הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

רשת ויקטורי מתרחבת! 

אייל רביד רכש 2 סניפים מרכזיים של רשת יינות ביתן בירושלים וברמת גן

עומר מגדרה אשר נפצע בעזה עומד שוב על הרגליים! לאחר שנפצע מהתפוצצות פצמ"ר בעזה, סמל עומר שלום חזר לעמוד על רגליו בזכות שיקום שעבר בבית החולים הרצפלד בגדרה

חן סונגו דונגי, תושבת גדרה השיקה בימים אלו את ספר הביכורים שלה "הטעמים של חיי"

בית החולים קפלן הינו בית החולים הראשון בישראל שהתחבר לרשת הגז הטבעי הארצית כחלק מפעילות הפחתת זיהום האויר בישראל

בית החולים מצטרף לחברות תנובה שהינו המפעל הראשון ברחובות שעבר לשימוש בגז הטבעי, בהמשך עתיד להצטרף למהלך גם מפעל הגלידות של פלדמן.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום: דוברות בית חולים קפלן


נותנים גז':המרכז הרפואי 'קפלן' הראשון בישראל שהתחבר לרשת הגז הטבעי, שמשמעותו השימוש בגז יפחית מידית את זיהום האוויר באזור רחובות והסביבה.

בתחילת יולי התחבר המרכז הרפואי קפלן מקבוצת כללית בהצלחה לרשת הגז הטבעי הארצית. 'קפלן' הינו בית החולים הראשון בישראל שמפחית זיהום אוויר הן עבור הצוותים הרפואיים, המטופלים, המבקרים בבית החולים והן עבור כל תושבי רחובות והסביבה. הקיטור שמיוצר ע"י הגז הטבעי משמש לצרכים הרפואיים והאחרים של בית החולים.

בית החולים מצטרף לחברות תנובה שהינו המפעל הראשון ברחובות שעבר לשימוש בגז הטבעי. בהמשך עתיד להצטרף למהלך גם מפעל הגלידות של פלדמן

גדי כהן , סמנכ"ל לוגיסטיקה ותשתיות בשירותי בריאות כללית:

"כללית גאה להוביל את המעבר לשימוש בגז טבעי במערכת הבריאות בישראל. קפלן הינו בית החולים הראשון שמתחבר לגז הטבעי ובחודשים הקרובים מוסדות נוספים של כללית יתחברו לגז טבעי. כארגון בריאות מוביל בישראל אנו מאמצים פתרונות ידידותיים לסביבה כי אנו מחויבים לדאוג לבריאותם האישית של המטופלים לצד דאגה להיבטים סביבתיים ולהוביל פתרונות אשר מאפשרים חיים קהילתיים בסביבה נקייה ככל שניתן. המעבר לגז טבעי יביא להפחתת פליטת גזי חממה וצמצום זיהום האוויר בביה"ח ובסביבתו".


ד"ר שרית אבישי אלינר, מנהלת המרכז הרפואי קפלן – הרצפלד:

ברכה על ההחלטה כי המרכז הרפואי קפלן, המהווה מרכז רפואי מרכזי ומוביל עבור אוכלוסייה של מאות אלפי תושבים, קידם ועודד את חיבור בית החולים לגז טבעי בשיתוף מלא עם משרד האנרגיה והנהלת כללית. מהלך זה מהווה בשורה מבחינת אוויר נקי יותר לכל מי שנמצא בבית החולים ובסביבתו והוא גם זול יותר לשימוש. "אנחנו שמחים להיות הקטר המוביל מבין בתי החולים בישראל בתחום הפחתת האנרגיה המזהמת בישראל. הגז הטבעי משמש לתחומים רבים וחשובים ואני מקווה כי מרכזים רפואיים נוספים בישראל ילכו בעקבותינו בנושא זה".התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גזל ציבורי בחניות תושבי אשדוד כבר לא מגיעים יש להם בית חולים נהיה שקט...בקפלן ועדיין בית חולים מיושן ומסריח עם רופאים בולשביקים וטעויות פאטליות שמורחים אותן נסו להגיע לפגישה להתלונן ... תראו איך זה מסועף
  הגב 25.07.19 00:35
 • אורח
  ידידי מעל הביקורת שלך לא ראויה , בית החולים לילדים בקפלן ממש פנינה, בית החולים מחדש פניו, כלקוח כללית בכלל והמרכז הרפואי קפלן בפרט יש מה לשפר אבל יש בו רופאים טובים ואחיות מאוד מאוד מסורות.
  הגב 26.07.19 12:25

מכבי ישראל בחרה בקבוצת הנערות של מכבי הבילויים גדרה בכדורסל לקבלת מלגות ותמריצים בטקס ההוקרה לספורטאיות צעירות של הארגון

הקבוצה נבחרה לאור זכייתה בתואר ליגת נערות א' דרום בעונת 2018/19

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
קרדיט: מכבי ישראל


מחר(ביום רביעי 29.1), יערוך ארגון מכבי ישראל את ערב ההוקרה המסורתי של מכבי ישראל - "נשים אלופות במכבי", בכפר המכביה. באירוע יוענקו מלגות ותמריצים לספורטאיות הצעירות והמבטיחות של מועדוני מכבי במגוון ענפי הספורט בישראל. הטקס נועד לקדם את הספורטאיות הצעירות של קבוצות הנערות של המועדונים. הספורטאיות נבחרו על ידי ועדת הנשים של מכבי ישראל, בראשותה של הגברת אורה גלזר, ויו"ר מכבי ישראל יורם אייל והמנכ"ל נאור גלילי.

בין מקבלות המלגות תהיינה שחקניות קבוצת הכדורסל של מכבי הבילוייים גדרה שזכתה השנה בתואר אלופת ליגת נערות א' דרום של עונת 2018/19.

האירוע יחל בשעה 18:00, והוא יועבר בשידור ישיר בעמוד הפייסבוק של מכבי ישראל.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פרוטקציות בלבד
  הגב 28.01.20 13:13
 • אורח

תלמידי גדרה: יהונתן ארז משלהבות חב"ד, מאיה ראובני מרעות ויגל משריקי מאוהל שלום עלו לשלב הגמר האזורי של תחרות הנואם הצעיר; בתיכונים: לוטם לוי מחט"ב דרכא בגין וסהר משעלי מנתיבי נועם עלו לגמר הארצי של התחרות

התחרות מתקיימת זו השנה התשיעית עם ידי מועדון רוטרי הבילויים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום שני נערכה תחרות הגמר של "הנואם הצעיר" היישובי של גדרה. זו השנה התשיעית ברציפות שמתקיימת התחרות על ידי מועדון רוטרי הבילויים בגדרה בשיתוף המועצה המקומית ואגף החינוך בראשות ענת קוך.

עשרות תלמידים מבתי הספר ביישוב התחרו על התואר הנואם הטוב ביותר של השנה. תחרות זו הפכה זה מכבר לזירה מאתגרת במיוחד שרבים מבקשים להשתתף בה ולהגיע אל השלב האחרון של הנואמים לפני קהל..

מארגני התחרות מעידים כי השנה, יותר מכול שנה, נושאי התחרות ורמת הנאומים של התלמידים היו גבוהים במיוחד.

זוכי התחרות מבין התלמידים היסודיים הם:

יהונתן ארז מביה"ס שלהבות בהדרכת המרכזות אסתר סקעת ורבקה בן שחר

מאיה ראובני מביה"ס רעות בהדרכת המרכזת מוריה בצלאל

קרדיט: הדף של סהר רווח


יגל משרקי מביה"ס אוהל שלום בהדרכת המרכזת אילנה רז


שלושתם עלו לחצי הגמר האשכולית שיערך בתחילת חודש פברואר 2020 ברחובות. .

מבין תלמידי חטיבת הבניים דרכא ,זכה במקום הראשון לוטם לוי מתיכון דרכא בגין בהדרכת המרכזת אורנה כץ ועלתה לתחרות הגמר הארצי .

מבין תלמידי התיכון זכה במקום ראשון סהר משעלי מנתיבי נועם בהדרכתה של המרכזת רחל אלבז.

קרדיט נתיבי נועם


כל המתחרים קיבלו תעודת הוקרה על השתתפות והזוכים במקומות הראשונים קיבלו תלושי שי בסך -.200 ₪ לקניית ספרים ועט מתנת ראש המועצה.

התחרות נפתחה בברכתו של סגן ראש המועצה סהר רווח

קרדיט: הדף של סהר רווח


"המיזם הזה של מועדון רוטרי הבילויים הוא עוד מיזם קהילתי שאין כדוגמתו . חברי המועדון במשך שנים רבות מתנדבים למען אוכלוסיות רבות בקהילה שלנו בגדרה החל מילדים ,דרך בני הנוער ועד גיל הזהב. אני רוצה להודות לנשיאת המועדון גב' דינה בן שבת ונשיא המייסד של המועדון יגאל גלסנר החוגגים השנה 10 שנים להיווסדה"

חברת המועדון רוחה חבני

שריכזה וארגנה השנה את התחרות " אני גאה להוביל את המיזם "הנואם הצעיר בשנתו התשיעית יחד עם חברת המועדון גילה גמליאל שהיא רכזת אשכולית בנושא הנואם הצעיר .תודה למנהלות בתי הספר למרכזות ,לתלמידים ולהורים "


מנהלת אגף החינוך, ענת קוך:

"ללא מועדון רוטרי הבילויים לא היינו מגיעים לתחרות זו וכתוצאה מהשיתופים בננו נוצר קידום והצלחת במיזם"


נשיאת המועדון דינה בן שבת

הודתה לכל חברי המועדון למנהלת מרכז אופק גב' ליאת והב בן גל ותודה מיוחדת לצוות המנהלות והעובדים של מרכז אופק, שמשקיעים למען הקהילה בגדרה ולמען שיתוף פעולה בערב זה שהיה דוגמא ומופת לכך .


קרדיט: אוהל שלום


קרדיט: הדף של סהר רווח

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

חן סונגו דונגי, תושבת גדרה השיקה בימים אלו את ספר הביכורים שלה "הטעמים של חיי"

הספר כבר זוכה לביקורות מהללות ואף זכה במקום הראשון ברשימת רבי המכר של חנות הספרים האינטרנטית אינדיבוק

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
קרדיט: הדף של סהר רווח


חן סונגו דונגי, תושבת גדרה השיקה בימים אלו את ספרה החדש "הטעמים של חיי" . זהו ספר הביכורים של חן שכתבה רומן המספר על אלינור אמא לשלושה ילדים שנישואיה מתרסקים והדבר האחרון לו צפתה הוא להיכנס למערכת יחסים עם יואב הראל , השף הכי מטורף בטלוויזיה. הפגישה איתו מכניסה אותה למסע חדש ומערכת יחסים חדשה לה לא צפתה.

אירוע ההשקה החגיגי התקיים בסוף השבוע האחרון אליו הגיעו תושבים רבים שהגיעו לתמוך וביניהם סגן ראש המועצה סהר רווח.

הספר נמכר כיום באינטרנט ובקרוב ייצא לחנויות ברשת סטימצקי וצומת ספרים. הספר כבר זוכה לביקורות משבחות והוא אף זכה במקום הראשון של חנות הספרים האינטרנטית אינדיבוק

קרדיט: הדף של חן סוגו דונגי

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לך אלופה 👌
  הגב 27.01.20 18:38
 • אורח

לקראת תחילת הרישום לגני הילדים וכיתות א' (ראשון 12.2), המועצה המקומית גדרה מסבירה על הצלחת התוכנית היישובית "רצפים"

לפני כשנתיים אגף החינוך בגדרה קיים מפגשים לגיבושה של תכנית חדשה כלל יישובית שתאפשר תנאים נוחים ויצירת אקלים לימודי שיאפשר לתלמידים לעבור בצורה חלקה בין המסגרות החינוכיות- מעבר מגן חובה לכיתה א' ומעבר מכיתה ו' לחטיבת ביניים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אגף החינוך במועצה המקומית גדרה עומד לפתוח את הרישום לגני הילדים ובתי הספר. רגע לפני ש-1,000 ילדים ייכנסו למסגרת החדשה (כיתה א' וכיתה ז'), ההורים מוזמנים להכיר את תכנית "רצפים" שנועדה להקל על המעבר מהגן לכיתה א' ומבית הספר היסודי לחטיבה וזוכה להצלחה במושבה.

המעבר ממסגרת הגן לבית הספר ומבית ספר יסודי לחטיבת הביניים מלווה בהתרגשות ולעיתים באים לידי ביטוי קשיים בתהליך זה. לפני כשנתיים אגף החינוך בגדרה קיים מפגשים לגיבושה של תכנית חדשה כלל יישובית שתאפשר תנאים נוחים ויצירת אקלים לימודי שיאפשר לתלמידים לעבור בצורה חלקה בין המסגרות החינוכיות- מעבר מגן חובה לכיתה א' ומעבר מכיתה ו' לחטיבת ביניים.

התכנית התגבשה בשיתוף מנהלת אגף החינוך, הגב' ענת קוך, בשיתוף כל בעלי התפקידים השותפים למעברים - גננות, מורות כיתה א', רכזות, מנהלות בתי הספר, יועצות, מפקחים ופסיכולוגים. במאמץ משותף הופקו תוצרים וגובשו לכדי תכנית בשם "רצפים".


רק לאחרונה ביקרה בגדרה מנהלת מחוז מרכז במשרד החינוך, גב' עמליה חיימוביץ וצוותה והם התרשמו לטובה מהצלחת התכנית. לסיור זה התלווה צוות אגף החינוך, מפקחי בתי הספר והגנים מהחינוך הממלכתי והממלכתי דתי. בין הנושאים שהועלו בסיור: המעבר בין הגן לכיתה א' והעליה לכיתה ז', תכנית הרובוטיקה שמתחילה בביה"ס היסודי וממשיכה גם בתיכון, נושא טיפוח סביבה ירוקה או למידת חקר.

הסיור התחיל בשמורת הטבע של ביה"ס "רעות", שהתלמידים הפכו אותה ליער מאכל: הילדים מטפחים את השמורה וילדי הגן קיימו פעילות משותפת עם ילדי כיתה א'. לאחר מכן קיימו פעילות ותצפית באזור. ביקור מנהלת המחוז הסתיים במפגש בספריה בביה"ס הבילויים, שם אמרה שהתרשמה מהסיור אשר שיקף עשיה איכותית ומיטבית של החינוך במושבה והחמיאה כשאמרה: "גדרה היא מקום שנעשית בו עבודה חינוכית טובה מאוד".


מנהלת השירות הפסיכולוגי חינוכי בגדרה, ד"ר מרסלה ליפרמן:

אף מדמה את המעברים לעלייה במדרגות הסולם ואמרה כי "השאיפה שהעלייה במדרגות תתאים להתפתחות הילד ותיעשה כתהליך טבעי, תוך תחושת מסוגלות והשקעת מאמץ סביר".

מנהלת מחלקת החינוך במועצה המקומית גדרה, גב' ענת קוך:

"הרעיון הוא שתלמידים יחוו את כל שנות החינוך תוך היכרות עם המסגרות השונות תוך יצירת שפה משותפת בין ההורים, הילדים והקהילה", אמרה ענת קוך וציינה כי שלושה דגשים ניתנו ביישום התכנית: פדגוגית, חברתית ורגשית.

לשם כך יצרה מחלקת החינוך מפגשים של רכזות תחומי הדעת בכיתות ו'- ז' ונבנו תכניות כדי לקבלן לחטיבה. במקביל מתקיים שיח עם המורים, מפגשים בביה"ס ובין גן לכיתה א'.

"המעבר המשמעותי בין הגן לכיתה א' הוא מעבר שהמערכת כולה לוקחת אותו בתשומת לב רבה מתוך דאגה לרווחת התלמיד והיא בעלת משמעות עמוקה. התכנית מקלה על הסתגלות במעבר והמערכות יכירו את המסגרות ויתנו מענה מתאים ומדברים על קליטה מיטבית על ידי הצוותים החינוכיים. הקהילה כולה נרתמת ליצירת רצף שעיקרו הסתגלות חברתית רגשית והיערכות לימודית".

היא מוסיפה ואומרת בכל שנה בממוצע עולים לכיתה א' כ-500 תלמידים ועוד כ-500 תלמידים עולים לכיתה ז'. בשבועות הקרובים ועד לסיום שנת הלימודים, יעסוק אגף החינוך בתכנית רצפים תוך יישום העמקתה והכרת המסגרות: גננת תדע מה קורה בכיתה א' ולהיפך, ומורה מכיתה ז' תדע מה קורה בכיתה ו' ולהיפך. התכנית מציעה יצירת אשכולות גנים ובתי ספר ולאחר פסח יחלו ביקורים הדדיים בין בתי המסגרות.

ענת קוך מסבירה על התגובות שהתקבלו על התוכנית:

"אנו רואים חשיבות רבה במסגרת הקולטת ופועלים ליצירת מענה מיטבי באמצעות תכנית "רצפים" אשר עד כה תגובות ההורים חיוביות. ברגע שמכירים את המסגרת ומקבלים מידע, גם ההורים וגם הילדים רגועים יותר והם מגיעים למסגרת החדשה מוכנים יותר גם רגשית וגם לימודית".
הרישום לגנים הילדים וכיתה א' יחל בתאריך 2.2.2020 באתר המועצה.

הרישום לתיכונים בגדרה יתקיים בתחילת חודש אפריל.


ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל:

"לקראת הרישום לגני הילדים ובתי הספר, אני רוצה לאחל לצוותים החינוכיים ולתלמידים הצלחה רבה. אין ספק כי תכנית רצפים מסייעת לתלמידינו להשלים את המעבר בין המסגרות בצורה טובה, חינוכית וחברתית". תכנית 'רצפים' משמעותית לאיכות החינוך ולהצלחת ילדינו. ישר כוח לעוסקים במלאכה".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רשת ויקטורי מתרחבת! אייל רביד רכש 2 סניפים מרכזיים של רשת יינות ביתן בירושלים וברמת גן

עלות הרכישה 35 מיליון ש"ח

אבי בר | | תגובות: 2
יחצבהמשך לדיווח לפני 5 חודשים לפיה רשת ויקטורי רכשה מיינות ביתן 5 סניפים ברחבי הארץ בנתיבות, טירת הכרמל, יבנה, מבשרת ציון ובפארק המדע ברחובות, בעלות כוללת של 63 מיליון ₪ לא כולל המלאי. מודיעה היום שני 27/1 רשת ויקטורי כי המהלך לרכישת הסניף בפארק המדע רחובות הושלם והסניף יועבר לרשת ויקטורי במהלך חודש פברואר .

בנוסף מדווחת רשת ויקטורי כי רכשה 2 סניפים נוספים של רשת יינות ביתן בקניון מלחה ובקניון איילון ברמת גן, בעלות של 35 מיליון ₪, לא כולל המלאי בסופרמרקטים
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מדוע זה מתפרסם העיתון פנימי ? למה זה אמור לעניין אותי כתושב מה רכש בעליו של רשת ויקטורי ?
  הגב 27.01.20 15:29
 • אורח
  אם אותך לא מעניין זה לא אומר שאת אחרים גם לא
  הגב 27.01.20 16:19
 • אורח

טו' בשבט בגדרה! המועצה המקומית גדרה ומרכז אופק הכינו שלל אירועים סדר טו' בשבט, שירה בציבור, סדנאות יצירה ועוד. תוכנית האירועים מצ"ב בכתבה

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: 08-8594555

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


טו' בשבט בפתח ובמועצה המקומית גדרה הכינו לתושבים חגיגת טו' בשבט לכל המשפחה שתתקיים לאורך חודש פברואר במרכז אופק.

להלן תוכנית האירועים:

יום ראשון 2.2.20 שעה 17:30 מרכז אופק

סדנת בצק סוכר צומח ופורח לילדים בגילאים 3-5

עלות: 35 ש"ח הורה+ילד


יום שלישי 4.2.20 שעה 17:15 מרכז אופק

פעילות חיות וטבע בסימן חוגגים טו' בשבט

גילאי 2-4

עלות: 30 ש"ח הורה+ילד


יום חמישי 6.2.20 שעה 20:00 אולם תרבות רמון

הקרנת טרום בכורה של הסרט ברזיל אהובתי + מפגש עם הבמאי, חורחה גורביץ'.

עלות: 20 ש"ח


יום ראשון 9.2.20

שעה 16:30 מרכז אופק

סיפור בתנועה עם חיה שרעבי

סבב שני יתקיים בשעה 17:30

עלות: 30 ש"ח הורה+ילד


שעה 17:00 מרכז אופק

סדנת יצירה בסימן טו בשבט לילדים בגילאי גן ובית ספר יסודי

עלות: 10 ש"ח


יום שני 10.2.20

שעה 17:00 מרכז אופק

סדנת מרציפן – עם שמח במטבח

גילאי 4-6 בשעה 17:00-17:45

גילאי בית ספר יסודי בשעה 18:00-18:45

עלות: 50 ש"ח, לילדי חוג שמח במטבח - חינםשעה 17:30 מרכז אופק

סדר טו' בשבט לכל המשפחה עם שירה וטעימות וכמובן פירות יבשים

הכניסה חופשית


יום שלישי 11.2.20 שעה 18:00 מרכז הנוער

טקס טו' בשבט לנוער גדרה

כתובת: ויצמן 35

הכניסה חופשיתלפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: 08-8594555התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין אירועים למבוגרים בגדרה ? 7, מתוך שמונה לילדים. וגם השמיני לא לעניין . מדוע אין תכנית לגיל השלישי בגדרה ?
  הגב 27.01.20 15:27
 • אורח

חניכי מכבי צעיר גדרה ארחו את חניכי תנועת מכבי ארגנטינה לפעילות משותפת

קרדיט: מכבי צעיר גדרה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תנועת הנוער, מכבי צעיר גדרה, ארחה בשבוע האחרון את חניכי מכבי ארגנטינה לפעילות משותפת. הפעילות התקיימה בקרב חניכי כיתות ז-ח, שערכו את הפעילות במסגרת שיתופי פעולה בין תנועות מכבי העולמית.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עומר מגדרה אשר נפצע בעזה עומד שוב על הרגליים! לאחר שנפצע מהתפוצצות פצמ"ר בעזה, סמל עומר שלום חזר לעמוד על רגליו בזכות שיקום שעבר בבית החולים הרצפלד בגדרה

לאחר שעבר מספר ניתוחים ותהליך שיקום ארוך עומר הגיע למצב שהוא חזר להיות עצמאי ןממשיך במסלול חייו הרגילים. עומר הודה בחום לכל הצוות הרפואי בהרצפלד. "קמתי על הרגליים בזכותכם ואמשיך להוקיר אתכם בכל מקום אפשרי. כי אין ראויים מכם לתודה שלי".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
צילום: אופיר לוי


סרטון


סמל עומר שלום (20), לוחם בתותחנים, נפצע פציעה מורכבת מהתפוצצות פצמ"ר בעזה שפגע בעיקר בגפיים התחתונות ופגיעות קלות בגוף. לאחר שעבר מספר ניתוחים הגיע לתהליך שיקום ארוך עם צוות רפואי רב מערכתי בבית החולים השיקומי הרצפלד בגדרה. היום, לאחר חצי שנה בשיקום, עומר עצמאי לחלוטין, חזר לפעילות פנאי וממשיך במסלול החיים כצעיר בתחילת הדרך. היחידה לאשפוז יום שיקומי בביה"ח הרצפלד מעניקה מענה שיקומי מקצועי לכל טווחי הגילאים בהצלחה רבה.

עומר, תושב גדרה, לוחם תותחנים, היה בכוננות במהלך חודש מאי 2019 לאור ההסלמה הביטחונית באזור הדרום ושיגור רקטות, בימים שלפני קיום האירוויזיון בישראל. במהלך שמירה נפל פצמ"ר במרחק מספר מטרים ממנו ומחייל נוסף. "נשכבנו על הקרקע והרגשתי פגיעות ברגליים ופגיעות קלות בגוף. כמה דקות לא ידעתי מה קורה איתי. זחלתי קדימה להתרחק מהתחמושת. הרגשתי שלקח כמה דקות לפנות אותי אבל בפועל בפחות מדקה באו חיילים עם אלונקה לקחת אותי". עומר עבר סדרת ניתוחים במהלך שלושה חודשים והגיע למרכז שיקום יום בבית החולים השיקומי הרצפלד בגדרה.
"הרופא שלי במשרד הביטחון המליץ לי בחום על הצוות המיומן באשפוז יום שיקומי בהרצפלד ואכן השיקום מדהים ברמה מקצועית גבוהה ביותר. כשהגעתי לבית החולים לטיפולי פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק ואימון בחדר כושר שלוש פעמים בשבוע, לא האמנתי עד כמה טיפול מקצועי ומדויק יכול להביא לשיפור כזה משמעותי בתפקוד שלי", מסביר עומר. "עומד לרשותי צוות רפואי נרחב ומקצועי, החל מד"ר טטיאנה ונדר, מנהלת שיקום יום, לירז טנצר, טל פלג ועומרי הפיזיותרפיסטים, יונית וייס, המרפאה בעיסוק, ונטלי פרקש, הפסיכולוגית, קיבלו אותי בחיוך גדול ובהתלהבות רבה. מהיום הראשון קיבלתי יחס חם והרגשתי סביבה חמה ואוהבת שנתנה תחושה של משפחתיות, דבר שהשפיע רבות על הצלחת הטיפול השיקומי".

ד"ר טטיאנה ונדר, ס. מנהלת בית החולים ומנהלת אשפוז יום שיקומי, מומחית בנוירולוגיה, רפואה פיזיקלית ושיקום, אמרה כי הפציעה של עומר היתה בעיקר בגפיים התחתונות. "עומר עבר מספר ניתוחים מורכבים והגיע לטיפול שיקומי במסגרת אשפוז יום שיקומי בבי"ח הרצפלד. הצוות המיומן הכין תוכנית טיפול מסודרת עם מטרות ויעדים מדויקים לחיזוק גוף וחזרה לשגרת חיים. בתחילת הטיפול, הליקוי העיקרי של עומר היה הגבלה בניידות וכאבים", היא מסבירה. "עומר הוא לוחם אמיתי, ולוחם להגיע למצב של שיקום מלא. היום הוא עצמאי לחלוטין, חוזר לפעילויות הפנאי, עבר מבחן פסיכומטרי וממשיך במסלול חיים מתוכנן". אין ספק כי השיקום של עומר הנו בגדר שיקום מציל חיים שכן הוא קיבל את חיי השגרה שלו בחזרה.

עומר הודה בחום לכל הצוות הרפואי בהרצפלד. "קמתי על הרגליים בזכותכם ואמשיך להוקיר אתכם בכל מקום אפשרי. כי אין ראויים מכם לתודה שלי".
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בריאות טובה עומר יקר.
  הגב 26.01.20 15:38
 • אורח
  רפואה שלמה 😘
  הגב 26.01.20 16:24
 • אורח
  שתהיה בריא ותרגיש טוב, עומר היקר!
  הגב 26.01.20 16:28
 • אורח

כנס הבוגרים של מכבי צעיר גדרה! ביום שבת 9.5.20 יתקיים כנס הבוגרים של תנועת הנוער לאורך השנים

לרגל הכנס קוראת התנועה לבוגריה ליצור איתה קשר שליחת פרטיהם בהודעה למספר הטלפון בכתבה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תנועת הנוער מכבי צעיר גדרה מזמין את בוגרי העבר של התנועה להגיע לכנס מיוחד של כל בוגרי התנועה לאורך השנים שיתקיים במהלך חודש מאי הקרוב 9.5.20.

התנועה קוראת לכל הבוגרים ליצור עימה קשר דרך הודעת וואטסאפ למספר: 054-6792023

ולכתוב את שם המלא, טלפון ואת השנה בה הם היו בכיתה י"ב בסניף.

פרטים נוספים על הכנס יפורסמו בהמשך

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חדש במרכז אופק! מדי יום שני ורביעי יפתח מועדון אימהות ופעוטות במרכז אופק בו תוכלנה תושבות גדרה לצאת להתאוורר וליהנות מארוחה

המועדון החדש מיועד לאימהות בחופשות לידה ומתאים לתינוקות מגיל לידה ועד זחילה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט: המוכצה המקומית גדרה


מרכז אופק פותח בימי םאלו את מועדון אימהות ופעוטות במרכז אופק. המועדון החדש מיועד לאימהות בחופשות לידה ומתאים לתינוקות מגיל לידה ועד זחילה. במסגרת הפעילות יוכלו האימהות ליהנות ארוחת בוקר קלה, מזרונים, חימום ואווירה נעימה
המועדון פתוח בימים שני ורביעי מ-09:00-12:00.
כל מפגש הוא בעלות סמלית של 20 ש"ח לטובת ארוחת בוקר ומוצרי חשמל לרווחת האימהות.

לפרטים נוספים : 054-5616691

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ציונה מברכת! מזל טוב לסגן ראש המועצה, סהר רווח החוגג יום הולדת

רוצים לפרגן ולברך את קרוביכם? שלחו לוואטסאפ 058-758-7106 (לציין עבור ציונה וחובה לצרף תמונה)

ציונה | | תגובות: 0


מזל טוב לסגן ראש המועצה, סהר רווח החוגג היום יום הולדת

ציונה מצטרפת לכל הברכות והאיחולים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבי גדרה עד כמה אתם מכירים את מקום מגוריכם? מוזיאון גדרה מזמין את התושבים להשתתף בחידון ולבדוק עד כמה הם מכירים את ההיסטוריה המקומית

לינק לחידון מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עד כמה אתם מכירים את גדרה? מוזיאון גדרה יצא בימים אלו בחידון מיוחד לתושבי גדרה בו נבחנים התושבים על ההיסטוריה המושבה והקמתה של גדרה. בחידון נשאלים התושבים על מייסדי המושבה, רחובותיה והמוסדות ההיסטורים.

למעבר לחידון לחצו כאן
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביוזמת תושבת גדרה, בת אל אלפרוביץ ביום שני 10.2 תתקיים במרכז אופק סדנת הכנה לקראת הגיוס להורים לילדים עם ליקויי למידה והפרעות קשב; יש לבצע הרשמה מראש

הסדנה תועבר על ידי קצין בכיר מטעם משרד הביטחון ומומחית ללקויות למידה מטעם אגודת ניצן

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט הדף של בת אל אלפרוביץ


מרכז אופק מזמין את תושבי גדרה להגיע לסדנת הכנה לקראת הגיוס לצה"ל להורים צעירים עם ליקויי למידה והפרעות קשב. הסדנה מתקיימת בשיתוף ניצן- האגודה לקידום ילדים ובוגרים עם ליקויי למידה והפרעת קשב ומשרד הביטחון. על היוזמה אחראית תושבת גדרה , בת אל אלפרוביץ – מנהלת סניף ניצן באשדוד.

בת אל החליטה לתרום למען תושבי גדרה ולהעניק להם את הסדנה בה יקבלו ההורים תשובות לשאלות:

האם הצבא מתחשב בלקויות למידה והפרעת קשב? האם ניתן להתגייס ליחידות קרביות ועוד. הסדנה תועבר על ידי קצין בכיר מטעם משרד הביטחון ומומחית ללקויות למידה מטעם אגודת ניצן

המפגש יתקיים ביום שני 10.2.20 בין השעות 19:30-21:00 במרכז אופק רחוב על כנפי נשרים 3 גדרה

הכניסה חופשית אך יש לבצע הרשמה מראש בטלפון: 08-8544455

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי דרכא בגין בגדרה יוזמים פרוייקט חדש למען איכות הסביבה- "לעולם ועץ" הקמת חורשה שתשמש חומה ירוקה כנגד זיהומים המגיעים ממפעלים ואזורי התעשייה

השבוע הגיעו התלמידים אל לשכת ראש המועצה והציגו לו את הרעיון, שנולד כתוצאה מאירועי השריפות באוסטרליה בחודשים האחרונים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
קרדיט: הדף של יואל גמליאל


בחודשים האחרונים סובלים תושבי אוסטרליה משריפות בלתי פוסקות בעקבות משבר האקלים העולמי. החשיפה לסיפור השריפות הביא את תלמידי כיתה ח' בדרכא בגין בגדרה, לחשוב על פרוייקט חדש בתחום. השבוע הם הגיעו אל לשכת ראש המועצה, יואל גמליאל יחד עם יעל דהן מחנכת הכיתה ומנהלת חטיבת הביניים לילך אחרק על מנת להציג לו את הפרוייקט- "לעולם ועץ", אותו הם רוצים ליישם במועצה. רצונם של התלמידים הוא להקים חורשה שתשמש חומה ירוקה אשר תמנע כניסת הגזים הרעילים בסביבת גדרה מהמפעלים ואזורי התעשייה ותשפר את איכות האוויר ותוריד את אחוז התחלואה. התלמידים מקווים שהיוזמה תצא לפועל גם ברשויות נוספות ובכך יתרמו לסביבה ולמניעת התחממות כדור הארץ.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רעיון מצוין כול הכבוד לתלמידים
  הגב 24.01.20 18:24
 • אורח

בהובלת השדרן אורן רדעי והמורה אלה ברונשטיין, תלמידי גוונים בגדרה קיימו שידור מיוחד ברדיו הבית ספרי לציון יום השפה העברית.

מנהלת ביה"ס, גב' יעל קסלסי, הדגישה כי מסע זה מהווה עבור התלמידים משימה חשובה, תלמידי ביה"ס גוונים יהיו ממשיכי דרכו של אליעזר בן יהודה – מחייה השפה העברית ויעשו כל שניתן להמשיך ולהמשיך את דרכו בשימור השפה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תלמידי גוונים קיימו פעילות ויום שיא בנושא השפה העברית. האירוע הועבר בשידור חי במסגרת תחנת הרדיו הלימודי, אותו הפיקו חברי הרדיו הבית ספרי. במסגרת ציון יום הלשון העברית, תלמידי ביה"ס "גוונים" יצאו למסע מרתק בשבילי השפה העברית. המסע החל בסיפור התחדשותה של השפה העברית יותר ממאה שנה, מסע המזמן היכרות מעמיקה עם השפה, חשיבותה בתולדות הציונות ואחריותנו לשמרה ולכבדה.


ברוח הייחודיות הבית ספרית, תלמידי ביה"ס תכננו ויצרו משחקים מגוונים, בהובלת רכזת העברית מאירה אייל וקהילת המורות לעברית רויטל, גלית, ישראלה, חנה, ורד, עירית, חופית, רחלי, נירית ולאה, משחקים המאירים קסמה של השפה העברית, מבלי לפסוח על תהליך כתיבת טסט שימושי מפעיל.

מנהלת ביה"ס, גב' יעל קסלסי, הדגישה כי מסע זה מהווה עבור התלמידים משימה חשובה, תלמידי ביה"ס גוונים יהיו ממשיכי דרכו של אליעזר בן יהודה – מחייה השפה העברית ויעשו כל שניתן להמשיך ולהמשיך את דרכו בשימור השפה.

שיאו של המסע הלימודי היה בפעילות הורים וילדים, כשבמהלכה שיחקו במשחקים יצירתיים ומהנים פרי יצירתם של התלמידים. לאחר מכן, תלמידי כיתה ה'1 והמחנכת מאירה אייל קיימו טקס חגיגי, המשלב שירים וריקודים בסימן "מילים מילים" והענקת מטבעות לשון ברוח המילים המתחדשות לכל קהילת "גוונים" כאשר האירוע הועבר בשידור חי, שהופק על ידי חברי הרדיו הבית ספרי. את השידור העביר השדרן אורן רדעי ובהובלת המורה אלה ברונשטיין.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שוטר נאשם על שהיכה וירק על נער אותו עצר בגדרה

המקרה אירע לאחר שהשוטר הוזעק לרחוב ויצמן בגדרה בעקבות תלונות על פגיעה ברכבים על ידי קבוצת נערים . השוטר עצר את אחד הנערים והחל לקלל אותו ולאחר מכן בתוך נקודת המשטרה הפיל אותו והיכה אותו מספר פעמים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 13
ע


המחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות המדינה הגישה לבית משפט השלום בראשון לציון כתב אישום נגד שוטר לשעבר בנקודת גדרה בגין תקיפה סתם ואיומים.

על פי כתב האישום שהוגש ע"י המחלקה לחקירות שוטרים, ביום 02.10.2018, בסביבות השעה 00:30 בלילה, הגיע הנאשם לרחוב ויצמן בגדרה יחד עם פקחית בשיטור העירוני בעקבות דווח על אירוע פגיעה ברכבים על ידי מספר נערים. בהגיעו למקום זיהה הנאשם את המתלונן כשהוא בין הנערים שנחשדו בפגיעה ברכבים, משהגיעה הניידת הנערים נמלטו. הנאשם רדף אחרי המתלונן, תפס אותו, הודיע לו שהוא עצור וכבל אותו בידיו והוביל אותו לנקודת השיטור בגדרה. כשהגיעו לנקודת השיטור, פתח הנאשם את דלת הניידת ואמר למתלונן "צא יא בן שרמוטה". לאחר מכן, הובל המתלונן לחדר השיטור שם הושב על כיסא, בעודו כבול בידיו. הנאשם ביקש מהמתלונן להביט אל הקיר והכה אותו בעורף מספר פעמים. לאחר מכן, הפיל את המתלונן ארצה, ביקש ממנו לקום ואיים עליו שאם לא יקום ימשיך להכותו ויבעט בו. המתלונן קם, והנאשם היכה אותו בעורפו. בשלב מסוים, הפיל הנאשם את המתלונן פעם נוספת מהכיסא והמשיך להכותו, תוך ששם את ברכו על צווארו של המתלונן. בעת שהנאשם היכה את המתלונן, שאל המתלונן את הנאשם ו"אם יעשו כך לבן שלך?"; בתגובה קילל הנאשם את המתלונן, המשיך להכותו, בין היתר, באגרופים ובעיטות לגופו, וביריקה על המתלונן. בנוסף אמר הנאשם למתלונן "בוא נראה אותך בלי אזיקים", ו"בא נריב מכות יא בן זונה".

על פי כתב האישום תקף הנאשם את הנער שלא כדין ואיים עליו במטרה להפחידו או להקניטו.

התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בטח מדובר באתיופי.שוטר מטומטם
  הגב 23.01.20 12:13
 • אורח
  מהיכן לקחת את הצילום של התחנה?
  הגב 23.01.20 12:21
 • אורח
  אתם בטוחים שאתם מגדרה?
  הגב 23.01.20 12:21
 • אורח
  עצוב
  הגב 23.01.20 12:30
 • אורח
  נשמע מאד מוזר...
  הגב 23.01.20 13:22
 • אורח
  השורים מרשים לעצמם יותר מדי שיכנו את עצמם
  הגב 23.01.20 15:01
 • אורח
  השוטרים
  הגב 23.01.20 15:02
 • אורח
  שוטרים, עבריינים במדים.
  הגב 23.01.20 15:27
 • אורח
  אין על האמינות שלכם בטח כמו שנמכרה דירה ב500 אלף חחחחח
  הגב 23.01.20 18:29
 • אורח
  לנוער עבריין שיהיה לבן או שחור, יש לשבור לו את העצמות כדי לעזור לו להתישר אבל מה לעשות שהחוק שומר על העבריינים ולא על אזרחים הטובים!
  הגב 23.01.20 20:35
 • אורח
  נכון צודק
  הגב 24.01.20 18:27
 • אורח
  עברינים לכלא
  הגב 24.01.20 18:27
 • אורח
  מה שתגידו
  הגב 28.01.20 00:03
 • אורח

מרכז אופק בגדרה פתח סקר שביעות רצון בו מתבקשים התושבים להביע את דעתם על צוות המרכז והשירותים הניתנים בו.

הסקר נפתח כחלק מהמאמצים של המרכז לספק לתושבים שירות איכותי ומקצועי. למילוי הסקר יש להיכנס ללינק המצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


כחלק מהמאמצים של מרכז אופק לספק שירות איכותי ומקצועי לתושבים פונה המרכז אל תושבי גדרה להשתתף בסקר שביעות רצון בנושא. התושבים מתבקשים בסקר לדרג את שביעות רצונם מהחוגים, צוותי המרכז והמדריכים ועוד. כמו כן מבקשים במרכז אופק לדעת אלו חוגים נוספים או שירותים היו מעוניינים התושבים לקבל במקום.

למעבר לסקר
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שקרים
  הגב 23.01.20 07:00
 • אורח
  מה לא עושים כדי להשאר בפקוס
  הגב 23.01.20 07:57
 • אורח

"גדרה עולה כיתה"- ועד הגנים היישובי, בראשות מיטל קדוש עתיד להתחיל פרוייקט חדש בגני הילדים ובתי הספר להקלת המעבר מהגן לכיתה א

על יוזמת התוכנית אחראית יו"ר ועד הגנים היישובי, מיטל קדוש, שיחד עם ההורים החלו לעבוד על התוכנית שהוצגה בישיבת הועד האחרונה. על פי מיטל מדור בפרוייקט חברתי וקהילתי שנועד בעיקר להקל על קליטת ילדי הגן בבתי הספר תוך כדי יצירת קשרים חברתיים בין הגנים לבתי הספר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ועד הגנים היישובי של גדרה מתכוון לצאת בקרוב פרוייקט קהילתי לילדי הגן העולים לכיתה א. פרוייקט "גדרה עולה כיתה" נוצר בישיבת ועד הגנים, בראשות היו"ר מיטל קדוש, שהתכנסה השבוע, במטרה להקל את קליטת ילדי הגן בבית הספר. בישיבה דנו ההורים בנושא והחלו לבנות את תוכנית המיזם, שיתבצע על ידי ועד הגנים והורים מתנדבים.

על פי מיטל קדוש, יוזמת הפרוייקט הפעילות עתידה להתקיים בגני הילדים ובשיתוף בתי הספר תוך יצירת קשרים חברתיים בין ילדי הגן לתלמידי בתי הספר שיקלו עליהם את הקליטה וההשתלבות בבית הספר החדש.

היא מוסיפה ואומרת שהיעד של התוכנית הוא:

יצירת קשרים חברתיים חזקים בין הילדים העולים לכיתה א׳ באותו בית ספר והקלה על הקליטה לכיתה א

הענקת כישורים חברתיים לילדים ומסוגלות ליצירת קשרים חדשים בקלות.

חיזוק קשרים קהילתיים בין ההורים וחיזוק הקהילה.

הפרטים המלאים על התוכנית יפורסמו להורים במהלך חודש פברואר.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי דרכא רמון בגדרה ערכו יום מכירת פאלפל כדי להזדהות עם דוד (דוגו) ליטנר המציין מידי שנה ב18.1 את יום שחרורו מגטו אושוויץ באכילת פלאפל; ההכנסות נתרמו למען ניצולי השואה

מבצע דוגו מתקיים מדי שנה ב18.1 לציון יום שחרורו של דוד ליטנר (דוגו) מאושוויץ. לאחר שניצלו חייו הוא עלה לארץ הוא ראה את כדורי הפלאפל אשר הזכירו לו את הלחמניות שהצילו את חייו בזמן השואה. מאז ועד היום הוא מציין זאת באכילת פלאפל ומבצע דוגו, התפשט לכל הארץ בו מציינים אותו גם במוסדות החינוך.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט: תיכון דרכא רמון


מבצע דוגו בגדרה! תלמידי דרכא רמון ציינו את יום ה-18 בינואר בקניית ואכילת פלאפל בעקבות ניצול השואה "דוגו", שמציין את תאריך זה באכילת פלאפל דווקא ביום זה- בו צעד בשנת 1945 במצעד מוות באושוויץ.

מדי שנה מצוין בישראל מצבע דוגו - שכאמור מציין את שחרורו מאושוויץ של ניצול השואה דוד ליטנר, המכונה "דוגו". היום מצויין באכילת פלאפל מאחר ולאחר עלייתו לישראל הוא נתקל בדוכן הפלאפל שם ראה את הכדורים שהזכירו לו את הלחמניות שהצילו את חייו בזמן השואה. על כך אמר לאחרונה :"אמא שלי תמיד סיפרה לי כמה שטוב בישראל, שם הבולקע (לחמניה ביידיש) גדלים על העצים...והנה אני מגיע לשוק מחנה יהודה ואני שומע את הרשרוש של השמן הרותח ובתוכו הכדורים האדומים ששוחים להם בשמן. הרגשתי באותו הרגע שאמא שלי אומרת לי: 'דורל, מה שאמרתי לך על הבולקע שגדלים על העצים בירושלים- כאן זה נקרא פלאפל'".מאז אותו יום, "דוגו" הולך כל שנה, ב-18 בינואר, לאכול פלאפל עם משפחתו המורחבת- אשתו נכדיו וניניו כאשר אליהם מצטרפים רבים.בעקבות הסיפור מעורר ההשראה הזה, קיימו זו השנה השנייה תלמידי בית הספר דרכא רמון בגדרה יום למכירת פלאפל לתלמידים ולסגל המורים. דוכן "פלאפל קריטי" הוצב בבית הספר והתלמידים והמורים נהנו ממנה או חצי מנה כאשר למכירה היה גם צד ערכי: חלק מההכנסות יועברו לרווחתם של ניצולי שואה נזקקים. התגובות היו נלהבות מאוד וההיענות במכירה היתה גדולה, ציינו בבית הספר.

ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל, אמר כי הוא מברך על הפעילות הערכית אותה יזמו תלמידי בית הספר אשר בה כולם לוקחים חלק.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

צמצום תאגידי המים ! רשות המים קבעה כי תאגיד המים של גדרה יחבור לעוד 6 רשויות- אשדוד, בית שמש, יבנה, גן יבנה, קרית מלאכי ובני עיי"ש תחת השם -אגן השורק הציבור מוזמן להביע עמדתו על האיחוד עד תאריך 23/2/2020

רשות המים: "היקף האוכלוסיה אינו מצדיק קיומם של 4 תאגידים עצמאיים לרשויות מקומיות אלו והמיזוג יביא לשיפור משמעותי ביעילות הכוללת של שירותי המים והביוב בכלל הרשויות מקומיות בחברה האזורית. "

לימור עידן | | תגובות: 8


לפני כמעט שנה החליטה הכנסת על צמצום תאגידי המים מ – 56 תאגידים ל – 28 תאגידי מים אזוריים שבהם ישולבו יישובים חזקים ויישובים קטנים כדי לשמור על איזון התאגיד.

לאחר פנייה לרשויות בנושא הבעת דעה לאיחוד הרשויות לפני מספר חודשים וקבלת תגובתן ,

פונה כעת רשות המים לציבור בקול קורא להביע את עמדתו בדבר שיוך הרשויות המקומיות לקבוצות של חברות אזוריות

תאגיד המים בגדרה יחבור לעוד 6 רשויות- אשדוד,בית שמש,יבנה,גןיבנה, קרית מלאכי ובני עיי"ש תחת השם -אגן השורק.

צירופן של כל הרשויות שצוינו גדולה אחת יאפשר חיסכון משמעותי בעלויות תפעול, ויתרום לאחידות ברמת השירותים

רשות המים:

"היקף האוכלוסיה אינו מצדיק קיומם של 4 תאגידים עצמאיים לרשויות מקומיות אלו והמיזוג יביא לשיפור משמעותי ביעילות הכוללת של שירותי המים והביוב בכלל הרשויות מקומיות בחברה האזורית. "

הציבור מוזמן להביע את עמדתו בנוגע לשיוך גדרה יחד עם ששת הרשויות על ידי שליחת פקס 03-7608000 או בדואר אלקטורני council@water.gov.il

על העמדות להגיע למזכירות המועצה לא יאוחר מיום א' ה23.2.2020 בשעה12:00


במידה ולא יחול שינוי ,איחוד הרשויות יוצא לדרך


מה כולל החוק החדש?

 • מספר הדירקטורים עד 11 חברים וההקצאה על פי גודל האוכלוסייה ברשות.
 • לכל רשות יהיה נציג אך משקלו בהצבעה יהיה בהתאם לגודל הרשות שהוא מייצג.
 • החוק החדש מאפשר לתאגיד הקיים לבקש דחייה של 3 - 6 שנים ביישום המעבר לתאגיד אזורי וזה יחוייב בנימוקים ובאישור השרים הרלוונטיים.

החלטות נוספות שנקבעו בכנסת לגבי חוק התאגידים האזוריים:

1. סוכם עם האוצר על הקמת קרן בסך של 40 מיליון ₪ (חצי מהמדינה וחצי מהעירייה) על מנת לאפשר החלפת צנרת בבניינים ישנים ובאזורים בהם מתגוררים מעוטי יכולת.

2. אושר מתווה לטיפול בגביית חובות עבר, לפיו התאגידים יצאו במבצע גביית חובות ללא ריבית ויאפשרו עד 36 תשלומים.

3. אושר הסעיף שמסמיך את רשות המים לקבוע כללים להתקנת מוני מים המאפשרים קריאה מרחוק, לשיפור התמודדות עם מקרים של נזילות במערכת המים. עלות התקנתם לא תיפול על האזרחים ולא תשפיע על מחירי המים. לאזרחים שומרי שבת תתאפשר התקנת מונה שלא מחלל שבת (מד כשר - המונה אוגר נתונים ומתעדכן במוצאי שבת).

4. בנוסף לכך אושרה הסמכת מועצת רשות המים לקבוע תעריף מים מופחת שיכול התאגיד לגבות במקרים של נזילות, כך שהחיובים לאזרח יהיו במאות שקלים בודדים ולא חיובים של אלפי שקלים.
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין צ
  הגב 21.01.20 19:36
 • אורח
  אין צורך בכלל לתאגיד. אפשר לחזור לשיטה הישנה. תשלום דרך המועצה. אין צורך לפרנס תאגיד.
  הגב 21.01.20 19:40
 • אורח
  צריך לסגור לאלתר את כל התאגידים קומבינות שיחזור למועצת לעיריות כמו שהיה זה רק סדרו גובים לחברים קומבינות על חשבון האזרחים
  הגב 21.01.20 19:43
 • אורח
  המיבנה החדש של תאגיד המיםייקר באפון ניכר על מנת להחזיק את משכורות כל העובדים וכל מה שנוגעמסביב. מדינה שוחטת את את האזרח הפשוט. יש לחזור לשיטה הקודמת. בה כל רשות תיגבה את תשלום המים על פי צריכה.
  הגב 21.01.20 20:40
 • אורח
  כל יוזמה שתצמצם את ההוצאות של התושבים,מבורכת .
  הגב 21.01.20 20:51
 • אורח
  רוצים שיחזור לתשלום במועצה ולא דרך תאגיד
  הגב 22.01.20 21:50
 • אורח
  מי צריך תאגידים. תחזירו את התשלום ישירות למועצה.
  הגב 23.01.20 18:19
 • אורח
  לא צריך תאגיד בזבז כסף שלנו
  הגב 24.01.20 18:30
 • אורח

הסופר החדש של גדרה! מחר (שלישי 21.1) רשת הסופרים מחסני שוק תשיק את "סניף מחסני שוק בשבילך" בשד' מנחם בגין בגדרה

הסניף החדש, יכלול קצביית פרימיום, מעדניה ומחלקות מגוונות נוספות כשהדגש העיקרי מושם על נושא ה-Wellness, לצד איכות וטריות מגוון המוצרים המשווקים ברשת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


רשת מחסני השוק, תשיק מחר (שלישי 21.1) סניף חדש של הרשת "מחסני השוק בשבילך" בגדרה. הפתיחה הרשמית תתקיים במעמד הנהלת הרשת הבכירה ומכובדים נוספים.

הסניף החדש הממוקם בשדרות מנחם בגין 40 בעיר, מחליף את קו אופ שופ ויכלול קצביית פרימיום, מחלקת פירות וירקות טריים, טואלטיקה, מוצרים יבשים, מעדניה, מחלקת קפואים ועוד. לרגל הפתיחה יתקיים הפנינג חגיגי עם מגוון הנחות ומבצעים משתלמים במיוחד במחלקות השונות.

למעבר לדף הפייסבוק של החברה

https://www.facebook.com/mshuk.4u/


איתי נעמן, מנהל השיווק של רשת מחסני השוק :

"אנו שמחים להשיק את הסניף החדש- מחסני השוק בשבילך לתושבי גדרה והסביבה. אנו מזמינים את התושבים להצטרף לחגיגות אשר יתקיימו בסוף ינואר ויכללו מהלכים שיווקיים משתלמים במיוחד. בנוסף, אנו מעודדים את כל התושבים להתעדכן באופן שוטף בעמוד הפייסבוק של הרשת על המבצעים ממגוון הקטגוריות, כך שכל לקוח יוכל למצוא מענה להעדפותיו ולצרכיו האישיים".

"כחלק מהחדרת הסניף החדש בעיר, הושם דגש רב על הכשרת הצוות המקצועי למתן שירות איכותי ומקצועי בהתאם למדיניות הרשת הפועלת ברחבי הארץ. זאת לצד מהלכים לקידום קצביית הפרימיום הנודעת, אשר ביססה את מעמדה הודות לבשרים האיכותיים והטריים אותם משווקת מדיי יום.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  באיזה שעה ייפתח?
  הגב 21.01.20 07:29
 • אורח
  הכל זמני, באים לזמן קצר פותחים נדבר עוד שנה שנתיים, ודאי יברחו....
  הגב 24.01.20 23:47
 • אורח

שמח במטבח של מרכז אופק גדרה! מדי יום שני מתקיים חוג הבישול לילדים בו ילמדו לאכול ולבשל בריא ובעיקר ליהנות; החוג לילדי גן (4-6) ותלמידי כיתות א-ג

חוג מועבר על ידי מורה מידן- דיאטנית קלינית אשר תלמד את הילדים לאכול בריא מגיל צעיר, לבשל , לאפות ובעיקר ליהנות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז אופק מזמין את ילדי גדרה לחוג הבישול – "שמח במטבח" שמתקיים מדי יום שני במרכז. החוג מועבר על ידי מורה מידן- דיאטנית קלינית אשר תלמד את הילדים לאכול בריא מגיל צעיר, לבשל , לאפות ובעיקר ליהנות.

החוג מתקיים בימי שני במרכז אופק בשני סבבים

17:15-18:00 לגילאי 4-6

18:15-19:00 לכיתות א-ג

עלות: 185 ₪ לחודש + 300 ₪ תשלום חד פעמי לשנה על חומרים וציוד אישי למשתתף.

לפרטים נוספים והרשמה: http://gedera.mpage.co.il/Index3/Entry.aspx?nodeId=1026&entryId=917
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כחלק ממאבק ההורים לבטיחות תלמידי ביה"ס פינס בגדרה - גלית אקריש,מנהלת ביה"ס והנהגת ההורים הבית ספרית השתתפו בועדת התנועה של גדרה בה הועלו הצעות לשינוי הסדרי התנועה במקום

כזכור הנהגת ההורים פועלת זמן רב מול המועצה על מנת לדאוג לשינויים בהסדרי התנועה במקום על מנת למנוע פגיעה בילדיהם, בין השאר הוקמה סיירת ההורים שדואגת למניעת עצירה וחנייה של הורים בצומת אם כל חי/ חנקין לפני מעבר החצייה. בין ההצעות שהועלו: הסדרת החנייה, פתיחת כניסה נוספת לחנייה, שינוי רח' בראודה לחד סיטרי, הצבת מעקות בטיחות, הגברת האכיפה על ידי המועצה וכו'.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


קהילת הורי בית ספר פינס ממשיכה בפעילותה של סיירת ההורים הבית ספרית לשמירה על בטיחות הילדים. כזכור הנהגת ההורים בבית ספר פינס בגדרה , החליטה להקים בבית הספר סיירת הורים התנדבותית אשר תגיע בימי שישי אל צומת אם כל חי/ הנקין, על מנת למנוע תאונות בעקבות חניית הורים בצורה מסוכנת להורדת תלמידים בבקרים ובצהריים. המטרה של הקמת הסיירת הייתה לעורר מודעות על הסכנה הקיימת בעצירה והורדת נוסעים על אף שקיים תמרור האוסר זאת. פעילות הסיירת הביאה לכך שההורים כבר נמנעים מעצירה וחנייה לפני מעבר החצייה.

בנוסף הודיעה הנהגת ההורים כי הם השתתפו יחד עם מנהלת בית הספר גלית אקריש בוועדת תנועה במועצה בנושא שינוי הסדרי התנועה הנדרשים בכניסות לבית הספר. בפגישה העלו ההורים מספר רעיונות שיבחנו על ידי מהנדס המועצה כגון: הסדרת החנייה, פתיחת כניסה נוספת לחנייה, שינוי רח' בראודה לחד סיטרי, הצבת מעקות בטיחות, הגברת האכיפה על ידי המועצה וכו'.


כיום בסיירת יש 11 מתנדבים וכעת יוצאת ההנהגה לצירוף של עוד 10 מתנדבים נוספים.

שעות ההתנדבות יהיו בימי שישי בין השעות:

בוקר: 7:30-8:15 צהריים: 11:30-12:00

הורים המעוניינים להצטרף לסיירת יש למלא פרטים בלינק המצורף – יש לכתוב את התאריך והשעה בה הם מעוניינים להתנדב ופרטי ההורים עם מספר טלפון.

יש להגיע עם אפוד זוהר.

למעבר להרשמה לחצו כאןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יואל גמליאל העניק את מפתח העיר לרב בנימין קרניאל נציג בית חב"ד בגדרה על פעילותו הרבה למען המושבה והתושבים

אל לשכת ראש המועצה הגיעו נציגי בית חב"ד בגדרה : הרב ומנהל הקהילה, בנימין קרניאל, הרב אלדד אילן, הרב חנוך גכטמן, הרב שייקה גורליק, הרב אסף איטח והרב אשר ברוצקי לרגל ציון 70 שנה לנשיאות הרבי מליובאוויט

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
קרדיט: הדף של יואל גמליאל


לרגל ציון 70 שנה לנשיאות הרבי מליובאוויט, הזמין ראש המועצה יואל גמליאל אל נציגי בית חב"ד בגדרה : הרב ומנהל הקהילה בנימין קרניאל, הרב אלדד אילן, הרב חנוך גכטמן, הרב שייקה גורליק, הרב אסף איטח והרב אשר ברוצקי אל לשכתו. במהלך הפגישה העניק ראש המועצה את מפתח העיר לרב קרניאל כאות הוקרה והערכה על פעילותם הרבה בגדרה ולמען התושבים.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד גמליאל באמת תפסיק להיתגאות אתה צריך לעזור לעניים ולקדם אותם ולא רק את המשפחה שלך ושופוני ינס דתיים עושים הכל בשקט בורא עולם יטפל בכל בעזרת ה סומכת עליו
  הגב 20.01.20 13:52
 • אורח
  למעלה לא יהייה פרוטקציות
  הגב 20.01.20 13:53
 • אורח
  מצער שיש אנשים שלא מסוגלים לפרגן למי שאינו מחוגם
  הגב 20.01.20 16:29
 • אורח

הלהקה הצעירה ולהקת האנסמבל של בית הספר למחול "זמן תנועה" בגדרה, זכו במקום הראשון בתחרות המחול הארצית U TALENT

רקדניות להקת אנסמבל שהתחרו בקטגוריית מחול מודרני לגילאי 13-15 וקטפו את המקום הראשון. וזכייה נוספת היא של הלהקה הצעירה שהתחרתה בקטגוריית הג'אז לגילאי 11-12 וזכתה בגראנד פרי המקום הראשון בציון הגבוה ביותר ללהקה צעירה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
קרדיט: מרכז אופק


בסוף השבוע נערכה תחרות המחול U TALENT בהיכל שלמה בת"א בה לקחו חלק רקדניות בית הספר למחול הגדרה זמן תנועה בגדרה. התחרות מתקיימת זו השנה 15 ונחשבת לאחת התחרויות הנחשבות בישראל. מידי שנה משתתפים בה כ2,000 רקדנים ורקדניות בקטגוריות הגיל: ילדים, נערים ובוגרים. כאמור בתחרות לקחו חלק רקדניות להקת אנסמבל שהתחרו בקטגוריית מחול מודרני לגילאי 13-15 וקטפו את המקום הראשון. וזכייה נוספת היא של הלהקה הצעירה שהתחרתה בקטגוריית הג'אז לגילאי 11-12 וזכתה בגראנד פרי המקום הראשון בציון הגבוה ביותר ללהקה צעירה

על הכוריאוגרפיה של שתי הלהקות אחראית טל קרת ומנהלת בית הספר היא דגנית סהר.

בית הספר זמן תנועה ממשיך להראות הצלחות ובשנה האחרונה זכו הקרדניות של בתי הספר במקומות הראשונים בתחרויות הארציות בבלט והיפ הופ.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כבוד גדול ראשית לבנות , להורים שדוחפים, לבית הספר, ולראש המועצה מר גמליאל שתומך ובתקווה שימשיך בדרך זו. כל איזכור של גדרה בנושא מצויינות מעלה עוד קומה בהערכה והכבוד לה זוכה גדרה. עלו והצליחו ילדי גדרה.
  הגב 19.01.20 17:25
 • אורח

קבלו את המראה החדש של קבוצת הפייסבוק "נשות גדרה" בהנהלתה של שרי פילוסוף המורכבת מתמונות תושבות גדרה

שרי החליטה להחיות את הקבוצה מחדש מתוך צורך להעצים את נשות היישוב ולכן החליטה כי הן תהיינה הפנים של הקבוצה ויחד עם המעצבת אודליה ינקוביץ, הן עצבו את תמונת הקאבר של הקבוצה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בימים אלו התחדשה קבוצת נשות גדרה בפייסבוק אותה מנהלת שרי פילוסוף.


שרי פילוסוף היא מנהלת מדיה חברתית ויועצת שיווק לעסקים, אשר חזרה להתגורר בגדרה בחודשים האחרונים. לאחר תקופה שלא הייתה פעילה בקבוצת הפייסבוק היא החליטה להחיות את הקבוצה ולמתג אותה מחדש. היא יצאה בקריאה לנשות גדרה הפעילות בקבוצת הפייסבוק לשלוח לה את תמונותיהן בכדי שיהיו הפנים של תמונת הפורום- תמונת הקאבר. המטרה של הפרוייקט הייתה להעצים את נשות גדרה ולשים תמונות של נשות גדרה האמיתיות כפנים של הקבוצה. שרי מספרת כי ההיענות הייתה רבה ופנו אליה כ70 נשים. היא אף פנתה אל המעצבת אודליה ינקוביץ, שסייעה בהתנדבות בעיצוב התמונה. בנוסף על כך החלה שרי במיזם נוסף למען חברות הקהילה:

מיזם עצמאיות מפנקות את נשות גדרה – בעלות עסקים- עצמאיות מקצה מתנה לחברות הקבוצה וכל מי שרוצה מגיבה. בסיום נערכת הגרלה בה נבחרת הזוכה.

שרי מוסיפה ואומרת כי היא קבלה מספר פניות פניות מנשים בקבוצה אשר מבקשות לקיים מפגש משותף, על מנת לקדם את קהילת הנשים ביישוב.

להצטרפות לקבוצת נשות גדרה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
28.01.20 15:47
מחפש דירה להשקעה עד מיליון וחצי. לא פחות מ-120 מ"ר. קומה ראשונה
אורח
26.01.20 15:29
מחפשת מבנה תעשייה 500 עם חצר להשכרה או למכירה או 1000 מטר מגרש למכירה או השכרה. לא מעוננית לשלם תיווך . קרן 052-6032266
אורח
27.01.20 17:03
לא מעונינת? אז חפשי בעצמך על מה ולמה תקבלי בחינם?
אורח
28.01.20 15:46
כי אתם מתווכים זבלים. לוקחים כסף שלא מגיע לכם
אורח
25.01.20 22:48
מחפשת דירה 3 חדרים 80 מטר עם חניה ומרפסת שמש קומות נמוכות ללא מעלית או קומות גבוהות עם מעלית . בין 1.650.000 1.670.000 במערב החדש (שקמה/נאות אשלים /ק.גנים) 0522322034 דנית
אורח
27.01.20 17:04
דנית.נדון בבקשתך יש לי יש לי יש לי יש לי דנית נדון חחחחח
אורח
21.01.20 20:19
מחפש דירה להשקעה עד תשע מאות אלף שח
אורח
24.01.20 04:08
תמשיך לחפש ולרשום בלי הטלפון שלך יש לי עסקה בשבילך מחיר מעולה הזדמנות פז שכונת הרכבת בלוד
אורח
14.01.20 20:11
למכירה דירה 3 חדרים ברחובות . 1400000 ש"ח קומה 2. שטח 70 מ"ר מטופח שעתיד לעבור תמ׳א. הדירה כוללת מזגן בכל חדר סככות בחלונות תריסי אלומיניום וחשמל, מאובזרת ברמה גבוהה יש חניה. ללא מעלית. חזיתית ופינתית נוף ירוק,מאוד שקטה 055-970-7114
אורח
18.01.20 14:41
תודה אבל לא תודה
אורח
20.12.19 07:40
למכירה דירה 3.5 חדרים קומה 2 ברחוב שפינוזה 4 בראשון לציון , משופצת , 85 מטר , חניה גדולה צמודה , 2 שירותים 3 כיווני אוויר נתי 0544712702
אורח
04.12.19 14:36
מחפש בית עם חצר לפחות 5 חדרים.דניאל 054-8002454
אורח
13.12.19 04:13
תיווך דניאל תיווך
אורח
26.12.19 08:36
דירת קרקע עם חצר 4 חדרים ברח יעקב. 10 להשכרה רביב 050-7307389
אורח
28.01.20 15:09
רביב מלשון מתרברב? או מתערבב?
אורח
28.11.19 19:24
מחפשת דירת 2 חדרים להשכרה באזור המערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
28.01.20 15:21
להתרחק ממתווכים-
אורח
21.01.20 10:38
דירת 3 חדרים מתאימה לשותפים רח יעקב. משופצת כחדשה 0544987776 מיכל
אורח
04.01.20 07:59
להשכרה מחסן 100מטר ברחוב גורדון. ל. 0523803486.
אורח
26.12.19 08:41
דירה. מתאימה ל3 שותפים במרכז העיר לאחר שיפוץ כללי רביב. 0507307389
אורח
26.12.19 08:31
דירת ברח יעקב 3חדרי שינה. מטבח מרפסת. מקלחת שרותי אורחים לאחר שיפוץ כללי מדהימה רביב 050-507307389 הנחה מיוחדת לשוכרים לתקופה ארוכה
אורח
12.01.20 19:17
היי המספר שלך לא תקין יש ספרה מיותרת אשמח לקבל פרטים
אורח
11.12.19 13:08
להשכרה יחידת דיור בקרית עקרון.. יחידה מושקעת ומרוהטת. מתאימה לזוג. 2500 שח לחודש. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 17:33
אז תגורי את ביחידה המושקעת מה מושקעת ? פרקט איטלקי? גרניט פורצלן? מטבח כמו באח הגדול? גקוזי? ריהוט יבוא מאיטליה? העיקר לרשום מושקעת? שמרי לך את היחידה לעצמך
אורח
24.01.20 08:11
לצערינו , ישנן הרבה דירות מושקעות עכשיו אחרי הגשמים של החורף הנוכחי...
אורח
13.11.19 14:41
יחידה מרוהטת יפהפייה בקרית עקרון. היחידה מרוהטת וכוללת חדר מטבחון פינת ישבה מקלחת וכניסה נפרדת. שכד 2500 שח כולל הכל..מתאים לסטודנטים רווקים או זוג צעיר. 0533562732
אורח
13.11.19 14:42
תיקון.קידומת 052
אורח
15.11.19 16:42
מה זה הכל כולל הכל? זה נשמע לא טוב ביחוד שרשום מקלחת וכניסה נפרדת ותחשבו על זה...
אורח
10.01.20 00:55
נראה שמשעמם לך או שאתה זקוק לטיפול .טפל בעצמך דחוף...
אורח
23.10.19 15:47
להשכרה ברחובות 3 חדרים 80 מ"ר במרכז השקט - נורדאו (קרוב לרח' יעקב) קומה 3 (מתוך 4) ללא מעלית, + מחסן פרטי בקומת הכניסה, מזגן בכל החדרים, ארון בחדר השינה, שולחן אוכל, סורגים, משופצת.... כניסה מ- 1.1.2020 לא בשבת 0524840355
אורח
25.10.19 19:40
אפשרי 60 יום נסיון לראות אם זה מתאים לנו? נשמח לתשובה חיובית


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
28.01.20 15:48
למכירה רכב 2014. סיטרואן ברלינגו. רק 10000 ש"ח
אורח
26.12.19 16:29
ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל שמורה 60000 ק"מ למכירה 0523307721 לא בשבת
אורח
26.12.19 14:54
למכירה ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל 60000 קילומטר 0523307721 לא בשבת
אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
28.01.20 15:52
אני יועצת חינוכית תואר שני. עם המלצות חמות. הרבה ניסיון. וחרדית. מי שמכיר משרה שמתפנה באיזור רחובות בבקשה לכתוב לי במייל yudahil@hotmail.com
אורח
20.01.20 20:31
דרוש/ה פקיד/ת ביטוח חיים למשרה מלאה ל שרד באזור. ניסיון חובה! 054-3020071
אורח
27.12.19 21:03
דרוש/ה עובד/ת לאחר שעות הלימודים בכל גיל להדרכות ילדים בתחום ההאבקות והגנה עצמית, לימודים והכשרה אצלינו, תנאים מעולים+הסעות, נא ליצרית קשר דרך האתר SUPER-BUS.CO.IL אבי/מיטל
אורח
28.11.19 17:08
להשכרה יחידת מגורים משופצת ומרוהטת בקרית עקרון. ליחידה כניסה נפרדת. המחיר 2500 שח כולל הכל. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 18:32
מה כולל הכל? הזמנה לקידוש ולחגים על בסיס קבוע מובטח לשוכרים? שרותי כביסה וגיהוץ כלולים? ניקיון גיהוץ והחלפת מצעים כלולים? למה הכוונה כולל הכל?
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
28.11.19 05:58
מה המספר ליצירת קשר?
אורח
28.11.19 17:05
לא אקטואלי
הצג תגובות נוספות
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010
אורח
23.10.19 20:54
שלום


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל