הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

חדש בעיריית רחובות: תווי חניה לדיירים- עד הבית!

סוף טוב למיזם כריך למי שצריך ברחובות! 

בסיוע של משה כהן מנהל מחלקת הגבייה והאכיפה, ראש העיר רחמים מלול ויניב מרקוביץ הוחלט כי פעילות הדוכן תעבור לכניסה של גן המייסדים

יום השואה הבינלאומי! 

סיפורה האישי של ניצולת השואה בלהה לוין, מרחובות המספרת איך נצלו חייה מהנאצים, ההליכה ביערות עם הפרטיזנים ושיקום החיים בישראל

מבצע תרומת תחפושות לפורים ברחובות! ביוזמת חברת המועצה אורית שרגאי, החל מבצע התרמת תחפושות לפורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים ברחובות; תושבים המעוניינים לתרום ניתן לפנות בטלפון 054-7508811 או 050-7320186

הפרוייקט הוקם במסגרת פורום לאוכלוסיות מיוחדות אותו מובילה שרגאי. חברת המועצה אורית שרגאי: "זיהינו צורך גדול בשטח והחלטנו לצאת לדרך במטרה לסייע גם בנושא זה למשפחות ילדים עם צרכים מיוחדים. אנחנו מתחילים מוקדם כדי להיערך מראש לביקוש"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


קריאה לעזרת הציבור בפרויקט לילדים מיוחדים: תחפושת לכל ילד/ה בפורים. פרויקט חדש מבית הפורום לאוכלוסיות מיוחדות ברחובות תחפושת לכל ילד/ה בעלי צרכים מיוחדים. חברת המועצה אורית שרגאי, מחזיקת תיק אוכלוסיות מיוחדות וראש הפורום, פונה לתושבי רחובות בבקשה לתרום למאגר התחפושות ולהתנדב בהפעלת הפרוייקט. טו' בשבט בפתח, אבל בפורום לאוכלוסיות מיוחדות מתחילים להיערך כבר לפורים, עם פרוייקט ייחודי ומיוחד, שמטרתו לסייע לילדים מיוחדים להרגיש ככל הילדים .

לא רבים יודעים זאת, אך לילדים עם צרכים מיוחדים ולבני משפחותיהם יש קושי להיכנס לחנויות לקניונים ומקומות הומי אדם ולמדוד תחפושות. בנוסף הוצאות הטיפולים בילדים עם צרכים מיוחדים גבוהות מאוד, וברבים מהמקרים מדובר במשפחות בעלי קושי כלכלי.

בפורום לאוכלוסיות מיוחדות ברחובות כבר אספו מאגר ראשוני של תחפושות, אולם הוא לא מספק . כעת הם מזמינים את התושבים לתרום להם תחפושות מוכנות לשימוש. לקראת פורים (פרטים מדויקים לגבי תאריכי השאלת התחפושות ומיקום יימסרו בהמשך) משפחות לילדים עם צרכים מיוחדים יגיעו ל"מחסן התחפושות" ויוכלו למדוד תחפושות ולהשאילן לפורים. הילדים יצאו עם תחפושת וחיוך, ולמשפחה תהיה חוויה נעימה של מדידת תחפושות, ובחירת תחפושת.

בפורום קוראים לתושבי העיר רחובות לסייע בהגדלת מאגר התחפושות, ולהעביר אליו תחפושות במצב טוב . אנו מחפשים גם מתנדבים ומתנדבות שיסייעו לנו להפעיל את הפרויקט באיוש המקום וסיוע למשפחות שמגיעות בבחירת תחפושת וברישום של התחפושות שהושאלו.


לפרטים להתנדבות ולקבלת תרומות, יש לפנות לשושי גרוספלד בטלפון 054-7508811

לתרומת תחפושות ברחובות ההולנדית : ליאת פוגל 050-7320186

לתרומת תחפושות במתנסי רשת חוויות: יש לפנות למתנ"ס חוויות שוויץ המדע, למתנ"ס חוויות אושיות ולמתנ"ס רחובות החדשה.


על פורום אוכלוסיות מיוחדות רחובות, שמובילה חברת המועצה אורית שרגאי, מחזיקת תיק אוכלוסיות מיוחדות.

הפורום מאגד את פעילות כלל הגורמים העירוניים העוסקים בתחום- עיריית רחובות, רשת חוויות והארגונים והעמותות הרלוונטיות. מדי חודש נפגשים משתתפי הפורום, מתוך כוונה להעניק מענה שלם ומקיף לכל הצרכים של אוכלוסיות מיוחדות בעיר.


חברת המועצה אורית שרגאי:

החלטנו להוציא לפועל פרויקט שיסייע להם ויאפשר לכל ילד וילדה עם צרכים מיוחדים – למצוא ולהשאיל את התחפושת המתאימה לקראת פורים. אין לי ספק שחלק מתחושת השיוויון היא גם להתחפש ככל ילד וילדה בפורים, החג שהוא אחד משיאי השנה עבור ילדים. זיהינו צורך גדול בשטח והחלטנו לצאת לדרך במטרה לסייע גם בנושא זה למשפחות ילדים עם צרכים מיוחדים. אנחנו מתחילים מוקדם כדי להיערך מראש לביקוש .

"כל מי שיש לו תחפושות ואביזרים במצב טוב שאינו זקוק להם ומעוניין לתרום למטרה טובה - מוזמן לפנות אלינו. גם סטנדים לתליית תחפושות יתקבלו בברכה. "
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא קצת מוגזם רק עבר חנוכה וכבר פורים?
  הגב 12.01.20 18:11
 • אורח
  מה לא עושים בשביל קצת יחסי ציבור
  12.01.20 18:11
 • אורח
  מי זאת?
  הגב 12.01.20 21:12
 • אורח
  האם הגברת שרגאי פנויה?
  הגב 14.01.20 16:23
 • אורח

הקשר דייגו אוסקר ניקולאייבסקי, חוזר לשחק בשורות הפועל מרמורק רחובות

הקשר בן ה27 אמר לאחר חתימתו בקבוצה: "כל כך כיף לחזור הבייתה, מרמורק הייתה תמיד אצלי בלב".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


קבוצת הפועל מרמורק חיים הודיעו כי הקשר דייגו אוסקר ניקולאייבסקי, חזר אל שורות הקבוצה. השחקן חוזר אל הקבוצה לאחר שהחל את העונה בהפועל עכו ולפני כן שיחק במרמורק ובבלוד.

הקשר בן ה27 אמר לאחר חתימתו בקבוצה:

"כל כך כיף לחזור הבייתה, מרמורק הייתה תמיד אצלי בלב".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קטטה בין נהגי מוניות ברחובות! נהג מונית בן 33 תקף באגרופים נהג מונית בן 73 ויפצה אותו ב – 3000 ₪

בנוסף, נגזר עליו מאסר על תנאי לתקופה של 6 חודשים, וצו שירות לתועלת הציבור בהיקף של 180 שעות.

אבי בר | | תגובות: 9
תמונת אילוסטרציהבית המשפט ברחובות דן בקטטה שהתפתחה בין 2 נהגי מוניות ברחובות. הרקע לקטטה, הנהג המותקף בן 73

עמד בסמוך למוניתו בתחנת מוניות גורדון בקניון רחובות, הנהג השני התוקף בן 33 הגיע למקום למקום במוניתו על מנת להוריד נוסע. בין השניים התגלע ויכוח לאחר שהתוקף סבר כי המתלונן חוסם את מקום הורדת הנוסעים במכוון. נהג המונית המותקף החל לנסוע מהמקום והנאשם נסע בעקבותיו. בהמשך, חסם הנאשם את רכבו של המתלונן באמצעות מוניתו וניגש לכיוון המתלונן, אשר גם יצא מרכבו. נהג המונית התוקף החל להכות את המתלונן באגרופים בפניו, תוך שהמתלונן מנסה להתגונן באמצעות ידיו ובועט בנאשם. כתוצאה מהתקיפה, נגרמו למתלונן קרע בשפה העליונה שהצריך תפירה כירורגית, פצע מדמם ברקה ופצע מדמם בזרוע ימין.

בית המשפט ברחובות פסק על הנהג התוקף פיצויים לנהג המותקף בסכום של 3,000 ₪. את הפיצויים ישלם ב-3 תשלומים שווים ורצופים. בנוסף, נגזר עליו מאסר על תנאי לתקופה של 6 חודשים, וצו שירות לתועלת הציבור בהיקף של 180 שעות.
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  3000 שקל בושה פשוט בושה עדיף שלא הייתם אומרים את הסכום שהנאשם היה צריך לשלם רק על הנזק הנפשי והגופני וזה שהמותקף בן 73 זה לא נתפס
  הגב 27.01.20 19:36
 • אורח
  לגמרי, מדינה מפגרת עם שופטים שרק מעודדים פשיעה.
  27.01.20 21:10
 • אורח
  מי זה המתוקף פאשה ?
  הגב 27.01.20 20:01
 • אורח
  יותר מעניין מיהו השופט שקבע עונש מגוחך שכזה. פשוט לא ניתפס !!
  28.01.20 00:24
 • אורח
  1. 3000 למה לא 30000???2. לאסור עליו לכהן כנהג מונית לאלתר!! לשלוח את רשיון מוניתו באופן בהול
  הגב 27.01.20 20:29
 • אורח
  כנראה שהנהג היה אשכנזי אם היה בוזגלו היה נכנס בפנים
  הגב 27.01.20 21:33
 • אורח
  די כבר עם תחושת הנירדפות... צא מזה.
  28.01.20 00:26
 • אורח
  נבלה סרוחה חלאה לפרסם את השם ולהוקיע אותו מהציבור מרביץ מכות רצח לבן אדם מבוגר למה לא היו שם אנשים שבאו לעזרתו ??
  הגב 28.01.20 00:03
 • אורח
  עונש מבזה ופיצוי של 3000שח זאת בדיחה... מה עם עוגמת הנפש? אם הייתי שופטת הייתי גוזרת עליו לפחות שנה מאסר בפועל ופיצוי כספי על סך 50000שח...
  הגב 28.01.20 01:17
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

חדש בעיריית רחובות: תווי חניה לדיירים- עד הבית! תושבים שיחדשו את התו באתר האינטרנט יוכלו לקבלו עם שליח עד הבית; השירות בין התאריכים 2.2-30.4

תושבים שיבקשו להגיע לקבלת התו - האגף לפיקוח ייפתח בתקופה זו גם בימי שישי בין השעות 9:00-12:00 . עד לסיום החלפת תווי דייר חדשים, לא תתבצע אכיפה לבעלי תו דייר שברשותם תו בתוקף עד ה- 31.12.19.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


שרות חדש לבעלי הרכבים ברחובות! אגף תנועה, שילוט, פיקוח ושיטור עירוני בעיריית רחובות, מחדש את תווי הדייר האזוריים שיגיעו לתושבים באמצעות שליח עד הבית

השירות החדש מיועד למי שמחדש את תו החניה האזורי שלו באמצעות אתר האינטרנט. למי שיבחרו להגיע לאגף כדי לחדש את התו- ייפתחו משרדי האגף גם ביום שישי. ברחובות רבים בעיר יש הסדרי חניה של כחול לבן, אדום כחול ודיירי הרחוב בלבד . דיירים אלה מקבלים מאגף התנועה תווי חניה אזוריים, שיש להדביק בחזית הרכב, והם מעידים כי הדיירים זכאים להחנות ברחוב בשעות שהוגדרו.

תהליך החלפת התווים יתקיים בין התאריכים 2.2-30.4 . עד לסיום החלפת תווי דייר חדשים, לא תתבצע אכיפה לבעלי תו דייר שברשותם תו בתוקף עד ה- 31.12.19.

כאמור בימים אלה מחדש אגף התנועה את התווים לשנת 2020, ומציע שירות חדש: הדיירים שיפנו לחידוש התווים באמצעות אתר האינטרנט https://tnua-rehovot.co.il/, יקבלו אותם עם שליח עד הבית (בתיאום מראש) , ללא צורך בהגעה למשרדי האגף. התו יגיע עד 3 ימי עסקים.


קבלת התו במשרדי אגף התנועה

דרך נוספת לקבל את התו באופן ידני היא באמצעות הגעה לאגף התנועה, רחוב פקריס 3 (בניין רורברג), קומה א' פארק המדע, רחובות,

בימים א',ב',ד',ה', 9:00 – 14:00, יום ג', 9:00 – 12:00 16:00 – 18:00, יום ו' 9:00 – 12:00.

משרדי אגף התנועה נפתחים במיוחד בימי שישי בתקופת החלפת התווים, על מנת להקל על תושבי העיר אשר פנויים בימי שישי.

יודגש כי קבלת התו באמצעות השליח והן השירות בימי שישי באגף- הינם רק לתקופת החלפת התווים, בין התאריכים 2.2-30.4 .


ראש העיר, רחמים מלול:


"זוהי דוגמא לשירות שמתחשב בתושבים – הן במענה עד הבית והן במתן שירות במשרדים באופן שנוח יותר עבור התושבים. נמשיך לחדש בשירות ובכלל למען התושבים"


ליאור שוקרי, מנהל אגף התנועה, פיקוח שילוט ושיטור עירוני בעיריית רחובות:


"אנו שמחים להציע לתושבים שירות חדש אשר חוסך זמן יקר וטרחה בהגעה למשרדי האגף. חשוב לציין כי השירות ניתן למי שנרשם דרך האתר. כמובן שנשמח לסייע לכל מי שמגיע לכאן, במהירות וביעילות".
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  האם צריך להחליף גם תג לגיל הזהב
  הגב 27.01.20 18:39
 • אורח
  כל הכבוד לאבי קינד ראש העיר הבא
  הגב 27.01.20 18:44
 • אורח
  כן, אבל צריך להגיע פיזית למשרדים
  הגב 27.01.20 18:48
 • אורח
  ליאור שוקרי האיש החזק בעירייה היום אבי קינד סתם כלבלב.
  הגב 27.01.20 20:34
 • אורח
  עירייה של עבריינים מושחתים מי אתם שתדברו פה מילה על אבי קינד ? תת רמה
  הגב 27.01.20 20:38
 • אורח
  אבי קינד חושב שהעירייה מתנהלת כמו קונדיטוריית דלפה.... הפעם רמי וליאור ילמדו אותו מתכון מנצח לעוגת שוקולד עם קצפת!!!
  הגב 27.01.20 21:47
 • אורח
  אבי קינד ראש העיר??? בנאדם בלי עמוד שידרה, בשביל לחצות מעבר חצייה הוא צריך לתת יד למבוגר.
  הגב 27.01.20 21:50
 • אורח

ד"ר רפי ביסטריצר בכיר בחברת אפלייד מטיריאלס מרחובות- זכה בפרס וולף היוקרתי המוענק על הישגיהם למען האנושות ולמען יחסי ידידות בין העמים

הפרס הבינלאומי המוענק בישראל מאז שנת 1978 על ידי נשיא המדינה לאנשי מדע ולאמנים נודעים מכל רחבי העולם . השנה יוענק הפרס ברפואה, בפיזיקה, במתמטיקה, בחקלאות, ובאמנות – ומתוך תשעת חתני הפרס, ארבע הן כלות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ד"ר רפי ביסטריצר, מנהל בקבוצת האלגוריתמים בחברת אפלייד מטיריאלס ישראל (Applied Materials) נבחר לקבל את פרס וולף לפיסיקה ביחד עם פרופ' אלן מקדונלד מאוניברסיטת טקסס ופרופ' פבלו הררו מהמכון הטכנולוגי של מסצ'וסטס.

ד"ר רפי ביסטריצר, יקבל השנה את פרס וולף בפיזיקה אשר יוענק בחודש יוני בטקס בכנסת. הפרס הבינלאומי המוענק בישראל מאז שנת 1978 על ידי נשיא המדינה לאנשי מדע ולאמנים נודעים מכל רחבי העולם על הישגיהם למען האנושות ולמען יחסי ידידות בין העמים, בלי הבדל, אזרחות, גזע, צבע, דת מין או השקפה. השנה יוענק הפרס ברפואה, בפיזיקה, במתמטיקה, בחקלאות, ובאמנות – ומתוך תשעת חתני הפרס, ארבע הן כלות.

פרס וולף הוא הפרס המדעי היוקרתי ביותר המחולק בישראל ורבים מהזוכים בו זכו לאחר מכן גם בפרס נובל, ביניהם פרופ' דן שכטמן וזוכי נובל בפיזיקה לשנת 2019, מישל מאיור ודידיה קולו, מגלי כוכב הלכת הראשון מחוץ למערכת השמש. הפרס בפיסיקה יוענק השנה במשותף לשלושה חוקרים: פבלו ג'רילו-הררו, אלן ה. מקדונלד וד"ר רפי ביסטריצר מחברת אפלייד מטיריאלס ישראל, "על עבודתם החלוצית בתיאוריה וניסוי של גרפין דו- שכבי מסובב שיוביל, בין היתר, למהפכת אנרגיה אדירה".

רפי ביסטריצר, בן ה-45 כיום תושב פתח תקווה, הוא בעל תואר ראשון בפיזיקה מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני ודוקטורט בפיזיקה ממכון ויצמן למדע. ב-2007 עבר ביסטריצר לאוסטין שם השלים פוסטדוקטורט באוניברסיטת טקסס, תחת הנחייתו של פרופ' מקדונלד. ב-2012 שב לישראל ומאז עסק במחקר ופיתוח בתחומי האלקטרומגניטיקה והאלגוריתמים. כיום ביסטריצר מנהל צוות אלגוריתמים בחברת אפלייד מטיריאלס ישראל, עוסקת בפיתוח וייצור של מערכות מתקדמות לתעשיית השבבים. תהליך בקרת הייצור, בו מתמחה החברה, הוא חלק מהותי בענף השבבים כולו המהווה בסיס לכל מוצר אלקטרוני מסביבנו – מטלפונים ניידים, מחשבים, מכוניות, מצלמות, ציוד רפואי, מכונות תעשייתיות ועוד ועוד. מרכז הפיתוח והייצור של החברה, המעסיקה בישראל כ- 1600 עובדים, נמצא בפארק המדע ברחובות. הקבוצה בראשה עומד ביסטריצר מתמחה באלגוריתמים של ראייה ממוחשבת ואלגוריתמים באמצעות למידת מכונה (Machine learning).


עם ההכרזה על הזכייה בפרס היוקרתי אמר רפי ביסטריצר:

"אני נרגש מאוד מההכרזה על קבלת הפרס ובעיקר על ההכרה בעבודת המחקר שלי לצד שותפיי. מעבר כך, אני מקווה שהעבודות הרבות על גרפין דו-שכבתי ברחבי העולם יביאו להבנה טובה יותר של עולם הפיסיקה ושל היכולת שלנו להבין ולהשתמש בחומרים המצויים בטבע".

על החשיבות של הניסוי הסביר ביסטריצר: "מדובר בתופעה פיזיקלית מאוד מעניינת. על התופעה לבד לא נותנים פרס, אלא בגלל הפוטנציאל הטמון בה כדי ללמוד פיזיקה חדשה. הניסויים בחומר הזה מאוד קשים. המערכת שגילינו מאפשרת בפעולה פשוטה יחסית לשנות את המתח של הגרפין המסובב ולאפשר לעבור בין מצב מבודד למצב על מוליך.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יום השואה הבינלאומי! סיפורה האישי של ניצולת השואה בלהה לוין, מרחובות המספרת איך נצלו חייה מהנאצים, ההליכה ביערות עם הפרטיזנים ושיקום החיים בישראל

בלהה מסרת כי כיום היא מבלה במרכז היום של בית על"ה ברחובות אשר לטענתה מחזיק אותה על הרגליים ולא להשאר לבד בבית בין 4 קירות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: באדיבות בית עלה


לרגל יום השואה הבינלאומי אנו מביאים לכם את סיורה האישי של בלהה לוין תושבת רחובות.

בלהה לוין נולדה בעיירה פרצ'ב שבפולין בשנת 1933, עת עלייתו של השלטון הנאצי בגרמניה. ערב מלחמת העולם השניה, העיירה השקטה מנתה כעשרת אלפים תושבים וכמחצית מתושביה היו יהודים.

בלהה שאוהבת מאוד בני אדם מסבירה שעד היום היא לא יכולה לסלוח לפולנים "כל המשרפות היו על אדמתם ומלבד לזאת, הפולנים לקחו את הרכוש של כל היהודים. מעבר לפגיעה האישית של הפולנים במשפחתי" מספרת בלהה וממשיכה "בגירוש הראשון לקחו את כל משפחתי. אני הסתתרתי בתוך בור, שהיה מאחורי ארון בבית עם עוד עשרה ילדים נוספים. את אימי ואחותי הגדולה שלחו לטרבלינקה ואני נותרתי עם אבי, שבזכותו נותרתי בחיים. יצאנו משם והחלנו לחפש ביערות את הפרטיזנים, עימם הסתתרנו".

"למרבה מזלנו כילדה, הייתה לי שמיעה ממש טובה ובכל פעם כששמעתי את הנאצים מרחוק, הייתי מתריעה על כך והיינו מיד בורחים ומסתתרים. היינו קבוצה של יהודים שהסתתרנו ביחד, כאשר ביום היינו מתחבאים בין השדות ובלילה היינו ממשיכים ללכת. אני לא יודעת לומר כמה קילומטרים הלכנו ברגל, אני רק זוכרת שהלכנו המון" אומרת בלהה.

"כל הזמן היינו עסוקים בלברוח מאימת הגרמנים שלא הצליחו למצוא אותנו. פעם אחת כששמענו את הגרמנים מגיעים, אני זוכרת שהייתה בקבוצה שלנו אמא יהודייה עם תינוקת ממש קטנה. התינוקת לא הפסיקה לבכות וכולנו לרבות אימה חששנו מאוד שהגרמנים ישמעו את בכייה. האם של התינוקת לא חשבה לרגע ודחפה את שדה לפיה כדי שתפסיק לבכות ולמרבה הצער התינוקת נחנקה למוות"."כך שרדנו עד אשר הצבא האדום שיחרר אותנו. חזרתי עם אבי לעיירה שלנו אבל הכל היה הרוס. משם העבירו אותנו לגרמניה, למחנה שהוקם על ידי האמריקאים, ששימש ככפר של אנשי האס אס, שם למדתי גם עברית וגם אנגלית ובשנת 49' עלינו לארץ ישירות לעיר רחובות בעקבותיה של בת דודתו של אבי, שעלתה ארצה בעלייה בלתי לגלית".

את בעלה בנימין לוין ז"ל הכירה כאן בארץ, גם הוא ניצול שואה, שנותר לבדו מכל משפחתו שלא שרדה. "התחתנו בשנת 1950 ונולדו לנו 2 בנים, ארבעה נכדים ו-4 נינים".

בלהה מבקרת מידי יום במרכז היום של על"ה כבר שלוש שנים. גם בעלה היה נוהג לבקר במרכז. "אני והוא מאוד נהנינו להגיע לכאן וכעת אני מגיעה לכאן בכל ימות השבוע. הבנים שלי אמרו לי שאני חייבת להיות עסוקה ואני מגיעה לכאן יום-יום" אומרת בלהה "אני סורגת כאן המון לנכדים, לנינים ולכלות ובנוסף אני מאוד אוהבת לרקום. כאן תמיד קוראים לי להצטרף כשיש משהו מעניין."

בלהה ממשיכה לספר "אני מרגישה שעדי, מנהלת המקום, היא כמו אמא שלי עם הרגש, הגישה והאכפתיות שלה. אני מאושרת כאן היות והמקום הזה מציל אותי ומחזיק אותי על הרגליים, מכיוון שאני לא נשארת בבית לבדי ימים שלמים מול ארבעה קירות. אני לא יודעת אם יש עוד מקום כזה עם יחס כזה. יש כאן צוות שצריך לחפש בנרות." לסיום אומרת בלהה "היחס כאן שווה את הכל".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית רחובות: השלולית הרחובותית תישמר לצד תוכנית מזרח העיר; מצ"ב סרטון של מראה השלולית המלאה לאחר הסערה החורפית

קרדיט צילום: מחלקת הפיקוח באגף התנועה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


עונת החורף שהגיעה לישראל הביאה הרבה משקעים שעשתה רק טוב לשלולית הרחובותית הנמצאת אחרי בית העלמין ברחוב גורודסקי. בסרטון מהאוויר חושפת עיריית רחובות את מראה השלולית לאחר כל הגשמים שהביאה איתה הסערה בשבועות האחרונות. עם הסרטון הגיעה עוד בשורה כאשר הגיבה העירייה לתושבי העיר ואמרה כי השלולית תישאר ולא תפגע במסגרת העבודות במזרח העיר.


כזכור בחודש יולי 2019 יצאו תושבי העיר בעצומה לאור אישור תוכניות הפיתוח והבנייה באזור מזרח העיר. לטענת כותבי העצומה התוכניות יביאו לפגיעה באגן הניקוז של השלולית ומניעת זרימה של מי גשמים לעבר אגן ההיקוות של השלולית תגרום לחיסול השלולית.

כמו כן מרשות הטבע והגנים נמסר כי השלולית נמצאת כרגע בהליכי הכרזה של שמורת טבע שנותנת לאזור הגנה מפני פגיעה בה.

צילום נוסף - שלומי חולי
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד!@
  הגב 27.01.20 15:44
 • אורח
  👍🏻
  הגב 27.01.20 16:45
 • אורח
  יבהמות מה חסר שלוליות בארץ לא הבנתי
  הגב 27.01.20 18:22
 • אורח
  אתה עגל מרבק
  27.01.20 19:15
 • אורח
  אם יבנו מסביב, לא יהיה למים איך להגיע לשלולית....
  הגב 28.01.20 00:20
 • אורח

רחובות אומרת: we remember! עיריית רחובות ובכיריה משתתפים בקמפיין העולמי ליום השואה הבינלאומי שמצויין היום (שני 27.1)

ראש העיר, רחמים מלול: ״זוכרים את העבר, כדי לחנך את דור העתיד. לרגל יום השואה הבינלאומי אנחנו זוכרים ומזכירים – לעולם לא עוד שואה!"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


הקונגרס היהודי העולמי, ארגון בינלאומי המייצג מעל ל-100 קהילות יהודית ברחבי העולם, החל בקמפיין המודעות העולמי לציון יום השואה הבינלאומי החל היום 27.1.20 בכל העולם. קמפיין זה שם לעצמו למטרה לרתום את ההשפעה של המדיה החברתית ולהעלות את המודעות והידע לנושא השואה – וכל צורות שנאת הזרים ורצח עם ברחבי העולם - ובמיוחד לפעול לחינוך הדור הצעיר במטרה לוודא שאכן לעולם לא עוד.כחלק מכך, מבקשים מאנשים ברחבי העולם להצטלם עם שלט הנושא את שם הקמפיין - #WeRemember יחד עם אזכור הקונגרס היהודי העולמי - ולהעלות אותו לרשתות החברתיות.


קמפיין זה הפך לתנועה של ממש, ומנהיגים ואנשים בעלי השפעה רבה ברחבי העולם לקחו בו חלק. .

גם ראש העיר רחמים מלול העלה תמונה לעמוד הפייסבוק שלו : ״ זוכרים את העבר, כדי לחנך את דור העתיד. לרגל יום השואה הבינלאומי אנחנו זוכרים ומזכירים – לעולם לא עוד שואה!"

בכירים וחברי מועצה נוספים הצטלמו עם השלט /העלו אותו לעמוד הפייסבוק שלהם : בנצי שרעבי , זהר בלום עם מנהלי בתי הספר העל יסודיים בעיר , יניב מרקוביץ, גיא צור, רוני באום, שמוליק בר דנזאן, אורית שרגאי, פנחס הומינר ואוה גור.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עושים קמפיינים אבל מזניחים את ניצולי השואה. כמאמר הביטוי פרסמת ולא עשית ... פניות חוזרות ונשנות בנושא קשישים ניצולי שואה זכו להתעלמות ולכתף קרה. עד מתי המשך ההתנהלות הכושלת??
  הגב 27.01.20 14:54
 • אורח
  עוד פעם האופוזיציה שותקת.
  הגב 27.01.20 20:35
 • אורח

בחודש הבא ייפתח סניף ויקטורי ברחובות

לפני 5 חודשים רשת ויקטורי רכשה מיינות ביתן 5 סניפים ברחבי הארץ ובהם סניף יינות ביתן בפארק המדע

אבי בר | | תגובות: 13בהמשך לדיווח לפני 5 חודשים לפיה רשת ויקטורי רכשה מיינות ביתן 5 סניפים ברחבי הארץ בעלות כוללת של 63 מיליון ₪ לא כולל המלאי ובהם סניף יינות ביתן בפארק המדע . מודיעה היום שני 27/1 רשת ויקטורי כי המהלך לרכישת הסניף בפארק המדע רחובות הושלם והסניף יועבר לרשת ויקטורי במהלך חודש פברואר בסיום ספירת המלאי וחתימת חוזה חדש על שכירות הנכס
התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה יופי
  הגב 27.01.20 11:27
 • אורח
  כל הכבוד ובהצלחה
  הגב 27.01.20 11:35
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 27.01.20 12:43
 • אורח
  יופי בהצלחה
  הגב 27.01.20 12:53
 • אורח
  בהצלחה . תורידו מחירים . מת ששופרסל יפשטו את הרגל ותנקו את הסניף . לא כמו ינות ביתן שמרצפות שבורות באמצע הסניף ואף אחד לא מתקן
  הגב 27.01.20 14:47
 • אורח
  גם אתה תעבור פשיטת רגל
  27.01.20 21:29
 • אורח
  שיהיו מחירים נורמלים ונבוא בשמחה
  הגב 27.01.20 15:24
 • אורח
  למה לפתוח סופר בפארק המדע סתם חור חסר אוכלוסיה שקשה להגיע אליו
  הגב 27.01.20 15:45
 • אורח
  ממש לא חור הסניף ממש מצליח
  27.01.20 21:26
 • אורח
  תמכרו במחירים סבירים ותרוויחו בגדול
  הגב 27.01.20 17:49
 • אורח
  ויקטורי לא הולכים על מחירים נמוכים.הם הולכים שירות ואיכות.מי שמחפש מחירים נמוכים לא זה המקום.
  הגב 27.01.20 18:30
 • אורח
  תתנו בחינם ותתעשרו אנשים מנותקים
  הגב 27.01.20 18:31
 • אורח
  שרות משלוחים דחוף!
  הגב 27.01.20 20:21
 • אורח

"מיזם תנו לגדול בשקט" ממשיך להתרחב ברחובות! ביום שלישי 28.1 יתקיים בבימת הנוער כנס מיוחד להורים שיעסוק בדחיית השימוש בטלפונים סלולאריים בגיל הצעיר; עלות: 10 ש"ח

יש לבצע הרשמה בלינק המצורף בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כנס "תנו לגדול על שקט" עיריית רחובות והחברה העירונית רחובות מזמינות הורים ואנשי חינוך לכנס ייחודי, שמטרתו לדחות את השימוש בניידים החכמים בגיל צעיר ולתת אלטרנטיבה מתאימה, תוך שמירה על עצמאות לצד בריאות וביטחון הילדים.

בשנה וחצי האחרונות, מתנהל פרויקט ארצי בשם "תנו לגדול על שקט", בכ- 600 בתי ספר ברחבי הארץ. הפרויקט החל כיוזמה של הורים והתרחב בבתי ספר בערים השונות בשיתוף פעולה עם הנהגות הורים, מנהלי בתי ספר ועיריות. מטרת היוזמה הינה לדחות את השימוש בסמארטפונים בגיל צעיר ולהציע אלטרנטיבה של טלפון בטוח ללא אינטרנט, שתאפשר עצמאות מחד, ומאידך, תמנע פגיעה וחשיפה לתכנים והתנהגויות שילדים בגיל צעיר אינם בשלים אליהן, ועל ידי כך תמנע פגיעה במיומנויות החברתיות של ילדינו ותאפשר להם יצירתיות והתפתחות נפשית תקינה.

בהמשך להצטרפותם של מספר בתי ספר בעיר לפרויקט, יזמה חברת המועצה איטל בציר אלשיך בתמיכת ראש העיר, רחמים מלול ומנכ"ל החברה העירונית רחובות, איציק עובדיה, לקיים כנס בנושא על מנת להציף הנושאים השונים הנגזרים מכך בקרב הורים ואנשי חינוך בעיר.מימין לשמאל איטל בציר אלשיך עדי ליפשיץ דורית נדלר תמר גלזר
את הכנס תנחה תמר גלזר ממובילות היוזמה ברחובות, לדבריה: "זו יוזמה שמצד אחד מאפשרת עצמאות מבורכת שיש לילדים בישראל יחסית מוקדם, ומצד שני מגנה עליהם מפני סכנות שהם ממש לא בשלים או מסוגלים להתמודד איתם. ככל שחוקרים יותר מבינים שהסיכוי של ילד העושה שימוש בטלפונים חכמים, לא להיפגע, הוא אפסי. אם אנו, ההורים נשלב כוחות ונתגייס, נוכל לדאוג לילדינו גם לעצמאות וגם לילדות בריאה".


ההרצאה המרכזית תועבר על ידי רן בראון, מייסד ומנכ"ל מכון "מתבגרים" בנושא "הטלפון הראשון שלי - השפעת הטכנולוגיה על מוחם של ילדים". לאחר ההרצאה, יתקיים פאנל מומחים, בו ישתתפו בנוסף לרן בראון גם דר' דורון דושניצקי, מומחה לרפואת ילדים, חטיבת הרפואה לאומית שירותי בריאות, גלית זיגמן נחמיאס, פסיכולוגית קלינית, סגנית מנהל המרפאה לסמכות הורית במרכז "שניידר" ושירי בר-שלום, מנחת מחנכים בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי.
הכנס יתקיים ביום שלישי, 28.1.20, בשעה 19:30 באולם בימת הנוער


עלות הכנס 10 ₪ בלבד וכוללת כיבוד קל

מספר המשתתפים מוגבל. יש לבצע הרשמה באתר החברה העירונית - https://bit.ly/3a4ZQAz

ניתן להצטרף לקבוצה במסגרתה ניתן לפרסם ולהעלות שאלות קונקרטיות שעל חלקן ייתנו מענה בכנס: https://www.facebook.com/groups/475425663264646/


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון... פרודיה מצחיקה של אורט רחובות

סרטון גיא צעידי אורט רחובות

אבי בר | | תגובות: 5


התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רז אפק היה כאן לפני נועה בוג
  הגב 27.01.20 09:52
 • אורח
  מי שנותן ועוזר לו צריך לפרסם את עצמו(יש מילה שנקראת מתן בסתר) ולא צריכים לפרסם את עצמם? כאלו בזכותם אנשים חיים ולהתגאוות אני ואני זה לא עזרה זה גאווה אני ואני ובראשם מיסטר משה והביג דיל ליאור שוקרי הלצן
  הגב 27.01.20 09:58
 • אורח
  גדול !!
  הגב 27.01.20 11:07
 • אורח
  איבקי , גם ככה לא יהיה להם עבודות אחרי שיסיימו כולם יעזבו את הארת אורט רחובות עלק
  הגב 27.01.20 13:53
 • אורח
  אין על אביסער...
  הגב 27.01.20 22:19
 • אורח

סוף טוב למיזם כריך למי שצריך ברחובות! בסיוע של משה כהן מנהל מחלקת הגבייה והאכיפה, ראש העיר רחמים מלול ויניב מרקוביץ הוחלט כי פעילות הדוכן תעבור לכניסה של גן המייסדים

אל העירייה הגיעו תלונות בנוגע לפעילות הדוכן מבעלי עסקים שטענו כי הוא פוגע בפרנסתם והדוכן פונה. אך השבוע נמצא הפתרון לאור מעורבות של הנהלת העירייה שאפשרה את המשך פעילותו

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 57


פרוייקט כריך למי שצריך תפס בשנה האחרונה תאוצה, בזכות בני הזוג איה ורביד סטרול שפתחו דוכן בו מחולקים כריכים ללא עלות. זאת במטרה להגיע אל אנשים נזקקים שבאמת זקוקים לו. איה רביד גילו כי יש אנשים שהכריך הזה לפעמים הוא האוכל היחיד של אותם אנשים באותו יום/ שבוע. מאז ועד היום הצטרפו למיזם מתנדבים מרחבי הארץ, שהציפו אותה בדוכני כריכים לנזקקים. במהלך חודש אוקטובר החל לפעול ברחובות הדוכן של נתי אבנעים שמהר מאוד תפס תאוצה. כיום היא זוכה לסיוע של תושבים, אנשי השוק, בעלי עסקים ולאחרונה אף הצטרפו אליהו תלמידי אמית המר.

אך גם התלונות לא אחרו להגיע, מצדם של בעלי עסקים שהתנגדו לדוכן ופנו אל העירייה, במטרה לפנות את הדוכן הנמצא באזור השוק העירוני.

וכך כתב משה כהן,מנהל מחלקת הגבייה והאכיפה בפוסט בנושא:

עדכון בנושא כריך למי שצריך

1.התקשרו בעלי חנויות לממכר מזון והתלוננו שזה פוגע להם בפרנסה. למה שיקנו ממני אם מחלקים בחינם?

העירייה הזיזה אותם למקום רחוק יותר.

2. פנו לעירייה גורמים שונים וטענו מי אחראי אם חלילה תהיה בעייה בריאותית עם כריך שניתן לאחד מהתושבים? מי יהיה אחראי אם לדוגמא כריך עם סלט ביצים ישלח תושב לבית החולים?

יקומו כל אותם גורמים "ויפלו" על העירייה שידעה ולא עשתה דבר.

אני רוצה לציין שהעירייה עושה הכל כדי להכשיר את העניין כדי שכולם יהיו מרוצים.


אך בסוף השבוע נמצא הפתרון למצב בזכות מעורבות של משה כהן מנהל מחלקת הגבייה והאכיפה , ליאור שוקרי ותמיכתם של ראש העיר רחמים מלול ויניב מרקוביץ.

הפשרה שנמצאה: הדוכן יעבור מעבר לכביש לכניסה לגן המייסדים


לאחר מציאת הפתרון הודיע משה כהן

שמח לבשר לכם שלאחר פגישה מוצלחת ביני, לבין ראש עיריית רחובות רחמים מלול, יניב מרקוביץ' סגנו ובין מנהל אגף תנועה פיקוח ושילוט ליאור שוקרי מצאנו פתרון לדוכן המבורך הזה תוך כדי איזון בין צורכי סוחרי השוק לבין הצורך הציבורי הגדול הזה!! הדוכן יעבור ממש ממול השוק (השוק הרוסי). שתהיה לכולנו שבת מבורכת. שמחתי לעזור,תודה ענקית


כך כתבה לאחר מציאת הפתרון נתי אבנעים:

אתמול כבר איבדתי תקווה .. שבוע שעבר פינו את הדוכן כריך למי שצריך מהפינה בשוק בה עמדנו מראש השנה
במהלך כל השבוע ניסינו לפנות לכאן ולכאן. עד שבצר לי פרסמתי פוסט שכואב לי בלב אבל כנראה שבוע הבא הדוכן לא ייפתח
למזלנו ראה את הפוסט משה כהן מעיריית רחובות והתחיל להפוך עולמות כדי להגיע להסדר ראוי עם העירייה והפיקוח שיש לציין שגילו נכונות רבה למצוא פיתרון למיזם המדהים הזה שעוזר לכל כך הרבה אנשים. כל השבוע לא קיבלנו תשובות אז אתמול בצהריים איבדתי תקווה .ואז בשעה חמש קיבלנו תשובה שיש מקום ויש אישור הדוכן עבר ממול השוק בכניסה לגן המייסדים
אין לתאר את השמחה של כל המתנדבים שכבר חיכו לבשורות כדי להתחיל לאפות להכין לקנות ולהביא מוצרים טעימים לדוכן
אני רוצה להודות לכל העוסקים בדבר ראשית למשה כהן האלוף שבשיחה משולבת עם ליאור שוקרי, סגן ראש העיר יניב מרקוביץ וכמובן ראש העיר רחמים מלול מצאו פתרון משביע רצון. גם לחלי מהדוברות ולאיה ורביד היקרים שלא נחו ולא עזבו אותנו עד שהכל הסתדר, לאביב איטח ערן איל מצרי ואם שכחתי מישהו אני מצטערת
אני יודעת שהמון אנשים טובים מכל מיני מקומות ניסו לעזור ושלחו מילים והקימו טלפונים ואני רוצה להודות לכולם בשם מתנדבי כריך למי שצריך. הגענו היום לדוכן הגשם ניסה להכניע אותנו אבל לא ויתרנו ולשמחתינו הגיעו האנשים הקבועים וגם הילד החמוד שבא כל שבוע לקחת עוגה . איפשהו כשאתה עושה משהו טוב זה ממכר ואתה נתרם בעצמך .
אנחנו מזמינים אתכם לבוא לבקר אותנו וכמובן להתנדב
ברחובות לא יהיו אנשים רעבים!!

התפרסמו 57 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איףףףף כמה צומי האיש הזה לא נתפס מחלת שגעון גדלות !!!! תעשה לביתך לא לעירך והמבין יבין
  הגב 27.01.20 08:48
 • אורח
  עשה מעשה טוב. מדוע ללכלך?
  27.01.20 08:55
 • אורח
  תנו לו זה מה שהוא אוהב שכל היום אומרים לו כל הכבוד וכמה שהוא טוב הבנאדם מביך . לבריאות
  27.01.20 09:32
 • אורח
  משה תדאג לבית שלך
  27.01.20 12:15
 • אורח
  מה 🥺משה כהן שאמור להיות בין 8:00 לבין 16:00 בעבודה ולתת שירות לתושבי רחובות שמשלמים לו ארנונה. עסוק בהשכנת שלום בית בסנדווצים. על חשבון משלם המיסים. אם הוא היה בתפקיד מגשר סבבה. אבל שיעשה את עבודותו
  27.01.20 14:33
 • אורח
  תותח על משה
  הגב 27.01.20 08:54
 • אורח
  תותח שצריך דבר ראשון לדאוג לעצמו שלא יקרוס
  27.01.20 12:15
 • אורח
  הבחור היקר הזה הציל לי ולמשפחתי את הבית לאחר חובות כבדים בארנונה. אני מאחלת לך רק בריאות, אושר ונחת כל ימיי חייך
  הגב 27.01.20 08:57
 • אורח
  חבל שאני צריכה לממן את הארנונה שלכם לכו לעבוד.
  27.01.20 09:31
 • אורח
  תתפלאי יש לי סרטן ובעלי נכה. רוצה להתחלף? בואי קחי את הסרטן
  27.01.20 10:05
 • אורח
  אם יש לו סרטן. מגיע לו הנחה אוטומטית בארנונה. ואם משה "עזר" לכם לקבל הנחה. תבדקו שהוא לא רק דפק אותכם. וכבר היו דברים מעולם
  27.01.20 14:34
 • אורח
  ברור שאם אתם עם חולה סרטן בבית לא צריך את משה כהן. ואפילו זה יכול להזיק
  27.01.20 14:56
 • אורח
  היו חובות גדולים ולא מגיע הנחה רטרו ויש בירוקרטריה ענקית. הוא עזר וזהו. ולא רק בזה. היחס, האנושיות שלא רואים בכל מקום. שיהיה לנו יום קסום
  27.01.20 15:13
 • אורח
  כל הכבוד. בהחלט יש אנשים טובים בעיר.גם יניב, גם משה גם דיל וגם איטח
  הגב 27.01.20 09:04
 • אורח
  יש אנשים נפלאים בעיר. גם משה, גם מתן דיל גם יניב מרקוביץ', גם רמי מדהלה. תודה לכם
  הגב 27.01.20 09:22
 • אורח
  ממשה עד משה לא קם צדיק כמשה כהן ! איש רב חסד שידו תומכת בחסרי יכולת ! שאפו ענק !משה את תשים לב למלעיזים כי קטנים המה ליד קומתך !
  הגב 27.01.20 09:39
 • אורח
  עכשיו מזמינים כל אחד ואחת מתושבי העיר המדהימה הזו להצטרף אלינו למיזם. כריך למי שצריך ב פייסבוק ובגן המייסדים בכל שישי 10-14
  הגב 27.01.20 09:47
 • אורח
  כל הכבוד לכן
  27.01.20 13:38
 • אורח
  משה כהן תמיד יהיה העבד הנרצע התורן והמטורלל שמתהפך כמו חביתה כל פעם למועמד אחר
  הגב 27.01.20 09:50
 • אורח
  עם מי משה הפעם? עם מרקוביץ ממפלגת העבודה השמאלנים? מי? משה? שמאלני?
  27.01.20 12:17
 • אורח
  שמאלני לא שמאלני לפחות לא עם הלשון בתחת של מתן כמו ביכלר
  27.01.20 13:39
 • אורח
  מי זה ביכלר
  27.01.20 14:54
 • אורח
  משה הרעשן - פורים מתקרב.
  הגב 27.01.20 09:56
 • אורח
  הרבה רעש רוח וצילצולים. אפס מעשים
  27.01.20 12:17
 • אורח
  איש מדהים משה.
  הגב 27.01.20 09:56
 • אורח
  מדהים שכבר 12 שנה והוא לא מקבל תקן. והוא ממשיך ללקק 👅 למלול
  27.01.20 14:35
 • אורח
  מתן זה הבן של דני חושן?
  27.01.20 14:39
 • אורח
  מתח דיל דיל שלח את הכלבלבים שלו ביכלר, איטח ללכלך פה. תנבחו
  הגב 27.01.20 09:58
 • אורח
  מתן דיל התותח עשה בית ספר למלול בתקציב. אחחחח. זה ראש העיר בעזרת השם
  27.01.20 12:19
 • אורח
  משה איש עם נשמה אדירה ולב הכי גדול בבניין.
  הגב 27.01.20 10:02
 • אורח
  מה זה עוזר לו אם בבית שלו הוא לא דואג
  27.01.20 12:19
 • אורח
  צודק דודי ביכלר
  27.01.20 13:36
 • אורח
  משה מי זה ביכלר?
  27.01.20 13:42
 • אורח
  ביכלר אל תרשום מי זה ביכלר
  27.01.20 14:18
 • אורח
  מדהים כמה שהפוליטיקה הפנימית מוציאה את קנאתם של האנשים.
  הגב 27.01.20 10:05
 • אורח
  מי שמדבר. משה הקנאי הכי גדול בעיר. לא היה מסוגל לראות בהצלחה של מישהו עד כדי כך שעבר לצד השמאלי של המפה הפוליטית. אז ספר לנו על קנאים ימשה. 🤣
  27.01.20 12:20
 • אורח
  משה ימשה תודה לך על כל, מה שעשית בשביל משפחתי היקרה. אלוהים ישמח אותך ואת כל עם ישראל
  הגב 27.01.20 10:22
 • אורח
  אני מבינה את התסכול והחששות של בעלי הדוכנים, אבל לדעתי יש מקום גם לזה וגם לזה. זה כמו שיפתחו פלאפליה ליד פלאפליה קיימת, גם היא יכולה לקחת לפלאפליה הקיימת את הקונים. אז מה, לא יאפשרו לפתוח עסקים דומים ברדיוס מסויים לעסק קיים? יש מקום בשוק החופשי לכולם. לשים את הדוכן בגן המייסדים זה להביא לסגירתו בסופו של דבר כי כמה אנשים כבר עוברים בגן? הרי דברנו על זה שהוא כל כך לא מזמין... בגלל זה גם זורקים את שאריות סוף היום לפח ולא מחלקים לנזקקים? כדי שהם יצטרכו לקחת מהפח ולא ממקום מסודר בסוף היום? להשפיל אותם? שמי שרוצה בחינם ייקח מהזבל? לדעתי הפתרון הוא פתרון רע מאוד וחבל. איזור השוק בשישי הוא אחד האיזורים הכי שוקקי חיים ברחובות ומקומו של הדוכן בדיוק שם. אולי לא ״מול הפנים״ של מסעדה אבל בצד בוודאי.
  הגב 27.01.20 10:26
 • אורח
  דברי הבל! מי שצריך כריך יידע לעבור את הכביש ולקחת
  27.01.20 10:31
 • אורח
  תודה רבה לך איש יקר ואהוב. שמך הולך לפניך. בכל מקום מדברים עליך רק טוב. רק טוב אתה עושה ותדע לך שיש אלוהים שרואה.גם אותם סמרטוטים שמלכלכים באים אליך לבקש עזרה שהם צריכים. המשך בדרכך, המשך לעזור לציבור ואל תתיחס לביכלר, לאיטח למתן ולכל אלו שמלכלכים פה. הריי ללכלך פה בעילום שם זה הכי קל.
  הגב 27.01.20 13:35
 • אורח
  יש לנו עיר של זונות. כל מה שטוב ישר מלכלכים. אמן רעל בגרון לכל הפוליטיקה
  הגב 27.01.20 13:43
 • אורח
  האם הפלאפל בשוק הוא מומלץ? יש חוות דעת לפני שאכנס לפלאפל השוק?
  הגב 27.01.20 13:47
 • אורח
  נקי שם כמו בית מרקחת
  27.01.20 14:18
 • אורח
  משה היקר והחביב אתה איש נעים הליכות, הבריות אוהבים אותך וכולם לצידך. המשך במעשיך הנפלאים ותמיד תהיה שליח ציבור נהדר. את אשר עזרת לבני משפחתי אני קטונתי מלכתוב פה.
  הגב 27.01.20 14:17
 • אורח
  והכל על חשבון משלם המיסים. זו חוצפה. רחמים מלול המתוק. אתה חייב לזרוק את משה כהן היום 💃
  27.01.20 14:37
 • אורח
  אני לא מסכימה איתך. הוא איש מקסים. עוד 2 כמוהו ולזרוק 20 לפח.
  27.01.20 14:40
 • אורח
  מושוןןןןןןןןןןןןןן הענק אין כמוך ולא יהיה כמוך אתה מלךךךךךךךךךךך. כפרה עליך לעולם לא אשכח איך היית לצידי בכל הבעיות שהיו לי. נשמה טהורה אתה. לילך לוי
  הגב 27.01.20 15:15
 • אורח
  משה בחור 10.פשוט לב רחום וחנון. גם אביב איטח עזר לי
  הגב 27.01.20 15:41
 • אורח
  משה כהן בעל לב זהב!!! מאחלת לכל הקנאים וצרי העין ללמוד ממנו
  הגב 27.01.20 18:38
 • אורח
  דודי ביכלר מאחלת לך טיפ טיפה יראת שמיים ואולי תוריד את התחפושת אומנם פורים בפתח אבל .... כנראה שאין לך יראת שמיים בושה !!!
  הגב 27.01.20 18:40
 • אורח
  דודי ביכלר תתבייש " ירא שמיים" דין וחשבון לפני בורא עולם והמבין יבין
  הגב 27.01.20 18:43
 • אורח
  משה כהן אחד יחיד ומיוחד הלוואי שכולם יהיו כמוך עם לב ענק ונשמה טובה !!!
  הגב 27.01.20 18:45
 • אורח
  מה התפקיד של משה כהן בעירייה?
  הגב 27.01.20 20:33
 • אורח
  משה כל הכבוד תמשיך להתנדב כל הכבוד אשריך רק תדאג לבית שלא יתפורר
  הגב 27.01.20 20:36
 • אורח
  דפר ליגת על
  הגב 27.01.20 21:45
 • אורח
  משה היקר, אין על הלב שלך.
  הגב 27.01.20 22:00
 • אורח
  משה האמש הנדיר, מה יש עוד לומר עליך שלא נאמר. רגיש, אנושי, מקצועי והכי חשוב בן אדם. אתה בולט בכל מקום, נשמע בכל מקום וכולם מדברים עליך רק טוב בכל פינה בעיר. המשך כך
  הגב 27.01.20 23:48
 • אורח

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
22.01.20 17:42
אומרים שבקרוב יסגר השוק העירוני
אורח
22.01.20 17:42
יועבר למקום ליד
אורח
22.01.20 17:43
או שיהיה ליד גן המייסדים
אורח
22.01.20 17:44
כולם קונים הסופרים פירות וירקות
אורח
24.01.20 09:26
שוק מצוין .פח הגדול לידו הכי טוב
אורח
25.01.20 14:20
המחירים בשוק ברחובות לא זולים, בשוק ברמלה יותר זול לקנות.
הצג תגובות נוספות
אורח
20.01.20 08:17
במרכז השוק, מוצב שלט של העירייה והמשטרה האוסר חנייה המדרחוב המוביל מערבה לכוון הקניון. כולם חונים שם כל הזמן. על מנת לא לבזות, מן הראוי להביא את השלט.
אורח
21.01.20 15:33
צריך לעשות שם חניה בתשלום.מי שיחנה ישלם 50 או 100 שקל וזהו.
אורח
17.01.20 01:29
ראש העיר רחמים מלול . איפה אתה? אתה עובד על כולם בעיניים לא עושה כלום ורק לוקח כסף!
אורח
15.01.20 20:13
פשוט עצוב שכל הרחובות מלאים בקקי של כלבים כי לפקחים נוח לא להיות בכלל ולהעלים עין או להיסתתר בחושך ליד אתר בניה ושם לתת דוחות בשביל עפר בצד הדרך שאף אחד לא מתקרב לשם אבל על המדרכה כמיות עצומות של קקי עד שהפקחים לא ידרכו על הקקי כל יום לא תיהיה אכיפה רחוב גורדון,כל רחובות המדע
אורח
20.01.20 11:25
נכון!!!
אורח
14.01.20 16:18
למה אין מישהו באתר שמוחק תגובות לא ראויות. פשוט בושה.
אורח
13.01.20 14:11
אתר מגעיל שמפרסם תגובות ברמה נמוכה.רמת האתר כרמת המגיבים בו. אני לא אכנס לאתר זה לעולם.חבל שמישהוא יגיב כי אני לא אראה.שימרו את דברי הבלע עמוק בליבכם.
אורח
17.01.20 01:27
עובדה שהגבת
אורח
24.01.20 14:21
מישהו****.
אורח
11.01.20 11:30
שלום שלכם תושבי העיר רחובות. נפרדתי מחברה שלי ורציתי לדעת היכן קיים בית בושת בעיר ומה שעות הפתיחה. תודה מראש.
אורח
11.01.20 12:44
מקומך בתל ברוך את מי אתה מצחיק עם הרפש שכתבת?
אורח
11.01.20 22:08
בבית של אמא שלך, כמובן.
אורח
12.01.20 03:16
אני יעמיד אותך בגן העצמאות יזאבלה
אורח
24.01.20 14:22
אעמיד*****עברית קשה שפה.
הצג תגובות נוספות
אורח
06.01.20 13:52
שלום לכם תושבי העיר רחובות. יש לי שאלה בשבילכם! האם אתם זקוקים לחוויה חדשה,מהנה? האם אתם קצרים במזומנים? יש לכם מחשב חלש עם מעט מקום,או אולי חזק עם הרבה מקום? זקוקים למעט זמן איכות עם ילדיכם או חבריכם? או שאולי דרך להעביר את הזמן שאתם ברכבת בדרך לעבודה? או שאתם משחקנים הזקוקים למשחק חדש בחינם? אם אתם אחד מהם,יש לי הצעה בשבילכם! למעשה,יש לי הצעה מדהימה בשבילכם! "Taco's Adventure" הוא משחק חינמי למחשב האישי או למק שנוצר על ידי מפתח משחקים בודד והוא יספק לכם שעות על הנאה! עם 50 שלבים מהנים ומאתגרים שיעלו לכם חיוך על הפנים כל פעם שתשחקו בו,לכל שלב יש כמה פתרונות ככה שכל משחק שלכם יהיה מגוון. ואם תהיו טובים תוכלו ללמוד טכניקות שיעזרו לכם לעבור את השלבים! זה לא הסוף,למשחק יש גם מצב 2 שחקנים שתוכלו לשחק עם אותה מקלדת או לחבר שלט,והזכרתי כבר שכל זה בחינם? אז שחקו עוד היום! itoyy.itch.io/tacosadv


פנייה לנשות רחובות בגילאי 60 + ! קבוצת הכדורשת מאמאנט גולד לנשים בגילאי 60 + מחפשת שחקניות לסגל הקבוצה; נשים המעוניינות להצטרף יש לפנות למירה 052-6270707,

בימים אלו מגייסת הקבוצת שחקניות נוספות לקבוצה שמשחקת זו השנה השלישית בליגה המקומית. כיום בעיר רחובות קיימות כ20 קבוצות המורכבות מכ200 נשים תושבות רחובות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מאמאנט רחובות בשיתוף עיריית רחובות והחברה העירונית פותחים ההרשמה לנשות רחובות המעוניינות להצטרף ולשחק בסגל קבוצת "מאמאנט גולד". זוהי קבוצה המורכבת מנשים בלבד בגילאי 60+ . כיום ליגת מאמאנט רחובות מונה כ-20 קבוצות המורכבות מכ-200 נשים תושבות רחובות.בין הקבוצות קיימת קבוצה ייחודית, מאמאנט זהב, קבוצה של נשים בנות 60+ שלוקחות חלק בליגה זוהי השנה השלישית.

האימונים של הקבוצה מתקיימים בימי שלישי בשעה 9:30, על ידי מאמן מקצועי, רומן איזקזוב.

נשים המעוניינות להצטרף ניתן לפנות למירה וינר קפטנית הקבוצה בטלפון : 052-6270707,
חברת המועצה, אוה גור, מחזיקת תיק מעמד האישה:

"אני משחקת במאמאנט כבר שנים כי מאמאנט מעניקה לי כל כך הרבה – גם ספורט, גם חברה עם נשים מרחובות, וגם התחרותיות, כי בכל זאת מדובר בספורט, אבל הכל באהבה. קבוצת מאמאנט מהווה עוד חלק מהמודל של המאמאנט הארצי, הזדמנות שווה לספורט לכולן.אני רוצה להודות לאנשים שמלווים את הפרוייקט בחברה העירונית: מנכ"ל החברה העירונית, איציק עובדיה, מנהל מחלקת הספורט, דורון שמחי, מנהל ליגת מאמאנט, אלכס בר מכר ואחרונה חביבה, לנשמה של מאמאנט רחובות, סיגל לוי"


מירה וינר, קפטנית הקבוצה:

"כל מי שכוחה במותניה, יודעת למסור ולתפוס כדור, לרוץ, לנתר ולקפץ - מוזמנת להצטרף. יש לנו מאמן מצוין. לימוד כללי המשחק אינו דורש מאמץ רב, והכיף, החברותא, שריפת הקלוריות ותחושת ההצלחה - מובטחים לכל מי שמגיעה. בואו והצטרפו אלינו ולא תצטערו לרגע"


חברת המועצה, רוני באום, מחזיקת תיק אזרחים ותיקים:

אני מזמינה את הצעירות ברוחן להצטרף למאמאנט זהב נשים ולהגיע לאימון ניסיון. כושר גופני קודם אינו נדרש, אין לי ספק שהשתתפות בקבוצה ספורטיבית היא דרך מעולה לשמור על כושר ולהרחיב את המעגל החברתי"


אלכס בר מכס, מייסד ומנהל את ליגת מאמאנט רחובות בחברה העירונית:

"אני שמח וגאה לראות כל כך הרבה נשים שספורט והנאה משולבות בחיי היום יום שלהן. הקבוצות מהוות בנוסף לספורט גם מעגל חברתי, יש המון פעילויות נוספות, טורנירים, מפגשים. החברה העירונית שמחה להיות חלק ממיזם ארצי חשוב זה."
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לרגל שבוע החלל אורט רחובות מזמין את תלמידי רחובות והוריהם לביקור בפלנטריום לתצפית כוכבים ושמיעת הרצאות בתחום החלל.. הפעילות בין התאריכים 26/1 – 30/1 בשעות 18:30 – 19:45

ההרשמה חובה. ההשתתפות ללא עלות.

אבי בר | | תגובות: 0
מצפה הכוכבים איתי אסייגהשבוע בין התאריכים 26/1 – 30/1 מציינים בישראל את שבוע החלל הישראלי והשנה הנושא השנתי הוא "חיים ועובדים בחלל". מרכז אסטרונומיה וחלל בקריית החינוך אורט רחובות פותח שעריו ומזמין את הציבור הרחב, מכל הגילים, להגיע לשמוע הרצאות, לקחת חלק בתצפיות טלסקופ, להשתתף בפעילות יצירה ולבקר בפלנטריום. הנושאים השונים אותם תוכלו לחוות נגישים לכל הגילים: החל מהסבר כיצד מגיעים לחלל, איך טלסקופ עובד, כיצד מדינת ישראל משגרת לוויינים לחלל בעצמה וכלה בעתיד האנושות בחלל – איך נחיה ונעבוד בסביבה כה שונה לה הורגלנו אלפי שנים? ניתן לצפות בעלון ובתוכנית שבוע החלל הישראלי של מרכז אסטרונומיה וחלל אורט רחובות בקישור

https://drive.google.com/file/d/11bXonaOR0ZeZywWDTAPRVgLgKO1G8J0Q/view

יש לשים לב כי ההרשמה חובה. ההשתתפות ללא עלות.

הפעילות בשעות 18:30 – 19:45
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כ10,000 בקבוקים למחזור נאספו עד כה בבית ספר בגין ברחובות כחלק מפעילותו כבית ספר ירוק

מבצע איסוף הבקבוקים מתקיים בהובלת לירון סגל, רכזת המדעים ואליה מצטרפים התלמידים, נציגי מנהיגות ירוקה, המורים ואפילו הורי בתי הספר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


בבית ספר בגין מחזור בקבוקים ופחיות הוא לא רק סיסמא, אלא חלק מחיי השגרה. במסגרת היותו בית ספר ירוק, המקדם פעילויות למען הסביבה, התגייס כל בית הספר: תלמידים, הורים, מורים לאיסוף בקבוקים למחזור. בשנה שעברה, נאספו מעל 19,000 בקבוקים והשנה נאספו עד כה כ-10,000 בקבוקים והם רק במחצית הראשונה של השנה. על הובלת המיזם אחראית לירון סגל, רכזת המדעים שיחד עם נציגי מנהיגות ירוקה הם אוספים את הבקבוקים והפחיות ובכל חודש, סופרים ומכריזים בטקס חגיגי ומרגש על הזוכים בפרסים השונים. בעקבות האיסוף בית הספר זוכה בתלושים לקניית משחקים לרווחת התלמידים. הכיתות שאוספות את מירב הבקבוקים זוכות בתעודת הערכה, שעת פעילות חווייתית והכיתות המצטיינות זוכות לתלות לראווה על קירות הכיתה את מפתח ההצטיינות – הרי זהו "המפתח הירוק".


המורה לירון :

"היוזמה נותנת לי תחושה של הישג ומאפשרת לי כמורה, לצאת מהלימוד הקונבנציונלי וליישם בשטח הוראה בנושא שמירה על איכות הסביבה וחשיבות המחזור בדרך משמעותית וקרובה לליבם של התלמידים


המנהלת, רוית קונקס:

"אני גאה בכך שבית הספר בגין הוא מקום של חיבורים, במנהיגות הירוקה משתתפים תלמידים משכבות הגיל שונות, הם פועלים יחד, נפגשים ומקדמים את היוזמה, כל זאת מזמן יצירת חיבורים אמתיים וטבעיים בין התלמידים. אני גאה ביוזמה ומודה ללירון ולנציגי מנהיגות ירוקה. יישר כח!"
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שורפים מיליונים כל יום על הטרדת התושבים ושולחים ילדים למחזר זבל
  הגב 26.01.20 16:15
 • אורח

במסגרת חודש הגלישה הבטוחה התקיים יום שיא של מעגלי שיח משותפים להורי ותלמידי בית ספר רמת אלון ברחובות

בבוקר מעגלי השיח, ההורים והילדים התכנסו לשעה וחצי של שיח ופעילויות סביב נושאים כמו: יתרונות וחסרונות באינטרנט, רשתות חברתיות ועוד. לסיום הפעילות, כל כיתה חשפה בפני ההורים את האמנה החברתית שעליה התחייבו וחתמו כל ילדי הכיתה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום: צוות בית הספר


ביום שישי ה- 17.1.20, נערך בבית ספר "רמת אלון", בוקר שיא בנושא "גלישה בטוחה ברשת" בכיתות ג- ו בהשתתפות ההורים והתלמידים.

הבוקר נפתח במעגלי שיח בכל הכיתות שכלל דיאלוג בין ההורים והתלמידים ומשחק משותף בנושא "גלישה בטוחה ברשת". יום השיא מסכם את חודש "גלישה בטוחה" שהתקיים בכיתות בשיתוף המחנכות ויועצת בית הספר. בחודש זה הועלו לדיון ולשיח נושאים המעסיקים את הילדים, נבנו אמנות כיתתיות, נערכו פעילויות סביב בריונות ברשת וחודד תפקידם של העומדים מהצד והכוח שלנו בתור הסביבה שיכולה לעזור במניעה.

בבוקר מעגלי השיח, ההורים והילדים התכנסו לשעה וחצי של שיח ופעילויות סביב נושאים כמו: יתרונות וחסרונות באינטרנט, רשתות חברתיות ועוד. לסיום הפעילות, כל כיתה חשפה בפני ההורים את האמנה החברתית שעליה התחייבו וחתמו כל ילדי הכיתה.

בהמשך היום הוזמנו כל הורי בית הספר להרצאה בנושא "תקשורת בעידן הדיגטלי" בהנחיית שירי לוי קרן , מנחה מטעם "בית הספר להורים" של העיר רחובות. בהרצאה קיבלו ההורים כלים לשיח עם הילדים, נערכו דיונים על הגבולות ועל החיים בעידן הטכנולוגי בו ילדינו חיים.

בשיח משוב שנערך עם ההורים הם הציעו נקודות לשימור ושיפור לקראת הפעילות הבאה. כל ההורים ציינו שזוהי יוזמה חשובה מאין כמוה, שאיפשרה להם שיח פתוח ומשמעותי עם הילדים סביב הרשת החברתית והטכנולוגיה והם מקווים שיהיו פעילויות נוספות ומעמיקות יותר.

רונית מוסלר, מנהלת בית הספר:

"אנו שחיים במאה ה- 21 חשופים לטכנולוגיה בכל תחומי החיים. תפקידנו לתת כלים לילדים כדי שיוכלו להיות ערניים כאשר הם נמצאים במצב של חוסר מוגנות ברשת. הבוקר איפשר דיאלוג משמעותי וחשוב בין התלמידים וההורים ונתן לכל אחד מהם נקודת מבט שונה על דרכי החשיבה ודרכי ההתמודדות. חשוב היה לראות עד כמה קיים פער בין תפיסות הילדים לבין תפיסות התלמידים ועל המקום שלנו, המבוגרים, ביצירת גבולות לשמירה על הילדים."


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא תהיה גלידה בטוחה
  הגב 26.01.20 17:49
 • אורח

שישי של נחת לניצולי השואה של רחובות! עיריית רחובות השיקה את מיזם שישי של נחת בו נהנים ניצולי השואה מפעילויות תרבות +קפה ועוגה

התוכנית עתידה להתקיים מדי יום שישי על ידי המחלקה לרווחת אזרחים ותיקים של של האגף לשירותים חברתיים של עיריית רחובות. לפרטים והרשמה יש לפנות לעו"ס מירב מייסנר האחראית על הפרויקט -עו"ס קהילתית לניצולי שואה בעיריית רחובות 08-9392175

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


דואגים לניצולי השואה תושבי העיר רחובות: אחרי הכנות מאומצות, בשישי האחרון יצאה לדרך תכנית "בוקר שישי של נחת לניצולי השואה". התכנית, שמנהלת המחלקה לרווחת האזרחים הוותיקים באגף לשירותים חברתיים ברחובות, הינה במימון משרד הרווחה .

התכנית מיועדת לניצולי שואה תושבי העיר בימי שישי, וכשמה כן היא- מיועדת להעניק להם בוקר של נחת ושמחה. המסגרת כוללת מדי שישי קפה ועוגה בתחילת הבוקר, לאחר מכן הרצאה שונה בכל שבוע או פעילות מגבשת, שיעור התעמלות לגיל השלישי, ארוחת בוהריים מפנקת ולקינוח הופעת מוזיקה לקראת שבת. התכנית עתידה להתקיים מעתה והלאה כל בוקר שישי.

לפרטים והרשמה יש לפנות לעו"ס מירב מייסנר האחראית על הפרויקט -עו"ס קהילתית לניצולי שואה בעיריית רחובות 08-9392175


עו"ס מירב מייסנר האחראית על הפרויקט: "זהו פרויקט חשוב שמטרתו להעניק לניצולי השואה תושבי העיר נחת ותחושת ביחד במיוחד בסוף השבוע, עשינו חשיבה מדוקדקת בבחירת הפעילויות על מנת להעניק לניצולי השואה היקרים את הטוב ביותר".

מנהלת המחלקה לרווחת האזרחים הוותיקים ענת יולס:

"המחלקה לרווחת האזרח הוותיק מיישמת את מדיניות משרד הרווחה. כולנו יודעים שמספרם של ניצולי השואה הולך ופוחת, בערוב ימיהם משרד הרווחה באמצעות המחלקות לשירותים מבקש להטיב את זמנם של ניצולי השואה שחלקם ללא משפחה גדולה ומורחבת. תכנית סופ"ש שישי היא אחת התכניות שאנו מתכוונים ליישם השנה בעיר."

חברת המועצה דר' רוני באום, מחזיקת תיק אזרחים ותיקים:

"אנו פועלים ללא ליאות לרווחת כלל אוכלוסיית האזרחים הוותיקים בעיר ומתאימים את התוכניות לכל מענה ולכל צורך. בתזמון מדויק לרגל יום השואה הבינלאומי, התחלנו בתוכנית המיועדת לרווחת ניצולי השואה. נמשיך לפעול למען כלל האזרחים הוותיקים"

.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גיטל מושקוביץ 0544953429
  הגב 26.01.20 17:43
 • אורח
  לרוב ניצולי השואה אין יכולת לצאת מן הבית. בין אם זה מצב רפואי או אישי של חוסר יכולת בהתנידות. מי בודק לשלומם?? אירועים טובים לאנשים צעירים ובריאים .לניצולי שואה צריך להגיע הביתה . בערים אחרות יש פרויקטים מסוג זה והליווי אישי ברחובות אין למי לפנות.
  הגב 27.01.20 15:01
 • אורח

זה הסטורי של תושבי רחובות ההולנדית! מרכז חוויות ההולנדית ישיק היום (ראשון 26.1) את מיזם "זה הסטורי שלי" - סדרת הרצאות של תושבי השכונה; אילן גמליאל, טל חורש, טובה גורן, הדס ידגר, ענת שם טוב ויואל גאלדור... פירוט על ההרצאות והמועדים בכתבה

"זה הסטורי שלי" הוא מיזם קהילתי שנועד לתת במה לתושבי העיר שמוזמנים לחשוף את סיפורם בפני הקהל הרחב. תושבים המעוניינים להצטרף לפעילות ולקיים הרצאה על סיפורם יכולים לפנות בטלפון:08-6210831

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מרכז חוויות ההולנדית משיק את "מיזם זה הסטורי שלי" – מיזם קהילתי בו תושבי השכונה עורכים סדרת הרצאות בה הם מספרים את סיפורם האישי על החיים , מקצועם וכו'.

האירוע הראשון יתקיים הערב בהרצאתו של תושב השכונה אילן גמליאל.

להלן תוכנית האירועים המלאה

יום ראשון 26.1.20 שעה 20:00

"מ0-24 "- המרתוניסט אילן גמליאל, על החיים כרץ מרתון, על הצבת יעדים והגשמתם, ניהול קריירה, תוך כדי אימונים תובעניים וניהול חיי משפחה.


יום ראשון 2.2.20 שעה 20:00

"ממשבר זוגי להזדמנות"- טל חורש, מספרת את סיפורה האישי איך הפכה את משבר הגירושין להזדמנות וזאת לאחר 3 מערכות יחסים.


יום ראשון 9.2.20 שעה 20:00

"עוד יהיה לך" - הדס ידגר מספרת את סיפורה האישי והעוצמתי על אובדן בתה הבכורה שהייתה רק בת 4 שבועות, על ההתמודדות הקשה עם המשפחה, הסביבה והחברה, איך נושאים את הזיכרון וממשיכים בחיים.


יום ראשון 16.2.2 שעה 20:00

"מחושך לאור" – טובה גורן תספר את סיפורה של אישה שעברה התעללות מילולית, פיזית וכלכלית בצעירותה, על ההתמודדויות הבלתי אפשריות עם המציאות הקשה והיציאה להצלחה על האור.


יום ראשון 23.2.20 שעה 20:00

"ספר הביכורים שלי" – ענת שם טוב, כתבה את ספרה הראשון "רגעי ילדות", מדובר בספר שהוא בעצם אוסף חוויות מנקודת מבטם של ילדים בגיל הרך. ענת תספר בהרצאה על שלבי הכתיבה והוצאתו לאור של הספר.


יום ראשון 1.3.20 שעה 20:00

"אדרנלין – סם החיים"- יואל גאלדור, יספר על חייו ואיך הוא משלב את כל עיסוקיו בתור אח במרל"ד (רפואה דחופה ) ילדים, פראמדיק על אופנוע- אמבולנס, מילואים ובשלן חובב.


ההרצאות יתקיימו במרכז חוויות ההולנדית רחוב הר תבור 3

הכניסה חופשית

תושבים המעוניינים להצטרף לפעילות ולקיים הרצאה על סיפורם יכולים לפנות בטלפון:08-6210831

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ביהס בית יעקב ברח סירני אינו מכבה את האורות משום מה כל האורות דולקים 24/7 אולי הם לא משלמים חשבון חשמל ? או שאלו כספי משלמי המיסים ולא איכפת להם ????
  הגב 26.01.20 13:58
 • אורח

תזכורת להורי רחובות! מחר (שני 27.1) תחל ההרשמה לגני הילדים ולעולים לכיתה א בבתי הספר העירוניים; הורים הזקוקים לחתום על תצהיר לרישום – הנהגת ההורים מעמידה לרשותם שירות של עו"ד ללא עלות במרכזי רשת חוויות; כל הפרטים בכתבה

ההרשמה תימשך עד 16.2.20

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית רחובות, באמצעות המחלקה לחינוך יסודי באגף החינוך והנוער, תפתח את ההרשמה לתלמידים העולים לגני הילדים ולכיתות א' לשנה"ל תשפ"א ביום שני 27.1.2020 ועד ליום ראשון 16.2.2020.

בתי הספר

מזה כשלוש שנים מובילה עיריית רחובות בשיתוף משרד החינוך, מהלך עירוני מערכתי וחדשני, בבתי הספר של "בחירה מבוקרת" מתוך מטרה להעניק להורים משקל רב יותר בבחירת בית הספר המתאים להם, ולקדם מערכת חינוך מיטבית, רלוונטית ואיכותית.

במסגרת התהליך, ניתן כאמור דגש על מודל הבחירה המבוקרת, הפותחת בפני ההורים, בהתאם לצרכים וליכולת העירייה, אפשרות לבחור את בית הספר בו ילמדו ילדיהם.

אשתקד הורחב מודל הבחירה המבוקרת וכל בתי הספר הממלכתיים נפתחו לבחירת הורים לילדים העולים לכיתות א'. זאת באמצעות חלוקתם ל"אשכולות" בני מספר בתי ספר כל אחד. ההורים המשתייכים לאזור הרישום של אחד מבתי הספר – יוכלו לבחור בכל אחד מבתי הספר באשכול שאליו משתייך בית הספר, והעירייה תשבץ בהתאם לסדר העדיפויות. התקיימו ימים פתוחים בבתי הספר, בהם נחשפו ההורים לייחודיות הפדגוגית המתפתחת בבתי הספר.


חוברת רישום עם מלוא המידע על ייחודיות כל אחד מבתי הספר, תאריכי הרישום ונוהל הרישום חולקו להורים בגני הילדים, והיא מצויה גם באתר העירייה.

הרישום באשכולות הבחירה המבוקרת ייערך רק באמצעות אתר האינטרנט העירוני.

בבתי הספר החרדים – יתקיים רישום, בנוסף לרישום באתר העירוני, גם במזכירויות בתי הספר.

בבתי הספר הממלכתיים והממלכתיים דתיים לא יתקיים רישום במזכירויות בתי הספר.

לפרטים ניתן לפנות למחלקה לחינוך יסודי, בטל':9392418/34, בימים א' – ה', בין השעות 8:00 – 15:00.

לידיעת ההורים - בבתי הספר פועלים צהרונים של החברה העירונית. ההרשמה תיפתח בהמשך השנה, יש לעקוב אחר הפרסומים בנושא.

קישור לחוברת הנחיה ורישום לכיתות א'

https://www.rehovot.muni.il/uploads/n/1578231710.2183.pdf


גני הילדים

הרישום לגני ילדים העירוניים (בין הגילאים 3 – 6) יבוצע אך ורק באמצעות מערכת הרישום באתר האינטרנט העירוני.

במסגרת הצהרונים גם השנה נמשיך לקדם את גני צהרון – גני יום לימודים ארוך לכן בביצוע הרישום יתבקשו ההורים לסמן האם הם מבקשים גן עם צהרון (גן יום לימודים ארוך עד 17:00) או גן ללא צהרון, ובהתאם לכך תוצגנה האפשרויות המתאימות לגנים לפי אזור המגורים.

הסימון לגן עם צהרון אינו מהווה הרשמה לצהרון. ההרשמה לצהרוני גני הילדים של רשת חוויות תתבצע רק לאחר קבלת השיבוצים לגני הילדים בעיר ועל פי הגן אליו שובץ הילד/ה, והיא תיערך בשלושה מועדים, על פי הגילאים השונים, במהלך החודשים מאי-יולי 2019, באתר רשת חוויות.

כמו כן, במהלך הרישום באתר העירוני, תיפתח אפשרות להשתתפות והתחייבות לתכנית הלימודים הנוספת (תל"ן) בגן.

הורים המבקשים סיוע בביצוע הרישום באמצעות האינטרנט, יוכלו להגיע למרכז הרישום שייפתח בעירייה במקביל לפתיחת הרישום, רחוב ביל"ו 2, קומה 2, בשעות קבלת קהל, בימים א'-ה', בין השעות 8:00 – 12:00 וביום ג', גם בין השעות 16:00 – 18:00 - אין קדימות או עדיפות לביצוע הרישום בעירייה, ההגעה למרכז הרישום היא למטרת מתן סיוע בלבד.


לפרטים ניתן לפנות למחלקה לגיל הרך בטל': 9392431, 9392657/8/9

למעבר לחוברת הרישום של גני הילדים https://www.rehovot.muni.il/uploads/n/1577794346.3975.pdf


שירות חתימה על תצהיר להורים

כמו כן לרגל התחלת הרישום הנהגת ההורים מעמידה לרשות ההורים שירות חתימה על תצהיר ללא עלות במרכזי רשת חוויות. השירות ניתן על ידי עורכי הדין מהנהגת ההורים העירונית

שימו לב לקבלת השירות יש להצטייד ב:

תעודת זהות מקורית- חובה

תצהיר מודפס עם הפרטים המלאים לא חתום

צילום תעודת זהות- ללא תעודת זהות (מקורית) לא ניתן יהיה לאמת את החתימה


עורכי הדין מהנהגת ההורים העירונית יחכו להורים במרכזי רשת חוויות בתאריכים:

מתנ"ס חוויות שדרות ח"ן ביום ד', 29.1.2020, בין השעות 16:00-19:00, עו"ד רועי כהן

מתנ"ס חוויות ההולנדית ביום ו', 31.1.2020, וביום ו' 14.2.2020, בין השעות 9:00-10:30, עו"ד ליאת פוגל

מתנ"ס חוויות קריית משה ביום ב', 3.2.2020, בין השעות 16:00-19:00, עו"ד מיכל צברי-דוד

מתנ"ס חוויות רחובות החדשה -שוויץ ביום ב' 3.2.2020, בין השעות 16:00-19:00, עו"ד אריאלה בלאו

מתנ"ס חוויות שוויץ המדע ביום ד' 5.2.2020, בין השעות 16:00-19:00, עו"ד דנה שוורץ אשתר

מכזים לצדק חברתי הרצל 185 ביום ו', 7.2.2020, בין השעות 09:00-12:00, עו"ד אריאלה בלאו

מתנ"ס חוויות אושיות ביום ד', 12.2.2020, בין השעות 16:00-19:00, עו"ד אריאלה בלאו

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ט"ו בשבט בשכונות רחובות! אגף השכונות פונה לפעילי קהילה ושכונות להגיש הצעות לאירוע קהילתי בטו' בשבט, שימומן על ידי האגף; את ההצעות יש להגיש עד לתאריך 4.2

מתוך ההצעות שיתקבלו ייבחרו 4 יוזמות לאירועים, שימומנו על ידי אגף השכונות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאור ההצלחה בשנה שעברה:אגף השכונות פונה לפעילי קהילה ושכונות להגיש הצעות לאירוע קהילתי בטו' בשבט. אגף השכונות בעיריית רחובות יוצא בקול קורא לוועדי השכונות ופעילים חברתיים לקיים אירוע קהילתי בטו' בשבט במקום מגוריהם

אגף השכונות בעיריית רחובות קורא לשכונות לקיים אירועי טו' בשבט – בקהילה.

מעורבות בקהילה היא גורם חשוב באיכות החיים בשכונה, בקהילה ובעיר. היא הופכת את התרומה לקהילה לחלק מאורח החיים, מאפשרת מפגש עם מגוון אוכלוסיות, מזמנת מודעות לבעיות, יכולת להבין את הזולת ונכונות לנתינה אמתית, יכולת לקיים דפוסי תקשורת יעילה עם אוכלוסיות מגוונות, ומעוררת חשיבה מעשית על אופציות להשגת שיפור והובלת תהליכי שינוי.


האירוע הקהילתי האמור לעיל, ישרת 2 מטרות עיקריות: מטרה חברתית (סביבה/קיימות, שת"פ בין דורי, צרכים מיוחדים, מנהיגות בקהילה), והתמקדות במקום ייעודי ברחבי השכונה הזקוק לטיפוח ובשיתוף עם תושבי השכונה, לערוך תכנית פעולה פיזית לשיפור חזותי משמעותי.

וועדי שכונות, פעילים חברתיים, ותושבים עם אג'נדה חברתית לקידום שינויים ולשיפור איכות החיים בשכונה, מוזמנים להעביר הצעות עד לתאריך 4.2.20 לאגף השכונות בכתובת המייל : ofir_otmi@rehovot.muni.il

מתוך ההצעות שיתקבלו ייבחרו 4 יוזמות לאירועים, שימומנו על ידי אגף השכונות.חבר המועצה, מחזיק תיק השכונות ויזמות חברתית, מטעם סיעת כיכר העיר עוז, שאול צגהון:


"אשתקד פנינו לפעילי השכונות לקחת יוזמה לקראת טו' בשבט, והופתענו לטובה מכמות הפניות. קיימנו אירועים מוצלחים, ואנו רוצים לעשות זאת שוב השנה, במקומות וספים ברחבי העיר. אני מזמין את פעילי השכונות, וועדי השכונות לקחת חלק באירועי ט"ו בשבט הקהילתיים, לפנות אלינו בהצעות לקיום אירוע משמעותי קרוב לבית".


מנהל אגף השכונות, רמי מדהלה:

"שיתוף הציבור בפעילות האגף חשוב לנו, ואנו מבקשים מהשכונות לבוא עם יוזמות . אנו כאן כדי לשמוע, לעזור ולעשות יחד אתכם את המיטב לטובת קידום פני השכונה, קידום התושבים והעצמת הקהילה במסגרת השכונות. אנו קוראים לוועדים ולפעילי השכונות להגיש הצעה לקיום אירוע ט"ו בשבט אצלכם בשכונה"
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משאית ברחובות קרסה לתוך בור במדרכה

צילום דיווחי וואטסאפ אדום 0-586-586-106

אבי בר | | תגובות: 4


יום ראשון 26/1. ליד בית הספר הדרים ברחובות הצעירה משאית גז אשר עלתה על המדרכה גרמה למדרכה לשקוע ולפעור בור. צוותים הגיעו למקום כדי לנסות להוציא את המשאית


בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות היוצרים כל אדם שרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון מוזמן לפנות לאתר be106
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בולען ברחובות ?
  הגב 26.01.20 12:14
 • אורח
  המדרכות האלו מהבלוקים הן אסון!! קשה לנכים וקשישים ללכת עם הליכונים וכל הזמן יש שקיעה! בכניסה לחניה שלי אחרי הגשם תמיד חור. כל שנה העריה מתקנת וכל חורף חור חדש!!! בכיה לדורות!!
  הגב 26.01.20 13:33
 • אורח
  כל שיטת סלילת מדרכות שתעשה לא ע"פ הסטנדרטים הבטיחותיים "תיקרוס" תחת משקל משאית. זה לא קשור ללבנים, מרצפות או אספלט. בסופו של דבר כשמקפידים בסלילה לא אמור לקרוס !
  26.01.20 16:59
 • אורח
  כבר מזמן לא הדרים אלא בית ספר שביט
  הגב 27.01.20 15:47
 • אורח

דרושים/ות מטפלים/ ות לרשת גני הילדים "חלומוטף" של החברה העירונית רחובות למשרה מלאה/חלקית לפרטים (קרן) 050-7998100

תנאי העסקה טובים ומסודרים, שכר התחלתי גבוה , ליווי, הדרכה והכשרה מקצועית. בחלומוטף גילאי 0 - 3.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


לרשת גני הילדים "חלומוטף" לגילאי 3-0 של החברה העירונית רחובות דרושים/ות מטפלים/ות במשרה מלאה/חלקית

תנאי העסקה טובים ומסודרים, ליווי, הדרכה והכשרה מקצועית.

על רשת חלומוטף

רשת הגנים "חלומוטף" נותנת מענה לגילאי 3-0 ומתנהלת באווירה מקצועית ומשפחתית, עם שימת דגש על תנאי העסקה של כל העובדים, שימורם במערכת, הכשרתם והתפתחותם המקצועית. ומציעים סביבת עבודה נעימה ומשפחתית, עם אופציה לשדרוג התנאים וקביעות בעבודה.


מוזמנים ליצור קשר לתיאום ראיון עבודה ו\או לשלוח קורות חיים

לקרן 050-7998100 או במייל rishum@halomotaf. co.il

המודעה כתובה בלשון זכר אך מופנית לשני המינים

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק לא פרחות עם בלונד וציפורניים...ורק עם תעודה
  הגב 26.01.20 17:12
 • אורח
  או טבחית שלא מכינה ארוחות לפי התפריט
  הגב 26.01.20 22:38
 • אורח

החזון החדש של עמי פיינשטיין! ביבי וגנץ יטוסו לפגישה עם טראמפ כדי לשמוע על עיסקת ה – 100 ועמי פיינשטיין וכושי רימון מפונדק 101 יטוסו לארצות לנסות לפגוש את טראמפ ולהשמיע לו את עיסקת 101... הקמת עיר חדשה בדרך לאילת "טראמפ – רימון" בסגנון לאס וגאס

אבי בר | | תגובות: 12עמי פיינשטיין המתמודד בבחירות לכנסת ברשימת אדום לבן לא מפסיק בהצעת רעיונות יצירתיים והפעם החליט כי יחד עם כושי רימון מס' 2 ברשימה להגשים את חזונו של בן גוריון להפרחת הנגב והמדבר ולנסות לקדם עיר חדשה במדבר באזור פונדק 101 של כושי רימון בסגנון עיר ההימורים לאס וגאס בארצות הברית.

כצעד ראשון לחזונם בכוונתם לטוס בשבוע הבא לארצות הברית ולנסות להתקבל לבית הלבן ולהציע לנשיא טראמפ את עיסקת 101 הקמת העיר החדשה "טראמפ – רימון"

ולשאלה איך בכוונתו להיכנס לבית הלבן ענה עמי כי טיפאני בתו של טראמפ היא ידידתו של בנו והיא תדאג להכניס אותם לבית הלבן.

לאחר הביקור בבית הלבן בכוונתם לבקר בלאס וגאס ויחד עם אפרים קפרא לבקר גם ביתו של הרבי

יהיה מעניין ומשעשע!

עמי פינשטיין :

״העולם שייך לחולמים ולא למלעיזים

תחשבו איך היה נראה העולם ללא חלומותיהם של קולומבוס שגילה את אמריקה בניגוד לכל הספקנים

איך לאס ואגס לא הייתה קמה ללא חלומו של באגסי סיגל.

איך דרום אפריקה הייתה נראית כיום ללא חלומו של נלסון מנדלה

איך ארה"ב הייתה נראית היום ללא חלומו ( l have a dream)של מרטין לותר קינג

ואיך ישראל לא הייתה קמה ללא חלומו של הרצל

והנגב לא היה מיושב ללא חלומו של בן גוריון

אנחנו הולכים להגשים את חלומו של בן גוריון להפריח את הנגב

כושי בן 80 אני בן 64 אין לנו הרבה זמן

אנחנו הולכים לקרוע את התחת ולעבוד במלא הקצב בפול קיטור. על מנת שנוכל לראות טיפה מהחזון שלנו בחיינו

להקים את העיר ה101 החדשה שתהיה העיר המובילה בישראל לדורות הבאים״
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הליצן הזה לא יעבור אפילו חסימה... זאת מאמא שלו אני בספק אם מישנו יצביע לו. ולפתח את הנגב ניתן בלי לשבת בכנסת. בהצלחה.
  הגב 25.01.20 21:25
 • אורח
  היידה ביבי
  25.01.20 21:54
 • אורח
  היידה גנץ
  26.01.20 09:05
 • אורח
  איךך הוא לא ראש ממשלה עדין?????
  הגב 25.01.20 21:53
 • אורח
  התחרפן הפיינשטיין הזה
  הגב 25.01.20 22:08
 • אורח
  מבייש את משפחתו ואת חבריו נדפק לו המוח
  הגב 26.01.20 00:05
 • אורח
  הוא מדבר יותר הגיוני ממלול
  הגב 26.01.20 00:05
 • אורח
  כאשר ממונו בכיסו השמיים הם הגבול לרובנו המגיבים אין כסף לפלאפל אז רושמים נדפק לו מבייש את עצמו ועוד ועוד הוא בפנסיה מגיל צעיר מאד ואנחנו כמו עבדים נמשיך לעבוד וחלקנו גם לאחר הפנסיה אז למי נדפקה הקופסא לו או לנו?
  הגב 26.01.20 03:52
 • אורח
  לכולנו 😂
  26.01.20 09:07
 • אורח
  הכל מתורגם אצלך לכסף,מי שעשיר בגלל ירושות הוא שפוי לנצח? נדפקה לו הקופסא
  26.01.20 23:06
 • אורח
  ואלה נראה לי אבחר בו
  הגב 26.01.20 10:40
 • אורח
  העורכים של האתר יותר מפגרים ממנו כנראה למה לתת לחי בסרט חסר חיים ועבודה במה
  הגב 26.01.20 14:27
 • אורח

צעירי רחובות אוהבים בירה? הפלטפורמה רחובות מזמינה אתכם לסדנת טעימות בירה מיוחדת ביום רביעי 19/2 ב"בירה נקודה"; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

במסגרת הסדנה המשתתפים יטעמו בירות בוטיק ממגוון הסוגים, יקבלו הדרכה על עולם הבירות לצד נשנושים. הסדנה מיועדת לצעירי רחובות בגילאי 18-35

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


הפלטפורמה רחובות מזמינה את צעירי העיר לסדנת טעימות בירה בבירה נקודה. במסגרת הסדנה המשתתפים יטעמו בירות בוטיק ממגוון הסוגים, יקבלו הדרכה על עולם הבירות לצד נשנושים ואווירה מחשמלת.

הסדנה מיועדת לצעירי רחובות בגילאי 18-35

הסדנה תתקיים ביום רביעי 19.2.20 בשעה 18:30 ב"בירה נקודה" רחוב הרצל 209
להרשמה >> bit.ly/30OLyQE

מספר המקומות מוגבל

למידע נוסף - שירת/ שני: 08-9314800
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה לא למבוגרים ויותר??.
  הגב 25.01.20 20:37
 • אורח
  כן מגיל 18 עד 80
  הגב 25.01.20 22:07
 • אורח
  35 זה לא צעירי רחובות ...בואו נהיה ראליסטים
  הגב 25.01.20 22:24
 • אורח
  כל הכבוד, איזה כייף
  הגב 25.01.20 23:07
 • אורח
  אשמח עם הנערה בתמונה תזמין אותי לדרינק זוגי איתה בעצם...תנו לי את הטלפון שלה ואני אזום את הדייט
  הגב 26.01.20 03:53
 • אורח

סיכום שבוע be106 רחובות! חשד לרצח ברחובות; תקציב העירייה - מעל מיליארד ש"ח; חניון חדש מוקם בפארק המדע; ציפי חוטובלי מונתה לשרת התפוצות; תושב רחובות נתפס נוהג ב215 קמ"ש; כל זאת ועוד בסיכום השבוע של עיר המדע

לכל מי שפספס אנו מביאים לכם את כל הסיפורים והאירועים המרכזיים של תושבי העיר ונבחריה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
קרדיט: דוברות המשטרה


סוף השבוע הגיע ואיתו סיכום השבוע של כל האירועים והסיפורים של העיר רחובות אז בואו נתחיל

פלילים, משפט וביטחון

ביום ראשון 19.1 התקבל דיווח גבר מחוסר הכרה בשטח פתוח בדרך מנחם בגין ברחובות (השטחים הפתוחים המזרחיים). חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על גבר כבן 35 שנמצא ללא סימני חיים, וקבעו את מותו. ככל הנראה מדובר בעובד זר (כנראה מתאילנד) שנרצח באופן מזעזע ואכזרי.ביום שלישי 21/1 צעירה כבת 30 נמצאה ללא רוח חיים בביתה ברחוב דרך יבנה ברחובות. מעדויות עולה כי הצעירה (ככל הנראה מוסלמית) לא פתחה את הדלת כוחות רפואה מד"א ואיחוד הצלה הוזעקו למקום וכאשר נכנסו לדירה גילו את הצעירה ללא רוח חיים. צוות זק"א שפלה טיפל בפינוי הנפטרת ועל פי בדיקה ראשונית אין חשד לפלילים והכיוון רפואי.יום ראשון 20/1 שעה 22:25. רוכב אופנוע נפצע בינוני בתאונה ברחוב דרך יבנה ברחובות. הפצוע פונה לבית החולים קפלן.
תושב רחובות נשלח למעצר לאחר שנתפס על מהירות 215 קמ"ש.

צילום: דוברות משטרת ישראלפשיטה של מס הכנסה ברחובות! בביקורת של מס הכנסה נתפסה קוסמטיקאית ברחובות אשר לא דיווחה על הכנסותיה מהעסק והשכרת נכסים בבעלותהחדשות העיר

נתחיל בברכות לשרה החדשה של רחובות – ציפי חוטובלי שמונתה לשרת התפוצות

קרדיט: אתר הכנסת
מועצת רחובות אישרה ביום רביעי האחרון את תקציב העירייה לשנת 2020, בו הוקצו תוספת של 47 מיליון ש"ח לחינוך, תוספת של 12 מיליון ש"ח לאיכות הסביבה וחזות העיר... סך הכל התקציב מעל מיליארד ₪


הישיבה הועברה בשידור חי הדף הפייסבוק העירוני לאחר שראש העיר, רחמים מלול נענה לבקשת אביב איטח יש לציין כי אולם ישיבות העירייה נמצא בתהליך שדרוג וכשיסתיימו העבודות יהיה ניתן לשדר בפייסבוק בשידור חי את ישיבות העירייה.
צמצום תאגידי המים ! רשות המים קבעה כי תאגיד המים של רחובות יאוחד עם נס ציונה, קרית עקרון ומזכרת בתיה ושמו יהיה חברת השפלה הציבור מוזמן להביע עמדתו על האיחוד עד תאריך 23/2/2020. תאגידי המים יצומצמו מ – 56 תאגידים ל – 28 תאגידי מים אזוריים שבהם ישולבו יישובים חזקים ויישובים קטנים כדי לשמור על איזון התאגיד.

לפרטים נוספים: http://www.be106.net/233/35416
בשורה לנוסעי הרכבת ועובדי פארק המדע ברחובות! עיריית רחובות מכשירה בימים אלו חניון נוסף בפארק המדע עם 50 מקומות חנייה באזור מכון איילון. כזכור, בחודשים האחרונים נמצא פתרון להרחבת החניון ברחוב פקריס, והוא תוכנן מחדש כך שהתווספו לו כ – 60 מקומות חניה לטובת באי הפארק ובאי הרכבת. כמו כן חניון חדש מוקם ברחוב ענטין בפארק.


יו"ר רשת חוויות אמיתי כהן יצא השבוע בבשורה ל - 3500 הורי ילדי הצהרונים ברשת חוויות- "הסוף לכלים חד פעמיים בצהרוני הרשת". על פי התוכנית השינוי עתיד להתחיל תחילה בצהרונים הגדולים

השרה גילה גמליאל החליטה להעניק לעיריית רחובות כ1.5 מיליון ש"ח להקמת 3 מיזמים דיגיטליים:

המיזם הראשון להקמת מתחם למידה דיגיטלי עירוני על בסיס המיזם הלאומי ללמידה דיגיטלית

המיזם השני - מערכת לניתוח צילומי וידיאו לשיפור הביטחון ואיכות החיים של תושבי רחובות

המיזם השלישי תוקם מערכת דיגיטלית לניהול פרויקטים הנדסיים של העיריה

התלמידים ליה קופרשטיין (בן צבי), רותם גוזי(רמון) וליאור ביטון(בן גוריון) ייצגו את רחובות בתחרות הנואם הצעיר האזורית של ארגון רוטרי. השבוע נערכה התחרות העירונית של רחובות בה זכו שלושת התלמידים במקומות הראשוניםזכייה נוספת של תלמידי רחובות היא באולימפיאדת המתמטיקה הארצית שהתקיימה בה זכו עובד רונן תלמיד ביה"ס תחכמוני ברחובות זכה במקום השלישי באולימפיאדת המתמטיקה הארצית; יואב הוברמן(תחכמוני), סופי זיידנברג גת ( יצחק נבון) ומאיר איזנבוד זכו בציון לשבח
יוזמה מקורית ברחובות! ביום רביעי 5/2 ב – 20 בתי תושבים ברחובות ייערכו הרצאות ודיונים בשלל נושאים בוערים בחברה הישראלית כגון: דתיים וחילונים, עולים וותיקים, גזענות כלפי יוצאי אתיופיה, נשים ופמיניזם ועוד... הנושאים, הכתובות ולינק להרשמה בכתבה http://www.be106.net/233/35385


בספורט

משחקי חצי גמר גביע המדינה בכדוריד יתקיימו ביום שבת 22.2 בראשון לציון; עירוני רחובות בכדוריד תתמודד כנגד הפועל אשדוד

קרדיט: מועדון עירוני רחובות
הודעות לתושבים

לידיעת הסטודנטים תושבי רחובות! נפתחה ההרשמה למלגת ארגון ידידים המעניקה 10 אלף ש"ח עבור תוכנית חונכות אישית של בני נוער; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

http://www.be106.net/233/35446מחיקת חובות לתושבי רחובות! בימים אלו מקיים תאגיד המים הבאר השלישית מבצע מחיקת ריבית והצמדה לתושבי רחובות הביתיים אשר צברו חוב מים. המבצע מתקיים עד לתאריך 31.3.20

לפרטים מלאים: http://www.be106.net/233/35381


ונסיים באיתי לוי שקיבל השבוע חיקוי בארץ נהדרת של מריאנו אידלמן וגם חוגג יום הולדת היום (שבת)

קרדיט דף האינסטגרם של ארץ נהדרת
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  סיכום של עוד שבוע שרחמים מלול.הורס את העיר
  הגב 26.01.20 00:07
 • אורח

נחת בשבת! מרמורק ושעריים ניצחו

במחזור הבא מרמורק תארח בבית את קרית גת ושעריים בחוץ נגד כפר קאסם

אבי בר | | תגובות: 4מרמורק

מרמורק ארחה את אור יהודה וניצחה בתוצאה 3 – 1 מצמד שערים של רז יצחק ושער של איברהים ספורי

מרמורק במקום השלישי בטבלה.

במחזור הבא מרמורק תארח בבית את קרית גת

שעריים

שעריים ארחה את מכבי הרצליה וניצחה בתוצאה 1 – 0 משער של רן בן שמעון

בעקבות הניצחון שעריים עולה למקום 13 בטבלה

במחזור הבא שעריים בחוץ נגד כפר קאסם

בני יצ'אלאל

בני יצ'אלאל הפסידה במשחק חוץ נגד קרית עקרון בתוצאה 3 - 1
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עד שניצחנו גם אזור וגם יבנה ניצחו מזל ביש מרמורק מנצחים הכח מפסידים מזל של אלופים
  הגב 24.01.20 15:55
 • אורח
  כולנו יודעים שרחובות כחולה עוד נחזור לימים היפים עם מכבי שעריים אלוואי שיגיע רוכש וירים את הקהל המדהים שלנו ונרעיד את המדינה
  הגב 25.01.20 13:08
 • אורח
  כולם יודעים שבכל ליגה א ולאומית אין קהל כמו של שעריים,שיבוא משקיע גדול וירים את הכפפה,לא מבין מה עמוס לוזון מחפש בראשלצ
  הגב 25.01.20 18:22
 • אורח
  עד שיבוא משקיע הקבוצה תישקע גם אם נישרוד העונה מה יהיה עונה הבאה ? עוד פעם להחליף 20 שחקנים ? עוד עונה יתחננו למנוים ? חיבים הנהלה שיודעת לבנות עתיד עם אנשי מקצוע בשעריים זה לא קים
  25.01.20 20:14
 • אורח

מזל טוב לאיש העסקים שלום ששון החוגג יום הולדת

רוצים לפרגן ולברך את קרוביכם? שלחו לוואטסאפ 0-586-586-106 (לציין עבור ציונה וחובה לצרף תמונה)

אבי בר | | תגובות: 4


מזל טוב לאיש העסקים שלום ששון שגדל במעברת רחובות ובבעלותו תחנות דלק ונדל״ן החוגג היום 67 שנים

מזל טוב .מחברי הילדות שלך ברחובות
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מזל טוב גם ממני האזרח הפשוט אבל.....ניצול 106 לסוג כתבה שכזאת היא צינית ולא שוויונית בלשון המעטה. מחר תאחלו מזל טוב גם לכל בעל עסקים שחוגג יוום הולדת ?? כנראה שלא !!?
  הגב 24.01.20 14:13
 • אורח
  בראבו בראבו.
  הגב 24.01.20 15:32
 • אורח
  בגלל שהוא בעל הממון מברכים אותו,למה לא ברכו אותי?ברכותי
  הגב 24.01.20 19:02
 • אורח
  למה בתמונה הוא יושב עם פוזה של האיש החושב? הפוזה נראית מבוימת ולא אותנטית
  הגב 24.01.20 22:01
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
26.01.20 15:29
מחפשת מבנה תעשייה 500 עם חצר להשכרה או למכירה או 1000 מטר מגרש למכירה או השכרה. לא מעוננית לשלם תיווך . קרן 052-6032266
אורח
27.01.20 17:03
לא מעונינת? אז חפשי בעצמך על מה ולמה תקבלי בחינם?
אורח
25.01.20 22:48
מחפשת דירה 3 חדרים 80 מטר עם חניה ומרפסת שמש קומות נמוכות ללא מעלית או קומות גבוהות עם מעלית . בין 1.650.000 1.670.000 במערב החדש (שקמה/נאות אשלים /ק.גנים) 0522322034 דנית
אורח
27.01.20 17:04
דנית.נדון בבקשתך יש לי יש לי יש לי יש לי דנית נדון חחחחח
אורח
21.01.20 20:19
מחפש דירה להשקעה עד תשע מאות אלף שח
אורח
24.01.20 04:08
תמשיך לחפש ולרשום בלי הטלפון שלך יש לי עסקה בשבילך מחיר מעולה הזדמנות פז שכונת הרכבת בלוד
אורח
14.01.20 20:11
למכירה דירה 3 חדרים ברחובות . 1400000 ש"ח קומה 2. שטח 70 מ"ר מטופח שעתיד לעבור תמ׳א. הדירה כוללת מזגן בכל חדר סככות בחלונות תריסי אלומיניום וחשמל, מאובזרת ברמה גבוהה יש חניה. ללא מעלית. חזיתית ופינתית נוף ירוק,מאוד שקטה 055-970-7114
אורח
18.01.20 14:41
תודה אבל לא תודה
אורח
20.12.19 07:40
למכירה דירה 3.5 חדרים קומה 2 ברחוב שפינוזה 4 בראשון לציון , משופצת , 85 מטר , חניה גדולה צמודה , 2 שירותים 3 כיווני אוויר נתי 0544712702
אורח
04.12.19 14:36
מחפש בית עם חצר לפחות 5 חדרים.דניאל 054-8002454
אורח
13.12.19 04:13
תיווך דניאל תיווך
אורח
26.12.19 08:36
דירת קרקע עם חצר 4 חדרים ברח יעקב. 10 להשכרה רביב 050-7307389
אורח
28.11.19 19:24
מחפשת דירת 2 חדרים להשכרה באזור המערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית
אורח
28.11.19 19:23
ערב טוב. מחפשת דירת 2 חדרים במערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית
אורח
29.11.19 16:43
אותה הודעה יהודית? רק שהפעם הוספת ערב טוב? הניחי לנו יהודית תודה


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
21.01.20 10:38
דירת 3 חדרים מתאימה לשותפים רח יעקב. משופצת כחדשה 0544987776 מיכל
אורח
04.01.20 07:59
להשכרה מחסן 100מטר ברחוב גורדון. ל. 0523803486.
אורח
26.12.19 08:41
דירה. מתאימה ל3 שותפים במרכז העיר לאחר שיפוץ כללי רביב. 0507307389
אורח
26.12.19 08:31
דירת ברח יעקב 3חדרי שינה. מטבח מרפסת. מקלחת שרותי אורחים לאחר שיפוץ כללי מדהימה רביב 050-507307389 הנחה מיוחדת לשוכרים לתקופה ארוכה
אורח
12.01.20 19:17
היי המספר שלך לא תקין יש ספרה מיותרת אשמח לקבל פרטים
אורח
11.12.19 13:08
להשכרה יחידת דיור בקרית עקרון.. יחידה מושקעת ומרוהטת. מתאימה לזוג. 2500 שח לחודש. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 17:33
אז תגורי את ביחידה המושקעת מה מושקעת ? פרקט איטלקי? גרניט פורצלן? מטבח כמו באח הגדול? גקוזי? ריהוט יבוא מאיטליה? העיקר לרשום מושקעת? שמרי לך את היחידה לעצמך
אורח
24.01.20 08:11
לצערינו , ישנן הרבה דירות מושקעות עכשיו אחרי הגשמים של החורף הנוכחי...
אורח
13.11.19 14:41
יחידה מרוהטת יפהפייה בקרית עקרון. היחידה מרוהטת וכוללת חדר מטבחון פינת ישבה מקלחת וכניסה נפרדת. שכד 2500 שח כולל הכל..מתאים לסטודנטים רווקים או זוג צעיר. 0533562732
אורח
13.11.19 14:42
תיקון.קידומת 052
אורח
15.11.19 16:42
מה זה הכל כולל הכל? זה נשמע לא טוב ביחוד שרשום מקלחת וכניסה נפרדת ותחשבו על זה...
אורח
10.01.20 00:55
נראה שמשעמם לך או שאתה זקוק לטיפול .טפל בעצמך דחוף...
אורח
23.10.19 15:47
להשכרה ברחובות 3 חדרים 80 מ"ר במרכז השקט - נורדאו (קרוב לרח' יעקב) קומה 3 (מתוך 4) ללא מעלית, + מחסן פרטי בקומת הכניסה, מזגן בכל החדרים, ארון בחדר השינה, שולחן אוכל, סורגים, משופצת.... כניסה מ- 1.1.2020 לא בשבת 0524840355
אורח
25.10.19 19:40
אפשרי 60 יום נסיון לראות אם זה מתאים לנו? נשמח לתשובה חיובית
אורח
17.10.19 19:41
להשכרה 3 חדרים+מזגנים וארונות מקום מרכזי ושקט לא בשבת 0546457524
אורח
29.10.19 18:05
ארונות עץ מלא? פורמייקה? סיבית? עץ אלון מבוקע? מזגנים תוצרת אלקטרה,תדיראן ,פמילי? סמסונג? מרכזי ושקט אבל איפה?
אורח
07.11.19 10:38
אתה רוצה להשכיר לא לקנות אז מה זה משנה איזה מזגנים?
אורח
24.01.20 08:14
ומה עם שאר חלקי הבית?


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
26.12.19 16:29
ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל שמורה 60000 ק"מ למכירה 0523307721 לא בשבת
אורח
26.12.19 14:54
למכירה ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל 60000 קילומטר 0523307721 לא בשבת
אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
25.07.19 00:48
כמה לחודש


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
20.01.20 20:31
דרוש/ה פקיד/ת ביטוח חיים למשרה מלאה ל שרד באזור. ניסיון חובה! 054-3020071
אורח
27.12.19 21:03
דרוש/ה עובד/ת לאחר שעות הלימודים בכל גיל להדרכות ילדים בתחום ההאבקות והגנה עצמית, לימודים והכשרה אצלינו, תנאים מעולים+הסעות, נא ליצרית קשר דרך האתר SUPER-BUS.CO.IL אבי/מיטל
אורח
28.11.19 17:08
להשכרה יחידת מגורים משופצת ומרוהטת בקרית עקרון. ליחידה כניסה נפרדת. המחיר 2500 שח כולל הכל. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 18:32
מה כולל הכל? הזמנה לקידוש ולחגים על בסיס קבוע מובטח לשוכרים? שרותי כביסה וגיהוץ כלולים? ניקיון גיהוץ והחלפת מצעים כלולים? למה הכוונה כולל הכל?
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
28.11.19 05:58
מה המספר ליצירת קשר?
אורח
28.11.19 17:05
לא אקטואלי
הצג תגובות נוספות
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010
אורח
23.10.19 20:54
שלום
אורח
13.10.19 02:02
מחפשת עבודה בניקיון חדרי מדרגות ברחובות יש ניסיון קודם 052-2720477
אורח
15.11.19 22:42
מחפשים פעם בשבועיים לנקיון בבנין משותף


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל