הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

תושבי בת ים את מי הייתם רוצים לראות בהופעות פסטיבל הבירה הראשון בעיר: 

מוקי עברי לידר, שלום חנוך, אברהם טל, הדג נחש, נינט ורד בנד ?

עיריית בת-ים ותאגיד מ.א.י יאפשרו איסוף פסולת אלקטרונית וחשמלית למחזור מבתי קשישים ללא עלות

בן 6 טבע בבריכה בבת ים

פיתוח רובע העסקים של בת ים! עיריית בת ים יצאה במכרז לקבלת שירותי תכנון ועיצוב אזור התעשייה ישן של בת ים שעתיד להכיל מבני מסחר, תעסוקה ומגורים

על פי תוכניות המתאר והדיונים שנערכו בעבר אזור זה שמוערך ב900 דונם יכול להוות מקום מרכזי לפיתוחה של העיר בת ים ("כגנרטור הכלכלי לפיתוח העיר").

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


חברת חוף בת ים ליזמות ופיתוח יצאו במכרז לקבלת שירותי תכנון ועיצוב המרחב הציבורי ברובע העסקים בבת-ים ותכנון נוף. מדובר על תוכנית עירונית שמטרתה היא חידוש ושדרוג אזור התעשייה הישן של בת ים, הנמצא במתחם הרחובות: במזרח ניסנבאום, במערב אורט ישראל, אורגים ובצפון רחוב יוספטל. כיום הוא מהווה מקום לתעשייה קלה כגון מוסכים, מסחר ואין בו מתחמי תעסוקה ומשרדים. על פי תוכניות המתאר והדיונים שנערכו בעבר אזור זה יכול להוות מקום מרכזי לפיתוחה של העיר בת ים ("כגנרטור הכלכלי לפיתוח העיר"). על פי התוכניות במקום תקום מנהלת והוא יכיל מבני מסחר, תעסוקה ומגורים בשטחו של רובע העסקים שמוערך בכ900 דונם.

יש לציין במקום נחנך בשנה האחרונה בית המשפט החדש של בת ים.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה לא מפתחים את הכניסה לעיר מיפו שהיא מוזנחת ומכוערת ועצובה-תלמדו מחולון ומיפו-ואני בת ימי
  הגב 18.11.20 18:19
 • אורח
  כל הכבוד, תמיד אמרתי שאזור העסקים בבת ים הוא מלא פוטנציאל. ראש העיר צריך לשפוך שם תקציבים כדי שימשוך עסקים רציניים.
  הגב 18.11.20 18:52
 • אורח
  עם הרכבת הקלה אני מאמין שזה יכול להצליח
  הגב 18.11.20 19:08
 • אורח
  כל הכונה היא להפוך את האזור לעשירים בילבד כמו מגדלי יוקרה שעמך לא יוכלו לגור שם ומיגדלי עסקים כדוגמת מגדלי בסר
  הגב 19.11.20 17:39
 • אורח
  בעבר היו דיבורים על פינוי בינוי באזורים שונים בעיר כך גם עכשו לכן צריך לתת לצביקה רוח גבית ושיצלח להניע את העגלה בחוכמה
  הגב 19.11.20 17:44
 • אורח
  הורסים בניינים ישנים ובונים דירות יוקרה לעשירים!!! ובקושי יש בנייה של דירות למי שאין מיליונים. באזור התעשייה ראוי להרוס ולעשות מקומות עבודה מודרניים . כי בבת ים יש בקושי תעסוקה!
  הגב 19.11.20 21:39
 • אורח

בן 6 טבע בבריכה בבת ים

צילום סרטון : תיעוד מבצעי מד"א

אבי בר | | תגובות: 0


בשעה 18:31 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על ילד שטבע בבריכה ציבורית בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומבצעים פעולות החייאה על ילד בן 6.


חובשי רפואת חירום במד"א יוסף ששון ומעוז ויברמן סיפרו:

"הובילו אותנו אל ילד ששכב מחוסר הכרה על שפת הבריכה והמציל מבצע בו פעולות החייאה בהדרכת מוקד 101 של מד"א. מיד המשכנו בפעולות החייאה מתקדמות שכללו עיסויים, הנשמות ומתן תרופות. העלינו אותו לניידת הטיפול הנמרץ ופינינו אותו לבית החולים תוך המשך ביצוע פעולות החייאה כשמצבו קריטי."


איתן שמיר חובש איחוד הצלה סיפר:

"כשהגענו למקום הילד שכב על שפת הבריכה, עוברי אורח סיפרו לנו כי הוא נמשה מהבריכה ללא הכרה. ביצענו בו פעולות החייאה ובהמשך הוא פונה בניידת טיפול נמרץ תוך כדי פעולות החייאה לבית החולים"

מהמרכז הרפואי וולפסון נמסר:

הילד הגיע אלינו במצב קריטי ולא יציב לאחר שטבע בבריכה. הצוות הרפואי מעניק לו טיפול רפואי ומבצע פעולות החייאה .

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לראשונה בישראל ובבת ים בשנת הלימודים הקרובה יפתח מעון מונטוסרי לגיל הרך; מפגש חשיפה להורים יתקיים מחר (רביעי 23/6) במעון ברחוב האורגים

המעון מיועד לתינוקות מגיל 4 חודשים ועד 3 שנים. בשלב הראשון יפתחו 2 כיתות כיתת תינוקיה וכיתת פעוטות.

מערכת האתר | | תגובות: 1


לראשונה בישראל: מעון מונטוסרי לגיל הרך.

עיריית בת-ים והחברה לתרבות פנאי וספורט פותחות מעון מונטסורי לגילאי 0-3

עיריית בת ים, באמצעות החברה לתרבות פנאי וספורט יפתחו מעון ראשון בשיטת מונטסורי ב1/9/21 עם תחילת שנת הלימודים תשפ"ב. המעון מיועד לתינוקות מגיל 4 חודשים ועד 3 שנים. המעון יפעל בבת ים בניהול החברה העירונית – החברה לתרבות פנאי וספורט בת ים ובליווי – החברה המתמחה בשיטת המונסטורי MILLA. במעון יהיו 2 כיתות - תינוקיה וכיתת פעוטות. אנשי הצוות יותאמו למספר הילדים שירשמו ובכל מקרה יהיו בהתאם לתקנים הנדרשים במעונות יום.


ביום רביעי הקרוב 23/6/21 החברה לתרבות פנאי וספורט תקיים מפגש להורים שכבר ביצעו רישום למעון ולהורים מתעניינים. במפגש ישתתפו – נציגי החברה לתרבות פנאי וספורט, נציגי ההורים הפעילים, וחברת MILLA אשר תעניק ליווי מקצועי למעון .

המפגש התקיים במקום בו צפוי לפעול המעון – רחוב האורגים 18 בת ים בשעה 18:00. למפגש מוזמנים הורים שכבר ביצעו רישום למעון וגם הורים אשר מתעניינים.


בשנים האחרונות החלה התעוררות והתעניינות מחודשת בשיטת החינוך המונטיסורית. במספר ערים בארץ פועלים גנים ובתי ספר המתמחים בשיטה, כלומר עד כה המסגרות הללו החלו תמיד בגילאי 3 ומעלה.

עד כה לא נפתח אף פעם בישראל מעון לילדים בגילאי לידה עד 3 הפועל בהתאם לרוח השיטה . וזוהי הפעם הראשונה בארץ.

בעקבות פניה של קבוצת הורים פתחה העירייה לפני כשנה שני גנים בשיטת מונטסורי . מתוך אמונה שחינוך מתחיל מרגע הלידה ולא בגיל 3 , ומתוך רצון לאפשר רצף חינוכי מלא להורים בעיר, לקחה על עצמה החברה העירונית לפתוח מעון שיפעל בשיטה זו.


מהי שיטת החינוך המונטסורית:

שיטה המאמינה שהשנים הראשונות בהתפתחות הילד (0-6) הן השנים החשובות ביותר. בחינוך המונטסורי הילד הוא במרכז, מתוך כבוד לילד השליטה עוברת אליו והוא אחראי על בחירותיו. השיטה מאמינה שהילד הוא אוטודידקט והוא למד מתוך התנסות על ידי פעילויות שמגרות ומאתגרות את החושים ומעל הכל, בעזרת סביבה שמעודדת את החקירה וההתפתחות.

שיטת הגן המונטיסורי מבוססת על סביבת לימודים חופשית עבור הילדים, סביבת למידה הבנויה מחומרים שנועדו לגרום לעבודה בצורה עצמאית, שיטה שנועדה להביא לידי ביטוי את קיומם הטבעי של הילדים. בבסיס השיטה עומד העקרון החשוב כלפי עצמאות הילד, כבוד הילד והאמונה ביכולתיו.


שמעון אטיאס, מנכ"ל החברה לתרבות פנאי וספורט:

"אנו מאוד מתרגשים לקראת הפתיחה. תמיד מרגש לפתוח מעון חדש, אבל כשמדובר במעון בשיטה יחודית כזו ההתרגשות כפולה. אין אף מודל של מעון כזה בארץ ממנו ניתן ללמוד וזה ניסיון ראשון מסוגו אז מדובר באתגר מאוד גדול ומורכב. אני חושב שהמעון יעורר הרבה מאוד התעניינות מקרב הורים וגורמי חינוך מכל הארץ- כולם ירצו לראות כיצד ניתן ליישם את השיטה בגילאים כל כך צעירים ומאוד מרגש להוביל תהליך כזה . חשוב לנו להיות קשובים לצרכי ההורים , ולהגשים עבורם חלומות עד כמה שניתן. החברה מפעילה הרבה שנים מעונות ומכירה היטב את התחום, פתיחה של מסגרת יחודית כזו היא אתגר נוסף שאנחנו רוצים לקחת על עצמנו לרווחת תושבי העיר."


ראש העיר צביקה ברוט ברך:

"אנו שמחים להיות החלוצים בתחום החינוך, גם בתחום הגיך הרך. עיריית בת ים שמה לה בראש סדר העדיפויות את תחום חינוך ילדינו והדבר מניב פירות. הפתיחה מגיעה בעקבות בקשות של תושבי העיר ואנו שמחים להיענות ומאחלים דרך צלחה בשנת הלימודים הקרובה!"
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעניין כיצד השיטה תקרום עור וגידים לקבוצת הגיל 0 עד 3. חינוך בגיל הרך הוא הבסיס לחינוך הילד בכל חייו
  הגב 22.06.21 15:42
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

לאור התפרצות הקורונה מהזן ההודי המסוכן יותר בקרב תלמידים יוצא לדרך מבצע החיסונים לבני נוער בגילאים 12 - 15. בארצות הברית חוסנו כ - 2.5 מיליון בני נוער בחיסון שני ולא נרשמו תופעות לוואי מיוחדות

קופות החולים מדווחות על זינוק בביקוש לחיסונים ומעל 20 אלף תורים כבר זומנו. . קצב ההדבקה של הזן ההודי גבוה יותר מכל זן אחר של קורונה, לכן החשש שהוא יפגע באלה שלא התחסנו והציפייה הייתה לפני הופעת הזן ההודי להדבקת עדר איטית ובשליטה

אבי בר | | תגובות: 34


בהמשך לעליה בתחלואת קורונה בקרב ילדים בימים האחרונים, ולנוכח ההתפרצויות האחרונות בבתי הספר במודיעין, בבנימינה ובמקומות נוספים, כתוצאה מוריאנטים שונים, התקיים אמש דיון מיוחד במשרד הבריאות על ידי צוות המומחים והצט״מ בנושא הרחבת החיסון לבני נוער בגילאי 12-15.

בדיון הוצג מהלך החיסון בבני נוער בישראל עד כה, וכן הוצג כי בארה"ב חוסנו עד כה 2.5 מיליון נערים ונערות בחיסון שני ללא תופעות לוואי מיוחדות. וזאת בהמשך לעבודה שנעשתה במדינת ישראל שהראתה על תופעות לוואי נדירות ובלתי חמורות.

לפיכך בנקודת הזמן הנוכחית, נצבר ניסיון משמעותי ביחס לחיסון בני נוער בגילאי 12-15, על מנת להמשיך ולהרחיב את החיסון לבני הנוער.

בהנחיית שר הבריאות, קיים מנכ"ל המשרד פרופ' חזי לוי, דיון מיוחד בהשתתפות פרויקטור הקורונה פרופ' נחמן אש, מומחים מקרב הצט"מ ורפואת ילדים, נציגי קופות חולים והנהלת המשרד, במהלכו הוחלט לאמץ את החלטת המומחים להמליץ על הרחבת החיסון לבני הנוער בגילאים 12-15.

במשרד הבריאות מדגישים " כי לנוכח העלייה הצפויה בנסיעות לחו״ל ולנוכח הסרת המסכות וביטול התו הירוק ועל מנת לנקוט בכל הצעדים לשם שמירת שגרת החיים שהצלחנו להשיג בישראל, מומלץ מאד להתחסן ולהיות מוגנים גם מפני הווארינטים הידועים לנו".


קופות החולים דיווחו על זינוק בביקוש לתורים וזומנו כבר מעל 20,000 תורים לחיסון. על פי הדיווחים נכון להבוקר שלישי כבר חוסנו בקופות החולים כ - 28 אלף בני נוער בגילאי 12 - 15

עד כה חוסנו בקופות החולים יותר מ-28 אלף בני נוער שגילם 12 עד 15, המהווים יותר מ-4.5% מקבוצת הגיל הייעודית. זומנו יותר מ-20 אלף תורים לחיסון. בקופות מדווחים על זינוק בביקוש לחיסונים
התפרסמו 34 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ילה תרעילו גם תילדים
  הגב 22.06.21 10:10
 • אורח
  נתניהו הציל המדינה מהקורונה וממשלת הזדון של לפיד בנט מחזירה הקורונה בגדול (והם יאשימו נתניהו)
  22.06.21 10:25
 • אורח
  שלטון נתניהו פתח את נתב"ג וביטל את המסכות. עוד אחד מהמוקשים שביבי השאיר לבנט.
  22.06.21 12:48
 • אורח
  נתניהו חחחח הציל את המדינה, אז למה ההזויים שבחרו בו מפחדים מהחיסונים ? הרי אתם מאמינים לו בעיניים עצומות, אז מה הפחד??? אז מה קשור ממשלת הזדון??? אין שכל אין דאגות חחחח
  22.06.21 12:52
 • אורח
  חסרי מוח
  22.06.21 12:52
 • אורח
  נמאס כבר התגובות הגזעניות שלכם על מי שבחר בביבי, אתם חלאות אדם...
  22.06.21 13:56
 • אורח
  זאת האמת, מצביעי הליכוד הם מזרחים שמצביעים לאשכנזי שדופק אותם חזק מאוד. גילוי נאות: גם אני מזרחי, הצבעתי בעברי לליכוד. לעולם לא עוד. ביום שהבנתי את מידת הנזק שביבי והליכוד הארור גרמו למדינה, הרגשתי שנפקחו עיניי. מציע לכם לבדוק מי 100 מקבלי השכר הכי גבוה בחברות ציבוריות, ותגלו שרובם המוחלט אשכנזים. מציע לכם לבדוק כמה מזרחים יש בתקשורת, תגלו שאפשר לספור אותם על כף יד אחת. מציע לכם לבדוק כמה מזרחים יש במערכת המשפט (כולל בג"צ), אתם תפלו מהכסא. מציע לכם לבדוק את שמות המשפחה של המנכ"לים במשרדי הממשלה....טוב, כבר הבנתם אותי. ביבי הפך את המזרחים - לאזרחים סוג ב' במדינת ישראל. אפילו פה באתר, כל פעם שקוראים כתבה על ילד שזכה בתחרות מדע/ספורט בינלאומית, אני כבר לא מופתע ששם המשפחה שלו הוא אשכנזי.
  22.06.21 17:37
 • אורח
  אתה לא אמיתי השכנזים תמיד מובילים .ראינו מה קרה במיפלגת העבודה ,עים גביי
  22.06.21 18:09
 • אורח
  גבאי
  22.06.21 18:10
 • אורח
  הוירוס הכי אינטלגנטי הוא משתף פעולה לפי הגיל שרוצים להזריק.
  הגב 22.06.21 10:28
 • אורח
  זריקות התרעלה הורים אל תיפלו בפח! רוצים להרעיל את הילדים!!!
  הגב 22.06.21 10:28
 • אורח
  איזה אידיוט. אין בעיה. אל תתחסן. נראה אותך ואת הילדים שלך ואת הסבים והסבתות שלך נדבקים בקורונה ואיזה גיבורים גדולים תהיו כולכם. שיהיה לך בהצלחה.
  22.06.21 13:07
 • אורח
  גם למיתחסנים בהצלחה
  22.06.21 14:10
 • אורח
  שיתחסנו כל הנחותים ויצטמצמו מהעולם בשם השבחת הגזע האנושי. יותר מדי אנשים בעולם הזה, נחותים, ולכן צריך להיפטר מהם. כך או כך, שזה יהיה העונש של הילדודס על כך שהם לא נלחמים בממסד. תראו מה קורה בבי״ס איתמר, כבר חודש רצוף שמשמיעים להם את אותו צלצול, שהוא שיר של יום זיכרון. הלו ! תעשו בלאגן עד שישמיעו לכם רק את מה ששמח ! איך מצפים מהילדים ללמוד ככה ?!
  הגב 22.06.21 10:31
 • אורח
  הכל כסף
  22.06.21 11:40
 • אורח
  אתה הזוי בטח ליכודניק חסר מוח
  22.06.21 12:48
 • אורח
  "ליכודניק חסר מוח" אז אתה שמאלן מצוי ועלוב שמקבל מאחור כמו האליל שלך הורוביץ
  22.06.21 13:57
 • אורח
  הצבעת לאמיר אוחנה ואתה מדבר על הומואים? מציע לך לשמור על זכות השתיקה.
  22.06.21 17:29
 • אורח
  עבודה בעיניים , אל תרוצו לחסן את הילדים, זה סכנה.. הילד בן ה-12 נפטר מהחיסון וכמובן שלא יגידו בתשקורת ..
  הגב 22.06.21 10:42
 • אורח
  למה לשקר? כן היו ביעות באמריקה, כן יש ילדים שנפגעו מהחיסון!!!!
  הגב 22.06.21 10:55
 • אורח
  אל תחסמו ילדים זה אסון
  הגב 22.06.21 10:56
 • אורח
  לא לחסן אסון
  הגב 22.06.21 10:56
 • אורח
  לא לחסן! עבודה בעיניים הורים תשמרו על הילדים שלכם! חייהם זה לא הפקר
  הגב 22.06.21 11:07
 • אורח
  מחסנים מהר מהר כי החיסונים סוף החודש פגי תוקף! חבל לזרוק לפח! אז מרעילים את ילדנו!!!
  הגב 22.06.21 11:08
 • אורח
  הילד בן ה12 מגבעתיים מת מהחיסון זה לא שקר . היו שמה צרחות בשיבא האבא יצא מסכן ניסו לשחד אותו כדיי שישתוק .. מעניין מה נסגר בסוף . שחיתות במדינה על חשבון ילדנו . הורים תהיו שקולים .
  הגב 22.06.21 11:17
 • אורח
  אחרי כל הטיעונים המשכנעים, יש למישהו רפרנס אמיתי למקרה שנחקר ובדקתם או שאתם סתם עושים מעצמכם צחוק?
  הגב 22.06.21 11:19
 • אורח
  מגפת הקורונה זאת סכנת חיים יש להתיחס בכבד ראש אסור לנו להתרשל ולזלזל המגפה רואים מה שקורה בהודו ובכל העולם
  הגב 22.06.21 12:23
 • אורח
  לכו תחפשו למי לדחוף את החיסונים פגי תוקף שלכם. בושה לראשלצ שנותנת יד לזה. ממש מאכזב!!!
  הגב 22.06.21 12:31
 • אורח
  ב1.9,מי שלא יתחסן ילמד בזום,סבבה
  הגב 22.06.21 12:38
 • אורח
  נכון
  22.06.21 12:47
 • אורח
  רוצחים נאצים מקדמי אגנדה אפלה לדילול אוכלוסין שה׳ יקח אותכם
  הגב 22.06.21 13:15
 • אורח
  דילול אוכלוסין זה מה שעושה וירוס הקורונה, אהבל שכמוך.
  22.06.21 14:46
 • אורח
  לא חייבים רק מי שרוצה. הרבה רופאים לא מחוסנים
  הגב 22.06.21 14:13
 • אורח
  שומר נפשו ונפש ילדיו יתרחק מהחיסולים האלה. כל מה שצריך לקורונה זה הדרכה מנטורופת טוב. ד"ר אריה אבני למשל שבגלל שהוא מציל אנשים, כולל אותי, הפארמה רודפים אחריו.
  הגב 22.06.21 15:14
 • אורח

במתחם ביה"ס גורדון בבת ים יוקמו מרכז חדשנות ואולם ספורט שיעמדו לרשות תלמידי בתי הספר ואגודות הספורט בעיר

השבוע חשפו הצוותים המקצועיים את תוכניות הבנייה לאישור

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
הדמייה


מחזיק תיק החינוך, אלי יריב, הודיע כי יחד עם צביקה ברוט הוחלט על הקמת מרכז חדשנות ואולם ספורט בבית הספר גורדון. על פי יריב לאחר שהחל בגיוס הכספים השבוע הצוותים המקצועיים חשפו בפניהם את התוכניות להקמת המיזם על מנת לאשר אותו.

מדובר באולם ספורט אולימפי עם 150 מקומות ישיבה המיועד לתלמיד בתי הספר ואגודות הספורט בעיר, שממש בצמוד אליו יפעל מרכז חדשנות חינוכית המאפשר למורים ולתלמידים מכלל בתי הספר ללמוד ולהתנסות בכלים חינוכיים מתקדמים ובשימוש בסביבה טכנולוגית מאתגרת ורב ממדית.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  להרוס את בית הספר עם כדור הרס
  הגב 21.06.21 20:24
 • אורח

תמונות מהדמיית הסקייטפארק שעתיד לקום בבת ים

הסקייטפארק יוקם כחלק מפארק הפנאי בפרוייקט פארק הים בעוד כשנה וחצי

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
הדף של ירון לוי


הקמת הסקייטפארק של בת ים יוצא לדרך! אחרי חודשים של תכנונים, עיריית בת ים הודיעה על הוצאתו לפועל של הקמת הסקייטפארק לחובבי הגלישה והמחליקים. בימים אלו התקיימה ישיבת עבודה בין גורמי המקצוע להנהלת העיר עם ראש העיר, צביקה ברוט וסגנו ירון לוי, שאשרו את התוכניות.

על פי התכנון מתחם יוקם באזור פארק הים ,בו יבנה פארק הפנאי בשטח של 12 דונם אשר יכלול מסלולי הליכה, מתחם ספורט חופשי הכולל מגרש כדורסל, מגרש פינג-פונג, מסלולי ריצה, מתקני משחק לפעוטות, מתקני כושר ומתקני אקסטרים לכל הגילאים וגם גינת כלבים.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יותר מדי טוב ויפה.מעניין מה ראש העיר הרס .כמו שהרס את חוף הים.
  הגב 21.06.21 19:58
 • אורח
  יש לך קרוב ל5ק״מ של חוף ים, בן אדם צריך בממוצע בערך 4-5 מטר למשפחה, אז איזה 4-5 מטר בדיוק מתוך ה5ק״מ הוא הרס לך?
  21.06.21 20:52
 • אורח
  סופסוף!!! איזה כיף
  הגב 21.06.21 20:14
 • אורח

יד 2: בעשור האחרון מחירי הדירות ברחובות ובת ים עלו ב42% ובראשון לציון וחולון בין 23%-33%

על פי נתוני יד 2 בעשור האחרון חל זינוק של עד 61% במחירי הדירות כאשר את הזינוק הגדול ביותר רואים בחיפה ובאילת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 17
דוניץ


יד 2: זינוק של עד 61% במחירי הדירות בישראל בעשור האחרון

ניתוח מחירי הדירות בעשור שעבר מאז המחאה החברתית הגדולה של 2011 מלמד כי חלה עליית מחירים ממוצעת מדי שנה ברמה ארצית מאז ועד היום, למעט ריסון זמני של המחירים בשנת 2012 מיד לאחר המחאה.

לפי נתוני אתר יד 2, מאז 2011 מחירי הדירות למכירה באתר (דירות 4 חדרים) זינקו ב-22% בממוצע ארצי מ-1.259 מיליון שקל ל-1.533 מיליון שקל כיום. בפילוח המחירים לפי ערים ניתן לראות קפיצה חדה של עד 61% במחירי הדירות בעשור, שמעידה על כשלונה של המחאה למעשה.

בפילוח לפי ערים מובילות בישראל, ניתן לראות כי חיפה ואילת מובילות את עליות מחירי הדירות בעשור עם זינוק של 61% במחירים. בחיפה המחירים עלו מ-919 אלף שקל בממוצע ב-2011 ל-1.482 מיליון שקל בממוצע כיום, באילת המחירים עלו מ-788 אלף שקל ל-1.271 מיליון שקל.

במקום השלישי בעליית המחירים בעשור האחרון ממוקמת העיר אשקלון עם זינוק של 58% מ-808 אלף שקל ל-1.279 מיליון שקל; תל אביב במקום הרביעי עם קפיצה של 55% במחירים מ-2.374 ל-2.671 מיליון שקל בממוצע; העיר לוד במקום החמישי עם עליית מחירים של 51% ל-1.292 מיליון שקל.


כאשר מסתכלים על ערי הסביבה העלייה הגדולה ביותר נרשמה בבת ים ורחובות עם 42% לעומת 33% בראשון לציון ו23% בחולון.

כך לדוגמא ברחובות בשנת 2011 מחיר דירה בעיר עלה כ1.3 מיליון וברבעון הראשון של 2021 המחיר עלה כבר מעל ל1.8 מיליון ש"ח

עירמחיר מכירה 2011מחיר מכירה 2021 - רבעון ראשוןשינוי באחוזים
חיפה919,0151,482,39862%
אילת788,4451,271,07161%
אשקלון807,8381,278,51158%
ת"א2,373,7033,670,84955%
לוד855,8251,292,11551%
כרמיאל730,9651,093,00050%
נס ציונה1,481,4472,204,16749%
רמלה995,7981,473,27848%
עכו743,9951,096,66747%
באר שבע734,0851,077,09147%
אשדוד1,099,3581,577,89644%
הוד השרון1,497,8552,148,80043%
קריית אתא754,2091,07466742%
בת ים1,373,9031,948,40042%
רחובות1,282,0101,814,16742%
חדרה972,6341,373,21741%
נתניה1,269,7011,776,30740%
כפר סבא1,517,4772,112,39139%
טבריה610,193849,09139%
גבעתיים2,076,0632,885,00039%
נהריה841,7571,147,76536%
רמת השרון2,178,3322,966,42936%
קריית מוצקין892,1581,190,68233%
ראשון לציון1,443,3651,913,00033%
הרצליה1,966,3082,483,66726%
פ"ת1,407,1311,769,59026%
קריית ביאליק861,6401,083,33326%
רמת גן1,992,5852,475,58324%
חולון1,527,7531,872,02623%
רעננה1,776,8482,171,04222%
ירושלים1,941,3802,290,51918%
ממוצע ארצי1,259,0801,533,29422%לדברי שמאי המקרקעין חיים מסילתי, יו"ר לשכת שמאי המקרקעין:

"עפ"י הנתונים, ניתן לראות שלא רק שהמחאה החברתית לא סייעה להורדת מחירי הדירות, הם אף זינקו בעשור האחרון בשיעור חד של עד 60% בערים הגדולות בארץ. אי לכך, לאחר כינונה של הממשלה החדשה, כדאי להזכיר למקבלי ההחלטות שיש לשים בראש סדר העדיפויות את הטיפול בשוק הנדל"ן הישראלי, כל הפעולות שננקטו בשנים האחרונות מסתבר שהיו חלקיות ולא מספקות. השוק חייב לעבור טיפול שורש של ממש, הממשלה החדשה צריכה לפעול במרץ כדי לטפל בחוליים של השוק וביניהם חסמי הבירוקרטיה המכבידים, הגברת קצב מתן היתרי הבנייה וקיצור משך הזמן, הגדלת כמות המכרזים הציבוריים לקרקעות לבנייה פרטית, המשך עידוד התחדשות עירונית, משיכת אוכלוסייה צעירה לערי הפריפריה על-ידי מתן תמריצים כלכליים הולמים, המשך שיפור תשתיות התחבורה, יצירת מספיק מקומות עבודה וכיוצ"ב. אם לא יינקטו כל הפעולות האלה, בעשור הבא כשנבחן את השינוי במחירים נראה תמונה דומה אם לא גרועה יותר".


איילת ניצן, סמנכ"לית השיווק של יד 2:

ציינה בהתייחס לנתונים כי "חלף עשור מהמחאה החברתית ונראה כי משבר הדיור עדיין כאן ומחירי הדירות שוברים שיאים חדשים. ניתן לראות ששיעורי העלייה הגבוהים ביותר נרשמו בעיקר בערים שבהן עדיין ניתן לרכוש דירת 4 חדרים בפחות מ-1.5 מיליון שקל כאשר יוצאת הדופן היא כמובן תל אביב שעל אף המחירים הממוצעים הגבוהים מציגה עלייה של 55% במחירי דירות 4 חדרים בעשור. האינדיקציות שלנו על ענף המגורים אינן מעודדות בכל הקשור למחירי הדירות המגזרים מהביקושים - בחודשים האחרונים חל גידול חד בביקוש לדירות בכל הארץ, אנחנו רואים שהביקוש עלה גם לדירות זולות שנחשבות כדירות המבוקשות על ידי משקיעים וגם בדירות גדולות יותר המיועדות לשוק הזוגות הצעירים ולמשפחות. כתוצאה מכך אנו עדים לעליית מחירים ולקיצור הזמן שבו המודעה פעילה באתר עד לביצוע העסקה".
התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פרשת שחיתות חמורה בעיריית מדהלה
  הגב 21.06.21 15:04
 • אורח
  הסבר, אהה אין לך הסבר... כך חשבנו משועמם שכמותך
  21.06.21 16:16
 • אורח
  יש יותר מדי. רק תבחר. עיכוב של פינוי בינוי באושיות (לפחות 15 שנה). תקציב עירייה שגדל ב-10% בכל שנה (למרות שהאוכלוסיה גדלה רק ב-3% במקרה הטוב). הרמזורים החדשים בהרצל. המגדלים שמלול מאשר בלב העיר. הטיולים של הוועד לחו"ל, בתקופה שלפני הקורונה. העוגות שקונים על חשבון התקציב, ממאפיית דל לה פה, שנמצאת בבעלות חבר מועצה של העירייה. עובדי עירייה שדופקים במכוון את מערך התחבורה הציבורית, כי הם שמים ז על התושבים, מקבלים הוצאות רכב, ויש להם חנייה צמודה בחינם בקניון. קבלן שקיבל כמה מיליוני שקלים לצבוע את "השבילים לאופנים" בשרונה, שנצבעו בגון ירוק נזלת. מחסור חמור בפחים קטנים בכל העיר באופן גורף. איצטדיון עירוני שלא ברור מתי יסיימו לבנות. ואני שואל, איפה להב 433?
  21.06.21 23:29
 • אורח
  וכמובן שלא נשכח, גירעון של 200 מיליון שקל. והדובדבן שבקצפת, בחודש יוני 2020, שיא הקורונה, כל הקואליציה בראשות מלול-מרקוביץ'-בלום הצביעה פה אחד בעד *העלאת* הארנונה. משפחות התרסקו כלכלית, חצי מהחנויות ברחוב הרצל היו ריקות עם שלטי השכרה, אנשים מחטטים בפחים, אבל העירייה דאגה לפנסיות התקציביות.
  21.06.21 23:33
 • אורח
  כל מה שכתבת יפה ויפה מאוד, מה הקשר לשחיתות? שחיתות זה מושג מסויים וכל המגילה שכבודו כתב זה דבר אחר (:
  22.06.21 09:13
 • אורח
  מה שהולך בחדרי ומסדרונות עיריית רחובות זה אמאמא של השחיתות. ואם אתה מתעקש, שחיתות = קבלת טובת הנאה תוך ניגוד עניינים. במקרה של עובדי עיריית רחובות: יש מאות מיליונים שזורמים לקופת העירייה, לכיס האישי של העובדים, לקבלנים מקורבים, ללא קשר לטובת תושבי העיר.
  22.06.21 12:56
 • אורח
  ראיתם, את מוסי רז ממר"צ והערביה מהעבודה, עושים כנס של 'אפרטהייד' בכנסת ישראל, זה החלום של הכהניסט הקטן והחמוד, וגר זאב עם עורב (:
  הגב 21.06.21 16:26
 • אורח
  אני רוצה להודות, מעומק הלב, של כל הזוגות הצעירים, לביבי המושחת, שהכפיל את מחירי הדיור ב-12 שנות קדנציה כושלת, דפק את כל הזוגות הצעירים, ז**ן את כל המגזר היהודי, ולא פינה את חאן אל אחמר.
  הגב 21.06.21 17:15
 • אורח
  נכון, ביבי פח מזל שכבר אינו ראש ממשלה! עכשיו נכנסו לממשלת זדון שכל תשוקתה להחריב את העם היושב בציון בפועל, שטחים כבושים, חיילים לבתי הכלא, גיור רפורמי שלא שווה 10 אגורות, פירוק התא המשפחתי ועוד היד נטויה... חבל שביבי לא הוחלף על ידי הליכוד :/
  21.06.21 17:24
 • אורח
  "חבל שביבי לא הוחלף על ידי הליכוד"...wuuhhuuuu. סוף כל סוף אנחנו מסכימים על משהו. זה העונש של הליכוד, להישלח לאופוזיציה. אולי שם הם ילמדו מה זה להיות ימין, במקום לוותר על שטחים ולהכנע לטרוריסטים בדיר אל אסד/כפר קאסם/שגב שלום/ביר הדאג'/רמלה-לוד.
  21.06.21 17:26
 • אורח
  אז קיבלתם את בנט השקרן ויאיר לפיד שונא היהודים וכבר החזירו לנו הקורונה בגדול
  21.06.21 22:55
 • אורח
  חבל שרק מה שתפס אותך זה " חבל שביבי לא הוחלף..." ולא כל שאר הטקסט של ממשלת הזדון לא הוזכר (:
  22.06.21 09:15
 • אורח
  תושבי ראשון היקרים . האם ראיתם את כל דגלי הגאווה מתנוססים בכל רחובות העיר . ומכל הכיוונים. ממש בושה לכל מי שדאג לתלןתם ולא התחשב בריגשי שאר התושבים .אנחנו משלמים מיסים לא עבור הדגלים. כבוד ראש העיר אתה שותף לזה וחבל .אומנם הבחירות מתקרבות .אתה יכול להבחר גם בלי כל הדגלים . ), אנא ממך קצת התחשבות למען הילדים שמבקשים הסבר למה תולים . הם יודעים שרק ביום העצמאות .דגל ישראל .זו בושה ..
  הגב 21.06.21 17:26
 • אורח
  הגיע הזמן שיהיה חוק במדינת ישראל, שיהיה מותר להניף רק דגל ישראל. לגבי דגל אש"ף/פלשטין, מי שמניף כזה צריך לקבל קנס בסך 5,000₪ במקום ללא אפשרות ערעור.
  21.06.21 20:05
 • אורח
  הנה ממשלת הזדון תומכת בגבר עם גבר, אשה עם אשה אז ראש העיר זה רק הציפורן הקטנה, עוד מעט יהיה חוק שיעור מין עם גבר לגבר...
  22.06.21 09:17
 • אורח
  ראשון תיהיה כמו לוד . יפו ,לרמלה ...
  הגב 22.06.21 04:43
 • אורח
  עירית רחובות מנוהלת כמו עזה ויותר ויותר גרוע הדג מסריח מהראשששש
  הגב 22.06.21 13:27
 • אורח

לראשונה בבת ים 21 תלמידי תיכון שז"ר נבחנו בפיזיקה באוניברסיטת ת"א במסגרת פרויקט "עיר אקדמית"- לימודים אקדמיים לתלמידי התיכון

הבחינה בפיזיקה היתה, כאמור, סנונית ראשונה לעוד מגוון מקצועות אחרים בהן יבחנו תלמידים מהעיר מבתי ספר תיכון אחרים, ובפעם הראשונה תלמידים מבת-ים משלבים בין התיכון והאוניברסיטה, ומקבלים נקודות זכות לתואר בעתיד

מערכת האתר | | תגובות: 0
תמונות: דוברות בת ים


ביום רביעי האחרון נגשו 21 תלמידי מתיכון שזר מהעיר בת-ים לבחינה בפיזיקה באוניברסיטת ת"א. הבחינה נעשתה במסגרת הסכם עליו חתם ראש העיר, צביקה ברוט, עם נשיא אוניברסיטת תל אביב בחודש נובמבר האחרון. במסגרת ההסכם העיר בת ים הצטרפה למיזם "עיר אקדמית" של המרכז לחדשנות בלמידה באוניברסיטת תל אביב: על פי הסכם שנחתם באוניברסיטת ת"א בין נשיא אוניברסיטת תל אביב, פרופ' אריאל פורת, לראש עיריית בת ים, מר צביקה ברוט, החל מהשנה הנוכחית עשרות תלמידי תיכון בעיר משתלבים בלימודים של קורסים אקדמיים.

הבחינה בפיזיקה היתה, כאמור, סנונית ראשונה לעוד מגוון מקצועות אחרים בהן יבחנו תלמידים מהעיר מבתי ספר תיכון אחרים, ובפעם הראשונה תלמידים מבת-ים משלבים בין התיכון והאוניברסיטה, ומקבלים נקודות זכות לתואר בעתיד.

עיר אקדמית הינה תוכנית ייחודית מסוגה בישראל המצליחה, בפעם הראשונה, לחבר את התיכון לאוניברסיטה וליצור רצף פדגוגי לימודי. לימוד הקורסים האקדמיים עוד בשלב התיכון בונה תחושה של מסוגלות אקדמית בקרב התלמידים ובכך מנגיש את ההשכלה הגבוהה. מדובר בקורסים אקדמיים מקוונים במגוון תחומים ובהם: כימיה, מדעי המחשב, ביולוגיה, פיזיקה, היסטוריה ופסיכולוגיה. הלמידה האקדמית תיעשה במסגרת שעות הלימודים וכחלק מהלימודים בתיכונים בעיר בת ים. לצורך כך, העירייה בחרה קבוצת מורים מובילים בעיר שיעברו הכשרה המותאמת לתכנית. המורים ילמדו את הקורסים השונים בצורה היברידית - מקוונת ופרונטלית.

ראש העיר צביקה ברוט:

"זהו יום מרגש עבורי ועבור החינוך בעיר. החזון שלנו לעידוד היציאה ללימודים אקדמאיים בקרב תושבי העיר יוצא לפועל הלכה למעשה. אני מברך על שיתוף הפעולה עם אוניברסיטת ת"א. לצד ההובלה של העיר בנתוני הבגרות מטרת התכנית החדשה היא להוביל גם בנתוני המשך ללימודים אקדמאיים, ושכל התלמידים המעוניינים בכך ילמדו תוכן אקדמי מקוון ע"י המורה המקומי ובמסגרת הלימוד לבגרות. התוכנית תסייע לתלמידים רבות והם יוכלו לעשות את צעדיהם הראשונים באקדמיה, לרכוש מיומנויות למידה מתקדמות, ולפתח תחושת מסוגלות אקדמית, וכל זאת מבלי לצאת מהעיר או אפילו מכתות הלימוד. מערכת החינוך שלנו כאן על מנת להעניק להם את הכלים הטובים ביותר. הפרויקט הזה מצעיד קדימה את החינוך בעיר בצעדי ענק, ושיתוף הפעולה בין בת-ים לבין אוניברסיטת תל אביב, יתרחב בהמשך לתחומים נוספים אחרים."
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נערה בת 17מבת ים נהגה ללא רישיון נהיגה ופגעה במונית

הוריה של הנערה זומנו אל תחנת המשטרה ובסיומה תוזמן הנערה לבימ"ש בהתאם.

מערכת האתר | | תגובות: 3


המשטרה עיכבה אמש בבת ים נערה בת 17 הנוהגת ללא רישיון תנועה כלל לאחר שבצעה פניית פרסה במקום אסור ופגעה במונית.

במסגרת המאבק חסר הפשרות של משטרת ישראל בנגע תאונות הדרכים למען ביטחון משתמשי הדרך קיימו אתמול שוטרי הרכבת הקלה של מחוז ת"א (הרק"ל), אכיפה מוגברת בעיר בת ים המתמקדות בעבירות תנועה מסכנות חיים ואלה המוגדרות בריונות כביש .

בתוך כך, שוטרי הרק"ל בדקו פרטי נהגת רכב בבת ים, לאחר שעפ"י החשד פגעה במונית ברחוב ניסנבאום כשבצעה פרסה במקום אסור, אז עלה במאגר המשטרתי, כי מעולם לא הוציאה רשיון נהיגה.

השוטרים עכבו את הנהגת- תושבת בת ים בת ה- 17 לחקירה ביחידת בוחני התנועה של מחוז ת"א, לצד זימון הוריה אל תחנת המשטרה ובסיומה תזומן לבימ"ש בהתאם.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איך נותנים לה רכב ההורים
  הגב 21.06.21 11:02
 • אורח
  מי נתן לה את הרכב? אם רכב של ההורים להחרים לחודש חודשיים ולקנוס אותם ואז יבינו
  הגב 21.06.21 11:06
 • אורח
  זהו תוצאות של ברבריות ממשלת קודם ש עושים מה ש רוצים
  הגב 21.06.21 11:07
 • אורח

בעקבות העבודות הרכבת הקלה בשבוע הקרוב (20-24.6) בבת ים יחולו שינויים בהסדרי התנועה ובשישה קווי אגד

השינויים יתקיימו החל משעה 22:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


חברת נת"ע - נתיבי תחבורה עירוניים, מתקדמת בעבודות להקמת הרכבת הקלה בבת-ים.

בימים ראשון-חמישי, 24-20.6.21, משעה 22:00 עד שעה 05:00, תבוצענה עבודות יציקה, שינוע כלים ותחזוקת האתר ברחוב רוטשילד, במקטע הרחובות הרצל - שדרות העצמאות, ובשדרות העצמאות, במקטע הרחובות רוטשילד - הגיבורים.

הסדרי תנועה ועבודה:

בימים שני, 21.6.21, רביעי, 23.6.21, וחמישי, 24.6.21:

 • לנוסעים לכיוון מערב, לא תאפשר הנסיעה ברחוב רוטשילד, במקטע הרחובות שדרות העצמאות – הרצל
 • יבוצעו שינויים במסלולי התחבורה הציבורית ובמיקומי תחנות האוטובוס באזור.
 • מעבר הולכי רגל יתאפשר כרגיל

בימים ראשון-חמישי, 24-20.6.21:

 • יצומצמו לסירוגין נתיבי הנסיעה בשדרות העצמאות, במקטע הרחובות רוטשילד – הגיבורים
 • לנהגים מומלץ להיעזר באפליקציית WAZE

בעקבות העבודות יחולו שינויים במסלולי קווי אגד הבאים


ביום ראשון 20/6/2021 החל מהשעה 22:00 ועד 05:00 למחרת ייחסם לתנועה רחוב יוספטל, בקטע: החשמונאים – דולפין, בכיוון הנסיעה למערב.


קו 11 מחולון לראשל"צ (חניון חנה וסע בצמוד לאצטדיון העירוני):

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ החרושת, יפנה שמאלה לרחוב החרושת, שמאלה לרחוב הנביאים ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

תחנות מבוטלות זמנית: הרב ניסנבאום - בית ספר שז"ר (תחנה 35797), יוספטל/ משה שרת (תחנה 36234), יוספטל/ בלפור (תחנה 36208), יוספטל/ בורוכוב (תחנה 36200), בלפור/ נורדאו (תחנה 36198), בלפור/ יצחק שדה (תחנה 36104).

תחנות חלופיות: החרושת/ הרב ניסנבאום (תחנה 32173), הנביאים/ השר רבינוביץ' (תחנה 36140).


קו 83 מראשל"צ לתל אביב-יפו:

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ יוספטל, יפנה ימינה לרחוב יוספטל, שמאלה לרחוב כצנלסון, שמאלה לרחוב אנילביץ', ימשיך ישר לרחוב הרב עוזיאל, יפנה שמאלה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב בלפור ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

תחנות מבוטלות זמנית: יוספטל/ הרב ניסנבאום (תחנה 36234), יוספטל/ בלפור (תחנה 36208), בלפור/ פרלשטיין (תחנה 33719).

תחנה חלופית: כצנלסון/ יוספטל (תחנה 36239).


קו 99 מאזור לחניון חולון:

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות יוספטל/ הרב ניסנבאום, יפנה שמאלה לרחוב הרב ניסנבאום, ימינה לרחוב החרושת, שמאלה לרחוב הנביאים, ימינה לרחוב יצחק שדה, ימינה לרחוב בלפור, שמאלה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב דקר, ימינה לרחוב יוספטל ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

תחנות מבוטלת זמנית: יוספטל/ משה שרת (תחנה 36234), יוספטל/ בלפור (תחנה 36208), יוספטל/ דקר (תחנה 36199).

תחנות חלופיות: בלפור/ יוספטל (תחנה 33891).
ביום שני 21/6/2021 החל מהשעה 22:00 ועד 05:00 למחרת ייחסם לתנועה רחוב רוטשילד, בקטע: שדרות העצמאות – הרצל, לכיוון מערב.


קו 15 מחולון (בית חולים "וולפסון") לראשל"צ וקו לילה 425 מתל אביב-יפו (מסוף עתידים) לראשל"צ (חוף הים):

ייסעו על פי המסלולים הקיימים עד צומת שדרות העצמאות/ רוטשילד, ימשיכו ישר בשדרות העצמאות, יפנו ימינה לרחוב ירושלים, שמאלה לרחוב בלפור ויתחברו להמשך המסלולים הקיימים.

תחנות מבוטלות זמנית: רוטשילד/ שדרות העצמאות (תחנה 38548), בלפור/ ירושלים (תחנה 36216).

תחנה חלופית: בלפור/ ירושלים (תחנה 37473).


קו 85 מחולון (בית חולים "וולפסון") לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת שדרות העצמאות/ רוטשילד, ימשיך ישר בשדרות העצמאות, יפנה שמאלה לרחוב הרב עוזיאל ויתחבר להמשך המסלול המקורי.

תחנות מבוטלות זמנית: רוטשילד/ שדרות העצמאות (תחנה 38548), בלפור/ ירושלים (תחנה 36216), בלפור/ שדרות העצמאות (תחנה 36214).

תחנה חלופית: שדרות העצמאות/ רוטשילד (תחנה 39736).


קו 87 מאזור לחניון חולון:

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות ירושלים/ בלפור, ימשיך ישר ברחוב ירושלים, יפנה שמאלה לשדרות בן גוריון ויתחבר להמשך המסלול המקורי.

תחנות מבוטלות זמנית: רוטשילד/ ארלוזורוב (תחנה 36220), דרך בן גוריון/ רוטשילד (תחנה 36196).
ביום שני 21/6/2021 החל מהשעה 22:00 ועד 05:00 למחרת ייחסם לתנועה צומת הרחובות יוספטל/ הרב ניסנבאום.

קו 11 מחולון לראשל"צ (חניון חנה וסע בסמוך לאצטדיון העירוני):

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ החרושת, יפנה שמאלה לרחוב החרושת, ימינה לשדרות בר אילן, שמאלה לרחוב יוספטל ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

 • תחנות מבוטלות זמנית: הרב ניסנבאום – בית ספר שז"ר (תחנה 35797), יוספטל/ משה שרת (תחנה 36235).
 • תחנה חלופית: החרושת/ הרב ניסנבאום (תחנה 32173).


קו 11 מראשל"צ (חניון חנה וסע בסמוך לאצטדיון העירוני) לחולון:

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות יוספטל/ החשמונאים, יפנה ימינה לרחוב החשמונאים, שמאלה לרחוב החרושת, ימינה לרחוב אורט ישראל, שמאלה לרחוב המלאכה, שמאלה לרחוב אהוד קינמון, ימינה לרחוב כ"ט בנובמבר ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

 • תחנה מבוטלת זמנית: יוספטל/ החשמונאים (תחנה 36235), הרב לוי – קניון בת ים (תחנה 36236), הרב לוי/ הדקל (תחנה 36162).
 • תחנות חלופיות: החשמונאים/ יוספטל 36211), כ"ט בנובמבר/ הרב לוי (תחנה 36163).


קו 83 מראשל"צ לתל אביב-יפו (מסוף סבידור):

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ כ"ט בנובמבר, יפנה ימינה לרחוב כ"ט בנובמבר, שמאלה לרחוב הרב לוי, ימשיך ישר לרחוב כצנלסון, יפנה שמאלה לרחוב אנילביץ', ימשיך ישר לרחוב הרב עוזיאל, יפנה שמאלה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב בלפור ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

 • תחנות מבוטלות זמנית: הרב ניסנבאום – בית ספר שז"ר (תחנה 35797), יוספטל/ משה שרת (תחנה 36235), יוספטל/ בלפור (תחנה 36208), בלפור/ פרלשטיין (תחנה 33719).
 • תחנה חלופית: כצנלסון/ יוספטל (תחנה 36239).


קו 83 מתל אביב-יפו (מסוף סבידור) לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת בלפור/ שדרות העצמאות, יפנה שמאלה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב הרב עוזיאל, ימשיך ישר לרחוב אנילביץ', יפנה שמאלה לרחוב כצנלסון, ימשיך ישר לרחוב הרב לוי, יפנה ימינה לרחוב כ"ט בנובמבר, שמאלה לרחוב הרב ניסנבאום ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

 • תחנה מבוטלת זמנית: בלפור/ ז'בוטינסקי (תחנה 36207), בלפור/ יוספטל (תחנה 26203), יוספטל/ בלפור (תחנה 36209), יוספטל/ החשמונאים (תחנה 36235)הרב ניסנבאום/ החרושת (תחנה 36160).
 • תחנה חלופית: הרב לוי – קניון בת ים (תחנה 36236).


קו 85 מראשל"צ לחולון (בית חולים "וולפסון"):

ייסע על פ המסלול הקיים עד צומת הרחובות הקוממיות/ הרב ניסנבאום, יפנה ימינה לרחוב הרב ניסנבאום, ימינה לרחוב כ"ט בנובמבר, שמאלה לרחוב הרב לוי, ימשיך ישר לרחוב כצנלסון ויתחבר להמשך המסלול הקיים

 • תחנות מבוטלות זמנית: הקוממיות/ הרב ניסנבאום (תחנה 36115), הקוממיות/ נפחא (תחנה 36111), הקוממיות/ הנביאים (תחנה 36098), הנביאים/ הקוממיות (תחנה 36121), הנביאים – בית ספר "בני ציון" (תחנה 36139), הנביאים/ השר רבינוביץ' (תחנה 36142), שדרות בר אילן/ החרושת (תחנה 36210), יוספטל/ החשמונאים (תחנה 36235).
 • תחנות חלופיות: הרב ניסנבאום/ הקוממיות (תחנה 36118), כ"ט בנובמבר/ הרב ניסנבאום (תחנה 36159).


קו 85 מחולון (בית חולים "וולפסון") לראשל"צ:

ייסע על פ המסלול הקיים עד צומת הרחובות כצנלסון/ יוספטל/ הרב לוי, ימשיך ישר לרחוב הרב לוי, יפנה ימינה לרחוב כ"ט בנובמבר, ימינה לרחוב הרב ניסנבאום, שמאלה לרחוב החרושת ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

 • תחנה מבוטלת זמנית: יוספטל/ כצנלסון (תחנה 36238).
 • תחנה חלופית: הרב לוי – קניון בת ים (תחנה 36236).


קו 99 מחניון חולון לאזור:

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות יוספטל/ דקר, יפנה שמאלה לרחוב דקר, ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב בלפור, ימינה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב הרב עוזיאל, ימשיך ישר לרחוב אנילביץ', יפנה ימינה לרחוב כצנלסון, שמאלה לרחוב יוספטל ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

 • תחנה מבוטלת זמנית: יוספטל/ בורוכוב (תחנה 36200), יוספטל/ בלפור (תחנה 36209), יוספטל/ החשמונאים (תחנה 36235).
 • תחנה חלופית: דקר/ יוספטל (תחנה 33475).


קו 99 מאזור לחניון חולון:

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות יוספטל/ כצנלסון, יפנה ימינה לרחוב כצנלסון, שמאלה לרחוב אנילביץ', ימשיך ישר לרחוב הרב עוזיאל, יפנה שמאלה לשדרות העצמאות, שמאלה לרחוב בלפור, ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב דקר ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

 • תחנות מבוטלות זמנית: יוספטל/ כצנלסון (תחנה 36238), יוספטל/ משה שרת (תחנה 36234), יוספטל/ בלפור (תחנה 36208), יוספטל/ דקר (תחנה 36199).
 • תחנות חלופיות: כצנלסון/ יוספטל (תחנה 36239), הרצל/ בלפור (תחנה 36206).התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום בת-ים

הפורום נועד לאפשר לתושבי בת ים להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
20.06.21 20:13
הספרייה העירונית ברחוב יוספטל, פתוחה לקוראים מהשעה 14.00 ועד 18.45. למה הספרייה לא פועלת כמו שהיתה עד לפני הקורונה, משעה 11.00 בבוקר? שעות הצהריים ואחהצ לא נוחות להרבה מהקוראים. לא נענשו מספיק בתקופת הקורונה????
אורח
16.06.21 04:56
ברחוב השקמה עשו ריצוף חדש לא מספיק שהורידו חניות ונהיה כאוס אנשים מחנים איפה שבא להם ממצוקת חניה הורידו את פחי הזבל ששנה קודם הותקנו למה ככה
אורח
10.06.21 09:54
ישנם בעלי חניות ב טאבו אך לא נכנסים לחניה שלהם ותופשים חניה ציבורית -והחניה שלהם פנויה .תתחשבו בשכנים ואהבת לרעך כמוך .או תופשים לשכן אחר .
אורח
15.06.21 18:02
אכן צודק אצלי לשכן יש חניה בטאבו, ובאופן קבוע הוא תופס שתי חניות ציבוריות.
אורח
09.06.21 13:05
מדוע עושים עיקולים לאנשים מעוטי יכולת ולא ניתנת להם שום עזרה מהעיריה מר ברוט היקר נא בטל עיקולים למעוטי יכולת כגון אמא חד הורית לשתיים שערכתם לה עיקול מזעזע טפל לשינוי זאת ומהר
אורח
09.06.21 00:24
ראש עיר מצויין!!! ישר כח
אורח
06.06.21 12:59
תודה לראש העיר בת ים על כל התקופה של הקורונה בה השרות לתושב ממך אישית לא ברח ולא זז הייתה מעורב בכל אחד ואחד מהצעדים למען התושבים תודה ישר כוח יוסף נעים
אורח
15.06.21 18:03
מה עשה בדיוק אדון ברוט?
אורח
03.06.21 19:58
בכל מקום בעולם הם ממחזרים פלסטיק. למה לא בבת ים? היו פחים כתומים למיחזור פלסטיק לזמן קצר. ואז הם נלקחו. למה אנחנו לא יכולים למחזר פלסטיק? למה אנחנו חייבים לזרוק פלסטיק לפח זבל?
אורח
03.06.21 15:25
למה אין שינוי בניקיון העיר העיר מטונפת ויש מלא חולדות חשבתי שאם יהיו מנהלי רובע המצב ישתפר אבל עברה כבר חצי שנה והמצב נהיה יותר גרוע כל הזמן מדברים מדברים ומיחצנים אבל העיר חוזרת אחורה לתקופה של שגיא העיר על הפנים ולא קורה כלום כתושב ממש ממש כואב הלב על מה שקורה


פארק הפנאי של בת ים יוצא לדרך! בסמוך לפרוייקט פארק הים יוקם פארק הפנאי בשטח של 12 דונם עם מתחמי ספורט: כדורסל, פינג פונג, מתקני כושר, גינת כלבים ועוד

על פי התכנון הפארק עתיד להיבנות תוך כשנה וחצי

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 14
הדמיית הפארק


פארק הפנאי של בת ים יוצא לדרך! בימים אלו הודיע ראש העירייה, צביקה ברוט על תחילתן של העבודות להקמתו של פארק הפנאי שיוקם בסמוך לפרוייקט פארק הים הנמצא בדרום מערב העיר.

גודל הפארק, שהקמתו תארך כשנה וחצי, הוא 12 דונם אשר יכלול מסלולי הליכה, מתחם ספורט חופשי הכולל מגרש כדורסל, מגרש פינג-פונג, מסלולי ריצה, מתקני משחק לפעוטות, מתקני כושר ומתקני אקסטרים לכל הגילאים וגם גינת כלבים.


יש לציין כי כחלק מפרוייקט פארק הים, עתיד גם לקום פארק תצפית הים המשתרע על שטח של כ-240 דונם ויכלול מסלולי הליכה, שבילי אופניים, עמדת תצפית ומקומות ישיבה. בנייתו מתחשבת בעקרונות הסביבתיים, בתוך כך דיונות החול ושרידי רכס הכורכר ישומרו. בשנת 2017 הונחה אבן הפינה להקמת הפארק שייקרא על שמו של יוני נתניהו ז"ל, מפקד סיירת מטכ"ל שנפל במבצע אנטבה, במעמד, בנימין נתניהו, ראש הממשלה לשעבר ואחיו של יוני ז"ל.


כמו כן בחודש אפריל אושרה תוכנית רובע העסקים במתחם בו ייבנו למעלה מ-2 מיליון מ"ר של משרדים ועוד כ-9,200 דירות מגורים, לכ-26,000 תושבים. תחבורה נגישה תרשת את האזור, עם סמיכות לרכבת הכבדה ולרכבת הקלה שעתידה לפעול בשנה הבאה, יחד עם שתי תחנות מטרו M1 שאושרו לאחרונה בסמוך. הרובע יכלול שטחי ציבור למוסדות חינוך, פנאי ותרבות וימצא בשכנות לרובע פארק הים
התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ראש העיר דירות 5 חדרים ממש יקרות תעשה עם העלייה המטורפת הזו משהו
  הגב 20.06.21 13:28
 • אורח
  מה הכתובת איפוא יבנה כל המגרשים הנהל
  הגב 20.06.21 13:30
 • אורח
  למה אין מספיק ספסלים בפארק עירוני ?
  הגב 20.06.21 13:57
 • אורח
  בשעה טובה ראש העיר צביקה ברוט!!!
  הגב 20.06.21 14:55
 • אורח
  עובד עלינו בעיניים, מקבל מלא כסף כדי להרוס לנו את העיר נתן אישורים למגדלי ענק וקיבל הרבה כסף עליהם אבל לא דואג למקומות חניה ולבלגן שיש בעיר ולבעיית הפקקים, שרק יהיו יותר גרועים
  20.06.21 23:39
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר צביקה ברוט, באמת חשוב לנו שיהיה פארק ואיזור לפנאי וספורט ולא רק מבנים
  הגב 20.06.21 18:40
 • אורח
  כמובן שעכשיו הקבלנים יעלו את מחירי הדירות הקרובות לפרק, וחבל שלא ניתן לקנות שם דירות…. חבל מאוד שתושבי בת ים לא יקבלו הנחות , ורק משקיעים מחוץ לבת ים יהנו מהדירות האלה
  הגב 20.06.21 19:09
 • אורח
  נכון מוכר אותנו הורס את העיר
  20.06.21 23:40
 • אורח
  ראש העיר תגדר גם שם מתחם לדתיים כמו שהרסתה את חוף הים להליכה וריצה בים .כשמגיעים לחוף של הדתיים ואז שוב לעלות על הדק ואז שוב לרדת לים.גם כן תהרוס יש לך את זה אתה טוב בזה קדימה.
  הגב 20.06.21 20:23
 • אורח
  זבל ראש העירייה הזה יביא עלינו את הדתיים ויהרוס את העיר
  20.06.21 23:41
 • אורח
  ובנוסף האם חשבו על חניה לאורחי ומשתמשי הפארק. חניה .
  הגב 20.06.21 20:23
 • אורח
  בשביל מה לחשוב הרי לו יש חניה, וכל פעם שבא ליכודניק לעיר הוא חוסם את כל הכניסות והיציאות מהעיר
  20.06.21 23:42
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר שדואג לתושבים ומפתח את העיר רק ברכות והצלחה בדרכך תמשיך למשוך את העיר מעלה מעלה אני רמי כרמונה תומך בך בכל ליבי אתה ראש העיר המוצלח שלי ברכה והצלחה
  הגב 20.06.21 21:48
 • אורח
  אין שכל אין דאגות
  20.06.21 23:43
 • אורח

לוחמי מג"ב פשטו על כפר ליד ג'נין ותחת מתקפת אבנים ומטענים חילצו אופנוע שנגנב בבת ים

קרדיט צילום אופנוע: דוברות המשטרה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
תמונת אילוסטרציה


לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל עצרו חשוד תושב ג'נין שגנב טרקטורון ואופנוע ממרכז הארץ

הלילה לוחמי מג"ב ביצעו פעילות יזומה בכפר שבפאתי ג'נין שביהודה ושומרון בעקבות מודיעין על טרקטורון גנוב. במהלך הפעילות פשטו הלוחמים על ביתו של חשוד וביצעו חיפוש בשטח הבית. בחיפוש נתפסו טרקטורון שנגנב לפני כשבוע ואופנוע שנגנב בחודש אוקטובר בבת ים.

בהמשך הפעילות של הכוחות נזרקו מטענים לעבר הכוחות, והחלו הפרות סדר של כ-100 מתפרעים שכללו חסימות צירים, ידויי אבנים והבערת פחים. הלוחמים פזרו את המתפרעים באמצעים לפיזור הפגנות.

החשוד, תושב ג'נין בגיל 25, נעצר ויחד עם הממצאים הועבר לחקירה במשטרת ישראל.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חבל על החיילים בשביל קטנוע ששווה שקלים בודדים
  הגב 20.06.21 12:56
 • אורח
  לא חבל ולא בטיח צריך לפרק להם את התחת..
  הגב 20.06.21 13:06
 • אורח

דיווח ראשוני! חשד למטען חבלה באישיות פוליטית בכירה לשעבר בבת ים

קרדיט לידיעה אנשי הדממה

אבי בר | | תגובות: 1


סרטון מהזירה


יום שישי 18/6 שעה 13:05. כוחות משטרה מטפלים ברכבו של אישיות פוליטית מאוד בכירה לשעבר בבת ים בחשד שלמכוניתו החונה ברחוב העצמאות בבת ים הוצמד מטען חבלה.

בשלב זה חבלן עובד על החפץ החשוד ועדיין אין וודאות מוחלטת כי אכן מדובר במטען חבלה ולכן לא ניתן לפרסם את שם האישיות אשר ככל הנראה שוהה בחו"ל.

עדכון

הרכב שייך ככל הנראה לראש עיריית בת ים לשעבר שלומי לחיאני השוהה בימים אלה בחו"ל


עדכון מהמשטרה

המשטרה חשפה לפני זמן קצר בבת ים פריט אמל"ח סמוך לכלי רכב ובשעה זו חבלן המשטרה מנטרלו


שוטרי מרחב איילון חשפו לפני זמן קצר פריט אמל"ח סמוך לרכב בבת ים ובתום בחינה מקצועית בשטח של חבלן המשטרה ייקבע המשך הטיפול בפריט.


כאמור, חבלני המשטרה סורקים את האזור לשלילת סיכון נוסף לצד העברת הפריט בהמשך להמשך מיצוי ראיות במעבדות החבלה והזיהוי הפליל

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  צדיק אורגינל
  הגב 18.06.21 18:54
 • אורח

בית ספר בן גוריון בבת ים זכה במקום הראשון באולימפיאדת החשיבה ע"ש עוז מנדלוביץ

אולימיפאדת החשיבה מתקיימת על ידי תוכנית אשכולות חשיבה ותוכנית קרב למעורבות חברתית בחינוך בבתי הספר ברחבי הארץ. במהלך התוכנית לומדים תלמידי כיתות ה-ו 4 משחקי חשיבה: אבאלון, קורידור, דמקה ואוקטי (משחקי אסטרטגיה וחשיבה).

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הוכרזו הזוכים באולימפיאדת החשיבה ע"ש עוז מנדלוביץ שנפל בזמן מבצע "צוק איתן". אולימיפאדת החשיבה מתקיימת על ידי תוכנית אשכולות חשיבה ותוכנית קרב למעורבות חברתית בחינוך בבתי הספר ברחבי הארץ. במהלך התוכנית לומדים תלמידי כיתות ה-ו 4 משחקי חשיבה: אבאלון, קורידור, דמקה ואוקטי (משחקי אסטרטגיה וחשיבה) ומתחרים ביניהם בבית הספר ולאחר מכן בתחרויות האזוריות ולבסוף בתחרות הארצית. מטרת התוכנית היא ללמד את המשתתפים בנוסף ללימוד המשחק ערכים כגון לדעת לנצח ולהפסיד בכבוד, לחבר בין המגזרים השונים וקידום החשיבה והמשחק. בכל תחרות המשחק מתחיל ומסתיים בלחיצת יד.

בשבוע האחרון התקיימה אולימפיאדת החשיבה הדיגיטלית, בה לקחו חלק כ-2500 תלמידות ותלמידים מרחבי הארץ, והתחרו במשחקים השונים. בסיום התחרות הוכרזו הזוכים של האולימפיאדה - בתי ספר בן גוריון מבת ים שקטף את המקום הראשון.


על סמ``ר עוז מנדלוביץ' ז``ל

אולימפיאדת החשיבה מתקיימת לזכרו של סמ``ר עוז מנדלוביץ' ז``ל, לוחם גדס``ר גולני שנפל בקרב במהלך מבצע 'צוק איתן'. עוז ז``ל נהרג ב- 20 ביולי 2014 יומו ה-13 של המבצע, בקרבות בשכונת סג'עייה שבפאתי העיר עזה.

עוז היה תלמיד אשכולות חשיבה, שם נחשף לראשונה למשחק 'אבאלון' אותו אהב במיוחד. כשהיה בכיתה ה-ו התחרה עם בית ספרו בתחרות, שזכה פעמיים בתחרות הארצית בתואר אלופת משחקי החשיבה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אודל-יה פיטוסי מבת ים זכתה באות הנשיא להתנדבות על פעילותה לקידום זכויות של אנשים עם מוגבלויות

השנה אף נבחרה פיטוסי לראשונה בתולדות ישראל, לכהן כחברה בוועדת האו"ם לאנשים עם מוגבלויות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


12 זוכי ׳אות הנשיא להתנדבות׳ התבשרו אמש, יום רביעי, על זכייתם באות לשנת 2021, שהוקדש לפועלים למען חיזוק הערבות ההדדית והחוסן לאומי לשם התמודדות עם משבר הקורונה. האות יוענק על ידי נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין זו השנה ה-47 למתנדבים ולארגונים שנבחרו לקבל את הוקרת החברה והמדינה לעשייתם ההתנדבותית. האות הוא פרי יוזמתם של מוסד הנשיאות בשיתוף עם המועצה הלאומית להתנדבות ומטרתו לטפח ולעודד את רוח ההתנדבות ולהביע הוקרה למתנדבים.

בין הזוכים נמצאת אודל-יה פיטוסי, מבת ים, חולה במחלת ניוונית. פועלת לשילוב וקידום זכויות של אנשים עם מוגבלויות. משמשת כיו"ר הוועדה המייעצת לנציבות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות במשרד המשפטים, ונציגת ישראל הראשונה בוועדת המומחים באו"ם.

פיטוסי, בחרה להקדיש את חייה לפעילות בתחום זכויות אנשים עם מוגבלויות. אודליה עובדת כתרפיסטית באמנות ובמסגרת זו מטפלת בילדים ופועלת להכללת מורים עם מוגבלות בבתי הספר ולהטמעת האמנה בדבר זכויות אנשים עם מוגבלות בישראל. השנה אף נבחרה פיטוסי לראשונה בתולדות ישראל, לכהן כחברה בוועדת האו"ם לאנשים עם מוגבלויות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עבודות הרכבת הקלה בבת ים! בימים ראשון עד חמישי 20-24.6 יחולו שינויים בהסדרי התנועה ברחובות הרצל, שד' העצמאות, רוטשילד, הגיבורים

העבודות יתקיימו בשעות הלילה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


חברת נת"ע - נתיבי תחבורה עירוניים, מתקדמת בעבודות להקמת הרכבת הקלה בבת-ים.

בימים ראשון-חמישי, 24-20.6.21, משעה 22:00 עד שעה 05:00, תבוצענה עבודות יציקה, שינוע כלים ותחזוקת האתר ברחוב רוטשילד, במקטע הרחובות הרצל - שדרות העצמאות, ובשדרות העצמאות, במקטע הרחובות רוטשילד - הגיבורים.

הסדרי תנועה ועבודה:

בימים שני, 21.6.21, רביעי, 23.6.21, וחמישי, 24.6.21:

 • לנוסעים לכיוון מערב, לא תאפשר הנסיעה ברחוב רוטשילד, במקטע הרחובות שדרות העצמאות – הרצל
 • יבוצעו שינויים במסלולי התחבורה הציבורית ובמיקומי תחנות האוטובוס באזור.
 • מעבר הולכי רגל יתאפשר כרגיל

בימים ראשון-חמישי, 24-20.6.21:

 • יצומצמו לסירוגין נתיבי הנסיעה בשדרות העצמאות, במקטע הרחובות רוטשילד – הגיבורים
 • * לנהגים מומלץ להיעזר באפליקציית WAZE
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת נוסעי הרכבת בחולון ובת ים! תנועת הרכבות בתחנות חולון וולפסון וצומת חולון, בת ים יוספטל והקוממיות, תופסק מידי ערב בימים א - ה החל מהשעה 20:00 ותחודש בבוקר

ההפסקה בגלל עבודות חשמול המסילות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בהתאם להנחיית משרד התחבורה, תנועת הרכבות בערבי ימי השבוע (ראשון עד חמישי) וימי שישי ומוצאי שבת, מופעלת בהתאם ללו"ז ייעודי, המביא בחשבון את צרכי הפיתוח והפרויקטים המבוצעים, לטובת שדרוג ושיפור השירות הרכבתי.

שינויים בתנועת הרכבות מידי ערב, בימים ראשון עד חמישי בקו הרצליה - ראשל"צ משה דיין - באר שבע (קו הנגב המערבי וטבעת השרון)

בשל עבודות חישמול המסילות, מידי ערב (ראשון עד חמישי) החל משעה 20:00 (בקירוב) ועד לחידוש השירות בבוקר שלמחרת, תנועת הרכבות בקו זה תופעל בין תחנות אשקלון ובאר שבע בלבד.

תחנות רעננה (מערב ודרום), הוד השרון סוקולוב, כפ"ס נורדאו, ראש העין צפון, פ"ת (קריית אריה וסגולה), בני ברק, חולון (צומת חולון ווולפסון), בת ים (יוספטל וקוממיות), יבנה מערב, ראשל"צ משה דיין, תיסגרנה מידי ערב לשירות, עד לחידושו למחרת בבוקר.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

"הפיכה" בעיריית בת ים! מועצת התלמידים בראשות ליאלי מיכאלי "השתלטו" על משרדי העירייה ונהלו את העיר ליום אחד

ההשתלטות התקיימה במסגרת יום חילופי השלטון המתקיים בכל שנה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הכירו את ראש עיריית בת ים החדשה - ליאלי מיכאלי!
במסגרת יום חילופי שלטון הנוער, תלמידי מועצת התלמידים בבת ים הגיעו למשרדי העירייה והשתתפו בישיבות ובדיונים, העלו יוזמות חדשות והצעות לשיפור - שיביאו תוצאות כבר בשבועיים הקרובים.


מעיריית בת ים נמסר:

אנחנו גאים בקשר המהותי בין ההנהגה המבוגרת לצעירה, בהעצמת הנוער שלנו ובפעילות המשותפת עם המנהיגים הבאים של בת ים.
מפרגנים לליאלי שלנו שקיבלה את מפתח העיר ליום אחד, ולכל חבריה שהפגינו יכולות מרשימות.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עומדים להתחתן? המועצה הדתית בבת ים פתחה עבור הזוגות את שירות הבוט איתו ניתן לבצע את הליך רישום הנישואין

זוגות המעוניינים להתחיל את תהליך הרישום במועצה הדתית יכולים לשלוח את פרטיהם בוואטסאפ בטלפון: 050-8785115 או בלינק המצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
המועצה הדתית בת ים


עם פתיחת המשק, הסרת ההגבלות ועונת הקיץ שנמצאת בפתח, זוגות רבים מתכוננים לאירוע הגדול של חייהם - יום החתונה אותו נאלצו לדחות בעקבות שנת הקורונה. המועצה הדתית בבת ים פועלת בימים אלו לסייע לזוגות המעוניינים להינשא דרך השירות החדש שהחל לפעול השנה - שירות ווואטסאפ והבוט האוטומטי, איתו תוכלו לבצע את רישום הנישואין ולקבל מידע.

זוגות המעוניינים להתחיל את תהליך הרישום במועצה הדתית יכולים לשלוח את פרטיהם בוואטסאפ בטלפון: 050-8785115 או בלינק המצורף לרישום לנישואין: https://katzr.net/67bc66

שעות פעילות מחלקת הנישואין ימים א-ה בין השעות 8:30-12:00

ימים א, ג 16:00-18:00

ניתן ליצור קשר גם בוואטסאפ בטלפון- 0525550125 - ניתן לתאם פגישה מחוץ לשעות הקבלה בתיאום מראש

טלפון המחלקה: 03-5557917 או במייל rabanut-batyam@walla.co.il
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבי בת ים יש לכם שאלות לגבי התחדשות עירונית: תמ"א , פינוי בינוי, היזם ברח באמצע? מעתה תוכלו לקבל שירות משפטי ללא עלות מטעם לשכת עורכי הדין ועיריית בת ים

כחלק מהשירות לתושבים, העירייה יצרה שיתוף פעולה עם לשכת עורכי הדין, שיעניקו את השירות ללא עלות וכן יתקיימו הרצאות מקצועיות בנושא

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


סיוע משפטי בהתחדשות עירונית לתושבי בת ים בחינם

המנהלת להתחדשות עירונית של עיריית בת-ים מזמינה את תושבי העיר לקבל מענה משפטי לשאלות רבות ומגוונות בתחום ההתחדשות העירונית חינם במגוון נושאים כגון: מה הרוב הדרוש לתמ"א 38 או פינוי בינוי?, מה ההבדל בין תמ"א 2 לפינוי בינוי?, מה יקרה אם יברח היזם באמצע הבניה?, מה התוקף של ההסכם שחתמתי עליו? לשאלות אלו ועוד שאלות נוספות תוכלו לקבל מענה ע"י עורכי דין מקצועיים המתמחים בהתחדשות עירונית. הסיוע ניתן הודות לשיתוף פעולה עם לשכת עורכי הדין של מחוז תל אביב בתיאום מראש וללא עלות.

בנוסף לכך, ייערכו גם הרצאות ע"י טובי אנשי המקצוע, כל אחד בתחומו לתושבי העיר בת-ים.

לתיאום מפגש ולפרטים נוספים ניתן לפנות למינהלת להתחדשות עירונית בת-ים 076-5333880

office@calcalit-batyam.co.il


אירוע להשקת השירות התקיים אתמול (15/6) במשרדי המנהלת להתחדשות עירונית בת-ים במעמד ראש העיר צביקה ברוט, שנתן את ברכתו למהלך: "אנחנו חונכים היום שירות חדש עבורכם התושבים, כל מי שמתכנן התחדשות עירונית מכל סוג שהיא יכול תמיד להגיע למנהלת ההתחדשות העירונית, והיום אנחנו מוסיפים נדבך נוסף בשיתוף לשכת עורכי הדין- ייעוץ משפטי בחינם- שילווה אתכם ויעזור לכם לקבל את ההחלטה הנכונה. עיריית בת-ים בראשותי ממשיכה להוביל את מהפכת השירות לתושבים ולספק להם סל שירותים רחב במגוון תחומים. השירות הוא עוד כלי לתת בידי תושבי העיר להתמודד נכון וטוב יותר עם תהליכי ההתחדשות.

אני רוצה להודות לעובדי המנהלת להתחדשות עירונית וללשכת עורכי הדין של מחוז ת"א על ההירתמות המלאה במיזם והובלתו. מדובר בבשורה עבור תושבי בת ים הזקוקים לסיוע הזה. נמשיך גם בעתיד לשפר ולייעל את השירות לתושבים."


עומר זיו ראש מנהלת להתחדשות עירונית הוסיף:

"אני שמח על שיתוף הפעולה החשוב במיזם הזה לראש העיר וללשכת עורכי הדין, אתם התושבים מוזמנים אלינו לקבל את ההכשרה והייעוץ הטוב ביותר"


עו"ד עמית בכר, יו"ר מחוז תל אביב בלשכת עורכי הדין:

"פרויקט ההתנדבות של מנהלת התחדשות עירונית בת-ים ועיריית בת ים, בשיתוף מחוז תל אביב בלשכת עורכי הדין, הוא פרויקט קהילתי חשוב מאין כמותו, המאפשר קשר ישיר בין אזרחים לעולם המשפטי שיכול לעיתים להיות מאיים ומבלבל. אנו שמחים להיות חלק מהנגשת עולם המשפט ולסייע בהפחתת חששות אלו.

מחוז תל אביב בלשכת עורכי הדין רואה חשיבות בכך שהציבור יפגוש את עורכי הדין המעוניינים - בשמחה ואהבה - להתנדב בקהילה, ומביאים עמם את ארגז הכלים המקצועי והערכי שלהם. אנו סבורים שעורכי הדין שישתתפו בפרויקט זה יידעו לספק את הסיוע הנדרש, המענה האנושי ויוכלו לסייע לתושבים שיראו בכך צורך."
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה ממש מה שאנחנו צריכים דחוף! קבלן עשה תמ"א בבניין צמוד ולנו צבע את בניין שלנו כילו במתנה. כל הצבע הלך בחורף! נורא, סיוט! מי יכול לעזור לנו? לאן לשלוח תמונות של הסיוט הזה? רחוב הנביאים, 5אלף. וועד הבית.
  הגב 16.06.21 17:07
 • אורח
  מאשרים פרוייקטים בקלות. ובסוף עיריה תוקעת טפסי 4 ואישורים לטבו. אנשים לא מצליחים להשלים תהליכי מכירה מצד אחד ואין להם איפה לגור מצד שני. זה כאילו העיריה ממש רוצה לייצר בבת ים משפחות של הומלסים. ממש יופי.
  הגב 17.06.21 00:03
 • אורח
  רעיון יפה וכמעט ריק מתוכן. יעוץ שלא עולה כסף = הם לא יטפלו בבעיות, אלא רק יתנו עיצה מה לעשות. ברוב המקרים העיצה תהיה לקחת עורך דין בתשלום.
  הגב 17.06.21 18:47
 • אורח
  שלום רב אני מדברת בשם א אני לא מרוצה כי אצלי הבניין בתאמה אני סובלת מאוד עם שני ילדים כבר יותר מחצי שנה אין לי תרסים בסלון אני מפחידת מי המצב של ערבים שעושים בלגן
  הגב 17.06.21 23:37
 • אורח

בן 81 מבת ים נעדר

כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש לפנות למוקד 100 של משטרת ישראל

מערכת האתר | | תגובות: 1


עזרת הציבור באיתור נעדר


המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר הנעדר יעקב בינשטוק בן 81 שנראה לאחרונה אתמול, 15.6.21 בשעות הלילה בביתו ברחוב בר אילן בבת ים ומאז נעלמו עקבותיו.


להלן תיאורו:

גובה 1.67 מ', מבנה גוף רזה, שיער אפור. עיניים ירוקות.


כל היודע דבר על מקום הימצאו מתבקש לפנות למוקד 100 של משטרת ישראל או למשטרת מרחב איילון בטלפון 03-5555222/6
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

שירות חדש לאזרחים הותיקים בבת ים! עיריית בת-ים ותאגיד מ.א.י יאפשרו איסוף פסולת אלקטרונית וחשמלית למחזור מבתי קשישים ללא עלות; לשאר התושבים ינתן השירות בעלות של 50 ש"ח

פינוי מבתי קשישים הינה חינם, לאחר שהעירייה תאשר שמדובר באזרח ותיק.

מערכת האתר | | תגובות: 3
תאגיד מ.א.י


עיריית בת-ים ותאגיד מ.א.י יאפשרו איסוף פסולת אלקטרונית וחשמלית למחזור מבתי קשישים חינם

תושבי בת-ים שאינם אזרחים ותיקים זכאים לקרוא לקבלן לפנות פסולת חשמלית גדולה מבתיהם בעלות סמלית של 50 ש"ח

המהפכה הסביבתית של עיריית בת-ים ותאגיד מ.א.י. למיחזור לפסולת אלקטרונית מתרחבת. במסגרתו תושבי העיר יכולים להזמין את קבלן הפינוי להגיע לפנות ממדרכת ביתם מכשיר חשמלי גדול למיחזור, ללא עלות. השירות מיועד לתושבים שמעוניינים לפנות מכשיר חשמל גדול מהבית או לחילופין לכאלה שיש ליד ביתם מכשיר מושלך שפוגע בניקיון הרחוב.

הפנייה לאיסוף הפסולת האלקטרונית יעשה באמצעות טופס פנייה אלקטרוני - https://bit.ly/2MrZkp3

ובנוסף ניתן להעביר פנייה ממוקדת ישירות לקבלן הפינוי שיגיע לפנות את הפסולת ביום הפינוי מהמדרכה באמצעות המוקד העירוני. לאחר הזמנת הפינוי הקבלן מקבל אוטומטית קריאת שירות והתושב מקבל אישור בסמס על הזמנת הפינוי ואת פרטי הקשר עם הקבלן. לבסוף, לאחר הפינוי התושב מקבל הודעה שהפינוי בוצע. מטרת השירות היא להרגיל את התושבים והמוקד העירוני לעבוד ישירות מול קבלן האיסוף, לייעל את התהליך מבחינה סביבתית ולמנוע פסולת חשמלית מושלכת ברחובות וזליגה שלה לגורמים לא מוסדרים.


במסגרת המיזם ניתן לפנות מהבית אל המדרכה הסמוכה, בימי פינוי הגזם המפורטים באתר העירוני, את כל המכשירים הגדולים שהתקלקלו, החל ממקרר ומכונת כביסה, ועד מזגנים ומחשבים. באמצעות הפינוי ממדרכות העיר, נמנע זיהום אוויר וקרקע, ,נשמרת בריאות תושבי העיר ואיכות החיים בה, משתפרת.

כשלב ראשון למיזם, הוקמו ברחבי העיר מוקדי איסוף עירוניים והחל משנת הלימודים הקרובה יקיימו העירייה ותאגיד המיחזור מ.א.י פעילויות הסברה וחינוך בבתי הספר. מדובר בפעילויות חינוכיות שבמסגרתן לומדים התלמידים על החשיבות במיחזור הפסולת האלקטרונית, ופועלים לאיסוף פסולת זו, תוך שהם סוחפים את ההורים, המורים, השכנים והסביבה.


פינוי הפסולת ממדרכת בית התושב הינה ללא עלות

במידה והתושב רוצה שירות איסוף מביתו השירות בתשלום:

בבניין עם מעלית - 50 שח

ללא מעלית עד קומה 3 (לא כולל) 50 שח.

כל השאר זו הובלה חריגה שתסוכם מול הקבלן ישירות.

פינוי מבתי קשישים הינה חינם, לאחר שהעירייה תאשר שמדובר באזרח ותיק.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד על ההתחשבות הגדולה בנו, אזרחים וותיקים. תבורכו משמים.
  הגב 16.06.21 13:08
 • אורח
  חחחחח בחינם מנאייק אלקטרוניקה ומחשוב מקבלים מלא כסף במיחזור אז זה לא כזה טובה לאנשים אלה יותר טובה בשביל עצמם
  הגב 16.06.21 13:30
 • אורח
  למי ניתן לפנות לפנוי פסולת אלקטרונית לאזרח וותיק
  הגב 17.06.21 17:20
 • אורח

חילופי תפקידים בעיריית בת ים! ירון לוי מונה לסגן ראש העיר ורפי ברנז מונה למ"מ ראש העיר

השניים יחליפו את אורי בוסקילה וויקטור טל בהתאם להסכמים הקואליציוניים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאחר חצי קדנציה נערכו בעיריית בת ים חילופי הסגנים בין חברי הקואליציה ירון לוי, רפי ברנז, אורי בוסקילה וויקטור טל.

ירון לוי שכהן עד היום כמשנה לראש העיר, יהפוך לסגן ראש העיר בשכר, במקומו של אורי בוסקילה. חילופי הסגנים הם כחלק מההסכמים הקואליציוניים שחתם צביקה ברוט עם סיעת בת ימים פלוס לצעירים של ירון לוי לסיעת הבית היהודי של אורי בוסקילה כאשר הסגנות תתחלק בין השניים.


החילוף השני הוא בין רפי ברנז לוויקטור טל. מעתה יהיה רפי ברנז מ"מ ראש העיר - תפקיד ללא שכר

רפי ברנז


ירון לוי:

היום בבוקר אתחיל באופן רשמי את עבודתי בתפקיד סגן ראש העיר בת ים. מחר, מסע של שנים רבות מקבל משמעות - מקבל שם.
אני כל כך מתרגש על הדרך שבחרתי להוביל את הדברים, על תהליך של למידה ועל השוני שהצלחתי להביא לאורך כל הדרך למערכת הפוליטית. בחרתי לעשות את זה בדרך שונה וקיבלתי את האמון שלכם תושבים יקרים - אני מתחייב להיות ראוי למעמד ולהמשיך לשרת אתכם. אנחנו הדור הצעיר נדאג שיהיה כאן טוב יותר לילדים, לבני נוער, לצעירים ולבני הגיל השלישי בעיר!
בת ים היא לא רק עיר היא גם בית - אנחנו כאן לשמור על הבית. אני רוצה להודות לאשתי היקרה ,למשפחה האהובה שלי, לחברים, לשותפים לדרך ולכל אותם אלפי הבוחרים שהאמינו לאורך כל הדרך ונתנו לי את הקול שלהם. תודה גדולה לראש העיר צביקה ברוט, אני נרגש לקבל את הבעת האמון שלך ביחד נעשה ונצליח.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אילנית סנדרוביץ, דיאטנית ילדים ומבוגרים בקופ"ח מכבי בבת-ים, חולון וראשון לציון הוציאה את ספר הביכורים שלה "הילדה שאכלה רק שעועית" המספר על חוויות של ילדים עם אכילה בררנית

"בעת כתיבת הספר אספתי חוויות, תחושות ומשפטים ששמעתי מילדים בקליניקה וכן מקולגות, אספתי תחושות והתנהגויות של הורים, ואת הכל יצקתי לספר אחד כיפי, קליל וחוויתי" מחייכת אילנית. "הספר מתאר את החוויה של ילד בעת מפגש עם מאכלים חדשים, מה עובר על אותם הילדים- לפעמים החוויה היא משעשעת, לפעמים דביקה ולפעמים היא פשוט "איכס" בשפת הילדים, וגם זה לגיטימי. בסופו של דבר הספר מעודד את הילדים לעשות צעדים קטנים.

מערכת האתר | | תגובות: 0


אילנית סנדרוביץ, דיאטנית ילדים ומבוגרים במכבי שירותי בריאות בבת-ים, חולון וראשל"צ, מטפלת מידי שבוע בילדים הסובלים מאכילה בררנית ובהוריהם. בימים אלה יצא לאור ספרה הראשון "הילדה שאכלה רק שעועית", ספר ילדים שמספר על הנושא בגובה העיניים ובלשון הומוריסטית

מה קורה כשילדה שאוכלת רק שעועית מנסה לטעום דבש, כרובית וצנונית? לפעמים זה מגעיל, אין מה להגיד... זה דביק, מלכלך, ומדי פעם מצחיק... על חוויותיה של הילדה הזו בדיוק מסופר בספר הילדים "הילדה שאכלה רק שעועית", אותו כתבה אילנית סנדרוביץ, דיאטנית ילדים ומבוגרים במכבי בבת-ים וחולון, בבריאות האישה בראשל"צ ומנהלת מרכז מכבי אקטיבי בחולון, לטיפול במשפחות עם ילדים ונוער בעודף משקל.


אילנית, שזה עתה ילדה את בנה השלישי, הוציאה במקביל לאור את ספר הביכורים שלה, בו היא משתפת בדרך משעשעת וציורית חוויות של ילדים בהם היא מטפלת במסגרת עבודתה.

*'אכילה בררנית' - מה זה בכלל?*

"במסגרת עבודתי אני נתקלת במקרים רבים של פעוטות וילדים, שסובלים מאכילה בררנית", היא מספרת. "כשהתחלתי לכתוב את הספר היה לי ברור שזה הנושא שאעסוק בו, כשהדגש יהיה שיח בגובה העיניים ומנקודת המבט של הילדים. אכילה בררנית יכולה להיות מצב בו ילד (או מבוגר) נמנע מאכילת קבוצות שלמות של מאכלים (כגון מאכלים בעלי מרקם מסוים, הימנעות מאכילת פירות/ירקות/ מוצרי חלב וכו'), מצב בו המגוון התזונתי דל וכולל פחות מ- 20 מאכלים, חוסר מוכנות לטעום מאכלים חדשים והתקבעות על מזונות בעלי מרקם או טעם מסוים".

"יש כל מיני סיבות לתופעת הבררנות", היא מוסיפה. "החל מבעיות של ויסות חושי, רגישות יתר לטעמים, היעדר חשיפה ומאבקי כוח ואף טראומה שגרמה לכך שאוכל יתקשר אצל הילד לחוויה שלילית ופחד".

כשמתעורר חשש לבררנות או כשההורים חשים שהם נמצאים במאבק סביב האוכל מול הילד, אילנית ממליצה להגיע להתייעצות עם גורם מקצועי. "אנו נותנים להורים הדרכה החל מאיך להתחיל לתת לתינוק טעימות ראשונות של מזון מוצק, איך להפוך את שעת הארוחה לזמן איכות נעים ומשפחתי, ובעיקר איך לייצר יחסים טובים עם האוכל."

*המסר- צעדים קטנים בדרך להצלחה*

"בעת כתיבת הספר אספתי חוויות, תחושות ומשפטים ששמעתי מילדים בקליניקה וכן מקולגות, אספתי תחושות והתנהגויות של הורים, ואת הכל יצקתי לספר אחד כיפי, קליל וחוויתי" מחייכת אילנית. "הספר מתאר את החוויה של ילד בעת מפגש עם מאכלים חדשים, מה עובר על אותם הילדים- לפעמים החוויה היא משעשעת, לפעמים דביקה ולפעמים היא פשוט "איכס" בשפת הילדים, וגם זה לגיטימי. בסופו של דבר הספר מעודד את הילדים לעשות צעדים קטנים- רק להחזיק, רק להריח, רק ללקק, ואם הם רוצים- לקחת טעימה. זהו גם המסר המרכזי של הסיפור- מי שאמיץ הוא מי שמנסה, ההצלחה היא עצם הניסיון וזה בעצם גם מסר לחיים".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי מגמת התוכנה של 'תיכון חדש דרכא' בבת ים מקבלים הכרה אקדמית בעולם בזכות פיתוח אלגוריתם המזהה חולי קורונה מתוך צילומי CT ואלגוריתם בינה מלאכותית לזיהוי לקויות למידה

לאחרונה, 2 מאמרים מ 2 קבוצות מחקר שונות, מאוניברסיטאות יוקרתיות, ציטטו וביססו את המחקר שלהם על העבודה שנעשתה בתיכון חדש דרכא, המאמרים פורסמו בכתב העת של SpringerLink. כתב העת הזה מפרסם רק מאמרים שנמצאים בטופ של המחקר העולמי.

מערכת האתר | | תגובות: 1
דרכא חדש בת ים


הישג אקדמאי, נוסף למגמת הנדסת התוכנה של תיכון חדש דרכא בבת ים.תלמידי/ות המגמה בהובלתו של מנחה המגמה, ד"ר נוריאל מור, פיתחו אלגוריתם של ראייה ממוחשבת לאיתור נבדקים חולי קורונה מתוך צילומי CT, שזכה להכרה אקדמית בינלאומית.

לדברי בית הספר הפרויקט פותח יחד עם מורה המגמה, ד"ר נוריאל מור, שבעבודת הדוקטורט והפוסט דוקטורט שלו, התמחה בפיתוח אלגוריתמים של בינה מלאכותית לדיאגנוסטיקה רפואית.

תלמידי/ות המגמה הצליחו להשיג את בסיס הנתונים הראשון שפורסם ברשת, וכבר במרץ 2020 (תחילת הסגר הראשון) העלו את התוצאות הראשוניות לפורום המחקר ReserachGate. זו היתה העבודה הראשונה שפורסמה מחוץ לסין שהדגימה אלגוריתם שיכול לזהות קורונה מתוך צילומי CT!

לאחרונה, 2 מאמרים מ 2 קבוצות מחקר שונות, מאוניברסיטאות יוקרתיות, ציטטו וביססו את המחקר שלהם על העבודה שנעשתה בתיכון חדש דרכא, המאמרים פורסמו בכתב העת של SpringerLink היוקרתי.

אחד מהמאמרים, מאמר סקירה, בחר לסקור את המערכת שנבנתה בתיכון חדש דרכא, להיות אחת מ 30 המערכות הטובות ביותר לאבחון קורונה מתוך נתוני CT.

רק לפני חצי שנה, תלמידה שלנו מתיכון חדש דרכא הלומדת, במגמת הנדסת תוכנה, בהנחייתו של ד"ר נוריאל מור, פרסמו מאמר, באוניברסיטת קורנל היוקרתית לאחר שפיתחו אלגוריתם בינה מלאכותית לזיהוי לקויות למידה.

על היוזמה אחאית קארין וולוביק, תלמידת כיתה י"ב שפיתחה מערכת חכמה לאיתור תלמידים עם לקויות למידה, באמצעות בינה מלאכותית.
הפרויקט כבר זכה להכרה בינלאומית בתחום, כמו למשל באתר הספרייה של אוניברסיטת קורנל בניו יורק. קארין ערכה השוואה בין כתבי היד של חבריה – ובאמצעות רשת נוירונים עמוקה, המערכת תלמד לזהות הפרעת למידה ולהוביל לטיפול יעיל בה.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  וואו, כל הכבוד וישר כח!
  הגב 15.06.21 21:34
 • אורח

תושבי בת ים את מי הייתם רוצים לראות בהופעות פסטיבל הבירה הראשון בעיר: מוקי עברי לידר, שלום חנוך, אברהם טל, הדג נחש, נינט ורד בנד ? לינק להצבעה מצ"ב בכתבה

לקראת אירועי הקיץ הקרבים העירייה החליטה לתת לתושבים להחליט את מי הם היו רוצים לראות בהופעה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 27


עיריית בת ים כבר מתכוננת לפתוח את אירועי הקיץ בעיר שחוזרים ובגדול לאחר שנת הקורונה. בין האירועים מתכננת העירייה לקיים את פסטיבל הבירה הראשון בעיר, ונותנים לתושבים להחליט את מי הם היו רוצים לראות בהופעה:

התקווה 6

מוקי

הדג נחש

נינט ורד בנד

מוניקה סקס

שלום חנוך

אברהם טל

אביב גפן

עידן עמדי

עברי לידר

למעבר להצבעה :

https://forms.office.com/r/hiJ9HUpfSR

התפרסמו 27 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שלום חנוך
  הגב 15.06.21 17:42
 • אורח
  אביב גפן
  הגב 15.06.21 17:47
 • אורח
  עיברי לידר
  הגב 15.06.21 17:57
 • אורח
  אף אחד
  הגב 15.06.21 17:58
 • אורח
  אביב גפן
  הגב 15.06.21 18:56
 • אורח
  עברי לידר
  הגב 15.06.21 18:56
 • אורח
  רק נינט
  הגב 15.06.21 19:01
 • אורח
  דג נחש
  הגב 15.06.21 19:01
 • אורח
  אביב גפן
  הגב 15.06.21 19:23
 • אורח
  משה פרץ
  הגב 15.06.21 19:23
 • אורח
  משה פרץ
  16.06.21 11:47
 • אורח
  אברהם טל
  16.06.21 11:47
 • אורח
  רק הדג נחש ושהשמאלנים יחנקו
  הגב 15.06.21 20:08
 • אורח
  אתה יודע שהסולן הוא חלק מ"שוברים שתיקה", כן?
  16.06.21 10:31
 • אורח
  נינט החבד
  הגב 15.06.21 20:51
 • אורח
  נינט לבד
  הגב 15.06.21 20:51
 • אורח
  נינט רק
  הגב 15.06.21 20:52
 • אורח
  נינט
  הגב 15.06.21 20:52
 • אורח
  אברהם טל
  הגב 16.06.21 01:04
 • אורח
  שלום חנוך ואביב גפן גם עיברי לידר שלושתם מעולים
  הגב 16.06.21 09:43
 • אורח
  אברהם טל, ועידן עמדי
  הגב 16.06.21 09:48
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר שמאפשרבחירה מועדפת לתושבים ...
  הגב 16.06.21 10:04
 • אורח
  אני מעדיפה שהכספים הללו יופנו לקשישים הרבים שחיים בבת ים ולא על אומנים .
  הגב 16.06.21 10:10
 • אורח
  אכן צודקת
  16.06.21 21:59
 • אורח
  עברי לידר
  הגב 16.06.21 22:08
 • אורח
  משה פרץ או אייל גולן או זמרים טובים מהשורה
  הגב 17.06.21 14:20
 • אורח
  חחח כל פסטיבל בירה תצוץ להקת מוניקה סקס. האמת אף אחד מהשמות לא באמת מלהיב. אין שם לא את פוליקר או משינה או תיסלם או איפה הילד. גם משום מה יש שם רק זמר מזרחי אחד (עידן עמדי). אני באופן אישי הייתי הולך רק אם יוצאי העיר ברי סחרוף ואלון אולארצ'יק היו מופיעים או אם פוליקר/תיסלם.
  הגב 20.06.21 16:24
 • אורח

תזכורת! ממחר שלישי 15/6 אין צורך לעטות מסכות בישראל (למעט ב - 3 מצבים)

עדיין יש חולי קורונה בישראל, אך במספרים זניחים של 4 חולים חדשים בממוצע מידי יום. מאז תחילת המגפה נפטרו 6430 חולים בישראל

אבי בר | | תגובות: 77
צילום עמוס בן גרשום לעמ


ממחר שלישי 15/6 מתבטלת חובת עטיית מסכות מחשש לקורונה


• מנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' חזי לוי, חתם על תיקון בצו בריאות העם שמבטל את החובה לעטות מסכה החל מיום ג׳ ה-15/06/21 , למעט במקרים הבאים:


1. אורחים ועובדים לא מחוסנים ולא מחלימים במוסדות רווחה ובמוסדות בריאות לאשפוז ממושך ומוסדות לקשישים בשל היותם במצב סיכון גבוה לחלות.

2. מבודדים שנמצאים בדרך למקום הבידוד.

3. השוהים בטיסה.


בנוסף, הנחיות המפורטות למוסדות הבריאות יופצו בחוזר של משרד הבריאות על מנת לפרט היכן ועל מי לעטות מסכות במגע עם חולים.


הקורונה עדיין משתוללת בעולם וגם בישראל הקורונה עדיין לא נכחדה, אך הממוצע היומי של מספר חולים מאומתים חדשים ליום בישראל הוא זניח ועומד בממוצע על 4 חולים ליום.

נכון להיום שני 14/6 ישנם עדיין 30 חולים במצב קשה ו - 20 מונשמים.

מאז תחילת המגפה נפטרו 6430 חולים בישראל
התפרסמו 77 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ותודה רבה רבה לנתניהו שהצילנו מהקורונה
  הגב 14.06.21 22:35
 • אורח
  תודה ביבי אתה מלך 👑
  14.06.21 22:39
 • אורח
  כל הכבוד לליברמן שלמרות שהוא מושחט מושבע הצליח להכנס למשרד האוצר! פח זבל מהלך מרגל
  14.06.21 23:45
 • אורח
  וואללה הוא גם המציא את החיסון?...
  15.06.21 05:55
 • אורח
  ליברמן המושחת הגדול בהיסטוריה, רק יש לו גב מהפרקליטות ובתי המשפט כל עוד הוא שייך לשמאל... זה ברור כל כך, פתאום הוא שינה את עורו, אם לו הוא ובני משפחתו ישבו בכלא כמו הסגנית שלו
  15.06.21 06:24
 • אורח
  תודה רבה לנפתלי בנט. 48 שעות בתפקיד וכבר ניצח את הקורונה.
  15.06.21 06:44
 • אורח
  המאפיה האמיתית בישראל זה השלטון המקומי וההסתדרות...
  15.06.21 07:57
 • אורח
  אין על ביבי!
  הגב 14.06.21 22:47
 • אורח
  וטוב שכך
  14.06.21 23:06
 • אורח
  תיקון: אין ביבי וטוב שכך.
  14.06.21 23:58
 • אורח
  האם אמרתם לו תודה שהצילכם
  15.06.21 06:29
 • אורח
  האם אמרת תודה לנפתלי בנט שניצח את המוטציה הביביסטית שנמצאת בבלפור?
  15.06.21 06:45
 • אורח
  צודק אין אין אין יותר ביבי
  15.06.21 17:59
 • אורח
  תודה רבה לראש הממשלה נפתלי בנט. תוך 24 שעות מההשבעה, החליט על ביטול חובת מסכות.
  הגב 14.06.21 22:49
 • אורח
  חחח תגובה הזויה !
  14.06.21 22:50
 • אורח
  למה? למה ? למה למהר ולעשות שטויות? יש כל מיני מוטציות. אני בעד להמשיך לפחות עוד חודש אחד, ואז נראה מה מצב המגיפה !!
  14.06.21 22:52
 • אורח
  זה נקבע עוד הרבה לפני שהקימו את הממשלה ההזויה הזאת.
  15.06.21 00:27
 • אורח
  בנט כלב דו רגלי
  15.06.21 06:29
 • אורח
  חחחח זה נקבע כבר לפני 3 שבועות! אנשים הזויים יש פה בחיי כאלה שעוד יתגעגעו לביבי
  15.06.21 06:34
 • אורח
  האם אמרתם תודה לבנט שניצח את המוטציה הביביסטית שנמצאת בבלפור?
  15.06.21 06:46
 • אורח
  בנט חלאת המין האנושי
  15.06.21 16:32
 • אורח
  בנט הושיע אותנו מביבי. יחי בנט מלך ישראל.
  15.06.21 17:20
 • אורח
  ממש בנט החליט תחייה בסרט
  15.06.21 18:36
 • אורח
  רמאי ונוכל רודף בצע-עם אשתו!!
  הגב 14.06.21 22:49
 • אורח
  לא לשכוח להגיד לנתניהו תודה שהציל אותך ממות בקורונה
  15.06.21 06:30
 • אורח
  כפוי טובה. תגיד תודה לנפתלי בנט שביטל את חובת המסכות תוך 48 שעות בתפקיד.
  15.06.21 06:46
 • אורח
  בנט חלאת המין האנושי
  15.06.21 16:33
 • אורח
  האם כבר אמרת תודה לראש הממשלה נפתלי בנט שהציל אותך מהקורונה?
  15.06.21 17:20
 • אורח
  רק בזכות ביבי
  הגב 14.06.21 22:50
 • אורח
  המדינה נחרבה רק בזכות ביבי.
  15.06.21 17:21
 • אורח
  תודה ל ביבי. 🙏🙏🙏
  הגב 14.06.21 22:55
 • אורח
  שזוף כל סוף הלך
  14.06.21 23:07
 • אורח
  תודה לביבי שהלך. ושלא יחזור.
  15.06.21 06:47
 • אורח
  יחזור בגדול
  15.06.21 07:15
 • אורח
  תחנה הבאה: מעשיהו.
  15.06.21 17:21
 • אורח
  רק ביבי הציל את עם ישראל מהקורונה תודה לך בינימין נתניהו❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  הגב 14.06.21 22:57
 • אורח
  שהלכתה
  14.06.21 23:07
 • אורח
  כפוי טובה. האם אמרת תודה לביבי שהעלה את מחירי הדירות ב120%? האם אמרת תודה לביבי שעזר לבדואים לגנוב נשק מצהל? האם אמרת תודה לביבי שדפק את התחבורה הציבורית ובגללו אנחנו תקועים בפקקים כל הזמן? האם אמרת תודה לביבי על שנתיים קשות כלכלית שבהן 200 אלף עסקים נסגרו ומיליוני ישראלים נמצאים מתחת לקו העוני? האם אמרת תודה לביבי על פיגועי הסכינים? טרור הטיקטוק? שריפת בתי כנסת?
  15.06.21 06:50
 • אורח
  שילך כבר גם אדם אחר יכל להביא חיסונים לשפני ניסיון ותפסיקו לבלבל את המוח.
  הגב 14.06.21 23:02
 • אורח
  עוד אידיוט שמשתמש בביטוי שפני נסיון. אז לא מדובר בשפנים אלא בחמורים. ולא במי שלקח את החיסון אלא במי שאומר שהיינו שפני נסיון.
  15.06.21 02:15
 • אורח
  אין על ביבי אהוב שלי תחזור חיים בלב מחכה שתחזור אין לך תחליף אהובי אין לך תחליף!
  הגב 14.06.21 23:06
 • אורח
  אהוב? את/ה נשמע/ת כמו המהב/ת שלו. איכסה.
  15.06.21 00:00
 • אורח
  מאהבת* רואים שאתה מהשמאל הרדיקלי, אין לכם שכל בכתיב
  15.06.21 06:25
 • אורח
  נודר נדר שביבי הציל אותנו וכל מי שאומר אחרת קנוס 50 אלף וואללקק ג׳וני אלמקייייססססס אחשליייי מי מדברררר
  הגב 14.06.21 23:25
 • אורח
  איזה אנשים חולים יש כאן.
  15.06.21 00:01
 • אורח
  ראית יותר מדי טלוויזיה ילד, לך הביתה
  15.06.21 00:13
 • אורח
  אבל אם הוא ילך הביתה הוא יראה טלוויזיה, אתה מפגר או שההורים שלך בני דודים?
  15.06.21 00:14
 • אורח
  שומע אל תדבר ככה לדודים שלי
  15.06.21 00:14
 • אורח
  אתה שטרודל רציני אה? פסיכופט
  15.06.21 00:14
 • אורח
  50 אלף פרוטקשן מכל מי שהגיב פה וואלללקק אלמקיייססססססס ג׳וני אלמקיייסססססס מי מדברתתתתתתת
  15.06.21 00:15
 • אורח
  תודה ענקית לקופות החולים שעושות בדיקות ומחסנות. לולא אתן היינו בשיא הקורונה. כל הכבוד.
  הגב 14.06.21 23:40
 • אורח
  גם קופות החולים אומרות תודה לנתניהו שהביא החיסונים תראו איך המדינה פורחת האבטלה ירדה המסעדות מלאות יש הופעות יש קולנוע והכל בנכות נתניהו
  15.06.21 06:33
 • אורח
  איזה שטויותתת !!! ובקופות חולים ובתי חולים לא ?
  הגב 14.06.21 23:46
 • אורח
  עם עיוור! מבצעים בו ניסויים והם אומרים תודה חולי נפש! משתינים עליכם ואתם חושבים שיורד גשם חחחח
  הגב 15.06.21 00:34
 • אורח
  שלא תתקרב !!!! יש מגפת קורונה!!! פחחחחחחח לא רק שהם מאמינים לזה, כולם נהיו נציגים ושגרירים של מי שמשתין עליהם. נאנסים ואומרים תודה. תחזרו למשמרות ההטרדה והמוטרדים יהיו השפוטים שלכם.
  15.06.21 02:13
 • אורח
  אימי היקרה מוסרת להם מידע בגלל שהיא מפחדת ממפלצות ששולחים לנווה יהודה.
  15.06.21 02:15
 • אורח
  פסיכופטי ביבי מעריצי הסדר החולני החדש והדיקטטורה אנשי חושך שלא יודעים להבדיל בין טוב ורע! אתם נמכרתם לעבדות השטן על ידי ממשל עולמי יא טיפשים.
  הגב 15.06.21 00:38
 • אורח
  אמרו בתי ספר!!! מה עם זה ? לא צריך???
  הגב 15.06.21 01:08
 • אורח
  האם יהיה אפשרי גם להכנס לבי"ס ללא בעיה?
  הגב 15.06.21 02:39
 • אורח
  ביבי היציל את המדינה זה יהמר לזכותו
  הגב 15.06.21 04:29
 • אורח
  ביבי ניסה להציל את הכסא ונכשל יאלה לעוף מבלפור מושחת
  15.06.21 06:51
 • אורח
  נכון, הוא הימר על כל הקופה באובססיביות, יחי הגירעון.
  15.06.21 12:44
 • אורח
  תפסיקו להגיד שביבי הציל אתכם עם החיסונים, אתם נשמעים כמו עדר. איזה בושות. בלי משרד הבריאות, בלי חברת סלא ( חברה פרטית!), בלי בתי החולים, בלי קופות החולים, בלעדיהם, שום ביבי לא היה עובד.!!!! תתחילו להפעיל את הראש ותפסיקו לדקלם את המסרים של ביבי, אתם כמו תוכי, איזה בושות לעם ישראל.
  הגב 15.06.21 05:10
 • אורח
  עדר, אתה עדר, מקווה שתיפול מהצוק גזען פשיסט שמאלני רדיקלי נאלח שכמותך
  15.06.21 06:27
 • אורח
  הוא לא רק שמאלן רדיקלי הוא בעיקר שונא יהודים ממשיכי דרכו של קסטנר
  15.06.21 06:35
 • אורח
  לביביסטים קשה להתעמת עם עובדות. זאת האמת.
  15.06.21 06:52
 • אורח
  צריך לאפשר לעוד אנשים להיבחר אין מלכים פה.
  הגב 15.06.21 06:16
 • אורח
  לא אמרנו משהו אחר אבל עם מישהו מצילך ממות אפשר ורצוי להגיד לו תודה תודה נתניהו
  15.06.21 06:36
 • אורח
  ביבי מלך, נקודה.
  15.06.21 07:40
 • אורח
  ביבי מלך רשע עבד של הבבונים החופשיים מכר את עמו לעבדות של הממשל העולמי עובד השטן
  15.06.21 16:55
 • אורח
  תודה לבנימין נתניהו על תרומתו למדינה, על היכולת שלו לצפות תמיד קדימה ועל המסירות שלו למדינת ישראל. מחכים לשובך.
  הגב 15.06.21 06:32
 • אורח
  צריך לגייר אותך. שתחזור להיות יהודי. שתאמין בה'. ולא לשקרים של ביבי.
  15.06.21 06:53
 • אורח
  טעות!! ביבי מלך ישראל
  15.06.21 07:39
 • אורח
  אין כסף לדתיים . אבל יש למיזגדים
  הגב 15.06.21 07:20
 • אורח
  אתם תיראו ביבי עוד יחזור בגדול💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
  הגב 15.06.21 09:58
 • אורח
  תודה ביבי מלך ישראל אין כמוך ולא יהיה 💙💙💙💙
  הגב 15.06.21 10:03
 • אורח
  תודה לביבי המלך תחזור אלינו במהרה.
  הגב 15.06.21 18:37
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל