הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
עיריית בת-ים החלה בביצוע בדיקות מדגמיות בקרב הצוותים החינוכיים
אלי בן מרדכי מבת ים הוא בין הזוכים בהגרלת 1000 ש"ח תלושי קנייה במסגרת מבצע בדיקות הקורונה העירוני המאפשר לתושבים לזכות בתלושי קנייה של סופר דוש
רוכב אופנוע נפצע באורך קשה בתאונה במחלף וולפסון

לידיעת מבוטחי מכבי בבת ים! קופ"ח מכבי פתחה מתחם ייחודי לחיסוני השפעת ברחוב שאול הדדי, המיועד לאוכלוסיות בסיכון; ההגעה היא רק בתיאום תור מראש 3555*

במקביל מתקיימות במקום גם פעילויות לקידום בריאות החברים, כגון: בדיקת לחץ דם, מתן חיסון נגד דלקת ריאות, חלוקת ערכות לגילוי מוקדם של סרטן המעי הגס ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מתחם ייעודי לחיסוני שפעת הוקם ב"אודיטוריום בת ים" ע"י מחוז ירושלים והשפלה של מכבי שירותי בריאות בשיתוף פעולה עם עיריית בת ים. המתחם הוקם מחוץ למרפאות, במטרה לשמור על אוכלוסיות בסיכון מהידבקות בקורונה או מחלות מדבקות אחרות ולמנוע התקהלות. המתחם מאפשר זאת מעצם היותו גדול, מרווח ונגיש לבעלי מוגבלות.

במתחם ישנן 5 עמדות לחיסוני שפעת והצוות הסיעודי במקום יכול לבצע כ- 500 חיסונים ביום. במקביל מתקיימות במקום גם פעילויות לקידום בריאות החברים, כגון: בדיקת לחץ דם, מתן חיסון נגד דלקת ריאות, חלוקת ערכות לגילוי מוקדם של סרטן המעי הגס ועוד.

המתחם נמצא ברח' שאול הדדי 6 והקבלה היא בתיאום תור מראש בלבד.

לאור הנחיית משרד הבריאות, יינתנו החיסונים השנה לחברים המשתייכים לאוכלוסיות בסיכון. החיסון נגד שפעת מורכב מ-4 זנים מומתים, בהתאם להרכב שהומלץ על ידי ארגון הבריאות העולמי. הנגיף מדבק מאוד ומועבר דרך האוויר. על כן, מעבר לקבלת החיסון, מדגישים במכבי כי ישנה חשיבות רבה באוורור חדרים, בשטיפת ידיים ובכיסוי הפה.

על מנת למנוע התקהלויות ולשמור על בטיחות המטופלים והמטפלים, קבוצות הסיכון יתחסנו בתיאום תור בלבד. פרטים מלאים על אופן זימון התורים יישלחו בהודעה אישית למטופלים שבקבוצות הסיכון. מידע נוסף ניתן יהיה לקבל במוקד "מכבי ללא הפסקה" בכוכבית 3555.


אירית קובנט מנהלת הסיעוד המחוזית במכבי:

"השפעת היא מחלה מסוכנת. על פי פרסומי ארגון הבריאות העולמי, כל שנה ישנם בין 3-5 מיליון מקרים קשים של תחלואה בשפעת, ובמיוחד בשנה זו, בה אנו מתמודדים גם עם נגיף הקורונה, ישנה חשיבות רבה לחיסון האוכלוסיות שנמצאות בסיכון. אנו מקווים שבשל ההנחיות לריחוק חברתי ושמירה על היגיינה מוגברת בצל הקורונה, אנחנו נראה פחות תחלואה השנה בישראל, אבל אל לנו להיות שאננים - מי שנמצאים באוכלוסיות בסיכון צריכים להתחסן לפני בוא החורף ולהגן על עצמם ככל הניתן".אלי קרקו, מנהל מרחב בת ים במכבי:

"קיבלנו שיתוף פעולה מלא מראש העיר צביקה ברוט ואנשיו שהבינו את חשיבות ההפרדה בחורף הקרוב ודאגו יחד אתנו לאתר את המקום המתאים ביותר למתן החיסונים"
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כללית עושה חיסונים ברח הדקל בבית הפיס ומה עם מאוחדת ?? מה עם גילאי 0-6 שנים ??? החורף בפתח!!!
  הגב 21.10.20 20:14
 • אורח

הלנה עמרם "השדכנית של המדינה" ותושבת בת ים הלכה לעולמה

נפטרה ביום חמישי בביתה בבת ים בגיל 71.

אבי בר | | תגובות: 10
צילום ערוץ היוטיוב של הלנה עמרם


הלנה עמרם אשר כונתה בשנות ה - 80 "השדכנית של המדינה" ובשנים האחרונות התגוררה בבת ים כאשר היא סובלת ממחלה קשה

נפטרה ביום חמישי בביתה בבת ים בגיל 71.

הלווייתה של הלנה עמרם התקיימה ביום שישי בבית העלמין בעין עירון. הותירה אחריה בעל, שני בנים וחמישה נכדים.
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יהיה זכרה ברוך נולדה לפני ב-11.10
  הגב 05.12.20 19:44
 • אורח
  יהי זכרה ברוך 😢😢
  הגב 05.12.20 19:56
 • אורח
  תנוח נפשה בגן עדן
  הגב 05.12.20 19:56
 • אורח
  יהי זכרה ברוך
  הגב 05.12.20 19:59
 • אורח
  יהי זיכרה ברוך 🙁🙁🙁
  הגב 05.12.20 20:59
 • אורח
  אשה יפה..ת.נ.צ.ב.ה
  הגב 05.12.20 21:02
 • אורח
  יהי זכרה ברוך
  הגב 05.12.20 21:03
 • אורח
  יהי זכרה ברוך.
  הגב 05.12.20 22:27
 • אורח
  ת.נ.צ.ב.ה אמן
  הגב 05.12.20 22:40
 • אורח
  היתה תמיד דמות מיוחדת ויפה ברוך דיין האמת
  הגב 05.12.20 23:40
 • אורח

עיריית בת-ים החלה בביצוע בדיקות מדגמיות בקרב הצוותים החינוכיים

המבצע נערך בשיתוף בתי החולים וולפסון כאשר אל בתי הספר מגיעה ניידת בדיקות.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילומים: דוברות העירייה


עם החזרה ללימודים בשכבות גיל נוספות מקפידה עיריית בת ים על בדיקות מדגמיות לצוותים החינוכיים. עיריית בת ים בשיתוף בית החולים וולפסון יוזמת בדיקות קורונה לצוותי מוסדות חינוך וזאת באמצעות ניידת בדיקות המגיעה אל המוסדות במהלך שעות הפעילות. הבוקר נדגמו באופן זה 24 מורות גננות וסייעות.

הממשלה החליטה להחזיר את מערכת החינוך בצורה הדרגתית בכיתות ה' ומעלה ביישובים עם רמות תחלואה נמוכות, שצבעם ירוק או צהוב בהתאם לתוכנית הרמזור. המטרה היא להבטיח חזרה בטוחה של הילדים והצוותים, המאפשרת שגרה פדגוגית וחינוכית לצד שמירה זהירה על בריאותם.

מטרת נוספת היא לוודא כי הוספת שכבות גיל נוספות ללמידה פיסית בבתי-הספר תעשה עם מרכיב זהירות מקסימלי, תוך יצירת ביטחון ואמון בחזרה ללימודים בקרב הציבור.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

אלי בן מרדכי מבת ים הוא בין הזוכים בהגרלת 1000 ש"ח תלושי קנייה במסגרת מבצע בדיקות הקורונה העירוני המאפשר לתושבים לזכות בתלושי קנייה של סופר דוש

המבצע ממשיך גם היום חמישי באולם הספורט ברחוב הצנחנים

מערכת האתר | | תגובות: 0
תמונות: דוברות


בשבוע שעבר ערכה עיריית בת-ים מיזם ראשון מסוגו בארץ במלחמה בקורונה: מתחם בדיקות קורונה נושא פרסים. בין הנבדקים הוגרלו שלושה תלושי קניות של אלף ₪ ברשת מזון בעיר. למרבה ההפתעה אחד הזוכים בהגרלה, אלי בן מרדכי, אשר בא להיבדק במתחם העירוני, קיבל תשובה חיובית לקורונה ונכנס לבידוד ע"פ הוראות משרד הבריאות.


בעירייה התקשרו להודיע לאלי שהוא זכה בהגרלה ושיבוא לאסוף את התלושים, אך הופתעו לגלות שהוא יצא חיובי לנגיף למרות שהגיע ללא תסמינים. סיירת המתנדבים העירונית שלחה לאלי הבייתה את התלושים יחד סלסלת פירות. אלי, תושב העיר בת-ים זכה פעמיים: למרות שהרגיש טוב וללא כל תסמינים, הגיע להיבדק כדי להיכנס להגרלה. בסופו של דבר, גילה כי הוא חיובי לנגיף. כך זכה לשמור על משפחתו וקרוביו ולקטוע את שרשרת ההדבקה וגם הוגרל וזכה בפרס- תלוש קניות של אלף ₪. אלי מספר: " ההגרלה והפרס הגדול גרמו לי להגיע ולהיבדק. לא חשבתי בכלל...הופתעתי מאוד. בעקבות תוצאות הבדיקה נכנסתי מידית לבידוד והפסקתי להוות סיכון למשפחתי ולקרובים אליי"


בעירייה מוסיפים כי ימי הבדיקה במתחם העירוני היו מוצלחים מאוד, תורים ארוכים של תושבים פקדו את מתחם הבדיקות. וכמות הנבדקים היומית הכפילה עצמה!

ראש העיר צביקה ברוט הוסיף: ״אין ספק שהתושב זכה פעמיים. גם בפרס הכספי אבל בעיקר בשמירה על משפחתו והקרובים לו. הסיפור הזה מוכיח כמה ביצוע הבדיקות הן אבן דרך משמעותית במלחמה נגד הנגיף וקטיעת שרשראות ההדבקה.״


כבר למעלה מחצי שנה שדוגלת עיריית בת ים בצעדים עצמאיים להורדת התחלואה בעיר, תוך כדי תשומת דגש גדולה לכמות הבדיקות שמתבצעת בקרב תושבי העיר ועידוד התושבים לביצוע הבדיקות ע"י הקמת מתחמי בדיקות עירונים במיקומים מרכזים בעיר ללא צורך בהפניה, תור או תשלום כלשהו. לכל חברי קופות החולים. עם הסרת המגבלות שהטילה הממשלה, החזרה ללימודים ופתיחת העסקים ומרכזי הקניות נרשמת עליה בתחלואה, שמביאה להדבקה במעגלים נרחבים בעיר- שיתוף הפעולה במבצע "בת-ים נבדקת" הביא להגדלת כמות הבדיקות בעיר ולעצירת שרשראות ההדבקה. ובמקביל לחיזוק עסק מקומי בת-ימי 'סופר-דוש' המונה ארבעה סניפים בכל רחבי העיר.

מבצע בת ים נבדקת נועד לעודד את התושבים לצאת ולהיבדק, לעלות את המודעות לתהליך הבדיקה הפשוט, שאינו מחייב בבידוד (אלא אם כן התשובה היא חיובית לנגיף) והמסר העיקרי בו שכל מי שנבדק- זוכה, אם זה בפרס או אם זה בשמירה על חיי המשפחה והקהילה. מדובר בצעד נוסף במאמצים הגדולים של עיריית בת-ים לשמור על העיר ירוקה עם הסרת המגבלות והחזרה המדורגת לשגרה. בעקבות ההצלחה, עיריית בת-ים נערכת לימי בדיקות והגרלות נוספות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רוכב אופנוע נפצע באורך קשה בתאונה במחלף וולפסון

הפצוע פונה לבית החולים איכילוב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


יום חמישי 3.12 בשעה 13:20 התקבל דיווח במוקד 101 של מד״א במרחב איילון על רוכב אופנוע שככל הנראה נפגע מרכב במחלף וולפסון לכיוון דרום. חובשים ופראמדיקים של מד״א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לביה״ח איכילוב גבר כבן 25 במצב קשה ולא יציב עם חבלה רב מערכתית.

חובש רפואת חירום במד"א אריה פרקש, סיפר:

"רוכב האופנוע שכב בצד הכביש מרחק רב מהאופנוע כשהוא מעורפל הכרה, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא סבל מחבלה רב מערכתית קשה ומיד התחלנו להעניק לו טיפול רפואי מתקדם ומציל חיים שכלל חבישות, קיבועים ועצירת דימומים, העלנו אותו לניידת הטיפול הנמרץ ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה ולא יציב."
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  החלמה מהירה והרבה בריאות
  הגב 03.12.20 16:50
 • אורח

בת ים הפכה להיות צהובה!

כך עולים מנתוני משרד הבריאות ופורטל החירום שמפרסמים את צבע היישובים על פי תוכנית הרמזור.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 20


על פי נתוני משרד הבריאות נכון להיום (חמישי 3.12) העיר בת ים הפכה להיות יישוב צהוב בעקבות העלייה ברמת התחלואה בעיר.

נתוני התחלואה בעיר נכון לשעה 11:00 עומדים על 86 חולים פעילים ו46 מקרים חדשים שהתגלו בשבוע האחרון. יש לציין כי השבוע שינה משרד הבריאות את ציוני תוכנית הרמזור שהביאו לכך הציון של בת ים נכנס לקטגוריית יישוב צהוב. (שימו לב הציון משתנה מדי יום לכן ייתכן כי היום בעיר צהובה ומחר תחזור לירוקה ולהיפך)

מספר החולים המאומתים שהתגלו עד כהמספר החולים הפעיליםמספר החולים החדשים שהתגלו עד כהמספר הבדיקות שנערכו ב 7 הימים האחרוניםמספר החולים הפעילים לכל 10,000 איש
4061864645077


הגבלות היישוב הצהוב:

ההתקהלות המותרת - עד 10 אנשים במבנה ועד 20 אנשים בשטח פתוח. בנוסף, קיימות הגבלות על השירותים הזמינים לאזרחים ועל קבלת קהל בכל הארץ.

מקומות עבודה- השווקים פתוחים בכל הארץ וקניונים ומוזיאונים מסויימים ייפתחו כפיילוט. בנוסף, מקומות העבודה, העסקים והמסחר שהותרו לפעילות עד כה רשאים לפעול על-פי ההנחיות והגדרת תפוסת קבלת הקהל.

חינוך- ניתן לקיים לימודים בכיתות ה' ומעלה. שאר הפעילויות החינוכיות מתקיימות בהתאם למתווה שנקבע לכל הארץ.
התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק אתמול ראש העיר שוחח עם ראש העיר בבריטניה כדי ללמד אותו איך להפוך ערים באנגליה לירוקות .והיום משהו צריך ללמד אותו איך תוך יום לא להפוך לצהוב
  הגב 03.12.20 14:44
 • אורח
  חחחחחח הצלקת אותי הכול בולשיט
  03.12.20 16:43
 • אורח
  עיר על הפנים
  הגב 03.12.20 15:44
 • אורח
  זה לא עיר על הפנים, זה שהתושבים סמיים זיין, וחושבים בי זה לא יפגע. בקרוב אנו הסגר שלישי.
  הגב 03.12.20 16:36
 • אורח
  איפה ראש העיר ? שיעשה בדיקות בסופרים, ברחובות בבתי הכנסת והמדרשות ובבתי הספר, פשוט ביקורות פתע ומיד
  הגב 03.12.20 16:45
 • אורח
  ומי בודק מה מצב הצפיפות בתחבורה הציבורית?נוסעים מרשים לעצמם להוריד מסכה בזמן נסיעה באוטובוס הציבורי כדי "לשתות" לאכול" שלא נדבר על הצפיפות בשעות העומס .....ואין שום אכיפה מוגברת /רצינית. ברור שמצב זה יוביל את כולנו לסגר 3. תשמרו על ההנחיות עבורכם למען יקיריכם למען כולנו🙏 דיי לזלזול הקורונה וירוס מסוכן מאד!
  03.12.20 21:05
 • אורח
  כל הליכודניקים יושבים ומתפננים מקבלים ח.ל.ת ולא רוצים לעבוד ומעוניינים שיהיהמהסגר כדי לקבל עוד מענק, אין שכל אין דאגות
  הגב 03.12.20 16:48
 • אורח
  מלא רוסים והדתיים לא עוטים מסכה ואם עוטים זה בקושי על הפה
  הגב 03.12.20 16:49
 • אורח
  כן, את הרוסים צריך לזרוק מישראל ואת הדתיים לשלוח לבני ברק
  03.12.20 17:14
 • אורח
  במקום להגיד תודה על כל העשיה של ראש העיר שלנו ולשמור על הכללים. אתם מדברין סרה על בת ים. כל תושב שיוצא מהבית שיעטה מסכה. וישמור מרחק ונגיע שוב לבת ים ירוקה ... ראש העיר עשה טוב לבת ים וצריך רק לפתוח עינים ואוזנים
  הגב 03.12.20 17:50
 • אורח
  זה בגלל השינוי של משרד הבריאות במדדים שקובעים את צבע העיר, הנתון נהיה קשוח יותר לפי תוכנית הרמזור המעודכנת, וממש לא באשמת אף אחד, פשוט רק שינוי נתון שקובע מי אדום מי צהוב ומי ירוק.
  הגב 04.12.20 05:04
 • אורח
  חבל שאנו האזרחים לא מספיק אחראים לחיינו , ממש עצוב . אם כוח אחד ישמור נהיה בריאים יותר ופחות נדבקים יהיו
  הגב 04.12.20 08:32
 • אורח
  צריך פיקוח במרחבים ובשווקים
  הגב 04.12.20 13:45
 • אורח
  בתים נהפה לעיר רוסית . כל החנויות שפתחו בבתים זה של הרוסים כבשו את כל העיר . פעם בתים היתה עיר רק בולגרית .עיר מגעילה רק רוסים
  הגב 04.12.20 14:43
 • אורח
  בולגרית? בת ים הייתה רק טורקים אבל היום עדיף לעוף מעיר הרוסים ולעבור ליהוד שמה יש עד היום טורקים
  04.12.20 19:28
 • אורח
  עיר ללא רחמים
  הגב 04.12.20 22:31
 • אורח
  מוזר. קיבלתי מייל מפיקוד האורף ונאמר שצבע ירוק וצהוב משפיע רק על מערכת החינוך ולא על הנהלים. משרד הבריאות יכול לשנות צבע כל יום. כלומר אין קשר בין הצבעים של שני הגופים. אני לא הבנתי. מי שהבין , שיסביר גם לי.
  הגב 04.12.20 23:34
 • אורח
  אתה צודק. לפי משרד הבריאות , רמת-גן ועפולה בצבע צהוב ולפי פיקוד האורף הן ירוקות. למי להאמין ?
  04.12.20 23:54
 • אורח
  חחחח...תלמדו לכתוב...."עורף" לא "אורף". אולי אתם צהובים , אבל בלשון , אתם אדום חזק.
  הגב 05.12.20 00:03
 • אורח
  כמה גזענות ושנאת חינם.נגד הרוסים נגד הדתיים ומה עם הצחצחים שהם הרוב לאן להעיף אותם??????? הם אלה שהפכו את העיר היפיפיה למזבלה
  הגב 05.12.20 15:46
 • אורח

בעלת עסק בבת ים נקנסה ב5000 ש"ח וקבלה צו סגירה לשבוע בעקבות אירוע רב משתתפים שהתקיים במקום

קרדיט: דוברות המשטרה

מערכת האתר | | תגובות: 7


המשטרה הוציאה צו סגירה לעסק ברחוב בן גוריון בבת ים בשל אירוע רב משתתפים שהתקיים במקום בניגוד להנחיות משרד הבריאות.

משטרת ישראל הוציאה אתמול צו סגירה מנהלי לעסק ברחוב בן גוריון בבת ים וזאת לאחר שבמקום בילו יחדיו עשרות אנשים כשהם שותים, אוכלים ומעשנים נרגילות, בניגוד לתקנות ולצו בריאות העם שתכליתן לשמור על הציבור ולמנוע את הפצת נגיף הקורונה.

המשטרה קנסה את מפעילת המקום בדו"ח ע"ס 5000 ₪ ובהתאם לסמכותה בדין סגרה את המקום למשך 7 ימים (החל מ 2.12.2020 ועד לתאריך 8.12.2020, כולל).

משטרת ישראל ניצבת בחזית המאמץ הלאומי לבלימת המגפה, אולם כל אדם נושא באחריות ונדרש למלא אחר הנחיות משרד הבריאות, שהרי התנהגות הפרט משפיעה על בטחון כלל הציבור ובריאותו.
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה רק 5000 ש״ח. צריך לפחות 10000 ש״ח ו- 3 שבועות צו סגירה. רק ככה ילמדו
  הגב 03.12.20 13:39
 • אורח
  למה לא מפרסמים את שם העסק שהציבור ידע לא להתקרב למקום
  הגב 03.12.20 14:05
 • אורח
  חוצפה!!!! לפרסם שם וכתובת!!!!
  הגב 03.12.20 14:07
 • אורח
  כל הכבוד על האכיפה!!!
  הגב 03.12.20 14:18
 • אורח
  נראה כמו חוף טובגו למטה
  הגב 03.12.20 14:37
 • אורח
  סטלה ביץ
  הגב 03.12.20 14:55
 • אורח
  הגיע הזמן לאכוף, הרי גם האנשים שמגיעים לשם יודעים שזה אסור, גם הם צריכים לקבל דו"ח
  הגב 03.12.20 14:57
 • אורח

היום חמישי (3.12) יפתח מתחם בדיקות הקורונה באולם הספורט ברחוב הצנחנים, במהלכו תושבי בת ים שיבדקו, יוכלו להיכנס להגרלת פרסים של תלושי קנייה בסך 1000 ש"ח בסופר דוש

נתוני תחלואת הקורונה ומקומות חשיפה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
מד"א


משרד הבריאות מפרסם את נתוני תחלואת הקורונה בישראל נכון ליום חמישי 3.12.20

מספר החולים הפעילים 11,751

מספר החולים המאומתים שהתגלו אתמול (2.12) עומד על 1523

מספר הנפטרים 2,883

אחוז הבדיקות החיוביות אתמול 2.2% (אמש נערכו מעל 70 אלף בדיקות)


על פי הנתונים מספר החולים הפעילים בבת ים עלה ל 95 איש. במהלך השבוע האחרון נערכו בעיר 4203 בדיקות כאשר מתוכן התגלו 43 מקרים חדשים של קורונה. מספר התושבים בבידוד 683


מספר החולים המאומתים עד כהמספר החולים הפעיליםמספר החולים שהתגלו ב 7 הימים האחרוניםמספר הבדיקות שנערכו ב 7 הימים האחרוניםמספר החולים הפעילים לכל 10,000 איש
3.12.204058954342037
30.11.204026883944597
29.11.204023944842397
26.11.203998894741177
23.11.203963723338616
21.11.203951703437355
19.11.203942723137166
18.11.203935712836225
17.11.203936713236975
15.11.203921772430526
14.11.203917863030007
11.11.203908983931558
10.11.2038971003928608
9.11.2038951014329598
8.11.20385314432303411


תזכורת לתושבים השבוע יפתח מתחם בדיקות הקורונה בימים:

יום חמישי 3.12.20 בין השעות 16:00-20:00 בשכונת עמידר באולם הספורט ברח' הצנחנים 2 (ליד הבריכה)

העירייה ממשיכה במבצע נבדקת - זכית, בו תושבי בת ים שיגיעו לבצע בדיקה יוכלו להיכנס להגרלה ולזכות בתלושי קנייה על סך 1000 ש"ח בסופר דוש. לאחר הבדיקה מלאו את הטופס - ונכנסתם להגרלה!מקומות חשיפה בבת ים

30/11/2020
מכון דימות רנטגן קופת חולים, הרב ניסנבוים יצחק 33 בין השעות 08:00 עד 15:30

27/11/2020

הרב ניסנבוים יצחק 37 בין השעות 09:00 עד 11:00

26/11/2020

סופר יוחננוף בת ים הרב ניסנבוים יצחק 37 בין השעות 21:00 עד 22:00

25/11/2020

יוחננוף בת ים הרב ניסנבוים יצחק 37 בין השעות 16:00 עד 17:00

קופת חולים מאוחדת בת ים שד יוספטל גיורא 82 בין השעות 16:00 עד 18:00


הנחיות לציבור

מי נדרש לבידוד?

מי שהיו במגע עם חולה מאומת.

אם בתוך 14 יום מהמגע עם החולה המאומת הופיעו: חום מעל 38 מעלות, שיעול, קושי בנשימה או תסמין נשימתי אחר, יש לפנות טלפונית למרפאה או למוקד קופת החולים המבטחת (מי שאינם מבוטחים - יש לפנות למוקד קול הבריאות בטלפון 5400*). במצבי חירום בלבד יש לפנות כמקובל למוקד 101 של מד"א או ישירות לחדר המיון.

מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

מי שנמצאים בבידוד בית נדרשים לדווח על כך למשרד הבריאות.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ההגרלות לא חוקיות!!!
  הגב 03.12.20 11:34
 • אורח

הרצאות, סדנאות, מופע של עילי בוטנר וילדי החוץ ועוד מגוון אירועים מחכים למשפחות בת ים המיוחדות/ עם צרכים מיוחדים במהלך חודש דצמבר; הפירוט המלא מצ"ב בכתבה

האירועים מתקיימים על ידי עיריית בת ים ומיה- מרכז המשפחות בבת ים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט צילום: משה נחומוביץ


לרגל היום הבינלאומי לשוויון לאנשים בעלי המוגבלות, עיריית בת ים ומיה המרכז למשפחות יקיימו מגוון פעילויות ואירועים לתושבים ומשפחות מיוחדות עם צרכים מיוחדים הכוללות הרצאות, סדנאות ומופע מרכזי עם עילי בוטנר וילדי החוץ.


להלן פירוט האירועים:

7-10/12 - חלוקת ערכות פינוק והכנת נרות צבעוניים ביצירה משותפת למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים.

התיאום בקישור: https://forms.gle/W4mtso1AZujGvYHeA


13/12 – מופע חנוכה ענק ל למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים עם עילי בוטנר וילדי החוץ.

מתלבשים יפה בבית, מדליקים מצלמות בZOOM ומדליקים נרות ביחד.

הרישום בקישור: https://forms.gle/NUuxkvfnfnMTYwiy5


14-16/12 סדנאות תאטרון צחוק וסדנת מתופפים. חוויה לכל המשחה שתתקיים בקפסולות ב"מיה" הבית למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים.

התיאום בקישור: https://forms.gle/xU9YnatJfoxhDxhJ6


22/12 – סדנת "התאווררות דרך הפיסול" שתתקיים ב-2 קפסולות עבור בני המשפחה של הילדים עם צרכים מיוחדים.

התיאום בקישור: https://forms.gle/Rs9sDWoURjsubcti6


29/12 – הרצאה על כלים להתמודדות של משפחות לילדים מיוחדים בשגרה ובימי הקורונה עם אתי אבלין. הרישום בקישור: https://forms.gle/fU54993sCj3W2ZDr7במסגרת קהילה נגישה:

9.12.20- סדנת וידאו- תרפיה לתאטרון "זולת", קהילה נגישה בת ים - התאטרון מתרחב ומזמין שחקנים / שחקנים בנפשם נוספים להצטרפות לתאטרון יש לפנות אל עו"ס ריקי- 035556169, להשאיר הודעה.


20.12.20- ישתתפו נציגי בת ים בכנס ארצי של קהילה נגישה


ובנוסף, במרכז המשפחות מכינים סרטון להעלאת המודעות לנושא ומזמינים משפחות ואנשים להשתתף בו. מדובר על פרויקט קהילתי ליום המודעות, "בת ים גוט טלנט מיוחד", שבו יזמינו את התושבים להציע כישרונות של אנשים עם לקויות וילדים עם צרכים מיוחדים שיצטלמו לסרטון מרגש בהפקת הטלוויזיה החברתי. קישור להגשת מועמדות : https://forms.gle/7KGR28WH16q2ygDw9


מיה, מרכז המשפחות הוא מרכז קהילתי למשפחות של ילדים וצעירים עם צרכים מיוחדים תושבי העיר בת ים, פועל במסגרת העירייה ובליווי משרד הרווחה (מנהל מוגבלויות, השירות לעבודה סוציאלית קהילתית והיחידה להתנדבות). הבית למשפחות בבת ים מבקש לתת מעטפת של תמיכה לבני המשפחה של ילדים שיש להם צרכים מיוחדים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מיה- מרכז המשפחות של בת ים מציג את פרוייקט "בת ים גוט טלנט מיוחד" הפקת סרטון בהשתתפות אנשים עם לקויות וילדים עם צרכים מיוחדים שיוכלו להציג את כישרונם; להרשמה והשתתפות בסרטון יש להירשם בלינק המצ"ב בכתבה

מיה, מרכז המשפחות הוא מרכז קהילתי למשפחות של ילדים וצעירים עם צרכים מיוחדים תושבי העיר בת ים, פועל במסגרת העירייה ובליווי משרד הרווחה (מנהל מוגבלויות, השירות לעבודה סוציאלית קהילתית והיחידה להתנדבות).

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לרגל היום הבינלאומי לשוויון לאנשים עם מוגבלות, מיה - הבית למשפחות בעיריית בת ים מזמין את המשפחות המיוחדות בעיר לקחת חלק בפרויקט קהילתי, "בת ים גוט טלנט מיוחד" במסגרתו הם יוצרים סרטון להעלאת המודעות לנושא. המשפחות מוזמנות להציע כישרונות של אנשים עם לקויות וילדים עם צרכים מיוחדים שיצטלמו לסרטון מרגש בהפקת הטלוויזיה החברתי.

קישור להגשת מועמדות : https://forms.gle/7KGR28WH16q2ygDw9

מיה, מרכז המשפחות הוא מרכז קהילתי למשפחות של ילדים וצעירים עם צרכים מיוחדים תושבי העיר בת ים, פועל במסגרת העירייה ובליווי משרד הרווחה (מנהל מוגבלויות, השירות לעבודה סוציאלית קהילתית והיחידה להתנדבות). הבית למשפחות בבת ים מבקש לתת מעטפת של תמיכה לבני המשפחה של ילדים שיש להם צרכים מיוחדים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום בת-ים

הפורום נועד לאפשר לתושבי בת ים להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
29.11.20 19:42
חסר מתקן סקייט לילדים בעיר
אורח
29.11.20 19:41
בעיר בת ים אין מתקן "סקייט פארק".הילדים שלנו נאלצים לנדוד לערים הסמוכות. הובטח בעבר שיותקן מתקן.בפועל ביטלו את הישן ולא נעשה דבר
אורח
29.11.20 19:38
רחובות בת חשוכים.התאורה "החסכונית" שהותקנה גרועה. לטיפולך ראש העיר
אורח
29.11.20 17:41
הגיע הזמן שהמחלקה הווטרינרית בבת ים תתחיל לעבוד עם מערכת בדיקת DNA לצואת כלבים, על מנת לקנוס את בעליהם שאינם טורחים לנקות אחריהם. הטכנולוגיה הזו כבר פועלת במספר ערים, ובבת ים בה יש ריבוי כלבים זה לא מותרות !* השכנה ממול
אורח
24.11.20 20:53
יש מחיר למשתכן בשכונה החדשה?


ראש עיריית ברלין שוחח עם צביקה ברוט על מנת ללמוד כיצד הפכה בת ים לעיר ירוקה ומהם דרכי ההתמודדות עם הקורונה בעיר

הצוותים המקצועיים של בת ים ונויקלן (ברלין) התכנסו בתחילת השבוע בזום לאחר שראש העיר הגרמני ביקש ללמוד את המודל הבת ימי של העיר התאומה בת-ים, במטרה להוריד את רמת התחלואה שם בדומה למה שנעשה בעיר.

מערכת האתר | | תגובות: 1
תמונות: דוברות


עיריית בת ים בשיתוף פעולה עם ברלין בעקבות בקשת ראש העיר הגרמני למקבילו בבת ים צביקה ברוט ללמוד כיצד הפכה בת ים לעיר ירוקה ומהם הדרכים בהם מתמודדת העירייה עם הקורונה

הצוותים המקצועיים של בת ים ונויקלן (ברלין) התכנסו בתחילת השבוע בזום לאחר שראש העיר הגרמני ביקש ללמוד את המודל הבת ימי של העיר התאומה בת-ים, במטרה להוריד את רמת התחלואה שם בדומה למה שנעשה בעיר. מטרת המפגש היא לשתף את דרכי הפעולה שהתבצעו בעיר והפיכתה לעיר ירוקה בשני הגלים, ושמירה על רמת תחלואה נמוכה. הפגישה בין הצוותים הייתה טובה והם קבעו לנהל סדרת פגישות כאלו כבר בשבוע הבא.

בפגישה לקחו חלק הנהלת המערך העירוני לטיפול במגפה של שני הערים, ובנוסף, שני רופאים ד״ר סאבאסקן וד״ר קוץ שמובילים את הטיפול בגרמניה.

יש לציין כי רק אתמול אמר המשנה למנכ״ל משרד הבריאות הישראלי, פרופ׳ איתמר גרוטו, כי ״ניהול הקורונה בבת-ים וההובלה של הנהלת העיר הוא לא פחות מצוין, לפני כל עיר אחרת״.

משל"ט הקורונה של עיריית בת ים תיאר בפני עמיתיהם הגרמנים מצגת עם מספר הדברים המרכזיים שמוביל ראש העיר במלחמה בנגיף הקורונה. ביניהם- ההגבלות העצמאיות שנקט ראש העיר ברוט שהעיר הייתה אדומה: סגירת חופי הים, הגבלת השעות בהם, סגירת בתי הכנסת לפני החלטת המדינה המדינה ועוד שוקה של צעדים עצמאיים.

הנושא המרכזי שעלה בפגישה בין הצוותים היה הבדיקות, בנויקלן סיפרו שהתושבים לא מוכנים ללכת ולהיבדק, ובכלל מי שאין לו תסמינים לא נקרא ללכת להיבדק. הם הופתעו מהמדיניות בישראל ובבת ים בפרט, בה קוראים לכל הציבור ללכת להיבדק, גם אם אינו חש בשום תסמין. המשל"ט בבת ים הדגיש שזהו המפתח במלחמה בנגיף, והבדיקות הנרחבות שמתבצעות במתחמי בדיקה עירוניים שמקימה העיריה ללא תור וללא הפניה מסייעים רבות לקטיעת שרשראות ההדבקה.

דבר נוסף שעלה הוא הטיפול באירועים במוסדות החינוך- הצוותים בעיריית בת ים תיארו את התהליך שמתרחש כאשר נמצא חיובי לנגיף בתוך בית הספר, הליך הבידוד המסודר, הלמידה בקפסולות והדגש על מערך החקירות האפדימיולוגי העירוני. שמאתר ומנטר כל העת, מה שמסייע לתהליכים להיות הרבה יותר מהירים ויעלים. גם מבחינת האכיפה תיארו הצוותים הגרמניים את המורכבויות שעולות בנושא, ובעיריית בת ים שיתפו שהאכיפה מהווה גם עבורם אתגר גדול. אך יחד עם הסברה מסיבית, אמרו בבת ים- הציבור נרתם והופך להיות שותף לדרך ולמלחמה בנגיף. בנוסף הוסבר כי בבת-ים מופעלת יחידת הרחפנים העירונית כדי לאכוף את ההנחיות. מטרת הקמת הסיירת לסייע בהסברה ולהגביר את המודעות למלחמה נגד הנגיף שכוללת שמירה על הנחיות משרד הבריאות – הקפדה על מסכות, ריחוק חברתי והיגיינה.


זוהי אינה הפעם הראשונה שהעירייה נוקטת בצעדי הסברה על מנת למגר את העלייה בתחלואה בעיר. שבוע שעבר יצאה העירייה בקמפיין בת-ים נבדקת לעידוד בדיקות בקרב התושבים. בנוסף כבר עם פרוץ הנגיף החליטו בעיריית בת-ים לגייס עובדים תפקידים שפחות נחוצים כמו עובדי מוסדות החינוך להתגייס למאמצי ההסברה, ולצאת בקמפיין הסברה שנועד להבהיר לכל תושבי העיר כי הנגיף עדיין מסוכן ויש להקפיד על שמירת הנחיות ומגבלות משרד הבריאות.צביקה ברוט שנענה לבקשת מקבילו, ראש העיר נויקלן מברלין מרטין הייקל, אמר:


״הקורונה לא מבחינה בין מדינות, והיא בעיה עולמית. זו הזדמנות טובה להביא לידי ביטוי את שיתוף הפעולה בין בת-ים לבין הערים התאומות שלה, להחליף מידע במטרה להיאבק במשותף בנגיף, ולסייע לערים אחרות בעולם שיכולות להיעזר במודל הבת-ימי כדי להפוך כמונו לערים ירוקות״.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מצחיק מאוד, איזו עיר ירוקה בדיוק?מי שומר בעיר הזו על ההנחיות מספיק לעבוד על התושבים בעיניים. מספיק לעבור בגנים הציבורים, ברחובות ולראות את המציאות.
  הגב 02.12.20 18:27
 • אורח

רוכב אופניים חשמליים נפצע באורח בינוני בבת ים

הפצוע פונה לבית החולים וולפסון להמשך טיפול.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
מד"א


יום רביעי 2.12 בשעה 14:51 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רוכב אופניים חשמליים שנפצע במהלך רכיבה ברחוב העמל בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח וולפסון גבר בן 48 במצב בינוני עם חבלה בחזה.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ש יסעו לאט בעיה שלהם
  הגב 02.12.20 17:40
 • אורח
  הם נוסעים כמו משוגעים ובלילה ללא תאורה
  הגב 02.12.20 17:58
 • אורח

לידיעת תושבי בת ים! ביום רביעי 2/12 יחולו שינויים בהסדרי התנועה ברחוב הקוממיות

השינויים הם עקב עבודות של נתיבי איילון ליצירת נתיב תחבורה ציבורית ברחוב הקוממיות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


חברת נתיבי איילון ועיריית בת ים ממשיכות בעבודות ליצירת נתיב תחבורה ציבורית ברחוב הקוממיות. בעקבות העבודות ביום רביעי 2/12 יבוצע ניתוק מים יזום ע"י התאגיד משעה 9:00 עד 14:30 לביצוע חיבור קו מים חדש במדרכה הדרומית סמוך לבית העלמין ויחולו שינויים בהסדרי התנועה במקום.

באזור יוצבו פקחים ושילוט מטרים להכוונה ולהקלה על התנועה


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הלואי שיגמרו העבודות של התשתית לרכבת הקלה והרכבות הנכבדה ויצירת המסלול לתחבורה ציבורית. חבל נורא שמי שאחראי על העבודות שכח את הדבר הפשוט ביותר שיש 24 שעות ביממה שאפשר לנצל כמו שיודעים בכל המדינות ובמיוחד בסין שם גומרים כאלה פרוטוקולים בשנה במקום ב10 שנים ויבוא לבת ים גואל.
  הגב 02.12.20 06:39
 • אורח
  שוב חבל שלא עובדים 3 משמרות כמו בכל המדינות בכדור הארץ ומקסימים פרויקטים בשנה במקום ב 10 שנים כמו בארץ נהדרת.
  הגב 02.12.20 06:40
 • אורח
  לא ניתקו מיים עכשיו 10.20 am
  הגב 02.12.20 10:14
 • אורח

עבודות תשתית בבת ים! החל מיום שישי 4.12 ולמשך חודש וחצי ייחסם לתנועה חלק מרחוב רוטשילד ויחולו שינויים במסלול קו 87 של אגד

הקטע שיהיה סגור הוא הרצל- בלפור

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


החל מתחילת השירות ביום שישי 4/12/2020 ולמשך כחודש וחצי ייחסם לתנועה רחוב רוטשילד, בקטע: הרצל – בלפור, בכיוון הנסיעה ממערב למזרח.

קו 87 מחניון חולון לאזור:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות רוטשילד/ הרצל, יפנה ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב ירושלים, שמאלה לרחוב בלפור, ימינה לרחוב רוטשילד ויתחבר להמשך המסלול המקורי.

תחנה מבוטלת: רוטשילד/ ארלוזורוב (תחנה 36218).

תחנה חדשה: הרצל/ רוטשילד (תחנה 35505).
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בזכות עירנות של צוות מכון הלב מכבי בראשון לציון נצלו חייו של וולרי ספוז'ניקוב מבת ים שהובהל במהירות לבית החולים לעבור צנתור

השבוע דברו צוות המכון עם וולרי על מנת לשמוע לשלומו: "הוא היה נרגש מאד לקבל את השיחה וסיפר שהוא אושפז בבית החולים עוד באותו היום ועבר צנתור. לדבריו, הסטנס שהושתל בגופו לפני כמה שנים היה חסום והוא היה בסכנת חיים של ממש. הוא הודה לכל הצוות ואמר שהיה לו מזל להגיע אלינו לבדיקה ושפשוט הצלנו את חייו".

מערכת האתר | | תגובות: 9


וולרי ספוז'ניקוב מבת ים הגיע לבדיקה שגרתית במכון הלב של מכבי בראשון לציון, וחייו ניצלו בזכות המקצועיות של צוות המכון לפני כשבוע הגיע וולרי ספוז'ניקוב (70) מבת ים לפגישת התייעצות עם ד"ר אלכס זדורוביאק, קרדיולוג במכון הלב של מכבי בראשון לציון. לפני שנכנס לפגישה הזמינה אותו סטלה אוסטרובסקי, טכנאית במכון הלב, לבצע כמקובל בדיקת אק"ג ומדידת לחץ דם.

"מהרגע שהתחלתי לבצע את הבדיקה הבנתי שיש בעיה כלשהי", מספרת סטלה, שמשמשת בתפקיד כ- 21 שנים. "הגרפים והמדדים לא היו תקינים ומיד שאלתי את ולרי האם הוא מרגיש משהו חריג. מסתבר שלפני כמה ימים הוא עשה את אותן הבדיקות שהיו תקינות. השוויתי בין התוצאות וגיליתי למרבה ההפתעה שהמצב השתנה לחלוטין. לא היססתי לרגע וניגשתי מיד עם התוצאות לקרדיולוג שלנו ד"ר זדורוביאק, שהבין את חומרת המצב והפנה אותו מיידית לבית החולים לביצוע צנתור דחוף". וכך אכן היה.

"השבוע בדקתי מה שלומו של וולרי", מוסיפה סטלה. "הוא היה נרגש מאד לקבל את השיחה וסיפר לי שהוא אושפז בבית החולים עוד באותו היום ועבר צנתור. לדבריו, הסטנס שהושתל בגופו לפני כמה שנים היה חסום והוא היה בסכנת חיים של ממש. הוא הודה לכל הצוות ואמר שהיה לו מזל להגיע אלינו לבדיקה ושפשוט הצלנו את חייו".

"התגובה שלו ריגשה אותי מאד", מחייכת סטלה. "אנחנו נותנים שירות מקצועי ואדיב לאלפי מטופלים שמגיעים אלינו, אולם התחושה שהצלנו מישהו היא תחושה מדהימה. אני מרגישה שיש תכלית לעבודה שכולנו עושים כאן. וגם אם קצת קשה לנו בתקופת הקורונה - מקרים כאלה מחזקים את תחושת הסיפוק והערך ומזכירים לנו שבעצם בשביל זה אנחנו כאן. ובהזדמנות זאת, אני קוראת לכל החברים להגיע לבצע את בדיקות השגרה גם בימי קורונה. גילוי מוקדם יכול להציל חיים וזו לא קלישאה".
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בגלל וודקה
  הגב 01.12.20 16:39
 • אורח
  הכל טוב ויפה מלבד העובדה שאתם מפרסמים את שמו ואת מחלתו. להבא אל תעשו את זה אלא אם יש לכם אישור מהחולה עצמו. אם אין אישור אז יש איסור
  הגב 01.12.20 16:48
 • אורח
  ומאין לך שהם לא קיבלו אישור?
  01.12.20 18:09
 • אורח
  בגלל וודקה סטוליצ׳ניה
  הגב 01.12.20 16:50
 • אורח
  אם הם יפסיקו לשתות אלכוהול, בת ים תהיה יותר טובה
  הגב 01.12.20 17:44
 • אורח
  אז מה , פתחו את הצינתור הישן ? ( לא יכול להיות ) או ציתרו עורק חדש .♥
  הגב 01.12.20 18:22
 • אורח
  צינתרו"
  הגב 01.12.20 18:23
 • אורח
  מאחלת בריאות איתנה ואריכות ימים
  הגב 03.12.20 12:30
 • אורח
  ממש מזל. הבעיה שלא תמיד מתגלות הבעיות למרות הבדיקות. צריך פשוט להיות עירניים ל.חושות שלנו. היכן מכון הלב בראשל"צ? בלישנסקי?
  הגב 03.12.20 13:32
 • אורח

האם בית הספר של החגים בסכנת ביטול? הסייעות מאיימות בשביתה

צילום דף הפייסבוק שר החינוך יואב גלנט

אבי בר | | תגובות: 22


השבוע התבשרו ההורים כי סוכם בין משרד החינוך, האוצר ומרכז השלטון המקומי על הפעלת "בית הספר של החגים" במהלך 5 ימים בחופשת בחנוכה לילדי הגנים ולתלמידי כיתות א -ב והוקצה לכך תקציב.

בעקבות ההודעה שלחה הסתדרות המעוף הודעה ליו"ר השלטון המקומי חיים ביבס הודעה, כי למרות ניסיונות רבים לסכם את תנאי הסייעות בפרויקט "בית הספר של החגים" בתנאים דומים לשנים קודמות עדיין אי סיכום ולכן אם מרכז השלטון המקומי לא יאשר ויחתום על ההסכם הסייעות יפתחו בשביתה.
התפרסמו 22 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין על העיר שלנו גדרה. תושבים חכמים ולא קנאים. בגדרה יש לנו את בית הכנסת המופלא "שערי ירושלים" (סלאת זארה הדכליינה). כל התפילות מתקבלות משם, יותר טוב מהכותל המערבי!!! את בית הכנסת תרם ובנה איש יקר,צדיק ועניו.הכל בנה במו ידיו ללא עזרה כלל בחום ובקור ותרם הכל הכל מכספו ללא עזרה או תרומה מאף אחד!!!! רק אהבת חינם ללא קנאה וללא צרות עין. איש צדיק אוהב ומתגעגע 💖💖 ה' רואה את הכל מלמעלה את כל הקנאה והשקרים אני לא דואג
  הגב 01.12.20 15:27
 • אורח
  עובדי אלילים מקדשי רוחות רפאים
  01.12.20 15:50
 • אורח
  מה קשור?????
  01.12.20 16:01
 • אורח
  ולא נשכח את ראש המועצה האהוב והצדיק שלנו 👑
  הגב 01.12.20 15:31
 • אורח
  הגיע הזמן שסייעות יתחילו להעריך את עצמן קצת זה פשוט לא נורמלי כמה הם עובדות קשה .
  הגב 01.12.20 16:03
 • אורח
  הגננת יושבת והסייעות מתרוצצות
  01.12.20 16:07
 • אורח
  בדיוק
  01.12.20 19:28
 • אורח
  משפחה שולטת לא יעזור כל הקנאות וכל הקשקושים מאחורי הגב
  הגב 01.12.20 16:07
 • אורח
  העיקר בפנים יודעים לנשק אבל שוכחים שהקב"ה רואה ,שומע ויודע הכל..עליו אי אפשר לעבוד. הפרצוף האמיתי התגלה
  הגב 01.12.20 16:08
 • אורח
  דיי כבר להפיל הכל על הסייעות
  הגב 01.12.20 16:23
 • אורח
  את העבודה הקשה עושות הסייעות הכל נופל עלייהם
  הגב 01.12.20 16:37
 • אורח
  מישהוא שם למעלה אצל הנהורים אכן שכח את הסייעות !!! כל משבר הסייעות יעבדו. לקחו להן את היום חופשי השבועי , למשלימות בגנים קיצצו עבודה כי אין יום חופשי ,הורידו להן את המשכורת רעב אל מתחת לבלטות. רומסים ורומסים את כבודן עד בלי די. הגיע זמן שביתה !!!
  הגב 01.12.20 17:23
 • אורח
  נמאס מהמדינה הזאת. מנצלים את העובדים החלשים. כל עובד שדורכים עליו, רומסים אותו ומשלמים לו משכורת רעב, שיעשה שביתה ושילך עם זה עד הסוף. לא לוותר. אנחנו איתכם גם אם זה אומר שלא יהיה בית ספר בחנוכה.
  הגב 01.12.20 17:36
 • אורח
  אמן שיהיה לנו באמת התייחסות הסייעות שקופות ולא נספרות
  הגב 01.12.20 19:03
 • אורח
  הלוואי שלא יהעה, פשוט ביזיון מה שעושים עם הסייעות, בושה למדינה.
  הגב 01.12.20 19:30
 • אורח
  בושה לרשויות שלא תומכות בסייעות ולתת להם את הכבוד שמגיע להם ,הם עובדות במסירות רבה תמורת שכר שהוא בושה
  הגב 01.12.20 20:22
 • אורח
  ממש בושה לשכר ,
  הגב 01.12.20 21:15
 • אורח
  סייעות שנותנות את הלב והנשמה עובדות כמורות, כגננות, כמזכירות, עושות הרבה יותר ממה שהן צריכות עבודה של סייעת לא נופלת משל מורה או גננת במחיר שהוא בושה אמיתית הרשות יכולה בכל רגע לפטר סייעת כי אין לה קביעות גם אחרי 10 שנים אין תנאים לקחו את החופשים לא חושבים שגם סייעת צריכה לנוח מכל השנה פשוט ביזיון אין שום גוף שמייצג אותן ועומד על הזכיות
  הגב 01.12.20 21:35
 • אורח
  ע
  הגב 02.12.20 00:21
 • אורח
  תודה רבה לאבנר מימון ז"ל . עשייתך אינסופית יעבור מדור לדור ! ממש מודל לחיקוי . ת.נ.צ.ב.ה. אמן ואמן!
  הגב 03.12.20 12:21
 • אורח
  סייעות בית ספר הן אויר בושה
  הגב 03.12.20 15:10
 • אורח
  שכר ריצפה
  הגב 03.12.20 15:10
 • אורח

כבוד! לראשונה בתולדות ישראל, תושבת בת ים אודל-יה פיטוסי נבחרה לכהן כחברה בוועדת האו"ם לאנשים עם מוגבלויות

בתהליך הבחירות זכתה אודל-יה ברוב קולות של 109 מדינות והצליחה לגבור על נציגים מעשרים ושבע מדינות שהתמודדו על תשעה מושבים בלבד. אודלי-ה פיטוסי:"אני מרגישה זכות להיות חברה בוועדת הCRPD, המקום בו ישראל הייתה שותפה לייצירת שפה חדשה עבור אנשים עם מוגבלות, שפה של זכויות, של גאווה במי שאת, בייחודיות שלנו כאנשים עם מוגבלות שמעשירים את החברה בכל הטוב שבנו".

מערכת האתר | | תגובות: 2


הישג חסר תקדים לישראל באו"ם: לאחר קמפיין דיפלומטי בהובלת משרד החוץ ומשלחת ישראל לאו"ם – תושבת בת ים, אודלי-ה פיטוסי נבחרה לכהן כחברה בוועדת האו"ם לאנשים עם מוגבלויות.

בתום קמפיין דיפלומטי בינלאומי, אודלי-ה פיטוסי שנולדה וחיה עם מחלת ניוון שרירים (SMA2), נבחרה לכהן מטעם ישראל בוועדת המומחים של האו"ם לאנשים עם מוגבלויות (CRPD). זו הפעם הראשונה שבה ישראל זוכה במושב בוועדה היוקרתית של האו"ם שלה הביקוש הגבוה ביותר מכל ועדות המומחים באו״ם.

בבחירות שנערכו היום במטה האו"ם בניו יורק התמודדו עשרים ושבע מדינות על תשעה מושבים בלבד. ישראל נבחרה בסבב הראשון וזכתה במושב הנכסף וקיבלה תמיכה מצד (109) מדינות. שגריר ישראל לאו"ם, גלעד ארדן, בירך על ניצחונה של אודלי-ה ואמר כי "הבחירה באודלי-ה מרגשת אותי מאד. אודלי-ה מביאה גאווה עצומה לישראל באחד הנושאים החשובים ביותר ובחירתה מסמלת יותר מהכל את ניצחון הרוח. הניסיון הייחודי של ישראל במימוש זכויותיהם של אנשים עם מוגבלויות יתרום רבות לפעילות הוועדה וישפיע לטובה על חייהם של אנשים רבים ברחבי העולם ואני בטוח שאודליה תהיה שגרירה מצויינת של ישראל והיא תתרום תרומה אדירה לאיכות חייהם של אנשים עם מוגבלויות ברחבי העולם".

במהלך השנה האחרונה הובילו משרד החוץ ומשלחת ישראל לאו"ם מאמץ דיפלומטי בבירות העולם ובניו יורק מול שגרירי המדינות באו״ם כדי לגייס תמיכה למועמדותה של פיטוסי. שר החוץ אשכנזי פנה לעמיתיו שרי החוץ בבקשת תמיכה במועמדותה של אודליה, אשר נפגשה בעצמה עם כמאה דיפלומטים מרחבי העולם. השגריר ארדן הציג את בקשתו לתמיכה באודליה במהלך פגישותיו עם שגרירי או"ם ואף גייס תמיכה מצד חלק ממדינות ערב, שלרוב נמנעות מתמיכה במועמדים ישראלים לגופי או"ם.


פיטוסי (43) תושבת בת ים, אשר בחרה להקדיש את חייה לפעילות בתחום זכויות אנשים עם מוגבלויות. אודליה עובדת כתרפיסטית באמנות ובמסגרת זו מטפלת בילדים ופועלת להכללת מורים עם מוגבלות בבתי הספר ולהטמעת האמנה בדבר זכויות אנשים עם מוגבלות בישראל.

וועדת ה-CRPD (הוועדה לזכויות אנשים עם מוגבלויות) אשר מקום מושבה בג'נבה, אחראית על יישום האמנה של זכויות אנשים עם מוגבלויות ע"י המדינות החתומות עליה והטמעת האמנה במדינות השונות על מנת לשפר את חייהם של אנשים עם מוגבלויות ברחבי העולם.

182 מדינות אשררו את אמנת האו"ם בדבר זכויות אנשים עם מוגבלויות. ישראל הייתה מבין המדינות המובילות שלקחו חלק בכתיבת האמנה וב-2012 הצטרפה אליה. מאז מדינת ישראל פועלת רבות במסגרות של חקיקה ופעילות חברתית למען אנשים עם מוגבלויות. במדינת ישראל האחראית על יישום ופיקוח על האמנה היא "נציבות שוויון אנשים עם מוגבלויות".

אודלי-ה פיטוסי:

"אני מרגישה זכות להיות חברה בוועדת הCRPD, המקום בו ישראל הייתה שותפה לייצירת שפה חדשה עבור אנשים עם מוגבלות, שפה של זכויות, של גאווה במי שאת, בייחודיות שלנו כאנשים עם מוגבלות שמעשירים את החברה בכל הטוב שבנו".


ראש הממשלה בנימין נתניהו דיבר עם אודל-יה ובירך אותה לתפקידה החדש:

התקשרתי לברך את אודלי-ה פיטוסי על שנבחרה לכהן כחברה בוועדת האו״ם לאנשים עם מוגבלויות. הישג חשוב וכל כך ראוי לאודלי-ה, מקצוענית ומוכשרת, שהגיעה בזכות עצמה לתפקיד משמעותי וחשוב בזירה הבינלאומית. בהצלחה רבה! עם ישראל גאה בך


ראש העיר, צביקה ברוט בירך את אודליה ואמר:

היא משלנו!

אודלי-ה פיטוסי, תושבת בת-ים, נבחרה לכהן כישראלית הראשונה אי פעם שחברה בוועדת האו"ם לאנשים עם מוגבלויות. אודלי-ה, הסובלת מניוון שרירים, בחרה להקדיש את חייה לפעילות למען זכויות אנשים עם מוגבלויות, וכעת היא תוכל להביא את עצמה ואת רגישותה לזירה הבינלאומית. בשם כל תושבי בת-ים אני מברך את אודלי-ה היקרה, ואת צוות הדיפלומטי בראשות שגריר ישראל לאו"ם, גלעד ארדן, שפעל מאחורי הקלעים למען הבחירה המשמחת והמרגשת של 109 מדינות במועמדותה של אודל-יה. גאווה אדירה לבת-ים ולמדינת ישראל כולה!
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בהצלחה, אודל יה, גאים בך, עלי והצליחי, בע"ה 🙏
  הגב 01.12.20 21:06
 • אורח
  כל הכבוד גאים בך עלי והצליחי ישר כוח
  הגב 02.12.20 08:36
 • אורח

יום שני 30.11 תחלואת הקורונה בבת ים עומדת על 88 חולים פעילים עם 667 תושבים בבידוד

ביום רביעי 2.12 יפתח מתחם בדיקות הקורונה ברחבת היכל התרבות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


משרד הבריאות מפרסם את נתוני תחלואת הקורונה בישראל נכון ליום שני 30.11.20

מספר החולים הפעילים 10,072

מספר החולים המאומתים שהתגלו אתמול (29.11) עומד על 1,017

מספר הנפטרים 2,864

אחוז הבדיקות החיוביות אתמול 2.6%


על פי הנתונים מספר החולים הפעילים בבת ים ירד מאמש ועומד על 88 איש. במהלך השבוע האחרון נערכו בעיר 4459 בדיקות כאשר מתוכן התגלו 39 מקרים חדשים של קורונה. מספר התושבים בבידוד 667


מספר החולים המאומתים עד כהמספר החולים הפעיליםמספר החולים שהתגלו ב 7 הימים האחרוניםמספר הבדיקות שנערכו ב 7 הימים האחרוניםמספר החולים הפעילים לכל 10,000 איש
30.11.204026883944597
29.11.204023944842397
26.11.203998894741177
23.11.203963723338616
21.11.203951703437355
19.11.203942723137166
18.11.203935712836225
17.11.203936713236975
15.11.203921772430526
14.11.203917863030007
11.11.203908983931558
10.11.2038971003928608
9.11.2038951014329598
8.11.20385314432303411


תזכורת לתושבים השבוע יפתח מתחם בדיקות הקורונה ברחבת היכל התרבות בימים :

יום רביעי 2.12.20 בין השעות 16:00-20:00

יום חמישי 3.12.20 בין השעות 16:00-20:00

זאת בנוסף לבדיקות שעתידות להיערך בתוך השכונות עליהן תצא הודעה בנפרד.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ישר כוח על הבדיקות היזומות
  הגב 01.12.20 19:49
 • אורח

דוגמא אישית! צביקה ברוט הודיע כי הוא תורם את תוספת השכר החודשית שלו בסך 5,000 למשפחות נזקקות בעיר זאת בנוסף לויתור על הרכב הצמוד המגיע לו כראש רשות

"מדובר בכ-60 אלף שקלים מדי שנה שביקשתי כי יועברו משכרי לטובת סיוע למשפחות בת-ימיות שנפגעו כלכלית בקורונה", אמר ברוט

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 17


"זה לא הזמן להעלאות שכר", כך הודיע ראש העירייה צביקה ברוט לתושבים לאחר שהצהיר על ויתור תוספת השכר שלו ותרומתה למען משפחות נזקקות בעיר. על פעי הודעת ברוט, הוא פנה אל מנכ״לית העיריה והודיע לה כי הוא מבקש לקצץ משכרו בשנה הקרובה, מדי חודש, סכום של כ-5000 שקלים - סכום שהיה אמור לקבל כחלק מעדכון השכר השנתי הצפוי.

"מדובר בכ-60 אלף שקלים מדי שנה שביקשתי כי יועברו משכרי לטובת סיוע למשפחות בת-ימיות שנפגעו כלכלית בקורונה", אמר ברוט והוסיף הוא הוא ימשיך לוותר על הרכב הצמוד והוצאות הדלק שהעירייה אמורה להעמיד לרשותו כראש רשות בישראל.

צביקה ברוט:

אני מברך על החלטת ועדת הכספים שקבעה כי הקיצוץ הזה יחול כעת על כל הבכירים במגזר הציבורי, במטרה לשמש דוגמא אישית של מנהיגות ראויה לציבור בעת הזו.

במקביל, הודעתי שאמשיך לוותר עד סוף הקדנציה על הרכב הצמוד והוצאות הדלק שהעירייה אמורה להעמיד לרשותי, כפי שעשיתי מאז שנבחרתי. אני מאמין שבחודשים הקרובים נתחיל לצאת מהקורונה. אני רואה תקווה באופק, גם לאלו שנמצאים כעת בחל״ת ומתקשים בימים אלה.
ועד אז, נעבור את זה יחד: עם הרבה אחריות, שמירה על ההנחיות, שקיפות לציבור - וערבות הדדית.
התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כבת-ימי לשעבר אני יכול רק לקנא בעיר שבראשה עומד 'מענטש' כזה... מיכאל אבידן.
  הגב 30.11.20 18:25
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר שלנו ישר כח וכן ירבו כמוך
  הגב 30.11.20 18:43
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר צביקה ברוט על שוויתר על "תוספת שכר" בשעה כה קשה... כך צריך לנהוג איש ציבור... שאפו ....
  הגב 30.11.20 18:45
 • אורח
  כל הכבוד...
  הגב 30.11.20 18:48
 • אורח
  יש לנו ראש עיר נפלא, לדוגמא ומופת !
  הגב 30.11.20 19:02
 • אורח
  אוהבת את ראש העיר, בלי קשר לתרומתו. צביקה כ"כ משתדל, עושה ככל יכולתו. יישר כוח.
  הגב 30.11.20 19:12
 • אורח
  ראש עיר נהדר! הבעיה שנראה שהוא נמנע מלטפל בפשיעה הגואה.
  הגב 30.11.20 19:12
 • אורח
  כל הכבוד. יישר כוח. דוגמא ומופת!!!
  הגב 30.11.20 20:15
 • אורח
  דוגמא למנהיגות למופת ישר כוח
  הגב 30.11.20 23:32
 • אורח
  מנהיג למופת. כול הכבוד
  הגב 01.12.20 00:05
 • אורח
  כל ראשי הערים במדינה בטוח "התנפלו" עליו, אפשר להבין אותם... רוב רובם מעניין אותם הכבוד, המשכורת, רכב נהג וכו'.....
  הגב 01.12.20 00:33
 • אורח
  כל הכבוד!!!! אולי תתרום גם מקום חינם לעיקורים וסירוסים חתולי רחוב?????????????? לפני בחירות הרבה דיבר על שינוים במצב בעלי חיים!!! עדיין אין קלום!!!!!!! רק דיבורים!!!! אפילו עמותה למען בעלי חיים של בת ים לא קיבלה אזרה קורסת!!!!!! בושה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  הגב 01.12.20 11:59
 • אורח
  מסכימה, יש הרבה זקוקים לעזרה זה בטוח, אבל בעלי החיים בתחתית סדר העדיפויות והמצב רק הולך ומחמיר. לא ברור למה ראש העיר לא רואה את הנזקקים האמיתיים שקולם לא נשמע והם פשוט שקופים (בעלי החיים שנמצאים בכל פינה בעיר). המדיניות והטיפול בנושא בעיר חייבים להשתנות והפניית כספים/משאבים לתחום הזה צריכה להיות בראש סדר העדיפויות
  01.12.20 12:08
 • אורח
  ראש העיר תורם לאנשים כי הם כח פוליטי בבחירות! לא בעלי חיים שסובלים ומתים בשקט ! מזמן אפשר לטפל בהם בלי תרומות אישי! אבל לא רוצה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מחלקה וטרינרית חייבת לתבכד !!!!!!!!! יש הכל בעירייה חוץ מרצון !!!!!!! רק דיבורים וצילומים בעיתונים!!!!!! בושה בלי גבולות!!!!!
  הגב 01.12.20 14:08
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר שלנו. דוגמא לכל ראשי העיר וחברי כנסת ביחד עם ראש הממשלה. אני גאה בראש העיר שלי.
  הגב 01.12.20 15:33
 • אורח
  באמת כל הכבוד!!! ומה עם בעלי חיים? עיקורים וסירוסים? טיפול בחולים??? עד מתי הנטל יהיה על הכיס הפרטי של התושבים?! חתוליה של עמותה בת ים אוהבת חיות נסגרה כי לא קיבלה שום סיוע כספי למרות כל ההבטחות! אין מקום לחתולים וכלבים לקבל טיפול. אולי ראש העיר שלנו יתחיל לדאוג גם לבעלי חיים סוף סוף?!
  הגב 01.12.20 18:20
 • אורח
  הוא מוציא את זה בתוספות שגובים מהארנונה
  הגב 02.12.20 13:59
 • אורח

משרד הבריאות: הרחצה בחופי בת ים מותרת

האיסור נבע בגלל ביוב שזרם לים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאחר שתוצאות בדיקות מי הים מאתמול 29.11.20 נמצאו תקינות. משרד הבריאות מסיר את האזהרה מפני רחצה בחופי תל אביב, הרצליה ובת ים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

צובעים את בת ים וחולון בסגול! ביום חמישי 3.12 יוארו בנייני עיריות, חולון, בת ים ומוקדים מרכזיים בהן במסגרת פרוייקט "לילה סגול" להעלאת המודעות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות

לרגל יום המודעות לשיוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות מפעל הפיס ואתר שווים יצאו בשיתוף פעולה על מנת להעלות את המודעות זאת והצטרפות ליוזמה העולמית המאירה מוקדים שונים בסגול. בנוסף במהלך דצמבר יתקיימו ברחבי הארץ פעילויות עירוניות, הסברה ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
תמונות: הדמיית אתר שווים


לראשונה בישראל: מפעל הפיס ואתר "שווים" מאירים את המדינה בסגול במסגרת פרויקט ״לילה סגול" יום חמישי, 3 בדצמבר 2020, החל משעות הערב ועד לאור הבוקר שלמחרת, ישראל תואר בסגול מקריית שמונה ועד אילת – לצורך העלאת המודעות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות.

מדי שנה ב-3 בדצמבר מציינים ברחבי העולם את יום המודעות הבינלאומי לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות. זהו יום חשוב בו העולם מפנה זרקור חיובי אל חברי קהילה זו ומכיר בתרומתם העצומה לחברה, ביכולותיהם ובהישגיהם האישיים והציבוריים – וכן בצורך לקדם שוויון זכויות מלא בכל תחומי החיים.


בשנים האחרונות החלה להתפשט ביותר ויותר מדינות (בהן ארה"ב, קנדה, בריטניה, יפן ועוד) יוזמה לשלב במסגרת יום המודעות גם הארת מאות מבני ציבור ובניינים פרטיים באור סגול – הצבע המזוהה עם אנשים עם מוגבלויות – לאות הזדהות עם הערכים שמייצג היום הזה. מאחורי היוזמה עומד הארגון הבריטי Purple Space.

השנה החליט מפעל הפיס לפעול גם בזירת ההסברה והעלאת המודעות הציבורית לצורך ההכרחי בקידום אנשים עם מוגבלות וכך נוצר שיתוף הפעולה עם אתר "שווים". יחד עם מרכז השלטון המקומי ומרכז המועצות האזוריות, מפעל הפיס יקיים לראשונה את פרויקט "לילה סגול" בישראל.

התוצאה: ביום חמישי, 3/12/20, המדינה תואר בסגול, משעות הערב ועד לאור הבוקר שלמחרת, מקריית שמונה ועד אילת, בעשרות מוקדים מרכזיים ברחבי המדינה כמו בית הנשיא, גשר המיתרים ירושלים, בניין רכבת ישראל ועוד. אל היוזמה הצטרפו גם הערים, חולון ובת ים

בת יםבניין העירייה, מגדל המים וספרייה עירונית
חולוןבניין העירייה, עזריאלי חולון (3 בניינים), בנין בזקבנוסף יוארו דוכני הפיס בסגול בערים הבאות:

אשדוד, גבעתיים, הרצליה, חדרה, חולון, חיפה, כפר סבא, נהריה, נס ציונה, נשר, עכו, פתח תקווה, ראשון לציון, רחובות, רמלה, רמת גן, רמת השרון, רעננה, תל אביב.

ב-150 דוכני הפיס הסגולים ברחבי הארץ יחולקו ביום חמישי ברושורים עם מידע על היום הבינלאומי לזכויות אנשים עם מוגבלויות ועל פרויקט "לילה סגול".


רו"ח אביגדור יצחקי, יו"ר מפעל הפיס:

"מפעל הפיס חרט על דגלו את נושא השילוב, התמיכה והקידום של אנשים עם מוגבלויות בישראל והציב אותו כאחד מחמשת תחומי הליבה של הארגון בזירה החברתית. לצד עשרות מיזמים שאנחנו מקדמים יחד עם השלטון המקומי בכל רחבי הארץ, אנחנו גאים להוביל מהלך כל כך משמעותי להעלאת המודעות הציבורית לנושא. המסר שלנו היום לאנשים הנפלאים האלה: אנחנו איתכם לכל אורך הדרך ונמשיך להשקיע משאבים ומאמצים רבים למען שיפור איכות חייכם ולמען שוויון הזדמנויות מלא בכל תחומי החיים".


עידן מוטולה, עורך אתר "שווים":

"לראשונה מדינת ישראל מצטרפת למסורת עולמית נפלאה של הארת בניינים בסגול לכבוד אנשים עם מוגבלויות. האור הסגול נועד להזכיר לכולנו שאנשים עם מוגבלויות ראויים לשוויון, לכבוד, לשילוב בחברה, לקבלת השונות שבהם, להדגשת החוזקות שלהם ולהוקרת ההישגים הנהדרים שהם משיגים במאמץ גדול מדי יום. אנחנו גאים באתר 'שווים' להיות שותפים לפרויקט המרגש הזה יחד עם מפעל הפיס ומרכז השלטון המקומי. כולנו זכינו".


חיים ביבס, יו"ר מרכז השלטון המקומי:

"בין כל הדברים שעומדים על הפרק, חשוב שביום הזה נעצור לרגע לחשוב מה אנחנו יכולים לעשות לשילוב אנשים עם מוגבלויות בתעסוקה, במגזר הציבורי, בפרטי ובכל מקום בחברה. היום אנחנו מתגייסים יחד עם אתר 'שווים' ומפעל הפיס להעלות את המודעות לנושא ומתחייבים להמשיך לקדם את שילובם של אנשים עם מוגבלויות בחברה".
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כהן דינה
  הגב 30.11.20 12:58
 • אורח
  איפה אתם תורמים בהסברה??? אתם פשוט מפרסמים את עצמכם ועל הדרך מאירים את הדוכנים שאנשים יגיעו אליכם בלי להתבלבל וחלילה ללכת למקום אחר, מה זה דואגים לזכויות של האחר
  הגב 30.11.20 13:04
 • אורח
  צודק לגמרי
  הגב 30.11.20 13:07
 • אורח

תזכורת לתושבי בת ים! היום (ראשון 29.11) מתחם בדיקות הקורונה יהיה פתוח עד השעה 20:00 ברחבת היכל התרבות; תחלואת הקורונה ממשיכה לעלות בעיר ומתקרבת ל100 חולים פעילים

המתחם יהיה פתוח גם בימים רביעי וחמישי 2-3.12.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


משרד הבריאות מפרסם את נתוני תחלואת הקורונה בישראל נכון ליום ראשון 29.11.20

מספר החולים הפעילים9951

מספר החולים המאומתים שהתגלו אתמול (28.11) עומד על 572

מספר הנפטרים 2854

אחוז הבדיקות החיוביות אתמול 3.3%
על פי הנתונים מספר החולים הפעילים בבת ים ממשיך לעלות ומתקרב ל 100. במהלך השבוע האחרון נערכו בעיר 4239 בדיקות כאשר מתוכן התגלו 48 מקרים חדשים של קורונה.


מספר החולים המאומתים עד כהמספר החולים הפעיליםמספר החולים שהתגלו ב 7 הימים האחרוניםמספר הבדיקות שנערכו ב 7 הימים האחרוניםמספר החולים הפעילים לכל 10,000 איש
29.11.204023944842397
26.11.203998894741177
23.11.203963723338616
21.11.203951703437355
19.11.203942723137166
18.11.203935712836225
17.11.203936713236975
15.11.203921772430526
14.11.203917863030007
11.11.203908983931558
10.11.2038971003928608
9.11.2038951014329598
8.11.20385314432303411


תזכורת לתושבים השבוע יפתח מתחם בדיקות הקורונה ברחבת היכל התרבות בימים :

יום ראשון 29.11.20 בין השעות 16:00-20:00

יום רביעי 2.12.20 בין השעות 16:00-20:00

יום חמישי 3.12.20 בין השעות 16:00-20:00

זאת בנוסף לבדיקות שעתידות להיערך בתוך השכונות עליהן תצא הודעה בנפרד.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משאירים את בת ים ירוקה! עיריית בת ים תחל השבוע במבצע אכיפה מורחב כנגד מפירי הנחיות הקורונה במוקדי התקהלות ברחבי העיר הכוללים את: מצבה, בלפור, מרכזיים מסחריים וגינות ציבוריות

בנוסף מופעלת יחידת הרחפנים העירונית כדי לאכוף את ההנחיות שתעבוד יחד עם צוותי פיקוד העורף האמונים על ההסברה ברחבי העיר.

מערכת האתר | | תגובות: 15
תמונות: דוברות


בצל משבר הקורונה בשבוע החולף נתוני התחלואה בבת ים נמצאים בעליה, בדומה לכל הארץ, אם כי העיר עדיין ירוקה. כצעד מונע לעליית התחלואה, ושמירה על בת-ים כעיר ירוקה צוותים של הפיקוח והשיטור העירוני, יחד עם שוטרי מרחב איילון, יבצעו בהנחיית ראש העיר צביקה ברוט במהלך השבוע הקרוב מבצע אכיפה נרחב נגד מפירי ההנחיות. האכיפה מתבצעת ברחובות מרכזיים, בהתקהלויות, באוטובוסים, בבתי עסק במצבה בטיילת ובכלל רחבי העיר. כמו כן הורה ראש העיר לבצע הסברה ואכיפה גם בגינות הציבוריות שבהם מתקיימים התקהלויות.

בנוסף מופעלת יחידת הרחפנים העירונית כדי לאכוף את ההנחיות שתעבוד יחד עם צוותי פיקוד העורף האמונים על ההסברה ברחבי העיר. המטרה היא להגביר את ההסברה במרחב הציבורי ולהגדיל את המודעות למלחמה נגד הנגיף שכוללת שמירה על הנחיות משרד הבריאות, כולל ההנחיות לחורף: להשאיר חלון פתוח בכל חדר סגור, ולא להגיע למקום העבודה כשלא מרגישים טוב. יחס כמובן עם הקפדה על מסכות, ריחוק חברתי והיגיינה.


מבצע האכיפה הנרחב שעליו מודיעה עיריית בת ים מתווסף למבצע "בת-ים נבדקת", שנועד לעצור את העלייה בתחלואה שנרשמת בעיר ע"י קטיעת שרשראות ההדבקה בעזרת הרחבת והגדלת מספר הבדיקות בקרב התושבים. גם השבוע ממשיך מבצע "בת-ים נבדקת" ביום א', היום, בהיכל התרבות, סמטת אופיר 3 בין השעות 16:00-20:00 ובימים רביעי וחמישי יתרחב המבצע גם למתחמי בדיקה בתוך השכונות.ראש העיר צביקה ברוט אמר במהלך הערכת המצב של משל"ט הקורונה העירוני:

"כמו בכל הארץ, גם כאן בבת ים ישנה עלייה בתחלואה, והיא מדאיגה אותנו מאוד. יחד עם ההקלות שניתנות בשבועות האחרונים, עלינו לגלות אחריות בשמירה על ההנחיות יחד עם הריחוק החברתי וגם ללכת ולהיבדק. אנו עושים מאמצים רבים בקטיעת שרשראות ההדבקה ושמירה על בריאות תושבינו."
התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגיע הזמן, עיר זבל עם עולים זבל
  הגב 29.11.20 17:19
 • אורח
  נזכרתם ? רוסים מסריחים... בכוונה הם לא שמים מסיכה וכנ"ל ערבים מיפו שנמצאים כמו זבל בבת ים, בנגב בעיר, בסופר פארם, על אופניים ואופנועים, עושים פרובוקציות בלי סוף !! בחנויות ירקות ובמינימרקטים. עיר זבל, אוכלוסייה זבל. בת ים = רוסיה הקטנה
  הגב 29.11.20 17:28
 • אורח
  ** במגה בעיר***
  29.11.20 17:29
 • אורח
  צודק, צריך לסלקם מישראל
  30.11.20 09:11
 • אורח
  דרוש האכיפה רצינית גם בתחבורה ציבורית וגם במקומות ציבוריים ...
  הגב 29.11.20 17:40
 • אורח
  חשוב מאד לתשומת ליבם של כל צוותי האכיפה. הגיע הזמן לבצע את תפקידם כראוי-כדי למנוע הדבקה המונית וסגר 3!!!!🤔😥😰
  03.12.20 10:45
 • אורח
  רחפנים לא יעזרו צריך נוכחות רצינית בשטח ברחובות בחנויות חודשים מדברים על זה ובשטח אין כלום חבל
  הגב 29.11.20 17:54
 • אורח
  הגיע הזמן.בוקר טוב. ממש הפקרות.אנשים לא תושבי המקום ללא מסיכה כאילו אין קורונה. זלזול בהנחיות בחנויות בגינות ובכלל ברחובות.
  הגב 29.11.20 19:02
 • אורח
  בת ים היא אחת הערים הבודדות בישראל שלא קונסים את מי שלא שם מסיכה . מה קרא שפתאום התעוררתה ,ברוט ? - הגיע הזמן שתתחיל לעשות משהו בבת ים. בת ים מוזנחת - אתה אחד מראשי העיר הכי גרועים שהיו לבת ים ( ואני עשיתי טעות ובחרתי בך ).
  הגב 29.11.20 19:21
 • אורח
  אדון ברוט החליט למלא את הקופה. עד היום זילזל במי שלא שם מסכה, עכשיו הגיע הזמן למלא קופה זאת כאשר העלו לו את השכר בחמש אלף ש"ח. רוב התושבים במדינה על הפנים מבחינת שכר ובעיריית בת ים נזכרו לעלות משכורות לעובדים. חרא של עיר.
  29.11.20 22:12
 • אורח
  בגינה הציבורית גן יא משחקים תלמידים שחורים מבית הספר לא עוטים מסיכות ומתגודדים
  הגב 29.11.20 19:47
 • אורח
  גזען! אתה השחור האמיתי - שחור בנשמה! איכסה עליך גועל נפש מלא ברפש בושה שיש אנשים כמוך בעולם
  29.11.20 23:13
 • אורח
  היום ראיתי במציבה גבר שהשתעל קשות אבל ישב על ספסל ללא מסיכה בכלל-חששתי להעיר לו
  הגב 29.11.20 20:50
 • אורח
  אנשים חסרי שכל! לא פלא שהובילו את היהודים לשואה! גם עכשיו מובילים אותכם לשם ואתם עוד שמחים על כך! לאף עם בעולם לא עשו כזה דבר כי כל האחרים היו נלחמים עד חורמה אבל אתם העם הזה רפי מח ומוג ילב! תתעוררו על החיים שלכם אף מחלה בהיסטוריה לא הצדיקה דיקטטורה ואתם עוד מעודדים את חוקי הפאשיזם? סתומים בלי טיפה של חשיבה עצמית להקיא עליכם
  הגב 29.11.20 23:16
 • אורח
  הגיע הזמן תבדקו מה הולך בגינות הציבוריות, הורים יושבים ללא מסכות, הגיע הזמן לעשות סדר אחת לתמיד.
  הגב 30.11.20 17:39
 • אורח

כ - 300 דו"חות ניתנו לנהגים בבת ים על שימוש בטלפון סלולארי בזמן נהיגה

כך עולה מנתוני עמותת אור ירוק שמראים עלייה של 35% במספר הדוחות שנתנו לנהגים בישראל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


בשנת 2019 רשמו שוטרי משטרת ישראל הכי הרבה דוחות לנהגים שעשו שימוש בטלפון הסלולארי בירושלים, ובפער ניכר מאשר לנהגים בתל אביב - למעל מפי ארבעה יותר דוחות. כך עולה מדו"ח של "אור ירוק" המבוססים על נתוני המשטרה. הנתונים חושפים כי במהלך השנה האחרונה נרשמו 168,171 דוחות על ידי המשטרה לנהגים בגין שימוש בטלפון הסלולארי שלא כחוק, ובכך הגדילה את ההכנסות לקופת המדינה עד לסכום של כ-170 מיליון שקלים (1,000 שקלים לכל דוח). בהשוואה לשנת 2018, שבה נרשמו 124,890 דוחות, מדובר בעליה של 35% במספר הדוחות לעברייני התנועה שעשו שימוש בטלפון הסלולארי בזמן נהיגה.

מבט בנתונים חושף כי מתוך 168,171 הדוחות שנרשמו על ידי המשטרה:

162,058 דוחות ניתנו בגין שימוש בטלפון בעת שהרכב נע שלא באמצעות דיבורית.

2,253 דוחות נרשמו לנהגים שקראו או שלחו מסרון.

330 דוחות נרשמו למורי נהיגה שעשו שימוש בטלפון הנייד במהלך שיעור הנהיגה.

כאשר מסתכלים על הערים בה ניתנו הכי הרבה דוחות הנתונים חושפים כי בראש הטבלה נמצאת ירושלים עם 11,610 דוחות שנתנו לנהגים על שימוש בטלפון סלולארי. אחרי ירושלים בכמות הדוחות נמצאת העיר ראשון לציון עם 3,447 במקום השלישי במדד הדוחות לנהגים המסמסים נמצאת תל אביב- יפו.

בבת ים בשנה האחרונה חלה עלייה של 31% במספר הדוחות שנתנו לנהגים 230 בשנת 2018 לעומת 301 בשנת 2019

מספר הדוחות ב2018 מספר הדוחות ב2019 השינוי באחוזים
בת ים 230 301 31%


עשרת הערים המובילות בדוחות בגין שימוש בטלפון סלולארי בזמן נהיגה

עיר דוחות ב-2018 דוחות ב-2019 שינוי באחוזים
ירושלים 8374 11610 39%
ראשון לציון 1,928 3,447 79%
תל אביב-יפו 3,130 2,870 -8%
פתח תקווה 2,931 2,629 -10%
חיפה 1,511 2,596 72%
באר שבע 1,016 1,855 83%
אילת 613 1,530 150%
רחובות 1,363 1,447 6%
כפר סבא 1,377 1,443 5%
יבנה 677 1,286 90%


ארז קיטה מנכ"ל עמותת אור ירוק:

"למרות שרוב מוחלט מהציבור מודע לכך ששימוש בטלפון הסלולארי בזמן נהיגה היא פעולה מסוכנת עדיין רבים ממשיכים לעשות זאת. טוב עושה המשטרה שממקדת מאמצי אכיפה בעבירות מסכנות חיים אך המטרה היא לא להעשיר את הקופה הציבורית אלא לגרום להרתעה ולמניעת העבירה. נהג שידע שקיים סיכוי גבוה שהוא יתפס אם ידבר ללא דיבורית או יסמס, לא ימהר כל כך לסכן את החיים שלו ושלנו. חסרות 200 ניידות משטרה וחסרים מאות שוטרים כדי לצמצם ולמגר את התופעה ולכן חייבים לחזק את אגף התנועה".
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעולה אולי זה ילמד אותם לא לדבר בזמן נהיגה מאוד מסוכן
  הגב 29.11.20 17:02
 • אורח
  מעולה זה ילמד אותם לא לדבר בזמן נהיגה זה מסוכן
  הגב 30.11.20 02:35
 • אורח

תושב פלסטיני חשוד באיום ברצח בתו בת 14 המתגוררת בבת ים

האב תקף באכזריות את בתו הקטינה לאחר שלא הסכים עם אורחות חייה,

אבי בר | | תגובות: 26


בתום חקירת משטרה הוגשה הצהרת תובע נגד תושב הרשות הפלסטינאית בגין תקיפת בתו הקטינה המתגוררת בבת ים, כליאתה ואיום ברציחתה.


המשטרה פתחה בחקירה בחודש שעבר בדבר חשד לתקיפה חמורה של קטינה ע"י אביה .


מהחקירה עולה כי האב, תושב הרשות הפלסטינאית, בן 42 תקף באכזריות את בתו הקטינה בת ה - 14 לאחר שלא הסכים עם אורחות חייה, לרבות איומים כי ירצח אותה , כליאתה וכן איומים כי יחטוף אותה. לאחר המקרים הללו נמלט החשוד לשטחי הרשות.


המשטרה עצרה את החשוד בשבוע שעבר ומעצרו הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום ת"א, כאשר בתום החקירה הוגשה נגדו הצהרת תובע והפרקליטות צפויה להגיש נגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.
התפרסמו 26 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אוי ואבוי, אסור לשחרר אותו
  הגב 29.11.20 13:54
 • אורח
  הזה רוע צריך לשלוח אותו להמון שנים לכלא
  הגב 29.11.20 14:08
 • אורח
  עם מי שמסוגל להרוג לכלוא להתעלל כי אורח החיים של הקורבן שזאת אשתו או בתו לא מוצא חן בעיניו או כבוד משפחה עדיף שלא לעשות שלום. ממילא לא יהיה כי אלה גנבים, וחרב זאת שפת הדיבור שלהם ברברים🤔🇮🇱
  הגב 29.11.20 14:58
 • אורח
  בטח האמא רוסיה, רק הם הולכים עם ערבים
  הגב 29.11.20 16:18
 • אורח
  צודק/ת לגמרי
  29.11.20 17:31
 • אורח
  גזען
  01.12.20 09:05
 • אורח
  גיזען/ית
  01.12.20 09:06
 • אורח
  הסיפור הוא עלי זה מה שקרה לי והאמא לא רוסיה סבבה אמא ערביה ואני באמת עברתי את הדבר הזה עוד שניה נירצחתי ובמקום שתיכתבו דברים כמו שצריך זה מה שאתם רושמים אני בשוקג
  02.12.20 17:51
 • אורח
  למה רוסיה יש הרבה גם מעדות המזרח לצערינו הרב אז לא כידאי לקטלג
  הגב 29.11.20 19:05
 • אורח
  עדות המזרח מיד תהרוג אותו, רוסיה תתחתן איתו
  30.11.20 09:12
 • אורח
  רצח על כבוד המשפחה זה רצח קורבנות אונס התעללות מינית וזנות בכפיה. זה האמת מאחורי מכבסת המילים האלו.
  הגב 29.11.20 20:18
 • אורח
  ערבי מטומטם
  הגב 29.11.20 21:10
 • אורח
  וואלה בצדק גם שהוא אבא שלי אבל זה מה שיש לי להגיד
  02.12.20 17:52
 • אורח
  מעניין אם היא גרה בסמטת הראשונים. ביום שישי היו שם ניידות משטרה, אמבולנס ומכבי אש
  הגב 29.11.20 21:19
 • אורח
  איך בכלל הגענו למצב שתושב פלסטיני יוצר משפחה בבת ים??
  הגב 29.11.20 21:20
 • אורח
  עולים מרוסיה
  30.11.20 09:12
 • אורח
  בבת ים היום יש הכל, פלסטינים סודנים ונתינים זרים מאוקראינה. בקיצור בדרך להיות דרום תל אביב.
  הגב 29.11.20 21:25
 • אורח
  עצוב.....
  הגב 30.11.20 12:27
 • אורח
  איפה אמא שלה ? היהודיה שתעיף אותו קיבינימט ,אני בטוחה שאיים כל הזמן אמא שלה תתעוררי ,ותדאגי לבת שלך,
  הגב 30.11.20 15:31
 • אורח
  נכון כל הרוסים כבשו את העיר בת ים .ורק דורשות כסף כסף אולי הפלסטיני מלא כסף ,,
  הגב 01.12.20 10:41
 • אורח
  אמא שלי לא רוסיה בקשה אל תיכתבו תגובות כאלה עלי
  02.12.20 17:53
 • אורח
  בסוף הוא ירצח אותה שאלה של זמן אסור לשחרר אותו 🙁🙁🙁🙁
  הגב 01.12.20 13:39
 • אורח
  בתור אחת שהיא חברה שלי וגרה איתי יודעת מה עבר עליה ומה היה שתדעו היא קוראת כל הודעה והודעה זה פוגע תבינו האמא לא רוסיה ולא חיפשה כסף עם כל מה שחברה שלי עברה אני גם לא אתן לה לראות להודעות האלה ולבכות עוד ועוד הילדה הזאת חזקה ומעריכה אותה וגאה בה בעיקר אף ילדה לא הייתה מסוגלת להתמודד עם דבר כזה היא נערה חזקה ובוגרת אני גאה בך יפה שלי אל תגיבו דברים רעים זה סתם הורס ופוגע עוד יותר ❤️
  הגב 02.12.20 20:09
 • אורח
  אז נניח שהיא לא רוסיה. מה יש לה לעשות עם ערבי מהשטחים. כנראה לא יהודיה
  03.12.20 13:42
 • אורח
  אהבת חיי אתתתתתתתתתת
  03.12.20 14:07
 • אורח
  כי היא גם ערביה
  03.12.20 14:08
 • אורח

ראש עיריית בת ים צביקה ברוט הודיע כי הוא יהיה ראש העירייה הראשון, שיחזיק בתיק לקידום מעמד האישה ולמניעת אלימות

ראש העיר, צביקה, ברוט: צריך לומר בקול ברור: בבת-ים יש אפס סבלנות לאלימות כלפי נשים. די לאלימות נגד נשים ונערות. די למקרי הרצח המזעזעים ודי לקשר השתיקה יום המאבק הבינלאומי לאלימות כלפי נשים הורחב לכדי שבוע מעמיק ורווי בתכנים ובפעילויות מעוררי השראה ומודעות לנושא. החלטתי לקחת את התיק החשוב מאין כמהו במטרה להעלות את הנושא לראש סדר היום

מערכת האתר | | תגובות: 6
תמונות: דוברות


ראש עיריית בת-ים צביקה ברוט הודיע כי לראשונה אי פעם ראש הרשות יחזיק בתיק לקידום מעמד האישה ולמניעת אלימות. המסר בצעד זה הוא כי המאבק כנגד אלימות בכלל, ואלימות כנגד נשים בפרט הינו נושא של כלל החברה ולא נושא שצריכים לעסוק בו מגזר מסויים. מידי שנה עיריית בת ים בוחרת לציין את היום לאורך כל השבוע בשורה של הרצאות מעצימות, פעילויות ועוד.

בהובלת מנכ"לית העירייה, יודפת אפק-ארזי בבת-ים יום המאבק נגד אלימות כלפי נשים צוין על גבי שבוע שלם, שכלל הרצאות, מעגלי שיח, הצגות, כנסים, סדנאות לנשים, גברים, אבות, נערים ונערות ועוד. בימים שלישי-חמישי, קיר דיגיטלי בטיילת העיר הפך לעצומה חיה של חתימות תושבי העיר במסר ברור- בת-ים אומרת די לאלימות כלפי נשים! בטיילת הוצבו שני לוחות ענקיים אחת לחתימה פיזית של התושבים ושני עליו יוקרנו משפטים והיה ניתן לחתום דיגיטלית. את הלוח מלא החתימות החליטה יודפת אופק ארזי להציב בבניין העירייה במיקום מרכזי. בנוסף, לראשונה הוארו עיריית בת ים ומוסדות מוכרים ואחרים בעיר בצבע אדום.


בנוסף לתוכנייה המגוונת בפעילויות לקהל הרחב, במסגרת שבוע המאבק, כל תלמידי בתי הספר היסודי בעיר עברו שיעור חינוך מותאם לגילם בנושא ותלמידי חטיבות הביניים והתיכונים צפו בהצגות, השתתפו בסדנאות והרצאות העוסקות בהגברת המודעות לתופעה, עידוד לקיחת אחריות, ומתן כלים ממשיים לזיהוי מוקדם של תופעות אלימות.


מנכ"ל החברה לתרבות ופנאי


ראש העיר, צביקה ברוט:

"אני רואה את חובתי ואת חובת הרשות להתגייס למען המשך קידום מעמד האישה והעצמתה – עם כניסתי לתפקיד מיניתי לראשונה בעיר מנכ"לית. לצערנו, התופעה החמורה של האלימות כלפי נשים הינה תופעה נרחבת צריך לומר בקול ברור: בבת-ים יש אפס סבלנות לאלימות כלפי נשים. די לאלימות נגד נשים ונערות. די למקרי הרצח המזעזעים ודי לקשר השתיקה יום המאבק הבינלאומי לאלימות כלפי נשים הורחב לכדי שבוע מעמיק ורווי בתכנים ובפעילויות מעוררי השראה ומודעות לנושא. החלטתי לקחת את התיק החשוב מאין כמהו במטרה להעלות את הנושא לראש סדר היום. המלחמה באלימות כנגד נשים ובאלימות בכלל, היא אחד הנושאים הדורשים טיפול עומק על מנת למגרה מהשורש. אני מאמין בעיר בת-ים, כקהילה חמה ומשפחתית שנצליח להוקיע תופעות פסולות אלה. כחלק מהחזון שאני מוביל יחד עם מנכ"לית העירייה למיגור תופעת האלימות והאלימות כלפי נשים העירייה תמשכנה ותתרחב הפעילות בנושא."
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רעיון משובח! בהצלחה..
  הגב 29.11.20 11:14
 • אורח
  שפו דרך מבורכת 👍
  הגב 29.11.20 12:08
 • אורח
  שפו דרך מבורכת
  הגב 29.11.20 12:47
 • אורח
  יישר כוח , תחזקנה ידיך 🙏🙏🙏 איתך לאורך כל הדרך!!!!!!!!
  הגב 29.11.20 13:22
 • אורח
  מ"ר.צביקה ברוט.המשך בעשיה המוצלחת.לרגע אני לא מצטער על הצבעתי למענך.עלה והצלח
  הגב 29.11.20 13:42
 • אורח
  אדוני ראש העיר הכבוד שלנו שאתה ראש העיר שלנו ... אבל הגיע הזמן לנקות את העיר מהמשאיות שחונות על יוספטל
  הגב 29.11.20 18:55
 • אורח

צעיר נהרג בתאונת אופנוע בבת ים

צילומים טאי צבן תיעוד מבצעי מד״א, דוברות איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 20מוצאי שבת 28/11 בשעה 23:40 בשעה 23:40 התקבל דיווח על רוכב אופנוע שהתנגש בעמוד תאורה, בדרך בן גוריון פינת שדרות העצמאות בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה מדווחים על גבר כבן 25 ללא רוח חיים וקובעים את מותו.

פאראמדיק מד"א ליאור סחראי סיפר:


"כשהגענו למקום, ראינו אופנוע מעוך על הכביש, במרחק כ-100 מטר על המדרכה שכב גבר כבן 25 מחוסר הכרה, הוא סבל מפגיעה רב מערכתית קשה והיה ללא דופק וללא נשימה, ביצענו בדיקות רפואיות ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו."

שמואל משולם חובש איחוד הצלה מסר:

"מדובר בתאונה עצמית – אופנוען שהתנגש בעמוד. למרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".
התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איך קורה דבר כזה לא הבנתי ?אולי החליק או לא היה פיכח
  הגב 29.11.20 08:13
 • אורח
  מבעס, פשוט מבעס. איזה אסון.
  הגב 29.11.20 08:49
 • אורח
  ממש אסון כואב הלב
  29.11.20 18:22
 • אורח
  הגיע הזמן להפסיק להשתולל בטיילת , לעשות רעש מחריש אוזניים בשעות הלילה אילו נסע במהירות סבירה בטיילת , 50 ק"ש ע"פ חוק , זה לא היה קורה
  הגב 29.11.20 09:24
 • אורח
  צודק
  29.11.20 10:49
 • אורח
  מזמן מדברים על זוועה של השתוללות שיקורים בלילות בטיילת!!!!!!!!!!!!!!!! אף אחד לא טיפל בזה!!!!!!!!! אין טיפול בזמן וזה מה שקורה !!!!!!!!!!!!! היקר ראש העיר מספר סיפורים על מצלמות בכל רחובות !!!!!! בטיילת יש מצלמות!!!!!!! יש מלה תלונות למשטרה!!! אף אחד לא טיפל !!!!!
  29.11.20 14:56
 • אורח
  כואב ועצוב שצעירים מקפחים את חייהם בתאונות אופנועים פשוט כלי קטלני
  הגב 29.11.20 10:07
 • אורח
  מוות מיותר. לבי עם המשפחה.
  הגב 29.11.20 10:21
 • אורח
  נמאס מהמשתוללים בטיילת, חבל שלא שמים באמפרים להאט נסיעת המטורפים
  הגב 29.11.20 10:28
 • אורח
  עצוב
  הגב 29.11.20 10:40
 • אורח
  חייבים במפרים בטיילת בת ים
  הגב 29.11.20 10:45
 • אורח
  נוהגים יור מידיי מהר ממש טסים,כאילו כל הכביש שייך להם. מסכן מוות מיותר. תושב בת. ים ???
  הגב 29.11.20 11:49
 • אורח
  עצוב, עצוב מאד
  הגב 29.11.20 12:17
 • אורח
  חובה פסיי האטה
  הגב 29.11.20 13:31
 • אורח
  הלב כואב על כל צעיר שנהרג,מסכנים ההורים מוות מיותר,תנוחמו משמים.
  הגב 29.11.20 14:30
 • אורח
  ת.נ.צ.ב.ה תנחומי
  הגב 29.11.20 16:09
 • אורח
  נוהגים בטיילת אופנועים במהירות גבוהה ומשתוללים בין רכבים ואין טיפול בסכנה הזאת באופן יום יומי אם לא יטפלו בעניין הזה בשיא הרצינות זה לא יהיה ההרוג האחרון אופנוע משתולל יכול לאבד שליטה ולעוף עם האופנוע לתוך מסעדה מלאה באנשים לדרוס הולכי רגל ..אבל למי איכפת...כנראה לאף אחד...במהירות נמוכה רוכב נפצע לא נהרג
  הגב 29.11.20 16:22
 • אורח
  אופנוע - כלי מסוכן בכבישים רחמנות על ההורים הדואגים ליבי איתם
  הגב 29.11.20 18:14
 • אורח
  עצוב מאוד לשמוע שהצעירים האלה הולכים סתם בגלל שהם משתוללים והמשטרהתנועה על ימין ועל שמאל זה כבר הגיע אנרכיה
  הגב 29.11.20 19:22
 • אורח
  בני הדודים מיפו רוכבים שם על אופנועים ורכבים כאילו הם במהיר ועצבני, בתור בת ימי הפסקתי ללכת לטיילת בגלל דברים כאלה, הטיילת הפכה לגן חיות . גועל נפש
  הגב 29.11.20 22:18
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל