הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

סכנת קריסה לבניין בבת ים! 

הדיירים יפונו מהבניין, העירייה הוציאה לקבלן צו הפסקת עבודה מיידי

הממשלה אישרה בניית 840 דירות במתחם דליה בבת ים

תלמידי בית הספר "שובו" בת ים נהנו מארוחת בוקר טעימה ומזינה לקראת מבצע הבריאות החל בבית הספר

פרויקט "מהיר לעיר" בבת ים! החלו העבודות ליצירת נתיב תחבורה ציבורית ברחוב יוספטל אשר ימשכו כשנה וחצי

סך הכל במסגרת הפרויקט, יסללו כ-7 קילומטרים של נתיבי תחבורה ציבורית ברחובות מרכזיים בעיר ובהם: הקוממיות ויוספטל שיתחברו לנתיבי העדפה לתחבורה ציבורית בחולון וכן הרחובות אנה פרנק, כט' בנובמבר ואלי כהן. כמו כן, יסללו 2.6 קילומטרים של שבילי אופנים במסגרת לאורך הרחובות הקוממיות ויוספטל. הרחובות שבהם יסללו נתיבי התחבורה הציבורית, ישופצו וישודרגו. תחנות האוטובוס יוחלפו לתחנות מתקדמות, המדרכות ואבני השפה י

לימור עידן | | תגובות: 10
קרדיט:מהיר לעיר הדמייהבת ים היא אחת מ 17 ערים שבחרו להצטרף לפרויקט הלאומי אשר ייתן מענה לצרכי התחבורה של תושבי המטרופולין וייצר רשת נתיבי תחבורה ציבורית בכל מטרופולין תל אביב. הפרויקט יצור רשת רציפה, יעילה ונוחה של צירי העדפה לתחבורה ציבורית בראייה רחבה הכוללת העדפה ברמזורים. במהלך העבודות בבת ים, יצומצמו חלק מהכבישים אך לא תהיה סגירה הרמטית

ובנוסף, העבודות יבוצעו במקטעים על מנת למזער את ההפרעה וכדי לאפשר את המשך שגרת החיים עם נגישות מלאה לעסקים ולבתים.

העבודות על פרויקט 'מהיר לעיר', שמוביל משרד התחבורה באמצעות חברת 'נתיבי איילון' בשיתוף עיריית בת-ים, מתקדמות. השבוע החלו העבודות ליצירת נתיב תחבורה ציבורית ברחוב יוספטל בעיר.

העבודות ברחוב יוספטל החלו השבוע ויתבצעו במקטע שבין רחוב הרב ניסבאום לרחוב ברל כצנלסון. העבודות יתבצעו בשעות האור בין 7:00 – 17:00 בימים א'-ה' ובימי שישי בין השעות 7:00 – 13:00, במידה ויתבצעו עבודות לילה, תצא הודעה נפרדת.

העבודות יימשכו כשנה וחצי.

סך הכל במסגרת הפרויקט, יסללו כ-7 קילומטרים של נתיבי תחבורה ציבורית ברחובות מרכזיים בעיר ובהם: הקוממיות ויוספטל שיתחברו לנתיבי העדפה לתחבורה ציבורית בחולון וכן הרחובות אנה פרנק, כט' בנובמבר ואלי כהן. כמו כן, יסללו 2.6 קילומטרים של שבילי אופנים במסגרת לאורך הרחובות הקוממיות ויוספטל. הרחובות שבהם יסללו נתיבי התחבורה הציבורית, ישופצו וישודרגו. תחנות האוטובוס יוחלפו לתחנות מתקדמות, המדרכות ואבני השפה ישודרגו ויוצב ריהוט רחוב ישודרג ותותקן תאורה חדשה מתוך מטרה להחזיר את הולכי הרגל לרחובות


טליה כהן וולף- סמנ"כלית מהיר לעיר בחברת נתיבי איילון:

אני מודה לראש העיר צביקה ברוט החזון ועל הדרך בה הוא מקדם את הפרויקט לרווחת תושבי העיר. אנחנו נמצאים בעיצומו של משבר תחבורתי במדינה והדרך היחידה לשפר את המצב היא באמצעות יצירת אלטרנטיבה לרכב הפרטי כפי שנעשה ב"מהיר לעיר" ובשאר הפרויקטים של משרד התחבורה ונתיבי איילון".
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא מספיק הרכבת הקלה עכשיו תושבי יוספטל יסבלו מרעש נוסף ואי שקט בלילות . לפחות שראש העיר יורה על מתן הנחה בארנונה לתושבי רחוב יוספטל
  הגב 11.01.20 19:31
 • אורח
  בנתיים הארנונה רק עולה
  12.01.20 06:34
 • אורח
  יו.....צריך לחפש הגעה הביתה מחולון לבת ים. רק דרך האוויר...
  הגב 11.01.20 19:33
 • אורח
  יחיּאל לסרי ראש עיר אשדוד עשה מהפכה בתחבורה באשדוד בציר הרצל ממש תענוג נפלא נא לעשות בכל הארץ ויותר מתקדם ומשודרג
  הגב 11.01.20 21:27
 • אורח
  מי שחשב להפוך 2 נתיבים לנתיב 1 שיתןן מענה לעששות תושבי העיר הרבים ויסעוו רק בניתיב 1 לא רואים את ההשלכות הקשות והעומסים המטורפים שיווצרו ברחובות אלה...מסביב בקרוב ייבנו 3 בנינים חדשים גבוהים מאוד בקרבת יוספטל והכעוס יהיה מטורף...מ 1/2/20 יפתח בית המשפט ברחוב אהוד קנמון ורק עכשיו נזכרו שאין חניה לבאים להיכל המשפט...הזוי..
  הגב 12.01.20 10:08
 • אורח
  אם לפחות 80-90% נוסעים רק בתחבורה ציבורית מבטיח לך גם בעוד מילון שנה וגם אם יהיו 50,000,000 תושבים במדינה לא יהיו פקקים גם אם יש 50,000 אוטובוסים יוצאים בשעה ,כל שעות היום כל יום נוסעים 30-40 מיליון כולל ימי שישי ומוצש ומרבית הקוים בתדירות 4-7 דקות
  13.01.20 12:21
 • אורח
  פניה לראש העיר.. בקטע מרחובvמשה סנה לרחוב יוספטל עוברות עשרות קווי אוטובוס ה ער צר ביתר יש במקום מדרכות רחבות שחובה להצר אותם והםקק המטורף ב קום יוקל גם לנהגים וגם לחוצים אותו...
  הגב 12.01.20 10:11
 • אורח
  הנחה בארנונה לכל תושבי רמת הנשיא
  הגב 12.01.20 16:41
 • אורח
  הייתי גר ברמת הנשיא משנולדתי חמישי לינואר 75 עד 16יוני 1988 למדתי באדרת והראל
  הגב 13.01.20 12:18
 • אורח
  מה לעשות ישראל חייבת לעשות הרבה רעששששששששששששש והרבה בלאגן כאוססססס אששששש חחחחחחחח
  הגב 15.01.20 16:58
 • אורח

תלמידי בית הספר "שובו" בת ים נהנו מארוחת בוקר טעימה ומזינה לקראת מבצע הבריאות החל בבית הספר

תמונות מצורפות

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:שובו בת ים פייסבוק


בית הספר היסודי ,שובו בת ים, פתח במבצע בריאות עבור תלמידי בית הספר.


תלמידי בית הספר נהנו הבוקר,16.1 מבוקר בריאות , ירקות ממגוון צבעים, סוגי לחמים שונים ,גבינות ,טונה וביצים הוגשו לתלמידים הבוקר על מנת ללמדם כמה נעים, קל וטעים ליצור ארוחת בוקר טעימה ,מזינה ובריאה .


התלמידים נהנו לבחור לבד את הירקות אותם ישימו בכריך, נהנו ממגוון הצבעים הפרוסים על השולחן ופתחו את הבוקר בצורה מרוכזת ומלאת אנרגיה, לאחריה ישבו כל התלמידים והקשיבו להרצאה המסבירה על בחירה נכונה ואורח חיים בריא.


בתיאבון .
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בת ים אומרת תודה ! כ2000 תעודות הוקרה הוענקו למתנדבי בת ים על תרומתם ופעילותם בעמותות שונות בעיר, בינהן עזרה לקשישים, לנכים,לתלמידים בבתי הספר ועוד.

צביקה ברוט" העיר בת-ים התברכה במספר אדיר של מתנדבים. אלפי בת-ימים יוצאים מדי שבוע לסייע לאחרים הזקוקים לכך, ואלו הן פניה היפות של העיר ושל התושבים.."

לימור עידן | | תגובות: 0
צילום: איציק קרן, יעקב ויונה מירזה.2000 תעודות הוקרה הוענקו ביום ראשון (12/1) למתנדבי בת ים בטקס שנערך בהיכל התרבות. המתנדבים קיבלו את תעודות ההוקרה כתודה על פעילותם ותרומתם, באמצעות נציגי כ-60 עמותות שותפות בעיר. ראש העיר, צביקה ברוט, כפיר רייך, המפקח המחוזי לתחום ההתנדבות במשרד הרווחה והשירותים החברתיים, מ"מ ראש העיר, אלי יריב וכן חברי מועצה נוספים כיבדו את המתנדבים והעניקו להם את תעודות ההוקרה.


במהלך הערב הוענק מכן הוקרה מיוחד למנכ"ל החברה לתרבות, פנאי וספורט היוצא, מר אריה ללוש לאחר 15 שנות עשייה בחברה, בהן הוביל את מחלקת קהילה ומניעה בחברה לתרבות, פנאי וספורט המרכזת את תחום ההתנדבות בעיר. בסוף הערב נהנו הנוכחים מהופעה של הזמר אבי טולדנו.

בין העמותות הפועלות שהעניקו את תעודות ההוקרה למתנדביהם:

עמותת "שכן טוב" אשר פועלת למען ניצולי שואה וילדים בסיכון,

"הקרן לידידות" המסייעת במזון ומימון תרופות וסיוע תרופות וסיוע פרטני לקשישים מעל גיל שמונים,

"אגודת חרדים בת ים" אשר עוסקים בחלוקת סלי מזון, שמלות כלה וסעד נפשי,

עמותת "קהילת תפילת הים" שהינה עמותה רפורמית העורכת קבלות שבת במרחב הציבורי, פעילויות לתיקון עולם ומציינים את חגי ישראל יחד עם התושבים.

ראש העיר, צביקה ברוט:

בירך את המתנדבים על פועלם: ״העיר בת-ים התברכה במספר אדיר של מתנדבים. אלפי בת-ימים יוצאים מדי שבוע לסייע לאחרים הזקוקים לכך, ואלו הן פניה היפות של העיר ושל התושבים. אני גאה במתנדבי העיר ומאמין שהפעילות החשובה הזו, והתמיכה שאנו בהנהלת העיר מעניקים לה, מסייעת לכולנו להפוך לחברה טובה יותר וחזקה יותר."

זיוה שומרוני:

פעילה במועצת נשים העירונית ובמספר נוסף של עמותות בעיר נשאה דברים בשם המתנדבים, ואמרה: "לצד הגאווה הגדולה להיות שייכת לקהילת המתנדבים והמתנדבות מחקרים מוכיחים שאנשים שמתנדבים אופטימיים ומרוצים יותר מחייהם. אנשים שמתנדבים הם בעלי קשרים חברתיים נרחבים, והם מתמודדים טוב יותר עם בעיות. אנשים שמתנדבים הם בעלי תוחלת חיים ארוכה יותר. לכל מתנדבת ומתנדב יש סיבות משלו המובילות אותו להתנדב, אבל חשוב לדעת שלהתנדבות יתרונות רבים גם עבור המתנדב עצמו. אני מרגישה שההתנדבות בשבילי מאפשרת לי להשפיע ולשפר את חיי הקהילה שלי , הקהילה שלנו."

למעלה מ-14 שנים מקפידים בעיר בת-ים להוקיר ולהעריך את פעילות המתנדבים בערב מיוחד. כ- 80 גופים ועמותות פועלים בעיר באופן וולנטרי העוסקות במגוון תחומים בהם: עזרה לקשישים, לנכים, לתלמידים בבתי הספר, עזרה במערך הביטחון, זק"א ובתי חולים. קצרה היריעה מלהזכיר את כולם – אכן מחמם את הלב לראות את העשייה הברוכה בעיר. הערב מופק על ידי מחלקת קהילה ומניעה בחברה לתרבות, פנאי וספורט בניהול ליזי בוקובזה ומרכזת תחום התנדבות עירוני במחלקה, בתיה עזרא.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

הרצאה בנושא "להרוויח עוד שעה ביום" תגיע לבית ספר אורט מלטון בבת ים ביום חמישי 23.1

הכניסה חופשית אך מותנית בהרשמה מראש.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: אורט מלטון פייסבוק


כל חודש מתקיימת בבת ים הרצאה שונה בליווי מרצים שונים בנושאים מגוונים.

במהלך חודש ינואר תגיע לבת ים אילנה ויימן עם ההרצאה " להרוויח עוד שעה ביום" הרצאה על מיקסום הזמן שלנו, כיצד לחלק את הזמן נכון ולהבין שיש לי זמן.

ההרצאה תתקיים בבית הספר אורט מלטון בבת ים , הרב לוי 4, ביום חמישי 23.1 בשעה 19:30

הכניסה היא ללא עלות אך מותנית בהרשמה מראש.

להרשמה לחץ כאן
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בית"ר תל אביב\בת ים תשחק מחר (17.1)נגד מכבי פתח תקווה באצטדיון העירוני נס ציונה

מחיר כניסה : 50 ש"ח

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: בית"ר תל אביב בת ים פייסבוק


קבוצת הכדורגל בית"ר תל אביב בת ים תארח מחר 17.1, את מכבי פתח תקווה הממוקמת מקום ראשון בטבלה באצטדיון העירוני נס ציונה.

במשחקה הקודם הפסידו הבת ימים להפועל קטמון 2:0 באצטדיון טדי לאחר רצף של ניצחונות.

המשחק יתחיל בשעה 15:00 באצטדיון העירוני נס צינה

מחיר כניסה : 50 ש"ח

כניסה חינם לילדים עד גיל 8, נשים ואזרחים ותיקים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אושר תקציב עיריית בת ים לשנת 2020, כחצי מיליון ש"ח מתקציב העירייה יועברו להדברת מכת העכברים ברחבי העיר

צביקה ברוט:"התקציב החדש הוא בשורה אמיתית לתושבי העיר והוא ההוכחה שאפשר להוציא את בת ים לעצמאות כלכלית"

לימור עידן | | תגובות: 3


מועצת עירית בת-ים אישרה הערב(15.1) את תקציב העירייה לשנת 2020.


תקציב העירייה לשנת 2020 הובא אמש 15.1 לאישור מועצת העיר. הנהלת עיריית בת-ים, בניגוד לכל התחזיות הצליחה לשמור על יעד הגרעון לשנת 2020 תוך הגדלת השירותים הניתנים לתושב באופן משמעותי.

לאחר שבשנת 2019 צומצם גרעון העירייה באופן חסר תקדים מ - 87 מיליון ש"ח ל - 57 מיליון ש"ח , תמשיך עיריית בת ים ביישום תכנית ההבראה בשנת 2020, והגרעון לסוף שנת 2020 יעמוד על 38 מליון ש"ח .

תקציב 2020 שהוגש לאישור המועצה משקף הגדלת הכנסות העירייה בהיקף של עשרות מיליוני שקלים. הכנסות אלו הן פרי עבודה קשה ומוצלחת של הנהלת העיר החדשה והן יושקעו חזרה בתושבי העיר.

בהתאם להנחיית ראש העיר צביקה ברוט, תקציב 2020 כולל , בין היתר, גידול ב:

 • השקעה של מיליון וחצי שקלים נוספים בניקיון
 • השקעה של מיליון שקלים נוספים לאירועי תרבות
 • שדרוג התחזוקה של מוסדות החינוך
 • הגדלת תקצוב עבור אירועים לילדים בעלי צרכים מיוחדים
 • כחצי מיליון שקלים להמשך פעולות ההדברה נגד העכברים. יצוין כי בעירייה נשקלת האפשרות להגיש תביעה כנגד חברת נת״ע הבונה את הרכבת הקלה, אשר החפירות שהיא מבצעת גרמו לבעיית העכברים בערים כמו בת-ים, חולון, ותל אביב.
ראש העיר צביקה ברוט ציין:
״התקציב החדש הוא בשורה אמיתית לתושבי העיר, והוא ההוכחה שאפשר להוציא את בת-ים לעצמאות כלכלית.
אני מבקש להודות למנכ״לית העירייה יודפת אפק-ארזי שהובילה לצידי בנחישות את העבודה הקשה יחד עם הצוותים המקצועיים של העירייה, לגזבר העירייה חיים אברהם, וגם לחשב המלווה זאב ריקנטי על הפעילות החשובה שהביאה לתוצאה הטובה הזו״.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אהבתי - צביקה ברוט המשוב האמיתי לעיר בת-ים.. סוף סוף אנחנו בדרך להצלחה. עלו והצליחו.
  הגב 16.01.20 21:01
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר היקר שלנו .אוהבים אותך וגאים בך מאוד
  הגב 16.01.20 22:39
 • אורח
  יפה צביקה עדיין יש מה לשפר בחזות העיר ולנסות להקל על התושבים העומדים בפקקים האדירים במיוחד ליד הבית עלמין לא נראה שמישהו עובד באיזור על אף שחסמו מסלול שלם
  הגב 17.01.20 12:48
 • אורח

דריה גולובטי ובקי פוזנר שחייניות הפועל בת ים, ייצאו מחר (שישי 17.1) לייצג את ישראל בתחרות בינלאומית בשחייה בשוויץ.

את המשלחת ילוו המאמנים מאיר לויה מהפועל בת ים ועידו אפל מאמן הפועל פתח תקווה

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:איגוד השחייה בישראל פייסבוק


נבחרת הנוער של ישראל בשחייה תצא מחר (17.1) לתחרות בינלאומית בשוויץ.

השחייניות דריה גולובטי בת ה14 ובקי פוזנר בת ה15 מהפועל בת ים ייסעו לייצג את ישראל יחד עם שחיינים נוספים מנבחרת הנוער מהרצליה,חיפה,חדרה ורעות, בתחרות הבינלאומית בז'נבה.

באליפות arena שנערכה לפני מספר שבועות בווינגייט זכו השחייניות מהפועל בת ים בגביע הצטיינות על הישגיהן ושברו שיאים ישראלים בשחייה ל100 ו200 מטר חופשי.

את המשלחת ילוו המאמנים מאיר לויה מהפועל בת ים ועידו אפל מאמן הפועל פתח תקווה


המאמן עידו אפל אמר לקראת התחרות:

"אנחנו באים כדי להיחשף לשחייה האירופית ולשחייה העולמית ברמות הגבוהות. מספר שחיינים פה ינסו להתמודד עם השיאים האישיים שלהם, אשר חלקם מהווים גם שיאי גילאים ושיאי נוער בישראל. מטרתנו המרכזית היא להצליח להתברג בכמה שיותר משחי ערב הן בקטגוריית הנוער והן בקטגוריית הבוגרים".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבצע לתושבי בת ים ! תאגיד מי בת ים במבצע להסדרת תשלומי חובות של תושבי בת ים בגין שימוש במים וביוב.

במסגרת המבצע שהחל בתחילת החודש ויימשך עד ל – 31.3.2020 , התושבים מוזמנים להסדיר את החוב ללא ריבית והצמדה אשר ימחקו

לימור עידן | | תגובות: 3
צילום: תאגיד מי בת-יםתאגיד מי בת ים יוצא במבצע חדש למחיקת חובות עבר.

במסגרת המבצע התשלום יוסדר עבור החוב בגין שימוש במים בלבד, כשרכיבי הריבית וההצמדה יימחקו מהחוב. כמו כן קיימת אפשרות פריסה של החוב עד שלוש שנים.

המבצע מיועד לתושבי בת ים אשר צברו חובות בגין חיובי מים עבור תאגיד מי בת ים. במסגרת המבצע שהחל בתחילת החודש וימשך עד ל – 31.3.2020 , התושבים מוזמנים להסדיר את החוב ללא ריבית והצמדה אשר ימחקו.

על המבצע הורתה רשות המים לתאגידי המים השונים, וזאת בהמשך לסיכומים שהושגו בוועדה המשותפת לוועדת הכלכלה ולוועדת הפנים והגנת הסביבה . מבצע גביה לעידוד צרכנים ביתיים לתשלום חובות שוטפים בגין מים וביוב נערך בין החודשיים אפריל ליולי אשתקד .

במהלך תקופת המבצע הנוכחי יוכל כל צרכן מים וביוב ביתי אשר צבר חוב, להסדיר אותו בפריסה של עד 36 תשלומים .במסגרת המבצע , יימחק סכום החוב הנובע מריבית והצמדה בתנאי שהצרכן יעמוד בהסדר התשלומים שנקבע, וכן ישלם את החשבונות המים והביוב באופן שוטף . אם הצרכן לא יעמוד בתנאים , יוכל התאגיד לבטל את ההסדר מולו.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עדיף שתתיחסו למכתבים ששלחתם על צריכה גבוהה ועל גביה כספים מיותרים מהצרכן שאין נזילה ואין שינוי בצריכה ציבורי אשמח אם תתיחסו
  הגב 16.01.20 16:02
 • אורח
  אתם פשוט עושקים
  הגב 16.01.20 17:42
 • אורח
  המחירים קפצו לשמיים ללא שום הסבר
  הגב 16.01.20 18:33
 • אורח

תושב בת ים נעצר בחשד שאיים על סגן ראש עיריית בת ים באמצעות אפליקציית מסרים חברתיים.

יחידת התביעות של מחוז תל אביב תגיש נגד החשוד כתב אישום בגין מעשיו.

לימור עידן | | תגובות: 0כתב אישום צפוי להיות מוגש היום (ה') בבית משפט השלום בתל אביב כנגד תושב בת ים בגין איומים כלפי סגן ראש העיר.

תחילתה של החקירה בתלונה שהוגשה במשטרת ישראל בראשית השבוע בגין איומים על סגן ראש עיריית בת ים,ומחזיק תיק החינוך אלי יריב, באמצעות אפליקציית מסרים חברתיים, כאשר בתמונת הפרופיל של שולח ההודעה הייתה תמונה של עבריין מוכר וזאת על מנת להמחיש את האיום עצמו כנגד עובד הציבור.

במסגרת החקירה, אשר נוהלה ע"י צוות חקירות מיוחד, עצרה המשטרה חשוד במעשה תושב בת ים בן 59, החשוד נחקר בתחנת המשטרה ובתום חקירתו שוחרר בתנאים מגבילים; ביניהם מעצר בית והרחקה. היום (ה') צפויה יחידת התביעות של מחוז ת"א להגיש נגד החשוד כתב אישום בגין מעשיו.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

צלב קרס רוסס הבוקר (16.1) על שלטו של יושב ראש ישראל ביתנו אביגדור ליברמן בבת ים .

קרדיט: דוברות המשטרה.

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט: דוברות המשטרה.


צלב קרס רוסס הבוקר על שלטו של אביגדור ליברמן בבת ים.

אנונימיים ריססו צלב קרס על שלטו של אביגדור ליברמן יושב ראש מפלגת ישראל ביתנו במהלך הלילה(16.1) , בשלט המתונסס מול כיכר המצבה בבת ים .

הבוקר, יום חמישי התקבל במשטרה דיווח אודות השחתת שלטים של מפלגת ישראל ביתנו ברחוב בן גוריון ובצומת שדרות העצמאות פינת רוטשילד בבת ים.

על כל שלט רוסס צלב קרס.

שוטרי משטרת ישראל הגיעו לזירות ופתחו בחקירה.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הבאתי מקרוסקופ לראות את הצלב. משועממים.
  הגב 16.01.20 16:03
 • אורח

תזכורת: אירוע הפתיחה המחודשת של צופי הים בת ים, שבט הסלע ייערך היום חמישי 16.1 בחוף הסי פאלאס בת ים

לפרטים - 0547939154

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:צופי הים בת ים שבט הסלע פייסבוק


תזכורת !

ביום חמישי 16.1.2020 תיערך פתיחה מחודשת של שבט צופי הים, שבט הסלע בת ים .

לאחר הקצאת תקציב של עיריית בת ים לשיפוץ מבנה הצופים שנסגר במהלך הקיץ מכיוון שהמקום נמצא פועל ללא היתר ונמצא כי מסוכן ולא מתאים לשהות בו, ולאחר הגעתו של ראש העיר צביקה ברוט להדלקת נר חנוכה סימלי וחגיגי במבנה הזמני, צופי בת ים, שבט הסלע, שמחים לארח את הפתיחה המחודשת של מבנה השבט .

האירוע ייערך ביום חמישי 16.1.2020 החל מהשעה 18:00 ., חוף הסי פאלאס יורדי הים 1 בת ים .

לפרטים - 0547939154
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מועצת הנוער העירונית של בת ים, התכנסה אמש(14.1) לפתיחה חגיגית של שנת הפעילות החדשה בהשתתפותם של 30 בני נוער, יושב ראש מועצת הנוער מרקוס מורלי ובמעמד ראש העיר צביקה ברוט.

מועצת הנוער פועלת במסגרת תחום תנועות וארגוני נוער בחברה לתרבות, פנאי וספורט בת ים, בניהול יניב ויסמונסקי.

לימור עידן | | תגובות: 0
תמונות: מחלקת נוער


הנוער לשלטון: אתמול, 14.01.2019, התכנסו חברי מועצת הנוער העירונית בחדר הישיבות בעיריית בת-ים לישיבת פתיחה חגיגית במעמד ראש העיר.

שנת הפעילות של מועצת הנוער החדשה לשנת 2020, יצאה לדרך בישיבת מליאה חגיגית בהשתתפות כ-30 בני נוער, תלמידים ונציגי תנועות הנוער, שנבחרו ע"י המועצות הבית ספריות והתנועות לייצג את בני הנוער בעיר.

במרכז המפגש אותו הוביל יו"ר מועצת הנוער, מרקוס מורלי, הוצגה עשיית המועצה ובעלי התפקידים השונים, ותוכניות להמשך השנה. מטרת העל השנתית הינה יצירת מועצה איכותית אשר תפעל לשמירת זכויות בני הנוער בעיר, ותקדם יזמות לעידוד פעילות התנדבותית – קהילתית, פנאי ותרבות.

המועצה פועלת במספר תחומים בעיר ובשיתוף פעולה רציף עם גורמים עירוניים על מנת לקדם את ענייני הנוער בפני מקבלי ההחלטות, וכן אחראית לייצגם בפורומים השונים בעירייה. המועצה מורכבת מכל נבחרי הנוער בעיר המגיעים מגופים שונים: ביה"ס, תנועות וארגוני נוער ומרכזי הנוער ובראשה עומד היו"ר מרקוס מורלי.

במהלך הישיבה העלו בני הנוער נושאים שהמועצה רוצה לקדם בעיר ובהם, גידול בהשתתפות מספר החניכים בתנועות הנוער, ניקיון העיר והחופים, הגברת המודעות לחינוך המיוחד ושילובו בחברה ונושא הגיל השלישי, הענקת סיוע וייזום התנדבות. בישיבה השתתפו המשנה לראש העיר, ירון לוי מחזיק תיק החופים ויו"ר מועצת העיר, קטי פיאסצקי מחזיקת תיק הצעירים, איכות הסביבה ובע"ח.

ראש העיר ,צביקה ברוט

שהשתתף במפגש ברך את חברי מועצת הנוער: "אין ספק שבני הנוער של היום משפיעים יותר מבעבר, ובעלי מודעות גדולה יותר לסוגיות בעלות השפעה רחבה על החיים של כולנו כחברה, ולא רק על חייהם. בני הנוער הציגו תכלית שכולה שילוב של חינוך וערכים והציבו מטרות בעלות משמעות בהם: שמירה על הסביבה, איכות הלמידה בבתי הספר, וחינוך לערכים.

בכוונתי להמשיך לקדם יחד עם חברי להנהלת העיר את פעולות מועצת נוער כדי להמשיך לטפח מנהיגים עתידיים שיצמחו מתוך מערכת החינוך שלנו."

יו"ר מועצת הנוער, מרקוס מורלי,

אמר במהלך הישיבה: "נוער יקר, נציגי כל תנועות הנוער ובתי הספר בעיר, אני גאה בכם על כך שאתם כאן, אתם בחרתם להקדיש את זמנכם ולהגיע למליאת מועצת הנוער.

הגעתם למקום הנכון, המקום בו אתם יכולים להשפיע, המקום בו אתם יכולים לעלות מסרים, המקום בו נכון לעבוד. כבר מהישיבה הקרובה אנו כמייצגי הנוער בעיר יותר נתחיל לפעול לעתיד חדש של חברה מכבדת יותר, מתוקנת יותר, עתיד שכיף לנוער לחיות בו. כמו כן, אני מעוניין לברך ולשבח את כל האורחים שנכחו בישיבה. אני בטוח שנזכה לשיתופי פעולה רבים בהמשך השנה".

מועצת הנוער פועלת במסגרת תחום תנועות וארגוני נוער בחברה לתרבות, פנאי וספורט בת ים, בניהול יניב ויסמונסקי.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שיטה חדשה לפינוי האשפה בפחי בת ים תתחיל לפעול בתקופה הקרובה באמצעות חיישנים המשדרים למשאית אילו פחים מלאים ומה מסלול הנסיעה היעיל ביותר

סדר יום העבודה של נהג המשאית נקבעת על ידי האפליקציה ולא על פי ימי פינוי קבועים פנויים של שכונות. האפליקציה קובעת לו אילו פחים יש לרוקן ומה מסלול הנסיעה היעיל ביותר מפח אל פח. נהג המשאית עוקב אחר האפליקציה ומפנה רק את הפחים המלאים, בדרך זו מצטמצמים פקקי תנועה מאחורי המשאית כיוון שהיא מפנה רק חלק מהפחים ולא את כולם , הדבר תורם לחיסכון בכסף לעירייה התושבים נהנים מרחובות ללא אשפה הנערמת מחוץ לפח.

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט:מרכז החדשנות לערים חכמות


תהליך פינוי הזבל הולך להשתנות בזכות אפליקציה חדשה אותה מציעה חברת משכ"ל של מרכז השלטון המקומי .

אפליקציה חדשה בשם ECOCAL תסייע לנהגי משאיות הזבל לזהות היכן נמצא פח מלא עם 70% תפוסה שעליהם לבוא לפנותו.

בכל בוקר מקבל נהג המשאית לפינוי אשפה דיווח לגבי מסלול העבודה להיום, הפינוי כבר לא ייעשה על פי מסלולים כמו בעבר אלא לפי עומס הפח , כלומר, פינוי האשפה לאותו יום יהיה עם תעדוף לפחים שיש לפנותם ראשונים ,זאת לאחר שמערכת הECOCAL מסנכרנת את הנתונים ומדווחת על פחים מלאים.

סדר יום העבודה של נהג המשאית נקבעת על ידי האפליקציה ולא על פי ימי פינוי קבועים פנויים של שכונות. כאשר הנהג עולה בבוקר על המשאית, האפליקציה קובעת לו אילו פחים יש לרוקן ומה מסלול הנסיעה היעיל ביותר מפח אל פח

נהג המשאית עוקב אחר האפליקציה ומפנה רק את הפחים המלאים, בדרך זו מצטמצמים פקקי תנועה מאחורי המשאית כיוון שהיא מפנה רק חלק מהפחים ולא את כולם , הדבר תורם לחיסכון בכסף לעירייה והתושבים נהנים מרחובות ללא אשפה הנערמת מחוץ לפח.

המערכת פועלת עם מערכת סנסורים המוטמעים בתוך פחי הזבל ברחבי העיר, מראה את מצב הפחים לנהג המשאית ומדווחת על פחים מוטמעים שתפוסתם מלאה.


בפיילוט שנערך בנתניה התברר שיש ירידה דרמטית של כ - 30% במספר פינויי האשפה והחיסכון המצטבר לעירייה עד 4000 ש"ח לפח מוטמן במהלך שנה.

המערכת מיושמת באופן מלא בנתניה ובימים אלו היא עולה לאוויר גם בבת ים ובעוד 12 ערים אחרות ברחבי הארץ .


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תמצאו שיטה לאסוף את כל ההומלסים בבית ים ולשכן אותם במקום טוב. עצוב לראות את ההומלסים ישנים בכניסות לבנק ועל ספסלי הרחוב. עצוב לראות את ורד ההומלסית על ספסלי הרחוב. תטפלו באנשים הזבל פחות מעניין.
  הגב 15.01.20 21:37
 • אורח

אמו של רס"ל עמית בוסידן ז"ל, שנפל במבצע חומת מגן,הגיעה לבית הספר רמות בבת ים, לספר לתלמידי יב' על בנה לקראת השתתפותם במירוץ לזכרו של עמית, בוגר בית הספר.

את ארגון האירוע והפקתו יזמו מנהלת שכבת יב' מירה בן נתן והרכזת החברתית עפרה שרן.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: בית הספר רמות בת ים פייסבוק


תלמידי כיתוב יב' בתיכון רמות בבת ים ישתתפו ב6.2 במירוץ לזכרו של תלמיד בית הספר, רס"ל עמית בוסידן .

רס"ל עמית בוסידן נפל בקרב בג'נין במבצע חומת מגן בשנת 2002, אימו של עמית, גאולה בוסידן הגיעה לבית הספר רמות כדי לספר לתלמידים על בנה, על אופיו, על תחביביו ושירותו הצבאי כחייל בשירות קרבי, ויחד עימה הגיע גם סרן עופר סגל,מפקדו של עמית.

הוריו של עמית הנחילו לילדיהם את אהבת הארץ דרך טיולים והכרת השבילים בישראל, אמו של עמית מספרת לתלמידים כי עמית אהב את הארץ.

המשיכה גאולה לרתק את התלמידים בדמעות בעודה מספרת על התנהלותו של עמית ועל החינוך שקיבל וכיצד כל זה תורגם לנחישות, לאחראיות חברתית ולהקרבה עצמית.

בסיפורה משלבת גאולה את הפן האישי של אם שכולה וכיצד המשפחה המשיכה להתנהל בצל השכול.

מפקדו של עמית, סרן עופר סגל , שהגיע יחד עם גאולה על מנת לספר לתלמידים על שירותו הצבאי של עמית ועל מבצע חומת מגן, תיאר את תיפקודו הבולט של עמית באותו קרב ספציפי בג’נין מנקודת מבט של המפקד שהיה שם, ואת איכויותיו הייחודיות שיוצרות מופת. לאורך כל הפגישה, התלמידים נטו רוב קשב והיו מרותקים לגאולה בוסידן ולאחריה, למפקד עופר. הפגישה הסתיימה בשאלות משמעותיות של התלמידים

את ארגון האירוע והפקתו יזמו מנהלת שכבת יב' מירה בן נתן והרכזת החברתית עפרה שרן.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אלי כהן,שר הכלכלה נפגש עם ראש עיריית בת ים, צביקה ברוט ושוחח עמו על כלים לחיזוק הכלכלה העירונית בעיר...סרטון מצורף

צביקה ברוט" כבר בשנה הקרובה נצליח לחזק את הכלכלה העירונית בבת ים ."

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: צילום מסך מצביקה ברוט פייסבוק


שר הכלכלה ,אלי כהן ביקר מוקדם יותר בבת ים.

צביקה ברוט, ראש עיריית בת ים אירח במשרדו את שר הכלכלה אלי כהן שהגיע יחד עם מנכ"ל משרדו לעיריית בת ים לשוחח על פיתוח אזור העסקים של בת ים.

במהלך השיחה דנו ראש העיר ושר הכלכלה על היכולת לקדם את התיירות בעיר, על חיזוק הכלכלה העירונית דרך אלפי מטרים מאושרים למסחר ,תעסוקה ומלונאות בבת ים.

במהלך השנה האחרונה ,טוען אלי כהן,שר הכלכלה כי ניתן לראות התפתחות, קידום, שיתוף פעולה משמעותי, משיכה של חברות הייטק לבת ים ואף סיוע לעסקים הקטנים והבינוניים בבת ים .

צביקה ברוט

"כבר בשנה הקרובה נצליח לחזק את הכלכלה העירונית שלנו "

אלי כהן

"אנחנו כאן עם תושבי בת ים נעזור לעיר היפה הזאת לפרוח ולשגשג"

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ילדי גן "חיל הים" בבת ים יחד עם הגננת מיכל פרץ, הציגו חנוכיות שיצרו בהשראת ספרי ילדים בבניין העירייה במעמד ראש העיר צביקה ברוט וההורים הגאים.

קרדיט:איריס אלימלך

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט:איריס אלימלךבמהלך חג החנוכה הגננת מיכל פרץ מגן חיל הים בבת ים ביקשה מהילדים ליצור חנוכיות בהשראת הספרים שהם הכי אוהבים.

הילדים התרגשו מהפעילות ויצרו חנוכיות מרהיבות מלאות בדמויות מהספרים שהם נהנים לקרוא בגן ובבית בניהם אליעזר והגזר, תירס חם, האריה שאהב תות, דירה להשכיר ועוד.לאחר שההורים ראו את החנוכיות אותן יצרו הילדים המוכשרים, הגה אחד ההורים רעיון להציג את החנוכיות לכל, בעזרת צוות הגן ועוזר ראש העיר, בן מלכה, הצליחו להביא את הרעיון לידי העירייה ואף להציג אותן .

אתמול 13.1 הגיעו הילדים הנרגשים יחד עם הוריהם לתצוגת החנוכיות מלאות הכישרון והדמויות עליהן גדלנו, ונדהמו לגלות כי ראש העיר צביקה ברוט נמצא במקום יחד עם מחזיק תיק החינוך אלי יריב, כיבוד שהוכן מראש ואפילו הצגת ילדים "הביצה שהתחפשה" הוצגה לילדים המתוקים.


הילדים התרגשו ושמחו, ההורים נהנו מכמות האהדה שקיבלו ילדיהם, כיצד רעיון פשוט של הכנת חנוכיה הפך להיות אירוע שלם שסובב כולו סביב הילדים.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תודה רבה לראש העיר ולצוות שלו שאירחו אותנו הכי יפה שיש
  הגב 15.01.20 09:57
 • אורח

קורס ללימוד השפה הטריפוליטאית יתקיים במרכז "אור שלום" בבת ים

ההרשמה לגילאי 18-40

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: אור שלום מרכז למושת יהודי לוב, פייסבוק


מרכז אור שלום" בבת ים , המרכז לשימור והנחלת מורשת יהודי לוב , יקיים בקרוב קורס לימוד השפה הטריפוליטאית.

לראשונה בישראל יתקיים קורס של 10 מפגשים מרתקים שבהם ניתן יהיה להעשיר את אוצר המילים, לטעום ולחוות את לוב של אבותינו, הקורס יועבר בהנחייתו של אלי חסון, כל מפגש ייערך כשעה וחצי בהן ניתן יהיה ללמוד את שפת יהודי לוב- טריפוליטאית.

במהלך הקורס ילמדו התלמידים פתגמים ,שירים, ברכות סיפורים ויעשירו את אוצר המילים שלהם כפי ששמעו בבית סבא וסבתא.

הלימודים יתקיימו במרכז "אור שלום" בבת ים.

ההרשמה לגילאי 18-40, מספר המשתתפים מוגבל ל15.

"עאמרו מה צאר."
"תבוא ותלמד"

ההרשמה כבר החלה, לפרטים נוספים:

03-6588111
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סכנת קריסה לבניין בבת ים! הדיירים יפונו מהבניין, העירייה הוציאה לקבלן צו הפסקת עבודה מיידי

ראש העיר החליט כי העירייה תסייע לדיירים במציאת דיור חלופי, וכן הורה כי העירייה תממן את תיקון הליקויים ותגיש תביעה נגד הקבלן הפוגע בגין ההוצאות לתיקון הנזק שגרם, זאת במטרה להקל על הדיירים

לימור עידן | | תגובות: 3
קרדיט:דוברות העירייהעיריית בת-ים הוציאה צו הפסקה עבודה מיידי לקבלן ויקטור בובליל בשל הפרת תנאי היתר הבנייה שניתן לו, בבניין בשדרות העצמאות 30 .
ביצוע רשלני של העבודות (אופן הקמת הקלונסאות) במגרש (העצמאות 30) ופגיעה ביסודות הבניין השכן, שדרות העצמאות 32, באופן שנקבע לגביו בחו"ד קונסטרוקטור "מסוכנות מיידית" ועל הדיירים לפנות את המבנה עד לחיזוקו והסרת מסוכנות זו.
בעירייה מדגישים כי הנזק נגרם עקב עבודות חפירה פרטיות שביצע הקבלן במגרש הסמוך למבנה.
מדובר בעבודות פרטיות המבוצעות בשדרות העצמאות 30, ואופן ביצוען, שלא לפי ההיתר גרם לנזק ולמסוכנות הבניין השכן, העצמאות 32.
אף על שלא מדובר בנושא המצוי באחריות העירייה, החליט ראש העיר כי העירייה תסייע לדיירים במציאת דיור חלופי, וכן הורה כי העירייה תממן את תיקון הליקויים ותגיש תביעה נגד הקבלן הפוגע בגין ההוצאות לתיקון הנזק שגרם, זאת במטרה להקל על הדיירים.
העיריה, הסתמכה על חוות דעתם של שני מהנדסי קונסטרוקציה, שקבעו כי מדובר סכנה מיידית לקריסת הבניין. לאור חוות דעת אלו, יאלצו הדיירים להתפנות מהבניין עד תום העבודות לחיזוקו והסרת המסוכנות המיידית כפי שנקבע בדו"ח.
העירייה הוציאה לקבלן צו הפסקת עבודה מיידי ופועלת בכל האמצעים המשפטיים כנגד הקבלן, הערבות שהעמיד לעירייה חולטה וכעת עוסקים במציאת פתרון הנדסי לתיקון הנזק שנגרם לבניין, בהקדם האפשרי. מיד עם היוודע הנזק, קונסטרוקטור מטעם מחלקת הנדסה נשלח לשטח וקבע בחו״ד כי קיימת סכנה מיידית לקריסת הבניין. לדבריו, יש לפנות ולחזק את הבניין לאלתר, שכן קיימת סכנה לקריסתו. מחלקת ההנדסה הסתייעה בחו"ד נוספת של קונסטרוקטור חיצוני, שקבע אף הוא כי קיימת סכנה מיידית ואין להתגורר בבניין. לאור חוות דעות, אלו חתם הבוקר ראש העיר, צביקה ברוט, על צו לפינוי המבנה.
נציגי מחלקת הפיקוח בעירייה, מלווים באנשי מחלקת הרווחה, יגיעו לדיירי הבניין בשעות הקרובות, על מנת להציג בפניהם את הצו.
ראש העיר הורה למחלקת הרווחה בעירייה להעניק לדיירים ליווי אישי ולוודא אופן מציאת פתרון דיור חלופי מיידי.

בשעות אחר הצהרים יקיים ראש העיר, צביקה ברוט, והצוות הבכיר בעירייה, המוביל את הטיפול בבניין, סמנכ"ל תשתיות, מיכה קופילבסקי, היועצת המשפטית , עו"ד חנה כהן, וגורמים נוספים מאגף הנדסה מפגש להבהרת המצב הקיים ומציאת פתרונות מידיים.

טרם הוצאת צו הפינוי, אמש, שוחח ראש העיר, צביקה ברוט, עם ועד הבית והודיע לנציגים כי יש להיערך לפינוי הקרוב. בנוסף, ברוט קיים שיחת ועידה אמש עם בכירי העירייה, והנחה אותם להיערך ולסייע לדיירים במציאת מקום מגורים חלופי, לתקופת חיזוק הבניין, אף שאין מדובר במקרה שהינו באחריות בעירייה.
כאמור, הנזק נגרם כתוצאה מעבודות שבוצעו ע״י קבלן פרטי בבניין סמוך, אולם היות והקבלן מתנער מאחריותו, הורה ברוט לצוותי העירייה לקחת פיקוד ולהוביל את הסיוע לדיירים וחיזוק הבניין. כבר בשעות בבוקר הגיעו אנשי אגף הרווחה לבניין על מנת להסביר לדיירים את המצב המורכב והמסוכן ולוודא שלכל הדיירים בבניין נמצא דיור חלופי.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעניין מה לגביי שדרות העצמאות 76 מוזמנים לבוא להתרשם מהסכנה שיש כאן לילדינו .
  הגב 14.01.20 16:33
 • אורח
  נראה לך שיבואו? לברוט אכפת לו שבתים בבת ים יקרסו ויהרגו אנשים
  15.01.20 11:48
 • אורח
  גם מעליי בנו בית בעמידרמלפני 4 שנים בלי היתר ובלי מהנדס ועד היום לא עושים אם זה כלום
  הגב 15.01.20 22:16
 • אורח

תושב בת ים נתפס פורץ לרכב

החקירה נמשכת

לימור עידן | | תגובות: 1
אתמול , יום שני 13.1 במהלך פעילות יזומה בבת ים, עצרו השוטרים גבר, תושב בת ים בן 29, בחשד שפרץ לרכב ברחוב ששת הימים. בנוסף נתפס ברשותו חומר מסוג נייס גאי וכן קורקינט חשמלי חשוד כגנוב.

החשוד נחקר בתחנת המשטרה והבוקר (ג') הובא לבית משפט השלום בתל אביב שם שוחרר למעצר בית.

החקירה נמשכת.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעניין משטרת בת ים לרכב שלי שפרצו וניפצו את השמשות והעברתי לכם את הצילומים של האדם עם פרצופו מאוד באיכות גבוהה וסירטון מהפריצה גרסתם את זה חוצפה. נכון כי זה מאמץ למצוא אותו או לנסות לאתר את הפורץ
  הגב 14.01.20 17:20
 • אורח

תמונות מבית המשפט החדש בבת ים העתיד להיפתח ב - 2.2.2020 בהשקעה של 419 מיליון ש"ח .

בהיכל ישכנו בית-הדין האזורי לעבודה תל-אביב, בית משפט השלום בת ים, בית המשפט לתעבורה בתל-אביב ובית המשפט לעניינים מקומיים בבת-ים.

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט: דוברות הרשות השופטתהודעה בדבר פתיחת היכל משפט החדש בעיר בת-ים ביום 02.02.2020, שכתובתו רחוב הרב ניסנבאום 7;

בהיכל ישכנו בית-הדין האזורי לעבודה תל-אביב, בית משפט השלום בת ים, בית המשפט לתעבורה בתל-אביב ובית המשפט לעניינים מקומיים בבת-ים.


ההיכל החדש והמודרני, שייפתח בעיר בת ים ביום 2 בפברואר 2020 ברחוב הרב ניסנבאום 7 מתפרש על שטח של כ- 20,700 מ"ר.

הוא נגיש לאנשים עם מוגבלויות ומתקדם מבחינה טכנולוגית. ההיכל נבנה בדגש מיוחד על שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה וחסכון באנרגיה.

בהיכל המשפט החדש 65 אולמות שיפוט ו- 75 לשכות והוא בנוי לגובה 12 קומות מתוכן 9 מעל הקרקע.

ההיכל נבנה בתקציב של 419 מיליון ₪ וממומן בשיטת PFI, פרויקט זכייני שבו המדינה היא שנושאת בהחזר השקעות.

ההיכל יכלול את בית הדין האזורי לעבודה תל- אביב, בית משפט השלום בת ים, בית משפט השלום לתעבורה במחוז תל -אביב (בת -ים) ובית המשפט לעניינים מקומיים בת -ים.


טקס חנוכת ההיכל ייערך בחודש יוני 2020.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מדוע האורות דולקים יומם וליל ובסופי שבוע שלא עובדים. בזבוז של כספי ציבור
  הגב 14.01.20 22:40
 • אורח

מועדון "מיטב" בת ים , יחד עם המאמן ליאור לנדסברג זכו באליפות ישראל 2020 בג'ודו !

ליאור לנסדברג שמלווה את מתאמניו זה שנים רבות, בעל מוניטין של מעל 30 שנה בעולם הג'ודו, שמח ומאושר על הזכייה ועם הפנים קדימה אל עבר סבב בינלאומי אליו יצאו חברי המועדון בקרוב.

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט: ליאור ג'ודו בת ים .מועדון מיטב בת ים השתתפו במהלך סוף השבוע האחרון(9-11.1) בתחרות אליפות ישראל שנערכה באילת לבוגרים וזכו במקום הראשון !

מועדון מיטב בת ים, עם יואב תורן, אריאל מולוקנדוב,ליאור רובין,יונתן אלבז,הדר בן בסט,בן טננבאום,צור אורינצקי,חוני אלבז,לוטקין יבגני,ויעקב מניצטוולוב הצליחו לקחת את אליפות ישראל 2020 לאחר שבכל תחרות משקל הצליחו מתאמניו של המאמן האגדי ליאור לנדסברג, להביס את היריב, ובכך לנצח 5:0 בתחרות.


ליאור לנסדברג שמלווה את מתאמניו זה שנים רבות, בעל מוניטין של מעל 30 שנה בעולם הג'ודו, שמח ומאושר על הזכייה ועם הפנים קדימה אל עבר סבב בינלאומי אליו יצאו חברי המועדון בקרוב.

אליפות ישראל לקבוצות ובוגרים נערכה בקניון האייס באילת זו השנה השישית, במסגרת פסטיבל ג'ודו בהשתתפות כ900 ספורטאים וספורטאיות מעשרות מועדונים מכל רחבי הארץ.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפי, כל הכבוד לקבוצה
  הגב 14.01.20 16:55
 • אורח

מתנדבי "איחוד הצלה" סניף בת ים ,נהנו מסוף שבוע מפנק בבית מלון בטבריה

יהודה מזרחי: "אני רוצה להודות לעיריית בת ים, המועצה הדתית בת ים, עמותת שקל, חברת עין יהודית ורשת חנויות אור לבית, על הסיוע הרב להצלחת שבת זו, המטרה היא לתת כלים וכח למתנדבים להמשיך להציל חיים בהתנדבות 24/7 למען הקהילה."

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:איחוד והצלה סניף בת יםשבת השתלמות וגיבוש למתנדבי איחוד הצלה בת יםביום שבת ה12.1 התקיימה שבת השתלמות וגיבוש למתנדבי איחוד הצלה סניף בת ים בבית מלון 'כינר גליל' שבטבריה.

המתנדבים נהנו מהרצאות מרתקות במהלך השבת, בשלל נושאים מטובי המרצים, בחדרי המלון חיכו למתנדבים מתנות יקרות ערך, שנתרמו ע"י בעלי עסקים ועמותות המעריכים את תרומת מתנדבי איחוד הצלה בת ים לקהילה.


יהודה מזרחי ראש סניף בת ים:
"אני רוצה להודות לעיריית בת ים, המועצה הדתית בת ים, עמותת שקל, חברת עין יהודית ורשת חנויות אור לבית, על הסיוע הרב להצלחת שבת זו, המטרה היא לתת כלים וכח למתנדבים להמשיך להציל חיים בהתנדבות 24/7 למען הקהילה."


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בית"ר תל אביב\בת ים תשחק הערב(13.1) מול הפועל קטמון באיצטדיון טדי בירושלים

במשחקה הקודם, נגד קבוצת הפועל עירוני אשקלון קרתה תקרית בסיום המחצית , הבת ימים איחרו לעלות על הדשא והמשחק החל באיחור של 5 דקות בזמן שהקבוצה היריב הייתה כבר מוכנה.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: בית"ר תל אביב בת ים פייסבוק


קבוצת הכדורגל בית"ר תל אביב\בת ים המדורגת מקום רביעי בטבלה של הליגה הלאומית, תשחק הערב(שני) מול קבוצת הפועל קטמון המדורגת מקום אחד מעליה (שלישי).

המשחק ייערך באצטדיון טדי היום בשעה 19:00

במשחקה הקודם, נגד קבוצת הפועל עירוני אשקלון קרתה תקרית בסיום המחצית , הבת ימים איחרו לעלות על הדשא והמשחק החל באיחור של 5 דקות בזמן שהקבוצה היריב הייתה כבר מוכנה.

מאמן הקבוצה אטוולנד ריימונד נשפט בבית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל ונקנס ב1000 ש"ח אותם שילם על איחור קבוצתו.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קבוצת הכדורסל ,אליצור "מרום הנדסה" בת ים ניצחה אמש(11.1) בבית, במשחק העונה מול הפועל תל אביב

ביום שלישי תתארח הקבוצה במודיעין למשחק צמרת חשוב

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: אליצור "מרום הנדסה" פייסבוק


מנצחים בבית !

קבוצת הכדורסל אליצור מרום הנדסה בת ים ניצחה את קבוצת הפועל תל אביב 72-66 במשחק העונה שנערך אמש,11.1.2020 באולם החשמונאים בבת ים

לאחר מחצית ראשונה צמודה הצליחה הקבוצה המתחרה להגדיל את הפער בין שתי הקבוצות , שחקני בת ים גילו אופי ונחישות ,שיחקו משחק הגנה מצויין , סלים גדולים בהתקפה ולקחו את ההובלה של המשחק עד סיומו . טל אזולאי קלע 23 נקודות , בן אלפישר קלע 17 נקודות ורועי וידר קלע 10 נקודות .

זהו משחק הבכורה של המאמנת החדשה של קבוצת אליצור "מרום הנדסה", שירה העליון שהובילה את הקבוצה לניצחון


ביום שלישי תתארח הקבוצה במודיעין למשחק צמרת חשוב.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבי בת ים שימו לב! שינויים בהסדרי התנועה בעקבות עבודות לילה החל מהיום (12.1), כמו כן מספר שינויים במספר קווי אגד ודן .

פירוט השינויים בתוך הכתבה

לימור עידן | | תגובות: 0


שינויים בקווי אגד:
ביום ראשון 12/1/2020 החל מהשעה 22:00 ועד 05:00 למחרת ייחסם לתנועה רחוב יוספטל, בקטע: הרב ניסנבאום – החשמונאים, בכיוון הנסיעה למערב.

קו 11 מחולון לבת ים:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות כ"ט בנובמבר/ הרב ניסנבאום, ימשיך ישר ברחוב כ"ט בנובמבר, יפנה ימינה לרחוב אהוד קינמון, שמאלה לרחוב החרושת, ימינה לשדרות בר אילן, שמאלה לרחוב יוספטל וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הרב ניסנבאום - בית ספר שז"ר, יוספטל/ הרב ניסנבאום.

קו 83 מראשל"צ לתל אביב-יפו:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ החרושת, יפנה שמאלה לרחוב החרושת, ימינה לשדרות בר אילן, שמאלה לרחוב יוספטל וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: הרב ניסנבאום - בית ספר שז"ר, יוספטל/ הרב ניסנבאום.

קו 99 מאזור לחניון חולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות יוספטל/ הרב ניסנבאום, יפנה שמאלה לרחוב הרב ניסנבאום, ימינה לרחוב החרושת, ימינה לשדרות בר אילן, שמאלה לרחוב יוספטל וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנה מבוטלת זמנית: יוספטל/ הרב ניסנבאום.
ביום שני 13/1/2020 החל מהשעה 22:00 ועד 05:00 למחרת תיחסם לתנועה דרך מנחם בגין, בקטע: חיל התותחנים (בראשל"צ) - הקוממיות, בכיוון הנסיעה מדרום לצפון.

קו 15 מבת ים (מרכז הספורט) לראשל"צ:

ייצא זמנית מתחנת חיל התותחנים/ חיל השריון בראשל"צ (תחנה 36093 – התחנה השנייה במסלול הקו) וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנה מבוטלת זמנית: תחנת המוצא המקורית בדרך בגין – מרכז הספורט בת ים (תחנה 30018).

קו 15 מראשל"צ לבת ים (מרכז הספורט):

ייסע על פי המסלול המקורי עד תחנת חיל התותחנים/ חיל השריון (תחנה 34798) ויסיים את מסלול נסיעתו.
 • תחנות מבוטלות זמנית: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים (תחנה 36094), דרך בגין - מרכז הספורט בת ים (תחנה 30018).

קו 83 מראשל"צ לתל אביב-יפו:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות חיל התותחנים/ דרך מנחם בגין, יפנה שמאלה לדרך מנחם בגין, ימינה בכיכר, ימשיך ישר לרחוב הנביאים, יפנה ימינה לרחוב גנרל קניג, ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב העמל, שמאלה לרחוב הרב ניסנבאום וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים (תחנה 36094), דרך בגין - מרכז הספורט בת ים (תחנה 30018), הרב ניסנבאום/ הקוממיות (תחנה 36118).


שינויים בקווי דן:


ביום א' 12.1.2020 משעה 22:00 ועד 05:00 בבוקר למחרת תתבצענה עבודות בקטע הנ"ל ויחולו שינויים במסלולי הקווים כדלקמן:

קו: 6מ'

מכיוון וולפסון:

עד כ"ט בנובמבר פינת ניסנבאום ללא שינוי, כ"ט בנובמבר, קינמון, החרושת, בר-אילן, יוספטל, וממשיך במסלולו הרגיל.

תחנות מבוטלות:

ניסנבאום 56, ניסנבאום 72, יוספטל 62

תחנה חדשה:

בר-אילן 19

לכיוון וולפסון:

ללא שינוי

קווים: 46, 40

לכיוון תל-אביב:

עד יוספטל פינת ניסנבאום ללא שינוי, ניסנבאום, החרושת, בר-אילן, יוספטל, וממשיכים במסלולם הרגיל.

תחנה מבוטלת:

יוספטל 69

תחנה חדשה:

בר-אילן 19

מכיוון תל-אביב:

ללא שינוי

יתכנו שינויים נסופים עליהם לא נוכל להודיע מראש.יום ב', 13.1.2020 משעה 22:00 ועד 05:00 בבוקר למחרת, תתבצענה עבודות בצמתים הנ"ל, ויחולו שינויים במסלולי הקווים כדלקמן:

קו: 1

לכיוון בת-ים (התחנה הסופית תועתק לרח' הקוממיות לפני בגין)

עד בלפור פינת הרצל ללא שינוי, הרצל, דקר, יוספטל, בלפור, וממשיך במסלולו הרגיל עד התחנה ברח' הקוממיות לפני בגין - תחנה סופית.

תחנות מבוטלות:

בלפור 92, דרך בגין, מסוף ניסנבאום.

תחנות חדשות:

הרצל 75, יוספטל פינת דקר

מכיוון בת-ים (תחנת המוצא תועתק לרח' הקוממיות אחרי ניסנבאום)

מתחנת המוצא ברח' הקוממיות פינת ניסנבאום, קוממיות, ממשיך במסלולו הרגיל עד בלפור פינת נורדאו, נורדאו, בן גוריון, יוספטל, דקר, הרצל, בלפור, וממשיך במסלולו הרגיל.

תחנות מבוטלות:

מסוף ניסנבאום, בלפור 135, בלפור 109

תחנה חדשה:

נורדאו פינת בלפור

קו: 10

מכיוון ראשל"צ:

עד חיל התותחנים פינת בגין ללא שינוי, בגין , הנביאים, וממשיך במסלולו הרגיל.

תחנות מבוטלות:

בגין 13, בגין לפני ניסנבאום, הקוממיות 20, הקוממיות 6, הקוממיות פינת הנביאים.

תחנה חדשה:

הנביאים פינת הקוממיות.

לכיוון ראשל"צ:

ללא שינוי

קו: 42 (התחנה הסופית תועתק לרח' הקוממיות לפני בגין)

מכיוון תל-אביב:

עד בלפור פינת הרצל ללא שינוי, הרצל, דקר, יוספטל, חשמונאים עד התחנה ברח' הקוממיות לפני בגין – תחנה סופית.

תחנות מבוטלות:

בלפור 92, דרך בגין מסוף ניסנבאום.

לכיוון תל-אביב: (תחנת המוצא תועתק לרח' הקוממיות פינת ניסנבאום):

מתחנת המוצא ברח' הקוממיות פינת ניסנבאום המשך הנביאים, וממשיך במסלולו הרגיל.

תחנות מבוטלות:

מסוף ניסנבאום, הקוממיות 20, הקוממיות 6, הקוממיות פינת הנביאים

תחנה חדשה:

הנביאים פינת הקוממיות

קווים: 140, 125

(תחנה סופית / מוצא תועתק לרח' ניסנבאום 12 פינת הקוממיות):

לכיוון בת-ים:

עד ניסנבאום פינת קרן היסוד ללא שינוי, קרן היסוד, אנה פרנק, הקוממיות, ניסנבאום, תחנה סופית ברח' ניסנבאום 12 פינת הקוממיות.

תחנות מבוטלות:

ניסנבאום 3, דרך בגין, מסוף ניסנבאום.

תחנה חדשה:

ניסנבאום 12 פינת הקוממיות.

מכיוון בת-ים:

מתחנת המוצא ברח' ניסנבאום 12 פינת הקוממיות, המשך ניסנבאום, וממשיכים במסלולם הרגיל.

תחנה מבוטלת:

מסוף ניסנבאום.

יתכנו שינויים נוספים עליהם לא נוכל להודיע מראש

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנה להכנת סליים לילדים בגילאי 6-12 תיערך במתנ"ס גאולים בבת ים ביום ראשון 19.1

עלות משתתף 10 שקלים

לימור עידן | | תגובות: 0
קר'דיט:מתנ"ס גאולים פייסבוק


שיגעון הסליים מגיע לבת ים.

מתנ"ס גאולים ייארח סדנה להכנת סליים עם מעיין סיגנור ביום ראשון 19.1.2020 במתנ"ס גאולים בבת ים.

הסדנה מיועדת לכיתות א'-ו' ותתקיים בשני סבבים, האחד בשעה 18:00 והשני בשעה 18:45

עלות כל משתתף - 10 שקלים.

מספר המקומות מוגבל ולכן יש לרכוש כרטיסים מראש

לפרטים נוספים: מתנ"ס גאולים, רח' ניצנה 19, בת-ים,

טל: 03-5073612


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הממשלה אישרה בניית 840 דירות במתחם דליה בבת ים

מתחם דליה ממוקם בלב העיר בין רחוב כ"ט בנובמבר לבין רחוב הרב מימון,

אבי בר | | תגובות: 10היום ראשון התכנס קבינט הדיור ואישר בניית 8215 ברחבי הארץ במסגרת של התחדשות עירונית (פינוי בינוי)

במסגרת התוכנית התחדשות עירונית אושרו בניית כ – 840 יחידות דיור ב – 8 בניינים בני 18 ו-35 קומות
בשטח מתחם של 30 דונם.

במתחם כיום יש 168 דירות ב – 9 מבנים ומבנה בית ספר.

מתחם דליה ממוקם בלב העיר בין רחוב כ"ט בנובמבר לבין רחוב הרב מימון,
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה אישרו חצי שכונה ולא את כולה
  הגב 12.01.20 15:32
 • אורח
  אין מקום בבת-ים עוד בניינים בונים שיבנו מקומות תעסוקה והיטק בבת-ים
  הגב 12.01.20 17:06
 • אורח
  זה בכלל לא לב העיר, זה דרום מזרח העיר, באיזה מספרים של כט והרב מימון מדובר?
  הגב 12.01.20 17:46
 • אורח
  אפשר לדעת בקשה באיזה מספרי בנין של רחוב דליה מדובר כי יש כמה פרויקטים בשכונה של פינוי בינוי
  הגב 12.01.20 18:38
 • אורח
  מה עם דירות לזוגות צעירים נשואים 11 שנים עם שלושה ילדים ואף פעם לא היה להם אפשרות להגיע בעצמם לבית רק שכחרות כל השנים האם יש מצב לחשוב גם עלהם זה היה בשיחה הרישונה לפני כהונתך לראשות העיר בת ים זה מה שהובתח לזוגות צעירים שהם נולדו וגדלו בעיר בת יםיש סיכוי לעזור להם להגיע לבית משלהם. ? כדי שהם לא יעזבו את העיר בתים? ויגורו בעירות שונים בארץ?
  הגב 13.01.20 04:27
 • אורח
  התשלום החודשי לאחזקת הבניין יהיה מינימום 500 ש''ח ועד לסכום בין ארבע ספרות, כלומר מדירים את ותיקי העיר לטובת אוכלוסייה "חזקה" ( משפחות פשע) בעלות אמצעים.
  הגב 13.01.20 12:11
 • אורח
  מתי יקרה הנס הזה ? כבר שנים מדברים על זה
  הגב 15.01.20 12:30
 • אורח
  840 לבנות דירות הגזימוווווו?! שיבנו עסקים והייטק וסחר מניות ושוק כמו בתל אביב ופאבים ומעדוני לילה שיהיה התפתחות לעסקים ולא שוב לבנות בניינים אין מקומות לנשום ועוד אין מקומות לחניה
  הגב 15.01.20 16:55
 • אורח
  נכון
  16.01.20 22:59
 • אורח
  חבל שאנחנו לא עושים הפגנות מול ראש העיר שכל יום אנחנו אדישים ולא אכפת בכלום רק מחכים שיהרסו עיר שלמה בבת ים עצוב שאף אחד לא אכפת בגלל זה ראש העיר ממשיך לגרוף כספים עד שלא ישאר חמצן :(
  17.01.20 08:35
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל