הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

חברת מועצת העיר בת ים ענבל פאלח יעקב ,מגייסת עבור משפחות שידם אינה משגת מחשבים ניידים ישנים שיועברו לתלמידים לקראת שנת הלימודים הקרבה

חברת מועצת העיר בת ים, טל אסייג נרתמת לעזרת משפחה שנקלעה למשבר כלכלי חמור ומבקשת מהתושבים לתרום ציוד, אוכל וטיטולים עבור ההורים, הבנות והתינוקת הקטנה.

צדק לבוץ': הכלב בוץ' עבר התעללות קשה בבת ים מבעליו, כעת עמותת בת ים אוהבת חיות יחד עם "ארגון נח" רוצים למצות את הדין עם בעליו של בוץ' וקורא לתושבים לעזור בתרומות למען ניהול המאבק המשפטי

מרכז הצעירים בבת ים מקיים קורס הכנה לאקדמיה, מפגש עם מומחים בתחום הלימודים שיעזרו במגוון נושאים כגון ביטחון עצמי, מלגות, היערכות כלכלית ועוד

יש להרשם מראש בלינק המצורף

לימור עידן | | תגובות: 0


מרכז הצעירים בבת ים,"בתיה" מקיים קורס הכנה לאקדמיה

מרכז הצעירים בתיה מארח סדנה שתעזור לצעירי בת ים בבחירת מסלול נכון ללימודים, סדרת מפגשים במגוון נושאים כגון חיזוק הביטחון העצמי, מלגות ,היערכות כלכלית, פאנל סטודנטים ועוד.

הסדנה נפגשת אחת לחודש, ובכל פעם נדון ונלמד על נושא אחר.

המפגש יעבור על ידי אסף שגב - מוביל ומלווה מנהלים וחברות בתחומי המנהיגות אימון דינמי והובלת שינויים .

הסדנה תתקיים ב20.1 יום שני, בשעה 18:15 במרכז הצעירים, בתיה, רהב 7 בת ים.

התשלום להרצאה הינו 40 ש"ח.

יש להרשם בלינק המצורף:

לרישום נא ללחוץ כאן

לפרטים נוספים: 03-5061838
או בוואטספ: 054-6689627

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנאות והדרכות קיץ מיוחדות ומסקרנות ייערכו בבית ריבק ובמוזיאון בת ים לאומנות עבור ילדי בת ים מידי שבוע.

לינק להרשמה מצ"ב

לימור עידן | | תגובות: 0
קריט:מובי מוזיאוני בת ים.אירועי חודש אוגוסט לילדים בסטודיו ריבק בבת ים ובמוזיאון בת ים לאומנות

במהלך חודש אוגוסט בימי חמישי בחמש אחה"צ ובימי שני בבוקר יתקיימו סיורים לילדים וסדנאות בתערוכה

ובימי שלישי אחה"צ יתקיימו סדנאות איור ויצירה בהשראת העבודות המוצגות בתערוכה

סטודיו פתוח | כל יום שלישי בין 16:30 ל 19:00

הסטודיו הפתוח הוא מרחב שמזמין את הילדים לחקור, להמציא וליצור באופן עצמאי, מתוך אמון ואמונה ביכולות הטבעיות של הילדים ליצור ולהתבטא. בסטודיו הילדות והילדים פוגשים בכל פעם בחומרים חדשים - צבעים, חומרים או נושאים, והם בוחרים ליצור על פי העניין והיכולות שלהם, כשהמדריכה צופה ותומכת בהתפתחות של כל ילד וילדה.

*ההשתתפות בהתאם להנחיות משרד הבריאות. להשתתפות בסטודיו עירוני - נא להירשם פה

בית ריבק/ עלות כניסה: 10 ש"ח למשתתף

ימי חמישי ב17:00 וימי ושני בבוקר

הדרכה חוויתית ודיאלוגית לילדות וילדים בגילאי 5-10, ולאחריה סדנת יצירה בעקבות העבודות המוצגות בתערוכות המוזיאון. אחים צעירים ובוגרים מוזמנים בשמחה. הפעילות מותאמת לשגרה החדשה בהתאם להנחיות משרד הבריאות מספר המשתתפים מוגבל ויש להירשם מראש.
לפעילויות בחמישי בחמש - נא להירשם כאן

לפעילויות שני בבוקר - נא להירשם שם

מוזיאון בת ים לאמנות | עלות השתתפות: 15 ש"ח


שעות פעילות:


מוזיאון בת ים לאמנות ע"ש בן ארי , סטרומה 6, בת ים

כניסה: 10 ₪ / הכניסה חופשית לתושבי בת ים /ילדים עד גיל 16: חינם

שני, שישי, שבת - 10:00 עד 14:00 / שלישי וחמישי - 16:00 עד 20:00

סטודיו עירוני בבית ריבק רח׳ הדדי 6 בת ים
שעות פתיחה בהתאם לפעילות

חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חברת מועצת העיר בת ים ענבל פאלח יעקב ,מגייסת עבור משפחות שידם אינה משגת מחשבים ניידים ישנים שיועברו לתלמידים לקראת שנת הלימודים הקרבה

לתרומות של מחשבים ישנים, עכברים,מקלדות ועוד ניתן ליצור קשר עם חברת המועצה.מצ"ב קישור

לימור עידן | | תגובות: 3
קרדיט:דניאל אגוסין


לקראת תחילת שנת הלימודים חברת מועצת העיר בת ים, עו"ד ענבל פלאח יעקב מחזירה לפעילות פרויקט חשוב עבור תלמידי בת ים.

"מחשב לכל משפחה" מיזם חשוב המאפשר לכל תלמיד בבת ים לקבל מחשב מחודש בכדי שיוכל להתחיל את שנת הלימודים כראוי.

בעקבות משבר הקורונה, כיתות רבות עוברות ללמוד באמצעות למידה מרחוק, הלמידה תעשה דרך תוכנת הZOOM על גבי המחשבים, משפחות שלמות בבת ים עם 2-3 ילדים, שכולם תלמידים במערכת החינוך צריכים מחשב עבור כל ילד, לכן משפחות שידן אינן משגת אינן יכולות להרשות לעצמן לרכוש 3 מחשבים!


כבר בתחילתו של הגל הראשון במרץ , פרויקט "מחשב לכל משפחה" יצא לדרך ביוזמתה של חברת המועצה פלאח יעקב, בעזרת מתנדבים רבים ובעזרתו של אסף לוי מנכ"ל "מגה בית" בבת ים שהעמיד לרשות הפרויקט צוות של מומחי מחשבים בראשותו שהצליחו להשמיש מחדש מחשבים רבים שחולקו לילדי בת ים וילדים נוספים מהארץ.

אנשים רבים תרמו לבקשתה של ענבל כמויות של חלקי מחשב, מחשבים ניידים ישנים, עכברים מקלדות ועוד. צוות המתנדבים הצליח לאסוף הכל, לבצע מספר תיקונים ולגרום למחשבים לחזור לעבוד.
כעת מתחילה חברת המועצה לגייס תרומות מחדש ומתנדבים נוספים על מנת לספק לכל תלמיד במערכת החינוך בעיר וגם לאזרחים ותיקים מחשב תקין שיישרת אותו במהלך השנה.

ענבל פאלח יעקב:

"אני רואה במעורבות ובתרומה לקהילה ערך בעל חשיבות עליונה.

מחובתנו האישית ככלל וכן מחובתי הציבורית בפרט לדאוג לצמצום פערים ולמתן כלים מיטביים ללמידה של כל תלמיד בישראל. לא ייתכן שתלמיד אשר אין להוריו אמצעים כלכליים לרכוש מחשב ו/או ישנם מס' אחים בבית אשר אמורים ללמוד בו זמנית לא תינתן האפשרות להשתתף בלימודי הזום המקוונים של משרד החינוך."


לתרומות של מחשבים ישנים, עכברים,מקלדות ועוד ניתן ליצור קשר עם חברת המועצה

מעבר אל דף הפייסבוק של חברת המועצה


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שילכו לעבוד
  הגב 12.08.20 19:10
 • אורח
  יא בן זונה מאחל לך מה שיש להם יא הומו בת ימי
  12.08.20 21:51
 • אורח
  בטח רוסי קוקסינל
  12.08.20 21:52
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

תערוכה חדשה המתאימה במיוחד לילדים "אגדות אמיתיות" המתמקדת בחמישה גיבורי תרבות בניהם מלחינים, מנהיגים וחוקרים תיפתח לקהל הרחב החל מה13.8 במוזיאון בת ים לאומנות

כניסה: 10 ₪ / הכניסה חופשית לתושבי בת ים /ילדים עד גיל 16: חינם

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:דוברות


לראשונה במוזיאון בת ים לאמנות, מוצגת תערוכה חדשה לקהל של ילדות וילדים לצד התערוכה המרכזית של האמן אלי פטל (עד 10.10.20). התערוכה לכל המשפחה בשם 'אגדות אמיתיות: לראות את הסיפורים' תהיה פתוחה לקהל הרחב, בין התאריכים 13.8.20 – 26.3.21.

התערוכה "אגדות אמיתיות", מזמינה התנסות ראשונית בגובה העיניים עם עולם האמנות, החוויה המוזיאלית והפרשנות החזותית. לחוויה משלימה של הביקור במוזיאון, המבקרים מוזמנים לחלל החדש - הסלון - מרחב מיוחד בו אפשר לשבת, לשחק, לקרוא ולשמוע סיפורים והסברים על התערוכות. בסטודיו העירוני בבית ריבק הסמוך (3 דקות הליכה ממוזיאון בת ים), נערכות סדנאות יצירה לילדים. בבית ע"ש יששכר בר ריבק (1935-1897), מהאמנים החשובים בזרם האוונגרד היהודי של שנות ה-20, מתקיימות פעילויות לכל המשפחה, המלוות את התערוכות המתחלפות במוזיאון בת ים ונערכות בהשראת האמן שביטא בעבודותיו את הקשר בין תרבות, סביבה וקהילה.

התערוכה "אגדות אמיתיות", מתמקדת בחמישה גיבורי תרבות: המלחין הדגול פיוטר איליץ׳ צ׳ייקובסקי, החוקר ומייסד תורת האבולוציה צ׳ארלס דארווין, המנהיגה הנאורה והמשפיעה - כריסטינה מלכת שבדיה, פאטימה מוחמד אל-פיחרי ממרוקו, שהקימה את האוניברסיטה הראשונה בהיסטוריה ויעקב אפשטיין - גיבור מקומי, מחשובי הפסלים הציבוריים בישראל. הסיפורים שנכתבו אודותם, מאת תום בייקין-אוחיון, כונסו בסדרת ספרי ילדים הנושאת את השם ״אגדות אמיתיות״. בתערוכה במוזיאון בת ים, יוצאים איורי הגיבורים מדפי הספר, מתנתקים מהסיפורים ומקבלים חיים עצמאיים.

היצירות המוצגות בתערוכה, נוצרו על ידי חמישה מאיירים - עידן ברזילי, חן לב, ליהי וייס, בן קדם ואדוה רודן, הפועלים בטכניקות שונות, חלקם במלאכת יד ואחרים במחשב, כמה בציור ואחרים בהדבקה, רישום ופיסול. התערוכה מרחיבה את מהות האיורים מעבר לגבולות הדף - לכדי קנה מידה אנושי ואל קירות חלל התצוגה. זוהי תערוכה חוויתית ובו בזמן גם לימודית, המעניקה לילדים כלים לפענח את היצירות, ללמוד על הטכניקות השונות שפיתחו המאיירים ולהיחשף לתהליך היצירה. הילדות והילדים מוזמנים ומוזמנות להתבונן ביצירות ולגלות דרך הקווים, הצבעים והחומרים, כיצד הם מוסרים את סיפורם של גיבורי תרבות ייחודיים ומשפיעים.


חן לב

שעות פעילות:
מוזיאון בת ים לאמנות ע"ש בן ארי , סטרומה 6, בת ים

כניסה: 10 ₪ / הכניסה חופשית לתושבי בת ים /ילדים עד גיל 16: חינם

שני, שישי, שבת - 10:00 עד 14:00 / שלישי וחמישי - 16:00 עד 20:00

סטודיו עירוני בבית ריבק רח׳ הדדי 6 בת ים
שעות פתיחה בהתאם לפעילות

אדוה רודן

חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לקראת פתיחת שנת הלימודים, עיריית בת ים מקימה צוות במשותף עם ועד ההורים העירוני בראשות ורד דנינו, שיהיה אחראי על פעילות ושמירה על הנחיות משרד הבריאות במוסדות החינוך בעיר

בכל מקרה בו ידרש בידוד של כיתות או בתי ספר תתקיים הערכת מצב בראשות ראש העיר.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:ועד ההורים העירוני בת ים


ראש העיר בת ים צביקה ברוט קיים דיון בהיערכות לקראת פתיחת שנת הלימודים תשפ"א תחת מגבלות הקורונה. הדיון כונס לראשונה לא רק עם הצוות המקצועי בעיריה, אלא גם עם נציגי ועד ההורים העירוני.

בדיון אצל ברוט השתתפו בין היתר: מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אלי יריב, סמנכ"לית חינוך קהילה ורווחה, ד"ר זיו חורב, מנהל אגף החינוך אהרן קצב, יו״ר ועד ההורים העירוני ורד דנינו ונציגי ועד ההורים.

בפגישה שנערכה בימים האחרונים הוצגו להורים פעולות העירייה בעת זו על מנת לאפשר את פתיחת שנת הלימודים. בת-ים, כזכור, הפכה לעיר ירוקה לאחר שבתחילת הגל השני פעלה באופן עצמאי והצליחה להוריד את התחלואה בעיר באופן משמעותי, והיא אף זכתה לשבחים ממשרד הבריאות ומפיקוד העורף על כך.

במהלך הדיון, עדכן ראש העיר כי בימים אלה הוא הנחה את צוות הקורונה ואגף החינוך יחד עם כל הגורמים הרלוונטים לגבש את נהלי העבודה השונים משנת הלימודים הקודמת על מנת לעשות ההתאמות לתקופת הקונה והוראות משרד הבריאות והחינוך, וכך שבכל מקרה בו ידרש בידוד של כיתות או בתי ספר תתקיים הערכת מצב בראשות ראש העיר.

לאחר הערכת המצב יבחן כל מקרה יבחן לגופו, ותתקבל החלטה האם יש צורך לסגור את בית הספר או להמשיך את הפעילות בו. ראש העיר הדגיש בדיון כי הקו המנחה של העיריה בכל הערכת מצב יהיה – עשיית כל הפעולות הנדרשות על מנת לא לסגור מוסדות חינוך ובכך לאפשר להורים להמשיך את שגרת חייהם, ולהגיע למקום לעבודה, מבלי לפגוע בבריאות התלמידים ותושבי העיר.

כמו כן, סוכם בדיון על הקמת צוות משותף עם ועד ההורים בראשות יו"ר ועד ההורים העירוני, ורד דנינו, אשר ילווה את כל הפעולות במוסדות החינוך בעיר במהלך שנת הלימודים הקרובה.

ראש העיר צביקה ברוט:

"חשוב לזכור שגם לאחר סיום החופש הגדול הקורונה לא הולכת להיעלם, ויהיו עוד עליות ומורדות מבחינת מספר החולים. אחד האתגרים המורכבים במשבר הקורונה הוא הפעלת מערכת החינוך. כפי שעשינו הניהול הקורונה בעיר גם פה צריך לא להיבהל, אלא לנהל את האירועים שעוד יהיו באחריות, עם הרבה סבלנות ואורח רוח, ועם ערבות הדדית. פתיחת השנה תלווה בפתרונות המתאימים- נדאג לכל תלמידי העיר, בכל האמצעים העומדים לרשותנו, לחינוך ברמה הגבוהה ביותר, תחת ההנחיות שלנו, של משרד הבריאות ושל שאר גורמי הממשלה הרלוונטיים״


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

צדק לבוץ': הכלב בוץ' עבר התעללות קשה בבת ים מבעליו, כעת עמותת בת ים אוהבת חיות יחד עם "ארגון נח" רוצים למצות את הדין עם בעליו של בוץ' וקורא לתושבים לעזור בתרומות למען ניהול המאבק המשפטי

קישור לתרומות מצ"ב

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:עמותת בת ים אוהבת חיות


לפני מספר ימים הבאנו את סיפורו של בוץ' , כלב מעורב שעבר התעללות מאוד קשה מבעליו בבת ים.

עמותת בת ים אוהבת חיות בעזרתם של מתנדבים נוספים הצליחו להציל את בוץ' ממש ברגע האחרון כאשר הוא במצב של רזון מחריד, התייבשות ואי יכולת לפקוח את עיניו כראוי.הכלב הגיע אל המרפאה שם קיבלת אינפוזיות, טיפול מקיף, סדרת בדיקות וכעת ניתן לומר שבוץ', שעדיין רזה מאוד, נראה מאושש ומתקשר ואפילו נהנה לטייל בשמש ולראות ילדים.

עמותת בת ים אוהבת חיות, עמותה המלווה את בעלי החיות הרבים המסתובבים בבת ים וזקוקים לעזרה רפואית, דואגת מזה 4 שנים לעזור ולהציל את בעלי החיים בבת ים והכל על ידי תרומות של אנשים ומתנדבים רבים.

כעת, העמותה דורשת צדק !

בעזרתם של ארגון נח , ההתאחדות הישראלית של ארגונים להגנה על בעלי החיים , רוצים כעת לתבוע ולמצות את הדין עם הבעלים של בוץ'.

העמותה יחד עם ארגון נח קורא למי שיכול לתרום למען ניהול מאבק משפטי נגד בעליו של בוץ' שם ידרשו פיצוי על עלויות הטיפול בכלב, הגשת כתב אישום שיכלול איסור החזקת בעלי חיים נוספים לבעליו של הכלב בוץ'..

לכל המעוניין לתרום סכום של 50/100/200 ש"ח וכן הלאה ניתן לעשות זאת בקישור המצורף

לתרומה לחץ כאן


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

"אין חדש תחת השמש"! המורים כמיטב המסורת מאיימים להשבית את פתיחת שנת הלימודים

תהיה שביתה? התשובה כמו תמיד, תהיה כנראה ביום פתיחת שנת הלימודים בשעה 07:00 בבוקר

אבי בר | | תגובות: 25


גם השנה כמיטב המסורת של רוב השנים האחרונות, הודיעה הסתדרות המורים על סכסוך עבודה ואיום על אי פתיחת שנת הלימודים.

השנה סכסוך העבודה שהוכרז הוא על 3 נושאים .

הסתדרות המורים דורשת כי מורים הנמצאים בקבוצת סיכון בגלל הקורונה יוכלו ללמד מהבית, הדרישה השניה להסדיר את תנאי הפנסיה למורים שעדיין לא הוסדר להם, ודרישה השלישית החשבת ימי מחלה למורים שנמצאים בבידוד או שחולים.

ואם מסורת, יש לזכור כי ברוב המקרים השביתה בוטלה ביום הראשון לפתיחת שנת הלימודים בשעה 07:00.


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 25 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא חדש
  הגב 12.08.20 14:52
 • אורח
  צודקים, לא צריך לפיתוח בתי ספר
  12.08.20 16:33
 • אורח
  והלוואי שימשיכו לעשות שביטה
  12.08.20 16:35
 • אורח
  הטוסיק בום בום בום בום בום!!!
  12.08.20 16:39
 • אורח
  יש נימת זלזול בכותרת. וכך לא יאה. זה מה שקורא שיש שר חינוך שחושב שהוא עדיין בצבא ויכול לתת פקודות
  הגב 12.08.20 14:53
 • אורח
  צודק לחלוטין!!! הכל מתחיל מחוסר כבוד משווע
  12.08.20 15:10
 • אורח
  שניכם צודקים
  12.08.20 16:42
 • אורח
  🤛🤜
  12.08.20 16:43
 • אורח
  מי קורא מה קורה???.
  12.08.20 22:15
 • אורח
  המורים צודקים כפי שהרופאים צודקים וכפי שהעובדים הסוציאליים צודקים.הממשלה לא מתייחסת ברצינות לעובדים האלו.ראש הממשלה אמר בעבר שהוא יכול להביא רופאים מהודו אולי יביא גם מורים.
  הגב 12.08.20 14:57
 • אורח
  יפה בן-דוד מראה להורי התלמידים בישראל מה היא חושבת עליהם. *זוהר בלום, מחזיק תיק החינוך בעיריית רחובות, הצביע בעד העלאת הארנונה לשנת 2021.
  הגב 12.08.20 15:00
 • אורח
  המורים צודקים בהחלט!! כמחנכת גיתה קיבלתי עכשיו שיחה שנמסר לי כי במתווה החדש כיתות א' ב' ילמדו חמישה ימים בשבוע. את יום שישי מורידים לי בשכר. יום נוסף בשבוע אני בלימודים. מה יישאר לי כשכר??? ועם כל זאת הורים לעולם לא מרוצים. ולמה לא לתת ימי מחלה לאנשי חינוך מבודדים? זה לא בקטגוריה "מחלה"? אפשר למות מזה. חלאסססס לדחוק אותנו לפינה. אח"כ אתם מתלוננים שהמורה לא באה עם חשק ללמד
  הגב 12.08.20 15:03
 • אורח
  תגידי תודה שיש לך בכלל עבודה יא מנותקת... רגע, על יולי אוגוסט לא, קיבלת כסף?
  12.08.20 15:19
 • אורח
  אם את לא עובדת יום שישי למה את רוצה לקבל כסף בדיוק?
  12.08.20 15:20
 • אורח
  אני כן עובדת יום שישי
  12.08.20 16:44
 • אורח
  עד מתי תמשיכו לחרבן חינוך במדינת ישראל .החרא צף. וכל המחנכים המדופלמים שקועים בקקה
  הגב 12.08.20 15:04
 • אורח
  והם צודקים.איזה כותרת מזלזלת..ככה זה שנותנים את השכר הכי נמוך למי שמחנך את דור העתיד!!! שר החינוך תתבייש
  הגב 12.08.20 15:12
 • אורח
  מה אכפת לו בדיוק??, יש לו פנסיה צבאית משכורת כשר ועוד ועוד......מה לו ולשכר מינימום במשק???.
  12.08.20 15:20
 • אורח
  כל ההורים שהחינוך של ילדיהם חשוב להם חייבים כהזדהות עם המורים ולצאת ולהפגין מול ביתו של גלאנט ולהזכיר לו שהוא כבר לא בצבא והמורים וההורים לא חיילים שלו .את הקרירה הוא כבר גמר.
  הגב 12.08.20 15:14
 • אורח
  איזה שיח מגעיל ומזלזל. לא רק שר החינול מזלזל גם ההורים מזלזלים באנשי חינוך
  הגב 12.08.20 15:18
 • אורח
  כך נראת העיתונות בארץ- מחרחרי ריב
  הגב 12.08.20 15:20
 • אורח
  בושה למערכת החינוך, שמגייסת תומכי הוראה, שלא למדו מעולם-תואר בחינוך, בודאי לא 4 שנות לימוד במכללה/באוניברסיטה, ולא צברו שעות השתלמויות מקצועיות בתחומי הלימוד של המורים, כדי שיחזיקו את הילדים כבייביסיטר, בזמן שמחנכת הכיתה, תלמד את הקפסולה השניה, ואח"כ תרוץ להקנות אותו הדבר, לקפסולה השניה... כל זה בזמן, שתומך ההוראה -יקבל סכום של 75 ש"ח לשעה(ברוטו), שזה סכום לשעה של יותר מימה שמקבל פרח הוראה בתחילת שנותיו וגם מורה ב-5 שנים הראשונות לעבודתו בפועל !!!
  הגב 12.08.20 15:29
 • אורח
  איזו מוטיבציה תהיה למורים בפועל, לבוא וללמד, בשכבת ג-ד, כשהם נקראים לשמש כיו-יו, בין חצאי הכיתות שלהן ?!?
  הגב 12.08.20 15:30
 • אורח
  מורים מהפח אשפה. חבורת סטלנים.
  הגב 12.08.20 18:25
 • אורח
  לא מכובדת התגובה שלך, אין לי מושג מהו מקצועך, מקווה שיזלזלו בו כפי שאתה מזלזל במורים.
  12.08.20 18:56
 • אורח

משרד המשפטים: רחובות, בת ים, גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון עומדות ביעדים בהעסקת אנשים עם מוגבלות לעומת ראשון לציון וחולון שצריכות להשתפר

כך עולה מנתוני דוח נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות שבדקה את הגופים הציבוריים בישראל שכוללים את הרשויות המקומיות - על מידת העסקת אנשים עם מוגבלות. כמו כן נבדקו החברות העירוניות שנמצאו עומדות ביעדים באופן מלא אך בחלקן יש למנות ממונה תעסוקה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות במשרד המשפטים פרסמה נתונים חדשים ומעודכנים אודות ייצוג ההולם של אנשים עם מוגבלות בגופים ציבוריים גדולים. מהנתונים עולה כי מבין 314 גופים ציבוריים גדולים, 60% עומדים ביעד ההעסקה של 5% ומעלה עובדים עם מוגבלות משמעותית. 26% עומדים ברמה בינונית (3.5%–5%), 13% עומדים ברמה נמוכה (2%–3.5%) ו-1% אינם עומדים ביעד כלל.
בדוח מציינים כי קיים חשש כי נתוני התעסוקה של אנשים עם מוגבלות בשנת 2019 צפויים להידרדר עוד יותר בשנת 2020 בשל משבר הקורונה, אשר פגעה בשוק העבודה בכלל ובתעסוקת אנשים עם מוגבלות בפרט.

נתוני הייצוג ההולם כחלק מתהליך יישומו של תיקון 15 לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות הקובע כי גופים ציבוריים המעסיקים 100 עובדים לפחות, מחויבים לפעול להעסקה של לפחות 5% אנשים עם מוגבלות משמעותית כהגדרתה בחוק. החוק נועד לסייע בקידום העסקה של אנשים עם מוגבלות אשר נתקלים לא אחת בחסמים ובקושי להשתלב בשוק העבודה, ולפתוח עבורם את דלתות המעסיקים הגדולים. על פי החוק, מעסיקים נדרשים לבצע שורה של פעולות לקידום הייצוג ההולם בקרב עובדיהם וביניהם מינוי ממונה תעסוקה שיהיה אמון על הנושא.

הרשויות המקומיות

בקרב הגופים הגדולים נבדקו גם הרשויות המקומיות ומוסדותיהן בהן החברות העירוניות ועוד. מנתוני הדוח בקרב הרשויות המקומיות, המהוות כ-70% מרשימת הגופים הציבוריים הגדולים נמצא כי 61% עומדות ביעד הייצוג ההולם, 26% עומדות ברמה בינונית, 12% עומדות ברמה נמוכה ו-1% לא עומדות ביעד.

נתונים כללים על הרשויות המקומיות

רשויות מקומיות 2019
מועצות מקומיותמועצות אזוריותעיריותסך הכול רשויותאחוז עמידה ביעד
עומד ביעד
(5% ומעלה)
5253%2350%5876%13361%
רמה בינונית
(3.5%–5%)
2627%1635%1520%5726%
רמה נמוכה
(2%–3.5%)
1718%715%34%2712%
לא עומד ביעד
(2% ומטה)
22%000021%
סך הכול97 4676219100%מבין ערי הסביבה בקרב הרשויות המקומיות הערים רחובות, בת ים, גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון עומדות באופן מלא ביעד הייצוג של אנשים עם מוגבלות ואף מעסיקות ממונה תעסוקה.

הרשויות ראשון לציון וחולון אינן עומדות ביעד ונמצאות ברמה הבינונית אך מעסיקות ממונה תעסוקה.


בקרב החברות העירוניות של ראשון לציון, רחובות, חולון ובת ים הן עומדות עמידה מלאה ביעד אך בחלקן לא קיים ממונה תעסוקה.

נתונים ראשון לציון והחברות העירוניות:


עמידה ביעדהאם מונה ממונה תעסוקה
החברה העירוניתעמידה מלאהאין
החברה לביטחון וסדר ציבוריעמידה מלאהיש
עיריית ראשון לציוןרמה בינוניתיש
נתוני רחובות והחברה העירוניות:


עמידה ביעדהאם יש ממונה תעסוקה
החברה העירוניתעמידה מלאהיש
עיריית רחובותעמידה מלאהישנתוני חולון והחברות העירוניות


עמידה ביעדהאם מונה ממונה תעסוקה
החברה לבידור ובילוי (חולון) בע"מ
עמידה מלאהיש
החברה לפיתוח תיאטרון, מוסיקה, אמנות ומחול בחולון בע"מ
עמידה מלאהאין
עיריית חולוןרמה בינוניתיש
נתוני בת ים והחברות העירוניות


עמידה ביעדהאם מונה ממונה תעסוקה
חברה לתרבות פנאי וספורט בת ים בע"מ
עמידה מלאהיש
עיריית בת יםעמידה מלאהיש
המועצות המקומיות גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון

שם המועצהעמידה ביעדהאם מונה ממונה תעסוקה
מועצה מקומית גדרהעמידה מלאהיש
מועצה מקומית מזכרת בתיה
מועצה מקומית קריית עקרון

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים
http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה זה הרמזורים האלן בצבעים לא מבן ואיפה יהיו מותקנים
  הגב 12.08.20 14:26
 • אורח
  אין על בת ים שיפור ענק היה כאן בעיר
  הגב 12.08.20 14:54
 • אורח

הפנינג סוף הקיץ במתנ"ס גאולים לילדי בת ים, שלל אירועים ללא תשלום בניהם הצגת ילדים, סדנת קפוארה,טניס שולחן ועוד יערכו מה23-27.8... הרשמה מראש.

כל פעילות תהיה מוגבלת ל-10 משתתפים ולכן בכל יום תתקיים אותה הפעילות בשלושה סבבים של חצי שעה.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:מתנ"ס גאולים פייסבוק


הפנינג סוף הקיץ של מתנ"ס גאולים בבת ים

מתנ"ס גאולים מזמין את ילדי בת ים למגוון פעילויות ללא תשלום בשבוע האחרון של הקיץ.

שימו לב, לאור הנחיות התו הסגול, כל פעילות תהיה מוגבלת ל-10 משתתפים ולכן בכל יום תתקיים אותה הפעילות בשלושה סבבים של חצי שעה.

יש לבצע הרשמה מראש במזכירות המתנ"ס- 035073612

להלן רשימת הפעילויות:


23.8- האריה ובת האיכר- הצגת ילדים

24.8 –סדנת קפוארה לילדים

25.8 סדנת קרמיקה לילדים

26.8 פעילות מוזיכיף לגיל הרך.

27.8- פעילות טניס שולחן לילדים.

מספר המקומות מוגבל


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שינויים בהסדרי התנועה הלילה(12.8) ברחוב יוספטל ובצומת הקוממיות בבת ים, כמו כן שינוים ב10 קווי אגד בניהם קו 11,83,99ו85

פירוט השינויים המלא בתוך הכתבה

לימור עידן | | תגובות: 0


ביום רביעי 12/8/2020 חל מהשעה 22:00 ועד 05:00 למחרת ייחסם לתנועה רחוב יוספטל, בקטע: החשמונאים – דולפין, בכיוון הנסיעה למערב. במקביל, החל מהשעה 23:30 ועד 05:00 למחרת ייחסם לתנועה צומת הקוממיות/ דרך מנחם בגין.

שלב א - החל מהשעה 22:00 ועד 23:30

החל מהשעה 22:00 ועד 23:30 ייחסם לתנועה רחוב יוספטל, בקטע: החשמונאים – דולפין, בכיוון הנסיעה למערב.

קו 11 מחולון לבת ים:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ החרושת, יפנה שמאלה לרחוב החרושת, שמאלה לרחוב הנביאים ויתחבר להמשך המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הרב ניסנבאום - בית ספר שז"ר (תחנה 35797), יוספטל/ הרב ניסנבאום (תחנה 36234), יוספטל/ בלפור (תחנה 36208), יוספטל/ בורוכוב (תחנה 36200), בלפור/ נורדאו (תחנה 36198), בלפור/ יצחק שדה (תחנה 36104).
 • תחנות חלופיות: החרושת/ הרב ניסנבאום (תחנה 32173), הנביאים/ השר רבינוביץ' (תחנה 36140).
קו 83 מראשל"צ לתל אביב-יפו:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ החרושת, יפנה שמאלה לרחוב החרושת, שמאלה לרחוב הנביאים, ימינה לרחוב יצחק שדה, ימינה לרחוב בלפור ויתחבר להמשך המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הרב ניסנבאום – בית ספר שז"ר (תחנה 35797), יוספטל/ הרב ניסנבאום (תחנה 36234), יוספטל/ בלפור (תחנה 36208).
קו 99 מאזור לחניון חולון:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות יוספטל/ הרב ניסנבאום, יפנה שמאלה לרחוב הרב ניסנבאום, ימינה לרחוב החרושת, שמאלה לרחוב הנביאים, ימינה לרחוב יצחק שדה, ימינה לרחוב בלפור, שמאלה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב דקר, ימינה לרחוב יוספטל ויתחבר להמשך המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלת זמנית: יוספטל/ הרב ניסנבאום (תחנה 36234), יוספטל/ בלפור (תחנה 36208), יוספטל/ דקר (תחנה 36199).

שלב ב - החל מהשעה 23:30 ועד 05:00

החל מהשעה 22:00 ועד 23:30 ייחסם לתנועה רחוב יוספטל, בקטע: החשמונאים – דולפין, בכיוון הנסיעה למערב. במקביל, ייחסם לתנועה צומת הקוממיות/ דרך מנחם בגין.

קו 11 מחולון לבת ים:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ החרושת, יפנה שמאלה לרחוב החרושת, שמאלה לרחוב הנביאים ויתחבר להמשך המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הרב ניסנבאום - בית ספר שז"ר (תחנה 35797), יוספטל/ הרב ניסנבאום (תחנה 36234), יוספטל/ בלפור (תחנה 36208), יוספטל/ בורוכוב (תחנה 36200), בלפור/ נורדאו (תחנה 36198), בלפור/ יצחק שדה (תחנה 36104).
 • תחנות חלופיות: החרושת/ הרב ניסנבאום (תחנה 32173), הנביאים/ השר רבינוביץ' (תחנה 36140).
קו 15 מבת ים (מרכז הספורט) לראשל"צ:
ייצא זמנית מתחנת חיל התותחנים/ אחי חץ בראשל"צ (תחנה 36093 – התחנה השנייה במסלול הקו) וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנה מבוטלת זמנית: תחנת המוצא המקורית בדרך בגין – מרכז הספורט בת ים (תחנה 30018).
קו 15 מראשל"צ לבת ים (מרכז הספורט):
ייסע על פי המסלול המקורי עד תחנת חיל התותחנים/ חיל השריון (תחנה 34798) ויסיים את מסלול נסיעתו.
 • תחנות מבוטלות זמנית: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים (תחנה 36094), דרך בגין - מרכז הספורט בת ים (תחנה 30018).
קו 83 מראשל"צ לתל אביב-יפו (מסוף סבידור):
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות חיל התותחנים/ דרך מנחם בגין, יפנה שמאלה לדרך מנחם בגין, ימינה בכיכר, ימשיך ישר לרחוב הנביאים, יפנה שמאלה לרחוב יצחק שדה, ימינה לרחוב בלפור ויתחבר להמשך המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים (תחנה 36094), דרך בגין - מרכז הספורט בת ים (תחנה 30018), הרב ניסנבאום/ הקוממיות (תחנה 36118), הרב ניסנבאום/ העמל (תחנה 36134), הרב ניסנבאום/ הרב מיימון (תחנה 36136), הרב ניסנבאום/ כ"ט בנובמבר (תחנה 33082), הרב ניסנבאום - בית ספר שז"ר (תחנה 35797), יוספטל/ הרב ניסנבאום (תחנה 36234), יוספטל/ בלפור (תחנה 36208),
קו 83 מתל אביב-יפו (מסוף סבידור) לראשל"צ:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות בלפור/ יוספטל, ימשיך ישר ברחוב בלפור, יפנה שמאלה לרחוב יצחק שדה, ימינה לרחוב הנביאים (כולל חציית רחוב הקוממיות), שמאלה לדרך מנחם בגין, ימינה לרחוב התותחנים (ראשל"צ) ויתחבר להמשך המסלול המקורי.
 • תחנה מבוטלת זמנית: יוספטל/ בלפור (תחנה 36209), יוספטל/ הרב ניסנבאום (תחנה 36235), הרב ניסנבאום/ החרושת (תחנה 36160), הרב ניסנבאום/ הרב מיימון (תחנה 36135), הרב ניסנבאום/ העמל (תחנה 36119), דרך בגין - מרכז הספורט (תחנה 36108), דרך מנחם בגין/ כורש (תחנה 33561).
קו 85 מראשל"צ לחולון (בית החולים "וולפסון"):
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הקוממיות/ אנה פרנק, יפנה ימינה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב קרן היסוד, ימשיך ישר לרחוב העמל, ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב גנרל קינג, ימינה לרחוב הנביאים ויתחבר להמשך המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הקוממיות/ הרב ניסנבאום (תחנה 36115), הקוממיות/ נפחא (תחנה 36111), הקוממיות/ הנביאים (תחנה 36098), הנביאים/ הקוממיות (תחנה 36121).
 • תחנה חלופית: העמל/ הרב ניסנבאום.
קו 85 מחולון (בית החולים "וולפסון") לראשל"צ:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הנביאים/ גנרל קינג, יפנה שמאלה לרחוב גנרל קינג, ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב העמל, ימשיך ישר לרחוב קרן היסוד, יפנה ימינה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב הקוממיות וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הנביאים/ יצחק שדה (תחנה 36122), הקוממיות/ הנביאים (תחנה 36097), הקוממיות/ הרב ניסנבאום (תחנה 36114).
 • תחנה חלופית: העמל/ הרב ניסנבאום, קרן היסוד/ הרב ניסנבאום (תחנה 36120).
קו 87 מאזור לחניון חולון:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הקוממיות/ הנביאים, יפנה שמאלה לרחוב הנביאים, ימינה לרחוב גנרל קניג, ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב העמל, ימשיך ישר לרחוב קרן היסוד, יפנה ימינה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב הקוממיות וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הקוממיות/ הנביאים (תחנה 36097), הקוממיות/ הרב ניסנבאום (תחנה 36114).
 • תחנה חלופית: אנה פרנק/ הקוממיות (תחנה 36155).
קו 99: מאזור לחניון חולון:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות יוספטל/ הרב ניסנבאום, יפנה שמאלה לרחוב הרב ניסנבאום, שמאלה לרחוב קרן היסוד, ימינה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב הקוממיות וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: יוספטל/ הרב ניסנבאום (תחנה 36234), יוספטל/ בלפור (תחנה 36208), יוספטל/ דקר (תחנה 36199), יוספטל/ דרך בן גוריון (תחנה 36190), דרך בן גוריון/ נורדאו (תחנה 37114), דרך בן גוריון – מצפור גלים (תחנה 36188), דרך בן גוריון/ יצחק שדה (תחנה 33755), הקוממיות/ הנביאים (תחנה 36097), הקוממיות/ הרב ניסנבאום (תחנה 36114).
קו 143 מתל השומר לחניון חולון:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות יצחק שדה/ הנביאים/ גנרל קינג, ימשיך ישר לרחוב גנרל קינג, יפנה ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב העמל, ימשיך ישר לרחוב קרן היסוד, יפנה ימינה לרחוב אנה פרנק, שמאלה לרחוב הקוממיות וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הנביאים/ יצחק שדה (תחנה 36122), הקוממיות/ הנביאים (תחנה 36097), הקוממיות/ הרב ניסנבאום (תחנה 36114).
 • תחנה חלופית: העמל/ הרב ניסנבאום, קרן היסוד/ הרב ניסנבאום (תחנה 36120).


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נרתמים לעזרה! חברת מועצת העיר בת ים, טל אסייג נרתמת לעזרת משפחה שנקלעה למשבר כלכלי חמור ומבקשת מהתושבים לתרום ציוד, אוכל וטיטולים עבור ההורים, הבנות והתינוקת הקטנה.

במידה ותרצו לעזור או לתרום למשפחה ניתן ליצור קשר עם טל אסייג בדף הפייסבוק שלה.. קישור מצ"ב

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:טל אסייג פייסבוק


טל אסייג , חברת מועצת העיר בת ים ויושבת ראש עמותת מחייכים אל החיים מנסה לעזור למשפה שנקלעה לצרה.

סיפור כואב שהגיע לידיה של טל מספר את סיפורה של משפחה קשת יום כאשר האמא שוכבת בטיפול נמרץ במצב קשה, האבא לא עובד, להם 2 בנות בנות 6 ו8 ,עוד לסיפור מצטרפת הדודה שהיא אם חד הורית לתינוקת בת שנה וחצי.

המשפחה נקלעה למשבר ואין באפשרותם לקנות ציוד ,מזון או בגדים לכל בני הבית.

כעת, מספר מתנדבים עוזרים לטל לאסוף ציוד עבור המשפחה.

להלן רשימת הציוד לו המשפחה זקוקה:

לאבא חולצות מידה L
מכנסיים מידה 34
נעליים מידה 44

לבנות חולצות מכנסיים
8-10
12-14

לתינוקות בגדים מידה 2
מטרנה חלבית שלב 3
טיטולים שלב 5
ומוצרים מזון יבשים

במידה ותרצו לעזור או לתרום למשפחה ניתן ליצור קשר עם טל אסייג בדף הפייסבוק שלה

דף הפייסבוק של טל אסייג


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שר השיכון יעקב ליצמן בוחן פרויקט פינוי בינוי לציבור החרדי בבת ים

ועדה של משרד השיכון תבחן 7 ערים ומהם יבחרו 4 ערים לביצוע פינוי בינוי עבר המגזר החרדי

אבי בר | | תגובות: 20


שר השיכון יעקב ליצמן בוחן צירוף המגזר החרדי למזמי פינוי בינוי אשר לא נהוג עד היום בשכונות החרדיות. בכוונת השר להוציא לפועל תוכנית פינוי בינוי ב - 4 מתחמים של ריכוזי חרדים ברחבי הארץ. ובימים הקרובים יבחנו 7 ערים אשדוד, בני ברק, ירושלים, בת ים, נתניה, פתח תקוה ואף בזיכרון יעקב ומהם יבחרו 4 ערים לקידום הפרויקט בהשקעה של 8-10 מיליון שקל

חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה רק לחרדים ? מה החילונים לא צריכים דירות ?
  הגב 11.08.20 22:11
 • אורח
  תשאלו את ביבי
  11.08.20 22:55
 • אורח
  צריך להעיף את הדתיים מהכנבת דחוףף
  11.08.20 23:50
 • אורח
  ממשלה מושחתת אחרי שהרס את מערכת הבריאות והשקיע בפרופילים קיבל פרס לצ'פר את הדתיים על חשבוננו, ויגמור את הכסף שלנו במשרד השיכון ביבי המושחת יקנה אותו במשרד אחר, והבנות והבנים שלנו ישתחררו מהצבא לא יהיה תקציב לעזור להם יתנו את החיים שלהם וביבי יעשה קופה על חשבונם, כי המשפט מתקרב והוא ימכור גם את אימא שלו לא היתה חיה.
  12.08.20 00:44
 • אורח
  גם אני שואלת את השאלה הזו ונראה שהתשובה רשומה על הקיר כמו הממשלה החרדים מקבלים מה שמבקשים וחבל שכך
  הגב 11.08.20 22:20
 • אורח
  נמאס כבר.
  הגב 11.08.20 23:01
 • אורח
  כן נמאס שדואגים רק לציבור החרדי במגינה הזאת זה עצוב פשוט ובנוסף לזה הם לא משלמים מיסים
  11.08.20 23:54
 • אורח
  איפה ואיפה , הפלייה!!!!!!!!!
  הגב 11.08.20 23:03
 • אורח
  בושה החרדיים האלה השתלתו לנו על העיר צריך לזרוק אותם לים
  הגב 11.08.20 23:48
 • אורח
  ליצמן הבן &#;#& הזה דואג למגזר הסוג ז'ן שלו
  הגב 11.08.20 23:50
 • אורח
  ליצמן תתביש לך דואג לחצי מדינה לדתיים תמיד יש כסף מעניין גם ככה הם לא עובדים הם יכולים לחיות בפחי זבל באלעד ובביתר עלית בבת ים לא רוצים אותכם ותבתי כנסת שלכם
  הגב 11.08.20 23:54
 • אורח
  רק בוחרי הליכוד לא רואים כלום מבחינתם הכול בסדר, לא רואים את כל העוולות ואת זה שלא רואים אותם ממטר, טיפשים ביבי יורק עליכם ואתם אומרים שזה גשם.
  הגב 12.08.20 00:48
 • אורח
  במדינות נאורות כל ראש ממשלה ושרים שנחשדו או שהוטל עליו כתם כל שהוא מזמן היו מתפטרים
  הגב 12.08.20 00:53
 • אורח
  מושחתים
  הגב 12.08.20 06:54
 • אורח
  החרדים הנתמכים על ידי ביבי תומך בהם ביבי צריך לעזוב הכל וללכת הביתה
  הגב 12.08.20 08:55
 • אורח
  מה קורה אתם לא רואים את כל הרחובות ברובם של אזור בת ים משותפים ובינויים של פרויקטיים של בינוי ופנוי ולנו לא מגיע צריך שיהיה חלוקה שוא לכולם בבקשה בלי אפליות ובלי שנאה מיותרת תודה מאחלת אחדות אמיתית ולא ההפך
  הגב 12.08.20 08:57
 • אורח
  חרדים, רוסים הלכה סופית בת ים.
  הגב 12.08.20 09:06
 • אורח
  צריך להעביר אותה לממשלת רוסיה כי עוד 10 שנים אף ישראלי לא יגור בבת ים
  12.08.20 09:18
 • אורח
  בתים הופכת להיות חרדית קחו בחשבון תושבי בת -ים!!
  הגב 12.08.20 09:20
 • אורח
  הזהרתי לפני מספר שנים שזה מה שיקרה ! תושבי בת ים לא יצאו להפגין למרות שארגנתי הפגנה. אתם אדישים..... עכשיו אם לא יקומו כמה עורכי דין תושבי העיר ויגישו עתירה, העיר הזו מחוסלת. יהיו פה פי שלוש תושבים חרדים וכשיהיו בחירות מקומיות, הם יצביעו בעד מועמדים חרדים והעיר תהפוך להיות בני ברק מס' 2 !!!!!!! תתעוררו ¡!!!!!!!!!
  הגב 12.08.20 11:29
 • אורח

עיריית בת ים החלה להקים עמודי הצללה מעל המגלשות הכחולות בחוף הריביירה .

העבודות להתקנת הצללה במתחם הן חלק ממהלך עירוני לשדרוג המרחב הציבורי. לאורך שנת 2020 ישדרגו צוותי העירייה גינות ופינות חמד בעיר, על מנת לחולל שינוי חזותי רציף.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: דוברות


עיריית בת-ים באמצעות אגף גנים ונוף החלה היום (9.8) בעבודות להתקנת הצללה בגן המשחקים הצמוד לחוף הריביירה. העבודות החלו בהתקנת גדרות בטיחות סביב מתקני המשחק ע"י קבלן הצללות במתחם הריביירה, לצורך חפירה והתקנת עמודי הצללה בהמשך. משך העבודה של התקנת העמודים יערך כשבוע, ובזמן זה יסגר זמנית המתחם לשימוש התושבים.

מדובר במהלך הנדסי מורכב להתקנת הצללה, שכן גובהן של המגלשות עומד על כ- 9 מטרים והן מתפרסות על פני הפארק כולו. לצד המגלשות קיימים מתקני משחק נוספים, קטנים יותר בגודלם.

'המגלשות הכחולות' הוקמו לפני כ- 16 שנים בחוף הריביירה. אלפי ילדים בילו את ילדותם במגלשות אלו, שהפכו לסימן היכר בעיר, ולא מעט זכרונות ילדות נקשרו במתקן הענק שניצב בקרבת הטיילת. אלא שעם השנים הלכו וגברו התלונות שבקיץ הישראלי לא ניתן להשתמש במתקן עקב החום. לאחר שנבחנו אפשרויות שונות מותאמות בטיחותית - בהוראת הנהלת העיר הוחלט להתקין הצללה במקום.

העבודות להתקנת הצללה במתחם הן חלק ממהלך עירוני לשדרוג המרחב הציבורי. לאורך שנת 2020 ישדרגו צוותי העירייה גינות ופינות חמד בעיר, על מנת לחולל שינוי חזותי רציף.

עבודות התכנון והביצוע מתאפיינות במגוון פעולות רחב ובהיקפים שונים, דוגמת חידוש תשתיות רחובות לצד פעולות נקודתיות של יצירת אתנחתאות, פינות ישיבה עם ספסלים מעוצבים וריהוט רחוב.

חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפגנה בבת ים! עצרת נגד האלימות שחווים הקהילה הגאה בבת ים תיערך ביום חמישי(13.8) בגן העיר בבת ים בהשתתפות תנועות הנוער בעיר בניהן הצופים, כנפיים של קרמבו ועוד.

קישור לאירוע מצ"ב

לימור עידן | | תגובות: 2
קרדיט:הגל הגאה לקהילה בת יםארגוני נוער רבים בבת ים בינהם הצופים, כנפיים של קרמבו, תנועת קצ"ב, הנוער העובד והלומד ועוד רבים אחרים ישתתפו ביום חמישי בעצרת לעצירת האלימות בעיר נגד הקהילה הלהטב"ית בבת ים וקהילות מוחלשות אחרות.

במהלך השנה האחרונה מספר אירועים הקשורים בדרך זו או אחרת התרחשו בבת ים כנגד הקהילה הלהט"בית בעיר, אירועים כמו השחתת דירה עם כתבות נאצה לאחר שנתלה דגל הגאווה מחוץ לדירה, בני ובנות נוער להט"בים עברו בריונות איומה בבית הספר והושחת דגל גאווה בצלבי קרס בתיכון בעיר.

כעת הקהילה הלהט"בית יחד עם תנועות הנוער והקהילות המקומיות בבת ים יוצאים לעצרת נגד האלימות מול כל הקהילות המוחלשות בבת ים.

העצרת תיערך ביום חמישי 13.8 בשעה 20:00 בגן העיר בת ים.


למעבר לדף האירוע לחץ כאן

חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  קודם תחנכו את ההורים שלהם זה בא מהבית לאהוב את השונה והאחר.
  הגב 11.08.20 18:29
 • אורח
  סתום ת'פה הומופוב מזוין
  12.08.20 11:32
 • אורח

לאחר שזכתה במקום הראשון בתחרות כוכב נולד שנערכה בבת ים, הגיעה המנצחת שי דוידוב לאולפן ההקלטות להקליט קאבר מרגש לשירו של עדן חסון..סרטון מצורף

שי דוידוב, תלמידת כיתה יב' וחניכה בתנועת הנוער העירונית של בת ים קצ"ב,

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:שי דוידוב פייסבוק


שי דוידוב תלמידת כיתה יב' בבית הספר רמות זכתה בתחרות הזמר שנערכה בזמן משבר הקורונה בבת ים

שי דוידוב, תלמידת כיתה יב' וחניכה בתנועת הנוער העירונית של בת ים קצ"ב, זכתה במקום הראשון בתחרות כוכב נולד שנערכה בבת ים בהשתתפות עשרות מנוער בת ים שנערכה דרך פלטפורמת האינסטרגם של נוער בת ים

השיר איתו זכתה בתחרות היה "הלב שלי" של ישי ריבו.

בפרס הראשון ,בו זכתה שי היה הקלטת שיר באופן מקצועי באולפן הקלטות.

שי הגיעה לאולפן והקליטה קאבר לשיר "אל תשברי לי את הלב" שכתב והלחין עדן חסון

להאזנה לשיר:חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הסטאנדאפיסט הבת ימי ,בן בן ברוך צילם סרטון בו הוא מזכיר לתושבים על חשיבות עטיית המסיכות ושמירה על הנחיות משרד הבריאות.

קרדיט: עיריית בת ים פיסבוק

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט: עיריית בת ים פיסבוק


הסטאנדאפיסט המצליח, תושב בת ים בן בן ברוך מזכיר לתושבי בת ים לשמור על ההנחיות.

במשך כל תקופת הקורונה לא הופיע בן בן ברוך מול קהל, והוא מתגעגע לזה כמו הרבה אומנים אחרים, כעת ,בסרטון חדש הוא מתזכר את התושבים לשמור על ההנחיות על מנת שנחזור לשגרת החיים הנורמלים אותם חיינו כולנו רק לפני מספר חודשים
חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נכון צריך לשים מסיכות ולשמור מרחק אין ספק כלל חבל שלא הוסיף לברך על המים והפרי בימים של הקיץ שזה יוסיף לכולם חיים טובים ונעימים בברכה תושבת בת ים
  הגב 11.08.20 17:29
 • אורח

מ – 1/9 כל יישוב צפוי להתנהל בקורונה בשיטת הרמזור: יוגדרו 5 צבעים לבן, ירוק, צהוב, כתום, אדום ומידי ערב בשעה 20:00 יוכרז צבעו של כל יישוב. על פי הצבע יידעו התושבים מה ההקלות או ההגבלות האוטומטיות ביישוב... הסבר על כל צבע בכתבה

הפעלת התוכנית מותנית באישור הממשלה והכנסת. אחת המשמעויות של התוכנית, התושבים יהיו אחראים יותר על היישוב שלהם, אם יקפידו על מסיכה, ריחוק, היגיינה והתחלואה תהייה נמוכה הם יכולים לקבל צבע לבן ומשמעותו להתנהל בעיר כמו בשגרה מלאה ללא מגבלות בחינוך, בעסקים, בעבודה, באירועים, בתפילות וכד'

אבי בר | | תגובות: 40
פרופ' רוני גמזו הפרויקטור למלחמה בקורונה עומד להציג לממשלה את פרויקט "הרמזור" ואם הממשלה והכנסת יאשרו את תוכניתו היא אמורה להתחיל לפעול מ – 1/9.

המשמעות של התוכנית, האחריות של כל תושב גוברת לניהול שגרת החיים ביישוב שלו, בבתי הספר, בעסקים, במקומות העבודה, אירועים וכד' אם התושבים יקפידו על הפעולות לצמצום מקורות ההדבקה, מסיכה, ריחוק והגיינה, סביר להניח שמספר החולים ביישוב יהיה קטן והיישוב יקבל צבע חיובי כמו "צבע לבן" המשמעות היא שאין שום הגבלה בשום תחום ביישוב.

תושבים שלא יקפידו ורמת התחלואה בעיר תגדל, היישוב יקבל צבע שונה המגביל מאוד את שגרת החיים בתחומים שונים

אם התוכנית תאושר, מידי ערב בשעה 20:00 תפורסם תבעו של כל יישוב ועל פי הצבע יידעו התושבים אוטומטי איך עליהם לנהוג, האם לשלוח את הילדים לבית הספר, האם יהיו אירועים ביישוב, תפילות וכד'להלן הסבר על שיטת "צבעי הרמזור"


יישוב לבן

אין הגבלות. בשום תחום, שגרה מלאה

יישוב ירוק

פעילות חינוכית - בתנאי 'התו הסגול';

התכנסויות ואירועים - עד 500 איש בחוץ ועד 250 איש בתוך מבנה

מקומות עבודה - בתנאי 'התו הסגול'

שירותים לאזרח - בתנאי 'התו הסגול' לקבלת קהל ובהתאם למגבלות ההתכנסויות.

יישוב צהוב

פעילות חינוכית - עד כיתה ה' וחינוך מיוחד בתנאי 'התו הסגול', כיתה ו' ומעלה למידה במשמרות ומרחוק

התכנסויות ואירועים - עד 200 איש בחוץ ועד 100 איש בתוך מבנה

מקומות עבודה - בתנאי 'התו הסגול'

שירותים לאזרח - בתנאי 'התו הסגול' לקבלת קהל ובהתאם למגבלות ההתכנסויות.

יישוב כתום

פעילות חינוכית - חינוך מיוחד בתנאי 'התו הסגול', עד כיתה ה' למידה במשמרות ומרחוק, מכיתה ו' ומעלה למידה מרחוק

התכנסויות ואירועים - עד 50 איש בחוץ ועד 25 איש בתוך מבנה

מקומות עבודה - בתנאי 'התו הסגול' ומעבר לעבודה מהבית;

שירותים לאזרח - בתנאי 'התו הסגול' לקבלת קהל ובהתאם למגבלות ההתכנסויות.

יישוב אדום

פעילות חינוכית - מעבר ללמידה מרחוק, לא יתקיימו פעילויות חינוכיות מלבד חינוך מיוחד

התכנסויות ואירועים - עד 20 איש בחוץ ועד 10 איש בתוך מבנה

מקומות עבודה - שירותים חיוניים בלבד תוך הקפדה על תנאי 'התו הסגול'

שירותים לאזרח - קבלת קהל ושירות במסגרת שירותים חיוניים בלבד, ללא תחבורה ציבורית.


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 40 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נקווה לטוב
  הגב 11.08.20 10:33
 • אורח
  ראש עיר שיקבל קורונה יהיה אדום בוהק
  הגב 11.08.20 10:34
 • אורח
  אמן, ברוט בן הזוג של גרוטו
  11.08.20 13:56
 • אורח
  נראה לי שזו השיטה הכי טובה.. ככה גם אנשים ידאגו שהשכנים שלהם גם יקפידו על הכללים אם הם רוצים לקבל צבע לבן..כדי להשיג חיים בשיגרה נצטרך לקיים את "כל ישראל ערבים זה לזה"
  הגב 11.08.20 10:35
 • אורח
  באיזה צבע ראשלצ כרגע לדעתכם?
  הגב 11.08.20 10:40
 • אורח
  נראה לי כתום
  11.08.20 11:16
 • אורח
  כתום
  11.08.20 16:51
 • אורח
  הכי טוב להתנהל ככה כי לא כל ישוב נגוע בצורה חמורה וכל התלמידים יוכלו ללמוד רגיל בעזרת ה'
  הגב 11.08.20 10:41
 • אורח
  צבע אדום, שעה 00 20 אין תחבורה נשאר ברחוב ומה למחרת לא הולכים לעבודה בעיר אחרת הכל יפה לטיפולכם במערכת יום טוב
  הגב 11.08.20 10:43
 • אורח
  מה כמות החולים שלפיהם ייקבע הצבע? וביישובים גדולים ייקבע לפי שכונות?
  הגב 11.08.20 10:51
 • אורח
  מה ההגדרה ליישוב?
  הגב 11.08.20 10:55
 • אורח
  נכון איך ההגדרות נקבעו כדי להחליט על הצבע המתאים
  הגב 11.08.20 10:58
 • אורח
  למה כל ערב?? הזיה, פעם בשבוע יותר הגיוני
  הגב 11.08.20 11:05
 • אורח
  תוכנית מתוכננת, היתר תלוי בנו
  הגב 11.08.20 11:09
 • אורח
  נראה לי רחובות צהוב
  הגב 11.08.20 11:19
 • אורח
  אם תפסיקו לעשות בדיקות אלה לשמור על מרחק אחד מהשני נהיה ישוב לבן
  הגב 11.08.20 11:20
 • אורח
  אני בספק ש יש בישראל איזור לבן
  הגב 11.08.20 11:22
 • אורח
  ואני בספק אם ינתנו דיווחים אמיתיים ! הם ישתמשו בתוכנית לפי התוכנית שלהם ובתאריכים שלהם מיועד עבודות מיסתוריות שנדע עלייהם אחריי זה.
  הגב 11.08.20 11:35
 • אורח
  התוכנית מעולה למדינות גדולות בשטח כשאפשר לחסום מעבר מישוב לישוב ולא יעילה למדינת ישראל בכלל. מה ההבדל בין תושהי ראשל"צ, חולון ובת-ים לתל אביב ובין רמת גן וגבעתיים? הם לא עובדים באותם המקומות ולא קונים באותם החנויות? אם יעשו ארוע של 500 איש בקיבוץ שכולו לבן, לא יגיעו אורחים לארוע מכל הארץ? אם לא חוסמים מעבר מישוב לישוב, הרמזור הזה יהיה אפקטיבי כמו רמזור שיותקן בכניסה לחניון פתוח. כולם יעקפו אותו מסביב
  הגב 11.08.20 11:36
 • אורח
  נכון, אני למשל כל היום בעיר אחרת, בערב ישר הביתה, אז לפי מה ייקבעו ???
  11.08.20 11:47
 • אורח
  צודק
  11.08.20 21:20
 • אורח
  צודק
  11.08.20 23:07
 • אורח
  מה זה "תו סגול"?
  הגב 11.08.20 11:44
 • אורח
  יבואו חוגגים מהישוב האדום ויחגגו בארועים רבי משתתפים בישוב הלבן הלבן יהפוך לאדום... הלם בחלם.
  הגב 11.08.20 11:50
 • אורח
  תוכנית לא נכונה בכלל. כי כל מדינת ישראל היא כמו עיר אחד לגבי זה. כי תושבי כל הערית מתערבבים הרבה מאוד אם זה במקומות העבודה או במקומות בילוי כמו חופי ים ועוד... ההוכחה לכך היא העובדה שלפני כחודשיים היה מספר ימים שהיו 0 נדבקים ברחובות ואחר כך זה עלה שוב. התוכנית הכי נכונה היא לעשות במשך 3 שבעות או לפחות שבועיים לכל הארץ את ההגבלות של צבע אדום ולגמור עם זה.
  הגב 11.08.20 11:53
 • אורח
  אי אפשר לגמור עם מחלה זאת. אלה אם כן יהיה סגר מוחלט של חודש ואחרי זה אף אחד לא יגיע מחול. וזה לא ניתן לישום. אז אין מה לעשות
  11.08.20 11:59
 • אורח
  גם בתוך העיר יש שכונות שונות, ורמת הדבקות אחרת.
  הגב 11.08.20 12:02
 • אורח
  מה יקרה במהלך היום כאשר נעבור לצרכי עבודה מעיר לעיר? ואם נצא לטייל ? איך נדע מה ההגבלות בכל עיר ועיר ?
  הגב 11.08.20 12:21
 • אורח
  מחנות ריכוז יותר נכון איךךך שותפים לכם תמוח אנשים פרמיטיבים בטח גם תגידו שיש 1800 חולים מומצאים כל יום חולים שלא נבדקים כי כל מתחמי בידוק הקורונה רקים מאדם כולל בתי חולים שהתחלוא בהם היא כמו בכל שנה מאותם מחלות רקע תפסיקו להיות אוהדי קורונה כופים אליכם לחשוב על זה לחויות את זה לאכול את זה לנשום את לפחד מזה ולהתעורר עם זה כל בוקר יש חיים אחרים חוץ מקורונה ואת הדברים האלא מחקו במכוון מסדר היום
  הגב 11.08.20 12:26
 • אורח
  קודם תילמד לכתוב בלי שגיאות, אולי תבקש שמישהו יבדוק לפני....
  11.08.20 12:35
 • אורח
  רעיון טוב אבל עד שהממשלה המנותקת תאשר יעברו עוד הרבה מים בירדן
  הגב 11.08.20 13:01
 • אורח
  אך אפשר לזכור אנחנו לא בבית ספר
  הגב 11.08.20 13:56
 • אורח
  יותר מדי אינפורמציה,יהיה בלגן ובלבול.הלבן יעבור לאדום,הצהוב יעבור לירוק.איך אפשר לזכור הכל???
  הגב 11.08.20 15:38
 • אורח
  לא צריך לעבוד על פי הזיכרון הכל יופיע בתיקשורת הכתובה ובאינטרנט.
  11.08.20 17:32
 • אורח
  חחח חולני לגמרי איזה אילוף
  הגב 11.08.20 17:22
 • אורח
  מבחינת לזכור, קנס כבר יעזור לזכרון חלש
  הגב 11.08.20 18:38
 • אורח
  מרגיש כמו משחקי רעב
  הגב 11.08.20 21:23
 • אורח
  לא מציאותי ולא מתאים למדינת ישראל. כולם עוברים מעיר לעיר לעבודה, לקניות, להופעות, לארועים, לטיפולים רפואיים. לא רציני.
  הגב 11.08.20 23:14
 • אורח
  הונאת 'הסדר העולמי החדש' שמנוהל ע"י חבורת הזבל המולטי מיליארדרים. ומשוחק פה ע"י ממשלת וכנסת המריונטות הבובות על חוטים. שקר מוחלט! צבע אדום וסגרים על הכנסת והממשלה המושחטות שנשלטות ככה תיפתר בעיית השקר-ונה!!!
  הגב 12.08.20 13:19
 • אורח
  בבת ים אין קורונה
  הגב 12.08.20 19:12
 • אורח

חדשות טובות! התרבוטק, הספרייה העירונית בבת ים, חוזרת לפעילות בהתאם להנחיות התו הסגול

רחוב יוספטל 98, בת-ים

לימור עידן | | תגובות: 7


חדשות טובות!

התרבוטק , הספרייה העירונית בבת ים, חוזרת לפעילות.

הספרייה העירונית בבת ים תחזור לפעילות בימים א-ה' בין השעות

14:00-18:45

ספריות התרבוטק פתוחות לכל המעוניין ליהנות משירותיהן, גם אם אינו רשום בהן כקורא.

הכניסה לספרייה תהיה בהתאם להנחיות התו הסגול.

רחוב יוספטל 98, בת-ים (סמוך לקניון בת-ים)
03-5526385,


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה חדש??? זה כבר מנוהל ככה חודשיים.
  הגב 11.08.20 09:55
 • אורח
  כן נכון .. הספקתי להחליף כמה פעמים ..
  הגב 11.08.20 10:06
 • אורח
  אפשר להחליף גם דיגיטלית ?
  הגב 11.08.20 10:14
 • אורח
  רק אם אתה רשום בתרבוטק. מספר כרטיס הספריה ישמש אותך גם לדיגיטלי
  11.08.20 11:36
 • אורח
  אפשר להכנס ולחפש ספרים ללא הגבלת זמן של 15 דקות??
  הגב 11.08.20 17:08
 • אורח
  אפשר רק להחזיר ולחפש ספרים בזמן מוגבל של עד רבע שעה לקורא.
  הגב 11.08.20 19:25
 • אורח
  וגם להדפיס מסמך מוכן לאחר שליחתו לכתובת הדואר האלקטרוני של הספריה שתינתן במקום
  11.08.20 19:27
 • אורח

ניצחון שני ברציפות לקבוצת הכדורגל בית"ר תל אביב/בת ים מול הפועל ירושלים הערב(10.8) באצטדיון נס ציונה

משחקה הבא של הקבוצה ייערך ב18/6 מול הפועל רמת גן

לימור עידן | | תגובות: 2
קרדיט:בית"ר תל אביב בת ים פייסבוקבית"ר תל אביב בת ים גברה 2:0 על הפועל ירושלים במחזור השני של גביע הטוטו

במשחקה הערב 10.8 מול קבוצת הפועל ירושלים באצטדיון נס ציונה הצליחה קבוצתו של עמיר נוסבאום, הממוקמת מקום 7 בטבלה, לנצח בפעם השניה ברציפות את הפועל ירושלים הממוקמת במקום ה4 בטבלה.

זהו משחקה השני ברציפות שהקבוצה מנצחת יחד עם המאמן החדש עמיר נוסבאום שהגיע במקום ‏ריימונד אטוול היישר לגביע הטוטו 20/21

במשחקה הקודם פגשו הבתימים את הפועל ראשון לציון במסגרת גביע הטוטו, בהופעת בכורה של המאמן החדש והצליחו לנצח 3:1.

משחקה הבא של הקבוצה ייערך ב18/6 מול הפועל רמת גן


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מקווים שבית"ר תל אביב בת ים תעלה לליגת העל ומשמה לאליפות המדינה, ליגת האלופות וזכייה בליגה
  הגב 11.08.20 13:57
 • אורח
  ביתר בת ים הכי טובים
  הגב 12.08.20 19:12
 • אורח

הפתעה מרגשת לילדים עם צרכים מיוחדים בבת ים! כוכבי הילדים יובל המבולבל, מני ממטרה והדוד חיים מגיעים להופעה פרטית בסלון הבית של משפחות בת ים שילדיהם עם צרכים מיוחדים... לינק להרשמה מצ"ב

מספר הנרשמים מוגבל.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית בת ים פייסבוק


עיריית בת ים בהפתעה מרגשת למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים בבת ים !

כוכבי הילדים יובל המבולבל, מני ממטרה והדוד חיים מגיעים לביקור בבתיהם של תושבי בת ים.

150 משפחות מבת ים יזכו לקבל הופעה פרטית של אחד מכוכבי הילדים אצלם בבית.

משפחות לילדים עם צרכים מיוחדים, עיריית בת ים קוראת לכם למלא את פרטיכם בלינק המצורף ואולי להיות בין המשפחות שיזכו לפגוש את כוכבי הילדים אצלכם בסלון.

הביקורים יתקיימו בין התאריכים 19-20/8.2020 בשעות הבוקר והצהריים, בבית ישהו בזמן הביקור המשפחה הגרעינית בלבד המתגוררת בבית .

שאר הפרטים מצורפים בלינק המצורף.

להרשמה לחץ כאן

בהצלחה


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משרד הבריאות:1,791 בדיקות לגילוי חולי קורונה נעשו בבת ים, עוד פורסם מסלול חולי הקורונה בבת ים בניהם נמצא סניף רמי לוי ורחוב סולד הנרייטה 11.

מי נדרש לבידוד? מי שהיו במגע עם חולה מאומת. מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

לימור עידן | | תגובות: 6משרד הבריאות מפרסם את תחלואת הקורונה בערים השונות בישראל.

מספר החולים המאומתים שנמצאו בישראל הוא 83,540 אנשים , כ118 מונשמים בבתי החולים, ו606 אנשים נפטרו מהנגיף

מספר החולים המאומתים בבת ים מאז פרוץ הנגיף - 1192

מספר הבדיקות שנעשו בשבעת הימים האחרונים- 1791

מספר חולי הקורונה המאומתים שנוספו בבת ים במהלך שבעת הימים האחרונים - 63


להלן מסלול חולי הקורונה בבת ים :

חולה קורונה מאומת ביקר ב8.8 בסולד הנרייטה 1 בין השעות 14:30-20:00

חולה קורונה מאומת ביקר ב8.8 בסולד הנרייטה 1 בין השעות 07:30-10:00

חולה קורונה מאומת ביקר ב7.8 בסולד הנרייטה 1 בין השעות 19:00-20:30

חולה קורונה מאומת ביקר ב7.8 בסניף רמי לוי, העמל 20 בין השעות 11:00-11:30

חולה קוורנה מאומת ביקר 5.8 בסולד הנרייטה 11 בין השעות 19:00-19:30

חולה קוורנה מאומת ביקר 5.8 בסולד הנרייטה 11 בין השעות 05:00-06:00

חולה קורונה מאומת ביקר ב4.8 בהרב ניסבויים יצחק 7, בין השעות 14:00-15:00


הציבור מתבקש להמשיך לשמור על ההנחיות בציבור.


מי נדרש לבידוד?


1. מי שהיו במגע עם חולה מאומת.

אם בתוך 14 יום מהמגע עם החולה המאומת הופיעו: חום מעל 38 מעלות, שיעול, קושי בנשימה או תסמין נשימתי אחר, יש לפנות טלפונית למרפאה או למוקד קופת החולים המבטחת (מי שאינם מבוטחים - יש לפנות למוקד קול הבריאות בטלפון 5400*). במצבי חירום בלבד יש לפנות כמקובל למוקד 101 של מד"א או ישירות לחדר המיון.
מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

מי שנמצאים בבידוד בית נדרשים לדווח על כך למשרד הבריאות


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה זה בדיוק הנריטה סולד? בית? חנות? שם המקום לא הכתובת
  הגב 10.08.20 21:06
 • אורח
  בית ישן ברמת יוסף
  11.08.20 13:58
 • אורח
  רחוב
  הגב 11.08.20 00:02
 • אורח
  עצומה הומוריסטית אנחנו תורמים את יונה כרמון שתורמת את בת ים ללבנון וחתמו לה. את יונה כרמון והחותמים שלה תורמים לעזה
  הגב 11.08.20 09:02
 • אורח
  בת ים שייכת לריבונות רוסיה
  11.08.20 13:58
 • אורח
  בת ים קורונה סרח
  הגב 11.08.20 16:05
 • אורח

שירות חדש לרוחצים בחופי ראשון ציון ובת ים: משרד הבריאות פתח אתר בו תוכלו להתעדכן מדי יום על איכות מי הים והאם הוא מותר לרחצה

לינק לאתר מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10


משרד הבריאות פותח בשירות חדש לרוחצים בים. מהיום יוכלו התושבים להיכנס לאתר של משרד הבריאות ולקבל מידע על איכות המים בחופי הרחצה בישראל בהם חופי ראשון לציון ובת ים.

המים בחופי הרחצה המוכרזים נדגמים לבדיקת איכותם המיקרוביאלית על ידי הרשות המקומית, בתדירות שנקבעה על ידי משרד הבריאות. דגימות המים ניטלות באזור הרחצה שמול סוכת המציל ונשלחות לבדיקה במעבדה מוכרת, לגילוי וזיהוי חיידקים אנטרוקוקים ממוצא צואתי ו/או קוליפורם ממוצא צואתי, על פי הנדרש בתקן מי-ים. קבוצות חיידקים אלה משמשות כסמנים לזיהום מי הים בחיידקים ממקור צואתי ואחר. תוצאות הבדיקה מתקבלות כעבור כ-24 שעות.

בעונת הרחצה - נדגמים מי הים בכל חוף רחצה מוכרז פעם בשבוע (מלבד חופי ים המלח, עקב מליחותם).

תוצאות הבדיקות מפוקחות על ידי משרד הבריאות.

במידה ומתגלות תוצאות חריגות המצביעות על זיהום מי הים, או כאשר ידוע על מקור זיהום המסכן את בריאות הרוחצים, משרד הבריאות מתריע למשרד הפנים ולרשויות המקומיות וממליץ לאסור רחצה עד שיוסר המפגע ויתקבלו תוצאות תקינות.

במקרים בהם ידוע על מקור זיהום המסכן את בריאות הרוחצים או כאשר מתגלות חריגות מתקן מי- ים בחופים המוכרזים, מסומן החוף בהתאם. משרד הבריאות מזהיר שלא לרחוץ בחופים לאחר גשם סוחף, עקב החשש מזרימת נגר וניקוז מזוהם לים.

במפה של משרד הבריאות בכל חוף ניתן למצוא את תאריך הבדיקה והאם היא עמדה בתנאי משרד הבריאות:

חוף מותר לרחצה

אנטרוקוקים ממקור צואתי: תוצאות הבדיקה צריכות לצאת בין 0-105 ב-100 מ"ל

קוליפורמים ממקור צואתי: תוצאות הבדיקה צריכתו לצאת בין 0-400 ב-100 מ"ל

מעל לתוצאות אלו חוף הים נחשב מזוהם ואין להיכנס לאליו


למעבר למפה: יש לכתוב בשורת החיפוש את שם החוף למשל חוף יונה בראשון לציון

https://www.health.gov.il/Subjects/Environmental_Health/Pages/ShoresMap.aspx

מפת החופים מתעדכנת אחת ליום.


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אתם מעייפים במספר הרב של הודעות. תעשו הפסקות ארוכות יותר
  הגב 10.08.20 20:33
 • אורח
  אף אחד לא מכריח אותך לקרוא!
  11.08.20 15:15
 • אורח
  אתה מעייף את עצמך...
  11.08.20 15:15
 • אורח
  בוא תגיד גם לערוץ 12 וערוץ 13 על מה לדבר בכתבות של החדשות 🤣😂
  11.08.20 15:17
 • אורח
  אתה מעייף את עצמך! מישהו הכריח אותך לקרוא???
  11.08.20 15:17
 • אורח
  חייבים להתקין מקלחות בחוף הים
  הגב 10.08.20 20:45
 • אורח
  שירותים בחוף הנכים סוגרים...אדם עם מוגבלות וגם עם ללא מוגבלות צריך ללכת 500 מטר בשביל להתפנות...רשמתי כבר את זה. לא נראה לי שמעשהו בכלל קורא מה שאנחנו רושמים!
  הגב 10.08.20 23:24
 • אורח
  אולי קצת תלמדו עברית?
  הגב 11.08.20 00:44
 • אורח
  תתבייש לך חצוף
  11.08.20 10:35
 • אורח
  אין על בת ים
  הגב 12.08.20 19:14
 • אורח

המשטרה עצרה תושב בת ים שניסה להתחזות לאדם אחר ולבצע בשמו הזמנת כרטיס אשראי

החקירה נמשכת.

לימור עידן | | תגובות: 0תחילתה של החקירה בשבוע שעבר, בתלונה שהוגשה על ידי נציג חברת האשראי בחשד שאדם ביקש להנפיק עבורו כרטיס אשראי תוך מסירת פרטים של אדם אחר במטרה לבצע הונאה ומרמה.

אתמול (א') בפעילות יזומה מסרה המשטרה את כרטיס האשראי המבוקש לחשוד אשר הזדהה בפניהם בתעודת זהות מזוייפת.

החשוד בן 28 תושב בת ים נעצר והבוקר (ב') הוארך מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב עד מחר.

החקירה נמשכת.


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

להלן עיקרי המתווה לפתיחת שנת הלימודים! גני ילדים ילמדו 6 ימים, כיתות א - ב וצהרונים 5 ימים וללא מסכות, ג - ד, 5 ימים, בקבוצות של 18, תלמידי ג' מסכות בהפסקה, תלמידי ד' מסיכות גם בשיעור, ה - י"ב - יומיים בשבוע ויחוייבו במסכות גם בשיעור.. עוד נתונים בכתבה

▪️תלמידי החינוך המיוחד, ילדי השילוב, נוער בסיכון, כפרי הנוער ועולים חדשים – ילמדו בכל תרחיש במוסדות החינוך.

לימור עידן | | תגובות: 18


לקראת פתיחת שנת הלימודים תשפ"א, הציגו הבוקר (ב') שר החינוך, יואב גלנט ומנכ"ל המשרד, עמית אדרי, את המתווים להפעלת בתי הספר ואת אורחות החיים הנלווים להם לקראת פתיחת שנת הלימודים תשפ"א באחד בספטמבר.

שר החינוך גלנט אמר בוועדה כי מערכת החינוך תפתח את שנת הלימודים כסדרה, ותוסיף להיות עוגן לאומי עבור מיליוני תלמידים, הורים וצוותי הוראה. עוד הוסיף שר החינוך גלנט, כי מתווה הלמידה נשען על שני עקרונות חשובים: רציפות וגמישות. כמו-כן, הוא נשען על מתן פתרונות דיפרנציאליים לרשויות, למנהלי המחוזות, למנהלי מוסדות החינוך ולמגזרים השונים. זאת, תוך ניתור נתוני התחלואה במערכת החינוך ושמירה על בריאות וביטחון התלמידים וצוותי ההוראה.

מנכ"ל המשרד עמית אדרי ציין, כי המתווים ואורחות החיים הם פרי של היוועצות משותפת עם הרשויות, ההורים, המנהלים והמורים. עוד הוסיף כי השותפות היא התשתית החשובה ביותר להנעת מערכת החינוך, ולאור זאת כולנו יחד פועלים במלוא המרץ כדי להשלים פערים, ולהביא בסופו של דבר לפתיחתה הסדירה של מערכת החינוך באחד בספטמבר.

להלן עיקרי הדברים מתוך מתווי ההפעלה ואורחות החיים:

גני ילדים כולל חינוך מיוחד-

*למידה* - כבשגרה, ללא פיצול, 6 ימים בשבוע במוסדות החינוך

▪️ "צהרוני ''ניצנים'' – 5 ימים בשבוע, בקבוצות קבועות ובצוותים קבועים (משרד החינוך ערוך, התקציב להשלמה עבור משרד החינוך הוקצה, הבסיס בהחלטת ממשלה נפרדת).

▪️ מסכות - ילדים לא יידרשו לעטות מסכה

▪️ *הצהרת בריאות* – יומית חתומה

כיתות א-ב כולל חינוך מיוחד:

למידה-– כבשגרה, ללא פיצול, לפחות 5 ימים בשבוע בימים א' – ה' במוסדות החינוך (לפחות 25 שעות שבועיות).

חינוך מיוחד- הלמידה תתקיים כבשגרה, ללא פיצול ובמשך 6 ימים בשבוע.

▪️ *"צהרוני ''ניצנים''* – 5 ימים בשבוע, בקבוצות קבועות ובצוותים קבועים (משרד החינוך ערוך, התקציב להשלמה עבור משרד החינוך הוקצה, הבסיס בהחלטת ממשלה נפרדת).

▪️מסכות- תלמידים לא יידרשו לעטות מסכה.

▪️ הצהרת בריאות – יומית וחתומה.


כיתות ג-ד כולל חינוך מיוחד▪️

למידה – תתקיים בקבוצות קבועות של עד 18 תלמידים, לפחות 5 ימים בשבוע, בימים א'-ה' במוסדות החינוך (לפחות 25 שעות שבועיות).

▪️ תוספת כ"א שבועית לכיתה: - 12.5 שעות הוראה שבועיות - 12.5 שעות עוזרי חינוך.

▪️ חינוך מיוחד - הלמידה תתקיים כבשגרה, ללא פיצול ובמשך 6 ימים בשבוע.

▪️ *עטית מסכה– תלמידי כיתות ג׳-ד׳ יתבקשו לעטות מסכות בהפסקות, בתוך כיתות הלימוד רק תלמידי כיתות ד׳ יתבקשו לעטות מסכה. ▪️ *שמירה על מרחק - בשיעורים כל תלמיד בשולחן, ריחוק בהפסקות.

▪️ *הצהרת בריאות – יומית חתומה.

כיתות ה- ו כולל חינוך מיוחד

למידה – תתקיים בקבוצות קבועות של עד 18 תלמידים, לפחות יומיים בשבוע במוסדות החינוך (לפחות 9 שעות שבועיות) ולפחות 3 ימים בשבוע למידה מרחוק. ייעשה מאמץ מיוחד ללמד יותר מיומיים במוסדות החינוך.

▪️ חינוך מיוחד- הלמידה תתקיים כבשגרה, ללא פיצול ובמשך 6 ימים בשבוע.

▪️ עטית מסכה - בשיעורים ובהפסקות.

▪️ שמירה על מרחק - בשיעורים כל תלמיד בשולחן, ריחוק בהפסקות

. ▪️ הצהרת בריאות – יומית חתומה.

כיתות ז-יב כולל חינוך מיוחד

▪️ למידה - תתקיים בקבוצות קבועות של עד 18 תלמידים, לפחות יומיים בשבוע במוסדות החינוך (לפחות 10 שעות שבועיות), ויתר הימים למידה מרחוק.

▪️ מעבר בין קבוצות/מגמות - 5 קבוצות לכל היותר ▪️ *החינוך המיוחד*- הלמידה תתקיים כבשגרה, ללא פיצול ובמשך 6 ימים בשבוע.

▪️ עטית מסכה - בשיעורים ובהפסקות.

▪️שמירה על מרחק - בשיעורים כל תלמיד בשולחן, ריחוק בהפסקות.

▪️ הצהרת בריאות – יומית חתומה.

אוכלוסיות מיוחדות

▪️תלמידי החינוך המיוחד, ילדי השילוב, נוער בסיכון, כפרי הנוער ועולים חדשים – ילמדו בכל תרחיש במוסדות החינוך.

*הערות ככל שיהיו עדכונים במתווה או באורחות החיים, המשרד ידאג לעדכן בהקדם. - אשר למיגון עובדי ההוראה, הנושא מצוי בדיונים עם משרד הבריאות. המשרד יוציא עדכון בעניין בהקדם האפשרי.

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תרכזו הודעות לא כל דקה לשלוח הודעה
  הגב 10.08.20 13:24
 • אורח
  בושה!
  הגב 10.08.20 13:31
 • אורח
  לפחות פעמיים בשבוע בבית הספר? לא ילמדו כלום
  הגב 10.08.20 13:32
 • אורח
  אבל מה זה אומר לגבי ההסתגלות והכניסה של הילדים לגן? מצפים שניתן את הילד לאדם זר בכניסה ופשוט נלך?
  הגב 10.08.20 13:39
 • אורח
  כרגע לא כתוב כלום בנושא זה
  10.08.20 14:19
 • אורח
  זוהר בלום אמר שגם יום שישי ילמדו ברחובות
  הגב 10.08.20 13:40
 • אורח
  תוכנית מעולה!!!! אולי הייתי מוסיפה עוד יום לילדים יותר גדולים. לפחות לכיתות ז' הם מתחילים בית ספר חדש וצריכים להתרגל....
  הגב 10.08.20 14:18
 • אורח
  מה מעולה בה?? להיות עם מסיכה כל היום???הבת שלי נשארת בבית
  12.08.20 11:32
 • אורח
  לא לא ולא ללמידה מרחוק!!!!!! בזום לא באמת לומדים שום דבר!!!! זאת בדיחה גרועה ביותר!!!!!!! מספיק כבר עם הטירוף החולני הזה!!!!!! צריך להחזיר את כל הילדים למסגרות עם שמירה על כל ההנחיות!!!!!! אתם סתם הורסים לילדים את החיים!!!!! לא ילמדו כלום זה ייצור פערים עצומים בלימודים וריחוק חברתי מזעזע!!!!!!!!
  הגב 10.08.20 15:01
 • אורח
  👍
  10.08.20 15:27
 • אורח
  נכון
  10.08.20 16:35
 • אורח
  נכון במיוחד הילדים החלשים יפלו
  10.08.20 20:19
 • אורח
  כל התוכנית הזו היא בדיחה גרועה, על חשבוננו. במקום להיערך כמו שצריך עם חציצה כמו שעשו לנבחרינו בממשלה הפיתרון שלהם זה שהילדים יסבלו עם מסיכות ואויר דחוס כל היום, ממש לא יקרה!!!!
  12.08.20 11:33
 • אורח
  למידה זה מרחוק זה בולשיט...אי אםדר באמת לבצע את זה במיוחד לילדים שקשה להם לימודית וההורים עובדים!!!
  הגב 10.08.20 19:29
 • אורח
  מה עם המעונות שבפיקוח "ויצו", נעמת איך יעבדו
  הגב 10.08.20 20:01
 • אורח
  למה הילדים בחופש כבר שבע וחצי חודשים
  הגב 11.08.20 14:49
 • אורח
  היה צריך לבטל את החופש הגדול
  הגב 11.08.20 14:49
 • אורח
  היה צריך להיערך לפתיחה נורמלית
  12.08.20 11:34
 • אורח

עיריית בת ים מינתה את הרב שלמה פינטו כפרויקטור מטעם העירייה והמועצה הדתית כחלק מהיערכות לתפילות ואירועי הסליחות של חגי תשרי בצל הקורונה.

סוכם כי הצוות המקצועי ייפגש בימים הקרובים על מנת לגבש תכנית עבודה שתפורסם בהקדם לציבור.

לימור עידן | | תגובות: 18
קרדיט:הפורום הדתי בת ים פייסבוקראש עיריית בת ים צביקה ברוט קיים דיון ראשון בהיערכות לקראת התפילות תחת מגבלות הקורונה. בדיון השתתפו גם הרב הראשי אליהו בר שלום, סגן ראש העיר אורי בוסקילה, המשנה לראש העיר רפי ברנז, ויו״ר המועצה הדתית בני אלחרר.

בפגישה שנערכה בימים האחרונים סוכם כי העיריה לא תתפשר על בריאות התושבים, ותקרא לכל המתפללים לא להתפשר על בריאות החיבור ועל הקפדה על ההנחיות גם בראש השנה וביום כיפור, כדי למנוע אבדן חיי אדם. עם זאת, ראש העיר הנחה לעשות כל מה שצריך כדי לאפשר לכמה שיותר אנשים להשתתף באירועי הסליחות והתפילות בהתאם לכללים ובצורה בטוחה.

בנוסף הודיעה העירייה שכחלק מבניית התוכנית הוחלט למנות את הרב שלמה פינטו המשמש היום כמנהל תחום האבלות במועצה הדתית ורב קהילה חשוב בבת ים ,כפרויקטור מטעם העירייה והמועצה הדתית.

במהלך תפקידו יבנה הרב פינטו תוכנית עבודה מסודרת להתמודד עם האתגרים של תפילות בעת הקורונה יחד עם הנהלת העיר, הרב הראשי והמועצה הדתית.

סוכם כי הצוות המקצועי ייפגש בימים הקרובים על מנת לגבש תכנית עבודה שתפורסם בהקדם לציבור.


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49

התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תמיד ידעתי שכל מינוי ציבורי נעשה ע"י מכרז ולא חבר מביא חבר ועוד לא ידעתי שחוזר ביתשבה שהחליף את מלבושו נסמך לרבנות אז פתרנו את הבעיה לרפורמיות ועוד מי קובע את הקרטריונים לקהילה חשובה וכ"ו אולי מספיק להיות מרוקאי ? שכלם בנשק"
  הגב 10.08.20 15:05
 • אורח
  עירייה פח, ראש עיר פח... מה עוד נדרש על מנת להרוס את העיר לחלוטין,.........
  הגב 10.08.20 18:46
 • אורח
  ממש שמחת זקנתי, התלבשו לנו על העיר כל הדתיים, ראש העיר שבוי שלהם פוחד מהם עוד ליכודניק מכור. במקום לדאוג לפתיחת שנת הלימודים לחיטוי וניקוי בתי הספר והגנים והכנתם לפתיחת שנת הלימודים משלם לפרוייקטורים ולדברים חשובים יותר אין כסף,
  הגב 10.08.20 23:41
 • אורח
  אין על הרב חכם פינטו הכי ראוי ❤️ אוהב אותך מאוד יניר שרק תעלה ותצליח אמן
  הגב 10.08.20 23:58
 • אורח
  אנשים מסכנים וצרי עין אתם במקום לפרגן לרב אתם מסתכלים על הפגמים של עצמכם ושל המדינה הרקובה שלכם פשוט מסכנים הרב יישר כוח שמחים שזכינו שאתה אחראי על הסליחות בעיר העיר צריכה אנשי אמת שתנהיג אותם
  הגב 10.08.20 23:59
 • אורח
  ישר כח גדול. סוף סוף חושבים קדימה. יוזמה מבורכת
  הגב 11.08.20 00:02
 • אורח
  חברים יקרים, בואו נפרגן לראש העיר. כל הכבוד לצביקה ברוט על המינוי הנכון של הרב פינטו. איש הגון עם יכולת וכריזמה וגם עצם היותו חוזר בתשובה הוא בעל גישה לכל הזרמים ההשתייכויות והדעות. מאמין שיעיר את תושבי העיר להכיר באמת בחשיבות המצב הנוכחי. יישר כח!
  הגב 11.08.20 00:20
 • אורח
  עלה והצלח רבי חכם אוהבים אותך ותומכים בך 💝
  הגב 11.08.20 07:59
 • אורח
  אין עלייך הרב פינטו מאחל לך הצלחה בכל מה שתעשה ושה׳ ישמור אותך מאנשים רעים צרי עין!!!!
  הגב 11.08.20 09:25
 • אורח
  הרב פינטו אחד ויחיד עושה המון לקהילה בלי רצון לקבל תמורה, עלה והצלח איש יקר
  הגב 11.08.20 09:27
 • אורח
  הרב פינטו היקר אוהב אותך בנפש אנשים קנאים מגעילים במקום לפרגן ולשמוח בהצלחה של האחר מנסים רק להזיק אין פלא שלא בא משיח שינת חינם
  הגב 11.08.20 09:56
 • אורח
  הרב פינטו אחד ויחיד , איש יושר אמיתי
  הגב 11.08.20 10:05
 • אורח
  הרב פינטו-רב אמת אחד ויחיד. תעלה ותצליח עם המשפחה היפה שלך. מאושרת שזכיתי להכיר אותך.
  הגב 11.08.20 10:25
 • אורח
  סוף סוף רב אמת! רבינו היקר תעלה ותצליח אוהבים אותך ❤️❤️❤️❤️
  הגב 11.08.20 11:20
 • אורח
  רק הרב פינטו יעשה כאן סדר, איש של אמת אוהב אותך !
  הגב 11.08.20 11:22
 • אורח
  אין על הרב שליייי שה׳ יהיה איתך תמיד וישמור עלייך ועל המשפחה שלך מכל המקתרגים
  הגב 11.08.20 11:24
 • אורח
  אין עלייך הרב מי שמדבר עלייך זה רק מקנאה אנשים מסכנים חשוכים
  הגב 11.08.20 12:36
 • אורח
  רק תושבים ממזרח אירופה וחרדים מסריחים יש בבת ים
  11.08.20 13:59
 • אורח

החמרות והקלות חדשות בקורונה! איסור לנסוע ברכב פרטי יותר מ - 3 אנשים (למעט משפחה), איסור פתיחת דיסקוטק, בר/פאב, גני/אולמי אירועים, פארק מים. מותר מופעי תרבות בשטח פתוח, מותר לפתוח בריכות לפעוטות ועוד ... ההחמרות וההקלות מותנה באישור הכנסת ביום שלישי

מופעי תרבות יאושרו מידית בשטחים פתוחים כאשר הקהל מחולק לקפסולות של 20 איש. רופא מחוזי יהיה רשאי להוציא צו סגירה למקום ציבורי או עסקי לתקופה הדרושה לשם מניעת הדבקה בנגיף או עריכת חקירה אפידמיולוגית

אבי בר | | תגובות: 34


להלן הודעת הממשלה המלאה

קבינט הקורונה אישר תקנות המסדירות את ההגבלות על פעילות עסקים, מקומות עבודה, מקומות הפתוחים לציבור והתקהלויות, וכן את כללי ההתנהגות במרחב הציבורי בצל התפשטות נגיף הקורונה וכן עיגון הכללים הקיימים כיום עבור מקומות עבודה.

ההחלטה תיכנס לתוקפה עם פקיעת תוקפן של תקנות שעת החירום ביום ג' ה-11.8.

התקנות קובעות את ההסדרים הבאים:

א. קביעת כללים במרחב הציבורי לעניין שמירת מרחק של 2 מ' בין אדם לאדם.

ב. קביעת איסור התקהלות במרחב הפרטי, הציבורי ובמקום ציבורי או עסקי – של יותר מ – 20 אנשים בשטח פתוח, ועד 10 אנשים במבנה.

ג. קביעת הגבלה על נסיעה ברכב פרטי, לעניין מספר הנוסעים - 2 נוסעים בנוסף לנהג, ואם יש ברכב יותר מספסל אחורי אחד נוסע נוסף על כל ספסל נוסף, למעט אנשים הגרים יחד.

ד. הצבת שילוט על ידי הרשות המקומית בסמוך למתקני שעשועים בשטח ציבורי, לעניין חובת שמירת מרחק, איסור התקהלות ומסיכות.

ה. הכללים החלים על מקום ציבורי או עסקי, בין היתר: הגשת הצהרה, הצבת מחיצה, שילוט, מינוי ממונה קורונה, תשאול ומדידת חום, סימון מקומות עמידה בתור, שמירת כללי היגיינה וחיטוי, אי-הכנסת אדם ללא מסיכה וכו'.

ו. קביעת התפוסה המותרת במקום ציבורי ועסקי: אדם לכל 7 מ"ר או בהתאם להגבלת התקהלות (הגבוה מבין השניים). למעט: בית אוכל (20 בשטח סגור במבנה ועד 30 בחוץ), בית אוכל בבית מלון (עד 35% תפוסה לפי רישיון העסק), טיפול קבוצתי במסגרת רווחה – עד 15 איש, ובבריכה ובמקווה – בתוך מי הבריכה עד אדם לכל 6 מ"ר. כמו כן, מוטלת חובת הצבת שילוט לעניין מספר השוהים המותר במקום, וקביעה והפעלת מנגנון לוויסות השוהים.

ז. הבהרה - אין בהוראות האמורות כדי לגרוע מ"הוראות מנהל" שנתנו מכוח פקודת בריאות העם, למניעת התפשטות מגיפה, בין היתר ל: בתי תפילה, מקווה טהרה, בית אוכל, מספרה וטיפולי יופי, ועוד.

ח. קביעת תנאים נוספים (בנוסף לתנאים הכלליים של מקום הפתוח לציבור ועסק) – לקניון ולשוק, ובכלל זה מניעת אכילה במתחם מזון משותף.

ט. קביעה כי בשירות משלוחים המשלוח יונח בסמוך לפתח בית מגורים, מחוץ לו.

י. מתן סמכות לראש השירות או רופא מחוזי במשרד הבריאות, במקרה בו התגלה כי היה חולה קורונה במקום ציבורי או עסקי, להורות על סגירת המקום או חלקו לתקופה הדרושה לשם מניעת הדבקה בנגיף או עריכת חקירה אפידמיולוגית, לפרק הזמן הקבוע בתקנה זו. קיימת בתקנות אפשרות להשיג על קביעה זו.

יא. קביעת איסור גורף על הפעלה של: דיסקוטק, בר ופאב, אולם או גן לשמחות ולאירועים וכן: פארק מים, פארק שעשועים ולונה פארק - לרבות אלה המצויים במבנה, בריכת זרמים (ג'קוזי) שהיא עסק טעון רישוי ומקום לעריכת ירידים.

יב. הגבלה על קיום אירוע מהסוגים המפורטים, שמספר המשתתפים בהם עולה על המותר בהתאם לאיסור התקהלות. ובכלל זה: כנס, מסיבה, פסטיבל, טיול מאורגן וכו', בין אם התקהלות זו מתקיימת במרחב הפרטי והציבורי, ובין אם היא מתקיימת בתוך מקום הפתוח לציבור או בבית עסק.

יג. פתיחת בריכות לפעוטות.

יד. התקנות החדשות מאפשרות בין היתר קיום מופעי תרבות בהתאם להגבלות על מספר המשתתפים בהתקהלויות. מנכ"ל משרד הבריאות, בהתייעצות עם מנכ"ל משרד התרבות, רשאי לאשר למוסד תרבות לקיים מופעים בתנאים אחרים עליהם יחליט.

באשר למקומות עבודה שאינם מקבלים קהל, עוגנו בתקנות הכללים שחלו עד היום לפיהם מגבלות ההתקהלות עד 10 אנשים בשטח סגור ו-20 אנשים בשטח פתוח אינן חלות, ובמקומן חלות הנחיות למעסיקים כיצד לפעול על מנת למזער הדבקות בנגיף. כך, הלכה למעשה, מקומות עבודה שאינם מקבלים קהל ממשיכים לפעול באופן תקין ורציף. כמו כן, קבועות בתקנות החרגות עבור מקומות עבודה חיוניים מהצורך לעמוד בכללים ככל שלא ניתן, זאת על מנת לשמור על פעילותו הרציפה של המשק.

הכללים החלים על מקומות העבודה:
א. שמירה על מרחק של 2 מטר בין עובד לעובד
ב. עטיית מסיכה
ג. שימוש בציוד אישי ככל הניתן
ד. ישיבות עד 50 משתתפים, תוך הקפדה על הכללים


כניסה לתוקף:

בהתאם לחוק, תקנות שהותקנו לפי החוק יוגשו לוועדה של הכנסת והכנסת תהיה רשאית לאשר את התקנות כולן או חלקן, או לא לאשרן או לשנות את תקופת תוקפן בתוך 24 שעות. ככל שלא התקבלה החלטה בפרק הזמן הזה – יתפרסמו התקנות וייכנסו לתוקף עם פרסומן (בתום 24 שעות ממועד קבלת ההחלטה), והוועדה בכנסת תקיים דיון בתקנות ותחליט אם לאשרן כאמור לעיל, בתוך 14 יום – בנוגע להגבלות החלות על המרחב הפרטי והציבורי, או בתוך 28 יום – בנוגע להגבלות על פעילותם של עסקים ומקומות הפתוחים לציבור.

מופעי תרבות

בפגישה שהתקיימה בין ראש הממשלה נתניהו, שר האוצר ישראל כ"ץ, שר הבריאות יולי אדלשטיין ושר התרבות והספורט חילי טרופר יחד עם נציגים מענף התרבות, הוחלט כי מופעי התרבות ייפתחו באופן מיידי במתווה של קפסולות במרחב הפתוח.

על פי המתווה שגובש בשבועות האחרונים, תתאפשר כניסה למופעי תרבות באוויר הפתוח, כאשר המתחמים יחולקו לקפסולות של עד 20 איש בכל קפסולה. כל מתחם הופעה יאושר באופן פרטני ע"י משרד הבריאות.

בשבועות הקרובים יגובש מתווה גם למופעים בחללים סגורים.

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 34 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אז לא יוכלו להתחתן?
  הגב 09.08.20 22:32
 • אורח
  לא חייבים להתחתן עם חתונות ענקיות.אפשר לעשות טקס בבית כנסת עם משפחה מצומצמת וזהו.
  10.08.20 08:40
 • אורח
  חתונה בבית כנסת ? אבי אבות טומאת הקורונה ? זה ממש לא יהודי.
  10.08.20 08:45
 • אורח
  🤦‍♀️🤦‍♂️🤯🤷‍♀️
  10.08.20 10:14
 • אורח
  למה מה הבעיה יש הפגנות של אלפי אנשים אז מבינים שהכל בסדר
  10.08.20 13:44
 • אורח
  מותר להתחתן בצימצום גם ככה אין תקציב הכי חשוב שיהיו מאושרים
  הגב 09.08.20 22:37
 • אורח
  אסור יותר מ 10 אנשים במקום סגור, אבל מותר ישיבות של 50 איש?
  הגב 09.08.20 22:42
 • אורח
  עוד פעם סוגרים את הפאבים☹️
  הגב 09.08.20 22:45
 • אורח
  הגיעה זמן. פאבים זה לא משהו שאי אפשר לחיות בלעדיהם
  10.08.20 08:41
 • אורח
  אבל זה כן מקור פרנסה של בעלי עסקים, שהם לא יוכלו לחיות ללא העסק הפעיל שלהם כשהוא סגור יא חסר חשיבה.
  10.08.20 19:44
 • אורח
  כל זה והתחלואה לא יורדת בארץ
  הגב 09.08.20 22:48
 • אורח
  התחלואה גם לא תרד כי אנשים לא שומרים עם ההנחיות
  09.08.20 22:51
 • אורח
  כל עוד דויסים מצטופפים אחד בשני לא תיהיה ירידה בחולים. תראו רוב החולים הם מציבור של דתיים. חבל שבגלל פוליטיקה אי אפשר לסגור שכונות וערים אדומים
  10.08.20 08:43
 • אורח
  אסור יותר מ10 אנשים בבית הכנסת ומותר הפגנות שלהאנכריסטים בלי מסכות אלא המחלה הכי הגדולה
  הגב 09.08.20 23:02
 • אורח
  צודק במאה אחוז
  10.08.20 03:58
 • אורח
  צודק...אבל גם בבית כנסת יש לשמור...כנראה שלממשלה לא אכפת מהמפגינים....חחחח
  10.08.20 07:35
 • אורח
  אסור מעל 10 אנשים במקום סגור ומותר 18 בכתה...
  הגב 09.08.20 23:10
 • אורח
  אתה מתכוון 30 ילדים בכיתה א!!!!!
  10.08.20 00:43
 • אורח
  צודקים בריאות הילדים גם חשובה. צריך לצמצם את כמות הילדים
  10.08.20 04:00
 • אורח
  לילדים זה לא מסוכן. עוד לא ראיתי ילד חולה קשה בגילאים קטנים.
  10.08.20 08:38
 • אורח
  מה עדיף ששנתיים ילדים ישבו בבית ויתחרפנו
  10.08.20 08:39
 • אורח
  כמה מותר בחתונות??
  הגב 09.08.20 23:27
 • אורח
  20 אנשים בשטח פתוח 10 אנשים במבנה סגור
  09.08.20 23:52
 • אורח
  ממשלה בושה אחלטות לא מובנות מותר מופעים בחוץ אבל גן אירועים בחוץ אסור פשוט עושים צחוק מכל השרים בכנסת אם מאשרים את הדברים האלה פשוט בושההההההה....
  הגב 10.08.20 01:25
 • אורח
  מתי אנשים יבינו שיש מנהיג לעולם.וזה אבא שבשמים.בורא עולם הביא את הנגיף והוא היחיד שיקח אותו..כל זה בגלל אנשים שאמרו כוחי ועוצם ידי עשה לי את החיל הזה.(הם חשבו שהם מנהיגי העולם)אז הוא לקח להם את הכסף ואת העבודה ומה לא. בורא עולם עושה סדר עולמי איפה שלא טוב הוא עושה נקיון. מה שהיה לא יחזור להיות כמו שהיה נגמר כל החגיגות.וסדום ועמורה שהיה פה לא השתנו המכות רק יבוא בלי רחמים זאת האמת אין עוד מלבדו🔥🔥🔥🔥🔥🍓
  הגב 10.08.20 04:11
 • אורח
  אהבל שכזה...
  10.08.20 09:27
 • אורח
  שוב החבר הדמיוני שלך??, לך לעבוד!!!!.
  10.08.20 10:32
 • אורח
  אָנַרְכִיזְם הוא מושג כללי המתייחס למגוון פילוסופיות פוליטיות התומכות ביצירת חברה המבוססת על מוסדות התנדבותיים, בביטול מוסד המדינה ולעיתים גם בביטול כלל המבנים ההיררכיים בחברה. אידאולוגיות אנרכיסטיות שונות קמו במהלך ההיסטוריה בעיקר כביקורת אקטיבית על מוסדות ממשלתיים, או צורות ממשל שונות.האנרכיסטים משמאל גורסים כי לכל מערכת חברתית היררכית תהיה השפעה שלילית משמעותית הן על הפרט הנמצא תחת סמכותה והן על בעל הסמכות באותה קבוצה.אנרכיסטים מזרמים המתנגדים למוסר-הרכוש גורסים כי במקום המבנים הפוליטיים הריכוזיים, הבעלות הפרטית על אמצעי הייצור, ומנהגים כלכליים כמו עבודה תמורת שכר - כל ההתקשרויות וההסכמים בין בני האדם צריכים להיות מבוססים על התנדבות ללא תמורה גשמית, ניהול עצמי ושליטה קהילתית. החברה צריכה להיות מורכבת בעיקר מיחידים עצמאיים וחופשיים, תחת הרעיון שלקהילות ויחידים יש זכות לקבל החלטות על חייהם, בפרט ביחס למידת השפעת ההחלטות עליהם.
  10.08.20 14:42
 • אורח
  האנשים לא מבינים את זה לא שומרים גנבות רוצחים מכות אנשים רעים מה לא הכול השם ישמור
  הגב 10.08.20 08:29
 • אורח
  לא הבנתי בקשר לבית כנסת
  הגב 10.08.20 09:44
 • אורח
  מי שרוצה להידבק ולהדביק בני משפחה בסיכון מוזמן להגיע לבית כנסת
  10.08.20 10:15
 • אורח
  הסוף לחתונות עם ה-500 - 300 אנשים...גם ככה החתן\כלה לא מכירים חצי מהאורחים 😅
  הגב 10.08.20 10:27
 • אורח
  אָנַרְכִיזְם הוא מושג כללי המתייחס למגוון פילוסופיות פוליטיות התומכות ביצירת חברה המבוססת על מוסדות התנדבותיים, בביטול מוסד המדינה ולעיתים גם בביטול כלל המבנים ההיררכיים בחברה. אידאולוגיות אנרכיסטיות שונות קמו במהלך ההיסטוריה בעיקר כביקורת אקטיבית על מוסדות ממשלתיים, או צורות ממשל שונות.האנרכיסטים משמאל גורסים כי לכל מערכת חברתית היררכית תהיה השפעה שלילית משמעותית הן על הפרט הנמצא תחת סמכותה והן על בעל הסמכות באותה קבוצה.אנרכיסטים מזרמים המתנגדים למוסר-הרכוש גורסים כי במקום המבנים הפוליטיים הריכוזיים, הבעלות הפרטית על אמצעי הייצור, ומנהגים כלכליים כמו עבודה תמורת שכר - כל ההתקשרויות וההסכמים בין בני האדם צריכים להיות מבוססים על התנדבות ללא תמורה גשמית, ניהול עצמי ושליטה קהילתית. החברה צריכה להיות מורכבת בעיקר מיחידים עצמאיים וחופשיים, תחת הרעיון שלקהילות ויחידים יש זכות לקבל החלטות על חייהם, בפרט ביחס למידת השפעת ההחלטות עליהם.
  הגב 10.08.20 14:39
 • אורח
  וואלה התאמצתי לקרוא עד התו האחרון ו...... וואלה צודק- יחי החופש לבחור בחופש הביטוי, חופש הפרט, חופש החיים.... העולם שייך לכולם......
  10.08.20 18:50
 • אורח

בשורה משמחת לבעלי הכלבים! בין חוף הים של בת ים (חוף תאיו) לחוף ראשון לציון ייפתח חוף רחצה לכלבים

יש לשים לב לכללים לפני שמגיעים אל החוף עם הכלבים, מצ"ב.

לימור עידן | | תגובות: 18
קרדיט: צביקה ברוט פייסבוק


בשורה משמחת לבעלי הכלבים !

חוף כלבים חדש ייפתח בחוף התאיו בגבול עם ראשון לציון בשטח השיפוט של בת ים.

ראש העיר צביקה ברוט יחד עם המשנה לראש העיר ירון לוי החליטו על פתיחת חוף התאיו עבור בעלי הכלבים בבת ים המחכים לאזור מוגדר בו ניתן לשחרר את הכלב מבלי לחשוש.

יש לשים לב לכללים לפני שמגיעים אל החוף עם הכלבים:

 • הכניסה עם כלבים תותר אך ורק כאשר הכלב נמצא בהשגחת הבעלים ובאחריותו
 • הכלב מחוסן כנגד כלבת ויש רישיון תקף להחזקתו
 • בעל הכלב יחוייב לאסוף את הגללים שהטיל כלבו בחוף
 • מחוץ לתחום חוף זה, על הכלב להיות קשור עם מחסום
 • תיאסר הכנסת כלבים מסוכני

חוף התאיו מיועד כיום לכלי שיט לא ממונעים והוא אסור לרחצה, ולכן הכלבים לא יפריעו לרוחצים האחרים


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49

התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה תודה :))
  הגב 09.08.20 16:57
 • אורח
  כל הכבוד לעירית בתים,עריית ראשון יודעת כרגיל רק לקחת ולא לתת..
  הגב 09.08.20 17:01
 • אורח
  אני מקווה שבעלי הכלבים יאספו את הצוואה ולא יכסו בחול. ( רוצה להאמין)
  הגב 09.08.20 17:07
 • אורח
  אשריי המאמין
  09.08.20 17:32
 • אורח
  כל הכבוד, תודה רבה .
  הגב 09.08.20 17:18
 • אורח
  כל הכבוד הגיע הזמן שגם לידיד הכי טוב של האדם היה מקום רחצה וכייף
  הגב 09.08.20 17:26
 • אורח
  1-אין פגישות עים מתנדבים! 2-מחלקה וטרינרית לא מתבקדת! 3-וטרינר עירוני שחובה לסלק מתבקידו!!!!!!!!!!! 4-אין עיקורים/סירובים חתולי רחוב! לפני בחירות חשבנו על שינויים ! אין שינויים רק קשקושים מול המצלמות וזילזול בבעלי חיים מפעילים!!!!!!!!
  הגב 09.08.20 17:41
 • אורח
  סליחה ! זלזול במצב של בעלי חיים ברוב ו זילזול בפעילות של מתנדבים שעובדים במקום פקחים של מחלקה וטרינרית!!!!!! בושה לעיריית בת ים!
  09.08.20 17:49
 • אורח
  אבל מתי נפתח רשמית? או שכבר פתוח?
  הגב 09.08.20 17:49
 • אורח
  רע מאוד, אני מפחדת מכלבים.
  הגב 09.08.20 18:35
 • אורח
  מקווה שזה יהיה מגודר מארבע כיוונים
  הגב 09.08.20 18:39
 • אורח
  יוזמה מבורכת
  הגב 09.08.20 18:40
 • אורח
  כל הכבוד תודה חשוב מאוד 🙏
  הגב 09.08.20 20:33
 • אורח
  הגיע הזמן שלא תפחדי מכלבים
  הגב 10.08.20 10:06
 • אורח
  אמן שיטבעו הכלבים, הרסו את בת ים
  הגב 10.08.20 11:50
 • אורח
  אני בעל כלב ''מסוכן'' איזה זכויות יש לי ? אני צריך לקנות 36 דונם כדי ללכת איתו לים בלי רצועה ורסן ? אפליה ,גם שמדובר בבעלי חיים .
  הגב 10.08.20 13:38
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 10.08.20 21:47
 • אורח
  ואווווו איזה כייף על הכבוד באמת משמח 🐶🐶🐶
  הגב 11.08.20 19:58
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל