הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

האם יש סיבה לאופטימיות במאבק בקורונה? 

זה היום הרביעי ברציפות שמספר תושבי רחובות, ראשון לציון, בת ים, גדרה, מזכרת ועקרון הנמצאים בבידוד ממשיך לרדת והיום שישי 3431 בבידוד לעומת 4105 אתמול. המשמעות, הסגר עובד ופחות אנשים נחשפים לחולי קורונה

למען קשישי גדרה! החל מיום ראשון (29.3) יפתח סניף ויקטורי בגדרה בין השעות 7:00-9:00 במיוחד לבני 65+ בלבד

חולה קורונה נוסף בגדרה! שהה ב - 9 מקומות בגדרה. הפירוט בכתבה

לראשונה בישראל ובגדרה נערך פיילוט במסגרתו מתקיימים מפגשים בין תלמידי דרכא בגין לפצועי צה"ל כהוקרה לפעילותם ויצירת קשר בין הצדדים

הפיילוט מתקיים כחלק משיתוף פעולה בין בית הספר לארגון בלב אחד של נציגי חב"ד הרב ויגלר ורעייתו שבי בניו- יורק, אשר מלווים את החיילים במגוון פעילויות חברתיות וכן מארגנים להם ימי כיף בניו יורק.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט צילום: מקסים גולובנוב


לראשונה בישראל: ארגון "בלב אחד" יזם פיילוט עם ביה"ס דרכא בגין וביום שישי נפגשו התלמידים עם פצועי צה"ל. הרעיון במפגש הוא לחבר בין התלמידים לבין הגיבורים מעוררי ההשראה שלנו ובמטרה לעודד את התלמידים לגיוסם לצה"ל ובמטרה להוקיר תודה לגיבורים שלנו", אמרה קרן בנק מורילס, מתנדבת בעמותה.

ארגון "בלב אחד" הוקם לפני כעשור על ידי נציגי חב"ד הרב ויגלר ואישתו שבי בניו יורק במטרה לסייע לפצועי צה"ל. במהלך השנה מארחת העמותה שש משלחות בנות 10 חיילים פצועים לעשרה ימים של כיף בניו יורק בארה"ב. במהלך שהותם, החיילים נהנים ממסעדות, אטרקציות וסיורים ומבקרים בבתי ספר יהודיים ומתקבלים באהבה רבה מצד יהודי ניו יורק והקהילה. בנוסף, העמותה מאלפת כלבים עבור שיקום, מקיימת פעילות ימית במרינה בהרצליה בעיקר עם הלומי קרב ועוד. העמותה פועלת בנושא מול משרד הביטחון ואף דואגת לחיילים למימוש זכויותיהם, לקבלת מלגות ועוד.


קרן בנק מורילס, תושבת גדרה ומתנדבת בעמותה, נשואה לשי ואם לחמישה ילדים. היא עלתה לישראל מארה"ב ב-1992 במסגרת "גרעין צבר" והתנדבה לצבא כחיילת בודדה ומאז -נשארה בישראל. בגדרה היא גרה כ-18 שנים. בימים אלה, העמותה החלה בפיילוט חדש בישראל שנועד לקרב בין החיילים המשוקמים לבין התלמידים. על מנת להתחיל את הפיילוט, פנתה קרן למנהלת ביה"ס דרכא בגין, רוחלה טל, ושיתפה אותה בדבר הרעיון. המנהלת נענתה ליוזמה וכך הוחלט לקדמו מתוך תקווה שיתקיים בכל רחבי הארץ.


"במהלך השנים אני מדברת עם הגיבורים שלנו, ככה אני קוראת לחיילים שלנו ושומעת על ההתלהבות והחיבוק הגדול שהם מתקבלים בבתי הספר בארה"ב. כאן, בארץ, פחות שמים לב אליהם, כל אחד עסוק בשגרת יומו. אני כן רוצה להראות לפצועי צה"ל שאנו מוקירים אותם לא פחות מהנוער היהודי בארה"ב. לכן, החלטתי שהכי נכון יהיה לקיים פרויקט עם התיכונים בארץ שיקרב בין התלמידים לגיבורים. כשדיברתי עם הפצועים הבנתי שיש צורך כזה בישראל". כך ציינה מורילס והוסיפה: "בפתיחת המיזם התקיים טקס מאוד מרגש עבור שמונה פצועים שיהיו בשבע כיתות בשכבה י"א. כל גיבור הגיע לכיתה, הציג את העמותה ופועלה למענם ומספר את סיפורו האישי. מדובר בפצועי צה"ל שעברו שיקום ונמצאים במקום מאוד טוב היום. המפגש עם תלמידי כיתות י"א, שעומדים בפני צו ראשון, הוא בעל ערך חשוב מאוד. המפגש תורם גם לגיבורים וגם לתלמידים מתוך תקווה שהקשר ימשיך גם לאחר מכן. כל ילד הוא עולם ומלואו ומשמעותי גם עבור הפצוע. המטרה להגיע לכל התיכונים בארץ ולחשוף את הפצועים לנוער, כך שני הצדדים יקבלו המון".מנהלת בית הספר, גב' רוחלה טל, אמרה שהיא קוראת למיזם "בוקר עם גיבורים". "המיזם נולד משיתוף פעולה עם עמותת 'בלב אחד' מתוך כבוד עצום ורצון להכיר תודה ללוחמים, שזה גם סוג של נתינה. בבוקר זה נתנו דגש על גבורתם של הלוחמים ולא על נכותם. התלמידים שלקחו חלק בפרויקט הם תלמידי כיתות י"א וזהו חלק מפרויקט הכנה לקראת השירות בצה"ל כאשר הרעיון הוא להכיר סיפורי גבורה ומורשת קרב של מדינת ישראל. בשלב הבא היינו רוצים שהתלמידים יהיו בקשר עם הגיבורים אשר מצד אחד יתרום לגיבורים ומצד שני, יתרום לבני הנוער אשר יוכלו ללמוד מניסיונם. הדגש על דברים טובים שקרו בעקבות הפציעה- על הכוחות, הנחישות, ההתמדה והבחירה בטוב של החיים. אלה הערכים שאנו רוצים להנחיל מהגיבורים שבאים לספר את גבורתם וללמוד מהם לחיים".ביום שישי האחרון התקיים המפגש הראשון "בוקר הוקרה לגיבורים" בין תלמידי דרכא בגין לבין פצועי צה"ל. תחילה נפגשו שמונה לוחמים ונציגי עמותת בלב אחד בחדר הישיבות עם הנהלת התיכון ולאחר מכן השתתפו בטקס מרגש בהשתתפות שכבה י"א. הנהלת בית הספר בשיתוף הנהגת ההורים אירחו, בין השאר, את נציגי העמותה, בני זוג שבתם נפצעה קשה, מיקי ושרון שטרכמן וקצין גולני, רז בודני, שנפגע בשני פיגועים.


לאחר מכן, הגיבורים התפצלו לשבע כיתות וסיפרו את סיפור גבורתם האישי, את ההתמודדות ואת חלקה של העמותה שסייעה להם. "הפיילוט היה מוצלח ואני מקווה שבשנה הבאה נקיים טקס דומה בדרכא בגין במטרה שיגיע לכלל ביה"ס בגדרה ובארץ. הגיבורים התרגשו מאוד מהמפגש עם הנוער ואמרו שהתלמידים היו קשובים וגילו עניין רב. אני רוצה להודות למנהלת התיכון, רוחלה טל, שפתחה את בית הספר ומגשימה חלומות. יש לפעילות זו חשיבות ערכית וחברתית והתרומה החברתית בעיני הכי משמעותית. חיילים פצועים ונוער ישראלי זו מצווה וגם מדבר לכולם- משותף לכל בית בישראל- שזה צה"ל והנוער".


רוחלה טל, מנהלת תיכון דרכא בגין:

"היה מפגש מאוד מרגש, קיבלנו הכרה ושבחים גם מהילדים וגם מנציגות ההורים. הם סיפרו שהתלמידים חזרו נפעמים הביתה מהחוויה שעברו. במקרה לגמרי הטקס והמפגש יצאו ב'ולנטיין דיי', יום האהבה. עבורנו זו היתה הזדמנות מצוינת לתת אהבה לגיבורים שתיארו בצורה מופתית את התמודדותם עם הקשיים. השיח המשמעותי היה על גבורה וניצחון, נחישות ודבקות במטרה והתלמידים אמרו לי לאחר מכן שזו, למעשה, ההכנה האמיתית לצה"ל. אני מקווה שזו תחילתה של ידיעות מופלאה עם העמותה".


ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל:

"גדרה מובילה באיכות חיים, באחוז גבוה של זכאים לבגרות ובנתונים גבוהים של גיוס לצה"ל. אני מברך את קרן על היוזמה לשלב מפגשים עם חיילים בבית הספר ורואה בכך מעורבות קהילתית ראשונה במעלה. תודה למנהלת התיכון, רוחלה טל, על שיתוף הפעולה המלא לקידום יוזמה חשובה זו. ישר כוח לעוסקים במלאכה".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תזכורת לקשישי גדרה! החל מיום ראשון (29.3) יפתח סניף ויקטורי בגדרה בין השעות 7:00-9:00 במיוחד לבני 65+ בלבד

על מנת לדאוג לאוכלוסייה הבוגרת הנמצאת בסיכון החליט אייל רביד כי בימים ראשון עד חמישי יפתח הסניף למשך שעתיים רק לבני 65+ .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


רשת ויקטורי פותחת את סניף גדרה לאוכלוסייה המבוגרת בשעות נפרדות סניף ויקטורי בגדרה יפתח ביום ראשון 29.3 בבוקר במיוחד לטובת תושבי העיר בני הגיל השלישי.

הכניסה לסניפים בין השעות 7:00-9:00 תותר רק לבני 65 ומעלה בהצגת תעודת זהות או בהצגת תעודת תושב ותיק.

לאור התקנות החדשות ולמען שמירה על בריאותם של בני הגיל השלישי (65 ומעלה) ייפתח סניף גדרה בין השעות : 07:00-09:00 בבוקר, בעבורם בלבד! בכל ימות השבוע מלבד יום שישי.

אייל רביד מנכ"ל ויקטורי:

על מנת לשמור על בריאות לקוחותינו, יזמנו שיתופי פעולה ביחד עם מספר ראשי רשויות אשר בעירם אנו מפעילים את סניפי הרשת. בהחלטה משותפת החלטנו לפתוח את הסניפים בשעות ייעודיות לגיל השלישי וכן, על פי צרכי ונוחות התושבים. זאת, כחלק מהמאמץ הלאומי להנגשת מזון לתושבי המדינה ולשמירת בריאותם של כלל אזרחינו."

חדשות גדרה בוואטסאפ

תושבי גדרה המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות גדרה לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/55
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ישר כח כל הכבוד
  הגב 27.03.20 11:23
 • אורח
  ❤❤❤❤🌻
  הגב 27.03.20 12:44
 • אורח
  .
  הגב 27.03.20 13:07
 • אורח
  רק אני מפחד שידחסו את כל האוכלוסיה המבוגרת ביחד והסיכוי שלהם להדבק יהיה יותר גרוע כי כל המבוגרים ילכו באותו זמן
  הגב 27.03.20 13:08
 • אורח
  כל הכבוד, חשוב להפריד ביניהם במרחק של 2 מטר, גם בתור לקופה וכמובן חובה מדידת חום וכפפות בכניסהמבה בנוגע למשלוחים לשאר הציבור, למה האתר שלכם סגור בימים אלו ולא מאפשר?
  הגב 27.03.20 14:33
 • אורח
  למה מתעקשים בפרסום הזה שיבואו? האם ריססו את המקום שזה כזה בטוח להגיע?
  הגב 28.03.20 21:51
 • אורח
  הם צריכים לשאר בבית!!
  הגב 28.03.20 23:38
 • אורח

המלאכיות של רחובות גדרה והסביבה יוצאות למבצע ההתרמה למען הנזקקים לחג הפסח; תרומות ניתן לבצע בפייבוקס ובטלפון 0524028808‬‏

לדברי מירב פלברג מחברות הקבוצה:" לצערנו השנה בגלל המגיפה נמנע מאיתנו לסייע לחלש. כך שכל מי שביכולתו לתרום מזון או כסף לרכישת מזון אנא פנו אלינו" ומוסיפה:"אנו יודעות שלכולם קשה אך עדיין בואו נתגייס למען ערבות הדדית דווקא בזמנים אלו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


גם בימים אלו שלא כתיקונם, ממשיכות "המלאכיות" של רחובות גדרה והסביבה לפזר טוב סביבן ולסייע למשפחות נזקקות וניצולי שואה. קבוצת "המלאכיות של רחובות והסביבה", הוקמה לפני כעשור ע״י אושרית כהן לזכר אמה שנפטרה בטרם עת. אושרית החליטה להקים קבוצה של נשים מתנדבות שתסייע למשפחות נזקקות מרחובות והסביבה שלמרות מאמציהם לפרנס את משפחותיהן ידן אינה משגת , והם מתקשים לכלכל את משפחותיהם. המתנדבות אוספות מזון,ביגוד,ריהוט וכו' לפי דרישה לאורך כל השנה.

כמו בכל שנה לפני חג הפסח המלאכיות של רחובות גדרה והסביבה עמלותעל איסוף תרומו לחג הפסח.

לדברי מירב פלברג מחברות הקבוצה:" לצערנו השנה בגלל המגיפה נמנע מאיתנו לסייע לחלש. כך שכל מי שביכולתו לתרום מזון או כסף לרכישת מזון אנא פנו אלינו" ומוסיפה:"אנו יודעות שלכולם קשה אך עדיין בואו נתגייס למען ערבות הדדית דווקא בזמנים אלו.


לתרומות מ- 10 ש״ח ומעלה וליצירת קשר ‏‪0524028808‬‏ אושרית

פייבוקס -

http://pbme.co/pbj?v=j&g=5e660827d2164800148cdf85

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי מהמלכיות פנויה? נא לציין לפי מיקומן בצילום
  הגב 28.03.20 20:02
 • אורח
  פעילות מבורכת, אבל גם בתוך כל זה חשוב להקפיד על הנחיות משרד הבריאות!!
  הגב 28.03.20 21:07
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

מכון וייצמן ברחובות החל בפיילוט למיפוי אזור ההתפשטות של נגיף הקורונה בישראל על ידי מילוי שאלון של תושבי ישראל; לינק לשאלון מצ"ב בכתבה

מטרת השיטה כאמור כי למפות את אזורי התפשטות הנגיף בישראל על פי אזורים, ערים ושכונות בישראל. השיטה פועלת על ידי שאלון אותו פרסם המכון לתושבי ישראל בו הם נדרשים לענות לתת פרטים של גיל, מין, עיר המגורים והרחוב, האם הוא סובל ממחלות רקע, הרגלי עישון ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 66


בימים אלו שיטה לניטור, לזיהוי ולניבוי אזורי התפשטות נגיף קורונה שיזמו ופיתחו מדעני מכון ויצמן למדע, בשיתוף עם חוקרים מהאוניברסיטה העברית ושירותי בריאות כללית ובתיאום עם משרד הבריאות, זוכה להתעניינות בין-לאומית רחבה.

מטרת השיטה כאמור כי למפות את אזורי התפשטות הנגיף בישראל על פי אזורים, ערים ושכונות בישראל. השיטה פועלת על ידי שאלון אותו פרסם המכון לתושבי ישראל בו הם נדרשים לענות לתת פרטים של גיל, מין, עיר המגורים והרחוב, האם הוא סובל ממחלות רקע, הרגלי עישון ועוד.

חשוב לציין כי השאלון אנונימי ואינו מבקש את זהות ממלא השאלון.

בעזרת אלגוריתם מיוחד נאספים הנתונים שבעזרתם נערך המיפוי בישראל. נכון ליום שני 23.3.20 מלאו את השאלון כ130 אלף תושבים.

הפיילוט הושק בישראל לפני כשבוע על-ידי פרופ' ערן סגל ופרופ' בנימין גיגר ממכון ויצמן למדע ופרופ׳ יובל דור מהאוניברסיטה העברית. מניתוח ראשוני של הנתונים, הצליחו המדענים לזהות עלייה משמעותית בסימפטומים שמדווחים על-ידי האוכלוסיה, בשכונות שבהן עברו חולי קורונה מאומתים. מיפוי מדויק זה – ברמה של שכונות – עשוי לאפשר לרשויות הבריאות להתמקד באזורים שבהם צפויה התפרצות והתפשטות של הנגיף – תוך מתן הקלות לאזורים שבהם לא צפויה התפשטות.

לפרטים נוספים ומעבר לשאלון

https://heb.wis-wander.weizmann.ac.il/computer-science-math/n-10660קרדיט: מכון וייצמן

מפת המיפוי מהנתונים שנאספו עד כה אך יש להתיחס אליה בערבון מוגבל בגלל שהיא מבוססת עדיין על מספר משתתפים מועט

התפרסמו 66 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זאת הזנחה של שנים
  הגב 29.03.20 04:17
 • אורח
  שהביאה את התפשטות נגיף הקורונה לארץ
  הגב 29.03.20 04:17
 • אורח
  זה קרה בגלל עובדים זרים מסין תאילנד וערבים פלסטינאים מהשטחים בחקלאות ובניה
  הגב 29.03.20 04:18
 • אורח
  שהדבירט ילדים ובני נוער יהודים והם נושאים את נגיף הקורונה בארץ ומדביקים הרבה אנשים
  הגב 29.03.20 04:18
 • אורח
  ואת תושבי המדינה
  הגב 29.03.20 04:19
 • אורח
  היום בכל מקום בארץ יש הרבה תושבים שנמצאים בבידוד ביתי לצערנו
  הגב 29.03.20 04:19
 • אורח
  מצפון הארץ עד דרומה
  הגב 29.03.20 04:20
 • אורח
  והמספרים רק עולים
  הגב 29.03.20 04:20
 • אורח
  וזה יכול לקרות לכל אחד ואחת
  הגב 29.03.20 04:21
 • אורח
  וכולם מפחדים
  הגב 29.03.20 04:21
 • אורח
  להידבק
  הגב 29.03.20 04:21
 • אורח
  וכולם מודאגים מהמצב
  הגב 29.03.20 04:22
 • אורח
  חוץ ן מהופנסיונרים והפנסיונריות שלא מחוברים למציאות חושבים רק עצמם ועל נכסיהם
  הגב 29.03.20 04:23
 • אורח
  וממשיכים לרכל על תושבים מקומיים
  הגב 29.03.20 04:23
 • אורח
  וחיים בעולם שלהם
  הגב 29.03.20 04:24
 • אורח
  במיוחד הפנסיונרים מעדות מזרח
  הגב 29.03.20 04:25
 • אורח
  זה מה שמעסיקים אותך עכשיו ,עינינים של אחרים כי הם משועממים
  הגב 29.03.20 04:25
 • אורח
  במקום לצפות במשחקי כדורגל
  הגב 29.03.20 04:26
 • אורח
  וכדורסל
  הגב 29.03.20 04:26
 • אורח
  משחקי מחשב
  הגב 29.03.20 04:26
 • אורח
  זום
  הגב 29.03.20 04:26
 • אורח
  פעילויות
  הגב 29.03.20 04:27
 • אורח
  צפיה בטלוויזיה
  הגב 29.03.20 04:27
 • אורח
  וספורט
  הגב 29.03.20 04:27
 • אורח
  בבית
  הגב 29.03.20 04:27
 • אורח
  כמה אפשר לרכל
  הגב 29.03.20 04:28
 • אורח
  על תושבים
  הגב 29.03.20 04:28
 • אורח
  לא נמאס ערס
  הגב 29.03.20 04:28
 • אורח
  הכי טוב להתעסק בעניני משפחה שלך
  הגב 29.03.20 04:29
 • אורח
  לעדות סדר בחיים שלך
  הגב 29.03.20 04:29
 • אורח
  פנסיונר ,פנסיונריות
  הגב 29.03.20 04:29
 • אורח
  עקרת בית
  הגב 29.03.20 04:30
 • אורח
  מתי בפעם האחרונה עשית סדר בחייך
  הגב 29.03.20 04:30
 • אורח
  פנסיונר
  הגב 29.03.20 04:30
 • אורח
  רכלן
  הגב 29.03.20 04:31
 • אורח
  אז זה הזמן
  הגב 29.03.20 04:31
 • אורח
  מה קורה עם גנים
  הגב 29.03.20 04:38
 • אורח
  יש אימהות עם ילדים שחייהות להתייצב בעבודה ואיןמלהם איפה להשאיר את ילדיהם כי הגננות והסייעןת החליטו לא להגיע לעבודה מפחד ממדץגיפת הקורונה
  הגב 29.03.20 04:40
 • אורח
  אבל לצחוק על מי שהולכת לעבודה הם צוחקים
  הגב 29.03.20 04:40
 • אורח
  הסייעת
  הגב 29.03.20 04:41
 • אורח
  עוזרת גננת
  הגב 29.03.20 04:41
 • אורח
  סיגי כל ילדי הגן רוצים לראות אותך
  הגב 29.03.20 04:41
 • אורח
  אולי תעבדי
  הגב 29.03.20 04:42
 • אורח
  דרך הזום כמו כולם
  29.03.20 04:42
 • אורח
  ברור שהגננחת והסיעות מאושרות מזה שהן לא עובדות כי יש להם זמן להשקיע הניקיון וסדר הבית
  29.03.20 04:43
 • אורח
  אז הם ניצלו את ההזדמנות
  29.03.20 04:43
 • אורח
  משבר הקורונה לטובתם
  29.03.20 04:44
 • אורח
  כי יש להם בעל שהוא המפרנס העיקרי
  29.03.20 04:44
 • אורח
  בביתן
  29.03.20 04:45
 • אורח
  אז לא איכפת להם לא לעבוד
  29.03.20 04:45
 • אורח
  והן יושבות בבית הוריהם ומרכלים על תושבים מקומיים
  29.03.20 04:45
 • אורח
  גננות וסייעות רעות
  29.03.20 04:46
 • אורח
  שחושבות רק על עצמן
  29.03.20 04:46
 • אורח
  זה מה שכל ההורים אומרים עליהם
  29.03.20 04:46
 • אורח
  וכל היום מדברים על זה
  29.03.20 04:47
 • אורח
  ההורים רוצים שהגננות והסיעות יעבדו דרך הסים במקום לרכל על תושבים מקומיים
  29.03.20 04:47
 • אורח
  בגני עיריה והגנים פרטים
  29.03.20 04:48
 • אורח
  להחזיר אותם לעבודה מידית
  29.03.20 04:48
 • אורח
  כמו המורים
  29.03.20 04:48
 • אורח
  ולהחזיר מידית את כל מדריכי החוגים בכל התחומים שיעבדו דרך הזום
  29.03.20 04:49
 • אורח
  מידי ת
  29.03.20 04:49
 • אורח
  ברגעים קשים בחייהם של ילדים זה יעזור לילדים
  הגב 29.03.20 04:42
 • אורח
  וזה יעזור להורים העצבנים
  29.03.20 04:50
 • אורח
  כי הרבה ילדים ובני נוער מפוחדים
  29.03.20 04:50
 • אורח
  ולהחזיכ להם את שיגרת החייל דרך הזום תעביר להם את הימים בצורה טובה יותר
  29.03.20 04:51
 • אורח
  ולהחזיר את הילדים ובני נוער לשיגרת חיים משלהם מידית
  הגב 29.03.20 04:49
 • אורח

משרד הפנים מפרסם סקר לתושבים בנוגע לשיפור השירותים הניתנים על ידי הרשויות בתקופת משבר הקורונה; לינק מצ"ב בכתבה

המטרה לבחון את צרכי התושבים בתקופה זו

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


כחלק מהערכות הממשלה והרשויות המקומיות למגפת הקורונה והנחיות ההסגר מפרסם משרד הפנים סקר לתושבים בנוגע לשיפור השירותים אותם הניתנים על ידי הרשות המקומית בתקופה זו.

למעבר לסקר:

https://bit.ly/3aaZ05d
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גוגל: עצומה קורונה ארנונה הנחה
  הגב 28.03.20 22:17
 • אורח

זה היום החמישי ברציפות שמספר תושבי רחובות, ראשון לציון, בת ים, גדרה, מזכרת ועקרון הנמצאים בבידוד ממשיך לרדת והיום שבת 3270 בבידוד לעומת 3431 אתמול. המשמעות, הסגר עובד ופחות אנשים נחשפים לחולי קורונה.. עוד פרטים מעניינים בכתבה

. מספר החולים הארצי גדל ל - 3619 חולים לעומת אתמול 3035 והצפי על פי משרד הבריאות בימים הקרובים נחצה את 5000 החולים. מספר הנפטרים מקורונה 12. במהלך היום הנתונים מתעדכנים

אבי בר | | תגובות: 156


נכון להיום שבת 28/3 מספר החולים הארצי 3619 והצפי על פי משרד הבריאות בימים הקרובים נחצה את 5000 החולים.


הקורונה עדיין כאן ומכה חזק ויש כבר מעל 3000 חולים במישור הארצי , 12 נפטרים , 69 קשה. והצפי שבימים הקרובים נחצה את 5000 חולים. אך המאבק בקורונה הוא לא רק מספר הנדבקים, אלא גם איך להחזיר את המשק לתפוקה מלאה כמה שיותר מהר ובכדי שהמשק יחזור לתפקוד יש לשלוט על מספר החולים ואת זה עושים באמצעות הסגר החלקי/מלא.

מספר המבודדים היורד מעיד שתושבי ישראל נשמעים להוראות ומספר הנחשפים לחולים יורד. אך הימים הקרובים יהיו ימי מבחן אם המגמה מתמשכת או אנשים ממשיכים להפר את הנחיות משרד הבריאות ומספר המבודדים ימשיך לעלות.

משרד הבריאות מפרסם עדכון ליום שבת 28/3 שעה 08:00 נתוני החולים בנגיף הקורונה בישראל.

מספר התושבים הנמצאים בבידוד

ראשון לציון - 1370 תושבים

רחובות - 779 תושבים

בת ים - 686 תושבים

גדרה - 215 תושבים

מזכרת בתיה - 104 תושבים

קרית עקרון - 41 תושבים

מועצת ברנר - 75 תושבים

בבתי החולים באזור

קפלן - מאושפזים 14- 10 במצב קל, 3בינוני, 1 קשה

אסף הרופא - מאושפזים 25 - 23 קל , 2 קשה

וולפסון -מאושפזים 16 - 8במצב קל, 4 בינוני, 4 קשהנתונים כלליים למדינת ישראל (במהלך היום הנתונים יעודכנו שוב)

עד היום שהו בבידוד - 146074 תושבים.

כיום שוהים בבידוד - 59493 תושבים.

סך הכל בדיקות שנעשו ב - 24 שעות אחרונות -5240

סך הכל נגועי קורונה שאותרו - 3619 חולים

סך הכל מאושפזים בבתי החולים - 493.

מספר חולים קל -3383

מספר החולים קשה -69

מספר החולים בינוני -81

מספר החולים בבית -1828

מספר החולים בבתי מלון ייעודיים -484

מספר חולים שטרם הוחלט מסגרת לגביהם -713

מספר החולים שהחלימו ו -89

מספר חיילי צה"ל חולים -58

מספר חייל צהל בבידוד -3,697

מספר הרופאים והאחיות בבידוד -3030

מספר נפטרים -12
התפרסמו 156 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה יהיה אם צריך.תרופות מקופת חולים מה עושים נקוה לבריאות לכל עם ישראל ושלא נצטרך בשורות טובות
  הגב 14.03.20 11:18
 • אורח
  בלאומית יש משלוח עד הבית בעלות של 10 שח אבל רק אם המרשם דיגיטלי
  14.03.20 11:33
 • אורח
  ** עם המרשם ולא אם....
  14.03.20 16:03
 • אורח
  התכוונתי לאם המרשם דיגיטלי....
  15.03.20 09:03
 • אורח
  צודקת.
  15.03.20 21:51
 • אורח
  התקשרתי לבית מרקחת של קופ"ח מאוחדת ואמרו לי שניתן להגיע. הם מכניסים לבית מרקחת רק את הלקוח שמקבל שירות כרגע. אם יש 4 קופות ו4 רוקחים, אז יכולים להכנס ולקבל שירות 4 לקוחות. תוך שמירה של כל כללי זהירות. שאר אנשים שבתור מחכים בחוץ.
  17.03.20 09:10
 • אורח
  יש אפשרות למשלוחים
  21.03.20 12:09
 • אורח
  אם אתה חבר בקופת חולים לאומית יש הגעת תרופות עד הבית ב 9 שח
  הגב 14.03.20 11:35
 • אורח
  אם זה ככה אף אחד לא צריך לצאת מהבית אלה שיש להם ואין להם עד שבועיים ככה הנגיף לא העיפו אותי להשבית את הכלכלה השביתה את כל העולם בשבועיים לא יקרה כלום
  הגב 14.03.20 11:45
 • אורח
  בתי מרקחת עוד עובדים מקווה שיעבדו ולא כמו גננות על דעת עצמן החליטו לא לבוא לעבודה
  הגב 14.03.20 11:45
 • אורח
  לגננות יש משפחה ומדובר במגיפה! אתה מבין את בתי המרקחת ועיריות משרדי ממשלה חברת חשמל בנקים. לאחר כל אלו החוששים מהפצה והדבקה אתה מקריב את הגננות שאין להן אפשרות לשמור על משפחתן כאילו הם התחייבו לעבוד בעתות מגיפה!
  14.03.20 12:05
 • אורח
  אני בטוח שאם אישתך או הבת שלך היתה גננת היית מגיב אחרת
  14.03.20 12:11
 • אורח
  גם לקופאיות יש משפחה וגם לשוטרות וגם לאחיות ורופאות, אני כבר לא מדברת על כל משרתי צה"ל תסגרו מרפאות ובתי חולים וגם משטרה הם מאוד חוששים להידבק
  14.03.20 15:06
 • אורח
  למגיב שלישי אם היו לי במשפחה מורות וגננות הייתי בכלל בעד שביתה למטרות וגננות שישבו בבית ויקבלו כסף איזה פתרון מושלם
  14.03.20 15:10
 • אורח
  עוד פעם הוכח שמורות וגננות אנוכיות שביקשו מהם גם לתרום למשק כמו שאר הציבור ולעבוד בחופש הגדול הם מסרבים רוצים גם לא לעבוד וגם לקבל משכורת מלאה פשוט בושה לציבור גננות ומורות!!!
  18.03.20 08:40
 • אורח
  אני חושבת שהגננות לא יקבלו שכר ככה שמעתי
  21.03.20 12:25
 • אורח
  ועוד איך יקבלו דבר יחיד שאפשר לבקש מהם זה לקצר חופשת קיץ אבל הסתדרות המורים לא תסכים וכולנו נדפק פעמים (גם עכשיו וגם בקיץ)
  21.03.20 15:16
 • אורח
  הישראלים לא מעריכים כלום. הגננות עובדות גם מהבית עם הילדים. ונותנות שעות נוספות. אבל הזילזול בבעלי מקצוע מתחיל מההורים. בשביל זה המדינה נראית ככה
  22.03.20 10:32
 • אורח
  שלא יבואו ככה זה טוב
  22.03.20 10:39
 • אורח
  הבדיחה של השבוע: גננות עובדות מהבית הן שומרות לי על הילד מהבית :)
  22.03.20 16:57
 • אורח
  כמו שחשבתי היום פורסם שמחזירים למידה מרחוק וגננות יחזירו רק 9 ימים בחופש גדול איזה כיף עכשיו גננת ישמור לי על הילד בזמן משבר:( פשוט בושה !!!!!
  25.03.20 08:54
 • אורח
  ההורים מבקשים שהגננות והסיעות. יעבדו דרך הזום כמו בבתי ספר
  27.03.20 17:26
 • אורח
  הגיעה הזמן שהגננח. והסייעןת יעבדו ויעזרו להוריהם שעובדים
  27.03.20 17:28
 • אורח
  מיום ראשון
  27.03.20 17:28
 • אורח
  לא הבנתי למה זה טוב למידה מרחוק חוץ מהמורים שרוצים לקבל על זה שכר לא רואה איך זה מועיל עדיף תחזירו את הימים בחופש הגדול או בחופשים שנה הבאה
  28.03.20 09:59
 • אורח
  יש אנשים לפחות שאני מכיר שיש להם מחלות שונות ( לא קורונה ) ומבריאים בבית בלי ביקור אצל רופא בגלל החשש מקורונה. קונים תרופות בסופר- פארם. קופת החולים מזמן נהפכו לעלייה לרגל מיותרת ושם יש את הפוטנציאל הכי גדול להידבק במחלות . לתשומת לב
  הגב 14.03.20 12:10
 • אורח
  למה חדרי כושר עדיין לא סגורים????
  הגב 14.03.20 13:01
 • אורח
  צודק פורטה
  14.03.20 14:18
 • אורח
  אצלנו סגור
  16.03.20 12:48
 • אורח
  הכל סגור בראשון כבר שבוע וחצי. לא יודע באיזה עולם אתה חי. קצת שכל לא יזיק. הולמס פלייס סגור. לזוז סגור. אייקון סגור. ספייס סגור.
  22.03.20 10:24
 • אורח
  אצלינו בבניין פתוח
  22.03.20 10:33
 • אורח
  לסגור את תחבורה ציבורית כול האוטובוסים . אין שום חיטוי באוטובוסים סכנה לציבור הנוסעים והנהגים .מלול תן הוראה בלי תחבורה ציבורית רחובות כבר עמוק בקורונהההה
  הגב 14.03.20 13:21
 • אורח
  זה נכון!!! אני לא מבינה למה לא מחטאים 3 פעמים ביום את האוטובוסים!?!?!? חולת קורונה נסעה בקו שלי לעבודה וכך דפקה אנשים כהוגן כמו כל החולים החולירות שעושים מה שבראש שלהם ומשביתין את כל המדינה ! ישראלים זה עם חראא
  14.03.20 20:09
 • אורח
  זה הזמן לחטא אוטובוסים אין נסיעות כולם בבית לרובם יש מכונית רק חיטוי נבון ישתלם
  הגב 14.03.20 14:42
 • אורח
  נכון לסגור כל התחבורה ציבורית אם גננות יכולות לא להגיע אז גם נהגי אוטובוסים ורכבות יכולים להישאר בבית
  הגב 14.03.20 15:08
 • אורח
  כל כך נכון
  15.03.20 09:21
 • אורח
  ההחחטה על השבתת כל הנשק נכונה מאוד. חייבים להשבית הכל עד פסח לשבועים וחצי לפחות
  הגב 15.03.20 04:50
 • אורח
  מי עושה בדיקות לכל העובדים במסעדות משלוח? מי עושה בדיקות לכל השליחים? מי עושה בדיקות לכל עובדי סופרמרקטים? מי עושה בדיקות לכל עובדי השטחים שהורשו או מורשים להיכנס לעשראל?
  20.03.20 13:54
 • אורח
  אני לא הייתי קונה אוכל מוכן, רק גולמי. בת"א המצב יותר גרוע חלק משוטפי הכלים הם מסתנני אפריקה והם לפעמים 20 אנשים בבית - אין להם אפשרות לעשות בידוד. הייתי לפני 3 שנים באולם בקרית עקרון וגם שם היה שוטף כלים מאפריקה.
  22.03.20 09:44
 • אורח
  חברה בואו ניקח אחריות ובאמת נגמור עם זה לפני שזה יגמור אותנו
  הגב 15.03.20 09:01
 • אורח
  נכון, שכולם ישבו בבית אבל שלא יצפו מגזר הציבורי לקבל על זה כסף (מי שלא נוטל בנטל שלא יצפה גם לקבל כסף) כמו שמגזר פרטי נשאר בבית ולא יכול לצאת לעבודה ( גם בגלל שחלק ממקומות נסגרו וגם בגלל שילדים בבית וצריך לשמור אליהם)
  הגב 15.03.20 09:03
 • אורח
  אל תלכו לבתי חולים אם לא רוצים להידבק סכנת נפשות
  הגב 15.03.20 10:13
 • אורח
  מה קורא אם הבריכה העירונית. סגור?
  הגב 15.03.20 10:37
 • אורח
  *** מה קורה עם (עברית שפה קשה😩)
  28.03.20 13:49
 • אורח
  הסופרים מתרוקנים ממוצרים הזוי לגמרי
  הגב 15.03.20 10:44
 • אורח
  אין נייר טואלט
  הגב 15.03.20 10:44
 • אורח
  יש בשפע. בלי פאניקה
  17.03.20 14:52
 • אורח
  תקנח עם האצבע של אשתך
  22.03.20 10:33
 • אורח
  חברים יקרים ,חשוב להשמע להוראות של ממשלת ישראל ולמשרד הבריאות הם אנשים הכי בטוח שיודעים מה לסגור ומה לא נא לא לזלזל בבקשה עם ישראל חי ה' ישמור אלינו בכל צרה שתבוא למדינת ישראל .. בזמן הזה כל עם מוזמן לשיר איתי את השיר הזה ,מי שמאמין לא מפחד את האמונה לאבד ולנו יש את מלך העולם והוא שומר אותנו מכולם .....
  הגב 15.03.20 11:17
 • אורח
  כל הפארק משחקים מול הבית מלא בילדים , הרי אף אחד לא מחטא מגלשות מאוד מסוכן!!!! למה לא סוגרים פארקים
  הגב 15.03.20 11:36
 • אורח
  סוגרים. ואם ישנם אנשים בפארק צלצל למשטרה. אין ברירה למען כולנו !!!
  28.03.20 13:52
 • אורח
  שלום רב אדם ידע שהיה בחול במקומות שאחרי זה חייב להיות בבידוד ולא מספר את זה עושה דבר גרוע ביותר מדביק אנשים שהיו בריאים וכך מעביר את המחלה לעוד ועוד אנשים.תהיו הוגנים ותחשבו גם על אחרים אחרת לא נצא מהמחלה עוד זמן רב תהיו הוגנים ומתחשבים באחרים.זה לא בושה שהיתה בחול אך שאתה חוזר תודיע את זה למי שצריך.שיהיה לכולם רפואה שלימה ותחשבו על אחרים.
  הגב 15.03.20 12:18
 • אורח
  למה האוטובוסים עוד נוסעים מלול תתעורר זה הסכנה הכי גדולה .תעצרו את התחבורה ציבורית . אל תיסעו באוטובוסים בבקשה
  הגב 16.03.20 08:39
 • אורח
  בסד רפואה שלימה לכולם אנא שמרו על עצמכם לא להעביר ביקורת על אף אחד כמו הפתגם של חז"ל אל תדון את חברך עד שתגיע למקומו אנחנו בזמן לא פשוט תברכו ותתפללו על כולם לבריאות ולהדיפת המגיפה. לדעתי רצוי שיהיה סגר כללי ותראו את הנוער הנפלא והעמותות שנרתמות למען הקהילות יישר כוח גם למתנדבים הנפלאיםאז בואו נתפלל לרווחת כל עם ידראל והעולם אמן
  הגב 16.03.20 08:53
 • אורח
  אמן
  17.03.20 13:08
 • אורח
  בקר טוב אפשר לעשות מסכה לפנים לבד לקחת נייר סופג כפול לקפל אותו כמו קורדיון לשים שתי גומיות ולהדק יוצאת מסכה כמו קורדיון חד פעמית רפואה שלמה ובשורות טובות
  הגב 16.03.20 09:23
 • אורח
  אקורדיון ולא קורדיון...
  28.03.20 13:54
 • אורח
  עקב המצב כדאי מאוד לקחת קבלה אחת אפילו קטנה אפשר ברכות השחר או כדאי מאוד ברכת היצר אחרי שמתפנים או ברכת המזון לגבי הבנים כדאי מאוד להניח תפלין בזמנים האלה המיוחים אין לנו על מה להשען אלא על אבינו שבשמיים באהבה ומתוך דאגה לכל המשפחה המיוחדת עם ישראל
  הגב 16.03.20 09:29
 • אורח
  👍
  17.03.20 09:11
 • אורח
  אכן, אמונות תפלות מרפאות.
  28.03.20 16:05
 • אורח
  הנה זה מתחיל. שוד בנקים. כשאין כסף לאוכל...שודדים. זו רק ההתחלה
  הגב 16.03.20 10:26
 • אורח
  הי מה ניש?קטסטרופה
  הגב 17.03.20 09:21
 • אורח
  השם יעזור ויציל אותנו אמן!
  הגב 17.03.20 13:07
 • אורח
  מה קורה במרפאות בתי חולים שתולים קיבלו תור לבדיקות שנקבע להם תור לבדיקה לפני מספר חודשים לסוף חודש מרס או לחודש אפריל האם יסגרו
  הגב 18.03.20 08:35
 • אורח
  לא כדאי להתקרב בתקופה זו לבתי חולים מרפאות אם אתם לא רוצים להידבק הצוות בבתי חולים לא ארוך
  הגב 18.03.20 08:38
 • אורח
  למה אין חיטוי באוטובוסים ברחובות סכנה לציבור אל תסעו באוטובוסים ברחובות זהירות .........
  הגב 18.03.20 08:38
 • אורח
  מפחיד . אבל תהיו חזקים הכול היה בסדר .
  הגב 18.03.20 09:20
 • אורח
  סופרפארם מעל גיל 65 משלוח עד פתח הבית כל קופטת הוחולים
  הגב 19.03.20 11:02
 • אורח
  מה עם מכבי ??? הם נותנים תור טלפוני בשעה מסויימת אבל אין שום סימן מהרופא !!!
  הגב 19.03.20 11:18
 • אורח
  ואני עוד התקשרתי למדא אמרתי לנציגה שיש לי חום שלא יורד כבר 3 ימים . שאלה אם הייתי בחו'ל אמרתי שלא "טוב ההמשך הטיפול מול המרפאה" מה רק לעובדי העירייה מגיע שיבדקו אותם ??? מה איתנו התושבים ?
  הגב 19.03.20 11:20
 • אורח
  כל זה ואני עם ילד בן חצי שנה בבית ! כואב הלב שדווקא את התושב "הפשוט" לא בודקים. זה בדיוק כמה דקות לבוא לבדוק , לא מבינה את העניין הזה 🙄
  הגב 19.03.20 11:21
 • אורח
  זה לא מסוכן לילדים ולאנשים צעירים ללא מחלות רקע
  19.03.20 14:24
 • אורח
  כל המשק מושבת ועובדי מדינה ממשיכים להרויח כאילו כלום לא קרה, שודדים בתחפושת
  הגב 19.03.20 11:28
 • אורח
  בעיקר מורות וגננות שלא היו מוכנות להשלים ימים שהיינו חסרים מחופש הגדול בזמן שלכולם לוקחים מימי חופשה הם ישבו שבוע בבית וקיבלו כסף רגיל ובקיץ נצטרך עוד פעם לשלם על קייטנות יקר
  19.03.20 14:30
 • אורח
  לאורח למטה המטומטם ושמלמד את הילדים המסכנים שלו לא לכבד מורים וגננות. המורים עובדים קשה גם בימים האלה. ואפילו יותר קשה לעבוד מהבית. אז תתבייש לך, אבא חצוף. לא פלא אם הילדים שלך חצופים כמוך
  21.03.20 19:35
 • אורח
  כולם יודעים ש"למידה מרחוק" זה פיקציה של מורות וגננות שלא יקצרו להם חופשת קיץ ודפקו את ההורים עוד פעם... כל הציבור משלם רק לא מורות וגננות
  22.03.20 17:02
 • אורח
  https://www.atzuma.co.il/coronavirusdiscount?fbclid=IwAR32YbSDOUDDUh5A1yvSPacAYsVLJQLgERL5etVtmPPp2WWeV_c494ukfos
  הגב 19.03.20 12:52
 • אורח
  לסגור מספרות! באים למפגש
  הגב 20.03.20 13:26
 • אורח
  בבקשה ממכם תסגרו את התאורה בכל הארץ!, אין צורך בה. זה גורם לאנשים לצאת לרחובות. חושך תמיד גורם לאנשים לחזור לבתים.
  הגב 21.03.20 13:36
 • אורח
  נכון. ולהפסיק שידורי תועבה בטלוויזיה. זה גורם לילדים להורמונים מיותרים. גם ככה הם חוצפנים
  22.03.20 10:35
 • אורח
  סך הכל 800 איש חולים מתוך 8 מיליון תושבים. מה הפאניקה?
  הגב 21.03.20 19:33
 • אורח
  מפגר אההה הלוואי תידבק
  22.03.20 09:54
 • אורח
  איפה ניתן לקנות מסכות לפנים?
  הגב 22.03.20 09:50
 • אורח
  בחנויות של פורים. תבדוק בפיראט האדום באור יהודה
  22.03.20 10:36
 • אורח
  אתה מכיר מסכות למשהו אחר????, תכין לבד אם אין להשיג יותר טוב מכלום.
  27.03.20 01:41
 • אורח
  רוצים להשטיח עקומה כדי למנוע ישר הרבה חולים ואז גם חולים במחלות אחרות לא יקבלו טיפול כי יהיה כאוס
  הגב 22.03.20 09:52
 • אורח
  אין דבר כזה קורונה. זה סתם שפעת שעוברת כל שפעת הורדת אנשים עם מערכת חיסונית חלשה מאוד. אנשים בני 80+ שמתו, זה ברור שהם ימותו אין קשר לקורונה מחפשים סתם רייטינג אני הייתי באפריקה שהיה את האבולה ולא קרה לי כלום. תתעוררו סתם עובדים עליכם. הדבר היחידי שיכול לקרות לכם זה גודש באף ואולי קצת חום מזה אני מבטיח לכם אף אחד לא מת.
  הגב 22.03.20 10:18
 • אורח
  הבעיה היא כל אותם אנשים שכן יחלו ותפסו כל טיפול נמרץ ואז לא יהיה צוות לטפל במחלות רגילות ויהיה כאוס אז מנסים להשטיח את עקומה
  22.03.20 17:05
 • אורח
  היה נחמד עם המועצה היתה שואלת לשלום המבודדים
  הגב 22.03.20 10:25
 • אורח
  מה לגבי טיהור מגרשי משחקים של ילדים ומתקני ספורט בגנים.בשכונת אשלים לא ראיתי שדבר זה מבוצע.
  הגב 22.03.20 11:12
 • אורח
  אפשר לשאול למה נס ציונה לא מוזכרת אצלכם אף עם?
  הגב 22.03.20 12:49
 • אורח
  מי הערס שהביא את נגיף הקורונה לאזור נוהישר מתאילנד
  הגב 22.03.20 14:18
 • אורח
  ישר מאיות תרמילאים בתאילנד
  הגב 22.03.20 14:19
 • אורח
  טיול אחר צבא של צעירים מעדות המזרח
  הגב 22.03.20 14:19
 • אורח
  וגם עובדים פלסטינאים והביאו את נגיף הקורונה
  הגב 22.03.20 14:20
 • אורח
  לאזור
  הגב 22.03.20 14:20
 • אורח
  וגם עובדים תאילנדים
  הגב 22.03.20 14:20
 • אורח
  וגם פועלים זרים מסין
  הגב 22.03.20 14:21
 • אורח
  ופועלים זרים מתאילנד
  הגב 22.03.20 14:21
 • אורח
  מי צריך אותם בכלל
  הגב 22.03.20 14:22
 • אורח
  שמעסיקים יעבדו לבד בלי פועלים זרים תראה מה הם עשו
  הגב 22.03.20 14:22
 • אורח
  שבעים אחוז מהמדינה מושבתת בגללם
  הגב 22.03.20 14:23
 • אורח
  איך זה שרוב החנויות סגורות וחלק קטן ליד השוק פתוחים
  הגב 22.03.20 18:37
 • אורח
  חברים זה מלחמה זה לא צוחק . לא מספרים את אמת . זה וירוס שהורג אנשים . לא נותן להם לינשום חונק אותם בשניה אחת . צריך לא לצאת מבית בשביל לא להדבק . זה עובד רק מאנשים לא מאויר . .
  הגב 23.03.20 09:19
 • אורח
  אתם חושבים שערבים יבוא את זה . אין נדבק אחד מעזה . אתם יודעים למה ?. בגלל שהם לא היו בחול . ראש ממשלה או שרי ממשלה לא סגרו בזמן את מדינה . היו בחירות במקום לסגור את המדינה . עכשיו אנחנו לא בסדר בגלל כל האלה שהיו בחול ולא עשו כולם בגלל זה אנחנו כלונו נהיה חולים .
  הגב 23.03.20 09:22
 • אורח
  יש אנשים חלאות שצריכים להיות בבידוד בקרית עקרון הסביונים 10 קוראים לה יפה תם! מסתובבת כלהיום וכל המשפחה שלה במקום להיות מאושפזת. מסכנת את כל דיירי הבניין. בגלל חלאות כאלה אנשים נדבקים שיעשו עם זה משהו יעצרו אותה!
  הגב 25.03.20 09:01
 • אורח
  אתה שוב מדבר על אחד ך שאתה רוצה להתגרש ממנה זאת לא הדרך הנכונה
  28.03.20 13:25
 • אורח
  להיפטר מאישתך
  28.03.20 13:25
 • אורח
  עכשיו
  28.03.20 13:26
 • אורח
  סבלת ממנה עד עכשיו תסבול אותה עוד קצת
  28.03.20 13:26
 • אורח
  לא מספיק הבאת עובדים זרים חולי קורונה לארץ
  28.03.20 13:27
 • אורח
  תרגיע
  28.03.20 13:28
 • אורח
  בויה
  28.03.20 13:28
 • אורח
  עשית מעשה פויה שהבאת עובדים זרים מסין ותאילנד ומהשטחים שמסתובבים בעניינו ומסכנים את התושבים ם רבים
  28.03.20 13:30
 • אורח
  אין לך מצפון
  28.03.20 13:30
 • אורח
  בגללך יש חולי קורונה גוססים והרבה חולים
  28.03.20 13:31
 • אורח
  תתבייש לך
  28.03.20 13:31
 • אורח
  בריאות העם קודמת לכל
  28.03.20 13:31
 • אורח
  צריך להישמע להוראות להישאר בבית זה לא משחק וצריך להפסיק את הסין הזאתי אחד לשני כחול לבן ליכוד לא משנה אנחנו כולם באותה סירה אז בבקשה תפסיקו לשנות אחד את השני בית המקדש נחרב על שנאת חינם בואו נהיה נחיה על אהבת חינם עזרה לזולת התנדבות בקהילה ורק שיהיה טוב ונגמור עם הקרון הזאתי ונצא מחוזקים ורק בריאות לכולם אמן ואמן'
  הגב 25.03.20 09:17
 • אורח
  יש משפחות שיצאו לחגוג בחג פורים בגלל זה היתה עליה בכמות הנדבקים
  28.03.20 13:23
 • אורח
  ואמרו להם במפורש לא לעדות חגיגות פורים עם קהל והם לא נשמעו להוראות
  28.03.20 13:23
 • אורח
  ואז היתה עליה במספר המדברים באותו שבוע פורים
  28.03.20 13:24
 • אורח
  רבותיי אין לנו מדינה ספייר זאת המדינה היחידה בעולם של העם היהודי בבקשה בבקשה תאהבו אחד את השני אין לנו מקום אחר ללכת לא משנה כחול לבן ליכוד כולנו עם אחד יחי מדינת ישראל נצא מחוזקים מלוכדים מכל הסיפור הזה אמן ואמן
  הגב 25.03.20 09:19
 • אורח
  לדעתי בגדרה לא שומרים בידוד ! מישהו בודק שמירת בידוד בגדרה?
  הגב 25.03.20 09:41
 • אורח
  והכי חשוב משק במשבר אבל אצל מורות וגננות הכל סבבה הן יקבלו שכרם כרגיל ויחזירו רק 9 ימים בקיץ פשוט בושה לממשלה שנכנעו לסחטנות של הסתדרות המורים
  הגב 25.03.20 12:44
 • אורח
  חצופים פה כל אלה שמדברים נגד המורים והגננות!!!! והחוצפה של הילדים מגיעה בדיוק מההורים האלו שמזלזלים בהוראה. אנחנו נותנים את הנשמה כל השנה וכן, גם ב"חופש הגדול". לידיעתכם, שכר המורים הוא זעום ומה שאנחנו מקבלים שכר בחופש זה כי יורד לנו מהשכר בשאר חודשי העבודה
  25.03.20 13:01
 • אורח
  משאר האנשים מותר להוריד חופשים אבל ממורות וגננות לא כאילו שכל משק יסבול אבל לא ציבור המורות וגננות
  25.03.20 20:33
 • אורח
  הלווווו תרגיעו מה קרה לכם? הקורונה דפקה לכם תשכל? די כבר עם השנאה הזו עכשיו כולנו חייבים להיות מאוחדים להתפלל ולעזור במה שאפשר
  הגב 26.03.20 10:01
 • אורח
  מתי זה יגמר ????
  הגב 26.03.20 10:02
 • אורח
  עצומה חשובה https://www.atzuma.co.il/coronavirusdiscount?fbclid=IwAR2odvzGx6ioRWVU6lMHUFwv4GYdVnxO8ARQ_IIH8-bg1L-_18ybkF2iXfw
  הגב 26.03.20 10:07
 • אורח
  מי רשם 5 נפטרים זה לא 10
  הגב 27.03.20 10:49
 • אורח
  הירידה במספר האנשים בבידוד נובעת מיציאתם של כל תלמידי תיכון העמית מבידוד, כ400- 500 איש בבת אחת!! אין צורך להתלהב יותר מדי!
  הגב 27.03.20 11:23
 • אורח
  https://www.atzuma.co.il/coronavirusdiscount?fbclid=IwAR2odvzGx6ioRWVU6lMHUFwv4GYdVnxO8ARQ_IIH8-bg1L-_18ybkF2iXfw
  הגב 27.03.20 13:12
 • אורח
  גם בעידן הקורונה עדיין עושים איפה ואיפה ,חנויות לא חיוניות בהרצל סגורות תחת אזהרה בעוד אלו בפרברים פתוחות לרווחה לכל דכפין .
  הגב 27.03.20 14:31
 • אורח
  הסגר ברחובות זה קרקס אחד גדול
  הגב 27.03.20 14:35
 • אורח
  בראשון לציון אין ממש שינוי והרגשה של סגר. אני גרה ברחוב צבי פרנק כלי הרכב והאופנועים שועטים כרגיל אנשים מסתובבים רגיל. אין מי שיעצור בעדם. רז בבקשה תשלח פקחים לרחוב צבי פרנק.. תודה ושבת שלום🌹
  הגב 27.03.20 17:12
 • אורח
  אותו דבר ברחוב הגדוד העברי -יהודה הלוי האופנועים ומכוניות דוהרים בעוצמה מי יעצור אותם???
  הגב 27.03.20 20:54
 • אורח
  בראשון לציון רחוב הגדוד העברי מוצף במכוניות שבת בבוקר בשעה 7 לאן נוסעים?אין מי שיעצור בעדם ?איפה הסדר ואיפה המשטרה?
  הגב 28.03.20 07:20
 • אורח
  ברחובות, בתי ספר דתיים מפעילים בתי כנסת פראטים, אנשים עטופי טליטות מגיעים ממרחק של למעלה מ100 מטר, כאילו אין מגיפה בעולם, כולנו נמות בגלל כמה מפירי חוק.
  הגב 28.03.20 09:50
 • אורח
  למשל בית ספר מעלות משולם ברחובות
  הגב 28.03.20 09:51
 • אורח
  https://www.atzuma.co.il/coronavirusdiscount?fbclid=IwAR32YbSDOUDDUh5A1yvSPacAYsVLJQLgERL5etVtmPPp2WWeV_c494ukfos
  הגב 28.03.20 11:04
 • אורח
  בעיר רחובות יש מגפה של פדופילים משועממים שלמדו בפנימיות וכיתות טיפוליות. דפקו לעצמם את המוח במשחקים ודיונים עם רוחות רפאים. עכשיו הם מפעילים בתי בושת ותחנות סמים. מפגרים עם דיפלומה של מפגרים שנוסעים בשיירות ומטרידים את האחרים. מביאים וירוסים ומחלות לכול חור.
  הגב 28.03.20 12:29
 • אורח
  כן . תהיו ילדים טובים! תעשו מה שאומרים לכם! לכו לגנוב ! פחחחחחחח על הזבל התת אנושי שלמדו בפנימיות.
  28.03.20 12:42
 • אורח
  אתה מדבר על עצמך קלאמה מלעונה
  28.03.20 13:16
 • אורח
  על הפריחה שלו הוא מדבר
  28.03.20 13:17
 • אורח
  יש ערסים שלמדו מכונאות רכב ומרכיהין רכבים מסוכנים על הכביש לעצמם וודורסים שתי נערות
  28.03.20 13:18
 • אורח
  לנוסעים במהירות מטורפת ומפחידים נערות
  28.03.20 13:19
 • אורח
  והם פוגעים בנערות שהולכותעל המדרכה
  28.03.20 13:20
 • אורח
  אתה חושב שהם יותר טובים הערסים
  28.03.20 13:21
 • אורח
  ממש לא
  28.03.20 13:21
 • אורח
  וגם לא החברות והנשים שלהם הפריחות הערסיות
  28.03.20 13:21
 • אורח
  חפשו בגוגל "עצומה קורונה ארנונה"
  הגב 28.03.20 16:07
 • אורח
  עצומה קורונה ארנונה הנחה
  הגב 28.03.20 16:08
 • אורח
  זה נכון שהיה חולה שאכל במזנון השכונה הפלאפל הכתום של עזרי?
  הגב 28.03.20 22:36
 • אורח

נתוני הקורונה! משרד הבריאות מפרסם את מספר חולי הקורונה בראשון לציון, רחובות, בת ים , גדרה, מזכרת בתיה וקרית עקרון.. הנתונים בכתבה

סך הכל יש באזור 170 חולים ו - 3573 תושבים בבידוד

אבי בר | | תגובות: 45משרד הבריאות מפרסם את נתוני חולי הקורונה בכל יישוב לתאריך יום שישי 27/3

להלן מספר החולים על פי יישוב:

רחובות – 39 חולים

ראשון לציון – 76 חולים

בת ים – 51

גדרה – 27

מזכרת בתיה - 2

קרית עקרון – 2


סך הכל 170 חולים לא כולל חולים בקיבוצים ומושבי הסביבה

להלן מספר התושבים הנמצאים בבידוד ביתי על פי יישוב


ראשון לציון - 1450

רחובות - 906

בת ים - 731

גדרה - 239

מזכרת בתיה - 115

קרית עקרון - 50

ברנר – 82

סה"כ – 3573 תושבים נמצאים בבידוד ביתי


הנתונים ממשיכים להתעדכן


התפרסמו 45 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הרוב מראשון וואו רפואה שלמה לכולם
  הגב 27.03.20 19:31
 • אורח
  בבידוד רק
  27.03.20 22:58
 • אורח
  שבת שלום. נבורך בבריאות
  הגב 27.03.20 19:38
 • אורח
  בראשון יש הרבה גיבורים במרכאות רוב הנידבקים חשבו לי זה זה לא יקרה וזה קרה אני פונה לכולם תשמרו על הכללים בריאות איתנה לכל עם ישראל
  הגב 27.03.20 19:41
 • אורח
  עיר ענקית!
  28.03.20 09:51
 • אורח
  למה מדלגים על הישובים מנס ציונה ועד יבנה כולל
  הגב 27.03.20 19:44
 • אורח
  נס ציונה יש 3 שאני יודע
  28.03.20 11:01
 • אורח
  אני רק לא מבין דבר אחד... נאמר שבתי כנסת נסגרו כדי למנוע הדבקות כרגע בבית כנסת בזיבוטינסקי פינת כצנלסוןבפסז' תפילה מתקיימת כרגיל...אין הכיפה?
  הגב 27.03.20 19:44
 • אורח
  לא
  27.03.20 21:12
 • אורח
  ושבוע שעבר מבית הכנסת בשכונת אברמוביץ' יצאו כ30 מתפללים רק מהדלת הקדמית (יש דלת נוספת).
  27.03.20 23:44
 • אורח
  אין הכיפה, יש כיפה.
  28.03.20 00:42
 • אורח
  לדווח למשטרה. לא להסס.
  28.03.20 07:48
 • אורח
  איזה איזור בראשון שנדע?
  הגב 27.03.20 19:44
 • אורח
  בראשון יש הרבה חולים שיצאו לקניות בסופר כי בריאות הציבור לא ממש מעניינת אותם וזאת התוצאה.
  הגב 27.03.20 19:48
 • אורח
  לדווח למשטרה. שיקבלו קנס 5000 שח כמו ורד סבן "הגאונה"
  28.03.20 07:49
 • אורח
  מותר בסופר
  28.03.20 09:52
 • אורח
  נכון מממש בושה יוצאים לסופר עושים מסיבות פורים חגיגות על האש עם חברים חושבים זה חופש נראה אותם שזה יכנס אליהם הביתה מה לא מובןןןן בריחוק חברתי לא נפגשים לא מארחים כאילו חיים בעולם משלהם גועל נפש
  הגב 27.03.20 19:59
 • אורח
  כולכם מבלבלים בשכל. ראשון פשוט גדולה יותר מהישובים האחרים אז טיבעי שיהיו בה יותר חולים באופן אבסולוטי. הראשונים עובדים בכל מיני מקומות ויכלו להדבק בכל מקום ולאו דווקא במסיבות. שבת שלום לכל מקשקשי השכל.
  הגב 27.03.20 20:07
 • אורח
  צודק לחלוטין פשוט אנשים מבובלים קצת
  27.03.20 21:56
 • אורח
  צודק הכל יחסי למס התושבים
  27.03.20 22:44
 • אורח
  מה שנכון נכון
  27.03.20 22:59
 • אורח
  לא מבין למה לא מחלקים ערכות בדיקה כמו שחילקו מסכות אבך . וכך כולם יעשו זאת ואז כל מי שחולה יתגלה ונסיים את הבלגן הזה 😥 נמאס לי מהקורונה הזאת. בינתיים החולים נמצאים חופשי וממשיכים להדביק .
  הגב 27.03.20 20:12
 • אורח
  אני איתך יותר נכון לעשות כך ומי שנשא או חולה יהיה בבידוד לא נכון להכריז על סגר גורף אמרו שהשב"כ יודע לעקוב ולזהות מי היה היכן ואז למפות את הנדבקים או הנשאים ואותם לבודד
  27.03.20 22:46
 • אורח
  ולמי שלא לקח את הטלפון ולאלה שאין?
  28.03.20 09:54
 • אורח
  https://www.atzuma.co.il/coronavirusdiscount?fbclid=IwAR2odvzGx6ioRWVU6lMHUFwv4GYdVnxO8ARQ_IIH8-bg1L-_18ybkF2iXfw
  הגב 27.03.20 20:14
 • אורח
  רפואה שלמה לכולם ושבת שלום כמן יעבור במהרה
  הגב 27.03.20 21:09
 • אורח
  אמן יעבור במהרה
  הגב 27.03.20 21:10
 • אורח
  בסך הכול יש באזור מאות רכבים זרים. הנהגים נכנסים לתוך השכונות ומדביקים את התושבים. עובדי העירייה המטורללים אשר שולחים את הזבאלות להטריד ולהדביק במחלות.
  הגב 27.03.20 21:18
 • אורח
  אתמול הגיעו לארץ כ 500000 אלף ערכות בדיקה , לא יודע כמה היו בארץ לפני , כך שלחלק לכל אזרח בדיקה כמו שחילקו מסיכות אבכ נראה לי לא מציאותי
  הגב 27.03.20 22:04
 • אורח
  בממוצע היומי ל-2019 באיטליה מתו מכל הסיבות כ- 1760 בני אדם. כלומר פי 2 מאשר מנגיף סיני היום. גם אצלנו בארץ כל שלושה חודשים של ה-2019 מתו מכל הסיבות כ-11,250 איש. על רקע הנתונים הללו 10 מקרי מוות זאת טיפה סטטיסטית (כמובן שעצוב מאוד מבחינת קרובים). למה לא מפרסמים נתונים על מספר חולים ומתים ממחלות זיהומיות נשימתיות אחרות, במקביל לנתוני הווירוס הסיני? האם מישהו מרוויח מהפניקה בגלל חוסר המידה?
  הגב 27.03.20 22:05
 • אורח
  מי שהיה בבית חא היה חולה בדוק . עד יעשו בדיקות לכלום .
  הגב 27.03.20 22:48
 • אורח
  מי שהיה בבית לא היה חולה . מי שהיה בחוץ היה חולה . עד סוף חודש 4 . בבקשה להיות בבית . בבקשהההההההההה
  הגב 27.03.20 22:50
 • אורח
  רק בשורות טובות לכולם
  הגב 27.03.20 23:47
 • אורח
  יש גם ביבנה למה לא מפרסמים
  הגב 28.03.20 09:02
 • אורח
  בית ספר מעלות משולם ברחובות, מפעיל בית כנסת פירטי, מעל 10 אנשים הלכו הבוקר מעל 100 מטר וגם 200 מטר, נכנסו ב"שושו". למקום והחלו להתפלל, מרב ששקט , שמענו אותם, בגלל פורעי חוק כאלו, כולנו נידבק, במקרה זה אי אפשר להגיד " אלוהים ישמור".
  הגב 28.03.20 09:04
 • אורח
  אם לא נישמור לפי הכללים בסוף כולם ידבקו בבקשה תשמרו לפי ההנחיות
  הגב 28.03.20 10:08
 • אורח
  מי שמדבר על משועממים מרבית הכותבים פה כותבים מתוך שעמום וחוסר ידע אתם לא באמת רוצים שיחשבו עליכם את מה שאתם כותבים על אחרים
  הגב 28.03.20 10:19
 • אורח
  כחולבן התפרק... והגזענים שברחו מעמיר פרץ מצאו עצמם בידיים של BB וראו כמה תגובות תסכול!! ממש כייף
  הגב 28.03.20 10:25
 • אורח
  אנחנו לא משועממים, אנחנו אזרחים שומרי חוק שמודאגים מכאלו שלא שומרים על החוק ובכך מסכנים את כולנו.
  הגב 28.03.20 10:32
 • אורח
  בס"ד מתי נתגבר על המגיפה???
  הגב 28.03.20 23:01
 • אורח

הביטוח הלאומי בהודעה למקבלי קצבאות אזרח ותיק בעלי חשבון בבנק הדואר: החודש אין צורך להגיע לסניפי הדואר, בימים הקרובים תקבלו את כספי הקצבה באמצעות כרטיס נטען שיגיע לביתכם/ לבתי האבות בדואר השליחים של דואר ישראל; הפרטים המלאים בכתבה...

חברת דואר ישראל יצאה בשיתוף פעולה עם הביטוח לאומי והמשרד לשיוויון חברתי שכל מקבלי הקצבאות אזרחים ותיקים יקבלו את הקצבאות באמצעות כרטיס נטען ללא עלות. לאחר קבלת הכרטיס יש להפנות למוקד הדואר על מנת להפעילו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8


חברת דואר ישראל יוצאת היום (ה') בשיתוף פעולה ראשון מסוגו עם הביטוח הלאומי והמשרד לשוויון חברתי, במסגרתו החודש יועברו קצבאות הביטוח הלאומי לעשרות אלפי אזרחים ותיקים, בעלי חשבון בבנק הדואר, באמצעות כרטיס נטען של מאסטרקארד, שיגיע אליהם עד הבית ללא עלות. המהלך אשר אושר על ידי משרד התקשורת, יאפשר לאזרחים ותיקים, שחלקם נמצאים באוכלוסיית סיכון ומנועים בימים אלה לצאת מבתיהם, לקבל את הקצבה אליהם. חלוקת הכרטיסים תחל היום ותימשך בימים הקרובים. יש לציין עוד שסניפי הדואר מחר יום ו' יהיו סגורים, והציבור מתבקש לא להגיע מחר. חלוקת כלל הקצבאות תתבצע ביום א' הקרוב 29/3. ביום זה יתוגברו סניפי הדואר ויהיו פתוחים עד השעה 18:00. ניתן לקבל את הקצבאות גם בימים שלאחר מכן.

איך מפעילים את הכרטיס:

1.הכרטיס הנטען שיימסר למקבלי הקצבאות הוותיקים באמצעות בנק הדואר הוא כרטיס "משולם מראש" (pre-paid) מבית מאסטרקארד. הכרטיס יגיע לבתי הלקוחות או לבתי האבות במעטפה מאובטחת באמצעות דואר שליחים על בסיס רשימה מוגדרת מראש.

2. הלקוחות יקבלו במקביל מסרונים עם הודעה בנושא, ועם קבלת הכרטיסים יוזמנו להתקשר למוקד בנק הדואר בטלפון 076-8871190 לאימות הפרטים, ולאישור העברת התשלום לכרטיס שברשותם.

3.הנפקת הכרטיס, מסירתו וטעינת הקצבה יתבצעו ללא עלות וללא עמלות.

4. הכרטיס מאפשר טעינה עד 20 אלף שקל, וכן משיכת מזומן בכל כספומט עד גובה 4,000 שקל ביום, וביצוע רכישות בכל בתי העסק בישראל המכבדים כרטיס מסטרקארד וכן בעסקאות טלפון ואינטרנט, שהפכו להכרחיות בימים אילו. תוקף הכרטיס חמש שנים.שר התקשורת, חבר הכנסת דוד אמסלם:

"לחברת הדואר תפקיד חשוב ומשמעותי בימים אלו של מגיפת הקורונה, והשירות הזה שמוענק לאוכלוסיה המבוגרת נחוץ, חיוני ובעיקר מקל עליהם בתקופה הסבוכה הזו. זה בהחלט המעט שאנו יכולים לעשות עבור דור המייסדים, במיוחד בתקופה רגישה, בעיקר מכיוון שדווקא אוכלוסיה זו היא בקבוצת הסיכון ונאלצת להסתגר בביתה."


אבי בלו, מנהל בנק הדואר:

"בנק הדואר הוא הגורם המרכזי שמשרת בימים אלו באופן פרונטלי קהילה שלמה של קשישים ולקוחות שאינם משתמשים כבשגרה באמצעים דיגיטליים וזאת באמצעות מאות סניפי הדואר הפזורים ברחבי הארץ. מתוך הבנת מורכבות המצב, הוחלט לייצר פתרון פשוט שיאפשר לקהילה זו לקבל את הקצבאות במהירות וללא סיכונים מיותרים". בלו בירך את שיתוף הפעולה המהיר מול הביטוח הלאומי והמשרד לשוויון חברתי, שנרתמו ליוזמה על מנת להקל על הלקוחות לפני חג הפסח.

התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה בבנקים ????
  הגב 27.03.20 18:43
 • אורח
  מי יכול לעזור לי לקבל קיצבה ביטוח לאומי למלא טפסים להגיש נא לפנות לאברהם 0522494155 אני חי לבד
  הגב 27.03.20 19:20
 • אורח
  תכנס לאתר האינטרנט של 'יד מכוונת'. יש לך שם את כל הפרטים. הסיוע ניתן בחינם
  28.03.20 08:24
 • אורח
  מעשה חלם ...... נותנים להם כרטיס מגנטי והם מרותקים לבית.......
  הגב 27.03.20 20:51
 • אורח
  מי שהחשבון שלו לא בבנק הדואר, מה קורה אתו?
  הגב 27.03.20 20:58
 • אורח
  זה נכנס ישירות לחשבון הבנק שלך
  28.03.20 08:23
 • אורח
  תור כמה זמן נקבל את בכרטיס לבית
  הגב 28.03.20 20:08
 • אורח
  החל מיום ראשון הקרוב.
  הגב 29.03.20 01:40
 • אורח

בית חב"ד גדרה המדע פתח במערך התנדבות לסיוע לאוכלוסייה המבוגרת; תושבים הזקוקים לסיוע או מעוניינים להתנדב ניתן לפנות לטלפון או לשלוח הודעה לטלפון 052-6278205

הפעילות מתקיימת בשיתוף מתנדבי מעגל הידידות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בית חב"ד גדר ומתנדבי מעגל הידידות פותחים בקו חם לאוכלוסייה המבוגרת שתסייע להם לבצע קניות וסידורים מחוץ לבית: כגון רכישת תרופות וכו'.

תושבים הזקוקים לסיוע או מעוניינים להתנדב ניתן לפנות לטלפון או לשלוח הודעה 052-6278205


חדשות גדרה בוואטסאפ

תושבי גדרה המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות גדרה לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/55
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חולה קורונה נוסף בגדרה! שהה ב - 9 מקומות בגדרה. הפירוט בכתבה

כל מי שהיה במקומות ובזמנים המצויינים מתבקש להכנס לבידוד באופן מיידי

אבי בר | | תגובות: 2


להלן הודעתו של ראש המועצה יואל גמליאל

הודעה על מסלול של תושב גדרה שדווח כחולה קורונה ועדכון נוסף:


14.3 , שבת

10:00-11:00 בית הכנסת הקהילתי תיכון רמון

15.3, ראשון

11:00-11:30 ספורטק, מתקנים קדמיים

11:30-12:15 ספורטק, אומגה

14:50-15:15 ״מחסני השוק״ גדרה הצעירה

15:15-15:30 ״ימבה הפתעות״

17:00-17:30 טיפת חלב ״מכבי״ ברחוב פינס

17.3, שלישי

14:30-15:30 ״ויקטורי״

18.3, רביעי

20:15-20:30 ״סופר פארם״

19.3, חמישי

11:20-11:40 אוהל שלום


*שימו לב, ישנו תיקון מהדיווח הקודם שנשלח בשעה 16:00: בתאריך 13.3 בין השעות 10:20-10:30 המיקום הוא קופת חולים כללית בגדרה הצעירה ולא בלילינבלום*


לידיעתכם, הנתונים הם מבדיקה שנעשתה על ידינו מול התושב, טרם פורסמה חקירה אפדימיולוגית מטעם משרד הבריאות.


כל מי שהיה במקומות ובזמנים המצויינים מתבקש להכנס לבידוד באופן מיידי ל-14 יום (מהתאריך בו היה במקום המדווח) ולדווח למשרד הבריאות כנדרש.


שמרו על עצמכם. השארו בבית

יואל גמליאל

ראש המועצה


חדשות גדרה בוואטסאפ

תושבי גדרה המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות גדרה לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/55
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עברו 12 יום מאז היה האיש במקומות הללו. הבידוד המבוקש- למר, נגמר מחרתיים...
  הגב 26.03.20 21:58
 • אורח
  כניראה יש כבר איזה 20 נידבקים שתיכף נשמע עליהם... הוא מסכן מהסיטואציה שניקלע וגם אלו שנידבקו ה' ישמור ואנחנו נשב בבית עד יעבור זעם
  הגב 27.03.20 00:48
 • אורח

תלמידי ומורי בתי הספר בגדרה בסרטונים מרגשים: אנחנו אתכם בכל מצב

צוותי בית הספר הכינו סרטונים מרגשים על מנת לחזק את התלמידים והמורים בזמן המשבר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
אוהל שלום


בעקבות משבר הקורונה החליטו בתי הספר בגדרה לעודד את התלמידים שלהם בכנת סרטונים מיוחדים עם המסר שאנחנו אתכם בכל מצב.


תיכון רמון
תיכון דרכא בגיןבית ספר רימונים

וגם סרטון על חווית הלמידה מרחוק של התלמידים

בית ספר אוהל שלום
חדשות גדרה בוואטסאפ

תושבי גדרה המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות גדרה לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/55

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מקרה קורונה נוסף בגדרה! בקר ב - 6 מקומות בגדרה

כל מי ששהה במקומות הללו יש להיכנס לבידוד

אבי בר | | תגובות: 6


להלן הודעת ראש המועצה יואל גמליאל

הודעה על מסלול של תושב גדרה שדווח כחולה קורונה:


12.3, חמישי

13:30-15:00 סופר ״אושר עד״ כנות

13.3, שישי

10:20-10:30 קופת חולים כללית לילינבלום

10:40-11:00 מאפיית ״ידעי״ - בעלי המלאכה

11:00-12:00 ״סופר פארם״

14.3 , שבת

9:00-13:00 בית כנסת ״אור החיים״

20.3, שישי

11:00-12:00 ״סופר פארם״


שימו לב- הנתונים הם מבדיקה שנעשתה על ידינו מול התושב, טרם פורסמה חקירה אפדימיולוגית מטעם משרד הבריאות.


כל מי שהיה במקומות ובזמנים המצויינים מתבקש להכנס לבידוד באופן מיידי ל-14 יום (מהתאריך בו היה במקום המדווח) ולדווח למשרד הבריאות כנדרש.


שמרו על עצמכם. השארו בבית

יואל גמליאל

ראש המועצה

חדשות גדרה בוואטסאפ

תושבי גדרה המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות גדרה לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/55

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  וואייי אני היתי שם מי יכנס לבידוד
  הגב 26.03.20 17:13
 • אורח
  י
  הגב 26.03.20 17:14
 • אורח
  😱
  הגב 26.03.20 17:15
 • אורח
  תראו תמונה שלו שניראה אם ניתקלנו בו.
  הגב 26.03.20 18:06
 • אורח
  זה טעות כללית גדרה הצעירה לא לילנבלום
  הגב 26.03.20 18:54
 • אורח
  כל הדתיים מסכנים את כולנו ממש מטומטמים
  הגב 26.03.20 23:23
 • אורח

משרד הבריאות זורע בהלה ומסכן את בריאות הציבור? משרד הבריאות מפרסם שחולה קורונה שהתה במיון נשים בבית חולים קפלן אך מסרב לעדכן מתי

לא מדובר במקרה חד פעמי, משרד הבריאות פרסם על חולה ששהה בסופר בראשון לציון, כאשר נבדק התאריך והשעות התברר כי מדובר בלילה שבין שישי לשבת והסופר דתי. במקרה נוסף משרד הבריאות פרסם על חולה קורונה בקניון בת ים, כאשר אנשים ששהו על פי הפרסום בחנות התקשרו למשרד הבריאות נענו כי ההודעה באתר משרד הבריאות לא מוכר להם

אבי בר | | תגובות: 17


משהו רע עובר על דוברות משרד הבריאות. המצב הוא ימי מלחמה בקורונה ובלחץ האירועים סביר שיקרו טעויות ותקלות. מדובר בתקלות שיכולות להיות קריטיות במאבק על בריאות הציבור, ובדוברות לא מבינים את חשיבות הדיווח האמין.

כאשר מפנים את הטעויות לדובר משרד הבריאות, הנ"ל מתעלם מהטעויות ומשאיר את הציבור מבולבל ולא ברור כיצד עליו לנהוג וגרוע מכך ייתכן שמדובר במועדים אחרים ובמקומות אחרים והציבור שנחשף לחולי הקורונה בכלל לא מודע לכך.

אתמול רביעי 25/3 פרסם הדובר על חולת קורונה ששהתה במיון נשים בבית חולים קפלן בין השעות 22:10-23:20 אך לא פרסם באיזה תאריך החולה שהתה כפי שמצורפת לכל הודעת דובר. האם מדובר במאושפזת? או מבקרת?. כל הניסיונות לקבל ממנו תשובה נשארת ללא מענה.

אך לא מדובר בהתנהלות חד פעמי, אלא בשיטתיות, כל טעות שמאותרת בוודאות בהודעות שלו הוא אינו מתייחס והכי חמור אינו מתקן את הטעות וגורם לנזק חמור לבריאות תושבי ישראל.

לפני מספר ימים דווח על חולה ששהה בסופר אושר עד בראשון לציון מבדיקת השעות התברר כי מדובר בלילה שבין שישי לשבת ומדובר בסופר של רשת חרדית שאינה פעילה בשבת. כל הבקשות מהדובר להבהיר ולתקן את התאריך כדי שיהיה אפשר לעדכן הציבור נשארו ללא מענה.

אלה לא הטעויות היחידות . באתר משרד הבריאות פורסם על חנות בקניון בת ים שבה שהה חולה קורונה. אישה שהייתה נוכחת בשעה הנוכחית בחנות התקשרה למשרד הבריאות לקבל הנחיות ונענתה לדבריה שהאירוע בכלל לא מוכר.

חולה ששהתה במעבדה במכללת רופין בשרון, הדיווח עליה מופיע בעיר בת ים. ועוד טעויות מביכות


לגבי החולה קורונה בקפלן כל מה שידוע שהיא שהתה בשעות 22:10-23:20 מיון נשים בית חולים קפלן. אך לא ידוע באיזה יום.

דובר משרד הבריאות סרב להגיב
התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני יודעת ששלשום ההיתה יולדת בקפלן שחולת קורונה מגיסתי שעובדת במחלקת יולדות
  הגב 26.03.20 15:42
 • אורח
  יש יולדות שחולות בקורונה שעבירו ל מחלקת א וגם ב ב יש
  הגב 26.03.20 15:43
 • אורח
  משרד הבריאות מפרסם במפת הקורונה פרטים על מקומות שבהם הסתובבו חולי קורונה אך המקומות עצמם לא מעודכנים.קראתי שם ועדכנתי בעצמי את המקומות..הסתכלו עלי כמו על הזויה..
  הגב 26.03.20 16:14
 • אורח
  חראותת אומרים לכם להישאר בבתים !!!!!!!!!!
  הגב 26.03.20 16:34
 • אורח
  יש לנו ראש עיר אנמי רדום שמתפקד כמו ראש עיירת פיתוח… טעות חיינו עשינו עם האסטרונאוט הזה
  הגב 26.03.20 17:11
 • אורח
  הם לא מעדכנים כי הם פישלו ובגדול כניראה פנו אליהם לצטרך בדיקה והם התחילו לחרטט כרגיל אם לא באתם במגע עם חולה ובלה בלה בלה ועכשיו מכסים את התחת של עצמם🤦‍♀️
  הגב 26.03.20 17:28
 • אורח
  שר בריאות זבל!! הוא יותר מתאים לבורר בעולם הפשע! מעניין אותי רק הכיס והתחת של עצמו!
  הגב 26.03.20 17:53
 • אורח
  גם חולה קורונה מאופקים שהה בסניף יוחננוף באופקים (לפי משרד הבריאות) ואין בכלל סניף של יוחננוף באופקים. תוסיפו לכתבה
  הגב 26.03.20 18:37
 • אורח
  היו דיבורים על כך שהסופרים בראשון לציון יקצו שעות מיוחדות לביצוע קניות על ידי קשישים. מה קורה עם זה? מדוע אין פירסומים רשמיים בענין זה?
  הגב 26.03.20 18:52
 • אורח
  אדוני ראש העיר, יש לי המון הערכה אליך ולכן כדרי שתשקול לחטא את כל העיר כמו שעשו בסין. לנצל שתושבי העיר נמצאים בבית וכך לחטא ולרסס את הרחובות. ללמוד מהסינים!
  הגב 26.03.20 19:59
 • אורח
  סתם חרטטנים. דואגים לתחת של עצמם..בריאות הציבור לא באמת מעניינת את הפקידים שם.
  הגב 26.03.20 21:39
 • אורח
  ואני פונה אליך מר אבי בר מנהל האתר ומציינת שגם לך ולכתבת חנה קקיאשוולי יש טעויות סגנון ועריכה, הכתיבה ברמה מאד נמוכה ממש עברית עילגת, אז כדאי שתשפרו את העברית ורמת הכתיבה ושניקרא כתבות בעברית רהוטה ותיקנית, לחפש טעויות אצל אחרים אומר "הפוסל במומו פוסל", מקווה לשיפור בהקדם גם בכתבה זו שלך יש לא מעט טעויות, דר' אבשלומה קור עורכת לשונית/// מגיהה.
  הגב 26.03.20 22:17
 • אורח
  לכתבה בעברית רהוטה, תיקנית ולא עילגת יהיו פחות קוראים/מבינים. (בדקתי במילוג, מה זה עילגת:-)
  27.03.20 01:37
 • אורח
  נמאס ממך למה לרשום אבשלומה קור? מה הפחד לתת את שמך מי את טיפה סרוחה שתתקני טעויות של מגיבים ושל מנהל האתר והכתבת שלו? אתן לך כמה "ברכות" ותחפשי את הטעויות שלי אם תמצאי la madre puta בונז'י קואה מוז'נה
  27.03.20 15:27
 • אורח
  היכן שימך מגיב יקר??.
  28.03.20 14:05
 • אורח
  קשה לקבל ביקורת הא??, הבעייה היא מי אני או תוכן התגובה??, על השאר לא אגיב מטעמי.....נחש.
  הגב 28.03.20 01:12
 • אורח
  הרבה שגיאות. שפר את העברית שלך
  הגב 28.03.20 08:26
 • אורח

רות כהן תלמידת אולפנת בהר"ן בגדרה העפילה לחידון התנ"ך העולמי

רות תקח חלק בחידון התנ"ך העולמי לאחר שזכתה בתואר סגנית חתן חידון התנ"ך הארצי לבתי הספר הממלכתיים דתיים שהתקיים אמש (שלישי)

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


8 מתמודדים בחידון התנ"ך הארצי התמודדו אתמול ( שלישי)על ארבעת המקומות לחידון התנ"ך העולמי. החידון התקיים בהיכל התרבות תרבותא אורנית.

בשל ההיערכות הנוגעת למניעת התפשטות וירוס הקורונה והוראות משרד הבריאות נערך החידון ללא נוכחות קהל ובמעמד שמונה מתמודדים בלבד במקום 16 שעולים בכל שנה.

המועמדים שהעפילו לשלב הגמר הארצי נבחרו לייצג את מחוזותיהם לאחר שקיבלו את הציונים הגבוהים ביותר בחידונים המחוזיים. מהחידון עלו ארבעה זוכים, 2 בחינוך הממלכתי ו-2 בחינוך הממ"ד, לייצג את ישראל בשלבים המקדימים לקראת חידון התנ"ך העולמי ביום העצמאות.

בין השופטים ידידיה מיוחס, חתן התנ"ך הבינלאומי למבוגרים, ד"ר שמריהו הלל ואליעזר הלל מרשות העתיקות. את החידון ינחה אבשלום קור.

רות כהן תלמידת כיתה י"א, אולפנת בהר"ן, גדרה זכתה במקום השני של בתי הספר הממלכתיים דתיים וכאמור העפילה לחידון התנ"ך העולמי.שר החינוך רפי פרץ:

״התנ"ך הוא התשתית של מורשת ישראל לדורותיו. הוא נטוע בעבר של ראשית האנושות וראשית האומה, מחובר אל ההווה וצופה אל פני העתיד. התנ"ך הוא היצירה החשובה ביותר לעם היהודי, הוא הקנה לעולם ערכים אנושיים, ערכי אחווה אנושית, צדק, משפט אמת וחסד.

התנ"ך עוסק בעברו של עם ישראל ובייעודו. קירוב בני הנוער לתנ"ך, פסוקיו, רזיו ופרקיו הוא נדבך חשוב לחיזוק השורשים בארץ וחיבור למקורות.

זוכים יקרים, מעבר לזכייה בחידון היוקרתי זכיתם לדעת ולינוק את הידע מהתנ״ך המופלא שלנו, זכיתם לחוש את האור המיוחד שהוא משרה על העולם גם בימים קשים אלו.

אני סמוך ובטוח כי תייצגו את מדינת ישראל בכבוד רב בחידון התנ״ך העולמי ומעבר לכך, אין לי ספק שהכלים אותם רכשתם בזכות הבנתכם את רזי המורשת שלנו תוביל אתכם הכי רחוק שאפשר.

ברכת ה׳ עליכם, עלו והצליחו!״


שמואל אבואב, מנכ"ל משרד החינוך:

"מערכת החינוך מתמודדת בימים אלה עם אתגרים חסרי תקדים, ומבצעת התאמות רבות כדי לשמר את שגרת הלמידה ואת שגרת אירועי הדגל החינוכיים, שמלווים אותנו לאורך השנה. חידון התנ"ך הארצי הוא אירוע שיא משמעותי, שמתקיים לאחר שנה שלמה של למידה ייחודית, והתמודדות ברמה המחוזית, ואנו בהכנות אינטנסיביות לקראת קיום חידון התנ"ך העולמי, שיתקיים ביום העצמאות, במודל חדש ומותאם – מודל שיאפשר התמודדות של בני נוער מכל קצוות תבל, ממעל 70 מדינות. בהצלחה לכל המתמודדים".


חדשות גדרה בוואטסאפ

תושבי גדרה המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות גדרה לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/55

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

אם אתם מטיילים או שיש לכם בני משפחה המטיילים בחו"ל - משרד החוץ פותח טופס מיוחד שיאפשר לו לרכז את כל המידע אודות המטיילים המעוניינים לחזור לארץ; לינק מצ"ב בכתבה

שימו לב! ניתן להזין מטייל ישראלי פעם אחת בלבד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


משבר הקורונה ונוכחות מטיילים רבים בחו"ל הביא להיקף פניות טלפוניות חריג, לשגרירויות ישראל בעולם ולמטה משרד החוץ בירושלים, שהביא לזמני ההמתנה ארוכים מהרגיל.

על מנת לרכז את המידע, העמיד המשרד לרשות האזרחים והמטיילים אפשרות להעביר מידע באמצעות שאלון. נתונים אלה ישמשו את משרד החוץ והשגרירויות לטובת ריכוז המידע וההמלצות למטיילים המעוניינים לשוב לישראל.

המטיילים השוהים כעת בחו"ל ומעוניינים להעביר את המידע למשרד החוץ מוזמנים להזין את פרטיהם בשאלון שבקישור.

שימו לב! ניתן להזין מטייל ישראלי פעם אחת בלבד.

למעבר לשאלון: https://survey.gov.il/he/IsraelisAbroad
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת ההורים בגדרה! ביום רביעי 1.4 תפתח ההרשמה לחטיבות הביניים בגדרה בהם התיכון החדש לביו רפואה וחינוך גופני; ההרשמה תתבצע באתר המועצה

ההרשמה תהיה פתוחה עד ליום ראשון 24.6.20

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית גדרה תפתח ביום רביעי 1.4.20 את הרישום לחטיבות הביניים לתלמידי כיתות ו' ב4 בתי הספר העל יסודיים בגדרה: דרכא רמון, בגין ונתיבי נועם והתיכון החדש לביו רפואה וחינוך גופני. הרישום יתבצע באופן מקוון באתר המועצה ויימשך עד ליום ראשון 26.4.20.

יש לציין כי בספטמבר הקרות יפתח התיכון החדש של גדרה - תיכון ביו רפואה וחינוך גופני ברחוב דבורה הנביאה. בתיכון יוכלו התלמידים לבחור ללמוד במגמת הביו – רפואה שתלווה ע"י בית החולים האוניברסיטאי אסותא אשדוד ע"ש סמסון ובשיתוף גופים נוספים בתחום המחקר והביו -רפואה, מגמת החינוך הגופני ומגמת התקשורת - ניו מדיה ופרסום.

הרישום לכיתה ז' לשנה"ל תשפ"א יתבצע בשני שלבים:

שלב א'

בחירת בית ספר מועדף ע"פ ייחודיות ובחירה מבוקרת

בתהליך הבחירה, תתבקשו לדרג את העדפותיכם מבין ארבעת בתי הספר על יסודיים הנ"ל


שלב ב'

לאחר בחירתכם באתר המועצה את בית הספר המועדף, תתכנס ועדת השיבוץ שיפעל בהתאם למתווה עליו הוחלט במסגרת הפורום החינוכי בגדרה וע"פ סדר ומדרג הקריטריונים הבא:

ישובצו תלמידים בהתאם להעדפותיהם האידיאולוגיות (ממלכתי, ממלכתי דתי)

ישובצו תלמידים בהתאם למרחק הגיאוגרפי בין מקום מגוריהם לבית הספר.

ישובצו תלמידים שיותאמו לכיתות היישוביות (מדעים ומנהיגות, מוסיקה ברמון, מופת מדעית, מופת דיפלומטיה בבגין.

ישובצו אחים לבוגרים הלומדים/ שלמדו בביה"ס המבוקש.


לאחר השיבוץ בהתאם לקריטריונים המצוינים לעיל, תשלח הודעה לביתכם על בית הספר בו שובצו בנכם/בתכם.

לאחר קבלת ההודעה יש להגיע לבית הספר ולבצע את הרישום.


שימו לב

חובה לכתוב שלוש אפשרויות – בבתי ספר ממלכתיים

תהליך הרישום הינו בקשה ולא שיבוץ.

בכל חטיבה בבית ספר ממלכתי, יפתחו כ-5 כיתות בשכבה ומנגנון הויסות יפעל ליצירת איזון בין בתי הספר.

ועדת ערר- במידת הצורך, תינתן אפשרות להגיש בקשת ערר מנומקת, שתידון בראשות מנהלת אגף החינוך.

הרישום לכיתה ז' לשנת הלימודים תשפ"א יתבצע ע"פ חוק חינוך חובה ובהתאם לחוזר מנכ"ל.

חובת הרישום חלה על ההורים.

בחירת בית הספר, לתושבי גדרה, תתבצע באמצעות אתר המועצה בלבד.


לפרטים נוספים ומעבר להרשמה אתר המועצה המקומית גדרה


חדשות גדרה בוואטסאפ

תושבי גדרה המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות גדרה לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/55
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

איחוד הצלה, החברה למתנ"סים, וארגון לב אחד פתחו במוקד חירום ארצי המסייע בהגשת עזרה ראשונה, ברכישת תרופות ומזון, סיוע לאנשים בעלי מוגבלויות וקשישים; מספר הפון של המוקד 1221.. יפעל 7 ימים בשבוע בין השעות 22:00-08:00

מוקד פניות הציבור, שמספרו 1221, יפעל וישתמש בטכנולוגיה מבוססת GPS על מנת להזניק את המתנדב הקרוב ביותר לאלו הזקוקים לעזרה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


נפתח מוקד חירום ארצי לסיוע הומניטרי

מתגייסים למאבק הלאומי - איחוד הצלה, החברה למתנ"סים, וארגון לב אחד חברו יחד למיזם הסיוע ההומניטרי הגדול בישראל: "1221, מגיעים לכל אחד". במסגרת המיזם יפעלו 30,000 מתנדבים משלושת הארגונים לסייע לקשישים, אנשים עם מוגבלויות ואנשים אשר שגרת חייהם נפגעה בשל מגיפת הקורונה. המיזם, אשר יצא לדרך בסיוע קרן מריוס וענבר נכט, זוכה לתמיכת שר הביטחון, נפתלי בנט, שבירך על ההתגייסות והבטיח את תמיכת משרדו. המשרד לשוויון חברתי יעביר למוקד את הפניות אשר יתקבלו אצלו.


המוקד הטלפוני של המיזם, שמספרו 1221 (ללא כוכבית ומכל טלפון), יופעל על ידי איחוד הצלה וייתן מענה לציבור כל ימות השבוע בין השעות 08:00 עד 22:00.כל המתנדבים במיזם צוידו באפליקציה ייעודית מבוססת GPS כך שבמידה ויש קשיש, אדם עם מוגבלות או אזרח הזקוק לעזרה הומניטרית שפנה בבקשה לעזרה, המוקד יאתר את המתנדב הקרוב אליו ביותר מבחינה גיאוגרפית ויבקש ממנו לתת את הסיוע הנדרש. בנוסף – המשרד לשוויון אזרחי ישתף פעולה ויעביר פניות שהוא יקבל לטיפול המוקד.


המיזם "1221, מגיעים לכל אחד", יספק מענה רחב ומקיף לכל שכבות האוכלוסייה ויעניק:


• הגשת עזרה ראשונה רפואית ממתנדבי איחוד הצלה לפצועים וחולים עוד טרם הגעת אמבולנס למקום

• עזרה לוגיסטית באיסוף ומשלוח תרופות, ציוד רפואי ומזון, והגעה מיידית למבקשי הסיוע בכל הגילאים

• תמיכה רגשית לקשישים בודדים הנמצאים בקבוצת הסיכון של הידבקות בנגיף הקורונה

• עזרה לאנשים עם מוגבלויותיו"ר איחוד הצלה, משה טייטלבוים:

"גם בימים אלו ממשיכים מתנדבי איחוד הצלה להגיש עזרה ראשונה מהירה לפצועים וחולים בכל רחבי הארץ. לצד זה, ומכיוון שלא יכולנו להישאר אדישים למצוקה של אוכלוסיות רבות בשל השינוי הדרמטי באורחות החיים, החלטנו להתגייס. אנו פועלים יחד עם שותפינו לסייע גם במשימות שיטיבו עם קשישים, אנשים עם מוגבלויות ונזקקים. העמדנו לטובת המיזם את מוקד 1221 של איחוד הצלה ואת טכנולוגיות ההזנקה המשמשות אותנו גם להגשת עזרה ראשונה.״


מנכ״ל החברה למתנ״סים, רז פרויליך:

״החברה למתנ"סים בישראל ומרכזיה הקהילתיים, בשיתוף פעולה עם הרשויות המקומיות, מפעילים את מערך ההתנדבות הגדול בישראל, המונה כ-30 אלף פנסיונרים, בוגרים ובני נוער, מכל האוכלוסיות ומכל המגזרים. המרכזים הקהילתיים הפרוסים ב1000 שלוחות מהווים את לב הקהילה בעתות שגרה וחרום. ביחד עם איחוד הצלה ולב אחד נפעל לתת מענה לכל צורך אזרחי תוך חיזוק החוסן הקהילתי בחרום, ובניית התשתית החברתית ליום שאחרי.״


ארז אשל יו״ר לב אחד:

״לב אחד הינה שותפות של ארגונים בשעת חירום הכוללת ארגונים מובילים כתנועת אור, איילים, השומר החדש, אחרי ומכינות קדם צבאיות הפועלת לייצר רשת של רכזי קהילות בערים וחיבורים בין מתנדבים לצרכים והארגונים השונים, ביחד עם החברה למתנסים ואיחוד הצלה נפעל לתת מענה למירב הצרכים האזרחיים ולטעת את התשתיות ליום שאחרי".


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שכל אחד ישמור על עצמו והסביבה שלו!!!!! אסור להפסיד במלחמה הזאת!!!! צריך להילחם לשמור על עצמכם והסביבה לשמור מרחק וניקיון להעיר למי שצריך לא לפחד ומי שיוצא ומפר בידוד או הסגר צריך להיאשם לא בהפצת מחלה בזדון אלא בנסיון לרצח!!!
  הגב 26.03.20 11:12
 • אורח
  יש רק מספר רחד להצלת חייםה101. ומספר שגם מגיעים עם מצלמות 1221 חרא על הפנים שלהם
  הגב 26.03.20 17:39
 • אורח
  תתבייש על התגובה אתה לא היית תורם מזמנך למען אחרים ולו דקה אחת, שב בשקט אם אין לך משהו חכם לכתוב, כלום ושום דבר אנחנו מכירים.
  27.03.20 01:38
 • אורח

שירות חדש של משרד התחבורה המאפשר לנוסעי התחבורה הציבורית שביצעו נסיעות בכרטיס הרב-קו לקבל מידע על היסטוריית הנסיעות במקרה ונסעו בקו עם חולה קורונה.

על מנת לקבל את המידע יש להתקשר למוקד המידע של משרד התחבורה בטלפון 8787* או למפעיל התחבורה. הנכם מתבקשים למסור את מספר כרטיס הרב-קו שברשותכם ומספר תעודת הזהות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
משרד התחבורה


משרד התחבורה משיק שירות חדש לנוסעי התחבורה הציבורית על מנת לסייע באיתור חולי קורונה. המשרד פותח את מוקד התחבורה הציבורית שיאפשר לנוסעי התחבורה הציבורית שביצעו נסיעות בכרטיס הרב-קו לקבל מידע על היסטוריית הנסיעות במקרה ונסעו בקו אוטובוס בו נסע חולה קורונה.

נוסעים, החוששים כי נסעו יחד עם חולה הקורונה באותה נסיעה, יוכלו מעתה לבדוק בעזרת היסטוריית הנסיעות שלהם, אם היו באותו קו אוטובוס ובאיזו שעה תיקפו את כרטיס הרב-קו. השירות יינתן לכלל כרטיסי הרב-קו. היסטוריית הנסיעות תינתן עד שבועיים אחורה. הנוסע יקבל את מספר הקו, שעת העלייה שלו לאוטובוס, ושעת העלייה של חולה הקורונה לאוטובוס.

כל שעליכם לעשות הוא להתקשר למוקד המידע של משרד התחבורה בטלפון 8787* או למפעיל התחבורה. הנכם מתבקשים למסור את מספר כרטיס הרב-קו שברשותכם ומספר תעודת הזהות.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  https://www.atzuma.co.il/coronavirusdiscount?fbclid=IwAR2odvzGx6ioRWVU6lMHUFwv4GYdVnxO8ARQ_IIH8-bg1L-_18ybkF2iXfw
  הגב 26.03.20 09:04
 • אורח
  מה עם אין רב קו יכול לנוסע באוטובוס בעירוני או בין עירוני לתשובה מהשר או המנכלית תודה
  הגב 26.03.20 09:39
 • אורח

חולה קורונה נוסף בגדרה! שהה בקופת חולים מאוחדת בגדרה

כל מי ששהה במקומות שצוינו לעיל בימים ובשעות המפורטים מעלה מתבקש להיכנס לבידוד ביתי

אבי בר | | תגובות: 1


מקומות שבהם שהו חולי קורונה מאומתים בגדרה

תאריך עדכון: 25/03/2020

 • 17.3: 09:00-10:00 קופת חולים "מאוחדת " סניף בן גוריון בגדרה.

תאריך עדכון: 24/03/2020

 • 12.3 בין השעות 17:00-17:30 מרפאת עיניים רחוב הבילויים 17, גדרה.
 • 12.3 בין השעות 10:00-10:30 מרכז הבשר, האירוס 1, גדרה.

הנחיות לציבור

כל מי ששהה במקומות שצוינו לעיל בימים ובשעות המפורטים מעלה מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות ולדווח על כך בטופס המקוון:
דיווח על בידוד בית לאחר חזרה מחו"ל
דיווח על בידוד בית לאחר מגע עם חולה מאומת

או במוקד משרד הבריאות בטלפון *5400, במוקדי קופות החולים:
כללית 2700*
מכבי 3555*
מאוחדת 3833*
לאומית 507*
אם במהלך הבידוד מופיעים תסמינים של חום או שיעול או קושי בנשימה יש להתקשר באופן מידי למוקד 101 של מד״א על מנת לברר צורך בבדיקת הנגיף.

למידע רישמי, מאומת ומתעדכן:
אתר משרד הבריאות
טלגרם
יישומון (אפליקציה) CoronApp:
להורדה למכשירי ios
להורדה למכשירי אנדרואיד

יישומון (אפליקציה) "המגן" - מצליבה את מיקומך עם מפות המסלולים של חולי הקורונה המאומתים ומעדכנת אותך במקרה של חפיפה. האפליקציה פועלת ברקע והמידע שלך נשאר על המכשיר שלך בלבד.
להורדת למכשירי ios
להורדה למכישירי אנדרואיד

חדשות גדרה בוואטסאפ

תושבי גדרה המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות גדרה לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/55
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נדרש סגר בגדרה אנשים לא מבינים ולא נישערים בבידוד אף אחד לא בודק אותם!! איפה פקחים!!
  הגב 26.03.20 10:47
 • אורח

למרות ההגבלות התגייסה קהילת גדרה והגיעה להתרמת הדם שנערכה על ידי מד"א ומועדון רוטרי הבילויים

יגאל גלסנר מייסד מועדון רוטרי הבילויים אמר: "אני גאה בתושבי גדרה כולנו עם אחד, מדינה אחת , כל מנת דם שנתרמה תסייע להציל חיים של שלושה חולים נזקקים לקבל טיפול בעירוי דם. אני מודה למועצה ובמיוחד לסגן ראש המועצה תנעמי יקותיאל שהיה שותף ליום זה ודאג למקום ולצוות אשר קיימו את ההנחיות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אתמול (שלישי) נערכה בגדרה תרומת דם על ידי ניידת תרומת דם של מגן דוד אדום בשיתוף מועדון רוטרי הבילויים גדרה בראשות הנשיאה דינה בן שבת.

התושבים הגיעו למרות הגבלות משרד הבריאות במטרה להציל חיים ובין תורמי הדם הייתה חברת המועדון רוטרי הבילויים גדרה רונית חן ובנה.


בסיום נתרמו 48 מנות דם - כשכל אחת מספיקה להצלת 3 אנשים.

יגאל גלסנר מייסד מועדון רוטרי הבילויים אמר:

"אני גאה בתושבי גדרה כולנו עם אחד, מדינה אחת , כל מנת דם שנתרמה תסייע להציל חיים של שלושה חולים נזקקים לקבל טיפול בעירוי דם. אני מודה למועצה ובמיוחד לסגן ראש המועצה תנעמי יקותיאל שהיה שותף ליום זה ודאג למקום ולצוות אשר קיימו את ההנחיות.

חדשות גדרה בוואטסאפ

תושבי גדרה המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות גדרה לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/55
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יואל גמליאל בקריאה לתושבי גדרה : "בגדרה יש 11 חולי קורונה לכן אני מבקש שמרו על ההנחיות והישארו בבתים"

יואל גמליאל: "אני יודע שבהמשך שיהיו עוד חולים לכם אני מבקש מכם לשמור על עצמכם, על ההורים, על סבא וסבתא"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


היום (רביעי) בשעה 17:00 נכנסו לתוקף ההנחיות החדשות של משרד הבריאות על מנת למנוע את התפשטות נגיף הקורונה בישראל. על פי נתוני המועצה המקומית גדרה נכון להיום (רביעי 25.3) יש בגדרה 11 חולים מאומתים ו256 תושבים הנמצאים בבידוד. עם כניסתן לתוקף של ההנחיות פונה ראש המועצה יואל גמליאל לתושבי גדרה ומבקש מהם שמרו על עצמכם והישארו בבית.


חדשות גדרה בוואטסאפ

תושבי גדרה המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות גדרה לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/55
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ממחר חמישי 26/3 תופסק תנועת הרכבות ומרבית קווי האוטובוס יופסקו או יפעלו במתכונת מצומצמת מאוד

קווים שיש בהם עומסים יבחנו לעומק- וחלקם יבוטלו במקומות שיתברר שהציבור לא נשמע להנחיות, לחילופין במידת הצורך תוגבר תדירות הפעילות על מנת לא ליצור צפיפות.

אבי בר | | תגובות: 12


כחלק מיישום החלטת ממשלת ישראל למאבק בהתפשטות נגיף קורונה, החל ממחר (יום ה' 26/3 ) , תופסק פעילות רכבת ישראל ותצומצם פעילות התחבורה הציבורית למינימום הנדרש. התחבורה הציבורית תמשיך לפעול על מנת לספק שירות הכרחי לעובדים החיוניים.

שר התחבורה, בצלאל סמוטריץ קיבל את המלצת הרשות הארצית לתחבורה ציבורית לקבל את בקשת רכבת ישראל להפסיק את פעילות הרכבת החל ממחר (יום ה'). בשבועיים האחרונים חלה ירידה דרסטית במספר הנוסעים ברכבת עד לכדי נוסעים בודדים. בתקופת הסגירה תאיץ הרכבת את פרוייקט החשמול.

בהתאם להנחיות החדשות תצומצם פעילות התחבורה הציבורית למינימום האפשרי ותפעל בכ-רבע מהפעילות הרגילה. מרבית הקווים הבינעירוניים הישירים, שיש להם מקבילה של קווים מאספים – יבוטלו. פעילות הקווים המאספים תימשך בתדירות מוגבלת. והשירות העירוני ימשיך לפעול בתדירות נמוכה וברשת קווים בסיסית בלבד.
קווים שיש בהם עומסים יבחנו לעומק- וחלקם יבוטלו במקומות שיתברר שהציבור לא נשמע להנחיות, לחילופין במידת הצורך תוגבר תדירות הפעילות על מנת לא ליצור צפיפות. אנשי המקצוע במשרד התחבורה הכינו מפת פעילות, ובשיתוף מפעילי התחבורה הציבורית פועלים ליישם אותה.


כל המידע אודות פעילות קווי התחבורה במוקד הטלפוני של משרד התחבורה בטלפון 8787*, באתר משרד התחבורה וביישומים (אפליקציות) של התחבורה הציבורית


.
שר התחבורה, בצלאל סמוטריץ ומנכ"לית המשרד, קרן טרנר ומנהל הרשות הארצית לתחבורה ציבורית, אמיר אסרף פועלים בשיתוף מפעילי התחבורה הציבורית פועלים לגיבוש תכנית חירום לסיוע לחברות התחבורה הציבורית. בהתאם להבנות שהושגו עם ראש הממשלה, שר האוצר ומנכ"ל משרדו.

שר התחבורה חה"כ בצלאל סמוטריץ': "אני שמח שהשכל הישר ניצח. כל עוד יש חלקים במשק שממשיכים לעבוד, בין אם מדובר במגזר כלכלי ובין אם בשירותים חברתיים, נדרש לספק שירותי תחבורה ציבורית. לא ניתן לקבוע כי אנשים ימשיכו לעבוד אך לא לאפשר להם להגיע למקום העבודה.
"התחבורה הציבורית תצומצם למינימום ההכרחי ואני קורא לציבור שלא להשתמש בה אלא אם אין שום ברירה אחרת, ורק למטרות שלשמן קיים היתר יציאה מהבית בהתאם לתקנות החדשות.

"במידה ויוחלט בהמשך על סגירת המשק ניתן יהיה לסגור את התחבורה הציבורית רק לאחר שיוסדרו חלופות הן לעובדים חיוניים, הן לשירותים חברתיים בסיסיים, והן לצורך של האוכלוסיות החלשות להצטיידות במצרכי מזון ומוצרי יסוד".

ברשות הארצית לתחבורה ציבורית קוראים למפעילים להיערך לשינויים, ולהקפיד על ההנחיות לנהגים הכוללות הצטיידות בחומרי חיטוי אישיים ובהם אלכוג'ל. ציבור הנוסעים מתבקש להישמע להנחיות ולהשתמש בתחבורה הציבורית רק במקרים חיוניים. לשמור עד כמה שניתן על מרווחים מנוסעים אחרים.
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לפרגן למוניות הנשיא מחירים הוגנים שרות ברמה אירופאית בשעת קורנה להזמין ספיישל ולהגיע ברוגע ליעדכם
  הגב 25.03.20 18:08
 • אורח
  קו 26 לפארק המדע יפעל?
  הגב 25.03.20 18:12
 • אורח
  *8787
  25.03.20 18:48
 • אורח
  אזה קווים יפעלו ? .
  הגב 25.03.20 18:45
 • אורח
  הכול עובד מה יש לכם .
  הגב 25.03.20 19:00
 • אורח
  קו 15 כל כמה זמן
  הגב 25.03.20 19:56
 • אורח
  לסגור את הכניסה לרחובות כל עיריה צריכה לעשות זאת מעל אלפיים מבודדים בעיר רחובות
  הגב 25.03.20 20:36
 • אורח
  צודק/ת גם אני חושבת כך להציב מחסומים בכניסה לכל עיר
  25.03.20 21:58
 • אורח
  https://www.atzuma.co.il/coronavirusdiscount?fbclid=IwAR32YbSDOUDDUh5A1yvSPacAYsVLJQLgERL5etVtmPPp2WWeV_c494ukfos
  הגב 25.03.20 23:37
 • אורח
  לתת כל שעה אוטובוס בשני הכוונים שהציבור יגיעה לעבודה או לביתו לדוגמא 00. 6 ו 7.00 ו 8.00 בכול שרות פנימי יום טוב בהצלחה
  הגב 26.03.20 08:29
 • אורח
  קו 43 של דן פועל
  הגב 26.03.20 18:30
 • אורח
  טוב
  הגב 27.03.20 09:45
 • אורח

פורסמו מחירי הקנסות והעונשים למי שימצא מעל 100 מטר מביתו שלא למטרה המאושרת בחוק. מחירי הקנסות בכתבה

החוק אוסר להתפלל בבתי כנסת

אבי בר | | תגובות: 71

לאחר שפורסמו המגבלות הנכנסות לתוקף החל מהערב 25/3 בגלל מגפת הקורונה. מפרסמת המדינה את העונשים הצפויים בחוק למי שיפר את ההנחיות.

על פי ההנחיות לשוטר מותר להורות לאדם להמצא במקום מגוריו וכן להפסיק פעילות המנוגדת לתקנות ולמנוע כניסת למקום המנוגד לתקנות.

העונשים שנקבעו הם מאסר 6 חודשים או קנס של 500 ש"ח.

תוקף הצו ל - 7 ימים

הציבור הדתי שימו לב

אסור להתפלל בבתי כנסת אך מותר להתפלל בשטח פתוח במגבלות השונות

להלן המותר והאסור היכול לגרום להטלת קנסות.סרטון פינוי מבלים בחוף הים ראשון לציון


צילום החברה לביטחון
התפרסמו 71 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מדינת משטרה
  הגב 25.03.20 17:26
 • אורח
  אתה חתיכת מטומטם
  25.03.20 17:29
 • אורח
  עוזרים לך לא להכנס לסטטיסטיקה ....
  25.03.20 17:37
 • אורח
  איזה סתום הוא
  25.03.20 17:57
 • אורח
  ממש מטומטם..
  25.03.20 18:14
 • אורח
  אין שליטה על רפות שכלית. לא כדאי ללבות את "הבעיה"...
  25.03.20 20:08
 • אורח
  אדיוט מושלם
  25.03.20 22:42
 • אורח
  כל הכבוד למשטרה הייתי נותן קנס של 2000 שקל לכל אחד שלא ישמע להוראות
  26.03.20 08:35
 • אורח
  הלוואי שתמיד יאכפו כאן חוקים בצורה קשה כמו היום . יש מספיק עבריינים קטנים שלא מטפלים בהם ובגללם אנשים שומרי חוק , סובלים .
  26.03.20 19:40
 • אורח
  הנה עכשיו השוטרים יהיו הכי מאושרים! מסכנים כבר שבועיים אין להם דוחות ילה צאו תקרעו את העיר שוטרים יקרים
  הגב 25.03.20 17:30
 • אורח
  יש אנשים שיותר חזקים משוטרים לא צריך אקדח בשביל לפרק בנאדם
  25.03.20 18:44
 • אורח
  השוטרים יהיו מאושרים ? שומע את עצמך ????? טיפש
  25.03.20 19:28
 • אורח
  זה היה כנראה אותו מגיב מהתגובה הראשונה.
  25.03.20 20:09
 • אורח
  מטומטם
  25.03.20 22:42
 • אורח
  היום השוטרים ממשיכים לעמוד בשעריים מתחבאים רק לתפוס מישהו בלי חגורה או לא עוצר איפה יש קצת מוזיקה בערב בשביל לשמוח ואז מהר לקפוץ עם דוח
  26.03.20 09:25
 • אורח
  אין ברירה
  הגב 25.03.20 17:32
 • אורח
  חחחחחחחחחחחחחחחח
  הגב 25.03.20 17:33
 • אורח
  מה שצריך לעשות עושים
  הגב 25.03.20 17:36
 • אורח
  אנשים אידיוטים לא מבינים סגר!!! עד מתי טימטום יהיה במדינת ישראל....
  הגב 25.03.20 17:42
 • אורח
  עד שחברת התרופות ובין גייטס עם ה G5 ואנשי הסדר העולמי החדש יקבלו את מה שהם רוצים
  25.03.20 17:49
 • אורח
  מה קשור ביל גייטס, אם היה לך קצת מוח היית יודע שהוא התריעה על מגפה שתגיע כבר מלפני בערך 5 שנים, ושכיום הוא כבר לא קשור לg5 ובטח שלא לחברת התרופות
  26.03.20 15:50
 • אורח
  להתפלל יחיד בבית הכנסת מותר?
  הגב 25.03.20 17:42
 • אורח
  לא אח, סוגרים את בתי הכנסת. בחוץ עד 10 אנשים ביגלל המיניין
  25.03.20 18:15
 • אורח
  דביל
  הגב 25.03.20 17:43
 • אורח
  קנס 500 או 5000? לדעתי 5000 כי זה 6 חודשי מאסר או קנס . ולא יכול להיות ש6 חודשים שקולים רק ל 500 שח
  הגב 25.03.20 17:44
 • אורח
  הערך של הכסף עלה , 500 שקל בתקופת קורונה הם שווי ערך ל5000 בתקופת טרום קורונה , חוץ מזה במאסר יש ארוחות וטיולים בחצר...
  25.03.20 17:58
 • אורח
  500 שקלים. חודשי המעצר הם כדי לתת לאנשים סימן ברור - לא משחקים בקורונה.
  25.03.20 19:13
 • אורח
  דבר ראשון הערך לא עלה בכזה הרבה די להגזים. דבר שני זה 500 שקלים כי הרבה אנשים פוטרו מהעבודה שלהם היו להם קיצוצים במשכורת וזאת תקופה שלהרבה אנשים יש בעיה כלכלית.
  26.03.20 09:25
 • אורח
  המציאות.מחייבת.אכיפה כנגד מי שמסכנים את הבריאות
  הגב 25.03.20 17:45
 • אורח
  שנה שעברה חלו ומתו יותר אנשים משפעת מאשר השנה... אז לא סיכנו את הבריאות?
  25.03.20 17:49
 • אורח
  תשאירו בבית כבר אנשים חסרי אחריות
  הגב 25.03.20 17:46
 • אורח
  אין בעיה תביא לי הליכון בחינם אין לי כסף.
  25.03.20 18:43
 • אורח
  אזרחי המדינה אלופים בלעשות רק מה שבא להם לא רואים אף אחד ממטר. בסוף זה יגיע אליהם.
  הגב 25.03.20 17:47
 • אורח
  למרות שנשארים בבית המספרים רק גדלים.
  הגב 25.03.20 17:50
 • אורח
  אמרו שיפרטו את מחירי הקנסות... לא ראיתי
  הגב 25.03.20 17:56
 • אורח
  טימטום!!! לכל הרוחות מה נרוץ 100 מטר כפול כמה מתי נגיע ל10km זה אםילו לא עשירית😂
  הגב 25.03.20 17:59
 • אורח
  כן, מסכים.
  25.03.20 18:39
 • אורח
  ממשש טמטמ אנשים לא עובדים איך ישלמו קנסות חחח
  הגב 25.03.20 18:06
 • אורח
  למה אני צריכה לשבת בבית הלו אבל בכפי לא טסתי לחוץ לארץ ולא הבאתי את הקורונה לארץ
  הגב 25.03.20 18:06
 • אורח
  אז תקחי אותה מיתנו וטטוסי רחוק
  25.03.20 18:39
 • אורח
  כי אנשים אחרים אולי הין במגע איתך ואולי יהיו ואולי תנשאי את הנגיף ותעבירי למשפחה שלך והם יעבירו. המטרה היא לשטח את העקומה.
  25.03.20 19:15
 • אורח
  כדי שלא תידבקי!!!
  25.03.20 22:49
 • אורח
  על הקנס להיות 5.000 שח רק למי שכואב בכיס אכפת במידה ויתפס שוב חייב להיות כפל קנס עכשיו שלאנשים חסר כסף והאבטלה חוגגת הפחד מהקנסות יימגר את הנגיף המקולל
  הגב 25.03.20 18:11
 • אורח
  מי שיוצא זה מישהו שיש לו כמה מיליונים בחשבון 5000 אלף זה כמו שקל בשבילו
  26.03.20 02:43
 • אורח
  אני קורא לכל השמאלנים ותומכי הערבים בואו לכנס בכיכר רבין קבלו קורונה תמותו ואז יהיה טוב יותר בעולם
  הגב 25.03.20 18:15
 • אורח
  מפגר עם תעודות. גזען שלא התפתח .
  25.03.20 18:28
 • אורח
  100%
  25.03.20 18:38
 • אורח
  לדעתי 200% לפחות !😩
  25.03.20 20:14
 • אורח
  חוץ מארגוני פשע ופדופילים שנוסעים בשיירות ומטרידים אין בחוץ אף אחד.
  הגב 25.03.20 18:51
 • אורח
  אני יצאתי לרוץ 1000 מטר מהבית לא היה אף אחד כמעט ראיתי גג 5 אנשים אנשים ממש מפחדים שזה נוגע לכסף חח
  26.03.20 02:42
 • אורח
  האבסורד הוא שמותר להתפלל עד 10 איש בחוץ.אבל פעילות ספורט אפילו אדם בודד אסור .
  הגב 25.03.20 19:13
 • אורח
  שולטים באנשים באמצאות פחד ... סדר יום חדש עולה ברגעים אלה
  הגב 25.03.20 19:19
 • אורח
  הלוואי שתיפול פצצת אטום על סין יימח שמם וזכרם מהעולם!😤
  הגב 25.03.20 20:02
 • אורח
  ...מקווה שתגובתך הרגיע אותך.
  25.03.20 20:16
 • אורח
  עוד לא מפותח שרושם הודעות סטייל היטלר.
  25.03.20 21:28
 • אורח
  .יש דבר שאף אחד לא מדבר עליו וזה יגרום להרבה/המוני מתים! זו לא הפחדה זו הרמת המסיכה מעל פניהם של המסתתרים בביתהם מסיבת נוחות ואין רצונם במגע עם משרד הבריאות קרי הרשויות הם אלה שימשיכו את השרשרת...של ההדבקות וזה אומר כמה שהממשלה תתאמץ וכמה שרובינו הממושמעים נתנהג בהתאם יש עדיין קיני קורונה בבתים של מחפשי הנוחות, כולנו נדע ברבות הימים מי הם כי באיזור שלהם המגיפה תכה ביתר!אם אנשים חולים יוצאים לטייל ושמים זין ומתחכמים אזי כאמור המסקנה שיש מאות ( אם לא אלפים) שאינם מערבים את הרשויות כי לא נוח להם והם ימשיכו להפיל בינינו
  הגב 25.03.20 20:59
 • אורח
  אני גר מול הים מותר לי לרוץ בים?
  הגב 25.03.20 21:53
 • אורח
  כנראה שאולי
  25.03.20 22:51
 • אורח
  מה שבטוח, אולי.
  26.03.20 01:03
 • אורח
  ומה עםצ- טיפול - שיניים אם צריכים - שיניים לא דיברתם על זה יום אחד כשאתם תצטרכו - לראות רופא - שיניים
  הגב 26.03.20 11:39
 • אורח
  הכל בגלל האתיופים הזבל האלה
  הגב 26.03.20 12:43
 • אורח
  זבל זה אתה ומביא שהביא אותך לעולם הזה. עוד גזען.
  26.03.20 16:26
 • אורח
  ימח שמך!
  27.03.20 03:49
 • אורח
  מדינה שדואגת לכולם לא רוצים תמותה מעבר למה שקורה אנשים קבלו טיפה שכל בזה שלא יצאתם כבר חסכתם מאלפים לא להידבק ולא להדביק כל אדם מדביק 2 וכל 2 מדביקים 4 הכל מכופל , תישארו שלילים תרווחיו חיים תשארו חיוביים תהרסו להמון את החיים והמדינה לא תצא מהסגר ולא נוכל להתקדך הלאה תתתעוררו עם ישראל אף אחד לא עושה לכם דווקא ושמרתם לנפשותיכם ומשפחתכם וכל מי שסביבכם
  הגב 26.03.20 16:24
 • אורח
  נישאר בבית ונקווה לטוב חברים
  הגב 26.03.20 17:21
 • אורח
  יש לי דבר אחד לומר ,מה שהולך בסיפורים זה מקור הדבקה הכי גדול עכשיו, תתעוררו , הגבלה של ה 100 מטר זה בדיחה לעומת זה
  הגב 26.03.20 18:18
 • אורח
  מה שהולך בסופרים זה מקור הדבקה הגדול ולא הגבלה של 100 מטר
  הגב 26.03.20 18:19
 • אורח
  תמיד צריך לערוך קניות יש דרכים להמנע מלהדבק
  הגב 26.03.20 20:21
 • אורח
  איך יאכפו את זה בכלל ? אם שוטר יעמור מישהו בדרך והוא יגיד לו שהוא הולך לעזור לסבתא / לעשות קניות / לברית.. איך הוא ידע שהוא אומר אמת ולא סתם מסתובב ?? אי אפשר באמת לדעת ..אז איך ידעו למי לתת קנסות ..
  הגב 26.03.20 22:56
 • אורח
  עוד סעיף חדש למלות את הכופה עוד מס אן על הליכוד במיסים גהונים
  הגב 27.03.20 09:45
 • אורח
  זה שהביאו לפה את האתיופים טעות מרה. הם הביאו את כל המחלות. מי היה צריך אותם???
  הגב 28.03.20 15:38
 • אורח

2 מקרי קורונה נוספים בגדרה! חולי קורונה שהו במרפאת עיניים ברחוב הבילויים ובמרכז הבשר ברחוב האירוס

כל מי ששהה במקומות שצוינו לעיל בימים ובשעות המפורטים מעלה מתבקש להיכנס לבידוד ביתי

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8
דוברות מדא


מקומות בהם שהו חולי קורונה מאומתים בגדרה:

•12.3 בין השעות 17:00-17:30 מרפאת עיניים רחוב הבילויים 17, גדרה.
•12.3 בין השעות 10:00-10:30 מרכז הבשר, האירוס 1, גדרה.

הנחיות לציבור

כל מי ששהה במקומות שצוינו לעיל בימים ובשעות המפורטים מעלה מתבקש להיכנס לבידוד ביתי לפי הוראות משרד הבריאות ולדווח על כך בטופס המקוון:
דיווח על בידוד בית לאחר חזרה מחו"ל
דיווח על בידוד בית לאחר מגע עם חולה מאומת

או במוקד משרד הבריאות בטלפון *5400, במוקדי קופות החולים:
כללית 2700*
מכבי 3555*
מאוחדת 3833*
לאומית 507*

חדשות גדרה בוואטסאפ

תושבי גדרה המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות גדרה לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/55
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עכשיו נזכרתם אחרי 13 ימים מעניין את מי הדביקו עוד
  הגב 25.03.20 16:08
 • אורח
  חחחח כבר יצאו מהבידוד מי שצריך להכנס
  25.03.20 17:06
 • אורח
  איזה שטויות במיץ שהו ב-12.3 והיום ה-25.3 ממש בדיחה
  הגב 25.03.20 17:01
 • אורח
  מה החרא הרא מסתובב
  הגב 25.03.20 17:04
 • אורח
  אנשים חסרי אחריות
  הגב 25.03.20 19:54
 • אורח
  מחר הם יוצאים מהבידוד . בריאות לכולם♥️
  הגב 26.03.20 01:41
 • אורח
  בכמה מוצרים בסופר הם נגעו ועזבו ואנשים אחרים לקחו הביתה ונדבקו ועוד 15 יום תגידו שהם היו פה והיו שם זה לא יגמר אם לא תטאו את כול המוצרים המסועים של הסופר ותתנו הוראה שלא רק משני מטר נידבקים אלא שהוירוס נישאר חי וקיים הרבה זמן על המוצרים בסופר ובנתיים כול הכבוד שהסופרים מאכילים אותנו גם עם אוכל וגם עם וירוסים והממשלה לא עושה עם זה כלום אין פיקוח של אף גורם ממשלתי שצריך להשגיח על בריאות הציבור מדינה של מטומטמים
  הגב 26.03.20 21:24
 • אורח
  חברה תבינו .עד שהאדם התחיל לסבול מתסמינים עברו מס ימים. עד שאםשרו לו להבדק כמה ימים.ועוד כמה ימים לתוצאות הבדיקה...כך עברו הימים.
  הגב 26.03.20 22:54
 • אורח

החל משעה 17:00 אסור לצאת מהבית למרחק העולה על 100 מטר. הסופרים יישארו פתוחים ותותר כניסת 4 - אנשים לקופה. התחבורה הציבורית תצומצם ל - 25% מיום רגיל. המשטרה תחל לתת קנסות למפרים... ההנחיות המלאות על המותר והאסור בכתבה

יורשו לפעול שירותי משלוחים למזון, עיתונים וכן שירותים חיוניים לתחזוקת הבית, מוצרי חשמל, מוצרי ושירותי תקשורת ואביזרים רפואיים. מכירה מקוונת עם משלוח מותרת לכל סוגי המוצרים. בשירות משלוחים למקום מגורים, המשלוח יונח מחוץ לפתח בית המגורים. במקומות העבודה החיוניים יוצב בודק בכניסה עם מד חום ולא תותר כניסת עובד עם 38 מעלות חום

אבי בר | | תגובות: 31
להלן הודעת משרד הבריאות!
הממשלה אישרה הלילה תקנות שעת חירום להגבלת הפעילות על מנת לצמצם את ההתפשטות של נגיף הקורונה בישראל. התקנות כוללות צמצום נוסף של היציאה למרחב הציבורי, הטלת אחריות על מעסיקים, סגירות חנויות שאינן חיוניות והטלת הגבלות על תחבורה ציבורית.*

התקנות יכנסו לתוקפן היום (ד' 25/3) בשעה 17:00 ולמשך תקופה של 7 ימים.

על פי תקנות החירום החדשות לא ניתן יהיה לצאת ממקום מגורים או ממקום שהייה קבוע למרחב הציבורי אלא לאחת מהפעולות או המטרות הבאות:

1. הגעה של עובד למקום עבודה מותר על פי התקנות.
2. הצטיידות במזון, תרופות, מוצרים חיוניים וקבלת שירותים חיוניים.
3. קבלת שירות רפואי.
4. תרומת דם.
5. הליך משפטי.
6. הפגנה.
7. הגעה לכנסת.
8. לצורך טיפול במסגרות רווחה.
9. יציאה של יחיד או של אנשים הגרים באותו מקום לזמן קצר ובמרחק של עד 100 מטרים ממקום המגורים.
10. סיוע רפואי לאדם אחר או סיוע לאדם עם קושי או מצוקה הדורש סיוע.
11. תפילה במקום פתוח, הלוויה, חתונה וברית וכן יציאת אישה לטבילה במקווה נשים ובלבד שתיאמה מראש את מועד הגעתה.
12. העברה של קטין למסגרות חינוך לילדי עובדים חיוניים ומסגרות מיוחדות (בהתאם לפקודת צו בריאות העם).
13. העברה של קטין, שהוריו חיים בנפרד, על ידי אחד מהוריו, לביתו של ההורה השני.
14. העברה של קטין שההורה האחראי עליו נדרש לצאת לצורך חיוני ואין במקום המגורים אחראי שניתן להשאיר את הקטין בהשגחתו.עוד הוחלט כי יצומצמו שירותי התחבורה הציבורית לכדי 25% מהקיים ובהתאם להנחיות משרד הבריאות.
שירותי מוניות יתאפשרו רק עם נוסע אחד או עם מלווה נוסף לצורך רפואי, כשהנוסעים יישובים במושב האחורי כשחלונות הרכב פתוחים.

התקנות קובעות כי במרחב הציבורי ובמקומות העבודה ישמר מרחק של 2 מטרים לפחות בין אדם לאדם. בנסיעה חיונית ברכב פרטי יהיו עד 2 נוסעים. כן מותרים שירותי הסעה למקומות עבודה בכפוף למגבלות.

נוסף על כך נקבע כי על המעסיק מוטלת החובה למדוד חום בכניסה למקום העבודה. לא תותר כניסת אדם עם חוץ גוף העולה על 38 מעלות צלזיוס.

לצד זאת, יורשו לפעול שירותי משלוחים למזון, עיתונים וכן שירותים חיוניים לתחזוקת הבית, מוצרי חשמל, מוצרי ושירותי תקשורת ואביזרים רפואיים. מכירה מקוונת עם משלוח מותרת לכל סוגי המוצרים. בשירות משלוחים למקום מגורים, המשלוח יונח מחוץ לפתח בית המגורים.

עסקים למכירת מזון לצריכה מחוץ לבית האוכל ובשירות משלוחים בלבד, בתי מרקחת, מכוני אופטיקה או חנות שעיקר עיסוקה מכירת מוצרי היגיינה, יפעלו בכפוף לשמירה על מרחק של 2 מטרים בין אנשים, ומניעת צפיפות של אנשים, כך שבכל עת לא ישהו בתוך החנות לקוחות ביחס של יותר מ-4 אנשים לכל קופה רושמת פעילה.

נקבע כי הפרת האיסורים תהווה עבירה פלילית, שתאפשר גם הטלת קנס מנהלי על המפרים, וכן נקבעו בתקנות סמכויות לשוטרים לצורך אכיפת ההוראות הרלוונטיות.

כלל תקנות החירום כפי שאישרה הממשלה יופצו בהקדם בהודעת משרד הבריאות.


*מעבר לתקנות האמורות, נחזור ונדגיש את הצורך המשותף להישמע לכללים על מנת למגר את התפשטות הנגיף. על אוכלוסיית בני ה-60 ומעלה, בדגש על קשישים ואוכלוסיות בסיכון להשאר בביתם ולא להסתכן ביציאה למרחב.*התפרסמו 31 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פירסמתם בקשר לסופרים 4אנשים לקופה מה קורה בסופר שיש בו 20 קופות לפי החשבון יכולים להיות בעת אחת 100 איש בתוך הסופר האם זה לא נוגד את הוראות משרד הבריאות?
  הגב 25.03.20 14:31
 • אורח
  תיקון טעות 80 איש בתוך הסופר
  25.03.20 14:42
 • אורח
  אף סופר לא יחזיק 20 קופאיות בשביל 80 אנשים 😂 קצת להפעיל את הראש! ביום רגיל לא פותחים כל כך הרבה קופות..
  25.03.20 14:56
 • אורח
  לא רלוונטי, מצמצמים גם את עובדי הסיפור בכ 70-90%
  25.03.20 16:11
 • אורח
  איזה צדיק אתה מה זה תורה מסיני אומרו תישמור על עצמך
  הגב 25.03.20 14:41
 • אורח
  אף סופר לא יחזיק 20 קופאיות בשביל 80 אנשים 😂 קצת להפעיל את הראש! ביום רגיל לא פותחים כל כך הרבה קופות..
  הגב 25.03.20 14:56
 • אורח
  אם לאזרחים הוותיקים אין לצאת מהבית אסי תשפרו את מערך המשלוחים. תגייסו מובטלים ו תתארגנו. לא ייתכן שממתינים למשלוח מעל 8 ימים כמו שופר סל. ברשתות רמי לוי, יוחננוף, ויקטורי, אין אפשרות לבצע הזמנה עקב אי זמינות המשלוחים.
  הגב 25.03.20 14:56
 • אורח
  סגריות יש בסופר?? אני לא ראיתי
  הגב 25.03.20 14:59
 • אורח
  כל הסופרים וחנויות המזון חוגגים בזמן שעסקים אחרים קורסים . לחייב אותם במס 70 אחוז ולתת את הכסף לאזרחים במצוקה
  הגב 25.03.20 15:00
 • אורח
  הסופר שלי ,מרחק 300מטר.מה עושים.
  הגב 25.03.20 15:09
 • אורח
  תשאר בבית
  25.03.20 17:23
 • אורח
  לא נורא, בעוד כמה שבועות ימצאו אותך כמו שמצאו את הזקנים בספרד.
  25.03.20 22:49
 • אורח
  מה עושה אדם מבוגר, מעל 60, שצריך לרכוש מזון? הרי רוב הסופרים לא עושים משלוחים מקוונים ואלה שכן צריך להמתין זמן רב עד הגעת המדלוח. יש להתיר למבוגרים האלה לצאת ולבצע את רכישותיהם, בן לבד או עם בן משפחחה שהוא יכנס לסופר פיזית ולא יכול לעשות זאת באופן עצמאי כי אין לו רשיון נהיגה...
  הגב 25.03.20 15:18
 • אורח
  לפי סעיף 2 שבכתבה הזו מותר לצאת ולהצטייד במזון גם מעבר ל 100 מטר. אז מה הבעיה ?
  25.03.20 15:33
 • אורח
  לסגור את כל המכולות שם בכלל אין פיקוח ושם המקום צפוף וסגור ונדבקים ים אנשים
  הגב 25.03.20 15:33
 • אורח
  לא יותר הגיוני לא לסגור חלילה חנויות מזון אבל לדאוג לפיקוח הדוק של הנעשה בתוכם על כל המשתמע מכך ?
  25.03.20 15:56
 • אורח
  עידן מזרחי לא לשקול לפטר מיידית.
  הגב 25.03.20 15:39
 • אורח
  למה רק שבוע ? , שבועיים ! 14 יום צריך כדי לעצור את המגפה הזא של המחלה. , זאת אומרת שיעשו זאת שוב פעם במועד מאוחר יותר. חבל שלא עושים את זה כמו שצריך.
  הגב 25.03.20 15:43
 • אורח
  ידוע לכם אם כביש 6 מהצפון לדרום פתוח?
  הגב 25.03.20 15:45
 • אורח
  לא עדיף לפתוח waze ?
  25.03.20 16:03
 • אורח
  בשעה 20:00 אני קורא לכל תושבי ראשון לציון לצאת לרחובות הגיע הזמן שביבי ישב בכלא אסור לנצל את החוק לרעה אתה לא תחזיק אותי בבית אני מוכן למות ולא להיכנע לדיקטטורה.
  הגב 25.03.20 16:44
 • אורח
  מה עם בנקים?
  הגב 25.03.20 17:05
 • אורח
  תגידו: בתי דואר עובדים מחר?
  הגב 25.03.20 17:18
 • אורח
  תתקשר ..171..
  25.03.20 18:54
 • אורח
  ומה עם כל האנשים שלא מתמצאים בפלאי הטכנולוגיה? ורובם מעל גיל 70. הקורונה לא תהרוג אותם הבדידות והפחד כן. חודש טוב77
  הגב 25.03.20 17:45
 • אורח
  כל חנויות המזון שחוגגים עכשיו . לחייב אותם במס מוגבר לטובת אנשים אחרים במצוקה
  הגב 25.03.20 18:06
 • אורח
  אנשים מבוגרים חייבים לצאת לקנות ואין סופר במרחק 100 מ' אלא אולי1000 מ' או יותר!
  הגב 25.03.20 18:13
 • אורח
  100מ'גזרה מידי קשה שאין הציבור יוכל לעמוד בה
  הגב 25.03.20 18:15
 • אורח
  מדברים על סופרים ומוצרי מזון...ולמה חנויות לא חיוניות כמו אופניים חשמליות במדרחוב פתוחות? חנות כלי מטבח ועוד מיני חנויות? איפה הצדק פה? זה צורך חיוני לחיות עברתי אתמול במדרחוב ופשוט הזדעזתי! ממש זלזול איפה המשטרה?
  הגב 26.03.20 07:19
 • אורח
  איפה אתה אדוני ראש העיר? תנהג בכל מפירי החוק והחנויות הלא חיוניות למינהם ביד קשה . שיבואו על עונשם
  הגב 26.03.20 08:08
 • אורח
  מה זה 100 מטר לקניון מבתי 225 מטר לקניות לא ללכת ראש הממשלה ושר הבריאות לפי המסר צריך רק בבית להיות עם אוטו מותר תשובה יום טוב
  הגב 26.03.20 09:48
 • אורח

מיזם חלוקת המזון לקשישים של משרד הרווחה והרשויות המקומיות יימשך עד לאחר פסח

המבצע נערך בסיוע לחברות הקייטרינג של מפעל ההזנה המתקיים על ידי משרד החינוך

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 24
עודד קרני לעמ


שר העבודה והרווחה אופיר אקוניס הודיע היום כי המבצע לחלוקת ארוחות לבתי האזרחים הוותיקים שמוכרים לרווחה תימשך עד לאחר חג הפסח.

העלות המוערכת של המבצע תגיע לעשרות מיליוני שקלים.
המבצע החל ביום ראשון, והוא מתבסס על חברות הקייטרינג של מפעל ההזנה של משרד החינוך לבתי הספר.

בנוסף למבצע זה, 30,000 אזרחים ותיקים שרשומים במרכזי היום והמועדוניות של משרד העבודה והרווחה ברשויות המקומיות, מקבלים מזה כבשבועיים ארוחה חמה לביתם מדי יום, ומבצע זה צפוי להימשך כל עוד יישארו מרכזי היום סגורים.


אם אתם זקוקים למידע או סיוע עקב המשבר, ניתן לפנות למוקד בחיוג מקוצר 118 (שיחת חינם) או באמצעות חיוג לטלפון קווי שמספרו: 077-9208560.
השר אופיר אקוניס:

״בשורה אדירה שמעצימה את המיזם המוצלח שמפעיל משרד הרווחה, בכל הארץ וכולו הפגנת סולידריות חברתית בעת חירום לאומית. להצלחה שותפות הרשויות המקומיות ואלפי המתנדבים שמסייעים בחלוקת המזון ומשמחים מאות אלפי אזרחים ותיקים״.
התפרסמו 24 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תבורכו בכול המעשים הטובים.
  הגב 25.03.20 13:01
 • אורח
  איך אפשר לשוחח אתכם בפרטיות?
  הגב 25.03.20 13:15
 • אורח
  הבן שלי רוצה להתנדב.ואיך ניתן לבקש שאמא שלי בת 77 גם תקבל אוכל
  הגב 25.03.20 13:23
 • אורח
  אם בנך רוצה להתנדב ואת אינך נזקקת תני בעצמך לאמא שלך או תקנו אותי אם אני טועה
  25.03.20 13:29
 • אורח
  איך אפשר להקש שאמט שלי בת 90 תקבל אוכל...אני מסכנת עצמי להביא לה..
  הגב 25.03.20 13:34
 • אורח
  תתבישי!את מסכנת את עצמך? בשביל אמא עושים הכל מפחדת? תוציאי את הויזה ותזמיני לה מכל טוב ממגוון המסעדות שמבצעות משלוחים
  25.03.20 18:15
 • אורח
  זקוקה לאמא
  הגב 25.03.20 13:35
 • אורח
  נא לשלוח לאסתר גרש רחוב משמר הירדן 3 ראשון לציון דיקה 4 גרה לבדה תודה רבה תבורכו
  הגב 25.03.20 13:46
 • אורח
  פה תוכנית כבקשתך? קח יוזמה ותביא אתה לאסתר ואל תחלק פקודות
  25.03.20 18:16
 • אורח
  בן 85 מעונין במוצרים יבשים תודה
  הגב 25.03.20 13:48
 • אורח
  מעוניינת להתנדב! איך אני יוצרת קשר?
  הגב 25.03.20 13:51
 • אורח
  אני בת 66 עפ מחלות רקע חיה לבד ומאוד יעזור לי אוכל מוכן 0526210010
  הגב 25.03.20 13:54
 • אורח
  עוזרים ..רק למי שקרוב לצלחת ..הכול מאפיה ...
  הגב 25.03.20 14:01
 • אורח
  מיזם מבורך, אבל למה הם בלי כפפות ומסכות? זה ממש מסוכן למקבלי אוכל.
  הגב 25.03.20 14:04
 • אורח
  מעשה מאוד מבורך.אבל למי מביאים אוכל חם עד הבית? שכנה שלנו בת 88 גרה לבד.לא ראיתי אף אחד שעוזר לה? מי אחראי על זה? למי מדווחים?
  הגב 25.03.20 14:21
 • אורח
  לי שכנה בת 80 ואני עוזרת לה עם קניות ולעתים קרובות מביאה לה גם אוכל מבושל עוגות.... אם יש באפשרותכם עיזרו לשכניכם . רק מבוגרים המוכרים לרווחה זכאים לקבל.
  25.03.20 14:45
 • אורח
  יפה!!!! התגובה של 14:45 היא עוזרת ומבקשת מאחרים לנהוג כמוהה אבל היא עוזרת אישית מזמנה כוחה ופועלה כל הפלצנים שרושמים תעזרו לזה ותעזרו להוא תדחפו אצבע
  25.03.20 18:18
 • אורח
  למה לא מפרסמים טלפון שהקשישים יטלפנו יש קשישים שלא מגיעים אליהם?
  הגב 25.03.20 15:22
 • אורח
  כבר כמה אנשים התקשרו ואמרו שאוכל מקולקל שחילקו אותו ב 22 לחודש והוא היה עד 19 לחודש
  הגב 25.03.20 16:02
 • אורח
  +972 52-689-0550 תתקשרו איזה מספר טלפון של בביצקי הוא מטפל בזה
  הגב 25.03.20 16:03
 • אורח
  למה רק למי שמהרווחה ? מה ההגיון מאחורי זה ? קשישים גם שהם לא שייכים לרווחה אסור להם לצאת לקניות או מהבית ..!!! אז למה להם לא מבאים ..????
  הגב 25.03.20 16:05
 • אורח
  היי אישה שחיה לבד אין לה עבודה ובמצב הנוכחי רק אנחנו השכנים יודעים שבמצב הזה אין לה אוכל ואין לה מישפחה זקוקה לאוכל ומזון הטלפון שלה 0532066023 אירנה דוברת רוסית נביאים 14 שיכון המיזרח.
  הגב 26.03.20 08:11
 • אורח
  מה קורה מי שלא רשום ברווחה בני 67 מה לא מגיע לנו אז בבקשה אם אפשר תשובה תודה וערב טוב
  הגב 26.03.20 22:01
 • אורח
  נותנים רק. לרוסים
  הגב 26.03.20 23:57
 • אורח

מועצת גדרה ומרכז אופק יזמו מבצעי ערכות עידוד לתושבים בבידוד בשיתוף מתנדבים ובעלי עסקים בגדרה; תושבים הזקוקים לסיוע ונמצאים בבידוד ניתן לפנות בלינק המצ"ב בכתבה

ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל:"רק יחד נעבור את זה - אני מודה לקהילת גדרה על ההתגייסות המהירה, האדיבות והנכונות לסייע בכל עת וכן, לצוות מרכז אופק ובראשו לליאת והב בן גל על המסירות והעשייה לטובת נושא חשוב זה. אני מאחל לתושבים הרבה בריאות ושנצא מחוזקים מהתקופה הזאת".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


המועצה המקומית גדרה בשיתוף מרכז אופק יזמו מבצע של ערכות עידוד לתושבים הנמצאים בבידוד. יוזמה זו כוללת חלוקת חבילות עידוד שרובן מגויסות מתורמים בקהילת גדרה – כך למשל, השבוע מאפיית האחים העניקה באדיבותה מאפים שאוגדו לחבילות שנשלחו לתושבים בבידוד, קבוצת "חסידות" תרמו עוגות לטובת התושבים בבידוד, קבוצות סורגות בקהילה הכינו כלים והבעלים של "הבוס הקטן", רמי לביא תרם משחקים וצעצועים.

לתושבים בבידוד הזקוקים לסיוע ניתן לפנות לאתר המועצה www.gedera.muni.il


ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל:

"רק יחד נעבור את זה - אני מודה לקהילת גדרה על ההתגייסות המהירה, האדיבות והנכונות לסייע בכל עת וכן, לצוות מרכז אופק ובראשו לליאת והב בן גל על המסירות והעשייה לטובת נושא חשוב זה. אני מאחל לתושבים הרבה בריאות ושנצא מחוזקים מהתקופה הזאת"


חדשות גדרה בוואטסאפ

תושבי גדרה המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות גדרה לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/55
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יש לי ספק שכולם בבידוד! אנשים לא מבינים מישהו בודק את זה?
  הגב 25.03.20 12:53
 • אורח
  כל הכבוד למישל מקונדיטוריית האחים על כל ההתנדבות והמצוות שהוא עושה. ישר כוח.
  הגב 25.03.20 13:11
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
27.03.20 17:28
להשכרה בנווה ים יחידת דיור שני חדרים בקומת קרקע, כניסה נפרדת. מזגן, מקרר, חדר שינה. 3300 כולל ארנונה כבלים לאינטרנט. 0522808062
אורח
21.03.20 15:46
דירה למכירה 4 חדרים ברחובות, הרצל 29, שטח 85 מייר, קומה 8 מתוך 8, משופצת, צינורות מפלסטיק, יש מזגנים, דוד שמש, סורגים, מעלית אחרי שיפוץ (החלפת לוח הפיקןד), חנייה, מייד, לפרטים בטלפון 0547601095
אורח
22.03.20 18:30
בכמה?
אורח
23.03.20 09:39
מיליון חמש מאות וארבעים אלף
אורח
23.03.20 09:40
1540000
אורח
09.03.20 10:56
כמה עולה השכירות לחודש?
אורח
17.02.20 22:28
להשכרה 4 חדרים ברחוב הכרם(צפון העיר) משופצת מהיסוד כולל שיפוץ אינסטלציה יסודי.חלונות חדשים.מטבח חדש. יפיפייה שווה לראות. לפרטים: יובל 0545209450
אורח
18.02.20 04:07
איזה יובל,המבולבל?
אורח
22.03.20 18:31
בכמה?
אורח
26.01.20 15:29
מחפשת מבנה תעשייה 500 עם חצר להשכרה או למכירה או 1000 מטר מגרש למכירה או השכרה. לא מעוננית לשלם תיווך . קרן 052-6032266
אורח
27.01.20 17:03
לא מעונינת? אז חפשי בעצמך על מה ולמה תקבלי בחינם?
אורח
24.02.20 23:31
אשדוד מעניין?
אורח
04.02.20 21:37
יש עם תיווך
אורח
06.02.20 08:31
אברהם שלו 0505298627
אורח
25.01.20 22:48
מחפשת דירה 3 חדרים 80 מטר עם חניה ומרפסת שמש קומות נמוכות ללא מעלית או קומות גבוהות עם מעלית . בין 1.650.000 1.670.000 במערב החדש (שקמה/נאות אשלים /ק.גנים) 0522322034 דנית
אורח
27.01.20 17:04
דנית.נדון בבקשתך יש לי יש לי יש לי יש לי דנית נדון חחחחח
אורח
21.01.20 20:19
מחפש דירה להשקעה עד תשע מאות אלף שח
אורח
24.01.20 04:08
תמשיך לחפש ולרשום בלי הטלפון שלך יש לי עסקה בשבילך מחיר מעולה הזדמנות פז שכונת הרכבת בלוד
אורח
22.03.20 18:32
יש ברחובות ליד המדע. תתקשר אליי עד 17:00 זמין כל יום לא בשבת
אורח
14.01.20 20:11
למכירה דירה 3 חדרים ברחובות . 1400000 ש"ח קומה 2. שטח 70 מ"ר מטופח שעתיד לעבור תמ׳א. הדירה כוללת מזגן בכל חדר סככות בחלונות תריסי אלומיניום וחשמל, מאובזרת ברמה גבוהה יש חניה. ללא מעלית. חזיתית ופינתית נוף ירוק,מאוד שקטה 055-970-7114
אורח
18.01.20 14:41
תודה אבל לא תודה


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
27.03.20 17:34
להשכרה בנווה ים יחידת דיור שני חדרים בקומת קרקע, כניסה נפרדת. מזגן, מקרר ובחדר שינה מיטה וארון. 3300 שח כולל ארנונה כבלים ואינטרנט. 0522808062
אורח
11.03.20 20:49
רק לי זה נראה כמו לוח השפלה מלשון מושפל? XD
אורח
12.03.20 21:44
כל הפוסל במומו פוסל
אורח
23.02.20 12:04
מתווך חכם פותח לוח יד 2 ודג משם פריירים. בימינו אילה לא צריכים עלוקות כמו מתווכים,סוכני בטוח,או שאר מאכרים.היום הכל נגיש באינטרנט.מנסיון שלי מתווך שרלטן שראה פרסום שלי הביא לקוחות לדירה. כאשר היה לקונים עניין הוא ניסה למכור את הנכס במחיר יותר גבוה ודרש ממני שאת ההפרש אתן לו!זה פרצוף האנשים העוסקים במקצוע
אורח
06.03.20 04:17
ראית מה רשמת ״הביא לקוחות לדירה שלך ״ שהיה להם עניין בדירה. משמע עשה את עבודותו נאמנה עשה מה שאתה לא עשית ״להביא לקוחות״ אז יללה אל תספר לנו סיפורים תן גז
אורח
06.03.20 04:17
ראית מה רשמת ״הביא לקוחות לדירה שלך ״ שהיה להם עניין בדירה. משמע עשה את עבודותו נאמנה עשה מה שאתה לא עשית ״להביא לקוחות״ אז יללה אל תספר לנו סיפורים תן גז
אורח
28.01.20 15:21
להתרחק ממתווכים-
אורח
05.02.20 20:12
בית טוב רצית למתווך פנית אין מתנות חינם ועל עסקה טובה צריך לשלם ניתן להגיע להסכם גובה העמלה אבל צריך להבין שהמתווך משקיע זמן כסף והרבה סבלנות עד שנסגרת עסקה צרות העין של אנשים וקנאה זדונית גורמים לסטיגמה לא נכונה כמו בכל מקצוע ניתן למצוא צדיקים
אורח
19.02.20 18:22
"בסדר". על מה ולמה צריך לשלם לכם 2% דמי תיווך פלוס מע"מ? למה מה קרה? מלחמה? מתווך זה כמו סרסור.
אורח
21.01.20 10:38
דירת 3 חדרים מתאימה לשותפים רח יעקב. משופצת כחדשה 0544987776 מיכל
אורח
04.01.20 07:59
להשכרה מחסן 100מטר ברחוב גורדון. ל. 0523803486.
אורח
11.02.20 02:20
למכירה ?
אורח
26.12.19 08:41
דירה. מתאימה ל3 שותפים במרכז העיר לאחר שיפוץ כללי רביב. 0507307389
אורח
26.12.19 08:31
דירת ברח יעקב 3חדרי שינה. מטבח מרפסת. מקלחת שרותי אורחים לאחר שיפוץ כללי מדהימה רביב 050-507307389 הנחה מיוחדת לשוכרים לתקופה ארוכה
אורח
12.01.20 19:17
היי המספר שלך לא תקין יש ספרה מיותרת אשמח לקבל פרטים


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
19.02.20 18:25
למכירה מאזדה 2 שנת 2009 במצב נדיר. ניתן לראות את הרכב באזור רחובות. לבקש את יהודה 0528380348
אורח
13.03.20 12:01
טווח מחירים?
אורח
13.03.20 12:02
תמונות?
אורח
03.02.20 14:39
הונדה אינסייט שחורה נדירה ללא שריטה טסט לשנה יד 3. 140000.קמ.מטופלת.חסכונית 1ל18..0522404066.רועי.
אורח
03.02.20 14:27
הונדה אינסייט 2014.שחורה יד שלישית.140000קמ.טסט לשנה נדירה.ללא שריטה.מטופלת.שותה דלק.1ל18.בהזדמנות מעוניין ב7 מקומות.
אורח
03.02.20 14:28
0522404066
אורח
26.12.19 16:29
ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל שמורה 60000 ק"מ למכירה 0523307721 לא בשבת
אורח
17.02.20 21:16
מה המחיר ?
אורח
26.12.19 14:54
למכירה ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל 60000 קילומטר 0523307721 לא בשבת
אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
13.03.20 07:38
גרפיקאי ואיש דפוס יבצע בשבילכם עבודה מעיצוב כ.ביקור עד פולדר ועוד... וגם ידפיס עבורכם ויגיע עד אילכם עד הבית עם העבוד טלפון:050-2199465 דניאל
אורח
19.02.20 19:15
לפעוטון ברחובותדרושה עבדת מסורה אחראית ואוהבת ילדיםלמשרה מלאהבצפון מזרח רחובותמקום קטן נעים וחם .בין שעות 7.30 עד 16.00לסירוגין עד שעה 16.45ימי שישי בין השעות 8.00 עד 12.00נא לפנות ל ענת לוי050-9558227לשליחת קורות חייםahayot.belavan@gmail.com...
אורח
16.02.20 13:59
דרוש פקיד/ה לשוק הסיטונאי לשעות הלילה משענ 02:00 עד 10:00. העבודה עם תנאים ולטווח ארוך.. 0505487039
אורח
23.03.20 14:17
0528222759 עמוס.
אורח
20.01.20 20:31
דרוש/ה פקיד/ת ביטוח חיים למשרה מלאה ל שרד באזור. ניסיון חובה! 054-3020071
אורח
27.12.19 21:03
דרוש/ה עובד/ת לאחר שעות הלימודים בכל גיל להדרכות ילדים בתחום ההאבקות והגנה עצמית, לימודים והכשרה אצלינו, תנאים מעולים+הסעות, נא ליצרית קשר דרך האתר SUPER-BUS.CO.IL אבי/מיטל
אורח
28.11.19 17:08
להשכרה יחידת מגורים משופצת ומרוהטת בקרית עקרון. ליחידה כניסה נפרדת. המחיר 2500 שח כולל הכל. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 18:32
מה כולל הכל? הזמנה לקידוש ולחגים על בסיס קבוע מובטח לשוכרים? שרותי כביסה וגיהוץ כלולים? ניקיון גיהוץ והחלפת מצעים כלולים? למה הכוונה כולל הכל?
אורח
12.03.20 12:35
חחחחח
אורח
23.03.20 16:03
כולל ארנונה חשמל כבלים
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
28.11.19 05:58
מה המספר ליצירת קשר?
אורח
28.11.19 17:05
לא אקטואלי
הצג תגובות נוספות
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל