הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

ביבי וגנץ היו אמורים להפגש היום בקרית משה! 

ביבי תוכנן להגיע היום לקרית משה ברחובות ולהשתתף בטקס 20 שנה לליגת הקט רגל של יוצאי אתיופיה. האולם בחוויות קרית משה הוזמן לאירוע עם בני גנץ והטקס עבר לגדרה. ביבי יגיע במוצ"ש 22/2 לרחובות וב – 27/2 לקרית משה

מהפכת הניקיון של רחמים מלול ויניב מרקוביץ לא רק במילים אלא גם במעשים! 

גידול של 500% במספר הדו"חות שניתנו בנושא אכיפת הניקיון. בנוסף יתווספו עוד 4 פקחי איכות הסביבה

תושב רחובות בן 71 יפוצה בכ 200 אלף ש"ח לאחר שנדרס במעבר חצייה

מחר מסיבה לגילאי 10-15 ברחובות! מסיבת היפ הופ ללא עלות תתקיים מחר (שלישי 20.8 ) במרכז חלומות לגילאי 10-15 ; יש לבצע הרשמה מראש בטלפון: 050-8913125

הכניסה חופשית. בהרשמה יש לפנות לקרן

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז חלומות יערוך מחר (שלישי) מסיבת היפ הופ מיוחדת לבנים - בנות בגילאי 15-10. מרכז חלומות מזמין את הילדים לעזוב את הסמרטפון ולבוא וליהנות ולרקוד יחד עם כולם. בנוסף תתקיים מכירת פיצה +טרופית במקום

האירוע יתקיים ביום שלישי 20.8.2019 החל משעה 17:30 במרכז חלומות, הר הצופים 70

לפרטים נוספים והרשמה יש לפנות לקרן: 050-8913125התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושב רחובות נעצר בחשד שעשה בגופו מעשה מגונה ברחוב

החשוד בן 39

אבי בר | | תגובות: 6
במשטרת ישראל התקבל אתמול דיווח על גבר שביצע בגופו מעשה מגונה בפומבי, באחת מהשכונות ברחובות.


כוח משטרה שהגיע למקום, עצר את החשוד ולקח אותו לחקירה בתחנת המשטרה בעיר.


מהחקירה עלה חשד לפיו במספר מקרים והזדמנויות ביצע החשוד מעשים מגונים בגופו במקומות ציבוריים שונים.


החשוד בן 39, הובא היום לדיון בעניינו בבימ"ש השלום בראשל"צ, בסיומו שוחרר למעצר בית בן שלושה ימים ובתנאים מגבילים.


החקירה נמשכת.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  טוב שנעצר. להכניס לכלא או מוסד מייד. ימח שמו וגופו
  הגב 18.02.20 13:43
 • אורח
  זבלות סוטים מסכנים
  הגב 18.02.20 13:45
 • אורח
  מפחידים כל הסוטים האלו
  הגב 18.02.20 13:45
 • אורח
  סירוס דחוף
  הגב 18.02.20 13:54
 • אורח
  אל דאגה , כשהוא יפול לידיים שלי לא יהיה לו עם מה לשחק. הוא יתעסק בכאב ובייסורים שהוא עשה.
  הגב 18.02.20 14:02
 • אורח
  אתם סתם שופטים אולי הוא לוקה בנפשו וצריך טיפול ?
  הגב 18.02.20 14:10
 • אורח

ביבי וגנץ היו אמורים להפגש היום בקרית משה! ביבי תוכנן להגיע היום לקרית משה ברחובות ולהשתתף בטקס 20 שנה לליגת הקט רגל של יוצאי אתיופיה. האולם בחוויות קרית משה הוזמן לאירוע עם בני גנץ והטקס עבר לגדרה. ביבי יגיע במוצ"ש 22/2 לרחובות וב – 27/2 לקרית משה

בני גנץ הערב בשעה 18:30 בקרית משה. עמותת אי.פ.אל מפעילה את ליגת הקט רגל ומידי שנה מקיימת טקס חלוקת תעודות הוקרה לשחקנים בחוויות קרית משה בהשתתפות אישי ציבור ופוליטיקאים בשנה שעברה הוזמנה ח"כ פנינה תמנו והשנה הוזמנו ראש הממשלה בנימין נתניהו וגדי יברקן. מפלגת כחול לבן עתרה לוועדת הבחירות נגד השתתפות ראש הממשלה וגדי יברקן והפסידה בעתירה ותפצה את גדי יברקן ב – 1500 ₪ אשר יתרום אותם לעמותת אי.פ.אל.

אבי בר | | תגובות: 6
עמותת אי. פ. אל. המפעילה ליגת קט רגיל בקרב יוצאי אתיופיה מציינת 20 שנה לפעילותה ומידי שנה מתקיים טקס חלוקת תעודות למשתתפים בחוויות קרית משה בהשתתפות אישי ציבור ופוליטיקאים. בשנה הקודמת הוזמנה חברת הכנסת פנינה תמנו והשנה הוזמנו ראש הממשלה בנימין נתניהו, שרת התרבות ח"כ מירי רגב וגדי יברקן.

הטקס השנה נקבע ליום שלישי 18/2 והיה אמור להתקיים באולם חוויות קרית משה. מדובר בטקס שנקבע זמן רב לפני שידעו שתהיה מערכת בחירות נוספת. וכאשר באו להזמין את האולם בחוויות, התברר שהאולם הוזמן לאירוע הבחירות של יו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ המגיע הערב לקרית משה.

לכן הוחלט להעביר את הטקס מרחובות לגדרה במעמד ראש הממשלה בנימין נתניהו.

כמו כן מפלגת כחול לבן עתרה לשופט ועדת הבחירות המרכזית נגד השתתפות ראש הממשלה וגדי יברקן בטקס של עמותת אי. פ. אל. בגדרה. השופט דחה את העתירה וחייב את כחול לבן לשלם הוצאות משפט בסך 3000 ₪.


גדי יברקן

ראשי הליגה הזמינו את רה"מ, שרת הספורט לטקס לברך ולהעניק תעודות הוקרה. אמורים להיות מאות צעירים בכנס הזה. כחול לבן מקיימים באותו היום כנס עם הקהילה ברחובות. הם ניסו לבטל את הכנס שלנו. הם בלחץ מטורף שהקהילה פשוט נוהרת לליכוד חזרה. אין מילה אחרת לתאר.

מי צריך את אראלה ממפעל הפיס כשכחול לבן מפצים אותי ב1500 שקל!

אתרום את הכסף לעמותת אי. פי. אל.


תושבי קרית משה ורחובות מחוזרים על ידי ראשי המפלגות,

הערב שלישי 18/2 יגיע ח"כ בני גנץ

האירוע עם בני גנץ יתקיים ביום שלישי 18.2.20 בשעה 18:30 במתנ"ס חוויות קריית משה

יש לבצע הרשמה מראש בלינק המצ"ב http://bit.ly/2Us7GyN

לשאלות ופרטים נוספים: אילנה יוסף: 0545394514, נתן טאיצ'או: 053-2780866


במוצאי שבת 22/2 בשעה 18:30 יגיע ראש הממשלה בנימין נתניהו לאולמי "קולוניה" (לשעבר שמים כחולים)

עקב סידורי האבטחה הכניסה ברישום מראש בקישור המצורף

http://bit.ly/2SdEWZd

לאישורי הגעה טלפונים ופרטים נוספים:

חבר המועצה אביב איטח 0546353535

גלעד מזרחי 0506237623

27/2 ראש הממשלה בנימין נתניהו בקרית משה

ראש הממשלה בנימין נתניהו צפוי להגיע ביום חמישי 27/2 עם גדי יברקן לשכונת קרית משה לכנס תמיכה גדול של העדה האתיופית ברחובות והסביבה

לוח זמנים סופי ומדויק לביקור ראש הממשלה בקרית משה יפורסם בהמשך
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הכל משחק, אחר זה לא יזכרו את השכונת קרת משה
  הגב 18.02.20 11:23
 • אורח
  הלו סוהר בלום והחברים שלו עושים בכוונה. מגעילים ברמות לא הצבעתי עבורם לעירייה וגם לא אצביע להם לעולם.
  הגב 18.02.20 11:41
 • אורח
  פייק גנץ. בובה על חוט. מי מושך בחוטים?הקוקפיט. בגלל זה היא רוקדת עקום. כל אחד מושך לכיוון שלו.
  הגב 18.02.20 12:42
 • אורח
  מעניין את הקונה של אביבה
  הגב 18.02.20 12:49
 • אורח
  רק ביבי בוז לגנץ וחבריו המושחתים💩
  הגב 18.02.20 13:02
 • אורח
  נכון. רק ביבי המלך אל תעשו טעויות שלא נשלם מחיר כבד עם הערבים אנחנו לא רוצים את גנץ ה מגמגם וחסר ביטחון אם ביטחון המדינה והילדים שלכם חשוב לכם תבחרו בביבי. למה כי כל ההבטחות של השמאל הם שיקריים הם עשו בעבר טעויות חמורות חילקו נשק לערבים, שהם ירו בנו עם הנשק הזה.וחילקו לערבים ת.ז. כחולות. שהם נמצאים פה בכל מקום. והדבר הכי גרוע שהם לקחו תינוקות מהידיים של האמהות שלהם ומכרו אותם. בקיצור אין להם אלוהים.
  הגב 18.02.20 13:35
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

מקום חדש עבור תושבי רחובות לקיים כנס/יום עיון/חוג או לחגוג אירוע מיוחד! בית על"ה פותח את חדרי המרכז להשכרה לאירועים וכנסים; ההכנסות יועברו לפעילות למען האוכלוסיה הבוגרת ברחובות. לפרטים נוספים 8870*

לפני שנה בדיוק הושק בית על"ה החדש של על"ה, העמותה למען המבוגר ברחובות, ברחוב השופטים 5 במרכז העיר. מבנה חדש וחדשני, מעוצב, עם ציוד מתקדם ועם חניה זמינה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מחפשים מקום מתאים לכנס או יום עיון? רוצים לפתוח חוג? זקוקים למקום מתאים לחגוג אירוע מיוחד? את הפתרון תוכלו למצוא בבית על"ה החדש ברחובות

לפני שנה בדיוק הושק בית על"ה החדש של על"ה, העמותה למען המבוגר ברחובות, ברחוב השופטים 5 במרכז העיר. מבנה חדש וחדשני, מעוצב, עם ציוד מתקדם ועם חניה זמינה. מאז שהוקם ועד עתה פועלים בו בחדרים השונים אינספור חוגים שונים ומגוונים ומידי יום מתקיימות באולם הגדול הרצאות בנושאים רבים, כמו גם מופעים ייחודיים, אירועים, הרקדות ועוד שלל פעילויות מטעם על"ה.


כעת חדרי העמותה בגדלים שונים, לרבות אולם ההרצאות במקום שניתן להגדילו או להקטינו באופן מודולרי, ניתנים להשכרה לטובת אירועים מיוחדים או סדנאות וימי עיון לעסקים קטנים וגדולים ולאנשים פרטיים וכן חדרי העמותה שניתנים להשכרה לטובת קיום חוגים כאלו ואחרים, במחירים יותר מהוגנים.בית על"ה שנחנך לפני שנה הינו מרכז תרבות, רווחה ופנאי לאוכלוסיה המבוגרת בעיר ומהווה פלטפורמה ייחודית לפעילות מותאמת למבוגרים עצמאיים ושאינם עצמאיים כאחד. המקום מספק מגוון שירותים, בהם: סיעוד וטיפולי בית, קהילה תומכת, אוזן קשבת, ייעוץ בתביעות קטנות, סדנאות העצמה, מרכז מידע ופעילויות התנדבות. מלבד לכך המקום משמש כמרכז תרבות עשיר ומגוון שמספק אינספור חוגים בתחומי מחשבים, אמנות ויצירה, מוסיקה, ספורט, שפות, הרצאות בנושאים מגוונים, מופעים, אירועים קהילתיים ועוד. בנוסף מופעל במרכז קפה תרבות- המהווה מקום מפגש חברתי (פרלמנט).

לקבלת פרטים נוספים על השכרת החדרים ניתן לפנות לטלפון: 8870*, שלוחה 0.לדבריו של אסף וישקין, מנכ"ל על"ה:

"לאחרונה קיבלנו החלטה בעמותה להעמיד את חדרי העמותה והאולם להשכרה לטובת אירועים או חגיגות אחרות ועבור עסקים ועצמאים שמחפשים מקום ברמה גבוהה כדי לקיים בו ימי עיון לעובדים או ללקוחות ולחוגים. בית על"ה הינו מבנה מעוצב ומוקפד. במקום ישנו ציוד מתקדם עם מסכים, מערכת הגברה, שירותים נקיים, בית קפה שניתן להזמין ממנו ארוחות וכיבוד, חניה זמינה ועוד וכל זאת במחירים הוגנים במיוחד."

עוד מוסיף וישקין כי "ההכנסות מהשכרת המקום ישמשו את העמותה למען פיתוח תכניות ופעילויות נוספות עבור תושביה המבוגרים של רחובות. דבר המוסיף ערך מוסף עבור אלו שיבחרו להשתמש בשירותי המבנה. אני מזמין אתכם להגיע אלינו לבית על"ה ולהתרשם מהחדרים השונים במבנה ומהאולם המרכזי."

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה מתאים לימי הולדת לילדים? אירוע לכיתה?
  הגב 18.02.20 12:10
 • אורח

מצורף סרטון - רכב עלה באש ברחובות

קרדיט צילום יהודה מוניות הנשיא, כבאות והצלה ארצית לדיווחים בוואטסאפ האדום 0-586-586-106 (שמרו המספר בזיכרון לדיווחים מידיים ומעניינים)

אבי בר | | תגובות: 0


יום שני 17/2 בסביבות השעה20:30. רכב עלה באש ברחוב פנחס בן דוד קפרא בשכונת רחובות החדשה.

בשלב זה לא ברורה הסיבה לשריפת הרכב

סרטון 1
סרטון 2

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מהפכת הניקיון של רחמים מלול ויניב מרקוביץ לא רק במילים אלא גם במעשים! גידול של 500% במספר הדו"חות שניתנו בנושא אכיפת הניקיון. בנוסף יתווספו עוד 4 פקחי איכות הסביבה

במהלך שנת 2019 החליט ראש העיר, רחמים מלול, לשים דגש על נושא חזות וניקיון העיר ולשם כך מינה את סגנו יניב מרקוביץ למחזיק התיק. במהלך השנה הם עבדו יחד על תוכניות עבודה, להגברת האכיפה על ידי הכשרת פקחים נוספים, הרחבת שעות עבודתם ועוד. הדבר הביא לעלייה באכיפת הסדר והניקיון בעיר בשיתוף אגף הפיקוח והשיטור העירוני.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 33


גידול יוצא מן הכלל באכיפה בתחום הסדר והניקיון בעיר: בשנת 2019 נרשם גידול של כ- 500% בהיקף הדו"חות לעומת מספר הדו"חות שנרשמו בשנת 2018 .

בשנת 2019 החליט ראש העיר להעמיק את הטיפול בנושא הסביבה וחזות העיר. בשל כך מונה מחזיק תיק חזות העיר והסביבה, עו"ד יניב מרקוביץ' לסגן ראש העיר בשכר.

נושא האכיפה היה אחד הנושאים הראשונים שבעניינים הוחלט לשים דגש ולחזק את העשייה בשנת 2019 . מחלקת הפיקוח על איכות הסביבה באגף התנועה, פיקוח שילוט ושיטור עירוני אחראית על האכיפה בתחום הסדר והניקיון בעיר . במסגרת זו, פקחי המחלקה אחראים על אכיפת חוקי העזר והכללים שמירת הסדר והניקיון במגוון תחומים: גללי כלבים, הזמנים להוצאת גזם ופסולת ואופן הוצאתם, הזמנים להוצאת קרטונים ואופן הנחתם, זריקת פסולת בתחום הציבורי ועוד .

במסגרת זו ערך סגן ראש העיר מרקוביץ' , יחד עם מנהל אגף הפיקוח , ליאור שוקרי ומחלקת הפיקוח על איכות הסביבה, תוכנית עבודה שעיקריה היו הגברת האכיפה באופן משמעותי , בין היתר באמצעות הכשרת פקחים נוספים, הגדלת תקני הפקחים בתחום וכן הרחבת שעות העבודה של מצבת הפקחים הקיימת.

עם סיכום הנתונים לשנת 2019 , ברור כי המטרה הושגה : בשנת 2019 נרשמו 500% יותר דוחות בנושא שמירה על סדר וניקיון, מאשר בשנת 2018

בעקבות השיפור באכיפה – ובשמירה על הניקיון בעיר, הוצגו הנתונים לראש העיר, רחמים מלול, אשר החליט יחד עם מרקוביץ', שוקרי ורמי מדהלה, יו"ר וועד עובדי העירייה על הוספת 4 תקנים נוספים של פקחי איכות הסביבה למצבת התקנים הקיימת במחלקה.ראש העיר, רחמים מלול:

"מצד אחד, הגברת הניקיון והטיפוח- מצד שני, הגברת אכיפה. עשרות תהליכים ופרויקטים בשנה החולפת הביאו אותנו לתוצאות, ואנו בוחנים בסיפוק את התוצאות המצוינות בתחום האכיפה. אני שב וקורא לתושבות ולתושבים להיות שותפים שלנו בשמירה על ניקיון העיר שכולנו אוהבים."

עו"ד יניב מרקוביץ', סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר:

"אנו בעיצומה של מהפיכה בתחום חזות העיר, והגברת האכיפה היא חלק משמעותי ממנה. במהלך 2019 ביצענו פעולות ותהליכים רבים על מנת לחזק את חזות העיר ולטפח אותה. החלטנו על אכיפה בלתי מתפשרת, ואנו נמשיך לעשות כן גם בהמשך, ללא ליאות. אני מודה לראש העיר, רחמים מלול, על התמיכה והגיבוי ולליאור שוקרי, מנהל האגף, על השותפות ושיתוף הפעולה לאורך כל הדרך"


ליאור שוקרי, מנהל אגף התנועה, פיקוח שילוט ושיטור עירוני:


"בשנה האחרונה הוצאנו לפועל את התוכנית להגדלת האכיפה בתחום השמירה והסדר על הניקיון על ידי שינוי סדרי עדיפויות וכן באמצעות הרחבת שעות הפקחים והפקחיות, הכשרת פקחים נוספים והגדלת תקנים. מחלקת הפיקוח על איכות הסביבה תמשיך באכיפה של כל חוקי הניקיון והשמירה על הסביבה בכל מקום ובכל זמן בעיר, על מנת לשמור על רחובות נקיה ומטופחת"
התפרסמו 33 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מהפכה...חחחחחח שטויות במיץ,כתבת הכנה לקראת ראשות העיר.
  הגב 17.02.20 19:25
 • אורח
  אכן מהפכה. לקח תיק לא פשוט ולא סקסי. עשה חשיבה, הביא טכנולוגיה, קשוב לתושבים ובעיקר העלאה את קרנם של עובדי המחלקה. כל זה ביחד אכן מוביל לשינוי. זה בדיוק התכונות הנדרשות מראש עיר חשיבה , יצירתיות ויחסי אנוש. מבחנתי הלוואי שיהיה ראש העיר הבא. תודה-תושב שמעריך מאד את פועלך מר מרקוביץ.
  17.02.20 21:12
 • אורח
  פחחחח איפה היית בשנה האחרונה?
  17.02.20 23:19
 • אורח
  אחלה בחור אבל לא לראש עיר. או דיל או בלום
  18.02.20 11:06
 • אורח
  חולק עליך, מבין השלושה יש לו הכי הרבה קבלות בשטח בזכותו ולא בזכות מערכת. עם כל הכבוד לבלום ההשגיים של תלמידי רחובות הם בעיקר תוצאה של עבודה קשה של המורים, התלמידים וממון ההורים. אצל דיל לא ראיתי השגיים בכלל ואילו מרקוביץ, עם יד על הלב, הפתיע אותי בגדול.
  18.02.20 13:07
 • אורח
  כל הכבוד על הכוונות הטובות... אבל צריך לעזור לאזרחים ע"י הצבת מיכלים שונים למיחזור (ניירות וקרטון דק, מיכלים לקרטונים, זכוכית, פחים כתומים ואלקטרוניקה. בשכונת חבצלת יש מחסור גדול בכל אלה....
  הגב 17.02.20 19:29
 • אורח
  לא רואים שום פקחים כל יום חמישי גננים בניגוד לחוק עובדים עם מפוחים בר"ח הרמאן מס וקסלמן נמאס לנו לדווח למוקד 106 כי זה לא עוזר וב- גללים של כלבים בוקר וערב ברחובות שציינתי לא מרימים אנשים יוצאים ללא רצועה לכלבים ומשחררים אותם גם במדשאות של פארק היובל
  הגב 17.02.20 19:32
 • אורח
  אתה צודק הכל פקה פקה העיקר שיופיעו בעיתון
  18.02.20 01:27
 • אורח
  הפקחים יהיו תימנים?
  הגב 17.02.20 19:34
 • אורח
  במקום להביא 4 מנקים. הביא 4 פקחים ... פחחחחחחח
  18.02.20 09:09
 • אורח
  חבל שאתה מברבר סתם. מקווה מאד שהמיזם של מכונות הניקוי ששואבות את הלכלוך שנמצאות בפילוט יחליפו את העבודה הקשה של המנקים. יפה שמרקוביץ עם חשיבה עתידנית ומישם טכנולוגיות חדשניות לטובת הניקיון. בפיקוח אין ברירה צריך את האדם. הכי חשוב שהתושבים יתחילו לכבד חוק ויפסיקו ללכלך יהיו לכולנו טוב יותר.
  18.02.20 13:11
 • אורח
  לכו ללמוד מהעיר השכנה נס ציונה על הניקיון מדרכות וכבישים לתפארת גננים לא עובדים עם מפוחים ומזהמים את האויר ומלכלכים את המכוניות זה שאחראי עת הנקיון תעשה סיבוב בנס ציונה ותראה מה ההבדל לא פלא שהדירות שם יותר יקרות
  הגב 17.02.20 19:37
 • אורח
  כל מילה בסלע,צודק.
  17.02.20 20:45
 • אורח
  אצלנו באבסרור כפר גבירול אין שום שנוי בנקיון מתחת לכל בקורת כנראה רק אצלכם בשכונות החדשות מנקים פה אתם מזלזלים
  הגב 17.02.20 19:39
 • אורח
  בתל אביב כמעט בכל רחוב יש פקח וכמה יש ברחובות אולי 2 ובהעדר דוחות שום דבר לא יזוז
  הגב 17.02.20 19:39
 • אורח
  רק דוחות יעזור אבל אין דוחות כי אין פקחים אם קוראים לפקח על גנן שעובד עם מפוח במקרה הטוב יבוא אחרי שעתיים ואז הוא בא ואומר לא ראיתי חכמי חלם
  הגב 17.02.20 19:42
 • אורח
  מר מרקוביץ היקר, אני מזמין אותך לרחוב ויצמן גורדון אייזנברג אהרוני וכל הריבוע הזה , ולחזות במו עיניך את הניקיון, איפה בדיוק עשיתם את המדגם הזה , אני חושב שהתבלבלת כנראה שהייתם בתוך הקניון רחובות במתחמי השירותים ושם קבעתם את הניקוד, תעשו לי טובה חרטא ברטא , 0 עשייה ברמת הלכלוך של הכלבים
  הגב 17.02.20 19:45
 • אורח
  סליחה אדוני אני גרה ברחוב ויצמן. הרחוב עבר מהפכה של ממש-נקי, ירידה משמעותית בצואת הכלבים על המדרכות. יש מנקה רחובות שאכפת לו וגם התושבים מראים שיפור בהתנהלותם אם כי עדין לא כולם הפנימו שיש ימי גזם וחלקם מוציאים ארגזי קרטונים מתי שבא להם.
  17.02.20 21:12
 • אורח
  באמת חבל שיש תושבים שמלכלכים בלי הפסקה
  17.02.20 23:20
 • אורח
  אז שוב התושבים אשמים? שיטה טובה לתרץ כישלון בניקיון
  18.02.20 09:17
 • אורח
  שוב אסביר. אם יום פינוי הגזם ברחוב ויצמן הוא ביום שלישי וביום רביעי מחליט תושב כי בא לו לזרוק קרטונים ברחוב והוא שם קצוץ על כל הימים עד יום שלישי הבא שהרחוב יהיה מלוכלך ופחות נגיש אז כן התושבים אשמים. מה התושב היקר יכול לעשות? לגשת לקרטוניה הקרובה ולזרוק (יש בתחילת רחוב ויצמן), להניח בחדר האשפה בצד ולהוציא לרחוב בשני בערב או להשאיר בביתו עד שני בערב כדי שיפריע רק לו ולא לכל תושבי הרחוב. אין פה שום כישלון בניקיון אלא אגואיסטיות, עצלנות ושום רצון לעיר נקייה מצד התושב המלכלך.
  18.02.20 13:15
 • אורח
  אולי הכוונה למהפכת הדוחות ? אבל מה הקשר לנקיון ?
  הגב 17.02.20 19:46
 • אורח
  אין שום קשר לנקיון העיר. חוץ מהעשרת קופת הכיס של מלול
  18.02.20 09:10
 • אורח
  רחובות עיר מלוכלכת. יש מלא קקי של כלבים בפארקים ובמדרכות
  הגב 17.02.20 19:49
 • אורח
  צאו ממגדל השן לכו בהרצל וליד השוק לא מלוכלך מטונף, לא יאמן הבלוף
  הגב 17.02.20 20:51
 • אורח
  כול העיר מלאה בקקי של כלבים .
  הגב 17.02.20 20:55
 • אורח
  בשטח הכל הפוך מהכתבת יחצ הזו. התושבי לא מטומטמים
  הגב 17.02.20 21:08
 • אורח
  אלופים מלול ומרקוביץ. ולא יעזור לכל הטוקבקיסטים מטעם שהגיבו למעלה
  הגב 17.02.20 23:21
 • אורח
  אלופים בלהופיע בעיתון העיר מלאה בקקי של כלבים
  הגב 18.02.20 01:30
 • אורח
  יניב היקר, ללא ספק יש שיפור קל ברמת הניקיון, וללא ספק הבעיה היא בתושבים, הפתרון הכי קל ויעיל הוא להגדיל את רמת הפקחים. אם תעשה חישוב קל פקח במשרה מלאה כולל תנאים סוציאליים עולה לעריה בממוצע 10 אלף ש"ח, בחישוב קל הפקח צריך לתת 20 דוחות בחודש בשביל לכסות את המשכורת שלו - כלומר 1 דו"ח ביום.... משתלם לא? אז קדימה גיוס מסיבי של פקחים תוריד את רמת הקקי ברחוב תוך שבוע ימים.
  הגב 18.02.20 07:03
 • אורח
  מהפכת נקיון? עליה של 500%בדוחות? אכן מעידה על עדיפות הנבחרים במשך שנים. לא מן הסתם רחובות מלוכלכת ותושביה חסרי תרבות,,זה הרי ידוע ! נבחרי העיר עסוקים בסיסמאות ובשלטי חוצות במקום בעשייה. עיר מזוהמת, ללא פארקים, מדרכות עמוסות במכוניות ובאשפה. נקיון הינו חלק מחינוך ותרבות ולא בחלוקת דוחות
  הגב 18.02.20 07:47
 • אורח
  מה עושים עם צואת כלבים בדשא של הבניין וכל המדרכות
  הגב 18.02.20 08:36
 • אורח
  מדברים עם בעלי הכלבים-הם האשמים היחידים.
  18.02.20 13:17
 • אורח

ביום שלישי 18.2 יתקיים המופע המשותף של הכל עובר חביבי עם שלושת הטנורים בהיכל התרבות רחובות; עלות: החל מ99 ש"ח לפרטים: 08-9232200

צילום: אילן בשור ואילן זרנגר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


ביום שלישי הקרוב היכל התרבות רחובות יארח את המופע המיוחד - שלומית אהרון הכל עובר חביבי שלושת הטנורים. זהו מפגש מרגש של קלאסיקה ישראלית ועולם האופרה. מופע מיוחד בו שלומית והחביבים מארחים את שלושת הטנורים ושרים יחד ולחוד את להיטיה הגדולים של הלהקה מעשרת אלבומיה השונים,קטעים נבחרים מתוכניות הלהקה בעבר ושירים נבחרים מהמפגש המרגש של שלומית אהרון עם שלושת הטנורים ומהדיסק החדש של שלומית אהרון.

מופע שמחבר את עולם האופרה ועולם הפופ מיועד גם לאוהבי האופרה שמוצאים כאן זווית חדשה ואחרת לחומרים שהם כל כך אוהבים ומכירים, וכמובן גם לכל אוהבי הזמר העברי אוהבי הכל עובר חביבי ושלומית אהרון שמצליחה בכישרון גדול ובקסם בימתי לחבר בין העולמות. חגיגה של שירים שמחממים את הלב ועושים טוב על הנשמה וביניהם: הלילה, מדרגות הרבנות, האורח, אדאג''יו, החגיגה נגמרת, מחרוזת להיטיי אופרה , תלוי אותי , אגדה אבודה, מחרוזת שירים נפולטניים, לילה בחוף אכזיב, לה דונה אימובילה, שיר העמק, פרח הלילך, לילה בכרך, גרנדה, אל בורות המים, ועוד רבים וטובים מוכרים ואהובים.

המופע יתקיים ביום שלישי 18.2.20 בשעה 20:30 בהיכל התרבות רחובות

עלות: החל מ 99 ש"ח

לפרטים: 08-9232200

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עוד פעם 100 שח? יש גם תפרנים בעיר
  הגב 18.02.20 04:05
 • אורח

ציונה, קורונה וגרסת האח הגדול של אביבית בר זוהר... אביבית בר זוהר השוהה בתאילנד ועל פי הנחיית משרד הבריאות יהיה עליה לשהות בבידוד למשך שבועיים מבטיחה בסרטון "שבועיים של אח גדול" מביתה ברחובות

כך הגיבה אביבית בר זוהר לסערה שהתחוללה בארץ מכך שלכאורה אמרה כי לא תיכנס לבידוד. בר זוהר הבהירה כי המשפט נאמר לפני שיצאו ההנחיות החדשות של משרד הבריאות לגבי תאילנד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9
צילום: אסף ארמה


אביבית בר זוהר פרסמה הבוקר סרטון הבהרה מתאילנד בו היא מגיבה לסערה שהתעוררה על המשפט שאמרה לכאורה כי היא לא תיכנס לבידוד כשתחזור מחופשתה בתאילנד. לטענתה כל הפרסומים אינם לא נכונים והם מתיחסים לראיון שנתנה לפני שיצאו ההנחיות החדשות של משרד הבריאות. לטענתה לפני יומיים התראיינה ברדיו לתוכנית של ג'ודי ניר מוזס שם אמרה למה אני צריכה להיכנס לבידוד בתאילנד אין כלום. אך מאז הראיון, ההנחיות כאמור השתנו והיא הבהירה כי שומרת חוק ואם ההנחיות הן להיכנס לבידוד זה מה שהיא תעשה. עוד היא הוסיפה ואמרה כי אם אלוקים נותן לי לימונים אני אעשה מהם לימונדה והבטיחה כי אם היא תצטרך להיות בבידוד במשך שבועיים היא תעשה לעוקביה "האח הגדול" מביתה שם הם תבשל, תאפה ובעיקר הבטיחה לעוקביה יהיה לנו פאן במשך שבועיים.


התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מהממת נבוא לבקר אותך !!!
  הגב 17.02.20 18:02
 • אורח
  ‏עם מה שהיא עברה היא צריכה להיות בבידוד חמש שנים
  הגב 17.02.20 18:28
 • אורח
  חולת נפש
  הגב 17.02.20 18:28
 • אורח
  ממש מגעילה לא מביאה גאווה לעם ישראל בושה של בחורה שתתחיל לשמור על הצניעות שלה במקום לבכות כל הזמן בטלויזיה
  הגב 17.02.20 19:43
 • אורח
  אלופה אוהבים אותך שימותו הקנאים
  הגב 17.02.20 19:45
 • אורח
  רייח של דג לוקוס
  הגב 18.02.20 00:56
 • אורח
  לא מעניינת
  הגב 18.02.20 05:20
 • אורח
  מסכנה, בחורה טובה, אולי היא תתאפס יום אחד על עצמה
  הגב 18.02.20 13:43
 • אורח
  מסכנה אימא שלה, כפי הנראה אביבית לר מודעת לנזק שהיא עושה לעצמה ולמשפחה.
  הגב 18.02.20 13:45
 • אורח

יום האישה הבינלאומי ברחובות! ביום חמישי 5.3 תגיע הסופרת נועה ירון למפגש עם נשות העיר במרכז התרבות ע"ש סמילנסקי; עלות: 50 ש"ח לפרטים נוספים והרשמה: 08-9390390

בנוסף מתכננים לנשים שלל פעילויות עם דוכני כיבוד ומכירה, סדנאות של מדיטציה , פילוסופיה וכו'.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום: גבריאל בהרליה


לרגל יום האישה הבינלאומי שיחול בחודש מרץ, יתקיים ערב העצמה והעשרה ייחודי ומהנה לנשים בלבד בקתדרה העממית של החברה העירונית רחובות, בשיתוף פורום נשים רחובות. יום חמישי 5.3, החל מהשעה 18:00, בבית התרבות.

האירוע ייפתח בקבלת פנים חגיגית עם דוכני כיבוד ומכירה ברחבת הלובי. לאחר מכן יתקיימו מספר הרצאות וסדנאות במקביל, בהדרכת הצוות המקצועי של "המרחב לגוף ולנפש", כאשר כל אחת מהמשתתפות תוכל לבחור סדנה אחת עם התוכן המתאים לה. בין הפעילויות: מעגל מדיטציה הכולל תרגול מדיטציה, פילוסופיה רוחנית, דמיון מודרך והרבה רגעי שלווה, הרצאות בנושא רפואה סינית ודרכי הטיפול לקידום בריאות האישה בדרכים טבעיות, טיפים פרקטיים לבעיות בריאות פופולריות בקרב נשים, מעגל נשים העוסק במיניות ותשוקה ועוד.

גולת הכותרת של הערב, תהיה הרצאה אינטימית, מלאת הומור ומרגשת של נועה ירון-דיין, סופרת ישראלית, ובעבר מנחת טלוויזיה ומגישת רדיו. ההרצאה תחל בשעה 20:00, במסגרתה תדבר ירון-דיין על יצירה, אמונה, נשיות ותקשורת.

האירוע יתקיים ביום חמישי, 5.3, החל מהשעה 18:00 בבית התרבות ע"ש סמילנסקי, רח' גולדין 2

עלות כניסה: 50 ₪. מספר המקומות מוגבל

לפרטים נוספים והרשמה: 08-9390390

https://www.ironit-rehovot.co.il/event.asp?event=24764


ליאת קצב, מנהלת הקתדרה העממית רחובות:

"אנו מזמינים אתכן להגיע לערב נטול משימות ולחצים, ערב לציון יום האישה הבינלאומי שהוא רק בשבילכן ויכלול פעילות מהנה ומשחררת לצד העשרה ותכנים הנותנים נקודות למחשבה".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה סימלי 50 שח גם לתפרנים מגיע
  הגב 17.02.20 19:42
 • אורח

אגד רחובות זכתה ממשרד התחבורה לציון גבוה מעל הממוצע הארצי ביחס לחברות האוטובוסים האחרות בנושא השירות לנוסעים

מדי חודש מפרסם משרד התחבורה את ציוני החברות על פי הנתונים המגיעים ממערכת הבקרה האלקטרונית של המשרד אשר בודקת את זמני ההגעה של האוטובוסים: הקדמה, איחורים ואי ביצוע של נסיעות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3משרד התחבורה החל לפני כשנה בהפעלת מערכת בקרה אלקטרונית על נסיעות התחבורה הציבורית בישראל של חברות האוטובוס: אגד, דן, מטרופולין, אפיקים ועוד. המטרה של המערכת היא לפקח על פעילות המפעילים במטרה לגלות את הליקויים ולשפר את השירות לקהל הנוסעים. המערכת בודקת חריגות שנעשות בקווי האוטובוס בזמני ההגעה כגון: הקדמה, איחורים עד 10 דקות ועד 20 דקות, אי ביצוע נסיעות ועוד. בהתאם למערכת והדיווחים של מפעילי החברות, ידרג משרד התחבורה את הציונים של החברות ושל קווי האוטובוסים, על פי חלוקה לקווים עירוניים, בין עירוניים, אשכולות ומטרופולין. בדו"ח חודש ינואר 2020 קבלה חברת דן באר שבע את הציון הגבוה ביותר כאשר אגד נמצא נמצאת במקום השישי עם ציון 70.71 (קצת מעל הממוצע הארצי שעומד על 67.63).


כאשר מסתכלים על קווי האוטובוס בעיר רחובות הנתונים מראים כי קווי אגד נמצאים מעל הממוצע הארצי גם בקווים העירוניים וגם בקווים הבינעירוניים העוברים בעיר.אשכולות עירוניים


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  קו 10 וקו 13 פעם יש ופעם אין.
  הגב 17.02.20 17:36
 • אורח
  נכון. גם 14
  17.02.20 21:09
 • אורח
  קו 277 שנסיעה לתא בסדר ולא עובר בראשון מקצר את זמן ב 25 דקות כל הכבוד לשרות יום טוב
  הגב 18.02.20 04:51
 • אורח

ביום חמישי 20.2 הזמר עידן עמדי מגיע להיכל התרבות רחובות; עלות: החל מ159 ש"ח לפרטים: 08-9232200

צילום: מאי משה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


עידן עמדי,מהזמרים והיוצרים המצליחים והמוערכים בישראל בעשור האחרון מגיע להיכל הרבות רחובות. שיריו הפכו לאבן דרך במוסיקה הישראלית. "כאב של לוחמים" , "תשליך", "אלייך", "נגמר", "בזמן האחרון", "חלק מהזמן", "עכשיו כולם רוקדים"?, "מה את מרגישה" , "אני רוצה" ועוד רבים וטובים. כעת יוצא עמדי לסיבוב הופעות החורף איתו הוא מגיע לרחובות.

המופע יתקיים ביום חמישי 20.2.20 בשעה 21:30 בהיכל התרבות רחובות

עלות: החל מ159 ש"ח

לפרטים: 08-9232200התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה זה ה-9? זה 160 וזה עוד החל מה עם מחיר לתפרנים?
  הגב 17.02.20 16:58
 • אורח

תושב רחובות בן 71 יפוצה בכ 200 אלף ש"ח לאחר שנדרס במעבר חצייה

המקרה אירע לפני כ3 שנים כאשר חצה מעבר חצייה באזור רחוב בית הפועלים. בעקבות פציעתו הוא פונה לבית החולים שם אובחן שבר בכתף. לאחר משא ומתן בין חברת הביטוח לעורך דינו של התושב הם הגיעו להסכם פשרה שהעניק לו את הפיצוי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


תושב רחובות בן 71 שנדרס במעבר חציה יזכה לפיצוי של כ-200 אלף ₪. כך עולה מהסכם פשרה שנחתם בין בא כוחו עו"ד דותן לינדנברג, לבין לחברת ביטוח הראל שביטחה את רכב הנהגת שדרסה אותו, בעקבות תביעה שהגיש לבית משפט השלום באשדוד.

מהתביעה עולה כי התושב נדרס בחודש דצמבר לפני כשלוש שנים בשעות אחר הצהריים המאוחרות בעת שחצה מעבר חצייה ברחוב גלוסקין פינת בית הפועלים ברחובות ונדרס על ידי נהגת שנהגה במכונית סוזוקי.

הפצוע פונה לבית החולים ברזילי שם התברר כי הוא סובל משבר בכתף ועבר ניתוח להחלפת מפרק בכתף ימין.

לאחר 5 ימי אשפוז שוחרר לביתו למנוחה מוחלטת במשך שבועות ארוכים, כשהוא סובל בין היתר, מכאבים בתנועות הכתף, כאבים ליליים שמפריעים בשינה, מרעד בתנועות עדינות של היד ומרגישות והגבלות תנועה בכתף ימין.

בא כוחו עו"ד דותן לינדנברג העוסק בתביעות גוף בגין תאונות דרכים

צילום: דובי פיינר


טען בתביעה כי מאז התאונה ובעקבותיה ולמרות הזמן שחלף, הקשיש סובל מכאבים עזים והגבלות תנועה בכתף ימין. הוא ביקש מבית המשפט לפסוק פיצוי עבור עזרת צד ג', הוצאות רפואיות, הוצאות נסיעה וכאב וסבל.

חברת הביטוח ביקשה בכתב ההגנה, לדחות את התביעה על הסף ואף דרשה שתושב יפצה אותה עבור הוצאותיה המשפטיות. בהמשך חברת הראל אף התנגדה לזמן מומחים משפטיים להערכת נכותו, אך בית המשפט נענה לבקשת בא כוחו ומינה מומחה בתחום האורתופדיה שקבע כי הקשיש סובל כתוצאה מהתאונה, בנכות לצמיתות בכתף בשיעור של 25 אחוזים.

גם לאחר קביעת המומחה האורתופדי שמינה בית המשפט, חברת הביטוח טענה כי עוד לפני התאונה הקשיש תכנן לבצע ניתוח בכתף וכי יש לייחס ההגבלות בכתף מהם הוא סובל, לגילו המבוגר, לעברו הרפואי העשיר ולא לנכות מהתאונה. על כן הציעה לשלם לו פיצוי בסך 10,000 ₪ בלבד.

כאמור לאחר משא ומתן הגיעו הצדדים להסכם פשרה במסגרתו הוענק לקשיש פיצוי בסך 191,460 ₪.

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הראל ממש קשים!!
  הגב 17.02.20 16:50
 • אורח
  לא ידעתי שגיל 70 זה קשיש אז 60 זה זקן?
  הגב 17.02.20 17:00
 • אורח
  זה כלןם 200000 על מה שעבר
  הגב 18.02.20 01:30
 • אורח
  חברות הביטוח נוכלים
  הגב 18.02.20 05:21
 • אורח
  מי יודע כמה חלשים שאין. באפשרותם לממן עו"ד רציני, נזרקים לכלבים...
  הגב 18.02.20 07:14
 • אורח

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
18.02.20 05:33
רחובות אין עלייך פנינת מחמד מסרוחה מדרכות עקומות ,כבישים מלאי בורות ,סירחון לא יאמן באיזור השוק בואכה קניון ,טינופת בכל פינה ועוד יאמר לזכות את עבודת הקודש של הפקחים שמחלקים דוחות חניה ללא רחם וכתוצאה מכך מרחיקים את התושבים מלהגיע למרכז העיר שכבר נראה ממש כמו בית עלמין לויטרינות .בושו והיכלמו נכבדי העיריה שכך צריך להראות לב ליבה של עיר ב2020 .
אורח
15.02.20 23:50
יש לתקן את האפליקציה. מאוד מפריע שאם בטעות לוחצים על פרסומת חוזר לאחר מכן לדף הראשון.
אורח
13.02.20 19:34
ארגון נשים
אורח
12.02.20 23:57
איך יתכן שבעיר ששמה את החינוך בראש קיימים בתי ספר עם 39 ילדים בכתה? על פניו החינוך בראש, בפועל ביום יום התלמידים נתקלים בחוסר משאבים. שעות פרטניות לא מתקיימות בתיכון ובחטיבה מישהו מפקח על הנושאים הללו בעיריה?
אורח
12.02.20 07:55
אדוני ראש העיר מתי בפעם האחרונה ביקרת בפרק הזכרון קטסטרופה פשוט בושה לך אין עובדים בפרק דגלים קרואים .אני רותה להגיד לך רז מאיר ניצן הישיר פרק למופת רק תיראה לאן איגיה לא יאמן .רז ראשון פשוט גדולה אליך אני יודע שעשינו תעות חמורה ואני מקוה מתפלל שזה פעם האחרונה שלך תתבייש לך זה כבוד שמגיע לניצולה השואה בושה לך לא יאמן היוא עובדים קבוע בפרק היפו הם היום תיבדוק ולחקור מייד .אתה לא יכול לשקר אותנו אנחנו חבורה שכל יום נימצאים בפרק לטיפולך מייד
אורח
08.02.20 09:49
דני מלמד המורה ללשון בקציר, בישיבת דרום למד בתיכון דה שליט מחזור 1966 למד לשון באוניברסיטת בן גוריון. הייתי איתו בכל שנות התיכון ולמדנו יחד גם באקדמיה. אני מחפש לחדש איתו קשר: . המורה ללשון ציון בודאי 054-4434195 אשמח לכל עזרה וקישור בינינו
אורח
08.02.20 19:00
נו באמת...פה מדור חיפוש קרובים? חיים שכאלה? איפה למדת איתו ואיפה הוא למד אנא ציון שחרר אותנו תודה ציון
אורח
06.02.20 19:55
פרי פלייס שוב משטה בתושבי בעיר וברוכשים העבודות שוב נעצרו יש שמועה שהיזם עומד בפני תביעה של המשקיעים
אורח
05.02.20 09:35
למכירה קלנועית אפיקים שנת 2013, כמעט ללא שימוש. סוללות חדשות מינואר 2020. מחיר השוק. צרו קשר בטלפון 0544-500309


בית ספר "סיני" ברחובות ציין את יום המשפחה באירוע מרגש בו עלו לשיר בוגרי בית הספר: אלירן דורי, אסף צנעני, חגי מולא, לילך ייך, אורה הלנה, ומאי קריטי

בנוסף עלו התלמידים על במת היכל התרבות ושרו מחרוזת מרגשת להורים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


בית הספר סיני חגג את יום המשפחה בנוכחות הורים וילדים במופע משותף כלל בית ספרי, בהיכל התרבות רחובות שהיה מלא מפה לפה באנשי צוות , הורים ותלמידים נרגשים.

המופע נערך במעמד זוהר בלום , מחזיק תיק החינוך וממלא מקום ראש העיר , שבירך את התלמידים לרגל יום המשפחה . נכחה גם שרה והב , מנהלת המחלקה לחינוך יסודי.במהלך האירוע הילדים ניגנו ושרו מחרוזות להורים , בסימן יום המשפחה , והפתעת היום הייתה מופע בוגרי ביה"ס , שהיום זמרים בפועל והתחילו את דרכם בבית הספר : אלירן דורי , אסף צנעני , חגי מולא , לילך ייך , אורה הלנה, ומאי קריטי. הבוגרים שרו מחרוזת "אמא" וריגשו את כולם עד דמעות .

מנהל בית הספר , עמנואל סברי, הודה לראש העיר, רחמים מלול, ולממלא מקומו זוהר בלום, לאפרת צוקרמן, מנהלת אגף החינוך, לשרה והב, לכלל הצוות הבית ספרי ובמיוחד למורות שהפיקו את המופע : אלה בנגייב ועדנה מושקוביץ.

יהודית משולם , יו"ר וועד ההורים , עלתה לבמה , בירכה והודתה לצוות , וחילקה זרי תודה בשם ההורים, לעמנואל המנהל , ולמורות שהפיקו את האירוע.


המנהל עמנואל סברי:

"איפה תמצאו בית ספר שלם מנגן ושר , ברמה גבוהה כזאת ??!! אומרים שמשפחה לא בוחרים , אבל גם הייתי יכול , לא הייתי מחליף אתכם בעד שום הון שבעולם , כי אתם המתנה הכי טובה שקיבלתי אי פעם " .

אחת האימהות סיכמה ואמרה : "קיסריה , זה פה..."
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עמנואל התותח
  הגב 17.02.20 15:44
 • אורח

בכירי קרן קרב ביקרו במוסדות החינוך ברחובות : יבניאלי, חמ"ד בראשית וסמילנסקי

תכנית קרב פועלת בהצלחה בבתי ספר יסודיים בכל הארץ- וגם ברחובות , מפעילה עשרות תכניות העשרה במגוון תחומים, בהיקף של שלוש תכניות העשרה לכל ילד וכן שעות סל ופעילות בקייטנת הקיץ . בנוסף לכך התכנית מפעילה שלושה פרוייקטים עירוניים: פסטיבל סרטים עירוני "ילדות בראי הקולנוע", שרים בשפה אחת, ופרוייקט השחמט, הפועל בכלל בתי הספר היסודיים בעיר כחלק מתפיסה עירונית חינוכית וקהילתית בדבר חשיבות השחמט לתלמידים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


בשבוע שעבר התקיים ברחובות סיור משותף של הנהלת תכנית קרן קרב בעיר ,אגף החינוך ונציגות הנהגת ההורים העירונית. תכנית קרב פועלת בהצלחה בבתי ספר יסודיים בכל הארץ- וגם ברחובות , מפעילה עשרות תכניות העשרה במגוון תחומים, בהיקף של שלוש תכניות העשרה לכל ילד וכן שעות סל ופעילות בקייטנת הקיץ . בנוסף לכך התכנית מפעילה שלושה פרוייקטים עירוניים :פסטיבל סרטים עירוני "ילדות בראי הקולנוע", שרים בשפה אחת, ופרוייקט השחמט, הפועל בכלל בתי הספר היסודיים בעיר כחלק מתפיסה עירונית חינוכית וקהילתית בדבר חשיבות השחמט לתלמידים.

הסיור החל במפגש בלשכת ראש העיר עם ראש העיר, ובהשתתפות מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך זוהר בלום, .במפגש זה הוצגה בפני הנוכחים סקירה על פעילות תכנית קרב בעיר.


בהמשך נערך ביקור בשלושה בתי ספר – יבניאלי, חמ"ד בראשית, וסמילנסקי, בכל אחד מבתי הספר צפו הנוכחים בשיעורי העשרה של הקרן בבית הספר.

מנהלי בתי הספר תארו במפגשים את העשייה החינוכית של תכנית קרב בשיתוף עם ייחודיות בית הספר המנהלים הביעו שביעות רצון רבה מהתכנית, ושיעורי ההעשרה נראו מרתקים.

ממלא מקום ראש העיר, מחזיק תיק החינוך זוהר בלום:

"תכנית קרן קרב חשובה מאוד למערכת החינוך בעיר. קיימת שותפות חזקה בין עיריית רחובות, נציגות הנהגת ההורים, מנהלי בתי הספר וצוות תכנית קרב – כל אלה באים לידי ביטוי בתכנים שהתלמידות והתלמידים מקבלים, והצלחת התוכנית בעיר " .
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  היה מאוד מוצלח. נהנינו מאוד
  הגב 17.02.20 19:52
 • אורח

עכשיו זה רשמי! תמונות מאימוני אייל גולן במדי מרמורק לקראת משחק הדרבי נגד מכבי שעריים

המשחק עתיד להתקיים בתאריך 25.2

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
קרדיט: מועדון הפועל מרמורק


כפי שפרסמנו לפני כשבוע הזמר אייל גולן חידש את כרטיס השחקן שלו והחל לאחרונה להתאמן יחד עם הקבוצה במטרה לקחת חלק במשחק הדרבי נגד שעריים שעתיד להתקיים ב25.2 . הדרבי יתקיים במסגרת טורניר משחקי גביע המדינה האזורי לקבוצות ליגה א'.

הבוקר הגיע גולן אל מגרש הקבוצה והצטרף לאימונים, בתקווה שהוא יהיה מוכן וישולב במשחק החשוב.

כאמור בהגרלת משחקי שמינית הגמר בגביע האזורי אשר ייערכו ב – 25/2 עלה כי מכבי שעריים תארח את הפועל מרמורק.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לו
  הגב 17.02.20 16:01
 • אורח
  שעריים פותחים להם את התחת
  הגב 18.02.20 11:52
 • אורח

נמצא פתרון למצוקת החנייה ברחוב זכריה חתוכה! העירייה תסדיר כ45 מקומות חנייה סביב גינת המשחקים בשכונה ופתיחת מפרץ חניה בין כיכר שמשון צור לכיכר רוטרי

לאור פניות רבות של תושבי הרחוב על מצוקת החנייה בחודשים האחרונים, העירייה הכשירה למענם שטח חנייה בצמוד לבית העלמין במרמורק, וכן אסרה חנייה של משאיות ואוטובוסים במקום. כעת מצאו בעירייה פתרונות חנייה נוספים הכוללים תוספת של כ45 מקומות חנייה. העבודות בגינת המשחקים יחלו השבוע ויימשכו כשבוע ימים, העבודות בכיכר שמשון צור וכיכר רוטרי יחלו בשבועות הקרובים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8


בחודשים האחרונים התקבלו פניות רבות של תושבים המתגוררים ברחוב זכריה חתוכה בנושא המחסור במקומות חניה במקום. בשלב ראשון, הוכשר עבורם שטח לחניה בסמוך, במגרש הצמוד לבית העלמין במרמורק, על מנת להקל על מצוקת החניה ברחוב.

לפני כשבועיים אסרה העירייה על חניית משאיות ואוטובוסים במקום על שטח האספלט המיועד לתושבים, ואף הציבה במקום תמרורים בהתאם. בשבועות האחרונים אף הוצבו במקום גופי תאורה לרווחת התושבים. יחד עם זאת, חתרו בעירייה למציאת פתרון נוסף למצוקה של תושבי הרחוב.

בפגישת עבודה בין סגן ראש העיר יניב מרקוביץ' לליאור שוקרי, מנהל אגף תנועה, פיקוח שילוט ושיטור עירוני, הציע מרקוביץ' לפתור את הבעיה ברחוב זכריה חתוכה באמצעות שינויים גאוגרפיים בשטח הירוק ברחוב, שיביאו להוספת 20 מקומות חניה.

בהתאם, בשבוע שעבר קיים ראש העיר ישיבה בנדון, בהשתתפות סגנו, מחזיק תיק חזות העיר, עו"ד יניב מרקוביץ', מנכ"ל העירייה דורון מילברג, ומנהל אגף תנועה, פיקוח שילוט ושיטור עירוני, ליאור שוקרי ומ"מ מנהל אגף גנים ועיצוב הסביבה, אפרת דסקלו.

במהלך הישיבה הוצג הפתרון המוצע שקיבל את אישורו של ראש העיר לביצוע.

העבודות יחלו השבוע וצפויות להימשך כשבוע ימים.

בנוסף, ראש העיר קיבל את הצעתו של מנהל אגף התנועה לפתיחת מפרץ חניה במדרכה הרחבה בצד הדרומי בין כיכר שמשון צור לבין כיכר רוטרי- צעד שיביא ליצירתם של עד 25 מקומות חניה נוספים. העבודות צפויות להתחיל בשבועות הקרובים.

ראש העיר, רחמים מלול:

" אני מודה לסגני, עו"ד יניב מרקוביץ', ולמנהל אגף התנועה ליאור שוקרי שהביאו לפתרון הצפוי למצוקת התושבים. אנחנו מודים לתושבים גם על סבלנותם בזמן ביצוע העבודות, ואני בטוח שבסופן יהיה לכולם נוח ונעים יותר לחנות סמוך לבית"
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לאכוף את החניה ברחוב יעקב בימים שיש הופעות בהיכל התרבות, אנחנו סובלים ממש!! עם ילדים קטנים חונים רחוק מאוד, וגם אחלה הכנסה לעירייה
  הגב 17.02.20 14:15
 • אורח
  עבודה מקצועית מתחילה מהגדרת בעיה בשיתוף התושבים. הבעיה כפי שמי שגר ברחוב מגדיר אותה היא הגישה והיציאה הבעייתית מהרחוב. החנייה היא רק ביטוי למחסור בתשתיות כתוצאה מהעמסה של שני בניינים חדשים ברחוב ללא מוצא . גם אם יוסיפו חניות ואנשים לא יחנו בצידי הדרך עדיין ימשך צוואר הבקבוק בכביש המעוקל והצר שלא מאפשר כניסה ויציאת של רכבי הצלה . למה לא הזמינו את נציגי השכונה כדי להבין לעומק את הבעיות ברחוב! ? העיקר להוציא הודעות יחץ לעיתונות ולא באמת לתת מענים לציבור
  הגב 17.02.20 14:17
 • אורח
  אם לא יסללו כביש גישה נוסף המצוקות והסכנות לציבור ימשיכו ביום יום במיוחד עם תוספת של תושבים עם האכלוס של הבניינים החדשים. ממש סכנת חיים הרחוב הזה ותוספת חניות לא נותנת מענה .
  17.02.20 14:21
 • אורח
  זהו פתרון זמני בלבד.יש צורך בכביש גישה נוסף ולא רק חניה
  הגב 17.02.20 19:49
 • אורח
  הבעיה לא רק במקומות החניה, אלא גם בכביש הגישה לרחוב, במקרה של שריפה או הזדקקות לאמבולנס, אין אפשרות למספר רכבי חירום להגיע כי הכביש צר ואין גם אפשרות להסתובב, חובה להנגיש כביש גישה נוסף
  הגב 17.02.20 19:55
 • אורח
  צריך לבדוק מי מאשר בנית שני בניינים בלי חשיבה על התשתית של השכונה לא חניה לא כביש גישה ...
  הגב 17.02.20 19:57
 • אורח
  מה קורה עם הבעיה הכי חשובה ברחוב שאין כניסה ויציאה נורמלית הרחוב נהיה בלתי נסבל עוד מעט יצטרפו עוד 70 משפחות איך אנחנו הולכים להתמודד עם רחוב צר שלא נותן מענה האם אתם מחכים שיקרה אסון ורק אז נקבל פתרון לבעיה שלנו לא מצליחה להבין איך תוכניות של קבלן לפני 20 שנה מתאימות לעכשיו איפה הגיון של אנשים לפני שעושים דברים? עושים דברים בלי לחשוב העיקר העיריה דורש מאיתנו מיסים על מה???? מבקשים לדאוג לנו ליציאה נוספת מהשכונה
  הגב 17.02.20 20:08
 • אורח
  העיקר שלא יהיו הצפות בימי גשם
  הגב 18.02.20 07:29
 • אורח

אביב נחום וגולן פיטוסי, חניכי מרכז קהילתי חוויות גבירול ייצגו את ישראל באליפות רומא הפתוחה בטאיקוון-דו ITF

התחרות עתידה להתקיים ביום חמישי הקרוב 20.2. השניים ייצגו את ישראל בתחרות לאור זכייתם במדליות הזהב בתחרות האזורית שהתקיימה בתחילת החודש באשדוד. בתחרות זו גרפו חניכי המועדון של המתנ"ס 2 מדליות זהב, מדליית כסף ו 9 מדליות ארד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


חניכי "חוויות גבירול" ייצגו את רחובות באליפות רומא הפתוחה בטאיקוון-דו ITF. אביב נחום וגולן פיטוסי, חניכי המרכז הקהלתי חוויות גבירול ישתתפו השבוע (20.2) באליפות "רומא הפתוחה" באיטליה לטאיקוון-דו ITF, וייצגו את העיר רחובות. השניים מתאמנים במרכז הקהילתי, אשר בשנים האחרונות העמיק את שיתופי הפעולה עם האיגוד הישראלי לטאיקוון-דו itf, ועשרות מחניכיו גורפים מידי שנה את המקומות הראשונים בתחרויות ארציות.


בתוך כך, בתחילת החודש התקיימה תחרות טולים (טכניקה) אזורית בטאיקוון-דו ITF מטעם המרכז הישראלי לטאיקוון-דו ITF, בהשתתפות כ-200 מתחרים וביניהם 23 חניכי חוויות גבירול, המתאמנים תחת המדריכים רון אל אמויאל ושרון טמיס - ואשר גרפו 2 מדליות זהב, מדליית כסף ו-9 מדליות ארד.

שמות הזוכים בתחרות האזורית שהתקיימה בתחילת החודש (7.2) באשדוד:

אביב נחום- מדליית זהב- מקום ראשון
גולן פיטוסי – מדליית זהב מקום ראשוןאביב וגולן עם המאמנים


אביב כהן מקום שני- מדליית כסף


עידו שובל- מקום שלישי מדליית ארד

תומר שרון- מקום שלישי –מדליית ארד

תמר סינוואני מקום שלישי –מדליית ארד


אורי גרובר מקום שלישי –מדליית ארד

גליה הראל מקום שלישי –מדליית ארד

גיא חמו מקום שלישי –מדליית ארד


מיכאל מרכבקה מקום שלישי –מדליית ארד


טליה משולם מקום שלישי –מדליית ארד


אריאל גינדי מקום שלישי –מדליית ארד.


ניתאי לביאעידו בן שימולאריאל טקלה


אמיתי כהן, יו"ר רשת חוויות, מסר כי הוא מברך את הילדים על ההישגים:

"מעבר לכישורים האישיים המרשימים של הילדים, ההישגים המכובדים ברמה הארצית והאזורית, הם חלק מדרך ארוכה שבה הם לומדים לעבוד קשה, להתמיד, להתמודד עם מצבים מורכבים ולהיות חלק מקבוצה, שהיא משפחה עבורם. יישר כוח לכל העוסקים במלאכה ובהצלחה לנציגים שלנו באיטליה - בשבילנו הם כבר אלופים".


איתמר הרשקו, מנהל המרכז:

"רשת חוויות מעמידה לטובת החניכים סטודיו מקצועי ומאובזר, העונה על כל הדרישות המקצועיות. במהלך השנים אנו עדים להתקדמות משמעותית בקרב ילדי המועדון, שמזמן מהווה עבורם בית שני ודרך חיים. האימונים מתקיימים תחת פיקוח קפדני של האיגוד ותחת מדריכים מקצועיים, המעניקים לכל ילד וילדה את כל תשומת הלב, במטרה להביא למיצוי יכולות אישיות. שיתוף הפעולה המלא וארוך הטווח עם האיגוד הישראלי לטאייקוונדו מוכיח את עצמו, ואני מאחל בהצלחה לצוות המאמנים ולילדים".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רוכב אופנוע נהרג ליד רחובות

צילום - תיעוד מבצעי מד"א

אבי בר | | תגובות: 8יום שני בשעה 07:20 התקבל דיווח על רוכב אופנוע שנפגע מרכב בכביש 40 סמוך לצומת רחובות מזרח לכיוון רמלה, חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה מדווחים על גבר כבן 40 ללא סימני חיים וקובעים את מותו. המשטרה מדווחת על לחצי תנועה כבדים מצומת בילו לכיוון רמלה

סרטון מהזירה


חובש רפואת חרום על אופנוע מד"א עדן סיני סיפר:


"כשהגענו למקום , ראינו על הכביש אופנוע ובסמוך שכב גבר כבן 40 עם חבלה רב מערכתית קשה, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו."

דוברות איחוד הצלה - מחוז מרכז: רוכב אופנוע כבן 40 נהרג בתאונה בכביש 40 סמוך לצומת רחובות מזרח.


אברהם ארנון חובש באיחוד הצלה סיפר:

"מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ואופנוע. רוכב האופנוע סבל מפגיעה רב מערכתית ולמרבה הצער נקבע מותו בזירת התאונה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".


התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חבל מאוד. למה צריך מלחמה יש לנו כול יום מלחמה בכביש והרוגים .
  הגב 17.02.20 09:50
 • אורח
  יהי זכרו ברוך , מי הבחור הוא מרחובות ?
  הגב 17.02.20 09:50
 • אורח
  בבקשה ,תפרסמו את שמו של הרוכב אופנוע. 😥 יהי זכרו ברוך.
  הגב 17.02.20 10:51
 • אורח
  בס"ד מסכן ז"ל ת.נ.צ.ב.ה
  הגב 17.02.20 11:47
 • אורח
  מי זה הבחור
  הגב 17.02.20 12:51
 • אורח
  מצאו במסעדה בעיר רחובות מבחנה מלאה בציאניד שהופק מזרעים של תפוחים. היו מקרים שהזמינו אוכל שגרם למוות ממסעדות ברחובות.
  הגב 17.02.20 16:49
 • אורח
  ניר שמעון מגדרה
  הגב 17.02.20 18:43
 • אורח
  בס"ד מסכן ז"ל ת.נ.צ.ב.ה
  הגב 18.02.20 11:27
 • אורח

מזל טוב לחבר המועצה לשעבר שאול ליבי החוגג 70 שנה אשר הופתע במסיבת הפתעה

רוצים לפרגן ולברך את קרוביכם? שלחו לוואטסאפ 0-586-586-106 (לציין עבור ציונה וחובה לצרף תמונה)

ציונה | | תגובות: 19


מסיבת הפתעה 70 שנה לשאול ליבי חבר מועצת העיר לשעבר ויו"ר איגוד ערים לכבאות , באו לשמח באולם סברס בצומת בילו , ראש עיריית רחובות רחמים מלול , נשיא האגודה לחברה ותרבות ד"ר יגאל בן שלום , חברי מועצת העיר , אמיתי כהן , עודד עמרם ושי קזיוף . חבר מועצה לשעבר גלעד מזרחי .

שאול הופתע מאוד , הילדים הפתיעו בשיר מרגש

הנכדים והנינים בירכו ושרו לסבא שאול .
התפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איש יקר , מזל טוב
  הגב 16.02.20 22:15
 • אורח
  שאול מזל טוב הרבה נחת עד 120שנה
  הגב 16.02.20 22:18
 • אורח
  מזל טוב , משפחה מדהימה
  הגב 16.02.20 22:39
 • אורח
  תותח .
  הגב 16.02.20 22:39
 • אורח
  מזל טוב בריאות איתנה אושר ושמחה עם המשפחה הנפלאה לעוד הרבה שנים שמחות ומאושרות
  הגב 16.02.20 22:41
 • אורח
  מזל טוב לך ליבי היקר אריכות ימים
  הגב 16.02.20 22:42
 • אורח
  איש ציבור משכמו ומעלה . מזל טוב
  הגב 16.02.20 22:46
 • אורח
  האדם הכי מדהים שתפגשו המון מזל טוב
  הגב 16.02.20 23:01
 • אורח
  מזל טוב תמשיך להיות איש חיל
  הגב 16.02.20 23:01
 • אורח
  ליבי , מזל טוב
  הגב 16.02.20 23:34
 • אורח
  מי זה שאול ליבי לאיזו מפלגה ליכוד ש"ס עבודה יום טוב ומזל טוב והרבה בריאות
  הגב 17.02.20 03:13
 • אורח
  מזל טוב אושר ועוד אושר..רק טוב מאחל עדי פוליש
  הגב 17.02.20 06:40
 • אורח
  מזל טוב לשאול אריכות ימים איש יקר
  הגב 17.02.20 07:38
 • אורח
  מזל טוב סבא מספר אחד!
  הגב 17.02.20 08:10
 • אורח
  עוד רמאי שעוסק את העיריה 40 שנה יחד אם לבן הארצי הכלב עמרם
  הגב 17.02.20 13:04
 • אורח
  הלו!!!!!!! מה זה בתמונה? כולם שם בני בית אצל סעיד באור יהודה?
  הגב 17.02.20 15:02
 • אורח
  אדם שאסור לדבר איתו, מה שעשה, נואף וחרמן, להרוס משפחה ולהפריד. גועל נפש.
  הגב 17.02.20 15:51
 • אורח
  תגובה חריפה ביותר אפשר לתת יותר מידע ולשפוך קצת אור על הנדון?
  17.02.20 17:02
 • אורח
  מזל טוב!לידידי שאול הי״ו ליום הולדתך מאחל לך בריאות ואריכות ימים,איש יקר אורי צוברי
  הגב 17.02.20 16:44
 • אורח

מפעילת הילדים גולי וגיטרה מגיעה מחר (שני 17.29) לחוויות שוויץ המדע

הפעילות תתקיים בשני סבבים ב16:30 ובשעה 17:30

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מתנ"ס חוויות שוויץ המדע מזמין את הילדים לצאת למסע מוזיקלי יחד עם מפעילת הילדים האהובה גולי והגיטרה .

במפגש גולי והילדים נפגשים עם שיר ומנגינה, נהנים יחדיו מצלילי הגיטרה וקצב הדרבוקה ויוצאים למסע מוזיקלי צבעוני ושמח

הפעילות מתאימה לגילאי 2-4

הפעילות תתקיים ביום שני 17.2.20 בשעה 16:30 ובשעה 17:30 בחוויות שוויץ המדע

עלות: 40 ש"ח הורה+ ילד

לפרטים: 08-9310700
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  דודו זר רק באשה?
  הגב 17.02.20 15:03
 • אורח

העיר רחובות נמצאת במקום הראשון בארץ באחוז המועסקים המגיעים לעבודה ברכב פרטי ולוקח להם להגיע אליה חצי שעה ויותר

כך עולה מנתוני הסקר החברתי של הלמ"ס שבדק את הנושא בקרב תושבי הערים הגדולות בישראל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה בימים אלו את נתוני הרשויות המקומיות בישראל. הנתונים מתייחסים לשביעות הרצון של התושבים מחייהם במקום המגורים, נתונים סטטיסטים על האוכלוסייה בכל יישוב בעיר, תקציבי הרשויות ועוד.

כאשר מסתכלים על נתוני הסקר החברתי שערכה הלמ"ס ,הנתונים מראים כי תושבי רחובות נמצאים במקום הראשון באחוז התושבים אשר מגיעים לעבודתם באמצעות רכב פרטי ואשר לוקח להם יותר מחצי שעה להגיע אליה.

67.6% מהתושבים משתמשים ברכב הפרטי כאמצעי להגעה לעבודה

47.8% טענו כי לוקח להם חצי שעה או יותר להגיע לעבודה.

נתון נוסף הוא ש50.3% התושבים אמרו כי מפריע מאוד/ מפריע להם שלוקח להם יותר מרבע שעה להגיע לעבודה.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מדבר סקר תרחק , שטויות במיץ גזר, לת"א פי אלף יותר קשה להגיע, מי שהוציא את הסקר בלשכה המרכזית לסטטיסטיקה ביפן היה עושה חרקירי.
  הגב 16.02.20 22:45
 • אורח
  נכון. שטויות. על מה זה מעיד? בושה.
  הגב 16.02.20 23:23
 • אורח
  זה מראה שאנשים רצים לעבוד פה בעיריית רחובות.
  הגב 17.02.20 00:14
 • אורח
  רון ארד חי
  הגב 17.02.20 00:14
 • אורח
  כולם עובדים בפארק המדע בחברות שם
  הגב 17.02.20 03:23
 • אורח
  זה מעיד שהתחבורה הציבורית במדינה הזאת לא יעילה עד כדי כך שאנשים מעדיפים להחזיק רכב ולשבת שעה וחצי בפקק לעבודה. צריכים שינוי תפיסתי ותרבותי לחיזוק מסיבי של תחבורה ציבורית על פני רכבים פרטיים
  הגב 17.02.20 13:21
 • אורח

שביתה? פורום ועדי ההורים היישוביים קורא להורי ישראל לשלוח ביום שישי 21/2 את התלמידים בשעה 09:00 לבית הספר לאות הזדהות עם המאבק ביישום חוק החינוך המיוחד

יש לדעת כי למרות הקריאה הארצית לשביתת מחאה, תלוי הדבר גם בפורום המקומי של כל יישוב.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:וועד ההורים היישוביים


ביום שישי , 21/2 יקיים וועד ההורים הישובים שביתה בת שעה בכל מוסדות החינוך בארץ, גנים ובתי ספר

במהלך יום שישי תתקיים מחאת הזדהות בת שעה במחאה על הרפורמה בחינוך המיוחד שמוביל משרד החינוך

כלומר - כלל ההורים בישראל ישלחו את ילדיהם ללימודים בכל מוסדות החינוך בארץ בשעה 9:00.

יש לדעת כי למרות הקריאה הארצית לשביתת מחאה, תלוי הדבר גם בפורום המקומי של כל יישוב. בכל אופן בתי הספר יהיו פתוחים

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בחירות 2020! מפלגת "הרשימה המשותפת" בראשות איימן עודה ואחמד טיבי החליטה לפנות לבני העדה האתיופית ברחובות ותלתה שלטים ברחבי רחובות בשפה האמהרית

צילום - שלט בגשר דרך הים ברחובות

אבי בר | | תגובות: 11
צילומים הרשימה המשותפת
הקהילה האתיופית בישראל היא כעת הקהילה הכי מחוזרת בבחירות לכנסת ואל החיזור אחר קולות הקהילה מצטרפת גם המפלגה המשותפת בראשות חברי הכנסת איימן עודה ואחמד טיבי.

הבוקר נתלו שלטים ברחבי רחובות בשפה האמהרית הפונה לבני הקהילה עם הסיסמא באמהרית ובעברית "הקול שלך לשיווין וזכויות חברתיות"

כאשר המסר "קורץ" למחאת בני העדה האתיופית.

ברשימה המשותפת מכהן חבר הכנסת היהודי עופר כסיף תושב רחובות
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מצוין.
  הגב 16.02.20 15:47
 • אורח
  שיחפשו ת'חברים שלהם בג'נין.מחבלים
  הגב 16.02.20 15:49
 • אורח
  זה מה שקורה כאשר מפלגת השלטון בראשות ביבי מזלזלת לאורך שנים בקהילה האתיופית. לפני הבחירות מבטיחה אין סוף הבטחות (ולא רק לאתיופים) וכולם יודעים מה הן שוות .
  הגב 16.02.20 15:50
 • אורח
  מחזרים אחרי לא ידעתי😜😜😀😁😂😂שולח להם בחזרה🚀
  הגב 16.02.20 15:50
 • אורח
  הפרד ומשול- ביבי וגנץ ממשיכים באותה מסורת של סכסוכים בין אוכלוסיות מוחלשות ומודרות. המשותפת היא הקול של כל האוכלוסיות המודרות. לשלטון נוח שאתיופים ישנאו ערבים ויתעסקו בהם, בזמן שדופקים אותם טוב.
  הגב 16.02.20 15:56
 • אורח
  מי דופק אותם?? חבורת בכיינים שקיבלה מהמדינה מספיק כדי להתקדם בחיים ובמקום זה, מייללים. מי שעושה הפרד ומשול אלה ארגוני השמאל הגזענים המסיתים קבוצות אחת כנגד השניה על מנת לחסל את המדינה. הרשימה המטונפת הצטרפה לחגיגה.
  17.02.20 08:08
 • אורח
  כמה אתיופים יודעים היום לקרוא אמהרית ?
  הגב 16.02.20 17:58
 • אורח
  העדה האתיופית הפכה להיות ה"כלי" שהמפלגות משתמשות בהם. פתאום העדה האתיופית נחשבת?! חוץ מזה מי רוצה את "בני הדודים" בכנסת? לא מבין איך בכלל הם נכנסו לשם מלכתחילה. מדינה יהודית או מדינה מעורבת? משחקי כוחות של ילדים מכל פלגי המגזר! חוצפה להשתמש בעדה האתיופית ככלי לניצחון... האתיופים לא טיפשים!
  הגב 17.02.20 07:44
 • אורח
  האתיופים לא טיפשים, החרדים לא טיפשים, הרוסים לא טיפשים והערבים לא טיפשים. הבעייה עם כל האוכלוסיות המודרות היא שכולנו כלי משחק בידי השלטון- האחד כנגד השני.
  הגב 17.02.20 08:39
 • אורח
  בושה וחרפה ועוד יותר בושה שהכסיף הזה מרחובות
  הגב 17.02.20 13:40
 • אורח
  אם אתם חושבים שגנץ או איימן עודה יעזרו לכם אתם טועים ובגדול עכשיו כולנו מלקקים דבש וטוב לנו תתפללו שלא יהיה שינוי בשלטון אחרת כולנו נבכה שנים רבות. ראו הוזהרתם.
  הגב 18.02.20 10:08
 • אורח

בוגרי תואר אקדמי? הפלטפורמה רחובות מחפשת אתכם בוגרי תואר עובדים בתחום אותו למדו ומעוניינים לספר לצעירי רחובות על התהליך שעברו; לינק מצ"ב להרשמה מצ"ב בכתבה

ההרצאה תתקיים במסגרת ערב חשיפה ביום רביעי 26.2.20

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז הצעירים של רחובות – הפלטפורמה פונה הימים אלו את אל תושבי העיר המעוניינים לקחת חלק בערב חשיפה שיתקיים לצעירי העיר לקראת כניסתם לעולם האקדמיה. הפלטפורמה מחפשת תושבים בעלי תואר ראשון או שני אשר עובדים בתחום אותו למדו ומעוניינים לספר על תהליך שעברו.

תושבים המעוניינים לקחת חלק הערב החשיפה יש למלא את טופס ההרשמה המצורף כאן

ערב החשיפה יתקיים ביום רביעי 26.2.20 בשעה 18:00 בפלטפורמה רחוב רמז רחובות

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דורון ניצן, תלמיד תיכון קציר רחובות נבחר לתפקיד יו"ר הועדה האתית המשפטית של מועצת התלמידים מחוז מרכז

דורון נבחר אף לנציג המחוז במועצת התלמידים הארצית, שם הוא נמצא עם נמרוד פפרני, (דה שליט) שנבחר בינואר האחרון לתפקיד יו"ר מועצת התלמידים הארצית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום רביעי (12.2.20) התקיימו בחירות ונבחרה מזכירות מועצת הנוער של מחוז מרכז לשנת תש"פ. מועצת הנוער המחוזית מורכבת מבני נוער מכל המחוז ומכל המגזרים והיא מייצגת רב תרבותיות כפני המחוז.

פעילות מועצות הנוער, הבית ספריות, הרשותיות, המחוזיות והארצית היא בהובלת מינהל חברה ונוער במשרד החינוך. מועצת התלמידים מזמנת התנסות באזרחות פעילה ומקדמת את הערכים הדמוקרטיים בבית הספר ובקהילה. מעורבותה של המועצה בחיי בית הספר מסייעת בטיפוח אקלים מיטבי ומחזקת את זיקת התלמידים להוויה הבית ספרית והקהילתית ואת השתייכותם למסגרות אלו. פעילותה של מועצת התלמידים מבוססת על ערכים ועל עקרונות שונים, כגון: כבוד האדם וחירותו, הזכות לשוויון ולהבעת דעה, שמירת החוק, והעם למען העם. המועצה אמורה לייצג את כלל התלמידים בבית הספר – ובכלל זה קבוצות ייחודיות, כמו עולים, תלמידים בעלי צרכים מיוחדים ועוד – ולפעול בתיאום עם בוחריה ובהתאם לחוקי המוסד החינוכי שבו היא פועלת.


תפקיד המועצה המחוזית הוא קבלת מדיניות אזורית מתוך התחשבות בהבדלים התרבותיים, הדמוגרפים ושאר ההבדלים שמבדילים את האזור המסוים מאזורים אחרים. אחריות המחוזות היא על הצבת היעדים וקביעת ה"איך לבצע" את המדיניות הארצית באזור ספציפי. בנוסף, אחראית המועצה המחוזית על תיאום בין מועצות רשותיות במחוזה, כמו גם על העברת המסרים מן הדרג הארצי לדרג הרשותי, על הכשרת נציגים עירוניים ומחוזיים בתוכניות שונות ועל שליחת הנציגים למועצה הארצית.

כאמור בסיום הבחירות נבחרו התלמידים מבתי הספר שייצגו אותם במועצה המחוזית.

לתפקיד יו״ר ועדה אתית משפטית נבחר דורון ניצן, תלמיד בכיתה י׳ בתיכון קציר- רחובות. דורון אף נבחר לנציג המחוז במועצת התלמידים הארצית.

זהו נציג נוסף של רחובות במועצת התלמידים לאחר שבינואר נבחר נמרוד פפרני, תלמיד דה שליט, לתפקיד יו"ר מועצת התלמידים הארצית.


ויקי ניצן מנהלת מחוז מרכז מינהל חברה ונוער:

"בחירת בעלי תפקידים במועצת הנוער המחוזית היא מהלך משלים לתהליך הבניה מחדש של מועצת הנוער המחוזית שהתקיים במשך שנתיים במחוז במטרה להפוך את מועצת הנוער לפעילה ומייצגת את בני הנוער במחוז. כעת התהליך הושלם והמועצה יוצאת לדרך של פעילות משמעותית."

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מצעד הפרוטות של איל"ן רחובות יוצא לדרך! ביום שלישי 18.2 יצאו תלמידי רחובות למבצע ההתרמה השנתי לאיל"ן

במסגרת "מצעד הפרוטות", ייצאו תלמידים מבתי הספר ברחבי העיר למבצע התרמות בקרב תושבי העיר. כל הכספים שיאספו הנם קודש לעזרה לאוכלוסיית הנכים. סניף איל"ן מטפל באוכלוסיית הנכים הלוקים בפוליו, שיתוק מוחין, ניוון שרירים, טרשת נפוצה ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


יום ההתרמה השנתי של איל"ן, איגוד ישראלי לילדים נפגעים, יוצא לדרך ברחובות וייפתח ביום שלישי 18.2.20.מבצע התרומות נפתח בלשכת ראש העיר, בנוכחות יו"ר איל"ן רחובות, חבר המועצה גיא צור, וראשי הארגון בעיר.

ראש העיר, רחמים מלול, פתח השבוע את "מצעד הפרוטות" של איל"ן בתרומה אישית שלו, שהועברה במהלך מפגש עם ראשי הארגון ברחובות - שמואל שובלי וכרמל צדקה, וכן יו"ר איל"ן רחובות, חבר המועצה גיא צור.

במסגרת זו סיפרו ראשי הארגון כי הם מסייעים לילדים מרחובות ומכל הסביבה ואף ציינו כי הצרכים המיוחדים דורשים מהארגון את רכישתו של ציוד יקר ערך והשקעת משאבים רבים, שהארגון מסייע במימונו וכי ההכנסות היחידות של הארגון הן מתרומות .

במסגרת "מצעד הפרוטות", ייצאו תלמידים מבתי הספר ברחבי העיר למבצע התרמות בקרב תושבי העיר. כל הכספים שיאספו הנם קודש לעזרה לאוכלוסיית הנכים. סניף איל"ן מטפל באוכלוסיית הנכים הלוקים בפוליו, שיתוק מוחין, ניוון שרירים, טרשת נפוצה ועוד.


תרומות יתקבלו גם באמצעות בנק דיסקונט רחובות סניף מספר 045 מספר חשבון: 24244.


רחמים מלול, ראש העיר:

"סניף איל"ן רחובות מטפל באוכלוסייה בעיר שחשוב לסייע לה. אני קורא לתושבי העיר להצטרף למאמצי הסיוע לטובת תושבים אחרים-אשר נתמכים על ידי הארגון"


חבר מועצת העיר גיא צור, יו"ר סניף אילן רחובות והסביבה:

"מצעד הפרוטות הוא יום שכולו מוקדש לדאגה ולהוקרה לאחר באמצעות פעילות חינוכית והסברתית. הסניף יחד עם הילדים הנפלאים שנתרמים למשימה החשובה מסמלים את הטוב והיפה בסולידריות חברתית ודאגה לאחר."

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בתמונה זהו מלך החפאלות של סוכות?
  הגב 17.02.20 15:04
 • אורח

ציונה מדווחת מהשטח! הזמר רגב הוד ניסה את מזלו על מסלול נינג'ה ישראל - ונכשל

ציונה | | תגובות: 5
דף האינסטגרם של רגב הוד


נינג'ה ישראל חזרה השבוע ל3 פרקים בודדים של עונת ה VIP בה לקחו חלק אמני ישראל בהם: אושרי כהן, בן זיני, השף פרנק אזולאי, לירן שטראובר ועוד.

בן המשתתפים היה גם הזמר רגב הוד הרחובותי, אשר ניסה את מזלו במסלול המכשולים על מנת לקבל את תואר נינג'ה ישראל VIP. אך לצערו הדבר לא צלח כאשר נפל אל הבריכה במכשול הטרפז.

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 16.02.20 13:26
 • אורח
  עלוב
  הגב 16.02.20 13:37
 • אורח
  די כבר עם הרחילויות של ציונה!!!
  הגב 16.02.20 13:55
 • אורח
  גם שריף שהשתתף הוא מרחובות
  הגב 16.02.20 17:44
 • אורח
  למה לפרסם יום אחרי התוכניות שיודעים שיש מנצח אחר
  הגב 16.02.20 17:45
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
17.02.20 22:28
להשכרה 4 חדרים ברחוב הכרם(צפון העיר) משופצת מהיסוד כולל שיפוץ אינסטלציה יסודי.חלונות חדשים.מטבח חדש. יפיפייה שווה לראות. לפרטים: יובל 0545209450
אורח
18.02.20 04:07
איזה יובל,המבולבל?
אורח
26.01.20 15:29
מחפשת מבנה תעשייה 500 עם חצר להשכרה או למכירה או 1000 מטר מגרש למכירה או השכרה. לא מעוננית לשלם תיווך . קרן 052-6032266
אורח
27.01.20 17:03
לא מעונינת? אז חפשי בעצמך על מה ולמה תקבלי בחינם?
אורח
04.02.20 21:37
יש עם תיווך
אורח
06.02.20 08:31
אברהם שלו 0505298627
אורח
25.01.20 22:48
מחפשת דירה 3 חדרים 80 מטר עם חניה ומרפסת שמש קומות נמוכות ללא מעלית או קומות גבוהות עם מעלית . בין 1.650.000 1.670.000 במערב החדש (שקמה/נאות אשלים /ק.גנים) 0522322034 דנית
אורח
27.01.20 17:04
דנית.נדון בבקשתך יש לי יש לי יש לי יש לי דנית נדון חחחחח
אורח
21.01.20 20:19
מחפש דירה להשקעה עד תשע מאות אלף שח
אורח
24.01.20 04:08
תמשיך לחפש ולרשום בלי הטלפון שלך יש לי עסקה בשבילך מחיר מעולה הזדמנות פז שכונת הרכבת בלוד
אורח
14.01.20 20:11
למכירה דירה 3 חדרים ברחובות . 1400000 ש"ח קומה 2. שטח 70 מ"ר מטופח שעתיד לעבור תמ׳א. הדירה כוללת מזגן בכל חדר סככות בחלונות תריסי אלומיניום וחשמל, מאובזרת ברמה גבוהה יש חניה. ללא מעלית. חזיתית ופינתית נוף ירוק,מאוד שקטה 055-970-7114
אורח
18.01.20 14:41
תודה אבל לא תודה
אורח
20.12.19 07:40
למכירה דירה 3.5 חדרים קומה 2 ברחוב שפינוזה 4 בראשון לציון , משופצת , 85 מטר , חניה גדולה צמודה , 2 שירותים 3 כיווני אוויר נתי 0544712702
אורח
04.12.19 14:36
מחפש בית עם חצר לפחות 5 חדרים.דניאל 054-8002454
אורח
13.12.19 04:13
תיווך דניאל תיווך
אורח
26.12.19 08:36
דירת קרקע עם חצר 4 חדרים ברח יעקב. 10 להשכרה רביב 050-7307389
אורח
28.01.20 15:09
רביב מלשון מתרברב? או מתערבב?
אורח
28.11.19 19:24
מחפשת דירת 2 חדרים להשכרה באזור המערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
28.01.20 15:21
להתרחק ממתווכים-
אורח
05.02.20 20:12
בית טוב רצית למתווך פנית אין מתנות חינם ועל עסקה טובה צריך לשלם ניתן להגיע להסכם גובה העמלה אבל צריך להבין שהמתווך משקיע זמן כסף והרבה סבלנות עד שנסגרת עסקה צרות העין של אנשים וקנאה זדונית גורמים לסטיגמה לא נכונה כמו בכל מקצוע ניתן למצוא צדיקים
אורח
21.01.20 10:38
דירת 3 חדרים מתאימה לשותפים רח יעקב. משופצת כחדשה 0544987776 מיכל
אורח
04.01.20 07:59
להשכרה מחסן 100מטר ברחוב גורדון. ל. 0523803486.
אורח
11.02.20 02:20
למכירה ?
אורח
26.12.19 08:41
דירה. מתאימה ל3 שותפים במרכז העיר לאחר שיפוץ כללי רביב. 0507307389
אורח
26.12.19 08:31
דירת ברח יעקב 3חדרי שינה. מטבח מרפסת. מקלחת שרותי אורחים לאחר שיפוץ כללי מדהימה רביב 050-507307389 הנחה מיוחדת לשוכרים לתקופה ארוכה
אורח
12.01.20 19:17
היי המספר שלך לא תקין יש ספרה מיותרת אשמח לקבל פרטים
אורח
11.12.19 13:08
להשכרה יחידת דיור בקרית עקרון.. יחידה מושקעת ומרוהטת. מתאימה לזוג. 2500 שח לחודש. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 17:33
אז תגורי את ביחידה המושקעת מה מושקעת ? פרקט איטלקי? גרניט פורצלן? מטבח כמו באח הגדול? גקוזי? ריהוט יבוא מאיטליה? העיקר לרשום מושקעת? שמרי לך את היחידה לעצמך
אורח
24.01.20 08:11
לצערינו , ישנן הרבה דירות מושקעות עכשיו אחרי הגשמים של החורף הנוכחי...
אורח
13.11.19 14:41
יחידה מרוהטת יפהפייה בקרית עקרון. היחידה מרוהטת וכוללת חדר מטבחון פינת ישבה מקלחת וכניסה נפרדת. שכד 2500 שח כולל הכל..מתאים לסטודנטים רווקים או זוג צעיר. 0533562732
אורח
13.11.19 14:42
תיקון.קידומת 052
אורח
15.11.19 16:42
מה זה הכל כולל הכל? זה נשמע לא טוב ביחוד שרשום מקלחת וכניסה נפרדת ותחשבו על זה...
אורח
10.01.20 00:55
נראה שמשעמם לך או שאתה זקוק לטיפול .טפל בעצמך דחוף...
אורח
23.10.19 15:47
להשכרה ברחובות 3 חדרים 80 מ"ר במרכז השקט - נורדאו (קרוב לרח' יעקב) קומה 3 (מתוך 4) ללא מעלית, + מחסן פרטי בקומת הכניסה, מזגן בכל החדרים, ארון בחדר השינה, שולחן אוכל, סורגים, משופצת.... כניסה מ- 1.1.2020 לא בשבת 0524840355
אורח
25.10.19 19:40
אפשרי 60 יום נסיון לראות אם זה מתאים לנו? נשמח לתשובה חיובית


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
03.02.20 14:39
הונדה אינסייט שחורה נדירה ללא שריטה טסט לשנה יד 3. 140000.קמ.מטופלת.חסכונית 1ל18..0522404066.רועי.
אורח
03.02.20 14:27
הונדה אינסייט 2014.שחורה יד שלישית.140000קמ.טסט לשנה נדירה.ללא שריטה.מטופלת.שותה דלק.1ל18.בהזדמנות מעוניין ב7 מקומות.
אורח
03.02.20 14:28
0522404066
אורח
26.12.19 16:29
ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל שמורה 60000 ק"מ למכירה 0523307721 לא בשבת
אורח
17.02.20 21:16
מה המחיר ?
אורח
26.12.19 14:54
למכירה ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל 60000 קילומטר 0523307721 לא בשבת
אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
16.02.20 13:59
דרוש פקיד/ה לשוק הסיטונאי לשעות הלילה משענ 02:00 עד 10:00. העבודה עם תנאים ולטווח ארוך.. 0505487039
אורח
20.01.20 20:31
דרוש/ה פקיד/ת ביטוח חיים למשרה מלאה ל שרד באזור. ניסיון חובה! 054-3020071
אורח
27.12.19 21:03
דרוש/ה עובד/ת לאחר שעות הלימודים בכל גיל להדרכות ילדים בתחום ההאבקות והגנה עצמית, לימודים והכשרה אצלינו, תנאים מעולים+הסעות, נא ליצרית קשר דרך האתר SUPER-BUS.CO.IL אבי/מיטל
אורח
28.11.19 17:08
להשכרה יחידת מגורים משופצת ומרוהטת בקרית עקרון. ליחידה כניסה נפרדת. המחיר 2500 שח כולל הכל. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 18:32
מה כולל הכל? הזמנה לקידוש ולחגים על בסיס קבוע מובטח לשוכרים? שרותי כביסה וגיהוץ כלולים? ניקיון גיהוץ והחלפת מצעים כלולים? למה הכוונה כולל הכל?
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
28.11.19 05:58
מה המספר ליצירת קשר?
אורח
28.11.19 17:05
לא אקטואלי
הצג תגובות נוספות
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010
אורח
23.10.19 20:54
שלום


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל