הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

היום שישי חגיגת קניות וחנייה חינם בראשון לציון! 

יום העסקים של ראשון לציון עם שלל הטבות ומבצעים

בראשון לציון נתפסו 500 שעוני "יוקרה" החשודים כמזויפים

כביש חדש יחבר בין שכונת רמת אליהו לקניון הזהב

הפעילות החברתיות מראשון לציון גלי ברדה דאדיסון, איריס כהן ואפרת אלבכר הן ממובילות המחאה הארצית בעקבות ריבוי מעשי ההתעללות בגני הילדים

הערב מוצאי שבת התקיימה הפגנה ברמלה, ביום שני תתקיים הפגנה מול ביתו של שר המשפטים אבי ניסנקורן

אבי בר | | תגובות: 10


בעקבות ההתעללות הקשה שנחשפה בפעוטון ברמלה ובעקבותיו נעצרו 4 מעובדות הגן, פרצו במהלך השבוע הפגנות ברמלה וכעת החלה התארגנות למחאה ארצית בנושא. בין מובילות המחאה נמצאות הפעילות החברתיות מראשון לציון גלי ברדה דאדיסון איריס כהן אפרת אלבכר אשר הצטרפו הערב להפגנה ברמלה ובימים הקרובים המחאה תתפשט לערים נוספות כאשר ביום שני הקרוב תתקיים הפגנה מול ביתו של המשפטים אבי ניסנקורן ברחוב פרג 19 בהוד השרון.

ההפגנה בחסות קבוצת נלחמים ונאבקים למען הילדים " "הסיירת" ובשיתוף העמותה הישראלית למען גיל הרך

מטרות ההפגנה* :

*ענישה מקסימלית לפוגעים בחסיני ישע

*תקנות לחוק הפיקוח

*עדכון חוק המצלמות

*שינוי תפיסת הגיל הרך בארץ ( תקנים , הכשרות , שכר הולם וסינון לעובדים בתחום )

גלי ברדה דאדיסון ואחת ממובילי המאבק .

"הגיעו מים עד נפש. הורי ישראל יוצאים להפגין על רשלנות מוסדות המדינה על הפקרות הגיל הרךחדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין הרתעה מי שעושה דברים כאלה אלה אנשים מזעזעים זה פשע חמור מאוד
  הגב 01.08.20 22:34
 • אורח
  חלאות אדם צריך להעניש אותם בחומרה
  הגב 01.08.20 23:37
 • אורח
  עדיף שגבר יעבוד בגן כסייע או גנן ..לגבר יש יותר גישה נעימה לילדים ..נשים הן כוחניות ורשעיות מטיבען ..
  הגב 02.08.20 01:49
 • אורח
  צודק אבל הוא לא יחזיק מעמד. יפילו עליו עלילה שהטריד את הגננת מינית…
  02.08.20 05:12
 • אורח
  הייתי קושרת אותם חודש נותנת להם לאכול מים עם מרק עוף רוחצת אותם עם צינור בלי סבון שירגישו מה יה עינוי . אין להם לב איך אפשר להתעלל בחסרי רשע גם ילדים גם מבוגרים . מאסר ממושך גם ירתיע
  הגב 02.08.20 06:44
 • אורח
  כל אחת שמקשקשת בפייסבוק אתם קוראים פעילה חברתית?... כמו זו הפעילה של רז שאתם קוראים לה פעילה חברתית במקום פעילה קינסטליכית...
  הגב 02.08.20 10:59
 • אורח
  גם אמא שלך פעילה חברתית כן כן תשאל את התושבים
  04.08.20 11:46
 • אורח
  לחוקק חוק 29 שנה מקום הכי סגור . שלשופטים לא יוכלו להחליט כמה למה . יש הרשעה יש מחיר
  הגב 02.08.20 12:28
 • אורח
  מדינה קקה מחר ישחררו אותם
  הגב 02.08.20 15:32
 • אורח
  לידרוש מצלמות ישירות לנייד של ההורים. וגן שיסרב זה גן חשוד
  הגב 03.08.20 17:58
 • אורח

התושבים נענו לקריאת עיריית ראשון לציון לסייע היום שישי 7/8 לעסקים הקטנים החווים את משבר הקורונה

ראש העירייה, רז קינסטליך :" חוויה לעבור בין העסקים הקטנים בעיר ולחזק אותם ואת הכלכלה העירונית. דווקא בעת משבר - אנו מבינים את כוחם הגדול של העסקים המקומיים״.

אבי בר | | תגובות: 3
צילום עידן גרוסהיום ( 7.8 ) ציינו בעיר את יום העסקים הקטנים – "הראשונים בקניות" : חגיגת מבצעים במאות עסקים קטנים בעיר, חנייה חינם בכחול-לבן ובחניונים נבחרים ומשלוחים מוזלים של חברת "תן ביס" להזמנות ממסעדות מקומיות.


בנוסף, אגף נוער וצעירים הפעיל סיירת דיגיטלית המונה 60 בני ובנות נוער מהעיר שעברו בין העסקים וסייעו להם לקדם את עסקיהם בזירה הדיגיטלית : פתיחת עמוד פייסבוק, פתיחת עמוד אינסטגרם והסבר על היתרונות של הפלטפורמות הדיגיטליות שתאפשר לעסק תפעול והזמנות גם שהוא תחת הגבלות משרד הבריאות.

ראש העירייה, רז קינסטליך :

" חוויה לעבור בין העסקים הקטנים בעיר ולחזק אותם ואת הכלכלה העירונית. דווקא בעת משבר - אנו מבינים את כוחם הגדול של העסקים המקומיים״.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מרגש מאוד, אין על ראשלצ
  הגב 07.08.20 17:26
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 07.08.20 17:40
 • אורח
  יוזמה מבורכת ❤
  הגב 07.08.20 18:02
 • אורח

הכירו את מיזם "נשים למען נשים" המחבר בין נשים מתנדבות לבין נשים מהאוכלוסייה המבוגרת המרותקות לביתן בראשון לציון

המיזם מתקיים תוך שיתוף פעולה בין רשת נשים- המשרד לקידום מעמד האישה בראשון לציון לבין חברת נטלי המפעילה שירותי רפואה בעיר. "ההתאמה של המתנדבת לקשישה אינה אקראית" מספרת זהבה זהבי, הרכזת החברתית בקהילה התומכת "אנחנו עושים ככל הניתן כדי ליצור התאמה בין המתנדבת לקשישה על פי תחומי עניין משותפים ובכך נוצר קשר בין הנשים בזכות תחומי עניין משותפים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרותקות לבית – אבל לא לבד

פרוייקט מקסים של היחידה לקידום מעמד האישה מחבר בין נשים מתנדבות לבין קשישות המרותקות לביתן בראשון לציון, בינהן חברות בקהילה התומכת לאזרחים ותיקים שמפעילה נטלי-שירותי רפואה בעיר

לאחרונה, כולנו חווינו את התחושה של להיות מרותקים לבית, ביחד עם כל הקשיים והחששות שהתלוו אליה. אולם, יש כאלה שעבורם זו מציאות קיימת ולא רק בזמן הקורונה. לרוב, מדובר באנשים מבוגרים שמסיבות פיזיות, פסיכולוגיות או לוגיסטיות כמעט ואינם יוצאים מהבית, הם מרותקים אליו. הם אינם יוצאים למרכזי יום ואינם משתתפים בפעילויות חברתיות בקהילה וכך הם כמעט ואינם פוגשים אנשים נוספים. לשם כך, הוקם בראשון לציון פרויקט התנדבותי מיוחד במינו, הנקרא "ביחד – נשים למען נשים" ומנוהל על ידי אתי פלג מהמרכז לקידום מעמד האשה בשיתוף צוות הקהילה התומכת.

הנשים המתנדבות יוצרות קשרים חבריים עם נשים תושבות העיר שהן בודדות ו/או מרותקות לביתן. הקשרים ברובם מתקיימים בשיחות טלפון בתקופת הקורונה ובימים רגילים בביקורי בית. בימים אלו, הפרויקט קיבל משנה תוקף, כאשר הריחוק החברתי הנדרש והבדידות פגעו מאוד באוכלוסייה המבוגרת. המתנדבות סייעו רבות לקשישות בכל דבר שהן נזקקו לו. המתנדבות היו להן לאוזן קשבת ולכתף תומכת, אף שרובן מעולם לא נפגשו והכירו. הפרויקט מופעל בשיתוף המרכז לקידום מעמד האישה בעיריית ראשל"צ בראשותה של עו"ד דנה אייזנר לביא, הלשכה לאזרחים ותיקים באגף הרווחה בעיריית ראשון לציון ובשיתוף אשל-ג'וינט.


"המתנדבות הן לרוב נשים לאחר פרישה מהעבודה" מספרת עדי ברגר, עובדת סוציאלית ורכזת הקהילה התומכת של נטלי-שירותי רפואה בעיר. "הן עוברות קורס ייחודי הנועד להכשיר אותן לכניסה לבית של אדם מבוגר ולהתמודד נכון עם מצבים שונים שעלולים להתעורר בסיטואציה כזו. הכל נעשה בצורה מאוד מקצועית. לאחריו, כל אחת מצוותת לקשישה שאיתה היא תתנדב""ההתאמה של המתנדבת לקשישה אינה אקראית" מספרת זהבה זהבי, הרכזת החברתית בקהילה התומכת "אנחנו עושים ככל הניתן כדי ליצור התאמה בין המתנדבת לקשישה על פי תחומי עניין משותפים כמו אומנות, גינון, מוזיקה, רקע משפחתי והיסטורי ועוד. כך, לקשר החברתי שנוצר יש שתי משמעויות: האחת - הקשישה זוכה לחברה, מישהי שמתעניינת בה ובשלומה ודואגת לספק לה חברה ושיח באופן קבוע. השניה – העמקת הקשר על ידי שיח ועיסוק בתחביב משותף לפי תחומי עניין משותפים" זהבה מדגישה "הפרוייקט מדהים ומשפיע לטובה גם על המתנדבות וגם על הקשישות, במיוחד בתקופה זו הרצופה באתגרים".


"אחרי שנים רבות בהתנדבות בעיריית ראשון לציון, הגעתי לפרוייקט הקסום הזה שקישר אותי עם דורינה" מספרת כרמלה בריא מוסטוב (62), מתנדבת בפרוייקט "שתינו מתעניינות בציור, שתינו מגיעות מרקע דומה – אימי הגיעה מרומניה וכך גם דורינה, אפילו מאותה העיר. האמת שהיא מזכירה לי הרבה את אמא שלי ז"ל, כשאני נפגשת איתה חוזרים אליי זיכרונות מאמי וזה נורא כיף. הקשר שנוצר בינינו היה מיידי וטבעי והוא כבר מזמן הפך להיות הרבה מעבר להתנדבות. דורינה היא אישה מדהימה, מאוד אינטליגנטית ומצחיקה. אני מאוד אוהבת אותה ומאוד נהנית לבוא אליה" היא ממשיכה "אני רוקחת במקצועי ומאמנת תזונה ובריאות. דורינה סובלת מסכרת ואני משתדלת לעזור לה גם בפן הזה, אני תומכת בה מבחינת תזונה ונותנת לה עצות בתחום בהתאם להמלצות הרפואיות שיש לה. דורינה אמרה לי שהיא מרגישה יותר טוב, ואני מאוד שמחה שאני יכולה לעזור לה גם בתחום זה. דורינה אומרת לי באופן קבוע: 'כרמלה, את תמיד יכולה לבוא אליי. רק תבואי', וזה מחמם לי את הלב, כי אני יודעת שזה באמת עושה לה טוב שאני מארחת לה חברה. אין תחושה טובה מזו, זכיתי בחברה אמיתית".


"אני סובלת מסכרת וחווה הרבה כאבים, אבל כשכרמלה מגיעה הכל מתגמד" מספרת דורינה זיו (85), חברת הקהילה התומכת של נטלי "כרמלה מאוד פקחית ויש לנו כל כך הרבה במשותף, זה מדהים. היא באה כל פעם לפחות לשעתיים והיא גם מתקשרת אליי קבוע, מתעניינת בי ודורשת לשלומי. אפילו הכלבים שלנו כבר חברים. אני מאוד נהנית איתה, היא פשוט עושה לי טוב"


בכדי להצטרף לקהילה התומכת של נטלי-שירותי רפואה בראשון לציון, ניתן לדבר עם עדי ברגר, רכזת הקהילה התומכת במספר 0526021494 או עם אב הקהילה, אבי חורש במספר 0523607010


על תוכנית "קהילות תומכות"

אשר מופעלת עבור הרשויות המקומיות ע"י חברת "נטלי – שירותי רפואה" בשיתוף המחלקה לאזרחים ותיקים באגף הרווחה מספקת סל שירותים מגוון שנועד לתת מענה לצרכים שונים של מבוגרים אשר מעדיפים להמשיך לגור בביתם בביטחון תוך שמירה על עצמאותם, פרטיותם ואיכות חייהם. סל השירותים כולל חיבור ללחצן מצוקה ושירותים רפואיים 24 שעות ביממה, פעילויות חברתיות, אב קהילה לסיוע בהבאת תרופות וסיוע בתיקון תקלות קלות בבית, עובדת סוציאלית לסיוע במיצוי זכויות ועוד. חברת נטלי – שירותי רפואה, מפעילה מספר רב של "קהילות תומכות" בכל רחבי הארץ.


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

הקלות קורונה! בוטל האיסור על שהות במתקני השעשועים הציבוריים

מרכזי הקניות לא ייסגרו בשבת

אבי בר | | תגובות: 20


הממשלה קיימה ביום חמישי משאל טלפוני ואישרה מספר הקלות במגבלות הקורונה.

בין ההקלות שאושרו ביטול ההנחיה כי עסקים ומרכזי קניות יהיו סגורים מיום שישי בשעה 17:00 ועד יום ראשון בשעה 05:00.

ההקלה הנוספת שאושרה ביטול האיסור לשהייה בגני השעשועים הציבוריים.

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  באמת, לא הייה שום אחיפה על האיסור הזה, הישתמשו בהם כרגיל.
  הגב 07.08.20 10:38
 • אורח
  מלא פקחים היו וחלק מוסווים כנראה
  07.08.20 11:45
 • אורח
  כל המתקנים חופשי כבר מתחילת הקרונה מי אכף?
  הגב 07.08.20 10:50
 • אורח
  בקיצור בילבול מוח...בלי דווח על תחלואה , מחלימים וכל היתר...בקיצור בולציט
  הגב 07.08.20 10:55
 • אורח
  ולכן היו הדבקות!
  הגב 07.08.20 10:57
 • אורח
  אחיפה כותבים ב- כ אכיפה.
  הגב 07.08.20 11:11
 • אורח
  ממש יעזור התיקון, העברית העילגת של כל מיני......., העברית שפה כל כך יפה ולא יודעים להנות ממנה, ולא מתכוון לשפה הגבוהה כי אם עברית יומיומית, אם/עם, לקרוא/לקרות, טעויות נפוצות גם באתר כאן.
  07.08.20 16:00
 • אורח
  כאילו לא השתמשו בהם קודם 🤣
  הגב 07.08.20 12:16
 • אורח
  זה טוב שיהיה איפה לכייף בשביל הילדים היו כמו בית הסוהר הין יש מקום מה עם הברכות פתוח או סגור שבת
  הגב 07.08.20 12:20
 • אורח
  פתוחות וגם היו פתוחות....רק סופ"ש אחד היה סגור
  07.08.20 12:36
 • אורח
  מתחילת הגל השני כבר היה פתוח ... מה חדש??
  הגב 07.08.20 12:45
 • אורח
  נכון סתם מבלבלים את המוח
  07.08.20 13:52
 • אורח
  בשבת נהיה בבית ולא יהיו הדבקות , חחחח הצחקתם אותי עם כל ההוראות שאפילו אתם לא ממלאים ורוצים שהציבור יעשה בלי לתת הסבר כי רואים בנו קהל שבוי מה שביבי לא יעשה או לא יעשה נכון להגיד אנחנו אחריו, עדת אהבלים
  07.08.20 13:55
 • אורח
  בספורטק לא עכשיו בשעה טובה יפתחו
  הגב 07.08.20 13:36
 • אורח
  ברור כשמש שזאת דרישת הדתיים/חרדים, אז הם לא ישמרו בכלל חתונות ועוד ואנחנו נסגר בבית לא נלך לעבודה וגם הילדים לא ילמדו, הדתיים ימשיכו לחגוג על חשבוננו, כי ביבי פוחד שלא ילכו איתו.
  הגב 07.08.20 13:59
 • אורח
  היה איסור???😳
  הגב 07.08.20 14:19
 • אורח
  היה איסור...????😳
  הגב 07.08.20 14:20
 • אורח
  ומה עם מכון ויצמן? מתי ירשו לנו להסתנן לשם?
  הגב 07.08.20 14:29
 • אורח
  אכיפת חוק היה רק בתל אביב וירושלים שאר הערים לא נחשבים כמו רכיבה באופניים על מדרכות פיקוח נאדה
  הגב 07.08.20 17:08
 • אורח
  לא ברור למה משלמים מיסים גבוהים בראשון
  הגב 07.08.20 17:22
 • אורח

היום שישי חגיגת קניות וחנייה חינם בראשון לציון! היום (שישי 7.8) יום העסקים של ראשון לציון עם שלל הטבות ומבצעים ברחבי העיר, חנייה חינם וסיירת דיגיטלית שתסייע לבעלי העסקים להיכנס לעולם הדיגיטל; כל הפרטים והמבצעים מצ"ב בכתבה

גם חברת השליחויות תן ביס מצטרפת, ומעניקה למזמינים מבתי העסקים בעיר 40 ש"ח הנחה בהזנת קופון בזמן ההזמנה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


היום זה קורה (7.8), חגיגת "הראשונים בקניות" תצא לדרך בתפריט: מבצעים, סיוע בפתיחת חנויות מקוונות, קופונים למשלוחים וחנייה בחינם לרוכשים

משבר הקורונה פגע אנושות בעצמאים ובעסקים ברחבי המדינה. עיריית ראשון לציון מרימה את הכפפה ויוזמת יום עסקים קטנים בעיר. (שמתחיל היום שישי 7.8.20), תתקיים חגיגת "הראשונים בקניות" בה כולם מוזמנים לקחת חלק ולתרום להצלחת היוזמה.

אז מה מתוכנן ביום הזה? עיריית ראשון לציון תאפשר חנייה חינם בכחול-לבן ובחניונים נבחרים ברחבי העיר לרוכשים בעסקים המקומיים וכך תעודד גם תושבי חוץ להצטרף לחגיגה. כמו כן, בעלי עסקים ברחבי העיר יציעו מבצעים ייעודיים ליום הזה בלבד.

גם חברות השליחויות יעניקו באותו היום הטבה לרוכשים ממגוון המסעדות. תנאי ההטבה יפורסמו בפוסט בדף הפייסבוק העירוני.

בנוסף, אגף נוער וצעירים יפעיל סיירת דיגיטאלית שתעבור בין העסקים בעיר ותסייע להם לקדם את עסקיהם בזירה הדיגיטאלית : למשל פתיחת עמוד פייסבוק ועמוד אינסטגרם ובהמשך פתיחת חנות מקוונת שתאפשר לעסק לפעול ולקבל הזמנות גם במקרה של סגר או הגבלות של משרד הבריאות.

עובדי אגף רישוי עסקים בעירייה עברו בשבוע האחרון בין החנויות שביקשו להשתתף והדביקו מדבקות ממותגות ומעוצבות על בית העסק, כך אנשים יידעו שאותו עסק מעניק הנחות או הטבות לרגל יום העסקים הקטנים. חשוב לציין כי יום העסקים הקטנים יתנהל תחת מגבלות משרד הבריאות.


חברת השליחויות "תן ביס" תעניק קוד קופון של 40 ₪ למזמינים ממסעדות בעיר מסכום של 120 ₪ ומעלה

החברה תעניק קוד קופון של 40 ₪ למזמינים ממסעדות בעיר מסכום של 120 ₪ ומעלה. את קוד הקופון : RASHLATZ. יש להזין באפליקציית "תן ביס" במסך התשלום למזמינים ממסעדות בעיר, בסכום של 120 ₪ ומעלה. לאחר הזנת קוד הקופון תינתן ההנחה עבור ההזמנה. "מטרת ההטבה היא להניע את הכלכלה העירונית ולעזור למסעדות שנפגעו עקב נגיף הקורונה" מספרת מנהלת השיווק של חברת "תן ביס", חיה האוסמן.


כאמור גם פרלמנט הנוער הצטרפו ליוזמה עם הסיירת הדיגיטלית ולרגל יום הולדתה של ראשון לציון יחד עם יום העסקים הם מספרים על מקום בילוי האהוב עליהם, וגם לינוי אשרם הצטרפה ליוזמה וקוראת לתושבים לקנות בעסקים המקומיים.
https://www.instagram.com/s/aGlnaGxpZ2h0OjE3ODQ5MTczMTQ1MjQ0MTc3?igshid=2xgr40d77exg&story_media_id=2368937958588178928_7134002421

יום העסקים הקטנים – "הראשונים בקניות"- ההטבות

שם העסקכתובתהטבה\ הנחה
"אקשן"

קניון הזהב - שער פריז ראשון לציוןהוואינס לנשים - צבעים חלקים - 30₪ הוואינס לנשים - צבעים מקושקשים - 50₪ הוואינס לגברים - 50₪ הוואינס נצנצים - כל הדגמים ב- 100₪
"גילפז מתנות" מכירה לספקים ולא לבודד
רבדים 9 ראשון לציון
10% הנחה מסך הקנייה
הורים בלב" – 'מנחת הורים לגיל הרך
הייעוץ ניתן בטלפון/ פגישת אונליין/ בבית הלקוחשיחת ייעוץ במחיר סמלי של 99 ש"ח
"העוגיות של אביטל"החלמונית 20 ראשון לציון.מתנה על כל קניה מעל 100 שקלים ביום שישי ה7/8.
*חלה מתנה*
משלוחים חינם בראשל"צ
גל זילברמן ניסים - יחסי ציבור ודיגיטל
הרצאה מכוונת בזום.הרצאה חינמית – ביחסי ציבור. בהרצאה ימכרו שירותים לעסקים קטנים ב-% 20 אחוז הנחה למשתתפים.
עסק בייתי – יצירות לילדים
עבודות גבס עם כל הדמויות שילדים אוהבים
משלוחיםמבצע חבילה מיוחדת ב70₪ במקום ב-100 וערכת גואש במתנה.
משלוח חינם **גדול - 15 ש״ח בינוני - 10 ש״ח קטן -5 ש״ח

ליאור טיקולסקי - יניב - דולה, תומכת לידה
באיזור מהרכז והשפלהמשריינת בתקופה הקרובה מקום אחד בחודש לליווי לידה ללא התחייבות כספית.
שרותי עמילות מכס ושילוח בינלאומידוד סחרוב 10, קומה 2, ראשון לציוןמשטח לעכבר מתנה
ד"ר אלמן - קליניקת רפואת עור ואסתטיקהמשה לוי 11, ראשון לציון
בניין
מוצרי הקוסמטיקה מפיתוח בלעדי של הדרמטולוגית הבכירה ד"ר מוניקה אלמן- ב-50% הנחה.
מארזי בלונים - הילהמגיעים לבית הלקוחהטבה: סידור בלונים כולל הגעה 300 ₪.הסידור כולל:25 בלוני הליום מטליים 2 בלונים מיוחדים2 מעמדים 3 קומות עם ספרות ובלון בועה עם הקדשה אישית.

HeartPiece הארטפיס - חפצים שאוהבים
חנות לעיצוב הבית, ריהוט משלים, אקססוריז, צמחיה מלאכותית, טקסטיל, כלי הגשה, נרות.
חנות אונליין15-20% הנחה על כל המוצרים ומשלוחים חינם לתושבי ראשון לציון
מיכל בכר הסרת שיער בטכנולוגיית SHRנווה דקלים 36 ראשון לציון200 ₪ לטיפול במקום 240 ₪
Meital sweet -boutique עסק של מתוקים
האחים סולימן 16 ראשון לציון15-20% הנחה על כל המוצרים ומשלוחים חינם לתושבי ראשון לציון.

מורן- מתנות סרוגות

שמריהו לוין ראשון לציון

15% הנחה בכל הזמנה מעל 150 ₪ קוד קופון #ראשונים2020

הקופסא - יוצרים זיכרונות ילדות מארז מלא שיש בו כל מה שצריך לשעות של פעילות מחקר והעשרה, יצירה, דמיון והמון המון כיף.
נחלת יהודהלראשוניים שיאספו את ההזמנה שלהם בראשון תינתן 20 ש"ח הנחה ממחיר הקופסא הרגילה הזינו באתר את קוד קופון: - RISHON070820
דוכן פרחיםמוהליבר 2 ראשון לציון

Dream metal design
חנות מקוונת-
10%
10% הנחה על כל הפרטים בחנות
להיכנס לחנות האינטרנטית ולהזין קוד קופון dream10

אולפני צילום אבישי
הרצל 30, ראשל"צ15% הנחה על פיתוח הגדלות קנבס, תמונות על בלוק, מסגרות, פיתוח תמונות.

Noa - Creating With Love טקסטיל לילדים בהתאמה אישית מתנה מושלמת ליולדת או פינוק לבייבי .שלטי שם, נחשושים, משטחי החתלה, שמיכות.
עסק שעובד מהבית, משלוחים חינם בתוך ראשון לציון.10% הנחה
פיצה דלה נונהביאליק 13, ראשון לציוןעל כל הזמנה 15% הנחה
פיצה ירושלים כרמיםהיקב 12 ראשון לציוןשני מגשים משפחתיים שמונה משולשים במחיר של 70 שקלים,בנוסף קינוח מתנה. כל מי שקונה משולש פיצה בדלפק יקבל טרופית חינם.
סדנאות קונדיטוריה ושוקולד לילדיםמגיעה לבית הלקוח בראשון לציון10% אחוז ברכישת 3 ערכות שוקולד להפעלה עצמית או 10אחוז הנחה על סדנת שוקולד המותנת ב-5 משתתפים. עלות הסדנא הינה 80₪.

רחלי נזר -בשביל הגוף - פילאטיס ואימוני כושר
מגיעה עד לבית הלקוח - לאימוני פילאטיס שיקומי , מזרן, כוח ופונקציונלי.ההטבה ליום העסקים הקטנים היא אימון היכרות אישי יחיד של 45 דק ב-55 שקלים בלבד.

הילה הכל יכולה - מופעים לילדים / ימי הולדת / הפעלות קהל
הפעלות בבית הלקוח העסקהטבה של 300 שח בסגירת אירוע
Paula אוכל לטיני כשר

הרצל 47 ראשון לציון

בקניה של 6 אמפנדס תקבלו מנת צ'וריסו חינם.אוכל של סבינה מהבית

הרצל 52 ראשון לציוןקילו כיסונים 100 ש"ח, שני קילו כיסונים 160 ש"ח ורוטב של סבינה 200 גרם 10 ש"ח
"ראיון לחיים" כלים לראיון עבודה מוצלח.
בזום או בבית הלקוח.הנחה של 10% ללקוחות דרך יום העסקים הקטנים.
חדרי בריחהאלטלנה 14 ראשון לציון15% הנחה בתאריך בהזמנה יש לציין "יום העסקים הקטנים" ראשל"צ"
חנות מתנותקניון הזהב. שער לונדון, קומת קרקע.תאורת רינג לד 26 סנטימטר + חצובה עד לגובה של 2.1 סנטימטר ב-99 ש״ח בלבד.
מגבוני דיאודורנטמקווןמבצע מיוחד ליום העסקים הקטנים - משלוח חינם ומהיר מהיום למחר לראשון לציון! במקום ב- 44.90 רק עד סוף החודש סמנו בקופה שיש לכם קופון ותקבלו 2 יחידות רק ב45 שקלים
קליניקה הוליסטית למגוון טיפולי גוף נפש וייעוץ מיסטיקהוולפסון 51 ראשון לציון ייעוץ טלפוני בנוסף למי שרוצה.מבצע טיפול שיאצו 150 ₪ במקום 299 ייעוץ מיסטי 250 במקום 300 ייעוץ מיסטי טלפוני 150
קונדיטוריה דניאלבן אליעזר 29 ראשון לציוןמארז כדורי שוקולד בקניה מעל 70 ש"ח

שלינקה עוגות מעוצבות
משלוחים
אנטריקוטה ברהרצל 84, ראשון לציון15 % הנחה על כל קנייה
דברים בגו- משפחה של מותגיםהירשפלד 30 ראשון לציון
10% הנחה על כל המוצרים באתר ובחנות. לא כולל ספרי לימוד!
קוד קופון לאותו יום: RISHON10
תכשיטי רוטשילדרוטשילד 35 ראשון לציון
חייך ותמונהשסחרוב 21 ראשון לציון – קניון הזהבלב מואר לדים רק ב-10 ₪
פגישת יעוץ עסקי און ליין - קובי חיוןסחרוב 10 ראשון לציוןפגישת ייעוץ חינמית ! לקביעת פגישה נכנסים ישירות ליומן שלו -
Sunny funny מכון שיזוףשמעון פרס 33 ראשון לציוןמעניק 20% הנחה לטיפול ביום העסקים
שירותי בניית אתרים ושיווק דיגיטלי לעסקים ולחברותברשבסקי 3 ראשון לציון10% הנחה על בניית אתר וחבילות פרסום ללקוחות מראשון לציון
HELD חנות צילום סניף ראשון לציוןקניון עזריאלי ראשוניםבלוק עץ עם תמונה לבחירה 79 ₪ לאחד או שניים במחיר של 139 ₪
הכל לרכב - חנות לאביזרי רכבהרצל 97 ראשל"צליטוש פנסים לרכב ב 120 ₪ בלבד
Walli

מעצבים, מייצרים ומתקינים טפטים, מדבקות קיר ועיצוב לקירות וזכוכיות בבתים ומשרדים.
ברשבסקי 33 קומה 1 ראשון לציוןלכל המזמנים בשישי 7.8 באתר 10% קוד קופון להזנה בשלב הקופה walli10 להזמנה טלפונית
סדנת לימוד שפת הסימנים אונלייןמקוון20% הנחה לתושבי ראשון לציון עד סוף השבוע 68 ₪ במקום 80 ₪
אלי אור- ייעוץ ותכנון תאורההזמנה מקוונת \ לתיאום פגישה באולם תאורה יש להתקשר10% הנחה למבחר ענקי של גופי תאורה מעוצבים ומשלוח חינם

חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין פלאפון של כל עסק או כתובת
  הגב 07.08.20 10:04
 • אורח
  כבוד . הרבה מילים .🚮ולא מבינים כ ל ו ם . חחח
  הגב 07.08.20 10:05
 • אורח
  קנה פיצה .. קבל טרופית . איזה צוענים. תת רמה .
  הגב 07.08.20 12:28
 • אורח

לרגל יום העסקים הקטנים של ראשון לציון (שיחול מחר שישי 7.8) בני נוער מהסיירת הדיגיטלית החלו לסייר ברחבי עיר ולסייע לבעלי העסקים להכניס את העסק לעולם הדיגיטלי

רונית טל, בעלת חנות צעצועים במדרחוב רוטשילד, אמרה: "זה חדש לי מאוד ואני מתחילה ללמוד את הפלטפורמות הדיגיטליות החדשות, אני מקווה שזה יעזור לי". רונית הודתה לבני הנוער ואמרה: היוזמה שלהם מרגשת אותי, זה לא מובן מאליו".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


הסיירת הדיגיטלית מחממת מנועים לקראת יום העסקים הקטנים שיחול ביום שישי הקרוב (7.8). בני הנוער יסייעו לעסקים להיכנס לעולמות הדיגיטליים

יום העסקים הקטנים מתקרב בצעדי ענק והיום היה תורה של הסיירת הדיגיטלית לניסוי כלים ראשון. הסיירת, המורכבת מ- 60 בני ובנות נוער שנרתמו למשימה, צפויה לעבור בין העסקים הקטנים ביום שישי ולהציע להם להיכנס לעולמות הדיגיטליים, למשל פתיחת דף פייסבוק ואינסטגרם ואפילו חנות מקוונת. התכלית היא לאפשר לעסקים שתלויים מהרחובות המדלדלים מאנשים בצל נגיף הקורונה, להציע את מרכולתם ברשת.


מדובר ביוזמה של אגף נוער וצעירים במינהל קהילה. בני הנוער לא רק יסייעו בפתיחת פרופילים ואתרים, אלא יסבירו לבעלי העסקים על היתרונות של העולם הדיגיטלי וחשיבות פרסום תמונות ברשת. בעירייה מקווים כי בעזרת הכרת העולם הדיגיטלי יהיה לעסקים קל יותר להתמודד תחת הגבלות משרד הבריאות, לעדכן את הלקוחות על שינויים, לשווק מוצרים, למכור מוצרים ושירותים מרחוק ולצלוח את תקופת הקורונה שנכפתה עליהם".


*בעלי עסקים מוזמנים להיכנס לעמוד הפייסבוק של עיריית ראשון לציון ולציין את ההטבה שיבחרו להעניק ללקוחות ביום העסקים המקומיים >>>*https://www.facebook.com/rishonlezion.muni/photos/a.207324652689428/3182823715139492/?type=3&theater


לפרטים נוספים >>> דני מרון – Danim@rishonlezion.muni.il
רונית טל, בעלת חנות צעצועים במדרחוב רוטשילד, אמרה:

"זה חדש לי מאוד ואני מתחילה ללמוד את הפלטפורמות הדיגיטליות החדשות, אני מקווה שזה יעזור לי". רונית הודתה לבני הנוער ואמרה: היוזמה שלהם מרגשת אותי, זה לא מובן מאליו".ראש העירייה, רז קינסטליך:

"עבור חלק מהעסקים זו זירה חדשה לגמרי שעשויה להחזיר אותם למסלול בתקופה זו. העסקים המקומיים הם הלב הפועם שמניע את הכלכלה המקומית. אנחנו נסייע בכל דרך שנוכל. אני משוכנע שניצול הפלטפורמות הדיגיטליות, תגדיל לחלקם את כמות הלקוחות ותתרום לשיווק ופרסום העסק".


ירנין צברי, חבר בסיירת הדיגיטלית, הוסיף:

"אני שמח לקחת חלק בפעילות שיכולה לסייע לעסקים הקטנים בעיר לצלוח את תקופת הקורונה. לכולנו יש עסקים קטנים שאנחנו צורכים מהם שירותים והם כמו משפחה עבורנו".


המשנה לראש העירייה, איתי מתיתיהו, המחזיק בתיק נוער וצעירים:

" מדובר ביוזמה שיכולה לשנות לעסק את כמות הלקוחות והמכירות באופן משמעותי. זוהי הוכחה נוספת ליופי ולאיכות של הדור הצעיר – זוהי גם ההזדמנות להודות להם על מאות שעות התנדבות ותרומה לקהילה, דווקא עכשיו בתקופה לא פשוטה".

חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד.גאה בבני הנוער
  הגב 07.08.20 00:36
 • אורח

יום חמישי 6.8 - בשלושת הימים האחרונים התגלו 60 מקרי קורונה חדשים בראשון לציון; בכתבה מצ"ב מקומות חשיפה ותחבורה ציבורית: אושר עד, מייק בורגר, דואר ישראל, קשת טעמים וקווי האוטובוס 15,19,20,8

מי נדרש לבידוד? מי שהיו במגע עם חולה מאומת. מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


משרד הבריאות מפרסם את תמונת המצב על תחלואת הקורונה בישראל נכון ליום חמישי 6.8.20:

מספר החולים שהתגלו עד כה: 78,514

מספר החולים הפעילים:24,576

מספר המחלימים: 53,362

מספר הנפטרים: 569


בראשון לציון לאחר מספר ימים בה נרשמה ירידה, היום נרשמה עלייה כאשר בשלושת הימים האחרונים התגלו 60 מקרים חדשים של קורונה וכעת מספר החולים הפעילים עלה ל414. מספר התושבים בבידוד עומד על 1,192 איש.


מספר החולים שהתגלו עד כהמספר החולים הפעיליםמספר החולים החדשים שהתגלו ב 3 הימים האחרוניםמספר הבדיקות שנערכו עד כהמספר החולים הפעילים לכל 10,000
ראשון לציון13264146048,62116נתונים קודמים

תאריךמספר החולים שהתגלו עד כהמספר המחלימיםמספר חולים פעילים
4.8.201274
391
2.8.201,241
409
30.7.201,205646559
29.7.201181594587


מקומות חשיפה בראשון לציון

05/08/2020
אושר עד ראשון לציון, אצ''ל 24 בין השעות 05:30 עד 07:30


04/08/2020

דואר ראשון לציון רמת אליהו, צייטלין 24 בין השעות 16:30 עד 17:15

אושר עד ראשון לציון, אצ''ל 24 בין השעות 05:00 עד 18:00


03/08/2020

אושר עד ראשון לציון, אצ''ל 24 בין השעות 06:00 עד 16:00


02/08/2020

ספייס פיקס ראשונים Space Fix ,שד נים 2 בין השעות 21:00 עד 22:00

מייק בורגר, זדל 3, בין השעות 13:20 עד 13:50

מקס סטוק ראשון לציון, זדל 1 בין השעות 13:20 עד 13:50

קניון הזהב, סחרוב דוד 21 בין השעות 13:00 עד 15:30

כל-בו חצי חינם, הכשרת היישוב 3 בין השעות 11:30 עד 12:30

מקס סטוק, לישנסקי יוסף 20 בין השעות 10:00 עד 11:30

אושר עד ראשון לציון, אצ''ל 24 בין השעות 06:00 עד 16:0001/08/2020
דלי קרים, דרך המכבים 30, בין השעות 23:00 עד 23:30

משה בקר 9, בין השעות 23:00 עד 23:50

בינו סנטר - רחיצת רכב ידנית בין השעות 21:30 עד 23:00

גולדה גלידה בין השעות 17:00 עד 17:30

מגה ספורט ראשון לציון, לח''י 4 בין השעות 16:00 עד 16:30

קשת טעמים, ברשבסקי 33 בין השעות 10:00 עד 11:00

קיבוץ על החוף,הטיילת 19 בין השעות 00:01 עד 02:0031/07/2020
קיבוץ על החוף, הטיילת 19 בין השעות 22:00 עד 23:59

לוי משה 14, בין השעות 14:15 עד 14:30

קפה פולה, שד בן גוריון 6 בין השעות 13:30 עד 14:30

Decathlon Rishon Lezion- דקטלון ראשון לציון בין השעות 13:00 עד 14:30

אושר עד ראשון לציון, אצ''ל 24 בין השעות 12:30 עד 13:30

אושר עד ראשון לציון, אצ''ל 24 בין השעות 12:00 עד 13:00

קניון הזהב, סחרוב דוד 21 בין השעות 11:00 עד 12:30

קניון ראשונים, שד נים 314 בין השעות 10:30 עד 11:00

אושר עד ראשון לציון, אצ''ל 24 בין השעות 10:00 עד 10:30

קניון ראשונים, שד נים בין השעות 09:00 עד 10:30

אושר עד ראשון לציון, אצ''ל 24 בין השעות 05:00 עד 10:00


30/07/2020

פרנצ'סקה, הטיילת 21 בין השעות 20:00 עד 22:00

הגראז' - אוכלים שותים, הרצל 151 בין השעות 19:00 עד 20:00

G סיטי, ילדי טהרן 5 בין השעות 18:03 עד 21:45

שופרסל שלי, שד יעקב 50 בין השעות 17:00 עד 18:00

טיב טעם בין השעות 16:30 עד 17:30

שופרסל דיל ראשון לציון, שמוטקין בנימין 30 בין השעות 16:30 עד 17:30

מסעדת סוהו, בקר 15 בין השעות 16:00 עד 18:00

ישראלבודי ראשון לציון - תוספי תזונה לספורטאים חיטוב ופיתוח גוף, הרצל 42, בין השעות 15:00 עד 15:30

קניון הזהב, סחרוב דוד 21 בין השעות 11:00 עד 16:00

H&M, שד נים 2 בין השעות 10:30 עד 13:00
29/07/2020

כל בו חצי חינם, לח''י 16 בין השעות 17:00 עד 18:00

יינות ביתן, שמוטקין בנימין 29 בין השעות 16:35 עד 18:30

קניון ראשונים, שד נים בין השעות 14:30 עד 15:30

רמי לוי שיווק השקמה - ראשון לציון, ילדי טהרן 1 בין השעות 14:30 עד 15:00

איקאה IKEA, היוזמה 1 בין השעות 11:00 עד 14:00

אושר עד ראשון לציון, אצ''ל 24 בין השעות 06:00 עד 16:0028/07/2020
קידום ראשון לציון - הכנה לפסיכומטרי, רוטשילד 45 בין השעות 17:00 עד 21:30

האורנים 25 בין השעות 08:00 עד 08:3027/07/2020
מיזו סושי בר - Mizu Sushi Bar, הטיילת 14 בין השעות 19:00 עד 23:30

קניון ראשונים, שד נים בין השעות 12:30 עד 13:00

הגדוד העברי 56 בין השעות 08:00 עד 19:00


26/07/2020

סחרוב דוד 3 בין השעות 19:00 עד 20:00

איקאה IKEA, היוזמה 1 בין השעות 15:00 עד 16:00

האורנים 25 בין השעות 08:00 עד 08:30תחבורה ציבורית

29/07/2020

קו 20 בין השעות 10:30 עד 11:30

עלייה: ראשון לציון, מד"א/ז'בוטינסקי

ירידה: חולון, סוקולוב/שדרות קוגל28/07/2020

קו 274 בין השעות 19:15 עד 19:45

עלייה: רחובות, הרצל/רוטרי

ירידה: ראשון לציון, תחנה מרכזית


קו 20 בין השעות 10:30 עד 11:30

עלייה: ראשון לציון, מד"א/ז'בוטינסקי

ירידה: חולון, סוקולוב/שדרות קוגל


קו 19 בין השעות 10:20 עד 10:45

עלייה: ראשון לציון, ראשון לציון משטרה

ירידה: בת ים, אלי הכהן / רזיאל


27/07/2020

קו 367 בין השעות 20:30 עד 21:00

עליה: ראשון לציון, תחנה מרכזית ישנה

ירידה: רחובות, צומת אושיות שדרות יעקובי


18 א' בין השעות 19:00 עד 19:30

עלייה: ראשון לציון, תחנה מרכזית

ירידה: ראשון לציון סופרלנד, שדרות מרילנד


קו 15 בין השעות 18:00 עד 19:00

עלייה: ראשון לציון, ירושלים/ הגדוד העברי

ירידה: ראשון לציון, טיילת ראשון


קו 8 בין השעות 18:00 עד 18:15

עלייה: ראשון לציון, תחנת רכבת

ירידה: ראשון לציון הנחשול- משה דיין


קו 20 בין השעות 10:30 עד 13:30

עליה: ראשון לציון, מד"א/ז'בוטינסקי

ירידה: חולון, סוקולוב/שדרות קוגל


הנחיות לציבור

מי נדרש לבידוד?

מי שהיו במגע עם חולה מאומת.

אם בתוך 14 יום מהמגע עם החולה המאומת הופיעו: חום מעל 38 מעלות, שיעול, קושי בנשימה או תסמין נשימתי אחר, יש לפנות טלפונית למרפאה או למוקד קופת החולים המבטחת (מי שאינם מבוטחים - יש לפנות למוקד קול הבריאות בטלפון 5400*). במצבי חירום בלבד יש לפנות כמקובל למוקד 101 של מד"א או ישירות לחדר המיון.

מגע הדוק מוגדר כשהייה של פחות משני מטר למשך 15 דקות לפחות עם חולה.

מי שנמצאים בבידוד בית נדרשים לדווח על כך למשרד הבריאות.

להנחיות החדשות בנוגע למשך הבידוד http://www.be106.net/49/39934


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נמאסתם, שימו מסכות.
  הגב 06.08.20 20:47
 • אורח
  במרכז פחות מסתובבים עם מסכות אכיפה ואכיפה....
  הגב 06.08.20 20:55
 • אורח
  שימו לב כמה פעמים תועדו חולים באושר עד!!! תסגרו כבר את המקום הזה!!! למה נותנים לחולים להסתובב שם. די נמאסתם!!!
  הגב 07.08.20 17:01
 • אורח
  מי שחולה שיהיה בהסגר !!! למה להסתובב ולהדביק אחרים!!! היכן האחריות האישית.
  הגב 07.08.20 17:02
 • אורח
  לכלא כל החולים שמסתובבים ומדביקים אחרים.
  הגב 07.08.20 17:03
 • אורח

מחר (שישי 7.8) בראשון לציון זה קורה! יום העסקים של ראשון לציון יוצא לדרך עם שלל הטבות ומבצעים ברחבי העיר, חנייה חינם וסיירת דיגיטלית שתסייע לבעלי העסקים להיכנס לעולם הדיגיטל; כל הפרטים והמבצעים מצ"ב בכתבה

גם חברת השליחויות תן ביס מצטרפת, ומעניקה למזמינים מבתי העסקים בעיר 40 ש"ח הנחה בהזנת קופון בזמן ההזמנה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מחר: יום העסקים הקטנים בראשון לציון, מבצעים וחנייה חינם בכל רחבי העיר!
מחר זה קורה (7.8), חגיגת "הראשונים בקניות" תצא לדרך בתפריט: מבצעים, סיוע בפתיחת חנויות מקוונות, קופונים למשלוחים וחנייה בחינם לרוכשים

משבר הקורונה פגע אנושות בעצמאים ובעסקים ברחבי המדינה. עיריית ראשון לציון מרימה את הכפפה ויוזמת יום עסקים קטנים בעיר. מחר (יום שישי 7.8.20), תתקיים חגיגת "הראשונים בקניות" בה כולם מוזמנים לקחת חלק ולתרום להצלחת היוזמה.

אז מה מתוכנן ביום הזה? עיריית ראשון לציון תאפשר חנייה חינם בכחול-לבן ובחניונים נבחרים ברחבי העיר לרוכשים בעסקים המקומיים וכך תעודד גם תושבי חוץ להצטרף לחגיגה. כמו כן, בעלי עסקים ברחבי העיר יציעו מבצעים ייעודיים ליום הזה בלבד.

גם חברות השליחויות יעניקו באותו היום הטבה לרוכשים ממגוון המסעדות. תנאי ההטבה יפורסמו בפוסט בדף הפייסבוק העירוני.

בנוסף, אגף נוער וצעירים יפעיל סיירת דיגיטאלית שתעבור בין העסקים בעיר ותסייע להם לקדם את עסקיהם בזירה הדיגיטאלית : למשל פתיחת עמוד פייסבוק ועמוד אינסטגרם ובהמשך פתיחת חנות מקוונת שתאפשר לעסק לפעול ולקבל הזמנות גם במקרה של סגר או הגבלות של משרד הבריאות.

עובדי אגף רישוי עסקים בעירייה עברו בשבוע האחרון בין החנויות שביקשו להשתתף והדביקו מדבקות ממותגות ומעוצבות על בית העסק, כך אנשים יידעו שאותו עסק מעניק הנחות או הטבות לרגל יום העסקים הקטנים. חשוב לציין כי יום העסקים הקטנים יתנהל תחת מגבלות משרד הבריאות.


חברת השליחויות "תן ביס" תעניק קוד קופון של 40 ₪ למזמינים ממסעדות בעיר מסכום של 120 ₪ ומעלה

החברה תעניק קוד קופון של 40 ₪ למזמינים ממסעדות בעיר מסכום של 120 ₪ ומעלה. את קוד הקופון : RASHLATZ. יש להזין באפליקציית "תן ביס" במסך התשלום למזמינים ממסעדות בעיר, בסכום של 120 ₪ ומעלה. לאחר הזנת קוד הקופון תינתן ההנחה עבור ההזמנה. "מטרת ההטבה היא להניע את הכלכלה העירונית ולעזור למסעדות שנפגעו עקב נגיף הקורונה" מספרת מנהלת השיווק של חברת "תן ביס", חיה האוסמן.יום העסקים הקטנים – "הראשונים בקניות"- ההטבות

שם העסקכתובתהטבה\ הנחה
"אקשן"

קניון הזהב - שער פריז ראשון לציוןהוואינס לנשים - צבעים חלקים - 30₪ הוואינס לנשים - צבעים מקושקשים - 50₪ הוואינס לגברים - 50₪ הוואינס נצנצים - כל הדגמים ב- 100₪
"גילפז מתנות" מכירה לספקים ולא לבודד
רבדים 9 ראשון לציון
10% הנחה מסך הקנייה
הורים בלב" – 'מנחת הורים לגיל הרך
הייעוץ ניתן בטלפון/ פגישת אונליין/ בבית הלקוחשיחת ייעוץ במחיר סמלי של 99 ש"ח
"העוגיות של אביטל"החלמונית 20 ראשון לציון.מתנה על כל קניה מעל 100 שקלים ביום שישי ה7/8.
*חלה מתנה*
משלוחים חינם בראשל"צ
גל זילברמן ניסים - יחסי ציבור ודיגיטל
הרצאה מכוונת בזום.הרצאה חינמית – ביחסי ציבור. בהרצאה ימכרו שירותים לעסקים קטנים ב-% 20 אחוז הנחה למשתתפים.
עסק בייתי – יצירות לילדים
עבודות גבס עם כל הדמויות שילדים אוהבים
משלוחיםמבצע חבילה מיוחדת ב70₪ במקום ב-100 וערכת גואש במתנה.
משלוח חינם **גדול - 15 ש״ח בינוני - 10 ש״ח קטן -5 ש״ח

ליאור טיקולסקי - יניב - דולה, תומכת לידה
באיזור מהרכז והשפלהמשריינת בתקופה הקרובה מקום אחד בחודש לליווי לידה ללא התחייבות כספית.
שרותי עמילות מכס ושילוח בינלאומידוד סחרוב 10, קומה 2, ראשון לציוןמשטח לעכבר מתנה
ד"ר אלמן - קליניקת רפואת עור ואסתטיקהמשה לוי 11, ראשון לציון
בניין
מוצרי הקוסמטיקה מפיתוח בלעדי של הדרמטולוגית הבכירה ד"ר מוניקה אלמן- ב-50% הנחה.
מארזי בלונים - הילהמגיעים לבית הלקוחהטבה: סידור בלונים כולל הגעה 300 ₪.הסידור כולל:25 בלוני הליום מטליים 2 בלונים מיוחדים2 מעמדים 3 קומות עם ספרות ובלון בועה עם הקדשה אישית.

HeartPiece הארטפיס - חפצים שאוהבים
חנות לעיצוב הבית, ריהוט משלים, אקססוריז, צמחיה מלאכותית, טקסטיל, כלי הגשה, נרות.
חנות אונליין 15-20% הנחה על כל המוצרים ומשלוחים חינם לתושבי ראשון לציון
מיכל בכר הסרת שיער בטכנולוגיית SHRנווה דקלים 36 ראשון לציון200 ₪ לטיפול במקום 240 ₪
Meital sweet -boutique עסק של מתוקים
האחים סולימן 16 ראשון לציון15-20% הנחה על כל המוצרים ומשלוחים חינם לתושבי ראשון לציון.

מורן- מתנות סרוגות

שמריהו לוין ראשון לציון

15% הנחה בכל הזמנה מעל 150 ₪ קוד קופון #ראשונים2020

הקופסא - יוצרים זיכרונות ילדות מארז מלא שיש בו כל מה שצריך לשעות של פעילות מחקר והעשרה, יצירה, דמיון והמון המון כיף.
נחלת יהודהלראשוניים שיאספו את ההזמנה שלהם בראשון תינתן 20 ש"ח הנחה ממחיר הקופסא הרגילה הזינו באתר את קוד קופון: - RISHON070820
דוכן פרחיםמוהליבר 2 ראשון לציון

Dream metal design
חנות מקוונת-
10%
10% הנחה על כל הפרטים בחנות
להיכנס לחנות האינטרנטית ולהזין קוד קופון dream10

אולפני צילום אבישי
הרצל 30, ראשל"צ15% הנחה על פיתוח הגדלות קנבס, תמונות על בלוק, מסגרות, פיתוח תמונות.

Noa - Creating With Love טקסטיל לילדים בהתאמה אישית מתנה מושלמת ליולדת או פינוק לבייבי .שלטי שם, נחשושים, משטחי החתלה, שמיכות.
עסק שעובד מהבית, משלוחים חינם בתוך ראשון לציון. 10% הנחה
פיצה דלה נונהביאליק 13, ראשון לציוןעל כל הזמנה 15% הנחה
פיצה ירושלים כרמיםהיקב 12 ראשון לציוןשני מגשים משפחתיים שמונה משולשים במחיר של 70 שקלים,בנוסף קינוח מתנה. כל מי שקונה משולש פיצה בדלפק יקבל טרופית חינם.
סדנאות קונדיטוריה ושוקולד לילדיםמגיעה לבית הלקוח בראשון לציון10% אחוז ברכישת 3 ערכות שוקולד להפעלה עצמית או 10אחוז הנחה על סדנת שוקולד המותנת ב-5 משתתפים. עלות הסדנא הינה 80₪.

רחלי נזר -בשביל הגוף - פילאטיס ואימוני כושר
מגיעה עד לבית הלקוח - לאימוני פילאטיס שיקומי , מזרן, כוח ופונקציונלי.ההטבה ליום העסקים הקטנים היא אימון היכרות אישי יחיד של 45 דק ב-55 שקלים בלבד.

הילה הכל יכולה - מופעים לילדים / ימי הולדת / הפעלות קהל
הפעלות בבית הלקוח העסקהטבה של 300 שח בסגירת אירוע
Paula אוכל לטיני כשר

הרצל 47 ראשון לציון

בקניה של 6 אמפנדס תקבלו מנת צ'וריסו חינם.אוכל של סבינה מהבית

הרצל 52 ראשון לציוןקילו כיסונים 100 ש"ח, שני קילו כיסונים 160 ש"ח ורוטב של סבינה 200 גרם 10 ש"ח
"ראיון לחיים" כלים לראיון עבודה מוצלח.
בזום או בבית הלקוח.הנחה של 10% ללקוחות דרך יום העסקים הקטנים.
חדרי בריחהאלטלנה 14 ראשון לציון15% הנחה בתאריך בהזמנה יש לציין "יום העסקים הקטנים" ראשל"צ"
חנות מתנותקניון הזהב. שער לונדון, קומת קרקע.תאורת רינג לד 26 סנטימטר + חצובה עד לגובה של 2.1 סנטימטר ב-99 ש״ח בלבד.
מגבוני דיאודורנטמקווןמבצע מיוחד ליום העסקים הקטנים - משלוח חינם ומהיר מהיום למחר לראשון לציון! במקום ב- 44.90 רק עד סוף החודש סמנו בקופה שיש לכם קופון ותקבלו 2 יחידות רק ב45 שקלים
קליניקה הוליסטית למגוון טיפולי גוף נפש וייעוץ מיסטיקהוולפסון 51 ראשון לציון ייעוץ טלפוני בנוסף למי שרוצה.מבצע טיפול שיאצו 150 ₪ במקום 299 ייעוץ מיסטי 250 במקום 300 ייעוץ מיסטי טלפוני 150
קונדיטוריה דניאלבן אליעזר 29 ראשון לציוןמארז כדורי שוקולד בקניה מעל 70 ש"ח

שלינקה עוגות מעוצבות
משלוחים
אנטריקוטה ברהרצל 84, ראשון לציון 15 % הנחה על כל קנייה
דברים בגו- משפחה של מותגיםהירשפלד 30 ראשון לציון
10% הנחה על כל המוצרים באתר ובחנות. לא כולל ספרי לימוד!
קוד קופון לאותו יום: RISHON10
תכשיטי רוטשילדרוטשילד 35 ראשון לציון
חייך ותמונהשסחרוב 21 ראשון לציון – קניון הזהבלב מואר לדים רק ב-10 ₪
פגישת יעוץ עסקי און ליין - קובי חיוןסחרוב 10 ראשון לציון פגישת ייעוץ חינמית ! לקביעת פגישה נכנסים ישירות ליומן שלו -
Sunny funny מכון שיזוףשמעון פרס 33 ראשון לציוןמעניק 20% הנחה לטיפול ביום העסקים
שירותי בניית אתרים ושיווק דיגיטלי לעסקים ולחברותברשבסקי 3 ראשון לציון10% הנחה על בניית אתר וחבילות פרסום ללקוחות מראשון לציון
HELD חנות צילום סניף ראשון לציוןקניון עזריאלי ראשוניםבלוק עץ עם תמונה לבחירה 79 ₪ לאחד או שניים במחיר של 139 ₪
הכל לרכב - חנות לאביזרי רכבהרצל 97 ראשל"צליטוש פנסים לרכב ב 120 ₪ בלבד
Walli

מעצבים, מייצרים ומתקינים טפטים, מדבקות קיר ועיצוב לקירות וזכוכיות בבתים ומשרדים.
ברשבסקי 33 קומה 1 ראשון לציוןלכל המזמנים בשישי 7.8 באתר 10% קוד קופון להזנה בשלב הקופה walli10 להזמנה טלפונית
סדנת לימוד שפת הסימנים אונלייןמקוון20% הנחה לתושבי ראשון לציון עד סוף השבוע 68 ₪ במקום 80 ₪
אלי אור- ייעוץ ותכנון תאורההזמנה מקוונת \ לתיאום פגישה באולם תאורה יש להתקשר10% הנחה למבחר ענקי של גופי תאורה מעוצבים ומשלוח חינםראש העירייה, רז קינסטליך:

"עם תחילת המשבר, אמרנו שנסייע לעסקים בעיר בכל הכלים שעומדים לרשותנו. הם הלב הפועם של העיר וכולנו מחויבים לסייע להם לצלוח את המשבר. אני קורא לתושבים לקחת חלק ולסייע להניע את הכלכלה העירונית".


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא רואים את השמות של העסקים
  הגב 06.08.20 20:47
 • אורח

בראשון לציון נתפסו 500 שעוני "יוקרה" החשודים כמזויפים

צילום: דוברות המשטרה

אבי בר | | תגובות: 4


ראשל"צ: בפעילות השיטור העירוני נתפסו למעלה מ 500 שעונים החשודים כמזוייפים


בפעילות יחידת השיטור העירוני בראשון לציון, הבחינו השוטר והפקח באדם שמוכר מוצרים מתוך רכב בחניון באזור התעשייה במערב העיר.


מבדיקה שנערכה במקום, עלה חשד לפיו מדובר בשעונים החשודים כמזוייפים ונחזים לשעונים ממותג יוקרתי.


השעונים נתפסו והועברו לבדיקה והחשוד בן 42 מראשל"צ עוכב לחקירה בחשד להחזקת ומכירת מוצרים החשודים כמזויפים.


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הרולקס שלי יותר מזויף
  הגב 06.08.20 19:20
 • אורח
  איפה הוא נמצא. בא לי שעון
  הגב 06.08.20 21:01
 • אורח
  בכלא תצטרף אליו
  הגב 06.08.20 21:35
 • אורח
  חחחחחחחח
  06.08.20 22:02
 • אורח

לידיעת תושבי ראשון לציון! משרדי העירייה יהיו סגורים לקבלת קהל בין התאריכים 16-31.8

לרשות התושבים עומדים אתר האינטרנט והנוקדים הטלפוניים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


החל מיום ראשון, 16/8/2020 ועד 31/8/20 לא תתקיים קבלת קהל בעיריית ראשון לציון


לרשות התושבים עומדים המוקדים ואתרי האינטרנט בהם יוכלו לפנות ולבצע פעולות:


מוקד טלפוני לגביה ובירורים זמין בטלפון: 03-9487500 בימים: א'-ה' בשעות 8:30-22:30 וימי שישי וערבי חג בשעות 8:30-13:00.


מענה קולי ממוחשב בטלפון: 1-800-25-25-07 לתשלום בכרטיסי אשראי, זמין 24 שעות ביממה (כולל שבתות וחגים).


כמו כן, באתר העירייה ניתן לבצע מגוון פעולות מקוונות.


מוקד 106 ואפליקציית העירייה זמינים עבורכם 24/7.


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה? יוצאים לנופש בטורקיה?
  הגב 06.08.20 16:27
 • אורח
  חחח
  06.08.20 16:29
 • אורח
  כנראה שראש הכפר לא מכיר את המלה תורנות אז הוא עושה הדממה טוטואלית טוב הוא עדיין חדש הוא עוד ילמד
  הגב 06.08.20 16:41
 • אורח
  מה הסיבה?
  הגב 06.08.20 16:41
 • אורח
  יותר מידי "עובדי" עירייה ! חייבים לצמצם בלפחות 30 אחוז. די לעושק. יש לנו עיניים ואנחנו רואים הכול. ארנונה גבוהה מאוד !
  הגב 06.08.20 17:20
 • אורח
  חוצפה שאין כמותה!!! לא ניתן להשיג אותכם כדי לגשר על פערי התשלומים של הקורונה פשוט ביזיון במקום לחתוך את עלויות המיסים בחצי בתקופה הזו
  הגב 06.08.20 17:26
 • אורח
  צודק !
  06.08.20 19:56
 • אורח
  הסגן של ראש העיר מזרחי עושה מה שהוא רוצה ..
  הגב 06.08.20 18:08
 • אורח
  אולי התארגנות לסגר..
  הגב 07.08.20 11:34
 • אורח

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
07.08.20 10:53
ח ו מ י נ י ה ו למעשיהו !!! מיד ללא דחוי !!!!! א ס ו ן קרב !!!!!
אורח
06.08.20 08:04
אזה גננות שפלות אך נתנו להם לפיתוח גן . אלה המיץ של הזבל שיש באנושות.ההורים צריכים לידאוג ולשים לב .
אורח
05.08.20 23:14
עלה בדעתי רעיון שאולי ניתן להציל חיים של תינוק שנישכח ברכב.הרעיון שעלה לי בראש להשאיר את כל 4 החלנות של הרכב פתוחים בערך 5 ס'מ באופן קבוע כך שתמיד יהיה אויר בתוך הרכב.5 כפול 4 נקבל סה'כ 20 ס'מ לחדירת אויר אם נועלים את הרכב אין גם סכנה לגניבת הרכב.
אורח
03.08.20 16:26
תישמרו טוב על ילדכם יש הרבה כמו כרמל מעודה
אורח
29.07.20 08:29
אני לא יודעת אך אפשר לישמור על הילדים שלנו שזה כול החיים שלנו .המקום הכי שמור הפך להכי מפחיד .גננות מיתעללות בילדים בלי רחמים
אורח
28.07.20 20:34
בסביבת הרובע ישנת דירות.ומסביב להם הכל מוזנח.כאילו שאנחנו לא משלמים מיסים.!!!בבקשה לדאוג שאיזור המגורים וסביבתו יהיו מטופחים ונעמים לעיין.תודה רבה אזרחית המקום
אורח
27.07.20 16:16
נסרלה מת
אורח
27.07.20 09:42
אפנועים כבדים נוסעים ברעש מחריש אוזניים על השירה העברית וגדולי ישראל בלילות וכמו כן רכבים עושים חרקה בשעות הקטנות במגרש החנייה של מקיף ח הפונה לשירה העברית .על המשטרה להפסיק את ההשתוללות הזאת לאלתר
אורח
27.07.20 14:10
יטופל
אורח
28.07.20 18:53
טןפל


לאור העלייה בפניות למוקדים בנושא אלימות, משרד העבודה והרווחה השיק אתר אינטרנט מיוחד בו כל המידע לנפגעי ונפגעות אלימות במשפחה ולכלל הציבור; לינק מצ"ב בכתבה

האתר מכיל מידע רב לנפגעי ונפגעות אלימות במשפחה, לאנשי המשרד ולכלל הציבור, כגון: מידע על סוגי האלימות הקיימים ופירוט סימני אזהרה; מידע על קווי הסיוע אליהם ניתן לפנות; מידע על תוכניות המשרד להגנה, טיפול ושיקום נפגעי ונפגעות אלימות ועוד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כחלק מהמאבק באלימות במשפחה השיק, משרד העבודה והרווחה אתר אינטרנט מיוחד לנפגעי ונפגעות האלימות בישראל. האתר הושק לאור עלייה משמעותית ודרמטית בתקופת הקורונה, בפניות למוקדי הסיוע של המשרד בעקבות אלימות במשפחה: בחודש אפריל טיפל המשרד ב-849 תלונות ובחודש מאי עלה המספר ל-1,885 תלונות.

לאור הזינוק במספר הפניות נרתמו כלל הגורמים במשרד כדי להעלות את המודעות לתופעה ולעודד פנייה אל גורמי הסיוע בכל הדרכים האפשריות (כולל פנייה "שקטה" באמצעות שליחת מסרון).
האתר מכיל מידע רב לנפגעי ונפגעות אלימות במשפחה, לאנשי המשרד ולכלל הציבור, כגון:

 • מידע על סוגי האלימות הקיימים ופירוט סימני אזהרה;
 • מידע על קווי הסיוע אליהם ניתן לפנות;
 • מידע על תוכניות המשרד להגנה, טיפול ושיקום נפגעי ונפגעות אלימות במשפחה;
 • חדשות המשרד בנושא אלימות במשפחה;
 • מדיניות ונהלי המשרד בנושא אלימות במשפחה;
 • פרסומים וסקירות בנושא אלימות במשפחה.

למעבר לאתר האינטרנט : לחצו כאן

כמו כן, נוצר דף נחיתה בנושא אלימות במשפחה, המעניק מידע ראשוני לנפגעי ונפגעות אלימות במשפחה, וגם מידע לילדים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפגנה בראשון לציון!

מצורף סרטון

אבי בר | | תגובות: 5


מול בית המשפט בראשון לציון נערכת בשעה זו (חמישי 6/8 סביבות השעה 11:00) הפגנה של הורי ילדון הפעוטון ברמלה אשר עברו התעללות על ידי צוות המטפלות המובאות בשעה זו להארכת מעצר בבית משפט השלום

סרטון


בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם שרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון מוזמן לפנות לאתר be106


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אך אפשר ליחיות עים דברים כאלה מזעזעים. אני שומע מה שקרה במעון וכואב לי כול הגוף
  הגב 06.08.20 12:14
 • אורח
  הילדים זה הכי הכי יקר לנו..
  הגב 06.08.20 12:22
 • אורח
  למה לא מרביצים לגננות חזרה?
  הגב 06.08.20 13:26
 • אורח
  חזקות מול חסרי ישע
  הגב 06.08.20 14:27
 • אורח
  לכו תפגינו מול ביתו של דב צור ודורון אוזן
  הגב 06.08.20 14:52
 • אורח

נתוני קורונה ארציים ליום חמישי 6/8, האופטימיות ממשיכה! גם היום מספר חולי הקורונה החדשים ממשיך לרדת זה היום ה - 11 ברציפות ... נתונים מעניינים נוספים בכתבה

המספרים עדיין גבוהים והיעד של הממשלה להוריד את מספר החולים החדשים ל - 400 ביום. אם הציבור ימשיך להישמע להנחיות הבסיסיות של מסיכה, ריחוק והיגיינה סביר להניח שמספר החולים ימשיך במגמת הירידה והמשק יוכל להיכנס לגל השלישי הצפוי בחורף במצב טוב יותר

אבי בר | | תגובות: 10


שלא נטעה, נתוני החולים החדשים מידי יום עדיין גבוהים ובשיא הגל השני מספר החולים החדשים עמד מידי יום סביב 2000 חולים, אך החל מתאריך 27/7 המספר נעצר ומידי יום במשך 11 יום המספרים קטנים וכיום חמישי 6/8 מספר החולים החדשים 1683. אך, למרות הירידה, המספרים עדיין גבוהים והיעד של הממשלה להוריד את מספר החולים החדשים ל - 400 ביום.

בנושא חולים קשים ונפטרים המספרים עדיין ממשיכים לעלות וזאת כתוצאה מהנתונים הגבוהים לפני שבועיים

אם הציבור ימשיך להישמע להנחיות הבסיסיות של מסיכה, ריחוק והיגיינה סביר להניח שמספר החולים ימשיך במגמת הירידה והמשק יוכל להיכנס לגל השלישי הצפוי בחורף במצב טוב יותר


להלן הנתונים ליום חמישי 6/8

מספר חולים חדשים -1683

אחוז השינוי מאתמול להיום במספר החולים החדשים - מספר המחלימים גבוה ממספר החולים החדשים הגידול הוא 3%-

קצב הכפלת חולים -על פי הנתונים, צפי הגל השני שמספר החולים יילך ויקטן

מספר חולים קשים -345

מספר חולים קשה מונשמים -100

מספר נפטרים -569

מספר חולים שוהים בבית חולים -768

מספר חולים פעילים כיום -24,576

מספר מחלימים מתחילת המגפה -53362

מספר בדיקות אתמול - 25,457


הערה - מספר גופים רשמיים מדווחים על הנתונים בהפרשי שעות ולכן לפעמים יש פערים בנתונים

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד נמשיך לשמור על בריאותינו
  הגב 06.08.20 11:14
 • אורח
  מסכות. וריחוק זה עובד
  הגב 06.08.20 11:25
 • אורח
  שלום רב זה לא קשור לטראומה אלא לשם שינוי רציתי לספר לכל בת ים איך לא מתפקד המוקד העירוני 107 שהוא מוקד צעצוע במקרה הטוב. אני מוציא את מימדית כבר חודש אין ספור הודעות לגבי דבר חשוב ביותר דיני נפשות. מעבר נחיתה החשוב ביותר בצומת בלפור מוסיקה בכניסה הצפונית לעיר שניראת בשנת 2020 פחות יפה ומכובדת מכניסה למחנה פליטים בעזה לבושה וחרפה לבת ים ולמדינת ישראל המחורבנת שעומדת בכיכר הגבול בחיבור ליפו. אז יש הרבה מעבר חצייה שהוא ולמחוק לגמרי. אף אחד במוקד והעיריה לא איכפת לו אפילו שעוברים שם מאות פעמים אולי הכתבה הזו תעיר מישהוא מתרגמת החורף יעני עכשיו קייץ ויתבעו את המעבר ויבוא גואל לציון.
  הגב 06.08.20 11:54
 • אורח
  אתה באתר של רחובות, מה קשור??.
  06.08.20 14:37
 • אורח
  כשלמדתי לתואר ראשון בסטטיסטיקה, אהבתי את הספר שהיה מאוד פופלרי: "איך לשקר בעזרת הסטטיסטיקה" (באנגלית). אחד הנתונים שם היה שבממוצע אדם טובע במים שעומקם 12 ס"מ... גם אצלנו: אם יפסיקו את הבדיקות לגמרי, מספר החולים המאומתים ירד באופן דרסטי. אז כנראה שלא שמנו לב, אך בשלל המספרים לא מצויין מספר הבדיקות... אולם % החולים המאומתים נשאר מעל 8%. אתה הבנת את זה ערן?...
  הגב 06.08.20 12:13
 • אורח
  הנתון האחרון מספר בדיקות
  06.08.20 14:40
 • אורח
  תסתכל טוב,יש מספר הבדיקות
  הגב 06.08.20 12:22
 • אורח
  פחות בדיקות =פחות חולים =הצגה לציבור. מספר המתים החולים הקשים בעליה. על מי מנסים לעבוד ולטייח נתונים.????!!! הפגנות אנשים בלי מסכות גםבחוץהולכים עם מסכות על הסנטר ..חץאין שמיקה על הכללים..ופתאום יש ירידה בחולים???הציבור לא מטומטם. תחזירו את כמות הבדיקות..תתנו בדיקות למי שזקוק והיה ליד חולים.....ותראו שהמספר החולים יכפיל וישלש את עצמו ...ישהרבה חולים אסיפטומנים שלא נותנים להם בדיקה ומדבקים.
  הגב 06.08.20 12:22
 • אורח
  צודק
  07.08.20 09:57
 • אורח
  מסכה וריחוק זה עוזר ולא לזלזל
  הגב 06.08.20 14:40
 • אורח

כביש חדש יחבר בין שכונת רמת אליהו לקניון הזהב

בין רמת אליהו לקניון זהב מפרידה רצועת חול צרה של מאות מטרים

אבי בר | | תגובות: 54


עיריית ראשון לציון עומדת לאשר חיבור ישיר בין שכונת רמת אליהו לקניון הזהב. מרחוב תורה ועבודה בשכונת רמת אליהו נסלל לפני עשרות שנים כביש העוקף את שכונת נווה ים ומוביל לדרך משה דיין כאשר בין הכביש הזה לקניון הזהב מפרידה רצועת חול צרה של מאות מטרים.

הכביש החדש ימשיך את כביש תורה ועבודה הישר לקניון הזהב לצומת אברהם בר - שייקה דן.

אין בשלב זה מועד מדוייק לתחילת סלילת הכביש

חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 54 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 06.08.20 09:34
 • אורח
  מצויין כל הכבוד
  הגב 06.08.20 09:34
 • אורח
  מה מה קשור מצויין? נמאס כל העיר פקקים ועכשיו גם שכונות שיהרסו
  07.08.20 10:06
 • אורח
  גרוע מאוד , יגרום לאנשים שלא גרים בשכונה להגיע אליה למעבר ויצור עומסים ויגרום לאי נוחות תושבי השכונה. שנים עצרו זאת צעד לא מבורך...😱
  הגב 06.08.20 09:34
 • אורח
  להיפך, ישחרר את הלחץ ממשה דיין. וחלק את העומס בין הכבישים.
  06.08.20 09:42
 • אורח
  מומלץ תמיד לחשוב על הטוב ולהתרחק מהרע. נהדר לבריאות. בדוק !!!
  06.08.20 09:43
 • אורח
  צודק לגמרי - רעיון גרוע לתושבי השכונה. ככה מתייחסים אלינו - כמו למיץ של הזבל.
  06.08.20 09:54
 • אורח
  ייקדם את הדכונה
  06.08.20 23:05
 • אורח
  ייקדם את השכונה
  06.08.20 23:06
 • אורח
  ברוך השם כמה זה יחסוך לנו
  הגב 06.08.20 09:37
 • אורח
  וכביש מרמת אליהו .לאילת או לטבריה ישירות יהיה גם חחחח
  הגב 06.08.20 09:38
 • אורח
  מצויין
  הגב 06.08.20 09:39
 • אורח
  מעולה. בשעה טובה. כל הכבוד.
  הגב 06.08.20 09:41
 • אורח
  מעולה. נקווה שיתחילו ויסיימו מהר.
  הגב 06.08.20 09:45
 • אורח
  ‏סוף סוף עשרים שנה מאוחר מדי ‏על הדרך אפשר גם לחבר את חולון
  הגב 06.08.20 09:46
 • אורח
  כשקנינו את הבתים שהרחוב האחורי שלו הוא תורה ועבודה הובטח לדיירים שכביש כזה לקניון לא יסלל מה קרה עכשיו? שכונת נווה ים תהפוך לעורק ראשי עם ים של מכוניות שינועו מחלקי העיר השונים מה רע במצב העכשיו למי זה מפריע?
  הגב 06.08.20 09:55
 • אורח
  צודק...
  06.08.20 10:00
 • אורח
  שטויות.זה בסה"כ אולי יווסת קצת את התנועה,אבל הרבה יותר סביר שדיירי השכונה ונווה ים יהיו המשתמשים העיקריים,וזה דווקא מצויין שיהיה חיבור ישיר,ולא צריך סיבוב דרך שדרות משה דיין
  06.08.20 13:43
 • אורח
  מתקבל בברכה
  הגב 06.08.20 10:09
 • אורח
  גרוע מאוד! צריך להתנגד לזה
  הגב 06.08.20 10:40
 • אורח
  שטויות.זה בסה"כ אולי יווסת קצת את התנועה,אבל הרבה יותר סביר שדיירי השכונה ונווה ים יהיו המשתמשים העיקריים,וזה דווקא מצויין שיהיה חיבור ישיר,ולא צריך סיבוב דרך שדרות משה דיין
  06.08.20 13:25
 • אורח
  זה לא יווסת כלל את התנועה!!!! תוסיף לזה את הרכבת שתהייה בקרוב והנה לך הקטבטרופה הבאה!!!!
  07.08.20 17:17
 • אורח
  אנחנו בעד !! הגיע הזמן - נמאס מהפקקים במשה דיין המאוד מסוכן !
  הגב 06.08.20 10:51
 • אורח
  מצויין זמן להתקדם,!
  הגב 06.08.20 11:05
 • אורח
  אני נגד... יש להשאיר את השכונה ללא מעבר מתוכה לקניון הזהב!!! הפקקים יעברו לשכונה!!!!
  הגב 06.08.20 11:06
 • אורח
  שטויות.זה בסה"כ אולי יווסת קצת את התנועה,אבל הרבה יותר סביר שדיירי השכונה ונווה ים יהיו המשתמשים העיקריים,וזה דווקא מצויין שיהיה חיבור ישיר,ולא צריך סיבוב דרך שדרות משה דיין
  06.08.20 13:25
 • אורח
  שטויות.זה בסה"כ אולי יווסת קצת את התנועה אבל הרבה יותר סביר שדיירי השכונה ונווה ים יהיו המשתמשים העיקריים וזה דווקא לא נורא
  הגב 06.08.20 11:12
 • אורח
  נכון ...
  06.08.20 11:15
 • אורח
  מתי יחברו את שדרות בר לב לחולון
  הגב 06.08.20 11:17
 • אורח
  תושבי נווה ים לא מוכנים בשום אופן להרוס את השכונה עם כל הזומה של הקניונים
  הגב 06.08.20 12:29
 • אורח
  שטויות.זה בסה"כ אולי יווסת קצת את התנועה,אבל הרבה יותר סביר שדיירי השכונה ונווה ים יהיו המשתמשים העיקריים,וזה דווקא מצויין שיהיה חיבור ישיר,ולא צריך סיבוב דרך שדרות משה דיין
  06.08.20 13:26
 • אורח
  אני מבקש לפנות אל ראש העיר שלנו מר קינצליך.א.נ.ב. רח יעקב כהן ברמת אליהו הוא רח חד סיטרי.ממזרח למערב, כאשר כל נהג שמגיע עד ליציאה לרח עזרן בפניה שמאלה לרח עזרן שדה הראיה נוטה לאפס ממש מתכון לתאונה קטלנית.חונות מכוניות סמוך מאוד לפינה של רח עזרן פינת יעקב כהן,ומצב זה לא ניתן לראות אם יש רכב שבא מימין.יש גם סימון באדום שאסורה החניה בפינת הרח עזרן יעקב כהן.אבל לצערי אין גם עקיפה ולא פקח ולא שוטר.אגב בדיוק במקום זה נהרג בתאונה קטלנית לפני בערך שנתיים.מספר פעמים התרעתי בנושא ועדיין הבעיה קיימת.לדעתי הנושא הזה חייב לקבל טיפול מיידי.
  הגב 06.08.20 12:48
 • אורח
  רק סימון אדום לבן? תראה לי מעבר חציה אחד ברמת אליהו פנוי מכלי רכב. זה אסון כי ילדים פורצים לכביש מאחר והמעבר חציה חסום. החוק קובע שאסור לחנות כמה מטרים ממעבר חצייה . שמישהו יתעורר לפני שיהיה מאוחר.
  06.08.20 15:23
 • אורח
  תיקון שבא משמאל
  הגב 06.08.20 12:51
 • אורח
  מראה גדולה והכל טוב
  הגב 06.08.20 13:11
 • אורח
  שיחברו כבר את אברהם בר עם יולון,וככה יקלו על הפקקים הגדולים בבן גוריון מדי יום
  הגב 06.08.20 13:27
 • אורח
  שיחברו עם חולון
  06.08.20 13:27
 • אורח
  ברוך השם! נמאס מהסיבוב על משה דיין ואברהם בר. הכי כיף ישירות מנווה ים לקניון.
  הגב 06.08.20 14:05
 • אורח
  תלך הרגל יעצלן! אני מחנה בנוה ים והולך ברגל
  07.08.20 10:09
 • אורח
  מצויין כמו שצריך יותר חשוב שלא יהיו פקקים המשה דיין
  הגב 06.08.20 14:26
 • אורח
  טוב לנווה ים וטוב לכולם ! בשעה טובה !!!
  הגב 06.08.20 18:17
 • אורח
  איך טוב יאהבל????? איך??? יהיה מחר עומס. תאונות. רעש. פקקים. ישראלים בורים
  07.08.20 10:09
 • אורח
  מצויין כל הכבוד והשלב הבא כביש שיחבר בין רמת אליהו לחולון דרך תורה ועבודה וגבעת החול שזה יחליף שעה של נסיעה לחמש דקות
  הגב 06.08.20 20:22
 • אורח
  איזה סרט אתם חיים. עכשיו אני מבין למה ישראלים טיפשים. לא מספיק כל הפקקים במשה דיין גם עכשיו אתם רוצים אותם בתוך השכונות?
  07.08.20 10:09
 • אורח
  מתי יחברו לחולון
  הגב 06.08.20 20:48
 • אורח
  הגיע הזמן ...קיבלו שכל
  הגב 06.08.20 23:06
 • אורח
  מעולה רעיון מצויין ומבורך הרבה זמן חיכינו לבשורה הזאת כל הכבוד לרז
  הגב 07.08.20 02:05
 • אורח
  חשוב שהכביש יהיה רחב ונוח ובהחלט יהיה פתרון יעיל לתושבי השכונה
  הגב 07.08.20 02:06
 • אורח
  חי בסרט!!!!!!! עומס. תאונות. רעש. חניות. מה נסגר איתכם???
  07.08.20 10:08
 • אורח
  מעולה,מה עם הכביש לחולון?
  הגב 07.08.20 02:06
 • אורח
  איזה כיף כמה זמן חיכיתי לזה
  הגב 07.08.20 06:58
 • אורח
  אתה טיפש אה? זה רק יותר עומס
  07.08.20 10:07
 • אורח
  אנשים תתעוררו!!!! ראשלצ ניהיתה גועל נפש עם הפקקים! ועוד בונים! ראש העיר לא מתעורר ואנשים מתחילים לברוח מראשלצ; גם ככה רמת אליהו זה עזה אז עוד בלאגן? כל משה דיין עמוס. חוף ים עמוס אזורי תעשייה עמוסים! לא פלא שכולם בורחים לבאר יעקב
  הגב 07.08.20 10:07
 • אורח
  הגיע הזמן באמת, תושבי נווה ים ורמת אליהו צריכים לעשות סיבוב מיותר וארוך ברכב על מנת להגיע לקניות הזהב. זה סתם מעמיס על שדרות משה דיין ואברהם בר שגם ככה עמוסים לאללה. יאללה שיסללו ויסיימו עם זה כבר אמן
  הגב 07.08.20 13:36
 • אורח

שכונת האירוס בראשון לציון מתחדשת! בימים אלו יוכלו ליהנות הילדים מגן משחקים חדש באזור קניון עזריאלי ובסוף החודש יפתח מתחם כושר חדש במקום

המשנה לראש העיר אסף דעבול: "אני מאחל לתושבי השכונה וילדיהם ליהנות מהגן הציבורי היפה ומתקני הכושר" .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 13


עבודות הפיתוח של השכונות החדשות בראשון לציון נמשכות! בימים אלו סיימה החברה הכלכלית את העבודות לבניית גן המשחקים בשכונת האירוס. בגן הנמצא מול קניון עזריאלי יהנו הילדים ממתקני משחק ומתקן החתלה לתינוקות. כמו כן מחוץ למתחם המגורים יפתח בסוף החודש מתחם כושר בו תתאפשר גם כניסה ויציאה נוספת מהשכונה.


אסף דעבול מ"מ יו"ר דירקטוריון החברה הכלכלית:

ברצוני להודות לעובדי החברה הכלכלית על עבודתם המסורה לראש העיר על התמיכה בפרוייקטים היפים שאנו מבצעים ובועז גדה מנהל אגף פיתוח גנים ציבוריים על כל הסיוע והעבודה בגן . ומאחל לתושבי השכונה וילדיהם ליהנות מהגן הציבורי היפה ומתקני הכושר .


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231

התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מקומות ועסקים שהפעלתם אסורה ו/או השהייה בהם אסורה:גן שעשועים ומתקני שעשועים המצויים בשטח ציבורי.https://www.gov.il/he/departments/news/police_covid-19_information_general
  הגב 05.08.20 21:44
 • אורח
  דעבוד נהיה דוגמן חחחחח הוא לא חייב להצטלם לכל התמונות ולדגמן את המכשירים והמשחקים.
  הגב 05.08.20 22:00
 • אורח
  חחחח... צודק
  06.08.20 09:04
 • אורח
  הכול נחמד ויפה אבל למה לעשות פינת כושר ליד צומת וכביש ראשי? . חשבתם שכושר וזיהום אוויר הולכים טוב ביחד?! . ויש הרבה כאלו בעיר בצמוד לכביש ראשי. הייתי שמח שמישהו בעירייה יקרא זאת ויענה.
  הגב 05.08.20 22:30
 • אורח
  צודק בהחלט ...אני גם נגד אלה שכאילו עושים ספורט והליכה בשביל שצמוד לכבישים ראשיים ..גם ספוט וגם זיהום בדרך .... הפינות כושר זה לא להתחשבות בספורטאים ...זה להראות לנהגים ולעוברים בדרך שהעירייה משקיעה לתושבים ..!!!
  06.08.20 09:33
 • אורח
  אבל זה פתוח כבר כמה חודשים, בוקר טוב
  הגב 05.08.20 23:25
 • אורח
  הכל לפי תוכנית עבודה מסודרת עוד מהקדנציה הקודמת מה ההפתעה או החידוש כאן מלבד הפרסום והצילום. חארטה
  הגב 06.08.20 00:22
 • אורח
  זה מהכיס הפרטי של דעבול ...חחחח .
  06.08.20 11:10
 • אורח
  יפה מאד שאפו גדול
  הגב 06.08.20 06:48
 • אורח
  עשו יפה מאד כל הכבוד לך קינסטליך
  הגב 06.08.20 09:33
 • אורח
  כל התלמידים למדו מהמורה איך להצטלם ולדגמן כל היום במקום לעבוד
  הגב 06.08.20 09:58
 • אורח
  מתקנים נאותים ויישר כוח לכל העוסקים בעניין זה. מסביב השכונה ובצמוד לכבישים ממוקמים עמודי תאורה שמשון מה שמאז התקנתם שכחו להסיר מהם את הניילונים!הגיע הזמן להסירם.
  הגב 06.08.20 13:27
 • אורח
  דעבול חשבתי שפג תוקפו אנטיקה
  הגב 06.08.20 19:00
 • אורח

לידיעת סטודנטים בראשון לציון! נפתחה ההרשמה לתוכנית "בוחרים מחר" לעידוד מעורבות צעירים בקהילה ומעניקה מלגת לימודים של 12,000 ש"ח; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

שימו לב ההשתתפות בתוכנית מותנית במגורים או מעבר לשכונת רמת אליהו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
תמונת ארכיון של סטודנטים בתוכנית


סטודנטים בראשון לציון- בואו לעשות שינוי! בימים עיריית ראשון לציון פתחה את ההרשמה לתוכנית "בוחרים מחר" המתקיימת בשכונת רמת אליהו. תכנית בוחרים מחר מיסודו של אגף הצעירים בסוכנות היהודית, מעודדת צעירים לבחור במעורבות ואחריות חברתית ופועלת ליצירת קהילות צעירים מובילות. התוכנית בעיר ראשון לציון פועלת בשיתוף עיריית ראשון לציון, אגף הצעירים, מתנ"ס רמת אליהו.

במהלך השנה האחרונה הוצאו לפועל מספר תוכניות ופרויקטים שיסייעו לניצולי השואה לחיות בכבוד וברווחה ויסייעו באופן ישיר לשפר את חיי ניצולי השואה בעיר ראשון לציון.

פרטי המלגה:
התוכנית הינה עבור מלגת לימודים ומחייה בסך 12000 ש"ח לשנה
הקף המלגה: כ- 160 שעות בחלוקה הבאה: שעות הכשרה- מפגש שבועי, סיורים, סמינרים
הובלת מיזם חברתי בשכונה
שימו לב! ההשתתפות בתוכנית מותנית במגורים בשכונה/ במעבר לשכונה

למעבר להרשמה: https://docs.google.com/forms/d/1e2WXLWUdtVPNOQpSdbz1FOZKs-G_65SnMGKvJrEDDDc/viewform?edit_requested=true
חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיר תאומה חדשה לראשון לציון! עיריית ראשון לציון עתידה לחתום על הסכם ברית ערים תאומות עם העיר אינדינאפוליס, ארה"ב

עד היום קיימים לראשון לציון הסכמים עם 9 ערים ברחבי העולם המתבטאים בקשרים דיפלומטיים במגוון תחומים: עסקים, תרבות, חינוך ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מועצת ראשון לציון עתידה לאשר את הסכם ברית ערים תאומות עם העיר אינדיאנפוליס, אינדיאנה ארה"ב. הקשר בין הערים נוצר לאחר שקונסול ישראל בשיקאגו ומרכז השלטון המקומי פנו אל ראש העירייה, רז קינסטליך בבקשה לבדיקת האפשרות לחתימת הסכם בין הערים. באינדיאנפוליס יש מעל ל 800,000 תושבים ונחשבת לבין 12 הערים הגדולות בארה"ב, בה קיימת קהילה יהודית גדולה ומשפיעה בכל תחומי החיים.

במסגרת ההסכם תתקיים שותפות בין הערים אשר בתחומים העסקים, כלכלה, תרבות, ספורט, טכנולוגי, חינוך, חדשנות ועוד.


על ברית ערים תאומות של ראשון לציון:

כיום מנהלת העיר קשרים עם 9 ערים מרחבי העולם כאשר הקשר הפורה וההדוק בין ראשון לציון לבין עריה התאומות, בא לידי ביטוי בכל שטחי החיים: קשרי תאומות בין בתי ספר תיכוניים, חילופי אמנים ואמנות, תקשורת, להקות מחול, מקהלות, ספורט, פסטיבלים, טורנירים, שיתוף פעולה בפרויקטים לחינוך ותרבות, שותפות בין מועדוני עיוורים, בין מועדוני רוטרי, מועדוני שחמט ואפילו בין וטרינרים וגני חיות.
בין הפרוייקטים המשותפים פותח פרוייקט "עצמאות" לעולי אתיופיה בו משתתפות קהילת מטרו-ווסט וראשון לציון. פרוייקט שמתפרש על כ-12 שנים ולו הקציבו הפדרציה והעירייה, סכומים נכבדים.

חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עוד מקום לנסיעה על חשבוננו
  הגב 05.08.20 21:41
 • אורח

הוגשה בקשה לתביעה ייצוגית נגד עיריית ראשון לציון בדרישה לפצות כל משפחה ב - 500 ש"ח בטענה שמשאיות האשפה פועלות בשעות הלילה האסורות וגורמות לרעש

התובע דורש במידה והתביעה תתקבל גמול ושכר טרחה של 12.5% - 15% מסך הפיצוי

אבי בר | | תגובות: 26
תמונת אילוסטרציה


תושב ראשון לציון המתגורר ברחוב שפינוזה בשכונת אברמוביץ' בעיר הגיש תביעה ייצוגית נגד עיריית ראשון לציון, בטענה כי משאיות האשפה מפנות את מיכלי האשפה גם בשעות בשעות 22:00 - 06:00 האסורות על פי חוקי העזר ותיעד בצילומים כ - 25 מקרים כאלה ברחבי העיר כדי להסביר שלא מדובר באירוע נקודתי.

התושב דורש פיצוי של 500 ש"ח לכל משפחה המסתכם ב כ - 50 מיליון ש"ח

התובע דורש במידה והתביעה תתקבל גמול ושכר טרחה של 12.5% - 15% מסך הפיצוי

מעיריית ראשון לציון נמסר: "אנו נבחן את התביעה ונגיב לביהמ"ש."


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 26 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נו באמת. ואם תזכה מי אתה חושב ישלם את זה? אתה ואני. הגדל מיסים הגדלת קנסות וכו. לא הכי חכם.
  הגב 05.08.20 15:55
 • אורח
  דאגתי לגזור קופון של 1.5מליון, אל תדאג לי.
  05.08.20 16:03
 • אורח
  ממש מרגיז הצעקות. והנסיעה לאחור של נהגי המשאיות באין כניסה וזריקה של הפחים מרגיש בוקר של מלחמה
  הגב 05.08.20 16:01
 • אורח
  צודק 100%
  05.08.20 16:09
 • אורח
  ממש ככה!!!!! הם מאוד ברוטלים ובשעות לא שעות כל הבית מתעורר מהפינוי.. לאחרונה יש לומר שאני כבר לא שומעת אולי באמת התביעה עזרה..
  05.08.20 16:46
 • אורח
  לא מבינה, עדיף לכם שיעשו פקקי תנועה בשעות הלחץ בבוקר?
  הגב 05.08.20 16:01
 • אורח
  כל הכבוד לעירייה על מערכת פינוי האשפה.הם חורגים בעיקר בחגים כדי שיספיקו להגיע לכולם.
  הגב 05.08.20 16:02
 • אורח
  מה הבעיה שלכם לסבול ופשוט תדברו עם העירייה על זה, תגידו תודה שהם מפנים את הפחים ולא השאירו ערמות של זבל, פשוט בושה.
  הגב 05.08.20 16:17
 • אורח
  הבעייה העיקרית היא שהם צועקיםעושים רעש יותר מהמשאית ,לא עזרו כל התלונות
  הגב 05.08.20 16:18
 • אורח
  עוד אחד שמחפש כותרות לא יזכה בגרוש.
  הגב 05.08.20 16:29
 • אורח
  מוותרת על הפיצוי ובלבד שיפנו אחר 8 בבוקר או לחילופין אחה'צ במקום להעיר אותנו 3 פעמים בשבוע ב6 בבוקר. ובנסף צפצוף המשאית כשנוסעת לאחור מעיר מתים.
  הגב 05.08.20 16:48
 • אורח
  אתה צודק,ומה קורה עם המים שמחייבים ללא הצדקה את הפנסיונרים,ומה קורה כאשר מפני אשפה והכל נופל על הרצפה ישנם הרבה מאוד דברים שקשורים לעירייה בגלל הקורונה לא שמים לב לזה כידאי שנתעורר לכל המצ הזה
  הגב 05.08.20 17:01
 • אורח
  גם עוד דבר מעצבן האנטיזכן גם עושה רעש כל היום מסתובב וצועק ברחוב הגלעד על הבוקר וגם וצהרים . כמעט כל יום זה חופררררר
  הגב 05.08.20 17:04
 • אורח
  יש עוד משהו שמעצבן? אתם חיים בעיר זה המצב. לא ניתן לשינוי. אם כל פיפס מפריע לכם תעברו למושב או קיבוץ. אבל שם יפריעו לכם הפרות או הכבשים.
  06.08.20 13:00
 • אורח
  עובדי העירה בכלל עובדים . סליחה זה קבלן כול אדם . עובדמם בעירה לא עובדים הוא מנהל . רבל לא יודע לקרא ולכתוב 80 אחוז מהם .
  הגב 05.08.20 17:10
 • אורח
  מחפש לעשות קופון ע”ח המיסים שאנו משלמים. בימות החום הקשה מנשוא, כבוד לעיריה שדואגת לפינוי, ללא פיספוס! פנייה למח’ התברואה, היתה סוגרת את הפינה! דוחה!
  הגב 05.08.20 17:38
 • אורח
  כמה בנאדם יכול להיות מטומטם שברת את שיא המטומטמים אפשר למנות אותך ליו"ר איגוד המטומטמים
  הגב 05.08.20 17:53
 • אורח
  אני מציע תביעה על סך שקל וחצי על רז דיביא לנו במבה וביסלי ונאמר אמן כי אתמול אכלתי בתחת צינור ועם כוס ראבק ערס שמצצה לי ועשתה לי ביד
  הגב 05.08.20 18:04
 • אורח
  הרעש מחריש אוזניים. כשגוררים את הפחים וזורקים אותם על המדרכה ומסכנים הולכי רגל..ילדים קטנים ומבוגרים מתעוררים בפחד מהרעש.
  הגב 05.08.20 18:31
 • אורח
  הבעיה היא בכל ראשון ולא ברחובוח מסיימים. צריך לעשות הכל על מנת למנוע זאת.
  הגב 05.08.20 18:32
 • אורח
  יותר פשוט ויתור דו"ח על מסיכות גם 500
  הגב 05.08.20 19:54
 • אורח
  בכיינים
  הגב 06.08.20 09:03
 • אורח
  תביעה נגד העיריה, מהיכן יוצא הכסף, מהקופה של כולנו. היה אפשר לכתוב ולשבת מול הגורמים המתאימים לפתור את הבעיה ולא לגשת ולהגיש תביעה, עו"ד נכבד תרגיע.
  הגב 06.08.20 12:01
 • אורח
  עוד דביל שרוצה לגזור קופון לכו תעבדו במקומם בשמש ההזויה הזאת עם הסירחון של הפחים תתביישו לכם 🤮
  הגב 06.08.20 13:51
 • אורח
  קודם שיפסיקו למלא לי את החניה הפרטית בפחי זבל...בכל פעם שאמורה להגיע משאית אשפה, הפחים לפני ואחרי הפינוי סוגרות לי את החניה או, אם יש אוטו בחניה אז חוסמים לי את הגישה לדלתות. עד מתי אצטרך לסבול את העצלנות של הפועלים להזיז את הפח עוד חצי מטר ליד קיר?
  הגב 06.08.20 17:10
 • אורח
  גםן ברחוב חיים אריאב אותו דבר מרוב מכוניות שחונים החניה כפולה לא יכולים לקחת את הזבל
  הגב 07.08.20 07:55
 • אורח

נתוני קורונה ארציים ליום רביעי 5/8, סיבה לאופטימיות! למרות העלייה במספר הנפטרים והחולים הקשים, ב - 10 הימים האחרונים מספר החולים החדשים יורד מיום ליום, ... נתונים מעניינים נוספים בכתבה

אם הציבור ימשיך להישמע להנחיות הבסיסיות של מסיכה, ריחוק והיגיינה סביר להניח שמספר החולים ימשיך במגמת הירידה והמשק יוכל להיכנס לגל השלישי הצפוי בחורף במצב טוב יותר

אבי בר | | תגובות: 12


בשבועיים האחרונים ניכרת ירידה עקבית במספר החולים החדשים, אך עדיין המספרים גבוהים . החל מתאריך 25/7 ועד היום מספר החולים החדשים פוחת מיום ליום כאשר בשבוע שעבר מספר החולים החדשים היה בממוצע יומי של 2000 חולים חדשים ואתמול מספרם ירד ל - 1692 שזה עדיין גבוה אך המגמה מראה על ירידה.

מה שמעיב על הנתונים המעודדים הם מספר הנפטרים והחולים קשה שמספרם ממשיך לעלות.

אם הציבור ימשיך להישמע להנחיות הבסיסיות של מסיכה, ריחוק והיגיינה סביר להניח שמספר החולים ימשיך במגמת הירידה והמשק יוכל להיכנס לגל השלישי הצפוי בחורף במצב טוב יותר

להלן הנתונים ליום רביעי5/8

מספר חולים חדשים -1692

אחוז השינוי מאתמול להיום במספר החולים החדשים - מספר המחלימים גבוה ממספר החולים החדשים הגידול הוא 4%-

קצב הכפלת חולים -על פי הנתונים, צפי הגל השני שמספר החולים יילך ויקטן

מספר חולים קשים -344

מספר חולים קשה מונשמים -104

מספר נפטרים -561

מספר חולים שוהים בבית חולים -745

מספר חולים פעילים כיום -24,635

מספר מחלימים מתחילת המגפה -51,331

מספר בדיקות אתמול - 23,767


הערה - מספר גופים רשמיים מדווחים על הנתונים בהפרשי שעות ולכן לפעמים יש פערים בנתונים

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  במילה אחת, כתבה של גיבוב שטויות!!!
  הגב 05.08.20 14:12
 • אורח
  בטח ירד, ירדה כמות הבדיקות
  הגב 05.08.20 14:21
 • אורח
  פשוט עובדים עלינו. זורקים לנו נתונים כדי שנרגיש טוב
  הגב 05.08.20 14:27
 • אורח
  כל השנים של הזנחת מערכת הבריאות נרגיש אותם בחורף הקרוב, בשנים קודמות שכבו חולים במסדרונות עכשיו כל המחדלים יצופו אי אפשר לכסות את השמש עם כף היד. ממשלת הליכוד נכשלה בגדול רק שלא רוצים לקחת אחריות והעניים יאכלו אותה העשירים ישתמשו ברפואה הפרטית.
  הגב 05.08.20 14:28
 • אורח
  כל הצוות הרפואי קורס מהעומס איך יטפלו גם הקורונה. ביבי וליצמן קחו אחריות תתפטרו
  הגב 05.08.20 14:29
 • אורח
  ליצמן מזמן לא שר הבריאות . עכשיו יש תכשיט אחר. יולי אדלשטיין
  05.08.20 14:42
 • אורח
  ביבי גאון . בכוונה נותן תיקים לסמרטוטים שלו כדי שיספגו את החיצים ולא רק הוא ושלא יצליחו בתפקידיהם יותר ממנו .
  05.08.20 15:03
 • אורח
  אידלשטן תכשיט מזוייף כולו רוח סתם כמו ליצמן
  06.08.20 00:02
 • אורח
  עבודה עיתונאית מובחרת... הורידו את מספר הבידיקות ועכשיו פחות הדבקות... הבעיה הגדולה היא שמי שחולה ולא אובחן ידביק פי שלוש מאובחן... והטיחה של הנתונים בצורה כזאת תביא לגידול מהיר יותר... חלם זהכאן
  הגב 05.08.20 14:43
 • אורח
  בינתיים אני משלם את המחיר.מצבי הבריאותי מחריד ואין מוצא,,,
  הגב 05.08.20 14:45
 • אורח
  המספרים בכתבה לא מדוייקים.
  הגב 05.08.20 18:28
 • אורח
  מסכות רחוק והגיינה מצילות חיים
  הגב 05.08.20 22:43
 • אורח

תזכורת לנשות ראשון לציון: ביום רביעי 26.8 יתקיים מפגש נוסף של "מועדון האימהות" העירוני החדש שנפתח בעיר במטרה ללוות אמהות לאחר לידה; לפרטים והרשמה: 03-9678247

במסגרת המועדון מתקיימים מפגשים נשות מקצוע שיתנו לנשים הדרכות וכלים להתמודדות עם התקופה הראשונה בחיי הילד/ה. במפגש הקרוב המורה למיינדפולנס ודולה, חיותה גורן תעביר את הפעילות "מיינדפולנס לאימהות ליום ולחיים שאחרי הלידה",

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המשרד לקידום מעמד הנשים בעיריית ראשון לציון בשיתוף "אם לאם בקהילה" וארגון "מניפה" השיקו השבוע את מועדון אימהות-סדנאות וליווי עבור האימהות. מטרת המפגשים: לסייע, להנחות, להכווין ולהעניק לאימא הטרייה ביטחון וכלים בצעדיה הראשונים.

מועדון חדש נפתח בעיר. המשרד לקידום מעמד הנשים בעיריית ראשון לציון, בשיתוף "אם לאם בקהילה" וארגון "מניפה", השיקו השבוע מועדון האימהות. מדובר במועדון חברתי המהווה מרחב לתמיכה ולצמיחה משותפת לאימהות לאחר לידה. ההשתתפות ללא תשלום אבל כפופה להרשמה במשרד לקידום מעמד האישה. השבוע התקיים מפגש ראשון במשרד לקידום מעמד האישה.

מטפלת המגע, קרן לי בן בסט שהינה מדריכה ומלווה הריון לידה והנקה וכרמי מרציאנו- מלווה זוגות בהריון, קיימו סדנת "היום שאחרי – אני והתינוק\ת שלי".

מפגשים ראשונים יתקיימו ב-26.8 וב-30.9 .

במפגש הבא ב- 26.8, המורה למיינדפולנס ודולה, חיותה גורן תעביר את הפעילות "מיינדפולנס לאימהות ליום ולחיים שאחרי הלידה",

במפגש האחרון ב-30.9 מי שתעביר את הפעילות היא מירי שקד, דולה לאחר לידה ומדריכת עיסוי תינוקות "כל הסודות על מדע והרגעה". נשים רבות אחרי לידה מתקשות להסתגל למצב החדש ובעיקר לחיים שאחרי. מטרת המפגשים היא לסייע, להנחות, להכווין ולהעניק לאימא הטרייה ביטחון וכלים בצעדיה הראשונים.ניתן להצטרף למועדון בטלפון 03-9682430, מספר המקומות מוגבל. ניתן גם להתנדב לתמיכה באימהות לאחר לידה וכן להצטרף לכל הפעילויות של רשת הנשים העירונית בטלפון 03-9678247. המפגשים מתקיימים במשרדי רשת נשים רחוב בן גוריון 78מנהלת משרד לקידום מעמד האישה, דנה אייזנר-לביא, אמרה:

"במפגש מתקיימות מגוון הרצאות מקצועיות ונוצר מעגל נשי מחבק ומעצים. הנשים משתפות בחוויות אישיות ומגלות ביחד את המכנה המשותף, את הדילמות והאתגרים מתוך רצון ליצירת שיח אינטימי משותף. תודה לראש העירייה- רז קינסטליך, על התמיכה בכל צורך ובכל עשייה ולסגנית ראש העירייה ומחזיקת תיק הנשים, ליאל אבן זהר, על האמון והרוח הגבית. תודה גם למ"מ יו"ר הוועדה לקידום מעמד הנשים - הילה נדב, על היוזמה של קיום הרצאות לאימהות לאחר לידה, למנהלות "אם לאם בקהילה" שיר גולדנברג וליאת שביט, ולצוות ארגון הדולות המניפה , קרן לי בן בסט ואיילת על היוזמה וההובלה של המיזם , וכמובן לצוות המשרד לקידום מעמד הנשים ולכל המרצות שהתנדבו להרצות".


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עצומה חדשה קוראת לא לביטול סל התרבות הארצי בגני הילדים ובבתי הספר!.. מצ"ב לינק לחתימה

משרד החינוך יזם את התוכנית ומתקצב אותה, החברה למתנ"סים משמשת מסגרת ארגונית עבורה, והרשויות המקומיות אחראיות למימוש התוכנית בתחום שיפוטן.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:אתר עצומה


בתי ספר בישראל יחד עם גני הילדים מקבלים מידי שנה תקציב עבור סל תרבות.

סל התרבות הארצי היא תוכנית חינוכית הפועלת בבתי הספר מכיתות הגן ועד יב', התכנית משותפת למשרד החינוך,החברה למתנ"סים והרשויות המקומיות.

משרד החינוך יזם את התוכנית ומתקצב אותה, החברה למתנ"סים משמשת מסגרת ארגונית עבורה, והרשויות המקומיות אחראיות למימוש התוכנית בתחום שיפוטן.

במסגרת סל התרבות נהנים הילדים מחשיפה לעולם התרבות,מפגשים עם סופרים, הצגות, מוזיאונים דברים שלא בהכרח ייחשפו אליהם במידה והמסגרת החינוכית לא תהיה מעורבת.

כעת, משרד החינוך החליט לסגור את סל התרבות הארצי .

הורים רבים דורשים כעת ממשרד החינוך לחזור בו מהחלטתו ולהמשיך להפעיל את עולם התרבות בעולם הילדים. הדבר חשוב להתפתחותם, לחשיפתם לעולם אחר ולסקרנותם בגילם הצעיר.


העצומה נפתחה ב30.7 וכבר הספיקה לקבל מעל 2500 חתימות של הורים הדורשים להמשיך להפעיל את תוכנית סל התרבות בבתי הספר.

להלן נוסח העצומה:

משרד החינוך החליט לסגור את סל התרבות הארצי!

ביטול סל תרבות ארצי משמעותו שהילדים שלנו , מכיתות גן עד גיל 18, לא יקבלו במסגרת הלימודים שום ארוע תרבותי משום סוג ! סל תרבות ארצי, מוסד שהוקם לפניי 30 שנה כשמטרתו לחשוף תלמידים בכ-ל הארץ, במיוחד עבור אלה שבאים ממשפחות שידם אינן משגת, לחשוף אותם ל: הצגות, מופעי מחול, מפגש עם סופר, תערוכה במוזיאון , קונצרט! וכו׳... וכל הטוב הזה במסגרת בית ספרית! כל גן ובית ספר בישראל קיבלו סל תרבות מתוקצב ומסובסד על ידי המדינה וכל שנה תלמידים נהנו מכך והעשירו את עולמם! איזה דור רוצים שיגדל כאן???? כזה שבקיא רק במתמטיקה ( 5 יחידות כמובן)? כזה שחושב רק על כסף? אפליקציות? או אוליי כזה שבקיא בתורת שלושת ה כ״כ של מיקי זוהר: כסף, כוח וכבוד? דור הסלבס? הפיטום? החזירות? דור המותגים???מופע/ ארוע תרבותי מעוררים הזדהות! גורמים לילד בכל גיל, לחשוב רגע, לעשות היקשים על חייו שלו : בפאן החברתי! בפאן האישי! וכל זה בתת מודע. זה חלק מקסם התרבות. ויש בישראל תרבות נהדרת! משובחת! כזו שגם הביאה הרבה כבוד למדינת ישראל בכל העולם!!!! כן כבוד!רוצים להרוג אותנו?????ישראל היפה??? אני כבר לא מרגיש כך. ארצי שלי, את מתכערת... מיום ליום יותר ויותר.הורים תתעוררו!!!!!!! תתעוררו!!!!!!אני ממש מבקש מכל מי שאכפת לו שיישתף. זו אינה גזרה שתיפגע רק בעולם התרבות אלא בעיקר בילדים שלנו! דור העתיד!

למעבר לעצומה:

https://www.atzuma.co.il/saltarbut
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחזיק תיק הקליטה יבגני ברחמן "האולפן לעולים החדשים שיוקם באזור תעשייה יהיה בנוסף לקיים במרכז העיר"

יבגני ברחמן: פניתי לראש העיר-רז קינסטליך. יחד החלטנו למקם אולפן במרכז העיר, כמו גם לפתוח אולפן נוסף באזור תעשייה חדש לנוחיותם של חוזרים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


במהלך היום עלו פרסומים ברשתות החברתיות בנוגע לכוונת העירייה להעברת האולפן הנמצא במרכז העיר (בבית ספר בארי) לאזור התעשייה החדש. הפרסומים טענו כי הדבר פוגע בעולים החדשים שיאלצו להגיע לאזור התעשייה החדש הנמצא רחוק מהם. בעקבות הפרסומים הודיע מחזיק תיק הקליטה יבגני ברחמן כי הפרסומים אינם נכונים וכי האולפן באזור התעשייה יוקם בנוסף לקיים במרכז העיר.

להלן הודעתו של יבגני ברחמן:

נושאים חשובים לתושבי העיר - נפתרים לא בעיתונות וברשתות החברתיות.
מי שמכיר אותי יודע שאני לא אוהב יחסי ציבור, ואני פועל במעשים מאשר דיבורים
בעקבות המצב הנוכחי, הכוונה להעביר את האולפנים ממרכז העיר לשנים רבות, לאזור התעשייה החדש, פניתי לראש העיר-רז קינסטליך. ויחד החלטנו למקם אולפן במרכז העיר, כמו גם לפתוח אולפן נוסף באזור תעשייה חדש לנוחיותם של חוזרים.
אני רוצה להביע את תודתי לראשות העיר על הבנת הבעיה ושיתוף הפעולה בתהליך

חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה מאד
  הגב 05.08.20 12:02
 • אורח
  אוהבים אותך יבגני אוהבים אותך קינסטליך
  הגב 06.08.20 09:34
 • אורח

משרדי האוצר והחינוך התחייבו להקצות 900 מיליון ש"ח לטובת תשתיות ואמצעי לימוד מרחוק לתלמידים ישראל; על פי הנתונים ל95 אלף תלמידים אין זמינות למחשבים או מכשירים המאפשרים למידה מרחוק

כך הודיעו נציגי המשרדים בוועדה לזכויות הילד שדנה בנושא הלמידה מרחוק ומה כמות המחשבים המחזיקה כל משפחה בישראל ועל הפערים בין העשרונים העליונים והתחתונים בישראל בכמות אמצעי התקשורת ומחשוב אותם הם מחזיקים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
משרד החינוך


משרדי האוצר והחינוך התחייבו לוועדה לזכויות הילד – בימים הקרובים יוקצו 900 מיליון ₪ לטובת תשתיות תקשוב בבתי ספר ואמצעי לימוד מרחוק לתלמידים. הוועדה לזכויות הילד, בראשות ח"כ יוסף ג'בארין, קיימה בימים האחרונים דיון בנושא הצורך החיוני במחשב לכל ילד.

יו"ר הוועדה פתח את הדיון ואמר: "סוגיית הדיון היום היא מאוד חשובה ומאוד מאוד מדאיגה, במיוחד מאז פרוץ משבר הקורונה. אנחנו כחודש לפני פתיחת שנת הלימודים, שככל הנראה תתחיל גם היא דרך למידה מרחוק, ולא נראה שמשרד החינוך ערוך כלל. הוועדה ומרכז המחקר והמידע פנו למשרד החינוך לקבל מהם נתונים על היקף המחסור של מחשבים ואינטרנט לתלמידים, ולא קיבלנו תשובה. ממה שאנו הצלחנו לגבש מנתונים, יש מעל מאה אלף תלמידים אשר לא יוכלו להתחבר למערכות הלימוד מרחוק, וזה מצב לא מתקבל על הדעת. לא ייתכן שתלמידים יישארו מאחור, וזאת לאחר שכבר הפסידו חודשים רבים, מאז חודש מארס, ללא מענה ראוי ממשרד החינוך".

מריה רבינוביץ', ממרכז המחקר והמידע של הכנסת, אמרה כי אכן לא התקבל מענה ממשרד החינוך, ולכן נאספו נתונים ממקורות שונים, אבל אם להסתמך על מה שהצהיר משרד החינוך הרי שהמספר התלמידים ללא אמצעי קצה הוא לכל הפחות 95 אלף תלמידים- הסיבה יכולה להיות בגלל שאינם מחזיקים בבית מחשב/מכשירים סלולריים/טאבלט שמאפשרים למידה מרחוק או שהמכשיר אינו זמין להם בגלל שמכשיר נמצא בשימוש בני המשפחה האחרים.

נקודה נוספת שציינה רבינוביץ' היא כי מהניתוח של אגף הכלכלן הראשי באוצר עולה כי בעוד שלכל תלמיד מהעשירון העליון יש בממוצע שני מחשבים במשק בית, רק לרבע מהתלמידים בעשירון התחתון יש מחשב אחד במשק הבית – כלומר, קיים פער של פי 10 בין העשירון העליון לתחתון בכמות המחשבים לתלמיד.


מהניתוח של אגף הכלכלן הראשי עלה כי בעוד שלכל תלמיד מהעשירון העליון יש בממוצע שני מחשבים, רק לרבע מהתלמידים בעשירון התחתון יש מחשב אחד במשק הבית. כלומר, קיים פער של פי 10 בין העשירון העליון לתחתון בכמות המחשבים לתלמיד. על פי עורכי הניתוח באגף הכלכלן הראשי, ממצא זה ממחיש את קושי יישום הלמידה מרחוק של תלמידים המגיעים מהעשירונים הנמוכים, אשר מהווים יותר מחמישית מסך התלמידים במערכת החינוך. למעשה, לרוב משקי הבית בעשירון התחתון אין מחשב או חיבור לאינטרנט והם חסרים את התשתית הנדרשת להוראה מרחוק. בדוח מציינים כי יצוין כי אחוז משקי הבית עם ילדים גבוה הרבה יותר בעשירון התחתון (כ 66%) מהאחוז בעשירון העליון 11%.ד"ר עופר רימון, סמנכ"ל טכנולוגיה במשרד החינוך, אשר אחראי על נושא הלמידה מרחוק, אמר: "הצורך שאנו פועלים לגביו הוא 9% מכלל התלמידים, לא כולל המגזר החרדי, שאין להם אינטרנט וציוד קצה כאמצעי למידה. מדובר על 1.5 מיליון תלמידים, כלומר, הצורך הוא כ-140 אלף מחשבים עם חבילות תקשורת. הפתרון שגיבשנו לנושא הוא שהמחשבים יוקצו לבתי הספר, אשר ינהלו את זה כספריית השאלה, שכן המנהלים הם אלה שמכירים הכי טוב את הצורך. זהו צורך תמידי, לא רק בתקופת הקורונה אלא גם בשגרה, כי גם כשאין למידה מרחוק, עדיין רוצים לקיים למידה דיגיטלית המותאמת למאה ה-21. אנחנו רק מחכים לאישורים להפעיל את זה באופן מיידי, וגם במשרד האוצר יש הרבה נכונות והבנה לפתור את זה".

מוחמד חלאילה, רפרנט חינוך באגף התקציבים במשרד האוצר: "בימים אלה אנחנו מגבשים את הדברים עם משרד החינוך ויש הסכמות משמעותיות לתקצוב. יש הסכמות לתקצוב של חצי מיליארד ₪ לתשתיות תקשורת לבתי ספר, וכן תקציב של 400 מיליון ₪ למחשבים, עם חבילות תקשורת, ביטוח, ועמדות טעינה בבתי ספר, אשר יוקצו במתכונת של ספריות השאלה דרך מנהלי בתי הספר. אנו עובדים במלוא המרץ, זה יעלה לאישור הממשלה בימים הקרובים, ואני מקווים בהקדם האפשרי לצאת עם הבשורה, ועם הקול הקורא לרכישת הציוד, מתוך הבנה של לוח הזמנים הצפוף".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

התזמורת חוזרת לפעילות בראשון לציון! מחר (חמישי 6.8) תקיים התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון את הקונצרט הראשון שלה בסדרת קונצרטים אינטרנטית , שתועבר בשידור חי בעמוד הפייסבוק והיוטיוב של התזמורת

זהו הקונצרט הראשון בסדרת 2020 האינטרנטית שלה שעתיד להיות על טהרת הזמר הישראלי בעיבודים חדשים לשירים של נעמי שמר, נורית הירש, אפרים שמיר ועוד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון, מזמינה את תושבי העיר לחזור וליהנות ממוזיקה טובה בקונצרט הראשון בסדרת 2020 האינטרנטית של התזמורת שעתיד להתקיים מחר (חמישי 6.8.20) ברשתות החברתיות. בסדרה זו מתכננים לקיים 4 קונצרטים קאמריים אינטרנטיים שישודרו מדי יום חמישי במהלך חודש אוגוסט בדף הפייסבוק והיוטיוב של התזמורת. כל קונצרט יכלול תכנית בת 20 דקות של מוסיקה ממיטב הסגנונות והרפרטואר של התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון. יש לציין כי הסדרה הינה יוזמה של נגני התזמורת אשר למרות הימצאותם בחל״ת מאז פרוץ נגיף הקורונה התנדבו לפרוייקט מתוך געגוע לקהל המנויים ושוחרי המוסיקה והתרבות.

הקונצרט הקרוב עתיד להיות כולו מוסיקה ישראלית עם שירים מאת מיטב פזמונאי הזמר הישראלי: נעמי שמר, סשה ארגוב, נורית הירש, יוני רכטר, אפרים שמיר וחיים ברקני עם עיבודים חדשים ומרגשיםהקונצרט יועבר בשידור בכורה מחר -חמישי 6.8.20 בשעה 20:20 בעמוד הפייסבוק ובערוץ היוטיוב של התזמורת.

דף הפייסבוק של התזמורת - התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון

ערוץ היוטיוב של התזמורת https://www.youtube.com/channel/UCpLr4S2bOrwsR4UTjWRs1OA?view_as=subscriber&fbclid=IwAR1njAvau3Gd08Z2NIHW60c0E5HHeZO--Mr31676DMkeBDnAJtOSg_F_CAU


חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  סוף סוף
  הגב 05.08.20 12:05
 • אורח

הפעילות הצפויה במתנ"ס שיכון המזרח: התעמלות אומנותית, תיאטרון, הפעלת בית קפה, קולנוע, אילוף כלבים, ציור ועוד הם רק חלק מהחוגים והפעילויות החדשות אותם הכין מתנ"ס שיכוני המזרח בראשון לציון לקראת פתיחת שנת הפעילות 2020-2021

"אנו כבר יודעים שהקורונה לא הולכת לשום מקום ועלינו כנראה ללמוד לחיות איתה מבלי לוותר על החינוך ועל העשייה החברתית, התרבותית והקהילתית החשובה אותה אנו מקדמים. בהתאם לזאת, התחלנו בבניית לוח החוגים והפעילויות המאושרות לפתיחה על פי התו הסגול תוך חשיבה כיצד נכון לקיים את הפעילות יחד עם ההגבלות הלא פשוטות שקיימות", מספרים במתנ"ס.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


במתנ"ס שיכוני המזרח בימים אלו מתכוננים לפתיחת שנת הפעילות 2020-2021, לאחר שמשבר הקורונה הביא לסגירתו והפסקת כל החוגים, אירועי התרבות והמופעים שתוכננו לתושבים. במתנ"ס מספרים שבתקופה זו שלהסגר ואי הוודאות הם התגייסו יחד, על מנת לתת מענה לקהילת העיר וחברו למנהל הרווחה העירוני והחברה למתנסים לחלוקת 50,000 מנות מזון לתושבי ראשון לציון. עם החזרה לשגרת הקורונה, נפתחו שערי המתנ"ס ופעילות החוגים,הספורט והספרייה חזרו לפעילות מלאה על פי הנחיות התו הסגול, ובמתנ"ס כבר החלו לחשוב על הכנת הפעילות לשנה הבאה בצל הקורונה.

"אנו כבר יודעים שהקורונה לא הולכת לשום מקום ועלינו כנראה ללמוד לחיות איתה מבלי לוותר על החינוך ועל העשייה החברתית, התרבותית והקהילתית החשובה אותה אנו מקדמים. בהתאם לזאת, התחלנו בבניית לוח החוגים והפעילויות המאושרות לפתיחה על פי התו הסגול תוך חשיבה כיצד נכון לקיים את הפעילות יחד עם ההגבלות הלא פשוטות שקיימות", מספרים במתנ"ס.

כאמור בימים אלו הם בנו תוכנית חדשה, מעשירה ומגוונת. בה כל תושב יוכל למצוא את הפעילות ואת החוג המתאים לו בנוסף לחוגים החדשים שיפתחו: התעמלות אומנותית, תיאטרון, קולנוע, אילוף כלבים, ציור ועוד.

צוות המתנ"ס מדגיש כי הם ממשיכים בכל הכוח בהפעלת התוכניות הקהילתיות במתנ"ס לילדים ובוגרים בעלי צרכים מיוחדים, שלטענת הצוות, תוכניות אלה מהווים מקור גאווה למתנ"ס שנותן מענה לאוכלוסיות מיוחדות על כלל הרצף בניסיון לשלב אותם, להעצים אותם ולהוות בית חם לכלל האוכלוסייה. בנוסף הם מספרים כי בתוכניות לשנה החדשה הם מתכוונים לפתוח מעון, הקמה של מועדונית חדשה ואפילו בית קפה שיפעל בתוך המתנ"ס.

כל הפרטים, הפעילויות וההרשמה לחוגים מחכים לתושבים באתר האינטרנט של המתנ"ס: www.matnasmrl.co.il


ממתנ"ס שיכוני המזרח נמסר:

אנו מזמינים את כלל התושבים להגיע למתנ"ס, להתרשם מהיצע החוגים והפעילויות ואף להציע הצעות ורעיונות למיזמים קהילתיים אותם הייתם רוצים לקדם. יושב ראש מתנ"ס שיכוני המזרח אייל לוי וכלל חברי ההנהלה מברכים את צוות המתנ"ס בעשייתו הברוכה. התוכניות החדשות שיפתחו מגוונות ונותנות מענה לכלל תושבי השכונה והעיר. כל התוכניות נעשות בשיתוף פעולה מלא מול כלל אגפי העירייה ובתמיכתו של ראש העיר שתומך בפעילות המתנ"ס

חדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הכל לשיכון המזרח ....כרגיל
  הגב 05.08.20 12:04
 • אורח

מראה מקסים! עשרות צבי ים בקעו הבוקר בפלמחים... מצ"ב סרטון

צילום איתמר אלימה רשות הטבע והגנים

אבי בר | | תגובות: 6


יום רביעי 5/8. הבוקר בקעו עשרות צבי ים בפלמחים


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים


http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לרשות הטבע שדואגת לצבים
  הגב 05.08.20 09:28
 • אורח
  למה לא מחזירים אותם לים?
  הגב 05.08.20 09:30
 • אורח
  מחזירים,חבל שלא בסירטון הזה
  05.08.20 09:57
 • אורח
  מדהים!!!
  הגב 05.08.20 09:50
 • אורח
  מקסימים, חיוך גדוללללל
  הגב 05.08.20 12:56
 • אורח
  איזה יופי. שיהיו לכולם הישרדות איתנה ובריאות איתנה
  הגב 06.08.20 09:40
 • אורח

כתב אישום הוגש נגד 3 תושבי ראשון לציון בהם 2 אחים ואסיר ברישיון החשודים בשוד של יותר מ - 150 אלף ש"ח מסופרמרקט בעיר

השוד נערך באמצע חודש יולי במסגרתו חיכו 2 מהחשודים למנהלת החשבונות ועובד הסופר, שיצאו עם כספי הפקדון לעבר סניף הבנק הנמצא בסמוך. את המידע קבלו השניים מהחשוד השלישי שעבד במקום והכיר את הזמנים ונהלי הפקדות כספי הפקדון של המקום.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


פרקליטות המדינה הגישה כתב אישום נגד 3 תושבי ראשון לציון בהם 2 אחים וובט ואמנטו צ'קול ואסיר ברישיון ווסיהון קטלה החשודים בשוד של פדיון כספי של יותר מ -150 אלף שקל מסופרמרקט בראשון לציון. כתב האישום מייחס לשלושה קשירת קשר לפשע ושוד בנסיבות מחמירות. על פי כתב האישים אחד החשודים עבד בסופר, והכיר את הנהלים של הפקדת כספי הפדיון במקום. בעקבות כך הוא שיתף 2 אחים, על נהלי המקום ובכך שבימי ראשון יוצאים מנהלת החשבונות ועובד נוסף עם הכספים לעבר הבנק הנמצא בסמוך. השוד תוכנן לאמצע יולי.

השוד תוכנן כך שבעת שמנהלת החשבונות והעובד יצאו מהסניף, חיכו להם ברחוב שני האחים ברכב. כשהבחינו בהם השניים אחד האחים יצא מהרכב, חטף את שקית הכסף ורץ לעבר הרכב. העובד שליווה את מנהלת החשבונות, ניסה לרדוף אחריו אך השניים הצליחו להימלט. בסביבות הצהריים הצליחה המשטרה לאתר את הרכב ביפו שם נעצרו החשודים על ידי המשטרה.

מקור הידיעה אתר פוסטהחדשות ראשון לציון בוואטסאפ

תושבי ראשון לציון המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות ראשון לציון לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/231
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  טפשות, כל המדינה מרושתת במצלמות, הסיכוי להצליח נועד מראש לכישלון.
  הגב 04.08.20 20:43
 • אורח
  ישר לצינוק לכמה חודשים כמו ברוסיה ולפרסם בכל הרשתות שלא יקבלו אותם לשום עבודה חבל שאין תמונות פנים שלהם זה היה מתריאה יותר
  הגב 04.08.20 21:21
 • אורח
  אני לא מאמינה למה שקורה באמת מה זה לא אמיתי חא הגיוני
  הגב 04.08.20 22:01
 • אורח
  אז הם היו אתיופים?
  הגב 04.08.20 22:20
 • אורח
  למה היו ? הם עדיין אתיופים :))
  04.08.20 23:31
 • אורח
  גם כאן יטענו עסקנים כי יש התנכלות ?
  הגב 05.08.20 20:50
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
22.07.20 16:13
*המחיר ירד ל1,670,000* למכירה דירת 4 חדרים בבניין שעבר תמ"א 38 בשכונת אברמוביץ קרוב לבתי כנסת סופר בתי ספר וגני ילדים דירה חדשה שלא גרו בה עם מרפסת שמש וממ"דלתיאום יוהן בן עוליאל 055-970-5115 http://www.be106.net/realestate/show/232
אורח
21.07.20 09:25
דירה למכירה ברחובות, רחי הרצל 29, 4 חדרים, קומה 8 מתוך 8, שטח 90 מייר, משופצת ויפה, מחיר 1520000 שייח. לפרטים 0547601095
אורח
28.05.20 07:07
אם באתר ימשיכו להופיע דירות למכירה לרב במקום נושאים חשובים ,רב תושבי ראשון יתנתקו ממנו ;be106 הוקם לצרכים האקזוטיים שלנו ולא לפרסומים לקבלנים דירות למכירה ???!!!
אורח
27.06.20 13:55
צודק. חבל לבזבז את זמננו
אורח
15.07.20 19:59
כן
אורח
25.05.20 23:58
מחפשת דירה עד 1000000₪ ברחובות והסביבה.
אורח
26.05.20 15:51
ראשית לא רשמת כיצד יוצרים איתך קשר. אבל זכית רצית רחובות והסביבה קיבלת!!!! מיליון ש"ח לא כולל עמלת תיווך משופצת קומפלט ע"י אדריכל ומעצבת פנים 2 חניות באבו 2 מחסנים ניתן לבוא לראות ולסגור עסקה שכונת פרדס שניר לוד
אורח
12.04.20 09:25
מחפש דירה לקניה עד מליון מאה 0542-411410
אורח
22.05.20 06:19
נכנסה לי כרגע דירה יפה במליון ש"ח בשכונת הרכבת בלוד מתי נוח לך להגיע לראות את הדירה? חשמל תלת פאזי,צנרת s.p שפכטל אמריקאי,יחידת הורים עם ג'קוזי רק להביא את הבגדים ולהכנס מיליון כולל עמלת טיווח גישה מהירה לתל אביב רחובות ראשל"צ
אורח
09.06.20 21:33
סתום בלום עמלת טיווח... בטח רוסי
אורח
22.06.20 11:11
כן יש טייוח של הנושא.
אורח
04.07.20 21:52
חחחחחחחחחח, כן ככה זה בוחרי......
אורח
27.03.20 17:28
להשכרה בנווה ים יחידת דיור שני חדרים בקומת קרקע, כניסה נפרדת. מזגן, מקרר, חדר שינה. 3300 כולל ארנונה כבלים לאינטרנט. 0522808062
אורח
21.03.20 15:46
דירה למכירה 4 חדרים ברחובות, הרצל 29, שטח 85 מייר, קומה 8 מתוך 8, משופצת, צינורות מפלסטיק, יש מזגנים, דוד שמש, סורגים, מעלית אחרי שיפוץ (החלפת לוח הפיקןד), חנייה, מייד, לפרטים בטלפון 0547601095
אורח
22.03.20 18:30
בכמה?
אורח
23.03.20 09:39
מיליון חמש מאות וארבעים אלף
אורח
23.03.20 09:40
1540000
אורח
09.03.20 10:56
כמה עולה השכירות לחודש?


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
13.04.20 19:55
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברג 9 + חניה קומה 6 החל מחודש מאי 4500 ש"ח לחודש יהודה 0505225566
אורח
13.04.20 19:50
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברק 9 קומה 6 +חניה לקראת חודש מאי מחיר חודשי 4500 ש"ח פרטים יהודה 0505225566
אורח
13.04.20 19:50
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברק 9 קומה 6 +חניה לקראת חודש מאי מחיר חודשי 4500 ש"ח פרטים יהודה 0505225566
אורח
21.04.20 22:21
הודעת מערכת: עוד מודעה אחת כזאת ואתה תוסר.
אורח
21.04.20 22:22
מוכן להגיע לחמישי עד מוצש ואז נחליט
אורח
30.03.20 21:52
העליון מנסה להשטלט, לנו על החיים, אין צורך בהם, בכסף שנחסוך, ניתן למיגזר הדתי, וכך ה" יעזור לנו
אורח
03.04.20 09:00
דביל
אורח
27.03.20 17:34
להשכרה בנווה ים יחידת דיור שני חדרים בקומת קרקע, כניסה נפרדת. מזגן, מקרר ובחדר שינה מיטה וארון. 3300 שח כולל ארנונה כבלים ואינטרנט. 0522808062
אורח
30.03.20 18:13
אשמח להגיע לחודש ניסיון באם היחידה תתאים לי נערוך חוזה לשנה באם לא תתאים לי ולצרכיי נפרד כידידים תאשרו את הצעתי ונתקדם
אורח
04.06.20 20:49
🤣😂🤣😂
אורח
11.03.20 20:49
רק לי זה נראה כמו לוח השפלה מלשון מושפל? XD
אורח
12.03.20 21:44
כל הפוסל במומו פוסל
אורח
23.02.20 12:04
מתווך חכם פותח לוח יד 2 ודג משם פריירים. בימינו אילה לא צריכים עלוקות כמו מתווכים,סוכני בטוח,או שאר מאכרים.היום הכל נגיש באינטרנט.מנסיון שלי מתווך שרלטן שראה פרסום שלי הביא לקוחות לדירה. כאשר היה לקונים עניין הוא ניסה למכור את הנכס במחיר יותר גבוה ודרש ממני שאת ההפרש אתן לו!זה פרצוף האנשים העוסקים במקצוע
אורח
06.03.20 04:17
ראית מה רשמת ״הביא לקוחות לדירה שלך ״ שהיה להם עניין בדירה. משמע עשה את עבודותו נאמנה עשה מה שאתה לא עשית ״להביא לקוחות״ אז יללה אל תספר לנו סיפורים תן גז
אורח
06.03.20 04:17
ראית מה רשמת ״הביא לקוחות לדירה שלך ״ שהיה להם עניין בדירה. משמע עשה את עבודותו נאמנה עשה מה שאתה לא עשית ״להביא לקוחות״ אז יללה אל תספר לנו סיפורים תן גז
אורח
28.01.20 15:21
להתרחק ממתווכים-
אורח
05.02.20 20:12
בית טוב רצית למתווך פנית אין מתנות חינם ועל עסקה טובה צריך לשלם ניתן להגיע להסכם גובה העמלה אבל צריך להבין שהמתווך משקיע זמן כסף והרבה סבלנות עד שנסגרת עסקה צרות העין של אנשים וקנאה זדונית גורמים לסטיגמה לא נכונה כמו בכל מקצוע ניתן למצוא צדיקים
אורח
19.02.20 18:22
"בסדר". על מה ולמה צריך לשלם לכם 2% דמי תיווך פלוס מע"מ? למה מה קרה? מלחמה? מתווך זה כמו סרסור.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.
אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164
אורח
24.04.20 11:46
למכירה סוזוקי 2018 מחיר אטרקטיבי
אורח
24.04.20 11:45
שבת שלום ומבורך
אורח
07.04.20 18:14
למכירה סוזוקי SX4 2013 יד שניה שמור ניתן לראות את הרכב בהרצל 43 ק.עקרון 0549077413
אורח
19.02.20 18:25
למכירה מאזדה 2 שנת 2009 במצב נדיר. ניתן לראות את הרכב באזור רחובות. לבקש את יהודה 0528380348
אורח
13.03.20 12:01
טווח מחירים?
אורח
09.04.20 18:24
איזה יד ? כמה קילמוטר ?
אורח
13.03.20 12:02
תמונות?
אורח
03.02.20 14:39
הונדה אינסייט שחורה נדירה ללא שריטה טסט לשנה יד 3. 140000.קמ.מטופלת.חסכונית 1ל18..0522404066.רועי.
אורח
10.06.20 12:18
שנה? מחיר?


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
02.08.20 09:45
שלום
אורח
04.07.20 21:57
בת 15 מחפשת עבודה בגדרה כמורה פרטית או בייביסיטר ... כל עבודה אחרת שהפרטים שלי מתאימים טובה :) בייביסיטר: טובה עם ילדים, מבשלת, עוזרת עם שיעורי בית מורה פרטית: ממוצע 97, סטודנטית באוניברסיטת תל אביב ולומדת במכון דוידסון. טלפון: 0545504143
אורח
21.07.20 13:05
כרגע יש הצעת עבודה בגדרה בניקוי משרדים יכול לעניין?
אורח
25.06.20 09:06
אני מטפלת בילדים , מתפנה בסוף אוגוסט אשמח לקבל הצעות חדשות פרטים בפל' 0525268687
אורח
19.06.20 08:45
דרושה עבודת משק בית לטווח ארוך (לפעמיים בשבוע או יום שלם ) תנאים מעולים !!
אורח
15.06.20 13:41
בכפר גבירול, שיעורים פרטיים באנגלית ע"י מורה מנוסה, שפת אם אנגלית לילדים עד כיתות ו'. מעוניינים ליצור קשר בבקשה בטל: 050-298-3295
אורח
15.06.20 13:42
אשמח לשמוע פרטים על המשרה. תודה
אורח
11.05.20 18:10
דרושה מזכירה ראש גדול למשרד עורכי דין בפארק המדע רחובות
אורח
16.05.20 19:20
שלום, אשמח לשמוע פרטים על המשרה: טלי 0528663422
אורח
20.05.20 08:43
האם עדיין רלוונטי? 0546615661 תודה.
אורח
31.05.20 15:48
ראש גדול? מבנה הראש? לציין בקורות החיים את מדידת הראש? זה ביטוי של פעם היה מתאים בשנות ה-80 ולרשום מודעת דרושים ללא אפשרות ליצור קשר תודה נוותר הפעם על המשרה
אורח
20.07.20 11:57
נכון מאוד! מוכיח כמה הרמה רדודה.
הצג תגובות נוספות
אורח
21.04.20 21:41
מהנדס פיקוד העורף המאשר ממ"ד בגדרה
אורח
03.04.20 02:31
דרושות קופאיות לעבודת במשמרות נא לפנות לליאור 050-5614162
אורח
06.04.20 20:48
מדוע רשום קופאיות? מה לגבי קופאים? מה תגובתך ליאור?
אורח
09.04.20 20:17
תעמוד בתור אצל קופאי ותבין
אורח
19.04.20 18:17
לא נכון. הבן שלי עבד ביוחננוף...זריז יותר מקופה מהירה בעשרות אחוזים
אורח
04.06.20 22:24
קופאים או קופאיות אין הבדל.
אורח
20.07.20 11:58
עבירה על החוק!


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל