הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

היכל התרבות רחובות ישוב לפעול החל מיום שני 8/3 - 24/3 ב - 7 מופעי בידור במחיר מסובסד של 25 ש"ח

סקר בחירות 2021! 

תושבי רחובות מוזמנים להצביע

מהפכת המחזור של רחובות נמשכת! ברחבי העיר פוזרו 71 מתקני הפח הסגול למחזור פסולת מזכוכית

למען רווקי/ות העיר רחובות! החברה העירונית פותחת במיוחד בשבילכם את תוכנית Twogether שמסייעת לפנויים ולפניות למצוא אהבה וזוגיות; ההרשמה החלה

התוכנית כוללת 30 שעות אקדמיות שיתקיימו במשך 5 מפגשים במרחב לגוף ולנפש, בהנחיית הלית חממי, מנחת קבוצות ומלווה מאות נשים וגברים בתהליכי שינוי והתפתחות אישית ובליווי וייעוץ מקצועי של קרן גילת (MBA), מאמנת אישית בכירה ומומחית ליצירת זוגיות. בנוסף ייהנו המשתתפים מליווי אישי בקבוצה סגורה בפייסבוק ווואטסאפ ומהרשמה חינם לאתר הכרויות לבוגרי התוכנית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4
הלית חממי מנחת התוכנית צילום: אורן קאוהמרחב לגוף ולנפש של החברה העירונית רחובות, מציע פעילות חדשה במרחב במטרה לסייע לפנויים ופנויות העיר והסביבה למצוא אהבה וזוגיות טובה. Twogether מיועדת לנשים וגברים שעד היום לא הצליחו ליצור לעצמם זוגיות.

התוכנית כוללת חמישה מפגשים משני חיים, בהם לומדים המשתתפים לחזור לבסיס מערכות היחסים, מטפלים בכל אותם נושאים שמנעו מהמשתתפים עד היום לייצר זוגיות ומסייעים להם לשנות גישה. בסוף התכנית, יהיו בידי המשתתפים כל הכלים להצליח!

התוכנית בהנחיית הלית חממי, מנחת קבוצות ומלווה מאות נשים וגברים בתהליכי שינוי והתפתחות אישית ובליווי וייעוץ מקצועי של קרן גילת (MBA), מאמנת אישית בכירה ומומחית ליצירת זוגיות. התוכנית כוללת 30 שעות אקדמיות אך בנוסף להן, ייהנו המשתתפים מליווי אישי בקבוצה סגורה בפייסבוק ווואטסאפ ומהרשמה חינם לאתר הכרויות לבוגרי התוכנית.

התכנית נוגעת בכל אותם נושאים שיובילו להצלחה ביצירת זוגיות כמו: למה אני לא בזוגיות? מהי זוגיות טובה עבורי? איך אני מייצר אותה? אחריות אישית, במי זה תלוי אם תהיה או לא תהיה לי זוגיות? הערכה וערך עצמי. פרדיגמות ואמונות חוסמות. שבירת מיתוסים. תקשורת במטרה ליצור זוגיות ובהמשך לשמירת הזוגיות. חמש שפות לאהבה.

לאורך כל הדרך יינתנו כלים מעשיים להתנהלות בעולם הפנויים ופנויות כמו: מבררנות לפתיחות, ניהול העולם הרגשי בעולם הווירטואלי, הסוד לדייט מוצלח, מדריך עשה ואל תעשה בעולם הווירטואלי.

התוכנית כוללת 5 מפגשים שיתקיימו בימי חמישי בשעות 21:30-18:30 (החל מה- 21.11.19)

עלות: 830 ₪. לפרטים נוספים ולהרשמה : טלפון: 08-9390390

https://katedra.expo.co.il/Seifim.aspx?seif=208014
איציק עובדיה, מנכ״ל החברה העירונית:

״אנחנו גאים לחדש ולהציע לתושבים תוכנית ליצירת זוגיות. במסגרת שפע האפשרויות של ידע ותרבות בעיר, אנחנו שמחים להוסיף לכך גם את הקורס לזוגיות, ומקווים שעד טו' באב הבא יתווספו עוד הרבה זוגות חדשים לעיר"


לדברי הלית, מנחת התוכנית:

"כשהתחלתי לעבוד על TWOgether נגד עיניי ראיתי מהפכה. יכולתי ממש לחוש בגוף שלי את הצורך לעשות שינוי ולעזור לכל מי שמאד רוצה למצוא אהבה. הניסיון האישי שלי למד אותי שאם אני הצלחתי כל אחד יכול. אני רוצה להגיע ליותר אנשים, אני רוצה לעשות את השינוי הזה שאני מדברת עליו. לראות פנויים שמחפשים אהבה מוצאים אותה וחוזרים לחיות בזוגיות טובה, חוזרים לנהל מערכות יחסים לא רק ווירטואליות אלה זוגיות כנה, אמיתית בעולם האמיתי. אני מאמינה שלכל אחד מגיעה אהבה ויודעת שחייבים לעשות שינוי בעולם ה"דייטים"


התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איפה נרשמים ואיך
  הגב 22.08.19 20:26
 • אורח
  יש לינק בכתבה.
  23.08.19 07:45
 • אורח
  איציק עובדיה גאווה מבית טוב.. הכרתי את ההורים
  הגב 24.08.19 12:10
 • אורח
  והגברת חממי פנויה?
  הגב 24.08.19 13:14
 • אורח

בדיקת קורונה לכלל תלמידי רחובות! בעקבות הצלחת פיילוט בדיקות קורונה בבתי הספר ברחובות, הפרוייקט מתרחב לכלל בתי הספר בעיר

הפיילוט נערך ב4 בתי ספר בעיר במסגרתו נערכו אחת לשבוע בדיקות לתלמידים והצוותים, ובאותו היום מקבלים המנהלים את התוצאות ובכך ניתן לאתר במהירות ולבודד תלמיד/איש צוות מאומת. בימים אלו מקבלים המנהלים את הפרטים והם יעבירו להורים טפסי הסכמה המבקשים את אישורם לביצוע הבדיקות לילדיהם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


תוכנית מגן חינוך היא תוכנית ארצית לביצוע בדיקות דיגום יזומות לגילוי מוקדם של נגיף הקורונה, בקרב התלמידים וצוותי החינוך. מדובר בפיילוט אשר במסגרתו נבחרה רחובות להיות אחת מהרשויות הבודדות בישראל שבהן החלה התוכנית לפעול, לפני כ 4 חודשים. במסגרת זו נערכות בדיקות לגילוי נגיף הקורונה לתלמידי בתי הספר שהשתתפו בפיילוט- בראשית, שזר, בני משה. הבדיקה מתבצעת אחת לשבוע בבית הספר, לתלמידים שהוריהם נתנו את הסכמתם בכתב וכן לצוות החינוכי שהסכים להיבדק.

התוכנית פועלת בהצלחה גדולה בבתי הספר הנ"ל והיענות ההורים עולה משבוע לשבוע. בימים האחרונים משרד החינוך לקח את האחריות להפעלת התוכנית. מנהלי בתי הספר נרשמים בימים אלה, בקישור של משרד החינוך ישלחו להורים מידע על התוכנית ואישורים לחתימה להסכמה.

תוצאות הבדיקות מגיעות באותו היום למנהל/ת בית הספר, ומאפשרות לאתר מיידית ילד/איש צוות חולה ולמנוע את התפשטות המחלה.

התוכנית פועלת בהצלחה גדולה בבתי הספר הנ"ל, והיקף היענות ההורים לבדיקות עולה משבוע לשבוע. בימים האחרונים עברה האחריות להפעלת התוכנית לידי משרד החינוך.

בעיריית רחובות פעלו להרחבת הפיילוט לכלל בתי הספר בעיר, על מנת לגלות חולים סמויים בבתי הספר וקטוע את שרשרת ההדבקה בקרב הילדים, שאינם מחוסנים, וכן על מנת לאפשר להורים לשלוח את ילדיהם ללימודים בראש שקט יותר.

לפני מספר ימים נערכה ישיבה מקוונת בהשתתפות גורמי החינוך מעיריית רחובות, משרד החינוך וכלל מנהלי בתי הספר בעיר- על מנת להוציא את הפרוייקט לפועל בעיר.

בימים הקרובים צפויים ההורים לתלמידי בתי הספר היסודיים בעיר לקבל מידע על התוכנית מבית הספר- וכן להתבקש להסכים להשתתפות בתוכנית.

ראש העיר, רחמים מלול:

״מתחילת משבר הקורונה הובלנו את הדרישה לביצוע בדיקות מדגמיות בבתי הספר - וכעת רחובות היא בין הערים הראשונות שמצטרפות לפיילוט הבדיקות בבתי הספר. כך נוכל לאתר חולים ללא תסמינים, ולמנוע הדבקות נוספות בבית הספר ובבית המשפחה. הורים יקרים- אנא שתפו פעולה ועזרו לנו להפוך את רחובות לירוקה״

ממלא מקום ראש העיר, מחזיק תיק החינוך זוהר בלום:

״פעלנו על מנת לצרף את כלל בתי הספר בעיר לפיילוט המטושים, לאור ההצלחה עם בתי הספר הראשונים שהשתתפו בפיילוט. אני קורא לכל ההורים לאפשר לילדיהם להשתתף בפיילוט - כדי שמערכת החינוך בעיר תוכל לחזור לפעול כסדרה״

מנהלת אגף החינוך, אפרת צוקרמן:

״אנו קוראים להורים להסכים לבדיקות, אין כאן כל מקום לחשש אלא להיפך- נוכל להפוך את מערכת החינוך לבטוחה יותר ולקטוע את שרשרת ההדבקה בחינוך ובעיר בכלל״
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תוכנית מבורכת
  הגב 03.03.21 16:16
 • אורח
  עיריית מדהלה מבצעת אכיפה בררנית ברחובות משקרת לציבור ופועלת בזדון
  03.03.21 16:25
 • אורח
  אתה נשמע סוטה, כל היום בתחת של העירייה
  03.03.21 16:33
 • אורח
  אם רק הייתם עושים את זה מההתחלה ובדיקות חום בכניסה לבסיס שזה הכי בדיחה לתת להורים בבית כי זה בדיחה שהם באמת יעשו היינו במצב הרבה יותר טוב זהו אם תרצו את דעתי בנושא חיסון ציוותי בתי ספר אל תחששו לשאול כי אני לא הייתי מכניסה שום מורה ללא חיסון נק'
  הגב 03.03.21 16:23
 • אורח

הכירו את מיזם "ישראל מבשלת ארוחה מהקהילה"- תושבים מבשלים סיר אוכל מבושל לפסח למען תושבי עירם הנזקקים וניצולי השואה; הנרשמים למיזם יוכלו ליהנות מסדנת בישול עם השף טום אביב - כל הפרטים מצ"ב בכתבה

המיזם החל כפיילוט בתקופת חגי תשרי, ובמהלך החג חולקו למעלה מ2000 מנות מזון. מדובר על מיזם חברתי בו משפחות המעוניינות לתרום סיר עם אוכל מבושל למשפחה אחרת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


בחג הפסח קהילת ישראל דואגת כי כולם יוכלו לחגוג את הפסח בכבוד. בימים אלו הושק פרוייקט "ישראל מבשלת ארוחה מהקהילה" שנועד לגייס את תושבי ישראל להצטרף למיזם הקהילתי במסגרתו הם מבשלים ארוחת חג למשפחות מעוטות יכולת, קשישים וניצולי שואה.

המיזם החל כפיילוט בתקופת חגי תשרי, לאחר שהשף טום אביב הגיע לעיר בת ים, בעקבות המיזם של הפעיל החברתי מבת ים יוסי היזמי, "בתימים מבשלים לבתימים". מדובר על מיזם חברתי בו משפחות המעוניינות לתרום סיר עם אוכל מבושל למשפחה אחרת.

כאמור השף טום אביב שמע על המיזם והגיע לבת ים על מנת לבשל יחד עם ראש העיר צביקה ברוט, המשנה לראש העיר ירון לוי ויוזם הפרוייקט יוסי היזמי, ארוחה חמה עבור משפחות ואזרחים ותיקים שידם אינה משגת. המיזם תפס תאוצה ובמהלך החג חולקו למעלה מ2000 מנות מזון.

כעת מתרחב הפרוייקט לכל הארץ אליו מוזמנים התושבים לבשל ארוחה לנזקקים ולקחת חלק בסדנת בישול מיוחד שתתקיים עם טום אביב, שידריך את המשתתפים להכנת המנה. המיזם מתקיים תוך כדי חיבור בין יזמים חברתיים ועמותות מקומיות שבחרו יחד עם קבוצת VFR (קבוצת אם של חברות סטארטאפ) וההסתדרות הציונית בישראל.

בעת השקת המיזם החליטו השף טום אביב וחבר המועצה, ירון לוי, לצאת באתגר בקרב ראשי הערים בישראל ופנו אל ראש עיריית נתניה, מרים פיירברג-איכר, שנענתה לאתגר ואתגרה בעצמה את ראש עיריית בת ים, צביקה ברוט.


אם אתם מעוניינים לקחת חלק במיזם כך משתתפים:

1. נרשמים באתר ישראל מבשלת ארוחה מהקהילה https://israel-mevashelet.com/cook ובסיום הרישום תשלח הודעה המאשרת את השתתפותכם.

2. ביום הבישול ה 25.3 ,יום חמישי, ישלח לינק ל"זום" לסדנת הבישול עם טום אביב שתתקיים בשעה 19:00 בערב

3. אורזים ושולחים! כשהמנה מוכנה אורזים בכלי חד פעמי ומוסרים את המנה לכתובת המשפחה בעיר מגוריכם - הודעה תשלח בנפרד עם פרטי המשפחה.

שימו לב!

הרשמה לפעילות לא מחייבת השתתפות בסדנה ותוכלו לבשל את התבשיל שלכם.


לפרטים נוספים דף הפייסבוק של המיזם: https://www.facebook.com/Israelmevashelet
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תמשיכי תמשיכי לקלל. הצדיק הבטיח שכל קללה תבוא פי עשרה על גופך. תקללי יא מלעונה והרבה
  הגב 03.03.21 11:36
 • אורח
  שכחת לקחת את הכדור הורוד היום?
  03.03.21 14:04
 • אורח
  לפני הבחירות הבטחות גדולות של מפלגה מושחתת שבשלטון כבר 40 שנה ואחרי הבחירות גורנישט
  03.03.21 15:52
 • אורח
  Continuez à maudire מלעונה
  הגב 03.03.21 11:37
 • אורח
  הליכוד והחרדים שוב פעם בהתנהלות מביכה הופכים את העיר לכתומה הגיע הזמן להחליף אותם בבחירות
  03.03.21 16:10
 • אורח
  כפרה כפרה כפרה כפרה כפרה כפרה ובסוף סכין בגב
  הגב 03.03.21 12:19
 • אורח
  רז לא הצטלם עדיין כאילו זה פרוייקט שלו...?
  הגב 03.03.21 12:28
 • אורח
  כלללל דימונה יודעת על הנוכלות והחנפנות פשוט כולם מהראש עד הרגליים
  הגב 03.03.21 12:57
 • אורח
  מתי ה"סטודנטית" מאל ג'זירה מארחת אנשים?? בצומות!!!! כי אסור לאכול ואסור לשתות חחחח והאמת עדיף עם בישול כמו שלה עדיף להישאר רעב חחחחח. מה עושה המן כשהשכנה יוצאת לנופש??? מרבון בטח אוכל את הבלטות מרחב רעב וועלייה
  הגב 03.03.21 12:59
 • אורח
  מרוב
  03.03.21 13:00
 • אורח
  יואל מעודכן שאת לא צריכה אותו ראה שחור על גבי לבן במו עיניו
  הגב 03.03.21 13:00
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

הירידה בתחלואת הקורונה נבלמה והחלה עלייה מחודשת (עדיין נמוכה) כנראה לאור הקלת המגבלות! רחובות הפכה לכתומה, ראשון לציון ובת ים עלייה בחולים ומתקרבות לכתומות, בחולון, גדרה ועקרון עלייה בתחלואה. רק במזכרת בתיה נמשכת הירידה

העלייה מיוחסת לפתיחת המשק והחשש כי מסיבות פורים יגרמו לעלייה נוספת בעוד שבועיים בקרב הלא מחוסנים

אבי בר | | תגובות: 16


כל הבדיקות והנתונים מראים שהחיסונים עובדים, אך מדינת ישראל עדיין לא הגיעה למצב האופטימאלי ומספר המחוסנים במנה הראשונה אכן גבוה ומתקרב ל - 5 מיליון מחוסנים, אך החיסון הקריטי והחשוב הוא החיסון השני ומספר המחוסנים במנה השנייה עדיין רק 3.5 מיליון שזה גם נתון יפה אך עדיין לא מספיק ורק כאשר מדינת ישראל תגיע למעל 6 מיליון מחוסנים אפשר יהיה לשער שהמדינה תנצח את הקורונה ועד אז המטוטלת תימשך של עליות וירידות כאשר הנחמה היא שבקרב המחסנים במנה שנייה המגפה נבלמה.

החל מתחילת השבוע מורגשת לראשונה מתחילת חודש ינואר השנה בלימה בירידה במספר החולים המאומתים והיום רביעי 3/3 המגמה התהפכה ולראשונה ישנה מגמה ברורה של עלייה במספר החולים המאומתים כאשר 3 הערים הבולטות הן רחובות שהפכה לכתומה וראשון לציון ובת ים מתקרבות לכתומות.

העלייה בתחלואה מיוחסת לפיחת המשק ומערכת החינוך והערכה היא שבעוד שבועיים התחלואה בקרב הלא מחוסנים תעלה בעקבות מסיבות פורים


ראשון לציון

היום - צהובה, 5.8, 1021 חולים

אתמול - צהובה, 5.7, 941 חולים


רחובות

היום - כתומה, 6.1, 693 חולים

אתמול - צהובה, 6, 632 חולים


בת ים

היום - צהובה, 5.9, 661 חולים

אתמול - צהובה, 5.8, 629 חולים


גדרה

היום - ירוקה, 4, 75 חולים

אתמול -ירוקה, 4, 72 חולים


חולון

היום - צהובה , 5.6, 836 חולים

אתמול - צהובה, 5.6, 823 חולים


קרית עקרון

היום צהובה , 5.3, 64 חולים

אתמול - צהובה, 4.7, 63 חולים


מזכרת בתיה

היום - ירוקה, 2.6, פחות מ - 15 חולים

אתמול -ירוקה, 2.7, פחות מ - 15 חולים

התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הלך עלינו
  הגב 03.03.21 12:58
 • אורח
  ישתבח שמו
  הגב 03.03.21 13:04
 • אורח
  רפואה שלמה אמן ואמן
  הגב 03.03.21 13:06
 • אורח
  זה מה שקורה שכולם משתוללים במקום לשמור כמה אמרו לפני פורים לשמור ומה עשו ההיפך מסיבות ופתיחה הכל אז ממש לא צריך להתפלא שהכל יחזור החורה ויאלה שוב סגר
  הגב 03.03.21 13:08
 • אורח
  צודק במיוחד האמאות הלחוצות שרצו פתיחה של הגנים הנה רק התחלה של הפתיחה הזאת סגר 4 בדרך
  03.03.21 14:35
 • אורח
  זה בגלל אלה שחוזרים מחו"ל, הם מראים תוצאות בדיקה מזוייפות ועולים על הטיסה, מדביקים את הנוסעים במטוס, וכשנוחתים מדביקים את כל עם ישראל.
  הגב 03.03.21 13:26
 • אורח
  מדביקים את אותו חלק "חכמולוג" של עם ישראל, זה שלא שומר על ההנחיות ועושה דווקא כל הזמן. כבר נאמר מאות פעמים, ריחוק חברתי, עטיית מסכות ומניעת התקהלות, מה עוד לא ברוווור ????!!
  03.03.21 14:32
 • אורח
  תמשיכו לחשוב כך והלוואי שתהיה לכם בריאות טובה.
  03.03.21 14:33
 • אורח
  הכל זה פוליטיקה הכל מכור
  הגב 03.03.21 13:41
 • אורח
  גם עמית חיסונים זה מכור
  הגב 03.03.21 13:42
 • אורח
  הרבה לא מדווחים עם מי היו ואז לא נכנסים לבידוד
  הגב 03.03.21 13:51
 • אורח
  כל הפסקה הראשונה משפט אחד ארוך בלי נקודה. קצת עריכת לשון לא תזיק.
  הגב 03.03.21 13:57
 • אורח
  גם פורים וגם פסח וגם שדה תעופה וגם בחירות. עם ישראל לא מוותר על כלום. איך יהיה טוב?
  הגב 03.03.21 14:41
 • אורח
  ביבי יפסיד בבחירות...אנשי ימין נוטשים אותו לגדעון סער
  הגב 03.03.21 15:10
 • אורח
  ביבי 40 מנדטים
  03.03.21 15:22
 • אורח
  אנחנו בסקרים מצבים ללפיד . ובבחירות נצביע ביבי ושרה
  הגב 03.03.21 15:25
 • אורח

היום ומחר (רביעי וחמישי 3-4.3) יפתח מתחם החיסונים לתושבי רחובות באולם אוסי זוהר עם הפתעות: פיצה/ג'חנון ושתייה והגרלת פרסים: טאבלט/ מכשיר סמסונג גלקסי 21S; בנוסף ביום חמישי יפתח במקום מתחם חיסונים לצעירים עם מוזיקה

יש לבצע הרשמה מראש בלינק המצורף בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


עוד לא התחסנתם? בואו למתחם חיסונים מהיר במרכז העיר שהעירייה מקימה בשיתוף מד"א ופיקוד העורף

עיריית רחובות פותחת מרכז חיסונים מהיר לתושבי העיר שטרם התחסנו למשך יומיים, בשיתוף מד"א ופיקוד העורף.

במתחם החיסונים המיוחד יתקבלו מבוטחי כל קופות החולים תושבי העיר למנה ראשונה של החיסון, והוא ימוקם בהיכל הספורט ע"ש אוסי וזוהר ברחוב סירני, מאחורי מתנ"ס חוויות שווייץ המדע.

המתחם יהיה פתוח ביום רביעי, 3.3.21 בין השעות 12:00-20:00, וביום חמישי 4.3 בין השעות 14:00-22:00 .

כל אחד מהמתחסנים שיגיע לחיסון יקבל שתייה ומנת אוכל, ובין כל המתחסנים באותו היום יוגרל טאבלט/ מכשיר סמסונג גלקסי 21S

בנוסף ביום חמישי החל מהשעה 16:00 ועד 22:00 תערוך במקום מחלקת הנוער של אגף החינוך והנוער מבצע חיסונים לבני הנוער (אך לא רק להם), שיכלול פיצה ושתיה לכל מתחסנ/ת ושי אישי והכל באווירה מיוחדת עם מוזיקה שינגן די ג'יי ברקע.

כל מי שיבקש להתחסן יתבקש להציג תעודה מזהה. ניתן להגיע לאחר הרשמה מוקדמת בקישור

https://forms.gle/nmraKBhwkw1h63746

שימו לב

בני נוער בני 16+ יש להגיע עם אישור מההורים.

מתחם זהה יוקם בעוד 3 שבועות לחיסון השני
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא כדאי לצעירים להתחסן אחיזת עיניים
  הגב 03.03.21 11:04
 • אורח
  בגלל אנשים כמוך המדינה שלנו נראת כך...
  03.03.21 12:09
 • אורח
  אולי כן ואולי לא...
  03.03.21 14:38
 • אורח
  נותנים גחנון ושתיה בזמן שהם עושים קופה על כל אחד שמתחסן בושה תנו את הכסף למי שמתחסן לא לעירייה שלהם
  הגב 03.03.21 11:22
 • אורח
  איזה שטויות מדברים. מי עושה כסף?
  03.03.21 12:09
 • אורח
  מי שלא רוצה להתחסן , שלא יתחסן. שיחטוף קורונה ושיתמודד עם ההשלכות של החלטתו. הסבלנות שלנו כלפי האנשים האלה נגמרה. מספיק להתחנף אליהם. די.
  הגב 03.03.21 11:39
 • אורח
  נכון. שיפתחו הכל ומי שלא מחוסן שיחלה ויתמודד עם זה
  03.03.21 12:10
 • אורח
  רחובות עיר ללא תרבות ללא ספורט ללא חינוך ללא תשתיות ראויות לאן מגיעים כספי הציבור שלנו ולאן הם הולכים?
  הגב 03.03.21 11:40
 • אורח
  אסור להכניס למקומות ציבוריים אנשים לא מחוסנים
  הגב 03.03.21 12:11
 • אורח
  דקטטורה
  03.03.21 14:39
 • אורח
  בגדרה מקבלים את זה בלי הגרלה אייפון הגלקסי. מגדרה מי. שעושה. חיסון. מקבל. האייפון. גלקסי.
  הגב 03.03.21 15:49
 • אורח

שינויים בתחבורה הציבורית ברחובות! החל מיום שישי 5/3 יחול שינוי במסלול קו 318

המסלול החדש מצורף בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


החל מיום שישי 5/3/2021 יחול שינוי במסלול קו 318 (רחובות – קניון איילון), בשני כיווני הנסיעה, בעיר רחובות.

קו 318 מרחובות לרמת גן (מסוף קניון איילון):

ייצא מתחנת בית העלמין בדרך מנחם בגין (תחנה 38661), ימשיך בנסיעה בדרך מנחם בגין, יפנה ימינה לרחוב ההגנה, שמאלה לרחוב גוש עציון, שמאלה לרחוב מגיני הגליל, ימינה לרחוב שרגא בן ארי, ימינה לדרך ירושלים, ימינה לרחוב לח"י, ימשיך ישר לרחוב חיים סירני, יפנה שמאלה לרחוב הבעש"ט ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

תחנות חדשות: דרך מנחם בגין – בית העלמין (תחנה 38661), ההגנה/ דרך מנחם בגין (תחנה 38945), גוש עציון/ רחמים צרפתי (תחנה 34271), שרגא בן ארי/ האר"י (תחנה 36413), דרך ירושלים/ מגיני הגליל (תחנה 34287), לח"י – בית ספר אמי"ת (תחנה 38941).


תחנות מבוטלות: מסוף אגד אושיות (תחנה 33988), דרך ירושלים/ עמ"י (תחנה 35189), דרך ירושלים/ פרשני (תחנה 35192), דרך ירושלים/ ד"ר הרמן מאאס (תחנה 35193), אורי כהן/ מגיני הגליל (תחנה 37703), מגיני הגליל/ שרגא בן ארי (תחנה 38471), הרב בר אילן – קריית דוד (תחנה 34269), גוש עציון/ הרב י.ל. מיימון (תחנה 34272), ההגנה/ חי"ש (תחנה 38908).


קו 318 מרמת גן (מסוף קניון איילון) לרחובות:

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות ההגנה/ קולונל מרגולין, יפנה שמאלה לרחוב קולונל מרגולין ויסיים את מסלול נסיעתו בתחנת קולונל מרגולין/ השומרים (תחנה 37705).

תחנה חדשה: קולונל מרגולין/ השומרים (תחנה 37705).


תחנות מבוטלות: גוש עציון/ רחמים צרפתי (תחנה 34271), דרך ירושלים/ מגיני הגליל (תחנה 34287), דרך ירושלים/ לח"י (תחנה 34288), דרך ירושלים/ הרב זכריה מדאר (תחנה 34289), שדרות הקיבוצים/ הרצל (תחנה 38947).
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כרגיל-שימו לב שבטלו כמעט את כל התחנות בשכונות החילוניות ובמקום זאת הוסיפו בשכונות החרדיות כאילו לא מספיק שיש להם את 319
  הגב 03.03.21 09:28
 • אורח
  החרדים שולטים עלינו
  הגב 03.03.21 09:57
 • אורח
  תעזוב את הארץ
  הגב 03.03.21 10:18
 • אורח
  מסכן מה יש לך לחפש בבני ברק שאתה צריך 318
  הגב 03.03.21 10:19
 • אורח
  תיסע מהיום ה164
  הגב 03.03.21 10:19
 • אורח
  מי דחוף צריך בית העלמין? רק בגללו לשנות קו?
  הגב 03.03.21 11:21
 • אורח
  בזיון העדפה של האוכלוסיה החרדית על פני שאר תושבי העיר במקום שיוציאו אותו לציר המרכזי של העיר ויקצרו אותו לטובת נוסעים שרוצים להגיע לאזור קניון איילון
  הגב 03.03.21 12:00
 • אורח
  למה צרות עין.בכל מה שנוגע לחרדים .די עם השנאה. .החרדים משתמשים בתחבורה הציבורית הרבה יותר מכל סקטור אחר .אין ברשות רובם רכב פרטי .מה שאצל החילונים לכל אחד מבני המשפחה יש רכב פרטי. ושוב די לשנאה.חרדים דתיים .....כולנו בני אדם.שונים אך שווים
  הגב 03.03.21 16:06
 • אורח
  היה אפשרות מגיעה מירושלים שמאלה ללחי ימינה לגור ימינה לעמי ימינה לירושלים ושמאלה ללחי המשך מסלול וכך עובר הפוך בשכונה שבת שלום ובריאות
  הגב 03.03.21 16:19
 • אורח

היכל התרבות רחובות ישוב לפעול החל מיום שני 8/3 - 24/3 ב - 7 מופעי בידור במחיר מסובסד של 25 ש"ח הכוללים את המופע של שלומי קוריאט, אודיה קורן, רשף לוי, אריק דוידוב, גיל שוחט, יהודה עדר והאחים אסנר. לינק לרכישת כרטיסים בכתבה

כל האירועים יתקיימו בהתאם להנחיות התו הסגול, בעטיית מסכות ושמירה על ריחוק חברתי. הנכנסים להיכל יידרשו להציג את התו הירוק- תעודת מתחסן/מחלים בצרוף תעודת זהות.

אבי בר | | תגובות: 13


אחרי כשנה של הפסקה: בית העם- היכל התרבות העירוני פותח את שעריו

במסגרת שיתוף פעולה כלל עירוני של עיריית רחובות, החברה העירונית ומשרד התרבות והספורט האירועים כולם מסובסדים, וימכרו לקהל במחיר אטרקטיבי במיוחד של 25 ₪ בלבד לכרטיס.


בשבועות הקרובים יציגו בהיכל מגוון של שבעה מופעים לכל הטעמים והקהלים:

יופיעו אודיה קורן במופע הסטנדאפ "סגורה לרגל שיפוצים" , יום ב', 8.3. 20:30

אריק דוידוב במופע "אהבה לחופי הים התיכון" , יום ו' , 12.3 10:00

גיל שוחט וטלי אורן במופע המשותף , יום ב' , 15.3 20:30

רשף לוי במופע סטנדאפ, יום ה', 18.3 21:00

יהודה עדר ומיקי קם במופע "אהבה בת עשרים פלוס" יום ו' 19.3 10:00

האחים אסנר במופע "חוזרים הביתה" , יום א' 21.3 20:30

שלומי קוריאט במופע סטנדאפ, יום ד', 24.3 , 21:00

כל האירועים יתקיימו בהתאם להנחיות התו הסגול, בעטיית מסכות ושמירה על ריחוק חברתי. הנכנסים להיכל יידרשו להציג את התו הירוק- תעודת מתחסן/מחלים בצרוף תעודת זהות.

לינק לרכישת כרטיסים

: https://bit.ly/3b1zr9u

רחמים מלול, ראש העיר:

"ההצגה חייבת להימשך! מייד עם קבלת האישור לחזור לאירועי התרבות , טיפלנו בהחזרת הפעילות להיכל התרבות, אחד מסמליה הגדולים של העיר. אנחנו שמחים לפתוח שוב את ההיכל, ואני קורא לתושבים ולתושבות של עיר המדע והתרבות לשוב וליהנות בבטחה מאירועי תרבות במחיר אטרקטיבי במיוחד "

חבר המועצה עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות:

"בהתרגשות גדולה אנחנו פותחים את היכל התרבות, מחזירים את התרבות לרחובות ומזמינים את כל תושבי רחובות לבוא וליהנות מרפרטואר עשיר של אירועים, במחיר מיוחד".

מנכ"ל היכל התרבות, שוקי קרומר:

"אני שמח לפתוח את דלתות ההיכל ולפגוש שוב בלקוחות היקרים שלנו, תושבי רחובות, שחיכו יחד איתנו לפתיחת ההיכל. תודות לתמיכתו של ראש העיר, רחמים מלול, אנו פותחים עם מופעים במחיר מיוחד שיאפשרו לכל אחד לטעום מהתרבות שהיתה כל כך חסרה לנו בשנה האחרונה. צוות העובדים נרגש לשוב ולקבל במקום את פניהם של שוחרי התרבות בעיר"

התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה קורה עם נוער לא מחוסן האם יכולו להיכנס או יצטרכו לעשות בדיקת מטוש לקורונה?
  הגב 02.03.21 19:52
 • אורח
  הרב שלי מבני ברק אמר לא תנאף לא לבגוד לא תגנוב וכו... עיריית מ
  02.03.21 20:07
 • אורח
  לא אסבול שקרים פייק ניוז מי שגבר שיבוא יידבר אמת
  02.03.21 20:16
 • אורח
  מצדיקה אותך,מי שאומר דברים ללא ביסוס זה בעיה חמורה שיש לטפל בה מהר..
  02.03.21 22:43
 • אורח
  רמי מדהלה ראש ארגון מספר 1 ברחובות!!!
  03.03.21 00:22
 • אורח
  הליכוד והחרדים סכנה למדינת ישראל
  הגב 02.03.21 20:02
 • אורח
  ברוך השם נגד פייק ניוז היום יש פלאפונים
  02.03.21 20:06
 • אורח
  העסקים הקטנים קורסים אין לתושבים מה לאכול ועיריית מדהלה עסוקה ביחסי ציבור לבחירות ושחיתות
  02.03.21 20:29
 • אורח
  אבל רשף לוי אמר שיקבל גם קהל לא מחוסן, מה קרה?
  הגב 02.03.21 20:58
 • אורח
  אני לא מבינה, מחוסנים ומחלימים יכולים להידבק ולהדביק, איזה חוסר אחריות.
  הגב 02.03.21 20:58
 • אורח
  היי אני משלמת ארנונה גבוהה באושיות, האם כל שכונה משלמת אותו דבר? אני מתרסקת מארנונה באושיות ולא עובדת !
  הגב 02.03.21 23:19
 • אורח
  בהיכל התרבות הדבר הראשון שצריך להיות הוא הרצאה על האיש והאגדה שולם אני בטוח שיהיה ביקוש מטורף להרצאה ויום יום תיהיה הרצאה מענינת והכרטיסים יחטפו כפיתות והלחם שנמכרים בצאת הפסח
  הגב 03.03.21 08:27
 • אורח
  למה פותחים????? רחובות עוד פעם כתומה. תפסיקו לפתוח !!!! עוד מעט נהיה אדומים וכל הילדים המסכנים ישלחו הבייתה
  הגב 03.03.21 10:17
 • אורח

מתחמי בדיקות קורונה ליום רביעי 3.3! המתחמים ללא צורך בהפנייה יפתחו באתר הפרדסנות ברחובות; פארק המים ימית 2000; ספריית קריית עקרון

שימו לב המתחמים ברחובות ובחולון יפעלו בשיטת הדרייב אין - הגעה ברכב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11
מד"א


הרשויות המקומיות בשיתוף פיקוד העורף, יפתחו גם השבוע מתחמי בדיקות קורונה ללא צורך בהפנייה בערים: ראשון לציון, רחובות, חולון, בת ים, קריית עקרון וגדרה. שימו לב חלק מהמתחמים הם בשיטת הדרייב אין- הגעה ברכב.

רחובות

מתחם דרייב אין באתר הפרדסנות בין השעות 8:00-14:00 בימים:

רביעי 3.3

חמישי 4.3

לטיפול מהיר במהלך הבדיקה יש לשלוח את המילה "בדיקה" בסמס למספר 050-8085566 ומלאו את פרטיכם לפני ההגעה


חולון

מתחמי דרייב אין:

ביום רביעי, 3.3 בשעות 11:00 - 18:00 במגרש החניה של ספארק המים ימית (מפרץ שלמה 66)

ביום שבת, 6.3 בשעות 14:00 - 20:00 במתחם חצי חינם ברחוב המרכבה 31


קריית עקרון

יום רביעי 3.3 בין השעות 13:00-20:00 אולם דבורה עומר, ספריית קריית עקרון, רחוב הרצל 43
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עיריית מדהלה עובדת יחד עם משטרת רחובות יחד עם בית כנסת אקוע מוכרים שקרים לציבור בגלל בחירות
  הגב 02.03.21 18:43
 • אורח
  ליאור שוכר שותף בכיר מגדל פיקוח האם שומע???
  02.03.21 18:43
 • אורח
  בסוף השקר צף על הרגליים ומי אוכלות את השקרים??
  02.03.21 18:46
 • אורח
  עזוב אל תתייחס עיריית רחובות בבעיה קשה מנסה להפיל על אחרים
  02.03.21 19:21
 • אורח
  פוליטיקאים לא נכונים פוגשים שוטרים לא נכונים ויש כאוס אבטלה ופשיעה ברחובות.
  02.03.21 19:40
 • אורח
  פוליטיקאים רעים וקטנים שבשביל אגו וכסא יפיצו שקרים כולל משטרה של זבאלות
  הגב 02.03.21 18:50
 • אורח
  מה אתה מצפה עיריית ייעני ליכוד נותנים הכל לשמאל משחקים אותה ליכוד וימנים תתעוררו
  02.03.21 18:52
 • אורח
  השמאל והמשותפת סכנה למדינת היהודים
  הגב 02.03.21 19:02
 • אורח
  לזה שמפיץ שמועות כוזבות רק אלוהים יכול לשמור עליך מהיום !
  02.03.21 19:25
 • אורח
  נו ברכת אותו
  03.03.21 07:39
 • אורח
  עיריית רחובות לא עושה כלום כדי להקטין תחלואה ולהגדיל מספר מתחסנים. רחובות עוד פעם כתומה!!!!!
  הגב 03.03.21 10:20
 • אורח

נשות עסקים וקריירה רחובותיות? עיריית רחובות מזמינה אתכן לסדנת "סטיילינג לתוצאות בחיים ובעסקים" עם הסטייליסטית הרחובותית לי שוורץ; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

האירוע מיועד לנשות העסקים, קרייריסטיות, נשים בעמדות מפתח שרוצות לייצר סינרגיה בין סגנון הלבוש, לתחום העיסוק והעסק שלהן, להפוך לאוטוריטה ולצמוח: גם בפן האישי וגם בפן העסקי.

מערכת האתר | | תגובות: 1


סטיילינג זה לא רק להתלבש יפה, לבחור חולצה אדומה ולהראות טוב. זה כלי מסל הכלים של בעלות עסקים ונשים קרייריסטיות מובילות בחברות וארגונים. זהו כלי שצריך ללמוד אותו, ולפתח את החוש שלו כדי לדעת להשתמש בו לטובתנו, להפעיל אותו בכל רגע נתון ולמנף אותו לביטחון העצמי וחוסן כלכלי של העסק.

לרגל יום האישה, ביוזמת מנהלת העסקים והיזמות העירונית, בשיתוף פעולה עם סגן ראש העיר ומחזיק תיק רישוי וקידום עסקים- עו"ד יניב מרקוביץ ומחלקת רישוי וקידום עסקים בעיריית רחובות וכן עם חברת מועצת העיר רחובות ומחזיקת תיק מעמד האישה ויו"ר פורום נשים רחובות, אוה גור תתקיים סדנת "סטיילינג לתוצאות בחיים ובעסקים".

הסטייליסטית הרחובותית לי שוורץ תעביר את הסדנה. היא המייסדת והבעלים של "סטיילינג לתוצאות בחיים ובעסקים", מובילה בעלות עסקים ונשים קרייריסטיות לנראות עסקית מקצועית, בולטת שמחזקת את המותג והאוטוריטה שהן, באמצעות לבוש וסטיילינג אותנטי למי שהן.

בין הנושאים שיוצגו למשתתפות בסדנא:

1. שיטת סטיילינג מוכחת ליצירת הופעה מבדלת לקביעת מעמד האישה כאוטוריטה בתחומה.

2. 6 השאלות שכל אישה חייבת לשאול את עצמה לפני שהיא מתחילה ליצור לעצמה סגנון מדויק.

3. הסוד הגדול שעומד מאחורי כל לבוש שמושך לקוחות שסוגרים עסקאות.

4. מלתחה שיש בה המון בגדים - יתרון או טעות גדולה?

5. מה המרכיב הכי חשוב שיעזור ליצור אינסוף שילובים מקצועיים מהבגדים הקיימים.


האירוע יתקיים ביום שני 8.3.2021 בשעה 20:30, בזום

האירוע מיועד לנשות העסקים, קרייריסטיות, נשים בעמדות מפתח שרוצות לייצר סינרגיה בין סגנון הלבוש, לתחום העיסוק והעסק שלהן, להפוך לאוטוריטה ולצמוח: גם בפן האישי וגם בפן העסקי.

לינק לרישום: https://forms.gle/6wPTKpF64iD1BJV58לינק לזום:

Join Zoom Meeting

https://us02web.zoom.us/j/86735747370?pwd=V1RQaEkyZktKMzVNYnAzOXUwYjVOdz09

Meeting ID: 867 3574 7370

Passcode: 579199


ראש העיר, רחמים מלול:


"אנו משקיעים בסיוע לבעלי עסקים מקומיים בכל דרך אפשרית, והפעם אלו נשות העסקים והקריירה תושבות העיר שאנו מבקשים להעניק להן כלי נוסף להצלחה. אני מזמין את תושבות העיר לקחת חלק בסדנה שהיא פרי שיתוף פעולה – למענן"


יניב מרקוביץ, סגן ראש העיר ומחזיק תיק רישוי וקידום עסקים:


"תקופת הקורונה הביאה כל בעל עסק באשר הוא לעבוד סביב העסק 24/7. קל וחומר נשות העסקים והקריירה, אשר לצד העסק ומקום העבודה, מהוות את העוגן של התא המשפחתי. עכשיו, אחרי שהילדים חזרו למסגרות, אנו מזמינים אתכן לשעה שמוקדשת כולה עבורכן, ומשלבת גם הנאה, וגם שיח על קריירה ועסקים".


אוה גור, חברת מועצת העיר רחובות ומחזיקת תיק מעמד האישה ויו"ר פורום נשים רחובות:


"גם בתקופת הקורונה ובסגר הנוכחי חשוב לנו לפעול למען נשים ולנסות למצוא את נקודות האור במצב המורכב בו כולנו נמצאים. אשמח לראות את נשות העסקים של רחובות מצטרפות לערב קצת אחר, זווית אחרת בתקופת הקורונה".


עדי מוטולה, סמנכ"ל הל"ר וראש מנהלת עסקים ויזמות רחובות:

צילום: רז רוגובסקי


"להיות אשת קריירה ובעלת עסק זה אתגר, קל וחומר בתקופת קורונה. הסטייליסטית לי שוורץ פיתחה שיטת סטיילינג שמחזקת את המיתוג האישי, מרחיבה את יכולות הסטיילינג וגם תורמת לחיזוק החוסן הכלכלי של העסק. הסדנאות שלה מדויקות ומרתקות. מדובר בהזדמנות פז לרענן את סגנון הלבוש ולהצעיד אותו קדימה, אל עבר העסקה הבאה".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל תושב וכל תושבת רחובות יודעים כי שולם חסר לנו בנוף העיר
  הגב 03.03.21 08:28
 • אורח

יום הולדת שמח לרחובות החוגגת 131! לרגל יום הולדתה של המושבה קבלו כמה עובדות שלא ידעתם על העיר הכוללות את השפה הרחובותית: אפתייק ובוסתאנחיק; מהו הקשר של גדעון סער לרחובות? מיהו נכדו של הנגר הראשון בעיר? ועוד

לרגל יום ההולדת האקדמיה ללשון עברית יחד עם העירייה החליטו להקדיש פוסט מיוחד למושבה רחובות.

ציונה | | תגובות: 17


מזל טוב לעיר רחובות שגדלה בשנה וחגגה יום הולדת 131. לרגל יום ההולדת האקדמיה ללשון עברית ועיריית רחובות חגגו יחד והקדישו פוסט מיוחד לרחובות עם פרטים מעניינים על העיר:
‍‍‍‍ ‍‍‍‍
הינה שמונה דברים שאולי לא ידעתם על העיר: ‍‍‍‍
למה רחובות?
כשנוסדה המושבה בשנת תר"ן (1890) היא לא נקראה כך על שום רחובותיה הרבים (ויש כיום 626 כאלו). ישראל בלקינד ממייסדי תנועת הביל"ויים הציע את שמה כשם אחת הבארות שחפר יצחק, ככתוב בספר בראשית: "וַיַּחְפֹּר בְּאֵר אַחֶרֶת… וַיִּקְרָא שְׁמָהּ רְחֹבוֹת וַיֹּאמֶר כִּי עַתָּה הִרְחִיב ה' לָנוּ וּפָרִינוּ בָאָרֶץ".
‍‍‍‍
מה הקשר בין רחובות, גדעון סער והפריפריה הירושלמית?
מנהלת הארכיון לתולדות רחובות מספרת לנו כי שמות אחרים שהוצעו בעבר לשם המושבה היו ישורון, שדה הרים ויפה נוף, וגם תקווה חדשה ומבשרת ציון.

מושבה עצמאית ראשונה ‍‍‍‍
הרצל נהג לשבח את המושבה – רחובות הייתה המושבה העצמאית הראשונה שמתיישביה לא הסכימו להיעזר בכספו של הברון רוטשילד. התוצרת המרכזית של המושבה הייתה כרמי ענבים והיא התהדרה ביותר מ־3,000 דונם של גפן.

מושבת בתימנים בראשונה ‍‍‍‍
רחובות שוברת שיאים! ברחובות הוקמה מושבת התימנים הראשונה בארץ ישראל, בה שכן בית נְשיא המדינה הראשון ובה היחס הגבוה ביותר בין עצים למספר תושבים בישראל (ויש שיגידו כי גם דרבי בין מרמורק לשעריים אף הוא שובר שיאים...).
‍‍‍‍
השפה רחובותית
חוקר הלשון רוביק רוזנטל (שסבו היה הנגר הראשון בעיר!) אסף מילות עגה מ־40 שנותיה הראשונות של המושבה ובהן אפשר למצוא את המילה אפוד במקום חולצה, אפנדי כשם תואר לאדם נכבד, אפתייק לציון בית מרקחת, בוסתאנחיק הוא בעל בוסתן ובורית היא כמובן סבון!


וציונה מוסיפה גם את המילים שרק רחובותיים יודעים: "קרמבו בפיתה, "היקב", "המכון", "ללכת לעיר", "מקובבה ועד זרנוגה"

‍‍‍‍
רחובותים מרוצים?
לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה - למ"ס 95.5 אחוזים מתושבי רחובות דיווחו שהם מרוצים מהחיים ו־93.5 אחוזים מסרו שהם מרוצים מסביבת מגוריהם.
‍‍‍‍
הידוענים של רחובות
רחל המשוררת התגוררה זמן מה ברחובות עם עלייתה ארצה, וגם דליק ווליניץ, ענבל פרלמוטר, אקי אבני, דני רובס, יוסי מרשק, איתי שגב ועידן חביב הם מן הידוענים שנולדו בעיר וזכו לכרסם מנת פלאפל כתום ברחוב הרצל הנוצץ...
‍‍‍‍
איך כותבים רחובות באנגלית?
המדענים ואנשי טכנולוגיית העילית (או שמא נקרא להם הייטקיסטים) הרבים שחיים בעיר בוודאי ישמחו לדעת כי התעתיק המדויק של שם העיר הוא Reẖovot – תעתיק האות חי"ת הוא ẖ (שימו לב לקו התחתון מתחת לאות h). ‍‍‍‍ ‍‍ ‍


התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין על רחובות אין!!!!!
  הגב 02.03.21 17:35
 • אורח
  יחסי ציבור וניסיון לסכסך בין שכונות ברחובות,עיריית מדהלה מנסה לשמור על הכסא שלה ומוכנה למכור הכל!!
  02.03.21 18:18
 • אורח
  רחובות עיר ללא תרבות ללא ספורט ללא חינוך ללא תשתיות ראויות לאן מגיעים כספי הציבור שלנו ולאן הם הולכים?
  02.03.21 18:25
 • אורח
  מה עם כל אלופי צהל מרחובות?מוטה גור,שלמה להט,אלוף פרי,ישראל טל ואולי פספסתי מישהו, שדרן הטלויזיה ודובר צהל לשעבר עודד בן עמי, אייל גולן, מה עם המילה דופיה ב"רחובותית",
  הגב 02.03.21 17:41
 • אורח
  גם לי יש יום הולדת.
  הגב 02.03.21 17:57
 • אורח
  מי שכותב בחדשות רחובות מכיר רק את הפרחאדה שלה אך את אנשי המדע, הסופרים ועוד אנשים על רמה, ברור שלט העיקר שיש ל ו כל יום חדשות על ימי הולדת ופניני חוכמה דל שבט אייל גולן ונשותין ובניו ושל פקידי עיריה כמו מדהלה וכו. זאת העחר רחובות כיום...🤮
  הגב 02.03.21 18:08
 • אורח
  באמת ש שכחו את המילה דופיה וגם הזמרים איתי לוי ורגב הוד
  הגב 02.03.21 18:25
 • אורח
  אין על רחובות עיר מעולה מי שלא טוב לו יום טוב לו
  הגב 02.03.21 18:40
 • אורח
  שם טוב לוי המוסיקאי, האחיות עטרי - גלי, שושי ויונה דן אלמגור שגדל פה משה ויזהר סמילנסקי נשיא המדינה - אפרים קציר
  הגב 02.03.21 19:12
 • אורח
  👍
  02.03.21 23:04
 • אורח
  עדיין העיר שלנו, מושכת רבים מערים שכנות, ואפילו הרבה תל-אביבים. יפה לנו.
  הגב 02.03.21 19:29
 • אורח
  אין על רחובות כבוד גדול לחיות פה ולגדל את הילדים שלנו
  הגב 02.03.21 19:46
 • אורח
  כנראה ששני נשיאי המדינה שהיו רחובותיים נשכחו לגמרי, והיכן כל המדענים שמפורסמים בעולם כולל זוכת פרס נובל עדה יונת. בקיצור רק ידוענים וזמרי חצר הם החשובים. אני שייך כנראה לאחוז המינורי שלא שבע רצון מהעיר. הכתבה הזו מאפיינת את ההתדרדרות של העיר. חבל!
  הגב 02.03.21 19:47
 • אורח
  היום זה לא רחובות של פעם וזה מצער. יש בעיר יריות, דקירות, סמים, מה לא. העיר מתדרדרת בשנים האחרונות.
  הגב 02.03.21 19:54
 • אורח
  גם החרא של רמי ורד נולד וגדל פה🤮
  הגב 02.03.21 22:26
 • אורח
  לפני שלושים שנה עצר אותי שוטר בלילה בתא העם אני יודע מזה דופיה כן רק ברחובות יודעים זה צינור עם שתי יציאות שבוע טוב
  הגב 03.03.21 06:19
 • אורח
  שולם !! איך שכחו את שולם האיש והאגדה שגדל התחנך וגר ברחובות
  הגב 03.03.21 08:32
 • אורח

מהפכת המחזור של רחובות נמשכת! ברחבי העיר פוזרו 71 מתקני הפח הסגול למחזור פסולת מזכוכית; תושבים אשר מעוניינים להציב פח סגול באזור מגוריהם יש לפנות למייל המצ"ב בכתבה

יניב מרקוביץ', סגן ראש העיר, מחזיק תיק חזות העיר: " תושבי העיר מוכיחים פעם אחר פעם שהם רוצים למחזר ועושים זאת הלכה למעשה בשטח. הפחים החדשים הם חלק מתפיסת העולם של רחובות ממחזרת ונמשיך לשפר את מערך האיסוף לצד פריסת עמודת מחזור חדשות.

מערכת האתר | | תגובות: 4


עיריית רחובות, באמצעות אגף חזות העיר, סיימה לאחרונה לפרוס בעיר 71 מתקנים חדשים למחזור פסולת זכוכית בעיצוב חדשני ובנפח של 1.5 קוב כל אחד. המתקנים הוצבו במרכזי מחזור וברחובות ראשיים.

עיריית רחובות בשיתוף תאגיד המחזור תמיר ממשיכה את מהפכת המחזור של העיר. בשבועות האחרונים פרס אגף חזות העיר עשרות פחי מחזור סגולים עבור זכוכית בכל רחבי העיר. הפחים החדשים נבחרו ע"י העירייה במטרה להקל על ציבור בעת השימוש בפחים ובמקביל לאפשר הליך פינוי קל יותר. הפחים החדשים החליפו את כל הפחים הקיימים, ולצידם נפרסו עוד פחים חדשים בשכונות חדשות ובאזורים בהם היה ביקוש מצד התושבים.

בעירייה ובתאגיד תמיר מעוניינים להגדיל את נפח מחזור הזכוכית וזאת במיוחד לאור ההצלחה בהיקפי המחזור של הפח הכתום ( עלייה של 30 אחוז בהיקף המחזור ברבעון האחרון של שנת 2020).

תושבים אשר מעוניינים להציב פח סגול באזור מגוריהם מוזמנים לפנות במייל : sharona@rehovot.muni.il.


לינק למיקומי המתקנים https://www.rehovot.muni.il/438/ראש העיר, רחמים מלול:

" רחובות ממחזרת היום יותר מאי פעם, ואנחנו פועלים ולהפוך את רחובות לעיר מובילה גם בתחום המחזור. אנו ממשיכים במהפכת המחזור באופן עקבי ושיטתי, וכעת מרחיבים את מערך האיסוף גם בתחום מיחזור פסולת הזכוכית. "

יניב מרקוביץ', סגן ראש העיר, מחזיק תיק חזות העיר:

" תושבי העיר מוכיחים פעם אחר פעם שהם רוצים למחזר ועושים זאת הלכה למעשה בשטח. הפחים החדשים הם חלק מתפיסת העולם של רחובות ממחזרת ונמשיך לשפר את מערך האיסוף לצד פריסת עמודת מחזור חדשות. יש חבלי לידה בכל הקשור למערך המחזור אבל אני יכול להבטיח לכם שאנחנו ערניים לתלונות וביחד עם תאגיד תמיר נמשיך לשפר את השירות."
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נפלא ... אך מה עם בעלי הכלבים שמשאירים על המדרכה מוקשים בשדרות חן, בנווה יהודה ועוד...
  הגב 02.03.21 17:30
 • אורח
  להציב מתכן ברחוב מגיני. הגליל ליד בתי הספר
  הגב 02.03.21 18:02
 • אורח
  אמנם קקי של כלבים לא ניתן למחזר אך חשוב לאסוף אותו יותר מכלי זכוכית... מדוע אין אכיפה בנושא??? מדוע שרחובות לא תהיה העיר השניה בארץ (אחרי קצרין) שתנהיג יצירת מאגר DNA של כלבי העיר שתאפשר אכיפה יעילה בזיהוי בעלי כלבים שסרחו תרתי משמע. חשוב יותר מאיסוף בקבוקים וצינצנות שאינם מפגע בריאותי! אם קצרין יכולה מדוע לא רחובות?
  הגב 02.03.21 18:42
 • אורח
  לא יודע מי המגיב/ה שכותב/ת ללא הרף על החרא של הכלבים תעבור/י לקצרין נמאס כבר לקרוא שוב ושוב על החרא d.n.a ???? אולי בלשים סמויים או את ה-f.b.i מה דעתך? אנא עשה/י טובה ואל תעלה/י דברי הבל באתר אולי תעשה/י סיבוב לרחובות ההולנדית שם נמצא צער בעלי חיים ושם תראה/י הרבה הרבה קקי אני מבטיח
  03.03.21 08:34
 • אורח

מחר (רביעי 3.3) יתקיים המופע של יובל דיין וחברת הכנסת לשעבר, רחל עזריה במסגרת אירועי יום האישה הבינלאומי ברחובות שיועבר בזום ובדף הפייסבוק העירוני

לינק מצ"ב בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 3


יום האישה הבינלאומי החל בחודש מרץ כל שנה מציין את ההישגים וההתקדמות של נשים לאורך ההיסטוריה. יום זה נקבע ב8 מרץ ע"י האו"ם כציון לאירוע מכונן שהתרחש ב- 1911, אז לראשונה בהיסטוריה, שבתו נשים כמחאה על תנאי העסקתן. מאז ועד היום מציינים בחודש מרץ את פועלן והישגיהן של נשים.

האירוע המרכזי לחגיגות יום האישה יתקיים ביום רביעי (3.3) בין השעות 19:00-21:00 בערב. את הערב תפתח ח"כ לשעבר רחל עזריה, מחברת הספר "המדריכה למהפכה", עם ההרצאה "משנות את המציאות לטובה". ההרצאה תציג בפני כל אישה ונערה את הכוח הטמון בה בכדי לשנות את המציאות לטובתה ולטובת השכונה, הקהילה, העיר והסביבה בה חיה. עזריה הינה בעלת ניסיון רב בהובלת מאבקים חברתיים, ומכהנת כיום כיו"ר ועדת הרפורמות בכנסת וסגנית ראש עיריית ירושלים. לאחר ההרצאה תחכה לנשים המשתתפות באירוע הופעה מרגשת במיוחד של הזמרת האהובה והמוערכת - יובל דיין. ההופעה צפויה להיות משודרת בזום וגם בעמוד הפייסבוק של עיריית רחובות.

ההופעה ללא עלות בהרשמה מראש בלינק http://bit.ly/3aKj80L


במהלך השבוע יתקיימו בנוסף יתקיימו אירועים נוספים:
יום שני (8.3) - חשיפת הזוכות וחלוקת פרסים בתחרות הצילום "נשים מצלמות נשים". בתחרות השתתפו עשרות נשים תושבות העיר, הנענו לאתגר שפורסם בקול קורא בחודש האחרון על ידי פורום נשים. הצילומים משקפים היבטים שונים בחיי נשים, מאפיינים, תחושות, הצלחות, זכויות, מציאות יומיומית ועוד. הצילומים הזוכים יוצגו בתערוכה בלובי בניין העירייה ולזוכות יוענקו פרסים.

יום שלישי (9.3) - בוקר מעצים לנערות בשיתוף אשכול פיס רחובות, אגף החינוך והנוער ובהנחיית עירית דוידוביץ.
פרטים נוספים והרשמה לאירועים באמצעות הלינק>> http://bit.ly/3aKj80L
וגם בטל' פורום נשים: 08-6490847
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ומה עם יום הגבר? אם שוויון, אז עד הסוף.
  הגב 02.03.21 15:11
 • אורח
  מי יודע כמה רחובות יש ברחובות? ‍‍‍‍ בחג פורים חגגה העיר רחובות 131 ולכבודם של הרחובותים הגאים אנחנו מקדישים רשומה חגיגית... ‍‍‍‍ הינה שמונה דברים שאולי לא ידעתם על העיר: ‍‍‍‍ 1️⃣ למה רחובות? כשנוסדה המושבה בשנת תר"ן (1890) היא לא נקראה כך על שום רחובותיה הרבים (ויש כיום 626 כאלו). ישראל בלקינד ממייסדי תנועת הביל"ויים הציע את שמה כשם אחת הבארות שחפר יצחק, ככתוב בספר בראשית: "וַיַּחְפֹּר בְּאֵר אַחֶרֶת… וַיִּקְרָא שְׁמָהּ רְחֹבוֹת וַיֹּאמֶר כִּי עַתָּה הִרְחִיב ה' לָנוּ וּפָרִינוּ בָאָרֶץ". ‍‍‍‍ 2️⃣ מה הקשר בין רחובות, גדעון סער והפריפריה הירושלמית? מנהלת הארכיון לתולדות רחובות מספרת לנו כי שמות אחרים שהוצעו בעבר לשם המושבה היו ישורון, שדה הרים ויפה נוף, וגם תקווה חדשה ומבשרת ציון. ‍‍‍‍ 3️⃣ ציונים גאים! הרצל נהג לשבח את המושבה – רחובות הייתה המושבה העצמאית הראשונה שמתיישביה לא הסכימו להיעזר בכספו של הברון רוטשילד. התוצרת המרכזית של המושבה הייתה כרמי ענבים והיא התהדרה ביותר מ־3,000 דונם של גפן. 🍇 ‍‍‍‍ 4️⃣ רחובות שוברת שיאים! ברחובות הוקמה מושבת התימנים הראשונה בארץ ישראל, בה שכן בית נְשיא המדינה הראשון ובה היחס הגבוה ביותר בין עצים למספר תושבים בישראל (ויש שיגידו כי גם דרבי בין מרמורק לשעריים אף הוא שובר שיאים...). ‍‍‍‍ 5️⃣ הידעתם שיש שפה רחובותית? חוקר הלשון רוביק רוזנטל (שסבו היה הנגר הראשון בעיר!) אסף מילות עגה מ־40 שנותיה הראשונות של המושבה ובהן אפשר למצוא את המילה אפוד במקום חולצה, אפנדי כשם תואר לאדם נכבד, אפתייק לציון בית מרקחת, בוסתאנחיק הוא בעל בוסתן ובורית היא כמובן סבון! ‍‍‍‍ 6️⃣ רחובותים מרוצים? לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה - למ"ס 95.5 אחוזים מתושבי רחובות דיווחו שהם מרוצים מהחיים ו־93.5 אחוזים מסרו שהם מרוצים מסביבת מגוריהם. ‍‍‍‍ 7️⃣ הידוענים של רחובות! רחל המשוררת התגוררה זמן מה ברחובות עם עלייתה ארצה, וגם דליק ווליניץ, ענבל פרלמוטר, אקי אבני, דני רובס, יוסי מרשק, איתי שגב ועידן חביב הם מן הידוענים שנולדו בעיר וזכו לכרסם מנת פלאפל כתום ברחוב הרצל הנוצץ... ‍‍‍‍ 8️⃣ איך כותבים רחובות באנגלית? המדענים ואנשי טכנולוגיית העילית (או שמא נקרא להם הייטקיסטים) הרבים שחיים בעיר בוודאי ישמחו לדעת כי התעתיק המדויק של שם העיר הוא Reẖovot – תעתיק האות חי"ת הוא ẖ (שימו לב לקו התחתון מתחת לאות h).
  הגב 02.03.21 15:20
 • אורח
  איזה שליליים די דבר עם השליליות
  הגב 02.03.21 16:18
 • אורח

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
28.02.21 21:38
אולי מספיק עם כל הפיצוצים האלה?????, די נימאס כבר קצת שקט, לא מספיק כל השיט עם הקורונה והניפטרים ??????.
אורח
28.02.21 01:02
אולי תעשו משהו בקשר לצואת הכלבים. זה פשוט דוחה.
אורח
01.03.21 22:37
אולי תסתובב עם שקיות ניילון ותנקה בעצמך?
אורח
02.03.21 18:11
לך תצבע מעברי חציה.חחחחח
אורח
25.02.21 16:07
הדרך הקשה להחלפת תו החנייה לבני גיל הזהב התו הוחלף בתקופה האחורנה אך אגף התנועה לא הודיע לי על כך. קיבלתי דו"ח חנייה ב-10.2.2021 משום שתוקפו של התו פג. אגף התנועה נמצא בקרית המדע ברחוב פקריס מס' 3. הגעתי אליו ברגל ממרכז העיר ביום שני האחרון 22.2 בשעה 11.00, בתוך שעות הקבלה, על פי המידע באינטרנט. יום אחד אחרי פתיחת המסחר ברחבי המדינה. הבניין הינו בניין גדול בעל שני אגפים ומסדרונות ארוכים, אך אין שום שלט המזהה את מיקומו של אגף התנועה. בהיותי בבניין התקשרתי לאגף התנועה כדי לדעת היכן נמצא המשרד. איש לא ענה. אחרי שוטטות ארוכה במסדרונות הגעתי לאגף התנועה. הדלת היתה נעולה, לחצתי על הפעמון מספר פעמים. כעבור זמן הגיעה פקידה שאמרה לי מעבר לדלת הנעולה שאין קבלת קהל, בניגוד למה שהיה רשום על אותה הדלת. כדי להנפיק לי את התו החדש היא ביקשה ממני להעביר לה את כל המסמכים דרך חריץ ברוחב של חצי סנטימטר בין שני חלקיה של דלת הזכוכית. לאחר מכן היא מסרה לי אותם באותה הדרך. האם כך הדברים צריכים להיעשות? ע.ב. 25.2.2021
אורח
27.02.21 08:13
עלייך להודיע לשולם .לקבוע איתו פגישה מסודרת ושלום ידאג שתקבל/י פיצוי הולם בגין עוגמת הנפש שנגרמה לך
אורח
22.02.21 09:47
זה מוקד המים שהיתושים אוהבים והילדים נעקצים מידי יום.
אורח
22.02.21 09:45
ברחוב בן גוריון-מערב רחובות יש יתושים בשל מוקדי מים באתר בנייה - יש לרסס למניעת עקיצות לילדים רגישים יותר ורגישים פחות.
אורח
22.02.21 08:49
המים ברחובות הכי מסריחים שיש אני מנקה כל יום את בקונדום מובנית.. ברחוב צבי הורוביץ בין בניין 146 ל..147 אין תאורה אף על פי שפניתי כמה פעמים פשוט חושך..אודה אם אסתכל בחלון ואראה אור תודה
אורח
19.02.21 14:17
חייב להוסיף עוד חניות בעיר, לא יכול להיות שהעיר לאט לאט הופכת לת"א בעניין הזה. במיוחד באזורי צפון העיר דרך יבנה וכדומה
אורח
16.02.21 21:39
למה אין סקייטפארק ברחובות שכמה שיותר אנשים יתקשרו לעיריה שיבנו סקייטפארק ברחובות בבקשה תעזרו לנו בכל עיר יש אפילו הגדרה וראשון לציון
אורח
17.02.21 12:56
צודק במאה אחוז
אורח
17.02.21 12:56
צודק במאה אחוז
אורח
17.02.21 14:49
מגיע לו תפוז
אורח
17.02.21 22:36
רון פרלוב סתום תפ'ה שלך!


הדוגמנית ומנחת הטלויזיה, אילנית לוי הרחובותית הצטרפה לארגון אשת לפידות שנוסד על ידי יהודה משי זה"ב, במטרה לקדם מיזמים למען הקהילה על ידי נשים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 28


אילנית לוי הצטרפה בימים אלו לפעילות ארגון אשת לפידות שנוסד על ידי יהודה משי יהב. מדובר על ארגון התנדבותי הפועל ברחבי הארץ במגוון תחומים: הפגת בדידותם של בני הגיל השלישי, ליווי של חיילים בודדים, קורסי החייאה לקהילה ועוד. הארגון פועל משנת 2018 ונועד לתת לנשים לקדם פעילויות ופרוייקטים התנדבותיים וקהילתיים על מנת להביא שינוי בחברה הישראלית.

יהודה משי זהב:

אילנית לוי - אשת לפידות

שמחים אנו עם הצטרפותה של יקירתנו אשת החיל והמעש, אסרטיבית ופורצת הדרך, דוגמנית, שחקנית נשמה ומנחת טלוויזיה ישראלית. מלכת היופי של ישראל לשנת 2001 גב' אילנית לוי לארגון 'אשת לפידות' כשותפה לדרך ניזום ונוביל ביחד מהלכים פורצי דרך, מצילי ומשפרי חיים, בתהליכיים קהילתיים חברתיים לתועלת ולרווחת הציבור ללא הבדל דת גזע ומין ובקידום מטרות הומניטריות חברתיות בישראל וברחבי העולם.
התפרסמו 28 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אלופה אילנית. דמות להערצה
  הגב 02.03.21 13:23
 • אורח
  מלכה אמיתית, עם יופי ולב גדול, מאז ולתמיד
  הגב 02.03.21 13:32
 • אורח
  אכן מלכה אמיתית אישה מקסימה לבבית וחמה יישר כח לאילנית
  02.03.21 14:12
 • אורח
  כל הכבוד. דמות שאפשר לחקות. ערכים לחברה שכה משוועת אליהם.
  הגב 02.03.21 13:41
 • אורח
  אוהבים אותך אילנית אמא למופת מגישת טלביזיה דוגמנית שחקנית מושלמתתתת
  הגב 02.03.21 13:54
 • אורח
  נסיכה
  הגב 02.03.21 14:24
 • אורח
  אילנית.מדהימה יפה לב ענקקקרקק
  הגב 02.03.21 14:30
 • אורח
  נו באמת למי אכפת
  הגב 02.03.21 15:16
 • אורח
  יכתיכת טינופת עלוב תיחנק.
  02.03.21 15:39
 • אורח
  יחתיכת זבל מהאשפתות אם לא אכפת לך אל תגיב ודלג.אמן שתיזדקק ותיזרק לכלבים.זבל של בן אדם עלוב.
  הגב 02.03.21 15:38
 • אורח
  גפ יפה, צנועה, טריפוליטאית עם לב ענק, אלוהים יברך אותה השנה בפרי בטן, ויתן לה אושר משפחתי, אמא ורעיה למופת, בהצלחה יקרה ותמשיכי בנתינה
  הגב 02.03.21 15:52
 • אורח
  תודה רבה לכולם על כל המחמאות, החיזוק והתמיכה, אוהבת אתכם❤️
  הגב 02.03.21 18:06
 • אורח
  כל הכבוד !!!
  הגב 02.03.21 20:15
 • אורח
  אין עלייך גדולה מהחיים
  הגב 02.03.21 20:45
 • אורח
  אשת חיל אשרייך
  הגב 02.03.21 20:49
 • אורח
  יישר כח לעוסקים בצרכי ציבור באמונה
  הגב 02.03.21 21:23
 • אורח
  אילנית המדהימה כל הכבוד לך שהקב"ה ייברך אותך בפרי בטן בימהרה אישה למופת לתפארת מדינת ישראל את דמות להערצה אישה נדירה אשריך יפה בחוץ ויפה מפנים אוהבים אותך ❤
  הגב 02.03.21 23:53
 • אורח
  כייף שאת גרה ברחובות מקסימה ומיוחדת מאוד.
  הגב 02.03.21 23:53
 • אורח
  דמות להערצה עאלק. מנחת טלויזיה עאלק. אישה לא רגועה, ראש חלול, דיבור שהאינטילגנציה ממנו והלאה. אחוזת תזזיתיות שמתישה בלהסתכל ולשמוע אותה. לא ברור איך הושיבו אחת כזאת בכיסא מגישת תוכנית! שתעשה את מעשיה בצנעה ולא ברוח וצילצולים שהם מנת חלקה!
  הגב 03.03.21 02:25
 • אורח
  לא חייבים לפרגן אך גם לא חייבים לפגוע,לפעמים יותר טוב לשבת בשקט חבל על אמירות ושפיטה מכוערת
  03.03.21 14:26
 • אורח
  כל הכבוד.
  הגב 03.03.21 03:42
 • אורח
  מזל טוב ליהודה משי זהב לקבלת פרס ישראל. איש אוהב אדם יישר כחך
  הגב 03.03.21 04:50
 • אורח
  כל הכבוד לאילניתאשה מהממת וטובה
  הגב 03.03.21 06:56
 • אורח
  הית מלכה ועודך אישה מדהימה . דרך צלחה שה' יברך אותך על פועלך למן הקהילה.
  הגב 03.03.21 09:53
 • אורח
  אלופה עם לב ענק תצליחי
  הגב 03.03.21 13:07
 • אורח
  יפה מבפנים .יפה מבחוץ.בחורה מקסימה טובת לב צנועה .דמות להערצה.יישר כוח
  הגב 03.03.21 13:13
 • אורח
  כל הכבוד לך !מקסימה המשיכי בדרכך וראי רק טוב בחייך מעריצה אותך
  הגב 03.03.21 13:26
 • אורח
  כל הכבוד לך👌
  הגב 03.03.21 13:36
 • אורח

חברת ה.ל.ר החלה בעבודות בביה"ס בכור לוי בו יבנה מבנה כיתות בן 3 קומות

שימו לב בעקבות העבודות גם המגרש וגם האמפי יהיו מגודרים ולא ניתן יהיה להשתמש בהם בתקופת העבודות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5
תמונות: ה.ל.ר רחובות


חברת ה.ל.ר רחובות ממשיכה בעבודות הפיתוח במוסדות החינוך בעיר. בימים אלו החלו העבודות הפיתוח בבית הספר בכור לוי בו יבנה מבנה כיתות בן 3 קומות בשטח של 1,300 מ"ר. לאחר תקופה ארוכה של תכנון ומציאת פתרונות לדרכי גישה והתארגנות לביצוע הפרויקט החברה החלה את העבודות תוך מציאת פתרונות בטיחותיים בשיתוף אגף התנועה והפיקוח ומחלקת הבטחון של העיריה. העבודות נערכות באזור מגרש החול.

שימו לב!

בעקבות העבודות המגרש וגם האמפי יהיו מגודרים ולא ניתן להשתמש בהם בתקופת העבודות במקום.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  האם חברת הלר היא חברה של העיריה או חברה פרטית?
  הגב 02.03.21 12:50
 • אורח
  ומקווה שהבנין יהיה נגיש לאצ"מ!
  הגב 02.03.21 12:55
 • אורח
  בית ספר זה פאסה "זום" זה הבית ספר החדש אחרי פורים סגר רביעי בדרך..
  הגב 02.03.21 13:31
 • אורח
  רוצים מקווה על הגג + מרםסת שיזוף + כולל לאברכים
  הגב 02.03.21 15:28
 • אורח
  מה עם ביס בראשית?
  הגב 02.03.21 17:16
 • אורח

ברכות לחבר מועצת רחובות, אבי קינד החוגג יום הולדת

רוצים לפרגן ולברך את קרוביכם? שלחו לוואטסאפ 0-586-586-106 (לציין עבור ציונה וחובה לצרף תמונה)

ציונה | | תגובות: 7


מזל טוב לחבר המועצה, אבי קינד החוגג יום הולדת, ציונה מצטרפת לכל האיחולים והברכות.
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לאבי היקר ברכות ואיחולים ליום הולדתך אביגיל
  הגב 02.03.21 12:28
 • אורח
  זהו הראו אותו בעיתון
  02.03.21 16:32
 • אורח
  צריך לברך את המזגזג
  הגב 02.03.21 12:44
 • אורח
  המון מזל טוב
  הגב 02.03.21 12:57
 • אורח
  מזל.טוב מאחל לך המון מזל טוב והצלחה בכל מעשה ידיך ורפואה שלמה אמן ואמן.מאת מיכאל. מ.זהב
  הגב 02.03.21 12:58
 • אורח
  המון מזל טוב ואריכות ימים ואורך שנים הצלחה בכל מעשי ידייך מאת גירחיש
  הגב 02.03.21 16:21
 • אורח
  מדוע שמכובדנו לא יתרום את העוגות שנשארות ביום שישי להוסטלים הפזורים ברחובות?
  הגב 03.03.21 08:35
 • אורח

היום שלישי 2/3 ח"כ ד"ר יפעת שאשא ביטון מס' 2 ברשימת "תקווה חדשה" של גדעון סער תגיע בשעה 17:30 לסיור ברחובות ותבקר בקניון ובשוק

מי שרוצה להכיר את המועמדים , קיימת אפשרות רק בחוץ ורק בתיאום מראש, ניתן ליצור קשר לתיאום ל0522558441.

אבי בר | | תגובות: 29עו"ד קארין ברגינסקי יו"ר מטה של תקווה חדשה ברחובות

היום ( 2.3) בשעה 17:00, יגיעו לפגישת עבודה עם יו"ר מטה של תקווה חדשה ברחובות עו"ד קארין ברגינסקי וצוות הפעילים, דר' יפעת שאשא ביטון מס' 2 במפלגת תקווה חדשה, וחברת הכנסת לשעבר הגב' הילה שי וזאן המועמדת מס' 10 ועו"ד סהר פינטו המועמד מס'16 במפלגה.

לנוכח ההנחיות, הפגישה תהיה מצומצמת ולאחר תום הפגישה יצאו לסיור בעיר בשעה 17:30 מרח' בני משה 23. המועמדים יבקרו בקניון, בשוק וקצת בעיר.

מי שרוצה להכיר את המועמדים , קיימת אפשרות רק בחוץ ורק בתיאום מראש, ניתן ליצור קשר לתיאום ל0522558441.
התפרסמו 29 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שמחת זקנתי
  הגב 02.03.21 11:37
 • אורח
  מפלגת העריקים והאופורטוניסטים גועל נפש
  02.03.21 16:33
 • אורח
  עדיף שלא תגיעי חוצפנית
  הגב 02.03.21 11:41
 • אורח
  מצויין אשתדל להיות שם ולהגיד לשאשא פאקה פאקה שלא תשכח לבחור רק ביבי!
  הגב 02.03.21 11:42
 • אורח
  ענק!!!
  02.03.21 11:52
 • אורח
  מי צריך אותה בכלל? כל הביקור שלה בא להתחבב אחרי כל המחדלים שלה בוועדת הקורונה. לא להתבלבל....
  02.03.21 11:55
 • אורח
  דבר אחד אתה צודק. בהחלט בגללה לא סגרו מסעדות וקניונים והעלו מספר חולים ואז עשו סגר שלישי שהיה כואב אבל ביבי לא יהיה ראש הממשלה הפעם בגלל התנהלות לא נכונה בזמן קורונה
  02.03.21 12:57
 • אורח
  אל תבואי זבל
  הגב 02.03.21 11:43
 • אורח
  הדיבורים האלה מראים איזה תתרמה ומטומטמים הם הבבונים שממשיכים להעריץ את הפשלונר המושחת ביביהו ומשפחתו עם הפה המטונף🤮🤮🤮
  הגב 02.03.21 11:44
 • אורח
  התגובה שלך מוכיחה כמה שאת הולכת שבי אחרי מפלגה של כלום ושום דבר מהראש ועד הזנב. סער הרובוט חסר כל כריזמה וחיוניות, תככן, סכסכן וערמומי. זה ששלח הכפשות נסתרות על בנט ונחשף במערומיו . זה שחתם על עיוור בתוכנית הכי רדודה בטלוויזיה על מיסמך. ושאשא שמטעמים פופוליסטיים העדיפה להתנגד להמלצות רופאים ובגללה עלתה התחלואה והתמותה. אז לפני שאת מכנה אנשים שלא חושבים כמוך בבונים, תלמדי לכבד ולהכיל גם דיעות אחרונות שדי קשות לאנשי השמאל שרואים רק את עצמם כצודקים ביקום.
  02.03.21 12:03
 • אורח
  קארין בתור רופא שיניים מוסמך אני ממליץ על הלבנת שיניים בשיטת העקלתון הנסוג ..
  הגב 02.03.21 11:44
 • אורח
  שלא תגיעה.רק ביבי ורק ביבי
  הגב 02.03.21 11:45
 • אורח
  כנראה הפעם לא הולך לו כל כך. יש יותר מדי נפגעי קורונה
  02.03.21 11:55
 • אורח
  נפגעי בקורונה הם בגלל השדה ששה הדוקטורית שלא איכפת לה שימותו אנשים רק להפיל נתניהו
  02.03.21 16:37
 • אורח
  טוב שעידכנתם אותי. כיוון שאינני סובלת אותה , אדאג לא להגיע למקומות האלה. אישה חצופה!! חסרת אחריות!!
  הגב 02.03.21 11:54
 • אורח
  אנחנו נבכה מהיום ועד הלילה שלא תבוא🤣🤣🤣
  02.03.21 12:53
 • אורח
  שתלך היא וקארין היא שאשא שאשא וקארין פקה פקה
  הגב 02.03.21 11:59
 • אורח
  צודק
  02.03.21 16:37
 • אורח
  אין לך מה לעשות פה אנחנו לא מטומטמים
  הגב 02.03.21 11:59
 • אורח
  מי המטומטם שהזמין אותה לרחובות זבל וחלאה כל יום מתראיינת בטלויזיה ומלכלכת על ביבי. בחלום תהייה מ"מ ראש הממשלה. רק הליכוד בראשות ביבי
  הגב 02.03.21 12:44
 • אורח
  בטח בטח הפעם אין לביבי קואליציה🤣🤣🤣
  02.03.21 12:54
 • אורח
  לא רוצה להגיד לה שלום ושלא תבוא לי בחלום. איכססססס
  הגב 02.03.21 13:01
 • אורח
  פקה פקה שאשא שאשא
  הגב 02.03.21 13:17
 • אורח
  היא באמת מיותרת. רחובות 80% ביבסטים אז תלכי לעשות רוח במקום אחר
  הגב 02.03.21 13:18
 • אורח
  שאשא שאשא פקה פקה.
  הגב 02.03.21 13:28
 • אורח
  שאשא שאשא פקה פקה
  הגב 02.03.21 14:00
 • אורח
  לכו ותסבירו לה כמה דם יש לה על הידיים
  הגב 02.03.21 14:54
 • אורח
  צודק
  02.03.21 16:38
 • אורח
  ברברנית.
  הגב 02.03.21 18:09
 • אורח

האזינו ל" Fairytales", אלבום הבכורה באנגלית של הזמר הרחובותי, שי וואייז שקבל כבר קרוב ל-100 אלף האזנות בספוטיפיי

יש לציין כי האלבום זוכה להתעניינות בעולם, כאשר הבמאי זוכה האוסקר, דיוויד לינץ' אף שיתף את "I Don't Believe In Love" ברשתות החברתיות.

מערכת האתר | | תגובות: 11
תמונת יח"צ: גיא גלעד


הזמר הרחובותי, שי וואייז באלבום בכורה "Fairytales" (אגדות).

האלבום מכיל שיתופי פעולה מדהימים עם מוזיקאים מוכרים בארץ וברחבי העולם: הגיטריסט יהל דורון מהצמד גיא ויהל, הפסנתרן אלדד ציטרין, הכנרת הבריטית ג'וני פולר שמוכרת מעבודתה עם מפיקים שהפיקו את אואזיס, לד זפלין ואלטון ג'ון, ולאחרונה גם הצטרפה למשפחת נטפליקס ומנגנת במגוון סרטים ביניהם קופסת הציפורים עם סנדרה בולוק.

וואייז לאחרונה גם עורר סקרנות נוספת בעולם כשבמאי זוכה האוסקר דיוויד לינץ' שיתף את השיר שלו "I Don't Believe In Love" ברשתות החברתיות. יש לציין כי האלבום זוכה להצלחה וכבר הגיע לקרוב ל100 אלף האזנות באתר ספוטיפיי.


הסיפור של שי וואייז והחיבור שלו למוזיקה מתחיל בילדות. לאורך חייו התעסק בסאונדים ובכתיבה, ויצר חומרים למגירה עד שיום אחד ביצע את אחד משיריו בחדר מבלי לדעת שבסלון יש אנשים ששומעים אותו, משם זה התגלגל לאירוח בהופעה והפך להופעה שלמה משלו איתה הופיע במקומות שונים ברחבי הארץ ובעולם. וואייז שהיה רק בתחילת דרכו המוזיקלית ביקש לבדוק את הביקוש לאלבום שלם, והחליט לפתוח פרויקט גיוס המונים ובחודש בלבד מרבית הסכום גויס, וכך הגיע אלבום הבכורה החדש. במהלך השנה האחרונה יצאו מתוך האלבום השירים: "I Don’t Believe In Love" ו-"Fairytales" שצברו כמות נכבדת של השמעות בספוטיפיי, אפל מיוזיק ויוטיוב.


האלבום מתחבר למסע מרתק שלם של גמילה מרעיון האהבה כפי שהיא מוצגת בסיפורי אגדות, סרטים וסדרות וכלי תקשורת אחרים, המחדירים אובססיה לאידיאלים בלתי מושגים מעצמנו, ממערכות יחסים ומאחרים.

האלבום נמכר כעותק קשיח במהדורה מוגבלת באתרו של וואייז ובעוד חנויות מקוונות נבחרות, כשחצי מכמות העותקים כבר נמכרו בפרויקט גיוס המונים.

לאתר האינטרנט של שי https://shaywize.com/

לערוץ היוטיוב של שי https://www.youtube.com/channel/UCzGM-sTqgXdAlT_dICEU6yw


האזינו לשיר Fairytales


התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אלוהים איזה שעמום.. והקול, כבר יש לנו אסף אבידן לא צריך עוד אחד עם קול צייצני
  הגב 02.03.21 10:59
 • אורח
  נו כל אחד רוצה להיות זמר
  הגב 02.03.21 11:45
 • אורח
  איזה יופי של שירים! מרגיש כנה
  הגב 02.03.21 11:50
 • אורח
  שירים ממש יפים. אל תקשיב למגיבים השליליים הם סתם אנשים קטנים
  הגב 02.03.21 12:04
 • אורח
  וואה וואה איך לאנשים שורף..... אז זה לא מזרחית מה קרה? המון בהצלחה ושירים ממש יפים. עם כבר הקול שלו מזכיר את של פול סיימון אסף אבידן בכלל מגיע מעולם הסול
  הגב 02.03.21 12:08
 • אורח
  קול נדיר
  הגב 02.03.21 12:11
 • אורח
  מדהים
  הגב 02.03.21 12:20
 • אורח
  אין מה לעשות ברחובות כל הכישרונות. הכל בזכות התפוזים תכלס
  הגב 02.03.21 12:48
 • אורח
  מוזיקה קסומה❤️
  הגב 02.03.21 14:10
 • אורח
  פה זה חדשות רחובות ולא מדור הבידור של גיא פינס. תעזבו אותנו כבר. בבקשה רק ענייני העיר. חפרתם.
  הגב 02.03.21 15:58
 • אורח
  מהמם קראתי את הראיון איתו במעריב בדיוק הבוקר. איש מיוחד. כיף שיש כאלו אנשים בעירנו
  הגב 02.03.21 16:17
 • אורח

סמנכ"ל רשת חוויות גולן ביטון הצטרף למבצע הניקיון בחופים שנפגעו מהיסחפות זפת לחופי ישראל

ציונה | | תגובות: 17


במהלך השבועות האחרונים מתמודדת ישראל עם האסון האקולוגי בחופי הארץ שנפגעו מהיסחפות של זפת לחופים ואף פגעו בבעלי החיים. אנשי המשרד להגנת הסביבה, רשות הטבע והגנים, ארגוני הסביבה ומתנדבים פועלים מאז האסון, על מנת לנקות את הזפת ולהחזיר את החופים לקדמותם.

אל מבצע הניקיון הנערך היום (שלישי) הצטרף גם סמנכ"ל רשת חוויות גולן ביטון שהגיע לחופי בת ים והחל בפעילות יחד עם המתנדבים. במקום פגש את כוכבי הרשת סמיון ודניס.

התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה בדיוק מה שמתאים לו - לנקות
  הגב 02.03.21 11:11
 • אורח
  שיתרכז בלנקות את רשת חוויות ביזיון
  הגב 02.03.21 11:11
 • אורח
  לא הבנתי? הוא לקח חופש מהעבודה? הוא מקבל שכר ציבורי
  הגב 02.03.21 11:16
 • אורח
  הוא משמש דוגמה
  הגב 02.03.21 11:24
 • אורח
  כל הכבוד לו👏🌹 במקום להעיר הערות שלא במקום צאו גם אתם במקום לקטר למה צרות עין במדינה הקטנה שלנו
  הגב 02.03.21 11:28
 • אורח
  כבוד !!!
  הגב 02.03.21 11:31
 • אורח
  סתם דביל מקנא במשה כהן
  הגב 02.03.21 11:36
 • אורח
  חחח
  02.03.21 11:47
 • אורח
  לא הוא ולא משה כהן מתאימים לנהל חניון רכבים אוהבים את עצמם ברמות אחרות !!!!
  02.03.21 15:21
 • אורח
  נרא לי נקי מדי החוף הזה. כולם אלגנטיים שם. או רק אלו שמצטלמים.
  הגב 02.03.21 11:46
 • אורח
  חולה פרסום וחתרן בלתי נלאה.
  הגב 02.03.21 11:57
 • אורח
  לגמרי
  02.03.21 23:25
 • אורח
  הבנאדם מוכן לנקות כדי לקבל כתבה. מעניין אם באמת ניקה או רק הצטלם
  הגב 02.03.21 12:11
 • אורח
  יש תמונות של חוף ים נקי ובנפרד צילום של ליכלוך. ובנפרד צילום של גולן. סה"כ חיברו הכל לכתבה אחת
  הגב 02.03.21 12:13
 • אורח
  כל הכבוד על היוזמה המבורכת
  הגב 02.03.21 12:54
 • אורח
  למי איכפת... חדשות רחובות, התבלבלתם. זה לא התפקיד שלכם להיות יחצ"נים של איש כזה או אחר!! באמת התבלבלתם.
  הגב 02.03.21 16:03
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 02.03.21 16:55
 • אורח

סקר בחירות 2021! תושבי רחובות מוזמנים להצביע

בסקר מופיעים רשימות שעל פי 3 הערוצים המרכזיים בישראל כאן, 12 13 הרשימות עוברות את אחוז החסימה. כל הרשימות האחרות המתמודדות מופיעות בסקר "אחרות" . ההצבעה לסקר תסתיים ביום חמישי 18/3 בחצות. שימו לב המערכת יודעת לזהות זיופים, או הצבעות רובוט וכד', אדם המצביע פעמיים, המערכת מוחקת את הצבעתו הקודמת. יום הבחירות 23/3/2021

אבי בר | | תגובות: 107
סקר בחירות 2021 - רחובות

הליכוד - בנימין נתניהו

42%
יש עתיד - יאיר לפיד

18%
תקווה חדשה - גדעון סער

9%
ימינה - נפתלי בנט

6%
הציונות הדתית - בצלאל סמוטריץ'

5%
ש"ס - אריה דרעי

5%
ישראל ביתנו - אביגדור ליברמן

3%
כחול לבן - בני גנץ

3%
מרצ - ניצן הורוביץ

3%
מפלגת העבודה - מירב מיכאלי

3%
אחר

2%
יהדות התורה - יעקב ליצמן

2%
הרשימה המשותפת - איימן עודה

1%תקנון הסקר

 • בסקר מופיעות רק רשימות אשר על פי 3 הערוצים המרכזיים 1, 12, 13 עוברות את אחוז החסימה.
 • רשימות שלא עוברות את אחוז החסימה צורפו לכפתור אחד "אחרות"
 • כל אדם יכול להצביע מספר פעמים ולהתחרט, המערכת סופרת רק את ההצבעה האחרונה.
 • המערכת רשאית למחוק כל הצבעה ללא הסבר וללא התראה מוקדמת כאשר יש לה יסוד סביר לחשוד כי מדובר בהצבעה מזויפת.
 • במידה ורשימות יאוחדו , גם קולותיהם יאוחדו
 • הסקר לא מתבסס על שיטות סטטיסטיות מוכרות ולפיכך אי אפשר להסיק ממנו מסקנות לגבי דפוסי הצבעה או עמדות של הציבור
 • הסקר יינעל ביום חמישי 18/3/2021 בשעה 23:59
 • תוצאות הסקר יפורסמו לציבור ביום שישי 19/3/2021

התפרסמו 107 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה סקר ארצי או סקר של רחובות?
  הגב 26.01.21 09:55
 • אורח
  הליכוד והחרדים הרסו את מדינת ישראל
  26.01.21 14:33
 • אורח
  סקרים זה אשליה של הציבור
  27.01.21 11:19
 • אורח
  חמוצים נמאסתם!
  28.01.21 04:24
 • אורח
  בזכות החרדים אתה חי
  28.01.21 04:24
 • אורח
  רמי מדהלה שולט ברחובות מספר 1 מלך מלכתנו
  31.01.21 19:40
 • אורח
  ג
  02.02.21 21:36
 • אורח
  ב
  02.02.21 21:37
 • אורח
  ב
  02.02.21 21:37
 • אורח
  י
  02.02.21 22:07
 • אורח
  רחובות
  02.02.21 22:39
 • אורח
  רק של רחובות
  02.02.21 22:39
 • אורח
  י
  05.02.21 21:36
 • אורח
  השמאל והמשותפת הורסים את מדינת היהודים
  12.02.21 11:20
 • אורח
  מישהו במערכת מוחק תגובות... ממש דמוקרטיה
  12.02.21 11:21
 • אורח
  רמי מדהלה הולך איפה שיש כסף
  18.02.21 19:40
 • אורח
  מזה משנה מה תוצאות הסקר? למי איכפת כל הסקרים הם לא אמיתיים. יש אלפי אנשים שלא רואים סקר הזה
  הגב 26.01.21 09:59
 • אורח
  נו ברור. סקר זה לא לכל האנשים. לכן זה נקרא סקר. טמבל
  27.01.21 22:29
 • אורח
  רק ליכוד דואג למדינה. כל האחרים מדורגים לכיסה
  הגב 26.01.21 10:01
 • אורח
  לכביסה התכוונת?
  26.01.21 10:32
 • אורח
  רק הליכוד דואג שביבי ימלט ממשפט
  26.01.21 11:01
 • אורח
  הגיע הזמן שהליכוד המושחת ישלח לפח האשפה של ההסטוריה!!!זה יקרה והוא יזכר כמפלגה הגרועה שהרסה והשחיתה את המדינה🤮🤮🤮
  הגב 26.01.21 10:16
 • אורח
  אתם חיים בסרט בדיוני . כולם מושחתים . רק הליכוד דואג למדינה אתם רואים רק שחור בעניים
  26.01.21 12:15
 • אורח
  הייתי מציע לך לעשות קטרקט (טיפול לשיפור הראייה)
  26.01.21 13:13
 • אורח
  חולי נפש רק לא ביבי ממש חולי נפש ואנטישמים
  26.01.21 13:16
 • אורח
  במקום להגיד שאתם רואים רק שחור בעיניים מדויק יותר לומר שאנחנו לא מרמים את עצמנו ורואים את האמת בלי כל שטיפות המוח שמיועדות לאנשים בלי יכולת חזקה לחשיבה עצמאית.
  26.01.21 13:17
 • אורח
  די כמה אפשר להצביע
  הגב 26.01.21 10:30
 • אורח
  רק מתן דיל יושיע פה את העיר ויזניק אותה קדימה
  הגב 26.01.21 10:42
 • אורח
  הוא רק פרצוף יפה על הפוסטר בנתיים עוד נראה
  14.02.21 22:42
 • אורח
  ואז תצביע עבורו ותפסיק לקטר
  הגב 26.01.21 11:01
 • אורח
  רק ביבי!!!!!
  הגב 26.01.21 11:10
 • אורח
  צריך תקווה חדשה. הצבעתי גידעון סער.
  הגב 26.01.21 11:17
 • אורח
  גדעון צער הזגזגן
  26.01.21 13:16
 • אורח
  גם אני...
  26.01.21 13:18
 • אורח
  העיקר המזרחים העצלנים הביאו את העובדים הזרים חולי קורונה לארץ והם מסתובבים חופשי בינינו והם הדביקו את תושבי המדינה החרדים והדתים והאימהות והילדים בנגיף קורונה
  הגב 26.01.21 15:30
 • אורח
  והם יושבים בבית ומרכלים וצוחקים על תושבים מקומיים אחרים ששונים מהם במקום להתעסק רק בעיניני משפחתם המזרחית
  הגב 26.01.21 15:31
 • אורח
  אלה המזרחים העצלנים הפנסיונרים והפנסיונריות של ימינו
  הגב 26.01.21 15:31
 • אורח
  ועקרות בית בטלנים
  הגב 26.01.21 15:32
 • אורח
  שושנה נמצאים בסגר ולא עובדים בכלל
  הגב 26.01.21 15:32
 • אורח
  המזרחים לא עוטים צביה על הפנים במרחבהציבורי
  הגב 26.01.21 15:32
 • אורח
  המושבה מזכרת ת בתיה מלאה חולים
  הגב 26.01.21 15:33
 • אורח
  וכל האזור
  הגב 26.01.21 15:33
 • אורח
  והציבור לא ממושמע ו
  הגב 26.01.21 15:33
 • אורח
  ונשאר אדיש
  הגב 26.01.21 15:34
 • אורח
  מי עוד הצביע כאן לעודה וחייך תחת שפמו?
  הגב 26.01.21 16:11
 • אורח
  מתי הבחירות לראשות העיר?
  הגב 26.01.21 17:37
 • אורח
  רק ביבי אין אחר .
  הגב 26.01.21 17:49
 • אורח
  רק ביבי יחביבי מנהיג אמיתי לא מחליפים הוא היחיד שיכול ליפטור את כול בעיות המדינה וכול מי שחושב אחרת פשוט טועה
  הגב 26.01.21 18:27
 • אורח
  נכון מתאים לך לבחור בו לפי....
  16.02.21 22:29
 • אורח
  מה זה ההצבעה הזאת רחובות?! כל פעם תצביעו ביבי גם כשיורקים עליכם?!
  הגב 26.01.21 18:33
 • אורח
  ...כמו תסמונת האישה המוכה 😩
  27.01.21 01:52
 • אורח
  רק ביבי נא להתפוצץ בהתאם
  02.02.21 23:11
 • אורח
  מי שאומר רק ביבי זה אנשים שהם חושבים שהם חושבים. צרי אופקים
  הגב 26.01.21 18:36
 • אורח
  הכי חשוב שלך יש אופק רחב ואתה ושכמותך וכל מפגיני בלפור רואים ומבינים יותר מכולם. 2.5 מיליון מצביעי ימין בראשות נתניהו. לא אומר לכם כלום. תמשיכו לזלזל בדעת הרוב. נראה לאן תגיעו.
  26.01.21 18:47
 • אורח
  איך היגעת ל 2.5 מיליון ??? יכולת גם להגיד 5 מיליון כי לא צריך לשלם מס על שקרים והזיות ואולי ספרת גם את חלק ממצביעי המפלגה המשותפת שנוהרים לקלפיות כדי להצביע לאדון ביבי...
  27.01.21 01:59
 • אורח
  צודק טעיתי 2.350. כל מפלגות הימין שהצהירו רק נתניהו. ניתן לבדוק בגוגל. את המשותפת. אתם סופרים. אי אפשר לספור פעמים. יתכן שאצלכם ניתן.
  27.01.21 10:15
 • אורח
  רק ביבי המלך
  הגב 26.01.21 18:38
 • אורח
  ביבי בשלטון כבר 10 שנים והמצב במדינה רק מתדרדר. איך אתה ממשיך להצביע למי שדופק אותך כבר 10 שנים???
  26.01.21 18:47
 • אורח
  כולם אומרים רק לא ביבי לבסוף ביבי יבחר עם כל ההפגנות והתעמולות נגד ביבי בסוף כולם יבחרו ביבי חחחחח ביבי יהיה שוב ראש ממשלה
  הגב 26.01.21 19:02
 • אורח
  הפעם כבר לא. אין מצב.
  27.01.21 02:01
 • אורח
  1. למה השמאלנים לא עוברים לעזה? 2. האם הם מחזיקים בת.ז כחולה?
  הגב 27.01.21 17:29
 • אורח
  מי זה שמאלנים? אלה שמתנגדים לביבי לאלוהינו מלך העולם ולחרדים?
  02.02.21 21:36
 • אורח
  חח...אם השמאלנים יעזבו מה ישאר מהמדינה אירן תהיה יותר מתפתחת, הפרופסורים שמאלנים, הייטקיסטים שמאלנים, 8200 שמאלנים, רמטכלים שמאלנים ,מהנדסים בכור האטומי האמאמא של השמאלנים....אז מה ישאר פה דתיים ועובדי כפיים ....
  06.02.21 23:11
 • אורח
  שמאלנים זה אלה שהם לא בעד מדינת ישראל הם מאמינים בישראל ופלסטינה וכל מי שמייצג אותם
  14.02.21 22:45
 • אורח
  רק מירב מיכאלי תחזיר את השפיות למדינה ואת העוצמה לנשים
  הגב 28.01.21 05:51
 • אורח
  חחחח אם היא תעבור את אחוז החסימה שתגיד תודה
  30.01.21 12:16
 • אורח
  היא תעבור ותכניס קצת שפיות איפה שנגמרה השפיות ...
  31.01.21 01:50
 • אורח
  בהמה, היא ועופר שלח מדברות
  01.02.21 17:30
 • אורח
  איזו שפה, כל הכבוד למצביעי ב.....
  16.02.21 22:31
 • אורח
  שמאלנים טיפשים כמו בכל מערכת בחירות יש לכם את הזמן לפנטז שהינה מגיע הרגע שאתם מייחלים לו שהינה ביבי יורד מהבמה ומפסיד את הבחירות האלה. והמציאות טופחת על פניכם פעם אחר פעם ואתם כמו הטיפש המצוי שלא לומד וחוזר על הטיפשות שלו, אז תמשיכו לפנטז כי זה הדבר היחיד שנישאר לטיפשים כמוכם לעשות. והגיע הזמן תילמדו שהשינאה שאתם שונאים ומפיצים על נתניהו לא תעזור לכם בקלפי כי רוב העם מספיק מפוכח כדי להבין מי המנהיג מתאים ביותר להנהגת המדינה וכל השאר חבורת ליצנים שלא מבינים בכלום.
  הגב 28.01.21 08:13
 • אורח
  יחי ביבי והחבר הדמיוני של החרדים, דבק אפוקסי מדינת חלם.
  16.02.21 22:33
 • אורח
  יאיר לפיד לא עשה צבא, איך הוא יכול להיות ראש ממשלה?
  הגב 28.01.21 17:30
 • אורח
  למרות שאתה יודע שכן עשה צבא אתה מפיץ שקרים ולכן אתה אדם בזוי ונאלח שלמד את העבודה ממורך ביבי. אוי לנו שיש אנשים כמוך בעמנו !
  29.01.21 01:56
 • אורח
  הוא כן עשה הוא היה בקירייה או משהו כזה בתור כותב בירחון או עיתון
  30.01.21 12:19
 • אורח
  להיות כתב במחנה זה לא לעשות צבא, לפיד שיחק אותה שהוא מתאגרף ושיש לו כושר, אז מי שיש לו כושר ומתאגרף הולך לגולני להיות לוחם אמיתי, ולא לחזור ב-16:00 הביתה ממערכת העיתון אחרי שכתב עוד טור באצבעוני, כי אבא טומילה סידר לבן להיות ז'ובניק מה אכפת לו המזרחים ילכו לקרבי, אנחנו האליטה נכתוב בעיתון אצבעוני.
  30.01.21 20:47
 • אורח
  השמאלנים והמשותפת סכנה למדינת היהודים!
  08.02.21 15:40
 • אורח
  קבוצה שכול שנה מביאה גביע ותופסת מקום 1 בליגה לא מחליפים !!!!!!!!!
  הגב 29.01.21 03:13
 • אורח
  איפה מפלגת העבודה המפלגה שהקימה את המדינה ???
  הגב 29.01.21 13:28
 • אורח
  אבודה ..
  30.01.21 12:19
 • אורח
  הלכה פייפן
  01.02.21 17:31
 • אורח
  רק מרוקאים מצביעים לליכוד ולנהנתניהו המושחת בגללו בת ים עיר הכי ענייה
  הגב 29.01.21 13:29
 • אורח
  שטוית, אני אשכנזי פולני בן ונכד לאשכנזים, אוהב את ביבי שרוף, ושונא שמאלנים.
  30.01.21 20:52
 • אורח
  הרוב מרוקאים יש גם כמה מאדום אירופה ורוסיה שחולים על הגנב הזה ואוהבים שחרדים דופקים אותם
  02.02.21 21:38
 • אורח
  טעית ירושלים ובני ברק וכולנו יודעים מי טוב התושבים שם, כדאי שתיתעדכן
  16.02.21 22:35
 • אורח
  רק ביבי!!@@@@@
  הגב 01.02.21 17:31
 • אורח
  בן גוריון היה מתהפך בקברו אם היה יודע מי עומדים בראש המפלגה שאותה הקים , הזיה
  הגב 03.02.21 01:40
 • אורח
  נכון
  08.02.21 14:26
 • אורח
  הליכוד הרס את המדינה. הערבים והבדואים עושים מה שבא להם, אונסים, גונבים, רוצחים, פולשים לקרקעות, הועד השתלט על עיריית רחובות, המסים עולים, מחירי הדיור יצאו מפרופורציה.
  הגב 09.02.21 11:26
 • אורח
  רק מירב מיכאלי הגיע הזמן לנשים חזקות שיחזירו את השוויון
  הגב 10.02.21 15:46
 • אורח
  ממש לא... הליכוד לא הרס...רק כמה אנשים קטנים בהנהגה הרסו את הליכוד ואת המדינה..פילגו,הסיתו,וגרמו לנו מלחמת אחים מילולית ותרבותית..חייבים להחליף את ההנהגה כדי שתעשה שירגון מחדש של מפלגה מפוארת ולהחזיר את המדינה לדרך אחרת....הפעם מחליפים סוסים עייפים בסוסים חדשים...ביבי עם אין כלום....תחזור בגדול...לך לגורלך...
  הגב 11.02.21 22:27
 • אורח
  אם** אם ****מצביע ביבי, התכוונת אם מילת תנאי, למד לכתוב עברית שפת האם והמדינה.
  16.02.21 22:38
 • אורח
  אחרי כפיית חיסונים אני נגד תגידו מה שתגידו מדינה הזאתי מאחורה לכל השחיתויות אין אימון באף אחד אני מאמין רק בעצמי מסכנים הילדים שלנו במדינה שכזאת כולם מנסים לשלוט לכם על המוח ולהסתובב אותכם צריכים להקים מפלגת אנושות ושוויון זכויות אולי אז יהיה מדינה לכבוד בין כולם ולא לעשות מעצרים בכפייה ולעשות מדינת משטרה אין צדק בעולם
  הגב 17.02.21 08:20
 • אורח
  הגעתי למסקנה שהכל מה שאומרים שחיתויות הסקרים האלו כפיית חיסונים זה ואין שוויון זכויות על זה לא דיברו עד עכשיו אין זכויות בין נשים לגברים אין שוויון זכויות במדינה רק רוצים שיבחרו בהם אין אימון באף אחד מסכנים הילדים שלנו משדרים תמיד רק אלימות בטלוויזיה בכנסת לא פלא שהמדינה היא כזאת כלפי כל אחד אני לא בוכר באף אחד ואני בטוח שעוד הרבה לפי המצב הנוכחי צריך צדק חברתי העם דורש צדק חברתי
  הגב 17.02.21 08:33
 • אורח
  איך אמרו נסמן אותכם זה אלימות זה כפייה אני נגד כפייה אמא שלי הייתה אומרת לי שאתה רואה אלימות תברח תמיד נגד אלימות נגד כפיה כפייה דתית כפייה מדינית כל אחד צריך לשמור על המשפחה שלו כבוד הדדי ומדיני בשביל שיחזור שלום בין כולם הם לא יודעים לנהל מדינה כל מי שיושב בכנסת רק רוצים כיסא כל הזמן רק נלחמים על חיסונים צריכים לשמור אחד על השני לעשות כבוד אחד על השני בלי כפייה הרוע מביאה את המחלה
  הגב 17.02.21 08:39
 • אורח
  אתם לא שמים לב כל היום פותחים את הטלוויזיה הזרימו הרבה כסף לטלוויזיה לשכנע אותכם זה כפייה מי נהנה מזה מי שעשה עסקה
  הגב 17.02.21 08:44
 • אורח
  רק לא ביבי זה לא מצע לבחירות זה גימיק לטיפשים.
  הגב 24.02.21 21:18
 • אורח
  יש הרבה כאלה שבוחרים.......ואח"כ בכייה לדורות.
  28.02.21 21:31
 • אורח
  רק ביבי יא חביבי
  28.02.21 22:01
 • אורח
  די נמאס כבר מביבי
  הגב 01.03.21 00:45
 • אורח
  אני חצי פולני וחצי רומני ובוחר בימין בראשות ביבי.
  הגב 01.03.21 12:16
 • אורח
  ביבי עוד ירשם בספרי ההיסטוריה ונכנדנו ילמדו עליו בבית הספר בשיעורי היסטוריה כראש הממשלה הכי טוב והכי משפיע מאז ומעולם על מדינת היהודים.
  הגב 01.03.21 12:18
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 01.03.21 12:18
 • אורח
  ביבי מלך ישראל
  הגב 01.03.21 12:18
 • אורח
  צודקים 100%
  הגב 01.03.21 12:19
 • אורח
  ביביסטים, מנו לי הישגים שביבי השיג בעשור האחרון. אין לכם. אז תנו לי לעזור לכם: מחירי הדיור עלו לרמה לא הגיונית, הבדואים משתלטים על קרקעות ועל כל הדרום, המסתננים מאפריקה השתלטו על דרום תל אביב ועל פתח תקווה, אין טיפת ביטחון אישי - טרור הסכינים, ערבים מטרידים יהודיות על בסיס יומיומי, התא המשפחתי נמצא תחת מתקפה (הורה 1, הורה 2), המשפטיזציה הורגת כל חלקה טובה, הוועדים מנהלים את הארגונים הגדולים במדינה (תעשייה אווירית, הסתדרות, עיריות, נמלים, משרדי ממשלה), אין תשתיות תקשורת (אינטרנט איטי, ירידה כמות אנטנות הסלולר), חיזבאללה הפך לצבא, חמאס בדרך להפוך לצבא. אבל היי, יש שלום עם דובאי. אה...רגע...זה הישג של טראמפ.
  הגב 01.03.21 16:18
 • אורח
  צודק ב- 100%! פעם בחרתי ליכוד, ביבי והחרדים- אסון למדינה!
  02.03.21 12:59
 • אורח
  מי שלא רוצה לראות את הנזק העצום שביבי ושות׳ גורמים למדינה, הוא מסונוור או מהופנט. הגיע זמנו של ביבי לפנות את הכיסא. באף מדינה נאורה בעולם אין מנהיג ששולט כל כך הרבה שנים ברצף. שלטון ממושך דינו להפוך למושחת ומשחית! חייבים שינוי, לטובת המדינה ואזרחיה!
  02.03.21 13:06
 • אורח

רשת חוויות מצדיעה לנשים פורצות דרך, ופותחת את ההרשמה לסדנאות יצירה מקוונות משותפות להורים וילדים, בעקבות סיפוריהן מעוררי ההשראה של פרידה קאלו, ג'יין גודול ורוזה פארקס; לפרטים והרשמה: 08-9457916

ההרצאות יתקיימו החל בימים ראשון עד שלישי 7-9.3 בעלות של 20 ש"ח להורה וילד/ה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
קרדיט איור: דניאל ווליך


נפתחה ההרשמה לסדנאות משותפות להורים וילדים בעקבות נשים פורצות דרך. רשת חוויות מצדיעה לנשים פורצות דרך, לרגל יום האישה הבינלאומי ופותחת את ההרשמה לסדנאות יצירה מקוונות משותפות להורים וילדים, בעקבות סיפוריהן מעוררי ההשראה של פרידה קאלו, ג'יין גודול ורוזה פארקס.

להלן תוכנית האירועים:

יום ראשון 7.3.2020 בין השעות 17.00-18.00

סדנה בהשראת "פרידה קאלו" - האמנית המקסיקנית

לגילאי ג'-ו'

בסדנה זו נפגוש את האמנית המקסיקנית פרידה קאלו, נצפה בדמותה בהצגה וכן ניצור בהשראתה זר פרחים בצבעי מים .

משך הסדנה - שעה

מנחה - גליה שטרן בלו - אמנית רב תחומית


יום שני 8.3.2021 בין השעות 17.00-18.00

סדנה בהשראת "ג'יין גודול" - חוקרת השימפנזים

לגילאי א'-ב'

בסדנה זו נכיר את ג'יין הילדה שמאז ילדותה באנגליה התעניינה בבע"ח.

גיבוריה היו ד"ר דוליטל, טרזן ומוגלי. בעקבות סקרנותה, נסעה לטיול לקניה שם ניהלה את מחקריה הארוכים והמקיפים על השימפנזים.

בסדנה נצפה בסרטון באמנות תיאטרון הנייר ונכין בובת קוף מיוחדת .

משך הסדנה - עד שעה

מנחה - נעמה חפץ - בובנאית, אמנית ומנחת סדנאות


יום שלישי 9.3.2021 בין השעות 17.00-18.00

מפגש בהשראת " רוזה פארקס"

לגילאי ד'-ז'

במפגש נפגוש את דמותה של פעילת זכויות האדם, רוזה פארקס וכן נצפה בהצגה אודותיה . לאחר מכן נקיים דיון על התנועה לזכויות האזרח, על מחאות נוספות שהתרחשו ועל מנהיגי המחאות ועוד .

משך המפגש - שעה

הנחייה - עדי דהן - יוצרת ההצגה " רוזה פארקס ", שחקנית ומורה לתיאטרון.


דמי השתתפות: 20 ₪ להורה וילד/ה

יש לבצע הרשמה מראש

מספר המקומות מוגבל.

לתשלום והרשמה: 08-9457916, או במייל: sifriyam@havayot.org.il
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל רחובתי יודע כל רחובותית יודעת כי שולם חסר
  הגב 02.03.21 09:33
 • אורח

כעת זה רשמי! ביום ראשון 7/3 חוזרים ללימודים גם תלמידי כיתות ז' - י', המסעדות , בתי המלון, גני אירועים ייפתחו חלקן במגבלות תו ירוק וחלקן במגבלות תו סגול. הפירוט להקלות והמגבלות בכתבה

ההקלות אושרו בקבינט הקורונה ויכנסו לתוקף לאחר הצבעת הממשלה

אבי בר | | תגובות: 20להלן הודעת משרד ראש הממשלה ומשרד הבריאות


ראש הממשלה בנימין נתניהו כינס היום את הממשלה כדי להמשיך ולדון בתכנית היציאה מהסגר ובמתווה התו הירוק.


הממשלה אישרה עקרונית את קיום הפעימה השלישית בתכנית היציאה של משרד הבריאות כמתוכנן החל מיום ראשון, ה-7.3.21.


חינוך: בנוסף לקיים כיום, יתאפשרו לימודים בכיתות ז'-י' בערים ירוקות וצהובות, וכן בערים כתומות בהן 70% מחוסנים ותכנית מגן חינוך.


ללא תו ירוק: בנוסף לקיים כיום, תתאפשר ישיבה בחוץ בבתי קפה ומסעדות בהתאם לכללי התו הסגול.


באמצעות תו ירוק: בנוסף לקיים כיום, תתאפשר ישיבה גם בפנים וגם בחוץ בבתי קפה ומסעדות, פעילות מלאה של בתי המלון, גני אירועים, אטרקציות וכנסים.


מגבלת התקהלות: 20 בפנים ו-50 בחוץ (מלבד בערים אדומות שבהן תישאר המגבלה של 10:20).


*התקנות יובאו לאישור הממשלה בהתאם עם סיום העבודה עליהן.
התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעיניין מה יהיה בעוד 3 שבועות שוב סגר?! אף אחד לא מקשיב לאנשי מקצוע?!
  הגב 01.03.21 21:46
 • אורח
  ההתנהלות של פרנסי רחובות אם זה העירייה או המשטרה במשבר הקורונה גובלת בפשע חייב וועדת חקירה
  01.03.21 22:57
 • אורח
  רחובות עם ניהול נכון של אנשים טובים אכפתים ישרים והגונים כמו רון חולדאי לדוגמא שהפך את תא לפאריס של ישראל הייתה יכולה להיות הפנינה של מדינת ישראל כמה חבל!!!
  02.03.21 02:56
 • אורח
  חולדה שאכל כלב
  02.03.21 09:37
 • אורח
  לדעתי לא יהיה סגר או שבבחירו נתניהו יזכה ואז ירצה להראות שהוא סייםמאת הקורונה לכאורה או שהוא יפסיד ו או לא יצליח להרכיב ממשלה גם לא יהיה סגא כי אז כבר לא אכפת לו בכל מקרה יפקיר אותנו לגמרי
  הגב 01.03.21 22:11
 • אורח
  כמו שאומרים אחרי בחירות למי איכפת? אנחנו נסבול. ונשב בסגר פעם רביעית
  הגב 01.03.21 22:36
 • אורח
  נתניהו 🌺בבקשה🌺 עשה הכל לטובת הציבור הישראלי.🌺 זה שיש הפקרות❌ של ח"כ מהשמאל ❌ומיליונרים ❌שרוצים שיפתח ומיללים ומפגינים שיתביישו ❌ובגלל ההפקרות שלהם הקורונה תהיה בעיה ותישאר
  הגב 01.03.21 22:44
 • אורח
  אנחנו כאזרחים צריכים להשמע להנחיות ללכת רק עם מסכות. ולא לצפצף עליהם ולהסתובב בלי מסכות ושחולי קורונה לא יסתובבו ברחובות..
  הגב 02.03.21 07:22
 • אורח
  שולם יבוא לבן צבי לעזור במשמרות בטיחות ?
  הגב 02.03.21 11:06
 • אורח
  ממש החלטה מטופשת של להיות נחמד ליפני בחירות על חשבון הבריאות של כולנו רמת ההדבקה רק עולה ותמשיך לעלות בהחלטה כזו אבל מזה משנה אחלה שיטה לדילול אוכלוסין
  הגב 02.03.21 11:10
 • אורח
  המצב מפחיד מאוד. אני מודאגת לשליחת ילדים לבית ספר. מספיק תעשו סגר רביעי כללי לכולם ותסיימו שנת לימודים עד שכולם ייקחו מנה שנייה. אתם מזלזלים בנו
  הגב 02.03.21 11:49
 • אורח
  חולים בקורונה מסתובבים בלי מסכות. צריך אכיפות עם קנסים גבוהים. אני צפחדת לצאת מהבית.
  הגב 02.03.21 11:50
 • אורח
  חסר לנו עוד מאומתים ומונשמים. סגר רביעי כללי כמו בחוץ לארץ עד שכולם מתחסנים. מה זה
  הגב 02.03.21 11:51
 • אורח
  אף אחד לא רוצה להתחסן
  03.03.21 10:09
 • אורח
  גם אני מסכים אתכם. סגר רביעי לכולם. אנחנו במצב חירום , בחופשת הקיץ ייפתחו חנויות ומסעדות כעת המצב נורא מפחיד. וגם תסגרו מערכת חינוך והתלמידים ישלימו חומר לימודי בחופשת קיץ.
  הגב 02.03.21 11:54
 • אורח
  ומי ילמד אותם. המורים לא מוכנים
  03.03.21 10:10
 • אורח
  מה עם החינוך המיוחד?? לא הגיוני שהכול נפתח וחינוך מיוחד לא חוזרים לשיגרה מלאה....זה חשוב להם מסגרת וטיפולים!
  הגב 02.03.21 13:27
 • אורח
  מה עם החינוך המיוחד!??!
  הגב 02.03.21 13:28
 • אורח
  לא הבנתי כמה פעמים בשנה ניצחון?
  הגב 02.03.21 15:12
 • אורח
  ניתחסן
  02.03.21 15:12
 • אורח

מתנדבי של"מ של רשת חוויות ברחובות הצטרפו לפרוייקט הארצי לתיעוד סיפור חייהם של בוגרי המעברות בישראל; המתנדבים מבקשים את עזרת התושבים לסייע באיתור אנשים נוספים ששהו במעברות על מנת להנציח את סיפורם; לפרטים: אילן טאוב 053-2262481

אילן טאוב: "לצערנו מספר "בוגרי המעברות" (המספרים) הולך ופוחת ויש חשיבות באיתורם המהיר ותיעוד סיפורם. אם הנכם מכירים "בוגרי מעברות" או יש ביכולתכם לאתרם, אנא, הפנו אותם אלי".

מערכת האתר | | תגובות: 7


מתנדבי של"מ של רשת חוויות מבקשים לאתר את "בוגרי המעברות" ולהנציח את סיפור חייהם. במסגרת תוכנית לתיעוד סיפוריהם של המעברות ואנשיהם, נפגשים מתנדבי של"מ עם בוגרי המעברות אלא שכעת הם מבקשים את עזרת הציבור באיתורם.

מתנדבי של"מ חוויות רחובות הצטרפו לפני כחצי שנה לתכנית - Terasa "מתעדים", בשיתוף העמותה למורשת המעברות וכיום הם מונים כ-25 מראיינים ומרואיינים, אשר מנציחים את סיפורי התקופה. אלא שקבוצת המתנדבים הרחובותיים, בריכוזה של דרורה קרפיק, רכזת של"מ מבקשת כעת לאתר מרואיינים נוספים. "אחד מחברי הקבוצה המראיינים, אילן טאוב, מתנדב מסור נמרץ ויצירתי, העלה את החשש כי מספר 'בוגרי המעברות' הולך ופוחת, ויש חשיבות רבה באיתורם המהיר ובתיעוד זיכרונותיהם מתקופת שהייתם במעברות", היא אומרת.

טאוב מציין כי חזון הפרוייקט הינו להנציח את הסיפור המופלא של המעברות ואנשיהן, העולים וקולטיהם: "הפגישות ריגשו אותי והתחלתי להבין את אשר עבר על 'גיבורי המעברות' ואת החשיבות ההיסטורית לתיעוד הסיפור שלהם למען הדורות הבאים". עוד הוא מספר כי: "במפגש זום של המתעדים הסתבר שיו"ר העמותה למורשת המעברות, בני אשר ואנכי, הכרנו בעבר לפני 40 שנה. התברר שהייתה לנו מורה משותפת בילדותנו. את בני היא לימדה במעברת כורדאני ואותי בבית ספר אחדות בקריית מוצקין. נסענו אליה ותעדנו את זיכרונותיה ומאז המפגש אנחנו שומרים על קשר עמה". בהמשך נסעו השניים לראיין את גיבור ילדותו של טאוב: "אחד מגיבורי ילדותי היה הכדורסלן אברהם חמו, שכיכב בנבחרת ישראל לכדורסל, היה מאמנה ושימש שנים רבות כקצין בכיר במשטרה. אברהם חמו עלה עם משפחתו לארץ בסוף שנות הארבעים ממצרים למחנה עולים (טרום מעברה) בפרדס חנה ובגיל 15 החל לפרנס את משפחתו מרובת הנפשות. כשרונו בכדורסל סייע לו לפרוץ את דרכו ולהגיע להישגים בישראל. נפגשנו אתו בביתו לתיעוד סיפור חייו המרגש והמרתק".

"לצערנו מספר "בוגרי המעברות" (המספרים) הולך ופוחת ויש חשיבות באיתורם המהיר ותיעוד סיפורם. אם הנכם מכירים "בוגרי מעברות" או יש ביכולתכם לאתרם, אנא, הפנו אותם אלי".

לפניות: אילן טאוב 053-2262481 , דרך האתר ilab.taub@gmail.com או במייל https://maabarot-story.org/

התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יחסי ציבור של הליכוד והחרדים מכספי הציבור שלנו התחילה מי יודע איפה ובכמה זה ייגמר?
  הגב 01.03.21 21:36
 • אורח
  אתה חולה נפש
  02.03.21 06:00
 • אורח
  השמאל והערבים סכנה למדינת היהודים
  02.03.21 09:38
 • אורח
  המעברות היו "רשת בטחון". אף אחד לא חייב את שוכני המעברות לגור שם. תמיד יכלו לעשות מה שנכפה על העולים שהיגעו לפניהם, לדאוג לעצמם.
  הגב 01.03.21 22:24
 • אורח
  אינני רואה צורך לתעד את בוגרי "אכלו לי שתו לי". התעוד רק יתן גושפנקא למניעים שלילים ופריקת עול.
  01.03.21 22:27
 • אורח
  גם במשבר הקורונה ניתן לראות התנהגטת דומה. 'אנחנו נבלה והממשלה אשמה בתחלואה".
  01.03.21 22:29
 • אורח
  ראו סלאח שבתי לפני שמקטרגים
  02.03.21 06:01
 • אורח

בטקס חגיגי הצטרפו 20 בני נוער ברחובות לפעילות סיירת חסד ייחודית המופעלת על ידי רשת חוויות

"תוכנית סח"י פועלת במרכז קהילתי חוויות גבירול מזה שש שנים וסוחפת אליה בני נוער רבים לפעילות חברתית ולנתינה", אומר אמיתי כהן, יו"ר רשת חוויות, "במסגרת הפעילות מתבצעת חלוקת מזון לתושבים בצורה אנונימית, כאשר הנוער עצמו זוכה לקבל תחושת משמעות האישית דרך הנתינה".

מערכת האתר | | תגובות: 6


לאחרונה התקיים טקס קבלה לבני ובנות נוער משכונות גבירול וההולנדית, אשר הצטרפו לסיירת סח"י (סיירת חסד יחודית), הפועלת על ידי רשת חוויות רחובות, בשיתוף עמותת נכח שנוסדה בשנת 2007 ע"י עודד וייס, איש חינוך מעל 20 שנה המשמש כיום כנשיא העמותה.

"תוכנית סח"י פועלת במרכז קהילתי חוויות גבירול מזה שש שנים וסוחפת אליה בני נוער רבים לפעילות חברתית ולנתינה", אומר אמיתי כהן, יו"ר רשת חוויות, "במסגרת הפעילות מתבצעת חלוקת מזון לתושבים בצורה אנונימית, כאשר הנוער עצמו זוכה לקבל תחושת משמעות האישית דרך הנתינה".


במסגרת הטקס התקבלו לתוכנית כ- 20 בני ובנות נוער חדשים, אשר חתמו על האמנה של הסיירת, קיבלו את חולצת הסיירת והסיכה, שנותנת להם את האמונה והרצון לעשיית הטוב.

במסגרת התוכנית, נפגשים בני הנוער לפעילות חברתית פעמיים בשבוע, כאשר את המפגשים מנהלות רכזות שלוחת סח"י רחובות, אוריאן מרחום וטליה יוסף, באמצעות שיח חברתי ואישי עם הנוער, במטרה להעצים ולפתח את תחושת המסוגלות העצמית. שיא הפעילות השבועית הינה יציאתם של בני הנוער לאיסוף מזון ברשתות המזון וחלוקת המזון ברחבי השכונה בשעות הקטנות של הלילה. כך, מידי שבוע מתבצעת חלוקה לכ-25 משפחות, כאשר בני הנוער משאירים את סלי המזון בפתח הבית באופן של מתן בסתר. לאחר החלוקה, מתבצע מעגל שיח, שבו הנוער משתף בתחושות את כלל הקבוצה הפעילה בסיירת, שיח שמוביל להעצמה ופתיחות - והכל דרך ערך הנתינה.

ברשת חוויות ביקשו להודות לעודד וייס ואברהם חיון מעמותת סח"י, על שיתוף פעולה הדוק לאורך השנים.

עודד וייס, המכונה "הבאבאסח'י", נכח בטקס, ואמר כי:

"מדובר בהרבה יותר מפעילות נתינה, זו תקווה שאפשר גם אחרת, אוריאן וטליה בוגרות הארגון מובילות מידי שבוע עשרות רבות של בני נוער, אשר דואגים למשפחות נזקקות לשפע של מזון ולקשישים, שלא ירגישו בודדים, שיהיה להם חורף חם. הפעילות אף התעצמה בתקופת הקורונה. אשרי העיר שאלה הם ילדיה".


אלרואי אסרף, מנכ"ל רשת חוויות

ציין כי מדובר באחד הפרויקטים החינוכיים והחברתיים המשמעותיים ביותר הפועלים במרכזים הקהילתיים: "לסיירת סח"י יש משמעות אמיתית בהקניית ערכים של נתניה לזולת ובחיזוק הערך העצמי של הנוער, שהרי אותם נערים ונערות לוקחים אחריות ויודעים שהמזון שהם מספקים מונע מאדם אחר להישאר רעב. בנוסף, הנוער מתאגד סביב רכזים שיודעים לגעת להם ללב ולאחד אותם. גם מאמינים בהם וגם יש ערך למה שהם עושים ואז השמיים הם הגבול".


מנהל חוויות גבירול, איתמר הרשקו:

"גם לאחר שנים של פעילות אני נפעם לנוכח ההצלחה האדירה שהתוכנית מביאה איתה. אני רואה את הביקוש הגדול של בני הנוער להצטרף לסיירת ואת ההשפעה החיובית שמתחוללת בכל נער ונערה שלוקחים חלק בתוכנית. מדובר בתוכנית שמשנה מציאות בקהילה, וזה נותן לנו את המוטיבציה להמשיך ולעשות רק טוב".

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הליכוד והחרדים סכנה למדינת ישראל
  הגב 01.03.21 18:05
 • אורח
  עובדי ציבור בכירים כמו בעיריות,וועדים חזקים,הסתדרות מקורבים לשלטון עדיין מקבלים משכורות עתק מכספי ציבור לא אכפת להם מאף אחד בושה
  הגב 01.03.21 18:45
 • אורח
  הגיע הזמן לשים סוף לפנסיות התקציביות. תקציב עיריית רחובות עומד על 1.1 מיליארד ₪. כמה מתוכו הולך לפנסיות התקציביות?
  הגב 01.03.21 19:04
 • אורח
  זה לא הבעיה אנשים פשוטים שעבדו 50 שנה במקום,הבעיה זה הבכירים שמרוויחים 40 אלף והפועלים בקושי 4 אלף משכורת בחודש ,שחיתות במקומות האלה אכיפה בררנית,פוליטיקה שגוברת על מקצוענות ויושרה ועוד... זה הבעיה
  01.03.21 20:55
 • אורח
  כל הכבוד לאמיתי כהן ראש העיר הבא
  הגב 01.03.21 23:38
 • אורח
  כל תושב כל תושבת העיר רחובות מודעים לכך ששולם חסר
  הגב 02.03.21 09:34
 • אורח

בשורה להורים! במהלך חופשת פסח התלמידים ימשיכו ילמדו 4 ימים במסגרת "בתי הספר של החגים" בעלות של 20 ש"ח ליום.

במזכרת בתיה התשלום יהיה 30 ש"ח ליום

אבי בר | | תגובות: 27


בשורה נוספת לתלמידים והוריהם: שרי החינוך, האוצר ויו״ר השלטון המקומי סיכמו על הפעלת ״בתי הספר של החגים" גם במהלך 4 ימים בחופשת הפסח


ילדי הגנים ותלמידי כיתות א-ב ייהנו מרצף חינוכי, רגשי וחברתי וכן ממסגרת איכותית, מבוקרת ומפוקחת. הם יקבלו בה תכני לימוד עשירים, ומגוון רחב של פעילויות חווייתיות. התשתית הארגונית בגנים ובכיתות א-ב תהיה מסגרת צהרוני ניצנים, תוך מתן אפשרות להוספת ילדים עד למספר המירבי המאושר על ידי משרד הבריאות. בגני הילדים, בגלל הצורך הייחודי ואפשרויות התפעולית, תתאפשר במקביל פתיחה של מסגרות חדשות שלא על בסיס ניצנים, בהתאם לצורך וההיתכנות ברמה היישובית.


התוכנית תקל על נטל תשלומי ההורים, תוביל לחסכון של מאות שקלים להורה לילד, תוביל לצמצום פערים ותיתן מענה ראוי להורים עובדים, בתקופת משבר הקורונה.


השתתפות ההורים ליום פעילות:

• באשכולות למ"ס 1 עד 4: ללא תשלום

• באשכולות למ"ס 5 עד 7: 20 שקלים ליום - ראשון לציון, רחובות, בת ים, חולון, גדרה, קרית עקרון

• באשכולות למ"ס 8 עד 10: 30 שקלים ליום - מזכרת בתיה


שעות הפעילות:

• בבתי הספר: 13:00-8:00

• בגני הילדים: 13:00-7:30

התפרסמו 27 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פוליטיקאים לא נכונים פוגשים שוטרים לא נכונים ויש כאוס אבטלה ופשיעה ברחובות.
  הגב 01.03.21 16:11
 • אורח
  לא נמאס לך לכתוב את זה בכל כתבה?!
  02.03.21 09:30
 • אורח
  מזכרת בתיה יותר עשירים לכן צריכים לשלם יותר
  הגב 01.03.21 16:25
 • אורח
  מה הבשורה? יש עוד 4 ימים להתפטר מהילדים
  הגב 01.03.21 16:34
 • אורח
  איזה מרמור יש לגננות , סיעות ומורות. פשוט בושה לצוות חינוכי. כל פעם הוכך מחדש שזה ציבור הכי אנוכי שיש בארץ
  01.03.21 22:41
 • אורח
  תפסיקו כבר לעשות צחוק ובדיחה מאיתנו ומהילדים שלנו...אני יכולה לספר לכם מה בדיוק עושים עם הילדים בביס של החגים זה בדיוק להורים שרוצים להתפטר מהילדים שלהם.
  הגב 01.03.21 16:46
 • אורח
  צודק בגלל זה גם היה הלחץ הפראי של אמאות בבת ים להחזיר את הגנים ברביעי ובגלל היום הזה שילמו בנתיים ב 13 גנים בבידוד
  01.03.21 16:56
 • אורח
  זה לא חובה. מה לא ברור. זה רק להורים שעובדים ועושים משהו בחיים. חוץ מלשבת בבית להשתעמם.........
  01.03.21 22:43
 • אורח
  בשביל מה אתם מביאים ילדים לעולם אם כל הזמן רק מחפשים שמישהו אחר יהיה איתם?
  הגב 01.03.21 17:12
 • אורח
  מה אם יש לך ילד אתה חייב כל היום לשבת איתו בבית ולא להיות יעיל? יש אמהות שעושות קריירה ולא רק יושבות בבית מחליפות טיטולים, מבשלות ומנקות הן עושות משהו משפיע בחיים. במאה 21 אפשר גם לגדל ילדים וגם לעשות קריירה!!!!
  01.03.21 22:46
 • אורח
  בייבי סיתר
  הגב 01.03.21 17:18
 • אורח
  ומה רע בזה. מותר לאמהות גם לעדות קריירה בנוסף לגדל ילדים. ובשביל זה מדינה צריכה גם לתת ביבי סיטר . אנחנו משלמים הרבה מסים ומגיע לנו שירות הזה....
  01.03.21 22:48
 • אורח
  על איזה תאריכים מדובר?? גם ככה היה אמורה להיות קייטנה.
  הגב 01.03.21 17:20
 • אורח
  בדיוק. סתם עובדים עלינו.
  01.03.21 22:48
 • אורח
  חפשו מי ינענע אותם לא מספיק כל הסרט עם הקורונה וכל הסגר עוד מחפשים איך לקחת כסף עלק מדינה זה מה שנקרא אחד עוזר לשני לאכול את השלישי שיזדיינו שקל לא יראו בעזרת השם שכל ההורים יעשו יד אחת
  הגב 01.03.21 17:28
 • אורח
  הודעה זה נמחקה
  הגב 01.03.21 17:36
 • אורח
  תתביישו לכם, אתם או מורים, או מהממורמרים ללא ילדים‼️מי רוצה לה פתר מילדיו? אתם שלא רוצים ללמד, שנה בבית, לא די לילדנו, שחבו את כל תסביככם, אתם המדביקים, בתי ספר נסגרו, פה קורונה, פה סגר ועוד, אנו ההורים היינו איתם על כל יום רוצים כסף, אין כבר ממה לסחוט, נסחטנו עד תום. התהפכתם או מה, תפסיקו להתנפל על ההורים, תרגיעו וקחו כדורי מירמורון. דיי, הפקרות, הילדים ישלמו את המחיר, איך יתגייסו בשבילכם??!
  הגב 01.03.21 18:21
 • אורח
  תלמידי ד-י לא למדו כל השנה מלבד ימים בודדים, הם אלה שצריכים תגבורת לימודית ואף השערתם שנה נוספת כדי להשלים את הפערים הגדולים שצברו!!! חייב תוכנית ייחודית לגילאים האלה מאידך תלמידי א-ג ביחס אליהם היו ולמדו יותר בבית הספר. התלמידים נפגעו לימודית, רגשית וחייבים למצוא פתרון ותוכנית לקדם אותם, לא בייבי סיור, יותר נכון למידה בקבוצות קטנות שמשלבת משחקי קופסה וחברה, להעלאת המוטיבציה.
  הגב 01.03.21 18:41
 • אורח
  איזה ילד בכיתה ז - י ילך לבית ספר בקיץ פשוט הזוי🤦‍♀️🤦‍♂️🤦‍♀️🤦‍♂️🤦‍♀️🤦‍♂️🤦‍♀️
  01.03.21 22:39
 • אורח
  הילדים גדולים למדו מצוין בזום
  01.03.21 22:39
 • אורח
  זאת חוצפה לבקש מהורים כסף. המורים עמלו קשה כדי ללמד את התלמידים בתקופת קורונה
  הגב 01.03.21 19:31
 • אורח
  מה קשור כסף? לעבודה של מורים.
  01.03.21 22:50
 • אורח
  המשך: מגיע להם חופשה אמיתית בקיץ. ממשלה תתאשתו על עצמכם עם ההברקות הלקויות. דיי, מספיק כבר
  הגב 01.03.21 19:33
 • אורח
  זה לא חובה. מתאים בעיקר לילדים קטנים שצריכים ביביסיטר
  01.03.21 22:51
 • אורח
  מדינת חלם ביבי הגנב רודה בעם, במקום לתגבר את החינוך ולתת לילדים את העזרה המתאימה הוא עושה בית ספר לעשירים להם יש כסף לתגבר את ילדים ולשלוח לפסיכולוגים והעם הדפוק שבוחר בו פעם ועוד פעם ישאר דפוק וחי מהיד לפה ימשיך לטפל בילדים שלו בעצמו ונראה מה יצא ואיזה נזקים ישארו לילדים לאחר הקורונה
  הגב 01.03.21 19:40
 • אורח
  כל פעם הוכח מחדש שאנשי חינוך זה סקטור הכי אנוכי שיש!!!!!!!💥💥💥
  הגב 01.03.21 22:52
 • אורח
  4 מתוך 21 יום חופש?הרי הם יוצאים לחופש ב15.3
  הגב 01.03.21 23:25
 • אורח

בית יד לבנים ברחובות מזמין את התושבים לתערוכת "הלחישה" של האמנים איגור אוזקין, ילנה אוסקוטסקי, מאשה אורלוביץ', לאה ברקוביץ יושע, יאנה גורליק ועוד; ההגעה בתיאום מראש בטלפון: 08-9453891

אוצרת התערוכה: אירה קרוחמל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


בית "יד לבנים" פותח את שעריו ומזמין את התושבים לבקר בתערוכה קבוצתית מיוחדת "הלחישה" בה לוקחים חלק האמנים: איגור אוזקין, ילנה אוסקוטסקי, מאשה אורלוביץ', לאה ברקוביץ יושע, יאנה גורליק, ילנה גנקין, עדנה דאלי, סבטה דורושב, אולגה ויישביין, אנה יסנין, אולגה ירושלמי, אנה לינדן, עינת מגל שמאלי, גלינה סאיטוב, יעל סונינו-לוי, עוזי עמרני, אנה רות פקטורוביץ, אורה קולמנובסקי, לדה קורסונסקי, אירה קרוחמל, ילנה שפלב.
אוצרת התערוכה: אירה קרוחמל
על התערוכה:
אדם מסוגל להתעלם מצלילים קבועים, אך האם הוא מסוגל לנסות ולהקשיב ללחישתו של אחר?
אותה זעקה הנשמעת מרחוק, אינה מושכת, אלא מרחיקה. מנגד, הלחישה מעוררת סקרנות, גורמת להאטה, להתקרבות, להקשבה, לתהייה לגבי חשיבות הנאמר בה. זהו סודה של הלחישה.

שימו לב! ביקור בתערוכה יתאפשר בתיאום מראש בלבד, ובכפוף להצגת התו הירוק.
בית יד-לבנים, רחוב הבנים 10 רחובות.
לפרטים נוספים, התקשרו: 08-9453891התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בתערוכה חייב להיות דיוקן של שולם
  הגב 02.03.21 09:35
 • אורח
  ואם הורה שכול רוצה להיכנס ליד לבנים ואין לו תו ירוק
  הגב 02.03.21 10:26
 • אורח

הבית החם ברחובות החל במבצע ההתרמה של מוצרי מזון לחג הפסח שיועברו למשפחות נזקקות; ניתן לפנות לאיתי גדקה, בטל' 0503706806 או להגיע בתיאום מראש לבית החם הנמצא ברחוב טשרניחובסקי

ניתן לתרום מוצרים כגון: מצות, שמן, יין, אורז, טונה, קופסאות שימורים, קפה, תה, סוכר, רסק עגבניות, משקאות קלים, עוגיות באריזות סגורות ועוד מוצרי מזון יבשים.

מערכת האתר | | תגובות: 3


הבית החם למען הקהילה פועל במשך כל ימות השנה במסגרת אגף שכונות, לטובת משפחות נזקקות בעיר ותושבים עריריים ונזקקים. במסגרת פעילותו, מספק ה"בית החם" סיוע לתושבי העיר שידם אינה משגת לרכוש מארזי מזון.

כבכל שנה, עובדי "הבית החם" אוספים מארזי מזון למשפחות, נזקקים וקשישים בעיר. בסוף החודש הקרוב נחגוג את חג הפסח ו"הבית החם" נערך לחלוקת מארזי מזון ומוצרים יבשים למען אנשים שידם אינם משגת. תושבות ותושבי העיר מוזמנים לתרום מוצרים כגון: מצות, שמן, יין, אורז, טונה, קופסאות שימורים, קפה, תה, סוכר, רסק עגבניות, משקאות קלים, עוגיות באריזות סגורות ועוד מוצרי מזון יבשים. מארזי המזון יגיעו למשפחות הנזקקות לפני החג ויאפשרו לבני המשפחה לחגוג את החג בכבוד ובשמחה.

לפרטים ותרומות יש לפנות לאיתי גדקה, מנהל הבית החם למען הקהילה בטל' 0503706806. לתרומת מוצרים ניתן להגיע בתיאום מראש לבית החם ברחוב טשרניחובסקי 47, רחובות.

ראש העיר רחמים מלול:


" ראש העיר רחמים מלול: "יש לנו את האפשרות לסייע למשפחות שידן אינה משגת ולעזור להן לחגוג את חג החירות בכבוד ובשמחה. אני קורא לתושבים להעניק תרומה צנועה שתהפוך את חג הפסח הזה לחג שמח בקרב משפחות ותושבים עריריים בעיר"

חבר המועצה שאול צגהון, מחזיק תיק השכונות:


"לקראת חג הפסח אנו פונים לתושבי ותושבות העיר לתרום למשפחות שידם אינה משגת, זה הזמן לפתוח את הלב ולעזור באמצעות תרומות מוצרי מזון לבית החם לקהילה".

רמי מדהלה, מנהל אגף השכונות בעיריית רחובות:


"בשנה האחרונה, עת משבר הקורונה זכינו לראות התגייסות מרשימה מצד תושבי ותושבות העיר למען האוכלוסיות החלשות. אני פונה לתושבי העיר - עזרו לנו לסייע לכמה שיותר משפחות נזקקות כדי שכולנו נחגוג את החג בכבוד".
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הבית החם תמיד מתעורר לפני בחירות ומחלק יחסי ציבור ומדליף לתקשורת משום מה
  הגב 01.03.21 15:05
 • אורח
  כדרכם של טובי המועמדים...
  01.03.21 20:25
 • אורח
  מה מלול וחבורתו נדחפו לפה?! מה הם קשורים ????? במקום לעודד לתרום שיעודדו את עובדי העירייה לתת ממשכורתם שהיא מכספי הציבור!
  01.03.21 20:27
 • אורח

מבצע קמחא דפסחא של איחוד הצלה רחובות יוצא לדרך כשהמטרה היא להגיע ל200 סלי מזון שיחולקו למשפחות מעוטות יכולת בחג הפסח; לינק לתרומות מצ"ב בכתבה

ניתן לתרום גם בטלפונים המצ"ב בכתבה וגם לתרום מוצרים מזון - נציגי איחוד הצלה יגיעו לקחת את המוצרים מבתיכם.

מערכת האתר | | תגובות: 5


פסח קרב ובא בצעדי ענק והנה הוא ממש מעבר לפינה. בעקבות נגיף הקורונה רבות המשפחות אשר איבדו את המפרנס בבית וגם להם לא יהיה כיצד לחגוג את חג הפסח.

עם תחילת הופעתו של נגיף הקורונה סמוך לפסח שנה שעברה, התקבלו פניות רבות בנושא תרומת מזון. מפעל התרומות למשפחות מעוטות יכולת התחיל בפסח שנה שעברה ומאז תפס תאוצה. כיום מחלקים מדיי שבוע ארגון נחמה לישראל (מייסדיה נמנים על מתנדבי איחוד הצלה רחובות) כ40 סלי מזון מדי שבוע בערך של 150 שח ובחגים ראש השנה ופסח כ200 חבילות מזון בערך של 500 שח למארז.


המטרה של איחוד הצלה סניף רחובות לאסוף משלוחים ל200 משפחות. עלות כל חבילה בסיסית היא 500 שח וכוללת בין היתר: עופות, בשר, דגים, יין לקידוש, ביצים, קמח מצה, שמן ועוד..

לצורך כך נפתח עמוד פייבוקס, העמוד מוסתר ואף אחד לא יכול מי תרם וכמה, אולם יכול לראות את הסכום הכללי שנאסף: https://payboxapp.page.link/mEs4DwMeQQHfw6xE9


ניתן לתרום בביט או בהעברה בנקאית או במזומן (ביצירת קשר במספרים מטה)

ניתן לקבל קבלה לפי סעיף 46

מעוניינים לתרום אך לא כסף?

הנכם מוזמנים לפנות לכל מתנדב של איחוד הצלה שיגיע לאסוף מפתח ביתכם את המוצר הנתרם.

ניתן גם לשלוח הודעת וואטסאפ ל:

אמיר צברי 052-7980990

חני וקנין 0507908538

בעלי עסקים/ חקלאים שמעוניינים לתרום יפנו לטלפונים הנ"ל.התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איחוד הצלה מקרבים את הגאולה
  הגב 01.03.21 15:27
 • אורח
  אין עליהם בעולם, ממבצע למבצע עם לב ענק של כל המתנדבים
  הגב 01.03.21 17:50
 • אורח
  יפה
  הגב 01.03.21 20:06
 • אורח
  לכו לעבוד!!!!! למה תרומות?????
  הגב 01.03.21 23:13
 • אורח
  כי יש אנשים שלא יכולים לעבוד וכן אנשים טובים דואגים להם
  02.03.21 09:33
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
24.02.21 08:09
יחידה להשכרה 0509099190
אורח
23.02.21 06:00
יחידת דיור יפיפייה 2 חדרים,מרווחת ביותר וגדולה!!מטבח חדש וענק חדר שינה גדול כולל מיטה! שירותים ומקלחת חדשים!! מיזוג בסלון ובחדר רק לבוא ולהיכנס. אלכס-0526577671
אורח
21.02.21 13:43
בטבריה להשכרה /מכירה דירה 4 חד' חדשה מקבלן מרוהטת ריהוט חדש .קומה 7 עם נוף מדהים לכנרת .פרטים - 0527952154
אורח
21.02.21 13:25
הךחטהינמענ
אורח
21.02.21 13:11
להשכרה דירה 3 חדרים .מרוהטת חלקי.מזגן .מקרר .מכונת כביסה .ארון .לתקופה ארוכה לפרטים - 0527952154
אורח
10.02.21 11:07
איכותיים ומדהימים ביבי
אורח
10.02.21 11:09
טעות בתגובה איכותיים ומדהימים שייך לעמוד אחר מ"ס 53
אורח
10.02.21 14:05
פיגור
אורח
06.02.21 15:02
מחפש בית פרטי בשיכון 039457359
אורח
09.01.21 22:25
דירה למכירה בראשון לציון.בשכונת רמב"ם.בבניין יקרתי עם 3מעליות כולל מעלית שבת.דירה 4.5 חדרים עם ממד.מרפסת שמש+2 חניות בטאבו+ מחסן 5 מטר. משופצת וריהוט חלקי ומוצרי חשמל במטבח. סורגים בחדרים+ רשתות ליתושים. פינוי גמיש. מחיר 2.190.000 טל: 0505191354


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
02.03.21 22:17
להשכרה קצרת מועד (גם לפסח) יחידת דיור 3 חדרים בכפר פינס . מושב דתי ,שקט. אוירה כפרית נעימה . 052-3795001
אורח
21.02.21 14:30
להשכרה דירה 3 חדרים בגדרה מרוהטת חלקי .מקרר.מכונת כביסה .מזגנים.ארון. פרטים נוספים -0527952154
אורח
17.02.21 22:02
מחפשת דירה לשכור 3 חדרים חדשה מקבלן 0543107454 תודה:)
אורח
28.12.20 11:45
עוזרים לבעלי חניות ברחוב הרצל להשכרה ללא דמי תיווך
אורח
21.12.20 08:20
מחפשת להשכרה ארוכת טווח דירה 4-5 חדרים ברחובות בשד חן/נווה אלון והסביבה הגיאוגרפית. חייבת מעלית וחניה קבועה. נא להתקשר הילה: 0544971875
אורח
25.12.20 09:19
יש לי בשבילך דירה דה-לוקס בשבילך העמלה שלי 5.000 ש"ח חניה כפולה ,מעלית קומה 3 מתוך 5 משופצת אדריכלית ברחוב המבוקש ביותר
אורח
31.12.20 09:31
כולל מע''מ? או אפשר בשחור?
אורח
29.11.20 06:58
מחפשת דירת 3.5-4 חדרים כחדשה משופצת במחיר סביר
אורח
09.12.20 20:44
בדיוק קבלתי בלעדיות על דירה כזו בשכונה ד בבאר שבע יכול לעניין אותך? כיצד ניתן ליצור איתך קשר?
אורח
21.02.21 14:42
יש לי בשבילך פרטים נוספים -0527952154
אורח
03.11.20 11:58
מחפשת בית קרקע 5 חדרים להשכרה בראשון לציון שיכון המזרח אפשרי גם בית חדש פנטהאוז 5 חדרים
אורח
26.11.20 09:43
כל הכבוד למחפשת אך את הטלפון שלך איך מוצאים? אולי בדפי זהב?
אורח
25.10.20 15:13
להשכרה, דירה ברח' נורדאו במרכז השקט(צפונית ליעקב) 3 חדרים 80 מ"ר + מחסן בקומת קרקע, קומה 3 (מתוך 4) + מזגן בכל חדר, ארון בגדים, סורגים.... טל' 052-6064987
אורח
08.12.20 20:52
זה יכול לעניין אותי באם תסכים לחתימת חוזה חודשיים חינם עקב המצב הכלכלי ובנוסף מחיר שכירות של דירת 2 חדרים גם זאת עקב המצב המחפיר החוזה לפחות ל3 שנים והמחיר ישאר כפי שהוא לכל משך שלושת השנים. אם זה מתאים אפשר להתקדם ולערוך את החוזה אצל עורך דין מטעמי התשלום לעורך דין יהיה חצי על חשבוני
אורח
08.02.21 23:47
הדירה כבר לא רלוונטית, הושכרה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
22.11.20 00:53
VOLVO S70 1999 במחיר 5500 ש"ח מונעת בבנזין ובגפ"ם -חסכונית עלות נסיעה הלוך-חזור לתל אביב רק 20 ש"ח מעולה לחיילים ולאברכים אסף 0522450484 - לתשומת לב: החוק מחייב לפני העברת בעלות חובה יש לשלם אגרת רישוי וביטוח חובה
אורח
22.12.20 09:44
אוטו של תימני במחיר מופקע
אורח
31.12.20 09:30
כתוב הלוך חזור לתל אביב. 1: אם אני רוצה שוב לתל אביב, האם האוטו ייסע? 2: לירושלים צריך גרר או טיולון?
אורח
23.10.20 13:39
טסלה שיגיע כבר פה לכאן
אורח
22.08.20 23:28
לדעתי רכב משנת 2000 צריך לעלות 20000
אורח
20.09.20 20:22
איפה אתה חי תגיד לי
אורח
15.10.20 22:15
בלפלנד
אורח
15.10.20 22:16
בלה לה לנד
אורח
17.10.20 13:13
שנת 2000 ב1000 שח זה המחיר
אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.
אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164
אורח
24.04.20 11:46
למכירה סוזוקי 2018 מחיר אטרקטיבי
אורח
31.08.20 20:58
אפשר יותר פרטים?איזה סוזוקי?כמה קילומטרים?איזה יד? 0524668037
אורח
21.02.21 05:49
פרטים על בסוזקי שנת דגם קמ
אורח
24.04.20 11:45
שבת שלום ומבורך


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
03.01.21 22:09
תקראו...
אורח
27.01.21 15:11
רק עכשיו רואה.. אחד החמודים!!!
אורח
03.01.21 22:08
שלום
אורח
16.12.20 12:09
דרוש/ה מטפל/ת לקשיש עיוור מרחובות הזקוק להשגחה לפרטים נוספים: 0524885950
אורח
24.11.20 09:46
דרוש שכל גדול לתומר
אורח
16.11.20 21:36
מנקה לבית
אורח
12.11.20 13:49
שלום וברכה סופר סת"ם מוסמך עם תעודה כותב כל סוגי הסת"ם אשמח לעזור 0559236307 אנא הזהרו מזיופים
אורח
17.10.20 18:17
דרושים מחלקי/ות דפים בכל גיל 054-9068789
אורח
06.09.20 12:22
שלום להורים יקרים! שמי סימה, שפת אם אנגלית ואני מנוסה בלתת שיעורים פרטיים באנגלית לילדים עד כיתות ו'. יש לי ניסיון רב בתחום ושומרת על ההנחיות לגבי הקורונה. אפשר ללמוד ולהצליח!!! המעוניינים נא לפנות לטל : 050-2983295 יום נפלא לנו🌿🌹🌿
אורח
14.09.20 20:51
סימה או סימונה? דו יו ספיק אינגליש?
אורח
26.09.20 09:18
לידיעת האזרח: סימה בעברית פירושו מטמון ,משהו יקר שמחביאים והוא סמוי
אורח
26.09.20 16:50
אלון
הצג תגובות נוספות


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל