הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

כ - 1550 דו"חות נרשמו לנהגי רחובות על שימוש בטלפון סלולארי בזמן נהיגה

מזל טוב לרחמים מלול להולדת הנכד ואף התברך בזכות לשמש סנדק

הפתעה למשפחות ברחובות הנוהגות למחזר! יניב מרקוביץ' וצוות מתאגיד המחזור עברו בבתים ובשכונות ומשפחות שנמצאו אצלן אריזות המיועדות למחזור בפח הכתום זכו בשי ייחודי וממוחזר

סיכום שבוע be106 רחובות! ראש הממשלה נתניהו ברחובות; כמה זוגות התגרשו ברחובות בשנה האחרונה? הבשורה לבעלי הכלבים; מכון וייצמן בין 25 המוסדות המחקר המובילים בעולם; מה הקשר בין מרכז הזומבה רחובות לזמרת ג'ניפר לופז? כל זאת ועוד בסיכום השבוע של עיר המדע

לכל מי שפספס אנו מביאים לכם את כל הסיפורים והאירועים המרכזיים של תושבי העיר ונבחריה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
עוד שבוע עבר על העיר רחובות, וכמידי יום שישי אנו מביאים לכם את סיכום האירועים שהתרחשו בעיר: ראש הממשלה ברחובות, חפירות ארכיאולוגיות ברחובות הצעירה, הרמזור החכם בצומת הרחובות בגין – גורודיסקי ועוד אז בואו נתחיל.

פלילים, משפט וביטחון

תאונה קשה התרחשה בצומת דרך הים - קלמן גבריאלוב (ליד שיבולת השרון), שנגרמה כתוצאה מתאונה חזיתית בין 2 כלי רכב פארמדיקים וחובשי מד"א טיפלו ב – 3 פצועים אחד בן 67 במצב קשה ומחוסר הכרה אשר פונה לבית החולים קפלן ו – 2 בגילאי 25 במצב קל.השבוע התקבלה במערכת האתר הודעה על כי ביום שלישי מסיבה לא ידועה אלמוני עבר כנראה עם מקל וניפץ לשורת רכבים החונים בכחול לבן בציר העולה מכיוון כביש 40 (מכיוון צומת בילו) לכיוון בית החולים קפלן. עדי הראייה מסרו כי לפחות ל – 5 כלי רכב ניפצו את השמשה האחורית. המשטרה זומנה למקום.

אם יש לכם סיפורים מעניינים תוכלו לשלוח אותם לוואטסאפ האדום 0-586-586-106 של המערכת שלנו.
חדשות העיר

נתחיל עם ראש הממשלה, בנימין נתניהו שהשתתף בטקס האזכרה השנתי לנשיא המדינה הרביעי של מדינת ישראל פרופ' אפרים קציר. נכחו בטקס ראש העיר רחמים מלול, סגן ראש העיר, עו״ד יניב מרקוביץ׳ וח״מ פנחס הומינר, מחזיק תיק הכספים.השבוע ערכה עיריית רחובות את כנס שיתוף הציבור בנוגע לתוכניות הפיתוח במזרח העיר. רחמים מלול אמר בכנס: "התוכנית היא עובדה קיימת, עליה החליטה המדינה והעירייה אישרה. חשוב לנו לשמוע גם את המתנגדים, כי הם מפרים את הדיון ומעניקים זוויות אחרות, הן לנו והן למתכננים".עוד אמר מלול, כי העירייה תקיים אירוע שיתוף ציבור נוסף לתושבים.


נמשיך עם עוד 2 סיפורים בנושא הנדל"ן בעיר:

במדור הנדל"ן שלנו תוכלו לדעת באיזה מחיר באמת נמכרו דירות בתקופה האחרונה ברחבי רחובות? רשימת הדירות וכתובותיהם בכתבה הבאה

http://www.be106.net/233/30895רחובות נמצאת בדירוג 10 הערים המובילות בהוצאת היתרי בנייה לפרויקטי פינוי-בינוי, כך עולה מנתוני הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית שפורסמו בימים אלו לשנת 2018 ונותחו על ידי ארגון קבלני רחובות. מהדירוג עולה כי רחובות מדורגת במקום ה- 6 עם הנפקת היתרי בנייה בפרויקטי פינוי-בינוי ל- 571 יחידות דיור. מספר מתחמי הפינוי-בינוי שנמצאים בביצוע עומד על 7.
ביום שלישי הגיעו צוותי רשות העתיקות אל פאתי שכונת מעברת זרנוגה דאז , בין שכונת רחובות הצעירה לקריית משה והחלו בפעולות חפירה לגילוי עתיקות. ככל הידוע מדובר בחפירות לתיעוד, כלומר עם גילוי העתיקות מתעדים את הממצאים ומה שניתן להעביר למחקר או למוזיאונים מוציאים. ולגבי ייתר הגילויים, לאחר צילום ורישום מכסים את המקום מחדש וניתנים למקום אישורי בנייה וכד'.

דיווח וצילם א. שלום בוואטסאפ האדום


הנהלת בתי הדין הרבניים פרסמה השבוע את נתוני הגירושין בישראל לשנת 2018. על פי הנתונים בעיר רחובות חלה עלייה של 25% במקרי הגירושים בעיר לעומת שנת 2017 .

רחובות228- שנת 2017284 שנת 2018

יוזמות חדשות בעיר

השבוע הותקן רמזור חכם המווסת את הרמזורים על פי העומסים בקטע הכביש. מדובר בפיילוט ואם יתברר כי אכן קיימת השפעה לטובה על העומס בכביש תשקול העירייה להציב רמזורים חכמים נוספים ברחבי העיר.מרכזים לצדק חברתי ברחובות החל לפעול בנושא גינות הכלבים בעיר. כחלק מהפעילות הם פונים לתושבים למלא סקר בנושא במטרה לאסוף נתונים על שימוש בגינות הכלבים בעיר, שביעות הרצון מהן וגם לשמוע מתושבים שאינם בעלי כלבים על הסכמתם והסיבות להתנגדותם,על מנת למצוא איזון ושילוב של הצרכים.

למעבר לסקר

בהמשך לכך יצאה עיריית רחובות בהודעה לתושבים : תושבים אשר חיסנו את כלבם נגד כלבת או שכבר אין ברשותם כלב וקבלו הודעה על תשלום קנס בגלל אי חיסון יכולים תוך 30 יום להגיש בקשה לביטול הקנס.

את הבקשות יש להגיש לאגף האכיפה והגבייה באמצעות הדואר האלקטרוני: bnayahu@rehovot.muni.il או בפקס 08-9392456 ולציין את שם הפונה, מספר דרישת התשלום, הסיבות לבקשה וצירוף מסמכים רלוונטיים ככל שישנם.

לפרטים נוספים: http://www.be106.net/233/30843
תושבי שכונת שדרות ח"ן והסביבה, יקיימו ביום שני הקרוב 17.6.19 בשעה 20:30 במתנ"ס ש"ד חן, אסיפה מיוחדת במתנ"ס ש"ד חן שתעסוק בקידום מיזמים קהילתיים בשכונה בהם הקמת גינה קהילתית, המחסן של מאיר - מחסן השאלת חפצים, יצירה בשכונה ואומנים מקומיים "למגירה" ועוד. בנוסף הוקמה קבוצת פייסבוק ייעודית לשכונה " קהילת ש"ד חן והסביבה"

לפרטים נוספיםמשרד האנרגיה פרסם השבוע את שמות הרשויות שהגישו בקשה למימון הקמת עמדות טעינה לרכבים חשמליים. עיריית רחובות באמצעות חברת ה.ל.ר הגישה בקשה להצבת 12 עמדות טעינה לרכבים חשמליים ברחבי העיר. המדינה תעניק לעיריית רחובות מענק של כ – 90 אלף ₪ על השתתפותה במיזם.

צילום: משרד האנרגיה.פיקוד העורף הודיע השבוע כי חל שינוי ב שיטת ההודעות על אזעקות , לא באמצעות מספרים אלא באזכור שם היישוב.
משרדי הפלטפורמה ברחובות קבלו מתיחת פנים

צילום: הפלטפורמההישגי העיר

עבודתם של תלמידי ישיבת הדרום ברחובות ידיד פרידמן, יהודה אגם ודוד אבידר זכו כעבודות מצטיינות בתחרות "יצירה תורנית" שמתקיימת ביוזמת ביה"ס אמי"ת המר רחובות.

צילום: יואב פלי


תלמידי אמית אמיחי זכו, במקום שלישי בטורניר כדורסל לכיתות ז'-ח'

צילום: ביה"ס אמית אמיחימכון ויצמן ברחובות נכלל ברשימת 25 מוסדות המובילים בעולם בהשפעת המחקר המדעי וברישום פטנטים.קבוצת מרכז נוער כפר גבירול ברחובות זכתה בטורניר הכדורגל לזכרו של לוחם דובדבן רונן לוברסקי ז''ל.השחיין קטוע היד רון וולפרט ממכבי ויסגל רחובות זכה במקום הראשון והשלישי באליפות גרמניה הפתוחה המיועדת לשחיינים פראלימפיים.

צילום: מכבי וייסגל רחובותהודעות לתושבים

מעוניינים/ות לעבוד כסייעות בגני הילדים ברחובות? ביום שני 17.6 בשעה 9:30 ייערך בבית לרום רחובות יום חשיפה מיוחד לתושבים המעוניינים להשתלב בעבודה כסייעת בגני הילדים העירוניים. ההשתתפות ללא עלות אך יש לבצע הרשמה מראש

שימו לב! חובה להגיע עם קו"ח + תעודת 12 שנות לימוד.


אירועים ברחובות

ביום ראשון 16.6 בשעה 20:00 יתקיים בבית יד לבנים, מופע מיוחד לזכרו של היוצר אהוד מנור ז"ל

עלות: 60 ₪

למידע נוסף התקשרו: 08-9390390

קרדיט צילום: יצחק שאוליעיריית רחובות מצדיעה לאזרחים הוותיקים במופע מיוחד של רבקה מיכאלי ומשה להב (הטיש הגדול) שיתקיים ביום ראשון 16.6 בשעה 11:00 בהיכל התרבות

עלות: 30 ש"ח לפרטים: 08-9232200מרכז הזומבה של מריו גוטיירז ברחובות נבחר לקדם את המופע של ג'ניפר לופז בישראל; מדריכי ואוהבי הזומבה מוזמנים להגיע לצילומי קליפ קידום המופע שייערך בפארק הירקון ביום חמישי 20.6

לפרטים מלאים http://www.be106.net/233/30897סגן ראש העיר, עו"ד יניב מרקוביץ מגיע לאירוע שבתרבות שתתקיים ביום שבת 15.6.19 בבית יד לבניםביום שלישי 18.6 יפתחו אירועי רפואה על הבר ברחבי רחובות עם הרצאות של מיטב הרופאים והמומחים של בית החולים קפלן

להרשמה https://www.rehovot.muni.il/433/
ונסיים באירוע הקולולם המיוחד של ביה"ס מעלות משולם

שבת שלום

מערכת


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ואף כתבה על אורון צנעני ?
  הגב 15.06.19 17:37
 • אורח

הפתעה למשפחות ברחובות הנוהגות למחזר! יניב מרקוביץ' וצוות מתאגיד המחזור עברו בבתים ובשכונות ומשפחות שנמצאו אצלן אריזות המיועדות למחזור בפח הכתום זכו בשי ייחודי וממוחזר

המשפחות ברחובות מצטרפות למאמץ הארצי לקביעת שיא של ממחזרי האריזות בישראל, שייקבע ביום המחזור הלאומי בשבוע הבא (8.12)

אבי בר | | תגובות: 5
כחלק מפעילות יום המחזור הלאומי של ישראל הגיעו היום הצוותים הכתומים של תאגיד המחזור "תמיר" לרחובות כדי לחפש משפחות ממחזרות ברחובות

אל הצוותים הצטרף אורח מיוחד – סגן ראש העיר יניב מרקוביץ' שהעניק שי ייחודי וממוחזר למשפחות הממחזרות

המשפחות ברחובות מצטרפות למאמץ הארצי לקביעת שיא של ממחזרי האריזות בישראל, שייקבע ביום המחזור הלאומי בשבוע הבא (8.12)


היום (30.11) הגיעו הצוותים הכתומים של תאגיד המחזור "תמיר" ועברו בבתים ובשכונות השונות בעיר כדי לחפש משפחות ממחזרות. משפחות שנמצאו אצלן אריזות המיועדות למחזור בפח הכתום זכו בשי סמלי וממוחזר והצטרפו למאמץ הלאומי לקביעת שיא ממחזרי האריזות בישראל. הפעילות התקיימה גם ביום חמישי האחרון (26.11) והמשפחות הממחזרות זכו לביקור מהצוותים הכתומים ובמתנה סמלית.ראש העיר רחמים מלול:

"גם בתקופת הקורונה, העירייה ממשיכה בפעילות בנושא חזות העיר בכלל ומהפיכת המחזור בפרט- למען השמירה על הסביבה. העיר רחובות גאה להשתתף במאמץ הארצי בקביעת שיא ראשון של ממחזרי האריזות בישראל".


סגן ראש העיר, מחזיק תיק חזות העיר, עו"ד יניב מרקוביץ':

"שמחתי להצטרף היום לפעילות ולפגוש את המשפחות הממחזרות שעוזרות לנו לשמור על הסביבה ועל רחובות נקייה. הליך המחזור והפרדת האריזות הוא כיפי ומשפחתי ואני קורא לכל התושבים להצטרף אלינו ולשמור על העיר נקייה וממחזרת".


רני איידלר, מנכ"ל תאגיד תמיר:

"אני שמח על כך שיש ברחובות תשתית מחזור נרחבת ומונגשת לתושב ברמה גבוהה המאפשרת לתושבי העיר להגדיל את כמות האריזות המושלכות לפח הכתום. תודה לשותפים שלנו בעיריית רחובות, ראש העיר רחמים מלול וסגנו עו"ד יניב מרקוביץ' על שיתוף הפעולה הפורה ולתושבי העיר שנרתמים ומפרידים אריזות פלסטי, מתכת וקרטוני משקה לפחים הכתומים״.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעניין אצלנו הוא לא היה
  הגב 30.11.20 21:29
 • אורח
  גם אצלי לא היה סתם פרסמו
  הגב 30.11.20 21:38
 • אורח
  לפני שאתם משתחצנים תדאגו שליד כל צפרדע או מוטמן שיהיו גם שאר הפחים למיחזור ולא שאנשים יחפשו איפוא יש חפ למיחזור.
  הגב 30.11.20 21:45
 • אורח
  פח
  הגב 30.11.20 21:47
 • אורח
  איפה פחי לבגדים ? בכל פינה זורקים בגדים משומשים.צריכים להחזיר לרחובות.
  הגב 01.12.20 06:55
 • אורח

לרגל ציון יום המאבק באלימות נגד נשים הנהגת ההורים ברחובות הציבה בכניסה לבניין העירייה, מיצג מיוחד המדגיש חלק מנורות האזהרה האדומות אליהן חשוב לשים לב כדי לזהות אלימות כלפי נשים

קרדיט הנהגת ההורים רחובות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


לרגל ציון יום המאבק באלימות נגד נשים הנהגת ההורים העירונית הציבה בכניסה לבניין העירייה, מיצג מיוחד להעלאת המודעות לנושא החשוב. המיצג מדגיש חלק מנורות האזהרה האדומות אליהן חשוב לשים לב כדי לזהות אלימות כלפי נשים:
להיות ערניים - לפקוח עיניים, להסתכל מסביב על השכנה, החברה, האחות, האמא בפארק, לשים לב לסימנים ולהושיט יד לעזרה. חברי ההנהגה הודו לראש העיר רחמים מלול ומ"מ ומחזיק תיק החינוך זהר בלום ולאבי פיטרו, מנהל הרשות העירונית לביטחון קהילתי, שתמכו בעשייה והקמת המיצג המוצב בימים אלו בכניסה לבניין עיריית רחובות.

התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  צבועים שמבזבזים את את הארנונה שתושבי העיר משלמים. תתרמו את המייצג לעיריית רהט.
  הגב 30.11.20 19:49
 • אורח
  אחי, אתה צודק ברמה נפלאה, ההשקעה צריכה להיות אצל הערבים
  30.11.20 21:15
 • אורח
  כל מיני שנוקט באלימות צריך לשבת בבית כלא!
  הגב 30.11.20 20:20
 • אורח
  וואלה יופי הם קורעות אותנו הורגות אותנו כולאות אותנו ולהם עושים מיצג
  הגב 30.11.20 21:09
 • אורח
  העיר נגועה במגפת פ ד ו פ י ל י ם.
  הגב 30.11.20 21:18
 • אורח
  מה עם נשים שמעיפות את הבעל מהבית עם תלונות שווא , או כאלה שסוחטות כספים , או כאלה שאלימות מילולית ופיזית ,איפה המיזם נגדם ??
  הגב 30.11.20 23:42
 • אורח
  יש המון מקרים של נשים שמכות בעלים פיזית וגם מילולית,אף גבר לא יודה בזה...נשים הן רעות מטבען וכל גבר שיוכל לדבר חופשי יגיד שהיה מעדיף להיות חופשי
  הגב 30.11.20 23:56
 • אורח
  בדיוק ! נשים בטבע שלהם מאוד רעות לגברים מנצלות וזורקות
  01.12.20 03:36
 • אורח
  מיזם של הזין שלי נשים נחשים ..
  הגב 01.12.20 07:14
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

יום שני 30.11 תחלואת הקורונה ברחובות עומדת על 51 חולים פעילים עם 519 תושבים בבידוד

ביום רביעי 2.12 יפתח מתחם בדיקות הקורונה באתר הפרדסנות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


משרד הבריאות מפרסם את נתוני תחלואת הקורונה בישראל נכון ליום שני 30.11.20

מספר החולים הפעילים 10,072

מספר החולים המאומתים שהתגלו אתמול (29.11) עומד על 1,017

מספר הנפטרים 2,864

אחוז הבדיקות החיוביות אתמול 2.6%


בימים האחרונים חלה ירידה במספר החולים הפעילים ברחובות שעומד כיום על 51 איש. מתוכם 27 מקרים חדשים של קורונה התגלו רק בשבוע האחרון. 519 תושבים נמצאים בבידוד. אחוז הבדיקות החיוביות בעיר עומד על 0.44%


מספר החולים שהתגלו עד כהמספר החולים הפעיליםמספר החולים החדשים שהתגלו ב7 הימים האחרוניםמספר הבדיקות שנערכו ב 7 הימים האחרוניםמספר החולים הפעילים לכל 10,000 איש
30.11.204766512751434
29.11.204761532742364
26.11.204751642349475
23.11.204736552845324
21.11.204731613743074
19.11.204721612942814
18.11.204713612539134
17.11.204711612940284
15.11.2046955828
34594ביום רביעי השבוע, 2.12 ייפתח מתחם בדיקות נוסף באתר הפרדסנות. המתחם יפעל ברח׳ אבינועם נחמני סמוך לאולמי ״שמיים כחולים” לשעבר , בין השעות 11:00-19:00 וכל תושבי רחובות, כולל חיילים, מוזמנים להגיע ולהיבדק בקלות, ללא הפניית רופא וללא תשלום. יש להגיע עם תעודה מזהה.

מטרת הבדיקות היזומות הינה לגלות חולים "סמויים", המדביקים אחרים ללא ידיעה ובכך להוריד את שיעור התחלואה בעיר, ולקטוע את שרשרת ההדבקות.

במתחם תהיה הקפדה יתרה על הנחיות משרד הבריאות, אין להגיע רגלית .

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כבר לא מפרסמים יןתר מי היה איפה עם קורונה?
  הגב 30.11.20 19:32
 • אורח
  גן שלם נכנס היום לבידוד
  הגב 30.11.20 21:52
 • אורח
  מחיר מטורףףףףף להכין קוסקוס למשפחה שלמה לא עולה 50 שח
  הגב 30.11.20 23:58
 • אורח

ביום שלישי 8.12 זיו שילון יערוך מפגש לתושבי רחובות בזום במסגרתו יספר את סיפור חייו ואיך למרות מגבלותו הוא הצליח להיות איש הברזל

המפגש מתקיים על ידי הפלטפורמה רחובות , לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 0


איש הברזל, סרן זיו שילון מגיע אלינו לפלטפורמה ברחובות בהרצאה מיוחדת לתושבים. זיו שנפצע קשה בעת פעילות מבצעית, איבד את שתי ידיו אך המשיך לתפקד ולנהל את אירוע חילוצו מהשטח עד לפינויו לבית החולים. כשהתעורר בבית החולים הבין זיו שחייו השתנו לעד. במשך שנתיים עבר למעלה מ-14 ניתוחים ושיקום אינטנסיבי, תהליך שיקומו הוא סיפור מופלא ומעורר השראה על כוחה של הנפש והתמודדות עם אתגרים. בזכות מוטיבציה וכוח רצון עז צלח מאז אתגרים גופניים רבים, לרבות כאלו שנחשבו בעיני רוחו לבלתי אפשריים גם בנסיבות רגילות.

זיו השלים בהצלחה את תחרות איש הברזל והפך לאחד האתלטים היחידים בעולם עם שיתוק כמעט מוחלט ב-2 גפיים, שהשלימו את התחרות במקצה תחרותי.

ההרצאה תתקיים ביום שלישי 8.12.20 בשעה 20:30 בזום

להרשמה היכנסו >> bit.ly/367MH9Z
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במהלך חופשת חנוכה יתקיים ברחובות משחק דיגיטלי עירוני נושא פרסים הכולל פעילות משפחתית משימות בבניית דגמים, עריכת ניסויים ועוד; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה - מס' המקומות מוגבל

400 המשפחות שיגיעו לאשכול הפיס בין התאריכים 6.12-9.12 יקבלו את ערכות המשחק ויתחילו לשחק כבר ב10.12.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


לכבוד חג החנוכה שיחול בשבוע הבא, יזמו באגף החינוך והנוער בעיריית רחובות, אשכול פיס והטכנוקט פעילות מיוחדת – משחק דיגיטלי ייחודי המשלב מדע וטכנולוגיה, המלווה בסיפור חג החנוכה, נס פך השמן וגבורת המכבים על היוונים. המשחק נועד לכל המשפחה ומתאים לטווח גילאים רחב – מילדי הגנים ועד תלמידי כיתות י', וכמובן גם להורים. 400 המשפחות הראשונות שירשמו למשחק יוכלו לזכות בערכות ובהן חמש משימות לביצוע. לצורך ביצוע המשימות, הילדים וההורים יערכו יחד ניסויים, יגלו חוקים מדעיים, יבנו דגמים וגם יפגשו מדענים מוכרים. הפעילות המרתקת תועבר באופן דיגיטלי באמצעות אתר המשחק, ובסופה יוכרזו שלוש המשפחות הזוכות.

400 הנרשמים הראשונים יגיעו לאשכול פיס ברחובות- רחוב חנה אברך, בתיאום מראש, בין הימים ראשון-רביעי (6-9.12.20) משם יאספו את ערכות המשחק. המשתתפים יסרקו את הברקוד שעל הערכה ויתחילו את המשחק ביום חמישי (10.12) – ערב הדלקת נר ראשון של חנוכה.

מהרו להירשם ולהשתתף בתחרות >> https://bit.ly/37m70jm


רחמים מלול ראש העיר:

"לכבוד חג החנוכה יזמנו פעילות מיוחדת בתחומי המדע והטכנולוגיה לילדים ולהורים. המשחק המשותף יהיה פעילות חג חינוכית ומאחדת לכל בני המשפחה".


מ"מ ראש העיר, מחזיק תיק החינוך זהר בלום:

"בכל פעם אנחנו ממשיכים לחדש וליזום פעילויות נוספות לטובת התלמידות והתלמידים ברחובות. לכבוד חנוכה הכנו למשפחות משחק מאתגר ומיוחד המתאים לימי הקורונה וכמובן גם לחנוכה".


אפרת צוקרמן, מנהלת אגף החינוך והנוער:

"יחד עם אשכול פיס ברחובות יזמנו את הפעילות הייחודית הזאת לטובת הילדים בחופשת חנוכה. הפעילות מאתגרת ומתאימה לילדים בטווח גילאים רחב וכמובן גם להורים, שיהיו שותפים מלאים בפתרון החידות והמשימות".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יוזמה מבורכת כל שנה אנחנו מגיעים לאשכול פיס הילדים ממש יהנו מהפעילות השנה תודה
  הגב 30.11.20 18:38
 • אורח

ילדה ננעלה בטעות ברכב וחולצה בשלום על ידי כונני סניף ידידים ברחובות

בארגון ידידים קוראים להורים לנקוט במשנה זהירות בעת כניסה ויציאה מהרכב לבל יינעל כשהילד בתוכו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט תיעוד: ידידים


היום (שני) בשעה 12:49 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות ילדה שננעלה בשגגה ברכב לעיני אמה, ברחובות. דקל מוליאן ועזרא כדורי, כונני סניף רחובות, נענו לקריאה והגיעו במהירות למקום. באמצעות הציוד הייעודי שברשותם, חילצו את הילדה בשלום ומבלי לגרום כל נזק לרכב.

דקל מספר:

"קיבלתי את הקריאה כשהייתי בבית. יצאתי מיד עם האופנוע שמצויד דרך קבע בערכת החילוץ. הגעתי למקום ויחד עם עזרא שהוזנק אף הוא, עמלנו על פתיחת הרכב שהינו מדגם שפתיחתו מורכבת. לשמחתנו צברנו ניסיון ברכבים דומים, כך שהצלחנו לגבור על המכשולים תוך זמן קצר ולפתוח את הדלת מבלי שנגרם כל נזק לרכב".

בארגון ידידים קוראים להורים לנקוט במשנה זהירות בעת כניסה ויציאה מהרכב לבל יינעל כשהילד בתוכו.*


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מזל טוב לרחמים מלול להולדת הנכד ואף התברך בזכות לשמש סנדק

ויקרא שמו בישראל : עמית

אבי בר | | תגובות: 17


מזל טוב לראש העיר רחמים מלול להולדת הנכד ואף זכה היום שני לשמש כסנדק של נכדו החדש, עמית. באירוע מצומצם בחצר בית בנו, בחיק המשפחה הגרעינית.
התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מזל טוב!!! שמחות מרובות לכולנו!!!
  הגב 30.11.20 14:37
 • אורח
  רחמים מלול וכל משפחתו מזל טוב!!!!!
  הגב 30.11.20 14:42
 • אורח
  מזל טוב אושר ובריאות.
  הגב 30.11.20 14:44
 • אורח
  גן נסגר ברחובות עקב חולה מאומת
  הגב 30.11.20 14:45
 • אורח
  מזל טוב
  הגב 30.11.20 14:53
 • אורח
  מזל טוב לראש העיר שלנו
  הגב 30.11.20 15:10
 • אורח
  מזל טוב והרבה בריאות לראש העיר
  הגב 30.11.20 15:16
 • אורח
  מזל טוב לרחמים מלול היקר!
  הגב 30.11.20 15:26
 • אורח
  מזל טוב לראש העיר שלנו על הולדת הנכד שיגדל בנחת וכל טוב מחיים חדד
  הגב 30.11.20 15:30
 • אורח
  מזל טוב בריאות טובה וכן ירבו
  הגב 30.11.20 15:52
 • אורח
  מזל טוב
  הגב 30.11.20 16:13
 • אורח
  לראש העיר מר רחמים מלול מזל טוב להולדת הנכד אושר נחת בריאות
  הגב 30.11.20 17:25
 • אורח
  לראש העיר מר רחמים מלול מזל טוב להולדת הנכד היקר.תזכו לראות ממנו נחת יהודית.ומכל יוצאי חלציכם.אמן....
  הגב 30.11.20 19:32
 • אורח
  לסבא ולסבתא המאושרים וכן ירבו לכם עוד נכדים ונכדות מזל טוב עד 120 ממשפחה שאוהבת אותכם
  הגב 30.11.20 19:40
 • אורח
  עיתון חדשות רחובות - עיתון של חנפנים. איכסה.
  הגב 30.11.20 19:53
 • אורח
  אצל דתיים מיתרבים בלי סוף
  הגב 30.11.20 19:58
 • אורח
  מזל טוב בריאות נחת רק שמחות
  הגב 30.11.20 20:36
 • אורח

צובעים את רחובות בסגול! ביום חמישי 3.12 יואר בניין העירייה בסגול במסגרת פרוייקט "לילה סגול" להעלאת המודעות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות

בנוסף על כך החל מיום חמישי יחלו העירונים העירוניים של עיריית רחובות בשיתוף רשת חוויות. אירוע הפתיחה יהיה ביום חמישי 3.12 בהשתתפות עלמה זוהר - מופע מוזיקלי מונגש לכל המשפחה – בעמוד הפייסבוק של עיריית רחובות.

מערכת האתר | | תגובות: 1
הדמייה של אתר שווים


עיריית רחובות מציינת את יום המודעות הבינלאומי למען שוויון זכויות לאנשים עם מגבלה בסדרת אירועים, שיתקיימו לאורך חודש דצמבר, בשיתוף רשת חוויות. בתוך כך, בעירייה מציינים כי הפעילות למען האוכלוסיות המיוחדות ברחובות מתקיימת במהלך כל ימות השנה באמצעות פורום אוכלוסיות מיוחדות רחובות, בראשות חברת המועצה אורית שרגאי, מחזיקת תיק אוכלוסיות מיוחדות בשיתוף רשת חוויות והארגונים הנוספים .

בגין פעילותה הענפה, מוקמה רחובות כאחת הערים הידידותיות לאנשים עם מגבלות ולאוכלוסיות מיוחדות, זאת לאחר שהיא מקיימת מסגרות חינוכיות וחברתיות שעונות על מגוון הצרכים, עבור מגוון גילאים, במשך כל ימות השנה. את הפעילות מקיימים חברי וחברות פורום אוכלוסיות מיוחדות בעיר, אשר בו לוקחים חלק כל המוסדות והארגונים הרלוונטיים, בהם האגף לשירותים חברתיים ואגף החינוך בעיריית רחובות, רשת חוויות, קהילה נגישה, אקי"ם, הנהגת ההורים העירונית, אילן, ניצן, אנוש, אלו"ט, חיוך שליו, הורים מובילים לשינוי, מנהיגות הורים חרדית לילדים עם צרכים מיוחדים, עמיתים, מנטורים, בית אקשטיין החממה, ועוד.


בנוסף לפעילות העירונית, רחובות מצטרפת לפרוייקט "לילה סגול" של מפעל הפיס ואתר שווים במסגרתו ביום חמישי, 3.12.20, החל משעות הערב ועד לאור הבוקר שלמחרת, ישראל תואר בסגול מקריית שמונה ועד אילת – לצורך העלאת המודעות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות. כאמור גם רחובות מצטרפת ליוזמה ותאיר את בניין העירייה בסגול.

השנה החליט מפעל הפיס לפעול גם בזירת ההסברה והעלאת המודעות הציבורית לצורך ההכרחי בקידום אנשים עם מוגבלות וכך נוצר שיתוף הפעולה עם אתר "שווים". יחד עם מרכז השלטון המקומי ומרכז המועצות האזוריות, מפעל הפיס יקיים לראשונה את פרויקט "לילה סגול" בישראל.


תוכנית האירועים בלייב ובזום:

3.12.20 יום ה’ יז’ כסלו תשפ”א שעה 18:00 אירוע הפתיחה - עלמה זוהר - מופע מוזיקלי מונגש לכל המשפחה – בעמוד הפייסבוק של עיריית רחובות.


6.12.20 יום א’ כ’ כסלו תשפ”א שעה 20:30 הרצאת השראה של שי קאופמן, המתמודד עם מאניה דיפרסיה- "סודות ותובנות" ושיחה פתוחה- באמצעות זום בעמוד רשת חוויות.


7.12.20 יום ב’ כא’ כסלו תשפ”א שעה 20:30 ערב שירה בציבור עם יוסי ברכה והגיטרה - בחסות עמותת איל”ן – באמצעות זום בעמוד רשת חוויות.


8.12.20 יום ג’ כב’ כסלו תשפ”א שעה 18:00 הרצאת השראה של אודי גזית, נכה פוליו- "לא ייצא ממך כלום" בחסות עמותת ניצן – באמצעות זום בעמוד רשת חוויות.


15.12.20 יום ג’ כט’ כסלו תשפ”א שעה 18:00 הצגת "טיול כוכב" של תיאטרון "יוצרים" –הצגה מרגשת, מתובלת בהומור, לכל המשפחה, המגוללת את סיפור חייו של נער מתבגר המתמודד עם שיתוק מוחין והשתלבותו בחיי החברה. לאחר ההצגה תתקיים שיחה עם יוצרת ההצגה- שרון גרוס. יועבר בעמוד הפייסבוק של רשת חוויות.


16.12.20 יום ג’ כט’ כסלו תשפ”א שעה 18:00 שוויון בסלון - מפגש אינטימי והזדמנות להכיר מקרוב את החיים של אנשים עם מגבלה – שידור זום בעמוד רשת חוויות.


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זרע מבוטל
  הגב 30.11.20 14:46
 • אורח

בבימת הנוער ברחובות לא מוותרים על מחזמר חנוכה המסורתי ובמהלך שבוע החג יעלו בדפי הפייסבוק והיוטיוב העירוניים מדי יום את הצגות בימות הנוער מכל השנים עם תכנים והצצות למאחורי הקלעים

כמו כן תשודר מדי יום תוכנית אולפן אשר תחשוף את "קסם התיאטרון" ותכלול מבחר פעילויות, חידונים, ראיונות עם דמויות מהמחזות השונים ועוד מגוון תכנים שיובילו לצפייה אקטיבית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


חג החנוכה ברחובות מאופיין מזה שנים במחזמר מרהיב רב משתתפים אותו מפיקה כל שנה בימת הנוער רחובות. התהודה לה זכו מחזות הזמר המופלאים הגיעו לכל אמצעי התקשורת בארץ ובעולם, אליהם נחשפו אלפי צופים נלהבים מהעיר ומחוצה לה ובהם "אלאדין", "אנני", "יוסף" "שרק" ומחזות מקוריים שהועלו על במת היכל התרבות המפואר – "משחקי הקסם", "מושלמת" ועוד.

בעיריית רחובות ובחברה העירונית החליטו להמשיך את המסורת המפוארת של מחזמר חנוכה מקורי להנאת ילדי העיר גם השנה: "מחזמר עד הבית", במהלך ימי החנוכה, בתאריכים 13-17.12.20, תערוך בימת הנוער חמישה ימי שידור חגיגיים לילדי העיר בערוץ היוטיוב ועמוד הפייסבוק של עיריית רחובות ובעמוד הפייסבוק של החברה העירונית רחובות. מדי יום יוקרן מחזמר מרהיב באורך מלא, בכל יום מחזמר אחר, מהרפרטואר העשיר של מחזות הזמר שהועלו במהלך שנות קיומה של בימת הנוער רחובות. שבוע השידורים יעסוק גם בתיאטרון ובאמנות המופע, בו יגלו הצופים כיצד קורה "קסם התיאטרון", באמצעות חשיפה לאחורי הקלעים. כל תכנית תוקדש לנושא אחר בשפת התיאטרון (תלבושות, וידיאו-ארט, איפור, מוסיקה וסאונד, תפאורה ואביזרים). התכנים יעברו בצורה נגישה, קומית ובלתי אמצעית, וישולבו בהם ראיונות קומיים עם דמויות מתוך מחזות הזמר שהועלו, כתבות שטח, חידונים אינטראקטיביים, ופינת DIY ("עשה זאת בעצמך") בה יונחו הצופים כיצד ליצור במלאכת יד שלב אחרי שלב - תלבושות, אביזרים, איפור וכו'. כך, לצד הפן הבידורי, יוענק ערך מוסף חינוכי המותאם לילדים המשלב צפייה אקטיבית. שבוע השידורים החגיגי יקיף את כל העשייה הענפה של בימת הנוער - להנאת הילדים!


ראש העיר, רחמים מלול:

"במקום שהילדים וההורים יגיעו להיכל התרבות- המחזמר מגיע אליהם הביתה. למרות הקורונה, חשוב היה לנו לדאוג לתוכן איכותי ולתרבות לילדי העיר גם השנה. לכן נערכנו מראש ומדי יום ישודר מחזמר באופן מקוון, בלוויית תוכנית שתחשוף את ילדי העיר לקסם התיאטרון . אנחנו משקיעים בתרבות ברחובות גם לילדים, ובפרט בימי החנוכה השנה כשאי אפשר לחגוג ולציין את החג כפי שאנו נוהגים לעשות מדי שנה. אנו ממליצים להורים לחשוף את הילדים לעולם התיאטרון בתוכן איכותי ומעשיר עם הייחוד שיש רק ברחובות"


התוכנית המלאה תפורסם באתר העירוני ובעמוד הפייסבוק העירוני, וכן באתר החברה העירונית ובעמוד הפייסבוק שלה.


לדברי עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות:

"עולם התרבות חייב לעשות התאמה לחיים בצל הקורונה, שכן איננו רואים עדיין אופק מתי נוכל לשבת באולם ולצפות בהצגה. מרבית תושבי רחובות הצעירים, רגילים מדי חנוכה להגיע להיכל התרבות וליהנות ממחזמר מופלא מבית היוצר של בימת הנוער – הלא היא ליבת התרבות של העיר. החברה העירונית רחובות דאגה לכך שגם בחנוכה הקרוב הילדים יוכלו ליהנות מצפייה משפחתית משותפת ואקטיבית".


לדברי ז'אק זרביב, המנהל האומנותי של בימת הנוער והבמאי של מחזות הזמר:

"משבר הקורונה אילץ אותנו לצאת מחוץ לקופסא ולהמציא את עצמנו מחדש! לשמחתי, דאגנו בעבר להנציח ולתעד את כל ההפקות כך שהחומר שעמד לרשותנו היה מאגר עצום של חומרים אודיו-ויזאלים מרהיבים. אני מקווה ומאמין שהתוכניות יגרמו הנאה מרובה לתושבי העיר. אנחנו מקווים שבשנים הבאות, ואולי כבר השנה, נחזור לפעילות מלאה ואולי בחופשת הפסח נוכל לבשר על מחזמר חדש".

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד ליוזמה
  הגב 29.11.20 21:12
 • אורח
  מקסים
  הגב 30.11.20 02:21
 • אורח
  גן חושן ברחובות נסגר עקב חולה מאומת
  הגב 30.11.20 08:36
 • אורח

ביום רביעי 2.12 יפתח מתחם בדיקות הקורונה באתר הפרדסנות ברחובות; נכון להיום (29.11) מספר החולים הפעילים עומד על 53 איש

ההגעה למתחם היא ברכב בלבד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


משרד הבריאות מפרסם את נתוני תחלואת הקורונה בישראל נכון ליום ראשון 29.11.20

מספר החולים הפעילים 9951

מספר החולים המאומתים שהתגלו אתמול (28.11) עומד על 572

מספר הנפטרים 2854

אחוז הבדיקות החיוביות אתמול 3.3%


בימים האחרונים חלה ירידה במספר החולים הפעילים ברחובות שעומד כיום על 53 איש. מתוכם 27 מקרים חדשים של קורונה התגלו רק בשבוע האחרון. 451 תושבים נמצאים בבידוד.


מספר החולים שהתגלו עד כהמספר החולים הפעיליםמספר החולים החדשים שהתגלו ב7 הימים האחרוניםמספר הבדיקות שנערכו ב 7 הימים האחרוניםמספר החולים הפעילים לכל 10,000 איש
29.11.204761532742364
26.11.204751642349475
23.11.204736552845324
21.11.204731613743074
19.11.204721612942814
18.11.204713612539134
17.11.204711612940284
15.11.2046955828
34594


ביום רביעי השבוע, 2.12 ייפתח מתחם בדיקות נוסף באתר הפרדסנות. המתחם יפעל ברח׳ אבינועם נחמני סמוך לאולמי ״שמיים כחולים” לשעבר , בין השעות 11:00-19:00 וכל תושבי רחובות, כולל חיילים, מוזמנים להגיע ולהיבדק בקלות, ללא הפניית רופא וללא תשלום. יש להגיע עם תעודה מזהה.

מטרת הבדיקות היזומות הינה לגלות חולים "סמויים", המדביקים אחרים ללא ידיעה ובכך להוריד את שיעור התחלואה בעיר, ולקטוע את שרשרת ההדבקות.

במתחם תהיה הקפדה יתרה על הנחיות משרד הבריאות, אין להגיע רגלית .

ראש העיר, רחמים מלול:

"התושבים מצביעים ברגליים ומגיעים לבדיקות, ולפיכך השבוע הקדמנו את שעת תחילת הבדיקות והארכנו את משך זמן ביצוע הבדיקות . אני קורא לתושבים- בואו להיבדק על מנת לצמצם את שיעור התחלואה בעיר ככל שניתן. הבדיקות מסייעות לנו לקטוע את שרשרת ההדבקה בעיר ולאתר את החולים הסמויים. רק ביחד נוכל לנצח את הקורונה ברחובות , ולשמור על הצבע הירוק! ".
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ראש העיר מזלזל במתחם... בצורה מטורפת. לכו להבדק בערים אחרות
  הגב 29.11.20 20:19
 • אורח
  למה אתה מתכוון? תסביר בבקשה כי אנחנו תושבי רחובות חשוב לנו להבין אם יש משהו לא תקין בבדיקות שעושים שם.
  29.11.20 20:23
 • אורח
  האם אפשר להיבדק ברחובות ביום חמישי בשעות אחה"צ והערב? אנחנו צריכים להבדק עד 72 שעות לפני הגעתנו ביום ראשון 6.12 לים המלח.
  הגב 29.11.20 22:09
 • אורח
  אם אתה מתכוון להגיע לישרוטל ים המלח אז,,,,,,
  30.11.20 00:47
 • אורח
  גן חושן ברחובות נסגר עקב חולה מאומת
  הגב 30.11.20 08:36
 • אורח
  מה הצפי לתשובה
  הגב 30.11.20 10:40
 • אורח

מיאל גולן, בתם המשותפת של דניאל גרינברג ואייל גולן נחשפת

קרדיט: הדף של דניאל גרינברג

ציונה | | תגובות: 42


לאחר 3 חודשים מאז לידת בתם המשותפת, חשפה היום דניאל גרינברג את פניה של מיאל, לעוקביה בדף האינסטגרם האישי שלה

התפרסמו 42 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מתוקה דומה לאבא שלה❤✋✋
  הגב 29.11.20 19:33
 • אורח
  לא בטוח !!!!!.
  01.12.20 00:57
 • אורח
  איזו חמודה
  הגב 29.11.20 19:33
 • אורח
  חמודה...אבל את מי זה מעניין. "נחשפת"....ולמה זה בחדשות רחובות?
  הגב 29.11.20 19:36
 • אורח
  למה אמא שלך הזונה הולידה אותך? מה בער לה? זרע מבוזבז
  30.11.20 05:57
 • אורח
  באמת למה??
  הגב 29.11.20 19:40
 • אורח
  אפשר לוותר על חדשות רחובות אם בזבל כזה היא מתעסקת וקוראת לזה חדשות!!!🤑
  הגב 29.11.20 19:42
 • אורח
  מעניין, לא כל ילד של ידוען שמתפרסם הוא זבל בעיניך. אייל, זמר מס' 1 לכל הדעות, במדינה. גם אם אתה לא נמנה עם מעריציו. למה לתת לשנאה והקנאה להשתלט על מוחך הקטן. תתבגר!
  29.11.20 20:09
 • אורח
  חמודה תגדלו אותה באושר
  הגב 29.11.20 19:43
 • אורח
  אבל מי שאל איך היא נראת
  הגב 29.11.20 19:44
 • אורח
  בן פורת יוסף עלי עין צדיקה
  הגב 29.11.20 19:52
 • אורח
  איך זה קשור לחדשות רחובות????? מספיק עם רכילות זולה. מה שלא קשור לחדשות רחובות, אין לו מקום פה.
  הגב 29.11.20 20:21
 • אורח
  נכון מאוד
  29.11.20 20:56
 • אורח
  מהמהמת ! מאחלת להורים הרבה נחת ובריאות ❤
  הגב 29.11.20 20:47
 • אורח
  מושלמת
  הגב 29.11.20 20:48
 • אורח
  מקסימה
  הגב 29.11.20 21:01
 • אורח
  מהממת תגדלו אותה באושר נחת ובריאות
  הגב 29.11.20 21:01
 • אורח
  תגדל אותה קצת אצלו ואז תברח הכלבה ותדרוש מזונות חצי בית ורכב על חשבון הברון. כל הכלבות אותו דבר
  הגב 29.11.20 21:41
 • אורח
  אתם אנשים רעים מלאים בשנאה לא יודעים לפרגן אולי גם קנאים הילדה מתוקה מה כואב לכם חמוצים
  הגב 29.11.20 22:46
 • אורח
  ביביסטית הא???
  30.11.20 00:49
 • אורח
  קופיפה קטנה רק שלא תאנס כשתגדל
  הגב 30.11.20 02:24
 • אורח
  גועל נפש של אדם ושל התגובה שלך אני במקומם תובעת לך תתחת ידוחה
  30.11.20 19:26
 • אורח
  לכל המגיבים נגד אייל ואשתו אתם המיץ רפש הראשי אתם תוצאה של זרע מבוזבז
  הגב 30.11.20 05:58
 • אורח
  לא יפה לדבר ככה ולא מכובד
  30.11.20 11:39
 • אורח
  שמע אתה חתיכת מפגר כל הזמן זרע זרע לך תאשפז את עצמך
  30.11.20 14:11
 • אורח
  כמה שינאה וגועל יש בכם חולי נפש
  הגב 30.11.20 08:44
 • אורח
  גדלו בנחת ושלום בית את כל יוצאי חלציכם אמן 🙏🙏🙏🙏
  הגב 30.11.20 08:52
 • אורח
  אל תשימי לב להערות מגונות זה נטו קנאה בוערת יפיופה כמו אמא שלה רק בריאות
  הגב 30.11.20 12:07
 • אורח
  דומה. לאמא. שילה.
  הגב 30.11.20 14:04
 • אורח
  אתר 106 זה אתר ששובר שיאים כל הזמן מחדש שיאים בטימטום ומה שטוב באתר שהבעל הבית יש לו עור של פיל ולשון מרמורקית ארוכה ולחה שחודרת להמון חרי,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
  הגב 30.11.20 14:14
 • אורח
  תאחלו טוב תקבלו טוב
  הגב 30.11.20 15:19
 • אורח
  תמונות יפהפיות של האם והבת!!! נחת להורים והמון מזל טוב!!! 🙏❤😘🥰😘🥰😘🥰😘😘🥰😘🥰😘😘🥰
  הגב 30.11.20 15:40
 • אורח
  מפזר ילדים חופשי
  30.11.20 19:46
 • אורח
  דומה לאבא שלה
  הגב 30.11.20 20:00
 • אורח
  שתהיה בראיה מתוקה בלי עיו הרע נאוה,
  הגב 30.11.20 20:42
 • אורח
  מדהימה🖐🖐🖐
  הגב 30.11.20 20:56
 • אורח
  ואהבתה לרעך כמוך למה לא לפרגן בסה"כ תינוקת קטנה ומתוקה
  הגב 30.11.20 21:55
 • אורח
  👋👋👋👋👋שתרוו מלא נחת.בריאות.ושמחה אמן.
  הגב 30.11.20 22:15
 • אורח
  בלי עין הרה מהממת555555
  הגב 30.11.20 22:19
 • אורח
  ילדה יפהפיה כמו אמא שלה שתיהיה בריאה אמןן ותגדלו אותה בנחת
  הגב 30.11.20 22:24
 • אורח
  מתוקהה בן פורת יוסף
  הגב 30.11.20 22:31
 • אורח
  מהממת רק נחת להורים וימותו הקנאים!
  הגב 30.11.20 22:48
 • אורח

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
29.11.20 00:53
ברצוני חפנות לעיריית רחובות, אני תושבת רחובות חיה מקצבת נכות בצבי הורביץ 153 בבניין ללא ישמל בחדר מדרגות חבברת החשמל דורשת להחליף לוח אז הם השארו את הבניין שכולנו אנדים מבוגרים 80% אתיופים שלא מדברים עברית כולל עולים מרוסיה מבוגרים אין לנו חשמל עם פחד עצום סלילות לצאת מהבית. הרחובות בשכונה מוזנחים העירייה לא נכנסת לנקות אצלינו. רק בימי רביעי מגיע צדיק לטאטא את גל השכונה! בושה בחרפה לכיקייה איזה הזנחה ! איזה גזענות להזניח את קרית משה כאשר רב התושבים אנשים קשי יום. לאף אחד לא אכפת מאתנו. עצוב לי כל כך..... איזה הזנחה..... אשמח לצלם להראות לכם אתהלכלוך והזנלה של ראש העיר בקרית משה רח צבי הורביץ 153 בואו תראו מזבלה של ראש העיר.
אורח
29.11.20 13:55
נקווה שהדברים יגיעו לעיניים הנכונות יניב מרקוביץ,אביב איטח,גיא צור,הגברת איטל, רמי מדהלה לא משנה מאיזו מפלגה השכונה הזו חייבת אוזן קשבת ההזנחה בה גלויה לכל עין. אך גם במילצ'ן ואושיות התמונה לא שונה
אורח
30.11.20 19:38
נכון , עיר שלנו לא נקיה. אבל זבל לא נופל משמים כמו גשם. זה משאנשים זורקים ואחר כך מחכים שמישהו ינקה. אולי כדאי להתחיל לזרוק זבל בדיוק לתוך פחי אשפה. עיריה חייבת לשים אותם ולפנות בזמן וגם למטות עלים של עצים.
אורח
28.11.20 11:34
האם בילו סנטר פתוח היום?
אורח
27.11.20 22:10
במקום מיזרקות ,פסלים אפשר עצי פרי לכל אלה שחסרים ..גם יותר יפה .
אורח
26.11.20 20:34
מתי יתקנו כבר את הכביש ברחוב רמבם בשעריים הכל בורות
אורח
26.11.20 20:35
שיש שם גשם הכל מוצף והניקוז ברחוב גרוע
אורח
26.11.20 15:37
למה העיר כל כך מטונפת?!
אורח
26.11.20 17:12
בכלל שהתושבים לא יודעים איפה פחי אשפה. מסיכות, שקיות, כפפות, תיטולים, נייר, גלליי כלבים לא נופלים מהשמיים
אורח
29.11.20 00:43
במיוחד בקרית משה... תגיע לצבי הורביץ 153 תראה מזה זבל! אף לא מנקה!
אורח
29.11.20 21:44
נכון. הם גם לא יודעים לכתוב טיטולים. דיסלקטים יש לנו פה
אורח
30.11.20 20:01
סליחה ,טעיתי - טיטולים. אני לא למדתי עברית מילדות, בבית ספר. למדתי בגיל חמישים במשך עבודה קשה. ואני גאה שבזקנה אני מדבר, קורא וכותב בעברית ,לפעמים עם טעויות
אורח
25.11.20 12:27
שלום! האם יש גם עיתון כזה לאיזור תל אביב?
אורח
23.11.20 15:39
מלול היקר תתחיל לעשות שיעורי בית!! עובדי העייריה שלך מנצלים את היכולת להוציא שלט תו נכה ודופקים את שאר התושבים. במקום לשרת את הציבור דופקים אותם
אורח
23.11.20 18:16
לצערינו זו מציאות חדשה לפחות בשעריים ליד כל בית של עובד עירייה ישנו שלט נכה או שהם מסמנים את הכביש בכניסה לביתם כך שלא ניתן לחנות ליד הבית ומיום ליום המצוקה גוברת,
אורח
24.11.20 07:55
גם אצלינו. עובדי עירייה תופסים חניות בכוח. צובעים את הכביש בלבן. והמדרכה אפורה
אורח
26.11.20 17:43
ממש כך. אין שום שליטה בענין. חוסר אחריות ופוגע במי שכן צריך.
אורח
22.11.20 20:57
ראש העיר ...קדימה לבנות מזרקות כמו בכל עיר שמחזיקה מעצמה , מגיע לנו התושבים , לא לשמור כסף בכיס , תתחיל להשקיע.


כ - 1550 דו"חות נרשמו לנהגי רחובות על שימוש בטלפון סלולארי בזמן נהיגה

כך עולה מנתוני אור ירוק שחושפים כי בשנה האחרונה חלה עלייה של 35% במספר הדוחות נתנו לנהגים בישראל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


בשנת 2019 רשמו שוטרי משטרת ישראל הכי הרבה דוחות לנהגים שעשו שימוש בטלפון הסלולארי בירושלים, ובפער ניכר מאשר לנהגים בתל אביב - למעל מפי ארבעה יותר דוחות. כך עולה מדו"ח של "אור ירוק" המבוססים על נתוני המשטרה. הנתונים חושפים כי במהלך השנה האחרונה נרשמו 168,171 דוחות על ידי המשטרה לנהגים בגין שימוש בטלפון הסלולארי שלא כחוק, ובכך הגדילה את ההכנסות לקופת המדינה עד לסכום של כ-170 מיליון שקלים (1,000 שקלים לכל דוח). בהשוואה לשנת 2018, שבה נרשמו 124,890 דוחות, מדובר בעליה של 35% במספר הדוחות לעברייני התנועה שעשו שימוש בטלפון הסלולארי בזמן נהיגה.

מבט בנתונים חושף כי מתוך 168,171 הדוחות שנרשמו על ידי המשטרה:

162,058 דוחות ניתנו בגין שימוש בטלפון בעת שהרכב נע שלא באמצעות דיבורית.

2,253 דוחות נרשמו לנהגים שקראו או שלחו מסרון.

330 דוחות נרשמו למורי נהיגה שעשו שימוש בטלפון הנייד במהלך שיעור הנהיגה.

כאשר מסתכלים על הערים בה ניתנו הכי הרבה דוחות הנתונים חושפים כי בראש הטבלה נמצאת ירושלים עם 11,610 דוחות שנתנו לנהגים על שימוש בטלפון סלולארי. אחרי ירושלים בכמות הדוחות נמצאת העיר ראשון לציון עם 3,447 במקום השלישי במדד הדוחות לנהגים המסמסים נמצאת תל אביב- יפו.

בעיר רחובות נרשמו בשנה האחרונה 1,447 דוחות לנהגים שמהווה עלייה של 6% לעומת שנת 2018. למרות עלייה רחובות נמצאת בין הערים בהן אחוז העלייה הוא נמוך וחד ספרתי

עשרת הערים המובילות בדוחות בגין שימוש בטלפון סלולארי בזמן נהיגה

עיר דוחות ב-2018 דוחות ב-2019 שינוי באחוזים
ירושלים 8374 11610 39%
ראשון לציון 1,928 3,447 79%
תל אביב-יפו 3,130 2,870 -8%
פתח תקווה 2,931 2,629 -10%
חיפה 1,511 2,596 72%
באר שבע 1,016 1,855 83%
אילת 613 1,530 150%
רחובות 1,363 1,447 6%
כפר סבא 1,377 1,443 5%
יבנה 677 1,286 90%


ארז קיטה מנכ"ל עמותת אור ירוק:

"למרות שרוב מוחלט מהציבור מודע לכך ששימוש בטלפון הסלולארי בזמן נהיגה היא פעולה מסוכנת עדיין רבים ממשיכים לעשות זאת. טוב עושה המשטרה שממקדת מאמצי אכיפה בעבירות מסכנות חיים אך המטרה היא לא להעשיר את הקופה הציבורית אלא לגרום להרתעה ולמניעת העבירה. נהג שידע שקיים סיכוי גבוה שהוא יתפס אם ידבר ללא דיבורית או יסמס, לא ימהר כל כך לסכן את החיים שלו ושלנו. חסרות 200 ניידות משטרה וחסרים מאות שוטרים כדי לצמצם ולמגר את התופעה ולכן חייבים לחזק את אגף התנועה".
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין מקרונה יש אג'נדה 21 אל תבדקו ואל תתחסנו
  הגב 29.11.20 21:03
 • אורח
  אפשר להשתמש בטלפון בזמן שעומדים ברמזור אדום?אם לא אז למה לא?
  הגב 30.11.20 18:50
 • אורח

לאחר סיום השיפוצים נחנך מחדש הבית החם לנערות בקריית משה, רחובות המשמש את הנערות בשעות הצהריים והערב עם צוות הכולל עובדת סוציאלית, אם בית ומדריכות הקשובות לצרכי הנערות

חבר המועצה, מחזיק תיק השירותים החברתיים עו"ד שמוליק בר דאנזאן: "אני שמח על הפתיחה של הבית החם החדש והמשופץ לנערות בהשקעה רבה תוך חשיבה על צרכיהם. אני מודה לראש העיר רחמים מלול ומ"מ מקום רה"ע זהר בלום על התמיכה והעזרה בפתיחת המעון החדש של הבית החם".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8


החודש התקיים טקס החנוכה של המעון החדש והמשופץ של הבית החם בשכונת קריית משה, במעמד מחזיק התיק לשירותים חברתיים חבר המועצה שמוליק בר דאנזאן, מנהלת האגף לשירותים חברתיים בת חן קרני, מנהלת מחלקת נוער וצעירים צפורין ברגמן וצוות המדריכות ונשות הצוות המובילות את הפעילות בבית החם.


הבית החם משמש את הנערות בשעות הצהריים והערב והצוות כולל עובדת סוציאלית, אם בית ומדריכות הקשובות לצרכי הנערות ומסייעות בכל הנדרש. הנערות מגיעות בתום שעות הלימודים, והבית החם מהווה פינה נעימה בה הן יכולות להכין את שיעורי הבית, לאכול ארוחה חמה, להשתתף בפעילות חברתית מעצימה והנהגה חיובית. פעילות הבית חם מתאימה להנחיות משרד הבריאות ומבוצעת בהתאם לתנאי התו הסגול.

רחמים מלול, ראש העיר:

"הבית החם הוא פינה חמה, בטוחה ומחבקת אשר דואגת לעשרות נערות מדי יום. הצוותים המקצועיים במקום יעניקו להן מענה מתאים וסיוע בכל מה שיבקשו ויצטרכו".


חבר המועצה, מחזיק תיק השירותים החברתיים עו"ד שמוליק בר דאנזאן:

"אני שמח על הפתיחה של הבית החם החדש והמשופץ לנערות בהשקעה רבה תוך חשיבה על צרכיהם. אני מודה לראש העיר רחמים מלול ומ"מ מקום רה"ע זהר בלום על התמיכה והעזרה בפתיחת המעון החדש של הבית החם".


בת חן קרני, מנהלת האגף לשירותים חברתיים:

"הבית החם מהווה מסגרת פנאי והעשרה עבור הנערות, מקום בו יוכלו לבלות את שעות הצהריים והערב בפעילויות חברתיות מעצימות, חיזוק הכישורים והדימוי העצמי של כל אחת ואחת מה".
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה מאוד
  הגב 29.11.20 16:22
 • אורח
  מזל טוב לפתיחת הבית החם המחודש חן חן לכול הנוגעים בדבר מי יתן שהמקום החם הזה יעזור לכל נערה שצריכה אוזן קשבת וליפתוח את הלב לעזרה.תודה לכם מהנערים של קרית משה
  הגב 29.11.20 17:30
 • אורח
  מה קורה עם בית חם לנערים ??
  הגב 29.11.20 17:35
 • אורח
  צודק, גם חשוב מאוד. הרי בנים לא מתלוננים עד שנשברים לגמרי!
  29.11.20 18:05
 • אורח
  יישר כוח !!!
  הגב 29.11.20 17:45
 • אורח
  כל הכבוד אשרייכםםםם
  הגב 29.11.20 17:57
 • אורח
  חחחח זה גם לאתיופים?
  הגב 29.11.20 19:25
 • אורח
  חחחחח כבר נמעס לשמוע אל קרית מושה מה בדוק בית חם למי זה תפרידו 🤑
  הגב 29.11.20 20:46
 • אורח

הוארך מעצרם של מנהל הגן והמטפלת בחשד לפגיעה בתינוק ברחובות

החשודים בני 67

אבי בר | | תגובות: 13


חקירת מנהל הגן והמטפלת בגן פרטי ברחובות - עדכון


בתום דיון נוסף שנערך היום, בבימ"ש השלום בראשל"צ, בעניינם של החשודים (67,67) שנעצרו בשבוע שעבר בחשד להזנחה ופגיעה בתינוק בן 7 חודשים, הוארך מעצרם בארבעה ימים נוספים.


במעמד הדיון קיבל בית המשפט את בקשת הסנגור ועיכב את ההחלטה על הסרת צו איסור הפרסום וזאת לצורך הגשת ערר על ההחלטה. לפיכך, בימ"ש התיר על כנו את צו איסור הפרסום עד לתאריך 30/11/20 בשעה 10:00 או עד להחלטה בערר.


החקירה נמשכת.
התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  באיזה מעון מדובר?
  הגב 29.11.20 15:44
 • אורח
  כתוב שיש צו איסור פרסום לא יודעים איזה מעון זה
  29.11.20 19:08
 • אורח
  השם ישמור!
  הגב 29.11.20 20:59
 • אורח
  ייתכן שהכל יתברר כאי הבנה או משהו בסגנון ,מדובר באנשים טובים . ואני מדבר מידיעה . קשה להאמין שהם עשו משהו בזדון. יתכן והתרשלו בצורה כזו או אחרת , לא שזה בסדר !!... אבל עדיין לא לשפוך את דמם ולחרוץ גורלות מהר מדי.
  29.11.20 23:29
 • אורח
  אנשים טובים לא היו עושים דבר כזה.פגעו בתינוק .הסתירו את האמת!רק אלוהים יודע לאיזה נזק גרמו לתינוק וסבל להורים וכל המשפחה
  הגב 30.11.20 01:38
 • אורח
  אתה יודע מה הם עשו לתינוק? ואיזה נזק גרמו?
  30.11.20 10:26
 • אורח
  אני סבתא של ילדה שהולכת לגן הזה.כל ההורים מרוצים מיחס וטיפול בילדים.הם אנשים אחראים וטובים.לא ידוע שום פרט על מה שהתרחש...הם אנשים מבוגרים ומעצר ל 8ימים זה מוגזם!בגן יש מצלמות.אני ביטוחה שמיקרה הזה יעזור!
  הגב 30.11.20 14:30
 • אורח
  את הסבתא? אז תשפכי אור על התעלומה את יודעת שבעוד מספר ימים הכל יצוף אז תעשי את את הסקופ נקרא לי לזה הסבתא המזמרת סתם עצרו אותם הא סבתא? המצלמות יספרו אחרת הא סבתא? סבתא קחי צמר ותסרגי לאנשים האחראים והטובים סריגים לחורף
  30.11.20 20:47
 • אורח
  ערב טוב לך אורח , תגיד , שאלה רצינית ... אתה מבין עברית ? כי אני פשוט דוברת מספר שפות ואשמח לכתוב לך באיזו שפה שתחפוץ נפשך שיש צו איסור פרסום!. אז בטח לא תקבל ממני שום פרט לגבי הגן. לפי ההתנסחות שלך אני מבינה שאין הרבה בקופסא אבל תנסה להתאמץ . אני לא מגנה על מקרים שכאלו , להפך סולדת מהם בדיוק כמוך. אבל בגלל שאני כל יומיים שלושה מבקרת שם כאשר אוספת את הנכדה אני יודעת להגיד שמדובר באנשים טובים אז תמתין עם המסקנות. עד שיתבהר. עלה בדעתך שהאריכו צו איסור פרסום כי לא מצאו משהו ולא רוצים לפגוע בשמם של האנשים .?! כסיל.
  30.11.20 22:07
 • אורח
  הורים קחו אחריות לא לשלוח ילדים לגנים בתוך בית זה חוסר אחריות אין לדעת מה הילדים אוכלים? כמה אוכלים?היו אחראים לילדכם.
  הגב 30.11.20 17:53
 • אורח
  ילד שנפגע בגן זה האחריות של הגן הם צריכים ללכת לכלא
  הגב 30.11.20 21:54
 • אורח
  מי אמר שהילד נפגע בגן? יש צו איסור פרסום. לאף אחד אין מושג. זו רק אפשרות/ השערה ..כאשר בינתיים קל מאוד לאור התקופה האחרונה של מקרי ההתעללות הרבים להפנות האשמות וליחל למותם או כליאתם של אנשים שייתכן שהם חפים מפשע כל עוד לא יוכח אחרת. גם הורה בהיתו יכול לאבד אונים ולא להגיש עזרה בזמן או להבחין בשינוי או מצוקה של תינוק. זה לא כזה פשוט. בנוסף השמועה כרגע היא שעל התינוק אין סימני אלימות . נחכה ונדע. בינתיים אל לנו לשפוט. בריאות לפעוט!
  30.11.20 22:09
 • אורח
  תקרעו להם תצורה של הזבלים האלא לקרות את הידיים ואת הרגליים זונות
  הגב 01.12.20 00:29
 • אורח

פיילוט "מגן חינוך" ברחובות החל! בית ספר שז"ר החל בפייילוט במסגרתו מדי יום צוותי החינוך והתלמידים באחד מ 3 בתי הספר: שז"ר, חמ"ד "בראשית" ו"בני משה" יעברו בדיקות קורונה; הפיילוט נערך לאחר שהושגה הסכמת ההורים והצוותים ולמניעת הדבקה במערכת החינוך

הפיילוט יערך בשיטת "איגום מטושים" והיא תתבצע בפורמט הבא: בכל שבוע במשך ארבעה שבועות יעברו תלמידי בית הספר והצוותים החינוכיים בדיקות קורונה - בהתאם לקפסולות אליהן הם שייכים. הבדיקה תהיה של כלל תלמידי הקפסולה במבחנה אחת . בתוך שעות ספורות יתקבלו תשובות בהן יתברר אם הקפסולה "נגועה" בנגיף או "נקייה" ממנו. במידה והתוצאות יעידו כי קפסולה "נקייה" - הלימודים יימשכו כסדרם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


הפיילוט החדשני למניעת הדבקה בקורונה במערכת החינוך החל היום בבית הספר שז״ר!

היום יוצא לדרך הפיילוט החדשני במסגרת המאבק בקורונה במוסדות החינוך. הפיילוט הינו יוזמה של משרד החינוך ומשרד הבריאות, בהובלת משרד הביטחון - מפא"ת בראשות הפרויקטור ד"ר יובל כהן, בשיתוף פיקוד העורף, הסתדרות המורים והנהגת ההורים הארצית. רחובות נבחרה מבין כל הרשויות להשתתף בפיילוט, עם שלוש רשויות נוספות בלבד.

הפיילוט יערך בשיטת "איגום מטושים" והיא תתבצע בפורמט הבא: בכל שבוע במשך ארבעה שבועות יעברו תלמידי בית הספר והצוותים החינוכיים בדיקות קורונה - בהתאם לקפסולות אליהן הם שייכים. הבדיקה תהיה של כלל תלמידי הקפסולה במבחנה אחת . בתוך שעות ספורות יתקבלו תשובות בהן יתברר אם הקפסולה "נגועה" בנגיף או "נקייה" ממנו. במידה והתוצאות יעידו כי קפסולה "נקייה" - הלימודים יימשכו כסדרם. במידה ותוצאות בדיקות הקפסולה יראו כי ישנו/ה חולה מאומת/ת לקורונה בקפסולה, החולה יבודד באמצעות בדיקות שנערכו באותו מעמד, ורק התלמידים ואנשי הצוות החינוכי שהיו חשופים אליו יונחו להיכנס לבידוד. חשוב לציין כי הבדיקות שייערכו במסגרת הפיילוט יהיו שונות מבדיקות הקורונה הרגילות, תחושת חוסר הנוחות תצטמצם ככל האפשר ותהיה התחשבות מקסימלית בילדים הנבדקים.


על מנת שהפיילוט יוכל לצאת לדרך נדרשה הסכמה רחבה של 85% מההורי התלמידים והתלמידות וצוותי החינוך בבית הספר. בבתי הספר שנבחרו לפיילוט בעיר – בראשית, בני משה ושז"ר הגיעו להסכמה משותפת להתחיל את הפיילוט שיוכל להעניק לילדים, ההורים והמורים וודאות על מצב התחלואה בבית הספר.


לפיילוט שני יתרונות משמעותיים, הראשון מגן על פעילות בית הספר מפני שינויים בתכנית הרמזור. במידה ונתוני התחלואה בעיר יעלו והעיר תוגדר ככתומה או אדומה, בית הספר יוכל להמשיך את פעילותו מאחר והתלמידים וצוותי החינוך נבדקים על בסיס שבועי ובית הספר נחשב לאזור "נקי מקורונה".


היתרון השני מתייחס למשפחות בהן אחד/ת מבני המשפחה שייך לאוכלוסייה בקבוצת סיכון ולכן הם נמנעים או חוששים לשלוח את הילדים למוסדות החינוך. בעזרת הפיילוט בו כל באי בית הספר נבדקים על בסיס שבועי תחושת הביטחון והוודאות תגבר והחשש יוסר. הפיילוט יוצא לדרך בהתאם להסכמת ההורים והצוותים החינוכיים בבתי הספר הנבחרים. בשלב השני של הפיילוט צפויות להצטרף ערים נוספות כמו תל אביב ומודיעין.


ראש העיר רחמים מלול:

"בשונה מההתרחשויות שאירעו עד עכשיו, הפיילוט החדשני יאפשר לנו להפוך מפסיביים - המגלים את החולים רק בדיעבד, לאקטיביים ויוזמים - המנסים להגיע לנגיף ולבודד אותו מוקדם ככל האפשר . בגל הראשון פעלתי על מנת להעביר למשרד הבריאות את המסר כי חשוב לערוך בדיקות קבועות במערכת החינוך, על מנת למנוע הדבקה. אני שמח כי רחובות נבחרה לפיילוט החדשני, ובטוח כי יישום הפרויקט יסייע להורים לחוש ביטחון בשליחת ילדיהם למערכת החינוך- ויסייע לעיריית רחובות במניעת תחלואה והדבקה במערכת החינוך."


מ"מ ראש העיר, מחזיק תיק החינוך זהר בלום:

אנחנו ממשיכים במאבק בנגיף הקורונה בעיר ובמוסדות החינוך. רחובות נבחרה להשתתף בפיילוט חדשני מבין מאות רשויות, הפיילוט יוכל להחזיר את השגרה למוסדות החינוך ולשגרת חייהם של התלמידים, התלמידות, הצוותים החינוכיים וההורים. אנחנו מתחילים את הפיילוט בשבוע הבא ומקווים להצלחתו".


אפרת צוקרמן, מנהלת אגף החינוך והנוער:

"אני מברכת על הבחירה ברחובות לפיילוט הארצי. הפיילוט יעניק לנו תחושה שהפכה לזרה בחודשים האחרונים והיא - ודאות. אנחנו נוכל לדעת בכל שבוע מה מצב התחלואה בבית הספר, האם ישנם חולים, איזו קפסולה נחשפה לחולה מאומת ועל מי להיכנס לבידוד. אני מודה להורים, לתלמידים ולצוותים החינוכיים על שיתוף הפעולה וההירתמות לטובת נושא חשוב זה".
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רעיון מבריק
  הגב 29.11.20 12:35
 • אורח
  צריך לעשות בכל בתי הספר בעיר
  הגב 29.11.20 14:35
 • אורח
  וגם בגנים
  הגב 29.11.20 14:48
 • אורח
  ממש נהדר , תוך כמה ימים לא ישאר מי לבדוק כולם ייכנסו לבידוד .מעניין שלפיילוט הזה ישנם רק יתרונות ואין לו שום חיסרון .שום מילה על הבדיקות שאינן מדוייקות , שום מילה על כך שהילדים הם האוכלוסיה הכי פחות פגיעה ובכלל אין צורך לבדוק אותם
  הגב 29.11.20 15:18
 • אורח
  לא צריך לבדוק ילדים, איזה שטויות אתה אומר. ילדים הם הכי מסוכנים כי כשהם חולים אולי אין להם סימפטומים אבל הם בהחלט מדביקים את כל מי שסביבם כולל ילדים אחרים גננות מורים הורים וסבים וסבתות! מי שלא למד אפידמיולוגיה כדאי שישתוק ולא יפיץ שטויות.
  29.11.20 20:31
 • אורח
  צריך לעשות גם לעובדי העירייה
  הגב 29.11.20 16:55
 • אורח

מחר (שני 30/11) רשת חוויות חותמת את הבלאק פריידי וחודש הקניות במפגש זום עם טל מדהלה, הרחובותית, בנושא מהפכת האופנה לצמצום משבר האקלים

מאחורי היוזמה למבצע איסוף בגדים וטקסטיל וחתימת חודש הקניות בהרצאה בנושא: מהפכת האופנה לצמצום המשבר עומדים: חברי המועצה איטל בציר אלשיך ואמיתי כהן, יו"ר רשת "חוויות"

מערכת האתר | | תגובות: 0


בשבוע שעבר רשת "חוויות" יצאה במבצע חברתי סביבתי לאיסוף וחלוקת בגדים, זאת בצל חודש הקניות הבינלאומי וכחלק מהעלאת המודעות לצרכנות נבונה ומתחשבת יותר ובמטרה לעודד ולגייס את קהילת העיר למחזר מוצרי טקסטיל משומשים ולתרום לסביבה ולחברה. כעת, על רקע שבוע בלאק פריידי ורצון להעלות את המודעות לתעשיית האופנה שהיא הגורם השני לזיהום סביבתי , רשת "חוויות" חותמת את חודש נובמבר במפגש זום עם טל מדהלה, רחובותית בנושא: מהפכת האופנה לצמצום משבר האקלים.

טל מדהלה מומחית בתעשיית האופנה העולמית כבוגרת של London College of Fashion וחברה בצוות מדיניות של האו"ם לפיתוח סטנדרטים לברות קיימא וחדשנות בתעשיית האופנה העולמית. חוקרת, יזמית ויועצת עיסקית בתחום החדשנות והאימפקט, בעלת ניסיון בעבודה עם מיזמים טכנולוגים, תאגידים, ארגוני מחקר, אקדמיה ומשקיעים בישראל ובעולם.

מאחורי היוזמה למבצע איסוף בגדים וטקסטיל וחתימת חודש הקניות בהרצאה בנושא: מהפכת האופנה לצמצום המשבר עומדים: חברי המועצה איטל בציר אלשיך ואמיתי כהן, יו"ר רשת "חוויות"


המפגש יתקיים ביום שני , 30/11 שעה 21:00

קישור לזום

Join Zoom Meeting

https://rehovot.zoom.us/j/95663757912?pwd=ODZjVkZiSHQ1SUhkc0xDQk51Yk9XZz09

Meeting ID: 956 6375 7912

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חורף חם ברחובות! הפרוייקט של רביבו, עידן חביב, אריק דוידוב ומופע מחווה לגשש החיוור מחכים לתושבים החל מחג החנוכה בסדרת מופעי החורף שיועברו בדפי הפייסבוק העירוניים

לדברי עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות: "זו לא המתכונת הרגילה לצפייה במופע, אך אנו לא יודעים מתי נוכל לשוב לשבת זה לצד זה באולם וליהנות מהופעה טובה ועד אז, את המנגינה הזו אי אפשר להפסיק. ההופעות המוזיקליות במקרה הזה, חייבות להתקיים בשביל הנפש, בשביל המורל ובשביל הכיף".

מערכת האתר | | תגובות: 2


עיריית רחובות והחברה העירונית רחובות בשיתוף היכל התרבות, לא מוותרות על התרבות בעיר, גם בימי קורונה: בקרוב סדרת מופעים מקוונת באמצעות שידור ישיר בעמודי הפייסבוק של העירייה והחברה העירונית.

להלן פירוט האירועים

האירוע הראשון יתקיים במהלך חג החנוכה, במוצ"ש, 12.12, נר שלישי של חנוכה, בשעה 21:00, עם "הפרויקט של רביבו", ההרכב המוזיקלי האהוב שמבצע גרסאות כיסוי לשירים אהובים מהעבר. המופע ישודר במיוחד עבור תושבי רחובות, בבית העם רחובות – היכל התרבות העירוני ללא קהל, במעמד ראש העיר רחמים מלול ומחזיק תיק התרבות ויוזם הסדרה, חבר המועצה עודד עמרם.

המופע הבא בסדרה, שישודר אף הוא לתושבי רחובות מהיכל התרבות, יהיה של זמר השנה הפופולארי עידן רפאל חביב, שמרגש את כולנו בעת הזו, ביום חמישי ה-17.12, בשעה 21:00.


במוצ"ש, 26.12, בשעה 21:00, ישודר המופע "מדבר בחצוצרה" בכיכובו של אומן החצוצרה אריק דוידוב, שנחשב לאחד האומנים המובילים בתחומו. במסגרת הווירטואוזיות שלו, הוא מנגן ביד אחת בחצוצרה, מה שהפך לסימן ההיכר שלו.

את סדרת המופעים נחתום במופע זמר עברי, "כולם חכמים כולם", מופע מחווה לשירי הגשש החיוור בהשתתפות אלון נוימן, אורי בנאי, נועה אסנר, לירון לב ועוד, הנחייה וניהול מוסיקלי של חיים ועוזי אסנר. המופע ישודר במוצ"ש 2.1, בשעה 21:00.


ראש העיר, רחמים מלול:

"כיאה לעיר המדע והתרבות, ההצגה חייבת להימשך. התאמנו את מתכונת המופעים לימים האלה, והתושבים יוכלו לצפות בהם ללא עלות, בבית. הכנו סדרת מופעים לחורף, ובהם אמנים מובילים ומוזיקה במגוון סגנונות. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק להיכנס לפייסבוק ולצפות!"


לדברי עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות:

"זו לא המתכונת הרגילה לצפייה במופע, אך אנו לא יודעים מתי נוכל לשוב לשבת זה לצד זה באולם וליהנות מהופעה טובה ועד אז, את המנגינה הזו אי אפשר להפסיק. ההופעות המוזיקליות במקרה הזה, חייבות להתקיים בשביל הנפש, בשביל המורל ובשביל הכיף".


לדברי אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית רחובות:

"גם בעידן הקורונה, אנו מחפשים כל העת את הדרך להמשיך ולהביא לתושבי רחובות את התרבות לסלון. אנו שמחים להביא לביתם של התושבים את המופעים הנפלאים הללו. זוהי הזדמנות ליהנות ממגוון אמנים ועולמות מוזיקליים שונים. אני מזמין את כולם לצפות וליהנות. לא נפסיק לשיר!".
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה קרה לאמצעי מביניהם, גדל לו ראש דשא, פאה או השתלה בטורקיש???.
  הגב 29.11.20 22:50
 • אורח
  חבל שלא חשבתם על משהו לאוהבי המוסיקה האנדלוסית בעיר
  הגב 30.11.20 09:59
 • אורח

פינוי בינוי בשכונה נוספת ברחובות! חברת "360 - מנהלת להתחדשות בע"מ" נבחרה לקדם את פרויקט פינוי בינוי ברחוב האצ"ל והתאנה ברחובות!

עיריית רחובות באמצעות חברת ה.ל.ר החליטה באמצעות קול קורא לחברות המתמחות בהתחדשות עירונית לקדם ולממש את את פרויקט פינוי בינוי של המתחם.

אבי בר | | תגובות: 29


מתחם הבניינים ברחוב האצ"ל 2, 6, 18 והבניינים ברחוב התאנה 1, 2 בשכונת נווה יהודה ברחובות מיועדים מזה שנים רבות לתוכנית פינוי בינוי אך בשל קשיים שונים כגון ריבוי יזמים שפנו לתושבים, חוסר הסכמות וחששות אצל התושבים גרם לעיכוב משמעותי בביצוע הפרויקט.

עיריית רחובות באמצעות חברת ה.ל.ר החליטה לקדם את הפרויקט ולאחר קול קורא נבחרה חברת "360 - מנהלת להתחדשות עירונית" לקדם ולממש את את פרויקט פינוי בינוי של המתחם.

המנהלת תסייע לתושבים לבחור את הקבלן המתאים לבנות את הבניינים החדשים, ותלווה את התושבים מול כל אנשי המקצוע בתחום כגון שמאים, כלכלנים, אדריכלים ומומחים שונים בתחום הבנייה והתחדשות עירונית.

התפרסמו 29 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגיע הזמן לפינוי בינוי ברחוב התאנה
  הגב 28.11.20 20:04
 • אורח
  סוף סוף,,,-נקווה שהפעם לא יטרפדו את המהלך כל הסחטנים למינהם
  הגב 28.11.20 20:07
 • אורח
  בשעה טובה!!!כל הכבוד לעיריית רחובות,יישר כח!
  28.11.20 22:04
 • אורח
  ומה עם קרית משה
  הגב 28.11.20 20:10
 • אורח
  מה עם גוש עציון
  הגב 28.11.20 20:19
 • אורח
  הלוואי שבקרית משה היו מזרזים את זה מהר ובנתיים זה תקוע
  הגב 28.11.20 20:26
 • אורח
  מה קטרה עם גוש עציון ההגנה ???
  הגב 28.11.20 20:40
 • אורח
  מה קורה עם גוש עציון ההגנה ???
  הגב 28.11.20 20:42
 • אורח
  מה עם קרית משה??למה תקוע כל כך הרבה זמן??
  הגב 28.11.20 20:46
 • אורח
  מתי כבר תגיע זמן לשכונת אושיות? תקוע הרבה זמן.רק דיבורים בנושא לא מתקדמים לעניין.
  הגב 28.11.20 20:53
 • אורח
  מה עם שכונת מילצ'ן?
  הגב 28.11.20 20:57
 • אורח
  מה עם רחוב אברבנאל שעריים
  הגב 28.11.20 21:04
 • אורח
  בשעה טובה ומוצלחת!! רחוב האצ"ל היא אחת הכניסות לרחובות, הכניסה של העיר זה הפנים של העיר, בהחלט הגיע זמן בעידן שנות האלפיים לכניסה יפה ומכובדת.
  הגב 28.11.20 21:22
 • אורח
  קרית משה ימתין עוד 20 שנה אולי לנכדים שלנו האוכלוסיה פה קשה ולא מזיזה כלום אדון מלול תיקח תשכונה תחת חסותך ותזיז תעינין
  הגב 28.11.20 21:31
 • אורח
  צודק
  29.11.20 08:52
 • אורח
  קשה להאמין שזה יצא לפועל עם כל הקשיים הרבים של הגורמים שעוסקים במלאכה????
  הגב 28.11.20 22:03
 • אורח
  מה קיריית משה?
  הגב 28.11.20 22:06
 • אורח
  מה יקרה באצל בין מס 2 לבין 18? כמה קומות יהיו? מחכים באושיות לתזוזה!!
  הגב 28.11.20 22:43
 • אורח
  פנוי בינוי זה חשוב ביותר התחדשות עירונית הכי דרוש אבל צריך פינוי בינוי בשכל ולא בצפיפות מטורפת 40 עד50 יחידות לדונם זה מטורף מה זה מחסני דיור???
  הגב 28.11.20 22:50
 • אורח
  מורידים בנין ישן של 4 קומות עם 16 דיירים ובמקומו בונים מגדל של 20 קומות עם 100 דיירים זה פסיכי לגמרי זה חיים כמו בקופסה גפרורים חיים על הפנים כולם עושים בוחטות חוץ מהקונה או הדייר שאוכל אותה
  הגב 28.11.20 23:08
 • אורח
  מלול מגדלים שלום
  הגב 28.11.20 23:10
 • אורח
  כל הכבוד על קידום פינוי בינוי . טיפש מי שעושה תמ"א 38 חיזוק
  הגב 28.11.20 23:24
 • אורח
  העיקר קריית משה עדיין צריכה להמתין יותר מ-6 שנים..
  הגב 29.11.20 01:32
 • אורח
  פינוי בינוי .....נהדר . איכות חיים כלל לא מוזכר .
  הגב 29.11.20 08:08
 • אורח
  מה עם רחוב הבנים שזה במרכז,העיר והפנים של העיר כולה?????
  הגב 29.11.20 08:14
 • אורח
  מה עם מילצ'ן? באמצע רחובות החדשה ופרוייקט iq תקוע שם פרוייקט פינוי בינוי מעל לעשור. לא חבל??
  הגב 29.11.20 08:32
 • אורח
  נכון מילצ'ן ממש מוזנחת דיברו על פינוי בינוי ולא עשו שום דבר רק דיבורים
  הגב 30.11.20 08:56
 • אורח
  בטח שאנשים יחששו , היום לצערינו אי אפשר לסמוך על האנשים , קבלנים בורחים , עורכי דין עד שהם מזיזים משהוא , משרד השיכון עד שמגיעים להסכמה לוקח זמן , כי הם יושבים בוילות שלהים מה בוער להם ..... עד שהתושבים מתביישים ובצדק !!!!!
  הגב 30.11.20 14:17
 • אורח
  מה עם אחד העם 15 4 בניינים שנראים נורא במרכז העיר.
  הגב 30.11.20 15:52
 • אורח

בניין בוטיק חדש ייבנה ברחוב יהודה דור/ה' באייר במרכז רחובות לא הרחק מהקניון הכולל פנטהאוז, דירת גן, דירות 3/5 פרטים נוספים 055-970-7114

לכל דירה יש חנייה תת קרקעית (לפנטהאוז ולדירת גן 2 חניות), מזגן מיני מרכזי, מטבח סנדוויץ' 6 מ', מחסן לכל דירה, כאשר סטנדרט הבנייה גבוה מאוד. צפי סיום בנייה 30 חודש .

אבי בר | | תגובות: 46

ברחוב יהודה דור וה' באייר (הבניין נושק ל – 2 הרחובות) ייבנה בניין בוטיק בן 7 קומות הכולל 14 דיירים. ולאור מיקום הבניין כל דירה תפנה לחזית רחוב יהודה דור או ה' באייר.

הבניין החדש הנבנה על ידי הקבלן הרחובותי הותיק ירון גדסי מכיל:

דירת פנטהאוז במפלס אחד, 5.5 חדרים בגודל 170 מ"ר ו – 2 מרפסות בסך 115 מ"ר. במחיר 3.5 מיליון ₪.

דירת גן , 5 חד' בשטח 142 מ"ר בנוי ושטח גינה 160 מ"ר במחיר 2.8 מיליון ₪.

דירות 3 חד' בשטח 80 מ"ר, 2 מרפסות בשטח כולל של 37 מ"ר. במחיר 1.9 מיליון ₪

דירות 5 חד' בשטח 140/124 מ"ר ומרפסות בגודל 12מ"ר – 19 מ"ר . במחיר 2.250 מיליון ₪ - 2.4 מיליון ₪

בנוסף לכל דירה יש חנייה תת קרקעית (לפנטהאוז ולדירת גן 2 חניות), מזגן מיני מרכזי, מטבח סנדוויץ' 6 מ', מחסן לכל דירה, כאשר סטנדרט הבנייה גבוה מאוד. צפי סיום בנייה 30 חודש .

פרטים נוספים 055-970-7114

הערה

הבניין משווק על ידי משרד הנדל"ן של אתר be106

פרטים נוספים על הבניין ניתן לראות בלוח הדירות של אתר be106

http://www.be106.net/realestate/sale/233

התפרסמו 46 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי הקבלן
  הגב 22.10.20 20:53
 • אורח
  כתוב, הבנת הניקרא!!
  22.10.20 23:59
 • אורח
  תשוב מתומתמת כמוך זה כמו להבין את האמא השרמיתה שלך או הילדה שלך .אז הוא לא שם לב למה להגיב בצורה כזאת למההה זבלה בין זבלהה
  23.10.20 11:02
 • אורח
  ירון גדסי.
  30.10.20 21:58
 • אורח
  ירון גדסי.
  30.10.20 21:58
 • אורח
  את כפר גבירול העייריה הפקירה
  הגב 22.10.20 21:17
 • אורח
  צודק כל השכונה יפה חוץ מי בן גוריון ואלעזר
  22.10.20 21:18
 • אורח
  ירון גדסי אלוף.
  הגב 22.10.20 22:01
 • אורח
  וזו ידיעה חדשותית ?
  הגב 22.10.20 22:01
 • אורח
  הקבלן כמובן ירון גדסי, המיקום מעולה, קרוב לכל דבר
  הגב 23.10.20 08:26
 • אורח
  שלושה חדרים 1.9 ????? מוגזם
  הגב 23.10.20 08:27
 • אורח
  חיים בסרט, מעניין כמה רוכשים בתור לקנות את זה... העיקר יהודעם לא פראיירים חחח
  23.10.20 09:57
 • אורח
  מה קרה לכם אף אחד לא מדבר על המחירים האסטרונומים?
  הגב 23.10.20 08:27
 • אורח
  שוד לאור היום .... איזה מחירים.לא מוצדק בכלל.מיקום לא משהו..צפוף צפוף .רחובות צרים ועמוסים....לא מצדיק את המחיר .
  הגב 23.10.20 09:06
 • אורח
  זה בית פרטי בטח.שהורסים אותו .והקבלן צריך לפצות בדירות את הבעלים. וגם להרויח לכן מעלה את המחירים בצורה מוגזמת.איך ירויח??
  הגב 23.10.20 09:09
 • אורח
  שיעלה, השאלה מי יקנה? מיקום רחוק מלהיות וואו, למרות שזה מרכז. מחיר פשוט הזוי ביחס לשאר הארץ
  23.10.20 09:58
 • אורח
  ירון גדסי, בונה בסטנדרט הכי גבוה שיש ולכן הדירות יקרות יותר, גם כמה שנים לאחר מסירת מפתח נותן אחריות ודואג לתקן ליקויים, אין עוד קבלנים כאלו,השם יצליח דרכו
  הגב 23.10.20 16:55
 • אורח
  חן חן למתחנפן.הלקק מיותר כאשר הקבלן אינו יודע מיהו החנפן
  24.10.20 12:21
 • אורח
  אולי הסטנדרט גבוהה, אך מחיר מנותק מהמציאות פשוט לא משנה מאיזה זווית תסתכל על זה מחיר עדיין בשמיים במיקום סליחה על מילה פח אשפה.
  24.10.20 16:18
 • אורח
  יצא לך חרוז, זה במתכוון???.
  31.10.20 10:51
 • אורח
  דירה חדשה 3 חדרים בנס ציונה 1,975,000 המחירים בנס ציונה מרקיע שחקים וגם יד שנייה מחירים מופקעים
  הגב 24.10.20 10:13
 • אורח
  גם הוד השרון יקר יותר
  הגב 25.10.20 00:41
 • אורח
  2.600.000 מיליון הוד השרון,אבל יש דירות להשכרה מסובסד עם קבלן רעננה והוד השרון מגדיאל (עיר)שכונה בעיר כמו שעריים רק הרבה יותר ירוק ויפה ×10לפחות
  הגב 25.10.20 00:43
 • אורח
  כולם טובים בהוד השרון קבלנים אבל א.פילנר הכי טוב מכולם תקן הכי גבוהה
  הגב 25.10.20 00:44
 • אורח
  מי שרוצה איכות ומיקום טוב צריך לשלם כסף או לגור בדרום זול או לגור אירלנד דבלין יותר זול אחי גר שם בית קרקע 300.000 יורו בערך 1.200 000
  הגב 25.10.20 00:46
 • אורח
  איזה מיקום חרטא זה לא בכיוון של הקניון,זה רחוב שפונים אליו מאמצע הרשינזון
  28.10.20 15:23
 • אורח
  בונים בונים בונים ואין חניות נהינו יותר גרועים מתל אביב מלול ימלול תתעורר תתעורר הרסת את העיר
  הגב 25.10.20 06:47
 • אורח
  לא שווא לקנות שם,אין חנייה !מי שיקנה שם שיצפה שלא יהיה ניתן לבקר אותו חברים/משפחה וכו -כי אין ברחוב חנייה בכלל !!!!,כשקונים דירה ,מוודאים דבר ראשון שיש חנייה ברחוב ולא רק לבעל הדירה,
  הגב 25.10.20 06:54
 • אורח
  גם בהרצליה פיתוח יקר וגם במושב ארסוף
  הגב 25.10.20 11:53
 • אורח
  אני מוכר את הדירה שלי בהרצל ב4 מיליון שקל 127 מטר מרובע
  הגב 25.10.20 12:21
 • אורח
  שלום לעיתונאי כותב הכתבה. האם בדקת שלירון גדסי יש רשיון קבלן? האם הוא רשום בפנקס הקבלנים? עד כמה שידוע יש ברשותו רשיון מתווך!!! אז בבקשה לא להצמיד לו תואר שכנראה אין אין לו.
  הגב 25.10.20 13:47
 • אורח
  כתבה ממוחזרת כמו כן כל התגובות.
  28.11.20 21:11
 • אורח
  חבל שנותנים רשיון לבנות במקום בית פרטי שקיים.יש עומס וצפיפות אין חניות. אין אויר הכל צפוף ודחוס.מה עוד שזה רחוב.צר.סואן.ליד בתי ספר.חניה אין. איזה איכות חיים ???העיקר לבנות ולבנות במקום כל כך לא מתאים...תשאירו קצת יופי לעיר .בתים פרטיים. הכל זה כסף?איפה חזות העיר ורווחת בתושבים?
  הגב 25.10.20 15:50
 • אורח
  בקיצור עזה
  07.11.20 01:49
 • אורח
  ירון גדסי מספר אחד ברחובות, חבל לתת לקנאה לבעבע. התחרות גדולה, אבל כבוד למי שמצליח, תפרגנו
  הגב 27.10.20 06:53
 • אורח
  הבניין נבנה על שני רחובות, הרמה מאוד גבוהה
  הגב 27.10.20 06:55
 • אורח
  יהודה דור זה לא קרוב בכלל לקניון,זה באמצע הרשינזון
  הגב 28.10.20 15:25
 • אורח
  לא רלוונטי,רחוב עמוס,אין חנייה ברחוב !!!!!!!
  הגב 30.10.20 20:37
 • אורח
  אז מה ? יחנו במכון ויצמן וילכו ברגל.
  07.11.20 01:52
 • אורח
  מקום לא אידיאלי. רעש צפיפות.אין חניות. רחוב צר מאד.כביש סואן קרוב לבית ספר בן צבי .קרוב לרחוב טשרניחובסקי הרועש ביותר בעיר. והמחיר מרקיע לשחקים.מה זה?אין הצדקה .
  הגב 01.11.20 21:08
 • אורח
  ברחוב הסמוך על הפנטאוז לקחו שלוש מליון. אין הצדקה ל3.5 מליון לפנטהאוז שהוא בתשריט במיקום הזה. אם היה כותב שלוש הייתי מוכנה לראות תשריטים ואולי אפילו לקנות.
  הגב 03.11.20 19:18
 • אורח
  אך רושמים קרוב לקניון זו פניה באמצע רחוב הירשנזון.רחוק מאוד מהקניון
  הגב 03.11.20 20:18
 • אורח
  מיקום גרוע ביותר .מחנק. צפיפות עומס של כלי רכב. רעש וזוהמה.והמחיר גבוה מאד מאד בלי שום פרופורציה ושיהיה הקבלן הכי הכי הכי .האם יש הצדקה???
  הגב 08.11.20 19:55
 • אורח
  רחוב מקסים ושקט, אזור נפלא, קרוב מאוד לקניון ולכל דבר, בתי ספר וגנים. מקום אידיאלי
  הגב 11.11.20 18:24
 • אורח
  יש ביקוש אדיר. א
  הגב 11.11.20 18:25
 • אורח
  עיר פשוט מגעילה. ביטחון וסדר ציבורי שווה 0. נקיון שווה 0 סיגנון בניה שווה 0 עיריה למופת שווה 0
  הגב 24.11.20 14:34
 • אורח

שעריים פתחה את העונה "ברגל ימין" בניצחון חוץ על נורדיה ירושלים

בהגרלת משחקי הגביע סיבוב ז' נקבע כי מרמורק תשחק בחוץ נגד נורדיה ירושלים

אבי בר | | תגובות: 5
האוטובוס החדש של מכבי שערייםמשחקי ליגה א' דרום נפתחו היום שישי 27/11 כאשר ליגה א' דרום חולקה ל - 2 בתים ומכבי שעריים ומרמורק שובצו בליגה א' דרום בית 2 המונה 9 קבוצות ומידי שבוע קבוצה אחת תהיה בפגרה ובמחזור הפתיחה נקבע כי מרמורק תהיה בפגרה.

מכבי שעריים יצאה למשחק חוץ נגד בית"ר נורדיה ירושלים וחזרה עם ניצחון חוץ משער של בר גלילי בדקה 14

חברת מסיעי שקמים המסיעה את שעריים למשחקי החוץ מתגה את האוטובוס המסיע את הקבוצה

במחזור הבא

שעריים בפגרה.

כסייפה - מרמורק


גביע

בהגרלת משחקי הגביע סיבוב ז' נקבע כי מרמורק תשחק בחוץ נגד נורדיה ירושלים
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יאלה שעריים
  הגב 28.11.20 11:20
 • אורח
  יאללה מרמורק דוהרים ללאומית
  הגב 28.11.20 18:17
 • אורח
  כולם יודעים שרחובות כחולה לעולם לא תיצעדי לבד מכבי שעריים
  הגב 28.11.20 18:54
 • אורח
  שעריים אימפריה
  הגב 28.11.20 19:15
 • אורח
  שעריים קבוצה מקוללת
  הגב 30.11.20 20:15
 • אורח

בשורה משמחת נוספת להורים! ילדי הגנים וכיתות א - ב ילמדו בחנוכה במסגרת "בית הספר של החגים"

ההפעלה 5 ימים

אבי בר | | תגובות: 21
צילום דף פייסבוק יואב גלנטשר החינוך יואב גלנט , שר האוצר ישראל כץ ויו"ר השלטון המקומי חיים ביבס סיכמו על הפעלת "בית הספר של החגים" במהלך 5 ימי חופשת חנוכה עבור ילדי הגנים ותלמידי כיתות א - ב


להלן הודעת שר החינוך יואב גלנט

בשורה משמחת - בית הספר של החגים יפעל בחופשת חנוכה עבור ילדי הגנים ותלמידי כיתות א'-ב'.
החלטה זו חוזרת ומציבה את הילדים ואת מערכת החינוך בראש סדר העדיפויות הלאומי, כנדרש וכמצופה.
מטרתנו היא להקל על תשלומי ההורים, להעניק מסגרות איכותיות ומפוקחות, לצמצם פערים וכמובן לתת מענה להורים העובדים.
ממשיכים לעבוד בכל הכוח למען התלמידות, התלמידים, הוריי ישראל וסגלי ההוראה.התפרסמו 21 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ומה עם כיתות ג
  הגב 27.11.20 12:55
 • אורח
  עם הצוות הרגיל או ששינוי בצוות ואז זה פוגע בשמירה על המתווה
  הגב 27.11.20 12:59
 • אורח
  למי איכפת?
  27.11.20 13:17
 • אורח
  העיקר שיש סידור לילדים
  27.11.20 13:17
 • אורח
  חח איזה מתווה בדיוק?? אצלנו הסייעת חולה לא רוצה להיבדק לקורונה, כל יום שולחים מישהי אחרת...איזה מתווה ואיזה נעליים
  27.11.20 13:28
 • אורח
  מי שלא רוצה לא חייב לשלוח לגן. זה לא כמו בית ספר. הורים שיש להם סידור שלא ישלחו. יהיה יותר נחמד למי שכן מעוניין להגיע.
  27.11.20 22:47
 • אורח
  אין על ביבי
  הגב 27.11.20 14:07
 • אורח
  שישחרר אותנו כבר
  27.11.20 21:53
 • אורח
  חיים בהשלייה מה איכפת להם לצאת בהצהרה .בחנוכה יהיה סגר שלישי חחחח
  הגב 27.11.20 17:15
 • אורח
  מה זה השלייה????.
  27.11.20 23:06
 • אורח
  זה חובה לשלוח את הילדים בחנוכה ?
  הגב 28.11.20 10:48
 • אורח
  כמו שחובה להגיע לצומת בילו ביום שישי
  28.11.20 18:31
 • אורח
  קורע....
  28.11.20 23:19
 • אורח
  חובה ללמד את ילדי הגן ילדי היסודי חטיבות הביניים והתיכונים בראשל"צ מי היה דרפלה
  הגב 28.11.20 12:40
 • אורח
  כמה יעלה להורים?ומי משלם להגנת ומסייעת?
  הגב 28.11.20 17:48
 • אורח
  כמה יעלה צהרון?
  הגב 28.11.20 18:32
 • אורח
  מופעל ע״י סייעות ולא גננות בייבי סיטר ולא השלמת שום פערים למי ששאל אם חובה לשלוח ילדים -לא חייב
  הגב 28.11.20 19:26
 • אורח
  במקרה הטוב זה סייעות בפחות טוב זאת ילדת תיכון
  28.11.20 23:20
 • אורח
  כאילו חובה לשלוח לגן. הגן חובה רק מגיל 5
  29.11.20 16:04
 • אורח
  למה להרוס את חופשת החנוכה "ושמחת בחגיך"!
  הגב 29.11.20 00:35
 • אורח
  תודה רבה למערכת החינוך. הילדים במהלך השנה היו די ויותר בבית כל שינוי השיגרה גורמת לילדים לצאת מדעתם גם ככה הקורונה זה נושא שקשה לילדים להכיל. אני חושבת שזה החלטה נבונה למען הילדים.
  הגב 29.11.20 08:36
 • אורח

מצד אחד הקלות ומצד שני הקורונה "מרימה ראש" ואתמול אובחנו מעל 1000 מאומתים חדשים... ועוד נתוני קורונה ברחובות, ראשון לציון, בת ים, חולון, גדרה, מזכרת בתיה ועקרון

ביום שני 23/11 קצב הכפלת חולים מאומתים חדשים היה 43 ימים וכיום שישי 27/11 מספר החולים המאומתים יכפיל עצמו תוך 13 ימים ויהיו מעל 2000 מאומתים ביום

אבי בר | | תגובות: 49
צילום דוברות מדא


עם היציאה מהסגר השני קצב החולים המאומתים החדשים נע סביב ממוצע של כ - 500 מאומתים חדשים ליון והיום שישי 27/6 מספר החולים המאומתים החדשים שאותרו אתמול עומד על 1072מאומתים .

אולם ישנם עוד סימנים מדאיגים ובהם אחוז המאומתים מתוך הנדבקים עומד על 2% (מתוך 52,526 נבדקים)

וסממן מדאיג נוסף הוא קצב גידול הכפלת ההדבקה. ביום שני 23/11 מספר הימים הצפוי להכפלת מספר החולים המאומתים עמד על 43 ימים ואילו על פי התוצאות מאתמול המשמעות היא שתוך 13 ימים מספר החולים המאומתים ליום יהיה כפול מהיום ויגיע ל - 2000 מאומתים חדשים ליום.

על פי הנתונים הללו במידה ולא תחול ירידה דרסטית ומהירה במספר החולים המאומתים ליממה, סביר להניח כי חלק מההקלות יבוטלו וסגר שלישי הולך ומתקרב בצעדי ענק.

נתוני קורונה ארציים ליום שישי 27/11

מספר מאומתים חדשים - 1072

מספר חולים פעילים - 9686

מספר חולים קשה - 279

מספר חולים במצב קריטי - 118

מספר חולים מונשמים - 108

מספר נפטרים מצטבר - 2836


נתוני קורונה רחובות

62 חולים מאומתים מהם 25 השבוע

נתוני קורונה ראשון לציון

125 חולים מאומתים מהם 72 השבוע

נתוני קורונה חולון

142 חולים מאומתים מהם 82 השבוע

נתוני קורונה בת ים

90 חולים מאומתים מהם 50 השבוע

נתוני קורונה גדרה

11 חולים מאומתים ופחות מ - 5 השבוע

נתוני קורונה מזכרת בתיה וקרית עקרון

פחות מ - 15 חולים מאומתים ופחות מ 5 השבוע

התפרסמו 49 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ועוד היד נתויה אנשים לא ממושמעים ועוד פתחו את מערכת החינוך .עד שבוע הבא במלואה רואים שהקורונה בעליה מה פותחים עכשיו קניונים.ותתקוננו לסגר שלישי
  הגב 27.11.20 12:20
 • אורח
  נטויה***תתכוננו**עברית קשה שפה.
  27.11.20 12:33
 • אורח
  די לטכן החרים מא קל קךמפריאיע לכ????
  27.11.20 14:17
 • אורח
  חחחחחחח סתם...😀😁🤣🤣🤣😃😄😄😅😅
  27.11.20 14:17
 • אורח
  באמת!!!!!!!! מספיק לתקן אחרים!!!!
  27.11.20 14:17
 • אורח
  יש פה מישהו בלתי נסבלללל שמתקן אחרי כולם....כמה משועמם אתה? ואיש קטן...מותר לטעות אנשים טועים בלהט הכתיבה...לא תמיד יודעים את השפה...כמה בן אדם קטן שאתה...כבר כתבתי
  27.11.20 18:00
 • אורח
  אין מגיפה,תורידו מסיכה,אנשים מתים רק בבית חולים!!!,הם מקבלים תרופות ניסיוניות!.האם אתם מוכנים שהילדים שלכם יהיו שפני ניסיון לחיסון שנבדק פחות משנה???
  27.11.20 18:00
 • אורח
  כמה שטויות בבת אחת
  27.11.20 21:50
 • אורח
  באיזו שפה כותבים פה, זה בג'יבריש ???.
  27.11.20 23:09
 • אורח
  די לתקן אחרים מה כל כך מפריע לך??, איש קטן ומאוס.
  27.11.20 23:13
 • אורח
  מי שאומר שאין מגיפה לא יודע מה היא מגפה!! ומי שלא חווה קורונה לא יודע מהי קורונה!! ולצערי אין חכם כבעל ניסיון
  28.11.20 09:52
 • אורח
  נכון
  28.11.20 09:53
 • אורח
  כולם נדבקים בבת ים עיר הבבונים
  30.11.20 12:01
 • אורח
  כניראה שרוצים להכניס לסגר שלישי כבר בחופשת חנוכה אז פתחו היום כדי לזרז את הסגר😂
  הגב 27.11.20 12:25
 • אורח
  בדיוק קצת חמצן וסגירה ככה תיראה כל השנה
  27.11.20 15:26
 • אורח
  קונים סגר שלישי בבלאק אין שכל אין דאגות.
  28.11.20 18:38
 • אורח
  יופי, בואו ניכנס שוב להיסטריה. הכי כיף.
  הגב 27.11.20 12:25
 • אורח
  אנשים הולכים בלי מסכות ושמים פס אז שיקבלו מה שמגיע להם.דפוקים.מבקשים מהם לשים מסכה אומרים ששכחו בבית.רמה מתחת לאפס
  הגב 27.11.20 12:30
 • אורח
  מבקשים מאנשים לנשום חיידקים ולהיות חולים!!! אם הסגר 1 לא עבד למה צריך סגר 2? הממשלה והכנסת תשפט על פשעים נגד האנושות!!!
  27.11.20 18:02
 • אורח
  נכון ככה צריך לא לשים מסיכה
  28.11.20 19:18
 • אורח
  כי עשו הרבה יותר בדיקות..
  הגב 27.11.20 12:32
 • אורח
  כל פעם שפותחים את מערכת החינוך, מיד רואים עלייה הזויה.. לא הבינו את הקשר?? מה נסגר, חלם.
  הגב 27.11.20 12:38
 • אורח
  העלייה שקרית ונועדה להשליט פחד ודיקטטורה.
  27.11.20 18:03
 • אורח
  העליה בגלל שאנשים עושים ארועים בר מצוות וחתונות בניגוד להנחיות
  27.11.20 21:52
 • אורח
  כל הכבוד סגר 3🥳🥳🥳
  28.11.20 19:18
 • אורח
  נראה שניכנס לסגר שלישי, מה שפשוט הולך פה, זה הון ושלטון
  הגב 27.11.20 12:41
 • אורח
  פשעים נגד האנושות זה מה שהמדינה מבצעת!
  27.11.20 18:03
 • אורח
  נכון אמן סגר 3🥳🥳🥳
  28.11.20 19:18
 • אורח
  אין על העיר גדרה! האנשים כאן משכילים,חמים ולא צרי עין. החינוך אצלנו בראש . הילדים קוראים וכותבים יפה ללא שגיאות כלל .
  הגב 27.11.20 12:42
 • אורח
  מה הקשר בין הכתבה לזה שאתה מהלל את החינוך בגדרה? צריל לחנך את האנשים לחבוש מסיכה כל הזמן . חוץ מזה "יהללך זר ולא פיך"
  27.11.20 14:30
 • אורח
  כן כן גדרה...רק גדרה...תימנים מהמאה הקודמת
  27.11.20 18:01
 • אורח
  מכינים לנו את הרקע לסגר לפני חג חנוכה
  הגב 27.11.20 13:04
 • אורח
  נכון מאוד,הסגרים מתוכננים,זאת רק הצגה אחת גדולה.
  27.11.20 18:04
 • אורח
  גם ככה יהיה סגר חח כל ההחלטות סתמיות..
  הגב 27.11.20 13:05
 • אורח
  פעם עוד היו מפרסמים פה איפה היו מאומתים. מענין למה הפסיקו
  הגב 27.11.20 13:19
 • אורח
  יש באתר משרד הבריאות
  27.11.20 13:29
 • אורח
  למה לא כותבים עם בתי ספר ברחובות ועל כיתות שנסגרות, ממש מוזר ומעצבן בו זמנית!
  הגב 27.11.20 15:03
 • אורח
  למה אתם שולחים ילדים לבית ספר ללמוד עם מסכה על הפה והאף??? התעללות לשמה!
  הגב 27.11.20 18:06
 • אורח
  500ש"ח לא מספיק צריך מעצר +צולום העברין/ת ולפרסם עם עוד פעם יתטפס לא רוצי סגר שלישי שיפתחו את הקניונים
  הגב 27.11.20 18:25
 • אורח
  אין פיקוח . אנשים ברחוב בלי מסכות תורים בחנויות , גם צפיפות
  הגב 27.11.20 20:54
 • אורח
  הקורונה לא תלך לאף מקום . תילמדו ליחיות לצידה
  הגב 28.11.20 12:41
 • אורח
  האם יש בדיקות קורונה ליד העירייה השבוע
  הגב 28.11.20 18:47
 • אורח
  תמשיכו ליפתוח קניונים ויהיו 2000
  הגב 28.11.20 21:32
 • אורח
  כבשים נמאסתם כבר בגללכם כל המצב צאו מהתרדמת השתופת מוח שלכם תפסיקו להיבדק נגד מה אתם נבדים עדר מטומטם הבדיקה לא נועדה למצוא לא קורונה ולא שום ווירוס אחר אלא לאסוף dna מה לא מובן עם של כבשים מגיע לכם הגזרות האלא ווירוס קורונה בחיים לא בודד בשום מעבדה בעולם לכן גם אין בדיקה מתאימה לכם וגם חיסון השיקרי שנועד לדלל אוכלוסיה הוא לא נגד קורונה נגד מה אתם תרוצו להתחסן נגד חוקים נאצים של הממשלה?
  הגב 28.11.20 21:33
 • אורח
  כמה משמח לראות את כל התגובות של המתעוררים כאן! עד עכשיו הייתי היחידה שמגיבה נגד השוקרונה. אולי עוד יש תקווה שהעם הזה יקלוט מה הולך פה
  29.11.20 00:51
 • אורח
  מסכים איתך 👊
  הגב 29.11.20 00:56
 • אורח
  בתמונה האם על הדרך הוא גם מקבל טיפול שיננית?
  הגב 29.11.20 05:23
 • אורח
  הקורונה כאן כמו ברב העולם..האזרחים הלא ממושמעים להוראות הם האשמים בהמשך הפצת הקורונה ובסגר השני וכנראה השלישי. אם היו הולכים עם מסכה כמו שצריך מיל האף ולא מתחת לאף והיו שומרים מרחק ושומרים עלהיגינת ידים לא היה צריך סגר.וכמובן בלי חתונות אירועים מעל התקן המותר. בגלל כל פורעי החק. סובלים האזרחים שומרי החק
  הגב 29.11.20 06:41
 • אורח
  די עם ההפחדות. קורונה. שכחו מהשפעת. למה אין סגר ועוצר בוירוס השפעת. הכל הזוי.
  הגב 29.11.20 12:26
 • אורח

בשורה להורי ילדי הגנים ברחובות ! הגנים חוזרים ל - 6 ימי לימוד

רחובות חוזרת לשגרה: גני הילדים שפעלו עד עכשיו במתכונת של חמישה ימים בשבוע, עוברים למתכונת מלאה של שישה בימים בשבוע – החל מהשבוע הבא ראש העיר רחמים מלול: "מתווה החזרה לשישה ימי לימודים בגני הילדים ייטיב עם שגרת החיים של הילדים, ההורים וגם הצוותים החינוכיים. למרות הבשורה המשמחת על החזרה לשגרה, אל לנו להיות שאננים, נמשיך להיות עם היד על הדופק כדי לצמצם תחלואה ולמנוע הדבקות".

אבי בר | | תגובות: 16
תמונת ארכיון
בתום הסגר השני בחודש אוקטובר, גני הילדים ברחובות חזרו לפעילות במשך חמישה ימים בשבוע כדי לצמצם ככל הניתן את ממדי התחלואה בעיר, להגן על הילדים, ההורים והצוותים החינוכיים.

כעת, ובדומה לרשויות נוספות ברחבי הארץ, עיריית רחובות החליטה להאריך את שבוע הלמידה בגנים לשישה ימים בשבוע.

בגני החטיבה הצעירה בבתי ספר יסודיים (בגין ויבניאלי) ילמדו חמישה ימים כמו הכיתות בבתי הספר .

רחמים מלול ראש העיר:

"אנחנו עושים כל מאמץ כדי להחזיר את השגרה בזהירות ובעקביות. מתווה החזרה לשישה ימי לימודים בגני הילדים ייטיב עם שגרת החיים של הילדים, ההורים וגם הצוותים החינוכיים. למרות הבשורה המשמחת על החזרה לשגרה, אל לנו להיות שאננים, נמשיך להיות עם היד על הדופק כדי לצמצם תחלואה ולמנוע הדבקות".

מ"מ ראש העיר, מחזיק תיק החינוך זהר בלום:

"מערכת החינוך נערכת לחזרה מלאה לשגרה. לאחר חזרתם של תלמידי כיתות ה'-ו' השבוע לכיתות הלימודים, גם גני הילדים חוזרים לשגרה מלאה וללמידה במשך שישה ימים בשבוע. החזרה תיעשה תחת פיקוח והקפדה יתרה על הנחיות הזהירות של משרד הבריאות".

אפרת צוקרמן, מנהלת אגף החינוך והנוער:

"מיד עם קבלת המתווה המעודכן של משרד החינוך ובהנחיית רה"ע ומ"מ רה"ע התחלנו בהתארגנות לקראת פתיחת גני הילדים בשבוע הבא לשישה ימים בשבוע. אגף החינוך והצוותים החינוכיים עובדים בשיתוף פעולה מלא לקראת החזרה לשגרה באחריות ובזהירות רבה למען בריאות הילדים, ההורים והצוותים בגנים".
התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יופי תערבבו אותם עוד. שתתחיל לעבור סייעת סבב ב5 גנים שונים מעולה שכל הגנים יתערבבו טוב טוב
  הגב 27.11.20 10:24
 • אורח
  גם ככה כולם מעורבבים אחד בשני. כל הילדים משחקים אחד עם השני בפארקים פה לפחות יודעים מאיפה נדבקו וכן עוזר להורים שגם ככה קורסים בגלל קורונה
  27.11.20 13:28
 • אורח
  חחחח בדיחה...בימי שישי מגיעות סייעות מחוויות לגנים.... להחליף... ממש הזוי
  הגב 27.11.20 10:51
 • אורח
  ברוך השם 🙏🙏🙏
  הגב 27.11.20 11:11
 • אורח
  העיר מלאה פ ד ו פ י ל י ם שנוסעים בשיירות ומטרידים את התושבים. איזו בשורה יש לכם ? בשורה להורים?
  הגב 27.11.20 12:15
 • אורח
  חחחחחחפחפחחח עיר המ פדו פי לים
  27.11.20 12:17
 • אורח
  מזה קשור
  27.11.20 12:53
 • אורח
  אצלנו בגן לא מכניסים אף אחת מחוויות בבוקר גן קומבינה!!!
  הגב 27.11.20 13:06
 • אורח
  סוף סוף עירייה עושה משהו לרווחת התושבים שלה.
  הגב 27.11.20 13:26
 • אורח
  נכון סוף סוף החליטו לעזור. למרות שחבל שלא פתחו ישר כמו בכל הארץ. הורים קורסים זוכרים את ניהול הכושל של העירייה שהחליטה לסגור גנים ביום שישי.
  27.11.20 22:49
 • אורח
  מלול תותח
  הגב 27.11.20 14:06
 • אורח
  שישו ושימחו כיי בחנוכה יהיה סגר
  הגב 27.11.20 15:23
 • אורח
  למי איכפת מסגר???? העיקר שגנים יעבדו ואפשר לצאת לעבודה בשקט.
  27.11.20 22:50
 • אורח
  יפה רק דיברנו ויש מאומתת בגן של הבת שלי
  הגב 28.11.20 22:18
 • אורח
  ו.........
  29.11.20 16:06
 • אורח
  אז כל הגן יכנס לבידוד של 10 ימים. מה עדיף שכל העיר תשב בבית עם הילדים?
  29.11.20 16:07
 • אורח

הקמפיין להכנסת אביבית בר זוהר לבית האח הגדול החל! אביבית בר זוהר פונה לעוקביה להעלות סרטונים עם האשטאג # אביבית חוזרת לבית האח הגדול + תיוג של האח הגדול ישראל @bigbrotherisrael, על מנת שתוכל להיכנס בעוד שבוע לעונה החדשה של בית האח הגדול 2020-2021

קרדיט: הדף של אביבית בר זוהר

ציונה | | תגובות: 36


כפי שפרסמנו אמש אביבית בר זוהר הודיעה כי לקראת עלייתה של העונה החדשה של האח הגדול בכוונתה לעשות הכל על מנת להיכנס לבית. לטענתה למרות שהיא כבר נכנסה לבית מספר פעמים היא אף פעם לא זכתה ולכן המטרה שלה הפעם- להיכנס ולקחת את המיליון. בסטורי שהעלתה אמש לעוקביה היא פונה לרשת ולהפקת התוכנית, שיכניסו אותה לעונה החדשה והיא אף מבקשת את תמיכתם ועזרתם של עוקביה.

בעקבות הקריאה וההיענות של מערכת האתר, שהעלתה באינסטגרם סקר לעוקבים האם להכניס אותה לעונה החדשה, הוציאה היום (חמישי), אביבית סרטון חדש עם קמפיין להכניסה לבית.

בסרטון אביבית פונה לכל עוקביה ולכל מי שמעוניין לראות אותה בבית האח הגדול להעלות סרטון עם האשטאג # אביבית חוזרת לבית האח הגדול + תיוג של האח הגדול ישראל @bigbrotherisrael

סרטון הפנייה של אביבית

התפרסמו 36 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חס וחלילה לא רוצים לראותה שוב נמאסה לחלוטין
  הגב 26.11.20 18:11
 • אורח
  הכי אהבתי אותה תמיד
  27.11.20 08:36
 • אורח
  לא מספיק לה פעמיים למה היא חושבת שהיא מעניינת
  הגב 26.11.20 18:21
 • אורח
  פרנסה אין לה עבודה אחרת
  26.11.20 23:25
 • אורח
  לא רוצים לראות אותה! ואת מי זה מעניין למה אתם נותנים לה במה בכלל
  הגב 26.11.20 18:25
 • אורח
  לא רוצים שהיא תיכנס!! משעממת בטירוף !
  הגב 26.11.20 18:27
 • אורח
  למה לא היא חמודה
  הגב 26.11.20 18:28
 • אורח
  זהו שלא
  26.11.20 19:27
 • אורח
  לא רוצים, לא רוצים לראות אותה שוב, ולמה באמת נותנים לה במה?
  הגב 26.11.20 18:31
 • אורח
  בטוח שלא תמצאי שם את אהוב ליבך!!!!
  הגב 26.11.20 18:31
 • אורח
  בלתי נסבלת בעליל
  הגב 26.11.20 18:32
 • אורח
  דיברי הבל ובזבוז זמן של הקוראי-למי זה אכפת?
  הגב 26.11.20 18:33
 • אורח
  מהממת הלוואי ותיכנסי
  הגב 26.11.20 18:37
 • אורח
  מביך
  26.11.20 19:28
 • אורח
  למה אתם מציקים לנו בשטויות .תכתבו רק על נושאים עניינים ומרכזיים.אוסף השטויות שלכם כמו זה עובר כל גבול.
  הגב 26.11.20 19:07
 • אורח
  מגיע לך
  הגב 26.11.20 19:18
 • אורח
  ילדים קטנים ברובם רואים את התוכנית . דווקה בנות כמוה , עם המסר של ניפוח חלקים בגוף ולחשוף כמה שיותר , לא צרכים להופיע שם. אני מתביישת .
  הגב 26.11.20 19:32
 • אורח
  היא רחובותית? רחובות היא כבר לא עיר המדע והתרבות? אז למה אתם מתעסקים בשטויות?
  הגב 26.11.20 19:39
 • אורח
  גם לאח הקטן לא הייתי מכניס אותה
  הגב 26.11.20 19:56
 • אורח
  לא מטריחה עצמי לקרוא את הכתבה. אנא מכם, עניינו אותנו בתכנים איכותיים יותר, תורמים לחיי היום יום שלנו ובכלל שיש בהם ענין לציבור. על פי התגובות כאן, ברור שהאשה הזאת, אינה בסדר היום שלנו, ולא ממש מעניינת מישהו. לכן, כל מה שקשור אליה זניח ומיותר. תודה!!
  הגב 26.11.20 19:57
 • אורח
  שתמצא לעצמה עבודה אמיתית
  הגב 26.11.20 20:40
 • אורח
  חדשות רחובות, בי 106, מי שילם לכם בשביל שתפיצו לנו את הזבל הזה שוב ושוב? זה לא קשור למנוי ווטסאפ שלנו אצלכם. אנחנו פה כי אנחנו רוצים לקבל ידיעות על העיר שלנו על רחובות, פעילות מתנ"סים, שיפוץ וסגירת רחוב, מצב הקורונה בעיר, מסלולי אוטובוסים, וכדומה. אנחנו לא מעוניינים לקבל כאן רכילות זולה. לא בשביל זה אנחנו פה.
  הגב 26.11.20 21:18
 • אורח
  אני מוכן להקים עצומה נגד
  הגב 27.11.20 01:50
 • אורח
  הכל הבל הבלים אם היא לא תתפוס מישהו עם הרבה כסף שיעשה לה ספונסר יהיה לה קשה מאוד בחיים , היום אין אהבה יש ספונסר
  הגב 27.11.20 05:17
 • אורח
  צריך לפתוח את שערי האח לדיירי רחוב.
  הגב 27.11.20 07:16
 • אורח
  לא למי שיש כבר כמה בתים
  הגב 27.11.20 07:17
 • אורח
  מי רואה את הפח הגדול בככל תכנית מזובלת
  הגב 27.11.20 10:31
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 27.11.20 12:14
 • אורח
  פח זבל של תכנית למשעוממים
  הגב 27.11.20 22:06
 • אורח
  רק שלא יביאו שוב ערס שאומר חד משמעי חד משמעי . (משטפט של נוכלים)
  הגב 28.11.20 13:50
 • אורח
  אביבית, כל חבריך למחזור ב"קציר" בנו בתים והקימו משפחות ואת מתעסקת בזוטות/שטויות. מה יהיה?
  הגב 28.11.20 19:30
 • אורח
  כמו כל המשפחה אח גרוש ואחות קטנה גרושה והשאר רווקות זקנות במיוחד נופית מבאר יעקב אופה עוגות
  הגב 29.11.20 01:08
 • אורח
  פח זוהר הכי טוב הכל מנופח מנסה לחכות את קים קרדאשיאן
  הגב 29.11.20 01:09
 • אורח
  בת 40 ולא מצאה חתן אומר דרשני איזה אמא תרצה לבן שלה כזאת משפחה שכזאת כל אחת בצבע
  הגב 29.11.20 01:10
 • אורח
  לב זהב שכל של ציפור ואלק האחות האמרגנית שלה למה לסדר לה תיומן מי יממן
  הגב 29.11.20 01:11
 • אורח
  וואי שתנוח נכנסה 200 אלף פעמים. וואי. מה יש לה. נדפקה
  הגב 29.11.20 12:22
 • אורח

חשד להתעללות בתינוק בגן ילדים ברחובות

נעצרו מנהל הגן ומטפלת

אבי בר | | תגובות: 53


הותר חלקית לפרסום: משטרת ישראל עצרה אתמול מנהל גן פרטי ברחובות ומטפלת בגן, בחשד להזנחה ופגיעה בתינוק בן 7 חודשים. החשודים הובאו היום לדיון בבימ"ש השלום בראשל"צ, בסיומו הוארך מעצרם בארבעה ימים והחקירה בעניינם נמשכת.

במעמד הדיון ניתן צו איסור פרסום על כל פרט מפרטי החקירה וכל פרט העלול לזהות את החשודים עד להחלטה אחרת.
התפרסמו 53 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עד מתי
  הגב 26.11.20 17:30
 • אורח
  מה יהייה עם המטפלים בגנים?? שתהייה ענישה משמעותית אולי יחשבו פעמים החלאות אדם
  הגב 26.11.20 17:37
 • אורח
  ואוו מפחיד
  הגב 26.11.20 17:37
 • אורח
  בהחלט
  30.11.20 14:38
 • אורח
  קולטים . בכל גיל הזנחה של פעוט היא לא משהו פשוט.
  30.11.20 14:38
 • אורח
  תינוק בן 7 חוד' אתם קולטים?
  הגב 26.11.20 17:38
 • אורח
  לא קולטים
  26.11.20 20:27
 • אורח
  ואו מעניין איזה גן
  הגב 26.11.20 17:40
 • אורח
  עד שיהיה פיקוח על גנינהילדים מגיל 0! והמדינה לא תתנהר מאחריות החינוך ותתעסק בעיקר!!
  הגב 26.11.20 17:40
 • אורח
  תתנער***.
  26.11.20 23:59
 • אורח
  לחלאות לא משנה אם יהיה פיקוח או לא. הם יבצעו את זממם בשקט בלי שתדע. חייב מצלמות אונליין בכל הגנים והמעונות
  27.11.20 06:21
 • אורח
  אז יש צו איסור פרסום אבל מנהל הגן ומטפלת נעצרו אז מה ההורים של הילדים האחרים לא יודעים?
  הגב 26.11.20 17:41
 • אורח
  כן כנראה וחבל
  26.11.20 17:46
 • אורח
  לא יודעים כלום .
  30.11.20 14:26
 • אורח
  ההורים של הילדים האחרים יודעים שהגן סגור כרגע.
  30.11.20 14:39
 • אורח
  מחכים כמו כולם לשמוע בשורות מהמשטרה מה בדיוק התרחש ובמה הם מואשמים ...אם יהיו ...כרגע הכל לכאורה..
  30.11.20 14:40
 • אורח
  מה שם הגן
  הגב 26.11.20 18:23
 • אורח
  למה יש צוו איסור פירסום? צריך שיתביישו לצאת לרחוב. הרוע בהתגלמותו
  הגב 26.11.20 18:36
 • אורח
  אתה יודע מה הם עשו ?
  30.11.20 14:37
 • אורח
  איזה גן זה
  הגב 26.11.20 18:46
 • אורח
  ההורים לא בודקים מספיק ,כמו שיש משפחתונים שמנוהלים בתוך בית בבנין קומות ללא דלת מילוט ההורים לא יודעים מה נעשה שם מה אוכלים עם מטפלת אחת ויחידה הורים קחו אחריות על ילדיכם .פן יהיה מאוחר..
  הגב 26.11.20 19:25
 • אורח
  עדים לגדל את הילדים בבית עד כיתא א
  הגב 26.11.20 20:25
 • אורח
  הממשלה חייבת להתעורר כל הגנים חייבים להיות תחת הפיקוח של משרד החינוך התנאים לתעסוקה יהיו טובים יותר וככה אנשים איכותיים יותר ירצו להיות במקצוע
  הגב 26.11.20 21:14
 • אורח
  צריך לעשות פיקוח על הגנים ולשים מצלימה בגנים ,כדי לראות את ההתעללות בילדים קטנים חפים מפשע..מי שלא מתייחסת באהבה לתינוקות או לילדים קטנים,לא ראוייה להיות מטפלת או גננת ,זה דבר נורא.ואיום .ולפטר.את המטפלת ,כשלא מתייחסת לילדים באהבה
  הגב 26.11.20 22:42
 • אורח
  באיזה שכונה הגן?
  הגב 26.11.20 23:21
 • אורח
  אסור לפרסם
  30.11.20 14:36
 • אורח
  מי שצריך לדעת יודע איזה גן רוב כל ההורים ורוב השכונה שהגן נמצא
  הגב 27.11.20 03:12
 • אורח
  רק מצלמות בלייב בכל הגנים ימגרו את התופעה
  הגב 27.11.20 07:57
 • אורח
  חייבים לפרסם להציל את שאר הילדים. כל הורה שיודע שיפיץ שמות ויציל תינוקות
  הגב 27.11.20 10:26
 • אורח
  כל מי שפוגע בילדים לבוא מול הבית של אותה גננת ומול הבית של ההורים שלה ולא לתת להם מנוח
  הגב 27.11.20 10:28
 • אורח
  חייב מצלמות לנייד שההורה יראה בכל רגע נתון מה קורה.גם אם הגנים באחריות ממשלה.מי מבטיח שהגננת/סייעת/מנהלת לא מכללת.
  הגב 27.11.20 13:17
 • אורח
  מזעזע כל פעם מחדש,תינוק בן 7 חודשים,לאן הגענו
  הגב 27.11.20 13:18
 • אורח
  עד שלא תהיה ענישה רצינית. ללא תנאים מקילים וללא עבודות שירות. לצערי אנשים ימשיכו להתעלל בחסרי יישע הקטנים. גם פיקוח לא יעזור. ומצלמות תמיד אפשר לשבש.
  הגב 27.11.20 13:45
 • אורח
  משהו רע עובר על החברה הישראלית והאמת שלי יש תשובה לכך אבל אשמור אותה לעצמי.... והמבין יבין .
  הגב 27.11.20 14:03
 • אורח
  התשובה מתחילה ונגמרת בפוליטיקה. מה לא ברור ?
  28.11.20 01:59
 • אורח
  פשוט פושעים לא גננות אלא בייביסיטר הן מקלקלות לגננות עובדות משרד החיניך הכל ענין כספי כמה ירוויחו עם יהיו עוד ילדים בפעוטון צריץ חוק ופיקות מיד!!
  הגב 27.11.20 14:20
 • אורח
  ודאי שההורים בודקים ובודקים , אבל לפני ההורים הכל משחק , פוצי מוצי וההורים נישבים , אם יש מצב ששכנים שומעים חובה להתריע לצוות ולהורים , לא לפחד!!!!
  הגב 27.11.20 14:49
 • אורח
  מה שם הגן?
  הגב 27.11.20 20:01
 • אורח
  אסור לפרסם
  30.11.20 14:36
 • אורח
  שביתה בכל הגנים בארץ , הפגנות ובקשה לפיקוח יום יומי כולל מצלמות און ליין. רק אז לחזור. לפגוע במערכת עד הסוף
  הגב 27.11.20 20:51
 • אורח
  מה אתם קופצים? למה אף אחד לא שואל אולי ההורים לא בסדר ? כן, יש גם ההורים לא משהו ,לפעמים טיפול בילד בגן יותר טוב מהטיפול של ההורים בבית . עדיין יש משפט, עדיין לא יודעים ....
  הגב 27.11.20 21:57
 • אורח
  נראלי את גננת בגלל זה את מאשימה את ההורים
  27.11.20 23:35
 • אורח
  לא הבנתי את הקשר (מקווה שאת/ה הבנת). כמובן שלא כל ההורים הם מחנכים והורים דגולים אבל איך זה קשור להתנהגותן של אותן גננות מירשעות שנתפסות מדי שבוע פחות או יותר ?
  28.11.20 00:09
 • אורח
  צריך לשבת בבית עד שיתחילו לדבר גועל נפש אין אימונה באף אחד 😡
  הגב 27.11.20 23:33
 • אורח
  אני היתי שורפת את הגננת
  הגב 27.11.20 23:34
 • אורח
  חלאות האדם האלו שפוגעים בחסרי ישע פחדנים וממורמרים מהחיים צריכים לחוות על בשרם מה שמעוללים לקטנים
  הגב 27.11.20 23:49
 • אורח
  מה הם עוללו?
  30.11.20 22:19
 • אורח
  הבנתי שזה גן ילדותי רחובות ההולנדית
  הגב 28.11.20 15:10
 • אורח
  לא נכון .
  30.11.20 14:35
 • אורח
  מה זה להרביץ לילד תינוק
  הגב 28.11.20 23:46
 • אורח
  מי אמר שהם הרביצו ???!
  30.11.20 14:35
 • אורח
  חשוב שיהיו מצלמות גם בגנים וגם בהסעות. קורות פגיעות בילדים תמימים, ועבריינים לרוב לא מקבלים כלום אחרי כל, מפני שילדים לא יכולים להעיד. מצלמות!!!
  הגב 29.11.20 18:12
 • אורח
  קראתי את כל תגובות פה. אנשים רעים זה אתם כל אותם עכברי מקלדות. לפני שאתם קופצים עליי , אני הורה לילד בגן המדובר. אני מכיר את הצוות שם באופן אישי. לדעתי חכו קצת שיתהרו הדברים ואל תסיקו סתם מסקנות.אף אחד לא יודע מה הם עשו /לא עשו , ואף אחד לא יודע לאיזה נזק גרמו אם בכלל. אני בטוח שגם להם יהיה הסבר . לשרוף את הגננת מדובר בסבתא בת70 ... יכול להיות שאני טועה ואכו היה משהו חמור ובל יעבור ושלא ייסלח . והעונש יהיה סגירת הגן וכו'..אבל חכו רגע שיפורסמו כל הפרטים.
  הגב 30.11.20 14:31
 • אורח

הודעה חשובה לתושבים! אם אתם מחזיקים ת.ז שהונפקה לפני שנת 2012 יש להגיע ללשכות האוכלוסין ולהחליפה מאחר ותוקפה עומד לפוג

התוקף של תעודות הזהות עומד לפוג לאור תקנות מרשם האוכלוסין משנת 2012 שקבעו כי תעודת זהות תהא תקפה לעשר שנים בלבד. מאז על פי הנתונים כ-2.5 מיליון ישראלים לא חידשו במהלך השנים האחרונות את תעודת הזהות ועל פי החוק האמור, תוקפה של תעודה זו שבידם יפוג באוגוסט 2022.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 21
רשות האוכלוסין וההגירה


משרד הפנים ורשות האוכלוסין הגירה, קוראים לתושבים להגיע ללשכות האוכלוסין בעיר מגוריהם על מנת להחליף את תעודות הזהות הישנות שלהם. על פי הודעת הרשות תעודות זהות אשר הונפקו לפני 2012 עומדות לאבד את תוקפן, ולכן יש להחליפן.

התוקף של תעודות הזהות עומד לפוג לאור תקנות מרשם האוכלוסין משנת 2012 שקבעו כי תעודת זהות תהא תקפה לעשר שנים בלבד. מאז על פי הנתונים כ-2.5 מיליון ישראלים לא חידשו במהלך השנים האחרונות את תעודת הזהות ועל פי החוק האמור, תוקפה של תעודה זו שבידם יפוג באוגוסט 2022.

לשם כך, תושבים שתעודת הזהות שלהם עומד לפוג יתבקשו לסור ללשכת מנהל האוכלוסין לאחר זימון תור.

לשם חידוש התעודה יש לקבוע תור מראש: https://go.gov.il/zimuntor

שימו לב:

ככל שתקדימו לקבוע תור כך תוכלו להנפיק תעודת זהות חדשה.

חידוש תעודת הזהות אינו כרוך בתשלום, למעט במקרים של אובדן או גניבה.

לפרטים נוספים אודות המבצע https://www.gov.il/he/departments/news/old_id_renewal_news
התפרסמו 21 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חארטה דה לה בלוף
  הגב 26.11.20 17:08
 • אורח
  שר הפנים הוא ג נ ב מורשע שישב בכלא ויש עוד תיק פתוח ניצמד לביבי כמו זבוב ל,חר,,,,,,,,,,,
  30.11.20 12:04
 • אורח
  רוצים לרשום את כולם ברישום התושבים באופן ממוחשב. אני יעשה אחרי שהמגזר הערבי יעשה.
  הגב 26.11.20 17:09
 • אורח
  🤟
  26.11.20 19:22
 • אורח
  🤟 זה כאילו הסמל של סדר עולמי חדש?
  26.11.20 21:44
 • אורח
  שאלה אם הספח הקטן למטה תקף אז זה בסדר?
  הגב 26.11.20 17:16
 • אורח
  תעודה תקפה לתמיד
  הגב 26.11.20 20:36
 • אורח
  אוליי אתם תבואו אלנו
  הגב 26.11.20 20:38
 • אורח
  כן, כי לחכות בסביבות השעתיים בתור לא כל כך בריא
  26.11.20 21:45
 • אורח
  1) בתעודת הזהות שלי אין תאריך תפוגה. 2) הם לא שלחו לי מכתב לקבלת תעודת זהות חדשה. 3) לא קראתי מאמר זה.אז איך הם מצפים שאבוא להשיג חדש?
  הגב 26.11.20 21:43
 • אורח
  ) בתעודת הזהות שלי אין תאריך תפוגה. 2) הם לא שלחו לי מכתב לקבלת תעודת זהות חדשה. 3) לא קראתי מאמר זה.אז איך הם מצפים שאבוא להשיג חדש?
  הגב 26.11.20 21:52
 • אורח
  גם אני לא קראתי את המאמר וגם לא את התגובה...:)
  27.11.20 09:33
 • אורח
  עוד דרך בכפייה כדי להכניס את כולם למרשם הביומטרי !!!!!!
  הגב 27.11.20 14:14
 • אורח
  בדיוק
  הגב 27.11.20 17:15
 • אורח
  האם לדרפלה היתה ת.ז עם כתובת מגוריו? פס'ז חיים?
  הגב 27.11.20 19:27
 • אורח
  שיחפשו מי ינענע אותם. מה יגרשו אותי לשוויץ.?
  הגב 28.11.20 08:42
 • אורח
  חחחחחחחחח
  29.11.20 17:47
 • אורח
  צודקים זה אני איתכם
  הגב 28.11.20 12:26
 • אורח
  ‏הם פשוט רוצים להקוב הררי כולם
  הגב 28.11.20 12:27
 • אורח
  שבוע טוב ראשית יש עד 8/22, אז אפשר לחכות קצת למי שחושש מהקורונה. שנית אם קובעים תור מראש אז אין לחץ של אנשים. כל אחד יכול לבחור שלא להכלל במאגר הביומטרי, אבל אז מקבל תעודה בתוקף ל 5 ולא ל 10 שנים. גם אם אין תוקף על התעודה הישנה, ברגע שיפוג התוקף מ 8/22, לא ניתן יהיה לקבל שירות במקומות שדרושה תעודת זהות ע"פ החוק/התקנות (כגון בבנק), אפשר להסתדר לרוב עם רישיון הנהיגה, אבל יש מקרים שתזדקקו לת"ז. לדעתי מי שיחכה לסוף יתקשה לקבוע תור, לשיקולו של כל אחד.
  הגב 28.11.20 20:31
 • אורח
  לא ליפול בפח.זו הטעיה. למי שיש ת.ז ישנה -אין לה תוקף!!! כל העניין הוא שרוצים שתחליפו לביומטרית!!!
  הגב 29.11.20 18:22
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
26.11.20 12:15
דירת בשכונת כרמי הנדיב החדשה בקריית מלאכי - דירת 4 חדרים גדולה עם 2 מרפסות, גני ילדים חדשים וקהילה. 0509907941 לפרטים.
אורח
08.11.20 09:44
כתושב דרום הארץ שנים רבות אני כובש זיתים בעיקר מעץ אשר היה נטוע בחצר שלנו. מאז שעברנו לרחובות ( ארבע שנים ) אינני מוצא עץ זית המניב פרי גדול ובשפע. עכשיו זו העונה של הזיתים השחורים אותם אני כובש במלח בסגנון יווני. אם למישהו יש עץ זית שכזה אשמח לקבל את הזיתים וכמובן לחלוק בזיתים כשיהיו מוכנים.
אורח
22.11.20 21:01
חחחחחחחחחחחח האם התכוונת לזית?
אורח
27.10.20 08:06
רחובות מטונפת! עובדי הנקיון מלכלכים .אין עליהם פיקוח,והם מתמעטים והולכים. מלול,אל תחסוך בניקיון.הוסף עוד עובדים ופקחים שישגיחו עליהם
אורח
03.11.20 12:55
אמת ויציב, רחובות מטונפת!!! מלול לוקח את כל הכסף של המסים שלנו לכיס שלו, וכל האוכל חינם שיושבים איתו בעירייה. לא עושה כלום למען התושבים ובריאותם.
אורח
29.09.20 16:24
דירה למכירה ברחובות, רחי הרצל 29, 4 חדרים, קומה 8 מתוך 8, שטח 90 מייר. משופצת, דוד שמש בנפרד, מזגן בכל חדר, צינורות מפלסטיק. מחיר 1540000 שייח. לפרטים בטלפון 0547601095
אורח
15.10.20 22:14
אני מוכן במחיר 154000 שח
אורח
08.09.20 08:00
כושר והגנה עצמית חינם בספורטק מגיל 6 עד 80, לשלוח ווטסאפ 0549068789
אורח
02.11.20 14:00
ואוו איזה שווה
אורח
07.09.20 17:06
תושבי רחובות תודה רבה על האמון שנתתם לנו לשרת אתכם במשך 40 שנים משה ודודי מרדיו סאונד.סגרנו את העסק .החנות להשכרה ביהודה הלוי 40 במחיר שביר ושוב תודה.
אורח
04.09.20 15:23
למכירה מטוס f35 וגם מטוסי שוברים שיוויון ללוחמה אלקטרונית . תמורת " שלום " עם איחוד האמרויות .הזוכה יוכל להשתמש בטכנולוגיה למכירה של אותו טכנולוגיה לאיראן שתוכל להשמיד את ארץ ישראל .בהזדמנות
אורח
05.09.20 12:08
כמה שאתה מטומטם
אורח
24.10.20 23:47
חכם להרע
אורח
02.11.20 14:01
מצחיקול
אורח
04.09.20 09:59
למכירה 3 כרטיסים למכירה לטיסה בשמי הארץ במסוק בחצי מחיר ממה שקנינו , ביטלנו בגלל הפחד לטוס 0549068789 טיסה שעה כל רצועת חוף הים מרינה הרצליה יפו סוםרלנד ראשלצ מרינה ת"א טיול של פעם בחיים כשעה חוויה מטורפת כל הקודם זוכה
אורח
11.10.20 05:43
היי זה רלוונטי עבורי 0505994423


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
29.11.20 06:58
מחפשת דירת 3.5-4 חדרים כחדשה משופצת במחיר סביר
אורח
03.11.20 11:58
מחפשת בית קרקע 5 חדרים להשכרה בראשון לציון שיכון המזרח אפשרי גם בית חדש פנטהאוז 5 חדרים
אורח
26.11.20 09:43
כל הכבוד למחפשת אך את הטלפון שלך איך מוצאים? אולי בדפי זהב?
אורח
25.10.20 15:13
להשכרה, דירה ברח' נורדאו במרכז השקט(צפונית ליעקב) 3 חדרים 80 מ"ר + מחסן בקומת קרקע, קומה 3 (מתוך 4) + מזגן בכל חדר, ארון בגדים, סורגים.... טל' 052-6064987
אורח
17.10.20 13:11
מעוניין בדירת גג להשכרה
אורח
05.10.20 08:09
למכירה דירה ברחוב שאולי רחובות החדשה 4 חדרים כולל מחסן חניה תת קרקעית בנין 7 קומות לפרטים סוזי 050-9050172
אורח
25.09.20 17:41
להשכרה 3 חדרים בכפר גבירול 054-9068789 2950 שח, גדולה ונחמדה
אורח
17.09.20 06:47
למכירה ברחובות דירה חדשה 5 חדרים בבית משותף כניסה מיידית ברח האמהות 3 קומה 4 2חניות 0537753637 שטח הדירה 120 מ"ר
אורח
23.09.20 17:04
נכין חוזה בלעדיות ואתחיל להריץ את הדירה
אורח
10.09.20 15:29
להשכרה בטבריה דירה 4 חדרים קומה 7 מרוהטת קומפלט -הכל ריהוט חדש . כולל כבלים ואינטרנט - סורגים .מזגנים בכל חדר נוף נהדר לכינרת 3500שקל פרטים נוספים -נייד 0546025700


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
22.11.20 00:53
VOLVO S70 1999 במחיר 5500 ש"ח מונעת בבנזין ובגפ"ם -חסכונית עלות נסיעה הלוך-חזור לתל אביב רק 20 ש"ח מעולה לחיילים ולאברכים אסף 0522450484 - לתשומת לב: החוק מחייב לפני העברת בעלות חובה יש לשלם אגרת רישוי וביטוח חובה
אורח
23.10.20 13:39
טסלה שיגיע כבר פה לכאן
אורח
22.08.20 23:28
לדעתי רכב משנת 2000 צריך לעלות 20000
אורח
20.09.20 20:22
איפה אתה חי תגיד לי
אורח
15.10.20 22:15
בלפלנד
אורח
15.10.20 22:16
בלה לה לנד
אורח
17.10.20 13:13
שנת 2000 ב1000 שח זה המחיר
אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.
אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164
אורח
24.04.20 11:46
למכירה סוזוקי 2018 מחיר אטרקטיבי
אורח
31.08.20 20:58
אפשר יותר פרטים?איזה סוזוקי?כמה קילומטרים?איזה יד? 0524668037
אורח
24.04.20 11:45
שבת שלום ומבורך


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
24.11.20 09:46
דרוש שכל גדול לתומר
אורח
16.11.20 21:36
מנקה לבית
אורח
12.11.20 13:49
שלום וברכה סופר סת"ם מוסמך עם תעודה כותב כל סוגי הסת"ם אשמח לעזור 0559236307 אנא הזהרו מזיופים
אורח
17.10.20 18:17
דרושים מחלקי/ות דפים בכל גיל 054-9068789
אורח
06.09.20 12:22
שלום להורים יקרים! שמי סימה, שפת אם אנגלית ואני מנוסה בלתת שיעורים פרטיים באנגלית לילדים עד כיתות ו'. יש לי ניסיון רב בתחום ושומרת על ההנחיות לגבי הקורונה. אפשר ללמוד ולהצליח!!! המעוניינים נא לפנות לטל : 050-2983295 יום נפלא לנו🌿🌹🌿
אורח
14.09.20 20:51
סימה או סימונה? דו יו ספיק אינגליש?
אורח
26.09.20 09:18
לידיעת האזרח: סימה בעברית פירושו מטמון ,משהו יקר שמחביאים והוא סמוי
אורח
26.09.20 16:50
אלון
הצג תגובות נוספות
אורח
05.09.20 13:22
דרושים/ות
אורח
30.08.20 16:47
שלום
אורח
29.08.20 10:59
דרושים/ות לשמירה והשגחה לילה על קשישים בבית חולים עדיפות לבעלי ניסיון בטיפול בקשישים 50 שח' לשעה מינימום 10 שעות 5970*
אורח
30.09.20 12:45
איך לשמור על קשישים אם אין כניסה.


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל