הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

סוכות במשלוח עד לבית הלקוח בבת ים !

סוכת קומפלט של חברת "סוכות ירושלים" הכוללת הכל החל מ 576 ₪ (סוכה + בד+ סכך +לבוק) ניתן להזמין באתר be106 משלוח עד הבית לפרטים 055-9707114

דולפין נסחף חסר חיים לחוף הסלע בבת ים

בימים הקרובים תחל יוזמה חדשה של חלוקת מארזי פירות לתושבי בת ים הנמצאים בבידוד .

כנס בנושא מכירה וטיפול נכון בבשר, עופות ,דגים ומוצריהם נערך בפעם הראשונה בבת ים לבעלי העסקים בעיר.

מטרת הכנס היא לתת כלי נוסף לבעלי העסקים לצורך ניהול אטליז וחנויות הדגים בהתאם לחוק.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: דוברות


העיר בת-ים שמה לה למטרה לשמור על שלום בריאות הציבור בכל הכלים העומדים לרשותה.

במסגרת זו, נערך לראשונה בבת-ים כנס לבעלי עסקים ולעובדיהם, תוך דגש על מכירה וטיפול נכון בבשר עופות דגים ומוצריהם. מטרת הכנס היא לתת כלי נוסף לבעלי העסקים לצורך ניהול אטליז וחנויות הדגים בהתאם לחוק.

הכנס נעשה בחסות השירות הווטרינרי של עיריית בת-ים ובהשתתפות של עובדי משרד הבריאות, בעלי עסקים, מפקחים, תברואנים מרישוי עסקים ועובדי המחלקה הוטרינרית נטלו חלק בכנס.

ד"ר משה ננקין, הוטרינר היערוני, פתח את הכנס שהתקיים בבית יד לבנים בעיר, בהצגת השירות הווטרינרי העירוני ונשא הרצאה בנושא "חוק הגנה על בריאות הציבור (מזון) 2015". אינג' אבי סלקמן ממשרד הבריאות הציג את הנחיות הלשכה לטיפול וייצור מוצרי בשר ודגים המיועדים למכירה במקום, באטליזים ובחנויות דגים, ד"ר אורן כתבי, רופא וטרינר ממשרד הבריאות, עמד על התנאים וההליכים לקבלת רישיון יצרן (אטליז קטגוריה ג') בעסקים לממכר מזון מן החי. אחרון הציג מר רפי דגן, מנהל מחלקת רישוי עסקים בעיריית בת-ים, את הרפורמה בתחום רישוי עסקים – הפחתת ההליך הבירוקרטי ותדירות הפיקוח בעסקים והעברת האחריות לבעל העסק עצמו.

ההחלטה לקיים את הכנס לבעלי העסקים בעיר הינה חלק ממערך ההסברה שהעירייה עורכת לבעלי העסקים, והעיתוי נבחר לאור כניסתו של 'חוק המזון החדש' הקרוי גם "חוק הגנה על בריאות הציבור (מזון) התשע"ו-2015" ויישומו בשטח, לרבות תחילת רפורמת רישוי עסקים והשינויים שמתרחשים בשטח. בתוך כך, בעלי העסקים הצטיידו בכלי עזר לניהול העסק שלהם, כדוגמת הנחיות לניהול בית העסק, שמירה על תנאי תברואה נאותים, בטיחות מוצרי המזון, סימון תקין, תהליכי עבודה והתנהלות העובדים במקום (ניקיון, מעקב אחר תוקף מוצרים, שמירה על שרשרת הקירור, איסור ביצוע פעולות אסורות ועוד).

במחלקה הווטרינרית מסכמים את הכנס המוצלח ומציינים כי אין מדובר בכנס ראשון בנושא ואחת לכמה זמן יערך כנס הסברה וריענון בקרב בעלי העסקים המוכרים מוצרי בשר, עופות ודגים. במסגרת הגברת האכיפה בעסקים שבאחריות המחלקה הוטרינרית, חשוב לעירייה כי בעלי העסקים יהיו מודעים לשינויים בתקנות ובחוקים של משרד הבריאות, כדי למנוע עבירות על החוק, והכי חשוב לשמור על בריאות הציבור
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

2 צעירים ששדדו פיצוצייה באיומי אקדח נעצרו במלונית בבת ים

בהמשך היום צפויים השניים להתייצב בבית המשפט השלום בתל אביב לדיון בהארכת מעצרם.

לימור עידן | | תגובות: 1


2 צעירים נעצרו במלונית בבבת ים לאחר ששדדו פיצוצייה בהרצליה

שני צעירים נעצרו לפנות בוקר (23.9) בחשד למעורבות בשוד מזוין בפיצוצייה בהרצליה

השניים, שהיו עטויים בקפוצון ומסכה שדדו את קופת הפיצוצייה על ידי איומי אקדח ,.

מיד לאחר שיצאו התקשר עובד הפיצוציה למשטרה שהביאו לאיתור שני החשודים , תושבי חדרה בשנות ה20 לחייהם, אשר נמצאו במלונית באזור בבת ים .

בהמשך היום צפויים השניים להתייצב בבית המשפט השלום בתל אביב לדיון בהארכת מעצרם.

הידיעה התפרסמה לראשונה באתר mako

חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  העיקר לכתוב בת ים
  הגב 24.09.20 01:14
 • אורח

בשורה להורים! משרד החינוך אישר כי תלמידי החינוך המיוחד המשולבים בחינוך הרגיל יקבלו סייעת אישית גם במסגרת הצהרונים

שר החינוך, יואב גלנט:"הכלה ושילוב הם מהערכים החשובים שמערכת החינוך מקדמת. הם משקפים הוגנות, צדק, שוויון וסובלנות. הם משקפים את המחוייבות שלנו כלפי כל תלמידי ישראל להעניק להם חינוך ראוי. היום, אנחנו עושים תיקון. אנחנו מרחיבים את המענים לתלמידים המשולבים, ומאפשרים להם לקבל חינוך צודק ושיוויני. מתן הסייעת האישית גם בצהרונים של המשרד תבטיח להם הכלה מיטבית ומסגרת יום לימודים ארוך, עם סטנדרטים גבוהים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10


בשורה לתלמידים עם הצרכים המיוחדים המשולבים בחינוך הרגיל ולהוריהם! משרד החינוך החליט, כי החל מהשנה הם יוכלו לקבל במסגרת הצהרונים של ניצנים(המופעלים על ידי משרד החינוך) סייעת אישית שתלווה אותם ותאפשר להם להמשיך את יום לימודיהם גם במסגרת זו, המתקיימת בגנים ובבתי הספר.

ההחלטה תחול על ילדי גנים בעשירוני למ"ס 1-5 ועל תלמידי כיתות א-ב בעשירוני למ"ס 1-10. מדובר באלפי תלמידים שייהנו מהשירות החדש.

המשרד יתקצב את שעות הסייעת בצהרון באופן מלא, בעבור כל התלמידים הזכאים לשעות סיוע בהתאם לתוספת השנייה לתיקון מספר 11 לחוק החינוך המיוחד, וזאת על פי החלטת וועדת הזכאות והאפיון.

שר החינוך, יואב גלנט:

"הכלה ושילוב הם מהערכים החשובים שמערכת החינוך מקדמת. הם משקפים הוגנות, צדק, שוויון וסובלנות. הם משקפים את המחוייבות שלנו כלפי כל תלמידי ישראל להעניק להם חינוך ראוי. היום, אנחנו עושים תיקון. אנחנו מרחיבים את המענים לתלמידים המשולבים, ומאפשרים להם לקבל חינוך צודק ושיוויני. מתן הסייעת האישית גם בצהרונים של המשרד תבטיח להם הכלה מיטבית ומסגרת יום לימודים ארוך, עם סטנדרטים גבוהים ואיכותיים. זו בשורה חשובה לתלמידים וזו בשורה חשובה להוריהם".


מנכ"ל המשרד, עמית אדרי:

"שילוב תלמידים עם צרכים מיוחדים בחינוך הרגיל מחייב אותנו להעניק להם מעטפת רחבה של תמיכה. לא רק בשעות הלימודים הפורמליים אלא גם במסגרת הבלתי פורמלית שאנחנו מפעילים כמו הצהרונים. הרחבת התמיכה תבטיח להם שוויון הזדמנויות אמיתי, ולאור חשיבתו של ערך זה, החלטנו לאפשר לתלמיד המשולב לקבל סייעת אישית שתלווה אותו גם במסגרת הצהרונים. היא תאפשר לו להאריך את יום הלימודים, במסגרת מבוקרת, איכותית ועשירה, ובד בבד היא תאפשר להוריו להמשיך בשגרת עבודתם".

התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ואף מילה על הברים שפתחו בצל המגיפה
  הגב 23.09.20 16:56
 • אורח
  יישר כוח על היוזמה !!! הסייעת ותפקידיה - חלק מהתלמידים עם הצרכים המיוחדים הלומדים בחינוך הרגיל או בחינוך המיוחד מקבלים תמיכה מסוג סייעת כחלק מהמענה הכולל לצורכיהם הייחודים. בדף זה תוכלו לקרוא על תפקידיה של הסייעת כחלק מהצוות החינוכי, על אופן הקצאת שעות הסייעות, סוגי הסייעות ועוד. ראה פורטל הורים שילוב וחינוך מיוחד.
  הגב 23.09.20 20:31
 • אורח
  כל הכבוד על היוזמה!
  הגב 23.09.20 20:41
 • אורח
  עושות את העבודה מכל הלב והנשמה ועוזרות גם לצוות ולכיתה שלמה.. ומה עם להעלות קצת את השכר לסייעות...?
  הגב 23.09.20 21:00
 • אורח
  תיפני למי שמעסיק אתכם, מה תעזור הפנייה כאן???.
  23.09.20 22:36
 • אורח
  הכתבה לא לעניין למה לסגור שדה התעופה הכי פחות מדביק והכל שיוצאים אנשים מהארץ יותר טוב אם יש קרונה בכלל
  הגב 23.09.20 23:18
 • אורח
  ואין ספק שבולט השנאה לחרדים הקנאה והתאווה מוצאים את האדם מהכלים יש פה שנאה וגזענות כבר חודשים אבל לכל דבר יש סוף בקופה משלמים
  הגב 23.09.20 23:20
 • אורח
  תעבירו את הכסף ישירות לתומכי הלמידה ולא לעירייה מאחר והעירייה משלמת שכר מינימום לשעה 29.5 שח לשעה וזה ממש עושה חשק לבוא לעבודה ולא לעבוד
  הגב 23.09.20 23:22
 • אורח
  לא להעביר כספים לעיריות ולמועצות
  הגב 23.09.20 23:24
 • אורח
  העיריה גוזרת קופונים על גב הסייעת
  הגב 23.09.20 23:49
 • אורח

סוכות ירושלים למכירה
במשלוח עד לפתח הבניין

בחרו גודל סוכה:

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

זקוקים לתרומות! ארגון "לב חב"ד" המקים מלונית חברתית ללא תשלום, בתוך מבנה בית החולים וולפסון בחולון, החל בגיוס תרומות ,להשלמת הבנייה שנעצרה בשל משבר הקורונה, בכדי לפתוח את המלונית בהקדם. תרומות 077-2022323

"ניתן אף להקדיש חדר או הנצחה לזכות ולעילוי נשמת יקירכם"

לימור עידן | | תגובות: 1


ארגון "לב חב"ד" שמטרתו לפעול למען סיוע לחולים ובני משפחותיהם, מתן מלגות וסיוע למאושפזים ובני משפחותיהם

מקים בתוך המבנה של בית החולים וולפסון מלונית לינה שתשמש את משפחותיהם של המאושפזים .

בימים אלו ימי הרחמים והסליחות, נרתמו רבני העיר, נציגי הקהילות, ופעילים חברתיים בבת ים ובחולון בשיתוף ארגון לב חב"ד להקמת 'מלונית חברתית ללא תשלום' בתוך בית החולים על מנת לארח בה חולים קשים המגיעים לטיפולים מתישים במחלה הנוראה ל"ע, אימהות לתינוקות ומלווים המטפלים בחולים אשר אין אפשרות לעזוב אותם לבד.

בניית הקומה למען הציבור בעיר המגיעים לשהות בבית החולים התאפשרה בזכות תרומת נדיבי עם שראו צורך גדול בהקמת המקום. לצערנו משבר הקורונה עצר את קצב הגעת התרומות.

בארגון לב חב"ד הפועל מידי למען החולים בייעוץ והכוונה רפואית ובכל הדרוש לחולים והמלווים החלו בגיוס המונים למען להשלמת הפער ופתיחת הקומה לרווחת החולים המשוועים לכך.מאז החל גיוס ההמונים בשיתוף חברת צ'רדי, נציגי הציבור ואנשי הקהילות נרתמים כולם יחד בלב אחד למען הקמת חדרי האירוח.

הרב לוי מנדלזון :

"בעזרת ה' בעוד מעט מאמץ והשתדלות של כל אחד מהציבור אנחנו מגיעים ליעד ונוכל כבר להתחיל לארח חולים ומלווים, אני מסתובב מידי יום בבית החולים וולפסון. אין לכם מושג כמה 'הצלת חיים' כפשוטו זה. לא מדובר במותרות ובנוחות. קחו לדוגמא, תינוק בן 4 ימים שמאושפז בפגיה ואמא שלו לא יכולה לשהות לידו הוא בסכנת חיים סבלם קשה מנשוא. הם חייבים את העזרה שלנו! "

דרכים לתרום לארגון:

ניתן להתגייס ולתרום למוקד הגיוס להקמת המלונית בטלפון 077-2022323

או דרך האתר - ו https://www.charidy.com/meirim/106


"ניתן אף להקדיש חדר או הנצחה לזכות ולעילוי נשמת יקירכם"

פרטים ניתן לקבל אצל הרב שמעון מוזס בטלפון 054-844-2250
חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תרומות אה. ? תרומות אה ? אתם חושבים שאנשים טמבלים תרומות העלאק.
  הגב 23.09.20 20:11
 • אורח

מעוניינים להתנדב? השרה אורלי לוי השיקה את הקו הקהילתי -מוקד שיחבר בין התושבים לעמותות/ארגוני התנדבות בקהילה

המשרד מציע התנדבויות במסגרות הבאות: סיירת הורים בכל רחבי הארץ, הצטרפות למשמר השכונה, לקבל הכשרה כנאמני רשת 105 לגלישה בטוחה ברשתות החברתיות, מניעה ותמיכה בנפגעי אלימות במשפחה, תוכנית מנטורינג לנוער בסיכון ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 19


משבר הקורונה הביא רבים מתושבי ישראל להתגייס למען הקהילה ולהתנדב בארגונים ועמותות שונות, לעזור למכרים, שכנים, משפחה אשר נקלעו לקשיים בתקופה הזו.

ברוח זו, השיק המשרד לחיזוק וקידום קהילתי מוקד מיוחד המתכלל את מערך המתנדבים בתחומים מגוונים.
מטרתו העיקרית של המוקד הוא לחבר אנשים עם רצון טוב לתפקידים משמעותיים בקהילה. המוקד יאגד תחת קורת גג אחת את המתנדבים, העמותות או הארגונים, הרוצים להשתלב בתחומי ההתנדבות השונים. נציגי המוקד יכניסו למאגר משותף עמותות וארגוני מתנדבים הרוצים להצטרף לבינוי קהילות תוך פעילות התנדבותית.

המשרד מציע התנדבויות במסגרות הבאות: סיירת הורים בכל רחבי הארץ, הצטרפות למשמר השכונה, לקבל הכשרה כנאמני רשת 105 לגלישה בטוחה ברשתות החברתיות, מניעה ותמיכה בנפגעי אלימות במשפחה, תוכנית מנטורינג לנוער בסיכון ועוד.

בנוסף לכך המוקד יפעיל מערך לטובת מענה על שאלות ספציפיות על מפגעי סמים, אלכוהול ואלימות בקהילה.

המוקד יהיה זמין בימים א'-ה' בין השעות 8:00-16:00

במספר 1-700-500-508.השרה אורלי לוי משיקה את מוקד המתנדבים


התפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פתאטית, לכי הביתה
  הגב 23.09.20 09:42
 • אורח
  רק השם של הגנבת קולות הזאת גורם לי להקיא🤮
  הגב 23.09.20 13:09
 • אורח
  השרה לכלום.
  הגב 23.09.20 13:11
 • אורח
  לצערנו היא השרה לכלום 0
  הגב 23.09.20 13:12
 • אורח
  גועל נפש היצור הזה. טפווו .... טפווו, עופי לנו מהעיניים. יצור לא אמין , יצור עם גנים עבריינים.
  הגב 23.09.20 13:13
 • אורח
  שרת השקר והביזיון שתחזור לקיבוץ שאותו השמיצה בשקר גס
  הגב 23.09.20 13:23
 • אורח
  בשביל זה צריך משרד פקידות רכב תקציב שרה לכלום ושום דבר מנופחת מרוב כבוד שחושבת שמגיע לה
  הגב 23.09.20 13:24
 • אורח
  אז בשביל זה יש שרה שמרוויחה 45,000 שקל בחודש. איזה יופי.
  הגב 23.09.20 13:24
 • אורח
  אני מוכן להתנדב... לכל פעולה חוקית שתעיף אותה מן החיים הציבוריים בארץ.
  הגב 23.09.20 13:33
 • אורח
  התנדבות בקהילה יעילה בצורה מיטבית אם היא מנוהלת באופן מקומי. נכון ליישם את זה באמצעות העיריות או המועצות המקומיות, מה שמרחיב את המוטיבציה אצל תושבים נוספים. מרבית האנשים, אם לא כולם, לא ירחיקו מעבר לשכונה שלהם כדי להתנדב, או מקסימום בעיר שלהם. היוזמה כמובן יפה, השאלה אם חשבתם עליה עד הסוף. בכל מקרה שיהיה בהצלחה
  הגב 23.09.20 13:34
 • אורח
  יוזמה מבורכת
  הגב 23.09.20 13:38
 • אורח
  תגידו מה זה אנשים חסרי טעם וריח תשמרו את ההערות שלכם בלב,כל הכבוד על היוזמה כבוד בין אדם לחברו חשוב יותר מהכל
  הגב 23.09.20 13:38
 • אורח
  אם היינו מרגישים שהיא נתנה לנו כבוד, היינו נותנים לה כבוד בחזרה.... צריך לזכור שכבוד בין אדם לחברו זה הדדי.
  23.09.20 20:28
 • אורח
  כל מה ש נוכלת הזאת עושה חשוד ולכן פסול. לא לשתף פעולה איתה.
  הגב 23.09.20 13:46
 • אורח
  איבדה כל אימון, לא ראויה לשיתוף פעולה
  הגב 23.09.20 13:51
 • אורח
  איך מתנדבים ולמי פונים?
  הגב 23.09.20 17:37
 • אורח
  הפרסומים של הגב אורלי לוי לא שווים התיחסות, אדם שהצליח להוליך שולל מצביעים רבים אין בה אימון
  הגב 23.09.20 18:11
 • אורח
  כל הכבוד לאורלי לוי. תפסיקו להיות יפי נפש. היא לא עשתה משהו שרבים וטובים לא עשו לפניה. טוב עשתה שנכנסה לממשלה ולא נשארה עם היהיר הלפיד ההוא.
  הגב 23.09.20 20:48
 • אורח
  חברים מי שרוצה לעזור תמיד יתקבל בזרועות פתיחות אני התנדבתי במישטרה /מדא 43שנים עד היום ועוזר לשכנים מבוגרים בשכונה וזקנים במה שאני יכול בן 67 יוצא לפנסיה וימשיך לעזור f .t
  הגב 24.09.20 01:12
 • אורח

דולפין נסחף חסר חיים לחוף הסלע בבת ים

קרדיט:רוני זיו

לימור עידן | | תגובות: 4
קרדיט:רוני זיו


תמונות מהבוקר (23.9) בחוף הסלע בבת ים

תושב בת ים, רוני זיו , צוללן וצלם תת ימי במשך שנים בחוף הסלע , הגיע הבוקר לחוף הים כאשר ראה דולפין שנסחף אל החוף, חסר חיים לאחר שככל הנראה נקלע לרשת דייגים.

הדייגים התקשרו לדווח על כך שנתפס להם דולפין ברשת ושהוא כבר מת ועם הבוקר הגיע הדולפין חסר החיים אל חוף הים בבת ים.

הבוקר כאמור נמצא הדולפין בחוף הסלע הדרומי אחרי שובר הגלים
חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זבלים
  הגב 23.09.20 09:56
 • אורח
  מסכן ,פשוט מסכן
  הגב 23.09.20 17:14
 • אורח
  מסכן
  הגב 23.09.20 18:35
 • אורח
  מכל החופים בעולם הוא בחר להגיע לחוף הסלע
  הגב 23.09.20 23:49
 • אורח

מדד "חוף נקי" של המשרד להגנת הסביבה קבע כי חוף בת-ים הוא בין החופים הנקיים במדינה... המדד מתפרסם מידי שבועיים

המדד מדרג את החופים הלא מוכרזים בלבד

לימור עידן | | תגובות: 3


ממדד "חוף נקי " לשבועיים הראשונים של ספטמבר,

עולה, כי 80.31% מהחופים שנמדדו דורגו "נקיים" עד "נקיים מאוד", לעומת71.87% במדד הקודם

בתקופה המקבילה בשנה שעברה נמצאו 71.21% מהחופים נקיים עד נקיים מאוד - במהלך חופשת הקיץ הציבור משאיר אחריו כמויות רבות של פסולת.

מתחילת השנה 56.06% מהחופים היו נקיים לפחות 70% מהזמן

הרשויות החופיות הנקיות ביותר הן: בת ים, , אשדוד,הרצליה,תל אביב יפו וחוף השרון

על-פי מדד חוף נקי, בשבועיים האחרונים חל שיפור משמעותי בניקיון החופים הפתוחים. המשרד להגנת הסביבה ועמותת אקואושן ממשיכים כבכל שנה לקרוא לציבור לשמור על הסביבה החופית והימית למען ים נקי, וממשיכים בקמפיין הסברה תחת הכותרת: "חד פעמי – לא בים שלי!"


הסבר "מדד חוף נקי
"

הוא כלי המשמש להערכה אחידה ואובייקטיבית של מידת ניקיון חופי הארץ הלא מוכרזים לרחצה, בים התיכון ובמפרץ אילת ומהווה חלק מתוכנית חוף נקי של המשרד להגנת הסביבה. במסגרת זו נשלחים מפקחי היחידה הארצית להגנת הסביבה הימית במשרד לבדוק את ניקיונן של 66 רצועות חוף לא מוכרזות לאורך כ-153 ק"מ בכלל הרשויות החופיות בים התיכון ובמפרץ אילת.

 • אופן חישוב המדד
  מספר חלקי הפלסטיק שנספרו כפול 20 (כיוון שהמדד מחושב ל-20 מ"ר)
  מחולק ב: רוחב החוף (מקו המים עד קצה החוף) כפול 10 (5 פסים שנמדדו - כל אחד ברוחב 2 מטר)
  נקבע דירוג קבוע לכל החופים, על פיו הם מוגדרים במדד:
  • נקי מאוד - אם בקטע הנמדד נמצאו פחות מ 2 פרטי פסולת
  • נקי - אם בקטע הנמדד נמצאו בין 2 ל 5 פרטי פסולת
  • בינוני - אם בקטע הנמדד נמצאו בין 5 ל 10 פרטי פסולת
  • מלוכלך - אם בקטע הנמדד נמצאו בין 10 ל 20 פרטי פסולת
  • מלוכלך מאוד - אם בקטע הנמדד נמצאו מעל ל 20 פרטי פסולת
 • יעד המדד הוא 70/70: 70% מהרשויות המקומיות יעמדו במדד "נקי /נקי מאד" ב –70% מהמדידות במהלך השנה.

זכרו! שליש מהפסולת בחופים מורכב מהכלים החד-פעמיים והאריזות המושארים בחוף על-ידי ציבור המתרחצים. על-פי מחקרים בארץ ובעולם, חופי ישראל מובילים לרעה באחוז הפלסטיק גם בהשוואה לים התיכון וגם בהשוואה לממוצע העולמי.המשרד להגנת הסביבה קורא לנופשים, למטיילים ולחוגגים להשאיר את הכלים החד-פעמיים בבית, לא להשאיר פסולת בחופים וליהנות מחופים וים נקיים מפלסטיק!

חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני מאוד נהנת מהחוף הים שלנו .. נקי מאוד וגם ניקו את כל האבנים שהיו על החוף בעקבות העבודות שעשו בחוף הסלע ..לראש העיר שלנו ולכל עובדי העחרייה שנה טובה וגמר חתימה טובה ..אמן.
  הגב 23.09.20 09:13
 • אורח
  איכס
  הגב 23.09.20 10:15
 • אורח
  אין על חופי בת ים
  הגב 23.09.20 13:46
 • אורח

חברת SQLink תרמה מחשבים חדשים לתלמידי בת ים שישמשו אותם בזמן הלמידה מרחוק

גלעד רבינוביץ "הדעת אינה תופסת שבעידן הנוכחי רבים מילדי בית הספר נותרים מחוץ למעגל הלומדים מרחוק, שלא לדבר על קשרים חברתיים, בשל היעדר דבר בסיסי כמו מחשב. נעשה כמיטב יכולתינו גם בעתיד לאפשר תרומות מסוג זה, ככל שידרש".

לימור עידן | | תגובות: 7
קרדיט:יח"צ


קבוצת SQLink ,מחברות התוכנה הגדולות בישראל, תרמה לילדי בת ים מחשבים עם תחילת שנת הלימודים.

על התרומה הוחלט לאחר שהחברה שמעה כי עיריית בת-ים נערכה כבר טרם פתיחת שנת הלימודים לאתגר הלמידה מרחוק עקב השפעת משבר הקורונה על מערכת החינוך. בשבוע האחרון של אוגוסט יצאה עיריית בת ים בפרויקט חלוקה ענק. במסגרתו חולקו מאות מחשבים, בהם מחשבים ניידים ומחשבים נייחים עבור תלמידים ומשפחותיהם בעיר.

גלעד רבינוביץ, מנכ"ל קבוצת SQLink,

"הדעת אינה תופסת שבעידן הנוכחי רבים מילדי בית הספר נותרים מחוץ למעגל הלומדים מרחוק, שלא לדבר על קשרים חברתיים, בשל היעדר דבר בסיסי כמו מחשב. נעשה כמיטב יכולתינו גם בעתיד לאפשר תרומות מסוג זה, ככל שידרש".

צביקה ברוט, ראש עיריית בת ים,

"אנו עושים כל שביכולתנו בכדי לתת מענה לכל אחד ואחד בסיוע עם האמצעים המקוונים. עיריית בת ים בזמן קצר הרימה כמה פרויקטים כדי לסייע ולהגיע לכולם. הדבר מתבצע כחלק מלקחי הלמידה בגל המגיפה הראשון, אז התברר הקושי ללמידה מרחוק לתלמידים שאינם בעלי מחשב בבית. המחשבים הם חלק מהכלים הטכנולוגיים המאפשרים לקיים לימודים גם בתנאים בהם לא ניתן להגיע לבית הספר, תוך שהם מאפשרים לקיים קשר רציף עם התלמידים, ובינם לבין חבריהם, וכן לשמור על השיח בין ההורים לצוותי החינוך".

קבוצת SQLink, מחברות התוכנה הגדולות בישראל, ספקית פתרונות ושירותים במגוון עולמות הטכנולוגיה.
החברה מציעה ללקוחותיה מערך מקיף ועדכני של שירותים מתקדמים בעולמות של טכנולוגיה ופיתוח, דיגיטל, BI ואנליטיקה, בדיקות ואוטומציה, אבטחת מידע, יועצים ומומחים, תשתיות והכשרות טכנולוגיות.חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אפשר לקבל מחשב גם ךילד שלי?
  הגב 22.09.20 18:14
 • אורח
  מדובר רק בתלמידים שאין להם בכלל מחשב בבית,וזה מדווח ע"י ביה"ס בו הם לומדים.
  22.09.20 18:26
 • אורח
  מעוניינת גם במחשב או טאבלט
  הגב 22.09.20 18:27
 • אורח
  3 נכדיי מתגוררים אצלי. יש לנו מחשב אחד המשמש לעבודתו של בעלי. איך אפשר ללמוד בצורה כזו? נרשמנו לפרוייקט דרך ביהס ואמרו שכבר אזלו המחשבים.
  הגב 22.09.20 18:39
 • אורח
  גברת זה למשפחות שידם אינה מאפשרת לרכוש. בעלך עובד תקנו מחשבים אתם לא נשמעים כמשפחה נזקקת. חוצפה את מצפה שיגידו לך בואי מותק ניתן גם לך מחשב מתנה ארבע מחשבים אולי
  23.09.20 10:43
 • אורח
  כל הכבוד!!!!
  הגב 22.09.20 20:05
 • אורח
  לאן ללכת בשביל לקבל ? איפה מקבלים
  הגב 22.09.20 20:07
 • אורח

בימים הקרובים תחל יוזמה חדשה של חלוקת מארזי פירות לתושבי בת ים הנמצאים בבידוד .

החלוקה מתבצעת על ידי מתנדבים

לימור עידן | | תגובות: 3
קרדיט: צביקה ברוט פייסבוק


החל מהימים הקרובים מבצע חלוקת מארזי פירות לתושבי בת ים הנמצאים בבידוד יתחיל


החל מהימים הקרובים מתנדבים בבת ים יתחילו לחלק מארזי פירות לתושבים הנמצאים בבידוד, הפירות שנארזו נרכשו מעסקים בבת ים וזאת על מנת לעזור לעסקים הקטנים ולשמח את היושבים בבית.

החלוקה מתבצעת על ידי מתנדבים ובהקדם יצליחו להגיע אל כל המבודדים הנמצאים בבתיהם בתקווה שהמספר ילך וירד.חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק בריאות אמן לכולם
  הגב 22.09.20 13:52
 • אורח
  אפשר לקבל?.תודה
  הגב 22.09.20 18:28
 • אורח
  אפשר לשלוח לאחיותיי? תודה
  הגב 23.09.20 17:55
 • אורח

אם ובנה חולצו הלילה מדירה בוערת בבת ים

קרדיט:דוברות מחוז דן

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:דוברות מחוז דןהלילה(22.9) , סמוך לחצות התקבלו קריאות במוקד 102 על שריפה בחדר מדרגות בבניין בין ארבע קומות ברחוב בלפור בבת ים.לוחמי האש שהגיעו למקום זיהו את מוקד הבעירה באזור הלובי בקומת הקרקע ועשן סמיך שממלא את חלל הבניין.מיד החלו בפעולת כיבוי וסריקה בכל קומות הבניין ובדירות, במהלך הסריקה חולצו על ידי לוחמי האש אם ובנה שהועברו לטיפול מד"א לאחר ששאפו עשן (לדברי מד״א מצבם הוגדר קל).נסיבות פרוץ הדליקה יבדקו על ידי חוקר דליקות.חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משרד הבריאות: 331 חולי קורונה מאומתים נמצאו בבת ים במהלך הימים האחרונים, המקומות בהם ביקרו חולים מאומתים הם- הלב הכחול, בית הכנסת מעיינות החיים ,קרביץ ועוד.

מי נדרש לבידוד? מי שהיו במגע עם חולה מאומת. מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

לימור עידן | | תגובות: 3


משרד הבריאות מפרסם את תחלואת הקורונה בערים השונות בישראל.

מספר החולים המאומתים נכון להיום ,יום שני 21.9.2020 , מספר חולי הקורונה בישראל עומד על 188,427 חולים ,כ170 מונשמים בבתי החולים, ו1256 אנשים נפטרו מהנגיף.

מספר הבדיקות שנעשו בבת ים במהלך שבעת הימים האחרונים עומד על 3,764

מספר החולים הפעילים בעיר 583 חולים

מספר החולים החדשים שהתגלו בבת ים במהלך שבעת הימים האחרונים עומד על 331 חולים.


להלן מסלול חולי הקורונה בבת ים :

חולה קורונה מאומת ביקר ב15.9 בהלב הכחול, בין השעות 15:00-21:00

חולה קורונה מאומת ביקר ב15.9 ביוחננוף ,הרב ניסבוים יצחק 37, בין השעות 13:00-15:00

חולה קורונה מאומת ביקר ב15.9 בשכונת עמידר בבית הכנסת מעיינות החיים, בין השעות 08:00-09:30

חולה קורונה מאומת ביקר ב14.9 בקדושי קהיר 20, שד העצמאות 61 בין השעות 18:30-20:00

חולה קורונה מאומת ביקר ב14.9 בהלב הכחול, בין השעות 15:00-21:00

חולה קורונה מאומת ביקר ב14.9 בקרביץ, שד יוספטל גיורא 92, בין השעות 10:00-15:30

חולה קורונה מאומת ביקר ב14.9 בשכונת עמידר בבית הכנסת מעיינות החיים, בין השעות 08:00-09:30

חולה קורונה מאומת ביקר ב13.9 בדוש גריל בשרים ישראלי, העמל 15, בין השעות 22:00-23:30
הנחיות לציבור

מי נדרש לבידוד?

מי שהיו במגע עם חולה מאומת.

אם בתוך 14 יום מהמגע עם החולה המאומת הופיעו: חום מעל 38 מעלות, שיעול, קושי בנשימה או תסמין נשימתי אחר, יש לפנות טלפונית למרפאה או למוקד קופת החולים המבטחת (מי שאינם מבוטחים - יש לפנות למוקד קול הבריאות בטלפון 5400*). במצבי חירום בלבד יש לפנות כמקובל למוקד 101 של מד"א או ישירות לחדר המיון.

מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

מי שנמצאים בבידוד בית נדרשים לדווח על כך למשרד הבריאות.

להנחיות החדשות בנוגע למשך הבידוד http://www.be106.net/49/39934


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אנחנו שבוע אחרי ביקור המאומתים, אולי תפרסמו מוקדם יותר את המקומות וגם תחשפו את המאומתים שנדע להיזהר!!!
  הגב 22.09.20 10:04
 • אורח
  במכולות אין קורונה מעניין איך מסלפים ומשקרים הקופאים/יות ללא מסיכות שזה סכנה להידבקויות לא מספיק שיש מסיכה חשוב שלכולם יהיה במקום סגור מסיכות ! וגם תדייקו במפות היכן היה חולה מאומת גם לא מובן למה יש חולים מאומתים מסתובבים חופשי מה דעתכם להפעיל סוכנים סמויים על אופנועים ? או שזה כבר קיים השב"כ עובד חשוב תיגבור וגם קרית באבוב לכתר עם שוטרים וגדרות לא להוציא אותם חופשי לכל העיר, כמו בכל שכונה עם דתיים חשוב מאוד להקפיד שישארו בשכונות שלהם ולא יתערבבו כי רובם נגועים בנגיף.הם מזלזלים בגל הראשון ובגל השני אין אפילו דתי אחד עם מסיכה רובם נכנסים לחנויות וללא מסיכות ולכן הם 100%נדבקים ומדביקים
  הגב 22.09.20 23:49
 • אורח
  חובה סוכנים סמויים בכל רחוב בכל עיר ומי שיורד מרכבים או הולך ללא מסיכה לארוב ולתת קנס 700שקל
  הגב 22.09.20 23:50
 • אורח

סרטון מצורף.אדם מאיים להתאבד בבת ים

עוברת אורח צילמה סרטון בו רואים את האדם נעמד על עמוד וצועק לעבר עוברים ושבים ולעבר המשטרה.

לימור עידן | | תגובות: 29


אדם מאיים להתאבד בבת ים ברגעים אלו , 21.9

אדם ניצפה עומד על עמוד של רמזור ליד בנין רוטשילד ברחוב רוטשילד בבת ים. האדם ככל הנראה בעל עסק ברחוב רוטשילד, וקיבל כנראה דו"ח או הערה מהשוטרים על סחורה שהשאיר מחוץ לחנות.

עוברת אורח צילמה סרטון בו רואים את האדם נעמד על עמוד וצועק לעבר עוברים ושבים ולעבר המשטרה.

להלן הסרטון שרץ ברשתבהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם שרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון מוזמן לפנות לאתר be106


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 29 תגובות לכתבה.
 • אורח
  העיר עם הכי הרבה מחלות נפש לאדם
  הגב 21.09.20 16:52
 • אורח
  בגלל זה למה מתעבים את בת ים כעיר גרועה
  21.09.20 16:52
 • אורח
  התגובה שלך חולה. נראה לך הגיוני שאנשים יסגרו עסקים ואחרים יחגגו בים 🤬
  21.09.20 16:58
 • אורח
  תגובה לא לעניין כנראה שאתה עובד או שאין לך בעיה כספית. בעל חנות המגיע למצב כזה מיואש וזאת תגובתו.
  21.09.20 17:05
 • אורח
  כנראה שאת או אתה מעידים על עצמכם
  21.09.20 23:31
 • אורח
  בעל הכותרת האידיוט והמגיב הראשון הכסיל. זה לא פשע להיות "חולה נפש", אבל התגובה שלך מעידה עליך יותר. העיר מלאה בנפגעי נפש במצבים ובדרגות שונות, כיוון שהמאושפזים בביה"ח מגיעים מכל אזור גוש דן. אלה לא ( ! ) כולם תושבי בת ים....יכול מאוד להיות שתמצא כאן יום אחד את השכן שלך, והאפשרות השניה היא שיכול להיות שתמצא את עצמך יום אחד במצב כזה.
  22.09.20 22:58
 • אורח
  מה קרה, אז רשם תשובה לא לעניין לא צריך לעשות מזה עניין כבד
  23.09.20 10:18
 • אורח
  וואו אנשים ביאוש מה יהיה 😭
  הגב 21.09.20 16:53
 • אורח
  בגלל השוטרים האלו נלקחים חיי אדם
  הגב 21.09.20 16:53
 • אורח
  תתחילו להתנהג לאנשים הפשוטים כאנשים רגילים כמוש הייתם רוצים שיתייחסו אלכים אחרת אנשים יקחו לעצמם את החוק לידיים
  21.09.20 16:54
 • אורח
  זה לא השוטרים. השוטרים רק מבצעים הנחיות דרג מדיני. וממשלת ישראל באמת צריכה לקפל את עצמה ולעוף
  21.09.20 16:59
 • אורח
  לממשלה לא באמת אכפת מהתושבים אלא רק מעצמה והחיילים שלה (המשטרה וכו)
  21.09.20 17:48
 • אורח
  ממש
  22.09.20 14:44
 • אורח
  זה יהודים ערבים
  הגב 21.09.20 17:13
 • אורח
  ממש
  22.09.20 14:44
 • אורח
  בן של זונה
  22.09.20 22:59
 • אורח
  כואב הלב ממש וזה רק ההתחלה של המשבר. השם ירחם.
  הגב 21.09.20 17:20
 • אורח
  מסכן שהמשטרה תלך לאיפה שיש הפגנות לא לאנשים שרוצים להביא לחם הביתה תיראו לאיזה מצב הם מביאים את האנשים ה' ירחם
  הגב 21.09.20 17:36
 • אורח
  ותלך לדתיים המזדיינים האלה שמתקהלין ללא צורך
  21.09.20 23:33
 • אורח
  ההפגנות הן בגלל המצב הזה שראש הממשלה רואה רק את עצמו ולא את האזרחים שתמכו בו, בושה לאיזה מצב הביא את העם
  22.09.20 09:53
 • אורח
  זכותו להיתאבד
  הגב 21.09.20 18:29
 • אורח
  חסר רגישות, אנשים נמצאים במצב קשה ולא לשפוט אותם צריך לנסות לעזור.
  22.09.20 09:54
 • אורח
  אולי דיי... אף אחד לא מתאבד, הם סתם עושים הצגות לשוטרים כדי שלא יסגרו את העסקים שלהם.
  הגב 21.09.20 20:01
 • אורח
  תנסה להבין מה מרגיש אדם שאין לו מוצא
  22.09.20 09:55
 • אורח
  אנשים הגיעו לפת לחם וזה שאין מי שמסביר ויתן מענה לעסקים האלה בממשלה כבר הביאה אנשים לעשות מעשים קיצונים, לא מקנאה בהם, צריך להבין שזה נובע מהתסכול הרב שהם שנמצאים בו.
  הגב 21.09.20 23:36
 • אורח
  שלום רב אין זה פשוט לעמוד בפרהסיה מול ילדיו ומשפחתו. אדם במצוקה אין לו אייך להתקיים מאין יאכיל את ילדיו או לשלם למעמ למס הכנסה לכל הרשויות שגוזלות את הכספים בעצם מס הכנסה הכי בסדר ..גם אנחנו סגרנו עסק..מס הכנסה הלך לקראתנו והחזיר חלק מהמיסים .. מחזיקים לו אצבעות..
  הגב 22.09.20 08:24
 • אורח
  עצוב מאוד
  הגב 22.09.20 08:48
 • אורח
  עצוב מאוד אבל לא להתרגש מי שרוצה להתאבד לא קופץ מ5 מטרים . מספיק יש לתת לו לעשות כרצונו
  הגב 22.09.20 10:25
 • אורח
  כמה רוע וגואל אפשר לקרא!! לעשות מסיבות חוף ולהפגין בסעודה חגיגית מותר!!! אף אחד לא מתפזר בשם הדמוקרטיה! אבל לאיש מסכן שרק רוצה לשרת ולהביא לחם הביתה בצנעה, עליו מתנפלים השוטרים! דורסים את הקטן, השקוף ואת הפרובוקטורים בחזית מהללים!!! ביזיון!
  הגב 22.09.20 19:36
 • אורח

סוכות במשלוח עד לבית הלקוח! סוכת קומפלט הכוללת הכל החל מ 576 ₪ (סוכה + בד+ סכך +לבוק) ניתן להזמין באתר be106 משלוח עד הבית לפרטים 055-9707114

באתר be106 נפתחה חנות וירטואלית למכירת סוכות ירושלים בכל הגדלים ובכל הדגמים , עם אביזרים נלווים לסוכה כגון קישוטים ייחודיים, כיסא אליהו, כיור, כיסוי כסא ועוד. ניתן להזמין באתר ולבצע איסוף עצמי ברחובות, או להזמין שירות משלוחים בעלות 150 ₪. הזמנות לשירות משלוחים עד ערב יום הכיפורים

אבי בר | | תגובות: 4
דגם סוכת המלך דוד המפוארת
בשיתוף פעולה בין חברת "סוכות ירושלים" לאתר be106 ישווקו לבתי הלקוחות סוכות בגדלים ובדגמים שונים אותם ניתן לראות ולהזמין באתר be106 בלינק הבא:


http://www.be106.net/sukot


מחירי הסוכות קומפלט נעים החל מ – 576 ₪ ועד כ – 4500 ₪ בהתאם לדגם, לגודל ולשדרוגים.

סוכת קומפלט כוללת כל הדרוש להקמת סוכה: שלד הברזל, בד, סכך, מוטות במבוק, לבוק

גדלי הסוכות החל מסוכה 2X2 ועד סוכה בגודל 6X4 מ'.

ישנם סוכות מדגמי "סוכה לכל" וסוכות מחוזקות ומהודרות עם יותר חלונות דגם "סוכות ירושלים"

כל הסוכות כשרות

שירות המשלוחים בתשלום 150 ש"ח לאזור החשיפה של אתר be106 רחובות, ראשון לציון, בת ים, חולון, גדרה מזכרת בתיה וקרית עקרון. לאזורים אחרים 200 ש"ח

הזמנות לשירות משלוחים עד ערב יום הכיפורים

ניתן להזמין באתר be106 בחנות הוירטואלית או באולם התצוגה ברחובות אביזרים נלווים לסוכה כגון קישוטים ייחודיים, בדים עם תמונות, כיסא אליהו, כיור, כיסוי כסא ועוד

לשאלות ופרטים 055-9707114

אולם תצוגה

ניתן לבקר באולם התצוגה המשתרע על 700 מ' ברחוב היצירה 6 רחובות (אזור התעשייה הישן ליד יוחננוף) ולבצע איסוף עצמי או לקנות באולם ולבקש שירות משלוחים בעלות 150 ש"ח


האולם בקומה 1 במעלית

שעות פתיחת אולם התצוגה

יום רביעי 23/9, חמישי 24/9, שלישי 29/9, רביעי 30/9 בשעות 12:00 - 22:00

יום שישי 25/9, יום ראשון 27/9 ערב כיפורים בשעות 10:00 - 13:00

מוצאי שבת 26/9 ומוצאי כיפור 28/9 בשעות 20:30 - 23:00

במידה ותבוטל ההקלה המתירה למכור סוכות במהלך הסגר המכירה תיעשה רק באתר be106 באמצעות שירות משלוחים


http://www.be106.net/sukotדוגמאות למוצרים באולם התצוגה ברחובות ובאתר be106

דגם "סוכה לכל" קומפלט


סוכת ירושלים המחוזקת


סוכה גדולה במיוחד


סוכה לילדים


תוספות לסוכה: כסא אליהו, בד תמונת הרבנים, כיסוי כסא, קישוטים, לדים ועודהתפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל מי שמגיע הוא בעצמו בעצם הורג את כולנו
  הגב 14.09.20 19:14
 • אורח
  סוכת קורונה במבצע הדבקה חינם
  הגב 20.09.20 00:31
 • אורח
  למה אין פרסומים בחינם גם לחילונים
  הגב 21.09.20 23:37
 • אורח
  וגם אומרים ששופטים את הדתיים... חחח
  22.09.20 09:57
 • אורח

שירות ההסעות בהזמנה אישית BUBBLE DAN מגיע לבת ים וייחל החל מיום שני 21.9 במערך הסעים לעובדים החיוניים

bubble Dan הוא שירות תחבורה ציבורית הפועל בגוש דן, במסלולי קוים גמישים מבוססי ביקוש בזמן אמת. השירות מסובסד על ידי משרד התחבורה ומופעל על ידי קבוצת דן תחבורה ציבורית באמצעות חברת הבת "יונייטד טורס" ועל בסיס טכנולוגיה חדשנית של חברת Via.

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט:via


על רקע הצמצום בתחבורה ציבורית בתקופת הסגר, שירות bubble Dan מגיע לבת־ים בכדי לאפשר נסיעות הכרחיות של עובדים חיוניים.

בהתאם להנחיית משרד התחבורה במהלך הסגר יתרחב זמנית שירות התחבורה הציבורית bubble Dan לבת ים. זאת בנוסף לערים אחרות- פתח תקווה, חולון ולכל שכונות רמת גן ותל אביב (כולל יפו). השירות ימשיך לפעול באזור הפעילות הקיים בערים תל אביב, רמת גן וגבעתיים.

ההרחבה מתבצעת על רקע צמצום פעילות התחבורה הציבורית במהלך הסגר, ובמטרה לאפשר נסיעות הכרחיות של עובדים חיוניים למקום עבודתם ושל תושבים הזקוקים לשירותים חיוניים, בדגש על בתי חולים: איכילוב, שיבא, בלינסון, וולפסון ומעייני הישועה.

השירות יהיה זמין ביום שני (21.09) והסיום בסוף הסגר, שצפוי להיות ב-11.10. במהלך תקופת ההרחבה יפעל השירות מהשעה 06:00 ועד השעה 23:00. השירות ימשיך להיות פעיל בימי חול בלבד (א-ה), לא כולל ערבי חג וחג.

במטרה לשמור על בריאותם, צומצמה כמות הנוסעים בכלי הרכב ל-5 בלבד, ומתבצעת אכיפה הדוקה של אכיפת מסיכות על ידי נוסעים ונהגים. כמו כן לא מתאפשרת ישיבה בסמוך לנהג.

bubble Dan הוא שירות תחבורה ציבורית הפועל בגוש דן, במסלולי קוים גמישים מבוססי ביקוש בזמן אמת. השירות מסובסד על ידי משרד התחבורה ומופעל על ידי קבוצת דן תחבורה ציבורית באמצעות חברת הבת "יונייטד טורס" ועל בסיס טכנולוגיה חדשנית של חברת Via.

להלן הוראות כיצד מזמינים נסיעה:

הזמנת נסיעות מתבצעת באפליקציית bubble Dan, אותה ניתן להוריד מחנויות האפליקציות.

נכנסים לאפליקציה, מזינים יעד ובתוך שניות האלגוריתם ו מתאים לכם באבל שנמצא בכיוון שלכם.

בתוך מספר דקות הבאבל מגיע ולוקח אתכם מתחנת האוטובוס שקרובה אליכם ויוריד אתכם בתחנת האוטובוס הקרובה ביותר ליעד אותו בחרתם.

מסלול הנסיעה בשירות הינו אישי לכל נוסע/ת, והוא נקבע בהתאם לנקודות המוצא והיעד שהוזנו לאפליקציה בעת הזמנת הנסיעה. איסוף והורדת הנוסעים מתבצעים בתחנות אוטובוס, שנמצאות במרחק הליכה מכתובות המוצא והיעד שהוזנו בעת הזמנת הנסיעה. עלות נסיעה בודדת הינה 10-15 ש"ח (כתלות בשעה ביום), ואזרחים ותיקים זכאים ל-50% הנחה. ניתן לטעון קרדיט לנסיעות, ועל כל טעינה מוענקת תוספת קרדיט בגובה 20% (כך למשל בטעינת 100 ש"ח יתרת הקרדיט של מבצע/ת הטעינה יהיה 120 ש"ח).


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מקווים שיהיה פה גם אחרי הסגר והקורונה
  הגב 21.09.20 16:51
 • אורח

הקורונה יצאה מכלל שליטה! ביום שישי 18/9 מעל 5000 חולים, 30 מתים, בבת ים נוספו ב - 7 ימים האחרונים 354 חולים ובבית החולים וולפסון התפוסה במחלקת הקורונה מתקרבת ל - 73%

מספר החולים מתחילת המגפה בבת ים - 2154

אבי בר | | תגובות: 37הקורונה יצאה מכלל שליטה ולהלן נתונים ארציים ובבת ים הנכונים לבדיקות שנערכו ביום שישי 18/9


מספר החולים הפעילים כיום בבת ים - 545

חולים חדשים 7 ימים אחרונים - 354

מספר החולים מתחילת המגפה בבת ים - 2154

כללי בארץ

מספר חולים חדשים -5,523

מספר בדיקות - 53,993

סך הכל כעת חולים פעילים בכל הארץ - 49,927

חולים בבית חולים -1244

חולים בבית /מלון -48683

חולים קשה - 604

חולים קשה מונשמים - 165

חולים בינוני - 256

מספר נפטרים - 30

מספר נפטרים מפרוץ המגפה - 1226

תפוסת מחלקת קורונה בית חולים וולפסון -73%

צוות רפואי בבית החולים בבידוד -29חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 37 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בבקשה תיזהרו! גם לדוברי הרוסית!
  הגב 19.09.20 21:53
 • אורח
  לכו תראו את הדתיים בטיילת פתחו מקום ממש על הטיילת מתפללים שם בלי ריחוק וללא מסכות ורואים את זה מבחוץ, איפה הפיקוח ואיפה המשטרה , יצאו מהתפילות וידביקו את כולם, ביזיון וטימטום גם יחד, ואחר טוענים להסתה וראש העיר ממלא פיו מים.
  הגב 19.09.20 22:04
 • אורח
  מכעיס!???
  20.09.20 09:38
 • אורח
  לדתיים ולרוסים שמירה על ההנחיות זאת רק המלצה ראש העיר אימפוטנט שעותר לבג"ץ אבל לא מטפל במתפללים חסרי האחריות וכולנו סובלים בגללם
  הגב 19.09.20 22:08
 • אורח
  בוא נמנע משימוש בקיטלוג. אין ספק שצריך לשמור על ההנחיות! כולם היכן פקחי העיר? ראש העיר קח אחריות.
  20.09.20 09:41
 • אורח
  כולכם גם מדבקים לדעתכם...לא יפה להכליל את הדתיים או הרוסים כולנו בני אדם
  הגב 19.09.20 22:12
 • אורח
  במיוחד הם משום שהם לא שמים מסכות, אם מעירים להם אז הם מרביצים, במיוחד הרוסים
  19.09.20 23:02
 • אורח
  וואלה, בת ים 2020.
  20.09.20 01:56
 • אורח
  כבוד ראש העיר סגר מוחלט גם בטיילת לכל אורכה .כולל חוף הים. בקיצור כמו יום כיפור
  הגב 19.09.20 22:20
 • אורח
  גם ב בחנויות לא שומרים על ההנחיות
  הגב 19.09.20 22:29
 • אורח
  וכל מי שלא מבין עברית
  הגב 19.09.20 22:41
 • אורח
  מספיק עם המשחק שלא מבינים עברית. כאשר הם רוצים הם מבינים יפה מאוד. אנחנו נמצאים במדינת ישראל ולא ברוסיה גם אחרי 30 שנה הם טוענים לא מבינים עברית הגיע הזמן להפסיק.
  20.09.20 20:35
 • אורח
  צודק הם מאוסים בבת ים, איפה דרעי?
  21.09.20 20:11
 • אורח
  לסגור לאלתר את כל בתי הכנסת בבת ים !!!!!!!
  הגב 20.09.20 00:30
 • אורח
  מיד !!!
  21.09.20 23:39
 • אורח
  וכנ"ל את כל הישיבות !!!
  הגב 20.09.20 00:30
 • אורח
  האמת הרבה תושבים לא מקפידים ואם מבקשים בשיא העדינות לשים את המסכה הם מתנפלים ואפילו רוסיה מבוגרת צעקה וכמעט הרביצה לי חבל שאנשים שאננים כי זה פוגע בכולם
  הגב 20.09.20 07:14
 • אורח
  הדתיים הולכים עם מסכה אבל הרוסים בפרט הצעירים לא הולכים עם מסכה וחבל ומעצבן
  הגב 20.09.20 07:46
 • אורח
  מה אכפת להם? חושבים שזה המדינה שלהם
  21.09.20 20:11
 • אורח
  אם עוטים מסיכה לנה מרחק 2 מטרים?! למרות שהרוב מקפידים וכל הסגרים כלום לא יעזור. הקורונה היא רמאות אחת גדולה.
  הגב 20.09.20 07:54
 • אורח
  תתעורר ראש העיר. תתחיל לחלק דוחות. רק דרך הכיס אנשים יתחילו להבין.
  הגב 20.09.20 08:01
 • אורח
  אין אכיפה.ואין אכיפה. יש המון דיבורים על אכיפה ובפועל אין כלום.
  הגב 20.09.20 08:10
 • אורח
  צודק 100%.לחלק קנסות ואף להגדיל אותם.
  20.09.20 08:56
 • אורח
  בגל הראשון הכל היה בסדר רק פתחו את בתי הספר המספרים עלו מהר והגיעו ל2000 בגל השני גם רק פתחו את בתי הספר עלו מהר מעל 5000 נדבקים מסקנה מחקרית בולטת לעין בגילאי 14 עד22 הדבקה קטלנית גדולה מעל גיל 40 הדבקות חלשות תיבדקו את זה
  הגב 20.09.20 09:19
 • אורח
  במקום לסגור אותנו כמו חיות בכלוב לא היה חכם יותר לעשות.אכיפה חזקה מאוד עם שוטרים ופקחים בכול מקום דוחות בלי חשבון למי שמפר את ההנחניות .אם חוק חזק לא היינו קופים בכלוב חד משמעית עובדים עלינו בעיניים
  הגב 20.09.20 10:23
 • אורח
  אין אכיפה בבת. ים איפה הדוחות ,בלי אזהרה תתנו בלי פחד ,שהם קצת יפחדו ,המון נדבקים ,חברים זה לא צחוק..
  הגב 20.09.20 10:47
 • אורח
  בבקשה לאכוף ולפרסם שמות המאומתים בשכונת עמידר ,נראה שיש הרבה מאומתים שיוצאים לרחוב ומסכנים אותנו ,אין בדיקה ואין אכיפה ,צעירים שעושים מזה צחוק ואנחנו כלואים בבית ,בבקשה יותר פיקוח בשכונה ענישה ודוח למפירי הבידוד
  הגב 20.09.20 11:28
 • אורח
  ממש כך פשוט מתעלמים מזה שצריך להיות בבידוד
  21.09.20 14:44
 • אורח
  תשמרו עם עקשן מספיק כבר .בעלי היה מונשם ומורדם.זה לא צחוק.תפסיקו
  הגב 20.09.20 18:26
 • אורח
  לא שומרים על מרחק!
  הגב 20.09.20 20:02
 • אורח
  אין כלל אכיפה בעיר בת ים. אבל הפיקוח יודע להגיע ולאיים ולתת דוח שהשכנה הרוסיה המסריחה שלי התלוננה שאשתי ניקתה את הבית לחג, לזה ידע הפקח להגיע לצעוק ולאיים על אישתי. וושהרוסים יושבים בגינה ללא מסכות לזה הם לא מגיעים.
  הגב 21.09.20 01:07
 • אורח
  נכון מאד
  21.09.20 14:45
 • אורח
  טפי גויים
  21.09.20 20:12
 • אורח
  עברתי בדרך בטיילת בבית כנסת חדש נכנסתי כל כך נהנתי ממה שהלך שם התרגשתי מהתפילות אנשים סבבה
  הגב 21.09.20 01:10
 • אורח
  ודבוקים אחד לשני אין מצב של ריחוק 2 מטר בתפילה, הילדים מכל המשפחות משחקים בחוץ, חגיגה הדבקה שלמה, ואיפה האכיפה???
  21.09.20 14:47
 • אורח
  ואחר כך אומרים שיש הסתה אבל תסתכלו על ההתנהגות של הדתיים, שלהם זה לא יקרה ולפי זה ממשיכים ואלוהים יעזור, חוסר אחריות שחייבים להפסיק, ראש העיר לטיפולך.
  21.09.20 14:50
 • אורח
  אתה נהנת ואנחנו צריכים להיות בסגר, כל הכבוד
  21.09.20 23:43
 • אורח

אסיר תושב בת ים התמוטט בכלא ונפטר

האסיר היה שפוט על מעשה מגונה

אבי בר | | תגובות: 17אסיר פלילי מבית סוהר 'איילון' שהיה מאושפז במרכז הרפואי של שב"ס (מר"ש), התמוטט היום, 18.9.20, ואיבד את הכרתו. צוות רפואי של שב"ס החל בביצוע פעולות החייאה שנמשכו ע״י צוות נט״ן שהוזעק, אך ללא הצלחה ומותו נקבע במקום.

האסיר, בן 75, סבל ממספר מחלות רקע. בתחילת החודש אושפז בביה״ח, שם אומת כחולה קורונה ללא תסמינים, עם שחררו מביה״ח נשאר בהשגחה במר״ש ולאחר 2 בדיקות שליליות שקיבל החלים מהמחלה. היום בזמן מעבר לאגף שבו שהה בביס״ר איילון התמוטט ולאחר נסיונות ההחייאה נקבע מותו.

שפוט ל-17 שנה בגין מעשה מגונה בכח ואיומים, תושב בת ים, נשוי + 5, נקלט בשב"ס בדצמבר 2014, זהו מאסרו הראשון.

נסיבות האירוע יבדקו .


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  טוב מאוד
  הגב 18.09.20 17:29
 • אורח
  ברוך שפטרנו
  הגב 18.09.20 17:34
 • אורח
  מה ברוך שפטרנו?
  18.09.20 17:45
 • אורח
  לגמריי ברוך שפטרנו מעבריינים סוטים
  18.09.20 17:50
 • אורח
  מה ברוך שפטרנו
  הגב 18.09.20 17:45
 • אורח
  אפשר לחשוב איזו ידיעה, מסכנים בשרות בתי הסוהר עכשיו תהיה חקירה
  הגב 18.09.20 18:13
 • אורח
  בת ימי עבריין
  הגב 18.09.20 19:06
 • אורח
  בשורה משמחת מאוד למשפחה ולמי שהכיר אותו באמת ברוך שפטרנו התחלה יפה לשנה טובה
  הגב 18.09.20 19:45
 • אורח
  חתיחת חלאה אתה !!!😡😡😠🤬🤬🤬
  20.09.20 19:11
 • אורח
  חשבתי מצאו תרופה לקורונה חבל שלא מת לפני פח זבל.
  הגב 18.09.20 20:43
 • אורח
  צריך שיסבול קצת בכלא ואז ימות
  20.09.20 18:20
 • אורח
  אנשים קטנים רשעים. יא פחי זבל. גיבורים של מיקלדת. הבן אדם ניפטר מהעולם. קצת כבוד. חלאות
  הגב 20.09.20 18:45
 • אורח
  הבנאדם היה עבריין מין אז יאללה סתום יא אנס
  20.09.20 20:23
 • אורח
  גם רשע יש לו את הרגע לבקש סליחה ולחזור בתשובה ברוך דיין אמת
  הגב 21.09.20 10:04
 • אורח
  הוא חזר בתשובה? הכוונה האם ביקש סליחה מהקורבנות?
  22.09.20 09:59
 • אורח
  לא ביקש סליחה ולא הודה הנבלה, הרס את כל המשפחה הזבל
  הגב 23.09.20 14:43
 • אורח
  בנפול אויבך אל תשמח
  הגב 23.09.20 23:19
 • אורח

תקיעת שופר ציבורית ב - 25 מוקדים בבת ים! תושבי בת ים יוכלו ליהנות ביום ראשון (20/9) משמיעת תקיעת השופר תוך שמירה על ההנחיות, ב25 מוקדים שונים בעיר... פירוט המוקדים בכתבה

פירוט המקומות המלא מצ"ב

לימור עידן | | תגובות: 7
קרדיט: דוברות


תקיעות שופר לקהל הרחב

לרגל ראש השנה הורה ראש העיר על מוקדים שונים בעיר בהם ניתן יהיה לשמוע את תקיעות השופר ביום ראשון 20.9 בשעות שונות לאורך היום וזאת בכדי למנוע התקהלויות מיותרות של אנשים ושמירה על הנחיות משרד הבריאות

להלן 25 המוקדים הפזורים בבת ים:


שדרות העצמאות (מול בית כנסת מרום ישראל),

רוטשילד 26 פינת מעבר ישי,

הרצל 82,

הלפר 27 (גן הלפר),

גן המזרקה,

רחוב הגבול פינת שדרות העצמאות,

רחבת המצבה העצמאות 67,

אמפיתאטרון – העצמאות 1,

גן הי"א (רזיאל פינת ירקוני),

גינת באבוב,

גן הלנה ראפ (מצד רחוב ניסים בכר),

גינת שרת (צומת קרייתי/ שרת),

גן הנ"ד (רחוב דקר),

גן הנצחון ,

רחוב רחבעם זאבי סמוך לחוף הנפרד,

ליבורנו/ כבשי החרמון 9,

רחבת העירייה,

הנביאים 54 (בחניה),

הטיילת – בן גוריון

87גן אשכול – (מול בית ספר בני ציון) ,

גן העיר (הנביאים 14) ,

פארק פיס (בהמשך לרחוב הדקל),

גן הלנה ראפ (מול בית ספר אורות התורה),

גן הלנה ראפ (מול רחוב מוהליבר),

הגינה הסמוכה לבית ספר שוב


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  באיזה שעה תקיעת שופר בגן הניצחון
  הגב 18.09.20 17:54
 • אורח
  שכחתם לציין שעה לתיקיית שופר
  הגב 18.09.20 18:20
 • אורח
  אין שעות
  הגב 18.09.20 22:11
 • אורח
  למה לא בודקים את הכתבה חסר שעה אין עם מי לדבר רק ביום שני כל הכבוד
  הגב 19.09.20 09:38
 • אורח
  זכור לי שזה בשעה 12
  הגב 19.09.20 23:09
 • אורח
  חכמי חלם משפחות עם ילדים ימתינו מ06:00 עד 19:30 בשמש לתקיעת השופר ? או להמתין לאליהו על החמור הלבן
  הגב 20.09.20 12:34
 • אורח
  ממש חכמי חלם, בהרבה נושאים ראשות עיר הזויה.
  22.09.20 10:00
 • אורח

ג'ני וסאם ברוכים הבאים ! תלמידי בית הספר דוד אלעזר בבת ים ערכו קבלת פנים חמה ל2 מתנדבי מסע שהגיעו לבית הספר על מנת לעזור לתלמידים בלימוד השפה האנגלית

קרדיט:דוד אלעזר בת ים

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:דוד אלעזר בת ים


תלמידי כתה ה' בבית הספר דוד אלעזר בבת ים ערכו קבלת פנים חמה לג'ני וסאם.

ג'ני וסאם הם 2 מתנדבים מפרויקט מס"ע שהגיעו לבית הספר במטרה לשמש כתומכי הוראה במערכת החינוך וללמד את התלמידים את השפה האנגלית הכתובה והמדוברת.


המתנדבים מפרויקט מסע שהגיעו לפני מספר שבועות ארצה יחד עם מתנדבים נוספים מקנדה, ארצות הברית ובריטניה יגורו בבת ים במהלך שנת הפעילות בדירות שהועמדו לרשותם על ידי העירייה ומרכז הצעירים. כמו כן המתנדבים ישתלבו בקהילה העירונית ויתארחו בבתי משפחות בארוחות ליל שבת ובחגים.


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי בית הספר "הנשיא" בבת ים, יחד עם המנהלת לבנה דבש מאחלים לתושבי השכונה באמצעות לוח ענק ברכות לשנה החדשה

קרדיט:לבנה דבש

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:לבנה דבש


בית ספר הנשיא בבת ים מברך בשנה טובה את תושבי השכונה

מנהלת בית הספר הנשיא בבת ים לבנה דבש, הקימה לוח גדול בלב שכונת רמת הנשיא כדי שהעוברים ושבים יוכלו לכתוב מספר מילים לשאר תושבי השכונה ולאחל שנה מתוקה


התלמידים יחד עם צוות ההוראה כבר החלו באיחולי שנה טובה ולאחריהם תושבים נוספים וחיילים שעברו במקום הצטרפו ליוזמה המרגשת וחתמו על הקיר את ברכותיהם.


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

"תיק לכל תלמיד" בבת ים! בנק מרכנתיל נרתם ותרם עשרות תיקי בית ספר לילדי בת ים כחלק ממיזם "תיק לכל תלמיד" אותו מוביל סגן ראש העיר ירון לוי.

למעוניינים למסור ילקוט ניתן למסור בסניפי קרביץ ברחבי הארץ

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט:יח"צ מרכנתיל


בנק "מרכנתיל" בפעילות למען הקהילה עם פתיחת שנת הלימודים - חלוקת מאות ילקוטים לתלמידי בתי ספר בבת ים

הנהלת בנק מרכנתיל בבת ים בשיתוף סגן ראש עירית בת ים ירון לוי המכהן גם כמנכ"ל עמותת "תיק לכל תלמיד" ובשיתוף גורמי הרווחה בעירייה חילקו עשרות ילקוטי בית ספר לתלמידי בתי הספר היסודיים בבת ים .

פרויקט "תיק לכל תלמיד" שהתחיל כבר בשנת 2015 ברשת החברתית שם לעצמו מטרה לדאוג שלא יהיה תלמיד אחד שיהיה חסר לו תיק לבית הספר יחד עם הציוד הדרוש. הפרויקט מופעל בהמון ערים בארץ על ידי פעילים חברתיים הדואגים לגרום לתלמיד להתחיל את שנת הלימודים ללא תחושת שוני .

למעוניינים למסור ילקוט ניתן למסור בסניפי קרביץ ברחבי הארץ

תומר אקשטיין,מנהל סניף "מרכנתיל" בבת ים אמר לאחר תרומת הילקוטים:


" אנו נמצאים בתקופה קשה בכלל המשק, כבנק הפרוס בכל רחבי הארץ, אנו מודעים היטב למצוקות הקיימות. הבנק שלנו והעובדים עושים רבות למען הקהילה באופן שוטף והיה זה ברור מאליו מבחינתנו כי ערב פתיחת שנת הלימודים נרתם, ולו במעט, למען התלמידים בבת ים, בילקוטים חדשים וצבעוניים


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אחלה בנק
  הגב 18.09.20 16:44
 • אורח

ראש העיר צביקה ברוט בסרטון סיכום השנה שחלפה על בת ים, ההשקעה בחינוך בספורט, ניקיון העיר, השקעה של 40 מיליון ש"ח בשדרוג ושיפוץ מבנים בעיר ולבסוף ממתינה הפתעה לצופי הסרטון..

מצ"ב לינק לצפייה

לימור עידן | | תגובות: 13
קרדיט: צביקה ברוט פייסבוק
ראש העיר צביקה ברוט העלה סרטון עם סוף מפתיע..

ראש העיר צילם סרטון המסכם את ההישגים הגדולים של העירייה בשנה האחרונה,

שנת הקורונה שהייתה מוזרה לכולם הביאה עימה בכל זאת חידושים ושידרוגים במוסדות רבים בבת ים.

במהלך תקופת הסגר המשיכו לעבוד ולשדרג את העיר עובדי העירייה החרוצים מהאגפים השונים.

בין ההצלחות הגודלות נרשם צמצום הגירעון התקציבי, ניקיון העיר, השקעה בספורט ,בחינוך , השקעה של 40 מיליון ש"ח בשיפות ושדרוג מבנים, בניית הבריכה האקלוגית ועוד..

בסוף הסרטון ישנם איחולי הצלחה ושנה טובה מדמות מוכרת נוספת בעיר

להלן הסרטוןחדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49

התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין כמו ברוט
  הגב 18.09.20 16:28
 • אורח
  בחלומות הלילה, תצא מהארון ברוט
  18.09.20 16:59
 • אורח
  עם כל הטוב הזה- כבוד ראש העיר !!! האם ניתן להסביר איך הפכנו לעיר אדומה???? מדוע אין אכיפה רצינית יסודית וחינוך והדרכה לתושבי העיר המזלזלים ומסכנים את כולם? תכלה שנה וקללותיה תחל שנה וברכותיה אמן! נדע רק טוב כולנו!
  הגב 18.09.20 16:48
 • אורח
  לוזר! מביא בזמן הנגיף עולים חדשים ממדינות מוכות קורונה ומחלות ממזרח אירופה
  הגב 18.09.20 16:59
 • אורח
  דיירי-רחובות דנין ברנר דניאל סובלים בהגיעם לביתם מעבודתם ובצאתם בבקרים לעבודתם עקב רמזור ארוך מאוד בהיותו אדום וקצר מאוד בהיותו ירוק בצומת חשמונאים יוספטל בעיקול הדרך שם נגרמים פקקים אינסופיים ובלתי-נגמרים עד שעות הערב המאוחרות
  הגב 18.09.20 21:24
 • אורח
  יש לציין לטובה את סיירי-הפיקוח העירוני-בעיר בת-ים שאכיפתם מתבצעת היטב ברחובות דנין ברנר יוספטל פנקס רק כאשר רכב עומד ממש על מעברי-החצייה הם רושמים דו"ח חנייה ולא כך סתם כפי-שהיה לפני-עידן הקורונה וטוב שכך עקב מצוקת חנייה הולכת וגוברת ברחובות אלה בפרט וברחבי-העיר כולה ככלל מי-יתן ואכיפה של אי-עטיית מסיכות תהא מעט יותר נעימה הסברתית ולאו דווקא מתוך רצון לרשום כך סתם דוחו"ת ולחפש שעירים לעזאזל ואזרחים תמימים שבדר"כ הינם הגונים ושומרי-חוק והנחיות כאחד!
  הגב 18.09.20 21:29
 • אורח
  ובהקשר לנקיון העיר, האם מגפת החולדות, נכללת, אף היא, במה שנקרא נקיון העיר?
  הגב 19.09.20 11:05
 • אורח
  מר ברוט! ניתן לשנות את התדמית של העיר לו יופסקו רעשי המוסיקה שנשמעים בקולי קולות עד השעות הקטנות של הלילה ללא אכיפה מספקת. רבות התלוננו ומאומה לא קורה. העיריה שולחת למשטרה והמשטרה עסוקה מכדי לאכוף.תושבי השכונה סובב גן העיר.
  הגב 19.09.20 11:10
 • אורח
  אני לא רואה נקיון בעיר אולי רק במקומות מסוימים אבל במרכז ובהרבה רחובות וגם באיזור התעשיה אין נקיון מרצפות במדרכה לא יציבות ויש סכנה גדולה בנפילות חשוב לטפל בזה
  הגב 19.09.20 17:54
 • אורח
  שיעזרו להומלסים באזור המצבה שיהיה להם דיור ! אסור להפוך לאדישים!
  הגב 19.09.20 20:04
 • אורח
  עיר מלאה בטינופת וסרח
  הגב 19.09.20 22:43
 • אורח
  האם מישהו מהעיריה בכלל קורא את התגובות?נראה לי שלא,וזה כמו לדבר אל הקיר.אני בטוח בזה.
  הגב 21.09.20 22:16
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר .על הניקיון. השקעה בילדים נתן תיקים וכם תיקי אוכל לתלמידים.ממשיך את המסורת בהשקעה בילדים. הגחע הזמן להגיד גם דברים טובים שעושים לנו ולא רק תלונות. .שנה טובה
  הגב 22.09.20 10:14
 • אורח

עיריית בת ים רכשה ציליות ענק על מנת להגדיל את אזורי התפילה בבתי הכנסת ובשטחים הציבוריים וזאת בכדי לייצר אפשרות של מניין נוסף תוך שמירה על ההנחיות

בנוסף, כחלק מההיערכות, ערכה העירייה הכשרות וימי עיון לגבאי בתי הכנסת בעיר בהם הוסבר המתווה של הממשלה לתפילות.

לימור עידן | | תגובות: 1
תמונה: דוברות


מחר יחול ערב ראש השנה תשפ"א – החגים השנה יצוינו תחת הסגר וההגבלות עליו החליטה הממשלה עקב התפשטות נגיף הקורונה.

עיריית בת-ים בשיתוף המועצה הדתית נערכת לקראת בואם של ראש השנה והימים הנוראים, בין חג ראש השנה ליום כיפור ומפרסמת את מתווה התפילות אליו נערכה בחודשים האחרונים:

ההיערכות כוללת תכנון רחב היקף שמגדיל את מספר המוקדים בהם ניתן להתפלל ולתקוע בשופר, ומצמצם בכך התקהלויות רבות משתתפים, כך שיתאים להנחיות ומצב התחלואה בעיר. זאת על מנת לתת מענה רחב ככל הניתן, לקהילות בעיר שיוכלו להתפלל ולקיים את מצוות ימים אלו.

במסגרת מתווה התפילות שיערכו באוויר הפתוח רכשה העירייה ציליות ענק בעשרות אלפי שקלים אשר חולקו בתחילת השבוע לגבאי ונציגי בתי הכנסת ברחבי העיר על מנת להגדיל את מקום התפילה ולייצר אפשרויות למניינים נוספים מחוץ למבנה בתי הכנסת ובשטחים הציבורים.

בנוסף, כחלק מההיערכות, ערכה העירייה הכשרות וימי עיון לגבאי בתי הכנסת בעיר בהם הוסבר המתווה של הממשלה לתפילות.


עוד במסגרת ההיערכות, יוקצו כיתות לימוד בבתי הספר, מתנ"ס ואולמות ספורט בעיר לטובת התפילות בימים הנוראים. בכל מקום דאגה העירייה לתלות פוסטר עם כלל הנחיות מוסדרות בהתאם להנחיות הממשלה וחתומות ע"י צביקה ברוט, הרב אליהו בר שלום – הרב הראשי ובנימין אלחרר – יו"ר המועצה הדתית. כל קהילה תמנה אחראי קורונה אשר באחריותו לוודא כי המתפללים עומדים בהנחיות. בעירייה מדגישים כי השיטור והפיקוח העירוני יבצעו סיורים וביקורות פתע, ויסגרו אתרים אשר בהם אין עמידה בהנחיות – עטיית מסכה, שמירת מרחק ומספר גדול של משתתפים מעבר למה שההנחיות מתירות.

ראש העיר, צביקה ברוט:

"בתקופה האחרונה אנחנו נערכים בעירייה ככלל ובמועצה הדתית בפרט, במסגרת עבודת מטה סדורה למתן מענים לקהילות ולבתי הכנסת ברחבי העיר בהתאם לאלטרנטיבות השונות הצפויות בעקבות הנחיות משרד הבריאות ובמטרה שכל תושב בעיר, יוכל לחוות את חגי תשרי."


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

בהמשך לבג"צ אותו הגיש צביקה ברוט ראש עיריית בת ים: שופטי בית המשפט העליון, החליטו לתת ארכה למדינה להצגת המתווה לצמצום מספר המפגינים בדומה למספר המתפללים

קרדיט: דוברות

לימור עידן | | תגובות: 13
קרדיט: דוברות


עדכון מבג״ץ ראשי הערים:

שופטי בית המשפט העליון החליטו לתת ארכה של שבוע למדינה להציג מתווה לצמצום מספר המפגינים בדומה לתפילות.

ראש עירית בת ים צביקה ברוט המוביל את המהלך;

״אני מברך על הודעת המדינה לפיה הם מסכימים שהמצב הקיים לא יוכל להימשך, ועד לשבוע הבא יציגו מתווה הפגנות חדש ומצומצם. עם זאת אנו עדיין נדרוש מבית המשפט לגזור גזירה שווה על כל התקהלות במרחב הציבורי, בין אם מדובר בהפגנות, תפילות, או התקהלות אחרת. כל החלטה אחרת תפגע באמון הציבור ובריאותו״

לפני מספר ימים כאמור דיווחנו על עתירה לבג"צ נגד הממשלה בראשותו של צביקה ברוט הדורש יחד עם ראשי ערים נוספים להשוות בין מספר המפגינים לבין מספר המתפללים בשטחים הפתוחים.חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה אנחנו עיר דתית? מספיר מר ברוט תתחיל לנהל את העיר במקום להתעסק בשטויות, העיר הפכה מאוד מהר לאדומה. אין אכיפה שהפקחים העצלנים שלך במקום לשבת בחנויות שיסתובבו ויתנו דוחות לרוסים שיושבים בגינות ומסכנים אותנו ללא מסכות.
  הגב 17.09.20 21:21
 • אורח
  וגם לדתיים שמסתובבים כאילו אין קורונה עם מסכה מתחת אף, אז במקום לבלבל לנו את המוח תסביר את זה למפירי ותשאיר אותנו עיר חילונית.
  18.09.20 01:12
 • אורח
  הנך צודק !העיר שלנו זקוקה לטיפול יעיל ומהיר בכל הבעיות הקיימות. עדיין רבים מזלזלים בהנחיות וגורמים נזק והדבקה של אזרחים תמימים שומרי חוק והנחיות. מה קורה במרכולים שמסרבים עדיין לקיים הנחיות העיקר שברמקולים מזהירים מכך שמסתובבים פקחים של משרד הבריאות-סתאאם לא ראיתי אף פקח.מה שכן ראיתי צפיפות ואי שמירת מרחק.....ואז לא מבינים איך הפכנו לעיר אדומה.. ...
  18.09.20 16:38
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר יוזמה ברוכה .... דמוקרטיה -כן אבל לא במחיר של לסכן את האזרחים . אם התפילה מוגבלת במספר המתפללים גם את מספר המפגינים יש להגביל !!!
  הגב 17.09.20 21:38
 • אורח
  בינתיים אצל המפגינים אין תחלואה רבה כמו הריכוזים החרדים/ דתיים , קרית בובוב ועמידר אורות התורה ועוד כהנה מקומות של דתיים, שגרמו להיותנו עיר אדומה, תתבייש שאתה מגן על הדתיים ולא על התושבים האחרים שלך, חבל מאד
  18.09.20 01:17
 • אורח
  צודק ראש העיר היקר שלנו.. בביתי הכנסת מתפללים עם מסכות במרחק ולא כמו ההפגנות שלא ניתן לשמור מרחק עם האמוציות ובצדק
  הגב 17.09.20 21:48
 • אורח
  שיתחיל לטפל בעיר זו מצווה יותר כדולה
  18.09.20 00:55
 • אורח
  סגר סוגרים הכל לא בית כנסת ולא הפגנות אין אנחנו לא מאמינים לא בראש עיר וחא בראש ממשלה כלצאחד מושך לאנטרס שלו
  הגב 17.09.20 23:25
 • אורח
  אכן
  18.09.20 00:55
 • אורח
  נכון מאד , גם ראש העיר לא מבין איך לטפל בבעיה , לך הביתה,
  18.09.20 01:20
 • אורח
  זה לא קשור לדת בכלל , דין מתפלל כדין מפגין האוויר הוא אותו אוויר לא משנה תפילה או הפגנה !!! יישר כח צביקה ברוט , ראש העיר שפשוט הפתיע בענקקקק
  הגב 18.09.20 00:11
 • אורח
  כול הכבוד לראש העיר שלנו. לא מאמינה שראשי הערים צריכים להגיש עתירה במקום חברים בכנסת🤦‍♀️
  הגב 18.09.20 10:25
 • אורח
  שמרו מרחק בתור לדואר מלא אנשים!
  הגב 20.09.20 20:06
 • אורח

מצורף סרטון: כוכב הרשת גיא הוכמן חזר שוב להצחיק את תושבי בת ים והבין כיצד התושבים שומרים על העיר נקייה

מצ"ב סרטון

לימור עידן | | תגובות: 3גיא הוכמן חזר להצחיק את הבתימים

אחרי שהסרטון הקודם בו הוא מבקר בחופי בת ים השיג מאות צפיות, כעת יצר כוכב הרשת גיא הוכמן סרטון נוסף אותו צילם לפני מספר ימים כאשר נערכו ימי הפנינג ברחובות בת ים שם הוא שאל את התושבים כיצד הם שומרים על העיר נקייה

להלן הסרטון:חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ניקיתה 🤣🤣🤣🤣
  הגב 18.09.20 10:28
 • אורח
  גיא הוכמן צריך ללכת לחופי תל אביב, החופים של בת ים כמו הפרצוף של ברוט
  הגב 18.09.20 11:38
 • אורח
  חחח הוא עושה את זה בחינם ????
  הגב 19.09.20 18:43
 • אורח

הכנות לחגי תשרי: עיריית בת ים נערכת בימים אלה למבצע ניקיון רחב היקף במגרשים וחורשות בעיר,בגינות הציבוריות, ניקוי מדרכות וכבישים וזאת על מנת לקבל את השנה החדשה בעיר נקייה, מטופחת ומתוחזקת

לתשומת לב, בין התאריכים 16.09.2020 ועד 20.09.2020 כולל ומתאריך 24.09.2020 ועד 11.10.2020 כולל חל איסור על השלכת פסולת במרחב הציבורי מכל סוג: לרבות גזם, גרוטאות, ריהוט ישן מכשירי חשמל וכדומה.

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט: דוברות


לקראת חגי תשרי, נערכת עיריית בת ים למבצע רחב היקף של ניקיון ושיפור חזות העיר, על מנת שתושבי העיר ומבקריה, יקבלו את פני השנה החדשה בעיר נקייה, מטופחת ומתוחזקת, תוך קבלת המענים המיוחדים לחג. את המבצע מוביל סגן ראש העיר, יהודה הרוש, מחזיק תיק שפ"ע, אשר הנחה את אגפי שפ"ע ותברואה לעבור לעבודה בצורה מתוגברת, להרחיב משמעותית שעות הפעילות וכמות המנופים הפועלים בעיר על מנת שהמרחב הציבורי יהיה נקי לפני החג. במהלך ראש השנה וחג סוכות יופעלו עובדים בגינות ציבוריות ויתוגבר הניקיון לאורך הטיילת התחתונה ובציר בן גוריון.במסגרת ההיערכות המיוחדת שמובילים האגף לשיפור פני העיר ואגף התברואה, מתבצע ניקוי מגרשים וחורשות, ניקיון הגינות הציבוריות, מבצע חרמשים בכלל העיר למשך שבועיים לפחות, פינוי גזם וגרוטאות וניקוי מדרכות וכבישים בצוותים מתוגברים. זאת בצוותים והמשמרות מתוגברות של האגף לשיפור פני העיר, אגף התברואה והחברות הקבלניות. בנוסף להערכות בתגבור הניקיון במרחב הציבורי, יערך השנה הפיקוח העירוני והשיטור לאכיפה בנושא קורונה במרחב הציבורי ובבתי הכנסת.

צוותי מחלקת התברואה תוגברו לצורך מבצע הניקיון על ידי מחלקת המשק בציוד מכני הנדסי כבד. כן תבוצענה פעולות הדברה וריסוס של מכרסמים וזוחלים בכל רחבי העיר. התושבים מתבקשים להקפיד על ניקיון העיר ולפנות את האשפה לפחי אשפה בלבד. כל האשפתונים בעיר ירוקנו לקראת החגים, המעברים והשבילים ינוקו. קבלני המיחזור הפועלים בעיר ידאגו עד ערב החג לרוקן את מיכלי הבקבוקים, הנייר והקרטון.

הפיקוח העירוני מגביר את האכיפה לקראת החג תוך שימת דגש על הוראות התו הסגול והנחיות משרד הבריאות, ולכלוך ברשות הרבים, הוצאת גזם וגרוטאות שלא בימי הפינוי, וכן אכיפה כנגד בעלי כלבים המלכלכים ברשות הרבים. כל החברות הפועלות בעיר בנושאי בנייה ופיתוח, נתבקשו שלא להשאיר ציוד כבד בצידי הדרכים.

המוקד העירוני, משו"ב 107, יפעל גם בימי החג 24 שעות ביממה לרשות התושבים.

לתשומת לב, בין התאריכים מתאריך 16.09.2020 ועד 20.09.2020 כולל ומתאריך 24.09.2020 ועד 11.10.2020 כולל חל איסור על השלכת פסולת במרחב הציבורי מכל סוג: לרבות גזם, גרוטאות, ריהוט ישן מכשירי חשמל וכדומה.


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עירייה חרא! ברחובות עובדים רגיל
  הגב 18.09.20 11:39
 • אורח

משרד הבריאות: בבת ים 458 חולים פעילים, בין המקומות בהם שהו חולים מאומתים ניתן למצוא את חוף הים, קניון בת ים ומסעדת תאיו שף דגים

מי נדרש לבידוד? מי שהיו במגע עם חולה מאומת. מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

לימור עידן | | תגובות: 10


משרד הבריאות מפרסם את תחלואת הקורונה בערים השונות בישראל.

מספר החולים המאומתים נכון להיום ,יום חמישי 17.9.2020מספר חולי הקורונה בישראל עומד על 171,768 חולים ,כ140 מונשמים בבתי החולים, ו1103 אנשים נפטרו מהנגיף.

מספר הבדיקות שנעשו בבת ים בשבעת הימים האחרונים עומד על 2900 בדיקות.

מספר החולים הפעילים בעיר הינו 458 חולים.

מספר חולי הקורונה החדשים שנוספו בבבת ים 248 חולים.


להלן מסלול חולי הקורונה בבת ים:

חולה קורונה מאומת ביקר ב13.9 בקניון בת ים , בין השעות 13:00-14:00

חולה קורונה מאומת ביקר ב12.9 בחוף בת ים, שד יוספטל גיורא 3 בין השעות 08:00-10:00

חולה קורונה מאומת ביקר ב11.9 במסעדת תאיו שף דגים, בין השעות 21:00-22:30

חולה קורונה מאומת ביקר ב11.9 בהשקמה 24, בין השעות 09:00-10:00


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49

התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שנה טובה ומבורכת לכל תושבי בת ים!זכרו לשמור על כל ההנחיות תהיו בריאים שנוכל לחזור לימים טובים יותר. לשם כך נדרשת אחראיות אישית ואכיפה רצינית ויסודית בטיפול בכל המזלזלים ומסכנים את כולנו. שנה טובה שיהיו בשורות טובות לכולנו !
  הגב 17.09.20 20:40
 • אורח
  צודק לגמרי להתחיל במיידי באכיפה נוקשה עונשים כבדים למפרים שמסכנים את כולנו.
  18.09.20 09:05
 • אורח
  צודק הכותב למעלה. חברים, גורלכם בידכם. אל תגידו, לי זה לא יקרה. נשמע להנחיות שלא תמיד נראות נוחות, ונקווה שהצרה הזאת תחלוף במהרה. שנה טובה, ועתירת בריאות.
  הגב 17.09.20 21:15
 • אורח
  שנה טובה היצמדו להוראות
  הגב 17.09.20 23:51
 • אורח
  למה אתם לא כותבים איפה ,??? למשל קניון בת ים זה 3 קומות החולה מסתובב איפה הוא היה אתם כותבים שעה אוקיי אז כל מי שהיה בשעה הזאת יכנס לבידוד??? הצחקתם 3 קומות ,אתם לא הגיונים
  הגב 17.09.20 23:58
 • אורח
  המדינה כולה לא הגיונית ממשלה של הזוים
  18.09.20 09:44
 • אורח
  שנה..טובה.וחג שמח.לכל תושבי בת ים. ולכל. עם ישראל..ותודה לראש עירית. בת ים.על כל הטוב הרגש והאיכפתיות לאזרחי. העיר. .ולכל. עירנו. האהובה..נזכה כולנו לבריאות טובה. ורק. שמחות ואושר. ובשורות. טובות.אמן..גיקי
  הגב 18.09.20 01:13
 • אורח
  שנה טובה וחג שמח לתושבי בת-ים והרבה בריאות אנא- שימרו והקפידו על ההוראות ושנהייה חזקים אמן
  הגב 18.09.20 18:59
 • אורח
  עלה ל550
  הגב 19.09.20 18:43
 • אורח
  מה הרעיון לרשום שחולה קורונה היה בקניון בת ים ? מה, כל מי שהיה בקניון באותה שעה יכנס לבידוד ? מגוחך . הקניון ענק ,ואם אתם לא רושמים בדיוק באיזה חנות הוא היה ובדיוק באילו דקות אז אין טעם לרשום את זה .
  הגב 21.09.20 01:15
 • אורח

סגנית מהנדס העיר בת ים, שירה שפרכר סגלוביץ' מונתה לתפקיד אדריכלית העיר

המינוי החדש ייכנס לתוקף באופן מיידי, לאחר שבמשך שנים ארוכות כלל לא היה בבת-ים אדריכל עיר, ופרויקטים רבים עוכבו בשל כך.

לימור עידן | | תגובות: 1
צילום:פרטי


אגף ההנדסה בעירית בת-ים ממשיך להתחדש: ראש העיר צביקה ברוט הודיע היום על מינויה של אדר׳ שירה שפרכר סגלוביץ', אשר מכהנת בשנים האחרונות כסגנית מהנדס העיר בבת-ים, לתפקיד אדריכלית העיר.

המינוי החדש ייכנס לתוקף באופן מיידי, לאחר שבמשך שנים ארוכות כלל לא היה בבת-ים אדריכל עיר, ופרויקטים רבים עוכבו בשל כך.

הדבר מצטרף למינויה של מהנדסת העיר החדשה, מיכל מאיר, אשר נכנסה לתפקידה לפני כחצי שנה.

שפרכר נחשבת לאשת מקצוע מוערכת אשר מכירה היטב את התכנון העירוני בבת-ים, והיא תסייע להוציא אל הפועל את המדיניות שהתווה ראש העיר לגבי התחדשות עירונית בבת-ים.

בעיריה אומרים עוד כי בתקופה הקרובה ישלימו את המהלך שנועד להגן על תושבים מפני יזמי תמ״אות שעלולים להתחיל פרויקטים של תמ״א - אך להיתקע באמצע הפרויקט ללא יכולת להשלים אותו. בעיריה מתכוונים לקרוא לציבור לחתום על חוזים עם יזמים רק לאחר התייעצות עם נציגי מהנדסת העיר.

ברוט אמר היום כי.

״שירה היא חלק בלתי נפרד מהמפכה שאנחנו רוצים להוביל באגף ההנדסה בעיר בשנים הבאות, והתפקיד החדש יאפשר לה להביא לידי בביטוי בצורה טובה אפילו יותר את הכישורים המקצועיים הגדולים שלה״

. מנכ״לית העיריה יודפת אפק ארזי הוסיפה כי ״שירה תרמה רבות לקידום פרויקטים רבים בעיר ואני מאמינה כי היא תהיה ציר מרכזי בשינוי המרחב הציבורי שמתוכנן לשנים הבאות״.

שפרכר הינה בוגרת בהצטיינות בלימודי אדריכלות באוניברסיטת תל אביב, ובעלת תואר שני באדריכלות ובינוי ערים מהטכניון.

"תודתי להנהלת העיר על הבעת האמון שבבחירתי לתפקיד, ועל ההזדמנות להוביל את מערך התכנון של העיר בת-ים אל מול האתגרים הגדולים העומדים לפתחה", אמרה שפרכר לאחר היבחרה לתפקיד, "אעשה זאת במקצועיות, בשקיפות ובשיתוף פעולה עם כלל הגורמים השותפים לעשייה העירונית".

שפרכר מביאה עימה לתפקיד ניסיון רב מתפקידים אותם מילאה במגזר הציבורי והפרטי. בשנתיים האחרונות משמשת כסגנית מהנדסת העיר לתכנון בבת ים, ואחראית בין היתר על הובלת תכניות בנין עיר בקנה מידה רחב היקף, קידום מסמכי מדיניות ותכניות כלל עירוניות, ושותפות ביצירת התשתית האסטרטגית לנושאי רוחב דוגמת מערך מבני הציבור והחינוך בעיר. בשדה האקדמי שפרכר מלמדת בעשור האחרון במחלקה לארכיטקטורה בבצלאל סטודיו במסגרת לימודי התואר הראשון.


חדשות בת ים בוואטסאפ

תושבי בת ים המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות בת ים לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/49
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בהצלחה זו בטח שנה של הפתעות העצמה נשית...עלי והצליחי הצלחה שלך רווח לתושבי בת ים.... שנה טובה ופוריה
  הגב 17.09.20 17:37
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל