הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

חשד כי בויכוח בין 2 נהגים במחלף הקוממיות נשלף אקדח לא חוקי

עונת הרחצה נסגרה ומעתה יפעלו החופים: חוף הסלע, חוף הריביירה והחוף הנפרד

תאונת פגע וברח בבת ים

עיריית בת ים תחל להפעיל מנגנון הגנה על הדיירים כדי למנוע מיזמים אי עמידה בתנאים עליהם התחייב בתוכנית תמ"א 38

צביקה ברוט: "אני בעד תמ״א ובעד פינוי בינוי, כל עוד הם לא מסכנים או גורמים נזק לתושבים הן מבחינה כלכלית, והן מבחינת עומסי תנועה, בעיות חניה ותשתיות״.

לימור עידן | | תגובות: 6


לראשונה בארץ, תפעיל עיריית בת ים, מנגנון מקדים שישמש כחומת מגן נוספת לתושבים המבקשים להתחיל בפרויקט תמ"א 38.

לאור הצמיחה בהיקף הפרויקטים מכח תמ"א 38 ומתוך הרצון לוודא שפרויקט מגיע לסיומו ולא מותיר דיירים מול שוקת שבורה במהלך הבניה, החליט ראש העיר צביקה ברוט כי עיריית בת ים תבקש מעתה כתנאי לדיון בהיתר מכח תמ"א - להציג דוח איתנות כלכלית (due diligence ) שיחשוף את יכולתו של היזם לעמוד בתנאים עליהם התחייב במעמד בקשת ההיתר.

המשמעות: הדבר יאפשר לחשוף יזמים אשר מציירים לתושבים תמונה ורודה, אשר בלשון המעטה רחוקה מהאמת, ועלולים לגרום להם לנזק כספי בלתי הפיך.

מנגד, אם ליזם יש ליווי בנקאי או כיסים עמוקים, אשר שישמשו תעודת ביטוח עבור הדיירים, ניתן יהיה לדעת כי בסבירות הגבוהה הפרויקט יוכל להתקדם ללא בעיות.

המנגנון החדש שיזם ברוט, יחד עם מהנדסת העיר אדריכלית מיכל מאיר, יסייע רבות לתושבים שנפגעים לא פעם מיזמים שהחלו בפרויקט ולא מגיעים לסיומו, או לחילופין דיירים הנותרים ללא מענה למצוקותיהם שעולות במהלך הבניה.

עירית בת-ים היא הרשות עם מספר הבקשות הגבוה ביותר לתמ״א והתחדשות עירונית, אולם לצד פרויקטים רבים מוצלחים, נוצרו מצבים לא מעטים, בהם היזם שחתם על הסכם מול בעלי הדירות וקיבל את היתרי הבנייה מהוועדה המקומית, נקלע לקשיים כלכליים תוך כדי ביצוע הפרויקט ועזב אותו באמצע.

כתוצאה מכך, נאלצים בעלי הדירות להמשיך להתגורר בבניין שנמצא בהליך הבניה או לחלופין להוציא סכומים לא מבוטלים עבור שכירות, כאשר אין להם מענה, כתובת וצפי לסיום הבנייה. רק בשנה האחרונה התגלו בבת-ים שורת פרויקטים כאלה, ודיירים רבים נאלצו להפסיד את כספם בשל התנהלות היזמים.

לאור זאת, הנחה ראש העיר, צביקה ברוט, את מהנדסת העיר והוועדה המקומית לתכנון ובנייה, לדרוש מהיזמים להציג אישורים המעידים על איתנותה הכלכלית של החברה. החלטה זו צפויה לצמצם למינימום את הסיכוי שבעלי הדירות הבוחרים בעצמם את היזם יישארו ללא דירות או בהליך בנייה ממושך במקרה והיזם יפשוט את הרגל או יעלם.


ראש העיר צביקה ברוט:

"המטרה המרכזית שלנו היא להגן על התושבים שלנו ועל הכסף שלהם, ורק לאחר מכן לעודד התחדשות עירונית. יש דיירים שבטוחים שהתמ״א תשפר את ערך הדירה שלהם כי יזמים מסוימים מוכרים להם חלומות, והם ממהרים לחתום ולהתקדם בלי לבדוק שמדובר ביזם שיכול גם לקיים את ההבטחות שלו. זה לא תמיד קורה. המחוקק לא נתן את הדעת לסוגיה, והתפקיד שלנו הוא להיות חומת המגן שמגנה על התושבים. אני בעד תמ״א ובעד פינוי בינוי, כל עוד הם לא מסכנים או גורמים נזק לתושבים הן מבחינה כלכלית, והן מבחינת עומסי תנועה, בעיות חניה ותשתיות״.

המדיניות החדשה צפויה לעלות לקרוב לאישור בועדה המקומית לתכנון ובניה בעיר. במקביל מתכוונים בהנהלת העיר לקדם פרויקטים שונים של תמ״א ופינוי-בינוי, אך ממשיכים במדיניות שמתעדפת פרויקטים הכוללים תמהיל משמעותי של תעסוקה, מסחר ומלונאות לצד מגורים. בעיר נערכים מחדש לאור המיתון הצפוי במימושים בשטחי מסחר ותעסוקה, ובונים כעת על מימוש של כמיליון מ״ר לשימושים אלה בחמש השנים הקרובות. במקביל נערכים בעיר להקמת מינהלת לקידום איזור העסקים החדש, ומתכוונים להציע ליזמים הראשונים שיוציאו היתרי בניה כבר בשנתיים הקרובות תמהיל מועדף עם אחוז מגורים גדול יותר.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אז קודם תתחילו בלטפל בהנביאים 13 /11 בבת ים שתקועים כבר 6 שנים בתמא
  הגב 13.08.20 15:25
 • אורח
  בהרצל 16 תקועים עם פנוי בנוי 8 שנים ולא זז כלום, הבניין עוד מעט מטמוטט
  הגב 13.08.20 16:49
 • אורח
  למי לפנות בעיריה באיזה מחלקה
  הגב 13.08.20 18:38
 • אורח
  איך ברחובות צרים על כבישים ברוחב 5 מטר בלבד, הולכים להרים בנייני מפלצות בטון רבי קומות ??!! מדינה פח, עיריות פח, ועדות לתכנון ובניה מושחתות !!!!! קומבינות על קומבינות, יזמים שמנצלים את חוסר הידע של דיירים, וגונבים להם שטחים ציבוריים בבניין, לטובת בניית יחידות דיור בלתי חוקיות בקומת הקרקע. תפתחו את העיניים !!!!!!!! אל תתלהבו מהבלוף הכי גדול בתחום הדיור !!!! הפרקים של היום עוד יהיו בדיחה לעומת מה שייפול על העיר בת ים... טראש העיר העלוב, אפילו לא טורח לעצור את זה. הוא עוד חושב שהוא ראש עיר העושה לטובת התושבים, בולשיט !!!!! חרדים עלייך בת ים. לא לבחור בפעם הבאה בצביקה ברוט !!!! לא לבחור בו !!
  הגב 15.08.20 13:08
 • אורח
  * הפרקים= הפקקים
  15.08.20 13:09
 • אורח
  למה לא ברוט, תעלה עוד רוסים לא יהודים ואז משתלטים על הבניינים
  הגב 15.08.20 16:43
 • אורח

צב ים ענק נפלט לחוף בת ים

צילום ליאת לוי

אבי בר | | תגובות: 7


ליאת לוי תושבת בת ים אשר קיימה צעדת בוקר בחוף הים של בת ים זיהתה בחוף סטלה ביץ' צב ים ענק אשר נפלט ללא רוח חיים לחוף.


בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם שרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון מוזמן לפנות לאתר be106
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  באסה.
  הגב 21.10.20 12:47
 • אורח
  חבל שמת
  הגב 21.10.20 13:02
 • אורח
  חבל
  הגב 21.10.20 13:09
 • אורח
  ממש כואב הלב
  הגב 21.10.20 13:13
 • אורח
  מיסכן הצב הרגתם אותו עם הזוהמה בים המלוכלך
  הגב 21.10.20 14:02
 • אורח
  יוו איזה מסכן חבל שמת איזה יפה הוא לא יכל לחיות בזוהמה של הים
  הגב 21.10.20 14:37
 • אורח
  אולי אנשים הורים וילדים יבינו כמה גרוע שזורקים את כל הליכלוך לים במקום לפח.
  הגב 21.10.20 15:47
 • אורח

עיריית בת ים תשמש דוגמא ותפסיק שימוש בכלים חד פעמיים וכל עובד יקבל כוס זכוכית אישית לשתייה חמה וקרה הממותגת בשם שלו

המהלך מיועד לכלל עובדי מתחם סטרומה (הנדסה, פרוייקטים וחלקים מהמח' המשפטית) ומתחם חשמונאים (כולל המוקד, פיקוח עירוני, חינוך, רישוי עסקים ותרבות).

אבי בר | | תגובות: 5במהלך החודש האחרון עיריית בת-ים החלה בפיילוט של מעבר לשימוש בכלים רב פעמיים במשרדי העירייה בדומה לעיריות ומוסדות נוספים שכבר השיקו מהלך כזה. המהלך נועד לצמצם משמעותית את כמות פסולת הפלסטיק החד פעמי שמייצרת העיר והעירייה. את המהלך מובילה היחידה לקיימות ולאיכות הסביבה אשר ממשיכה לפעול לקידום אורח חיים מקיים בעיר ובמוסדות העירייה.


המהלך זה נוסף לתהליכים מקיימים שכבר מתבצעים בעירייה כמו הפרדת פסולת, מחזור נייר, מוצרי אלקטרוניקה ועוד. בשלב זה המהלך מיועד לכלל עובדי מתחם סטרומה (הנדסה, פרוייקטים וחלקים מהמח' המשפטית) ומתחם חשמונאים (כולל המוקד, פיקוח עירוני, חינוך, רישוי עסקים ותרבות). כל עובד במתחמים אלה יקבל כוס זכוכית איכותית ואישית לשתייה חמה וקרה הממותגת בשם שלו. המטבחונים יאובזרו גם בכפיות רב פעמיות. עם קבלת הכוסות והכפיות שרכשה העירייה עבור העובדים לא יוזמנו עוד כוסות חד פעמיות למתחמים אלה.


עיריית בת ים פועלת למען מיצוב העיר כמובילה בתחום איכות הסביבה ואיכות החיים העירונית. אנו שואפים להעלות את המודעות לנושאי איכות הסביבה בקרב תושבים, תלמידים, בעלי עסקים ועובדי העירייה, מקנה כלים וידע בנושא שמירה על איכות הסביבה וכן עוסקים במניעה ובמזעור מפגעים סביבתיים בעיר. בעוד במדינת ישראל אין חקיקה מסודרת בנושא, בעיריית בת ים החלו לעצור את השימוש בכלים חד פעמיים בחברה לתרבות פנאי וספורט, ובחברת חוף בת ים, כחלק מתהליך רחב היקף שמטרתו לצמצם מאות אלפי כלים חד פעמיים בשנה., וכעת עוד מתחמים בעירייה מצטרפים למהלך


למה לא כלים חד פעמיים?

•הכלים החד פעמיים אינם מתכלים ונשארים בכדור הארץ במשך מאות ואלפי שנים וכך מזהמים את הקרקע והמים. הפקת החומרים של כלים חד פעמיים, היצור האדיר שלהם ושינועם מייצרים פליטות גזי חממה ומייצרים אפקט שלילי על כדור הארץ, והתחממות גלובלית

•כאשר האוכל החם והשתייה שלנו נוגעים בכלי הפלסטיק החד פעמיים, חומרים רעילים משתחררים אל המזון ואלו פוגעים בבריאותנו.

•כתוצאה מקלילותם של כלים אלו הם הרבה פעמים מתעופפים מהפחים ונשארים מושלכים באתרי טבע ובים, שם הם פוגעים בבעלי החיים ובטבע.

•כלים רב פעמיים חוסכים בעלויות של רכישת כלים חד פעמיים, שינוע, פינוי פסולת והטמנתה.

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד צעד נכון מי צריך את החד פעמי מיותר והחואי וכולם ילמדו להשתמש בפחי המיחזור זה טוב לבריאות ולטובת הכלל תתאמצו קצת אין דבר העומד בפני הרצון
  הגב 21.10.20 12:13
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 21.10.20 12:40
 • אורח
  בעידן הקורונה עדיף חד פעמי.וגם זה חסכון מיים.
  הגב 21.10.20 12:46
 • אורח
  ישר כוח..
  הגב 21.10.20 14:36
 • אורח
  מעולה היוזמה המבורכת, רק שלמיטב ידיעתי כבר פורסם לפני כשנה כבר שהחל התהליך הזה
  הגב 21.10.20 15:50
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

סרטון: ליד בית חולים וולפסון נתפסו אישה וצעיר שהגיעה למפגש עם סוהר (סוכן סמוי) כדי להעביר לו עשרות אלפי שקלים כשוחד להברחת סלולארי למחבל שפוט בכלא

צילום דוברות שירות בתי הסוהר

מערכת האתר | | תגובות: 2סרטון התפיסה ליד וולפסון


סוכן יחידת ׳דרור׳ של חטיבת המודיעין בשב"ס הופעל בבית סוהר ביטחוני בדרום הארץ ומנע הברחת טלפון נייד חכם לתוך הכלא. הבלדרית הגיעה למפגש עם בתה בת ה-6.


במהלך החודשים האחרונים הפעילו בלשי יחידת ׳דרור׳ סוכן בביס"ר ביטחוני בדרום הארץ. אסיר המזוהה עם ארגון ה׳פתח׳ הציע לסוהר שוחד בתמורה להברחת טלפון נייד חכם לתוך הכלא.


הסוהר דיווח על הפניה למפקדיו וגויס כסוכן והחל בהפעלה מבצעית ע״י מחלק הסוכנים בחטיבת מודיעין שב״ס.


במהלך הפעלתו הביא הסוכן להפללתם של שלושה חשודים (שני אזרחים ואסיר), שתכננו להבריח טלפון חכם לאגף ביטחוני באמצעות מתן שוחד של אלפי ש״ח לסוכן.


לאחר מעקב מודיעני ומבצעי ואיסוף ראיות התקיים השבוע מפגש באזור המרכז בין הסוכן לבין שני האזרחים (תושבת יפו ותושב טייבה), במהלכו הועבר לסוכן טלפון ׳חכם׳ מסוג סמסונג וכסף שוחד בסך 22,000 ש"ח.

׳פיצוח הסוכן׳ הביא כאמור למעצר שלושת החשודים ע"י בלשי יחידת ׳דרור׳ של שב״ס בסיוע כוחות משטרת ישראל והמעורבים נלקחו להמשך חקירה במשטרת המשטרה באר שבע להארכת מעצרם.


הבלדרית, תושבת יפו, הגיעה למקום המפגש עם בתה בת ה-6. לאחר המעצר מסרה לבלשי יחידת ׳דרור׳ מספר טלפון של בן משפחה מוסכם והם דאגו להעברת הילדה לידיו בבטחה.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לעצור בלי לשחרר את החולירות
  הגב 20.10.20 21:58
 • אורח
  תושבת יפו אה ? רע לכם בארץ ולכן הפכתם להיות משתפים של מחבלים בתמורה לכסף בצרפת הבינו והתחילו לגרש אזרחים שעוסקים בפח"ע גם לכאן זה יגיע יום אחד חכו ותראו ...סבלנות !!!!
  הגב 21.10.20 15:27
 • אורח

מיזם למען בעלי הכלבים בבת ים! אם אתם בעלי כלבים הנמצאים בבידוד או בקבוצת סיכון אגף הנוער ושבט הצופים מציעים לכם שירות של הוצאת הכלב לטיול על ידי מתנדבים; לפרטים שלחו הודעת וואטסאפ לטלפון 0542440385

המטרה היא לסייע לתושבים שאינם יכולים לצאת מביתם ולדאוג לבעלי החיים שלהם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מחלקת הנוער בעיריית בת ים יחד עם מנהלת ממריאים ושבט הצופים יצאו במיזם לסייע לתושבי בת ים הנמצאים בבידוד או באוכלוסיית הסיכון. במסגרת המיזם יוכלו התושבים לפנות אל מארגני המיזם ולתאם איתם הגעה אל ביתם כדי שיוציאו את הכלב לטיול.

אם אתם מכירים בעלי כלבים אשר הם נמצאים בבידוד או מאוכלוסייה בסיכון, שלחו הודעה לבת אל בהודעת וואטסאפ במספר 0542440385

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משרד הבריאות חושף את מספר הנפטרים מקורונה בראשון לציון, רחובות, חולון, בת ים, רחובות, גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון . הנתונים ועוד פרטים מעניינים בכתבה

העיר שספגה את הכי הרבה אבידות במגפה היא העיר בת ים עם 96 נפטרים מקורונה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 34
מכבי


משרד הבריאות מפרסם את נתוני תחלואת הקורונה בישראל נכון ליום שני 19.10.20

מספר החולים שהתגלו עד כה 305,633

מספר החולים הפעילים 23,612

מספר המחלימים 279,740

מספר הנפטרים 2,271על פי הנתונים ערי האזור ממשיכות במגמת הירידה בתחלואת הקורונה וכל הערים והיישובים הן ערים ירוקות. כאשר בראשון לציון וחולון יש מעל ל400 חולים פעילים. ברחובות ובת ים יש קרוב ל 400 חולים בכל עיר. בגדרה 87 חולים פעילים ובמזכרת בתיה וקריית עקרון פחות מ 30 חולים בכל יישוב.

שם העיר/יישובמספר החולים שהתגלו עד כהמספר החולים הפעיליםמספר החולים החדשים שהתגלו ב 7 הימים האחרוניםמספר הבדיקות שנערכו ב 7 הימים האחרוניםמספר החולים הפעילים לכל 10,000 איש
חולון5633440119503924
ראשון לציון5383438113631318
בת ים3736367100346728
רחובות4560330100407424
גדרה6938722110035
מזכרת בתיה313256-1041517
קריית עקרון212221-529021דירוג 16 הערים הגדולות על פי תוכנית הרמזור (ציון נמוך מראה על תחלואה נמוכה יותר):

כפר סבא 1.9

ראשל"צ 2.6

רמת גן 3

חיפה 3.2

תל אביב 3.5

חולון 3.8

באר שבע 4

בת ים 4.1

אשקלון 4.1

נתניה 4.1

רחובות 4.1

פ"ת 4.1

אשדוד 5

ירושלים 5.8

בית שמש 6.2

בני ברק 7.2תפוסת בתי החולים באזור. בשלושת בתי החולים רוב החולים הם במצב קשה כאשר 24 מתוכם הם חולי קורונה במצב קריטי .

מצב החוליםוולפסוןקפלןשמיר- אסף הרופא
קל13105
בינוני1669
קשה12
9 במצב קריטי
17
4 במצב קריטי
30
11 במצב קריטי

מספר הנפטרים : על פי הנתונים מבין ערי הסביבה בבת ים נפטרו הכי הרבה תושבים מקורונה - 96 איש לאחר מכן נמצאות חולון וראשון לציון עם 74 ו61 נפטרים.

קשהמספר הנפטרים
חולון74
ראשון לציון61
בת ים96
רחובות41
גדרה11
מזכרת בתיה3
קריית עקרון3התפרסמו 34 תגובות לכתבה.
 • אורח
  משרד הבריאות כפוף לפרויקטור גמזו. גמזו כפוף לביבי, ביבי כפוף לליצמן, ליצמן כפוף ל קנייבסקי , אז אתם מצפים לתוצאות אמיתיות ??!!!!
  הגב 20.10.20 18:16
 • אורח
  אתה בסדר בראש ?
  20.10.20 18:24
 • אורח
  אולי הוא כבר לא בסדר בראש.באחריות ביבי.
  20.10.20 18:45
 • אורח
  צודק. קנייבסקי מנהל את המדינה אם לא שמתם לב.
  20.10.20 18:47
 • אורח
  מעניין כמה יש בערים החרדיות
  20.10.20 21:37
 • אורח
  אתה לא מעודכן. ליצמן לא קובע כלום בטח לא על ביבי. חוץ מזה שליצמן חסיד ורב קנייבסקי ליטאי שזה שני זרמים שמתנגדים אחד לשני. אז לפני שאתה חושף את הבורות מלאת הסתה שלך ברבים , תעשה קצת שיעורי בית
  21.10.20 07:22
 • אורח
  הכל שקר. אחרי שראינו את התמונה שגמזו מנשק את ידו של קנייבסקי כל התמונה הביתה פתאום ברורה. פתאום כל הסגרים על ערי החרדים בוטלו, פתאום על הערים החרדיות שודרגו לכתום, צהוב..... פתאום???בקיצור היכונו לסגר השלישי במהרה
  הגב 20.10.20 18:19
 • אורח
  צודק האיש!!!!!
  הגב 20.10.20 18:21
 • אורח
  גמזו מסיים את התפקיד שלו בתחילת נובמבר. ברור שהוא יעשה הכל כדי להראות תוצאות טובות מבצעים הרבה פחות בדיקות. הקריטריונים לערים אדומות מותנו מאד כדי שיהפכו לצבע יותר מתון
  הגב 20.10.20 18:25
 • אורח
  נכון. גמזו משבש את הנתונים !!!!!!
  הגב 20.10.20 18:26
 • אורח
  אתה אמיתי???
  20.10.20 18:48
 • אורח
  אולי ביבי משנה את הנתונים עכשיו, כדי להגיד בעוד כחודשיים שיש תחלואה וצריך עוד סגר ואז לא יהיה יפתחו את בתי המשפט כי יד קורונה
  20.10.20 21:40
 • אורח
  הרופאים אשמים. איך טראמפ יצא בריא ושלם אחרי 3 ימי אישפוז וכל מי שלא היה טראמפ מורדם ומת? ואם לא מת, לא חי ממש. ואם חי עדין חולה. איזה רפואה?! ואיזה רופאים!
  הגב 20.10.20 18:27
 • אורח
  תשלם תקבל
  20.10.20 18:35
 • אורח
  אתה יוצא מתוך הנחה שהוא חלה? או אולי שליח להטיב עם ישראל?
  20.10.20 18:36
 • אורח
  קיבל טיפול נסיוני שלא נותנים לכל אחד. לא ברור שנשיא ארה"ב, המעצמה החזקה, מקבל טיפול שונה מהאדם הפשוט?
  20.10.20 18:50
 • אורח
  כמה טיפשות, אתה הוזה אם אתה חושב שתקבל טיפול כמו טראמפ, אם בכלל תקבל טיפול אחרי הזנחת מערכת הבריאות ב'זכות" ביבי וליצמן.
  20.10.20 21:44
 • אורח
  אל תעזו לדבר סרה על שר התורה!! היזהרו והישמרו לנפשותיכם מאוד!! מדובר בגדול הדור! יש לו רוח הקודש והוא בטוח יודע יפה מאוד מה אומר ולמה.
  הגב 20.10.20 18:27
 • אורח
  אין ספק שהוא גאון בתורה. אבל זה לא עושה אותו מעל החוק. מי שחי במדינת חוק צריך לציית לחוקים גם אם הם לא מוצאים חן בעיניו. מי שלא מתאים לו, מוזמן לעבור למדינה אחרת.
  20.10.20 18:52
 • אורח
  הכי טוב לגור בקרית עקרון שם פחות מתים
  הגב 20.10.20 18:40
 • אורח
  הגת מצילה אותם (לא קשור גזענות)
  20.10.20 19:42
 • אורח
  כל אחד שידאג לעצמו למשפחתו ולסובבים ללא קדר לנתונים
  הגב 20.10.20 18:44
 • אורח
  כאשר כל אחד ידאג לשמור על הכללים למענו למען בני ביתו והסובבים אותו דיינו . הנתונים לא צריכים להיות המדד על פיו אנו פועלים אלא ההבנה שאנו תלויים זה בזה
  הגב 20.10.20 18:46
 • אורח
  יש 38 שרים. באמת,למה לא מינו שר תורה,כפרה ?
  הגב 20.10.20 18:47
 • אורח
  חבורה של קשקשנים
  הגב 20.10.20 18:53
 • אורח
  עצוב שרחובות נמצאת במקום כל כך גרוע לעומת ערים גדולות אחרות בארץ. פעם רחובות היתה מקור לגאווה. תשאלו את עצמכם איך הגענו למצב הזה?
  הגב 20.10.20 18:57
 • אורח
  קונספירציה כל סיפור הקורונה.. אל תהיו פתאים..
  הגב 20.10.20 19:15
 • אורח
  מתי תואילו להוסיף נתונים, מנס ציונה, שכנתינו, הסמוכה אלינו? גדרה, מזכרת בתיה ,קרית עקרון...לא התבלבלתם קצת?
  הגב 20.10.20 20:17
 • אורח
  עצוב,יהי זכרם ברוך.הנתונים תלויים ככ הרבה גורמים וההשוואה מיותרת.מחלה איומה,מתים בכל העולם ולצערנו גם כאן.נתפלל לשלומם של החולים ובמיוחד אלה שבמצב קריטי.רפואה שלימה ואהבת חינם.
  הגב 20.10.20 21:01
 • אורח
  וואי כמה מתים יש מה זה הדבר הזה
  הגב 21.10.20 08:41
 • אורח
  יש הרבה מתים אבל לא מהקורונה.
  21.10.20 12:41
 • אורח
  כמה ניפטרים באלעד?
  הגב 21.10.20 10:59
 • אורח
  בטוב וברע הכל קשור לכל הממשלה גמזו נקרא לדגל על מנת לעזור לאזרחי ישראל ללא שום תנאים ויש לכבד את זה תודה
  הגב 21.10.20 12:41
 • אורח
  נתניהו למעשיהו
  הגב 21.10.20 13:46
 • אורח

לנהגי חולון ובת ים! הלילה שלישי 20/5 החל מהשעה 22:00 ייחסם לתנועה כביש 20 ממחלף חולון למחלף לה גווארדיה

הכביש ייפתח ביום רביעי 05:00

אבי בר | | תגובות: 0


הודעת המשטרה בדבר הסדרי התנועה הזמניים עקב עבודות תשתית בכביש 20 (נתיבי איילון) לצפון ממחלף חולון למחלף לה גווארדיה בתאריך 20.10.2020 (יום שלישי) החל משעה 22:00 בלילה עד 05:00 למחרת.


במהלך העבודות יחסם כביש 20 לצפון ממחלף חולון למחלף לה גווארדיה.

(התנועה תופנה לצומת הולץ)


הנחיות לציבור:

ציבור הנהגים מתבקש לנסוע בזהירות, להישמע להוראות השוטרים בנקודות החסימה ושימת לב לשילוט ההכוונה בסמוך למקום.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מצורף סרטון: תושב בת ים הזמין בדואר מדרום אפריקה צינורות אינסטלציה ובתוכם סם קריסטל מת' בשווי של כ - 8 מיליון ש"ח

סרטון ותמונות דוברות מג"ב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4
קרדיט צילום: דוברות המשטרה.


הסרטוןבמשמר הגבול של משטרת ישראל סיכלו הברחת 3 ק"ג של סם מסוכן מסוג מתאמפטמין(קריסטל מת') מדרום אפריקה לישראל. שוטר שהתחזה לשליח של חברת DHL מסר את החבילה לכתובת אליה נשלחה בארץ ובכך הביא לחשיפת הנאשם, אזרח דרום אפריקה המתגורר בארץ, נגדו הוגש היום כתב אישום חמור.

ביחידה המרכזית של משמר הגבול התקבל מידע מודיעיני בדבר חבילה חשודה שהכילה צינורות שמיועדים לתחום האינסטלציה אשר עשתה דרכה מדרום אפריקה לישראל. במסגרת החקירה התחקו השוטרים אחר החבילה ואיתרו אותה ביום שלישי ה- 29.09.20 בנתב"ג.

במסגרת הפרשייה שזכתה במג"ב לשם "אפריקה ישראל" פעלו שוטרי ימ"ר מג"ב מרכז יחד עם שוטרי החטיבה הטקטית של מג"ב המתמחים בשילוב טכנולוגיה מתקדמת ושיטות פעולה מתוחכמות. בחבילה אותרו שני צינורות שחורים שבתוכם הוסלקו 146 יחידות סם מסוכן במשקל כ- 3 ק"ג מסוג מתאמפטמין(קריסטל מת').


החקירה שהעלתה שהחבילה מיועדת לכתובת בפתח תקווה הובילה לכך שבמג"ב החליטו לפעול בצורה חכמה ובשילוב אמצעים מיוחדים ובתאריך 07.10.20 במהלך חול המועד סוכות שוטר שהתחזה לשליח מטעם חברת DHL, הגיע לכתובת אליה מיועדת החבילה ומסר אותה לחשודה שמהחקירה עלה שלא ידעה על תכולתה ובמהלך החקירה התבררה זהותו של הנאשם שהזמין את החבילה, תושב בת ים בשנות ה- 30 לחייו, אזרח דרום אפריקה עם רישיון שהייה זמני בישראל.


מכתב האישום שהוגש נגדו היום על ידי פרקליטות מחוז מרכז בית המשפט המחוזי בלוד עולה שבתאריך 21.09.20 הזמין הנאשם את הסמים בחבילה דרך חברת המשלוחים DHL מאדם המתגורר בדרום אפריקה לכתובת בפתח תקווה בה מתגוררים הורי החשודה שכאמור לא ידעה על תכולתה. לנאשם מיוחס בכתב האישום ייבוא סם מסוכן והמשטרה אף ביקשה מבית המשפט להכריז עליו כסוחר סמים.


במג"ב מוסיפים שמדובר במשקל גדול של סם סנתטי, ממריץ וממכר שהיה אמור להתערבב עם חומרים נוספים בכדי להגדיל את משקלו לכ- 9 ק"ג שהיו נמכרים במחיר מוערך בכ- 8 מיליון שקלים. עוד אומרים במג"ב שזהו סיכול משמעותי של סם שהיה אמור להגיע לבני נוער ואזרחים שהיו עושים בו שימוש מסכן חיים.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אוי לאן הגענו?! ומי העבריין שהגיע לארץ בלי שיעלו עליו?!
  הגב 20.10.20 14:41
 • אורח
  אתה תמים מאוד אורח
  הגב 20.10.20 16:11
 • אורח
  שלא נדע איזה דברים קוראים בארץ הזאת
  הגב 20.10.20 17:59
 • אורח
  מכה יפה היה מרביץ אבל אנחנו בארץ ישראל מידע מודיעיני הכי יזק
  הגב 21.10.20 04:12
 • אורח

נתוני האבטלה בבת ים: קרוב ל11 אלף תושבים קבלו בחודש ספטמבר דמי אבטלה

על פי הנתונים שיעור דורשי העבודה בבת ים עומד על 23.6%

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לשכת התעסוקה וביטוח לאומי מציגים את תמונת המצב בישראל בתחום התעסוקה לחודש ספטמבר 2020 בו נרשמה עלייה של 20.9% במספר דורשי העבודה עם 944.5 אלף דורשי עבודה פעילים, לעומת 781.3 אלף דורשי עבודה שהיו בתחילת החודש. מספר העובדים בחל"ת עמד על 612.6 אלף בסוף ספטמבר.

כאשר מסתכלים על הפילוח לפי ערים העיר בה נרשמה העלייה הגדולה ביותר היא העיר אילת עם עלייה של 16.6% בגלל הסגר וסגירת תחום התיירות עליה נשענת העיר. ערים נוספות בהן נרשמו עלייה משמעותית הן חולון, בת ים, ראש העין, חדרה, באר שבע וקריית גת עם עלייה של בין 4.5-5.3% במהלך החודש. העלייה הנמוכה ביותר נרשמה בעיר רהט.


כאמור בת ים נמצאת בין הערים בהם חלה העלייה הגבוהה ביותר בשיעור דורשי העבודה שעומד על 23.6%, עלייה של מעל 4% לעומת חודש קודם.

שיעור דורשי העבודה

שיעור העלייה בדורשי העבודה

נתוני הביטוח הלאומי

מתחילת המשבר הוגשו לביטוח הלאומי מעל למיליון תביעות אבטלה, כאשר מעל ל 932 אלף אושרו. החודש בו הוגשו הכי הרבה תביעות היה חודש מרץ 2020 עם 784 אלף תביעות לעומת 43 אלף תביעות שהוגשו בחודש ספטמבר.

מחודש אפריל טרם חזרו לשוק העבודה 567,857 ובמהלך חודש ספטמבר 98 אלף עובדים יצאו בפעם השנייה לחל"ת, 43 אלף עובדים הגישו תביעה בפעם הראשונה ו10 אלף עובדים חזרו לשוק העבודה.

נתון מעניין נוסף הוא ש 285 אלף עובדים חזרו לעבודה לאחר היעדרות של חודשיים, לעומת 223 אלף עובדים שטרם חזרו לעבודה לאחר 7 חודשים!


בבת ים הוגשו 19.4 אלף בקשות לביטוח לאומי אשר מהווים 22% מכלל התושבים הנמצאים בגיל העבודה. כאשר מסתכלים על תשלומי דמי האבטלה הנתונים מראים כי בחודש ספטמבר 10,811 תושבים קבלו אותם והם מהווים 8.4% מכלל התושבים בעיר.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת הנוסעים בתחבורה הציבורית! קווי האוטובוס הבינעירוניים ישובו לפעול בסופי שבוע במתכונת מלאה; רכבת ישראל תמשיך לפעול רק בימים ראשון עד חמישי

ההגבלות באוטובוסים ימשכו כאשר ניתן יהיה לנסוע בתפוסה של עד 50% מכמות הנוסעים. ברכבת ישראל הנסיעה היא בהזמנת שובר נסיעה מראש.

מערכת האתר | | תגובות: 3


משרד התחבורה הודיע כי פעילות האוטובוסים בסופי שבוע חוזרת למתכונת מלאה. בהמשך להחלטת קבינט הקורונה על הסרת המגבלות שהוטלו במהלך הסגר. התחבורה הציבורית שבה לפעילות מלאה עד לשעה 22:00 בלילה, ובמוצאי שבת היא תפעל עד חצות. כך החליטה שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, תא"ל (במיל') מירי רגב, לאחר הערכת מצב שקיימה עם בכירי משרדה.

במסגרת ההחלטה, החל מיום שני 19/10 שבים לפעול קווי השירות מתל אביב לנתב"ג, וקווי השירות אל המקומות הקדושים, בהם הכותל המערבי, קבר רחל, קבר שמואל, הר הזיתים והר מירון. בסוף השבוע יחזרו לפעילות מלאה גם האוטובוסים הבינעירוניים, שפעילותם בסופי שבוע הופסקה בתקופת הסגר.

שימו לב!

קווי אוטובוסים המסיעים תלמידים למוסדות החינוך וקווי אקדמיה, לא יפעלו עד לחזרה ללימודים.


פעילות רכבת ישראל

הרכבת תפעל, בימים ראשון עד חמישי בלבד, ללא סופי שבוע. תחנות הרכבת בנתב"ג, ירושלים (מלחה), רעננה (מערב ודרום), הוד השרון (סוקולוב) וכפר סבא (נורדאו), לא יפתחו בשלב זה.


שעות פעילות ותפוסה

האוטובוסים, מוניות השירות, הרכבת הקלה ורכבת ישראל, יפעלו בימים ראשון עד חמישי עד לשעה 22:00 בלילה, בתפוסה מוגבלת של עד 50%. נסיעה ברכבת ישראל תתאפשר רק באמצעות הזמנת שובר נסיעה מראש.


משרד התחבורה מזכיר לציבור הנוסעים לשמור על כללי הזהירות למניעת תחלואה. מדובר בין השאר על הקפדת עטיית מסיכה כל זמן השהות באוטובוס ובתחנה, ושמירת מרחק בין הנוסעים.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יום שישי יש אוטובוסים או לא זה לא מובן
  הגב 20.10.20 09:45
 • אורח
  תשאל את מירי רגב, אם היא לא תצעק עליך אולי תקבל תשובה
  20.10.20 11:19
 • אורח
  לא ברור אממחר יש פעילות רגילה של אוטובוסים לתל אביב???
  הגב 20.10.20 17:46
 • אורח

בשורות טובות לקראת הניצחון על הקורונה! בערים ראשון ציון, רחובות, בת ים, חולון, התגלו בכל עיר פחות מ 150 מקרי קורונה חדשים בשבוע האחרון, בגדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון התגלו רק עשרות בודדות

על פי הנתונים רוב יישובי הסביבה הם ישובים ירוקים ורחובות היא עיר צהובה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 45


משרד הבריאות מפרסם את נתוני תחלואת הקורונה בישראל נכון ליום שני 19.10.20

מספר החולים שהתגלו עד כה 303,846

מספר החולים הפעילים 29,617

מספר המחלימים 272,015על פי הנתונים ערי האזור ממשיכות במגמת הירידה בתחלואת הקורונה ורוב הערים והיישובים חזרו להיות ירוקות בהן: ראשון לציון, חולון, גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון. ראשון לציון וחולון ירדו מתחת ל600 חולים פעילים וברחובות (צהובה) ובת ים ירדו מ500.

במועצות המקומיות גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון יש כיום 153 חולים פעילים.


מספר החולים שהתגלו עד כהמספר החולים הפעיליםמספר החולים שהתגלו ב 7 הימים האחרוניםמספר הבדיקות שנערכו ב 7 הימים האחרוניםמספר החולים הפעילים לכל 10,000 איש
חולון5608597134502732
ראשון לציון5355583109624324
בת ים3708498108338838
רחובות4545439127406132
גדרה6889423112938
מזכרת בתיה311306-1043720
קריית עקרון211291-528627התפרסמו 45 תגובות לכתבה.
 • אורח
  וכל זה בזכות החרדים ששומרים על הכללים . ומיתפללים בחוץ. ושמים מסיכות. ושומרים 2 מטר. ומה שקרא עד עכשיו זה: בבבגגגללללל החילונים וההפגנות. תודה מראוש, סגן ראש העיר.
  הגב 19.10.20 19:16
 • אורח
  ברצינות ? בזכות החרדים ? מה אתה אומר ?
  19.10.20 19:26
 • אורח
  דיייי שנאת חינם...
  19.10.20 19:29
 • אורח
  סגן ראש העיר.תודה מראש ולא מראוש. ונכון בזכות בני ברק וערים אדומות אחרים שפתחו תלמודי תורה אנו מנצחים את הקורונה .מתי תבינו שאלוהים לא עוזר אלא למי שעוזר לעצמו.
  19.10.20 19:36
 • אורח
  דיי עם שנאת חינם אמר החרדי. מצחיק לא ?
  19.10.20 19:51
 • אורח
  בולשיט אין ירידה המדברים, והכול בגלל החרדים/דתיים שלא מרפים ועושים טובה שהם עוטים מסכה
  19.10.20 20:01
 • אורח
  צאו מהאשליה שהכל יחזור להיות כפי שהיה: ההכחשה שבאמת הורגת אותנו בקורונה https://www.themarker.com/coronavirus/.premium-1.9243200
  19.10.20 21:07
 • אורח
  נו באמת ... מגוחך כיצד החרדים מתהדרים בנוצות שלא שלהם.... העובדה הפשוטה היא : היכן שיש ריכוזי חרדים יש צבע אדום.
  20.10.20 07:18
 • אורח
  דביל
  20.10.20 18:57
 • אורח
  כל הכבוד לחרדים ששומרים על הכללים. המשיכו כך!!👍👌🥰
  הגב 19.10.20 19:17
 • אורח
  לגמרי כל הכבוד לחרדים. ראיתי אותם ליד הבית שלי מתפללים בחוץ ובמרחק של יותר מ 2 מטר.
  19.10.20 19:36
 • אורח
  מה כל כך כל הכבוד? נניח שהם שמרו חוק, אז כל הכבוד ?
  19.10.20 19:49
 • אורח
  צאו מהאשליה שהכל יחזור להיות כפי שהיה: ההכחשה שבאמת הורגת אותנו בקורונה https://www.themarker.com/coronavirus/.premium-1.9243200
  19.10.20 21:07
 • אורח
  ממש נכון, ירושלים ביתר עילית אלעד קרית מלאכי מודיעין עילית ואשדוד, בראווווו.
  20.10.20 13:18
 • אורח
  מי ניצח את הקורונה אף אחד?לא פגש את השני מעט אנשי ציבור יהירים
  הגב 19.10.20 19:26
 • אורח
  צאו מהאשליה שהכל יחזור להיות כפי שהיה: ההכחשה שבאמת הורגת אותנו בקורונה https://www.themarker.com/coronavirus/.premium-1.9243200
  19.10.20 21:07
 • אורח
  תואילו לעדכן גם נתונים על נס ציונה....הרבה יותר רלוונטית, כעיר סמוכה לראשל'צ....יותר מכל השאר...
  הגב 19.10.20 19:33
 • אורח
  פה זה אתר של רחובות ולא של רשל"צ.
  19.10.20 20:28
 • אורח
  בתור חילוני אני רואה חילונים אחרים שלא שמים בכלל ואלו ששמים חלקם במקרה הטוב שמים רק על הפה ובמקרה הרע גרון/סנטר🤦‍♂️ צאו מהחלום הקורונה פה והיא לא תעלם לצערי...
  19.10.20 20:49
 • אורח
  צאו מהאשליה שהכל יחזור להיות כפי שהיה: ההכחשה שבאמת הורגת אותנו בקורונה https://www.themarker.com/coronavirus/.premium-1.9243200
  19.10.20 21:07
 • אורח
  שמחים לישמוע אבל לא להיות שאננים להמשיך בהנחיות.לטובתינו
  הגב 19.10.20 19:44
 • אורח
  בתור חילוני אני רואה חילונים אחרים שלא שמים בכלל ואלו ששמים חלקם במקרה הטוב שמים רק על הפה ובמקרה הרע גרון/סנטר🤦‍♂️ צאו מהחלום הקורונה פה והיא לא תעלם לצערי...
  19.10.20 20:49
 • אורח
  צאו מהאשליה שהכל יחזור להיות כפי שהיה: ההכחשה שבאמת הורגת אותנו בקורונה https://www.themarker.com/coronavirus/.premium-1.9243200
  19.10.20 21:07
 • אורח
  לא נכון לכתוב גרוןזהו איבר פנימי, צוואר**.
  20.10.20 13:20
 • אורח
  לא פלא כי עכשיו עוד רואים את התוצאות של הסגר הקשה שהיה. אבל אם עכשיו אנשים יתחילו לעשות מה שבא להם, אז מהר מאוד המספרים יתחילו לעלות.
  הגב 19.10.20 19:49
 • אורח
  בתור חילוני אני רואה חילונים אחרים שלא שמים בכלל ואלו ששמים חלקם במקרה הטוב שמים רק על הפה ובמקרה הרע גרון/סנטר🤦‍♂️ צאו מהחלום הקורונה פה והיא לא תעלם לצערי...
  19.10.20 20:49
 • אורח
  צאו מהאשליה שהכל יחזור להיות כפי שהיה: ההכחשה שבאמת הורגת אותנו בקורונה https://www.themarker.com/coronavirus/.premium-1.9243200
  19.10.20 21:07
 • אורח
  הכל קומבינות! כל ראש עיר רוצה להראות את נצחונו אל תאמינו שפתאום ניצחנו לא ניצחנו נקודה
  הגב 19.10.20 19:56
 • אורח
  נכון לא ניצחנו סתם מראית עין, הרבה מהדתיים חגגו בסוכות ובבתי הכנסת, אז בלי לספר סיפורים
  19.10.20 20:04
 • אורח
  בתור חילוני אני רואה חילונים אחרים שלא שמים בכלל ואלו ששמים חלקם במקרה הטוב שמים רק על הפה ובמקרה הרע גרון/סנטר🤦‍♂️ צאו מהחלום הקורונה פה והיא לא תעלם לצערי...
  19.10.20 20:49
 • אורח
  צאו מהאשליה שהכל יחזור להיות כפי שהיה: ההכחשה שבאמת הורגת אותנו בקורונה https://www.themarker.com/coronavirus/.premium-1.9243200
  19.10.20 21:07
 • אורח
  ראשית, אני שמחה יל הירידה בתחלואה. שנית הירידה לא גדולה, וצריך להקפיד על המסכות...וכו, ולראות את מקורות ההדבקה! ובבקשה תמשיכו את האכיפה, המדרון יכול להיןת מהיר. בבקשה, השמירה על הבריאות מאוד חשובה לכולם, ( במקביל לשמירה על העסקים). בהצלחה לכןלם!
  הגב 19.10.20 20:15
 • אורח
  בתור חילוני אני רואה חילונים אחרים שלא שמים בכלל ואלו ששמים חלקם במקרה הטוב שמים רק על הפה ובמקרה הרע גרון/סנטר🤦‍♂️ צאו מהחלום הקורונה פה והיא לא תעלם לצערי...
  19.10.20 20:49
 • אורח
  צאו מהאשליה שהכל יחזור להיות כפי שהיה: ההכחשה שבאמת הורגת אותנו בקורונה https://www.themarker.com/coronavirus/.premium-1.9243200
  19.10.20 21:07
 • אורח
  כל אחד בזכות עצמו אם כל אחד יקח אחריות וישמע להוראות כמו שצריך התחלואה זה יהיה אורך חיינו לצד הקורונה
  הגב 19.10.20 20:32
 • אורח
  בתור חילוני אני רואה חילונים אחרים שלא שמים בכלל ואלו ששמים חלקם במקרה הטוב שמים רק על הפה ובמקרה הרע גרון/סנטר🤦‍♂️ צאו מהחלום הקורונה פה והיא לא תעלם לצערי...
  19.10.20 20:48
 • אורח
  צאו מהאשליה שהכל יחזור להיות כפי שהיה: ההכחשה שבאמת הורגת אותנו בקורונה https://www.themarker.com/coronavirus/.premium-1.9243200
  19.10.20 21:07
 • אורח
  בזכות ראש העיר שלקח סוף סוף את העיניינים לידים והתחיל לפעול בנחישות וברגישות.
  הגב 19.10.20 20:42
 • אורח
  צאו מהאשליה שהכל יחזור להיות כפי שהיה: ההכחשה שבאמת הורגת אותנו בקורונה https://www.themarker.com/coronavirus/.premium-1.9243200
  19.10.20 21:07
 • אורח
  בתור חילוני אני רואה חילונים אחרים שלא שמים בכלל ואלו ששמים חלקם במקרה הטוב שמים רק על הפה ובמקרה הרע גרון/סנטר🤦‍♂️ צאו מהחלום הקורונה פה והיא לא תעלם לצערי...
  הגב 19.10.20 20:48
 • אורח
  צאו מהאשליה שהכל יחזור להיות כפי שהיה: ההכחשה שבאמת הורגת אותנו בקורונה https://www.themarker.com/coronavirus/.premium-1.9243200
  19.10.20 21:07
 • אורח
  צאו מהאשליה שהכל יחזור להיות כפי שהיה: ההכחשה שבאמת הורגת אותנו בקורונה https://www.themarker.com/coronavirus/.premium-1.9243200
  הגב 19.10.20 21:07
 • אורח
  בכול עלייה יש ירידה גם בדרך לירושלים
  הגב 20.10.20 06:43
 • אורח
  נצחנו את הקורנה ...איזה כותרת הלו להיות צנועים זה משה שאמרו פעם שעברה והיא חזרה בגדול..
  הגב 20.10.20 08:55
 • אורח
  אין צניעות גם לא אצל הדתיים, חחח
  20.10.20 11:17
 • אורח

לידיעת תושבי בת ים! בימים שלישי ורביעי 20-21.10 יפתח מתחם בדיקות ללא הפנייה וללא תשלום ברחוב הדקל

יש להגיע עם תעודה מזהה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית בת ים ממשיכה בפעילות להורדת התחלואה בעיר. מחר וביום רביעי 20-21.10 תפתח העירייה מתחם בדיקות לתושבים ללא עלות וללא צורך בהפנייה באשכול הפיס ברחוב הדקל. המתחם יהיה פתוח בין השעות 9:00-18:00.

כתובת המקום: רחוב בדקל 5.

יש להגיע עם ת.ז.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת תושבי ראשון לציון ובת ים! החל מיום שישי 23.10 יחולו שינויים במסלולי קווי האוטובוס 15,83,84

השינויים הם עקב עבודות הרכבת הקלה - הקו האדום.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


החל מיום שישי 23/10/2020 ועד להודעה חדשה תיחסם לתנועה דרך מנחם בגין בקטע: מסוף מרכז הספורט – כורש (ראשל"צ), בשני כיווני הנסיעה זאת בעקבות העבודות על הקו האדום- הרכבת הקלה.


בעקבות העבודות יחולו שינויים במסלולי הקווים 15, 83, 84 על פי הפרוט הבא:

קו 15 מראשל"צ לבת ים (מרכז הספורט):

ייסע על פי המסלול המקורי עד ראשל"צ: מעגל התנועה חיל התותחנים/ דרך מנחם בגין, יפנה שמאלה לדרך מנחם בגין, ימינה בכיכר, ימינה לרחוב הקוממיות (בת ים), ימינה לדרך מנחם בגין ושמאלה לתוך מרכז הספורט בת ים.
 • תחנות מבוטלות: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים , דרך מנחם בגין - מרכז הספורט בת ים.
 • תחנה זמנית: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים (תוצב תחנה זמנית - אחרי הפניה שמאלה מרחוב חיל התותחנים לדרך מנחם בגין).


קו 15 מבת ים (מרכז הספורט) לראשל"צ:

ייצא מתחנת 36112 הממוקמת בתוך מרכז הספורט, יפנה ימינה לדרך מנחם בגין ויתחבר להמשך המסלול המקורי.
 • תחנה מבוטלת: דרך מנחם בגין – מרכז הספורט (תחנת המוצא המקורית של הקו).
 • תחנה זמנית: השייטת/ דרך מנחם בגין (תוצב תחנה זמנית - לפני הפניה שמאלה מרחוב השייטת לדרך מנחם בגין).


קו 83 מראשל"צ לתל אביב-יפו:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות חיל התותחנים/ דרך מנחם בגין, יפנה שמאלה לדרך מנחם בגין, ימינה בכיכר, ימשיך ישר לרחוב הנביאים, יפנה ימינה לרחוב גנרל קניג, ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב העמל, שמאלה לרחוב הרב ניסנבאום ויתחבר להמשך המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים , דרך בגין - מרכז הספורט בת ים , הרב ניסנבאום/ הקוממיות.
 • תחנה זמנית: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים (תוצב תחנה זמנית - אחרי הפניה שמאלה מרחוב חיל התותחנים לדרך מנחם בגין).


קו 83 מתל אביב-יפו לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ העמל, יפנה ימינה לרחוב העמל, ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב גנרל קניג, שמאלה לרחוב הנביאים (יחצה את רחוב הקוממיות), שמאלה לדרך מנחם בגין (ראשל"צ), ימינה לרחוב חיל התותחנים ויתחבר להמשך המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות: הרב ניסנבאום/ העמל, דרך מנחם בגין - מרכז הספורט, דרך מנחם בגין/ כורש.
 • תחנה זמנית: השייטת/ דרך מנחם בגין (תוצב תחנה זמנית – לפני הפניה שמאלה מרחוב השייטת לדרך מנחם בגין).קו 84 מראשל"צ לתל אביב-יפו:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות חיל התותחנים/ דרך מנחם בגין, יפנה שמאלה לדרך מנחם בגין, ימינה בכיכר, ימשיך ישר לרחוב הנביאים, יפנה שמאלה לרחוב יצחק שדה ויתחבר להמשך המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים , דרך בגין - מרכז הספורט בת ים , הרב ניסנבאום/ הקוממיות , העמל/ אהוד קינמון , אורט ישראל/ גנרל קניג.
 • תחנה זמנית: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים (אחרי הפניה שמאלה מרחוב חיל התותחנים לדרך מנחם בגין).קו 84 מתל אביב-יפו לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול המקורי עד מעגל התנועה יצחק שדה/ הנביאים/ גנרל קניג, יפנה ימינה לרחוב הנביאים, ימשיך בנסיעה ברחוב הנביאים (יחצה את רחוב הקוממיות), יפנה שמאלה לדרך מנחם בגין (ראשל"צ), ימינה לרחוב חיל התותחנים ויתחבר להמשך המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות זמנית: גנרל קניג/ הנביאים, אורט ישראל/ גנרל קניג , העמל/ העבודה, הרב ניסנבאום/ העמל, דרך מנחם בגין - מרכז הספורט, דרך מנחם בגין/ כורש.
 • תחנה זמנית: השייטת/ דרך מנחם בגין (תוצב תחנה זמנית – לפני הפניה שמאלה מרחוב השייטת לדרך מנחם בגין).מיקום העבודות
לפירוט על הסדרי תנועה במקום

http://www.be106.net/49/42076
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ומה לגבי מכוניות פרטיות?
  הגב 19.10.20 17:17
 • אורח
  אי אפשר להבין כלום,אולי תשלחו מפה
  הגב 19.10.20 17:30
 • אורח
  רק קו 15 נכנס לקאנטרי
  הגב 19.10.20 20:53
 • אורח
  מה לגבי רכבים ??? נגיע לבת ים רק דרך איילון ? סיוט
  הגב 19.10.20 22:02
 • אורח

צביקה ברוט: העירייה תערוך מדי שבוע בדיקות קורונה מדגמיות לצוותי גני הילדים בבת ים

על פי הודעתו של ברוט הבדיקות ימומנו על ידי העירייה ויערכו בשיתוף בית החולים וולפסון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


כחלק המאבק להורדת רמת התחלואה בבת ים, הודיע ראש העירייה צביקה ברוט, כי החל מהשבוע יבוצעו בדיקות מדגמיות לצוותי גני הילדים בעיר. על פי הודעתו של ברוט ,העירייה הגיעה להסכם עם הנהלת בית החולים וולפסון, בכך שמדי שבוע יבוצעו עשרות בדיקות לצוותי הגנים על מנת לנטר את התחלואה, עצירת התפשטות וקטיעת שרשרת ההדבקה במקרה של גילוי חולה מאומת. על פי ההסכם עם מנהלת בית החולים, ד"ר ענת אנגל, המימון של הבדיקות יתבצע על ידי העירייה, שתדאג גם לרכישת ציוד מגן לגננות וצוותי החינוך. בהמשך (במידה ויפתחו בתי הספר) הבדיקות יורחבו גם למורים והמורות.

ברוט הוסיף ואמר כי העירייה גם תדאג לפתוח שמרטפיות לצוותי הגנים על מנת לדאוג כמה שיותר שבגנים יהיו צוותים קבועים ללא תחלופה. המטרה היא לאפשר לצוותים להגיע אל הגנים מבלי שיצטרכו לדאוג לילדיהם הנמצאים בבית.


השידור שערך ראש העיר לתושבים לקראת פתיחת הגנים

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חרא בלבן שיבדקו את עצמם עם הבדיקות השקריות שלהם
  הגב 19.10.20 12:40
 • אורח
  הגב 19.10.20 12:40
 • אורח

חשד כי בויכוח בין 2 נהגים במחלף הקוממיות נשלף אקדח לא חוקי

שני הנהגים עוכבו לחקירה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
מצ"ב תמונה קרדיט דוברות המשטרה


שוטרת אגף התנועה שטיפלה בעימות בין שני נהגים איתרה אקדח אוויר שהוחזק בניגוד לחוק ברכבו של אחד המעורבים. הבוקר, במהלך פעילות אכיפה נגד עבירות מסכנות חיים, שוטרת אגף התנועה הבחינה בתחנת הדלק במחלף הקוממיות, בשני נהגים מתעמתים בצעקות אחד כלפי השני. בבדיקה התברר כי הרקע לוויכוח הינו סכסוך על השימוש בדרך, כאשר אחד המעורבים טען כי הנהג השני איים עליו באקדח. בחיפוש ברכבו של הנהג נמצא אקדח אוויר המוחזק ככל הנראה באופן לא חוקי. כאמור, שני הנהגים עוכבו לחקירה בתחנת המשטרה.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הודעה חשובה לתושבי בת ים ונווה חוף בראשון לציון! החל מיום שלישי 22.10 ולמשך כחודשיים יחולו שינויים בהסדרי התנועה באזור הרחובות חיל התותחנים- הקוממיות

השינויים הם חלק מהעבודות על הקו האדום של הרכבת הקלה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


לתשומת לב תושבי בת ים ונווה חוף בראשון לציון. חברת נת"ע תחל בשבוע הקרוב את העבודות על הקו האדום של הרכבת הקלה, בגבול ראשון לציון- בת ים. על פי התכנון העבודות יתקיימו בלילות שלישי-חמישי, 22-20.10.20 , משעה 22:00 עד שעה 05:00, בהן יבוצעו עבודות הכנה ליצירת הסדר תנועה חדש בדרך מנחם בגין, במקטע הרחובות חיל התותחנים (ראשל"צ) - הקוממיות.


הסדרי תנועה ועבודה:

 • בליל חמישי, 22.10.20, העבודות יבוצעו החל משעה 20:00
 • לנוסעים לשני הכיוונים, לא תתאפשר הנסיעה בדרך מנחם בגין, במקטע הרחובות חיל התותחנים (ראשל"צ) - הקוממיות
 • יבוצעו שינויים במסלולי התחבורה הציבורית ובמיקומי תחנות האוטובוס באזור. לפרטים נוספים ניתן לפנות למוקדי מפעילי התחבורה הציבורית
 • מעבר הולכי רגל יתאפשר כרגיל

החל ביום שישי, 23.10.20, למשך כחודשיים, יבוצעו עבודות ריצוף ופיתוח, במסגרתן יחולו הסדרי התנועה והעבודה הבאים:

 • העבודות יבוצעו בשעות היום והלילה
 • לנוסעים לשני הכיוונים, לא תתאפשר הנסיעה בדרך מנחם בגין, בקטע שבין רחוב חיל התותחנים (ראשל"צ) לשביל הגישה לטרמינל/קאנטרי בת-ים
 • לבאים מכיוון צפון, תתאפשר פנייה שמאלה מדרך מנחם בגין לשביל הגישה לטרמינל/קאנטרי בת-ים
 • הגישה לדיירי שכונת הקראוונים תתאפשר דרך הכניסה הצפונית בדרך מנחם בגין
 • ייחסמו לסירוגין מעברי הולכי רגל באזור. בעת חסימות אלו, יוצבו פקחים ושילוט להכוונת תנועת הולכי הרגל
לפרטים נוספים אתר נת"ע https://www.nta.co.il/content/%%D7
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אפשר להגיע לתחנת הרכב בקוממיות
  הגב 18.10.20 19:06
 • אורח
  אפשר לקבל מפה מסודרת?
  הגב 18.10.20 19:18
 • אורח
  ממש ככה צריך מפה. לא הבנתי כלום
  18.10.20 20:18
 • אורח
  חלם ושערוריה כל עבודות הרכבת
  הגב 18.10.20 20:18
 • אורח
  משגעים אותנו
  הגב 19.10.20 19:05
 • אורח

לתשומת לב התושבים! עונת הרחצה נסגרה ומעתה תפעל תחנת תל יונה בראשון לציון; בבת ים תוארך עונת הרחצה למשך חודש בה יפעלו החופים: חוף הסלע, חוף הריביירה והחוף הנפרד

שימו לב! הרחצה בחוף ללא מצילים מסוכנת ואסורה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9
משרד הפנים


משרד הפנים הודיע כי החל מהיום 18.10 נסגרת עונת הרחצה בישראל שתביא לסגירת תחנות הצלה בחופים המוכרזים למעט התחנות הבאות:

עירהתחנה הפעילה / חוף פתוח
ראשון לציוןחוף תל יונה - תחנה מספר 4 שתפעל בין השעות 8:00-16:00 בכל ימות השבוע
בת יםבבת ים הורה צביקה ברוט על הארכת עונת הרחצה לחודש בה יפעלו החופים:
הסלע, הריביירה, והחוף הנפרד(החוף הנפרד יפעל בימים רביעי, חמישי ושישי)
לאחר מכן יפעלו רק שני החופים הסלע והריביירה.גם בחוף הים הנכם מתבקשים לנהוג על פי הנחיות משרד הבריאות ומשרד הפנים:

א. יש לחבוש מסיכה בכל זמן השהות בחוף הים

ב. יש לשמור על מרחק של 2 מטר בין אדם לאדם לאורך רצועת החוף

ג. יש לשמור על מרחק 2 מטר בין מקבץ אנשים – משפחה גרעינית או קבוצה של עד 6 אנשים

ד. יש להישמע להוראות המצילים והפקחים העירוניים


שימו לב!

הרחצה בחוף ללא מצילים מסוכנת ואסורה
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  היום הייתי בחוף אשדוד יש מצילים.לפחות שיחזירו לנו קצת ים ממה שסגרו לנו
  הגב 18.10.20 16:18
 • אורח
  יש ממש צורך לפתוח עוד כמה תחנות, אחרת הצפיפות תגדל. הייתי היום בים ממש סכנת נפשות, הרוב עטו על התחנה של הנכים. לתשומת לב העיריה וראשה.
  הגב 18.10.20 16:24
 • אורח
  היום הייתי בחוף הסלע בבת ים אבל טענו שאסור להשכיר כסאות. זה נכון? הרי פתחו לעוד חודש את הים. מברשת תשובה.
  הגב 18.10.20 17:21
 • אורח
  פיתחו לנו את כל החופים של ראשון לא נהנו השנה מהים וזה חסר לנו
  הגב 18.10.20 18:35
 • אורח
  למה שלא נהנה השנה מהים? למה בבת ים מתחשבים בתושבים ובראשלצ לא
  הגב 18.10.20 21:49
 • אורח
  למה ראש העיר רז חוסך עלינו ומפעיל רק תחנה אחת בלבד ?? ועוד עד 16:00 בלבד !!!
  הגב 19.10.20 00:47
 • אורח
  רז אל תוציא על שיווק כסף תוציא על התושבים ותתגבר את שעות המצילים !!!!
  הגב 19.10.20 00:48
 • אורח
  בתים כן ראשון לא...למה ???
  הגב 19.10.20 10:30
 • אורח
  מעניין בדיוק שאפשר ללכת לים אחרח הסגר סגרו את הים מדינה בהזיה
  הגב 20.10.20 12:02
 • אורח

כתב אישום הוגש נגד תושב חולון שפתח מעבדה לקנאביס בדירה בבת ים

בחקירתו אמר החשוד כי הוא עשה זאת על מנת לכסות את חובותיו כי הוא מצוי בהליך פשיטת רגל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כתב אישום הוגש כנגד תושב חולון (35) בטענה שגידל עשרות ק"ג קנאביס במעבדה שהקים בדירה בבת-ים.
לפי כתב האישום, במהלך חודש מאי הוא הסב דירה למעבדה לגידול קנאביס בה התקין ציוד רב שכלל גופי תאורה ומערכות אוורור והשקיה, כמו גם חומרי דישון. המעבדה התגלתה על ידי המשטרה שהגיעה למקום לאחר שהגיע דיווח על פריצה. השוטרים החלו בסריקות והבחינו באדם שעורר את חשדם. השוטרים יצרו קשר עם בעל הדירה, ולטענתם הוא אישר להם לפרוץ את דלת הדירה ללא צו, שם גילו את קנאביס במשקל של 97 ק"ג. בחקירתו אמר החשוד כי הוא תכנן למכור את הקנאביס על מנת לכיסוי חובותיו מאחר והוא בהליך של פשיטת רגל.
לסיפור המלא באתר פוסטה

https://posta.co.il/article/786867-8/
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תאונת פגע וברח בבת ים

הולך רגל פצוע קל

אבי בר | | תגובות: 9
הבוקר (א') התקבל במשטרה דיווח על תאונת דרכים פגע וברח ברחוב יוספטל בבת ים.


כוחות משטרה וגורמי הצלה הגיעו למקום.


מבירור ראשוני של נסיבות התאונה עולה כי רכב פרטי פגע בהולך רגל אשר חצה במעבר חציה ונמלט בנסיעה מהמקום.


הולך הרגל (67, בת ים) נפגע באורח קל (עפ"י גורמי רפואה) ופונה לבית חולים וולפסון לצורך קבלת טיפול.

התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עכשיו יגידו שיש לו קורונה
  הגב 18.10.20 18:15
 • אורח
  אהבתי חחח
  הגב 18.10.20 22:06
 • אורח
  הדורס יגיד, פחדתי. אז ברחתי..נו מה יעשו לו?? מעצר בית.
  הגב 18.10.20 22:15
 • אורח
  סתם אידיוט
  הגב 18.10.20 22:31
 • אורח
  מניאק בטח שתין
  הגב 19.10.20 05:46
 • אורח
  מעניין מי נתן לו רשיון נהיגה בושה מה שקורא חבל על הבן אדם שנדרס
  הגב 19.10.20 11:44
 • אורח
  הוא יתפס יש צילום לאירוע נעצה נעצה נבלה .עזרא פיחה
  הגב 19.10.20 15:23
 • אורח
  איפנ החמלה. פגעת היית עוזר לנפגע. עכשיו עונשך יוחמר.
  הגב 19.10.20 20:01
 • אורח
  מי שנפגע מרכב זה לא קרונה . יתפסו אותו עוד .
  הגב 20.10.20 09:43
 • אורח

2 חנויות עלו הלילה באש בבת ים ובחולון

בשני האירועים לא היו נפגעים ולמקום זומן חוקר לבדיקת נסיבות פרוץ הדליקה

אבי בר | | תגובות: 4
קרדיט צילום דוברות מכבי אש


במהלך הלילה התקבלו מספר קריאות במוקד 102 המדווחות על שריפה בחנות במבנה חד קומתי ברחוב קרן היסוד בבת ים .

3 צוותים שהגיעו למקום הבחינו בהגעתם על להבות ועשן סמיך הבוקעים מחנות הממוקמת במבנה חד קומתי.

בפעולת כיבוי מהירה של לוחמי האש השיגו הצוותים שליטה ומנעו את התפשטות האש לחללים נוספים.

במקביל לפעולה הוזנקו צוותים נוספים לשריפה בחנות מתחת למבנה בין ארבע קומות ברחוב שנקר בחולון.

למקום הוזנקו 3 צוותים ובהגעת הכוחות למקום דווח על שריפה בחנות תחת מבנה מגורים בין ארבע קומות.

מיד החלו הצוותים בפעולת כיבוי ובמקביל לפעולה צוות אחר ביצע מספר סריקות במבנה ובדירות לשלול המצאות של נפגעים.


בשני האירועים לא היו נפגעים ולמקום זומן חוקר לבדיקת נסיבות פרוץ הדליקה
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אולי לקבל ביטוח
  הגב 18.10.20 22:08
 • אורח
  אולי לקבל ביטוח
  הגב 18.10.20 22:09
 • אורח
  מה שבטוח ביטוח
  הגב 18.10.20 23:14
 • אורח
  אולי לא שילמו פרוטקשן
  הגב 19.10.20 08:01
 • אורח

יום ראשון 18.10 תחלואת הקורונה בבת ים ממשיכה לרדת ועומדת על 572 איש לעומת כ870 לפני שבוע

מספר המקרים החדשים שהתגלו בשבוע האחרון עומד על 132 איש בלבד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


משרד הבריאות מפרסם את נתוני תחלואת הקורונה בישראל נכון ליום ראשון 18.10.20

מספר החולים שהתגלו עד כה 302,832

מספר החולים הפעילים 33,727

מספר המחלימים 266,910

מספר הנפטרים 2,190


נכון להיום בבת ים מספר החולים הפעילים ממשיך לרדת ועומד על 572 לעומת 864 לפני שבוע (ראשון 11.10). גם מספר המקרים החדשים המתגלים בעיר נמצא במגמת ירידה- 132 מקרים התגלו בשבוע האחרון.


מספר החולים שהתגלו עד כהמספר החולים הפעיליםמספר החולים שהתגלו ב 7 הימים האחרוניםמספר הבדיקות שנערכו בשבוע האחרוןמספר החולים לכל 10,000 איש
בת ים3698572132331844נתונים קודמים


מספר החולים שהתגלו עד כהחולים פעילים
18.10.203698572
15.10.203659675
14.10.203641709
12.10.203567777
11.10.203547864
10.10.203542859
6.10.203320820

הנחיות לציבור

מי נדרש לבידוד?

מי שהיו במגע עם חולה מאומת.

אם בתוך 14 יום מהמגע עם החולה המאומת הופיעו: חום מעל 38 מעלות, שיעול, קושי בנשימה או תסמין נשימתי אחר, יש לפנות טלפונית למרפאה או למוקד קופת החולים המבטחת (מי שאינם מבוטחים - יש לפנות למוקד קול הבריאות בטלפון 5400*). במצבי חירום בלבד יש לפנות כמקובל למוקד 101 של מד"א או ישירות לחדר המיון.

מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

מי שנמצאים בבידוד בית נדרשים לדווח על כך למשרד הבריאות.

להנחיות החדשות בנוגע למשך הבידוד http://www.be106.net/49/39934

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

טסים לחו"ל? להלן מחירון בדיקות קורונה בבתי החולים קפלן, אסף הרופא, וולפסון ואסותא ראשון לציון. הפרטים בכתבה

כדי לקבל אישור יש לקיים בדיקת קורונה עד 72 שעות לפני הטיסה ובשלב הנחיתה יידרשו להציג אישור מבית החולים על בדיקה ותוצאה שלילית לקורונה.

אבי בר | | תגובות: 55
צילום דוברות מדאעם פתיחת נתב"ג לטיסות יוצאות יש לדעת כי ישנן מדינות הדורשות ישראלים מישראלים לעבור בדיקת קורונה מקדימה בישראל ועם הנחיתה בארץ היעד להציג אישור על בריאותם.

כדי לקבל אישור יש לקיים בדיקת קורונה עד 72 שעות לפני הטיסה ובשלב הנחיתה יידרשו להציג אישור מבית החולים על בדיקה ותוצאה שלילית לקורונה.

בית החולים מספק את האישור הנדרש

ואין צורך בהפנייה מרופא משפחה על מנת לקבוע את התור לבדיקה בבית החולים.

בית החולים קפלן ברחובות

מחיר: 297 ש''ח
קביעת תור: 08-9441111

בית החולים "אסף הרופא" - שמיר

מחיר: 297 ש''ח
קביעת תור: 08-9542168

בתי החולים של "אסותא" בראשון לציון וכלניות אשדוד

מחיר: מסלול רגיל בעלות 550 ₪, מתן תשובה – עד 24 שעות. מסלול מהיר בעלות 750 ₪, מתן תשובה – עד שלוש שעות. (באסותא רמת החייל בלבד)

קביעת תור: באמצעות המוקד הדיגיטלי

בית החולים "וולפסון" בחולון

מחיר: 297 ש"ח
קביעת תור: באמצעות המוקד הדיגיטלי

החומר מתוך ערוץ 7
התפרסמו 55 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה בכלל צריך לשלם ?!
  הגב 18.10.20 10:45
 • אורח
  אתה קונה לחמניות לפעמים ? למה לשלם ?
  18.10.20 10:54
 • אורח
  מזה קשור???!! זה קופת חולים צריכה לשלם, סתם אני משלם להם כסף???
  18.10.20 11:10
 • אורח
  באותה מידה למה לשלם על תרופות?
  18.10.20 11:13
 • אורח
  כי זה עולה כסף ואין סיבה שמישהו יממן אותך. ואם למישהו יש רצון להיבדק כל יום כדי להרגיש בטוח?
  18.10.20 11:46
 • אורח
  כי לא חובה לנסוע לחו"ל. רוצה לנסוע. אז תשלם
  18.10.20 11:54
 • אורח
  למה לנצל? מישהו מכריח אותך לנסוע לחול? ועוד לחזור ולסכן אנשים אחרים שבה אתה מחלה משם.
  18.10.20 11:55
 • אורח
  כי זה באנגלית ומה המחיר הזה מול כל הנסיעה לחו"ל ?
  הגב 18.10.20 10:52
 • אורח
  כי זו הזדמנות לנצל אנשים שאין להם ברירה וזהו תנאי לטיסה
  הגב 18.10.20 10:54
 • אורח
  יש להם ברירה לא לטוס.
  18.10.20 11:47
 • אורח
  זה הנקודה החשובה. אם אפשר לסחוט את הלימון אז סוחטים אותו. זו סחטנות
  18.10.20 11:57
 • אורח
  אבל יש אפשרות להיבדק בחינם היום..וכל זה בגלל מיסמך באגלית??
  הגב 18.10.20 10:58
 • אורח
  כמה עולה בדיקה לשפעת? כל חורף אני עם חום ואף פעם לא שלחו אותי לשום בדיקה. עכשיו אני מרגיש טוב ומציעים בדיקות קורונה לאנשים שאפילו אפצ'י לא עושים...
  הגב 18.10.20 11:01
 • אורח
  גועל נפש לנצל אנשים ולסחוט אותם בכל מצב בושה
  הגב 18.10.20 11:03
 • אורח
  לפי דעתי אמורה להיות חינם הבדיקה
  הגב 18.10.20 11:04
 • אורח
  למה שמישהו אחר יממן אותך?
  18.10.20 11:47
 • אורח
  למה צריכים לממן לך נסיעות לחו"ל?
  18.10.20 11:56
 • אורח
  לא לשכוח את עלות הביטוח, שזה מאוד גבוהה בעת הזו. ויש אנשים בקבוצות סיכון שלא מבטחים אותם.
  הגב 18.10.20 11:11
 • אורח
  תחשוב, אתה קונה כרטיס, מזמין מלון יומיים לפני מזמין בדיקה ויצאת חיובי, אכלת אותה ובגדול.אי אפשר לתכנן כלום.
  הגב 18.10.20 11:11
 • אורח
  אפשר, מרגע הבדיקה עד הנסיעה אל תיצא מהבית.
  18.10.20 11:20
 • אורח
  בושה
  הגב 18.10.20 11:12
 • אורח
  יותר זול מבדיקת טחורים, שווה..
  הגב 18.10.20 11:13
 • אורח
  לא נכון !!!
  18.10.20 11:14
 • אורח
  גם בקופת חולים התשובות באנגלית
  הגב 18.10.20 11:17
 • אורח
  מנצלים את המצב ממש גואל נפש
  הגב 18.10.20 11:17
 • אורח
  גואל רצון??.
  18.10.20 13:21
 • אורח
  מרגיש שגובים הרבה מעבר לעלות האמיתית של הבדיקה
  הגב 18.10.20 11:17
 • אורח
  כמו בכל דבר בארץ-הזדמנות להרוויח על גב האזרח
  הגב 18.10.20 11:17
 • אורח
  לא הבנתי , אתה רוצה לנסוע לחול ואני צריך לממן אותך? מי שנוסע לחול וצריך לבצע בדיקות או חיסונים שישלם. מה לא ברור...
  הגב 18.10.20 11:18
 • אורח
  👍
  18.10.20 11:47
 • אורח
  איפו שאפשר לקחת שם שוחטים אותך.....
  הגב 18.10.20 11:18
 • אורח
  כמה עולה ביטוח רפואי?
  הגב 18.10.20 11:19
 • אורח
  למה ? לא מספיק משלמים לקופת חולים וביטוח בריאות ?? למה צריך.לשלם כל כך הרבה כסף
  הגב 18.10.20 11:20
 • אורח
  כנראה שאתה לא משלם מספיק. ואם יש לך תלונות לקופת החולים תחליף לאחרת
  הגב 18.10.20 11:23
 • אורח
  לדעתי לא צריך בכלל בדיקה😂😂😂
  הגב 18.10.20 11:23
 • אורח
  רוצה לטוס לחו״ל ? תשלם
  הגב 18.10.20 11:24
 • אורח
  שהמדינה תממן את זה . חוצפה!
  הגב 18.10.20 11:26
 • אורח
  הלו. "המדינה" תממן את זה? אתה בכלל מבין מה זה "המדינה"?? המדינה זה כל משלמי המיסים. המדינה זה אני והאחים שלי והשכנים שלי והחברים שלי והמשפחה שלך והמנקה בסופר שעובדת בשכר מינימום.! אז אם יש לך כסף בשביל לנסוע לחו"ל אז גם יש לך כסף לשלם על בדיקת קורונה וכל האזרחים משלמי המיסים שהם "המדינה" שלך, לא צריכים לשלם את הבדיקה שלך.
  18.10.20 11:50
 • אורח
  גנבים
  הגב 18.10.20 11:27
 • אורח
  מנצלים את ההזדמנות
  הגב 18.10.20 11:27
 • אורח
  האם בדיקה רגילה לקורונה גם מתקבלת? יש היום בדיקות חינם במעלות משולם...
  הגב 18.10.20 11:43
 • אורח
  לדעתי לא. הם מבקשים בכתב ובאנגלית פה הקטש
  18.10.20 12:06
 • אורח
  כרגיל הישראלים מתבכיינים על טיסה ונופש ובזבוזים יש כסף על הבדיקה שאתם צריכים לשלם מתלוננים אנחנו לא צריכים לממן אותכם מצטערת
  הגב 18.10.20 11:55
 • אורח
  לא נסחפו עם המחירים בכלל
  הגב 18.10.20 12:03
 • אורח
  למה כל כך יקר??? למה לנצל את המצב, גם ככה קשה לאנשים ואם רוצים קצאת לתאורר מייקר מאוד
  הגב 18.10.20 12:05
 • אורח
  צריך להיות הנחה בתור חבר קופ"ח שאנחנו משלמים להם כל חודש הרבה כסף, זו שיטה לסחוט עוד כסף
  הגב 18.10.20 12:27
 • אורח
  סחטנות, נצלנות, בושה. קופות החולים צריכות לממן או להשתתף, העיקר גובים מאיתנו כספים רבים.
  הגב 18.10.20 14:04
 • אורח
  במקום לעשות בדיקות בחינם ולמנוע שוק שחור מייצרים תעשייה של זיופים בעולם החומרני הזה
  הגב 18.10.20 14:19
 • אורח
  וכולם ישלמו אותה כי אנשים חולים ינועו ממקום למקום בלי ודאות
  18.10.20 14:20
 • אורח
  לכל המגיבים פה תתביישו. יש לכם 300 דולר לכרטיס טיסה אבל יש לכם בעיה עם 300 שקל לבדיקה. אין גבול לבכיינות, ואין, פשוט אין לכם בושה.
  הגב 18.10.20 15:26
 • אורח
  נכון!!! למערכת בריאות חסר המון כסף ושקורונה גרמה לעוד הפסדים. אז לפחות אפשר לקבל קצת כסף מבדיקות
  18.10.20 15:57
 • אורח
  מחירי קפיטליזם בשוק החופשי
  הגב 18.10.20 17:00
 • אורח
  הידבק וטוס
  הגב 18.10.20 17:05
 • אורח
  הבדיקה החינמית שעירית חולון עושה לאזרחים לא מספיק טובה לטיסה לחו"ל?
  הגב 18.10.20 22:09
 • אורח
  יש בדיקות קורונה חינם ב 2700 יגדו לכם איפה ומתי ושעה כל שבוע מופיע ואל תחכו לקראת הטיסה
  הגב 19.10.20 11:47
 • אורח

המתווה המלא של משרד החינוך לפתיחת גני הילדים והצהרונים.. הפרטים בכתבה

שימו לב על פי משרד הבריאות לבדיקה יש להגיע עם הודעה שקיבלת ( במסרון או בדואר אלקטרוני) ועם תלוש משכורת אחרון. אם לא קיבלת הודעה אפשר להגיע עם תלוש משכורת בלבד, או כל מסמך בו מצויין תחום עיסוקך.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 23


משרד החינוך פרסם לפני זמן קצר את המתווה לפתיחת גני הילדים ביום ראשון 18.10.20.

בהתאם למתווה מגבלות משרד הבריאות והחלטת הממשלה, גני הילדים בגילאי 3-6 יחזרו ללימודים ביום ראשון הקרוב ה- 18.10. במקומות בהם הרשויות לא תוכלנה לפתוח את הגנים ביום ראשון, תינתן האפשרות לחזור ביום שני ה- 19.10.

מתווה הפתיחה:

ימי לימוד

הלמידה תתקיים כבשגרה, ללא פיצול 6 ימים בשבוע, בהתאם למבנה הלמידה הנהוג במקום.


צוות הגן

צוות הגן הקבוע (גננת, סייעת, בת שירות לאומי וכד') ימשיך לעבוד יחד כבשגרה.


מרכזי יום חינוכיים (שמרטפיות)

מרכזים אלה יעמדו לרשות ילדי הגננות והסייעות. הם יפעלו ברשויות המקומיות.

מרכזים אלה משרתים כיום את ילדי עובדי ההוראה של החינוך המיוחד, וכאמור אליהם יצטרפו ילדי הגננות והסייעות של החינוך הרגיל.


"צהרוני ''ניצנים''

ימשיכו לפעול כבשגרה 5 ימים בשבוע, בקבוצות קבועות עד 35 ילדים ובצוותים קבועים.

ניתן יהיה לצרף ילדים מ- 3 כיתות אורגניות לכל היותר, ובלבד שמספרם הכולל לא יעלה על 28.


מסכות/משקף

הגננות והסייעות יעטו מסיכות/משקף. הילדים פטורים מעטיה.


הצהרת בריאות

הילדים יגיעו מדי יום עם הצהרה חתומה.


מפעילים חיצוניים

לא תתקיים פעילות של מפעילים חיצוניים בגני הילדים.


גננות וסייעות משלימות

אלו תוכלנה לעבוד ב- 3 גנים לכל היותר.ערים אדומות

ועדת שרים אמורה להכריז על מגבלות על ערים אדומות או על איזור ״מוגבל״.

הנחיות מפורטות בנוגע לסגירת מערכת החינוך או מגבלות באיזורים אלו יפורסמו בהמשך.

ילדי חינוך מיוחד ימשיכו ללמוד ללא מגבלה הן בעיר האדומה או מחוצה לה.


חטיבות צעירות

הלימודים בכיתות אלו יפתחו רק לילדי הגן.


לצד ההנחיות החדשות הללו, ימשיכו ילדי החינוך המיוחד, ילדים ונוער בסיכון והפנימיות בשגרת לימודיהם. אלה הוחרגו בתקנות הסגר מלפני כשבועיים.בדיקות סקר

משרד הבריאות קורא לקיים בדיקות סקר לגננות ולסייעות הגנים ופתח ברחבי הארץ מתחמי בדיקות של מד"א ופיקוד העורף בנוסף למתחמים של קופות החולים שיעבדו היום ומחר( שבת) 16-17.10.20. על פי משרד הבריאות לבדיקה יש להגיע עם הודעה שקיבלת ( במסרון או בדואר אלקטרוני) ועם תלוש משכורת אחרון. אם לא קיבלת הודעה אפשר להגיע עם תלוש משכורת בלבד, או כל מסמך בו מצויין תחום עיסוקך.מתחמי הבדיקות:


יום שישי 16.10.20יום שבת 17.10.20
פיקוד העורף
חולון- מחלף קוממיות בין השעות 10:00-18:00 ההגעה ברכב


ראשון לציון- לייב פארק בין השעות 12:00-20:00 הגעה ברכב
מאוחדתרחובות - בנימין 12 בין השעות 8:00-12:00

ראשון לציון פיקא 31 בין השעות 8:00-14:00

בת ים יוספטל 82 בין השעות 8:00-12:00
כלליתחולון בלינסון 20 בין השעות 7:00-11:30


רחובות מתחם הפרדסנות בין השעות 8:00-10:00
מכביחולון גאולים 43 בין השעות 7:30-11:00 מתחם דרייב

חולון הופיין 13 בין השעות 8:00-17:00

ראשון לציון מתחם האצטדיון הכדורגל ליד הסופרלנד בין השעות 8:00-14:30


בת ים מבצע סיני 18 בין השעות 8:00-12:00


רחובות סמילנסקי 27 בין השעות 8:00-13:00ראשון לציון מתחם האצטדיון הכדורגל ליד הסופרלנד בין השעות 10:00-13:00


חולון הופיין 13 בין השעות 11:00-22:30רחובות סמילנסקי 27 בין השעות 17:00-20:00
לאומיתבת ים - מוכרי הסיגריות 3 בין השעות 8:00-11:30

ראשון לציון - רוטשילד בין השעות 8:00-11:30לפירוט המלא בקובץ המצורף לעמוד זה.
התפרסמו 23 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תמשיכו מחר יום שבת הפרדסנות
  הגב 16.10.20 15:46
 • אורח
  גם אני רוצה מחר בפרדסנות
  הגב 16.10.20 15:49
 • אורח
  לא הבנתי.. גנים 0-3 נפתחים ביום שני ?
  הגב 16.10.20 16:09
 • אורח
  תתקשר למוקד 106 ותתעדכנו בדבר כל שאלה.
  16.10.20 16:21
 • אורח
  גנים ששייכים לרשת חוויות נפתחים ביום שני.
  הגב 16.10.20 16:21
 • אורח
  עכשו התינוקות והילדים ישכבו תחת האלונקה של המדינה?
  הגב 16.10.20 16:22
 • אורח
  למה?
  16.10.20 16:36
 • אורח
  לא חייב לשלוח. מי שלא רוצה שלא ישלח. באסה שנוכחות יהיה 100 אחוז כי כולם יודעים שתועלת משגרה לילד יותר גדולה מסיכון לחלות בקורונה
  16.10.20 16:38
 • אורח
  מה קורה עם קשישים שלא נבדקו עד היום
  הגב 16.10.20 16:38
 • אורח
  מה איתם? ואיך זה קשור לחזרה של ילדים לגנים?
  16.10.20 19:01
 • אורח
  גם אני מחר הופיין חולון
  הגב 16.10.20 16:47
 • אורח
  האם מבשלת בגן פרטי מחוייבת בבדיקה קורונה ושאין לה גישה בכלל לילדים!!
  הגב 16.10.20 17:26
 • אורח
  תתקשרי למוקד העירייה.
  16.10.20 19:05
 • אורח
  מדינת חלם . פותחים כדי שעוד מעט יסגרו שוב
  הגב 17.10.20 08:18
 • אורח
  אם ישמרו על הכללים ולא יעשו התקהלויות, לא ילכו לבתי כנסת ולא יעשו מסיבות וחתונות התחלואה תרד
  17.10.20 11:56
 • אורח
  איפה זה דרייב פארק בראשון ?
  הגב 17.10.20 10:07
 • אורח
  לאייב פארק ?
  17.10.20 10:09
 • אורח
  איפה זה לאייב פארק ?
  17.10.20 10:09
 • אורח
  מדוע החברה העירונית לא מחיבת את בל הסייעות להיבדק בבדיקת קורונה, למרוות הפירסומים של העירייה ומשרד הבריאות
  הגב 17.10.20 14:15
 • אורח
  הוחלט סייעות וגננות, אבל איפה הביטחון שלהן שההורים שמגעים ומביאים את היקר להם בבוקר הם עצמם לא חולי קורונה. הרי ההורים לרוב מעדיפים לעיף את הילדים מהבית גם כאשר הם חולים עם חום גבוהה כמה שיותר מהר לגן, איפה הביטחון שההורים או הילדים לא חולים.
  הגב 17.10.20 17:05
 • אורח
  איפה הבטחון שלקופאית בסופר אין קורונה או לנהג באוטובוס או לכל הלקוחות בסופר או נוסעים באוטובוס. ואיפה הבטחון שלכל הילדים וגם הוריהם בפארק אין קורונה. אין בטחון , אבל צריך להמשיך לחיות.....
  18.10.20 09:41
 • אורח
  "להמשיך לחיות..." הקורונה גורמת למוות אז מה שהגבת ממש ללא מחשבה.
  18.10.20 14:38
 • אורח
  גורמת למוות לאוכלוסיות בסיכון שצריכות להיזהר ולא לצאת מהבית לילדים הפגיעה היא נפשית בזה שהם לא מגיעים למסגרות
  18.10.20 20:16
 • אורח

מיזם חיבוק – מגיע לבת-ים! על מנת להפיג את בדידותם של התושבים יתקיימו מפגשים וירטואליים של הקראה ודיונים על ספרים והחיים בעלות של 220 ש"ח לחודש ; מפגש חשיפה ללא עלות יתקיים ב20.10

לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 0


עיריית בת-ים והחברה לתרבות פנאי וספורט למיזם "חיבוק" אשר יפיג את הבדידות וייקח את התושבים לעולם עשיר של ספרים, הכוללת אינטרקציה תרבותית וחברתית לגיל השלישי ולא רק לו.

במסגרת מיזם חיבוק, יוכלו המשתתפים ליהנות מבילוי חברתי מבלי לצאת מהבית, הכוללים מפגשים ווירטואליים מספר פעמים בשבוע המשלבים הקראה חיה של ספר ושיח אודות הסיפור והחיים בכלל. הקראה חיה בקבוצה של עד 20 משתתפים - מחד שיח פעיל לצד התייחסות אישית לכל אחת ואחד.
הספרים נבחרים באופן קפדני והמשתתפים יקבלו את הספר באופן דיגיטלי.
לדברי עיריית בת ים, הצורך להשתייך לקבוצה חברתית הוא צורך אנושי בסיסי. בני אדם זקוקים למפגשים חברתיים והעשרה בכל שלב בחיים. מיזם חיבוק מאפשר לאנשים מבוגרים להתארח במרחב וירטואלי משותף, עם תושבים נוספים מבת ים שהמכנה המשותף לכולם הוא אהבת ספר ובני אדם. ההזדמנות לפגוש ישירות על מסך המחשב או הטלפון נייד, קבוצת אנשים ולהקשיב יחד להקראה חיה של סיפור איכותי, מעניקה חוויה מהנה ומרתקת שטרם התנסו בה. המפגשים התכופים והקבועים, מייצרים קשרים חברתיים ומהווים עבור המשתתפים הזדמנות לשמוע ולהשמיע את אשר עולה במוחם, בדרך יצירתית ובסביבה מעשירה ונעימה.

ההשתתפות במיזם היא דרך מנוי חודשי בעלות 220 ש"ח

מנוי לחודש נובמבר כולל:

2 מפגשים במהלך השבוע + מפגש ביום שישי אחה"צ (למשך ארבעה שבועות)
במפגש בשישי לקראת השבת, מגיע הסופר/ת להקריא מתוך הספר, לשתף ולנהל שיח עם המשתתפים.
סה"כ 13 מפגשים.
ימי שני ורביעי של חודש נובמבר בשעה 11:00 בבוקר ימי שישי של חודש נובמבר בשעה 15:00
הדרכת כל משתתף על ההתחברות והשימוש בזום.
ליווי כל משתתף עד לכניסתו למפגש בשעה היומית המיועדת.


ניתן להירשם למפגש חשיפה שמטרתו התנסות בפעילות הייחודית - ללא עלות! מפגש החשיפה יתקיים ביום שלישי 20.10.20 בשעה 10:30 בבוקר.
לפרטים נוספים והרשמה טלפונית: 03-5080025 שלוחה 208 או בקישור הבא:
https://bit.ly/3k3jYHO

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הודעה לכל הגננות החוזרות ללמד ביום ראשון 18/10! במהלך שישי - שבת ייפתחו נקודות לבדיקת קורונה לכל הגננות והסייעות. רשימת הנקודות והשעות בכתבה

במשרד הבריאות קוראים לכל הגננות והסייעות להבדק לקורונה. אין צורך בהפניית רופא. יש להגיע עם תעודת זהות ותלוש משכורת.

אבי בר | | תגובות: 20משרד הבריאות נערך לפתיחת הגנים בשבוע הבא כחלק מהשלב הראשון באסטרטגיית היציאה שאושרה.

אחד הצעדים החשובים בפתיחה בטוחה הוא סיקור גננות וסייעות.

במשרד הבריאות קוראים לכל הגננות והסייעות להבדק לקורונה. פיקוד העורף פורס נקודות דיגום רבות בכל הארץ במהלך סוף השבוע.

את הרשימה המלאה ניתן למצוא באתר משרד הבריאות.

אין צורך בהפניית רופא.

יש להגיע עם תעודת זהות ותלוש משכורת.

בתום הדגימה בתחנות פקער/מדא , ישלח מיסרון ונדרש להשיב כי בוצעה דגימה עקב סקר גננות וסייעות


להלן נקודות הבדיקה באזור

יום שבת מדא פיקוד העורף

חולון – מחלף הקוממיות 10:00 – 18:00 רכוב בלבד.

ראשון לציון – לייב פארק 12:00 – 20:00 רכוב בלבדקופת חולים מאוחדת לקביעת תור 3833*

יש נקודות נוספות במרכז הפתוחות גם בשבת

יום שישי 16/10/20

רחובות – בנימין 12 שעות 08:00 – 12:00

ראשון לציון – פיק"א 31 שעות 08:00 – 14:00

בת ים – יוספטל 82 שעות 08:00 – 12:00


קופת חולים לאומית לקביעת תור 507*

יש נקודות נוספות במרכז הפתוחות גם בשבת

יום שישי 16/10

בת ים – מוכרי הסיגריות 3 בשעות 08:00 – 11:30

ראשון לציון – רוטשילד 7 בשעות 08:00 – 11:30

קופת חולים מכבי לקביעת תור 3555*

יום שישי 16/10

חולון – דרייב גאולים 43 בשעות 07:30 – 11:00

חולון – הופיין 13 בשעות 08:00 – 17:00

בת ים – מבצע סיני 18 בשעות 08:00 – 12:00

ראשון לציון – אצטדיון הכדורגל סופר לנד 08:00 – 14:30

רחובות – סמילנסקי 27 בשעות 08:00 – 13:00

יום שבת 17/10

חולון – הופיין 13 בשעות 11:00 – 22:30

ראשון לציון – אצטדיון הכדורגל סופר לנד 10:00 – 20:00

רחובות – סמילנסקי 27 בשעות 17:00 – 20:00

לרשימה המלאה בכל הארץ

https://go.gov.il/teachers-tests
התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  צריך להפוך לעיר ירוקה
  הגב 16.10.20 10:11
 • אורח
  טמטום לשמו. אחרי הבדיקה ילכו לסופר,הבעל ילך להתפלל והופס הבדיקה כבר לא שווה. ומה עם הילדים? סיכוי גבוה יותר לנשאים ללא סימפטומים אצל הילדים. בדיקה הזאת של הגננות שווה רק לאותו רגע
  הגב 16.10.20 10:13
 • אורח
  כמו כל בדיקה של כל אדם. הגננות הן לא מעל כל העם. כמו שכולם עובדים גם הן יכולות
  16.10.20 10:22
 • אורח
  לא כל העובדים עושים בדיקה !! וגם הן לא חייבות!!! מה גם שכנראה לילדים עצמם יש סיכוי לקורונה באותה מידה לפחות. כי האמאות ההזויות הפגישו את ילדיהן עם בני דודים ודודים וחברים בביתם או התארחו אצל אחרים... כך שכל העסק מגוחך. ומיותר. וגם נכון תאורטית לאותו רגע. כאמור רק תאורטית כי אמינות הבדיקות ותוצאותיהן היא 20 אחוז. אם בכלל. 😏
  הגב 16.10.20 10:31
 • אורח
  אימהות***.
  16.10.20 11:07
 • אורח
  ו.... ? כל יום כל ילד יכול להיבדק בפארק שהוא משחק עם עשרות ילדים
  16.10.20 14:01
 • אורח
  ומה עם הילדים הם לא מדבקים? מה האישו של הבדיקות לגננות ולסייעות.
  הגב 16.10.20 10:37
 • אורח
  סתם בשביל לראות שכבר ביום ראשון לא תבוא גננת חולה
  16.10.20 14:02
 • אורח
  שלב שני: כול שבוע לעשות בדיקות וככה אפשר להוריד תחלופה באופן משמעותי בנוסף לשמירת הנחיות משרד הבריאות. ככה גם לגבי בתי הספר, ישיבות ואולפנות לבדוק כול התלמידים טרם פתיחה. עם לא , עד פעם סגר
  הגב 16.10.20 10:38
 • אורח
  וגם ביום ראשון הן מתחילות לעבוד התשובה של הבדיקה תגיע בהמשך.... אז מה עשנו
  הגב 16.10.20 10:38
 • אורח
  טוב שלא אמרו גם להביא את הגן איתם
  הגב 16.10.20 10:46
 • אורח
  מה לגבי חברי כללית
  הגב 16.10.20 10:51
 • אורח
  איזה טמטום בחיי!!!! כאילו ששעה אחרי הן לא יטיילו ויכולו להדבק נוו באמתתת
  הגב 16.10.20 11:00
 • אורח
  ברור שכן. סתם להראות שעושים משהו....
  16.10.20 14:03
 • אורח
  תפתחו בשבת גם כללית זה לא הוגן רק מכבי והמאוחדת
  הגב 16.10.20 14:12
 • אורח
  מה עם כללית?
  הגב 16.10.20 14:31
 • אורח
  רוצים בדיקות קורונה ברחובות כללית בבקשה
  הגב 16.10.20 15:42
 • אורח
  אפשר ללכת למאוחדת לבדיקה קורונה שאני בכללית אני רוצה תשובה בבקשה
  הגב 16.10.20 15:44
 • אורח
  תתקשרי למוקד העירייה 106.
  16.10.20 19:14
 • אורח
  זו חוצפה לבקש מהגננות והסייעות להיבדק. משתמע מכך שהגננות הן שמדביקות את הילדים.
  הגב 17.10.20 17:24
 • אורח

צרה חדשה עם הקורונה בקרב ילדים! כ - 20 - 30 ילדים בישראל ו - 1000 ילדים בעולם אשר החלימו מקורונה התפתחה אצלם לאחר מספר שבועות דלקת התוקפת רב מערכתית את הגוף. בבית החולים קפלן מאושפזים 3 ילדים אחת מהן במצב קשה

הסימפטומים היכולים להופיע אצל ילדים מספר שבועות לאחר שהחלימו מקורונה: הילד מפגין תסמינים של דלקת רב מערכתית, היכולים לבוא לידי ביטוי בחום גבוה, כאבי בטן, פריחות, הפרעה בתפקוד של איברים חיוניים.

אבי בר | | תגובות: 39


עד היום הייתה הסברה הנהוגה כי לילדים הקורונה אינה מסוכנת, והסכנה העיקרית שידביקו את ההורים והסבים והסבתות, כעת מתחילה להתברר התמונה בארץ ובעולם תופעה חדשה שהשפעת הקורונה בקרב מספר קטן של ילדים באה לידי ביטוי מספר שבועות לאחר שהחלימו מקורונה וגופם סובל מתסמונת הנקראת PIMS-TS התוקפת ילדים שהחלימו מקורונה. עד היום אובחנו בישראל 20 - 30 מקרים כאלה ובימים אלה מאושפזים בבית חולים קפלן 3 ילדים בגילאי 9, 10 ו-16 מהם ילדה אחת במצב קשה אך יציב, שני הילדים האחרים נכון לעכשיו מוגדרים במצב בינוני אך יציב.


ד"ר אלי שפירו, מנהל טיפול נמרץ ילדים במרכז הרפואי קפלן, מסר:

"כרגע מאושפזים ביחידה לטיפול נמרץ ילדים בקפלן שלושה ילדים, אשר אובחנו כסובלים מ-PIMS - תגובה מופרזת של המערכת החיסונית שתוקפת ילדים שהחלימו מקורונה. ילדה אחת במצב קשה אך יציב, ושני ילדים מוגדרים נכון לעכשיו במצב בינוני. הילדים מקבלים טיפול אינטנסיבי בתרופות המתאימות לסוג המחלה, במטרה לנסות להרגיע את המערכת החיסונית. אנו עוקבים אחר מצבם".


הסבר על המחלה

התסמונת הנקראת PIMS-TS (או בשמה המלא, Pediatric inflammatory multisystem syndrome temporally associated with covid-19) דומה אצל חלק מהילדים במאפייניה למחלת קוואסקי, או לדלקת סוערת-סערה אימונולוגית שפוגעת במערכות שונות בגוף. הילד מפגין תסמינים של דלקת רב מערכתית, היכולים לבוא לידי ביטוי בחום גבוה, כאבי בטן, פריחות, הפרעה בתפקוד של איברים חיוניים. התיעוד של תסמונת PIMS בעולם החל בחודשים אפריל-מאי, כאשר רופאי ילדים באנגליה ובהמשך בארצות נוספות דיווחו על ילדים שהחלימו מקורונה, ופיתחו לאחר תקופה של שבועות תמונה רפואית הדומה בחלק מהמקרים לדלקת כללית סוערת ובחלק למחלת קאווסקי, שהיא דלקת של כלי דם, היכולה להתבטא בכל מיני מערכות בגוף עם סיכון לפגיעה לבבית. עד כה, תועדו בעולם כאלף מקרים מסוג זה, ובארץ היו בין 20 ל30 ילדים שאובחנו כחולים ב-PIMS, 5 מהם בקפלן.
התפרסמו 39 תגובות לכתבה.
 • אורח
  או או לפתע הילדים בחזית .
  הגב 16.10.20 09:26
 • אורח
  מאחלים רק בריאות.
  16.10.20 09:32
 • אורח
  ורק שתדעו שהקןרונה היא שקר!!! ומסיבות זה ססתתםםם !!! תחקרו עמוק ותגלו שזה אפילו לא חוק ולא חייב להשים מסיכות - זה סתם שטויות והמסיכות גורמות לזיהום קשה שמיתפשט בכל הגוף. וכל האפ'שי וההשתעלות שאתם צריכים להוציא אתם בולעים וזה גורם לסכנת חיים!!! ופשוט רוצים שאנחנו לא נילמד תורה והבתי כנסת יהיו סגורים. וחתונות לא יהיה. וישיבות. ועבודות ועסקים . . וברית מילה. ותיכונים ובתי ספר ותלמודי תורה. וסטודנטים לא ילמדו . ומכללות. ומסיבות. וקניונים. והים. ו... וכל שנה בכל מיקרא אנשים מתים אז הם מחשבים שהם מתו מהקורומה אבל באמת לא !! כפפות זה כן חובה כי החיידקים מעבירים אחד לשני ואז אוכלים מהידייים ואז גם חשוב להקפיד על זה ועל 2 מטר. אבל מסיכות ומספר המתים הנידבקים זה : ששקקקרר!!! חברים טל תאמינו הם עושים תוכניות משלהם ומסתירים מאיתנו ומאחורי הגב שלנו .
  16.10.20 11:05
 • אורח
  ומסיכות ** לא מסיבות. המקלדת שלי לא טובה🤦‍♂️🤦‍♀️
  16.10.20 11:05
 • אורח
  הכל רמאות של המימסד הרפואי העולמי. כמו שאוגדת טנקים שיוצאת לקרב בלי תחמושת תפסיד לגדוד, ככה הגוף במצב של מחסור קיצוני ב נוטריאנטים לא מצליח מול הקורונה. למשל, אובדן חוש הטעם והריח זה סימפטום ידוע של מחסור באבץ, חומר אנטיויראלי שהגוף בהתמודדות עם הוירוס מנצל את כל המאגרים.קראו את הספר "ובחרתם בחיים" מאת הצדיק בסדום ד"ר אריה אבני. ספר מציל חיים. יש לו גם ערוץ וקבוצת דיון בטלגרם.אם היו נוקטים בשיטותיו, אף אחד, אף אחד לא היה לוקח קשה את הקורונה!!
  הגב 16.10.20 09:39
 • אורח
  נכון והארץ שטוחה והשמש סובבת אותה.
  16.10.20 10:04
 • אורח
  ומחדירים לנו בקרוב שבב למוח ,זה בעצם ה G5 עוד הגיגי טימטום יש לך לשתף אותנו?
  16.10.20 10:14
 • אורח
  תמשיכו לכתוב שאני טועה ומטעה. אני מדבר מחקרים בלבד. הנה חיפוש מחקרים בגוגל סקולר על אובדן חוש טעם ומחסור באבץ... הלינק כאן שיהיה קל להעתיק:
  16.10.20 10:16
 • אורח
  https://scholar.google.com/scholar?hl=en&as_sdt=0%2C5&q=lack+of+%2Btaste+%2Bzinc+deficiency&btnG=
  16.10.20 10:17
 • אורח
  מילות החיפוש שהשתמשתי: lack of +taste +zinc deficiency
  16.10.20 10:18
 • אורח
  יש לכם מחקר נגדי להפריך את הטענה?
  16.10.20 10:19
 • אורח
  אין שכל אין צרות , לפעמים אנשים שוכחים שהעולם מזמן כבר נהפך לכפר קטן... וכולם יודעים מה קורה בתוכו ואין מה להסתיר , קרובי משפחה שמפוזרים בארצות אחרות וגם בלי כלי תקשורת ניתן להבין שיש נגיף קטלני - מסוכן שלא מבדיל בין גיל , מין, גזע ודת ...
  16.10.20 10:29
 • אורח
  הדרך לבדוק מי מהמגיבים רק זורק סיסמאות ומי מדבר לעניין, זה היכולת לבסס את הדברים על מחקרים.יש לך מחקרים בסס את טענתך, אין לך, אז אתה סתם שטוף מוח עם הכסף של חברות הפארמה.הנגיף הזה אינו קטלני למי שרמת ה נוטריאנטים בו מספיקה.והנה קישור נוסף לחיפוש מחקרים על השפעת ויטמינים ו Covid-19: אלו מילות המפתח: חיפושים: scholar.google.com Covid-19 +("vitamin a" or "vitamin C" or "vitamin d")https://scholar.google.com/scholar?as_ylo=2020&q=Covid-19+%2B(%22vitamin+a%22+or+%22vitamin+C%22+or+%22vitamin+d%22)+&hl=en&as_sdt=05
  16.10.20 10:42
 • אורח
  חיפושים: scholar.google.com Covid-19 +("vitamin a" or "vitamin C" or "vitamin d")https://scholar.google.com/scholar?as_ylo=2020&q=Covid-19+%2B(%22vitamin+a%22+or+%22vitamin+C%22+or+%22vitamin+d%22)+&hl=en&as_sdt=05
  16.10.20 10:42
 • אורח
  חיפושים: scholar.google.com Covid-19 +("vitamin a" or "vitamin C" or "vitamin d")
  16.10.20 10:43
 • אורח
  https://scholar.google.com/scholar?as_ylo=2020&q=Covid-19+%2B(%22vitamin+a%22+or+%22vitamin+C%22+or+%22vitamin+d%22)+&hl=en&as_sdt=05
  16.10.20 10:43
 • אורח
  תצילו את החיים שלכם ושל קרוביכם. לכו לערוץ הטלגרם או לקבוצת ה פייסבוק של ד"ר אריה אבני, ותמצאו שם הנחיות איך.
  16.10.20 10:44
 • אורח
  מספיק עם השטויות. גם כן "מחקרים" עאלק. נתייחס ברצינות רק למה שפורסם בכתב עת רפואי ומכובד כמו לנצט ודומיו. ועד אז תפסיק לבלבל את המוח עם השטויות שלך.
  16.10.20 11:02
 • אורח
  מי שממליץ לקחת ויטמינים כתוספת בלי להתעייץ עם הרופא שקודם ילך לקרוא ספרי רפואה על הרעלת הויטמינים ומה הן השלחות בנוסף שיקרא על ויטמין סי כתוספת ומה ויטמין C עלול לעשות למערכת העיכול ולא רק ... ויטמינים בתור תוספת זה לא משחק !!!
  16.10.20 11:55
 • אורח
  אה.. הבנתי. צריך להתייחס למשהו כי זה כתוב בגוגל.
  16.10.20 15:30
 • אורח
  חחח ד"ר אריה אבני :) מזייף פנקסי חיסונים , מסכן כלל הציבור ובמיוחד את הילדים . שרלטן
  17.10.20 08:50
 • אורח
  מי זה, הדר' שזיייף מירשמי חיסון לילדים???.
  17.10.20 12:14
 • אורח
  בקטנה גלנט נאבק כדי שיחזרו . הוא רוצה רק בטובתם וההורים רוצים רק להיפטר מהם
  הגב 16.10.20 09:47
 • אורח
  צודק
  16.10.20 10:00
 • אורח
  מפחיד מאד
  הגב 16.10.20 09:50
 • אורח
  רפואה שלמה ומהירה לילדים המאושפזים.
  הגב 16.10.20 09:51
 • אורח
  רפואה שלמה!
  הגב 16.10.20 10:03
 • אורח
  מי שאומר שהכל רמאות של הממסד הרפואי טועה ומטעה
  הגב 16.10.20 10:04
 • אורח
  עניתי גם לך עם הפנייה למחקרים לביסוס הטענה הספציפית על אבץ. יכול להראות על דברים נוספים כמו החשיבות של ויטמין C ו D...רק שרופאים שטופי מוח, ישאלו אותך 1000 פעם על הכולסטרול ויציעו לך סטטינים, אף פעם לא ירצו שתבדוק רמת ויטמין D בדם.ואגב, בספרו ד"ר אריה אבני מפנה לעובדה שאחד המאפיינים של חולי סרטן זה רמה נמוכה של כולסטרול...
  16.10.20 10:31
 • אורח
  לרפואה שלמה לכל העולם
  הגב 16.10.20 10:11
 • אורח
  רפואה שלמה לכול ילדי העולם רק בשורות טובות אמן
  הגב 16.10.20 10:21
 • אורח
  למי שטוען שהקורונה סתם כדי שלא תתפלל בבית הכנסת.אם אתה מאמין אז אלוהים הביא עליך את האמונה הזו כדי שאולי תחלה ואז נראה מה תחשוב. אבא של חברה חלה ותוך שבוע נפח נשמתו.ועוד ועוד.מאחלת לך שתתרפא במהרה מן הסינדרום שיש לך בראש,אחרת אתה עלול לחלות דווקא בקורונה שאיננה....
  הגב 16.10.20 11:28
 • אורח
  אבל זה לא מהקורונה. הור לא מת מהקורונה !!! יום יבוא ומשרד הבריאות וצוות בית חולים יתנצלו שהם שיקרו ואז תאמיני לי...
  16.10.20 14:04
 • אורח
  חבל שיש כאן אדיוטים שמפיצים דעות מטופשות על כך שהקורונה שקר. בגלל זה מדינות בעולם נכנסות לגירעונות ענק? כדי לטפל במשהו שקרי? לא מפתיע שמי שרושם את זה כאן חושב על ישיבות ותלמוד תורה. זה לא הכל בחיים ואם זה מסכן חיים אז צריך לעצור את זה ולא להפיץ דברי שקר. צר לי אבל אנשים שחושבים שהם יודעים הכל גורמים נזק. אפשר להתפלל גם בבית.
  הגב 16.10.20 11:31
 • אורח
  תמשיך לקשקש על אידיוטים. תמשיך לקשקש שקרים. כל ההבדל הוא ברופא, קחו את ההמלצות מדר אריה אבני, ולא מרופאי המשפחה. הם שטופי מוח. כמו זה שאני מגיב לו הרגע...ואם תרצו מחקרים איך חברות הפארמה מזייפות מחקרים כדי להראות בשקר על נזקים של ויטמינים יכול להביא גם את זה...
  הגב 16.10.20 12:52
 • אורח
  למה לא פרסמו בחדשות ולקופת החולים רק ממכם יודע אני על זה המשיך לפרסם לעוד אנשים עם ילדים איפא מישרד הבריאות
  הגב 16.10.20 22:26
 • אורח
  מי שחושב שהקורונה היא שקר ממסדי, הוא אדם מסוכן לעצמו ולסביבה וזקוק לטיפול בדחיפות, הוא כנראה סובל מפסיכוזה ומאניה דיפרסיה ולוקה במחלת נפש "מחלת הרדיפה", נדמה לו שכל העולם נגדו, שיש גורמים עוינים שממציאים מגיפה כדי להשתלט על המוח, הוא מאמין שמתכוונים להשתיל שבבים במקום חיסון לגוף, אדם כזה מושפע מספרים וסרטים בדיוניים ומתקשה להזדהות עם מצב הקורונה העולמי.
  הגב 17.10.20 09:20
 • אורח
  ולפי טענתו פתאום בבת אחת כל העולם צריך אבץ, כולם סובלים ממחסור???? רק בגלל זה יש קורונה? נו, באמתבריאות לכל החולים מקטן ועד גדול הורים יקריםאם ילדיכם חשובים לכם, אל תמהרו לשלוח אותם למסגרות, כל עוד הנגיף משתולל וככל שהזמן עובר מתגלים עוד ועוד תופעות שכנראה גם מושפעות לטווח הרחוק.השמרו לנפשותיכם ושמרו על בריאותכם. הגופנית והנפשית
  הגב 17.10.20 09:28
 • אורח
  מי שטוען שקורונה היא שקר הוא טועה ומטעה. לך למחלקת קורונה לשהייה של לילה ונראה אותך מדבר. תתבייש אלפי רופאים אחים ואחיות כוחות העזר עושים ימים כלילות כדי להציל נפשות בישראל נופלים מעייפות . נוח לשבת בבית ולהפיץ דברי הבל ושקר. מאהבת האדם אני לא מאחלת לך להתנסות במחלה איומה זו.
  הגב 17.10.20 21:38
 • אורח

יום חמישי 15.10 תחלואת הקורונה בבת ים עומדת על 675 איש; שימו לב מתחם הבדיקות בקריית הספורט על גבול חולון- בת ים ימשיך לפעול גם ביום שבת 17.10

אין צורך בהפנייה של רופא.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
מד"א


משרד הבריאות מפרסם את נתוני תחלואת הקורונה בישראל נכון ליום חמישי 15.10.20

מספר החולים שהתגלו עד כה 299,502

מספר החולים הפעילים 43,793

מספר המחלימים 253,597

מספר הנפטרים 2,109


נכון להיום חלה ירידה במספר החולים הפעילים בבת ים, שעומד כיום על 675 איש לעומת 709 ביום רביעי. בשבוע האחרון התגלו 173 מקרים חדשים בעיר.


מספר החולים שהתגלו עד כהמספר החולים הפעיליםמספר החולים החדשים שהתגלו ב 7 הימים האחרוניםמספר הבדיקות שנערכו ב 7 הימים האחרוניםמספר החולים הפעילים לכל 10,000 איש
בת ים3659675173412752נתונים קודמים


מספר החולים שהתגלו עד כהחולים פעילים
14.10.203641709
12.10.203567777
11.10.203547864
10.10.203542859
6.10.203320820

בדיקה בלי הפנייה מרופא וללא תשלום: מתחם הדרייב אין ("היבדק וסע") יפעל ביום שבת (17 באוקטובר), בשעות 18:00-10:00, במגרש החנייה של קריית הספורט - אצטדיון הכדורגל והאתלטיקה, סמוך למחלף הקוממיות ולקריית מיכה, מול בית העלמין "הדרום" שבגבול חולון ובת-ים. על הנבדקים להגיע בכלי רכב, שממנו הם גם נבדקים (אין צורך לצאת מהמכונית).

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל