הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

המשפחה הלוחמת של רחובות! 

האבא, הבת והבן למשפחת נשיא משרתים יחד ביחידת החילוץ של פיקוד העורף

מבקר העירייה וועדת הביקורת אישרה כי אין דופי בהתנהלות מתן דיל ואין ניגוד עניינים בהתקשרות בין העירייה לנגריית חמו של מתן דיל... ההתקשרות בין הנגרייה לעירייה החלה כאשר מתן דיל היה חייל בסדיר

דרושים/דרושות!  

לאגף החינוך של עיריית רחובות עובדי/ות ניקיון לבתי הספר ברחבי העיר

בחירות 2019! ראשי מפלגת העבודה עמיר פרץ אורלי לוי אבקסיס ואיציק שמולי מגיעים מחר רביעי לכנס ברחובות

הכנס באולמי רוז בפארק המדע (בסמוך למלון לאונרדו)

אבי בר | | תגובות: 10בשבוע הבא יום שלישי 17/9 יתקיימו הבחירות לכנסת ובכירי המפלגות מגיעים לשטח לפגוש את קהל הבוחרים.

מחר רביעי 11/9 בשעה 19/:30 יגיעו ראשי מפלגת העבודה עמיר פרץ, אורלי לוי אבקסיס ואיציק שמולי לכנס ברחובות אשר ייערך באולמי רוז הנמצאים במתחם תחנת הרכבת (צמוד למלון לאונרדו).

הציבור מוזמןהתפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין מפלגת עבודה ברחובות בימים הטובים היו כ 5000 מתפקדים היום יש בקושי 700 ולכן לשפר את העבודה לאחור והכל מחדש אבל רק צעירים וללכת בעיקר לשכונות בהצלחה
  הגב 11.09.19 04:53
 • אורח
  הלוואי. פרץ אורלי ואיציק שמולי ב ה צ ל ח ה ! ! ! הביאו תקווה לאזרחים שאת ביבי הם משעממים...
  11.09.19 10:38
 • אורח
  העם רוצה להחליף את ביבי ולא משנה מי אבל רק רוב ואחדות יכולים לנצח ופיצול לא
  הגב 11.09.19 07:13
 • אורח
  מסכים עם כל מילה . כמה מרורים אפשר עוד לאכול מביבי עד שנתעורר ?
  11.09.19 10:34
 • אורח
  לא תצליחו
  הגב 11.09.19 08:57
 • אורח
  אין להם מצע רק להחליף את ביבי זה לא מספיק
  הגב 11.09.19 08:59
 • אורח
  נכון. גם לא ברור למה פרץ בלי שפם.
  11.09.19 13:58
 • אורח
  קומוניסטים אווילים.
  הגב 11.09.19 12:56
 • אורח
  פרץ יכול רק עם לעובד או הסתדרות הישנה וגם זה לא הם עברו לליכוד בגלל שמפלגת העבודה קרסה עם רמון בזמנו להיות מנהל על הסתדרות וזו התוצאה כישלון אחד גדול יום טוב
  הגב 11.09.19 14:50
 • אורח
  אוליי אנשי כיפת ברזל החברתי יצילו אותנו מהמצב הכלכלי הקשה.הם באים עם הרבה מאוד קבלות של עשיה מקווים שיקבלו ח"י 18 מנדטים.וכך גם אנחנו נוכל לחיות בהלחה לכם .אתם ענקים
  הגב 11.09.19 15:39

המשפחה הלוחמת של רחובות! האבא, הבת והבן למשפחת נשיא משרתים יחד ביחידת החילוץ של פיקוד העורף

סמלת גל נשיא משרתת כלוחמת בחטיבת החילוץ וההצלה בפיקוד העורף ואביה ניסים ואחיה אורן משרתים כמחלצים ביחידת החילוץ הארצית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום: אתר צה"ל


הכירו את סמלת גל נשיא, לוחמת בחטיבת החילוץ וההצלה בפיקוד העורף, שאינה נפרדת מהתפקיד גם כשהיא מגיעה לבית. למשפחת נשיא יש בפיקוד העורף עוד 2 נציגים בנוסף לגל: אביה, ניסים ואחיה, אורן, אשר משרתים במילואים כמחלצים ביחידת החילוץ הארצית (היחצ"א).

גל בת ה20 מספרת כי בין הסיבות שהתגייסה לחטיבת החילוץ הם הסיפורים הרבים ששמעה מאביה על המשלחות בהן לקח חלק. לאחר גיוסה לחטיבה הבינה גל את חשיבות התפקיד ועם מה התמודד אביה בזמן שירותו.

אפשר היה לחשוב שבגלל שירותה הסדיר היא רואה את משפחתה רק בסופי שבוע אך לא כך הדבר. במסגרת תפקידה היא נתקלת ופוגשת את אביה לא מעט בין אם זה במשלחות אליהן הוא מצטרף או בהרצאות אותן הוא מעביר למפקדים שלה.

היא מוסיפה ומספרת כי בזמן שהמשפחה נפגשת סביב השולחן ישר עולים כל הסיפורים והחוויות אותן עברו שלושת בני המשפחה. למרות שהתפקיד רודף אחריה גם לבית היא מספרת כי היא שמחה שכך הדבר מאחר ויש בבית מי שמבין ויודע מה היא עוברת במהלך שירותה
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

תינוקת ננעלה ברכב ברחובות לעיני אימה וחולצה בשלום על ידי "מתנדבי ידידים"

צילום - דוברות ידידים

מערכת האתר | | תגובות: 7


הערב (רביעי) בשעה 17:38 התקבלה קריאה במוקד הטלפוני של ארגון ידידים אודות ילדה כבת שנתיים שננעלה ברכב בשגגה לעיני אימה, ברחוב הרצל ברחובות.

עזרא כדורי, כונן סניף רחובות, הגיע במהירות למקום ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותו חילץ את הילדה ללא פגע ומבלי לגרום כל נזק לרכב.


עזרא כדורי:

״סיימתי קריאה של פנצ'ר מטעם הארגון והייתי בדרכי לרכוש ציוד נוסף לשימוש במסגרת ההתנדבות כשקיבלתי את הקריאה. יצאתי לרכב הנעול במהירות על אף המרחק ועומסי התנועה. באמצעות הערכה פתחתי את דלת הרכב תוך פחות מדקה והשבתי את הילדה לאם הנרגשת.


החילוץ מצטרף למספר אירועים שסייעתי היום, בהם חילוץ לכודים ממעלית וסיוע למספר רכבים תקולים. זוהי תחושה מדהימה מאין כמותה לסיים ככה את היום!"התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ישר כוח על החילוץ אין עליכם אירגון ידידים
  הגב 20.11.19 19:27
 • אורח
  הדתיה שעובדת בעירייה ומטרידה אותי גם מתנדבת או שהיא סתם מפגרת ?
  הגב 20.11.19 20:37
 • אורח
  זונה של העירייה. יש להם כמה נרקומניות שמסתובבות כל היום עם הסרסור ומנסות לדוג פריירים שיעזרו להם לגדל את הילדים האוטיסטים שנולדו מפגרים בגלל שימוש בסמים לאלכוהול. ראיתי אותם בלילה נובעים במכוניות לבנות של העירייה ומטרידות את התושבים. עיר של מטורללים.
  20.11.19 21:03
 • אורח
  מה זה ארגון ידידי? איך יוצרים איתו קשר?
  הגב 20.11.19 20:49
 • אורח
  הדתיה שעובדת בעירייה ומטרידה אותי גם מתנדבת או שהיא סתם מפגרת ?
  הגב 20.11.19 21:03
 • אורח
  חולה נפש
  20.11.19 21:39
 • אורח
  מלאכים
  20.11.19 21:39

לוח הדירות

לפרסום נכס - 055-970-7114

בחירות ברחובות! ביום שישי הקרוב 22.11 יצאו הורי ותלמידי ביה"ס הממ"ד החדש לבחירות לקביעת שמו החדש; השמות שהגיעו לגמר: אורות, בראשית, מעלה, אור

בית הספר הממ״ד החדש והצומח נפתח בעיר השנה, ובו 2 כיתות א׳, כיתה ב׳ וכיתה ג׳. השם הנבחר יוכרז ביום שישי הבא 28.11.19

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1

הממ"ד הדמוקרטי: בוחרים שם בהליך דמוקרטי אורות, בראשית, מעלה, אור חדש ושבט אחים- מי ייבחר?

בית הספר הממ״ד החדש והצומח נפתח בעיר השנה, ובו 2 כיתות א׳, כיתה ב׳ וכיתה ג׳.

מתחילת השנה ביה״ס עובר תהליכים של בניית קהילה, ועבודה על תוכניות לימוד ייחודיות. גולת הכותרת היא המסלול הדמוקרטי. עד כה טרם נקרא בית הספר בשם .

לקראת הבחירות האחרונות לכנסת , תלמידי בית הספר למדו על הליך הבחירות הדמוקרטיות, והוסבר להם שגם בבית הספר ייערך תהליך של בחירות- בחירת שם לבית הספר וכל אחד ואחת יוכלו להציע שם.

התלמידים עקבו בתקופת הבחירות לכנסת אחרי וועדת הבחירות, הליך הגשת הרשימות ועד להצבעה ולתוצאות, במטרה ללמוד ולעשות הליך דומה בבית הספר עם בחירת שם. הוקם תקנון לבחירות הכולל תאריכים ויעדים מדויקים, והוגשו כ-60 הצעות לוועדה בראשות ראש העיר, רחמים מלול אשר סיננה את ההצעות, ובחרה ב-5 שמות שיתמודדו בבחירות דמוקרטיות ביום שישי השבוע, בעוד יומיים.

התלמידים מכינים "תעודות זהות" וכל תלמיד והורה יוכלו להגיע ולהצביע כמובן רק עם ת.ז. זוהר בלום, מ״מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, אשר מלווה את בית הספר מרעיון הקמתו, יכריז על פתיחת הקלפיות. גם עובדי אגף החינוך בעירייה, וחברי מועצת העיר הוזמנו להשתתף במהלך הבחירה. ע״פ התקנון השם הנבחר יוכרז בבית הספר ביום שישי ר״ח כסלו.


ראש העיר, רחמים מלול:

"פתיחת בית ספר חדש בעיר היא התרחשות נדירה, ובפרט בית ספר פורץ דרך וחדשני כמו הממ"ד החדש עם המסלול הדמוקרטי. והתייחסנו לבחירת השם בחרדת קודש. עשרות שמות נפלאים הוגשו על ידי ההורים והתלמידים והיה קשה לבחור כמה מביניהם. אין לי ספק שהשם שייבחר יבטא מסר חברתי וקהילתי חזק"


מ"מ ראש העיר מחזיק תיק החינוך, זוהר בלום:

"הממ"ד החדש הוא מסגרת ראשונה וייחודית במדינת ישראל, המשלבת מסלול דמוקרטי עם ממ"ד רגיל, וגם בבחירת השם עיריית רחובות הובילה מהלך לשיתוף ציבור בבחירת השם"


מנהל בית הספר, אופיר ביכלר:

"שמחנו לשתף את הקהילה ואת התלמידים וההורים והנהלת העיר בבחירת שם לבית הספר החדש בעיר. אני מודה לכל מי שהגיש שם שחשוב לו במסגרת התהליך . כל אחד מהשמות הסופיים מבטא ערך ומשמעות רבה עומדת מאחוריו. אני בטוח שהשם שייבחר יבטא את הרוח המיוחדת של בית הספר "התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

תושבי רחובות מוזמנים הערב רביעי 20/11 לחוויות רחובות החדשה לשמוע על החידושים וההמצאות בתחום הביטחון העולמי מאת ניסים הדס, מנכ"ל לשעבר של אלתא- חטיבה בתעשייה האווירית לישראל

עלות : 35 ש"ח לפרטים נוספים: 08-6366171/2 או דבי כהן- 050-7665286

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


מרכז חוויות רחובות החדשה מזמין את התושבים להרצאתו של ניסים הדס : "ביטחון עולמי ומענה טכנולוגי- חידושים והמצאות" שתתקיים מחר (רביעי). ההרצאה תעסוק בנושא מגמות ופיתוחים טכנולוגיים ישראליים שתרמו לביטחון המדינה בעשור האחרון וכן הוא יידבר על מה מצפה לנו בעתיד.


ניסים הדס הוא מנכ"ל לשעבר של חטיבת אלתא מערכות של התעשייה האווירית לישראל . הוא נחשב לבעל שם עולמי בתכנון מערכות מודיעין ומכ"מ, השתתף ויזם פיתוח מערכות מודיעין ומכ"מ מובילות בעולם במגוון יישומים ופלטפורמות. החל ממערכות טקטיות ועד מערכות אסטרטגיות באוויר, בים , ביבשה ובחלל.


האירוע יתקיים ביום רביעי 20.11.2019 בשעה 20:30 במרכז חוויות רחובות החדשה רחוב קרוננברג 1

עלות: 35 ₪

לפרטים נוספים: 08-6366171/2 או דבי כהן- 050-7665286התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הדס? זה שם משפחתו המקורי?
  הגב 20.11.19 18:57
 • אורח
  למה כל כך יקר לתושבי רחובות החדשה, באותה שעה בדיוק בחוויות נווה יהודה הרצאה של יוצא משרד ראש הממשלה על פעולות המוסד כולל קפה ומאפה 15 ש"ח הגזמתם
  הגב 20.11.19 19:06
 • אורח
  דופקים את הצעירים אבל אנחנו נדרוש שיוויון
  הגב 20.11.19 19:07

שמים את המחלקות בצד! לאור פניית קארין ברגינסקי לאבי קינד נצבעו מעברי החצייה בשכונת רחובות החדשה; השניים הפשילו שרוולים והשתתפו בעבודת הצביעה- מצ"ב סרטון

לדברי השניים ״רחובות לפני הכל. החלוקה לקואליציה ואופוזיציה לא חשובה כשמדובר בבטיחות תושבי רחובות״.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7לפני מספר ימים, פנתה חברת המועצה קארין ברגינסקי והעירה על מעברי חצייה בשכונת רחובות החדשה הדורשים צביעה. מחזיק תיק התחבורה אבי קינד וראש אגף התנועה והחנייה ליאור שוקרי לא המתינו הרבה וכבר הלילה (שלישי) שלחו צוות לצבוע את מעברי החצייה. בראש הצוות התייצבו קינד וברגינסקי כאשר קינד לא היסס ולקח חלק פעיל בצביעה. לדברי השניים ״רחובות לפני הכל. החלוקה לקואליציה ואופוזיציה לא חשובה כשמדובר בבטיחות תושבי רחובות״.

סרטון:


חברת המועצה מסיעת ״החינוך בראש״ אורית שרגאי גם היא תושבת שכונת רחובות החדשה מוסיפה ״לאורך כל השנה אני מקיימת קשר שוטף עם תושבי השכונה וראשי האגפים בעירייה. אני שמחה שיש הענות מהירה של ראשי האגפים ונכונות לסייע לתושבים בכל תחומי החיים. אני קוראת לכלל תושבי השכונות ברחובות לגלות מעורבות ושיתוף פעולה לשיפור חזות העיר והבטיחות״.

התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  המפלגה של מתן דיל. היא מפלגת השלטון ברחובות היא קובעת את סדר היום!!!!!! רק חבל שהתקציב בידיים של מלול.
  הגב 20.11.19 16:02
 • אורח
  כולם חונים באדום לבן חופשי. סמים יש חופשי. גנבים יש יותר מנמלים. מה הפוזה שלכם כמו ילדים מפגרים שמבקשים מחיאות כפיים אחרי שהם מפליצים.
  הגב 20.11.19 16:03
 • אורח
  צודק. צבעו מעברי חצייה???? איזה הישג..... צריך לצבוע בכל העיר אבל ככה להראות כאילו מה כבר עשיתם. לתעד ולצלם- אנשים מסכנים שמחפשים תשומת לב. איכס
  20.11.19 18:19
 • אורח
  נמאס כבר ממנה . חושבת שהיא משהו גדול... כל פלוץ מצלמת ושולחת שיראו... מה כבר הישגת? לצבוע מעברי חצייה?? נו באמת... בשביל זה את במועצה. העיקר קיבלת כיסא. את צבועה !!! תרתי משמע
  20.11.19 18:20
 • אורח
  נכון. אבי קינד באמת לא עושה כלום חוץ מלהצטלם צובע מעברי חציה
  20.11.19 20:35
 • אורח
  איש השוקלד?
  הגב 20.11.19 18:58
 • אורח
  צריך לבקש מ"ר מלול להחליף קינד שלא מבין בתנועה בשנת 2020 הבחור צובע מעברי להולכי רגל ומה יתר הרחובות בעיר זה אחראי ונציג הציבור בועדות תחבורה ברחובות ולכן איש ציבור אחר לטיפול מראש העיר יום טוב
  הגב 20.11.19 20:20

בר הדבלין התמלא עד אפס מקום באירוע "קרבי על הבר" לתלמידי רחובות שהגיעו לשמוע על השירות הצבאי הקרוב

עיריית רחובות וצה"ל אירחו במקום ערב מיוחד בהשתתפות ראש אכ״א תא״ל מוטי אלמוז, מח"ט גבעתי, אל"מ איציק כהן, רב סרן אור בן יהודה האחראית על הגיבושים בצה״ל ומפקדים ולוחמים נוספים. בני הנוער השתתפו בדיון והציגו לדוברים שאלות שונות .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


הצלחה לערב ״קרבי על הבר" בשיתוף צה"ל. מאות בני נוער נענו להזמנה והגיעו הערב לבר הדבלין כדי לשמע מקרוב על השירות הקרבי בצה״ל.

צה״ל ועיריית רחובות הזמינו את בני הנוער בכיתות יא'-יב' לערב חד פעמי בבר ה"דבלין" כדי לשמוע הכל על השירות הקרבי ממפקדים ומלוחמים בשטח. לערב נרשמו כ500 בני נוער אך רק כמחצית מהם נכנסו לבר מחוסר מקום, ועוד עשרות נכנסו לרשימת המתנה.

כ30% מבני הנוער שהגיעו- בנות. האירוע ברחובות הוא השלישי בסך הכל בישראל, אחרי תל אביב וחיפה, לאחר פעילות אינטנסיבית של מחלקת הנוער בעירייה להביא את האירוע לרחובות בהקדם. במהלך כל הערב הסתובבו לוחמים בין בני הנוער על מנת לאפשר שאלות בשיחה חופשית בגובה העיניים. הלוחמים והמפקדים סיפרו על השירות ביחידות הקרביות , ובתחילת הערב נערך פאנל לוחמים.מח״ט גבעתי, אל״מ איציק כהן סיפר על תחנות בשירותו שעיצבו את תפיסת עולמו : ״אני גאה על הזכות שיש לי לשמור על מדינת ישראל . אם אנחנו לא נעשה את השירות המשמעותי הזה, אף אחד לא יעשה את זה במקומנו . השירות הקרבי מטעין אותנו בדברים משמעותיים לחיים״ . לאחר מכן הוא השיב על שאלות בני הנוער בקהל.

״כמה הזדמנויות בחיים יש לכם כדי לעשות משהו שהוא יותר גדול מעצמכם? ״ שאל אותם המ״פ ביחידת דובדבן. ״ברוכים הבאים לחיים. דווקא הקושי בצבא הוא השיעור הכי גדול שיהיה לכם בחיים. מפקדים בצבא הם כמו מנכ״ל בשוק האזרחי״פתח את הערב ובירך את בני הנוער שהגיעו: ״אנחנו גאים בנוער הרחובותי, שנענה לקריאה והגיע בהמוניו להתעניין ולשמוע על שירות קרבי בצה״ל. אנחנו פועלים במשך כל ימות השנה על מנת לעודד את בני הנוער לשירות משמעותי בצה״ל, ונתוני הגיוס בעיר מדברים בעד עצמם״


אבי יוספי, מנהל מחלקת הנוער באגף החינוך:

"״קרבי על הבר״ הינו פרויקט משמעותי ומוביל בעיר, והוא חלק ממגוון רחב של פעולות שאנו מבצעים לעידוד שירות משמעותי. אני שמח על הצלחת הערב מעל ומעבר, וגאה בנוער שלנו״


על מיזם "רקרבי"

צה"ל מוביל את פרוייקט "רקרבי" לעידוד הגיוס ליחידות צבאיות, אשר פועל להנגיש את המידע לצעירים לפני גיוס. במסגרת זו החלו בסדרת אירועים חדשניים לבני הנוער בישראל, שטרם נערכו בעבר בישראל : מפקדים בכירים ולוחמים מהשטח מגיעים לעיר ונפגשים עם בני הנוער באחד מהברים בעיר .

מטרת המיזם היא להנגיש את היחידות הקרביות לבני הנוער לפני גיוסם לצה״ל, להעלות את המוטיבציה לשירות קרבי ולהפיג את החששות לפני הגיוס. כל זאת באמצעות מתן במה למפקדים וללוחמים לספר את סיפורם בגוף ראשון.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מטרת המיזם ללמד ילדים לשתות אלכוהול. אלכוהול מסרטן ומטגן את המוח.
  הגב 20.11.19 21:41

צובעים את רחובות בכתום! 

לרגל חודש המאבק באלימות כנגד נשים יקיים פורום הנשים של רחובות את קמפיין "צובעים את רחובות בכתום" להעלאת המודעות לנושא וכן מגוון אירועים והצגות לתושבים; תוכנית האירועים המלאה מצ"ב בכתבה

הקמפיין יתקיים בין התאריכים 25.11.2019-10.12.2019 בו התושבים מוזמנים להצטרף למאבק על ידי לבישת סממן כתום כלשהו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


במסגרת אירועי חודש המאבק הבינלאומי באלימות כלפי נשים, נערך הפורום לקיים מספר אירועים אשר מטרתם לעורר , בדרכים שונות, את המודעות למאבק באלימות נגד נשים .

במסגרת זו יתקיים בעיר קמפיין "צובעים את רחובות בכתום" להעלאת המודעות לנושא. קמפיין ״צובעים את רחובות בכתום״ ייערך בהשראת קמפיין בינלאומי להעלאת המודעות למאבק באלימות כלפי נשים – "ימים כתומים" בין התאריכים 25.11.2019-10.12.2019 באמצעות לבישת סממן כתום כלשהו.

בנוסף יתקיימו אירועים ברחבי העיר:

עצרת זיכרון ומחאה לציון יום המאבק באלימות כלפי נשים, שתיערך ביום חמישי 28.11 בין השעות 11:00-13:00 , ברחבת כניסה לקניון רחובות

עדות אישית של אשה שיצאה ממעגל האלימות

ביום שני, 25.11 בשעה 20:00 במתנ"ס חוויות שוויץ רחובות החדשה, קרוננברג 1, 20:00 , הכניסה חופשית אך מותנית בהרשמה מראש באמצעות האתר העירוני www.rehovot.muni.il


ההצגה "צל על הירח"

שתיערך ביום שלישי, 26.11 בשעה 20:00 במתנ"ס חוויות אושיות, החבורה, יש להזמין כרטיסים מראש בטל. 08-9377702 , מחיר כרטיס: 20 ₪

ההצגה "גט"

שתיערך ביום רביעי, 4.12 בשעה 20:00 במתנ"ס קרית משה בשיתוף נעמ"ת, יש להזמין כרטיסים מראש בטל. 08-9312700 , מחיר כרטיס :10 ש"ח

ההצגה "מחברת צהובה", שתיערך ביום רביעי, 11.12 בשעה 19:00 בבית יד לבנים, בשיתוף נעמ"ת. הכניסה חופשית, ומותנית בהרשמה מראש באמצעות האתר העירוני להרשמה


חברת המועצה אוה גור, מחזיקת תיק קידום מעמד האשה:

"חודש נובמבר הוא חודש המאבק באלימות נגד נשים. נשים רבות צעירות ומבוגרות חוות הטרדה, הקטנה, התעללות, הדרה או החפצה. מדובר בתופעה חוצת גבולות, מגזרים ותרבויות וזה המקום שלנו כחברה לשים לב לסימנים. יתרה מכך, החובה שלנו כחברה היא להיעזר באנשי מקצוע, משפחה וחברים על מנת למנוע את האסון הבא. אני מזמינה אתכם להצטרף לאירועים מעוררי מודעות, שייערכו ברחבי העיר."


אביבה חלבי, יועצת ראש העיר לקידום מעמד האשה ומנהלת פורום נשים רחובות:

״בפרט לאור האירועים האחרונים בישראל,שבהם נרצחו נשים על ידי בני זוגן, השנה אנו קוראים לציבור להצטרף לקמפיין עולמי הצובע את העיר בכתום, על מנת לעורר את המודעות למניעת אלימות נגד נשים. הפורום, בחסות ראש העיר מלול ובתמיכתו, פועל כל השנה להעלאת המודעות של גברים ונשים כלפי העניין, ולחשיבות מתן סיוע והכוונה לנפגעות. לכל אחד ואחת מאיתנו תפקיד חינוכי וערכי לחנך,להתריע ולמנוע אלימות, החל במעגל המשפחה, עבור בשיח פתוח על כך ועד לפעילות קהילתית וציבורית״.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שישי 22.11 יארחו דורית ראובני ויענקל'ה מנדל את הזמר, חנן יובל ואת העיתונאי משה נוסבאום בהיכל התרבות רחובות

האירוע יתקיים במסגרת אירוע פתיחת סדרת המופעים החדשה של היכל התרבות "שישי בסלון" בה יערכו מפגשים מוזיקליים המשלבים אורחים מתחום האקטואליה. עלות כרטיס 45 ש"ח לפרטים נוספים: 08-9232200

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אפשר להזמין אתכם ל"שישי בסלון"?

ביום שישי השבוע, 22.11 , תיפתח סדרת מופעים חדשה בימי שישי, בבית העם רחובות- היכל התרבות העירוני* הסדרה הייחודית משלבת מפגש בין מוזיקה לבין אורחים מרתקים ואקטואליה

במסגרת הסדרה, "הקול נשאר במשפחה" -ההרכב המצליח של משפחת מנדל- דורית ראובני, בעלה יענקל'ה מנדל ושלושת ילדיהם המוסיקאים, יארחו ב"סלון" על בימת ההיכל, מפגש מוסיקלי וחברים אורחים מתחומים מגוונים ואקטואליים.

צילום: מתן כהן


תוכנית האירוע

במפגש הראשון שייערך השבוע הנושא הוא "האמת מאחורי החדשות". משפחת מנדל תארח את משה נוסבאום

צילום: יחצ חדשות 12


שיגלה לנו סודות מחדרי החקירות וירתק את האורחים בסיפוריו. בעידן בו התקשורת מעורבת ושותפה בכל אי אפשר שלא לשאול את השאלות הכי בוערות במדינה: מה הקשר בין תקשורת לשלטון? מי מדליף לתקשורת? למה פותחים תיק כל כך מהר? מי יותר חזק הפרקליטות או המשטרה? מה זה "חיסיון עיתונאי"? ומה באמת מתרחש בחקירות ראש הממשלה?


ענבל נוסבאום, מדריכת פילאטיס ומאמנת ספורט, תיתן תרגילים פשוטים לשיפור משמעותי במדדי הבריאות ובאיכות החיים,

איך שומרים על הגוף בכל גיל? פעילות גופנית סדירה חשובה בכל גיל אך היא פשוט הכרחית בגילאים מסוימים. פעילות מתונה ומותאמת לכל אחד עשויה להפחית את רמות הסוכר ולחץ הדם ולתרום לשיפור משמעותי באיכות החיים. אילו תרגילים כולנו יכולים לעשות?


ד"ר משה לוסקי, מומחה לרפואת עיניים יראה לנו איך לשמור על העיניים שלנו.

זוג העיניים שלנו הוא אחד הדברים החשובים ביותר לאיכות החיים - לקרוא, לראות טלוויזיה, להסתכל על המשפחה ובכלל על העולם. איך שומרים על העיניים? מה זה ניתוח קטרקט ומתי צריך לעשות? ולמה אומרים לנו שלאכול גזר זה טוב לעיניים?


חנן יובל

צילום: יוסי חורי


זוכה פרס אקו"ם למפעל חיים, מבכירי האמנים והמלחינים בישראל, הוציא תחת ידיו כמה מנכסי צאן ברזל של הפסקול הישראלי של חיינו. איך נולד השיר "אני וסימון ומואיז הקטן" ליוסי בנאי? איזה שיר הולחן במשותף עם טוביה צפיר? איך הפך השיר "שהשמש תעבור עליי" להמנון? ושירים רבים כמו "פגישה חצי פגישה", "ליל חניה", "ואם השיר הזה נשמע לכם מוכר" ועוד. חנן יובל ישיר יחד עם משפחת מנדל.


אירוע הפתיחה יתקיים ביום שישי 22.11.19 בשעה 10:00 בבית העם רחובות- היכל התרבות העירוני

מחיר כרטיס ל-100 הרוכשים הזריזים הראשונים – 45 ₪ בלבד במקום 69 ₪

לכרטיסים 08-9232200 או דרך האתר www.beithaam.co.il


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חגיגת סרטים ב10 ש"ח רחובות! ביום חמישי 21.11 יחול יום הקולנוע הבינלאומי בו יוקרנו בהוט סינמה בקניון רחובות סרטים בעלות 10 ש"ח בלבד; רשימת הסרטים בכתבה....

שימו לב עלות 10 ש"ח היא ברכישת הכרטיסים בקופות בלבד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום חמישי הקרוב 21.11.19 תתקיים חגיגת סרטים בבתי הקולנוע ברחבי הארץ. לרגל יום הקולנוע הבינלאומי כל הסרטים יוכלו התושבים ליהנות מצפייה בסרטי הקולנוע המוקרנים בעלות של 10 ש"ח (הקרנות רגילות) ברכישת כרטיסים בקופות הקולנוע.

להלן רשימת הקרנות הסרטים בהוט סינמה בקניון רחובות

שם הסרטשעות ההקרנה
בשורות טובות12:00, 16:25
המלאכיות של צ'רלי18:45, 21:25, 23:30
חיים שלי21:10, 00:15
מי אתה חושב שאני11:50
ג'קסי00:05
הקרב על מידווי11:15, 21:20
ג'וקר11:30, 18:40, 21:40
מיליפנסנט אדונית הרשע- מדובב13:30, 16:20
מחילה11:00, 14:15, 19:10
21 גשרים16:35, 19:00, 21:30, 23:50
פורד נגד פרארי11:00, 18:40, 21:50
קסם של מפלצת מדובב14:15, 16:25
לשבור את הקרח 2 מדובב14:10, 16:30, 18:50
המחשמלים14:10, 16:30
שון כבשון עף על החלל14:15עלות: 10 ש"ח בקופות

14ש"ח באתר

לפרטים נוספיhttps://hotcinema.co.il/theatre-17-rehovotהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבקר העירייה וועדת הביקורת אישרה כי אין דופי בהתנהלות מתן דיל ואין ניגוד עניינים בהתקשרות בין העירייה לנגריית חמו של מתן דיל... ההתקשרות בין הנגרייה לעירייה החלה כאשר מתן דיל היה חייל בסדיר

מתן דיל "אני אומר בצורה ברורה שכנבחרי ציבור מוטלת עלינו חובה לפעול ולהסיר כל עננה גם כשאין חובה פורמלית, ולכן בנושא הזה, למעלה מן הצורך החוקי דאגתי להפיג כל חשש לניגוד עניינים. לא השתתפתי בשום דיון שקשור במישרין ו/או בעקיפין לנגרות והאחריות לתחזוקת המבנים והנגרות הועברה לסגן ראש עיר מחזיק תיק החינוך ובנוסף דיווחתי בפועל, לראש העיר שהוא בעל הסמכות ולכל מנהלי האגפים הרלוונטיים".

אבי בר | | תגובות: 34


לפני מספר ישיבות מועצת העיר רחובות הוטח במתן דיל חשדות לפיו יש ניגוד עניינים ולא הצהיר על כך כי ספק עבודות הנגרות לעירייה הוא חמו של מתן דיל. הנושא עבר לבדיקת מבקר העירייה וועדת הביקורת אשר החליטה לאמץ פה אחד את בדיקת מבקר העירייה וקבעו שלא נפל כל דופי חוקי במעשיו של דיל. ללא רבב.

יש לציין שלמרות החשדות הכבדות שהעלו בפניו, מתן דיל מצידו שידר עסקים כרגיל וציין שהכל יסתיים כעורבא פרח.

עו"ד מתן דיל:

"כל האשמות חסרות השחר התבררו כהאשמות שווא.

פקודת העיריות קובעת בצורה שאינה משתמעת לשני פנים שאין חובת דיווח על קרובים שאינם מדרגה ראשונה (סעיף 122 לפקודה). יותר מכך ורק כדי לסבר את האוזן ושהאמת אכן תצא לאור, חמי התחיל לעבוד כספק של העיריה 12 שנים (!!) לפני שהתחלתי לכהן כסגן ראש העיר, איפשהוא כשהתגייסתי לצה"ל. למרות זאת, אני אומר בצורה ברורה שכנבחרי ציבור מוטלת עלינו חובה לפעול ולהסיר כל עננה גם כשאין חובה פורמלית, ולכן בנושא הזה, למעלה מן הצורך החוקי דאגתי להפיג כל חשש לניגוד עניינים. לא השתתפתי בשום דיון שקשור במישרין ו/או בעקיפין לנגרות והאחריות לתחזוקת המבנים והנגרות הועברה לסגן ראש עיר מחזיק תיק החינוך ובנוסף דיווחתי בפועל, לראש העיר שהוא בעל הסמכות ולכל מנהלי האגפים הרלוונטיים.

כיו"ר האופוזיציה וועדת הביקורת, תפקידי בין היתר לוודא שעירית רחובות פועלת על פי החוק. זה גורם להרבה מאוד לחץ. מסתבר שיש מי שהדבר קשה לו מדי ולצערי כנראה ימשיך וינסה להצר את צעדיי. הוא לא יצליח.

חברים ותושבים שיקרים לי כל כך, אני מתחייב לכם שאמשיך לפעול למענכם ללא מורא, באהבה ענקית ובניקיון כפיים. בזה אין הנחות".התפרסמו 34 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תמיד אמרתי שמתן דיל הוא ישר דרך.... והעתיד לפניו
  הגב 20.11.19 10:11
 • אורח
  רחובות איננה זקוקה לרחמים
  20.11.19 16:05
 • אורח
  מישהו מכיר את חיים פוגל?? 😆😆😆😆😆😆 שהוא הלך בשם חמיו לכל מחלקות העיריה לנסות לבדוק חשד לאי יושר אצל מתן דיל. 💓 💓 ועד שמצא משהו. התברר שמתן דיל הוא הצדיק.....
  הגב 20.11.19 10:13
 • אורח
  מכיר את פוגל איש שמכיר את מתן לפני ולפנים!! בואו נגיד שבגלל אותו פוגל מתן היה סגן רה"ע למיטב ידיעתי פוגל עד עכשיו בוכה על מה שעזר למתן..בלי פוגל מתן היה עוד ח"מ ללא שום סמכות.. הנגריה זה פיסטוקים למה שאם באמת יבדקו -ימצאו בהצלחה
  20.11.19 10:32
 • אורח
  אבל הנגריה נמצאה חארטה אז אם הנגריה מעיד על הכלל מצבו של פוגל בקאנטים. פוגל אדם ממורמר ולא רלוונטי. יום אחרי מלול פוגל עלה נידף
  20.11.19 10:40
 • אורח
  פוגל תאכל את הכובע
  20.11.19 10:42
 • אורח
  פוגל היה בר מצווה שמתן דיל מונה לסגן ראש עיר. וזאת אחרי שמתן היחיד שגילה נאמנות למלול נגד כל שאר הלקקנים 💓 💓
  20.11.19 16:06
 • אורח
  בזכות פוגל מתן סגן רה"ע..פוגל סידר את כל משפחת דיל..תבדקו איפה אחותו של דיל עובדת ותגלו. בלי פוגל מתן לא סגן רה"ע-עובדתי.
  20.11.19 17:51
 • אורח
  ואיפה רחמים מלול. שנתן יד לאי כינוס ועדת ביקורת.בגלל הטענה הטיפשית הזו. הרי הוא ידע רחמים .
  הגב 20.11.19 10:22
 • אורח
  הוא פוחד מביקורת
  20.11.19 20:37
 • אורח
  מתן דיל אתה ראש העיר הבא . ובקרוב מאוד. יותר מוקדם מהצפןי
  הגב 20.11.19 10:28
 • אורח
  איפוא משה כהן🤣🤣🤣
  הגב 20.11.19 10:28
 • אורח
  הואנעסוק בלאכול את הכובע
  20.11.19 10:29
 • אורח
  ראש העיר הבא
  הגב 20.11.19 10:39
 • אורח
  מתן כל התחבולות שלך וכל הסרחונות לא לאורך זמן.
  הגב 20.11.19 10:42
 • אורח
  יצא נקי. בינתים התחבולות הם שלך פוגל עם משה כהן
  20.11.19 20:37
 • אורח
  לא היה ניגוד ענינים אבל זה לא משנה את העובדה שהוא דאג לו לפרנסה שמנה
  הגב 20.11.19 10:43
 • אורח
  אתה אפילו לא קורא את הכתבה. !!!!! אין קשר בין מה שנאמר למה שכתבת
  20.11.19 16:03
 • אורח
  מסתבר שהוא עוד לא היה חמיו כשקיבל את העבודה אז אין כאן שום עניין בכלל. בקיצור חארטה
  20.11.19 20:38
 • אורח
  רועי שרעבי שהתלונן על מתן אכל את הכובע ואת עצמו
  הגב 20.11.19 10:44
 • אורח
  פז פלדי יה יודנרט נאצי
  הגב 20.11.19 11:03
 • אורח
  יניב מרקוביץ תכין את הישבנים
  הגב 20.11.19 11:03
 • אורח
  לא הצליח למלול החלול
  הגב 20.11.19 11:15
 • אורח
  מתן יצא ישר וכל המלעיזים ימשיכו לחגוג כי אין לבן לא דין ולא דיין יושבים על השיבר ועושים כרצונם ומנפחים את המנגנון י ומשרות למקורבים ופוסלים אחרים אין להם בןשה
  הגב 20.11.19 11:21
 • אורח
  מעז יצה מתוק
  הגב 20.11.19 11:21
 • אורח
  מתן ישר וזאת ידענו. מה עם החקירה של מלול ?
  הגב 20.11.19 11:38
 • אורח
  מיסטר רועי שרעבי צריך לסתום את הפה והתחת חצי מהעיריה הם שרעבים וחלקם הכניסו בדלת האחורית זה מותר? !והאדון הזה הולך להיתלונן על מתן דיל)לי אין שום דבר אם מתן דיל אני בחיים לא ראיתי אותו במציאות אבל אני מיסתכל על היושר של הבנאדם, זה מה שלצערי אין בעיריה, יש שם רק שנאה וקינאה,שמור לי ואשמור לך הבנתם תודה
  הגב 20.11.19 12:15
 • אורח
  חבורת מטונפים יש לכם חמאה על הראש ואתם מעזים עוד להוציא את צמד המילים מתן דיל מפיכם?
  הגב 20.11.19 13:05
 • אורח
  איך מדברים על ניגוד עינינים איפה רוב העועסקים בעיריה אבות ובנים בני זוג בנחת זוג אחים אחיות ונכדים שרעבין ועוקשים העינין הוא שהרוב הוא כל משפחת תימן כנראה שאין ביניהם קירבה זה הכל מקריות הללויה
  הגב 20.11.19 14:15
 • אורח
  ממש אין ניגוד עינינים לכל המקורבים אילנה שמעוני מימים ימימה הבן מנהל מוסיקלי נמצא בכל המופעים של העיריה וכן הלאה
  הגב 20.11.19 14:20
 • אורח
  מתן דיל היחידי שישר בעיריה של פושעים
  הגב 20.11.19 14:50
 • אורח
  התימנים ניסו לתפור תיק למתן דיל? מתן איש ישר יותר מסרגל. אני מחזק את ידיו של דורון מילברג במלחמתו בתימניאדה שיש בעירייה.
  הגב 20.11.19 15:59
 • אורח
  בעירייה יש יותר מידי קלפטומנים שנראים כמו מחבלים, מדברים כמו מפגרים וחושבים כמו קופים. (מי שאומר שרק התימנים נוכלים הוא אדם גזען ! )
  20.11.19 17:42
 • אורח
  מתן דיל יצא מלך 👑 מלך 👑 מלך 👑 מלך 👑 מלך 👑
  הגב 20.11.19 16:04

דרושים/דרושות! לאגף החינוך של עיריית רחובות עובדי/ות ניקיון לבתי הספר ברחבי העיר

היקף המשרה 6 שעות ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


אגף החינוך בעיריית רחובות מחפש בימים אלו עובדי/ות ניקיון שיבצעו עבודות ניקיון בבתי ספר ממלכתי/ממלכתי דתי ברחבי העיר.

היקף המשרה : 6 שעות ביום (בהתאם לצרכי בית הספר)

כל המעוניין במשרה ניתן לפנות לאגף החינוך והנוער בעיריית רחובות, רחוב בילו 2 קומה 3

בימים א-ה בין השעות 8:30-12:30 וביום שלישי בין השעות 16:00-18:00

טלפון : 08-9392427 או 08-9392561

מייל: educationhr@rehovot.muni.il

המודעה מיועדת לגברים ונשים כאחדהתפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יש לכם עשרות עובדים שמסתובבים ברכבים ומטרידים את התושבים. אם אחד מהם יקבל את העבודה ויוסיף לעצמו עוד תלוש כאאאייייעייילו שהוא באמת עובד זה יהיה טוב לו ומצויין לתושבים שהוא מטריד.
  הגב 19.11.19 13:11
 • אורח
  כמה לחודש? אם 16000 אני שוקל לעזוב את העבודה...
  הגב 19.11.19 13:22
 • אורח
  העיריה מחפשים פרירים שיעבדו בחינם אם שכר מינימום ויש להם על הראש 4 מנהלים ,יש הרבה עובדים בעיריה שמסותבבים כול היום בחוסר מע"ש שילכו לנקות את הכיתות ( אבל מה זה מענין אותם הציבור משלם מיסים אפשר לחגוג תבאו לאושיות תיראו יש שם רכב כול יום שישי חונה מול המרכז מיסחרי בר"ח מיבצע ליטאני עובד המהולל יושב מיסתלבת השעות דופקות והאדון שותה קפה ומשחק שש בש כולם על הקטן או הגדול תחליטו אתם( רק בריאוות לעזזל החיים)
  הגב 19.11.19 14:06
 • אורח
  התגובה הזו מדליקה הרבה נורות אדומות
  הגב 19.11.19 17:35
 • אורח
  תעשו מכרז פנימי
  הגב 19.11.19 21:16

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח
אורח
20.11.19 09:39
כל תושבי רחובות מוזמנים להינות ממבצע בלאק פריידי בברלינגטון אינגליש - עד 40% הנחה על מגוון קורסי האנגלית - https://www.burlingtonenglish.co.il/branches/rehovot
אורח
20.11.19 09:43
סניף ברלינגטון אינגליש רחובות ממוקם בביל"ו 2, קניון עופר רחובות, רחובות. הטלפון: 09-9532078.
אורח
19.11.19 22:25
אנו מבקשים. רעיונות , והצעות להתמודדות עם שכנים. שמשאירים פסולת. כמו קרשים וחפצים. ברחבת. האזור של האשפה.
אורח
19.11.19 17:27
אפשר בבקשה לסדר את החניה שמתחת לגשר בתחנת רכבת רחובות? זה יעזור להרבה מאוד נוסעי הרכבת
אורח
17.11.19 16:01
לראש העיר יש אפשרות להחליף את מנהל אגף תנועה בעיר לטיפולך תודה
אורח
15.11.19 03:39
נאבד ארנק עם מסמכים באוטובוס מספר 13משכונת אחוזת הנשיא ברחובות בסביבות השעה 18:30. אשמח להודעתכם 0544998365
אורח
15.11.19 16:04
תשמח תשמחי להודעה ? תרום/י לאחד מארגוני הצדקה ותקבל/י הודעת תודה
אורח
20.11.19 05:52
מחלקת האבידות של חברת האוטובוסים ניסית?
אורח
13.11.19 13:44
למה אין לאזרח חניה רגיל מבוגר ליד קופ"ח ברחוב רמז לטיפול ראש העיר מ"ר מלול תודה מראש
אורח
14.11.19 17:16
כנס לשבתאי הזמן מנה עם שתיה חצי ליטר וקבל חניה חינם חחחחח
אורח
13.11.19 11:41
היי האם הרבנות פתוחה
אורח
12.11.19 15:47
מי יכולה כבר להגיד לי מתי רחמים מלול פשוט יעזוב את העיר.מתי????
אורח
12.11.19 22:18
הוא לא עוזב.... הוא ירוץ גם בקדנציה הבאה !
אורח
19.11.19 17:30
אני דווקא חושבת שהוא אחלה ראש עיר .אפילו שאני לא אוהבת חרדים או ליכודניקים. שיישאר


יום הילד הבינלאומי! העיר רחובות נמצאת בין ארבעת הערים בעלות אחוז הילדים הגבוה ביותר, בקרב הערים הגדולות בישראל

לרגל יום הילד הבינלאומי מפרסמה הלמ"ס נתונים על ילדי ישראל שמהווים נכון לסוף שנת 2018 כ33% מאוכלוסיית ישראל. ברחובות עומד אחוז הילדים בעיר על 31.1%.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


לרגל יום הילד הבינלאומי מפרסמת הלשכה לסטטיסטיקה את נתוני הילדים בישראל לשנת 2017-2018 . הנתונים מראים כי בסוף שנת 2018 בישראל חיו 2.960 מיליון ילדים (בני 0-17 ) שהם 33% מאוכלוסיית המדינה.

מתוכם כ-2.131 מיליון ילדים יהודים, 731 אלף ילדים ערבים ועוד כ-98 אלף ילדים שסווגו כאחרים בלתי מסווגים לפי דת במרשם האוכלוסין ונוצרים לא ערבים.

כאשר מסתכלים על הערים הגדולות בישראל (המונות יותר מ 100 אלף תושבים) הנתונים מראים כי אחוז הילדים הגבוה ביותר נמצא בבית שמש עם 51.8% ובמקום האחרון נמצאת בעיר בת ים עם 21%.

אחוז הילדים בעיר רחובות

עומד על 31.1% כאשר ממוצע הילדים עד גיל 17 למשק בית עומד על 2.14

הנתון מציב את העיר רחובות במקום הרביעי עם אחוז הילדים הגבוה ביותר בקרב הערים הגדולות בישראל.להלן נתונים מעניינים על ילדי ישראל:

מצב משפחתי:

כ 88% מהמשפחות שבהן ילדים עד גיל 17 הן משפחות של זוגות עם ילדים. וכ12% מהמשפחות הן משפחות חד-הוריות. מרבית הילדים בישראל גרו עם שני ההורים (כ-91% מהילדים ). כ-240 אלף ילדים, שהם כ- 9% מהילדים, גרו עם הורה אחד בלבד. רוב הילדים שגרו במשפחה חד-הורית גרו עם אימם (87%)


פשיעה בקרב קטינים

נתון מעודד אותו מפרסמת הלמ"ס הוא בנוגע לפשיעה בקרב קטינים : שבעשור האחרון הייתה ירידה של 47% במספר הקטינים שהועמדו לדין במשפט פלילי . על פי נתוני המשטרה רוב ההרשעות היו בתחום עבירות הרכוש

בשנת תשע"ז (2016-2017) נפתחו 8,935 תיקים פליליים לבני נוער בגיל 12-18. 91.8% מבעלי התיקים הפליליים היו בנים.


הוצאות משק בית

על פי הנתונים 45% ממשקי הבית שנדגמו היו משקי בית עם ילדים. ממוצע הילדים בהם עמד על 2.4 ילדים.

במשקי בית עם ילדים ההוצאה הכספית הממוצעת הייתה 83.3% מההכנסה הכספית הממוצעת נטו. במשקי בית עם שלושה ילדים ויותר ההוצאה הכספית הייתה 88% מההכנסה הכספית הממוצעת נטו.

לעומת זאת, במשקי בית ללא ילדים ההוצאה הכספית היוותה 75% מההכנסה הכספית הממוצעת נטו.

נתון מפתיע הוא שכאשר בדקו את סעיפי ההוצאות של משקי בית עם ילדים או בלי ההוצאה על בריאות בקרב משקי הבית עם ילדים נמוכה יותר ( 4.7%) מאשר במשק בית ללא ילדים (7%)


חינוך

כאשר מסתכלים על הוצאות משקי הבית על חינוך רואים כי ההוצאות הגדולות בתחום זה הן על:

 • מעונות יום , משפחתונים וגנים פרטיים עם ממוצא הוצאה של 460 ₪
 • הוצאות על חוגים ושיעורי עזר 334 ₪
 • צהרונים 176 ₪

בסעיף המזון - ככל שמספר הילדים במשק הבית עולה, כך עולה ההוצאה על לחם אחיד ופרוס, לחמניות וכעכים,פיתות, ממרח שוקולד, חטיפים, דגני בוקר ומעדני חלב. ההוצאה על חטיפים גבוהה פי שניים במשקי בית עם ילדים מההוצאה במשקי בית ללא ילדים, ופי ארבעה במשקי בית עם שלושה ילדים או יותר מההוצאה במשקי בית ללא ילדיםהתפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה כיף לראות שיש הרבה ילדים. אבל הגיע הזמן להשקיע בהם ולדאוג שיהיה סייעות וגננות בגנים
  הגב 19.11.19 21:25
 • אורח
  שיירות של מכוניות, מזהמים את האוויר ומסרטנים את הילדים. הורים שולחים את הילדים שלהם להטריד ואולי במקרה שמישהו יעשה שטויות ואז ההורים מקבלים כסף מהביטוח.
  הגב 19.11.19 22:32
 • אורח
  אין במה להתגאות. הארנונה שאני משלם מפצה על שלושה משפחות חרדיות שלא משלמות וצורכות הרבה יותר שירותי חינוך, ניקיון, תשתיות...
  הגב 19.11.19 23:04
 • אורח
  למה סתם לשון הרע? ושנאת שוא... !!
  20.11.19 07:42
 • אורח
  אל תדאג החרדים מקבלים הרבה פחות מהחילונים בחינוך .הילדים שלי לא מקבלים הזנה בביה"ס למרות שהם לומדים עד 4 .הבן לא מקבל טיפולים למרות שהוא בכיתה קטנה וביה"ס שלהם שייך למשרד החינוך .אז למה לא ? כי את החרדים מפלים .כן יש איפה ואיפה גם בחינוך .בבתי ספר חילוניים בהם אני עובדת הילדים מקבלים הכל למרות שאני וההורים של אותם ילדים משלמים אותו דבר אולי אפילו הארנונה שאני משלמת והתשלום על בתי הספר שאני משלמת הוא יותר גבוהה בהרבה אז אתה לא ממן אף אחד .עדיף לכם החילוניים שתשתקו .כימשאני רואה את האפליה הזו לא מבינה איך אתם עוד מתלוננים .בושה וחרפה !!!
  20.11.19 08:43
 • אורח
  צודקת!!! איפה התרבות שלהם??כמה כסף מושקע בפסטיבלים?? ילד חרדי לא מקבל חצי ממה שילד חילוני מקבל..
  הגב 20.11.19 10:28

עוד שלב במהפכת חזות העיר רחובות! ערוגות מיושנות ומוזנחות לאורך המדרכות אשר לא ניתן לשקמן ירוצפו ויותאמו למרצפות הרחוב

עו"ד יניב מרקוביץ', סגן ראש העיר: "אלה דברים קטנים שעושים ביחד הבדל גדול בתוך המרחב הציבורי. ביטול הערוגות יחד עם פעולות נוספות, יגביר את הניקיון וירענן

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 36


במסגרת התכנון לשפור נראות רחוב הרצל ושיפור חזות העיר בכלל, מתכוונת עיריית רחובות לטפל בנושא ערוגות הרחוב במדרכות השונות ברחבי העיר.

לאורכם ולרוחבם של רחובות רבים בעיר ישנם מקומות שבהם קיימות ערוגות מוגבהות, או רגילות שנועדו במקור להוות נקודת נוי על המדרכה- עצים או פרחים. במרוצת השנים הפך המראה למיושן , והערוגות הפכו למקום להשלכת פסולת. בחלקן הגדול קיימת בכלל בעיית תשתית היסטורית, שלא מאפשרת לחבר אותם למערכת השקייה.

אחד הפרויקטים הראשונים שראש העיר, רחמים מלול, ביקש מסגנו, מחזיק תיק חזות העיר עו"ד יניב מרקוביץ, לטפל בהם - הוא "לסגור" את הערוגות שלא ניתן להשמיש ולהפוך אותן למרוצפות.

העירייה החלה לאחרונה בתהליך ברחובות שונים בעיר, וקוראת לציבור להיות שותף לשינוי לדווח על מפגעים דומים דרך האתר העירוני או דרך כתובת המייל raz@rehovot.muni.il *

העבודות צפויות להימשך מספר חודשים, מאחר ונדרש להיעשות התאמות לכל רחוב ורחוב לפי סוג האבן המשתלבת הקיימת בו.


עו"ד יניב מרקוביץ', מחזיק תיק חזות העיר:

"השינוי בנראות העיר יגיע גם באמצעות טיפול בדברים המובנים מאליהם, כמו הערוגות המיושנות שנדמה שתמיד היו שם. מבחינתי אלה דברים קטנים שעושים הבדל גדול בתוך המרחב הציבורי. ביטול הערוגות המוזנחות הוא עוד פרט חשוב, בדרך לעיר נקייה ונעימה יותר להולכי רגל "התפרסמו 36 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חשבתי שצריך עוד עצים נגד הזיהום ובעד הצל ברחובות
  הגב 19.11.19 20:44
 • אורח
  קודם יש לטפל בכיעור ברחוב טלר מול מס 3 מוזנח ומגודר בפחים וזה שיך לעיריה
  הגב 19.11.19 20:54
 • אורח
  חזות העיר בטון ומלט? יניב מרקוביץ אל תזייף בתפקיד כל ערוגה שתכסה באקרשטיין תהייה מצבה לתיפקודך הלקוי, בושה! איפה הירוקים קבלו ירוקים?
  הגב 19.11.19 20:57
 • אורח
  מרקוביץ מוכיח שהוא לא ראוי ואיפה מלול...בלול?
  הגב 19.11.19 20:58
 • אורח
  מעולם לא היה איש ציבור כל כך קשוב לתושבים. מודה לך על ההקשבה והמענה המהיר בפייסבוק. נעים לדעת שיש עם מי לדבר. חבל שאין עוד אנשי ציבור שנגישים כמוך. המשך כך!
  20.11.19 22:49
 • אורח
  כל הזמן. דיבורים יניב הזה. תעשה אל תדבר פשוט תעשה
  הגב 19.11.19 21:00
 • אורח
  לא הבנתי את המהפכה?????? לעקור שתילים ולשים מרצפות. .בושה יניב מרקוביץ בושה
  הגב 19.11.19 21:14
 • אורח
  כל הכבוד יניב אתה אלוף
  הגב 19.11.19 21:52
 • אורח
  יוסי כפיר הביתה
  הגב 19.11.19 21:53
 • אורח
  יש לדאוג שינקו את המידרכות בצורה רצינית תחילה, שלב ראשון בשיפור חזות העיר.
  הגב 19.11.19 22:46
 • אורח
  יניב מרקוביץ אלוף חזות העיר משתפרת
  הגב 19.11.19 23:27
 • אורח
  🤣🤣🤣לחסל ערוגות פרחים לתמיד?
  19.11.19 23:55
 • אורח
  עיר ההדר הפכה לעיר של בטון במקום עצים, וריצוף במקום פרחים!
  הגב 19.11.19 23:54
 • אורח
  ממש ככה לצערי. ברחוב מאור יוסף לדוגמא "נעלמו" עקב התיבשות ונפילות לא מעט עצים בשנים האחרונות ובמקןם לנטוע חדשים ריצפו את איזורי העצים. עכשיו נטעו שני עצים "והלכו" מבלי שוב. ככה דואגים לאיכות חיינו. פשוט עצוב.
  20.11.19 01:31
 • אורח
  כן ,קודם כל תטפלו בסירחון של הכלבים ברחובות גורדון ,אייזנברג וייצמן ,אהרוני, אחרכך תעברו לחזות העיר, אי אפשר להסתובב ברחובות,זה הפנים של העיר, תקנו משטחי אקונומיקה ותתחילו לקרצף את הרחובות, זה פשוט זוועת עולם. אתה לוקח את הילד לבית ספר צריך להרים אותו כל הדרך בבוקר, כי חצי מהרחוב עם זוהמה .
  הגב 19.11.19 23:56
 • אורח
  מה אשם מרקוביץ? אני גר בבן יהודה אנשים ברברים משארים את הצואה של הכלב במקום לאסוף מה אשם מרקוביץ שאנשים חיות בלי חינוך סבבתי
  20.11.19 05:51
 • אורח
  אגיד לכם באמת מה מפריע לי , כל יום אני חוזר מהעבודה ברגל בגלל שהכסף שאני עובד אין מספיק לחיות ולשלם גם על נסיעות. עשיתם גשר שכל יום שאני עולה אותו אחריי עבודה אני מרגיש כאילו שלקחו לי את הרגליים שלי ישר למתחנת הבשר. נמאס לי ממנו!, תחליפו אותו לישן , פעם לא היה לי בעיה כזאת. גם היה מאוד מעניין להרגיש את הקפיצה הזאת אחריי הפסיי הרכבת. עד היום אני מתגעגע לזה . 😥 מה עשיתי שאני צריך לעלות עליה כזאת. מה אני בסין?!
  הגב 20.11.19 03:05
 • אורח
  עוד מרקוביץ. ברכות על היוזמה. שקול את ההצעה הבאה - את אותן ערוגות ניתן להוריד, ותיצור עוד מקומות חניה על הרצל, אבל חניות אלכסוניות (הרצל 161 לדוגמא, עד 155 - מעדני מניה עד אחרי הכניסה לשוק. האזרחים ירוויחו עוד מקומות חניה, תוכל להפעיל אכיפה ע"י הפיקוח (ישלמו). המדרכה מספיק רחבה כדי להכניס את האף של הרכב, והכביש מספיק רחב כדי לאפשר כניסה ויציאה בלי הפרעות.
  הגב 20.11.19 05:55
 • אורח
  איך עוברים ל "שלב ב" בחזות העיר? כאשר את רחוב "נח קרומר", רחוב במרכז העיר, סמוך לקניון רחובות עוד לא ריצפו באבנים משתלבות ואפילו לא בתכנון בזמן הקרוב....
  הגב 20.11.19 07:23
 • אורח
  אולי ויהיה שינוי ברחוב טלר מול בנין מס 3 כל הפחים האלה כל הצימחיה שלא מטופלת. חייב לשנות זה פשוט מדכא. מקווה שתהיה היענות מהירה.
  הגב 20.11.19 07:32
 • אורח
  שכונות שלמות נראות כמו מזבלה ו אנשים סובלים מסירחון ואתה דואג לצמחים
  הגב 20.11.19 07:34
 • אורח
  שכונות שלמות נראות כמו מזבלה כאשר מי שגר שם זורק זבל ויוצר מזבלה
  20.11.19 22:44
 • אורח
  ראש העיר היקר מה עם הכיכר ברחוב טלר חרל"פ מתי יגיע היום שתפעל לשינוי לבטיחות הציבור.
  הגב 20.11.19 07:36
 • אורח
  ...ומעגל תנועה חשוב ביותר ברחוב מנוחה ונחלה - השומרים
  20.11.19 22:32
 • אורח
  צבעו אתה מדרכות הוסיפו כמה פחים והוא מבלבל מוח ואומר מהפכה. חרטה עטופה במילים יפות
  הגב 20.11.19 07:37
 • אורח
  נעשה סדר העיר נראית טוב בזכות עשיה של יוסי כפיר ולא יניב מרקוביץ שכרגע מנסה לקפוץ על העגלה מי זה בכלל יניב מרקוביץ איש מפלגת העבודה שאין לו זיקה לעיר ולא לכלום סתם מנסה להתפאר בדברים שלא עשה
  הגב 20.11.19 09:15
 • אורח
  לא הבנתי מה ההגדרה למי שיש זיקה לעיר. זה לא מי שנולד פה, הלך לבית ספר יסודי בעיר, חטיבת בינים בעיר, תיכון בעיר, חזר לגור בעיר כאדם בוגר? מגיל מאד צעיר תורם לעיר.
  20.11.19 22:46
 • אורח
  אם כבר שיהפכו את האדניות לחניות!!! להולכי רגל יש מספיק מקום
  הגב 20.11.19 10:10
 • אורח
  שמי אהר'לה הנדלסמן סדן. חשבתי שערוגות ירוקות ופרחוניות נועדו לרענן ולשמח ולא "בלטות" ! במקום לעקור גינות תעקרו את ה"עשבים השוטים" האזרחים הלא מחונכים הזורקים אשפה , כמו גם את הנהגים החוצפנים המסתתרים מאחורי תווית נכה וחונים קבע על המדרכות או שמא בגלל כאלו תהפכו את המדרכות לחנייות ?! גורמי האכיפה בעיר מחפשים חיים קלים . אתם לא מסוגלים במלאות 130 שנים לעיר לשמור ולשמר את יופייה?! תתפטרו . שגם הנהגת העיריה תתרענן!!!
  הגב 20.11.19 10:30
 • אורח
  מה עם השצפ ? לוקחים כסף בשביל להרוס גינות? תתביישו.
  הגב 20.11.19 10:53
 • אורח
  ככה זה שיש רק מועמד אחד לרשות העיר.
  הגב 20.11.19 10:55
 • אורח
  באמת כל השכונות מלאות צואה של כלבים. זה מגעיל. תת תרבות. הגיע הזמן לפזר מצלמות ולחלק דוחות.
  הגב 20.11.19 11:33
 • אורח
  חבל מאוד. עצלנות לשמה. במקום לשקם צמחייה מרצפים ומורידים עוד את שטחי ספיגת הגשם. כך שבגשמים הבאים תתגבר הצפת הרחובות. עשייה שלא במקום! חבל !!!
  הגב 20.11.19 11:42
 • אורח
  אולי יש בעיה עם חלק מהאדניות... אך הפתרון הוא רע! יוצר בעיות חמורות יותר! נא לחשוב ולהתייעץ עם עוד גורמים ולא רק עם חברי המועצה השבויים בקונספציה....
  הגב 20.11.19 15:10
 • אורח
  בטון בטון בטון הכי זול לעירייה ורע לתושבים במקום לשתול עצים מנסיון שלי תמיד יש בעיה עם תשתיות מים תרוץ ידוע במקום עצים וצמחים לחנוק אותנו בבטון
  הגב 20.11.19 16:48
 • אורח
  מרקוביץ חי בסרט תבוא למזרח העיר נראה לי שאת חושב שאתה בהולנד צא לרחובות הצדדיים ובמיוחד מזרח העיר בואכה גן הפיקאן
  הגב 20.11.19 21:23

תרגיל האזעקה אשר תוכנן בשבוע הבא בוטל בגלל המצב הביטחוני

תרגיל האזעקות תוכנן לתאריכים 26-28/11/19

אבי בר | | תגובות: 1


לפני כשבוע דיווחנו כי בשבוע הבא במהלך 3 ימים בכל יישוב יתקיים תרגיל הפעלת אזעקה. אולם לאור האירועים בעזה ובצפון הוחלט לדחות את התרגיל למועד אחר.

להלן הודעת פיקוד העורף!

בהתאם להערכת המצב ובעקבות יממות הקרב של "חגורה שחורה" הוחלט על דחייתו ושינוי המתווה של תרגיל ההתרעה הארצי שתוכנן ל26-28 בנובמבר.
במהלך השנה (2019) ושנת 2020 יתקיימו תרגילי התרעה כדי להמשיך ולקדם את יכולות ההתרעה הממוקדות ולהטמיע זאת בקרב הציבור.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

תגבור לימודי אנגלית, חשבון ועברית לתלמידים! "חוויות אושיות" פותחים מרכז למידה לתלמידי כיתות ג-ו בו ילמדו מקצועות אנגלית, חשבון ועברית בקבוצות קטנות בעלות 10 ש"ח בלבד

כל השיעורים מועברים על ידי מורים מוסמכים ונמשכים כ-45 דק' כל אחד בקבוצות קטנות של עד 5 תלמידים .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5
צילום: רשת חוויות


מרכז קהילתי "חוויות אושיות", פתח לראשונה מרכז למידה למקצועות אנגלית, חשבון ועברית, בשיתוף פעולה עם חברת אפלייד מטיריאלס

החודש נפתח מרכז למידה במרכז קהילתי חוויות אושיות, הפועל בלב שכונת אושיות, בשיתוף עם חברת "אפלייד מטיריאלס", אשר תרמה רבות לילדי המרכז והעיר.

המרכז מיועד לתלמידי כיתות ג'-ו' ומטרתו הענקת סיוע לימודי, בעלות סמלית. כל השיעורים מועברים על ידי מורים מוסמכים ונמשכים כ-45 דק' כל אחד, בעלות של 10 שקלים בלבד. השיעורים מועברים בקבוצות קטנות של עד 5 תלמידים ונותנים מענה במקצועות עברית, אנגלית וחשבון.

לפרטים נוספים ניתן לפנות למרכז חוויות אושיות, בטלפון: 08-9377700


אתי מקדסי, מנהלת המרכז:

"המורים מסייעים לתלמידים בהכנת שיעורי הבית, מתרגלים חומר לפני מבחנים, מקדמים אותם בחומר השוטף של השנה ונותנים מענה לכל שאלה שעולה בנושא על ידי התלמידים".


אמיתי כהן, יו"ר רשת חוויות:

"הפרויקט מאפשר לכל תלמיד ותלמידה, להצטרף ללמידה בקבוצות קטנות ואיכותית, כאשר הפרויקט המסובסד נועד לצמצם פערים ולאפשר לכל ילדי השכונה לקבל השכלה באיכות גבוהה".התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נשמח מאוד אם זה היה גם בקריית משה
  הגב 19.11.19 16:28
 • אורח
  יאללה נמאס כבר חוץ מאושיות וקריית משה לא משקיעים באף מקום
  הגב 19.11.19 16:50
 • אורח
  כל הכבוד לאמיתי כהן ישר כח
  הגב 19.11.19 17:49
 • אורח
  באמת יוזמה יפה מאוד. שמתאימה לכל כיס. האמת צריך לפרוס את זה בכל רחבי העיר על מנת שיהיה נגישות לכולם.
  הגב 19.11.19 20:28
 • אורח
  גם ברחובות ההולנדית וגבירול
  הגב 20.11.19 14:07

במוצ"ש 23.11 יואב קוטנר מגיע לבית התרבות חבצלת ברחובות במופע "מסע הקסם המסתורי" של הביטלס

עלות: 50 ש"ח לפרטים נוספים: 08-6900567 או במסרון לטלפון 058-8656346

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


אוהבי המוזיקה ולהקת הביטלס מוזמנים למופע "מסע הקסם המסתורי" של הביטלס, של יואב קוטלר. המופע מספר את סיפורה של להקת הביטלס שפעלה בשנות ה60 ומשפיעה על עולם המוזיקה עד היום. במופע יהנו המשתתפים מהליהיטים הגדולים, קטעי הופעות וחומר נדיר על הלהקה בהקרנה ראשונה בארץ.

המופע יתקיים במוצ"ש 23.11.19 החל משעה 20:30 בבית התרבות בשכונת חבצלת, רחוב הירדן 10

עלות: 50 ₪

לפרטים נוספים: 08-6900567 או במסרון לטלפון 058-8656346התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

היסטוריה רחובותית בת 110 שנים! בית סלוצקין בתיכון דה שליט יעבור תהליך שימור ויהפוך למרכז מבקרים ללימוד המורשת וההיסטוריה של העיר רחובות

לאחרונה נערך טקס חגיגי להסרת הלוט לפרויירט השימור שיעבור בית סלוצקין ברחובות. הפרויקט נערך בשיתוף פעולה של עיריית רחובות, המועצה לשימור אתרים, JNF אוסטרליה (שלוחה של קק"ל באוסטליה) ומשפחת סלוצקין.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


לאחרונה התקיים טקס הסרת הלוט מעל שלט המועצה לשימור אתרים, המציין את מורשת בית סלוצקין בקריית החינוך ע"ש עמוס דה שליט. הטקס נערך במעמד ראש העיר, רחמים מלול, מ"מ ראש העיר, זהר בלום ואבי קיש מנהל קרית החינוך. בטקס נכחה גם משלחת גדולה מהקהילה היהודית באוסטרליה, אנשי המועצה לשימור אתרים ומנהלות דה שליט לדורותיהן.

הטקס מציין את תחילת פרויקט השימור והחידוש של הבית, שנבנה לפני 110 שנים. הפרויקט נערך בשיתוף פעולה של עיריית רחובות, המועצה לשימור אתרים, JNF אוסטרליה (שלוחה של קק"ל באוסטליה) ומשפחת סלוצקין.


לכשיסתיים תהליך השימור, הבית יארח ויתפקד כמרכז מבקרים לתושבים ולתיירים המתעניינים בהיסטוריה ובעבר של המושבה, וכן ישמש כנקודת המוצא ללימוד וסיור באתרי הטבע במזרח העיר .

במסגרת הפרויקט "הפרוזדור הירוק" , תלמידי דה שליט מאמצים אתרי טבע במזרח העיר, וכן יערכו סיורים הכוללים ביקורים באתרים אלה: שלולית החורף, הפילבוקס, חורשת השיטה המלבינה ועוד.


על בית סלוצקין מתוך הארכיון העירוני של רחובות

צילום: ארכיון רחובות


בית סלוצקין עומד בראש הגבעה ברחוב מנוחה ונחלה. היה זה אחד הבתים המפוארים ברחובות. הבית נבנה על ידי אלעזר משה סלוצקין, יהודי מאוסטרליה, שעבר להתגורר בו. לפני מלחמת העולם הראשונה עקרה משפחת סלוצקין לאוסטרליה. במלחמה שימש הבית כמטה של הצבא האוסטרלי והניו-זילנדי. לאחר המלחמה חזרה משפחת סלוצקין והתגוררה בבית מספר שנים. בבית זה היה משכנה השני של הגימנסיה, היא בית הספר התיכון של רחובות, החל משנת 1940. על גג הבית היתה עמדה של "ההגנה" מול הפרדסים בגבול רחובות-רמלה. בבית עצמו היה "מק"ל"- "מקום לימוד" של הגדנ"ע (גדודי הנוער) בארגון "ההגנה".


ראש העיר, רחמים מלול:

"אנו מיישמים מזה שנים בעיר מדיניות אשר משמרת את ההיסטוריה בעיר ומפתחת את אתרי המורשת והטבע. אין מתאים יותר מהמקום הזה לחבר בין הדור הבא למורשתם של מייסדי העיר "


מ"מ ראש העיר, זהר בלום:

"בקרית החינוך דה שליט החינוך וההיסטוריה הולכים יד ביד, עם שילוב החדש והמורשת יחד באופן פיזי וסימלי. אנו גאים בפרויקט שימור בית סלוצקין, ונסייע לו ככל שניתן"התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי זה מימין התמונה? האיש מהמופלטה?
  הגב 19.11.19 14:26
 • אורח
  חחחח...האיש שחצי שנה מטייל בחו"ל
  הגב 19.11.19 14:48
 • אורח
  המזכירות תשאר במבנה או יעבירו אותה?
  הגב 19.11.19 15:18
 • אורח
  שמי אהר'לה הנדלסמן סדן. מברך על כל שימור קל וחומר בעירי רחובות ובית ספרו של נכדי הבכור . אני מדריך תיירים / נהג אשכול ואשמח להסיע ולהדריך את אורחי העיר.
  הגב 19.11.19 18:05
 • אורח
  מרחמים מלול לא תקבל כלום. תתקדם
  19.11.19 21:16
 • אורח
  שלום אהרלה יפה לשמוע שאתה מעוניין להסיענולהדריך בהתנדבות את אורחי העיר .רשום את מספר הטלפון שלך על מנת שנתחיל לארגן לך קבוצות שמתארחות במלון לאונרדו בפארק המדע תודה
  20.11.19 04:11

מכון ויצמן למדע ברחובות זכה למענק של כ 620 אלף ש"ח כחלק מתוכנית להתייעלות וחיסכון בצריכת האנרגיה והחשמל

מכון וייצמן הוא אחד מ 50 חברות, מוסדת לימוד שזכו במענק ויוציאו לפועל תוכניות הכוללות החלפת טכנולוגיות ישנות ולא יעילות בצריכת האנרגיה, במערכות חדשות וחסכוניות, כגון מערכות תאורת פנים וחוץ, מיזוג אוויר, משאבות חום, מערכות אוויר דחוס, ייעול תהליכי ייצור שונים ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


משרדי האנרגיה, הכלכלה והתעשייה והגנת הסביבה מכריזים בימים אלו על הפרויקטים הזוכים במקצה השלישי של קרן המענקים המשותפת להתייעלות באנרגיה, במסגרתו יוענקו כ-62 מיליון ש"ח לפרויקטים אשר יביאו לחיסכון באנרגיה ולהפחתת גזי חממה בתעשייה, ברשויות מקומיות ובעסקים.


המענקים יינתנו ל-108 תוכניות הכוללות החלפת טכנולוגיות ישנות ולא יעילות בצריכת האנרגיה, במערכות חדשות וחסכוניות, כגון מערכות תאורת פנים וחוץ, מיזוג אוויר, משאבות חום, מערכות אוויר דחוס, ייעול תהליכי ייצור שונים ועוד. פרויקטים אלו צפויים להביא לחיסכון שנתי של כ-175 מיליון קוט"ש, המוערכים בכ-82 מיליון ש"ח. חיסכון זה יגדיל את צמצום צריכת האנרגיה הצפויה בכ-4% לעומת החיסכון במקצה הקודם של התכנית.


המענקים חולקו לרשויות מקומיות וחברות, מוסדות לימוד, בתי חולים ועוד שיפעלו לצמצום האנרגיה וצריכת החשמל. לדברי שר האנרגיה היעד הוא לצמצם את צריכת החשמל בכ17% עד שנת 2030.


מסלול הסיוע לפרויקטים המקדמים הפחתת פליטות גזי חממה וייעול צריכת האנרגיה במשק מופעל על ידי הרשות להשקעות במשרד הכלכלה והתעשייה. המסלול תוקצב במסגרת החלטת הממשלה ''הפחתת פליטות גזי חממה וייעול צריכת האנרגיה במשק'' והחלטת ממשלה "תכנית לאומית ליישום היעדים להפחתת פליטות גזי חממה ולהתייעלות אנרגטית".


בין המוסדות שזכו במענק הוא מכון וייצמן למדע שיזכה במענק של 619,000 אלף ש"ח שמהווה כ20% מעלות הפרוייקט שעלותו מוערך בכ 3 מיליון ש"ח.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

ביוזמתן של תושבת רחובות, מיכל שן בכר ורז יראקצ'י, הוקם המיזם החברתי "אמניות יוצרות מוכרות" לחשיפתן וקידומן נשים אמניות ויוצרות

המיזם נותן לאמניות במה בה הם יכולות להציג את המוצרים, והיצירות שלהן באירועים בה מתארח המיזם, וכן באתר האינטרנט שהפך להיות חנות אינטרנטית בה הן יכולות למכור את המוצרים. בנוסף מיכל ורז מדגישות כי הן דואגות לכל הלוגיסטיקה של האירוח: מתאמות מול האמניות, מכינות לארגון פלייר על מנת שיוכלו לשלוח לעובדים, מביאות עמן את כל הציוד הנדרש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
מימין לשמאל: מיכל שן בכר ורק יראקצ'י


הכירו את מיזם "אמניות יוצרות מוכרות" - מיזם חברתי שנועד לעודד תמיכה בנשים עצמאיות יוצרות, ולחשוף את הקהל הישראלי לאמנות נשית כחול לבן. מטרת המיזם היא לקדם את אותן נשים בכמה שיותר פלטפורמות- ממכירות בארגונים, דרך קידום במדיה החברתית ועד פרסום ללא עלות חודשית באתר מכירתי מקצועי ומתקדם.

את המיזם הקימו - רז יראקצ'י, מעצבת תכשיטים וסטודנטית לאמנות ותושבת רחובות מיכל שן בכר, מעצבת תכשיטים ויועצת מס. מיכל, (43) מספרת כי היא הצטרפה לפעילות של רז מתוך ראיה חברתית לקדם נשים עצמאיות יוצרות וכי היא יודעת, מניסיון אישי, כמה קשה לנשים יוצרות עצמאיות לפרוץ קדימה, במיוחד בתחילת הדרך ולכן "אנחנו פה- בשביל לייעץ, לתמוך ולספק מעטפת כוללת של שירותים לצורך קידום אישי ועסקי כאחד."


מגוון המוצרים הנמכרים באתר המיזםלאחר הקמת המיזם של מיכל ורז כבר מספרות כי ארגונים החלו להתעניין בנושא ואף מארחים את האמניות באירועים שונים.

רז: "הארגונים מבינים את חשיבות הנושא. מצד אחד הארגון תורם לעובדיו ומהצד השני מקדם אמנות נשית ישראלית".


כאמור המיזם נועד לשמש במה לאמניות ישראליות שיקבלו חשיפה למוצרים ויצירותיהן ( תיקים, תכשיטים ועוד) אותן הם יכולות למכור דרך אתר האינטרנט, "ארטיסטי", שמשמש חנות שכולה עבודות יד של נשים.

מיכל ורז מדגישות כי הן דואגות לכל הלוגיסטיקה של האירוח: מתאמות מול האמניות, מכינות לארגון פלייר על מנת שיוכלו לשלוח לעובדים, מביאות עמן את כל הציוד הנדרש, כך שכל שנותר לארגון הוא רק לתת מקום למיזם להתארח וכך עובדיו ולקוחותיו יוכלו להנות מיריד אמניות איכותי.
נשים המעוניינות לקחת חלק במיזם ניתן ליצור עם מיכל ורז דרך

דף המיזם בפייסבוק-/ אמניות יוצרות מוכרות

אתר- www.artisti.co.il

מייל- perfectsale2018@gmail.com


רז יראקצ'י:

"אנחנו נשמח להגיע ולהתארח בכל חברה ובכל ארגון ברחבי הארץ!!"


מיכל שן בכר:

"אנו מזמינות את כולם ואת תושבי רחובות בפרט להיכנס לחנות, להתרשם ולרכוש מוצר איכותי הנעשה באהבה על יוצרות ישראליות".

אנו קוראות לאמניות תושבות העיר להצטרף אלינו למיזם וכן לחברות וארגונים ברחובות והסביבה ליצור עמנו קשר לתיאום אירוח בחברתכם.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תמיד מרגש לראות אנשים הפועלים למען הקהילה. שאפו ענק
  הגב 19.11.19 16:24
 • אורח
  ירקאצי? כמו ירקן שעושה אפצ'י? שן בכר כמו בחרה את השן של עצמה? יש לי יש לי יש לי יש לי חחחחחחחחח
  הגב 19.11.19 17:33

הנהגת ההורים ברחובות החלה בסקר המזון הגדול של צהרוני החברה העירונית ורשת חוויות בבתי הספר וגני הילדים בו יכולים ההורים להביע את דעתם ודעת ילדיהם על המזון המוגש להם... לינק לסקר בכתבה

בסקר מתבקשים ההורים להביע את דעתם וילדם על המנות המוגשות בצהרונים וכן להציע הצעות לשיפור.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


במסגרת פעילותה של הנהגת ההורים העירונית ברחובות, החליטו ההורים והחברה העירונית לערוך סקר בנושא המזון המוגש בצהרוני החברה העירונית בבתי הספר וגני הילדים. זהו סקר נוסף שעורכת הנהגת ההורים, זאת שלאחר שבחודש אוגוסט האחרון הוחלפה חברת הקייטרינג לאור תלונות רבות של ההורים במהלך שנת הלימודים הקודמת.

במסגרת הסקר הנהגת ההורים העירונית מזמינה את ההורים להביע בסקר את חוות דעתם על המזון המוגש לילדם בצהרון: אילו מנות (עיקרית, תוספות וסלטים) הוא אוהב/לא אוהב, האם הוא מסתדר באכילה בחיתוך, מה דעת ההורים ודעתו של הילד על האוכל. כמו כן מוזמנים ההורים להציע הצעות לשיפור ולבקשות מיוחדות.

להלן קישורים לסקר:

סקר לגני הילדים

סקר לבתי הספר הממ"ד

סקר לבתי הספר הממלכתייםהתפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה לגביי צהרוני מילת???
  הגב 18.11.19 23:29
 • אורח
  בתור סייעת בצהרונים מברכת על הרעיון כי אני יודעת בדיוק מה הם אוהבים או לא רוצים לטעות ואני זורקת המון ואחכ צריכה לתת כריכים שילדים לא יצאו רעבים אני תמיד מדווחת לממונים אבל אין שינוי וחבל על האוכל הניזרק
  הגב 19.11.19 12:56
 • אורח
  הגישי פנייה בכתב בבקשה לאדון חממי
  19.11.19 17:36

במסגרת שבוע הבטיחות בדרכים מחר (שלישי 19.11) לאורך רחוב הרצל ברחובות יוצבו דיילי הסברה לתושבים ובנוסף יתקיים הפנינג מיוחד לילדים בקניון רחובות

אירועי שבוע הבטיחות נפתחו אמש (ראשון) עם פעילות הסברה של דיילים בקניון רחובות וכן חתימת ראש העיר וחברי המועצה על אמנת בטיחות בדרכים שהוצבה בעירייה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


שבוע הבטיחות בדרכים מצוין השנה בכל הארץ בסימן מניעת היסח הדעת בעת הנהיגה, ומטרתו הינה להעלות את המודעות הציבורית לנושא הבטיחות בדרכים במדינת ישראל, הגדלת האחריות האישית והשותפות הפעילה במאבק בתאונות הדרכים, שינוי תרבות הנהיגה בישראל והעמקת מחויבותם של מקבלי ההחלטות והציבור לבטיחות ולסובלנות בדרך.

היום (שני) התקיים בלובי העירייה טקס חתימה על אמנה בנושא על ידי ראש העיר רחמים מלול , ממלא מקומו זהר בלום, מחזיק תיק התחבורה חבר המועצה אבי קינד, מנכ"ל העיריה דורון מילברג, מנהל האגף אליצור זרחי ומנהל המחלקה אייל לוי , עובדים ומנהלים. הציבור הרחב מוזמן למקום לחתום על האמנה.בנוסף אמש (ראשון) קיימו בקניון רחובות הסברה בנושא " היסח הדעת " לבאי המקום באמצעות דיילים . והבוקר (שני ) בין השעות התקיימה בלובי העירייה תצוגה אקטיבית , ודיילים יקיימו הסברה לעובדים ולתושבים באי העירייה .

בעיריית רחובות פועל באופן קבוע המטה העירוני לבטיחות בדרכים, שמנהל אייל לוי , במסגרת אגף הביטחון, חירום, בטיחות , רכש ומוקד עירוני. גם ברחובות מציינים את שבוע הבטיחות בפעילות בכל העיר . הקמפיין העירוני לציון השבוע שנועד להעלות מודעות כדי להציל חיים מתבטא במגוון דרכים.בנוסף יתקיימו ברחבי מגוון רחב של פעילויות :

יום שלישי 19.11

יתקיים בקניון רחובות אחרי הצהריים, בין השעות 15:00 – 19:00 הפנינג הפעלות ושולחנות יצירה , חלוקת בלונים ושי צנוע לילדים ולכלל המשתתפים , כולל צילום מגנטים ממותגים וכן הרכבה של פאזל צבעוני ממותג – הכל כדי להעלות מודעות לנושא הבטיחות בדרכים.


בין השעות 16:00 – 20:00 תתקיים פעילות הסברה בנושא " היסח דעת " וחלוקת מסרים ע"י דיילים ברחוב הרצל ( מרכז העיר ) לתושבים ולילדים .

במוסדות החינוך רכז/ות הזהירות בדרכים יעבירו שיעורים ופעילויות יזומות בנושא הבטיחות בדרכים בקרב התלמידים תוך מתן דגש על כללי התנהגות להולכי רגל, רוכבי אופניים / קורקינט ועוד.


ראש העיר, רחמים מלול:

קורא לכל תושבי רחובות לנהוג בזהירות, בעיר ומחוצה לה: "עיריית רחובות מקדישה משאבים על מנת להעלות את המודעות לנושא הבטיחות בדרכים, הן באמצעות פעילות במערכת החינוך והן באמצעות פעילות בקרב הציבור הרחב. אני קורא לתושבות ולתושבים- אנא, אל תעסקו בכל פעילות אחרת בזמן נהיגה. מוטב לאבד רגע בחיים מאשר חיים ברגע"


חבר המועצה אבי קינד, מחזיק תיק תחבורה:

"נמשיך להדגיש בכל דרך אפשרית את חשיבות השמירה על הבטיחות בדרכים והעלאת המודעות לכללי הזהירות. אנו פועלים בקרב כל שכבות האוכלוסייה כדי להעביר את המסרים המשמעותיים שיביאו להפחתת היקף התאונות"


אייל לוי, מנהל המטה העירוני לבטיחות בדרכים באגף הביטחון והבטיחות בעיריית רחובות:

"אנו פועלים במשך כל ימות השנה על מנת להעלות את המודעות לנושא הפעילות בדרכים – וזו פעילות השיא שלנו . אני מזמין את הציבור לקחת בה חלק . אנו מקווים כי שבוע הבטיחות בדרכים יגרום לכולנו להיזהר יותר - ובכך ימנעו תאונות עתידיות "

התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אבל בבית הספר אומרים שהם שולחים מכוניות בשביל לדרוס ילדים.
  הגב 18.11.19 21:46
 • אורח
  איך בטיחות בדרכים וליד הבית שלהם חונים באדום לבן וזורקים אבנים על מכוניות.
  הגב 18.11.19 21:58
 • אורח
  "ברחובות שותים ונוהגים" העיר היחידה בישראל שאין בדיקות אלכוהול וכולם נוהגים שיכורים.
  הגב 18.11.19 22:04
 • אורח
  קצת פתאטי הכובע
  הגב 19.11.19 04:29
 • אורח
  אך בטיחות עם משאית נוסעת לאחור בילו, תוך השוק כ 150מטר עד רחוב הרצל העירייה יודעת וגם המשטרה פשוט צריך להפוך את הרחוב חד סיטרי בבקשה ראש העיר לטיפולך דחוף לפני אסון במקום תודה ויום טוב
  הגב 19.11.19 04:49
 • אורח
  צריך להציב גדר הפרדה בהרצל בין רחוב בנימין לבני משה חוצים חופשי מול תחנת אוטובוס ופלפל קריטי מסוכן מאוד ביום עוברים 600 או 700 איש ולא במעבר חציה הגדר זה בטיחות לטיפולך ראש העיר יום טוב
  הגב 19.11.19 04:55
 • אורח
  צריך סימון מרכז כביש בעיר חסר בהרבה רחובות לטיפולך ראש העיר
  הגב 19.11.19 05:06

היכונו ל 6 שבועות של בלאגן ברכבת לתל אביב! בעוד מספר ימים/שבועות חלק או כל הרכבות מבאר שבע לתל אביב יבוטלו בשעות העומס בבוקר למשך 6 שבועות ויגיעו עד יבנה ונוסעים רבים מאשקלון/אשדוד ייסעו ברכבת דרך רחובות

כיום רוב ציבור הנוסעים מאשקלון ואשדוד נוסע ברכבת לתל אביב דרך יבנה - ראשון לציון, ביטול הרכבות בשעות הבוקר יסיט את הנוסעים לרכבת החלופית היוצאת מאשקלון לתל אביב דרך רחובות ותפוסת הרכבת צפויה להיות מלאה כבר בשלב שהרכבת אספה נוסעים מתחנות אשקלון, אשדוד ויבנה

אבי בר | | תגובות: 2


משתמשי הרכבת מרחובות לתל אביב עומדים לחוות 6 שבועות של שיבושים מתוכננים ברכבת באר שבע – תל אביב (דרך יבנה ראשון לציון) לצורך הסבת אחת ממסילות הברזל בציר איילון לחשמלית וגם היא לטובת רכבת ירושלים.

על פי התכנון המקורי תכננה רכבת ישראל לבצע את פרויקט החשמול בשעות הלילה ולשבש את תנועת הרכבות רק בשעות הלילה למשך כשנה וחצי מאחר והעבודות תוכננו ל – 3 שעות מידי לילה.

שר התחבורה החדש ח"כ בצלאל סמוטריץ החליט היום על שינוי בתוכניות העבודה והחליט כי עדיף להתאמץ ולעבוד במשך כל שעות היום ולסיים את הפרויקט תוך 6 שבועות גם במחיר שיבושים קשים לתקופה קצרה.

לאור החלטת השר רכבת ישראל תתכנס ותקבע את השינויים הצפויים ולוח הזמנים. כאשר על הפרק השבתת חלק מקווי הרכבת בשעות העומס בבוקר ברכבת בקו באר שבע דרך בת ים – תל אביב, המשמעות היא שנוסעי הרכבת מאשקלון, אשדוד ויבנה מזרח ייאלצו לקחת את הרכבת החלופית לתל אביב העוברת ברחובות ובכך להגדיל באופן ניכר את כמות הנוסעים בבוקר שגם כך היא בתפוסה מלאה. או להמשיך עד יבנה מערב ומשם באוטובוסים יוסעו לתל אביב. הנוסעים.

השבתת תנועת הרכבות תהייה רק בשעות העומס ותנועה רגילה בשעות האחרות.

אין כרגע לוח זמנים מדוייק מתי תתחיל השבתת חלק מהקווים, ועדיין לא פורסם אילו רכבות בשעות העומס בבוקר יבוטלו.

העדכון המדוייק יפורסם בימים הקרוביםהתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אמורים לנחש לבד אם הכוונה היא לתחנת יבנה מזרח או מערב?
  הגב 18.11.19 22:10
 • אורח
  זו מכה קשה לנכים ומבוגרים שנוסעים מידי יום לתל אביב חיים וינטרגרין רחובות
  הגב 19.11.19 12:34

חד הסיגד ברחובות! החל ממחר (שלישי 19.11) יחלו שלל אירועי תרבות, מוזיקה, אוכל מסורתי ועוד במרכזי רשת חוויות וברחבי העיר לרגל חד הסיגד של בני העדה האתיופית; תוכנית האירועים מצ"ב בכתבה

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לראשונה ברחובות, יצויין חג הסיגד ממסורת קהילת יהודי אתיופיה, בסדרת אירועים. מטרת האירועים – שייערכו ברחבי העיר ולמגוון אוכלוסיות- להכיר לתושבים את המסורת היפה של קהילת יהודי אתיופיה ואת מנהגי החג העתיק.

לפני מספר חודשים התקבלה הצעתו של שאול צגהון, חבר המועצה מחזיק תיק השכונות, לציין ברחובות את חג הסיגד באמצעות שבוע של אירועים ברחבי העיר. בימים אלה גובשה תוכנית הפעולה, והציבור הרחב מוזמן לקחת חלק בכל האירועים, ללא תשלום, ולהיחשף למסורת העתיקה של יהדות אתיופיה.

עבור בני העדה האתיופית , חג הסיגד משמש כהמשך לחשבון הנפש הפרטי של יום הכיפורים. ביום זה מוסיפים לחשבון הנפש הפרטי את הפן הציבורי, ובהתקהלות המונים מכריזים על חידוש הברית עם האל ומתפללים על המשכיות האמונה ובוא הגאולה השלמה.

ברחובות , מזה למעלה מחמש שנים קבוצת מתנדבים בשם "צוות חשיבה" מובילים ומקיימים את אירוע הסיגד ברמה עירונית בשת"פ עריית רחובות.

אחד היעדים המרכזיים של "צוות חשיבה" היה להביא את הסיגד למרכז העיר, לרחוב הראשון בעיר - רחוב יעקב בו שוכן בית העם, למקם את האירוע במרכזה של העיר. אכן האירוע מתקיים מידי שנה בבית העם בשילוב תהלוכה רבת משתתפים על רחוב יעקב, המדמה את העלייה אל ההר, עד לבית העם שם מתקיים האירוע המרכזי של הסיגד.על מנת להנחיל לצעירים ולנוער את משמעות חג הסיגד באופן מיוחד, בשפה שלהם ובזמן שלהם, נקבעו אירועים מיוחדים בשכונות ברחבי העיר ובעירונוער.

להלן תוכנית האירועים:

ביום שלישי , 19.11 בשעה 17:30 ייערך במתנ"ס אושיות, ברחוב החבורה 20 אירוע לנוער ולקהילה בנושא חג הסיגד. אוכל מסורתי והצגת היחיד "תוצרת הארץ בכיכובה של השחקנית היוצרת אביבה נגוסה.


ביום רביעי, 20.11 בשעה 15:00 ייערך במחלקת הנוער של אגף החינוך, ברחוב בנימין 4 אירוע למובילי תנועות הנוער בעיר בנושא חג הסיגד


יום רביעי 20.11 שעה 17:00 בבית לגדול טוב – גבירול , רחוב דוד אלעזר 23 . היכרות חוויתית עם מנהגי החג ברכות וביצוע הדבו(לחם) וטקס הבונה (הקפה המסורתי ), טעימות של מאכלים מסורתיים פעילויות מגוונות לילדים ועמדת צילום.


ביום חמישי, 21.11 בשעה 20:00 ייערך במתנ"ס שדירות ח"ן, ברחוב שד' חן 31 הרצאה לקהילה מפי חבר המועצה שאול צגהון בנושא חג הסיגד


ביום ראשון , 24.11 בשעה 18:30 ייערך במתנ"ס קרית משה , ברחוב גבריאלוב . 20 אירוע לנוער ולקהילה בנושא חג הסיגד. באירוע יתקיים טקס ברכת הקייס טעימות ממאכלים מסורתיים , מוזיקה אותנטית בליווי רקדניות, דוכני יצירה וחידון לכל המשפחה


יום שני 25.11.19 שעה 18:00

ביום זה יתקיים האירוע המרכזי עם תהלוכה ססגונית עם ניגונים מזמורים ושמחה בהובלת הקייסים מבית דונדיקוב לבית העם- היכל התרבות העירוני. בהיכל התרבות ייערך אירוע במעמד ראש העיר, רחמים מלול, וחבר המועצה שאול צגהון, מחזיק תיק השכונות, עם כיבוד קל ובליווי מוזיקלי , שיחה בנושא הסיגד, מופעי אומנים בשירים וזמירות מגוונות. הערב יפתח בברכת הכהנים, בראשם הקייס ברקו טגנ'יה.

הערב הופק על ידי החברה העירונית ופעילי "צוות חשיבה" קבוצת מתנדבים תושבי העיר.


האירוע המרכזי של חג הסיגד במערכת החינוך יצוין בבית הספר בן צבי, ביום שישי, 29.11, בהובלת הורי בית הספר ומתנדבים , עם הסבר לתלמידים על משמעות החג, טקס בונה, ריקודים ושירים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בית החולים קפלן מזמן נשים בהיריון לסדנת הכנה ללידה קיסרית שתתקיים ביום שלישי 19.11 יש לבצע הרשמה מראש

הסדנה ללא עלות אך יש לבצע הרשמה למועדון היולדות של בית החולים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


בית החולים קפלן ממשיך בשירות למטופליו ופותח ביום שלישי הקרוב סדנת ההכנה ללידה קיסרית. הסדנה מיועדת לנשים בהיריון אשר תקבלנה את כל המידע לקראת הניתוח הקיסרי דרך מפגש עם פסיכולוגית המחלקה, מיילדת ורופאת נשים שיענו להן על כל השאלות לקראת הניתוח וההתמודדות עם התקופה הראשונה שלאחריו.

הסדנה תתקיים ביום שלישי 19.11.19 בשעה 19:00 בבית החולים

הסדנה ללא עלות אך יש לבצע הרשמה מראש דרך דף הפייסבוק של בית החולים
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  קפלן זה אופיר היקרי סימון ז"ל אופיר היקרי סימון ז"ל זה קפלן
  הגב 18.11.19 16:43
 • אורח
  כל הכבוד לבית החולים אבל מי מעביר את הסדנא פרטים חסויים?
  הגב 18.11.19 19:51

תזכורת לתיכוניסטים/יות של רחובות על האירוע בדבלין – הכניסה חופשית! ביום שלישי 19/11 תלמידי יא – יב מוזמנים למועדון דבלין ברחובות לאירוע "קרבי על הבר" למפגש עם קצינים בכירים בצה"ל ... המפגש כולל כיבוד קל. לשאלות 6877*

הכניסה חופשית אך יש לבצע הרשמה מראש. אירוע "קרבי על הבר" מזמין את המיועדים לגיוס לשמוע הכל על השירות הקרבי ממפקדים ומלוחמים בשטח. האירוע יתקיים ביום שלישי, ה-19 בנובמבר בשעה 19:00 במועדון הדבלין, ברח' המדע 1 רחובות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


לראשונה ברחובות: "קרבי על הבר" בשיתוף צה"ל!

צה״ל ועיריית רחובות מזמינים את בני הנוער בכיתות יא'-יב' לערב חד פעמי בבר ה"דבלין" כדי לשמוע הכל על השירות הקרבי ממפקדים ומלוחמים בשטח.


צה"ל מוביל את פרוייקט "רקרבי" לעידוד הגיוס ליחידות צבאיות, אשר פועל להנגיש את המידע לצעירים לפני גיוס. במסגרת זו החלו בסדרת אירועים חדשניים לבני הנוער בישראל, שטרם נערכו בעבר בישראל : מפקדים בכירים ולוחמים מהשטח מגיעים לעיר ונפגשים עם בני הנוער באחד מהברים . האירוע ברחובות הוא השלישי בסך הכל בישראל, אחרי תל אביב וחיפה, לאחר פעילות אינטנסיבית של מחלקת הנוער בעירייה להביא את האירוע לרחובות בהקדם.

באירוע ברחובות ישתתפו מפקדים בכירים ביניהם: מח״ט גבעתי, אל״מ איציק כהן, מפקד פלוגה בקרקל, סרן עדן ליברמן ומפ בשריון.

במהלך המפגש , שייערך בין השעות 19:00-21:30 יספרו הלוחמים והמפקדים על השירות ביחידות הקרביות , ייערך פאנל לוחמים ובסופו ייערך "ספידדייט" שבמהלכו יסתובבו לוחמים בין השולחנות ויענו על כל השאלות והתהיות מפי הצעירים שמשתתפים, בשיחות בגובה העיניים.

מטרת המיזם היא להנגיש את היחידות הקרביות לבני הנוער לפני גיוסם לצה״ל, להעלות את המוטיבציה לשירות קרבי ולהפיג את החששות לפני הגיוס. כל זאת באמצעות מתן במה למפקדים וללוחמים לספר את סיפורם בגוף ראשון.


האירוע יתקיים ביום שלישי, ה-19 בנובמבר, כ״א בחשון, בשעה 19:00 במועדון הדבלין, ברח' המדע 1 רחובות.

הכניסה חופשית אך יש להירשם מראש https://rakravi.co.il/rehovot/

במקום יוגש כיבוד קל.זוהר בלום, מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך:

"אנו פועלים במשך כל ימות השנה לעודד את הגיוס לצה"ל ולסייע לבני הנוער בבחירה לשרת שירות משמעותי. צה"ל בחר ברחובות להיות אחת הערים הראשונות בישראל לאירוע ייחודי זה, ואנו מזמינים את בני הנוער לקחת חלק בחוויה ובמפגש נדיר"


מפקד בית הספר להכשרות סיירת גולני, רס"ן תומר גרינברג:

''קרבי על הבר הוא פרויקט שיוצר חיבור עם בני הנוער קצת לפני השירות. בסוף, כשמגיעים מפקדים מיחידות שונות לאירוע מהסוג הזה, זה יוצר אירוע הרבה יותר מגוון, מעניין ומשמעותי. אני רוצה להגיד למלש"בים שהם מגיעים לידיים טובות ועומדים לחוות את התקופה המשמעותית והמעצבת ביותר בחייהם."


אבי יוספי, מנהל מחלקת הנוער באגף החינוך:

"קרבי על הבר הינו פרויקט חשוב אשר משלים את נושא הכנה לצה"ל בכלל ושירות משמעותי בפרט. מרכז הכנה לצה"ל בעירונוער מייצר כל השנה מיזמים בכדי להעלות את אחוזי הגיוס בקרב בני נוער ולהשפיע עליהם לשרת שירות משמעותי . פרויקט מסוג זה הינו נדבך משמעותי בפסיפס הפרויקטים שהעירייה מבצעת בכדי לעודד, להשפיע ולהצמיח בני נוער ערכיים אשר תורמים לחברה ולמדינה"
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד על ערב זה בהצלחה למפקדים ולנוער לפני גיוס לשרות, בצה"ל והמשך שרות קל עם הרבה רצון להמשיך לשרת את המדינה בכבוד יום טוב
  הגב 05.11.19 16:07
 • אורח
  אני בין 71 יכול להגיעה לערב זה ולרעות את הבחורים לפני גיוס לצהל בהצלחה
  הגב 17.11.19 04:18
 • אורח
  מה עם "משרתי האל" ? הם פטורים...
  הגב 17.11.19 08:57
 • אורח
  האם ד.חממי יגיע לתת הרצאה מענינת?
  הגב 18.11.19 16:43
 • אורח
  מה ים גיוס חובה לכולם ולבנות מסורתיות גם
  הגב 19.11.19 11:40

הרצאה חובה לבעלי עסקים ברחובות! בעלי העסקים ויזמים מוזמנים להגיע להרצאתו של גיל פינקלשטיין, בה יקבלו כלים להתמודד עם אתגרי שיווק ופרסום העסק; ההרצאה תתקיים ביום חמישי 21.11 במכללה העירונית; הכניסה חופשית, יש לבצע הרשמה מראש

ההרצאה מצטרפת לסדרת הקורסים "יוזמים עסק" שמתקיימת במכללה במהלך השנתיים האחרונות בשיתוף הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, קורס שמעניק את מירב הכלים והמשאבים לפתיחת עסק חדש. בחודש דצמבר ייפתח קורס של שיווק מתקדם ברשתות החברתיות, שהפכו בשנים האחרונות לכלי שיווקי חזק ואפקטיבי, כולם נמצאים שם אבל לא כולם יודעים איך לעשות את זה נכון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום יח"צ


הרצאה ייחודית של המכללה העירונית רחובות עבור בעלי עסקים לרגל שבוע היזמות העולמי 2019

החברה העירונית רחובות מזמינה את בעלי העסקים הקטנים להרחיב אופקים ולקבל כלים במסגרת הרצאה שתתקיים ביום חמישי, 21.11 במכללה העירונית רחובות. שבוע היזמות העולמי מגיע גם למכללה העירונית רחובות. לרגל ציון שבוע זה, מארחת המכללה הרצאה לטובת בעלי עסקים ויזמים מתחילים, קטנים ובינונים

בהרצאה "שיווק אוטומטי - בניית מערך שיווק שעובד בשבילך" שתועבר על ידי גיל פינקלשטיין, ילמדו בעלי העסק הקטן המתמודדים עם אתגרים מתמידים של משאבים וחוסר פנאי לפעולות השיווק שכל עסק מצריך, איך בונים מנגנון שיווק חזק, שמזרים לקוחות פוטנציאליים בקלות. מהם הערוצים הנכונים לעסק ואיך בוחרים נכון את כלי השיווק.

ההרצאה תתקיים ביום חמישי 21.11.19 בשעה 18:00 במכללה העירונית רחובות , גיבורי ישראל 2

הכניסה חופשית אך יש להירשם מראש במספר: 076-8844855


ההרצאה מצטרפת לסדרת הקורסים "יוזמים עסק" שמתקיימת במכללה במהלך השנתיים האחרונות בשיתוף הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים, קורס שמעניק את מירב הכלים והמשאבים לפתיחת עסק חדש. בחודש דצמבר ייפתח קורס של שיווק מתקדם ברשתות החברתיות, שהפכו בשנים האחרונות לכלי שיווקי חזק ואפקטיבי, כולם נמצאים שם אבל לא כולם יודעים איך לעשות את זה נכון. בקורס ילמדו כלים לקידום דפי העסקיים בפייסבוק ובאינסטגרם לפרטים והרשמה:

http://www.ironit-rehovot.co.il/merkazim.asp?category=4705


לדברי איציק עובדיה, מנכ"ל החברה העירונית רחובות:

"אנו שמחים לצייד את בעלי העסקים הקטנים ב ״ארגז כלים״ יישומי שאיתו יוכלו לקחת יוזמות חדשות ולפתח את העסק, אנו שמחים לתת את המענה במסגרת קורסים והרצאות פרקטיות".


לדברי אודי קדם, מנהל המכללה העירונית:

"בשל הצרכים והביקוש בשטח, ידענו שזה חשוב ונכון לתת מענה לכל בעלי העסקים הקטנים, הן באירועי העשרה בדומה להרצאה זו שנקיים לרגל שבוע היזמות והן בתוכן הקורסים שאנו מקיימים בקורס".התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
15.11.19 22:40
מעוניין לקנות מגרשים חקלאים בכל גודל מפרטי לא תיווך 0542235234
אורח
18.11.19 16:47
חביבי הכל תיווך היום מה קרה? רוצה לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה? או לשבוע לבד? פרגן לתיווך ונמצא לך מגרשים חקלאים מדן ועד אילת
אורח
15.11.19 22:39
מחפש מחסן כל גודל לקניה ברחובות 0542235234
אורח
18.11.19 16:48
תחליט מחסן או שטח? או שגם פה אתה מחפש בלי תיווך?
אורח
09.10.19 22:36
מחר אזכרה לחללי צה"ל מיום כיפור אין הודעה של הרשות אבל התוכי של מדהלה יותר השוב בושה לעיר רחובות לטיפול של הדוברת בעירייה שנה טובה ומוצלחת
אורח
16.09.19 13:44
חיפוש דירה מרווחת, 5 חדרים (אפשר יותר), לא יותר מקומה ג' מרפסת סוכה חובה, לא בבניין מוזנח, חניה ומחסן טל' 054-8002454. (אם אתם מתווכים אנו לא משלמים יותר מחצי אחוז)
אורח
16.09.19 19:25
אז תחפשו בעצמכם אנשים עובדים לשם שמיים?
אבי בר
12.09.19 15:03
למכירה דירה במערב רחובות ביום בהיר רואים את הים רחובות, פקיעין, מערב רחובות ✔️ דירה בקומה 15, ✔️מרפסת עם נוף לים. ✔️ 124 מ"ר ✔️ 5 חד' ✔️ מושקעת מאוד ✔️מערכת קולנוע ביתית, ✔️מטבח משודרג, ✔️דלתות פנדור, ✔️ 2 חניות, ✔️מחסן, ✔️ארונות בכל החדרים, ✔️מקלחות משודרגות, ✔️פינוי גמיש. ✔️מזגן מרכזי, ✔️בלובי הבניין קיים מועדונית לשימוש הדיירים.http://www.be106.net/realestate/30 מחיר 1,999,999 ₪ 055-9707174
אורח
10.10.19 00:37
מרוהטת קומפלט? הכל נשאר ?
אורח
04.09.19 21:39
למכירה דירה 4.5 חדרים ברחוב שרירא שמואל 5 קומה 7 מתוך 8 משופצת וחניה בטאבו כיווני אוויר מערב צפון מזרח פנוי גמיש
אורח
10.10.19 19:12
הכל טוב ויפה וטלפון יש?
אורח
29.08.19 16:22
צריכה דחוף דירה שלושה חדרים שכירות (כולל כלב קטן ) אמא +ילדה במחיר שפוי
אורח
29.08.19 23:23
אין בעיה תשלמי תיווך ונמצא לך דירה תשאירי טלפון נבוא לקראתך בעמלה
אורח
10.10.19 15:09
תנסי ב "תיווך מרינה" רחוב תרמב 18 מעולה שם
אורח
10.10.19 15:10
בראשון לציון ליד טחנה מרכזית הישנה
אורח
18.11.19 12:06
יש ברחוב נחמיה בית של מסורתיים יש לה דירה להשכרה קרקע בדיוק על הכביש עם יציאה וכניסה נפרדים. לא יודעת מה מס' הבית אבל יודעת שזה בית מול מס' 41
אורח
06.08.19 22:32
מחפש דירה 2 חדרים לקניה 0542235234
אורח
29.08.19 23:24
נמצא לך משהו תכין את צ'ק העמלה ויש לנו להראות לך כמה פנינות


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
13.11.19 14:41
יחידה מרוהטת יפהפייה בקרית עקרון. היחידה מרוהטת וכוללת חדר מטבחון פינת ישבה מקלחת וכניסה נפרדת. שכד 2500 שח כולל הכל..מתאים לסטודנטים רווקים או זוג צעיר. 0533562732
אורח
13.11.19 14:42
תיקון.קידומת 052
אורח
15.11.19 16:42
מה זה הכל כולל הכל? זה נשמע לא טוב ביחוד שרשום מקלחת וכניסה נפרדת ותחשבו על זה...
אורח
23.10.19 15:47
להשכרה ברחובות 3 חדרים 80 מ"ר במרכז השקט - נורדאו (קרוב לרח' יעקב) קומה 3 (מתוך 4) ללא מעלית, + מחסן פרטי בקומת הכניסה, מזגן בכל החדרים, ארון בחדר השינה, שולחן אוכל, סורגים, משופצת.... כניסה מ- 1.1.2020 לא בשבת 0524840355
אורח
25.10.19 19:40
אפשרי 60 יום נסיון לראות אם זה מתאים לנו? נשמח לתשובה חיובית
אורח
17.10.19 19:41
להשכרה 3 חדרים+מזגנים וארונות מקום מרכזי ושקט לא בשבת 0546457524
אורח
29.10.19 18:05
ארונות עץ מלא? פורמייקה? סיבית? עץ אלון מבוקע? מזגנים תוצרת אלקטרה,תדיראן ,פמילי? סמסונג? מרכזי ושקט אבל איפה?
אורח
07.11.19 10:38
אתה רוצה להשכיר לא לקנות אז מה זה משנה איזה מזגנים?
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275
אורח
12.07.19 13:17
לדתיים ברחוב עזרא 48 שיכון פא"י.3 חדרים קומת קרקע.60 מ"ר.מטבח חדש.מזגנים.סורגים ופלדלת.3500 שכירות+230 ארנונה.90 ועד בית.לטווח ארוך. פינוי 1/8
אורח
12.07.19 04:10
מחפשת יחידת דיור / דירה 2 חדרים שנראית טוב רצוי קרקע וחצר קטנה או דירה עם מרפסת, במחיר סביר שמתאים לזוג צעיר. באזור ראשונים מישור הנוף שיכון המזרח והסביבה.. 0535267123
אורח
10.10.19 15:03
תיווך מרינה מעולה הם נמצאים ברחוב תרמב 18 בראשון יש להם שירות מעולה
אורח
10.10.19 19:13
ומי הממליץ על תיווך מרינה?
אורח
20.10.19 11:23
מרינה (-:
אורח
27.10.19 15:56
ענק
אורח
03.07.19 15:48
להשכרה 3 ח מהממת משופצת כולל ריהוט ואביזרי חשמל באז"ר צמוד למשביר קומה2 לתקופה ארוכה 4700שח 97 מ"ר 0507668898 שירלי
אורח
29.08.19 16:22
יקר. ביותר
אורח
23.09.19 06:05
נסחפתם לגמרי, הגזמתם, לא ריאלי
אורח
10.10.19 00:40
אכן נסחפו והגזימו במחיר אבל אם הם סבלניים ושמו את הזמן על פתליה יגיע או תגיע או יגיעו מי שירצו את האזור ידלקו על הדירה ושירלי תהנה מהצקים
אורח
01.07.19 16:47
מחפשת דירה 3 חדרים רצוי קרקע וחצר קטנה או בבניין קומה ראשונה אם אין מעלית ומרפסת לא יותר מ 3000 באחד מרחובות שרנכובסקי או לכיוון הרצל או לכיוון מרמורק . לספטמבר מסוף אוגוסט . כרמל 0539352032
אורח
10.10.19 15:08
תיווך מרינה רחוב תרמב 18 ראשון לציון


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
25.07.19 00:48
כמה לחודש
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
13.07.19 00:40
רוצה 15500
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010
אורח
23.10.19 20:54
שלום
אורח
13.10.19 02:02
מחפשת עבודה בניקיון חדרי מדרגות ברחובות יש ניסיון קודם 052-2720477
אורח
15.11.19 22:42
מחפשים פעם בשבועיים לנקיון בבנין משותף
אורח
19.09.19 16:06
דרושה אישה לליווי והשגחה לילד מתוק בגן שצריך השגחה בגלל רגישות למוצרי חלב. ההשגחה מהבוקר במשך ארבע שעות וחצי כל יום בשבוע כולל שישי. הילד ללא שום מגבלה גופנית. הגן במכון וייצמן, ליד כיכר השוטר, ליד שכונת המדע. נא לפנות לזאנה טל' - 050-644-2119
אורח
03.10.19 20:22
מתוק כמו סוכריה על מקל?
אורח
14.09.19 07:41
לאחיות בלבן -דרושים אנשי מכירירות ללחצני מצוקה לאזרח הוותיק 050-7-696228
אורח
08.09.19 09:22
מחפש סטודנטית להוצאת ילדה מבית הספר ושהות של כשלוש שעות פעם בשבוע בתשלום ,מזכרת בתיה 054-6722770 מאיר
אורח
10.10.19 00:43
מה לגבי סטודנט,גמלאי,מובטל? מדוע סטודנטית? הדבר מסקרן


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל