הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

 ביום שישי 26.10 גדרה אומרת תודה לשומרים ולמאבטחים במוסדות החינוך.

וועדת הבחירות המרכזית מפרסמת את הסקר של יואל גמליאל ובו הוא מקבל 66% בבחירות לראשות המועצה

ביום שלישי 16.10 תתקיים עצרת הנוער המרכזית לציון 23 שנה לרצח רה"מ יצחק רבין ז"ל בתיכון דרכא רמון

אחרי קיץ חם בגדרה מחלקת הנוער מכינה לבני הנוער את אוקטובר החם העמוס באירועים ופעילות לבני הנוער : יום השומר, אודישנים למופע חנוכה ועוד. תוכנית האירועים מצ"ב בכתבה

חגית אמסלם מנהלת מחלקת הנוער היישובית: "השבועות הקרובים עמוסים במיוחד, אירוע רודף אירוע. ככה זה כשחושבים נוער- נוער, זה 24/7, 365 ימים."

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צעדת תנועות הנוער 2018

ביום שלישי השבוע נפתחה שנת פעילות הנוער בגדרה באופן רשמי עם צעדת תנועות הנוער המתקיימת זו השנה השישית. בכל שנה, פתיחת שנת הפעילות של תנועות הנוער וקבוצות המנהיגות באה לידי ביטוי בצעדה משותפת ברחבי המושבה המציגה מפגן מיוחד של נוער פעיל, יוזם ואיכותי הקיים כאן בגדרה .בסיומה של הצעדה, התקיים הפנינג של תנועות הנוער, תחנות של תנועות הנוער וטקס החתימה המסורתי על אמנת תנועות הנוער.


הצעדה הייתה רק יריית הפתיחה לאירועי הנוער שיתקיימו במהלך חודש אוקטובר לילדים ובני הנוער במושבה בהם יתקיימו האודישנים למופע חנוכה , יום השומר ועוד.


להלן תוכנית האירועים:

ביום שלישי, 16.10

בשעה 16:30 , תתקיים עצרת הנוער המרכזית לציון 23 שנה לרצח יצחק רבין באולם התרבות תיכון דרכא "רמון". האירוע יפתח במעגלי שיח אותם תעביר השנה הקומונה של הצופים. בהמשך יתכנסו המשתתפים באולם התרבות החדש ברמון לטקס זיכרון מרגש.

ביום חמישי, 18.10

יתקיים זו השנה השנייה "יום ורוד", במסגרתו יגיעו תלמידי התיכון לבושים בורוד במטרה להעלות את המודעות למלחמה בסרטן השד. יום הזדהות זה מתקיים כחלק מאירועי חודש אוקטובר להעלאת המודעות למלחמה בסרטן השד.
ביום שישי,26.10

יתקיים אחד האירועים המרגשים של השנה, יום השומר - הצדעה לשומרי בתי הספר שנמצאים שם עבור הילדים, כל השנה ובכל מזג אויר. יום השומר צוין לראשונה לאחר מבצע "צוק איתן" והפך מאז למסורת מקומית. ביום השומר מכינים התלמידים ברכות לשומרים במוסדות החינוך בהם הם לומדים וההורים מפנקים אותם במאפים לכבוד שבת.ביום ראשון, 28.10 בין השעות 15:00-17:30, יתקיים במרכז "אופק" יום אודישנים מיוחד לילדים בכתות א-ו, אשר מעוניינים להופיע במופע המחווה לשיריו של צביקה פיק "תמיד אותו חלום", שיוצג בחג חנוכה הקרוב. שימו לב יש להירשם מראש ליום האודישנים. ההרשמה תיפתח ביום ראשון 14.10
חגית אמסלם, מנהלת מחלקת הנוער בגדרה:

"השבועות הקרובים עמוסים במיוחד, אירוע רודף אירוע. ככה זה כשחושבים נוער- נוער, זה 24/7, 365 ימים."

"החופש שלהם זאת העבודה שלנו" מוסיף שמוליק איליה, רכז הנוער היישובי, ואכן יעידו על דבריו אירועי הקיץ השונים עליהם הייתה אמונה המחלקה, שכללו: ערבי שיא, רחצות ליליות, מופעים של מיטב אמני הנוער, נסיעות לאטרקציות וסמינרים. אנחנו עובדים לפי גאנט שנתי, כאשר בכל חודש יש לנו מספר אירועי שיא בנוסף לפעילות השנתית השוטפת של המחלקה, ושל תנועות הנוער המשתייכות אלינו. אחת לחודש מתקיים פורום נוער יישובי בהשתתפות כל הגורמים העוסקים בתחום הנוער ביישוב, המפגש נועד לסנכרון תכניות, שיתופי פעולה, למידת עמיתים וסדנאות בנושאי מניעה בשיתוף גלית דניאל, מנהלת תכניות מניעה ביישוב.


מהמועצה המקומית גדרה נמסר:

"גדרה חושבת נוער זו לא רק סיסמה. מחלקת הנוער במושבה בניהולה של חגית אמסלם יוזמת ופועלת למען הנוער באירועים מגוונים לאורך כל השנה, בפעילויות וביוזמות מיוחדות כמו יום השומר, יום וורוד, בהעצמת וטיפוח מנהיגות נוער תוך שיתופם בתהליכים, בטיפוח מנהיגות צעירה, בטיפוח כישרונות צעירים ועוד. זאת, בנוסף, למחלקת המניעה היישובית בניהולה של גלית דניאל המקיימת תכניות מניעה לנוער במסגרת הפורמאלית והבלתי פורמאלית, יוזמת פרוייקטים לנוער ועוד. זאת ההזדמנות לומר תודה לכל השותפים לעשייה למען הנוער בגדרה הפועלים ללא לאות הן בחינוך הפורמאלי והן בחינוך הבלתי פורמאלי"התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גדרה אומרת תודה! ביום שישי 26.10 יתקיים יום השומר ה-4 בו מודים תלמידי גדרה לשומרים ולמאבטחים במוסדות החינוך.

יום השומר מתקיים בהובלת מחלקת הנוער של מרכז אופק, פרלמנט הילדים ומועצת הנוער בגדרה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
יום השומר 2017(ע)

גדרה אומרת תודה לשומרים ולמאבטחים ברחבי גדרה . יום השומר הפך למסורת במושבה ומתקיים זו השנה הרביעית בהובלת מחלקת הנוער של מרכז אופק, פרלמנט הילדים ומועצת הנוער בגדרה.

יום השומר 2017


יום השומר הוא יום מיוחד בו תושבי גדרה אומרים תודה לשומרים ומאבטחים שפועלים במשך כל השנה על מנת לשמור על ביטחון התושבים והילדים במוסדות השונים ובבתי הספר. תלמידי בתי הספר מוזמנים להעניק ציורי וברכות לשומרי מוסדות החינוך בו הם לומדים וההורים מוזמנים לפנק אותם במאפים לכבוד השבת.

יום השומר יתקיים ביום שישי 26.10


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כבוד! אבישג סמברג נציגת ישראל בטאקוונדו במשחקים האולימפיים לנוער נפגשה עם נשיא הוועד האולימפי תומס באך

בפגישה שאל הנשיא על החוויות של הספורטאים עד כה בתחרות ובירך את הוועד האולימפי הישראלי וההתאחדות לטאקוונדו בישראל על התעקשותם להשתתפות אבישג במשחקים האולימפיים לאחר שלא הורשתה להתחרות באליפות העולם לנוער בטוניס שהיוותה קריטריון למשחקים האולימפיים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
הצילומים באדיבות התאחדות הטאקוונדו הבינלאומית

בימים אלו מתקיימים בארגנטינה המשחקים האולימפיים לנוער בהם משתתפת גם משלחת ישראל עם 19 ספורטאים שמתחרים בענפי הספורט השונים.

בין חברי המשלחת נמצאת אבישג סמברג מגדרה שזכתה השבוע יחד עם חבר משלחת נוסף דניאל גויכמן לכבוד כאשר הוזמנו לפגישה אישית עם נשיא הוועד האולימפי הבינלאומי תומס באך ורעייתו. בפגישה התעניין הנשיא לשמוע על החוויות שלהם מהמשחקים האולימפיים. כמו כן בירך הנשיא את התאחדות בטאקוונדו בישראל ואת הוועד האולימפי על כך שלא הרפו ונלחמו על כרטיס הכניסה של השניים למשחקים בארגנטינה.


כזכור השתתפותם של אבישג ודניאל הייתה מוטלת בספק מאחר ובאליפות העולם לנוער שהתקיימה בטוניס הם לא הורשו להיכנס ולהתחרות. הוועד האולימפי העולמי אישר את השתתפותם לאחר שטוניסיה מנעה את כניסתם של הספורטאים לאליפות העולם בטוניסיה שהייתה תחרות הקריטריון לכניסה למשחקים האולימפיים. הועד אולימפי הבינלאומי תמך בבקשת הוועד האולימפי בישראל שטען כי הטוניסאים הפרו את ההתחייבויות הבינלאומיות שלהם בתור מארחים של אירוע ספורט בינלאומי. נגד טוניסיה אף נקבעו סנקציות על ידי הועד האולימפי הבינלאומי שקבל כי היא פגעה בשוויוניות ובעקרונות הספורט הבינלאומי
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בתכשיטי "לאקויה" ברחובות היהלומים נקיים וטבעיים ישירות מהבורסה ללא פערי תיווך, ניתן לעצב טבעות ותכשיטים בהזמנה אישית , מבחר טבעות אירוסין. שירות ותיקון תכשיטים במקום.

"לאקויה" הרצל 198 רחובות

תוכן שיווקי ממומןלהלן לינק לאתר Lakoya

http://lakoya.indexm.co.il/


תכשיטי לאקויה הינה חברה מובילה בענף התכשיטים.
החברה הוקמה ע"י אוהד צנעני יהלומן וגמולוג בעל ניסיון עשיר של מעל 20 שנה בענף היהלומים. לאוהד מומחיות ביהלומים, אבני חן יקרות, פנינים ושמאות מקצועית בתחום היהלומים ותכשיטי היוקרה.


ב'תכשיטי לאקויה' מעצבים ומייצרים מבחר גדול של תכשיטים, ביניהם תכשיטי זהב, תכשיטי יהלומים, אבני חן, טבעות אירוסין ונישואין. בלאקויה תמצאו עיצובים קלאסיים ועיצובים מקוריים הכוללים עיצובים בהתאמה אישית.

מייסד החברה, אוהד צנעני, עבד במסחר ושיווק יהלומים בחברות מובילות בענף היהלומים בישראל ובבורסות ומרכזי מסחר ליהלומים ברחבי העולם. אוהד צבר ניסיון רב בענף ולמד את אופן העיצוב, האסתטיקה וההגשה הנכונים ונחשף לעיצובים וטכניקות עבודה בעיצוב וייצור יהלומים.

חשיפתו לעיצובים שהשאירו חותם נתנו לו השראה מחברות ומעצבים מובילים בחו"ל.

ב'תכשיטי לאקויה' תמצאו מבחר גדול של יהלומים
ואבני חן, ישירות מבורסת היהלומים וללא תהליכי תיווך


לפרטים Lakoya הרצל 198 רחובות

08-9366319ביום חמישי 18.10 יתקיים היום הוורוד בגדרה להעלאת המודעות למלחמה בסרטן השד על ידי לבישת חולצות ורודות על ידי בני הנוער ביישוב

מחלקת הנוער קוראת לתושבים וללהורים להצטרף לבני הנוער וללבוש יחד איתם חוצות ורודות ולהגביר את המודעות למחלה ולמניעתה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1

בחודש אוקטובר חלים אירועי חודש המודעות לסרטן ברחבי הארץ וביניהם גם מבצע 'הקש בדלת 'שיתקיים בשבוע הבא. במסגרת העלאת המודעות למלחמה בסרטן השד מחלקת הנוער בגדרה, תנועות הנוער ותנועת המדצ"ים יקיימו את 'היום הורוד' בגדרה ביום חמישי 18.10.

ב'יום הורוד' תהפוך גדרה לורודה כאשר בני הנוער יילבשו חולצות ורודות ויגיעו כך לבתי הספר. מחלקת הנוער קוראת לתושבים להיצטרף אליהם וללבוש יחד איתם חולצות ורודות.

הפעילות מתקיימת כחלק מאירועי הנוער שמתקיימים ביישוב במהלך גדרה : יום השומר, צעדת תנועות הנוער ועוד.


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

תושבי גדרה והסביבה, יש לכם כלב או חתול? "דמבו" הרשת האינטרנטית לציוד ומזון לבעלי חיים מבצעת משלוחים עד בית הלקוח בגדרה. שירות משלוחים בטל' 074-7029040

. המשלוח חינם עד בית הלקוח בהזמנה מעל 100 ₪ + מתנה + 5% הנחה בהזמנה הבאה

תוכן שיווקי ממומן

הרשת האינטרנטית "דמבו" לציוד ומזון לבעלי חיים מבצעת משלוחים לבית הלקוח גם בגדרה. ברשת תוכלו למצוא את מיטב המוצרים הקיימים בשוק. תמהיל המוצרים ברשת מבוסס על הניסיון הרב שנצבר ומורכב ממוצרים אשר מותאמים לשוק בישראל . בדמבו ניתן להזמין מזון וציוד לכלבים, חתולים, מכרסמים, תוכים ודגים. הרשת מתמקדת במזון וציוד ואיננה עוסקת במסחר בבעלי חיים. לרשות הצרכנים מאות סוגי מזון וציוד רב ומגוון.

במסגרת מבצע המשלוחים ניתן להזמין משלוח חינם לגדרה והסביבה בקנייה מעל 100 ₪ ולקבל במשלוח מתנה בהפתעה + 5% הנחה להזמנה הבאה

פרטים, שאלות והזמנות ניתן לבצע בטלפון 074-7029040

כתובת אתר החברה

https://www.dumbo4pets.co.il/

לחברה יש גם חנות פיזית ענקית באשדוד


וועדת הבחירות המרכזית מפרסמת את הסקר של יואל גמליאל ובו הוא מקבל 66% בבחירות לראשות המועצה והיתר שאר המועמדים... מסמכי הסקר בכתבה

סקר דעת הקהל בגדרה בוצע על ידי "מאגר מוחות" בראשות פרופ' יצחק כץ

אבי בר | | תגובות: 5בהתאם לדרישת חוק הסקרים בתקופת בחירות העביר יואל גמליאל לוועדת הבחירות המרכזית את תוצאות סקר דעת הקהל אשר בוצע על ידי חברת "מאגר מוחות" בראשות פרופ' יצחק כץ במהלך חודש ספטמבר. ממצאי הסקר מתייחס לבעלי הדעה דהיינו אלה שהחליטו בוודאות להצביע.

וועדת הבחירות העלתה את הסקר לאתר האינטרנט של וועדת הבחירות להלן צילום מסך מתוך אתר וועדת הבחירות המרכזיתהתפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יואל מנצח
  הגב 14.10.18 08:41
 • אורח
  רק "שכחו" לציין שהתוצאות שמוצגות הן רק מקרב בעלי הדעה, ולא טרחו לציין מה אחוז המתלבטים. ככה שתיאורטית מתוך 500 איש יכול להיות שיש 100 בעלי דעה (שהם מוצגים בסקר) ו - 400 מתלבטים שלא מוצגים בסקר. יש לציין שבערים אחרות שבהן ערך במקביל "מאגר מוחות" את הסקר (הם ערכו אותו עבור כל מועמדי הליכוד) - כולם ציינו את אחוז המתלבטים מלבד בגדרה. מעניין למה?
  הגב 14.10.18 16:50
 • אורח
  תשובה נהדרת לסקר שקר של סהר פינטו ושותפיו. יואל ראש מועצה נהדר ליישוב נהדר, רק המחשבה על כמות השקרים של פינטו כראש המועצה מעוררת בי חלחלה.
  הגב 14.10.18 20:40
 • אורח
  יואל הוא איש של עשייה מרובה. גדרה חזקה בחינוך ובפיתוח שלה. הוא ראוי לאמון הציבור.
  הגב 15.10.18 00:24
 • אורח
  פינטו חבל על זמנך היקר
  הגב 15.10.18 12:18

הורה בנוסח דרכא בגין. תלמידי תיכון דרכא בגין יצאו במחול ההורה לצלילי השיר 'עוד לא אהבתי די' במסגרת טיול מסע ישראלי. מצ"ב סרטון

תלמידי שכבת י"א יצאו לטיול 'מסע ישראלי' שמבוסס על גיבוש וחיזוק הזהות הישראלית והציונתי של בני הנוער בישראל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: תיכון דרכא בגין

השבוע יצאו תלמידי שכבת י"א בתיכון דרכא בגין בגדרה לטיול 'מסע ישראלי' ברחבי הארץ. 'מסע ישראלי' הוא פרוייקט המבוסס על לבירור, גיבוש וחיזוק הזהות היהודית, הישראלית והציונית של בני הנוער במדינת ישראל על בסיס מסע בנופי הארץ תוך שילוב נוף ותוכן.במסגרת הטיול החליטו התלמידים לחגוג יחד ולהתאסף יחד לריקוד הורה ארצישראלי לצלילי השיר 'עוד לא אהבתי די'התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שלישי 16.10 תתקיים עצרת הנוער המרכזית לציון 23 שנה לרצח רה"מ יצחק רבין ז"ל בתיכון דרכא רמון

העצרת תתקיים בהשתתפות תנועות הנוער של היישוב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0

לרגל ציון 23 שנה להירצחו של ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל, יקיימו תנועות הנוער בגדרה את עצרת הנוער המרכזית בתיכון דרכא רמון

תוכנית העצרת:

16:30 מעגלי שיח בהשתתפות תנועות הנוער

17:30 טקס זיכרון

העצרת תתקיים ביום שלישי 16.10.18 בשעה 16:30 באולם התרבות של תיכון דרכא רמון


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשבועות הקרובים עתיד להיפתח אולם הספורט ברחוב מנחם בגין שגודלו 1,300 מ"ר ועתיד להכיל כ- 350 מקומות ישיבה

בנוסף במקום יהיו חדרי סטודיו וכן הוא עתיד לשמש את החוגים המתקיימים בגדרה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3

גדרה ממשיכה להתפתח, ובשבועות הקרובים עתיד להיפתח אולם הספורט ברחוב מנחם בגין. בימים אלו מסתיימות העבודות באולם שגודלו כ-1,300 מ"ר ועתיד להכיל כ-350 מקומות ישיבה. בנוסף לאולם במקום יהיו חדרי סטודיו והוא עתיד לשמש את החוגים המתקיימים בגדרה.


מהמועצה המקומית גדרה נמסר :

"אולם זה הוקם במקביל לספורטק אשר נבנה בימים אלו במזרח המושב כחלק מעידוד אורח החיים הספורטיבי במושבה".


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אלו חדשות טובות כול הכבוד
  הגב 11.10.18 19:07
 • אורח
  אילו. חדשות. טובות. קדימה. יואל. תן. להם. ברסיה.
  הגב 12.10.18 01:10
 • אורח
  כל הבכוד💪🏿💪🏿💪🏿
  הגב 14.10.18 13:33

בלון עם חפץ חשוד מעזה נחת ברגע זה בין גדרה לחפץ חיים

הבלון במקור היה מחובר ל – 5 בלונים שהתפוצצו בדרך

אבי בר | | תגובות: 13יום רביעי 10/10 שעה 18:40 ערנות של תושב גדרה ישראל קינן הביאה לאיתור בלון החשוד כבלון נפץ מעזה אשר נחת בין גדרה לחפץ חיים.

ישראל זיהה את מעוף הבלון והחל לעקוב אחריו עד אשר נחת בשדה. במקביל הזעיק את ראש מועצת גדרה יואל גמליאל ואת המשטרה. בגלל החשש והנחיות המשטרה הם לא התקרבו לבלון, אך הבחינו כי במקור היו קשורים 5 בלונים וחלקם התפוצצו ובתחתית הבלון ישנו חפץ חשוד. בשלב זה חבלן מטפל במקום.


יואל גמליאל וישראל קינן ליד הבלון החשוד

כל הכבוד לישראל קינן, על הערנות והתושיה-ישראל הבחין בבלון שאליו מחובר חפץ חשוד מתעופף לכיוון חפץ חיים וגדרה ישראל עידכן אותי ואת כוחות הביטחון במידית, וכרגע הם נמצאים במקום ומטפלים באירוע.
אני קורא לכולכם להיות ערניים, ולעדכן את כוחות הביטחון במידי במידת הצורך.


דוברות המשטרה (שפלה):

בשטח פתוח סמוך לחפץ חיים אותר בלון תבערה וטופל על ידי כוח חבלה של משטרת ישראל.

ממשטרת ישראל נמסר כי בכל אירוע של חפץ חשוד או בלון תבערה יש להתקשר למוקד 100 של משטרת ישראל ולהתרחק מהמקום עד לסיום טיפול חבלני המשטרה בחפץ החשוד.


התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  התקשר ליואל???
  הגב 10.10.18 19:12
 • אורח
  כל הכבוד לישראל התותך
  הגב 10.10.18 19:16
 • אורח
  כל הכבוד על העירנות והדיווח המהיר כך צריך לפעול תודה לאזרח ישראל
  הגב 10.10.18 19:48
 • אורח
  וואו יואל גמליאל ליד הבלון,גיבור לאומי.
  הגב 10.10.18 19:55
 • אורח
  קוראים לו קינן ישראל המלך💖
  הגב 10.10.18 20:45
 • אורח
  כל הכבוד על העירות! ממליץ לכולם לרענן לילדים לא ל יתקרב לבלון/עפיפון חשוד
  הגב 10.10.18 21:50
 • אורח
  ערנות....
  הגב 10.10.18 21:51
 • אורח
  ב"ה, הנה לא ינום ולא ישן שומר ישראל
  הגב 10.10.18 22:38
 • אורח
  כל הכבוש לראש מועצת גדרה יואל גמליאל ולתושב היקר ישראל קינן על העירנות!!
  הגב 11.10.18 01:35
 • אורח
  זה היה ליאור מגדרה שישתלט על העניינים
  הגב 11.10.18 02:32
 • אורח
  כל הכבוד כל הכבוד .צריכים להתעורר ולצאת להפגין ואשמח לדעת גם איפה ואיך מפגינים. ולעשות רעש כל האזרחים בסוף זה ייכנס לשגרת חיים שלנו.זה אסון כל המדינה תבער בסוף....מה נהיה מהמדינה שלנו ממש עצוב 😣
  הגב 11.10.18 06:05
 • אורח
  כול הכבוד לאזרח היקר ישר כח
  הגב 11.10.18 11:04
 • אורח
  כל הכבוד לישראל קינן
  הגב 14.10.18 22:43

במכללת גישות ברחובות ייפתחו 4 קורסים בתחום: אימון וייעוץ אישי, הכשרת מנחי קבוצות, קורס ניהול ופיתוח מיומנות התנהגותית למנהלים וקורס ייעוץ ארגוני וליווי מנהלים. לפרטים 1-700-705-105

הקורסים ייפתחו במכללת גישות רחובות במהלך חודש אוקטובר 2018

תוכן שיווקי ממומן


לינק להרחבה באתר מכללת גישות

http://www.gishot.co.il/המכללה הוותיקה והמובילה בישראל ללימודי תעודה, בתחומי ההנחיה, הניהול וההתנהגות העסקית- פותחת את מחזורי סתיו: 2018/19

קורס להכשרת מנחי קבוצות

המכשירה אנשי מקצוע בשיטה המשימתית כמנחי קבוצות מקצועיים באישור משרד החינוך, תוך מתן דגש על פיתוח מיומנויות התנהגותיות של המשתתפים באמצעות אימון, תרגול אישי וקבוצתי.


קורס ניהול ופיתוח מיומנות התנהגותית למנהלים

הקניית כלים לשיטות ניהול אפקטיביות במגזר העסקי והציבורי. פיתוח מיומנויות התנהגות למנהלים, תוך מתן דגש על טכניקות בניהול והתפתחות אישית.


קורס ייעוץ ארגוני וליווי מנהלים

מקנה כלים פרקטיים לבעלי תפקידים בכירים, המבקשים להתפתח בתחום הייעוץ הארגוני. הקורס מבוסס על ניסיון מעשי בשטח, המאפשר ליווי ותמיכה לפיתוח הקריירה כיועץ וכולל התנסות בתהליך הייעוץ הארגוני.


קורס ניהול ופיתוח מיומנויות התנהגויות למנהלים

קורס ניהול ופיתוח מיומנויות התנהגויות למנהלים | באישור משרד החינוך


קורס ניהול למנהלים או לעתודות ניהול, יסייע למנהל בפיתוח והקניית כלים לשיטות ניהול אפקטיביות-עדכניות שילוו אותו בתהליכים יומיומיים, בקבלת החלטות, ניהול עובדים ועוד- במגזר העסקי והציבורי, תוך התפתחות אישית והקניית מיומנויות אישיות ובינאישיות אשר יקלו על מנהלים בהתמודדות עם התפקידים הניהוליים השונים.

לקבלת מידע נוסף על המסלולים השונים התקשרו- 1-700-705-105

ביום ראשון 28.10 יתקיים יום האודישנים במרכז אופק לילדי כיתות א-ו למופע חנוכה "תמיד אותו חלום" המבוסס על שיריו של צביקה פיק.

שימו לב יש לבצע הרשמה מראש לאודישנים. ההרשמה תיפתח ביום ראשון 14.10. זו השנה השלישית בה מתקיים מופע חנוכה שיתוף פעולה של ביה"ס למוזיקה במרכז "אופק", אגף ילדים, נוער וקהילה ומחלקת התרבות. המופע יעסוק בחלומות ויכלול את שיריו הגדולים של ה"מאסטרו" צביקה פיק

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0

בחג חנוכה הקרוב יעלה במרכז "אופק" בגדרה המחזמר "תמיד אותו חלום", המבוסס על שיריו של צביקה פיק, בהשתתפות ילדי גדרה בכיתות א'-ו' שיבחרו לאחר אודישנים.

האירוע, שנערך זו השנה השלישית, הינו פרי שיתוף פעולה של ביה"ס למוזיקה במרכז "אופק", אגף ילדים, נוער וקהילה ומחלקת התרבות. לאחר שבפעמים הקודמות האירועים הוקדשו לשיריו של עוזי חיטמן ואהוד מנור ז"ל, השנה, כאמור, האירוע מוקדש ל"מאסטרו", צביקה פיק.


מופע חנוכה של שנה שעברה


"תמיד אותו חלום" יעסוק כשמו בחלומות, הוא יכלול את שיריו הגדולים של צביקה פיק שיישזרו בעלילה, בין השירים: "הרקדן האוטומטי", "אהבה בסוף הקיץ", "נאסף תשרי" ("מת אב ומת אלול"),"מוסיקה (מעלה מעלה)", "מרי לו", "גבריאל", "יד ביד", "דיווה", "הלב" ("לילה סתווי"), "לפעמים חלומות מתגשמים" ועוד רבים אחרים.

את המחזמר כתב ומביים שמוליק איליה, "צביקה פיק הוא מאבני הדרך של המוזיקה הישראלית" אומר שמוליק, "אחרי שהקדשנו את המופעים הקודמים לעוזי חיטמן ואהוד מנור, עליהם השלום, החלטנו השנה להקדיש את המופע לאגדה חיה דוגמת פיק".

צביקה פיק, שחגג לא מכבר 69, נולד בפולין, הפריצה הגדולה אל תודעת הקהל אירעה ב-1970, כאשר נבחר לככב בתפקיד הראשי כשחקן וזמר במחזמר "שיער". אחר כך פרץ לגלי האתר עם אין ספור להיטים. פיק היה מהאמנים הישראלים הראשונים שזכו לגילויי הערצה קיצוניים בדמות מעריצות ומעריצים היסטריים. בשנות התשעים זכה לפופולאריות מחודשת כשהחל בסיבוב הופעות עם הלהקה הירושלמית "נושאי המגבעת", ונמשך בלחן שכתב לשיר "דיווה" לדנה אינטרנשיונל, עמו זכתה באירוויזיון 1998 והגיע לשיא במחזמר "מרי לו" שעלה בתיאטרון הבימה והתבסס על להיטיו הגדולים.


שימו לב

האודישנים מיועדים לילדים בכיתות א-ו

יש לבצע הרשמה מראש לאודישנים- ההרשמה תיפתח ביום ראשון 14.10.18

יש להגיע לאודישן עם פלייבק מוכן


האודישנים למופע יתקיימו ביום ראשון 28.10.18 בין השעות 15:00-17:30 במרכז אופק

יש לבצע הרשמה מראש לאודישנים בטלפון: שמוליק - 052-4401885


חגית אמסלם, מנהלת אגף נוער וקהילה במרכז "אופק":

"מדובר באירוע קהילתי שהפך לשם דבר. לפני שנתיים יצאנו לראשונה לדרך ביוזמה זו ומאז זו היסטוריה. מדובר בהפקה צבעונית ומהנה לכל המשפחה. במהלך החודש שלפני החנוכה עסוקים המשתתפים בתהליך שכולל הקלטות וחזרות, כשהדגש הוא על הפן החינוכי והחווייתי. ראוי לציון גם את השתתפות בית הספר למחול "זמן תנועה" שלוקח חלק באירוע".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החלה ההרשמה לחוג רכיבה על סוסים ב"חווה של שון" במושב גני יוחנן (בין מזכרת בתיה לקריית עקרון) החוג מתאים לילדים מגיל 4, בני נוער ולמבוגרים.

התלמידים לומדים לטפל בסוסים, להאכיל, לתקשר עימם ולרכוב רכיבה מערבית. הפעילות מתבצעת באורווה, במגרש הרכיבה ובשדה הסמוך לחווה ע"י מדריכים מוסמכים. פרטים 052-5520091

תוכן שיווקי ממומן

למעבר לדף הפייסבוק של

"החווה של שון"


החלה ההרשמה לחוג רכיבה על סוסים "בחווה של שון" הנמצאת במושב גני יוחנן (בין מזכרת בתיה לקריית עקרון) במשק 53 . בחווה לומדים ילדים מגיל 4 , בני נוער ומבוגרים. התלמידים לומדים לטפל בסוסים, להאכיל, לתקשר עימם ולרכוב רכיבה מערבית. הפעילות מתבצעת באורווה, במגרש הרכיבה ובשדה הסמוך לחווה ע"י מדריכים מוסמכים ובדגש על בטיחות ויחס אישי.

לרכיבה ולטיפול בסוס השפעה רבה על הרוכבים מבחינות רבות: כושר גופני, שיווי משקל, מוטוריקה, קואורדינציה, סבלנות וסובלנות, שיפור והעלאת הביטחון העצמי, תקשורת עם הסביבה ועוד. וחשוב לא פחות הוא הקשר החם שנוצר עם בעל החיים העוצמתי והאצילי הזה, המאפשר לנו ומקבל אותנו, ותחושת השייכות והעוצמה המתלווה לכך.

פרטים 052-5520091


מבזק ספורט: עירוני גדרה במשחקי גביע המדינה בכדורגל תפגוש את אחת מ – 3 הקבוצות הבאות : עירוני טבריה, מגדל העמק או בסמת טבעון

סבב ז' בגביע המדינה אמור להיערך בין התאריכים ב30.10 - 1.11.

אבי בר | | תגובות: 0


הפועל עירוני גדרה מליגה ג' עשתה סנסציה כאשר ניצחה במשחק הגביע את מכבי הרצליה מליגה א' ועלתה לשלב הבא. אתמול שני נערכה ההגרלה בהתאחדות למשחקי סבב ז' בגביע המדינה ונקבע כי גדרה תשחק נגד המנצחת בין עירוני טבריה למגדל העמק (2 הקבוצות בליגה א' צפון) אשר תפגוש את בסמת טבעון מליגה ג' בסיבוב ו' .

סבב ז' בגביע המדינה אמור להיערך בין התאריכים ב30.10 - 1.11.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לאור תחילת העבודות במתחם הסטודנטים "פרי פלייס" ברחובות של היזם אלדד פרי, החל שיווק בניין המשרדים במתחם אשר יתנשא ל – 12 קומות ומחירי המשרדים החל מ - 129 אלף ₪

פרויקט הסטודנטים "פרי פלייס" בכניסה לעיר כולל 750 דירות קטנות להשכרה לסטודנטים. המתחם כולל עירוב שימושים בהיקף אדיר של כ-30 אלף מ״ר של מסחר, משרדים, ובסה״כ יכלול המתחם בנייה בהיקף של 100 אלף מ״ר. גודל המשרדים החל מ – 14 מ"ר ובמחיר החל מ – 129 אלף ₪ ומשרד בגודל 20 מ"ר החל מ - 219 אלף ש"ח ומאפשר ללקוחות לרכוש במגוון גדלים בהתאם לצורך. כל קומה תכלול טרקלין עסקים משותף, לצד חדרי ישיבות מרכזיים

תוכן שיווקי ממומן

לפרטים נוספים: www.eldadperi.com

שאלות בפון 5066*

הדמיה


חברת אלדד פרי נדל"ן, בבעלותו של היזם אלדד פרי, החלה את השלב הבא בשיווק בניין המשרדים של פרויקט פרי פלייס ברחובות. אחרי שהחלו העבודות במתחם, ונמכרו מאות דירות להשכרה לסטודנטים בפרויקט למשקיעים, פותחת כעת החברה את האפשרות להצטרף לרכישת משרד בבניין המשרדים שיוקם במסגרת הפרויקט.


מחירי המשרדים בפרויקט נחשבים לאטרקטיביים במיוחד, כאשר המחיר של משרד קטן בגודל של 14 מ״ר מתחיל ב-129 אלף ש"ח בלבד. ומשרד בגודל 20 מ"ר בחל מ - 219 אלף ש"ח הבניין יכלול 12 קומות ובהם משרדים בשטח כולל של 12 אלף מ״ר, אותם ניתן לרכוש במגוון גדלים בהתאם לצורך.


המשתמשים במשרדי הבניין החדשני יוכלו ליהנות מחללים משותפים, בהמשך למגמה ובעקבותיה הביקוש שנוצר בשנים האחרונות, כאשר כל קומה תכלול טרקלין עסקים משותף, לצד חדרי ישיבות מרכזיים שאותם ניתן יהיה לשריין בהתאם לצורך.

המיקום של מגדל המשרדים גם הוא אטרקטיבי ביותר, באחד מאזורי התעסוקה החשובים במרכז הארץ, בלב פארק המדע ברחובות, צמוד לתחנת הרכבת ולצירי התנועה המרכזיים.

על פרויקט "פרי פלייס"

״המיקום של מגדל המשרדים בפרויקט פרי פלייס והתכנון שלו, הכולל משרדים קטנים החל מ-14 מ״ר, מהווה הזדמנות גדולה לבעלי עסקים קטנים ומקצועות חופשיים להיות בעלים של המשרד שלהם במחיר נוח. כמו כן האופי השיתופי של חללי הישיבות מהווה יתרון עבור שוכרי משרדים קטנים שיכולים גם ליהנות מהמיקום המנצח בפארק המדע ברחובות, וגם להימנע משכירות של חללים גדולים מדי לצורכי עבודתם, תוך חיסכון אדיר בעלויות. בנוסף לכך, מדובר בהזדמנות גם למשקיעים שיכולים בהשקעה לא גבוהה ליהנות מתשואה פנטסטית משכירות באזור מבוקש, עם כל היתרונות של השקעה במשרדים״.


פרויקט פרי פלייס נחשב לפרויקט החשוב ביותר בעיר רחובות, שכן הוא אמור – לראשונה מזה 20 שנה – להוסיף לעיר כמות של 750 דירות קטנות להשכרה לסטודנטים, הלומדים במוסדות האקדמיים הרבים בעיר. כמו כן יכלול המתחם עירוב שימושים בהיקף אדיר של כ-30 אלף מ״ר של מסחר, משרדים, ובסה״כ יכלול המתחם בנייה בהיקף של 100 אלף מ״ר


אינדקס בעלי מקצוע

הדברה

רחובות , 050-3223088

+ הדברת כל סוגי המזיקים: מכרסמים, תיקנים, נמלים, פרעושים, קרציות, טרמיטים וצרעות + התקנת אמצעים...

לפרטים נוספים
אליהו גולומב 11 רחובות , 052-6850456

חידוש ביהלום פוליש קריסטל לכל סוגי המרצפות ניקוי חניונים ניקוי אבנים משתלבות שטיפה בלחץ גבוה, ...

לפרטים נוספים
חזית הדרום 29 רחובות , 050-554-8508

מדביר מספר רישיון 1335 ותק של למעלה מ40 שנה, אחריות לשנה בכתב.מדביר כל סוגי המזיקים, מטפל גם ...

לפרטים נוספים

אינסטלטורים ואינסטלציה

רחובות , 050-5320057

מומחים בכל התקלות ועבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור נזילות, תיקון צנרת, החלפת ברזים, החלפת ...

לפרטים נוספים
ראשון לציון , 052-259-3447

מעל 30 שנות ותק , מקצועי, אמין, עמידה בלוח הזמנים, מחירים טובים• אינסטלציה - כל סוגי השירות ...

לפרטים נוספים

אדריכלות

הנרקיס 8, נס ציונה , 08-9400677

משרד "פדרמן אדריכלים" נוסד בשנת 2001 על ידי אדריכל תומר פדרמן. בשנת 1998 סיים תומר את לימודי האדר...

לפרטים נוספים

דודי שמש וחשמל

רחובות , 050-9204060

דודי שמש וחשמל מכירה והתקנה מכל החברות, שירות תיקונים לכל סוגי הדודים. מפיץ מורשה. מפיץ אור הטב...

לפרטים נוספים

גדרות ושערים

מקס שיין 8 רחובות , 053-734-3495‏

כח הגדר הינה חברה בעלת ניסיון ומוניטין של למעלה מ-17 שנים. החברה מתמחה בתיקון ושיווק של גדרות ברז...

לפרטים נוספים

מנעולים ומפתחות

רחובות , 054-4392959

חברת דור - שירותי חילוץ פריצה ומיגון מציבה דגש על שירות אמין, אישי ומקצועי ומעמידה בפניך את האפשר...

לפרטים נוספים
רחובות , 054-6719622

תקוע מחוץ לבית? ננעל לך הרכב? + פריצה והחלפת כל סוגי המנעולים + תיקון דלתות, פריצת כספות + התק...

לפרטים נוספים
רחובות , 052-6550196

שירותי פריצה 24 שעות לבית ולרכב פריצת דלתות, פריצת מנעולים, פריצת כספות, פריצת רכבים, פריצת דלת ...

לפרטים נוספים

הובלות

רחובות , 052-7001117

עוברים דירה? כבר לא תצטרכו לקחת יום חופשי אנחנו נדאג להכל! ותק של כ-23 שנים בתחום ההובלות!!! אנח...

לפרטים נוספים
ראשון לציון , 052-2327842

שירות ברמה הגבוהה ביותר החברה שלנו מורכבת מצוות מקצועי, מיומן ואמין, שדובר עברית, רוסית ואנגלית ...

לפרטים נוספים

פוליש וניקיון

רחובות , 052-5891633

מחפשים מנקים? שרותי נקיון של דוד אהרון מנקים במקצועיות עם ניחוחות נפלאים. ניקיון מקצועי של חדרי...

לפרטים נוספים
אליהו גולומב 11 רחובות , 052-6850456

חידוש ביהלום פוליש קריסטל לכל סוגי המרצפות ניקוי חניונים ניקוי אבנים משתלבות שטיפה בלחץ גבוה, ...

לפרטים נוספים

חשמל חנויות וחשמלאים

רחובות , 050-3464617

* התקנת מאווררי תקרה * התקנת גופי תאורה *העברת ביקורת חברת חשמל *אישורים לחברות ביטוח וכיבוי א...

לפרטים נוספים
רחובות , 054-4431153

​AC2AC מספקת פתרונות בתחום החשמל תקשורת ומתח נמוך לחברות, ארגונים, עסקים ולקוחות פרטיים. AC2AC ...

לפרטים נוספים

מיזוג אוויר

ראשון לציון , 052-2590758

28 שנות ניסיון מתקין וטכנאי מורשה מכל החברות היצרניות* החלפת מדחסים * החלפת פיקודים * טיפול...

לפרטים נוספים

משאבות

אזור , 050-5266137

חברת עמי משאבות בעלת מוניטין של למעלה מ25 שנים. מתמחה בשאיבות בטון וחול עבודות בנייה מיוחדות הח...

לפרטים נוספים

לימוד נהיגה

ההגנה 19 רחובות , 050-5556676

שפירו שמוליק מורה לנהיגה עם ניסיון של למעלה מ-45 שנה. מלמד במקצועיות ובמסירות על רכב פרטי עם גיר...

לפרטים נוספים

אינדקס בריאות - אלטרנטיבי - טיפוח

קוסמטיקה

אחד העם 1 רחובות , ‏054-261-0024‏

מומחית בלק ג'ל נוסחת לק הג'ל שנכנסה לפני שנים מספר לתודעה עשויה כולה ג'ל בשונה מ"לק רגיל" הלק מב...

לפרטים נוספים

פדיקור ומניקור

אחד העם 26(מספרה יואל) רחובות , 054-230-1037

פדיקור פרה רפואי פדיקור לחולי סכרת ללא סכין טיפול בפטרת טיפול בציפורן חודרנית טיפול ביבלות ...

לפרטים נוספים

איפור

רחובות , 052-479-0602

מאפרת מקצועית - כלות מלוות וערב בוגרת קורס איפור מקצועי באקדמיה של מיקי בוגנים‏

לפרטים נוספים

אינדקס כללי

ייעוץ משפחתי אישי וזוגי

ארלוזורוב 70 רחובות , 054-4210248

יועצת ומאמנת אישית מוסמכת לזוגיות, למערכות יחסים והגשמה עצמית ומנחת קבוצות של ייעוץ ואימון אישי. ...

לפרטים נוספים

דפוס

לוין אפשטיין 12 רחובות , 08-9474852

בדפוס ש.ה.ר רחובות מספקים את כל שירותי הדפוס שאתם צריכים:- עיצוב גרפי - הדפסות דיגיטליות - ...

לפרטים נוספים

חתונות וחינה

מרבד הקסמים 32 עקרון מזכרת בתיה קריית עקרון והמושבים , 050-684-4733

כתר החינה עוסק שנים רבות בתחום ומציע לכם להגשים את חלום החינה המושלמת... מתמחים באירועי חינה של ...

לפרטים נוספים

עורכי דין

הרצל 163 קומה ב רחובות , 08-6766988

משרד עו"ד ומגשר אהרוני מיכה, הינו משרד בוטיק עתיר ניסיון, העוסק במגוון תחומים משפטיים.במסגרת...

לפרטים נוספים
החרש 16 נס ציונה, קומה ב משרד 209 , 073-3982516

משרד עורכי דין שי מויאל מתמחים בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי, בעלי וותק וניסיון רב בייצוג בבתי ה...

לפרטים נוספים
שדרות נים 2 (מגדלי עזריאלי) ראשון לציון , 052-3575846

תחומי התמחות: פיצול תא משפחתי, פירוק שיתוף, משמורת קטינים, מזונות, זמני שהות, עזבונות, ירושה, הס...

לפרטים נוספים

קורסים ולימודים

הנשיא הראשון 34 רחובות , 08-9460569

יתרונות הלימוד בבית הספר למקצועות האופנה: + בית הספר היחידי בארץ המלמד את שיטת התדמיתנות והתפירה...

לפרטים נוספים
רחובות , 054-6719622

תקוע מחוץ לבית? ננעל לך הרכב? + פריצה והחלפת כל סוגי המנעולים + תיקון דלתות, פריצת כספות + התק...

לפרטים נוספים

תושב גדרה תקף אישה ברחוב באשקלון ללא סיבה

התוקף בן 30

אבי בר | | תגובות: 2

בתאריך 6.10 סמוך לשעה 07:00 שוטרים שהיו בפעילות שגרתית ברח' ההסתדרות באשקלון נקראו בידי אזרח שהבחין בגבר תוקף אישה ברחוב.


השוטרים פגשו באישה אשר סיפרה להם כי בדרכה לעבודתה הותקפה בידי אדם, אותו אינה מכירה, שעה שהגיח מאחוריה, תפס אותה ולפת אותה שניות ארוכות והכל ללא סיבה.

השוטרים פתחו בסריקות וברחוב סמוך אותר חשוד העונה לתיאור ונעצר.

מעצרו של החשוד, תושב גדרה בן 30, הוארך מעת והיום עם תם מלאכת החקירה הוגש בידי חטיבת התביעות המשטרתית כתב אישום בגין עבירות של תקיפה הגורמת חבלה של ממש, הפרת צו פיקוח והפרת הוראה חוקית.


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נקווה שירקב בכלא ולא יוציאו אותו ךמעצר בית אנשים אלימים לכלא פשוט חלאה
  הגב 09.10.18 20:04
 • אורח
  צריך אישפוז חלאה
  הגב 10.10.18 18:28

היום שלישי 9.10 תתקיים צעדת תנועות הנוער של גדרה שתצא מרחבת המועצה ובסיומה יתקיים הפנינג חגיגי

בצעדה ישתתפו תנועות הנוער של היישוב : מכבי, צופים, בני עקיבא, עזרא והנוער העובד והלומד, את קבוצות המנהיגות הכוללות את מועצת הנוער, מד"צים, אינטראקט, אחריי וכן, את הגרעין הקהילתי. בסיום המצעד יתקיים טקס חתימה על אמנת תנועות הנוער.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0

כמידי שנה תנועות הנוער בגדרה חוגגים, את פתיחת שנת הפעילות של תנועות הנוער וקבוצות המנהיגות בצעדה משותפת ברחבי המושבה. הצעדה מציגה מפגן מיוחד של נוער פעיל, יוזם ואיכותי הקיים בגדרה.

מדובר בצעדה הכוללת, כאמור, את תנועות הנוער - מכבי, צופים, בני עקיבא, עזרא והנוער העובד והלומד, את קבוצות המנהיגות הכוללות את מועצת הנוער, מד"צים, אינטראקט, אחריי וכן, את הגרעין הקהילתי.

תוכנית המצעד:

16:15 התכנסות ברחבת המועצה

16:30 תחילת הצעדה שתעבור דרך רחוב פינס עד לרחבת גוזלן ותהיה מלווה במוסיקה ומקושטת עם דגלים ובלונים.

17:30 הפנינג תנועת הנוער עם תחנות ועמדות מידע של התנועות , והטקס החתימה המסורתי על אמנת תנועות הנוער הקורא לשיתוף פעולה לשיפור האקלים החברתי בתוך בתי הספר ובקהילה, להעניק אוזן קשבת לבני הנוער ביישוב, לסייע לבני הנוער עם צרכים מיוחדים, לגשר בין האוכלוסיות השונות וליצור אחווה ביישוב, לצמצם את האלימות, לקדם נושאים יישוביים המהווים מענה לצרכי בני הנוער.

הצעדה תצא ביום שלישי 9.10.18 בשעה 16:15 מרחבת המועצה

ממחלקת הנוער היישובית בניהולה של חגית אמסלם נמסר כי מדובר באירוע פתיחת השנה של תנועות הנוער וקבוצות המנהיגות "כולם מוזמנים להגיע ולהשתתף בצעדה המרשימה והמיוחדת כאן במושבה"


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשורה לעמותות הספורט ותנועות הנוער בגדרה, התקציב אושר!

ההחלטה אושרה במועצה

אבי בר | | תגובות: 6

היום ראשון 7/10 בישיבת המועצה אושרה חלוקת התקציב לתנועות הנוער ועמותות הספורט.
חברי המועצה אישרו את המלצות הוועדה המקצועית לפי תקנות משרד הפנים.

יואל גמליאל
אמשיך לפעול ולהביא תקציבים ומשאבים לתנועות הנוער, עמותות הספורט ולרווחת המושבה כולה.


התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הוצאת להם את הנשמה .
  הגב 07.10.18 21:31
 • אורח
  מה הבשורה? כל רשות מתקצבת כשגרה תנועות נוער וספורט. למה לא מפרסמים מה סכומי ההקצבה ומי נהנית מהתקציבים?
  הגב 09.10.18 18:54
 • אורח
  עכשיו אולי הנוער העובד והלומד יקבלו קן
  הגב 10.10.18 13:29
 • אורח
  ולמה בדיוק שיקבלו? הצופים עם פי כמה חניכים חיכו כמעט 10 שנים לקרוואן מסכן אחרי שהתעמרו בהם בבתי הספר (כולל בית הספר החצוף שהנע"ל נמצאים בו כיום), אז קודם כל שיוכיחו יציבות ואוי בעוד כמה שנים יקבלו קן משלהם. חצופים.
  הגב 10.10.18 23:41
 • אורח
  הנוער העובד והלומד כנראה פחות חשוב למועצה ימנית
  הגב 11.10.18 08:50
 • אורח
  לנוער העובד והלומד היה בעבר קן שנסגר עייפות ראש המועצה הנוכחילמה
  הגב 11.10.18 08:54

אבישג סמברג בת 17 מגדרה נבחרה לשאת את דגל ישראל בטקס הפתיחה של המשחקים האולימפיים לנוער. מצ"ב סרטון

אבישג היא אחת מ - 19 ספורטאי ישראל שמשתתפים במשחקים האולימפיים. אבישג תחל את התחרות מחר (יום שני 8.10.18)

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום הוועד האולימפי

אמש (מוצ"ש ) נערך טקס הפתיחה של המשחקים האולימפיים לנוער המתקיימים בארגנטינה בהם משתתפת משלחת ישראל. המשלחת הישראלית מונה 19 ספורטאים שיתחרו ב10 ענפי הספורט השונים, ובניהן נמצאת אבישג סמברג בת ה17 מגדרה , שמתמודדת בענף הטאקוונדו.


משלחת ישראל בעת הנסיעה לארגנטינה


בטקס החגיגי התקיים מצעד הדגלים בו עלו נציגי המדינות עם דגל מדינתם. אבישג סמברג נבחרה לשאת את הדגל הישראלי ואמרה : "אני גאה להיות נושאת דגל ישראל בטקס הפתיחה זו התרגשות גדולה ומחוייבות רבה".

אבישג תתחיל את ההתמודדות במשחקים האולימפיים מחר(שני 8.10 )


אבישג בטקס הפתיחה

סרטונים: הוועד האולימפי
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מרכז אופק פותח את ההרשמה לעונת הצגות הילדים "תרבוטף" ומזמין את הילדים להגיע להצגות שיתקיימו בימי ראשון החל מ7.10

מועדון תרבוטף היא תוכנית של הצגות הילדים המיועדים לגילאי 4-8 בו מוצגים מיטב הצגות הילדים של התיאטראות בארץ במהלך השנה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0

המועצה המקומית גדרה מקדמת תרבות וממשיכה לקיים גם השנה את "תרבוטף" תכנית איכותית המשלבת את מיטב התיאטראות וההצגות במרכז "אופק" במושבה.

תכנית "תרבוטף" היא תכנית הנפרשת לאורך השנה המיועדת לילדים בגילאי 4-8 וכוללת השנה שש הצגות מובילות: "מרק כפתורים" של תאטרון אורנה פורת, "בלב הים הגדול" של התיאטרון הארצי לילדים ונוער, "דוט והקנגרו" של תיאטרון לילדים ונוער באר-שבע, "לא סתם סיפור" של תיאטרון מדיטק, "הקוסם מארץ עוץ" של תיאטרון השעה הישראלי ו"מחסן השטוזים" של תיאטרון אורנה פורת.

ההצגות יתקיימו בימי ראשון בשעה 17:30, אולם מיכל, מרכז אופק.

ביום ראשון 7.10 תוצג ההצגה הראשונה, של תרבוטף ההצגה "מרק הכפתורים", מתאטרון אורנה פורת. הצגה מרגשת, משעשעת ומאתגרת, לילדים בגילאי 4-7, המדברת על הכח שבשיתוף הפעולה, על אחוות הקהילה ועל ההבנה שאם כל אחד יתרום את חלקו הקטן, יחד אפשר לעשות דברים גדולים.

ההצגות הבאות:

4.11.18 "בלב הים הגדול" של התיאטרון הארצי לילדים ונוער

20.1.19 "דוט והקנגרו" של תיאטרון לילדים ונוער באר-שבע

17.2.19 "לא סתם סיפור" של תיאטרון מדיטק

10.3.19 "הקוסם מארץ עוץ" של תיאטרון השעה הישראלי

19.5.19 "מחסן השטוזים" של תיאטרון אורנה פורת


עלות מנוי 330 ₪ (ילד +הורה)

מחיר כרטיס בודד של 65 ₪ (ילד+הורה).

לפרטים והרשמה בטלפון 08-8594555התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבזק ספורט: הפועל גדרה ניצחה, בית"ר גדרה הפסידה

הפועל גדרה במקום הראשון ובית"ר גדרה במקום 9

אבי בר | | תגובות: 0

היום שישי נערך המחזור השני בליגה ג' מרכז בו משחקות 2 הקבוצות מגדרה.

הפועל גדרה יצאה למשחק חוץ נגד קרית עקרון וניצחה 4 – 1 .

במשחק השני יצאה בית"ר גדרה למשחק חוץ נגד בת ים והפסידה 3 – 0.

הפועל גדרה במקום הראשון ובית"ר גדרה במקום 9


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרכב של גוגל חוזר לצלם מחדש את כל הרחובות בגדרה

חברת גוגל לא מציינת בכוונה את התאריך המדויק שהרכבים יגיעו לגדרה אך הם מציינים כי מדובר בשבועות הקרובים.

אבי בר | | תגובות: 1

בשנת 2011 הרכב של גוגל סייר לראשונה (והשנייה בשנת 2015 והשלישית בשנת 2017) בגדרה וצילם את כל הרחובות וכל מי שגולש בגוגל מפות יכול כיום לסייר באופן וירטואלי בגדרה. וכדי להיות מעודכנים חברת גוגל שולחת את רכבי הצילום לצלם מחדש כל עיר בעולם ובישראל ובשבועות הקרובים רכבי הצילום של גוגל יגיעו לגדרה ובמשך מספר ימים יסיירו במושבה ויצלמו את כל הרחובות.

מערכת גוגל מפעילה מנגנון המאפשר לכל מי שצולם ומעוניין לטשטש פרטים יכול לבקש והצילומים יורדים או עוברים טשטוש. חברת גוגל לא מציינת בכוונה את התאריך המדויק שהרכבים יגיעו לגדרה אך הם מציינים כי מדובר בשבועות הקרובים.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

קו חדש מגדרה לרכבת! ביום ראשון 7.10 יחל לפעול קו חדש בגדרה לרכבת יבנה מערב וחזרה

הקו יתחיל את מסלולו ברחוב וייצמן וייסע ברחבי המושבה עד מחלף בית רבן ולאחר מכן ייסע ישירות לתחנת הרכבת ביבנה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 13
ע

ביום ראשון הקרוב (7.10.18) חברת האוטובוסים 'אפיקים' תחל להפעיל קו אוטובוס חדש בגדרה לכיוון תחנת הרכבת יבנה מערב.

מספר הקו החדש יהיה 30 שיתחיל את מסלולו ברחוב וייצמן בגדרה.

מסלול הקו יהיה דומה למסלול הקו של קו 35 (רחוב וייצמן, פינס, בן גוריון הרצל ) עד למחלף בית רבן, לאחר מכן ימשיך על כביש 4 לתחנת הרכבת יבנה מערב.

זמן הנסיעה הממוצע ברכבת מיבנה מערב לכיוון רכבת ההגנה בתל אביב כ- 28 דקות.

זמן הנסיעה הממוצע ברכבת מיבנה מזרח לכיוון רכבת ההגנה בתל אביב כ - 32 דקות

וביבנה מערב תדירות הרכבת לתל אביב גבוהה יותר

שעות פעילות הקו:

כיוון הקואוטובוס ראשוןאוטובוס אחרון
גדרה - תחנת רכבת יבנה מערב4:5522:00במהלך היום ייצאו 12 אוטובוסים
תחנת רכבת יבנה מערב- גדרה7:3022:35במהלך היום יצאו 11 אוטובוסים


לפרטים נוספים ניתן לפנות למרכז המידע לתחבורה בטלפון *8787


התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נהדר אין מילים תודה תודה תודה
  הגב 04.10.18 18:43
 • אורח
  מבורך אנחנו מקוים שבהמשך יהיה גם לנו רכבת בגדרה אבל כול הכבוד
  הגב 04.10.18 18:43
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 04.10.18 19:07
 • אורח
  תודה אך מה עם אוטובוס הסעה לתחנה החדשה בכפר מנחם, נסיעה ללא תשלום בחודשים הקרובים לתושבי גדרה
  הגב 04.10.18 19:22
 • אורח
  טרמפים זה בחינם
  04.10.18 19:37
 • אורח
  יותר חשוב שאטל לכפר מנחם (אפילו בתשלום) והמשך הנסיעה היא בחינם ברכבת לתל אביב בחודשים הקרובים.
  06.10.18 15:15
 • אורח
  מה השעות של האוטובוס
  הגב 04.10.18 21:29
 • אורח
  כל הכבוד..שידרוג איכות החיים
  הגב 04.10.18 22:42
 • אורח
  אכן שיפור, אבל לפי לוז החברה הקו פעיל רק בימי א' עד ד'. מה עם חמישי שיש?
  הגב 05.10.18 09:14
 • אורח
  הללויה יבורכו בעלי ההחלטה אך מה אם סופש
  הגב 05.10.18 12:03
 • אורח
  כל הכבוד! חדשות טובות.. יבנה מערב הרבה יותר זמין. איפה אפשר לראות לוז? האם יש גם חזרה מיבנה מערב לגדרה? באיזה ימים הקו פעיל. תודה רבה
  הגב 06.10.18 12:14
 • אורח
  כל הכבוד!
  הגב 08.10.18 11:34
 • אורח
  כל הכבוד.אבל מה עם תושבים שגרים בשכונת רשפים בשכונה הצבאית הישנה ובסטרומה ובאיזורים..למה הקוים האלה לא עוברים בשכונות אלו???ן
  הגב 13.10.18 23:56

משאית התהפכה בכנות, במקום מספר פצועים

צילום – בשיתוף קבוצת החדשות "אנשי הדממה"

אבי בר | | תגובות: 0


יום חמישי 4/10 שעה 13:30. באזור תעשייה כנות משאית התהפכה. חובשי מד"א וכונני איחוד הצלה הגיעו למקום וטיפלו ב – 2 נוסעי המשאית אשר נפצעו קל. המשאית התהפכה ופגעה בכלי רכב חונים. צוותי לוחמי האש מסייעים

תמונות נוספות קרדיט צילום ד.פרל זק"א הצלה מבצעי ארצי
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כל אמא יכולה! ליגת מאמאנט גדרה מחפשת שחקניות חדשות לקבוצות הליגה ומזמינה את תושבות היישוב להצטרף לשורותיה. אין צורך בניסיון קודם

לפרטים נוספים והרשמה ניתן לפנות לקפטניות קבוצות מאמאנט של גדרה המצורפות בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0

ליגת מאמאנט גדרה עומדת לפתוח את עונת 2018-2019 ומזמינה את תושבות גדרה להצטרף אל הליגה של היישוב. ליגת מאמאנט הוא פרוייקט האימהות הספורטיבי- חברתי קהילתי הגדול בישראל והיא מונה אלפי נשים בכל רחבי הארץ. הליגה הוקמה בשנת 2005, על ידי הגברת עפרה אברמוביץ ושמה לה למטרה להנחיל את תרבות הספורט בקרב אימהות ובכך להשפיע גם על המשפחות והילדים. בנוסף לפעילות הספורטיבית הן מקיימות פעילויות חברתיות למען הנשים כמו טורניר "גם אני מודעת" להעלאת המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד שיתקיים ביום שישי הקרוב (5.10 בראשון לציון). ליגת מאמאנט בגדרה היא על שם התלמידה שיר כהן ז"ל.

בגדרה קיימות כ7 קבוצות אמהות של בתי הספר ביישוב

אוהל שלום, הבילויים, גוונים, התיכונים, פינס – קבוצת פינס וקבוצת פינסטארס ורעות

כל תושבת המעוניינת להירשם לליגת מאמאנט של גדרה יכולה לפנות לקפטניות של קבוצות היישוב ולהירשם:

אוהל שלום – שני נעמן כהן 050-6998320

הבילויים חגית מור – 052-8428988

גוונים- מירב שני 054-4466658

התיכונים- שירי בן שפר פישמן 054-5622034

פינס- נעמה קפלינסקי פלדי 054-5629294

פינסטארס- אורית אביגד 050-7278956

רעות- רות ורדי 054-3008437

אין צורך בניסיון קודם

לפרטים נוספים ניצן לפנות גם לדף הפייסבוק מאמאנט גדרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מעברי החצייה בגדרה בסמוך למוסדות החינוך נצבעו וסומנו בסימונים מיוחדים כחלק מפעילות להעלאת נושא זהירות בדרכים

הסימונים בוצעו במעברי החצייה בסמוך למוסדות החינוך ובנקודות שונות ביישוב עם כתוביות: "אל תתפרץ לכביש", "תסתכל לנהג בעיניים" , "נלחמים בחיים", במטרה להדגיש לנהגים את מעברי החצייה ולהולכי רגל לעבור את הכביש בבטחה ובזהירות .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1

במועצה המקומית גדרה ממשיכים בפעילות להעלאת המודעות לזהירות בדרכים. כחלק מהפעילות לאחרונה התבצעו עבודות צביעה לסימון מיוחד של מעברי חצייה ברחבי המושבה במטרה להבליט אותם לשמירה על בטיחות הולכי הרגל. בתוך כך בוצעו סימונים חדשים ובולטים בסמוך למוסדות החינוך ובנקודות שונות ביישוב הנותנים תזכורת להולכי רגל לחצייה זהירה מצד אחד ומדגישים לנהגים את מעברי החצייה מצד שני. מדובר בסימונים צבעוניים עם כתוביות "אל תתפרץ לכביש", "תסתכל לנהג בעיניים" ו"נלחמים על החיים" הבולטים לעוברים ולשבים בבואם לחצות את הכביש.

מנהלת הבטיחות בדרכים היישובית, גלית דניאל, פועלת בשיתוף הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים לאורך כל השנה ברבדים שונים על מנת להעלות את המודעות לבטיחות בדרכים ולעודד להתנהגות אחראית ונכונה בדרכים. כחלק מכך, מתקיימת וועדת תנועה להעלאת סוגיות ונושאים להגברת הבטיחות בדרכים במושבה, מתקיימים אירועים יישוביים, פעילויות שוטפות במוסדות החינוך לאורך השנה ועוד. לאחרונה, כאמור, בוצעה יוזמה נוספת על ידי הבלטת סימוני מעברי החצייה בשיתוף גלית דניאל, מנהלת תחום בטיחות בדרכים יישובית, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ואגף שפ"ע בניהולו של יהודה יחזקליאן.


גלית דניאל, מנהלת הבטיחות בדרכים היישובית:

"תודה לאבי שמר מהרשות הלאומית לבטיחות בדרכים על הליווי לאורך כל השנה בנושא הבטיחות בדרכים, ועל הסיוע בקידום יוזמות כולל ביוזמה זו. ותודה למנהל אגף שפ"ע, יהודה יחזקליאן, על העשייה וההוצאה לפועל של פרוייקט מיוחד זה. אנו פועלים לאורך כל השנה להגברת המודעות לנושא ונמשיך לפעול ולקדם יוזמות המגבירות את הבטיחות בדרכים במושבה בכל הרבדים"


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

סנסציה! הפועל גדרה מליגה ג' ניצחה בגביע את מכבי הרצליה מליגה א

סבב הבא בגביע סבב ז' ייערך ב – 30/10 בהשתתפות קבוצות מהלאומית וייתכן כי גדרה תוגרל מול קבוצה מהלאומית

אבי בר | | תגובות: 3
צילומים - דף הפייסבוק עירוני גדרה
סנסציה ענקית היום באצטדיון הרצליה. מכבי הרצליה עד לפני עונה קבוצת כדורגל בליגה הלאומית והשנה בליגה א' אירחה את הפועל גדרה מליגה ג' במסגרת מחזור ו' של גביע המדינה בכדורגל והמשחק הסתיים בניצחון מדהים של גדרה 1 – 0 משער של ברוך וולדמן ומירב המחמאות לשוער גדרה רמי קרא שתפס "יום גדול" והיה מצטיין.

הסבב הבא בגביע סבב ז' ייערך ב – 30/10 בהשתתפות קבוצות מהלאומית וייתכן כי גדרה תוגרל מול קבוצה מהלאומית

יואל גמליאל

ברכות חמות לקבוצת הכדורגל הפועל עירוני גדרה על ניצחון 1:0 מול מכבי הרצליה שנשרה השנה מהליגה הלאומית ובעקבות ההפסד הודחה ממשחקי גביע המדינה.
יישר כוח לכל צוות המועדון והשחקנים על ההישג המרשים!

בהצלחה בדרך ולעוד הישגים רבים!


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.

בשורה להורי ילדי הצהרונים בגדרה! לאור פניית הורים הורה יואל גמליאל על הקלה להורים וצהרוני מרכז אופק ייפתחו להורים ביום שלישי 2/10 החל מהשעה 07:30

הצהרונים יפעלו בין השעות 7:30-17:00 במתכונת קייטנה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
לאור פניית הורים אל יואל גמליאל נעתר ראש המועצה והורה להנהלת אופק להפעיל את צהרוני אופק ביום שלישי אסרו חג. אי לכך, מרכז אופק והנהגת ההורים בגדרה יצאו בהודעה להורי היישוב, על פתיחת צהרוני מרכז אופק ביום שלישי הקרוב. פתיחת הצהרונים היא על מנת לתת מענה להורים שילדיהם נמצאים עדיין בחופשת החג.

הצהרונים יפעלו בין השעות 7:30-17:00 במתכונת קייטנה.

מרכז אופק מבהיר כי בעקבות ההתראה הקצרה בהפעלת הצהרונים ביום שלישי ייתכנו שינויים בצוותי הצהרונים.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבזק ספורט: 2 הקבוצות של גדרה הפועל ובית"ר מנצחות

החל מהעונה לגדרה יש 2 קבוצות כדורגל בליגה ג' הפועל גדרה הותיקה ובית"ר עובדיה גדרה החדשה.

אבי בר | | תגובות: 0
ביתר גדרה - צילום דף הפייסבוק של הקבוצה

החל מהעונה לגדרה יש 2 קבוצות כדורגל בליגה ג' הפועל גדרה הותיקה ובית"ר עובדיה גדרה החדשה.

ביתר גדרה קרויה על שם על שם תושב המושבה עובדיה גרפי ז״ל.
עובדיה גרפי יליד ותושב המקום אשר נפטר בטרם עת.
עובדיה פעל רבות למען גדרה הוא היה אוהב ונושם בית״ר וחינך את ילדיו על ערכיי ז׳בוטינסקי והרוח הביתרית.
מקימי הקבוצה, החליטו כצעד סמלי לבקש את רשות המשפחה להשתמש בשמו של עובדיה ולהנציח את שמו באמצעות הקבוצה שלנו.

תוצאות המחזור הראשון

בית"ר גדרה

במשחק חוץ מנצחת את רמלה בתוצאה 3 – 1.

עירוני גדרה

במשחק בית מביסה את צעירי לוד 6 - 0

ילדים א'

במשחק גביע בליגנ עלדים א' גדרה ניצחה 4 – 1. ועלתה לשלב הבאהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מפגן כח עצום של יואל גמליאל! כ – 2000 תושבים, חברי כנסת ושרים הגיעו להתארח בסוכתו של יואל גמליאל

לצפייה בכל התמונות בגלריית התמונות לחצו על אחת התמונות למטה

אבי בר | | תגובות: 2
צילומים - סטודיו אספוסה


ביום רביעי בערב באווירה משפחתית וקהילתית, התכנסו למעלה מ- 2,000 תושבות ותושבי גדרה בסוכה הפתוחה המסורתית של יואל גמליאל ראש המועצה, אירוע אשר הפך לחלק בלתי נפרד מחג הסוכות במושבה.

בנוסף לתושבים הרבים אשר הגיעו להתארח, הגיעו לתמוך ולברך גם שרי הממשלה ביניהם: יו"ר הכנסת- יולי אדלשטיין, שר התחבורה- ישראל כץ, שר התיירות-יריב לוין, השרה לשוויון חברתי-גילה גמליאל ושר החינוך לשעבר- גדעון סער. לצד השרים נצפו גם חברי כנסת רבים וביניהם: ח"כ שרן השכל, ח"כ ד״ר ענת ברקו, יו״ר ועדת החוץ והביטחון ח"כ אבי דיכטר, ח"כ דוד ביטן, ח"כ אורן חזן וח״כ יהודה גליק.

מבין ראשי המועצות האושפיזין ניתן למנות את ראש מועצת נחל שורק אלי אסקוזידו, ראש מועצת ברנר דורון שידלוב, ראש מועצת קריית עקרון חובב צברי, ראש מועצת חבל יבנה משה ליבר וראש מועצת מיתר אבנר בן גרא.

ראשי הסיעות המקומיות שלום אזרד, ציון ידעי ויקותיאל תנעמי, הגיעו גם הם לסוכה והביעו פעם נוספת את תמיכתם בראש המועצה.

לאחר האירוע הביע ראש המועצה יואל גמליאל את תודתו למשתתפים הרבים: "תודה רבה קודם כל לתושבי ותושבות גדרה היקרים שהגיעו גם השנה לסוכתנו והזכירו לנו שוב שכולנו במושבה משפחה אחת גדולה ונפלאה. תודה גם לשרים, חברי הכנסת, ראשי הרשויות וראשי הסיעות שבאו לחגוג איתנו ולתמוך בנו. מועדים לשמחה לתושבי המושבה ולכלל בית ישראל"


לצפייה והגדלת כל התמונות לחצו על אחת התמונות


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תיקון: מפגן המלקקים התכוונתם?!
  הגב 29.09.18 23:03
 • אורח
  יואל אתה מבוזבז בפוליטיקה מקומית
  הגב 05.10.18 01:54

פותחים שנה במרכז מרשמלו גדרה! ביום שני 15.10 יתקיים מופע פתיחת השנה עם מפעיל הילדים אלי פלפלי והגיטרה במרכז אופק

הפעילות מיועדת לילדים בגילאי 2-4

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
המועצה המקומית גדרה

מרכז מרשמלו פותח את שנת הפעילות ומזמין את הילדים להגיע לפעילות לילדים הקטנים שתתקיים בחודש אוקטובר.

לפתיחת שנת הפעילות מגיע מפעיל הילדים אלי פילפלי והגיטרה, שינעים את זמנם של הילדים עם שירים וסיפורים.

הפעילות מתאימה לגילאי 2-4

אירוע הפתיחה יתקיים ביום שני 15.10 בשעה 17:30 באולם מיכל במרכז אופק

עלות: 40 ₪ להורה וילד

לפרטים נוספים והרשמה: 08-8594555


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שלישי 9.10 תתקיים צעדת תנועות הנוער ה-6 בגדרה שתצא מרחבת המועצה

בסיום הצעדה ייערך הפנינג וטקס חתימה על אמנת תנועות הנוער

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0

מידי שנה תנועות הנוער מתאחדות ליום אחד ועורכות את מצעד תנועות הנוער המסורתי, שיתקיים זו השנה השישית. המצעד יתקיים בהשתתפות תנועות הנוער של הישוב: גרעין קהילתי גדרה, מכבי צעיר, בני עקיבא ועוד. בנוסף לצעדה יערך טקס החתימה על אמנת תנועות הנוער

לו"ז המצעד:

16:15 התכנסות ברחבת המועצה

16:30 תחילת הצעדה

17:30 הפנינג תנועת הנוער עם עמדות מידע , והטקס של חתימה על אמנת תנועות הנוער

הצעדה תצא ביום שלישי 9.10 בשעה 16:15 מרחבת המועצה


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חגיגות בית השואבה בגדרה ! הערב (חמישי 27.9) מוזמנים תושבי גדרה להגיע לחגיגות וליהנות ממופע להטוטים, מוזיקה וריקודים בבית ספר שלהבות חב"ד

הכניסה חופשית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בית ספר שלהבות חב"ד מזמין את תושבי וילדי גדרה להגיע לאירוע חגיגות בית השואבה שיתקיימו הערב (יום חמישי) בבית הספר. המשתתפים יוכלו ליהנות ממוזיקה וריקודים באווירת החג

בתוכנית:

מוזיקה

ריקודים

מופע אש- מופע להטוטים בשילוב אש

הפתעות למשתתפים

האירוע יתקיים ביום חמישי 27.9 בשעה 20:00 ברחבת בית ספר שלהבות (הכניסה מהשער הצדדי)

הכניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תזכורת! הערב רביעי 26.9 החל מהשעה 19:30 ראש המועצה יואל גמליאל מזמין את התושבים להגיע להרמת הכוסית המסורתית בסוכתו

כמידי שנה בחג הסוכות מארח ראש המועצה את התושבים ואת נבחרי הציבור בסוכת ביתו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
תמונות משנים קודמות

כמידי שנה בחג הסוכות מתכונן ראש המועצה יואל גמליאל ובני משפחתו לחג הסוכות ולבניית הסוכה בה הוא מארח מידי שנה את תושבי גדרה ונבחרי הציבור שמגיעים לחגוג את החג.

גם השנה תוקם הסוכה בביתו של ראש המועצה אשר מזמין את התושבים להגיע לאירוע הרמת הכוסית המסורתית וליהנות מאווירת החג במושבה.

הרמת הכוסית תתקיים ביום רביעי 26.9 בין השעות 19:30-22:30 ברחוב אלשייך פינק 3 גדרה

הציבור מוזמן להגיעהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
06.10.18 17:27
האם יש אפשרות לקנות את הדירה בגורדסקי בתשלומים? כל חודש תבואו לקבל צ'ק בפריסה ל=30 שנה?
אורח
12.10.18 10:18
חחחחחחחחחח
אורח
29.09.18 13:04
29.09.18 11:42 בגורודיסקי 21 דירת שלושה חדרים 75 מטר קומה שלישית ללא מעלית חנייה מקורה בטאבו, מרווחת ומוארת שלושה כיווני אויר, שלושה מזגנים דוד שמש באחריות חלונות תריסים ורשתות, פרקטים בשני חדרים קרמיקה ברצפה, בקרבת מוסדות חינוך וגנים מרחק הליכה לעיר, יציאה לכביש 431 ולפארק המדע, מצויינת גם להשקעה תשואה גבוהה, עליזה 0522249704.
אורח
29.09.18 13:11
תמונות מהדירה
אורח
29.09.18 11:42
בגורודיסקי 21 דירת שלושה חדרים 75 מטר קומה שלישית ללא מעלית חנייה מקורה בטאבו, מרווחת ומוארת שלושה כיווני אויר, שלושה מזגנים דוד שמש באחריות חלונות תריסים ורשתות, פרקטים בשני חדרים קרמיקה ברצפה, בקרבת מוסדות חינוך וגנים מרחק הליכה לעיר, יציאה לכביש 431 ולפארק המדע, מצויינת גם להשקעה תשואה גבוהה, עליזה 0522249704.
אורח
26.09.18 01:19
מחפש לקנות מגרשים בגוש 3650 3651 חלקים קטנים גם במחיר ראלי 0542235234
אורח
26.09.18 01:18
בעלי קרקע באזור תעשייה הורביץ מחפשת יזם לקומבינציה 0542235234
אורח
26.09.18 01:18
מחפש מחסנים למכירה ברחובות 0542235234
אורח
15.07.18 19:42
רשמת שאתה מחפש דירה לזוג צעיר אהבתי את הנדיבות שלך אשמח אם תעזור לי ברכישת דירה אנחנו זוג צעיר אצור איתך קשר ונפגש לקפה ועוגה נראה אולי תעזור לעוד זוג אבל 3 חדרים אל תכניס זוג לקופסת גפרורים ההורים מתחתנים אחהכ הילדים באים צריך ספייס
אורח
29.09.18 11:44
מוזמן להתקשר עליזה 0522249704, יש לי בשבילך דירת 3 חדשים במיקום מצויין.
אורח
29.09.18 13:07
חדרים****
אורח
29.09.18 13:09
חדרים****
אורח
01.07.18 17:24
למכירה דירת 5 חדרים ברחובות 🏣🏣מחפשים דירת 5 חדרים בהזדמנות??בשכונת שרונה, בקרבת מרכז מסחרי, מוסדות חינוך ותחבורה ציבורית, מוצעת עכשיו #בשיווק_בלעדי דירה מרווחת, משופצת ומושקעת לעסקה מהירה.☑️ ממ"ד ☑️ חניה ☑️ מחסן ☑️ מרפסת שמשלתיאום פגישה: 077-9967116 ישראל שבירו יועץ נדל"ן 077-2305336 דניאל ליפובצקי יועץ נדל"ן


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
05.10.18 20:40
איזה דירה? גרים עם ההורים רושמים צק דחוי למכולת הולכים ללשכה או ששוכרים יחידת דיור ומתפשרים על אכות השכונה כמה משכורות זוג צריך בישראל בשביל להגיע לדירה?
אורח
26.09.18 01:17
מחפש מחסנים קטנים ברחובות לקנייה 0542235234
אורח
26.09.18 01:16
רוצה למכור נדלן שלח פרטים לפלא 0542235234 מחיר ראלי מזומן מיידי
אורח
26.09.18 01:15
קבוצה בעלי קרקע בהורביץ מגרש למסחר מחפשת יזם לקומבינציה 0542235234
אורח
24.09.18 06:34
למכירה דירה ברחובות 5 חדרים בשכונת המדע משודרגת ברמה גבוהה מאוד.מרפסת ענקית +מחסן צמוד לדירה.פרטים 0526577671 אלכס
אורח
20.09.18 19:13
דירת 2 חדים מאווררת ממוזגת שירותים כפולים מטבח יהודי . חניה . 0505933220 לא בשבת
אורח
20.09.18 19:19
מתפנת ב 30 באוקטובר . קומת קרקע . 4 מדרגות
אורח
29.09.18 19:57
תתפנה***
אורח
08.10.18 14:10
רחוב?
אורח
15.09.18 13:29
לסטודנטים בבאר שבע להשכרה דירת 2 חדרים קומת קרקע, במרחק הליכה מהאוניברסיטה. יש פלדלת, סורגים, ריהוט ומכשירי חשמל. 050-5838211
אורח
03.09.18 19:57
עם המחירים של היום ... כמה עולה דירה בלי גג, בלי קירות , בלי רצפה, בלי אדמה בלי חלונות ?
אורח
17.09.18 17:18
חחחח כנראה שלא תמצא


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
09.03.18 15:38
למכירה סובארו אימפרזה יד שניה 2006 מנוע 1600 0547560649 ציון
אורח
05.02.18 00:16
קניתי חדש והישן בשבילך. מאזדה 626 שנת 99. מטופחת. מנוע חדש. מחירון 8,000 054-4554919
אורח
02.01.18 22:47
יד ראשונה מרופא?
אורח
18.01.18 09:27
יד שנייה מפרופסור
אורח
22.04.18 20:00
יד שלישית מדוקטור שאקשוקה
אורח
08.10.18 17:35
יד רביעית ממורה לאזרחות
אורח
01.11.17 21:02
הונדה סיוויק 2007 יד ראשונה מפרטי! טיפולים רק במוסך מרכזי מודל ES הדגם המשודרג: גג נפתח, ציינג׳ר 6 דיסקים, בקרת שיוט מההגה טסט עד נובמבר 2018!! מחיר מחירון 34 א, 173 א קילומטר טלפון 054-4976433
אורח
30.01.18 00:38
צ'יינג'ר 6 דיסקים ?! דייי כמה אתה מוכר אותו ללא הרכב המגעיל הזה של כל הערסים של פעם?!?!
אורח
08.10.18 17:34
כן
אורח
13.10.17 08:10
הונדה סיוויק 2007 ₪ 30,000יד ראשונה פרטית נפח 1400 חסכוני 1-16 נסע 230 קמ אחרי טיפול טסט שנה כיסאות חימום מראות מתקפלות ובקרת שיוט דבאל דין חיישנים מצלמה מערכת שמע צמיגים מישלינג חדשים חלונות שחורים וקוסמטיקה שמור 0543007347
אריק
08.10.17 18:17
רנו לוגאן 2009 גיר ידני 7 מקומות 0524236972 בשעות הערב
אורח
05.10.17 17:57
פיאט פונטו גרנדהמודל 2008 יד שלישית פרטית 139000 קמ טסט עד סוף השנה. רכב שמור ,מטופל ונוסע היטב. גיר רובוטי לאחר שיפוץ במוסך המרכזי. חסכוני בטירוף מזגן תקין,הכל עובד. מאזור אשדוד,050-8920204 .
אורח
05.10.17 17:56
מחפש החלפה על טרקטורון חשמלי אופניים חשמליות 💫legend48 2017💫 והוספה קטנה ממני אזור אשדוד 0505749164-ווצאפ


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
27.09.18 22:38
מחפשים בדחיפות סייע/ת לצהרון קטן במזכרת בתיה, לילדי גן בגילאי 3-5 עם עיכוב שפתי/קושי שפתי. עדיפות לניסיון בחנ"מ/שילוב. המשרה הבסיסית היא 3.5 שעות מדי יום, בין 13:30 ל 17:00. במידת הצורך וההתאמה של המועמד/ת תהיה אפשרות להשלמה למשרה מלאה, החל מהבוקר. הצהרון עתיד להיפתח מיד לאחר החגים, עם מציאת הסייע/ת. *למתעניינים ולפרטים נוספים, נא לפנות לאושרת 053-3034354.
אורח
27.08.18 08:43
לפעוטון פרטי ברחובות , שכונת מרמורק , דרושות - * סייעת אימהית , נעימה , חמה ואחראית לטיפול בקטנטנים בני שנה עד שנתיים . משרה מלאה או חלקית ( משעה 7:30 עד 12:30 או עד 16:30 )* מבשלת עם ניסיון בבישול טעים לילדים. משרה חלקית משעה 7 עד 12:30 ויום אחד בשבוע עד 15:30 .משרה בשכר שעתי + נסיעות + כל התנאים המקובלים על פי החוק , אווירת צוות נעימה. תחילת העבודה בספטמבר.נייד לפרטים נוספים - 0507578105
אורח
27.08.18 08:43
גן פרטי ברחובות מחפש סייעות למשרה מלאה או חלקית לפרטים בפרטי או 0548022889 תנאים מצויינים למתאימות
אורח
27.08.18 08:42
לחברת שטראוס עלית🍭 ביבנה דרוש/ה סדרן/ית 🍬משרה מלאה / חלקית 🍬ניידות - יתרון ניקול 052-2968298
אורח
13.08.18 13:32
לרשת בנא משקאות המובילה בתחומה דרושים/ות מוכרנים/ות וקופאים/ות לסניפים מזכרת בתיה רחובות ביל״ו קסטינה וגן יבנה תנאים מעולים למתאימים אפשרויות קידום ועבודה לטווח ארוך לפרטים אנה 0545828099
אורח
13.08.18 13:31
לחברת שטראוס עלית ברחובות דרוש/ה סדרן/ית ניידות - חובה הדר 0525039868
אורח
13.08.18 13:31
לעשות קניות ולקבל כסף? גם אני רוצה עבודה כזאת . לרשת שופרסל דרושים מלקטי און ליין מגיל 18 לפרטים 0509029178
אורח
13.08.18 13:30
לגן איכותי ברחובות דרושות סייעות . למשרה חלקית או מלאה . לפרטים 0548022889 אירה


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל