הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

4 שנים מבנה טיפת חלב ברחוב אהרוני ברחובות היה סגור בגלל חילוקי דעות עם משרד הבריאות. רחמים מלול הטיל על יניב מרקוביץ' לנסות לפתור את המחלוקת ואכן בימים אלה יניב הביא לפתרון, והתחנה תשופץ ותיפתח בנובמבר 19

דורון ממן מרחובות, גיבור מקומי! ערנות וחשדנות של דורון ממן הביאה להשבת טלפון סלולארי שנגנב מילדה בת 13 זמן קצר לפני כן מהקניון

בהצלחה! וועדת האיתור החליטה פה אחד למנות את איציק עובדיה למנכ"ל החברה העירונית רחובות

ביוזמת המורה מיטל אהרון מביה"ס שפרינצק ברחובות נולד פרויקט "חבר לעט" בו יצרו תלמידי כיתה ו' קשרים עם תלמידים מצרפת דרך אפליקציית PADLET.

במסגרת הפרויקט מעלים התלמידים מכתבים וסרטונים המספרים על עצמם ועל תחביביהם דרך אפליקציית PADLET בה ניתן לשתף תמונות וסרטונים. הפרויקט נולד כאשר המורה לאנגלית מיטל אהרון רצתה לאתגר את התלמידים בכתיבה ודיבור והגיעה למורה בצרפת שהסכימה לשתף איתה פעולה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
צילום מסך של דף הפרוייקט באפליקציה


ביוזמת המורה לאנגלית מיטל אהרון מבית ספר שפרינצק בעיר יצאה לדרך מיזם pen pal project (פרויקט חבר לעט). הרעיון לפרויקט עלה כאשר מיטל רצתה לאתגר את תלמידיה במסגרת שיעור העשרה באנגלית בדגש על כתיבה ודיבור. מיטל החלה לחפש ברחבי הרשתות החברתיות מורה מחו"ל שתסכים לקחת חלק בפרוייקט וכך יוכלו ליצור קשרים חברתיים, להכיר ילדים מהעולם וללמוד על תרבויות ואורח חיים. לאחר החיפוש היא מצאה מורה מצרפת שיצרה איתה קשר וביחד הוציאו לאור את הפיילוט בו השתתפו 12 תלמידים מכיתה ו' בבית הספר. התלמידים החלו לכתוב מכתבי היכרות בו הם מספרים על עצמם ועל תחביביהם והעלו אותם לאפליקציית PADLET לוח שיתופי בו אפשר לשתף תמונות, סרטונים ומכתבים. תלמידי רחובות וצרפת החלו להעלות מכתבים ותמונותיהם האישיות. בהמשך אף מתכננים בבית הספר לעשות מפגש בין התלמידים בסקייפ.

למעבר לדף הפרויקט לחצו: כאןהתפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  וואוו
  הגב 08.01.19 16:03
 • אורח
  כל הכבוד. בית ספר אליפות
  הגב 08.01.19 16:04
 • אורח
  למה במעלות משולם לא עושים גם?
  הגב 08.01.19 16:15

דורון ממן מרחובות, גיבור מקומי! ערנות וחשדנות של דורון ממן הביאה להשבת טלפון סלולארי שנגנב מילדה בת 13 זמן קצר לפני כן מהקניון

דורון ביקר בקניון עם ילדיו כדי לאכול גלידה גילה שיש לו חושים חדים כמו של בלש משטרה

אבי בר | | תגובות: 14


דורון ממן תושב רחובות חוזר בתשובה העובד בחברת א גדרות ושערים בגני יוחנן טייל היום שני 15/7 בקניון רחובות עם ילדיו, לפתע הבחין בצעיר המתעסק בפינה צדדית עם מכשיר סלולארי.

משהו בחושיו של דורון אמרו כי הבחור גנב את הסלולארי והחליט לגשת אליו ואמר לו

:"סליחה אדוני ,אל תיפגע...יש לי תחושה שאתה לא בעל הפלאפון"

והצעיר ענה לו

"מה אתה רוצה ממני.. זה שלי".

דורון התעקש ולא ויתר ואמר לו

"אז תן לי את המספר שלך עכשיו שאתקשר אליך... תראה לי את הקוד בפלאפון..."

הצעיר החשוד כנראה נלחץ ואמר לדורון

" אני אחזיר לביטחון את הפלאפון.."

דורון הבין שחושיו לא הטעו אותו ואמר לבחור

"אני הביטחון- תן לי בבקשה את המכשיר"

לקח מהצעיר את המכשיר והצעיר הבין כי נתפס ונעלם במהירות.

דורון לקח את המכשיר לאנשי הביטחון של הקניון אך לא היה להם מה לעשות במקרה ולא עבר זמן רב והטלפון צלצל ועל הקו הייתה ילדה בת 13 שסיפרה כי המכשיר הוא שלה אבד/נגנב ממנה.

ונשמעה מאושרת לשמוע שהמכשיר בידיים בטוחות.

דורון שהיה עם ילדיו בקניון כדי לאכול גלידה ובגלל האירוע הם נאלצו להתעכב אמר לילדיו לאחר שהחזיר לילדה את הסלולארי :"יש דברים יותר חשובים-תחכו"


הערת המערכת

דורון סירב להיחשף ורק לאחר הפצרות רבות הסכים להצטלם
התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אחלה של דורון באמא אוהבים משפחת ממן המורחבת⁦❤️⁩
  הגב 15.07.19 21:43
 • אורח
  אשרייך צדיק
  הגב 15.07.19 21:43
 • אורח
  אלוף איש טוב
  הגב 15.07.19 21:43
 • אורח
  אדם ישר וטוב לב
  הגב 15.07.19 21:56
 • אורח
  כן ירבו אנשים כמו האיש הישר הזה ישר כוח איש יקר
  הגב 15.07.19 21:56
 • אורח
  אחי הגדול אוהב אותך
  הגב 15.07.19 21:59
 • אורח
  איש טוב וגם חתיך....אפשר נייד?
  הגב 15.07.19 22:00
 • אורח
  אחלה בן אדם
  הגב 15.07.19 22:03
 • אורח
  חוש מעולה
  הגב 15.07.19 22:03
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 15.07.19 22:04
 • אורח
  דורון זה אח של אבי ממן?
  הגב 15.07.19 22:05
 • אורח
  אני מעולפת פה מהיופי. יפה גם יופי גם אופי
  הגב 15.07.19 22:06
 • אורח
  כל הכבוד לך תזכה למצוות
  הגב 15.07.19 22:07
 • אורח
  נראה לי רצה למצוא כמה תמונות של הילדה. כנראה מאוהב בה 😊, הנוער לא יודע איך לגשת . בטח ביישן מאוד הבחור. נראה לי שהוא גם היה מחזיר אותו. או שבכלל מצא אותו ולא ידע של מי הוא.
  הגב 15.07.19 22:10

4 שנים מבנה טיפת חלב ברחוב אהרוני ברחובות היה סגור בגלל חילוקי דעות עם משרד הבריאות. רחמים מלול הטיל על יניב מרקוביץ' לנסות לפתור את המחלוקת ואכן בימים אלה יניב הביא לפתרון, והתחנה תשופץ ותיפתח בנובמבר 19

השיפוץ שעלותו כרבע מיליון ש"ח יחל בעוד כשבוע , ועל ניהול השיפוץ תהיה אחראית עיריית רחובות. בנוסף ישופץ גם מבנה טיפת חלב ברחוב פרשני.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8


אחרי ארבע שנים: בקרוב יחל שיפוץ מבנה טיפת חלב אהרוני על מנת להשיבו לפעילות. תאריך הפתיחה המשוער: נובמבר 2019.

סניף טיפת חלב של משרד הבריאות ברחוב אהרוני ברחובות נסגר לפני כארבע שנים בשל רמת תחזוקה ירודה של המבנה. כתוצאה מכך, תושבי האזור התפזרו בין סניפי טיפת חלב ברחבי העיר לקבלת שירותים לתינוקות וילדים.

במהלך השנים המקום היה סגור והשיפוצים המיועדים במקום לא בוצעו בשל חילוקי דעות בין העירייה לבין משרד הבריאות בכל הנוגע לאחזקה השוטפת של התחנה .כל הניסיונות שנעשו בעבר לפתור את המחלוקת ולגשר בין הצדדים- לא צלחו, ולמעשה התחנה עמדה שוממה.

עם כניסתו לתפקיד של ממונה מנהל חדש במשרד הבריאות, קיים עמו ראש העיר רחמים מלול פגישת הכרות, בסופה ביקש מסגן ראש העיר, עו"ד יניב מרקוביץ, לנסות ולגבש פתרון מוסכם בין הצדדים. במשך החודשים האחרונים עמל מרקוביץ' בניסיון להביא לפתרון הבעיה ולפתיחתה מחדש של התחנה. השבוע נחתם הסכם בין עיריית רחובות למשרד הבריאות המסדיר את ההסכמות בין הצדדים, לפיהן המבנה יעבור שיפוץ מקיף בהיקף של כרבע מיליון שקלים במימון משותף. השיפוץ יחל בעוד כשבוע ועיריית רחובות תנהל את העבודות. משמעות הדבר היא כי התחנה תחזור לפעילות אחרי שיפוץ מלא, בעוד מספר חודשים.

זאת ועוד: במסגרת ההסכם, הוחלט גם על שיפוץ בתחנת טיפת חלב ברחוב פרשני על מנת לשפר את השירות להורים ולילדים המגיעים למקום: יצירת מרחב המתנה חדש, צביעה מחדש, החלפת מזגנים , טיפול במפגעים במקום ועוד.


ראש העיר, רחמים מלול:

"אנו שמחים להציג להורים פתרון בנושא תחנת טיפת חלב ברחוב אהרוני. בעוד מספר חודשים ההורים יוכלו לקבל שירות ממשרד הבריאות סמוך לבית, ולא לסבול מעומס בטיפות חלב מרוחקות. גם השירות בטיפת חלב בפרשני ישתפר. אני מודה למשרד הבריאות על שיתוף הפעולה ולסגני, עו"ד יניב מרקוביץ' על הטיפול בנושא".

סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר, עו"ד יניב מרקוביץ':

"עם חתימת ההסכם עם משרד הבריאות, ברור כי העירייה עם הפנים גם לזוגות הצעירים. לצערי, ניסיונות קודמים לפתור את הסוגיה לא צלחו, והורים צעירים נאלצו לכתת את רגליהם למקומות מרוחקים. לאור הנכונות מצד שני הצדדים- הצלחנו להגיע למתווה של פתרון שיביא לפתיחתה מחדש של התחנה. אני מודה לראש העיר על האמון שנתן בי להוביל הסכם זה, ולאנשי משרד הבריאות על השותפות".

רופאת מחוז מרכז במשרד הבריאות, ד"ר עופרה חבקין:

"שמחים מאוד על שיפור והנגשת שירות חשוב זה לשמירה על בריאות הציבור והמשפחה. מקווה להמשך שיתוף פעולה פורה ומוצלח לטובת בריאותם ורווחתם של תושבי העיר, רק בריאות".

מנהלת אחראית למנהל בריאות- נפת רחובות, סוניה טלקר:

״אנחנו שמחים לשתף פעולה עם עיריית רחובות בפתיחה מחדש של מרפאת טיפת חלב ברחוב אהרוני. אני מודה לראש העיר רחמים מלול ולסגנו יניב מרקוביץ׳ על המתווה שמאפשר את המשך הפעילות . אין ספק שהצעד הזה ישפר את השירות שאנו מעניקים גם ביתר המרכזים שלנו בעיר״.
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד ליניב
  הגב 15.07.19 21:07
 • אורח
  אין פלא שיניב הצליח איפה שקודמיו לא. נועם ההליכות ויחסי האנוש הטובים שלו פותחים דלתות ואת הלב. תודה רבה יניב, עשית שירות נהדר להרבה מאד הורים צעירים.
  15.07.19 21:57
 • אורח
  איזה קטע יניב בכלל לא דואג לשום דבר רק בגלל שיתחלף הממונה מטעם משרד הבריאות וכל להתחיל לזוז משהו. 💓 בקיצור סתם הודעת דוברות בלי קשר למציאות
  הגב 15.07.19 21:17
 • אורח
  מכיר רופא טוב לחולים בפרגנת-לאלו שלא מסוגלים לפרגן. הטיפול קשה וממושך ולפעמים לא מצליח אבל זה עדיף מאשר להשאר רע וממורמר. במצבך היתי קובע תור מידי.
  15.07.19 21:55
 • אורח
  חרטטן יניב מרקוביץ!!! איזה ניסיונות קודמים לא צלחו אין שום קשר אליך יניב זה רק בגלל ש במשרד הבריאות החליטו לשנות גישה !!!!!!!!!! אין לזה שום קשר אליך
  הגב 15.07.19 21:19
 • אורח
  לסיכום של 4 שנות סבל של רחמים מלול בטיפשותו הוא בהתנהלותו העקשנית וה אנוכית ואגואיסטית ההורים סבלו והיו צריכים להגיע למקומות רחוקים משרד הבריאות הבין שאין ברירה ולמרות שראש העיר מתעלל בתושבים הם יגיעו לקראתם כל הכבוד למשרד הבריאות
  הגב 15.07.19 21:20
 • אורח
  כל הכבוד יניב, יש לך מגע של קסם. אנחנו רק בהתחלת הדרך של הקדנציה ואתה משאיר חותם חיובי בכל נושא שאתה נוגע בו. בטוחים שגם בנושא השוק תצליח למצוא את הדרך שתטיב עם כולם. לא פלא שהמשימות הקשות של העיר מופקדות בידיך, מי אם לא אתה האיש המתאים.
  15.07.19 22:03
 • אורח
  חברות החרטטנים הכול דיבורים
  הגב 15.07.19 21:52

דו"ח הרשות לתחבורה ציבורית: בעיר רחובות חל שיפור בפעילות הקווים העירוניים של אגד בעיר

הנתונים הם על פי דו"ח הבקרה על פעילות מפעילי התחבורה הציבורית לחציון השני של שנת 2018 שנערך על ידי בודקים שהגיעו לתחנות האוטובוסים וכן סקר שביעות רצון של ציבור הנוסעים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


הרשות הארצית לתחבורה ציבורית פרסמה את דו"ח הבקרה על פעילות מפעילי התחבורה הציבורית לחציון השני לשנת 2018. הנתונים נאספו על ידי בודקים שהגיעו במהלך שנת 2018 ל 5,200 נסיעות ברחבי הארץ ובצעו בנוסף שאלון שביעות רצון של ציבור הנוסעים.

נתוני הדו"ח העלו כי עיקר הבעיות שעלו בקרב מפעילי התחבורה הציבורית בישראל הן בתחום:

הנגישות באוטובוס, מסלול הנסיעה והעצירה , אי ביצוע נסיעה ואיחור של 6 דקות ומעלה .

כאשר בדקו את הנתונים בעיר רחובות עלו הממצאים הבאים:

בתחום הקווים העירוניים של אגד בעיר שלושת הבעיות העיקריות שנמצאו היו בנושא :

מסלול הנסיעה והעצירה

נגישות באוטובוס

איחור של 6 דקות ומעלה


למרות הנתונים יש לציין כי בתחום הקווים העירונים חל שיפור בפרמטרים של מסלול הנסיעה והנגישות באוטובוס לעומת החציון הראשון של 2018.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין תדרות של הקווים לדוגמא 15 ו 16 בדרך יבנה מגיעה עם 15 ולאחר מכן אין אוטובוס 15 דקות לחקות ושוב שנים יחד לטיפול תודה
  הגב 15.07.19 21:26

מיליון ש"ח לקריית משה! בהשקעה של מיליון ש"ח נחנך מגרש הקטרגל של שכונת קריית משה ברחובות הכולל קירוי על הטריבונה, פינת שתייה, ספסלים ותאורה לשעות הלילה

אמש (ראשון) נערך טקס חניכת המגרש שחודש בו התקיים משחק ראווה של ילדי השכונה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10


בהשקעה של כמיליון שקל חודש מגרש הקט רגל בשכונת קריית משה ברחובות. טקס חנוכה חגיגי, נערך אתמול, יום ראשון (14.7) למגרש הקט רגל בשטח מתנ"ס חוויות קרית משה .

הטקס נערך במעמד מ"מ ראש העיר, מחזיק תיק החינוך, זהר בלום, מחזיק תיק שכונות, שאול צגהון, מחזיקת תיק אוכלוסיות מיוחדות, אורית שרגאי, מחזיק תיק שירותים חברתיים, עו"ד שמואל בר דאנזאן, חבר מועצת העיר בעבר, אבאי זאודה, מנכ"ל העיריה, דורון מילברג, מ"מ מנכ"ל החברה העירונית, איציק עובדיה ומנהל חוויות קריית משה, גולן ביטון.


באי הטקס צפו במשחק קט רגל לראווה של ילדי השכונה, אשר בפעם הראשונה שיחקו במשטח החדש, מלאי התרגשות. בנוסף נהנו התושבים מצילומי מגנטים, דוכני מזון ושתיה והרקדה שתרמה לאווירת חג בשכונה.המגרש עבר חידוש בהשקעה כספית של כמיליון שקל, שהפכה אותו למקום נעים יותר להתאמן ולהעביר את שעות הפנאי. במסגרת העבודות, נצבע המגרש מחדש, הותקן בו קירוי כולל על הטריבונה, המשמשת את האוהדים, הוצבו פינת שתייה, ספסלים ותאורה מרשימה, אשר תאפשר לצעירים הרבים הפוקדים את המגרש לשחק בו גם בשעות הערב.


עבודות חידוש המגרש התאפשרו בזכות הקצאת תקציב וגיוס סכום נכבד בעזרתו של ראש העיר, רחמים מלול וביוזמתו של זהר בלום, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך.


ראש העיר, רחמים מלול:

" נמשיך להשקיע בתשתיות הספורט בכל רחבי העיר. הפכנו את מגרש הספורט לאחד מהיפים בעיר, ואנו מקווים שהוא יהווה אבן שואבת לפעילות ספורטיבית וחברתית לכל תושבי השכונה: ילדים, נוער ומבוגרים"


זהר בלום, מ"מ ראש העיר:


״אנחנו יודעים שהפעילות הזו היא אחד הדברים החשובים למניעת אלימות. כעת הצעירים יכולים ליהנות ממגרש מקורה, מהמתקדמים והמפוארים בעיר, בו יוכלו לשחק בשעות הערב. בנוסף ייערכו חוגים רבים ופעילויות ספורט במהלך השנה, אשר יופעלו על ידי רשת חוויות קריית משה, החל מחוגי קט רגל ועד מגוון חוגי ספורט מהגיל הרך ועד לגילאי נוער וצעירים. אני מודה לראש העיר, רחמים מלול, על כך שאפשר והקצה תקציב לחידוש המגרש, אשר יהווה לפנינת ספורט בשכונה. כמו כן, חשוב לי לציין שהעבודות התבצעו בשיתוף עם כלל הגורמים בשכונה ואני מברך על כך״.


שאול צהגון, מחזיק תיק שכונות:

״זהו יום מרגש ושמח לתושבי קריית משה לרגל פתיחת מגרש חדש ומפואר לרווחת כלל התושבים בהשקעה חסרת תקדים. כבר במהלך הקיץ נהנים בני הנוער מפעילות ספורט ״מגרשים מוארים״ בשיתוף עיר ללא אלימות, כחלק מפרויקט קיץ בטוח לנוער״.


גולן ביטון, מנהל מתנ"ס חוויות קריית משה:

"זה חג לתושבי שכונת קריית משה, החל מהילדים ועד בני הנוער והצעירים, אשר ייהנו ממגרש ספורט חדיש ומתקדם, שיאפשר לרשת חוויות לקיים מגוון חוגי ספורט לרווחת כלל תושבי השכונה".


יוני בלאי, רכז הנוער הרשותי:

"למגרש הזה יש משמעות גדולה מאוד. מגיעים אליו הרבה מאוד צעירים, פה הם פורקים הכל, הם אוהבים את הכדור זה המקום שנותן להם ביטחון עצמי, כאן הם מפתחים קשרים חברתיים".התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעניין מה סביח ז"ל מנהל המתנס לשעבר היה אומר על זה....?
  הגב 15.07.19 17:03
 • אורח
  כולם קשקשנים וטרפיסטים , אני כתושב השכונה הייתי עד, מי שהוביל ודחף יום בלילה את קידום ביצוע הפרוייקט הוא יוני בלאי רכז נוער במוקד הקליטה בתמיכתו של מנהל מוקד הקליטה דוד אלעזר.
  הגב 15.07.19 17:13
 • אורח
  תודה לך איציק עובדיה על דאגה לקרית משה.
  הגב 15.07.19 17:17
 • אורח
  תודה לך גיא צור על הדאגה לשכונה
  הגב 15.07.19 17:17
 • אורח
  תודה ליוני בלאי
  הגב 15.07.19 17:30
 • אורח
  את הרמזור בדובנוב ששת הימים רק טיפש מטופש אישר אותו
  הגב 15.07.19 17:41
 • אורח
  כל הכבוד!!!!!!!!!!
  הגב 15.07.19 19:09
 • אורח
  תודה לפריירים ש משלמים מיסים
  הגב 15.07.19 19:16
 • אורח
  לכמה משקיעים בקרית משה ועדיין יש שם רציחות ונראה שם נורא
  הגב 15.07.19 20:07
 • אורח
  עוד מעט יהיה רצח של אתיופי
  הגב 15.07.19 21:27

לידיעת הציבור הדתי ברחובות: חופי הים הנפרדים בבת ים ובראשון לציון נפסלו מטעמי כשרות וצניעות על ידי רבני "האגודה לטוהר המחנה"... פירוט החופים הכשרים והפסולים בישראל בכתבה

החוף הנפרד הכשר הקרוב ביותר הוא באשדוד

לימור עידן | | תגובות: 4
ע


לידיעת ציבור המתרחצים החרדי בעיר, האגודה לטוהר המחנה פרסמה את רשימת החופים הכשרים והפסולים לרחצה באזור השפלה, ובין החופים הנפרדים הפסולים נמצאו בת ים וראשון לציון כיון שנמצאו בהם "חריגות רבות מגדרי הצניעות ובלתי אפשרי לכל מי שיראת ד' בלבבו לרחוץ בהם " -כך נטען במודעה.

המחיצות בין החופים לא מותקנות כנדרש וכן המעברים בין החופים פתוחים, כך שבכל זמן נתון עוברים מתרחצים מהחוף המעורב לתוך החוף הנפרד

בין חופי הים הכשרים באזורינו ניתן למצוא את החוף הנפרד באשדוד .

להלן המודעה על החופים הכשרים והפסוליםכמה מילים על האגודה "למען טוהר המחנה":

האגודה למען טוהר המחנה היא ארגון חרדי הפועל למען צניעות בחברה החרדית מטרתה הוא לשמור על טוהר המידות בישראל הקפדה על לבוש צנוע והסדרת חופי רחצה נפרדים לציבור החרדים.

חוף רחצה נפרד מופרד באמצעות גדר אטומה מהחופים המעורבים שלצידו שמתחילה בחוף וממשיכה גם במיםהתפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה בורות של כותב הכתבה יש בציבור החרדי בערך 100 או 200 אגודות כאלה שמחליטות מחר בבוקר לתת תתקשרו להוריד הקשר אז מדובר בעוד אחת שהיא החליטה שלא nano שיעשו עם זה משהו
  הגב 15.07.19 15:21
 • אורח
  מעניין את הביצה השמאלית
  הגב 15.07.19 15:48
 • אורח
  חחחחח חחחחי
  הגב 15.07.19 15:50
 • אורח
  ולחרדים שלובשים שחור מותר להסתובב גם בלילה איפה שכל הבחורות שלנו בחוטיני בחוף הים חחחחח
  הגב 15.07.19 17:53

לידיעת התושבים! החל מיום ראשון 21/7 יפעל בית הדין הרבני ברחובות במתכונת מצומצמת בעקבות יציאה לפגרת הקיץ

בית הדין הרבני יחזור לפעילות מלאה בתאריך 8.9.19

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
פורטל הממשלה GOV


בית הדין הרבני ברחובות יצא ביום ראשון הקרוב 21.7.19 לפגרת הקיץ השנתית שתימשך עד לתאריך 5.9.2019. במהלך הפגרה יעבוד בית הדין הרבני במתכונת מצומצמת בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00-12:00. בנוסף לא יתקיימו דיונים אלא במקרים דחופים בלבד.

ניתן יהיה לפנות למוקד הטלפוני שיעבוד במתכונת רגילה *5889 ולמענה האוטומטי הפועל 24 שעות ביממה 1-700-501-531

כמו כן פתח בית הדין הרבני בשירות חדש לתושבים - הזמנת תורים לבתי הדין דרך אפליקציה ייעודית ״זימון תורים בתי הדין הרבניים״

איך זה עובד

1. הורידו את האפליקציה ״זימון תורים בתי הדין הרבניים״ מחנות האפליקציות.

2. בחרו את בית הדין עבורו נדרש לזמן את הפגישה.

3. קבעו תור ביום ובשעה הנוחים לכם.

4. אשרו הגעה בטלפון הסלולרי במועד הגעתכם לבית הדין.


שימו לב!

בנות המבקשות להצהיר בפני דיין לצורך קבלת פטור משירות בטחון בזמן פגרת הקיץ – יש לבדוק בנוסף גם את שעות נוכחות הדיינים, בפגרות ובחופשות.

בית הדין יחזור לפעילות רגילה ביום ראשון 8.6.19התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

בהצלחה! וועדת האיתור החליטה פה אחד למנות את איציק עובדיה למנכ"ל החברה העירונית רחובות

המלצתם תידון בישיבת הדירקטוריון הקרובה. בחצי השנה האחרונה החליף כממלא מקום את המנכ"לית הקודמת יוספה חליבה

אבי בר | | תגובות: 20
צילום אלירן אביטל


וועדת הבחינה החיצונית לבחירת מנכ"ל לחברה העירונית רחובות לתרבות נופש וספורט התכנסה היום לקבלת החלטה על מי תמליץ מבין המועמדים שהופיעו מולה. חבריה החליטו פה אחד להמליץ בפני דירקטוריון החברה העירונית לבחור באיציק עובדיה כמנכ"ל החברה העירונית.

כאמור, המינוי דורש את אישור דירקטוריון החברה, והוא יובא לדיון בישיבתו הבאה שתיערך בשבועות הקרובים.

איציק עובדיה (48), תושב העיר רחובות, בוגר תואר ראשון במנהל עסקים, החל את דרכו עם הקמת החברה העירונית ב2011 כמנהל מחלקת הספורט, ולאחר מכן כמנהל אגף הספורט. לפני כשנתיים הוא נבחר במכרז לסמנכ״ל החברה העירונית. החל מדצמבר 2018 הוא מכהן כמ"מ מנכ"ל החברה העירוניתהתפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בהצלחה מגיע לו איש מתאים
  הגב 15.07.19 13:43
 • אורח
  איש זהב
  הגב 15.07.19 13:44
 • אורח
  איש יקר בהצלחה
  הגב 15.07.19 13:44
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 15.07.19 13:49
 • אורח
  הכי ראוי ומקצועי
  הגב 15.07.19 13:51
 • אורח
  חשוב שתעשו המון ישיבות. כל היום ישיבות.
  הגב 15.07.19 13:54
 • אורח
  עוד אחד שיעשה הכל כדי להפיל את מלול מכיסאו... תזכרו איפה קראתם את זה לראשונה
  הגב 15.07.19 13:57
 • אורח
  ראש עיר מפילים בבחירות. זה שיש המון גנבים ונוכלים בעירייה שקבלו את התפקיד בזכות קומבינות מפוקפקות לא אומר שראש העיר שלך גם נוכל וגנב.
  15.07.19 14:09
 • אורח
  אביב איטח תמשיך לקפוץ
  הגב 15.07.19 14:12
 • אורח
  עוד אוכל חינם שהכול דיבורים ודיבורים וישיבות שולחן כול טוב והשאר יכולים להי,,,, בחוץ לא מאמין לאפחד הכול אינטרסים נקודה הינו שם וראינו את הסירחון נודף
  הגב 15.07.19 14:40
 • אורח
  בעוד שעה ועשרים דקות תהיה הפסקה קצרה של כעשר דקות ברשת כאות הזדהות ומחאה על הפיעילות המפוקפקת והטורדנית של עובדי העיריה. מספר המתאבדים בעיר רחובות עלה באופן חריג בזכות ולא בחסד.
  הגב 15.07.19 14:51
 • אורח
  וזה שקלף המזוזה של הספרדים הרבה יותר זול מאשר קלף המזוזה של האשכנזים זה לא גזענות?
  הגב 15.07.19 14:55
 • אורח
  העיר על הפנים כדי למנות מנגל צריך מכרז ולא להחליט על משהו שנראה מהצוות של העיריה
  הגב 15.07.19 15:51
 • אורח
  בהצלחה מגיע לך אדם טוב וישר
  הגב 15.07.19 15:52
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 15.07.19 15:54
 • אורח
  דיל תאכל זין
  הגב 15.07.19 16:53
 • אורח
  תפסיקו עם ההשמצות .. בנאדם קיבל תפקיד .תפרגנו לו .. ואני לא מכיר אותו אפילו . אם יש לך אמונה בה ואתה פוחד ממנו . הכל זה ממנו .בהצלחה
  הגב 15.07.19 18:51
 • אורח
  מתי להב יגיעו לעירייה מתי!!!!
  הגב 15.07.19 19:59
 • אורח
  להב בדרך לעירייה מושחתים
  הגב 15.07.19 20:09
 • אורח
  היה מנהל מחלקה עם 3 עובדים לאר מכן קיבל מנהל אגף עם 6 עובדים והחשב מנכ"ל כל הכבוד הצלחה גדולה לספורט ברחובות תמשיך בדרך הנכונה ויפה להצלחה של העיר וגם לתוצאות בעיקר במשחקי הכדור בעיר
  הגב 15.07.19 21:34

שוק המכוניות

שוק יד 2 למכוניות עם סרטונים בלבד
הפרסום חינם!
מצלמים את הרכב, מוסיפים פרטים ושולחים בוואטסאפ 0-586-586-106

טויטה ורסו 2013
יד: 1
ק"מ: 197,000
תת דגם: 7 מקומות
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
הערות: מגיע עם מערכת מולטימדיה ומצלמה אחורית
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טיוטה פריוס 2011
יד: 2
ק"מ: 118,000
מחיר: ₪50,000
מנוע: מנוע בנזין הברידי 1800
שנה: 2011
סוג בעלים קודמים: פרטי
הערות: חסכוני מאוד בדלק סוללה חדשה + אחריות וביטוח רכב שמור ומטופל כמו שעון מתחייב לבדיקה המחיר סופי. כל הקודם זוכה, לא בשבת
טלפון: 052-276-1963
הצג פרטים נוספים

פורד פוקס 2012
ק"מ: 135,000
מחיר: ₪25,000
שנה: 2012
הערות: מצב מצויין, טסט לעוד 10 חודשים, עבר רצועת טיימינג לרציניים בלבד
טלפון: 050-641-7980
הצג פרטים נוספים

יונדאי טוסון 2016
יד: 1
ק"מ: 70,000
מחיר: ₪94,000
דגם: פריים
תת דגם: אוטומט
מנוע: 1600 גיר שישה הילוכים
שנה: 2016
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

רנו מגאן פרו 2009
יד: 2
ק"מ: 99,000
מחיר: ₪18,000
מנוע: 1600
שנה: 2009
סוג בעלים: פרטי
הערות: מצבר וצמיגים חדשים טסט עד יוני 19
טלפון: 054-574-8512
הצג פרטים נוספים

קיה פורטה 2011
יד: 2
ק"מ: 143,000
מחיר: ₪34,000
תת דגם: גיר 6 הילוכים אוטומט
מנוע: 1600
שנה: 2011
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה מאוד מטופלת בחברה, משפחתית אמינה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

קיה אופטימה 2013
יד: 2
ק"מ: 143,000
מחיר: ₪52,000
מחיר מחירון: ₪56,000
דגם: דגם מנהלים
מנוע: מנוע 2000 165 כוחות סוס
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
סוג בעלים קודמים: ליסינג
הערות: גג פנורמי גדול שמתחלק ל2 גגות, גיר 6 הילוכים
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

יונדאי טוסון v6 2006
יד: 5
מחיר: ₪26,000
תת דגם: 4 על 4
שנה: 2006
הערות: טסט לשנה מצב חדש! אחרי יישור קו
טלפון: 053-435-0360
הצג פרטים נוספים

טויוטה אוריס 2008
יד: 3
ק"מ: 204,000
מחיר: ₪22,000
תת דגם: אוטומט
מנוע: 1600
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: נראת כחדשה מטופל בחברה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טויוטה פריוס היברדי 2008
יד: 2
ק"מ: 203,000
מחיר: ₪30,000
מחיר מחירון: ₪35,000
דגם: היברדי
מנוע: 1500 סמ"ק
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: היברדי חסכוני עושה 1 ל-25
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

פולקסווגן גולף 2013
יד: 1
ק"מ: 49,000
מחיר: ₪71,000
מחיר מחירון: ₪75,000
תת דגם: 1.4tsi
מנוע: מנוע טורבו
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
הערות: מטופלת בחברה, טסט שנה מלאה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

מיצובישי אאוטלנדר 2014
ק"מ: 150,000
מחיר: ₪78,000
מנוע: 2000
שנה: 2014
הערות: רכב 7 מקומות עם טסט ל11 חודשים שמור ומטופל ללא תאונות שמור ומטופל ללא תאונות
טלפון: 050-589-4077
הצג פרטים נוספים

יונדאי אלנטרה i35 2014
ק"מ: 57,000
שנה: 2014
סוג בעלים קודמים: פרטי
הערות: עקב קבלת רכב מעבודה שמור
טלפון: 054-888-5107
הצג פרטים נוספים

ביואיק לה קרוס 2014
יד: 3
ק"מ: 117,000
שנה: 2014
הערות: הדגם המפואר ביותר 2014, טסט לשנה מצלמת רוורס, מערכת ביטוח, מצלמת דרך, מערכת מולטימדיה. אוטו חדש לגמרי!!!
טלפון: 050-534-4452
הצג פרטים נוספים

טויוטה אוונסיס 2015
יד: 2
ק"מ: 152,000
שנה: 2015
הערות: טסט לשנה, רכב שמור מאוד
טלפון: 050-534-4452
הצג פרטים נוספים

דייהטסו סיריון 2008
יד: 3
ק"מ: 154,000
מחיר: ₪20,000
מנוע: 1300
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: רכב שמור ויפה, מנוע יפני של טויוטה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

פיגו 207 2010
ק"מ: 77,000
מחיר: ₪15,000
שנה: 2010
סוג בעלים: פרטי
הערות: טסט 02/2020 צמיגים חדשים. מצב מצוין, נמכר עקב צורך לרכב גדול יותר.
טלפון: 055-919-7197
הצג פרטים נוספים

פיג'ו 207 אוטומט 2008
יד: 3
ק"מ: 115,000
מחיר: ₪15,000
תת דגם: 5 דלתות
מנוע: 1600 בנזין
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: רכב שמור
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

מיצובישי אאוטלנדר 2017
יד: 1
ק"מ: 102,000
מחיר: ₪139,000
דגם: פרימיום
שנה: 2017
הערות: ינואר 2017 עליה לכביש יד ראשונה נהג יחיד טסט לשנה דגם פרימיום
טלפון: 052-242-1690
הצג פרטים נוספים

טויוטה ורסו 2012
יד: 1
ק"מ: 137,000
דגם: 7 מקומות
תת דגם: 1.4tsi
שנה: 2012
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה מטופלת בחברה, אחריות שנה מלאה. מגיע עם מערכת מולטימדיה ומצלמת רוורס
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

אאודי a4
יד: 1
ק"מ: 40,000
דגם: execut dsn
מנוע: 1400 טורבו
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה ומטופלת
טלפון: 050-360-04011
הצג פרטים נוספים

שירות חדש וחינמי לבעלי רכבים פרטיים ולבעלי עסקים וחברות בתחום הרכב. לוח מכירות רכב יד שנייה בליווי סרטון ובצירוף מירב הפרטים על הרכב (מומלץ גם מחירון)
במידה והרכב נמכר שלחו הודעה בוואטסאפ מאותו מספר ששלחתם את הסרטון ונסיר המודעה.
שימו לב!
מודעה ללא סרטון לא תעלה
בשלב זה השירות חינם
ניתן לפרסם רכבים מכל אזור המרכז בלבד

מצלמים את הרכב, מוסיפים פרטים ושולחים בוואטסאפ 0-586-586-106
כל המחירים והפרטים באחריות המפרסם ט.ל.ח

תושבים ברחובות פתחו בעצומה לשינוי מסלול קו 164 של אגד כך שיעבור לכל אורך רחוב הרצל מצומת אושיות

לטענת התושבים הקווים שעומדים לרשותם כיום בשעות הלחץ 166 ו318 לא נותנים מענה מאחר ואינם מגיעים לפ"ת/ אוניברסיטת בר אילן

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


תושבי רחובות פתחו לאחרונה בנושא שינוי מסלול קו 164 של אגד אשר נוסע בקו רחובות – פ"ת. התושבים מבקשים כי הקו יעבור לכל אורך רחוב הרצל החל מצומת אושיות (כיום הקו מתחיל בתחנה המרכזית ומשם יוצא להרצל/ ויצמן), מאחר ובשעות הלחץ הקווים שעומדים לרשותם 318 ו166 לא מגיעים לפ"ת / לא מגיעים לבר אילן.

להלן נוסח העצומה:

שלום,

אנחנו מעוניינים לשנות את מסלול קו 164 (רחובות-פתח תקווה והפוך) כך שהוא יעבור על כל רחוב הרצל ברחובות החל מצומת אושיות.

מה הפתרונות הקיימים כיום?

1.להחליף אוטובוס-יש שעות בהם תדירות האוטובוסים להחלפה נמוכה במיוחד ולא פעם נדרש ללכת ברגל עד למרכז

2.אוטובוסים כמו 166(הוא לא מגיע לבר אילן והלאה וגם לא נמצא במקום נוח לחלק מהנוסעים), 318(לא מגיע לפתח תקווה וגם לא נמצא במקום נוח).

מה ניתן לעשות?

לשנות לפחות בשעות הלחץ את מסלול קו 164 כך שיעבור על כל רחוב הרצל ברחובות (יש בבקרים אוטובוס 164 משכונות אחרות למרות שגם מהן יש אוטובוסים עירוניים).

אנחנו מבקשים מכם לחתום אם אתם נוסעים או מכירים מישהו שנוסע בקו הזה ומרגיש בעיה דומה.


למעבר לעצומה: https://www.atzuma.co.il/change164התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אם ישנו זו תהיה הרעה כלפי הנוסעים האחרים- כיום המסלול שעובר האוטובוס ברחובות קצר יחסית ושינוי שכזה יגרור עומס שיווצר עקב ריבוי נוסעים וכן זמן ההגעה ליעד יתארך- כי המסלול של הקו יתארך גם הוא...
  הגב 15.07.19 13:50
 • אורח
  זה דווקא לא כזה שינוי גדול(מהקניון לצומת אושיות זה רבע שעה עם פקקים) אבל בשביל חלק מהאנשים זה טיפה קשה ללכת ברגל קילומטר ומשהו ולפעמים יש מקרים שאין אוטובוס עירוני בעשר הדקות הקרובות
  15.07.19 15:18
 • אורח
  שיאספו כמה שקלים מכול אחד ויסדרו שוחד לפקיד הנכון במקום לריב ולעשות רעש כפי שעושים בדרך כלל בעיר הפשע והסמים.
  הגב 15.07.19 14:46
 • אורח
  בצדק
  הגב 15.07.19 15:09
 • אורח
  אני חושב שזו יוזמה מבורכת, שינוי קטן למסלול(פחות מקילומטר) אבל הרבה יותר אנשי שבעי רצון.
  הגב 15.07.19 15:19
 • אורח
  מעולה מבורך שיהיה בהצלחה רבה
  הגב 15.07.19 15:51

חבר המועצה פנחס הומינר הגיש הצעה לסדר שהעירייה תבנה בשטחים הציבוריים מגדל משרדים להשכרה וההכנסות מהשכרת המשרדים יועברו לעירייה

הערת מערכת be106 – שטחים ציבוריים (שטחים חומים) מיועדים לבניית מבנים לצורכי ציבור ומותר לעירייה לעשות עד 20% מהמבנה לשימוש מסחרי או לייעד את השטח לבניית מעונות סטודנטים, דיור מוגן, דיור להשכרה או בתי אבות

אבי בר | | תגובות: 12חבר המועצה פנחס הומינר הגיש הצעה לסדר לנצל את השטחים החומים (המיועדים לצרכי ציבור) ולבנות עליהם נכסים מניבים.

על פי הצעתו של הומינר על מנת להגדיל את הכנסות העירייה ולחזק את מצבה הפיננסי, מוצע להקים מגדל משרדים / נכס מניב אחר, באחד מהשטחים החומים בעיר ולהשכיר את השטחים למשרדים שונים כשדמי השכירות יועברו לידי העירייה.

ובמקביל לכך, מוצע לבנות באחד השטחים החומים בעיר מבנה שישמש חלק ממחלקות / משרדי העירייה הקיימים כיום במבנים שכורים אשר עליהם משלמת העירייה דמי שכירות רבים.

על פי הצעת הומינר, ניתן לבנות את המבנים באמצעות החברות העירוניות ע"י הלוואה שתילקח עבור הבניה, או להעביר את הבניה לידי קבלן / יזם חיצוני.

הומינר מוסיף ואומר כי לאחר הבניה והשכרת השטחים, יהפוך הנכס למניב - דבר אשר יאפשר הכנסה נוספת ומשמעותית לעירייה ויחסוך מיליוני שקלים של דמי שכירות שנתיים.התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא חוקי
  הגב 15.07.19 11:26
 • אורח
  גאון הומינר פשוט גאון מטורף . איך לא חשבו על זה קודם. יא טמבללללללל העיריה צריכה להכניס יד לכיס היום בשביל להרוויח מחר ועוד שנה. מלול מענין אותו רק מה עכשיו מיד ומזומן
  15.07.19 12:35
 • אורח
  אפשר גם לפתוח מסעדות (ולשלול את הרשיונות של המתחרים), או להפוך את המדרכות למדרכות אגרה וגם להכריז על יום מעשים טובים כל שבוע בו כל אחד ישלם מס טוב לבני ביתם של היזמים החרוצים ןכן הלאה והלאה .
  15.07.19 15:17
 • אורח
  רק צריך מוסר של חרדים והכל אפשר
  15.07.19 15:17
 • אורח
  אין כבר שטחים פתוחים הכל בניינים ומזברה רק כסף מעניין תעירייה
  הגב 15.07.19 11:34
 • אורח
  חוצפה שרק אנשים שלא מבינים את החשיבות של שטח ציבורי. מעצבן .
  הגב 15.07.19 11:53
 • אורח
  עמי פינשטיין חשבתי שאתה היחיד שהחלקת על בננה.
  15.07.19 12:35
 • אורח
  ההצעות הבאות שהומינר יגיש. 1הבאת חוף ים לעוקף המזרחי 2 יבוא של הכותל המערבי לרחוב ההגנה 3 הקמת מגדל אייפל במקום החנוכיה של קפרא 4 חלוקת כסף 💸 לתושבים מידי יום חמישי בבנין העיריה...
  הגב 15.07.19 12:33
 • אורח
  הומינר תמשיך להביא כמויות של תקציבים לחרדים ותעזוב אותנו בשקט
  הגב 15.07.19 13:31
 • אורח
  מחפשים הכנסות לעירייה שמעט מתושביה באמת משלמים ארנונה...
  הגב 15.07.19 13:51
 • אורח
  אין על הומינר
  הגב 15.07.19 15:04
 • אורח
  ומה הכי מצחיק העירייה משלמת שכירות על המבנה שלהם לקניון
  הגב 15.07.19 19:58

שיחקו אותה! קבוצת קמ"ש סיטי משכונת קריית משה ברחובות זכתה בגביע ליגת הנוער העירונית לקטרגל "ליגת שחבק"

בנוסף שחקן הקבוצה אור וובו זכה גם בתואר מלך שערי הליגה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


בסוף השבוע האחרון הגיעה לסיומה ליגת שחבק - ליגת הנוער העירונית לקטרגל "ליגת שחבק" שנועדה להניע את הצעירים לעסוק בספורט, ומשחקיה התקיימו במגרש הקטרגל הסינטטי החדש במתחם הספורט וייסגל - "מגרש שחבק". קיום הליגה הנו בהובלה של סגן ראש מינהל הספורט, אבי בנבנישתי יחד עם מפקחת מחוז מרכז, אמילי ברנס יזמו פעילות מכוונת ומוסדרת של ליגות לנוער במגרשי שחבק שהוקמו ביוזמת שרת התרבות והספורט, ח״כ מירי רגב. לגורמים הללו הצטרפו עיריית רחובות, החברה עירונית לתרבות ספורט ונופש, משרד התרבות והספורט וארגון "מדינת הכדורגל".בליגה שיחקו 6 קבוצות של בני נוער בגילאי תיכון במגרש החדש שנחנך השנה וקיבלו את תנאי המשחק הטובים ביותר כולל תלבושות, שופטים וסיקור מקצועי. טורניר הגמר בהשתתפות 4 הקבוצות הבכירות של הליגה נפתח בטקס בנוכחות מר איציק עובדיה, מ"מ מנכ"ל החברה העירונית רחובות ואמילי ברנס ממשרד התרבות והספורט. בגביע זכתה קבוצת קמ"ש סיטי מקריית משה כאשר שחקנה אור וובו זוכה גם בתואר מלך שערי הליגה.


רחובות הינה הרשות הראשונה אשר נבחרה להפעיל את ליגת השחבק ועל כן נלקחה כמודל לחיקוי.

הליגה הבאה תפתח לקבוצות נוספות בהמשך הקיץ ובני נוער מכל העיר יכולים להירשם אליה בקישור הבא: http://bit.ly/RehovotLeague

איציק עובדיה, מ"מ החברה העירונית רחובות:

"אנחנו שמחים וגאים להיות העיר הראשונה בארץ אשר מקיימת ליגת נוער במגרש שחבק ומודים למשרד התרבות והספורט על ההשקעה במתקן ובספורט בעיר. פעילות ספורט מאורגנת עבור בני נוער שאינם רשומים באגודות מגדילה את כמות בני הנוער העוסקים בספורט ותורמת לחינוך ולהתפתחות האישית שלהם."
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יצלאל בליגה ג
  הגב 14.07.19 23:19
 • אורח
  אם אין לך משהו חיובי להגיד גם לשתוק וחיבור הלאה זה בסדר!!
  הגב 14.07.19 23:44
 • אורח
  ולעבור*
  הגב 14.07.19 23:44
 • אורח
  שחקני כדורגל משתמשים בסמים ועדיף לא לשלוח את הילדים שלכם לשחק כדורגל אם אתם לא רוצים שהם יהיו נרקומנים. אם אתם רוצים ילדים נרקומנים אז תשלחו אותם לשחק כדורגל. בחסות איל ביטון הפדופיל שנותן סמים לקטינים.
  הגב 15.07.19 07:39

מהפיכת הניקיון שמוביל יניב מרקוביץ'! בקרוב כל תושב רחובות יוכל לדעת אם ומתי רכב הטיאוט היה בשכונה שלו

מהפכת ה"עיר החכמה" מגיעה לרכבי הטיאוט של העירייה. כל הרכבים צויידו ברכיב GPS המצביע על מיקום הרכב בזמן אמת* בעקבות המעקב הוזמנו הקבלנים לשיחת בירור השבוע בעירייה. עו"ד יניב מרקוביץ', סגן ראש ומחזיק תיק חזות העיר:" בשלב הראשון נפקח ונעקוב אחרי העבודה של הקבלנים דרך העירייה ובשלב השני גם התושבים יוכלו בצורה שקופה לראות ולדעת אם הרכב עבר אצלם בשכונה.

אבי בר | | תגובות: 24


ביוזמת סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזור העיר, עו"ד יניב מרקוביץ', הותקנו בכל רחבי הטיאוט בפועלים מטעם עיריית רחובות רכיבי GPS , אשר מדווחים אונליין לעירייה על מקום הימצאם של הרכבים בזמן אמת.

עיריית רחובות מפעילה מערך נקיון רחוב הכולל 6 רכזי טיאוט הפועלים במקביל ברחבי העיר מידי יום. רכבים אלו נועדו לנקות את הכבישים הראשיים ואת רחובות השכונות ברחבי העיר עפ"י תוכנית עבודה של האגף לחזות העיר. ההחלטה על התקנת הרכיבים לקבלת מידע בזמן אמת התקבלה במטרה להגביר את השקיפות מול התושבים, ולהגדיל את הפיקוח על הקבלנים אשר מבצעים את העבודה עבור העירייה. בעקבות התקנת החיישנים והמעקב אחרי הרכבים, זומנו הקבלנים לשיחת בירור השבוע בלשכתו של סגן ראש העיר עו"ד מרקוביץ'.

מערך רכבי הטיאוט כולו מופעל באמצעות חברות חיצוניות ולא ע"י עיריית רחובות באופן ישיר ולכן ישנה חשיבות עליונה לפיקוח ובקרה על עבודתם. בשלב הראשון הדיווחים מועברים למוקד העירוני, למשרדי אגף חזות העיר וללשכת סגן ראש העיר.

בשלב השני ישולבו מפות אונליין באתר העירוני וכל תושב יוכל לדעת בכל רגע נתון היכן הרכבים ולוודא שרכבים אלו אכן היו בשכונה הרלוונטית בכל יום ויום.

עו"ד יניב מרקוביץ', סגן ראש ומחזיק תיק חזות העיר:"

המהלך הזה נודע בראש ובראשונה להגביר את הפיקוח על ניקיון העיר. מדובר בצעד מתבקש בדרך לשינוי יסודי בחזות העיר. בשלב הראשון נפקח ונעקוב אחרי העבודה של הקבלנים דרך העירייה ובשלב השני נביא לכך שגם התושבים יוכלו בצורה שקופה לראות ולדעת אם הרכב עבר אצלם בשכונה. עיריית רחובות משקיעה כעת משאבים רבים בטיפוח העיר וניקיונה- אך בלי פיקוח לא יהיה שינוי. נמשיך להוביל מהפיכה בחזות העיר באמצעות כל הכלים העומדים לרשותנו."התפרסמו 24 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תתקנו.בנתים זה רק האגף לשיפור פני העיר יראה(לא ברור מי בכלל יושב שם) ואחרי זה ב"תוכנית" זה שכולם יראו חחחחחח. כמו ישיבות מועצת העיר שידרו פעמים בפייסוק והפסיקו
  הגב 14.07.19 21:46
 • אורח
  חוסר פרגון זה פאק רציני באישיות. היוזמה מבורכת, מקדמת ונכונה. חלק מהתלונות היו על העדר פיקוח על עבודת קבלני משנה והינה מנגנון לפיקוח און ליין. כל הכבוד על החשיבה מחוץ לקופסה!
  15.07.19 07:24
 • אורח
  אם היוזמה הזאת היתה מדווחת בעיר אחרת ישר היו מתלוננים למה בעיר זו או אחרת זה קורה ולא ברחובות. מה שלא עושים תמיד יש תלונות.
  15.07.19 07:27
 • אורח
  האם מעבר רכב הטיאוט ברחוב הוא מדד לניקיון?. צריך זוג עיניים ולא רכיב gps כדי לראות שהרכב הזה מלבד לזרות אבק לשני צידי הרחוב לא משפר את רמת הניקיון. אם נשים רכיבי gps על בכירי העירייה נדע מי עובד יותר טוב? מי פועל לטובת התושבים? מה רמת השירותיות שלו?
  15.07.19 16:35
 • אורח
  בהצלחה מקווה שלא תשכח את אושיות בנקיון ובשיפור החזות .
  הגב 14.07.19 21:51
 • אורח
  רמה
  15.07.19 05:42
 • אורח
  מה יהיה הסוף עם המפוחים של הגננים הפרטיים ואת כל העלים הם משאירים על המדרכות, למה הם לא אוספים את הגזם בתוך שקים
  הגב 14.07.19 21:52
 • אורח
  ...ואבק ורעש מחריש אוזניים שפשוט לא ניסבל. האם יש אכיפה ?
  15.07.19 03:13
 • אורח
  למה לא עושים סוף לגללי הכלבים על המדרכות תלמדו מתל אביב
  הגב 14.07.19 21:54
 • אורח
  חבל על הכסף. הם לא עושים כלום. הם רק עוברים עם הרכב בשכונות. חבל על הדלק. יום אחד הייתי בבית ולא היה שום רכב צמוד לחומת את ביתי אבל הרכב נסע באמצע הרחוב בלי להתקרב לחומה ומה בכלל שלפעמים הם נוסעים עם המטאטא למעלה
  הגב 14.07.19 21:59
 • אורח
  מיסטר יניב מי אחראי על החרא של הכלבים בשכונת אושיות. למה לא מנקים בחניות בשכונה בר"ח מיבצע ליטני סמטת האתרוג( כולל גם תאורה שאין בר"ח מיבצע ליטני גם שפנינו למוקד עשרות פעמים יותר מיזה התקשרנו לחשמליה למנהל בכלל לא היתיחסו עלנו הגיע הזמן שיתחלו להוזיז את הישבנים שלהם לא רק דיבורים ולא להגיע 5 אנשים בשביל מנורה אחת הבנתה עו"ד יניב תודה
  הגב 14.07.19 22:12
 • אורח
  גם אם אתה צודק תגובתך לא מכובדת ואת זה אומר לך אזרח אובייקטיבי. לתשומת ליבך.
  15.07.19 03:16
 • אורח
  הם שולחים פעילים עם כלבים שיפזרו צואה במכוון. עובדי העירייה משתינים בחצרות בעצמם על צמחים, השתן גורם ליציאה של נמלים לתוך השורשים והצמחים מתים מהר מאוד. אתה רוצה שהם יעשו משהו בגלל צואת כלבים?
  15.07.19 07:03
 • אורח
  האם הרכב יגיע גם לקרית משה ?
  הגב 14.07.19 22:18
 • אורח
  בדרך עוד מעט יגיע
  15.07.19 05:42
 • אורח
  הההההה העיקר הבטחות סרק..
  הגב 14.07.19 23:37
 • אורח
  רכבי הטאוט זה צחוק מהעבודה. הם יותר מלכלכים ממנקים.מזל שתהיה מוזיקה בגן המיסדים.לפחות ינקו את החניה של ויצו סוף סוף מהמזבלה ששם כל השנה.
  הגב 15.07.19 07:45
 • אורח
  בקרית משה צריך רכב כזה קבוע
  הגב 15.07.19 09:53
 • אורח
  עובדי התברואה הם היחידים שעובדים בעירייה ותודה להם
  הגב 15.07.19 09:54
 • אורח
  אם היו משקיעים בניקיון כפי שמשקיעים בגדג'טים וביחץ העיר היתה מצוחצחת . "העיר החכמה" היא ביטוי מכובס לאזרחים טפשים שיחצנות וטכנולוגיה מסנוורת אותם. רוב הערים בארץ ערים "טפשות" אך נקיות יותר מרחובות.
  הגב 15.07.19 10:46
 • אורח
  רכיב GPS יש בכול טלפון. מחיר של GPS חיצוני דולר אחד עדדד שש דולר למכשיר משוכלל. לכו תעשו חמוצים. עובדי התברואה הם אכן היחידים שעובדים בעירייה. לפעמים הם עושים שטויות בגלל שאחד העובדים הסוטים של העירייה אומר להם לעשות שטויות. הבעיות מתחילות ברגע שאחד המנהלים המפגרים של העירייה מנסה להטריד את התושבים ומשתמש בעובדי העירייה בשביל לעשות את העבודה. הם קוראים לזה "עשיה" וכולם יודעים שמדובר ב מעשייה. לא פלא שיש המון מקרים של התאבדויות ומוות לא טבעי בעיר רחובות. עובדי עירייה יקרים, שבו בבקשה במשרד שלכם ואל תוציאו את הפרצוף החמצמץ שלכם לאוויר העולם בשביל הביטחון ובראות התושבים. אף אחד לא אוהב אתכם בגלל שאתם מגעילים ודוחים. אתם מנסים לקבל תשומת לב בכוח כמו מחבלים. העיר מלאה בשיכורים ונרקומנים בזכות המנהלים המפוקפקים של עיריית רחובות.
  הגב 15.07.19 10:56
 • אורח
  בשעה 16:00 תהיה הפסקה בהפעלת הרשת למשך כעשר דקות כאות הזדהות ומחאה על הפעילות הבזויה והחולנית של עובדי העירייה שמטרידים את התושבים. עובדי העירייה צולמו בזמן שהם מטרידים וגונבים. עם כל הרצון הטוב להבין שיש גם חולי נפש שעובדים בעיריית רחובות עדיין אין מקום לשחצנות וגאווה של אוכלי חינם שמקבלים שוחד, גונבים ומזיפים חוזים וחתימות של התושבים.אם אתם רוצים שלטון של פושעים אז בבקשה לכו לעזה ותפגשו את החברים הקופים שלכם, תעשו קומבינות איתם ועם שכמותכם. צואת חמורים זה זהב ביחס לפיגוע המוחי שעובדי העירייה עושים לתושבים.
  הגב 15.07.19 12:04
 • אורח
  מתחנן למוקד שיתפלו בנושא פחי אשפה ליד בית פנחס לכלוך וזהומה צריך לתת מענה יום יומי צריך לראות כדי להאמין
  הגב 15.07.19 19:11
 • אורח
  הרכבי טאטוא צריכים לנסוע על המדרכות ולא על הכבישים, למי איכפת מלכלוך על,הכביש??? בנוסף כדאי שיעשו סיבוב גם בגני המשחקים וינקו הכול מלא לכלוך וזבובים
  הגב 15.07.19 19:37

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח
אורח
15.07.19 08:55
מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור קבע שחסימת משתמשים ומחיקת תגובות מדפים ציבוריים היא פגיעה בחופש הביטוי ובזכות לשיוויון. היא פוגעת באותנטיות השיח ועשויה להשפיע על דעת הקהל ועל תהליכי בחירה דמוקרטיים.
אורח
15.07.19 20:19
לפעול להורדת מחירי הדיור באזור
אורח
15.07.19 20:20
למען הזוגות. הצעירים
אורח
15.07.19 20:21
ולפעול למען הורדת מחירי הפירות והירקות שיקרים בארץ
אורח
15.07.19 20:23
מה עם פרויקטים דיור למשתכן באזור
אורח
15.07.19 20:24
של דירות שלושה ארבעה חדרים לזוגות צעירים באזור המרכז
אורח
15.07.19 20:22
תפסיק לכתוב שטויות
אורח
13.07.19 19:30
רוצים לראות דור איכותי ועוזר לזולת בחברה הישראלית
אורח
12.07.19 19:14
יש כשל מערכתי בחוסר חינוך במערכת החינוך בכל רחבי הארץ
אורח
12.07.19 19:15
כל הבנים נוער אלימים מילולית פיזית ומינית כלפי חבריהם וכל מי ששונה מהם
אורח
12.07.19 19:16
במיוחד בדור הזה הוא דור רע מאוד
אורח
12.07.19 19:20
במקום שאימהות יתחילו לחנך את בני משפחתם ,הן ח יושבות בבית החמה ומרכלות על תושבים שונים ממנה
אורח
12.07.19 19:20
בגלל זה גדל פה במדינה דור צעיר עצלן ורע
אורח
12.07.19 19:16
ושחושברק עצמו
אורח
12.07.19 19:18
אף אחד לא רוצה לגדל עוד דור כזה
אורח
12.07.19 19:09
ההורים היום לא מחנכים את בניהם הרעים לכבדאישה ונערה ואת רצונה ואת גופה .במיוחד אצל האימהות מעדות המזרח
אורח
12.07.19 19:10
וזאת הסיבה שיש הרבה תקיפות מיניות ברחובות ברחבי הארץ ופיזיות ומילולית
אורח
12.07.19 19:08
החוסר חינוך הורי בולט
אורח
12.07.19 19:07
מי שלא היה בסיטואציה שעבר אגם אחר עדיף שלא ידבר
אורח
12.07.19 19:07
אדם
אורח
12.07.19 19:02
וביקשו משומרי המסורת להפסיק לרכל בבית הכנסת
אורח
12.07.19 19:03
שמירת הפה והלדון לדתיים
אורח
12.07.19 19:04
כבר רצים פרויקטים של שמירת הפה בבתי כנסת ברחבי הארץ
הצג תגובות נוספות
אורח
11.07.19 23:50
מכלוף
אורח
11.07.19 23:50
ולנפסיק לצפור סתם ברחוב
אורח
11.07.19 23:51
ערס דאווינר
אורח
11.07.19 23:51
כאן לא מדינה ערבית ערס
אורח
11.07.19 23:53
מגיל קטן הוריהם מעדות המזרח לא חינכו אותם לכבד אישה ונערה ברחובות
אורח
11.07.19 23:57
בבוני ביבי
אורח
11.07.19 23:58
אתרי הבניה ניהיו מקומות עבודה מסוכנים
הצג תגובות נוספות
אורח
11.07.19 23:54
בגלל זה הם הפכו לנערים ובחורים אלימים מינית פיסית ומילולית כלפי נשים ונערות ברחובות ברחבי העיר
אורח
11.07.19 23:54
מעדות המזרח
אורח
11.07.19 23:55
ובגללם החברה הישראלית אלימה וגם הדו שיח אלים כלפי אחד. ונערה שעוברות ברחוב
אורח
11.07.19 23:55
אלים מאוד
אורח
11.07.19 23:56
וגם מערכת החינוך כשלה בחוסר חינוך מורי
אורח
12.07.19 00:00
וחוסר חינוך של ההורים
הצג תגובות נוספות
הצג תגובות נוספות
אורח
11.07.19 23:52
ערסססֶסססס
הצג תגובות נוספות


אינדקס בעלי מקצוע

משאבות

אזור , 050-5266137

חברת עמי משאבות בעלת מוניטין של למעלה מ25 שנים. מתמחה בשאיבות בטון וחול עבודות בנייה מיוחדות הח...

לפרטים נוספים

אדריכלות

הנרקיס 8, נס ציונה , 08-9400677

משרד "פדרמן אדריכלים" נוסד בשנת 2001 על ידי אדריכל תומר פדרמן. בשנת 1998 סיים תומר את לימודי האדר...

לפרטים נוספים

לימוד נהיגה

ההגנה 19 רחובות , 050-5556676

שפירו שמוליק מורה לנהיגה עם ניסיון של למעלה מ-45 שנה. מלמד במקצועיות ובמסירות על רכב פרטי עם גיר...

לפרטים נוספים

משרד החינוך חושף! 100% מתלמידי אורט רחובות ואמית הלל ברחובות זכאים לבגרות

אמית עמיחי מצטיינים ב - יחידות מתמטיקה, 100% מתלמידי אורט רחובות מתגייסים, 90% מתלמידות אולפנת צביה מתנדבות לשירות לאומי/אזרחי

אבי בר | | תגובות: 19
משרד החינוך חושף נתונים ראשונים על מצטייני בתי הספר בארץ במספר פרמטרים ובהם:

אחוז הזכאים לבגרות

זכאות לבגרות מצטיינת

אחוז זכאות 5 יחידות מתמטיקה

אחוז זכאות 5 יחידות אנגלית

אחוז זכאות 4 יחידות אנגלית

אחוז זכאות 4 יחידות מתמטיקה

מוסדות בהם מחוייבי הגיוס מתגייסים באופן מלא מקרב הבנים 100%

מוסדות בהם 98% ומעלה מקרב הבנות מתגייסות לצה"ל – בנות

בתי ספר בעלי שיעור התנדבות לשירות לאומי/ אזרחי - נשים הגבוה ביותר

המצטיינים של רחובות

אחוז הזכאים לבגרות

2 בתי ספר ברחובות אורט רחובות ואמית הלל בנות 100% מהתלמידים זכאים לבגרות

אחוז זכאות 5 יחידות מתמטיקה

53.3% מתלמידי אמי"ת עמיחי הוציאו בגרות ב – 5 יחידות מתמטיקה.

מוסדות בהם מחוייבי הגיוס מתגייסים באופן מלא מקרב הבנים 100%

100% מקרב הבנים בתיכון אורט רחובות מתגייסים לצה"ל

בתי ספר בעלי שיעור התנדבות לשירות לאומי/ אזרחי - נשים הגבוה ביותר

90.3% מתלמידות בנות צביה ברחובות מתנדבות לשירות לאומי/אזרחי
התפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שימו תמונה של אימתי כהן. רק לו מגיע הקרדיט
  הגב 14.07.19 18:06
 • אורח
  100% הצלחה בבגרות לא משיגים בדרך ישרה.
  הגב 14.07.19 18:15
 • אורח
  מסכים לגמרי
  14.07.19 18:32
 • אורח
  אין דבר כזה. בטח מזויף
  14.07.19 23:17
 • אורח
  עיר הקלפטומנים. ר'חובות. כל העובדים בעירייה כיתות טיפוליות וחולי נפש שלמדו בפנימיות. התחביב שלהם זה לגנוב ולהטריד את התושבים.
  15.07.19 06:12
 • אורח
  כל הכבוד וישר כח!!! באורט עובדים עם הלב והנשמה וכך מגיעים ל-100% זכאות
  הגב 14.07.19 18:22
 • אורח
  ממש לא, בתור תלמיד לשעבר אני יכול להגיד שיש אולי 2-3 מורים בקטגוריה הזאת
  14.07.19 18:33
 • אורח
  זיוף
  14.07.19 23:18
 • אורח
  אורט רחובות נותנים בראש!!!!! כל הכבוד להם! צוות מנצח
  הגב 14.07.19 18:23
 • אורח
  רוב הצוות זקן וחסר כוח לנשום בראשות אבי סער השקרן
  14.07.19 18:34
 • אורח
  השאלה שצריכה להישאל האם 100 אחוז מהתלמידים ניגשו לבחינת הבגרות?
  הגב 14.07.19 18:31
 • אורח
  הערה מצוינת
  14.07.19 23:19
 • אורח
  שכחתם רק לציין שבאורט לא עוזרים לחלשים אלא מוותרים עליהם. ישנם תלמידים רבים שפשוט מדלגים עליהם וכך נוצר מצב שבו את החזקים מגישים לבגרות ויוצרים תוצאה מדומה של 100% הצלחה...
  הגב 14.07.19 19:30
 • אורח
  אבי סער מעיף חלשים הביתה וחזקים בבגרות שקרן
  הגב 14.07.19 19:58
 • אורח
  חרא בית ספר
  הגב 14.07.19 20:18
 • אורח
  בית ספר חלש מורים מנהל גרועים
  הגב 14.07.19 21:27
 • אורח
  מה עם כרמלי הוא עדיין מנהל פדגוגי?
  הגב 15.07.19 07:09
 • אורח
  לך תאמין למשרד ממשלתי ... לשקר אין רגלים אבל לשקרים שלהם יש תקציבים. סוף גנב ל...
  הגב 15.07.19 11:30

הטבה נוספת לעובדי אזורי התעסוקה ברחובות - שימוש במתקני מרכז הנופש של הפקולטה לחקלאות שבועיים היכרות ללא עלות; כל הפרטים המלאים על ההטבה מצ"ב בכתבה

שימו לב ניתן להצטרף להטבה עד לתאריך 31.7.19

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


מינהלת אזורי התעסוקה ברחובות יצאה בהטבה נוספת לעובדי אזורי התעסוקה ברחובות. בשיתוף מרכז הנופש של הפקולטה לחקלאות יוכלו העובדים ליהנות מהטבה של שבועיים היכרות ללא עלות וללא התחייבות במתחם. במרכז יוכלו העובדים ליהנות מבריכת שחייה גדולה, ג'קוזי, סאונה, אולם כושר, מגרשי טניס וקטרגל ועוד.

בנוסף תינתן הטבה לעובדים שירכשו מנוי שנתי בעלות של 2,700 ₪ במקום 3,700

שימו לב תוקף הטבת השבועיים היכרות למימוש עד לתאריך 31.7.19

לפרטים נוספים יש לפנות בטלפון: 08-9489777התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  על איזה עובדים מדובר? איך נדע אם מגיע לנו?
  הגב 14.07.19 17:03
 • אורח
  כול העובדים כולל הארתראים ימח שמם אמן
  הגב 14.07.19 18:10
 • אורח
  בחינם לא . יש יותר מידי ערסים ומשפחות פשע שמשתמשים בבריכה של פקולטה לחקלאות. עשיתי מנוי לפני שנה ואחרי שבוע הבנתי שעדיף לא להיות חבר במועדון כזה.היו בעיות גם בימים שישראל היה המנהל של הבריכה אבל עכשיו זה ממש תת רמה. באופן כללי רחובות לא עיר איכותית ויש יותר מידי סמים ואלכוהול בעיר. עובדי העירייה מתפקדים כמו אירגון פשע והם דורשים שוחד מהתושבים. אם לא משמלמים להם שוחד הם שולחים את הילדים הערסים שלהם להציק ואת הילדים שלהם אתם תפגשו בבריכה של הפקולטה לחקלאות.
  הגב 15.07.19 08:13
 • אורח
  איזה ממורמר
  15.07.19 12:34

פעילות הקיץ של בית התרבות ע"ש סמילנסקי! במהלך חופשת הקיץ מוזמנים ההורים והילדים ברחובות לשלל סדנאות משותפות בהן סדנת ציור באור, סדנת מנדלה, סדנת מיני גרפיטי ועוד בבית התרבות; פירוט האירועים המלא... בכתבה

מטרת הסדנאות היא לשים דגש על חיזוק הקשר בין הילד להורה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הורים, בואו לבלות עם הילדים בחופש בבית התרבות! בית התרבות של החברה העירונית רחובות מציע לקהל הרחב מגוון סדנאות, חוגים והעשרות חינוכיות במהלך חודשי הקיץ אשר הדגש בהן הוא חיזוק על התקשורת בין הילד להורה . בית התרבות מציע סדנאות ייעודיות וסדנאות יצירה שבנויות על שיתוף פעולה בין שני הדורות. בין הפעילויות המוצעות: סדנאות הדפס, גרפיטי, מנדלה ומגוון יצירות נוספות, לצד סדנאות הוליסטיות וסדנאות תקשורת בין הורים לבני הנוער בתשלום.

בנוסף, המרכז יארח מסיבת ניה ללא עלות. ניה היא שיטת אימון הוליסטית לגוף ולנפש שמעוררת שמחה הנאה ונינוחות, הפעילות מתאימה לגילאי 6 ומעלה.

להלן תוכנית האירועים המלאה:

תנועה חופשית להורים וילדים

תרגילי תנועה, משחק ושיווי משקל בהדרכת יסמין ורנר טבצ'ניק. החל מגיל 2.5.

הפעילות תתקיים בתאריכים : יום ו' 2.8 שעה 9:00 , יום ה' 8.8 בשעה 17:30, יום ב' 12.8 בשעה 10:00, יום ב' 19.8 בשעה 10:00

עלות : 50 ₪ להורה +ילדמדפיסים בשניים- סדנת הדפס


עבודה משותפת והכנת חפץ מודפס תיק/מחברת/כרטיס ברכה בהדרכת יעל סונינו-לוי. לגילאי 8-12 בלווי מבוגר

הפעילות תתקיים בתאריכים : יום ב' 29.7 + יום ד' 31.7 בשעות 09:00-12:00, יום ב' 5.8 + יום ד' 7.8 בשעות 09:00-12:00

עלות: לסדנא שכוללת שני מפגשים 320 ₪ ילד+ הורה, כולל חומרים.


מיני גרפיטי - סדנת הדפס

מסגרתה נלמד ליצור לוגו, אמירה מחאתית שנדפיס על תיק/מחברת/כרטיס ברכה, בהדרכת יעל סונינו-לוי. לגילאי 13-16

הפעילות תתקיים בתאריכים :יום ב 29.7 + יום ד' 31.7 בשעות 16:00-19:00

עלות :לסדנא שכוללת שני מפגשים 270 ₪ כולל חומרים.


קסם המנדלה להורים - ילדים


יצירת מנדלה בעזרת סרגל ומחוגה בעבודה יחד של הורה וילד בהנחיית מתי רבד, אין צורך ברקע קודם בציור.

הפעילות תתקיים בתאריך יום ג' 6.8 12:00-10:00.

עלות: לסדנא 250 ₪ הורה +ילד מגיל 5. כולל חומרים.


יצירת אבני העוצמה הורים וילדיםציור ברוח המנדלה על חלוקי נחל ועלים בעבודה משותפת בהנחיית מתי רבד, אין צורך ברקע קודם בציור

הפעילות תתקיים בתאריך יום ג' 13.8 12:00-10:00

עלות : לסדנא 250 ₪ הורה +ילד מגיל 5 . כולל חומרים.


ציור באור להורים וילדים

ציור מנדלי אינטואיטיבי ללא סרגל ומחוגה של ההורה והילד יחד, בהנחיית מתי רבד, אין צורך ברקע קודם בציור.

הפעילות תתקיים ביום ג' 20.8 12:00-10:00

עלות: לסדנא 250 ₪ הורה +ילד מגיל 5 כולל חומרים.


מפגש משותף של אמא ובת בגיל ההתבגרות

סדנה המעניקה הזדמנות לקשר דרך תקשורת כנה וגלויה בגיל ההתבגרות בהנחיית דינה אלטשולר ויסוצקי לגילאים 10-16.

הפעילות תתקיים בתאריך יום ד' 21.8 20:30-18:00

עלות: 150 ₪ לאמא ובת


מסיבת ניה חינמית להורים וילדים

ניה היא שיטת אימון הוליסטית לגוף ולנפש שמעוררת שמחה, הנאה ונינוחות בהדרכת הגר משה קדם. ילדים מגיל 6 .

אין צורך בידע מוקדם.

הפעילות תתקיים בתאריך יום ד 14.08 בשעה 18:00, יום ד' 28.08 בשעה 18:00

הכניסה חופשית- מותנה בהרשמה מראש

כל הפעילויות יתקיימו בבית התרבות ע"ש סמילנסקי הנמצא ברחוב גולדין 2.

למעבר להרשמה


לדברי מנהלת אגף תרבות, ידע ואמנות, הגב' שפרה כהן:

"החופש הגדול הוא זמן נפלא לחיזוק הקשר בין הורה לילד וליצירת חוויות משותפות. בית התרבות מציע הזדמנות לכך באמצעות מבחר סדנאות המעניקות חופש יצירתי ותנועתי. אני מזמינה את ציבור שוחרי התרבות לבוא ולקחת חלק בפעילות האיכותית והמעשירה המתקיימת במהלך חודשי הקיץ ובמשך כל השנה".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הודעה דחופה לכל הנהגים! מחר שני 15/7 כביש 40 בילו מצומת כנות ועד לוד יהיה חסום לשני הכיוונים החל מהשעה 22:00 ועד הבוקר

חסימת כביש 7 וכביש 40 תשפיע ל היוצאים והנכנסים לגדרה, יישובי ברנר, צומת בילו, הכניסה לרחובות מכביש 40, יישובי גזר ועוד. החסימה והפתיחה בהתאם להתקדמות המטען החורג

אבי בר | | תגובות: 15


ביום שני 15/7 בשעה 22:00 ייצא מטען חורג מנמל אשדוד לכיוון נמל התעופה בן גוריון וציר הנסיעה ייחסם בשני הכיוונים עד 05:00 לפנות בוקר.

באזורנו הכבישים שייחסמו הם כביש 7 מכיוון אשדוד לכיוון צומת כנות.

מצומת כנות ייחסם כביש 40 עד צומת גינתון (בקרבת העיר לוד) וישפיע על היוצאים והנכנסים לגדרה, יישובי ברנר, צומת בילו, הכניסה לרחובות מכביש 40, יישובי גזרועוד.


להלן הודעת משטרת התנועה לגבי כל הכבישים החסומים


הודעת המשטרה בדבר הסדרי תנועה זמניים בעקבות ליווי מטען חורג מנמל אשדוד לנתב"ג בתאריך 15.07.2019 (שני) החל משעה 22:00 בלילה עד 05:00:על מנת להבטיח את ביטחון משתמשי הדרך יחסמו לתנועה קטעי הכביש הבאים עם התקדמות המטען.


כביש 41 מנמל אשדוד למחלף אשדוד בשני הכיוונים.


כביש 4 ממחלף אשדוד למחלף יבנה בשני הכיוונים.


כביש 7 ממחלף אשדוד למחלף כנות בשני הכיוונים.


כביש 40 ממחלף כנות עד גינתון בשני הכיוונים.


כביש 443 מצומת גינתון עד צומת מודיעים בשני הכיוונים.


כביש 444 מצומת מודיעים עד צומת נבלט בשני הכיוונים.


כביש 6 ממחלף בן שמן עד מנהרת חדיד בשני הכיוונים.


כביש 453 מצומת נבלט עד צומת אלעל (כביש 40) בשני הכיוונים.


כביש 40 מצומת אלעל לצומת בדק בשני הכיוונים.הנחיות לציבור:

נוכח הסדרי התנועה הזמניים, צפויים עומסי תנועה במקום. ממולץ לציבור הנהגים לבחור בדרכים חלופיות


אנו קוראים לציבור הנהגים להישמע להוראות השוטרים ושימת לב לתמרור במקום.התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מסכנים איך המשתמשים יגיעו ללוד ?
  הגב 14.07.19 13:35
 • אורח
  בשיחה שהתקיימה עם המנפיקים הם יעשו הכל לא לפגוע בלקוחות וימכרו בשעות הללו בקרוואן שיגיע ללקוחות
  14.07.19 14:20
 • אורח
  לא בעיה יש הרבה דרכים
  הגב 14.07.19 13:38
 • אורח
  כן משלוחים עד הבית
  14.07.19 18:03
 • אורח
  מילא צד אחד יחסם של כיוון נסיעת המטען אבל למה גם הכיוון השני?!?
  הגב 14.07.19 13:39
 • אורח
  בהובלת מטען חריג חוסמים את שני הכיוונים בשל רוחב המטען.ככה עשו גם עם המשחנים שהובילו לתחנת הכח באשקלון לפני מספר שנים.לא זוכרת כמה בדיוק.יש גם סקרנים שיכולים לגרום לעיכוב התנועה וליצירת פקקים.לכן מעדיפים לסגור את הכבישים לגמרי גם מבחינת בטיחות.
  הגב 14.07.19 13:57
 • אורח
  צריך להיות בנתבג בשעה 3:30 מהיכן לנסוע
  הגב 14.07.19 15:13
 • אורח
  סע על הרצל רחובות לכיוון נס ציונה (וייצמן), ראשון לציון (הרצל) , תמשיך אחרי צומת בית דגן ובמחלף שפירים (חיבור לכביש 1), תרד לכיוון ירושלים/נתב"ג ותרד מכביש 1 ביציאה לנתב"ג
  14.07.19 18:32
 • אורח
  תפעיל וויז
  15.07.19 10:50
 • אורח
  תיצא בצהריים
  הגב 14.07.19 17:15
 • אורח
  נהפכנו למדינת חסמאל... כל שני וחמישי חסימות. תנו לנהוג בשקט...
  הגב 14.07.19 17:40
 • אורח
  פשוט תפעילו וויז
  הגב 14.07.19 21:15
 • אורח
  לא זה לא הגיוני חסמו את הכול
  הגב 14.07.19 22:44
 • אורח
  סעו דרך ראשון
  הגב 15.07.19 05:58
 • אורח
  איך בכול זאת מגיעים ליישובים שיש להם רק כניסה אחת מכיוון כביש 40?
  הגב 15.07.19 20:10

דרושים/ות גננות ומטפלות לרשת גני הילדים "חלומוטף" של החברה העירונית רחובות למשרה מלאה/חלקית בשכר גבוה לפרטים (בת-חן) 054-4483037

תנאי העסקה טובים ומסודרים, שכר התחלתי גבוה , ליווי, הדרכה והכשרה מקצועית. בחלומוטף גילאי 0 - 3.

אבי בר | | תגובות: 3
לרשת גני הילדים "חלומוטף" לגילאי 3-0 של החברה העירונית רחובות דרושים/ות גננות ומטפלות במשרה מלאה/חלקית, לשנת הלימודים הקרובה.

תנאי העסקה טובים ומסודרים, שכר התחלתי גבוה , ליווי, הדרכה והכשרה מקצועית.

על רשת חלומוטף

רשת הגנים "חלומוטף" נותנת מענה לגילאי 3-0 ומתנהלת באווירה מקצועית ומשפחתית, עם שימת דגש על תנאי העסקה של כל העובדים, שימורם במערכת, הכשרתם והתפתחותם המקצועית. ומציעים סביבת עבודה נעימה ומשפחתית, עם אופציה לשדרוג התנאים וקביעות בעבודה.

מוזמנים ליצור עמנו קשר לתיאום ראיון עבודה ו\או לשלוח קורות חיים

(בת-חן) 054-4483037 batchen.halomotaf@gmail.com

הפנייה כתובה מלשון זכר מטעמי נוחות אך מופנית ל-2 המיניםהתפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לבחור בקפידה עם כל מה שקורה בזמן האחרון
  הגב 14.07.19 11:37
 • אורח
  רק לא פרחות עם בלונד וציפורניים..צריך רק עם תעודה ואהבת המקצוע..ולתגמל כראוי
  הגב 14.07.19 18:46
 • אורח
  נכון מאוד!!!!!!!!!אנשים טובים!
  15.07.19 13:07

לידיעת התושבים! לרגל פגרת הקיץ יחולו שינויים בשעות הפעילות של לשכת ההוצאה לפועל ברחובות החל מיום ראשון 21.7

בנוסף בין התאריכים 18.8-2.9.19 תהיה לשכת ההוצאה לפועל ברחובות סגורה והשירות לתושבים יינתן בעיר ראשון לציון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


לרגל פגרת הקיץ, לשכות ההוצאה לפועל ברחבי הארץ יפעלו במתכונת מצומצמת בהם לשכת רחובות.

בתקופת הפגרה החל מ 21.7.19 ועד 17.8.19 וכן בתאריכים 3.9.19 ועד 5.9.19. שעות הפעילות של לשכת ההוצאה לפועל ברחובות תהיה בין השעות 09:00-12:00.

בנוסף החל מ 18.8.19 ועד 2.9.19 לשכת ההוצאה לפועל רחובות תהיה סגורה והשירות יינתן בלשכת ראשון לציון. שימו בתקופה זו הלשכות בארץ כולל בראשון לציון יעבדו במתכונת מצומצמת ויינתנו שירותים רק במקרים דחופים המפורטים באתר רשות האכיפה כגון: ביטול/ עיכוב צו יציאה מהארץ ועוד.

תושבי רחובות והסביבה יוכלו לקבל שירות בלשכת ההוצאה לפועל של ראשון לציון נמצאת ברחוב דוד סחרוב 22, ראשון לציון.

הלשכה ברחובות תחזור לפעילות מלאה החל מ 8.9.19

בזמן הפגרה יוכלו התושבים להמשיך לקבל מענה דרך המענה הקולי, המוקד הטלפוני ואתר האינטרנט בו פועל גם שירות הצ'אט עם נציגי השירות.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לשכת הוצאה לפועל ושמים תמונה של הבית משפט :)
  הגב 13.07.19 23:17
 • אורח
  זה תמונה של הבנין ליד
  הגב 14.07.19 11:30

לידיעת הנוסעים לחו"ל! בשל שביתת אחיות בריאות הציבור לא יינתנו חיסונים במרפאות המטיילים הנמצאות ברחובות ובאסף הרופא

חיסוני השגרה בטיפות חלב יתקיימו כסדרן כולל חיסוני החצבת והכלבת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


לידיעת הנוסעים לחו"ל משרד הבריאות הודיע כי בעקבות שביתת אחיות בריאות הציבור לא יינתנו חיסונים במסגרת מרפאות המטיילים ליוצאים לחו"ל הנמצאות ברחובות ובאסף הרופא.

שימו לב ! כלל חיסוני שגרה לתינוקות, פעוטות וילדים במסגרת טיפת חלב ובריאות התלמיד יתקיימו כסדרם כולל חיסוני חצבת וכלבת.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מצאו להם זמן לעשות שביתות
  הגב 14.07.19 09:18
 • אורח
  דווקא כשצריכים אותם לחסן נגד מחלת הצבת אדמות חוזרת ואבעבועות רוח
  הגב 14.07.19 09:19

לידיעת נהגי רחובות! החל מיום ראשון 14.7 יחולו שינויים בהסדרי התנועה בחלקים מהרחובות בשכונות חבצלת ונווה יהודה

השינויים הם עקב עבודות של תאגיד המים הבאר השלישית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


תאגיד המים הבא השלישית יחל מהשבוע הבא לבצע עבודות בשכונות נווה יהודה וחבצלת שיביאו לשינויים בהסדרי התנועה בתקופת העבודות במקום.

עבודות בשכונת נווה יהודה

החל מיום ראשון הקרוב למשך 3 ימים יערכו עבודות קרצוף ורבוד אספלט בשכונת נווה יהודה. בעקבות העבודות יתכנו שיבושי התנועה בין הימים ראשון –שלישי 14.7.19-16.7.19 בין השעות 7:30-17:00 ברחובות הבאים:

החיטה , השעורה, התאנה, ציפורה טוב, בארי (בקטע הרחובות החיטה – דרך אצ"ל)

שימו לב יש לפנות את הרכבים החונים ברחובות הנ"ל בימי ביצוע העבודות עד לשעה 7:30עבודות בשכונת חבצלת

בנוסף יתקיימו עבודות פיתוח והחלפת קו מים ברחובות השרון והעמק בשכונת חבצלת החל מיום שני 15.7.19

בעקבות העבודות החל מיום שני לא תתאפשר הכניסה לרחובות השרון והעמק ויחולו שינויים בהסדרי התנועה:


רחוב הדגניות, בקטע הרחובות העמק- הערבה יהפוך לדו סטרי


רחוב הערבה יהפוך לדו סטרי ודרך ללא מוצא


יחולו שינויים במסלול קו 10 של אגד

תחנת בית החולים "קפלן" ברחוב הערבה (המשמשת כתחנת הקצה של הקו) תבוטל זמנית.

להלן פירוט שינוי מסלול הקו:


קו 10 מוייסגל לבית החולים "קפלן":

ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הרותם/ הדגניות, יפנה שמאלה לרחוב הדגניות ויסיים את מסלול נסיעתו בתחנת הדגניות/ הגליל.

תחנה מבוטלת זמנית: הערבה - בית החולים "קפלן".קו 10 מבית החולים "קפלן" לוייסגל:

יתחיל את מסלול נסיעתו זמנית בתחנת הדגניות/ הגליל, וימשיך על פי המסלול המקורי.

תחנה מבוטלת זמנית: הערבה - בית החולים "קפלן".


שימו לב!

יש לפנות את הרכבים החונים ברחוב השרון והעמק ביום שני 15.7.19 עד השעה 8:00 בבוקר

צפי לסיום העבודות ספטמבר 2019


לפרטים נוספים ניתן לפנות למוקד העירוני 106 או למוקד תאגיד המים 1-800-55-57-70
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.

פרשת השבוע "בלק" עם רחמים מלול והשבוע מפרשת בלק למדים על חשיבות האחריות האישית של האדם והמעשים שלו. רק אלה משנים את המציאות- לא קללות... בנוסף מצרף מלול סרטון מפסטיבל הפסלים

צילום אלירן אביטל

אבי בר | | תגובות: 3


על מה שחשוב באמת
בפרשת השבוע בלק מנסה להתמודד עם האיום של בני ישראל באמצעות ... קללות שיפגעו בהם , ולשם כך מזמין את בלעם.

הקללות של בלעם לא מצליחות לפגוע בהם- ההפך הוא הנכון, הן הופכות לברכות.
כאשר בני ישראל חוטאים מאוחר יותר, הם נענשים במגיפה .
הנסיון של בלק להחליש את ישראל באמצעות קללות נראה טיפשי מתמיד בעידן הזה.

אבל הפרשה הזו מלמדת אותנו עוד לקח חשוב:

על חשיבות האחריות האישית של האדם והמעשים שלו. רק אלה משנים את המציאות- לא קללות.

הדבר היחיד היכול להכשיל או לעזור לאדם, אלה מעשיו שלו בלבד, ומאזן הזכויות והחובות שלו.

לכל מי שהיה בשבוע שעבר בפסטיבל הפסלים - וגם למי שלא- אני מצרף סיכום קצרצר.
שבת שלום!

רחמים מלול

סרטון פסטיבל פסלים חיים ברחובות


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין על ראש העיר שלנו אדם יחיד ומיוחד אדם מקסים
  הגב 12.07.19 20:45
 • אורח
  מלול אדם יקר בעיר חסר שינויי בניקיון בעיקר ברחוב הרצל במיוחד במדרכות התנועה גדולה של רכב והולכי רגל לטיפול שבוע טוב
  הגב 13.07.19 09:21
 • אורח
  הבעיה שלך מלול שאתה לוקח את הכל אישי ולכן מנהל את העיר על פי גחמות אישיות שלך. למרות ש 40% אמרו לך שאתה מזיק להם
  הגב 14.07.19 09:40

סיכום שבוע be106 רחובות! מצעד הגאווה של רחובות, נתניהו במפגש מרגש עם משפחת סמ״ר רונן לוברסקי ז"ל, הפתרון לסגירת קולנוע חן, אביעד ועדן כץ במירוץ למיליון, מה עשו גיא צור ועמוס כאוי בתוכנית הטלויזיה "מה הייתם עושים"? כל זאת ועוד בסיפורי עיר המדע

לכל מי שפספס אנו מביאים לכם מידי שבוע את הסיפורים והאירועים המרכזיים של תושבי העיר ונבחריה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


סוף השבוע הגיע וכמדי שבוע אנו מביאים לכם את הסיכום השבועי של העיר רחובות עם כל הסיפורים שקרו השבוע מחאת העדה האתיופית שהתחדשה,מצעד הגאווה, היוזמות החדשות בעיר בהם הפיכת מופת לסינמטק, העלייה בשיעורי הזכאות של תלמידי רחובות ועוד אז בואו נתחיל.

פלילים, משפט וביטחון

השבוע חזרה לרחובות מחאת העדה האתיופית שפוזרה ברימוני הלם על ידי המשטרה.בהמשך לכך אחד המפגינים משבוע שעבר נעצר ל – 6 ימים בחשד שהיה מעורב בתקיפת אישה בהריון ובן זוגה שהיו ברכב באחת ההפגנות ליד צומת אושיות.


ביום שני 8/7 דווח על פועל בניין אשר נפצע קל – עד בינוני באתר בנייה במכון ויצמן. חובשי מד"א העניקו לפצוע טיפול ראשוני ופינו אותו לבית חולים קפלן.


יום חמישי 11/7 התקבל דיווח על הולך רגל בן 25 שנפגע מרכב ברחוב הנביאים ברחובות הוא פונה לבית החולים במצב בינוני, יציב, עם חבלה רב מערכתית.


נהג שקיבל דו"ח ודהר ברכבו לכיוון פקחית בעיריית רחובות הנמצאת בחודש החמישי להריונה ואיים לדרוס אותה ישלם פיצוי של 1000 ₪


כוחות הכיבוי הוזעקו השבוע ל 3 שריפות שאירעו בעקבות שריפת מזגנים ברחובות יעבץ, בגן ילדים ניסן קנטרוביץ ומשה מזרחי. בכל המקרים לא היו נפגעים.


ביום חמישי החל לצאת עשן מהרכבת שיצאה מרחובות לבינימינה. הנוסעים הורדו בצד למקום מבטחים

חדשות העיר

ראש הממשלה נתניהו ורעייתו שרה נפגשו עם בני משפחתו של סמ״ר רונן לוברסקי ז"ל מרחובות שנפל בפעולה מבצעית ברמאללה וכתבו אות בספר התורה.

צילום: עמוס בן גרשום- לעמביום חמישי יצא לדרך מצעד הגאווה של רחובות אליו הגיעו בין 800-1,000 צועדים.


בחירות 2019

חבר המועצה לשעבר אבאי זאודה יתמודד לכנסת ברשימת עמי פיינשטיין
בדיון שנערך בחמישי בבית המשפט החברה העירונית רחובות וההסתדרות משתפים פעולה במאבק נגד האוצר אשר לא אישר את הסכם העבודה הקיבוצי


הבקשה של מתן דיל אושרה! הוועדה הארצית לתכנון ובנייה אישרה את הצטרפותו של יו"ר האופוזיציה מתן דיל לדיון בנושא הבנייה בשטחים הפתוחים במזרח רחובות ולהציג את טיעוניו הנגדיים בנושא


השבוע יצאה הודעתם של יניב מרקוביץ וד"ר רוני באום בדבר מציאת פתרון לסגירת קולנוע חן. על פי ההצעה הם מבקשים לבחון את האפשרות להפוך את אולם מופת לסינמטק. ביום ראשון מתוכננת ישיבה של כל המעורבים (התומכים והמתנגדים) עם ראש העיר מלול. על פי התכנון רשת בתי קולנוע ארצית תממן את העלויות. מנגד עודד עמרם יצא בהודעה חריפה נגד יניב מרקוביץ' המוביל את המהלך שלטענתו מתערב בתיק שאינו שייך לו (כזכור תיק התרבות נמצא בידי עודד עמרם).השבוע פורסם דו"ח הממונה על השכר במשרד האוצר בו התגלה כי בעיריית רחובות זו השנה רביעית אין חריגות שכר.נברך את קרן רוזנטל כהן שמונתה למנהלת בית ספר רמון ברחובות החדשה

צילום: דף הפייסבוק של קרן רוזנטלעדי דויטש הגיש מועמדותו לתפקיד מנכ"ל רשת חווית- תפקיד בו כיהן בעברהחל מיום שני 15.7 יוכלו תושבי רחובות לעקוב אחר אביעד ועדן כץ מבעלי הפקה פקה ברחובות והשותף של אייל גולן ברודיאו בר שיתמודדו בעונה החדשה של המירוץ למיליון שתעלה בערוץ רשת 13

צילום: דף הפייסבוק של אביעד כץלאחר הצלחת פסטיבל הפסלים החיים הוכרזו הזוכים בפסטיבל : במקום הראשון- פיקאסו 2019, במקום השני- לוכדת החלומות ובמקום השלישי - טבע דומם

פיקאסו - הזוכה במקום הראשוןהישגי העיר

אבנר פרליס מרחובות זכה לאות עיטור "יקיר מכבי ישראל" על תרומתו לקידום וטיפוח הספורט בישראל

צילום: עיריית רחובות
שיר עלימה בת ה 15 מרחובות תייצג את ישראל לראשונה בקטגוריית הנוער באליפות העולם במרוצי רולבליידס

צילום: איל קרפלנעה יעיש תלמידת דה שליט מרחובות תייצג את ישראל באליפות הבלקן לקדטים באתלטיקה שתתקיים בטורקיה

צילום: גלעד טדהראופיר שרון בן ה14, זכה בתחרות גוט טאלנט רחובות על ביצוע השיר "אייכה" של שולי רנד

במקום השני זכתה מאור קאופמן בת ה- 12 , שהופיעה בביצוע לשיר "איך אפשר שלא" של ג'יין בורדו.

במקום השלישי זכה יאיר יואב, בן ה- 13 שביצע מופע קסמים שריתק את הקהל .מדען העתיד של ישראל! שון גלנצן תלמיד ביה"ס קציר ברחובות נבחר להשתתף בפרוייקט של אתר מאקו שהציג את 18 מדעני העתיד של ישראל מהמרכז למחוננים ומצטיינים

צילום: דף הפייסבוק של שוןמערכת החינוך העירונית הביאה הרבה גאווה לעיר והגיעה להישגים מרשימים בתחומים רבים, לכם החליטה העירייה לסכם הכל בסיכום שנתי של כל הפרסים והזכיות של תלמידי רחובות. ובנוסף ביום חמישי משרד החינוך חשף את נתוני הזכאות לבגרות של תלמידי ישראל. על פי הנתונים 83.1% מתלמידי רחובות זכאים לבגרות וחלה גם עלייה במספר התלמידים שנגשו לבגרויות ל 5 יחידות אנגלית ומתמטיקה.יוזמות חדשות בעיר

החלה ההרשמה לתושבי רחובות המעוניינים להצטרף לפעילות המקהלה הקהילתית החדשה של מתנ"ס שוויץ המדע

לפרטים מלאים והרשמה:

http://www.be106.net/233/31484ללא סמארטפונים! בתי הספר ניצני המדע ופרחי המדע ברחובות הצטרפו למיזם תלמידים ללא סמארטפונים וההורים יוזמים קנייה מרוכזת לתלמידים של מכשירים סלולאריים ללא אינטרנט

הורים המעוניינים להצטרף ליוזמה ניתן לפנות לדף הפייסבוק תנו לגדול בשקט רחובותיוזמה חדשה של חברת ה.ל.ר! קייטנה באוגוסט לילדי העובדים בפארק המדע, בפארק הורוביץ ובאזור התעשייה רכטמן

לפרטים מלאים: http://www.be106.net/233/31453הודעות לתושבים:

לרגל פגרת הקיץ יחולו שינויים בשעות הפעילות של לשכת ההוצאה לפועל ברחובות החל מיום ראשון 21.7 שתעבוד במתכונת מצומצמת. בנוסף במהלך חודש אוגוסט תהיה סגורה הלשכה והשירות יינתן בלשכת ראשון לציון הנמצאת ברחוב דוד סחרוב 22


רשות מקרקעי ישראל מפרסמת מכרז לבניית 3 יחידות דיור צמודות קרקע הנמצאות בקרבת רחוב יהושוע בן חנניה בשכונת כפר גבירול ברחובות. המועד האחרון להגשת ההצעות למכרז הוא בתאריך 16/09/2019לידיעת נהגי רחובות! החל מיום ראשון 14.7 יחולו שינויים בהסדרי התנועה בחלקים מהרחובות בשכונות חבצלת ונווה יהודה


הרקדות ליל קיץ רחובות! לאוהבי ריקודי העם מידי מוצ"ש החל מ13.7 יתקיימו הרקדות בהנחיית מיטב המרקידים באולם הספורט ע"ש ברזילי


מחפשים מה לעשות בקיץ קבלו המלצה מחברת המועצה ד"ר רוני באום:

"תעשו לעצמכם טובה ובואו לבקר במוזיאון לאומנות וסביבה שייסד האמן הרחובותי אמיליו מוגילנר -מקום מופלא. גם לילדים".
רחוב בר כוכבא 18 רחובות

צילום הדף הרשמי של ד"ר רוני באום


ונסיים בברכות מזל טוב :

למ"מ ראש העיר זהר בלום שחגג יום הולדת; בין המברכים שהגיעו רחמים מלול ומנכ"ל העירייה דורון מילברג


וגם לזוג הטרי שרגע לפני החופה ושבירת הכוס הגיעו הזוג הרחובותי טניה וינוקור ועודד לבנט לסדרת צילומים בפסטיבל הפסלים החיים בעיר

צילום: שחר ליבניולגיא צור ולעמוס כאוי שלא ידעו שהם מצולמים במצלמה נסתרת לתוכנית טלוויזיה והם נחשפו למשגיח כשרות (שחקן) המשפיל טבח ממוצא אתיופי (שחקן). גיא ועמוס נחרדו מההשפלה ותקפו במילים קשות את המשגיח. כל זאת הייתה במסגרת התוכנית החדשה של אברי גלעד ברשת 13 "מה הייתם עושים?" שתשודר ביום ראשון 14/7/19

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי ביה"ס בית הרא"יה ערכו פעילות משותפת בנושא חיים בריאים יחד עם חברי מועדון בית מרים הפועל למען העיוורים ברחובות

מועדון בית מרים הוא מועדון של האגודה למען העיוור הפועלת ברחובות למען רווחת העיוורים בעיר בכל הגילאים בנוסף מפעיל המועדון מועדון חברתי שיקומי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


תלמידי בית הספר הרא"יה ברחובות ערכו לאחרונה פעילות משותפת יחד עם מבקרי מועדון בית מרים של האגודה למען העיוור. בפעילות "נפש בריאה בגוף בריא" הם הכינו יחד סלט פירות וערכו חידון בנושא בריאות. בסיום קבלו התלמידים טיפים לחיים בריאים. הפעילות התקיימה בשיתוף המדריך לחינוך גופני נעם בן עטר וצוות המורים בראשות המנהל ,הרב אלי פרץ .

מועדון בית מרים, הוא מועדון של האגודה למען העיוור הפועלת ברחובות למען רווחת העיוורים בעיר בכל הגילאים . בנוסף מפעיל המועדון מועדון חברתי שיקומי ומפעיל מערך ליווי אישי לעיוורים.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד! פעילות מבורכת!
  הגב 14.07.19 18:23
 • אורח
  כשם שהנכם מביאים את האור לאנשים אלו, יאיר ה' את מזלכם!
  הגב 14.07.19 18:25
 • אורח
  יישר כח.
  הגב 15.07.19 13:49

יו"ר סניף הליכוד ברחובות אורי צוברי בביקור ניחומים אצל השר לשעבר סילבן שלום " היום יותר מתמיד הציבור זקוק לאדם עם ניסיון עשיר כמו סילבן שלום שיצטרף להנהגת המדינה

סילבן שלום שר החוץ ומ"מ רה"מ לשעבר יושב שבעה על מות אימו מרים ז"ל.

אבי בר | | תגובות: 17
יו"ר סניף הליכוד רחובות מר אורי צוברי הגיע לניחום אבלים אצל סילבן שלום שר החוץ ומ"מ רה"מ לשעבר היושב שבעה על מות אימו מרים ז"ל. אורי נשא שם דרשה ודברי תורה והפציר בסילבן לחזור לקדמת הבמה ולהצטרף לממשלה. סילבן סיפר לאורחים כי אורי צוברי יו"ר ועד מכון וייצמן לשעבר הוא אחד מנאמניו הגדולים שהולך איתו כברת דרך.

צוברי:

"היום יותר מתמיד הציבור זקוק לאדם עם ניסיון עשיר כמו סילבן שלום שיצטרף להנהגת המדינה"התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אהבה זה אתה היו"ר שחתום על הפדיחה שנציג הליכוד את ביחד עם נציג השמאל למועצה. נגד ראש עיר מטעם הליכוד. זה בושה של יו"ר
  הגב 12.07.19 17:40
 • אורח
  מלול ליכוד בעיריה.. ולכנסת יש לו חבר מועדף..דרעי!!
  13.07.19 16:10
 • אורח
  יושב ראש סניף בעיתי!!!!,👵👴 שמתם ראש עיר מטעם שס. מתחפש לליכוד. איך נתת לזה
  הגב 12.07.19 17:41
 • אורח
  תנחומים לסילבן ,אין על אורי אדם יקר ויושב ראש ראוי
  הגב 12.07.19 18:06
 • אורח
  תנחומים לסילבן שלום. אבל מי זה אורי צוברי? מאיפה הוא צץ מה הוא תרם לסניף? לעיר,
  הגב 12.07.19 18:29
 • אורח
  שערוקים עילגים
  הגב 12.07.19 20:01
 • אורח
  בבחירות האחרונות לא תרם כלום שיכניס לפעולה. ראש העיר הוא ליכוד או ש"ס?
  הגב 12.07.19 22:14
 • אורח
  רק מרמורקים סוטים יכולים לדבר על פוליטה בשבעה
  הגב 13.07.19 10:37
 • אורח
  חבר ? הגעת לנחם או צילום פוליטי גם סילבן ומצער על אמו ז" ל הקפיד בצילום להביט למצלמה סילבן אתה לא בכנס פעילים בחייאת סילבן.בשבעה ...
  הגב 13.07.19 11:10
 • אורח
  צוברי תיזהר ששרה לא תשמע אחרת סופך בליכוד יהיה כמו של סילבן הלכוד
  הגב 13.07.19 13:53
 • אורח
  עוד טמבל שמאלני הזכיר את שרה.. רבין בשמאל חולים בתסמין נתניהו שמנצח שוב ושוב
  13.07.19 16:13
 • אורח
  משתתף בצערך המשפחה,משפחת שלום היו שכנים של הוריי בעיר גבס בטוניסיה,(משפחת אנקרי)
  הגב 13.07.19 14:52
 • אורח
  https://m.facebook.com/photo.php?fbid=10153555679848903&set=pb.605883902.-2207520000.1468320973.&type=3&theater
  הגב 13.07.19 15:16
 • אורח
  תקנו לעובדי העירייה בובות מתנפחות שיוציאו את הקריז ויפסיקו להטריד את התושבים.
  הגב 13.07.19 16:48
 • אורח
  ויכוח של רמת_משעמם לכם בעיר גן
  הגב 13.07.19 20:50
 • אורח
  איזו רמה של שפה יש לכם בעיר. אני מבינה שהמכון לא מעלה את רמת התושבים.
  הגב 14.07.19 02:04
 • אורח
  ראש העיר הטוב ביותר בארץ שיש ושיהיה לליכוד אי פעם..מי מלקק לליכוד עכשיו מתן דיל שאינו ולא היה ליכוד מעולם הוא מפלגה עצמאית מורכבת מהבררה של כל המפלגות הבינו זאת למעלה שהוא מקלקל למפלגת הליכוד והעיפו אותו חוץ מרגב שנאחזת בקרנות הדיל,כך עשו ליתח,תראו לאן הגעתם יושבים בבית ומבכים את מר גורלם ,לכו לעבוד לפרנס את משפחותיהם ,תנחומינו לשר לשעבר סילבן ,לידינו צוברי יישר כח.ולשאר שמרו על לשון נקיה למען הדור הבא.
  הגב 14.07.19 11:54

אבנר פרליס מרחובות זכה לאות עיטור "יקיר מכבי ישראל" על תרומתו לקידום וטיפוח הספורט בישראל

האות ניתן השנה ל 16 אנשים מתחום הספורט בהם מאמנים, שחקני עבר ואנשים הפועלים לקידום הספורט בישראל במשך השנים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
צילום: עיריית רחובות


בסוף השבוע האחרון התקיים בכפר המכביה טקס הענקת עיטור "יקיר מכבי ישראל", שנערך במסגרת ועידת מכבי ישראל. העיטור מוענק לאנשים אשר הקדישו את חייהם להתנדבות וטיפוח הספורט בישראל. השנה הוענק העיטור ל 16 אנשים מעולם הספורט הישראלי בהם מאמנים, שחקני עבר ועוד. בין מקבלי העיטור היה אבנר פרליס יו"ר אגודת הידידות ופעיל בקבוצות הכדורגל והכדוריד של מכבי רחובות. אבנר פעל רבות לשיקומה של מכבי כפר גבירול לאחר האסון שקרה בזמן משחק הכדורגל בו נרצח השחקו מוטי קינד ז"ל ואף פעל להנצחתו וקריאת מגרש על שמו. אבנר גם פעל רבות לבניית תשתיות ותוכניות חינוך וספורט בשכונות מצוקה

צילום: מועדון הכדורסל ראשון לציון
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הוא מטפח את נווה עמית על שם הבן שלו את שם חוות שלומית על שם האמא ועוד פרדסים שלו שמועדים להפשרה יופי של טיפוח
  הגב 12.07.19 17:55
 • אורח
  כל הכבוד אדם יקר לעיר רחובות ודוגמה אישית לאיש ציבור הרבה שנים יפות בהצלחה שבת שלום
  הגב 13.07.19 13:55
 • אורח
  משכמו ומעלה.. צנוע וידען
  הגב 13.07.19 16:19
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 13.07.19 20:59
 • אורח
  איש מכבי מובהק,מתי דאגת לכדורגל ברחבות בכלל ,ולמכבי שעריים בפרט
  הגב 13.07.19 21:35
 • אורח
  מזל טוב אבנר היקר.איש צנוע וחייכן.אומר שלום לכל אחד .איש נעים הליכות
  הגב 13.07.19 22:31

לידיעת ההורים ברחובות!ההרשמה לביה"ס הממלכתי דתי החדש שעתיד להיפתח במתנ"ס מרגולין לכיתות א-ג נמצאת בעיצומה

כזכור בחודש מאי הודיעה העירייה כי תפתח בית ספר ממ"ד חדש בו גם יתקיים מסלול של החינוך הדמוקרטי שיפתח לראשונה בישראל לחינוך הממלכתי דתי. שימו לב בית הספר יפתח במתנ"ס מרגולין ולא במתנ"ס תקוותינו כפי שפורסם בתחילה. בעתיד יעבור בית הספר למבנה הקבוע ליד קריית החינוך למדעים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


כפי שפרסמנו בחודש מאי האחרון, עיריית רחובות מתכוונת להקים בשנת הלימודים הקרובה בית ספר ממ"ד חדש לכיתות א-ג בהנהלתו של אופיר ביכלר. על פי התכנון היה עתיד בית הספר להיפתח במרכז תקוותינו אך כעת הודיעה עיריית רחובות כי בית הספר יפתח במתנ"ס ברחוב מרגולין. בנוסף ייפתח בבית הספר לראשונה בארץ מסלול דמוקרטי לחינוך הממלכתי דתי.

על פי התכנון בית הספר יפעל במתנ"ס באופן זמני ולאחר מכן יעבור למבנה הקבוע ברחוב דרך ירושלים שיהיה ליד קריית החינוך למדעים. לדברי עיריית רחובות מטרת פתיחת בית הספר היא להוריד את העומס הקיים בבית הספר מעלות משולם בו לומדים כ1,000 תלמידים. בית הספר נחשב לבין הגדולים בישראל.

ההרשמה לכיתות א'-ג' בבית הספר נמצאת בעיצומה.

לידיעת ההורים צהרון ייפתח רק במידה ויהיו מספיק נרשמים.

להרשמה במייל sara_vaab@rehovot.muni.il בצירוף צילום ת.ז ופרטי הילד/ה הנרשמ/ת.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אזור קרית החינוך שקרוב ליציאה מהעיר לכביש 40 עמוס מידי בבוקר. הוספת בית ספר על צרכיו: הורים שמקפיצים בעשרה לשמונה, משמרות זהב ירעו את המצב שגם כך הפך לבלתי נסבל
  הגב 12.07.19 15:48
 • אורח
  כל הכבוד לעיריית רחובות
  הגב 12.07.19 16:38
 • אורח
  רחובות מתחרדת....
  הגב 14.07.19 16:45

מה עושים עם הילדים בחופש ברחובות? קבלו את תוכנית אירועי הקיץ של ילדי ונוער רחובות לשבוע 14.7-20.7 הכוללת את פתיחת אירועי עיר הילדים והנוער, גולי והגיטרה, טורניר משחקי קופסא וכדורגל שולחן, יציאה להחלקה על הקרח, שחייה לילית ועוד

מדי שבוע ניתן לכם את פירוט אירועי הקיץ לילדים ולנוער לשבוע הקרוב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


עיריית רחובות החברה העירונית ורשת חוויות הכינו לילדי ובני הנוער ברחובות שלל אירועים ופעילויות לחופשת הקיץ הכוללים סדנאות, מגרשים מוארים, שעות סיפור ועוד

מידי שבוע ניתן לכם את תוכנית האירועים לשבוע הקרוב

להלן תוכנית האירועים לתאריכים 14.7-20.7.19

יום ראשון 14.7.9

שעה 16:00-22:00 שחייה לילית ב10 ש"ח בבריכת וייסגל

שעה 19:00 טורניר כדורגל שולחן בעירנוער


יום שני 15.7.19

שעה 15:30 מרחב פתוח בעירנוער

שעה 19:30 - פארק מרכז השכונה - סרט קיץ בשכונת רחובות ההולנדית

הקרנת הסרט מנהיג מלידה

כניסה חופשית


שעה 19:30-21:30 מגרשים מוארים בקריית משה, כפר גבירול ואושיותיום שלישי 16.7.19

שעה 16:00 ערב משחקי שולחן עם חיילי הנח"ל


שעה 17:00-21:00 יציאה להחלקה על הקרח בעלות 20 ש"ח


שעה 17:00 הספרייה המרכזית

שעת סיפור וניל על המצח תות על האף

פעילות לגילאי 3-5

עלות: 10 ש"ח

טל' 08-9457916


שעה 17:30 חוויות שוויץ המדע

מסיבת סוף שנה עם המופע המוסיקלי המקפיץ "צליל איתן" מופע חוויתי אינטראקטיבי המקרב ילדים למוזיקה קלאסית ולמוזיקת עולם באמצעות הומור. בהשתתפות: זיו איתן ,אומן בינלאומי במופע הדגל שלו ,בתום המופע יוצר זיו עם הילדים וההורים תזמורת של ממש וגם רפי סופר-גיטרה, שירה

הפעילות מיועדת 4-8

עלות: 40 ש"ח להורה וילד

להזמנת כרטיסים-08-9310700יום רביעי וחמישי 17.7-18.7.19

17:00-22:00 פתיחת אירועי עיר הילדים והנוער בבריכת וייסגל

עם הצגות ומופעים, מתנפחים, מתחם מולטימדיה ועוד.יום חמישי 18.7.19

שעה 13:30 ספריית רחובות החדשה

טורניר משחקי קופסא של משחקים קבוצתיים

פעילות לגלאי 8-10

עלות: 10 ש"ח

לפרטים נוספים והרשמה: 08-6366182שעה 16:30 ו17:30 חוויות שוויץ המדע

פעילות עם המפעילה גולי והגיטרה

לגילאי: 2-4

מחיר כניסה - 40 ש"ח (הורה+ילד)

לפרטים נוספים ולרכישת כרטיסים:08-9310700שעה 17:00 ספריית רחובות החדשה

מועדון הילדים הקוראים, מועדון מיוחד בו כל ילד יכול להביא את מה שקרא או כתב

פעילות לגילאי 8-12

הכניסה חופשית אך יש לבצע הרשמה מראש 08-6366182שעה 18:30 הספרייה המרכזית

יצירה בעקבות סיפור: "הנסיכה שלבשה שקית נייר "

עם: נועה יצחקי

פעילות לגילאי 9-12

עלות: 40 ש"ח

טל' 08-9457916
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

הרקדות ליל קיץ רחובות! לאוהבי ריקודי העם מידי מוצ"ש החל מ13.7 יתקיימו הרקדות בהנחיית מיטב המרקידים באולם הספורט ע"ש ברזילי; תוכנית האירועים המלאה מצ"ב בכתבה

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
צילום מפסטיבל רוקדים אביב


עיריית רחובות מחזירה את אירועי ההרקדות ליל הקיץ שיתקיימו החל ממוצ"ש הקרובה 13.7 לקהל הרחב. מידי מוצ"ש בחופשת הקיץ מיטב המרקידים יגיעו אל אולם הספורט ע"ש ברזילי ויחד עם התושבים יפתחו בחגיגת ריקודי עם המונית.

ההרקדות יתקיימו מדי מוצ"ש (חצי שעה אחרי צאת השבת) באולם הספורט ע"ש ברזילי רחוב טשרניחובסקי 19 בתאריכים:

13.7 עם ישראל שיקר

20.7 עם כרמית שימקו

27.7 עם איציק בן דהן

3.8 עם משה טוילי

17.8 עם יעל טויטו

24.8 עם שמעון ורד

31.8 עם סימה שאול

7.9 עם תמיר שליו

שימו לב בערב ט' באב 10.8 לא תתקיים הרקדה

הכניסה חופשיתהתפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל המחפשים והמחפשות יגיעו לשם..בקיצור בוגדים ובוגדות
  הגב 13.07.19 07:05
 • אורח
  תגובה עם המון טעם לא רק בוגדים אלא גם פנויים פנויות
  13.07.19 21:31
 • אורח
  שהייתי ילד זה היה בגן כלילה.מה שהיום גן המייסדים.היו גם הרקדות דיסקו לא רק ריקודי עם.כל הכבוד לעיריית רחובות.יוזמה ברוכה
  הגב 13.07.19 22:27

תמונות וסרטונים ממצעד הגאווה ברחובות

על פי הערכת המשטרה הגיעו למצעד בין 800 ל1,000 איש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 75הערב(חמישי) יצא לדרך מצעד הגאווה של רחובות המתקיים זו השנה השנייה בעיר. אל המצעד הגיעו בין 800 ל1,000 משתתפים שיצאו מאזור תחנת הרכבת לאורך רחוב הרצל עד לש"ד חן שם נערכו מופעים ונאומים של מארגני האירוע. בין הצועדים ניתן היה לראות את ח"כ , ד"ר עופר כסיף וחברי המועצה מ"מ ראש העיר, זהר בלום, אבי קינד, אורית שרגאי , שמוליק דאנזאן וד"ר רוני באום.
צפו בסרטון קצר:

התפרסמו 75 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גועל...גם לרחמים מלול על הפדיחה
  הגב 11.07.19 19:10
 • אורח
  מעבירים להם את זה בשקט כדי שהפרובוקטורים לא יעשו בלאגן ויזיינו תשכל עוד שיסיימו את זה וזהו
  11.07.19 21:01
 • אורח
  פאתטי
  הגב 11.07.19 19:13
 • אורח
  3200 פחות אנשים משנה שעברה
  הגב 11.07.19 19:13
 • אורח
  כמה שנאה,ועל מה. ואלו ששונאים הריי הם עצמם הומואים בארון ,שפוחדים להחשף.
  12.07.19 10:51
 • אורח
  עגועל נפש לעיר רחובות ולעומד בראשה כמו כן זוהר בלום שמכין את הקרקע ליום הבחירות איכססססס
  הגב 11.07.19 19:17
 • אורח
  זוהר בלום ומרקוביץ נראים נושכי כריות מגעילים
  12.07.19 11:16
 • אורח
  מצעד של טימטום. מה יש להתגאות? שיחיו את החיים שלהם אף אחד לא מפריע להם. אפילו מבחיל...
  הגב 11.07.19 19:17
 • אורח
  מגעילים לכו תחגגו בחדרי חדרים השאירו את הזוהמה בביתכם
  הגב 11.07.19 19:18
 • אורח
  סדום ועמורה הגיע לרחובות
  הגב 11.07.19 19:18
 • אורח
  איכסססס רחובות מזוהמת
  הגב 11.07.19 19:19
 • אורח
  חלאות לכו תדפקו בביתכם
  הגב 11.07.19 19:19
 • אורח
  בושה
  הגב 11.07.19 19:23
 • אורח
  חולי נפש.
  הגב 11.07.19 19:25
 • אורח
  לכול קבוצת ילדים מתלהבים נותנים במה במדינה הזאת
  הגב 11.07.19 19:28
 • אורח
  כנראה שכל התגובות פה זה אתה .. תשאיר את דעותייך שמעניינות את התחת לעצמך נשמה כל הכבוד לעיריית רחובות על המצעד הגיע הזמן לתת ללהטבים את המקום שמגיע להם.. לא יקרה כלום אם יום אחד בשנה כולנו נצעד יחד למען שוויון זכויות .
  11.07.19 19:39
 • אורח
  אדון מלול יכולת לעשות את מצעד הגאווה ביום שישי אחהצ וככה היית חוסך קללות
  הגב 11.07.19 19:38
 • אורח
  ראש עיר גאה עם כיפה מסש תתבביש לך עונשך משמיים
  12.07.19 11:16
 • אורח
  עיר מדהימה ומקבלת עם מצעד אמיתי שהוא מחאה אמיתית ודוגמא נפלאה
  הגב 11.07.19 19:40
 • אורח
  מהבולים
  הגב 11.07.19 19:45
 • אורח
  איכסה
  הגב 11.07.19 19:58
 • אורח
  זה אתיופים
  הגב 11.07.19 20:05
 • אורח
  זה האחים שלך
  13.07.19 13:09
 • אורח
  ממש מגעיל.ובושה לעיריית רחובות.
  הגב 11.07.19 20:42
 • אורח
  לא נתקלתי בלהטב בעיר
  הגב 11.07.19 20:46
 • אורח
  אז אתה עיוור....איך נראים בכלל להטבים?!
  11.07.19 21:25
 • אורח
  וואו כמה אגזוזנים, מה נהיה אין דור עתיד.
  הגב 11.07.19 20:54
 • אורח
  פדיחות להורים שלהם הם עושים
  הגב 11.07.19 21:00
 • אורח
  זהו? 800 איש? על זה חסמת את הרצל באמצע יון חמישי?בושה
  הגב 11.07.19 21:03
 • אורח
  40 דקות עמדנו בפקקים בגלל הגועל נפש הזה
  12.07.19 11:45
 • אורח
  גועל נפש
  הגב 11.07.19 21:04
 • אורח
  אני נדהמת מהתגובות כאן בדיוק בגלל אנשים כמוכם הלהטבים יוצאים למצעד על אפכם וחמתכם.
  הגב 11.07.19 21:21
 • אורח
  את מגעילהההההה סוטה
  12.07.19 11:15
 • אורח
  כל הכבוד לעיריית רחובות ! קבלת האחר ! שוויון ! לא להתייחס לתגובות של צרי העין
  הגב 11.07.19 21:24
 • אורח
  איזה תגובות ג ז ע נ י ם
  הגב 11.07.19 21:25
 • אורח
  מצעד הפדופילים. גאוות הפדופילים. תשאלו את עצמכם למה הם מנסים להתקבל לעבודות ותפקידים של גננות בגן ילדים. הם דורשים זכיות מיוחדות בגלל שהם בטוחים שהם יותר טובים. גל אוחובסקי: "יש לנו נציגים בכול מקום" הם בסך הכול מנסים לגרום לילדים שלכם להפוך להומואים. הם יוצאים ממועדוני הסמים והאונס בתל אביב ומנסים לאסוף קורבנות אונס נוספים.
  הגב 11.07.19 21:44
 • אורח
  צודק במיליון אחוז
  12.07.19 11:46
 • אורח
  הטרדה מכוונת של קבוצת סוטים! הם חייבים פיצוי כספי לתושבי העיר!!! בסך הכול רובם משתמשים בסמים ואלכוהול ומצעד כזה נוצר בזכות דילרים ובעלי פאבים שמנסים לשווק סמים ואלכוהול בכול מחיר.
  הגב 11.07.19 21:49
 • אורח
  והילדים שלהם גדלים
  הגב 11.07.19 21:51
 • אורח
  זה לא טבעי זה חולני סוטים
  הגב 11.07.19 21:52
 • אורח
  יהי רצון שהאדמה תיבלע אותם בחיים גועל מבחיל שעושים זאת בפרסיה
  הגב 11.07.19 22:14
 • אורח
  כל הכבוד לכל מי שלקח חלק. זכויות ושיוון לכולם. כל הכבוד על תהלוכה צבעונית וצודקת.
  הגב 11.07.19 22:36
 • אורח
  רק משיח יתקן אותם ממש רחמנות על המסכנים האלה כולנו צריכים להתפלל לרפואתם השלמה כי כולנו ערבים זה לזה
  הגב 11.07.19 22:48
 • אורח
  חוסמים את הכניסה לעיר לשעות ארוכות בשביל צעדת הפוכים, עולם הפוך.
  הגב 12.07.19 00:22
 • אורח
  איפה הגאווה פה לראות חבורה של אנשים בוגרים לבושים כמו אדיוטים מתערטלים בציבור מתנהגים בוולגריות וגסות האם זאת גאווה? תעשו מה שאתם רוצים בחדרי המיטות שלכם אף אחד לא יגיד לכם כלום תיהיו אנשים טובים ותשמרו על דרך ארץ ןאז תחושו גאווה אמיתית
  הגב 12.07.19 06:53
 • אורח
  בושה לחברי מועצה שהיו שם למה הראש הגדול מלול לא היה לתת להם כבוד אבל לסגור את התנועה יודע לכן זה בושה לעיר השומרת קצת מסורת של העם היהודי שבת שלום
  הגב 12.07.19 07:18
 • אורח
  כאן ניתן ללמוד באופן חד משמעי עד כמה אנשים הם רעים, בורים , חסרי עמוד שדרה ומאונני מקלדת. אף אחד לא רואה את הדבשת של עצמו. אני מאחל לכל אחד ואחת כאן שיהיה להם מישהו שונה במשפחה ודווקא אותו האדם השונה, אהוב במיוחד. אז נראה איך בדיוק קו המחשבה תשתנה בהתאם. אנשים אתם פשוט מזעזעים, אתם והתגובות.
  הגב 12.07.19 07:23
 • אורח
  נופת צופים מתוקה יפת נפש,מי מפריע להם להתחנגל בבית ,למה ללכת ברחוב להתנשק ולהראות את הסטיות שלהם
  12.07.19 16:45
 • אורח
  אל תאחל מחלה לאדם בריא שיהיה לו בבית..אז למי שיש כלב בבית צריך למצוץ לו ? כי הוא שונה וגם לזיין חמור כי הוא שונה ..זה כלב .וזה חמור.והלטבים פשוט חולים במחלה שעדיין אינה מוכרת
  12.07.19 18:12
 • אורח
  מצעד של חלאות אדם.בושה לעיר רחובות.
  הגב 12.07.19 07:41
 • אורח
  מצעד השרמוטות איכס גועל יאלה ראש העיר להיצתרף אחרי הכול נתת הסכמה
  הגב 12.07.19 09:27
 • אורח
  בושה וחרפה מילא זוהר בלום ומרקוביץ נראים הומואים אבל ראש עיר עם כיפה משס חחחחח בזיון
  הגב 12.07.19 11:14
 • אורח
  רחמים מלול איש דתי עם כיפה משס תתבייש לך עונשך משמיים אתה מחלל שם שמים ברבים
  הגב 12.07.19 11:17
 • אורח
  סגרו את כל רחובות בשביל הסוטים האלו גועל נפש
  הגב 12.07.19 11:47
 • אורח
  רחמים מלול רשע
  הגב 12.07.19 12:43
 • אורח
  עדיף הומו אחד על אלף אתיופים
  הגב 12.07.19 12:54
 • אורח
  שאלוקים יקח אותך בהמה
  13.07.19 13:04
 • אורח
  עדיף אלפיים ערבים על אחד כמוך
  13.07.19 13:06
 • אורח
  מצעד של בהמות בתחפושת של אנשים נאורים
  הגב 12.07.19 13:20
 • אורח
  זוהר אבי ויניב אתם צבועים ,כמה צבע נוזל מכם תתבישו,העונש שלכם שאחד הילדים שלכם יצא מהארון
  הגב 12.07.19 13:46
 • אורח
  אולי יש להם ...
  12.07.19 18:13
 • אורח
  היכן אגודת צער בעלי החיים שירחמו עליהם
  12.07.19 18:14
 • אורח
  מצעד האנשים שרוצים שתדעו מה ההעדפה במיטה ושתחשבו שזה נורמלי. אז אני רוצה שתדעו שזה מגעיל אותי. מה דעתכם לעשות מצעד הנגעלים זכותי לא? מי יותר נורמלי?
  הגב 12.07.19 13:48
 • אורח
  איככ דווקא ברחובות הומאויים מסריחים ה יקח אותם גועל נפש
  הגב 12.07.19 15:26
 • אורח
  מתוקהההה אני אוהבת
  הגב 12.07.19 15:34
 • אורח
  מצעד ללא משמעות בעייני, לכל אדם נטיה מינית לכאן או לכאן , למה הם חושבים שזה מצדיק מצעד? ועל מה בדיוק הגאווה? את/ה להטב סבבה , למה להחצין את זה?!? מציק כ"כ שחברי כנסת ומועצה מצודדים בדבר שהוא כ"כ לא ראוי, אתם, כלהטבים, מעוניינים בקבלה של הציבור אותכם, אך אתם לא מקבלים נורמות חברתיות של איך להתנהג בחברה, בין אם להטב בין אם לא מקובל שלא להחצין קשר בצורה פרובוקטיבית, זה קשר בריא, דווקא שמעוניינים לשמור את מה שקורה ביניכם, ופה זה ההפך הגמור. צניעות ושמירה על כבודך כאדם עוד לא הזיקה לאף אחד!!
  הגב 12.07.19 18:21
 • אורח
  משמעות יש, מצעד פדופילים, נרקומנים, שיכורים. יקחו לכם את הילדים ויגרמו להם להיות חיילים בצבא של נגועים ב OCD. ניצן לראות את הקורבנות שלהם נוסעים בשיירות ומטרידים את התושבים. הם משתמשים במערכת הצצה של מצלמות ומיקרופונים שמפוזרים בכל העיר. המשמעות של המצעד וזאת הגאווה : בזכותם יש המון מתאבדים.
  13.07.19 22:17
 • אורח
  מזה החוצפה הזו של השלט שרשום עליו ביבי ביבי תתכופף תגלה כמה זה כיף. חברים השלט והכותב אותו תצוף.
  הגב 12.07.19 19:02
 • אורח
  shame...... shame.........shame
  הגב 14.07.19 16:36
 • אורח
  מבקר המדינה ונציב תלונות הציבור קבע שחסימת משתמשים ומחיקת תגובות מדפים ציבוריים היא פגיעה בחופש הביטוי ובזכות לשיוויון. היא פוגעת באותנטיות השיח ועשויה להשפיע על דעת הקהל ועל תהליכי בחירה דמוקרטיים.
  הגב 15.07.19 08:56

עלייה בשיעור הזכאות לבגרות ברחובות! 83.1% מתלמידי רחובות זכאים לבגרות

על פי הנתונים ניתן לראות כי העלייה מתאפיינת בכך כי מחצית מתלמידי רחובות ניגשים ל 5 יח' בגרות באנגלית ורבע מהם נגשים 5 יח' בגרות במתמטיקה. ראש העיר, רחמים מלול: ״רחובות היא מעצמה חינוכית. מדי שנה אנו מגדילים את תקציב החינוך- ועימו גדלים ההישגים והתוצאות . החינוך האיכותי בעיר הוא תוצאה של השקעה רבת שנים, תשומת לב לפרטים ועבודה משותפת של העיריה עם הצוותים הפדגוגיים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10
משרד החינוך פרסם את נתוני זכאות לבגרות לשנת תשע"ח ברחובות, בהם נרשמה עליה בכל הפרמטרים. הנתונים נאספו מכל התיכונים בעיר אשר מצביעים כי נרשמה עליה בזכאות לבגרות בכל הפרמטרים שנמדו:

נרשמה עליה בזכאות לתעודת בגרות בנתונים המאחדים כיתות רגילות וכיתות חינוך מיוחד בשנת תשע״ח עמד שיעור הזכאות על 83.1% לעומת 79.3% בשנת תשע״ז, המשקפת עליה של כ-4%.


זכאות תלמידי העיר ללא כיתות חינוך מיוחד לשנת תשע״ח עומדת על 83.8% לעומת שנת תשע״ז 82.4% , המשקפת עליה של 1.4%.


אחוז התלמידים הזכאים לבגרות מצטיינת (תעודת בגרות איכותית הכוללת 5 יח״ל בכל המקצועות המשמעותיים, המאפשרת קבלה ללא ציון פסיכומטרי למוסדות השכלה גבוהה ) לשנת תשע״ח עומדת על 12.3% לעומת 10.4% לשנת תשע״ז, המשקפת עליה של כ2%.


אחוז התלמידים שניגשו לבגרות באנגלית בחמש יחידות לימוד הוא 50.4% לעומת 46.6% בשנת תשע״ז , המשקפת עליה כ4%.

משמעות הנתון הזה היא כי למעלה ממחצית התלמידים בעיר, ניגשים לבגרות של 5 יח״ל באנגלית.


אחוז התלמידים שניגשו לבגרות במתמטיקה בחמש יח״ל הוא 23.5% לעומת 18.8% בתשע״ז , המשקפת עליה של כ5%.

משמעות הנתון הזה היא כי כרבע מתלמידי העיר ניגשו לחמש יח״ל במתמטיקה.


נתוני ההתמדה גם הם מעידים על עלייה, ועל כך שרוב התלמידים ממשיכים ללמוד במוסדות החינוך שבו החלו ללמוד בכיתה ז , עד לכיתה יב:

בתשע"ח עמד שיעור ההתמדה על 85.3% לעומת

שיעור ההתמדה בתשע"ז שעמד על 83.6% .


ראש העיר, רחמים מלול:

"רחובות היא מעצמה חינוכית. מדי שנה אנו מגדילים את תקציב החינוך- ועימו גדלים ההישגים והתוצאות . החינוך האיכותי בעיר הוא תוצאה של השקעה רבת שנים, תשומת לב לפרטים ועבודה משותפת של העיריה עם הצוותים הפדגוגיים. אני מברך את כל השותפים לכך- המורים והמנהלים, וכן את ממלא מקומי זהר בלום מחזיק תיק החינוך על התמסרותו לתחום".


מ״מ ראש העיר , מחזיק תיק החינוך , זוהר בלום :

"נתוני הזכאות לבגרות מצויים בעליה מתמדת בשבע השנים האחרונות. אנחנו משקיעים בתחומי המצוינות ונלחמים על כל תלמיד, כולל השקעה עצומה בחינוך המיוחד. אני גאה בתוצאה הגבוהה שהשגנו השנה בנתוני הזכאות בשקלול יחד עם החינוך המיוחד! אני מבקש להודות לכל המורים והמנהלים על שיתוף הפעולה , ועל ההשקעה בתלמידים. זוהי עובדה שמערכת החינוך ברחובות היא מהטובות בישראל"


אפרת צוקרמן, מנהלת אגף החינוך בעיריית רחובות:

"נתוני הזכאות לבגרות מצביעים על עליה בכל תחום אפשרי, ואנו גאים ושמחים לראות כי ההשקעה העצומה נותנת את אותותיה. אנו מודים לצוותים החינוכיים בכל העיר על עבודתם המסורה"
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כבוד לרחובות! גם לבנט במדינת הייטק חייבים מתמטיקה אין מה לעשות
  הגב 11.07.19 18:36
 • אורח
  זוהר בלום תותח לחם עם הלול אפס מאופס זבל של הזבלים
  הגב 11.07.19 18:53
 • אורח
  כתב חידה?
  13.07.19 16:21
 • אורח
  וכמה מהקרדיט במתמטיקה מגיע למורים הפרטיים. בתי ספר פרטיים למתמטיקה? למה לא מופיע הנתון כמה מילדי חמש יחידות לוקחים שיעורים פרטיים וכמה משלמים על כל שיעור?
  הגב 12.07.19 10:21
 • אורח
  כבוד ענק לראש העיר שהחינוך עומד בראש מעייניו.כאיש חינוך ותיק ומנוסה,.ולעוסקים במלאכה כמובן זוהר בלום מחזיק תיק החינוך.למנהלים למורים וחיבוק גדול לתלמידים היקרים על ההשקעה.ולכל מנבלי הפה עמי הארץ תשתו מים
  הגב 12.07.19 14:41
 • אורח
  טעות באבחון.. דיאטה דחוף
  13.07.19 16:22
 • אורח
  קייטנות הקלפטומנים נפתחו ועובדי העירייה הגנבים מלמדים אותם לגנוב ציונים. בקרוב תפתח הקייטנה לפדופילים. ניתן לראות את הפדופילים נוסעים בשיירות ומטריד. צילמו אותכם. תקחו בחשבון שיש סרטים ביוטיוב של עובדי עיריית רחובות מטרידים את התושבים וגונבים.
  הגב 13.07.19 10:42
 • אורח
  הדרך להעלות את אחוזי הבגרות היא לסנן תלמידים עוד בשלב החטיבה. רחובות היא אחת הערים המסלילות ביותר. תלמידים לא טובים לא עוברים את מבחני הקבלה לחטיבה ולתיכונים בעיר ונשלחים ללמוד בערים סמוכות. זה בלוף שנועד לצרכי יחץ בדומה למבחני המיצ"ב.
  הגב 13.07.19 12:38
 • אורח
  השמנה שמסתובבת ברחוב בארי ומטרידה את התושבים, חוסמת רוכבי אופניים עם רכב ומנסה לגרום לנזקים. הפרה הזאת מלאה בקקה.
  הגב 13.07.19 16:44
 • אורח
  לידיעת הקוראים דרגו את תלמידי קרית עקרון המובילים בבחינות הבגרות.אבל היכן לומדים תלמידי הקריה אם לא ברחובות? ההצלחה הגדולה הינה של רחובות בלבד .חוץ מקפיצה ענקית שעשתה רחובות ההישגים שאליהם היא הגיעה כבוד לעיר ולעומד בראשה שאינו חוסך דבר מאנפריית החינוך שהקים מאז שהוא מוביל אותה
  הגב 14.07.19 12:01

מבזק שריפה ברחובות! אין נפגעים

דווח וצילום בוואטסאפ האדום 0586586106 שמרו המספר בזיכרון

מערכת האתר | | תגובות: 3

יום חמישי 11/7 שעה 17:15 דיווח על זיהוי עשן היוצא מגן ילדים ברחוב ניסן קנטרוביץ. צוותי לוחמי האש הגיעו למקום וזיהו כי מקור העשן ממזגן. אין נפגעים
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה נסגר כל יומיים מזגן נשרף?
  הגב 11.07.19 18:00
 • אורח
  זה לא גן ילדים .
  הגב 11.07.19 18:39
 • אורח
  אפילו המזגנים לא עומדים בעומס החום הזה 😀😀
  הגב 11.07.19 20:54

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
10.07.19 10:30
ברחוב עזרא דירה חמישה חדרים מורבחת קומה א מחסן פרטי מספר הבית 8/1 כניסה ב ליד מאפית שמואל
אורח
02.07.19 00:56
דירה ברחוב עזרא 8 דירת 5 חדרים שלוש כיווני אוייר חניה מרפסת סוכה בניין בן 12 שנה מיקום מרכזי סהכ 1900.000 דירה מספג 1
אורח
15.05.19 10:22
למכירה (ללא תיווך) ברח' עזרא 18 כניסה ב' דירת 4 חדרים יפהפיה עם מרפסת מסביב לבית. ממ"ד קומתי. 2 דיירים בקומה. קומה 5 מתוך 5, דירה מוארת 3 כיווני אוויר מלאים, צופה לנוף הפתוח. מזגן מרכזי חדש,צנרת ומקלחות חדשות. חניה פרטית. פינוי גמיש. 1770000 ש"ח. לפרטים - ורד -052-6676712
אורח
12.05.19 04:08
טלפון לגבי הנכס במודעה למטה 0529216297
אורח
12.05.19 04:06
למכירה קוטג 6 חדרים בשכונה הצבאית 250 מ"ר . נכס מפנק ומושקע מאוד עם דלתות פנדור ,דלת כניסה ייל , גופי תאורה לד מהודרים, דשא סינטטי , מזגני תדיראן , חיפוי חיצוני חדש . 2 חניות בטאבו ברחוב הולנדי יפיפה . מחיר 2,900,000
אורח
01.05.19 08:27
למערכת השפלה אם לא תעשו סינון של הודעות אשפה וקללות כמו חלק מהרשומות כאן תאבדו מהליגיטמיות של לוח זה.
אורח
08.04.19 18:44
למכירה דירה 4 חדרים קומה 3 עם מעלית וחניה מקורה 0525361893 ב ראשון בטיומקין
אורח
10.02.19 19:34
זקוק לכסף חייב למכור נדלן צור קשר ונקנה במחיר ראלי 0542235234
אורח
11.02.19 16:44
יש נדלן למכירה נעליים,דבק,לגו,נרתיק כמה ריאלי אפשר לקבל?


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275
אורח
12.07.19 13:17
לדתיים ברחוב עזרא 48 שיכון פא"י.3 חדרים קומת קרקע.60 מ"ר.מטבח חדש.מזגנים.סורגים ופלדלת.3500 שכירות+230 ארנונה.90 ועד בית.לטווח ארוך. פינוי 1/8
אורח
12.07.19 04:10
מחפשת יחידת דיור / דירה 2 חדרים שנראית טוב רצוי קרקע וחצר קטנה או דירה עם מרפסת, במחיר סביר שמתאים לזוג צעיר. באזור ראשונים מישור הנוף שיכון המזרח והסביבה.. 0535267123
אורח
03.07.19 15:48
להשכרה 3 ח מהממת משופצת כולל ריהוט ואביזרי חשמל באז"ר צמוד למשביר קומה2 לתקופה ארוכה 4700שח 97 מ"ר 0507668898 שירלי
אורח
01.07.19 16:47
מחפשת דירה 3 חדרים רצוי קרקע וחצר קטנה או בבניין קומה ראשונה אם אין מעלית ומרפסת לא יותר מ 3000 באחד מרחובות שרנכובסקי או לכיוון הרצל או לכיוון מרמורק . לספטמבר מסוף אוגוסט . כרמל 0539352032
אורח
28.06.19 15:17
תיצור קשר 0528960870
אורח
04.06.19 13:58
מחפש דירה להשכרה במחיר סביר למי שמרוויח לא סביר (כמו חצי מהמדינה הזו) ברחובות. דירה של 2 חדרים. אם יש כאן מישהו שרוצה להשכיר ויש לו את האפשרות להשכיר - תרשום הערה אני אני אפנה תודה רבה
אורח
06.06.19 14:48
אף אחד לא רוצה להשכיר לי דירה?
אורח
29.06.19 19:11
0528960870
אורח
10.06.19 22:19
אתה יורה לעצמך ברגל מקטר על המשכורת שלך בעלי נכס הם לא לשכת הסעד תכין ערבות בנקאית וצא לדרך
הצג תגובות נוספות
אורח
28.05.19 09:53
להשכרה ברחובות 3 חדרים בשדרות חן קומה שניה עם מעלית +חניה מקורה, כניסה אמצע יולי, ליצירת קשר 0549579030


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
13.07.19 00:40
רוצה 15500
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:11
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:09
טלפונים חשובים לאזרח הוות
אורח
03.12.18 22:41
מצחיק כתב מטופחת האם מדובר בגינה או ברכב?


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
29.06.19 10:22
לקשת אחזקות דרושים עובדי ניקיון מעל גיל 21 למשרה מלאה או חלקית אפשרות לעבוד באופן עצמאי בקבלנות (לבעלי רכב ). 0524665634
אלמוג להב
27.06.19 16:06
מחפשת עבודה שמתאימה לבני נוער באזור ראשון לציון 0543555645
אורח
11.06.19 22:10
מחפשת עבודה בגדרה חצי משרה עד השעה 14:00 אפשרי עבודה מהבית פרטים נוספים במייל: bathe2@walla.com
אורח
20.05.19 09:47
טכנאי מחשבים מיומן ומנוסה . הגעה עד בית הלקוח. 052-4812381
אורח
17.04.19 16:58
מנקה בתים ביסודיות אמינה וחרוצה מי שצריכה עזרה במשק בית להתקשר 0522952296
אורח
17.04.19 16:59
מנק ה מראשון
אורח
30.03.19 18:19
שלום מחפשת עבודה לאחרי צהריים לניקיון משרדים ,מ 16: טלפון שלי 0524718448
אורח
24.03.19 16:42
דרוש/ה עובדת לניקוי חברת היי טק 08:00-16:00 . שכר גבוהה, תנאים מצויינים.. 077-3518899
אורח
06.04.19 23:36
באיזה איזור
לירון אוזנה
16.03.19 10:25
דרושים מדריכים צעירים ,( לפני גיוס, משוחררים, לומדים למכינות או פסיכומטרי, סטודנטים...) לעבודה עם ילדים במרכז אתגרים והעשרה חדש במזכרת בתיה. מ13:00-17:00 עבודה באוירה צעירה ואנרגטית, הרבה אחריות וסיפוק! תנאים מעולים למתאימים.


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל