צוות מגב לכד כנופית שודדי עתיקות ביישובי גדרות

יואל גמליאל העניק תעודת הוקרה לאחים הלוחמים מבית משפחת זיתוני

משלחת מהעיר התאומה ואלנס התארחה בגדרה

צוות מגב לכד כנופית שודדי עתיקות ביישובי גדרות

הכנופיה נתפסה שודדת קבר שיח עתיק

אבי בר | | תגובות: 0בפעילות של שוטרי מג"ב ומפקחי היחידה למניעת שוד של רשות העתיקות כנגד מחוללי פשיעה בתחום ביזת עתיקות באזור יישובי גדרות, זיהו הכוחות 4 חשודים בעת חפירה בתוך קבר השי'ח בשיט הנמצא ביישוב עשרת.

בחיפוש על החשודים נתפסו כלי חפירה שונים איתם על פי החשד גרמו נזק וחפרו בקיר הפנימי של הקבר, בנוסף מחוץ לקבר אף נמצא בור שעל פי החשד חפרו בניסיון למצוא עתיקות.

ארבעת החשודים, תושבי רהט בשנות ה-20 וה-30 לחייהם והממצאים הועברו לחקירה ברשות העתיקות.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשבוע הבא רחוב הרצוג ייחסם ליומיים בשעות היום

בין השעות 08:00 – 17:00

אבי בר | | תגובות: 0

עקב עבודות צפויות של מנוף ייחסם בשבוע הבא בימי ראשון ושני 29-30/10 בין השעות 08:00 – 17:00 תיסגר הכניסה לרחוב הרצוג ממנחם בגין עד רחוב דולב. החסימה בתיאום המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יואל גמליאל העניק תעודת הוקרה לאחים הלוחמים מבית משפחת זיתוני

יואל גמליאל: כשגדלים בבית ערכי, התוצאות ניכרות. ערכים של נתינה, אהבת הארץ ועזרה לזולת הם חלק מדרך החיים שלהם וניתן לראות זאת בכל שלב.

מערכת האתר | | תגובות: 2

ראש המועצה זימן הבוקר ללשכתו את האחים למשפחת זיתוני, יותם ואביתר, והעניק להם תעודת הוקרה על התרומה הבלתי פוסקת למדינה, הכבוד והגאווה שהם מביאים ליישוב כולו.


יותם זיתוני - קצין בתותחנים, מתחיל היום תפקידו כסמ"פ בגדוד מבצעי
אביתר זיתוני - סיים בשבוע שעבר שירות בגבול מצרים, מתחיל היום קורס מ"כים.
ספיר זיתוני - קצינה במילואים, מתחילה היום את שנת הלימודים האקדמאית.

יואל גמליאל:

כשגדלים בבית ערכי, התוצאות ניכרות. ערכים של נתינה, אהבת הארץ ועזרה לזולת הם חלק מדרך החיים שלהם וניתן לראות זאת בכל שלב.
ההורים, נטלי זיתוני - אשת חינוך כבר 34 שנה, יועצת חינוכית, מנחת קבוצות הורים ומטפלת זוגית ומשפחתית וירון זיתוני - בעל חברה הנותנת שירותי הנדסה אזרחית וביטחונית, שניהם אנשי עשייה ונתינה, דמויות מוערכות ביישוב הנותנים דוגמה ערכית לילדיהם.
אני מאחל הצלחה רבה ליותם, אביתר וספיר שמתחילים היום פרק חדש בדרכם.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גאווה למדינה וגם לגדרה מישפחה מדהימה
  הגב 22.10.17 20:38
 • אורח
  מישפחה נהדרת ומגובשת שיהיה להם בהצלחה
  הגב 23.10.17 19:28

נלכדה כנופית פורצים גדולה ובהם תושב גדרה ואחד הפורצים גנב סלולארי ושלח תמונה שלו לבת המשפחה מניף "אצבע משולשת"

אחד הפורצים גנב סלולארי ושלח תמונה שלו לבת המשפחה מניף "אצבע משולשת"

אבי בר | | תגובות: 5


התמונה מהפריצה ברחוב השיזף בכפר גבירול ברחובות

לאחר הפריצה בת המשפחה התקשרה לסלולארי של אחיה אשר נגנב והפורץ שלח לה תמונה עם אצבע משולשתחקירה מורכבת של יחידה מרכזית במשטרת ישראל, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, הובילה לחשיפת כנופיית פורצים שנהגה להגיע בלילות משגב שלום שבדרום ולפרוץ לבתים מעתלית ועד גדרה, כאשר בני הבית ישנים.

הארבעה, עומר אבו עאדרה בן 25 , אברהים אבו עאיש בן 19 סלימן אבו עדרה בן 19 שלושתם משגב שלום ו-ועבד אלכרים אבו עדרה בן 18 מגדרה, נעצרו בסוף חודש שעבר לאחר חקירה סמויה של יחידה מרכזית במשטרת ישראל, לאחר שפרצו באופן שיטתי לבתי מגורים וגנבו רכוש רב מהבתים.

מכתב אישום שהגישה בימים האחרונים יחידת התביעות המשטרתית נגד הארבעה, עולה כי מיוחסות להם פריצה לדירה בפתח תקווה, חדרה, יבנה ועתלית, שתי דירות בקריית עקרון,  שלוש דירות בראשון לציון וארבע דירות ברחובות.

בחקירה עלה כי הארבעה נהגו לפעול בשעות הלילה בין חצות ל-6 בבוקר, כאשר בחרו לפרוץ לבתים פרטיים דרך חלונות שהושארו פתוחים בקומת הקרקע.

 הארבעה גנבו מהדירות טלפונים סלולריים, תכשיטי זהב, כסף מזומן וכרטיסי אשראי.

על פי  כתב האישום, לאחר פריצה שארעה בעיר רחובות בחודש אוגוסט האחרון כאשר בני הבית ישנים, הרהיב עוז אחד הנאשמים כאשר שלח לבעלי הבית צילום של עצמו, ללא פנים , זוקר אצבע משולשת.  במהלך החקירה , לאחר מעצרם של הנאשמים, הושווה הצילום שנשלח עם צילום ידיו של הנאשם באופן שחיזק את התשתית הראייתית נגדו.

במהלך החקירה הסמויה נגד הארבעה, הגיעו חברי החוליה לבצע פריצה בבית בפתח תקווה, כוח בילוש של היחידה המרכזית עקב אחרי חברי החוליה ועצר אותם זמן קצר לאחר הפריצה  כשבידיהם תכשיטים, שעון תווי קנייה שגנבו מהבית.

נגד הארבעה הוגש כתב אישום בגין מגוון עבירות, לרבות פריצה  לבתי המגורים, גניבה, קבלת נכסים שהושגו בפשע, וכן בקשה למעצרם עד תום ההליכים.התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 22.10.17 14:28
 • אורח
  כל הכבוד למשטרה
  הגב 22.10.17 14:38
 • אורח
  ברכות לשוטרים
  הגב 22.10.17 16:25
 • אורח
  כול הכבוד למשטרה עבודה יפה
  הגב 22.10.17 16:35
 • אורח
  מחר ישוחררו וישובו למלאכתם. רק מאסר ארוך או נכות ימנעו את זה
  הגב 23.10.17 23:08

טום פשקובסקי מגדרה אלוף אירופה בטקוואנדו לקדטים

הוא אמנם שוקל רק 37 קילוגרם, אבל פשקובסקי הביס את כל יריביו בדרך אל מדליית הזהב היוקרתית והתואר הנכסף. ראש המועצה יואל גמליאל העניק לו מלגת ספורטאי מצטיין: "ייצגת בכבוד את גדרה ואת המדינה"

אבי בר | | תגובות: 1

טום פשקובסקי חזר בשבוע הקודם לגדרה כשהוא עטור במדליית זהב מאליפות אירופה בקדטים לטקוואנדו, שם ייצג את מועדון שרעבי אומנויות לחימה ואת המושבה כולה. פשקובסקי הפך לאלוף אירופה אחרי שניצח יריבים מרומניה, קרואטיה, פולין ובולגריה. בגמר הוא ניצח יריב מגרמניה בתוצאה 14:9. על הישגיו קיבל האלוף הצעיר מלגת ספורטאי מצטיין מטעם מועצת גדרה והעומד בראשה יואל גמליאל שאמר לו: "אנחנו מעריכים וגאים בך, ייצגת את גדרה והמדינה כולה בכבוד".

בתחילת השבוע נפגש גמליאל עם פשקובסקי, תלמיד תיכון דרכא בגין. במפגש נכחו מנהלת מחלקת חינוך ענת קוך, מנהלת בית הספר רוחלה טל, הצוות החינוכי, מעוז שרעבי וגילי חיימוביץ ממועדון שרעבי אמנויות לחימה וחבריו לשכבה. יחד עם פשקובסקי השתתפו בתחרות גם אלמוג חג׳אמה ודוד מילוב.

השלושה התחרו במסגרת נבחרת ישראל לקדטים, באליפות אירופה שנערכה בהונגריה. ההישג המרשים של פשקובסקי שמתחרה בקטגוריית המשקל של עד 37 קילוגרם, הוא המשך לניצחונות אישיים שרשם באחרונה בתחרויות ביוון ובפולין.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

משלחת מהעיר התאומה ואלנס התארחה בגדרה

המשלחת נפגשה עם ראש המועצה יואל גמליאל, שמעה ממנו על התקדמות המושבה וגם אימצה כמה מנהלי מערכת החינוך שהובילו להצלחה וחתמה על קלף ברית ערים תאומות * גמליאל: "רואה חשיבות בהעמקת הקשר בין הערים"

מערכת האתר | | תגובות: 1

נציגות מהעיר התאומה של גדרה, ואלנס שבצרפת, התארחה השבוע במושבה למספר טקסים ומפגשים להידוק הקשר בין הערים. במסגרת הביקור חתמו ראשי המשלחות על קלף ערים תאומות.

הביקור, שעליו הייתה אמונה חברת המועצה לילך לבבי שמובילה את ועדת קשרי החוץ, נועד להדק את היחסים בין שתי הערים. האורחים מצרפת נפגשו עם ראש המועצה, שמעו על ההתפתחות שעברה המושבה ואף למדו את עיקרי ההתנהלות החינוכית ביישוב.

המשלחת, בראשותו של ראש העיר ולאנס, ניקולה דרגון,  הגיעה ביום שלישי בבוקר ללשכתו של ראש המועצה יואל גמליאל, שם שוחחו על הקשר רב השנים בין הערים, למעלה מ-20 שנה. בהמשך, חברי המשלחת יצאו לסיור במושבה יחד עם ראש המועצה יואל גמליאל, חברי מועצה, מייסדי הברית- נצחיה סגל, אלי רדיע, ניסים קסנטיני ושלמה תנעמי ונציגי מועצה. את הסיור פתחו בכיכר ולאנס, בצומת סטרומה-מנחם בגין, שם קיבלו את פניהם ילדי הגנים בשירה ובריקוד. לאחר מכן סיירו בתיכון דרכא רמון ותיכון דרכא בגין והתרשמו מהעשייה החינוכית ביישוב. בסופו של הסיור, נערך סיור ברחוב הבילויים ההיסטורי.

ביום לאחר מכן התקיים טקס ממלכתי לחידוש ברית ערים תאומות במרכז אופק, שם חתמו הצדדים על קלף ברית ערים תאומות וחתמו בריקוד ושיר.

ראש המועצה יואל גמליאל:

 "אני רואה חשיבות רבה בהעמקת היחסים בין שתי הערים. אנו מודים על הביקור המיוחד, שבו אומצו עיקרי ההתנהלות המערכת החינוכית בגדרה, שקצרה בשנים האחרונות הישגים רבים".

תודה רבה לכל העוסקים במלאכה, לארגון הביקור, לחברת המועצה לילך לבבי, למנהלת עמותת ואלרה ענת שטרית, למנהלת אגף החינוך ענת קוך, מנהלת המוזיאון שירי גונן, אורי בן-מרדכי, לעובדי מרכז אופק ולעובדי המועצה שאפשרו ביקור מכובד ומעניין.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אשמח לכתוב על ביקור המשלחת מואלנס מצרפת. לספר על האירוח בבתי החברים ויש עוד. ענת ש.
  הגב 22.10.17 23:40

מבזק ספורט: הפועל גדרה בכדורגל ממשיכה לנצח

במחזור הבא גדרה נגד צעירי לוד

אבי בר | | תגובות: 2
צילום - דף פייסבוק של הקבוצה

הפועל גדרה ממשיכה לנצח ניצחון שלישי ברציפות מאז פתיחת הליגה והיום גדרה מנצחת  במשחק חוץ את הפועל רמלה בתוצאה 2 – 0 משערים של דוד אדיס ושלומי צאלח. גדרה במקום השני עם נקודות שוות לבית"ר יבנה הראשונה.

במחזור הבא גדרה נגד צעירי לודהתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יאלה גדרה תמשיכו ככה כול הכבוד גטווה לחשוב שלנו
  הגב 20.10.17 20:10
 • אורח
  בהצלחה בהמשך הדרך
  הגב 21.10.17 19:06

660 רצים משתתפים במירוץ גדרה

אבי בר | | תגובות: 0מעל 660 רצים מגדרה ורצים מקצועיים מרחבי הארץ החלו הבוקר שישי 20/10 את מירוץ גדרה הראשון על שם שוש מייזל,  שיזמה המועצה המקומית גדרה, במסלול המשלב את נופי המושבה והשדות שמסביב

ראש המועצה, יואל גמליאל מסר מוקדם יותר הבוקר כי

 

"אנחנו פועלים לייצר לאורך השנה כמה שיותר פעילויות מאחדות קהילה שישמרו את אחדות תושבי היישוב וגם ימשכו אזרחים מכל הארץ לחוות את גדרה דרך שביליה. קהילתיות לצד הקניית ערכי ספורט ובריאות, הרי זה משובח"התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

7 מיליון ₪ יושקעו בתיכון דרכא בגין לאחר שנבחר על ידי משרד החינוך לתיכון מדגים ארצי לכלל בתי הספר בתחום מערכות הייצור הממוחשבות

החזון הופך למציאות: השבוע הושק בית הספר ה"חדש" שהוא שילוב של מערכות ייצור ממוחשבות, לייזר, מדפסות תלת מימד ולימודי חדשנות, יזמות ותעשיה שיהיו חלק מהפדגוגיה

אבי בר | | תגובות: 0


חודשים ארוכים של הכנות מגשימים השבוע את חזון בית הספר התיכון דרכא בגין, יחד עם משרד החינוך, כבית הספר המדגים הארצי אשר יוביל את מדינת ישראל כבית ספר בתחום מערכות הייצור הממוחשבות. בית הספר ישלב בכל מגמות הלימוד את עולם היזמות, התעשיה, החדשנות והטכנולוגיה, ויהווה אבן שואבת לבתי ספר אחרים בכל הארץ. בעתיד אף צפויה הקמת מכללה ושליחת מורים לחו"ל להשתלמויות מיוחדות.

השקת בית הספר נערכה השבוע, בהשתתפות מנהלת דרכא בגין, רוחלה טל והצוות החינוכי, ראש המועצה יואל גמליאל, מנהלת אגף החינוך ענת קוך, בכירי רשת דרכא, אגף התקשוב במשרד החינוך בראשותו של ד"ר עופר רימון ופרויקטורים מיוחדים של בית הספר מעולם התעשייה וההיטק הישראלי.

כבית ספר מדגים מערכות ייצור ממוחשבות, משולבות, החל מהשנה, בבית הספר יהיו מערכות מחשבים וייצור טכנולוגיות החדשניות ביותר בישראל כמו מדפסות לייזר ותלת מימד, אמצעי ייצור נשלטי מחשב, אמצעי רובוטיקה, תוכנות עיצוב ותכנון והכל בהשקעה כוללת של כ- 7 מליון שקלים.

"עכשיו זה רשמי. גדרה מובילה בחינוך גם ברמה הארצית" אמר ראש המועצה יואל גמליאל

 " כבר ביולי 2015 תיכון דרכא ע"ש מנחם בגין נבחר להיות תיכון מדגים ארצי למערכות ייצור ממוחשבות מבין כל בתי הספר בהשקעה של 7 מיליון ₪. השבוע נגזר הסרט והוא הוכרז באופן רשמי כבית ספר מדגים ארצי של משרד החינוך במערכות ייצור ממוחשבות מתקדמות. אני מאחל הצלחה רבה למנהלת בית הספר, רוחלה טל ולצוות החינוכי ובטוח כי ימשיכו להצעיד את בית הספר קדימה"

ד"ר עופר רימון, המוביל את התחום הטכנולוגי במשרד החינוך אמר כי "אנחנו רואים בבית הספר את המודל הארצי לפדגוגיה. כזו שאיתה באה לא רק זכות אלא גם אחריות."התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל מיום ראשון 22/10 יחול שינוי במסלול קו 1 למשך שבוע

השינוי לאור חסימת קטע מרחוב יששכר

אבי בר | | תגובות: 0

החל מיום ראשון 22/10/17 ועד יום חמישי 26/10/17 (כולל), מדי יום החל מהשעה 08:00 ועד 17:00 ייחסם לתנועה רחוב יששכר, בקטע: סטרומה – זבולון. לא תתאפשר הפניה ימינה מרחוב סטרומה לרחוב יששכר.

קו 1 - קו סיבובי (בכיוון הנסיעה חזרה לתחנה המרכזית):

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות סטרומה/ אפרים, יפנה ימינה לרחוב אפרים, ימינה לרחוב הרב גמליאל, שמאלה לרחוב וייצמן וימשיך על פי המסלול המקורי.

  • תחנה מבוטלת זמנית: סטרומה/ העצמאות.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושב גדרה מואשם: סימן אצבע משולשת לשוטר והוריד לשוטר בתחנה אגרוף לפנים

התושב גם דפק עם הנעל שלו על חלון הניידת

גיל סימה | | תגובות: 4

האירוע התרחש ברחוב הרצל בגדרה, והתחיל מפניה תמימה של שוטר להולך הרגל, אשר חצה את הרחוב שלא במעבר החציה, אולם לא היסס וסימן אצבע משולשת לעברו של השוטר. מכתב האישום שהוגש לבית המשפט ברחובות עולה כי השוטר פנה בשנית להולך הרגל בן ה-30 וביקש להבין את פשר התנהגותו. 

"סע סע, יא בן...", אמר הנאשם לשוטר, וצעד לעבר הקיוסק הסמוך. השוטר, אשר חשש לשלומו של הנאשם, ביקש מעובר האורח, שנמצא היה בסמוך לנאשם שיוביל אותו לביתו, מאחר ונראה לו כי הוא שתוי. אולם הנאשם לא הסכים לדברים, דחף את עובר האורח ואיים עליו. 

בשלב זה, הבהיר לו השוטר שהוא מעוכב לחקירה, ולאחר שהאחרון התנגד, התיז לעברו גז פלפל. בהמשך, כך על פי כתב האישום, הוריד הנאשם את נעליו והחל דופק אותם בחלון ניידת המשטרה. כשהגיעו השניים לתחנת המשטרה, החל הנאשם להשתולל, ותוך כדי הניסיון לאזוק אותו, הוא נתן אגרוף לפניו של השוטר, אשר חש זעזוע. 

כאמור, כתב האישום מייחס לנאשם עבירות של הפרעה ותקיפת שוטר, וכן העלבת עובד ציבור. התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  צריך ללמד את האזרח הזה לקח חיבים לחבד את אנשי החוק
  הגב 19.10.17 13:05
 • אורח
  לא להיות סבלניים לביריונים
  הגב 19.10.17 18:37
 • אורח
  גם באתר אינטרנטי רצוי לשמור על עברית תקינה
  הגב 20.10.17 16:41
 • אורח
  רצוי גם להכניס את הבריונים לכלא
  הגב 23.10.17 11:54

בבית חולים קפלן הקימו מרפאה ייחודית המסייעת לכבדי ראיה לראות מרשמים לתרופות וטלוויזיה

המרפאה מאפשרת המשכיות טיפולית ושילוב מקצועי בין צוות הרופאים לצוות האופטומטריסטים לטובת המטופלים כבדי הראייה שאינו קיים במכונים פרטיים. בנוסף, העובד הסוציאלי מלווה את המטופלים מול הרשויות וביטוח לאומי למיצוי זכויותיהם בשל הראיה הירודה ולהנפקת תעודת עיוור במידת הצורך. ניתן לפנות לקביעת תור במרפאת העיניים לכבדי ראייה בטלפון: 08-9441503, 08-9441447

אבי בר | | תגובות: 1
צוות המרפאה : צילום - בית חולים קפלן


השבוע צויין בעולם יום הראייה הבינלאומי שמציין את המאבק בעיוורון ובקושי ראייה. מערך העיניים במרכז הרפואי קפלן, בניהולה של פרופ' חנה לייבה, בהחלט מיישם את המטרה החשובה והקים מרפאה ייחודית באיזור השפלה והדרום לכבדי ראייה על מנת לתת מענה לאנשים החולים במחלות הגורמות לראיה ירודה מאד, כגון: ניוון מקולרי, שהנה המחלה הראשונה שגורמת לעיוורון בעולם, סכרת, גלאוקומה, רטיניס פיגמנטוזה מחלות עצב הראיה  וכו'. האופטומטריסטים המומחים בתחום הירידה הירודה בודקים את המטופלים ומתאימים להם עזרי ראייה המשפרים להם באופן משמעותי את איכות הראייה לתפקוד ראייתי איכותי וטוב יותר.

צוות המרפאה כולל עובד סוציאלי ושלושה אופטומטריסטים שהינם מומחים בתחום הראייה הירודה, חיים ניסן,   גבריאל אברהם ועימד בורשה. חיים ניסן מסביר כי שיטת בדיקת הראייה למטופל שהינו כבד ראייה שונה מבדיקות ראייה סטנדרטיות לאנשים הזקוקים רק למשקפי ראייה. הבדיקה  כוללת שימוש בעדשות טלסקופיות, פילטרים מיוחדים, ומרחק בדיקה שונה. "נבדקת התאמה  של עדשות טלסקופיות לרחוק וכן בדיקה לראיה מקרוב שמותאמת לקריאת ספרים", הוא מסביר. "יכולת  הראייה של מטופלים אלו מגיעה עד פי ארבע מאיכות הראייה שלהם ללא עזרים אלו. ישנם מצבים בהם חולים שנהגו בעבר יכולים אפילו לחזור ולנהוג באמצעות עדשות הגדלה מיוחדות שמותאמות להן במרפאה".  במצבים של ראייה ירודה על סף עיוורון ניתן לפעמים להתאים טלוויזיה במעגל סגור המאפשרת קריאה

מרפאה זו הינה  הראשונה מסוגה שמאפשרת מענה למטופלים בקטגוריה של כבדי הראייה, במסגרת בתי החולים באזור השפלה והדרום. עד כה, המטופלים היו צריכים לפנות באופן פרטי לבדיקות והתאמת עזרי ראייה מקצועיים. "בסיום הבדיקה במרפאה המטופלים מקבלים מרשם מדויק, אמין ומקצועי, להנפקת משקפיים טלסקופיות בהתאם למצבם הרפואי, על מנת שיוכלו לרכוש את העזרים במכוני אופטיקה לראייה ירודה", מסביר ניסן.

המרפאה מאפשרת המשכיות טיפולית ושילוב מקצועי בין צוות הרופאים לצוות האופטומטריסטים לטובת המטופלים כבדי הראייה שאינו קיים במכונים פרטיים. בנוסף, העובד הסוציאלי מלווה את המטופלים מול הרשויות וביטוח לאומי למיצוי זכויותיהם בשל הראיה הירודה ולהנפקת תעודת עיוור במידת הצורך. ניתן לפנות לקביעת תור במרפאת העיניים לכבדי ראייה בטלפון: 08-9441503, 08-9441447

פרופ' חנה לייבה, מנהלת מערך העיניים במרכז הרפואי קפלן, הסבירה על נחיצותה וחשיבותה של המרפאה. "מדובר במרפאה שמעניקה מענה מידי וחשוב למטופלים שהנם כבדי ראייה והגיעו לקצה גבול היכולת של הרפואה לסייע להם לשפר את ראייתם", היא מסבירה. "אנו מאפשרים למטופלים הללו בזכות ציוד טכנולוגי לראות מחירים בסופרמרקט, לקרוא מתכונים לעוגות ומרשמים לתרופות, לראות את הכתוב במסך הטלפון הנייד ובטלוויזיה. זאת, באמצעות  התאמה אישית של אמצעי הגדלה כמו זכוכית מגדלת מיוחדת, טלוויזיה במעגל סגור לקריאת ספרים ועיתונים, ואביזרים אחרים כמו י משקפיים למניעת סינוור ועם תאורה מיוחדת ועוד". המטופלים הללו כבר עברו ברובם טיפולים פולשניים ותרופתיים על מנת להתגבר על מחלתם והגיעו לנקודה שבה הם זקוקים פרט למעקב העיני גם למנוע התדרדרות נוספת גם סיוע בתפקוד היומיומי.  "הייחודיות של המרפאה מתבטאת בכך שהטיפול משולב בטיפול הרפואי המתבצע ע"י רופאי עיניים מומחים במרכז הרפואי קפלן", היא הוסיפה.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מהכרותי ארוכת השנים עם המלאכית בלבן, פרופ׳ חנה לייבה, מנהלת את מחלקת עיניים בבית החולים קפלן, ידעתי שתעשה הכל על מנת לאפשר, גם למי שכבר איבד תקוה, לראות קרן אור. שאפו ענק למחלקת עיניים כולה
  הגב 19.10.17 00:52

נפתח פארק הכלבים החדש בגן ביל"ו

ההערכה היא כי קרוב למחצית מבתי האב בגדרה מחזיקים בכלבים.

אבי בר | | תגובות: 0

פארק הכלבים החדש בגן ביל"ו ברחוב הורוביץ בגדרה רק נפתח וכבר הפך למקום אטרקטיבי. הגן כולל ספסלים, ברזיות לכלבים, מתקני משחקים ומרחב התרוצצות. בעקבות הצלחתו של הגן הכלבים ביצחק רבין הוחלט על פתיחת גן נוסף. עשרות תושבים כבר הגיעו לגן כדי לתת להולכים על ארבע מרחב לריצה ולמשחק.

בשנה וחצי האחרונות הוסדרו בגדרה רישומי הכלבים, הבטחת חיסונם הסדיר והגברת האכיפה על מנת שגם אלה שאינם בעלי כלבים יהיו מוגנים. ההערכה היא כי קרוב למחצית מבתי האב בגדרה מחזיקים בכלבים.

ראש המועצה יואל גמליאל הודה לחברת המועצה לילך לבבי הפעילה בתחום בעלי החיים ביישוב ויזמה גם את רעיון פארק הכלבים: "גדרה היא מקום עם איכות חיים, מקום שטוב לחיות בו. אנחנו מטפחים בין היתר ערכים לאהבת הסביבה ולשמירה על הסביבה ומקדמים יוזמות התורמות לכך. אני מברך על  גינת כלבים הנוספת ביישוב".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רשות העתיקות: העבודה למיפוי העתיקות אשר התגלו במסגרת פיתוח הרחובות ראובן – שפרינצק ימשכו כ – 3 שבועות

עם סיום מיפוי העתיקות המועצה תחדש את עבודות הפיתוח

אבי בר | | תגובות: 0


המועצה המקומית גדרה נמצאת בימים אלה בעיצומו של פרויקט חשוב במיוחד של הסדרת מערך ניקוז חדש ברחובות ראובן ושמעון. במהלך עבודות התשתית, לפני חג הסוכות, נתגלו עתיקות ע"י רשות העתיקות בכשמונה נקודות שונות בתוואי החפירות.

מהמועצה המקומית גדרה נמסר:

 כי רשות העתיקות מממשת את זכותה ע"פ חוק, ומבצעת  חפירות גישוש למיפוי התגליות ומשמעות הדבר היא כי אנו נאלצים לעכב את עבודות הנחת הצנרת הראשית עד לקבלת ממצאי הבדיקות ע"י רשות העתיקות.

בכדי שרשות העתיקות תבצע את חפירות הגישוש כאמור, אנו נדרשים  לסגור את צומת הרחובות שמעון-שפרינצק לתנועת כלי רכב בלבד. מעבר להולכי רגל יתאפשר בצומת זה במדרכות אשר יישארו ללא פירוק.

רשות העתיקות הודיעה כי העבודות יימשכו על ידם כשלושה שבועות והכל בהתאם לממצאים שיתגלו על ידם בחפירות.

רשות העתיקות החלה את העבודות ביום שלישי השבוע.

לדיירי הרחוב יתאפשר להיכנס לרחובות כאמור בכלי רכב פרטיים בלבד עד לצומת הסגור כרחובות ללא מוצא.

המועצה פועלת ככל שביכולתה להאיץ ברשות העתיקות להתחיל העבודות ולסיימן  במהירות האפשרית, כל זאת, על מנת להקל את מצוקת התושבים ולא להיקלע לתקופת הגשמים.

מהמועצה נמסר

 "ככל שלמי מהדיירים יש בעיה פרטנית, נשמח לסייע ככל שבידנו בתיאום מראש. לנוחיות תושבי הרחובות ראובן-שפרינצק, ניתן לפנות למנהל הפרויקט – ניצן לוי 053-5556668."התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המשפחה הלוחמת מגדרה: האחים סגן יותם ורב״ט אביתר זיתוני גילו שהם משרתים בקו הגבול עם מצרים ומגינים בעצם על אביהם העובד בפרויקט הקמת ותחזוקת גדר הגבול עם מצרים

כשהיה אירוע ירי בגזרת מצרים עם פצועים האמא התקשרה בדאגה כדי לדעת אם הבן או האבא בריאים ושלמים. סגן יותם קצין בתותחנים, אביתר בצנחנים וגם האחות הבכורה ספיר עושה מספר רב של ימי מילואים

אבי בר | | תגובות: 3

סגן יותם ורב״ט אביתר זיתוני מגדרה הם שני אחים לוחמים שסוגרים מעגל לאחר שנה בדיוק. אביתר מגן על הדרום, במקום בו אחיו הגן לפני שנה בדיוק. שניהם הגנו ומגנים על אביהם, שעובד על גדר הגבול עם מצרים בתור מפקח על פרויקט שעון החול. 

לפני שנה בדיוק יותם, האח הגדול, תפס קו הגבול ואיבטח את הפועלים ואת אביו בגבול מצרים. בדיוק שנה לאחר מכן, בימים אלו, נסגר מעגל ואחיו הצעיר של יותם - אביתר, תופס קו באותה הגזרה ושומר גם הוא על אביו.

אביתר סיים את לימודיו ובחר לדחות את גיוסו ולהתנדב לשנת שירות בעמותת איילים, עמותה שהוקמה על מנת לחזק את ההתיישבות והפעילות החברתית בנגב ובגליל. על השנת שירות אביתר מספר: "עבדתי עם נוער בסיכון, והייתה חוויה בהחלט ממצה ומשמעותית". בסיום שנת השירות אביתר התגייס בנובמבר 2016 לחטיבת הצנחנים. "עשיתי טירונות בבסיס האימונים של חטיבת הצנחנים, שובצתי בגדוד 202, ואחרי הטירונות המשכתי לאימון מתקדם. בהמשך עשינו מסע כומתה והייתי מצטיין פלוגתי. עלינו לקו, שם מפקד הפלוגה שלי אמר לי שאני אקבל תפקיד פיקודי וזה יהיה מעין הכנה לקורס מ"כים, קיבלתי להיות מעין מ"כ תוך חודש. זה תפקיד משמעותי, להיות אחראי על כל החיילים, להיות כמו העוזר של מפקד המחלקה ולהחליף אותו כשצריך, כמו הסגן שלו. בקרוב אני יוצא להכנה לקורס מ"כים בבא"ח צנחנים, ובחודש נובמבר אני כבר מתחיל קורס מ"כים בבית הספר למקצועות החי"ר".

גם יותם דחה את הגיוס בשנה על מנת להתנדב לשנת שירות: "כל חיי הייתי בתנועת הנוער 'מכבי צעיר' והחלטתי שאני רוצה לעשות משהו מעבר, אז הלכתי לשנת שירות מטעם תנועת הנוער. היו לנו משימות שונות - הפעלנו את סניפי התנועה בנתניה, אני עצמי הייתי רכז סניף והיו תחתי 150 חניכים ומדריכים. כשלא הפעלנו את התנועה התעסקנו עם נוער בסיכון במסגרות שונות ועזרנו להם בהרבה תחומים ורבדים. תחשבו על ילד בן 18 שמתעסק בבעיות של ילדים שקטנים ממנו בשנים ספורות. מדובר בחבר'ה שתמיד סגרו להם את הדלתות, ואני בא להראות להם שהשמיים זה הגבול והכל אפשרי. עד היום, כשאני בצבא, אני בקשר עם אותם 15 נערים, ואפילו לפני כמה זמן יצא לי לפגוש אחד מהם שממש בקרוב מתגייס לשירות קרבי משמעותי בחטיבת כפיר, והוא חולם משם להגיע ליחידת עוקץ. הוא אמר לי: 'אני רוצה להיות כמוך, להיות מ"מ בצבא - אתה הדמות לחיקוי שלי'. בכלל לא חשבתי שההשפעה שלי עליהם תגיע לסדר גודל כזה. חבר'ה אחרים קיבלו תעודת הצטיינות מבית הספר, אחרי שנתיים, שלוש ואפילו ארבע שנים אפשר לראות כמה העזרה שהענקנו להם אז משפיעה עליהם היום".

שנת השירות נגמרה ובנובמבר 2014 יותם התגייס לגדוד התותחנים 'נמר'. לאחר טירונות ואימון מתקדם יותם יצא הקצאה ישירה לקורס מפקדים. אבל לא הכל הלך חלק: "אחרי קורס המפקדים רציתי להמשיך לקורס קצינים, אבל גיליתי שאין לי נתונים מתאימים לקצונה. לא ויתרתי ונלחמתי על זה, הגעתי עד רמת הראיון אצל קצין התותחנים הראשי, ובסוף הגשמתי חלום ויצאתי על תקן הקצאת קצין תותחנים ראשי. גם בבה"ד 1 הזכירו לי שאני על תנאי ונלחם על המקום שלי. כשסיימתי את ההשלמה החילית החלום התגשם ושיבצו אותי בגדוד בסוללה מבצעית. בהמשך גם המליצו עליי מצטיין אלוף פיקוד צפון ובכלל לא ידעתי מזה, גיליתי בדיעבד, ואכן קיבלתי את אות ההצטיינות ביום העצמאות האחרון".

יותם ואביתר חוו סגירת מעגל מיוחדת בשנה החולפת, כאשר שניהם 'תפסו קו' בגזרה בה אביהם, ירון זיתוני, נמצא גם - בקו הגבול הארוך שבין ישראל למצרים. אביהם עובד כמפקח בבניית פרויקט "שעון החול" בגזרה, ושניהם אבטחו את אביהם ופועליו.

אביתר:

 

"בקו שאני נמצא בו עכשיו גם אחי היה שנה לפני, ולשנינו יצא לאבטח אותו. הרגשתי גאווה וביטחון שאני ממש שומר על אבא שלי. כן היו חששות, תמיד יש חששות אבל עם הזמן אתה לומד, מטעויות לומדים, זה הדבר הכי חשוב. הקו גם הכין אותי בצורה הטובה ביותר לקורס הפיקוד. מי שעזר ודירבן אותי זה המפקד והסמל שלי, ההווי של המחלקה, זה שלמדתי תמיד להיות עם חיוך על הפנים. נוהגים אצלנו לומר הכל בראש ותנו בראש', אני הולך לפי המשפט הזה".

יותם:

 

"לפני שנה הייתי עם הגדוד בתעסוקה מבצעית בגבול מצרים, באיזור בו נבנה פרויקט שעון החול, ואבא שלי קיבל את המכרז עם החברה שלו, לפקח על הפרויקט ׳קו התפר- שעון חול׳ , אז כשתפסתי קו בגזרה, הלכה למעשה ממש שמרתי על אבי ועל העובדים שלו. מצד שני בגלל שידעתי שאבי נמצא באיזור לא תמיד היה פשוט, לדאוג תמיד לחיילים שלי אבל לדעת שגם אבא שלי נמצא פה, ממש על קו הגבול. יום אחד קרה אירוע חריג בגזרה. באותה השעה הייתי במוצב וקיבלנו התראה של ירי על כוחותינו. ידעתי שאבא שלי נמצא על הגדר ומאוד דאגתי לו - זו גזרה חמה בגלל שמטר מהגדר נמצאים דאע"ש וארגונים נוספים. הכנו את כל הלוחמים, בזמן שתדרכתי את החיילים שלי חשבתי על אבא שלי שנמצא שם. אחרי 2 דקות כבר ידענו שיש פצוע לפינוי דחוף. בתקשורת כבר התפרסם שהיה אירוע ירי בגזרה, ואמא שלי ידעה שגם אני וגם אבא שלי נמצאים שם והיא לא הפסיקה להתקשר. אמרתי לה שהכל בסדר וזה לא אצלנו בשביל להרגיע אותה. כשהגעתי לנקודה ראיתי את אבא שלי מתקרב ויכולתי לקחת נשימה. כל המשפחה שלנו מתגייסת לשמירה על הבטחון, אחותי הבכורה ספיר מבצעת מספר רב של ימי מילואים בשנה ומקריבה ימי לימודים באוניברסיטה בשביל זה, ורק אמא שלי נטלי מנצחת על הכל, תמיד דואגת לכולנו ותומכת בנו. אבא שלי מאוד מתגאה בזה ששני הילדים שלו שומרים עליו".

אביתר יוצא בקרוב לקורס מפקדים והוא חושב לצאת לקצונה אחרי, או כמו שהוא מתאר זאת: "לאט לאט, קודם נסיים קורס מ"כים ונמשיך משם".

יותם, המשרת בימים אלו כמ"מ בקורס מ"כים, בקרוב נכנס להיות סגן מפקד פלוגה, אפילו לפני שמתחיל שירות קבע. "הדרך לפניי עוד פתוחה ואני מצפה להמשך", הוא אומר.

יותם מסיים בטיפ למתגייסים החדשים: "לכו תמיד לעבר המטרה שלכם, אני אומר את זה מהנסיון האישי שלי. אין דבר העומד בפני הרצון".התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גאווה למדינה שיש כאלה בחורים פשוט מחמם את הלב דוגמה ומופת לחברה בישראל
  הגב 17.10.17 18:29
 • אורח
  יותם יש לך חברה?
  הגב 19.10.17 09:23
 • אורח
  מדהים!
  הגב 19.10.17 09:24

במרוץ גדרה אשר יתקיים ביום שישי 20/10 ישתתפו במסלול התחרותי הרצים האולימפיים של ישראל לונה צמטאי סלפטר ומארו טפרי

המרוץ יתקיים בשעות 06:30 – 11:00

אבי בר | | תגובות: 1

ביום שישי הקרוב 20/10 יצא לדרך מרוץ גדרה הראשון על שם שוש מייזל ז"ל. המרוץ יתקיים בשעות 06:30 – 11:00 ויעבור לאורך הרחובות ויצמן , פינס , בן גוריון מנחם בגין .וישולב בו מרוץ תחרותי ומקצה עממי כולל מקצה לילדים.

המקצים במרוץ יהיו :
10 ק"מ - תחרותי
5 ק"מ - תחרותי
2 ק"מ - תחרותי
400 מטר – אפרוחים

במרוץ ישתתפו רצים מקצועיים בכירים בישראל ובהם לונה צמטאי סלפטר ומארו טפרי שייצגו את מדינת ישראל במשחקים האולימפיים בריו 2016 ורצים נוספים שהם אלופי ישראל בריצות הארוכות על הכביש בשדה ובמסלול. הציבור מוזמן לרוץ ולצפות

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

תושב קלקיליה חשוד בפריצה לבית במושב קדרון

מהבית נגנב רכוש ורכב

אבי בר | | תגובות: 1

פעילות מודיעינית וחקירתית של משטרת ישראל, הביאה למעצרו של אחמד צאלח, בן 19 מקלקיליה, והגשת כתב אישום נגדו, בגין גניבת רכב ממושב קדרון.

בתחילת השבוע שעבר, התקבל דיווח במשטרת ישראל על התפרצות לבית במושב קדרון, הסמוך לגדרה, בשיטת "הדאבל" - פריצה לבית וגניבת רכב עם המפתח.

פעילות מודיעינית של משטרת ישראל הביאה לאיתורו של הרכב הגנוב ולמעצרו ע"י שוטרים.

על פי כתב האישום, הגיעו הפורצים לבית במושב קדרון, שברו את נעילת דלת ויטרינת החלון של הסלון, נכנסו לבית וגנבו את מפתחות הרכב ורכוש נוסף. לאחר מכן, גנבו את הרכב, נטרלו את מערכת האיתור שלו והחנו אותו בחניון בלוד.

עוד עולה מכתב האישום, כי הנאשם הגיע לחניון בלוד כדי לקחת את הרכב. לאחר שהחל בנסיעתו, נעצר על ידי השוטרים שתצפתו על הרכב.

הנאשם נעצר בתאריך 8/10/17 ומעצרו הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בראשל"צ. בשבוע שעבר, הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינו בגין גניבת רכב, נהיגה ללא רישיון נהיגה - מעולם לא הוציא, נהיגה ברכב ללא ביטוח וכניסה לישראל שלא כחוק.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מבזק ספורט: ניצחון נוסף לגדרה בכדורגל

במחזור הבא גדרה בחוץ נגד רמלה.

אבי בר | | תגובות: 0
צילום - דף הפייסבוק עירוני גדרה

עירוני גדרה מנצחת במחזור השני את הפועל בני אשדוד בתוצאה 2 – 1 מצמד שערים של שלומי צלח ושומרת על מאזן מושלם של 2 ניצחונות. 

במחזור הבא גדרה בחוץ נגד רמלה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עשרות תושבי גדרה כולל רוב חברי הקואליציה והאופוזיציה יצאו להפגנת תמיכה והזדהות במאבק הנכים

את הפגנת ההזדהות יזם שימי לוז

אבי בר | | תגובות: 2


צילום - דף הפייסבוק של הגדרתיים

עשרות תושבים ובהם ראש המועצה יואל גמליאל ורוב חברי המועצה מהקואליציה והאופוזיציה התיצבו היום שישי 13/10 להפגנה בפינת הרחובות ויצמן הרצל על כביש 40, לאות הזדהות ותמיכה במאבק הנכים.

יואל גמליאל

אני שמח שהגיעו רוב חברי המועצה לתמוך ביוזמה של שימי לוז במפגן למען מאבק הנכים.
תושבי גדרה מאוחדים ותומכים במאבק ומציאת פיתרון הולם לאוכלוסיית הנכים.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מחמם את הלב לראות אתכם כול הכבוד
  הגב 13.10.17 21:06
 • אורח
  כל הכבוד. רוב הציבור כועס על הפגנות אלו. ואתם מארגנים הפגנת תמיכה. ישר כח
  הגב 14.10.17 00:00

ביום שישי 13/10 תתקיים בכניסה לגדרה הפגנת תמיכה במאבק הנכים על ידי תושבים מגדרה

ההפגנה תהיה בפינת הרחובות ויצמן הרצל על כביש 40.

אבי בר | | תגובות: 4
הפגנת הנכים בצומת בילו - בגדרה לא יחסמו הכביש

ביום שישי 13/10 בשעות 10:00 – 13:00 מתכננים תושבים בגדרה לקיים בכביש 40 בפינת הרחובות ויצמן – הרצל הפגנת תמיכה במאבק הנכים.

ההפגנה תתקיים למרות חתימת הממשלה עם ארגוני הנכים לאור העובדה שיש ארגוני נכים שלא שותפים להסכמות.

חשוב לציין לא מדובר בחסימת כביש אלא בהתפרסות לאורך הכביש עם דגלי ישראל ושלטי תמיכה ללא הפרעה לתנועה.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני בעדכם לאורך כל הדרך
  הגב 11.10.17 17:12
 • אורח
  שלא נדע זה לא מובן למה הם צריכים להפגין עם כל הסבל שהם עוברים שיתנו להם מדינה חוצפנית הם צריכים לקבל מחבלי לבקש ממש מכוער מופעל הפייסבוק מגלגל מיליונים שיתרום להם הכל של בורא עולם לא יקחו כלום איתם זבלים ראש הממשלה חברי כנסת מלייינים למה לא לתת הדם יעזור להם ויצליחו חג שמח לכולם כולם רמאים וגנבים כסף זה מקום ראשון יכססססססס. הבנאדם קודם לכל גם גמליאל דואג למשפחה שלו ולעצמו בילבד אם כל ראש מועצה היה נותן קצת מעצמו לתושבים אז לא היו עניים בורא עולם תעשה סדר רק אתה יכול
  הגב 11.10.17 17:18
 • אורח
  מפעל הפיס צליינים שיתנו להם אף אחד לא הלך לעולמו ולקחת משהו חוץ מנישמתו
  הגב 11.10.17 17:19
 • אורח
  כל הכבוד לץושבי גדרה על היוזמה המבורכת יש עוד אנשים טובים ואכפתיים כול הכןד
  הגב 11.10.17 17:24

אלפים הגיעו לסוכה של יואל גמליאל ובהם שרים, חברי כנסת, חברי מועצה, נכבדים ותושבי גדרה

אלבום תמונות מהאירוע

אבי בר | | תגובות: 1גם השנה הגיעו כ – 2000 אורחים לסוכה הפתוחה של ראש המועצה יואל גמליאל ואשתו תמר. בין האורחים הרבים נראו השר לביטחון פנים גלעד ארדן, באחות והשרה לשוויון חברתי, גילה גמליאל , שר התיירות יריב לוין, השר לשעבר גדעון סער, סגן השר להגנת הסביבה ירון מזוז, חברת הכנסת נאווה בוקר, חבר הכנסת יואב קיש, חברת הכנסת שרן השכל וחברת הכנסת נורית קורן. גם חברי המועצה בקרו בסוכה ובהם סגן ומ"מ ראש המועצה דני דורון, סגן ראש המועצה ציון ידעי, סגן ראש המועצה אליאב מזגני, חבר המועצה ניר בזק, חבר המועצה שלום אזרד וחברת המועצה לילך לבבי.

יואל גמליאל

תודה רבה לכ-2,000 האורחים והאורחות שכיבדו אותנו בסוכת ביתנו.

תודה לכם, תושבות ותושבים יקרים, בזכותכם גם השנה זכינו לקיים את מצוות הכנסת האורחים באווירה קהילתית מיוחדת ונעימה.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

תאונה בין גדרה לקדרון עם פצועים

צילום: דוברות איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 0יום שני 9/10 שעה 23:00 מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף גדרה הוזעקו לפני זמן קצר לכביש 40 (קדרון לגדרה) בעקבות דיווח על תאונת דרכים בין שני רכבים.

חובשי רפואת חירום של איחוד הצלה שהגיעו למקום העניקו סיוע רפואי ראשוני לשני נפגעים בשנות ה50 לחייהם כאשר מצבם מוגדר קל.

בסיום הטיפול הראשוני פונו לבית החולים קפלן ברחובות.

נסיבות האירוע בבדיקה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תאונת פגע וברח בגדרה

עדכון יום שני שעה 19:45 המשטרה איתרה את הנהג הפוגע בקרבת מקום לתאונה והוא עוכב לחקירה

אבי בר | | תגובות: 5

יום שני בשעה 15:26 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על הולך רגל שנפגע מרכב בשדרות בן גוריון בגדרה. נהג הרכב נמלט מהמקום והמשטרה מבצעת חיפושים אחר הנהג. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו  טיפול רפואי ופינו לבי"ח קפלן גבר כבן 60 במצב בינוני עם פגיעה רב מערכתית.התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא התהדרתם לפני שבועיים שיש מצלמות??
  הגב 09.10.17 17:23
 • אורח
  יש מצלמות אבטחה
  הגב 09.10.17 17:42
 • אורח
  חייבים עוד הרבה מצלמות אבטחה גם בגנים ציבוריים..
  הגב 09.10.17 17:43
 • אורח
  צריך לשים בכביש הזה במפרים שיפסיקו לנסוע במהירות כזו
  הגב 10.10.17 01:30
 • אורח
  צריך להוסיף מצלמות אבטחה ולנסוע בזהירות החיים יקרים
  הגב 10.10.17 11:33

חוג חדש בגדרה: מרכז אופק פותח חוג רכיבה על סוסים

החוג יתקיים בחוות קדרון

אבי בר | | תגובות: 3

מרכז אופק בגדרה פותח חוג חדש לילדי גדרה. חוג רכיבה על סוסים. החוג יתקיים במרכז הרכיבה בקידרון. החוג הרכיבה בסגנון מערבי וכולל אילוף סוסים. החוג מתאים לתלמידי כיתות ד' ומעלה.  מחיר נחוג 480 ₪ לחודש.
יום החשיפה יתקיים ב- 26/10 בשעה 16:00 בחווה בקידרון, רח' הגפן 136
לפרטים: ישי 054-6898913 / משה 050-6274945
רישום מרכז אופק 08-8594555התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • איציק אביב
  יפה מאוד. אין כמו סוסים !!!
  הגב 09.10.17 18:19
 • אורח
  חווה מדהימה היתי שם כול הכבוד
  הגב 10.10.17 11:31
 • אורח
  נהדר ...חווה מקצועית ברמה גבוהה
  הגב 11.10.17 15:27

נתוני החשיפה של BE106 נחשפים: כ – 2 מיליון דפים נצפים בחודש

הנתונים לחודש אוגוסט 2017 ומבוססים על פי נתוני גוגל ופייסבוק

אבי בר | | תגובות: 3

נתוני רשת המקומונים באינטרנט BE106 רחובות – ראשון לציון – גדרה – קרית עקרון ומזכרת בתיה.

 

נתוני אתר BE106 הנחשפים לחודש אוגוסט 2017

כ – 2 מיליון דפים נצפים

כ - 43 אלף חברים בפייסבוק

כ – 150 אלף גולשים ייחודיים

כ – 8000 נרשמו לקבלת כותרות החדשות במייל

כ – 4500 נרשמו לקבל מבזקי חדשות בוואטסאפ

כ – 19 אלף הורידו את אפליקציית BE106


 

 


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  החדשות פה משעממות מתן דיל חג שמח תודה על שיתוף הפעולה למען תושבי רחובות אתה אחד יחיד ומיוחד וכל העיר איתך בהצלחה
  הגב 09.10.17 13:11
 • אורח
  מצאנו את מתן דיל
  10.10.17 21:25
 • אורח
  אתם חושבים שאתם מקומון אתם מריצים את הפשפש מתן דיל ומלקקים לעיריה ופקידיה... בא לי להקיא
  הגב 12.10.17 17:28

נתפסה כנופיית פורצים אשר התארגנה בבית בגדרה לפריצה במושב קדרון

השלל: אקדח בקוטר 9 מ"מ, שלוש מחסניות מלאות בכדורים, 30,000 ₪ במזומן ורכוש נוסף

אבי בר | | תגובות: 9


פעילות מודיעינית וחקירתית של משטרת ישראל, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, הביאה למעצר ארבעה חשודים והגשת כתב אישום נגדם, בגין ההתפרצות לבית במושב קדרון וגניבת כספת.

במהלך החודש שעבר, התקבל דיווח במשטרת ישראל על התפרצות לבית ברחוב הרימון במושב קדרון הסמוך לגדרה, וגניבת כספת שהכילה אקדח, כסף מזומן ורכוש נוסף.

על פי כתב האישום שהוגש נגד עופר קובר בן 51 מקרית עקרון, ליאור בן סימון בן 39 מאופקים, איל עזיזה בן 40 מנס ציונה, ושרון אדרי בן 45 מחולון, הגיעו הארבעה למקום מפגש, בביתה של אחייניתו של אחד הנאשמים המתגוררת בגדרה, הגובל במושב קדרון, שם התארגנו לצורך ביצוע ההתפרצות.

עוד עולה מכתב האישום, כי הארבעה הגיעו לבית ברחוב הרימון במושב קדרון, נטרלו את מערכת האזעקה ע"י חיתוך חיווט האזעקה, עקרו את מנעול דלת הזכוכית המקשרת בין המרפסת לסלון ונכנסו אל הבית, לאחר מכן עקרו הנאשמים מתוך ארון בבית את הכספת אשר הכילה אקדח בקוטר 9 מ"מ, שלוש מחסניות מלאות בכדורים, 30,000 ₪ במזומן ורכוש נוסף. את הכספת העמיסו לרכב ונמלטו מהמקום.

כתב האישום מייחס בנוסף לעופר קובר, בן 51 מקרית עקרון, שיבוש מהלכי משפט והחזקת סם שלא לצריכה עצמית. בזמן ששוטרים הגיעו לביתו על מנת לבצע חיפוש, עפ"י צו בית משפט, השליך הנאשם מחלון ביתו כלי לעישון סמים וחצי פלטת סם מסוג חשיש, בחיפוש בביתו נמצא סם נוסף מסוג חשיש.

הארבעה נעצרו בתאריך 25/9/17 ומעצרם הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בראשל"צ. בשבוע שעבר, הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום בעניינם.התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כול הכבוד למשטרה שלנו אנחנו סומכים עלכם תודה רבה בשם התושבים תודה
  הגב 08.10.17 11:13
 • אורח
  עברינים וגנבים לא רוצים אותכם בגדרה שירקבו בכלא
  הגב 08.10.17 11:16
 • אורח
  ישר כח משטרת גדרה
  הגב 08.10.17 11:31
 • אורח
  מסכנים לא סתם עושים את זה
  הגב 08.10.17 12:26
 • אורח
  כל הכבוד למשטרת גדרה
  הגב 08.10.17 18:52
 • אורח
  העצוב שבעוד יומיים שלושה הם בחוץ...מקסימום עבודות שירות למי שאין עבר. ושוב חוזרים לפשע פשע לצערנו משתלם במדינה
  הגב 08.10.17 19:12
 • אורח
  ראש הפשע משפחת גובר וגם אחייניתו שלא חסר לה
  הגב 08.10.17 19:17
 • אורח
  כל הכבוד לאזרח /ית שמסר/ה את המידע עליו/ה לא נאמר דבר ..... כל הכבוד למשטרה ...🙄
  הגב 10.10.17 20:47
 • אורח
  עברינים לכלא
  הגב 13.10.17 21:10

ביום שני 9/10 כל תושבי גדרה מוזמנים אל הסוכה המסורתית של ראש המועצה יואל גמליאל

אלפים צפויים לפקוד את הסוכה בין השעות 19:30-22:30 בבית משפחת גמליאל ברחוב אלשייך פינק 3 (שכונת רשפים) גדרה.

אבי בר | | תגובות: 1

זוהי השנה ה-12 בה ראש המועצה מקיים בביתו סוכה פתוחה כמנהג חג הסוכות להכנסת האורחים. הסוכה הפתוחה בבית משפחת גמליאל כבר הפכה למסורת מוכרת ביישוב אליה מגיעים כ-2,000 אורחים מידי שנה. מדובר באירוע קהילתי בו התושבים לוקחים חלק ומביאים ממטעמיהם לכיבוד.

כבכל שנה, גם השנה צפויים להתארח בסוכה הפתוחה שרים, חברי מועצה, רבנים, אישי ציבור ומכובדים נוספים.

מצוות חשיבות הכנסת אורחים יוחדה בפסוקים רבים בתורה. בספר בראשית מסופר על אברהם אבינו שהיה הדמות המזוהה יותר מכל עם ערך זה של הכנסת אורחים, המצווה היא למתארח ולמארח.

האירוח יתקיים ביום שני, י"ט בתשרי תשע"ח, 9 באוקטובר 2017 בין השעות 19:30-22:30 בבית משפחת גמליאל ברחוב אלשייך פינק 3 (שכונת רשפים) גדרה.

כל תושבי גדרה מוזמנים להגיע ולהתארח בסוכה הפתוחה.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מבזק ספורט: גדרה ניצחה במחזור הראשון בכדורגל

במחזור הבא גדרה תארח את הפועל בני אשדוד

אבי בר | | תגובות: 1
צילום - דף פייסבוק הפועל גדרה

היום שישי 6/10 החלו משחקי ליגת הכדורגל בליגה ג' . במחזור הראשון גדרה יצאה למשחק חוץ נגד הפועל בת ים וניצחה 2 – 0 מצמד של ליאור סוויסההתפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מדריך לאירועי סוכות בגדרה: פעילות הצדעה ותרומה לאקים גדרה, פינות יצירה, זומבה לילדים, פיתות בטאבון, סרט, פעילות ירוקה בפארק רמון, ג'ימבורי, שוק יד שנייה לילדים ועוד שלל פעילויות

יואל גמליאל: "המועצה המקומית ומרכז אופק פועלים בשיתוף עם גופים נוספים, מתכננים ומקיימים אירועים ערכיים ומהנים שיאפשרו לנו להישאר וליהנות ממגוון פעילויות בגדרה, אני מזמין אתכם להגיע לאירועים שהופקו במיוחד עבורכם.

אבי בר | | תגובות: 1


יום ראשון, 8.10

 יתקיים אירוע של אקים גדרה בשיתוף מרכז אופק והמועצה המקומית. האירוע יתקיים בין השעות 10:00-13:00 במרכז אופק. באירוע יתקיימו פעילויות מגוונות שהן כולן בהתנדבות כאשר כל ההכנסות הן קודש לאקים גדרה.

בעלי העסקים והתושבים שנרתמו להפעלות לילדי גדרה הם: משאלות" א.ש.א הפקות' טולי קרנבלי, נורית פרגל, פרח אטיאס, אבינועם חג'ג', שיראל איבגי, פרח צבעוני, יוסי לוגסי, איתי רוטמן , שעת סיפור עם נדירה, נוער גדרה

עלות כרטיס לאירוע - 50  ש"ח לילד ראשון,30 ש"ח לילד שני,20  לילד שלישי

כאמור, כל ההכנסות יועברו לאקים גדרה.

הזדמנות לומר למתנדבים תודה על ההירתמות וההתגייסות לתרום מזמנם למען הקהילה.

יום שני, 9.10 

תמשיך החגיגה של סוכות עם "החברים של אופק". מדובר בבוקר של כייף לילדי גדרה בשכבות א'-ג' בשעות 8:00-13:00 במרכז אופק. במסגרת זו יתקיימו פינות יצירה, משחקים של פעם, זומבה לילדים, פיתות בטאבון, סרט והרבה כיף.

מדובר בפעילות בוקר לילדי גדרה, בהפעלת המד"צים של מחלקת הנוער. ההרשמה מראש במזכירות מרכז אופק 08-8594555. הבטיחו מקומותיכם.

יום שלישי 10.10

יהיה מעניין עם המסורת הירוקה ביישוב באירוע "לד ירוק" שיתקיים אחר הצהריים בפארק רמון בסימן איכות הסביבה. בין יתר הפעלות תתקיים בנייה משותפת של ספסל ציבורי מחומרים בשימוש חוזר. הילדים מוזמנים להביא אריזות למיחזור (קרטונים, בקבוקים, פחיות וכו), יתקיים מופע מרכזי, "שירי ילדות ישראלית" של ערוץ "הופ"', ג'ימבורי לקטנטנים, "פשפשונים" - שוק יד שניה לילדים, בעלות של עד 20 ש"ח למוצר  ועוד.

האירוע מתקיים ב- 10.10 בשיתוף איגוד ערים לאיכות הסביבה אשדוד-חבל יבנה בין השעות 16:30-18:30. הכניסה חופשית.

ראש המועצה יואל גמליאל: 

"המועצה המקומית ומרכז אופק פועלים בשיתוף עם גופים נוספים, מתכננים ומקיימים אירועים ערכיים ומהנים שיאפשרו לנו להישאר וליהנות ממגוון פעילויות בגדרה, אני מזמין אתכם להגיע לאירועים שהופקו במיוחד עבורכם." ועוד הוסיף: "אני מודה לצוות המועצה ומרכז אופק על המאמצים המושקעים בהפקת הפעילויות להפוך את החג לשמח ביישוב"התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מכללת שלישי אקדמי בגדרה עם מיטב המרצים בנושאים: אקוטאליה, מיניות, סדר היום העולמי ובמזרח התיכון וגם הבנת תהליכים משפחתיים דרך אירועים היסטוריים ועוד

הרצאות עומק במגוון רחב של נושאים שנבנו במיוחד, ובעלות של 700 שקל לכל המפגשים או 40 שקלים בלבד למפגש בודד ההרצאות יתקיימו בין התאריכים 17/10 ועד 12/6, במועדים נוחים שיאפשרו לכל אחד להגיע ולטעום מהנושאים שעומדים על הפרק.

אבי בר | | תגובות: 0


מכללת "שלישי אקדמי" במרכז אופק מזמינה אתכם להצטרף לשנת הלימודים הקרובה בהשתתפות מיטב המרצים. המקום מציע מפגש חוויתי, הרצאות עומק במגוון רחב של נושאים שנבנו במיוחד, ובעלות של 700 שקל לכל המפגשים או 40 שקלים בלבד למפגש בודד. "אני מברך על מתן האפשרות לכל תושב ותושבת להרחיב ידע ולהבין תהליכים המשפיעים על חיי היום יום שלנו, לעתים מבלי שנשים לב", אומר ראש המועצה יואל גמליאל.


בין היתר, יתקיימו הרצאות של:

 פרופ' עוזי רבי על המזרח התיכון וממשל טראמפ בארצות הברית, 

דיויד ניסן שיספר על ארוטיקה וסקס כמכשירי קידום לפרסום, 

חזי פוזננסקי על האישה המודרנית באיראן של ימינו, 

רבקה חג'ג' על מאבק בין אחים במשפחה דרך סיפורם של קין והבל, 

גרי פאל על צפון קוריאה בעידן קים ג'ונג' און, 

יריב פלד על אקטואליה בסדר היום המדיני ועוד.


ההרצאות יתקיימו בין התאריכים 17/10 ועד 12/6, במועדים נוחים שיאפשרו לכל אחד להגיע ולטעום מהנושאים שעומדים על הפרק. ההרצאות ייערכו ב'אולם מיכל' במרכז אופק (ליד ביה"ח הרצפלד).
לרשימת ההרצאות המלאה: http://www.gedera.org.il/?CategoryID=404

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
23.10.17 13:56
דירה מדהימה בבניין חדש לאחר תמ"א 38 באחת השכונות המבוקשות בראשון.3 חדרים ומרפסת שמש גדולה עם אפשרות לתוספת מחסן משופץ לגמרי ,קומה שנייה 1670000 ש"ח איציק 0522455716
אורח
22.10.17 15:04
להשכרה ברחוב ההגנה דירה 4 חדרים אחרי שיפוץ כללי מטבח חדש מעלית שבת חניה. 0522515527
אורח
18.10.17 23:01
דירה להשכרה רחוב החלוץ ברחובות 3 חדרים,מזגנים ארון מטבח חדש 0546457524 לא בשבת
אורח
18.10.17 18:00
ברחוב אהרוני המבוקש! דירת 5 חד', 130 מ', בבניין בוטיק מעלית+חניה+מרפסת שמש לפרטים: שי 0526095105
אורח
13.10.17 07:38
למכירה ברחובות המדע היוקרתית, בבניין מושקע ומטופח, עם לובי מפואר, חדר דיירים וגינה פרטית ,דירת 5 חד' מרווחת עם מרפסת שמש ענקית של 23 מ"ר !!! הפונה למכון ויצמן. 2 חניות מקורות ומחסן. לפרטים נוספים: ארז מרקוביץ: 054-8383333.
אורח
07.10.17 13:30
בפרוייקט אביסרור במערב רחובות דירת ארבעה חדרים קומה 11 עם נוף מטריף. כיוונים מערב דרום משודרגת מקצה לקצה. פרקט בחדר ילדים, מטבח משודרג של דקל, סורגים שקופים ועוד .. שווה לראות. (מתווכים נא לא להתקשר) פינוי לקראת הקיץ גמיש מחיר: 1,820,000 לפרטים ( בטלפון בפרטי)- 0508494034
אורח
07.10.17 13:28
למכירה בגדרה! בשכונת נחלים היוקרתית בית גדול ומרווח (6 חדרים) עם נגיעה של סיגנון כפרי! הבית בנוי 195 מ"ר על מגרש 372 מ"ר! בסלון תיקרה בגובה כ - 6 מטר עם קורות עץ לרוחב התיקרה! סוויטת הורים גדולה במיוחד בקומת הקרקע עם שירותים, מקלחת וארון קיר גדול. לפרטים נוספים ו\או לתאם סיור בבית: אלון קלצ'קו: 0542843710 אנגלו סכסון גדרה: 08-8601010
אורח
07.10.17 13:26
למכירה בשכונת כרמים במערב ראשון לציון ,בבניין מקסים בעל 6 קומות (2 דירות בקומה). נמכרת דירת דופלקס מושקעת ומשופצת בשיטת ניצול שטח מקסימאלי. הדירה כוללת: סלון,שלושה חדרי רחצה,ארבעה חדרי שינה, וחדר מרוהט כמשרד עבודה. כמו כן, מרפסת במפלס התחתון ומרפסת גג בגודל של כ80 מ"ר במפלס העליון המכילה מערכת השקייה וגם מטבח. הדירה נמכרת בשל מעבר לדירה קטנה יותר. מחיר הדירה : רק ש"ח 2,550,000 לפרוטים 0523986100.


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
23.10.17 13:07
דירה מקסימה להשכרה עם ריהוט מלא,בשכונה אברמוב'יץ המצוינת ומרכזית קרוב להכל,בתי ספר וגנים מעולים בלב השכונה .3900 ש"ח לחודש מומלץ, איציק 0522455716
אורח
18.10.17 23:02
23:01 דירה להשכרה רחוב החלוץ ברחובות 3 חדרים,מזגנים ארון מטבח חדש 0546457524 לא בשבת
אורח
21.10.17 21:25
מה המחיר??
אורח
18.10.17 18:01
להשכרה בצפון רחובות רחוב הגר"א, 4 חדרים מקסימה ושקטה, ממוזגת ומשופצת עם חניה מקורה. במרחק הליכה למכון ויצמן ולפלקוטה לחקלאות. מתאימה גם לשותפים. 3,980 ש"ח. כניסה מיידית. לפרטים: 052-6360638 מפרטי
אורח
07.10.17 13:27
להשכרה בצפון רחובות רחוב הגר"א - מיקום מעולה! דירת 4 חדרים מקסימה ושקטה, ממוזגת ומשופצת עם חניה מקורה. במרחק הליכה למכון ויצמן ולפלקוטה לחקלאות. מתאימה גם לשותפים. כניסה מיידית 4,200 ש"ח. 052-6360638 מפרטי
אורח
07.10.17 13:24
להשכרה בקרית ההגנה ברחובות, דירת סטודיו 50 מטר מרובע בבית פרטי במצב מעולה. הסגנון צעיר ויש הפרדה מובנית בין הסלון לחדר השינה. המחיר 3400 כולל ארנונה ואינטרנט. כניסה בתחילת נובמבר. ריהוט חלקי כולל ארון חמש דלתות מקרר תנור מטבח עם מזנון וכסאות. חצר קטנה ומרוצפת בצמוד לכניסה. . לפנות לעינת 0506911922
אורח
07.10.17 13:08
מתפנה חדר בדירה מדהימה ברחובות!*** מחפשות שותף/ה:) עדיפות לסטודנט/ית, אוהב/ת אדם ועולם ואור ❤️🐢🕊️🌿🌻🌳 הדירה היא בעבור 4 שותפים (3 נשארות). המיקום הוא ברחוב מורדי הגטאות שזה 7 דקות באופניים לפקולטה, 8 לויצמן, 11 לרכבת. דירה מאובזרת לחלוטין עם שני מפלסים ובהם סלון גדול, מרפסת מדהימה וירוקה ומטבח מפנק (שני מקררים!). מזגן בכל הדירה. כניסה מידית (מעט גמיש) וחוזה חדש מ1.11. ללא בע"ח. לפרטים - מאיה 0543065571
אורח
07.10.17 13:07
הי, אנחנו משפחה שמחפשת דירה להשכרה מנובמבר ל3 חודשים, עקב יציאה לשיפוצים ליצירת קשר: ענת 0524543757
אורח
07.10.17 13:06
להשכרה ללא תיווך** - בקרית עקרון דירת 4 חדרים קומה 4 מ 4 (לא על עמודים) - כ-80 מ"ר מסודרת מאד ומשופצת - 2 חדרי שרותים ומקלחת - חניון עם חנייה בשפע - אינסטלציה ריצוף וחשמל הוחלפו - מטבח ענק כולל תנור וכיריים - 3 מזגנים חדישים - חדרים מרווחים - כניסה מיידית - ארנונה נמוכה - שכונה ותיקה הקרובה לפארקים, תחבורה ציבורית, בתי ספר, גנים מרכז מסחרי, מכולת צמודה מתנ"ס ובנק ליד לפרטים נוספים וקביעת הגעה: עומרי 050-9415772


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
13.10.17 08:10
הונדה סיוויק 2007 ₪ 30,000יד ראשונה פרטית נפח 1400 חסכוני 1-16 נסע 230 קמ אחרי טיפול טסט שנה כיסאות חימום מראות מתקפלות ובקרת שיוט דבאל דין חיישנים מצלמה מערכת שמע צמיגים מישלינג חדשים חלונות שחורים וקוסמטיקה שמור 0543007347
אריק
08.10.17 18:17
רנו לוגאן 2009 גיר ידני 7 מקומות 0524236972 בשעות הערב
אורח
05.10.17 17:57
פיאט פונטו גרנדהמודל 2008 יד שלישית פרטית 139000 קמ טסט עד סוף השנה. רכב שמור ,מטופל ונוסע היטב. גיר רובוטי לאחר שיפוץ במוסך המרכזי. חסכוני בטירוף מזגן תקין,הכל עובד. מאזור אשדוד,050-8920204 .
אורח
05.10.17 17:56
מחפש החלפה על טרקטורון חשמלי אופניים חשמליות 💫legend48 2017💫 והוספה קטנה ממני אזור אשדוד 0505749164-ווצאפ
אורח
05.10.17 17:53
גנטים ₪ 700 ברמלה גנטים משומשים רק שבוע למכירה מידה 185/65/14 עם צמיגים טובים ב 700₪ אין סריטה 😁 טלפון 0546274530 איזור ראשון לציון/רמלה
אורח
05.10.17 17:52
למכירה mercedes s-classלמכירה s-class 2016 יד ראשונה 80,000 קילומטר קניה בארץ שמור ומטופל בזמן רק במוסך מורשה רכב נקי נהג יחיד פרטים בפאלפון: 0547709242
אורח
21.09.17 14:01
מציאה! 4×4, שנת 2006 במצב כחדש! רק 107 אלף! תוספת 280 כוח סוס, מערכת מולטימדיה יוקרתית, גג פתוח , סלון עור ועוד.. כל הקודם- זוכה! פרטים בטל' 054-2521525 פשה.
אורח
21.09.17 13:59
אלפא רומיאו גוליטה ₪ 207,900 גן יבנה דגם -monza qv תילתן ירוק...😢😢😢 יד 1 קמ 450 מחירון 237900 דגם 1800סמק נדירה לחלוטין לא קיימות כאלו טסט שנה מלאה כולל קודנית מנוע 1800סמק 240כס תילתן ירוק.... מודל 2016 חדשה בניילונים רכב נדיר ביותר יחודי ביותר אין לו מתחרות לא בעוצמה לא בצליל לא בחוית נהיגה למביני עניים ולא קשקשנים שיחות בחינם ... כל הפרטים ב0505777117 ...דוד גן יבנה ...ליד אשדוד


לוח השפלה - דרושים

אורח
דאניאל
22.10.17 10:29
החלום שלכם זה האומנות שלנו
אורח
16.10.17 08:54
לסטודיו ברחובות דרושה מורה לבלט לכיתות א'-ג' 0502560915 עדיפות מאיזור רחובות
אורח
16.10.17 08:53
לחברת שטראוס ברחובות דרוש/ה סדרן/ית סחורה! ימי עבודה - א' - ה' 08:00 - 14:00 ו' 08:00 - 11:00 ניסיון בסדרנות - יתרון ניידות - חובה (עבודה בשני סניפים) לפרטים ניתן להתקשר להדר 0525039868 מתאים גם למשרת אם!!!
אורח
14.10.17 10:14
דרושים/ות מתנדבים/ות ברחובות עזרה לקשישים
אורח
14.10.17 10:10
דרוש /ה אח/ ות מוסמכת תנאים טובים למתאמים נא לשלוח קו"ח netvision4@cvwebmail.com סודיות מובטחות(אחיות בלבן )
אורח
13.10.17 08:06
דרושה גהצנית למכבסת קלין פור יו רחובות ההולנדית חצי משרה לפרטים 0528996204
אורח
13.10.17 08:05
לחברת אופנה בבית עובד דרוש מלקט הזמנות, מחסנאי, אם אתה חרוץ עם אנרגיות טובות נשמח שתצטרף. תנאים מעולים. Osi@magic-ltd.com
אורח
13.10.17 08:05
רשת be, רשת בתי קפה שעובדת בשיתוף פעולה עם רשת חדרי הכושר "הולמס פלייס" מחפשת אחמשים וברמנים לסניף רחובות! הדבר שהכי מאפיין את הרשת שלנו זו תחושה של בית חם ואוהב, משפחה לכל דבר. דרישות: רצון טוב ללמוד (לא חייב ניסיון), חיוך ואנרגיות! המתאימים יקבלו גם מנוי לחדר כושר. אז קדימההההה! לרצינים בלבד חברים עבודה במשמרות בוקר וערב , כוללת סופי שבוע. לפרטים נוספים: מאיה 0508817300


לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל