הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

גם שלמה טולדו יככב בתוכנית הטלוויזיה "מה אתם הייתם עושים"!

מה עושים עם הילדים בחופש ברחובות?

תוכנית אירועי הקיץ של ילדי ונוער רחובות לשבוע 21.7-27.7

חדש ברכבת!

מיום ראשון 3 קרונות רכבת מרחובות יהיו ללא שולחנות וכיסאות ויותקנו בהם כיסאות מתקפלים ומאחזי יד לנסיעה בעמידה כדי לאפשר ליותר נוסעים לעלות לרכבת

סיכום שבוע be106 רחובות! איך תיראה השכונה החדשה במזרח העיר; פרסום המכרז להקמת האצטדיון העירוני; בעונה הבאה הדרבי הרחובותי חוזר לעיר, לאחר שמרמורק ירדה לליגה א'; גן נעמי זכה בפרס החינוך הארצי; המאבק על קולנוע חן; כל זאת ועוד בסיכום השבועי של עיר המדע

למי שפספס אנו מביאים לכם את כל הסיפורים והאירועים המרכזיים שעברו על תושבי העיר ונבחריה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
הדמיית השכונה החדשה במזרח רחובות


עוד שבוע עבר ורגע לפני השבת אנו מביאים לכם את הסיכום השבועי של עיר המדע עם כל האירועים והסיפורים שעברו עליה עם הפגנות של התושבים כנגד סגירת קולנוע חן, הבשורה הגדולה על פרסום מכרז להקמת האצטדיון העירוני, ירידת מרמורק ליגה ועוד. אז בואו נתחיל

הבשורה הגדולה של השבוע מיועדת לאוהדי הספורט ברחובות. עיריית רחובות פרסמה את המכרז להקמת האצטדיון העירוני. האצטדיון מתוכנן להיות כחלק מפארק נופש עירוני גדול אשר ישתרע על 126 דונם, מתוכם 50 דונם יוקצו עבור שטחי האצטדיון ומגרש אימונים שיוקם בסמוך אליו. האצטדיון יכלול 5,000 מושבים, חדרי הלבשה, חדרי שופטים, חדרי עיתונאים, וכן שטחי מסחר ומתחם חנייה.

הדמיות - גולדשטיין, ארדיטי בן נעים אדריכלים.


משפט, ביטחון ופלילים

רכבת ישראל ממשיכה להביא כותרות. אמש דיווחנו פעמיים על תקלה ברכבת רחובות שאירעה בעקבות עשן שיצא מאחד הקרונות. בפעם הראשונה הנוסעים הורדו מהרכבת וצעדו ברגל כקילומטר לתחנת הרכבת הקרובה ובשעות הצהריים שוב קרתה התקלה כאשר הנוסעים החלו לשבור את חלונות הרכבת בעקבות העשן, לא הייתה סכנה לנוסעים והרכבת נכנסה אל תחנת ההגנה שם הנוסעים החליפו רכבת.

אחת התמונות שרצו ברשת


ביום שלישי קבלו כוחות ההצלה קריאה על פועל בן 20 שידו נלכדה במכונה במפעל ברחוב בית הפועלים 6 ברחובות. הצוותים פינו אותו במצב בינוני לבית החולים עם פציעות בגפיים עליונות.


בשורה קשה הגיעה השבוע כאשר ברחוב סעדיה גאון ברחובות אותרה גופתו של אורי יצחק , תושב קריית עקרון אשר היה נעדר.לוחמי האש מתחנת רחובות הוזעקו לרחוב מאס הרמן ברחובות לאחר דיווח על 2 גורי חתולים אשר נתקעו בין קיר חומה לארון חשמל. למרות המיקום הבעייתי הצליחו לוחמי האש לחלץ את הגורים בשלום.

צילום: דוברות כבאות והצלה רחובות.חדשות העיר

השבוע נפתח בהפגנת התושבים כנגד סגירת קולנוע חן בעיר. אל ההפגנה הצטרפה גם חברת המועצה איטל בציר אלשיך שהודיעה כי נקבעה פגישה על ראש העיר בנושא ובהמשך ייצאו עדכונים לתושבים.

צילום: חגי לוין

מאבק נוסף יצא לפועל בעיר והוא של שקד אביב וגל גובס מביה"ס קציר ברחובות שפתחו בעצומה בה הן קוראות להחרים את הקיוסקים בבתי הספר בארץ שאינם מוכרים אוכל בריא. למעבר לעצומה :https://www.atzuma.co.il/health57


בשורה קשה קבלו אוהדי מרמורק כאשר קבוצתם הפסידה במשחקה וירדה ליגה. המשמעות מהעונה הבאה הדרבי הרחובותי חוזר מרמורק- שעריים.
כ – 500 רצים השתתפו אמש (חמישי) במרוץ לזכרו של החייל רונן לוברסקי ז"ל שיצא מרחובות והגיע עד לירושלים, לקברו של רונן בהר הרצל, ומשם הגיעו היום (שישי) לכותל.לאחר 3 חודשי עבודה הוצגה התוכנית העירונית לטיפול בצרכי נוער בסיכון בשכונת גבירול רחובות, שתכלול שיתוף פעולה של כל הגורמים הפועלים בשכונה בהם האגף לשירותים חברתיים, רשת חוויות, אגף החינוך ועוד.
נחשפו תמונות ההדמיה של השכונה החדשה המתוכננת לקום במזרח רחובות הכוללת כ – 6500 דירות, 200 דונם פארקים וכ – 700 אלף מ"ר שטחי מסחר ותעסוקה.

הדמיות- אדריכלים - רוזנפלד ארנס אדריכלים בע"מ.
על פי נתוני משרד הבריאות נחשף כי רחובות נמצאת במקום ה – 9 בארץ במספר חולי החצבת שהתגלו בה.
הישגי העיר

הישג לתלמידי דה שליט שזכו במקום הראשון בתחרות הסייבר הגיאוגרפי של משרד החינוך.יאיר פרחוב ואלכס זלטין מביה"ס העירוני לשחמט ברחובות זכו במקום הראשון והשלישי באליפות הארץ בשחמט עד גיל 20.
כלת חידון התנ"ך העירוני ברחובות היא עמית סייג מביה"ס בן גוריון. במקום השני זכתה ליעד כוכבי מבי"ס ע"ש אילן רמון ובמקום השלישי זכה אלון ביטון מביה"ס ניצני המדע .
המיצגים של עמית ברזני וענבר גרטי תלמידות חטיבה ב' בדה שליט יוצגו בתערוכה בבית התפוצות בתל אביב.הישג נוסף למערכת החינוך ברחובות! גן נעמי השייך לרשת הגנים של אגודת ישראל, זכה בפרס חינוך ארצי מטעם משרד החינוך.
סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר,יניב מרקוביץ במחווה לעובדי ניקיון בעיר, שדאגו לנקות את העיר לאחר חגיגות יום העצמאות.


עדכונים והודעות לתושבים:

לקראת ל"ג בעומר עיריית רחובות תערוך חלוקת קרשים לתושבים שתתקיים עד ליום שלישי 21.5 . מדי יום יפרקו משאיות קרשים במגרש החול הענק הסמוך לבית הקברות ברחוב גורודסקי פינת שד' בגין, במגרש החניה בבית העלמין מרמורק ובמגרש הפתוח מול מרכז וייסגל כל מי שירצה להגיע ולקחת קרשים – יוכל לעשות כן בשיטת "כל הקודם – זוכה".
בנוסף מפרסמת העירייה את 16 האתרים בהם ניתן לקיים את מדורות ל"ג בעומר:

גבריאולוב פינת הורביץ, גורודסקי (בחניון הכורכר), בן ציון פוגל פינת דובנוב (מול המגרשים), דרך אצ"ל /המנוף, דרך הים (אחרי כיבוי אש), אלוף פרי, חניון הכורכר (מול הספורטק), משה סנה (בסוף הרחוב ברחבה), ששת הימים/ משה יתום (ברחבה), חבצלת (מול המטווח), יעקב רייפן (רחבת מגרש הספורט ברזילי), לוי אשכול פינת דוד הרב ישראל, פדובה פינת דרך הים (מאחורי פדובה 5), רחבת אתר הפרדסנות ( דרך בגין), שיטה מלבינה (מול אשל), שער הגיא (מול מס' 8), שמשון צור (ברחבה ליד בית העלמין)תזכורת להורים- הצפייה והגשת ערר לשיבוצי הילדים בגני הטרום חובה (שנתון 2015) יהיו פתוחים באתר העירוני עד ליום שני 20.5, כמו כן נפתחה ההרשמה לצהרוני גני הילדים (גן חובה) של רשת חוויות.

למעבר לאתר השיבוצים https://www.edu-reg.co.il/
בנוסף נודע כי בביה"ס רמת אלון תיפתח כיתת גן במסלול הדמוקרטי. פתיחת הגן היא בהמשך לפתיחת המסלול בכיתה אשר החלה בספטמבר השנה.נהגי רחובות שימו לב! החל מיום ראשון 19.5, יתכנו שיבושים בשעות היום בהסדרי התנועה ברחובות החיטה והשעורה; הצפי לסיום העבודות הוא יולי 2019.


תזכורת לתושבים! בימים אלו מתקיים תאגיד המים הבאר השלישית מבצע מחיקת ריבית והצמדה לתושבי רחובות הביתיים (לא בעלי עסקים) אשר צברו חוב מים. לפרטים יש לפנות למוקד הטלפוני 1-800-50-57-57 או ניתן להגיע למשרדי התאגיד ברחוב ביל"ו 2 בשעות הפעילות.


נסיים עם מזל טוב לסגן ראש העיר, עו"ד יניב מרקוביץ, שחגג לאחרונה יום הולדת ובני משפחתו "פרצו" לדף הפייסבוק שלו ופרסמו את תמונת ילדותו.


שבת שלוםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גם שלמה טולדו יככב בתוכנית הטלוויזיה "מה אתם הייתם עושים"! לאחר שגיא צור ועמוס כאוי נחשפו והגיבו כראוי להתנהגות גזענית נגד בני העדה האתיופית כעת שלמה טולדו יככב בתוכנית אך הפעם כשחקן הכועס על בנו שיצא מהארון ובוחנים את תגובת הסביבה לסצנה. מצורף סרטון

אבי בר | | תגובות: 1
שלמה טולדו מתוך דף הפייסבוק שלו


שלמה טולדו, שחקן, במאי, מנהל אומנותי, מנחה מפיק. מנהל מחלקת אומנויות הבמה והפקות בעירייה ובחברה לתרבות- רחובות חוזר לאהבתו הישנה לשחק ומשתתף בתוכנית הטלוויזיה בערוץ 13 של אברי גלעד "מה אתם הייתם עושים".

תוכנית הבוחנת את תגובת הציבור הישראלי לסיטואציות שונות, כמו אלימות, גזענות וכד'.

שלמה טולדו נבחר להשתתף בתוכנית כשחקן בו הוא נוזף לכאורה בבנו שגם הוא שחקן המבשר להוריו במסעדה שהוא הומו ושלמה טולדו דורש מהבן בצעקות ליד הסועדים במסעדה לעבור טיפולי המרה.

והתוכנית בודקת את תגובת הסועדים לסיטואציה.

לא ידוע מתי ישודר הפרק אך בהחלט ייתכן כי ישודר ביום ראשון הקרוב 21/7/19


בפרק האחרון ששודר חבר המועצה גיא צור ועובד העירייה עמוס כאווי נחשפו לתופעת גזענות נגד בני העדה האתיופית והגיבו בחריפות נגד הגזען


להלן סרטון הפרומו בכיכובו של שלמה טולדו

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אחרי שגיא צור עשה לעצמו הצגה יפה ומתהדר בכל חור הגיע תורו של, שלמה שלפחות משחק אמיתי ולא מזוייף. גיא זייפת, לכלכת, רימית. אתה ועמוס כאועי. יוסי חייא
  הגב 20.07.19 22:01

סרטון סיכום שבוע be106 רחובות

תקציר כותרות השבוע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כמידי שבוע אנו מביאים לכם את סיכום השבוע עם כל הסיפורים והאירועים המרכזיים של תושבי העיר ונבחריה. השבוע המדור מתחדש עם סרטון הסיכום השבועי.


לצפייה נוחה בסלולאר הגדילו מסך הסרטון
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום רביעי 7.8 באתר הפרדסנות יתקיים לראשונה ברחובות אירוע האקתון לנשים שמטרתו יצירת פרוייקט שיענה על צרכי הנשים בעיר, והמיזם הנבחר יקבל תקציב להפעלתו... הכניסה חופשית אך יש לבצע הרשמה מראש

האירוע יתקיים סביב שולחנות עגולים יחד עם מנטורים שילבו את הקבוצות ולאחר מכן הרעיונות בהם להצבעת המשתתפות וחבר השופטים. והמיזם הזוכה יזכה לתקציב ולהוצאתו לפועל בעיר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


הפורום לקידום מעמד האישה יערוך במהלך חודש אוגוסט את האקתון הראשון ברחובות שמיועד לתושבות רחובות. מטרת האירוע היא ליצור פרוייקט חדשני שיענה על צרכי הנשים בעיר.

במהלך האירוע יתקיימו דיונים סביב שולחנות עגולים בהם כל קבוצה תלווה על ידי מנטורית שתלווה את הנשים ליצירת הפרוייקט. לאחר שיעלו הרעיונות הם יוצגו בפני כל המשתתפות וחבר השופטות שיבחר את המיזם המנצח, אשר יזכה לתקציב להקמתו והוצאתו לפועל.

האירוע יתקיים ביום רביעי 7.8.19 בין השעות 17:30-23:00 באתר הפרדסנות ע"ש מינקוב

הכניסה חופשית אך יש לבצע הרשמה מראש

למעבר להרשמה

לפרטים נוספים: 08-6490847
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בכל הפרדסים מגדלים פירות לא טובים למאכל. מיזם של הרכבת עצים עם פירות טובים במקום החשחושייאדה.
  הגב 20.07.19 01:17
 • אורח
  רוב המנטורים פדופילים וקלפטומנים שמתחזים. תרחיקו את עצמכם ואת המשפחות שלכם ממנטורים בגלל שהם מביאים אסונות. המנטורים באובססיה חולנית, הם עובדים בשיתוף פעולה עם עובדי העירייה וארגוני פשע ונדבקים לתושבים. לאחר איסוף מידע אישי הם דורשים ודורשים. "אם לא תעשה מה שאנו אומרים לך לעשות.... אנו נאשפז אותך". זהירות!!!
  הגב 20.07.19 08:01
 • אורח
  המנטורים: יושבים בבתי קפה, שותים אלכוהול, מבקשים מעשר כאילו שהם בית כנסת. אפילו ראש העיר מפחד מהם. תמיד תגידו שיש לכם ילדים. אם יש לך ילדים אז מותר לך להיות פושע. (גם לחיטלר היו ילדים)
  הגב 20.07.19 08:07
 • אורח
  לקחנו מנטורית בתשלום. היא אמרה שחייבים ביטוח לילדים, לפזר שטיחים ורהיטים מזכוכית. לשלוח את הילדים לפעילויות וסכנות. לשתות אלכוהול בנהיגה.... ועוד ...
  20.07.19 08:15
 • אורח
  רופאים של משרד הבריאות מוסרים הודעה לציבור, קבוצות וארגונים של מנטורים מפוקפקים יוצרים טראומות מכוונות ומנסים לגרום לציבור לשלם להם בתמורה לטיפולים. עובדי הפמצ'ריות מפזרים מסמרים על הכבישים וברגים בתוך הצמיגים.
  הגב 21.07.19 08:08

ביום ראשון 21.7 הפרשן הכלכלי מתן חודורוב, מגיע לבית יד לבנים ברחובות להרצאה על הקשר בין הון, שלטון ומועדון הטייקונים של ישראל

בהרצאה ידבר חודורוב על המשולש של כלי התקשורת, השלטון והטייקונים בישראל ועד כמה זה מסוכן לדמוקרטיה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
צילום: החברה העירונית רחובות


הפרשן הכלכלי של חדשות 13, מתן חודורוב יערוך ביום ראשון הקרוב הרצאה בנושא הון, שלטון, עיתון: מאחורי הקלעים של מועדון הטייקונים הישראלי.

בהרצאה הקרובה ידבר חודורוב על כיצד משולש הכוחות בין הטייקונים, כלי התקשורת והמדינה, תרם לפרשיות השחיתות בישראל? ועד כמה הוא מסכן את הדמוקרטיה?


האירוע יתקיים ביום ראשון 21.7.19 בשעה 10:00 בבית יד לבנים ברחובות

עלות: 50 ₪

לרכישת כרטיסים: 08-9390390התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  50 שקל. זו כלכלה נכונה מאוד
  הגב 19.07.19 17:39
 • אורח
  גם בחינם לא מגיע
  הגב 19.07.19 18:21
 • אורח
  50 כפול אלף 50,000 נגיד משלם לאולם 25000 מס הכנסה לוקח חצי נשאר לו 12500 שקל
  הגב 19.07.19 23:09
 • אורח
  יש באולם 200 מקומות
  20.07.19 21:24
 • אורח
  50₪ כדי לשמוע את התשקורת? מתוכננת הרצאה של הסתה! בלי "טייקונים" אין כלכלה מפותחת
  הגב 19.07.19 23:14
 • אורח
  בושה להרצות על כלכלה של מתן בכל ערב נמצא בתקשורת מה יש עוד לספר בנוסף לקחת 50 ש"ח בושה אין חדש מתחת לשמש מזל שביבי בשלטון וכל בסדר בכלכלה חוץ יש כמות גדולה במגזר הציבורי אין בררה שבוע טוב לעיר רחובות
  הגב 20.07.19 12:29

מבזק וואטסאפ אדום ברחובות! ניידות כיבוי האש והאמבולנסים שנצפו ברחוב עזרא היו בגלל חשש לשריפה

דיווחי וואטסאפ אדום 0-586-586-106 (שמרו המספר בזיכרון לדיווחים מידיים ומעניינים

אבי בר | | תגובות: 10יום שישי 19/7 בסביבות השעה 12:20 נראו צוותי מכבי אש וגורמי הצלה רבים מגיעים לרחוב עזרא 17 ברחובות בגלל דיווח על שריפה.

עם הגעת הכוחות למקום התברר כי מדובר בסיר בישול שנשרף על הגז.התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חחחחח כל האש הזה כל סיר שנשרף חחחחחחחחחחחח
  הגב 19.07.19 12:56
 • אורח
  זה יוכל להיות גם קצר חשמל
  הגב 19.07.19 13:15
 • אורח
  זה יכול להיות גם מדורת לג בעומר מאוחרת . אבל זה לא.
  19.07.19 16:40
 • אורח
  ברוך ה' שזה רק סיר ולא חלילה פגיעה בנפש
  הגב 19.07.19 13:26
 • אורח
  נכון בשורות טובות אמן ה' אחד לעד שבת שלום ומבורך אמן בורא עולם ה' אחד!!!!!!!!!
  19.07.19 14:07
 • אורח
  צודק, ברוך אשם שזה רק סיר.
  19.07.19 16:41
 • אורח
  נכון!!! ויש להם ילדים גםםםם ....
  20.07.19 05:19
 • אורח
  כל הכבוד תבורכו אמן חברי מקבי האש צוות חילוץ והצלה ואנבולנסים שתהיה שבת מבורכת ושקטה אמן חברים לנפש 💪💪💪💪💖💖💖💖💕💕💕
  הגב 19.07.19 14:54
 • אורח
  מה יהיה עם שגיאות הכתיב??? עולה חדש או סתם דפ"ר?
  19.07.19 15:10
 • אורח
  גם וגם.
  הגב 19.07.19 21:34

משה הרטמן מרחובות נבחר לחניך מצטיין של 'אקספרט כושר קרבי' המכינה את בני הנוער לקראת הגיוס לצה"ל

משה נבחר כחניך מצטיין על פעילותו החברתית והערכית בקבוצה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: אקספרט כושר קרבי


בימים אלו קיימה חברת 'אקספרט כושר קרבי' את אירוע סוף השנה של פעילות חניכיה בו חולקו מגיני הוקרה לחניכים המצטיינים. באירוע הסיום השתתפו כל הקבוצות מרחבי הארץ בהן רחבות, מזכרת בתיה, ראשון לציון, ירושלים ועוד. באירוע הסיום התחרו החניכים בבוחן צה"ל כצוות שכלל משיכה בחבל, ריצת אלונקות בוחן ווסטים ועוד.

לאחר מכן התקיים טקס חלוקת מגיני ההוקרה לחניכים המצטיינים שנבחרו על ידי מדריכי הקבוצות על פעילותם במשך השנה האחרונה.

בין החניכים המצטיינים היה משה הרטמן, מקבוצת רחובות המונה 40 חניכים. משה נבחר כחניך מצטיין על פעילותו החברתית והערכית בקבוצה.


חברת אקספרט היא חברה העוסקת בהכנת צעירים לקראת הגיוס לצה"ל. בחברה כיום יש 350 חניכים מרחבי הארץ אשר מתאמנים פעמיים בשבוע.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בואו לדבר! בעקבות מותו של סלומון טקה ז"ל תקיים עיריית רחובות ביום רביעי 24.7 ערב שיח עם התושבים בבניין העירייה

האירוע מתקיים בשיתוף עיריית רחובות, מרכז הקליטה, מרכז הגישור וצדק חברתי ברחובות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 18


עיריית רחובות בשיתוף מרכז הגישור ברחובות, מרכז הקליטה העירוני וצדק חברתי ברחובות יערכו ביום רביעי הקרוב אירוע שיח פתוח של תושבי העיר בנושא מחאת העדה האתיופית בעקבות מותו של סלומון טקה ז"ל. המטרה ליצור שיח של התושבים בדרך של הקשבה ואחדות

האירוע יתקיים ביום רביעי 24.7.19 בשעה 19:00 באולם הישיבות קומה 2 בעיריית רחובות

הציבור מוזמן להגיע

לפרטים נוספים ניתן לפנות למרכז הגישור: 08-9352420 או במוקד הקליטה 08-9460091


התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • אורח
  קודם כל שיתנצלו. על הכאוס שהם עשו פה לפני שבועיים
  הגב 18.07.19 21:40
 • אורח
  בוא נראה את ראש העיר מלול מגיע למפגש הזה, הוא מסביר למה הוא השאיר באופוזיציה את נציג הקהילה האתיופית בגלל מלחמות אגו וכבוד ויוהרה אישיות שלו ושל משפחתו
  הגב 18.07.19 21:41
 • אורח
  אם גיא צור מגיע אנחנו מגיעים
  הגב 18.07.19 22:15
 • אורח
  אמרו שהיה שיכור ועל סמים אז מה היה כול ההפגנה .מה עשיתם כן אתם האתיופים מה יש לכם להגיד . אתם חייבים התנצלות ענקית לכול העם .
  הגב 18.07.19 22:43
 • אורח
  מי אתה ?????
  18.07.19 23:16
 • אורח
  חמוד וטיפש אני מקווה שמתישהו ששוטר ימצא אותך שתויי או מסטול אז הוא יתקע לך כדור בראש וגם בלב זה טוב ואז ניראה מה הנשמה שלך תחשוב יטמבל
  19.07.19 12:13
 • אורח
  זה הבעיה של העם אמרו
  הגב 18.07.19 23:45
 • אורח
  פייקניוז. סיפור כיסוי של קלפטומנים.
  הגב 19.07.19 02:55
 • אורח
  אין להם חים ויש להם המון מתים. תבדקו כמה מתאבדים בגלל עובדי העירייה המשועממים.
  הגב 19.07.19 03:04
 • אורח
  אוי איזה שטויות
  הגב 19.07.19 04:33
 • אורח
  חרא עליכם אז משהו מת מאצלכם מה קרה? בגלל זה לעשות פקקים
  הגב 19.07.19 05:59
 • אורח
  טקה הזה טקה מדינה שלמה בפקק, אתיופים כמו עדר כבשים, קופים יצאו להראות את הפנים אמיתיות שלהם. מי שימע הרגו ילד טוב ירושלים כולה פחות עבריין בישראל, הבעיה שלאתיופים אין מושג נגד מה הם יצאו להפגין.
  הגב 19.07.19 07:52
 • אורח
  חחחחח
  19.07.19 16:25
 • אורח
  אני בהלם מהתגובות כאן תתביש גזען
  19.07.19 22:32
 • אורח
  מה גזען, זאת האמת. לא אכפת לי שהם שחורים, גם אם היו ורודים הייתי אומר אותו דבר, הם מפגרים! אין להם שמץ של מושג על מה הם הפגינו, שלא נדבר על צורת ההפגנה.
  20.07.19 09:43
 • אורח
  נדפקתם לגמרייייייייי על מה ולמה שיחה? מה קרה מי הם בכלל? לא זכור לי שעשו פעם שיחות על דברים יותר חשובים כמו לעזור לאוכלוסיות החלשות יותר בעיר. לא זכור לי שעזרו לזקנים שמתקשים בחורף בקיץ וגם עם התרופות!! לא זכור לי שעשו משהוא אישי לתושבים!!!!! אז מה פתאום היפי נפש האלה נפגשים לשיחה עם האתיופים. ועוד לאחר שפגעו בציבור!! ומה גם שהעיריה זה גוף ציבורי!!! אז מספיק להתלקק
  הגב 19.07.19 12:41
 • אורח
  הם נכנסו לצרות בגלל שהם גונבים ונוהגים שיכורים . אולי האתיופים יעזרו להם. אין עובד עירייה אחד ישר. צלמו את עובדי העירייה גונבים ועושים קומבינות עם סוכני ביטוח.
  19.07.19 12:44
 • אורח
  והשכנזים שולטים במדינה
  הגב 20.07.19 18:57

שוק המכוניות

שוק יד 2 למכוניות עם סרטונים בלבד
הפרסום חינם!
מצלמים את הרכב, מוסיפים פרטים ושולחים בוואטסאפ 0-586-586-106

טויוטה אוריס 2008
יד: 3
ק"מ: 204,000
מחיר: ₪22,000
תת דגם: אוטומט
מנוע: 1600
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: נראת כחדשה מטופל בחברה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טיוטה פריוס 2011
יד: 2
ק"מ: 118,000
מחיר: ₪50,000
מנוע: מנוע בנזין הברידי 1800
שנה: 2011
סוג בעלים קודמים: פרטי
הערות: חסכוני מאוד בדלק סוללה חדשה + אחריות וביטוח רכב שמור ומטופל כמו שעון מתחייב לבדיקה המחיר סופי. כל הקודם זוכה, לא בשבת
טלפון: 052-276-1963
הצג פרטים נוספים

מיצובישי אאוטלנדר 2014
ק"מ: 150,000
מחיר: ₪78,000
מנוע: 2000
שנה: 2014
הערות: רכב 7 מקומות עם טסט ל11 חודשים שמור ומטופל ללא תאונות שמור ומטופל ללא תאונות
טלפון: 050-589-4077
הצג פרטים נוספים

טויוטה אוונסיס 2015
יד: 2
ק"מ: 152,000
שנה: 2015
הערות: טסט לשנה, רכב שמור מאוד
טלפון: 050-534-4452
הצג פרטים נוספים

טויוטה פריוס היברדי 2008
יד: 2
ק"מ: 203,000
מחיר: ₪30,000
מחיר מחירון: ₪35,000
דגם: היברדי
מנוע: 1500 סמ"ק
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: היברדי חסכוני עושה 1 ל-25
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

מיצובישי אאוטלנדר 2017
יד: 1
ק"מ: 102,000
מחיר: ₪139,000
דגם: פרימיום
שנה: 2017
הערות: ינואר 2017 עליה לכביש יד ראשונה נהג יחיד טסט לשנה דגם פרימיום
טלפון: 052-242-1690
הצג פרטים נוספים

יונדאי טוסון v6 2006
יד: 5
מחיר: ₪26,000
תת דגם: 4 על 4
שנה: 2006
הערות: טסט לשנה מצב חדש! אחרי יישור קו
טלפון: 053-435-0360
הצג פרטים נוספים

פיג'ו 207 אוטומט 2008
יד: 3
ק"מ: 115,000
מחיר: ₪15,000
תת דגם: 5 דלתות
מנוע: 1600 בנזין
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: רכב שמור
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

דייהטסו סיריון 2008
יד: 3
ק"מ: 154,000
מחיר: ₪20,000
מנוע: 1300
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: רכב שמור ויפה, מנוע יפני של טויוטה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

יונדאי אלנטרה i35 2014
ק"מ: 57,000
שנה: 2014
סוג בעלים קודמים: פרטי
הערות: עקב קבלת רכב מעבודה שמור
טלפון: 054-888-5107
הצג פרטים נוספים

פיגו 207 2010
ק"מ: 77,000
מחיר: ₪15,000
שנה: 2010
סוג בעלים: פרטי
הערות: טסט 02/2020 צמיגים חדשים. מצב מצוין, נמכר עקב צורך לרכב גדול יותר.
טלפון: 055-919-7197
הצג פרטים נוספים

פורד פוקס 2012
ק"מ: 135,000
מחיר: ₪25,000
שנה: 2012
הערות: מצב מצויין, טסט לעוד 10 חודשים, עבר רצועת טיימינג לרציניים בלבד
טלפון: 050-641-7980
הצג פרטים נוספים

קיה אופטימה 2013
יד: 2
ק"מ: 143,000
מחיר: ₪52,000
מחיר מחירון: ₪56,000
דגם: דגם מנהלים
מנוע: מנוע 2000 165 כוחות סוס
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
סוג בעלים קודמים: ליסינג
הערות: גג פנורמי גדול שמתחלק ל2 גגות, גיר 6 הילוכים
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

פולקסווגן גולף 2013
יד: 1
ק"מ: 49,000
מחיר: ₪71,000
מחיר מחירון: ₪75,000
תת דגם: 1.4tsi
מנוע: מנוע טורבו
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
הערות: מטופלת בחברה, טסט שנה מלאה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

יונדאי טוסון 2016
יד: 1
ק"מ: 70,000
מחיר: ₪94,000
דגם: פריים
תת דגם: אוטומט
מנוע: 1600 גיר שישה הילוכים
שנה: 2016
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טויטה ורסו 2013
יד: 1
ק"מ: 197,000
תת דגם: 7 מקומות
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
הערות: מגיע עם מערכת מולטימדיה ומצלמה אחורית
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

אאודי a4
יד: 1
ק"מ: 40,000
דגם: execut dsn
מנוע: 1400 טורבו
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה ומטופלת
טלפון: 050-360-04011
הצג פרטים נוספים

רנו מגאן פרו 2009
יד: 2
ק"מ: 99,000
מחיר: ₪18,000
מנוע: 1600
שנה: 2009
סוג בעלים: פרטי
הערות: מצבר וצמיגים חדשים טסט עד יוני 19
טלפון: 054-574-8512
הצג פרטים נוספים

טויוטה ורסו 2012
יד: 1
ק"מ: 137,000
דגם: 7 מקומות
תת דגם: 1.4tsi
שנה: 2012
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה מטופלת בחברה, אחריות שנה מלאה. מגיע עם מערכת מולטימדיה ומצלמת רוורס
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

קיה פורטה 2011
יד: 2
ק"מ: 143,000
מחיר: ₪34,000
תת דגם: גיר 6 הילוכים אוטומט
מנוע: 1600
שנה: 2011
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה מאוד מטופלת בחברה, משפחתית אמינה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

ביואיק לה קרוס 2014
יד: 3
ק"מ: 117,000
שנה: 2014
הערות: הדגם המפואר ביותר 2014, טסט לשנה מצלמת רוורס, מערכת ביטוח, מצלמת דרך, מערכת מולטימדיה. אוטו חדש לגמרי!!!
טלפון: 050-534-4452
הצג פרטים נוספים

שירות חדש וחינמי לבעלי רכבים פרטיים ולבעלי עסקים וחברות בתחום הרכב. לוח מכירות רכב יד שנייה בליווי סרטון ובצירוף מירב הפרטים על הרכב (מומלץ גם מחירון)
במידה והרכב נמכר שלחו הודעה בוואטסאפ מאותו מספר ששלחתם את הסרטון ונסיר המודעה.
שימו לב!
מודעה ללא סרטון לא תעלה
בשלב זה השירות חינם
ניתן לפרסם רכבים מכל אזור המרכז בלבד

מצלמים את הרכב, מוסיפים פרטים ושולחים בוואטסאפ 0-586-586-106
כל המחירים והפרטים באחריות המפרסם ט.ל.ח

כ 90 מתעמלי ביה"ס "ג'ימנסט" להתעמלות והאקרובטיקה בחוויות כפר גבירול חגגו את סוף השנה במופע סיום מרהיב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: דורית גוזי


בית הספר לאקרובטיקה, "ג'ימנסט", סיים את שנת הפעילות הרביעית שלו במופע מרהיב. חוג ההתעמלות והאקרובטיקה של בית ספר ג'ימנסט פועל כ-4 שנים בחוויות גבירול בהצלחה רבה ובשבוע שעבר הופיעו על במה אחת כל קבוצות הגיל החל מגיל 4 עד נבחרת המתעמלות. כ-90 מתעמלים עלו על במה אחת והציגו למשפחות וחברים את ביצועיהם. ג'ימנסט הינו בית הספר המוביל להתעמלות קרקע ואקרובטיקה באזור השפלה, עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה.מיה מישור, מדריכת החוג בחוויות גבירול:

"לקראת המופע היו אימונים רבים והושקעו שעות של חזרות עם הבנות וצוות המאמנות. אנו בג'ימנסט שמים דגש על הקניית מיומנויות ספורטיביות חשובות כגון קואורדינציה, שיווי משקל, בטחון בתנועה, וגמישות לצד לימוד אלמנטים מתקדמים מתחום ההתעמלות והאקרובטיקה. אנו מקפידים באימונים על אוירה מקצועית אך חווייתית ומשפחתית. אנו מאחלים לעוד שנים של עשייה משותפת וצמיחה במתנ"ס חוויות גבירול וזאת תודות לרוח הגבית שמעניקה לנו הנהלת המתנ"ס".


איתמר הרשקו מנהל מרכז קהילתי גבירול:

"במופע סיום שנת הפעילות שקיימנו במרכז חוויות גבירול בחוג האקרובאטיקה, הציגו 4 קבוצות המתעמלות את הביצועים שעליהם עמלו במשך מספר חודשים. המופע היה צבעוני, מרהיב וברמה מקצועית מאוד. הקהל אשר היה מורכב ברובו מבני משפחה נדהם לנוכח רמת המופע והביצועים הגבוהים שהציגו הבנות, המופע כלל שלל טכניקות כגון: מופע אומנותי, ביצועים אקרובאטים ושלל טכניקות בעזרת ציוד מתאים. כמנהל המרכז אני מוכרח לציין את הפתעתי הרבה ולטובה בכך שהבנות הציגו רמה מקצועית גבוהה מאוד, זה ממלא את ליבי גאווה לדעת שבנות המרכז הקהילתי והצוות המקצועי מאוד רציניים בכל הקשור להתפתחות המקצועית. בהזדמנות זו אני רוצה להודות לבית הספר להתעמלות ג'ימנסט על שיתוף הפעולה לאורך שנים, מה שמאפשר קידום הילדים ובני הנוער בקהילה".הדר וינר רכזת החוגים של חוויות גיברול:

"מדובר בחוג הדגל של המתנ"ס שלנו. כרכזת החוגים ב-3 השנים האחרונות אני שמחה להגיד כי שיתוף הפעולה עם בית ספר ג'ימנסט הוא פורה ומוצלח ביותר. החוג איכותי ומקצועי מאד, הוא מפתח את המתאמנים משלב התחלתי, ואף מלווה אותם עד להגעה לקבוצת הנבחרת. המדריכות של בית ספר ג'ימנסט מקצועיות מאד, וכולן התאמנו בו בעבר ומלאות ניסיון וגישה נכונה לילדות ולתחום, ורואים זאת. מיה המדריכה הראשית דואגת לאווירה מאד חמה ומשפחתית במהלך האימונים, אך יחד עם זאת מציבה רף מקצועי מהגבוהים ביותר. אנחנו מחדשים את הציוד כל הזמן, ובשנתיים האחרונות המתאמנים נהנים מציוד חדיש ומקצועי אשר מתאים לרמה ההולכת ועולה של החוג ושל המשתתפים, כמו כן, בשנה האחרונה אף העברנו את החוג לאולם גדול יותר שמאפשר פעילות נרחבת ומקצועית יותר. בכל שנה אני שמחה לראות את הביקוש לחוג, ואת המספרים היפים והיציבים של המשתתפים. בגבירול מתאמנת גם קבוצת נבחרת אותה מרכיבות המתעמלות המוכשרות ביותר, והבנות מופיעות באירועים עירוניים".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מזל טוב לחבר המועצה פנחס הומינר על אירוסי הבן אהרון משה

רוצים לפרגן ולברך את קרוביכם? שלחו לוואטסאפ 0-587-587-106 (לציין עבור ציונה וחובה לצרף תמונה)

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11
צילום: הדף הרשמי של ח.מ פנחס הומינר


השבוע, נערכה חגיגה במשפחת חבר המועצה, פנחס הומינר. המשפחה זכתה לחגוג את אירוסי הבן השלישי אהרון משה. אל החגיגה הגיע לברך גם ראש העיר,רחמים מלול.התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  את מי זה מעניין? באמת אין לאתר מה לכתוב?
  הגב 18.07.19 21:30
 • אורח
  מזל טוב לי לרגל הולדתי. מאזהאותו יום השתנו חיי מקצה לקצה. וזה הרבה יותר חשוב לי מאיזה חבר כנסת אנונימי שבנו התארס
  19.07.19 13:54
 • אורח
  זה מעניין זה הכתבות הכי מעניינות כל הזמן לכתוב על פנחס הומינר הוא נציג ציבור כל פעם שהוא מרים את היד חייבים לכתוב כתבה כל פעם שהוא ישאר למישהו תקציב של 100 שקל צריך כתבה אני לא מבין מה הבעיה ככה צריך להיות
  הגב 18.07.19 21:41
 • אורח
  למה נראה לך שזה מעניין מישהואיזה קקי יצא לביבי בערב יוצר מעניין מהחארטה הזה
  הגב 18.07.19 21:53
 • אורח
  מזל טוב לרגל הנישואין!!!!!!!!!שנשמע רק ורק בשורות טובות אמן ה' אחד בורא עולם לעד!!!!!!!!!!
  הגב 18.07.19 21:55
 • אורח
  מה הפירסום שיצא בעיתון המקום ...על מהנדסת העיר ..שיש חשד לקשרים אינטימים ..מול אישיות בכירה בעירייה ושיש להם ילד משותף.....כל תושבי רחובות קיבלו הודעות א ס מ ס
  הגב 19.07.19 10:33
 • אורח
  יש המון סירחון בעירייה והוא מתחיל לצאת החוצה והתושבים מריחים ..
  19.07.19 10:48
 • אורח
  בושה
  20.07.19 21:25
 • אורח
  וכן נאמר: מושחתים גנבים אנסים רמאים רק סקס סקס ושקרים יש הרבה מה לומר על עובדים העיריה והרווחה שכל היום המזכירות מסתובבות בקניון...חם להם במשרד....
  הגב 19.07.19 11:54
 • אורח
  חחח
  19.07.19 11:57
 • אורח
  את מי זה מעניין מושחתים ש בן שלו מיתחתן יותר מידי טוב להם פרזיטים
  הגב 19.07.19 18:13

עוד שלב במאבק לשיפור חזות העיר רחובות! החלה הסרת מודעות פיראטיות בכניסה הצפונית ומדביקי המודעות יקבלו קנסות

עו"ד יניב מרקוביץ', סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר: "נפעל לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי גם בכל הנוגע לשילוט, וננהג באפס סובלנות כלפי מי שבוחר ללכלך את המרחב הציבורי ולעשות ברכוש הציבורי כבשלו".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 16


כחלק ממדיניות עירונית כוללת להגברת פעולות הניקיון בעיר ושמירה על חזות העיר, בוצעה הבוקר (חמישי) פעילות משותפת לאגף חזות העיר ואגף תנועה, שילוט, פיקוח ושיטור עירוני. מודעות רבות שהודבקו באופן לא חוקי על גבי קיר אקוסטי בכניסה הצפונית לעיר -הוסרו, ולאחר מכן בוצעו פעולות ניקיון באמצעות ניידת שטיפה להסרת המדבקות. במסגרת זו הוסרו עשרות מדבקות שהודבקו שלא כחוק, ולמדביקים יישלחו ברירות משפט.


בנושא זה חשוב לציין כי חל איסור על הדבקת מודעות או סטיקרים על מבנים, מתקנים וציוד עירוני, לרבות עמודי חשמל, תמרורים, תחנות הסעה, גדרות, עצים, ארונות חשמל או ארונות סעף של בזק, קירות ו/או בשטחים מסחריים. מדביקי מודעות פיראטיות צפויים לקנסות לכל מודעה שנתלתה שלא כדין.

לוחות המודעות הציבוריים מאפשרים הדבקת מודעות פרסום בצורה מסודרת ובאופן שאינו מלכלך את המרחב הציבורי. ההדבקה כרוכה בתשלום ובאישור העירייה. מודעות שיודבקו ללא אישור, יוסרו באופן מיידי על ידי הפיקוח העירוני, ומדביקי המודעות ייקנסו.

המעוניינים במודעות באופן זה מתבקשים לפנות למשרדי אגף תנועה, שילוט, פיקוח ושיטור עירוני, ברחוב פקריס 3, רחובות.


עו"ד יניב מרקוביץ', סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר:

"נפעל לשמירה על ניקיון המרחב הציבורי גם בכל הנוגע לשילוט, וננהג באפס סובלנות כלפי מי שבוחר ללכלך את המרחב הציבורי ולעשות ברכוש הציבורי כבשלו".

ליאור שוקרי, מנהל אגף תנועה, שילוט, פיקוח ושיטור עירוני:

"מודעות שיודבקו ללא אישור, יוסרו באופן מיידי על ידי הפיקוח והשיטור העירוני, ומדביקי המודעות ייקנסו על פי דין. אנו נגביר את האכיפה כנגד מדביקי מודעות פיראטיות".התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חרטטן !!! מבטיח הבטחות ללא כיסוי. תחזור לטלויזיה
  הגב 18.07.19 18:59
 • אורח
  די עם האנטי והספקנות שלך. תן קרדיט להבטחות ותישפוט לאורך זמן. נראה שאתה נהנה להטיל דופי אוטומטית !
  18.07.19 20:50
 • אורח
  למה ספקנות?? עבר חצי שנה. והעיר מזוהמת
  18.07.19 21:42
 • אורח
  רק טיפש אינו לומד מנסיונן. רק טיפש נותן קרדיט להבטחות שנסיונו מוכיח שלא ימולאו. אז תודה על השתיים וחצי מודעות שהורדו בצפון(?) העיר. אם וכאשר יורידו עוד מודעות אודה על זה שוב. אבל להבטחות אני לא מאמין.
  19.07.19 13:47
 • אורח
  זה החברים של מלול אז בטוח שלא יעשו להם כלום
  הגב 18.07.19 19:28
 • אורח
  שלא ישפרו את הנראות שיורידו את הארנונה חנקתם אותנו עירית רחובות, נמאס לשלם לכם על כלום
  הגב 18.07.19 19:36
 • אורח
  מלול צריך לעוף
  הגב 18.07.19 19:37
 • אורח
  בוא ותבינו למה הכתבה הזאת, קנו בעלות של מאות אלפי שקלים מכספי משלם המיסים רכב עם מכונת שטיפה בלחץ, במאמר מוסגר קנו את זה בשביל של עובדי העירייה יהיה כיצד לשטוף את הרכבים שלהם אבל היו חייבים להראות שעושים עם זה משהו אז הלכו בו הורודוק מהמודעות
  הגב 18.07.19 21:44
 • אורח
  גם ביום הבחירות?
  הגב 19.07.19 03:58
 • אורח
  אגף חזות העיר זה לא בקריית המדע? החניה שלהם מלאה ברכבים שנותנים לעובדים הקלפטומנים שלמדו בכיתות טיפוליות.
  הגב 19.07.19 04:02
 • אורח
  תושבי רחובות קיבלו הודעת א ס מ ס על פירסום שיצא בעיתון במקום .. מהנדסת העיר דלית הראל שמקיימת יחסיי אישיות עם בכיר בעיריית רחובות ..
  הגב 19.07.19 10:36
 • אורח
  פנסיונרים ופושעים מנהלים את העירייה.
  19.07.19 12:40
 • אורח
  שלחו מטלפון 054-6758458 SMS
  20.07.19 13:51
 • אורח
  נכון זה המספר שלחו הודעה אנונימית להמון תושבים. לדעתי זה חולה נפש שעובד בעירייה.
  20.07.19 14:13
 • אורח
  נכון מאוד
  הגב 20.07.19 12:55
 • אורח
  עובדת עירייה בשם מיכל. נראת כמו ערביה עם שיניים של חמור. בבקשה לא להטריד את התושבים.
  הגב 20.07.19 15:00

מה עושים עם הילדים בחופש ברחובות? קבלו את תוכנית אירועי הקיץ של ילדי ונוער רחובות לשבוע 21.7-27.7 הכוללת הפנינג שכונות במרמורק, רחובות הצעירה ושעריים, תחרות נינג'ה ישראל, יציאה ללונה פארק, מופע של חן מזרחי ועוד

מדי שבוע ניתן לכם את פירוט אירועי הקיץ לילדים ולנוער לשבוע הקרוב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


עיריית רחובות החברה העירונית ורשת חוויות הכינו לילדי ובני הנוער ברחובות שלל אירועים ופעילויות לחופשת הקיץ הכוללים סדנאות, מגרשים מוארים, שעות סיפור ועודלהלן תוכנית האירועים לתאריכים 21.7-27.7.19

יום שני 22.7.19

שעה 15:30

מרחב פתוח בעירונוער


שעה 17:00 ספריית רחובות החדשה

שעת סיפור משפחתית, פעילות משפחתית לפיתוח מיומנויות חברתיות בגיל הרך עם סמדר דגני.

הפעילות מתאימה לגילאי 5-7

מחיר: 100 ₪ למפגש למשפחה: ילד+עד 2 הורים/סבים

להרשמה: 08-6366182שעה 17:00-20:00 פארק חזון איש

קיץ בשכונות עם אטרקציות, סדנאות יצירה, מתחם בועות סבון, מופעים ועוד הפתעות

הכניסה חופשיתשעה 19:30-21:30

מגרשים מוארים בקריית משה, כפר גבירול ואושיותשעה 19:30 רחבת מרכז חוויות שוויץ המדע

סרט קיץ בשכונת רחובות המדע- "לאו דה וינצ'י שודדי האוצר"

כניסה חופשיתיום שלישי 23.7.19

שעה 15:30

מרחב פתוח בעירונוער


שעה 17:00 גן גבעת המוריה - קיץ כיף בשכונת שעריים

מופעים, אמני קרקס ושלל הפתעות לכל המשפחה

כניסה חופשית


שעה 17:00 שעת סיפור בספרייה המרכזית

סיפור ילדים "קרנבל חיות" לגילאי 3-5

עלות: 10 ש"ח

לפרטים ורכישת כרטיסים: 08-9457916


שעה 17:00-21:00 יציאה לאטרקציות לבני הנוער

יציאה ללונה פארק

עלות: 20 ש"ח

ניתן להירשם בטלפון 5253*


יום רביעי 24.7.19

שעה 15:30

מרחב פתוח בעירונוער


שעה 16:00-22:00 שחייה לילית לבני נוער בבריכת וייסגל

עלות:10 ש"ח


שעה 17:00 גן החשמונאים - קיץ כיף בשכונת מרמורק

אטרקציות, סדנאות , אמני קרקס ועוד.

הכניסה חופשיתיום חמישי 25.7.19

שעה 13:30 טורניר משחקי קופסא בספריית רחובות החדשה

גילאי 8-10

עלות:10 ש"ח

לפרטים: 08-636618216:30 מרכז חוויות שוויץ המדע

מפעילת הילדים גולי והגיטרה חוזרת לרחובות

פעילות בשני סבבים בשעה 16:30, 17:30

לגילאי: 2-4

מחיר כניסה - 40 ש"ח (הורה+ילד)

לפרטים נוספים ולרכישת כרטיסים: 08-9310700
שעה 17:00 ספריית כפר גבירול

סדנאות יצירה בעקבות הסיפור: סיפורו של אביר

עלות: 10 ש"ח

לפרטים: 08-9318408שעה 17:00-22:00 פארק חזון איש

פעילות לנוער תחרות נינג'ה ישראל


שעה 20:00 עירונוער

מופע הסטאנדאפ של חן מזרחי

עלות: 10 ש"ח

לרכישת כרטיסים: 08-9376700/2התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח
אורח
20.07.19 21:07
אני מתבייש כשאני חוזר כל בוקר מבית הכנסת בשעה 6 וחצי ורואה עדיין ערימות זבל בצידי הכביש שברחוב הרצל ולכלוך שעוטף את המדרכה משני צידי הכביש. בחו"ל בשעה כזו אין מצב לראות את המראות האלה למה אצלנו כן ??? בפעם הבאה כשמגיעים לבדוק את ניקיןן העיר קחו אותם למרכז ולא לשכונות המטופחות
אורח
21.07.19 05:09
כל יום ראשון בשעות הבוקר חוזרים על הבלייינים מעדות המזרח הביתה שיכורים אחרי ליל בילויים והם נרדמים על ההגה ודורסים הולכי רגל בשעה שש שבע בבוקר
אורח
21.07.19 05:09
ואחרי זה הם לא זוכרים מה קרה
אורח
21.07.19 05:11
אותו הדבר לגבי הבחורים והנערים השיכורים מעדות המזרח אלימים מילולית פיזית ומינית כלפי נשים ונערות במרחב הציבורי .זאת מכת מדינה בכל רחבי הארץ
אורח
21.07.19 05:12
והאימהות מעדות המזרח לא חינכו את בניהם לכבדאישה ונערה ואת רצונותיה ואת גופה.זאת אשמת מההורים ובמיוחד האימא המזרחית
הצג תגובות נוספות
אורח
20.07.19 21:02
צפון מזרח העיר נראה כמו גן עדן לעומת מרכז העיר המוזנח והסרוח
אורח
20.07.19 21:01
בושה וחרפה ניקיון העיר במצב ירוד ביותר
אורח
20.07.19 21:00
מרכז העיר נראה כמו מזבלה אחת גדולה. העיקר קיבלו 5 כוכבי יופי ,עאלק
אורח
20.07.19 15:59
לבטל את הרמזור בששת הימים לא צריך מלול לזרוק כסף עבור רמזור היתה אפשרות לבצע במקום כיכר רחובות עוברות לכיכרות יותר כל ויפה ותנועה זורמת יותר טוב לטיפולך ולא אגף תשתיות של זורי בלבד שבוע טוב
אורח
17.07.19 14:58
רחוב ויצמן גדוש בתנועה מכל כיוון ,בעיקר בקטע הרצל אחד העם,יותר עמוס מהרצל ואחד העם גם יחד. איפושהו החליטו להעניש את דיירי הרחוב .מגרש מיועד לבניה בויצמן 5 מגדל עשבייה,הגדר מצרה את המדרכה,3 פחי האשפה הטמונים מהווים מטרד תברואתי וסביבתם מלוכלכת
אורח
17.07.19 14:28
יש ל באופן דחוף ברמת הניקיון הירודה וצואת כלבים שגם מסכנת את כולם מבחינה בטיחותית. אפשר להחליק.נכים צריכים לרדת לכביש כי יש ערימות אשפה חוסמות מעברים.
אורח
16.07.19 20:52
רחוב מרגולין וגן אברהם מוזנח וללא ביקורת הערייה


אינדקס בעלי מקצוע

משאבות

אזור , 050-5266137

חברת עמי משאבות בעלת מוניטין של למעלה מ25 שנים. מתמחה בשאיבות בטון וחול עבודות בנייה מיוחדות הח...

לפרטים נוספים

לימוד נהיגה

ההגנה 19 רחובות , 050-5556676

שפירו שמוליק מורה לנהיגה עם ניסיון של למעלה מ-45 שנה. מלמד במקצועיות ובמסירות על רכב פרטי עם גיר...

לפרטים נוספים

שריפה בבניין ברחובות ההולנדית

אין נפגעים. כלב חולץ בשלום על ידי מכבי האש

מערכת האתר | | תגובות: 17
תמונה רץ ברשתיום חמישי 18/7 שעה 12:15 דיווח על פיצוץ ושריפה בקומה רביעית בבניין בן 8 קומות ברחוב הר הצופים בשכונת רחובות ההולנדית. ככל הידוע בשלב זה אין נפגעים. כוחות כיבוי אש בדרך למקום. עדכון בהמשך במידת הצורך.

סרטון רץ ברשת:


תמונה נשלחה על ידי אורן הוד

התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חןם? גז? אתיופים?
  הגב 18.07.19 12:30
 • אורח
  איזה גזען מצחיק אתה
  18.07.19 12:37
 • אורח
  מלוכלך מסריח תן את שמך ואלמד אותך מה זה אתיופים
  18.07.19 13:56
 • אורח
  רחמים מלול אוהב אתיופית ואתיטפים
  18.07.19 14:08
 • אורח
  מה קשור אתיופים?? ממש לא מצחיק. אשכנזיפט מסריח!
  18.07.19 16:04
 • אורח
  איפה השריפה והכוחות כיבוי?
  הגב 18.07.19 12:35
 • אורח
  יוווואווווטו
  הגב 18.07.19 12:41
 • אורח
  השם ירחם
  הגב 18.07.19 13:10
 • אורח
  כנראה מזגן או אופניים חשמליים שהוטענו בלי השגחה
  הגב 18.07.19 13:27
 • אורח
  דיי תפסיקו גזענים שכמותיכם כל דבר שקורה ברחובות ישר אתיופים רק הם ולמה לא רוסים מרוקאים או תימנים מה רק אתיופים ברחובות יש יש גם הרבה מחלות כמוכם
  הגב 18.07.19 13:28
 • אורח
  זה לא יפה לדבר ככה! כולנו בני אדם שווים בני שווים!
  18.07.19 13:36
 • אורח
  בשורות טובות אמן ה' אחד בורא עולם לעד!!!!!!!!!
  18.07.19 13:37
 • אורח
  בחודשים האחרונים תושבי העיר רחובות עברו חוויה מיוחדת. ברחוב ציפור הטוב, רחוב הרצל ופרק המדע היו המון מקרים של נסיון לפגיעה מכוונת ע'י רכבים שיצאו מחניה או עצרו וחסמו את הדרך. בימים הקרובים תקבלו פניות רבות מסוכני הביטוח(הראל) שעשו את הפעילות. (בחסות מנכל העירייה ומחלקת ביטוחים ונחשים של עיריית רחובות). "אם לא תעשה מה שאנחנו אומרים לך אז אנחנו נאשפז אותך" נמסר מנציגי העירייה. פוהההההההה קראיוווו. מומלץ להתקשר למשטרת ישראל !!! גם היטלר באחד על אחד היה אדם נחמד. גם להיטלר היו ילדים.
  הגב 18.07.19 13:46
 • אורח
  גזען מסריח
  הגב 18.07.19 13:49
 • אורח
  מסרו שכרמל מעודה עברה לדירת מסתור בהולנדית ... יכול להיות שעלו עליה ???
  הגב 18.07.19 14:10
 • אורח
  7 קומות לא 8.....
  הגב 20.07.19 08:34
 • אורח
  אתיופים חמודים
  הגב 20.07.19 20:35

חדש לילדי רחובות! בית האמנים ברחובות פותח קורס חדש לילדים הפיוזינג – אמנות עיצוב בזכוכית

הקורס בהנחיית המורה לי חן מצטרף לקורס הקיים למבוגרים שיפתח גם הוא בחודש ספטמבר. לי חן היא אמנית זכוכית המתמחה בטכניקת פיוזינג, יציקה ועבודה בתלת מימד בחומר הזכוכית על כל הפתעותיו ותכונותיו, יוצרת בתהליכים הקשורים בליטוש החומר וגם עובדת בטכניקות של ניפוח שונות ומיישמת את כל זאת בעבודה האמנותית שלה בסטודיו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום: לי חן


בית האמנים ברחובות של החברה העירונית רחובות הינו בית ליוצרים מבוגרים, ילדים ונוער. הבית מארח קורסים במגוון תחומי אמנות למבוגרים, חוגי ילדים ואף תכנית מצטיינים לילדים יוצרים. בשנים האחרונות נוצרה בבית האמנים קהילת יוצרים המנהלים שיח אמנותי, חינוכי משמעותי וייחודי לעיר רחובות.

אחד הקורסים הפופולריים בבית האמנים, הוא הפיוזינג – אמנות עיצוב בזכוכית. בשנה הבאה תצא מתפקידה המורה לעיצוב בזכוכית סולי קוהן, שלימדה את מקצוע הפיוזינג במסירות ומקצועיות רבה והשאירה את חותמה על תלמידי מחלקת הזכוכית בבית האמנים, אשר נהנו מכישוריה הרבים והמופלאים. במקומה תיכנס לתפקיד המורה החדשה אמנית הזכוכית לי חן.לי חן היא אמנית זכוכית המתמחה בטכניקת פיוזינג, יציקה ועבודה בתלת מימד בחומר הזכוכית על כל הפתעותיו ותכונותיו, יוצרת בתהליכים הקשורים בליטוש החומר וגם עובדת בטכניקות של ניפוח שונות ומיישמת את כל זאת בעבודה האמנותית שלה בסטודיו. לי בוגרת בצלאל במסלול לעיצוב זכוכית וגם שימשה כמרצה בבצלאל. התמחתה עם גדולי המרצים לזכוכית ביניהם מרטין רוסול, רוני פלסל בבית הספר לעיצוב "אומפרום", פראג, צ׳כיה, למדה גם עם אמנית הזכוכית קירסטי ריי באוסטרליה , והשתתפה בקורסי העשרה בבית הספר לעיצוב בקורנניג, ארה״ב.

אני מרגישה שזהו הייעוד שלי, לפתח את תחום הזכוכית כמדיה אמנותית בישראל", מספרת לי חן.

"אני שמחה להתחיל את עבודתי כמורה בבית האמנים ברחובות, אני חושבת שזה מקום שאפשר דרכו לפתח את התחום ולחשוף את האנשים לטכניקות שאני מביאה איתי מלימודיי בבצלאל ומחו"ל".


בבית האמנים ייפתחו קורסים חדשים למבוגרים וגם קורס חדש לילדים ללימוד הטכניקות השונות בתחום הפיוזינג. הרשמה לקורסים של עיצוב בזכוכית החלה בבית האמנים,


קורסי מבוגרים

הקורס יתקיים בימי ראשון החל 8.9.19 בין השעות 9:00-12:00

קיימת אפשרות להירשם לקורס בימי שלישי החל 10.9.19 בין השעות 10:00-13:00

עלות: 3,150 ₪ ל 35 מפגשים


קורס ילדים לכיתות ד'- ו'

הקורס יתקיים בימי חמישי החל מ 12.9.19 בין השעות 16:30-18:00

עלות: 1,750 ₪ ל 35 מפגשים


לפרטים נוספים לפנות לטלפון- 08-9472960
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מופעי הקיץ לילדים בהיכל התרבות רחובות! ביום שני 22.7 תוצג הצגת הילדים "תירס חם" על פי ספר הילדים האהוב והמוכר

עלות: 65 ₪ לפרטים: 08-9232200

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כחלק ממופעי הקיץ לילדים בהיכל התרבות רחובות, תוצג ההצגה "תירס חם" המבוססת על ספר הילדים המוכר והאהוב.

ההצגה תירס חם- בים בם בם מיוצרי מיומנה - איילון נופר! קלאסיקת הילדים האהובה והמסופרת ביותר בכל הזמנים, בהצגה מוזיקלית, תיאטרלית המונגשת לגיל הרך באופן שלא נראה כמותו בארץ ההצגה הינה פסיפס יצירתי ורב גוני המשלב בתוכו תוכן איכותי, משעשע ומרגש מעולמם של הילדים, יחד עם קצב מרתק ואחר, מוזיקה לא מתפשרת ווירטואזיות תנועתית... כל זאת בניצוחה של איילון נופר מייסדת להקת מיומנה (אדרבא, לילה אחד באפריל, מיומנה וקרן פלס ועוד).

ההצגה כוללת שחקנים, רקדנים ונגנים ומעניקה לילדים חוויה יוצאת דופן של ביטוי ללא מחסומים וללא היסוסים...סיפור קסום הנכתב ע״י הסופרת המוערכת מרים רות ובאיורה שלאורה אייל, המושתת על שישה חברי קיבוץ אמיתיים שחוו את החוויה הזו בעודם היו בני ארבע שנים. ההצגה כוללת תלבושות, בובות וכל מה שאפשר לנגן, לנוע ולחלום עליו.

שחקנים: ענב לי, ירמי רייך, מאיה פלם, גילי גבל, מור כהן, איתן חיניץ, תומר אדווי

ההצגה מתאימה לגילאי 2 – 8

ההצגה תתקיים ביום שני 22.7.19 בשעה 17:30 בהיכל התרבות רחובות

עלות: 65 ₪

לפרטים: 08-9232200התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 18.7 יתקיים מופע הסיום של להקות המחול העירוניות הדרי רחובות בהיכל התרבות רחובות

עלות: 10 ₪ לרכישת כרטיסים: 08-9232200

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום ממופע הסיום של 2018


להקת הדרי רחובות חוגגת את מופע סוף השנה. ביום חמישי הקרוב יתקיים מופע הסיום: "גורל אחד" בניהולה האמנותי של ליאת כץ פרחן . הדרי רחובות היא הלהקה הייצוגית של רחובות אשר מורכבת מ 9 להקות מחול שמחולקות על פי גילאי הילדים 9-18.

המופע יתקיים ביום חמישי 18.7.19 בשני סבבים בשעה 17:30 ובשעה 20:30 בהיכל התרבות רחובות

עלות: 10 ₪

לפרטים ורכישת כרטיסים 08-9232200

צילום: אולפני רחובותהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קבלו הזמנה מיוחדת מהשחקן והבדרן יעקב כהן שיופיע ביום חמישי 18.7 במופת חוויות על הבמה ברחובות

עלות: 70 ש"ח. לכרטיסים: 08-9364979 | 08-9467890

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מופת חוויות על הבמה תארח ביום רביעי הקרוב את השחקן והבדרן האהוב, יעקב כהן. מופע הסטנדאפ המצליח של כהן מגיע לרחובות בו הוא מדבר על החיים האישיים שלו ,זוגיות, גידול הילדים ועוד

המופע יתקיים ביום חמישי 18.7 בשעה 21:00 במופת חוויות על הבמה

עלות: 70 ש"ח

לכרטיסים: 08-9364979 | 08-9467890
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ביום רביעי או חמישי, 70 או 80 ש"ח??, לא להאמין איזו כתבה, הגהה/// עריכה לשונית, והיכן חוסמים מי שמתקן???, רק כאן.
  הגב 18.07.19 07:21

לידיעת ההורים ברחובות! החברה העירונית פתחה את ההרשמה לתוכנית המצטיינים לילדים יוצרים ומעצבים צעירים המתקיימת בבית האמנים לתלמידי כיתות ג-יא

במסגרת התוכנית יתקיימו מפגשים וסדנאות של אמנים ומעצבים, סיורים במוזיאונים, גלריות ועוד. ההרשמה פתוחה עד 18.9.19

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


החברה העירונית רחובות פותחת את ההרשמה לתוכנית המצטיינים לילדים יוצרים ומעצבים צעירים המתקיימת בבית האמנים. התוכנית מיועדת לילדי כיתות ג- יא אשר מתעניינים ועוסקים בתחום הפיסול, ציור, רישום, צילום, הדפסה, עיצוב מוצר, אנימציה ועוד.

במסגרת התוכנית יהנו המשתתפים מפגשים וסדנאות של אמנים ומעצבים, סיורים במוזיאונים, גלריות ועוד.

תנאי הקבלה:

יש לשלוח 3 צילומי עבודות אמנות ולציין את שם ההורה, שם המועמד, ת.ז, גיל, כיתה, שם ביה"ס, רקע באמנות ופרטים ליצירת קשר הכוללים טלפון ומייל

את הפרטים יש לשלוח למייל artisthouse@ironitr.co.il

עלות: 330 ₪ לחודש, 2,640 ₪ לשנה (הכוללת 30 מפגשים)

לו"ז התוכנית:

תאריך אחרון להגשת מועמדות 18.9.19

ראיונות יתקיימו ב 23-24.9.19

תשובות סופיות יתקבלו ב26.9.19

פתיחת התכנית 27.10.19


לפרטים נוספים: טל’: 08-9472960
בית האמנים, רחוב כרמל 78 רחובות
מענה טלפוני בימי א'-ה' 15:00-9:00

ובאתר החברה העירוניתהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משבר הדיור בישראל! בעיר רחובות קיימות כ - 2000 דירות רפאים השייכות לאנשים פרטיים ואיש אינו מתגורר בהן והחוק מאפשר לעירייה לגבות מהן כפל ארנונה

זאת על פי דו"ח של אגף המחקר בכנסת שאסף נתונים על כמות הדירות הריקות הנמצאות בישראל. נכון לשנת 2017 עמדו הנתונים על 163 אלף דירות ברחבי ישראל שמתוכן 73 אלף דירות רפאים. הבדיקה גילתה כי העיריות בארץ לרוב נמנעות לממש את הזכות לגבות מהן כפל ארנונה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8


עקב המשבר בתחום הדיור בישראל מפרסם אגף המחקר של הכנסת את נתוני דירות הרפאים בישראל . לאור המצב שנוצר בגלל שיש יותר ביקוש מאשר היצע דירות, הוחלט לבדוק את נושא הדירות הריקות בישראל, אשר יכולות להוות פתרון לנושא ולהגדיל את כמות הדירות שנמצאות בשוק.

כחלק ממסקנות ועדת טרכטנברג, שנועדה למצוא פתרונות לבעיות הדיור בארץ, התקבלה בממשלה ההחלטה לפעול להכנסת דירות הרפאים/ ריקות לשיווק ובכך להגדיל את היצע וזאת על ידי תקנה המאפשרת לרשויות המקומיות לגבות כפל ארנונה מדירות ריקות/ רפאים.

על פי נתוני הדו"ח (נכון לשנת 2017) בישראל קיימים 163 אלף דירות ריקות, ובתל אביב יש את כמות הדירות הריקות הגדולה ביותר שעומדת על 19 אלף דירות. כאשר מסתכלים על נתוני העיר רחובות, מראים נתוני הדוח כי בעיר קיימות כ2,000 דירות ריקות.


כיום התקנה אינה מיושמת על ידי הרשויות המקומיות בארץ מאחר והן טוענות כי יש קשיים ביישומה:

1. קושי זיהוי דירות ריקות וביעדר בסיס נתונים מהימן לנתונים עדכניים

2. היעדר כלים לזיהוי דירות רפאים שכוללים קושי בגישה לנתוני החשמל/ גז עקב הגנת חוק הפרטיות

3. אין הגדרה מסודרת לדירת רפאים כך שנוצר מצב כי כל רשות קובעת קריטריונים שונים להגדרת דירת רפאים.מהי דירת רפאים:

מאחר ויש קושי לדעת את הנתונים המדוייקים, בין הקריטריונים שמשמשים את הגדרת דירת הרפאים היא דירה ריקה, שאיש אינו גר בה במשך 9 חודשים בשנה או דירות הרוסות-נטושות וכן דירות שדייריהן נפטרו או עברו למוסד, או משתמשים בהן מידי פעם.התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  או אם לסכם בקיצור שוב פעם רחמים מלול לא פועל ויוזם דברים לטובת העיר. רק מה שמגיע לו על מגש של כסף
  הגב 17.07.19 18:41
 • אורח
  מתי רחמים המלולולולל יעשה משהו טוב לעיר הזו מתי???????????????? רק חושב על עצמו
  הגב 17.07.19 18:43
 • אורח
  לכבוד ראש העיר המתוק והחמוד רחמים מלול! במקום לגבות היטל שצ פ מתושבים תמימים יש לך הזדמנות לגבות לגבות כדין ארנונה ממי שמשאיר דירה ריקה ולא להתעמר ן בתושבים שמוכרים דירה מסכנים
  הגב 17.07.19 18:49
 • אורח
  אולי שיטפל במבנים תעשיה שהם בכלל משרדים אבל משלמים ארנונה כמו בתעשיה שליש!!!
  הגב 18.07.19 00:37
 • אורח
  מה זה ביעדר???.
  הגב 18.07.19 07:14
 • אורח
  רחובות איננה זקוקה לרחמים
  הגב 18.07.19 14:07
 • אורח
  זה מה שקורה בגלל שיותר מידי מזרחיים עובדים העירייה עם כמה אשכנזים בגיל פנסיה שמפחדים מהצל של עצמם. טרור כמו עזה וגנבים כמו מדינת עולם שלישי. מקבלים עבודה בזכות קשרים ולא בזכות כישורים. ערסייאדה ופשע.
  הגב 19.07.19 13:44
 • אורח
  ועכשיו מי שקיבל את רשימת הדירות התחיל במלכת ההשתלטות. כמובן שמדובר בכנופיית הפושעים שעובדים בעירייה. מכלקת נכסים בניהול זייפנים.
  הגב 20.07.19 15:04

החל מסוף השבוע הקרוב יפעלו חיישנים חכמים בצומת ששת הימים – דובנוב ברחובות אשר יווסתו את התנועה וינסו לצמצם את עומסי התנועה שנוצרו בצומת עם התקנת הרמזורים החדשים

אבי בר | | תגובות: 33לפני מספר שבועות הושלמה התקנת רמזורים בצומת ששת הימים – דובנוב לאור הריבוי במספר תאונות הדרכים בצומת.

התקנת הרמזור, אולי תפתור ותצמצם את מספר התאונות בצומת , אך נוצרה בעייה חדשה של עומסי תנועה כבדים ותושבים התלוננו כי בשעות העומס הפקקים בצומת מעל 20 – 30 דקות.

נושא לחצי התנועה שנוצרו בצומת הגיעו אל אבי קינד מחזיק תיק התחבורה ואל ליאור שוקרי מנהל אגף התנועה ולאחר בדיקה בשטח החליטו על התקנת חיישני ויסות בצומת והיום רביעי 17/7 הגיעו החיישנים וחבר המועצה אבי קינד יצא היום בחום של 40 מעלות לשטח לפקח על עבודות שדרוג הרמזור והתקנת החיישנים החכמים ברחוב ששת הימים פינת דובנוב וכבר בסוף השבוע הרמזורים יפעלו עם מערכת חכמה שתווסת את התנועה ותוריד את עומסי התנועה באזור.התפרסמו 33 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ווואוווו באמת יפהההה רק בישראל לא חושבים על הכל תמיד 10 פעמים לפרק ולבנות
  הגב 17.07.19 17:26
 • אורח
  זה מוח מטוגן משתית אלכוהול.
  17.07.19 17:38
 • אורח
  ברחובות איננה זקוקה לרחמים
  17.07.19 18:02
 • אורח
  לועסים גת כל היום
  19.07.19 23:45
 • אורח
  וואלה אתם חושביםםם באמת טפש.....
  הגב 17.07.19 17:27
 • אורח
  למה בכלל עשו שם רמזור ולא כיכר?? כבר ב 2003 במשרד התחבורה גובש מסמך המלצה להעדיף כיכרות על רמזורים!https://www.google.com/amp/s/www.themarker.com/amp/misc/1.160178חבל שאנשי מחלקת התנועה בעיר לא קיבלו אותו...
  הגב 17.07.19 17:32
 • אורח
  https://www.google.com/amp/s/www.themarker.com/amp/misc/1.160178
  17.07.19 17:33
 • אורח
  הם קוראים לנסיעה ברכב ממוזג והטרדת התושבים "עבודת שטח" החישנים והרמזורים בשביל עובדי העירייה המשועממים שנוסעים כול היום ברכב ממוזג ושורפים דלק בכדי להטריד את התושבים.
  הגב 17.07.19 17:36
 • אורח
  ממש לא חכם הצומת הזאת אחרי סבל של מעל50שנה
  הגב 17.07.19 17:37
 • אורח
  למי שמבין זוהי בדיוק תמצית הניהול והמדיניות של ראש העיר מלול בעיריית רחובות להשקיע בצומת מיליון שקל אבל חיישנים בכמה שקלים רק אחרי תלונות מצליחים לעשות
  הגב 17.07.19 18:02
 • אורח
  יש בעיר סך הכל את אבי קינד וגיא צור שעובדים + חמשת חברי האופוזיציה כל השאר מבלבלים את המוח
  הגב 17.07.19 18:02
 • אורח
  עובדים לביתם
  18.07.19 19:02
 • אורח
  איזה התנהלות כושששששששלת של עירית רחובות והועמד בראשה מר מלול. (חבר של שם חממי,) למה מראש לא שמתם חיישנים בחצי שקל.
  הגב 17.07.19 18:42
 • אורח
  מה פתאום הם דואגים לעבודה לעוד כמה בטלנים וגם לרוקן את הקופה על התנהלות כושלת.
  17.07.19 19:17
 • אורח
  חברים יקרים לא ניתן להתקין חיישנים בזמן התקנת רמזור, האספלט החם בסלילת הכביש שורף את החיישן. התקנת חיישנים בצומת מרומזר, מותקנים כחודש וחצי בערך אחרי סלילה של אספלט. שלכם רוני ברוש מהנדס תשתיות כבישים עיריית רחובות פעלה במקרה זה עפ׳י הנדרש
  הגב 17.07.19 19:40
 • אורח
  מתקינים על גגות הבתים ועל עמודי חשמל חיישן סונר טיק טיק טיק טק טקטקטק כמו שיש בהמון מיקומים בעיר. אולי יותר חשוב לכם להטריד את התושבים ? יש לכם מספיק כוח אדם.
  17.07.19 20:48
 • אורח
  מתקינים על גגות הבתים ועל עמודי חשמל חיישן סונר טיק טיק טיק טק טקטקטק כמו שיש בהמון מיקומים בעיר. אולי יותר חשוב לכם להטריד את התושבים ? יש לכם מספיק כוח אדם.
  17.07.19 20:57
 • אורח
  מהנדסת העיר כשלה בגדול ועלייה לעוף מהתפקיד
  17.07.19 21:22
 • אורח
  הבעיה היא בכלל שבינתם רמזור! יש משהו חדש, בטח לא שמעתם עליו, נקרא כיכר.
  18.07.19 12:42
 • אורח
  מר ברוש . אז אבי קינד סתם לקח קרדיט על דבר שבין כך היה קורה לפי לוז העבודה????????
  18.07.19 15:13
 • אורח
  הכי פשוט זה לפטר את מהנדסת העיר על התיכנון הלקוי .וביזבוז כספי הציבור ..למה לא בנו כיכר הכי טוב והכי פשוט ..מהנדסת כושלת .היא יכולה להיות גננת בצהרון
  הגב 17.07.19 21:20
 • אורח
  שאפו לאבי קינד!
  הגב 17.07.19 21:20
 • אורח
  חחחחח.
  19.07.19 23:44
 • אורח
  איפה יש סונר על רמזורים תיק תיק תק תקתקתק מי שרשם את זה כנראה היה בגילופין
  הגב 17.07.19 21:40
 • אורח
  שלא תקבל הודעות SMS מעובדי העירייה שמאיימים שאם לא תעשה מה שהם אומרים לך הם יאשפזו אותך. תעשו עוד ישיבת גילופין שלא ישעמם לכם בגיל הפנסיה.
  18.07.19 03:23
 • אורח
  31°54'04.6"N 34°48'02.5"E
  18.07.19 05:37
 • אורח
  הם קוראים לעצמם "מוקד בטחון 2000" .
  18.07.19 05:41
 • אורח
  מלול ודלית הכי פשוט זה כיכר והכי יעיל...עלק מהמדסת העיר..ממש לא אלה מהנדסת את התושבים
  הגב 18.07.19 08:19
 • אורח
  אני לא מצליח להבין אם זה עיתון או דוברות של העירייה ! בדיחה....
  הגב 18.07.19 14:06
 • אורח
  בחודשים האחרונים תושבי העיר רחובות עברו חוויה מיוחדת. ברחוב ציפור הטוב, רחוב הרצל ופרק המדע היו המון מקרים של נסיון לפגיעה מכוונת ע'י רכבים שיצאו מחניה או עצרו וחסמו את הדרך. בימים הקרובים תקבלו פניות רבות מסוכני הביטוח(הראל) שעשו את הפעילות. (בחסות מנכל העירייה ומחלקת ביטוחים ונחשים של עיריית רחובות). "אם לא תעשה מה שאנחנו אומרים לך אז אנחנו נאשפז אותך" נמסר מנציגי העירייה. פוהההההההה קראיוווו. מומלץ להתקשר למשטרת ישראל !!! גם היטלר באחד על אחד היה אדם נחמד. גם להיטלר היו ילדים.
  הגב 18.07.19 14:59
 • אורח
  עיר שמתנהלת כמו חנות מכולת
  הגב 18.07.19 19:01
 • אורח
  בעיר הכל טוב החניות פתוחות עיתון כל בוקר חינם הניקיון 10 המדרכת בסדר הרמזורים עובדים השוק פותח בזמן האוטובוסים נוסעים בכל העיר ובכל הכוונים בעיקר לבילו סנטר וקפלן פתחו עוד קו לקפלן מספר 10 מי ק משה אין תלונות המשכורת של עבודי העירייה בזמן בכל 8 לחודש כמו שעון ולכן הכל בסדר שבת שלום
  הגב 19.07.19 14:00
 • אורח
  אין על השוק החדש!!! חוייה של קניה
  הגב 19.07.19 23:44

מבזק וואטסאפ אדום ברחובות! תאונה בין 2 כלי רכב בסמוך לגן ילדים, במקום 2 פצועים קל

דיווחו וצילמו ניסים גדסי ואבי שלום בוואטסאפ האדום 0-586-586-106 (שמרו המספר בזיכרון לדיווחים מידיים ומעניינים)

אבי בר | | תגובות: 12יום רביעי 17/7 שעה 15:00 לערך, דיווח על תאונה בצומת הרחובות טשרניחובסקי – הרשנזון בין 2 כלי רכב. בסמוך לגן ילדים

צוותי מד"א העניקו טיפול רפואי ראשוני ופינו במצב קל את הנפגעים לבית חולים קפלן.


התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה דווקא ליד גן????
  הגב 17.07.19 15:32
 • אורח
  החליתו שזה המקום !!!שאילה מפגרת...נו באמת!!!
  17.07.19 15:49
 • אורח
  רפואה שלמה לפצועים..הלך האוודי ג"פ 300 אלף שקל
  הגב 17.07.19 15:56
 • אורח
  קנו במאה אלף ויקבלו כפול מהביטוח. הקומבינה בחסות אלי הקלפטומן.
  17.07.19 16:51
 • אורח
  שאלה*
  הגב 17.07.19 15:57
 • אורח
  והחליתו זה בסדר???.
  18.07.19 07:23
 • אורח
  הפדופילים התחילו לריב על חניה בנקודת תצפית עדיפה. התרגשו בזמש ששיפשפו ונכנסו זה בזה בשביל לקבל זיכוי מהביטוח.
  הגב 17.07.19 16:51
 • אורח
  נשלח צו לעיריית רחובות שמחייב את העירייה לפרק את החיישנים שהותקנו לייד הבתים של עובדי העיריייה מאחר ונעשה שימוש מפוקפק בחיישנים אשר מסכן את שלום התושבים.
  הגב 17.07.19 17:04
 • אורח
  רפואה שלמה אמן ה' אחד לעד!!!!!!!!!
  הגב 17.07.19 17:50
 • אורח
  מי זה ה?
  19.07.19 09:19
 • אורח
  מעניין לדעת אם עוד פעם נשים מעורבות בתאונה.אני רואה כל הזמן תאונות שמעורבות בהן נשים.
  הגב 18.07.19 00:01
 • אורח
  כל הליצנים הביתה מה אתם מדברים שטויות בכול אופן רפואה שלמה
  הגב 18.07.19 03:42

תוכנית מהפכנית של שר הפנים אריה דרעי: יקומו ראשי עיר מחוזיים שאליהם יהיו כפופים ראשי העיר המקומיים והם ייבחרו על ידי התושבים או על ידי ראשי העיריות שבתוך המחוז

כעת נותרה השאלה האם שר הפנים יצליח להוביל מהפיכה כזאת או שראשי הרשויות המקומיות שלא ירצו לאבד כח פוליטי יטרפדו את המהלך?.

אבי בר | | תגובות: 57


העיתון הכלכלי דה מרקר מפרסם הבוקר כי שר הפנים אריה דרעי עוסק בחשאי מזה מספר חודשים בתוכנית מהפכנית של ארגון מחדש של כל הרשויות בישראל.

על פי התוכנית, בישראל יש 257 רשויות מקומיות והם יחולקו ל – 8 – 25 מחוזות ובכל מחוז יעמוד ראש מחוז ואליו יהיו כפופים מספר רשויות. וראש המחוז יקבל חלק מהסמכויות המוקנות כיום לממשלה ואילו חלק מסמכויות העיריות יועברו לידי ראש המחוז. כמו כן לראש המחוז תהיה שליטה מלאה על כל ההכנסות בתחום המחוז.

על פי המתווה המוצע קיימות 2 אפשרויות לבחירת ראש המחוז.

הראשונה – תושבי המחוז ביום הבחירות לכנסת יצביעו גם לראשות המחוז.

והשנייה – ראשי הרשויות הם אלה שיבחרו את ראש המחוז.


כעת נותרה השאלה האם שר הפנים יצליח להוביל מהפיכה כזאת או שראשי הרשויות המקומיות שלא ירצו לאבד כח פוליטי יטרפדו את המהלך?.

התפרסמו 57 תגובות לכתבה.
 • אורח
  במקרה של ריסון של מלול .זה מצויין
  הגב 17.07.19 14:54
 • אורח
  רחובות איננה זקוקה לרחמים
  הגב 17.07.19 14:54
 • אורח
  אם לא יהיה פתק ירוק מלול יוכל להתמודד אבל אם יהיה פתק ירוק אנשים כבר ידעו מזה הוא 100% יפסיד
  17.07.19 18:03
 • אורח
  במקרה של ריסון הכושלאחותך זה מצויין
  הגב 17.07.19 14:56
 • אורח
  מי ישלם עוד משכורות, נהגים, מכוניות, מזכירות, משרדים, עוזרים, והוצאות נוספות למשרות האלה? ועל מה הם יהיו בדיוק אחראים? חוץ מאשר לבזבז את כספי הציבור.זה רע מאוד, מיותר ובזבזני.
  17.07.19 15:15
 • אורח
  אין צודק מימך!
  18.07.19 14:46
 • אורח
  אהה...כך דרעי יוכל לדאוג לאנשי שלומו לטפס למעלה.. והעלויות...מי יממן אותן??
  הגב 17.07.19 14:58
 • אורח
  מלול ראש וראשון מלך מי יתקרב לכרסוליו
  הגב 17.07.19 14:59
 • אורח
  20000תושבים הצביעו למטטא ירוק רק לא מלול
  17.07.19 18:04
 • אורח
  מי שכותב כרסוליו!!!!!!
  18.07.19 07:32
 • אורח
  יותר משרות מיותרות יותר בירוקרטיה.
  הגב 17.07.19 15:00
 • אורח
  כל הכבוד חלס עם בזבוז כסף
  הגב 17.07.19 15:02
 • אורח
  מעולה ! עוד ג'ובים, עוד הוצאות, עוד ביורוקרטיה, עוד ועדות ועוד מנגנון מיותר. רצו לאחד עיריות ובסוף רוצים לנפח את המנגנון? כמה צחנה עולה מהרעיון הזה.
  הגב 17.07.19 15:04
 • אורח
  מי ישלם עוד משכורות, נהגים, מכוניות, מזכירות, משרדים, עוזרים, והוצאות נוספות למשרות האלה? ועל מה הם יהיו בדיוק אחראים? חוץ מאשר לבזבז את כספי הציבור.בדיוק. לא הצליחו לאחד עיריות, אז עכשיו ישו בדיוק ההפך, יתפזרו על עוד משרדים ותקציבים
  17.07.19 15:14
 • אורח
  נשמע אחלה רעיון כמו בארהב שיש מלא מדינות וכל מדינה יש לה ערים משלה שכונות בתוך הערים וכ'ו נשמח לראות את זה בניסיוו
  הגב 17.07.19 15:04
 • אורח
  מי ישלם עוד משכורות, נהגים, מכוניות, מזכירות, משרדים, עוזרים, והוצאות נוספות למשרות האלה? ועל מה הם יהיו בדיוק אחראים? חוץ מאשר לבזבז את כספי הציבור.רעיון רע מאוד, בזבזני ובלי תוכן.
  17.07.19 15:12
 • אורח
  לא להסכים בשום אופן
  הגב 17.07.19 15:04
 • אורח
  אריה דרעי גאון פוליטי. אנשים לא מכירים אותו.
  הגב 17.07.19 15:06
 • אורח
  התכוונת זבל פוליטי שרוצה להשתלט על כל הערים. תסמוך עליו שאם יצליח במשימתו השטנית ידאג שראשי המחוז יהיו מטעמו ולמענו..
  17.07.19 17:05
 • אורח
  ומי יממן את המהלך הזה? קופת המדינה בגרעון ענק!!!
  הגב 17.07.19 15:06
 • אורח
  בגרעון בזכות הפירומנים והתקשורת.
  17.07.19 16:43
 • אורח
  למי זה טוב? רק לאנשי שלומו של דרעי .
  הגב 17.07.19 15:07
 • אורח
  למה ולמי צריך את זה?
  הגב 17.07.19 15:07
 • אורח
  טוב מאוד , זה יחסוך מלא כסף
  הגב 17.07.19 15:09
 • אורח
  למי ואיך בדיוק זה יחסוך כסף?
  17.07.19 15:18
 • אורח
  למה צריך את זה ?? חוץ מאשר לדאוג למשכורת שמנה נוספת מהקופה הציבורית , שגם ככה בגירעון .
  הגב 17.07.19 15:21
 • אורח
  מה הרעיון המטופש הזה.עוד ביזבוז עוד בירוקרטיה.
  הגב 17.07.19 15:41
 • אורח
  מיותר לחלוטין אין צורך בעוד משרות
  הגב 17.07.19 15:50
 • אורח
  יהיה רב מחוזי אשכנזי או ספרדי ?
  הגב 17.07.19 15:51
 • אורח
  איך תחולק הארנונה?
  הגב 17.07.19 15:52
 • אורח
  מחזיקים עובדי עירייה קלפטומנים שמזייפים חוזים וחתימות של עורכי דין עם גיבוי של מנכל העירייה וחושבים שיצליחו לעשות שינוי בזמן שכולם מקבלים שוחד מקבלנים.
  הגב 17.07.19 16:45
 • אורח
  וזה לא יקרה עם מנהלי מחוז??? הצחקתה
  17.07.19 17:07
 • אורח
  מה הוא שוב זומם ?
  הגב 17.07.19 17:26
 • אורח
  איזה יופי, עוד ג'ובים למקורבים...
  הגב 17.07.19 17:34
 • אורח
  מלול ירוץ לראש מחוז. הצלקת את אמיתי כהן. מלול לא ירוץ אפילו לוועד בית יותר. כי הוא יפסיד. הציבור קלט שמלול נוכל
  הגב 17.07.19 18:45
 • אורח
  רעיון טיפשי, כל המטרה שלו זה לייצר גנובים יוקרתיים למקורבים. והכספים לכל זה? כמובן, האזרח צריך לממן את המשרות המיותרות הללו. מקווה שבבחירות הקרובות תיעלמו, וכך גם הרעיונות שלכם.
  הגב 17.07.19 19:20
 • אורח
  *ג'ובים
  הגב 17.07.19 19:21
 • אורח
  איש ערמומי כנחש. ולא מתחת, אלא על גבי הקש. למען יראו כולם. איך הוא מלהטט ואוחז את עיני כולנו. בהחלט זומם משהו, כמו שמישהו כאן הגיב. יש לו תמיד אג'נדה. ברגע שהוא מחייך אתה יודע שהוא משקר ומנסה לשכנע אותך שתסכים שידפקו אותך בכדי לאפשר לו לעשות מה שבא לו. שזה, הפיכת כל הארץ לדתית.
  הגב 17.07.19 19:36
 • אורח
  בזבוז כספי ציבור .רצוי מאד לנפנף אותו .ראש העיר אינו זקוק ליועץ ולהצעת אחיתופל .
  הגב 17.07.19 22:00
 • אורח
  ולעצת**********ולעצת*****
  18.07.19 07:36
 • אורח
  היום יש מנגנוני פיקוח על רשויות מקומיות בתוך משרד הפנים, שעוקבים אחר הנעשה באופן שוטף ובכלל זה מינוי ועדות קרואות. יש להניח שמנגנונים אלו לא יבוטלו. אירגונית זה לא ניראה יעיל.
  הגב 17.07.19 22:51
 • אורח
  לעבריין מורשע אין ולא צריכה להיות זכות לעריכת שינויים במשרד הפנים. הקומבינות של דרעי הגנב והמושחת לא נגמרות. מתנהלים כל מיני חקירות נגדו בעניין הווילות המשפחתיות... למה לא מדברים על זה ?! במדינה מתוקנת היו מזמן מכניסים אותו לקלבוש אבל כמו שמתנהל הביוביהו, כך נראית המדינה
  הגב 17.07.19 22:56
 • אורח
  תחשבו. בלי להתלהם. למה ? הרי היום שלטון ראש עיר יותר מידי עצמה אצל בן אדם אחד. זה הזוי. ולא נכון. ופתח ל.... לכן הרעיון עצמו מבורך. והסמכויות שקיימות בממשלה יועברו לראש המחוז. זה דבר גם מבורך.בסך הכללי נשמע רעיון טובובלבד שאנו הציבור נבחר אותו .חייב להיבחר על ידי הציבור ראש מחוז.
  הגב 17.07.19 23:55
 • אורח
  רעיון מעולה. רחמים מלול ראש המחוז מרב חורב ראש העיר
  הגב 18.07.19 01:13
 • אורח
  מהנדסת העיר תקודם להיות מהנדסת המחוז?
  הגב 18.07.19 01:14
 • אורח
  אמיתי כהן לראשות המחוז!!!!!!
  הגב 18.07.19 01:14
 • אורח
  עכשיו יהיה לקינסטליך עוד יותר זמן להצטלם
  הגב 18.07.19 08:23
 • אורח
  פתרון הוא איחוד ערים ולא תוספת של כח אדם. זה רק יגרום לבזבזנות מיותרת. צריך לצמצם. אולי לפוליטקאים זה משתלם
  הגב 18.07.19 12:15
 • אורח
  להוסיף כח אדם לרשויות
  הגב 18.07.19 12:16
 • אורח
  ארץ קטנה עם כל הרבה רשויות.במקום לייעל מוסיפים עוד משרות. גם ככה אין עבודה לתת לעובדי הרשויות כי יש כפלויות בתפקידים בכל הרשויות. ויש מנהלים שמקבלים משכורות גבוהות. עובדי עירייה לא מייצרים. הם רק צריכעם חתת שרות לתושבים.
  הגב 18.07.19 12:24
 • אורח
  לתת שירות
  הגב 18.07.19 12:24
 • אורח
  בעזרת השם בבחירות הבאות אריה דרעי יהיה היסטוריה
  הגב 18.07.19 16:41
 • אורח
  ראש עיר נבחר ללא סמכויות? דרעי המציא את השיטה. כשאין לך מה להגיד אל תגיד.
  הגב 18.07.19 16:45
 • אורח
  כמה עולה גחנון לשבת?
  הגב 18.07.19 17:42
 • אורח
  ובראש הפירמידה מי רוצה להיות הגנב המורשע שלא למד לקח
  הגב 18.07.19 18:06
 • אורח
  אריה אתה מצליח להראות לתושבים את ישראל האמיתית אין כמוך הקנאים ימשיכו לחשוב שצריך לחסוך כסף שניתן לעשות בו דברים לשיפור המדינה כל אחד היה עושה את זה..אריה דרעי אבל חושבת שאתה איש חכם מאוד והלואי ותצליח הכסף במילה מתבזבז
  הגב 19.07.19 02:07
 • אורח
  על חשבון הציבור המסכן שמשלם מיסים ,יוסיפו לנו מנהלים,מזכירות,משרדים ועוד....ואז יעלו שוב את הארנונה,כי צריך לממן עוד פונקציות.חכמי חלם !!
  הגב 20.07.19 21:47

ב - 3 קייטנות ברחובות מדברים רק אנגלית! אגף החינוך ברחובות פתח הקיץ קייטנות מיוחדות לתלמידי כיתות ג בבתי הספר נבון, שזר ובמעלות משולם בהן מדברים רק בשפה האנגלית

הקייטנה היא קייטנת תלמ"א, התכנית הלאומית למצוינות באנגלית מטעם משרד החינוך. והיא מועברת על ידי מורים דוברי אנגלית שמגיעים להתנדב מארצות הברית ביחד עם מורים לאנגלית מרחובות. הרעיון- קייטנה חווייתית, עם פעילויות וסדנאות, בהבדל אחד - הכל בשפה האנגלית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


קייטנה באנגלית לילדים ברחובות! בימים אלה נפתחה ברחובות קייטנת תלמ"א, שכולה מתנהלת באנגלית. הקייטנה מתקיימת בשלוש שלוחות ברחבי רחובות לתלמידי כיתה ג': בביה"ס נבון, בביה"ס שזר ובביה"ס מעלות משולם. המורים מגיעים מכל רחבי העולם בהתנדבות (ארה"ב, קנדה, אוסטרליה ועוד) ומלמדים אנגלית במשך חמש שעות ביום. מרבית המורים הלוקחים חלק בקייטנה אינם יודעים עברית, עובדה המאלצת את הילדים לתקשר עימם באנגלית בלבד. ההתחלה עשויה להיות מאתגרת, אולם תוך 48 שעות רוב הילדים מתחילים לתקשר איתם בחופשיות.יום הלימודים הייחודי בקייטנת תלמ"א מחולק לשניים: בבוקר פותחים בשעתיים לימודים עיוניים המועברים על ידי שני מורים יחד ושלוש השעות הנותרות מוקדשות להעשרה מעשית ובה פרוייקטים כיתתיים מיוחדים המועברים כל כולם באנגלית. בין הפרויקטים : חידון טריוויה יומי נושא פרסים, שיעורי Body Movement באנגלית, שיעורי מוזיקה, הכנת קליפ מוזיקה כיתתי, פרויקט בית קפה כיתתי באנגלית, תחרות מאסטר שף, פרויקט טיול בעולם על ידי הפיכת הכיתה למטוס נוסעים, אולימפיאדה ומשחקי ספורט באנגלית ועוד.

בנוסף לתכנים היום-יומיים, תתקיים תחרות שירה לכל קייטנות תלמ"א בכל רחבי הארץ בסגנון האירוויזיון- "תלמאוויזיון". גמר התחרות יהווה את אירוע השיא הארצי של הקייטנה, בהנחייתו של טל מוסרי. באירוע אף יככב אליעד נחום בהופעה חגיגית! במסגרת תחרות התלמאוויזיון, תייצג את רחובות כיתה ג' מביה"ס נבון שזכתה בתחרות העירונית.


זוהר בלום, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך:

"גם בקיץ אנו רוצים שהילדים ינצלו את הזמן לטובת לימוד ושיפור האנגלית, ולכן פעלנו לקיום הקייטנות באנגלית במסגרת בתי הספר. הקייטנה הזו, מלבד שיפור ושימור השפה האנגלית, מציעה חוויה מיוחדת ומהנה לילדים דרך מגוון תחומי עשייה וזוהי אולי הדרך הטובה ביותר ללמוד אנגלית".


אפרת צוקרמן, מנהלת אגף החינוך בעיריית רחובות:

"אנו שמחים להעמיד לרשות ההורים בעיר גם קייטנה באנגלית, שתסייע לילדים לשפר את שליטתם בשפה זו גם בימי הקיץ, ויקנה להם כלים מצוינים לקליטת השפה האנגלית תוך הנאה ממגוון פעילויות חווייתיות. פרויקט קייטנות תלמ"א הוא פרויקט מיוחד, שנערך בעזרת מורים מחו"ל . בטרם תחילת הקייטנה קידמנו את פניהם על מנת להמחיש להם את חשיבות הפרויקט ולהודות להם על השתתפותם"


איציק עובדיה מ"מ מנכ"ל החברה העירונית:

"המגוון העשיר של סוגי הקייטנות מאפשר לכל הורה וילד למצוא את מסגרת הקיץ המתאימה לו כך שהילדים יוכלו ליהנות מתכנים איכותיים המתאימים לאופיים והעדפתם האישית. קייטנת תלמ"א הינה מסגרת ייחודית אשר מקנה לילדים כלים ללמידת השפה האנגלית באמצעות פעילויות העשרה מהנות".התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רעיון מבורך. מקווה שיצליח.
  הגב 17.07.19 18:30
 • אורח
  מדהים ומבורך. כאימא שבנה זכה להיות בקייטנה זו מבורך ומקסים
  הגב 17.07.19 22:22
 • אורח
  כל הכבוד למחזיק תיק החינוך מר זוהר בלום ולמנהלת אגף החינוך הגברת אפרת על עשייה מבורכת ומוצלחת.עלו והצליחו . yehudada3@gmail.com
  הגב 18.07.19 15:34
 • אורח
  מקסים!
  הגב 20.07.19 16:13

קייטנת חוויות קרית משה נבחרה לקייטנה המצטיינת הארצית מטעם משרד החינוך.

השבוע הגיעה אל הקייטנה שרה אלת מפקחת רשותית מינהל חברה ונוער מחוז מרכז ושבחה את פעילות הקייטנה בניהולו של גולן ביטון ואמרה: " כל שנה פעילות הקייטנה קופצת בקפיצת ״קומות״ בתוכן חינוכי ייחודי ומגוון".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4השבוע התבשרה העיר רחובות על זכייתה של קייטנת חוויות מסביב לעולם בהצטיינות יתרה. הבשורה הגיעה בעת ביקור של שרה אלת מפקחת רשותית מינהל חברה ונוער מחוז מרכז בקייטנה שאמרה: ״זכות גדולה הייתה לי לבקר בקייטנת חוויות מסביב לעולם בניהולו של גולן ביטון , כל שנה פעילות הקייטנה קופצת בקפיצת ״קומות״ בתוכן חינוכי ייחודי ומגוון.פגשתי במהלך הסיור ילדים וצוות שמח ומרוצה, הילדים מקיימים הלכה למעשה למידה תוך כדי הנאה וזה המימוש של החזון החזון החינוכי של משרד החינוך. הציון שניתנת לקייטנת היא הצטיינות יתרה על מקצועיות ,מגוון פעילויות חינוכיות ובעיקר על אהבה ונשמה גדולה ".


כאמור קייטנת חוויות מסביב לעולם של חוויות קרית משה המופעלת בבית הספר ״שביט״ ברחובות הצעירה התבשרו עם סיום הסיור של שרה אלת מפקחת רשותית חברה מינהל ונוער מחוז מרכז כי נבחרו לקייטנה מצטיינת בהצטיינות יתרה.

קייטנת מרכז קהילתי חווית קריית משה, משלבת את קייטנת החופש הגדול עם תוכנית קייטנת הקיץ ויוצרת תמהיל ייחודי ברמה הארצית, אשר מהווה מודל לרצף בין החינוך הפורמאלי לבלתי פורמאלי.יו"ר דירקטוריון הרשת, אמיתי כהן:

"הרשת עושה מאמצים גדולים לתת מענה לכל מרקם חברתי ייחודי הקיים בעיר ובשכונות, כך שהילדים יוכלו להפיק ערך מוסף חברתי ולימודי. אני שמח ומודה על המשוב החיובי של שרה אלת מנהלת רשותית של המחוז, זו בהחלט גאווה לעיר רחובות , יישר כח גדול לצוות הקייטנה נמשיך לעבוד בשיתוף פעולה לרווחת כלל תושבי העיר "


שרה אלת מפקחת רשותית מינהל חברה ונוער מחוז מרכז:

"אני מביעה את הערכתי הגדולה למפעל הקייטנות בעיר רחובות, הכולל כ-600 משתתפים בקייטנת חוויות מסביב לעולם , מספר יוצא דופן בהשוואה לכל מקום בארץ. בקריית משה מדובר במודל מרשים ומאתגר עבורי ועבור והפיקוח, הכולל מגוון פעילויות שמותאמות לשילוב של מגוון אוכלוסיות. הילדים משקפים את מרקם החברה הישראלית, כמו גם הנהגת המרכז והעובדים. על כן, מבחינתי מדובר בקייטנה מצטיינת ברמה הארצית"


גולן ביטון, מנהל חוויות קרית משה:

"השילוב של הון אנושי מהצד הפורמאלי, מורות בתי הספר וסייעות של אגף הגנים בעיריה, לצד צוות הבלתי פורמאלי של חוויות, יוצר מנגנון איכותי, יצירתי ומחויב לילדים כאשר הבונוס הגדול והמרגש לקבל את הבשורה שזכינו בהצטיינות יתרה וזה המקום להודות לצוות הנפלא של הקייטנה החל מהמדריכים הצעירים ועד אחרון המנהלים וכמובן להורים היקרים שנותנים באנו את האמון להוביל את קייטנת הקיץ למאות הילדים ".לצפייה בכל תמונות לחצו על אחת התמונה


התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לכולם!! ילדים,תהנו!!
  הגב 17.07.19 13:11
 • אורח
  אמיתי אתה מלך
  הגב 17.07.19 13:50
 • אורח
  כל הכבוד לאמיתי שנותן למתנס בקרית משה 1.5 מליון שקל יותר מכולם
  הגב 17.07.19 13:50
 • אורח
  עין חדה יש לך
  21.07.19 03:08

לידיעת ההורים ברחובות! שירות חדש של רשת חוויות להורים- במהלך השנה הקרובה יתקיימו מגוון הרצאות בנושא תחום התפתחות הילד והדרכה הורית במרכזי הרשת; ההרצאה הראשונה תתקיים ביום ראשון 28.7 בנושא הכנת הילד לגן עירייה

במפגש הקרוב שיתקיים בחוויות שוויץ המדע, הפסיכולוגית החינוכית התפתחותית, כרמית זיו, תעזור להורי בני ה- 3 בעיר בנושא המעבר החד בין המשפחתון, הפעוטון או המעון לבין הגן העירוני.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


רשת חוויות ועיריית רחובות מציגות: שיתוף פעולה להכנת ההורים והילדים לקראת הכניסה לגן עירייה. היחידה להתפתחות הילד של רשת חוויות, ומחלקת הגנים בעיריית רחובות יחד עם השירות הפסיכולוגי חינוכי מזמינים את ההורים לילדי טרום טרום חובה להרצאה של פסיכולוגית בנושא

האם בני בשל למסגרת הגדולה של הגן העירוני? כיצד נפסיק את שנת הצהריים ונסיים את תהליך הגמילה שהתחלנו לא מזמן...? כיצד לקיים תקשורת טובה עם צוות הגן שתסייע במעבר? נשמע לכם מוכר? כנראה ילדכם עולה לראשונה לגן עירייה.

ברשת חוויות ובעיריית רחובות החליטו להרים את הכפפה ולקיים מפגש מרתק וחשוב יחד עם הפסיכולוגית החינוכית התפתחותית, כרמית זיו, שיעזור להורי בני ה- 3 בעיר בנושא המעבר החד בין המשפחתון, הפעוטון או המעון לבין הגן העירוני.


ההרצאה "עוברים לגן", עם הפסיכולוגית החינוכית התפתחותית כרמית זיו מהשירות הפסיכולוגי החינוכי בעיריית רחובות, תתקיים ביום א' 28.07.19 בשעה 20:15 בחוויות שוויץ המדע, סירני 52 בניין באזל קומה א' חדר עיון.

עלות להורה יחיד 30 ₪ או 50 ₪ לזוג הורים.

להרשמה ופרטים נוספים: 08-9732933 ובמענה קולי בטלפון: 08-6225818.


אסנת לוי, מנהלת אגף הגיל הרך ברשת חוויות:

"התפקיד המרכזי של היחידה להתפתחות הילד של חוויות, המנוהלת ע"י קלאודיה כהן, הנו קיום טיפולים פרא-רפואיים ורגשיים לילדי רחובות והסביבה בהיבט מערכתי משפחתי. בהיותה היחידה גוף קהילתי היא תקיים השנה פעילויות התורמות להתפתחות כלל ילדי העיר והוריהם. זו הרצאה ראשונה מסדרת הרצאות בנושאים מגוונים בתחום התפתחות הילד והדרכה הורית, אשר תתקיים במהלך השנה לכלל אוכלוסיית העיר ברחובות".


ענבל יפה, מנהלת השירות הפסיכולוגי החינוכי באגף החינוך בעיריית רחובות:

"מדי שנה, אנו פוגשים הורים רבים לילדים העולים לגן טרום טרום חובה כאשר הצעירים ביותר הם בני 2.8 שנים. ההורים שואלים האם הילד הרך בשל מספיק כדי לעבור לגן העירוני, והם מתלבטים כיצד נכון להכין אותו. במטרה להקל על המעבר- אנו מזמינים את ההורים להרצאה, שתסייע בהבנת השלב ההתפתחותי בו הילד נמצא ובמתן כלים מעשיים להתמודדות עם הסוגיות השונות הקשורות במעבר לגן, להסתגלות ולגמילה״.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

כניסה ב10 ש"ח! במהלך חודש אוגוסט יוכלו תושבי רחובות ליהנות מכניסה בעלות של 10 ש"ח למרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל

שימו לב! המחיר אינו כולל כניסה להרצאות ומופעים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


מרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל, יפתח את שערי המרכז לקהל המבקרים בעלות של 10 ש"ח בלבד. במהלך כל חודש אוגוסט יוכלו התושבים להגיע אל המרכז ולסייר בין התערוכות המתקיימות בו בימים אלו. המחיר אינו כולל כניסה להרצאות ומופעים.

שימו לב

ההטבה מוגבלת לחודש אוגוסט בלבד בין התאריכים 1.8.19-31.8.19

יש להתעדכן באתר המרכז בשעות וימי הפעילות.

הכניסה לתערוכות בלבד.התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין כל תימנים!!!!
  הגב 17.07.19 09:02
 • אורח
  מי בדיוק יגיע הרי תימנים גם בעשר שקל זה יקר להם והאשכנזים מה יש להם מי לראותכם התימניות את רוטב שביסים
  17.07.19 18:47
 • אורח
  10 שקל כדי לראות תערוכה של 3 תמונות חחחח לא כולל מעמ
  הגב 17.07.19 09:43
 • אורח
  ומה עם החניות באזור לא חשבתם? אנשים מחנים שם באזור עד שאין מקום חניה לדיירים
  הגב 17.07.19 09:47
 • אורח
  הייתי המון פעמים פשוט לא מעניין על מה התשלום גם ככה המקום פתוח מישהו אמור לממן וזה האזרחים
  הגב 17.07.19 09:55
 • אורח
  תימניים דבר מאוד מעניין ורק ב10 חחחח
  הגב 17.07.19 10:55
 • אורח
  המוזיאון מעניין למי שלא היה .עיקר הבעיה במציאת חניות באזור.
  הגב 17.07.19 11:08
 • אורח
  גם ב5 שקל זה יקא
  הגב 17.07.19 18:46
 • אורח
  לדעתי תושבי רחובות לא צריכים לשלם אז מה אם צריך לתחזק את המקום הם לוקחים מספיק ארנונה רק כסף כל הזמן
  הגב 18.07.19 09:36

עיריית רחובות נבחרה על ידי משרד ראש הממשלה להיות העירייה הראשונה שבה תוטמע מהפכת התחבורה החכמה אשר עתידה לשנות את האופן שבו אנו מתניידים בערים. את המיזם מובילים אבי קינד ועו"ד עדי מוטולה ספיר, סמנכ"ל הלר

קהילת ECOMOTION היא מיזם משותף של מנהלת תחליפי הדלקים ותחבורה חכמה במשרד ראש הממשלה, משרד הכלכלה והמכון הישראלי לחדשנות והם ילוו את הרשויות המקומיות בקידום והנעת תהליכים לפתרון אתגרים במרחב העירוני בתחום התחבורה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 23


עיר חכמה: רחובות היא הרשות המקומית הראשונה בישראל שמקיימת סדנת חדשנות בתחבורה, על מנת להניע תהליכים לפתרון אתגרים ולהטמעת טכנולוגיות חדשניות

שיתוף פעולה ראשון מסוגו בארץ בין עיריית רחובות ומנהלת אזורי התעסוקה רחובות (של החברה לפיתוח רחובות ) לבין קהילת "ECOMOTION" – משרד ראש הממשלה, משרד הכלכלה והמכון הישראלי לחדשנות. את שיתוף הפעולה מקימים ומובילים חבר המועצה ומחזיק תיק תחבורה אבי קינד, ועו"ד עדי מוטולה ספיר -סמנכ"ל פיתוח עסקי בהל"ר וראש מנהלת אזורי תעסוקה.


קהילת ECOMOTION היא מיזם משותף של מנהלת תחליפי הדלקים ותחבורה חכמה במשרד ראש הממשלה, משרד הכלכלה והמכון הישראלי לחדשנות והם ילוו את הרשויות המקומיות בקידום והנעת תהליכים לפתרון אתגרים במרחב העירוני בתחום התחבורה.

במסגרת שיתוף הפעולה השתתפו השבוע (שני), בכירי העירייה – חברי מועצה ומנהלים- בסדנא לזיהוי ומיקוד אתגריים עירוניים, במסגרתם צוות ההטמעה מטעם ECOMOTION חשף את הבכירים לתחום החדשנות ובפרט לתחבורה חכמה, התקיים שיח פנים ארגוני אודות הצרכים ומיקוד האתגרים העירוניים. בשלב הבא, יוצגו מסקנות הסדנא לראש העיר ומנכ"ל העירייה, כדי לבחון יישום פתרונות.


בסדנא נכחו בכירים בעירייה ובהם: חברי המועצה- אבי קינד- מחזיק תיק תחבורה, יניב מרקוביץ-סגן ראש העיר מחזיק תיק חזות העיר, איטל בציר אלשיך- מחזיקת תיק חדשנות אסטרטגיה וקיימות. מנכ"ל העירייה- מר דורון מילברג, ליאור שוקרי- מנהל אגף תנועה, חניה, שילוט ואכיפה, שגיא תמרי- מנהל מחלקת רישוי ותכנון במינהל ההנדסה, מ"מ מנכ"ל הבאר השלישית ומנהל אגף תשתיות- זורי שעובי, אפרת דסקלו-מנהלת מחלקת תכנון סביבה, מ"מ מנהל אגף רכב – אוהד שלומי, מנהל מחלקת תקשוב- גד שעובי , רימה נובק – מהנדסת תנועה , אלי ג'אן- מנהל המוקד העירוני, רזי בארי- מתכנן אסטרטגי עירוני.

מטעם ה.ל.ר (החברה לפיתוח רחובות, נכחו) ניסים סלמן- המנכ"ל ועו"ד עדי מוטולה-ספיר- סמנכ"ל פיתוח עסקי וראש מינהלת אזורי תעסוקה.


חבר המועצה אבי קינד, מחזיק תיק התחבורה:

"מהפכת התחבורה החכמה אשר עתידה לשנות את האופן שבו אנו מתניידים בערים- כבר כאן. היא מחייבת אותנו לחשוב מחדש על מערך התחבורה העירוני ועל אופן ההתנהלות שלנו בנושא הזה. כמחזיק תיק התחבורה, אני מברך על ההזדמנות לשיתוף הפעולה שנרקם עם קהילת " ECOMOTION".


עו"ד עדי מוטולה ספיר, סמנכ"ל הלר וראש מינהלת אזורי תעסוקה:

"אנו גאים להיות הרשות הראשונה שמרימה את הכפפה בניהול תהליך מוסדר שבסופו אנו מקווים לשפר את ההתניידות ברשות המקומית, ובאזורי התעסוקה בפרט. אנו שמחים על ריענון דפוסי החשיבה ועל האפשרות לבחון שיתופי פעולה והטמעה של טכנולוגיות שייתנו מענה לאתגרים העירוניים."

התפרסמו 23 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שוב פעם העירייה לא הביאה שום הישג פשוט נבחרנו בצורה אקראית לקבל משהו עם מלול לא מסוגל להביא בעצמו שום דבר לעיר
  הגב 16.07.19 22:16
 • אורח
  למה? למה? למה? רחמים מלול לא יכול להביא דברים כאלה לעיר רק לקבל אותם במקרה די נמאס מהבן אדם הזה מלול שלא מפתח את העיר שום דבר רק מה שנופל עליו מהשמיים
  הגב 16.07.19 22:18
 • אורח
  אם יניב מרקוביץ מנהל חלק אפילו קטנטן מהפרויקט זה נדון לכישלון
  הגב 16.07.19 22:18
 • אורח
  אבי קינד המלך 👑
  הגב 16.07.19 22:19
 • אורח
  כמה פרסום והאדרה עצמית על כמה עולב של עשייה
  הגב 16.07.19 22:20
 • אורח
  שאפו לאבי קינד
  הגב 16.07.19 22:21
 • אורח
  לפחות הייתם נותנים הסבר פירוט טיפה משהו למה הכוונה בתחבורה חכמה תנו לתושבים סיבה להישאר
  הגב 16.07.19 23:24
 • אורח
  רמז, ארגון הקלפטומנים יקבלו רכבים ודלק חינם בשביל להטריד את התושבים. "לי אין תחביבים" גאון של אמא, לך תציק להם במקום לאנוס את האחות שלך.
  17.07.19 00:33
 • אורח
  רמז, ארגון הקלפטומנים יקבלו רכבים ודלק חינם בשביל להטריד את התושבים. "לי אין תחביבים" גאון של אמא, לך תציק להם במקום לאנוס את האחות שלך.
  17.07.19 00:33
 • אורח
  עיריית רחובות כיצה טיפולית. זבל אורגני
  הגב 16.07.19 23:39
 • אורח
  נשמע כמו עוד מייזם זימתי של פדופילים.
  הגב 17.07.19 00:35
 • אורח
  100% נהגים ברחובות זכאים לנהוג
  הגב 17.07.19 01:00
 • אורח
  שום דבר לא יעזור.. עוד עשרות אלפי דירות מתוכננות.. עוד ערימב של מכוניות.. ועוד דו"חות חניה לרווחת מלול..חשבתי שמוותרים על עוד עשרות אלפי דירות לטובת שטחי חניה חפשית לתושבים ויאפשרו שחרור נתיבים ממכוניות חונות
  הגב 17.07.19 01:13
 • אורח
  רוב הנהגים קלפטומנים סוטים שמציקים לתושבים באובססיה חולנית. תבדקו ביוטיוב ותראו.
  הגב 17.07.19 07:49
 • אורח
  תורידו את כל הרכבים שעושים טיולים ומטרידים את התושבים ותראו שאין בעיות.
  הגב 17.07.19 08:51
 • אורח
  מרוב טכנולוגיות "חכמות" הערים נהיות יותר טיפשות. מדובר במיצג ראוותני שנועד להאדרה עצמית ללא כל קשר לצרכים של התושב ביום יום.
  הגב 17.07.19 09:29
 • אורח
  נועד כסיפור כיסוי למציצנות האוססיבית של עובדי עירייה מפוקפקים.
  17.07.19 11:52
 • אורח
  "מנכ”ל פורום ה־15: "עיר חכמה זה מושג מסוכן" איתן אטיה ממליץ לעיריות לחשוב פעמיים לפני ההצטרפות לטרנד העיר החכמה. “רשויות מקומיות משקיעות מיליונים שאין להן והיחידות שמרוויחות הן חברות הטכנולוגיה”, הוא מזהיר. “אבו דאבי היא העיר הכי חכמה, אבל כולנו נעדיף את אמסטרדם המטומטמת”תקראו את הכתבה ותבינו שמלבד יחץ עצמי והעשרה של חברות טכנולוגיה ספציפיות זה לא ישרת אותנו התושבים:
  הגב 17.07.19 09:33
 • אורח
  קישור לכתבה: https://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=3760953
  17.07.19 09:34
 • אורח
  "חברת טכנולוגיה מציעה להקים עיר חכמה. את החשבון ראש העיר מקבל אחר כך" תאגידים כמו מיקרוסופט וחברות כמו מוביט מצאו ענף פעילות חדש ורווחי, שגם מאפשר להם לאסוף עלינו מידע - בעזרת ראש העיר ■ המרוץ של הרשויות המקומיות אחר התואר "העיר החכמה ביותר" עלול לגבות מחיר יקר של ויתור על הפרטיות, איומי סייבר והעמקת הפערים החברתיים ■ כך נהפכו החברות הפרטיות והיועצים לגוזרי קופון בחסות הרשות המקומית"
  17.07.19 09:35
 • אורח
  קישור לכתבה השניה: https://www.themarker.com/realestate/.premium-1.6807214
  17.07.19 09:37
 • אורח
  טוב בשביל הסוטים שיושבים ליד המצלמות והמיקרופונים ומציצים לכם לתוך הישבן. יש להם המון מטורללים שנשלחים לשרוף דלק וזמן כאילו שהם באמת עושים משהו.
  17.07.19 10:03
 • אורח
  בינתיים מיזם התחבורה השיתופית bubble שפועל בתל אביב כבר מספר חודשים לא מצליח להתרומם. המדינה מסבסדת אבל הציבור לא מתחבר: https://www.themarker.com/dynamo/cars/.premium-1.7528214
  הגב 17.07.19 09:45

הודעה חשובה לנוסעי הרכבת! ייתכן כי מחר רביעי 17/7 יהיו מהצהריים שיבושים קשים בלוחות הזמנים של הרכבת אם יתברר כי בגלל השרב הכבד פסי הרכבת התחממו יתר על המידה המחייב האטת מהירות הרכבות בכל הארץ

אם מומחי הרכבת יגלו כי בגלל השרב טמפרטורת פסי הרכבת תעלה ל - 61 מעלות תוגבל תנועת הרכבות ל - 80 קמ"ש ואם טמפרטורת המסילה תגיע ל - 66 מעלות תוגבל תנועת הרכבות למהירות 40 קמ"ש והמשמעות נסיעה איטית של הרכבת, שיבוש של כל תנועת הרכבות ואף ביטולי רכבות. אירוע דומה התרחש בחודש מאי האחרון

אבי בר | | תגובות: 3

כחלק מלקחי גל החום שפקד את המדינה בחודש מאי האחרון ובהתאם להנחיית מנכ״ל הרכבת הנכנס, מיכה מייקסנר, נערכת רכבת ישראל לגל החום שעלול להשפיע ואף לצמצם את תנועת הרכבות בשל חשש מליקויים במסילה הנגרמים מהתחממות הפסים.


בין הצעדים בהם נוקטת החברה: פריסת צוותי מסילאים של חטיבת התשתיות, העמדת רכבות בכוננות, בדיקת תקינות מערכות המיזוג בתחנות ובקרונות, הצבת בקבוקי מים לחלוקה בעת הצורך והיערכות לשינוי בלו״ז הרכבות.

רכבת ישראל ממליצה לבאים למופע ״עומר אדם בפארק״ להקדים בשעה את יציאתם לאירוע.


בחודש מאי האחרון עלו הטמפרטורות ברוב חלקי הארץ ל- 45 מעלות ומעלה ובהתאם להתחממות פסי הרכבת הוגבלה מהירות הרכבות ל-80 קמ״ש שהובילה לשינויים בתנועת הרכבות.


לקראת גל החום הצפוי מחר (רביעי), בעקבותיו עשויה להצטמצם תנועת הרכבות בשל חשש מליקויים במסילה הנגרמים מהתחממות הפסים, נערכת רכבת ישראל מבעוד מועד ומעמידה צוותים רבים לטובת שמירה על שירות רכבות איכותי: צוותי מסילאים של חטיבת התשתיות יהיו פזורים לאורך המסילות לניטור טמפרטורת המסילה, רכבות יוצבו בכוננות במספר נקודות למתן שירות נוסף או חלופי, טכנאי מיזוג מבצעים בדיקת תקינות המערכות בתחנות וברציפים, תרחיש חלופי לניהול תנועת הרכבות

במקרה של הגבלת מהירות כבר הוכן ומאגרים של בקבוקי מים יוצבו למקרה חירום.


רכבת ישראל ממליצה לנוסעיה להתעדכן בזמן אמת דרך אתר האינטרנט, היישומון, דף הפייסבוק של החברה ובמוקד השירות בטלפון *5770.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רחובות איננה זקוקה לרחמים
  הגב 16.07.19 21:46
 • אורח
  כל הכבוד לרכבת ישראל על היוזמה
  הגב 16.07.19 23:50
 • אורח
  יישר כח על העדכון וההערכות
  הגב 17.07.19 09:46

לרגל מופע עומר אדם בפארק הירקון, ביום רביעי 17.7 בסיום המופע, תתוגבר פעילות הרכבות מתחנת ת"א אוניברסיטה לכיוון תחנות: ראשון לציון משה דיין, רכבת רחובות ותחנות הרכבת בבת ים; פירוט זמני היציאה של הרכבות מצ"ב בכתבה

הרכבות יפעלו במתכונת של מלא וסע ויצאו מתחנת ת"א אוניברסיטה. ברכבת ישראל ממליצים לנוסעים לרכוש טרם נסיעתם כרטיס גמיש יומי המאפשר נסיעה הלוך וחזור ומגלם הנחה של עשרות אחוזים ביחס לכרטיס נייר חד פעמי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


רכבת ישראל נערכת לתגבור רכבות לקראת הופעתו של עומר אדם, ביום רביעי 17.07.19, בפארק הירקון, תל-אביב, אליה צפויים להגיע כ-50 אלף איש. ביום הרביעי יופעלו בסיום המופע שש רכבות מיוחדות מתחנת ת"א האוניברסיטה אל תחנות הרכבת ברחבי הארץ שיפעלו במתכונת של מלא וסע.

לתושבי ראשון לציון ובת ים

בשעה 23:30 תצא הרכבת של קו ת"א אוניברסיטה- באר שבע, אשר תעצור בין היתר בתחנות הרכבת של משה דיין ראשון לציון, בת ים יוספטל, ובת ים הקוממיות.

תחנות העצירה של הרכבת: ת"א אוניברסיטה; ת"א סבידור מרכז; ת"א השלום; ת"א ההגנה; צומת חולון; חולון וולפסון; בת ים יוספטל; בת ים קוממיות; ראשל"צ משה דיין; יבנה מערב; אשדוד עד הלום; אשקלון; שדרות; נתיבות; אופקים; באר-שבע צפון ובאר-שבע מרכז


בנוסף בשעה 23:51 תגיע לרכבת ת"א אוניברסיטה הרכבת של קו רעננה לכיוון באר שבע שתעצור ותעצור בנוסף בתחנות : בת ים יוספטל, בת ים קוממיות, ראשל"צ משה דיין.

תחנות העצירה של הרכבת: ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, צומת חולון, חולון וולפסון, בת ים יוספטל, בת ים קוממיות, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב, אשדוד עד הלום, אשקלון, שדרות, נתיבות, אופקים, באר שבע צפון ובאר שבע מרכז.לתושבי רחובות

בשעה 00:00 תצא הרכבת של קו ת"א אוניברסיטה – אשקלון אשר תעצור בתחנת רחובות.

תחנות העצירה של הרכבת: ת"א סבידור מרכז; ת"א השלום; ת"א ההגנה; לוד; רחובות; אשדוד עד הלום ואשקלון.לפני, במהלך ובסיום האירוע, תתוגבר תחנת ת"א אוניברסיטה, הסמוכה לפארק הירקון, במאבטחים, דיילים, ומנהלים. ברכבת ישראל ממליצים לנוסעים לרכוש טרם נסיעתם כרטיס גמיש יומי המאפשר נסיעה הלוך וחזור ומגלם הנחה של עשרות אחוזים ביחס לכרטיס נייר חד פעמי.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מחר לא הייתי בונה על הרכבת, בחום בפעם הקודמת השביתו את הרכבת בגלל המסילות.
  הגב 16.07.19 21:21
 • אורח
  עומס חום קיצוני
  הגב 16.07.19 21:22
 • אורח
  רחובות איננה זקוקה לרחמים
  הגב 16.07.19 21:40
 • אורח
  תזהרו לשבת ליד עצי אקליםטוס .אל תשכחו שלפני שנתיים נפל עץ והאשה על כסא גלגלים לצמיתות
  הגב 18.07.19 07:46

מרדף משטרתי ברחובות אחרי 2 רוכבי אופנוע שנגחו ניידת משטרה ... עדי ראייה מדווחים שגם שמעו יריות

התקבל בוואטסאפ האדום 0-586-586-106 (שמרו המספר בזיכרון לדיווחים מידיים ומעניינים)

מערכת האתר | | תגובות: 46התקבל בוואטסאפ האדום ממספר אנשים

(ובגלל אופי האירוע הם יישארו בעילום שם)

עדי ראייה מדווחים כי לפני זמן קצר יום שלישי 16/7 בסביבות השעה 19:30 ניידת סיור אשר הייתה באזור בית המשפט ניסתה לבדוק 2 רוכבי אופנוע. על פי עדי ראייה האופנוע נגח בניידת והחל לברוח, התפתח מרדף אשר הסתיים כנראה ברחוב דובנבוים (בקרבת קניון רחובות) לשם נמלטו כנראה רוכבי האופנוע. עדי הראייה מדווחים כי במקביל שמעו קולות ירי וכוחות גדולים של משטרה ובהם מספר גדול של שוטרי בילוש פרצו לאחת החצרות ברחוב
התפרסמו 46 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תגובתי ל-2 המגיבים הראשונים. הייתם במקום האירוע? ראיתם את רוכב/י האופנוע מקרוב? למה הגיזענות, לאן הגענו? וכמובן שאינני מצדיק כל פגיעה ו/או הפרעה לשוטר במילוי תפקידו. עמיקם, תושב העיר המודאג.
  הגב 16.07.19 20:58
 • אורח
  ימלשין
  18.07.19 00:12
 • אורח
  למי שיש בעיה עם אתיופים אז יש לו בעיה עם עצמו ואני מרוקאי
  הגב 16.07.19 21:00
 • אורח
  אתה צודק
  16.07.19 21:07
 • אורח
  מסכים איתך במאה אחוז וגם אני לא ממוצא אתיופי . סתם פולני שכואב התיחסות גזענית. תתחילו להיות בני אדם וכך תרגישו גם טוב עם עצמכם !!
  16.07.19 23:15
 • אורח
  גזענים מסרחים! בלי אתיופים אין מדינה האתיופים זה הכנסה של המדינה בכול דבר שחור מביא כסף
  הגב 16.07.19 21:05
 • אורח
  חחחחחחחחח תביא קוף לבננה
  16.07.19 22:17
 • אורח
  כמה גזענות יש פה...פשוט בושה... אני אשכנזיה!!!
  הגב 16.07.19 21:08
 • אורח
  ...פשוט גועל נפש.
  16.07.19 23:16
 • אורח
  עוד לא ראיתי אתיופי על אופנוע אבל מרוקאי כן אז הפעם האתיופים לא אשמים
  הגב 16.07.19 21:09
 • אורח
  מרוקאי קונה אופנוע . עושה ביטוח ונוסע כחוק אין לו סיבה לברוח. מי שבורח זה כלי גנוב... זה משאיר את בני דודנו או את הפלשמורות
  16.07.19 22:18
 • אורח
  איפה החלטת של מרוקאים לא בורחים ואתיופים כן אתה יודע אני רוכב אופנוע כבד ויש לי אולי 7 חברים אתיופים בתוך כל הקבוצה שלי שכל ה7 האלה יש להם אופנועים שגם אם היית חולםם לא היה לך כזה אל תמעית בערכם
  17.07.19 12:16
 • אורח
  ממש לא לעניין התגובות! מקווה שאף אחד לא מתייחס לבהמות שכותבים שטויות
  הגב 16.07.19 21:11
 • אורח
  כמה גזענות איכסס בגלל אנשים כמוכם ככה המדינה שלנו נראית
  הגב 16.07.19 21:13
 • אורח
  ממש! איכס איזה אנשים
  17.07.19 12:53
 • אורח
  ממש לא מבין למה לא מצנזרים/חוסמים כל מיני .........
  18.07.19 08:00
 • אורח
  בבעעעע גזענים
  הגב 16.07.19 21:35
 • אורח
  רחובות איננה זקוקה לרחמים
  הגב 16.07.19 21:39
 • אורח
  תרתי משמע
  16.07.19 22:18
 • אורח
  אדם גזען זה בן אדם מסכן שחסר לו המון ונשאר רק לרחם עליו. לצערי יש הרבה כאילו במדינה שלנו. ורק שתדעו שזה נובע מקנא.
  הגב 16.07.19 21:41
 • אורח
  נכון
  17.07.19 12:54
 • אורח
  אתיופים זה אנשים מקסימים ותפסיקו עם הגזענות זה לא יפה
  הגב 16.07.19 21:56
 • אורח
  יש המון קסם באלימות שלהם את BDSM !? חמישים גונים של שחור ??
  16.07.19 22:19
 • אורח
  אני נכחתי בארוע אלא
  הגב 16.07.19 22:16
 • אורח
  בדוק מרוקאקים
  הגב 16.07.19 22:20
 • אורח
  מקרה הקפים עוד פעם מרגישים שהם סוג ב,
  הגב 16.07.19 22:45
 • אורח
  זה רוסים
  הגב 16.07.19 22:50
 • אורח
  תפסו ישראלי די לגיזנות
  הגב 16.07.19 22:51
 • אורח
  במקרה היו שם גם אתיופים גם מזרחים וגם אשכנזים היתי נוכח
  הגב 16.07.19 22:52
 • אורח
  תפסו את אמא שלך הזונה
  הגב 16.07.19 23:24
 • אורח
  והרוסים טובים יותר פושעים בזיוף כספים ואני תפסתי אצלי העשק בא צעיר עים כסף מזויף הם גנבים נרקומנים שעומדים בצמתים ו50% אולי יותר הם נוצרים ולא יהודים למי שיש עניים יכול לדעת לכו לכניסות ותראו כמה רוסים יש שם
  הגב 17.07.19 00:15
 • אורח
  כל התגובות מיותרות ולא פותרים כלום ויכוחים סרק
  הגב 17.07.19 09:51
 • אורח
  הישראלים השתגעו!
  הגב 17.07.19 12:55
 • אורח
  עובדי העירייה עדיין מזייפים חוזים וחתימות של עורכי דין חופשי בלי לעשות חשבון למשטרה.
  הגב 17.07.19 13:06
 • אורח
  מי
  הגב 17.07.19 20:29
 • אורח
  עמיקם ישוטר
  הגב 18.07.19 00:11
 • אורח
  רק אתיופים
  הגב 18.07.19 10:10
 • אורח
  איך הגעתם ישר למסקנה שזה איתיופים יגזענים
  הגב 18.07.19 15:06
 • אורח
  כול עוד לא הייתם שם אל תגידו סתם דברים גועל נפש
  הגב 18.07.19 15:10
 • אורח
  כל הקנאים ושימותו!!!!!
  הגב 20.07.19 19:57
 • אורח
  כמה רועה יש באנשים להגיד האתיופים המרוקאים הרוסי האלה והאלה כל אחד שרושם דבר כזה זה מעיד על מיהו באמת במקום לכבד ולאוהב אחד את השני אתם גורמים לפילוג אתם מוצאים אחד את השניה לא טוב לא שחור ולא לבן כי כולנו עם אחד אל תשכחו בסופו של יום אחד פה מניח תפלין ומתפלל לאותו ה' תחשבו לרגע אחרי שהוצאתם את הקללות האלה מהפה אתם בבוקר קמים להניח אני לא רוצה לחשוב לרגע מה' חושב על זה לא יגיד לכם שאני לא מקלל אבל בטח לא בכמות כזאות וגם לא נגרר אחרי אנשים אני מקווה שתבינו ותעבירו האלה!!
  הגב 21.07.19 03:19
 • אורח
  מה זה ה?
  21.07.19 07:47

חדש ברכבת! מיום ראשון 3 קרונות רכבת מרחובות יהיו ללא שולחנות וכיסאות ויותקנו בהם כיסאות מתקפלים ומאחזי יד לנסיעה בעמידה כדי לאפשר ליותר נוסעים לעלות לרכבת

פירוק הכיסאות והשולחנות בכל קרון יהיה רק בקומה אחת ובקומה השנייה יישאר רגיל. נוסעים שירצו יוכלו למלא בסיום הנסיעה בטופס מקוון חוות דעת על הניסוי. אם הפיילוט יצליח יוסבו עוד קרונות בקווים שונים

אבי בר | | תגובות: 13
במטרה להוריד את העומסים ברכבות: רכבת ישראל מתחילה בפיילוט במסגרתו ישולבו קרונות מותאמים לנסיעה לטווחים קצרים


כחלק מסל הפתרונות הנבחנים ברכבת ישראל, כמענה לביקושים העולים לשימוש ברכבת לצד המחסור בתשתיות מסילה וקרונות, יחל ביום ראשון פיילוט ראשון מסוגו, בשיתוף פעולה ותיאום עם משרד התחבורה, ובהתאם לאישורו הסופי, במסגרתו ישולבו שלושה קרונות דו קומתיים מוסבים לנסיעה פרברית.


במסגרת הפיילוט, פורקו הכיסאות והשולחנות מהקומה התחתונה, ובמקומם הותקנו מושבים מתקפלים בכמות זהה, ומאחזי יד לנסיעה בטוחה גם בעמידה. הקומה העליונה נשארה כשהייתה.


השינוי יאפשר הגדלת מספר הנוסעים בכל קרון בכ-20 אחוזים, וכן כניסה ויציאה מהירה מהקרונות.


הקרונות ישולבו בקו הפרברי (בנימינה-רחובות), על בסיס ניתוח התפלגות זמני הנסיעה שהעלתה כי זמן הנסיעה הממוצע בו עומד על כחצי שעה. הפיילוט יבוצע בשיתוף הנוסעים והם יוכלו להעניק משוב מיידי דרך טופס מקוון, אליו ייכנסו דרך QR קוד שיפורסם בקרון וברציפים.


פתרון הקרונות המוסבים הינו פרי יצירתם של אנשי אגף הנדסת נייד ברכבת ישראל, וככל שיוגדר הפיילוט כמוצלח תחל הסבת עוד קרונות לטובת שירות הנוסעים."לצד משימתה העיקרית שהיא הסעת המונים בין המטרופולינים הגדולים בישראל, הרכבת מבצעת משימה של הסעת המונים מפרברי הערים למרכזיהן, תפקיד המבוצע בד"כ על ידי מטרו או רכבות קלות. כל זאת בהיעדר תשתית מסילה מספקת שתאפשר הגדלת תדירות הרכבות", מציינים ברכבת ישראל, "אנו מקווים שמהלך זה, יחד עם מהלכים נוספים שמבוצעים כיום כמו תגבור בקווי הצפון ומידע על רמות העומס ברכבות המופיע באתר והיישומון, יסייעו להפחית את העומסים בקווים אלה."


התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הראש התימני ממציא לנו פטנטים
  הגב 16.07.19 18:09
 • אורח
  לא מצחיק
  16.07.19 18:21
 • אורח
  אכן תמני זה עצוב
  16.07.19 19:44
 • אורח
  מעניין אם עלות הכרטיס תשתנה בעקבות כך, שכןהתנאים ירדו
  הגב 16.07.19 18:26
 • אורח
  אני מריח פה תימני קמצן
  16.07.19 18:53
 • אורח
  המוח של הציפור גדול משלך לך תזדכה עלי.
  הגב 16.07.19 19:39
 • אורח
  הפתרון לעומס הוא פגיעה באיכות השירות.בעתיד יקשרו חבלים אחרי הקטר והנוסעים יאחזו בהם וירוצו אחרי הרכבת.
  הגב 16.07.19 19:45
 • אורח
  למה שינוי כזה צריך להפוך להתכתשות נוח לנו או לא נוח. לא נראה לי סביר לעמוד ברכבת חצי שעה או יותר . מה עם מחיר הכרטיס ? לא נוח בכלל ולא זול. זה ניסיוני ולא צרחכים להסכים
  הגב 16.07.19 20:12
 • אורח
  מאוד לא נוח לעמוד ככה במשך נסיעה ארוכה ואני בטוחה שהקרונות יהיו מאוד עמוסים. גם ככה הם עמוסים בבוקר. טעות שרכבת ישראל מסכימה לדחוס אנשים כמו סרדינים! תוסיפו קרונות או תגבירו את תדירות הרכבות! לפחות עכשיו ברוב הפעמים מי שעולה ברחובות יש לו מקום לשבת למה לוותר על זה???
  הגב 16.07.19 21:01
 • אורח
  יכול מאוד לעזור...כל הכבוד
  הגב 16.07.19 21:10
 • אורח
  בהמשך גם ישימו סולמות לגג ונוסעים יוכלו לשבת על הגג כמו בהודו
  הגב 16.07.19 22:57
 • אורח
  קודם כל שידאגו למקומות חניה בחניון הדרומי. החניון מיועד לחניה ובפועל 30 אחוז מהחניון מכיל איי תנועה ומדרכות רחבות שכמותן אין בנמצא ברחובות המפוארים ביותר של העיר. בשום מקום בעולם לא ראיתי תופעה כזאת.
  הגב 17.07.19 09:20
 • אורח
  אולי שיסעו נוסעים מחוץ לרכבת? זה עוד יותר חסכני.
  הגב 17.07.19 09:21

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
10.07.19 10:30
ברחוב עזרא דירה חמישה חדרים מורבחת קומה א מחסן פרטי מספר הבית 8/1 כניסה ב ליד מאפית שמואל
אורח
02.07.19 00:56
דירה ברחוב עזרא 8 דירת 5 חדרים שלוש כיווני אוייר חניה מרפסת סוכה בניין בן 12 שנה מיקום מרכזי סהכ 1900.000 דירה מספג 1
אורח
15.05.19 10:22
למכירה (ללא תיווך) ברח' עזרא 18 כניסה ב' דירת 4 חדרים יפהפיה עם מרפסת מסביב לבית. ממ"ד קומתי. 2 דיירים בקומה. קומה 5 מתוך 5, דירה מוארת 3 כיווני אוויר מלאים, צופה לנוף הפתוח. מזגן מרכזי חדש,צנרת ומקלחות חדשות. חניה פרטית. פינוי גמיש. 1770000 ש"ח. לפרטים - ורד -052-6676712
אורח
12.05.19 04:08
טלפון לגבי הנכס במודעה למטה 0529216297
אורח
12.05.19 04:06
למכירה קוטג 6 חדרים בשכונה הצבאית 250 מ"ר . נכס מפנק ומושקע מאוד עם דלתות פנדור ,דלת כניסה ייל , גופי תאורה לד מהודרים, דשא סינטטי , מזגני תדיראן , חיפוי חיצוני חדש . 2 חניות בטאבו ברחוב הולנדי יפיפה . מחיר 2,900,000
אורח
01.05.19 08:27
למערכת השפלה אם לא תעשו סינון של הודעות אשפה וקללות כמו חלק מהרשומות כאן תאבדו מהליגיטמיות של לוח זה.
אורח
08.04.19 18:44
למכירה דירה 4 חדרים קומה 3 עם מעלית וחניה מקורה 0525361893 ב ראשון בטיומקין
אורח
10.02.19 19:34
זקוק לכסף חייב למכור נדלן צור קשר ונקנה במחיר ראלי 0542235234
אורח
11.02.19 16:44
יש נדלן למכירה נעליים,דבק,לגו,נרתיק כמה ריאלי אפשר לקבל?


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275
אורח
12.07.19 13:17
לדתיים ברחוב עזרא 48 שיכון פא"י.3 חדרים קומת קרקע.60 מ"ר.מטבח חדש.מזגנים.סורגים ופלדלת.3500 שכירות+230 ארנונה.90 ועד בית.לטווח ארוך. פינוי 1/8
אורח
12.07.19 04:10
מחפשת יחידת דיור / דירה 2 חדרים שנראית טוב רצוי קרקע וחצר קטנה או דירה עם מרפסת, במחיר סביר שמתאים לזוג צעיר. באזור ראשונים מישור הנוף שיכון המזרח והסביבה.. 0535267123
אורח
03.07.19 15:48
להשכרה 3 ח מהממת משופצת כולל ריהוט ואביזרי חשמל באז"ר צמוד למשביר קומה2 לתקופה ארוכה 4700שח 97 מ"ר 0507668898 שירלי
אורח
01.07.19 16:47
מחפשת דירה 3 חדרים רצוי קרקע וחצר קטנה או בבניין קומה ראשונה אם אין מעלית ומרפסת לא יותר מ 3000 באחד מרחובות שרנכובסקי או לכיוון הרצל או לכיוון מרמורק . לספטמבר מסוף אוגוסט . כרמל 0539352032
אורח
28.06.19 15:17
תיצור קשר 0528960870
אורח
04.06.19 13:58
מחפש דירה להשכרה במחיר סביר למי שמרוויח לא סביר (כמו חצי מהמדינה הזו) ברחובות. דירה של 2 חדרים. אם יש כאן מישהו שרוצה להשכיר ויש לו את האפשרות להשכיר - תרשום הערה אני אני אפנה תודה רבה
אורח
06.06.19 14:48
אף אחד לא רוצה להשכיר לי דירה?
אורח
29.06.19 19:11
0528960870
אורח
10.06.19 22:19
אתה יורה לעצמך ברגל מקטר על המשכורת שלך בעלי נכס הם לא לשכת הסעד תכין ערבות בנקאית וצא לדרך
הצג תגובות נוספות
אורח
28.05.19 09:53
להשכרה ברחובות 3 חדרים בשדרות חן קומה שניה עם מעלית +חניה מקורה, כניסה אמצע יולי, ליצירת קשר 0549579030


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
13.07.19 00:40
רוצה 15500
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:11
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:09
טלפונים חשובים לאזרח הוות
אורח
03.12.18 22:41
מצחיק כתב מטופחת האם מדובר בגינה או ברכב?


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
29.06.19 10:22
לקשת אחזקות דרושים עובדי ניקיון מעל גיל 21 למשרה מלאה או חלקית אפשרות לעבוד באופן עצמאי בקבלנות (לבעלי רכב ). 0524665634
אלמוג להב
27.06.19 16:06
מחפשת עבודה שמתאימה לבני נוער באזור ראשון לציון 0543555645
אורח
11.06.19 22:10
מחפשת עבודה בגדרה חצי משרה עד השעה 14:00 אפשרי עבודה מהבית פרטים נוספים במייל: bathe2@walla.com
אורח
20.05.19 09:47
טכנאי מחשבים מיומן ומנוסה . הגעה עד בית הלקוח. 052-4812381
אורח
17.04.19 16:58
מנקה בתים ביסודיות אמינה וחרוצה מי שצריכה עזרה במשק בית להתקשר 0522952296
אורח
17.04.19 16:59
מנק ה מראשון
אורח
30.03.19 18:19
שלום מחפשת עבודה לאחרי צהריים לניקיון משרדים ,מ 16: טלפון שלי 0524718448
אורח
24.03.19 16:42
דרוש/ה עובדת לניקוי חברת היי טק 08:00-16:00 . שכר גבוהה, תנאים מצויינים.. 077-3518899
אורח
06.04.19 23:36
באיזה איזור
לירון אוזנה
16.03.19 10:25
דרושים מדריכים צעירים ,( לפני גיוס, משוחררים, לומדים למכינות או פסיכומטרי, סטודנטים...) לעבודה עם ילדים במרכז אתגרים והעשרה חדש במזכרת בתיה. מ13:00-17:00 עבודה באוירה צעירה ואנרגטית, הרבה אחריות וסיפוק! תנאים מעולים למתאימים.


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל