הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

ביום חמישי 26.5 תתקיים תהלוכת יום ירושלים בהשתתפות תנועות הנוער, בתי הספר ותושבי גדרה

ראש מועצת גדרה יואל גמליאל חילק מלגות לסטודנטים תושבי המועצה

ביום שישי 27.5 תתקיים סדנה להכנת לחם בשמורת יער מאכל רעות בגדרה

אלוף ישראל באקרובטיקה, לירן כהן מגדרה ייצג את ישראל באליפות העולם בבאקו, אזרבייג'ן

לירן תלמיד דרכא רות, זכה השנה בשתי מדליות זהב באליפות העולם ואליפות אירופה באקרובטיקה ביחד עם חברי קבוצתו

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ראש המועצה, יואל גמליאל אירח השבוע בלשכתו את משפחת כהן ובירך את ילדיהם לירן, לידור ונוי שזכו בתואר אלופי ישראל באקרובטיקה לשנת 2021 בקטגוריות זוגות בנים/ בנות ובזוגות מעורבים. כמו כן העניק גמליאל לשלושה תעודות הוקרה ושי על הישגיהם והכבוד שהם מביאים לגדרה.

מי שתפס בשנה האחרונה את הכותרות הוא לירן תלמיד דרכא רות, אשר זכה השנה בשתי מדליות זהב באליפות העולם ואליפות אירופה באקרובטיקה ביחד עם חברי קבוצתו.

לירן כהן, בן 15, יטוס בקרוב לאליפות העולם בבאקו, אזרבייג'ן כדי לייצג את ישראל בתחרות בינלאומית.

ראש המועצה, יואל גמליאל:

נפעמתי לשמוע על ההשקעה של ההורים בדור הצעיר, על המסירות וההקרבה הרבה. הענקתי להם תעודות הוקרה ושי צנוע, על הייצוג המכובד והכבוד הרב שהם הביאו לגדרה.

הספורטאים שמייצגים את גדרה ואת מדינת ישראל הם גאווה גדולה עבורנו ואנו נמשך לתמוך בכל ספורטאי אשר מייצג את גדרה ברמה הבינלאומית.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחלקת הנוער בגדרה הפתיעה את חגית אמסלם בן לולו והעניקה לה את אות יקירת הנוער בטקס המצטיינים של יום המנהיגות היישובי- מצ"ב סירטון

אות יקירת הנוער הוענק לה על 13 שנות עשייה ופעילות למען בני הנוער ביישוב.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


גדרה ציינה יום שלישי את יום המנהיגות היישובי ע"ש יונתן יוחאי ז"ל המתקיים כמדי שנה לזכרו של יונתן יוחאי ז"ל שהיה תלמיד תיכון דרכא רמון וחניך בתנועת מכבי צעיר.

יום המנהיגות היישובי מתקיים כחלק מהתוכנית של מועצת גדרה ומרכז אופק לקידום מנהיגות. כחלק מהפעילות הן עורכות תוכניות ופעילויות מנהיגות נוער שמסתכמות ביום השיא של יום המנהיגות היישובי. בנוסף מתקיים טקס המצטיינים בו כל תנועת נוער בוחרת את המצטיין השנתי שלהם.

השנה בנוסף לחלוקת אותות יקירי הנוער של תנועות הנוער, החליטו במחלקת הנוער להפתיע את מנהלת המחלקה, חגית אמסלם בן לולו ולהעניק לה את אות יקירת הנוער על פעילותה הרבה למען ילדי גדרה במשך 13 השנים האחרונות.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הכי מגיע לה 😘
  הגב 26.05.22 16:16
 • אורח

ראשי הרשויות של גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון נפגשו עם השרה, מירב כהן, במטרה לקדם תכנית להזדקנות מיטבית בקהילה, במסגרת פעילות אשכול שורק דרומי בו הן חברות

יו"ר אשכול שורק דרומי וראש מועצת גדרה, יואל גמילאל: כיו"ר האשכול, אני רואה חשיבות גדולה בנושא הזה, האוכלוסייה המבוגרת היא אוכלוסייה חשובה מאוד ועלינו מוטלת האחריות לשמור עליה, לדאוג לה ולטפח אותה. כאשר האשכול פועל יחד, יש לו כח רב. לכן, נושאים מהסוג הזה נמצאים בראש מעייננו. לאשכול שורק דרומי יש מחויבות לשיתוף פעולה הדוק למען האוכלוסיה הבוגרת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ראשי רשויות אשכול שורק דרומי, בהם יואל גמליאל, גבי גאון וחובב צברי נפגשו השבוע עם השרה לשיווין חברתי, מירב כהן וסיגל מורן, מנכ"לית משרד הרווחה והביטחון החברתי, לקידום תכנית להזדקנות מיטבית בקהילה. במפגש לקחו חלק גם בני הגיל השלישי, נציגי משרדי ממשלה וגורמי המקצוע. כחלק מקידום הפעילות לבני הגיל השלישי בחרו באשכול שורק דרומי להיות "אשכול ידידותי גיל" - אשר ישים את האזרח הוותיק במרכז.


במהלך הכנס, הוצג בפני המשתתפים נושא הבריאות, הרווחה וההזדקנות המיטבית בראיה האזורית, וכן הם שמעו נקודת מבט נוספת של אנשי מקצוע ותושבים וותיקים שהציגו בפניהם את נקודות השימור אך גם השיפור.

ראש מועצת מזכרת בתיה, גבי גאון הודה למרכז הגיל הפעיל (+60) במושבה, ד״ר משה שחם ולתושבים המתנדבים הנוספים שלקחו חלק בכנס קובי וששונה ברוך, בתיה חצרוני, כרמלה ארקין ואהובה קליינר.
יו"ר אשכול שורק דרומי וראש מועצת גדרה, יואל גמילאל:


כיו"ר האשכול, אני רואה חשיבות גדולה בנושא הזה, האוכלוסייה המבוגרת היא אוכלוסייה חשובה מאוד ועלינו מוטלת האחריות לשמור עליה, לדאוג לה ולטפח אותה.

כאשר האשכול פועל יחד, יש לו כח רב. לכן, נושאים מהסוג הזה נמצאים בראש מעייננו. לאשכול שורק דרומי יש מחויבות לשיתוף פעולה הדוק למען האוכלוסייה הבוגרת. ברצוני להודות באופן אישי לידידתי, ד"ר מטי צרפתי, ראש המועצה האזורית יואב, על הובלת הנושא וחיזוקו. למנכ"לית האשכול, שירה דקל-כץ, על הארגון והניהול של כנס כה חשוב, מלמד ופורה.

תודה רבה לשרה לשיוויון חברתי, מירב כהן על שיתוף הפעולה והדאגה לאוכלוסייה הוותיקה, גבי גאון, ראש המועצה האזורית מזכרת בתיה, דורון שידלוב ראש המועצה האזורית ברנר וסגן יו"ר האשכול, שי ריכנר, ראש המועצה האזורית נחל שורק, משה ליבר, ראש המועצה האזורית חבל יבנה, חובב צברי, ראש המועצה המקומית קריית עקרון, יוסי סולימני, סגן ראש העיר קריית מלאכי מלאכי, רון מוסקוביץ, מנכ"ל המועצה בני עיש, אשר הגיעו ולקחו חלק פעיל בכנס. ולמנכ"לית מרכז אופק, ליאת והב בן גל ולצוות המרכז על האירוח של הכנס במרכז אופק.

"עם שאינו יודע את עברו ההווה שלו דל ועתידו לוט בערפל" - מחובתנו להמשיך לפעול למען האוכלוסייה המבוגרת והוותיקה באשכול שורק דרומי ובכלל במדינת ישראל.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

שימו לב! ביום שני 30/5 יסתיימו הלימודים בגנים, בתי הספר היסודיים, חטיבות הביניים והחינוך המיוחד בשעה 13:00 לאור הפגנה של הגננות והמורים

בהסתדרות מוחים נגד שכר המורים הנמוך הגורם לטענתם לנטישה המונית של עובדי הוראה שתקשה על פתיחת שנת הלימודים הבאה. לדבריהם, המטרה היא "להציל את מערכת החינוך מקריסה"

לימור עידן | | תגובות: 11


על רקע המשא ומתן עם האוצר על שכר המורים, תקיים הסתדרות המורים המייצגת את הגננות והמורים בבתי הספר היסודיים ובחטיבות הביניים, בראשות יפה בן דויד, הפגנה .

ההפגנה תתקיים ביום שני 30.5 בשעה 18:00 ברחבת מוזיאון תל-אביב.

בהסתדרות מוחים נגד שכר המורים הנמוך הגורם לטענתם לנטישה המונית של עובדי הוראה שתקשה על פתיחת שנת הלימודים הבאה. לדבריהם, המטרה היא "להציל את מערכת החינוך מקריסה"

צוותי בית הספר והגנים ייקחו חלק בהפגנה אי לכך, ביום זה, בהתאם להנחיות משרד החינוך ובאישור של הסתדרות המורים, הלימודים יסתיימו ב-13:00, כולל כיתות החינוך המיוחד.

שימו לב כי גם גני הילדים יסיימו בשעה 13:00


אנא היערכו בהתאם


להלן דברייה של יפה בן דויד

עובדות ועובדי הוראה יקרים,

כידוע לכם, אנחנו בעיצומה של המערכה להצלת מערכת החינוך. פקידי האוצר גוררים רגליים ומונעים חתימת הסכם שכר חדש והוגן עבורכם.

השלכות התנהלות זו של האוצר לא פחות ממזעזעות: עובדות ועובדי הוראה רבים כבר עזבו את מערכת החינוך ורבים אחרים מתכוונים לעשות זאת בתום שנת הלימודים הנוכחית.

המשמעות: מחסור חמור בעובדות ועובדי הוראה שבפועל יוביל לשיבושים קשים בהפעלת מערכת החינוך ויפגע בעיקר בתלמידים, שיסבלו מתחלופה תדירה של גננות, מורות ומורים, מנהלות ומנהלים – ועד להפסקת לימודים בכיתות שלמות.

כדי למנוע את הפגיעה האנושה הזאת במערכת החינוך, בעובדות ובעובדי ההוראה ובתלמידים – הסתדרות המורים הכריזה על סכסוך עבודה ונערכת להסלמת המאבק עד שייחתם הסכם שכר ראוי שיבטיח את יציבות ואיכות החינוך בישראל.

כחלק ממאבקנו זה, נקיים הפגנת מחאה גדולה ביום שני 30.5.22 ברחבת מוזיאון תל אביב. להפגנה עובדות ועובדי הוראה רבים מכל רחבי הארץ ויזעקו די לעריצות האוצר ודי להרס מערכת החינוך!

די לייבש את מערכת החינוך!

לאור זאת, אבקש לעדכן כי ביום ההפגנה הלימודים יסתיימו בשעה 13:00, בכל מוסדות החינוך, כולל בחינוך המיוחד. זאת כדי לאפשר לכל עובדות ועובדי בהוראה להספיק ולהגיע להפגנה בתל אביב בשעה 18:00 ולצעוק בקול ברור: די להרס מערכת החינוך! די לפגיעה בעובדות ועובדי ההוראה!

בברכה,

יפה בן דויד

מזכ"לית הסתדרות המורים

התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה קורה עם הצהרונים
  הגב 26.05.22 09:34
 • אורח
  משועממת
  הגב 26.05.22 10:11
 • אורח
  לא ראתי שיש משהוא שנלחם על הקצבה שמקבלים בפנסיונרים שעבודו כל חייהם ואף אחד לא דואג שהם מקבלים משכורת מצחיקה כל הכבוד למורים דיש להם גב חזק כזה
  הגב 26.05.22 10:17
 • אורח
  זה גם לגבי הגנים הפרטיים?
  הגב 26.05.22 11:24
 • אורח
  לא
  26.05.22 14:13
 • אורח
  יפה בן-דוד רוצה להעלות את השכר למורים הוותיקים במקום למורים החדשים. בושה.
  הגב 26.05.22 11:30
 • אורח
  שכר נמוך???הלוואי עליי שכר כמו שלהם הם מרוויחות יפה מאוד אפילו מצויין
  הגב 26.05.22 12:17
 • אורח
  אל תעבדו תישארו בבית שעוד יותר לא תהיה לכם פרנסה את מי אתן מפחידות
  הגב 26.05.22 12:19
 • אורח
  חחחח ביום ראשון הכל יתבטל ויעבדו רגיל תמיד זה ככה
  הגב 26.05.22 12:20
 • אורח
  ממש נכון המשכורת של אנשי החינוך נמוך ואנחנו עובדות קשה. מי שחושב שלא בואו לעבוד שעה אחת בגן או כיתה נראה אם תרצו להמשיך
  הגב 26.05.22 15:43
 • אורח
  כהורה , אני תומך במורים/מורות והגננות/גננים . על הצעד אותו הם עושים . הגיע הזמן שמורה בישראל ישתכר לפחות כמו בשוויץ . ואני לא מורה וגם לא אשתי . אז הורים יקרים , תתמכו במאבקם הצודק של המורים . ואל תקטרו .
  הגב 26.05.22 16:50
 • אורח

המועצה המקומית גדרה קיימה את הטקס השנתי לזכרם של יהודי אתיופיה אשר נספו בדרכם לארץ ישראל.

יואל גמליאל:" יוצאי אתיופיה, המשולבים בהוויה הישראלית כבר דור שלישי, ממלאים את צוואתם ומורשתם של מי שלא זכו לעלות לארץ הקודש..."

לימור עידן | | תגובות: 0
צילום: דוברות מועצת גדרהלמעלה מ-4,000 יהודים, שעשו את דרכם בדרך לחלומם - לעלות לארץ ישראל, מתו מרעב, מצמא ומהסכנות אשר היו בדרך, כל אדם ואדם היה עולם ומלואו. כמדי שנה מקיימת המועצה טקס לזכר הנספים, מדליקים נרות ומעלים על נס את מורשתם ולקיים את חלומם - לחיות בארץ ישראל.

המועצה המקומית גדרה קיימה את הטקס השנתי לזכרם של הנספים שהיו בדרכם מאתיופיה במסעם לארץ ישראל.

ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל :

"הכיסופים לעלות לארץ ישראל ולבקר בבירתנו הנצחית ירושלים היתה חלק מתרבותם של יהודי אתיופיה במשך שנים רבות. ילדים, נשים ומבוגרים קיפחו את חייהם במהלך המסע לישראל, שהיה רווי תלאות, קשיים ואתגרים. המסע לישראל עד היום מעורר השראה לחברה הישראלית כולה והיא מעידה על כוחה של האמונה היהודית. יוצאי אתיופיה, המשולבים בהוויה הישראלית כבר דור שלישי, ממלאים את צוואתם ומורשתם של מי שלא זכו לעלות לארץ הקודש. יהיה זכרם ברוך".

ראש המועצה הודה לגלית דניאל, מנהלת אגף קהילה וחברה במועצה, אשר אמונה בין היתר על נושא הקליטה במושבה, לחבר המועצה אסף דרבה, אשר עומל ימים כלילות עבור הקהילה בגדרה, לאלמוג מקוריו מנהלת מוקד קליטה על העבודה והנחישות ולאבי יצחק, רכז המורשת על ההנצחה והזיכרון.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ראש מועצת גדרה יואל גמליאל חילק מלגות לסטודנטים תושבי המועצה

יואל גמליאל "המלגה היא הסיוע הצנוע שאנו יכולים להעניק לבני ובנות המקום על מנת שיגשימו את חלומם

לימור עידן | | תגובות: 0
צילום: דוברות מועצת גדרה


מלגות לסטודנטים ולסטודנטיות במושבה

ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל, העניק השבוע מלגות לסטודנטים ולסטודנטיות תושבי המועצה.

בפגישה שקיים עם סטודנטים וסטודנטיות בני ובנות המושבה בטקס חגיגי, העניק להם אש המועצה את מלגות הלימודים. ראש המועצה ציין עוד כי התרגש מאוד לפגוש אותם, לשמוע מהם על חוויות הלימודים, על הקשיים ועל האתגרים הכרוכים בלימודים אקדמאים.

"המלגה היא הסיוע הצנוע שאנו יכולים להעניק לבני ובנות המקום על מנת שיגשימו את חלומם", אמר ראש המועצה והודה לשותפים לדרך: לגלית דניאל, מנהלת אגף קהילה וחברה במועצה - אשר עמלה ועומלת עבור הסטודנטים כל השנה, לחברת המועצה ענת טל, על הסיוע והנחישות - על כך שלא וויתרה על אף סטודנט או סטודנטית בדרך לקבלת המלגה, ליו"ר ועדת מלגות וחבר המועצה אליאב מזגני ולשירן זנו, רכזת מעורבות חברתית.


ראש המועצה יואל גמליאל:

"הלימודים האקדמאים הם שלב חשוב מאוד בהתפתחות האישית והמקצועית, כאשר מטרה זו נפגשת עם תרומה לקהילה - ההצלחה היא בטוחה.

הסטודנטים אשר זכו למלגה תרמו לקהילה רבות דרך פרויקטים ופעילויות שונות. ההשכלה הגבוהה עוזרת לנו לחזק את היסודות בהווה ולבנות את העתיד"


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שישי 27.5 תתקיים סדנה להכנת לחם בשמורת יער מאכל רעות בגדרה

להרשמה 050-5191222

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


קהילת שמורת יער המאכל רעות בגדרה מזמינה את התושבים לקחת חלק בסדנה להכנת לחם שתתקיים בשמורה בסוף השבוע.

ביום יום שישי 27.5 משעה 10:00 ועד 12:00 תתקיים סדנה להכנת לחם מחמצת

להרשמה 050-5191222
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מינהלת החינוך הגיעה לביקור בבית ספר רעות בגדרה

ראש המועצה, יואל גמליאל: אני רואה חשיבות אדירה בביקור המינהלת. בזכות הביקורים הללו, אנו חשים ומרגישים את הילדים מקרוב, יכולים ללמוד על הצרכים ועל החוזקות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מינהלת החינוך בגדרה ממשיכה בסיוריה ברחבי היישוב והפעם בבית ספר רעות בניהולה של דנית אדלמן.

ראש המועצה, יואל גמליאל, ענת קוך, מנהלת אגף החינוך, גלית דניאל, מנהלת אגף חברה וקהילה, גלי אלדר, מפקחת במשרד החינוך, גבי שמעון, סגן מזכ"לית הסתדרות המורים והנהגת ההורים הגיעו לבית הספר שם הציגו הצוותים החינוכיים, התלמידים והתלמידות את העשייה החינוכית בבית הספר, את הפרויקטים, המתקנים וכל הנעשה ברמה החינוכית והלימודית.


ראש המועצה, יואל גמליאל:

אני רואה חשיבות אדירה בביקור המינהלת. בזכות הביקורים הללו, אנו חשים ומרגישים את הילדים מקרוב, יכולים ללמוד על הצרכים ועל החוזקות. תודה רבה למנהלת בית הספר, דנית אדלמן ולצוות החינוכי על ביקור פורה, מרגש ומלמד.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין על בית ספר רעות, הכל אמיתי, רואים את החיוך על הפנים של הילדים והצוות!
  הגב 25.05.22 09:13
 • אורח

תלמידת אוהל שלום בגדרה, ניגון יוסקוביץ' זכתה בתחרות הכתיבה הארצית - מירוץ הצבי של בתי הספר חמ"ד

ניגון כתבה את הסיפור רבנים בקיבוץ

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


משרד החינוך- חמ"ד מקיים מדי שנה את תחרות הכתיבה - מירוץ הצבי עופרים בה לוקחים חלק מאות תלמידים מרחבי הארץ. מסגרת התחרות מהווה הזדמנות לקידום תהליכי כתיבה בקרב התלמידים בכל שכבות הגיל. התחרות מתקיימת על פי שלבים השלב המחוזי כשהזוכים בו עולים אל השלב הארצי.

טקס חגיגי להענקת הפרסים התקיים השבוע בו לקחו חלק כל הכותבים הצעירים שזכו במקומות הראשונים על פי מחוזות. בין הזוכים נמצאת תלמידת בית ספר אוהל שלום, ניגון יוסקוביץ' מכיתה ו' שכתבה סיפור בנושא "רבנים בקיבוץ": לקיבוץ מגיע הרב קוק עם רבנים חשובים, ההתרגשות רבה וכולם במרץ מתכוננים. הרב קוק מכבד את הילדים בסוכריה מתוקה ובזכותו בבית הספר ילמדו גם תורה.

יש לציין כי הסיפורים של שני תלמידים נוספים מבית הספר: איתמר אטינגר בנושא "ביי ביי כדור הארץ" וייברקן סלומון בנושא "הבעיטה זכו בתחרות המחוזית של התחרות.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אלופה!!!
  הגב 24.05.22 18:15
 • אורח

בשורה להורים- משרד הבריאות ביטל את חובת הבידוד למי שמתגוררים עם מאומת, כולל מאומת חסר ישע, או ילד עד גיל 12 ולמי שמלווה מאומת

במשרד הבריאות מדגישים כי מאומת לקורונה עדיין מחויב בבידוד!*

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


משרד הבריאות מעדכן, כי החל מהיום (יום שני, ה 23.5.22) חובת הבידוד למי שמתגוררים עם מאומת, כולל מאומת חסר ישע, או ילד מאומת עד גיל 12 ולמי שמלווה מאומת - מבוטלת.

המקרים בהם נדרש בידוד, וחובה זו אינה מבוטלת לגביהם:

1. מאומת לקורונה - כלומר, קיבל תוצאה חיובית בבדיקת קורונה מוסדית או PCR.

2. אדם שקיבל הוראה מיוחדת ממערכת הבריאות להיכנס לבידוד - במקרים מיוחדים, מי שבא במגע הדוק עם חולה מקבל הוראה פרטנית מרופא מחוזי, מראש שירותי בריאות הציבור או מנכ"ל משרד הבריאות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 26.5 תתקיים תהלוכת יום ירושלים בהשתתפות תנועות הנוער, בתי הספר ותושבי גדרה

התהלוכה תצא מחניית המועצה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


חגיגת יום ירושלים בגדרה!

מועצת גדרה ותנועת אורי גדרה, יציינו ביום חמישי הקרוב 26.5 את יום ירושלים בתהלוכה חגיגית של משפחות, תנועות הנוער ובתי הספר.

התהלוכה תצא החל משעה 17:00 מחניית המועצה ותעבור דרך רחוב פינס, בן גוריון, מנחם בגין ותסתיים בחניית תיכון רמון

התהלוכה תתקיים במעמד ראש המועצה, יואל גמליאל, חברי ועובדה המועצה.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מדהים! כל הכבוד!!!
  הגב 24.05.22 18:16
 • אורח
  כל הכבוד🇸🇻
  הגב 24.05.22 21:58
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 26.05.22 14:40
 • אורח

תנועת אורי גדרה מציעה ליווי למשפחות אבלות בתקופת השבעה והאבלות הכוללים השכרת ציוד, ליווי הלכתי ורוחני

לפרטים נוספים ניתאי 054-7278511

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מה עושים בשבעה? מתי ואיך אומרים קדיש?

תנועת אורי גדרה מציגה למשפחות אבלות שירות של ליווי וסיוע בתקופת האבלות והשבעה.

הליווי כולל:

השכרת אוהל, כיסאות וציוד העלות סמלית

חוברת הדרכה ותפילות

ליווי הלכתי רוחני בכל תקופת השבעה והאבלות

לפרטים נוספים ניתאי 054-7278511
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מופעי מספרי סיפורים, דמויות שטח, משימות לילדים, עמדות יצירה מחכים לתושבי גדרה ביום רביעי 8.6 בספריית גדרה במסגרת אירועי חודש הקריאה

הציבור מוזמן להגיע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


שבוע הספר הפך בשנים האחרונות ל"חודש הקריאה" וזו הזדמנות ליהנות מחודש שלם גדוש בפעילויות לכל הגילאים ולאוהבי הספרים. בספריית גדרה מזמינים את התושבים להפנינג חגיגי שיתקיים ברחבת הספרייה עם מופעי מספרי סיפורים, דמויות שטח, משימות לילדים, עמדות יצירה, הצגת תיאטרון ומכירת ספרים יד 2

האירוע יתקיים בהשתתפות סופרים מקומיים

הפעילות תתקיים ביום רביעי 8.6 משעה 17:00 ועד 19:00 ברחבת הספרייה

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שלישי 7.6 הסטנדאפיסט, בן בן ברוך, יגיע לאולם תרבות רמון בגדרה

עלות: 35 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אחרי שכל הגבלות הקורונה הוסרו, גדרה חוזרת לחגוג את אירועי הקיץ ובגדול. במהלך חודש יוני יהנו התושבים משלל מופעים שיתקיימו קרוב לבית: יובל דיין, רמי קליינשטיין ומופע סטנדאפ של בן בן ברוך.

יום שלישי 7.6.22 שעה 20:30 מופע הסטנדאפ של בן בן ברוך, באולם התרבות רמון

עלות: 35 ש"ח


יום חמישי 9.6.22 בשעה 20:30 המופע של יובל דיין, ברחבת מרכז אופק

עלות: 30 ש"ח - במסגרת מיזם בימות פיס


יום חמישי 16.6.22 שעה 20:30 המופע של רמי קליינשטיין, רחבת מרכז אופק

עלות: 10 ש"ח -מופע בחסות משרד התרבות והספורט


לרכישת כרטיסים: https://h5z.info-cloud.co.il/TicketsSale/TicketsSaleWizard#SelectEventStep


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הבחירות להסתדרות! מחר (שלישי 24.5) יפתחו הקלפיות ב4 מיקומים באזור גדרה, בהם חברי ההסתדרות יוכלו לבצע את בחירתם להנהגת ההסתדרות הארצית, המרחבים ומוסדות נעמת

הבחירות יבוצעו באופן דיגיטלי על מסך בו תתאפשר הבחירה למועצות ההסתדרות ונעמת

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מחר (שלישי 24.5) ייצאו לדרך הבחירות להסתדרות בו יבחרו העובדים בישראל את הנהגת ההסתדרות ל5 השנים הקרובות. בהליך הבחירות ייבחר יו"ר ההסתדרות תפקיד עליו מתמודדים עופר עיני והיו"ר המכהן ארנון בר דוד, חברי המוסדות הנבחרים של ההסתדרות, הנהגת נעמת ובחירות למרחבי ההסתדרות.

הבחירות יתקיימו ברחבי הארץ במוסדות הציבור ובמקומות העבודה באופן חשאי. כל אדם מגיע לקלפי הרשומה בהודעה לבוחר שנשלחה לביתו (ניתן להצביע בכל קלפי בארץ למעט בקלפיות במקומות העבודה המיועדות רק לעובדי המקום). בקלפי על העובד/ת להזדהות עם ת.ז/דרכון/ רישיון נהיגה/ תעודת חייל ולאחר מכן הוא עובר לפרגוד שם יבצע את בחירתו באופן דיגיטלי.

מאחורי הפרגוד מחכה לבוחרים מסך בו עליהם לבצע 2 בחירות: יו"ר ההסתדרות, לועידת ההסתדרות ומועצת המרחב ולנשים תיפתח בחירה נוספת לועידת נעמת ומועצת נעמת במרחב.

באזור גדרה יפעלו הקלפיות ב4 מיקומים

מיקום הקלפישעות פעילות הקלפי
מועצה אזורית גדרותמשעה 11:20 ועד 13:20
ספריית גדרה - בלובי בקומה התחתונהמ8:00 ועד 22:00
בית חולים הרצפלד חדר הספרייה קומה 3משעה 6:00 ועד 22:00
מועצה מקומית גדרה מחלקת ההנדסה- ירוחם 1משעה 8:00 ועד 16:00


לפרטים נוספים אתר הבחירות של ההסתדרות

סרטון הסבר על הליך הבחירה

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא מצביעים להסתדרות=שמאל.מצביעים נטו הליכוד!
  הגב 23.05.22 21:47
 • אורח

בטקס חגיגי מועצת גדרה העניקה מלגות לימודים לסטודנטים

ראש המועצה, יואל גמליאל: הלימודים האקדמאים הם שלב חשוב מאוד בהתפתחות האישית והמקצועית, כאשר מטרה זו נפגשת עם תרומה לקהילה - ההצלחה היא בטוחה! הסטודנטים אשר זכו למלגה תרמו לקהילה רבות דרך פרויקטים ופעילויות שונות.

מערכת האתר | | תגובות: 0


כמדי שנה ערכה מועצת גדרה את טקס חלוקת המלגות לסטודנטים תושבי גדרה. הטקס החגיגי נערך במעמד ראש המועצה, יואל גמליאל, מנהלת אגף החינוך ענת קוך וחברת המועצה ענת טל. המלגות נתנו כמדי שנה לסטודנטים אשר לוקחים חלק במגוון תוכניות התנדבותיות בקהילה.

במפגש ספרו הסטודנטים לראש המועצה, על החוויות מהלימודים, הקשיים והאתגרים הכרוכים בלימודים אקדמאים.


ראש המועצה, יואל גמליאל:

הלימודים האקדמאים הם שלב חשוב מאוד בהתפתחות האישית והמקצועית, כאשר מטרה זו נפגשת עם תרומה לקהילה - ההצלחה היא בטוחה! הסטודנטים אשר זכו למלגה תרמו לקהילה רבות דרך פרויקטים ופעילויות שונות.

המלגה היא הסיוע הצנוע שאנו יכולים להעניק לבני ובנות המקום על מנת שיגשימו את חלומם. ברצוני להודות לגלית דניאל, מנהלת אגף קהילה וחברה במועצה - אשר עמלה ועומלת עבור הסטודנטים כל הזמן. לחברת המועצה ענת טל, על הסיוע והנחישות - על כך שלא וויתרה על שום סטודנט או סטודנטית בדרך לקבלת המלגה, ליו"ר מלגות וחבר המועצה אליאב מזגני ולשירן זנו, רכזת מעורבות חברתית. ההשכלה הגבוהה עוזרת לנו לחזק את היסודות בהווה ולבנות את העתיד. עלו והצליחו
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שלישי 31.5 תתקיים במרכז אופק הצגת הילדים "בלב הים הגדול"

ההצגה מיועדת לבני 3-5

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מועדון מרשמלו לקטנטני גדרה, מזמין את הילדים להצגת הילדים "בלב הים הגדול" - הצגת ילדים מרגשת על פי ספרו של גלעד שליט "כשהכריש והדג נפגשו לראשונה". ההצגה עוסקת בחברות, קבלת האחר, סובלנות ודעות קדומות. מפגש בין שני עולמות נפרדים מקבל תפנית חדה בזכות פתיחות, הרמוניה וקבלה הדדית. הצגה מלאת חן ותמימות הסוחפת את הקהל הצעיר, לעולם הקסום של יצורי המים.

ההצגה תתקיים ביום שלישי 31.5 בשעה 17:30 במרכז אופק

עלות: 35 ש"ח - הורה ללא תשלום

מיועד לבני 3-5

לרכישת כרטיסים אתר מרכז אופק https://h5z.info-cloud.co.il/TicketsSale/TicketsSaleWizard#SelectEventStep
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היום (ראשון 22.5) תיפתח מכירת הכרטיסים למופע של יובל דיין בגדרה

המופע מתקיים במסגרת מיזם בימות פיס של מפעל הפיס

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אירועי פתיחת הקיץ בגדרה עם יובל דיין

מפעל הפיס מחזיר גם השנה את פעילות את אירועי 'בימות פיס'- מופעי התרבות המתקיימים מדי שנה ברחבי הארץ עם מיטב אמני ישראל, בשיתוף הרשויות המקומיות. המופע נוצר על מנת לאפשר לכל תושב בישראל ליהנות ממופע התרבות בערים, מועצות מקומיות ויישובים בעלות של 30 ש"ח בלבד. בגדרה עתיד הפרוייקט לפתוח את אירועי הקיץ.

מתי? 9.6.22 | 20:30 רחבת מרכז אופק

עלות: 30 ש"ח

לרכישת כרטיסים באתר מרכז אופק https://h5z.info-cloud.co.il/TicketsSale/TicketsSaleWizard#SelectEventStep
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גם השנה גני הילדים יכללו בתוכנית קייטנות הקיץ של משרד החינוך

שרת החינוך ד״ר יפעת שאשא ביטון: ״ילדי הגנים חייבים להיות חלק מבתי הספר של החופש הגדול. לכן, לא הסכמנו לוותר והצלחנו להכניס אותם גם לתוכנית של החופש הקרוב. לא נשאיר את ילדי הגנים מאחור, ונוודא שבשנה הבאה הם יוכנסו לבסיס התקציב, כמו כיתות א׳-ג׳".

מערכת האתר | | תגובות: 5


שר האוצר, אביגדור ליברמן, ושרת החינוך ד״ר יפעת שאשא ביטון, סיכמו כי גם גני הילדים יכללו השנה בתוכנית בית הספר של החופש הגדול. התוכנית שהחלה לפני מספר שנים וכללה במקור את כיתות א׳-ג׳ בלבד, הורחבה בשנתיים האחרונות של הקורונה גם לגני הילדים, וכאמור תתוקצב גם בשנה הנוכחית.


שר האוצר אביגדור ליברמן:

"בתי הספר של החופש הגדול נותנים מענה חינוכי לילדים. נמשיך לקדם, לחזק ולעודד תעסוקה של הורים צעירים ומשפחות במעמד הביניים".


שרת החינוך ד״ר יפעת שאשא ביטון:

״ילדי הגנים חייבים להיות חלק מבתי הספר של החופש הגדול. לכן, לא הסכמנו לוותר והצלחנו להכניס אותם גם לתוכנית של החופש הקרוב. לא נשאיר את ילדי הגנים מאחור, ונוודא שבשנה הבאה הם יוכנסו לבסיס התקציב, כמו כיתות א׳-ג׳".
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מיותר לצלם אותה
  הגב 22.05.22 18:09
 • אורח
  יושבת עם מחבלים
  הגב 22.05.22 18:23
 • אורח

  22.05.22 19:21
 • אורח
  התמונה הזו מוכיחה רק דבר אחד: יכול להיות שביבי ניסה להתקרב אבל כשהבין מה המחיר לשבת איתם לא היה מוכן לשלם אותו בעוד שממשששלת הנוכלים נכנעת יום יום לסחטנות שלהם. כל יום מעבירה מאות מיליונים רק כדי שלא יפרשו ....אוי לבושה
  הגב 22.05.22 21:51
 • אורח
  נכון. בגלל זה צריך שעם ישראל בהמוניו יצביע לבן-גביר וסמוטריץ׳.
  23.05.22 17:23
 • אורח

יובל דיין, רמי קליינשטיין, בן בן ברוך ומופע מחווה ללהקת קווין מחכים לתושבי גדרה במהלך פתיחת מופעי הקיץ ביישוב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אחרי שכל הגבלות הקורונה הוסרו, גדרה חוזרת לחגוג את אירועי הקיץ ובגדול. במהלך חודש יוני יהנו התושבים משלל מופעים שיתקיימו קרוב לבית: יובל דיין, רמי קליינשטיין, מופע סטנדאפ של בן בן ברוך ומופע הצדעה לשירי להקת קווין.

לוח האירועים

רביעי 1.6.22 בשעה 20:30 מופע מחווה ללהקת קווין, באולם תרבות רמון

עלות: 35 ש"ח


יום שלישי 7.6.22 שעה 20:30 מופע הסטנדאפ של בן בן ברוך, באולם התרבות רמון

עלות: 35 ש"ח


יום חמישי 9.6.22 בשעה 20:30 המופע של יובל דיין, ברחבת מרכז אופק

עלות: 30 ש"ח - במסגרת מיזם בימות פיס


יום חמישי 16.6.22 שעה 20:30 המופע של רמי קליינשטיין, רחבת מרכז אופק

עלות: 10 ש"ח -מופע בחסות משרד התרבות והספורט


לרכישת כרטיסים: https://h5z.info-cloud.co.il/TicketsSale/TicketsSaleWizard#SelectEventStep
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 16.6 רמי קליינשטיין מגיע למופע מיוחד ברחבת מרכז אופק גדרה

עלות: 10 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


אחרי שכל הגבלות הקורונה הוסרו, גדרה חוזרת לחגוג את אירועי הקיץ ובגדול. במהלך חודש יוני יהנו התושבים משלל מופעים שיתקיימו קרוב לבית עם מופעים של יובל דיין ורמי קליינשטיין.

לוח האירועים

יום חמישי 9.6.22 בשעה 20:30 המופע של יובל דיין, ברחבת מרכז אופק

עלות: 30 ש"ח - במסגרת מיזם בימות פיס


יום חמישי 16.6.22 שעה 20:30 המופע של רמי קליינשטיין, רחבת מרכז אופק

עלות: 10 ש"ח -מופע בחסות משרד התרבות והספורט


לרכישת כרטיסים: https://h5z.info-cloud.co.il/TicketsSale/TicketsSaleWizard#SelectEventStep

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה לא נותן
  הגב 24.05.22 11:03
 • אורח

מועצת גדרה ומועדון רוטרי גדרה מחלקים מלגות לימודים בסך 2,000 ש"ח לסטודנטים תמורת התנדבות בקהילה - הגשת מועמדות עד 31.5

הקריטריונים להגשת מועמדות בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


תורמים לקהילה ומקבלים מלגה!

מועצה מקומית גדרה בשיתוף מועדון רוטרי גדרה, מחלקים מלגות לימודים לסטודנטים ביישוב על סך 2,000 ש"ח, תמורת 40 שעות התנדבות שנתית למען הקהילה.

קריטריונים להגשת הבקשות למלגות :

1. הינך תושב/ת גדרה (לצלם ת.ז וספח).

2. הינך בוגר/ת שירות צבאי מלא / שירות ביטחון / שרות לאומי / פטור משירות ביטחון מכוח חוק .

3. אישור קבלה למוסד לימוד.

ג . לטופס הבקשה יש לצרף את המסמכים והאישורים הבאים:

1. צילום ת"ז (כולל ספח).

2. צילום תעודת חוגר / שחרור/פטור.

3. אישור קבלה לשנה"ל תשפ"ג מהאוניברסיטה /מכללה/מוסד לימודי על תיכוני.

4. קורות חיים


לפרטים מלאים והגשת מועמדות - לחצו כאן >> https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdJI8P4DZ3wll1jUsyMDV6sWczC7AR1NNeTG-usmDWNmULSIg/viewform?usp=sf_link


שימו לב! - תאריך אחרון להגשת מועמדות 31.05.22.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  המדובר בחלוקת מלגות ע"י מועדון רוטרי גדרה הבילויים.
  הגב 23.05.22 00:09
 • אורח

ביום שלישי 24.5 יתקיים במרכז אופק גדרה, יום המנהיגות היישובי ע"ש יונתן יוחאי ז"ל

באירוע יתקיימו מעגלי שיח וטקס המצטיינים של תנועות הנוער

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


גדרה תציין ביום שלישי הקרוב את יום המנהיגות היישובי ע"ש יונתן יוחאי ז"ל המתקיים כמדי שנה לזכרו של יונתן יוחאי ז"ל שהיה תלמיד תיכון דרכא רמון וחניך בתנועת מכבי צעיר.

יום המנהיגות היישובי מתקיים כחלק מהתוכנית של מועצת גדרה ומרכז אופק לקידום מנהיגות. כחלק מהפעילות הן עורכות תוכניות ופעילויות מנהיגות נוער שמסתכמות ביום השיא של יום המנהיגות היישובי. בנוסף מתקיים טקס המצטיינים בו כל תנועת נוער בוחרת את המצטיין השנתי שלהם.

האירוע יתקיים במעמד משפחת יוחאי, ראש המועצה וחברי המועצה, חניכי תנועות הנוער וקבוצות המנהיגות ביישוב

בתוכנית:

16:00 מעגלי שיח

17:00 טקס המצטיינים

האירוע יתקיים ביום שלישי 24.5.22 במרכז אופק
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרכז הצעירים בגדרה פתח את ההרשמה למחזור השני של הקורס: להעיר את הביצועיסט שבך" בהנחיית המאמן המנטלי והמדריך, עידו טייר

לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז צעירים גדרה מזמין אתכם לקורס מנטלי: "להעיר את הביצועיסט שבך" בהנחיית עידו טייר, מאמן מנטלי, מורה דרך ומדריך לשיפור ביצועים ותוצאות יומיומיות.

בתוכנית:

איך לנהל את האנרגיה והזמן שלנו בצורה אפקטיבית

איך להטמיע הרגלים חדשים ומקדמים

איך לייצר התקדמות מהירה למטרות שלנו איך

לבנות כח התמדה חזק ויציב לאורך זמן

לפרטים נוספים https://wa.me/972503434432 או בטלפון 050-3434432

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום רביעי 1.6 יפתחו מופעי הקיץ של גדרה במופע מחווה ללהקת קווין באולם תרבות רמון

עלות: 35 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אחרי שכל הגבלות הקורונה הוסרו, גדרה חוזרת לחגוג את אירועי הקיץ ובגדול. במהלך חודש יוני יהנו התושבים משלל מופעים שיתקיימו קרוב לבית: יובל דיין, רמי קליינשטיין, מופע סטנדאפ של בן בן ברוך ומופע הצדעה לשירי להקת קווין.

לוח האירועים

רביעי 1.6.22 בשעה 20:30 מופע מחווה ללהקת קווין, באולם תרבות רמון

עלות: 35 ש"ח


יום שלישי 7.6.22 שעה 20:30 מופע הסטנדאפ של בן בן ברוך, באולם התרבות רמון

עלות: 35 ש"ח


יום חמישי 9.6.22 בשעה 20:30 המופע של יובל דיין, ברחבת מרכז אופק

עלות: 30 ש"ח - במסגרת מיזם בימות פיס


יום חמישי 16.6.22 שעה 20:30 המופע של רמי קליינשטיין, רחבת מרכז אופק

עלות: 10 ש"ח -מופע בחסות משרד התרבות והספורט


לרכישת כרטיסים: https://h5z.info-cloud.co.il/TicketsSale/TicketsSaleWizard#SelectEventStep

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משמרים את ההיסטוריה של גדרה! מועצה המקומית פועלת לשימור אתריה למען הדורות הבאים שכלל את שימור המוזיאון, רחוב הבילויים, מבנה המועצה ועוד

ראש המועצה יואל גמליאל: "ביצענו שיפוץ נרחב מבלי לפגוע בצביונו הכפרי והמיוחד של היישוב"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
מוזיאון הבילויים


משמרים את ההיסטוריה

השבוע מצוין שבוע שימור אתרים של "המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל". שבוע שימור אתרים מתבצע בסיוע משרד התרבות והספורט, אגף “מורשת”, רשות העתיקות, עשרות פעילי שימור ברחבי הארץ, צוותי החינוך באתרי המורשת, ועובדי המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל.

המועצה המקומית גדרה פועלת באופן שוטף לשימור אתריה ומשקיעה רבות בשיפוץ אתרי המורשת מתוך רצון לשמר אותם גם לדורות הבאים.

מבין האתרים ששומרו, נמצא גם מוזיאון הבילויים - אחד מהמבנים המפורסמים ביותר במושבה המושך תיירים מכל רחבי הארץ ועבר התאמה מיוחדת למאה ה-21 תוך שימור אופיו המיוחד.

גם רחוב הבילויים ההיסטורי זכה לשיפוץ מאסיבי, שבמסגרתו שופרו ושודרגו מערכות התאורה, התשתיות, המדרכות והכבישים, לצד פעולות שימור אתרי מורשת- מהלך אשר הפך אותו למוקד בילוי, תיור ומגורים נחשק.

גם בניין המועצה הוותיק זכה לשיפוץ מבפנים ומבחוץ, והותקנו בו אלמנטים כפריים, על מנת להעניק לעובדיו ולמבקריו אווירה נעימה, קהילתית, מחבקת ומכבדת.


ראש המועצה יואל גמליאל:

"המורשת של היישוב חשובה מאין כמוה לתושבים וחשוב לשמר ולשפץ את המבנים והרחובות ההיסטוריים ולהתאימם להווה, תוך כיבוד אופיים המקורי, ושמירה על האופי הכפרי של היישוב. אנו משקיעים תקציבים ומשאבים רבים בנושא, ושבוע שימור אתרים שמתקיים הוא הזדמנות טובה לציין את הנעשה ביישוב באופן שוטף.".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל מיום ראשון 22.5 מגרש גן 7 בגדרה יהיה סגור לפעילות

המתחם יהיה סגור עקב עבודות במקום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לידיעת תושבי גדרה

בשל עבודות שדרוג, מגרש גן 7 יהיה סגור לפעילות החל מיום ראשון, 22.5 עד יום ראשון, 12.6.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
14.03.22 14:59
יש לי קורונה
אורח
21.03.22 13:19
מזל טוב
אורח
04.05.22 19:46
אני רוצה
אורח
10.04.22 17:05
מוכר?
הצג תגובות נוספות
אורח
25.01.22 09:17
בשעריים בטשרניחובסקי ,למכירה בית פרטי 81 מ"ר+יחידת דיור 24 מ"ר,מגרש פרטי 383.5מ"ר רשום בטאבו (לא מקרקעי ישראל) טל: 054-4867984
אורח
30.01.22 13:52
תמכור לקבלן שיעשה בניין, ככה יותר זוגות צעירים יוכלו להנות סוף סוף
אורח
16.02.22 23:50
ראשון לציון ?
הצג תגובות נוספות
אורח
08.01.22 16:01
להשכרה דירה מתוקה לצעירים, רהוט חלקי: מיטה רחבה, מקרר, טלוויזיה, ארון, פינת אוכל, מיקרו גל, WIFI ועוד....להתקשר ישראל 050-3991065
אורח
24.12.21 08:12
ברחובות לאזרח הותיק 5970* 076-814-24-24 עוברים דירה הכל כלול
אורח
19.12.21 10:54
להשכרה---דירה 2 חדרים+פינת אוכל משופצת ומוארת ברחוב גוש עציון פינת רחוב הרב מימון קומה 3 ללא מעלית מידי!!! 0503390740 שכונה שקטה ביותר
אורח
03.12.21 07:02
להשכרה דירה 3 חדרים מרוהטת . רחוב אשר גדרה נייד 0527952154
אורח
19.10.21 15:34
למכירה, דופלקס חדש מהקבלן 5 חדרים רחוב בר כוכבא. לפרטים 0544813575
אורח
05.10.21 21:14
פינוי בינוי במרכז העיר חובה!! די להתעסקות במערב!
אורח
10.10.21 12:13
חייב לפנות את כל רחוב הרצל! להגדיל את הכביש ל 2 נתיבים לכל כיוון פלוס נתיב תחב"צ ורק אז לבנות במקום הבתים המפונים
אורח
28.10.21 08:38
לגמרי
אורח
22.01.22 11:39
בקושי משקיעים במערב! אל תתפוס מקום😠


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
24.03.22 19:08
שלום
אורח
13.01.22 00:24
להשכרה, דירה, 4.5 חדרים,110 מ' , למשפחה או שותפים, 3 כיווני אויר, מזגן בכל חדר, ריהוט חלקי, שכונת רמז במרכז ראשון לציון. 054-5567990, איציק
אורח
24.03.22 19:07
סתום
אורח
24.03.22 19:07
סליחה
אורח
08.01.22 16:14
דירה מתוקה לצעירים, ריהוט חלקי: מיטה רחבה ושידות, פינת אוכל, מקרר, טלוויזיה, ארון, מאורר מצנן גדול, כירים חשמליות ועוד.... אפשר לראות את הדירה בכל יום מהשעה 15/30 בתיאום עם ישראל: 050-3991065
אורח
22.04.22 21:30
מרתף.
אורח
05.01.22 15:08
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל שפינוזה רחובות. 0523946275
אורח
05.01.22 15:07
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל בשפינוזה
אורח
04.01.22 08:32
דירה להשכרה 3 חדרים בכצנלסון 0528225240
אורח
23.12.21 03:26
דירה 3-4 חדרים להשכרה מיידית בקרית גנים משופצת עם מעלית וחנייה 0503615384 סימה
אורח
28.10.21 05:05
דירה להשכרה באושיות 2 חדרים 2400 שח 30 מר יחידת דיור קרקע 0528424962
אורח
10.05.22 17:40
יש לי דירה 2 חדרים בבת-ים להשכרה 0547844807


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
28.04.22 23:52
למכירה פורד גלקסי 2009 יד 3 243000 ק"מ טסט לשנה 15500 0507158114
אורח
27.03.22 12:44
למכירה שברולט מליבו (אמרקאי) 2011 יד ראשונה מטופלת באופן סדיר + כולל טסט לשנה עד אפריל 2023 {טסט + תשלום) חום מוקה 054-9993528
אורח
23.03.22 16:09
מספר טלפון 0524101033
אורח
23.03.22 16:07
בקשר למודעה על הניסאן אשמח לדעת כמה דורשים בשבילה
אורח
10.04.22 11:00
5000
אורח
22.02.22 18:41
למכירה .רכב ניסאן אלמרה 1999 יד ראשונה.
אורח
12.01.22 12:40
מחפשת דירה להשכרה 5 חדרים בשכונת שרונה 054-6736108
אורח
24.12.21 08:13
ברחובות לאזרח הותיק 5970* 076-814-24-24 עוברים דירה הכל כלול
אורח
19.09.21 16:17
אני רוצה בי 60000
אורח
28.10.21 08:38
אני רוצה למבורגיני


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
07.05.22 19:55
היי שמי ענתי אני מטפלת בתינוקות, אהייה פנוייה מספטמבר הקרוב אשמח להצעות, 0525268687
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת דירה להשכרה בראשון עד 3000 שקל גדולה עם הרבה חדרים השכרה לתקופה קצרה.
אורח
06.05.22 15:29
מה זה תקופה קצרה
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת עבודה בתחום המסאג׳ רפלקסולוגיה וקוסמטיקה האם מישהו מכיר מקומות כאלה שאפשר לעבוד בראשון ?
אורח
18.03.22 10:44
מחפש עבודה במקצוע שלי מנהל מחלקת בשר עים ניסיון של 25 שנה תודה ושבת שלום
אורח
03.03.22 14:51
משמר זכרונות.. המרת קלטות וידאו ישנות למדיה דיגיטלית050-7438010
אורח
25.05.22 21:58
כמה עולה
אורח
21.02.22 17:42
דרוש עובד לבר אוכל חלבי בראשון לציון משמרות בוקר/ערב אפשר גם נוער לפרטים נוספים 050-3723013 ליאור
אורח
07.02.22 21:02
דרושה עובדת משק בית לניקיון פעם בשבוע בימי חמישי טלפון 0522845642
אורח
06.02.22 02:42
צוות DENNIS (בר אוכל חלבי כשר במרכז ראשון) מתרחבים: דרוש/ה עובד/ת פס אחראי/ת בעל/ת מוטיבציה עם ידע בסיסי בתחום המזון לפרטים 050-3723013


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל