הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

משטרת ישראל מפרסמת את נתוני הפשיעה בגדרה ב 3 חודשים האחרונים

חברת המועצה דורית בן בוחר ומורן המילטון מזמינות את התושבים להצטרף למחזור השני של המסע לפולין שייצא במהלך חודש יולי 2020

קבוצות הכדורגל של גדרה נחלו הפסדים במשחקי סוף השבוע

המצב הביטחוני! מנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב, הגיע לביקור בביה"ח קפלן וביה"ח השיקומי הרצפלד בגדרה לבדיקת מוכנותם במצב חירום

בר סימן טוב, שיבח את פעילות בית החולים ואמר : "הצוותים במרכזים הרפואיים הרצפלד וקפלן ערוכים להתמודדות עם הארועים האחרונים ועובדים בשיתוף פעולה עם הצוות הבכיר בפיקוד העורף . ההתגייסות וההערכות המקצועית בבתי החולים מבוצעת באופן מרשים".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
צילום משרד הבריאות


מנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב, וצוותו סיירו היום (רביעי) יחד עם מנהלת בתי החולים קפלן - הרצפלד, דר׳ שרית אבישי אלינר, בבית החולים קפלן ברחובות ובבית החולים השיקומי גריאטרי הרצפלד בגדרה ומתרשמים מעבודת צוותי הרפואה והביטחון.

בתי חולים אלו נמצאים באיזור התגוננות דרום שפלה החשוף לירי טילים.


משה בר סימן טוב:

"הצוותים במרכזים הרפואיים הרצפלד וקפלן ערוכים להתמודדות עם הארועים האחרונים ועובדים בשיתוף פעולה עם הצוות הבכיר בפיקוד העורף . ההתגייסות וההערכות המקצועית בבתי החולים מבוצעת באופן מרשים. המרכזים הרפואיים ממוגנים ויקבלו מענה בהתאם לצורך ממשרד הבריאות".
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גחג
  הגב 13.11.19 18:57
 • אורח
  אני בין 71 מגיעה ביום שלישי להיפגש עם הדור הצעיר שלנו בני רחובות וזה כבוד גדול בהצלחה לכולם ערב טוב
  הגב 13.11.19 22:12
 • אורח
  מה הישיבה הזו שלו? הוא בדיון על האיום האירני?
  הגב 14.11.19 17:14

משטרת ישראל מפרסמת את נתוני הפשיעה בגדרה ב 3 חודשים האחרונים, המראים כי מתחילת השנה חלה עלייה במספר הגניבות מתוך רכבים לעומת ירידה בפריצות לדירות ובמספר קריאות התושבים למשטרה בנושא חנייה.. ועוד נתונים בכתבה

כך עולה מנתוני משטרת ישראל המפרסמת את נתוני עבירות הרכוש והקריאות למשטרה ברבעון השלישי לשנת 2019

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


משטרת ישראל מפרסמת הימים אלו את נתוני עבירות הרכוש של הרבעון השלישי לשנת 2019 (עד חודש ספטמבר).

ברבעון השלישי של השנה נפתחו 29 תיקי חקירה בתחום עבירות של גניבות רכבים/ גניבות מרכב, פריצה לדירות ולבתי עסק. כאשר עושים השוואה לעומת הרבעונים הקודמים, הנתונים מראים כי חלה עלייה במספר מקרי הגניבות מרכבים מ 5 ברבעון הראשון ל10 ברבעון השלישי, לעומת זאת חלה ירידה במספר הפריצות לדירות מ 18 ברבעון הראשון ל 6 ברבעון השלישי.

סוג העבירהרבעון 1 (ינואר- מרץ)רבעון 2 (אפריל – יוני)רבעון 3 (יולי – ספטמבר)מספר העבירות הכולל מתחילת השנה
גניבה מתוך רכב561021
גניבת רכב1061127
התפרצות לדירות188632
התפרצות לבתי עסק ומוסדות2529
סה"כ תיקי חקירה שנפתחו35252989


בנוסף פרסמה המשטרה את נתוני הקריאות למוקד המשטרה שהתקבלו בנושא מטרדי רעש וחנייה.

מתחילת השנה רוב הקריאות שהגיעו למוקד המשטרה עסקו בתחום החנייה (חסימה, חנייה במקום אסור ועוד) - 1,219 קריאות. למרות זאת רואים כי קיימת ירידה בכמות הקריאות מ 426 ברבעון הראשון לעומת 395 ברבעון השלישי.

רבעון 1 (ינואר- מרץ)רבעון 2 (אפריל – יוני)רבעון 3 (יולי – ספטמבר)מספר הקריאות מתחילת השנה
מטרדי רעש171339189699
חנייה: הסגת גבול, רכב חונה במקום אסור, חסימה4263983951,219
סה"כ אירועי מוקד 100 שנפתחו5977375841,918התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  במקום לעשות מארבים לתפיסת נהגים שמדברים בסלולרי בזמן נהיגה ,שיסיירו יותר בתוך הישוב .
  הגב 16.12.19 12:32
 • אורח

תיכון דרכא רמון בגדרה, ערך את טורניר הכדורעף המסורתי של ביה"ס בו לקחו חלק תלמידים , מורים ובוגרי התיכון לדורותיו

לטענת סגנית המנהלת,מיכל אבן צור, המטרה של הטורניר היא לשמור על קשר עם בוגרי בית הספר ולהעביר להם את המסר כי בית הספר תמיד יהיה פתוח בפניהם גם לאחר סיום הלימודים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: תיכון דרכא רמוןבסוף השבוע האחרון קיים תיכון דרכא רמון את טורניר הכדורעף השני של בוגרי ותלמידי בית הספר לדורותיו (סטודנטים, חיילים, מתנדבי שנת שירות). בטורניר לקחו חלק נבחרות כדורעף של כל מחזורי בית הספר, שכבות יא ויב, נבחרת בנות כדורשת בהובלת יהודית וצוות המורים בראשות המנהלת חנה כהן, שהצטרפו למשחקי הטורניר.

מי שהובילה את הטורניר היא סגנית המנהלת, ואחראית על יחידת הבוגרים מיכל אבן צור, יחד עם המורה שי קריטי. מיכל טוענת כי המטרה של הטורניר היא בעיקר לשמור על קשר עם בוגרי בית הספר (לכן רשת דרכא הקימה את יחידת הבוגרים) ולהעביר להם את המסר כי בית הספר תמיד יהיה פתוח בפניהם גם לאחר סיום הלימודים.

מיכל וצוות בית הספר הודו לכל מי שלקח חלק בארגון היום הזה: אחראית יחידת הבוגרים של רשת דרכא, מלי אליאס, חנה, צוות המנהלה, מגמת התקשורת על הצילום המקצועי. לצוות חנ"ג - שמוליק, יהודית, רויטל , אבירם, ונועה.

לחצו על התמונה הרצויה על מנת לצפות בה

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

מסע לפולין לתושבי גדרה! חברת המועצה דורית בן בוחר ומורן המילטון מזמינות את התושבים להצטרף למחזור השני של המסע לפולין שייצא במהלך חודש יולי 2020

המיזם מתקיים בשיתוף מורן המילטון חברת הנהגת הורי הבילויים, ומנהלת קבוצת קח ותן גדרה. היוזמה קמה בעקבות חלומה של חברת המועצה דורית בן בוחר לצאת למסע פולין שנמנע ממנה בצעירותה כשהמסע בבתי ספר החל כשסיימה את בית הספר ולאחר מכן בבגרותה כשגם צירוף ההורים למסעות הופסק. לכן החליטה חברת המועצה לקיים מסע לפולין למבוגרים ותושבי גדרה להגשמת חלומה. לאור ההצלחה של שנה כבר מתוכנן לצאת המחזור השני של המסע לפולין

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: דף הפייסבוק של דורית בן בוחר


חברת המועצה, דורית בן בוחר מזמינה את תושבי רחובות להצטרף למחזור השני של המסע לפולין שייצא בחודש יולי הקרוב. המחזור השני יוצא לדרך לאור הצלחת המסע בשנה שעברה אותו יזמה בן בוחר יחד עם מורן המילטון (במחזור הראשון יצאו למסע 20 תושבים) המטרה של המסע היא לאפשר גם למבוגרים לצאת למסע לפולין, אשר יוצא בדר"כ לתלמידי התיכון. היוזמה קמה בעקבות חלומה של חברת המועצה דורית בן בוחר לצאת למסע שנמנע ממנה בצעירותה כשהמסעות לפולין בבתי ספר החלו כשסיימה את בית הספר ולאחר מכן בבגרותה כשגם צירוף ההורים למסעות הופסק. לכן החליטה חברת המועצה לקיים מסע לפולין למבוגרים ותושבי גדרה יחד עם מורן המילטון שמשמשת כמדריכת פולין ביד ושם.

המסע עתיד לצאת לדרך התאריכים 12-17.7.2020

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם:

דורית בן-בוחר 052-5432199
מורן המילטון 052-6006772התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קבוצות הכדורגל של גדרה נחלו הפסדים במשחקי סוף השבוע

שתי הקבוצות נחלו הפסדים כואבים כאשר הפועל עירוני גדרה הובסה 1:5 נגד מעלה אדומים ובית"ר גדרה הובסה 2:6

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


סוף שבוע עצוב עבר על קבוצות הכדורגל של גדרה אשר נחלוהפסדים במשחקי הליגה האחרונים.

הפועל עירוני גדרה

הפועל עירוני גדרה ממשיכה להסתבך בתחתית ליגה ב דרום ב ולחפש ניצחון ראשון בליגה. בסוף השבוע האחרון התקיים משחק התחתית של הליגה כאשר גדרה יצאה למשחק חוץ נגד מעלה אדומים ונחלה הפסד נוסף, כאשר מעלה אדומים הביסה אותה בתוצאה 1:5. שימי ביטון כבש לגדרה.

גדרה ממשיכה להיות במקום ה15 של הליגה – אחד לפני הסוף עם 3 נקודות בלבד וללא ניצחונות לאחר 13 משחקי ליגה .

בית"ר גדרה

גם בית"ר נחלה הפסד כאשר היא הובסה 2:6 כנגד קבוצת הפועל נחלת יהודה. את השערים לגדרה הבקיעו מורי עופר וציקול דוויט.

בית"ר גדרה נמצאת כרגע במקום 13 בליגה ג מרכז עם 10 נקודות לאחר 12 משחקים בהן : 3 נצחונות, 8 הפסדים ותיקו אחדהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבי גדרה מפיצים אור בחנוכה! תנועת אורי גדרה ובית חב"ד מזמינים את התושבים להצטרף לפעילות למען הקהילה הכוללת צביעת בתי אזרחים ותיקים ותרומה של שימורים למשפחות מעוטות יכולת באירוע "חנוכיית החסד"; כל הפרטים מצ"ב בכתבה

פעילות צביעת הבתים תתקיים בין הימים ראשון - חמישי 15-19.12.19

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


לרגל חג החנוכה תנועת אורי גדרה ובית חב"ד יוצאים בפעילות מיוחדת למען קהילת גדרה.

תנועת אורי גדרה

תנועת אורי גדרה בשיתוף מחלקת הרווחה של גדרה יוצאים להפיץ אור לרגל חג החנוכה. החל משבוע הבא בימים ראשון- חמישי 15.12-19.12 יצאו מתנדבי היישוב לצבוע את בתיהם של האזרחים הוותיקים ביישוב.

תושבים המעוניינים להתנדב לפעילות יש לשלוח הודעה/ וואטסאפ לטלפון 050-5944599

בית חב"ד

פעילות נוספת שמתקיימת היא של בית חב"ד בגדרה שתערוך במהלך החג את חנוכיית החסד -חנוכייה הבנוייה כולה משימורים שייתרמו למשפחות מעוטות יכולת. השימורים יאספו מתלמידי בתי הספר בגדרה. לפרטים נוספים יש לפנות לרכזות בתי הספר.

אירוע חנוכיית החסד תתקיים ביום ראשון 29.12.19 בשעה 17:30 במרכז גוזלן
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד!
  הגב 15.12.19 16:12
 • אורח

חנן פדידה, מאמן קבוצת הפועל עירוני גדרה, הורחק ממשחק הליגה הקרוב וישלם קנס כספי על התנהגות לא ראויה במשחק נגד קבוצת יבנה

כך פסק בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל על הנהגותו במשחק הליגה בשבוע שעבר, בו מנע משחקן יבנה להוציא כדור חוץ.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בית הדין המשמעתי של ההתאחדות בכדורגל פסק כי מאמן קבוצת הפועל עירוני גדרה, חנן פדידה יורחק מהמשחק הקרוב וישלם קנס של 500 ש"ח, בעקבות התנהגות בלתי ספורטיבית.

האירוע התרחש לפני כשבוע, במשחק הליגה נגד בית"ר יבנה כאשר מנע משחקן בית"ר יבנה להוציא כדור חוץ בצורה ספורטיבית כאשר הוא השתמש בגופו כדי למנוע את זריקת כדור החוץ.


הקבוצה תשחק ביום שישי 13.12.19 בשעה 12:00 נגד מעלה אדומים במגרש הטוטו במעלה אדומים

הקבוצה נמצאת במקום ה15 בליגה (לפני האחרון) אחרי 12 משחקים בהם 3 תיקו ו9 הפסדיםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הבניין המדליק בגדרה! תושבי גדרה מוזמנים לחגוג יחד את חג החנוכה עם השכנים, בפעילות הבניין המדליק של תנועת אורי גדרה; יש לבצע הרשמה מראש

שימו לב מספר המשתתפים מוגבל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לרגל חג החנוכה תנועת אורי גדרה בשיתוף המועצה המקומית מזמינים את התושבים, לחגוג יחד את חג החנוכה בפעילות בניין מדליק.

במסגרת הפעילות יחולקו לבתים ביישוב ערכות לחג הכוללת נרות וסופגניות. המטרה היא לאחד יחד את השכנים לחגיגת חנוכה משותפת.

על מנת להצטרף יש להירשם בטופס המצורף כאן

לפרטים נוספים ניתן לפנות לשמעון איגרא 052-7710462

שימו לב מספר המשתתפים מוגבלהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גדרה ערכה ערב הוקרה למוריס פינטו וחבריו מארגון "ציונה צרפת" אשר תורם רבות למען היישוב, בחגיגות הבר/בת מצווה לילדי גדרה ותרומה למען הקהילה

הארגון ערך לאחרונה את חגיגות הבר/בת מצווה ל16 מילדי גדרה בו קבלו את תפילן טלית, ספר תנ"ך , שהון מהודר ותנ"ך. ראש המועצה יואל גמליאל הודה למוריס על תרומתו למען גדרה ועל כך שהוא מתייחס לכל ברגישות לכל פנייה המגיעה אליו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


ארגון "ציונה צרפת" בהובלתו של מר מוריס פינטו מסייע לתושבי גדרה מזה כשני עשורים ועובד בשיתוף פעולה עם המחלקה לשירותים חברתיים בגדרה. לאחרונה, התקיים אירוע בר ובת מצווה באשדוד ל-16 בנים ובנות מגדרה. האירוע כלל: תפילה חגיגית בבית הכנסת "שאר יישוב" ברובע ט"ו באשדוד, סיור מהנה בפארק לכיש וחגיגה מפוארת באולם "בלו קאסל".

בני המצווה קיבלו שוברי רכישה לבגדים ולנעליים, תפילין, טלית, סידור, ספר תנ"ך ושעון מהודר ובנות המצווה קיבלו שוברים לרכישת בגדים ונעליים, סידור, ספר תהילים, ספר תנ"ך, שעון מהודר ופמוטים. בסיום האירוע כל אחד מהילדים החוגגים קיבל מארז ממתקים גדול ותעודה. המועצה דאגה להסעת המשפחות לאירוע, לכיבוד ולהכנת חתני בר המצווה לעלייה לתורה.

לאחר מספר ימים, הוזמנו מוריס פינטו וחברי הארגון למפגש הוקרה בגדרה. חברי הארגון התקבלו על ידי סגן ראש המועצה- יקותיאל תנעמי וצוות המחלקה לשירותים חברתיים. תחילה, התכבדו החברים בארוחה, המשיכו בסיור בגן הפסלים בהדרכתו של הפסל יומה שגב וסיימו את המפגש במועדונית הגיל הרך, אשר נפתחה השנה בסיוע הנכבד של תרומת ארגון ציונה צרפת לטובת רכישת ציוד וריהוט למועדונית.

מוריס פינטו וחברי הארגון התרגשו מאוד מהמפגש עם צוות המועדונית ועם ילדי המועדונית. הם קיבלו סקירה מפורטת על תוכנית הפעילות במועדונית, על פרופיל הילדים והתרשמו מההשקעה הרבה והמאומצת של הצוות המסור. מוריס, שהתרגש מאוד, ביקש לרכוש עבור כל ילד משחק הפעלה לחג החנוכה בתרומת הארגון. עוד ביקש מהצוות כי יציינו מהם הצרכים הנוספים להם חשוב לתת מענה במסגרת המועדונית והבטיח כי יעשה כל מאמץ לגייס תרומה נוספת.ראש המועצה מבקש להודות מקרב הלב למוריס פינטו היקר על תמיכתו רבת השנים בתושבי גדרה ולאחל לו ולחבריו לארגון המשך עשייה מבורכת למען הקהילה.


בת-חן קרני- מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים:

והדגישה כי האהבה הרבה שמעניק מוריס פינטו לילדים מורגשת באופן יוצא דופן ואמרה: "המשפחות התרגשו מאוד וסיפרו על החוויה המיוחדת שעברו והכול היה מאורגן למופת".


ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל:

ציין כי מוריס פינטו הוא ידיד אמת של המושבה מזה שנים רבות והוא מסייע ברגישות רבה לכל פנייה ובקשה המגיעה אליו. "טקס בר המצווה היישובי, שמוביל הארגון בראשותו של מר פינטו ידידנו היקר, הפך למסורת וילדים רבים זוכים לחוויה ערכית ומרוממת, המותירה בהם ובבני משפחותיהם חותם משמעותי ביותר".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

לידיעת תושבי גדרה! בתחנת הרכבת של רחובות יחל לפעול החודש קו רכבת חדש אשר יפעל במהלך כל הלילה מרחובות לנתב"ג ותל אביב

הרכבת תפעל מידי שעה ב – 2 הכיוונים.

אבי בר | | תגובות: 2
קרדיט תמונות: CloudView צילומי אווירהחל ממוצאי שבת ה-21.12.19, יפעל שירות רכבות לילה משודרג, מרחובות ישירות לנתב"ג ותל אביב, ללא החלפת רכבות הנדרשת כיום בתל אביב (הרכבת מתחילה נסיעתה בבאר שבע)

בזכות המסלול המשודרג, נוסעי תחנת רחובות ייהנו משירות רכבתי הפעיל 24 שעות ביממה.

רכבות הלילה, אשר תופעלנה בתדירות של אחת לשעה, לכל כיוון, לאורך כל שעות הלילה, תצאנה מתחנת באר שבע מרכז ותעבורנה בתחנות אופקים, נתיבות, שדרות, אשקלון, אשדוד עד הלום, רחובות, לוד, נתב"ג, ותסיימנה את נסיעתן בתחנת ת"א ההגנה.

בשלב זה הרכבת לא תוריד/תאסוף נוסעים ברכבת יבנה מזרח למרות שהיא עוברת במקוםהתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חבל שלא בשלב זה חבל לא לאסוף את כל המעונינים לדעתי מומלץ לעריכו לכל התחנות בתל אביב
  הגב 13.12.19 21:08
 • אורח
  צריכים יותר רכבות לחיפה ונהריה גם מבאר שבע וגם מירושלים אשדןד אשקלון
  הגב 15.12.19 06:42
 • אורח

לרגל יום הולדתה ה135 של גדרה ביום רביעי 18.12 תוקדש פינתו של אבשלום קור בגל"צ לגדרה

ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל: "המושבה גדרה היא סמל לחזון ההתיישבות היהודית ותחיית המפעל הציוני של ארץ ישראל. אני מברך את גדרה ליום הולדתה ומודה לד"ר קור שהקדיש את פינתו למושבה היקרה".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המתנה של ד"ר אבשלום קור לכבוד 135 שנה למושבה! ד"ר אבשלום קור, האיש והעברית, יקדיש לכבוד יום הולדתה של גדרה את פינתו "באופן מילולי" בגלי צה"ל.

לקראת יום הולדתה ה-135 שנה של המושבה גדרה תשודר בגלי צה"ל פינה העוסקת בהקמתה ובהיסטוריה שלה. מדובר במתנה מיוחדת מד"ר אבשלום קור, אשר הקליט לכבוד כך את פינתו "באופן מילולי".

הפינה תשודר ביום רביעי, כ' בכסלו 18.12.19 בשעה 5:52 בבוקר ובשעה 14:52 בצהריים. למחרת השידור ובמשך שנה, ניתן יהיה להאזין לפינה על גדרה באמצעות אתר גלי צה"ל -"באופן מילולי" ושם לפי תאריך ולפי הכותרת "גדרה".


ד"ר קור ציין כי הפינה "באופן מילולי" משודרת 42 שנה, פעמיים ביום, בגלי צה"ל. "מי שנתן לי את הפינה היה מפקד גל"צ, ד"ר מרדכי נאור, שהוא מומחה לתולדות הציונות וזה חלק מהקרבה הרעיונית שיש לי אליו, אמר השבוע ד"ר קור. "על המצבה של אבא, איש האצ"ל, שלמה קור ז"ל, יש גם סמל של האצ"ל וגם שתי מילים בלבד שבחרנו להנציח את אבא. כתבנו- 'שלמה קור ציוני נלהב'. מכיוון שאני ציוני, שמחתי להקדיש לגדרה את הפינה על סף החנוכה. התרגשתי מאוד מן המעשה בכך ששני המייסדים, בנר שני של חנוכה, העלו שתי מדורות על הגבעה. כל כך יפה, כמה הרבה אור יש עד היום בזכות שתי המדורות הללו בלילה. אנשים מתקשים להבין מה היה שם: נס ציונה בת שנה, ראשון לציון בת שנתיים, רחובות לא הייתה. כמה הם היו נותנים, האנשים ההם, כדי לראות את מה שיש היום".


ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל:

"המושבה גדרה היא סמל לחזון ההתיישבות היהודית ותחיית המפעל הציוני של ארץ ישראל. אני מברך את גדרה ליום הולדתה ומודה לד"ר קור שהקדיש את פינתו למושבה היקרה".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת נהגי גדרה! ביום שישי 20.12 יחולו שינויים בהסדרי התנועה ברחבי היישוב בעקבות מירוץ גדרה ה 3... הפירוט בכתבה

סגירות הכבישים יחלו משעה 4:00 ויימשכו עד בסביבות שעה 12:00 בצהריים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בשבוע הבא יום שישי 20.12.19 יוזנק מירוץ גדרה השלישי בו ישתתפו אצנים מרחבי הארץ, תושבי וילדי גדרה במקצי הריצה השונים. לרגל המירוץ יחולו שינויים בהסדרי התנועה בישוב בין השעות 4:00-12:00סגירת רחובותשעות סגירה
רחוב פוקס בשני הכיוונים - בקטע הרחובות יעקב מאיר הכהן קפלן – הורוביץבין השעות 04:00-12:00
רחוב הורוביץ ופיינברג בשני הכיוונים - בקטע הרחובות גורן (מערב) - עד רחוב פינסבין השעות 08:00-11:00
רחוב ד"ר פון וייזל - בשני הכיווניםבין השעות 08:00-11:00
רחוב פינס - בשני הכיוונים – בקטע שבין כיכר שרעבי וכיכר השוטרבין השעות 08:00-11:00
רחוב פינס - בשני הכיוונים – בקטע שבין כיכר שרעבי ורחובות לוינסון/זיגמןבין השעות 08:00-11:00
רחוב הכורמים ואורשנסקי – לא תתאפשר יציאה לרחוב פינסבין השעות 08:00-11:00
רחוב בן גוריון (נתיב צפוני) - בצומת הרחובות בן גוריון - פינס ועד בן גוריון - מנחם בגין (כיכר גוזלן)בין השעות 08:00-10:00
צומת הרחובות בן גוריון - בן גפן עד לצומת רחובות פינס- בן גוריון בשני הכיווניםבין השעות 08:00-10:00
צומת הרחובות פינס – ארקין - תתאפשר פנייה לכיוון צפון עד לכיכר בן גוריון - פינס ומשם פנייה לכיוון מזרח רק לבאים לשכונת עופרים ולתושבי רחוב הגליל והרחובות הסמוכים לובין השעות 08:00-10:00
צומת הרחובות דרך הנחלים - בן גוריון ( לבאים מדרך הנחלים)בין השעות 08:00-10:00
צומת הרחובות הגליל – בן גוריון - תתאפשר פנייה רק לכיוון מזרחבין השעות 08:00-10:00
צומת דרך האילנות - מנחם בגיןבין השעות 08:00-10:00
צומת הרחובות צאלה - מנחם בגיןבין השעות 08:00-10:00
צומת הרחובות מנחם בגין – הגליל - תתאפשר פנייה רק לכיוון דרוםבין השעות 08:00-10:00
צומת הרחובות חיים הרצוג - מנחם בגיןבין השעות 08:00-10:00
רחוב יצחק רבין בשני הכיוונים - בקטע מנחם בגין – בית ספר רימוניםבין השעות 08:00-10:00
רחוב יצחק רבין – בעיקול ליד היציאה מחניית בית ספר רימוניםבין השעות 08:00-10:00
סגירת רחובות:

רחוב פוקס בשני הכיוונים - בקטע הרחובות יעקב מאיר הכהן קפלן – הורוביץ – בין השעות 04:00-12:00

רחוב הורוביץ ופיינברג בשני הכיוונים - בקטע הרחובות גורן (מערב) - עד רחוב פינס – בין השעות 08:00-12:00

רחוב פינס בשני הכיוונים – בין כיכר שרעבי וכיכר השוטר - בין השעות 08:00-11:00.

רחוב פינס בשני הכיוונים – בין כיכר שרעבי ורחובות לויסון/זיגמן - בין השעות 08:00-11:00.

רחוב הכורמים ואורשנסקי - בין השעות 08:00-11:00.

רחוב בן גוריון (נתיב צפוני) - בצומת הרחובות בן גוריון - פינס ועד בן גוריון - מנחם בגין - בין השעות 08:00-10:00.

צומת דרך האילנות - מנחם בגין- בין השעות 08:00-10:00.

צומת הרחובות צאלה - מנחם בגין- בין השעות 08:00-10:00.

צומת הרחובות חיים הרצוג - מנחם בגין - בין השעות 08:00-10:00.

צומת הרחובות דרך הנחלים - בן גוריון- בין השעות 08:00-10:00.

רחוב יצחק רבין בשני הכיוונים - בקטע מנחם בגין – בית ספר רימונים- בין השעות 08:00-10:00.

רחוב יצחק רבין – בעיקול ליד היציאה מחניית בית ספר רימונים- בין השעות 08:00-10:00.

*רחוב ארז יהיה דו- כיווני בשעות הבוקר ביום זההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מועצת גדרה אישרה! בשנה וחצי הקרובות עתידה להתחיל בגדרה התקנת עמדות הטעינה לרכבים חשמליים

התקנת העמדות היא חלק ממהפכה האנרגיה הירוקה שעוברת על גדרה כך לדוגמה 12 מתוך 15 רכבי המועצה הם רכבים היברידיים. ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל: "גדרה מובילה באיכות חיים, בקידום הפעילות הספורטיבית וגם בנושא הקיימות. מתן שירות מיטבי לתושב יינתן גם באמצעות עמדות הטעינה החשמליות, אשר יפחיתו את זיהום האוויר ויעמידו את המושבה בשורה אחת עם רשויות המיישמות אנרגיה ירוקה בתחבורה הפרטית לקראת 2030".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
משרד האנרגיה


מהפיכת האנרגיה הירוקה בגדרה ממשיכה. בימים אלה אישרה המועצה המקומית גדרה את הקמתן של שמונה עמדות טעינה חשמליות לרכבים שישמשו את הציבור הרחב.

המועצה המקומית גדרה, ניגשה לאחרונה למכרז של משרד האנרגיה לטובת הקמת נקודות טעינה של מכוניות חשמליות. במסגרת זו, לאחר שאישרה את התכנית הכוללת תמיכה מהמדינה, יוקצו לטובת המיזם כ 600 אלף שקלים (370 אלף ש"ח ממשרד האנרגיה והיתר מקרנות הרשות).

כחלק מהדוגמא האישית וקידום הקיימות, עברה לאחרונה המועצה המקומית גדרה התייעלות ומשמשת דוגמא אישית כאשר 80 אחוז מהרכבים שברשותה הם היברידיים, כלומר 12 מתוך 15 רכבים. שלושה רכבים שאינם היברידיים הם מסחריים (טנדרים). בדרך זו, אמר ראש המועצה יואל גמליאל, גדרה מטמיעה את נושא הקיימות בפן נוסף ומעודדת שמירה על הסביבה.לפי התכנית, יוקמו בגדרה שמונה עמדות טעינה חשמליות, כאשר שבע עמדות יוקצו לטובת הציבור. בעמדות אלה ניתן יהיה להטעין את המכונית בטווח שבין שעתיים וחצי עד ארבע שעות ל-80 אחוז טעינה (הספק של כ-300 ק"מ).

עמדה אחת תהיה אולטרא מהירה ותאפשר טעינה בת 25 דקות בלבד עם הספק זהה (80%).

עמדה זו תהיה יקרה יותר ותוקם ברחבה האחורית בחניה של המועצה. עמדה אחת מהשמונה תוקצה לטובת צרכיה התפעוליים של המועצה. נכון להיום, המדינה מקדמת, בשיתוף מדינות האו.אי.סי.די את הרעיון שעד 2030 יעברו למכור רכבים חשמליים. כחלק מהתמודדות מול האתגר, גדרה נערכת כבר היום לבניית תשתית מתאימה. בשלב זה נמצאת גדרה בהכנת המכרז כאשר בשנה וחצי הקרובות יותקנו העמדות החשמליות הראשונות.

יהודה שמג'ה, מנהל אגף תפעול במועצה המקומית גדרה, משתתף גם בפורום הארצי של רשויות ומועצות שנמצאות בשלב ההקמה. יהודה מספר כיצד שימוש ברכב היברידי מסייע לסביבה :"נסיעה ברכב לא מזהם תגרום לפחות גזי חממה, פחות פליטות מזיקות לאוזון באמצעות שריפת דלק ובנזין, הרכב ההיברידי גם אינו מפיק רעשים ובנוסף- הנצילות האנרגטית שלו גבוהה מאוד ובפחות אנרגיה. המגמה העולמית, של שימוש רב יותר ברכבים חשמליים, נראית חיובית מאוד וזה ישפר את איכות החיים בישובים הקטנים והערים הגדולות".


ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל:

"גדרה מובילה באיכות חיים, בקידום הפעילות הספורטיבית וגם בנושא הקיימות. מתן שירות מיטבי לתושב יינתן גם באמצעות עמדות הטעינה החשמליות, אשר יפחיתו את זיהום האוויר ויעמידו את המושבה בשורה אחת עם רשויות המיישמות אנרגיה ירוקה בתחבורה הפרטית לקראת 2030".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עובדי אל על ציינו את יום המודעות הבינלאומי לאנשים עם מוגבלות בפעילות משותפת עם דיירי עלה גדרה

בהמשך היום, עובדי החטיבה הצטרפו לדיירים בסטודיו 'בוטיק עלה', מיזם חברתי לייצור מוצרי יודיאקה ונוי הנעשים על ידי דיירי 'עלה', עבודה המהווה עבורם עיסוק משמעותי לצד חיזוק ופיתוח כישורי חיים. עובדי החטיבה רידדו, קרצו, צבעו וארזו את מוצרי החימר אשר הדיירים מכינים יום יום. העשייה המשותפת וההתרגשות הובילה את כולם למסיבת ריקודים ספונטנית בחצר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: עמותת עלה


בשבוע שעבר צוין יום המודעות הבינלאומי לזכויות אנשים עם מוגבלות. ביום זה בחרו עובדי חטיבת הכספים של חברת התעופה אל-על לעזוב את עיסוקיהם החשובים ולהצטרף אל מרכז עמותת 'עלה' בגדרה כדי להתנדב ולשמח את דיירי 'עלה' במרכז התעסוקה.


לאל-על ועמותת 'עלה' שיתופי פעולה רבים שנרקמו במשך השנים. אחת לתקופה, בעיקר בימי חג וימים מיוחדים, עובדי החברה מגיעים ליום של התנדבות. המפגש נפתח בשיחת פתיחה עם מרב לבמור-רזיאל, מנהלת מערך הדיור ב'עלה' גדרה, אשר סיפרה לעובדי החטיבה על התוכניות השונות למען הדיירים המתוכננות לצאת לפועל בזמן הקרוב.

בהמשך היום, עובדי החטיבה הצטרפו לדיירים בסטודיו 'בוטיק עלה', מיזם חברתי לייצור מוצרי יודיאקה ונוי הנעשים על ידי דיירי 'עלה', עבודה המהווה עבורם עיסוק משמעותי לצד חיזוק ופיתוח כישורי חיים. עובדי החטיבה רידדו, קרצו, צבעו וארזו את מוצרי החימר אשר הדיירים מכינים יום יום. העשייה המשותפת וההתרגשות הובילה את כולם למסיבת ריקודים ספונטנית בחצר.
שרון, נציגת חטיבת הכספים של אל על, אשר מקדמת את ההתנדבויות בעמותת 'עלה' במסגרת אחריות חברתית:

"תמיד כשאנחנו באים ליום התנדבות בעמותת 'עלה' אתם אומרים לנו תודה, אבל בעצם התודה היא אליכם. אתם מאפשרים לנו את המפגש המעצים הזה עם אנשים כל כך מיוחדים. המפגש ממלא אותנו בכוחות, אנרגיות ואהבה".נעמה סודקוביץ, מנהלת מרכז 'עלה' גדרה:

"אנחנו מודים לצוות העובדים של אל-על על המפגש הזה ועל שיתופי הפעולה השונים. למפגשים האלה יש השפעה חיובית לא רק על הדיירים, אלא גם על צוות העובדים. מפגשים כאלו מקדמים את המטרה שעומדת לנגד ענינו – לשבור את חומות הסטגימה כלפי אנשים עם מוגבלות ולהכליל את דיירי 'עלה' בחברה הישראלית".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ספריית גדרה הצטרפה לראשונה לחידון הספריות הארצי בו לוקחים חלק תלמידי כיתות ד בגדרה... הסבר על התחרות בכתבה

החידון מתקיים השנה לרגל חגיגות יום הולדתה ה70 של הסופרת גלילה רון פדר, במסגרתו מתחרים התלמידים בחידונים בנושא סדרת הספרים של הסופרת "מנהרת הזמן". מנהלת הספרייה מדגישה כי השאלת הספרים פתוחה למי שיש מנוי ולמי שאין- ניתן להנפיק כרטיס קורא בעבור 10 שקלים בלבד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: המועצה המקומית גדרה


לראשונה במושבה: ספריית גדרה לוקחת חלק בחידון הספריות הארצי הודות לשיתוף פעולה עם מחלקת החינוך ותלמידי ביה"ס הלומדים בכיתה ד'. נושא החידון הוא סביב סדרת ספריה של גלילה רון פדר- "מנהרת הזמן".

הסופרת גלילה רון-פדר חוגגת השנה את הולדתה ה-70 וזו בהחלט סיבה טובה לחידון בנושא סדרת הספרים האהובה פרי עטה הנקראת "מנהרת הזמן". לפיכך, איגוד מנהלי הספריות הציבוריות יקיים לראשונה את החידון הארצי על ספרי "מנהרת הזמן" בשלושה שלבים בחודשים הקרובים. לפני כשבוע התקיימה ישיבה עם מנהלת מחלקת החינוך בגדרה, גב' ענת קוך ועם כל מנהלי בתי הספר, על מנת לקדם את החידון וכבר התלמידים מגלים ענין ומשאילים ספרים לקראת השתתפות בתחרות.

להלן הסבר על שלבי התחרות:

בשלב הראשון התלמידים נדרשים חמישה ספרים מהסדרה: "ירושלים במצור", "הגדוד העברי", "מרד גטו ורשה", "מלך היהודים", "מבצע משה". ובתאריך 16.2.20 יתקיים חידון בכתב בבתי הספר,כאשר את כל השאלות כתבה הסופרת גלילה רון פדר. כל מי שיידע לענות על כל השאלות יעבור לשלב השני


חצי גמר שיתקיים בתאריך 15.3.20 בספריית גדרה. בשלב זה יבחרו שני נציגים שישתתפו בגמר ויהיו נציגי גדרה. התלמידים יתחרו על 8 ספרים מהסדרה: חמישה ספרים שהיו בשלב הראשון ובנוסף הספרים "מבצע חומה ומגדל" , "איחוד ירושלים" ו"משפט דרייפוס".


שלב שלישי- גמר- יתקיים בתאריך – 3/5/20 בראשל"צ. בשלב זה יתחרו על 10 ספרים מתוך הסדרה שנבחרו לחידון. בנוסף לספרים משלב ראשון ושני יתווספו הספרים: "הצנחנית הנועזת" ו"מסע המושבות".


מנהלת הספריה, ליאת חתוכה, הודתה לסופרת גלילה רון-פדר על כתיבת השאלות, הסיוע והתמיכה בחידון לאורך כל הדרך ולסופרת נירה הראל, שמסייעת בפרסום פרטי החידון באתר "דף-דף" שבניהולה.

מנהלת הספרייה מדגישה כי השאלת הספרים פתוחה למי שיש מנוי ולמי שאין- ניתן להנפיק כרטיס קורא בעבור 10 שקלים בלבד.

ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל:

"קריאת ספרים היא חלק מהעשרת התלמידים והרחקת האופקים ואני מברך על היוזמה להשתתף בחידון".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חנוכה בגדרה! מצעד הלפידים, חנוכיית החסד של חב"ד, סדנאות, סרטים, וכמובן הדלקת נרות החג מחכים לתושבי גדרה במהלך חג החנוכה

תוכנית האירועים המלאה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


חג חנוכה בפתח ובמועצה המקומית גדרה יחד עם מרכז אופק הכינו לתושבים שלל אירועים, מופעים, ופעילויות לחג החנוכה הכוללות: את מצעד הלפידים, מופע הבכורה של המחזמר המקורי אי שם, חנוכיית החסד של חב"ד ותושבי גדרה פותחים את בתיהם באירועי בתים מוארים.

להלן תוכנית האירועים המלאה:

יום ראשון 22.12.19

שעה 17:00 מרכז אופק

הדלקת נר ראשון

סדנת יצירה לגילאי גן חובה עד כיתות ו

עלות: 10 ₪


בנוסף יצאו תנועות הנוער ויערכו טקסי הדלקת נרות בבתי אבות ובבית החולים הרצפלד

16:30 בית בכפר

16:30 נווה אורנים

17:15 ביה"ח הרצפלד

התושבים מוזמנים להצטרף לפעילות

לפרטים נוספים: יש לפנות לשמעון: 052-7710462


יום שני 23.12.19

שעה 17:00 מרכז אופק

הדלקת נר שני


מצעד לפידים ומופע האש

המצעד ייצא מ 2 נקודות בשעה 17:00 לכיוון מגרש מכבי

ממרכז אופק וממרכז שפירא (פינת רחוב וייצמן)

מופע האש יתחיל בשעה 18:00 (במידה ויהיה יום גשום לא יתקיים מופע האש)


שעה 19:00 מרכז אופק

טקס ההוקרה ליקירי גדרה


יום שלישי 24.12.19

שעה 17:00 מרכז אופק

הדלקת נר שלישי


שעה 18:00 מרכז הנוער

מסיבת חנוכה לנוער גדרה


שעה 19:30 בתים מוארים ברחבי המושבה

אמני ותושבי גדרה פותחים את בתיהם לתושבים

הרצאה/אירועמיקום האירוע
הורות ברוח הבודהיזםבית משפחת זהבירחוב זבולון המר 14 ב'
ממשבר להזדמנות הרצאה של ליאור כנפובית משפחת בן גדרחוב הברוש 3/2
סוף אחסון במחשבה תחילה – סודות של מעצבת פניםבית משפחת בן שבתרחוב הבילויים 24
קטנצרט בסלון עם הרכבים מתזמורת גדרהבית משפחת רומם פלדרחוב אבא אחימאיר 52/2יום רביעי 25.12.19

שעה 16:00/18:00 מרכז אופק

מופע הבכורה של המחזמר "אי שם", המבוסס על שיריה של הזמרת אילנית

עלות כרטיס : 20 ₪
שעה 17:00 מרכז אופק

הדלקת נר רביעי


שעה 17:00 ספריית גדרה

סדנת הדפסים- יוצרים ומדפיסים אהילים וסביבונים

פעילות לגילאי 7-11

עלות: 20 :₪

לרכישת כרטיסים 077-208-0093


שעה 19:30

שירה בציבור עם אודי


שעה 19:30 בתים מוארים ברחבי המושבה

הרצאה/אירועמיקום האירוע
האומץ לשנותבית משפחת טלרחוב ברקת 58
שינוי קריירה באמצע החייםבית משפחת שריפטרחוב לשם 3 א
להפוך חלום לתאריך ביומןבית משפחת בר זוהרסופר שלום 8 איום חמישי 26.12

שעה 16:00 מרכז אופק

מפגש לילדים ונוער עם כוכבת הרשת, ליהי סליים

עלות: 30 ₪שעה 20:00 מרכז אופק

קונצרט חנוכה של תזמורת גדרה דבוז'אק סמטנה ועוד

עלות: 30 ₪

שעה 20:00 מרכז התרבות רמון

מועדון סרט אחר – הקרנת הסרט 45 שנים+ הרצאה של איש הקולנוע רון פוגל

עלות: 30 ₪
מוצ"ש 28.12.19 שעה 18:30 אולם רמון

טורניר קידנט כדורשתיום ראשון 29.12.19

שעה 10:30/11:30 מרכז אופק

הצגה לגיל הרך "סביבונים לגיל הרך"

עלות: 30 ₪שעה 17:00 ספריית גדרה

איך הופכים דברים רגילים לבלתי רגילים ?- סדנת המצאת סיפורים עם הסופרת והמאיירת תמר הוכשטטר

הפעילות מתאימה לגילאי 8-11

עלות: 20 ₪

לרכישת כרטיסים 077-208-0093


שעה 17:15 מרכז גוזלן

הדלקת חנוכיית החסד של בית חב"ד גדרה

חנוכיית החסד שמורכבת משימורים שייתרמו למשפחות מעוטות יכולתיום שני 30.12.19 שעה 17:00 מרכז תרבות רמון

סרט+פיצה לילדים

הקרנת הסרט הנסיכה הגנובה

עלות: 20 ₪


הכניסה חופשית למעט האירועים בהם צויין מחיר

לפרטים נוספים ניתן לפנות למזכירות מרכז אופק 08-8594555התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חבר המועצה אסף דרבה ויו"ר הנהגת ההורים של ביה"ס קוראים להרגעת המצב לאור כתובות הנאצה בגנות מנהלת בית הספר בגדרה, שרוססו כאקט מחאה על ה"עונש החינוכי" אותו קיבל תלמיד בית הספר בן ה10

חבר המועצה, אסף דרבה: חברים ותושבי גדרה היקרים, המקרה של התלמיד כיתה ד' שאליו נחשפנו אתמול הוא עניין שדורש בדיקה מעמיקה ואני מבטיח לכם שככל שיידרש גם יוסקו המסקנות הנדרשות מכך, מסקנות קשות ככל שיהיו. אבל... ויש כאן אבל גדול מכאן ועד ריסוס כתובות גרפיטי במבני הבית הספר היסודי כאקט מחאתי הוא קו אדום לחלוטין ושאני באופן אישי מגנה אותו!

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
סערת העונש החינוכי של תלמיד בן ה10 ממשיכה להסעיר את הרוחות בגדרה. אתמול (שני) התגלה כי קירות בית הספר רוססו בכתובות נאצה בגנות מנהלת בית הספר. לאור המקרה חבר המועצה, אסף דרבה ויו"ר הנהגת ההורים של בית הספר יצאו בגינוי המעשה וקראו להרגעת המצב ומבקשים מהתושבים לחכות לסיום בדיקת המקרה. כזכור לאחר פרסום המקרה הודיע ראש המועצה, יואל גמליאל, כי הוא מקים ועת בדיקה מיוחדת שתבדוק את הנושא לעומק.

להלן הודעתו של חבר המועצה, אסף דרבה:

חברים ותושבי גדרה היקרים, המקרה של התלמיד כיתה ד' שאליו נחשפנו אתמול הוא עניין שדורש בדיקה מעמיקה ואני מבטיח לכם שככל שיידרש גם יוסקו המסקנות הנדרשות מכך, מסקנות קשות ככל שיהיו.

אבל... ויש כאן אבל גדול מכאן ועד ריסוס כתובות גרפיטי במבני הבית הספר היסודי כאקט מחאתי הוא קו אדום לחלוטין ושאני באופן אישי מגנה אותו! זה הוא אקט שאינו לגיטימי ולא פייר קודם כל ומעל הכל כלפיי תלמידי בית הספר היסודי שרובם רק בתחילת דרכם הבית ספרית. לא כלפיי המורים והמורות שאינם קשורים למקרה הספציפי הזה ולא כלפיי הוריי התלמידים של בית הספר היסודי.

אני יכול לומר בצורה הכי הכנה שמאז שהמקרה הובא לידיעתי הוא מטופל באופן הכי אישי שיש על ידי הגורמים הרלוונטיים במועצה, בבית ספר ובשיתוף מלא של משפחתו של התלמיד בליווי צמוד שלי.

בתפילה לימים שקטים יותר.


הודעת יו"ר הנהגת ההורים של בית הספר:

אתמול פורסמה בתקשורת כתבה בה נטען על התנהלות לקויה של הנהלת ביה"ס למול תלמיד, על רקע היותו בן העדה האתיופית, ללא ידיעת הוריו. לאירוע המתוקשר קדמה השתלשלות אירועים שטופלה ע"י ביה"ס באופן מתמשך תוך התייעצות עם הגורמים המוסמכים. עם קבלת תלונת המשפחה במשרד החינוך, הנושא הובא לטיפול לידי אנשי המקצוע ובהם מפקחת משרד החינוך ומנהלת אגף החינוך ביישוב. מפאת צנעת הפרט לא ניתן לחשוף את פרטי האירוע לאשורם ועמדת הנהלת בית הספר חסרה.

מיותר לציין כי תפקידה של מנהלת בית הספר הוא לשמור על ביטחונם, כבודם ורווחתם של כלל תלמידי בית הספר. במהלך הלילה נכנסו אלמונים לשטח בית הספר וריססו כתובות נאצה על הקירות בגנות המנהלת. הנהגת ההורים מגנה בתוקף התנהגות אלימה מכל סוג שהוא !! מבקשת מהציבור להמנע מלנקוט צד שיפוטי, להפיץ דברי הסטה ושנאה שכן התמונה במלואה אינה חשופה לציבור. התנהלות לא אחראית זו פוגעת בקהילת ביה"ס, המנהלת, הצוות החינוכי וילדינו.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בטוח זה בספר פינס שם כולם גזענים גם ההורים מסריחים...
  הגב 10.12.19 12:36
 • אורח
  דווקא לא שם ובגדרה לא נתקלתי בגזענות. יישוב מאוד משתף.
  10.12.19 22:57
 • אורח
  האשכנזים כן
  הגב 10.12.19 12:53
 • אורח
  לשון הרע לא מדבר אליי
  הגב 10.12.19 22:42
 • אורח
  רק בגלל שהוא אתיופי המנהלת התנהגה כך,בושה וחרפה
  הגב 11.12.19 12:44
 • אורח
  תגובה מיותרת. אין קשר לכך שהוא אתיופי.
  11.12.19 21:59

בבתי הספר אוהל שלום ונתיבי נועם בגדרה יבנו מרחבי לימוד חדשניים המותאמים לסביבת הלימודים העתידנית

מרחבי הלמידה החדשניים הם חלק מתהליך רחב, להתאמת הלמידה לדמות הלומד העתידי. מרחבי הלמידה החדשים מצוידים במערכות ישיבה דינמיות, בכיתות שקופות, ובעיצוב רב גוני - שובר מוסכמות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
מרחבי לימוד


משרד החינוך אישר בימים האחרונים תקצוב לבניית עוד 600 מרחבי למידה חדשניים, בתקציב כולל בסך 48 מילון שקלים בבתי ספר ברחבי הארץ. היעד של המשרד הוא שעד 2021 תושלם הקמתם של 2,840 מרחבי למידה.

מרחבי הלמידה החדשניים הם חלק מתהליך רחב, להתאמת הלמידה לדמות הלומד העתידי. מרחבי הלמידה החדשים מצוידים במערכות ישיבה דינמיות, בכיתות שקופות, ובעיצוב רב גוני - שובר מוסכמות.

התכנית הלאומית ל"מרחבי M21" נועדה לאפשר חשיבה מחודשת על מרחבי הלמידה השונים בתוך מבנה בית-הספר, כחלק מהתפישה הפדגוגית, בהתאם לאסטרטגיות ופרקטיות הוראה חדשניות, המזמנות ומעצימות תהליכי למידה ייחודיים.

מרחב למידה בבתי הספר ברחבי הארץ


"מרחבי M21" יתוכננו כמרחבים דינאמיים במרקם בית-הספר, בתוך המבנה, כ"כיתה" הוליסטית ללא גבולות פיזיים מוכתבים או היררכיה מסורתית, על בסיס תפישה פדגוגית חדשנית, וילוו בפיתוח מקצועי התומך תהליכי הוראה בסביבה מתקדמת. המרחבים ייצרו תנאים והזדמנויות לתהליכי הוראה-למידה משמעותיים, ויביאו לידי ביטוי חשיבה פדגוגית פורצת דרך בממדים: ארגון זמן, ארגון סביבה, ארגון תכנים, ארגון לומדים ומגוון דרכי הוראה.


בין הרשויות שזכו בקול הקורא נמצאת גדרה בה יוקמו מרחבי הלמידה בבתי הספר

נתיבי נועם

אוהל שלוםמנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב:

"מרחבי הלמידה החדשניים הם חלק מתהליך רחב שמקדם המשרד, להתאמת הלמידה לדמות הלומד העתידי. חקרנו מה נעשה בעולם, וגיבשנו מודלים ליצירת סביבת למידה פתוחה, דינמית ומותאמת פדגוגיה מודרנית. מרחבי הלמידה החדשים שוברים מוסכמות בנות עשרות שנים. הם מעוצבים לפי עקרונות אדריכליים חדישים, מצוידים במערכות ישיבה דינמיות, בכיתות שקופות, בעיצוב רב גוני – והם מעודדים חשיבה יצירתית, גמישה ויזמית".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המועצה המקומית גדרה בשיתוף מכבי האש יוצאים בפרוייקט חדש להתקנת גלאי עשן ללא עלות בבתי האזרחים הוותיקים בגדרה

על היוזמה אחראית חברת המועצה ענת טל, מחזיקת תיק ביטחון וחירום. בחודש הקרוב יותקנו כ50 גלאי עשן בבתי התושבים ועוד 50 יותקנו במהלך חודש ינואר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
אילוסטרציה


למען ביטחון הוותיקים: המועצה המקומית גדרה מתחילה בימים אלה ביישום פרויקט בטיחותי בשיתוף שירותי הכבאות וההצלה- התקנת גלאי עשן ללא תשלום בבתי האזרחים הותיקים בגדרה. את היוזמה מובילה חברת המועצה מחזיקת תיק הביטחון והחירום ענת טל.


בימים אלה מיישמת המועצה, בליווי המחלקה לשירותים חברתיים, פרויקט למתן מענה בטיחותי לתושבי הגיל השלישי במטרה לשמור על ביטחונם של הקשישים בביתם ולהתריע בפני שריפות. מדובר בפרויקט שהינו ללא תשלום וביוזמת המועצה המקומית גדרה ושירותי הכבאות וההצלה במטרה להגביר את ביטחון התושבים.

חברת המועצה המקומית גדרה, גב' ענת טל, מחזיקת תיק הביטחון והחירום:

" שמעתי על הנושא האמור בשיחה עם נציב כבאות והצלה תושב גדרה, דדי שימחי. בעקבות זאת, יצרנו קשר עם תחנת הכיבוי ברחבות ולאחר מפגש בעניין, אנחנו יוצאים לדרך בימים אלה ".

"במהלך החודש הקרוב יותקנו 50 גלאי עשן בבתי הקשישים ובחודש ינואר יותקנו עוד 50 גלאי. כך שב-100 בתי אב בגדרה יותקנו הגלאים בסיוע עובדי המועצה, עובדי שירותי הכבאות וההצלה וללא כל עלות כספית. אני מודה לכבאות והצלה על שיתוף הפעולה המלא". במקרה של עשן או שריפה, גלאי העשן אמור לצפצף בתוך הבית ותפקידו להעיר תשומת לב האנשים הנמצאים בבית.


ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל:

"גדרה מובילה באיכות חיים וגם במתן תחושת ביטחון. אני מברך על המיזם החיוני שעשוי ללא ספק להציל חיים. תודה לחברת המועצה ענת טל, לכבאות והצלה ולכל השותפים במיזם חשוב זה".התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איך מחליטים לאיזה אזרח ותיק יותקן הגלאי?
  הגב 09.12.19 17:56
 • אורח
  יפה וחשוב. האם בגדרה רק 100 תושבים ותיקים??? מי ומה קובע סדר העדיפות,???
  הגב 09.12.19 18:04
 • אורח
  אזרח ותיק נחשב לגיל 67 שיוצא לגמלאות ומקבל קצבת זקנה מהביטוח לאומי ויש מאות תושבים בגדרה ממש מצחיק שאומרים 100 תושבים נו באמת עם עושים אז לכל לקשישים תודה וערב טוב
  הגב 09.12.19 20:57

יואל גמליאל הורה על הקמת ועדה שתבדוק את "העונש החינוכי" בו הפך בן 10 למעין "שרת" בבית הספר, במשך 5 ימים

כזכור אמש התעוררה סערה ברחבי הארץ ובגדרה בעקבות פרסום על המקרה בחדשות הבוקר כאשר אחותו של הילד חשפה את הסיפור. בהודעתו לתושבים כתב גמליאל: "לא אשקוט עד אשר יובהרו לי הפרטים במלואם ועד אשר הנושא יטופל ביסודיות".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 27


אמש (ראשון) התעוררה סערה בישראל ובגדרה בעקבות חשיפת סיפור העונש "החינוכי" שניתן לתלמיד בן 10 באחד מבתי הספר ביישוב. את הסיפור חשפה אחותו של הילד בתוכנית הבוקר של ערוץ 12, כאשר סיפרה כי במשך 5 ימים היה אחיה מעין "שרת" של בית הספר שחילק דפים ועשה עבודות שירות בבית הספר ואף סבל מיריקות מצד תלמידי לבית הספר. ההסבר שניתן למשפחה הוא שהילד לא התנהג יפה וניתן לו "עונש חינוכי". על פי האחות אף אחד לא יידע את המשפחה על המקרה וכאשר התגלה הסיפור למשפחה (מאחר והילד לא רצה ללכת בבית הספר וכאשר נשאל על ידי אימו סיפר לה על המקרה) טענה האחות כי המחנכת ומנהלת בית הספר אמרו כי הן חשבו כי הסיפור ידוע להם דרך המנהלת/ המחנכת. המשפחה טוענת כי המצב הוא סיפור של גזענות וכי אם הוא לא היה אתיופי המקרה לא היה קורה.

לאור המקרה החמור הודיע ראש המועצה יואל גמליאל על הקמת ועדת בדיקה בראשות מנהלת אגף החינוך, ענת קוך והגורמים המקצועיים על מנת לבדוק את הנושא ביסודיות.

להלן הודעתו של יואל גמליאל

תושבים יקרים, אנו בגדרה מקפידים ודואגים לכל ילדה וילד במערכת החינוך ביישוב. לצערי, נחשפתי להאשמות חמורות כלפי בית ספר על התנהגות חמורה שנעשתה לכאורה כלפי ילד במערכת החינוך. הנושא לא יעבור בשתיקה. ברגעים אלה מיניתי וועדה בראשות מנהלת אגף החינוך, ענת קוך, יחד עם גורמים מקצועיים ומשפטיים שיבדקו את הנושא לעומק. בהתאם למסקנות שיוצגו בפני נחליט על צעדים שננקוט כלפי כל מי שהיה מעורב במקרה.

לא אשקוט עד אשר יובהרו לי הפרטים במלואם ועד אשר הנושא יטופל ביסודיות.
התפרסמו 27 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בושה ! ילד שההורים שלו שולחים לבית ספר כדי ללמוד מטילים עליו עונש להיות שרת 5 ימים ואם לא היה מספר לאחותו מי היה יודע עוד כמה זמן זה היה נמשך .. לפטר את המורה שהטילה עליו את העונש הלא חינוכי הזה ואת המנהלת ששיתפה פעולה ולא הודיעו להורים .
  הגב 09.12.19 10:00
 • אורח
  קודם תבדקו מה המעשה
  09.12.19 12:49
 • אורח
  תבדקו באמת מה המקרה לפני שהופכים לשופט ולתליין. אוליי זו המצאה של הילדה.
  10.12.19 22:46
 • אורח
  אני מאמינה ביכולות של ראש המועצה גמליאל שנמצא את הדין אם הגורמים שעשו מעשה נפשה כזה
  הגב 09.12.19 10:06
 • אורח
  כותבים "נפשע". תחזור לשולחן הלימודים.
  09.12.19 12:48
 • אורח
  תחזרי
  09.12.19 12:48
 • אורח
  להדיח את המחנכת
  הגב 09.12.19 10:07
 • אורח
  מוזמן לחפש מחליף או שתציע את עצמך במקומה!
  09.12.19 12:47
 • אורח
  מי את/ה שתקבע?
  10.12.19 22:47
 • אורח
  מזעזע... למה לא כותבים את שם הבית ספר?
  הגב 09.12.19 10:16
 • אורח
  למה כן!!!???
  09.12.19 12:47
 • אורח
  בית ספר רימונים
  09.12.19 12:47
 • אורח
  תפסיקו לשפוט אם דמכם היה מותר לא הייתם מדברים על על עצמכם
  10.12.19 22:48
 • אורח
  מורים שרמוטות 🖕
  הגב 09.12.19 13:20
 • אורח
  אמא שלך
  09.12.19 16:43
 • אורח
  מקווה שיש לסיפור הזה הסבר נורמלי ( שאני לא מצליח לחשוב עליו ) אבל אם זה אכן המקרה אסור שאף אחד מהמעורבים ימשיך בחינוך !!!
  הגב 09.12.19 13:51
 • אורח
  עצוב מאוד מקווה שיואל היקר יטפל בנושא בחומרה כמו שהוא מטפל ועל הצד הטוב ביותר למען ילדנו יואל אנחנו גאים בך
  הגב 09.12.19 14:31
 • אורח
  איזה גועל נפששש פשוט עצוב. זוהי גזענות נקודה ולא תגידו אחרת. מסכן הילד שהולך לבית ספר בפחד ולא בכיף. איכ.
  הגב 09.12.19 15:18
 • אורח
  תודה למסית. לידיעתך ניתן לתבוע לשון הרע על 60 אשח ללא הוכחת נזק.
  10.12.19 22:49
 • אורח
  לא היה ולא נברא. מדובר בילד בעייתי שלא נתן ללמוד בכיתה גם המורה היא בת אדם ולא ניתן לקיים שיעור עם ילד שמפריע . מדובר במשפחה המטופלת על ידי הרווחה.
  הגב 09.12.19 16:45
 • אורח
  אין כאן שום גזענות .ואין לשפוט דבר עד שתגיע למקומו .
  הגב 09.12.19 17:33
 • אורח
  מנהלת חרא רצח ומורה חרא רצח זה רק ילד ואני מאותו בית ספר
  הגב 09.12.19 17:52
 • אורח
  וואלה עצוב לי מאוד שאתה מאותו בית ספר שהילד שלי לומד שם אם אתה מדבר ככה ,כנראה שצריך לתת לך גם עונש.אני בטוחה שלא נענש בגלל גזענות או בגלל שהמורה או המנהלת לא טובים ,נענש כדי ללמוד דרך שירותית מהי כי כנראה עד כה זלזל בתפקיד או מקצוע של מישהו אחר ומישהו מההנהלה חשב שרק דרך הרגליים יבין מה זה להעניק למישהו אחר שירות.עם זאת לא ראוי שהוריו לא ידעו מהעונש ,ואסור להיות מוזנים משמועות לכל מטבע יש שני צדדים והילדים של היום חושבים שמגיע להם הכל גם כשהם מזלזלים ,בסוף הם ייצאו מופסדים.
  09.12.19 18:03
 • אורח
  מאז שהמציאו את המקלדת אנשים חושבים שהם יכולים להגיד את דעתם בלי להיות חשופים לתביעת לשון הרע. אז דעו שברגע שכתבתם כאן ניתן לזהות אתכם.
  10.12.19 22:52
 • אורח
  מחפשים עכשיו איך לתבוע רוצים כסף חחחחחחח
  הגב 09.12.19 19:10
 • אורח
  זה נהיה תופעה אצלהם
  הגב 09.12.19 19:12
 • אורח
  שהמשפחה לא מצליחה לחנך את הילד ,מערכת החינוך מנסה , כל הסיפור פה מצוץ מהאצבע ,אין גזענות ואין עבדות ,המשפחה ידעה טוב מאוד מה קורה עם הבן הבעייתי שלהם שרק מפריע משחית ומרביץ לאחרים כל היום, האחות נתנה הופעה מרגשת על סיפור שלא באמת קיים , אם אני הייתי בהנהלה שם הייתי תובע את המשפחה על הוצאת דיבה.
  הגב 10.12.19 12:58

מנהלת אגף החינוך ענת קוך מספרת על הצלחת מערכת החינוך בגדרה והתוכניות לעתיד להמשך הרצף הלימודי לתלמידי גדרה

לאחרונה פורסמה מפת ההצטיינות של ישראל המציגה את שיעור התלמידים בכל עיר אשר נבחנו בחמש יחידות במתמטיקה. על פי הנתונים שנחשפו בגדרה בשנים האחרונות חלה עלייה של 130 אחוז במספר התלמידים הניגשים ל 5 יחידות במתמטיקה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
צילום: המועצה המקומית גדרה


תלמידי המועצה המקומית גדרה רשמו בשנים האחרונות צמיחה של כ-130 אחוז במספר התלמידים הלומדים חמש יחידות במתמטיקה לבגרות. כך לפי "מפת המצוינות של ישראל", שהכינו הארגון "רשת ערי מצוינות" וקרן טראמפ המבוססת על משרד החינוך, ביניהם מדד חברתי כלכלי של הרשות.

מהנתונים עולה כי עד שנת 2015 נרשמה בגדרה מגמה מעורבת של עליות וירידות בשיעור התלמידים הלומדים 5 יחידות לימוד במתמטיקה. יחד עם זאת, החל משנת 2016, רשמה גדרה עלייה משמעותית בשיעור לומדי 5 היחידות, כך שבשנת 2018 השלימה שיפור של כ-130% בשיעור התלמידים כאמור על פני שש השנים האחרונות. מהנתונים עולה כי גדרה מדורגת במקום גבוה משמעותית, לפי הנתונים ב-2018, מעל לממוצע הארצי, שעומד על 15.5 אחוז בלבד. משנת 2016 חלה עליה משמעותית, בשנה זו למדו 13.9 אחוז, בשנת 2017 למדו 21.1 אחוז ובשנת 2018 למדו 24.3 אחוז בהיקף חמש יחידות לימוד.


לאור ההצלחות של תלמידי גדרה מנהלת אגף החינוך, ענת קוך, מספרת ומסבירה על הצצלחת מערכת החינוך היישובית:

"מנהלות ביה"ס והצוותים החינוכיים שמו להם למטרה לקדם את מספר הלומדים בחמש יחידות בהתאם לרפורמה ומטרות משרד החינוך. זאת, מבלי להזניח את התפיסה הערכית חברתית ואת ההישגים גבוהים. את זה ניתן להשיג בהעמקת העבודה האיכותית לקראת בגרות".קוך ממשיכה ומסבירה על שיטת הלימודים בגדרה - "בגדרה כמעט ולא יהיו תלמידים שלומדים 3 יחידות במתמטיקה, אלא רק בהיקף של 4-5 יחידות. אנו עושים זאת באמצעות מתן משאב הון אנושי שעובדים עם הילדים. אצלנו בגדרה לא לומדים 3 יחידות אנגלית אלא בהיקף של 4 ו-5 יחידות לימוד. הנתונים הללו הם בהלימה עם אחוז הזכאות לבגרות, שעומדים על כ-96 אחוז. אנחנו נותנים הרבה מאוד שעות למערכת החינוך ו'תופרים חליפות' לתלמידים מתוך תפיסה שכל תלמיד יכול ובמטרה שיעברו משלוש לארבע יחידות לימוד או מארבע לחמש יחידות לימוד. המעבר לא פשוט, אבל אנו במערכת החינוך בגדרה אנו מקדישים לו זמן ומשאבים. מדובר בהסתכלות ארוכת טווח וההשקעה בתלמידי 5 יחידות לימוד מתחילה למעשה כבר בשלב חטיבות הביניים"."היום אנחנו יודעים מה הצפי שש שנים קדימה כדי לקדם את הילדים, כך שמכיתה י' יודעים כמה יסיימו חמש יחידות מתמטיקה. היום אנחנו מדברים על צפי של 10 אחוזי עליה במספר תלמידי חמש יחידות במהלך שלוש השנים הקרובות, כולל 5 יחידות אנגלית. כלומר אם הנתון יגיע ל-35 אחוז מהתלמידים".


ענת קוך אמרה כי היא גאה במערכת החינוך ובהשקעה. כשדיברתי על רצף לתלמידים לחטיבה עליונה אנחנו נותנים דגש מגן הילדים עד י"ב שזה יעד מרכזי בחינוך בגדרה . מדברים על הכנות לחטיבת הביניים, לעולים מכיתה ו' לכיתה ז', העמקת רכזים של תחומי הדעת שפה ומדעים וכיצד מכינים את הילדים ללמידה העתידית שלהם. זה תלוי בתפיסה שיותר תלמידים צריכים ללמוד בחמש יחידות. כשהעבודה מתוכננת שש שנים קדימה, מסתכלים על חטיבה עליונה כרצף מחטיבת הביניים, מכינים אותם ועובדים על זה נכון ומשקיעים תוך ראייה עתידית, אנו רואים שהיעדים מושגים".


ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל:

"איכות ההוראה והישגי מערכת החינוך מתבטאים היטב באמצעות הישגי תלמידינו היקרים. חמש יחידות בגרות במתמטיקה פותח דלתות לעולם ההייטק והטכנולוגיה ואני גאה בתלמידינו".התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  החינוך בגדרהנאין מילים ממש טובה מיכל הבחינות
  הגב 08.12.19 19:28
 • אורח
  מה שמטריד ודורשטיפול ויותר חשוב מההישגים זה הטיפול במורה ובמנהלת בהתנהגותם הניבזית לילדבו העשר. והעיקר לטפל בנזק הנפשי שנגרםלילד ומשפחתו. מכאן מתחיל החינוך.. מקרה מזעזע. צריך בדק בית רציני
  הגב 08.12.19 20:48
 • אורח
  דרך ארץ קדמה לכל ציון אשר לא יהיה !!! שום הצטיינות לא יחפה על מה שנעשה לילד בן העשר !!!
  הגב 09.12.19 13:52

מדור הנדל"ן... באיזה מחיר באמת נמכרו 11 דירות בתקופה האחרונה ברחבי קרית עקרון,מזכרת בתיה וגדרה ? רשימת הדירות וכתובותיהם בכתבה הבאה

הנכס הכי יקר שנמכר היה ברחוב האילנות בגדרה במחיר של 3.53 מיליון ש"ח והנכס הכי זול שנמכר היה ברחוב השוטרים במזכרת בתיה במחיר 1.18 מיליון ש"ח

לימור עידן | | תגובות: 0


מידי חודש ניתן לכם הצצה לנתוני מכירת הדירות ברחבי קרית עקרון, מזכרת בתיה וגדרה על פי נתוני רשות המיסים :
הנתונים בכתבה מתייחסים לחודש ספטמבר 2019 :

מזכרת בתיה:

כתובתמספר חדריםמחירפרטי הנכס
לוי תנאי שרה 763.050 מיליון ש"חקומה: ,מ"ר: 165
מארי קירי 342.080 מיליון ש"חקומה:ראשונה מ"ר :80
השוטרים 831.180 מיליון ש"חקומה:3 מ"ר: 60


קרית עקרון:

כתובתמספר חדריםמחירפרטי הנכס
שבזי 1731.927 מיליון ש"חקומה: ,מ"ר: 85


גדרה :

כתובתמספר חדריםמחירפרטי הנכס
סברלוב 161.9 מיליון ש"חקומה: ,מ"ר: 189
ארשנסקי בנדיט 672.875 מיליון ש"חקומה:קרקע מ"ר: 169.10
אלון 331.4682 מיליון ש"חקומה:2 מ"ר: 76
הרצוג חיים 2341.97 מיליון ש"חקומה:קרקע מ"ר:84.23
האילנות 2043.530 מיליון ש"חקומה:ראשונה מ"ר 96.50
חצב 1352.420 מיליון ש"חקומה:קרקע וראשונה מ"ר: 120.60
דפנה 2962.23 מיליון ש"חקומה: קרקע+1+2 מ"ר: 146.96


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת תושבי גדרה! החל מחודש ינואר 2020 יחולו שינויים בשעות קבלת הקהל של המועצה המקומית גדרה

הפירוט המלא מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כחלק משיפור השירות לתושב, החליטה המועצה המקומית גדרה כי החל מ 1.1.2020 ישתנו שעות קבלת הקהל במועצה המקומית גדרה.
בימים א׳, ג׳, ד', ה׳- תתקיים קבלת קהל בין השעות 8:00-16:00.
ימי ב': 8:00-13:30, וכן בשעות אחר הצהריים בין השעות 16:00-19:00.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שישי 20.12 יתקיים יום אימוץ כלבים בתיכון דרכא רמון גדרה

כל ההכנסות יתרמו לרווחת בעלי החיים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
תמונת ארכיון מיום אימוץ בביה"ס


תיכון דרכא רמון ממשיך במסורת ימי אימוץ כלבים שנערכת בבית הספר. ביום האימוץ הקרוב המתקיים בשיתוף משרד החקלאות והמועצה מקומית, מחכה לתושבים הפנינג חגיגי עם:

דוכני אוכל ומשחק

כל ההכנסות מהאירוע ייתרמו לרווחת בעלי החיים

יום האימוץ יתקיים ביום שישי 20.12.19 בין השעות 11:00-14:00 בבית הספר דרכא רמון

לפרטים נוספים: 050-5663008

צילום: בית ספר דרכא רמוןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נטעאל ברק תלמידת דרכא בגין נבחרה לתפקיד יו"ר מועצת הנוער בגדרה

לתפקיד הסגנית נבחרה שחר בזק תלמידת תיכון דרכא רמון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאחרונה נערכו בחירות ליו"ר מועצת הנוער בגדרה, בסיום הליך הבחירות נבחרה נטעאל ברק תלמידת כיתה י' בבי"ס דרכא בגין. נטעאל תחליף בתפקידה את היו"ר היוצא איתי רוטמן. נטעאל היא פעילה בסניף הליכוד בגדרה ואף התמודדה לתפקיד היו"ר הנוער הארצי במאי האחרון. בנוסף היא מתנדבת במד"א ואף סיימה לאחרונה את קורס מגישי עזרה ראשונה של מד"א ובקרוב תצטרף אל פעילות חובשי מד"א באמבולנס.

לתפקיד סגניתה נבחרה תלמידת ביה"ס דרכא רמון שחר בזק, שהייתה מזכירת המועצה.

על מועצת הנוער בגדרה

מועצת הנוער בגדרה קיימת כבר יותר מ- 15 שנים. המועצה בהנחיית חגית אמסלם ושמוליק איליה נפגשת אחת לשבוע לדון בנושאים שונים המעסיקים את בני הנוער ובנושאים שונים בקהילה. למועצת הנוער מתקיימות בחירות אחת לשנה. בכל הנציגויות של גופי הנוער מקיימים בחירות פנימיות את הנציגות הנבחרת שולחים למועצה היישובית.

מועצת הנוער פועלת כל השנה בתחומים של תרבות ושעות הפנאי, סוגיות בבתי הספר, טיולים והתנדבות בקהילה בין הפרויקטים של המועצה: יום השומר (יום הוקרה לשומרי בתי הספר), יום ורוד להעלאת המודעות לסרטן השד, צעדת תנועות הנוער, תהלוכת לפידים, יום מנהיגות יישובי ועוד.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת תושבי גדרה הנוסעים ברכבת לתל אביב וחזרה! החל ממחר ראשון 8/12 רכבת יבנה מערב תשוב לפעול לבאים מתל אביב

לגבי כיוון הנסיעה לתל אביב אין עדיין שינוי ורכבת יבנה מערב תישאר סגורה

אבי בר | | תגובות: 0


בגלל העבודות לפרויקט חישמול מסילת הברזל נסגרה תחנת רכבת יבנה מערב ל – 2 הכיוונים עד 28/1/20. אולם הנהלת הרכבת החליטה כי החל ממחר ראשון 8/12 תהיה הקלה ומסלול הנסיעה ברכבת מרכבת ההגנה לכיוון באר שבע תפעל כסדרה בשעות העומס 16:00 – 18:30 ותעצור בכל התחנות הקבועות כולל יבנה מערב ובכך יופחת העומס ברכבת הנוסעת דרך רחובות.

יש לציין כי בכיוון לתל אביב עדיין אין שינוי עד 28/1/20 (למעט בשבוע חנוכה)התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבי גדרה שימו לב! בימים שני עד רביעי 9.12-11.12 משרדי המחלקה לשירותים חברתיים יהיו סגורים

קבלת הקהל תתחדש ביום חמישי 12.12

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לתשומת לב התושבים בגדרה במשך 3 ימים בין הימים שני עד רביעי 9-11.12 תהיה המחלקה לשירותים חברתיים סגורה ולא תתקיים קבלת קהל, בשל מיון תיקים.

הפעילות תתחדש ביום חמישי 12.12התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
04.12.19 14:36
מחפש בית עם חצר לפחות 5 חדרים.דניאל 054-8002454
אורח
13.12.19 04:13
תיווך דניאל תיווך
אורח
28.11.19 19:24
מחפשת דירת 2 חדרים להשכרה באזור המערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית
אורח
29.11.19 16:40
יהודית שלמי תיווך וימצאו לך כולם צריכים להתפרנס כנסי למשרד תיווך שלמי עמלה למתווך וקדימה צאי לדרך
אורח
04.12.19 14:40
אם המתווכים היו בנ יאדם ולוקחים עד 10,000 ש"ח לעסקה זה היה נקרא לתת פרנסה. מה שקיים היום זה שוד. ולכן כל אחד פותח משרד תיווך אופציה לכסף גדול וקל וכך שמרוב המשרדים אין להם פרנסה. אם המתווכים היו כחמים היו מורידים עמלת תיווך לחצי אחוז תוך כמה חודשים חצי מהמתווכים היו עוזבים את הענף וכך היה תיווך במחיר הוגן ולמתווכים יהיה פרנסה
אורח
28.11.19 19:23
ערב טוב. מחפשת דירת 2 חדרים במערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית
אורח
29.11.19 16:43
אותה הודעה יהודית? רק שהפעם הוספת ערב טוב? הניחי לנו יהודית תודה
אורח
15.11.19 22:40
מעוניין לקנות מגרשים חקלאים בכל גודל מפרטי לא תיווך 0542235234
אורח
18.11.19 16:47
חביבי הכל תיווך היום מה קרה? רוצה לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה? או לשבוע לבד? פרגן לתיווך ונמצא לך מגרשים חקלאים מדן ועד אילת
אורח
11.12.19 17:57
ראה אתר קרקעות karka10.co.il
אורח
15.11.19 22:39
מחפש מחסן כל גודל לקניה ברחובות 0542235234
אורח
18.11.19 16:48
תחליט מחסן או שטח? או שגם פה אתה מחפש בלי תיווך?
אורח
10.12.19 21:25
תשמע אתה חתיכת חופר!!! עושה רושם שיש לך מלא זמן פנוי שהפכת להיות קרציה. לא פלא שלא באים אליך כנראה אתה מתווך לא משהו בכלל
אורח
13.12.19 04:17
חופר או לא חופר נסגרה עסקה במשרדי של פנטהאוז מדהים ברחובות המדע את העמלה שגזרתי מהעסקה כולל תוספת משני הצצדים שהיו מרוצים ומרצונם נתנו בונוס אתן לך לנחש יש שחופרים למלא עוד ועוד כסף בבור ולא בור בסוף רחוב ג..
אורח
09.10.19 22:36
מחר אזכרה לחללי צה"ל מיום כיפור אין הודעה של הרשות אבל התוכי של מדהלה יותר השוב בושה לעיר רחובות לטיפול של הדוברת בעירייה שנה טובה ומוצלחת
אורח
16.09.19 13:44
חיפוש דירה מרווחת, 5 חדרים (אפשר יותר), לא יותר מקומה ג' מרפסת סוכה חובה, לא בבניין מוזנח, חניה ומחסן טל' 054-8002454. (אם אתם מתווכים אנו לא משלמים יותר מחצי אחוז)
אורח
16.09.19 19:25
אז תחפשו בעצמכם אנשים עובדים לשם שמיים?
אבי בר
12.09.19 15:03
למכירה דירה במערב רחובות ביום בהיר רואים את הים רחובות, פקיעין, מערב רחובות ✔️ דירה בקומה 15, ✔️מרפסת עם נוף לים. ✔️ 124 מ"ר ✔️ 5 חד' ✔️ מושקעת מאוד ✔️מערכת קולנוע ביתית, ✔️מטבח משודרג, ✔️דלתות פנדור, ✔️ 2 חניות, ✔️מחסן, ✔️ארונות בכל החדרים, ✔️מקלחות משודרגות, ✔️פינוי גמיש. ✔️מזגן מרכזי, ✔️בלובי הבניין קיים מועדונית לשימוש הדיירים.http://www.be106.net/realestate/30 מחיר 1,999,999 ₪ 055-9707174
אורח
10.10.19 00:37
מרוהטת קומפלט? הכל נשאר ?


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
11.12.19 13:08
להשכרה יחידת דיור בקרית עקרון.. יחידה מושקעת ומרוהטת. מתאימה לזוג. 2500 שח לחודש. סימה 0523562732
אורח
25.11.19 22:50
מאלף נמלים 0545788625
אורח
21.11.19 18:02
למכירה תנור בילדינג של סאוטר גרמני יד 2 0505837388 רחובות
אורח
13.11.19 14:41
יחידה מרוהטת יפהפייה בקרית עקרון. היחידה מרוהטת וכוללת חדר מטבחון פינת ישבה מקלחת וכניסה נפרדת. שכד 2500 שח כולל הכל..מתאים לסטודנטים רווקים או זוג צעיר. 0533562732
אורח
13.11.19 14:42
תיקון.קידומת 052
אורח
15.11.19 16:42
מה זה הכל כולל הכל? זה נשמע לא טוב ביחוד שרשום מקלחת וכניסה נפרדת ותחשבו על זה...
אורח
23.10.19 15:47
להשכרה ברחובות 3 חדרים 80 מ"ר במרכז השקט - נורדאו (קרוב לרח' יעקב) קומה 3 (מתוך 4) ללא מעלית, + מחסן פרטי בקומת הכניסה, מזגן בכל החדרים, ארון בחדר השינה, שולחן אוכל, סורגים, משופצת.... כניסה מ- 1.1.2020 לא בשבת 0524840355
אורח
25.10.19 19:40
אפשרי 60 יום נסיון לראות אם זה מתאים לנו? נשמח לתשובה חיובית
אורח
17.10.19 19:41
להשכרה 3 חדרים+מזגנים וארונות מקום מרכזי ושקט לא בשבת 0546457524
אורח
29.10.19 18:05
ארונות עץ מלא? פורמייקה? סיבית? עץ אלון מבוקע? מזגנים תוצרת אלקטרה,תדיראן ,פמילי? סמסונג? מרכזי ושקט אבל איפה?
אורח
07.11.19 10:38
אתה רוצה להשכיר לא לקנות אז מה זה משנה איזה מזגנים?
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275
אורח
12.07.19 13:17
לדתיים ברחוב עזרא 48 שיכון פא"י.3 חדרים קומת קרקע.60 מ"ר.מטבח חדש.מזגנים.סורגים ופלדלת.3500 שכירות+230 ארנונה.90 ועד בית.לטווח ארוך. פינוי 1/8


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
25.07.19 00:48
כמה לחודש
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
13.07.19 00:40
רוצה 15500
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
28.11.19 17:08
להשכרה יחידת מגורים משופצת ומרוהטת בקרית עקרון. ליחידה כניסה נפרדת. המחיר 2500 שח כולל הכל. סימה 0523562732
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
28.11.19 05:58
מה המספר ליצירת קשר?
אורח
28.11.19 17:05
לא אקטואלי
הצג תגובות נוספות
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010
אורח
23.10.19 20:54
שלום
אורח
13.10.19 02:02
מחפשת עבודה בניקיון חדרי מדרגות ברחובות יש ניסיון קודם 052-2720477
אורח
15.11.19 22:42
מחפשים פעם בשבועיים לנקיון בבנין משותף
אורח
19.09.19 16:06
דרושה אישה לליווי והשגחה לילד מתוק בגן שצריך השגחה בגלל רגישות למוצרי חלב. ההשגחה מהבוקר במשך ארבע שעות וחצי כל יום בשבוע כולל שישי. הילד ללא שום מגבלה גופנית. הגן במכון וייצמן, ליד כיכר השוטר, ליד שכונת המדע. נא לפנות לזאנה טל' - 050-644-2119
אורח
03.10.19 20:22
מתוק כמו סוכריה על מקל?
אורח
14.09.19 07:41
לאחיות בלבן -דרושים אנשי מכירירות ללחצני מצוקה לאזרח הוותיק 050-7-696228


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל