הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

סהר רווח הודיע כי החליט לוותר על שכרו כסגן ראש המועצה וישמש בתפקיד בהתנדבות

יום האישה הבינלאומי בגדרה! 

במהלך חודש מרץ ייהנו נשות גדרה ממופע סטנד אפ של נויה מנדל, סיור במוזיאון גדרה וסדנת סטיילינג;

ביום חמישי 27.2 יתקיים שוק תחפושות פורים במרכז אופק בו יתקיים שוק קח ותן ומכירת של תחפושות ואביזרים ב10 ש"ח

גדרה מצדיעה למערכת החינוך היישובית! ערב הוקרה מיוחד נערך לצוותי בתי הספר היסודיים בגדרה, בו נפרדו מהמנהלות בתי הספר רימונים ורעות אילנה מידני ומלי אורי שפרשו מתפקידן השנה

מצ"ב גלריית תמונות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: המועצה המקומית גדרה


המועצה המקומית גדרה ואגף החינוך ערך ביום רביעי האחרון ערב הוקרה מיוחד לצוותי בתי הספר היסודיים של היישוב. בערב לקחו חלק ראש המועצה יואל גמליאל, סגן ראש המועצה, סהר רווח, יפה בן דוד מזכ"לית הסתדרות המורים, מנהלת אגף החינוך ענת קוך, מנהלים/ות מורים/ ות, סייעות וצוותי המינהלה. כמו כן נערך טקס פרידה חגיגי מ2 מנהלות בתי הספר רימונים ורעות אילנה מידני ומלי אורי. ראש המועצה, יואל גמליאל הודה לכל הנוכחים ועל תרומתם למען העשייה החינוכית של גדרה. בנוסף נהנו המשתתפים מהופעה של הסטנדאפיסטית הדר לוי.ראש המועצה יואל גמליאל:


"בתי הספר היסודיים בגדרה הם חלק בלתי נפרד מהצלחת החינוך במושבה. תודה לכולכם על עשייה חינוכית ברמה הכי גבוהה שאפשר לבקש. תודה למלי מורי ואילנה מידני על כל השנים בניהול בתי הספר, בהצלחה בהמשך דרככן".


לצפייה בתמונות לחצו על התמונה הרצויההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בבתי הספר דרכא נתיבי נועם ואוהל שלום יוקמו מרחבי למידה חדשניים בעלות של כ 160 אלף ש"ח

אישור התקציבים הינו כחלק מתוכנית משרד החינוך שאישר השנה תקצוב לבניית עוד 600 מרחבי למידה חדשניים, במוסדות החינוך בישראל. התקצוב נעשה במסגרת קול הקורא לרשויות המקומיות אליהם נגשה המועצה המקומית גדרה. מרחבי הלמידה החדשניים הם חלק מתהליך רחב, להתאמת הלמידה לדמות הלומד העתידי. מרחבי הלמידה החדשים מצוידים במערכות ישיבה דינמיות, בכיתות שקופות, ובעיצוב רב גוני - שובר מוסכמות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בישיבת המועצה שהתקיימה אמש (רביעי) אשרו חברי המועצה תקציבים על סך כולל של כ-60 מליון ש״ח לטובת נושאי חינוך, מתקני ספורט, נגישות, גני משחקים ועוד.

בתחום מוסדות החינוך אשרה המועצה עיצוב והקמת מרחבי למידה בבתי הספר דרכא נתיבי נועם ובית ספר אוהל שלום. כמו כן אושרו תקציבים להקמת המרחבים בגנים חדשניים.

בתיכון דרכא נתיבי נועם אושר תקציב של 80,000 ש"ח
בבית ספר אוהל שלום אושר תקציב של 80,000 ש"ח

לעיצוב גנים חדשניים אושר תקציב של 100,000 ש"ח

אישור התקציבים הינו כחלק מתוכנית משרד החינוך שאישר השנה תקצוב לבניית עוד 600 מרחבי למידה חדשניים, במוסדות החינוך בישראל. התקצוב נעשה במסגרת קול הקורא לרשויות המקומיות אליהם נגשה המועצה המקומית גדרה.

מהם מרחבי למידה

מרחבי הלמידה החדשניים הם חלק מתהליך רחב, להתאמת הלמידה לדמות הלומד העתידי. מרחבי הלמידה החדשים מצוידים במערכות ישיבה דינמיות, בכיתות שקופות, ובעיצוב רב גוני - שובר מוסכמות. בשנה הקודמת תוקצבו 600 מרחבי למידה חדשניים, והמשרד ממשיך ומיישם את תכנית החומש, בקצב של 600 מרחבים בשנה.

התכנית הלאומית ל"מרחבי M21" נועדה לאפשר חשיבה מחודשת על מרחבי הלמידה השונים בתוך מבנה בית-הספר, כחלק מהתפישה הפדגוגית, בהתאם לאסטרטגיות ופרקטיות הוראה חדשניות, המזמנות ומעצימות תהליכי למידה ייחודיים.

"מרחבי M21" יתוכננו כמרחבים דינאמיים במרקם בית-הספר, בתוך המבנה, כ"כיתה" הוליסטית ללא גבולות פיזיים מוכתבים או היררכיה מסורתית, על בסיס תפישה פדגוגית חדשנית, וילוו בפיתוח מקצועי התומך תהליכי הוראה בסביבה מתקדמת. המרחבים ייצרו תנאים והזדמנויות לתהליכי הוראה-למידה משמעותיים, ויביאו לידי ביטוי חשיבה פדגוגית פורצת דרך בממדים: ארגון זמן, ארגון סביבה, ארגון תכנים, ארגון לומדים ומגוון דרכי הוראה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יואל גמליאל, נתן אור ירוק ליישום פרוייקט "לעולם ועץ" של תלמידי דרכא בגין להקמת חומה ירוקה (חורשה) לשיפור איכות האוויר ביישוב

את הפרוייקט מובילים התלמידים: אורי גולדפינגר, נווה לזניק, תימור לוי, חן אבינח וסופיה סבין בליוי מחנכת הכיתה יעל דהן ורכזת השכבה יפית כהן.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


פרוייקט "לעולם ועץ" יוצא לדרך בגדרה! בחודשים האחרונים סובלים תושבי אוסטרליה משריפות בלתי פוסקות בעקבות משבר האקלים העולמי. החשיפה לסיפור השריפות הביא את תלמידי כיתה ח' בדרכא בגין בגדרה, לחשוב על פרוייקט חדש בתחום - להקים חורשה שתשמש חומה ירוקה אשר תמנע כניסת הגזים הרעילים בסביבת גדרה מהמפעלים ואזורי התעשייה ותשפר את איכות האוויר ותוריד את אחוז התחלואה. התלמידים מקווים שהיוזמה תצא לפועל גם ברשויות נוספות ובכך יתרמו לסביבה ולמניעת התחממות כדור הארץ.

התלמידים קבלו השבוע אור ירוק מראש המועצה יואל גמליאל, לאחר שהציגו לו את השטחים המתאימים לפרוייקט, בהתאם למיפוי שעשו ברחבי המועצה.

את הפרוייקט מובילים התלמידים: אורי גולדפינגר, נווה לזניק, תימור לוי, חן אבינח וסופיה סבין בליוי מחנכת הכיתה יעל דהן ורכזת השכבה יפית כהן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

לאור הרפורמה בחוק החינוך המיוחד מקימה הנהגת ההורים בגדרה קו חם להורים שייתן מידע וסיוע לפני ועדות ההשמה

נציגת ועד ההורים תהיה תהילה עמר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


השנה נכנסת לתוקף רפורמת החינוך המיוחד, במוסדות החינוך בישראל. השינוי העיקרי של בתוכנית הוא העברת ניהול ועדות ההשמה מהרשויות המקומיות לידי נציגי משרד החינוך.

לאור המצב החליטה הנהגת ההורים בגדרה לסייע להורים בנושא הרפורמה ולפתוח למענם קו חם בו קבלו את כל המידע הנדרש.

נציגת ההורים תהיה תהילה עמר, מובילת תחום החינוך מיוחד בהנהגת ההורים היישובית גדרה

ניתן ליצור עמה קשר בטלפון: 0507466796


להלן הודעתו של יו"ר הנהגת ההורים בגדרה, אביעד זקרי

הורים יקרים שלום רב,

לאחרונה הנהגת ההורים היישובית דנה בשינויים והשפעת הרפורמה של החינוך המיוחד על מערכת החינוך בכלל.

במסגרת השינויים מצאנו לנכון לפתוח קו חם להורים כדי לסייע לכל הורה הממתין לתאריך או לוועדות אפיון וזכאות (וועדות ההשמה). הורים לילדים מאובחנים בכיתות הרגילות, כיתות ל"ל(כיתה קטנה) וכיתות תקשורת מוזמנים ליצור קשר לקבלת מידע ועזרה לפני וועדת ההשמה. נציגתנו, תהילה עמר, מובילת תחום החינוך מיוחד בהנהגת ההורים היישובית גדרה

בברכה,

אביעד זקרי


על הרפורמה:

על פי נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות עיקר השינוי הוא בועדות ההשמה שעד היום נוהלו על נציגי הרשות המקומית וכעת יקראו ועדות זכאות ואיפיון וינוהלו על ידי נציגי משרד החינוך.

כמו כן יקבעו בוועדות החדשות :

עצם הזכאות לשירותי חינוך מיוחד.

רמת התפקוד בה נמצא הילד

על פי רמת התפקוד של הילד תיקבע האם תהיה אפשרות הבחירה של ההורים במסגרות בלימוד: משולבות, חינוך רגיל ועוד- למשל במוגבלויות מסויימות ילדים שייקבעו להם רמת תפקוד גבוהה לא יוכלו לבחור במסגרות חינוך מיוחד (בית ספר או כיתה קטנה). תלמידים אלו יופנו אך ורק לשילוב בכיתות רגילות.

בנוסף נתינת הזכאות לחינוך המיוחד של הועדות השילוב הבית סיפריות (שיקראו מעתה ועדה רב מקצועית) תהיה למוגבלויות מסוימות בלבד וברמות תפקוד מסוימות.

לפרטים נוספים לחצו כאן

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סהר רווח הודיע כי החליט לוותר על שכרו כסגן ראש המועצה וישמש בתפקיד בהתנדבות

את ההודעה מסר בישיבת המועצה

אבי בר | | תגובות: 5סגן ראש מועצת גדרה סהר רווח הודיע הערב רביעי 26/2 בישיבת המועצה כי החליט לוותר על שכרו וישמש סגן ראש מועצה ויו"ר מרכז אופק בהתנדבות מלאה

סהר רווח
אמשיך לשרת את הציבור נאמנה כסגן ראש המועצה ויו״ר מרכז אופק בהתנדבות מלאה.
אשמח להיות שותף בפרוייקטים למען הקהילה, שימומנו מתקציב המועצה השוטף והכסף שיוחזר לקופה הציבורית.

מכתבו של סהר רווח
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  וואלה אלוף
  הגב 26.02.20 19:36
 • אורח
  כל הכבוד,יש מה ללמוד ממך.
  הגב 26.02.20 20:43
 • אורח
  יישר כוח סהר.מעניין אים הסגן השני יעתיק אותך.
  הגב 26.02.20 20:56
 • אורח
  600 אלף שקל לקח מהתושבים
  הגב 26.02.20 23:01
 • אורח
  תפקיד שמאז ומעולם היה התנדבותי! טוב שנזכרת ...
  הגב 27.02.20 11:58
 • אורח

המועצה המקומית גדרה מפרסמת את נתוני הארנונה ביישוב בהשוואה ליישובים בסביבה

הנתונים נאספו על ידי עמי בסון שערך בדיקה נוספת שמראה כי בגדרה תעריפי ארנונה מהנמוכים בסביבה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


גדרה שומרת על תעריפי ארנונה מהנמוכים בסביבה – צו הארנונה 2020 כך עולה מנתוני השוואה ליתר המועצות והישובים בסביבה.

בהמשך לבדיקות שעורך חבר המועצה לשעבר, עמי בסון, ושאותן הציג כבר בעבר, בנושא גובה הארנונה בנפת רחובות, לאחרונה הוא ערך בדיקה מנוספת בנושאים נוספים וביניהם צו הארנונה המעודכן לשנת 2020 וגובה הארנונה ביחס לתקציב 2019. לטענתו על פי בדיקה זו עולה, כי על פי צו הארנונה לשנת 2020 במועצה המקומית גדרה, התושבים משלמים את אחד התעריפים הנמוכים בהשוואה ליתר הרשויות הסמוכות וגם, לטענת המועצה רוב התקציב המאפשר את פיתוחה של המושבה נובע מגיוס תקציבים חיצוניים.

על פי הנתונים שנאספו בדיקה של בסון ברשימה הכללית של ישובים, ערים ומועצות אזוריות ומקומיות כאחד- ניצבת גדרה במקום ה-11 מתוך 14 בגביית תעריפי הארנונה, כאשר הדירוג הוא מהתעריף הגבוה עד לנמוך ביותר. בגדרה גובים 45.56 שקלים למטר לשנה. מצורפת הרשימה המלאה.מהנתונים עולה עוד כי בהשוואה לגובה הארנונה ביחס לתקציב הכולל של הרשות, נמצא כי הכנסות הארנונה מהוות כ- 32.53% בלבד מכלל ההוצאות בתקציב השוטף. זהו אחוז נמוך מאוד ביחס לרשויות אחרות המעיד כי רוב התקציבים לפיתוח וצמיחת היישוב מגיעים ממקורות אחרים ולא מהארנונה. יתר התקציבים, כ-67.47%, מגיעים מתהליכי גיוס אותם מוביל ראש המועצה יואל גמליאל בהתמדה מול משרדי הממשל וגופים שונים אשר מאפשרים את פיתוחה ושגשוגה של גדרה. לצורך השוואה, בראשון לציון, אחוז הארנונה מהתקציב הכולל של הרשות הוא 53.8%, כלומר, גיוס התקציבים ממקורות נוספים אחרים עומד על 46.2% בלבד. כלומר, רוב ההכנסות לצורך השקעה בעיר, נובע מהכנסות הארנונה שלא כמו בגדרה שרוב ההכנסות מגיעות מגיוס תקציבים חיצוניים. ראו טבלה.
ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל:

"גדרה סוגרת עשור של התחדשות וצמיחה ואינה מתפשרת על טיב השירות והמענה לתושב, שנמצא בראש סדר העדיפויות, לצד שמירה על תעריפי ארנונה נמוכים ביחס לסביבה. המועצה המקומית גדרה מתנהלת כבר עשר שנים ברציפות בתקציב מאוזן ומאושר על ידי משרד הפנים. נוסף על כך, המועצה זכתה בפרס ניהול תקין מטעם משרד הפנים אשר מוכיח את האיתנות הפיננסית והניהול התקציבי הנכון של המועצה. כל זאת מעיד על מושבה חזקה ומובילה באיכות חיים. גם בעשור הקרוב אמשיך לפעול לצמיחתה של גדרה באחריות ובמקצועיות יחד עם שמירה על אופיה המיוחד".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגיע הזמן להפסיק את החגיגה בעיריית ראשל"צ. זה ממש בולט לעין התושב ש כ 30 אחוז ממקבלי השכר בעירייה מיותרים ! דוגמא: משרדי העירייה בגן-הברושים ? ! בבקשה תסבירו לנו לשם מה ? לא חבל על המשכורות? חשמל? מזגנים ? הוצאות רכב? ועוד ועוד. זו רק דוגמא אחת !
  הגב 26.02.20 18:36
 • אורח

יום האישה הבינלאומי בגדרה! במהלך חודש מרץ ייהנו נשות גדרה ממופע סטנד אפ של נויה מנדל, סיור במוזיאון גדרה וסדנת סטיילינג; תוכנית האירועים המלאה מצ"ב בכתבה

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


גדרה חוגגת את יום האישה המועצה המקומית גדרה תציין את יום האישה באירועים מפנקים לבנות המושבה.

האירועים יחלו ביום ראשון 1.3.2020 באולם תיכון רמון בגדרה, בו יתקיים מופע סטנד אפ של הדר לוי, תוגש ארוחת ערב קלה ויוגש שי לכל אורחת.

הכרטיסים לאירוע אזלו.


יום חמישי 5.3.20 בשעה 20:00 בערב במרכז התרבות החדש תיכון רמון.

יתקיים מופע סטנד אפ של נויה מנדל "פרנויה" ברוח חג פורים. לאירוע, שכולו ערב של צחוק ושמחה, מוזמנות נשות גדרה. האירוע, יתקיים במעמד ראש המועצה

עלות כרטיס: 50 שקלים (ללא ארוחה).

כרטיסים במרכז אופק 08-8594555.


ביום שישי 6.3.20 יתקיים מפגש שישי נשי במוזיאון גדרה.

בתכנית: כיבוד קל, סיור קצר במוזיאון עם סיפורי נשות המושבה. סדנת סטיילינג עם הסטייליסטית מלכה דורון. מתנה אישית לכל משתתפת: דוכנים עם מוצרים מפנקים.

עלות: 40 שקלים כולל כיבוד קל.

לרכישת כרטיסים מראש בטלפון 050-7277497. מוזיאון גדרה: 08-8594645 או 08-8593316.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פרוייקט גם אני רוצה פורים שמח יוצא לדרך! בימים ראשון ושני 1-2.3 יאספו בגדרה משלוחי מנות לילדי פנימיות רווחה ברחבי הארץ; יש לבצע הרשמה מראש

הפרוייקט מתקיים על ידי עמותת משפחתוני, "חיים משה" בשיתוף ארגון "איחוד הצלה" ו"מחוברים אונליין".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עמותת משפחתוני, "חיים משה" בשיתוף ארגון "איחוד הצלה" ו"מחוברים אונליין", יוצאים בפרוייקט משותף של משלוחי מנות לחג הפורים "גם אני רוצה פורים שמח". במסגרת הפרוייקט יועברו משלוחי מנות לפנימיות רווחה ברחבי הארץ. מתחילת הפרוייקט נאספו כבר למעלה מ300 משלוחי מנות בפריסה ארצית וכעת קוראים המארגנים לציבור להצטרף למיזם ולסייע להם בתרומות של משלוחי מנות.

תושבים המעוניינים להצטרף ולתרום מתבקשים למלא את טופס ההרשמה עם :שם, טלפון, וכמות המשלוחים אותם אתם מעוניינים לתרום.

התרומות יאספו בימים ראשון ושני 1-2.3.20

למעבר לטופס ההרשמה: https://forms.gle/e5qM4BXir8znx6QX6

בגדרה נקודת איסוף משלוחי המנות תתקיים אצל משפחת פרנק ברחוב יגאל אלון 11 כניסה ב'

טלפון: 050-6664090


לפרטים נוספים על הפרוייקט ניתן לפנות:
אדל גזיאל- 0503660660
ורד - 0547832588
שני ביטון- 0506669943
לתרומות ושת"פ ניתן לפנות לברכה דוידוביץ 0529588128 או ליוני רוטנברג 0547832588
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כמדי שנה תנועת מכבי צעיר גדרה החלה במבצע הכנת משלוחי מנות לחיילי צה"ל

המבצע מתקיים מדי שנה לזכרו של בוגר התנועה טל יפרח ז"ל שנפל במבצע צוק איתן.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תנועת הנוער מכבי צעיר גדרה החלה באיסוף מוצרי מזון להכנת משלוחי מנות שייתרמו לחיילי סיירת אגוז. הפעילות מתקיימת מדי שנה לזכרו של בוגר תנועת הנוער מכבי, טל יפרח ז"ל, מראשון לציון שנפל במבצע צוק איתן.

איסוף המוצרים יתקיים ביום שישי 28.2.20 בעת פעילות של התנועה ביום שישי

ניתן להביא לפעולה : קורנפלקס, חבילות עוגיות, עוגות(שיכולות להיכנס לשקית) חטיפים מלוחים, חטיפים מתוקים, שתייה קלה (בקבוקי חצי ליטר פחיות), מגבונים ושמפו.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שישי 28.2 מוזמנים תושבי גדרה אל שמורת רעות לאירוע מכירת יד שנייה של ספרים, בגדים, תכשיטים ועוד

תושבים המעוניינים להביא מוצרים למכירה מוזמנים לפנות לשירה בטלפון: 054-4455666

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


שמורת רעות בגדרה תקיים ביום שישי הקרוב מכירת יד שנייה לתושבים.

בתוכנית

מכירת יד שנייה של בגדים, ספרים,משחקים, נעליים ועוד. בנוסף יהנו המשתתפים ממחצלות לישיבה, מעוגות ותה לנשנוש.

תושבים שיש להם חפצים אותם הם אינם זקוקים להם יותר ובמצב טוב מוזמנים להביא אותם למכירה בשמורה.

כל ההכנסות מהפעילות תלך לתרומה

הפעילות תתקיים ביום שישי 28.2.20 בין השעות 11:00-15:00 בשמורת היער הקהילתי רעות , רחוב סחלב 11

תושבים המעוניינים להביא מוצרים למכירה מוזמנים לפנות לשירה בטלפון: 054-4455666
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שלישי 24.3 תציין גדרה את יום הניקיון הלאומי בשיתוף גני הילדים, בתי הספר ותנועות הנוער.

הפעילות תתקיים לאור אישור התקציב שקבלה המועצה מהמשרד להגנת הסביבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
תמונת ארכיון


השבוע התבשרה המועצה המקומית גדרה כי המשרד להגנת הסביבה אישר לה תקצוב של אלפי שקלים לטובת פעילויות ביום הניקיון הלאומי שיתקיים ביום שלישי כ״ח באדר תש״ף 24.3.2020.

ביום זה עתידה המועצה לקיים פעילויות חינוכיות וחברתיות אשר יתמקדו בניקיון הסביבה ויציאה לשטחים פתוחים בשיתוף המועצה המקומית גדרה ואיגוד ערים לאיכות סביבה אשדוד חבל יבנה. בפעילויות ישתתפו תלמידי הגנים ובתי הספר וכן, תנועות הנוער.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה עם ביבי לא מוזמן הפעם ? חבל נשארו לי כמה עגבניות רקובות במקרר
  הגב 25.02.20 22:40
 • אורח
  מי אחראי לנקיון מתחמי פחי האשפה הייעודים? משאית האשפה מרונים את הפחים ומחזירים למתחם עמוס זבל המפוזר על הרצפה(כנראה ע"י החתולים?!)
  הגב 27.02.20 11:55
 • אורח

בחירות 2020! המועצה המקומית גדרה מפרסמת את מיקומי הקלפיות הנגישות ליום הבחירות 2.3.20

מתוך 30 קלפיות יעמדו לרשות התושבים 7 קלפיות נגישות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום שני 2.3 יתקיימו הבחירות לכנסת ישראל. לקראת פתיחת הקלפיות מפרסמת המועצה המקומית את מיקומי הקלפיות הנגישות ביישוב.


הקלפיות המסומנות בסימן כסא הגלגלים הן קלפיות נגישות:
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יום הולדת שמח לליאת והב בן גל, מנהלת מרכז אופק גדרה! לרגל המאורע הפתיעו אותה עובדי המרכז בסרטון מיוחד

קרדיט סרטון: מרכז אופק

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
קרדיט: ליאת והב בן גל


מנהלת מרכז אופק, ליאת והב בן גל, חוגגת יום הולדת, ולכבוד המאורע החליטו במרכז אופק להפתיע אותה בסרטון מיוחד המלווה בשיר: "מה שאת אוהבת" של גלי עטרי


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מהממים אתם !!! מזל טוב ליאת יםם בריאות ושפע ❤ יפעתי
  הגב 25.02.20 14:25
 • אורח
  מזל טוב 🌹🌹הרבה בריאות אושר ונחת...
  הגב 25.02.20 16:22
 • אורח

נעה אלון בת ה7 מגדרה תרמה את שערה למען חולי הסרטן

המטרה של נועה הייתה להעלות את המודעות לנושא התרומה ובכך לעודד ילדים נוספים לתרום.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


הכירו את נועה בת ה7 מגדרה אשר לאחרונה הגיעה אל המספרה, על מנת לתרום את שערה למען חולי הסרטן. לטענת נועה המטרה שלה היא על מנת לעודד ילדים נוספים לתרום את השיער למען מטרה טובה.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לה.. איפה היא עשתה את זה? גם הילדה שלי רוצה
  הגב 24.02.20 21:27
 • אורח
  כל הכבוד לנעה אלון המקסימה
  הגב 24.02.20 22:04
 • אורח
  ניתן לתרום שיער במספרה החברתית בגדרה ברחוב אירוס
  הגב 24.02.20 22:05
 • אורח
  כול הכבוד ילדה מדהימה
  הגב 25.02.20 16:42
 • אורח
  ילדת מופת ! כנראה שגדלה במשפחה חמה, אוהבת ובעיקר מחנכת לערכים.
  הגב 25.02.20 19:38
 • אורח

לראשונה בישראל ובגדרה נערך פיילוט במסגרתו מתקיימים מפגשים בין תלמידי דרכא בגין לפצועי צה"ל כהוקרה לפעילותם ויצירת קשר בין הצדדים

הפיילוט מתקיים כחלק משיתוף פעולה בין בית הספר לארגון בלב אחד של נציגי חב"ד הרב ויגלר ורעייתו שבי בניו- יורק, אשר מלווים את החיילים במגוון פעילויות חברתיות וכן מארגנים להם ימי כיף בניו יורק.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט צילום: מקסים גולובנוב


לראשונה בישראל: ארגון "בלב אחד" יזם פיילוט עם ביה"ס דרכא בגין וביום שישי נפגשו התלמידים עם פצועי צה"ל. הרעיון במפגש הוא לחבר בין התלמידים לבין הגיבורים מעוררי ההשראה שלנו ובמטרה לעודד את התלמידים לגיוסם לצה"ל ובמטרה להוקיר תודה לגיבורים שלנו", אמרה קרן בנק מורילס, מתנדבת בעמותה.

ארגון "בלב אחד" הוקם לפני כעשור על ידי נציגי חב"ד הרב ויגלר ואישתו שבי בניו יורק במטרה לסייע לפצועי צה"ל. במהלך השנה מארחת העמותה שש משלחות בנות 10 חיילים פצועים לעשרה ימים של כיף בניו יורק בארה"ב. במהלך שהותם, החיילים נהנים ממסעדות, אטרקציות וסיורים ומבקרים בבתי ספר יהודיים ומתקבלים באהבה רבה מצד יהודי ניו יורק והקהילה. בנוסף, העמותה מאלפת כלבים עבור שיקום, מקיימת פעילות ימית במרינה בהרצליה בעיקר עם הלומי קרב ועוד. העמותה פועלת בנושא מול משרד הביטחון ואף דואגת לחיילים למימוש זכויותיהם, לקבלת מלגות ועוד.


קרן בנק מורילס, תושבת גדרה ומתנדבת בעמותה, נשואה לשי ואם לחמישה ילדים. היא עלתה לישראל מארה"ב ב-1992 במסגרת "גרעין צבר" והתנדבה לצבא כחיילת בודדה ומאז -נשארה בישראל. בגדרה היא גרה כ-18 שנים. בימים אלה, העמותה החלה בפיילוט חדש בישראל שנועד לקרב בין החיילים המשוקמים לבין התלמידים. על מנת להתחיל את הפיילוט, פנתה קרן למנהלת ביה"ס דרכא בגין, רוחלה טל, ושיתפה אותה בדבר הרעיון. המנהלת נענתה ליוזמה וכך הוחלט לקדמו מתוך תקווה שיתקיים בכל רחבי הארץ.


"במהלך השנים אני מדברת עם הגיבורים שלנו, ככה אני קוראת לחיילים שלנו ושומעת על ההתלהבות והחיבוק הגדול שהם מתקבלים בבתי הספר בארה"ב. כאן, בארץ, פחות שמים לב אליהם, כל אחד עסוק בשגרת יומו. אני כן רוצה להראות לפצועי צה"ל שאנו מוקירים אותם לא פחות מהנוער היהודי בארה"ב. לכן, החלטתי שהכי נכון יהיה לקיים פרויקט עם התיכונים בארץ שיקרב בין התלמידים לגיבורים. כשדיברתי עם הפצועים הבנתי שיש צורך כזה בישראל". כך ציינה מורילס והוסיפה: "בפתיחת המיזם התקיים טקס מאוד מרגש עבור שמונה פצועים שיהיו בשבע כיתות בשכבה י"א. כל גיבור הגיע לכיתה, הציג את העמותה ופועלה למענם ומספר את סיפורו האישי. מדובר בפצועי צה"ל שעברו שיקום ונמצאים במקום מאוד טוב היום. המפגש עם תלמידי כיתות י"א, שעומדים בפני צו ראשון, הוא בעל ערך חשוב מאוד. המפגש תורם גם לגיבורים וגם לתלמידים מתוך תקווה שהקשר ימשיך גם לאחר מכן. כל ילד הוא עולם ומלואו ומשמעותי גם עבור הפצוע. המטרה להגיע לכל התיכונים בארץ ולחשוף את הפצועים לנוער, כך שני הצדדים יקבלו המון".מנהלת בית הספר, גב' רוחלה טל, אמרה שהיא קוראת למיזם "בוקר עם גיבורים". "המיזם נולד משיתוף פעולה עם עמותת 'בלב אחד' מתוך כבוד עצום ורצון להכיר תודה ללוחמים, שזה גם סוג של נתינה. בבוקר זה נתנו דגש על גבורתם של הלוחמים ולא על נכותם. התלמידים שלקחו חלק בפרויקט הם תלמידי כיתות י"א וזהו חלק מפרויקט הכנה לקראת השירות בצה"ל כאשר הרעיון הוא להכיר סיפורי גבורה ומורשת קרב של מדינת ישראל. בשלב הבא היינו רוצים שהתלמידים יהיו בקשר עם הגיבורים אשר מצד אחד יתרום לגיבורים ומצד שני, יתרום לבני הנוער אשר יוכלו ללמוד מניסיונם. הדגש על דברים טובים שקרו בעקבות הפציעה- על הכוחות, הנחישות, ההתמדה והבחירה בטוב של החיים. אלה הערכים שאנו רוצים להנחיל מהגיבורים שבאים לספר את גבורתם וללמוד מהם לחיים".ביום שישי האחרון התקיים המפגש הראשון "בוקר הוקרה לגיבורים" בין תלמידי דרכא בגין לבין פצועי צה"ל. תחילה נפגשו שמונה לוחמים ונציגי עמותת בלב אחד בחדר הישיבות עם הנהלת התיכון ולאחר מכן השתתפו בטקס מרגש בהשתתפות שכבה י"א. הנהלת בית הספר בשיתוף הנהגת ההורים אירחו, בין השאר, את נציגי העמותה, בני זוג שבתם נפצעה קשה, מיקי ושרון שטרכמן וקצין גולני, רז בודני, שנפגע בשני פיגועים.


לאחר מכן, הגיבורים התפצלו לשבע כיתות וסיפרו את סיפור גבורתם האישי, את ההתמודדות ואת חלקה של העמותה שסייעה להם. "הפיילוט היה מוצלח ואני מקווה שבשנה הבאה נקיים טקס דומה בדרכא בגין במטרה שיגיע לכלל ביה"ס בגדרה ובארץ. הגיבורים התרגשו מאוד מהמפגש עם הנוער ואמרו שהתלמידים היו קשובים וגילו עניין רב. אני רוצה להודות למנהלת התיכון, רוחלה טל, שפתחה את בית הספר ומגשימה חלומות. יש לפעילות זו חשיבות ערכית וחברתית והתרומה החברתית בעיני הכי משמעותית. חיילים פצועים ונוער ישראלי זו מצווה וגם מדבר לכולם- משותף לכל בית בישראל- שזה צה"ל והנוער".


רוחלה טל, מנהלת תיכון דרכא בגין:

"היה מפגש מאוד מרגש, קיבלנו הכרה ושבחים גם מהילדים וגם מנציגות ההורים. הם סיפרו שהתלמידים חזרו נפעמים הביתה מהחוויה שעברו. במקרה לגמרי הטקס והמפגש יצאו ב'ולנטיין דיי', יום האהבה. עבורנו זו היתה הזדמנות מצוינת לתת אהבה לגיבורים שתיארו בצורה מופתית את התמודדותם עם הקשיים. השיח המשמעותי היה על גבורה וניצחון, נחישות ודבקות במטרה והתלמידים אמרו לי לאחר מכן שזו, למעשה, ההכנה האמיתית לצה"ל. אני מקווה שזו תחילתה של ידיעות מופלאה עם העמותה".


ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל:

"גדרה מובילה באיכות חיים, באחוז גבוה של זכאים לבגרות ובנתונים גבוהים של גיוס לצה"ל. אני מברך את קרן על היוזמה לשלב מפגשים עם חיילים בבית הספר ורואה בכך מעורבות קהילתית ראשונה במעלה. תודה למנהלת התיכון, רוחלה טל, על שיתוף הפעולה המלא לקידום יוזמה חשובה זו. ישר כוח לעוסקים במלאכה".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום רביעי 26.2 תתקיים ישיבת מועצת גדרה בה ידונו בתקציבי בניית התיכון החדש; עיצוב מתחמי לימוד בבתי הספר והגנים בגדרה; הקמת אולם ספורט ועוד

הישיבה תתקיים במינהל ההנדסה ברחוב ירוחם

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


ביום רביעי 26/02/2020 בשעה 18:00תתכנס ישיבת מועצת גדרה במנהל ההנדסה ברחוב ירוחם 1, גדרה.

בין הנושאים עליהם תעסוק הישיבה:

 1. אישור המלצת ועדת תמיכות לתמיכה בתנועות הנוער.
 2. אישור המלצת ועדת תמיכות לתמיכה לעמותות ספורט.
 3. עדכון ואשרור צו המיסים 2020.
 4. אישור הקמת תאגיד עירוני "מרכז אופק" כעמותה עירונית ואישור תקנון החברה ו אישור 12 דירקטורים ל"מרכז אופק" כמפורט. יואל גמליאל, ברכי יעיש, אבי גיאת, סהר רווח, גלית דניאל, אורי בן מרדכי, שלום אזרד, בני עודי, סגל שמוליק, זוהר גוילי, נפתלי דוד/מאיה גנון נורית עטיה
 5. עיצוב מרחבי למידה המותאמים למאה ה21 בבתי הספר נתיבי נועם ואוהל שלום והגנים ביישוב.
 6. הלוואה להיוון (פרעון מוקדם) הסכם החלפת תאורת לד בסך 3,000,000 ₪.
 7. אישור תב"ר 1277 הקמת אולם ספורט ברח' ארז בסך 8,127,300
 8. הגדלת תב"ר -תכנון ובניית בי"ס תיכון חדש ברח' ארז בגדרה בסך 168,408התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תדונו גם על מגרשי הטניס שנסגרו פתאום לרגל שיפוץ שלא מבוצע ומכרז לא הוגן למדריכי טניס חדשים שהותיר הרבה ילדים ללא חוג טניס פתאום באמצע השנה.
  הגב 25.02.20 00:14
 • אורח
  מה יהייה עם הנפצים האלה שיגעו אותנו
  הגב 25.02.20 16:38
 • אורח

נסיעה חינם ברכבת ובאוטובוסים בבחירות! ביום ראשון 1/3 החל מהשעה 20:00 ועד סיום התחבורה ביום שני 2/3 תהיה הנסיעה ברכבת ובמאות קווים בינעירוניים חינם לכלל הציבור

אבי בר | | תגובות: 6
ועדת הבחירות המרכזית בשיתוף משרד התחבורה החליטו כי ביום הבחירות, יום ב', ה-2/3/2020 , שירותי הנסיעה בתחבורה הציבורית הבינעירונית ב-650 קווים, וברכבת ישראל, יהיו בחינם לכלל הציבור הרחב, החל מיום ראשון 1/3/2020 מהשעה 20:00)ועד לתום פעילות התחבורה הציבורית ביום הבחירות יום שני 2/3/2020.

שימו לב לגבי קווי האוטובוסים

לרשימת קווי האוטובוס הבינעירוניים הפתוחים לנסיעה בחינם, ניתן לפנות למוקד המידע של משרד התחבורה במספר 8787*

הנוסע באוטובוס של התחבורה הציבורית הבינעירונית יעלה לאוטובוס (לאחר שווידא, כי אכן קו האוטובוס נכלל ברשימת הקווים הפתוחים לנסיעה בחינם) באופן חופשי, ללא צורך בהזדהות, וללא צורך בכרטיס.

שימו לב לגבי הנוסעים ברכבת

הנוסע ברכבת, ימשוך "כרטיס נסיעה יום הבחירות" במכונת הכרטוס האוטומטית או בקופות הנמצאות בתחנות הרכבת

לנוסעים בקו אילת

הזכאות להסעה לאילת וחזרה מאילת תתאפשר לאחר בדיקת זכאות ובכפוף לרישום מוקדם מול מרכזי מידע "אגד" במספר 2800.*

מנכ"לית ועדת הבחירות המרכזית, עו"ד אורלי עדס, ציינה כי בבחירות אלה, גדל מספר הקווים הבינעירוניים הפתוחים לנסיעה בחינם והיא מצפה כי היוזמה שנקטה הוועדה להקל על אזרחי ישראל להגיע לקלפי בנוחות ובבטיחות, תעודד גם את אלה אשר יהיו מרוחקים ביום הבחירות מהקלפי בה הם רשומים, לממש את זכותם וחובתם להצביע בבחירות לכנסת ה-23.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  להתכונן עוד 3 חודשים שוב
  הגב 24.02.20 13:26
 • אורח
  חצי שנה
  24.02.20 13:57
 • אורח
  מועד .....ד..ה,ו,ז ח+ט+ י'......?????
  הגב 24.02.20 15:38
 • אורח
  נין של נטע נין של דורון מדלי נין של סתיו בגר נין של עדן הלנה נין של אסי עזר עוד לא סיימו לשים את הפתק חוגגים גיל מאה לנינים של יאיר נתניהו ואבנר נתניהו
  הגב 24.02.20 15:40
 • אורח
  אז ככה אני ניבהלת ונימאס לי מהפיצוצים אז אני מדווחת כי לא עוזר דיבורים כמה ביקשתי מהם שיפסיקו לא עזר מספיק יד לנו את עזה אז זה יהונתן דרבא משפירא ועוד הבדווי די נימאס כבר תטפלו בהם ותעבירו למדורה סוף
  הגב 24.02.20 21:05
 • אורח
  הילדים ניבהלים גם בלילה חוצפה
  הגב 24.02.20 21:05
 • אורח

המועצה המקומית גדרה עתידה להקים מבנה חדש לביה"ס ניצנים במזרח גדרה

מימון הקמת המבנה החדש יעשה בסיוע של משרד החינוך.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


המועצה המקומית גדרה מתכוונת להקים מבנה חדש לבית הספר ניצנים במזרח גדרה. בישיבת המועצה האחרונה שהתקיימה, אישרו חברי המועצה את תקציב בנייתו אשר יעשה במימון משרד החינוך בסך של כ4.9 מיליון ש"ח. כחלק מהשקעת המועצה במערכת החינוך העירונית הוחלט לדאוג לתלמידים ולהעניק להם מבנה חדש בו יוכלו ללמוד, זאת בנוסף לשיפוצים שעבר לאחרונה בית הספר לרווחת התלמידים. בית הספר ניצנים הוא בית ספר תיכון לחינוך מיוחד, ברחוב לוינסון, בו לומדים תלמידים בכיתות ז-י"ב.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגיע הזמן!!!
  הגב 23.02.20 19:38
 • אורח

פורים בגדרה! ביום שלישי 10.3 יתקיים הפנינג פורים עם ג'ימבורי, מתנפחים, הפעלות ועוד בספורטק גדרה

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית גדרה מזמינה את התושבים להפנינג פורים חגיגי שיתקיים בספורטק גדרה עם שלל פעילויות לכל המשפחה.

בתוכנית:

מתנפחים, מתחם פעילות, דוכן איפור, D.J, מתחם ג'ימבורי, הופעות היפ הופ, טאקוונדו, התעמלות קרקע, התעמלות אמנותית ועוד הפתעות.

ההפנינג יתקיים ביום שלישי 10.3.10 בין השעות 10:00-14:00 בספורטק גדרה

הכניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 27.2 יתקיים שוק תחפושות פורים במרכז אופק בו יתקיים שוק קח ותן ומכירת של תחפושות ואביזרים ב10 ש"ח

על היוזמה אחראים תנועת הצופים ושבט שחר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תנועת הנוער הצופים ושבט שחר בגדרה מזמינים את התושבים להגיע לשוק התחפושות שיתקיים ביום חמישי הקרוב במרכז אופק. בשוק מחכים לתושבים שלל תחפושות ואביזרים של עד 10 ש"ח. כל מה שעל התושבים לעשות הוא להגיע עם תחפושת ישנה (במצב טוב) ולהחליף בתחפושת חדשה

השוק יתקיים ביום חמישי 27.2.20 בין השעות 17:00-19:00 במרכז אופק

הציבור מוזמן להגיע

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי קשת גדרה השתתפו בתרגיל הארצי לשעת חירום של משרד החינוך

בתרגיל לקחו חלק צוותי החירום של המועצה, נציגי כוחות ההצלה מד"א , כיבוי אש ופיקוד העורף

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט: המועצה המקומית גדרה


גדרה נערכת לקראת התרגיל הארצי במוסדות החינוך כחלק מהמוכנות לחירום. במסגרת זו, התקיים השבוע בביה"ס קשת כנס ותרגיל הדגמה בהשתתפות רכזי הביטחון ומנהלי בתי הספר. את תחילת הכנס פתח מנכ"ל המועצה ליאור מדהלה שהדגיש שמדיניות ראש המועצה היא להשקיע ולשפר את מערך החירום והמשתתפים קיבלו הדרכה מפורטת להיערכות לתרגיל ולשעת חירום. רכז הביטחון של בי"ס קשת גלעד בקר, תלמידים וצוות המורים הדגימו כניסת למרחבים המוגנים בזמן הפסקה, הפעלת צוותי החרום, עזרה ראשונה וכיבוי אש. נציגת פיקוד העורף גם השתתפה בתרגיל וחילקה לתלמידים ערכות הסברה. בתרגיל השתתפו מנהלת אגף החינוך ענת קוך, הקב"ט הרשותי בני עודי וקב"ט מוסדות החינוך זוהר שוקר.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יוזמה מתוקה: בואו לתרום תחפושת וקבלו כדור גלידה מתנה. "גולדה" רשת הגלידריות בשיתוף עמותת פתחון לב אוספות תחפושות עבור ילדים לקראת חג הפורים

רשימת הסניפים מצורפת

לימור עידן | | תגובות: 4
קרדיט:גולדה פייסבוק


רשת הגלידריות גולדה בשיתוף פעולה עם עמותת פתחון לב יוצאים בפרויקט מיוחד לקראת חג הפורים.

רשת הגלידריות גולדה יוצאת בקריאה לתרומת תחפושות עבור ילדים, כל אדם שיגיע לתרום תחפושת באחת הגלידריות ייקבל במתנה כדור גלידה .

התחפושות יעברו לעמותת פתחון לב ויגיעו בסופו של דבר לילדים ומשפחות שידם אינה משגת שיוכלו לחגוג את חג הפורים בצורה השמחה ביותר .

המבצע ימשיך עד לתאריך 29.2.2020

להלן רשימת הסניפים של גלידריית גולדה :

דוד סחרוב 26 ראשון לציון

הטיילת 14 ,חוף הים, ראשון לציון

פרופסור חיים פקריס 3 רחובות

מוטי קינד 10, רחובות

דרך בן גוריון 85 בת ים

מנחם בגין 12,גדרה

*בכפוף לתקנון
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מדהים!!!
  הגב 20.02.20 14:38
 • אורח
  כל הכבוד יש ביד שניה מלא תחפושות
  הגב 20.02.20 14:41
 • אורח
  יש סניף בנס ציונה?
  הגב 20.02.20 20:08
 • אורח
  יוזמה פשוט נפלאה. כן יירבו עסקים כמו גולדה שיחשבו על רווחת הציבור ולא רק על רווחיהם הכלכליים. מהיום כולנו בבית משפחת סוויסה לקוחות שלהם.
  הגב 23.02.20 07:12
 • אורח

לתשומת לב בעלי הכלבים בגדרה! בחודש הקרוב יחל מבצע אכיפה מוגבר כנגד אי איסוף צואת הכלבים

תושבים שיתפסו יקנסו בסך של 486 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


המועצה המקומית גדרה החלה בקמפיין "אוספים או נקנסים" כנגד בעלי הכלבים אשר אינם אוספים את צואת הכלבים. המטרה היא לדאוג לסביבה נקייה יותר ולמנוע מפגעים ומחלות שיכולים להיגרם מהשארת הצואה במרחב הציבורי. כחלק מהפעילות הודיעה המועצה, כי בחודש הקרוב יחל מבצע אכיפה מוגבר ברחובות ובגינות הציבוריות ברחבי גדרה. תושבים שיתפסו יקנסו ב486 ש"ח.
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בשעה טובה, שנים רבות אחרי שאר הארץ
  הגב 20.02.20 12:16
 • אורח
  הגיע הזמן שילמדו לנקות אחרי הכלב שלהם לא נעים לדרוך על זה
  הגב 20.02.20 12:18
 • אורח
  מישהו שמע על מישהו שאי פעם קיבל קנס כזה? מהמבצעים הקודמים אולי? נראה לי יותר כמו מעשיות שנחשוב שהמועצה עושה משהו בנידון. שיפרסמו כמה לוכדי כלבים המועצה שוכרת וכמה פקחים מועסקים לטובת העניין וגם כמה קנסות כאלה כבר ניתנו בעבר לפני שאני אאמין שהמועצה בכלל פועלת בעניין. מאיך שהרחובות ממוקשים והכלבים מסתובבים חופשי לא נראה לי שנקפו אצבע. מצטער.
  הגב 20.02.20 12:30
 • אורח
  רוצים תוצאות בשטח לא דיבורים
  הגב 20.02.20 12:31
 • אורח
  הגיע הזמן
  הגב 20.02.20 15:40
 • אורח
  חרטה ברטה כל הכלבים הגדרה מחרבנים בכל מקום על המדרכות ובשבילים ציבוריים סתם בילבולי ביצים
  הגב 21.02.20 12:08
 • אורח
  כל רחובות גדרה מלאות בצואת כלבים. רק אמירות ודיבורים. מעולם לא נראה ולא ייראה פקח בשטח
  הגב 21.02.20 14:36
 • אורח
  הפקחים מוזמנים לרחוב אם כל חי. הם ירוויחו שם את המשכורת החודשית שלהם. ממש הולכים בין חודש למוקש שם. גועל נפש
  הגב 22.02.20 06:13
 • אורח
  כול הכבוד למועצת גדרה על היוזמה הטובה הזאת בהצלחה
  הגב 22.02.20 13:59
 • אורח

המועצה המקומית גדרה עתידה לבצע עבודות שיקום ברחוב סברדלוב שיעמדו בסימן פרוייקט "ישן מול חדש" המתקיים ביישוב

על פי התכנון העבודות עתידות להתחיל לאחר עונת החורף

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


המועצה המקומית גדרה עתידה להתחיל לאחר עונת החורף את עבודות השיקום של רחוב סברדלוב. על פי התכנון כאשר עבודות יחלו באזור רחוב המגינים ועד לגינת רחל. העבודות יעמדו בסימן פרוייקט ישן מול החדש המתקיים ברחבי המושבה – כגון הכניסות החדשות ליישוב. תקצוב העבודות יעשה בסיוע משרד הבינוי והשיכון.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רחוב ביאליק זועק לשפוץ ממתינים לאסון ממש סכנה
  הגב 20.02.20 07:39
 • אורח

קבוצת נשרים גדרה זכתה בגביע ליגת א.י.פ.ל (קטרגל), במשחק שהתקיים במעמד רה"מ בנימין נתניהו ויואל גמליאל ואחרים; מצ"ב סרטון

המשחק התקיים אמש (שלישי) באולם רמון באירוע חגיגות 20 שנה לפעילות הליגה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט: נשרים גדרה


ליגת הקטרגל א.י.פ.ל (ליגת קטרגל לבני העדה האתיופית) ציינה אמש 20 שנות פעילות באירוע חגיגי אותו ארחה המועצה המקומית גדרה. הטקס החגיגי התקיים במעמד ראש הממשלה , בנימין נתניהו, השרה מירי רגב, ח"כ גדי יברקן, ראש המועצה, יואל גמליאל, חברי המועצה: סהר רווח אסף דרבה ואליאב מזגני, יו״ר הליגה צחי עזריה ומכובדים נוספים.


באירוע לקחו חלק כ300 ספורטאי קבוצות הליגה מרחבי הארץ . במהלך האירוע התקיים משחק גמר גביע בין קבוצת אמיגוס אשקלון לקבוצה מקומית נשרים, אשר זכתה להניף את הגביע. בנוסף התקיים טקס הענקת תעודות הוקרה לפעילים וצוותי הליגה על פעילותם לקידום הליגה ובני העדה האתיופית

קרדיט: נשרים גדרה
סרטון: הדף הרשמי של ראש הממשלה בנימין נתניהו

קרדיט: הדף של יואל גמליאל
קרדיט : הדף של אסף דרבהקרדיט: נשרים גדרה

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המועצה המקומית גדרה עתידה לבנות מועדון נוער ברחוב הארז

על פי התכנון עתיד המועדון להיבנות מזרחית למבנה הרב תכליתי שנבנה בימים אלו בשכונת גולדה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


המועצה המקומית גדרה אישרה את תקצוב הקמת מועדון נוער ברחוב הארז. על פי התכנון המועדון עתיד להיבנות מזרחית למבנה הרב תכליתי הנבנה בימים אלו בשכונת גולדה. תקצוב הקמת המועדון עומד על כ700 אלף ₪ .

המועדון מצטרף לפרסום שלנו מחודש נובמבר על הקמת המועדון הרב תכליתי שיכלול שני אולמות מחול ברמה גבוה מבחינת הגימור וישתרע על פני כ-420 מ"ר. הכניסה למבנה מתוכננת להיות מרחוב ארז ותכלול חניה גדולה לכל התושבים, שישרת גם את המתחם של ספורטק בשעות וימים מסוימים.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כשאני הצעתי שיהיה עוד אחד כי אין מספיק לכל גדרה אמרו בעייריה שיש מספיק מפתיע
  הגב 19.02.20 15:11
 • אורח
  מקווה שאת הבית כנסת הרפורמי לא אישרו
  הגב 19.02.20 15:26
 • אורח

גמלאי גדרה מעוניינים ללמוד אנגלית? בתיכון דרכא בגין נפתחה כיתת לימוד לאנגלית שתועבר על ידי תלמידי בית הספר; לפרטים והרשמה 08-8591034.

הלימודים יערכו מידי יום שני בין השעות 11:45-13:45

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יוזמה חדשה של תיכון דרכא בגין בגדרה. כחלק מפעילות של מעורבות קהילתית וחברתית, תיפתח בבית הספר כיתה ללימודי אנגלית לגמלאים תושבי גדרה. את הפעילות יעבירו תלמידי בית הספר אשר יעזרו לגמלאים ללמוד אנגלית בצורה חוויתית ומעניינת.

לימודי האנגלית יתקיימו מידי יום שני בין השעות 11:45-13:45 בתיכון דרכא בגין ברחוב רמז 4

הלימודים מתקיימים ללא עלות אך מותנית בהרשמה מראש

לפרטים נוספים והרשמה: 08-8591034

.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
17.02.20 22:28
להשכרה 4 חדרים ברחוב הכרם(צפון העיר) משופצת מהיסוד כולל שיפוץ אינסטלציה יסודי.חלונות חדשים.מטבח חדש. יפיפייה שווה לראות. לפרטים: יובל 0545209450
אורח
18.02.20 04:07
איזה יובל,המבולבל?
אורח
26.01.20 15:29
מחפשת מבנה תעשייה 500 עם חצר להשכרה או למכירה או 1000 מטר מגרש למכירה או השכרה. לא מעוננית לשלם תיווך . קרן 052-6032266
אורח
27.01.20 17:03
לא מעונינת? אז חפשי בעצמך על מה ולמה תקבלי בחינם?
אורח
24.02.20 23:31
אשדוד מעניין?
אורח
04.02.20 21:37
יש עם תיווך
אורח
06.02.20 08:31
אברהם שלו 0505298627
אורח
25.01.20 22:48
מחפשת דירה 3 חדרים 80 מטר עם חניה ומרפסת שמש קומות נמוכות ללא מעלית או קומות גבוהות עם מעלית . בין 1.650.000 1.670.000 במערב החדש (שקמה/נאות אשלים /ק.גנים) 0522322034 דנית
אורח
27.01.20 17:04
דנית.נדון בבקשתך יש לי יש לי יש לי יש לי דנית נדון חחחחח
אורח
21.01.20 20:19
מחפש דירה להשקעה עד תשע מאות אלף שח
אורח
24.01.20 04:08
תמשיך לחפש ולרשום בלי הטלפון שלך יש לי עסקה בשבילך מחיר מעולה הזדמנות פז שכונת הרכבת בלוד
אורח
14.01.20 20:11
למכירה דירה 3 חדרים ברחובות . 1400000 ש"ח קומה 2. שטח 70 מ"ר מטופח שעתיד לעבור תמ׳א. הדירה כוללת מזגן בכל חדר סככות בחלונות תריסי אלומיניום וחשמל, מאובזרת ברמה גבוהה יש חניה. ללא מעלית. חזיתית ופינתית נוף ירוק,מאוד שקטה 055-970-7114
אורח
18.01.20 14:41
תודה אבל לא תודה
אורח
20.12.19 07:40
למכירה דירה 3.5 חדרים קומה 2 ברחוב שפינוזה 4 בראשון לציון , משופצת , 85 מטר , חניה גדולה צמודה , 2 שירותים 3 כיווני אוויר נתי 0544712702
אורח
04.12.19 14:36
מחפש בית עם חצר לפחות 5 חדרים.דניאל 054-8002454
אורח
13.12.19 04:13
תיווך דניאל תיווך
אורח
26.12.19 08:36
דירת קרקע עם חצר 4 חדרים ברח יעקב. 10 להשכרה רביב 050-7307389
אורח
28.01.20 15:09
רביב מלשון מתרברב? או מתערבב?
אורח
28.11.19 19:24
מחפשת דירת 2 חדרים להשכרה באזור המערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
23.02.20 12:04
מתווך חכם פותח לוח יד 2 ודג משם פריירים. בימינו אילה לא צריכים עלוקות כמו מתווכים,סוכני בטוח,או שאר מאכרים.היום הכל נגיש באינטרנט.מנסיון שלי מתווך שרלטן שראה פרסום שלי הביא לקוחות לדירה. כאשר היה לקונים עניין הוא ניסה למכור את הנכס במחיר יותר גבוה ודרש ממני שאת ההפרש אתן לו!זה פרצוף האנשים העוסקים במקצוע
אורח
28.01.20 15:21
להתרחק ממתווכים-
אורח
05.02.20 20:12
בית טוב רצית למתווך פנית אין מתנות חינם ועל עסקה טובה צריך לשלם ניתן להגיע להסכם גובה העמלה אבל צריך להבין שהמתווך משקיע זמן כסף והרבה סבלנות עד שנסגרת עסקה צרות העין של אנשים וקנאה זדונית גורמים לסטיגמה לא נכונה כמו בכל מקצוע ניתן למצוא צדיקים
אורח
19.02.20 18:22
"בסדר". על מה ולמה צריך לשלם לכם 2% דמי תיווך פלוס מע"מ? למה מה קרה? מלחמה? מתווך זה כמו סרסור.
אורח
21.01.20 10:38
דירת 3 חדרים מתאימה לשותפים רח יעקב. משופצת כחדשה 0544987776 מיכל
אורח
04.01.20 07:59
להשכרה מחסן 100מטר ברחוב גורדון. ל. 0523803486.
אורח
11.02.20 02:20
למכירה ?
אורח
26.12.19 08:41
דירה. מתאימה ל3 שותפים במרכז העיר לאחר שיפוץ כללי רביב. 0507307389
אורח
26.12.19 08:31
דירת ברח יעקב 3חדרי שינה. מטבח מרפסת. מקלחת שרותי אורחים לאחר שיפוץ כללי מדהימה רביב 050-507307389 הנחה מיוחדת לשוכרים לתקופה ארוכה
אורח
12.01.20 19:17
היי המספר שלך לא תקין יש ספרה מיותרת אשמח לקבל פרטים
אורח
11.12.19 13:08
להשכרה יחידת דיור בקרית עקרון.. יחידה מושקעת ומרוהטת. מתאימה לזוג. 2500 שח לחודש. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 17:33
אז תגורי את ביחידה המושקעת מה מושקעת ? פרקט איטלקי? גרניט פורצלן? מטבח כמו באח הגדול? גקוזי? ריהוט יבוא מאיטליה? העיקר לרשום מושקעת? שמרי לך את היחידה לעצמך
אורח
24.01.20 08:11
לצערינו , ישנן הרבה דירות מושקעות עכשיו אחרי הגשמים של החורף הנוכחי...
אורח
20.02.20 23:11
חחחחח צודק לגמרי...
אורח
13.11.19 14:41
יחידה מרוהטת יפהפייה בקרית עקרון. היחידה מרוהטת וכוללת חדר מטבחון פינת ישבה מקלחת וכניסה נפרדת. שכד 2500 שח כולל הכל..מתאים לסטודנטים רווקים או זוג צעיר. 0533562732
אורח
13.11.19 14:42
תיקון.קידומת 052
אורח
15.11.19 16:42
מה זה הכל כולל הכל? זה נשמע לא טוב ביחוד שרשום מקלחת וכניסה נפרדת ותחשבו על זה...
אורח
10.01.20 00:55
נראה שמשעמם לך או שאתה זקוק לטיפול .טפל בעצמך דחוף...


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
19.02.20 18:25
למכירה מאזדה 2 שנת 2009 במצב נדיר. ניתן לראות את הרכב באזור רחובות. לבקש את יהודה 0528380348
אורח
03.02.20 14:39
הונדה אינסייט שחורה נדירה ללא שריטה טסט לשנה יד 3. 140000.קמ.מטופלת.חסכונית 1ל18..0522404066.רועי.
אורח
03.02.20 14:27
הונדה אינסייט 2014.שחורה יד שלישית.140000קמ.טסט לשנה נדירה.ללא שריטה.מטופלת.שותה דלק.1ל18.בהזדמנות מעוניין ב7 מקומות.
אורח
03.02.20 14:28
0522404066
אורח
26.12.19 16:29
ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל שמורה 60000 ק"מ למכירה 0523307721 לא בשבת
אורח
17.02.20 21:16
מה המחיר ?
אורח
26.12.19 14:54
למכירה ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל 60000 קילומטר 0523307721 לא בשבת
אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
19.02.20 19:15
לפעוטון ברחובותדרושה עבדת מסורה אחראית ואוהבת ילדיםלמשרה מלאהבצפון מזרח רחובותמקום קטן נעים וחם .בין שעות 7.30 עד 16.00לסירוגין עד שעה 16.45ימי שישי בין השעות 8.00 עד 12.00נא לפנות ל ענת לוי050-9558227לשליחת קורות חייםahayot.belavan@gmail.com...
אורח
16.02.20 13:59
דרוש פקיד/ה לשוק הסיטונאי לשעות הלילה משענ 02:00 עד 10:00. העבודה עם תנאים ולטווח ארוך.. 0505487039
אורח
20.01.20 20:31
דרוש/ה פקיד/ת ביטוח חיים למשרה מלאה ל שרד באזור. ניסיון חובה! 054-3020071
אורח
27.12.19 21:03
דרוש/ה עובד/ת לאחר שעות הלימודים בכל גיל להדרכות ילדים בתחום ההאבקות והגנה עצמית, לימודים והכשרה אצלינו, תנאים מעולים+הסעות, נא ליצרית קשר דרך האתר SUPER-BUS.CO.IL אבי/מיטל
אורח
28.11.19 17:08
להשכרה יחידת מגורים משופצת ומרוהטת בקרית עקרון. ליחידה כניסה נפרדת. המחיר 2500 שח כולל הכל. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 18:32
מה כולל הכל? הזמנה לקידוש ולחגים על בסיס קבוע מובטח לשוכרים? שרותי כביסה וגיהוץ כלולים? ניקיון גיהוץ והחלפת מצעים כלולים? למה הכוונה כולל הכל?
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
28.11.19 05:58
מה המספר ליצירת קשר?
אורח
28.11.19 17:05
לא אקטואלי
הצג תגובות נוספות
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל