הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

דרום רחוב הרצל ברחובות עומד להשתנות מהקצה לקצה 

מתחם הבניינים הנמצא בין הרצל – זקס – מוגזח – סעדיה גאון, ייהרס ובמקומם ייבנו 5 בנייני פאר עם 22 קומות וחזית מסחרית להרצל

אפקט הקורונה! מעל 20 מורות לא הגיעו ביום הראשון לחזרת התלמידים לבית הספר נבון ברחובות ההולנדית

אושר! במזרח רחובות ייבנו כ - 1060 דירות להשכרה

על צי משאיות האשפה של עיריית רחובות החלו להתנוסס סיסמאות ניקיון של תלמידי בן צבי, סמילנסקי, רון ארד ובארי בשדה

כזכור בחודשים האחרונים נערכה תחרות בקרב תלמידי בתי הספר הייסודים בה הם היו צריכים לבחור סיסמא המבטאת את נושא הניקיון בעיר. בתי הספר הגישו את הסיסמאות שלהם לעיריית רחובות שהעלתה אותם לבחירת התושבים. התחרות הייתה חלק מתהלך הסברה חינוכי להעלאת המודעות על החשיבות לשמירה על ניקיון ואיכות הסביבה ביוזמת עו"ד יניב מרקוביץ', סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


בפעם הראשונה ברחובות, הדור הצעיר נוטל חלק בהסברה למען שמירה על ניקיון העיר: הסיסמאות המתנוססות החל מהשבוע על משאיות האשפה בעיר הן תוצאה של תהליך הסברתי וחינוכי בן מספר חודשים, ששיאו בהחלפת המראה של משאיות האשפה, ביוזמתו של עו"ד יניב מרקוביץ', סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר.

כחלק מתהליכי הסברה חינוכית להעלאת המודעות על חשיבות השמירה על הניקיון והסביבה נערכה תחרות עירונית בקרב כלל תלמידי בתי הספר היסודיים והעל - יסודיים בעיר. מדובר בהצעה שהעלו בפני מרקוביץ' חלק מחברי מחאת הניקיון, שעימם הוא עומד בקשר שוטף.

בתום התחרות, עלו לגמר שישה סלוגנים שנבחרו על ידי וועדת שיפוט עירונית: מתוכם נבחרו ארבעה סלוגנים : שלושה מהסלוגנים נבחרו על ידי תושבי רחובות באמצעות ההצבעות בעמוד הפייסבוק העירוני ואחד נוסף נבחר על ידי וועדת השיפוט העירונית.

בהתאם לתכנון, השבוע הותקנו ארבעת הסלוגנים שעוצבו לשלטים גדולים, על צי משאיות הזבל של מערך האגף לחזות העיר, ובימים אלה ניתן יהיה לראות אותן ברחבי העיר רחובות.

בשל הצלחת התחרות ותהליך ההסברה החינוכי בכלל, החליט מרקוביץ' כי היא תהפוך למסורת, ותתקיים מדי שנה, בשיתוף אגף החינוך. כך, יחליפו משאיות האשפה פעם בשנה את המראה שלהן.

ראש העיר, רחמים מלול, סגנו, עו"ד יניב מרקוביץ', מחזיק תיק חזות העיר, ממלא מקום ראש העיר , זהר בלום, מחזיק תיק החינוך, ואפרת צוקרמן, מנהלת אגף החינוך בעיריית רחובות, התרשמו השבוע מקרוב מתוצאות ההסברה החינוכית על המשאיות (תמונה מצורפת) .


ארבעת הסלוגנים שנבחרו ושולבו על משאיות האשפה:

"חזות העיר- זה בידיים שלנו: נאמנים לניקיון לעתיד של כולנו",

הוגש על ידי תלמידי בית הספר בן צבי וצבר את מירב ההצבעות.

" כשהאשפה לא סביבנו, יותר נעים ברחובות עירנו"

של בית הספר סמילנסקי, הגיע למקום השני

"רחובות בוחרת נקי",

של בית הספר ע"ש רון ארד במקום השלישי

"צעד קטן לפח, צעד גדול לסביבה"

הסלוגן של בית הספר בארי בשדה


סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר, עו"ד יניב מרקוביץ' :

"החזות החדשה של משאיות האשפה בעיר מזכירה לכולנו שגם התלמידים בעיר מחויבים לניקיון ולסביבה. תחרות הסלוגנים היא אחד החלקים החינוכיים בקמפיין ההסברה העירוני שלנו לניקיון ולשיפור נראות המרחב הציבורי, ואנו פועלים במגוון דרכים להמשיך בפעילות החינוכית. הדור הצעיר הוא שותף חשוב בשיפור נראות המרחב הציבורי ובשל הצלחת התחרות והתוצאות שהשגנו- החלטנו להפוך את זה למסורת, ולרענן אחת לשנה את מראה משאיות האשפה. כך נעלה את המודעות לחשיבות הנושא בקרב ילדים ובני נוער, ונשמור על המשכיות בהסברה החינוכית מול תלמידי רחובות. אני מודה לכל השותפים לתחרות, לבתי הספר שהתגייסו לתחרות, ולכל התושבים והתושבות שהשתתפו בהצבעה ".

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איך זה קשור לחניה מרקוביץ????
  הגב 25.06.19 15:32
 • אורח
  חתיכת שקרן מלוכלך
  הגב 25.06.19 16:08
 • אורח
  המשאית הירוקה מלאה בזבל כך גם העירייה אנחנו פה בשבילכם עד הקומבינות ! המשאית ירוקה ונקיה העיריה לא אנחנו נפריח סיסמאות ואתם תחשבו שהכל טוביש עוד מה לרשום שאמשיך ?????
  הגב 25.06.19 17:05
 • אורח
  זהירות דביל מגיב 🖕🖕🖕
  הגב 25.06.19 17:27
 • אורח
  אני מרוצה מאד מהעירייה. כל מה שאנו האזרחים מבקשים העירייה מבצעת. ליכלוך תמיד יש כי האזרח לא שומר על הנקיון וזורק את הריהוט והקרטונים לא בימי הפינוי. מה רציתה שהערייה תרדוף אחרי כל אזרח?
  הגב 25.06.19 21:21
 • אורח
  עובדי הזבל הם עובדים הכי קשה בעירייה ולא מעריכים אותם ...במישרדים אוכלים חינם ועצלנים ודפיסים כרטיס ויורדים לקניון ולטייל בעיר ..בקרוב זה יוצג לתקשורת
  25.06.19 23:32

מדור הספורט

מה יהיה הסלוגן הבא של מכבי שעריים רחובות? אוהדי הקבוצה מוזמנים לשלוח לקבוצה הצעות לסלוגן שילווה את עונת המשחקים הקרובה; ההצעות יתקבלו עד ליום חמישי 4.6

את ההצעות יש לשלוח לדף הפייסבוק של הקבוצה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


קבוצת הכדורגל מכבי שעריים, פונה אל אוהדי הקבוצה על מנת למצוא את הסלוגן הבא של הקבוצה, שילווה את משחקי הקבוצה במהלך עונת המשחקים הבאה. האוהדים מוזמנים לשלוח לקבוצה את ההצעות אל הקבוצה בדף הפייסבוק שלהם. ההצעה הזוכה תזכה האוהד במתנה- סט תלבושת של הקבוצה.

את ההצעות ניתן לשלוח עד ליום חמישי 4.6 בשעה 10:00 בבוקר

לפרטים נוספים

https://www.facebook.com/fcmsr1950/posts/3278064372259038


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה רע בסלוגן הקיים ״שעריים בלי שיניים״ ?
  הגב 01.06.20 15:16
 • אורח
  אוהד שעריים? קבל פטור מתשלום חשבון המים
  הגב 01.06.20 15:39
 • אורח

מעודדים תרבות רחובותית! ביוזמת החברה העירונית וחברי המועצה עודד עמרם וגיא צור יוקם פורום אמני במה מרחובות במטרה לשלבם במופעי התרבות העירוניים; לפרטים נוספים: 08-6683885/91

הפורום יוקם מאמנים בני 21 + המתגוררים ברחובות על פי רישומי העירייה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4
הזמרת הרחובותית הילה בן דודמחלקת הפקות ואומנויות הבמה של החברה העירונית רחובות, מקימה בימים אלה מאגר אומנים רחובותיים מתחום אומנויות הבמה, על מנת לבדוק אפשרות לשלב אותם בפעילות התרבות בעיר.

אומנים רבים ואנשי רוח צמחו ברחובות. עוד מימי הסופרים המייסדים היו אלה משה סמילנסקי, רחל המשוררת ואלכסנדר פן ועד יוצרים ומוסיקאים כדן אלמגור, דני רובס ואייל גולן וכמובן עשרות האומנים והיוצרים שבגרו בבימת הנוער רחובות ובהם אקי אבני, דניאל גד, דניאל מורשת ועוד. בנוסף לאושיות אלה, פעלו ופועלים בעיר עשרות מוסיקאים, שחקנים, זמרים ואומני במה שדואגים לתושבי העיר ובכלל לצרוך תרבות ואמנות בדרכים שונות.

בשל משבר הקורונה, ידוע כי רבים מאומני ישראל הגיעו לאחרונה למצבי קיצון כלכליים שדרשו מהם להחליף את מקצועם, גם אם באופן זמני. על מנת לסייע למצב, מחזיק תיק התרבות מר עודד עמרם וח"מ מר גיא צור, בשיתוף מנכ"ל החברה העירונית לתרבות, איציק עובדיה ומנהל מחלקת הפקות ואומנויות הבמה, שלמה טולדו, הוחלט לעזור לאומנים בני העיר, ולהקים מאגר אומני במה שיכלול את פרטיהם, ולשלבם ביתר שאת במיזמי התרבות של העיר, באירועים, בהדרכות, בטקסים וכיו"ב וכך לתת דגש ליצירה הרחובותית ולהעלות על נס את אומניה הפעילים והמתגוררים בתחומה.


אביב חלימי


על מנת להצטרף לפורום, אומנים ויוצרים מתחומי אומנויות הבמה – מוסיקה, תיאטרון, מחול וכיו"ב – מוזמנים להגיש מועמדותם לחברות בפורום הנ"ל בתנאי שיעמדו בתנאים הבאים: מעל גיל 21, מגורים בעיר רחובות (ועפ"י הרישומים בעירייה אף משלמים את הארנונה).

בנוסף למסמכים המעידים על התנאים לעיל (צילום ת.ז. ו/או חוזה שכירות) יש לצרף את הפרטים הבאים:

 1. שם האמן/נית

 2. תחום אמנותי

 3. פרטי יצירת קשר, לרבות מס' טלפון ודוא"ל

 4. רזומה מקצועי הכולל מוסדות לימוד, הכשרה, קורסים וכיו"ב

 5. רשימת מופע/ים קיימים (אם יש) והתאמה לסוג קהל (גיל, מגזר, מגדר וכיו"ב)

 6. ניתן לצרף פליירים, פלקטים, ניוזלטר, קישורים ליוטיוב, פייסבוק וכיו"ב

 7. ניתן לצרף המלצות / ממליצים

הרישום למאגר הנתונים אינו מהווה התחייבות לשילוב והשתתפות באירועי העיר, אלא עפ"י התאמה ושיקול דעת מקצועי.

את הפרטים הנ"ל והצרופות יש לשלוח למייל: rakefetz@ironitr.co.il

לפרטים נוספים: 08-6683885/91


עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות:

"מטרת הפורום היא לתת לאומנים תושבי העיר לקחת חלק באירועי התרבות של העיר. בייחוד בתקופה זו, בה מתחיל המשק להתאושש והתרבות עדיין נשרכת מאחור, אנו חייבים לחזק אותה לא רק בשביל האומנים אלא גם בשביל כולנו. אני מזמין את אומני רחובות להצטרף לפורום. הפיילוט הראשון מתרחש בימים אלו, במסגרת פעילות מתעמלים ושרים בגינות העיר, מופיעים זמרים בני העיר, מיד לאחר סיום הפעילויות הספורטיביות לקהל המבוגר".


חדשות רחובות בוואטסאפ

תושבי רחובות המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות רחובות לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/233
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני מציע את אייל גולן לא גומר את החודש. אם לא ידעתם ולא שמעתם הקורונה עוד כאן והאנשים לא ממושמעים זה מקום להידבקויות הצפיפות של הקהל.
  הגב 01.06.20 12:11
 • אורח
  עיריית רחובות מקפיאה תשלומי תמלוגים שמגיעים על פי חוק לאמנים - ישנם חובות גדולים מאוד של העירייה בנושא הזה לארגונים המייצגים את האמנים בישראל [עילם - ואשכולות] מתעלמים מכל הפניות להסדיר את החובות- כנראה שרק שיש דברים שעובדים רק בבית משפט , עצוב ומכעיס :(
  הגב 01.06.20 12:23
 • אורח
  אני מתבייש שזאת העירייה שלי ברחובות אנשים מנותקים ארגון שלא מעניין אותו מהציבור רק עושה יחסי ציבור לעצמו מתי כבר ישתנה המקום המגעיל הזה נמאס לנו מכם
  הגב 01.06.20 13:38
 • אורח
  יוזמה מבורכת ,אכן הגיע הזמן
  הגב 01.06.20 15:21
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

מדור הספורט 

שמוליק חנין המנהל המקצועי של מחלקת הנוער בית"ר ירושלים מונה למאמן קבוצת הכדורגל מכבי שעריים רחובות

שמוליק חנין יחל את עבודתו בעונת המשחקים הקרובה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
מכבי שעריים


מועדון הכדורגל- מכבי שעריים רחובות הודיע לפני זמן קצר על החתמתו של המאמן שמוליק חנין לעונת המשחקים הקרובה. שמוליק חנין פעל בעבר במועדונים שונים ברחבי הארץ כאשר בשנים האחרונות, פעל במחלקות הנוער של בית"ר ירושלים ולפני כן במחלקת הנוער של מועדון הפועל אשקלון ומכבי חיפה.

ברזומה שלו, מאמן קבוצת הבוגרים של עירוני בת ים

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

בשורות טובות! בשלושת הימים האחרונים לא התגלו חולי קורונה חדשים ברחובות, מספר התושבים בבידוד ירד ל 76

נכון להיום ( ראשון 31.5) מספר חולי הקורונה בישראל עומד על 17,071 כשמתוכם 14,792 איש החלימו ומספר החולים שנפטרו עומד על 285 איש. מספר החולים החדשים שנוספו היום עומד על 53.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4
דוברות מד"א


משרד הבריאות מפרסם את נתוני תחלואת הקורונה על פי יישובים בישראל. נכון להיום ( ראשון 31.5) מספר חולי הקורונה בישראל עומד על 17,071 כשמתוכם 14,792 איש החלימו ומספר החולים שנפטרו עומד על 285 איש. מספר החולים החדשים שנוספו היום עומד על 53.


ברחובות בשלושת הימים האחרונים לא התגלו חולי קורונה חדשים, נכון להיום מספר החולים הפעילים עומד על 19 בלבד.


יום ראשון 31.5.20יום שישי 29.5.20
מספר הבדיקות7,8717,855
מספר החולים המאומתים עד כה133133
מספר המחלימים114114
מספר החולים החדשים שהתגלו בשלושת הימים האחרונים00


מספר הבידודים הפעילים ירד ל 76


נתונים קודמים


יום שני 25.5יום ראשון 24.5יום חמישי 21.5
מספר הבדיקות71876,9366,725
מספר החולים המאומתים עד כה131131131
מספר המחלימים109108105
מספר החולים החדשים שהתגלו עד כה בשלושת הימים האחרונים004חדשות רחובות בוואטסאפ

תושבי רחובות המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות רחובות לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/233
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ברוך השם שירד אבל תספרו לציבור דברים אמיתיים ולא שיקריים צריך לעשות סדר מוחלט
  הגב 31.05.20 21:23
 • אורח
  לא מבינה למה כל כתבה צריכה לעדכן כמה חולים היו בכה כמה מתו בכה כמה החלימו בכה....צריך להיתמקד בהווה לא בעבר זה רק מדכא
  הגב 31.05.20 22:34
 • אורח
  דוסים מטונפים , לכו להתקלח כבר
  הגב 01.06.20 09:22
 • אורח
  עושים כתבה רק כשאין נדבקים. מה עם ההפך? צריך ללחוץ שיפרסמו את המקומות שביקרו בהם נשאים בהקדם ולא אחרי שבועיים. גם אם זה יהיה פרסום חלקי ולא רשמי.
  הגב 01.06.20 11:49
 • אורח

דרום רחוב הרצל ברחובות עומד להשתנות מהקצה לקצה... מתחם הבניינים הנמצא בין הרצל – זקס – מוגזח – סעדיה גאון, ייהרס ובמקומם ייבנו 5 בנייני פאר עם 22 קומות וחזית מסחרית להרצל

המתחם מיועד לשינוי משנת 1995 אך נתקל במהלך השנים בקשיים רבים של משרדי ממשלה. וכעת היא צפויה להיות מקודמת בקצב מהיר יותר, עם העברתה לקידום במסלול ותמ״ל.

אבי בר | | תגובות: 32
הדמיה - אדריכלות גבירצמן, כנף, פרנס בעמ


עיריית רחובות מקדמת תוכנית נוספת של התחדשות עירונית , הפעם בתחום השכונות הותיקות: בין הרחובות הרצל-אפרים זק״ש- יצחק מוגזח- סעדיה גאון.

הערב ראשון 31/5 הביא ראש העיר , רחמים מלול, המחזיק גם את תיק ההנדסה, את עניין העברת התוכנית לפסים מהירים יותר של אישור בותמ״ל- לאישור מועצת העיר.


התוכנית משתרעת על שטח של כ - 22 דונם , אשר כיום מכילים כ128 יח״ד . בהתאם לתכנון, בסופו של דבר ייבנו על השטח כ530 יחידות דיור ב - 5 בניינים רבי קומות בני 22 קומות ושטח דירה ממוצעת 110 מ"ר , 8000 מ״ר תעסוקה ומסחר , 7,500 מ״ר שטחי ציבור, וכ - 4 דונם של שטח ציבורי פתוח.

במשך חמש השנים האחרונות התוכנית קודמה אל מול הוועדה המחוזית , וכעת היא צפויה להיות מקודמת בקצב מהיר יותר, עם העברתה לותמ״ל.

המתחם המיועד לשינוי עלה לדיון בעירייה עוד משנת 1995, אך נתקל בהתנגדויות, עיכובים ולבטים הקשורים בגורמים כמו: משרד התחבורה והמשרד לאיכות הסביבה שסירבו להעניק אישורים.

ראש העיר, רחמים מלול:


״מדובר בתוכנית חשובה אשר עד כה התנהלה בהליכים הרגילים ואיננו שבעי רצון מקצב הטיפול בה. על מנת לזרז את תהליך חידוש השכונה לטובת התושבות והתושבים, בקשנו להעביר אותה לותמ״ל - אשר מקדמת במהירות יחסית תוכניות כגון אלו. כעת, עם קבלת אישור מועצת העיר לכך, נוכל לפעול ולחדש את האזור לרווחת התושבים״


חבר מועצת העיר גיא צור מחזיק תיק ההתחדשות העירונית:

" שכונת שעריים בראש שמחתנו וליבנו,מהווה סמל לאחת מהשכונות המעצבות את העיר רחובות תשנה את פניה אל העתיד. זהו המסר המהדהד היוצא מכאן בתום ישיבת מועצת העיר שאישרה את קידום התכנית להתחדשות עירונית בשכונה. העברתה אל הותמ"ל לא רק שתקדם באופן מהיר יותר מן התכנון אל הביצוע את התכנית אלא גם תסמל את חשיבותה של השכונה בחזון הפיתוח של העיר כולה ״

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale

התפרסמו 32 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מדוע משבשים את שמו של אפריים זק"ש . יש לכתוב זק"ש ולא זקס. בבקשה תתקנו לשמו הנכון והוא אפריים זק"ש
  הגב 31.05.20 20:01
 • אורח
  משבשים וטועים כמעט בכל כתבה, תאריכים שעות שמות ועוד.......
  31.05.20 20:16
 • אורח
  פנה לגוגל... גם במפות שם הרחוב הינו זק"ס
  31.05.20 21:27
 • אורח
  זה האזור הכי עמוס בתנועה ואני נהג מונית אז אני יודע צפוף בקטע מה הפתרון לפני הבניה
  הגב 31.05.20 20:08
 • אורח
  הורסים את רחובות לא מפסיקים עם הבניה לגובה הולך להיות פה פיצוץ אוכלוסין!
  הגב 31.05.20 20:13
 • אורח
  צריך שאנשי חוק ילוו את הפרוייקט משלב קבלת ההחלטות על מנת לוודא שהכל מתנהל בצורה כשרה....
  הגב 31.05.20 20:13
 • אורח
  הזיה הרימו את מגדלים ליד התחנת דלק יילו ועד היום העירייה לא יודעת להתמודד עם ההשלכות של 267 בתיי אב שיש במתחם עכשיו הולכים להקים ליד עוד 5 מגדלים הזיה
  הגב 31.05.20 20:23
 • אורח
  והמרחק בין בניין לבניין? צמוד צמוד, אפשר לדלג מאחד לשני.
  הגב 31.05.20 20:40
 • אורח
  הורסים את רחובות. לגובה!
  הגב 31.05.20 21:07
 • אורח
  מכוער רצח. למי שילמו מיליונים לכינור הזה? נראה כמו סין... בניין ללא אופי אחר עוד בניין ללא אופי. מכוער רצח.
  הגב 31.05.20 21:17
 • אורח
  תכנית מטורפת וחסרת רגישות עירונית. מגדלים בשכונה שרובה צמודי קרקע עם רחובות צרים ונטולי חניות בבתים. העומס התחבורתי ישליך ישירות כל כלל תושבי השכונה בכל הקשור לחניות שתחסרנה ועומסי תנועה בכל שעות היום. הצללה על בתי התושבים, ירידת ערך, הגדלת הוצאות תאורה וחימום, מספר שנים של מגורים לצד אתר בניה ועוד יהיו מנת חלקם של אלו שישארו. נראה ששכונת שעריים תאבד במהירות את אופייה השכונתי וייתכן שיש יד מכוון בהגשת תכנית זו אשר אם תאושר תהווה בכיה לדורות.
  הגב 31.05.20 21:39
 • אורח
  הגיע הזמן ששעריים תאבד את אופייה השכונתי. העולם נע קדימה.
  01.06.20 15:13
 • אורח
  סליחה אבל משוגעים . תעזבו אותנו אל תהרסו לנו את השכונה . פשוט לא מתאים אין שום תשתיות לכמות כזאת של דיירים ... כולנו נסבול ממהלכים מטורפים כאלו.
  הגב 31.05.20 23:36
 • אורח
  כתבה מלפני 4 שנים פשוט שינו תאריך חרטה בפיתה לא היה ולא יהיה
  הגב 01.06.20 00:26
 • אורח
  למי איכפת מה עומס התנועה .אכות החיים .צביון שכונתי יש מספר אנשים שעושים קופה ראש עיר שרואה רק כסף והשאר לא חשוב.פשוט עצוב .בכל העיר רואים רק מגדלים .תשתיות לא חשוב
  הגב 01.06.20 00:27
 • אורח
  שעריים היא שכונה שקטה ונעימה בשבתות פשוט כיף להיות פה למה להרוס? מי צריך בניינים גורדי שחקים זה מוגזם אנחנו באמצע העיר ההיתם פה ביום שישי הכל פקוק בהרצל יהיה פה בלגן
  הגב 01.06.20 08:36
 • אורח
  מעניין איך יפנו משם את כל האנשים שגרים פה שנים? העיקר 5 בניינים ו22 קומות לא ותיקי רחובות
  הגב 01.06.20 08:38
 • אורח
  בושה שוב בניינים גבוהים בלגן ביציאה שנים מרחוב סעדיה גאון מתחננים שהעיריה תעשה רמזור או כיכר ליד הפלאפל אבל הי העיקר חמש ביניינים ענקיים לזה יש מקום לעירייה אין בעיה
  הגב 01.06.20 08:40
 • אורח
  קודם שיסדרו את הכבישים ברחוב אי אפשר לצאת משם אז עכשיו עוד ביניינים ממש מוגזם
  הגב 01.06.20 09:21
 • אורח
  כמה מקומות חנייה מתכננים? את המינימום עפ"י תקן? ומה לגבי הסדרי תנועה ? האם ירחיבו רחובות?
  הגב 01.06.20 09:21
 • אורח
  נראה אותם מעיפים את האנשים שגרים שם
  הגב 01.06.20 09:32
 • אורח
  חוצפה מותר להעיף אנשים מהבתים העיקר שיבנו פרוייקט עם מלא דיירים מעניין מי מרוויח ..
  הגב 01.06.20 09:33
 • אורח
  אין חניה בשעריים עכשיו מה יהיה איפה נחנה??
  הגב 01.06.20 09:35
 • אורח
  תהיה רכבת קלה
  01.06.20 15:14
 • אורח
  בסעדיה גאון אין חניה!!! הרחוב צר גם ככה ואם רכב מחנה על המדרכה אי אפשר ללכת ברגל ותמיד יורדים מהמדרכה לכביש ומה עם היציאה מהכביש לכיון הרצל ברכב סכנת נפשות אולי סוף סוף ימצה פיתרון
  הגב 01.06.20 09:37
 • אורח
  אין חניה בשעריים בכלל לא ברמבם ולא בסעדיה גאון !! מה יעשו הדיירים אם תכניסו עכשיו עוד בניינים ודיירים שלכל אחד שני רכבים אתם יודעים מה קורה פה לקראת יום שישי או לפני החגים כמה אנשים מחנים פה לגדסי? אין חניה אנשים הולכים על הכביש אבל לתקוע חמש בניינים יש עוד מקום
  הגב 01.06.20 09:42
 • אורח
  צודק מקווים שימצאו מקום גם לחניה לדיירים שכבר גרים בשעריים ולא רק יכניסו בניינים ודיירים
  הגב 01.06.20 09:47
 • אורח
  נורא ואיום צפיפות גם ככה זה לא שינוי פנים בשעריים אין איכות חיים
  הגב 01.06.20 10:23
 • אורח
  במרמורק לא מאפשרים בניה לגובהזו איכות חיים
  הגב 01.06.20 10:25
 • אורח
  איכס איכס איכס! כיליד ותושב העיר בהזדמנות הראשונה אני טס מפה
  הגב 01.06.20 12:39
 • אורח
  גם עכשיו אין חניה ,מה יהיה כשיוסיפו עוד 2000 רכבים?תווי רחוב הרצל לא ישתנה,כניסה ויציאה מרחוב הרצל יהיו פקוקים כל היום
  הגב 01.06.20 12:52
 • אורח

מחר (שני 1.6) יתקיים אירוע התרמת הדם של שכונת רחובות המדע בביה"ס ניצני המדע

שימו לב! יש להגיע עם תעודה מזהה הכוללת תמונה, בני נוער מתחת לגיל 18 יש להגיע עם אישור מהורים ומבוגרים מעל גיל 65 יש להצטייד באישור רפואי

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


בית ספר ניצני המדע, בשיתוף חברת המועצה אווה גור, יקיימו מחר (שני) אירוע תרומת דם נוסף בשכונת רחובות המדע.

אירוע ההתרמה יתקיים ביום שני 1.6.20 בין השעות 17:00-21:30 בחניון הרכבים של בית הספר ניצני המדע, רחוב צ'חנובר4

שימו לב יש להגיע עם תעודה מזהה הכוללת תמונה

תורמים מעל גיל 65 יש להצטייד באישור רפואי

בני נוער עד גיל 18 צריכים להגיע עם אישור מההורים


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רחובות המדע? מה מחירי הדירות בשכונה זו?
  הגב 31.05.20 19:27
 • אורח
  החל משלושה מליון ש"ח.
  הגב 31.05.20 20:17
 • אורח
  לא להגזים. יש גם 4 חדרים והן עולות קצת מעל 2 מיליון
  31.05.20 20:19
 • אורח

תזכורת לנשות רחובות! מחר (שני 1.6) תצא הסעה של פורום נשות רחובות למצעד הנשים המתקיים בת"א אביב; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

שימו לב יש להגיע עם מסכות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאור מקרי האלימות כנגד נשים שעלו בשבועות האחרונים לכותרות, יצאו ארגוני הנשים בישראל למצעד הנשים להעלאת המודעת למאבק. המצעד ייצא ביום שני 1.6 שימו לב מיקום ההתכנסות שונה לפארק צ'ארלס קלור בתל אביב בשעה 18:00. אל המצעד מצטרף גם פורום נשות רחובות שיארגן הסעה למקום לתושבות רחובות.

ההסעה תצא מחר בשעה 16:45 מתחנת האוטובוסים מול השוק לתל אביב
למצעד הנשים במחאה נגד האלימות כלפי נשים ודרישה להעביר את התקציבים הנדרשים לטיפול בנושא.
מספר המקומות מוגבל- יש להגיע עם מסכות
ההרשמה ללא עלות ועל בסיס מקום פנוי .

נשים המעוניינות להירשם יש להיכנס לקישור המצורף ולציין את שמה +שם משפחתה

https://chat.whatsapp.com/KG2zswePKUj3oHAH197OXiלפרטים נוספים:

.https://www.facebook.com/womensmarchil

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המדור של ציונה 

נטע, נעה, עדי ושחר שופר הם הזוכים בחידון חמיצר של רחובות

במהלך תקופת הסגר קיימה עיריית רחובות את חידון חמיצר שמטרתו הייתה לפצח לאורך כל ימי ההתמודדות כמה שיותר חידות, מכמה שיותר אתגרים יומיים. על פי נתוני העירייה מעל ל3,000 ילדים לקחו חלק בחידון.

ציונה | | תגובות: 0


העיר רחובות הייתה ראשונה בישראל להציע לילדי המשפחות בתקופת ההסגר בבית טורניר ידע, שבמהלכו שוגר מקבץ חידות יומי, שהותאם לכל ילדי המשפחה. הטורניר התחיל בסוף חודש מרץ ובמסגרתו עלה בכל יום "האתגר היומי", אתגר הכולל 9 חידות מאתגרות המתאימות לגילאים שונים של בני המשפחה. בנוסף, התקיים מקצה נוסף בטורניר המיועד למשפחות ובו משתתפים כל בני המשפחה יחד. מטרת הטורניר הינה לפצח לאורך כל ימי ההתמודדות כמה שיותר חידות, מכמה שיותר אתגרים יומיים.

מעל 3,000 ילדים מגילאים שונים התמודדו מול 300 חידות שנשלחו אליהם במהלך החודש וחצי האחרונים. 150,000 ניסיונות פיצוח ששוגרו, העלו לשלב הבא כ-200 ילדים שינסו לכבוש את המקומות הראשונים והפרסים בטורניר הידע. כ-500 משפחות השתתפו במקצה המשפחות בטורניר, ורק 50 מתוכן הגיעו לגמר שנערך בערב חג השבועות.

להלן שמות הזוכים

מקום ראשון: משפחת שופר - נטע, נעה, עדי ושחר
מקום שני: משפחת אלבז אלון - יעל ונועם
מקום שלישי: משפחת בר אשר - שלה ונועה

פרס מיוחד יוענק למשפחת חמיאל, על פיצוח זריז לאורך ימי ההתמודדות.


חדשות רחובות בוואטסאפ

תושבי רחובות המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות רחובות לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/233

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אפקט הקורונה! מעל 20 מורות לא הגיעו ביום הראשון לחזרת התלמידים לבית הספר נבון ברחובות ההולנדית

מאז שעות הבוקר עוסקים במשרד החינוך בפתרון הבעיה, הקצאת משאבים ואיתור גורמי הוראה וסייעות לתגבר את בית הספר נבון.

אבי בר | | תגובות: 43


לאחר תקופת בידוד בגלל הקורונה הוחלט כי היום ראשון 31/5 יחזרו תלמידי בית הספר נבון בשכונת רחובות ההולנדית אל ספסל הלימודים. אך התברר כי מעל 20 מורות מתוך כ - 50 מורים/ות לא שבו אל ספסל הלימודים חלקן מסיבה שהן עדיין נמצאות בבידוד, חלקן מוגדרות בקבוצות סיכון (הריון) וחלק מהמורות חוששות לחזור.

משרד החינוך הופתע מכמות המורות החוששות עדיין לשוב אל כתלי בית הספר ומגלה רגישות בנושא ומאז שעות הבוקר עוסקים במשרד החינוך בפתרון הבעיה, הקצאת משאבים ואיתור גורמי הוראה וסייעות לתגבר את בית הספר נבון.

חדשות רחובות בוואטסאפ

תושבי רחובות המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות רחובות לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/233
התפרסמו 43 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בעקבות המורות ובאמת הן צודקות שלא באו כי הבריאות יותר חשובה צריך לחשוב ת
  הגב 31.05.20 13:43
 • אורח
  המורות צודקות. נקודה. ובהמשך יש תגובות סוגרות חשבון שמעידות על חומרת הפיגור של כותביהן.
  31.05.20 16:13
 • אורח
  המורות רק דואגות לאינטרסים שלהן. לא איכפת להם טובת המדינה. קורונה חשפה שזה ציבור הכי אנוכי
  31.05.20 20:10
 • אורח
  למה בעיה? בשביל להיות מורה לא צריך הרבה. כל אחד מתקבל
  31.05.20 20:11
 • אורח
  צודקות מאוד לא לקחת סיכון
  הגב 31.05.20 13:47
 • אורח
  בצדק רב! הם לא בייביסיטר על חשבון הבריאות
  הגב 31.05.20 13:55
 • אורח
  שיתפטרו וזהו. למה לתפוס מקום של מי שכן רוצה לעבוד. אסור לשלם למי שיושב בבית וכך לתת דוגמא שעל נצלנות מקבלים שכר
  31.05.20 14:14
 • אורח
  צודקות! קודם הבריאות. הן לא בייביסיטר.... צריך להמשיך למידה מרחוק. כולה חודש נשאר... הייתה כבר הדבקה, בשביל מה לסכן ולהסתכן שוב?!?!?
  הגב 31.05.20 13:59
 • אורח
  רק לא למידה מרחוק !!!!!!!🛑 עדיף כבר בכלל לסגור בתי ספר. לפטר כל המורים ואת הכסף להעביר להורים
  31.05.20 14:15
 • אורח
  זה שהיתה בבית הספר שבו הן עובדות הדבקה לא עושה אותן פגיעות יותר משאר האוכלוסיה,לא ברור מדוע כל המשק יכול לחזור והן לא,שיקפידו על מסכות והגיינה והכל יהיה בסדר.
  31.05.20 20:22
 • אורח
  השחילו את מלול,🙅🙆🙅
  הגב 31.05.20 14:02
 • אורח
  כל הכבוד להן! לא צריכות להסתכן, מספיק נתקעו עכשיו בבידוד עם כל המשפחה. המחנכת של הבן שלי בסיכון, ממש לא צריכה לחזור
  הגב 31.05.20 14:09
 • אורח
  מי שלא רוצה שלא יעבוד רק שלא ישלמו להם שכר על זה
  31.05.20 15:02
 • אורח
  מקווה שלא ישלמו למי שלא בא. אסור לתשפר את אלו שביוזמתם לא באים. כמו שכל אחד אם לא יגיעה לעבודה לא ישלמו לו כך גם למורות
  הגב 31.05.20 14:12
 • אורח
  גם לא צריך לתת לכל אחד להביא ילדים לעולם, אסור לשלם למי שלא יודע להתמודד עם הילדים שלו.... גם לא ביטוח לאומי
  31.05.20 14:35
 • אורח
  נכון, אני בעד לבטל את תשלומי ביטוח לאומי (כולל תשלומים על ילדים) וגם תשלומים למי שלא עובד ביניהם מורים וגננות. מי שתורם/ עובד שיקבל ומי שלא לא. ( וכמובן להפסיק תשלומי שכר בחודשי קיץ למורים וגננות שיהיו להם 20 ימי חופשה כמו לשאר ענפי משק וזהו)
  31.05.20 14:59
 • אורח
  עברית קשה שפה, אם את/ה עוסק/ת בהוראה יש בעייה.
  31.05.20 17:44
 • אורח
  למה בעיה? בשביל להיות מורה לא צריך הרבה. כל אחד מתקבל
  31.05.20 20:15
 • אורח
  אז שישלחו הביתה גם צוותי רפואה !!! הם היו בחזית בשביל כולם אז בואו נשאיר את הילדים שלהם בבית עןד קצת למה לא???? חוצפה !!! כולם נמצאים בסיכון כולם חוזרים לעבודה, ואם יבדקו טוב טוב יגלו שלא הילדים הדביקו את המורות
  הגב 31.05.20 14:30
 • אורח
  האם אתה חוזר לעבוד עם מסיכה בחום של יוני יולי, בלי יכולת להסיר את המסיכה מול 37 ילדים בכיתה צפופה? כנראה שלא.... אז אם תנאי העבודה שלך לא משתווים לזו של מורה בכיתה, נא לא להגיב.
  31.05.20 14:37
 • אורח
  אם תהיי חולה חלילה ותגיעי לבית חולים לקבל טיפול ותגלי שאין רופאים כי זה מסוכן מידי, תגלי הבנה או תרגישי נבגדת??? לא ביקשתי מחיאות כפיים במרפסת רק שהילד שלי יראה את המורה שלו בבוקר כי גם כשקשה צריך לתפקד ושביתה איטלקית זה ממש לא התגובה שמצופה מאיש חינוך !!! חצופה!!!
  31.05.20 14:50
 • אורח
  ציבור מורים וגננות הם הכי אנוכיים. קורונה גילתה את פרצופם האמיתי
  31.05.20 15:01
 • אורח
  כל אנשי סיעוד והרפואה חייבים עכשיו להסתובב עם המסיכה כל היום ולראות יותר מ 40 חולים שונים ביום. אז מה הם יגידו שלא בא להם להידבק ושכולם ימותו , מה איכפת להם
  31.05.20 15:05
 • אורח
  בדיוק יאלה נסגור את כל המדינה כי חם למורים עם מסכה, הזיה ממש אנשים איבדו מקומות עבודה בלי להבריז ברגע האחרון בלי להודיע. פשוט אנוכיות לשמה מה גם שהיום יש מזגן בכל כיתה אז אין היסטריה מהחום אפס תמיכה אפס נכונות
  31.05.20 15:12
 • אורח
  צודקות!!!
  הגב 31.05.20 14:52
 • אורח
  אתם פשוט הזויים עם התגובות שלכם. תמיד כשמדובר בעובדי הוראה. הרמה שלכם מתגלה.. לא אכפת לכם הבריאות של המורים. אכפת לכם שיהיה בייביסיטר. זה הכל..אנוכיים
  הגב 31.05.20 15:20
 • אורח
  אין בעיה שעובדי הוראה ישבו בבית רק שגם כל השאר העובדים ישבו בבית ( כולל עובדי רפואה וסיעוד) . בואו נסגור את כול הקשר. למה רק המורים וגננות מה הם סקטור הסגולה, רק להם מותר
  31.05.20 16:20
 • אורח
  מה זה הדבר הזה?!!!!! זה ממש לא מקובל כלל וכלל!!! תארו לכם שכל העובדים החיוניים היו באים ואומרים שזה מסכן חיים ולא הולכים לעבוד? מה נסגר?!
  הגב 31.05.20 15:22
 • אורח
  היכן השליחות?בחרו במקצוע בשל הנוחות והחופשות.לא מאהבה.זה ניכר.האם יעלה על הדעת שרופאים לא יגיעו לבתי חולים .....שמא ידבקו???רחמנות על תלמידי ישראל.....מה פשעו שאלה הן המורות..היכן המורות והגננות של פעם .היום הכל רושם.רעש וצילצולים .הקורונה חשפה את הפנים האמתיות של כל מערכת בחינוך כולל של הסתדרות המורים.
  הגב 31.05.20 15:24
 • אורח
  מובן למה לא מגיעות לא מובן למה פותחים ככה את ביהס .. .. אמא לילדים בנבון
  הגב 31.05.20 15:53
 • אורח
  תשארי איתם בבית הכל בסדר.
  31.05.20 19:23
 • אורח
  כמו יפה בן דוד ככה כל סקטור הוראה הסקטור הכי אנוכי שיש !!!!!
  הגב 31.05.20 16:22
 • אורח
  כבר לא לדבר על רמה ירודה של מורים וגננות ששיעורי זום חשף. מה שמעניין אותם זה רק שלא יקחו להם עוד יום מחופש הגדול. אין סקטור כזה שבבית חודשיים בקיץ והם עוד מתלוננים ורוצים עוד חופש . רק לקבל שכר מלא ולהעביר שיעורי זום מיותרים
  31.05.20 16:25
 • אורח
  אם הרמה של חינוך היא ברמה של בייביסיטר ,אז יותר טוב שלא יגיעו כלל.
  הגב 31.05.20 16:34
 • אורח
  זה נכון, אבל בגן ובכיתות נמוכות חייבים בייבי סיטר כדי לצאת לעבודה 😔
  31.05.20 17:11
 • אורח
  לפטר את כל המתחמקות.שיחליפו מקצוע.יש הרבה שמוכנות להחליף אותם.מפונקות.
  הגב 31.05.20 19:21
 • אורח
  בבקשה אתה או את מוזמנים.
  31.05.20 21:06
 • אורח
  יש הרבה סטודנטים להוראה . המכללות מלאות
  31.05.20 22:16
 • אורח
  יש הרבה סטודנטים להוראה שמוכנים להחליף הבעיה שיש למורות וגננות קביעות ואי אפשר לפטר אותן. אז כל אלו שלא רוצות לתרום שיתפטרו ולא יתפסו מקום
  הגב 31.05.20 22:18
 • אורח
  המורות צודקות. חבל שלא סגרו בחזרה.
  הגב 31.05.20 22:27
 • אורח
  גם אני הייתי רוצה להישאר בבית ולקבל על זה משכורת מלאה....
  01.06.20 09:28
 • אורח
  מעניין אם יאנוש קורצ'אק גם היה נשאר בבית
  הגב 01.06.20 05:22
 • אורח
  איפה אנשי הוראה של פעם 😪😔
  01.06.20 09:26
 • אורח

אושר! במזרח רחובות ייבנו כ - 1060 דירות להשכרה

בסך הכל ייבנו בשטחים המזרחיים כ - 6500 דירות למכירה והשכרה

אבי בר | | תגובות: 48
הדמיה אדריכלים - רוזנפלד ארנס אדריכלים בעמ


הועדה הארצית לתכנון ובנייה אישרה בשבוע שעבר להפקיד תוכניות לגבי מזרח העיר רחובות ובדיון הוחלט כי על קרקעות המדינה ייבנו כ - 1060 דירות להשכרה.


תוכנית מזרח העיר כוללת: 1,200 דונם, 6,500 יחידות דיור, 700,000 מ"ר שטחי תעסוקה ומסחר ו-200 דונם פארקים. את התוכנית העקרונית רקם צוות יועצים מהמובילים בתחומם, בשיתוף עם הגורמים המקצועיים בעירייה.

השכונה החדשה במזרח העיר (בסמוך לכניסה לעיר מכיוון רמלה) מתוכננת בימים אלה על שטח של כ- 1,200 דונם ממזרח לדרך בגין, ברצועה שגבולה הצפוני מקביל לשכונת אחוזת הנשיא וגבולה הדרומי הוא כביש 40.


להלן עקרונות השכונה החדשה הצפוייה לקום בשטחים המזרחיים הפתוחים של רחובות

(יש להבין מדובר בעקרונות תכנון בלבד ולא הוראות הביצוע הסופי)

 • מיקום התוכנית – לאורך דרך מנחם בגין מכביש 40 בדרום עד מכון ויצמן בצפון
 • מספר בתי אב – 6500 בתי אב
 • מתחמי המגורים – מתחם אחד מדרום לבית העלמין, מתחם שני מצפון לבית העלמין.
 • מגדלי מגורים – כ – 100 מגדלי מגורים ובהם כ – 20 – 200 דירות בכל בניין.
 • דירות קטנות – 20% מסך הדירות יהיו דירות קטנות
 • שילוב מגורים ומסחר - חלק ממגדלי המגורים משולבים בהם מסחר ותעשייה בקומות הראשונות.
 • מגורים מיוחדים – במתחם יוקצו דירות שכירות לסטודנטים ודיור מוגן.
 • דרך מנחם בגין – תהפוך לשדרה עירונית ולאורכה ייבנו מגדלי מגורים, מבני מסחר ותעסוקה.
 • החומה האקוסטית בדרך מנחם בגין – חלק מהחומה האקוסטית בצד המערבי של דרך מנחם בגין תוסר לטובת הקמת פארק ציבורי ומבני ציבור.
 • תעשייה, מסחר ומבני ציבור – תוכניות בנייה ל – 700 אלף מ"ר
 • שמורת הטבע – ערכי הטבע כגון שלולית החורף, השמורה, השדות, מגדל השומר וכד' לא ייפגעו.
 • מועדון דיירים וגלריה – בכל בניין קומת הקרקע תהייה לטובת מועדון דיירים ובקומת הגג תותר גלרייה עד 50% משטח הגג.
 • מגדלים מעורבים – קומת קרקע למסחר, 4 קומות הבאות לתעסוקה והשאר למגורים.
 • גז טבעי - המתחם יחובר להולכת גז טבעי לדירות.
 • ועוד קווים מנחים, בתחום התחבורה הציבורית, פיתוח בית העלמין, מבני הציבור, מגרשי ספורט ועוד


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 48 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עצוב שתוכנית כזו אושרה לפני שפתרו את בעית היציאה מהאזור... נסבול הרבה יותר מהיום
  הגב 31.05.20 10:55
 • אורח
  מלול הוא בכיה לדורות. שנים יקח לנקות את העיר מהשליטון הבעיתי שלו
  31.05.20 14:04
 • אורח
  הריאה הירוקה שנותת חמצן לעיר מתחסלת.כולם לצאת להפגין. מאחל לכל מי שיש לו יד במזימת הבצע הזאת שלא יראה ברכה בכל מעשה ידיו
  31.05.20 19:57
 • אורח
  פרוייקט שיסתיים בעוד 15 שנה. עם צפיפות אדירה.
  הגב 31.05.20 10:55
 • אורח
  למה לא יותר שטחים לפארקים? למה כל כך הרבה דירות
  הגב 31.05.20 10:59
 • אורח
  כמו שאת/ה גר/ה ברחובות יש עוד מלא אנשים שמעוניינים לגור ברחובות
  31.05.20 11:02
 • אורח
  לא להאמין מה נהיה מהעיר השקטה והאיכותית הזאת לשעבר.. מצד שני אתם בוכים שיקר פה ואי אפשר לקנות אז הנה בבקשה
  הגב 31.05.20 11:01
 • אורח
  אם היו רוצים להוריד מחירי דיור לא היו ממקמים את בתי המגורים מול אחוזת הנשיא אלא בסמוך לכביש 40. עשו הפוך ומכרו לוקשים כמו תמיד
  31.05.20 11:57
 • אורח
  התוכנית תמוטט את העיר. כל הרעיון המסחרי מבוסס על ביקושים שלא יהיו. מתאימים תוכנית גרנדיוזית לתנאים שליפני 20 שנה. התכנית בטח לא יכולה להתחיל לפני שמבינים מה הקורונה עשתה. ולא התקבלה תשובה באם המתחם בראשון לציון כבר מזמן סגר את האופציה ברחובות
  31.05.20 12:01
 • אורח
  עירייה מושחתת ומנותקת מהציבור משחקת בכספי ציבור
  הגב 31.05.20 11:20
 • אורח
  גועל נפש
  הגב 31.05.20 11:30
 • אורח
  עלק "אושר"
  הגב 31.05.20 11:37
 • אורח
  תוכנית מזעזעת. העיר צפופה מאוד ושטחים הפתוחים מלכתחילה קטנים. רעש וצפיפות בלתי נסבלת וירידה באיכות החיים. עירית מנותקת
  הגב 31.05.20 11:49
 • אורח
  מה? מחכים לגידול של הילודה ברחובות? למה מכולם הרחובותיים יותר פעילים? נא להרגע בבקשה.
  31.05.20 20:19
 • אורח
  מי המבצע של הפרויקט?
  הגב 31.05.20 12:03
 • אורח
  אכלנו זין. הלכה העיר
  הגב 31.05.20 12:09
 • אורח
  תנסה להנות
  31.05.20 13:39
 • אורח
  להרוס חלקים בגדר האקוסטית? הגדר האקוסטית הושגה בצו בית משפט שכפה על העירייה להקים אותה עם סלילת דרך בגין. האם הזכות המינימלית של הדיירים הוותיקים שמצאו את עצמם גרים על כביש סואן ורועש לחיים נסבלים היא שום דבר ? מנסים בכוח להקים אזורי מסחר ענקיים כשראשון לציון כבר מלאה בהם. שחיתות וכסף
  הגב 31.05.20 12:14
 • אורח
  ממש קח בושה
  31.05.20 12:19
 • אורח
  מה לקחת??.
  31.05.20 15:04
 • אורח
  אסון
  הגב 31.05.20 12:16
 • אורח
  תביעה ייצוגית על עריית רחובות בעלי הבתים הפרטיים שילמו מאות אלפי שקלים על החומה לא הערייה
  הגב 31.05.20 12:19
 • אורח
  החלטת מדינה ולא עיריה
  31.05.20 13:41
 • אורח
  עדיף להשקיע בפינוי בינוי ברחבי העיר מאשר בפרוייקטים חדשים
  הגב 31.05.20 12:24
 • אורח
  האם בכירים בעיריית רחובות ובוועד של רחובות גם יצאו לחלת בתקופת הקורונה? מנותקים מהציבור נמאס לנו ממכם
  הגב 31.05.20 12:27
 • אורח
  מכם***.
  31.05.20 15:05
 • אורח
  מטורף. מישהו הישתגע...הלהיטות של העירייה לעוד ועוד הכנסות ממיסים העבירה את ראשיה על דעתם. !
  הגב 31.05.20 12:55
 • אורח
  שבוע מבורך לכולם, תוכנית גרדייוזית! מה יהיה עם יציאה לכביש 40? היום שאין כזו בנייה לאורך השדרה יציאה לכביש 40 לוקחת שעה, מה יהיה כשיוקמו הדירות? אורח שאל למי זה יועיל? חחחה, איזו שאלה ל ע י ר י י ה!!! על כל בניין נכנס לעירייה מאות אלפי שקלים. 😥
  הגב 31.05.20 12:58
 • אורח
  היציאה לכביש 40 גשר מעל הצומת לכוון מזרח מערב וכניסות לדרך בגין מתחת לגשר יש תוכנית כבשים
  הגב 31.05.20 13:28
 • אורח
  זוועות.פקקים פקקים פקקים
  הגב 31.05.20 13:28
 • אורח
  20 בניינים לשמיים בכל בניין 100 דיירים ועוד 5000 אלפים מכוניות וכשכולם יצאו לעבודה אי אפשר יהיה לצאת מישהו צריך לתת את הדעת
  הגב 31.05.20 13:35
 • אורח
  הדיירים יעבדו במתחם אין צורך לצאת מהעיר
  הגב 31.05.20 13:42
 • אורח
  מה הקשקוש הזה? הם לא יצאו מה מתחם? יגבילו אותם? תוספת של אלפי תושבים לא תתבטא בעומסי תנועה ?
  31.05.20 19:52
 • אורח
  יציאות מרחובות זה פקק אחד גדול. קודם לשפר תשתיות כבישים ורק אז להוסיף תושבים לעיר. מה עם מרכז העיר? נראה כמו עזההה...
  הגב 31.05.20 13:47
 • אורח
  מדהים איך עיריית רחובות פועלת מעל ראשי התושבים שלה. בעוד נס ציונה נאבקה לשמר את גבעות הכורכר כשמורת טבע, ברחובות העירייה העבירה תוכנית שנדחתה בעבר בועדה אזורית לתכנון מזורז בועדה ממשלתית וממש התנדבה להוסיף לעיר הצפופה והחנוקה עוד ועוד בניה רוויה , שטחי משרדים ופקקים לרוב...
  הגב 31.05.20 14:10
 • אורח
  צודק ונכון!!!!!, חלם זה כאן, לא בכל מטר צריך לבנות תשאירו קצת מקום לנשום.
  31.05.20 15:07
 • אורח
  תוכנית נוראית. נפלאה לנדל"ניסטים ובעלי עניין אחרים רעה מאוד מאוד לתושבים. למחות ולהתנגד.
  הגב 31.05.20 14:42
 • אורח
  גם ככה בלאגן ביציאה מהעיר.. נסיעה של 5 ד לוקחת כחצי שעה ביום טוב.לחשוב על עוד נקודות יציאה בזמן שבונים עוד בניינים
  הגב 31.05.20 15:16
 • אורח
  לא מצליח להבין איך תוכנית כזו עוברת מעל ראשי התושבים. עיריית רחובות "מקדמת" כביכול פרויקט על חשבון התושבים ועתיד ילדינו שיגדלו למציאות של גוש בטון חונק מרחובות עד רמלה ובכלל. תוכנית מטורפת!
  הגב 31.05.20 15:22
 • אורח
  מי שיציב עצמו כמועמד לראשות העיר, ויציב לו למטרה להסיר את התוכנית. רבים מאד יתמכו בו. שיקום האיש עכשיו ולא לפני הבחירות. אתייצב אחריו בוודאות.
  הגב 31.05.20 16:51
 • אורח
  אתם לא יודעים איזו שמורת טבע העיר הולכת להפסיד .בושה יכלו בוועדת הכנסת לתכנן ערים חדשות.הרי כשיגמרו לחנוק את רחובות ועוד ערים יבנו ערים חדשות,אז מדוע לא לעשות את זה עכשיו ולהשאר הסטטוס מגורים מניח את הדעת
  31.05.20 20:02
 • אורח
  מלול הביתה בושה אתה עושה מששוקי פורר עשה לפני 15 שנה שוקי קיבל קלון !!
  הגב 31.05.20 17:06
 • אורח
  בזיון
  הגב 31.05.20 21:00
 • אורח
  ליצמן כבר ישריין דירות לאנשיו.
  הגב 31.05.20 22:54
 • אורח
  הלכו השטחים הפתוחים האחרונים. כמה עצוב
  הגב 01.06.20 01:47
 • אורח
  כמה בכיינים. מתערב שזה אותם אלה שגם בוכים על מחירי הדיור... האוכלוסיה גדלה וכך גם צרכי הדיור. זה מה יש.
  הגב 01.06.20 11:43
 • אורח
  תכנון עירוני נכון מביא בחשבון צורך בסיסי של שטחים פתוחים ופרקים. בניית מגדלים מחייבת שטחים פתוחים גדולים. ראו ערים וותיקות כמו רעננה וכפר סבא איך התפתחו בצורה אסתטית ברחובות יש טירוף בניה וניסיון להיות עיר גדולה בכל מחיר.
  01.06.20 13:44
 • אורח
  צודק לגמרי. תוכנית ממש גרועה. ככה לא בונים ובדרך מחריבים. לוואי ויקום המועמד לראשות העיר שיסיר את תוכנית העוועים הזו.
  01.06.20 14:58
 • אורח

פועל נפל מגובה באתר בנייה ברחובות, מצבו בינוני

פונה לבית חולים קפלן

מערכת האתר | | תגובות: 2


יום ראשון 31/5 בשעה 08:24 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על פועל שנפל מגובה באתר בנייה ברחוב הרמן חיים קאופמן ברחובות. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח קפלן גבר בן 24 במצב בינוני, עם חבלות בגפיים ובאגן.

חדשות רחובות בוואטסאפ

תושבי רחובות המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות רחובות לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/233
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שבוע טוב ובשורות טובות והחלמה מהירה ואיתנה
  הגב 31.05.20 10:38
 • אורח
  מסכן.
  הגב 31.05.20 14:54
 • אורח

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
01.06.20 12:29
אני קורא לציבור להחרים בתי אוכל שעובדיהם תולים את המסכות מתחת לסנטר.
אורח
30.05.20 10:12
נתנו היום בבוקר קנס של 500שח באזור שד חן על הליכה ברחוב בלי מסכה.נא לנהוג לפי ההוראות
אורח
30.05.20 23:03
בסדר גמור, רק לכשאנשים ייפגעו בכיסם ילמדו.
אורח
27.05.20 18:52
למה צריך לשלם היטל שמירה בחודשי הקורונה????מבקש תשובה אחת ולתמיד!!!!!!.
אורח
30.05.20 16:59
מי אמור להשיב על שאלות כאן במדור הזה?????.
אורח
27.05.20 00:22
נראה לי שהפורום של תגובות האזרחים ברחובות, מיועד להוציא תיסכולים של אנשים שאכפת להם. לא נראה לי שמישהו שם במעלה האדישות, בכסאות העירייה והפיקוח מתייחסים להערות - הארות של הכותבים, שכן, אכיפה לא תהיה, לכלוך ימשיך להיות, הפקרות בחנויות ומחוצה להן ימשיכו להיות, המסכות ימשיכו להיות בכיסים, או תלויות בחוסר יעילות מתחת לסנטרם של אזרחים חסרי משמעת וכבוד, כמו בכביש, אם אין משטרה, מותר הכל...בושה ותואר עניות מביש לעירייה. העיקר הפירסומים הצבועים על זכייה במדע, בניקיון, בחינוך, ועוד מילים חסרות בסיס. עשיתי סיבוב ברחוב הרצל, להתאוורר. חשכו עיניי. אנשים בלי מסכות, אופניים חשמליים במדרכות (ללא קסדות), לכלוך מגעיל, במדרכות. בעלי עסקים, או מוכרים, מעשנים בחנויות. סירחון כמו בשווקים של פריצת הקורונה בסין, דוכני ירקות ללא פיקוח, רחוב ראשי עלאק. בקיצור, עולם שלישי. חזרתי "להתבודד". עדיף. הקורונה עשתה לי טוב, הסימפטומים שבאו אחריה הזכירו לי את צביעות הבחירות של אנשי עסקים מבחילים שמבטיחים עולם ומלואו, והפח אשפה המקומי, אולי מקדש אותם, ותו לא.בהמשך לשתי תגובות קצרות שלי לפני כן
אורח
27.05.20 20:26
חלם זה כאן, למה לא מגיבים אם יש מדור כזה שהתושבים כותבים על מה שמעיק// מציק או מפריע ואין כל התייחסות????.
אורח
26.05.20 22:55
למה גובים מאיתנו היטל שמירה עבור תקופת הסגר???, אנשים לא יצאו מהבית.
אורח
26.05.20 22:09
כבר שבוע במקום להתאמן בספורטק אנחנו נוסעים להתאמן בגדרה ויבנה אני לא מבין משרד הבריאות של רחובות שונה ממשרד הבריאות של יבנה וגדרה?
אורח
26.05.20 20:54
למה לא מפרסמים מהיכן המורות שנדבקו ואיפה הם הסתובבו והילדים פעם הייתם מודעים היו כאן ושם תרשמו מהיכן הם ואיפה הסתובבו ובבקשה שכל בתי הספר כולם מרחובות יעברו בדיקה מורות ותלמידים
אורח
26.05.20 20:14
מדוע לא ניתן להזמין תור למחלקות העיריה דרל האינטרנט כמו רב הרשויות


לאור החשש מהתפרצות נוספת, קורא ראש העיר, רחמים מלול, לתושבי העיר להמשיך ולהקפיד על הנחיות הזהירות על מנת למנוע הידבקות בנגיף הקורונה

רחמים מלול "ריחוק חברתי בן 2 מטרים, שמירה על היגיינה ועטיית מסיכה יסייעו לנו לבלום גל שני של מגיפה. למענכם ולמען בריאות הסובבים אתכם, שמרו על הכללים״

אבי בר | | תגובות: 10
לאור החשש מהתפרצות נוספת, קורא ראש העיר, רחמים מלול, לתושבי העיר להמשיך ולהקפיד על הנחיות הזהירות על מנת למנוע הידבקות בנגיף הקורונה:

״תושבות ותושבים יקרים, ישנה חשיבות קריטית לשיתוף הפעולה שלכם . לצערנו עולה כי שיעור התחלואה במערכת החינוך גדל בימים האחרונים. מתברר שדרישתי לערוך בדיקות סקר מידגמיות בכל מערכת החינוך -היתה מוצדקת, ואני קורא למשרד הבריאות ומשרד החינוך - עוד לא מאוחר לנקוט צעדים מניעתיים מבלי לסגור שוב את כלל מערכת החינוך.

אחרי שבועות של מאמצים למנוע ככל שניתן את התחלואה בעיר ולהתמודד עם המגיפה, אני קורא לכם להמשיך ולשמור על משמעת : ריחוק חברתי בן 2 מטרים, שמירה על היגיינה ועטיית מסיכה יסייעו לנו לבלום גל שני של מגיפה. למענכם ולמען בריאות הסובבים אתכם, שמרו על הכללים״

שר הבריאות יולי (יואל) אדלשטיין, קיים שורת התייעצויות עם גורמי המקצוע במשרד הבריאות, מהן עלה כי הלימודים בבתי הספר ימשיכו למעט מוסדות חינוך שבהם התגלתה תחלואה בנגיף קורונה.

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ממש טיפשי תעשו כבר סגר לפני הגל השני כבר יש הוכחה של גדילה אז למה מחכים
  הגב 30.05.20 23:05
 • אורח
  כי אי אפשר לשבת שנתיים בסגר עד שיהיה חיסון
  31.05.20 07:59
 • אורח
  מתגרים בגורל מחכים שידבקו עוד ואז יפיקו לקחים. למה לא למנוע מראש
  הגב 30.05.20 23:19
 • אורח
  מלול לומד מביבי. רק שביבי הוא 👑 מלך. ומלול הוא מלך עירום
  הגב 30.05.20 23:32
 • אורח
  רחמים מלול קום תעשה למען העיר שלך בבקשה לפני שיהיה גל שני ויפלו קורבנות רבים תילחם למען התושבים תסגור את העיר המצב לא טוב ולא צריך לחכות לאנשים שימותו חס ושלום לפחות העיר שלנו זה ממש מסוכן מדובר בחיי אדם ואי אפשר לזלזל כך ולהגיד המסכה תעזור כי אתם יודעים שעים המסכות 4 מורות נדבקו אז חייבים להתחיל סגר מקווה שנשמע רק בשורות טובות ובריאות לכל עם ישראל
  הגב 31.05.20 01:44
 • אורח
  The State of Israel is tainted by the plague of pedophiles, necrophiles, junkies, drunks who drive in convoys and harass the citizens of the State of Israel.
  הגב 31.05.20 04:28
 • אורח
  מר מלול יפה קריאתך לשמור על הכללים!!! אז למה פקחי העיריה לא אוכפים את הכללים? האזרחים ללא מסכה אם זה בקניון או ברחובות העיר רק ככה ילמדו את הציבור , אין מנוס הקנסות זה כלי שיכול ללמד את האזרח
  הגב 31.05.20 07:15
 • אורח
  מה יש לך עם פדופילים🤯😡🙄
  הגב 31.05.20 08:08
 • אורח
  למה לא רשום בשום מקום עם חוגים חוזרים בחוויות או לא?
  הגב 31.05.20 08:10
 • אורח

שגרת הקורונה! בתי הספר והגנים ימשיכו לפעול כרגיל, משרד החינוך מפרסם את שמות בתי הספר והגנים בראשון לציון, רחובות ובת ים בהם התגלו חולי קורונה

לאחר שהתברר כי ההתפרצות הייתה בתיכון בירושלים , הוחלט בשלב זה לא להשבית את חטיבות הביניים והתיכוניים בכל הארץ אלא רק נקודתי

אבי בר | | תגובות: 38
משרד החינוך בראשות האלוף במיל' שר החינוך, יואב גלנט, סיים לערוך ניטור מקיף אודות שיעור התחלואה הקיים בכלל מערכת החינוך. מהניטור עולה, כי עד עתה בכלל המערכת יש 137 חולים מאומתים, עובדי הוראה ותלמידים. מתוך מספר כולל זה 103 הם עובדי הוראה ותלמידים חולים מבית הספר הגימנסיה בירושלים. נתון זה מחדד כי כ- 75% מהחולים במערכת הם מבית הספר עצמו, הגימנסיה בירושלים. יתר החולים מפוזרים בכלל הארץ, כשבכל מקום הם מצויים בשיעורים בודדים וקטנים מאד (מצ"ב טבלה).


לנוכח הניטור ותמונת המצב הברורה הוחלט, כי מערכת החינוך תמשיך לפעול כבשגרה, תוך התייחסות ממוקדת למוסדות חינוך בהם יימצאו שיעורי תחלואה גבוהים. המשרד בראשות השר גלנט ימשיך לערוך ניטור שוטף אחר המתרחש במערכת ולקבל תמונת מצב עדכנית לשם המשך קבלת החלטות.


להלן הנתונים לגבי מערכת החינוך בראשון לציון, רחובות ובת ים

להלן הנתונים לגבי רחובות

בית ספר נבון

מספר תלמידים חולים2
מספר מורים חולים4
חזרה לשגרה31/5

להלן הנתונים לגבי ראשון לציון

גן דני גיבור

מספר תלמידים חולים-
סייעת חולה1
מס' ילדים בבידוד20
חזרה לשגרה4/6

להלן הנתונים לגבי בת ים

אולפןגן סוסתיכון שזראורט מילטון
תלמידים חולים1111
פתוח/סגורפתוחסגורפתוחפתוח
מספר תלמידים בבידוד35322 כיתות
מספר מורים בבידוד455
חזרה לשגרה7/68/67/6


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 38 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מתי התנועת נוער חוזרות ?
  הגב 30.05.20 22:09
 • אורח
  עשו סרט כאילו חצי מדינה נדבקה
  הגב 30.05.20 22:16
 • אורח
  למה הפקחים והשוטרים העיר לא אוכפים את נושא המסכות? הם עוברים רואים וממשיכים לדרכם!
  הגב 30.05.20 22:18
 • אורח
  יש אנשים בעלי פטור מחמת מגבלה,צריך לפרגן ולא להתלונן....
  30.05.20 22:25
 • אורח
  פקחי עיריה שלנו בעצמם הולכים ללא מסיכה. כי פקחי עיריה שלנו מסתובבים בעצמם ללא מסכות.
  30.05.20 23:18
 • אורח
  מדוע אין אכיפה של לבישת מסכות ?אתמול בטיילת ארשון הסתובבו מאות ללא מסיכה ורק המבוגרים עטו מסיכה .אסור שמצב זה ימשך ,לאור העליה בחולי הקורונה.
  31.05.20 10:43
 • אורח
  טיילת ראשון
  31.05.20 10:43
 • אורח
  מה עם שובו? מה עם גן ילדים מרחובות שהיה הדבקה
  הגב 30.05.20 22:21
 • אורח
  כנראה כבר סיימו את הבידוד וזה של מי שעכשיו בבידוד
  30.05.20 22:27
 • אורח
  שימו לב, שמוקד התפרצות בירושלים נמצא בגימנסיה חילונית!
  הגב 30.05.20 22:24
 • אורח
  אל תדאג, בקרוב אצלכם 😘
  31.05.20 04:02
 • אורח
  פקחי העיריה ברחובות צריכים לאכוף את המסכות במקום דוחות למכוניות זה יותר חשוב זה הצלת חיים
  הגב 30.05.20 22:30
 • אורח
  עזבו אותכם מהקורונה ,צפיתם בשיגור החללית space x?
  הגב 30.05.20 22:31
 • אורח
  כן!
  30.05.20 22:39
 • אורח
  עזוב אתה, אנחנו לא נעזוב את עניין הקורונה, אם יש לך הורים/סבים/ סבתות שהם כניראה בקבוצת סיכון שמור עליהם.
  30.05.20 22:51
 • אורח
  אתכם****, קשה שפה עברית.
  30.05.20 22:52
 • אורח
  לאורח שכתב עזוב אתה, יש לי אימא שלא מסתובבת ומזלזלת ונשארת בבית ואני שומר עליה
  30.05.20 23:05
 • אורח
  אנשים מבוגרים צריכים להיזהר ולא לצאת מהבית ולא לפגוש ילדים ( כי הם חולים שקטים ללא סימפטומים). עש שיהיה חיסון. כמובן שזה מבאס יקח איזה שנתיים מהחיים שגם ככה לא נשאר הרבה ,אבל זה עדיף מלמות מקורונה
  31.05.20 07:55
 • אורח
  רק לחילונים מותר לרקוד ולהנות ללא מרחק של 2 מטר ולבישת מסכות לדתיים אסור ורק אנטישמיות מופנית כנגדם.לידיעתכם הם שומרים על ההוראות יותר מהחילונים.
  הגב 30.05.20 23:43
 • אורח
  בכל המסיבות החילוניות אף אחד לא נדבק, אצל הדתיים משפחה שלמה וכל מי שהיה ליד.
  31.05.20 03:53
 • אורח
  אז המבין יבין
  31.05.20 03:55
 • אורח
  חחח אנטישמיות, חסר שם השד העדתי ואשמת התשקורת! אה כן וגם 5g...
  31.05.20 04:05
 • אורח
  למדת מהפוליטקאים החרדים שרק מעניין אותם הכסף והכיסא והתפקיד העלובים . הם בעצמם יוצרים שנאה וגזענות
  31.05.20 08:34
 • אורח
  למה לקחת.סיכון אחרי החג תראו תעליה שישבו בבית זה מורים הורים ילדים איפהה אחריות יש למידה מרחוק מה יקרה עד שיהיה חס ושלום אסון תגידון יאווו
  הגב 31.05.20 00:08
 • אורח
  השפה לא ברורה. אני מקווה שאת לא מורה או גננת
  31.05.20 07:57
 • אורח
  גם בקציר בחולון נשא קורונה!
  הגב 31.05.20 06:38
 • אורח
  מעניין למה הם לא עושים כלום בעניין...
  31.05.20 10:56
 • אורח
  יש בכל מקום קורונה . מה הבעיה. לצעירים זה לא מסוכן ושמבוגרים יזהרו
  הגב 31.05.20 07:58
 • אורח
  כל עוד יש הדבקות של הנגיף. להמשיך לשים מסכות ולהישמע להוראות. וזה גם לצעירים וגם למבוגרים.
  הגב 31.05.20 08:37
 • אורח
  חבל שעיירית רחובות לא מבצעת בדיקות שגרתיות עכשו בבתי ספר ובנים לפני שמיתגלה חולה...יש קופות חולים אפשר להעזר בהם במקום לחכות למדא
  הגב 31.05.20 08:47
 • אורח
  קופות חולים שולחים לבדיקות רק בפרוטקציה. תנסה לבקש בדיקה בקופת חולים לאומית לאחר שהתלוננה על כל התסמינים ואז נראה...
  31.05.20 10:54
 • אורח
  מד״א לא בודקים ללא הפנייה מקופת החולים ... וקופות החולים חוסכים בכסף על חשבון חיי אדם. מתברר ממה שמתלוננים בפייסבוק. אבל זה לא מזיז להם.. גם בשביל זה כנראה צריך קשרים ופרוטקציות. .
  31.05.20 10:55
 • אורח
  לא לזלזל ותתחילו לשמור על ההנחיות! 2 מטר חייב ומסיכות חייבים, במיוחד בכניסה לסופרים, חנויות ומקומות עם בני אדם. זלזול יגרום למחלה להתפרץ שוב בצורה מחרידה. תשמרו על סבא, סבתא וכל האנשים שיש להם מחלות רקע
  הגב 31.05.20 10:13
 • אורח
  עובדים על כולם,מה לא ברור לכם? סדר עולמי חדש. תתרגלו להגבלות,יקחומכם את הבריאות .תחקרו ותגלו את האמת.
  31.05.20 14:22
 • אורח
  נתונים מגוחכים.. שיועיל רז קינגסליך וגברת אבן חן להורות על ביצוע בדיקות מדגמיות בכל בית ספר ובכל גן. ואז אולי נבין מה המצב באמת..
  הגב 31.05.20 10:52
 • אורח
  מתנהגים כמו ***** ברחוב ואחר כך בוכים למה סוגרים אותם בבית
  הגב 31.05.20 13:38
 • אורח
  כמה שאתם כבשים. צאו מהדיר, תתעוררו🙈
  הגב 31.05.20 17:25
 • אורח
  כצאן המובל לטבח...סליחה על הבוטות.קצת כבוד אחד לשני לא יזיק לאף אחד מאיתנו.רק יעשה טוב.
  הגב 01.06.20 15:09
 • אורח

החמרה בקורונה! ב - 31 בתי ספר ברחבי הארץ התגלו חולי קורונה ולכן במוצאי שבת תתקבל החלטה לגבי בתי הספר וכנראה יחזור האיסור לפגוש את סבא וסבתא

ההקלות עדיין בתוקף אך מבקשים מהציבור להקפיד על מסיכות לפנים. במוצאי שבת נעדכן לגבי ההחלטות שיתקבלו

אבי בר | | תגובות: 110


לאור העלייה הדרסטית במספר חולי הקורונה החדשים אשר החלו להתגלות ב - 4 הימים האחרונים והערכה היא שעד שעות הלילה של יום שישי 29/5 מספר החולים החדשים יחצה את ה - 100 החולים התקיימה הערכת מצב והתברר כי לא מדובר בהתפרצות נקודתית אלא בכל רחבי הארץ כאשר המוקד העיקרי הם מוסדות החינוך ועובדים זרים. נכון להיום התגלו נשאי קורונה ב - 31 מוסדות חינוך ברחבי הארץ ולכן במהלך השבת תתקיים הערכת מצב אצל ראש הממשלה ובמוצאי שבת יתקבלו החלטות האם להמשיך בפתיחת מוסדות חינוך או לצמצם את הלימודים והערכה המוקדמת היא שאם תתקבל החלטה היא תהיה קשורה לחטיבות הביניים והתיכוניים וכנראה תיאסר שוב פעם לפגוש את סבא וסבתא

לגבי שאר ההקלות במשק כרגע נראה שלא יהיה שינוי, אך אם מגמת העלייה במספר החולים ימשיך לעלות אין ספק שחלק מההקלות יבוטלו ולא מן הנמנע שיחזור הסגר.

בשלב זה מבקשים במשרד הבריאות להמשיך להקפיד על לבישת מסיכות במרחב הציבורי.

להלן נתוני משרד החינוך

▪️סה"כ בתי ספר וגנים סגורים: 17

▪️סה"כ בתי ספר וגנים בהם יש תחלואה: 34 מוסדות

▪️סה"כ תלמידים ועובדי הוראה בבידוד: 485

▪️סה"כ תלמידים ועובדי הוראה וסיעות חולים: 66


במוצאי שבת נעדכן בהתאם

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 110 תגובות לכתבה.
 • אורח
  צפוי, אני לא שולחת בראשון. השעורים בזום עובדים מצויין.
  הגב 29.05.20 18:47
 • אורח
  אל תשלחי יהיה יותר מקום לילד שלי
  29.05.20 19:00
 • אורח
  לא יהיה לך שום זום אם יחליטו שממשיכים כרגיל.
  29.05.20 19:04
 • אורח
  כמה מקום שתרצי, הרבה בריאות
  29.05.20 19:05
 • אורח
  תודה, הכי חשוב בריאות!!! בגלל פיקציה כמו קורונה רמת בריאות בארץ ירדה ולא מטפלים במחלות רציניות
  29.05.20 19:09
 • אורח
  אז שלא יהיה זום, הם למדו בבית לבד יותר מאשר חצי שנה בבית הספר. כל שיעור מתחיל ברבע שעה של משמעת, הזוי!!!!
  29.05.20 19:23
 • אורח
  צריך לסגור תיכונים וחטיבת בניים הנוער לצערי לא שומרים כל מפגש שלהם חייב נשיקה וחיבוק הם הבעיה..
  29.05.20 19:30
 • אורח
  וההערכה ×2*****ולא הערכה.
  29.05.20 21:52
 • אורח
  עוד מעט יהיה גל שני מדומה ושקרי שיביא אחריו חיסונים מסוכנים בכפייה !
  30.05.20 23:06
 • אורח
  1.הדבקה 2.החמרה 3. סגר 4. חיסונים מסוכנים בפייהואתם באמת חושבים שאכפת להם מהזקנים ?!!!!
  30.05.20 23:12
 • אורח
  מכווה שהכוונה גם לבתי ספר יסודיים וגנים...
  הגב 29.05.20 18:47
 • אורח
  את בטח גננת. לפי טעויות כתיב, כנראה שכן. רמת גננות ממש ירודה. ברור שאת רוצה לשבת בבית ולקבל כסף.
  29.05.20 19:00
 • אורח
  לא כולל
  29.05.20 19:05
 • אורח
  אני לא גננת, ואני מתרעמת על התגובה המקטינה והמזלזלת שלך בציבור שלם של גננות וגננים מסורים ומשקיעים. אם זה מה שחושבים על ציבןר הגננות - קחו בייביסיטר ותוציאו מהגן. כנראה שזה מה שהגננות מהוות עבור חלקים מציבור ההורים
  29.05.20 19:34
 • אורח
  ברור, גננת זה בייביסיטר זול שמדינה מספקת כדי שאנחנו נצא לעבודה ונשלם מיסים שחלק ממסים אלו הולכים למשכורת לגננות
  29.05.20 19:42
 • אורח
  מקווה**.
  29.05.20 21:54
 • אורח
  לפושק השפתיים שנגול על גננות. טול קורה מבין עינייך. רפה השכל זה אתה
  29.05.20 22:03
 • אורח
  שר המשפטים סידר לחברים הלהט"בים אימוץ מזורז והם נותנים לחברים שלהם לטייל עם הילדים. תן לקופים נשק ותקבל אסון.
  הגב 29.05.20 18:52
 • אורח
  אני מקווה שלא תתרבה. העולם לא צריך עוד אנשים כמוך. תודה
  30.05.20 07:56
 • אורח
  מדוע הסייעות גויסו ראשונות האם הם החזית הרכה. ?
  הגב 29.05.20 18:56
 • אורח
  לא חייב לבוא לעבודה. אפשר גם להתפטר ולתת מקום למי שרוצה לעבוד (יש הרבה מובטלים במשק)
  29.05.20 19:02
 • אורח
  את לא חייבת לעבוד בזה. תתפטרי, תפני מקום למי שרוצה לעבוד. יש הרבה מובטלים במשק
  29.05.20 19:04
 • אורח
  היו צריכים מהתחלה לא לפתוח חטיבות ביניים, הם ילדים גדולים שלא צריכים השגחה של הורים ומסתדרים מצויין עם זום
  הגב 29.05.20 18:58
 • אורח
  בהחלט נכון
  29.05.20 19:06
 • אורח
  צודק. הם לא צריכים השגחה. ההורים יכולים ללקכת לעבודה. ממש מגוחך הסיפור.
  29.05.20 19:06
 • אורח
  גם את הכיתות הנמוכות והגנים זה שלשרת לא הבנתםרמה המשחקים האלה לא נשאר עוד הרבה עד סוף השנה לסגור הכל וסהו הכי בטוח
  הגב 29.05.20 18:59
 • אורח
  את גננת או סיעת מרגישים😉
  29.05.20 19:03
 • אורח
  עדיף תסגרו קניונים וחנויות לא נחוצות
  הגב 29.05.20 19:06
 • אורח
  לסגור גם את האוניברסיטה הפ מסתדרים מצויין עם הזום ב 95% מהשיעורים.
  הגב 29.05.20 19:08
 • אורח
  והנסיעה באוטובוסים לאוניברסיטה ממש מסוכנת מבחינת הדבקה.
  29.05.20 19:08
 • אורח
  וגם הרכבות.
  29.05.20 19:09
 • אורח
  בקיצור כל מה שלא נחוץ להבראת המשק עדיף לסגור
  29.05.20 19:12
 • אורח
  גם בסופרים ניצמדים אין סבלנות
  29.05.20 19:27
 • אורח
  עדיף לעשות זום עם נהג הרכבת גם מאשר לנסוע ברכבת
  30.05.20 15:49
 • אורח
  עם נהג רכבת זה כמו עם גננת, בערך אותה יעילות🤣
  30.05.20 18:06
 • אורח
  למה לא כותבים רשימת בתי ספר?!!
  הגב 29.05.20 19:12
 • אורח
  יש בכתבות שונות בחדשות
  29.05.20 19:15
 • אורח
  לגבי סבא וסבתא אני מקווה שאף אחד לא נפגש איתם גם קודם. זו מחלה שמסוכנת רק להם וחבל לסכן אותם
  הגב 29.05.20 19:13
 • אורח
  אולי יש כאלה שנפגשים בכוונה , מסיבות כלכליות ( ירושה)
  30.05.20 09:02
 • אורח
  רק את החטיבות והתיכונים יסגרו ויגיד לכם למה כשהנוער נפגשים חייבים להתנשק ולהתחבק זו הבעיה הנוער....
  הגב 29.05.20 19:13
 • אורח
  מתנשקים, מתנשקים ומביאים לנו את הקורונה עם המון אהבה.
  30.05.20 15:50
 • אורח
  אגיד***הוא יגיד.
  30.05.20 16:38
 • אורח
  למה שוב פעם היסטריה?? לא למדתם כלום מהגל הראשון? תהיו ממוקדים- את מי לסגור (לא את כל הארץ)? איזה קבוצת אוכלוסיה (מי בסיכון) ? האם הפעם צוותי החינוך כן ישימו מסיכות למען לא יתפזר הוירוס?
  הגב 29.05.20 19:15
 • אורח
  אני עדיין מחכה לגל ראשון . מה היה ולא שמתי לב😔
  29.05.20 19:18
 • אורח
  כל זה קורה בגלל שהולכים בלי מסכות או אם מסכה על הסנטר
  הגב 29.05.20 19:15
 • אורח
  חבל באמת שלא מקפידים על מסיכות. זה דבר שהכי קל לעשות ומוריד תחלואה ולא פוגע במשק
  29.05.20 19:22
 • אורח
  עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם עם
  29.05.20 21:33
 • אורח
  בדיוק....תצאו עם מסיכות מהבית...ולא,מסיכה על הסנטר לא עוזרת וגם לא מסיכה ביד
  30.05.20 12:08
 • אורח
  אנשים ממש גיבורים בלי מסיכות! מי שבלי מסיכה על הפנים- טיפש ומטופש
  30.05.20 15:52
 • אורח
  לדעתי לא היו צריכים למהר בפתיחת חטיבות הביניים ושאר ההקלות שבאו לאחר מכן. הבת שלי בחטיבה היא הסתדרה מצויין בזום
  הגב 29.05.20 19:18
 • אורח
  זום זה מעולה! בעיקר של הדבורים
  30.05.20 15:53
 • אורח
  מוזר עד כמה יהודים מטומטמים
  הגב 29.05.20 19:21
 • אורח
  זה לא היהודים שמטומטמים - אלה הגויים שהביאו את המחלה
  30.05.20 15:54
 • אורח
  מעניין מה יהיה עם חוגים ביום ראשון? היו אמורים להיפתח. מקווה שעדיין יפתחו
  הגב 29.05.20 19:27
 • אורח
  שבת שלום, לכל השחצנים שמדברים על המורים והגננות: תלכו לעבוד בגן או בבית ספר 3 ימים בלבד! ואז יש לכם זכות להביע דעה! למה חסרים כל כך הרבה עובדי הוראה? ומי שלא עושה לא טועה.ולתת שיעור בזום, זה ברגע?אז נכון, יש כעס ודאגה, אבל בריאות לפני הכל! מכל הלב!!!! מורה שלימדה 35 שנים.
  הגב 29.05.20 19:37
 • אורח
  מי שלא מעוניין לעבוד בזה לא חייב. עדיין לא מכריחים לעבוד פה בשום מקצוע אף אחד. אם מישהי יכולה למצוא משרה בתחום אחר אז בבקשה. אבל שלא יצפו שישלמו להם שכר שהם יושבים בבית
  29.05.20 19:47
 • אורח
  רק שלא יספרו שיש שיעורי זום לילדי הגן זה ממש בדיחה🤦‍♂️
  29.05.20 20:30
 • אורח
  חוקי הצע וביקוש מראים במובהק שמקצוע המורה אינו מציאה. אז שכל הקוטרים שישימו מים בפה ...
  29.05.20 22:10
 • אורח
  הכל שאלה של עדיפות. למות מהקורונה או למות מכלכלה קורסת. רק ש.. מדהים הזילזול במסכות. אולי אחד משלושים חובשים מסכה נכון.
  29.05.20 22:12
 • אורח
  בשביל להיות מורה או גננת לא צריך הרבה IQ כל אחד מתקבל. יש בזה בעיה כמובן , הכי טוב אם היה אפשר לפטר את כולם ולקבל לעבודה לפי כישורים ותוצאות ולשלם בהתאם כמו שנהוג בשאר המשק
  29.05.20 23:37
 • אורח
  היה ברור...איפה כל אלה שאמרו שכבר אין קורונה?
  הגב 29.05.20 19:47
 • אורח
  קורונה הייתה ויש , אבל היא לא מורגשת לאנשים בריאים וצעירים. אנשים מבוגרים צריכים להיזהר ולשבת בבית
  29.05.20 20:03
 • אורח
  הבעיה היא שהאנשים הבריאים וצעירים מפיצים אותה עד שפוגעת המבוגרים וגם לא כל המבוגרים יכולים להשאר בבית,צריך ליצור מקום בטוח עד כמה שאפשר כדי שמי שלא יכול להשאר בבית יוכל לצאת
  30.05.20 12:01
 • אורח
  אז שאנשים מבוגרים מעל גיל 60 ישארו בבית
  30.05.20 17:45
 • אורח
  מבחינה כלכלית הקרונה הסתיימה ומבחינה בריאותית יש קרוננה וכבר משגעים אותנו מה לעשות צריך להקפיד ולסגור את מערכת החינוך זה לא עובד כי בגנים אי אפשר לשמור על הכללים אז עדיף לא לפתוח את הגנים
  הגב 29.05.20 21:25
 • אורח
  כבר מזמן פתוחים. כרגע מדברים על סגירת חטיבת ביניים.
  29.05.20 23:23
 • אורח
  אם יסגרו גנים צריך לשלם להורים שישמרו על ילד ולא ילכו לעבודה. נראה לכם יש כסף למדינה לאחר שחילקה לכולם.
  29.05.20 23:24
 • אורח
  למדינה לא נשאר כסף...חחחח תיראה כמה אנשים לא קיבלו את מה שהבטיחו להם- מדינה אוכלת יושביה
  30.05.20 15:58
 • אורח
  הורים יקרים לא להחזיר את הילדים לבית הספר עדיף זום שיחזורו ב1 ל9
  הגב 29.05.20 21:26
 • אורח
  את מורה וזה מורגש. ברור שאת רוצה זום. בעיני הורים עדיף ילדים מכיתה ד' להשאיר בבית ללא שום זום. ואת המורים לשלוח לחל"ת. ואת הכסף שיחסכו לתת לאנשים נזקקים.
  29.05.20 23:27
 • אורח
  אתה ממש חצוף ובור עם הארץ. שאתה אומר שהגננות בייבי סיטר.אני לא גננת.אבל מנסיוני הילדים לומדים ומקבלים ערכים בגן..מה שאתה לא מסוגל לתת
  הגב 29.05.20 22:35
 • אורח
  את ממש לא גננת 😉
  29.05.20 23:27
 • אורח
  מבחינתי גננת זה בייבי סיטר. מה כבר אפשר ללמד ילדים בגיל 3-5 . בגיל הזה בעיקר מבלים ונפגשים עם חברים. גננת זה בייביסיטר זולה שמדינה נותנת לציבור ההורים שיצאו לעבוד וישלמו מסים
  29.05.20 23:32
 • אורח
  ממש תגובה מטופשת, בגן יש ערכים ולומדים בו דברים חדשים כמו צבעים, צורות, עונות השנה, חגים ועוד דברים רבים שלך הם מובנים אך לילדים עדיין לא- ואני בכלל לא גננת, אבל שכל יש.
  30.05.20 16:01
 • אורח
  כש****.
  30.05.20 16:42
 • אורח
  תוך כמה שבועות אפשר ללמד ילד צבעים , צורות, עונות השנה לא צריך בשביל זה גן גן נותן לילד מסגרת למפגש חברתי, אבל המטרה העיקרית שלו זה בייבי סיטר זול להורים שיכלו לצאת לעבודה
  30.05.20 17:51
 • אורח
  היה ברור ככה זה כשלא שומרים על הכללים רק חבל שאין כנסות ואז היה נראה אחרת
  הגב 29.05.20 22:45
 • אורח
  מה זה כנסות???.
  30.05.20 08:53
 • אורח
  בדיוק ....המינימום זה להיות עם מסיכה כמו שצריך ולשמור מרחק...זה כל מה שביקשו
  30.05.20 12:04
 • אורח
  קנסות זה חובה! אולי ככה אנשים יתחילו להתעורר ולא להיות גיבורים.
  30.05.20 16:01
 • אורח
  חטיבה ותיכונים יסיימו מוקדם . לא אסון . ילדים גדולים יסתדרו וכך גם הוריהם . לגבי העובדים הזרים ?! זה מתבקש להתייחס אליהם כבני אדם בעלי זכויות . רבים מהם מטפלים באוכלוסיית הקשישים . גם לפליטים חייבים לתת פתרון טיפולי אנושי .
  הגב 29.05.20 23:07
 • אורח
  נכון בעיה שמחלה מתפשטת אצל עובדים זרים , הם ידביקו קשישים ואז יהיו הרבה מתים
  29.05.20 23:33
 • אורח
  לגמרי מסכים
  30.05.20 00:28
 • אורח
  נכון
  30.05.20 16:02
 • אורח
  פעימה שניה של קורונה ! תזהרו ותשמרו על עצמכם ! הרבה בריאות לכל עם ישראל
  הגב 29.05.20 23:44
 • אורח
  לא הרגשנו פעימה ראשונה. רק חבל שהרסו כלכלה
  30.05.20 08:56
 • אורח
  קיצר כולכם מטומטמים תמשיכו לדבר שטויות והקרונה תדבר בעד עצמה ותמשיך לידפוק הדבקות יאלה הודרוב יסמי
  הגב 30.05.20 01:35
 • אורח
  חחחח אתה גזור
  30.05.20 04:42
 • אורח
  יו לא ישנת כל הלילה כדי להגיב את התגובות ההזויות שלך, עד מתי????.
  הגב 30.05.20 08:57
 • אורח
  אבל מה עם בתי ספר יסודיים? למה רק תיכונים?!
  הגב 30.05.20 10:05
 • אורח
  כי הורים צריכים לצאת לעבודה כדי לשלם מיסים למדינה כדי שלמורות וגננות יהיה כסף למשכורות
  30.05.20 17:58
 • אורח
  פתחו גנים ו... כמו ביפן.
  הגב 30.05.20 10:08
 • אורח
  את גננת 😉 חבל שלא שלחו כל הגננות לחל"ת שרק סגרו גנים. הם היו ראשונות שרוצות לחזור
  30.05.20 17:54
 • אורח
  אן שום קורונה עובדים עלינו . רק צריך ליבדוק טוב מה הרבח שלהם
  הגב 30.05.20 11:31
 • אורח
  חיפוש קטן בגוגל יפריך את הטענה שלך...צריך רק להוציא את הראש מהחול
  30.05.20 12:06
 • אורח
  תינהג כמו שאתה רוצה אתה אחראי על עצמך, ואל תנחה אחרים איך לנהוג בימים אלו, ודיי עם כל התגובות ההזויות האלה בכל דקה.
  30.05.20 16:48
 • אורח
  בושה וחרפה איך יש כאלה שמרשים לעצמם להתבטא נגד מורים וגננות שבידיהן אנו מפקידים כל בוקר את היקר לנו מכל. לא מפליא שישנם ילדים שמתנהגים למורים באופן מחפיר. הכל מהבית.
  הגב 30.05.20 12:07
 • אורח
  לשמור על ילדים זה עבודה שלהן. אם יכשלו נפטרו/ יכנסו לכלא. כמו רופא או אחות אם יתרשל יכנס לכלא
  30.05.20 17:56
 • אורח
  מורות וגננות הביאו את זה על עצמן. בגלל קורונה כולם גילו שזה ציבור אנוכי שלא מוכן לתרום כלום למדינה. בזמן שהרבה אנשים פוטרו או יצאו לחל"ת הן ישבו בבית וקיבלו משכורת מלאה. ושביקשו מהן לעבוד 50 אחוז מימים אלו בחופש הגדול התנגדו וזה פגע במשק.זה מראה על אנוכיות שלהן בראשות יפה בן דוד
  30.05.20 18:04
 • אורח
  קראתי את כל התגובות שאתם שולחים וחבל על השטויות שאתם כותבים הרי הזהירו את התושבים שיהיה שוב מהמגפה אבל לאף אחד לא אכפת עשו הפגנות לפתוח ומה קרה עכשיו כולם הכנסו לבדוד ומה עשיתם בזה
  הגב 30.05.20 12:35
 • אורח
  ברחובות עליה של 2 מאומתים.
  הגב 30.05.20 15:29
 • אורח
  לא רואים פקחים ולא משטרה. לכן המצב יחזור יהיו הדבקות.
  הגב 30.05.20 15:54
 • אורח
  אתה צודק. אבל אני צריכה לציין שהופתעתי בערב חג לראות משטרה שמעירה למישהי שבלי מסכה ואיימה לתת קנס. אין ספק שצריך הגברת אכיפה.
  30.05.20 16:15
 • אורח
  איזה בתי ספר נסגרים ברחובות
  הגב 30.05.20 19:11
 • אורח
  עוד בן אדם משועמם רושם הודעות של שורה 🤯 למה לא חוסמים אותו?
  הגב 30.05.20 19:53
 • אורח
  ממי אתה מצפה שיחסום??, יש כאן מדור לכל מיני תלונות הערות מישהו מתייחס ומגיב???, לא מוחלט.
  30.05.20 22:58
 • אורח
  אזה בלגן מה יהיה מפחיד
  הגב 30.05.20 20:06
 • אורח
  כשלון טואלי של רז קינסטליך וליאל אבן זוהר- צריכים ללכת הביתה- החינוך בראשון הפקר
  הגב 31.05.20 09:39
 • אורח
  קינסטליך ואבן חן !! תורו לבצע בדיקות קורונה מדגמיות בכל בית ספר וגן!!זאת אחריותכם.. אל תהיו ראש קטן ואל תחכו שיצאו הוראות כאלה.. תהיו יוזמים וראשון לציון !!
  הגב 31.05.20 11:03
 • אורח

אתר be106 מתרחב! בחודש יוני נפתח אתר נוסף בחולון "be106 חדשות חולון"

נתוני האתר לחודש אפריל 2020 על פי גוגל אנליטיקס: כ - 8 מיליון דפים נצפים - ומעל 460 אלף גולשים ייחודיים

אבי בר | | תגובות: 4
רשת מקומוני be106 ממשיכה להתרחב ובמהלך חודש יוני 2020 נפתח אתר מקומי בחולון.

כיום לרשת be106 יש מקומונים נפרדים ברחובות, ראשון לציון, בת ים, גדרה, מזכרת בתיה וקרית עקרון.

על פי תוכנית ההתרחבות של הרשת מידי שנה נפתח לפחות אתר מקומי נוסף ולאחר חולון נפתח ברמת גן.

בשנה הקרובה נפתח ונחזק את מדור הנדל"ן של אתר be106 ונתרחב לכיוון בת ים.

תחום נוסף שנפתח תהיה חנות מקוונת באתר, אך לא חנות רגילה של מבחר גדול של מוצרים, אלא מידי פעם נבחר כ - 2 – 3 מוצרים ואותם נשווק בתנאים טובים לציבור הגולשים.

נתוני האתר לחודש אפריל 2020 על פי גוגל אנליטיקס

דפים נצפים - 7,939,462

גולשים ייחודיים - 466,342

צילום מסך גוגל אנליטיקס

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא רואים את הכתובות
  הגב 28.05.20 19:39
 • אורח
  בחודש יוני ייפתח***, ולא נפתח= עתיד, עברית קשה שפה.
  הגב 29.05.20 17:02
 • אורח
  מדוע המבוגרת מימין עם פרצוף כאילו טבעו לה האוניות? ומדוע נראה כי את המבוגרת משמאל זה משעשע?
  הגב 31.05.20 20:53
 • אורח

החברה העירונית רחובות הוציאה למכרז את הפעלת מרכז הנופש מרכז וייסגל

המכרז ניתן למשך 3 שנים בו ימשיך הזוכה להפעיל את המרכז עם התוכניות הקיימות של החברה העירונית- הבריכה הכשרה, תוכנית השחייה לכיתות ה ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10


החברה העירונית ברחובות יצאה במכרז להפעלת ותחזוקת מרכז הספורט והנופש - מרכז וייסגל. על פי התנאי המכרז המפעיל החדש ימשיך את פעילות הבריכה כפי שהייתה מבחינת:

הקצאת שעות לציבור הדתי "בריכה כשרה" (שעות נפרדות לנשים וגברים).

מפעל השחייה של החברה העירונית לכיתות ה.

קייטנות רשת חוויות.

לימודי ואימוני שחייה של העמותה לקידום השחייה ברחובות.

מחירי הכניסה המקסימאליים למרכז הספורט יהיו המחירים הקבועים במחירון שנקבע על ידי החברה העירונית

הזוכה במכרז יקבל את ניהול המרכז למשך 36 חודשים כאשר השנה הראשונה תהיה תקופת ניסיון בה תבחן החברה העירונית את הפעלת המרכז על ידי הזוכה.

על פי התכנון המקורי, הזוכה במכרז אמור להפעילו מ - 1/7/2020. אך בגלל הקורונה ייתכן שמועד הודעת הזוכה המפעיל תידחה מעט.


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי הטפש שהשכיר את הבריכה שהעיריה לא מסוגלת לתפעל לפי התפריט של עצמה. אתם רוצים להטות מדיניות בכסף של אחד כמו גיידמאק פרייאר ,שתכניסו את היד לכיס שלו ותחלבו
  הגב 28.05.20 17:46
 • אורח
  רק אידיוט יקח את ויסגל העיריה שלא מסוגלת להפעיל ורוצה להפיל אנשים כמו יתר המפעילים שהיו ובינהם העיריה עצמה
  הגב 28.05.20 18:10
 • אורח
  העיריה צריכה לשלם למפעיל ןלא להיפך מסכן מי שיקח דינו נחרץ לפשיטת רגל
  הגב 28.05.20 18:12
 • אורח
  אם הערייה לא היתה נכנעת לציבור החרדי ומשאירה תמקום כמו שהוא היה הרבה יותר טוב
  הגב 29.05.20 08:18
 • אורח
  נכון, התנאים לא הכי אידיאלים
  29.05.20 17:54
 • אורח
  העיריה גנבה את המרכז, מקרן ויסגל שדדה את האדמות ועכשיו מחפשת פרירים שיפסידו כסף
  הגב 29.05.20 13:10
 • אורח
  אבל למה וייסגל מפסידה ? אני זוכר שוייסגל הייתה מפוצצת אנשים והופעות מה קרה לזה ?
  הגב 29.05.20 15:56
 • אורח
  היו היה לפני עשור +++
  29.05.20 16:19
 • אורח
  מפוצצת בערסי. עכשיו הערסים עברו לפקולטה וגם למכון.
  29.05.20 18:02
 • אורח
  היה לנו מנוי משפחתי בפקוליטה לחקלאות וברחנו אחרי כמה ימים בגלל שהיו המון סוטים מבוגרים שחלקם דתיים שהיו גם בשבת למרות שהם דתיים.
  הגב 29.05.20 18:43
 • אורח

מדור הנדל"ן... באיזה מחיר באמת נמכרו 106 דירות בתקופה האחרונה ברחובות? רשימת הדירות וכתובותיהם בכתבה הבאה

הנכס היקר ביותר נמכר ברחוב הגר"א ב4.2 מיליון ש"ח ,הנכס הזול ביותר שנמכר היה ברחוב גורדון שנמכר ב878,000 ש"ח.

לימור עידן | | תגובות: 6


מידי חודש ניתן לכם הצצה לנתוני מכירת הדירות ברחובות על פי נתוני רשות המיסים :

הנתונים בכתבה מתייחסים לחודש ינואר 2020:
רחובות

כתובתמספר חדריםמחירפרטי נכס
נוה אלון 241.6 מיליון ש"חקומה: 1 שטח:94.30
גורדסקי 83.51.4 מיליון ש"חקומה: 1 שטח:92.90
ההגנה 2431.032 מיליון ש"חקומה: 4 שטח:57.70
אלתרמן נתן 252.19 מיליון ש"חקומה:5 שטח:134.45
מנוחה ונחלה 164.51.58 מיליון ש"חקומה:5 שטח:100.85
גבריאלוב 2731.13 מיליון ש"חקומה:1 שטח:63
מדהלה יעקב 3462.875 מיליון ש"חקומה: שטח:250
ויצמן 441.575 מיליון ש"חקומה:1 שטח:94.72
פורר משה 841.605 מיליון ש"חקומה:7 שטח:70.90
גורדון 32878,000 אלף ש"חקומה:3 שטח:54
כוכבי דוד 2431.375 מיליון ש"חקומה:8 שטח:75.64
בן גוריון 15 1.865 מיליון ש"חקומה:11 שטח:123
מורדי הגיטאות 153.51.58 מיליון ש"חקומה:1 שטח:72
בן גוריון 141.8 מיליון ש"חקומה:8 שטח:103
יוספזון 842.3 מיליון ש"חקומה:5 שטח:98
קנדלר 4041.67 מיליון ש"חקומה:קרקע שטח:87
חזון איש 651.961 מיליון ש"חקומה: 5 שטח:125.34
בני משה 1652.185 מיליון ש"חקומה: 7 שטח:126
הקבוצים 431.045 מיליון ש"חקומה:1 שטח:59
הנשיא הראשון 4131.55 מיליון ש"חקומה:4 שטח:74.85
מנוחה ונחלה 1641.445 מיליון ש"חקומה:6 שטח:100.85
מילר טובה וטוביה 13.51.49 מיליון ש"חקומה: 4 שטח:74.06
עזרא 4831.31 מיליון ש"חקומה:2 שטח:65.40
הנשיא הראשון 2441.62 מיליון ש"חקומה: 3 שטח78:
ש. בן ציון 1431.58 מיליון ש"חקומה:2 שטח:77.51
יבנה 1541.8 מיליון ש"חקומה:1 שטח:92.60
רמב"ם 8951.8 מיליון ש"חקומה:2 שטח:98.90
הגר"א 242.15 מיליון ש"חקומה:2 שטח:112
הר הצופים 3131.793 מיליון ש"חקומה:3 שטח:89.20
הים 1231.745 מיליון ש"חקומה:3 שטח:94
כרמל 742.05 מיליון ש"חקומה:16 שטח:106.80
שמעוני דוד 93.51.4 מיליון ש"חקומה:2 שטח:81
בני משה 931.21 מיליון ש"חקומה:4 שטח:60
הים 1262.352 מיליון ש"חקומה:21 שטח:133
בנימין 3931.245 מיליון ש"חקומה:1 שטח:66.72
אברמסון מירון 741.65 מיליון ש"חקומה:2 שטח:107
אליעזר יעקבוסון 113.51.5 מיליון ש"חקומה:1 שטח:79
הרצל 20331.43 מיליון ש"חקומה:3 שטח:81.70
פרופ' הרשקו אברהם 252.31 מיליון ש"חקומה:1 שטח:131
עזרא 5031.56 מיליון ש"חקומה:קרקע שטח:75.60
לוין אפשטיין 4152.76 מיליון ש"חקומה: 3+4 שטח:129.76
גורודסקי 2842.29 מיליון ש"חקומה: שטח:100
סיקו מאיר 631.55 מיליון ש"חקומה:3 שטח:67.13
חן 5551.9 מיליון ש"חקומה:1 שטח:103.87
ירמיהו 652.05 מיליון ש"חקומה:5 שטח:147.75
פרופ' קציר אפרים 1052.37 מיליון ש"חקומה:1 שטח:127
סיטקוב 431.485 מיליון ש"חקומה: 4 שטח:69.97
לוין אפשטיין 4551.8 מיליון ש"חקומה: 2 שטח:113.90
דולינסקי 1131.27 מיליון ש"חקומה: 2 שטח:89.75
איזנברג 103896,000 אלף ש"חקומה: 4 שטח:54.32
הרצל 9641.5 מיליון ש"חקומה:5 שטח:95.82
פרופ' הרשקו אברהם 152.52 מיליון ש"חקומה:6 שטח:135
פרופ' קציר אפרים 1752.4 מיליון ש"חקומה:5 שטח:124
פריד משה 3541.9 מיליון ש"חקומה:1 שטח:128
בית הפועלים 431.26 מיליון ש"חקומה:2 שטח:73.90
תר"ן 1131.2 מיליון ש"חקומה:1 שטח:58
ביאלר קלמן 241.74 מיליון ש"חקומה:1 שטח:101
ברנר 362.51.16 מיליון ש"חקומה:4 שטח:56.90
ויצמן 3031.3 מיליון ש"חקומה:1 שטח:73.50
בני משה 1652.185 מיליון ש"חקומה: שטח:125
חזון איש 641.845 מיליון ש"חקומה:2 שטח:113.66
הנשיא הראשון 3651.855 מיליון ש"חקומה:7 שטח:104.41
כרמל 842 מיליון ש"חקומה:3 שטח:102.10
חתוכה זכריה 1041.7 מיליון ש"חקומה:4 שטח:93
ההגנה 5471.7 מיליון ש"חקומה:4 שטח:140
הגר"א 252.95 מיליון ש"חקומה:7 שטח:140
מנוחה ונחלה 3741.71 מיליון ש"חקומה:3 שטח:86.55
ידין יגאל 162.247 מיליון ש"חקומה:3+4 שטח:163.20
בנימין 63.51.84 מיליון ש"חקומה:8 שטח:88
הרב שאולי 741.84 מיליון ש"חקומה:8 שטח:100
כרמל 442.04 מיליון ש"חקומה:2 שטח:103.10
כרמל 742.05 מיליון ש"חקומה:13 שטח:92
כרמל 731.735 מיליון ש"חקומה:2 שטח:70.10
הולצברג שמחה 741.755 מיליון ש"חקומה:4 שטח:90
שטיינברג 231.2 מיליון ש"חקומה:1 שטח:57.50
הגר"א 254.2 מיליון ש"חקומה: שטח:195
גלוסקין 1952.29 מיליון ש"חקומה:4+5 שטח:121.15
הגר"א 253.05 מיליון ש"חקומה:5 שטח:140
כובשי יוסף 1141.72 מיליון ש"חקומה:1 שטח:97.88
מזרחי משה 231.2 מיליון ש"חקומה:2 שטח:65
דובנוב 1152.8 מיליון ש"חקומה: שטח:200
חתוכה זכריה 1241.62 מיליון ש"חקומה:1 שטח:93
הים 1252.322 מיליון ש"חקומה:21 שטח:133
מקוב בתיה 2452.2 מיליון ש"חקומה:4 שטח:120
גורדון 1441.65 מיליון ש"חקומה:2 שטח:92.40
גורודסקי 2831.725 מיליון ש"חקומה:1 שטח:80
וילקומיץ שמחה 1442.48 מיליון ש"חקומה: שטח:112
וילקומיץ שמחה 1642.15 מיליון ש"חקומה: קרקע שטח:82.27
איזנברג 2141.7 מיליון ש"חקומה:2 שטח:97.85
הנביאים 1141.92 מיליון ש"חקומה:4 שטח:98.25
חתוכה זכריה 1041.6 מיליון ש"חקומה:5 שטח:93
בן גוריון 152.08 מיליון ש"חקומה:15 שט123ח:
העליה 931.07 מיליון ש"חקומה:1 שטח:67.50
יעקב 3241.725 מיליון ש"חקומה:3 שטח: 89
סוקולוב 131.41 מיליון ש"חקומה:1 שטח:56.80
פרוג 463.075 מיליון ש"חקומה: 5 שטח:150
הרב דוד ישראל 7341.65 מיליון ש"חקומה: 5 שטח: 92.96
הר הצופים 6241.97 מיליון ש"חקומה:5 שטח: 93.80
יהלום 1872.9 מיליון ש"חקומה: קרקע+1+2 שטח:163.02
יחזקאל 241.75 מיליון ש"חקומה: 4 שטח:109
סוקולוב 841.84 מיליון ש"חקומה:2 שטח:104.62
הים 1252.002 מיליון ש"חקומה: 3 שטח: 125
הר הצופים 2552.25 מיליון ש"חקומה: 3 שטח:123
עזרא 4631.2 מיליון ש"חקומה: 3 שטח:64
הרימון 331.667 מיליון ש"חקומה:1 שטח:72.69
הים 1263.262 מיליון ש"חקומה:24 שטח:194הנתונים נכונים ליום 4.5.2020

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי שכרגע בשכירות וישאר תמיד בשכירות כי אין הון עצמי ראשוני להביא לבנק אין טעם שיקרא את העיסקאות שבוצעו כי זה מלח גס על הפצע הפתוח
  הגב 29.05.20 08:49
 • אורח
  העיסקאות המצויינות מדברות על חודש ינואר. טרם הקורונה. מידע לא רלוונטי. באווירת המיתון כעת, מחירי הדירות צפויים לקבל מכה חזקה למטה.
  הגב 29.05.20 09:58
 • אורח
  דווקא לא בטוח. כמו תמיד מי שהיה עני נעשה עני יותר ומי שהיה לפני עשיר עוד יותר התעשר. אז עשירים יקנו עוד דירות לעצמם
  29.05.20 18:01
 • אורח
  אתם כותבים על דירות אך היה מישהו שהיה ישן בפסא'ז חיים האם מישהו זוכר מי היה המפורסם?
  הגב 30.05.20 15:24
 • אורח
  לא ולא, מי???.
  30.05.20 23:00
 • אורח
  אין מצב שתושבי ראשל"צ הותיקים לא זוכרים את האגדה שפסא'ז חיים היתה מקום לינתו
  הגב 31.05.20 04:55
 • אורח

רחובות אומרת לא לאלימות נגד נשים! פורום הנשים ברחובות מארגן הסעה לנשות העיר למצעד הנשים שיתקיים ביום שני 1.6 בת"א; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

המצעד יתקיים ביום שני 1.6 בטיילת להט בתל אביב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


לאור מקרי האלימות כנגד נשים שעלו בשבועות האחרונים לכותרות, יצאו נשות ישראל למצעד הנשים להעלאת המודעת למאבק. המצעד ייצא ביום שני 1.6 מטיילת להט בתל אביב בשעה 18:00. אל המצעד מצטרף גם פורום נשות רחובות שיארגן הסעה למקום לתושבות רחובות.

נשים המעוניינות להירשם יש להיכנס לקישור המצורף ולציין את שמה +שם משפחתה https://chat.whatsapp.com/KG2zswePKUj3oHAH197OXi


חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ואלימות נגד גברים היא מקובלת? גברים סובלים יותר מאלימות בהרבה מנשים לידיעתכם!
  הגב 28.05.20 12:23
 • אורח
  רוצה? תארגן משהו! בנוסף הרצח היחידי שאישה רצחה את הגבר שלה זה כי הוא התעלל בה! יצא לך לראות גבר נרצח עי בת זוגתו סתם?
  29.05.20 08:45
 • אורח
  יש גברים גרושים שמתאבדים בגלל התעללות של גרושות מה תגיד על זה יש דברים שחדשות לא מדברים על זה
  30.05.20 03:48
 • אורח
  זה לנשות רחובות, אז למה מפורסם בחדשות ראשון לציון ?
  הגב 28.05.20 12:29
 • אורח
  נשים זה שק של נחשים
  הגב 28.05.20 12:35
 • אורח
  גברים סובלים בשקט
  הגב 28.05.20 13:07
 • אורח
  רוב מקרי האלימות נגד נשים מתקיימים במגזר הערבי. למה אתן לא הולכות להפגין בישובים הערביים? צביעות במיטבה, צביעות ממומנת היטב על ידי כסף שמאלני.
  הגב 28.05.20 14:06
 • אורח
  כולם מתגרשים אני בכלל לא מבינה למה להתחתן מראש ?
  הגב 30.05.20 04:44
 • אורח
  את לא חייבת רק אם את רוצה.
  30.05.20 23:01
 • אורח

קבוצות ההליכה של רחובות חוזרות! החל מיום ראשון 31.5 יחזרו קבוצות ההליכה של החברה העירונית המתקיימות ברחובות ההולנדית, החדשה, אזורי וייצמן והמדע, היובל ועוד; יש לבצע הרשמה בלינק המצורף בכתבה

שימו לב תושבים שנרשמו לפני תקופת משבר הקורונה אין צורך להירשם שוב והם יקבלו הודעות מהמאמנים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


החברה העירונית רחובות הודיעה כי החל מיום ראשון, 31.5, חוזרות לפעילות קבוצות ההליכה בשכונות העיר, במסגרת הפרויקט שזכה להצלחה רבה - "הולכים ברחובות".
האימונים יתקיימו בכל ראשון, בין השעות 20:30-19:30, בשכונות הבאות:

רחובות ההולנדית

נפגשים בספורטק מול המתקנים - עם המאמן ברק רפפורט.


אזורי ויצמן ורחובות המדע

נפגשים בכיכר מתנ"ס חוויות שוויץ המדע - עם המאמן דוד בורנשטיין


רחובות החדשה

נפגשים במתנ"ס חוויות שוויץ ברחובות החדשה - עם המאמנת שירה אליאסי


שכונת היובל

נפגשים בכניסה לפארק היובל מרחוב חיים בר לב - עם המאמנת לימור דמתי


מכון ויצמן

נפגשים בשער הכניסה מרחוב הרצל - עם המאמנת שמרית גרוס


קבוצת הבוקר בימי שלישי מתחילים ב-2.6, בין השעות 7:00-6:00
קרית ההגנה וקרית דוד - נפגשים בגן ליאור - עם המאמנת לימור דמתי
רוצים להצטרף?
ההשתתפות ללא עלות, אך מותנית בחתימה על הצהרת בריאות לפני תחילת הפעילות ובהרשמה מראש בלינק הבא >> bit.ly/2GcNqZF
מתאמנים אשר נרשמו לפני תקופת המשבר יקבלו הודעות מהמאמנים בקבוצות בוואצאפ - אין צורך ברישום חדש.

מספר המקומות מוגבל. הרשמה באתר החברה העירונית רחובות. לפרטים נוספים: 053-3301866


לדברי דורון שמחי, מנהל מחלקת הספורט בחברה העירונית רחובות לתרבות נופש וספורט:

"מטרת הפרויקט הינה להעלות את המודעות לאורח חיים בריא ולהנגיש פעילות המקדמת ספורט. רבים מתושבי העיר חיכו שתקופת הקורונה תסתיים על מנת לשוב לבצע פעילות גופנית בחוץ, בחברה".

לדברי חבר המועצה רועי שרעבי, מחזיק תיק הספורט:

"תחושה נפלאה לשוב לפעילויות הספורטיביות בכלל ולפרויקט שלנו של קבוצות ההליכה. רחובות נחשבת לעיר מובילה בקידום הספורט העממי ובמתן אפשרויות מגוונות לתושבים לעסוק בפעילויות ספורטיביות. במטרה לעודד פעילות ספורטיבית ואורח חיים בריא בקרב התושבים חידשה לאחרונה עיריית רחובות את שלטי ההליכה שהוצבו בשביל ההליכה בדרך בגין, הנחשב לפופולארי מאוד בקרב ההולכים והרצים בעיר. השלטים החדשים כוללים מידע לגבי המרחקים שאותם עוברים ההולכים והרצים בדרך".חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הקורונה OUT! חיי הלילה ברחובות חזרו להיות שוקקים עם תגבורת במקומות הבילוי של סגן ראש העיר יניב מרקוביץ' וחברי המועצה רוני באום ואבי קינד

מקומות הבילוי היו סגורים כחודשיים וחצי

אבי בר | | תגובות: 22
סגן ראש העיר, מחזיק תיק רישוי עסקים עו״ד יניב מרקוביץ׳ , חברת המועצה דר׳ רוני באום וחבר המועצה אבי קינד יצאו הלילה לסיבוב בין מקומות הבילוי בעיר. הלילה נפתחו לראשונה מקומות הבילוי בעיר לאחר חודשיים וחצי שהיו סגורים.

השלושה ביקרו במספר מקומות כדי להביע תמיכה ולהתרשם מקרוב מהחזרה לשגרה של הבליינים והעסקים בעיר.

לבליינים חיכו הפתעות שונות כמו בלונים וכו. מוקדם יותר היום הגיעו פקחי האגף לתנועה , פיקוח שילוט ושיטור עירוני כדי להדריך אותם בדבר כללי החוק לפתיחת המקום על מנת למנוע הידבקות.

יניב מרקוביץ׳:

״באנו לתמוך, באנו להקשיב לבעלי העסקים ולראות מקרוב כיצד חוזרים חיי הלילה לעיר. רחובות ידועה בכל האזור במקומות הבילוי שבה, ואנו שמחים לראות שהשגרה חוזרת . נמשיך לסייע לבעלי העסקים בכל דרך שנוכל״

חבר המועצה אבי קינד:

״אנחנו שמחים שחיי הלילה מתעוררים שוב, כולנו עברנו תקופה מאתגרת, וזה הזמן לשוב גם לשגרת הבילויים כמו קודם״

חברת המועצה דר׳ רוני באום מוסיפה:

״אין כמו רחובות! כולנו התגעגענו למפגשים האלה, מדהים לראות את רחוב הרצל , ממש כמו בלב תל אביב״

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/sale
התפרסמו 22 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד שבאו להזדהות
  הגב 27.05.20 22:20
 • אורח
  איך בידיוק הם מזדהים?
  28.05.20 00:00
 • אורח
  הם רצו ששמם יופיע בעיתון וכך הם הרויחו
  28.05.20 07:15
 • אורח
  נקוה רק שלא נתפרע יותר מדי
  הגב 27.05.20 22:41
 • אורח
  נראה שכולם ללא מסכות
  28.05.20 00:00
 • אורח
  הליצנים הרי משמשים דוגמה
  28.05.20 13:05
 • אורח
  אוהבים אותך רוני!!
  הגב 27.05.20 22:43
 • אורח
  מה יש לאהוב
  28.05.20 00:00
 • אורח
  כאלה חברי מועצה אני אוהב, שמתחברים.
  הגב 27.05.20 23:57
 • אורח
  לא נראה בתמונה שהם מחוברים. נראה שהצטלמו עם עצמם
  28.05.20 00:01
 • אורח
  הם מחוברים לפירסום
  28.05.20 07:16
 • אורח
  חחחח...נראים לא מחוברים
  הגב 28.05.20 00:00
 • אורח
  הלכו לעשות סיבוב שופוני כאילו מישהו מכיר אותם
  הגב 28.05.20 01:44
 • אורח
  מה עם מסכות להראות דוגמא אישית? הגל השני בדרך :(
  הגב 28.05.20 07:49
 • אורח
  איש השוקלד יפה לו אוהב את העדשה ברמות מטורפות
  הגב 28.05.20 09:27
 • אורח
  חבל באמת שלא מקפידים ויושבים קרוב מדי וללא מסיכות. אבל חוץ מזה יופי שסוף סוף הכל נפתח
  הגב 28.05.20 09:40
 • אורח
  אין כמורוני
  הגב 28.05.20 09:44
 • אורח
  למה ההיא עם בחולצת ג׳ינס שיושבת עושה פרצוף עצבני ?
  הגב 29.05.20 15:59
 • אורח
  ממש out חחחח
  הגב 29.05.20 19:16
 • אורח
  מדוע מוסיקה רועשת ב12 בלילה
  הגב 30.05.20 09:02
 • אורח
  אחריות ודוגמה אישית שווה לאפס ,אחפה המסיכות ?אנשי ציבור עאלק ,סתם חבורה של שרלטנין
  הגב 30.05.20 17:33
 • אורח
  הגיע הזמן שאדון מרקוביץ יתחיל לעבוד ולהשתלט על הפקחים המטורפים באגף "אלק" חזות העיר, שרושמים דוחות (הזויים) של 730 ש"ח על קרטונים של פיצה או דברים קטנים אחרים..... אחרי שקראתי את כל התלונות בפייסבוק אני כבר לא בטוח שהפקחים לא זורקים או מעבירים בעצמם את האשפה על מנת לתת דוחות.... זה פשוט לא הגיוני מה שקורה עם הקנסות האלה....
  הגב 31.05.20 08:43
 • אורח

פרויקט המשכיות הדורות יוצא לדרך ברחובות! מחלקת הקליטה פותחת בפרויקט לשימור ההיסטוריה של הווטרנים ברחובות ע"י איתור ושימור תמונות ופריטים מתקופת מלחמתם במלחמת העולם ה2; לפרטים יש לפנות 08-9496580

בנוסף מחפשים במחלקת הקליטה מתנדבים שיוכלו לסייע בסריקה אלקטרונית של תמונות, מכתבים ומסמכים, וכן לתאר אותם בשפות השונות. כל המסמכים הללו יועברו בעתיד לרשות מוזיאון הזיכרון ללוחמי מלחמת העולם השנייה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


פרויקט חדש במחלקת הקליטה: "המשכיות הדורות". הפרויקט החדש של מחלקת הקליטה העירונית נועד לשמר את הזיכרון וההיסטוריה של הווטרנים תושבי העיר, שנלחמו בגרמניה הנאצית.

במהלך החודשים האחרונים עובדי מחלקת הקליטה של החברה העירונית רחובות עמלו ללא הרף כדי לתת תמיכה לבני גיל הזהב, ותיקי מלחמה ומשפחות במצוקה ולשמור על מורל גבוה בקרבם.בין האירועים והפעילויות שיזמו, בלטו האירועים שקיימו לרגל יום הניצחון על גרמניה הנאצית שכללו צעדה של "גדוד הנצח" לכבוד לוחמי מלחמת העולם השנייה, אירוע שנערך בכפוף לדרישות של משרד הבריאות ותוך שיתוף פעולה עם תנועות הנוער של הצופים והנוער הלומד והעובד. כמו כן, זמרים ששרו שירי מלחמה ביצעו מופעים מרגשים ומשמחים, שהתקיימו מתחת לחלונות בתיהם של התושבים הוותיקים, במוקדים שונים ברחבי העיר.
בימים אלה, מחלקת הקליטה העירונית יוצאת עם פרויקט חדש- "המשכיות הדורות", שנועד לשמר את הזיכרון האישי והלאומי של הווטרנים שנלחמו מול גרמניה הנאצית. לשם כך, מבצעים איתור וצילום של תמונות רלוונטיות המתעדות את ההיסטוריה. מחלקת הקליטה פונה לכל התושבים בקריאה למסור תמונות, מסמכים או כל פרט אחר הרלוונטי לתקופת מלחמת העולם השנייה, שיוצגו מאוחר יותר. על מנת לבצע פעולות אלו, מגייסת מחלקת הקליטה מתנדבים שיוכלו לסייע בסריקה אלקטרונית של תמונות, מכתבים ומסמכים, וכן לתאר אותם בשפות השונות. כל המסמכים הללו יועברו בעתיד לרשות מוזיאון הזיכרון ללוחמי מלחמת העולם השנייה.


תגובות והצעות נא לשלוח לכתובת הדוא"ל של מחלקת הקליטה: klita@ironitr.co.il. לפרטים נוספים: 08-9496580
לדברי זוהר בלום, יו"ר ועדת הקליטה ומחזיק תיק החינוך:

"לפרויקט משמעות גדולה הן עבור וותיקי העיר והן עבור האוכלוסיה כולה שכן ישנה חשיבות גדולה לשמר את ההיסטוריה, זהו ערך עליון. אני קורא לכל מי שיכול לסייע, להצטרף לפרויקט ולהתנדב בפעילות מרגשת זו, תודה לכל העוסקים במלאכה"לדברי אילנה הלן תבוריסקי, מנהלת מחלקת הקליטה בעיריית רחובות:

"השנה, שנת ה-75 לניצחון על גרמניה הנאצית, חשנו בצורך החיוני שיש בהעברת הסיפורים של סבינו וסבותינו לבני הדור הצעיר. יזמנו צילומים של סרט המספר את סיפורם של ותיקי המלחמה בעירנו, ואשר יוצג בפני קהל צופים בקרוב, ובמהלך הצילומים, שמנו לב שבכל בית מצוי ארכיון גדול של תמונות. התמונות נשמרות בצורתן המקורית, על גבי נייר, וחלקן כבר דהויות למדי. ואז חשבנו שאולי מוטב היה לשמר את האוצר הזה בצורה אלקטרונית, כי הרי מאחרי כל תמונה עומד סיפור חיים של משפחה ודור. אני שולחת ברכה לרגל 75 שנים לציון הניצחון על גרמניה הנאצית, ואלפי תודות של שמיים שקטים, איחולי בריאות ואריכות ימים".


חדשות רחובות בוואטסאפ

תושבי רחובות המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות רחובות לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/233
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יש גם מתנדבי הישוב לצבא הבריטי שאותם לא מזכירים כלל בניהם בני רחובות אמי תבדל״א ילידת רחובות שירתה בח״א הבריטי בקהיר בזמן המלחמה ואבי ז״ל שברח מוינה אוסטריה בהיותו בן 17 ביוני 1941 ועלה לארץ וזייף את גילו ל-18 והתגייס לצבא הבריטי עד סיום המלחמה רק את יוצאי ברית המועצות מזכירים כל הזמן
  הגב 27.05.20 22:22
 • אורח

זמן ההמתנה הממוצע לתאגיד המים ברחובות עומד 2-3 דקות כאשר למעלה מ2,000 פניות בנושא תשתית הביוב/ נזילות בעיר

כך עולה מדו"ח השנתי לתושב אותו מפרסם תאגיד המים הבאר השלישית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10


תאגיד המים הבאר השלישית פרסם בימים אלו את הדו"ח השנתי לתושב, בנושא פעילות התאגיד במהלך השנה האחרונה, הכוללת נתונים על עבודות התשתית, פניות של התושבים ועוד.

על פי הדו"ח רוב הפניות של התושבים למוקד הטלפוני היו על מנת לבצע תשלומים ובירור מצב חשבון


פניות התושבים מראים כי בנושא תקלות באספקת מים וביוב התקבלו 5,970 פניות בשנת 2019 כאשר שלושת הפניות העיקריות היו על:

תשתית ביוב עם 2,153 פניות

פיצוץ/נזילות עם 1,384 פניות
זמני ההמתנה :

משרדי הבאר השלישיתמוקד טלפוני
זמן המתנה ממוצע בדקות 3.182.39
זמן טיפול ממוצע בדקות7.184.14התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אתם משקרים את הציבור המתנתי השבוע למענה 40 דקות בתענת הקורונה
  הגב 28.05.20 18:40
 • אורח
  שקרנים נכון מאוד בעלי התקשר והיה על הקו יותר מחצי שעה בסוף ניתקו לו בושה
  הגב 29.05.20 08:16
 • אורח
  איך אתם רושמים דבר כזה לא נכון אתם לא עונים בכלל הכל מוקלט ממתינים שעות ולא עונים.נשלח את זה הלאה אי אפשר ככה יותר לשתוק
  הגב 29.05.20 08:17
 • אורח
  אתם לא עונים בכלל, ניסיתי שבוע שלם בזמנים שונים, ואין מענה
  הגב 29.05.20 10:49
 • אורח
  זאת באמת הגזמה וחוסר יושר. בשבועיים האחרונים התקשרתי 4 פעמים! והמתנתי 40 דקות עד שעה. ללא מענה בסוף. פדוט שקר.
  הגב 29.05.20 13:29
 • אורח
  כל מה שנאמר לפני צודקים ועוד יותר מזה
  הגב 29.05.20 16:49
 • אורח
  שקרניםםםםם!!!!! אין מענה גם אחרי שעה. בושה
  הגב 30.05.20 16:38
 • אורח
  הבאר השלישית ,,,,עושקים את האזרחים עים תשלומים מוגזמים ואין עים מי לדבר
  הגב 31.05.20 00:28
 • אורח
  מי כתב את זה ? בטח מנכל התאגיד ,,,,
  הגב 31.05.20 00:29
 • אורח
  תאגיד של גנבים תתביישו
  הגב 31.05.20 00:30
 • אורח

המדור של ציונה 

נציגי מרחב שפלה בבנק דיסקונט הפתיעו את דיירי בית האבות לב רחובות עם מאפים לרגל החג

צוות בית האבות הודה לבנק דיסקונט על התרומה והעניק להם מכתב הוקרה על היוזמה המבורכת.

ציונה | | תגובות: 13


לרגל חג השבועות נציגי מרחב שפלה בבנק דיסקונט, החליטו להפתיע את דיירי בית האבות "לב אבות" ברחובות. נציגי המרחב בהנהלתה של סוניה אדרי, הגיעו השבוע אל המקום וחלקו לדיירים 130 פשטידות לחג השבועות. צוות בית האבות הודה לבנק דיסקונט על התרומה והעניק להם מכתב הוקרה על היוזמה המבורכת.

חדשות רחובות בוואטסאפ

תושבי רחובות המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות רחובות לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/233
התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אחריי שהבנקים שודדים את האנשים מחלקים להם מאפים פחחחח.
  הגב 28.05.20 13:23
 • אורח
  הנוכלים מהבנק .זה בדיוק כמו שגובים מהעולם התחתון יחלקו סוכריות לילדים של המשפחות ששדדו אותם בהלואות רצחניות .! הנוכלים האלה חסרי בושה שודדים כשמגיע קשיש לבנק ומבקש שיתנו לו 100 שקל חריגה בועטים אותו החוצה כאחרון הגנבים . הם "קנו " מוצרי מאפה מהריבית שעשו על הקשישים שבאו אליהם ! חסרי בושה !
  הגב 28.05.20 17:20
 • אורח
  מי מהן פנויה ?
  הגב 29.05.20 08:50
 • אורח
  מה זה מונית?
  29.05.20 21:55
 • אורח
  כל הכבוד על היוזמה! הצטלמתן עם מסכה בימים אלה וגם על זה מילה טובה. חשוב לכסות גם את האף
  29.05.20 22:05
 • אורח
  במקרה הזה אם היא היתה מחסה את האף, לא היה נישאר מקום לכסות את הפה.
  הגב 30.05.20 16:58
 • אורח
  בושה ....איפה המשפחות של המבוגרים?יבוא לבקר את המבוגרים במקום מתנדבים...אם היה כסף או ירושה היו באים...בושה..כואב הלב עליהם אין כמו עדות המזרח נותנים כבוד לזקן..לא שולחים לבית אבות.(ואני אשכנזי)כל הכבוד להם.
  הגב 30.05.20 19:25
 • אורח
  בטוח הלכו ללא ברירה לבית אבות.אם היה ילדים או עוזר עדיף ..שיטפלו בהם..אני מבוגרת ולא רואה את עצמי שם..קשה.בדידות נוראה למי שלא רגיל.
  30.05.20 19:27
 • אורח
  בדרך כלל בית אבות או שהילדים בגלל ההורים קרירים.או לקחו להורים את הדירה..לפי דעתי
  30.05.20 19:50
 • אורח
  יש טעם בתגובתך.אך לא ציינת שישנם הרבה מבוגרים מעדות האשכנז שמוכנים לגור בדיור מוגן ברמה עילית ושפאק-אוף פחות ירושה לילדים העיקר שהם יחיו בסטייל עם ארוחות בוקר צהריים וערב דה-לאקס, עם חוגים וריקודים זה עולה כסף והרבה כסף מוכרים את הדירה ואת הכסף אוכלים חודש בחודשו מהפנסיה מהחסכונות ומהמכירה והילדים? שיסתדרו אז לא תמיד תמונת המצב היא שהילדים שמים את ההורים בדיור מוגן אלא שההורים בוחרים בעצמם לעשות זאת. ולהתעורר לפעמים אלו אנשים בני 70 שנראים כמו בסדרה דאלס שמורים ומטופחים כמו פרח הלוטוס. אז על אנשים כאלה אין בי ולו טיפה רחמנות לא חושבים על הילדים והנכדים? אז שלא יבקרו אותם לגביי המנטליות של עדות המזרח אכן הם בדר"כ מטפלים במסירות בהוריהם בביתם ולא שולחים לבתי אבות יש פלוסים ומינוסים בכל עדה אך יחס חם ונתינה(לבבית) זו ספינת הדגל של יוצאי עדות המזרח. אני אישית מעורב ירושלמי חחח חצי-חצי אבל הגענו למצב שאנשים צריכים לקוות לירושה בשביל לחיות. הזוי,עצוב וכואב. ותחשבו על זה...
  31.05.20 15:43
 • אורח
  סבא אומר לנכד שלו:בוא חמודי שב על ברכיי ותשאל שאלה ואחר כך נרד לקניון לקנות לך מתנה יפה הילד (בן 5) שואל: סבא למה אמא ואבא אומרים שכשאתה תסגור את העיניים הם יפתחו את העיניים שלהם?
  הגב 31.05.20 09:44
 • אורח
  המסקנה ...אם הסבא היה טוב...
  31.05.20 11:29
 • אורח
  סבא חרא זו בעיה
  הגב 31.05.20 13:48
 • אורח

עדכון לתושבי רחובות! פתיחת פעילות חוגי רשת חוויות תדחה ליום שני 1.6, ובשלוחות נג'ארה, שדרות חן, בית לגדול טוב, חשמונאים, רחובות הצעירה, נווה יהודה ובצלאל לינדה תשוב הפעילות ביום ראשון 7.6

מנכ"ל הרשת, אלרואי אסרף: "עם פרוץ מגפת הקורונה, עובדות ועובדי רשת חוויות יצאו לחל"ת, יחד עם 25% מעובדי המשק הישראלי. כתוצאה מכך לא ניתן מענה לפניות בתקופה זו. בימים אלו אנו מתחילים לשוב לעבודה בהדרגה, בהתאם לפתיחת הפעילויות. אנו מודים לכולם על הסבלנות וגיבשנו מדריך מפורט עם שאלות ותשובות במכלול נושאים שעלו בתקופה זו".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


רשת חוויות מעדכנת כי במרכזים הקהילתיים אושיות, קריית משה, שוויץ, רחובות החדשה, כפר גבירול, מהות ותנופה וכן, סניפי הספריות בשכונות בכל רחבי העיר, ייפתחו ביום שני, 1.6.2020 ולא כפי שתוכנן (31.5).

פעילות החוגים תשוב לסדרה בשלוחות נג'ארה, שדרות חן, בית לגדול טוב, רחובות הצעירה, נווה יהודה, חשמונאים ובצלאל לינדה החל מיום ראשון, 7.6.2020. בתוך כך, הרשת פרסמה מדריך להורים וללקוחות באתר האינטרנט של רשת חוויות, ובו מידע, שאלות ותשובות על תקופת הקורונה והחזרה ההדרגתית לשגרה.

למעבר למדריך

http://www.be106.net/233/38410מנכ"ל הרשת, אלרואי אסרף:

"עם פרוץ מגפת הקורונה, עובדות ועובדי רשת חוויות יצאו לחל"ת, יחד עם 25% מעובדי המשק הישראלי. כתוצאה מכך לא ניתן מענה לפניות בתקופה זו. בימים אלו אנו מתחילים לשוב לעבודה בהדרגה, בהתאם לפתיחת הפעילויות. אנו מודים לכולם על הסבלנות וגיבשנו מדריך מפורט עם שאלות ותשובות במכלול נושאים שעלו בתקופה זו".

חדשות הנדל"ן be106

לוח הדירות הגדול של חדשות be106 מעל 100 נכסים

http://www.be106.net/realestate/saleהתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה כתבות ארוכות שבכל כתבה הכל חוזר על עצמו, דיי להתיש אותנו.
  הגב 27.05.20 20:20
 • אורח
  חביבי תמורת תשלום ירשמו שיש גם שלום עם סעודיה 😂
  הגב 27.05.20 21:00
 • אורח

לידיעת תושבי רחובות ההולנדית! ביוזמת ועד השכונה הערב (רביעי 27.5) בשעה 19:00 יקיימו זהר בלום ומנהלת אגף החינוך, אפרת צוקרמן מפגש לתושבים באפליקציית זום; לינק מצורף בכתבה

לאור השאלות הרבות שהגיעו לועד השכונה הוחלט על קיום המפגש בו יקבלו התושבים מענה לשאלותיהם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


לאור השאלות הרבות שהגיעו מהתושבים בעקבות מקרי הקורונה שהתגלו ברחובות ההולנדית, ועד השכונה ביקש לקיים מפגש מיוחד עם נציגי העירייה. הבקשה נענתה והערב (רביעי 27.5) בשעה 19:00, ביוזמת ועד השכונה, תתקיים פגישת זום תושבים, בהשתתפות מחזיק תיק החינוך וממלא מקום ראש העיר, זוהר בלום ומנהלת אגף חינוך ברחובות, אפרת צוקרמן. במפגש מוזמנים התושבים לשאול שאלות וכן לקבל תמונת מצב כללית על המצב בשכונה.

https://rehovot.zoom.us/j/93149486319…


חדשות רחובות בוואטסאפ

תושבי רחובות המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות רחובות לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/233


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה יופי, בשעה 18,42 מודיעים על פגישת זום בשעה 19, לא להאמין......
  הגב 27.05.20 20:23
 • אורח
  זה תמיד ככה באתר הזה. גם כשמודיעים על הופעות, הרצאות וכדומה שדורש רכישת כרטיסים.
  28.05.20 00:42
 • אורח
  ואז כותבים הכרטיסים אזלו, מעניין מי ידע קודם לכן קנה ונהנה ממה שאחרים לא.
  הגב 28.05.20 19:35
 • אורח

בשורות טובות! בית ספר נבון ברחובות ישוב לפעילות מלאה החל מיום ראשון 31.5

הבוקר (רביעי) החלה עיריית רחובות בפעולות חיטוי מקיף של כל בית הספר על מנת להיות מוכנים ליום ראשון ולתלמידים שישובו לספסלי הלימודים. ראש העיר, רחמים מלול: "אנו שמחים לפתוח מחדש את בית הספר נבון, ועשינו העל כל מנת שהפתיחה תהיה חלקה ככל שניתן . אני קורא לכולם להמשיך ולהקפיד על הנחיות משרד הבריאות- היגיינה אישית, שמירת מרחק ועטיית מסיכות, למען הבריאות של כולנו".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


הבוקר: עיריית רחובות ביצעה חיטוי מקיף בבית הספר "נבון" לקראת פתיחתו עם תום תקופת הבידוד. היום מסתיימת תקופת הבידוד של המורות והמורים, ובית הספר ייפתח לתלמידים וישוב לפעילות מלאה ביום ראשון הקרוב, 31.5

עיריית רחובות החלה הבוקר בביצוע חיטוי בבית הספר הממלכתי ע"ש יצחק נבון. החיטוי בוצע ע"י חברת ניקיון ייעודית בכל האזורים והמשטחים בבית הספר, כחלק מההכנות לחזרה לשגרה בשבוע הבא.


כזכור, פעילות בית הספר הופסקה לפני כשבועיים לאחר שאחת מנשות הצוות נדבקה בנגיף, ובהתאם להנחיות משרד הריאות – כל אנשי הצוות החינוכי נכנסו לבידוד.

היום מסתיימת תקופת הבידוד של אנשי הצוות החינוכי, וביום ראשון, 31.5 , הלימודים בבית הספר ישובו לסדרם. עיריית רחובות מקיימת קשר הדוק עם הנהלת בית הספר והצוות החינוכי וכן עם משרד החינוך, משרד הבריאות , הנהגת ההורית הבית ספרית ונציגות תושבי השכונה, ולפני זמן קצר הסתיימה ישיבת זום בנושא שקיימו ממלא מקום ראש העיר, מחזיק תיק החינוך זוהר בלום, מנהלת אגף החינוך אפרת צוקרמן וכל הגורמים הרלוונטיים.


ראש העיר, רחמים מלול:

"אנו שמחים לפתוח מחדש את בית הספר נבון, ועשינו העל כל מנת שהפתיחה תהיה חלקה ככל שניתן . אני קורא לכולם להמשיך ולהקפיד על הנחיות משרד הבריאות- היגיינה אישית, שמירת מרחק ועטיית מסיכות, למען הבריאות של כולנו".


מ"מ ראש העיר, מחזיק תיק החינוך זהר בלום:

"אגף החינוך ממשיך ללוות את בית הספר בחזרה לשגרה. עד יום א' יסתיימו ההכנות ובית הספר יהיה מוכן לקלוט חזרה את התלמידים. אנו מאחלים לתלמידים וצוות המורים בריאות וחזרה מהירה לשגרה".


מנהלת אגף חינוך ונוער, אפרת צוקרמן:

"מרגע הגילוי על הנדבקת הראשונה אנו מלווים את התלמידים, המורים והמשפחות באופן צמוד. בשבוע שעבר שלחנו לכל התלמידים המבודדים ערכות משחק והנאה ובשבוע הבא אנו מצפים לפגוש אותם בבית הספר בחזרה לשגרה".


חדשות רחובות בוואטסאפ

תושבי רחובות המעוניינים להיות מעודכנים בוואטסאפ בכותרות חדשות רחובות לחצו על הלינק

http://www.be106.net/whatsapp/group/233
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בעזרת השם ותודה לאל כמובן גם הרבה תודות לראש העיר רחובות ולזוהר בלום שלקחו מהר את עניין בית הספר ודאגו לבדיקות וככה שכולם חוזרים בשלום חג שמח מאושר לכולם
  הגב 27.05.20 16:16
 • אורח
  מה עם עדכון לגבי תוצאות הבדיקות. סיימו לבדוק את כל הבדיקות? יש בדיקות שנפסלו?
  הגב 27.05.20 16:19
 • אורח
  ב"ה. שיהיה להם בהצלחה ורק בבריאות.
  הגב 27.05.20 16:19
 • אורח
  מה עם הקשישה שמתה וחשדו שאולי היה לה קורונה?
  הגב 27.05.20 16:20
 • אורח
  סוף סוף. התייבשנו בבית.
  הגב 27.05.20 16:22
 • אורח
  גם קרן קרב חוזרים?
  הגב 27.05.20 16:26
 • אורח
  מה עם כל הנבדקים למה לא מעדכנים אותנו כם בזה? האם מסתירים משהו לגבי זה?
  הגב 27.05.20 17:03
 • אורח
  יותר מ1000 נבדקו מה קורה?
  הגב 27.05.20 17:04
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
28.05.20 07:07
אם באתר ימשיכו להופיע דירות למכירה לרב במקום נושאים חשובים ,רב תושבי ראשון יתנתקו ממנו ;be106 הוקם לצרכים האקזוטיים שלנו ולא לפרסומים לקבלנים דירות למכירה ???!!!
אורח
25.05.20 23:58
מחפשת דירה עד 1000000₪ ברחובות והסביבה.
אורח
26.05.20 15:51
ראשית לא רשמת כיצד יוצרים איתך קשר. אבל זכית רצית רחובות והסביבה קיבלת!!!! מיליון ש"ח לא כולל עמלת תיווך משופצת קומפלט ע"י אדריכל ומעצבת פנים 2 חניות באבו 2 מחסנים ניתן לבוא לראות ולסגור עסקה שכונת פרדס שניר לוד
אורח
12.04.20 09:25
מחפש דירה לקניה עד מליון מאה 0542-411410
אורח
22.05.20 06:19
נכנסה לי כרגע דירה יפה במליון ש"ח בשכונת הרכבת בלוד מתי נוח לך להגיע לראות את הדירה? חשמל תלת פאזי,צנרת s.p שפכטל אמריקאי,יחידת הורים עם ג'קוזי רק להביא את הבגדים ולהכנס מיליון כולל עמלת טיווח גישה מהירה לתל אביב רחובות ראשל"צ
אורח
27.03.20 17:28
להשכרה בנווה ים יחידת דיור שני חדרים בקומת קרקע, כניסה נפרדת. מזגן, מקרר, חדר שינה. 3300 כולל ארנונה כבלים לאינטרנט. 0522808062
אורח
21.03.20 15:46
דירה למכירה 4 חדרים ברחובות, הרצל 29, שטח 85 מייר, קומה 8 מתוך 8, משופצת, צינורות מפלסטיק, יש מזגנים, דוד שמש, סורגים, מעלית אחרי שיפוץ (החלפת לוח הפיקןד), חנייה, מייד, לפרטים בטלפון 0547601095
אורח
22.03.20 18:30
בכמה?
אורח
23.03.20 09:39
מיליון חמש מאות וארבעים אלף
אורח
23.03.20 09:40
1540000
אורח
09.03.20 10:56
כמה עולה השכירות לחודש?
אורח
17.02.20 22:28
להשכרה 4 חדרים ברחוב הכרם(צפון העיר) משופצת מהיסוד כולל שיפוץ אינסטלציה יסודי.חלונות חדשים.מטבח חדש. יפיפייה שווה לראות. לפרטים: יובל 0545209450
אורח
18.02.20 04:07
איזה יובל,המבולבל?
אורח
22.03.20 18:31
בכמה?
אורח
26.01.20 15:29
מחפשת מבנה תעשייה 500 עם חצר להשכרה או למכירה או 1000 מטר מגרש למכירה או השכרה. לא מעוננית לשלם תיווך . קרן 052-6032266
אורח
27.01.20 17:03
לא מעונינת? אז חפשי בעצמך על מה ולמה תקבלי בחינם?
אורח
24.02.20 23:31
אשדוד מעניין?
אורח
04.02.20 21:37
יש עם תיווך
אורח
06.02.20 08:31
אברהם שלו 0505298627


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
13.04.20 19:55
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברג 9 + חניה קומה 6 החל מחודש מאי 4500 ש"ח לחודש יהודה 0505225566
אורח
13.04.20 19:50
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברק 9 קומה 6 +חניה לקראת חודש מאי מחיר חודשי 4500 ש"ח פרטים יהודה 0505225566
אורח
13.04.20 19:50
דירה 4.5 חדרים רחובות החדשה רח יוסף קרוננברק 9 קומה 6 +חניה לקראת חודש מאי מחיר חודשי 4500 ש"ח פרטים יהודה 0505225566
אורח
21.04.20 22:21
הודעת מערכת: עוד מודעה אחת כזאת ואתה תוסר.
אורח
21.04.20 22:22
מוכן להגיע לחמישי עד מוצש ואז נחליט
אורח
30.03.20 21:52
העליון מנסה להשטלט, לנו על החיים, אין צורך בהם, בכסף שנחסוך, ניתן למיגזר הדתי, וכך ה" יעזור לנו
אורח
03.04.20 09:00
דביל
אורח
27.03.20 17:34
להשכרה בנווה ים יחידת דיור שני חדרים בקומת קרקע, כניסה נפרדת. מזגן, מקרר ובחדר שינה מיטה וארון. 3300 שח כולל ארנונה כבלים ואינטרנט. 0522808062
אורח
30.03.20 18:13
אשמח להגיע לחודש ניסיון באם היחידה תתאים לי נערוך חוזה לשנה באם לא תתאים לי ולצרכיי נפרד כידידים תאשרו את הצעתי ונתקדם
אורח
11.03.20 20:49
רק לי זה נראה כמו לוח השפלה מלשון מושפל? XD
אורח
12.03.20 21:44
כל הפוסל במומו פוסל
אורח
23.02.20 12:04
מתווך חכם פותח לוח יד 2 ודג משם פריירים. בימינו אילה לא צריכים עלוקות כמו מתווכים,סוכני בטוח,או שאר מאכרים.היום הכל נגיש באינטרנט.מנסיון שלי מתווך שרלטן שראה פרסום שלי הביא לקוחות לדירה. כאשר היה לקונים עניין הוא ניסה למכור את הנכס במחיר יותר גבוה ודרש ממני שאת ההפרש אתן לו!זה פרצוף האנשים העוסקים במקצוע
אורח
06.03.20 04:17
ראית מה רשמת ״הביא לקוחות לדירה שלך ״ שהיה להם עניין בדירה. משמע עשה את עבודותו נאמנה עשה מה שאתה לא עשית ״להביא לקוחות״ אז יללה אל תספר לנו סיפורים תן גז
אורח
06.03.20 04:17
ראית מה רשמת ״הביא לקוחות לדירה שלך ״ שהיה להם עניין בדירה. משמע עשה את עבודותו נאמנה עשה מה שאתה לא עשית ״להביא לקוחות״ אז יללה אל תספר לנו סיפורים תן גז
אורח
28.01.20 15:21
להתרחק ממתווכים-
אורח
05.02.20 20:12
בית טוב רצית למתווך פנית אין מתנות חינם ועל עסקה טובה צריך לשלם ניתן להגיע להסכם גובה העמלה אבל צריך להבין שהמתווך משקיע זמן כסף והרבה סבלנות עד שנסגרת עסקה צרות העין של אנשים וקנאה זדונית גורמים לסטיגמה לא נכונה כמו בכל מקצוע ניתן למצוא צדיקים
אורח
19.02.20 18:22
"בסדר". על מה ולמה צריך לשלם לכם 2% דמי תיווך פלוס מע"מ? למה מה קרה? מלחמה? מתווך זה כמו סרסור.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164
אורח
24.04.20 11:46
למכירה סוזוקי 2018 מחיר אטרקטיבי
אורח
24.04.20 11:45
שבת שלום ומבורך
אורח
07.04.20 18:14
למכירה סוזוקי SX4 2013 יד שניה שמור ניתן לראות את הרכב בהרצל 43 ק.עקרון 0549077413
אורח
19.02.20 18:25
למכירה מאזדה 2 שנת 2009 במצב נדיר. ניתן לראות את הרכב באזור רחובות. לבקש את יהודה 0528380348
אורח
13.03.20 12:01
טווח מחירים?
אורח
09.04.20 18:24
איזה יד ? כמה קילמוטר ?
אורח
13.03.20 12:02
תמונות?
אורח
03.02.20 14:39
הונדה אינסייט שחורה נדירה ללא שריטה טסט לשנה יד 3. 140000.קמ.מטופלת.חסכונית 1ל18..0522404066.רועי.
אורח
03.02.20 14:27
הונדה אינסייט 2014.שחורה יד שלישית.140000קמ.טסט לשנה נדירה.ללא שריטה.מטופלת.שותה דלק.1ל18.בהזדמנות מעוניין ב7 מקומות.
אורח
03.02.20 14:28
0522404066


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
11.05.20 18:10
דרושה מזכירה ראש גדול למשרד עורכי דין בפארק המדע רחובות
אורח
16.05.20 19:20
שלום, אשמח לשמוע פרטים על המשרה: טלי 0528663422
אורח
20.05.20 08:43
האם עדיין רלוונטי? 0546615661 תודה.
אורח
31.05.20 15:48
ראש גדול? מבנה הראש? לציין בקורות החיים את מדידת הראש? זה ביטוי של פעם היה מתאים בשנות ה-80 ולרשום מודעת דרושים ללא אפשרות ליצור קשר תודה נוותר הפעם על המשרה
אורח
21.04.20 21:41
מהנדס פיקוד העורף המאשר ממ"ד בגדרה
אורח
03.04.20 02:31
דרושות קופאיות לעבודת במשמרות נא לפנות לליאור 050-5614162
אורח
06.04.20 20:48
מדוע רשום קופאיות? מה לגבי קופאים? מה תגובתך ליאור?
אורח
09.04.20 20:17
תעמוד בתור אצל קופאי ותבין
אורח
19.04.20 18:17
לא נכון. הבן שלי עבד ביוחננוף...זריז יותר מקופה מהירה בעשרות אחוזים
אורח
29.03.20 14:38
לסופרמרקט כרמים המספק הזמנות עד הבית ביקב 12 ראשל״צ דרושים קופאים/ות סדרנים/ות מלקטים/ות ומכיני הזמנות ללקוחות במשמרות . המעוניינים יתקשרו לניסים 050-2502099
אורח
29.03.20 19:58
ניסים אתה עושה ניסים ומציל כמה משפחות מעוני כל הכבוד לניסים המחולל ניסים
אורח
13.03.20 07:38
גרפיקאי ואיש דפוס יבצע בשבילכם עבודה מעיצוב כ.ביקור עד פולדר ועוד... וגם ידפיס עבורכם ויגיע עד אילכם עד הבית עם העבוד טלפון:050-2199465 דניאל
אורח
19.02.20 19:15
לפעוטון ברחובותדרושה עבדת מסורה אחראית ואוהבת ילדיםלמשרה מלאהבצפון מזרח רחובותמקום קטן נעים וחם .בין שעות 7.30 עד 16.00לסירוגין עד שעה 16.45ימי שישי בין השעות 8.00 עד 12.00נא לפנות ל ענת לוי050-9558227לשליחת קורות חייםahayot.belavan@gmail.com...
אורח
31.03.20 20:51
יש משכורת 13,ביטוח מנהלים,ורכב צמוד? את מבקשת קו"ח בקרוב גם תבקשי אבחון ומיון בקינן שפי? עבודה בפעוטון לא להטיס בואינג 747
אורח
16.02.20 13:59
דרוש פקיד/ה לשוק הסיטונאי לשעות הלילה משענ 02:00 עד 10:00. העבודה עם תנאים ולטווח ארוך.. 0505487039
אורח
23.03.20 14:17
0528222759 עמוס.
אורח
20.01.20 20:31
דרוש/ה פקיד/ת ביטוח חיים למשרה מלאה ל שרד באזור. ניסיון חובה! 054-3020071


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל