הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

דרמה בשמי רחובות! 

מנופאי מתבצר במנוף בגובה 60 מ' נבדק חשד כי הסיבה אלכוהול

המשטרה חושפת בהרחבה את פרשת חטיפתו של צעיר מרחובות על ידי עבריינים והתעללות בו באולם הקולנוע הנטוש ליד קרית משה והחזקתו במקלט כפות ללא מים במשך 3 ימים

רחמים מלול "בטווח הקרוב יהיה מחסור בדירות ברחובות כל דירה נחטפת והמחירים עולים"

כחול לבן ניצחה ברחובות

בחירות 2019! ראשי מפלגת העבודה עמיר פרץ אורלי לוי אבקסיס ואיציק שמולי מגיעים מחר רביעי לכנס ברחובות

הכנס באולמי רוז בפארק המדע (בסמוך למלון לאונרדו)

אבי בר | | תגובות: 10בשבוע הבא יום שלישי 17/9 יתקיימו הבחירות לכנסת ובכירי המפלגות מגיעים לשטח לפגוש את קהל הבוחרים.

מחר רביעי 11/9 בשעה 19/:30 יגיעו ראשי מפלגת העבודה עמיר פרץ, אורלי לוי אבקסיס ואיציק שמולי לכנס ברחובות אשר ייערך באולמי רוז הנמצאים במתחם תחנת הרכבת (צמוד למלון לאונרדו).

הציבור מוזמןהתפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין מפלגת עבודה ברחובות בימים הטובים היו כ 5000 מתפקדים היום יש בקושי 700 ולכן לשפר את העבודה לאחור והכל מחדש אבל רק צעירים וללכת בעיקר לשכונות בהצלחה
  הגב 11.09.19 04:53
 • אורח
  הלוואי. פרץ אורלי ואיציק שמולי ב ה צ ל ח ה ! ! ! הביאו תקווה לאזרחים שאת ביבי הם משעממים...
  11.09.19 10:38
 • אורח
  העם רוצה להחליף את ביבי ולא משנה מי אבל רק רוב ואחדות יכולים לנצח ופיצול לא
  הגב 11.09.19 07:13
 • אורח
  מסכים עם כל מילה . כמה מרורים אפשר עוד לאכול מביבי עד שנתעורר ?
  11.09.19 10:34
 • אורח
  לא תצליחו
  הגב 11.09.19 08:57
 • אורח
  אין להם מצע רק להחליף את ביבי זה לא מספיק
  הגב 11.09.19 08:59
 • אורח
  נכון. גם לא ברור למה פרץ בלי שפם.
  11.09.19 13:58
 • אורח
  קומוניסטים אווילים.
  הגב 11.09.19 12:56
 • אורח
  פרץ יכול רק עם לעובד או הסתדרות הישנה וגם זה לא הם עברו לליכוד בגלל שמפלגת העבודה קרסה עם רמון בזמנו להיות מנהל על הסתדרות וזו התוצאה כישלון אחד גדול יום טוב
  הגב 11.09.19 14:50
 • אורח
  אוליי אנשי כיפת ברזל החברתי יצילו אותנו מהמצב הכלכלי הקשה.הם באים עם הרבה מאוד קבלות של עשיה מקווים שיקבלו ח"י 18 מנדטים.וכך גם אנחנו נוכל לחיות בהלחה לכם .אתם ענקים
  הגב 11.09.19 15:39

דרמה בשמי רחובות! מנופאי מתבצר במנוף בגובה 60 מ' נבדק חשד כי הסיבה אלכוהול

מצורף סרטון מהזירה נשלח בוואטסאפ 0-586-586-106

אבי בר | | תגובות: 1


ברחוב הרצל מול המשטרה צוותי כיבוי וחילוץ הכוללים את היחידה לחילוצים מיוחדים מתחנה אזורית רחובות פועלים בניסיונות חילוץ מפעיל עגורן בגובה 60 מ" ברחוב הרצל בעיר, בשלב ראשון לוחמי היחידה פועלים להרגיעו במקביל לפעולות חילוצו, מפעיל העגורן מתנגד לפעולות חילוצו ונבדק החשד לצריכת אלכוהול. אל לוחמי האש הצטרפו כוחות משטרה ומד"א,

פרטים נוספים בהמשך במידת הצורך

סרטון דוברות מכבי אש:

סרטון נוסף מהזירה מהזירה

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מכינים את רחובות לחג! עיריית רחובות מתגברת באופן זמני את מספר מכולות האשפה, עובדי התברואה יקיימו משמרות כפולות לפינוי אשפה עד ערב החג ויעבדו לתוך הלילה במוצאי שבתות וחגים

המוקד העירוני פועל בחגי תשרי כבימי שגרה, וערוך לקבלת פניות על בעיות ומפגעים, ולטיפול בהם בהתאם. במוקד הוכנו רשימות כוננים לחגים, אשר אמורים לתת מענה 24/7 בכל תחומי הפעילות וטיפול במפגעים/תקלות בעיר. ניתן לפנות למוקד העירוני באמצעות חיוג 106 מכל טלפון, בווטסאפ 050-8806106 .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בעיריית רחובות משלימים בימים אלה את ההיערכות המערכתית לקראת חגי תשרי , כדי להכין את העיר בכל התחומים, וכן על מנת לוודא שהשירות לתושבים לא ייפגע, וימשיך כסדרו.

בתחום הביטחון והשיטור העירוני, ניידות הביטחון של אגף הביטחון יהיו בפעילות מלאה במהלך החגים.


תמונות ארכיון


ניידות השיטור העירוני של אגף התנועה, פיקוח, שילוט ושיטור עירוני ייתנו מענה לכל פניות הציבור במשך כל ימות החג והחופש 24/7 בכל התחומים, לרבות בנושאי רעש . כמו כן הם יעסקו בנושא הכוונות תנועה בימים העמוסים טרם החגים, ובמתן מענה בנושא הקמת דוכני רוכלות שלא על פי חוק .הניידות יגבירו נוכחות בשווקים ובמקומות הומים לפני החג.

בתחום הניקיון והתברואה נערכו באגף לחזות העיר באמצעות הצבת מכולות באופן זמני באזורים עמוסים יותר באשפה , עד לאחר החגים. בטרם החגים יתוגבר מערך פינוי האשפה והגזם יותר מהרגיל – במשאיות נוספות, בעשרות עובדים נוספים ובשטיפת רחובות שבהם בתי כנסת.

עובדי האגף נערכים לפנות את כלל הפחים בעיר במוצאי שבתות ובמוצאי חגים, על מנת לכסות על העומס שנוצר, מטבע הדברים, אחרי כמה ימים של חג.


שירותי הניקיון תוגברו על מנת לעמוד בעומס הפינוי , אשר גדל מטבע הדברים לפני כל חג- על מנת לסיים את הניקיון ואת הפינוי מוקדם יותר ברחבי העיר - 4 מכונות טיאוט נוספות נכנסו לפעולה, 2 משאיות נוספות לפינוי גזם , עוד שני מנופים ועוד עשרות עובדי טיאוט נוספים יוצבו ברחבי העיר על מנת לנקותה טרם כל חג. עובדי האגף יקיימו משמרות כפולות לפינוי אשפה על מנת לעמוד במשימות הפינוי עד ערב החג, בחגי תשרי.

מכולות מיוחדות יוצבו באופן זמני לתגבור פינוי אשפה במהלך החגים במקומות מרכזיים בעיר, הרוויים באוכלוסייה, וכן בסמוך לשווקי ארבעת המינים בעיר.

המוקד העירוני פועל בחגי תשרי כבימי שגרה, וערוך לקבלת פניות על בעיות ומפגעים, ולטיפול בהם בהתאם. במוקד הוכנו רשימות כוננים לחגים, אשר אמורים לתת מענה 24/7 בכל תחומי הפעילות וטיפול במפגעים/תקלות בעיר.

ניתן לפנות למוקד העירוני באמצעות חיוג 106 מכל טלפון, בווטסאפ 050-8806106 .


פעילות משרדי העירייה בתקופת החג

משרדי העיריה יהיו סגורים לקבלת קהל ולא יינתן מענה טלפוני בערב ראש השנה, ערב יום כיפור, ערב סוכות . בחול המועד סוכות משרדי העיריה יהיו סגורים, החל מיום ראשון, 13.10 ועד לאחר החג. העבודה תתחדש ביום שלישי, 22.10 .


מנכ"ל העירייה, דורון מילברג:


"מזה מספר שבועות אנו פועלים על מנת להכין את העיר לחגים, כדי שהתושבים יוכלו לחגוג אותם בעיר נקיה. בערב החג אקיים סיור מקדים עם סגן ראש העיר, יניב מרקוביץ', ועם מנהלי האגפים הרלוונטיים, על מנת לוודא את מוכנות העיר ולבצע את הדרוש ביצוע ברגע האחרון. אני קורא לתושבים לפנות למוקד במידה ויש בעיה כלשהי הדורשת טיפול טרם החג"


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אמנות ממיטת בית החולים! ביוזמת הצוות הרפואי קפלן מוצגת בבית החולים לראשונה תערוכת הרישומים של מרים באסל, האמנית והיוצרת מרחובות, המאושפזת בימים אלו בבית החולים

מאחר ובחודש האחרון מאושפזת מרים בקפלן החליטו הצוות הרפואי במחלקת הנשים, בניהולם של פרופ' אלון בן אריה, מנהל המחלקה, ונרית אוקשי גוב-ארי, אחות אחראית במחלקה, להרים את הכפפה ויזמו תערוכה חליפית בין כתלי בית החולים. התערוכה תוצג עד יום שבת 28.9.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביה"ח קפלן מזמין את הציבור לתערוכה של האמנית מרים באסל המאושפזת במחלקת נשים.

מרים באסל, אמנית ויוצרת, הציגה את עבודותיה במוזיאונים וגלריות שונות ברחבי הארץ. בחודש האחרון אושפזה באסל במחלקת הנשים במרכז הרפואי קפלן. כשמצבה הרפואי המורכב לא אפשר לה לצאת מבית החולים, הצוות הרפואי במחלקת נשים, בניהולם של פרופ' אלון בן אריה, מנהל המחלקה, ונרית אוקשי גוב-ארי, אחות אחראית במחלקה, החליטו להרים את הכפפה ויזמו תערוכה חליפית בין כתלי בית החולים.


מרים באסל, גדלה ברחובות ובה היא חיה, יוצרת ומלמדת אמנות מזה ארבעה עשורים. למדה באקדמיה לאמנות ולעיצוב בצלאל, המדרשה לאמנות ואוניברסיטת תל אביב. בעלת תואר שני בתולדות האמנות. ייסדה את מגמות האמנות הפלסטית בתיכונים "קציר", "דה-שליט" ו"ויצו" בעיר, וחינכה דורות של תלמידות ותלמידים ילידי רחובות, רבים מהם אמנים פעילים עד היום.

התערוכה "חד פעמית" היא סדרה של עבודות רישום טבע דומם על גבי צלחות נייר. עבודות ראשונות מהסדרה הוצגו השנה בתערוכה "לקט מקומי" שאצרה עדה נעמני בגלריה שרה ארמן בתל אביב. הסדרה כולה – 18 עבודות – נוצרה בחודשים האחרונים; באסל המשיכה לעבוד וליצור ממיטת האשפוז, כשהיא משתפת את הצוות המסור של אחיות, רופאות וכוח עזר שהפכו למשפחה שניה.התערוכה מעוררת עניין הן מבחינת הטכניקה ובחירת החומרים והן בשל החלל בו היא מוצגת והקהל המיידי שלה, כולם יחד מתחברים ליצירת אמירה על זמניות ועל המשמעות העצומה שכל רגע נושא עימו. אירוע הפתיחה משך קהל גדול של אנשי צוות, מטופלים וכמובן חבריה ובני משפחתה של האמנית, ביניהם תלמידיה בעבר.

באסל הודתה בחום לכל אנשי הצוות על המחווה המרגשת וציינה שהיצירות נוצרו, בין היתר, בהשראת המפגש עמם. "אני אומרת תודה רבה בהתרגשות על האפשרות להציג את יצירותיי שהן החיים שלי על קירות המחלקה בה אתם עושים כל שניתן על מנת לשפר את מצבי הרפואי".

נרית אוקשי גוב ארי הוסיפה כי נשות ואנשי המחלקה שותפים להתרגשות העצומה מהתערוכה ומהיצירות הנפלאות של מרים. "מעולם לא היתה לנו הזדמנות להציג יצירות של אמנית במחלקה וזו הפעם הראשונה. אנחנו עושים טוב למטופלות שהגיעו למחלקה ויכולות להסתובב בין העבודות בתערוכה".

התערוכה מוצגת במרכז רפואי קפלן, מחלקת נשים – קומה 5

מתי: התערוכה מציגה במהלך השבוע הקרוב, עד יום שבת 28.9. שעות הביקור: 9:00-21:00התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המשטרה חושפת בהרחבה את פרשת חטיפתו של צעיר מרחובות על ידי עבריינים והתעללות בו באולם הקולנוע הנטוש ליד קרית משה והחזקתו במקלט כפות ללא מים במשך 4 ימים

הצעיר נחטף מאזור ראשון לציון והובא למקום מסתור ברחובות

מערכת האתר | | תגובות: 34לפני שבוע פרסמנו כי צעיר תושב רחובות אשר נעדר בחודש יוני השנה במשך מספר ימים לאחר שנראה באזור ראשון לציון, כנראה לא נעדר אלא נחטף על ידי עבריינים בגלל חוב כספי בנושא סמים. הבוקר המשטרה מרחיבה את הפרטים ומגוללת את כל הפרשה


להלן תיאור המקרה על ידי המשטרה


חשד: חטפו ועינו אדם בגלל חוב כספי והחזיקו אותו ללא מזון במשך 4 ימים במקלט


חקירה של יחידה מרכזית במשטרת ישראל חשפה פרשת חטיפה והתעללות קשה בתושב השפלה, שהוכה והוחזק כפות במקלט עם בקבוק מים קטן וללא מזון במשך שלושה ימים. בעקבות חשיפת הפרשה נעצרו שני תושבי רחובות מהנוק "באבאי" טגניה בן 24 בחשד שעמד מאחורי החטיפה ואביב עלמה בן 19 החשוד בתקיפתו של הקורבן.


חקירת הפרשה החלה לאחר שהתקבל במשטרת ישראל מידע בחודש שעבר, לפיו בחודש יוני האחרון, בעקבות חוב של 3000 ₪, הותקף הקורבן באופן קשה מספר פעמים על רקע דרישת החוב. בחקירה עלה כי לאחר כל תקיפה במהלכה הוכה החשוד נמרצות, הוא ננטש על ידי התוקפים לבדו בערים שונות באזור השפלה. באחד ממקרי התקיפה לפני כחצי שנה, נזקק הקורבן לטיפול רפואי בחדר מיון בבית חולים לאחר שנחבל בראשו.


בחודש יוני האחרון, כאשר שהה הקורבן בראשל"צ, עצר לידו רכב ממנו יצא החשוד טגניה ואדם נוסף, הכניסו אותו בכוח אל הרכב בו היו חשודים נוספים, והוא הוסע לבית הקולנוע הישן בקריית משה ברחובות.
במבנה הנטוש היו חשודים נוספים, כעשרה במספר, שהיכו אותו בברזלים ואף הפשילו את מכנסיו. לאחר התקיפה הקשה הוסע הקורבן למקלט סמוך, הוכנס על ידי החשוד ואדם נוסף למקלט דרך החלון, שם נכבל בידיו באזיקון וברגליו בחבל. החשוד והאדם הנוסף השאירו לקורבן בקבוק מים קטן ללא מזון כלל, וכך הוא הוחזק, על פי החשד, במשך שלושה ימים.


הקורבן שוחרר על ידי החשוד לצורך הבאת כסף ושב לביתו. בחקירה עלה כי החשוד גייס דרך מכריו ומשפחתו את סכום הכסף, כאשר לאחר בירור שערכו מכריו עלה כי סכום החוב תפח ל-15,000 אלף ₪.


בסוף החודש שעבר, הגיע החשוד ואדם נוסף לבית העסק של מכרי הקורבן ואספו משם מעטפה ובה כספי החוב.


לאחר שהתקבל מידע במשטרת ישראל על האירוע, נפתחה חקירה סמויה, במהלכה נעצר טגניה בסוף חודש אוגוסט בחשד למעורבות בחטיפה, וכעבור מספר ימים נעצר עלמה בחשד למעורבות בתקיפת הקורבן.


בסוף השבוע הובאו החשודים להארכת מעצר נוספת, במהלכה הוגשה בעניינם הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגד כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

התפרסמו 34 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בושה של משטרה, אוכלי חינם
  הגב 22.09.19 11:34
 • אורח
  רק לקבל מיסים יודעים
  22.09.19 11:34
 • אורח
  עם הגופים הממשלתיים פה צריך להגיד הגומל כל בוקר שהם לא רצחו אותנו, כי מדובר בכנופיית פשע של נוכלים ורמאים שמקבלים משכורת על כלון
  22.09.19 11:35
 • אורח
  להגיד גומל? מה זה?
  22.09.19 11:53
 • אורח
  המשטרה אשמה? גיבור מקלדת החליט מנוי וגמור אידך וזיל נמצאו האשמים וזו המשטרה, או שאתה יודע קרוא וקרוא או שאתה רגיל לזרות את הטפשות על כל דבר ועניין? אפילו כדאי לך ללכת על כתוב וכתוב, למשטרה לצבא ולכל אדם אין עדיין את החוש השביעי, לכשיהיה בכח המחשבה נשגר אותות מצוקה!! אתה הבנת? ,רור שאתה שונא שוטרים זה ניכר מכתיבתך אך האם היית מוכן לטפל בכל הטיפוסים של החצר האחורית? לא לא לא כמובן, אשרי יושבי מקלדתך סטרילי , לזרוק רפש ביום ששוטרים לא יפעלו הבעיות יגיעו לכולם אוהו גם יגיעו צריך לדעת גם להגיד תודה.ולידיעתך הצורה בה כתבת היא עילת לשון הרע!
  22.09.19 14:13
 • אורח
  על התנאים שאתם מקבלים אתם אמורים לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר ואתם לא עושים כלום כל היום חוץ מלחפש את מי לדפוק בדוח מחורבן כדי לעשות על הגב שלו עוד כסף, רק תנאים ולהטריד מינית שוטרות אתם מחפשים
  22.09.19 14:36
 • אורח
  המדינה היא מדינת חוק! המדינה הקימה את המשטרה כדי לשמור על החוק והסדר!השוטרים לא מחפשים רק לדפוק( נכון שיש חריגים, אך תהיה מוכן לספר על אירגון ללא חריגים וכולם 100% ? ) אין מצב כזה, זה מה יש ,ותגיד תמיד תודה על כך שבחיוג אחד יגיעו לעזור לך במצוקתך סבוכה ככל שתהיה כלומר הם מסתכנים ואתה מוגן! אתה הבנת את זה? זה כיף לתקוף ולנשוך מאוחרי המקלדת, אבל היכן השיקול דעת מה באמת מועיל ומיהו ה מ ז י ק כעת תבחר צד ותיצמד אליו ושיהיה לך כל טוב אני בחרתי בצד החוק ואיני שוטר כלל, פשוט מרחם עליהם, כי לא סופרים אותם בעבודה המזוהמת וכפויית הטובה, שום תנאי עבודה והטבות לא תקח את היום היום על כל קריאותיו קלה כחמורה, בצבא נלחמים פעם בחמש שנים כאן המלחמה מתחילה עם כניסתך לעבודה בבוקר עד ש ושוב מתחילים, סוהרים מוגנים לפחות. והשוטרים אינם יודעים מה ממתין להם מאחורי ה...
  22.09.19 14:50
 • אורח
  מה זה הדבר הזה איפה אנחנו נמצאים באיזה עולם אכזר עם חיות אדם שמסוגלים לעשות דבר כזה מה אין להם לב מי נאנדים האלה אם עשו דבר כזה אז הם מסוגלים גם לרצוח מגיע שיענו אותם כמו שעינו את הבחור המסכן שירגישו מה הוא הרגיש
  הגב 22.09.19 11:34
 • אורח
  השאלות והטענות למשטרת ישראל... אופס, כנראה הם עסוקים בלתת דוחות...רק כסף מעניין את הקלפטומנים החולים
  22.09.19 11:36
 • אורח
  נו בבקשה, אתיופים... כרגיל
  הגב 22.09.19 11:36
 • אורח
  אחרי זה הם ילכו לבכות למה שונאים אותם, כי הם עבריינים. היו צריכים להיכנס לשירות המדינה, שם מי שעבריין לא נתפס
  22.09.19 11:38
 • אורח
  חלאס! ברור לכולנו מקרים כאלה קורים גם אצל כל בני עדה אחרת
  22.09.19 11:41
 • אורח
  אמא שלכם זונה כל הלבנים שיש להם בעיה עם אתיופים יא שרמוטות אתם הלבנים יותר גרועים
  22.09.19 12:06
 • אורח
  מקרה כזה לא קורה אצל אף עדה אחרת.
  22.09.19 12:45
 • אורח
  בית הקולנוע הזה סגור עשרות שנים ומהוה מקור לצרות.
  הגב 22.09.19 11:41
 • אורח
  זה קרית משה
  הגב 22.09.19 11:43
 • אורח
  זבלים אנשים גועל איך אפשר לעשות דבר כזה
  הגב 22.09.19 11:43
 • אורח
  גועל נפש כל הצעירים של היום דור חרא
  הגב 22.09.19 11:47
 • אורח
  הגיע הזמן להקים עיר נידחת וכל עבריין שמשתחרר או שבית משפט משחרר לשלוח אותו לשם ולעשות לו צו הרחקה מכל הערים הנורמליות לא רוצים משוגעים וחולי נפש/כסף ברחובות להתחיל לנקות את הרחובות מכל הזוהמה שיש
  הגב 22.09.19 11:59
 • אורח
  בחיים שלי לא תיארתי לעצמי שזה מה קורה אצלנו בשכונה בושהההה
  הגב 22.09.19 12:05
 • אורח
  אנשים מגיבים כאילו מכירים את כל העניין, אף אחד לא יודע עדין מה קורה, מזלם של הפושעים הללו שהאדם לא מת. זה לא קשור לעדה, כל העדות כולם ללא יוצא מהכלל נגועים בעבריינות ופשעים מכל מיני סוגים ואף אחד לא יתייפייפף ויגיד״ נו זה אתיופי״ זה היה יכול להיות תימני, מרוקא, עירקי, פרסי ועוד.....המעשה הוא ברוטלי אכזרי לכל הדעות והם יתנו את הדין.
  הגב 22.09.19 12:13
 • אורח
  צודק
  22.09.19 14:13
 • אורח
  לפני שאתם מאשימים זה אתיופים וכו תבדקו מי בדיוק העבריינים האמיתים בתוך השכונות.
  הגב 22.09.19 12:34
 • אורח
  ושתמשיכו למכור את זה שאנחנו עיר המדע והתרבות רחובות ירדה לרמות קשות
  הגב 22.09.19 12:46
 • אורח
  אחר כך הם מתבכיינים האתיופים.הם ממש שיכפול של הערבים
  הגב 22.09.19 13:47
 • אורח
  זה עומרי אבן בר שפירסמתם?
  הגב 22.09.19 13:50
 • אורח
  למדו היטב את כל שיטות הפשע מהמגזר הבדואי והערבי. כישרונות מבוזבזים
  הגב 22.09.19 14:12
 • אורח
  עובדה שזה עזר והוא שילם בסוף
  הגב 22.09.19 14:12
 • אורח
  אההה המשטרה אשמה? גיבור מקלדת החליט מנוי וגמור אידך וזיל נמצאו האשמים וזו המשטרה, או שאתה יודע קרוא וקרוא או שאתה רגיל לזרות את הטפשות על כל דבר ועניין? אפילו כדאי לך ללכת על כתוב וכתוב, למשטרה לצבא ולכל אדם אין עדיין את החוש השביעי, לכשיהיה בכח המחשבה נשגר אותות מצוקה!! אתה הבנת? ,רור שאתה שונא שוטרים זה ניכר מכתיבתך אך האם היית מוכן לטפל בכל הטיפוסים של החצר האחורית? לא לא לא כמובן, אשרי יושבי מקלדתך סטרילי , לזרוק רפש ביום ששוטרים לא יפעלו הבעיות יגיעו לכולם אוהו גם יגיעו צריך לדעת גם להגיד תודה
  הגב 22.09.19 14:14
 • אורח
  מאז שהביאו אותם לכאן הפשע רק עלה לא תרמו כלום לחברה הישראלית
  הגב 22.09.19 14:29
 • Dvora
  מעניין שמשפחות הפשע הגדולות והמסוכנות הם מרצים, האתיופים בסה"כ רק חיילים שלהם. הם מגייסים אותם מגיל קטן. טיפש!
  22.09.19 17:44
 • Dvora
  מזרחים*
  22.09.19 17:44
 • אורח
  מילה שלך! &
  הגב 22.09.19 15:03
 • אורח
  חיילים של עמוס לביא!!
  הגב 22.09.19 16:08

מבזק! אירוע ירי ברחובות, אין נפגעים. מצ"ב תמונות

דיווחו וצילמו תמר ניסים ומתן בארבי בוואטסאפ האדום 0-586-586-106 (שמרו המספר לדיווחים מידיים) תמונות נוספות גבריאלה. סרטון דניאל סעדה

אבי בר | | תגובות: 26


סרטון מהזירה - נשלח בוואטסאפ האדום על ידי דניאל סעדה
מעט לאחר חצות (בין מוצאי שבת לראשון) נשמעו יריות בשדרות הקיבוצים ליד אושיות. עדי ראייה מספרים על רכב שחור שנמלט מהמקום ואחרים מדווחים על אדם שנמלט מהמקום אולי קשור לאירוע ואולי מהפחד. בסריקות של המשטרה נמצאו כנראה מספר קליעים (ליד המגרש של נג'ארה) וכנראה גם צמיג של רכב נפגע מהירי.

השכנים מדווחים כי מהמקום נשמעו 6- 4 יריותהצמיג שכנראה נפגע מהיריתמונות נוספות גבריאלה
התפרסמו 26 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מפחיד. אני בטוח שמשטרת רחובות פועלת כמיטב יכולתה למצוא את האשמים ולהביאם לדין
  הגב 22.09.19 01:14
 • אורח
  נראה לך? היא מעדיפה להתנפל על ילדים בני 16 שמעשנים מריחואנה ולתפור להם תיק שיהרוס להם את החיים
  22.09.19 10:51
 • אורח
  מה הולך פה??
  הגב 22.09.19 02:40
 • אורח
  מספיק עם הגזענות, שכחתם שפועלות ברחובות משפחות פשע שעליהם לא שמים יד.
  הגב 22.09.19 07:17
 • אורח
  בשורות טובות, גם אם זה לבנים אחראים לזה בסופו של יום כולנו בני אדם לפני הצבע. מסכנים התושבים שצריכים להתעורר לעוול כזה. רחמים משמיים לכל הטומאה שסביבנו. אתיופי משמעו את-היופי שברא אלוקים באדם 😁
  הגב 22.09.19 07:54
 • אורח
  רחמים משמיים? מה זה אומר?
  22.09.19 08:16
 • אורח
  מי שמקבל את הצופים זה לא בנאדם זה חיה
  הגב 22.09.19 08:19
 • אורח
  איפה השוטרים אוכפי החוק? מצידי שלא ירדמו בלילה וישמרו כל הלילה, חבורת אוכלי חינם עם כרס, שהבורקס ילך להם על בריאות!!!
  הגב 22.09.19 08:31
 • אורח
  אמן
  22.09.19 12:11
 • אורח
  כבוד ראש העיר...אין ספק שהעיר רחובות תפסה תאוצה בשנים האחרונות ובפי שבחים רבים על פועלך...אבל שום דבר לא שווה ולא מענין אם בטחון התושבים מוטל בספק...מה קורה ..תפקח עינים ..זו לא רחובות של פעם...אני תושבת העיר 40 שנה ותמיד התגאיתי בה וכעת בלשון המעטה אני מתביישת לגור בה עזבו הכל ואת כל האנרגיות לנקז למיגור הפשע בעיר אחרת כל עילית העיר תעזוב
  הגב 22.09.19 08:40
 • אורח
  צודקת לחלוטין, מרגישה כמוך!!!
  22.09.19 10:07
 • אורח
  אס זהו שלא
  22.09.19 10:35
 • אורח
  אז זהו שלא.גם אני גר ברחובות כ 40 שנה. בחודשים הראשונים שעברתי לכאו הבנתי שהעיר משמימה ושוממה ושעשיתי מקח טעות. אבל לא זוכר משפחות פשע ויריות ברחובות . זה שינוי של השנים האחרוונות וחבל.
  22.09.19 10:38
 • אורח
  הפשע זולג פנימה יש המון אנשים לא מטופלים אין תקציבים ויש המון הזנחה והפקרות
  22.09.19 14:16
 • אורח
  נכון אני גר בר"ח שדרות הקיבוצים ליד מגרש שכונת נג'ארה וקרוב לשעה אחת שמענו 5או6 ירי בהתחלה לא הבנו מה קורה( אמרתי אולי היקדימו את פורים?) עכשו בבוקר שקמתי שמעתי על זה)איפוא השיטור העירוני מיסתובב בצפון רחובות שיבאוו להסתובב באושיות קרית משה מחלצים דניה שם הם צריכים להיות? במקום לטייל בעיר שיבאוו לשכונות בני זונות אוכלי חינם הם יודעים לקחת דמי שמירה על מה ימח שמכם יחד אם ראש העיר הזבל הזה שדואג רק למקורבים שלו למשל לחתן ולבן כלביםרק מלאך המוות יכול עלכם
  הגב 22.09.19 08:43
 • אורח
  הפוסל במומו פוסל. איפה ומי חינך אותך להתבטא ככה ? אם יש לך ביקורת ואתה רוצה שיקשיבו לך תלמד להתבטא כמו אדם מתורבת. תאמין לי זה רק יקדם אותך בחיים....
  22.09.19 10:54
 • אורח
  נדמה לי שמשלמים אגרת שמירה .היכן השמירה
  הגב 22.09.19 08:44
 • אורח
  כנראה האגרת שמירה הזאת זה אגרת שמירה שהם שומרים את הכסף בבנק ולא מוציאים ממנו אגורה, חבורת אוכלי חינם מגעילים ודוחים. שילך להם לתרופות
  22.09.19 09:28
 • אורח
  זה התוצאה שמשטרת ישראל לא יודעת ללחום בפשע. לפני 13 שנים התלוננתי במשטרה על שוחד שלקח עורך דין מנחם זרסקי והתשובה של המשטרה הייתה תפנה לבית המשפט ושפניתי לבית המשפט הם אומרים לי תפנה למשטרה. שלא מטפלים בגניבות ולא מטפלים ברציחות ולא מטפלים בקורקינטים ואופניים חשמליים שנוסעים בניגוד לחוק על המדרכות במהירות ופוגעים בקשישים וקשישים יהרגו מהקורקינטים אז מגיעים לרציחות .
  הגב 22.09.19 09:32
 • אורח
  מה זה הג'ונגל הזה בעיר המדע?? מפחיד..
  הגב 22.09.19 09:49
 • אורח
  המדע זה רק שתי שכונות אולי. כל השאר זה דת ופשע
  22.09.19 14:17
 • אורח
  למה נותנים לאנשים לדבר ככה גועל נפש של עיתון תת רמה של תגובות
  הגב 22.09.19 10:06
 • אורח
  צודק !!!
  22.09.19 10:56
 • אורח
  "רחובות הפשע"
  הגב 22.09.19 10:13
 • אורח
  מלול תצא קצת מהמשרד ותדאג לעם במקום לדאוג לך ולבכירים בשוחד בפרויקטים של פינוי-בינוי
  הגב 22.09.19 10:30
 • אורח
  זה בטח אשכנזים
  הגב 22.09.19 12:12

פרויקט מיוחד החל במרחב לגוף ולנפש בבית התרבות רחובות, "סדנת לבבות" בה מעבירים סדנאות להכנת לבבות מבד במועדוני קשישים, שמועברים לבתי חולים, בתי אבות, מרכזי סיוע ועוד.

מטרת הפרויקט המופעל בשעריים ואושיות, הינה להפיץ אהבת חינם לאנשים הזקוקים לחום ואהבה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: עדי אהרון


השבוע החל פרויקט סדנת הלבבות בשיתוף פעולה של המרחב לגוף ולנפש בבית התרבות, המחלקה לרווחת האזרח המבוגר של החברה העירונית רחובות. המשתתפות בפעילויות במועדון אושיות ומועדון שעריים קיבלו, בסיוע העירייה, שאריות בדים, חוטים וכלי תפירה עימם הן תופרות את הלבבות מטלאי בדים. בתום הפעילות, לבבות אלו מחולקים ברחבי העיר. מטרת פרויקט זה, הינה להפיץ אהבת חינם לאנשים הזקוקים לחום ואהבה.


הפרויקט מובל על ידי נורית שי, מלווה רוחנית, מטפלת אנרגטית ומנחת מעגלי מדיטציה במרחב לגוף ולנפש וד"ר רוני באום, חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק ותיקים. נורית מעבירה את הסדנאות ואילו רוני סייעה ליצור את החיבורים בינה לבין מועדוני הקשישים, בסוף הפעילות יאספו הלבבות ויחולקו ברחבי העיר. "הרעיון הוא להכין לב מתוך כוונה טובה, ושהכוונה הטובה תעבור לאלו שמקבלים את הלב – מלב אל לב" מספרת רוני ומוסיפה: "הפידבקים מרגשים, אנשים נושאים איתם את הלב בתיק, ליד הכרית במיטה, בזמן השהות בטיפולים קשים ועוד".


את הלבבות ניתן להכין מכל בד שמתאים, אין גודל אחיד, אפשר לכתוב על הלב אם רוצים ואת כל החומרים מספקת עיריית רחובות, לרבות סלסלות וחומרי מילוי רכים לבדים. הפעילות במועדוני הקשישים מחולקת לשלושה מפגשים, בשני המפגשים הראשונים מתקיימת פעילות של מדיטציה והכנת לבבות ובפעילות השלישית, מתקיימת מדיטציה, פידבק על הסדנה מפי המשתתפות ולבסוף - חלוקת הלבבות.


חברת המועצה, ד"ר רוני באום:

מספרת על תגובות הנשים במועדונים: "הנשים במועדוני הגמלאים נרגשות מהפרויקט ומהתחושה שבפעילות שלהן הן תורמות לעיר ולמי שזקוק לתמיכה ואהבה ושמחות להשתתף בפעילות. זה המקום להודות לאורית, לשפרה ונורית שפועלות עימי פעולה מלא ומכל הלב".


שיפרה כהן, מנהלת האגף לתרבות ידע ואמנות:

"אנו נרגשים מהבשורה של הפרויקט החשוב של המרחב לגוף ולנפש, "סדנת הלבבות", שכולו הענקה של אהבה, מלב אל לב. אין לי ספק כי פרויקט זה מקדם קירוב לבבות ונותן הרגשה טובה לכל העוסקים במלאכה, וממלא באהבה גם את הנותן וגם את המקבל".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפנינג ראש השנה עם דוכני משחק ויצירה, הצגת ילדים, ועוד יתקיים ביום ראשון 22.9 במרכזי חוויות אושיות וקריית משה

בקריית משה הפעילות מיועדת לגילאי 2-6

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


לרגל ראש השנה, מרכזי חוויות אושיות וקריית משה, מזמינים את התושבים להפנינג חגיגי בו יוכלו ליהנות משלל דוכנים ומשחקים לכל המשפחה. האירועים יתקיימו ביום ראשון 22.9.19

בתוכנית

חוויות אושיות: משחקי חשיבה, משחקי מוטוריקה עדינה, משחקי איזון וקואורדינציה, בועות סבון ודוכני מזון.

בנוסף בשעה 17:30 תתקיים הצגת הילדים "העכבר שחיפש תפוח בדבש" עם השחקנית תמר מלחן

האירוע יתקיים החל משעה 16:30 בחוויות אושיות

הכניסה חופשיתחוויות קריית משה

הפנינג ראש השנה לגילאי 2-6

בתוכנית תחנות יצירה של סמלי החג ובשעה 18:30 תיאטרון בובות אביטל עם הפעלה- ליאת מקבלת את השנה החדשה

ההפנינג יתקיים החל משעה 17:00 בחוויות קריית משה

עלות: 10 ש"חהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.

סיכום שבוע be106 רחובות! ניצחון כחול לבן ברחובות, הפסד לעמי פיינשטיין, גדי יברקן בכנסת, עידית סילמן בחוץ; עימות נוסף בין אורן חזן לעופר כסיף; לאחר שפרש, קובי חסון, חוזר לשחק; הנס של קשישה בת 80 שנצלה לאחר שנפלה מקומה רביעית; כל זאת ועוד בסיפורי עיר המדע

לכל מי שפספס אנו מביאים לכם את כל הסיפורים והאירועים המרכזיים של תושבי העיר ונבחריה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


עוד שבוע עבר על העיר רחובות כשבראש הכותרות הן הבחירות עם ניצחון של בני גנץ ברחובות, גדי יברקן שנכנס שוב לכנסת והמפלה של עמי פיינשטיין, העימות בין עופר כסיף לאורן חזן ועוד - אז בואו נתחיל.

פלילים, משפט וביטחון

יום שלישי 17/9 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על אישה שנפלה ממרפסת בקומה הרביעית ברחוב גורדון ברחובות ונבלמה במדחס מזגן בקומה השלישית בבניין מגורים ברחובות. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי לאישה כבת 80 שפונתה במצב בינוני לבי"ח קפלן.


בחודש יוני האחרון דווח על צעיר כבן 19 תושב רחובות אשר נעדר ונראה לאחרונה בראשון לציון ולאחר 3 ימים הצעיר אותר. כעת התברר בבית המשפט כי לא מדובר בהיעדרות מרצון אלא חטיפת הצעיר על ידי 2 צעירים אחרים מרחובות בני 24, 19 אשר חטפו את הצעיר על פי החשד בגלל חוב כספי של הנחטף שנוצר בגלל סמים. על פי החשדות, השניים חטפו אותו , היכו אותו קשות ומנעו ממנו מזון במשך כל ימי החטיפה.

המשטרה חושדת כי אירוע החטיפה היה השיא של האירועים כאשר חודשים ארוכים לפני כן היה נתון בסחיטה ובאלימות קשה ואף אושפז בבית חולים עקב מכות שספג.

מקור הסיפור אתר פוסטהמחלק נוער של היחידה מרכזית במשטרת ישראל עצר מאבטח מוסדות חינוך, בן 45 תושב רחובות, שעבד כמאבטח בית ספר, בחשד שהחזיק במכשיר הסלולר שלו למעלה מ-35,000 תמונות פדופיליות, בהן ערום בוטה מלא או חלקי של ילדים בני 4 עד 12 לערך. השבוע נחקר החשוד פעם נוספת, בחשד לעבירה של החזקת חומר תועבה ובו דמות קטין והוא הובא לשחרור בפני שופט בבימ"ש השלום בראשל"צ, שם הורחק בהסכמה מעיסוק אבטחה במוסדות חינוך עד ליום 25/9.נהג אמבולנס תושב רחובות טוען "הרמתי בבית חולים חולה כבד ונגרמה לי מכך נכות". הנהג תובע כעת את ביטוח לאומי שמסרב להכיר במקרה כתאונת עבודה.חדשות העיר

בחירות 2019 מועד ב

בסיום ספירת הקולות ברחובות התברר כי כחול לבן ניצחה ברחובות ולאחר ספירת קולות החיילים, נשמר מקומו של גדי יברקן שיכהן כח"כ. עידית סילמן לא תכהן בכנסת ה 22 לאחר שימינה קבלה רק 7 מנדטים ועידית ממוקמת במקום ה8.

צילום: אתר הכנסת
חזן- כסיף סיבוב מס' 2! סרטון העימות בידיים והדחיפות בין אורן חזן לח"כ עופר כסיף מרחובות באולפני כיכר השבת

סרטון: הדף של אורן חזן

עמי פינשטיין שמתמודד לכנסת נעצר/עוכב במשטרה בחשד שחילק למצביעים ברחובות חומר החשוד כסם

לגבי מפלגתו של עמי פינשטיין "אדום לבן" קבלה ברמה הארצית רק 4,346 קולותראש העיר רחמים מלול במפגש עם ארגון הקבלנים ברחובות אמר: "בטווח הקרוב יהיה מחסור בדירות ברחובות כל דירה נחטפת והמחירים עולים"
נמשיך בתחום הנדל"ן

בצל המתיחות בדרום, התאחדות הקבלנים בוני הארץ ערכה סקירה שמגלה כי 79% מהדירות ברחובות הן דירות ללא ממ"ד. מהסקירה עולה, כי קרוב ל- 37 אלף דירות ברחובות הן דירות ללא ממ"ד לעומת כ- 10 אלף דירות בלבד עם ממ"ד.בשורה לנהגים העובדים בתל אביב ומשתמשים בכביש 20! החל מ – 4/10 רכב פרטי ובו 3 אנשים לפחות יוכל לנסוע בכביש 20 (מאזור המתחיל ביציאה מראשון לציון לתל אביב) בנתיב השמור לתחבורה הציבורית.


בספורט

השבוע הייתה הפתעה לאוהדי הכדורסל ברחובות! קובי חסון, הקפטן המיתולוגי של קבוצת מכבי רחובות בכדורסל, חוזר לשחקבנוסף בית הדין העליון בכדורסל דחה את עתירת מכבי רחובות בכדורסל והקבוצה ירדה באופן סופי לליגה הארציתביוזמת אורן מרגלית הותקנו ביציע האוהדים של הפועל מרמורק מערכת טפטפות לצינון האוהדים בימים החמים

צילום: הפועל מרמורק

הכירו את 10 המנהלים ומנהלות בתי הספר החדשים/ות של מערכת החינוך ברחובות: רויטל ברקאי, רבקה גורביץ, מילי וטורי גלבוע, אורית כוכבי, קרן רוזנטל כהן, דבי אהרון, שלמה אלבז, עופר ארן, אופיר ביכלר, עינב בעהםבסוף השבוע האחרון הזמר הרחובותי איתי לוי ביקש מכל שדרני הרדיו ואמצעי התקשורת להסיר את מועמדותו ממצעדי העשור והשנה.

צילום: דודי חסון
הודעות לתושבים

במחיר מסובסד של 25 ש"ח! ביום שני 23.9 הפייטנים חיים ישראל, ליאור אלמליח, בן עשור וגבריאל שרם מגיעים להיכל התרבות רחובות לערב פיוטים וסליחות מיוחד לחודש הרחמים והסליחות. לרכישת כרטיסים 08-9232200
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עד שרוצים מלול לא יניח מכתב פיטורין .הצרות בעיר לא יגמרו
  הגב 22.09.19 02:05

מבזק ספורט: מרמורק ממשיכה לנצח הפסד נוסף לשעריים

במחזור הבא: מרמורק בחוץ נגד קרית גת ושעריים בבית נגד כפר קאסם

אבי בר | | תגובות: 53


תוצאות משחקי מחזור 2

מרמורק

מרמורק שיחקה בחוץ נגד אור יהודה וחוזרת לאחר פיגור בדקה 8 עם ניצחון 2 – 1 כבשו למרמורק בדקות הסיום אביאל אפנגר וסתיו נסיקובסקי 86. למרמורק הורחק אסף לוי.

במחזור הבא מרמורק בחוץ נגד קרית גת.

שעריים

מחזור שני ושעריים בהפסד נוסף במשחק חוץ נגד מכבי הרצליה בתוצאה 2 - 0

במחזור הבא שעריים בבית נגד כפר קאסםהתפרסמו 53 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שעריים החתימו מאמן ילד שבנה קבוצה לליגה ב
  הגב 20.09.19 16:29
 • אורח
  מי שבנה זה מני סויסה אל תאשים את המאמן זו ההנהלה שלא מבינה בכדורגל ותגיד שהם לא מתערבים בחלק המקצועי מוסה הכניס אותם לאופריה בעונה שעברה ומני קטף את הפירות העונה שניהם יורידו את שעריים לליגה ב ודרך אגב החזירו את זימרו שבוע שעבר וכבר פתח בהרכב זו שכונה שנקראת מכבי שעריים
  20.09.19 16:35
 • אורח
  שעריים נהנת מהפסדים וזה מה שמחזיק אותה אשריכם איפה שתיקת הכבשים של האוהדים
  הגב 20.09.19 16:33
 • אורח
  שעריים במצב הזה יורדת ולא נהנת ולא בטיח
  20.09.19 16:45
 • אורח
  נו... יבוא מאמן יבואו שחקנים... אין כסף ליגה א קשה השנה. עם תקציב של חצי מליון שכר שחקנים הדרך לליגה ב בטוחה. מנויים לא קנו.... לא משתגעים ההנהלה בלהוציא כסף שאין. צריך שינויים קלים ולשרוד את הליגה. אין ברירה
  הגב 20.09.19 16:51
 • אורח
  כנראה שאתה מההנהלה או מ7 השפוטים תפנימו במצב הזה שעריים לא שורדת קיבלתם את הקבוצה והורדתם אותה ליגה או שתילכו הבית או שתחזקו את הקבוצה
  20.09.19 17:13
 • אורח
  למה מי אתה אוהד פישר? מי אתה בכלל? תפנים אתה ולך חפש את החברים שלך. קיבלנו הורדנו תלכו? שב בשקט ותגיד תודה.
  20.09.19 18:05
 • אורח
  אימא שלך שפוטה. משתינים עליך בקשת. עליך ועל כל מי שפותח על הקבוצה. יה זבלים בני זבלים.
  20.09.19 18:10
 • אורח
  הפנמתי וזה המשחק האחרון שהגעתי שיהיה לכם בהצלחה
  20.09.19 18:21
 • אורח
  מסכים איתך ב 100 אחוז . קשה לפעמים לשמוע את האמת כמו שהיא. מעבר לזה גם אם לא מסכימים איתך למה צריך להשמיץ ולקלל ? לאיזו רמה נמוכה אפשר עוד להגיע ? בושה לקבוצה שיש לה אוהדים כאלה !!! ואני לצערי נחשב לאוהד הקבוצה...
  21.09.19 13:39
 • אורח
  האמת כואבת והתגובה כנראה הולמת את המינוי שלי כבר אתמול זרקתי ואחרי הקללה נשבעתי לשעריים כל עוד זו ההנהלה לא מגיע יותר
  21.09.19 13:50
 • אורח
  חזרה ליגה ב
  הגב 20.09.19 17:08
 • אורח
  בושה. לא יכולים להשאר בליגה א שההנהלה ליגה ג
  הגב 20.09.19 17:38
 • אורח
  אותה הנהלה משנה שעברה לא אשתנה שום דבר
  21.09.19 11:53
 • אורח
  שחקנים לא ברמה של הליגה הנהלה לא ברמה של הליגה תקציב ביחס לקבוצות אחרות לא ברמה של הליגה מאמן ועוזרו לא ברמה של הליגה אז ברוכים הבאים לליגה ב
  הגב 20.09.19 17:44
 • אורח
  תקציב מעל 850 אלף.שח הוא יותר משל חצי קבוצות אבל כמו שצינתה הנהלה וצוות מקצועי לא ברמה של ליגה א צודק
  20.09.19 17:56
 • אורח
  פששש אני מבין שאתה קורא מהדוחות כספיים של העמותה. לפחות אל תרשום שטויות. דביל.
  20.09.19 18:09
 • אורח
  עוד 2 הפסדים והסיפור שלכם גמור
  20.09.19 18:12
 • אורח
  כפיר קירט יוריד אותנו לליגה ב
  הגב 20.09.19 17:59
 • אורח
  כפיר קירט יוריד אותנו לליגה ב
  הגב 20.09.19 17:59
 • אורח
  כפיר לא משחק מי שיוריד אותך זה מי שחשבו שהוא מנהל מקצועי ובנה את הקבוצה מבלמים כבדים בלי קישור ועם שחקני התקפה שבחמש שנים לא כבשו 10 שערים
  20.09.19 18:09
 • אורח
  2 הפסדים וה 4 עלק אוהדים רושמים פה בעילום שם.. ליגה ב' שעריים כולה 100 אוהדים. ו 100000 שיושבים בבית ומחלקים ציונים ופקודות. רק בשעריים לא יודעים לפרגן. אוהדים (אם אפשר לקרוא להם אוהדים) של הצלחות.
  הגב 20.09.19 18:08
 • אורח
  כאן זה בית כאן זה לב ואותך אני לא עוזב ....אבל אחרי הפסדים אני נישאר בחדר
  הגב 20.09.19 18:20
 • אורח
  מי שכתב שנהול המועדון לא ברמה של הליגה כולל הצוות המקצועי המאמן וההנהלה צודק כל מילה בסלע
  הגב 20.09.19 18:22
 • אורח
  תקציב של שמונה מאות חמישים אלך שקל זה טיפה פחות ממרמורק שהשקיעה כמעט מיליון שח והביאו שחקנים מליגה לאומית עם סגל רחב אז בסכום כזה יכלו להחתים שחקנים מוכשרים בהרבה ועם נסיון אבל שהמטרה היא הישרדות אז הדרך סלולה ובטוחה לליגה ב ובקיצור לא עשו פה הכנה מקצועית לליגה כולל מאמן כולל שחקנים כולל צוות מקצועי
  הגב 20.09.19 18:34
 • אורח
  אתה מבין ענין כל מילה בסלע
  20.09.19 18:41
 • אורח
  תחזירו את אלירן ווזה
  הגב 20.09.19 18:44
 • אורח
  זה היה ברור שעריים קבוצה חלשה כי מי שמנהל היום את שעריים לא מבין בכדורגל חבל על המועדון הזה שחזור לליגה ב
  הגב 20.09.19 19:08
 • אורח
  שבוע הבאה משחק העונה בליגה א דרום יש שידור בטלויזיה שעריים נגד שמשון כפר כסם
  הגב 20.09.19 20:08
 • אורח
  ניראה לי עד הדרבי יהיה 30 אפרש בנקודות בין שערייים למרמורק הקהל של שעריים לא יבוא למשחק בגלל הבושה
  הגב 20.09.19 20:09
 • אורח
  קפיר קירט תחזור לשחק רק אתה יכול להשאיר את שעריים בליגה אתה ומוטי נדב
  הגב 20.09.19 20:11
 • אורח
  מי ההנהלה? מה תפקיד כל אחד ואחד? מה הנסיון המקצועי שלהם?
  21.09.19 20:30
 • אורח
  מכבי קרית גת לא התאמנה כול הפגרה משחק ראשון במשחק חוץ קשה ביבנה והפסידה רק אחד אפס מעניין אם שעריים תנצח אותה הוא רק את קבוצת הנוער הם מסוגלים לנצח
  הגב 20.09.19 20:46
 • אורח
  חברים מכובדים עם כל הכבוד נעשתה כאן התנהלות חובבנית ולא מקצועית וללא שום נסיון בתחום הכדורגל ואומר מדוע. עם תקציב מכובד של 850 אלף שח היה אפשרי בהחלט לשבת ולעשות חשבון על כל שקל אבל רק במקצועיות להכין קבוצת צמרת ויותר מזה ולהישאר עם עודף בכיס אבל אם יושבים במועדון אנשים ללא ידע אפילו בסיסי בנהול מועדון אז התוצאה היא כשלון עכשיו וכשלון בעתיד
  הגב 20.09.19 20:46
 • אורח
  זו ההנהלה שסידרה את המגרש זו ההנהלה שבנתה חדר הלבשה זו ההנהלה שצבעה את הקירות זו הנהלה שחיזקה כל מדף שעמד ליפול אז למה אתם באים אליהם בטענות ?
  20.09.19 21:00
 • אורח
  זה לא כישלון פשוט צריך להפוך את הטבלה ולראות ששעריים מקום ראשון
  הגב 20.09.19 20:52
 • אורח
  אוהדי שעריים כותב בכאב אחרי שהיום ראתי את השחקנים שיושבים בספסל ממחלקת הנוער אני מבין שהמצב שלנו אנוש 4 שחקנים ליגה רבעית לנוער זה לא נורמלי הנהלת שעריים תנו לנו תשובות עכשיו למה בניתם סגל כזה חלש בעונה כזאת חזקה ?
  הגב 20.09.19 21:13
 • אורח
  תביא כסף יבן זונה
  21.09.19 11:51
 • אורח
  זו התשובה שלך ? 850 אלף לא מספיק ? המצב שלך בדיוק כמו של הקבוצה
  21.09.19 12:10
 • אורח
  אני יגיד לך כי קירט צריך להביא כסף הביתה סתם הוא לא בשעריים מעניין אם בליגה ב הוא ימשיך
  הגב 20.09.19 21:24
 • אורח
  הקהל של שעריים מטומטם נגד שמשון כפר קאסם לא ללכת למשחק עד שהנהלה הזאת תלך הביתה גם השפוטים של ההנהלה לא ללכת
  הגב 20.09.19 21:26
 • אורח
  דבר ראשון שעריים חיבת מאמן אם נסיון בשביל להציל את העונה
  הגב 20.09.19 21:35
 • אורח
  תקציב של מליון שקל והקבוצה לא שווה שקל את מי שעריים תנצח אני לא יודע הדרך סלולה לליגה ב
  הגב 20.09.19 22:35
 • אורח
  את הנוער וגם זה בקושי עם הספסל שלה
  20.09.19 23:14
 • אורח
  לפחות מרמורק נותנת כבוד להעיר
  21.09.19 10:18
 • אורח
  פיני הגדול לא מעלה יותר סרטונים על הקבוצה כי הנהלת מכבי שעריים לא מסכימה ופיני מפחד
  הגב 21.09.19 10:17
 • אורח
  אני לא רואה את שעריים מנצחת אם חומר השחקנים שיש שם מי שבנה את הקבוצה הוא פושע
  הגב 21.09.19 12:08
 • אורח
  הוא לא פושע אין קשר הוא פשוט גנן במקצועו ומאמן שוערים מי שהפך.אותו למנהל מקצועי שיתן לך תשובות
  21.09.19 12:12
 • אורח
  מני זה האיש של חנן עדני והוא שלך אותו לשעריים בשביל לגמור את שעריים הם שוטפים
  הגב 22.09.19 09:03
 • אורח
  שפוטים
  22.09.19 10:34
 • אורח
  שלח ולא שלך
  22.09.19 10:58
 • אורח
  הנוכל הגדול ביותר זה כפיר קירט מעניין אם בליגה ב הוא ימשיך בשעריים כי לא יהיה תקציב לקבוצה
  הגב 22.09.19 09:04
 • אורח
  תגובה בראשי פרקים אפשר לתמצת עוד ?
  22.09.19 11:01

מאחורי הקלעים של עולם המשחקים הדיגיטלי! מרכז התקשורת רחובות פותח קורס אנימציה ממוחשבת לבני נוער בגילאי 12-16; ההרשמה החלה

המשתמשים ירכשו ידע בבניית מודלים תלת ממדים, הכנה של טקסטורות, הבנה בקומפוזיציה וצילום, בשימוש בתאורה, אפקטים, רנדר ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


החברה העירונית מזמינה את בני הנוער (גילאי 12-16) ברחובות להבין מה עומד מאחורי עולם התלת מימד והמסכים. במסגרת פעילות מרכז התקשורת יתקיים קורס אנימציה ממוחשבת בתלת מימד עם תוכנת "מאיה". הקורס יקנה למשתתפים ידע למימוש היצירתיות בעולם התלת מימד והדיגיטלי תוך התמקדות בתפיסה תלת ממדית. תוכנת מאיה נמצאת כיום בשימוש נרחב בתעשיית המשחקים והאנימציה ומספקת למשתמש בה בכלים רבים ליצירת דמויות, מודלים, אנימציה ועוד.

המשתמשים ירכשו ידע בבניית מודלים תלת ממדים, הכנה של טקסטורות, הבנה בקומפוזיציה וצילום, בשימוש בתאורה, אפקטים, רנדר ועוד.

מנחה הקורס : איתן גרינברג

דרישות הקורס:

רצוי ידע בהפעלת המחשב, יכולת קריאה והבנה באנגלית, מחשב נייד המסוגל להפעיל תוכנות עיצוב, הכנת שיעורים ותרגול חובה.

בקורס קיימים 28 מפגשים של 3 שעות כל אחד


הקורס יתקיים בימי רביעי בין השעות 17:00-20:00 במרכז התקשורת

עלות: 3500 ש"ח

לפרטים נוספים: 08-9493212

דף הפייסבוק של החברה העירוניתהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בתיכון ויצו יתקיים קורס אנימציה בתוכנת "מאיה", לכיתות ח' בעיר, במסגרת Open City. בחינם!!!
  הגב 21.09.19 20:27

הרצאה מעניינת ברחובות! מאבקן של נשים וילדות לוחמניות ומהפכניות בעולם האסלאם הנאבקות לשינוי מהפכני על הזכות ללמוד לקרוא ולכתוב ולקבוע עם מי להתחתן וממי להתגרש ועוד. ההרצאה ביום שני 23.9 במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל

ההצאה תתקיים על ידי נפתלי צלם גיאוגרפי וחוקר תרבויות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
צילום: נפתלי הילגר


מרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל מזמין את התושבים להרצאה מיוחדת בנושא: כח נשי- מסע חובק עולם בעקבות נשים פורצות דרך. בהרצאה יחשפו המשתתפים לנשים וילדות לוחמניות ומהפכניות בעולם האסלאם, שמובילות מאבקים לשינוי החברתי והפוליטי המיוחל. שיחות עם נשים שנאבקות, בין ייאוש לתקווה, על הזכות ללמוד לקרוא ולכתוב ולקבוע עם מי להתחתן וממי להתגרש. בנוסף יתקיים דיון על אסלאם הפוך- מפגשים מפתיעים עם נשים במזרח הרחוק ששולטות בצורה מוחלטת בגברים ועם נשים אפריקאיות מוסלמיות שרוקדות כל הדרך אל המלחמה.

ההרצאה תתקיים על ידי נפתלי הילגר, צלם גיאוגרפי וחוקר תרבויות.

האירוע יתקיים ביום שני 23.9.19 בשעה 20:00 במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל

עלות: 30 ש"ח

לפרטים נוספים:התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בני כץ שמצא ברחובות לא יודע מה להגיד לתשבי רחובות ממש ראש ממשלה שאינו יודע לשאול מה הוא אומר איפה הכיסא שלי
  הגב 20.09.19 11:24
 • אורח
  נמאס מעובדי עיריה ועובדי מדינה שיושבים לגרד את האשכים ולקבל משכורות עתק. שילך להם על תרופות
  הגב 20.09.19 12:10
 • אורח
  רגע, ביבי לא אשם ?
  הגב 20.09.19 12:30

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח
אורח
22.09.19 13:38
עירית רחובות בושה וחרפה העיר מוזנחת ומלוכלכת
אורח
22.09.19 09:50
333
אורח
22.09.19 00:47
שאלה ובקשה לראש העיר לטפל ברח מרים מזרחי אחד הרחובות המוזנחים הכביש והמדרכות הנוראים והלכלוך הרב. וזה רק רח מקביל אחד ליד הבית של ראש העיר איך קורה דבר כזה...
אורח
20.09.19 14:36
מעניין אני גר בסעדיה גאון והרחוב שלי לא תמיד נקי אודה לועד סעדיה גאון המתחזה לא ירשום בשם דיירי הרחוב תודות זאת חוצפב תרשום בשם עצמך תהיה גבר ותרשום שם קודם תקבל רשות מאנשי הרחוב ועד סעדיה גאון אלק חוצפה
אורח
20.09.19 10:53
איזה שחיתות יש בעיריה נמאס כבר לעשות איתכם אינטראקציה, עובדים מהמגזר התימני שמדברים עם חברים שלהם במבטא על ח' וע', מרגיש כאילו נכנסתי לשוק ולא למקום שאמור לכבד את עצמו, שותים קפה וצוחקים כל היום על חשבון גב משלמי המסים. שאלוהים ישלם להם בעולם הבא שינוצלו ונראה איך הם ירגישו
אורח
20.09.19 10:55
העיריה המוסד עם הכי הרבה אבטלה סמויה, לכל דבר מוציאים מכרז חיצוני והעובדי עיריה עצמם יושבים במשרד במזגן ללא מקצוע וללא כל מטלה. מרתיח עד כדי מטמטם את הורידים בגוף.
אורח
18.09.19 13:27
צרכים לילמוד מאשדוד איזה עיר תענוג לטייל אפילו בשעות בלילה
אורח
17.09.19 19:00
עיר דיגיטלית עלק תבואו לכפר גבירול ותראו איך המקום נראה כמו כפר ערבי גועל נפש על ההזנחה
אורח
17.09.19 09:36
מוועד סעדיה גאון


הולך רגל נדרס ברחובות, מצבו קשה

צילום: שמעון פרש, תיעוד מבצעי מד"א וניסים גדסי בוואטסאפ האדום

אבי בר | | תגובות: 23יום שישי 20/9 בשעה 05:42 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על הולך רגל שנפגע מרכב ברח' הרצל על גשר פארק המדע, ברחובות. חובשים ופאראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים שיבא בתל השומר גבר כבן 30 במצב קשה עם פגיעות בראש ובגפיים מורדם ומונשם.


פאראמדיק מד"א אלון מלמה סיפר:

"כשהגענו למקום ראינו רכב פרטי ובמרחק בצד הכביש סמוך לאי התנועה שכב גבר כבן 30 מחוסר הכרה, הוא סבל מפגיעת ראש משמעותית ופציעות בגפיים, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל הרדמה והנשמה ופינינו אותו בדחיפות לבית החולים כשמצבו קשה ויציב, נהגת הרכב צעירה בשנות העשרים נבדקה על ידנו ולא נזקקה לפינוי."

צילום ניסים גדסי
התפרסמו 23 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הורים, חנכו את הנהגים הצעירים שלכם... ברוב המקרים זה נגמר בנס ולא קורה כלום, במקרים אחרים הורסים חיים של אחרים ושל עצמם
  הגב 20.09.19 08:09
 • אורח
  מאיפו לך כי לא קרב כלום לך תעבור השתלמות בהבנת הנקרא חיים וינטרגרין
  20.09.19 08:44
 • אורח
  יש מצב שההולך רגל אשם ? לא להאשים ישר את הנהג בוא נירגע
  21.09.19 14:34
 • אורח
  ואולי הנדרס שיבריא במהרה לא היה בסדר והוא נכנס לכביש לא תמיד הנהגים לא בסדר
  הגב 20.09.19 08:12
 • אורח
  אתה צודק. אבל אני אספר משהו קטן, אני נהג שאוהב לנהוג מהר אני לא מתיימר להיות טוב אבל מהמהירות הגעתי לקורסים של נהיגה מונעת משהו אחד מאוד חשוב שלמדתי שם. לא תמיד אפשר למנוע תאונה, במידה וזה קורה באיזו עוצמה נפגעים זה מה שחשוב. תסכים איתי שפגיעה קשה כזאת ממש לא בגדר ה50 קמש בעיר שזה עוד מקסימלי... אני בטוח שהיא הייתה על 100-90 האזור מאפשר את זה ועוד בלילה בכלל ואני לא אתפלא אם היא חזרה מיציאה.. בשעה 5 לפנות בוקר כולם רדומים ביין אלו שישנן לבין אלו שרק קמו.. מאחל לפצוע החלמה מהירה.. אגב אין שם מעבר חציה ככה שלטנגו צריך 2.
  21.09.19 13:33
 • אורח
  רפואה שלמה.
  הגב 20.09.19 08:26
 • אורח
  קודם כל רפואה שלמה לנדרס וכן מכירה את הכביש לפעמים אנשים פשוט קופצים לתוך הכביש
  הגב 20.09.19 08:29
 • אורח
  יוצאים מהרכבת חוצים במהירות את הכביש,כדי לתפוס מונית או אוטובוס,ממש מתאבדים על הכביש ובסוף הנהג אשם, רפואה שלמה, בשורות טובות אמן ואמן
  הגב 20.09.19 08:39
 • אורח
  רפואה שלמה.לא מקנאה הנהגת עוד יסתבר שלא אשמה. מה יש לו לחצות שם את הכביש?אני מקווה שמישהו לא הוריד אותו שם כדי שיחצה לרכבת כי אז האשמה על הנהג הלא אחראי שהוריד אותו וגם עליו שיבריא במהרה.
  הגב 20.09.19 08:42
 • אורח
  צריך להציב גדר בין הנתיבים דוגמא נוספת ברחוב הרצל בין הרחובות בנימין ובני משה באי תנועה חוצים ביום כ 650 איש ולא ברמזור לטיפול אגף תנועה בעירייה תודה ונסיעה בטוחה
  הגב 20.09.19 09:33
 • אורח
  בס"ד רפואה שלמה אמן בורא עולם!
  הגב 20.09.19 09:35
 • אורח
  רפואה שלמה לפצוע, אני מקווה שהילדה לא תצטרך טיפול נפשי, פצעה אותו קשה, זה לא דבר שפשוט להתמודד איתו.
  הגב 20.09.19 09:56
 • אורח
  אין ספק שזה אירוע טראומטי לשני הצדדים. רפואה שלמה לפצוע
  20.09.19 09:59
 • אורח
  ישועת השם כהרף.עין 📖 רפואת הנפש והגוף במהרה🕊 אמן🙌
  הגב 20.09.19 14:41
 • אורח
  בשעה 5:00 בבוקר איזה רכבת יש ב5:00 בבוקר ביום שישי
  הגב 20.09.19 14:46
 • אורח
  חובת הזהירות חלה תמיד על הנהג . סביר להניח שהנג הפוגע היה עסוק בדברים אחרים . שיהיה בריא
  הגב 20.09.19 15:04
 • אורח
  בטח עברה טסט עשירי. צריך להכניס קורס נהיגה נכונה במצבי לחץ !, ולבדוק אם בכלל הנהגים כשרים . אני בשנת 97 עברתי קורס כזה ויכול להגיד לכם שזה עוזר מאוד!. בתוך הקורס יש תנאים קשים כמו כביש רטוב , שמן! וכל דבר שיגרום לכם לאיבוד שליטה. וככה זה מחזק את הנהיגה שלכם. ומה שאתם עושים אחריי הטסט זה לא אומר שאתם נהגים!. זה חוק לפי דעתי שחייבים להכניס לתוקף.רוב נהגי הבוס עברו זאת במכון הזה.כולל הנהג של ראש הממשלה. אני היום נהג מחושב,ויודע לתכנן את הנהיגה שלי בלי ללחוץ יותר מדי כל הברקסים,וכמובן שומר מרחק. ושדה הראיה שלי מחושב נכון. אני גם יכול להגיד לכם שכל מי שנוסע מהר ואינו שומר מרחק זה עניין של זמן עד שיקרה לו משהו או לאחר.
  הגב 20.09.19 15:36
 • אורח
  תחילה רפואה שלמה לפצוע, כמו כן מנסיוני כנהג מעל 50 שנה אני יכול לומר לכלל הנהגים דיש לנהוג בזהירות חיתר באיזור הגשר , מפתיע שהנהגת לא ראתה את הולך הרגל .
  הגב 20.09.19 16:26
 • אורח
  עברתי שם בדיוק כשה אמבולנס הגיע, הבחור שכב לפני הרכב, ונראה היה שקפץ לכביש במקום הזוי, וחשוך מבין שני עציצים גדולים שמוצבים על אי התנועה, נהגים לא יכולים לצפות שיקפצו להם לכביש בחושך, על גשר, מתוך צמחייה. להולכי הרגל יש גם אחריות .
  הגב 20.09.19 20:25
 • אורח
  ושתהיה רפואה שלימה, אמן. היה נראה ממש נורא
  הגב 20.09.19 20:25
 • אורח
  רפואה שלימה אמן , עצוב מאוד אכן הרבה צעירים נוסעים במהירות מופרזת במיוחד אחרי בילויים לא מבינה למה צריך לינהוג בכלל רוצים לכו תבלו ותחזרו במונית ולמה להרוס חיים של בנאדם ,לפני שנתיים דוד שלי יצא בערב לקבל אויר נהגת צעירה בת22 עליתה על המדירכה ריסקה לו את כל הגוף לצערי לא הסיפקו להציל את חייו ומקווה הבחור הזה שיצא בשלום כואב הלב
  הגב 22.09.19 00:45
 • אורח
  אני אחסוך מכולכם את התהיות. הנדרס היה אתיופי שיכור כלוט, שלמרבה הצער נדרס בכביש.
  הגב 22.09.19 01:32
 • אורח
  ובנוסף, הצעירה ממש לא הייתה אחרי שום אירוע ושום מסיבה, אז די לבחוש בשטויות ולחשוב שאתם יודעים הכל בעולם הזה. הבנאדם היה שיכור ומעד לכביש.
  הגב 22.09.19 01:34

גדי יברקן נבחר לכנסת בזכות קולות החיילים

עידית סילמן מרחובות ומקום 8 ברשימת ימינה לא תהיה בכנסת הקרובה מאחר שימינה קבלה רק 7 מנדטים

אבי בר | | תגובות: 46


אתמול רביעי בתום ספירת הקולות התברר כי מפלגת כחול לבן קבלה 32 מנדטים ומאחר שגדי יברקן תושב רחובות שובץ במקום 33 לא נכנס לכנסת.

אך אתמול בלילה החלה ספירת המעטפות הכפולות של כרבע מיליון קולות של החיילים, האסירים הנכים ועוד ובתום ספירת הקולות התברר שמפלגת כחול לבן מקבלת 33 מנדטים והמשמעות שגדי יברקן ימשיך לכהן כחבר כנסת.

(עדיין לא ספרו 1% מהקולות אך הם כבר לא אמורים לשנות)

עידית סילמן מרחובות ומקום 8 ברשימת ימינה לא תהיה בכנסת הקרובה מאחר שימינה קבלה רק 7 מנדטיםהתפרסמו 46 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אנחנו שמחים שגדי יברקן שוב נבחר לכהן כחבר כנסת שיהיה לו רק בהצלחה
  הגב 19.09.19 17:26
 • אורח
  אווי לנו מכחול שחור רק שחור
  הגב 19.09.19 17:29
 • אורח
  אתה בטח מזרחי שתקוע עמוק בתחת של ביבי
  19.09.19 20:29
 • אורח
  חברי הכת של ביבי כל כך מתוסכלים שהנה עוד רגע כל מגדל הקלפים של השחיתות הולך ליפול להם מגיבים בצורה גזענית
  19.09.19 20:31
 • אורח
  כן ולהגיב לגזען בגזענות זה ממש חכם... טיפש
  19.09.19 20:34
 • אורח
  חבל שכותבים דבר כזה על גדי יברקן מי שכותב כנראה לא מכיר אותו טוב הוא ממש לא מה שהכותב כתב ותחשוב פעם שנייה מה אתה כותב או שבכלל לא תכתוב בושה לך
  הגב 19.09.19 17:33
 • אורח
  עדיף לא להגיב לגזענים חשוכים. רצונם להבעיר את השיח הגזעני ואין טעם לספק להם דלק...
  19.09.19 23:04
 • אורח
  חיילים לא מצביעים לשמאל. ועדיין לא נספרו קולות החיילים. רק מעטפות כפולות התחילו להספר. הנתון שלכם נכון רק במידה ויש זיופים רבים
  הגב 19.09.19 17:36
 • אורח
  אתה טיפש
  19.09.19 18:36
 • אורח
  אתה בור ולא יודע בכלל מה זה 'מעטפות כפולות' ו'קולות החיילים'. אבל לא נורא, אתה בטח ליכודניק מתוסכל, אז זה מובן.
  19.09.19 18:43
 • אורח
  הוא חי את התקווה לא הבנה וללא בסיס עובדתי .זו תוצאה של שטיפת מוח שנעשית בעיקרר על רפי שכל.
  19.09.19 23:06
 • אורח
  מי שכתב נגד גדי יברקן מכחול לבן נגדו הוא גזען ולא מגיע לו שישמעו את דבריו ושיתבייש
  הגב 19.09.19 17:37
 • אורח
  חיילים מצביעים מה שטוב להם ומי יעשה הכי טוב כדי שלא יכנסו למלחמה שלא ידוע עם יחזרו בשלום אז לפחות גזענים תתבישו לכם אל תכתבו עם אתם לא יודעים כלום
  הגב 19.09.19 18:08
 • אורח
  אם אם אם אם אם אם אם אם אם אם מילת תנאי.
  19.09.19 19:10
 • אורח
  כל ה"אורחים" שמגיבים פה הם מרחובות? לא ידעתי שרחובות כזאת גזענית כלפי אתיופים .
  הגב 19.09.19 18:37
 • אורח
  כמובן שיש כאלה אורחים שכותבים על האתיופים דבר שבכלל לא יפה ושיתבישו שהם כותבים דברים כאלה עדיף שלא יכתבו ובטח לא דברים שלא יודעים על חבר הכנסת גדי יברקן
  הגב 19.09.19 18:47
 • אורח
  מי מתרגש מה כותבים על איתיופים....כול אחד שמדבר לא יפה על איתיופים יכולים לשבת על......של ביבי
  20.09.19 01:38
 • אורח
  רחובות איננה זקוקה לרחמים
  הגב 19.09.19 19:12
 • אורח
  ימותו הקנאים רק בכל מקום לא חסרים אנשים מתוסקלים
  הגב 19.09.19 20:00
 • אורח
  למי הצבעת??, אה...
  19.09.19 20:52
 • אורח
  רחובות העיר הכי גזענית
  הגב 19.09.19 20:14
 • אורח
  אוכל חינם
  הגב 19.09.19 21:38
 • אורח
  רחובות מתנגדת לארנונה גבוה ועובדי מדינה אוכלי חינם
  הגב 19.09.19 21:38
 • אורח
  עם שגיאות כתיב שכאלה, מבין למה ה" אורח" לא חושף את שמו. הנכד הקטן שלי בכיתה א' מדייק יותר ממנו...
  הגב 19.09.19 21:52
 • אורח
  ומה כבודו עושה למחייתו?
  19.09.19 22:10
 • אורח
  אם כל עובדי המדינה יפוטרו אפילו אזרח 1 לא ירגיש בחסרונם, 99% מהם באבטלה סמויה.
  הגב 19.09.19 22:12
 • אורח
  אוכלי חינם מה שנקרא בשפת העם. מניאק בן מניאק. משלמים להם מיסים והם מאוננים בשכר.
  19.09.19 22:13
 • אורח
  ג'אגנה סאו גובז' !!!! גדי יתותח איזה כיף סוף סוף איכות !!!
  הגב 19.09.19 22:39
 • אורח
  כל ליכודניק מושחת הביתה
  הגב 19.09.19 22:47
 • אורח
  ...בקיצור כמעט כולם
  19.09.19 23:10
 • אורח
  בהצלחה לגדי היקר 👍👍👍👍 יתייבשו הקנאים .
  הגב 19.09.19 22:50
 • אורח
  רק בחדשות של רחובות כל התגובות מלאות בשנאה וזעם אחד כלפי השני. נקודה למחשבה מה זה אומר על האוכלוסיה שלנו
  הגב 19.09.19 23:21
 • אורח
  כול הכבוד גדי בהצלחה
  הגב 20.09.19 00:10
 • אורח
  כל הכבוד לגדי המון בהצלחה ובלי שום קשר בושה לרחובות שיצא ממנה מחבל כמו עופר כסיף השמלאנץ טרוריסט שונא יהודים ועם ישראל
  הגב 20.09.19 06:36
 • אורח
  גדי על הכבוד אנחנו אוהבים אותך.
  הגב 20.09.19 08:47
 • אורח
  כל הכבוד שמחה לראות את גדי מצליח שיהיה לך בהצלחה ואל תקשיב לכל המלעיזים זו קנאה נטו
  הגב 20.09.19 09:20
 • אורח
  כול הכבוד גאווה לרחובות
  הגב 20.09.19 12:27
 • אורח
  בהצלחה גדי!! איש עשיה אין ראוי ממנו
  הגב 20.09.19 13:08
 • אורח
  גדי כל הכבוד לך.נכון קשה לאנשים לקבל את האמת זה שאתה בחור מוכשר.פשוט אנשים שופטים אותך בגלל צבע האור שלך.גדי היחיד שנוסע לדרום לדבר אם התושבים.לא ביבי ולא גנץ ולא לפיד.ולכן תמשיךבעשייה שלך
  הגב 20.09.19 15:25
 • אורח
  כמה אנשים נסו לעשות הכל וכדי שלא יצבעו כחול לבן הקימו מפלגה כמו איך שתקראו לזה אדם לבן פשוט גועל נפש
  הגב 20.09.19 16:47
 • אורח
  תושבי רחובות היקרים... תושבי פתח תקווה כרגע במקום הראשון בגזענות נגד שחורים. אז אם אתם מנסים לעקוף אותם בתת רמה עליבות נפש ובפרמיטביות. אז בהצלחה!!!
  הגב 20.09.19 20:57
 • אורח
  אבל איך שם משפחה יברקן לאתיופי? מה שם משפחה האמיתי ?
  הגב 21.09.19 03:10
 • אורח
  יברקן זה שם משפחה איתיופי!!!!
  הגב 21.09.19 14:35
 • אורח
  גדי בהצלחה, אתה ראש הממשלה הבא
  הגב 22.09.19 15:24

במחיר מסובסד של 25 ש"ח! ביום שני 23.9 הפייטנים חיים ישראל, ליאור אלמליח, בן עשור וגבריאל שרם מגיעים להיכל התרבות רחובות לערב פיוטים וסליחות מיוחד לחודש הרחמים והסליחות.. לרכישת כרטיסים 08-9232200

המופע משלב פיוטים מוכרים ואהובים ממסורות שונות, "כמו אדון הסליחות", "לך אלי תשוקתי," "אנא בכח "ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8


לרגל ראש השנה יערך בהיכל התרבות מופע של בכירי הפייטנים בישראל, שישירו פיוטים מוכרים ואהובים בנוסח מרוקו, תימן, ספרד ואשכנז. המופע ייערך בהיכל התרבות ביום שני הקרוב ובעלות של רק 25 ש"ח בסבסוד העירייה.

מופע "שער הרחמים" הוא מופע סליחות מיוחד בו יבצעו בכירי הפייטנים בארץ- חיים ישראל, ליאור אלמליח, בן עשור וגבריאל שרם - פיוטים ושירי נשמה לרגל ימי אלול והסליחות. המופע משלב פיוטים מוכרים ואהובים ממסורות שונות, "כמו אדון הסליחות", "לך אלי תשוקתי," "אנא בכח "ועוד. הם יופיעו לצד אנסמבל מוזיקלי בכלים אותנטיים . במופע ישולבו פיוטים מאנדלוסיה לצד פיוטים מתימן, פיוטים מספרד לצד פיוטים מאשכנז.

המופע יתקיים ביום שני 23.9.19 בשעה 22:15 בהיכל התרבות רחובות

עלות: 25 ש"ח

לרכישת כרטיסים: https://lotus.smarticket.co.il/event/144

או בטלפון 08-9232200


חבר המועצה אמיתי כהן, מחזיק תיק מורשת ישראל ויוזם המופע:


"אני מזמין את תושבי רחובות ליהנות ממופע מוזיקלי מיוחד ומרגש, שקורה רק בתקופה הזו של השנה . המופע מדבר לכולם ולא רק לשומרי המסורת שבינינו"


ליאור אלמליח:

" מדובר במופע ראשון מסוגו בארץ ומטרתו להנגיש לקהל הרחב פיוטים ושירי נשמה מעדות שונות. המסע המוזיקלי במופע מעצים ומחזק את הקשר השורשי העמוק בין המסורות המוזיקליות של עדות ישראל "התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  'מושחטים. לוקחים כסף מימון מהעיריה. ואז קולטים שמימינו מופע פחמרשפר שרק האמרגן מרוייח כסף. אז מוכרים בלימכסף כדי להצדיק את הטעות
  הגב 19.09.19 17:17
 • אורח
  מושחתים**התכוונת, קשה שפה עברית.
  19.09.19 19:21
 • אורח
  בושה שציבור צריך לממן מכספי הארנונה את הדברים האלה.מי שמתאים לו שישלם מחיר מלא מכספו. די לשחיטות נמאסתם עלינו עיריה של זבלים!! הלוואי יפגע טיל ישר בתוך העיריה
  הגב 19.09.19 17:22
 • אורח
  תרנגול כפרות לקראת יום הכיפורים שיבוא עלינו לטובה.
  19.09.19 19:22
 • אורח
  עידכון: התכנית תחל בשעה 23 למשך שעתיים לערך ולא כפי שכתוב, למה לא כותבים במדוייק???, לאלוהים פיתרונים.
  הגב 19.09.19 19:24
 • אורח
  בעזרת השם טיל נגד מטוסים ישר לעיריה ולעובדי המדינה וירים את כולם השמימה אוכלי חינם
  הגב 19.09.19 21:39
 • אורח
  לפי תוצאות בחירות היה צריך להרים מופע של יום העצמאות (כחול לבן) ולא להתייחס לחודש אלול (מחל)
  הגב 20.09.19 09:30
 • אורח
  כול. הכבוד.
  הגב 20.09.19 18:24

הצלחה לכנס שיזמו מינהלת אזורי התעסוקה ו- Waze בנושא תחבורה שיתופית ברחובות! למעלה מעל 50 חברות מאזורי התעסוקה של רחובות הגיעו לכנס

הכנס הבא שיתקיים יהיה ביום ראשון 22.9 ויעסוק בנושא מידע וכלים לבעלי העסקים בתחום פיתוח העסק.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


בכנס שנערך השבוע במלון לאונרדו, נכחו למעלה מ-50 נציגי חברות מאזורי התעסוקה ברחובות, נציגי משרדי ממשלה (משרד התחבורה וגופים נוספים כמו נתיבי איילון), נציגים ממוסדות אקדמיים ברחבי העיר ומיזמים העוסקים בתחום מכל רחבי הארץ, כדי לדון בעתיד התחבורה ופתרונות חדשניים בתחום התחבורה.

במסגרת הכנס הוצגו נקודת המבט העירונית ופעולות מנהלת אזורי התעסוקה לקידום התחבורה השיתופית, כחלק מפעילות פורום הסביבה בפארק תמר (המדע).


מטעם Waze נכחו שמוליק קרת דירקטור ב Waze ונעם רשף- מנהל שיתופי פעולה אשר הציגו את משנתם לקידום נסיעות carpool ברחבי הארץ ובאזורי תעסוקה בפרט.

נציגי חברות Applied Materials ו Hp Indigo הציגו מודלים שונים של רתימת הנהלות ועובדי חברה למהפכה.

הדובר המרכזי בכנס היה מי שכיהן בעבר כמנהל רשות החברות הממשלתיות, אורי יוגב, יו"ר ומייסד עמותת Future Mobility IL . יוגב הציג בהרצאתו את תפיסת הארגון והמטרות בכל הנוגע לתחבורה עתידית.

הכנס הבא שיתקיים יהיה ביום ראשון 22.9 ויעסוק בנושא מידע וכלים לבעלי העסקים בתחום פיתוח העסק.


לפרטים נוספים לחץ כאן


עו"ד עדי מוטולה ספיר, מנהלת מינהלת אזורי התעסוקה וסמנכ"ל הלר:


"מינהלת אזורי התעסוקה ברחובות רואה חשיבות עליונה בקידום נושא התחבורה השיתופית. הכנס מהווה נדבך חשוב לצורך רתימת חברות וארגונים נוספים בפארק להפחתת כלי הרכב מהכבישים ומקומות החניה, ובכך לתרום גם לסביבה מקיימת".
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה לא עושים כדי שעיריה תוכל למצוץ יותר כסף מהאזרחים, שילך להם כל המשכורת לתרופות, אוכלי חינם
  הגב 19.09.19 15:12
 • אורח
  מה זה למעלה מעל???, חחחח עברית עילגת.
  19.09.19 19:25
 • אורח
  לכל המנהלת פי רון אחד תחבורה שקל כל חמש דקות אוטובוס אין כניסה לרכב פרטי יש מפעל יותר 10 עובדים רק ברכב הסעות בלבד או ציבורי זמין ולא רק בצירים במרכז את התוכנית היתה כבר בשנת 1991 ולא בוצעו פתרונות ולכן הזמן יותר גרוע המזל היחיד שבשנת 1991 התחילו לטפל ברכבת נוסעים וזה היה היתרון היחיד לדוגמא היו 5 רכבות מרחובות לתל אביב היום יש 50 מכל צד בהצלחה
  הגב 19.09.19 16:11
 • אורח
  אוכלי חינם כל עובדי העיריה והמדינה
  הגב 19.09.19 21:40

תושבי רחובות מוזמנים לערב התעוררות וסליחות בהשתתפות רבנים, השחקן עודד מנשה, הפייטנים בן עשור, אחיעד חודפי ועוד שיתקיים ביום שלישי 24.9 במכינת שובו אחים רחובות

הערב מתקיים בשיתוף מכינת שובו אחים והגרעין התורני אורות חנן. הציבור מוזמן להגיע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


לרגל חודש הרחמים והסליחות המכינה הקדם צבאית תורנית, "שובו אחים" והגרעין התורני "אורות חנן", ברחובות מזמינים את התושבים לערב התעוררות וסליחות מיוחד בהשתתפות רבנים, פייטנים, בן עשור ועוד שיתקיים ביום שלישי הקרוב.

בתוכנית:

20:30 הרב בן ציון אלגאזי, ראש מכון "צורבא מרבנן"

21:30 הרב חגי לונדין ר"מ בישיבת שדרות וארגון קהלים

22:30 עודד מנשה "עודד אמר לא להרים ידיים" בשיחת חיזוק

23:30 תפילת ערבית ומופע סליחות מיוחד בהשתתפות הפייטן אחיעד חודפי, בן עשור ועוד

האירוע יתקיים ביום שלישי 24.9.19 החל משעה 20:30 במכינת שובו אחים רחוב חרוצים 1 רחובות

במקום קיימת עזרת נשים

לפרטים נוספים ניתן לפנות למאיר כהן: 050-8739840התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עובדי מדינה קלפטומנים
  הגב 19.09.19 13:24
 • אורח
  גנבים מסריחים
  הגב 19.09.19 13:24
 • אורח
  אוכלי חינם שלא תורמים כלום לחברה ולעצמם.חכו חכו ליברמן יפסיק את החגיגה שלכם
  הגב 19.09.19 15:44
 • אורח
  עוד הפעם קומבינות מכספי משלמי המיסים
  הגב 19.09.19 22:19

ראש העיר רחמים מלול במפגש עם ארגון הקבלנים ברחובות "בטווח הקרוב יהיה מחסור בדירות ברחובות כל דירה נחטפת והמחירים עולים"

מלול " קרקעות שנמכרו ב- 400 אלף שקל לפני שנתיים (קרקע לדירה ) נמכרות היום בכ- 850 אלף שקל ולכן דירות 4 חדרים נמכרות בכ- 2 מיליון וזה לא בגלל שהקבלנים מרוויחים יותר.... יש תוכניות בנייה גדולות בעיר רחובות, תוכנית פינוי בינוי בקרית משה והתוכנית במזרח העיר המקודמת בותמ"ל, בטווח הרחוק מדובר על תוספת של עשרות אלפי דירות, אולם בטווח הקצר אין הצע, פה ושם מגרש קטן"

אבי בר | | תגובות: 32
מלול ודוד סרוגו צילום גלית סער


"יש תוכניות בנייה גדולות בעיר רחובות, תוכנית פינוי בינוי בקרית משה והתוכנית במזרח העיר המקודמת בותמ"ל, בטווח הרחוק מדובר על תוספת של עשרות אלפי דירות, אולם בטווח הקצר אין הצע, פה ושם מגרש קטן" דברים אלו אמר השבוע רחמים מלול, ראש עיריית רחובות באירוע לרגל השנה החדשה שערך ארגון הקבלנים ברחובות.

מלול הוסיף כי: "בזמן שאין מספיק היצע, הביקושים לדירות גדולים, כל דירה נחטפת והמחירים עולים. לכן המדיניות שלנו היא כן להגדיל את הזכויות לקבלנים ולהגדיל את הצפיפות, הבעיה היא שתושבי רחובות אוהבים להתנגד לתוכניות, עינם צרה בהגדלת הצפיפות. אבל אם לא נצופף היום המחירים יעלו" לדבריו, "כחלון ניסה לטפל בעליית המחירים והוא הוריד את מחירי הקרקעות של המדינה, אבל מחירי הקרקעות הפרטיות לא ירדו, להפך, קרקעות שנמכרו ב- 400 אלף שקל לפני שנתיים ( קרקע לדירה ) נמכרות היום בכ- 850 אלף שקל ולכן דירות 4 חדרים נמכרות בכ- 2 מיליון וזה לא בגלל שהקבלנים מרוויחים יותר. ושימו לב שבמצעי הבחירות לכנסת אף אחד כבר לא הבטיח שיוריד את המחירים"


ראול סרוגו , נשיא התאחדות בוני הארץ

ציין באירוע כי "תוך 30 שנה אוכלוסיית ישראל תכפיל את עצמה ולכן יש חשיבות לתכנן היום לעוד 30 שנה. רחובות היא עיר מחוז שצריכה להכפיל את עצמה ועל מנת לנצל נכון את השטחים הפנויים יש לאפשר כבר היום בנייה של מגדלים בני 30- 40 קומות בעיר. סרוגו ציין עוד כי הממשלה הבאה חייבת להמשיך את פעילות הותמ"ל המאפשר אישור מהיר של תוכניות גדולות וכמו כן הוא היה ממליץ לראש הממשלה הבאה לקחת על עצמו את מטה הדיור ולטפל בסוגיית הדיור בישראל כי על מנת להדביק את הפערים יש לבנות היום כ- 100,000 דירות בשנה פי שתיים מהקצב הנוכחי"


באירוע השתתפו עשרות קבלנים מרחובות וראשון לציון. דוד סרוגו , יו"ר ארגון קבלני רחובות ברך את הקבלנים והעלה את סוגיית הבניה הלא חוקית של צמודי קרקע וציין כי במועצות ובמושבים באזור רחובות נבנים צמודי קרקע על ידי קבלנים לא רשומים שאינם רשאים לבנות וללא הידע הנדרש זו תופעה מסוכנת והארגון יחד עם התאחדות בוני הארץ מטפלים בסוגייה אל מול רשם הקבלנים.התפרסמו 32 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ומה עם עסקים שממנו את כל זה?ואם היית שואל לא את השכנים, אנשים מעדיפים לבנות צפוף ולהשאיר שטחים פתוחים.
  הגב 19.09.19 12:48
 • אורח
  לבנות מגדלים ולהשאיר תשתיות כמו לפני כמה עשורים. העיקר הקבלנים צדיקים ממש.
  הגב 19.09.19 12:54
 • אורח
  יש קרקעות ליד גבעת ברנר, תספח לרחובות
  הגב 19.09.19 12:57
 • אורח
  זה פרטי יחמור , מה הוא ביבי שמותר לו לספח שטחים של אנשים אחרים ?
  19.09.19 14:47
 • אורח
  כמה חירטוטים וקשקושים גונבים את כספי הציבור מהארנונה וגם גונבים מהקבלנים. שהשם ישלם לכם
  הגב 19.09.19 13:27
 • אורח
  על השוחד שאתם לוקחים שילך להם הכסף על תרופות קלפטומנים
  19.09.19 13:27
 • אורח
  אמת
  19.09.19 18:09
 • אורח
  ספין של מלול. למד ממאסטר ביבי. אם ימשיך לגלות כשרון, יוכל לקבל קורס המשך במעשיהו
  הגב 19.09.19 13:29
 • אורח
  אמת
  19.09.19 18:09
 • אורח
  ממש מושחתים
  הגב 19.09.19 13:54
 • אורח
  ראש העיר מלול ראש העיר מלול מודה בפה מלא שבטווח הקצר מחירי הנדלן יזנקו מאחר והוא ראש עיר פה 10 שנים כלומר שהוא זה שתקע את כל ה נדלן ברחובות בעשור האחרון או בגלל זה יש עליית מחירים. בקיצור מלול מודה שהוא אשם
  הגב 19.09.19 14:03
 • אורח
  אמת
  19.09.19 18:10
 • אורח
  מה עם התוכנית של רחוב הרצל???
  הגב 19.09.19 14:05
 • אורח
  ממתי התפקיד של ראש העיר זה לדאוג למחירי הדירות? שידאג קודם כל לספק שירותים בסיסיים לתושבים..
  הגב 19.09.19 14:49
 • אורח
  זה התפקיד שלו כי מקבל שוחד מקבלנים והכל אצלו קומבינות
  19.09.19 15:13
 • אורח
  צריכים ראש עיר מכחול לבן
  הגב 19.09.19 16:42
 • אורח
  קומבינות מלול קומבינות
  הגב 19.09.19 16:58
 • אורח
  ראש עירייה קומבינה
  הגב 19.09.19 16:59
 • אורח
  כרגיל, העירייה מתנהגת כאילו היא חברת נדלן. רחובות גדלה בקצב גבוה בחמישים אחוז מהממוצע הארצי וזה ממש לא עושה לה טוב. מוטב לדאוג לאיכות ולא לכמות.
  הגב 19.09.19 18:24
 • אורח
  שתעשה כבר פינוי בינוי בשכונת אושיות. מה מלול מחכה ? במקום לעשות גנים ציבורים בשטח פנוי הוא בונה מגדלים בצפיפות. האם הוא יעשה שיקום שכונות ותיקות לא יהיה צפיפות במרכז העיר ולא יהיה חוסר בדירות. חבל שראש העיר לא רואה פוטנציאל בשטחי של שיקום שכונות ותיקות אושיות וקרית משה.
  הגב 19.09.19 19:33
 • אורח
  שכל העיריה יפוטרו אפילו אזרח אחד לא ירגיש הבדל, 99% מהם באבטלה סמויה
  הגב 19.09.19 21:41
 • אורח
  מלול משתלח בתושבים שאמור לדאוג להם.. "תושבי רחובות אוהבים להתנגד!!" "עינם צרה בצפיפות!!" יש מצב שה..IQ של ראש העיר הזה לא משהו!!
  הגב 20.09.19 01:37
 • אורח
  כי הוא מקבל מהם שוחד, והוא רוצה להיות מיליונר על גב התושבים, ראש עיריה מושחת שזה ברור, רק הכל מתחת לשטיח.
  20.09.19 10:50
 • אורח
  מה קורה עם פינוי בינוי בדרך האצל.
  הגב 20.09.19 08:36
 • אורח
  אתה גר שם? אתם אמורים לדעת מה קורה עם זה לא?
  20.09.19 16:52
 • אורח
  שטויות במיץ פוליטי
  הגב 20.09.19 11:43
 • אורח
  לראש העיר הטוב והישר במדינה. ישר כוחך
  הגב 20.09.19 13:40
 • אורח
  העיקר לבנות ומה עם הכבישים התשתיות הביוב העיקר לבנות מגדלים אברהם שרעבי
  הגב 20.09.19 14:28
 • אורח
  כל רחוב הרצל חניות משנת טיכו היה נחמד עם היו עושים להם שיפוץ פינוי בינו או בונים דירות חדשות חלק מהבניינים בהרצל נראים כמו רחוב המסגר היה נחמד אם לפחות חזות העיר היתה נראת אחרת
  הגב 20.09.19 14:31
 • אורח
  הכל באשמת עובדי המדינה, כל הרווחים של העסקים הולכים לבטלנים בשכר. שילך לעובדי המדינה לתרופות....
  20.09.19 15:48
 • אורח
  מה לעשות זה מה יש
  הגב 21.09.19 12:43
 • אורח
  שאלדד פרי יסיים כבר את הפרויקט שלו אורות חנן מול קריית משה 🙌
  הגב 22.09.19 03:02

בשורה לנהגים העובדים בתל אביב ומשתמשים בכביש 20! החל מ – 4/10 רכב פרטי ובו 3 אנשים לפחות יוכל לנסוע בכביש 20 (מאזור המתחיל ביציאה מראשון לציון לתל אביב) בנתיב השמור לתחבורה הציבורית

בימים אלה החל סימון מיוחד על הכביש ואגף התנועה במשטרת ישראל התגייס לפרויקט ויאכוף נסיעה בלתי חוקית בנתיב, באמצעות יחידת האופנועים, החל מ-4 באוקטובר.

אבי בר | | תגובות: 2


משרד התחבורה יוצא במיזם חדש "נתיב פלוס" כדי לנסות להפחית את מספר כלי הרכב הנכנסים לתל אביב ויאשר לכלי רכב הבאים מכיוון דרום ונוסעים בכביש 20 החל מהיציאה מראשון לציון (מבוא איילון) ועד הכניסה לתל אביב בקבוץ גלויות לנסוע בנתיב התחבורה הציבורית ובתנאי שברכב יהיו לפחות 3 אנשים, נהג + 2 נוסעים (בתוכנית זהה לבאים מנתניה יסתפקו בנהג + נוסע).

התוכנית תיכנס לתוקף בחודש הבא החל מתאריך 4/10 ושימו לב התוכנית מאושרת רק לנוסעים לכיוון צפון.

בימים אלה החל סימון מיוחד על הכביש ואגף התנועה במשטרת ישראל התגייס לפרויקט ויאכוף נסיעה בלתי חוקית בנתיב, באמצעות יחידת האופנועים, החל מ-4 באוקטובר.

קווי אוטובוס חדשים ותגבור קיימים

בנוסף מודיע משרד התחבורה כי בחודשים הקרובים על מנת לעודד הנסיעה בתחבורה הציבורית משרד התחבורה מעמיד לרשות הנוסעים בכביש 20 לתל אביב וממנה, עשרות קווי אוטובוס ישירים ומהירים, שיסיעו את הנוסעים בנתיב פלוס. מדובר בקווים לרחובות, ראשון לציון, ואשדוד, שרבים מהם תוגברו בשנה האחרונה. כמו כן, בחודשים הקרובים יופעלו קווי שירות חדשים לרמלה, יבנה, ראשון לציון, וכן יתוגברו קווים נוספים מאשקלון, רחובות וראשון לציון.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הכל באשמת עובדי המדינה הקלפטומנים החולים בבצע כסף
  הגב 19.09.19 13:28
 • אורח
  זה כבר אבוד. אנשים לא סומכים על התחבורה ציבורית בישראל.
  הגב 20.09.19 08:30

ביום רביעי 30.10 יתקיים במרכז הזדמנויות ברחובות, ערב חשיפה מיוחד לצעירים בגילאי 18-28 לתוכנית אפיקים המסייעת בייעוץ והכשרה מקצועית; כל הפרטים בכתבה

שימו לב התוכנית מתאימה לצעירים בגילאי 18-28 שהם רווקים ללא ילדים ובעלי 10-12 שנות לימוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מרכז הזדמנויות, של האגף שירותים חברתיים ברחובות, פותח שנה נוספת לתוכנית אפיקים, המסייעת לצעירים וצעירות השואפים ליצור שינוי תעסוקתי בחייהם ולבנות לעצמם עתיד טוב יותר. תכנית אפיקים כוללת מימון מלא לאבחון תעסוקתי ושוברים להכשרה מקצועית, ייעוץ והכוונה, עזרה בבחירת מסלול לימודים, סדנאות לפיתוח קריירה וליווי אישי עוטף.

התוכנית מיועדת לצעירים וצעירות בגילאי 18-28 רווקים ללא ילדים בעלי 10-12 שנ"ל.

משך התוכנית: שנה וחצי

ערב החשיפה יתקיים ביום רביעי 30.10 בשעה 18:00 מרכז הזדמנויות הנמצא ברחוב הרצל 167 (בית לרום)

למעבר להרשמה: https://bit.ly/2lP0spy

לפרטים נוספים מרכז הזדמנות- המרכז העירוני לתעסוקה: 08-6705330
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

דרמה לגבי חברי הכנסת מרחובות גדי יברקן ועידית סילמן! רק מחר חמישי 19/9 בסיום ספירת הקולות כולל החיילים יידעו אם נבחרו או נשארו מחוץ לכנסת

בתום סבב הבחירות הראשון כיהנו בכנסת 5 חברי כנסת תושבי רחובות. ציפי חוטובלי מהליכוד, עודד פורר מישראל ביתנו, עופר כסיף מהרשימה המשותפת, גדי יברקן מכחול לבן ועידית סילמן מימינה (הבית היהודי)

אבי בר | | תגובות: 18בתום סבב הבחירות הראשון כיהנו בכנסת 5 חברי כנסת תושבי רחובות. ציפי חוטובלי מהליכוד, עודד פורר מישראל ביתנו, עופר כסיף מהרשימה המשותפת, גדי יברקן מכחול לבן ועידית סילמן מימינה (הבית היהודי)

על פי המסתמן מתוצאות הבחירות 3 מחברי הכנסת מרחובות חוטובלי, כסיף ופורר מקומם מובטח בכנסת הבאה.

לגבי גדי יברקן הוא ממוקם במקום 33 ברשימה, כאשר לכחול לבן יש כרגע 32 מנדטים.

ואילו עידית סילמן ממוקמת במקום 8 ברשימה כאשר למפלגת ימינה (הבית היהודי) יש 7 מנדטים.

גדי יברקן ועידית סילמן יצטרכו להמתין עד יום חמישי 19/9 כדי לדעת אם בתום ספירת הקולות כולל של החיילים ועל פי הסכמי עודפי קולות בין המפלגות, מפלגתם תקבל מנדט נוסף

ואם לא ייבחרו, ייתכן כי בעוד מספר שבועות, אם מפלגתם תיכנס לקואליציה ושרי מפלגתם יאמצו את החוק הנורבגי הקובע כי שר מתפטר מהכנסת וזה מאפשר לצרף את הבאים ברשימת המפלגה.
התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נורבגי, החוק המור ג'י..
  הגב 18.09.19 11:38
 • אורח
  עידית ראויה חייבת להיכנס
  הגב 18.09.19 14:34
 • אורח
  אני מקווה שיברקן ישאר בחוץ צוחקים עליו הוא בובה בכחול לבן ככה זה שמנסים ללקק עוד כסיל כמו אבאיי
  הגב 18.09.19 17:37
 • אורח
  מי שצוחק עליו הם רק אנשים קנאים ומתסכולים
  18.09.19 19:23
 • אורח
  מי שצוחק עליו רק אנשים קטונים וקנאים
  18.09.19 19:25
 • אורח
  גדי יברקן הוא מלך אלוף תתוח
  18.09.19 19:26
 • אורח
  גדי יברקן הוא מאוד ראויה לכנסת
  18.09.19 19:27
 • אורח
  רק יברקן ראויה לזה
  18.09.19 19:28
 • אורח
  יברקן ראוי
  18.09.19 19:29
 • אורח
  רק יברקן ראוי לזה
  18.09.19 19:30
 • אורח
  יברקן תתוח אלוף מלך
  18.09.19 19:30
 • אורח
  יברקן אדם ישר ואמיתי
  18.09.19 19:31
 • אורח
  אני חושבת שיברקו הוא יותר חכם ןמברק
  הגב 18.09.19 19:17
 • אורח
  גדי יברקן יותר. ראויה הוא תתוח אלוף
  הגב 18.09.19 19:19
 • אורח
  גדי יברקן בן אדם ישר ואמיתי
  הגב 18.09.19 19:20
 • אורח
  יש תקווה שגדי יכנס. הוא תותח על
  הגב 18.09.19 20:04
 • אורח
  גדי יברקן בחוראינטלגנט אמיתי שיכול לתרום רבות לכל החברה הישראחית וכל החושב או מקווה שלא יכנס לכנסת היא רק תוצאה של חשיבה מוטעית וקנאית
  הגב 19.09.19 17:26
 • אורח
  תהיו ברוכים כל המפרגנים אהבת חינם מנצחת
  הגב 19.09.19 19:05

הסתיימה ספירת הקולות ברחובות! כחול לבן ניצחה ברחובות

ספירת קולות החיילים, האסירים, בעלי מוגבלויות ועוד תחל רק הלילה רביעי 18/9 ויפורסמו מחר חמישי 19/9

אבי בר | | תגובות: 60
סך הכל בעלי זכות בחירה - 106,491

מספר המצביעים - 73,450

אחוז ההצבעה ברחובות - 68.97% (בארצי 69%)

קולות כשרים - 73,118

קולות פסולים – 332

לגבי מפלגתו של עמי פינשטיין "אדום לבן" קבל ברמה הארצית 3,167 קולות


הערה חשובה

הנתונים בטבלה לא כוללים את ספירת קולות החיילים, אסירים, מאושפזים, מוגבלי ניידות שהצביעו בקלפיות נגישות מיוחדות, ונציגים דיפלומטים. אשר יחלו רק הלילה ויפורסמו מחר חמישי 19/9


שם הרשימהמס' הקולותאחוז ברחובותאחוז בארצי
כחול לבן - בראשות בני גנץ ויאיר לפיד23,11831.62%25.66%
הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו לראשות הממשלה20,13427.54%25.03%
ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן6,1888.46%7.11%
התאחדות הספרדים שומרי התורה תנועתו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל5,2017.11%7.56%
ימינה בראשות איילת שקד הבית היהודי-האיחוד הלאומי-הימין החדש5,1076.98%5.73%

העבודה - גשר בראשות עמיר פרץ ואורלי לוי אבקסיס4,1505.68%4.81%
יהדות התורה והשבת אגודת ישראל - דגל התורה3,3094.53%6.25%
המחנה הדמוקרטי בהנהגת הורוביץ, שפיר וברק3,2352.67%4.30%
עוצמה יהודית בראשות איתמר בן גביר1,9510.21%1.87%
אדום לבן - לגליזציה לקנביס, שוויון לאתיופים, ערבים ומקופחים1570.21%0.08%
הרשימה המשותפת חד"ש, רע"ם, תע"ל, בל"ד1510.14%10.71%
צדק בראשות אבי ילאו1060.10%
צומת - התיישבות וחקלאות750.06%
רון קובי - הימין החילוני נלחמים בכפיה החרדית450.04%
עוצמה כלכלית קולם של העסקים בישראל260.03%
זכויותינו בקולנו - לחיים בכבוד210.03%
מתקדמת200.03%
האחדות העממית - אלוחדה אלשעביה בראשות פרופ' אסעד גאנם190.03%
הפיראטים - כי כולנו באותה סירה והכל אותו שייט190.02%
נעם - עם נורמלי בארצנו180.02%
קמ"ה - קידום מעמד הפרט160.01%
סדר חדש - לשינוי שיטת הבחירות100.01%
מפלגת הדמוקראטורה80.01%
מפלגת הגוש התנ"כי70.01%
כבוד ושוויון60.01%
דעם - כלכלה ירוקה מדינה אחת50.01%
כבוד האדם50.01%
צפון50.01%
התנועה הנוצרית הליבראלית40.00%
מנהיגות חברתית20.00%
התפרסמו 60 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רחובות עיר כחול לבן ביבי לך תעשה חמוצים
  הגב 18.09.19 07:39
 • אורח
  לא ככה מסתכלים. לפי גושים. גם שס וימינה הם ביבי
  18.09.19 07:50
 • אורח
  אולי תדבר קצת בכבוד אידיוט
  18.09.19 08:47
 • אורח
  אגף 10 פנוי מחכה לביבי
  הגב 18.09.19 07:39
 • אורח
  אולי אתה תכנס לפניו
  18.09.19 08:47
 • אורח
  ...אבל לפחות הוא לא ראש ממשלה עבריין
  18.09.19 12:50
 • אורח
  חחח יאפסים
  הגב 18.09.19 07:45
 • אורח
  מחל עושים טעות. נתנו ראשות עיר במתנה. לאדם כמו מלול. שמפנה להם את הגב. ודופק אותם..... זה הסיפור. המחלקה המוניציפאלית בליכוד חייבת ללכת הביתה.ומהרררר
  18.09.19 10:36
 • אורח
  המשוגע מאדום לבן בעיר מגוריו הביא רק 81 קולות. עד כדי כך כזאת השפלה. אם הייתי מתמודד הייתי מביא פי 4 יותר ממנו.
  הגב 18.09.19 07:52
 • אורח
  חחחחחחח
  18.09.19 08:12
 • אורח
  קשור לצימרים באמירים?
  18.09.19 10:01
 • אורח
  גבר תלמד לא לצחוק על אנשים אין ספק שעובר על עמי משהו לא טוב אבל אחי היקר לא יפה לקרוא לו משוגע אם הייתה מכיר אותו הייתה מבין שעמי נשמה טובה חוץ מי זה הבנאדם אם ילדים אז לא מכובד
  18.09.19 16:25
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 18.09.19 07:53
 • אורח
  אני לא בטוח שביבי מתגאה בתומך כמוך. לא הגיע הזמן להבין שאתה לא באמת מעניין אותו ?
  18.09.19 12:53
 • אורח
  ביבי מלך ישראל
  18.09.19 15:53
 • אורח
  רחובות אוהבת את ביבי
  הגב 18.09.19 07:53
 • אורח
  אכלתם תחת
  18.09.19 17:43
 • אורח
  ביבי המלך👑
  הגב 18.09.19 07:53
 • אורח
  מלך היה, היום מושחת, משפ' פשע, עשה רבות למדינה, אך הכל ישכח, לעומת השנתיים האחרונות, בכלא הוא שרה יאיר, ישתו הרבה וורוד!!!!!
  18.09.19 15:06
 • אורח
  אכלתם תחת..
  18.09.19 17:43
 • אורח
  ספרתי את הקולות של שני הגושים, ורחובות היא עיר ימנית!!!
  הגב 18.09.19 08:06
 • אורח
  רק ביבי
  18.09.19 12:26
 • אורח
  אין מקום לשמחה לאף אחד תורידו את החליפות ושבו כולכם יחד לא משנה מי יהיה הראשון ותוציאו את העגלה מהבוץ חיים וינטרגרין
  הגב 18.09.19 08:22
 • אורח
  כחול לבן חיזקו ואימצו
  הגב 18.09.19 08:38
 • אורח
  אמן כן יהי רצון
  18.09.19 12:54
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 18.09.19 08:40
 • אורח
  אמן
  18.09.19 15:54
 • אורח
  אכלתם תחתתתתת
  18.09.19 17:44
 • אורח
  ראש העיר נבחר ברוב קולות והוא איש ליכוד מובהק. אז איך בבחירות לראשות הממשלה זה משתנה באופן מוזר כזה התשובה היא זיופים
  הגב 18.09.19 09:44
 • אורח
  ראש עיר שפשוט מפנה גב למפלגה שנותנת לו הכל... זו התוצאה
  18.09.19 10:37
 • אורח
  תוצאות האמת בבחירות לכנסת : כולכם קורבנות של "אג'נדה 21". מדיניות ההטרדה של הנוכלים.
  הגב 18.09.19 09:48
 • אורח
  לפי "אג'נדה 21" אין באמת בחירות. הבחירות : שם של הצגה.
  18.09.19 10:42
 • אורח
  "את משעממת אותנו". מדינה של קלפטומנים.
  הגב 18.09.19 10:10
 • אורח
  נועם הודיע על פרישה . איך הם השתתפו בבחירות בכל זאת? דוד ב
  הגב 18.09.19 10:47
 • אורח
  נ.ב. הוא יכול להיות סטאנדפיסט ואלך למופע שלו (אם יופיע באיזור רחובות , לא בכלא ) את משעממת אותי/נו .
  הגב 18.09.19 10:51
 • אורח
  יז קיבל את כל ה ז
  הגב 18.09.19 11:17
 • אורח
  חחחח
  18.09.19 12:56
 • אורח
  בסוף הגוש שמנצח יהיה גוש החרא. נותנים נשק לקופים. מדיניות ההטרדה של הקלפטומנים.
  הגב 18.09.19 11:40
 • אורח
  ביבי ולא אחמד טבי
  הגב 18.09.19 12:46
 • אורח
  אני מתבייש לגור ברחובות השמאלנית צריכים להעיף את עוכרי ישראל השמאלנים המסריחים
  הגב 18.09.19 12:54
 • אורח
  במי תמכת אתה לפני שאתה יוצא על אחרים ?
  18.09.19 13:29
 • אורח
  תעבור למקום אחר ששם תהיה גאה עם שכנך
  18.09.19 15:25
 • אורח
  אני איתך אחי. עצוב מאוד שאני גר בעיר עם 0מאלנים פחי אשפה כאלה
  18.09.19 15:55
 • אורח
  ביבי: רחובות היא חלק מגוש השמאל
  הגב 18.09.19 15:04
 • אורח
  שכנים שמאלנים שמעודדים פריצות ,שיוויון בין ערבים ליהודים,הומואים ,לסביות,חד ,דו הורי וכל מרעין בישין כאלו. חבל שהאוכלוסיה שלנו מתדרדרת לתהום עם יחסים בין אדם לחברו שואפים לאפס.
  הגב 18.09.19 15:44
 • אורח
  לכל הכחול לבן חבל שנותנים כוח לרוע לנצח אבל בסוף תמיד הטוב מנצח
  הגב 18.09.19 15:44
 • אורח
  התבלבלת מי הטוב כאן?ביבייהו?
  20.09.19 11:18
 • אורח
  הכל בגלל מרוקו כולם היו צריכים להיטת במחנה הדמוקרטי
  הגב 18.09.19 15:52
 • אורח
  אני הצבעתי ביבי ! ואני גאה בבחירה שלי. והמשיך להיות גאה בראש הממשלה בינימין נתניהו. מי שהצביע "כחול לבן" בן אדם בלי חיים. עדיף להם המוות. , בוגדים בבורא!, רוב החיילים ששומרים עליכם בוחרים בליכוד.
  הגב 18.09.19 16:14
 • אורח
  קולות החיילים הוסיפו לגנץ עוד מנדטים.כנראה גם החיילים יודעים מה טוב להם
  20.09.19 11:17
 • אורח
  גנץ רמטכל במדינת ישראל ..אתה קורא בוגד?תראה כמה ביבי הסית אותך.תתבייש
  20.09.19 11:18
 • אורח
  רחובות עיר של מטומטמים
  הגב 18.09.19 16:42
 • אורח
  הזוי שאנשים חושבים ישר מה שממשלת הכת ליכוד מכתבה לכם ,איך 3 רמטכ"לים הם שמאלניים אתם כל כך עמוק בתחת של ביבי שתגידו הכל . תבינו עד כמה המצב רע בלי קשר לשמאל ימין כל מצביעי כחול לבן הם אנשים שרוצים איחוד בעם ולא לחלק את מדינת ישראל הם אוהבי הארץ כמוכם פשוט אדון ביבי והליכוד השחיתו את המדינה שרוצים שינוי וזהו, המצב רע שחיתות בכל הרשויות המקומיות שחיתות במשטרה שחיתות בפרקליטות שחיתות בבתי המשפט שחיתות במוסדות המדינה העשירים שולטים בכל הכלכלה איפה לא וזה תודות להעלמת עין של אדון ביבי ששומר על המקורבים שלו הכל מחלחל למטה לעם. ומי נפגע כולנו אתם פשוט עיוורים ומחכים מה יגיד ביבי שמאל או ימין הכל על מנת לפלג את העם ולשרוד בכיסא תתעוררו המדינה היא רק ביטחון צבאי אלא גם ביטחון חברתי ויושר
  הגב 19.09.19 00:10
 • אורח
  קופי אדם שלמדו לדבר. כול דבר שתתן להם ישמש אותם כנשק ובריונות.
  19.09.19 03:16
 • אורח
  השבט אמר את דברו
  הגב 19.09.19 01:42
 • אורח
  אז הגנוב שאכל משהו מקולקל ורץ לראשות הממשלה מרחובות , מישהו כבר תפס אותו ? הבנאדם חי בסרט רע מאד , מקומם שאנשים כאלה הוא בבתי המשוגעים לא בחוץטבקיצור פיינשטיין העם אמר את דברו - אתה 0
  הגב 19.09.19 08:27
 • אורח
  מסתבר שאין קורלציה בין הכוח של רמי מדהלה לתוצאות בבחירות
  הגב 19.09.19 09:21
 • אורח
  בושה לרחובות הפכה להיות עיר שמלאנצית בלאאאט
  הגב 19.09.19 15:20
 • אורח
  מזל שביבי היה היסטרי (מי שלא ראה אותו בעמוד מפייס שלו הפסיד)ולא התבייש לקרוא לראש עיריית ראשון להוציא את הבוחרים. עך מוא הוסיף עוד קולות לכחול לבן. חבל שלא כולם יצאו באמת.
  הגב 20.09.19 11:21
 • אורח
  עיר של מלשינים שמאלנים
  הגב 21.09.19 21:52

חזן- כסיף סיבוב מס' 2! סרטון העימות בידיים והדחיפות בין אורן חזן לח"כ עופר כסיף מרחובות באולפני כיכר השבת

העימות החל לאחר יציאתו של כסיף מצילום התוכנית באולפנים שנמצאים בירושלים. חזן מסר כי יגיש תלונה במשטרה כנגד כסיף על כך שתקף אותו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 26


אמש (שני 16/9) התרחש עימות נוסף בין אורן חזן לבין חבר הכנסת עופר כסיף באולפני כיכר השבת בירושלים. העימות החל לאחר יציאת כסיף מצילומי התוכנית שם המתין לו אורן חזן.

בעת יציאתו מהצילומים החל חזן לרדוף את כסיף ולהפנות דברים בגנותו והחלו דחיפות ושליחת ידיים בין הצדדים. בסיום העימות אמר חזן כי הוא יגיש תלונה במשטרה כנגד כסיף על כך שתקף אותו.

גם בבחירות הקודמות היה עימות בין ח"כ עופר כסיף לאורן חזן

סרטון הדף של אורן חזן
התפרסמו 26 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ישר כוח חזן
  הגב 17.09.19 13:17
 • אורח
  כל הכבוד חזן שילך לסוריה נראה אותו שם עופאר
  הגב 17.09.19 13:28
 • אורח
  לך תישן על האף
  17.09.19 21:57
 • אורח
  זה נבלה וזה טרפה
  הגב 17.09.19 13:51
 • אורח
  שכם לא שוו הרבה אבל עדיף חזן ואת כסיף לעזה שם מקומו האי הזה
  הגב 17.09.19 13:51
 • אורח
  כל הכבוד לאורן ,עופר כסיף אכן עוכר ישראל אדם שחור בנשמה ,עושה בושות לעיר רחובות שבה הוא גר ,שיעוף לעזה
  הגב 17.09.19 13:58
 • אורח
  מעניין איזה תפקיד בתור עובד מדינה הוא יקבל אחרי שהליכוד ירכבו את הממשלה לפני שנה הוא השמיץ את ביבי בכל מקום מה לעשות צריך משכורת
  הגב 17.09.19 17:21
 • אורח
  יהיה מנכל עמידר חלמיש כאלה משרדים תזכרו מה אמרתי
  הגב 17.09.19 17:24
 • אורח
  אורן ילקקן לביבי
  הגב 17.09.19 17:26
 • אורח
  אמרתה שהליכוד זה מאפאיה מה קרה פתאום הם טובים עד מתיי
  הגב 17.09.19 17:28
 • אורח
  בן זונה חבל שלא הורדתה לו ולכלב שהיה איתו פיצוץ טוב לפנים עוקרי ישראל ימח שמם וזכרם
  הגב 17.09.19 17:37
 • אורח
  מי הבחור בתמונה עם הגב למצלמה? האם הדבקת שיער יכולה לעניין?
  הגב 17.09.19 18:56
 • אורח
  תמיד יש בעיות עם נוכלים. . הנוכלים מטרידים את כולם.
  הגב 17.09.19 21:40
 • אורח
  שיקצה משוקץ כסיף עוכר ישראל לשלוח אותו לעזה זה מקומו
  הגב 17.09.19 22:36
 • אורח
  בבון משדרות ובבון מרחובות זאת התוצאה
  הגב 18.09.19 13:30
 • אורח
  אורן הליכוד הבייתה ככה אבא שלך אמר לפני שעה בטלויזיה וכך עבדתה לחינם אין ג'וב לא לך לא לאבא שלך ולך תחתום בלישכה מותק
  הגב 18.09.19 22:06
 • אורח
  כל אדם יחיה את חייו כפי שהוא חושב לנכון
  19.09.19 17:20
 • אורח
  חיה ותן לחיות
  19.09.19 17:20
 • אורח
  הנערות והנשים יתחילו לחיות את חייהן
  19.09.19 17:21
 • אורח
  במקום לרכל כל היום על תושבות המקום ששונות מהן
  19.09.19 17:21
 • אורח
  חפשי לך חיים משלך
  19.09.19 17:22
 • אורח
  מובן ותתגיסי לצבא
  19.09.19 17:22
 • אורח
  כמו כולן זאת חויה חד פעמית ולא להתחמק
  19.09.19 17:23
 • אורח
  אחרת תצטערי שלא עשית צבא כמו כולן
  19.09.19 17:23
 • אורח
  תתני מנוחה לפה הגדול שלך נערה צעירה שלעממכיאה את העולם
  19.09.19 17:24
 • אורח
  כסיף הסמרטוט! איך גדלת ברחובות והפכת להיות איש חמאס?! מה האכילו אותך בבית!? תתבייש לך! דרך אגב אתה דומה חיצונית לעראפאת. אין בניכם קרבת דם במקרה?
  הגב 21.09.19 12:09

אישה בת 80 נפלה מקומה רביעית ברחובות וניצלה בקומה השלישית

צוותי לוחמי האש רחובות סייעו לחלצה

אבי בר | | תגובות: 18
צילום -תיעוד מבצעי מדאיום שלישי 17/9 בשעה 11:16 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על אישה שנפלה ממרפסת בקומה הרביעית ברחוב גורדון ברחובות ונבלמה במדחס מזגן בקומה השלישית בבניין מגורים ברחובות. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים במקום טיפול רפואי לאישה כבת 80 במצב בינוני שתפונה לבי"ח קפלן. נדב

חובש רפואת חירום רכוב על אופניים חשמליים של מד"א יהודה מרקוס סיפר:

"כשהגעתי למקום ראיתי את האישה לכודה בין מדחס המזגן לקיר של הבניין כשהיא בהכרה. כוחות הכיבוי חילצו את האישה והכניסו אותה דרך חלון לדירה בקומה השלישית. ביצענו בדיקות רפואיות וענקנו לה טיפול רפואיי שכלל קיבועים לקרש מיוחד במטרה לשמור על עמוד השדרה שלה. בעזרת מנוף של הכיבוי אנחנו מעבירים אותה לניידת טיפול נמרץ ונפנה אותה לבית החולים כשמצבה בינוני ויציב."התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הייתי שם.. מבצע מטורף! כל הכבוד לשרותי הכבאות וההצלה!!
  הגב 17.09.19 12:16
 • אורח
  מפחיד רפואה שלמה
  הגב 17.09.19 13:50
 • אורח
  נפלה, הושלכה, או קפצה מרצונה. החקירה בעיצומה
  הגב 17.09.19 14:08
 • אורח
  איפה האידיוט שיכתוב "זה בטח איתיופי"?
  הגב 17.09.19 15:53
 • אורח
  הינה...אתה האידיוט על ראש הגנב בוער הכובע יא חמאר
  18.09.19 08:39
 • אורח
  אז לשכן הלך המזגן קופמפלט על משפחתה של האשה להזמין לשכן מזגן מיני מרכזי ברמה הגבוהה ביותר ועליהם לשלם סכום נכבד ביותר למתקין המזגנים שהתקין את המנוע הרי היא נפלה על התושבת ולא על המדחס ואם הוא היה עושה עבודה חפלפ היא היתה צונחת כמו עזית למטה ותחשבו על זה...
  הגב 17.09.19 16:29
 • אורח
  בבניינים , המדחס של מיני מרכזי מותקן במסתור הכביסה שכך זה יכול להיות רק של מזגן עילי . ואגב הנפילה, היחידה של תושבת המדחס חזקה מאוד כשעושים עבודה טובה בהתקנה, מה שבלם את נפילתה , כמובן שלא נגרם נזק למתקן או למדחס והיא שברה את עצמותיה .
  17.09.19 22:05
 • אורח
  אני מבינה שהמזגן הוא שלך...😂
  18.09.19 00:45
 • אורח
  אני שמ/ה שהיא ניצלה!
  הגב 17.09.19 17:17
 • אורח
  אתה משחק לי בראש, טורנדו?
  הגב 17.09.19 18:48
 • אורח
  חחח
  17.09.19 23:58
 • אורח
  הגהה/עריכה לשונית עברית שפה קשה, והנה תחסום אותי מר.....
  הגב 17.09.19 19:04
 • אורח
  לא משנה המזגן היכר שהיא בחיים
  הגב 17.09.19 19:13
 • אורח
  התאוריה שלי היא שהזקנה שמעה מהחלון רכילות עסיסית,אך מכיוון ולא הצליחה לשמוע התכופפה יתר על המידה והתוצאה בכתבה שלפנכם
  הגב 17.09.19 20:41
 • אורח
  בס"ד רפואה שלמה אמן!!!!!!!!!!!
  הגב 17.09.19 20:45
 • אורח
  ב"ה שהיא ניצלה מאחלת לה רפואה שלמה במהרה
  הגב 18.09.19 06:38
 • אורח
  בחיים צריך מזל יותר משכל
  הגב 18.09.19 23:40
 • אורח
  החלמה מהירה ורפואה שלמה אמן
  הגב 20.09.19 13:42

תמונות רחובותיות מיום הבחירות 2019 - סיבוב ב'

בחרתם והצטלמתם? - ניתן לשלוח תמונות לוואטסאפ האדום 0-586-586-106 (חובה לציין מי הצלם ומי בתמונות)

אבי בר | | תגובות: 3


יום הבחירות לכנסת 2019 סיבוב ב' יצא לדרך

ברחובות כ - 108 אלף בעלי זכות הצבעה

תמונות מיום הבחירות

ראש העיר רחמים מלול ורעייתו זהבה מימשו את זכאותם

צילום בני ל.


חבר המועצה פנחס הומינר המשמש חבר ועדת הבחירות האזורית גילה כי השער הראשי בבית הספר אמית סגור. לאור התערבותו נפתח השער

תמונות מבתי הספר סמילנסקי ושז"ר


נועם בת 12.5
משפחת אזולאי בקלפי עוזי, הלנה, עופרי ודבירהרב דוד טימסית

אריאל רוקח
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.

עמי פינשטיין המתמודד לכנסת נעצר/עוכב במשטרה בחשד שחילק למצביעים ברחובות חומר החשוד כסם... מצורף סרטון

עמי פינשטיין מועמד מס' 2 ברשימת אדום לבן לכנסת

אבי בר | | תגובות: 27

עמי פינשטיין המתמודד לכנסת, יו"ר רשימת אדום לבן לכנסת עוכב/נעצר לפני זמן קצר ברחובות בחשד כי חילק חומר החשוד כסם למצביעים ברחובות.

יש לזכור כי המצע והמאבק העיקרי של עמי פינשטיין הוא הפיכת הקנאביס לחוקי


להלן הסרטון

התפרסמו 27 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא מפתיע
  הגב 17.09.19 11:01
 • אורח
  טוב מאד
  הגב 17.09.19 11:03
 • אורח
  מדינת משטרע
  הגב 17.09.19 11:07
 • אורח
  נכון! רע מאוד...משטרעעעעעעע
  17.09.19 11:33
 • אורח
  לקחת אותו ישר לבית משוגעים הבנדם התחרפן לגמרי
  הגב 17.09.19 11:08
 • אורח
  אין מושג כזה בית משוגעים יש בריאות הנפש די לפגוע חלק גדול מהאוכלסיה מטופל אז חאלס עם המילה המתועבת-משוגעים
  18.09.19 14:03
 • אורח
  אין ספק.הוא ירד מהפסים.
  הגב 17.09.19 11:16
 • אורח
  כול העיר מלאה נרקומנים שמשתמשים בקוק. מנטורים ועורכי דין מסוממים מסניפים בשירותים של בתי המשפט. מוכרים חגיגת בפיצוציות. בעלי הפיצוציות גונבים. המדרכות ברחוב הרצל חסומות בגלל שבעלי הפאבים והפיצוציות מוציאים כיסאות ושולחנות. תושבים של העיר רחובות מתו בגלל פיצות ומזון מורעל. חוקרים במשטרה מוסרים לארגוני פשע פרטים. עובדי העירייה מזיפים חוזים וחתימות. עמי פינשטיין מעשן גרס.
  הגב 17.09.19 11:16
 • אורח
  בול
  17.09.19 16:26
 • אורח
  נשמע לי כמו old good רחובות
  18.09.19 11:05
 • אורח
  זקן שמתנהג כמו נער פוחז מתי תתיישב עליך דעתך?
  הגב 17.09.19 11:19
 • אורח
  אני ביקשתי שיתן לי והוא לא נתן לי.
  הגב 17.09.19 11:20
 • אורח
  אידיוט שפעיליו השחיטו את העיר בגרפיטי. מועמד להיות בדיחת העיר לא מועמד לכנסת.
  הגב 17.09.19 11:31
 • אורח
  עוד מעט ישחטו תרנגולות לכפרות.
  17.09.19 20:34
 • אורח
  עשיר כקורח ומתנהג כמו הומלס
  הגב 17.09.19 11:56
 • אורח
  בדיוק
  17.09.19 22:12
 • אורח
  תגובות של זקנים קנאים. היורשים שלכם יחגגו ביום שתמותו.
  הגב 17.09.19 12:03
 • אורח
  אתה זה פיינשטין?
  17.09.19 22:17
 • אורח
  לא מבין את משפחתו של פיינשטן איך לא מטפלים באבא,סבא. שהקופסה נידפקה לו
  הגב 17.09.19 12:08
 • אורח
  מטורלל אין ספק.
  הגב 17.09.19 12:41
 • אורח
  דפוק . אמרנו כבר לא?
  הגב 17.09.19 13:05
 • אורח
  כולכם אפסים. הבחור נלחם בשביל כולנו עצם זה שהוא מטריד את הממסד מוכיח שיש דברים בגו י.ל
  הגב 17.09.19 13:27
 • אורח
  גם חלוקת סמים ועל הדרך שוחד בחירות מובהק תוך.ניצול ציני של המשתמשים
  הגב 17.09.19 14:13
 • אורח
  אין ספק שהבן אדם התחרפן לגמרי....חבל
  הגב 17.09.19 15:33
 • אורח
  כבר היה מאושפז במוסד פסיכאטרי. חייבים לאשפז אותו שוב. הבן אדם חולה נפש.
  הגב 18.09.19 03:19
 • אורח
  חבל שלא הצליח לו. היה יכול להיות מעניין לראות אותו ואת השותפים שלו בכנסת ישראל.
  הגב 18.09.19 11:48
 • אורח
  עבר ההזוי או שהוא עוד חושב שיש לו סיכוי ? אחת הגמורים שראיתי
  הגב 18.09.19 13:32

מחקר של יד 2 בודק תוך כמה זמן בעלי דירות ברחובות ובבת ים מתחילים להוריד את מחיר הדירה

הממוצע הארצי - המחירים יורדים תוך 33 יום ממועד הפרסום הראשון

לימור עידן | | תגובות: 5
ע

מחקר של יד 2 הבודק תוך כמה זמן בשוק היד שנייה, אנשים מורידים מחיר דירת 4 חדרים קובע כי הממוצע הארצי עומד על 33 ימים לרבעון השני של 2019 – מדובר בעלייה של יומיים לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

הזמן שעובר מיום העלאת מודעת המכירה ללוח ועד ליום שבו המחיר שצוין במודעה מתוקן כלפי מטה, מראה באילו ערים מוכרי הדירות מאמינים שהסיכוי למכור במחיר הראשוני שפרסמו הוא גבוה. בערים בהן קיימת אופטימיות בנוגע למכירה, מספר הימים מיום העלאת המודעה עד לתיקון המחיר כלפי מטה הוא גדול יחסית.


בערים בהן מוכרי הדירות מפרסמים מודעה של דירה למכירה ומורידים במחיר תוך מספר ימים מועט יחסית, המצב שונה. בערים אלה, ייתכן והמחיר היווה חסם לקבלת פניות מקונים פוטנציאליים כך שהמוכרים ממהרים לתקן את המחיר ולהגביר את היקף הפניות.

ברחובות

אנשים הורידו את מחיר הדירה ברחובות בממוצע לאחר 31 ימי פרסום הדירה
בבת ים

אנשים הורידו את מחיר הדירה בבת ים בממוצע לאחר 21 ימי פרסום הדירה


על המחקר

במסגרת המחקר נבדק תוך כמה ימים הגולשים מתקנים מחיר של דירת 4 חדרים סטנדרטית כלפי מטה. נתוני הרבעון השני של 2019 מבוססים על 4,500 מודעות בהן בוצע שינוי במחיר.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל אחד שיש לו כמה קירות חושב שהוא מחזיק מינימום וילה בקיסריה עם המחירים שדופקים פה
  הגב 17.09.19 09:41
 • אורח
  מי שזכה להגיע ל"כמה קירות" יכול להרשות לעצמו להרים את האף
  17.09.19 18:34
 • אורח
  בהצלחה ראש העיר של בת ים מספר אחד המון שינויים בזמן ממש קצר עם ישראל חי
  הגב 17.09.19 09:45
 • אורח
  הקונים עושים סיבוב ומבינים שעשו שימוש בחומרים זולים והעירייה לא מתפקדת
  הגב 17.09.19 09:55

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
16.09.19 13:44
חיפוש דירה מרווחת, 5 חדרים (אפשר יותר), לא יותר מקומה ג' מרפסת סוכה חובה, לא בבניין מוזנח, חניה ומחסן טל' 054-8002454. (אם אתם מתווכים אנו לא משלמים יותר מחצי אחוז)
אורח
16.09.19 19:25
אז תחפשו בעצמכם אנשים עובדים לשם שמיים?
אבי בר
12.09.19 15:03
למכירה דירה במערב רחובות ביום בהיר רואים את הים רחובות, פקיעין, מערב רחובות ✔️ דירה בקומה 15, ✔️מרפסת עם נוף לים. ✔️ 124 מ"ר ✔️ 5 חד' ✔️ מושקעת מאוד ✔️מערכת קולנוע ביתית, ✔️מטבח משודרג, ✔️דלתות פנדור, ✔️ 2 חניות, ✔️מחסן, ✔️ארונות בכל החדרים, ✔️מקלחות משודרגות, ✔️פינוי גמיש. ✔️מזגן מרכזי, ✔️בלובי הבניין קיים מועדונית לשימוש הדיירים.http://www.be106.net/realestate/30 מחיר 1,999,999 ₪ 055-9707174
אורח
04.09.19 21:39
למכירה דירה 4.5 חדרים ברחוב שרירא שמואל 5 קומה 7 מתוך 8 משופצת וחניה בטאבו כיווני אוויר מערב צפון מזרח פנוי גמיש
אורח
29.08.19 16:22
צריכה דחוף דירה שלושה חדרים שכירות (כולל כלב קטן ) אמא +ילדה במחיר שפוי
אורח
29.08.19 23:23
אין בעיה תשלמי תיווך ונמצא לך דירה תשאירי טלפון נבוא לקראתך בעמלה
אורח
06.08.19 22:32
מחפש דירה 2 חדרים לקניה 0542235234
אורח
29.08.19 23:24
נמצא לך משהו תכין את צ'ק העמלה ויש לנו להראות לך כמה פנינות
אורח
10.07.19 10:30
ברחוב עזרא דירה חמישה חדרים מורבחת קומה א מחסן פרטי מספר הבית 8/1 כניסה ב ליד מאפית שמואל
אורח
29.08.19 23:25
זה טוב למי שרוצה בורקס חם בבוקר
אורח
14.09.19 15:42
זה טוב מורבחת.
אורח
02.07.19 00:56
דירה ברחוב עזרא 8 דירת 5 חדרים שלוש כיווני אוייר חניה מרפסת סוכה בניין בן 12 שנה מיקום מרכזי סהכ 1900.000 דירה מספג 1
אורח
15.05.19 10:22
למכירה (ללא תיווך) ברח' עזרא 18 כניסה ב' דירת 4 חדרים יפהפיה עם מרפסת מסביב לבית. ממ"ד קומתי. 2 דיירים בקומה. קומה 5 מתוך 5, דירה מוארת 3 כיווני אוויר מלאים, צופה לנוף הפתוח. מזגן מרכזי חדש,צנרת ומקלחות חדשות. חניה פרטית. פינוי גמיש. 1770000 ש"ח. לפרטים - ורד -052-6676712
אורח
13.08.19 18:11
אני אמכור לך את הבית בעזרא תמורת 17 אלף שח יכול להתאים ? יש לי קונה רציני רק צריך לעשות איתכם זכרון דברים
אורח
19.08.19 19:28
הקונה הוא אדם רציני שמחפש דירה באזור עזרא /דניה אם הסכום שנקבתי מתאים לכם תרשמו לי ונקבע פגישה ונתקדם לסגירת חוזה


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275
אורח
12.07.19 13:17
לדתיים ברחוב עזרא 48 שיכון פא"י.3 חדרים קומת קרקע.60 מ"ר.מטבח חדש.מזגנים.סורגים ופלדלת.3500 שכירות+230 ארנונה.90 ועד בית.לטווח ארוך. פינוי 1/8
אורח
12.07.19 04:10
מחפשת יחידת דיור / דירה 2 חדרים שנראית טוב רצוי קרקע וחצר קטנה או דירה עם מרפסת, במחיר סביר שמתאים לזוג צעיר. באזור ראשונים מישור הנוף שיכון המזרח והסביבה.. 0535267123
אורח
03.07.19 15:48
להשכרה 3 ח מהממת משופצת כולל ריהוט ואביזרי חשמל באז"ר צמוד למשביר קומה2 לתקופה ארוכה 4700שח 97 מ"ר 0507668898 שירלי
אורח
29.08.19 16:22
יקר. ביותר
אורח
01.07.19 16:47
מחפשת דירה 3 חדרים רצוי קרקע וחצר קטנה או בבניין קומה ראשונה אם אין מעלית ומרפסת לא יותר מ 3000 באחד מרחובות שרנכובסקי או לכיוון הרצל או לכיוון מרמורק . לספטמבר מסוף אוגוסט . כרמל 0539352032
אורח
28.06.19 15:17
תיצור קשר 0528960870
אורח
04.06.19 13:58
מחפש דירה להשכרה במחיר סביר למי שמרוויח לא סביר (כמו חצי מהמדינה הזו) ברחובות. דירה של 2 חדרים. אם יש כאן מישהו שרוצה להשכיר ויש לו את האפשרות להשכיר - תרשום הערה אני אני אפנה תודה רבה
אורח
06.06.19 14:48
אף אחד לא רוצה להשכיר לי דירה?
אורח
29.06.19 19:11
0528960870
אורח
10.06.19 22:19
אתה יורה לעצמך ברגל מקטר על המשכורת שלך בעלי נכס הם לא לשכת הסעד תכין ערבות בנקאית וצא לדרך
הצג תגובות נוספות
אורח
28.05.19 09:53
להשכרה ברחובות 3 חדרים בשדרות חן קומה שניה עם מעלית +חניה מקורה, כניסה אמצע יולי, ליצירת קשר 0549579030


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
25.07.19 00:48
כמה לחודש
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
13.07.19 00:40
רוצה 15500
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:11
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
19.09.19 16:06
דרושה אישה לליווי והשגחה לילד מתוק בגן שצריך השגחה בגלל רגישות למוצרי חלב. ההשגחה מהבוקר במשך ארבע שעות וחצי כל יום בשבוע כולל שישי. הילד ללא שום מגבלה גופנית. הגן במכון וייצמן, ליד כיכר השוטר, ליד שכונת המדע. נא לפנות לזאנה טל' - 050-644-2119
אורח
14.09.19 07:41
לאחיות בלבן -דרושים אנשי מכירירות ללחצני מצוקה לאזרח הוותיק 050-7-696228
אורח
08.09.19 09:22
מחפש סטודנטית להוצאת ילדה מבית הספר ושהות של כשלוש שעות פעם בשבוע בתשלום ,מזכרת בתיה 054-6722770 מאיר
אורח
24.08.19 11:22
מ.נ אחזקה וניקיון מחפשת עובדים/ות למשרה חלקית, מלאה לאיזור רחובות,גדרה, חולדה,בית שמש, באר יעקב 054-2424670
אורח
17.08.19 06:57
מעוניין לקנות הונדה סיוויק 2008 מפרטי ללא תאונות טל. 0528799817
אורח
15.08.19 11:52
בחורה בת 20 מחפשת עבודה למשרה מלאה לטווח ארוך 0585669589
אורח
29.06.19 10:22
לקשת אחזקות דרושים עובדי ניקיון מעל גיל 21 למשרה מלאה או חלקית אפשרות לעבוד באופן עצמאי בקבלנות (לבעלי רכב ). 0524665634
אלמוג להב
27.06.19 16:06
מחפשת עבודה שמתאימה לבני נוער באזור ראשון לציון 0543555645


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל