הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

טום פשקובסקי מגדרה זכה במדליית הכסף בגביע העולם בטאקוונדו

תלמידת ביה"ס אוהל שלום בגדרה, יעל נעמת זכתה במקום הראשון במיזם המצאות של עיתון גלילאו צעיר

גדרה, יבנה ומזכרת בתיה חנכו את מרכז השירות החדש לקידום עסקים אשר ייתן מענה וליווי של בעלי העסקים בתחומי רישוי, פתיחת העסק ועוד

אופטימיות זהירה ליום חמישי 30.7 - מגמת הירידה במספר חולי הקורונה בגדרה נמשכת ועומדת כיום על 67 חולים פעילים

נכון להיום בישראל התגלו עד כה 68,769 חולים מאומתים כאשר מתוכם 35,516 החלימו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
דוברות מד"א


משרד הבריאות מפרסם את תמונת המצב על תחלואת הקורונה בישראל ליום חמישי 30.7.

מספר החולים שהתגלו עד כה 68,769

מספר המחלימים: 35,516

מספר הנפטרים: 497


בגדרה מגמת הירידה במספר החולים הפעילים ממשיכה וכיום עומדת על 64 איש, לעומת 67 אמש (רביעי), זאת למרות שכ 14 חולים חדשים התגלו ב 7 הימים האחרונים. מספר התושבים בבידוד עומד על 183 איש.


מספר החולים שהתגלו עד כהמספר החולים הפעיליםמספר החולים החדשים שהתגלו ב 7 הימים האחרוניםמספר הבדיקות שנערכו ב7 הימים האחרוניםמספר החולים הפעילים לכל 10,000 איש
גדרה1526411-1453826נתונים קודמים

תאריךמספר החולים שהתגלו עד כהמספר המחלימיםמספר חולים פעילים
29.7.201518467
27.7.201477374
23.7.201396475


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה אתם לא מפרסמים על מקומות שהיו חולין מאומתים??
  הגב 30.07.20 21:54
 • אורח

גדרה תציין 30 שנה למבצע שלמה באירוע חגיגי שיתקיים ביום שני 28.6 באולם רמון

הערב יתקיים במעמד ראש המועצה, יואל גמליאל, חבר המועצה, אסף דרבה וחברי המועצה, קייסים ורבנים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


חגיגות 30 שנה למבצע שלמה בגדרה! המועצה המקומית גדרה מזמינה את התושבים לאירוע החגיגי המציין 30 שנה למבצע עליית יהודי אתיופיה לישראל- מבצע שלמה. הערב יתקיים במעמד ראש המועצה, יואל גמליאל, חבר המועצה, אסף דרבה וחברי המועצה, קייסים ורבנים.

בתוכנית

19:00 התכנסות וכיבודים- אוכל מסורתי וקפה בונה מסורתי

20:00 ריקודים מסורתיים והופעות של הסטנדאפיסט בירו טשלה, הזמרת קנובש אבבה ומופע חימום של יוסי וואקו ולהקתו

יום שני | 28.6 | 19:00 | תיכון 'רמון' | הכניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גדרה, יבנה ומזכרת בתיה חנכו את מרכז השירות החדש לקידום עסקים אשר ייתן מענה וליווי של בעלי העסקים בתחומי רישוי, פתיחת העסק ועוד

המרכז נמצא במרכז רייך ביבנה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בסוף השבוע נחנך מרכז השירות המשותף לקידום עסקים שיפעל לפיתוח והעצמה של כלל העסקים באזור, בשיתוף פעולה מלא של עיריית יבנה, מועצה מקומית גדרה, מועצה אזורית נחל שורק והמועצה המקומית מזכרת בתיה. במפגש הפתיחה השתתפו ראשי הרשויות גבי גאון, צבי גוב ארי, נציגי משרדי הממשלה הרלוונטיים, משטרת ישראל, כבאות והצלה לישראל, נציגי מחלקות רישוי עסקים ברשויות ובעלי תפקידים נוספים.

יבנה נבחרה על-ידי משרד הפנים להקים את מרכז השירות בו ייתן מענה למחלקות רישוי העסקים ברשויות. במרכז יוכלו בעלי עסקים ויזמים לפגוש את הגורמים השונים ונותני האישורים בתהליך הרישוי.

המרכז יפעל אחת לחודש במרכז רייך (המועדים יפורסמו בהמשך), ייתן מענה לחסמים העולים בתהליך רישוי העסק, מידע וייעוץ ליזמים הפותחים עסק חדש, יצירת שותפות עם כל גורמי הרישוי במשרדים השונים וברשויות וחיבור את העסקים למרכז.

ראש מועצת מזכרת בתיה, גבי גאון:

״מדובר בבשורה חשובה שתסייע לצמצם את הבירוקרטיה של הליך הרישוי ותספק שירות מקיף ומלא לבעלי העסקים במקום אחד. יחד נמשיך לתמוך ולפעול למען בעלי העסקים, לרווחתם ולרווחת כלל התושבים״.


ראש עיריית יבנה, צבי גוב ארי:

אין ספק כי העסקים הם אחד המנופים החשובים לצמיחה. אני שמח על הקמת מרכז אזורי מקצועי שיוכל להציע תמיכה אפקטיבית לעסקים ולאגם את המשאבים ליצירת ערך אמיתי לרווחת יזמים ובעלי עסקים לאורך כל תהליך הרישוי.
זוהי הזדמנות נהדרת לקדם את העסקים, להפחית בירוקרטיה בתהליך ולהעלות את שיעור העסקים המורשים, לצד קידום פעילות אזורית משותפת לפיתוח העסקים שמהווים מנוע צמיחה מרכזי.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

כחלק מפעילות להכרת ההיסטוריה של גדרה, ערך מועדון רוטרי הבילויים סיור, לתלמידי ביה"ס קשת, באתרים ההיסטוריים ביישוב

ממועדון רוטרי הבילויים נמסר: יגאל אלון אמר "עם שאינו יודעה את עברו, ההווה שלו דל והעתיד שלו מעורפל". מאוד חשוב לנו הקשר של התלמידים וההורים לישוב, ההיסטוריה, בנית הישוב וחיי התושבים.

מערכת האתר | | תגובות: 1


בית הספר "קשת" בשיתוף מועדון רוטרי גדרה הבילויים קיימו ביום רביעי האחרון סיור בעקבות דמויות מופת שהקימו את גדרה. הסיור התקיים כחלק מנושא בנות ובני מצווה באתרים המציינים את תחילת הישוב ותקופת הבילויים: סמטת שחור, בור הבילויים, צריף הבילויים והפעמון, בור הבילויים, בית הספר הראשון, המוזאון וגינת רחל.


הרעיון לקיים את הסיור בעקבות דמויות המופת שבנו את המושבה גדרה, נוצר כחלק מפעילות המועדון לאורך השנים המקיים שיתופי פעולה עם קהילת גדרה, בבתי הספר, נוער ואוכלוסיה בוגרת.

שיתוף הפעולה היה לאורך כל התהליך, חשיבה, תכנון, יעוץ, הסבר ובסוף תהליך ההכנות הדריכו חברי המועדון את התלמידים וההורים ביום הסיור.


ממועדון רוטרי הבילויים נמסר:

גאל אלון אמר "עם שאינו יודעה את עברו, ההווה שלו דל והעתיד שלו מעורפל". מאוד חשוב לנו הקשר של התלמידים וההורים לישוב, ההיסטוריה, בנית הישוב וחיי התושבים. תודה מיוחדת לחברי מועדון רוטרי גדרה הבילויים שנטלו חלק בהצלחת פרוייקט זה

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בית הספר הטוב ביותר
  הגב 22.06.21 12:09
 • אורח

לאור התפרצות הקורונה מהזן ההודי המסוכן יותר בקרב תלמידים יוצא לדרך מבצע החיסונים לבני נוער בגילאים 12 - 15. בארצות הברית חוסנו כ - 2.5 מיליון בני נוער בחיסון שני ולא נרשמו תופעות לוואי מיוחדות

קופות החולים מדווחות על זינוק בביקוש לחיסונים ומעל 20 אלף תורים כבר זומנו. . קצב ההדבקה של הזן ההודי גבוה יותר מכל זן אחר של קורונה, לכן החשש שהוא יפגע באלה שלא התחסנו והציפייה הייתה לפני הופעת הזן ההודי להדבקת עדר איטית ובשליטה

אבי בר | | תגובות: 37


בהמשך לעליה בתחלואת קורונה בקרב ילדים בימים האחרונים, ולנוכח ההתפרצויות האחרונות בבתי הספר במודיעין, בבנימינה ובמקומות נוספים, כתוצאה מוריאנטים שונים, התקיים אמש דיון מיוחד במשרד הבריאות על ידי צוות המומחים והצט״מ בנושא הרחבת החיסון לבני נוער בגילאי 12-15.

בדיון הוצג מהלך החיסון בבני נוער בישראל עד כה, וכן הוצג כי בארה"ב חוסנו עד כה 2.5 מיליון נערים ונערות בחיסון שני ללא תופעות לוואי מיוחדות. וזאת בהמשך לעבודה שנעשתה במדינת ישראל שהראתה על תופעות לוואי נדירות ובלתי חמורות.

לפיכך בנקודת הזמן הנוכחית, נצבר ניסיון משמעותי ביחס לחיסון בני נוער בגילאי 12-15, על מנת להמשיך ולהרחיב את החיסון לבני הנוער.

בהנחיית שר הבריאות, קיים מנכ"ל המשרד פרופ' חזי לוי, דיון מיוחד בהשתתפות פרויקטור הקורונה פרופ' נחמן אש, מומחים מקרב הצט"מ ורפואת ילדים, נציגי קופות חולים והנהלת המשרד, במהלכו הוחלט לאמץ את החלטת המומחים להמליץ על הרחבת החיסון לבני הנוער בגילאים 12-15.

במשרד הבריאות מדגישים " כי לנוכח העלייה הצפויה בנסיעות לחו״ל ולנוכח הסרת המסכות וביטול התו הירוק ועל מנת לנקוט בכל הצעדים לשם שמירת שגרת החיים שהצלחנו להשיג בישראל, מומלץ מאד להתחסן ולהיות מוגנים גם מפני הווארינטים הידועים לנו".


קופות החולים דיווחו על זינוק בביקוש לתורים וזומנו כבר מעל 20,000 תורים לחיסון. על פי הדיווחים נכון להבוקר שלישי כבר חוסנו בקופות החולים כ - 28 אלף בני נוער בגילאי 12 - 15

עד כה חוסנו בקופות החולים יותר מ-28 אלף בני נוער שגילם 12 עד 15, המהווים יותר מ-4.5% מקבוצת הגיל הייעודית. זומנו יותר מ-20 אלף תורים לחיסון. בקופות מדווחים על זינוק בביקוש לחיסונים
התפרסמו 37 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ילה תרעילו גם תילדים
  הגב 22.06.21 10:10
 • אורח
  נתניהו הציל המדינה מהקורונה וממשלת הזדון של לפיד בנט מחזירה הקורונה בגדול (והם יאשימו נתניהו)
  22.06.21 10:25
 • אורח
  שלטון נתניהו פתח את נתב"ג וביטל את המסכות. עוד אחד מהמוקשים שביבי השאיר לבנט.
  22.06.21 12:48
 • אורח
  נתניהו חחחח הציל את המדינה, אז למה ההזויים שבחרו בו מפחדים מהחיסונים ? הרי אתם מאמינים לו בעיניים עצומות, אז מה הפחד??? אז מה קשור ממשלת הזדון??? אין שכל אין דאגות חחחח
  22.06.21 12:52
 • אורח
  חסרי מוח
  22.06.21 12:52
 • אורח
  נמאס כבר התגובות הגזעניות שלכם על מי שבחר בביבי, אתם חלאות אדם...
  22.06.21 13:56
 • אורח
  זאת האמת, מצביעי הליכוד הם מזרחים שמצביעים לאשכנזי שדופק אותם חזק מאוד. גילוי נאות: גם אני מזרחי, הצבעתי בעברי לליכוד. לעולם לא עוד. ביום שהבנתי את מידת הנזק שביבי והליכוד הארור גרמו למדינה, הרגשתי שנפקחו עיניי. מציע לכם לבדוק מי 100 מקבלי השכר הכי גבוה בחברות ציבוריות, ותגלו שרובם המוחלט אשכנזים. מציע לכם לבדוק כמה מזרחים יש בתקשורת, תגלו שאפשר לספור אותם על כף יד אחת. מציע לכם לבדוק כמה מזרחים יש במערכת המשפט (כולל בג"צ), אתם תפלו מהכסא. מציע לכם לבדוק את שמות המשפחה של המנכ"לים במשרדי הממשלה....טוב, כבר הבנתם אותי. ביבי הפך את המזרחים - לאזרחים סוג ב' במדינת ישראל. אפילו פה באתר, כל פעם שקוראים כתבה על ילד שזכה בתחרות מדע/ספורט בינלאומית, אני כבר לא מופתע ששם המשפחה שלו הוא אשכנזי.
  22.06.21 17:37
 • אורח
  אתה לא אמיתי השכנזים תמיד מובילים .ראינו מה קרה במיפלגת העבודה ,עים גביי
  22.06.21 18:09
 • אורח
  גבאי
  22.06.21 18:10
 • אורח
  יש לך מוטיוציה לכתוב טקסטים גדולים עם מסר קטן... שמח שאתה מזרחי יופי לך, ולעניין, השמאל הרדיקלי הם המיעוט של המיעוט והם שולטים בתקשורת ובבג"ץ, הם מהלכים איימים על שרים מהימין ומחייבים אותם לעבור לשמאל כמו ליברמן ושקד, עכשיו ביבי לא בשלטון ונקוה שלא יחזור לראשות הממשלה אז קח פחית קולה שב בכורסה הנוחה שלך, אם תפתח דף גמרה זה הכי טוב (אהה שכחתי אתה בעד תחבורה בשבת אז...) או יורו, ותשמח מהחיים, אתה אובססיבי על ביבי ( ביביפוביה וכו')
  22.06.21 20:01
 • אורח
  נתניהו לא הציל מקורונה. שליש ויותר מהנדבקים בזן ההודי היה מחוסן בשתי מנות חיסון. ובכול זאת חלו עם סימפטומים. פשוט ,לא היו צריכים לפתוח את נתב"ג
  22.06.21 20:13
 • אורח
  אנשים אומנם התחסנו,אבל אין להם מושג אם החיסון מגן עליהם מקורונה בכללי,ומ וואריאנט ההודי בפרט. לא אצל כולם החיסון עובד באותם אחוזים. הורים מחוסנים חלו בקורונה והעבירו לילדים.
  22.06.21 20:17
 • אורח
  הוירוס הכי אינטלגנטי הוא משתף פעולה לפי הגיל שרוצים להזריק.
  הגב 22.06.21 10:28
 • אורח
  זריקות התרעלה הורים אל תיפלו בפח! רוצים להרעיל את הילדים!!!
  הגב 22.06.21 10:28
 • אורח
  איזה אידיוט. אין בעיה. אל תתחסן. נראה אותך ואת הילדים שלך ואת הסבים והסבתות שלך נדבקים בקורונה ואיזה גיבורים גדולים תהיו כולכם. שיהיה לך בהצלחה.
  22.06.21 13:07
 • אורח
  גם למיתחסנים בהצלחה
  22.06.21 14:10
 • אורח
  שיתחסנו כל הנחותים ויצטמצמו מהעולם בשם השבחת הגזע האנושי. יותר מדי אנשים בעולם הזה, נחותים, ולכן צריך להיפטר מהם. כך או כך, שזה יהיה העונש של הילדודס על כך שהם לא נלחמים בממסד. תראו מה קורה בבי״ס איתמר, כבר חודש רצוף שמשמיעים להם את אותו צלצול, שהוא שיר של יום זיכרון. הלו ! תעשו בלאגן עד שישמיעו לכם רק את מה ששמח ! איך מצפים מהילדים ללמוד ככה ?!
  הגב 22.06.21 10:31
 • אורח
  הכל כסף
  22.06.21 11:40
 • אורח
  אתה הזוי בטח ליכודניק חסר מוח
  22.06.21 12:48
 • אורח
  "ליכודניק חסר מוח" אז אתה שמאלן מצוי ועלוב שמקבל מאחור כמו האליל שלך הורוביץ
  22.06.21 13:57
 • אורח
  הצבעת לאמיר אוחנה ואתה מדבר על הומואים? מציע לך לשמור על זכות השתיקה.
  22.06.21 17:29
 • אורח
  עבודה בעיניים , אל תרוצו לחסן את הילדים, זה סכנה.. הילד בן ה-12 נפטר מהחיסון וכמובן שלא יגידו בתשקורת ..
  הגב 22.06.21 10:42
 • אורח
  למה לשקר? כן היו ביעות באמריקה, כן יש ילדים שנפגעו מהחיסון!!!!
  הגב 22.06.21 10:55
 • אורח
  אל תחסמו ילדים זה אסון
  הגב 22.06.21 10:56
 • אורח
  לא לחסן אסון
  הגב 22.06.21 10:56
 • אורח
  לא לחסן! עבודה בעיניים הורים תשמרו על הילדים שלכם! חייהם זה לא הפקר
  הגב 22.06.21 11:07
 • אורח
  מחסנים מהר מהר כי החיסונים סוף החודש פגי תוקף! חבל לזרוק לפח! אז מרעילים את ילדנו!!!
  הגב 22.06.21 11:08
 • אורח
  הילד בן ה12 מגבעתיים מת מהחיסון זה לא שקר . היו שמה צרחות בשיבא האבא יצא מסכן ניסו לשחד אותו כדיי שישתוק .. מעניין מה נסגר בסוף . שחיתות במדינה על חשבון ילדנו . הורים תהיו שקולים .
  הגב 22.06.21 11:17
 • אורח
  אחרי כל הטיעונים המשכנעים, יש למישהו רפרנס אמיתי למקרה שנחקר ובדקתם או שאתם סתם עושים מעצמכם צחוק?
  הגב 22.06.21 11:19
 • אורח
  מגפת הקורונה זאת סכנת חיים יש להתיחס בכבד ראש אסור לנו להתרשל ולזלזל המגפה רואים מה שקורה בהודו ובכל העולם
  הגב 22.06.21 12:23
 • אורח
  לכו תחפשו למי לדחוף את החיסונים פגי תוקף שלכם. בושה לראשלצ שנותנת יד לזה. ממש מאכזב!!!
  הגב 22.06.21 12:31
 • אורח
  ב1.9,מי שלא יתחסן ילמד בזום,סבבה
  הגב 22.06.21 12:38
 • אורח
  נכון
  22.06.21 12:47
 • אורח
  רוצחים נאצים מקדמי אגנדה אפלה לדילול אוכלוסין שה׳ יקח אותכם
  הגב 22.06.21 13:15
 • אורח
  דילול אוכלוסין זה מה שעושה וירוס הקורונה, אהבל שכמוך.
  22.06.21 14:46
 • אורח
  לא חייבים רק מי שרוצה. הרבה רופאים לא מחוסנים
  הגב 22.06.21 14:13
 • אורח
  שומר נפשו ונפש ילדיו יתרחק מהחיסולים האלה. כל מה שצריך לקורונה זה הדרכה מנטורופת טוב. ד"ר אריה אבני למשל שבגלל שהוא מציל אנשים, כולל אותי, הפארמה רודפים אחריו.
  הגב 22.06.21 15:14
 • אורח

מתנדבת סניף אקים בגדרה, ורדה בן מרדכי קבלה את אות המתנדבת הארצי של אקים

האות ניתן לה על למעלה מ20 שנות פעילות בסניף בגדרה בו היא פועלת רבות למען הקהילה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ורדה בן מרדכי קיבלה את אות המתנדבת הארצית של "אקים", לשנת 2021.

אות מתנדבת מצטיינת הוענק לה על פעילות מגוונת במשך למעלה מ-20 שנה בהנהלת "אקים" גדרה בטקס חגיגי שערך הארגון. בסיומו ורדה הודתה להנהלת אקים על הענקת האות ואמרה שהיא מרגישה שהוא ניתן לה כנציגת סניף גדרה. היא הודתה גם לחברותיה ולהנהלת הסניף על שותפות לעשיה רבת שנים, על דאגה וחיבוק של אוכלוסיה כל כך מיוחדת.

בימים אלה נערך מבצע ההתרמה השנתי, בו ההתרמה מתבצעת באופן דיגיטלי ולא מדלת לדלת. כספי התרומות מועברות ישירות לסניף אקים גדרה ומאפשרת העשרה וגיוון הפעילות במועדון.

מצורף לינק לתרומה-

https://www.jgive.com/new/he/ils/donation-targets/55295

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תמונות מאירוע גמר אליפות הטניס הפתוחה בגדרה ע"ש שיר כהן

סגן ראש המועצה, סהר רווח: כחלק מתפיסת עולמי, אמשיך להשקיע בחינוך הבלתי פורמלי שמעניק לילדים שלנו בית חם וחינוך למצויינות להתמדה והעיקר ערך החברות והרעות שבה לידי ביטוי במיוחד בספורט. אין לי ספק שמגדרה תצא הטניסאית או הטניסאי הבא של ישראל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כמדי שנה התקיימה בגדרה אליפות גדרה הפתוחה בטניס הנערכת לזכרה של שיר כהן ז"ל תושבת גדרה שהייתה פעילה במועדון הטניס.

הטורניר התקיים במשך שלושה שבועות של משחקים, שהגיעו לשיא במשחקי הגמר, שהתקיימו השבוע. בטקס החגיגי לקחו חלק השחקנים הזוכים, משפחות, תושבים, סגן ראש המועצה, סהר רווח, מחזיק תיק הספורט, אליאב מזגני, מנהלת מרכז אופק ליאב והב בן גל, שהעניקו את המדליות לזוכים.


סגן ראש המועצה, סהר רווח

ספורט הוא אחד המקומות הנפלאים להטמעת חינוך לערכים, ערכים אלו של מצויינות, התמדה, נחישות, וערך הרעות הם חלק בלתי נפרד שהספורט מעניק לילדינו.

אני רוצה להודות לאבי גולנדר מנהל מועדון הטניס בגדרה על מועדון שמצויינות וחינוך הם נר לרגליו.

תודה לחברי לסיעת גדרה מתחדשת אליאב מזגני, מחזיק תיק הספורט על ההשקעה היומיומית בספורט בגדרה, למנהלת תאגיד מרכז אופק ליאת בן גל על התמיכה והעשייה המתמשכת למען הספורט והילדים שלנו בגדרה. ותודה אחרונה למנהלת מחלקת הספורט אורלי כהן שבלעדיה קשה להגיע להישגים שהספורט בגדרה מציג פעם אחר פעם.

כחלק מתפיסת עולמי, אמשיך להשקיע בחינוך הבלתי פורמלי שמעניק לילדים שלנו בית חם וחינוך למצויינות להתמדה והעיקר ערך החברות והרעות שבה לידי ביטוי במיוחד בספורט. אין לי ספק שמגדרה תצא הטניסאית או הטניסאי הבא של ישראל.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חשד להתעללות בתינוק! ההורים נעצרו

התינוק אושפז בבית חולים קפלן

אבי בר | | תגובות: 19


במשטרת ישראל התקבל אתמול בערב דיווח מבית החולים קפלן על תינוק בן 4 חודשים שהובא בהכרה לבית החולים עם חבלות בגולגולת וברגליו. הורי התינוק, תושבי השפלה (39, 35), נחקרו באזהרה ובשעות הקרובות יובאו בפני שופט בבימ"ש השלום בראשל"צ.


נסיבות האירוע נחקרות.

עדכון המשטרה

בהמשך לחקירת החבלה בתינוק, בנוסף להוריו, נחקרה סבתו של התינוק ועלה כי במהלך סוף השבוע כאשר שמרה עליו, נשמט מידה ונפל לרצפה.

בתום החקירה שוחררו ההורים והסבתא בתנאים מגבילים. החקירה נמשכת.
התפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יקח אותכם אלוהים
  הגב 21.06.21 11:33
 • אורח
  אמן!!!!
  21.06.21 11:40
 • אורח
  אנשים נלחמים להביא ילדים ...😪😪😪😪
  21.06.21 11:41
 • אורח
  Amen
  הגב 21.06.21 11:41
 • אורח
  תכניסו אותם כמה שנים בפנים שיקראו אותם במכות
  הגב 21.06.21 11:47
 • אורח
  יקראו בספר ??.
  21.06.21 16:41
 • אורח
  תמסרו את הילד האומלל למשפחה אומנת וחמה.
  הגב 21.06.21 11:53
 • אורח
  watch?v=wkZvPFBd9FU
  הגב 21.06.21 12:00
 • אורח
  מזעזע... רחמים על הילד. יש הורים שטניים...זוועה❗
  הגב 21.06.21 12:04
 • אורח
  לכלא❗
  הגב 21.06.21 12:04
 • אורח
  מעוניינת לאמץ את הילד,לפחות לטפל בו עד שימצאו לו סידור למי צריך לפנות ?
  הגב 21.06.21 12:14
 • אורח
  1. קצת מטריד שהתנדבת מהר מדי. 2. כרגע הילד מטופל בבית חולים, כמו שמופיע בכתבה. 3. אם ההורים יכנסו לכלא, המשפחה המורחבת תאמץ אותו, או שילך למעון של הרווחה, ומשם למשפחת אומנה. 4. רפואה שלמה לתינוק. קשה לקרוא כתבות כאלה.
  21.06.21 12:28
 • אורח
  כל הכבוד לך!!!! ואל תתייחסי לתגובה שמישהו כתב לך למטה.
  21.06.21 13:21
 • אורח
  מה קרה לכם עם התגובות ההורים רק חשודים כבר האשמתם אותם
  הגב 21.06.21 12:47
 • אורח
  מוכנה באהבה גדולה לאמץ את הילדון
  הגב 21.06.21 13:39
 • אורח
  אשמח לטפל בתינוק ולפנק אותו מאוד.
  הגב 21.06.21 14:11
 • אורח
  יש אנשים טובים והתגובות יעידו על כך. ישנם מעשים שלא מובנים שבן-אנוש מסוגל לבצע. עלינו לנהוג במקרים כאלו כמדינות שיש עונש סקילה אין אדם בעולם שלא יפחד מעונש שהוא מחריד רק במחשבה. ישנם מעשים שאין מחילה עליהם ועונש בסקילה יעצור אותם לחלוטין זה נשמע פרמיטיבי זה נשמע תלוש מהמציאות אך זה יעצור את המקרים המזעזעים בהם אנו נתקלים כמעט יום ביומו
  הגב 21.06.21 19:49
 • אורח
  מזעזע! מחריד! לתת עונש כבד ומרתיע
  הגב 21.06.21 21:48
 • אורח
  מפלצות מפחיד שיש חיות שחיות בנינו. שימצו איתם את הדין.
  הגב 22.06.21 07:23
 • אורח

במהלך שנת 2020 נפצעו בכבישי גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון 28 פצועים ואדם אחד נהרג

כך עולה מנתוני משטרת ישראל שמפרסמת את נתוני תאונות הדרכים לשנת 2020

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תאונות הדרכים בישראל נחשבות למכת מדינה כאשר על כבישי ישראל נהרגו יותר אנשים מאשר מבכל מערכות ישראל. מדי יום נקראים כוחות ההצלה אל כבישי ישראל על מנת לסייע לפצועים שנקלעו לתאונת הדרכים בדרגות הפציעה השונות. בימים אלו מפרסמת משטרת ישראל את נתוני תאונות הדרכים שהתרחשו בערי ישראל ברבעון הראשון של שנת 2021 וסיכום שנת 2020.

על פי הנתונים ביישובים גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון נפצעו 28 איש בשנת 2020 ואדם אחד נהרג. עיקר הפצועים הם פצועים קל. כאשר מסתכלים על שנת 2021 ברבעון הראשון נפצעו 6 פצועים כאשר 2 מתוכם היו מעורבים בתאונות קשות.

גדרה

רבעון ראשון 2021


כלליהולכי רגל
הרוגים//
נפגעים קל21
נפגעים קשה11
תאונות קטלניות//
תאונות קלות11
תאונות קשות11


נתוני שנת 2020


כללידו גלגליהולכי רגל
נפגעים קל6/3
נפגעים קשה11
תאונות קלות6/3
תאונות קשות11מזכרת בתיה

רבעון ראשון 2021


כללידו גלגליהולכי רגלתאונות במעורבות משאיות
נפגעים קל11/1
נפגעים קשה////
תאונות קלות11/1
תאונות קשות////


נתוני שנת 2020


כללידו גלגלי
נפגעים קל61
נפגעים קשה1/
תאונות קלות51
תאונות קשות1/

קריית עקרון

רבעון ראשון 2021


כלליהולכי רגל
נפגעים קל22
נפגעים קשה//
תאונות קלות22
תאונות קשות//


נתוני שנת 2020


כללידו גלגליהולכי רגל
הרוגים11/
נפגעים קל1321
נפגעים קשה1//
תאונות קטלניות11/
תאונות קלות611
תאונות קשות1//


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חבר המועצה תומר אהרון הציע להתקין מדחסי אויר לניפוח כדורים וגלגלים בגנים ומגרשי הספורט בגדרה

את ההצעה הגיש חבר המועצה תומר אהרון בישיבת המועצה בה הוחלט כי הוא יבצע את בדיקת העלויות ומיפוי המגרשים ביישוב שתוגש לבחינת מנכ"ל המועצה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
מתקן תיקון אופניים שהוצב בראשון לציון


מועצת גדרה בוחנת את האפשרות להצבת מדחסי אוויר, לניפוח גלגלים וכדורים בגנים הציבוריים ומגרשי הספורט ברחבי היישוב. בישיבת המועצה האחרונה, הגיש חבר האופוזיציה, תומר אהרון, הצעה לסדר בו הוא מבקש לבחון את הצבת המדחסים לרווחת התושבים ברחבי היישוב. המועצה החלה לדון בנושא והחליטה כי חבר המועצה יבצע בדיקת עלויות ומיפוי של הגנים והמגרשים בגדרה בשיתוף מחזיק תיק הספורט, אליאב מזגני. בסיום הבדיקה הנתונים יועברו לבדיקתו של מנכ"ל המועצה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מועצת גדרה תקים 4 גני ילדים בשכונת גולדה החדשה בעלות של 5.2 מילון ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כחלק מפיתוח שכונת גולדה החדשה בגדרה, אשרה המועצה בישיבתה האחרונה בנייה של 4 גני ילדים בשכונה. הגנים יוקמו בעלות של 5.2 מיליון ש"ח בשיתוף משרד החינוך, כאשר שניים ייבנו מול בית ספר שלהבות ועוד שני גנים ברחוב ציונה צרפת.

על פי מנכ"ל המועצה מיקום הגנים באזור בית ספר שלהבות נועד להוריד את העומס בשכונה בכך שזהו שטח גדול עם חניונים מסודרים.

סרטון ההדמיה של השכונה

http://www.be106.net/55/48164
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היום ראשון 20.6 יתקיים בספריית גדרה הפנינג חגיגי לשבוע הספר עם שוק ספרים יד 2, הפעלות ומשחקים לילדים

הציבור מוזמן להגיע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


לרגל שבוע הספר המועצה וספריית גדרה מזמינים את התושבים להפנינג שוק ספרים ומשחקים בספריית גדרה, שיתקיים היום (ראשון 20.6).

בתוכנית:

הפעלות עם מגוון משחקי בנייה, משימה חשיבה ועוד.

שוק יד שנייה של ספרים: ספר אחד ב5 ש"ח; 3 ספרים ב10 ש"ח

הפעילות תתקיים ביום ראשון 20.6 בין השעות 19:00-17:00 בספריית גדרה

לפרטים נוספים: 077-2080093
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה מתאים לגליי שנתיים? הפעילויות??
  הגב 20.06.21 10:57
 • אורח

ביוזמת מפקד פלוגת הצנחנים ותושב גדרה, סמ"פ אביתר זייתוני, חיילי פלוגתו הגיעו ליום התנדבות בגדרה

יואל גמליאל ראש המועצה: ״יישר כוח לאביתר היקר וולכל הפלגה על העשייה הברוכה למען תושבות ותושבי גדרה. מחמם את הלב לראות את ההתגייסות וההתנדבות למען הקהילה. כן ירבו!״

מערכת האתר | | תגובות: 0


השבוע ביוזמת מפקד פלוגת הצנחנים ותושב גדרה, סמ"פ אביתר זייתוני הגיעו חיילי פלוגתו ליום פעילות התנדבותית ברחבי היישוב. הפעילות התקיימה בשיתוף המחלקה לשירותים חברתיים, חברת המועצה, גילי אילון אפטר ועו"ס הקהילה ספיר עוז. כאמור פלוגה ב' 202 צנחנים, הגיעו לגדרה והחלו במגוון פעולות כגון שיפוץ וצביעת מבנים ועוד. בסיום היום נפגשו עם ראש המועצה וחברת המועצה גילי אילון אפטר שהודו להם על עבודתם.


יואל גמליאל ראש המועצה:

״יישר כוח לאביתר היקר וולכל הפלגה על העשייה הברוכה למען תושבות ותושבי גדרה. מחמם את הלב לראות את ההתגייסות וההתנדבות למען הקהילה. כן ירבו!״


חברת המועצה, גילי אילון אפטר:
פרויקטים שכאלה אותי מרגשים. תודה לכולם ושנזכה לעוד נקודות של אור שכאלההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון הדמיית שכונת גולדה החדשה של גדרה

בסרטון מציגה המועצה את תוכניות הפיתוח של השכונה בתחום החינוך, פיתוח השטחים הציבוריים, תחבורה ציבורית ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 17


אמש התקיים כנס הסברה לתושבות ותושבי שכונת גולדה החדשה שקמה על שטח של 400 דונמים. במהלך השנים האחרונות החלה המועצה לפתח את השכונה בנוסף לבנייני המגורים נפתח באזור הספורטק, בית הספר התיכון החדש רות לביו רפואה, תקשורת וחינוך גופני, בתי ספר ניצנים ושלהבות, התבצעו עבודות עבודות עפר, הנחת תשתיות, עבודות אספלט והצבת אבני שפה ברחבי השכונה, פיתוח השטחים הציבוריים הכולל פארקים וגינות.


יש לציין כי השכונה קבלה את השם גולדה על שם ראשת הממשלה גולדה מאיר ו19 רחובות בה יקראו על שמן של נשים יהודיות מובילות ומשפיעות: שרה אהרנסון, חנה סנש, שולמית אלוני, דונה גרציה נשיא, רונה רמון, דבורה עומר, לאה גולדברג, עפרה חזה, שושנה דמארי, יפה ירקוני, דבורה הנביאה, 4 האמהות, אהובה עוזרי, פולה בן גוריון, אנה פרנק, עליזה בגין, נחמה ריבלין.

במהלך הכנס פורטו תוכניות הפיתוח העתידיות של השכונה, הוצגה מערכת החינוך היישובית וצוותי המועצה נתנו מענה לתושבי השכונה במגוון

סרטון ההדמייה המציג את הפיתוח והתכניות של השכונה

התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שכחו לציין בסרטון את יואל
  הגב 17.06.21 14:19
 • אורח
  ממש אהבת חינםםםם
  18.06.21 12:34
 • אורח
  מעניין מי עשה את זה? חבל שלא אמרו
  הגב 17.06.21 15:23
 • אורח
  דיייייי
  18.06.21 12:34
 • אורח
  כמה אהבה עצמית.. ממש צפון קוריאה
  הגב 17.06.21 15:23
 • אורח
  כמה שנאת חינם..
  18.06.21 12:35
 • אורח
  אולי גם פסל זהב בכיכר העיר של יואל?
  הגב 17.06.21 15:23
 • אורח
  אחותו נעלמה בקרוב גם הוא
  הגב 17.06.21 15:24
 • אורח
  מאיים ממש מה זאת מאפיה לא קיבלת אישור לסגור מרפסת? ממש מפחיד
  18.06.21 12:43
 • אורח
  חמה הארנונה שלי צריכה לשלם את שטיפת המוח הזו להאדרת המנהיג?!?
  הגב 17.06.21 15:24
 • אורח
  כתבה ממומנת שום סרטון לא יסתיר את הבושה שהולכת בשכונה החדשה
  הגב 17.06.21 15:24
 • אורח
  אפשר בבקשה לפרט? "בושה" : ??
  18.06.21 12:37
 • אורח
  שכונה נראית כמו בתים של עמידר
  הגב 17.06.21 18:08
 • אורח
  הבתים כן אחד ליד השני ממש גם הבניה בדיוק בתים של עמידר
  17.06.21 18:09
 • אורח
  אני גר בסמוך לשכונה ומתוך ניסיון שכונה יפיפיה בתהליך בניה קצר ביותר ולמרות שהתנגדתי לבניה לגובה בגדרה ברור לי שזהו צו השעה ברכות לגדרה שזכתה בראש מועצה כזה
  הגב 18.06.21 12:32
 • אורח
  יווואוו שהמגיבים לא יכולים לרכוש דחרה..אפילו רק להשקעה מכאן המרמור? די עם השנאה העצמית שלכם
  הגב 18.06.21 12:39
 • אורח
  למה לא נותנים מעמד עיר לגדרה המונה כיום כ 30,000 תושבים?
  הגב 19.06.21 15:25
 • אורח

לידיעת נוסעי הרכבת בגדרה! תנועת הרכבות בתחנת יבנה מערב, תופסק מידי ערב בימים א - ה החל מהשעה 20:00 ותחודש בבוקר

ההפסקה בגלל עבודות חשמול המסילות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בהתאם להנחיית משרד התחבורה, תנועת הרכבות בערבי ימי השבוע (ראשון עד חמישי) וימי שישי ומוצאי שבת, מופעלת בהתאם ללו"ז ייעודי, המביא בחשבון את צרכי הפיתוח והפרויקטים המבוצעים, לטובת שדרוג ושיפור השירות הרכבתי.

שינויים בתנועת הרכבות מידי ערב, בימים ראשון עד חמישי בקו הרצליה - ראשל"צ משה דיין - באר שבע (קו הנגב המערבי וטבעת השרון)

בשל עבודות חישמול המסילות, מידי ערב (ראשון עד חמישי) החל משעה 20:00 (בקירוב) ועד לחידוש השירות בבוקר שלמחרת, תנועת הרכבות בקו זה תופעל בין תחנות אשקלון ובאר שבע בלבד.

תחנות רעננה (מערב ודרום), הוד השרון סוקולוב, כפ"ס נורדאו, ראש העין צפון, פ"ת (קריית אריה וסגולה), בני ברק, חולון (צומת חולון ווולפסון), בת ים (יוספטל וקוממיות), יבנה מערב, ראשל"צ משה דיין, תיסגרנה מידי ערב לשירות, עד לחידושו למחרת בבוקר.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום ראשון 20.6 יתקיים בספריית גדרה הפנינג חגיגי לשבוע הספר עם שוק ספרים יד 2, הפעלות ומשחקים לילדים

הציבור מוזמן להגיע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
המועצה המקומית גדרה


לרגל שבוע הספר המועצה וספריית גדרה מזמינים את התושבים להפנינג שוק ספרים ומשחקים בספריית גדרה, שיתקיים ביום ראשון הקרוב.

בתוכנית:

הפעלות עם מגוון משחקי בנייה, משימה חשיבה ועוד.

שוק יד שנייה של ספרים: ספר אחד ב5 ש"ח; 3 ספרים ב10 ש"ח

הפעילות תתקיים ביום ראשון 20.6 בין השעות 19:00-17:00 בספריית גדרה

לפרטים נוספים: 077-2080093

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

איך מתכוננים לעתיד? ביום ראשון 20.6 מרכז הצעירים בגדרה יקיים מפגש לצעירים בו יקבלו כלים לתכנון העתיד על נושא התעסוקה, מיומנויות אישיות ועוד

המפגש יתקיים במרכז הצעירים ברחוב העצמאות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז הצעירים YOUNG GEDERA עוזר לכם לתכנן את העתיד! כחלק מפעילות למען צעירי גדרה, במרכז מתכננים להם מפגש 'מגשימים – יזמות חינוכית' בו תקבלו את כל הכלים כדי להתחיל לתכנן את העתיד שלכם.

מה בתוכנית:

סקירה, מגמות שינוי על הנדסה גנטית, עיור ודמוגרפיה, מערכות מידע ועוד

עולם התעסוקה- מקצועות נכחדים מול מקצועות צומחים

מיומנויות אישיות - חזון, יעדים, איתנות, יכולת להשתנות ושיתופיות

תכנון העתיד- שיח ודיון קבוצתי- תכנון עתיד אישי


המפגש יתקיים ביום ראשון 20.6 בין השעות 18:00-21:00 במרכז הצעירים YOUNG רחוב העצמאות 12, גדרה
לפרטים נוספים: 050-8855272
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

טום פשקובסקי מגדרה זכה במדליית הכסף בגביע העולם בטאקוונדו

טום החל אמש את משחקי גביע העולם כאשר הצליח לגבור על יריביו בדרך אל הגמר שם נעצר על ידי היריב מרוסיה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
התאחדות הטאקוונדו


ספורטאי הטאקוונדו של גדרה , טום פשקובסקי זכה במדליית הכסף בתחרות גביע העולם המתקיימת בבולגריה. אמש החלה נבחרת ישראל את המשחקים כאשר את גדרה ייצגו שני הספורטאים טופ פשקובסקי ואיתן חיימוביץ.
פשקובסקי התמודד בקטגורית משקל 54 ק״ג בוגרים כאשר ניצח בקרבות הראשונים:
ניצחון על אוקראינה בשמינית גמר 13-2
ניצחון על רוסיה ברבע גמר 27-9
ניצחון על טורקיה בחצי גמר 41-11
הפסד בגמר לרוסיה 16-9 שהביא לו את המקום השני.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידת ביה"ס אוהל שלום בגדרה, יעל נעמת זכתה במקום הראשון במיזם המצאות של עיתון גלילאו צעיר

ההמצאה שלה זכתה במקום ראשון - גלאי ניקיון שנועד לשמור על הידיים שלנו נקיות. מדובר על גלאי שיוצב בכניסה לבית לבית הספר אליו מכניסים את הידיים לסריקה למשך 10 שניות. אם נדלק האור האדום משמעותו שאנו צריכים ללכת לשטוף ידיים ואם הוא ירוק הידיים שלנו ירוקות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
בית ספר אוהל שלום


יעל נעמת זכתה במקום הראשון במיזם המצאות של עיתון גלילאו צעיר!

יעל תלמידת כיתה ד' בבית הספר 'אוהל שלום', השתתפה בזמן הקורונה באתגר ביתי the x-animals. במסגרת האתגר תלמידים נדרשו להגדיר בעיה שקשורה לתקופת הקורונה ולחפש בעל חיים שמתמודד עם אתגר דומה ולהמציא בהשראתו פתרון לאחד מאתגרי הקורונה. ההמצאה שלה זכתה במקום ראשון - גלאי ניקיון שנועד לשמור על הידיים שלנו נקיות. מדובר על גלאי שיוצב בכניסה לבית, לבית הספר או כל מוסד אחר, אליו מכניסים את הידיים לסריקה למשך 10 שניות. אם נדלק האור האדום משמעותו שאנו צריכים ללכת לשטוף ידיים ואם הוא ירוק הידיים שלנו ירוקות.

כאמור ההמצאה זכתה במקום הראשון שזיכתה את כל השכבה שלה בבית הספר ביום כיף בחממה האקולוגית בעין שמר.


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד!!
  הגב 16.06.21 10:23
 • אורח
  מקסימה, כל הכבוד! המשיכי לעשות חייל
  הגב 18.06.21 13:12
 • אורח
  כל הכבוד ליעל המתוקה המשיכי כך ותגיעי לגדולות
  הגב 20.06.21 11:12
 • אורח

סרטון! הספורטאית האולימפית של גדרה, אבישג סמברג מדגימה לסטנדאפיסט, נאור ציון את יכולות הטאקוונדו שלה

סרטון ההתאחדות לטאקוונדו

ציונה | | תגובות: 1


בסוף השבוע האחרון הגיעה הספורטאית האולימפית, אבישג סמברג להופעתו של הסטנדאפיסט, נאור ציון שהזמין אותה לעלות על הבמה. נאור ציון אף ביקש ממנה להדגים לו את הבעיטות שלה והופתע מהכח שלה.


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

טום פשקובסקי, מגדרה עלה לרבע הגמר גביע העולם בטאקוונדו

היום נפתחו תחרויות גביע העולם בטאקוונדו בהם לוקחים חלק שני נציגי גדרה טום פשקובסקי ואיתן חיימוביץ

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
התאחדות הטאקוונדו בישראל


היום (שלישי) נפתחו תחרויות גביע העולם בטאקוונדו בבולגריה, בה לוקחים חלק חברי משלחת ישראל הבוגרת שיתמודדו במקצים השונים על פי משקל:

איתן חיימוביץ 54 ק"ג

טום פשקובסקי 54 ק"ג

אריאל קריץ 58 ק"ג

רבקה באייך 46 ק"ג

דנה אזרן 73+ ק"ג

נמרוד קרביצקי 74 ק"ג


את התחרות פתח הבוקר אחד מנציגי גדרה טום פשקובסקי , שניצח בשמינית הגמר את יריבו מאוקראינה 13-2 ועלה לרבע הגמר. בהמשך היום יתמודד נציג נוסף איתן חיימוביץ.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מועדון רוטרי הבילויים בגדרה יערוך במוצ"ש 26.6 ערב גאלה מיוחד בהשתתפות המוזיקאי טל קרביץ שכל הכנסותיו למען מלגות לתלמידים וסטודנטים בגדרה

לינק מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מועדון רוטרי גדרה הבילויים מזמין את התושבים לערב גאלה מיוחד שכולו תרומה למען התלמידים והסטודנטים בעיר. במוצ"ש 26.6 יתקיים במרכז אופק, מופע מוסיקלי של טל קרביץ "צלילים שאהבתי" מסע מוזיקלי חובק עולם. מדובר על מופע בו מתקיים מפגש בין כלי נגינה אתניים מהעולם לבין קלסיקה יהודית וארץ ישראלית. זהו סיפור מסעו המוזיקלי של טל קרביץ החל מזיכרונות הילדות בקיבוץ ועד למפגשים עם עמים ושבטים במחוזות נידחים בעולם.

כל ההכנסות מהמופע מיועדות למלגות לתלמידים ולסטודנטים תושבי גדרה.

המופע יתקיים במוצ"ש 26.6.21 בשעה 20:00 במרכז אופק

עלות: 100 ש"ח

לפרטים ורכישת כרטיסים יש לפנות למרכז אופק

https://h5d.info-cloud.co.il:4443/?p=zIEhPO1oCtw%2BHQ8EHcUkatP7C8yZ%2BWkHo/oq1YN5iRU=
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תזכורת! ממחר שלישי 15/6 אין צורך לעטות מסכות בישראל (למעט ב - 3 מצבים)

עדיין יש חולי קורונה בישראל, אך במספרים זניחים של 4 חולים חדשים בממוצע מידי יום. מאז תחילת המגפה נפטרו 6430 חולים בישראל

אבי בר | | תגובות: 77
צילום עמוס בן גרשום לעמ


ממחר שלישי 15/6 מתבטלת חובת עטיית מסכות מחשש לקורונה


• מנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' חזי לוי, חתם על תיקון בצו בריאות העם שמבטל את החובה לעטות מסכה החל מיום ג׳ ה-15/06/21 , למעט במקרים הבאים:


1. אורחים ועובדים לא מחוסנים ולא מחלימים במוסדות רווחה ובמוסדות בריאות לאשפוז ממושך ומוסדות לקשישים בשל היותם במצב סיכון גבוה לחלות.

2. מבודדים שנמצאים בדרך למקום הבידוד.

3. השוהים בטיסה.


בנוסף, הנחיות המפורטות למוסדות הבריאות יופצו בחוזר של משרד הבריאות על מנת לפרט היכן ועל מי לעטות מסכות במגע עם חולים.


הקורונה עדיין משתוללת בעולם וגם בישראל הקורונה עדיין לא נכחדה, אך הממוצע היומי של מספר חולים מאומתים חדשים ליום בישראל הוא זניח ועומד בממוצע על 4 חולים ליום.

נכון להיום שני 14/6 ישנם עדיין 30 חולים במצב קשה ו - 20 מונשמים.

מאז תחילת המגפה נפטרו 6430 חולים בישראל
התפרסמו 77 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ותודה רבה רבה לנתניהו שהצילנו מהקורונה
  הגב 14.06.21 22:35
 • אורח
  תודה ביבי אתה מלך 👑
  14.06.21 22:39
 • אורח
  כל הכבוד לליברמן שלמרות שהוא מושחט מושבע הצליח להכנס למשרד האוצר! פח זבל מהלך מרגל
  14.06.21 23:45
 • אורח
  וואללה הוא גם המציא את החיסון?...
  15.06.21 05:55
 • אורח
  ליברמן המושחת הגדול בהיסטוריה, רק יש לו גב מהפרקליטות ובתי המשפט כל עוד הוא שייך לשמאל... זה ברור כל כך, פתאום הוא שינה את עורו, אם לו הוא ובני משפחתו ישבו בכלא כמו הסגנית שלו
  15.06.21 06:24
 • אורח
  תודה רבה לנפתלי בנט. 48 שעות בתפקיד וכבר ניצח את הקורונה.
  15.06.21 06:44
 • אורח
  המאפיה האמיתית בישראל זה השלטון המקומי וההסתדרות...
  15.06.21 07:57
 • אורח
  אין על ביבי!
  הגב 14.06.21 22:47
 • אורח
  וטוב שכך
  14.06.21 23:06
 • אורח
  תיקון: אין ביבי וטוב שכך.
  14.06.21 23:58
 • אורח
  האם אמרתם לו תודה שהצילכם
  15.06.21 06:29
 • אורח
  האם אמרת תודה לנפתלי בנט שניצח את המוטציה הביביסטית שנמצאת בבלפור?
  15.06.21 06:45
 • אורח
  צודק אין אין אין יותר ביבי
  15.06.21 17:59
 • אורח
  תודה רבה לראש הממשלה נפתלי בנט. תוך 24 שעות מההשבעה, החליט על ביטול חובת מסכות.
  הגב 14.06.21 22:49
 • אורח
  חחח תגובה הזויה !
  14.06.21 22:50
 • אורח
  למה? למה ? למה למהר ולעשות שטויות? יש כל מיני מוטציות. אני בעד להמשיך לפחות עוד חודש אחד, ואז נראה מה מצב המגיפה !!
  14.06.21 22:52
 • אורח
  זה נקבע עוד הרבה לפני שהקימו את הממשלה ההזויה הזאת.
  15.06.21 00:27
 • אורח
  בנט כלב דו רגלי
  15.06.21 06:29
 • אורח
  חחחח זה נקבע כבר לפני 3 שבועות! אנשים הזויים יש פה בחיי כאלה שעוד יתגעגעו לביבי
  15.06.21 06:34
 • אורח
  האם אמרתם תודה לבנט שניצח את המוטציה הביביסטית שנמצאת בבלפור?
  15.06.21 06:46
 • אורח
  בנט חלאת המין האנושי
  15.06.21 16:32
 • אורח
  בנט הושיע אותנו מביבי. יחי בנט מלך ישראל.
  15.06.21 17:20
 • אורח
  ממש בנט החליט תחייה בסרט
  15.06.21 18:36
 • אורח
  רמאי ונוכל רודף בצע-עם אשתו!!
  הגב 14.06.21 22:49
 • אורח
  לא לשכוח להגיד לנתניהו תודה שהציל אותך ממות בקורונה
  15.06.21 06:30
 • אורח
  כפוי טובה. תגיד תודה לנפתלי בנט שביטל את חובת המסכות תוך 48 שעות בתפקיד.
  15.06.21 06:46
 • אורח
  בנט חלאת המין האנושי
  15.06.21 16:33
 • אורח
  האם כבר אמרת תודה לראש הממשלה נפתלי בנט שהציל אותך מהקורונה?
  15.06.21 17:20
 • אורח
  רק בזכות ביבי
  הגב 14.06.21 22:50
 • אורח
  המדינה נחרבה רק בזכות ביבי.
  15.06.21 17:21
 • אורח
  תודה ל ביבי. 🙏🙏🙏
  הגב 14.06.21 22:55
 • אורח
  שזוף כל סוף הלך
  14.06.21 23:07
 • אורח
  תודה לביבי שהלך. ושלא יחזור.
  15.06.21 06:47
 • אורח
  יחזור בגדול
  15.06.21 07:15
 • אורח
  תחנה הבאה: מעשיהו.
  15.06.21 17:21
 • אורח
  רק ביבי הציל את עם ישראל מהקורונה תודה לך בינימין נתניהו❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  הגב 14.06.21 22:57
 • אורח
  שהלכתה
  14.06.21 23:07
 • אורח
  כפוי טובה. האם אמרת תודה לביבי שהעלה את מחירי הדירות ב120%? האם אמרת תודה לביבי שעזר לבדואים לגנוב נשק מצהל? האם אמרת תודה לביבי שדפק את התחבורה הציבורית ובגללו אנחנו תקועים בפקקים כל הזמן? האם אמרת תודה לביבי על שנתיים קשות כלכלית שבהן 200 אלף עסקים נסגרו ומיליוני ישראלים נמצאים מתחת לקו העוני? האם אמרת תודה לביבי על פיגועי הסכינים? טרור הטיקטוק? שריפת בתי כנסת?
  15.06.21 06:50
 • אורח
  שילך כבר גם אדם אחר יכל להביא חיסונים לשפני ניסיון ותפסיקו לבלבל את המוח.
  הגב 14.06.21 23:02
 • אורח
  עוד אידיוט שמשתמש בביטוי שפני נסיון. אז לא מדובר בשפנים אלא בחמורים. ולא במי שלקח את החיסון אלא במי שאומר שהיינו שפני נסיון.
  15.06.21 02:15
 • אורח
  אין על ביבי אהוב שלי תחזור חיים בלב מחכה שתחזור אין לך תחליף אהובי אין לך תחליף!
  הגב 14.06.21 23:06
 • אורח
  אהוב? את/ה נשמע/ת כמו המהב/ת שלו. איכסה.
  15.06.21 00:00
 • אורח
  מאהבת* רואים שאתה מהשמאל הרדיקלי, אין לכם שכל בכתיב
  15.06.21 06:25
 • אורח
  נודר נדר שביבי הציל אותנו וכל מי שאומר אחרת קנוס 50 אלף וואללקק ג׳וני אלמקייייססססס אחשליייי מי מדברררר
  הגב 14.06.21 23:25
 • אורח
  איזה אנשים חולים יש כאן.
  15.06.21 00:01
 • אורח
  ראית יותר מדי טלוויזיה ילד, לך הביתה
  15.06.21 00:13
 • אורח
  אבל אם הוא ילך הביתה הוא יראה טלוויזיה, אתה מפגר או שההורים שלך בני דודים?
  15.06.21 00:14
 • אורח
  שומע אל תדבר ככה לדודים שלי
  15.06.21 00:14
 • אורח
  אתה שטרודל רציני אה? פסיכופט
  15.06.21 00:14
 • אורח
  50 אלף פרוטקשן מכל מי שהגיב פה וואלללקק אלמקיייססססססס ג׳וני אלמקיייסססססס מי מדברתתתתתתת
  15.06.21 00:15
 • אורח
  תודה ענקית לקופות החולים שעושות בדיקות ומחסנות. לולא אתן היינו בשיא הקורונה. כל הכבוד.
  הגב 14.06.21 23:40
 • אורח
  גם קופות החולים אומרות תודה לנתניהו שהביא החיסונים תראו איך המדינה פורחת האבטלה ירדה המסעדות מלאות יש הופעות יש קולנוע והכל בנכות נתניהו
  15.06.21 06:33
 • אורח
  איזה שטויותתת !!! ובקופות חולים ובתי חולים לא ?
  הגב 14.06.21 23:46
 • אורח
  עם עיוור! מבצעים בו ניסויים והם אומרים תודה חולי נפש! משתינים עליכם ואתם חושבים שיורד גשם חחחח
  הגב 15.06.21 00:34
 • אורח
  שלא תתקרב !!!! יש מגפת קורונה!!! פחחחחחחח לא רק שהם מאמינים לזה, כולם נהיו נציגים ושגרירים של מי שמשתין עליהם. נאנסים ואומרים תודה. תחזרו למשמרות ההטרדה והמוטרדים יהיו השפוטים שלכם.
  15.06.21 02:13
 • אורח
  אימי היקרה מוסרת להם מידע בגלל שהיא מפחדת ממפלצות ששולחים לנווה יהודה.
  15.06.21 02:15
 • אורח
  פסיכופטי ביבי מעריצי הסדר החולני החדש והדיקטטורה אנשי חושך שלא יודעים להבדיל בין טוב ורע! אתם נמכרתם לעבדות השטן על ידי ממשל עולמי יא טיפשים.
  הגב 15.06.21 00:38
 • אורח
  אמרו בתי ספר!!! מה עם זה ? לא צריך???
  הגב 15.06.21 01:08
 • אורח
  האם יהיה אפשרי גם להכנס לבי"ס ללא בעיה?
  הגב 15.06.21 02:39
 • אורח
  ביבי היציל את המדינה זה יהמר לזכותו
  הגב 15.06.21 04:29
 • אורח
  ביבי ניסה להציל את הכסא ונכשל יאלה לעוף מבלפור מושחת
  15.06.21 06:51
 • אורח
  נכון, הוא הימר על כל הקופה באובססיביות, יחי הגירעון.
  15.06.21 12:44
 • אורח
  תפסיקו להגיד שביבי הציל אתכם עם החיסונים, אתם נשמעים כמו עדר. איזה בושות. בלי משרד הבריאות, בלי חברת סלא ( חברה פרטית!), בלי בתי החולים, בלי קופות החולים, בלעדיהם, שום ביבי לא היה עובד.!!!! תתחילו להפעיל את הראש ותפסיקו לדקלם את המסרים של ביבי, אתם כמו תוכי, איזה בושות לעם ישראל.
  הגב 15.06.21 05:10
 • אורח
  עדר, אתה עדר, מקווה שתיפול מהצוק גזען פשיסט שמאלני רדיקלי נאלח שכמותך
  15.06.21 06:27
 • אורח
  הוא לא רק שמאלן רדיקלי הוא בעיקר שונא יהודים ממשיכי דרכו של קסטנר
  15.06.21 06:35
 • אורח
  לביביסטים קשה להתעמת עם עובדות. זאת האמת.
  15.06.21 06:52
 • אורח
  צריך לאפשר לעוד אנשים להיבחר אין מלכים פה.
  הגב 15.06.21 06:16
 • אורח
  לא אמרנו משהו אחר אבל עם מישהו מצילך ממות אפשר ורצוי להגיד לו תודה תודה נתניהו
  15.06.21 06:36
 • אורח
  ביבי מלך, נקודה.
  15.06.21 07:40
 • אורח
  ביבי מלך רשע עבד של הבבונים החופשיים מכר את עמו לעבדות של הממשל העולמי עובד השטן
  15.06.21 16:55
 • אורח
  תודה לבנימין נתניהו על תרומתו למדינה, על היכולת שלו לצפות תמיד קדימה ועל המסירות שלו למדינת ישראל. מחכים לשובך.
  הגב 15.06.21 06:32
 • אורח
  צריך לגייר אותך. שתחזור להיות יהודי. שתאמין בה'. ולא לשקרים של ביבי.
  15.06.21 06:53
 • אורח
  טעות!! ביבי מלך ישראל
  15.06.21 07:39
 • אורח
  אין כסף לדתיים . אבל יש למיזגדים
  הגב 15.06.21 07:20
 • אורח
  אתם תיראו ביבי עוד יחזור בגדול💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙
  הגב 15.06.21 09:58
 • אורח
  תודה ביבי מלך ישראל אין כמוך ולא יהיה 💙💙💙💙
  הגב 15.06.21 10:03
 • אורח
  תודה לביבי המלך תחזור אלינו במהרה.
  הגב 15.06.21 18:37
 • אורח

תמונות מטקס הסיום של טורניר הכדורגל לבתי הספר בגדרה

הטורניר התקיים במהלך חודש מאי לתלמידי כיתות ד-ו

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית גדרה ומחלקת הספורט בגדרה קיימו זו השנה השלישית את טורניר הכדורגל לבתי הספר היסודיים, שתקיים במהלך חודש מאי לתלמידי כיתות ד'-ו' מכלל בתי הספר היסודיים במושבה.

את הטורניר יזמה מנהלת מחלקת הספורט של המועצה המקומית גדרה, אורלי כהן, במטרה לחשוף את התלמידים לערכים של הדדיות ושיתוף פעולה, במשמעת עצמית, בניית ערכים חברתיים של כיבוד האחר. כל אלה הם אמצעי לחינוך לסובלנות, לאי אלימות ולמשחק הוגן.


אירוע הגמר הוא למעשה אירוע השיא, אשר נמשך לאורך מספר חודשים: בתחילה, קבוצות ונבחרות בתי הספר מתאמנות, בשלבים הבאים מתמודדות מול נבחרות בתי ספר אחרים ואירוע הגמר מהווה את הסיום של הטורניר.

הטורניר הגיע לשיאו השבוע בעת טקס חלוקת המדליות והגביעים לתלמידים הזוכים. הטקס התקיים במגרש הכדורגל שבבית ספר קשת במעמד מנהלת אגף החינוך, ענת קוך, ומנהלת מרכז אופק, ליאת בן גל.


יואל גמליאל:

כל הכבוד לכל הבנות והבנים שלקחו חלק בטורניר שהתקיים בספורטיביות.

יישר כוח לאורלי כהן מנהלת מחלקת הספורט, למאיר שלמה מוביל ושופט הטורניר ולכל הצוותים החינוכיים שנרתמו לעשייה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לרגל שבוע הספר מוצגת בתיכון דרכא רמון תערוכת הציורים של תלמידי בית הספר בהשראת הספרים האהובים אליהם

על היוזמה אחראית יעל, ספרנית בית הספר שפנתה לתלמידים למצוא דרך יצירתית לשתף בספרים האהובים אליהם

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לכבוד שבוע הספר ספרנית תיכון דרכא רמון, יעל בקשה לעשות פעילות מיוחדת על מנת לחגוג את חודש הקריאה הישראלי. יעל בקשה ממספר בני ובנות נוער לשתף בדרך יצירתית בספרים האהובים עליהן ועליהם, והם הסכימו- ככה נולדה תערוכת ציורים בהשראת ספרים אהובים.
התערוכה תעמוד בספרייה של התיכון עד סוף החודש.
התלמידים שלקחו חלק בתערוכה:
יאיר דרורי ח7
ליאור גוטמן יא7
יעל חנניה ז5
הדר דן יא5
שרון קוגן יב6
אלעד דויטש י2
תמר סרוסי ח4
אמלי מימון ט6
גלעד טייץ ה ש. ש
והילה סלומון - י8


הציבור מוזמן להגיע

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לרגל סיום קורס פיס אקטיבי בגדרה חולקו מלגות הלימודים לסטודנטים שלקחו חלק בתוכנית

הקורס הוקם במטרה להגביר את השפעתם ויכולתם של הסטודנטים לקדם נושאים חברתיים שעל 'סדר היום' בישראל. במשך 20 שעות התנדבותיות, עסקו הסטודנטים בקידום המעורבות החברתית שלהם תוך מימוש ערך הנתינה וקבלת האחר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט : זהבה לווטה רכזת התוכנית מטעם שותפויות רוטשילד


השבוע התקיים אירוע סיום לקורס 'פיס אקטיבי ברשות' לסטודנטים של המועצה המקומית גדרה, בשיתוף מפעל הפיס ושותפויות רוטשילד

ביום ראשון (6.6), הגיע לסיומו קורס 'פיס אקטיבי ברשות' למעורבות חברתית ומנהיגות במרכז הצעירים גדרה Young אשר במסגרתו חולקו מלגות ההתנדבות לקהילה מטעם מפעל הפיס לסטודנטים תושבי גדרה.

הקורס הוקם במטרה להגביר את השפעתם ויכולתם של הסטודנטים לקדם נושאים חברתיים שעל 'סדר היום' בישראל. במשך 20 שעות התנדבותיות, עסקו הסטודנטים בקידום המעורבות החברתית שלהם תוך מימוש ערך הנתינה וקבלת האחר.


במהלך הקורס הסטודנטים לקחו חלק בחמישה מפגשים במרכז הצעירים של גדרה וכללו סיור חוויתי במועצה, דיונים בנושאי מגזרים בישראל, 'אני והזהות שלי', 'אני והקהילה' ויזמות חברתית.


באירוע הסיום קיבלו הסטודנטים תעודות הערכה על פועלם ונהנו מהרצאה של עידו טייר מייסד ומנכ"ל עמותת 'אלופים', אשר הוקמה בשיא ההתמודדות עולמית במגפת הקורונה ונועדה לסייע לאנשים שנפגעו כלכלית ותעסוקתית בעקבות המגפה.


ראש המועצה, יואל גמליאל:

"הסטודנטים הם מנהיגי העתיד! גדרה בראשותי תמשיך לתמוך ולקדם אותם בדרכם המקצועית בדרך להצלחה. תודה למפעל הפיס ולצוות מרכז הצעירים יאנג גדרה ובראשו לגלית דניאל".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חבר מועצת גדרה, אליאב מזגני נבחר לתפקיד יו"ר ועד העובדים מחוז מרכז בחברת בזק

אליאב מזגני זכה ברוב קולות של 98.2% של עובדי החברה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


חבר המועצה אליאב מזגני נבחר ברוב קולות לתפקיד ליו"ר ועד העובדים חטיבת מרכז בחברת בזק. בימים אלו התקיימו הבחירות בחברת התקשורת, בהם התמודד חבר המועצה, שזכה ב98.2% מהקולות ובתפקיד יו"ר מחוז מרכז.

ראש המועצה יואל גמליאל בירך את אליאב על בחירתו ואמר: "אני מאחל לך עשייה פורה למען עובדי חברת בזק, ובטוח שתשרת אותם נאמנה כמו שאתה משרת את תושבי המושבה גדרה".
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 10.06.21 15:51
 • אורח
  בהצלחה אליאב
  הגב 10.06.21 16:02
 • אורח
  עם שם כזה ,הכי מתאים לו להיות יושב ראש עובדי חברת תדיראן מזגנים
  הגב 11.06.21 14:18
 • אורח
  הגב 13.06.21 09:08
 • אורח
  בהצלחההההההההההה
  הגב 13.06.21 09:38
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
21.06.21 12:01
watch?v=wkZvPFBd9FU
אורח
09.06.21 15:40
על מה ולמה המחירים האלה ?! הדירה הכי יקרה בעיר המזדיינת הזאת, צריכה לעלות מיליון ש״ח ! מה 1.57 מיליון על דירה ברמת אליהו ?! חצי מיליון מספיק !
אורח
13.06.21 07:12
התבלבלת בעיר
אורח
13.06.21 16:20
אני בת 9 ולא נראה לי שהייתי צריכה להיכנס לפה טוב ביי.
אורח
26.04.21 18:06
הגזמתם עם המחירים. רדו לקרקע. תתחשבו בשוכרים.
אורח
24.04.21 09:24
להשכרה לתקופה קצרה (עד חודש ימים ) /או ארוכה בגדרה קרוב לתחנה מרכזית .חדר בדירת 3 חדרים . מרוהט ארון .מיטה כולל הכל . מחיר לחודש 1500₪ - נייד ‏‪052-795-2154‬‏ לפנות לאמיר
אורח
08.05.21 13:49
מה זה חדר בשלושה חדרים ??.
אורח
13.06.21 16:22
דירה עם שלוש חדרים היא התכוונה או התכוון
אורח
13.03.21 07:31
רחוב ההגנה 25 שברחובות ממש בושה והעלבת הדיירים שלא מקבלים התייחסות עירונית.(מקום הכי עתיק ברחובות) העירייה מזניחה את המקום נראה כמו ב מאה הקודמת בתקופת סלח שבתי . בניין עתיק ומוזנח קירות מתפוררים, צנרת מים חיצונית מקושטת לבניין, אוכלוסיה מבוגרת וחלשה, מפגעים פסולת וצמחי פרא בכניסה לדירות, וחוסר נגישות לדיירים נכים ומבוגרים לדירות, העירייה זונחת ומתאכזרת לדיירי הבניין גם בחיוב הדיירים בצנרת עירונית, מבקש התערבות עירונית ותרבות הדיור בעירייה לשיקום הבניין. הגיע הזמן. למה מחכים??? אנו בשנת 2021
אורח
13.03.21 07:37
שוועד הבית יפנה לראש העיר או לאיכות הסביבה
אורח
01.04.21 10:03
גרתי שם שנתיים בשכירות לכמעט קניתי שם ב''ה שלא, לפני כמה שנים החתים אותם קבלן על תמ''א 38 ונתנו לו את זכויות הבנייה בלעדי בלי תקופת שנים לצמיתות. כרגע אף אחד לא יכול לעזור להם רק הקבלן ההוא כשיחליט לרחם עליהם (ד''א ע''פ שמועות הוא לא מתכנן לבנות כי הפרוייקט שם לא רווחי מספיק)
אורח
24.02.21 08:09
יחידה להשכרה 0509099190
אורח
23.02.21 06:00
יחידת דיור יפיפייה 2 חדרים,מרווחת ביותר וגדולה!!מטבח חדש וענק חדר שינה גדול כולל מיטה! שירותים ומקלחת חדשים!! מיזוג בסלון ובחדר רק לבוא ולהיכנס. אלכס-0526577671
אורח
05.03.21 17:47
רק לבוא ולהכנס? אדון אלכס היכן היחידת דיור ??? רק לבוא ולהכנס זה משתמע שהדיור הוא בחינם
אורח
09.03.21 11:42
חחחח
אורח
21.02.21 13:43
בטבריה להשכרה /מכירה דירה 4 חד' חדשה מקבלן מרוהטת ריהוט חדש .קומה 7 עם נוף מדהים לכנרת .פרטים - 0527952154


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
09.06.21 15:40
מה 1.75 מיליון על דירה בכולה קדמת ראשון ?! גג שבגגות 400 אלף !
אורח
17.06.21 12:15
חחחחחחחחחחחחחחחח.. 300 אלף ואני מגזים... סתם, מה אלה ההודעות המטופשות הללו, מי ייתן לך את הדירה שלו בסכום הזה?
אורח
02.04.21 05:48
מועדון השחמט ראשון לציון מתחיל חוג שחמט למבוגרים. ההתחלה במועדון ב 4 באפריל בין השעות 19:00-20:30, שדרות בן גוריון 42. מתאים למתחילים ומתקדמים כאחד. לברור ניתן לפנות לירון ליניק, טלפון - 050-794-9335.( רצוי בוואטסאפ) או לעדי להב 054-6752-415
אורח
02.03.21 22:17
להשכרה קצרת מועד (גם לפסח) יחידת דיור 3 חדרים בכפר פינס . מושב דתי ,שקט. אוירה כפרית נעימה . 052-3795001
אורח
05.03.21 17:48
אוירה כפרית? זה פרסום לצימר רומנטי?
אורח
21.02.21 14:30
להשכרה דירה 3 חדרים בגדרה מרוהטת חלקי .מקרר.מכונת כביסה .מזגנים.ארון. פרטים נוספים -0527952154
אורח
17.02.21 22:02
מחפשת דירה לשכור 3 חדרים חדשה מקבלן 0543107454 תודה:)
אורח
28.12.20 11:45
עוזרים לבעלי חניות ברחוב הרצל להשכרה ללא דמי תיווך
אורח
21.12.20 08:20
מחפשת להשכרה ארוכת טווח דירה 4-5 חדרים ברחובות בשד חן/נווה אלון והסביבה הגיאוגרפית. חייבת מעלית וחניה קבועה. נא להתקשר הילה: 0544971875
אורח
25.12.20 09:19
יש לי בשבילך דירה דה-לוקס בשבילך העמלה שלי 5.000 ש"ח חניה כפולה ,מעלית קומה 3 מתוך 5 משופצת אדריכלית ברחוב המבוקש ביותר
אורח
31.12.20 09:31
כולל מע''מ? או אפשר בשחור?
אורח
29.11.20 06:58
מחפשת דירת 3.5-4 חדרים כחדשה משופצת במחיר סביר
אורח
09.12.20 20:44
בדיוק קבלתי בלעדיות על דירה כזו בשכונה ד בבאר שבע יכול לעניין אותך? כיצד ניתן ליצור איתך קשר?
אורח
21.02.21 14:42
יש לי בשבילך פרטים נוספים -0527952154


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
04.04.21 10:50
רכב משנת 2019 צריך להעלות בסביבות 50000 אם זה מיני ג'יפ
אורח
22.11.20 00:53
VOLVO S70 1999 במחיר 5500 ש"ח מונעת בבנזין ובגפ"ם -חסכונית עלות נסיעה הלוך-חזור לתל אביב רק 20 ש"ח מעולה לחיילים ולאברכים אסף 0522450484 - לתשומת לב: החוק מחייב לפני העברת בעלות חובה יש לשלם אגרת רישוי וביטוח חובה
אורח
22.12.20 09:44
אוטו של תימני במחיר מופקע
אורח
31.12.20 09:30
כתוב הלוך חזור לתל אביב. 1: אם אני רוצה שוב לתל אביב, האם האוטו ייסע? 2: לירושלים צריך גרר או טיולון?
אורח
23.10.20 13:39
טסלה שיגיע כבר פה לכאן
אורח
22.08.20 23:28
לדעתי רכב משנת 2000 צריך לעלות 20000
אורח
20.09.20 20:22
איפה אתה חי תגיד לי
אורח
15.10.20 22:15
בלפלנד
אורח
15.10.20 22:16
בלה לה לנד
אורח
17.10.20 13:13
שנת 2000 ב1000 שח זה המחיר
אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.
אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164
אורח
24.04.20 11:46
למכירה סוזוקי 2018 מחיר אטרקטיבי
אורח
31.08.20 20:58
אפשר יותר פרטים?איזה סוזוקי?כמה קילומטרים?איזה יד? 0524668037
אורח
21.02.21 05:49
פרטים על בסוזקי שנת דגם קמ


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
04.06.21 14:22
דרושים רוקחים/ות בסופר פארם ראשונים בקניון עזריאלי במזרח ראשון משרה מלאה/ חלקית תנאים טובים לפרטים לילי 0508900456 Lillys@super-pharm.co.il
אורח
04.05.21 11:49
מוקד מידע לאזרח הותיק
אורח
11.04.21 20:44
מחפשת עבודה בגן ילדים לשנה"ל הבאה תשפ" א. בראשון לציון. בעלת נסיון רב-שנים והמלצות. ס. ל 0528364650 sasi1061@gmail.com
אורח
28.04.21 18:15
תשפ"ב
אורח
03.01.21 22:09
תקראו...
אורח
27.01.21 15:11
רק עכשיו רואה.. אחד החמודים!!!
אורח
03.01.21 22:08
שלום
אורח
16.12.20 12:09
דרוש/ה מטפל/ת לקשיש עיוור מרחובות הזקוק להשגחה לפרטים נוספים: 0524885950
אורח
24.11.20 09:46
דרוש שכל גדול לתומר
אורח
16.11.20 21:36
מנקה לבית


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל