הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

במרכז פרס לשלום וחדשנות הציבו הולוגרמה בדמותה של הפעילה החברתית, וחברת המועצה לשעבר, יובי תשומה כ"ץ מגדרה

מחר (שלישי 16.7) יתקיים הפנינג אורח חיים בריא עם אימון Tabatas, בר שייקים ועוד הפתעות באולם הספורט בתיכון רמון

משרד החינוך חושף! 39.2% מתלמידות אולפנת בהר"ן בגדרה זכאיות לתעודת בגרות בהצטיינות ו – 98.5% מתלמידות רמון התגייסו לצה"ל

נערכים לעתיד! מועצת גדרה תציב ברחבי היישוב 16 עמדות טעינה לרכבים חשמליים

המועצה תקבל ממשרד האנרגיה מענק של כ – 100 אלף ₪ להתקנת מכשירי הטעינה

אבי בר | | תגובות: 0משרד האנרגיה נערך לעובדה כי בשנים הקרובות יותר ויותר כלי רכב המיובאים לארץ יהיו בהטענה חשמלית ולכן יצא בקול קורא לעיריות ומועצות להגיש בקשה למימון הקמת עמדות טעינה במרחב הציבורי לרכבים חשמליים.

עלות ההשתתפות של משרד האנרגיה כ – 65% - 75% מעלות ההקמה ומועצת גדרה הגישה בקשה ואושר לה הקמת 16 נקודות הטענה והמדינה תעניק למועצה מענק של כ – 100 אלף ₪.

משרד האנרגיה קרא גם לגופים פרטיים ומסחריים להגיש בקשה להקמת נקודות הטענה ואושרה בקשה להקמת נקודות הטענה במתחם בילו סנטר

הצפי להקמת העמדות עד 2020. והתוכנית צפויה להתרחב

הפרויקט בשיתוף מינהלת תחליפי דלקים ותחבורה חכמה במשרד ראש הממשלה.


שר האנרגיה, ד"ר יובל שטייניץ:

"אני מברך על המהלך המקיף באמצעותו ייפרסו שקעי הטעינה ברחבי הארץ, כך שבהמשך המענה שיינתן יהיה מלא. מהלך חשוב זה עולה בקנה אחד עם החזון אותו אני מוביל לגמילת מדינת ישראל מאנרגיה מזהמת עד שנת 2030".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מקדמים אורח חיים בריא בגדרה! מחר (שלישי 16.7) יתקיים הפנינג אורח חיים בריא עם אימון Tabatas, בר שייקים ועוד הפתעות באולם הספורט בתיכון רמון

אימון Tabata (שיטת אימונים בה העורכים סדרת אימונים קצרים ואינטנסיביים (אירוביים) עם הפסקות קצרות במשך 60 דקות). הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז אופק מזמין את תושבי גדרה להפנינג מיוחד לקידום אורח חיים בריא וכושר שיתקיים מחר( שלישי ) באולם הספורט של תיכון רמון.

במסגרת ההפנינג יוכלו התושבים ליהנות מהרצאה, אימון Tabata (שיטת אימונים בה העורכים סדרת אימונים קצרים ואינטנסיביים עם הפסקות קצרות במשך 60 דקות), בר שייקים ועוד המון הפתעות.

הפעילות מתאימה לגילאי 15-60

האירוע יתקיים ביום שלישי 16.7.19 בשעה 19:00 באולם הספורט תיכון רמון

הכניסה חופשיתהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במרכז פרס לשלום וחדשנות הציבו הולוגרמה בדמותה של הפעילה החברתית, וחברת המועצה לשעבר, יובי תשומה כ"ץ מגדרה

יובי תשומה כ"ץ זכתה לכבוד על פעילותה רבת השנים למען החברה בישראל והקמת הגרעינים הקהילתיים למען משפחות צעירות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: מרכז פרס לשלום וחדשנות


חברת המועצה לשעבר והפעילה החברתית יובי תשומה כ"ץ, זכתה לאחרונה לכבוד כאשר במרכז פרס לשלום ולחדשנות, הציבו הולגרמה בדמותה. יובי זכתה לכבוד על פעילותה הקהילתית והחברתית רבת השנים בהם הקמת עמותת "חברים בטבע" אשר מקימה גרעינים קהילתיים למען משפחות צעירות בהן משפחות יוצאי אתיופיה. על פעילותה החברתית יובי אף זכתה בשנת 2011 בפרס ראש הממשלה ליזמות וחדשנות.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת התושבים! החל מיום ראשון 21/7 יפעל בית הדין הרבני ברחובות במתכונת מצומצמת בעקבות יציאה לפגרת הקיץ

בית הדין הרבני יחזור לפעילות מלאה בתאריך 8.9.19

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
פורטל הממשלה GOV


בית הדין הרבני ברחובות יצא ביום ראשון הקרוב 21.7.19 לפגרת הקיץ השנתית שתימשך עד לתאריך 5.9.2019. במהלך הפגרה יעבוד בית הדין הרבני במתכונת מצומצמת בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00-12:00. בנוסף לא יתקיימו דיונים אלא במקרים דחופים בלבד.

ניתן יהיה לפנות למוקד הטלפוני שיעבוד במתכונת רגילה *5889 ולמענה האוטומטי הפועל 24 שעות ביממה 1-700-501-531

כמו כן פתח בית הדין הרבני בשירות חדש לתושבים - הזמנת תורים לבתי הדין דרך אפליקציה ייעודית ״זימון תורים בתי הדין הרבניים״

איך זה עובד

1. הורידו את האפליקציה ״זימון תורים בתי הדין הרבניים״ מחנות האפליקציות.

2. בחרו את בית הדין עבורו נדרש לזמן את הפגישה.

3. קבעו תור ביום ובשעה הנוחים לכם.

4. אשרו הגעה בטלפון הסלולרי במועד הגעתכם לבית הדין.


שימו לב!

בנות המבקשות להצהיר בפני דיין לצורך קבלת פטור משירות בטחון בזמן פגרת הקיץ – יש לבדוק בנוסף גם את שעות נוכחות הדיינים, בפגרות ובחופשות.

בית הדין יחזור לפעילות רגילה ביום ראשון 8.6.19התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מועדון רוטרי הבילויים גדרה חוגג עשור! בטקס חגיגי קבלה שרון לב מזכירת המועדון את מגן רוטריונית המצטיינת

בנוסף הוענק 'אות פול האריס'ו 'גלגל הזהב' של נגיד רוטרי לנשיאת המועדון היוצאת גילה נזירי ותעודת הוקרה לחבר המועדון זאב גונן.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: יעקב בן גד


מועדון 'רוטרי הבילויים גדרה' חוגג עשור להיווסדו. בסוף השבוע האחרון קיים מועדון רוטרי הבילויים בגדרה את טקס חילופי הנשיאים של המועדון בו מונו דינה בן שבת לנשיאת המועדון ושמעון שלו מונה לנשיא מועדון הצעירים האינטראקט לשנת 2019/20 . השניים מחליפים בתפקידם את גילה נזירי ושקד שלום.

הטקס החגיגי היה במעמד ראש המועצה יואל גמליאל, נגיד האזור השנה מתי הראל, חברת המועדון נג"ל וקורדינייטורית מלי לוי ועוד נגל"ים (נגידים לשעבר) ונג"מים (נגידים מיועדים).

במהלך הטקס הנשיאה היוצאת גילה נזירי, קיבלה מהמועדון את 'אות פול האריס' המכובד ואת 'גלגל הזהב' מהנגיד, על הובלת המועדון לפעילות מבורכת ועשירה. מנחת הערב רוטריונית ומזכירת המועדון שרון לב, קיבלה את מגן רוטריונית מצטיינת וזאב גונן קיבל תעודת הוקרה על פעילתו המיוחדת במועדון.

אל המועדון אותו ייסד יגאל גלסנר לפני עשור הצטרפו השנה גם חברים חדשים בהם יעקב בן גד ,יו"ר הועדה הארצית לאפיק המקצוע וגולד מאיר יו"ר ועדת חיילים בודדים משוחררים.


בנוסף על כך חילק המועדון בטקס מלגות לימודים לסטודנטיות תושבות גדרה אורנה לזרו ושיר הגפה, וכן תעודות הוקרה למדריכים המצטיינים מכבי צעיר גדרה מיקה גנון ואיליי בר. התעודות הוענקו על ידי חברת המועדון עליזה היטר ,לזכרו של בעלה ,טומי היטר ז"ל.


יגאל גלסנר מייסד רוטרי הבילויים גדרה:

"תודה לכל חברי המועדון שהגיעו ותודה מקרב לב לחברים שעזרו בהקמה ובכיבוד נאה, טעים ונדיב - יישר כוח"!ראש המועצה, יואל גמליאל:

"מועדון הבילויים הוא הארגון עם רוח ההתנדבות הפעילה ביותר ביישוב .גילה ,תודה רבה על עשייה בלתי פוסקת למען גדרה ועל הובלת המועדון לאורך כל השנה. המשיכי לעשות חייל. דינה ,אני מאחל לך הצלחה רבה בתפקידך כנשיאה ובטוח שתצעידי את המועדון קדימה."התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דינה בן שבת מונתה לתפקיד נשיאת מועדון רוטרי הבילויים גדרה

דינה תחליף בתפקידה את גילה נזירי שמסיימת את תפקידה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: הדף הרשמי של יואל גמליאל


טקס החלפת נשיאים במועדון רוטרי הבילויים. לאחר שנה בתפקיד גילה נזירי נשיאת מועדון רוטרי הבילויים גדרה מסיימת את תפקידה כנשיאת המועדון. בטקס חגיגי שנערך במעמד ראש המועצה, יואל גמליאל התקיימו חילופי התפקידים בו מונתה נשיאת המועדון החדשה, דינה בן שבת שתכהן בתפקיד לשנת 2019-2020.

ראש המועצה יואל גמליאל

בירך את השתיים ואמר : "גילה היקרה, תודה רבה על עשייה בלתי פוסקת למען גדרה ועל הובלת המועדון לאורך כל השנה. המשיכי לעשות חייל.דינה, אני מאחל לך הצלחה רבה בתפקידך כנשיאה ובטוח שתובילי את המועדון לגדולות. יישר כוח לכל חברי מועדון רוטרי הבילויים על כל העשייה הברוכה במהלך כל השנה."
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משרד החינוך חושף! 39.2% מתלמידות אולפנת בהר"ן בגדרה זכאיות לתעודת בגרות בהצטיינות ו – 98.5% מתלמידות רמון התגייסו לצה"ל

משרד החינוך חושף נתונים ראשונים על מצטייני בתי הספר בארץ במספר פרמטרים:

אבי בר | | תגובות: 0


משרד החינוך חושף נתונים ראשונים על מצטייני בתי הספר בארץ במספר פרמטרים ובהם:

אחוז הזכאים לבגרות

זכאות לבגרות מצטיינת

אחוז זכאות 5 יחידות מתמטיקה

אחוז זכאות 5 יחידות אנגלית

אחוז זכאות 4 יחידות אנגלית

אחוז זכאות 4 יחידות מתמטיקה

מוסדות בהם מחוייבי הגיוס מתגייסים באופן מלא מקרב הבנים 100%

מוסדות בהם 98% ומעלה מקרב הבנות מתגייסות לצה"ל – בנות

בתי ספר בעלי שיעור התנדבות לשירות לאומי/ אזרחי - נשים הגבוה ביותר

אחוז זכאות לבגרות מצטיינת

39.2% מתלמידות אולפנה בהר"ן גדרה זכאיות לתעודת בגרות מצטיינת

בתי ספר בעלי שיעור התנדבות לשירות לאומי/ אזרחי - נשים הגבוה ביותר

97.7% מתלמידות אולפנת בהר"ן גדרה מתנדבות לשירות לאומי/אזרחי

מוסדות בהם 98% ומעלה מקרב הבנות מתגייסות לצה"ל – בנות

98.5% מתלמידות רמון מתגייסות לצה"להתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרגש, לזיכרה של אורי אנסבכר ז"ל אשר נאנסה ונרצחה על ידי מחבל! במקום לאסוף כספים למסיבת סוף שנה תלמידות אולפנת בהר"ן שפצו את בית הנערות עם מוגבלות של מרכז 'עלה' מוריה בגדרה לזכרה של הנערה אורי אנסבכר ז"ל שנרצחה השנה בפיגוע

בעקבות הרצח של אורי אנסבכר ביקשו התלמידות באולפנת בהר"ן להנציח אותה ופנו גם להוריה כדי לספר להם על כך. ההורים התרגשו והוחלט לשפץ את הבית ב'עלה' בגדרה. הטקס המרגש היה במעמד ח"כ עידית סילמן מהבית היהודי, ראש מועצת גדרה יואל גמליאל, מנהלת 'עלה' מוריה נעמה סודקביץ, ראש אולפנת בהר"ן הרב משה נוימן, דיירי הבית המשופץ ובני משפחותיהם, צוות עלה, מתנדבים ובנות אולפנת בהר"ן.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לזכר אורי אנסבכר: שופץ בית לבנות עם מוגבלויות! במרכז 'עלה' מוריה בגדרה הייתה השבוע, חגיגה של ממש, כאשר התקיים טקס סיום שיפוץ 'בית ערן' לבנות. השיפוץ התקיים הודות לבנות אולפנת בהר"ן שלקחו על עצמן להנציח את אורי אנסבכר ז"ל, שנרצחה בידי מחבל לפני כחצי שנה סמוך לירושלים. את הטקס החגיגי כיבדו גם ח"כ עידית סילמן מהבית היהודי, ראש מועצת גדרה יואל גמליאל, מנהלת 'עלה' מוריה נעמה סודקביץ, ראש אולפנת בהר"ן הרב משה נוימן, דיירי הבית המשופץ ובני משפחותיהם, צוות עלה, מתנדבים וכמובן בנות אולפנת בהר"ן.בעקבות הרצח של אורי אנסבכר ביקשו התלמידות באולפנת בהר"ן להנציח אותה ופנו גם להוריה כדי לספר להם על כך. ההורים התרגשו והוחלט לשפץ את הבית ב'עלה' בגדרה. במקום לאסוף כספים למסיבת סוף שנה, בחרו התלמידות לפעול למען מטרה טובה יותר והשקיעו את הכספים ברכישת ציוד לשיפוץ הבית. הן מצאו את מעצבת הפנים שרה טייץ, בעצמה בוגרת האולפנה, שהחליטה להתגייס בהתנדבות למבצע.


לפני כחודש ולאחר כל ההכנות, הגיעו בנות האולפנה ויחד עם צוות המתנדבים של 'עלה מוריה' החלו בשיפוץ הבית: הן צבעו את קירות הבית בוורוד, ירוק-טורקיז ותכלת, ריהטו את הבית בספות וכורסאות נוחות, תלו תמונות על הקירות והוסיפו קישוטים. וכאמור, הקדישו את השיפוץ לזכרה ולעילוי נשמתה של הנערה אורי אנסבכר שנרצחה השנה בפיגוע טרור.


"אנחנו פשוט בשמיים מהתוצאה", אמרה התלמידה צפיה גדות שהובילה את הפרויקט. "אנחנו הכי שמחות בעולם שדיירות 'עלה' עם המוגבלות שיש להן ייהנו מהבית, יתלהבו ויהיה להן כיף לחזור כל יום. בשבילנו זה היה כיף גדול".


על בית ערן:

בית ערן בגדרה, השייך למרכז 'עלה' מוריה, הינו מבנה בן שתי קומות אשר הוקם לפני 20 שנה כדי להיות בית לדיירים בעמותת 'עלה', צעירים עם מוגבלות שכלית התפתחותית. כיום מתגוררות בבית זה 18 נערות עם מוגבלויות.


חברת הכנסת עידית סילמן:

החמיאה לבנות ובירכה: "אתן אמנם בנות צעירות, אבל מנהיגות גדולות ברוח ובנפש. כשרוצים לראות את הטוב ועושים טוב - מקבלים בחזרה. אני מאחלת לכן שתמשיכו בעשייה המבורכת הזו וביתר הפעילות החשובה של 'עלה' למען אנשים עם מוגבלות בחברה, פעילות שאסור לקחת כמובן מאליו. עם ישראל תמיד היה ידוע בלב הגדול שלו וכולכם פה מוכיחים זאת".


תחיה, גם היא תלמידת אולפנת בהר"ן שיתפה בתהליך השיפוץ:

"בתור תלמידות אולפנת בהר"ן שנמצאת בגדרה יש לנו קודם כל אחריות לתרום ולעזור פה בתוך היישוב איפה שצריך. התחלנו בפרויקט קצת אחרי הרצח המזעזע של אורי אנסבכר הי"ד. אחרי התייעצות עם משפחתה החלטנו שהמבצע יהיה לזכרה ולעילוי נשמתה. התחלנו באיסוף כספים, 'שנוררים' התרמות ומכירות, כדי להשיג סכום מכובד של כסף. אחר כך הצטרפה אלינו שרה, המעצבת שניהלה את הפרויקט ביד רמה והכל בהתנדבות. אנחנו רוצות שהשיפוץ יוסיף פה אור, ישמח את הדיירות וינציח את האור של אורי".


נחום קהלני, אבא של הילה, אחת הדיירות:

התרגש מהשיפוץ ואמר להן: "מה שעשיתן בשביל הילדים שלנו, לא מובן מאליו. כשאני רואה את זה מהצד אני מתפעל איזה לב ענק יש פה ב'עלה' למתנדבים ולעובדים וכמובן לבנות האולפנה. אני נרגש ומודה לכם בשם ההורים ובשם הילדים".


נעמה סודקביץ, מנהלת עלה מוריה:

בירכה את הבנות ואמרה: "המעשה שלכן הוא מעשה אצילי וחברתי ממדרגה ראשונה. אנחנו משתאים מול תעצומות הנפש וכוחות העשייה של בנות צעירות שהחליטו לתרום לאחרים. לאנשים עם מוגבלות מגיע להיות שווים בחברה הישראלית ועלינו לקבל אותם כשווים ולעשות את חייהם להכי טובים שניתן".


ראש מועצת גדרה יואל גמליאל:

"כראש מועצה לקחתי על עצמי לדאוג לחינוך המיוחד בגדרה ולדאוג למענה לכל ילד וילדה. בזכות 'עלה' מוריה גדרה הולכת ופורחת. תודה תלמידות יקרות על הנתינה. זה לא מובן מאליו להתמודד עם האתגרים ובאהבה".


ראש אולפנת בהר"ן הרב משה נוימן:

"אנחנו קוראים לילדים הללו ילדים מיוחדים. המיוחדות היא הטוהר והתמימות והשמחה הפשוטה שיש בהם. כולנו מקבלים מעצם הנתינה אבל הבנות שלנו קיבלו יותר מזה - זווית ראיה חדשה על המציאות, זווית אופטימית יותר".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שוק המכוניות

שוק יד 2 למכוניות עם סרטונים בלבד
הפרסום חינם!
מצלמים את הרכב, מוסיפים פרטים ושולחים בוואטסאפ 0-586-586-106

טויטה ורסו 2013
יד: 1
ק"מ: 197,000
תת דגם: 7 מקומות
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
הערות: מגיע עם מערכת מולטימדיה ומצלמה אחורית
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טיוטה פריוס 2011
יד: 2
ק"מ: 118,000
מחיר: ₪50,000
מנוע: מנוע בנזין הברידי 1800
שנה: 2011
סוג בעלים קודמים: פרטי
הערות: חסכוני מאוד בדלק סוללה חדשה + אחריות וביטוח רכב שמור ומטופל כמו שעון מתחייב לבדיקה המחיר סופי. כל הקודם זוכה, לא בשבת
טלפון: 052-276-1963
הצג פרטים נוספים

פורד פוקס 2012
ק"מ: 135,000
מחיר: ₪25,000
שנה: 2012
הערות: מצב מצויין, טסט לעוד 10 חודשים, עבר רצועת טיימינג לרציניים בלבד
טלפון: 050-641-7980
הצג פרטים נוספים

יונדאי טוסון 2016
יד: 1
ק"מ: 70,000
מחיר: ₪94,000
דגם: פריים
תת דגם: אוטומט
מנוע: 1600 גיר שישה הילוכים
שנה: 2016
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

רנו מגאן פרו 2009
יד: 2
ק"מ: 99,000
מחיר: ₪18,000
מנוע: 1600
שנה: 2009
סוג בעלים: פרטי
הערות: מצבר וצמיגים חדשים טסט עד יוני 19
טלפון: 054-574-8512
הצג פרטים נוספים

קיה פורטה 2011
יד: 2
ק"מ: 143,000
מחיר: ₪34,000
תת דגם: גיר 6 הילוכים אוטומט
מנוע: 1600
שנה: 2011
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה מאוד מטופלת בחברה, משפחתית אמינה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

קיה אופטימה 2013
יד: 2
ק"מ: 143,000
מחיר: ₪52,000
מחיר מחירון: ₪56,000
דגם: דגם מנהלים
מנוע: מנוע 2000 165 כוחות סוס
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
סוג בעלים קודמים: ליסינג
הערות: גג פנורמי גדול שמתחלק ל2 גגות, גיר 6 הילוכים
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

יונדאי טוסון v6 2006
יד: 5
מחיר: ₪26,000
תת דגם: 4 על 4
שנה: 2006
הערות: טסט לשנה מצב חדש! אחרי יישור קו
טלפון: 053-435-0360
הצג פרטים נוספים

טויוטה אוריס 2008
יד: 3
ק"מ: 204,000
מחיר: ₪22,000
תת דגם: אוטומט
מנוע: 1600
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: נראת כחדשה מטופל בחברה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טויוטה פריוס היברדי 2008
יד: 2
ק"מ: 203,000
מחיר: ₪30,000
מחיר מחירון: ₪35,000
דגם: היברדי
מנוע: 1500 סמ"ק
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: היברדי חסכוני עושה 1 ל-25
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

פולקסווגן גולף 2013
יד: 1
ק"מ: 49,000
מחיר: ₪71,000
מחיר מחירון: ₪75,000
תת דגם: 1.4tsi
מנוע: מנוע טורבו
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
הערות: מטופלת בחברה, טסט שנה מלאה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

מיצובישי אאוטלנדר 2014
ק"מ: 150,000
מחיר: ₪78,000
מנוע: 2000
שנה: 2014
הערות: רכב 7 מקומות עם טסט ל11 חודשים שמור ומטופל ללא תאונות שמור ומטופל ללא תאונות
טלפון: 050-589-4077
הצג פרטים נוספים

יונדאי אלנטרה i35 2014
ק"מ: 57,000
שנה: 2014
סוג בעלים קודמים: פרטי
הערות: עקב קבלת רכב מעבודה שמור
טלפון: 054-888-5107
הצג פרטים נוספים

ביואיק לה קרוס 2014
יד: 3
ק"מ: 117,000
שנה: 2014
הערות: הדגם המפואר ביותר 2014, טסט לשנה מצלמת רוורס, מערכת ביטוח, מצלמת דרך, מערכת מולטימדיה. אוטו חדש לגמרי!!!
טלפון: 050-534-4452
הצג פרטים נוספים

טויוטה אוונסיס 2015
יד: 2
ק"מ: 152,000
שנה: 2015
הערות: טסט לשנה, רכב שמור מאוד
טלפון: 050-534-4452
הצג פרטים נוספים

דייהטסו סיריון 2008
יד: 3
ק"מ: 154,000
מחיר: ₪20,000
מנוע: 1300
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: רכב שמור ויפה, מנוע יפני של טויוטה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

פיגו 207 2010
ק"מ: 77,000
מחיר: ₪15,000
שנה: 2010
סוג בעלים: פרטי
הערות: טסט 02/2020 צמיגים חדשים. מצב מצוין, נמכר עקב צורך לרכב גדול יותר.
טלפון: 055-919-7197
הצג פרטים נוספים

פיג'ו 207 אוטומט 2008
יד: 3
ק"מ: 115,000
מחיר: ₪15,000
תת דגם: 5 דלתות
מנוע: 1600 בנזין
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: רכב שמור
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

מיצובישי אאוטלנדר 2017
יד: 1
ק"מ: 102,000
מחיר: ₪139,000
דגם: פרימיום
שנה: 2017
הערות: ינואר 2017 עליה לכביש יד ראשונה נהג יחיד טסט לשנה דגם פרימיום
טלפון: 052-242-1690
הצג פרטים נוספים

טויוטה ורסו 2012
יד: 1
ק"מ: 137,000
דגם: 7 מקומות
תת דגם: 1.4tsi
שנה: 2012
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה מטופלת בחברה, אחריות שנה מלאה. מגיע עם מערכת מולטימדיה ומצלמת רוורס
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

אאודי a4
יד: 1
ק"מ: 40,000
דגם: execut dsn
מנוע: 1400 טורבו
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה ומטופלת
טלפון: 050-360-04011
הצג פרטים נוספים

שירות חדש וחינמי לבעלי רכבים פרטיים ולבעלי עסקים וחברות בתחום הרכב. לוח מכירות רכב יד שנייה בליווי סרטון ובצירוף מירב הפרטים על הרכב (מומלץ גם מחירון)
במידה והרכב נמכר שלחו הודעה בוואטסאפ מאותו מספר ששלחתם את הסרטון ונסיר המודעה.
שימו לב!
מודעה ללא סרטון לא תעלה
בשלב זה השירות חינם
ניתן לפרסם רכבים מכל אזור המרכז בלבד

מצלמים את הרכב, מוסיפים פרטים ושולחים בוואטסאפ 0-586-586-106
כל המחירים והפרטים באחריות המפרסם ט.ל.ח

הודעה דחופה לכל הנהגים! מחר שני 15/7 כביש 40 בילו מצומת כנות ועד לוד יהיה חסום לשני הכיוונים החל מהשעה 22:00 ועד הבוקר

חסימת כביש 7 וכביש 40 תשפיע ל היוצאים והנכנסים לגדרה, יישובי ברנר, צומת בילו, הכניסה לרחובות מכביש 40, יישובי גזר ועוד. החסימה והפתיחה בהתאם להתקדמות המטען החורג

אבי בר | | תגובות: 15


ביום שני 15/7 בשעה 22:00 ייצא מטען חורג מנמל אשדוד לכיוון נמל התעופה בן גוריון וציר הנסיעה ייחסם בשני הכיוונים עד 05:00 לפנות בוקר.

באזורנו הכבישים שייחסמו הם כביש 7 מכיוון אשדוד לכיוון צומת כנות.

מצומת כנות ייחסם כביש 40 עד צומת גינתון (בקרבת העיר לוד) וישפיע על היוצאים והנכנסים לגדרה, יישובי ברנר, צומת בילו, הכניסה לרחובות מכביש 40, יישובי גזרועוד.


להלן הודעת משטרת התנועה לגבי כל הכבישים החסומים


הודעת המשטרה בדבר הסדרי תנועה זמניים בעקבות ליווי מטען חורג מנמל אשדוד לנתב"ג בתאריך 15.07.2019 (שני) החל משעה 22:00 בלילה עד 05:00:על מנת להבטיח את ביטחון משתמשי הדרך יחסמו לתנועה קטעי הכביש הבאים עם התקדמות המטען.


כביש 41 מנמל אשדוד למחלף אשדוד בשני הכיוונים.


כביש 4 ממחלף אשדוד למחלף יבנה בשני הכיוונים.


כביש 7 ממחלף אשדוד למחלף כנות בשני הכיוונים.


כביש 40 ממחלף כנות עד גינתון בשני הכיוונים.


כביש 443 מצומת גינתון עד צומת מודיעים בשני הכיוונים.


כביש 444 מצומת מודיעים עד צומת נבלט בשני הכיוונים.


כביש 6 ממחלף בן שמן עד מנהרת חדיד בשני הכיוונים.


כביש 453 מצומת נבלט עד צומת אלעל (כביש 40) בשני הכיוונים.


כביש 40 מצומת אלעל לצומת בדק בשני הכיוונים.הנחיות לציבור:

נוכח הסדרי התנועה הזמניים, צפויים עומסי תנועה במקום. ממולץ לציבור הנהגים לבחור בדרכים חלופיות


אנו קוראים לציבור הנהגים להישמע להוראות השוטרים ושימת לב לתמרור במקום.התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מסכנים איך המשתמשים יגיעו ללוד ?
  הגב 14.07.19 13:35
 • אורח
  בשיחה שהתקיימה עם המנפיקים הם יעשו הכל לא לפגוע בלקוחות וימכרו בשעות הללו בקרוואן שיגיע ללקוחות
  14.07.19 14:20
 • אורח
  לא בעיה יש הרבה דרכים
  הגב 14.07.19 13:38
 • אורח
  כן משלוחים עד הבית
  14.07.19 18:03
 • אורח
  מילא צד אחד יחסם של כיוון נסיעת המטען אבל למה גם הכיוון השני?!?
  הגב 14.07.19 13:39
 • אורח
  בהובלת מטען חריג חוסמים את שני הכיוונים בשל רוחב המטען.ככה עשו גם עם המשחנים שהובילו לתחנת הכח באשקלון לפני מספר שנים.לא זוכרת כמה בדיוק.יש גם סקרנים שיכולים לגרום לעיכוב התנועה וליצירת פקקים.לכן מעדיפים לסגור את הכבישים לגמרי גם מבחינת בטיחות.
  הגב 14.07.19 13:57
 • אורח
  צריך להיות בנתבג בשעה 3:30 מהיכן לנסוע
  הגב 14.07.19 15:13
 • אורח
  סע על הרצל רחובות לכיוון נס ציונה (וייצמן), ראשון לציון (הרצל) , תמשיך אחרי צומת בית דגן ובמחלף שפירים (חיבור לכביש 1), תרד לכיוון ירושלים/נתב"ג ותרד מכביש 1 ביציאה לנתב"ג
  14.07.19 18:32
 • אורח
  תפעיל וויז
  15.07.19 10:50
 • אורח
  תיצא בצהריים
  הגב 14.07.19 17:15
 • אורח
  נהפכנו למדינת חסמאל... כל שני וחמישי חסימות. תנו לנהוג בשקט...
  הגב 14.07.19 17:40
 • אורח
  פשוט תפעילו וויז
  הגב 14.07.19 21:15
 • אורח
  לא זה לא הגיוני חסמו את הכול
  הגב 14.07.19 22:44
 • אורח
  סעו דרך ראשון
  הגב 15.07.19 05:58
 • אורח
  איך בכול זאת מגיעים ליישובים שיש להם רק כניסה אחת מכיוון כביש 40?
  הגב 15.07.19 20:10

לידיעת התושבים! לרגל פגרת הקיץ יחולו שינויים בשעות הפעילות של לשכת ההוצאה לפועל ברחובות החל מיום ראשון 21.7

בנוסף בין התאריכים 18.8-2.9.19 תהיה לשכת ההוצאה לפועל ברחובות סגורה והשירות לתושבים יינתן בעיר ראשון לציון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


לרגל פגרת הקיץ, לשכות ההוצאה לפועל ברחבי הארץ יפעלו במתכונת מצומצמת בהם לשכת רחובות.

בתקופת הפגרה החל מ 21.7.19 ועד 17.8.19 וכן בתאריכים 3.9.19 ועד 5.9.19. שעות הפעילות של לשכת ההוצאה לפועל ברחובות תהיה בין השעות 09:00-12:00.

בנוסף החל מ 18.8.19 ועד 2.9.19 לשכת ההוצאה לפועל רחובות תהיה סגורה והשירות יינתן בלשכת ראשון לציון. שימו בתקופה זו הלשכות בארץ כולל בראשון לציון יעבדו במתכונת מצומצמת ויינתנו שירותים רק במקרים דחופים המפורטים באתר רשות האכיפה כגון: ביטול/ עיכוב צו יציאה מהארץ ועוד.

תושבי רחובות והסביבה יוכלו לקבל שירות בלשכת ההוצאה לפועל של ראשון לציון נמצאת ברחוב דוד סחרוב 22, ראשון לציון.

הלשכה ברחובות תחזור לפעילות מלאה החל מ 8.9.19

בזמן הפגרה יוכלו התושבים להמשיך לקבל מענה דרך המענה הקולי, המוקד הטלפוני ואתר האינטרנט בו פועל גם שירות הצ'אט עם נציגי השירות.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לשכת הוצאה לפועל ושמים תמונה של הבית משפט :)
  הגב 13.07.19 23:17
 • אורח
  זה תמונה של הבנין ליד
  הגב 14.07.19 11:30

לידיעת הנוסעים לחו"ל! בשל שביתת אחיות בריאות הציבור לא יינתנו חיסונים במרפאות המטיילים הנמצאות ברחובות ובאסף הרופא

חיסוני השגרה בטיפות חלב יתקיימו כסדרן כולל חיסוני החצבת והכלבת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


לידיעת הנוסעים לחו"ל משרד הבריאות הודיע כי בעקבות שביתת אחיות בריאות הציבור לא יינתנו חיסונים במסגרת מרפאות המטיילים ליוצאים לחו"ל הנמצאות ברחובות ובאסף הרופא.

שימו לב ! כלל חיסוני שגרה לתינוקות, פעוטות וילדים במסגרת טיפת חלב ובריאות התלמיד יתקיימו כסדרם כולל חיסוני חצבת וכלבת.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מצאו להם זמן לעשות שביתות
  הגב 14.07.19 09:18
 • אורח
  דווקא כשצריכים אותם לחסן נגד מחלת הצבת אדמות חוזרת ואבעבועות רוח
  הגב 14.07.19 09:19

המועצה המקומית גדרה פתחה את ההרשמה לקורס היזמות לבני נוער בכיתות ז- י"ב שיתקיים במהלך חודש אוגוסט במרכז אופק בו ילמדו על על יזמות עסקית וכוללת מפגשי מנטורים, יזמים ויועצים עסקיים

הקורס מתקיים בשיתוף מטה כחול לבן במשרד הכלכלה והתעשייה יחד עם מערך מעוף של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים ובהובלת מכון יעדים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


המועצה המקומית גדרה בשיתוף משרד הכלכלה מזמינים את בני הנוער ביישוב לקורס היזמות שיתקיים במהלך חודש אוגוסט. הקורס מיועד לבוגרי ז'- יב' אשר מתעניינים בתחום היזמות, פיתוח מיזמים והפיכתם לעסק. הקורס מתקיים זו השנה השנייה ביוזמת מטה כחול לבן במשרד הכלכלה והתעשייה יחד עם מערך מעוף של הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים ובהובלת מכון יעדים. על הובלת הקורס במועצה אחראית מחלקת הנוער בגדרה אשר מקיימת מגוון פעילויות למען בני הנוער ביישוב . על פי התכנון גם עתיד להתקיים מפגש של משתתפי הקורס יחד עם שר הכלכלה, אלי כהן.

במהלך הקורס ילמדו בני הנוער :

איך הופכים יוזמה לעסק.

יצירת יוזמה עסקית כמענה לצרכי השוק.

היכרות עם התעשייה, הייטק וחדשנות.

התנסות בתפקידים וצוותי עבודה.

עריכה והפעלה של סקרים בסוגי מדיה שונים.

פרסום ושיווק במדיה החברתית ועוד.

כמו כן יתקיימו מפגשים עם מנטורים, יזמים ויועצי העסקים של תוכנית מעוף.

בסיום הקורס יקבלו המשתתפים תעודת גמר של יזם צעיר.


הקורס יתקיים בין התאריכים 4.8-7.8.19 בין השעות 10:00-16:30 במרכז אופק

במידה ויהיה מספר רב של נרשמים תיפתח קבוצה נוספת לקורס.

עלות: 100 ₪

לפרטים נוספים: 08-8594555התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

אינדקס בעלי מקצוע

משאבות

אזור , 050-5266137

חברת עמי משאבות בעלת מוניטין של למעלה מ25 שנים. מתמחה בשאיבות בטון וחול עבודות בנייה מיוחדות הח...

לפרטים נוספים

אדריכלות

הנרקיס 8, נס ציונה , 08-9400677

משרד "פדרמן אדריכלים" נוסד בשנת 2001 על ידי אדריכל תומר פדרמן. בשנת 1998 סיים תומר את לימודי האדר...

לפרטים נוספים

לימוד נהיגה

ההגנה 19 רחובות , 050-5556676

שפירו שמוליק מורה לנהיגה עם ניסיון של למעלה מ-45 שנה. מלמד במקצועיות ובמסירות על רכב פרטי עם גיר...

לפרטים נוספים

5 פצועים בתאונה ליד כביש 7

צילום - דוברות איחוד הצלה ,דוברות מד"א - הצלה דרום

אבי בר | | תגובות: 1


בתאונה במעורבות 3 כלי רכב בכניסה מכביש 3 לכביש 7 נפצעו 5אנשים אחד מהם במצב קשה, שניים בינוני, והשאר קל . כונני מד''א-הצלה דרום וצוותי מגן דוד אדום וחובשים באיחוד הצלה שהגיעו למקום העניקו טיפול רפואי ראשוני והעבירו הנפגעים לבית חולים קפלן


עדכון מזק״א:

כביש 3 מחלף שורק על כביש 7 תאונת דרכים בין 3 רכבים

מהמקום מפונים 5 פצועים,

כבן 20, במצב קשה, וכבן 20, בינוני, וכבן 36 במצב בינוני, ועוד 2 במצב קל
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

עדן בן זקן, דוד חיים ואנה זק מגיעים לחגוג יחד עם תושבי גדרה את פתיחת הספורטק של גדרה שיתקיים ביום רביעי 24.7; מצ"ב תמונות מהמתחם החדש

הכניסה היא מרחוב הארז מול בית ספר גוונים. שימו לב יתקיימו שאטלים לאירוע מרחבת העפר בפינת הרחובות בן גוריון- מנחם בגין ( מול מרכז גוזלן) ומתחם בית ספר רמון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


אחרי שתושבי גדרה חיכו והמתינו לפתיחתו של מתחם הספורטק ביישוב, הודיעה המועצה המקומית גדרה כי בעוד שבועיים יתקיים הטקס החגיגי לפתיחתו. באירוע החגיגי יוכלו התושבים ליהנות מהופעות של כוכבי הילדים דוד חיים ואנה זק ובמופע המרכזי תופיע עדן בן זקן.

המתחם המתפרש על שטח נרחב בגודל של כ- 15 דונם נמצא במזרח גדרה, ויהווה מתחם יוקרתי, מגוון ועשיר במתקני ספורט וביניהם - ארבעה מגרשי כדורסל, מגרש כדור-יד, פארק אומגות, מתחמי משחקים לכל הגילאים, מתקני כושר, פארק אתגרי, מדשאות, מסלולי הליכה ושבילי אופניים.

תמונות של המתחםתוכנית האירוע:

פתיחת שערים בשעה 18:00

D.J

יריד אוכל ענק

דמויות מהאגדות

לוליינים

סדנאות של איפור קליעת צמות, קעקועי חינה ועוד.

בנוסף יתקיימו מופעים של

שעה 19:30 דוד חיים

שעה 20:30 אנה זק

במופע המרכזי בשעה 21:30 עדן בן זקן


האירוע יתקיים ביום רביעי 24.7.19 החל משעה 18:00 בספורטק כניסה מרחוב ארז - מול בית ספר הבילויים

שימו לב להסדרי החנייה

ניתן לחנות במתחם העפר פינת בן גוריון - מנחם בגין ( מול מתחם גוזלן ) וברחבה סמוך לתיכון רמון

ממתחמים אלו ייצאו שאטלים לאירוע.

לא תתאפשר כניסה לספורטק משכונת מחיר למשתכן

רחוב ארז ייסגר לתנועה בשני הכיוונים

לדרישות נגישות ניתן לפנות לאמיר פישמן בטלפון 052-2027356התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ככה מבזבזים כספי ציבור
  הגב 12.07.19 12:15
 • אורח
  רמה גבוהה . כל הכבוד לרוהמ יואל גמליאל
  הגב 12.07.19 17:17

גדרה מרכינה את ראשה על פטירתו של איש החינוך ומנהל חט"ב נתיבי נעם לשעבר, יחיאל אברהמי שהלך לעולמו; הלוויתו תיערך היום(חמישי 11.7) בבית העלמין בגדרה

יחיאל השאיר אחריו אישה ושלושה ילדים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4
צילום: דף הפייסבוק של יואל גמליאל

הבוקר הגיעה בשורה קשה לקהילת גדרה על פטירתו של איש החינוך, יחיאל אברהמי.

יחיאל אברהמי, הייתה דמות ידועה בגדרה בעיקר בתחום החינוך והיה בנו של חתן פרס ישראל לעבודה - מארי יעקב אברהמי זצ"ל, שהקדיש את חייו לחינוך ילדי ישראל. בשנות ה60 יחיאל שימש כמורה בבית הספר "אוהל שלום" בגדרה ולאחר מכן הקים וניהל את חטיבת הביניים דרכא "נתיבי נועם". לאחר פרישתו לגמלאות עבד כאוצר במוזיאון גדרה. במהלך חייו אף העביר שיעורים בשבת בבית הכנסת.

יחיאל השאיר אחריו אישה ושלושה ילדים.

הלוויתו תתקיים הערב (חמישי 11.7) בשעה 18:00 בבית העלמין בגדרההתפרסמו 4 תגובות לכתבה.

תאונה קשה ליד גדרה! נהגת כבת 40 נהרגה

בתאונה נפצעו 2 במצב קשהאחד מהם תינוק ו - 2 פצועים קל - בינוני

אבי בר | | תגובות: 2
תמונות איחוד הצלה

צילום זק"א

יום חמישי 11/7 שעה 14:15 צוות כיבוי אש מתחנת אשדוד הוזעק לחילוץ לכודים בתאונה בין 2 משאיות ליד צומת הריף. בדרך לאירוע התקבל דיווח על תאונה נוספת בין רכב למשאית ליד צומת כנות. ברכב הייתה לכודה אישה כבת 40 במצב קשה מאוד וגבר כבן 40 במצב בינוני. . חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה העניקו במקום טיפול רפואי אולם נאלצו לקבוע את מותה של האישה

דניאל בוקובוזה חובש באיחוד הצלה מדווח מהזירה:

"למרבה הצער נקבע מותה של גברת ששהתה ברכב. כמו כן הענקנו סיוע רפואי ראשוני בזירת התאונה לנהג הרכב שנפצע בינוני עד קשה, ולפעוטה שנפצעה באורח קל".

כונן מד"א-הצלה דרום מאיר אביבי שהגיע למקום כשהוא רכוב על אופנוע מד"א

צילום תיעוד מבצעי מדא

לצערנו הרב נאלצו הצוותים לקבוע במקום את מותה של אישה כבת 40.

אמבולנסים של מגן דוד אדום פינו למרכז הרפואי קפלן 2 פצועים במצב קשה ו 2 פצועים במצב קל-ביוני

שלמה דביר חובש באיחוד הצלה סיפר:

"הענקתי סיוע גם לפעוט כבן חצי שנה שפונה באמבולנס מדיקר תוך כדי החייאה למרכז הרפואי קפלן ברחובות כשמצבו מוגדר אנוש".


ממשטרת התנועה נמסר


היציאה כביש 7 למזרח מחלף גדרה לכביש 40 נחסם לתנועה בעקבות תאונה מטופלת.


שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ומכווינים את התנועה.


יש להפנות נהגים לדרכים חלופיות.


יוסף חיים האוזי מתנדב זק״א במקום, אמר:

״מדובר בתאונה קשה בין משאית לרכב פרטי, ככה״נ המשאית פגע בעוצמה ברכב הפרטי, כשהגעתי למקום ראיתי במרכז הכביש את הרכב המעוך בסמוך למשאית, בתוך הרכב ישבו 4 בני משפחה, זוג הורים ילד בן 3 ותינוק כבן חצי שנה, מעוצמת ההתנגשות נלכדה האימא כשהיא ללא הכרה וסבלה מפגיעות קשות, צוותי מד״א פינו את האבא כבן 40 במצב קשה, ותינוק בן 3 במצב קל לביה״ח קפלן, אמבולנס פרטי שחלף במקום פינה תינוק כבן חצי שנה תוך כדי החייאה לביה״ח קפלן. צוותי מד״א נאלצו לאשר את מותה של האימא במקום לאחר פעולות החייאה שכשלו. מתנדבי זק״א לכיש מטפלים בזירה בכבוד המת. נסיבות התאונה נחקרת ע״י המשטרה במקום.


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

מה עושים עם הילדים בחופש בגדרה? קבלו את תוכנית אירועי הקיץ של הנוער בגדרה לשבוע 14.7-20.7, הכוללת שחייה לילית והופעה של צוות שיניים, יציאה ללונה פארק, על האש וקריוקי, שעת סיפור ועוד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית גדרה הכינה שלל אירועים ופעילויות לילדים ובני הנוער הגדרה במהלך הקיץ הכוללת סדנאות, שחייה והופעות של מיטב האמנים, יציאה לאטרקציות כגון הסופרלנד ועוד. מידי שבוע ניתן לכם את תוכנית האירועים לשבוע הקרוב

להלן אירוע שבוע 14.7-20.7.19

יום ראשון 14.7.19

יציאה ללונה פארק לילדי כיתות ז-יב

עלות: 75 ש"ח


יום שני 15.7.19

שעה 19:00 רחצה לילית בבריכה היישובית עם הופעה של צוות שיניים

עלות: 10 ש"ח

לנוער בכיתות ז-יב

צילום: עמית חשאי
יום שלישי 16.7.19

שעה 16:00 קופצים בגינה ג'ימבורי בפארק רמון


שעה 19:00 המרכז – מתחם הנוער לכיתות ז-יב ערב ישראלי על האש + קריוקי

המרכז נמצא ברחוב ויצמן27 מול ביה"ס אוהל שלום


שעה 20:00 יוגה בפארק לכל המשפחה בגן שבע

הכניסה חופשיתיום רביעי 17.7.19

שעה 17:30 ספריית גדרה

תיאטרון סיפור- הסנאי הקטן, של תיאטרון רחוק

פעילות לגילאי 3-6

עלות:20 ש"ח

שימו לב לא ניתן להכניס עגלות ותינוקות לפעילות

לפרטים נוספים: 077-208-0093‏


יום חמישי 18.7.19

שעה 20:00 קונצרט לה קיץ באולם רמון

קונצרט בלחן צרפתי לכל המשפחה של תזמורת גדרה, בניצוחו של אי אן שו

עלות: 30 ש"ח


לפרטים נוספים על אירועי הקיץ : 08-8594555התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גדרה אמרה תודה לחייליה! במסגרת שבוע ההוקרה לחיילי צה"ל מתנדבי האגודה למען החייל בגדרה הכינו לחיילים שלל אירועים ופינוקים שכללו כניסה חופשית לבריכה, צידה לדרך בתחנות ההסעה ועוד

בנוסף לראשונה נערך גם אירוע להורי החיילים שנהנו מהרצאה של לוחם שייטת 13, אלי אספנדני, שהשתתף במבצע "שירת הצפצפה" אשר במהלכו התרחש אסון השייטת בלבנון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


השבוע הסתיימו אירוע שבוע ההוקרה לחיילי צהל בה לקחה חלק חלק גם האגודה יחד למען החייל של גדרה. האגודה בשיתוף המועצה המקומית ערכו שלל פעילויות ואירועים למען חיילי היישוב כאות הוקרה ותודה על פועלם ומסירותם לשמירה על ביטחון מדינת ישראל.


מתנדבי האגודה פתחו את השבוע בהוקרה לחיילי גדרה כאשר התפרסו בארבע תחנות ההסעה ושאטלים ברחבי היישוב ופינקו את החיילים עם צידה ושתייה לדרך, עליהם שקדו מתנדבי רוטרי הבילויים והאינטראקט גדרה. אל האירוע הגיע גם ראש המועצה יואל גמליאל וחברי המועצה שברכו את החיילים.
לאחר מכן בהמשך השבוע התקיימה מסיבת המתגייסים הגדולה – פסטיבל יותר. הסעות לאירוע יצאו מרחבת בתי הספר התיכוניים רמון ורבין . המתגייסים שחזרו דיווחו על אירוח יוצא מן בכלל ושנהנו מאוד.
בנוסף לכל אלה, באותו יום יצאו מתנדבי האגודה למען החייל לביקור חיילים מאושפזים בבית החולים קפלן, איחלו להם בריאות מלאה וחילקו חבילת שי משודרגת.


בסוף השבוע נהנו החיילים מאירוע "עולים על כפכפים" - יום כיף בבריכת גדרה באדיבות עוזי מדיוני שאפשר כניסה חינם לבריכה כל חייל/ת קיבל כרטיס לארוחה מלאה חינם ברשת מקדולנ'ס ברחבי הארץ. החיילים התכבדו בפירות, שתייה קלה ופיצה אותם תרמו תושבי גדרה אלי קסנטיני, וקובי ממפעל סחוטים.

במקביל ליום כיף בבריכה, הוזמנו הורי חיילי גדרה שהגיעו וקבלו פינוק "בקפה ומאפה בטעם ביתי" בתוכנית : הרצאה מעניינת של לוחם שייטת 13 אלי אספנדני, שהשתתף במבצע "שירת הצפצפה" אשר במהלכו התרחש אסון השייטת בלבנון.


פעילות האגודה יחד למען החייל בגדרה נמשכת לאורך כל השנה ובמהלך חודשים יולי –אוגוסט מוזמנים חיילי גדרה לקבל לרגל יום הולדתם כרטיס למופע של שירי מימון במרכז אופק שיתקיים בתאריך 15/08/19. בנוסף החיילים יקבלו גם ספר מתנת המועצה.יגאל גלסנר, יו"ר האגודה יחד למען החייל גדרה:

"זו הזדמנות נפלאה לחזק את ערך השירות הצבאי ולהגביר את המוטיבציה לשרות משמעותי. זו דרכנו לתמוך בחיילינו ולהביע את הערכתנו .ובהזדמנות אני רוצה להודות למתנדבי האגודה המקסימים ולתורמים השונים שעזרו להרים את האירועים ותמיד נמצאים שם בשביל כולנו. תודה מכל הלב ושימרו על עצמכם".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דו"ח הממונה על השכר במשרד האוצר! גמלאי מועצת גדרה נאלץ להחזיר כ 55,000 ש"ח על קבלת תוספת חריגה בגמלה שלו

כמדי שנה מפרסם הממונה על השכר במשרד האוצר את חריגות השכר של הגופים הציבוריים, על פי נתוני הדו"ח במועצה המקומית גדרה לא התגלו בשנתיים האחרונות חריגות שכר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מידי שנה מפרסם במועד זה הממונה על השכר במשרד האוצר את חריגות השכר של הגופים הציבוריים, נתונים נוספים של עלויות השכר בעיריות והחברות העירוניות כולל המועצות הדתיות.

הדו"ח סוקר חריגות שכר של כל רשות מקומית ב – 4 השנים האחרונות 2017-2014. על פי נתוני הדו"ח לעומת שנים קודמות בשנתיים האחרונות לא התגלו חריגות שכר במועצה המקומית גדרה.


להלן נתונים כ"א ושכר ממוצע במועצה המקומית גדרה והגופים העירוניים:

עובדים בכירים

הגוףמספר העובדים הבכיריםשכר ממוצע ברוטו
המועצה המקומית גדרה727,045
תאגיד המים תמר5.324,074
מועצה דתית גדרה--


עובדי דירוג

הגוףמספר עובדי דירוגשכר ממוצע ברוטו
המועצה המקומית גדרה258.28,441
תאגיד המים תמר810,617
מועצה דתית גדרה9.18,225על פי דו"ח פעולות יחידת האכיפה לשנת 2018 התגלו:

בביקורת של הממונה על השכר, חריגות בגמלתו של גמלאי המועצה. בין היתר, הוצמדה גמלתו של העובד לשכר הממוצע במשק. במסגרת הסדרה בהסכמה נקבע כי גמלתו תוצמד למדד, לפי חוק הגמלאות, ולא לשכר הממוצע במשק. בנוסף הופחתו מגמלתו של העובד 2,588 ש"ח בחודש. העובד השיב סכום של כ55,000 ש"ח לקופת המועצה.


בנוסף בתאגיד המים ת.מ.ר הוגש כתב תובענה נגד סמנכ"לית הכספים (לשעבר) של התאגיד בגין אישור חריגות שכר שאישרה בשכרה האישי על תשלומי ביגוד בסך 80,304 ש"ח שאף גולמו בהוראתה על חשבון התאגיד.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

כיתה אקולוגית נבנתה בשמורת הטבע - יער המאכל הקהילתי בגדרה שתשמש את תלמידי ביה"ס רעות והתושבים לצרכי לימוד וקיום פעיליות קהילתיות

הפעילות התקיימה בשיתוף חברת אקוטופיה , המתמחה בבנייה אקולוגית שהעבירה למשתתפים סדנאות ופעילות מעשית בבניית הכיתה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: אקוטופיה


לפני כשבוע סיימה קהילת שמורת בית ספר "רעות"- יער מאכל קהילתי בגדרה, את בניית הכיתה האקולוגית בשמורה. הפעילות התקיימה בשיתוף חברת אקוטופיה, ארגון ארצי העוסק בבנייה אקולוגית. במסגרת הפעילות במשך שלושה ימים עברו המשתתפים סדנאות לימוד על בנייה אקולוגית, שימוש בחומרים אקולוגיים והחלו בבניית הכיתה הירוקה שתשמש את הקהילה המקומית ואת תלמידי בית הספר לקיום פעילויות וימי לימוד. הכיתה בנוייה ככיפה העשויה מצמחים ואדמה כך הגג שלה הוא גג ירוק.

לפרטים נוספים על פעילות שמותר הטבע ניתן לפנות לדף הפייסבוק של שמורת בית ספר רעות – יער מאכל קהילתי בגדרה


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

השכונה החדשה של גדרה יוצאת לדרך! ביום שלישי 23.7 יתקיים טקס הנחת אבן הפינה לשכונה החדשה בגדרה בה יבנו כ 750 יחידות דיור בשיטת "בנה ביתך"

השכונה החדשה - מתחם 584 הוא למעשה השכונה שגובלת ברחוב פינס מצד אחד (מול האולפנה) עד רחוב הרצל וכביש 40 מצד שני. בחודש הקרוב המועצה המקומית תחל בעבודות פיתוח עפר במתחם זה לרבות סלילת כבישים, הנחת תשתיות מים וביוב ותאורה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


המושבה גדרה נמצאת בתנופת בניה והתחדשות מבורכת. מצד אחד, רחוב הבילויים ההיסטורי והוותיק, שהופך למקור קולינריה ובילויים איזורי ומנגד פרויקטים חדשים למגורים. האחד נמצא בשכונת "גולדה", בה נבנות 1200 יחידות דיור חדשות במסגרת מחיר למשתכן ועוד 300 יחידות מתוכננות בהמשך. הפרויקט השני הוא בשיטת "בנה ביתך" (הקמת בתים פרטיים צמודי קרקע ) במסגרתו ייבנו כ-750 יחידות דיור במתחם 584.


מתחם 584 הוא למעשה השכונה שגובלת ברחוב פינס מצד אחד (מול האולפנה) עד רחוב הרצל וכביש 40 מצד שני. בחודש הקרוב המועצה המקומית תחל בעבודות פיתוח עפר במתחם זה לרבות סלילת כבישים, הנחת תשתיות מים וביוב ותאורה.

הטקס החגיגי יתקיים במעמד ראש המועצה יואל גמליאל, הרב בנימין קרניאל ומנכ"ל המועצה ליאור מדהלה ומכובדים נוספים ובמסגרתו תוטמן מגילה ויישאו דברי ברכה.


טקס הנחת אבן הפינה יתקיים ביום שלישי, כ' בתמוז תשע"ט, 23.7.19 בשעה 19:00 בערב ברחוב פינס, מול האולפנה

הציבור מוזמן להגיע


ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל:

"תוספת מאות יחידות דיור חדשות מעידות יותר מכל על תנופת הבניה וההתחדשות במושבה גדרה. אנו שמחים שמשפחות רבות הצביעו ברגליים ובחרו לקבוע את ביתן במרחב הכפרי שלנו כדי ליהנות מאיכות חיים".
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מוכרים שם קרקע?
  הגב 09.07.19 13:15
 • אורח
  לאנשי שלומנו
  09.07.19 15:36
 • אורח
  קודם שסיימו את הפיתוח במדינות קדרון . איפה שנמצאו עתיקות גדרע
  הגב 09.07.19 14:15
 • אורח
  גינות קדרון
  09.07.19 14:16
 • אורח
  האם אחלה המכירה לבתי קרקע?
  הגב 09.07.19 14:30
 • אורח
  למי פונים כדי לקבל מידע, כדי לרכוש????
  הגב 09.07.19 15:46
 • אורח
  נראה לי שגדרה תגיע לאכלוס של עד כ 50,000 תושבים
  הגב 09.07.19 22:24
 • אורח
  למה אין תשובות. מכירת הקרקע היא פרטית לכל מגרש או יזם ?
  הגב 10.07.19 11:59
 • אורח
  מגרשים נמכרים שם כל הזמן, בשנה האחרונה כמובן המסחר שם התגבר. באתר יד 2 ואצל המתווכים יש מגרשים למכירה. המחירים שם עדיין אטרקטיביים משהו כמו 200,000 פחות ממחיר השוק
  הגב 10.07.19 14:18

ראש המועצה יואל גמליאל הודיע כי יתקצב הצבת מצלמות במעונות מרכז אופק בגדרה

כך הודיע ראש המועצה להורים בהפגנת המחאה שהתקיימה בגדרה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום: הדף הרשמי של ראש המועצה יואל גמליאל

מחאת ההורים לפיקוח על מעונות הילדים הגיעה גם לגדרה וביום ראשון בערב 7/7יצאו תושבי גדרה והצטרפו למחאת ההורים שהתקיימה ברחבי הארץ בת"א , ראשון לציון ,בת ים ועוד. אל ההפגנה הגיעו גם ראש המועצה יואל גמליאל, אליו התלוו סגנו, סהר רווח ואליאב מזגני שהביעו את תמיכתם בנושא.

לאחר ההפגנה הודיע גמליאל כי החליט לתקצב את הצבת המצלמות במעונות מרכז אופק בגדרה. כמו כן הוא הוסיף כי ידרוש מכל מעון פרטי להציב מצלמה.


להלן הודעתו של יואל גמליאל:

לאחר ששוחחתי עם ההורים ובהתייעצות עם סהר רווח ואם מעורבת, שרון עמר, החלטתי לתקצב מצלמות במעונות מרכז אופק וכן, לדרוש מכל מעון פרטי להתקין מצלמה.

נשמור על ילדינו וניתן להם מעטפת תומכת בשילוב עם פיקוח שוטף. נמשיך לפעול למוגנות ילדינו!


צילומים שרון עמרהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שיתקצב בבקשה גם פסי האטה וחידוש מעברי החצייה בצמוד לבית ספר קשת !!! אנשים נוסעים שם כמו חיות ומסכנים את חיי הילדים שלנו !!!
  הגב 09.07.19 09:45

נענו לאתגר! ראש המועצה יואל גמליאל וחברי מועצת גדרה נענו לאתגר ויתמודדו כנגד קבוצת הנשים של מיטל קדוש במשחק הראווה של ליגת השכונות ע"ש יוסי והב ז"ל

המשחק עתיד להתקיים בתחילת חודש אוגוסט.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בסוף חודש יולי יפתחו בגדרה משחקי גביע ראש המועצה ע"ש יוסי והב ז"ל, בו ישתתפו כ 16 קבוצות בהם ישחקו ילדים, נשים וגברים. הטורניר מתקיים מידי שנה לזכרו של יוסי והב ז"ל שנהרג במהלך תאונת דרכים עם אופנוע.

במסגרת הטורניר בנוסף למשחקים יתקיים משחק הראווה בין קבוצת הנשים של מיטל קדוש לקבוצת מועצת גדרה.


מיטל קדוש, תושבת גדרה ומנהלת פורום גדרה משנה כיוון, החליטה השנה להקים קבוצת נשים המורכבת מ 14 שחקניות תושבות היישוב על מנת לקחת חלק בטורניר, זאת בנוסף לקבוצת הילדים אותה הקימה. לאחר שהחלו אימוני הקבוצה החליטו נשות הקבוצה כי הן מעוניינות לשחק כנגד קבוצת המועצה. מיטל קדוש החליטה להוציא את היוזמה לפועל ופנתה לראש המועצה יואל גמליאל, שהסכים מיד לאתגר. עד כה הסכימו לשחק בקבוצת המועצה: ראש המועצה,יואל גמליאל, סגן ראש המועצה, סהר רווח ואליאב מזגני.

הטורניר עתיד לצאת לדרך בסוף יולי ומשחק הראווה יתקיים בתחילת אוגוסט. הודעה על תחילת המשחקים ולו"ז הטורניר יפורסם בהמשך.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שחר אתגר מגדרה תייצג את ישראל בתחרויות האתלטיקה אליפות הבלקן בטורקיה והפסטיבל האולימפי בבאקו

שחר תתמודד במקצה הריצה ל 2,000 מ' מכשולים של הנשים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
צילום: טיבור יגר


ביום שבת הקרוב תצא נבחרת ישראל באתלטיקה לאליפות הבלקן לקדטים (עד גיל 17 ). בין חברי המשלחת ניתן למצוא את שחר אתגר מגדרה המתאמנת במועדון האתלטיקה " מכבי הישגים ראשון לציון". שחר תתמודד במקצה ריצה ל 2,000 מ' מכשולים של הנשים. התחרות מהווה הכנה אחרונה לקראת הפסטיבל האולימיפי בבאקו שיחל בסוף שבוע הבא בבאקו אזרבדז'ן בו תיקח חלק שחר וכן לאליפות ישראל שתתקיים בסוף חודש בהדר יוסף .התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 08.07.19 18:49
 • אורח
  אלופה מהממת שלנו אוהבים אותך וגאים
  הגב 08.07.19 19:18
 • אורח
  כל הכבוד, גאווה!! בהצלחה
  הגב 08.07.19 20:22

המשטרה נערכת לחידוש ההפגנות הערב שני 8/7 של בני העדה האתיופית ואם אכן יתחדשו תאפשר קיום מחאה אך תמנע התפרעויות. נכון לעכשיו אין מידע נקודתי למעט שמועות ברשתות על חידוש ההפגנות

יש לציין, כי אתמול ראשון 7/7 בערב כן היו מספר פעולות מחאה שקטות בבת ים, בראשון לציון וככל הידוע גם ברמלה. מבחינת המשטרה, באופן רשמי אמורה להתקיים הערב שני הפגנה ברישיון בעזריאלי.

אבי בר | | תגובות: 42


אביו של סלמון טקה ז"ל בקש מהמפגינים להשהות את ההפגנות עד גמר השבעה והציבור כיבד את הבקשה.

היום הסתיימו ימי השבעה, לכן המשטרה נערכת לחידוש ההפגנות היום שני 8/7 בשעות הערב.

אולם, אין מידע ספציפי לחידוש ההפגנות, ברשתות פרסמו מספר ערים שבהם יתקיימו הפגנות ועל פי המתפרסם ברשתות אין קריאה לפעולות מחאה באזור.

אך המשטרה לא לוקחת סיכון ומרכזת כוחות בכל אותם מקומות שהיו הפגנות בשבוע שעבר.

יש לציין, כי אתמול ראשון 7/7 בערב כן היו מספר פעולות מחאה שקטות בבת ים, בראשון לציון וככל הידוע גם ברמלה.

מבחינת המשטרה, באופן רשמי אמורה להתקיים הערב שני הפגנה ברישיון בעזריאלי.

להלן הודעת המשטרה

משטרת ישראל נערכת לקראת קיומן של מחאות וקוראת למפגינים לשמור על החוק והסדר - כן למחאה לא לאלימות.

נבהיר כי המשטרה תאפשר מחאה לגיטימית, אולם לא תאפשר ותפעל בתקיפות מול התפרעויות והפרות סדר אלימות שיכוונו כלפי שוטרים או אזרחים באשר הם, במטרה לשמור על שלום הציבור ובטחונו.

המשטרה ניהלה ועודנה מנהלת שיח רציף ומאמצי הידברות ממושכים במטרה למנוע אלימות מכל סוג שהיא, ובפרט פגיעה בשוטרים, אזרחים ורכוש. לצערנו, בשבוע שעבר חלק מהמוחים ניצלו זאת לביצוע מעשי אלימות וונדליזם, כלפי שוטרים ואזרחים והמשטרה עצרה עשרות חשודים.

משטרת ישראל תמשיך לאפשר את חופש הביטוי והמחאה כחוק, אולם לא תאפשר התפרעות אלימה, וניסיון לפגוע בשוטרים, אזרחים ורכוש בניגוד לחוק.התפרסמו 42 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נו. נראה את משטרת ישראל הפעם.
  הגב 08.07.19 16:25
 • אורח
  יפרקו אותם הם חמים עלהם אין לכם מוסג מה יעשו להם .השם ירחם עלהם הם חייבים לנקום יאוווו
  הגב 08.07.19 16:47
 • אורח
  לך תילמד קרוא וכתוב!!!!
  08.07.19 16:55
 • אורח
  הבעיה הכי רצינית זה שאומרים שהשוטר יצא זכאי .
  הגב 08.07.19 16:48
 • אורח
  וזה נכון
  08.07.19 17:18
 • אורח
  נכון מאוד ובצדק
  08.07.19 17:32
 • אורח
  האמסטפים קיבלו הוראה שהם יכולים לנקום אחרי ההשפלה משבוע שעבר .אז יאלהה יסמניקים אוהבים אותכם
  הגב 08.07.19 16:54
 • אורח
  מתיאי יהיה סוף ל בלגן זה בושע
  הגב 08.07.19 16:54
 • אורח
  כאלה לא מעניינים.
  הגב 08.07.19 16:55
 • אורח
  באים. הביתה. מהר. מי. הפקקים
  הגב 08.07.19 17:15
 • אורח
  טוב מאוד שיפרקו אותם
  הגב 08.07.19 17:16
 • אורח
  צריך לחנך אותם שהיו בנה אדם לא קופים
  הגב 08.07.19 17:17
 • אורח
  בני אדם אה? רק תזכיר לי מאיפה באת?
  09.07.19 10:05
 • אורח
  אולי די כבר לסחוט אותנו. יא בני זונות. נצאה לרחובות. מישטרה לא יכולה להגן עליינו. נקח את זה לידיינו. חסר לנו ערבים? מרוקאים תוציאו את הסכינים שלכם.!!!
  הגב 08.07.19 17:22
 • אורח
  תחזרו לאפריקה לג'נגל.עדיף לכם. אין לכם מה לעשות כאן. אין לכם תרבות.
  הגב 08.07.19 17:29
 • אורח
  מעניין אמא שלך מאיפה הפליצה אותך שאתה מרשה ככה לקבל בעלות על המדינה ואני לא אתיופי אז אולי אתה צהוב מסביון בן לאבא ואבא ? יא טיפש גבר אחרי מקלדת בעילום שם
  08.07.19 17:37
 • אורח
  צריך לירות להם ברגליים(רק שלא יתפספס..)ככה ילמדו לקח....
  הגב 08.07.19 17:39
 • אורח
  בזמן אמת מרוקאים שקטים. איך זה? רק לפני רוסים אתם משחקים את עצמכם גיבורים?
  הגב 08.07.19 17:40
 • אורח
  בלי אלימות .עם גם יהיו זכאים עם אלימות שלהם יהיו אשמים עם אלימות אנשים מעבדים אמונה שלהם במקום להזדהות איתם
  הגב 08.07.19 17:47
 • אורח
  רק הרוסים יוכלו אותם לאתיופים
  הגב 08.07.19 17:58
 • אורח
  יאללה איך אנחנו מחכים להתפרע כבר ולפרוק אגרסיות. אנחנו נהיה מעל החוק!! אתם תראו . זה המטרה שלנו. קבלו את זה. לנו מותר לעשות הכל.לרצוח נשים חופשי, להיות אלימים כי כייף לראות איך מפחדים ממני. זה מדליק אותי. יאללה אחיי האתיופים .בלאגן איזה כייף יש מכות
  הגב 08.07.19 18:00
 • אורח
  לך לעזאזאל!!!!! יש בינכם נורמאלים, אך אתה חלק מהמשועממים שרוצים בלאגן, לא שונה מהעזתים וגרועים מהם... מטומטם ואלים!
  08.07.19 18:31
 • אורח
  בבון דפוק, ימח שמו זה שהביא אותכם למדינת הקודש שתטמאו אותה
  08.07.19 21:03
 • אורח
  איך הם אוהבים לבכות ! מה לעשות שאתם בגוון הכהה?? למה אנחנו אשמים למה??? פשוט תבינו זה לא מסובך בכללללללל
  הגב 08.07.19 18:06
 • אורח
  אני חייב לשאול אתיופי באמת עכשיו בלי גזענות למה לעזאזל אתם אוכלים פה אוכל מאתיופיה שבאמת מזיק לסביבה עם הריח?? למה לא שניצלים פסטות גבינות בשרים,עוגיות, קבבים, פתיתים, אורז,לחם ללא ריח גרביים, פיתות,שוקולדים, נמרחים שונים, דגים גם בסדר,פרגיות,חמוצים, שימורים יש הרבה הרבה מה דחוף אינגרה??אתם מורידים את ערך הדירות בגלל זה . ממש פוגע באוכלוסייה הבריאה
  הגב 08.07.19 18:09
 • אורח
  נכון, למה?
  08.07.19 20:56
 • אורח
  תביא סטייק לקוף עדיין ירצב בננה
  10.07.19 12:30
 • אורח
  חחחחח את הרגת אתי חחחח
  הגב 08.07.19 18:28
 • אורח
  מעניין אם היה לכם אומץ לעשות את ההפגנות באתיופיה .? הסודנים היו מחסלים אותכם בשנייה
  הגב 08.07.19 18:31
 • אורח
  מה הקשר, אתה ישן איתם???? שטויות❗❗❗
  הגב 08.07.19 18:33
 • אורח
  יאלההה יסמניקים לעבודה יש לכם טרף היום זה הרדע להחזיר את הכבוד שלכם אריות
  הגב 08.07.19 18:33
 • אורח
  מקסימום ימות עוד טקה אחד ובערקית אומרים טקענת אמק
  הגב 08.07.19 19:44
 • אורח
  לא טוב תמיד אפשר לחזור בחזרה באטיאופיה מיצואין
  הגב 08.07.19 19:53
 • אורח
  בעציופיה הרבה עצים
  08.07.19 20:11
 • אורח
  אנשים פה לא יודעים קרוא וכתוב אמאאאלההה כמה שגיות זה לא ברור איזה מסר אתם מנסים להעביר אין על האתיופים לבנה שאוהבת אותם מאודדד........
  הגב 08.07.19 21:07
 • אורח
  שגיות או שגיעות ??? עברית תיקנית אמרת ?
  08.07.19 21:55
 • אורח
  שגיאות יא שני אוטיסטים
  10.07.19 12:30
 • אורח
  סתם שפה הזויה. רוסים יזמו אותה בלילות. יצחק פרלמן. לא יכלתם ללמוד איזה שפה נורמלית עולמית אז יזמו עבורכם שפה. חח.
  הגב 08.07.19 22:18
 • אורח
  לא ברור, למה לא פותחים בחקירה נגד מארגני הטרור, אשר הצליחו לנטרל את המדינה ליום שלם? ראיתם חדשות? מנהיגי הקהילה האתיופית נראים מפסודים מעצמם, ודרישותם לגבי משטרה ממש מפחידות. בגלל צבע העור לא לעצור את העבריינים מעכשיו? הפכו לחסיני אש? אולי הגיע זמן להפסיק להאכיל אותם, שיצטרכו לעבוד ולא ישאר זמן להפגנות יום יומיות?
  הגב 08.07.19 22:41
 • אורח
  אין על האתיופית הכי יפות בארץ ואני לא אתיופי חלום של עדה
  הגב 09.07.19 09:26
 • אורח
  🤮
  10.07.19 12:31
 • אורח
  חחחחחחחחחחחחח
  הגב 11.07.19 15:43

על פי נתוני הלמ"ס: גדרה נמצאת במקום הרביעי במספר מקבלי דמי האבטלה מבין המועצות המקומיות בישראל

כך חושף דו"ח הרשויות המקומיות של הלמ"ס לשנת 2017 , נתון נוסף בדו"ח הוא שהגיל הממוצע של מקבלי דמי האבטלה בגדרה עומד על 40

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


הלמ"ס (הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה) פרסמה השבוע את נתוני הרשויות המקומיות לשנת 2017 הכוללות נושאים שונים כגון שביעות הרצון של התושבים, תחושת הביטחון האישי, נושאי הבריאות ביישובי הארץ ועוד. במהלך השבוע נחשוף לפניכם את נתוני המועצה המקומית גדרה בתחומים השונים

בין נושאי הדו"ח הוא נושא התעסוקה ומקבלי קצבאות הביטוח לאומי


על פי נתוני הדו"ח 182 תושבי גדרה בממוצע מקבלים דמי אבטלה, מה שממקם את גדרה במקום הרביעי בארץ מבין המועצות המקומיות אחרי גן יבנה וזכרון יעקב שנמצאות במקום הראשון והשני. הגיל הממוצע של מקבלי דמי האבטלה הוא 40 .

נתון מעניין נוסף הוא שבגדרה 2,388 אזרחים ותיקים מקבלים קצבאות זקנה ושארים נתון שממקם אותה במקום הרביעי מבין המועצות המקומיות בישראל.

גני תקווה4,433
מבשרת ציון3,384
קריית טבעון2,848
גדרה2,388


הנתונים מתייחסים לשנת 2017
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

ביום רביעי 10.7 תתקיים בספריית גדרה ישיבת המועצה שתדון בין היתר בתכנון בית התרבות, הקאנטרי, אישור תקציבים להקמת כיתות ומועדוניות בבתי הספר, הקמת גני משחקים, ועוד

הציבור מוזמן להגיע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


המועצה המקומית גדרה מזמינה את התושבים להגיע לישיבת המועצה שתתקיים ביום רביעי הקרוב 10.7.19 בשעה 19:30 בספריית גדרה.

בישיבה הקרובה ידונו הנושאים הבאים:

אישור הרכב הנהלת המועצה ואישור הרכבי הועדות: משנה לתכנון ובנייה, ועדת בטחון וחירום, ועדת חקלאית ושימור אתרים.

בנוסף יעלו לאישור הגדלת תקציבי התב"ר ( תקציב בלתי רגיל) הכולל בין היתר:

תקציבים של מערכת החינוך היישובית: הקמת כיתות חדשות בבתי הספר, הקמת מועדוניות בבית ספר אוהל שלום, הקמת בית הספר התיכון החדש.

הקמה, שדרוג והצללה של גני משחקים

עבודות באזור התעשייה של גדרה, תכנון וביצוע של בית התרבות, הקאנטרי ואירוע פתיחת הספורטק.


הציבור מוזמן להגיעהתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מחכים לקאנטרי! שייבנה סופסוף!!!!
  הגב 07.07.19 19:00
 • אורח
  סבלנות, מעלים את הארנונה שנוכל לממן זאת
  הגב 07.07.19 21:07

שכונה נולדה בגדרה! ועדת השמות של גדרה קבעה כי השכונה במזרח היישוב תיקרא מעתה שכונת גולדה ע"ש ראשת הממשלה גולדה מאיר ז"ל ו - 17 שמות בשכונה יהיו על שמות נשים... רשימת 17 הנשים בכתבה

מו כן, שני רחובות מרכזיים יקראו ע״ש ראש ממשלת ישראל בעבר יצחק שמיר ז״ל וע״ש נשיא ישראל בעבר יצחק נבון ז״ל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4
צילום: הדף הרשמי של יואל גמליאל


ראש המועצה יואל גמליאל הודיע כי מעתה השכונה החדשה של מזרח גדרה תקרא שכונת גולדה, ע"ש ראשת הממשלה הראשונה של ישראל, גולדה מאיר - זאת על פי החלטת ועדת השמות של המועצה. בישיבה שהתקיימה שבוע שעבר עוד הוחלט כי 17 רחובות בשכונה יקראו על שמן של נשים יהודיות מובילות ומשפיעות:
שרה אהרנסון, חנה סנש, שולמית אלוני, דונה גרציה נשיא, רונה רמון, דבורה עומר, לאה גולדברג, עפרה חזה, שושנה דמארי, יפה ירקוני, דבורה הנביאה, 4 האמהות, אהובה עוזרי, פולה בן גוריון, אנה פרנק, עליזה בגין, נחמה ריבלין.

כמו כן, שני רחובות מרכזיים יקראו ע״ש ראש ממשלת ישראל בעבר יצחק שמיר ז״ל וע״ש נשיא ישראל בעבר יצחק נבון ז״ל.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד ליוזמה זו.
  הגב 07.07.19 17:34
 • אורח
  ולחשוב שישוב ספרדי קורא לשכונה על שם הגזענית הכי גדולה שידעה המדינה. זו שכשלה מלחמה שלמה וכמעט הביאה אותנו לאבדון. בושה.
  הגב 08.07.19 09:06
 • אורח
  ישוב ספרדי? באיזה סרט אתה חיי תחזור למקורות שלך
  08.07.19 14:00
 • אורח
  נחמה ריבלין??? ומה עם אופירה נבון??
  הגב 08.07.19 09:24

קבוצת הקטרגל "אנדלאי שפירא" מגדרה זכתה בתואר סגנית ליגת הקטרגל א.י.פ.ל של בני העדה האתיופית

בסוף השבוע התקיימו בגדרה משחקי גמר הליגה בה ייצגו את גדרה 2 קבוצות "אנדלאי שפירא" ו"נשרים גדרה".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: דף הפייסבוק של יואל גמליאל


בסוף השבוע ארחה גדרה את משחקי הגמר של ליגת הקטרגל א.י.פ.ל (ליגת הקטרגל לבני העדה האתיופית), אליהם הגיעו 2 נציגות גדרה "נשרים גדרה" ו"אנדלאי שפירא". במשחק על אליפות הגמר נאלצה קבוצת "אנדלאי שפירא" להסתפק בתואר סגנית האלופה לאחר שקבוצת אשקלון נצחה אותם בתוצאה 6-3 . במשחק הגמר על המקומות 3-4 זכתה קבוצת "נשרים גדרה" במקום השלישי לאחר שנצחה את קבוצת יבנה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפגנה בגדרה! ביום ראשון 7/7 יתקיימו הפגנות ברחבי הארץ בדרישה לפיקוח מלא על הגנים לגילאי 0-3. גם בגדרה תתקיים הפגנה

ההפגנה בגן שבע

אבי בר | | תגובות: 0


יום ראשון 7/7 נקבע כיום להפגנת מחאה במספר רב של מוקדים ברחבי הארץ בדרישה לפיקוח מלא על כל הגנים לילדים בגילאי 0-3, להציב מצלמות במעגל סגור, שסייעות/מטפלות יעברו מבחני התאמה לתפקיד ולאור כל מקרי ההתעללות הנחשפים פעם אחר פעם להחמיר את הענישה למתעללים

בגדרה ההפגנה תתקיים ביום ראשון 7/7 בשעה 19:00 בגן שבעהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

50 בנות ההתעמלות האומנותית בגדרה חגגו את אירוע סיכום השנה במופע מיוחד מול הוריהם הנרגשים

זו היתה שנת פעילות מאתגרת שהתאפיינה בשמירה על רמה גבוהה", אמרה מנהלת מחלקת הספורט, אורלי כהן

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אירוע סיום שנה של בנות ההתעמלות האומנותית בגדרה! 50 בנות ההתעמלות האומנותית בגדרה סיכמו את שנת הפעילות השבוע באירוע חגיגי במעמד ההורים הנרגשים.

מחלקת הספורט במועצה המקומית גדרה, בניהולה של אורלי כהן, פתחה את חוג ההתעמלות האומנותית לפני כשנתיים. במהלך השנה החולפת למדו בחוג 50 בנות צעירות החל מגיל גן ועד כיתה ו'. חלק מבנות החוג, בניהולה של המאמנת חן ויגדורצ'יק, הספיקו השנה להשתתף בתחרויות ארציות ואזוריות. השבוע התקיים באולם הספורט "רמון" במעמד הבנות וההורים הנרגשים אירוע סיכום השנה.

בנות נבחרת התעמלות האומנותית גדרה ובנות החוג הציגו בפני ההורים את יכולותיהן האישיות והקבוצתיות והספורטיביות.


מנהלת מחלקת הספורט, אורלי כהן:

"סיכמנו שנה מוצלחת, מאתגרת וספורטיבית, שהתאפיינה בשמירה על רמה גבוהה ומקצועית של הבנות. אני מודה לכל העוסקים במלאכה וקוראת לבנות להירשם לשנת הפעילות הקרובה".


ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל:

"כחלק מקידום איכות החיים בגדרה אנו מעודדים כל פעילות ספורטיבית, בין אם עממית ובין אם תחרותית. אני מאחל המשך הצלחה למתעמלות הצעירות".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
10.07.19 10:30
ברחוב עזרא דירה חמישה חדרים מורבחת קומה א מחסן פרטי מספר הבית 8/1 כניסה ב ליד מאפית שמואל
אורח
02.07.19 00:56
דירה ברחוב עזרא 8 דירת 5 חדרים שלוש כיווני אוייר חניה מרפסת סוכה בניין בן 12 שנה מיקום מרכזי סהכ 1900.000 דירה מספג 1
אורח
15.05.19 10:22
למכירה (ללא תיווך) ברח' עזרא 18 כניסה ב' דירת 4 חדרים יפהפיה עם מרפסת מסביב לבית. ממ"ד קומתי. 2 דיירים בקומה. קומה 5 מתוך 5, דירה מוארת 3 כיווני אוויר מלאים, צופה לנוף הפתוח. מזגן מרכזי חדש,צנרת ומקלחות חדשות. חניה פרטית. פינוי גמיש. 1770000 ש"ח. לפרטים - ורד -052-6676712
אורח
12.05.19 04:08
טלפון לגבי הנכס במודעה למטה 0529216297
אורח
12.05.19 04:06
למכירה קוטג 6 חדרים בשכונה הצבאית 250 מ"ר . נכס מפנק ומושקע מאוד עם דלתות פנדור ,דלת כניסה ייל , גופי תאורה לד מהודרים, דשא סינטטי , מזגני תדיראן , חיפוי חיצוני חדש . 2 חניות בטאבו ברחוב הולנדי יפיפה . מחיר 2,900,000
אורח
01.05.19 08:27
למערכת השפלה אם לא תעשו סינון של הודעות אשפה וקללות כמו חלק מהרשומות כאן תאבדו מהליגיטמיות של לוח זה.
אורח
08.04.19 18:44
למכירה דירה 4 חדרים קומה 3 עם מעלית וחניה מקורה 0525361893 ב ראשון בטיומקין
אורח
10.02.19 19:34
זקוק לכסף חייב למכור נדלן צור קשר ונקנה במחיר ראלי 0542235234
אורח
11.02.19 16:44
יש נדלן למכירה נעליים,דבק,לגו,נרתיק כמה ריאלי אפשר לקבל?


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275
אורח
12.07.19 13:17
לדתיים ברחוב עזרא 48 שיכון פא"י.3 חדרים קומת קרקע.60 מ"ר.מטבח חדש.מזגנים.סורגים ופלדלת.3500 שכירות+230 ארנונה.90 ועד בית.לטווח ארוך. פינוי 1/8
אורח
12.07.19 04:10
מחפשת יחידת דיור / דירה 2 חדרים שנראית טוב רצוי קרקע וחצר קטנה או דירה עם מרפסת, במחיר סביר שמתאים לזוג צעיר. באזור ראשונים מישור הנוף שיכון המזרח והסביבה.. 0535267123
אורח
03.07.19 15:48
להשכרה 3 ח מהממת משופצת כולל ריהוט ואביזרי חשמל באז"ר צמוד למשביר קומה2 לתקופה ארוכה 4700שח 97 מ"ר 0507668898 שירלי
אורח
01.07.19 16:47
מחפשת דירה 3 חדרים רצוי קרקע וחצר קטנה או בבניין קומה ראשונה אם אין מעלית ומרפסת לא יותר מ 3000 באחד מרחובות שרנכובסקי או לכיוון הרצל או לכיוון מרמורק . לספטמבר מסוף אוגוסט . כרמל 0539352032
אורח
28.06.19 15:17
תיצור קשר 0528960870
אורח
04.06.19 13:58
מחפש דירה להשכרה במחיר סביר למי שמרוויח לא סביר (כמו חצי מהמדינה הזו) ברחובות. דירה של 2 חדרים. אם יש כאן מישהו שרוצה להשכיר ויש לו את האפשרות להשכיר - תרשום הערה אני אני אפנה תודה רבה
אורח
06.06.19 14:48
אף אחד לא רוצה להשכיר לי דירה?
אורח
29.06.19 19:11
0528960870
אורח
10.06.19 22:19
אתה יורה לעצמך ברגל מקטר על המשכורת שלך בעלי נכס הם לא לשכת הסעד תכין ערבות בנקאית וצא לדרך
הצג תגובות נוספות
אורח
28.05.19 09:53
להשכרה ברחובות 3 חדרים בשדרות חן קומה שניה עם מעלית +חניה מקורה, כניסה אמצע יולי, ליצירת קשר 0549579030


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
13.07.19 00:40
רוצה 15500
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:11
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:09
טלפונים חשובים לאזרח הוות
אורח
03.12.18 22:41
מצחיק כתב מטופחת האם מדובר בגינה או ברכב?


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
29.06.19 10:22
לקשת אחזקות דרושים עובדי ניקיון מעל גיל 21 למשרה מלאה או חלקית אפשרות לעבוד באופן עצמאי בקבלנות (לבעלי רכב ). 0524665634
אלמוג להב
27.06.19 16:06
מחפשת עבודה שמתאימה לבני נוער באזור ראשון לציון 0543555645
אורח
11.06.19 22:10
מחפשת עבודה בגדרה חצי משרה עד השעה 14:00 אפשרי עבודה מהבית פרטים נוספים במייל: bathe2@walla.com
אורח
20.05.19 09:47
טכנאי מחשבים מיומן ומנוסה . הגעה עד בית הלקוח. 052-4812381
אורח
17.04.19 16:58
מנקה בתים ביסודיות אמינה וחרוצה מי שצריכה עזרה במשק בית להתקשר 0522952296
אורח
17.04.19 16:59
מנק ה מראשון
אורח
30.03.19 18:19
שלום מחפשת עבודה לאחרי צהריים לניקיון משרדים ,מ 16: טלפון שלי 0524718448
אורח
24.03.19 16:42
דרוש/ה עובדת לניקוי חברת היי טק 08:00-16:00 . שכר גבוהה, תנאים מצויינים.. 077-3518899
אורח
06.04.19 23:36
באיזה איזור
לירון אוזנה
16.03.19 10:25
דרושים מדריכים צעירים ,( לפני גיוס, משוחררים, לומדים למכינות או פסיכומטרי, סטודנטים...) לעבודה עם ילדים במרכז אתגרים והעשרה חדש במזכרת בתיה. מ13:00-17:00 עבודה באוירה צעירה ואנרגטית, הרבה אחריות וסיפוק! תנאים מעולים למתאימים.


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל