הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

נעה אלון בת ה7 מגדרה תרמה את שערה למען חולי הסרטן

ביום רביעי 26.2 תתקיים ישיבת מועצת גדרה בה ידונו בתקציבי בניית התיכון החדש; עיצוב מתחמי לימוד בבתי הספר והגנים בגדרה; הקמת אולם ספורט ועוד

ביום חמישי 27.2 יתקיים שוק תחפושות פורים במרכז אופק בו יתקיים שוק קח ותן ומכירת של תחפושות ואביזרים ב10 ש"ח

לאחר 10 שנים מנהלת דרכא נתיבי נועם, אורית שלו מסיימת את תפקידה

המועצה המקומית פרסמה בימים אלו מכרז חדש למנהל/ת בית הספר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1

המועצה המקומית גדרה, פרסמה בימים אלו מכרז חדש לתפקיד הנהלת בית הספר נתיבי נועם. המכרז יצא לאור עזיבתה של מנהלת התיכון אורית שלו לאחר 10 שנים בתפקיד.

המכרז יתקיים בתאריך 22.8.19 בו יבחר המועמד/ת.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

נעה אלון בת ה7 מגדרה תרמה את שערה למען חולי הסרטן

המטרה של נועה הייתה להעלות את המודעות לנושא התרומה ובכך לעודד ילדים נוספים לתרום.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


הכירו את נועה בת ה7 מגדרה אשר לאחרונה הגיעה אל המספרה, על מנת לתרום את שערה למען חולי הסרטן. לטענת נועה המטרה שלה היא על מנת לעודד ילדים נוספים לתרום את השיער למען מטרה טובה.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לה.. איפה היא עשתה את זה? גם הילדה שלי רוצה
  הגב 24.02.20 21:27
 • אורח
  כל הכבוד לנעה אלון המקסימה
  הגב 24.02.20 22:04
 • אורח
  ניתן לתרום שיער במספרה החברתית בגדרה ברחוב אירוס
  הגב 24.02.20 22:05
 • אורח

לראשונה בישראל ובגדרה נערך פיילוט במסגרתו מתקיימים מפגשים בין תלמידי דרכא בגין לפצועי צה"ל כהוקרה לפעילותם ויצירת קשר בין הצדדים

הפיילוט מתקיים כחלק משיתוף פעולה בין בית הספר לארגון בלב אחד של נציגי חב"ד הרב ויגלר ורעייתו שבי בניו- יורק, אשר מלווים את החיילים במגוון פעילויות חברתיות וכן מארגנים להם ימי כיף בניו יורק.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט צילום: מקסים גולובנוב


לראשונה בישראל: ארגון "בלב אחד" יזם פיילוט עם ביה"ס דרכא בגין וביום שישי נפגשו התלמידים עם פצועי צה"ל. הרעיון במפגש הוא לחבר בין התלמידים לבין הגיבורים מעוררי ההשראה שלנו ובמטרה לעודד את התלמידים לגיוסם לצה"ל ובמטרה להוקיר תודה לגיבורים שלנו", אמרה קרן בנק מורילס, מתנדבת בעמותה.

ארגון "בלב אחד" הוקם לפני כעשור על ידי נציגי חב"ד הרב ויגלר ואישתו שבי בניו יורק במטרה לסייע לפצועי צה"ל. במהלך השנה מארחת העמותה שש משלחות בנות 10 חיילים פצועים לעשרה ימים של כיף בניו יורק בארה"ב. במהלך שהותם, החיילים נהנים ממסעדות, אטרקציות וסיורים ומבקרים בבתי ספר יהודיים ומתקבלים באהבה רבה מצד יהודי ניו יורק והקהילה. בנוסף, העמותה מאלפת כלבים עבור שיקום, מקיימת פעילות ימית במרינה בהרצליה בעיקר עם הלומי קרב ועוד. העמותה פועלת בנושא מול משרד הביטחון ואף דואגת לחיילים למימוש זכויותיהם, לקבלת מלגות ועוד.


קרן בנק מורילס, תושבת גדרה ומתנדבת בעמותה, נשואה לשי ואם לחמישה ילדים. היא עלתה לישראל מארה"ב ב-1992 במסגרת "גרעין צבר" והתנדבה לצבא כחיילת בודדה ומאז -נשארה בישראל. בגדרה היא גרה כ-18 שנים. בימים אלה, העמותה החלה בפיילוט חדש בישראל שנועד לקרב בין החיילים המשוקמים לבין התלמידים. על מנת להתחיל את הפיילוט, פנתה קרן למנהלת ביה"ס דרכא בגין, רוחלה טל, ושיתפה אותה בדבר הרעיון. המנהלת נענתה ליוזמה וכך הוחלט לקדמו מתוך תקווה שיתקיים בכל רחבי הארץ.


"במהלך השנים אני מדברת עם הגיבורים שלנו, ככה אני קוראת לחיילים שלנו ושומעת על ההתלהבות והחיבוק הגדול שהם מתקבלים בבתי הספר בארה"ב. כאן, בארץ, פחות שמים לב אליהם, כל אחד עסוק בשגרת יומו. אני כן רוצה להראות לפצועי צה"ל שאנו מוקירים אותם לא פחות מהנוער היהודי בארה"ב. לכן, החלטתי שהכי נכון יהיה לקיים פרויקט עם התיכונים בארץ שיקרב בין התלמידים לגיבורים. כשדיברתי עם הפצועים הבנתי שיש צורך כזה בישראל". כך ציינה מורילס והוסיפה: "בפתיחת המיזם התקיים טקס מאוד מרגש עבור שמונה פצועים שיהיו בשבע כיתות בשכבה י"א. כל גיבור הגיע לכיתה, הציג את העמותה ופועלה למענם ומספר את סיפורו האישי. מדובר בפצועי צה"ל שעברו שיקום ונמצאים במקום מאוד טוב היום. המפגש עם תלמידי כיתות י"א, שעומדים בפני צו ראשון, הוא בעל ערך חשוב מאוד. המפגש תורם גם לגיבורים וגם לתלמידים מתוך תקווה שהקשר ימשיך גם לאחר מכן. כל ילד הוא עולם ומלואו ומשמעותי גם עבור הפצוע. המטרה להגיע לכל התיכונים בארץ ולחשוף את הפצועים לנוער, כך שני הצדדים יקבלו המון".מנהלת בית הספר, גב' רוחלה טל, אמרה שהיא קוראת למיזם "בוקר עם גיבורים". "המיזם נולד משיתוף פעולה עם עמותת 'בלב אחד' מתוך כבוד עצום ורצון להכיר תודה ללוחמים, שזה גם סוג של נתינה. בבוקר זה נתנו דגש על גבורתם של הלוחמים ולא על נכותם. התלמידים שלקחו חלק בפרויקט הם תלמידי כיתות י"א וזהו חלק מפרויקט הכנה לקראת השירות בצה"ל כאשר הרעיון הוא להכיר סיפורי גבורה ומורשת קרב של מדינת ישראל. בשלב הבא היינו רוצים שהתלמידים יהיו בקשר עם הגיבורים אשר מצד אחד יתרום לגיבורים ומצד שני, יתרום לבני הנוער אשר יוכלו ללמוד מניסיונם. הדגש על דברים טובים שקרו בעקבות הפציעה- על הכוחות, הנחישות, ההתמדה והבחירה בטוב של החיים. אלה הערכים שאנו רוצים להנחיל מהגיבורים שבאים לספר את גבורתם וללמוד מהם לחיים".ביום שישי האחרון התקיים המפגש הראשון "בוקר הוקרה לגיבורים" בין תלמידי דרכא בגין לבין פצועי צה"ל. תחילה נפגשו שמונה לוחמים ונציגי עמותת בלב אחד בחדר הישיבות עם הנהלת התיכון ולאחר מכן השתתפו בטקס מרגש בהשתתפות שכבה י"א. הנהלת בית הספר בשיתוף הנהגת ההורים אירחו, בין השאר, את נציגי העמותה, בני זוג שבתם נפצעה קשה, מיקי ושרון שטרכמן וקצין גולני, רז בודני, שנפגע בשני פיגועים.


לאחר מכן, הגיבורים התפצלו לשבע כיתות וסיפרו את סיפור גבורתם האישי, את ההתמודדות ואת חלקה של העמותה שסייעה להם. "הפיילוט היה מוצלח ואני מקווה שבשנה הבאה נקיים טקס דומה בדרכא בגין במטרה שיגיע לכלל ביה"ס בגדרה ובארץ. הגיבורים התרגשו מאוד מהמפגש עם הנוער ואמרו שהתלמידים היו קשובים וגילו עניין רב. אני רוצה להודות למנהלת התיכון, רוחלה טל, שפתחה את בית הספר ומגשימה חלומות. יש לפעילות זו חשיבות ערכית וחברתית והתרומה החברתית בעיני הכי משמעותית. חיילים פצועים ונוער ישראלי זו מצווה וגם מדבר לכולם- משותף לכל בית בישראל- שזה צה"ל והנוער".


רוחלה טל, מנהלת תיכון דרכא בגין:

"היה מפגש מאוד מרגש, קיבלנו הכרה ושבחים גם מהילדים וגם מנציגות ההורים. הם סיפרו שהתלמידים חזרו נפעמים הביתה מהחוויה שעברו. במקרה לגמרי הטקס והמפגש יצאו ב'ולנטיין דיי', יום האהבה. עבורנו זו היתה הזדמנות מצוינת לתת אהבה לגיבורים שתיארו בצורה מופתית את התמודדותם עם הקשיים. השיח המשמעותי היה על גבורה וניצחון, נחישות ודבקות במטרה והתלמידים אמרו לי לאחר מכן שזו, למעשה, ההכנה האמיתית לצה"ל. אני מקווה שזו תחילתה של ידיעות מופלאה עם העמותה".


ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל:

"גדרה מובילה באיכות חיים, באחוז גבוה של זכאים לבגרות ובנתונים גבוהים של גיוס לצה"ל. אני מברך את קרן על היוזמה לשלב מפגשים עם חיילים בבית הספר ורואה בכך מעורבות קהילתית ראשונה במעלה. תודה למנהלת התיכון, רוחלה טל, על שיתוף הפעולה המלא לקידום יוזמה חשובה זו. ישר כוח לעוסקים במלאכה".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

ביום רביעי 26.2 תתקיים ישיבת מועצת גדרה בה ידונו בתקציבי בניית התיכון החדש; עיצוב מתחמי לימוד בבתי הספר והגנים בגדרה; הקמת אולם ספורט ועוד

הישיבה תתקיים במינהל ההנדסה ברחוב ירוחם

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום רביעי 26/02/2020 בשעה 18:00תתכנס ישיבת מועצת גדרה במנהל ההנדסה ברחוב ירוחם 1, גדרה.

בין הנושאים עליהם תעסוק הישיבה:

 1. אישור המלצת ועדת תמיכות לתמיכה בתנועות הנוער.
 2. אישור המלצת ועדת תמיכות לתמיכה לעמותות ספורט.
 3. עדכון ואשרור צו המיסים 2020.
 4. אישור הקמת תאגיד עירוני "מרכז אופק" כעמותה עירונית ואישור תקנון החברה ו אישור 12 דירקטורים ל"מרכז אופק" כמפורט. יואל גמליאל, ברכי יעיש, אבי גיאת, סהר רווח, גלית דניאל, אורי בן מרדכי, שלום אזרד, בני עודי, סגל שמוליק, זוהר גוילי, נפתלי דוד/מאיה גנון נורית עטיה
 5. עיצוב מרחבי למידה המותאמים למאה ה21 בבתי הספר נתיבי נועם ואוהל שלום והגנים ביישוב.
 6. הלוואה להיוון (פרעון מוקדם) הסכם החלפת תאורת לד בסך 3,000,000 ₪.
 7. אישור תב"ר 1277 הקמת אולם ספורט ברח' ארז בסך 8,127,300
 8. הגדלת תב"ר -תכנון ובניית בי"ס תיכון חדש ברח' ארז בגדרה בסך 168,408התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נסיעה חינם ברכבת ובאוטובוסים בבחירות! ביום ראשון 1/3 החל מהשעה 20:00 ועד סיום התחבורה ביום שני 2/3 תהיה הנסיעה ברכבת ובמאות קווים בינעירוניים חינם לכלל הציבור

אבי בר | | תגובות: 6
ועדת הבחירות המרכזית בשיתוף משרד התחבורה החליטו כי ביום הבחירות, יום ב', ה-2/3/2020 , שירותי הנסיעה בתחבורה הציבורית הבינעירונית ב-650 קווים, וברכבת ישראל, יהיו בחינם לכלל הציבור הרחב, החל מיום ראשון 1/3/2020 מהשעה 20:00)ועד לתום פעילות התחבורה הציבורית ביום הבחירות יום שני 2/3/2020.

שימו לב לגבי קווי האוטובוסים

לרשימת קווי האוטובוס הבינעירוניים הפתוחים לנסיעה בחינם, ניתן לפנות למוקד המידע של משרד התחבורה במספר 8787*

הנוסע באוטובוס של התחבורה הציבורית הבינעירונית יעלה לאוטובוס (לאחר שווידא, כי אכן קו האוטובוס נכלל ברשימת הקווים הפתוחים לנסיעה בחינם) באופן חופשי, ללא צורך בהזדהות, וללא צורך בכרטיס.

שימו לב לגבי הנוסעים ברכבת

הנוסע ברכבת, ימשוך "כרטיס נסיעה יום הבחירות" במכונת הכרטוס האוטומטית או בקופות הנמצאות בתחנות הרכבת

לנוסעים בקו אילת

הזכאות להסעה לאילת וחזרה מאילת תתאפשר לאחר בדיקת זכאות ובכפוף לרישום מוקדם מול מרכזי מידע "אגד" במספר 2800.*

מנכ"לית ועדת הבחירות המרכזית, עו"ד אורלי עדס, ציינה כי בבחירות אלה, גדל מספר הקווים הבינעירוניים הפתוחים לנסיעה בחינם והיא מצפה כי היוזמה שנקטה הוועדה להקל על אזרחי ישראל להגיע לקלפי בנוחות ובבטיחות, תעודד גם את אלה אשר יהיו מרוחקים ביום הבחירות מהקלפי בה הם רשומים, לממש את זכותם וחובתם להצביע בבחירות לכנסת ה-23.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  להתכונן עוד 3 חודשים שוב
  הגב 24.02.20 13:26
 • אורח
  חצי שנה
  24.02.20 13:57
 • אורח
  מועד .....ד..ה,ו,ז ח+ט+ י'......?????
  הגב 24.02.20 15:38
 • אורח
  נין של נטע נין של דורון מדלי נין של סתיו בגר נין של עדן הלנה נין של אסי עזר עוד לא סיימו לשים את הפתק חוגגים גיל מאה לנינים של יאיר נתניהו ואבנר נתניהו
  הגב 24.02.20 15:40
 • אורח
  אז ככה אני ניבהלת ונימאס לי מהפיצוצים אז אני מדווחת כי לא עוזר דיבורים כמה ביקשתי מהם שיפסיקו לא עזר מספיק יד לנו את עזה אז זה יהונתן דרבא משפירא ועוד הבדווי די נימאס כבר תטפלו בהם ותעבירו למדורה סוף
  הגב 24.02.20 21:05
 • אורח
  הילדים ניבהלים גם בלילה חוצפה
  הגב 24.02.20 21:05
 • אורח

המועצה המקומית גדרה עתידה להקים מבנה חדש לביה"ס ניצנים במזרח גדרה

מימון הקמת המבנה החדש יעשה בסיוע של משרד החינוך.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


המועצה המקומית גדרה מתכוונת להקים מבנה חדש לבית הספר ניצנים במזרח גדרה. בישיבת המועצה האחרונה שהתקיימה, אישרו חברי המועצה את תקציב בנייתו אשר יעשה במימון משרד החינוך בסך של כ4.9 מיליון ש"ח. כחלק מהשקעת המועצה במערכת החינוך העירונית הוחלט לדאוג לתלמידים ולהעניק להם מבנה חדש בו יוכלו ללמוד, זאת בנוסף לשיפוצים שעבר לאחרונה בית הספר לרווחת התלמידים. בית הספר ניצנים הוא בית ספר תיכון לחינוך מיוחד, ברחוב לוינסון, בו לומדים תלמידים בכיתות ז-י"ב.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגיע הזמן!!!
  הגב 23.02.20 19:38
 • אורח

פורים בגדרה! ביום שלישי 10.3 יתקיים הפנינג פורים עם ג'ימבורי, מתנפחים, הפעלות ועוד בספורטק גדרה

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית גדרה מזמינה את התושבים להפנינג פורים חגיגי שיתקיים בספורטק גדרה עם שלל פעילויות לכל המשפחה.

בתוכנית:

מתנפחים, מתחם פעילות, דוכן איפור, D.J, מתחם ג'ימבורי, הופעות היפ הופ, טאקוונדו, התעמלות קרקע, התעמלות אמנותית ועוד הפתעות.

ההפנינג יתקיים ביום שלישי 10.3.10 בין השעות 10:00-14:00 בספורטק גדרה

הכניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 27.2 יתקיים שוק תחפושות פורים במרכז אופק בו יתקיים שוק קח ותן ומכירת של תחפושות ואביזרים ב10 ש"ח

על היוזמה אחראים תנועת הצופים ושבט שחר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תנועת הנוער הצופים ושבט שחר בגדרה מזמינים את התושבים להגיע לשוק התחפושות שיתקיים ביום חמישי הקרוב במרכז אופק. בשוק מחכים לתושבים שלל תחפושות ואביזרים של עד 10 ש"ח. כל מה שעל התושבים לעשות הוא להגיע עם תחפושת ישנה (במצב טוב) ולהחליף בתחפושת חדשה

השוק יתקיים ביום חמישי 27.2.20 בין השעות 17:00-19:00 במרכז אופק

הציבור מוזמן להגיע

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי קשת גדרה השתתפו בתרגיל הארצי לשעת חירום של משרד החינוך

בתרגיל לקחו חלק צוותי החירום של המועצה, נציגי כוחות ההצלה מד"א , כיבוי אש ופיקוד העורף

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט: המועצה המקומית גדרה


גדרה נערכת לקראת התרגיל הארצי במוסדות החינוך כחלק מהמוכנות לחירום. במסגרת זו, התקיים השבוע בביה"ס קשת כנס ותרגיל הדגמה בהשתתפות רכזי הביטחון ומנהלי בתי הספר. את תחילת הכנס פתח מנכ"ל המועצה ליאור מדהלה שהדגיש שמדיניות ראש המועצה היא להשקיע ולשפר את מערך החירום והמשתתפים קיבלו הדרכה מפורטת להיערכות לתרגיל ולשעת חירום. רכז הביטחון של בי"ס קשת גלעד בקר, תלמידים וצוות המורים הדגימו כניסת למרחבים המוגנים בזמן הפסקה, הפעלת צוותי החרום, עזרה ראשונה וכיבוי אש. נציגת פיקוד העורף גם השתתפה בתרגיל וחילקה לתלמידים ערכות הסברה. בתרגיל השתתפו מנהלת אגף החינוך ענת קוך, הקב"ט הרשותי בני עודי וקב"ט מוסדות החינוך זוהר שוקר.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יוזמה מתוקה: בואו לתרום תחפושת וקבלו כדור גלידה מתנה. "גולדה" רשת הגלידריות בשיתוף עמותת פתחון לב אוספות תחפושות עבור ילדים לקראת חג הפורים

רשימת הסניפים מצורפת

לימור עידן | | תגובות: 4
קרדיט:גולדה פייסבוק


רשת הגלידריות גולדה בשיתוף פעולה עם עמותת פתחון לב יוצאים בפרויקט מיוחד לקראת חג הפורים.

רשת הגלידריות גולדה יוצאת בקריאה לתרומת תחפושות עבור ילדים, כל אדם שיגיע לתרום תחפושת באחת הגלידריות ייקבל במתנה כדור גלידה .

התחפושות יעברו לעמותת פתחון לב ויגיעו בסופו של דבר לילדים ומשפחות שידם אינה משגת שיוכלו לחגוג את חג הפורים בצורה השמחה ביותר .

המבצע ימשיך עד לתאריך 29.2.2020

להלן רשימת הסניפים של גלידריית גולדה :

דוד סחרוב 26 ראשון לציון

הטיילת 14 ,חוף הים, ראשון לציון

פרופסור חיים פקריס 3 רחובות

מוטי קינד 10, רחובות

דרך בן גוריון 85 בת ים

מנחם בגין 12,גדרה

*בכפוף לתקנון
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מדהים!!!
  הגב 20.02.20 14:38
 • אורח
  כל הכבוד יש ביד שניה מלא תחפושות
  הגב 20.02.20 14:41
 • אורח
  יש סניף בנס ציונה?
  הגב 20.02.20 20:08
 • אורח
  יוזמה פשוט נפלאה. כן יירבו עסקים כמו גולדה שיחשבו על רווחת הציבור ולא רק על רווחיהם הכלכליים. מהיום כולנו בבית משפחת סוויסה לקוחות שלהם.
  הגב 23.02.20 07:12
 • אורח

לתשומת לב בעלי הכלבים בגדרה! בחודש הקרוב יחל מבצע אכיפה מוגבר כנגד אי איסוף צואת הכלבים

תושבים שיתפסו יקנסו בסך של 486 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


המועצה המקומית גדרה החלה בקמפיין "אוספים או נקנסים" כנגד בעלי הכלבים אשר אינם אוספים את צואת הכלבים. המטרה היא לדאוג לסביבה נקייה יותר ולמנוע מפגעים ומחלות שיכולים להיגרם מהשארת הצואה במרחב הציבורי. כחלק מהפעילות הודיעה המועצה, כי בחודש הקרוב יחל מבצע אכיפה מוגבר ברחובות ובגינות הציבוריות ברחבי גדרה. תושבים שיתפסו יקנסו ב486 ש"ח.
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בשעה טובה, שנים רבות אחרי שאר הארץ
  הגב 20.02.20 12:16
 • אורח
  הגיע הזמן שילמדו לנקות אחרי הכלב שלהם לא נעים לדרוך על זה
  הגב 20.02.20 12:18
 • אורח
  מישהו שמע על מישהו שאי פעם קיבל קנס כזה? מהמבצעים הקודמים אולי? נראה לי יותר כמו מעשיות שנחשוב שהמועצה עושה משהו בנידון. שיפרסמו כמה לוכדי כלבים המועצה שוכרת וכמה פקחים מועסקים לטובת העניין וגם כמה קנסות כאלה כבר ניתנו בעבר לפני שאני אאמין שהמועצה בכלל פועלת בעניין. מאיך שהרחובות ממוקשים והכלבים מסתובבים חופשי לא נראה לי שנקפו אצבע. מצטער.
  הגב 20.02.20 12:30
 • אורח
  רוצים תוצאות בשטח לא דיבורים
  הגב 20.02.20 12:31
 • אורח
  הגיע הזמן
  הגב 20.02.20 15:40
 • אורח
  חרטה ברטה כל הכלבים הגדרה מחרבנים בכל מקום על המדרכות ובשבילים ציבוריים סתם בילבולי ביצים
  הגב 21.02.20 12:08
 • אורח
  כל רחובות גדרה מלאות בצואת כלבים. רק אמירות ודיבורים. מעולם לא נראה ולא ייראה פקח בשטח
  הגב 21.02.20 14:36
 • אורח
  הפקחים מוזמנים לרחוב אם כל חי. הם ירוויחו שם את המשכורת החודשית שלהם. ממש הולכים בין חודש למוקש שם. גועל נפש
  הגב 22.02.20 06:13
 • אורח
  כול הכבוד למועצת גדרה על היוזמה הטובה הזאת בהצלחה
  הגב 22.02.20 13:59
 • אורח

המועצה המקומית גדרה עתידה לבצע עבודות שיקום ברחוב סברדלוב שיעמדו בסימן פרוייקט "ישן מול חדש" המתקיים ביישוב

על פי התכנון העבודות עתידות להתחיל לאחר עונת החורף

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


המועצה המקומית גדרה עתידה להתחיל לאחר עונת החורף את עבודות השיקום של רחוב סברדלוב. על פי התכנון כאשר עבודות יחלו באזור רחוב המגינים ועד לגינת רחל. העבודות יעמדו בסימן פרוייקט ישן מול החדש המתקיים ברחבי המושבה – כגון הכניסות החדשות ליישוב. תקצוב העבודות יעשה בסיוע משרד הבינוי והשיכון.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רחוב ביאליק זועק לשפוץ ממתינים לאסון ממש סכנה
  הגב 20.02.20 07:39
 • אורח

קבוצת נשרים גדרה זכתה בגביע ליגת א.י.פ.ל (קטרגל), במשחק שהתקיים במעמד רה"מ בנימין נתניהו ויואל גמליאל ואחרים; מצ"ב סרטון

המשחק התקיים אמש (שלישי) באולם רמון באירוע חגיגות 20 שנה לפעילות הליגה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט: נשרים גדרה


ליגת הקטרגל א.י.פ.ל (ליגת קטרגל לבני העדה האתיופית) ציינה אמש 20 שנות פעילות באירוע חגיגי אותו ארחה המועצה המקומית גדרה. הטקס החגיגי התקיים במעמד ראש הממשלה , בנימין נתניהו, השרה מירי רגב, ח"כ גדי יברקן, ראש המועצה, יואל גמליאל, חברי המועצה: סהר רווח אסף דרבה ואליאב מזגני, יו״ר הליגה צחי עזריה ומכובדים נוספים.


באירוע לקחו חלק כ300 ספורטאי קבוצות הליגה מרחבי הארץ . במהלך האירוע התקיים משחק גמר גביע בין קבוצת אמיגוס אשקלון לקבוצה מקומית נשרים, אשר זכתה להניף את הגביע. בנוסף התקיים טקס הענקת תעודות הוקרה לפעילים וצוותי הליגה על פעילותם לקידום הליגה ובני העדה האתיופית

קרדיט: נשרים גדרה
סרטון: הדף הרשמי של ראש הממשלה בנימין נתניהו

קרדיט: הדף של יואל גמליאל
קרדיט : הדף של אסף דרבהקרדיט: נשרים גדרה

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המועצה המקומית גדרה עתידה לבנות מועדון נוער ברחוב הארז

על פי התכנון עתיד המועדון להיבנות מזרחית למבנה הרב תכליתי שנבנה בימים אלו בשכונת גולדה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


המועצה המקומית גדרה אישרה את תקצוב הקמת מועדון נוער ברחוב הארז. על פי התכנון המועדון עתיד להיבנות מזרחית למבנה הרב תכליתי הנבנה בימים אלו בשכונת גולדה. תקצוב הקמת המועדון עומד על כ700 אלף ₪ .

המועדון מצטרף לפרסום שלנו מחודש נובמבר על הקמת המועדון הרב תכליתי שיכלול שני אולמות מחול ברמה גבוה מבחינת הגימור וישתרע על פני כ-420 מ"ר. הכניסה למבנה מתוכננת להיות מרחוב ארז ותכלול חניה גדולה לכל התושבים, שישרת גם את המתחם של ספורטק בשעות וימים מסוימים.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כשאני הצעתי שיהיה עוד אחד כי אין מספיק לכל גדרה אמרו בעייריה שיש מספיק מפתיע
  הגב 19.02.20 15:11
 • אורח
  מקווה שאת הבית כנסת הרפורמי לא אישרו
  הגב 19.02.20 15:26
 • אורח

גמלאי גדרה מעוניינים ללמוד אנגלית? בתיכון דרכא בגין נפתחה כיתת לימוד לאנגלית שתועבר על ידי תלמידי בית הספר; לפרטים והרשמה 08-8591034.

הלימודים יערכו מידי יום שני בין השעות 11:45-13:45

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יוזמה חדשה של תיכון דרכא בגין בגדרה. כחלק מפעילות של מעורבות קהילתית וחברתית, תיפתח בבית הספר כיתה ללימודי אנגלית לגמלאים תושבי גדרה. את הפעילות יעבירו תלמידי בית הספר אשר יעזרו לגמלאים ללמוד אנגלית בצורה חוויתית ומעניינת.

לימודי האנגלית יתקיימו מידי יום שני בין השעות 11:45-13:45 בתיכון דרכא בגין ברחוב רמז 4

הלימודים מתקיימים ללא עלות אך מותנית בהרשמה מראש

לפרטים נוספים והרשמה: 08-8591034

.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביבי מגיע הערב שלישי 18/2 לגדרה

ראש הממשלה, שרת התרבות וראש המועצה יואל גמליאל ישתתפו בטקס 20 שנה לעמותת אי. פ. אל. המפעילה ליגת קט רגיל בקרב יוצאי אתיופיה

אבי בר | | תגובות: 28
ראש הממשלה בנימין נתניהו יגיע הערב שלישי 18/2 בשעה 18:30 אל אולם רמון וישתתף כאורח הכבוד יחד עם שרת התרבות ח"כ מירי רגב וראש המועצה יואל גמליאל בטקס 20 שנה לעמותת אי. פ. אל. המפעילה ליגת קט רגיל בקרב יוצאי אתיופיה בטקס אשר ייערך באולם רמון יחולקו תעודות הוקרה לשחקנים ולאחר מכן ייערך משחק הגמר של הליגה
התפרסמו 28 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא צריכים את המושחת העלוב הזה פה
  הגב 18.02.20 17:40
 • אורח
  שמאל מושחתת לכי לישון
  18.02.20 18:32
 • אורח
  בגדרה יש אנשים עם שכל לא עדר עיוור לא רוצים את האפס הזה כאן
  הגב 18.02.20 17:41
 • אורח
  אפס אחותך
  18.02.20 18:31
 • אורח
  איך אפשר לומר על מי שמצביע לראש ממשלה מצטיין עדר עיוור ולמי שמצביע לאדם שכשל בעסקים כשל כרמטכל אדם עם שכל?
  18.02.20 20:54
 • אורח
  התותח מגיע לגדרה
  הגב 18.02.20 17:42
 • אורח
  מר ביבי נתניהו לעוד שנים רבות ונעימות חמוצים
  הגב 18.02.20 17:42
 • אורח
  גם לא את סדרת התרבות
  הגב 18.02.20 17:43
 • אורח
  תותח עאלק תותח בשחיתות
  הגב 18.02.20 17:43
 • אורח
  שמאל שקט
  18.02.20 18:31
 • אורח
  אשמח לבוא להעיף עליו איזו נעל
  הגב 18.02.20 17:44
 • אורח
  תחנקי
  18.02.20 18:31
 • אורח
  פתאום אכפת לו מהאתיופים רואה שהוא מפסיד בבחירות החרא
  הגב 18.02.20 17:45
 • אורח
  רק ביבי
  20.02.20 15:10
 • אורח
  כבר לא נשאר לו מה להרוס הבריאות החינוך הבטחון רק צ'חצ'חים עלובים מצביעים לו
  הגב 18.02.20 17:46
 • אורח
  לך תתארגן תתארגנו מתארגנים נתארגן
  20.02.20 15:11
 • אורח
  מלךךך אין עלייך ביבי היקר איתך לאורך כל הדרך בכל הכח
  הגב 18.02.20 18:00
 • אורח
  כחול לבן חזקים פה בטוקבקים... כל הכבוד שבאת לעירנו. נתניהו הוא גדול מנהיגי העם היהודי בדורות האחרונים!!
  הגב 18.02.20 18:09
 • אורח
  חחחחח מנהיג הכי מושחת שהיה פה אי פעם מפלג וזורע שנאה בעם שילך כבר לכלא
  הגב 18.02.20 18:25
 • אורח
  מלך עאלק אנשים חסרי מוח
  הגב 18.02.20 18:25
 • אורח
  היידה ליברמן היחיד שסותם לו את הפה
  הגב 18.02.20 18:26
 • אורח
  רק טיפשים יצביעו גנץ
  הגב 18.02.20 21:40
 • אורח
  המושחת הגדול נימצא במועצה לו ביבי
  הגב 18.02.20 22:14
 • אורח
  ביבי גבר _ לא יעזור לכם רק ביבי ושרה יבחרו
  הגב 18.02.20 22:22
 • אורח
  אפס מי שמצביע ביבי חסר מוח ואדיוט במיוחד זה שמגיב פה אדיוט אפס
  הגב 18.02.20 23:13
 • אורח
  תיחנק אמן תחטוף קורונה
  הגב 18.02.20 23:13
 • אורח
  עד עכשיו גרם רק לטוב גרם שיכירו בנו בגלות ובנוסף לכך גרם לזה שישראל תחשבי בירת היהודים והעביר את שגרירות לירושלים , כל הצעדים האלה צעדים מאוד גדולים ומשמעותיים ואני חושב שאף אחד אחר לא יוכל לעשות משו כמו שהוא תרם למדינה שלנו
  הגב 18.02.20 23:28
 • אורח
  עד עכשיו לא הצליח למגר את הטרור מעזה אם היית גר בעוטף לא היו מעניינים אותך כל הצעדים הפופוליסטים האלו היית רוצה שהילד שלך יגדל בשקט אבל הוא ממשיך לשלם להם המזוודות ממש כלי כלי אפס מאופס מדבר ולא עושה
  הגב 19.02.20 06:29
 • אורח

בימים שישי ושבת 27-28.3.20 יתקיים פסטיבל אמני גדרה שיפתחו את בתיהם לתושבים

תוכנית האירועים המלאה תפורסם בהמשך.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


פסטיבל אמנים בגדרה חוזר! כמדי שנה עמותת אמני גדרה תקיים את פסטיבל הבתים הפתוחים בו יוכלו התושבים להגיע וליהנות מהיצירה והאמנות המקומית של אמני גדרה. הפסטיבל עתיד להתקיים בין התאריכים

יום שישי 27.3.20 בין השעות : 9:30- 15:30 וביום שבת 28.3.20 בין השעות 10:00-17:00

תוכנית האירועים והמיקומים תפורסם בהמשך
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה בשבת ?
  הגב 17.02.20 22:57
 • אורח

50 מחשבים חדשים נתרמו על ידי חברת פסגות לתלמידי בית ספר רימונים בגדרה

התרומה נעשתה במסגרת פרוייקט חידוש המחשבים אותו הובילו גיא ניר מהנהגת ההורים הבית ספרית ומנהלת בית הספר, רותם גורן.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט: בית ספר רימונים


בימים אלו הסתיים פרוייקט חידוש המחשבים של בית ספר רימונים בגדרה. במסגרת הפרויקט אותו הובילו גיא ניר מהנהגת ההורים ומנהלת בית הספר, רותם גורן, נתרמו לבית הספר 50 מחשבים חדשים לתלמידים. המחשבים הגיעו לבית הספר כתרומה של חברת פסגות בתל אביב.מבית הספר רימונים נמסר:

"אנו רוצים להודות להנהגת ההורים המצויינת של בית ספר רימונים בכלל ולגיא ואילן על פרויקט זה בפרט!
נמשיך לשתף פעולה ולפעול למען טובת בית הספר היקר שלנו
תודה לכל העושים במלאכה!"התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הותר לפרסום: רס"מ ניר יוחאי שמעון, תושב גדרה נהרג בתאונת האופנוע בכביש 40; הלוויתו תתקיים היום (שני 17.2) בשעה 19:30 בבית העלמין בגדרה

התאונה אירעה הבוקר (שני ) כאשר ניר שמעון ז"ל שרכב על האופנוע נפגע מרכב בכביש 40 סמוך לצומת רחובות לכיוון רמלה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 22
קרדיט: שירות בתי הסוהר


הבוקר (שני 17.2) דיווחנו על רוכב אופנוע אשר נהרג מפגיעת רכב בכביש 40 סמוך לרחובות. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה נאלצו לקבוע את מותו. כעת הותר לפרסום כי ההרוג הוא תושב גדרה ולוחם שירות בתי הסוהר, ניר יוחאי שמעון ז"ל בן 43, שהיה בדרכו לעבודה בבית המשפט בלוד.

הלוויתו תתקיים הערב (שני 17.2) בשעה 19:30 בבית העלמין בגדרה


להלן הודעת דוברות השב"ס

שירות בתי הסוהר מרכין ראש עם היוודע דבר מותו של לוחם יחידת ׳נחשון׳ הבוקר (ב׳, 17.2.20) בתאונת דרכים בכביש 40 סמוך לצומת רחובות מזרח, כשהיה בדרכו לעבודה בבית המשפט בלוד.

הלוחם, רס״מ ניר יוחאי שמעון זכרו לברכה, תושב גדרה, בן 43, נשוי ואב לשלושה ילדים, שירת בשירות בתי הסוהר 21 שנים ביחידת ׳נחשון׳.

מ״מ נציב בתי הסוהר, מפקד יחידת ׳נחשון׳, לוחמי היחידה, קציני וסוהרי שב״ס כולם משתתפים בצער המשפחה ומחזקים אותה בשעה קשה זו.

מקום התאונה- צילום מבצעי מד"א


חובש רפואת חרום על אופנוע מד"א עדן סיני סיפר:


"כשהגענו למקום , ראינו על הכביש אופנוע ובסמוך שכב גבר כבן 40 עם חבלה רב מערכתית קשה, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו."

דוברות איחוד הצלה - מחוז מרכז: רוכב אופנוע כבן 40 נהרג בתאונה בכביש 40 סמוך לצומת רחובות מזרח.


אברהם ארנון חובש באיחוד הצלה סיפר:

"מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ואופנוע. רוכב האופנוע סבל מפגיעה רב מערכתית ולמרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".
התפרסמו 22 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כואב כל כך ועצוב מאוד
  הגב 17.02.20 14:47
 • אורח
  מצער מאוד, איש מיוחד
  18.02.20 19:52
 • אורח
  ברוך דיין האמת
  הגב 17.02.20 14:53
 • אורח
  עצוב אבידה גדולה
  הגב 17.02.20 14:54
 • אורח
  יהי זיכרו ברוך אנשים נעלמים כמו רוח
  הגב 17.02.20 14:55
 • אורח
  משתתף בצער המשפחה
  הגב 17.02.20 15:36
 • אורח
  חבל עליו הלכו לו החיים וילדים נשארו חלא אבא עצוב
  הגב 17.02.20 15:50
 • אורח
  היה בן אדם גדול חבל עליו ומצטער בשביל הילדים ניר זוכרים אותך
  הגב 17.02.20 16:04
 • אורח
  ליורית והילדים כמה עצוב ברוך דיין אמת
  הגב 17.02.20 16:16
 • אורח
  ברוך דיין האמת
  הגב 17.02.20 16:22
 • אורח
  יהי זכרו ברוך. כמה חבל וכמה טראגי. להיזהר עם אופנועים.תנחומים למשפחה. ברוך דיין אמת.
  הגב 17.02.20 16:37
 • אורח
  הכביש הזה הפך בחודשים האחרונים מסוכן לאופנוענים
  הגב 17.02.20 17:17
 • אורח
  ברוך דיין האמת
  הגב 17.02.20 18:36
 • אורח
  עצוב עצוב ממש... ת.נ.צ.ב.ה חבר יקר!
  הגב 17.02.20 20:12
 • אורח
  שלא תדעו עוד צער לעולם השם ישמור אותו תחת כנפיו נראה בחור נשמה טובה לצערי אני עברתי את אותו אסון עם אחי ז"ל גם מישהו נכנס בו השם ינחם אתכם אמן
  הגב 17.02.20 21:20
 • אורח
  יהי זכרו ברוך אמן ואמן
  17.02.20 21:22
 • אורח
  ברוך דיין האמת ניקרע הלב איש יקר וחבר יקר תנוח על משכבך בשלום 😢😢
  הגב 17.02.20 21:45
 • אורח
  יהי זיכרו ברוך שלא תדעו צער
  הגב 17.02.20 22:28
 • אורח
  עצוב מאוד. יהי זכרו ברוך
  הגב 17.02.20 22:45
 • אורח
  חבל בימקום להאשים את האופנועים תיהיו סבלנים ותיתנו זכות לכולם ,,, התוצאות יהיו כואבות מה אין ערך כבר לאדם???
  הגב 17.02.20 23:44
 • אורח
  איש מלא שמחת חיים כך ניזכור אותך יהא זיכרך ברוך
  הגב 18.02.20 01:25
 • אורח
  כל כך עצוב!! משתתף בצער המשפחה. יהי זכרו ברוך
  הגב 18.02.20 10:09
 • אורח

חניכי בני עקיבא גדרה ערכו נטיעות ט"ו בשבט לזכרה של רינה שנרב ז"ל, תלמידת אולפנת בהרן שנרצחה בפיגוע

את הנטיעות ערכו החניכות שחר ואופק מצוות נחשון בחוות נחניאל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט: בני עקיבא גדרה


ביום חמישי האחרון יצאו 113 חניכי בני עקיבא בגדרה לטקס הנטיעות לכבוד ט"ו בשבט. במהלך הפעילות הם הגיעו לניצנים. כמו כן הם הגיעו לחוות נחניאל שם החניכות שחק ואופק מצוות נחשון נטיעות לזכרה של תלמידת אולפנת בהר"ן, רינה שנרב ז"ל שנרצחה בפיגוע לפני מספר חודשים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משלחת דיפלומטיה מתיכון דרכא בגין גדרה זכתה ב- 13 פרסים בכנס מודל או"ם שנערך לכבוד ט"ו בשבט.

בכנס השתתפו נציגי בתי הספר בישראל שהציגו את דעותיהם בנושא כדור הארץ

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט: דרכא בגין


לאחרונה אירח תיכון יחד במודיעין את כנס מודל האו"ם בהשתתפות למעלה מ 200 תלמידי בתי הספר בישראל. הכנס התקיים לרגל ט"ו השבט ועסק בנושא האקלים וכדור הארץ. במסגרת הכנס עורכים התלמידים דיונים בהם הם מציגים את עמדותיהם בנושאים הנבחרים בדומה לעבודת האו"ם. בין המשתתפים היו משלחת דיפלומטיה מתיכון דרכא בגין אשר זכתה ב- 13 פרסים בוועדות שונות סביב הנושא "כדור הארץ".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שביתה? פורום ועדי ההורים היישוביים קורא להורי ישראל לשלוח ביום שישי 21/2 את התלמידים בשעה 09:00 לבית הספר לאות הזדהות עם המאבק ביישום חוק החינוך המיוחד

יש לדעת כי למרות הקריאה הארצית לשביתת מחאה, תלוי הדבר גם בפורום המקומי של כל יישוב.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:וועד ההורים היישוביים


ביום שישי , 21/2 יקיים וועד ההורים הישובים שביתה בת שעה בכל מוסדות החינוך בארץ, גנים ובתי ספר

במהלך יום שישי תתקיים מחאת הזדהות בת שעה במחאה על הרפורמה בחינוך המיוחד שמוביל משרד החינוך

כלומר - כלל ההורים בישראל ישלחו את ילדיהם ללימודים בכל מוסדות החינוך בארץ בשעה 9:00.

יש לדעת כי למרות הקריאה הארצית לשביתת מחאה, תלוי הדבר גם בפורום המקומי של כל יישוב. בכל אופן בתי הספר יהיו פתוחים

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מסע לפולין לתושבי גדרה הבוגרים! המועצה המקומית תאפשר לתושבים להצטרף משלחת הנוער לפולין שתצא במהלך חודש מאי; טפסים ורישום בלשכת ראש המועצה; תוכנית המסע מצ"ב בכתבה

המסע יתקיים בין התאריכים 17-21.5.20 ל5 ימים ו4 לילות. עלות: 4,540 ש"ח לאדם בחדר זוגי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית גדרה תוציא במהלך חודש מאי הקרוב את המסע לפולין לתושבי גדרה. המסע מתקיים כחלק ממשלחות הנוער מגדרה שנוסעות לפולין ללימודי זכר השואה.

המסע עתיד לצאת בין התאריכים 17-21.5.20 חמישה ימים , 4 לילות

תוכנית הטיול:

יום ראשון:

בית הקברות אוקפובה, מוזיאון פולין, מסלול הגבורה וסיור בעיר העתיקה.

יום שני:

מחנה ההשמדה טרבלינקה, לובלין- עיר עתיקה / תיאטרון NN , בית הכנסת החרב בביחאווה.

יום שלישי:

מחנה מיידנאנק, מרקובה מוזיאון חסידי אומות העולם, יער גלוגוב/ יער זביליטובסקה גורה, קרקוב- סיור בעיר העתיקה.

יום רביעי:

מחנה השמדה אושוויץ בירקנאו, קרקוב – כיכר העיר העתיקה

יום חמישי:

גטו קרקוב, הרובע היהודי קאז'ימיש , קניון קא'ימיש


עלות: 4,540 ש"ח לאדם בחדר זוגי (המסע מסובסד על ידי המועצה)

ניתן לשלם עד 5 תשלומים

תאריך אחרון לרישום: 13.2.20

לפרטים נוספים ניתן לפנות לאסף סהר: 050-9598118

טפסים ורישום נעשה בלשכת ראש המועצה

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אגם אביטבול תלמידת דרכא בגין גדרה נבחרה לתפקיד דוברת מועצת התלמידים מחוז מרכז

תפקיד המועצה המחוזית הוא קבלת מדיניות אזורית מתוך התחשבות בהבדלים התרבותיים, הדמוגרפים ושאר ההבדלים שמבדילים את האזור המסוים מאזורים אחרים. אחריות המחוזות היא על הצבת היעדים וקביעת ה"איך לבצע" את המדיניות הארצית באזור ספציפי. בנוסף, אחראית המועצה המחוזית על תיאום בין מועצות רשותיות במחוזה, כמו גם על העברת המסרים מן הדרג הארצי לדרג הרשותי, על הכשרת נציגים עירוניים ומחוזיים בתוכניות שונות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום רביעי (12.2.20) התקיימו בחירות ונבחרה מזכירות מועצת הנוער של מחוז מרכז לשנת תש"פ. מועצת הנוער המחוזית מורכבת מבני נוער מכל המחוז ומכל המגזרים והיא מייצגת רב תרבותיות כפני המחוז.

פעילות מועצות הנוער, הבית ספריות, הרשותיות, המחוזיות והארצית היא בהובלת מינהל חברה ונוער במשרד החינוך. מועצת התלמידים מזמנת התנסות באזרחות פעילה ומקדמת את הערכים הדמוקרטיים בבית הספר ובקהילה. מעורבותה של המועצה בחיי בית הספר מסייעת בטיפוח אקלים מיטבי ומחזקת את זיקת התלמידים להוויה הבית ספרית והקהילתית ואת השתייכותם למסגרות אלו. פעילותה של מועצת התלמידים מבוססת על ערכים ועל עקרונות שונים, כגון: כבוד האדם וחירותו, הזכות לשוויון ולהבעת דעה, שמירת החוק, והעם למען העם. המועצה אמורה לייצג את כלל התלמידים בבית הספר – ובכלל זה קבוצות ייחודיות, כמו עולים, תלמידים בעלי צרכים מיוחדים ועוד – ולפעול בתיאום עם בוחריה ובהתאם לחוקי המוסד החינוכי שבו היא פועלת.


תפקיד המועצה המחוזית הוא קבלת מדיניות אזורית מתוך התחשבות בהבדלים התרבותיים, הדמוגרפים ושאר ההבדלים שמבדילים את האזור המסוים מאזורים אחרים. אחריות המחוזות היא על הצבת היעדים וקביעת ה"איך לבצע" את המדיניות הארצית באזור ספציפי. בנוסף, אחראית המועצה המחוזית על תיאום בין מועצות רשותיות במחוזה, כמו גם על העברת המסרים מן הדרג הארצי לדרג הרשותי, על הכשרת נציגים עירוניים ומחוזיים בתוכניות שונות ועל שליחת הנציגים למועצה הארצית.

כאמור בסיום הבחירות נבחרו התלמידים שיצגו את בתי הספר במחוז ביניהם נמצאת:

אגם אביטבול- תלמידת כיתה י בדרכא בגין גדרה שנבחרה לתפקיד הדוברת של מועצת התלמידים המחוזית- מחוז מרכז.


ויקי ניצן מנהלת מחוז מרכז מינהל חברה ונוער:

"בחירת בעלי תפקידים במועצת הנוער המחוזית היא מהלך משלים לתהליך הבניה מחדש של מועצת הנוער המחוזית שהתקיים במשך שנתיים במחוז במטרה להפוך את מועצת הנוער לפעילה ומייצגת את בני הנוער במחוז. כעת התהליך הושלם והמועצה יוצאת לדרך של פעילות משמעותית."
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

צוותי השיטור והפיקוח הקהילתי בגדרה ערכו נטיעות ט"ו בשבט עם ילדי הגנים ביישוב

מצ"ב תמונות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
קרדיט: שיטור קהילתי גדרה


לרגל חגיגות טו בשבט נערכה השבוע פעילות משותפת של השיטור קהילתי, מוקד עירוני 106 והפיקוח עירוני, בגדרה עם ילדי הגנים ביישוב. במסגרת הפעילות נערכו נטיעות בשטחי הגן להנאת המשתתפים.
הצוותים הודו לברכי יעיש מנהלת הגנים ולמח' גינון על שיתוף הפעולה, לצוות הגן ולילדים.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  היי. טלי מבית דגן.מתלהבת מהפרויקט שלכם מאד!!! מעוניינת להקים את הפרויקט אצלינו. בבקשה צרו קשר 0544563231. תודה
  הגב 16.02.20 11:04
 • אורח

לרגל ט"ו בשבט קיימו תלמידי ביה"ס גוונים בגדרה פעילות אתגר קופסאות בריחה בנושא טבע עירוני

אתגר נוסף שעמד בפני התלמידים היה פענוח כתב סתרים באמצעות נורה אולטרה סגולית. עם פתיחת הקופסא האחרונה התבקשו התלמידים לסייע לסביבה העירונית ולשתול שתילים ברחבי ביה"ס. בבית הספר "גוונים" הדגישו כי הפעילות החינוכית ערכית היא בהמשך למשנתו החינוכית במטרה לעודד תלמידים ומורים ליזום, ליצור ולהביע כישורים בדרכים מגוונות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


חברי המועצה הירוקה, בבית הספר גוונים בניהולה של איריס ריינר רכזת החינוך הסביבתי, הובילו לכבוד ט"ו בשבט מיזם חינוכי יצירתי ללמידה חווייתית. המנהיגים הצעירים, נציגי תלמידים מכיתות ב'-ו' הפעילו תחנות מגוונות תוך דגש לנושא הטבע והפריחה. במהלך הפעילות תלמידי ביה"ס למדו את הנושא באמצעות משחקים, יצירות אומנות, הכנת תה צמחים וחקר צמחים באמצעות שימוש בטכנולוגיה מתקדמת.

גולת הכותרת הייתה בפעילות אתגרית "קופסאות בריחה" בנושא "טבע עירוני", יוזמה חינוכית יצירתית של המועצה הירוקה ומורתם. במהלך הפעילות, התלמידים קיבלו קופסאות נעולות אותן היו צריכים לפתוח לאחר פתירת חידות, תשחצים, זיהוי צמחים ובעלי חיים באמצעות סריקת ברקודים המפנים אותם למידע בנושא.

אתגר נוסף שעמד בפני התלמידים היה פענוח כתב סתרים באמצעות נורה אולטרה סגולית. עם פתיחת הקופסא האחרונה התבקשו התלמידים לסייע לסביבה העירונית ולשתול שתילים ברחבי ביה"ס. בבית הספר "גוונים" הדגישו כי הפעילות החינוכית ערכית היא בהמשך למשנתו החינוכית במטרה לעודד תלמידים ומורים ליזום, ליצור ולהביע כישורים בדרכים מגוונות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אירועי פורים בגדרה! ביום רביעי 4.3 תתקיים חגיגת פורים של בית הספר אוהל שלום עם מתנפחים, דוכני מזון, תחנות הפעלה ועוד

הציבור מוזמן להגיע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בית הספר אוהל שלום מזמין את משפחות בית הספר והתושבים לחגיגת פורים "אוהל שוק" . למשתתפים מחכים שלל פעילויות : ביתני מזל ושעשועים, מתנפחים, דוכני מזון, תחנות הפעלה וטרמפולינות

האירוע יתקיים ביום רביעי 4.3.20 בשעה 17:00 בבית הספר אוהל שלום

הציבור מוזמן להגיע

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
17.02.20 22:28
להשכרה 4 חדרים ברחוב הכרם(צפון העיר) משופצת מהיסוד כולל שיפוץ אינסטלציה יסודי.חלונות חדשים.מטבח חדש. יפיפייה שווה לראות. לפרטים: יובל 0545209450
אורח
18.02.20 04:07
איזה יובל,המבולבל?
אורח
26.01.20 15:29
מחפשת מבנה תעשייה 500 עם חצר להשכרה או למכירה או 1000 מטר מגרש למכירה או השכרה. לא מעוננית לשלם תיווך . קרן 052-6032266
אורח
27.01.20 17:03
לא מעונינת? אז חפשי בעצמך על מה ולמה תקבלי בחינם?
אורח
04.02.20 21:37
יש עם תיווך
אורח
06.02.20 08:31
אברהם שלו 0505298627
אורח
25.01.20 22:48
מחפשת דירה 3 חדרים 80 מטר עם חניה ומרפסת שמש קומות נמוכות ללא מעלית או קומות גבוהות עם מעלית . בין 1.650.000 1.670.000 במערב החדש (שקמה/נאות אשלים /ק.גנים) 0522322034 דנית
אורח
27.01.20 17:04
דנית.נדון בבקשתך יש לי יש לי יש לי יש לי דנית נדון חחחחח
אורח
21.01.20 20:19
מחפש דירה להשקעה עד תשע מאות אלף שח
אורח
24.01.20 04:08
תמשיך לחפש ולרשום בלי הטלפון שלך יש לי עסקה בשבילך מחיר מעולה הזדמנות פז שכונת הרכבת בלוד
אורח
14.01.20 20:11
למכירה דירה 3 חדרים ברחובות . 1400000 ש"ח קומה 2. שטח 70 מ"ר מטופח שעתיד לעבור תמ׳א. הדירה כוללת מזגן בכל חדר סככות בחלונות תריסי אלומיניום וחשמל, מאובזרת ברמה גבוהה יש חניה. ללא מעלית. חזיתית ופינתית נוף ירוק,מאוד שקטה 055-970-7114
אורח
18.01.20 14:41
תודה אבל לא תודה
אורח
20.12.19 07:40
למכירה דירה 3.5 חדרים קומה 2 ברחוב שפינוזה 4 בראשון לציון , משופצת , 85 מטר , חניה גדולה צמודה , 2 שירותים 3 כיווני אוויר נתי 0544712702
אורח
04.12.19 14:36
מחפש בית עם חצר לפחות 5 חדרים.דניאל 054-8002454
אורח
13.12.19 04:13
תיווך דניאל תיווך
אורח
26.12.19 08:36
דירת קרקע עם חצר 4 חדרים ברח יעקב. 10 להשכרה רביב 050-7307389
אורח
28.01.20 15:09
רביב מלשון מתרברב? או מתערבב?
אורח
28.11.19 19:24
מחפשת דירת 2 חדרים להשכרה באזור המערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
23.02.20 12:04
מתווך חכם פותח לוח יד 2 ודג משם פריירים. בימינו אילה לא צריכים עלוקות כמו מתווכים,סוכני בטוח,או שאר מאכרים.היום הכל נגיש באינטרנט.מנסיון שלי מתווך שרלטן שראה פרסום שלי הביא לקוחות לדירה. כאשר היה לקונים עניין הוא ניסה למכור את הנכס במחיר יותר גבוה ודרש ממני שאת ההפרש אתן לו!זה פרצוף האנשים העוסקים במקצוע
אורח
28.01.20 15:21
להתרחק ממתווכים-
אורח
05.02.20 20:12
בית טוב רצית למתווך פנית אין מתנות חינם ועל עסקה טובה צריך לשלם ניתן להגיע להסכם גובה העמלה אבל צריך להבין שהמתווך משקיע זמן כסף והרבה סבלנות עד שנסגרת עסקה צרות העין של אנשים וקנאה זדונית גורמים לסטיגמה לא נכונה כמו בכל מקצוע ניתן למצוא צדיקים
אורח
19.02.20 18:22
"בסדר". על מה ולמה צריך לשלם לכם 2% דמי תיווך פלוס מע"מ? למה מה קרה? מלחמה? מתווך זה כמו סרסור.
אורח
21.01.20 10:38
דירת 3 חדרים מתאימה לשותפים רח יעקב. משופצת כחדשה 0544987776 מיכל
אורח
04.01.20 07:59
להשכרה מחסן 100מטר ברחוב גורדון. ל. 0523803486.
אורח
11.02.20 02:20
למכירה ?
אורח
26.12.19 08:41
דירה. מתאימה ל3 שותפים במרכז העיר לאחר שיפוץ כללי רביב. 0507307389
אורח
26.12.19 08:31
דירת ברח יעקב 3חדרי שינה. מטבח מרפסת. מקלחת שרותי אורחים לאחר שיפוץ כללי מדהימה רביב 050-507307389 הנחה מיוחדת לשוכרים לתקופה ארוכה
אורח
12.01.20 19:17
היי המספר שלך לא תקין יש ספרה מיותרת אשמח לקבל פרטים
אורח
11.12.19 13:08
להשכרה יחידת דיור בקרית עקרון.. יחידה מושקעת ומרוהטת. מתאימה לזוג. 2500 שח לחודש. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 17:33
אז תגורי את ביחידה המושקעת מה מושקעת ? פרקט איטלקי? גרניט פורצלן? מטבח כמו באח הגדול? גקוזי? ריהוט יבוא מאיטליה? העיקר לרשום מושקעת? שמרי לך את היחידה לעצמך
אורח
24.01.20 08:11
לצערינו , ישנן הרבה דירות מושקעות עכשיו אחרי הגשמים של החורף הנוכחי...
אורח
20.02.20 23:11
חחחחח צודק לגמרי...
אורח
13.11.19 14:41
יחידה מרוהטת יפהפייה בקרית עקרון. היחידה מרוהטת וכוללת חדר מטבחון פינת ישבה מקלחת וכניסה נפרדת. שכד 2500 שח כולל הכל..מתאים לסטודנטים רווקים או זוג צעיר. 0533562732
אורח
13.11.19 14:42
תיקון.קידומת 052
אורח
15.11.19 16:42
מה זה הכל כולל הכל? זה נשמע לא טוב ביחוד שרשום מקלחת וכניסה נפרדת ותחשבו על זה...
אורח
10.01.20 00:55
נראה שמשעמם לך או שאתה זקוק לטיפול .טפל בעצמך דחוף...


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
19.02.20 18:25
למכירה מאזדה 2 שנת 2009 במצב נדיר. ניתן לראות את הרכב באזור רחובות. לבקש את יהודה 0528380348
אורח
03.02.20 14:39
הונדה אינסייט שחורה נדירה ללא שריטה טסט לשנה יד 3. 140000.קמ.מטופלת.חסכונית 1ל18..0522404066.רועי.
אורח
03.02.20 14:27
הונדה אינסייט 2014.שחורה יד שלישית.140000קמ.טסט לשנה נדירה.ללא שריטה.מטופלת.שותה דלק.1ל18.בהזדמנות מעוניין ב7 מקומות.
אורח
03.02.20 14:28
0522404066
אורח
26.12.19 16:29
ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל שמורה 60000 ק"מ למכירה 0523307721 לא בשבת
אורח
17.02.20 21:16
מה המחיר ?
אורח
26.12.19 14:54
למכירה ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל 60000 קילומטר 0523307721 לא בשבת
אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
19.02.20 19:15
לפעוטון ברחובותדרושה עבדת מסורה אחראית ואוהבת ילדיםלמשרה מלאהבצפון מזרח רחובותמקום קטן נעים וחם .בין שעות 7.30 עד 16.00לסירוגין עד שעה 16.45ימי שישי בין השעות 8.00 עד 12.00נא לפנות ל ענת לוי050-9558227לשליחת קורות חייםahayot.belavan@gmail.com...
אורח
16.02.20 13:59
דרוש פקיד/ה לשוק הסיטונאי לשעות הלילה משענ 02:00 עד 10:00. העבודה עם תנאים ולטווח ארוך.. 0505487039
אורח
20.01.20 20:31
דרוש/ה פקיד/ת ביטוח חיים למשרה מלאה ל שרד באזור. ניסיון חובה! 054-3020071
אורח
27.12.19 21:03
דרוש/ה עובד/ת לאחר שעות הלימודים בכל גיל להדרכות ילדים בתחום ההאבקות והגנה עצמית, לימודים והכשרה אצלינו, תנאים מעולים+הסעות, נא ליצרית קשר דרך האתר SUPER-BUS.CO.IL אבי/מיטל
אורח
28.11.19 17:08
להשכרה יחידת מגורים משופצת ומרוהטת בקרית עקרון. ליחידה כניסה נפרדת. המחיר 2500 שח כולל הכל. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 18:32
מה כולל הכל? הזמנה לקידוש ולחגים על בסיס קבוע מובטח לשוכרים? שרותי כביסה וגיהוץ כלולים? ניקיון גיהוץ והחלפת מצעים כלולים? למה הכוונה כולל הכל?
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
28.11.19 05:58
מה המספר ליצירת קשר?
אורח
28.11.19 17:05
לא אקטואלי
הצג תגובות נוספות
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל