הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

דרושים/ות מטפלים/ ות לרשת גני הילדים "חלומוטף" של החברה העירונית רחובות למשרה מלאה/חלקית

צעירי רחובות אוהבים בירה?

הפלטפורמה רחובות מזמינה אתכם לסדנת טעימות בירה מיוחדת ביום רביעי 19/2 ב"בירה נקודה"
פנייה לנשות רחובות בגילאי 60 + ! קבוצת הכדורשת מאמאנט גולד לנשים בגילאי 60 + מחפשת שחקניות לסגל הקבוצה; נשים המעוניינות להצטרף יש לפנות למירה 052-6270707,

דו"ח הרשות לתחבורה ציבורית: בעיר רחובות חל שיפור בפעילות הקווים העירוניים של אגד בעיר

הנתונים הם על פי דו"ח הבקרה על פעילות מפעילי התחבורה הציבורית לחציון השני של שנת 2018 שנערך על ידי בודקים שהגיעו לתחנות האוטובוסים וכן סקר שביעות רצון של ציבור הנוסעים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


הרשות הארצית לתחבורה ציבורית פרסמה את דו"ח הבקרה על פעילות מפעילי התחבורה הציבורית לחציון השני לשנת 2018. הנתונים נאספו על ידי בודקים שהגיעו במהלך שנת 2018 ל 5,200 נסיעות ברחבי הארץ ובצעו בנוסף שאלון שביעות רצון של ציבור הנוסעים.

נתוני הדו"ח העלו כי עיקר הבעיות שעלו בקרב מפעילי התחבורה הציבורית בישראל הן בתחום:

הנגישות באוטובוס, מסלול הנסיעה והעצירה , אי ביצוע נסיעה ואיחור של 6 דקות ומעלה .

כאשר בדקו את הנתונים בעיר רחובות עלו הממצאים הבאים:

בתחום הקווים העירוניים של אגד בעיר שלושת הבעיות העיקריות שנמצאו היו בנושא :

מסלול הנסיעה והעצירה

נגישות באוטובוס

איחור של 6 דקות ומעלה


למרות הנתונים יש לציין כי בתחום הקווים העירונים חל שיפור בפרמטרים של מסלול הנסיעה והנגישות באוטובוס לעומת החציון הראשון של 2018.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין תדרות של הקווים לדוגמא 15 ו 16 בדרך יבנה מגיעה עם 15 ולאחר מכן אין אוטובוס 15 דקות לחקות ושוב שנים יחד לטיפול תודה
  הגב 15.07.19 21:26
 • אורח
  לחכות***לחכות*****, הו עברית קשה שפה.
  הגב 16.07.19 06:24

פנייה לנשות רחובות בגילאי 60 + ! קבוצת הכדורשת מאמאנט גולד לנשים בגילאי 60 + מחפשת שחקניות לסגל הקבוצה; נשים המעוניינות להצטרף יש לפנות למירה 052-6270707,

בימים אלו מגייסת הקבוצת שחקניות נוספות לקבוצה שמשחקת זו השנה השלישית בליגה המקומית. כיום בעיר רחובות קיימות כ20 קבוצות המורכבות מכ200 נשים תושבות רחובות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מאמאנט רחובות בשיתוף עיריית רחובות והחברה העירונית פותחים ההרשמה לנשות רחובות המעוניינות להצטרף ולשחק בסגל קבוצת "מאמאנט גולד". זוהי קבוצה המורכבת מנשים בלבד בגילאי 60+ . כיום ליגת מאמאנט רחובות מונה כ-20 קבוצות המורכבות מכ-200 נשים תושבות רחובות.בין הקבוצות קיימת קבוצה ייחודית, מאמאנט זהב, קבוצה של נשים בנות 60+ שלוקחות חלק בליגה זוהי השנה השלישית.

האימונים של הקבוצה מתקיימים בימי שלישי בשעה 9:30, על ידי מאמן מקצועי, רומן איזקזוב.

נשים המעוניינות להצטרף ניתן לפנות למירה וינר קפטנית הקבוצה בטלפון : 052-6270707,
חברת המועצה, אוה גור, מחזיקת תיק מעמד האישה:

"אני משחקת במאמאנט כבר שנים כי מאמאנט מעניקה לי כל כך הרבה – גם ספורט, גם חברה עם נשים מרחובות, וגם התחרותיות, כי בכל זאת מדובר בספורט, אבל הכל באהבה. קבוצת מאמאנט מהווה עוד חלק מהמודל של המאמאנט הארצי, הזדמנות שווה לספורט לכולן.אני רוצה להודות לאנשים שמלווים את הפרוייקט בחברה העירונית: מנכ"ל החברה העירונית, איציק עובדיה, מנהל מחלקת הספורט, דורון שמחי, מנהל ליגת מאמאנט, אלכס בר מכר ואחרונה חביבה, לנשמה של מאמאנט רחובות, סיגל לוי"


מירה וינר, קפטנית הקבוצה:

"כל מי שכוחה במותניה, יודעת למסור ולתפוס כדור, לרוץ, לנתר ולקפץ - מוזמנת להצטרף. יש לנו מאמן מצוין. לימוד כללי המשחק אינו דורש מאמץ רב, והכיף, החברותא, שריפת הקלוריות ותחושת ההצלחה - מובטחים לכל מי שמגיעה. בואו והצטרפו אלינו ולא תצטערו לרגע"


חברת המועצה, רוני באום, מחזיקת תיק אזרחים ותיקים:

אני מזמינה את הצעירות ברוחן להצטרף למאמאנט זהב נשים ולהגיע לאימון ניסיון. כושר גופני קודם אינו נדרש, אין לי ספק שהשתתפות בקבוצה ספורטיבית היא דרך מעולה לשמור על כושר ולהרחיב את המעגל החברתי"


אלכס בר מכס, מייסד ומנהל את ליגת מאמאנט רחובות בחברה העירונית:

"אני שמח וגאה לראות כל כך הרבה נשים שספורט והנאה משולבות בחיי היום יום שלהן. הקבוצות מהוות בנוסף לספורט גם מעגל חברתי, יש המון פעילויות נוספות, טורנירים, מפגשים. החברה העירונית שמחה להיות חלק ממיזם ארצי חשוב זה."
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לרגל שבוע החלל אורט רחובות מזמין את תלמידי רחובות והוריהם לביקור בפלנטריום לתצפית כוכבים ושמיעת הרצאות בתחום החלל.. הפעילות בין התאריכים 26/1 – 30/1 בשעות 18:30 – 19:45

ההרשמה חובה. ההשתתפות ללא עלות.

אבי בר | | תגובות: 0
מצפה הכוכבים איתי אסייגהשבוע בין התאריכים 26/1 – 30/1 מציינים בישראל את שבוע החלל הישראלי והשנה הנושא השנתי הוא "חיים ועובדים בחלל". מרכז אסטרונומיה וחלל בקריית החינוך אורט רחובות פותח שעריו ומזמין את הציבור הרחב, מכל הגילים, להגיע לשמוע הרצאות, לקחת חלק בתצפיות טלסקופ, להשתתף בפעילות יצירה ולבקר בפלנטריום. הנושאים השונים אותם תוכלו לחוות נגישים לכל הגילים: החל מהסבר כיצד מגיעים לחלל, איך טלסקופ עובד, כיצד מדינת ישראל משגרת לוויינים לחלל בעצמה וכלה בעתיד האנושות בחלל – איך נחיה ונעבוד בסביבה כה שונה לה הורגלנו אלפי שנים? ניתן לצפות בעלון ובתוכנית שבוע החלל הישראלי של מרכז אסטרונומיה וחלל אורט רחובות בקישור

https://drive.google.com/file/d/11bXonaOR0ZeZywWDTAPRVgLgKO1G8J0Q/view

יש לשים לב כי ההרשמה חובה. ההשתתפות ללא עלות.

הפעילות בשעות 18:30 – 19:45
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

כ10,000 בקבוקים למחזור נאספו עד כה בבית ספר בגין ברחובות כחלק מפעילותו כבית ספר ירוק

מבצע איסוף הבקבוקים מתקיים בהובלת לירון סגל, רכזת המדעים ואליה מצטרפים התלמידים, נציגי מנהיגות ירוקה, המורים ואפילו הורי בתי הספר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


בבית ספר בגין מחזור בקבוקים ופחיות הוא לא רק סיסמא, אלא חלק מחיי השגרה. במסגרת היותו בית ספר ירוק, המקדם פעילויות למען הסביבה, התגייס כל בית הספר: תלמידים, הורים, מורים לאיסוף בקבוקים למחזור. בשנה שעברה, נאספו מעל 19,000 בקבוקים והשנה נאספו עד כה כ-10,000 בקבוקים והם רק במחצית הראשונה של השנה. על הובלת המיזם אחראית לירון סגל, רכזת המדעים שיחד עם נציגי מנהיגות ירוקה הם אוספים את הבקבוקים והפחיות ובכל חודש, סופרים ומכריזים בטקס חגיגי ומרגש על הזוכים בפרסים השונים. בעקבות האיסוף בית הספר זוכה בתלושים לקניית משחקים לרווחת התלמידים. הכיתות שאוספות את מירב הבקבוקים זוכות בתעודת הערכה, שעת פעילות חווייתית והכיתות המצטיינות זוכות לתלות לראווה על קירות הכיתה את מפתח ההצטיינות – הרי זהו "המפתח הירוק".


המורה לירון :

"היוזמה נותנת לי תחושה של הישג ומאפשרת לי כמורה, לצאת מהלימוד הקונבנציונלי וליישם בשטח הוראה בנושא שמירה על איכות הסביבה וחשיבות המחזור בדרך משמעותית וקרובה לליבם של התלמידים


המנהלת, רוית קונקס:

"אני גאה בכך שבית הספר בגין הוא מקום של חיבורים, במנהיגות הירוקה משתתפים תלמידים משכבות הגיל שונות, הם פועלים יחד, נפגשים ומקדמים את היוזמה, כל זאת מזמן יצירת חיבורים אמתיים וטבעיים בין התלמידים. אני גאה ביוזמה ומודה ללירון ולנציגי מנהיגות ירוקה. יישר כח!"
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שורפים מיליונים כל יום על הטרדת התושבים ושולחים ילדים למחזר זבל
  הגב 26.01.20 16:15
 • אורח

במסגרת חודש הגלישה הבטוחה התקיים יום שיא של מעגלי שיח משותפים להורי ותלמידי בית ספר רמת אלון ברחובות

בבוקר מעגלי השיח, ההורים והילדים התכנסו לשעה וחצי של שיח ופעילויות סביב נושאים כמו: יתרונות וחסרונות באינטרנט, רשתות חברתיות ועוד. לסיום הפעילות, כל כיתה חשפה בפני ההורים את האמנה החברתית שעליה התחייבו וחתמו כל ילדי הכיתה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום: צוות בית הספר


ביום שישי ה- 17.1.20, נערך בבית ספר "רמת אלון", בוקר שיא בנושא "גלישה בטוחה ברשת" בכיתות ג- ו בהשתתפות ההורים והתלמידים.

הבוקר נפתח במעגלי שיח בכל הכיתות שכלל דיאלוג בין ההורים והתלמידים ומשחק משותף בנושא "גלישה בטוחה ברשת". יום השיא מסכם את חודש "גלישה בטוחה" שהתקיים בכיתות בשיתוף המחנכות ויועצת בית הספר. בחודש זה הועלו לדיון ולשיח נושאים המעסיקים את הילדים, נבנו אמנות כיתתיות, נערכו פעילויות סביב בריונות ברשת וחודד תפקידם של העומדים מהצד והכוח שלנו בתור הסביבה שיכולה לעזור במניעה.

בבוקר מעגלי השיח, ההורים והילדים התכנסו לשעה וחצי של שיח ופעילויות סביב נושאים כמו: יתרונות וחסרונות באינטרנט, רשתות חברתיות ועוד. לסיום הפעילות, כל כיתה חשפה בפני ההורים את האמנה החברתית שעליה התחייבו וחתמו כל ילדי הכיתה.

בהמשך היום הוזמנו כל הורי בית הספר להרצאה בנושא "תקשורת בעידן הדיגטלי" בהנחיית שירי לוי קרן , מנחה מטעם "בית הספר להורים" של העיר רחובות. בהרצאה קיבלו ההורים כלים לשיח עם הילדים, נערכו דיונים על הגבולות ועל החיים בעידן הטכנולוגי בו ילדינו חיים.

בשיח משוב שנערך עם ההורים הם הציעו נקודות לשימור ושיפור לקראת הפעילות הבאה. כל ההורים ציינו שזוהי יוזמה חשובה מאין כמוה, שאיפשרה להם שיח פתוח ומשמעותי עם הילדים סביב הרשת החברתית והטכנולוגיה והם מקווים שיהיו פעילויות נוספות ומעמיקות יותר.

רונית מוסלר, מנהלת בית הספר:

"אנו שחיים במאה ה- 21 חשופים לטכנולוגיה בכל תחומי החיים. תפקידנו לתת כלים לילדים כדי שיוכלו להיות ערניים כאשר הם נמצאים במצב של חוסר מוגנות ברשת. הבוקר איפשר דיאלוג משמעותי וחשוב בין התלמידים וההורים ונתן לכל אחד מהם נקודת מבט שונה על דרכי החשיבה ודרכי ההתמודדות. חשוב היה לראות עד כמה קיים פער בין תפיסות הילדים לבין תפיסות התלמידים ועל המקום שלנו, המבוגרים, ביצירת גבולות לשמירה על הילדים."


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא תהיה גלידה בטוחה
  הגב 26.01.20 17:49
 • אורח

שישי של נחת לניצולי השואה של רחובות! עיריית רחובות השיקה את מיזם שישי של נחת בו נהנים ניצולי השואה מפעילויות תרבות +קפה ועוגה

התוכנית עתידה להתקיים מדי יום שישי על ידי המחלקה לרווחת אזרחים ותיקים של של האגף לשירותים חברתיים של עיריית רחובות. לפרטים והרשמה יש לפנות לעו"ס מירב מייסנר האחראית על הפרויקט -עו"ס קהילתית לניצולי שואה בעיריית רחובות 08-9392175

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


דואגים לניצולי השואה תושבי העיר רחובות: אחרי הכנות מאומצות, בשישי האחרון יצאה לדרך תכנית "בוקר שישי של נחת לניצולי השואה". התכנית, שמנהלת המחלקה לרווחת האזרחים הוותיקים באגף לשירותים חברתיים ברחובות, הינה במימון משרד הרווחה .

התכנית מיועדת לניצולי שואה תושבי העיר בימי שישי, וכשמה כן היא- מיועדת להעניק להם בוקר של נחת ושמחה. המסגרת כוללת מדי שישי קפה ועוגה בתחילת הבוקר, לאחר מכן הרצאה שונה בכל שבוע או פעילות מגבשת, שיעור התעמלות לגיל השלישי, ארוחת בוהריים מפנקת ולקינוח הופעת מוזיקה לקראת שבת. התכנית עתידה להתקיים מעתה והלאה כל בוקר שישי.

לפרטים והרשמה יש לפנות לעו"ס מירב מייסנר האחראית על הפרויקט -עו"ס קהילתית לניצולי שואה בעיריית רחובות 08-9392175


עו"ס מירב מייסנר האחראית על הפרויקט: "זהו פרויקט חשוב שמטרתו להעניק לניצולי השואה תושבי העיר נחת ותחושת ביחד במיוחד בסוף השבוע, עשינו חשיבה מדוקדקת בבחירת הפעילויות על מנת להעניק לניצולי השואה היקרים את הטוב ביותר".

מנהלת המחלקה לרווחת האזרחים הוותיקים ענת יולס:

"המחלקה לרווחת האזרח הוותיק מיישמת את מדיניות משרד הרווחה. כולנו יודעים שמספרם של ניצולי השואה הולך ופוחת, בערוב ימיהם משרד הרווחה באמצעות המחלקות לשירותים מבקש להטיב את זמנם של ניצולי השואה שחלקם ללא משפחה גדולה ומורחבת. תכנית סופ"ש שישי היא אחת התכניות שאנו מתכוונים ליישם השנה בעיר."

חברת המועצה דר' רוני באום, מחזיקת תיק אזרחים ותיקים:

"אנו פועלים ללא ליאות לרווחת כלל אוכלוסיית האזרחים הוותיקים בעיר ומתאימים את התוכניות לכל מענה ולכל צורך. בתזמון מדויק לרגל יום השואה הבינלאומי, התחלנו בתוכנית המיועדת לרווחת ניצולי השואה. נמשיך לפעול למען כלל האזרחים הוותיקים"

.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גיטל מושקוביץ 0544953429
  הגב 26.01.20 17:43
 • אורח

זה הסטורי של תושבי רחובות ההולנדית! מרכז חוויות ההולנדית ישיק היום (ראשון 26.1) את מיזם "זה הסטורי שלי" - סדרת הרצאות של תושבי השכונה; אילן גמליאל, טל חורש, טובה גורן, הדס ידגר, ענת שם טוב ויואל גאלדור... פירוט על ההרצאות והמועדים בכתבה

"זה הסטורי שלי" הוא מיזם קהילתי שנועד לתת במה לתושבי העיר שמוזמנים לחשוף את סיפורם בפני הקהל הרחב. תושבים המעוניינים להצטרף לפעילות ולקיים הרצאה על סיפורם יכולים לפנות בטלפון:08-6210831

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מרכז חוויות ההולנדית משיק את "מיזם זה הסטורי שלי" – מיזם קהילתי בו תושבי השכונה עורכים סדרת הרצאות בה הם מספרים את סיפורם האישי על החיים , מקצועם וכו'.

האירוע הראשון יתקיים הערב בהרצאתו של תושב השכונה אילן גמליאל.

להלן תוכנית האירועים המלאה

יום ראשון 26.1.20 שעה 20:00

"מ0-24 "- המרתוניסט אילן גמליאל, על החיים כרץ מרתון, על הצבת יעדים והגשמתם, ניהול קריירה, תוך כדי אימונים תובעניים וניהול חיי משפחה.


יום ראשון 2.2.20 שעה 20:00

"ממשבר זוגי להזדמנות"- טל חורש, מספרת את סיפורה האישי איך הפכה את משבר הגירושין להזדמנות וזאת לאחר 3 מערכות יחסים.


יום ראשון 9.2.20 שעה 20:00

"עוד יהיה לך" - הדס ידגר מספרת את סיפורה האישי והעוצמתי על אובדן בתה הבכורה שהייתה רק בת 4 שבועות, על ההתמודדות הקשה עם המשפחה, הסביבה והחברה, איך נושאים את הזיכרון וממשיכים בחיים.


יום ראשון 16.2.2 שעה 20:00

"מחושך לאור" – טובה גורן תספר את סיפורה של אישה שעברה התעללות מילולית, פיזית וכלכלית בצעירותה, על ההתמודדויות הבלתי אפשריות עם המציאות הקשה והיציאה להצלחה על האור.


יום ראשון 23.2.20 שעה 20:00

"ספר הביכורים שלי" – ענת שם טוב, כתבה את ספרה הראשון "רגעי ילדות", מדובר בספר שהוא בעצם אוסף חוויות מנקודת מבטם של ילדים בגיל הרך. ענת תספר בהרצאה על שלבי הכתיבה והוצאתו לאור של הספר.


יום ראשון 1.3.20 שעה 20:00

"אדרנלין – סם החיים"- יואל גאלדור, יספר על חייו ואיך הוא משלב את כל עיסוקיו בתור אח במרל"ד (רפואה דחופה ) ילדים, פראמדיק על אופנוע- אמבולנס, מילואים ובשלן חובב.


ההרצאות יתקיימו במרכז חוויות ההולנדית רחוב הר תבור 3

הכניסה חופשית

תושבים המעוניינים להצטרף לפעילות ולקיים הרצאה על סיפורם יכולים לפנות בטלפון:08-6210831

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ביהס בית יעקב ברח סירני אינו מכבה את האורות משום מה כל האורות דולקים 24/7 אולי הם לא משלמים חשבון חשמל ? או שאלו כספי משלמי המיסים ולא איכפת להם ????
  הגב 26.01.20 13:58
 • אורח

תזכורת להורי רחובות! מחר (שני 27.1) תחל ההרשמה לגני הילדים ולעולים לכיתה א בבתי הספר העירוניים; הורים הזקוקים לחתום על תצהיר לרישום – הנהגת ההורים מעמידה לרשותם שירות של עו"ד ללא עלות במרכזי רשת חוויות; כל הפרטים בכתבה

ההרשמה תימשך עד 16.2.20

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית רחובות, באמצעות המחלקה לחינוך יסודי באגף החינוך והנוער, תפתח את ההרשמה לתלמידים העולים לגני הילדים ולכיתות א' לשנה"ל תשפ"א ביום שני 27.1.2020 ועד ליום ראשון 16.2.2020.

בתי הספר

מזה כשלוש שנים מובילה עיריית רחובות בשיתוף משרד החינוך, מהלך עירוני מערכתי וחדשני, בבתי הספר של "בחירה מבוקרת" מתוך מטרה להעניק להורים משקל רב יותר בבחירת בית הספר המתאים להם, ולקדם מערכת חינוך מיטבית, רלוונטית ואיכותית.

במסגרת התהליך, ניתן כאמור דגש על מודל הבחירה המבוקרת, הפותחת בפני ההורים, בהתאם לצרכים וליכולת העירייה, אפשרות לבחור את בית הספר בו ילמדו ילדיהם.

אשתקד הורחב מודל הבחירה המבוקרת וכל בתי הספר הממלכתיים נפתחו לבחירת הורים לילדים העולים לכיתות א'. זאת באמצעות חלוקתם ל"אשכולות" בני מספר בתי ספר כל אחד. ההורים המשתייכים לאזור הרישום של אחד מבתי הספר – יוכלו לבחור בכל אחד מבתי הספר באשכול שאליו משתייך בית הספר, והעירייה תשבץ בהתאם לסדר העדיפויות. התקיימו ימים פתוחים בבתי הספר, בהם נחשפו ההורים לייחודיות הפדגוגית המתפתחת בבתי הספר.


חוברת רישום עם מלוא המידע על ייחודיות כל אחד מבתי הספר, תאריכי הרישום ונוהל הרישום חולקו להורים בגני הילדים, והיא מצויה גם באתר העירייה.

הרישום באשכולות הבחירה המבוקרת ייערך רק באמצעות אתר האינטרנט העירוני.

בבתי הספר החרדים – יתקיים רישום, בנוסף לרישום באתר העירוני, גם במזכירויות בתי הספר.

בבתי הספר הממלכתיים והממלכתיים דתיים לא יתקיים רישום במזכירויות בתי הספר.

לפרטים ניתן לפנות למחלקה לחינוך יסודי, בטל':9392418/34, בימים א' – ה', בין השעות 8:00 – 15:00.

לידיעת ההורים - בבתי הספר פועלים צהרונים של החברה העירונית. ההרשמה תיפתח בהמשך השנה, יש לעקוב אחר הפרסומים בנושא.

קישור לחוברת הנחיה ורישום לכיתות א'

https://www.rehovot.muni.il/uploads/n/1578231710.2183.pdf


גני הילדים

הרישום לגני ילדים העירוניים (בין הגילאים 3 – 6) יבוצע אך ורק באמצעות מערכת הרישום באתר האינטרנט העירוני.

במסגרת הצהרונים גם השנה נמשיך לקדם את גני צהרון – גני יום לימודים ארוך לכן בביצוע הרישום יתבקשו ההורים לסמן האם הם מבקשים גן עם צהרון (גן יום לימודים ארוך עד 17:00) או גן ללא צהרון, ובהתאם לכך תוצגנה האפשרויות המתאימות לגנים לפי אזור המגורים.

הסימון לגן עם צהרון אינו מהווה הרשמה לצהרון. ההרשמה לצהרוני גני הילדים של רשת חוויות תתבצע רק לאחר קבלת השיבוצים לגני הילדים בעיר ועל פי הגן אליו שובץ הילד/ה, והיא תיערך בשלושה מועדים, על פי הגילאים השונים, במהלך החודשים מאי-יולי 2019, באתר רשת חוויות.

כמו כן, במהלך הרישום באתר העירוני, תיפתח אפשרות להשתתפות והתחייבות לתכנית הלימודים הנוספת (תל"ן) בגן.

הורים המבקשים סיוע בביצוע הרישום באמצעות האינטרנט, יוכלו להגיע למרכז הרישום שייפתח בעירייה במקביל לפתיחת הרישום, רחוב ביל"ו 2, קומה 2, בשעות קבלת קהל, בימים א'-ה', בין השעות 8:00 – 12:00 וביום ג', גם בין השעות 16:00 – 18:00 - אין קדימות או עדיפות לביצוע הרישום בעירייה, ההגעה למרכז הרישום היא למטרת מתן סיוע בלבד.


לפרטים ניתן לפנות למחלקה לגיל הרך בטל': 9392431, 9392657/8/9

למעבר לחוברת הרישום של גני הילדים https://www.rehovot.muni.il/uploads/n/1577794346.3975.pdf


שירות חתימה על תצהיר להורים

כמו כן לרגל התחלת הרישום הנהגת ההורים מעמידה לרשות ההורים שירות חתימה על תצהיר ללא עלות במרכזי רשת חוויות. השירות ניתן על ידי עורכי הדין מהנהגת ההורים העירונית

שימו לב לקבלת השירות יש להצטייד ב:

תעודת זהות מקורית- חובה

תצהיר מודפס עם הפרטים המלאים לא חתום

צילום תעודת זהות- ללא תעודת זהות (מקורית) לא ניתן יהיה לאמת את החתימה


עורכי הדין מהנהגת ההורים העירונית יחכו להורים במרכזי רשת חוויות בתאריכים:

מתנ"ס חוויות שדרות ח"ן ביום ד', 29.1.2020, בין השעות 16:00-19:00, עו"ד רועי כהן

מתנ"ס חוויות ההולנדית ביום ו', 31.1.2020, וביום ו' 14.2.2020, בין השעות 9:00-10:30, עו"ד ליאת פוגל

מתנ"ס חוויות קריית משה ביום ב', 3.2.2020, בין השעות 16:00-19:00, עו"ד מיכל צברי-דוד

מתנ"ס חוויות רחובות החדשה -שוויץ ביום ב' 3.2.2020, בין השעות 16:00-19:00, עו"ד אריאלה בלאו

מתנ"ס חוויות שוויץ המדע ביום ד' 5.2.2020, בין השעות 16:00-19:00, עו"ד דנה שוורץ אשתר

מכזים לצדק חברתי הרצל 185 ביום ו', 7.2.2020, בין השעות 09:00-12:00, עו"ד אריאלה בלאו

מתנ"ס חוויות אושיות ביום ד', 12.2.2020, בין השעות 16:00-19:00, עו"ד אריאלה בלאו

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ט"ו בשבט בשכונות רחובות! אגף השכונות פונה לפעילי קהילה ושכונות להגיש הצעות לאירוע קהילתי בטו' בשבט, שימומן על ידי האגף; את ההצעות יש להגיש עד לתאריך 4.2

מתוך ההצעות שיתקבלו ייבחרו 4 יוזמות לאירועים, שימומנו על ידי אגף השכונות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאור ההצלחה בשנה שעברה:אגף השכונות פונה לפעילי קהילה ושכונות להגיש הצעות לאירוע קהילתי בטו' בשבט. אגף השכונות בעיריית רחובות יוצא בקול קורא לוועדי השכונות ופעילים חברתיים לקיים אירוע קהילתי בטו' בשבט במקום מגוריהם

אגף השכונות בעיריית רחובות קורא לשכונות לקיים אירועי טו' בשבט – בקהילה.

מעורבות בקהילה היא גורם חשוב באיכות החיים בשכונה, בקהילה ובעיר. היא הופכת את התרומה לקהילה לחלק מאורח החיים, מאפשרת מפגש עם מגוון אוכלוסיות, מזמנת מודעות לבעיות, יכולת להבין את הזולת ונכונות לנתינה אמתית, יכולת לקיים דפוסי תקשורת יעילה עם אוכלוסיות מגוונות, ומעוררת חשיבה מעשית על אופציות להשגת שיפור והובלת תהליכי שינוי.


האירוע הקהילתי האמור לעיל, ישרת 2 מטרות עיקריות: מטרה חברתית (סביבה/קיימות, שת"פ בין דורי, צרכים מיוחדים, מנהיגות בקהילה), והתמקדות במקום ייעודי ברחבי השכונה הזקוק לטיפוח ובשיתוף עם תושבי השכונה, לערוך תכנית פעולה פיזית לשיפור חזותי משמעותי.

וועדי שכונות, פעילים חברתיים, ותושבים עם אג'נדה חברתית לקידום שינויים ולשיפור איכות החיים בשכונה, מוזמנים להעביר הצעות עד לתאריך 4.2.20 לאגף השכונות בכתובת המייל : ofir_otmi@rehovot.muni.il

מתוך ההצעות שיתקבלו ייבחרו 4 יוזמות לאירועים, שימומנו על ידי אגף השכונות.חבר המועצה, מחזיק תיק השכונות ויזמות חברתית, מטעם סיעת כיכר העיר עוז, שאול צגהון:


"אשתקד פנינו לפעילי השכונות לקחת יוזמה לקראת טו' בשבט, והופתענו לטובה מכמות הפניות. קיימנו אירועים מוצלחים, ואנו רוצים לעשות זאת שוב השנה, במקומות וספים ברחבי העיר. אני מזמין את פעילי השכונות, וועדי השכונות לקחת חלק באירועי ט"ו בשבט הקהילתיים, לפנות אלינו בהצעות לקיום אירוע משמעותי קרוב לבית".


מנהל אגף השכונות, רמי מדהלה:

"שיתוף הציבור בפעילות האגף חשוב לנו, ואנו מבקשים מהשכונות לבוא עם יוזמות . אנו כאן כדי לשמוע, לעזור ולעשות יחד אתכם את המיטב לטובת קידום פני השכונה, קידום התושבים והעצמת הקהילה במסגרת השכונות. אנו קוראים לוועדים ולפעילי השכונות להגיש הצעה לקיום אירוע ט"ו בשבט אצלכם בשכונה"
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משאית ברחובות קרסה לתוך בור במדרכה

צילום דיווחי וואטסאפ אדום 0-586-586-106

אבי בר | | תגובות: 3


יום ראשון 26/1. ליד בית הספר הדרים ברחובות הצעירה משאית גז אשר עלתה על המדרכה גרמה למדרכה לשקוע ולפעור בור. צוותים הגיעו למקום כדי לנסות להוציא את המשאית


בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות היוצרים כל אדם שרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון מוזמן לפנות לאתר be106
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בולען ברחובות ?
  הגב 26.01.20 12:14
 • אורח
  המדרכות האלו מהבלוקים הן אסון!! קשה לנכים וקשישים ללכת עם הליכונים וכל הזמן יש שקיעה! בכניסה לחניה שלי אחרי הגשם תמיד חור. כל שנה העריה מתקנת וכל חורף חור חדש!!! בכיה לדורות!!
  הגב 26.01.20 13:33
 • אורח
  כל שיטת סלילת מדרכות שתעשה לא ע"פ הסטנדרטים הבטיחותיים "תיקרוס" תחת משקל משאית. זה לא קשור ללבנים, מרצפות או אספלט. בסופו של דבר כשמקפידים בסלילה לא אמור לקרוס !
  26.01.20 16:59
 • אורח

דרושים/ות מטפלים/ ות לרשת גני הילדים "חלומוטף" של החברה העירונית רחובות למשרה מלאה/חלקית לפרטים (קרן) 050-7998100

תנאי העסקה טובים ומסודרים, שכר התחלתי גבוה , ליווי, הדרכה והכשרה מקצועית. בחלומוטף גילאי 0 - 3.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


לרשת גני הילדים "חלומוטף" לגילאי 3-0 של החברה העירונית רחובות דרושים/ות מטפלים/ות במשרה מלאה/חלקית

תנאי העסקה טובים ומסודרים, ליווי, הדרכה והכשרה מקצועית.

על רשת חלומוטף

רשת הגנים "חלומוטף" נותנת מענה לגילאי 3-0 ומתנהלת באווירה מקצועית ומשפחתית, עם שימת דגש על תנאי העסקה של כל העובדים, שימורם במערכת, הכשרתם והתפתחותם המקצועית. ומציעים סביבת עבודה נעימה ומשפחתית, עם אופציה לשדרוג התנאים וקביעות בעבודה.


מוזמנים ליצור קשר לתיאום ראיון עבודה ו\או לשלוח קורות חיים

לקרן 050-7998100 או במייל rishum@halomotaf. co.il

המודעה כתובה בלשון זכר אך מופנית לשני המינים

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק לא פרחות עם בלונד וציפורניים...ורק עם תעודה
  הגב 26.01.20 17:12
 • אורח
  או טבחית שלא מכינה ארוחות לפי התפריט
  הגב 26.01.20 22:38
 • אורח

החזון החדש של עמי פיינשטיין! ביבי וגנץ יטוסו לפגישה עם טראמפ כדי לשמוע על עיסקת ה – 100 ועמי פיינשטיין וכושי רימון מפונדק 101 יטוסו לארצות לנסות לפגוש את טראמפ ולהשמיע לו את עיסקת 101... הקמת עיר חדשה בדרך לאילת "טראמפ – רימון" בסגנון לאס וגאס

אבי בר | | תגובות: 12עמי פיינשטיין המתמודד בבחירות לכנסת ברשימת אדום לבן לא מפסיק בהצעת רעיונות יצירתיים והפעם החליט כי יחד עם כושי רימון מס' 2 ברשימה להגשים את חזונו של בן גוריון להפרחת הנגב והמדבר ולנסות לקדם עיר חדשה במדבר באזור פונדק 101 של כושי רימון בסגנון עיר ההימורים לאס וגאס בארצות הברית.

כצעד ראשון לחזונם בכוונתם לטוס בשבוע הבא לארצות הברית ולנסות להתקבל לבית הלבן ולהציע לנשיא טראמפ את עיסקת 101 הקמת העיר החדשה "טראמפ – רימון"

ולשאלה איך בכוונתו להיכנס לבית הלבן ענה עמי כי טיפאני בתו של טראמפ היא ידידתו של בנו והיא תדאג להכניס אותם לבית הלבן.

לאחר הביקור בבית הלבן בכוונתם לבקר בלאס וגאס ויחד עם אפרים קפרא לבקר גם ביתו של הרבי

יהיה מעניין ומשעשע!

עמי פינשטיין :

״העולם שייך לחולמים ולא למלעיזים

תחשבו איך היה נראה העולם ללא חלומותיהם של קולומבוס שגילה את אמריקה בניגוד לכל הספקנים

איך לאס ואגס לא הייתה קמה ללא חלומו של באגסי סיגל.

איך דרום אפריקה הייתה נראית כיום ללא חלומו של נלסון מנדלה

איך ארה"ב הייתה נראית היום ללא חלומו ( l have a dream)של מרטין לותר קינג

ואיך ישראל לא הייתה קמה ללא חלומו של הרצל

והנגב לא היה מיושב ללא חלומו של בן גוריון

אנחנו הולכים להגשים את חלומו של בן גוריון להפריח את הנגב

כושי בן 80 אני בן 64 אין לנו הרבה זמן

אנחנו הולכים לקרוע את התחת ולעבוד במלא הקצב בפול קיטור. על מנת שנוכל לראות טיפה מהחזון שלנו בחיינו

להקים את העיר ה101 החדשה שתהיה העיר המובילה בישראל לדורות הבאים״
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הליצן הזה לא יעבור אפילו חסימה... זאת מאמא שלו אני בספק אם מישנו יצביע לו. ולפתח את הנגב ניתן בלי לשבת בכנסת. בהצלחה.
  הגב 25.01.20 21:25
 • אורח
  היידה ביבי
  25.01.20 21:54
 • אורח
  היידה גנץ
  26.01.20 09:05
 • אורח
  איךך הוא לא ראש ממשלה עדין?????
  הגב 25.01.20 21:53
 • אורח
  התחרפן הפיינשטיין הזה
  הגב 25.01.20 22:08
 • אורח
  מבייש את משפחתו ואת חבריו נדפק לו המוח
  הגב 26.01.20 00:05
 • אורח
  הוא מדבר יותר הגיוני ממלול
  הגב 26.01.20 00:05
 • אורח
  כאשר ממונו בכיסו השמיים הם הגבול לרובנו המגיבים אין כסף לפלאפל אז רושמים נדפק לו מבייש את עצמו ועוד ועוד הוא בפנסיה מגיל צעיר מאד ואנחנו כמו עבדים נמשיך לעבוד וחלקנו גם לאחר הפנסיה אז למי נדפקה הקופסא לו או לנו?
  הגב 26.01.20 03:52
 • אורח
  לכולנו 😂
  26.01.20 09:07
 • אורח
  הכל מתורגם אצלך לכסף,מי שעשיר בגלל ירושות הוא שפוי לנצח? נדפקה לו הקופסא
  26.01.20 23:06
 • אורח
  ואלה נראה לי אבחר בו
  הגב 26.01.20 10:40
 • אורח
  העורכים של האתר יותר מפגרים ממנו כנראה למה לתת לחי בסרט חסר חיים ועבודה במה
  הגב 26.01.20 14:27
 • אורח

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
22.01.20 17:42
אומרים שבקרוב יסגר השוק העירוני
אורח
22.01.20 17:42
יועבר למקום ליד
אורח
22.01.20 17:43
או שיהיה ליד גן המייסדים
אורח
22.01.20 17:44
כולם קונים הסופרים פירות וירקות
אורח
24.01.20 09:26
שוק מצוין .פח הגדול לידו הכי טוב
אורח
25.01.20 14:20
המחירים בשוק ברחובות לא זולים, בשוק ברמלה יותר זול לקנות.
הצג תגובות נוספות
אורח
20.01.20 08:17
במרכז השוק, מוצב שלט של העירייה והמשטרה האוסר חנייה המדרחוב המוביל מערבה לכוון הקניון. כולם חונים שם כל הזמן. על מנת לא לבזות, מן הראוי להביא את השלט.
אורח
21.01.20 15:33
צריך לעשות שם חניה בתשלום.מי שיחנה ישלם 50 או 100 שקל וזהו.
אורח
17.01.20 01:29
ראש העיר רחמים מלול . איפה אתה? אתה עובד על כולם בעיניים לא עושה כלום ורק לוקח כסף!
אורח
15.01.20 20:13
פשוט עצוב שכל הרחובות מלאים בקקי של כלבים כי לפקחים נוח לא להיות בכלל ולהעלים עין או להיסתתר בחושך ליד אתר בניה ושם לתת דוחות בשביל עפר בצד הדרך שאף אחד לא מתקרב לשם אבל על המדרכה כמיות עצומות של קקי עד שהפקחים לא ידרכו על הקקי כל יום לא תיהיה אכיפה רחוב גורדון,כל רחובות המדע
אורח
20.01.20 11:25
נכון!!!
אורח
14.01.20 16:18
למה אין מישהו באתר שמוחק תגובות לא ראויות. פשוט בושה.
אורח
13.01.20 14:11
אתר מגעיל שמפרסם תגובות ברמה נמוכה.רמת האתר כרמת המגיבים בו. אני לא אכנס לאתר זה לעולם.חבל שמישהוא יגיב כי אני לא אראה.שימרו את דברי הבלע עמוק בליבכם.
אורח
17.01.20 01:27
עובדה שהגבת
אורח
24.01.20 14:21
מישהו****.
אורח
11.01.20 11:30
שלום שלכם תושבי העיר רחובות. נפרדתי מחברה שלי ורציתי לדעת היכן קיים בית בושת בעיר ומה שעות הפתיחה. תודה מראש.
אורח
11.01.20 12:44
מקומך בתל ברוך את מי אתה מצחיק עם הרפש שכתבת?
אורח
11.01.20 22:08
בבית של אמא שלך, כמובן.
אורח
12.01.20 03:16
אני יעמיד אותך בגן העצמאות יזאבלה
אורח
24.01.20 14:22
אעמיד*****עברית קשה שפה.
הצג תגובות נוספות
אורח
06.01.20 13:52
שלום לכם תושבי העיר רחובות. יש לי שאלה בשבילכם! האם אתם זקוקים לחוויה חדשה,מהנה? האם אתם קצרים במזומנים? יש לכם מחשב חלש עם מעט מקום,או אולי חזק עם הרבה מקום? זקוקים למעט זמן איכות עם ילדיכם או חבריכם? או שאולי דרך להעביר את הזמן שאתם ברכבת בדרך לעבודה? או שאתם משחקנים הזקוקים למשחק חדש בחינם? אם אתם אחד מהם,יש לי הצעה בשבילכם! למעשה,יש לי הצעה מדהימה בשבילכם! "Taco's Adventure" הוא משחק חינמי למחשב האישי או למק שנוצר על ידי מפתח משחקים בודד והוא יספק לכם שעות על הנאה! עם 50 שלבים מהנים ומאתגרים שיעלו לכם חיוך על הפנים כל פעם שתשחקו בו,לכל שלב יש כמה פתרונות ככה שכל משחק שלכם יהיה מגוון. ואם תהיו טובים תוכלו ללמוד טכניקות שיעזרו לכם לעבור את השלבים! זה לא הסוף,למשחק יש גם מצב 2 שחקנים שתוכלו לשחק עם אותה מקלדת או לחבר שלט,והזכרתי כבר שכל זה בחינם? אז שחקו עוד היום! itoyy.itch.io/tacosadv


צעירי רחובות אוהבים בירה? הפלטפורמה רחובות מזמינה אתכם לסדנת טעימות בירה מיוחדת ביום רביעי 19/2 ב"בירה נקודה"; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

במסגרת הסדנה המשתתפים יטעמו בירות בוטיק ממגוון הסוגים, יקבלו הדרכה על עולם הבירות לצד נשנושים. הסדנה מיועדת לצעירי רחובות בגילאי 18-35

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


הפלטפורמה רחובות מזמינה את צעירי העיר לסדנת טעימות בירה בבירה נקודה. במסגרת הסדנה המשתתפים יטעמו בירות בוטיק ממגוון הסוגים, יקבלו הדרכה על עולם הבירות לצד נשנושים ואווירה מחשמלת.

הסדנה מיועדת לצעירי רחובות בגילאי 18-35

הסדנה תתקיים ביום רביעי 19.2.20 בשעה 18:30 ב"בירה נקודה" רחוב הרצל 209
להרשמה >> bit.ly/30OLyQE

מספר המקומות מוגבל

למידע נוסף - שירת/ שני: 08-9314800
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה לא למבוגרים ויותר??.
  הגב 25.01.20 20:37
 • אורח
  כן מגיל 18 עד 80
  הגב 25.01.20 22:07
 • אורח
  35 זה לא צעירי רחובות ...בואו נהיה ראליסטים
  הגב 25.01.20 22:24
 • אורח
  כל הכבוד, איזה כייף
  הגב 25.01.20 23:07
 • אורח
  אשמח עם הנערה בתמונה תזמין אותי לדרינק זוגי איתה בעצם...תנו לי את הטלפון שלה ואני אזום את הדייט
  הגב 26.01.20 03:53
 • אורח

סיכום שבוע be106 רחובות! חשד לרצח ברחובות; תקציב העירייה - מעל מיליארד ש"ח; חניון חדש מוקם בפארק המדע; ציפי חוטובלי מונתה לשרת התפוצות; תושב רחובות נתפס נוהג ב215 קמ"ש; כל זאת ועוד בסיכום השבוע של עיר המדע

לכל מי שפספס אנו מביאים לכם את כל הסיפורים והאירועים המרכזיים של תושבי העיר ונבחריה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
קרדיט: דוברות המשטרה


סוף השבוע הגיע ואיתו סיכום השבוע של כל האירועים והסיפורים של העיר רחובות אז בואו נתחיל

פלילים, משפט וביטחון

ביום ראשון 19.1 התקבל דיווח גבר מחוסר הכרה בשטח פתוח בדרך מנחם בגין ברחובות (השטחים הפתוחים המזרחיים). חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על גבר כבן 35 שנמצא ללא סימני חיים, וקבעו את מותו. ככל הנראה מדובר בעובד זר (כנראה מתאילנד) שנרצח באופן מזעזע ואכזרי.ביום שלישי 21/1 צעירה כבת 30 נמצאה ללא רוח חיים בביתה ברחוב דרך יבנה ברחובות. מעדויות עולה כי הצעירה (ככל הנראה מוסלמית) לא פתחה את הדלת כוחות רפואה מד"א ואיחוד הצלה הוזעקו למקום וכאשר נכנסו לדירה גילו את הצעירה ללא רוח חיים. צוות זק"א שפלה טיפל בפינוי הנפטרת ועל פי בדיקה ראשונית אין חשד לפלילים והכיוון רפואי.יום ראשון 20/1 שעה 22:25. רוכב אופנוע נפצע בינוני בתאונה ברחוב דרך יבנה ברחובות. הפצוע פונה לבית החולים קפלן.
תושב רחובות נשלח למעצר לאחר שנתפס על מהירות 215 קמ"ש.

צילום: דוברות משטרת ישראלפשיטה של מס הכנסה ברחובות! בביקורת של מס הכנסה נתפסה קוסמטיקאית ברחובות אשר לא דיווחה על הכנסותיה מהעסק והשכרת נכסים בבעלותהחדשות העיר

נתחיל בברכות לשרה החדשה של רחובות – ציפי חוטובלי שמונתה לשרת התפוצות

קרדיט: אתר הכנסת
מועצת רחובות אישרה ביום רביעי האחרון את תקציב העירייה לשנת 2020, בו הוקצו תוספת של 47 מיליון ש"ח לחינוך, תוספת של 12 מיליון ש"ח לאיכות הסביבה וחזות העיר... סך הכל התקציב מעל מיליארד ₪


הישיבה הועברה בשידור חי הדף הפייסבוק העירוני לאחר שראש העיר, רחמים מלול נענה לבקשת אביב איטח יש לציין כי אולם ישיבות העירייה נמצא בתהליך שדרוג וכשיסתיימו העבודות יהיה ניתן לשדר בפייסבוק בשידור חי את ישיבות העירייה.
צמצום תאגידי המים ! רשות המים קבעה כי תאגיד המים של רחובות יאוחד עם נס ציונה, קרית עקרון ומזכרת בתיה ושמו יהיה חברת השפלה הציבור מוזמן להביע עמדתו על האיחוד עד תאריך 23/2/2020. תאגידי המים יצומצמו מ – 56 תאגידים ל – 28 תאגידי מים אזוריים שבהם ישולבו יישובים חזקים ויישובים קטנים כדי לשמור על איזון התאגיד.

לפרטים נוספים: http://www.be106.net/233/35416
בשורה לנוסעי הרכבת ועובדי פארק המדע ברחובות! עיריית רחובות מכשירה בימים אלו חניון נוסף בפארק המדע עם 50 מקומות חנייה באזור מכון איילון. כזכור, בחודשים האחרונים נמצא פתרון להרחבת החניון ברחוב פקריס, והוא תוכנן מחדש כך שהתווספו לו כ – 60 מקומות חניה לטובת באי הפארק ובאי הרכבת. כמו כן חניון חדש מוקם ברחוב ענטין בפארק.


יו"ר רשת חוויות אמיתי כהן יצא השבוע בבשורה ל - 3500 הורי ילדי הצהרונים ברשת חוויות- "הסוף לכלים חד פעמיים בצהרוני הרשת". על פי התוכנית השינוי עתיד להתחיל תחילה בצהרונים הגדולים

השרה גילה גמליאל החליטה להעניק לעיריית רחובות כ1.5 מיליון ש"ח להקמת 3 מיזמים דיגיטליים:

המיזם הראשון להקמת מתחם למידה דיגיטלי עירוני על בסיס המיזם הלאומי ללמידה דיגיטלית

המיזם השני - מערכת לניתוח צילומי וידיאו לשיפור הביטחון ואיכות החיים של תושבי רחובות

המיזם השלישי תוקם מערכת דיגיטלית לניהול פרויקטים הנדסיים של העיריה

התלמידים ליה קופרשטיין (בן צבי), רותם גוזי(רמון) וליאור ביטון(בן גוריון) ייצגו את רחובות בתחרות הנואם הצעיר האזורית של ארגון רוטרי. השבוע נערכה התחרות העירונית של רחובות בה זכו שלושת התלמידים במקומות הראשוניםזכייה נוספת של תלמידי רחובות היא באולימפיאדת המתמטיקה הארצית שהתקיימה בה זכו עובד רונן תלמיד ביה"ס תחכמוני ברחובות זכה במקום השלישי באולימפיאדת המתמטיקה הארצית; יואב הוברמן(תחכמוני), סופי זיידנברג גת ( יצחק נבון) ומאיר איזנבוד זכו בציון לשבח
יוזמה מקורית ברחובות! ביום רביעי 5/2 ב – 20 בתי תושבים ברחובות ייערכו הרצאות ודיונים בשלל נושאים בוערים בחברה הישראלית כגון: דתיים וחילונים, עולים וותיקים, גזענות כלפי יוצאי אתיופיה, נשים ופמיניזם ועוד... הנושאים, הכתובות ולינק להרשמה בכתבה http://www.be106.net/233/35385


בספורט

משחקי חצי גמר גביע המדינה בכדוריד יתקיימו ביום שבת 22.2 בראשון לציון; עירוני רחובות בכדוריד תתמודד כנגד הפועל אשדוד

קרדיט: מועדון עירוני רחובות
הודעות לתושבים

לידיעת הסטודנטים תושבי רחובות! נפתחה ההרשמה למלגת ארגון ידידים המעניקה 10 אלף ש"ח עבור תוכנית חונכות אישית של בני נוער; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

http://www.be106.net/233/35446מחיקת חובות לתושבי רחובות! בימים אלו מקיים תאגיד המים הבאר השלישית מבצע מחיקת ריבית והצמדה לתושבי רחובות הביתיים אשר צברו חוב מים. המבצע מתקיים עד לתאריך 31.3.20

לפרטים מלאים: http://www.be106.net/233/35381


ונסיים באיתי לוי שקיבל השבוע חיקוי בארץ נהדרת של מריאנו אידלמן וגם חוגג יום הולדת היום (שבת)

קרדיט דף האינסטגרם של ארץ נהדרת
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  סיכום של עוד שבוע שרחמים מלול.הורס את העיר
  הגב 26.01.20 00:07
 • אורח

נחת בשבת! מרמורק ושעריים ניצחו

במחזור הבא מרמורק תארח בבית את קרית גת ושעריים בחוץ נגד כפר קאסם

אבי בר | | תגובות: 4מרמורק

מרמורק ארחה את אור יהודה וניצחה בתוצאה 3 – 1 מצמד שערים של רז יצחק ושער של איברהים ספורי

מרמורק במקום השלישי בטבלה.

במחזור הבא מרמורק תארח בבית את קרית גת

שעריים

שעריים ארחה את מכבי הרצליה וניצחה בתוצאה 1 – 0 משער של רן בן שמעון

בעקבות הניצחון שעריים עולה למקום 13 בטבלה

במחזור הבא שעריים בחוץ נגד כפר קאסם

בני יצ'אלאל

בני יצ'אלאל הפסידה במשחק חוץ נגד קרית עקרון בתוצאה 3 - 1
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עד שניצחנו גם אזור וגם יבנה ניצחו מזל ביש מרמורק מנצחים הכח מפסידים מזל של אלופים
  הגב 24.01.20 15:55
 • אורח
  כולנו יודעים שרחובות כחולה עוד נחזור לימים היפים עם מכבי שעריים אלוואי שיגיע רוכש וירים את הקהל המדהים שלנו ונרעיד את המדינה
  הגב 25.01.20 13:08
 • אורח
  כולם יודעים שבכל ליגה א ולאומית אין קהל כמו של שעריים,שיבוא משקיע גדול וירים את הכפפה,לא מבין מה עמוס לוזון מחפש בראשלצ
  הגב 25.01.20 18:22
 • אורח
  עד שיבוא משקיע הקבוצה תישקע גם אם נישרוד העונה מה יהיה עונה הבאה ? עוד פעם להחליף 20 שחקנים ? עוד עונה יתחננו למנוים ? חיבים הנהלה שיודעת לבנות עתיד עם אנשי מקצוע בשעריים זה לא קים
  25.01.20 20:14
 • אורח

מזל טוב לאיש העסקים שלום ששון החוגג יום הולדת

רוצים לפרגן ולברך את קרוביכם? שלחו לוואטסאפ 0-586-586-106 (לציין עבור ציונה וחובה לצרף תמונה)

אבי בר | | תגובות: 4


מזל טוב לאיש העסקים שלום ששון שגדל במעברת רחובות ובבעלותו תחנות דלק ונדל״ן החוגג היום 67 שנים

מזל טוב .מחברי הילדות שלך ברחובות
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מזל טוב גם ממני האזרח הפשוט אבל.....ניצול 106 לסוג כתבה שכזאת היא צינית ולא שוויונית בלשון המעטה. מחר תאחלו מזל טוב גם לכל בעל עסקים שחוגג יוום הולדת ?? כנראה שלא !!?
  הגב 24.01.20 14:13
 • אורח
  בראבו בראבו.
  הגב 24.01.20 15:32
 • אורח
  בגלל שהוא בעל הממון מברכים אותו,למה לא ברכו אותי?ברכותי
  הגב 24.01.20 19:02
 • אורח
  למה בתמונה הוא יושב עם פוזה של האיש החושב? הפוזה נראית מבוימת ולא אותנטית
  הגב 24.01.20 22:01
 • אורח

לידיעת תושבי רחובות! החל מיום שישי 31/1 יחולו שינויים במסלול קו 13

השינויים יחולו בקו הנוסע מרחובות לאושיות /לתחנה המרכזית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10


חברת אגד הודיעה כי החל החל מיום שישי 31/1/2020 יחולו שינויים במסלול קו 13, בכיוון הנסיעה מרחובות החדשה לאושיות/ לתחנה המרכזית. כזכור במהלך חודש דצמבר בוטלו מספר תחנות במסלולו של הקו וכעת הוחלט כי הקו יחזור לנסיעה דרך הרחובות לוי אשכול והרב דוד ישראל בשכונת מרמורק.

קו 13 מרחובות החדשה לאושיות/ לתחנה המרכזית:

ייסע על פי המסלול הרגיל עד צומת הרחובות ישראל עוקשי/ לוי אשכול, יפנה שמאלה לרחוב לוי אשכול, ימינה לרחוב הרב דוד ישראל, ימינה לרחוב רחל הרשנזון, שמאלה לרחוב טשרניחובסקי וימשיך על פי המסלול המקורי.

תחנות חדשות-ישנות: לוי אשכול/ הרב דוד ישראל , הרב דוד ישראל/ הרשנזון .

תחנות מבוטלות: ישראל עוקשי/ לוי אשכול, טשרניחובסקי/ ארלוזורוב.
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה עם קו 10 שביטלו מרחוב ושכנברוסקי. לפחות שאחד מהם ייסע משם 10 או 13. לפעמים צריך לחכות חצי שעה ל קו 201
  הגב 24.01.20 13:16
 • אורח
  המרמורקים תמיד ראו רק את עצמם
  24.01.20 15:06
 • אורח
  צודק מאוד
  הגב 24.01.20 13:22
 • אורח
  מה עם קו 10 .מדוע ביטלו אותו .בחורף הזה לחקות לקו 201 .קשה מה עוד שאין איפה להמתין .בתחנה בצרניחובסקי.הגגון מחורר.
  הגב 24.01.20 15:02
 • אורח
  שינו לו את המסלול. הוא לא עובר בטשרניחובסקי יותר. ניצן לבדוק באפליקצית Moovit
  24.01.20 15:42
 • אורח
  .
  הגב 24.01.20 15:03
 • אורח
  לא לבטל את קו 10 זה טוב מאושיות לתחנה דוד ישראל
  הגב 24.01.20 17:22
 • אורח
  קו 10 שינה מסלול חבל היה מעולה שעברבצרנחובסקי
  הגב 26.01.20 08:03
 • אורח
  רק מרמורק חשובה
  26.01.20 10:30
 • אורח
  צריכים להפגין
  הגב 26.01.20 08:04
 • אורח

מבזק! שריפה בקניון

התקבל בוואטסאפ האדום

מערכת האתר | | תגובות: 12


בסביבות השעה 8 הורגש ריח חריף של שריפה בקניון, הקניון פונה ובסריקות אותר שריפה באחת החנויות.

אין נפגעים הקניון נפתח בהדרגה ובחזרה לשגרה


התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אחת הרעות החולות שמתלוות לחיים, ודווקא ביום גשום.
  הגב 24.01.20 08:42
 • אורח
  מה נסגר עם הניסוח הגרוע הזה ומי פה שכח שיש סימני פיסוק מידי פעם?!
  הגב 24.01.20 09:02
 • אורח
  מה זה בדיוק אותר שריפה???, לא להאמין איזו עברית עילגת אולי אותרה***שריפה??, שריפה נקבה למי שטרם הבין למה כיוונתי, ולקודמי שהגיב כותבים מדיי**, ולא מידי, דר' אבשלומה קור עורכת לשונית//מגיהה.
  24.01.20 14:18
 • אורח
  כדאי לך "להתרגל" לניסוחים הבעיתיים כל עוד המנהלים שוגים בשפה נאותה. וכמו שאומרים החבר'ה : זה מה יש... וחבל.
  24.01.20 14:21
 • אורח
  חחחח
  הגב 24.01.20 09:55
 • אורח
  מלול נמצא בקומה 6
  הגב 24.01.20 10:40
 • אורח
  אל תתקרבו לקניון, ריח של פיח ומלא רעלים באוויר. סכנת נפשות. המקום לא מתאוורר
  הגב 24.01.20 10:42
 • אורח
  זו לא ידיעה זה קשקוש....
  הגב 24.01.20 21:19
 • אורח
  שוב תוצאה של נוד ביצה ברוחב שנגרם עקב מנת סביח לאחריה מילקשייק שוקו וניל האש פורצת מידית
  הגב 24.01.20 22:03
 • אורח
  נכון
  25.01.20 23:02
 • אורח
  השריפה נגרמה מהחנות של בר רפאלי הודיס. בר רפאלי הדוגמנית שמעלימה מיסים ומשתמטת מהצבא.
  הגב 25.01.20 11:37
 • אורח
  איזה קניון?
  הגב 26.01.20 21:26
 • אורח

בית הספר להורים ברחובות מזמין את ההורים ללמוד ולהתמודד עם השאלה איך מדברים עם ילדים על מין ומיניות? -סדנת הורים שתיפתח החל מיום שלישי 28.1 במכללה העירונית; עלות: 112 ש"ח לזוג לפרטים נוספים: 08-9459397 שלוחה 7

הסדנה תיערך על ידי עדי קורן, מטפלת CBT, מנחת הורים וילדים מוסמכת בתחומי ויסות רגשי, יחסים חברתיים ומיניות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


בית הספר להורים של החברה העירונית רחובות מזמין את ההורים לסדנה מיוחדת בנושא: איך מדברים עם ילדים על מין ומיניות. הסדנה נותנת להורים ידע וכלים לשיח פתוח ובטוח בנושא מיניות בריאה ומיניות פוגענית. חינוך למיניות בריאה הוא בראש ובראשונה תפקיד ההורה, אך לעיתים אנו מתקשים להסביר, לא בטוחים האם זה הזמן המתאים או איזה מידע יש לתת לילדים. בסדנה הם ילמדו כיצד לקיים את השיח ומה מתאים לכל גיל.

הסדנה תיערך על ידי עדי קורן, מטפלת CBT, מנחת הורים וילדים מוסמכת בתחומי ויסות רגשי, יחסים חברתיים ומיניות.

הסדנה תתקיים בימי שלישי החל מ28.1.20 בין השעות 20:30-22:00 במכללה העירונית, רחוב גיבורי ישראל 2

משך הסדנה: 4 מפגשים

עלות: 112 ש"ח לזוג

לפרטים נוספים: 08-9459397 שלוחה 7
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין גבול לטיפשות
  הגב 23.01.20 21:24
 • אורח
  עדי קורן אל תמציאי לעצמך תארים את בסך הכל מוקה לחינוך מיני וזהו
  הגב 23.01.20 21:26
 • אורח
  גילאים?
  הגב 24.01.20 01:16
 • אורח
  הורים נרקומנים שולחים את הילדים שלהם להטריד. מנסים לגרום לאסונות ועל הדרך לקבל כסף מהביטוח. הורים ברחוב ציפור הטוב מסוממים. סכנה לציבור. זהירות!!!
  הגב 24.01.20 02:40
 • אורח

ביום ראשון 26.1 תתקיים בבית יד לבנים הרצאה להורי רחובות בנושא "אהבה לילדנו, לא רק מה שחשבנו" בהנחייתה של ד"ר אנאבלה שקד; עלות: 40 ש"ח לפרטים נוספים: 08-9459397 שלוחה 7

הרצאה זו עוסקת בשתי משימות הוריות קריטיות, פיתוח תחושת שייכות ופיתוח תחושה חברתית בילדים. ללא שני הממדים האלה, האהבה שאנו מרגישים כלפי ילדינו וההשקעה העצומה שלנו בהם לא תניב את התוצאה הרצויה: ילדים שמרגישים שייכות לחברה ולעולם ומבינים שיש להם מחויבות כלפי אחרים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


בית הספר העירוני להורים של החברה העירונית מזמין את ההורים ברחובות להגיע להרצאה האחרונה בסדרה הורות מכינה לחיים של ד"ר אנאבלה שקד. הסדרה נועדה ללמד את ההורים כיצד לצייד את ילדיהם בתכונות, המיומנויות, ההרגלים והכלים הנחוצים על מנת להתמודד בצורה מיטבית עם אתגרים ומשברים בחיים.

המפגש האחרון בסדרה יהיה בנושא : אהבה לילדנו, לא רק מה שחשבנו. הרצאה זו עוסקת בשתי משימות הוריות קריטיות, פיתוח תחושת שייכות ופיתוח תחושה חברתית בילדים. ללא שני הממדים האלה, האהבה שאנו מרגישים כלפי ילדינו וההשקעה העצומה שלנו בהם לא תניב את התוצאה הרצויה: ילדים שמרגישים שייכות לחברה ולעולם ומבינים שיש להם מחויבות כלפי אחרים.

ד"ר אנאבלה שקד, מייסדת בית הספר לפסיכותרפיה ב"מכון אדלר" ומרצה בכירה בו. מנהלת אקדמית, מרצה, מאמנת ומדריכה בכירה בבית הספר להכשרת מאמנים. מוסמכת כמאסטר באימון (MCC) על ידי איגוד הקואצ’ינג הבינלאומי (ICF). תרפיסטית בגישה האדלריאנית בהבעה ויצירה. בעלת תואר שני ושלישי בתרפיה בהבעה ויצירה, אוניברסיטת לסלי, בוסטון. מחברת הספר "לקפוץ למים – מהימנעות להשתתפות מלאה בחיים".


ההרצאה תתקיים ביום ראשון 26.1.20 בין השעות 20:30-22:00 בבית יד לבנים רחוב הבנים 10

עלות: 40 ש"ח

לפרטים נוספים: 08-9459397 שלוחה 7

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה כל הרצאה בתשלום???.
  הגב 24.01.20 14:19
 • אורח

לידיעת ההורים ברחובות! החל מיום רביעי 29.1 הנהגת ההורים ברחובות תעניק שירות חתימה על תצהיר לרישום לגני הילדם ובתי הספר ללא עלות במרכזי רשת חוויות; כל התאריכים והמיקומים מצ"ב בכתבה

השירות יינתן בשדרות חן, רחובות ההולנדית, קריית משה, רחובות החדשה, שוויץ המדע, אושיות וגם במרכזים לצדק חברתי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


לרגל פתיחת רישום התלמידים לגני הילדים ובתי הספר ,הנהגת ההורים ברחובות מציעה להורים שירות ללא עלות – חתימה על תצהיר לצורך תהליך הרישום. התצהיר מיועד להורים אשר צריכים להצהיר על מקום מגוריהם ברחובות או על שינוי הכתובת/ גרים בדירה שלא רשומה על שמם וכן להורים גרושים אשר צריכים להצהיר על הסכמתם לרישום.

שימו לב לקבלת השירות יש להצטייד ב:
תעודת זהות מקורית- חובה
תצהיר מודפס עם הפרטים המלאים לא חתום
צילום תעודת זהות- ללא תעודת זהות (מקורית) לא ניתן יהיה לאמת את החתימה

עורכי הדין מהנהגת ההורים העירונית יחכו להורים במרכזי רשת חוויות בתאריכים:
מתנ"ס חוויות שדרות ח"ן ביום ד', 29.1.2020, בין השעות 16:00-19:00, עו"ד רועי כהן


מתנ"ס חוויות ההולנדית ביום ו', 31.1.2020, וביום ו' 14.2.2020, בין השעות 9:00-10:30, עו"ד ליאת פוגל


מתנ"ס חוויות קריית משה ביום ב', 3.2.2020, בין השעות 16:00-19:00, עו"ד מיכל צברי-דוד


מתנ"ס חוויות רחובות החדשה -שוויץ ביום ב' 3.2.2020, בין השעות 16:00-19:00, עו"ד אריאלה בלאו


מתנ"ס חוויות שוויץ המדע ביום ד' 5.2.2020, בין השעות 16:00-19:00, עו"ד דנה שוורץ אשתר


מרכזים לצדק חברתי הרצל 185 ביום ו', 7.2.2020, בין השעות 09:00-12:00, עו"ד אריאלה בלאו


מתנ"ס חוויות אושיות ביום ד', 12.2.2020, בין השעות 16:00-19:00, עו"ד אריאלה בלאו
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

חתול נתקע על קורת בטון בקומה שביעית ברחובות וחולץ בשלום... מצ"ב סרטון

החתול חולץ בסיוע לוחמי האש ופקחי השירות הוטרינרי של עיריית רחובות

מערכת האתר | | תגובות: 7סרטון מהחילוץ
אמש רביעי 22/1 בשעות הערב חילצו פקחי השירות הוטרינרי, בסיוע לוחמי האש, חתול שנתקע על קורת בטון בקומה השביעית בבניין ברחוב הרב שאולי ברחובות

דיירים במקום פנו אתמול למוקד העירוני על חתול שנתקע על קורת בטון ואינו מצליח לרשת ממנה. פקחי השירות הוטרינרי הזעיקו למקום את כיבוי אש. כבאית שהגיעה למקום העלתה למרומי הבניין כלוב שהוכן מראש לצורך כך על ידי השירות הוטרינרי. החתול נכנס לכלוב , ומשם משכו אותו פקחי השירות הוטרינרי ושיחררו אותו במקום בטוח.

דר׳ אבי צרפתי, הוטרינר העירוני:

״מדובר בחתול מפוחד שהגיע למקום שלא יכול היה להיחלץ ממנו. על אף המקום המסוכן שאליו נקלע ומורכבות המשימה- פקחי השירות הוטרינרי ולוחמי האש עשו הכל על מנת לחלץ את החתול. נמשיך לסייע בכל מה שניתן לכל בעלי החיים בעיר״
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יש לנו אחלה וטירנר עירוני "אנושי ורחמן" יירבו כמותך ויקחו דוגמה ומופת וטרינרים מרשויות אחרות שליבם לא כשלך! יישר כח!! 👍👍
  הגב 23.01.20 14:50
 • אורח
  ישר כח גם ללוחמי האש!
  הגב 23.01.20 15:29
 • אורח
  החתול הזה יותר טוב מבני אדם לצערנו הרבה בני-אדם הם נבלות בעודם בחיים
  הגב 23.01.20 16:42
 • אורח
  כל הכבוד אנשים טובים באמצע הדרך
  הגב 23.01.20 16:57
 • אורח
  כל הכבוד אנשים טובים
  הגב 23.01.20 17:12
 • אורח
  אני כתבתי בשיבחו של הויטרנר העירוני.. אך אין ספק "שאפו" ענק גם ללוחמי האש!! כשיש שיתוף פעולה פורה כולם מרוויחים! 🐶🐈 שבת שלום לכל עם ישראל🇮🇱🇮🇱🌹🌹🌹🌹
  הגב 23.01.20 18:44
 • אורח
  למה רק חתולים, מה עם הכלבים ברחובות, חדשות מטריפות....בשלולית
  הגב 24.01.20 21:21
 • אורח

מבצע גיוס שוטרים/ות ברחובות! ביום שני 3.2 מרכז התעסוקה העירוני ברחובות יקיים יום גיוס עובדים מיוחד למגוון משרות במשטרת ישראל מוקדנים, סיירים, חוקרים ועוד; יש לבצע הרשמה מראש בטלפון 08-6705330

שימו לב! תנאי הסף לגיוס הם: אזרחות ישראלית, רשיון נהיגה, שירות צבאי/לאומי/פטור חוקי מצה"ל וכן 12 שנות לימוד .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


מרכז התעסוקה העירוני "הזדמנות" מארח גיוס למשטרת ישראל! מרכז הזדמנות- רחובות , המרכז העירוני לקידום התעסוקה שמפעיל האגף לשירותים חברתיים בעיריית רחובות, פועל לסייע לתושבי רחובות המחפשים עבודה או מתמודדים עם קושי תעסוקתי במציאת עבודה, התמדה בעבודה או קידום בעבודה. צוות המרכז מונה אנשי מקצוע מומחים ורב תחומיים: עובדים סוציאליים, מאמנים תעסוקתיים, מנחי קבוצות ומרצים ממגוון עולמות תוכן.

במרכז ניתן לקבל ליווי אישי או קבוצתי הכולל אימון אישי להצלחה תעסוקתית ופיתוח קריירה, שוברים למימון הכשרה מקצועית, סיוע לימודי בתקופת ההכשרה, לימודי מחשבים, סדנאות הכנה לעולם העבודה, ליווי ליזמות עסקית, סדנאות להתנהלות כלכלית, קורסי אנגלית, ועוד. לאלו הזקוקים לחיזוק השפה, ניתן להסתייע גם בתחום זה.

בין היתר, המרכז פועל גם בארגון ימי גיוס מיוחדים למקומות עבודה איכותיים.

ביום שני 3.2.20 בין השעות 9:00-12:00 ייערך מפגש חשיפה מיוחד במרכז הזדמנות, שבו יתארחו נציגי הגיוס של משטרת ישראל . הם יציגו את סוגי המשרות הפתוחות לגיוס: סייר/בלש/חוקר/מוקדני 101 וכן משרות מקצועיות.

חשוב לציין כי תנאי הסף לגיוס הם: אזרחות ישראלית, רשיון נהיגה, שירות צבאי/לאומי/פטור חוקי מצה"ל וכן 12 שנות לימוד .

ההשתתפות בכנס מותנית בהרשמה מראש בטלפון 08-6705330 במרכז הזדמנות הנמצא ברחוב הרצל 167 .


חבר המועצה, עו"ד שמוליק בר דאנזאן, מחזיק תיק השירותים החברתיים:


"מרכז התעסוקה העירוני "הזדמנות" פועל ללא ליאות להקניית כלים על מנת לסייע לתושבי העיר המעוניינים לשפר תעסוקה, וכן לחשיפת תושבי העיר מחפשי העבודה למעסיקים איכותיים באמצעות כנסי תעסוקה מרוכזים. אני מזמין את תושבות ותושבי העיר להגיע לכנס החשיפה הקרוב, ובכלל להשתמש בשירותים הניתנים במרכז הזדמנות העירוני "


יובל פרייברון, מנהל מרכז התעסוקה העירוני "הזדמנות":

"המרכז מסייע , בין השאר, לתושבי העיר למצות את יכולותיהם והשכלתם, ולהשתלב בתעסוקה איכותית. המרכז יוצר קשר עם מעסיקים מגוונים ופועל ליידע ולהנגיש אודות המשרות שמציעים המעסיקים ללקוחותיו. בשונה מגופים העוסקים בהשמה , המרכז מלווה ככל שנדרש את הפונים עד להשתלבותם בפועל בעבודה הולמת."
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה מוקדנית צריכה רישיון
  הגב 23.01.20 14:27
 • אורח
  אנחנו רצים..שוטרים זה עם פח
  הגב 23.01.20 14:54
 • אורח
  נו, אז תצטרף ותשפר את המצב...
  26.01.20 11:36
 • אורח
  עצוב מאוד
  הגב 23.01.20 21:28
 • אורח
  פנסיה צוברת לא שווא.
  הגב 23.01.20 21:50
 • אורח

תזכורת להורי גני הילדים ברחובות! היום( חמישי 23.1) בשעה 14:00 לירון פלדמן, אחראית תחום רישום ושיבוץ גני ילדים באגף החינוך, תענה על שאלות ההורים בצ'אט בדף הפייסבוק העירוני

הצ'אט מתקיים לרגל פתיחת ההרשמה לגני הילדים שיחל ב 27.1.20

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לקראת ההרשמה לגני הילדים , עיריית רחובות מזמינה את ההורים להפנות שאלות בנושא לירון פלדמן, אחראית תחום רישום ושיבוץ גני ילדים באגף החינוך. על השאלות תענה לירון פלדמן ביום חמישי 22.1.20 בצ'אט מיוחד שייפתח בדף הפייסבוק של עיריית רחובות.

הצ'אט יתקיים בין השעות 14:00-15:00 בדף הפייסבוק של העירייה

פתיחת הרישום לגנים יתקיים בתאריך 27.1.20
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שלישי 11.2 יתקיים לילדי רחובות מופע ילדי בית העץ בהיכל התרבות; עלות: 30 ש"ח לרכישת כרטיסים: 08-9232200

המופע מתקיים כחלק KIDS בסביבה - צומחים בעיר אותו מקיימת העירייה בשיתוף עמותת צלול להעלאת המודעות לאיכות הסביבה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


עיריית רחובות והחברה העירונית בשיתוף עמותת צלול מזמינים את ילדי העיר לפעילות KIDS בסביבה - צומחים בעיר. דואגים לטבע. המטרה העלאת המודעות לנושא איכות הסביבה.

הילדים מוזמנים להנות, לשיר, ליצור ולשמוע, את נציגי עמותת "צלול" מספרים לנו - למה הפלסטיק מפחיד את המדוזה?

האם כוס חד פעמית נשארת לנצח?

ומה אנחנו יכולים לעשות כי לשמור על כדור הארץ - הבית שלנו.

האירוע המרכזי- מופע מוסיקלי של ילדי בית העץ

בסיום האירוע תתקיים פעילות יצירה מחומרים ממוחזרים

הפעילות תתקיים ביום שלישי 11.2.20 החל משעה 17:00 בהיכל התרבות רחובות

עלות: 30 ₪

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: 08-9232200

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לאיזה גילאים?
  הגב 23.01.20 13:11
 • אורח

עובד רונן תלמיד ביה"ס תחכמוני ברחובות זכה במקום השלישי באולימפיאדת המתמטיקה הארצית; יואב הוברמן (תחכמוני), סופי זיידנברג גת ( יצחק נבון) ומאיר איזנבוד זכו בציון לשבח

האולימפיאדה הארצית במתמטיקה לכיתות יסוד מאורגנת על ידי המועדון המתמטי הארצי "המתמטיקאי הצעיר" בשיתוף עם מכון ויצמן למדע. בסך הכל השתתפו בתחרות כ-1100 תלמידי כיתות א' – ו'. בסיום שלב הגמר התקיים ביום חמישי האחרון 16.1 טקס חלוקת התעודות לזוכים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


בחודשים האחרונים התקיימה האולימפיאדה הארצית במתמטיקה לתלמידי בתי הספר היסודיים(אולימפיאדת המתמטיקאי הצעיר). אולימפיאדה מתמטית זוהי תחרות שבמהלכה המשתתפים פותרים שאלות מתמטיות מאתגרות ולא שגרתיות.

האולימפיאדה הארצית במתמטיקה לכיתות יסוד מאורגנת על ידי המועדון המתמטי הארצי "המתמטיקאי הצעיר" בשיתוף עם מכון ויצמן למדע. השנה האולימפיאדה הייתה מורכבת משלושה שלבים: שני שלבי סינון באינטרנט ושלב הגמר, שהתקיים באוניברסיטאות ברחבי הארץ ובמוקד נוסף בקליפורניה. בסך הכל השתתפו בתחרות כ-1100 תלמידי כיתות א' – ו'. בסיום שלב הגמר התקיים ביום חמישי האחרון 16.1 טקס חלוקת התעודות לזוכים. בין זוכי האולימפיאדה ארבעה תלמידים מרחובות:

עובד רונן, תלמיד כיתה ה' בבית ספר ממ"ד תחכמוני, זכה במקום שלישי בכיתות ה'


יואב הוברמן, תלמיד כיתה ו' בבית ספר ממ"ד תחכמוני, זכה בציון לשבח בכיתות ו'סופי זיידנברג גת, תלמידת כיתה ג' בבית חינוך אישי ע"ש יצחק נבון, זכתה בציון לשבח בכיתות ג'


מאיר איזנבוד, תלמיד כיתה ג' בחינוך ביתי, זכה בציון לשבח לכיתות ג'.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד ! המשיכו והצליחו.
  הגב 25.01.20 18:08
 • אורח

התלמידים ליה קופרשטיין (בן צבי), רותם גוזי(רמון) וליאור ביטון(בן גוריון) ייצגו את רחובות בתחרות הנואם הצעיר האזורית של ארגון רוטרי

התחרות העירונית התקיימה ביום שלישי האחרון זו השנה ה17 בשיתוף אירגון רוטרי רחובות ואגף החינוך של עיריית רחובות. שלושת התלמידים זכו במקומות הראשונים ויייצגו את העיר בתחרות האזורית שתתקיים במהלך חודש פברואר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


אירוע השיא של תחרות הנואם הצעיר של רחובות הגיעה לשיאו ביום שלישי האחרון בגמר העירוני של העיר המתקיימת לזכרו של פישל וינטרוב ז"ל. התחרות התקיימה זו השנה ה17 על ידי ארגון רוטרי רחובות, בניצוחה של בתיה וינטרוב , הנשיאה לשעבר, ובשיתוף המחלקה לחינוך יסודי בעיריית רחובות. אל תחרות הגמר הגיעו 11 תלמידים בתי הספר היסודיים בעיר שהראו רמה גבוהה בנאומיהם.

בסיום הנאומים החליט צוות השופטים על הזוכים שזכו בפרס כספי תרומת משפחת וינטרוב.


במקום הראשון זכתה ליה קופרשטיין מבי"ס בן צבי שנאמה על " עבודת צוות".

קרדיט - בית ספר בן צבי
במקום השני זכתה רותם גוזי מבי"ס רמון שנאמה על "קבלת השונה"הנאום של רותם גוזי – בית ספר רמון

במקום השלישי זכה ליאור ביטון מבי"ס בן גוריון שנאם על "אהבת הארץ"


שלושת הזוכים יעלו לתחרות האזורית של רוטרי בה לוקחים חלק היישובים רחובות, גדרה ויבנה והזוכה יעלה אל הגמר הארצי.

הכרזת הזוכים- רוטרי רחובות


על מועדון רוטרי רחובות

מועדון רוטרי רחובות נפתח ברחובות בשנת 1955 והינו בין הארגונים הותיקים בעיר, חברי המועדון נפגשים פעם בשבוע, בו דנים בפרוייקטים לטובת הקהילה הקרובה כל חבר מגייס את קשריו, כישרונו וקישוריו לטובת הכלל.

בשנת 2003 יזם פישל וינטרוב ז"ל את שילוב תלמידי בתי הספר היסודיים בפרוייקט שיועד עד אז לתלמידי בתי הספר התיכון בלבד, בתמיכתם ועידודם של הגב' שרה והב מנהלת המחלקה לחינוך יסודי בעירייה ומר זהר בלום מחזיק תיק החינוך בעירייה, הפרוייקט תפס תאוצה וכיום לוקחים בו חלק כמעט כל בתי הספר היסודיים בעיר מכל הזרמים, הממלכתי, הממ"ד והחרדי, השנה השתתפו בפרויקט 21 בתי ספר ונאלצנו לפצל את שלב חצי הגמר לשתי תחרויות נפרדות.

שיתוף בתי ספר יסודיים בתחרות אומץ ע"י ארגון רוטרי ישראל ומתקימת תחרות ארצית שבה משתתפים נציגים מכל 60 מועדוני הרוטרי בארץ.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל עוד רחמים מלול 😜😒😒לא מוערב בזה. אז זו ההצלחה שלהם
  הגב 23.01.20 13:10
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
26.01.20 15:29
מחפשת מבנה תעשייה 500 עם חצר להשכרה או למכירה או 1000 מטר מגרש למכירה או השכרה. לא מעוננית לשלם תיווך . קרן 052-6032266
אורח
25.01.20 22:48
מחפשת דירה 3 חדרים 80 מטר עם חניה ומרפסת שמש קומות נמוכות ללא מעלית או קומות גבוהות עם מעלית . בין 1.650.000 1.670.000 במערב החדש (שקמה/נאות אשלים /ק.גנים) 0522322034 דנית
אורח
21.01.20 20:19
מחפש דירה להשקעה עד תשע מאות אלף שח
אורח
24.01.20 04:08
תמשיך לחפש ולרשום בלי הטלפון שלך יש לי עסקה בשבילך מחיר מעולה הזדמנות פז שכונת הרכבת בלוד
אורח
14.01.20 20:11
למכירה דירה 3 חדרים ברחובות . 1400000 ש"ח קומה 2. שטח 70 מ"ר מטופח שעתיד לעבור תמ׳א. הדירה כוללת מזגן בכל חדר סככות בחלונות תריסי אלומיניום וחשמל, מאובזרת ברמה גבוהה יש חניה. ללא מעלית. חזיתית ופינתית נוף ירוק,מאוד שקטה 055-970-7114
אורח
18.01.20 14:41
תודה אבל לא תודה
אורח
20.12.19 07:40
למכירה דירה 3.5 חדרים קומה 2 ברחוב שפינוזה 4 בראשון לציון , משופצת , 85 מטר , חניה גדולה צמודה , 2 שירותים 3 כיווני אוויר נתי 0544712702
אורח
04.12.19 14:36
מחפש בית עם חצר לפחות 5 חדרים.דניאל 054-8002454
אורח
13.12.19 04:13
תיווך דניאל תיווך
אורח
26.12.19 08:36
דירת קרקע עם חצר 4 חדרים ברח יעקב. 10 להשכרה רביב 050-7307389
אורח
28.11.19 19:24
מחפשת דירת 2 חדרים להשכרה באזור המערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית
אורח
28.11.19 19:23
ערב טוב. מחפשת דירת 2 חדרים במערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית
אורח
29.11.19 16:43
אותה הודעה יהודית? רק שהפעם הוספת ערב טוב? הניחי לנו יהודית תודה


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
21.01.20 10:38
דירת 3 חדרים מתאימה לשותפים רח יעקב. משופצת כחדשה 0544987776 מיכל
אורח
04.01.20 07:59
להשכרה מחסן 100מטר ברחוב גורדון. ל. 0523803486.
אורח
26.12.19 08:41
דירה. מתאימה ל3 שותפים במרכז העיר לאחר שיפוץ כללי רביב. 0507307389
אורח
26.12.19 08:31
דירת ברח יעקב 3חדרי שינה. מטבח מרפסת. מקלחת שרותי אורחים לאחר שיפוץ כללי מדהימה רביב 050-507307389 הנחה מיוחדת לשוכרים לתקופה ארוכה
אורח
12.01.20 19:17
היי המספר שלך לא תקין יש ספרה מיותרת אשמח לקבל פרטים
אורח
11.12.19 13:08
להשכרה יחידת דיור בקרית עקרון.. יחידה מושקעת ומרוהטת. מתאימה לזוג. 2500 שח לחודש. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 17:33
אז תגורי את ביחידה המושקעת מה מושקעת ? פרקט איטלקי? גרניט פורצלן? מטבח כמו באח הגדול? גקוזי? ריהוט יבוא מאיטליה? העיקר לרשום מושקעת? שמרי לך את היחידה לעצמך
אורח
24.01.20 08:11
לצערינו , ישנן הרבה דירות מושקעות עכשיו אחרי הגשמים של החורף הנוכחי...
אורח
13.11.19 14:41
יחידה מרוהטת יפהפייה בקרית עקרון. היחידה מרוהטת וכוללת חדר מטבחון פינת ישבה מקלחת וכניסה נפרדת. שכד 2500 שח כולל הכל..מתאים לסטודנטים רווקים או זוג צעיר. 0533562732
אורח
13.11.19 14:42
תיקון.קידומת 052
אורח
15.11.19 16:42
מה זה הכל כולל הכל? זה נשמע לא טוב ביחוד שרשום מקלחת וכניסה נפרדת ותחשבו על זה...
אורח
10.01.20 00:55
נראה שמשעמם לך או שאתה זקוק לטיפול .טפל בעצמך דחוף...
אורח
23.10.19 15:47
להשכרה ברחובות 3 חדרים 80 מ"ר במרכז השקט - נורדאו (קרוב לרח' יעקב) קומה 3 (מתוך 4) ללא מעלית, + מחסן פרטי בקומת הכניסה, מזגן בכל החדרים, ארון בחדר השינה, שולחן אוכל, סורגים, משופצת.... כניסה מ- 1.1.2020 לא בשבת 0524840355
אורח
25.10.19 19:40
אפשרי 60 יום נסיון לראות אם זה מתאים לנו? נשמח לתשובה חיובית
אורח
17.10.19 19:41
להשכרה 3 חדרים+מזגנים וארונות מקום מרכזי ושקט לא בשבת 0546457524
אורח
29.10.19 18:05
ארונות עץ מלא? פורמייקה? סיבית? עץ אלון מבוקע? מזגנים תוצרת אלקטרה,תדיראן ,פמילי? סמסונג? מרכזי ושקט אבל איפה?
אורח
07.11.19 10:38
אתה רוצה להשכיר לא לקנות אז מה זה משנה איזה מזגנים?
אורח
24.01.20 08:14
ומה עם שאר חלקי הבית?


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
26.12.19 16:29
ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל שמורה 60000 ק"מ למכירה 0523307721 לא בשבת
אורח
26.12.19 14:54
למכירה ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל 60000 קילומטר 0523307721 לא בשבת
אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
25.07.19 00:48
כמה לחודש


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
20.01.20 20:31
דרוש/ה פקיד/ת ביטוח חיים למשרה מלאה ל שרד באזור. ניסיון חובה! 054-3020071
אורח
27.12.19 21:03
דרוש/ה עובד/ת לאחר שעות הלימודים בכל גיל להדרכות ילדים בתחום ההאבקות והגנה עצמית, לימודים והכשרה אצלינו, תנאים מעולים+הסעות, נא ליצרית קשר דרך האתר SUPER-BUS.CO.IL אבי/מיטל
אורח
28.11.19 17:08
להשכרה יחידת מגורים משופצת ומרוהטת בקרית עקרון. ליחידה כניסה נפרדת. המחיר 2500 שח כולל הכל. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 18:32
מה כולל הכל? הזמנה לקידוש ולחגים על בסיס קבוע מובטח לשוכרים? שרותי כביסה וגיהוץ כלולים? ניקיון גיהוץ והחלפת מצעים כלולים? למה הכוונה כולל הכל?
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
28.11.19 05:58
מה המספר ליצירת קשר?
אורח
28.11.19 17:05
לא אקטואלי
הצג תגובות נוספות
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010
אורח
23.10.19 20:54
שלום
אורח
13.10.19 02:02
מחפשת עבודה בניקיון חדרי מדרגות ברחובות יש ניסיון קודם 052-2720477
אורח
15.11.19 22:42
מחפשים פעם בשבועיים לנקיון בבנין משותף


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל