הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

הסופר החדש של גדרה! 

מחר (שלישי 21.1) רשת הסופרים מחסני שוק תשיק את "סניף מחסני שוק בשבילך" בשד' מנחם בגין בגדרה

יואל גמליאל העניק את מפתח העיר לרב בנימין קרניאל נציג בית חב"ד בגדרה על פעילותו הרבה למען המושבה והתושבים

יום כיף לנשות גיל הזהב של גדרה! ביום רביעי 22.1 יהנו נשות גדרה מיום כיף הכולל מופע מרכזי של סטלוס ואורן חן, מופע טלפתיה,תצוגת אופנה ועוד

לידיעת הנוסעים לחו"ל! בשל שביתת אחיות בריאות הציבור לא יינתנו חיסונים במרפאות המטיילים הנמצאות ברחובות ובאסף הרופא

חיסוני השגרה בטיפות חלב יתקיימו כסדרן כולל חיסוני החצבת והכלבת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לידיעת הנוסעים לחו"ל משרד הבריאות הודיע כי בעקבות שביתת אחיות בריאות הציבור לא יינתנו חיסונים במסגרת מרפאות המטיילים ליוצאים לחו"ל הנמצאות ברחובות ובאסף הרופא.

שימו לב ! כלל חיסוני שגרה לתינוקות, פעוטות וילדים במסגרת טיפת חלב ובריאות התלמיד יתקיימו כסדרם כולל חיסוני חצבת וכלבת.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

צמצום תאגידי המים ! רשות המים קבעה כי תאגיד המים של גדרה יחבור לעוד 6 רשויות- אשדוד, בית שמש, יבנה, גן יבנה, קרית מלאכי ובני עיי"ש תחת השם -אגן השורק הציבור מוזמן להביע עמדתו על האיחוד עד תאריך 23/2/2020

רשות המים: "היקף האוכלוסיה אינו מצדיק קיומם של 4 תאגידים עצמאיים לרשויות מקומיות אלו והמיזוג יביא לשיפור משמעותי ביעילות הכוללת של שירותי המים והביוב בכלל הרשויות מקומיות בחברה האזורית. "

לימור עידן | | תגובות: 5


לפני כמעט שנה החליטה הכנסת על צמצום תאגידי המים מ – 56 תאגידים ל – 28 תאגידי מים אזוריים שבהם ישולבו יישובים חזקים ויישובים קטנים כדי לשמור על איזון התאגיד.

לאחר פנייה לרשויות בנושא הבעת דעה לאיחוד הרשויות לפני מספר חודשים וקבלת תגובתן ,

פונה כעת רשות המים לציבור בקול קורא להביע את עמדתו בדבר שיוך הרשויות המקומיות לקבוצות של חברות אזוריות

תאגיד המים בגדרה יחבור לעוד 6 רשויות- אשדוד,בית שמש,יבנה,גןיבנה, קרית מלאכי ובני עיי"ש תחת השם -אגן השורק.

צירופן של כל הרשויות שצוינו גדולה אחת יאפשר חיסכון משמעותי בעלויות תפעול, ויתרום לאחידות ברמת השירותים

רשות המים:

"היקף האוכלוסיה אינו מצדיק קיומם של 4 תאגידים עצמאיים לרשויות מקומיות אלו והמיזוג יביא לשיפור משמעותי ביעילות הכוללת של שירותי המים והביוב בכלל הרשויות מקומיות בחברה האזורית. "

הציבור מוזמן להביע את עמדתו בנוגע לשיוך גדרה יחד עם ששת הרשויות על ידי שליחת פקס 03-7608000 או בדואר אלקטורני council@water.gov.il

על העמדות להגיע למזכירות המועצה לא יאוחר מיום א' ה23.2.2020 בשעה12:00


במידה ולא יחול שינוי ,איחוד הרשויות יוצא לדרך


מה כולל החוק החדש?

  • מספר הדירקטורים עד 11 חברים וההקצאה על פי גודל האוכלוסייה ברשות.
  • לכל רשות יהיה נציג אך משקלו בהצבעה יהיה בהתאם לגודל הרשות שהוא מייצג.
  • החוק החדש מאפשר לתאגיד הקיים לבקש דחייה של 3 - 6 שנים ביישום המעבר לתאגיד אזורי וזה יחוייב בנימוקים ובאישור השרים הרלוונטיים.

החלטות נוספות שנקבעו בכנסת לגבי חוק התאגידים האזוריים:

1. סוכם עם האוצר על הקמת קרן בסך של 40 מיליון ₪ (חצי מהמדינה וחצי מהעירייה) על מנת לאפשר החלפת צנרת בבניינים ישנים ובאזורים בהם מתגוררים מעוטי יכולת.

2. אושר מתווה לטיפול בגביית חובות עבר, לפיו התאגידים יצאו במבצע גביית חובות ללא ריבית ויאפשרו עד 36 תשלומים.

3. אושר הסעיף שמסמיך את רשות המים לקבוע כללים להתקנת מוני מים המאפשרים קריאה מרחוק, לשיפור התמודדות עם מקרים של נזילות במערכת המים. עלות התקנתם לא תיפול על האזרחים ולא תשפיע על מחירי המים. לאזרחים שומרי שבת תתאפשר התקנת מונה שלא מחלל שבת (מד כשר - המונה אוגר נתונים ומתעדכן במוצאי שבת).

4. בנוסף לכך אושרה הסמכת מועצת רשות המים לקבוע תעריף מים מופחת שיכול התאגיד לגבות במקרים של נזילות, כך שהחיובים לאזרח יהיו במאות שקלים בודדים ולא חיובים של אלפי שקלים.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
  • אורח
    אין צ
    הגב 21.01.20 19:36
  • אורח
    אין צורך בכלל לתאגיד. אפשר לחזור לשיטה הישנה. תשלום דרך המועצה. אין צורך לפרנס תאגיד.
    הגב 21.01.20 19:40
  • אורח
    צריך לסגור לאלתר את כל התאגידים קומבינות שיחזור למועצת לעיריות כמו שהיה זה רק סדרו גובים לחברים קומבינות על חשבון האזרחים
    הגב 21.01.20 19:43
  • אורח
    המיבנה החדש של תאגיד המיםייקר באפון ניכר על מנת להחזיק את משכורות כל העובדים וכל מה שנוגעמסביב. מדינה שוחטת את את האזרח הפשוט. יש לחזור לשיטה הקודמת. בה כל רשות תיגבה את תשלום המים על פי צריכה.
    הגב 21.01.20 20:40
  • אורח
    כל יוזמה שתצמצם את ההוצאות של התושבים,מבורכת .
    הגב 21.01.20 20:51
  • אורח

הסופר החדש של גדרה! מחר (שלישי 21.1) רשת הסופרים מחסני שוק תשיק את "סניף מחסני שוק בשבילך" בשד' מנחם בגין בגדרה

הסניף החדש, יכלול קצביית פרימיום, מעדניה ומחלקות מגוונות נוספות כשהדגש העיקרי מושם על נושא ה-Wellness, לצד איכות וטריות מגוון המוצרים המשווקים ברשת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


רשת מחסני השוק, תשיק מחר (שלישי 21.1) סניף חדש של הרשת "מחסני השוק בשבילך" בגדרה. הפתיחה הרשמית תתקיים במעמד הנהלת הרשת הבכירה ומכובדים נוספים.

הסניף החדש הממוקם בשדרות מנחם בגין 40 בעיר, מחליף את קו אופ שופ ויכלול קצביית פרימיום, מחלקת פירות וירקות טריים, טואלטיקה, מוצרים יבשים, מעדניה, מחלקת קפואים ועוד. לרגל הפתיחה יתקיים הפנינג חגיגי עם מגוון הנחות ומבצעים משתלמים במיוחד במחלקות השונות.

למעבר לדף הפייסבוק של החברה

https://www.facebook.com/mshuk.4u/


איתי נעמן, מנהל השיווק של רשת מחסני השוק :

"אנו שמחים להשיק את הסניף החדש- מחסני השוק בשבילך לתושבי גדרה והסביבה. אנו מזמינים את התושבים להצטרף לחגיגות אשר יתקיימו בסוף ינואר ויכללו מהלכים שיווקיים משתלמים במיוחד. בנוסף, אנו מעודדים את כל התושבים להתעדכן באופן שוטף בעמוד הפייסבוק של הרשת על המבצעים ממגוון הקטגוריות, כך שכל לקוח יוכל למצוא מענה להעדפותיו ולצרכיו האישיים".

"כחלק מהחדרת הסניף החדש בעיר, הושם דגש רב על הכשרת הצוות המקצועי למתן שירות איכותי ומקצועי בהתאם למדיניות הרשת הפועלת ברחבי הארץ. זאת לצד מהלכים לקידום קצביית הפרימיום הנודעת, אשר ביססה את מעמדה הודות לבשרים האיכותיים והטריים אותם משווקת מדיי יום.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
  • אורח
    באיזה שעה ייפתח?
    הגב 21.01.20 07:29
  • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

שמח במטבח של מרכז אופק גדרה! מדי יום שני מתקיים חוג הבישול לילדים בו ילמדו לאכול ולבשל בריא ובעיקר ליהנות; החוג לילדי גן (4-6) ותלמידי כיתות א-ג

חוג מועבר על ידי מורה מידן- דיאטנית קלינית אשר תלמד את הילדים לאכול בריא מגיל צעיר, לבשל , לאפות ובעיקר ליהנות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז אופק מזמין את ילדי גדרה לחוג הבישול – "שמח במטבח" שמתקיים מדי יום שני במרכז. החוג מועבר על ידי מורה מידן- דיאטנית קלינית אשר תלמד את הילדים לאכול בריא מגיל צעיר, לבשל , לאפות ובעיקר ליהנות.

החוג מתקיים בימי שני במרכז אופק בשני סבבים

17:15-18:00 לגילאי 4-6

18:15-19:00 לכיתות א-ג

עלות: 185 ₪ לחודש + 300 ₪ תשלום חד פעמי לשנה על חומרים וציוד אישי למשתתף.

לפרטים נוספים והרשמה: http://gedera.mpage.co.il/Index3/Entry.aspx?nodeId=1026&entryId=917
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כחלק ממאבק ההורים לבטיחות תלמידי ביה"ס פינס בגדרה - גלית אקריש,מנהלת ביה"ס והנהגת ההורים הבית ספרית השתתפו בועדת התנועה של גדרה בה הועלו הצעות לשינוי הסדרי התנועה במקום

כזכור הנהגת ההורים פועלת זמן רב מול המועצה על מנת לדאוג לשינויים בהסדרי התנועה במקום על מנת למנוע פגיעה בילדיהם, בין השאר הוקמה סיירת ההורים שדואגת למניעת עצירה וחנייה של הורים בצומת אם כל חי/ חנקין לפני מעבר החצייה. בין ההצעות שהועלו: הסדרת החנייה, פתיחת כניסה נוספת לחנייה, שינוי רח' בראודה לחד סיטרי, הצבת מעקות בטיחות, הגברת האכיפה על ידי המועצה וכו'.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


קהילת הורי בית ספר פינס ממשיכה בפעילותה של סיירת ההורים הבית ספרית לשמירה על בטיחות הילדים. כזכור הנהגת ההורים בבית ספר פינס בגדרה , החליטה להקים בבית הספר סיירת הורים התנדבותית אשר תגיע בימי שישי אל צומת אם כל חי/ הנקין, על מנת למנוע תאונות בעקבות חניית הורים בצורה מסוכנת להורדת תלמידים בבקרים ובצהריים. המטרה של הקמת הסיירת הייתה לעורר מודעות על הסכנה הקיימת בעצירה והורדת נוסעים על אף שקיים תמרור האוסר זאת. פעילות הסיירת הביאה לכך שההורים כבר נמנעים מעצירה וחנייה לפני מעבר החצייה.

בנוסף הודיעה הנהגת ההורים כי הם השתתפו יחד עם מנהלת בית הספר גלית אקריש בוועדת תנועה במועצה בנושא שינוי הסדרי התנועה הנדרשים בכניסות לבית הספר. בפגישה העלו ההורים מספר רעיונות שיבחנו על ידי מהנדס המועצה כגון: הסדרת החנייה, פתיחת כניסה נוספת לחנייה, שינוי רח' בראודה לחד סיטרי, הצבת מעקות בטיחות, הגברת האכיפה על ידי המועצה וכו'.


כיום בסיירת יש 11 מתנדבים וכעת יוצאת ההנהגה לצירוף של עוד 10 מתנדבים נוספים.

שעות ההתנדבות יהיו בימי שישי בין השעות:

בוקר: 7:30-8:15 צהריים: 11:30-12:00

הורים המעוניינים להצטרף לסיירת יש למלא פרטים בלינק המצורף – יש לכתוב את התאריך והשעה בה הם מעוניינים להתנדב ופרטי ההורים עם מספר טלפון.

יש להגיע עם אפוד זוהר.

למעבר להרשמה לחצו כאןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יואל גמליאל העניק את מפתח העיר לרב בנימין קרניאל נציג בית חב"ד בגדרה על פעילותו הרבה למען המושבה והתושבים

אל לשכת ראש המועצה הגיעו נציגי בית חב"ד בגדרה : הרב ומנהל הקהילה, בנימין קרניאל, הרב אלדד אילן, הרב חנוך גכטמן, הרב שייקה גורליק, הרב אסף איטח והרב אשר ברוצקי לרגל ציון 70 שנה לנשיאות הרבי מליובאוויט

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
קרדיט: הדף של יואל גמליאל


לרגל ציון 70 שנה לנשיאות הרבי מליובאוויט, הזמין ראש המועצה יואל גמליאל אל נציגי בית חב"ד בגדרה : הרב ומנהל הקהילה בנימין קרניאל, הרב אלדד אילן, הרב חנוך גכטמן, הרב שייקה גורליק, הרב אסף איטח והרב אשר ברוצקי אל לשכתו. במהלך הפגישה העניק ראש המועצה את מפתח העיר לרב קרניאל כאות הוקרה והערכה על פעילותם הרבה בגדרה ולמען התושבים.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
  • אורח
    כל הכבוד גמליאל באמת תפסיק להיתגאות אתה צריך לעזור לעניים ולקדם אותם ולא רק את המשפחה שלך ושופוני ינס דתיים עושים הכל בשקט בורא עולם יטפל בכל בעזרת ה סומכת עליו
    הגב 20.01.20 13:52
  • אורח
    למעלה לא יהייה פרוטקציות
    הגב 20.01.20 13:53
  • אורח
    מצער שיש אנשים שלא מסוגלים לפרגן למי שאינו מחוגם
    הגב 20.01.20 16:29
  • אורח

הלהקה הצעירה ולהקת האנסמבל של בית הספר למחול "זמן תנועה" בגדרה, זכו במקום הראשון בתחרות המחול הארצית U TALENT

רקדניות להקת אנסמבל שהתחרו בקטגוריית מחול מודרני לגילאי 13-15 וקטפו את המקום הראשון. וזכייה נוספת היא של הלהקה הצעירה שהתחרתה בקטגוריית הג'אז לגילאי 11-12 וזכתה בגראנד פרי המקום הראשון בציון הגבוה ביותר ללהקה צעירה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
קרדיט: מרכז אופק


בסוף השבוע נערכה תחרות המחול U TALENT בהיכל שלמה בת"א בה לקחו חלק רקדניות בית הספר למחול הגדרה זמן תנועה בגדרה. התחרות מתקיימת זו השנה 15 ונחשבת לאחת התחרויות הנחשבות בישראל. מידי שנה משתתפים בה כ2,000 רקדנים ורקדניות בקטגוריות הגיל: ילדים, נערים ובוגרים. כאמור בתחרות לקחו חלק רקדניות להקת אנסמבל שהתחרו בקטגוריית מחול מודרני לגילאי 13-15 וקטפו את המקום הראשון. וזכייה נוספת היא של הלהקה הצעירה שהתחרתה בקטגוריית הג'אז לגילאי 11-12 וזכתה בגראנד פרי המקום הראשון בציון הגבוה ביותר ללהקה צעירה

על הכוריאוגרפיה של שתי הלהקות אחראית טל קרת ומנהלת בית הספר היא דגנית סהר.

בית הספר זמן תנועה ממשיך להראות הצלחות ובשנה האחרונה זכו הקרדניות של בתי הספר במקומות הראשונים בתחרויות הארציות בבלט והיפ הופ.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
  • אורח
    כבוד גדול ראשית לבנות , להורים שדוחפים, לבית הספר, ולראש המועצה מר גמליאל שתומך ובתקווה שימשיך בדרך זו. כל איזכור של גדרה בנושא מצויינות מעלה עוד קומה בהערכה והכבוד לה זוכה גדרה. עלו והצליחו ילדי גדרה.
    הגב 19.01.20 17:25
  • אורח

קבלו את המראה החדש של קבוצת הפייסבוק "נשות גדרה" בהנהלתה של שרי פילוסוף המורכבת מתמונות תושבות גדרה

שרי החליטה להחיות את הקבוצה מחדש מתוך צורך להעצים את נשות היישוב ולכן החליטה כי הן תהיינה הפנים של הקבוצה ויחד עם המעצבת אודליה ינקוביץ, הן עצבו את תמונת הקאבר של הקבוצה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בימים אלו התחדשה קבוצת נשות גדרה בפייסבוק אותה מנהלת שרי פילוסוף.


שרי פילוסוף היא מנהלת מדיה חברתית ויועצת שיווק לעסקים, אשר חזרה להתגורר בגדרה בחודשים האחרונים. לאחר תקופה שלא הייתה פעילה בקבוצת הפייסבוק היא החליטה להחיות את הקבוצה ולמתג אותה מחדש. היא יצאה בקריאה לנשות גדרה הפעילות בקבוצת הפייסבוק לשלוח לה את תמונותיהן בכדי שיהיו הפנים של תמונת הפורום- תמונת הקאבר. המטרה של הפרוייקט הייתה להעצים את נשות גדרה ולשים תמונות של נשות גדרה האמיתיות כפנים של הקבוצה. שרי מספרת כי ההיענות הייתה רבה ופנו אליה כ70 נשים. היא אף פנתה אל המעצבת אודליה ינקוביץ, שסייעה בהתנדבות בעיצוב התמונה. בנוסף על כך החלה שרי במיזם נוסף למען חברות הקהילה:

מיזם עצמאיות מפנקות את נשות גדרה – בעלות עסקים- עצמאיות מקצה מתנה לחברות הקבוצה וכל מי שרוצה מגיבה. בסיום נערכת הגרלה בה נבחרת הזוכה.

שרי מוסיפה ואומרת כי היא קבלה מספר פניות פניות מנשים בקבוצה אשר מבקשות לקיים מפגש משותף, על מנת לקדם את קהילת הנשים ביישוב.

להצטרפות לקבוצת נשות גדרה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יום השקל החינוכי של גדרה! בתי הספר פינס ודרכא רמון זכו במקומות הראשונים של יום השקל החינוכי למען חיילי צה"ל

זו השנה השביעית בה מתקיים יום השקל החינוכי על ידי האגודה יחד למען החייל בשיתוף המועצה המקומית גדרה, בו נערכת תחרות על עיצוב קופות וכן יום התרמה של בתי הספר למען החיילים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
הדגם הזוכה דרכא רמון


בסוף השבוע ציינה גדרה זו השנה השביעית את פעילות יום השקל החינוכי שנערך השנה בסימן 135 שנה למושבה, בשיתוף קרן ליב"י האגודה יחד למען החייל גדרה חיילי גבעתי ,בעידודה של המועצה המקומית ואגף החינוך בהנהלתה של ענת קוך.

יום השקל החינוכי השנה נבחר להיות בנושא " אתגרי הלחימה המודרניים בצה"ל" על מנת להמחיש את האתגרים שחווים החיילים בזמן שירותם הצבאי . ביום זה לוקחים חלק כל בתי הספר של גדרה אשר משתתפים גם בתחרות על עיצוב קופות שממחישות את הנושא השנתי של היום. ביום זה התלמידים הכינו דגמים מיוחדים ברוח זו, הנושא עודד את התלמידים להביא לידי ביטוי את תחומי העניין המיוחדים להם ,תוך דגש על הסקרנות ,אחריות ויצירתיות .

בנוסף תורמים התלמידים שקל למען החיילים במטרה לחזק את ערך הנתינה "הנתינה מעשירה את הנותן ואת המקבל."

לאירוע המיוחד הגיעו חיילי גבעתי שלקחו חלק במהלך היום והתקבלו בבתי הספר בכבוד ובטקסים מיוחדים. התלמידים התרגשו מהמפגש עם החיילים שחילקו ממתקים לחיילים בצבעי הכומתה הסגולה . החיילים סיפרו על תפקידם בחטיבה עודדו את השכבות הגבוהות להתגייס לגבעתי ונשאלו שאלות על שירותם הצבאי ותפקידם .

בסיום היום נערכה התחרות בה התאספו השופטים ועברו על כול הדגמים שהוכנו .השופטים התקשו לבחור את הזוכים בתחרות עיצוב הדגם והקופה מאחר והתלמידים והמורים הציגו רמה גבוהה של יצירתיות ודמיון.


בבית ספר אוהל שלום בנות כיתת ה' יצרו את "הרובוטית לילי": רובוט רחפן שמטרתו לתפוס בלוני תבערה הנשלחים לשדות עוטף עזה. ולהניחם במתקן בטוח לפירוק חומרי נפץ.


בדרכא בגין גדרה, מועצת התלמידים אספו שקל מכל תלמיד ובסך הכל נאספו 1418 ש"ח כהוקרת תודה לחיילי צה"ל על תרומתם למדינה. הכסף נאסף בקופה מעוצבת והשנה בנושא "סייבר" ולווינים שהכינו תלמידי אומנות.


זוכי התחרות :

בקטגורית תיכוניים זכה דרכא רמון –מקום ראשוןבקטגורית היסודיים זכו בתי הספר פינס –מקום ראשון


ובית ספר גוונים מקום שני.


בנוסף זכו בתי הספר דרכא בגין ,רעות וגוונים בתעודת ההצטיינות יתרה על תרומתם הכספית (שקל) הגבוהה ממספר התלמידים בבית ספריהם.

לסיום הוזמנו חיילי גבעתי לארוחת צהרים במסעדת "דרך החומוס" בגדרה.


בית ספר רימונים


ראש המועצה יואל גמליאל :

"אני גאה בתלמידנו על הפעילות הערכית והמבורכת וכן, לכל צוות החינוך אשר נתרמו גם השנה למיזם זה. פעילות זו שהפכה למסורת בקרב התלמידים ואני שמח שדרך הפעילות החווייתית זו הילדים לומדים נתינה מהי"


מנהלת אגף החינוך, ענת קוך :

"יישר כוח למנהלות בתי הספר ,לרכזות ,לתלמידים הרבים שטרחו ועמלו מיצירות מפרי דמיונם"


יו"ר האגודה יגאל גלסנר:

"אני מודה למתנדבי האגודה על התנדבותם ומאחל בריאות לשאר המתנדבים ולחייל גבעתי שהגיעו במיני בוס ונתנו את תרומתם לקהילה – יישר כוח.דרכא בגין


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

האם קהילת יוב"ל תזכה לקבל בית כנסת בגדרה? קהילת התנועה הרפורמית בגדרה הגישה בקשה להקצאת שטח לבניית בית כנסת באזור מזרח גדרה

קהילת יוב"ל נמסר: קהילת יוב"ל פועלת רבות בתחום הצדק החברתי בגדרה - למען בעלי צרכים מיוחדים, נערות בסיכון, ניצולי שואה, סיוע לנשים אחרי לידה בקהילה, וסיוע למשפחות נזקקות בגדרה. אנו סבורים שמן הראוי שלאחר עשר שנים בהן הקהילה פועלת מתוך מבואת בית ספר, הגיע הזמן להסדיר לבני לבנות הקהילה מקום תפילה ראוי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 48


קהילת יוב"ל פועלת ביישוב גדרה כבר למעל מ 10 שנים כחלק מרשת התנועה הרפורמית בישראל שהקימה קהילות רבות ברחבי הארץ. קהילת יוב"ל בגדרה היא קהילה רפורמית המעניקה שירותי דת ותרבות סביב מעגל החיים היהודי לתושבי גדרה ומהווה מוקד למאות משפחות המעוניינות בפעילות דת ותרבות ובתפילות שוויוניות בהן כל המשפחה יכולה לשבת יחד.

בימים אלו פרסמה מועצת גדרה הודעה לציבור בו הם נדרשים להגיב בנושא הקצאת שטח במזרח היישוב אשר ישמש לבית כנסת לקהילת יוב"ל או לתנועת אורי גדרה (שעלי תורה).

הבקשה של הקהילה הגיעה מאחר וכבר שנים אין לחברי הקהילה מקום מוסדר משלהם בו הם יכולים לקיים מפעילויות והעיקר אירועים (כיום היא פועלת בתוך מבואת בית ספר רימונים). בשל כך משפחות מגדרה הרוצות לערוך חגיגת בר ובת מצווה נאלצות לנדוד אל מחוץ ליישוב בהעדר בית כנסת רפורמי ראוי. הם מוסיפים ואומרים כי לאור העובדה שביישוב קיימים למעלה מארבעים בתי כנסת אורתודוכסיים הפועלים ממבני ציבור בשעה שאין אף מבנה המשרת בית כנסת רפורמי, על המועצה להקצות לה את השטח ולא לעוד בית כנסת אורתודוקסי.

הקהילה החלה לפעול בנושא לפני כשנה כאשר המועצה פרסמה לראשונה את הקצאת השטח, אך לטענתם המועצה לא קדמה את הנושא דבר שאילץ אותם לפנות לבית המשפט בחודש יולי 2019. בעקבות הדיון בבית המשפט פרסמה שוב המועצה את הבקשה בסוף חודש דצמבר 2019 על מנת לתת לציבור את זכות התגובה לנושא.

מטעם התנועה הרפורמית המייצגת את קהילת יוב"ל נמסר:

בעניין זה ראוי לציין כי לקהילת יוב"ל מאות תומכים והיא מהווה אבן שואבת לציבור החילוני בעיר המבקש קשר וזיקה ליהדות שוויונית.

הקצאת בית כנסת תשמש ציבור גדול בגדרה ומיום שיוקם מבנה לקהילה היא תאפשר לתושבי גדרה את האפשרות לחגוג את החגים ואת טקסי מעגל החיים במקום מכובד וראוי. קהילת יוב"ל פועלת רבות בתחום הצדק החברתי בגדרה - למען בעלי צרכים מיוחדים, נערות בסיכון, ניצולי שואה, סיוע לנשים אחרי לידה בקהילה, וסיוע למשפחות נזקקות בגדרה. אנו סבורים שמן הראוי שלאחר עשר שנים בהן הקהילה פועלת מתוך מבואת בית ספר, הגיע הזמן להסדיר לבני לבנות הקהילה מקום תפילה ראוי. מדובר בקהילה שהנה חלק משמעותי וחשוב מהנוף התרבותי דתי בגדרה, הקהילה משרתת מאות תושבים ותורמת רבות ליישוב הן מבחינת שרותי דת והן מבחינת פעילות חברתית ופעילות צדק חברתי למען תושבי הישוב.

התפרסמו 48 תגובות לכתבה.
  • אורח
    אין מצב שיאפשרו להם לבנות בית כנסת בשכונה החדשה בה הם אפילו לא 10% מהאוכלוסיה. אין בתי כנסת אורתודוקסים באזור ולשלוח שכונה שלמה כל יום , סופש וחגים למרחקי הליכה זה לא הגיוני בייחוד לאור העובדה שיש מצוקת מקום
    הגב 16.01.20 15:08
  • אורח
    ממש חוצפה יש בשכונהההחדשה תושבים דתיים לאומיים ומין הראוי שיהיה בית כנסת מתאים לתושבים ובטח לא רפורמי!!!!!
    הגב 16.01.20 15:10
  • אורח
    אמת. לרוב האוכלוסייה שעתידה להתאכלס בקרוב אין זיקה לרפורמים ולכן אין להם מה לחפש שם. עדיף וכדאי שיבנו ביהכנ שייתן מענה לרוב ולא למיעוט שאינו מורגש
    הגב 16.01.20 15:13
  • אורח
    ממש לא נכון, יש המון רפורמים בגדרה
    19.01.20 17:02
  • אורח
    רוב האוכלוסייה החדשה הצפויה להגיע הינה מסורתית או דתיה וקיומו של בית כנסת שכזה נוגד את אורח חייהם ויפגע באיכות חייהם!
    הגב 16.01.20 15:24
  • אורח
    בלתי אפשרי שיבנה בית כנסת כזה לא רק בגדרה אלא באף מקום בעולם. שם לא לומדים תורה שם עובדים עבודת אלילים. השם ישמור
    הגב 16.01.20 15:32
  • אורח
    שקרים, יגיע הזמן סוף בוף בית כנסת רפורמים!
    19.01.20 17:03
  • אורח
    צודק!
    19.01.20 19:42
  • אורח
    לא צריך שום בית כנסת רפורמי!
    19.01.20 19:42
  • אורח
    בית כנסת כזה הוא חשוב לכולנו. יאפשר לכולם ללכת לבית כנסת. יש הרבה בתי כנסת בגדרה וכמו שאומר הפתגם היהודי העתיק :"יהודי צריך בית כנסת אחד שהוא מתפלל בו ואחד שלעולם לא יכנס אליו". וברצינות - באמת הגיע הזמן. ישר כוח לעוסקים במלאכה ואמן שיבנה במהרה בימינו כפי שהובטח
    הגב 16.01.20 15:39
  • אורח
    אתה חי בסרט. זה מסוג המקומות שלעולם לא הייתי נכנס אליהם
    16.01.20 16:29
  • אורח
    מי זה כולנו חבר? ותענה בכנות לעצמך- אתה באמת מאמין למה שכתבת??
    19.01.20 17:54
  • אורח
    מקווה מאוד שלא יבנה בית כנסת רפורמי. זה לא מתאים לאורח חיים של רוב התושבים הצפויים להכנס לשם. ואפילו לגמרי נוגד!
    הגב 16.01.20 15:40
  • אורח
    אני קניתי דירה בשכונה החדשה למה צריך בית כנסת כזה אצלי בשכונה שיבנו בית כנסת אצלם בשכונה שלהם
    הגב 16.01.20 15:45
  • אורח
    כי חוץ ממך יש לפחות עוד 50 משפחות שגרות באיזור מזמן(!) ומעניינות לקיים תפילות וחגית באורח שוויוני
    16.01.20 17:39
  • אורח
    חצוף אני תושב גדרה לך קח לך את 50 המשפחות של הרפורמים ותקימו לכם שכונה משלכם ותקימו שם את בית הכנסת שלכם . למה אצלנו ? אף אחד לא רוצה אתכם סעו לארצות הברית או צפון תל אביב יש לכם שם בית כנסת לא בשכונה שלנו
    17.01.20 10:38
  • אורח
    לא יעלה על הדעת. רוב מוחלט של האוכלוסייה הצפויה להתגורר שם הינה אורתודוקסית (דתית ומסורתית). לא ייתכן שיבנו לנו סוג כזה של מבנה באזור מגורנו.
    הגב 16.01.20 15:48
  • אורח
    אני לא דתי ולא מסורתי אבל לא הייתי רוצה שיהיה לידי בית כנסת רפורמי
    16.01.20 15:51
  • אורח
    בושה וחרפה המציאו יהדות חדשה מנהגים חדשים ממש כת עם סממנים יהודיים. למה שלא במקום בית כנסת לרפורמים יבנו מסגד? יש גם ערבים מוסלמים שגרים בגדרה אולי יבנו מקדש בודהיסטי אני מכיר 3 בודהיסטים שגם גרים בגדרה
    הגב 16.01.20 15:49
  • אורח
    חזק!!
    16.01.20 16:00
  • אורח
    בושה וחרפה. עם כל התרומה שלהם בקהילה. יש עוד הרבה עמותות שעוזרות לאנשים. אז כל אחד לעצמו יבקש בניין גדול שיהיה ריק רוב הזמן?
    הגב 16.01.20 15:56
  • אורח
    סתם יגרום לעימותים מיותרים
    הגב 16.01.20 15:57
  • אורח
    אז בשביל זה הם "תרמו" לקהילה כדי לקבל בניין? תרומה היא ללא תמורה. או בשביל להפיץ "יהדות מודרנית"
    הגב 16.01.20 15:59
  • אורח
    מאוד מקווה שלא יקרה בושה אם כן
    הגב 16.01.20 16:01
  • אורח
    פועלים ממש כמו כת. הארי קרישנה גם תורמים לחברה ויש להם בתי תמחוי וכל זה כדי שכמה שיותר אנשים ילכו בדרכם. שילכו למקום אחר רוב התושבים מתנגדים למה לעורר מהומות ? כי יש להם עורך דין ?
    הגב 16.01.20 16:05
  • אורח
    אולי כדאי קודם לדאוג לרוב? הרי בכל גדרה כולה הקהילה הרפורמית מונה כמה מאות. הקהילה הרםורמית נוסעת בשבת ובחגים ואין משמעות למיקום בית התפילה עבורם. מאידך, לאלפי תושבי השכונה שרובם המכריע מסורתי ודתי ולא יכול להגיע באוטו לבית הכנסת , לא יהיה מענה ראוי והוא יצטרך לנדוד מרחקים לבתי כנסת שעמוסים ממילא. איזה מן הגיון מעוות זה?
    הגב 16.01.20 16:21
  • אורח
    ממש חצופים. רוב תושבי השכונה גם אם הם לא דתיים. הם אורתודוכסים וזה ברור שלנו מגיע קודם. שיחפשו להם מקום אחר לעשות את הקונצרטים שלהם
    הגב 16.01.20 16:27
  • אורח
    כל החשוכים יכולים לנוח, יש 40 בתי כנסת אורתודוקסים בגדרה לא יקרה כלום אם הקהילה הרפורמית תקבל אחד, בהתחשב בזה שרוב האוכלוסיה כלל לא הולכת לבית כנסת.
    הגב 16.01.20 16:43
  • אורח
    למה לא מסגד ?
    17.01.20 10:40
  • אורח
    לכו לכם תמציאו לכם דת חדשה תקימו לכם מדינה תבנו בתי כנסיות או מה שתרצו לא בשכונה שלי שלנו . את הכת שלכם אל תפיצו אצלנו בשכונה נקודה. חופש פולחן כן לא אצלי בשכונה.אתה חשוך בעצמך כופר אחד
    20.01.20 13:53
  • אורח
    יהיו גם בתי כנסת אורתודוכסיים בשכונה החדשה אל דאגה. בגדרה יש מעל 40 בתי כנסת ממומנים על ידי המועצה הם גם יבנו שם... יש גם בית ספר חבד בשכונה החדשה. מדובר על אחד לכל גדרה. המועצה הדתית חזקה מאוד מבטיחה לך שכולם יקבלו מענה. ומאיפה ההנחה שכל תושבי השכונות החדשות הם דתיים? זאת שטות גמורה אם ככה מציעה בכלל שתסגרו את כל השכונה החדשה בשבת כמו בישובים דתיים לידנו.... נ.ב. אין קונצרטים
    הגב 16.01.20 17:29
  • אורח
    הגיע זמן! יותר מ- 10 שנים של פעילות מבורכת. עשרות בתי כנסת אורטודוקסיים קמו מאז. מקווה שגדרה תהיה בית חם לכל פלחי האוכלוסיה
    הגב 16.01.20 18:02
  • אורח
    לכו לכם תמציאו לכם דת חדשה תקימו לכם מדינה תבנו בתי כנסיות או מה שתרצו לא בשכונה שלי שלנו . את הכת שלכם אל תפיצו אצלנו בשכונה נקודה. חופש פולחן כן לא אצלי בשכונה.
    20.01.20 13:52
  • אורח
    היום קבלת השבת הרפורמית מתקיימת בבית ספר רימונים. גם לרפורמים מגיע בית כנסת שמתאים להם.
    הגב 16.01.20 19:35
  • אורח
    תתביישו לכם כת הרפורמים
    17.01.20 09:07
  • אורח
    בהצלחה רבה יגיע הזמן!!!
    הגב 19.01.20 16:05
  • אורח
    בהצלחה לקהילת יוב"ל. סוף סוף הגיעה הקידמה לגדרה . די לשנות החושך. עלו והצליחו !
    הגב 19.01.20 16:37
  • אורח
    לכו לכם תמציאו לכם דת חדשה תקימו לכם מדינה תבנו בתי כנסיות או מה שתרצו לא בשכונה שלי שלנו . את הכת שלכם אל תפיצו אצלנו בשכונה נקודה. חופש פולחן כן לא אצלי בשכונה.
    20.01.20 13:52
  • אורח
    עשרות בתי כנסת ליהדות הרפורמית. ומה איתנו ? למה לסתום פיות ? מי אמר שכולם צריכים לחשוב אותו הדבר ? תתפללו למי שאתם רוצים, איך שאתם רוצים ובאיזה נוסח שבא לכם. גם אנחנו !!!! לא עניינו של אף אחד מה אנחנו עושים. בדיוק כמו שאני לא שואלת למה יש כ"כ הרבה בתי כנסת רפורמים בגדרה (והתשובה הברורה והמטופשת: נוסחים שונים, עדות שונות, מנהגגים שונים, משפחות שונות...) עזבו אותנו לנפשינו. רדו לנו מהגב. אנחנו דורשים חופש פולחן ודת כמו בכל מדינה מתקדמת. מי שלא נראה לו - שישים יד על העינים
    הגב 19.01.20 16:42
  • אורח
    לכו לכם תמציאו לכם דת חדשה תקימו לכם מדינה תבנו בתי כנסיות או מה שתרצו לא בשכונה שלי שלנו . את הכת שלכם אל תפיצו אצלנו בשכונה נקודה. חופש פולחן כן לא אצלי בשכונה.
    20.01.20 13:52
  • אורח
    בהצלחה סוף סוף..
    הגב 19.01.20 17:00
  • אורח
    מי קבע שזו שכונה עם צביון של דתיים אורתודוקסים ? לידע כללי לרפורמים אין שכונה. אנחנו תושבי גדרה!! מכל השכונות מרקעים שונים שלכולנו ערכים יהודיים משותפים!! מגיע לכל אזרח במדינת ישראל בית כנסת המתאים לערכיו . והשכונה החדשה לא שייכת לאף זרם מסויים . ספר תורה צריך משכן ולא להתנייד כבר עשר שנים.
    הגב 19.01.20 17:02
  • אורח
    לכו לכם תמציאו לכם דת חדשה תקימו לכם מדינה תבנו בתי כנסיות או מה שתרצו לא בשכונה שלי שלנו . את הכת שלכם אל תפיצו אצלנו בשכונה נקודה. חופש פולחן כן לא אצלי בשכונה.
    20.01.20 16:55
  • אורח
    היי לכולם יתכן ויש 40 בתי כנסת אורתודוקסים בגדרה ואילו לרפורמים אין אפילו בית כנסת אחד, יתכן שמבחינת השוויון הם באמת זכאים לבית כנסת . אך תגידו לי אתם מה רפורמיים יעשו עם בית כנסת ? יקיימו בו בר מצוות כמו שכתוב? איזה מין בר מצווה זה יהיה? הרי הילד / הכלב החוגג האם יקיים אח''כ את מצוות התורה? תחת איזה נועם עול מצוות הוא יכנס בדיוק? בר מצווה ועל אירוע דתי אחר הוא דתי, אורתודוקסי. היהדות אינה מתפשרת על קיום מצוות . אין חידוש המצוות . הקהילה הרפורמית אינה מקובלת על דעת תורה . אינה נכללת ביהדות. אין ולעולם גם לא תהיה יהדות חדשה . אחד מעיקרי האמונה שלנו היהודים זה שהתורה הזאת לא תהא מוחלפת. מה שהרפורמה מנסה לייצר זוהי יהדות "נאורה" ,"מתחדשת" במילה פחות מכובסת יהדות מוחלפת. אז בואו לא ניתמם הרפורמים לא צריכים בית כנסת ! אין להם מה לעשות עם אחד כזה! מבזים הם את קודשי ישראל ! לכן כל הנאמן לתורת ה' תורת אמת מחובתו הדתית אמונית לעצור בניה של כזה מקום הסותר את עולמו. ה עמכם גיבורי החיל חזקו ואמצו במאבק על שמירת תורתנו.
    הגב 19.01.20 17:47
  • אורח
    לכו לכם תמציאו לכם דת חדשה תקימו לכם מדינה תבנו בתי כנסיות או מה שתרצו לא בשכונה שלי שלנו . את הכת שלכם אל תפיצו אצלנו בשכונה נקודה. חופש פולחן כן לא אצלי בשכונה.
    20.01.20 13:51
  • אורח
    חס וחלילה שיבנה. בת כנסת רפורמי
    הגב 20.01.20 13:51
  • אורח
    זה כדי להכניס זרים לגדרה ולעשות בר מצווה לכלבים. או אולי ברית מילה. הזהרו תושבי גדרה.
    הגב 20.01.20 18:27
  • אורח
    אין מקום לביכנס רפורמי בגדרה בכלל ובאזור זה בפרט שכן רוב מוחלט של האוכלוסיה היא דתית מסורתית אורתודוקסית או כאלה שאינם דתיים כלל ולאוכלוסיה הדתית או המסורתית חסר ביכנס אז שקודם ידאגו להם. ולפי דעתי התושבים העתידיים בשכונה זו אינם מעוניינים בכלל שיהיה ביכנס רפורמי בשכונתם. דבר נוסף. כשהיו החרדים החסידים שרצו לפתוח ישיבה בגדרה קמה צעקה גדולה ולא נתנו להם. גם לרפרמים אין צורך לתת כי מדוע לשנות את הסטטוס הקיים בגדרה
    הגב 21.01.20 19:51
  • אורח

בשורה חשובה לנוסעי הרכבת! החל מיום ראשון 19/1 לוח הזמנים חוזר למתכונת רגילה למעט בשעות הלילה ובימי שישי

בגלל עבודות חישמול מסילות הרכבת, בתאריך 12/2 שינתה הרכבת את לוח הזמנים של הרכבת מראשון לתל אביב, סגרה את המסלול מיבנה לראשון לציון, ונוסעי הרכבת מהדרום הופנו דרך רחובות. המהלכים הללו יצרו עומס בלתי רגיל על תנועת הנוסעים בשעות הבוקר ברכבת. כעת. על השינויים הצפויים בשעות הלילה ובימי שישי בכתבה

אבי בר | | תגובות: 3
בזכות ההתקדמות בעבודות להאצת פרויקט החישמול בתל אביב –רכבת ישראל מקצרת בשבוע את העבודות, מחדשת כבר ביום ראשון הקרוב את פעילות כלל הקווים, וחוזרת למתכונת עבודות המשפיעות על תנועת הרכבות בשעות הלילה וימי שישי בלבד המתאפיינים במיעוט נוסעים

רכבת ישראל מקדימה בשבוע את חידושה המלא של תנועת הרכבות בכלל הקווים ורציפי התחנות, כבר ביום ראשון הקרוב (19.1.20) במקום ביום שלישי ה-28.1.20 כפי שתוכנן בתחילתו של המבצע.

במהלך העבודות הושגה אבן דרך בפרויקט עם חיבור הקו המהיר מירושלים אל תחנת ת"א ההגנה, וחלה התקדמות משמעותית לחיבור תחנות ת"א השלום וסבידור מרכז.

כעת ממשיכה רכבת ישראל בעבודות לחישמול המסילות, גם בקטעי המסילה שבין ת"א השלום וסבידור מרכז לת"א האוניברסיטה והרצליה.

עבודות אלה ישפיעו על תנועת הרכבות בשעות הלילה ובימי שישי בלבד, המתאפיינים במיעוט נוסעים, בדומה למתכונת אשר מופעלת בחודשים האחרונים.

מיום חמישי ה-23.1.20 ועד להודעה חדשה, בימי שני עד חמישי בשעות הלילה בלבד (22:40-4:30), וכן בימי שישי בלבד (בכל שעות הפעילות) יחולו שינויים בתנועת הרכבות באיזור תל אביב, ותחנות ת"א השלום, ת"א סבידור מרכז, ת"א האוניברסיטה, מודיעין, נתב"ג (בימי שישי בשעות היום בלבד), כפר חב"ד ולוד גני אביב, ייסגרו לשירות רכבות.

פירוט השינויים בימי שני-חמישי בשעות הלילה בלבד (22:40-4:30) וימי שישי בלבד

רכבות בכלל הקווים מלבד קו הנגב המערבי (באר שבע-אשקלון-ראשל"צ משה דיין-ת"א-רעננה)

תחלנה ותסיימנה את נסיעתן מכיוון דרום בתחנת לוד (באותה מתכונת שהופעלה בחודשים האחרונים), ומכיוון צפון בתחנת הרצליה (במקום בתחנת ת"א סבידור מרכז).


רכבות בקו הנגב המערבי בלבד (באר שבע-אשקלון-ראשל"צ משה דיין-רעננה) –

תחלנה ותסיימנה את נסיעתן מכיוון דרום בתחנת ת"א ההגנה (באותה מתכונת שהופעלה בחודשים האחרונים), ומכיוון צפון מזרח בתחנת בני ברק (במקום בתחנת ת"א סבידור מרכז).


רכבות הלילה הישירות בין באר שבע ויישובי הדרום לנתב"ג ות"א ההגנה (דרך תחנות אופקים, נתיבות, שדרות, אשקלון, אשדוד עד הלום, רחובות ולוד)–

תופעלנה באופן מלא בהתאם ללו"ז.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
  • אורח
    ומה קורה עם רכבת ראשונים זרקו אותנו חכלבים
    הגב 15.01.20 20:10
  • אורח
    שכחו גם את הפרוייקט של חיבור תחנת רכבת רישונים לתחנת משה דיין
    הגב 15.01.20 22:41
  • אורח
    שכחתי לעדכן חירבנתי אתמול כהוגן
    הגב 16.01.20 13:19
  • אורח

עמליה חיימוביץ, מנהלת מחוז מרכז, במשרד החינוך בקרה במוסדות החינוך בגדרה ושבחה את תוכנית רצפים המתקיימת ביישוב

תוכנית רצפים היא תוכנית שהחלה בגדרה לפני כשנה וחצי במטרה לקיים רצף חינוכי לילדי גדרה מהגן ועד תיכון. התוכנית מתקיימת בשלבים במעבר מגן לכיתה א ומכיתה ו לחטיבות הביניים ולתיכון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


"גדרה היא מקום שנעשית בו עבודה חינוכית טובה מאוד". כך אמרה השבוע מנהלת מחוז מרכז במשרד החינוך, גב' עמליה חיימוביץ', לאחר שביקרה במסגרות חינוכיות במושבה והתרשמה מהטמעתה של תכנית רצפים.

תכנית "רצפים" היא חלק מיישום תכנית העבודה הרשותית בגדרה וחלק מתפיסת החינוך שמדברת על חשיבותו של רצף חינוכי לילדים במסגרות השונות: מהגן לכיתה א', מכיתה ו' לחטיבת הביניים ועד לכיתה י"ב. מנהלת אגף החינוך בגדרה, גב' ענת קוך, הסבירה שהרעיון הוא שתלמידים יחוו את כל שנות החינוך תוך היכרות עם המסגרות השונות תוך יצירת שפה משותפת בין ההורים, הילדים והקהילה.

התכנית החלה לפני כשנה וחצי הודות ל-80 אנשי חינוך שכתבו אותה בנושא אקלים לימודי, הישגים ורצפים בין המסגרות. שלושה דגשים ניתנו ביישום התכנית: פדגוגית, חברתית ורגשית. לשם כך יצרה מחלקת החינוך מפגשים של רכזות תחומי הדעת בכיתות ו'- ז' ונבנו תכניות כדי לקבלן לחטיבה. במקביל מתקיים שיח עם המורים, מפגשים בביה"ס ובין גן לכיתה א' לרבות יצירת אשכולות גנים עם בתי ספר וביקורים הדדיים בגני הילדים.


את התכנית בחנה השבוע מקרוב מנהלת מחוז מרכז במשרד החינוך, גב' עמליה חיימוביץ וצוותה. לסיור צוות מחלקת החינוך בראשות ענת קוך, מפקחי בתי הספר והגנים מהחינוך הממלכתי והממלכתי דתי. בין הנושאים שהועלו בסיור: המעבר בין הגן לכיתה א' והעליה לכיתה ז', תכנית הרובוטיקה שמתחילה בביה"ס היסודי וממשיכה גם בתיכון, נושא טיפוח סביבה ירוקה או למידת חקר.

הסיור התחיל בשמורת הטבע של ביה"ס "רעות", שהתלמידים הפכו אותה ליער מאכל: הילדים מטפחים את השמורה וילדי הגן קיימו פעילות משותפת עם ילדי כיתה א'. לאחר מכן קיימו פעילות ותצפית באזור. ביקור מנהלת המחוז הסתיים במפגש בספריה בביה"ס הבילויים.

מנהלת המחוז אמרה שהביקור היה מצוין ושיקף עשיה מעולה ואיכותית ומיטבית של החינוך בגדרה. "גדרה היא מקום שנעשית בו עבודה חינוכית טובה מאוד".


מנהלת מחלקת החינוך במועצה המקומית גדרה, גב' ענת קוך:

"אני מאוד גאה שאנו בעיצומה של הטמעת התכנית ואנחנו רואים את פירות העשייה. אנו לא נחים על זרי הדפנה, יחד עם שביעות הרצון, יש עוד עשיה רבה לפנינו ואנו בהחלט בדרך הנכונה. אני מאמינה שכל המסגרות מדברות באותה שפה יישובית נוביל את הילדים להצלחות ולתחושה של ביטחון במקום שהם נמצאים".


ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל:

"גדרה מובילה באיכות החיים ובאיכות החינוך. אני מברך את הסגל החינוכי על הסיור המקצועי עם מנהלת המחוז שהתרשמה לטובה מהטמעת תכנית רצפים. אני מאוד מרוצה מהתכנית ומאמין בעשיה חינוכית, מאמין בסגל ומודה למשרד החינוך, למנהלת אגף החינוך, לצוות האגף, לצוות החינוכי ולכל השותפים על ההשקעה לחינוך מיטבי, ערכי ואיכותי".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מועצת גדרה העניקה מלגות בסך 10,000 ש"ח לסטודנטים מגדרה

המלגות הוענקו לסטודנטים במסגרת שיתוף פעולה של המועצה עם פרוייקט פר"ח ומפעל הפיס

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
קרדיט הדף של יואל גמליאל


כמדי שנה ערכה מועצת גדרה את טקס חלוקת המלגות לסטודנטים תושבי גדרה. הטקס החגיגי נערך במעמד ראש המועצה, יואל גמליאל, מנהלת אגף החינוך ענת קוך, חברי המועצה: אליאב מזגני, יקותיאל תנעמי , גילי אפטר אילון , ומזכירת ועדת המלגות שלה עקיבא.

המלגות הוענקו לסטודנטים על ידי המועצה המקומית, פרוייקט פר"ח ומפעל הפיס של 10 אלף ₪


ראש המועצה יואל גמליאל:

שמחתי להעניק הערב מלגות לסטודנטים תושבי גדרה ביחד עם סגן ראש המועצה יקותיאל תנעמי, חבר המועצה ויו״ר ועדת מלגות אליאב מזגני, חברת המועצה גילי אפטר איילון, מנהלת אגף החינוך ענת קוך ומרכזת ועדות המועצה שלה עקיבא.
סטודנטים יקרים יישר כוח על מעורבותכם החברתית בקהילה לצד השקעתכם בלימודים ומימוש יכולותיכם למען עתידכם ועתידם של הילדים אותם אתם חונכים. אני מאחל לכל אחת ואחד מכם הצלחה בלימודים והמשך עשייה ותרומה לקהילה.יו"ר ועדת המלגות, אליאב מזגני:

שמחתי הערב להעניק מלגות לסטודנטים שבפרויקט פר"ח. התרומה של הסטודנטים לתלמידים בגדרה היא בתחום הלימודי והחברתי. הסטודנטים סיפרו על חוויתם ותרומתם לילדי גדרה. תודה רבה לראש המועצה יואל גמליאל וחברי המועצה שתומכים בפרויקטים של הסטודנטים ושילוב תרומתם בקהילה.חברת המועצה, גילי אפטר אילון:

חנכתי בפר״ח, ריכזתי בפר״ח והייתי גאה היום לראות את הסטודנטים הנפלאים של היישוב ממשיכים ותורמים.הכסף הוא ממש ממש רווח משני בכל סיפור התרומה.העצמת ילד, העצמת את עצמך. תודה לראש המועצה, יואל גמליאל על ההתגייסות לקידום הפרוייקט והתמיכה הכספית, לחבר המועצה אליאב מזגני שלא מוותר ודוחף, לחברת המועצה ענת טל על עזרה וגיוס משאבים ולמנהלת אגף החינוך ענת קוך על הליווי וההדרכה. ותודה ענקית והכי חשובה לכל הסטודנטים שנותנים מזמנם ומרצונם לתרומה לקהילה.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
  • אורח
    יפה רק למה לא מפורסם לפני שניתן להגיש בקשות
    הגב 15.01.20 18:15
  • אורח
    למה לא פרסמתם כדי שהסטודנטים שלי יוכלו להגיש מועמדות??? לפי מה בחרתם את הזוכים?
    הגב 16.01.20 10:41
  • אורח
    לא פרסמתם לפני ההודעה על החלוקה...10000 שח לכמות הסטדנטים מגדרה זה כלום מה גם נראה לי שלא חולקו הרבה זמן מילגות .איפה השקיפות .איפה התהליך התקין ...שיגיב פה מי שאחראי לזה במועצה
    הגב 16.01.20 12:35
  • אורח

תלמיד ביה"ס הבילויים בגדרה משתתפים בתחרות הרובוטיקה FLL - FIRST LEGO League Jr , עם מיזם המדרגות החכמות

מדובר במערכת מבוססת על חיישנים, נורות לד מחליפות צבע ורכיבי תקשורת שישולבו בתוך אבני השפה. המטרה לאפשר שליטה באמצעות מערכת בקרה מרכזית על תאורת אבני השפה לפי ימים ושעות, וצבע התאורה. מבחינת בטיחות, הרי שלפי המיזם יש אפשרות להציב תאורה מהבהבת כאשר הולכי רגל חוצים את הכביש. בנוסף, היוזמה היא לווסת עומסים באמצעות חיישן מגנטי תוכל הרשות המקומית לקבל מדד עומס והפנייה לרחובות סמוכים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תלמידי החוג לרובוטיקה בביה"ס הבילויים בניהולה של שלהבת בני, הציגו השבוע את התוצרים שלהם, זאת במסגרת נבחרת ה- FLL - FIRST LEGO League Jr , אשר חושפת את הילדים הצעירים בפני העולם המרתק של מדע וטכנולוגיה. התכנית מציגה בפני הילדים אתגר מחיי היום יום שלהם, לפתרון באמצעות חקירה וחשיבה יצירתית. בהנחיית המדריכים, הילדים חוקרים ועובדים עם חלקי לגו ורכיבים נעים, מתוך מטרה לגבש ולהציג פתרון קבוצתי לאתגר.


השנה, זו השנה השנייה שבית הספר משתתף בתחרות. התלמידים שהשתתפו בתחרות אשתקד משמשים היום כמנטורים צעירים, כך גם התלמידים הבוגרים שעברו לחטיבת הביניים. זה המקום לציין שהנבחרת כוללת תלמידים מכתות ה-ו. המפגשים מתקיימים בשעות בית הספר ובשעות אחר הצהרים עם המנטור גל לוי והמתנדבים יוסי גולן ואנה יעקבסון וההורים.


במסגרת זו התלמידים שמעו הרצאות ממומחים בתחום התכנות והתכנון, יצאו לסיור לימודי וכן בהמשך ישתפו פעולה עם גופים בסביבה ויתרמו לקהילה. חברי הנבחרת נפגשו השבוע עם ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל והציגו בפניו את הפרויקט שתכננו – "מדרכות חכמות".

מדובר במערכת מבוססת על חיישנים, נורות לד מחליפות צבע ורכיבי תקשורת שישולבו בתוך אבני השפה. הרעיון הוא לאפשר שליטה באמצעות מערכת בקרה מרכזית על תאורת אבני השפה לפי כללי הרשות המקומית: לפי ימים ושעות, וצבע התאורה. מבחינת בטיחות, הרי שלפי המיזם יש אפשרות להציב תאורה מהבהבת כאשר הולכי רגל חוצים את הכביש. בנוסף, היוזמה היא לווסת עומסים- באמצעות חיישן מגנטי תוכל הרשות המקומית לקבל מדד עומס ולהפנות לרחובות סמוכים.


מסגרת נוספת של תלמידי הרובוטיקה היא מסגרת קורסי בחירה לכיתות ד'-ו'. קבוצת תלמידי כיתות ו' משמשים "מורים צעירים" לתלמידי כיתות ד',ה'. במהלך המפגשים התלמידים מרכיבים את הרובוט ואחר כך תכנתו אותו לבצע משימות שונות כמו: להראות על המסך אימוג'י כמו סמיילי שמח, (סמיילי עצוב, יכולת לנסוע קדימה ואחורה בעזרת גלגלים, לעשות סיבובים ופניות ולבצע פקודות בעזרת תכנות עם החיישנים.ראש המועצה המקומית גדרה יואל גמליאל

התרשם מהרמה הגבוהה שהציגו התלמידים ואמר: "מחמם את הלב לראות את היצירתיות והמעוף כבר בגיל צעיר ואת שיתוף הפעולה בין בתי הספר בגדרה. אני מאחל לתלמידים המקסימים שימשיכו לצעוד קדימה, ליזום וליצור. תודה לצוות בית הספר, למנטור גל לוי,למתנדבים יוסי גולן ואנה יעקובסון ובמיוחד למנהלת בית הספר שלהבת בני ולרכזת הרובוטיקה איריס לוי על היוזמה וההשקעה".


מנהלת ביה"ס גב' שלהבת בני:

"תכנית הרובוטיקה תופסת תאוצה ומכוונת לקהילה בכלל ולתלמידים בפרט. זו גאווה עבורנו שהצלחנו להשריש תכנית זו ביסודי ולהרחיבה וכעת אנו נמצאים בתהליך של סביבה לימודית מותאמת. תודה לראש המועצה על התמיכה, לאיריס לוי המורה המובילה ולהורים הלוקחים חלק נכבד. תודה מיוחדת לגל לוי המנטור שלנו".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יערה סמברג תלמידת ביה"ס פינס בגדרה היא מלכת השערים של טורניר הקט-רגל לכיתות ד-ו בגדרה

יערה הצליחה להבקיע 7 שערים בטורניר שהעניקו לה את תואר מלכת השערים. בתחרות זכו בתי הספר על פי חלוקה לכיתות. בית הספר רעות זכה בשני מקומות הראשונים לכיתות ד וה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


אירוע טורניר קט-רגל בגדרה . לפני כשנה יזמה מנהלת מחלקת הספורט של המועצה המקומית גדרה, אורלי כהן, את טורניר קט רגל היישובי במושבה. תחרות שמתקיימת בין כל בתי הספר היסודיים. אורלי ציינה, שהטורניר חושף את התלמידים לערכים של הדדיות ושיתוף פעולה, במשמעת עצמית, בניית ערכים חברתיים של כיבוד האחר. כל אלה הם אמצעי לחינוך לסובלנות, לאי אלימות ולמשחק הוגן. במהלך הטורניר הייתה אווירה ספורטיבית והרעיון בטורניר הוא גם לעודד את התלמידים להשתתף ולהתחרות לא רק במסגרת בית הספר, אלא גם בין בתי הספר. התלמידים היו מאוד מרוצים מעצם היוזמה וההשתתפות והתגובות החיוביות מגיעות גם מצד הורי הילדים, המורים ומנהלות בתי הספר.


אירוע גמר הקט רגל הוא למעשה אירוע השיא, אשר נמשך לאורך מספר חודשים: בתחילה, קבוצות ונבחרות בתי הספר מתאמנות, בשלבים הבאים מתמודדות מול נבחרות בתי ספר אחרים ואירוע הגמר מהווה את הסיום של הטורניר. אורלי ציינה כי התלמידים מאוד מרוצים מעצם היוזמה וההשתתפות והתגובות החיוביות מגיעות גם מצד הורי הילדים, המורים ומנהלות בתי הספר.


ביום שלישי השבוע הסתיים טורניר הקט-רגל בגדרה בין ביה"ס היסודיים ובמסגרתו השתתפו הבנים משכבות ד'-ו' ובנות שכבה ה-ו'. האירוע הספורטיבי היה חגיגי ושמח והפגין את יכולותיהם של התלמידים והתלמידות.


באליפות הכדורגל לכיתות ו' זכו ביה"ס הבאים: "גוונים" במקום הראשון, "הבילויים" במקום השני ו"רימונים" במקום השלישי. מלך השערים : חן ששון מביה"ס בילויים.


באליפות הכדורגל לכיתות ד' זכו ביה"ס הבאים: "רעות" במקום הראשון, בילויים במקום השני ורימונים במקום השלישי. מלך השערים : הדר פרדה מביה"ס רעות .


באליפות הכדורגל לכיתות ה' זכו בי"ס הבאים: "רעות" במקום הראשון, "גוונים" במקום השני" ו"רימונים" במקום השלישי. מלך השערים : הוא מתן ויסמונסקי מ"רעות".


באליפות הכדורגל לבנות ניצחו תלמידות בי"ס פינס במקום הראשון, "גוונים" במקום השני ו"הבילויים" במקום השלישי. מלכת השערים היא יערה סמברג מבי"ס "פינס" שהבקיעה 7 שערים !ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל:

"גדרה מובילה באיכות חיים ומקדמת אירועים קהילתיים. טורניר הקט-רגל הוא אירוע ספורטיבי מבורך אשר מפגיש בין תלמידי המושבה לא רק מבחינה ספורטיבית, אלא גם מבחינה חברתית. ברכות לתלמידים שהשתתפו, לסגל בתי הספר ולזוכים".

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
  • אורח
    בית ספר פינס זכה במקום הראשון לא רעות
    הגב 14.01.20 19:39
  • אורח

חשד לתאונת פגע וברח בכביש 7... מצורף סרטון

קרדיט סרטון "הרדאר"

אבי בר | | תגובות: 4


יום שלישי 14/1 בסביבות השעה 13:00 בכביש 7 ליד מחלף כנות משאית פגעה ברכב ועל פי החשד נמלטה מהמקום.

משטרת התנועה במקום ועוסקת בהכוונת התנועה

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
  • אורח
    השם ישמור ויעזור לכולם רק בריאות
    הגב 14.01.20 14:23
  • אורח
    מה זה השם???
    15.01.20 16:02
  • אורח
    המשאית שפגעה ברכב נעצרה חצי קמ קדימה.אין פה פגע וברח
    הגב 14.01.20 15:25
  • אורח
    וואי מפחיד
    הגב 14.01.20 16:48
  • אורח

תלמידי דרכא בגין בגדרה בקרו במשרדי פייסבוק ישראל

במהלך הביקור הגיעו תלמידי מגמת אמנויות העיצוב של בית הספר שסיירו במקום ואף הציגו להם את פרויקט הגמר שלהם

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט: תיכון דרכא בגין


תלמידי מגמת אמנויות העיצוב של תיכון דרכא בגין בגדרה יצאו השבוע לביקור מיוחד במשרדי פייסבוק תל אביב. התלמידים סיירו במשרדי החברה ונחשפו לעבודה במקום. בנוסף הם נפגשו עם מעצבי פייסבוק והציגו להם את הרעיונות עבודות הגמר שלהם בהן עיצוב פארק לילדים ללקויי ראייה, סיוע לנפגעות תקיפה מינית וקבלו משוב מהמעצבים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 16.1 יציינו תלמידי גדרה את יום השקל החינוכי במסגרתו יאספו תרומות לחיילי גדרה

בנוסף במסגרת היום תתקיים תחרות בין בתי הספר בגדרה על עיצוב דגמי הקופות בהן נאספות התרומות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
יום השקל 2019


תלמידי גדרה למען חיילי צה"ל. ביום חמישי הקרוב יצוין בגדרה זו השנה ה 7 - יום השקל החינוכי בו תורמים כל תלמידים שקל לתרומה לקהילה. המיזם נעשה בשיתוף ראש המועצה, יואל גמליאל, אגף החינוך ענת קוך והאגודה יחד למען החייל.

המיזם כלל יצירת דגם קופה מחומרים ממוחזרים בהובלת מנהלות בתי הספר, נתינת השקל מכל תלמיד בסימן "הנתינה מעשירה את הנותן ואת המקבל" עבור חיילי גדרה שדואגים לשמירה על ביטחונם של תושבי מדינת ישראל. בנוסף במסגרת היום תתקיים תחרות בין בתי הספר בה על עיצוב הקופות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

באבא לולה, סגן נשיא הרוטרי העולמי, הגיע לביקור בגדרה

במסגרת הביקור הוא נפגש עם חברי מועדון רוטרי גדרה, ראש המועצה יואל גמליאל ואף ביקר במוזיאון הבילויים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט: הדף של יואל גמליאל ומוזיאון גדרה


השבוע הגיע לביקור בגדרה אורח מיוחד- סגן נשיא רוטרי העולמי, באבא לולה. סגן הנשיא הגיע לביקור ביישוב במסגרתו נפגש עם חברי רוטרי גדרה בהובלת אבנר פוקס, מזל כהן וסולי ברגמן. כמו כן הוא הגיע לביקור בלכת ראש המועצה שבירך אותו ואמר כי הביקור חשוב מאוד לחיזוק הקשר עם קהילות בינלאומיות והוא חלק בלתי נפרד מההסברה הלאומית. בנוסף זכה באבא לולה לביקור במוזיאון הבילויים ושמע על ההיסטוריה של המושבה ומקימיה.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת ההורים בגדרה! ביום ראשון 2.2 תפתח ההרשמה לגני הילדים בגדרה

ההרשמה תיערך באתר האינטרנט של המועצה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית גדרה ואגף החינוך מתכוננים בימים אלו לקראת תחילת ההרשמה לגני הילדים. ההרשמה תתקיים בין התאריכים 2.2.20-27.2.20 באתר האינטרנט של המועצה המקומית.

ההרשמה מיועדת לילדים בגילאי 3-5 על שנת לידתם

גיל 3 טרום טרום חובה: 1.1.2017-31.12.2017

גיל 4 טרום חובה: 1.1.2016-31.12.2016

גיל 5 חובה : 1.1.2015-31.12.2015


צהרונים

הורים המעוניינים לרשום את ילדיהם לצהרוני מרכז אופק- השיבוץ יעשה לאחר שיבוצי גני הילדים בחודשים יולי-אוגוסט.

שימו לב הרישום לגן אינו מהווה רישום לצהרון. ההרשמה תתקיים במזכירות מרכז אופק

להלן רשימת גני הילדים בגדרה


לפרטים נוספים ניתן לפנות לאגף החינוך בטלפון: 08-8593558 או 08-8593561/2

למעבר לחוברת המידע להורים: http://www.gedera.muni.il/uploads/rishum-ganim-tashpa.pdf
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון של שיטת הטיפול החדשה בבית החולים קפלן המשלבת שימוש במציאות מדומה בקרב נשים בהריון ובחדרי לידה

השימוש נועד על מנת לגרום להיסח דעת והרגעת הנשים שתסייע במהלך הליכים רפואיים שונים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8


בבית החולים קפלן החלו בניסוי משותף יחד עם חברת 1SYNC המתמחה בפיתוח ושימוש במציאות מדומה לצורך בידור וכן בתחום הרפואה. כיום משתמשים במציאות המדומה ברפואה לסיוע בשיכוך כאבים והפחתת חרדות. כעת הצטרף לפעילות בית החולים קפלן שעורך מחקר יחד עם החברה על ידי שימוש במשקפי מציאות מדומה. המשקפיים משמשים את חדרי לידה ומטופלות שמאושפזות באשפוזים ארוכי טווח. על פי צבי טובול לביא, אחד מהשותפים בחברה,השיטה מבוססת על מחקרים שונים מתחום הטכנולוגיה ושיטות טיפול שונות. בחברה הצליחו לייצר למטופלות סביבה אוטופית, המשולבת עם מוזיקה להיסח דעת והרגעת הנשים שתסייע במהלך הליכים רפואיים שונים.

חברת 1sync נוסדה על ידי צבי טובול לביא, וארתור מוטי בשנת 2016. הם מתמחים ביצירת תוכן ומוצרים לתחום הבידור וההכשרה, רפואה וחינוך. בין לקוחותיהם חברות טבע, כללית, תמה, דקסל פארמה ואמדוקס.

התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
  • אורח
    חחח, העתיקו מאסף הרופא
    הגב 12.01.20 19:40
  • אורח
    יופי.יש גם עבודה לאימהות מעדות המזרח משועממות שחורות על תושבות המקום ששונות מהם
    הגב 13.01.20 11:52
  • אורח
    וגם עבודה לפנסיונרים והפנסיונריות רכלניות סכסניות ורעות ומשועממות
    הגב 13.01.20 11:53
  • אורח
    לכולם צריך ליהיות תעסוקה לאימהות עם ילדים
    הגב 13.01.20 11:53
  • אורח
    אימהות מפונקות עקרות בית מעדות המזרח
    הגב 13.01.20 11:55
  • אורח
    מרכלות כל היום
    הגב 13.01.20 11:58
  • אורח
    אופיר היקרי סימון ז"ל זה קפלן. קפלן זה אופיר היקרי סימון ז"ל.
    הגב 13.01.20 12:55
  • אורח
    לא הבנתי... שומעים מוסיקה רואים ים ופרחים ואז הצירים לא כואבים???
    הגב 18.01.20 16:28
  • אורח

אלופי גדרה! אבישג סמברג וגדי חיימוביץ זכו בתואר אלופי ישראל בטאקוונדו 2020

צילום: הדף של נילי כהן סמברג

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בסוף השבוע האחרון התקיימה אליפות ישראל בטאקוונדו בירושלים בה התחרות ספורטאי המועדונים מרחבי הארץ. בין המתחרים שייצגו את גדרה היו הנציגים הבולטים של גדרה אבישג סמברג וגדי חיימוביץ שזכו בתואר אלופי ישראל 2020.

אבישג זכתה בתואר אלופת ישראל של עד 53 ק"ג.

גדי חיימוביץ זכה בתואר אלוף ישראל של עד 74 ק"ג.

חיימוביץ איתן זכה במקום השלישי של עד 54 ק"ג

גילי חיימוביץ זכה במקום השני של עד 63 ק"ג

מילוב דוד זכה במקום החמישי במשקל של עד 54 ק"ג

טום פשקובסקי זכה במקום התשיעי במשקל של עד 54 ק"ג

היעד הבא קביעת הקריטריון לאולימפיאדת טוקיו 2020
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סיפורי התנ"ך בגרסת דרכא רמון גדרה! לקראת בחינת הבגרות בתנ"ך מורי בתי הספר איריס ועמית- משה רבינו ומרים ליוו את תלמידי התיכון "במדבר" בדרכם לבחינה

קרדיט תיכון דרכא רמון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לפני כשבוע התקיימה לתלמידי התיכון בישראל בחינת הבגרות בתנ"ך. בתיכון דרכא רמון בגדרה החליטו לערוך הפתעה לתלמידים וליוו אותם אל הבחינה כאשר הם לבושים בתור משה רבנו ומרים. המטרה לדמות את הובלת בני ישראל במדבר. על היוזמה אחראים צוות בית הספר איריס, רחל ועמית.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גדרה נפרדת מקב"ט המועצה ציון בר אשר שיצא לגמלאות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
קרדיט מרכז אופק


המועצה המקומית גדרה ומרכז אופק, נפרדו לאחרונה מציון בר-אשר, קב"ט המועצה היוצא לגמלאות. לאחר שנים בתפקיד נפרדה גדרה מציון אשר דאג לכל נושא הביטחון במועצה הכוללים הדרכות לצוותי המועצה, במוסדות החינוך והתלמידים והובלת תרגילי ההכנה לשעת חירום.

בטקס חגיגי העניקו יו"ר מרכז אופק וסגן ראש המועצה, סהר רווח ומנהלת מרכז אופק, ליאת והב בן גל, תעודת הוקרה על עבודתו הנאמנה לאורך השנים.


ממרכז אופק נמסר:

ציון יקר, תודה על כל העשייה לאורך כל השנים. כבר מתגעגעים.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

הכירו את גדרה net קבוצות הוואטסאפ בו יוכלו לקבל התושבים את כל אירועי התרבות לילדים ולמשפחה בגדרה

לינק מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית גדרה פותחת בימים אלו שירות חדש לתושבים גדרה net. מהיום יוכלו התושבים למצוא את כל המידע והפעילויות האהובות לילדים ומשפחה גם בווטאסאפ.

לנוחיות התושבים המידע של המועצה נמצא באתר המועצה:

http://www.gedera.muni.il/News/NewsItem.aspx?nodeId=272&id=1774


אם אתם מעוניינים להצטרף לקבוצת הורים וילדים לחצו על אחד הקישורים הבאים:

https://chat.whatsapp.com/Bi1dXuumB9N0NP5TinTvsV

https://chat.whatsapp.com/GOcuRqB9GcDKpIX0GkxJdY

https://chat.whatsapp.com/DgVbPGUYp611cz2Zz6pU2Lלהצטרפות לקבוצת תרבות לחצו על אחד מהקישורים הבאים:

https://chat.whatsapp.com/JLm03OJ2UQAK5dXEXjav1R

https://chat.whatsapp.com/IvCHiK2lJSSGOxebCxriXR

https://chat.whatsapp.com/Lv4gBkpE8q849hsk77dzvN


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חדשות הצרכנות! רשת הסופרים מחסני שוק מגיעה לגדרה ותשיק בסוף ינואר את "סניף מחסני שוק בשבילך" בשד' מנחם בגין

הסניף החדש, יכלול קצביית פרימיום, מעדניה ומחלקות מגוונות נוספות כשהדגש העיקרי מושם על נושא ה-Wellness, לצד איכות וטריות מגוון המוצרים המשווקים ברשת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


רשת מחסני השוק, תשיק במהלך חודש ינואר 2020 סניף חדש של הרשת "מחסני השוק בשבילך" בגדרה. הפתיחה הרשמית תתקיים בסוף ינואר במעמד הנהלת הרשת הבכירה ומכובדים נוספים.

הסניף החדש הממוקם בשדרות מנחם בגין 40 בעיר, מחליף את קו אופ שופ ויכלול קצביית פרימיום, מחלקת פירות וירקות טריים, טואלטיקה, מוצרים יבשים, מעדניה, מחלקת קפואים ועוד. לרגל הפתיחה יתקיים הפנינג חגיגי עם מגוון הנחות ומבצעים משתלמים במיוחד במחלקות השונות.

למעבר לדף הפייסבוק של החברה

https://www.facebook.com/mshuk.4u/


איתי נעמן, מנהל השיווק של רשת מחסני השוק :

"אנו שמחים להשיק את הסניף החדש- מחסני השוק בשבילך לתושבי גדרה והסביבה. אנו מזמינים את התושבים להצטרף לחגיגות אשר יתקיימו בסוף ינואר ויכללו מהלכים שיווקיים משתלמים במיוחד. בנוסף, אנו מעודדים את כל התושבים להתעדכן באופן שוטף בעמוד הפייסבוק של הרשת על המבצעים ממגוון הקטגוריות, כך שכל לקוח יוכל למצוא מענה להעדפותיו ולצרכיו האישיים".

"כחלק מהחדרת הסניף החדש בעיר, הושם דגש רב על הכשרת הצוות המקצועי למתן שירות איכותי ומקצועי בהתאם למדיניות הרשת הפועלת ברחבי הארץ. זאת לצד מהלכים לקידום קצביית הפרימיום הנודעת, אשר ביססה את מעמדה הודות לבשרים האיכותיים והטריים אותם משווקת מדיי יום.אודות רשת מחסני השוק

רשת מחסני השוק, הנה רשת שיווק בפריסה ארצית המונה 67 סניפים מצפת ועד אילת. הרשת, אשר נוסדה לראשונה בשנת 1996 חנכה את סניפה הראשון בעיר באר-שבע. לאחרונה, רכשה הרשת את רשת קו-אופ והפכה לרשת השיווק החמישית בגודלה בישראל. מחסני השוק נמצאת בבעלות ובשותפות שווה בין משפחת נעמן לבין משפחת כהן.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
  • אורח
    בהצלחה !!
    הגב 09.01.20 21:13
  • אורח
    ילהה קניות בהצלחה מקווה ש'יהיו מחירים סבירים
    הגב 10.01.20 15:11
  • אורח
    שמירה על רמת מחירים משתלמת תביא להם הצלחה!
    הגב 11.01.20 08:37
  • אורח

יום כיף לנשות גיל הזהב של גדרה! ביום רביעי 22.1 יהנו נשות גדרה מיום כיף הכולל מופע מרכזי של סטלוס ואורן חן, מופע טלפתיה,תצוגת אופנה ועוד

יום הכיף יתקיים בגן האירועים עדיה בצומת יבנה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
קרדיט: מרכז אופק


מחלקת גיל הזהב של מרכז אופק מזמינה את נשות גיל הזהב בגדרה להצטרף ליום כיף - הקולות של פיראוס בגן אירועים "עדיה" בצומת יבנה.

בתכנית:

בוקר שמח - שירי בוקר משמחים

שתייה קרה, חמה

מופע טלפתיה וקריאת מחשבות שישאיר אתכם פעורי פה עם אמן המחשבות שחר ליבנה

חגיגת שירי ארץ ישראל היפה ומסיבה ים תיכונית עם אמיר שוהר

תצוגת אופנה קולקציית חורף 2020

ארוחת צהריים עשירה

המופע המרכזי: סטלוס ואורן חן במיטב הלהיטים

לסיום - קפה ועוגה


האירוע יתקיים ביום רביעי 22.1.20 בגן אירועים "עדיה" בצומת יבנה.

יציאה בשעה 8:00 ממרכז אופק

עלות: 215 ש"ח

לפרטים נוספים: 08-8594555
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
  • אורח
    מה זה המחיר הזה ?
    הגב 09.01.20 21:12
  • אורח
    אחרי שקיבלנו תוספת 6₪ ממש לאור קיצבת הזיקנה 2330 לחודש. יום כייף 10 אחוז מהקיצבה החודשית לתפארת מדינת ישראל!!!!!
    הגב 10.01.20 22:33
  • אורח
    ומה עם יום האישה לגיל הכסף ?
    הגב 11.01.20 08:15
  • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
21.01.20 20:19
מחפש דירה להשקעה עד תשע מאות אלף שח
אורח
14.01.20 20:11
למכירה דירה 3 חדרים ברחובות . 1400000 ש"ח קומה 2. שטח 70 מ"ר מטופח שעתיד לעבור תמ׳א. הדירה כוללת מזגן בכל חדר סככות בחלונות תריסי אלומיניום וחשמל, מאובזרת ברמה גבוהה יש חניה. ללא מעלית. חזיתית ופינתית נוף ירוק,מאוד שקטה 055-970-7114
אורח
18.01.20 14:41
תודה אבל לא תודה
אורח
20.12.19 07:40
למכירה דירה 3.5 חדרים קומה 2 ברחוב שפינוזה 4 בראשון לציון , משופצת , 85 מטר , חניה גדולה צמודה , 2 שירותים 3 כיווני אוויר נתי 0544712702
אורח
04.12.19 14:36
מחפש בית עם חצר לפחות 5 חדרים.דניאל 054-8002454
אורח
13.12.19 04:13
תיווך דניאל תיווך
אורח
26.12.19 08:36
דירת קרקע עם חצר 4 חדרים ברח יעקב. 10 להשכרה רביב 050-7307389
אורח
28.11.19 19:24
מחפשת דירת 2 חדרים להשכרה באזור המערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית
אורח
28.11.19 19:23
ערב טוב. מחפשת דירת 2 חדרים במערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית
אורח
29.11.19 16:43
אותה הודעה יהודית? רק שהפעם הוספת ערב טוב? הניחי לנו יהודית תודה
אורח
15.11.19 22:40
מעוניין לקנות מגרשים חקלאים בכל גודל מפרטי לא תיווך 0542235234
אורח
18.11.19 16:47
חביבי הכל תיווך היום מה קרה? רוצה לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה? או לשבוע לבד? פרגן לתיווך ונמצא לך מגרשים חקלאים מדן ועד אילת
אורח
11.12.19 17:57
ראה אתר קרקעות karka10.co.il
אורח
15.11.19 22:39
מחפש מחסן כל גודל לקניה ברחובות 0542235234
אורח
18.11.19 16:48
תחליט מחסן או שטח? או שגם פה אתה מחפש בלי תיווך?


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
21.01.20 10:38
דירת 3 חדרים מתאימה לשותפים רח יעקב. משופצת כחדשה 0544987776 מיכל
אורח
04.01.20 07:59
להשכרה מחסן 100מטר ברחוב גורדון. ל. 0523803486.
אורח
26.12.19 08:41
דירה. מתאימה ל3 שותפים במרכז העיר לאחר שיפוץ כללי רביב. 0507307389
אורח
26.12.19 08:31
דירת ברח יעקב 3חדרי שינה. מטבח מרפסת. מקלחת שרותי אורחים לאחר שיפוץ כללי מדהימה רביב 050-507307389 הנחה מיוחדת לשוכרים לתקופה ארוכה
אורח
12.01.20 19:17
היי המספר שלך לא תקין יש ספרה מיותרת אשמח לקבל פרטים
אורח
11.12.19 13:08
להשכרה יחידת דיור בקרית עקרון.. יחידה מושקעת ומרוהטת. מתאימה לזוג. 2500 שח לחודש. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 17:33
אז תגורי את ביחידה המושקעת מה מושקעת ? פרקט איטלקי? גרניט פורצלן? מטבח כמו באח הגדול? גקוזי? ריהוט יבוא מאיטליה? העיקר לרשום מושקעת? שמרי לך את היחידה לעצמך
אורח
13.11.19 14:41
יחידה מרוהטת יפהפייה בקרית עקרון. היחידה מרוהטת וכוללת חדר מטבחון פינת ישבה מקלחת וכניסה נפרדת. שכד 2500 שח כולל הכל..מתאים לסטודנטים רווקים או זוג צעיר. 0533562732
אורח
13.11.19 14:42
תיקון.קידומת 052
אורח
15.11.19 16:42
מה זה הכל כולל הכל? זה נשמע לא טוב ביחוד שרשום מקלחת וכניסה נפרדת ותחשבו על זה...
אורח
10.01.20 00:55
נראה שמשעמם לך או שאתה זקוק לטיפול .טפל בעצמך דחוף...
אורח
23.10.19 15:47
להשכרה ברחובות 3 חדרים 80 מ"ר במרכז השקט - נורדאו (קרוב לרח' יעקב) קומה 3 (מתוך 4) ללא מעלית, + מחסן פרטי בקומת הכניסה, מזגן בכל החדרים, ארון בחדר השינה, שולחן אוכל, סורגים, משופצת.... כניסה מ- 1.1.2020 לא בשבת 0524840355
אורח
25.10.19 19:40
אפשרי 60 יום נסיון לראות אם זה מתאים לנו? נשמח לתשובה חיובית
אורח
17.10.19 19:41
להשכרה 3 חדרים+מזגנים וארונות מקום מרכזי ושקט לא בשבת 0546457524
אורח
29.10.19 18:05
ארונות עץ מלא? פורמייקה? סיבית? עץ אלון מבוקע? מזגנים תוצרת אלקטרה,תדיראן ,פמילי? סמסונג? מרכזי ושקט אבל איפה?
אורח
07.11.19 10:38
אתה רוצה להשכיר לא לקנות אז מה זה משנה איזה מזגנים?


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
26.12.19 16:29
ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל שמורה 60000 ק"מ למכירה 0523307721 לא בשבת
אורח
26.12.19 14:54
למכירה ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל 60000 קילומטר 0523307721 לא בשבת
אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
25.07.19 00:48
כמה לחודש


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
20.01.20 20:31
דרוש/ה פקיד/ת ביטוח חיים למשרה מלאה ל שרד באזור. ניסיון חובה! 054-3020071
אורח
27.12.19 21:03
דרוש/ה עובד/ת לאחר שעות הלימודים בכל גיל להדרכות ילדים בתחום ההאבקות והגנה עצמית, לימודים והכשרה אצלינו, תנאים מעולים+הסעות, נא ליצרית קשר דרך האתר SUPER-BUS.CO.IL אבי/מיטל
אורח
28.11.19 17:08
להשכרה יחידת מגורים משופצת ומרוהטת בקרית עקרון. ליחידה כניסה נפרדת. המחיר 2500 שח כולל הכל. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 18:32
מה כולל הכל? הזמנה לקידוש ולחגים על בסיס קבוע מובטח לשוכרים? שרותי כביסה וגיהוץ כלולים? ניקיון גיהוץ והחלפת מצעים כלולים? למה הכוונה כולל הכל?
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
28.11.19 05:58
מה המספר ליצירת קשר?
אורח
28.11.19 17:05
לא אקטואלי
הצג תגובות נוספות
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010
אורח
23.10.19 20:54
שלום
אורח
13.10.19 02:02
מחפשת עבודה בניקיון חדרי מדרגות ברחובות יש ניסיון קודם 052-2720477
אורח
15.11.19 22:42
מחפשים פעם בשבועיים לנקיון בבנין משותף


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל