנה הנוכחית, והדבר יסייע לנו לזרז את השינויים המתוכננים בתחומי הניקיון, התחזוקה, והשירות לתושבים"
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שוקי פתאל - ברוך שפטרנו מעונשו של זה
  הגב 21.01.20 19:17
 • אורח

גבר טבע הלילה עם רכבו בבת ים וחולץ בריא ושלם. מצורף סרטון

צילום - דוברות מד"א הצלה חולון בת ים ומשטרת ישראל

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט: דוברות מד"א
סרטון החילוץ


אתמול (ב') התקבל במוקד 100 של משטרת ישראל דיווח מאדם הלכוד ברכבו בתוך שלולית עמוקה באזור חוף טאיו בבת ים. דקות ספורות לאחר קבלת הדיווח הגיעו צוותי משטרה למקום, פילסו דרכם במים העמוקים והצליחו לחלץ את הלכוד (39, ת"א) בבטחה.

השוטרים, מכבי האש, החובשים יחד עם פראמדיקים של מד"א ואמבולנס 4#4 חילצו את הנהג הלכוד כשהוא בהכרה מלאה במצב יציב והועבר לטיפול אט"ן שהוזעק לאירוע.


סרטון חילוץ נוסף - דוברות המשטרה

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה בדיוק הוא עשה בחולות שם בגשם הזה?
  הגב 21.01.20 21:45
 • אורח

מרדף משטרתי אחר נהג תושב בת ים ובמהלך המרדף הנהג "נגח" ברכב תמים

צילום - משטרת ישראל

אבי בר | | תגובות: 11
היום שני 20/1 במהלך פעילות אכיפה של שוטרי אגף התנועה, סומן לנהג רכב פרטי לעצור עקב נסיעה ללא לוחית רישוי.


עת השוטר סימן לנהג לעצור האחרון החל בנסיעה פרועה בניסיון להימלט על כביש 412 באזור בית דגן, במהלך המרדף הנהג חצה צומת באור אדום תוך סיכון חיי אדם והתנגש ברכב תמים שעמד בצומת (נזק בלבד).


בשלב זה בוצע מעצר של הנהג בשנות ה - 50 לחייו תושב בת ים. כאמור בחיפוש ברכב נתפסו כלי יודאיקה החשודים כגנובים וכן כלי פריצה החשודים ששימשו להתפרצות.


הנהג שטען כי אינו חש בטוב פונה לטיפול רפואי ע"י צוות מד"א ובשעות אלה משוחרר מבי"ח לחקירה בתחנת המשטרה בגין המיוחס לו.התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בגיל 50 בהמה במקום לשבת עים אישה וילדים ולעבוד פורץ בתים בושה ועוד נוסע באור אדום רוצח בכביש,,אחלה מקצוע לחתיכת טינופת
  הגב 21.01.20 00:05
 • אורח
  כמה אתה צודק .נו אמרו שהעבריינים בבת ים נכחדו מה עכשיו
  21.01.20 00:14
 • אורח
  אין כמו בת ים יש עבריינים בכול הארץ
  הגב 21.01.20 02:32
 • אורח
  עבריינים יש בכל הארץ ותפסיקו מיד להשמיץ את בת ים כל פעם שנתפס עבריין
  הגב 21.01.20 08:42
 • אורח
  צודק.
  21.01.20 09:40
 • אורח
  למה לתת דוגמה כזאת לנכדים תחשוב קצת פשוט בושה
  הגב 21.01.20 10:19
 • אורח
  אין מספיק שיטור ברחובות ובכבישים.
  הגב 21.01.20 11:00
 • אורח
  בקרית אונו , בנתניה ,ברמת השרון ובעוד ערים בארץ אין פשע ? ? ? ? ?
  הגב 21.01.20 19:22
 • אורח
  זה צריך להיות הרשעה על נסיון לרצח
  הגב 21.01.20 21:13
 • אורח
  יש מכוניות שנוסעות בכבישים בעיר המהירות של מכונית מרוץ!
  הגב 21.01.20 21:46
 • אורח
  מה שמעניין שמתלוננים על מחירי דלק,אך לא מבינים שנסיעה במהירות גבוהה ועצירות תקופות ברמזורים זה מה גורם לבזבוז יותר של דלק. חוץ מזה נסיעה במהירות גבוהה בעיר גם מסכנת משתמשי דרך אחרים
  24.01.20 09:36
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל