הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

היכונו ל 6 שבועות של בלאגן ברכבת מרחובות לתל אביב! 

בעוד מספר ימים/שבועות חלק או כל הרכבות מבאר שבע לתל אביב יבוטלו בשעות העומס בבוקר למשך 6 שבועות ויגיעו עד יבנה ונוסעים רבים מאשקלון/אשדוד ייסעו ברכבת דרך רחובות

חד הסיגד ברחובות! 

החל ממחר (שלישי 19.11) יחלו שלל אירועי תרבות, מוזיקה, אוכל מסורתי ועוד במרכזי רשת חוויות וברחבי העיר לרגל חד הסיגד של בני העדה האתיופית;

בית החולים קפלן מזמן נשים בהיריון לסדנת הכנה ללידה קיסרית שתתקיים ביום שלישי 19.11

בחירות 2019! ביום ראשון 24.3 יתקיים כנס בחירות של מפלגת מרצ לקהילה האתיופית עם מהרטה ברוך רון וח"כ לשעבר שלמה מולה. הכנס יתקיים באולם רימונים רחובות

הציבור מוזמן להגיע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


ביום ראשון הקרוב תקיים מפלגת מרצ כנס בחירות מיוחד לבני הקהילה האתיופית ברחובות.

אל הכנס יגיעו מהרטה ברוך רון, שר הקליטה לשעבר מר יאיר צבן, ד"ר חיים פרי וח"כ לשעבר שלמה מולה.

הכנס יתקיים ביום ראשון 24.3.19 בשעה 19:00 באולמי רימונים רחוב שרה ושמואל גוטהילף 1

הציבור מוזמן להגיעהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.

הנהגת ההורים ברחובות החלה בסקר המזון הגדול של צהרוני החברה העירונית ורשת חוויות בבתי הספר וגני הילדים בו יכולים ההורים להביע את דעתם ודעת ילדיהם על המזון המוגש להם... לינק לסקר בכתבה

בסקר מתבקשים ההורים להביע את דעתם וילדם על המנות המוגשות בצהרונים וכן להציע הצעות לשיפור.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


במסגרת פעילותה של הנהגת ההורים העירונית ברחובות, החליטו ההורים והחברה העירונית לערוך סקר בנושא המזון המוגש בצהרוני החברה העירונית בבתי הספר וגני הילדים. זהו סקר נוסף שעורכת הנהגת ההורים, זאת שלאחר שבחודש אוגוסט האחרון הוחלפה חברת הקייטרינג לאור תלונות רבות של ההורים במהלך שנת הלימודים הקודמת.

במסגרת הסקר הנהגת ההורים העירונית מזמינה את ההורים להביע בסקר את חוות דעתם על המזון המוגש לילדם בצהרון: אילו מנות (עיקרית, תוספות וסלטים) הוא אוהב/לא אוהב, האם הוא מסתדר באכילה בחיתוך, מה דעת ההורים ודעתו של הילד על האוכל. כמו כן מוזמנים ההורים להציע הצעות לשיפור ולבקשות מיוחדות.

להלן קישורים לסקר:

סקר לגני הילדים

סקר לבתי הספר הממ"ד

סקר לבתי הספר הממלכתייםהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.

במסגרת שבוע הבטיחות בדרכים מחר (שלישי 19.11) לאורך רחוב הרצל ברחובות יוצבו דיילי הסברה לתושבים ובנוסף יתקיים הפנינג מיוחד לילדים בקניון רחובות

אירועי שבוע הבטיחות נפתחו אמש (ראשון) עם פעילות הסברה של דיילים בקניון רחובות וכן חתימת ראש העיר וחברי המועצה על אמנת בטיחות בדרכים שהוצבה בעירייה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


שבוע הבטיחות בדרכים מצוין השנה בכל הארץ בסימן מניעת היסח הדעת בעת הנהיגה, ומטרתו הינה להעלות את המודעות הציבורית לנושא הבטיחות בדרכים במדינת ישראל, הגדלת האחריות האישית והשותפות הפעילה במאבק בתאונות הדרכים, שינוי תרבות הנהיגה בישראל והעמקת מחויבותם של מקבלי ההחלטות והציבור לבטיחות ולסובלנות בדרך.

היום (שני) התקיים בלובי העירייה טקס חתימה על אמנה בנושא על ידי ראש העיר רחמים מלול , ממלא מקומו זהר בלום, מחזיק תיק התחבורה חבר המועצה אבי קינד, מנכ"ל העיריה דורון מילברג, מנהל האגף אליצור זרחי ומנהל המחלקה אייל לוי , עובדים ומנהלים. הציבור הרחב מוזמן למקום לחתום על האמנה.בנוסף אמש (ראשון) קיימו בקניון רחובות הסברה בנושא " היסח הדעת " לבאי המקום באמצעות דיילים . והבוקר (שני ) בין השעות התקיימה בלובי העירייה תצוגה אקטיבית , ודיילים יקיימו הסברה לעובדים ולתושבים באי העירייה .

בעיריית רחובות פועל באופן קבוע המטה העירוני לבטיחות בדרכים, שמנהל אייל לוי , במסגרת אגף הביטחון, חירום, בטיחות , רכש ומוקד עירוני. גם ברחובות מציינים את שבוע הבטיחות בפעילות בכל העיר . הקמפיין העירוני לציון השבוע שנועד להעלות מודעות כדי להציל חיים מתבטא במגוון דרכים.בנוסף יתקיימו ברחבי מגוון רחב של פעילויות :

יום שלישי 19.11

יתקיים בקניון רחובות אחרי הצהריים, בין השעות 15:00 – 19:00 הפנינג הפעלות ושולחנות יצירה , חלוקת בלונים ושי צנוע לילדים ולכלל המשתתפים , כולל צילום מגנטים ממותגים וכן הרכבה של פאזל צבעוני ממותג – הכל כדי להעלות מודעות לנושא הבטיחות בדרכים.


בין השעות 16:00 – 20:00 תתקיים פעילות הסברה בנושא " היסח דעת " וחלוקת מסרים ע"י דיילים ברחוב הרצל ( מרכז העיר ) לתושבים ולילדים .

במוסדות החינוך רכז/ות הזהירות בדרכים יעבירו שיעורים ופעילויות יזומות בנושא הבטיחות בדרכים בקרב התלמידים תוך מתן דגש על כללי התנהגות להולכי רגל, רוכבי אופניים / קורקינט ועוד.


ראש העיר, רחמים מלול:

קורא לכל תושבי רחובות לנהוג בזהירות, בעיר ומחוצה לה: "עיריית רחובות מקדישה משאבים על מנת להעלות את המודעות לנושא הבטיחות בדרכים, הן באמצעות פעילות במערכת החינוך והן באמצעות פעילות בקרב הציבור הרחב. אני קורא לתושבות ולתושבים- אנא, אל תעסקו בכל פעילות אחרת בזמן נהיגה. מוטב לאבד רגע בחיים מאשר חיים ברגע"


חבר המועצה אבי קינד, מחזיק תיק תחבורה:

"נמשיך להדגיש בכל דרך אפשרית את חשיבות השמירה על הבטיחות בדרכים והעלאת המודעות לכללי הזהירות. אנו פועלים בקרב כל שכבות האוכלוסייה כדי להעביר את המסרים המשמעותיים שיביאו להפחתת היקף התאונות"


אייל לוי, מנהל המטה העירוני לבטיחות בדרכים באגף הביטחון והבטיחות בעיריית רחובות:

"אנו פועלים במשך כל ימות השנה על מנת להעלות את המודעות לנושא הפעילות בדרכים – וזו פעילות השיא שלנו . אני מזמין את הציבור לקחת בה חלק . אנו מקווים כי שבוע הבטיחות בדרכים יגרום לכולנו להיזהר יותר - ובכך ימנעו תאונות עתידיות "

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אבל בבית הספר אומרים שהם שולחים מכוניות בשביל לדרוס ילדים.
  הגב 18.11.19 21:46
 • אורח
  איך בטיחות בדרכים וליד הבית שלהם חונים באדום לבן וזורקים אבנים על מכוניות.
  הגב 18.11.19 21:58
 • אורח
  "ברחובות שותים ונוהגים" העיר היחידה בישראל שאין בדיקות אלכוהול וכולם נוהגים שיכורים.
  הגב 18.11.19 22:04

לוח הדירות

לפרסום נכס - 055-970-7114

היכונו ל 6 שבועות של בלאגן ברכבת לתל אביב! בעוד מספר ימים/שבועות חלק או כל הרכבות מבאר שבע לתל אביב יבוטלו בשעות העומס בבוקר למשך 6 שבועות ויגיעו עד יבנה ונוסעים רבים מאשקלון/אשדוד ייסעו ברכבת דרך רחובות

כיום רוב ציבור הנוסעים מאשקלון ואשדוד נוסע ברכבת לתל אביב דרך יבנה - ראשון לציון, ביטול הרכבות בשעות הבוקר יסיט את הנוסעים לרכבת החלופית היוצאת מאשקלון לתל אביב דרך רחובות ותפוסת הרכבת צפויה להיות מלאה כבר בשלב שהרכבת אספה נוסעים מתחנות אשקלון, אשדוד ויבנה

אבי בר | | תגובות: 1


משתמשי הרכבת מרחובות לתל אביב עומדים לחוות 6 שבועות של שיבושים מתוכננים ברכבת באר שבע – תל אביב (דרך יבנה ראשון לציון) לצורך הסבת אחת ממסילות הברזל בציר איילון לחשמלית וגם היא לטובת רכבת ירושלים.

על פי התכנון המקורי תכננה רכבת ישראל לבצע את פרויקט החשמול בשעות הלילה ולשבש את תנועת הרכבות רק בשעות הלילה למשך כשנה וחצי מאחר והעבודות תוכננו ל – 3 שעות מידי לילה.

שר התחבורה החדש ח"כ בצלאל סמוטריץ החליט היום על שינוי בתוכניות העבודה והחליט כי עדיף להתאמץ ולעבוד במשך כל שעות היום ולסיים את הפרויקט תוך 6 שבועות גם במחיר שיבושים קשים לתקופה קצרה.

לאור החלטת השר רכבת ישראל תתכנס ותקבע את השינויים הצפויים ולוח הזמנים. כאשר על הפרק השבתת חלק מקווי הרכבת בשעות העומס בבוקר ברכבת בקו באר שבע דרך בת ים – תל אביב, המשמעות היא שנוסעי הרכבת מאשקלון, אשדוד ויבנה מזרח ייאלצו לקחת את הרכבת החלופית לתל אביב העוברת ברחובות ובכך להגדיל באופן ניכר את כמות הנוסעים בבוקר שגם כך היא בתפוסה מלאה. או להמשיך עד יבנה מערב ומשם באוטובוסים יוסעו לתל אביב. הנוסעים.

השבתת תנועת הרכבות תהייה רק בשעות העומס ותנועה רגילה בשעות האחרות.

אין כרגע לוח זמנים מדוייק מתי תתחיל השבתת חלק מהקווים, ועדיין לא פורסם אילו רכבות בשעות העומס בבוקר יבוטלו.

העדכון המדוייק יפורסם בימים הקרוביםהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.

חד הסיגד ברחובות! החל ממחר (שלישי 19.11) יחלו שלל אירועי תרבות, מוזיקה, אוכל מסורתי ועוד במרכזי רשת חוויות וברחבי העיר לרגל חד הסיגד של בני העדה האתיופית; תוכנית האירועים מצ"ב בכתבה

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לראשונה ברחובות, יצויין חג הסיגד ממסורת קהילת יהודי אתיופיה, בסדרת אירועים. מטרת האירועים – שייערכו ברחבי העיר ולמגוון אוכלוסיות- להכיר לתושבים את המסורת היפה של קהילת יהודי אתיופיה ואת מנהגי החג העתיק.

לפני מספר חודשים התקבלה הצעתו של שאול צגהון, חבר המועצה מחזיק תיק השכונות, לציין ברחובות את חג הסיגד באמצעות שבוע של אירועים ברחבי העיר. בימים אלה גובשה תוכנית הפעולה, והציבור הרחב מוזמן לקחת חלק בכל האירועים, ללא תשלום, ולהיחשף למסורת העתיקה של יהדות אתיופיה.

עבור בני העדה האתיופית , חג הסיגד משמש כהמשך לחשבון הנפש הפרטי של יום הכיפורים. ביום זה מוסיפים לחשבון הנפש הפרטי את הפן הציבורי, ובהתקהלות המונים מכריזים על חידוש הברית עם האל ומתפללים על המשכיות האמונה ובוא הגאולה השלמה.

ברחובות , מזה למעלה מחמש שנים קבוצת מתנדבים בשם "צוות חשיבה" מובילים ומקיימים את אירוע הסיגד ברמה עירונית בשת"פ עריית רחובות.

אחד היעדים המרכזיים של "צוות חשיבה" היה להביא את הסיגד למרכז העיר, לרחוב הראשון בעיר - רחוב יעקב בו שוכן בית העם, למקם את האירוע במרכזה של העיר. אכן האירוע מתקיים מידי שנה בבית העם בשילוב תהלוכה רבת משתתפים על רחוב יעקב, המדמה את העלייה אל ההר, עד לבית העם שם מתקיים האירוע המרכזי של הסיגד.על מנת להנחיל לצעירים ולנוער את משמעות חג הסיגד באופן מיוחד, בשפה שלהם ובזמן שלהם, נקבעו אירועים מיוחדים בשכונות ברחבי העיר ובעירונוער.

להלן תוכנית האירועים:

ביום שלישי , 19.11 בשעה 17:30 ייערך במתנ"ס אושיות, ברחוב החבורה 20 אירוע לנוער ולקהילה בנושא חג הסיגד. אוכל מסורתי והצגת היחיד "תוצרת הארץ בכיכובה של השחקנית היוצרת אביבה נגוסה.


ביום רביעי, 20.11 בשעה 15:00 ייערך במחלקת הנוער של אגף החינוך, ברחוב בנימין 4 אירוע למובילי תנועות הנוער בעיר בנושא חג הסיגד


יום רביעי 20.11 שעה 17:00 בבית לגדול טוב – גבירול , רחוב דוד אלעזר 23 . היכרות חוויתית עם מנהגי החג ברכות וביצוע הדבו(לחם) וטקס הבונה (הקפה המסורתי ), טעימות של מאכלים מסורתיים פעילויות מגוונות לילדים ועמדת צילום.


ביום חמישי, 21.11 בשעה 20:00 ייערך במתנ"ס שדירות ח"ן, ברחוב שד' חן 31 הרצאה לקהילה מפי חבר המועצה שאול צגהון בנושא חג הסיגד


ביום ראשון , 24.11 בשעה 18:30 ייערך במתנ"ס קרית משה , ברחוב גבריאלוב . 20 אירוע לנוער ולקהילה בנושא חג הסיגד. באירוע יתקיים טקס ברכת הקייס טעימות ממאכלים מסורתיים , מוזיקה אותנטית בליווי רקדניות, דוכני יצירה וחידון לכל המשפחה


יום שני 25.11.19 שעה 18:00

ביום זה יתקיים האירוע המרכזי עם תהלוכה ססגונית עם ניגונים מזמורים ושמחה בהובלת הקייסים מבית דונדיקוב לבית העם- היכל התרבות העירוני. בהיכל התרבות ייערך אירוע במעמד ראש העיר, רחמים מלול, וחבר המועצה שאול צגהון, מחזיק תיק השכונות, עם כיבוד קל ובליווי מוזיקלי , שיחה בנושא הסיגד, מופעי אומנים בשירים וזמירות מגוונות. הערב יפתח בברכת הכהנים, בראשם הקייס ברקו טגנ'יה.

הערב הופק על ידי החברה העירונית ופעילי "צוות חשיבה" קבוצת מתנדבים תושבי העיר.


האירוע המרכזי של חג הסיגד במערכת החינוך יצוין בבית הספר בן צבי, ביום שישי, 29.11, בהובלת הורי בית הספר ומתנדבים , עם הסבר לתלמידים על משמעות החג, טקס בונה, ריקודים ושירים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בית החולים קפלן מזמן נשים בהיריון לסדנת הכנה ללידה קיסרית שתתקיים ביום שלישי 19.11 יש לבצע הרשמה מראש

הסדנה ללא עלות אך יש לבצע הרשמה למועדון היולדות של בית החולים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


בית החולים קפלן ממשיך בשירות למטופליו ופותח ביום שלישי הקרוב סדנת ההכנה ללידה קיסרית. הסדנה מיועדת לנשים בהיריון אשר תקבלנה את כל המידע לקראת הניתוח הקיסרי דרך מפגש עם פסיכולוגית המחלקה, מיילדת ורופאת נשים שיענו להן על כל השאלות לקראת הניתוח וההתמודדות עם התקופה הראשונה שלאחריו.

הסדנה תתקיים ביום שלישי 19.11.19 בשעה 19:00 בבית החולים

הסדנה ללא עלות אך יש לבצע הרשמה מראש דרך דף הפייסבוק של בית החולים
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  קפלן זה אופיר היקרי סימון ז"ל אופיר היקרי סימון ז"ל זה קפלן
  הגב 18.11.19 16:43
 • אורח
  כל הכבוד לבית החולים אבל מי מעביר את הסדנא פרטים חסויים?
  הגב 18.11.19 19:51

תזכורת לתיכוניסטים/יות של רחובות על האירוע בדבלין – הכניסה חופשית! ביום שלישי 19/11 תלמידי יא – יב מוזמנים למועדון דבלין ברחובות לאירוע "קרבי על הבר" למפגש עם קצינים בכירים בצה"ל ... המפגש כולל כיבוד קל. לשאלות 6877*

הכניסה חופשית אך יש לבצע הרשמה מראש. אירוע "קרבי על הבר" מזמין את המיועדים לגיוס לשמוע הכל על השירות הקרבי ממפקדים ומלוחמים בשטח. האירוע יתקיים ביום שלישי, ה-19 בנובמבר בשעה 19:00 במועדון הדבלין, ברח' המדע 1 רחובות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


לראשונה ברחובות: "קרבי על הבר" בשיתוף צה"ל!

צה״ל ועיריית רחובות מזמינים את בני הנוער בכיתות יא'-יב' לערב חד פעמי בבר ה"דבלין" כדי לשמוע הכל על השירות הקרבי ממפקדים ומלוחמים בשטח.


צה"ל מוביל את פרוייקט "רקרבי" לעידוד הגיוס ליחידות צבאיות, אשר פועל להנגיש את המידע לצעירים לפני גיוס. במסגרת זו החלו בסדרת אירועים חדשניים לבני הנוער בישראל, שטרם נערכו בעבר בישראל : מפקדים בכירים ולוחמים מהשטח מגיעים לעיר ונפגשים עם בני הנוער באחד מהברים . האירוע ברחובות הוא השלישי בסך הכל בישראל, אחרי תל אביב וחיפה, לאחר פעילות אינטנסיבית של מחלקת הנוער בעירייה להביא את האירוע לרחובות בהקדם.

באירוע ברחובות ישתתפו מפקדים בכירים ביניהם: מח״ט גבעתי, אל״מ איציק כהן, מפקד פלוגה בקרקל, סרן עדן ליברמן ומפ בשריון.

במהלך המפגש , שייערך בין השעות 19:00-21:30 יספרו הלוחמים והמפקדים על השירות ביחידות הקרביות , ייערך פאנל לוחמים ובסופו ייערך "ספידדייט" שבמהלכו יסתובבו לוחמים בין השולחנות ויענו על כל השאלות והתהיות מפי הצעירים שמשתתפים, בשיחות בגובה העיניים.

מטרת המיזם היא להנגיש את היחידות הקרביות לבני הנוער לפני גיוסם לצה״ל, להעלות את המוטיבציה לשירות קרבי ולהפיג את החששות לפני הגיוס. כל זאת באמצעות מתן במה למפקדים וללוחמים לספר את סיפורם בגוף ראשון.


האירוע יתקיים ביום שלישי, ה-19 בנובמבר, כ״א בחשון, בשעה 19:00 במועדון הדבלין, ברח' המדע 1 רחובות.

הכניסה חופשית אך יש להירשם מראש https://rakravi.co.il/rehovot/

במקום יוגש כיבוד קל.זוהר בלום, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך:

"אנו פועלים במשך כל ימות השנה לעודד את הגיוס לצה"ל ולסייע לבני הנוער בבחירה לשרת שירות משמעותי. צה"ל בחר ברחובות להיות אחת הערים הראשונות בישראל לאירוע ייחודי זה, ואנו מזמינים את בני הנוער לקחת חלק בחוויה ובמפגש נדיר"


מפקד בית הספר להכשרות סיירת גולני, רס"ן תומר גרינברג:

''קרבי על הבר הוא פרויקט שיוצר חיבור עם בני הנוער קצת לפני השירות. בסוף, כשמגיעים מפקדים מיחידות שונות לאירוע מהסוג הזה, זה יוצר אירוע הרבה יותר מגוון, מעניין ומשמעותי. אני רוצה להגיד למלש"בים שהם מגיעים לידיים טובות ועומדים לחוות את התקופה המשמעותית והמעצבת ביותר בחייהם."


אבי יוספי, מנהל מחלקת הנוער באגף החינוך:

"קרבי על הבר הינו פרויקט חשוב אשר משלים את נושא הכנה לצה"ל בכלל ושירות משמעותי בפרט. מרכז הכנה לצה"ל בעירונוער מייצר כל השנה מיזמים בכדי להעלות את אחוזי הגיוס בקרב בני נוער ולהשפיע עליהם לשרת שירות משמעותי . פרויקט מסוג זה הינו נדבך משמעותי בפסיפס הפרויקטים שהעירייה מבצעת בכדי לעודד, להשפיע ולהצמיח בני נוער ערכיים אשר תורמים לחברה ולמדינה"
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד על ערב זה בהצלחה למפקדים ולנוער לפני גיוס לשרות, בצה"ל והמשך שרות קל עם הרבה רצון להמשיך לשרת את המדינה בכבוד יום טוב
  הגב 05.11.19 16:07
 • אורח
  אני בין 71 יכול להגיעה לערב זה ולרעות את הבחורים לפני גיוס לצהל בהצלחה
  הגב 17.11.19 04:18
 • אורח
  מה עם "משרתי האל" ? הם פטורים...
  הגב 17.11.19 08:57
 • אורח
  האם ד.חממי יגיע לתת הרצאה מענינת?
  הגב 18.11.19 16:43

הרצאה חובה לבעלי עסקים ברחובות! בעלי העסקים ויזמים מוזמנים להגיע להרצאתו של גיל פינקלשטיין, בה יקבלו כלים להתמודד עם אתגרי שיווק ופרסום העסק; ההרצאה תתקיים ביום חמישי 21.11 במכללה העירונית; הכניסה חופשית, יש לבצע הרשמה מראש

ההרצאה מצטרפת לסדרת הקורסים "יוזמים עסק" שמתקיימת במכללה במהלך השנתיים האחרונות בשיתוף הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, קורס שמעניק את מירב הכלים והמשאבים לפתיחת עסק חדש. בחודש דצמבר ייפתח קורס של שיווק מתקדם ברשתות החברתיות, שהפכו בשנים האחרונות לכלי שיווקי חזק ואפקטיבי, כולם נמצאים שם אבל לא כולם יודעים איך לעשות את זה נכון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום יח"צ


הרצאה ייחודית של המכללה העירונית רחובות עבור בעלי עסקים לרגל שבוע היזמות העולמי 2019

החברה העירונית רחובות מזמינה את בעלי העסקים הקטנים להרחיב אופקים ולקבל כלים במסגרת הרצאה שתתקיים ביום חמישי, 21.11 במכללה העירונית רחובות. שבוע היזמות העולמי מגיע גם למכללה העירונית רחובות. לרגל ציון שבוע זה, מארחת המכללה הרצאה לטובת בעלי עסקים ויזמים מתחילים, קטנים ובינונים

בהרצאה "שיווק אוטומטי - בניית מערך שיווק שעובד בשבילך" שתועבר על ידי גיל פינקלשטיין, ילמדו בעלי העסק הקטן המתמודדים עם אתגרים מתמידים של משאבים וחוסר פנאי לפעולות השיווק שכל עסק מצריך, איך בונים מנגנון שיווק חזק, שמזרים לקוחות פוטנציאליים בקלות. מהם הערוצים הנכונים לעסק ואיך בוחרים נכון את כלי השיווק.

ההרצאה תתקיים ביום חמישי 21.11.19 בשעה 18:00 במכללה העירונית רחובות , גיבורי ישראל 2

הכניסה חופשית אך יש להירשם מראש במספר: 076-8844855


ההרצאה מצטרפת לסדרת הקורסים "יוזמים עסק" שמתקיימת במכללה במהלך השנתיים האחרונות בשיתוף הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, קורס שמעניק את מירב הכלים והמשאבים לפתיחת עסק חדש. בחודש דצמבר ייפתח קורס של שיווק מתקדם ברשתות החברתיות, שהפכו בשנים האחרונות לכלי שיווקי חזק ואפקטיבי, כולם נמצאים שם אבל לא כולם יודעים איך לעשות את זה נכון. בקורס ילמדו כלים לקידום דפי העסקיים בפייסבוק ובאינסטגרם לפרטים והרשמה:

http://www.ironit-rehovot.co.il/merkazim.asp?category=4705


לדברי איציק עובדיה, מנכ"ל החברה העירונית רחובות:

"אנו שמחים לצייד את בעלי העסקים הקטנים ב ״ארגז כלים״ יישומי שאיתו יוכלו לקחת יוזמות חדשות ולפתח את העסק, אנו שמחים לתת את המענה במסגרת קורסים והרצאות פרקטיות".


לדברי אודי קדם, מנהל המכללה העירונית:

"בשל הצרכים והביקוש בשטח, ידענו שזה חשוב ונכון לתת מענה לכל בעלי העסקים הקטנים, הן באירועי העשרה בדומה להרצאה זו שנקיים לרגל שבוע היזמות והן בתוכן הקורסים שאנו מקיימים בקורס".התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

מכבי וייסגל רחובות שוחים אל ההצלחה! חניכי המועדון הגיעו למקום הראשון והשלישי בתחרות השחייה של מכבי ישראל

בנוסף לזכייה הקבוצתית מי שמשך את תשומת הלב היה חניך המועדון ערן גרובמן ששבר את השיאים בגילאי 13-14 במקצי ה100 ו200 מ' גב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10
צילום: מכבי וייסגל רחובות


אליפות "מכבי" בשחייה נערכה לאחרונה בבריכה הלאומית במכון וינגייט. בתחרות לקחו חלק 900 שחייניות ושחיינים בכל הגילאים - צעירים, נוער ובוגרים, מ-19 אגודות שונות של מרכז מכבי. את העיר רחובות ייצג מועדון מכבי וייסגל רחובות שממשיך להציג הצלחות של חניכיו.

אחד ההישגים המרשימים של התחרות הייתה שבירת השיאים בגילאים 13-14 של חניך המועדון, ערן גרובמן.

ערן שבר את השיאים במקצי ה 100 ו 200 מ' גבבנוסף זכה המועדון:

במקום שלישי - קבוצתי

במקום ראשון כללי – בנים

במקום חמישי כללי – בנותהתפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בס"ד וואו כל הכבוד לילדים ולילדות ישר כוח!ובשורות טובות אמן בורא עולם!
  הגב 17.11.19 18:27
 • אורח
  בשד. מחר יהיו שיבושים ברשת התקשורת בסביבת קניון רחובות בשעות 14:00-16:00 .
  הגב 17.11.19 21:19
 • אורח
  למה בגלל כמה מנטורים נוכלים ועוד קבוצה של מטורללים שמטרידים אתפ תחסמו לנו את האינטרנט?
  17.11.19 21:22
 • אורח
  המנטורים שמחזיקים כלבים מפגרים. גם המנטורים וגם הכלבים. מחר יעבור מסוק מעל הבתים שלהם ויפזר פלפל חריף בשביל שיפסיקו להטריד.
  17.11.19 21:33
 • אורח
  וץוהכל למרות זה שמלול לא משחרר להם..... כמעט אפס תקציב ספורט
  הגב 17.11.19 21:54
 • אורח
  בגלל שאת רוב התקציב מבזבזים על סמים .
  18.11.19 18:29
 • אורח
  ליד חוויות נווה יהודה יש קבוצה של מפגרים שמטרידים את התושבים. אם לא תעיפו אותם את תהיו אחראים לאסון.
  הגב 18.11.19 14:20
 • אורח
  לא היו מפגרים אבל כן יש כלב חולה כלבת שעושה רעש. הבעלים של הכלב פדופיל והם מבקשים מהכלב לעשות רעש בכדי שהשכנים יוציאו את הילדים לרחוב. פטנט ישן של פדופילים.
  18.11.19 19:38
 • אורח
  לבת שלי יש צפצופים באוזניים בגלל הכלב שלהם.
  18.11.19 21:22
 • אורח
  בגלל טעות אנוש לא היו היום בסביבת הקניון שיבושים ברשת האינטרנט. השיבושים יהיו מחר בשעה 14:00-16:00. הארגון הישראלי נגד הטרדות של פדופילים, קלפטומנים שיכורים ונרקומנים מתנצל ויעשה הכל בשביל לעשות שיבושים שאולי ילמדו את המנטורים הנוכלים ואת הפדופילים לא להטריד את האזרחים.
  הגב 18.11.19 19:38

קרקס AQUA המשלב מופעי קרקס ומים מרהיבים מגיע בחנוכה למתחם ביל"ו סנטר

הקרקס מתאים לכל המשפחה ולכל גיל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: יחצ


קרקס ה-AQUA מגיע לישראל לחגוג את חנוכה במתחם עופר בילו סנטר אאוטלט!

מתחם עופר בילו סנטר אאוטלט , מקבוצת קניוני עופר, מזמין את תושבי האזור לחגוג את חג האורים עם קרקס מרהיב של קרקס AQUA (אקווה), קרקס על המים.

מופע הקרקס יוצא הדופן יתקיים במהלך החג, בין התאריכים 14.12-30.12, והוא יציג לראשונה ולאחרונה בישראל מופע שעושה שימוש במערכת מים ממוחשבת אומנים רבים מרחבי העולם עם אפקטים עוצרי נשימה.

מהלך המופע של הקרקס אשר בליבו עוגנת ספינה, אינו מחזה שגרתי. מהספינה שעל הבמה ירדו במהלך המופע עשרות אקרובטים כאשר המים מקיפים אותה ומשמשים להם כקרקע לא ממש יציבה.

הקרקס יתקיים באוהל הקרקס הגדול והחדש אשר יושק השנה לראשונה. האוהל החדש מתהדר בכיסאות חדישים ונוחים ובמערכות תאורה מרשימות.


האקרובטים הנועזים משתמשים במים הזורמים כדי לבחון עם עצמם גבולות חדשים ובכך הם יוצאים למסע מלא בהפתעות ובהרפתקאות, שאין לו יעד מוגדר אבל יש בו לא מעט אתגר.

הקהל מוזמן להנות מחוויה סוחפת ומרגשת ולהיסחף יחד עם אומני הקרקס אל תוך הדמיון.


הקרקס מתאים לכל המשפחה ולכל גיל.

עלות הכרטיס: 119 ₪ מחיר מלא ו-72 ₪ לחברי הפייסבוק

הנחות ומבצעים בכל וועדי העובדים וחברות האשראי

לכרטיסים באתר קופת תל אביב *2207

שימו לב! ילדים מגיל שנתיים חייבים בכרטיס *משך המופע כשעתיים כולל הפסקה הישיבה במקומות מסומנים הקרקס הוא מופע ללא חיות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היום מציינים את יום הזיכרון להרוגי תאונות הדרכים בישראל! משנת 1980 נהרגו בתאונות דרכים ברחובות 106 תושבים

לרגל יום הזיכרון להרוגי תאונות הדרכים שיחול ביום ראשון 17.11 מפרסמת אור ירוק את נתוני הרוגי תאונות הדרכים משנת 1980 ועד ספטמבר 2019.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
צילום: איחוד הצלה


ישראל עוצרת למען הרוגי תאונות הדרכים! תאונות הדרכים גובות מחיר יקר מהחברה הישראלית. ב-17 בנובמבר תקיים עמותת אור ירוק את אירועי "ישראל עוצרת" - יום זיכרון להרוגי תאונות הדרכים. ביום "ישראל עוצרת" יפעלו מתנדבי עמותת אור ירוק במקומות עבודה וארגונים להעלאת המודעת לתאונות הדרכים. בנוסף, יתקיימו הרצאות ופינות זיכרון להרוגי תאונות הדרכים בכ-140 מוסדות של החינוך ההתיישבותי. בבית ספר התיכון דרור שבשרון יתקיים הטקס המרכזי ביום זה, במעמד ארז קיטה, מנכ"ל אור ירוק. בנוסף בבתי ספר רבים במסגרות החינוך ההתיישבותי יתקיים מרוץ לזכר בוגרי ותלמידי בתי הספר שנהרגו בתאונות הדרכים.

במסגרת אירועי "ישראל עוצרת", לזכר הרוגי תאונות הדרכים ולמען הבטיחות בדרכים, מפרסמת עמותת "אור ירוק", את נתוני הרוגי תאונות הדרכים ביישובים ובערים, משנת 1980 ועד חודש ספטמבר 2019 (הנתונים מבוססים על נתוני הלמ"ס). על פי הנתונים, נהרגו בתקופה זו בערים וביישובים למעלה מ-7,100 בני אדם.

על פי נתוני העמותה, מתחילת שנת 2019 קיימת לעליה מתמשכת במספרי ההרוגים בתאונות בהשוואה לשנה שעברה וכיום מדובר בעליה של 9% במספר ההרוגים. מעל 34 אלף בני אדם נהרגו בתאונות דרכים מאז קום המדינה.


כאשר מסתכלים על נתוני העיר רחובות משנת 1980 ועד היום נהרגו 106 בני אדם בתאונות הדרכים. הנתון מציב את רחובות בין 20 הערים בהם נהרגו הכי הרבה בני אדם בארץ. בעשור האחרון השנים בהם נהרגו הכי הרבה בני אדם ברחובות הן 2011 עם 6 הרוגים ו2017 עם 5 הרוגים.


ארז קיטה מנכ"ל 'עמותת אור ירוק':

"מספרי ההרוגים והפצועים ממשיכים לעלות, עוד הרוגים ועוד משפחות שמצטרפות בעל כורחן למעגל השכול הכואב מכל. תאונות הדרכים הן אסון שמתרחש בכל יום במדינת ישראל, והן פוגעות בכל האוכלוסייה וללא הבדלי דת או גזע. ב-17 בנובמבר כולנו נעצור ונתייחד עם הרוגי תאונות הדרכים. זהו מצב חירום לאומי, מדינת ישראל צריכה לשים בראש סדר העדיפויות את הצלת החיים בכבישים כי תאונות דרכים הן לא גורל משמים וניתן לנצח במאבק הזה. אנחנו באור ירוק מתחייבים לא להרפות ולהמשיך להילחם יום יום כדי להציל חיים".התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  106??? זה הזוי. זה המספר של העירייה!
  הגב 17.11.19 16:09
 • אורח
  אין מי שהיה ברשות אחראי על בטיחות בדרך ומדרכה. בעיר האזרח יכול לבצע הכל בנושא תנועה רמזור אדום להולכי רגל לדוגמא הטובה ביותר ברחוב חרלפ ובילו והשופטים לטיפול של המשטרה בהמשך יש תמרור ימינה בלבד ונוסעים שמאלה לטיפול של המשטרה
  הגב 17.11.19 16:25
 • אורח
  בעיר של מטורללים שדורסים בכוונה חחחחחח חולי נפש.
  הגב 17.11.19 17:04
 • אורח
  לפחות זה מצולם והם משודרים באינטרנט יוטיוב ובעוד אתרים. עיר ההטרדה רחובות.
  17.11.19 17:10
 • אורח
  יום הזיכרון בחוויות שחוסמים שחונים באדום לבן חוסמים את המדרכות וגורמים לאסונות.
  הגב 17.11.19 17:23
 • אורח
  המשטרה היא צריכה לטפל בתנועה של רכב בדרך ואזרחים שחוצים ליד מעבר הולכי רגל שהם חלק מהתאונות והגורמים בנוסף דו גלגלי שנוסע על המדרכה בכל עיר נקודה לטיפולכם יום טוב
  הגב 18.11.19 15:56

חדש בחוויות רחובות החדשה: חוג ספורט ייחודי לילדים ונוער מגיל 6 ומעלה בעלי צרכים מיוחדים

עיריית רחובות בשיתוף רשת חוויות פותחות שירות חדש למשפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים בו יוכלו לקבל חוגי ספורט המותאמים לכל ילד באופן אישי. מנהלת מרכז חוויות שווייץ החדשה, מירב אהרון מוסיפה כי הפעילות מתקיימת תוך פיתוח כושר גופני על כל היבטיו, בהם קואורדינציה ומהירות התורמים למיקוד הקשב, שיפור יכולת הוויסות והתמצאות במרחב וכן, השמת דגש על התמודדות עם משימות ופיתוח תחושת מסוגלות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בימים אלה נפתחה במרכז הקהילתי חוויות שוויץ רחובות החדשה, פעילות ספורט ייחודית לילדים, נוער ומתבגרים על רצף האוטיסטי ועם פיגור קל-בינוני. עיריית רחובות מסבסדת את החוג, על מנת להקל על הנטל הכלכלי עבור ההורים העומדים בתנאי הזכאות.

הסבסוד העירוני והחוג הם תוצאה של פעילות פורום אוכלוסיות מיוחדות רחובות, שמובילה חברת המועצה אורית שרגאי, מחזיקת תיק אוכלוסיות מיוחדות. הפורום מאגד את פעילות כלל הגורמים העירוניים העוסקים בתחום- עיריית רחובות, רשת חוויות והארגונים והעמותות הרלוונטיות. מדי חודש נפגשים משתתפי הפורום, מתוך כוונה להעניק מענה שלם ומקיף לכל הצרכים של אוכלוסיות מיוחדות בעיר.

החוג, 'אצל עודד כל אחד יכול', מותאם באופן אישי לכל משתתף ומשתתפת . החוג יהיה בהדרכתו של עודד גוב ארי -מאמן כושר בכיר ממכון וינגייט ומאמן מוסמך לאימון עם הפרעות קשב וריכוז.

החוגים מתקיימים 3 פעמים בשבוע (בהתאם לסוג הפעילות) ומתאים לגילאי 6 ומעלה

לפרטים נוספים: מרכז חוויות שוויץ רחובות החדשה - 08-6366171/2 | עודד גוב ארי 054-9789491
חברת המועצה אורית שרגאי, מחזיקת תיק אוכלוסיות מיוחדות:


״פורום אוכלוסיות מיוחדות פועל במטרה לתת קשת רחבה של מענה לצרכים בהתאם לבקשות שעולות מהשטח. מתוך השיח המשותף עלה כי הורים לילדים, נוער ומתבגרים עם צרכים מיוחדים מבקשים להמשיך ולהרחיב את המענה לשעות הפנאי. פנתה אלי מירב אהרון מנהלת מרכז חוויות שוויץ רחובות החדשה, שביקשה לאפשר לכלל האוכלוסיות בעיר לקחת חלק בחוג החדש והייחודי. פעלתי להשיג מימון תקציבי, המיועד לסבסד את עלות החוג למשתתפים. חשוב לציין כי אנשים עם צרכים מיוחדים נזקקים לפעילות גופנית מותאמת, הן מבחינת ציוד העזר והן מבחינת ההכשרה אשר עוברים המדריכים, מה שמאפשר למשתתפים לעסוק בפעילות גופנית בהנאה ובביטחון".יו״ר דירקטוריון חוויות, חבר המועצה אמיתי כהן:


"רשת חוויות מובילה את מתן השירותים לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים בעיר, בשיתוף עם הרבה מאוד גורמים ושותפים. מתוך השיח המשותף, עולה כי הורים לילדים, נוער ומתבגרים עם צרכים מיוחדים מבקשים להמשיך ולהרחיב את המענה לשעות הפנאי. במרכז הקהילתי הרימו את הכפפה, ופותחים חוג שיעניק אימוני ספורט אישיים וקבוצתיים, תוך מתן יחס אישי וחיזוק הביטחון העצמי".


מנהלת מרכז חוויות שווייץ החדשה, מירב אהרון

מוסיפה כי הפעילות מתקיימת תוך פיתוח כושר גופני על כל היבטיו, בהם קואורדינציה ומהירות התורמים למיקוד הקשב, שיפור יכולת הוויסות והתמצאות במרחב וכן, השמת דגש על התמודדות עם משימות ופיתוח תחושת מסוגלות: "החלטנו לענות לצורך של ההורים והילדים לפעילות פנאי איכותית ומעשירה, אנו שמים לנגד עינינו את החשיבות במתן מענה לאוכלוסייה בשעות הפנאי. כל מי שמעוניין בפעילות, יכול להגיע למרכז למלא טופס לבקשת הנחה והוא ייבחן לגופו, במטרה להסיר את החסם הכלכלי כאמור ולפתוח את החוג לכמה שיותר משתתפים. המסגרת הותאמה הן לאימונים אישיים והן לאימונים קבוצתיים של מספר משתתפים".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח
אורח
17.11.19 16:01
לראש העיר יש אפשרות להחליף את מנהל אגף תנועה בעיר לטיפולך תודה
אורח
15.11.19 03:39
נאבד ארנק עם מסמכים באוטובוס מספר 13משכונת אחוזת הנשיא ברחובות בסביבות השעה 18:30. אשמח להודעתכם 0544998365
אורח
15.11.19 16:04
תשמח תשמחי להודעה ? תרום/י לאחד מארגוני הצדקה ותקבל/י הודעת תודה
אורח
13.11.19 13:44
למה אין לאזרח חניה רגיל מבוגר ליד קופ"ח ברחוב רמז לטיפול ראש העיר מ"ר מלול תודה מראש
אורח
14.11.19 17:16
כנס לשבתאי הזמן מנה עם שתיה חצי ליטר וקבל חניה חינם חחחחח
אורח
13.11.19 11:41
היי האם הרבנות פתוחה
אורח
12.11.19 15:47
מי יכולה כבר להגיד לי מתי רחמים מלול פשוט יעזוב את העיר.מתי????
אורח
12.11.19 22:18
הוא לא עוזב.... הוא ירוץ גם בקדנציה הבאה !
אורח
12.11.19 14:18
שלום, להלן אכתוב בשפת עובדי עיריית רחובות: עני גר ברחוב באיר רחובוט. לו מנקים לנו את המדרחה. רק עולי פאם בשבואיים מגיא מנקע ומחפף. עני פונה למוחד האירוני עבל הם לו מוינים. מע לאסוט????
אורח
10.11.19 17:31
מה עושים עם בן שחי בבית אימו על חשבונה כל בגיל חמישים שישים
אורח
10.11.19 18:18
שאלה מענינת מי זה הבן הזה?
אורח
12.11.19 08:49
משכירים לו דירה לשלושה חודשים עזרה ומשם שיסתדר אם ירצה או לא שיהיה בהצלחה
אורח
12.11.19 08:51
הוא ממש לא זה יפה שדואגים לזהל אבל פוגעים בחניות בהרצל ובחלק מהם על חניות נכים זה לא הגיוני
אורח
10.11.19 16:01
זאת חזות העיר האצל והתאנה....


נבחרת המחוננים של רחובות במקום השני בעולם! נבחרת תלמידי רחובות מהמרכז למחוננים ומצטיינים פל"א ברחובות זכו במקום השני בתחרות אלופי האלופים שנערכה ארה"ב

ההישג מצטרף להישגי הנבחרת שזכו במקום הראשון בתחרויות בבייג'ין ובאירופה. במסגרת התחרות, שנערכה השנה בנושא A World on Margins ("העולם בשוליים") , המתחרים נדרשו להפגין יכולת גבוהה בשפה האנגלית וידע רב בנושאים שונים כמו מדעים, היסטוריה , אמנות , ספרות , דיבייט ועוד. היה עליהם להתאמן ולפתח יכולות רטוריקה וכתיבה, וללמוד חומר עיוני נרחב ברמה אקדמית בשפה האנגלית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3לאחר שזכו במקום הראשון בעולם בתחרות בבייג׳ין , ובמקום הראשון באירופה, משלחת התלמידים והתלמידות של המרכז למחוננים ברחובות חוזרת מתחרות "אלופי האלופים" שנערכה באוניברסיטת ייל בארה"ב במקום השני בעולם, אחרי שהשאירה הרחק מאחור את יתר הנבחרות מישראל!

נבחרת של 12 תלמידות ותלמידים מהמרכז למחוננים ומצטיינים פל"א ברחובות, בניהולה של אורית פדר, השתתפה בשבוע שעבר בתחרות Tournament Of Champions ("אלופי האלופים") שנערכה באוניברסיטת ייל בארה"ב. במסגרת זו הם התחרו יחד עם עוד כ800 מהתלמידים החכמים בעולם מ-60 מדינות שונות.נבחרת המופלאים הרחובותית, המורכבת מ 3 ג׳וניורים תלמידי כיתה ט', ונבחרת של 9 סניורים תלמידי כיתות י'-יא', זכתה במקום השני בעולם ,מתוך 60 נבחרות ממדינות שונות.בנוסף זכו חברי הנבחרת במספר רב של מדליות זהב וכסף במקצים אישיים וקבוצתיים.

במסגרת התחרות, שנערכה השנה בנושא A World on Margins ("העולם בשוליים") , המתחרים נדרשו להפגין יכולת גבוהה בשפה האנגלית וידע רב בנושאים שונים כמו מדעים, היסטוריה , אמנות , ספרות , דיבייט ועוד. לתחרות זו הם התכוננו במשך חודשים והשקיעו מאמץ רב.


היה עליהם להתאמן ולפתח יכולות רטוריקה וכתיבה, וללמוד חומר עיוני נרחב ברמה אקדמית בשפה האנגלית.

כזכור, ביוני השנה נבחרת המרכז למחוננים ומצטיינים של עיריית רחובות זכתה במקום ראשון בעולם בתחרות היוקרתית לידע ולדיבייט World Scholar’s cup שנערכה בבייג׳ין- כשהיא מקדימה בדירוג נבחרות ששפת האם שלהן היא אנגלית.


רחמים מלול, ראש העיר:

״אנו מקבלים בברכה את נבחרת המחוננים, וגאים בהם על ההישג הנפלא! נבחרת המופלאים הקדימה נבחרות דוברות אנגלית והביאה כבוד גדול לא רק לרחובות, אלא גם למדינת ישראל. מערכת החינוך של רחובות היא מהטובות בישראל , ועוצמתה נמדדת ביכולת להשקיע בכל תלמיד בהתאם לצרכיו ויכולותיו ״


זוהר בלום, ממלא מקום ראש העיר ומחזיק תיק החינוך:

״ההשקעה והליווי האישי שלנו במרכז למחוננים לכל אורך הדרך מוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש. הפכנו את המרכז להיות אחד מהמובילים בעולם באמצעות עבודת צוות עם מנהלת המרכז והצוות החינוכי, ההורים ועיריית רחובות. נמשיך להשקיע בדור העתיד של רחובות "

אורית פדר, מנהלת המרכז למחוננים:

"אחרי חודשים של השקעה, קטפנו היום את הפירות של למידה בלתי נלאית . ההישגים שאליהם הגענו הם כבוד גדול למדינה, לרחובות ולמרכז המחוננים. הישגים אלה התאפשרו הודות לתמיכתה של עיריית רחובות, ולתמיכת ההורים בתלמידים לקראת תחרות זו "התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד !!! יישר כוח !!! 🌺🌹💝
  הגב 17.11.19 14:52
 • אורח
  כל הכבוד, מדהים!
  הגב 17.11.19 20:40
 • אורח
  מכיר אישית אחד נבחר מהסגל החינוכי, חוד החנית של ההבנה החינוכית והיצירתיות הלימודיות. יישר כח וכן ירבו.
  הגב 18.11.19 08:33

בדוכני מפעל הפיס יוצבו מכשירי החייאה (דפיברילטורים)

מד"א תציב ב - 600 דוכני מפעל הפיס מכשירים מצילי חיים אשר יותקנו מחוץ לדוכן. בעת אירוע לב עוברי אורח יתקשרו 101 למד"א יקבלו הכוונה למיקום המכשיר ולדרך הפעלתו

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9
הדמיה : מד"א


בימים אלה מוביל מפעל הפיס באמצעות מד"א מיזם לאומי במסגרתו יוצבו דפיברילטורים בעמדות מפעל הפיס הפרוסות ברחבי הארץ, במטרה לאפשר מענה רפואי מהיר שיכול לקצר את הזמן עד לקבלת שוק חשמלי באירועי דום לב בסביבה העירונית, ובכך להציל חיי אדם.

במסגרת המיזם, ירכוש מפעל הפיס כ- 600 מכשירי החייאה (דפיברילטורים), בעלי תקשורת אלחוטית למוקד 101 של מד"א, בהיקף השקעה של כ – 5 מיליון שקלים. מכשירי ההחייאה יותקנו מחוץ לעמדות מפעל הפיס ברחבי הארץ.

מיזמים מסוג זה קיימים בארצות רבות בעולם כגון: ארה"ב, אוסטריה, צרפת ועוד, והם נשענים על מחקרים שהוכיחו כי פעולות החייאה הכוללות מתן מכת חשמל על ידי אדם מן השורה העלו בצורה משמעותית את סיכויי החולה לחזור להכרתו // הערכות יותקנו מחוץ לעמדות מפעל הפיס כדי שיהיו נגישות לציבור גם כשהעמדה סגורה // תחזוקת המכשירים, תפעולם ותקינותם תהיה באחריות הבלעדית של מד"א.
איך התהליך יעבוד?

*אזרח/ית מזהים מקרה של דום לב במרחב העירוני.

*מצלצלים למוקד 101 של מד"א ומקבלים הדרכה צמודה:

הן לזיהוי הדפברילטור הקרוב למיקומם, המוצב מחוץ לעמדת מפעל הפיס, והן להוצאת הערכה ותפעולה.

*ממשיכים בהדרכה משולבת - הדרכה קולית מהדפיברילטור עצמו וליווי שוטף של אנשי המקצוע במוקדי מד"א, מתן שוק חשמלי לחולה והמתנה במקום, עד להגעת הצוותים הרפואיים למקום.

המיזם ילווה בקמפיין ציבורי משותף של מפעל הפיס ומד"א שמטרתו היא להעלות את מודעות הציבור לנושא . הקמפיין צפוי לעלות בסמוך להצבת הערכות בדוכנים בעוד מספר חודשים.


יו"ר מפעל הפיס, רו"ח אביגדור יצחקי:

"מטרתו של המיזם היא הצלת חיי אדם. פריסת מכשירי ההחייאה בעמדות המכירה של מפעל הפיס ברחבי הארץ תוכל לאפשר, במקרים מסוימים, טיפול ראשוני מיידי במרחב העירוני ואולי במקרים מסוימים אף להציל את חייהם של חולים מגורם המוות השכיח ביותר בארץ ובעולם – דום לב. מפעל הפיס הבין את חשיבות הפרויקט, נרתם אליו ומשקיע בו משאבים רבים. מפעל הפיס משקיע בחברה הישראלית ואין מטרה חברתית נעלה יותר מהצלת חיי אדם. אני מברך את דירקטוריון מפעל הפיס שהבין את חשיבות הפרויקט, אישר אותו ונרתם מיד למשימה".


מנכ"ל מד"א, אלי בין:

"שיתוף הפעולה עם מפעל הפיס באמצעות פריסת מכשירי החייאה בעמדותיו מהווה דוגמא לשיתוף פעולה יצירתי למען הצלת חיים. אין ספק כי מדובר בצעד חשוב וברור שיציל חיים ויגדיל את הסיכויים של אותם אלה שלוקים בדום לב בסמוך לאותם מכשירים לשרוד את האירוע, ואולי אף ללא נזק מוחי בלתי הפיך. אני מודה ליו"ר מפעל הפיס, רו"ח אביגדור יצחקי, על התייצבותו בשורה הראשונה, לצד מד"א, בדאגה לשלום הציבור."התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חשוב. כל העבוד
  הגב 17.11.19 14:04
 • אורח
  כל הכבוד
  17.11.19 14:04
 • אורח
  בשורות טובות
  17.11.19 15:42
 • אורח
  יישר כח, מקווה שיש גם בבתי הספר.
  הגב 17.11.19 14:35
 • אורח
  בס"ד הלוואי שלא יצטרכו! שכל עם ישראל יהיה בריא אמן בורא עולם!!!!!!!!!
  הגב 17.11.19 14:50
 • אורח
  שם זה השיא שאנשים לא היתעלפו מהכסף שהוציאו
  הגב 17.11.19 18:53
 • אורח
  הגנבים הכ
  הגב 18.11.19 09:16
 • אורח
  י גדולים
  הגב 18.11.19 09:17
 • אורח
  צריך ליסגור את הדוכנים
  הגב 18.11.19 09:20

נהג בן 83 אשר דרס למוות ברחובות את שלמה מדהלה ז"ל בן 83 ונמלט מהמקום מואשם בגרימת מוות ברשלנות

התאונה התרחשה בשנת 2017 והנהג הפוגע הוא תושב יבנה

מערכת האתר | | תגובות: 6


ביום ראשון 19/3/17 התרחשה תאונת דרכים ליד הכיכר גבריאלוב – טוכמן ברחוב נדב בשכונת קרית משה. בה נפגעו 2 הולכי רגל בעלי לקות ראייה אשר ניסו לחצות הכביש יוסף ג'מיל בן 64 ושלמה מדהלה ז"ל בן 83. במהלך חציית הכביש פגע בהם רכב אשר נמלט מהמקום . יוסף נפצע באופן בינוני ואילו שלמה ז"ל נפצע קשה ולאחר כשבועיים נפטר מפצעיו.

המשטרה הצליחה זמן קצר לאחר התאונה ללכוד את הנהג הדורס והתברר כי מדובר בדמיטרי בדרובסקי בן 83 מיבנה.

נגד הנהג הפוגע הוגש כתב אישום של גרימת מוות ברשלנות, הפקרת נפגע ונהיגה רשלנית. כמו כן רישיון הנהיגה שלו הופקד לצמיתות בתחנת המשטרה.התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה רוצח לכל דבר
  הגב 17.11.19 11:47
 • אורח
  בן 83 מה יעזור לו הכלא כבר, זה יהיה דיור מוגן עבורו
  הגב 17.11.19 12:16
 • אורח
  מספיק אם החתולה אין לכם. לכתוב משהו אחר חבורה של מפגרים חתולה חתולה מספיק זינתם את השכ"ל
  הגב 17.11.19 12:18
 • אורח
  רק על זה שהוא ברח צריך לקבל את העונש ממש רוצח
  הגב 17.11.19 18:57
 • אורח
  אם הניפטר היה אדם מפורסם אז הכל היה מיתנהל אחרת כרה של מדינה
  הגב 17.11.19 18:58
 • אורח
  ועל זה נכתב :הרוסי והתימני סיפור מתח בהמשכים
  הגב 18.11.19 05:57

תינוקת ננעלה בטעות ברכבה של אמה ברחובות וחולצה בשלום

קרדיט תיעוד: ידידים סיוע בדרכים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 18


הבוקר (ראשון) בשעה 7:45 התקבלה קריאה במוקד הטלפוני של ארגון ידידים אודות תינוקת שננעלה ברכב בשגגה לעיני אימה ברחוב חכם אברהם עפג'ין ברחובות.

אברהם נתן ויוני בדיחי, כונני סניף רחובות, הגיעו במהירות למקום ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו את התינוקת מבלי לגרום כל נזק לרכב. לתינוקת שלום.

אברהם מספר מהשטח:

"הייתי מעט מרוחק מהמקום אך מאחר ומדובר בשעה עמוסה מאוד בכבישים לקחתי את הערכה איתי ויצאתי במהירות עם הקלנועית שלי. אפילו את האפוד השארתי בטעות ברכב. אכן הגעתי תוך זמן קצר מאוד לרכב הנעול וחילצתי עם יוני את התינוקת. כיף להתחיל את הבוקר ואת השבוע בצורה כזו משמחת של עזרה לאחרים".התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • אורח
  קבוצת מטורללים מסתובבים בעיר ומטרידים את התושבים. בסוף קורה אסון!
  הגב 17.11.19 10:17
 • אורח
  כשתזדקקו להם הם לא יהיו מטורללים אלה מצילי חיים. תתביישו לכם
  17.11.19 10:24
 • אורח
  תגיד אתה שפוי? אתה המטורלל היחיד פה...
  17.11.19 10:25
 • אורח
  ראיתי אותם קוראים לאנשים ליד החלון ומטרידים ברגע שיוצאים לרחוב. תופעת המטרידים מוזרה והם גורמים לאסונות. מנטורים נוכלים. אף אחד לא צריך אותם והם מזיקים לתושבים.
  17.11.19 10:34
 • אורח
  חחחחחח מתנדבות במעון לנשים מוכות מלמדות את הנשים איך לשגע גברים.
  17.11.19 10:36
 • אורח
  זה מה שקורה לזבאלות שהתחביב שלהם לנהוג, סמים ואלכוהול.
  17.11.19 10:40
 • אורח
  שלום לך מטורלל ראשי. אני מתנדב באירגון ולא פעם עזרתי לאנשים. לי לא קרה כלום מזה!! לאחרים זה מנע אסון או משהוא טוב אחר. אבל מאחל לך שמתי שתהיה זקוק לעזרה לא יעזרו לך!! אתה תרגיש את הצורך ואז את תהיה מוכן לקבל מכל אחד עזרה נכון. רק שיעזרו לך. אנחנו לא מקבלים שקל!!!! על זה. רק את החיוך של האדם לפנינו וזה מספיק לנו.
  17.11.19 11:46
 • אורח
  מטורללות שהמוח נפק מ LSD ומסיבות סמים בטוחות שכולם מפגרים. דוחפות את האף לכל חור ועושות נזקים. נראות כמו תחת , חושבות כמו חמור ועושות בעיות כמו נחש.
  17.11.19 13:25
 • אורח
  יישר כח !!!
  הגב 17.11.19 10:18
 • אורח
  כל הכבוד לארגון ידידים שגם לנו עזרו פעם ב3 בלילה כשהמפתחות ננעלו ברכב.
  הגב 17.11.19 10:26
 • אורח
  יישר כח
  הגב 17.11.19 10:52
 • אורח
  אין לי ספק שהרשע שכינה אותם בשם גנאי,שייך. לאשוחי"ם.אשכנזים שמלאנים וחילונים.אלו בד"כ אנשי רשע בני התרבות המערבית המשחיתה.
  הגב 17.11.19 13:23
 • אורח
  מה קשור אשכנזים. אני רשמתי את ההודעה למעלה שאני מתנדב בארגון הזה. אני לא דתי לא מזרחי לא שמאלני. תפסיקו לדבר שטויות. זה לא עושה אותכם יותר חכמים מהשאר. זה רק מראה כמה אתם טיפשים יותר מהשאר
  17.11.19 13:29
 • אורח
  נו מה יהיה בסוף עם הילדים
  הגב 17.11.19 14:44
 • אורח
  במחקר חדש בארצות הברית גילו שיש יותר נשים פדופיליות מאשר גברים פדופילים. המחקר נעשה בעיר רחובות, בגלל שידוע שבעיר ההטרדות רחובות יש המון פדופילים והמון מכורים לסמים ואלכוהול שטיגנו לעצמם את המוח.
  הגב 17.11.19 14:55
 • אורח
  אתה מבין שהמוח שלך מטוגן!! ״מחקר בארצות הברית!!! נעשה ברחובות״ הילדים שלי לא טיפשים כמוך חחחחח
  17.11.19 15:16
 • אורח
  אתה נראה סובל מהזיות קשות מאלכוהול או מסמים שלקחת ...או פשוט מחוסר מח..
  18.11.19 21:42
 • אורח
  האם ד.חממי עודכן בכל פרטי הארוע?
  הגב 18.11.19 05:58

האם זה השטח שבו נפל הטיל בלילה בו הופעלה האזעקה ברחובות וביישובי הסביבה? מצורף סרטון ותמונות מהשטח

מדובר בשטח שרוף המשתרע על 100 מטר אורך ו – כ – 40 מטר רוחב, הנמצא בחולות דרומית מערבית לרחובות ובמרכזו נוצר מכתש

אבי בר | | תגובות: 12בליל יום רביעי האחרון לקראת חצות הופעלה האזעקה ברחובות ובכל יישובי הסביבה ולאחר כדקה נשמעו היטב פיצוצי יירוט הטילים.

כיפת ברזל יירטה את הטילים לא בשמי רחובות אלא בשטחים הנמצאים דרומית מערבית לרחובות בשטחים פתוחים.

להלן סרטון ותמונות של שטח חורש הנמצא בחולות דרומית מערבית לרחובות ובמרכזו נוצר מכתש וכל השטח עלה באש. גם היום שבת 16/11, עדיין פה ושם היו גזעים שהוציאו עשן.

מדובר בשטח שרוף המשתרע על 100 מטר אורך ו – כ – 40 מטר רוחב.

במרכז השטח השרוף עוברים מספר עמודי קווי מתח גבוהים שגם הם בערו אך לא נגרם נזק לעמודי המתכת או חוטי החשמל,

הגורמים הרשמיים לא מאשרים שזה שטח הנפילה

כך שאנו לא יכולים לקבוע בוודאות, אם אכן זה שטח הנפילה. למעט העובדה שבמהלך יום רביעי בשעות היום השטח לא היה שרוף והמכתש שנוצר הוא דומה להפליא בצורתו למכתש שנוצר מנפילת טיל לפני מספר שנים בקרבת האזור הזה.

דרך אגב, הגרסה הרשמית שהיירוט היה בקו אווירי כ -1 ק"מ משם

הסרטוןתמונות מהשטח המדובר
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה עבמ מה קורה לכם? אולי תרשמו גם השעה ונ.צ.!!
  הגב 16.11.19 20:20
 • אורח
  נס גדול
  הגב 16.11.19 20:24
 • אורח
  כל הטרידנים מתבקשים ללכת לשט לבדוק.
  הגב 16.11.19 20:36
 • אורח
  זה שם נו ברור
  הגב 16.11.19 20:40
 • אורח
  הג'יהד לא צריך מידע מודיעיני יש להם את כל הכתבים שמוסרים בדיוק איפה לירוט בפעם הבאה בזמני זה היה עבירה חמורה על ביטחון שדה
  הגב 16.11.19 20:53
 • אורח
  ממש חוסר אחריות שלא נאמר טיפשות שעמום וחוסר חיים של כתב. זה מידע מודיעיני לכל דבר!! מציע לכם להסיר אותו מיד. זה לא מוסיף לכם כבוד. בושה
  הגב 16.11.19 21:05
 • אורח
  אז איפה השרידים של הטיל ??
  הגב 16.11.19 21:29
 • אורח
  תורידו את הכתבה הטפשית הזו ותנו לצהל לטפל בעיניינים. לא מינו אתכם לדווח. טיפשות! חוסר ערך לחיי אדם
  הגב 16.11.19 21:59
 • אורח
  זה לצילומי הסדרה ביום שהאדמה רעדה 😂😀😂
  הגב 17.11.19 00:02
 • אורח
  זה פיינשטיין בטוח
  הגב 17.11.19 16:20
 • אורח
  ממש לא וגם אם כן, כמה טיפש אפשר להיות
  17.11.19 20:42
 • אורח
  זה מתן דיל ואביב הלצינים .מרוב שיעמום וחוסר מעש עשו מרשמלו.
  הגב 18.11.19 22:41

סיכום שבוע be106 רחובות! המצב הביטחוני, השבתת הלימודים והיירוט בשמי רחובות; חנייה חינם בימי שישי לתושבים?- הנושא נבדק ע"י העירייה; אבל בקהילת חסידות קרעטשניף; כל זאת ועוד בסיכום השבוע של עיר המדע

לכל מי שפספס אנו מביאים לכם את כל הסיפורים והאירועים המרכזיים של תושבי העיר ונבחריה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום: צוות הצלה


סוף השבוע הגיע ואיתו חזרה שגרת החיים של תושבי ישראל. לאחר מספר ימים מתוחים עם אזעקות ויירוטים באזור רחובות והדרום, השבתת הלימודים המקומות העבודה , חזרו התושבים לשגרת החיים. אז בואו נתחיל עם סיפורי השבוע


חדשות העיר

המצב הביטחוני שהביא לאזעקות באזור ואף ביום האחרון' לפני הפסקת האש כאשר נשמעה אזעקה ביום רביעי

סרטון היירוט ביום רביעי 13.11

סרטון אנשי הדממה בטלגרם


המצב הביטחוני! מנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב, הגיע לביקור בביה"ח קפלן וביה"ח השיקומי הרצפלד בגדרה לבדיקת מוכנותם במצב חירום

צילום: משרד הבריאות
תואר דוקטור לשם כבוד מטעם מכון ויצמן הוענק לנשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין , ביום שלישי, 12 בנובמבר, על "הקדשת חייו לחיבור אנשים ברחבי העולם ליופייה וקדושתה של העיר ירושלים."

קרדיט צילום: מארק ניימן / לע"מחסידות קרעטשניף הביאה ביום חמישי 14/11 למנוחת עולמים את הגאון הצדיק רבי ישראל ניסן רוזנבוים זצ"ל מקרעטשניף קרית גת בן 70, אחיו התאום של האדמו"ר מרחובות.

צילום: איחוד הצלה
גולן ביטון מונה לסמנכ"ל רשת חוויות
חנייה חינם בימי שישי ברחובות!? ההצעה של חבר המועצה רונן אהרוני אשר החלה בעקבות קריאה של דן חממי לאשר חנייה חינם בכחול לבן בימי שישי כדי לעודד מסחר תופסת תאוצה ומועצת העיר הקימה ועדה לבחינת הנושא

דן חממי
נמשיך בנושא החנייה עם בשורה לחונים בפארק המדע/רכבת: חניון פקריס – אופנהיימר יגדל בכ- 60 מקומות חניה


השבוע פורסם לראשונה בעיתון הארץ כי רשות המים: "ממזרח לרחובות מתפשט זיהום במי התהום, מספר קידוחי מים זוהמו והושבתו"... כרגע אין בעייה עם המים ברחובות. הזיהום ממפעל תעשייה צבאי ששכן באזור לפני שנים רבות. הדבר נחשף בכנס בו דברה נציגת רשות המים על קרקעות שזוהמו בגלל מפעלים של התעשייה הצבאית והשפכים המזוהמים הגיעו אל מי התהום. בכנס הוסבר כי הזיהום בשליטה וכאשר מתגלה זיהום במי התהום מעל התקן משביתים את מתקן הקידוח. היא ציינה מספר אתרים בעייתיים ובהם את מזרח רחובות שם שכן בעבר אחד ממפעלי התעשייה הצבאית , ולטענתה הזיהום ממשיך להתפשט וכבר גרם להשבתת מספר מתקני קדיחת מים ברחובות ובנס ציונה. אולם היא ציינה כי קיים מעקב אחר התפשטות הזיהום.

מתאגיד המים הבאר השלישית נמסר כי לא מוכר להם השבתת מתקני קידוח מים ברחובות
ביום שישי 8/11 התקיימה ברחוב הכרמל ברחובות הפגנה שיזמה עיריית פתח תקוה ליד ביתו של תושב השכונה גידי מזור המשמש מנהל המחוז במשרד להגנת הסביבה.

הרקע להפגנה הוא מאבק ארוך שמנהלת העירייה ותושבים בשכונת אם המושבות נגד מספר מפעלים מסוכנים המזהמים לטענתם את הסביבה והם דורשים להרחיקם מהסביבה. במסגרת המאבק העירייה סירבה לתת למפעלים הללו היתרי בנייה והנושא הגיע לדיונים משפטיים.

צילום שי שטרק
מורה המאה של רחובות! הרב איתי וייס מנהל התיכון בישיבת אמית עמיחי נבחר למורה המאה של חמ"ד
הועדה המחוזית תדון בהקמת שכונה נוספת במזרח העיר המונה 758 דירות במגדלי דירות עד 18 קומה. השכונה החדשה לא קשורה לתוכנית השטחים הפתוחים והיא תקום בשטח שבין מנחם בגין - כביש 40 -קרית ההגנהלחתולה שלום ושאפו לגלעד מזרחי על ההצלה! סרטון חילוץ חתולה ברחובות שסבלה מחנק וקשיי נשימה לאחר שראשה נתקע בקופסת פלסטיק; החתולה נצלה בסיוע גלעד מזרחי והשירות הוטרינרי ברחובות

חוזרים לספסל הלימודים בגיל השלישי! ביה"ס למדעים ברחובות חגג את פתיחת השנה הרביעית של כיתות הוותיקים בעיר. במסגרת הפרוייקט חוזרים האזרחים הותיקים אל ספסל הלימודים ליום העשרה ולימודים במוסדות החינוך. הפרוייקט מתקיים בבתי הספר דה שליט, המדעים ואולפנת צביה. המטרה לחזק את הקשר הבין דורי בין תלמידי בתי הספר לאזרחים הותיקים
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  סיכום שבוע. קבוצות של ערסים ומנטורים נוכלים ממשיכים להטריד את התושבים, נוסעים ברכבים חדישים על חשבון העירייה ומזהמים את האוויר את הנפש ואת הנשמה. ברוכים הבאים לרחובות עיר ההטרדה.
  הגב 16.11.19 16:51
 • אורח
  שריה אלטאייר אלג'אידי.
  16.11.19 16:58

ביום שבת 14.12 תיפתח ליגת אתלטיקט לילדים באצטדיון האתלטיקה בראשון לציון; השנה לראשונה תהיה התחרות פתוחה לכלל הילדים בגילאי 6-11

ליגת האתלטיקט היא תחרות לילדים בתחום האתלטיקה המתקיימת מידי שנה בהשתתפות מועדוני הספורט בישראל. השנה הוחלט לראשונה כי התחרות תהיה פתוחה לכלל הילדים בישראל שמוזמנים להירשם ולקחת חלק בפעילות הספורטיבית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


ליגת אתלטיקט 2019-2020 יוצאת לדרך! מועדון מכבי הישגים בראשון לציון מזמין את הילדים לקחת חלק בליגת אתלטיקט שתיערך באיצטדיון האתלטיקה העירוני. התחרות מתקיימת זו השנה הרביעית תחת חסות המועדון מכבי הישגים ראשון לציון, בקרב ילדי מועדוני האתלטיקה בישראל המתחרים ביניהם בענפי הספורט השונים. לאור הביקוש הרב והרצון לחשיפת עולם האתלטיקה לילדים הוחלט השנה לפתוח את התחרות לכלל הילדים בארץ שמוזמנים לקחת חלק בפעילות.

על הליגה; כל קבוצה מונה 8-10 ילדים המתחרים בשלושה מחזורי ליגה ועוד מחזור גמר שיסכם מי הקבוצה האלופה , בליגה יתחרו הקבוצות בתחנות אתלטיקה ספורטיביות והניקוד הקבוצתי יקבע מי אלופת הליגה .

יריית הפתיחה תתקיים ביום שבת 14.12.19 בין השעות 11:00-13:00 באצטדיון האתלטיקה ראשון לציון רחוב גדולי ישראל 28

להלן תוכנית המחזור הראשון:

תחנה 1 - מסלול Extreme

תחנה 2 - מי סוחט

תחנה 3 - פיק משוכיות

תחנה -4 "זריזי"- מי זריז רגליים

בליגה יתקיימו 4 מחזורים ואירוע הסיום יתקיים בחודש מאי 2020. התחנות יפורסמו לקראת כל מחזור – יש להתעדכן באתר הליגה.


האליפות מיועדת לקבוצות ילדים, בנים ובנות, מגיל 11-6, ילידי 2009 וצעירים יותר(עד ילידי 2014)

הרשמה פתוחה לכל אתלט/ית דרך מערכת רישום מקוונת באתר.

ההרשמה המוקדמת פתוחה עד למוצ"ש 16.11.19

עלות: 250 ש"ח לאחר מכן עלות ההרשמה 290 ש"ח

לפרטים נוספים והרשמה : https://www.hesegimg.com/about-8.html


מנהל הליגה רוי שלו :

" בגלל הביקוש מבחוץ, החלטנו לפתוח את הליגה לכלל הילדים ולתת הזדמנות להחישף לענף ולהקלט בו , אני מזמין את תושבי ראשון לציון והסביבה להצטרף לחוויה ספורטיבית משפחתית יוצאת דופן ,לבנות קבוצות ולנסות להיות אלופי הליגה".התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה אתלטיקה קלה בתחומים שציינת? אין ריצה? קפיצה לרוקן? לגובה??
  הגב 15.11.19 14:03
 • אורח
  יש ריצה,קפיצה וכל האלמנטים של האתלטיקה. מוזמן לבוא ולהתרשם
  הגב 15.11.19 14:10
 • אורח
  250שח? ככה מושכים ילדים לעסוק בספורט?
  הגב 15.11.19 16:32
 • אורח
  גם זו דרך למשוך כספים לעירייה
  הגב 15.11.19 16:33

תינוק ברחובות נכווה, מצבו בינוני

התינוק פונה לבית חולים שיבא

אבי בר | | תגובות: 17


יום שישי 15/11 בשעה 07:26 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על פעוט שנכווה ממים רותחים בבית ברחובות. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שיבא בתל השומר פעוט כבן שנה במצב בינוני עם כוויות בפלג גופו העליוןהתפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רפואה שלימה.למה לא נזהרים?
  הגב 15.11.19 09:01
 • אורח
  אתה לא יודע מה היה. לבקר ולשפוט את עצמך. אחרים רק לכף זכות
  15.11.19 09:17
 • אורח
  רפואה שלימה
  הגב 15.11.19 09:09
 • אורח
  התינוק לא הרתיח המים בעצמו.לא בקרתי רק הערתי שצריך תמיד להיזהר
  הגב 15.11.19 09:22
 • אורח
  החלמה מהירה ולפתוח מיליון עיניים על הילדים
  הגב 15.11.19 09:34
 • אורח
  רפואה שלמה
  הגב 15.11.19 09:49
 • אורח
  הכל באשמת עובדי המדינה צריך לזרוק אותם לביוב
  הגב 15.11.19 10:46
 • אורח
  החלמה מהירה ורפואה שלמה עם ילדים קטנים צריך מאה עיניים
  הגב 15.11.19 12:02
 • אורח
  בס"ד רפואה שלמה לתינוק הקטן ושנשמע רק בשורות טובות אמן בורא עולם!!!!!!!!!!שבת שלום ומבורך
  הגב 15.11.19 12:26
 • אורח
  מקרה מאוד עצוב של הורים מפגרים. אמא של התינוקת קוסמטיקאית שמקבלת לקוחות בבית, התינוקת בסוטול בגלל המדללים הרעילים שהאמא המפגרת מחזיקה בבית.
  הגב 15.11.19 15:43
 • אורח
  לנו קרה את אותו מקרה עם התינוק, שנכווה ממים חמים, וזה עצוב מאוד. מאת: דני
  הגב 15.11.19 22:55
 • אורח
  ורפואה שלמה לתינוק
  הגב 15.11.19 22:56
 • אורח
  שהילכו לעזאזאל כל הרווחה
  הגב 15.11.19 22:58
 • אורח
  מה לעזאזל? במקום קפלן ברחובות שולחים אותו לתל אביב??!
  הגב 16.11.19 20:21
 • אורח
  בשבא מחלקה טובה לכוויןת להבדיל מקפלן
  18.11.19 16:13
 • אורח
  רפואה שלמה בע"ה ואף פעם אסור לשפוט שבוע מבורך
  הגב 16.11.19 21:39

קבוצת הסריגה "הסורגות בשפלה" מרחובות וראשון לציון הגיעו לשמח את מחלקות הילדים בביה"ח שמיר אסף הרופא

נציגות הקבוצה טלי ופרידה חילקו למאושפזים כובעים ונעלים, עבודת יד שלהן ושל חברותיהן מהקבוצה וזכו לתשואות ושבחים מבני המשפחה של הילדים המאושפזים והצוות הרפואי והסיעודי בבית החולים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


למרות המצב הביטחוני , הגיעו השבוע קבוצת סריגה "הסורגות בשפלה" אל בית החולים שמיר- אסף הרופא על מנת לשמח את מחלקות הילדים. קבוצת "הסורגות השפלה" מורכבת מנשים מעל גיל 50 מראשון לציון, רחובות והסביבה, התורמות מזה שלוש שנים, תוצרי סריגה של כובעים ונעלים לילדים המאושפזים בבתי חולים ברחבי הארץ. השבוע, הגיעו נציגות המיזם טלי אליהו ופרידה הרכבי, בפעם הראשונה למחלקות הילדים, במרכז הרפואי שמיר. טלי ופרידה חילקו למאושפזים כובעים ונעלים, עבודת יד שלהן ושל חברותיהן מהקבוצה וזכו לתשואות ושבחים מבני המשפחה של הילדים המאושפזים והצוות הרפואי והסיעודי בבית החולים."אנו שמחות להגיע לשמיר אסף הרופא ולתרום לילדים המתוקים עבודות יד בסריגה שלנו, במיוחד שהחורף קרב ובא. התקבלנו בחיבוק חם ואוהב ועל כך תודנו".


התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הכל באשמת עובדי המדינה האוכלי חינם
  הגב 14.11.19 21:53
 • אורח
  כל הכבוד לסורגות בשפלה. המשכנה בפועלכן המבורך.
  הגב 14.11.19 22:35
 • אורח
  כל-הכבוד! יש תרומה לקהילה וקיימת רוח-ההתנדבות בעם! יישר-כוח. יש גם "סורגות בשפלה" מנס-ציונה.
  הגב 15.11.19 00:20
 • אורח
  כל הכבןד ישר כח על המעשים היפים
  הגב 15.11.19 04:37
 • אורח
  מצטער זה לא עושה לי כלום כובעים לחורף צריך לתת למחוסרי בית לבית החולים שהם יתרמו כל אחד לפי יכולתו
  15.11.19 15:58
 • אורח
  חבל שעובדי העירייה וקבוצות של ערסים מטרידים מוזיקאים. המון אמנים ברחו מהעיר.
  הגב 17.11.19 08:22

מורה המאה של רחובות! הרב איתי וייס מנהל התיכון בישיבת אמית עמיחי נבחר למורה המאה של חמ"ד

בין הנימוקים לקבלת הפרס : הרב וייס, אשר משמש גם כרכז התנ"ך ורכז החינוך החברתי בישיבת אמי"ת עמיחי, מתאפיין במסירות, ביצירתיות, במאור פנים ובמחשבה מעמיקה לקידום התלמיד ובית החינוך.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11
צילום אפרת וויס


הרב איתי וייס מנהל התיכון בישיבת אמי"ת עמיחי רחובות נבחר לתואר מורה המאה של החמ"ד.

הרב איתי וייס מנהל התיכון בישיבת אמי"ת עמיחי רחובות נבחר לאחד מנבחרת 'מורי המאה' של החמ"ד (חינוך ממלכתי דתי)- מורים מצטיינים אשר יקבלו השנה אות הצטיינות בהוראה. אות ההצטיינות ניתן מדי שנה על ידי החינוך הממלכתי דתי חמד במשרד החינוך, כאות הוקרה על פעילותם למען התלמידים ומערכת החינוך.

כאמור בין הזוכים נמצא הרב וייס שבין הנימוקים לקבלת הפרס נכתב: הרב וייס, אשר משמש גם כרכז התנ"ך ורכז החינוך החברתי בישיבת אמי"ת עמיחי, מתאפיין במסירות, ביצירתיות, במאור פנים ובמחשבה מעמיקה לקידום התלמיד ובית החינוך.

בתחום החינוך חברתי בנה הרב איתי וייס תוכנית שש שנתית שמקיפה את החינוך החברתי, ערכי ורגשי מכיתה ז' עד י"ב. התוכנית מתאפיינת בתפיסה חינוכית הוליסטית שמשלבת את החינוך החברתי יחד עם סולם הערכים היהודי והתורני בישיבה ויחד עם בניין העולם הרגשי של התלמידים. התוכנית נבנתה בשיתוף היועצות שאמונות על ההיבטים הרגשיים, והצוות החינוכי והמחנכים שאמונים על ההיבטים הערכיים והתורניים בישיבה.

בישיבה מספרים כי הרב וייס מוביל בישיבה את שיטת ההוראה "בינה" המבוססת על עקרונות "פדגוגיה מחנכת". יחד עם צוות רחב, מוביל הרב וייס שלושה יסודות בפדגוגיה החדשנית: פיתוח למידת עומק, פיתוח למידה שיתופית ופיתוח לומד עצמאי. העקרונות הללו מיושמים בהצלחה רבה במעגל הצוות בעצמו, שמהווה דוגמה לתלמידים. הלמידה מתרחשת בעיקר במרחבי למידה חדשניים (גוגיה) המאפשרים את הגמישות המעשית ללמוד על פי עקרונות אלה.


הרב שמעון שושן ראש ישיבת אמי"ת עמיחי ברך את הרב איתי וייס על הזכיה:

"הרב איתי הינו מופת וסמל למסירות של מורה ומחנך, העושה ימים ולילות למען תלמידיו, למען קידום כל אחד ואחד מהם למיצוי כל יכולותיו ומצעיד את הישיבה קדימה בחשיבה בעל עומק וחזון חינוכי-ערכי".התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הכל באשמת עובדי המדינה האוכלי חינם
  הגב 14.11.19 21:53
 • אורח
  וגונבים. ומזהמים את האוויר. ומטרידים. בית המקדש נחרב בגלל הכהנים הפדופילים.
  16.11.19 15:31
 • אורח
  מקדם חינוך אבל לא מגנים לתלמידים
  הגב 14.11.19 22:07
 • אורח
  ר' איתי - אשרי עם ישראל שאלו מחנכיו-זכינו!!
  הגב 14.11.19 23:26
 • אורח
  רבינו איתי אין עליך
  הגב 15.11.19 00:00
 • אורח
  אין דבר כזה מגן. אנחנו לא בצבא הרומי! יש ציוני הגשה
  הגב 15.11.19 00:02
 • אורח
  חברים יקרים, די לשינאת חינם😪 למה???? תלמדו לפרגן - לא עולה כסף- או שפשוט לא להגיב?! מאחלת לכול בית ישראל שבת מבורכת ושלווה♥️
  הגב 15.11.19 09:28
 • אורח
  תרגעי מותק. שנאה כנגד החוגים החרדים היא שנאה מוצדקת ולא שנאה חינם. בעיקר עקב הרמה המוסרית הנמוכה של מנהיגיהם.
  15.11.19 09:56
 • אורח
  אשריך הרב איתי..תהא משכורתך שלימה מאת ה'..אורך ימים ושנות חיים יוסיפו לך..אשרי תלמידיך שזכו וזיכו אותך בכל העשיה החינוכית הברוכה..
  הגב 15.11.19 14:11
 • אורח
  התמונה לא מחמיאה הוא נראה מחייך חיוך מאולץ ולא אמיתי
  הגב 15.11.19 15:59
 • אורח
  הרב, זכריה ואני בריב ואני מעוניין לוודא שלא יווצר מצב בו אנחנו יושבים האחד ליד השני כדי להימנע מאי נעימות מיותרת. בתודה, יבול
  הגב 17.11.19 21:44

אחיו של האדמו"ר מקרעטשניף נקבר היום ברחובות

צילום איחוד הצלה ותיעוד מבצעי מד"א

אבי בר | | תגובות: 20


חסידות קרעטשניף הביאה היום חמישי 14/11 למנוחת עולמים את הגאון הצדיק רבי ישראל ניסן רוזנבוים זצ"ל מקרעטשניף קרית גת בן 70, אחיו התאום של האדמו"ר מרחובות.

את הלוויה ליוו נציגי רפואה רבים של איחוד הצלה ומד"א

התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הליצנים של הצלה מדא החסידים באו להצטלם בהלוויה.. משועממים
  הגב 14.11.19 20:13
 • אורח
  דווקא הכתומים נראים ליצנים
  14.11.19 20:16
 • אורח
  כשתעשה אחוז ממה שהם עושים,אולי תהיה לך זכות לצייץ. אנשי חסד ואתה הליצן האמיתי
  14.11.19 20:48
 • אורח
  רק נזקים הם עושים. הצגות וקומבינות של ביטוחים.
  14.11.19 22:10
 • אורח
  חוצפן ליצנים ?מאחלת לך שתיזדקק לליצנים האלה .ואחרי שיצילו אותך ממות ממשי תבין .אמן
  15.11.19 05:27
 • אורח
  דווקא נראה הפוך
  הגב 14.11.19 20:15
 • אורח
  איזה עומס תנועה מטטטטטטטטטטטטורף היה
  הגב 14.11.19 20:48
 • אורח
  כשהיה שם מקרה של היפו איחוד לא רצו להביא לשם אפילו מד סוכר ורק מד"א טיפלו... העיקר איחוד צילמו
  הגב 14.11.19 20:54
 • אורח
  כשמד"א הסתובבו וחילקו מים איחוד הצלה היו עסוקים בלצלם, התמונות של מד"א צולמו לפני ההלוויה לא במהלכה
  הגב 14.11.19 20:58
 • אורח
  טיפשים... תכבדו את הנפטר.. זה לא מקום לריב כלל על קרדיט...
  הגב 14.11.19 21:34
 • אורח
  בס"ד ת.נ.צ.ב.ה
  הגב 14.11.19 21:46
 • אורח
  מתפרנסים ממוות ומחלות. רחובות עיר של מפגרים משועממים נרקומנים שיכורים שטיגנו לעצמם את המוח. רק מפגרים נותנים לילדים לשתות אלכוהול מגיל שמונה ימים.
  הגב 14.11.19 22:14
 • אורח
  חברים יקרים! איחוד הצלה ברחובות ישנו מתנדבים בסניף זה שמחפשים לריב וחולי ריב.. ובאמת סליחה שאני אומר את זה גס.. הם לא שווים שנתייחס לחולי מריבות האלו! חשבתי על פה את השיח הזה זה כונן של איחוד הצלה. בכל מקרה מגן דוד אדום בישראל הינו אירגון הצלה הלאומי של מדינת ישראל (וגם ברחובות)! בהצלחה איחוד הצלה עם מריבות. סורי.. ענו עסוקים בהצלת חיים!
  הגב 14.11.19 22:53
 • אורח
  ברוך דיין האמת
  הגב 14.11.19 23:41
 • אורח
  כולכם עושים עבודת קודש. ומותר לקחת ולקבל קרדיטים וביטוחים ולצלם הכל טוב.תמשיכו במעשיכם.תודה לאירגוני החסד .אין בשום מדינה בעולם . אני בעבודתי צריכה את כולכם💞 יישר כח
  הגב 15.11.19 11:15
 • אורח
  ברוך דיין אמת יש פה כותבים משועממים וביקורתיים לכו לעבוד
  הגב 15.11.19 22:35
 • אורח
  הם מתפרנסים ממוות. חצי חצי עם הערבים שמכינים את הבור.
  הגב 16.11.19 15:33
 • אורח
  הנה הוכחה למד"א שהמקום שורץ באיחוד , הגיע הזמן לסגור את הצלה רחובות , מעבירים מידע ולא מעבר
  הגב 17.11.19 01:05
 • אורח
  תפסיק לבלבל את המוח . לך לעזאזל את והכתומים שלך!
  17.11.19 19:57
 • אורח
  כולם פה ממדא ואיחוד אל תקשקשו בשכל אחד על השני.. . קיצר כולכם כוננים....
  הגב 17.11.19 23:10

במוצ"ש 23.11 ציפי שביט מגיעה להיכל התרבות רחובות עם הקומדיה "אימי הגנרלית"

עלות: 129 ש"ח לפרטים נוספים: 08-932200

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
צילום: אילן הבשור


ציפי שביט מגיעה להיכל רחובות בקומדיה המצליחה "אימי הגנרלית". הקומדיה מספרת על אמא, דאגנית, חרדתית, אמיצה, בקיצור... אין כמו אמא, מגיעה עד ליחידה הצבאית שבחרמון, להביא לבנה החייל אוכל ביתי. סגן גבי נבוך ומבולבל מהתזמון הגרוע של אמו, מפקיד אותה אצל הש"ג אזולאי, שבהמשך יקלל את הרגע שהופקד לשמור על אמו "הלא מזיקה" של סגן גבי. אך מה שנראה כמו התחלה של יום רגיל, הופך במהרה ליום מלא בטעויות. האם משתלטת על כל היחידה, מלמדת את המזכירה הצבאית שמאוהבת בבנה, על נשיות ויופי, חושדת שבעלה בוגד בה ועל הדרך מספיקה להסתבך עם אנשי האו"ם ונקלעת בטעות אל קו האויב.


ההצגה תתקיים במוצ"ש 23.11.19 בשעה 21:00

עלות כרטיס 129 ₪

לפרטים נוספים: 08-9232200התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה יקר כרטיס אני בין 71 ביום זה ואין לי כסף להצגה רק 30 ש"ח חסר לי 100 ש"ח שבת שלום
  הגב 15.11.19 16:01
 • אורח
  ציפי שביט מגיע, חחחחחחחחחחחחחחחח, עברית קשה שפה.
  הגב 15.11.19 18:02
 • אורח
  למה יקר 130 כפול 400 שווה 000 52שח
  הגב 17.11.19 11:18

חנייה חינם בימי שישי ברחובות!? ההצעה של חבר המועצה רונן אהרוני אשר החלה בעקבות קריאה של דן חממי לאשר חנייה חינם בכחול לבן בימי שישי כדי לעודד מסחר תופסת תאוצה ומועצת העיר הקימה ועדה לבחינת הנושא

מועצת העיר החליטה להקים צוות בדיקה ולהעביר הנושא לוועדת חניות בראשות פנחס הומינר, אבי קינד, ראש אגף תנועה וחניות ליאור שוקרי ורונן אהרוני.

מערכת האתר | | תגובות: 19


דן חממי

אתמול רביעי 13/11 התקיימה ישיבת מועצת העיר ובישיבה דנו בהצעה לסדר אשר הגיש חבר המועצה רונן אהרוני בהצעה לאפשר חנייה חינם בכחול לבן לתושבי רחובות בימי שישי מתוך מטרה לעודד את המסחר בעיר.

רונן אהרוני ציין שדן חממי העלה את זה ברשתות החברתיות והצעתו זכתה להדים נרחבים וחיוביים.

רונן אהרוני מסיעת "רחובותי" אשר היה בקדנציה הקודמת

מחזיק תיק התחבורה מודע להשלכות אבוד ההכנסות אך לטענתו מדובר על הכנסה נמוכה בימי שישי.

למרות היותו באופוזיציה, העירייה לא שללה את הצעתו והחליטה להקים צוות בדיקה ולהעביר הנושא לוועדת חניות בראשות פנחס הומינר, אבי קינד, ראש אגף תנועה וחניות ליאור שוקרי ורונן אהרוני. לבדיקה עניינית.

להלן נוסח ההצעה לסדר של רונן אהרוני

חנייה חינם כחול-לבן לתושבי רחובות בימי שישי

מכובדי

במסגרת היוזמה 'קול הרחובותיים' , אנו משמיעים את קולם של תושבי רחובות שמעבירים אלינו פניות אישיות, וכן בפוסטים ציבוריים ברשתות החברתיות שבהם אנו מתויגים כדרך קבע.

לאחרונה פנו אלינו רבות בבקשה עיקרית שהעירייה תתחשב בתושבי העיר ותאפשר חנייה חינם בכחול לבן בימי שישי.

לאחרונה גם התושב ופעיל הציבור דן חממי העלה ברשתות החברתיות פניה בנושא והערב אני מציע לאפשר לתושבי רחובות לחנות בחינם בכחול-לבן בימי שישי.

נכון, ידוע לי גם כחבר ועדת תחבורה ומחזיק התיק לשעבר אשר בקיא בפרטים והסכומים , שהעירייה נשענת ומסתמכת כמו רשויות רבות בארץ על הכנסות רבות מאגרות ותשלומי חנייה של תושבי העיר - זו מציאות תקציבית ועובדה מוגמרת

יחד עם זאת אני מציע ש"נוותר" על הכנסה קטנה יחסית מימי שישי כאשר תושבי העיר מתמודדים עם הלחצים וההכנות לשבת.

זו הזדמנות פז עבורנו להוכיח שאנו קשובים לצרכי התושבים ובאים לקראתם ואני משוכנע שהחלטה זו תניב לנו רווח משמעותי בהרבה מאשר ההכנסה היחסית עד כה.

מועצת העיר מחליטה בזאת לאפשר לתושבי רחובות לחנות בחינם בימי שישי באזורי כחול-לבן.

בברכה,

ח"מ רונן אהרוניהתפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בושה על מה העירייה מבזבזת זמן על חניה ביום שישי ומה בכל השבוע לי ראיון בא. ה משעה 00 17 חינם כבר יש חושך ויש מקום וכך היו יותר קונים העיר ולא צריך לדון בכל דבר ולעשות סיפור לציבור רונן ליאור קינד הכל ניתן בדקה לסדר ערב טוב
  הגב 14.11.19 15:22
 • אורח
  יפה מאוד טיפול מהיר. אתי.
  הגב 14.11.19 15:37
 • אורח
  הצעה מבורכת ומתחשבת
  הגב 14.11.19 15:53
 • אורח
  משקפיו מזכירות את הסרט חגיגה בסנוקר או.קיי על רונן אהרוני אנו יודעים פרטים על עיסוקו ופועלו עדיין הכל בערפל לגבי ד.חממי האם הפרטים יגיעו מהמערכת או מהתגובות?
  הגב 14.11.19 17:12
 • אורח
  הוא היה מנהל סניף אגד רחובות. ונראה לי שהיא הוא בהנהלת אגד הבכירה .אבל לא בטוח
  14.11.19 20:50
 • אורח
  אבי קינד הקנאי
  הגב 14.11.19 17:23
 • אורח
  הצעה טובה! . כל השמות בכתבה אנשים מיוחדים ויש להם מנת משכל כמו מעבר חצייה : אחד כן ואחד לא lolzzzźzz
  הגב 14.11.19 18:28
 • אורח
  הבעיה שבעלי החנויות תופסים את כל החנייות ב7 בבוקר ולא מזיזים את הרכב עד לסגירת העסקים איפה בדיוק יחנו האזרחים בחינם לקניות
  הגב 14.11.19 20:13
 • אורח
  אוקיי שאפו לדן חממי היו כאן ליצים שלעגו ופגעו בו אישית ולא עיניינית כנראה לא מטופלים דיי תודה לך דן על הרעיון
  הגב 14.11.19 20:41
 • אורח
  אף אחד לא פגע ביקשו לדעת פרטים על מציע הבקשה אין פה שום פגיעה זכות הציבור לדעת
  15.11.19 14:26
 • אורח
  רונן אהרוני חבר מועצה ראוי ותותח
  הגב 14.11.19 20:50
 • אורח
  לכל תושב בעיר הזכות להציע רעיון שיתן משוב לשאר התושבים . הגועל נפש בהתנהלות מועצת העיר בנושא לא מכבדת אותם . אין פה עניין של קרדיט לאופוזיציה או לקואליציה הגיע הזמן שמועצת החכמולוגים תלמד להתנהג כראוי ולדאוג לאותם אלו שבחרו בהם ולא להתעלם מהם .
  הגב 15.11.19 00:23
 • אורח
  בשביל הכנסות יש ארנונה, שחררו את החניות לטובת תושבי העיר!!!
  הגב 15.11.19 02:05
 • אורח
  כל הכבוד על היוזמה רונן אכן הגיע הזמן להקל על תושבי העיר. אני בטוח שראש העיר יאשר את ההצעה לטובת התושבים.
  הגב 15.11.19 15:08
 • אורח
  משקיעים מיליונים על הטרדה. שיירות של פדופילים נרקומנים שיכורים מטרידים את התושבים. בסוף קורה אסון ואתם תהיו האחראים.
  הגב 15.11.19 17:25
 • אורח
  שלא יגידו שלא אמרו להם. מי שמציק ומטריד חייב להבין שהוא יהיה אחראי לתגובות.
  15.11.19 17:56
 • אורח
  הגיעה הזמן לאזרחים היה בעיר אחד שמבין בתנועה ולא כל שני וחמישי עם ראיונות חדש לשינוי יש הרבה עבודה ולכן ראש העיר צריך לדעת על כל השינוי שבת שלום וכניסה לשבוע חדש הרבה הצלחה בנושא תנועה
  הגב 16.11.19 08:46
 • אורח
  אולי תחשוב על פתרון נוסף לבעיה החמור של החנייה ברחובות - תבנה חנייה רב קומתי ליד השוק ברחובות - ושיהיה חינם לתושבי רחובות. היגיעה זמן שתושבי רחובות יקבלו משהוא עבור כל המיסים שהעיריה אוספת עקב הגידול הגדול באוכלוסיה בעיר.
  הגב 17.11.19 12:31
 • אורח
  רונן צריך רק פרסומת ותמונה בעיתון העיר
  הגב 17.11.19 17:01

כחלק מפעילות לעידוד הגיוס ליחידות הסייבר והתקשוב נערך כנס מיוחד לתלמידי התיכונים ברחובות

עיריית רחובות אירגנה בשבוע שעבר כנס חשיפה לתפקידי התקשוב והסייבר לתלמידי רחובות. מ"מ ראש העיר, זהר בלום: "נושא הגיוס לצה"ל נמצא בסדר העדיפות העירוני

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בשבוע שעבר התקיים כנס גדול מטעם חיל התקשוב ההגנה והסייבר בצה"ל לתלמידי כיתות יא – יב , הלומדים 4 – 5 יח"ל במתמטיקה בבתי הספר בעיר. בכנס השתתפו מאות תלמידים מבתי הספר הדתיים והחילונים ברחבי העיר.

הכנס נערך במעמד מ"מ ראש העיר מחזיק תיק החינוך, זהר בלום, מנהלת אגף החינוך אפרת צוקרמן, מנהלת מחלקת בתי ספר על יסודיים באגף החינוך, רחל בן יצחק , שרה אילת מפקחת רשותית, ומפקדי צבא בכירים מחיל התקשוב.

מטרת הכנס הייתה לחשוף בפני התלמידים תפקידים רלוונטיים , מרתקים ומאתגרים בצה"ל, כדי לאפשר שירות משמעותי בצבא, על פי נתוני כל תלמיד/ה.


במהלך הכנס, שהתקיים באשכול הפיס סמוך לקרית החינוך קציר , התלמידים האזינו להרצאות של קצינים בכירים בחייל שהציגו את התפקידים השונים, היכולות והאתגרים העומדים בפניהם במהלך שירותם בחייל.

בשל כמות התלמידים, ההרצאות התקיימו במספר סבבים: בכל הרצאה הציגו מפקדים בכירים את אפשרויות התפקידים בחיל, ובסופה סיירו התלמידים בתערוכה שהוקמה בחצר, ובה הוצגו

האמצעים הטכנולוגיים של החיל. בוגרי בתי הספר מרחובות המשרתים בחיל התקשוב, הציגו את התפקידים בהם משרתים בפני התלמידים.


מ"מ ראש העיר, זהר בלום:

"נושא הגיוס לצה"ל נמצא בסדר העדיפות העירוני. זוהי אחת הדוגמאות לעשייה שלנו למען עידוד השירות המשמעותי בצה"ל. בשבועות הקרובים צפויים כנסים נוספים מטעמנו , בשיתוף הגורמים הרלוונטיים: כנס מכינות ושנות שירות וערב "קרבי על הבר"."


מנהלת אגף החינוך, אפרת צוקרמן:

"לראשונה ברחובות אנו עושים מהלכים חדשניים המתאימים לרוח התקופה במטרה לעודד את הגיוס לצה"ל, ולאפשר לתלמידים חשיפה ליחידות מעניינות ומגוונות על מנת שהשירות שלהם בצבא יהיה משמעותי יותר. אני רוצה להודות לאל"מ שבו מחיל התקשוב והסייבר על ארגון כנס מרתק ומגוון. התלמידים הפיקו מכנס זה הרבה מידע".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

"סיבת המוות אינה ידועה", הצגת התיאטרון המבוססת על סיפורו של שמעון קופר שהורשע ברצח שתי נשותיו, תוצג החל מ - 14.11 במשך 3 ימים בהיכל התרבות רחובות

עלות : 130-172 ש"ח לפרטים נוספים: 08-9232200

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום: ז''ראר אלון


הצגת התיאטרון סיבת המוות אינה ידועה מגיעה להיכל התרבות רחובות !

זהו מחזה המבוסס על ספרו של עמרי אסנהיים, כתב תכנית הטלוויזיה "עובדה", שבעקבות תחקירו הואשם שמעון קופר בשנת 2010 ברצח שתיים מנשותיו, והוא מרצה את עונשו בכלא עד סוף חייו. זהו סיפור על נשים בודדות, שהיו מוכנות לעשות הכל בשביל אהבה ושלמו על כך בחייהן, כאשר הכירו את הגבר הלא נכון.

שחקנים: גיל פרנק, גילה אלמגור, רינה מטטוב, מיקי פלג, ייבגניה דודינה ועוד

ההצגה תוצג בהיכל התרבות בימים:

יום חמישי 14.11.19 בשעה 21:00

מוצ"ש 16.11 בשעה 20:30

יום ראשון 17.11.19 שעה 20:30

עלות כרטיס 130-172 ₪

לפרטים נוספים והזמנת כרטיסים : 08-9232200התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
15.11.19 22:40
מעוניין לקנות מגרשים חקלאים בכל גודל מפרטי לא תיווך 0542235234
אורח
18.11.19 16:47
חביבי הכל תיווך היום מה קרה? רוצה לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה? או לשבוע לבד? פרגן לתיווך ונמצא לך מגרשים חקלאים מדן ועד אילת
אורח
15.11.19 22:39
מחפש מחסן כל גודל לקניה ברחובות 0542235234
אורח
18.11.19 16:48
תחליט מחסן או שטח? או שגם פה אתה מחפש בלי תיווך?
אורח
09.10.19 22:36
מחר אזכרה לחללי צה"ל מיום כיפור אין הודעה של הרשות אבל התוכי של מדהלה יותר השוב בושה לעיר רחובות לטיפול של הדוברת בעירייה שנה טובה ומוצלחת
אורח
16.09.19 13:44
חיפוש דירה מרווחת, 5 חדרים (אפשר יותר), לא יותר מקומה ג' מרפסת סוכה חובה, לא בבניין מוזנח, חניה ומחסן טל' 054-8002454. (אם אתם מתווכים אנו לא משלמים יותר מחצי אחוז)
אורח
16.09.19 19:25
אז תחפשו בעצמכם אנשים עובדים לשם שמיים?
אבי בר
12.09.19 15:03
למכירה דירה במערב רחובות ביום בהיר רואים את הים רחובות, פקיעין, מערב רחובות ✔️ דירה בקומה 15, ✔️מרפסת עם נוף לים. ✔️ 124 מ"ר ✔️ 5 חד' ✔️ מושקעת מאוד ✔️מערכת קולנוע ביתית, ✔️מטבח משודרג, ✔️דלתות פנדור, ✔️ 2 חניות, ✔️מחסן, ✔️ארונות בכל החדרים, ✔️מקלחות משודרגות, ✔️פינוי גמיש. ✔️מזגן מרכזי, ✔️בלובי הבניין קיים מועדונית לשימוש הדיירים.http://www.be106.net/realestate/30 מחיר 1,999,999 ₪ 055-9707174
אורח
10.10.19 00:37
מרוהטת קומפלט? הכל נשאר ?
אורח
04.09.19 21:39
למכירה דירה 4.5 חדרים ברחוב שרירא שמואל 5 קומה 7 מתוך 8 משופצת וחניה בטאבו כיווני אוויר מערב צפון מזרח פנוי גמיש
אורח
10.10.19 19:12
הכל טוב ויפה וטלפון יש?
אורח
29.08.19 16:22
צריכה דחוף דירה שלושה חדרים שכירות (כולל כלב קטן ) אמא +ילדה במחיר שפוי
אורח
29.08.19 23:23
אין בעיה תשלמי תיווך ונמצא לך דירה תשאירי טלפון נבוא לקראתך בעמלה
אורח
10.10.19 15:09
תנסי ב "תיווך מרינה" רחוב תרמב 18 מעולה שם
אורח
10.10.19 15:10
בראשון לציון ליד טחנה מרכזית הישנה
אורח
18.11.19 12:06
יש ברחוב נחמיה בית של מסורתיים יש לה דירה להשכרה קרקע בדיוק על הכביש עם יציאה וכניסה נפרדים. לא יודעת מה מס' הבית אבל יודעת שזה בית מול מס' 41
אורח
06.08.19 22:32
מחפש דירה 2 חדרים לקניה 0542235234
אורח
29.08.19 23:24
נמצא לך משהו תכין את צ'ק העמלה ויש לנו להראות לך כמה פנינות


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
13.11.19 14:41
יחידה מרוהטת יפהפייה בקרית עקרון. היחידה מרוהטת וכוללת חדר מטבחון פינת ישבה מקלחת וכניסה נפרדת. שכד 2500 שח כולל הכל..מתאים לסטודנטים רווקים או זוג צעיר. 0533562732
אורח
13.11.19 14:42
תיקון.קידומת 052
אורח
15.11.19 16:42
מה זה הכל כולל הכל? זה נשמע לא טוב ביחוד שרשום מקלחת וכניסה נפרדת ותחשבו על זה...
אורח
23.10.19 15:47
להשכרה ברחובות 3 חדרים 80 מ"ר במרכז השקט - נורדאו (קרוב לרח' יעקב) קומה 3 (מתוך 4) ללא מעלית, + מחסן פרטי בקומת הכניסה, מזגן בכל החדרים, ארון בחדר השינה, שולחן אוכל, סורגים, משופצת.... כניסה מ- 1.1.2020 לא בשבת 0524840355
אורח
25.10.19 19:40
אפשרי 60 יום נסיון לראות אם זה מתאים לנו? נשמח לתשובה חיובית
אורח
17.10.19 19:41
להשכרה 3 חדרים+מזגנים וארונות מקום מרכזי ושקט לא בשבת 0546457524
אורח
29.10.19 18:05
ארונות עץ מלא? פורמייקה? סיבית? עץ אלון מבוקע? מזגנים תוצרת אלקטרה,תדיראן ,פמילי? סמסונג? מרכזי ושקט אבל איפה?
אורח
07.11.19 10:38
אתה רוצה להשכיר לא לקנות אז מה זה משנה איזה מזגנים?
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275
אורח
12.07.19 13:17
לדתיים ברחוב עזרא 48 שיכון פא"י.3 חדרים קומת קרקע.60 מ"ר.מטבח חדש.מזגנים.סורגים ופלדלת.3500 שכירות+230 ארנונה.90 ועד בית.לטווח ארוך. פינוי 1/8
אורח
12.07.19 04:10
מחפשת יחידת דיור / דירה 2 חדרים שנראית טוב רצוי קרקע וחצר קטנה או דירה עם מרפסת, במחיר סביר שמתאים לזוג צעיר. באזור ראשונים מישור הנוף שיכון המזרח והסביבה.. 0535267123
אורח
10.10.19 15:03
תיווך מרינה מעולה הם נמצאים ברחוב תרמב 18 בראשון יש להם שירות מעולה
אורח
10.10.19 19:13
ומי הממליץ על תיווך מרינה?
אורח
20.10.19 11:23
מרינה (-:
אורח
27.10.19 15:56
ענק
אורח
03.07.19 15:48
להשכרה 3 ח מהממת משופצת כולל ריהוט ואביזרי חשמל באז"ר צמוד למשביר קומה2 לתקופה ארוכה 4700שח 97 מ"ר 0507668898 שירלי
אורח
29.08.19 16:22
יקר. ביותר
אורח
23.09.19 06:05
נסחפתם לגמרי, הגזמתם, לא ריאלי
אורח
10.10.19 00:40
אכן נסחפו והגזימו במחיר אבל אם הם סבלניים ושמו את הזמן על פתליה יגיע או תגיע או יגיעו מי שירצו את האזור ידלקו על הדירה ושירלי תהנה מהצקים
אורח
01.07.19 16:47
מחפשת דירה 3 חדרים רצוי קרקע וחצר קטנה או בבניין קומה ראשונה אם אין מעלית ומרפסת לא יותר מ 3000 באחד מרחובות שרנכובסקי או לכיוון הרצל או לכיוון מרמורק . לספטמבר מסוף אוגוסט . כרמל 0539352032
אורח
10.10.19 15:08
תיווך מרינה רחוב תרמב 18 ראשון לציון


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
25.07.19 00:48
כמה לחודש
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
13.07.19 00:40
רוצה 15500
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010
אורח
23.10.19 20:54
שלום
אורח
13.10.19 02:02
מחפשת עבודה בניקיון חדרי מדרגות ברחובות יש ניסיון קודם 052-2720477
אורח
15.11.19 22:42
מחפשים פעם בשבועיים לנקיון בבנין משותף
אורח
19.09.19 16:06
דרושה אישה לליווי והשגחה לילד מתוק בגן שצריך השגחה בגלל רגישות למוצרי חלב. ההשגחה מהבוקר במשך ארבע שעות וחצי כל יום בשבוע כולל שישי. הילד ללא שום מגבלה גופנית. הגן במכון וייצמן, ליד כיכר השוטר, ליד שכונת המדע. נא לפנות לזאנה טל' - 050-644-2119
אורח
03.10.19 20:22
מתוק כמו סוכריה על מקל?
אורח
14.09.19 07:41
לאחיות בלבן -דרושים אנשי מכירירות ללחצני מצוקה לאזרח הוותיק 050-7-696228
אורח
08.09.19 09:22
מחפש סטודנטית להוצאת ילדה מבית הספר ושהות של כשלוש שעות פעם בשבוע בתשלום ,מזכרת בתיה 054-6722770 מאיר
אורח
10.10.19 00:43
מה לגבי סטודנט,גמלאי,מובטל? מדוע סטודנטית? הדבר מסקרן


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל