הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

רחוב הגולן בגדרה יהפוך לרחוב הולנדי

מרגש! השרה גילה גמליאל, בפוסט מרגש על ההשראה והשפעתה של גילה נזירי, מורתה לשעבר בתיכון גדרה, שהביאה אותה להצטיין ולהצליח בחיים

כך עתידה להיראות הכניסה החדשה של גדרה מרחוב הבילויים

האם הרחוב שלכם נחשב עני או עשיר? לראשונה המדינה חושפת את המדד החברתי של רוב הרחובות והשכונות בגדרה!

בימים אלו מוצגת בספריית גדרה תערוכת הציורים "צבע" של האמן דני סתו; התערוכה מתקיימת ביוזמתו של מתנדב הספרייה, דוד נאמן

התערוכה תוצג עד לאמצע חודש יולי 2019. דוד נאמן מתנדב בספריה להקמת תערוכות מתוך מטרה להנגיש תרבות, אומנות ויופי לקהל מבקרי הספריה ובעיקר לצעירים שבניהם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בימים אלו מוצגת בספריית גדרה תערוכת הציורים של האמן דני סתיו. לפני כשבועיים התקיימה הפתיחה החגיגית לתערוכה בגלריה שבכניסה לספריה. התערוכה מתקיימת בעזרתו של דוד נאמן.

דוד נאמן מתנדב בספריה להקמת תערוכות מתוך מטרה להנגיש תרבות, אומנות ויופי לקהל מבקרי הספריה ובעיקר לצעירים שבניהם.

על התערוכה:

דני סתו מתכתב בציוריו עם זרם באמנות הצרפתית הנקרא פוביזם.ציוריו של דני בעלי נוכחות רבה. רוב העבודות המוצגות בתערוכה בוצעו בצבעי פנדה, בדרך מיוחדת, במריחות פיגמנט מרוכזות ואינטנסיביות, המאפשרות לצבע את מירב הנוכחות.

התערוכה תוצג לקהל הרחב עד לאמצע יולי 2019התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תינוק בן 10 חודשים בלע את סיכת הקצין של אביו ובפעילות מורכבת הצליחו בבית החולים קפלן לשלוף את הסיכה

בזכות עירנות של הוריו הובהל התינוק לבית החולים קפלן שם טופל על ידי הצוות הרפואי, שהצליח להוציא את הסיכה בשלמותה לפני שנגרם נזק לתינוק. התינוק אושפז במשך מספר ימים ולאחר מכן שוחרר לביתו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


לאחרונה הובהל לחדר מיון ילדים במרכז הרפואי קפלן מקבוצת כללית תינוק כבן 10 חודשים, ילד להורים קצינים אנשי קבע המתגוררים באיזור בית החולים, לאחר שהקיא הקאה דמית ולא היה רגוע.

מכיוון שלא הצליח לבלוע, ולאור ערנות רבה של ההורים, הופנה התינוק מיידית ע"י ד"ר אורי בלה, מנהל מלר"ד ילדים, לצילום רנטגן במטרה לשלול הימצאותו של גוף זר במערכת העיכול.

בצילום נצפה חפץ שזוהה כסיכת מ"מ צה"לית. עקב גודלו וצורתו החריגים של הגוף הזר הוזעק צוות משולב של מומחי גסטרו ילדים, אף אוזן גרון וטיפול נמרץ ילדים לבית החולים והתינוק הוכנס מידית לחדר הניתוח. ד"ר מיכל קורי, רופאה מומחית לגסטרואנטרולוגיה ילדים בקפלן, יחד עם מומחה אף אוזן וגרון, ד"ר מאיר וורמן, שלפו בהצלחה את סיכת המ"מ בשלמותה בפעולה ממושכת. "כאשר נתגלתה סיכת המ"מ בצילום היה ברור שהפרוצדורה תהיה מאוד מורכבת בשל הגודל והחדות של הגוף הזר", היא מתארת. "הצוות הרפואי שכלל מומחים מתחום גסטרו ילדים, אף אוזן גרון וטיפול נמרץ ילדים, החליט על ביצוע גסטרוסקופיה בהרדמה כללית להוצאת הגוף הזר. בעזרת הצינור הועלתה הסיכה בעדינות מהוושט האמצעי לחלל הפארינקס, ובשלב השני ד"ר ורמן שלף את הסיכה בשלמותה" , היא תארה. "העובדה שסיכת המ"מ הוצאה בזמן מנעה סיכונים שעלולים להיגרם במקרים אלו כגון קרע של הושט, זיהום וקשיי בליעה. אין ספק שערנות ההורים במקרה זה היתה בעלת חשיבות רבה".
התינוק היה מונשם מספר ימים ביחידה לטיפול נמרץ ילדים, בניהולו של ד"ר אלי שפירו, ולאחר מכן עבר למחלקת כירורגיה ילדים – ומשם שוחרר לביתו כשהוא מרגיש טוב.ד"ר שפירו סיפר כי צוות היחידה עשה כל שנדרש על מנת לאושש את מצבו של התינוק ולהביאו למצב טוב וערני. ההורים סייעו לנו מאוד במהלך הימים האחרונים, ומבחינתנו הוא הקצין הכי צעיר בצה״ל...".

הוריו של התינוק סיפרו כי הוא שכב במיטתו ולאחר שקיבל בקבוק חלב החל להשתנק ולהקיא דם. "מיד רצנו אליו והזמנו מד"א ונסענו לקפלן", מתארת אמו. "כשהגענו לחדר המיון בקפלן ביקשנו לבצע צילום כי הילד לא הצליח לבלוע. התברר כי הוא בלע גוף זר ויש צורך בהוצאתו המידית בחדר ניתוח. היינו בלחץ היסטרי ואני רוצה לציין את ד"ר מיכל קורי שכל הזמן יצאה והרגיעה אותנו והסבירה את כל התהליך במדוייק", אמרה האם. "לאחר שעתיים של ניתוח מורכב אמרו לנו שהצליחו להוציא בהצלחה את הסיכה כולל שני ה'חומוסים' (התופסנים). עברנו ימים של תפילה ותקווה כשהתינוק שלנו מונשם בטיפול נמרץ ילדים אצל ד"ר שפירו המקסים, ועכשיו אנחנו במחלקת ילדים עם הפנים לחזור לשגרת החיים".

אמו של התינוק אמרה שהיא מקפידה לשים את סיכת המ"מ במקום גבוה וככל הנראה היא נשמטה על המיטה, ופונה להורים למשנה זהירות. "אני מבקשת להודות בחום לכל אחת ואחד מהרופאים שהצילו את הילד שלנו", היא הוסיפה. "הם היו מגיעים באמצע הלילה כדי לבדוק שינויים במצבו ומבחינתנו הם ה'מלאכים בלבן' שהצילו את חייו של הבן שלנו ונתנו לנו אותו במתנה, ללא ספק, ותודתנו לקפלן על כך".
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין פלא עובדי מדינה
  הגב 25.08.19 16:36
 • אורח
  מה הקשר ?
  25.08.19 16:38
 • אורח
  כמה חשוב עירנות של ההורים ולא לדים חפצים קטנים ליד ילדים כי הם מכניסים כל דבר לפה ,רפואה שלמה לתינוק
  הגב 25.08.19 16:37
 • אורח
  רפואה שלימה בע"ה
  הגב 25.08.19 16:38
 • אורח
  הורים עובדי מדינה אין פלא במדינה מתוקנת זה לא היה קורה
  הגב 25.08.19 16:47
 • אורח
  ואף מילה על צוות האחיות. רק רופאים היו? מי טיפל בו במיון בטיפול נמרץ ובאשפוז?
  הגב 25.08.19 16:53
 • אורח
  דר מאיר וואמן רופא אנטיפט לא נחמד בכלל
  הגב 25.08.19 17:21
 • אורח
  אין כמו הרופאים בקפלן מספר 1 בית חולים קפלן ישר כוח
  הגב 25.08.19 17:42
 • אורח
  כפי הפרסום הסיכה שייכת לאם חיים וינטרגרין
  הגב 25.08.19 21:34

עבודות הפיתוח של גדרה נמשכות! רחוב הגולן יהפוך לרחוב הולנדי

העבודות כוללות ריצוף, ערוגות פרחים, נטיעת עצים, תאורת לד חסכונית וחניה בצמוד לחצרות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מחלקת התשתיות במועצה המקומית גדרה החלה לאחרונה את עבודות הפיתוח ברחוב הגולן במושבה. הקונספט הוא סגנון של רחוב הולנדי, כמו שביצעה ברחוב עין גדי וברחוב הגלבוע. העבודות כוללות ריצוף, ערוגות פרחים, נטיעת עצים, תאורת לד חסכונית וחניה בצמוד לחצרות.

רחוב הגולן החל להיבנות לפני מספר שנים וכעת, לאחר ש-80 אחוז מהרחוב מאוכלס, מחלקת התשתיות נכנסה לתמונה לביצוע עבודות הגימור, הסביר מנהל מחלקת התשתיות במועצה המקומית גדרה, גרנט ברוק.


ראש המועצה המקומית גדרה, מר יואל גמליאל:

"עבודות הפיתוח ברחוב הגולן מהוות נדבך נוסף בהתרחבות המושבה שלנו וקליטתם של תושבים חדשים, אשר בחרו להתגורר במושבה שמקדמת מגורים באיכות חיים ובאווירה כפרית".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מתכננים התחדשות עירונית בבניין? עו"ד גיל ברזידה ממליץ להקפיד על 5 כללי זהב אשר יבטיחו שלהבטחות היזם יהיה כיסוי

עו"ד גיל ברזידה המתמחה בייצוג בעלי דירות בפרויקטים מסוג התחדשות עירונית מעניק את 5 כללי הזהב להצלחת פרויקט פינוי בינוי: בחרו עו"ד שילווה את הבעלים ויסייע בבחינת ההצעות והמציעים השונים. הקפידו על עקרון שלושת השי"נים: שקיפות, שוויון ו-שיתוף בעלי הדירות. בחינת ניסיון היזמים המציעים. עריכת מכרז יזמים לביצוע הפרויקט. דרישה לירידה לרזולוציות תכנוניות ככל שניתן בשלבים המקדמיים. לפרטים נוספים 03-5622980

תוכן שיווקי ממומן
עו"ד גיל ברזידה


המדור הוא תוכן שיווקי ממומן

פרויקטים של התחדשות עירונית מטבעם הם פרויקטים מורכבים שלוקחים זמן ודורשים יכולת להתנהל מול הרבה דיירים שלא תמיד רואים עין בעין. על מנת להתמודד עם מורכבות הליך ההוצאה לפועל של פרויקט התחדשות עירונית יש שאימצו לאחרונה נורמה פסולה, לפיה יזמים מבטיחים לבעלי הדירות "הבטחות שווא" ללא כל בסיס וטרם ביצוע בדיקות היתכנות מקדמיות, והכל במטרה אחת בלבד: להיות היזם שיבחר לבצע את הפרויקט.

לשיטתם של אותם יזמים, המו"מ האמיתי יחל לאחר חתימת ההסכם העיקרי, ובכך בעצם הם כובלים את הבעלים בהתחייבות ארוכת טווח שבסופה יתברר לדיירים ש"הבטחות לחוד ומציאות לחוד". בסופו של דבר, לאחר שמתברר (בד"כ לאחר החלטת רשות תכנונית) כי היזמים לא יכולים "לפרוע" את הבטחותיהם שניתנו בתחילת הדרך, מצפים היזמים כי הדיירים יסכימו לתיקון ולסטייה מהתמורה החוזית, שכן ממילא "אף יזם לא יוכל לתת יותר".


כדי להימנע ממצבים שבהם "הבטחות לחוד ומציאות לחוד" מניסיוננו, אפשר להסתמך על "5 כללי הזהב" שייצרו עבורכם תהליך נכון ויעיל, שיספק בטחון במקסום תמורות ריאליות ויגדיל את הסיכוי להתממשות והצלחת הפרויקט:

בחרו עו"ד שילווה את הבעלים ויסייע בבחינת ההצעות והמציעים השונים

במסע ארוך ומורכב מסוג התחדשות עירונית, יש להסתייע כבר בשלב המקדמי בעו"ד מקצועי ובעל ניסיון בתחום, שידע לארגן את הבעלים, לנווט את התהליך בבטחה ולהביאו לקו הסיום תוך מקסום זכיות הבעלים. חשוב להדגיש, כי במסגרת פרויקטים מסוג התחדשות עירונית הבעלים אינם נדרשים לשאת בשכ"ט אנשי המקצוע מטעמם ומי שישלם את שכרם הוא היזם שייבחר לבצע את הפרויקט כחלק מהתמורה לה זכאים בעלי הדירות ולכן, בחירת עו"ד לליווי בתהליך הינו צעד מתבקש עוד טרם נפנה לקבלת הצעות.

שמירה על עיקרון שלושת השי"נים

אל תהיו שושואיסטים. הקפידו על עקרון שלושת השי"נים: שקיפות, שוויון ו-שיתוף בעלי הדירות. על הבעלים בכלל ונציגות הבעלים בפרט לשמור על כלל ברזל זה עוד מראשית התהליך במטרה להבטיח, כי הפרויקט ינוהל בתמיכת כלל הבעלים שירגישו שותפים לדרך.

בחינת ניסיון היזמים המציעים

בעת קבלת הצעות היזמים יש לבחון את הניסיון הביצועי של אותם יזמים בפרויקטים דומים בכלל וניסיונם בביצוע פרויקטים באזור הרלוונטי בפרט. יזמים חסרי ניסיון נוטים לספק הצעות שלא תואמות את המציאות התכנונית וההתכנות הכלכלית/מסחרית לביצוע הפרויקט ומובילים את הבעלים למסע ארוך שכישלונו היה ידוע מראש.

עריכת מכרז יזמים לביצוע הפרויקט

בנוסף לפניה ב"קול קורא" ליזמים לקבלת הצעות לביצוע הפרויקט חייבו את היזמים המציעים להתייחס למכרז אותו תכינו מבעוד מועד עם אנשי המקצוע מטעמכם ואשר יכלול את כל הסוגיות המהותיות והרלוונטיות לפרויקט שלכם. עריכת המכרז באופן יעיל וסדור תשקף לכם תמונה בהירה ותקל עליכם בשלב הבא בו תרצו להשוות בין ההצעות ובמידת הצורך לבצע מקצה שיפורים עם מי מהיזמים באילו מהסוגיות. מכרז יזמים נכון מקצר אפוא את שלב המו"מ עם היזם שייבחר היות והוא נוגע בכל הסוגיות המהותיות בהתקשרות ומחייב את התייחסות היזם עוד בשלב הבחירה בו האינטרס של היזם לספק את התשובה המלאה והמקסימאלית.

דרישה לירידה לרזולוציות תכנוניות ככל שניתן בשלבים המקדמיים

בפרויקטים של הריסה ובנייה בהם זכויות הבנייה ידועות ניתן לדרוש, כי היזמים ימדדו כל דירה ויפיקו סקיצות תכנוניות מפורטות וברורות שיצורפו להסכם ההתקשרות. בפרויקטים של פינוי- בינוי בהם יש לייצר תב"ע יש לבחון ולבדוק את תוכנית המתאר ו/או תוכנית האב, לקיים פגישה בעירייה עם הגורמים הרלבנטיים כדי להבין האם החלום של היזם עשוי להתגשם למציאות.

זכרו! גורל הפרויקט שלכם נמצא בידכם. ככל ותשכילו לדבוק בכללי הזהב ותנהלו את התהליך בצורה שקולה ללא מניעים זרים כבר מראשיתו של הפרויקט, כך תגדילו את הסיכוי שהחלום, בסופו של יום, יהפוך למציאות.


הכותב הינו שותף במשרד עו"ד מינצר-כרמון, נסים ושות' המתמחה בייצוג בעלי דירות בפרויקטים מסוג התחדשות עירונית

רחוב בר כוכבא 16 בני-ברק "בית נועה" קומה 6

טל' 03-5622980

פקס' 03-5622981


מרגש! השרה גילה גמליאל, בפוסט מרגש על ההשראה והשפעתה של גילה נזירי, מורתה לשעבר בתיכון גדרה, שהביאה אותה להצטיין ולהצליח בחיים

גמליאל: "רבים הם האנשים והנשים שהשפיעו על דרכי ואישיותי, אך לגילה הייתה תרומה משמעותית. במאמציה להפוך אותנו לבני אדם משכילים למדתי שרק השמיים יהיו לי לגבול – במובן שאין גבול להצלחה, בזכותה, התעקשתי לעשות 5 יח"ל בפיזיקה, מתמטיקה ואנגלית, ולרכוש ארבעה תארים אקדמיים בפילוסופיה ובמשפטים - ולהצטיין. לא פחות מכך, בזכותה, בחרתי לי את השליחות הציבורית למען כלל ישראל לא כלא כקריירה, אלא כדרך חיים".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


השירה גילה גמליאל, יצאה בפוסט מרגש, כאות הוקרה למורתה לשעבר , גילה נזירי. בפוסט מדברת על השפעתה וההשראה של גילה נזירי עליה, בתקופת לימודיה בתיכון. גמליאל מספרת כי היא למדה אותם להצטיין, והשקיעה בתלמידיה על מנת לדאוג לעתידם ואישיותם. גמליאל מוסיפה ואומרת שבזכות נזירי היא החליטה להשקיע בלימודים וללמוד 5 יחידות במתמטיקה, פיזיקה ואנגלית, לרכוש תארים אקדמיים ואף ללכת לשליחות הציבורית בה היא פועלת כיום.

גילה נזירי, המשיכה בדרכה הקהילתית ביישוב ובשנה האחרונה כיהנה כנשיאת מועדון רוטרי הבילויים בגדרה. לאחרונה היא קבלה אות הוקרה מראש המועצה, יואל גמליאל על תפקידה במועדון וכל הפעילויות שנערכו ביוזמתה במועצה. בנוסף לאור הצלחתה היא מונתה על ידי ארגון רוטרי הארצי לרכזת תחום הבטיחות בדרכים הארצי של רוטרי ישראל.

להלן הפוסט של השרה גילה גמליאל

לאורך שנותיי, כתלמידה וכאם לתלמידות, פגשתי לא מעט מורים מעוררי השראה, שעתידם ומטענם החינוכי של תלמידיהם הוא הדבר היחידי שבראש מענייהם. אבל מעל לכולם ניצבת אחת, גילה נזירי המחנכת שלי בתיכון האזורי בגדרה.
כולם היו טובים ומסורים, אבל היה בה משהו שהפך אותה ממחנכת טובה לאגדית – מעבר להכלה ולהקשבה, גילה לימדה אותנו להצטיין לימודית, ואנושית. אדם משכיל, הבהירה, הוא *אדם משכיל* – אם אין תורה אין דרך ארץ, אם אין דרך ארץ אין תורה, והא בהא תליא.
כזאת גילה, הייתה ועודנה, אם כמורה שמסרה נפשה על עתיד ואישיות תלמידיה, ואם כגמלאית הוראה המוסרת נפשה למען חלכאים ונדכאים ביישובי השפלה. "אין לתת לילד מורה האוהב ספר ואינו אוהב אדם", כתב יאנוש קורצ'אק, ונדמה שכתב גם על גילה, שעוררה ומעוררת בי השראה.
רבים הם האנשים והנשים שהשפיעו על דרכי ואישיותי, אך לגילה הייתה תרומה משמעותית. במאמציה להפוך אותנו לבני אדם משכילים למדתי שרק השמיים יהיו לי לגבול – במובן שאין גבול להצלחה, ובמובן שרק אלוהים, הצדק והמוסר, הוא הגבול. בזכותה, התעקשתי לעשות 5 יח"ל בפיזיקה, מתמטיקה ואנגלית, ולרכוש ארבעה תארים אקדמיים בפילוסופיה ובמשפטים - ולהצטיין. לא פחות מכך, בזכותה, בחרתי לי את השליחות הציבורית למען כלל ישראל לא כקריירה, אלא כדרך חיים.
בנותיי תדענה, ששלי ושלהן, של גילה נזירי הוא.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רינה שנרב הי"ד תלמידת אולפנת בהר"ן בגדרה נרצחה בפיגוע

מתחקיר ראשוני של צה"ל עולה החשד כי מטען הונח בציר ההגעה של המטיילים. הלווייתה של רינה שנרב הי"ד תלמידת אולפנת בהר"ן בגדרה ותושבת לוד תהיה היום שישי 23/8/19 בשעה 15:30 בבית העלמין החדש בלוד

אבי בר | | תגובות: 2
הבוקר בשעה 10:15 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א מגבר שדיווח על כך שנפגע בפיצוץ, יחד עם שני ילדיו, סמוך למעיין דני, ליד היישוב דולב שבבנימין. כוחות גדולים של מגן דוד אדום הגיעו במהירות, הבחינו בשלושה פצועים שוכבים במקום, ביצעו בדיקות רפואיות, והעניקו להם טיפול רפואי מציל חיים.


רינה שנרב כבת 17 סבלה מחבלה רב מערכתית. היא הייתה ללא דופק וללא נשימה, ולאחר בדיקות רפואיות, הפראמדיקים של מד"א נאלצו לקבוע את מותה. אחיהדביר כבן 21, שסבל מפגיעות הדף ורסיסים, היה במצב קשה, והאבא איתן כבן 46 היה במצב בינוני. צוותי מד"א, בסיוע כוח רפואה של צה"ל, העניקו להם טיפול רפואי, שכלל עצירת דימומים ומתן תרופות, והעבירו אותם בניידות טיפול נמרץ לחבירה עם מסוק צה"ל שנחת בסמוך למקום, ופינה אותם לביה"ח הדסה עין כרם.


חובש בכיר במד"א שלמה פרל, שהגיע ראשון למקום.

""הגעתי לטפל בפצועים, ונדהמתי לגלות שמדובר בקרובי משפחתי. הדרך הייתה הררית והקשתה על מעבר האמבולנס. חנינו במקום סמוך, ורצנו עם הציוד הרפואי למקום האירוע. הבחנו בשלושה פצועים ששכבו במקום, גבר כבן 46 וצעיר כבן 20 היו בהכרה מלאה, ולצידם שכבה נערה כבת 17, מחוסרת הכרה. הם סבלו, כולם, מחבלה רב מערכתית, עם פגיעות מרסיסים והדף. כשהתקרבתי, נדהמתי לגלות שמדובר בקרובי משפחתי. הצעיר גם עובר בימים אלה קורס חובשים של מד"א, בהדרכתי. ידעתי שאני צריך לנתק את הרגש, ולהתרכז בטיפול הרפואי, על מנת להציל את חייהם. יחד עם צוותים גדולים של מד"א, כוחות רפואה של צה"ל, ואנשים שהגיעו למקום לסייע, הענקנו להם טיפול רפואי מציל חיים, ולאחר שייצבנו את מצבם של הגבר בן ה-46 והצעיר בן ה-21, העברנו אותם לניידות טיפול נמרץ שלנו, שפינו אותם לחבירה עם מסוק צה"ל, שנחת בסמוך למקום".


פראמדיק מד"א איתי פרץ וחובש רפואת חירום במד"א יצחק פינק, סיפרו: "המראה היה קשה. נערה כבת 17 שכבה מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה. היא סבלה מחבלה רב מערכתית קשה, כתוצאה מרסיסים ומהדף. ביצענו בדיקות רפואיות, אך היא הייתה ללא סימני חיים, ולצערנו בתוך זמן קצר, נאלצנו לקבוע את מותה. צעיר כבן 21 סבל מחבלה רב מערכתית כתוצאה מהדף ורסיסים, היה בהכרה מלאה ותקשר איתנו. המשכנו בטיפול הרפואי, תוך כדי הפינוי למסוק צה"ל שנחת בסמוך, ופינה אותו לבי"ח, כשמצבו קשה ולא יציב".

פראמדיק מד"א זאבי חפץ, הוסיף וסיפר:

"הייתי בביתי ביישוב הסמוך דולב, כשלפתע שמעתי רעש חזק של פיצוץ והבנתי שמשהו קרה. מיד לאחר מכן, הזניקו אותי ודיווחו לי שיש פיגוע. עליתי לאמבולנס מד"א שנמצא בכוננות ביישוב, ונסעתי במהירות למקום. המראה בזירת הפיגוע היה קשה. הענקנו טיפול רפואי לפצועים, בהם גבר כבן 46, שהיה בהכרה מלאה, וסבל מפגיעות מרסיסים ומהדף בפלג גופו העליון. הוא סיפר לנו שבזמן שטיילו, לפתע נשמע פיצוץ עז, ושלושתם נפגעו. לאחר שייצבנו את מצבו, והענקנו לו טיפול רפואי, שכלל עצירת דימומים וסיוע נשימתי, העברנו אותו לאמבולנס, ופינינו אותו לחבירה עם מסוק צה"ל, שנחת בסמוך".

מתחקיר ראשוני של צה"ל עולה החשד כי מטען הונח בציר ההגעה של המטיילים

הלווייתה של רינה שנרב הי"ד תלמידת אולפנת בהר"ן בגדרה ותושבת לוד תהיה היום שישי 23/8/19 בשעה 15:30 בבית העלמין החדש בלוד

מזירת הפיגוע - צילום תיעוד מבצעי מד"א

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עצוב אין מילים מישתתפת בצער המישפחה
  הגב 24.08.19 16:08
 • אורח
  משפחה מיוחדת מהבוקר עד הערב היו מתעסקים בנתינה לזולת עצוב
  הגב 24.08.19 22:41

סיוע למשפחת סלומון טקה ז"ל! ביום ראשון 25.8 במתנ"ס קריית משה ברחובות יתקיים ערב התרמה מיוחד למשפחת סלומון טקה ז"ל, בהשתתפות מיטב אמני הקהילה האתיופית: שמואל בירו, אורית, סבה, אמבוט, מסרק ועוד

כל ההכנסות יתרמו למשפחות של סלומון טקה- כל תרומה תתקבל בברכה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 22


ביום ראשון הקרוב יערך ערב התרמה מיוחד למען משפחתו של סלומון טקה ז"ל. האירוע יתקיים בהשתתפות מיטב האומנים מהקהילה האתיופית בהם: שמואל בירו, AG BRATHER, אורית, סבה, אמבוט, מסרק ועוד. בנוסף יהנו המשתתפים מדוכני מזון על טהרת המטבח האתיופי וקפה מסורתי.

כל משתתף יתרום כפי יכולתו.

האירוע יתקיים ביום ראשון 25.8.19 בשעה 19:30 במתנ"ס חוויות קריית משה ברחובות, רחוב גבריאל קלמן 20

לפרטים נוספים, עדן סבהט: 054-9497308
התפרסמו 22 תגובות לכתבה.
 • אורח
  התרמה? צריכים לחזק את החינוך במשפחה
  הגב 23.08.19 18:07
 • אורח
  זה מקרה אבוד העדה הזו בגלל ההכלה של כולנו התבלבל לה לחשוב שאנחנו חלשים והיא מנצלת את זה
  23.08.19 21:22
 • אורח
  מכל הלב! צריך לעזור למשפחה!! לא קל לאבד בן וגם חשוב לא פחות, הבושה שהביא למשפחה האומללה שהתגלה שהמתבגר גנב ואלים וקופת שרצים מאחוריו.. ניסה לשדוד עם חבריו ילד קטן טלפון וכסף תוך כדי מכות
  24.08.19 10:41
 • אורח
  תתרמו למשפחה שנדרסה יותר חשוב .הם באמת צריכים את התרומה .כול המשפחה נפגעה האבא מצב קשה הילדה גם .תדאגו למי שצריך
  הגב 23.08.19 18:11
 • אורח
  הרבה יותר חשוב
  23.08.19 21:21
 • אורח
  אני חושבת שצריך לתרום למשפחה שנדרסה הם יותר זקוקים..לא הבנתי למה צריך לתרום למשפחת טקה ? אם זה ככה צריך לתרום גם למשפחה של יהודה ביאדגה
  הגב 23.08.19 18:22
 • אורח
  צודקת המשפחה שנדרסה יותר חשוב לדאוג להם .הם באמת צריכים עזרה .
  הגב 23.08.19 18:31
 • אורח
  כשמתבלבל לנו הסדרי עדיפות במדינה וברחובותהוא בכלל לא מקומי
  23.08.19 21:21
 • אורח
  רחובות עיר המדע ותרבות ההטרדה.
  הגב 23.08.19 19:19
 • אורח
  פייקניוז. שוטרים אתיופים גרמו לנזקים ועשו סרט הפוך בשביל לנסות ולהיות מקוריים. בכל מקום שיש מנטורים שמטרידים יהיו רק בעיות. מתאבדים ורוצחים וגם נרקומנים ושיכורים. מנטורים מלמדים את ההורים שלכם לגרום לכם להתאבד.
  הגב 23.08.19 19:26
 • אורח
  סתם סיפורים בשביל כיסוי תחת לחברות ביטחון ששודדים את הכסף של הציבור
  הגב 23.08.19 19:57
 • אורח
  הלוואי אמן יתרמו המון כסף. ככה נוכל בתביעה פשוטה לחלט את כול הכסף לטובת הציבור שנפגע מההפגנות . כי צריך לתרום לאלו שאיבדו רכוש ויש רבים וטובים. כולל נפגעי חרדה ואלימות של המחאות הלא ראויות הללו.תתרמו תתרמו אנחנו נחלט הכול
  הגב 23.08.19 21:20
 • אורח
  זה פיקנויז. הכסף נתנו לתקשורת שיעשו סמים. ויספרו שיש מחסור בשמן קנאביס שחייבים לתת לילדים מפגרים שרק נולדו וצריך למסטל אותם בגלל שהם נהיו בבונים שעירים ששוברים את הקירות של הבית לרר הנוכל שמוכר תוכנת אנטי כופר שנותנת ג'ובות לכול החברים האנוסים שלו.
  23.08.19 22:38
 • אורח
  צאו ותראו שיירות של מחבלים יהודים שמטרידים כמו נרקומנים בצומת. ארגון הפשע בטחון 2000 והמנטורים הנוכלים מתבקשים לא להטריד את התושבים.
  הגב 23.08.19 22:59
 • אורח
  מי ? עמי פינשטיין או סלומון חרטטשטיין?
  23.08.19 23:31
 • אורח
  בשעות האחרונות מישהו ברכב שחור (מנוע חשמלי) משמיע הקלטות מהרמקולים של הרכב ומטריד . בשיתוף פעולה עם נערים שנוסעים על אופנוע וגם הם משמיעים הקלטות ורעשים ומורידים את התושבים. הם עכשיו בסביבת בית ספר שפרינצק ודרך יבנה מטרידים את התושבים שגרים בבתים פרטיים. וואחשייאדה מסיבת גן בחסות מנטורים מפוקפקים.
  הגב 24.08.19 00:26
 • אורח
  עיר של ערסים או בני טובים.. אין באמצע! גסי לשון ואין כמעט בית שאין בו מריבה על הירושה .. שעריים ומרמורק מוצפים במוזיקת קריוקי של זמרים חנוקי גרון וזיפנים מחליאים שבטוחים שמחכה להם קריירה מעבר לפינה.. 106 והמשטרה עובדים על התושב המתלונן
  24.08.19 10:28
 • אורח
  רחובות הפכה מעיר תרבות לדיר חזירים בעיקר בגלל אוכלוסיה שדרדרה אותה
  הגב 24.08.19 22:34
 • אורח
  אני נגד התרמה אני מהעדה האתיופית למה רק אומנים אתיופים למה לא להזמין גם אומנים מוותיקי ישראל תתביישו אתם אומרים גזענות אתם האתיופים גזענים אני לא תורם שקל אחד עחד עם זואת מה יצאה בהפגנה של סלמון טקה שינא שינאת חינם הסתה בלגן שלם תתביישו. ותתביישו כול אחד רוצה במה בעכבות הרצח הדם של צעירים ,?
  הגב 25.08.19 01:02
 • אורח
  אתרום להם תזין שלי לאתיופיות
  הגב 25.08.19 21:10

האם הרחוב שלכם נחשב עני או עשיר? לראשונה המדינה חושפת את המדד החברתי של רוב הרחובות והשכונות בגדרה!

חישוב האשכול (הרמה החברתית – כלכלית של אותה אוכלוסייה) קבעו על פי שכלול המדדים הבאים: ההרכב הדמוגרפי, ההשכלה וחינוך, רמת החיים, התעסוקה וגמלאות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
הלמ"ס מפרסמת בימים אלו את נתוני המדד החברתי כלכלי של ערים והישובים בישראל, זאת על פי חלוקת כל חלק בעיר/ ביישוב לאזורים (מספר רחובות בכל אזור). נתוני הלמ"ס מתייחסים ל81 עיריות ומועצות מקומיות אשר חולקו ל1,624 אזורים, להם ניתן מספר אשכול אשר קובע את הרמה החברתית-כלכלית של האוכלוסייה באזור. מספר האשכול הוא מספר בין 1 ל 10 כאשר 1 הוא הנמוך ביותר ו 10 הוא הגבוה ביותר.

את חישוב האשכול (הרמה החברתית – כלכלית של אותה אוכלוסייה) קבעו על פי שכלול המדדים הבאים: ההרכב הדמוגרפי, ההשכלה וחינוך, רמת החיים, התעסוקה וגמלאות, אשר נאספו מהלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, המוסד לביטוח הלאומי, משרד האוצר, משרד הביטחון, משרד התחבורה ורשות האוכלוסין.


כאשר מסתכלים על היישוב גדרה האשכול הגבוה ביותר ( אשכול 8) נמצא בשכונות/ אזורים: גבעת העיריות, המושבה הגרמנית, לב המושבה הכוללים את הרחובות :הבילויים, שד' בן גוריון, פינס, ז'בוטינסקי, סברדלוב

להלן נתוני המועצה המקומית גדרה

מספר תושביםאשכולשם שכונה/ אזורהרחובות באזור
2,8686אזור תעשייה, נווה משה, נווה שולמית, קטרהשפרינצק, הרצל, ויצמן, לילינבלום, ראובן
4,8848גבעת העיריות, המושבה הגרמנית, לב המושבההבילויים, שד' בן גוריון, פינס, ז'בוטינסקי, סברדלוב
4,1396כפר אוריאל, נווה ציון, נווה שלמה, שכ' הפועליםהעצמאות, ויצמן, כצנלסון, פינס, קק"ל
7,7917אזורי גדרה, אחוזת גדרה, גדרה הצעירה, כפר אליהו, לב גדרה, עמק הנשר, צמרת גדרה, רשפיםקק"ל, שד' בגין מנחם, דרך ארץ, צאלה, שד' בן גוריוןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פשוט מדהים! כך עתידה להיראות הכניסה החדשה של גדרה מרחוב הבילויים

המועצה המקומית גדרה ממשיכה בפיתוח המושבה ולאחר העבודות ברחוב הבילויים, המוזיאון והכניסות החדשות, כעת עובדת המועצה על תכנון הכניסה מרחוב הבילויים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 12


ממשיכים בעיצוב הכניסות לגדרה! המועצה המקומית גדרה, החלה בתכנון הכניסה החדשה של גדרה מרחוב הבילויים. תכנון הכניסה הוא המשך לפיתוח היישוב שנעשה בשנה- שנתיים האחרונות שכלל את שיפוץ המוזיאון, רחוב הבילויים וכן הכניסות הייחודיות שנבנו מכיוון בן-גוריון, ממנחם-בגין ומויצמן, אשר משמרות את העבר של גדרה מול העתיד. על תכנון הכניסה אחראי האדריכל שלום גרף.


ראש המועצה, יואל גמליאל:

"הכניסה לגדרה מרחוב הבילויים משלימה את אופיו המיוחד של הרחוב המסמל את המורשת של המושבה יחד עם היותו מקום לבילוי. אמשיך בעשייה לשימור, טיפוח ופיתוח המושבה, לרווחת התושבים ולמען דור העתיד".התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  וואע
  הגב 21.08.19 18:13
 • אורח
  וואווווו !!!!!!
  הגב 21.08.19 18:13
 • אורח
  מתי זה יהיה ולאן תועתק החנות של אמינדב ליפא?
  הגב 21.08.19 18:21
 • אורח
  כל הכבוד לראש המועצה. ברכות....
  הגב 21.08.19 18:33
 • אורח
  מהמם!! יישר כח לראש המועצה
  הגב 21.08.19 18:36
 • אורח
  מהכניסה קח שמאלה ואתה בקאנטרי של גדרה. אתם יודעים, ליד אולם התרבות. תענוג
  הגב 21.08.19 18:43
 • אורח
  איזה יפה מהמם
  הגב 21.08.19 19:31
 • אורח
  ממש יפה גאווה להיכנס לגדרה מכל הכניסות. עכשיו הגיע הזמן לטפל בניקיון המושבה
  הגב 21.08.19 22:36
 • אורח
  יואל אלוף זכינו
  הגב 22.08.19 00:03
 • אורח
  אתם רציניים ???זה אפילו אותה אילוסטרציה מכוערת שהוא פרסם לפני שש שנים. אין ,עכשיו הוא כבר ממחזר את השטויות שלו ,בלי לשנות כלום......
  הגב 22.08.19 06:31
 • אורח
  מטומטם
  23.08.19 09:58
 • אורח
  המושבה מוזנחת. בראשה רחוב הבילויים ששופץ בזמן האחרון.גני שעשועים ישנים ומוזנחים .מחסור במיתקנים לילדים עד גיל 4.. יש הרבה מה לעשות בתוך המושבה לא רק הכניסה צריכה להיות יפה
  הגב 23.08.19 20:32

הנשים נגד חברי המועצה! לאחר משחק כדורגל מותח נצחה קבוצת חברי מועצת גדרה את קבוצת הלביאות של מיטל קדוש; מצ"ב סרטון

קבוצת אנדליי שפירא זכתה בגביע הטורניר לאחר שנצחה את קבוצת הקריטים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ליגת השכונות ע"ש יוסי והב ז"ל בגדרה הגיעה לסיומה. אמש (שלישי ) התקיים אירוע הגמר החגיגי שהתקיים במעמד משפחת והב, הנהלת המועצה, תושבים ושחקני הליגה.

מתוך 15 קבוצת שהשתתפו בטורניר בשבועות האחרונים, הגיעו לשלב הגמר קבוצות הקריטים נגד קבוצת אנדליי שפירא, שהובילו לאורך הטורניר. בסיום המשחק את הגביע זכתה להניף קבוצת אנדליי שפירא.


אבל את תשומת הלב תפס משחק הראווה שהתקיים בין קבוצת מועצת גדרה לבין הלביאות מגדרה של מיטל קדוש. כזכור ראש המועצה נענה לאתגר של מיטל קדוש והמשחק יצא לפועל.

קבוצת חברי המועצה כללה את: ראש המועצה , יואל גמליאל, סגן ראש המועצה, סהר רווח, אליאב מזגני, תומר אהרון, שימי שפיר, אביב חריף, נרקיס כוכבי, רן שרעבי ונריה גשמה.

קבוצת הלביאות של מיטל קדוש כללה את : צליל יניב, מעיין אטיאס, גלי טוויזר, סיוון פידל, רעות קורן, שרית שרוני מרקוביץ', שירלי יעקובי, גלית אביב, חן סונגו דונגי ונויה שטיווי. על אימון הקבוצה היה אחראי אלעזר זוקרן מבית"ר גדרה שעשה זאת בהתנדבות.

לאחר משחק מותח בין שני הקבוצות נצחו חברי המועצה את הלביאות בתוצאה 3-2 .

בסיום המשחקים התקיים טקס חגיגי לחלוקת הגביעים ותעודות ההוקרה.


ראש המועצה יואל גמליאל:

התרגשתי לראות את קהילת גדרה מגיעה ולוקחת חלק במפעל חשוב זה לזכרו של יוסי והב. יוסי, בן המושבה, שהספורט המוטרי היה חלק בלתי נפרד ממנו, נהרג לפני כארבע וחצי שנים בתאונת אופנוע טראגית. משפחת והב היקרים, המשיכו במפעל חשוב זה למען הנצחתו של יוסי ז"ל, משפחת גדרה כולה איתכם לאורך כל הדרך. תודה לכל העוסקים במלאכה על קיום טורניר חשוב ומשמעותי זה.

לחץ על התמונה על מנת לצפות בההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שביתה בפתיחת שנת הלימודים! בנוסף להודעה על שביתה בבתי הספר היסודיים גם הסתדרות המורים העל יסודיים הודיעה הבוקר (רביעי 21/8) על שביתה בתחילת שנת הלימודים

האם באמת תהיה שביתה? הציבור כבר רגיל לאיומים הללו וכמו תמיד מצד אחד האיומים השנה רציניים מאוד. ומצד שני המשא ומתן תמיד נמשך עד היום האחרון שעה לפני פתיחת שנת הלימודים ורק אז יודעים ההורים והתלמידים אם אכן תהיה שביתה או לא.

אבי בר | | תגובות: 36לפני מספר ימים הודיעה הסתדרות המורים כי שנת הלימודים לא תיפתח ב – 1/9 והלימודים יושבתו.

והבוקר רביעי 21/8 גם הסתדרות המורים העל יסודיים הודיעה על שביתה במערכת החינוך החל מ – 1/9.

להלן דרישת הסתדרות המורים היסודיים

בנוגע לימי המחלה - לתקן את הנוסחה לחישוב ימי המחלה, לפיה עובד הוראה שנעדר יום והמדינה מנקה לו מהשכר 1.4 ימים.

קרן לימי מחלה - הקמת קרן לעובדות ועובדי הוראה שנגמרו להם ימי המחלה עקב מחלה ממושכת לצד פיצוי חד פעמי לגמלאים.

בנוגע להסדרת הפנסיה - דורשים נוסחה ברורה וקלה לחישוב הפנסיה, שיהיה נגזרת מהמשכורת האחרונה.

דרישת הסתדרות המורים העל יסודיים


להלן הדרישות כפי שרשם רן ארז יו"ר ארגון המורים העל יסודיים:

1. חוק החינוך המיוחד, שמטיל עבודה רבה על מורים, בלי שתהיה להם הכשרה, בלי שיהיו בידיהם כלים וללא קבלת תגמול.

2. החלטה הזויה ושרירותית של משרד החינוך לצרף את בתי הספר של החינוך המיוחד המוכרים שאינם רשמיים, חטיבות עליונות, לאופק חדש - בניגוד להסכם הקיבוצי.

3. יצירת אנדרלמוסיה בקרב המורים בבתי הספר לחינוך מיוחד.

4. עומס עבודה רב על מורים בשעות העבודה והטלת אחריות גדולה, ללא תגמול וללא כל התחשבות – בייחוד בנושא "מלקויות ללמידה".

5. פדיון ימי מחלה, רצף ימי מחלה ופיצויי פיטורין יחד עם ימי מחלה.

6. בעיות הפנסיה של עובדי המדינה המועסקים לפי עוז לתמורה ואופק חדש או לפי אופק חדש ועולם ישן. מורים אלה אינם מקבלים את מלוא סכום הפנסיה המגיעה להם זה 7 שנים.

7. אילוץ מורים לעבוד בשבת וללא תגמול.

8. אילוץ מורים לשמור בלילות בטיולים לאחר יום עמוס.

9. העדר תנאים פיזיים נאותים בבתי הספר: פינות עבודה, מחשוב, קפיטריה וכד'.

10. העדר תקן ליועצות בחטיבת הביניים.

11. אילוץ מורים לעבוד בחופשות ללא תגמול.

12. אי הכרה במורי הקונסרבטוריונים בארץ כמורים והעסקתם כמורי קבלן ללא זכויות.

13. אי הסדרת תנאי העבודה והחופשה של מנהלי בתי הספר.

רשימה זו היא רשימה חלקית.

האם באמת תהיה שביתה?

הציבור כבר רגיל לאיומים הללו וכמו תמיד מצד אחד האיומים השנה רציניים מאוד. ומצד שני המשא ומתן תמיד נמשך עד היום האחרון שעה לפני פתיחת שנת הלימודים ורק אז יודעים ההורים והתלמידים אם אכן תהיה שביתה או לא.התפרסמו 36 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שביתה ברשת. היום בשעה 20:00 סוגרית את.האינטרנט למשך כעשר דקות כאות מחאה נגד המטרידים. אם לא יפסיקו את פעילות ההטרדה של המנטורים הנוכלים יהיו שיבושים נוספים.
  הגב 21.08.19 13:08
 • אורח
  דרעי והקלפטומנים.
  21.08.19 13:12
 • אורח
  לא תהיה שביתה הכל בסדר!!!! שנת הלימודים תש"פ תפתח כסידרה! בהצלחה לכל ילדי הגנים ובתי הספר שנה מלאה בהצלחות טובות...תפסיקו לאיים עלינו ולהלחיץ אותנו כל שנה מחדש
  הגב 21.08.19 13:14
 • אורח
  שקט הורס שמחות
  21.08.19 13:21
 • אורח
  סתום תפה יהומו
  22.08.19 15:45
 • אורח
  עובדי מדינה אוכלי חינם שישבתו ולא יחזרו לעולם אמן סלע גם ככה מבזבזים לילדים את הזמן באים לקחת משכורת ולזיין במוח אוכלי חינם עובדי מדינה מוצצי דם כל האוכלי חינם
  הגב 21.08.19 13:18
 • אורח
  מבזבזים כספים לריק, בושה וחרפה
  21.08.19 13:18
 • אורח
  יהיה חופש גם בישיבת הדרום?
  הגב 21.08.19 13:21
 • אורח
  ברור!!
  21.08.19 13:22
 • אורח
  גם אני הייתי שובת אחרי 3 חודשים של חופש בתשלום.. כמה עוד אפשר??
  הגב 21.08.19 13:23
 • אורח
  ועוד פחות מחודש הם שוב בחופשה.....
  21.08.19 13:24
 • אורח
  לפי הידוע לי, חסרים מורים... אם אתה מעוניין מאמינה שיקבלו אותך בידיים פתוחות.
  הגב 21.08.19 13:29
 • אורח
  לא נורא. גם ככה רמת הלימודים שואפת ל 0.
  הגב 21.08.19 13:33
 • אורח
  תעשו שביתה עד נובמבר כי באוקטובר כל החודש חגים חחחחחחח
  הגב 21.08.19 13:39
 • אורח
  חחחחחח
  21.08.19 16:06
 • אורח
  מעולה תודה על הרעיון
  22.08.19 05:42
 • אורח
  משכורות כ 15000 חסר להם? לפטר את כולם ולקחת חדשים. זהו זה. נקודה.
  הגב 21.08.19 13:44
 • אורח
  כל הדיוט יודע שמשכורות המורים ועובדי החינוך... לא מבין מאיפה הגיע האשליה שהם מרוויחים טוב וחיים טוב.. מי שהולך לעבוד במקצוע כזה זה נטו שליחות בלי רצון לקבל זה לא מקצוע להתפרנס ממנו
  21.08.19 15:24
 • אורח
  אני מעדיף שהילד שלי לא ילמד בכלל ישראל מקום לפני אחרון בלימודים בעולם אחיין שלי עלה לארץ ונהיה פו מחונן לא בגלל שהוא כזה חכם אלא בגלל שחומר שהוא למד בחול בכיתה ב פו לומדים בכיתה ו הייתי מוריד לכם בכלל מהמשכורת בארץ אין מורים ואין חינוך ואין תרבות ואין נימוס ואין והדרת פני זקן הכול פו חרטה כול העם חי פו על תככים ומזימות וקומבינות וזה ישראל מדינת היהודים תאמינו לי לא לזה התכוון המשורר
  הגב 21.08.19 13:45
 • אורח
  אמת ונכון ...
  21.08.19 14:10
 • אורח
  פה
  22.08.19 02:53
 • אורח
  נראה לי שבאמת לא למדת כלום
  22.08.19 02:53
 • אורח
  צודק מיליון אחוז,
  22.08.19 05:40
 • אורח
  סוף סוף תגובה רצינית ואמיתית
  22.08.19 05:40
 • אורח
  אותה מנטרה . זמנים חדשים זמירות ישנות. .לפטר את כל האחראים לזה .
  הגב 21.08.19 13:46
 • אורח
  לא תהייה שום שביתה
  הגב 21.08.19 13:57
 • אורח
  מסכנים.מעל 3 חודשים בשנה בחופש
  הגב 21.08.19 15:17
 • אורח
  עם חופש לא קונים במכולת
  22.08.19 20:01
 • אורח
  כואב הלב
  הגב 21.08.19 16:15
 • אורח
  הורים מתבכיינים שכמותכם בלי בתי הספר והמורים אינכם שווים דבר שבועיים אחרי סיום הקייטנות אתם בהתמוטטות כללית אז תגידו תודה למוסדות החינוך למיניהם,ותדאגו למשכורות העלובות שהם מקבלים,כן לשבות ולא לוותר בושה וחרפה למשרד החינוך,נראה אותכם מחזיקים כיתות שלמות 37 תלמידים נינג'ות היפר אקטיבים ולנסות לרכז אותם שעה תמורת שכר מינימום
  הגב 21.08.19 16:26
 • אורח
  רק בחלק האחרון צדקת, אף מורה לא מצליח לרכז כיתה. כולם באים לקחת משכורת ולחזור לבית
  21.08.19 21:59
 • אורח
  בכמה כסף מדובר?
  הגב 21.08.19 16:42
 • אורח
  לא יכולים לגלות לך וגם לא רוצים
  22.08.19 05:41
 • אורח
  מדינת חלם
  הגב 21.08.19 16:42
 • אורח
  השנה תש"פ קיצור של תהיה שנה פוריה שנה טובה לכולם
  הגב 21.08.19 20:41
 • אורח
  שיעשו שביתה אבל במקביל שיחוקקו חוק היחד בחוםש במקביל ההורה שמקומות עבודה לא ילחצו על ההורים מה נשאיר ילדים בבית כי המדינה לא מתנהלת כראוי
  הגב 22.08.19 13:01

חבר המועצה אסף דרבה ערך מפגש תושבים של רחוב שפירא בגדרה בנוגע לתוכניות לתחזוק ושדרוג הרחוב

בישיבה השתתפו נציגי האגודה לתרבות הדיור אשר נתנו לתושבים מידע על עבודתם חד עם המועצה והדגישו בפניהם כי יש חשיבות להתאגדותם של הבניינים ברחוב על מנת שיוכלו להוציא לפועל תוכניות עתידיות לרחוב.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


חבר המועצה, אסף דרבה ערך אמש (שני) מפגש תושבים עם דיירי רחוב שפירא בגדרה. המפגש נערך יחד עם יחד עם דורון ישראל ממונה מחוז מרכז באגודה לתרבות הדיור ויהוידע פרחי אחראי תרבות הדיור במועצה ומחלקת מניעה והסברה, שנתנו לתושבים מידע על פעילות המועצה והאגודה לתרבות הדיור בנושא יצירה והוצאה לפועל של פרוייקטים הנוגעים לתחזוק ושדרוג הרחוב. בנוסף דובר עם התושבים על החשיבות בשיתוף פעולה עם התושבים והתאגדותם של הבניינים שיעלו לצד המועצה והאגודה לתרבות הדיור

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מורחים !!!!
  הגב 20.08.19 20:38
 • אורח
  מה עם פינוי בינוי ברחוב שפירא ?
  הגב 20.08.19 21:13
 • אורח
  ניקיון ותחזוקה באחריות התושבים. שיפסקו ללכלך אז יהיה נקי
  הגב 24.08.19 09:46

לידיעת תושבי גדרה! בימים רביעי וחמישי 21.8-22.8 ייסגרו לתנועה הרחובות ראובן ושמעון בשעות היום ויחולו שינויים במסלול קו 1 של אגד

סגירת הרחוב היא בעקבות עבודות תשתית של המועצה המקומית גדרה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


המועצה המקומית גדרה תבצע בימים רביעי וחמישי 21.8-22.8.19 עבודות אספלט ברחובות ראובן ושמעון בעקבות העבודות בימים אלו בין השעות 08:00-17:00 לא תתאפשר תנועת כלי רכב וחנייה ברחובות אלה בימים ובשעות הללו.

ציבור התושבים מתבקש לפנות את רכביהם לפני תחילת העבודות.


בנוסף על כך בעקבות העבודות יחולו שינויים במסלול קו 1 של אגד

שייסע על פי המסלול המקורי עד כיכר הבנים (וייצמן/ אשר) וימשיך ישר ברחוב וייצמן להמשך המסלול המקורי (ללא כניסה לשכונה הצפונית).

תחנות מבוטלות זמנית: אשר/ וייצמן , שפרינצק/ אשר, שפרינצק/ דנציגר, מרבד הקסמים/ בעלי המלאכה.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

"המשחק של גדרה" מחר שלישי 20/8 משחק כדורגל בין חברי מועצת גדרה לנבחרת קבוצת הנשים של מיטל קדוש ולאחריו משחק הגמר של ליגת השכונות ע"ש יוסי והב

המשחק יתקיים במגרש רמון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0ליגת שכונות על שם יוסי והב ז"ל בגדרה מגיעה לסיומה . מחר (שלישי 20.8) יתקיים אירוע הגמר בו יתמודדו קבוצות הקריטים נגד אנדלאיי משפירא.


למרות משחק הגמר המותח בו תיבחר אלופת גדרה, את תשומת הלב תופס משחק הראווה בו עתידה לשחק קבוצת מועצת גדרה בהם ראש המועצה, יואל גמליאל כנגד קבוצת הנשים, " ״הלביאות של גדרה״ של הפעילה החברתית, מיטל קדוש.


כזכור ראש המועצה וחברי המועצה בהם סהר רווח, אליאב מזגני ועוד נענו לקריאה של מיטל קדוש, להתמודד נגדן במשחק הגמר.


לוז המשחקים

19:30 מלך השערים

19:45 משחק על מקום 3-4

20:30 טקס וענקת גביעים ותעודות הוקרה

20:40 משחק קבוצת נשים מול קבוצת חברי המועצה

21:00 משחק קבוצת משפחה מול קבוצת חברי המועצה

21:30 משחק גמר.

משחקי הגמר יתקיימו מחר- שלישי 20.8.19 במגרש רמון

הציבור מוזמן להגיעהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת התושבים! החל מיום ראשון 25.8 לא תתקיים קבלת קהל בלשכות התעסוקה בבת ים, ראשון לציון ורחובות למשך שבוע

הלשכות יחזרו לפעילות מלאה החל מיום ראשון 1.9.19

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
ע

לתשומת לב התושבים החל מיום ראשון 25.8.19 ועד ליום חמישי 29.8.19 לשכות התעסוקה ברחבי הארץ יהיו סגורות לקבלת קהל. בנוסף על כך בתקופה זו לא יופעלו ההתייצבומטים בלשכות התעסוקה ולא תתקיים פעילות במרכזי מעגלי תעסוקה ברחבי הארץ.

הלשכות יחזורו לפעילות מלאה ביום ראשון 1.9.19 .

שימו לב!

דורשי עבודה המתייצבים פעם בשבוע אשר יתייצבו ביום ההתייצבות הקבוע לפני ואחרי מועד סגירת הלשכה- זכויותיהם תשמרנה. דורשי עבודה אשר החסירו התייצבות בשבוע שלפני או אחרי מועד סגירת הלשכה נדרשים להצהיר על כך בפני מתאם ההשמה במועד ההתייצבות הקבוע הבא.


דורשי עבודה המתייצבים אחת לחודש במועד בו הלשכה סגורה נדרשים להתייצב ביום אחר במהלך חודש אוגוסט 2019 על מנת לשמור על זכויותיהם.


דורשי עבודה המבקשים להירשם לראשונה בתקופה בה הלשכה סגורה- יוכלו להגיע ללשכה עד 12.9.19 ויהיו זכאים בהתאם להצהרתם.


ניתן לבצע רישום ראשוני באתר האינטרנט של שירות התעסוקה – בכפוף להשלמת הרישום בלשכה בתוך 15 ימים – יוכר תאריך הרישום ללשכה באתר כתאריך תחילת הזכאות.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נציגי מחוז מרכז של משרד הפנים הגיעו לביקור עבודה בגדרה ודנו על הכנת תוכנית עבודה לגדרה ל - 5 השנים הקרובות

בביקור השתתפו יונתן בר סימן-טוב, ממונה מחוז המרכז במשרד הפנים, קארין לוי, מנהלת תחום שלטון מקומי במשרד הפנים, יחד עם צוות המחוז

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


ראש המועצה, יואל גמליאל ממשיך בפעילות לפיתוח היישוב ואירח בשבוע האחרון, את יונתן בר סימן-טוב, ממונה מחוז המרכז במשרד הפנים, קארין לוי, מנהלת תחום שלטון מקומי במשרד הפנים, יחד עם צוות המחוז. במסגרת ביקור דובר על הכנת משותפת של גדרה והאזור יחד עם משרד הפנים לחמש השנים הבאות. כמו כן האורחים קבלו סקירה של התפתחות המושבה בשנים האחרונות, ואף סיירו ברחבי היישוב.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

גילה נזירי, הנשיאה היוצאת של מועדון רוטרי הבילויים גדרה מונתה לרכזת תחום הבטיחות בדרכים הארצי בארגון רוטרי

המינוי נעשה לאור הצלחת תוכנית בטיחות בדרכים שקיים המועדון במהלך השנה האחרונה בגדרה וכן השתתפותה בועדת הבטיחות הארצית של רוטרי ישראל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4
צילום: הדף הרשמי של יואל גמליאל


גילה נזירי, הנשיאה היוצאת של מועדון רוטרי הבילויים בגדרה, מונתה על ידי נשיא רוטרי בישראל, לרכז את נושא הבטיחות בדרכים בארצית של ארגון רוטרי. המינוי הגיע לאור הצלחתה של גילה, בהובלת הנושא בגדרה שכלל פעילות בבתי הספר ותחרות זהירות בדרכים לזכרו של נזירי ז"ל. יש לציין כי נזירי משתתפת בועדת הבטיחות הארצית של ארגון רוטרי בישראל

ראש המועצה יואל גמליאל בירך את נזירי לאור הצלחתה והעניק לה תעודת הוקרה על פעילותה בסניף רוטרי היישובי.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.

לרגל חג האהבה ט"ו באב מתפרסם אחוז הרווקים והרווקות בגדרה

ועוד נתונים מעניינים על הנישואין בישראל

אבי בר | | תגובות: 0


לרגל ט"ו באב הלמ"ס מפרסמת נתונים על אחוז הרווקים והרווקות בראשון לציון ונתונים כלליים על מוסד הנישואין באופן כללי בישראל

אחוז הרווקים/ות בגדרה בגילאי 25-29

71.4% בגילאים הללו בקרב הבנים בגדרה רווקים.

58.6% בגילאים הללו בקרב הבנות בגדרה רווקות

היישוב בו הכי מעט רווקים בגילאים הללו מודיעין עלית 5.8%

היישוב בו הכי מעט רווקות בגילאים הללו מודיעין עילית 2.1%

היישוב בו הכי הרבה רווקים בגילאים הללו קרית טבעון 84.7%

היישוב בו הרבה רווקות בגילאים הללו תל אביב 74%

אחוז הרווקים/ות בגדרה בגילאי 45 – 49

4.6% בגילאים הללו בקרב הבנים בגדרה רווקים.

4.7% בגילאים הללו בקרב הבנות בגדרה רווקות.

היישוב בו הכי מעט רווקים בגילאים הללו מודיעין עילית 0.4%

היישוב בו הכי מעט רווקות בגילאים הללו אלעד 0.2%

היישוב בו הכי הרבה רווקים בגילאים הללו תל אביב 29.9%

היישוב בו הרבה רווקות בגילאים הללו תל אביב 26.5%


נתונים מעניינים נוספים על הנישואים בישראל

מספר הנישאים

50,029 זוגות התחתנו בישראל במוסדות הדת המורשים לערוך נישואין, כ-72% מהם יהודים.

אחוז הנישאים

שיעור הנישואין הגולמי היה 5.7 לאלף בכלל האוכלוסייה (5.5 בקרב היהודים). לשם השוואה, השיעור בשנת 1985 היה 6.9 לאלף (6.7 בקרב היהודים).

גיל הנישואין הממוצע

גיל הנישואין הממוצע בקרב כלל החתנים שנישאו לראשונה היה 27.4 (27.7 בקרב היהודים). לשם השוואה, בשנת 1970 היה גיל זה 25.0 (הן בכלל האוכלוסייה הן בקרב היהודים).

גיל הנישואין הממוצע בקרב כלל הכלות שנישאו לראשונה היה 25.0 (25.8 בקרב היהודיות). בהשוואה, בשנת 1970 היה גיל זה 21.7 (21.8 בקרב הכלות היהודיות).

כמה מהישראלים התחתנו בחו"ל?

בשנת 2017 ,דווחו למרשם האוכלוסין 849,8 מקרי נישואין שנערכו בחו"ל ושבהם לפחות אחד מבני הזוג היה רשום במרשם האוכלוסין בישראל.

אחוז הרווקים/ות בישראל

22% מעל בני 20 הם רווקים/ות

חיו יחד לפני הנישואין

23% מהזוגות בישראל חיו יחד לפני הנישואיןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת התושבים! החל מיום שני 19.8 לא תתקיים קבלת קהל בסניפי הביטוח הלאומי עד לתאריך 1.9

שימו לב הועדות הרפואיות שנקבעו בתאריכים אלו יתקיימו כרגיל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לידיעת ציבור התושבים! סניפי הביטוח הלאומי ברחבי הארץ כולל ראשון ציון, רחובות ובת ים יהיו סגורים לקהל החל מיום שני 19.8.2019 ועד יום ראשון 1.9.2019

שימו לב

ועדות רפואיות שנקבעו לתאריכים אלה יתקיימו כרגיל.

בימים אלה ניתן לקבל שירותים ולבצע פעולות באופן הבא:

להגיש תביעות ומסמכים באתר ובתיבת השירות מחוץ לסניף.

לבצע מגוון פעולות בשירותים המקוונים באתר.

לפנות בשאלות ובירורים דחופים באתר או בפייסבוק.

להתקשר למוקד הטלפוני 6050* שפועל בימים ראשון עד חמישי, בין השעות השעות 8:00 עד 17:00.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת נהגי גדרה! בימים רביעי וחמישי 21.8-22.8 ייסגרו לתנועה הרחובות ראובן ותנעמי בשעות היום

סגירת הרחוב היא בעקבות עבודות תשתית של המועצה המקומית גדרה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


המועצה המקומית גדרה תבצע בימים רביעי וחמישי 21.8-22.8.19 עבודות אספלט ברחובות ראובן ותנעמי. בעקבות העבודות בימים אלו בין השעות 08:00-17:00 לא תתאפשר תנועת כלי רכב וחנייה ברחובות אלה בימים ובשעות הללו.

ציבור התושבים מתבקש לפנות את רכביהם לפני תחילת העבודות.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יואל הגיע הזמן לעשות שינויי בכבישים הצרים והמסוכנים במיוחד ברחוב ויצמן ולהפסיק להאשים את המהנדס תעשה משהו ולגבי רחוב ביליויים קטסטרופה תידאג לכבישים שלא יהרגו בתאונות יותר חשוב מיכול דבר תייחס ברצינות
  הגב 16.08.19 20:58

חדש באתר be106! מהיום חמישי 15/8 מוסף נדל"ן אזורי המסקר את רחובות, ראשון לציון, בת ים, גדרה, מזכרת בתיה וקרית עקרון ובו כתבות על שווי הבתים, פרויקטים נדל"ניים, עסקים, בניית תשתיות, טיפים בנושא נדל"ן ועוד

מוסף הנדל"ן יאפשר לבעלי דירות ונכסים המעוניינים למכור את נכסיהם, לפרסם במודעות ענק ולקבל גם דפי נחיתה והכל בחינם ללא דמי תיווך וללא צורך בבלעדיות (המבצע ל – 3 חודשים). למעוניינים בפרטים התקשרו 055-9707114

אבי בר | | תגובות: 0


להלן לינק למוסף

http://www.be106.net/282

אתר be106 ממשיך במסע ההתפתחות של האתר. החל מהערב חמישי 15/8 יעלה מוסף נדל"ן המסקר את כל הנושאים הקשורים לנדל"ן אישי ומסחרי, פרויקטים של תשתיות ותחבורה, טיפים בכל הקשור לרכישת נדל"ן, משכנתאות ועוד שלל נושאים הקשורים לנדל"ן ותשתיות.

תיווך

מוסף הנדל"ן יאפשר לבעלי דירות ונכסים המעוניינים למכור את נכסיהם, לפרסם במודעות ענק ולקבל גם דפי נחיתה והכל בחינם ללא דמי תיווך וללא צורך בבלעדיות (המבצע ל – 3 חודשים)

למעוניינים בפרטים התקשרו

055-9707114

כתבות תוכן שיווקי

במוסף יהיה ניתן לפרסם כתבות ומאמרים בנושא נדל"ן בתשלום . ויודגש באפן ברור כי מדובר בתוכן שיווקי ממומןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חדש במרכז אופק גדרה! חוג קולנוע ייחודי לילדים בגילאי 8-13 שילמדו על עולם הקולנוע והפקת הסרטים ואף יפיקו סרט קצר

ההרשמה החלה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


חדש במרכז אופק! מרכז אופק פותח בחוג חדש וייחודי לילדים בגילאי 8-13- חוג קולנוע לילדים.
ילדים עושים סרטים הוא חוג קולנוע ייחודי המיועד לילדים שמעוניינים ללמוד קולנוע, ולהתנסות בעולם הקולנוע באופן מעשי.

בחוג אותו יעביר הרכז שמוליק איליה, ילמדו הילדים מושגים בסיסיים מעולם הקולנוע, עבודת צוות, בהפקת סרטונים, פרסומות, כתבות, לימוד משחק מול מצלמה, כתיבת תסריט. ולבסוף תיערך הפקה משותפת של סרט קצר.

החוג יתקייים בימי ראשון בין השעות 16:30-17:30 במרכז אופק

עלות: 182 ש"ח לחודש

לפרטים נוספים ניתן לפנות למרכז אופק : 08-8594555
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מי יהיו יקירי גדרה 2019? תושבי גדרה מוזמנים להגיש הצעות ומועמדים לתואר יקירי גדרה 2019 שתרמו ופעלו למען היישוב במשך השנים; הגשת המועמדות פתוחה עד 22.9

הזוכים בתואר יקירי גדרה יוצגו בטקס חגיגי שיתקיים בחודש דצמבר ביום הולדתה ה - 135 של גדרה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית גדרה מזמינה את תושבי היישוב להציע מועמדים לתואר יקיר גדרה לשנת 2019. התואר ניתן לתושבים כאות הוקרה לפעילותם למען היישוב ותושביו.

להלן הקריטריונים להגשת המועמדות:

תושב/ת גדרה

גיל המועמדים יהא לפחות 50 שנה.

אנשים שפעלו ועשו למען היישוב 10 שנים לפחות.

תושב שלא קיבל בעבר תעודת יקיר גדרה.

תושב שאינו עובד או חבר מועצה פעיל במועצה המקומית גדרה כולל גופי הסמך (ספריה, מוזיאון, מרכז אופק)


הבחירה תעשה על פי החלטת הועדה שתבחר כ 10 מועמדים אשר פעלו בתחומי החינוך, תרבות, פעילות ציבורית, קירוב לבבות וסובלנות ועוד. בחירת יקירי גדרה תעשה בטקס חגיגי שיתקיים ביום הולדתה ה135 של גדרה, נר שני ש חנוכה 24.12.19


על מנת להגיש מועמדות יש למלא את הטופס המועמדות באתר המועצה (ניתן לקבל טפסים גם באגף החינוך) עד לתאריך 22.9.19 בשעה 12:00. בטופס יש להציע 2 מועמדים עם נימוקים לבחירתו.

למעבר לטופס ההרשמה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לאחר 10 שנים מנהלת דרכא נתיבי נועם, אורית שלו מסיימת את תפקידה

המועצה המקומית פרסמה בימים אלו מכרז חדש למנהל/ת בית הספר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1

המועצה המקומית גדרה, פרסמה בימים אלו מכרז חדש לתפקיד הנהלת בית הספר נתיבי נועם. המכרז יצא לאור עזיבתה של מנהלת התיכון אורית שלו לאחר 10 שנים בתפקיד.

המכרז יתקיים בתאריך 22.8.19 בו יבחר המועמד/ת.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

הפעילה החברתית מיטל קדוש מגדרה, יוצאת ביוזמה על מנת למנוע ניצול בני נוער על ידי מעסיקיהם

מיטל קדוש שהקימה לאחרונה מיזם לקישור בין נערות להורים שמעוניינים בייביסיטר , קבלה לאחרונה פניות על כך שמעסיקים מנצלים את בני הנוער ולכן החליטה לפנות אל אותם מעסיקים לברור העניין.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5
דף הפייסבוק של מיטל קדוש


הפעילה החברתית מיטל קדוש, החליטה לצאת לעזרת בני הנוער ביישוב, זאת על מנת למנוע ניצולם על ידי המעסיקים. היוזמה החלה לאחר התחלת מיזם נוסף שלה, אותו הקימה לאחרונה - הקמת קבוצת בייביסטריות בו היא במקשרת בין נערות להורים המעוניינים בבייביסיטר לילדיהם. במהלך הפעילות עם הנערות גילתה קדוש על מעסיקים בגדרה אשר לטענתה מתייחסים בזלזול לבני הנוער ופוגעים בתנאים המגיעים להם, ולכן החליטה לפנות לאותם מעסיקים לבירור העניין.

מיטל קוראת לתושבים המכירים בעלי עסקים שפוגעים בזכויות בני הנוער לפנות אליה והיא תנסה לסייע בעניין.

ניתן לפנות למיטל בטלפון: 050-4033398.


להלן פניית מיטל קדוש :

שלום לחברים בקבוצה.
אתם כבר יודעים שיש לי קבוצה של בייביסיטריות מקצועיות ומומלצות שפנויות לטפל בילדים המקסימים שלכם...אבל זה לא הנושא, בזכות הפעילות המדהימה שיש לי עם הנערות האלה, גיליתי כי יש מעסיקים בגדרה שמתייחסים בזלזול לבני נוער ומעסיקים אותם בתנאים לא תנאים. מי שכבר פנו אלי, אני פונה למעסיקים ומבררת את הפרטים. אעשה כל שניתן ויש ביכולתי כדי למנוע את זה. מי שמכיר כאלה מעסיקים בגדרה, מוזמנים לפנות אלי.התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד מייטל יוזמה ברוכה
  הגב 14.08.19 11:16
 • אורח
  מיטל את אלופה (כמו תמיד)
  הגב 14.08.19 19:26
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 14.08.19 22:06
 • אורח
  מדהימה כול הכבוד
  הגב 15.08.19 10:12
 • אורח
  כל הכבוד מיטל על היוזמה
  הגב 25.08.19 09:54

מזל טוב ליגאל גלסנר, יו"ר האגודה יחד למען החייל סניף גדרה ומייסד מועדון רוטרי הבילויים בגדרה החוגג יום הולדת

רוצים לפרגן ולברך את קרוביכם? שלחו לוואטסאפ 0-587-587-106 (לציין עבור ציונה וחובה לצרף תמונה)

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מזל טוב ליגאל גלסנר, יו"ר האגודה יחד למען החייל סניף גדרה ומייסד מועדון רוטרי הבילויים גדרה החוגג היום (שלישי) יום הולדת.

מזל טוב ליום ההולדת לעוד ימים טובים, בריאות וכל שתבקש לו יהי

מזל טוב לך מבני משפחתך האוהבים אותךהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרגול לא תופיע בגדרה! הופעתה של הזמרת מרגלית צנעני שהייתה אמורה להתקיים מחר (רביעי 14.8) נדחתה למועד חלופי

ההופעה תתקיים במהלך חודש אוקטובר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום: גבריאל בהרליה


המועצה המקומית גדרה הודיעה לפני זמן קצר כי הופעתה של הזמרת מרגלית צנעני שהייתה אמורה להתקיים מחר (רביעי 14.8.19) נדחתה לחודש אוקטובר ותתתקיים בתאריך 17.10.19התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

החלו העבודות לשיפוץ 26 חצרות גני הילדים בגדרה הכוללות החלפת משטחי החול בדשא סינתטי, החלפת הצללות, מתקני חצר חדשים ועוד

עד כה שופצו למעלה מ 18 גני ילדים ובמהלך השנה הקרובה יסתיים תהליך השיפוץ כולו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


במסגרת מדיניות המועצה המקומית גדרה לתגבר את ההשקעה במוסדות החינוך לגיל הרך, הנחה ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל את מנהלת מחלקת גני הילדים, הגב' ברכי יעיש, להכין תכנית שיפוצים כוללת לחצרות הגנים. בתוך כך, החלה המועצה המקומית גדרה בתהליך שיפוצים של כ-26 חצרות משחקים בגני הילדים על מנת למגר את תופעת מפגעי החול המזיקים לילדים.

עד כה שופצו למעלה מ- 18 גני ילדים ובמהלך השנה הקרובה יסתיים הליך השיפוץ כולו. מדובר שיפוץ יסודי של חצרות המשחקים לרבות החלפת משטחי החול במשטחי דשא סינתטי, החלפת הצללות, החלפת כלל מתקני החצר לדגמים חדישים ומגוונים, הקצאת שטחים לגינות לימודיות, התקנת מערכות כניסה מבוקרות ועוד.


ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל:

"אמשיך לקדם את ההשקעה בחינוך ובתחום הגיל הרך. חינוך טוב וסביבה חינוכית נעימה הוא הבסיס לאיכות החיים שלנו במושבה".התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מישהו יודע את רשימת הגנים ? והאם גן אמונה גם ברשימה או שדואגים רק לזבלים באזור החדש ?
  הגב 13.08.19 16:46

ניב דורון תלמיד תיכון דרכא רמון בגדרה, השתתף באליפות הקוביה ההונגרית ברומניה, בה הצליח לפתוח את הקוביה תוך 15.9 שניות

השבוע הגיע ניב ללשכתו של ראש המועצה, יואל גמליאל, שהניק לו תעודת הוקרה על הצלחתו, ונחשף לכשרונו של ניב שהדגים לו פתרון בקוביה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאחרונה נערכה אליפות רומניה בקוביה הונגרית בה השתפו נציגים מרחבי עולם בהם ניב דורון מגדרה. ניב הוא תלמיד תיכון דרכא רמון, אשר ייצג את ישראל במקצים השונים של פתיחת קוביות של 3*3*3* / 2*2*2 ( גודל הקוביה) ועוד. באחד המקצים הוא הצליח לפתוח את הקוביה בזמן שיא של 15.9 שניות בלבד. ניב אף השתתף באליפות ישראל שנערכה לפני מספר חודשים. ההישג הגבוה איו הגיע ניב באליפות הוא מקום 18 בפתרון קוביה 4*4*4 בזמן של 1:12:56

לאחר שחזר לארץ הגיע ניב אל לשכתו של ראש המועצה יואל גמליאל אשר העניק לו תעודת הוקרה ואף נחשף לכישרונו של ניב אשר הדגים לו את פתרון הקוביה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מיזם למניעת גניבת חבילות דואר של רון מוסטקי, ליאור חאמי, עומר דרר, יאיר אבישר, מעוז פייקס, ושליו אדרי מגדרה משתתף בתחרות הארצית לפיתוח ויזמות עסקית של משרד הכלכלה; לינק להצבעה מצ"ב בכתבה

המיזם נוצר במסגרת קורס לעוף על יזמות של משרד הכלכלה שהתקיים במרכז אופק לבני הנוער ביישוב. המשתתפים פתחו צ'יפ אותו ניתן לצרף לחבילות הדואר כך שבעל החבילה יוכל תמיד לדעת את מיקומה ולקבל התראה במידה והיא זזה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


בימים אלו הסתיים בגדרה קורס היזמות לבני הנוער- "לעוף על יזמות", המתקיים על ידי משרד הכלכלה. הקורס התקיים במרכז אופק בהובלתה של יסמין קירשן, מרכזת תוכניות הכשרה במרכז אופק, במהלכו המשתתפים נחשפים לעולם היזמות ופיתוח מוצרים , זאת על מנת שיוכלו לפתח רעיונות ופרוייקטים אותו הם מעוניינים להוציא לפועל. אל מפגש הסיום הגיעו שר הכלכלה, אלי כהן, ראש המועצה יואל גמליאל וסגנו,סהר רווח שנחשפו למיזמים אותם הציגו המשתתפים. בסיום הקורס נבחר הפרוייקט הזוכה שישתתף בתחרות הארצית, של "לעוף על יזמות".המיזם הזוכה: CHIPIT PROTECT YOUR SHIPPING הוא של רון מוסטקי, ליאור חאמי, עומר דרר, יאיר אבישר, מעוז פייקס, ושליו אדרי, נועד למצוא פתרון לגנבות של חבילות הדואר. בארה"ב, מניחים את החבילות בפתח הבית - דבר שמקל על הגנבים לגנוב את החבילות. לכן החליטו חברי הקבוצה למצוא פתרון, על ידי הצמדת צ'יפ לחבילות כך שבעל החבילה יוכל לקבל התראה במידה והחבילה זזה וכן לדעת את מיקומה בכל זמן נתון . על פי סקר שערכו חברי הקבוצה 85% אמרו שיקנו את המוצר. היזמים הצעירים אף טוענים כי המוצר הוא אקולוגי כי יהיה ניתן למחזר אותו לאחר השימוש וכן יינתן סכום סימלי עבור שימוש חוזר במוצר.

כעת משתתף המיזם בתחרות הארצית של מכון יעדים ומשרד הכלכלה, אליו העפילו 20 מיזמים מרחבי הארץ, ופרוייקט הזוכה יהיה מי שזכה להכי הרבה הצבעות ויוצג בטקס חגיגי במעמד שר הכלכלה אלי כהן, ראשי ערים ונציגי התעשייה הישראלית.

למעבר להצבעה


ראש המועצה, יואל גמליאל


"שמחתי לשמוע את תלמידי הקורס שהציגו את הפרוייקטים שלהם ואת היוזמות הנהדרות שתכננו, ללא ספק נוער איכותי ופורץ גבולות יישר כוח לעדי וניב מדריכות הקורס וליסמין קירשן, מנהלת מחלקת הכשרות והיחידה הטכנולוגית, על הובלת הקורס בגדרה".


סגן ראש המועצה, סהר רווח:


"ברכות לזוכים ובהצלחה לעולים לתחרות הארצית שתתקיים בשבוע הבא, אתם בני הנוער גאווה מקומית של ממש. תודה מיוחדת ליסמין קירשן, מרכזת תוכניות הכשרה במרכז אופק על היוזמה וההובלה של הקורס".


צילום: הדפים הרשמיים של יואל גמליאל וסהר רווח
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

ביום ראשון 18.8תיפתח במרכז אופק אליפות הקיץ בשחמט לילדים ובני הנוער בגדרה

שימו לב יש לבצע הרשמה מראש ובתשלום מראש.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
מרכז אופק


אליפות סוף החופש בשחמט של גדרה נפתחת! מרכז אופק מזמין את תלמידי גדרה להשתתף בתחרות השחמט של היישוב שתתקיים בשבוע הבא. התחרות תתקיים בקרב תלמידי גדרה שישחקו ב5 סבבים ויחולקו ל 3 קבוצות גיל:

כיתות א- ב', כיתות ג'-ה', כיתות ו' ומעלה

שימו לב!

ייתכנו שינויים, בהתאם לשחקנים שיירשמו בפועל.

מגילאי ג ומעלה – התחרות בקצב של עד 25 דקות לשחקן למשחק


לוח זמנים ליום התחרות:

8.30-9.30: התכנסות ורישום

9.45 – 10:00: דברי הסבר וטקס פתיחה.

10.00 - פתיחת התחרות

15.00 - סיום התחרות וחלוקת פרסי


התחרות תתקיים ביום ראשון 18.8.2019, באולם מיכל במרכז אופק

עלות: למשתתפים בחוגי השחמט במתנ"ס 45 ₪

ליתר השחקנים 55 ₪

שימו לב!

הרשמה מובטחת רק ל-30 הנרשמים הראשונים (עקב צורכי היערכות). ההרשמה מותנית בתשלום מראש. ניתן לשלם בשיק לפקודת אמיר פורת/ תיבת מוח במתנ"ס, בהעברה בנקאית או באפליקציית Bit 050-5702763 או בכסף מזומן.

ביום התחרות – ההרשמה על-בסיס מקום פנוי בלבד, ובתוספת תשלום של 5 ₪.

לפרטים נוספים והרשמה: אמיר פורת 050-2231827התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
06.08.19 22:32
מחפש דירה 2 חדרים לקניה 0542235234
אורח
10.07.19 10:30
ברחוב עזרא דירה חמישה חדרים מורבחת קומה א מחסן פרטי מספר הבית 8/1 כניסה ב ליד מאפית שמואל
אורח
02.07.19 00:56
דירה ברחוב עזרא 8 דירת 5 חדרים שלוש כיווני אוייר חניה מרפסת סוכה בניין בן 12 שנה מיקום מרכזי סהכ 1900.000 דירה מספג 1
אורח
15.05.19 10:22
למכירה (ללא תיווך) ברח' עזרא 18 כניסה ב' דירת 4 חדרים יפהפיה עם מרפסת מסביב לבית. ממ"ד קומתי. 2 דיירים בקומה. קומה 5 מתוך 5, דירה מוארת 3 כיווני אוויר מלאים, צופה לנוף הפתוח. מזגן מרכזי חדש,צנרת ומקלחות חדשות. חניה פרטית. פינוי גמיש. 1770000 ש"ח. לפרטים - ורד -052-6676712
אורח
13.08.19 18:11
אני אמכור לך את הבית בעזרא תמורת 17 אלף שח יכול להתאים ? יש לי קונה רציני רק צריך לעשות איתכם זכרון דברים
אורח
19.08.19 19:28
הקונה הוא אדם רציני שמחפש דירה באזור עזרא /דניה אם הסכום שנקבתי מתאים לכם תרשמו לי ונקבע פגישה ונתקדם לסגירת חוזה
אורח
12.05.19 04:08
טלפון לגבי הנכס במודעה למטה 0529216297
אורח
12.05.19 04:06
למכירה קוטג 6 חדרים בשכונה הצבאית 250 מ"ר . נכס מפנק ומושקע מאוד עם דלתות פנדור ,דלת כניסה ייל , גופי תאורה לד מהודרים, דשא סינטטי , מזגני תדיראן , חיפוי חיצוני חדש . 2 חניות בטאבו ברחוב הולנדי יפיפה . מחיר 2,900,000
אורח
01.05.19 08:27
למערכת השפלה אם לא תעשו סינון של הודעות אשפה וקללות כמו חלק מהרשומות כאן תאבדו מהליגיטמיות של לוח זה.
אורח
08.04.19 18:44
למכירה דירה 4 חדרים קומה 3 עם מעלית וחניה מקורה 0525361893 ב ראשון בטיומקין
אורח
18.08.19 11:13
דירות בצריפין
אורח
18.08.19 11:13
דירות חדשות בחריש
אורח
18.08.19 13:32
יש דירות חדשות ליד עז הלנד
אורח
18.08.19 13:32
לעדות המזרח במיוחד בשבילם
אורח
18.08.19 13:33
ובירושלים
הצג תגובות נוספות


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275
אורח
12.07.19 13:17
לדתיים ברחוב עזרא 48 שיכון פא"י.3 חדרים קומת קרקע.60 מ"ר.מטבח חדש.מזגנים.סורגים ופלדלת.3500 שכירות+230 ארנונה.90 ועד בית.לטווח ארוך. פינוי 1/8
אורח
12.07.19 04:10
מחפשת יחידת דיור / דירה 2 חדרים שנראית טוב רצוי קרקע וחצר קטנה או דירה עם מרפסת, במחיר סביר שמתאים לזוג צעיר. באזור ראשונים מישור הנוף שיכון המזרח והסביבה.. 0535267123
אורח
03.07.19 15:48
להשכרה 3 ח מהממת משופצת כולל ריהוט ואביזרי חשמל באז"ר צמוד למשביר קומה2 לתקופה ארוכה 4700שח 97 מ"ר 0507668898 שירלי
אורח
01.07.19 16:47
מחפשת דירה 3 חדרים רצוי קרקע וחצר קטנה או בבניין קומה ראשונה אם אין מעלית ומרפסת לא יותר מ 3000 באחד מרחובות שרנכובסקי או לכיוון הרצל או לכיוון מרמורק . לספטמבר מסוף אוגוסט . כרמל 0539352032
אורח
28.06.19 15:17
תיצור קשר 0528960870
אורח
04.06.19 13:58
מחפש דירה להשכרה במחיר סביר למי שמרוויח לא סביר (כמו חצי מהמדינה הזו) ברחובות. דירה של 2 חדרים. אם יש כאן מישהו שרוצה להשכיר ויש לו את האפשרות להשכיר - תרשום הערה אני אני אפנה תודה רבה
אורח
06.06.19 14:48
אף אחד לא רוצה להשכיר לי דירה?
אורח
29.06.19 19:11
0528960870
אורח
10.06.19 22:19
אתה יורה לעצמך ברגל מקטר על המשכורת שלך בעלי נכס הם לא לשכת הסעד תכין ערבות בנקאית וצא לדרך
הצג תגובות נוספות
אורח
28.05.19 09:53
להשכרה ברחובות 3 חדרים בשדרות חן קומה שניה עם מעלית +חניה מקורה, כניסה אמצע יולי, ליצירת קשר 0549579030


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
25.07.19 00:48
כמה לחודש
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
13.07.19 00:40
רוצה 15500
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:11
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
24.08.19 11:22
מ.נ אחזקה וניקיון מחפשת עובדים/ות למשרה חלקית, מלאה לאיזור רחובות,גדרה, חולדה,בית שמש, באר יעקב 054-2424670
אורח
17.08.19 06:57
מעוניין לקנות הונדה סיוויק 2008 מפרטי ללא תאונות טל. 0528799817
אורח
15.08.19 11:52
בחורה בת 20 מחפשת עבודה למשרה מלאה לטווח ארוך 0585669589
אורח
29.06.19 10:22
לקשת אחזקות דרושים עובדי ניקיון מעל גיל 21 למשרה מלאה או חלקית אפשרות לעבוד באופן עצמאי בקבלנות (לבעלי רכב ). 0524665634
אלמוג להב
27.06.19 16:06
מחפשת עבודה שמתאימה לבני נוער באזור ראשון לציון 0543555645
אורח
11.06.19 22:10
מחפשת עבודה בגדרה חצי משרה עד השעה 14:00 אפשרי עבודה מהבית פרטים נוספים במייל: bathe2@walla.com
אורח
24.08.19 11:17
אם מעוניינת בניקיון משרדים צרי קשר מ.נ אחזקה וניקיון 054-2424670
אורח
20.05.19 09:47
טכנאי מחשבים מיומן ומנוסה . הגעה עד בית הלקוח. 052-4812381
אורח
17.04.19 16:58
מנקה בתים ביסודיות אמינה וחרוצה מי שצריכה עזרה במשק בית להתקשר 0522952296
אורח
17.04.19 16:59
מנק ה מראשון


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל