הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

ביום חמישי 27/2 ביבי מגיע שנית לרחובות לכנס תמיכה גדול של העדה האתיופית

סרטון אירוע דקירה לפני שבוע ברחובות

המוקד העירוני ברחובות מתחדש במערכת חדשה שתאפשר לתושבים לפתוח פנייה באמצעי המדיה השונים ווטסאפ, מייל, פייסבוק, באתר העירוני או באפליקציה ולקבל אוטומטית מענה תוך ציון מספר פנייה לצורכי מעקב

ויכוח בשכונת רחובות החדשה! החיה ששוטטה בשכונה כלב או תן?

נשלח בוואטסאפ האדום 0-586-586-106 (שמרו המספר לדיווחים מעניינים ומידיים)

אבי בר | | תגובות: 15


יום שני 20/1 בשעות הצהריים שוטטה חיה ברחוב מקס ואמפרו שיין בשכונת רחובות החדשה.

בין מצלמי החיה (מרחוק) פרץ ויכוח האם מדובר בכלב משוטט או בתן שחדר לשכונה

מה התשובה? שהציבור יחליט!
כלב, תן או שועל?

זה כלב

84%
זה תן

12%
זה שועל

5%

התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כלב
  הגב 20.01.20 15:29
 • אורח
  כלב חולה זה לא תן
  הגב 20.01.20 15:29
 • אורח
  כלב
  הגב 20.01.20 15:30
 • אורח
  כלב לגמרי
  הגב 20.01.20 15:31
 • אורח
  כלב!! לתן אין לבן על הגב.ומאיפה קבעת שהוא חולה?!! מהפחדים שלך?!!
  הגב 20.01.20 15:32
 • אורח
  כלב. אין תנים בצבעים האלו. אבל כן ראיתי תן ליד היוחננוף במרכז סנטרו בדרך יבנה לפני כשבועיים.
  הגב 20.01.20 15:33
 • אורח
  יש תנים ליד רחובות ההולנדית הם מסתובבים בשכונה ויוצאים בלילה משמורת הטבע, הם מאוד מפחדים מבני אדם ואף פעם לא נראו בשעות היום. לא נראה לי שיש סכנה סתם ויכוח מטופש
  הגב 20.01.20 15:36
 • אורח
  אין סכנה ? ברצינות ? תן הוא חית פרא שמתפרנסת מלטרוף. היא תטרוף כלבים קטנים, חתולים ואם יזדמן לה גם תינוק. אז אין סכנה ?
  20.01.20 16:22
 • אורח
  משעמם לכם
  הגב 20.01.20 15:39
 • אורח
  זה כלב. אין תן צבעוני
  הגב 20.01.20 15:45
 • אורח
  זה טמטום!! אין לאנשים על מה לריב???
  הגב 20.01.20 16:03
 • אורח
  אני לא מאמין שמישהו מפרסם באתר הזה , כתבות ברמת כתיבה של ילדה בכיתה ד'. עוד שופר מבית העירייה או למקורביה
  הגב 20.01.20 16:20
 • אורח
  כלב ברור ! יש לו סימני רצועה על הצוואר . הזנב שלו מטופח והוא נראה בריא לחלוטין .
  הגב 20.01.20 16:52
 • אורח
  יחמור
  הגב 21.01.20 01:20
 • אורח
  לא משנה עם זה כלב או אפילו חזיר כל חיה טובה יותר מהבנאדם .הבנאדם גרוע פי מיליונים מהחיה
  הגב 21.01.20 04:08
 • אורח

עמותת אור ירוק "בשנת 2019 נפצעו ברחובות 221 איש בתאונות הדרכים מתוכם 3 הרוגים ו20 פצועים קשה"

העיר בה נפצעו הכי הרבה אנשים בתאונות הדרכים היא ירושלים עם 1558 פצועים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט: אור ירוק


עמותת אור ירוק מפרסמת בימים אלו את נתונו תאונות הדרכים לשנת 2019 בישראל. הנתונים מראים כי במהלך השנה נהרגו בכבישי ישראל 355 בני אדם בתאונות דרכים, לעומת 318 שנהרגו בשנת 2018. מבין ההרוגים בשנת 2019: מהם 89 נהרגו כהולכי רגל, 66 רוכבי אופנוע וקטנוע, 18 רוכבי אופניים רגילים נהרגו בשנה זו, 15 רוכבי אופניים חשמליים ושלושה רוכבי קורקינט חשמלי נהרגו בשנת 2019.

העיר בה נפצעו הכי הרבה אנשים בתאונות הדרכים היא ירושלים עם 1558 פצועים

בבחינת היפגעות לפי גילאי האוכלוסיות הפגיעות: 29 ילדים בגילאי 0-14 נהרגו בשנת 2019 בתאונות דרכים, 79 בני נוער וצעירים בגילאי 15-24 ו-67 קשישים בני 65 ומעלה מצאו את מותם בשנה זו בתאונות דרכים.

ברחובות נפגעו 221 בני אדם בתאונות דרכים בשנת 2019, מתוכם 3 בני אדם נהרגו ו- 20 נפצעו באורח קשה.


ארז קיטה מנכ"ל עמותת אור ירוק:

"שנת 2019 היא שנת כישלון במאבק בתאונות הדרכים וזו תוצאה של הזנחה וצמצום הכסף שמועבר להצלת חיי אדם בכבישים. משרד התחבורה והבטיחות בדרכים נכשל בהגנה על האוכלוסיות שנמצאות בסיכון גבוה להיפגע בתאונות הדרכים כמו ילדים, קשישים, רוכבי אופנועים וקטנועים, צעירים ואזרחים מהחברה הערבית. במקום להתמקד בכל אוכלוסייה ובמאפיינים הייחודיים שלה, להכין תכנית פעולה לצמצום הנפגעים ולהוציא אותה אל הפועל, המדינה פשוט התעלמה מאותן אוכלוסיות והתוצאות הקשות בהתאם. הנתונים הקשים היו מדליקים נורה אדומה בכל מדינה מתוקנת, אבל למרות זאת בישראל לא נערך דיון אחד רציני עם כל הגופים האחראים על החיים של כולנו בכביש ולא נוספו תקציבים למאבק בקטל בדרכים אלא להיפך. כדי להחזיר את ישראל חזרה למסלול של ירידה בהרוגים מתאונות דרכים יש להוסיף עוד 200 ניידות משטרה ומאות שוטרים שיגבירו את הנוכחות וההרתעה בכבישים, יש להגדיל את הכסף שמיועד לטיפול בכבישים האדומים ובצמתים המסוכנים, לעודד שימוש במערכות בטיחות מצילות חיים על ידי הפחתה במס, להתמקד בצמצום הנפגעים וההרוגים הגבוה באותן אוכלוסיות הנמצאות בסיכון להיפגע בתאונות דרכים. הכישלון המתמשך מוכיח כי האסטרטגיה של הטלת האחריות רק על הנהגים פשוט לא עובדת ולכן חייבים להפסיק להאשים רק את הנהגים בתאונות ולקחת אחריות".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אושר תקציב החברה העירונית רחובות שיעמוד על למעלה מ 116 מיליון ש"ח; היעדים לשנת 2020: חיזוק הקשר עם התושבים, הרחבת אירועי קיץ בשכונות, חגיגות 130 שנה לרחובות ועוד

מנכ"ל החברה העירונית, איציק עובדיה: " אני מבקש להודות באופן אישי לכל אחד ואחת מעובדי החברה - מבכירי המנהלים ועד אחרון העובדים על התהליך שעברנו בשנה החולפת, ההשקעה בתפקיד , על המסירות והמקצועיות, הנחישות וההתמדה של כולם. אני בטוח ששנת 2020 תהיה שנה של בשורה בפעילות החברה, לאור התשתית שהנחנו בשנה שעברה"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


השבוע נערכה ישיבת דירקטוריון החברה העירונית הראשונה לשנת 2020, בראשותו של יו"ר הדירקטוריון, ראש העיר רחמים מלול. בישיבה זו הציג לדירקטורים מנכ"ל החברה העירונית, איציק עובדיה, את סיכום פעילות 2019 של החברה, ואת מטרותיה המרכזיות לשנת 2020 והתקציב לשנת 2020 בהתאם.

בשנה החולפת הוביל מנכ"ל החברה העירונית, איציק עובדיה תהליך אסטרטגי יחד עם מנהלי החברה ובמסגרתו נכתב חזון החברה שמבטא את מחויבות החברה העירונית ועובדיה לביצוע פעילויות התרבות, הספורט והפנאי עבור כלל התושבים והקהילות בעיר במצוינות לטובת איכות החיים בעיר. כמו כן , נבחרו 4 ערכים מרכזיים שמנחים את כל פעילות החברה: מקצועיות, שליחות , שירותיות, וחדשנות, נערך תהליך של מיקוד ואיפיון צרכי התושבים בתחומי פעילות החברה, ונקבעו מטרות לשנה הבאה לפעילותה- כל זאת על מנת לייעל את שירותי החברה לתושבים ולשפר אותם.

החברה העירונית עמדה ביעדי התקציב לשנת 2019, ומציגה כעת צפי גידול לשנת 2020 :

בשנת 2020 צפוי גידול בהיקף הפעילות של החברה, ובפרט בתחום האירועים עם חגיגות 130 שנים לרחובות, שהחברה מבצעת עבור עיריית רחובות, יוזמות ואירועים בתחום הספורט, אירועי הקיץ ברחבי השכונות צפויים להתרחב לאור ההצלחה אשתקד, וכן צפויה לגדול הפעילות בתחום הצהרונים – בחברה העירונית משקיעים בהון האנושי ובתכנים לתלמידים, וכן בתחום החינוך הלא פורמלי בכלל.

אחת מהמטרות העיקריות לשנת 2020 היא חיזוק הקשר בין החברה העירונית לבין התושבים והתושבות הנהנים משירותיה, בין היתר באמצעות אתר אינטרנט חדש.

מטרה נוספת היא העמקת שיתופי הפעולה האסטרטגיים ויצירת שיתופי פעולה חדשים – במסגרת העירייה, במסגרת העיר והן מחוצה לה- כל זאת לטובת העצמת מגוון הפעילויות- ולשירות התושבים.

תקציב החברה לשנת 2020 יעמוד על 116,699,092 ₪, אשר משקף עלייה של כ- 8% ביחס לשנת התקציב הקודמת, אז עמד על 108,307,234 ₪.

דירקטוריון החברה העירונית הודה למנכ"ל החברה על העבודה המקיפה שנערכה בשנה החולפת ועל תוצאותיה – ואף אישר את תוכנית העבודה ואת התקציב המוצע.ראש העיר, רחמים מלול:

"אנו מברכים על יישום המדיניות המבוצע על הצד הטוב ביותר על ידי החברה העירונית לתרבות נופש וספורט, על הגידול בהיקפי הפעילות ועל האופן בו מנוהלת החברה ע״י המנהלים והעובדים . אנו בטוחים כי בשנה הקרובה החברה תחדש ותעניק שירות מצוין לתושבים, לאור התהליכים שהוצגו בפנינו "


חבר המועצה עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות:

"אני מלווה מקרוב את החברה העירונית , אשר עושה עבודת קודש בהבאת התרבות לעיר בכל ההיבטים, למגוון אוכלוסיות. אני מברך את מנכ"ל החברה העירונית , איציק עובדיה, ואת כל עובדיה על ההשקעה הגדולה במשך כל ימות והשנה, ועל תוכנית מרשימה לשנה הבאה, שנת ה- 130 לעיר, שבה יש לחברה תפקיד משמעותי. אין לי ספק שנעשה זאת על הצד הטוב ביותר"

מנכ"ל עיריית רחובות, דורון מילברג:

"התקציב החדש של החברה מבטא התרחבות בעשייה, וכל זאת לרווחת תושבי העיר. אני שמח שיש התמדה בכל הפעילויות המסורתיות של החברה שגובשו בשנים האחרונות מאז הוקמה, ואף יורחבו השנה לפעילויות נוספות במסגרת חגיגות ה- 130 לעיר"מנכ"ל החברה העירונית, איציק עובדיה:

"אני מבקש להודות באופן אישי לכל אחד ואחת מעובדי החברה - מבכירי המנהלים ועד אחרון העובדים על התהליך שעברנו בשנה החולפת, ההשקעה בתפקיד , על המסירות והמקצועיות, הנחישות וההתמדה של כולם. אני בטוח ששנת 2020 תהיה שנה של בשורה בפעילות החברה, לאור התשתית שהנחנו בשנה שעברה"
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

חגיגות 130 שנה לרחובות יוצאות לדרך! ביום שלישי 10.3 יפתחו חגיגות יום ההולדת לעיר וחגיגות פורים עם כוכבי הרשת קווין רובין ואוראל צברי, מתחם נינג'ה, דמויות שטח, בגן המייסדים

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


ככה ייעשה לעיר: רחובות חוגגת יום הולדת 130 בפורים. עיריית רחובות והחברה העירונית ייפתחו את חגיגות ה-130 לעיר רחובות בהפקת מסיבת יום הולדת ענקית לעיר שתתקיים בחג פורים.

גן המייסדים יהפוך השנה למתחם חגיגת יום הולדת אחת גדולה ומתמשכת, הגן יעוצב ברוח מסיבות יום הולדת לאורך תקופות שונות, ובאי המסיבה יוכלו ליהנות משלל מופעים, מתחמי הפעלה ואטרקציות משעשעות שייהפכו את יום ההולדת של העיר לבלתי נשכחת.

על הבמה המרכזית יופיעו תושבי העיר הצעירים והמוכשרים, ממיטב להקות המחול והזמר עירוניות ושחקני בימת הנוער עם שירי המחזמר "הנסיכה של אנדרסן". בנוסף, יתקיים מופע פורימי של כח פיג'יי עם שלושת דמויות העל, כוכבי התוכנית האהובה. הילדים הגדולים יותר ובני הנוער ישמחו לגלות כי יתקיים גם מופע אורח מיוחד של קווין רובין, כוכב הרשת הגדול בישראל, מופע משוגע ייחודי בסוגו הכולל אתגרים קורעים מצחוק, להיטים, שלל דמיות צבעוניות ועוד יחד עם אוראל צברי, בן העיר רחובות שנחשב כתגלית השנה, קומיקאי מבטיח שכיכב, יחד עם קווין רובין, בפסטיגל חנוכה.

במקביל למופעים, יפעלו מתחמי סדנאות ופעילויות מהנות בהשראת ימי הולדת ובהם מתחם סדנאות יצירה בהן ייצרו קישוטי מסיבות, כובעי מסיבה וליצנים, הכנת רעשנים וקשקשנים, מתחם לגו מטריף "לגולדת" עם אלפי קוביות לגו מקוריות לבניה חופשית לכל הגילאים, מתחם נינג'ה ענק, מתחמים תחרותיים נושאי פרסים ובהם קליעה לסל, הפלת פחיות והשחלת חישוקים, פינות איפור מעוצבות, פינת צילום עצמי בשחור לבן עם אביזרים בסגנון רטרו, פינת רוקדים עם בייבי שארק, הפעלה מיוחדת לקטנטנים הכוללת את הריקוד המדבק של בייבי שארק ועוד.

קווין רובין - קרדיט מאיסה
כמו כן, את מתחם החגיגה ימלאו מתנפחים ייחודיים וססגוניים, להטוטנים שיבצעו תרגילים מהפנטים, תזמורות וליצנים שיסתובבו בין באי החגיגה ויעשו הרבה שמח, כיאה ליום הולדת וכיאה לחג פורים.

האירוע ייערך ביום שלישי 10.3 בגן המייסדים בין השעות 14:00-10:00

הכניסה חופשית


לדברי רחמים מלול, ראש העיר:

" אחרי חודשים של הכנות רבות לקראת חגיגות 130 שנה לעיר שלנו, אני נרגש להכריז על פתיחת חגיגות יום ההולדת לעירנו. חג פורים הוא החג המתאים ביותר בשנה לפתיחת חגיגות משמחות אלה, החג השמח ביותר. אני מזמין את כל התושבים להגיע וליהנות יחדיו במסיבת יום הולדת ענקית".


חבר המועצה עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות:

"אירוע פורים הגדול מיועד להורים ולילדים כאחד, עמלנו על תוכנית שתתאים למנעד רחב של גילאים, בואו לשמוח איתנו! "


לדברי איציק עובדיה, מנכ"ל החברה העירונית רחובות:

"משנכנס אדר מרבים בשמחה. אירוע פורים מהווה את יריית הפתיחה לחגיגות 130 שנה לרחובות. במסגרת האירוע תושבי העיר יוכלו לשמוח עם כל המשפחה במגוון פעילויות ססגוניות חווייתיות".

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  באיזה שעה כך ההופעות? למה לא מפרסמים לוח זמנים
  הגב 23.02.20 20:08
 • אורח

מבזק וואטסאפ אדום ברחובות! תאונה בין אופנוע לרכב, פצוע קל

דיווחי וואטסאפ אדום 0-586-586-106 (שמרו המספר בזיכרון לדיווחים מידיים ומעניינים)

מערכת האתר | | תגובות: 0


יום ראשון 23/2 בסביבות השעה 19:00 תאונת דרכים בין אופנוע כבד ורכב פרטי ברחוב הרצל פינת חנקין . כונני איחוד הצלה וחובשי מד"א העניקו טיפול ראשוני לפצוע קל .
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

9 אירועי פורים בשכונות רחובות! החל מיום שלישי 25.2 ועד חג פורים יחלו 9 אירועי החג ברחבי רחובות עם מתנפחים, פינות יצירה, מתקני לונה פארק, הופעות של כוכבי הילדים ועוד; תוכנית האירועים המלאה בכתבה...

הכניסה בתשלום סימלי של 10 שקלים בלבד. ילדים עד גיל שנה – כניסה ללא עלות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
תמונות ארכיון מאירועי פורים


פורים בשכונות: תשעה אירועי פורים בשבועיים הקרובים ברחבי העיר. בעקבות ההצלחה באירועי טו' בשבט ברחבי העיר: אגף השכונות בעיריית רחובות ורשת חוויות רחובות חברו להפקת תשעה אירועי פורים, שיתקיימו במרכזים הקהילתיים ובמוקדים ברחבי השכונות בעיר. במסגרת האירועים יתקיימו הפנינג, לונה פארק, מופעים, סירת פיראטים, רכבת חשמלית, קארטינג, מתקנים מתנפחים, פינות יצירה, בועות סבון, עמדות איפור, מתחם ג'ימבורי, מתחם לגיל הרך, הר טיפוס, משחקי רצפה ועוד. בין היתר, יתקיימו מופעים של כוכבי הילדים האהובים אתי ספגטי, קוקו וג'אמבו ואלונית.האירועים יתקיימו במשך כשבועיים והם יפתחו ב- 25.2 במרכז תקוותנו, ויינעלו ב- 9.3 במרכז חוויות קריית משה ובפארק רחובות החדשה.

האירועים יערכו בשעות אחר הצהריים במוקדים הבאים (למעט אירוע פורים בקריית משה):

תאריךמיקום ושעה
יום שלישי 25.2.20מתנ"ס תקוותינו, בין השעות 19:00-19:30
יום רביעי 26.2.20חוויות תנופה, בין השעות 16:00-19:30
יום שלישי 3.3.20כפר גבירול, פארק אביסרור בין השעות 16:00-19:30
יום רביעי 4.3.20חווית רחובות החדשה, בין השעות 16:00-19:30
יום רביעי 4.3.20בית הספר שז"ר בין השעות 16:00-19:30
יום חמישי 5.3.20מרכז חוויות שוויץ המדע , בין השעות 16:00-19:30
יום חמישי 5.3.20

פארק רחובות ההולנדית בין השעות 16:00-19:30

יום ראשון 8.3.20

גן הבנים אושיות, בין השעות 16:00-19:30

יום שני 9.3.20

מרכז חוויות קריית משה ופארק חזון איש ברחובות הצעירה בין השעות 10:00-15:00
הכניסה בתשלום סימלי של 10 שקלים בלבד. ילדים עד גיל שנה – כניסה ללא עלות.חבר המועצה מחזיק תיק השכונות, שאול צגהון:

"אנו שמחים לפעול יחד למען תושבי השכונות ולאפשר לכל משפחה לקחת חלק בחגיגות, קרוב לבית ותוך התאמת הפעילויות לכלל האוכלוסיות. ההצלחה באירועי טו' בשבט בשכונות העלתה את הצורך להנגיש את האירועים הכי קרוב לבית שאפשר. אני מודה למנהל אגף השכונות, רמי מדהלה שמוביל את שיתופי הפעולה ולאופיר עותמי, שמנהל את האירועים מטעם האגף".


יו"ר רשת חוויות, חבר המועצה אמיתי כהן:

"אני מודה לאגף השכונות על שיתוף הפעולה לטובת תושבי העיר, שמאפשר לנו להרחיב את הפעילויות ולהגיע למוקדי השכונות, ולהעניק מענה למשפחות לילדים בכל הגילאים מכלל האוכלוסיות. תודתי לראש העיר, רחמים מלול על התמיכה ולגולן ביטון, סמנכ"ל רשת חוויות, שמנהל מטעמנו את כל ההפקה המורכבת. אנחנו מזמינים את הציבור לבוא וליהנות מאווירת החג ופעילויות מותאמות לכל המשפחה".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון אירוע דקירה לפני שבוע ברחובות

הנדקר תושב רחובות בן 29

אבי בר | | תגובות: 2סרטון הדקירהמשטרת ישראל הגישה כתב אישום נגד תושב ראשל"צ בן 27 בחשד שדקר גבר בן 29, ברחוב דרך הים ברחובות לפני כשבוע.


תחילתה של החקירה בתאריך 15/2/20 בדיווח שהתקבל במשטרה על גבר שנדקר ברחוב דרך הים ברחובות ונפצע באורח קל.


כוח משטרה שהגיע למקום איתר את החשוד במעשה ולקח אותו לחקירה בתחנת המשטרה בעיר.


על פי כתב האישום, הגיע הנאשם לבית העסק בו עובד הקורבן עם שתי אחרות לאחר שרכשו בקבוקי בירה. הנאשם הציע לארח אותם ולשתות יחד אלכוהול. לאחר שסיימו לשתות יחדיו, קם הנאשם והחל להשליך בקבוקי בירה ריקים על הרצפה ולנפץ אותם.


הנאשם נכנס לרכבו והמתלונן ניגש אליו וביקש ממנו לנקות את שברי הזכוכית, הנאשם בתגובה אמר למתלונן "אם אתה גבר תבוא לצד האחורי של תחנת הדלק" ונסע מהמקום.


המתלונן הגיע לצד האחורי של תחנת הדלק שם הבחין ברכב של הנאשם.


הנאשם יצא מהרכב, ניגש אל המתלונן כשהוא מחזיק חפץ חד בידו ודקר אותו בזרועו השמאלית גרם לפציעתו, ונמלט מהמקום.


מעצרו של הנאשם הוארך בבית משפט השלום בראשל"צ, עם סיום החקירה הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עוד ילד מושפע...גברים בסכנים אבל בידיים הם כמו זונות בורחים..
  הגב 23.02.20 15:40
 • אורח
  הדור של היום רוצה הכל עכשיו ובלי מאמץ
  23.02.20 18:50
 • אורח

בשורה לבעלי הכלבים ברחובות! בימים אלו תחל הקמת גינת כלבים חדשה ברחוב פלדי; בהמשך השנה יוקמו גינות נוספות ברח' המנוף ובשכונת אושיות

שטח הגינה החדשה צפוי להיות כ- 260 מ"ר, ויהיו בה מתקן משחקים לכלבים וריהוט מתאים - ספסלים, ברזיה ותאורה. העבודות יחלו השבוע.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8
גינת כלבים ברחובות


עיריית רחובות, באמצעות אגף גנים ועיצוב הסביבה, מכשירה בימים אלה שטח מתאים לגינה חדשה המיועדת להולכים על ארבע בגן אזורי ויצמן (ברח' פלדי ).

שטח הגינה החדשה צפוי להיות כ- 260 מ"ר, ויהיו בה מתקן משחקים לכלבים וריהוט מתאים - ספסלים, ברזיה ותאורה. העבודות יחלו השבוע.

ברחובות יש כ- 8000 כלבים רשומים במאגר הווטרינר העירוני, והיקף הכלבים בעיר הולך וגדל. על מנת לסייע לבעלי הכלבים בתחום זה ולרווחת ההולכים על ארבע , הוחלט כי כחלק מהעשייה של אגף גנים ועיצוב הסביבה, נושא גינות הכלבים יעבור תהליך רה ארגון . התהליך כולל בחינה מעמיקה של הגינות הקיימות והצרכים להקמת גינות חדשות ברחבי העיר, לרבות איתור שטחים לגינות כלבים נוספות, כל זאת במטרה להגיע לפריסה רחבה שתרשת את כל העיר בגינות כלבים . בסיומו של התהליך, עיריית רחובות תפרסם מפה של כל גינות הכלבים בעיר, כך שכל תושב המחזיק כלב יוכל לבדוק היכן הגינה הקרובה אל ביתו. במסגרת זו ועל פי התכנון לשנת 2020 , העירייה תקים עוד 2 גינות כלבים נוספות בעיר : ברח' המנוף ובשכונת אושיות.


סגן ראש העיר, עו"ד יניב מרקוביץ', מחזיק תיק חזות העיר:

"עיריית רחובות אוהבת את ההולכים על ארבע, ומבקשת לעודד את אימוץ הכלבים בעיר . אנו מטפחים את מצאי גינות הכלבים הקיים ומגדילים אותו לטובת התושבים, וכן במטרה לצמצם תופעת גללי הכלבים ברחובות. אנחנו מזמינים את כל בעלי הכלבים, ליהנות מהגינות- ומצד שני להתחשב ולזכור שיש שכנים מסביב בכל הנוגע לשמירה על השקט , הניקיון והסדר "

התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אוי הצביעות... סגרו גינה ופותחים אחרי צו בית משפט ליד גינה אחרת במקום את הגינה עליה הורה בית המשפט לפתוח לאלתר. שחיתות וצביעות
  הגב 23.02.20 14:01
 • אורח
  יניב מרקוביץ מבטיח ומקיים.אתה נכס לעיר רחובות
  הגב 23.02.20 14:01
 • אורח
  ומי יתחזק? גני השעשועים היום נקראים שפצ והדיירים משלמים.
  הגב 23.02.20 14:06
 • אורח
  גם באזור קרית משה צריך שיעשו לבעלי הכלבים גינה משלהם ולא ללכת אם הילדים שידרכו על הצואה של הכלבים
  הגב 23.02.20 14:06
 • אורח
  ברחוב המנוף מצוקת חנייה קשה ברוב שעות היום, וזה לפני שבונים שם עוד רבי קומות לסטודנטים. מתחם קטן וחסר חנייה!
  הגב 23.02.20 14:15
 • אורח
  מה לגבי גינה בשעריים?!?!!?
  הגב 23.02.20 15:11
 • אורח
  ברחוב המנוף אין חניות.רק רוצים לתת יותר דוחות
  הגב 23.02.20 17:32
 • אורח
  בני האדם צריכים להיות בגינות האלו הרי הבנאדם גרוע מחזיר הבר כלב זה זהב ליד הבנאדם גם חזיר הבר לא יפגע סתם בחיה אחרת רק אם הוא חייב לצוד עקב הרעב הבנאדם זה סיפור אחר לגמריי יתקע סכין בגב של אדם שיום קודם עזר לו שכל אחד ישים יד על הלב ויזכר ממי הוא נפגע ולמה וכמה פעמים במהלך החיים קיבל סכין בגב ולעיתים בלב עם כל הצער נבלת חתול הרחוב טובה מהאדם
  הגב 23.02.20 18:38
 • אורח

מהיום יותר קל ונגיש לפנות לעירייה! המוקד העירוני ברחובות מתחדש במערכת חדשה שתאפשר לתושבים לפתוח פנייה באמצעי המדיה השונים ווטסאפ, מייל, פייסבוק, באתר העירוני או באפליקציה ולקבל אוטומטית מענה תוך ציון מספר פנייה לצורכי מעקב

בשנת 2018 טיפל המוקד העירוני ב- 185,968 פניות תושבים; בשנת 2019 טיפל המוקד ב-208,613 פניות. כל הפניות שיתקבלו בעירייה יועברו לטיפול המחלקות, וכל פנייה תטופל על פי זמני תקן שנקבעו מראש, בהם ניתן לצפות באתר העירוני. כל זאת במטרה להעניק שירות נגיש ושקוף.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7
אלי גאן אליצור זרחי רחמים מלול אבי קינד דורון מילברג


עיריית רחובות הטמיעה מערכת חדשנית לניהול השירות, אשר תאפשר למוקד העירוני להעניק לתושבי העיר חוויית שרות מהיר, יעיל ונגיש יותר.

מדובר במערכת חכמה בעלת יכולות ביצוע מתקדמות שלא היו קודם, אשר מייעלות ומקצרות את משך תגובת העירייה לכל פניה, ומאפשרות מעקב אחר היקפים וביצוע.

בשנת 2018 טיפל המוקד העירוני ב- 185,968 פניות תושבים; בשנת 2019 טיפל המוקד ב-208,613 פניות; עליה של כ-7% בהיקף הפניות.

לאור כמות הפניות הגדלה והולכת, בשנה האחרונה הוביל אגף הביטחון, תקשוב ומוקד עירוני תהליך להטמעת מערכת חדשה במוקד לצורך שיפור השירות לתושבים .

לאחר שנמצאה מערכת CRM מתאימה, היא עברה תהליך ארוך בן חודשים של התאמה אישית לפעילות העירייה באמצעות מנהלי המוקד ועובדיו ובאמצעות מחלקת התקשוב של העירייה. בסיום שלב האיפיון וההכנה, החל פיילוט בהטמעתה לשימוש במוקד במהלך הרבעון האחרון של שנת 2019. בימים אלה הסתיים הפיילוט והוכתר בהצלחה, עם תוצאות של 80% שביעות רצון שהביעו תושבים מאופן הטיפול בפנייתם.

המערכת מקלה על אופן הפניה למוקד ומאפשרת לתושבים לפתוח פניות בכל ערוץ מדיה אפשרי – באמצעות הווטסאפ, המייל, בפייסבוק, באתר העירוני או באפליקציה ולקבל אוטומטית מענה, תוך ציון מספר פנייה לצורכי מעקב. כמו כן, היא מבצעת תהליכי מיון והקצאה של הפניות לגורמים המטפלים, ניהול מסמכים, ניהול ידע וממשקים המאפשרים הפקת לקחים רוחבית.

המערכת החדשה מסנכרנת בין כלל האגפים והמחלקות, מבצעת התפלגות נתונים של אלפי הקריאות, מסדרת את כל הנתונים הנקלטים מפניות תושבים באופן נוח לשימוש ומאפשרת להנהלת העיר לצפות בכל רגע נתון בכמה פניות התקבלו, אילו פניות נמצאות בשלב טיפול ומה מצב הטיפול בכל תלונה או קריאה.

המערכת מאפשרת מימשק עבודה עם מערכות נוספות כגון מערכת מצוקה במוסדות חינוך, ומערכות עבודה שונות לניהול בשעת חירום וכן מערכת סקרים אוטומטית לשיפור השרות,

מערכת טפסים מקוונים וממשק לאפליקצייה עירונית .

בנוסף, במסגרת השירות החדשני, יקבל כל תושב שפנה לעירייה מסרון, בו יוצג המידע על הטיפול בפנייה וקישור לאזור אישי באתר העירייה – שבו יוכל לצפות בכל הפניות שביצע ובסטטוס הטיפול בהן.

חשוב לציין שבגמר הטיפול המערכת משגרת באופן אוטומטי הודעה לתושב/ת עם אפשרות לביצוע סקר שביעות רצון. התושבים יכולים לפתוח את הלינק ולענות ל-3 שאלות קצרות, לצורך בקרה ושיפור השרות.

התוכנה החדשה מאפשרת בקרה אוטומטית על פניות תושבים לצורך טיפול בתקלות/בקשות תושבים.

במקביל- המוקד העירוני התחדש גם במערכת טלפוניה מתקדמת CALL CENTER , אשר מאפשרת לקצר את זמני ההמתנה תוך אפשרות השארת הודעות למוקד והמוקד חוזר לתושבים בזמן קצר .

מדובר כאמור בהתייעלות עירונית לשיפור השירות הניתן לתושבות ולתושבי העיר כחלק ממדיניות עירונית– במטרה לשפר את השירות המוענק לתושבים ולייעל את עבודת העירייה, על אגפיה ומחלקותיה השונים, באופן שישרת את הציבור על הצד הטוב ביותר.

כל הפניות שיתקבלו בעירייה יועברו לטיפול המחלקות, וכל פנייה תטופל על פי זמני תקן שנקבעו מראש, בהם ניתן לצפות באתר העירוני. כל זאת במטרה להעניק שירות נגיש ושקוף.


ראש העיר, רחמים מלול:

" הטמעת המערכת המתקדמת במוקד היא פריצת דרך של ממש בשירות העירוני , ומהווה מודל של ממש ברמה ארצית. עיריית רחובות עם הפנים לתושבים, ופועלת כל העת לשפר השירותים השונים הניתנים לכלל תושבי העיר תוך שקיפות מלאה. המערכת מאפשרת שירות נגיש, מהיר ומדיד יותר . אנו מזמינים את התושבים להשתתף בסקר שביעות הרצון הנשלח להם במסגרת הטיפול בכל פניה- על מנת שנוכל לשפר עוד את השירות. תודה רבה למנהל המוקד, אלי ג'אן ולכל עובדי אגף הביטחון, תיקשוב ומוקד עירוני על היוזמה והפיתוח".


חבר המועצה אבי קינד, מחזיק תיק השירות לתושבים:

"אני שמח להוביל חדשנות בשירות למען תושבי העיר. האפשרות של התושבים לתקשר עם העירייה בכל הרשתות החברתיות ולהתעדכן באמצעות אזור אישי באתר בסטטוס הטיפול בפניותיהם, תוביל לשיפור השירות והיעילות של המוקד העירוני הפועל 24 שעות ביממה".


מנכ"ל העירייה , דורון מילברג :

"זוהי דוגמא נוספת לפתרונות טכנולוגיים חדשניים שהעירייה מיישמת במסגרת אתגרי המציאות שעימם אנו מתמודדים. העיר רחובות מובילה בחדשנות, ואני מודה לעובדי ומנהלי אגף התיקשוב והמוקד העירוני בעירייה, אשר נטלו חלק בתהליך בניית המערכת והטמעתה"

מנהל אגף הביטחון, תקשוב ומוקד עירוני, אליצור זרחי:

"פיתוח של מערכת מורכבת אשר נותנת מענה לכלל צרכי הציבור, ושלוב של חשיבה בתפעול מערכת שתהיה ידידותית למשתמש, תבצע חיתוכים ותזכורת, ותייעל את זמני העבודה ויכולות הדיווח – הוא הפיתוח ששאפנו להגיע אליו, ובמבחן התוצאה – זו המערכת שנבנתה בכוחות משותפים של מנהל המוקד, סגנו ואנשי המיחשוב המוכשרים של האגף. המעוף אשר ראש העיר מר רחמים מלול המנכ"ל מר דורון מילברג ומחזיק תיק שרות לתושבים, חבר המועצה אבי קינד דוחפים אליו תוך מתן חופש פעולה -מביאים את התוצאות הנפלאות."

התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה עם נוכחות בטויטר? הרבה יותר טוב מפייסבוק, ויש לא מעט ראשי עיר, ועיריות שנמצאים דם ואפשר לתקשר ישירות
  הגב 23.02.20 12:41
 • אורח
  לא הבנתי מה חדש???? סתם כתבת יח''צ של מלול וחבר מרעיו..... יש כבר ווצאפ לעיריה מלא זמן. מה קרה היום
  הגב 23.02.20 13:12
 • אורח
  אבי קינד הלא מועיל ולא מזיק רק יניב מרקוביץ עושה !
  הגב 23.02.20 13:29
 • אורח
  חחחחחחחחחחחחחחחח יניב רק מפרסם.... עושה פחות.....
  23.02.20 13:56
 • אורח
  מדוע באים לפני 5 בבוקר להוציא פחים ואז הכלבים נובחים ומעירים את כל הסביבה ברחוב עין התכלת ו6 עוברים לרוקן את הפחים , נראה לכם סביר כל יום א׳ ג׳ ה׳
  הגב 23.02.20 14:11
 • אורח
  יפה מאד,מה עם קידום משמעותי של טיפול בפינוי הזבלים וצואת הכלבים ? חוזר ומציע,צריך להחליף את האחראים לנושא הנקיון באנשי מקצוע מיומנים.
  הגב 23.02.20 14:34
 • אורח
  אף אחד במילא לא קורא את התגובות כאן..
  הגב 23.02.20 18:08
 • אורח

פעמיים ביבי ברחובות! אתמול מוצאי שבת הגיעו כ – 1500 לכנס של ביבי ברחובות וביום חמישי 27/2 ביבי מגיע שנית לרחובות לכנס תמיכה גדול של העדה האתיופית

מטעמי ביטחון הורשו להיכנס לאולם רק כ – 900 איש ומאות נאלצו לחזור לבתיהם. את הכנס הינחה חבר המועצה אביב איטח.

אבי בר | | תגובות: 11
אתמול מוצאי שבת 22/2 הגיע ראש הממשלה בנימין נתניהו לרחובות לכנס בחירות. לאירוע הגיעו מעל 1500 תומכים, אך מטעמי ביטחון הורשו להיכנס לאולם רק כ – 900 איש ומאות נאלצו לחזור לבתיהם. את הכנס הינחה חבר המועצה אביב איטח.

ביום חמישי הקרוב 27/2 צפוי ראש הממשלה להגיע שנית לרחובות לכנס תמיכה של העדה האתיופית בליכוד ובראש הממשלה אותו מוביל גדי יברקן.

כנס התמיכה ייערך ביום חמישי 27/2 בשעה 16:30באולמי רימונים ברחוב שרה ושמואל גוטהילף 1, רציף רכבת רחובות

ולאירוע צפויים להגיע בהסעות גם מהערים חדרה, פ"ת, ראשון לציון, אשקלון, קרית מלאכי, רמלה/לוד
סרטוניםהתפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חחח לפני הבחירות כולם באים
  הגב 23.02.20 11:46
 • אורח
  הבטחות כחול לא שוות כלום, נזכר להגיע לפני הבחירות , יום אחרי זה שוכח ...אל תאמינו לו.
  הגב 23.02.20 12:05
 • אורח
  רחובות עיר המדע והחכמה, תומכת במושחת השקרן, בדיחה טובה
  הגב 23.02.20 12:30
 • אורח
  ביבי בא לכנס לעבוד על אתיופים בעיניים ולהבטיח להם שקרים.
  הגב 23.02.20 12:35
 • אורח
  כמה שמאלנים במכה☝️...רק ליכוד ימנע ממשלת שמאל ערבים .עם ישראל חיי
  הגב 23.02.20 12:57
 • אורח
  עיר אתיופים רחובות ביבי עובד על אתיאופים
  23.02.20 13:03
 • אורח
  אחלה ביבי
  הגב 23.02.20 13:13
 • אורח
  תראו תמונות כמה שהאולם היה ריק! אנשים לא הגיעו לשמוע את ביבי...הזמן שלו עבר הגיע הזמן להתקדם!
  הגב 23.02.20 14:41
 • אורח
  רק עמיר פרץ ומפלגת העבודה יצילו את המדינה
  הגב 23.02.20 16:42
 • אורח
  רק ביבי ולא גנץ חלש כלל כחול לבן עם רוצים שהיה לנו מדינה חזקה יש לשפר קצת את הבריאות וקשישים ולשנות את הרצון לעבוד עם תרומה יותר בשכר בכל הענפים שהשכר נמוך וזה רק ביבי יכול לדוגמא שכר הבסיס 5300 צריך לפחות להגיעה 7000 ש"ח בהצלחה ביבי חזק ביום הבחירות ושוב בהצלחה
  הגב 23.02.20 16:50
 • אורח
  Fuck bibi
  הגב 23.02.20 16:53
 • אורח

ביום חמישי 27.2 הסופרת הצעירה של רחובות, סיוון גולדשטיין מזמינה את ילדי רחובות לשעת סיפור ופעילות של ספרה העשירי בספרייה המרכזית

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
צילום: אורלי ורשבסקי


הסופרת הצעירה של רחובות- סיוון גולדשטיין לא מפסיקה לעבוד לרגע, ובימים אלו סיימה את כתיבת ספר הילדים ה10! שלה : אדם ראש הממשלה. כזכור סיוון החלה לכתוב סדרת ספרים לילדים כשאת כולם כתבה ואיירה בעצמה. נושא הספרים הוא מה הילדים רוצים להיות כשיהיו גדולים.

לרגל השקת הספר היא תערוך שעת סיפור ופעילות ביום חמישי הקרוב 27.2.20 בשעה 17:30 בספרייה המרכזית של רשת חוויות

הכניסה חופשית.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בטח שנבוא
  הגב 23.02.20 11:33
 • אורח
  סיוון היא כזאת חמודה
  הגב 23.02.20 15:03
 • אורח
  מה הכתובת של סיפריה ?
  הגב 23.02.20 17:40
 • אורח

מכתבים למערכת! שמעון כהן אביו של רס"ן שלומי כהן ז"ל על התופעה המבישה של זוגות המקיימים יחסי מין בצמידות לבית העלמין הצבאי ברחובות

מכתבים למערכת יש לשלוח לוואטסאפ 0-586-586-106 לציין עבור מכתבים למערכת

אבי בר | | תגובות: 52אני אב שכול שמי שמעון כהן בני הוא רס"ן שלומי כהן ז"ל

רעייתי ואני מגיעים לבית העלמין הצבאי ברחובות מידי יום.

בשעות הערב והלילה. ובמגרש החניה .חונות מכוניות של גברים ונשים אשר הפכו את המקום למפגשי מין. ואולם השבוע נשבר שיא החוצפה וזילות המקום.
ביום רביעי בלילה הגענו על מנת מנת לקשט את קברו של הבן. מאחר ויום למחרת היה יום הולדתו.
כאשר הגענו ראינו רכב חונה צמוד לשער הכניסה במרחק של מטר לכל היותר, בהתחלה חשבנו אולי משפחה שכולה הביאה עציץ כבד ונאלצה לחנות קרוב.

אבל כאשר חלפנו על פני הרכב ראינו שמדובר בזוג שמקיים יחסי מין.

אנחנו פשוט קיבלנו שוק. ולפני שהתעשתנו היה להם השכל להסתלק מהמקום. לא, כמובן הם לא עזבו את המקום הם פשוט התמקמו במקום מרוחק וכנראה המשיכו בעיסוקם.
עד היום אנחנו נמצאים תחת השפעת האירוע המביש הזה. אני לא חושב שזו הרמה המוסרית הכי נמוכה.

והאמת שאני ממש מרחם על הזוג המסכן הזה ,שבית העלמין עבורם הוא המקום הרומנטי שידם או המוסר שלהם משיג.
התפרסמו 52 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זכותו של כול גבר ואישה לעשות סקס איפה שיירצו
  הגב 22.02.20 19:10
 • אורח
  צודק. אותך עשו במזבלה ורוב הסיכויים שגם מוצא המשפחתי שלך מההם שסוגדים לקונצרט של וגנר
  22.02.20 19:54
 • אורח
  זילות המת!!!
  22.02.20 20:04
 • אורח
  בדיוק כמו לעשות על האש וחפלות ליד אתרי זיכרון, בושה וכלימה.
  22.02.20 20:06
 • אורח
  שיעשו את זה על המצבה שלך אמן
  22.02.20 20:32
 • אורח
  🙄
  22.02.20 21:10
 • אורח
  מזעזע
  הגב 22.02.20 19:12
 • אורח
  ה' ירחם
  הגב 22.02.20 19:14
 • אורח
  מצמרר ומזעזע
  הגב 22.02.20 19:15
 • אורח
  בושה עירית רחובות יכולה לשלוח בערב סיירים לשם למגר את התופעה מהאיזור
  הגב 22.02.20 19:18
 • אורח
  להתקין תאורה בכל האיזור
  הגב 22.02.20 19:20
 • אורח
  פשוט תתבייש לך למי שכתב שאפשר לקיים יחסים איפה שרוצים .ככה גם תחנך את ילדיך?
  הגב 22.02.20 19:25
 • אורח
  אתה כ"כ צודק. בא לזעוק ולהתפלץ מאנשים עם אפס רגש ומינוס מוסר !! מעניין באיזו בית הם גדלו ?
  23.02.20 02:13
 • אורח
  גועל נפש ליד בית עלמין
  הגב 22.02.20 19:28
 • אורח
  לא מכבד...
  הגב 22.02.20 19:30
 • אורח
  זכותם. חיפשו מקום מרוחק ופרטיות. למי הם מפריעים?
  הגב 22.02.20 19:33
 • אורח
  תתבייש בתגובה שלך.
  23.02.20 02:15
 • אורח
  נכון מאוד בסך הכל חיפשו פרטיות.
  23.02.20 07:39
 • אורח
  הם עלולים להעיר את המתים
  הגב 22.02.20 19:43
 • אורח
  לזוג מעורב, ערבי ויהודיה לפעמים אין ברירה ומקיימים יחסים במכונית. יש הרבה חברים טובים מרמלה שמגיעים להנות עם נשות רחובות הנשואות והרווקות. המקום הכי רגוע ושקט מבחינתם, זה בית העלמין. מוחמד.
  הגב 22.02.20 20:00
 • אורח
  לא מבין מה הבעיה יש לי חבר ערבי , וזיינתי את אמא שלו בבית קברות של מוסלמים
  22.02.20 22:38
 • אורח
  הזוי ומביש, משפחה יקרה הפתעתם אותם, הם חשבו כניראה שהגיעו למנוחה ונחלה,(לא לרחוב הכוונה), אין גבול לחוצפה של אנשים.
  הגב 22.02.20 20:04
 • אורח
  באמת שלא חסרים מקומות בלי להתיפיף בבתי עלמין לעשות זאת זו בושה וחרפה ממדרגה ראשונה פשוט לבוא עם פרוזקטור חזק וצופר אוויר וגם ג'ל מתאילנד לא יחזיר לגבר את אונו באותו ערב
  הגב 22.02.20 20:04
 • אורח
  למה דוקא שם. איזה מגעילים.
  הגב 22.02.20 20:46
 • אורח
  מקום שקט וחשוך - אף אחד לא רואה
  23.02.20 08:30
 • אורח
  כל משאית או אוטובוס שלא חונים שם כחוק מקבלים מיד דוח אז מה הבעיה לטפל בבושה הזאת?
  הגב 22.02.20 20:52
 • אורח
  מייד פרוז'קטורים ופקחים!!!
  הגב 22.02.20 21:21
 • אורח
  באחריות עירית רחובות יש לה סיירת מפוארת גובים דמי שמירה , מלול תצא מהלול ותתחיל לפעול איפה מתן דיל, איפה מרקוביץ ,איפה החבר בלום....אוצר בלום של עושי כלום!
  הגב 22.02.20 21:23
 • אורח
  מצלמות ותאורה והבעיה נפתרת ברגע
  הגב 22.02.20 21:33
 • אורח
  מזעזע
  הגב 22.02.20 21:45
 • אורח
  משמרת הצניעות זה הפתרון ואני בטוח שחוץ ממשאיות חונות שום רכב לא יכנס לשם אלא לבקר במצבה של יקריו
  הגב 22.02.20 22:07
 • אורח
  שלומי כהן קצין בגדוד נחשון נפל בקלקיליה ב - 2002. יהי זכרו מבורך.
  הגב 22.02.20 22:17
 • אורח
  בושה
  הגב 22.02.20 22:32
 • אורח
  הוא היה כמו אבא לחיילים שלו. מה כל התגובות המגעילות. אין לכם מהשהו חיובי תשתקו. יהי זיכרו ברוך
  הגב 22.02.20 23:00
 • אורח
  איפה השיטור הקהילתי? זה פשוט מזעזע וכואב לאיזה רמה הם הגיעו פשוט עוול גם להורים השקולים וגם ליד בית העלמין איזה מקום הכי הזוי פשוט מפחיד השם ירחם על עמו ישראל
  הגב 22.02.20 23:01
 • אורח
  מה ציפתם מאנשים שעושים את זה ברכבים הרי רובם אנשים ונשים נשואות שמחפשים רק זיון איזה מוסריות אפשר לבקש מרמה כה נמוכה צריך לסלק אותם בדרך של צילום תוך כדי מעשה והפצה
  הגב 22.02.20 23:09
 • אורח
  מוחמד יש לי חברה ערביה ורק שם לא יתפסו אותנו
  הגב 22.02.20 23:10
 • אורח
  אפוא הכבוד והרגישות.. איבדנו אותם.
  הגב 22.02.20 23:25
 • אורח
  לצערינו זוגות בעיר שלא מוצאים מקום מבודד נאלצים להגיע לשם, המשטרה והפיקוח העירוני לא מטפלים כמו שצריך אולי עכשיו יתחילו להתעורר שם. נ.ב. - מי שמתבולל עם גויים הקדוש ברוך הוא רואה הכל.
  הגב 22.02.20 23:54
 • אורח
  תושבי רחובות תפסיקו להתיפייף ! לא לעשות על האש ליד בית העלמין אבל בל''ג בעומר כולכם יודעים יפה מאוד להגיע ולעשות מדורות ועוד לפגוע באוזון ובסביבה ולכן אורח1 צודק- זכותם של כל גבר ואישה לעשות סקס היכן שירצו, הריי זה לא היה בתוך בית העלמין אז מספיק עם הסיפורים.
  הגב 23.02.20 00:09
 • אורח
  זה לא היית אתה במקרה במכונית ? עם כזאת תובנה לא אתפלא.
  23.02.20 11:22
 • אורח
  מי הטיפש ששוכב עם אישה ממוצא מוסלמי. שמרו על הכבוד של היהודים. מעבר לזה , בית עלמין זה מקום קדוש ליהודים וטמא עבור המוסלמים, אז מוחמד או מוחי תסתפק בפטמות שלך בגלגוליה או ג'נין, פעם הבאה יתפס לך הקטן בסוויץ.
  הגב 23.02.20 00:52
 • אורח
  דווקא מגניב לעשות בבית העלמין. עכשיו יהיה לי מקום איפה לעשות . תודה על גילוי המקום
  הגב 23.02.20 00:56
 • אורח
  בהמה
  23.02.20 10:10
 • אורח
  אוי לנו שבהמות כאלה נמצאים בקירבנו...עם נבחר עאלק.
  23.02.20 11:18
 • אורח
  בושה. גם בפארק הנצח ברמת השרון מגיעים זוגות המבצעים אקטים מיניים ברכבם. למרות שנועלים את השער רבים הפכו את המקום למקום שכזה.
  הגב 23.02.20 03:47
 • אורח
  אחלה רעיון אני יגיד לחבר שלי שיזיין אותי שם הרבה זמן אני מחפשת מקום
  הגב 23.02.20 06:14
 • אורח
  *אגיד
  23.02.20 10:31
 • אורח
  אם את רוצה דברי איתי יש לי מספיק מקומות להציע לך
  הגב 23.02.20 07:03
 • אורח
  תזדיינו כמה שיותר וכמה שאפשר. חיים רק פעם אחת
  הגב 23.02.20 12:05
 • אורח
  תת רמה של תגובות, אם אין משהו מעניין לא חייבים להגיב.
  הגב 23.02.20 17:13
 • אורח
  מה הבעייה זה בלילה אחרי שעות הפעילות עדיף שיעשו את זה שם מאשר שיסחרו בסמים או יקברו אנשים שם לא ? תחשבו על זה
  הגב 23.02.20 18:58
 • אורח

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
22.02.20 17:13
למכירה יד 2 מקרר ומכונת כביסה כחדשים מזכרת בתיה 050-7696228
אורח
22.02.20 20:13
תתרמו את המקרר ומכונת הכביסה לנזקקים לא תתעשרו מהמכירה מהמעשה הטוב תתעשרו בנשמה
אורח
19.02.20 19:13
לפעוטון ברחובותדרושה עבדת מסורה אחראית ואוהבת ילדיםלמשרה מלאהבצפון מזרח רחובותמקום קטן נעים וחם .בין שעות 7.30 עד 16.00לסירוגין עד שעה 16.45ימי שישי בין השעות 8.00 עד 12.00נא לפנות ל ענת לוי050-9558227לשליחת קורות חייםahayot.belavan@gmail.com...
אורח
20.02.20 20:13
קורות חיים שם אפשר לדעת כמה אוהבת ילדים? אולי תבקשי גם פוליגרף ומבחני השמה? ענת לוי יש קשר לעופר לוי כוכב שנות ה-90?
אורח
20.02.20 22:40
אתה מפגר או מה
אורח
18.02.20 05:33
רחובות אין עלייך פנינת מחמד מסרוחה מדרכות עקומות ,כבישים מלאי בורות ,סירחון לא יאמן באיזור השוק בואכה קניון ,טינופת בכל פינה ועוד יאמר לזכות את עבודת הקודש של הפקחים שמחלקים דוחות חניה ללא רחם וכתוצאה מכך מרחיקים את התושבים מלהגיע למרכז העיר שכבר נראה ממש כמו בית עלמין לויטרינות .בושו והיכלמו נכבדי העיריה שכך צריך להראות לב ליבה של עיר ב2020 .
אורח
19.02.20 11:03
כל מילה סלע
אורח
19.02.20 11:04
יישכוייח
אורח
15.02.20 23:50
יש לתקן את האפליקציה. מאוד מפריע שאם בטעות לוחצים על פרסומת חוזר לאחר מכן לדף הראשון.
אורח
13.02.20 19:34
ארגון נשים
אורח
12.02.20 23:57
איך יתכן שבעיר ששמה את החינוך בראש קיימים בתי ספר עם 39 ילדים בכתה? על פניו החינוך בראש, בפועל ביום יום התלמידים נתקלים בחוסר משאבים. שעות פרטניות לא מתקיימות בתיכון ובחטיבה מישהו מפקח על הנושאים הללו בעיריה?
אורח
12.02.20 07:55
אדוני ראש העיר מתי בפעם האחרונה ביקרת בפרק הזכרון קטסטרופה פשוט בושה לך אין עובדים בפרק דגלים קרואים .אני רותה להגיד לך רז מאיר ניצן הישיר פרק למופת רק תיראה לאן איגיה לא יאמן .רז ראשון פשוט גדולה אליך אני יודע שעשינו תעות חמורה ואני מקוה מתפלל שזה פעם האחרונה שלך תתבייש לך זה כבוד שמגיע לניצולה השואה בושה לך לא יאמן היוא עובדים קבוע בפרק היפו הם היום תיבדוק ולחקור מייד .אתה לא יכול לשקר אותנו אנחנו חבורה שכל יום נימצאים בפרק לטיפולך מייד
אורח
19.02.20 17:27
עברית קשה שפה, כתוב בג'יבריש כפי הניראה.
אורח
08.02.20 09:49
דני מלמד המורה ללשון בקציר, בישיבת דרום למד בתיכון דה שליט מחזור 1966 למד לשון באוניברסיטת בן גוריון. הייתי איתו בכל שנות התיכון ולמדנו יחד גם באקדמיה. אני מחפש לחדש איתו קשר: . המורה ללשון ציון בודאי 054-4434195 אשמח לכל עזרה וקישור בינינו
אורח
08.02.20 19:00
נו באמת...פה מדור חיפוש קרובים? חיים שכאלה? איפה למדת איתו ואיפה הוא למד אנא ציון שחרר אותנו תודה ציון
אורח
19.02.20 17:27
למה זה צריך להפריע למישהו????.


תזכורת - ביבי מגיע הערב לרחובות! במוצאי שבת 22/2 בשעה 19:00 באולמי קולוניה (שמיים כחולים) הרשמה חובה אצל אביב איטח 0546353535 גלעד מזרחי 0506237623

ההרשמה מראש חובה בגלל שיקולי ביטחון. ניתן להירשם גם בלינק המצורף בכתבה

אבי בר | | תגובות: 53


במוצאי שבת 22/2 בשעה 18:30 יגיע ראש הממשלה בנימין נתניהו לכנס תמיכה ומפגן גדול של תושבי רחובות התומכים בליכוד. כנס התמיכה בבנימין נתניהו והליכוד יתקיים באולם "קולוניה" (לשעבר שמיים כחולים) בפארק המדע במעמד שר החוץ ויו"ר מטה הבחירות השר ישראל כ"ץ , שרת התרבות והספורט מירי רגב , ראש העיר רחמים מלול, שרת התפוצות ציפי חוטובלי, ח"כ גדי יברקן ועוד מבכירי נבחרי הליכוד הן ברמה הארצית והן במקומית.

עקב סידורי האבטחה הכניסה ברישום מראש בקישור המצורף

http://bit.ly/2SdEWZd

לאישורי הגעה טלפונים ופרטים נוספים:

חבר המועצה אביב איטח 0546353535

גלעד מזרחי 0506237623
התפרסמו 53 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חס וחלילה שלא יתפלח מישהו שלא יעשה כפיים, או גרוע מזה.... בוז....
  הגב 11.02.20 19:00
 • אורח
  מה זה מגיע מחר??, מגיע=הווה מחר=עתיד, אולי יגיע???, עברית עילגת הגהה/// עריכה לשונית. עתיד,
  21.02.20 22:43
 • אורח
  מירי רקב "תעשה כפיים" כיאה לשרת התרבות עאלק. איזה ביזיון שככה אנחנו נראים בעולם. די כבר לשלטון הנפל הזה. הגיע הזמן להחליף.
  22.02.20 02:41
 • אורח
  אל תדאגו.. בזכות טפשות רבין נתניהו נבחר שוב ושוב והפלא ופלא.. ישראל מעצמה בטחונית וכלכלית
  22.02.20 23:54
 • אורח
  רואים שחלק קיבלו את החינוך של זוהר בלום.. כחול לבן! אגב! התחיל התהליך נמבוקש שבסופו גנץ יושלך לכלא!! תרשמו ביומן!
  22.02.20 23:56
 • אורח
  בהצלחה מלך
  הגב 11.02.20 19:02
 • אורח
  ביבי רק אתה
  הגב 11.02.20 19:03
 • אורח
  למעשיהו!!
  13.02.20 15:27
 • אורח
  "רק לא ביבי" הינה מחלה סופנית.. תתרגל, התחיל ההליך המשפטי שבסופו גנץ יושלך לכלא!
  23.02.20 00:02
 • אורח
  ברוכים הבאים מחכים
  הגב 11.02.20 19:03
 • אורח
  בסרט באורך מלא!!!!!
  22.02.20 20:12
 • אורח
  ידוע שבנימין נתניהו ייבחר אין מועמד ראוי יותר
  הגב 11.02.20 19:04
 • אורח
  חה חה חה
  11.02.20 21:03
 • אורח
  אתה חי בסרט יותר מידי ורוד
  11.02.20 21:04
 • אורח
  גם בשתי מערכות הבחירות הקודמות אמר אותו דבר . מדבר מהמיית ליבו אבל לא יעזור כלום . ביבי הולך הבייתה . תם זמנו.
  12.02.20 00:05
 • אורח
  גם אותי הצחקת😂
  22.02.20 02:37
 • אורח
  כל עוד לימין לא יהיו 61 מנדטים.. יהיו עוד ועוד סיבובי בחירות!.. לא שכחנו מה עוללו השמאל בעבר..וגנץ מתכוון להמשיך עם עוד חמסטאן.. 20/02/2020 ‏יו"ר כחול לבן, בני גנץ אמר שוב, בראיון שקיים בגל"צ, הבוקר: "לא פוסל ממשלה שנשענת על הרשימה המשותפת === בני גנץ בראיון ל'ידיעות אחרונות : ההתנתקות היא הצלחה וצריך לממש התנתקות גם במקומות אחרים(יו"ש) א' באדר תשע"ט 06/02/19 07:40 === גנץ לערוץ 13: "כדי שהאג׳נדה של המחנה הדמוקרטי והעבודה תתממש, אני צריך להיות ראש הממשלה". [מבזק: 00:24 16/09/19] === ח"כ מנסור עבאס מהרשימה המשותפת, הודה בראיון לרדיו בתוכנית להקמת ממשלת מיעוט: "ממשלת מעבר, של כמה חודשים, כדי להוציא את בנימין נתניהו ממשרד ראש הממשלה"
  23.02.20 00:00
 • אורח
  אחמד טיבי לשלטון
  הגב 11.02.20 20:19
 • אורח
  ברוך הבא לעירנו - יש לך פה רוב. תתקבל בברכה.
  הגב 12.02.20 06:57
 • אורח
  השלוכים ממתינים לך!!
  13.02.20 15:29
 • אורח
  השלוחים****, או השלופים.
  21.02.20 22:44
 • אורח
  ... גם וגם
  22.02.20 02:36
 • אורח
  תרשמו את עידן צבי
  הגב 12.02.20 07:24
 • אורח
  ביבי צבר ניסיון של שנים ארוכות ומאחוריו קיימת תשתית של קורים עם קשרים בינלאומיים מצוינים. זאת הסיבה היחידה שביבי הוא מועמד ראוי. מעבר לזה ההשפעה של משפחתו על החלטות מדיניות ומתן לגיטימציה ליאיר נתניהו להתבטא בתקשורת ובפומבי לא עושה חסד עם ביבי. לכן בוא נסתכל על התמונה כמו שצריך לראות אותה באופן ברור ושקוף - ביבי אכן ראוי, אבל כל אחד יכול להחליף וללמוד כיצד לנהל מדינה כל עוד יש מסביבו סוללת יועצים, עורכי דין, מומחים לדין ומדינה אינהאוס/האוטסהוס. עכשיו הכל תחרות ולא למען המדינה אבל פשוט להוכיח למי יש ביצים גדולות יותר. אל תשכחו כי כולנו יודעים שהבטחות לפני בחירות אין להם בסיס. גם תושבי הדרום חשבו ככה כשבחרו בביבי בשני וקיבלו על הראש בלי סוף מהחמאס והג'יהאד למרות ההבטחות של ביבי. שורה תחתונה, אסור להאמין לאף אחד. שום דבר לא ישתנה אחרי הבחירות אם זה יהיה ביבי או מישהו אחר, ימשיכו את אותו הקו המטווה כבר ללא שינוי!
  הגב 12.02.20 09:40
 • אורח
  דבריך נכונים בהחלט ואפשר רק להוסיף ששלטונו של ביבי והסובבים לו כבר לא יעשה את מה שלא עשה במשך 11 שנות שלטונו (ביבי עצמו אמר את זה על השלטון שקדם לו ועל כל שלטון ממושך מדי) ולכן כדאי ורצוי לשנות. אלה חוקי החיים וכדאי להפנים ולתת צ'אנס לאחרים.
  הגב 12.02.20 15:33
 • אורח
  אמת ויציב. די כבר לשלטון המסואב הזה.
  22.02.20 02:35
 • אורח
  שיעוף קיבינימט , או שיפתור בעיות תשתית בעיר הזאת. מהו רוצה מאיתנו , למה אתם לא מבינים שהוא רק מחפש תמיכה לבחירות?! אכפת לו רק מעצמו.
  הגב 12.02.20 16:53
 • אורח
  בחסות אגודת אקים יוקם דוכן מיוחד לבאי הכנס. אנו מציעים שיגיעו עם שכן מלווה שאינו מצביע ביבי. הוא יוכל לרשום אותם ולקבל הסבר קצר על הזכויות שלהם.
  הגב 12.02.20 17:48
 • אורח
  ...ואז יגיד להם שהם משעממים אותו
  12.02.20 18:19
 • אורח
  😄 אהבתי
  22.02.20 02:32
 • אורח
  את מי מעניין.ולמה הפסיכולוגית לא מגיעה איתו כי זאת לא טיסה?
  הגב 21.02.20 11:59
 • אורח
  ...התשובה בגוף השאלה
  22.02.20 02:31
 • אורח
  דירוג היציבות הפיננסית של העיריות על פי CofaceBdi: נס ציונה במקום ה-5, רחובות במקום ה-26... עיריית רחובות מבזבזת המון כספים. כל חצי שנה בונים משרדים חדשים. ריהוט חדש. ציוד במיליונים. לא פלא שרחובות במקום 26. המעברים בעירייה מלאה ריהוט חדש לזריקה. בושה. מלול. והמנכל איפה אתם בעיניין זה
  הגב 21.02.20 13:59
 • אורח
  בעירייה יושבים אנשים נטולי השכלה כוחניים, לוקחים משכורת פי חמש יותר גבוהה משל מנהל מחלקה בביח קפלן.
  21.02.20 19:51
 • אורח
  לאורח הנחמד שכתב שלוכים. אני בכף כותבת לך ברכה קצרצרה. שלכו גרנק ! ואין כמו ביבי
  הגב 21.02.20 21:20
 • אורח
  נכון שאין כמוהו, פשוט יש טובים יותר ובעיקר ישרים יותר.
  22.02.20 02:29
 • אורח
  לא תודה
  הגב 21.02.20 22:26
 • אורח
  זה עים. קטרינג. עים ארוחה
  הגב 22.02.20 01:13
 • אורח
  ביבי לראות איך האשכנזים בורחים מרחובות בגלל ארגוני פשע ופדופילים שנוסעים בשיירות ומטרידים את התושבים.
  הגב 22.02.20 08:27
 • אורח
  הוא לא יודע שיש ארגונים של פדופילים שמטרידים. אין לו מושג . בסך הכול ראש ממשלה.
  22.02.20 08:28
 • אורח
  רחובות הפכה עיר מקלט לעבריינים, ברוך הבא ! זה קרוב למעשיו, יהיה קל לתומכיו לבקר.
  הגב 22.02.20 11:45
 • אורח
  מה כל השנאה. גנבו לכם את השילטון. תתאמצו יותר בקלפי אולי יהיה לכם סיכוי. גם בספק אבל בדרך שנאה הסיכוי שלכם שואף לאפס. חשבנו בעבר שאתם אנשים נאורים מלומדים אנשי תרבות. השמאל פשט את הרגל. אני אזכיר לכם את ההיתנשאות של דודו טופז גרבוז ועוד כמה אנשים שחשבו שגנבו להם את המדינה. זה הסיבה שהשמאל הולך מדחי אל דחי.
  הגב 22.02.20 15:32
 • אורח
  כל מילה בסלע
  22.02.20 15:50
 • אורח
  דמו דמו דמקורטיה
  23.02.20 03:48
 • אורח
  בתוכנית חלוקת סיגרים וסרט על איך קונים צוללות במחיר מבצע.
  הגב 22.02.20 19:38
 • אורח
  הסרט באורך מלא??.
  הגב 22.02.20 20:11
 • אורח
  יייייייייש
  הגב 22.02.20 20:36
 • אורח
  תוך 3 חודשים גדעון סער ראש ממשלה
  הגב 22.02.20 21:01
 • אורח
  רון ארד חי
  הגב 22.02.20 21:07
 • אורח
  בא למרוח , להבטיח הבטחות לתמימי דרך יביא לשבר סופי במרקם החברתי היה מלך הגיע זמנו לפנות את הדרך יאללה הביתה
  הגב 22.02.20 21:26
 • אורח
  עדיף גדעון סער ואפילו גלעד ארדן , הגיע הזמן למנהיג נקי כפיים
  הגב 22.02.20 21:27
 • אורח
  👍
  23.02.20 02:20
 • אורח
  בכניסה לאולם תהיה קופת צדקה. כל אחד יתרום שקל אחד עבור הנזקק ביבי ובני ביתו.
  הגב 23.02.20 08:37
 • אורח

סיכום שבוע be106 רחובות! אירוע הדקירה; סערת הקורונה של אביבית בר זוהר; בני גנץ ברחובות; סדרת הסרטונים החדשה של אייל גולן והאם הוא יעלה לשחק בדרבי הרחובותי? רועי שרעבי יפרוש מהחיים הפוליטיים בסיום הקדנציה; כל זאת ועוד בסיכום השבוע של עיר המדע

לכל מי שפספס אנו מביאים את כל הסיפורים והאירועים המרכזיים שעברו על תושבי העיר ונבחריה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
קרדיט: הפועל מרמורק


סוף השבוע הגיע, ואיתו סיכום השבוע שלנו עם כל הסיפורים המרכזיים שעברו על העיר רחובות, אז בואו נתחיל.

פלילים, משפט וביטחון

מוצאי שבת 15/2 שעה 21:30 בתחנת הדלק ברחוב דרך הים (ליד אמריקאן סיטי) במהלך קטטה נדקר בידו אחד המעורבים. חובשי מד"א וכונני איחוד הצלה העניקו טיפול ראשוני לנדקר במצב קל. ככל הידוע מדובר בנדקר בן מיעוטים בגיל 35 לערך. בסיום הטיפול הראשוני פונה הנפגע באמבולנס איחוד הצלה לבית החולים קפלן ברחובות להמשך בדיקה וטיפול כאשר מצבו מוגדר קל.


יום רביעי 19/2 בשעה 14:03 התקבל דיווח על הולך רגל שנפגע מרכב ברחוב לוין אפשטיין ברחובות. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח קפלן גבר כבן 70 במצב בינוני, עם חבלות בראש ובחזה.

צילום - דוברות איחוד הצלה ובוואטסאפ האדום
במשטרת ישראל התקבל אתמול דיווח על גבר שביצע בגופו מעשה מגונה בפומבי, באחת מהשכונות ברחובות. כוח משטרה שהגיע למקום, עצר את החשוד ולקח אותו לחקירה בתחנת המשטרה בעיר. מהחקירה עלה חשד לפיו במספר מקרים והזדמנויות ביצע החשוד מעשים מגונים בגופו במקומות ציבוריים שונים. החשוד בן 39, הובא היום לדיון בעניינו בבימ"ש השלום בראשל"צ, בסיומו שוחרר למעצר בית בן שלושה ימים ובתנאים מגבילים. החקירה נמשכת.תושב רחובות בן 71 יפוצה בכ 200 אלף ש"ח לאחר שנדרס במעבר חצייהחדשות העיר

נתחיל בסערת הקורונה שעלתה השבוע לכותרות עם אביבית בר זוהר: אביבית בר זוהר השוהה בתאילנד ועל פי הנחיית משרד הבריאות יהיה עליה לשהות בבידוד למשך שבועיים מבטיחה בסרטון "שבועיים של אח גדול" מביתה ברחובות

קרדיט: הדף הרשמי של אביבית בר זוהר


בחירות 2020

בני גנץ ברחובות + סרטון ההפרעה לגנץ! כנס תמיכה גדול של בני העדה האתיופית בבני גנץ ברחובות ... במהלך הכנס נוצרה הפרעה, גנץ ירד אישית מהבמה להרגיע את העניינים ולאחר מכן גנץ אפשר למי שהיה מעורב באירוע לעלות לבמה לדבר בפני הציבור


בחירות 2020! מפלגת "הרשימה המשותפת" בראשות איימן עודה ואחמד טיבי החליטה לפנות לבני העדה האתיופית ברחובות ותלתה שלטים ברחבי רחובות בשפה האמהרית

צילום: הרשימה המשותפת
רחמים מלול בפאנל בועידת השילטון המקומי לחדשנות בתל אביב: "מי שמנהל היום את מדינת ישראל זה אך ורק ראשי הערים, בהיעדר ממשלה"

מתן דיל לרחמים מלול! העיכוב בהקמת הפארקים הגדולים בשכונת רחובות המדע גובל באי חוקיות. העירייה " כל ההיתרים הונפקו כדין". מתן דיל מסביר בפנייתו כי הוצאת היתרי הבנייה לאכלוס הבתים, אפשרה לדיירים להתאכלס ללא ביצוע השטחים הציבוריים אותם התחייבה העירייה לבצע.מצורף סרטון! קסדתו של טייס חיל האויר דניאל גורי ז"ל אשר נמצאה השבוע 36 שנים לאחר התרסקות המטוס נמסרה למשפחתו

קרדיט: חיל האוויר
רועי שרעבי בהודעה דרמטית! לאחר שאסיים את הקדנציה כחבר מועצה אפרוש מהחיים הפוליטיים

נמצא פתרון למצוקת החנייה ברחוב זכריה חתוכה! העירייה תסדיר כ45 מקומות חנייה סביב גינת המשחקים בשכונה ופתיחת מפרץ חניה בין כיכר שמשון צור לכיכר רוטרי

המורה אבלין גרנשפין, מביה"ס סמילנסקי ברחובות זכתה בפרס המורה המצטיין מטעם הפיקוח לאנגלית של משרד החינוך
בסיוע של חבר המועצה גיא צור נתרמו כ 200 תחפושות לפרוייקט השאלת התחפושות לאוכלוסיות המיוחדות אותו יזמה אורית שרגאי... איסוף התחפושות יימשך עד יום שני 24.2.20 בחוויות שוויץ המדע
הכירו את המשטחושי -משטח חושי המיועד לתת מענה לילדים עם קושי בויסות חושי, שפותח על ידי תלמידי ביה"ס בגין ברחובות; מצ"ב סרטון של בית הספר המציג את המשטח
יוזמה מתוקה: בואו לתרום תחפושת וקבלו כדור גלידה מתנה. "גולדה" רשת הגלידריות בשיתוף עמותת פתחון לב אוספות תחפושות עבור ילדים לקראת חג הפורים

כתובות הסניפים ברחובות

פרופסור חיים פקריס 3 רחובות

מוטי קינד 10, רחובות
מכון וייצמן למדע ברחובות זכה בפרס בתחרות מצטייני המחשוב IT Awards 2020. פרס ההצטיינות ניתן על פרוייקט פורץ דרך בתחום הבינה המלאכותית

צילום: ניר קנטור

אלופי רחובות! שחייני מועדון השחייה מכבי וייסגל רחובות זכו בתואר אלופי ישראל "ארנה לגילאי צעירים" וב8 מדליות אישיות של השחיינים דוריה גורלסקי ויואב רותם.

איגוד השחייה

מיקה יעקובוביץ, ואלינוי זריהון, תלמידות בית ספר יבניאלי ברחובות זכו במקום השני בתחרות הכותבים הצעירים הארצית

בית ספר יבניאלי

משנכנס אדר מרבין בשמחה! ביום שלישי 25.2 מרכז תקוותינו רחובות חוגג את ר"ח אדר בהפנינג לילדים עם מתנפחים, ג'ימברי, עמדת איפור, משחקי רצפה ענקיים ועוד
בספורט

עכשיו זה רשמי! תמונות מאימוני אייל גולן במדי מרמורק לקראת משחק הדרבי נגד מכבי שעריים

כזכור אייל גולן חידש את כרטיס השחקן שלו והצטרף לאימוני הקבוצה לקראת הדרבי הרחובותי שיתקיים ב25.2.

הפועל מרמורק
מזל טוב לחבר המועצה לשעבר שאול ליבי החוגג 70 שנה אשר הופתע במסיבת הפתעה


ונסיים ב"אייל גולן, עוד פעם אתה נח"? הכירו את סדרת הסרטונים החדשה והמצחיקה של אייל גולן ואביעד כץ מרחובות בחדר הכושר

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ברחוב זכריה חתוכה הבעיה היא כביש גישה צר ומסוכן . רכבי הצלה לא יכולים להגיע למתחם . תוספת חניות בתוך הרחוב רק תעמיק את העומס על הכביש וצוואר הבקבוק בכניסה והיציאה למתחם יחמיר! מתן היתר לבניה שני בניינים חדשים ברחוב חסר התשתיות הוא מחדל שלא יאמן. העירייה יוצרת בעיות קשות לתושבים ולא לוקחת אחריות.
  הגב 21.02.20 17:35
 • אורח
  מתן דיל יצאת מלך
  הגב 22.02.20 23:50
 • אורח

פרשת השבוע "קצת אחרת"! אבירז רז מגיש בסרטון בחרוזים את פרשת השבוע "משפטים " בחרוז

כתב יוסף נחמיה הלוי

אבי בר | | תגובות: 3


אבירז רז מגיש בחרוזים את פרשת השבוע"משפטים"

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שבת שלום . יפה .
  הגב 21.02.20 18:17
 • אורח
  אחלה
  הגב 22.02.20 19:52
 • אורח
  לא מעניין משעמם לבחור עדיף שתלך לצלם
  הגב 23.02.20 09:13
 • אורח

מגעים מתקדמים לאיחוד שעריים – מרמורק! האם אלי טביב יהיה הבעלים של קבוצת הכדורגל המאוחדת?

מי שדוחף ומעודד את מהלך האיחוד הוא אייל גולן ומחזיק תיק הספורט בעירייה חבר המועצה רועי שרעבי. אלי טביב שימש בעבר כבעלי בית"ר ירושלים והונו נאמד לפי טענתו בחצי מיליארד דולר.

אבי בר | | תגובות: 34מעל שנה מתקיימים פה ושם גישושים לאיחוד 2 קבוצות הכדורגל הבכירות של רחובות מכבי שעריים והפועל מרמורק.

הגישושים נעשים מתוך הבנה שאם רוצים לפתח את הכדורגל ברחובות לא ניתן לפתח עם קבוצות בעלות תקציב קטן וכדי לעלות לליגה הלאומית ולליגת העל יש צורך ב"כיסים עמוקים"

בקרב ההנהלות של 2 הקבוצות יש נכונות ומי שדוחף ומעודד את מהלך האיחוד הוא אייל גולן ומחזיק תיק הספורט בעירייה חבר המועצה רועי שרעבי. וקיימת הבטחה של ראש העיר כי אם האיחוד ייצא לפועל העירייה תגדיל את תמיכתה

השבוע ביום שלישי 25/2 יתקיים הדרבי בין שעריים למרמורק במגרש בנס ציונה ולאחר הדרבי ייפגשו הצדדים לדיון לקידום האיחוד. כאשר על השולחן מונחת הכוונה לפנות לאלי טביב שיהיה הבעלים והספונסר של הקבוצה המאוחדת. כל המהלכים מכוונים למועד סיום בניית האיצטדיון בעוד מספר שנים.

על אלי טביב

אלי טביב הוא איש עסקים ישראלי המתגורר במיאמי. שימש בעבר כבעלי בית"ר ירושלים, הפועל כפר סבא והפועל תל אביב. טביב מחזיק בבעלות של רשת חנויות לאביזרים וביגוד ימי בארצות הברית והונו נאמד לפי טענתו בחצי מיליארד דולר.
התפרסמו 34 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הלוואי, אבל קשה להאמין שיצא לפועל.
  הגב 21.02.20 16:52
 • אורח
  לא יהיה בחיים!! אנחנו אוהדיי שעריים לא ניתן לזה יד לעולם.
  הגב 21.02.20 16:52
 • אורח
  אל תתן יד.. תתן כסף הרבה. שתי הקבוצות לא ישרדו את השנים הקרובות בליגה הישראלית. בלי בעלים וכסף אי אפשר להתנהל במצב של היום. נגמרו ימי האגודות.
  21.02.20 17:00
 • אורח
  שם המשחק היום זה כסף. שעריים ומרמורק על סף קריסה כלכלית.
  21.02.20 17:01
 • אורח
  אפשרי לניסיון של 3 שנים לאיחוד. במידה וזה לא יצלח חוזרים להפרדה בקבוצות הבוגרים
  הגב 21.02.20 17:03
 • אורח
  ואז מתחילים מליגה ג?
  21.02.20 19:04
 • אורח
  הלוואי! הגיע זמן לקבוצה רחובותית מאוחדת !
  הגב 21.02.20 17:31
 • אורח
  רועי שרעבי יכול לחפש מי ינענעאותו. רק העמותה קובעת של שעריים.
  הגב 21.02.20 17:32
 • אורח
  לא יקום ולא יהיה
  הגב 21.02.20 17:36
 • אורח
  בושה לפרסם דברים כאלו, שעריים נגד אייל תתרכז בדניאל עזוב אותנו
  הגב 21.02.20 17:37
 • אורח
  הפוליטיקאים מנסים לגזור קופון. מתכננים לתת לאבי מדהלה השמן לאכול שוב. שנים שמחה ואבישי ואבי עשו חבילות מהצד. עכשיו שוב רוצים לתקתק להם משכורות שמנות. תתעוררו
  הגב 21.02.20 17:39
 • אורח
  אבי מדהלה עד עכשיו משלם הלוואה על התקופה של שעריים ובתקופה שלו שעריים היתה קבוצה מתוקתקת בטוח יותר טוב מי הניהול של היום
  22.02.20 19:30
 • אורח
  עם רוצים ליראות ליגת העל ברחובות זה המצב וגם עם זה כואב ועוד יותר כואב ליראות ששעריים שאני אוהב נילחמת כל שנה על כלום רק איך לשמר את השם
  הגב 21.02.20 17:47
 • אורח
  השאלה פה אם לאור המצב כלכלי של הקבוצות. נוכל לישרוד עוד עונה בערך..או שבסוף לא תיהיה ברירה והאיחוד יהיה הפיתרון שיציל את שתי הקבוצות.
  הגב 21.02.20 18:57
 • אורח
  אין מקום לשני קבוצות צריך איחוד שיקרא עירוני רחובות ככה לא יהיה מחלוקת וגם יריבות הלווי וכך יהיה
  הגב 21.02.20 19:14
 • אורח
  שתי קבוצות יאהבל
  21.02.20 19:59
 • אורח
  למה בפתח תקווה יש ארבע קבוצות,בינהם שתיים בכירות? למה באשדוד יש שמונה.רחובות עיר של 150 אלף תושבים
  22.02.20 18:59
 • אורח
  למרמורק יש אנשי מיקצוע בהנהלה ותמיד יהיה שם איל גולן שרק השם שלו זה תוספת כוח לקבוצה לא צרכים את שעריים לידם שכל שנה מגרדת תקציב וחיה מהמנויים של האוהדים שחלק נטשו וכבר לא מתענינים בה
  הגב 21.02.20 19:59
 • אורח
  אתה חי בסרט מי זה אייל גולן? שקל לא הוציא מכיסו .לפחות לשעריים יש קהל וספונסר יציב
  22.02.20 19:00
 • אורח
  שעריים מאז ולתמיד. לא צריכים 7 ליצנים מכיכר שבאזי העיר זה שעריים כחול לבן. הנכסים של שעריים. האוהדים בעיר של שעריים. הקבוצה הגדולה זה שעריים. שמרמורק ילכו לחפש ספונסרים יעמו אותם יחשבו שהם עשיר ואז יקבלו ברקסים. לא רוצים קבוצה עם שוברים שתיקה
  הגב 21.02.20 20:18
 • אורח
  .אפשר לגייס את טביב ולבנות עוד קבוצה ברחובות שתתחיל מליגה ג
  הגב 21.02.20 20:35
 • אורח
  שעריים קבוצה גוססת עוד שנה-שנתיים יבואו על ארבע למרמורק, שתמשיך להיות הקבוצה הבכירה וזו שמביאה כבוד לעיר
  הגב 21.02.20 21:02
 • אורח
  שעריים חיים על הופטלגין שנה שנתיים ואין קבוצה
  הגב 21.02.20 21:24
 • אורח
  מה עם האצטדיון? ניראה לי שהכל בלוף אחד גדול. עברה שנה ורק חול וחולות. אשמח לתשובה
  הגב 21.02.20 22:09
 • אורח
  שעריים לעולם ולתמיד
  הגב 21.02.20 23:09
 • אורח
  שערוקי בדם למה צריך כתם אדום על החולצה הכי כייף זה ליראות דרבי בשכונה מי זה אייל גולן משחק אותה לך למרמורק שם אתה צריך להיות עזוב את שעריים בשקט
  הגב 22.02.20 06:57
 • אורח
  עדיף להיות שערוקי ולא מרמורקי
  הגב 22.02.20 06:58
 • אורח
  כל אלה שנגיד לא מבינים כלום בחיים שלהם
  הגב 22.02.20 07:21
 • אורח
  מה אתם גזורים
  הגב 22.02.20 08:05
 • אורח
  שכל הירדנים ילכו למסגד וישתקו. צריך איחוד.
  הגב 22.02.20 12:11
 • אורח
  הגיע הזמן לאיחוד . הגיע הזמן לקבוצה בליגת העל . הגיע הזמן לאחד את השורות ולגדל דור של ילדים לקבוצה אחת מצליחה והשגים .... ציון כהן מאמין באהבה ולא בשינאה ❤💙💛
  הגב 22.02.20 13:06
 • אורח
  במידה ולא יהיה איחוד שתי הקבוצות. ישחקו בליגה למקומות עבודה הכדור רגל הולך ונהיה מקצועני אין מקום יותר למשחק שכונתי.אולי בט רגל. במידה ולא נתעורר נשחק סטנגה
  הגב 22.02.20 17:07
 • אורח
  מנסים לקדם את הכדורגל ברחובות ושהקבוצה המאוחדת תהיה בליגת העל ואתם שעורקים מתנגדים ??? תמשיכו עם הקבוצה המעפנה שלכם נראה לאן תגיעו במקום לתמוך , גם ככה הכדורגל בארץ ברמה ירודה מאוד אז לפחות שיהיה התקדמות ..
  הגב 23.02.20 07:01
 • אורח
  רק איחוד
  הגב 23.02.20 20:19
 • אורח

קטטה בקניון רחובות אישה נפצעה קל

הלקוחות הצליחו להשתלט על התוקף עד הגעת המשטרה.

אבי בר | | תגובות: 55


יום שישי 21/2 בסניף הסופר הנמצא בתוך קניון רחובות פרצה מחלוקת בין 2 לקוחות גבר ואישה שעמדו בתור לקופה. לא ברור מה נאמר בזמן העמידה בתור, אך לדברי עדי ראייה הגבר החל לתקוף את האישה, הלקוחות שהיו בסופר הצליחו בקושי להשתלט עליו כשהוא מנסה לטענת עדי הראייה להשליך מכל הבא ליד גם לעברם.

הלקוחות הצליחו להשתלט עליו עד הגעת המשטרה.

חובשי מד"א הגיעו למקום והעניקו טיפול ראשוני לאישה שחשה בחולשה כתוצאה מהאירוע

התפרסמו 55 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עוד אחד שלמד באוניברסיטה של החיים? אל תתרבו
  הגב 21.02.20 16:32
 • אורח
  עוד תומך ביבי
  21.02.20 18:03
 • אורח
  דוקא תומך כחול לבן
  21.02.20 18:12
 • אורח
  בקביעות הזבל השמאלני מכניס את הליכוד וביבי לכלנאירוע כאילו שכחנו שהזבל השמאלני טרם בא על עונשו כפושע אוסלו .. וממשיכיו
  21.02.20 19:34
 • אורח
  מקווה שיש צילומים. והכי חשוב, שצולמו לרוחב
  הגב 21.02.20 16:58
 • אורח
  אמן. חחחחח
  21.02.20 18:15
 • אורח
  עם אחד .אוכלים אחד את שני
  הגב 21.02.20 17:07
 • אורח
  עוד ביביסט "נאור ותרבותי"
  הגב 21.02.20 17:47
 • אורח
  חחח.. עוד סמאלני שסידר לנו את הסכם קורבנות של שלום והקמת חמסטאן.. עוד גזעני מבית כחולבן שרוב מצביעיו נמלטו מהעבודה שבראשו עומד מרוקאי.. למרות הטיפש הגבוה ושגנב 4 מיליון מקופת המדינה כדי שיוכל למשוך משכורת כיור' מימד.. וכשנגמר הכסף, החברה נסגרה.. בושה!!
  21.02.20 19:39
 • אורח
  כדאי שתבקש ממישהו שיעשה לך הגהה למשפטים לפני שאתה מפרסם אותם. תבקש עזרה ממירי רגב הרי היא שרת התרבות חייבת להיות אינטלגנטית (כפיים).
  22.02.20 02:51
 • אורח
  טינופת שמאלנית משוקצת
  22.02.20 14:53
 • אורח
  הגהה? נו? מצופה משמאלני שיזכיר לנו שוב ושוב שימין בור וצריך הגהה.. מזכיר לי את הגאון שמעון פרס שאמר "מזרח תיכון חדש" 10 דקות לפני שדאעש הרים ראש.. או ידע בוודאות שהסכם אוסלו "יביא קץ.לסכסוך.. או גרוש יהודים מעזה "תוליד את סנגפור/שוויץ בעזה.." לא צריך הגהה כדי לקבוע שדם כולנו על ראשי השמאל!..
  22.02.20 18:10
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 21.02.20 17:51
 • אורח
  רק ה'
  הגב 21.02.20 17:57
 • אורח
  כולם לרחובות לסגור חנויות עסקים שובתים את המדינה להוריד מחירים להוריד מיסים ל5 אחוז שוולוו חדשה תעלה 60 אלף ולא 200 אלף מדינה של גנבים אנחנו אשמים שנותנים למדינה שלנו לדרוך עלינו
  הגב 21.02.20 17:59
 • אורח
  אם יורידו מסים איך יממנו אוכלי חינם חרדים???
  21.02.20 18:25
 • אורח
  ובמה יקנו כיפת ברזל שיעצור את הרקטות מחמסטאן שהנבלות סידרו לנו עם הבאת כנופית ערפאת והולדת חמסטאן.. לא שכחנו
  21.02.20 19:42
 • אורח
  ביביסטים...
  הגב 21.02.20 18:59
 • אורח
  העיקר לא תומכי גנץ הגנב
  21.02.20 19:43
 • אורח
  לא הבנתי מה הקשר
  22.02.20 08:54
 • אורח
  אחד מהתומכים של גנץ...נגמר לו המרשם לכדורים
  הגב 21.02.20 19:05
 • אורח
  למה.. אולי גנץ שלח תומך שיוציא עבורו כדורים.. רק לא ביבי זאת מחלה גזענית וסופנית
  21.02.20 19:45
 • אורח
  החרדים אוכלים לנו את הכלכלה. החזירים מחוות החיות. משמינים ומעשנים על חשבון המשרתים והעובדים. ביבי והימין מש"תפים שלהם כי הם מביאים הרבה מנדטים. כל השפויים מתבקשים להגיע לקלפי.
  הגב 21.02.20 19:48
 • אורח
  👍
  22.02.20 12:02
 • אורח
  רציתי להצביע ליברמן אבל שוב נפלט לו מידע עם צו איסור פרסום. זה כבר חשוד. לא אצביע לו.
  23.02.20 07:03
 • אורח
  די להדביק תויות ימין שמאל ...יש חולרע מכל גווני הקשת...
  הגב 21.02.20 20:52
 • אורח
  רון ארד חי
  הגב 21.02.20 22:15
 • אורח
  עוד חילוני בלי אלוהים.
  הגב 21.02.20 22:51
 • אורח
  גם דתיים הם בלי אלוהים.. הם פשוט לא הבינו את זה עדיין
  22.02.20 07:15
 • אורח
  גם דרעי וברלנד ודומיהם חילונים ??
  22.02.20 12:05
 • אורח
  אם ביבי לא היה הטופ הטופ כל האפסים כמוך לא היו מישתמשים בו בכל אירוע תיתפוצצו תקבלו אותו ובגדול כי ביבי יש אחד .
  הגב 21.02.20 23:20
 • אורח
  מזל שזיבי יש רק אחד, גם זה יותר מידי! לא לדאוג, אפילו ליכודניקים כבר לא מצביעים למילכוד...סוף סוף הבינו!
  22.02.20 16:46
 • אורח
  איזה עם של מטומטמים...
  הגב 22.02.20 00:05
 • אורח
  בטוח נדחפה בתור כי היא אישה ולנשים מגיע הכל..
  הגב 22.02.20 00:06
 • אורח
  ולפי ההגיון שלך אז גבר גבר אמיתי צריך להרביץ לה כי הוא גבר והוא יכול , אז למי "הכל מגיע" בעצם? הגמל אינו רואה את דבשתו!
  22.02.20 09:59
 • אורח
  כל כך עצוב לראות את התגובות הקשות האלו , כל כך הרבה שנאה וכעס ויצרים משולהבים ותגובות פוליטיות שאינן קשורות בכלל לאירוע. כולי תקווה שכוחות טובים וחיוביים ולא משנה מאיזה מפלגה יאחדו את העם ויובילו אותו לשלום בטחון ושגשוג 🙏
  הגב 22.02.20 07:26
 • אורח
  צודק ! אבל מי יעשה את זה אותה ממשלה כושלת שמתחזקת רק ספינים ולא מקדמת את כל מה שהזכרת ?
  22.02.20 12:00
 • אורח
  בושה וכלימה על אנשים שמוציאים אנרגיה פה מלוכלך והרמת ידיים שיסע פורע זה ליפן ויראה את ההתנהגות של עם זה אנו הישראלים אין לנו התנהגות החוסר סבלנות על הכביש ובמקומות ציבוריים והצעירים בעיקר ושלא חדבר על גם על המבוגרים ב ו ש ה צריך להסתכל על חצי הכוס המלאה ולקום בבוקר לא משנה איזה גיל זה ברכה ב ר י א ו ת
  הגב 22.02.20 09:23
 • אורח
  מזל שיש חלקים מחונכים שפויים ערכיים בעם....עם הספר עאלק..העם הכי חכם...חחחח.רוב העם ניבער מדעת ולא באמת מעמיק לחקור וללמוד...מונעים מיצרים ומהבטן וביבי אלוף בלנגן על זה . ..איפה ריווחי הגז ? כמה אנחנו חמורים
  הגב 22.02.20 11:30
 • אורח
  עוד שמאלן קמצן שבגלל כמוך שנאו יהודים.. כלכלת ישראל בשיא.. והגזע הארי מתגלה כעוד מפלגת אופנה שמאלנית ששם את יהבו ברשימה הערבית .. גנץ ופרץ זה מה יש לשמאל.. רוב העם בוחר ימין
  22.02.20 18:18
 • אורח
  איזה חינוך יש לשמאל לתרום..?שגנץ מנסה לדלות קולות ימין.. ולהשתמש בקולות הימין כדי להקים עוד חמסטאן? ✔20/02/2020 09:47  ‏יו"ר כחול לבן, בני גנץ אמר שוב, בראיון שקיים בגל"צ, כי אינו פוסל ממשלה שנשענת על המפלגות הערביות האנטי-ציוניות, לאור העובדה כי אינו יכול לבסס ממשלה ללא תמיכתה, אמר הבוקר גנץ: "לא פוסל ממשלה שנשענת על הרשימה המשותפת === ✔בני גנץ בראיון ל'ידיעות אחרונות : ההתנתקות היא הצלחה וצריך לממש התנתקות גם במקומות אחרים(יו"ש) א' באדר תשע"ט 06/02/19 07:40 === ✔גנץ לערוץ 13: "כדי שהאג׳נדה של המחנה הדמוקרטי והעבודה תתממש, אני צריך להיות ראש הממשלה". [מבזק: 00:24 16/09/19] === ח"כ מנסור עבאס מהרשימה המשותפת, הודה בראיון לרדיו בתוכנית להקמת ממשלת מיעוט: "ממשלת מעבר, של כמה חודשים, כדי להוציא את בנימין נתניהו ממשרד ראש הממשלה"
  22.02.20 18:22
 • אורח
  לא צריך להחליף ממשלה, צריך להחליף את העם...😰
  הגב 22.02.20 11:41
 • אורח
  עם כזאת ממשלה גם להחליף את העם לא יעזור 😂
  22.02.20 11:57
 • אורח
  תכל'ס... עם קשה עורף. אפילו משה רבינו כמעט זרק אותם כמה וכמה פעמים
  22.02.20 20:03
 • אורח
  חבל שאין את סירטון המהומה חחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  הגב 22.02.20 12:42
 • אורח
  בבון מצוי
  הגב 22.02.20 12:43
 • אורח
  ניראלי הוא מכחול לבן הם חולי נפש
  הגב 22.02.20 13:37
 • אורח
  אדם מסכן עם פיגור קל ניסה להגן לאמא שלו
  הגב 22.02.20 15:25
 • אורח
  הכל עובר עליך וקקה בידיך
  הגב 22.02.20 17:52
 • אורח
  כחול לבן מלאכים, כשמם כן הם מלאכים טהורים ואתה, אתה מה שמלאני? ימני? קקה
  הגב 22.02.20 17:54
 • אורח
  כחולבן טהורי גזע.. ניקו מעצמם את עמיר פרץ כשהעבירו את השמאל לטיפש.. ומתחיל ההליך שיוביל את גנץ לכלא!
  22.02.20 18:14
 • אורח
  תגובות מגעילות...ולא פעם ראיתי אדם בסופר מנסה להתווכח ולהתפרץ לתור בזמן הכנת משלוח מעניין אם זה אותו אחד
  הגב 22.02.20 18:45
 • אורח
  אף מילה על זה שהאישה חשה חולשה??? מה זה סעיף חדש ברקע לתביעה?חומרת הנזק : בלתי הפיך. האישה חשה חולשה. הוזעק אמבולנס !זקא וכיבוי אש גם היו? צריך להוסיף לתביעה עמלת שורה
  הגב 22.02.20 21:42
 • אורח
  המשטרה כתבה שהותקף זה היה שומר ראש של גנץ , הוא מאוד לחוץ מהקולות של אשכנזי עים גנץ לכן הוא היה בלחץ ..... טוב שניתפס,!!!
  הגב 23.02.20 11:40
 • אורח
  אתם שוכחים שמי שעשה את ההתנתקות זה הימין וביבי הצביע בעד אתם משכתבים את ההיסטוריה אוהדי ביבי אחרי כל הקדנציות שלו הוא צריך ללכת הביתה מספיק צריך לנקות את האורוות
  הגב 23.02.20 12:32
 • אורח

מבזק ספורט! מרמורק ושעריים סיימו בתיקו ובני יצ'אלאל "הפגיזה" עם 8 שערים

ביום שלישי הדרבי שעריים - מרמורק

מערכת האתר | | תגובות: 6

הסתיימו משחקי מחזור הכדורגל

מרמורק

מרמורק יצאה למשחק חוץ נגד כפר קאסם וסיימה בתיקו 0 – 0 .

מרמורק נשארת במקום השני פער 3 נקודות מכפר שלם הראשונה.

במחזור 1/3 מרמורק תארח את א.ס אשדוד בנס ציונה.


שעריים

שעריים ארחה בבית את בקעת הירדן וסיימה בתיקו 1 – 1 . כבש לשעריים יוסף טוואבה וכעת שעריים במקום 11 בטבלה

במחזור הבא 28/2 שעריים בחוץ נגד יפו

בני יצ'אלאל

בני יצ'אלאל מליגה ג' ארחה את טירת שלום וניצחה אותה בתוצאה 8 – 0ביום שלישי הדרבי שעריים – מרמורק

ביום שלישי 25/2 יתקיים הדרבי שעריים - הפועל מרמורק. במסגרת טורניר משחקי גביע המדינה האזורי לקבוצות ליגה א'. ואייל גולן צפוי לשחק בשורות מרמורק

המשחק יתקיים בשעה 19:00 באצטדיון נס ציונה.

מחירי הכרטיסים ינועו בין 20-40 ש"ח.

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הדרבי הכי מיותר אחרי התוצאות של שתי הקבוצות
  הגב 21.02.20 16:24
 • אורח
  הרכב שעריים בדרבי גביע השוקו : שוער: פדלון שחקני שדה : שלומי בננה , חסקי ואיציק בוקרא בהגנה משה כהן גולן ביטון ואיתמר מורז בקישור ובחוד : אורן וזה אשר וזה נחום וזה והילד המוכשר לירן וזה !!!
  הגב 22.02.20 22:45
 • אורח
  על הספסל : קובי סיסו , מיכה סבג , משה חזן , ועדי מאיר
  22.02.20 22:47
 • אורח
  יש לנו סיכוי סוף סוף לנצח תירדנים....
  22.02.20 22:47
 • אורח
  טוב שאתה זוכר מי עזבו את שעריים רק תוסיף עוד 200 אוהדים שגם נטשו את הספינה הטובעת
  23.02.20 07:23
 • אורח
  למצחיק שרשם את ההרכב הוא יודע כמה מנויים שעריים הפסידו מהרשימה ?
  הגב 23.02.20 07:39
 • אורח

בוטלה השביתה המתוכננת בת השעה ביום שישי 21/2 בבוקר בבתי הספר ברחובות

הנהגת ההורים ברחובות החליטה לא להצטרף לשביתת ההזדהות לבית הספר לאות הזדהות עם המאבק ביישום חוק החינוך המיוחד

אבי בר | | תגובות: 2בתחילת השבוע הודיע פורום ההורים היישובי על שביתת מחאה בת שעה ביום שישי 21/2 לאות הזדהות עם המאבק ביישום חוק החינוך המיוחד. אך השאירה את ההחלטה הסופית בידי כל הנהגה מקומית.

ברחובות הוחלט לא לשבות ולהלן הודעת הנהגת ההורים העירונית רחובות

הנהגת ההורים העירונית רחובות מאמינה ותומכת בזכותו של כל תלמיד לקבל חינוך שווה לפי צרכיו בכל מוסדות החינוך בעיר
לאחר דיון וחשיבה מעמיקה והצבעה דמוקרטית של חברי ההנהגה העירונית, הוחלט שלא להצטרף להשבתה ביום שישי הקרוב מאחר וזו אינה משרתת את המטרה בעת הזו.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה שרון קייבקו
  הגב 21.02.20 02:39
 • אורח
  רחמים מלול עזוב אותנו לנפשנו
  הגב 22.02.20 23:50
 • אורח

מבזק וואטסאפ אדום! אירוע פלילי חריג ברחובות?

דיווחי וואטסאפ אדום 0-586-586-106 (שמרו את המספר בזיכרון לדיווחים מידיים ומעניינים)

אבי בר | | תגובות: 6


יום חמישי 20/2 שעה 21:15 כוחות משטרה גדולים נוהרים לעבר חנות ברחוב הרצל פינת יהודה הלוי. בשלב זה לא כל כך ברור מה התרחש בתוך החנות.

עדכון בהמשך


נשלל אירוע פלילי

הכוחות הגדולים שהגיעו גילו כי מדובר באחד הלקוחות שהתעלף. חזרה לשגרה.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איפה זה הרצל פינת יהודה הלוי?
  הגב 20.02.20 23:30
 • אורח
  רון ארד חי
  הגב 20.02.20 23:30
 • אורח
  כנראה אכל באחת המסעדות התימניות שבאזור זה הגזים עם הסחוג והתוצאה לפנינו
  הגב 21.02.20 15:36
 • אורח
  טיפש
  21.02.20 16:09
 • אורח
  😂
  21.02.20 18:24
 • אורח
  שעריים
  הגב 22.02.20 10:07
 • אורח

ברכות לאסי אורפלי מרחובות אשר נבחר לעובד המצטיין של חברת חשמל

רוצים לפרגן ולברך את קרוביכם? שלחו לוואטסאפ 0-586-586-106 (לציין עבור ציונה וחובה לצרף תמונה)

ציונה | | תגובות: 7


ציונה מברכת את אסי אורפלי מרחובות קיבל עובד מצטיין מיו"ר חברת חשמל אלוף במיל יפתח רון טל.


התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כול הכבוד מגיע לו אני מכיר אותו אישית מעריך אותך
  הגב 20.02.20 21:33
 • אורח
  האם יתרום חודש בחודשו ממשכורתו 10% למען נזקקים?
  23.02.20 03:39
 • אורח
  גם לאורפלים מגיעה נציגות בחברת החשמל. מסכנים. לוקחים כל חודש הביתה בקושי ארבעים חמישים אלף שח.
  הגב 21.02.20 08:58
 • אורח
  חחחחחחחח הלוואי
  21.02.20 11:36
 • אורח
  בחור זהב. יוסי טיב הקרמיקה
  הגב 21.02.20 18:29
 • אורח
  מי בחור זהב יוסי טיב הקרמיקה?
  הגב 22.02.20 20:11
 • אורח
  או שעל הדרך פרסום חינם אין כסף לחנות?
  22.02.20 20:11
 • אורח

"אייל גולן, עוד פעם אתה נח"? הכירו את סדרת הסרטונים החדשה והמצחיקה של אייל גולן ואביעד כץ מרחובות בחדר הכושר

השניים החלו לאחרונה לעלות סרטונים המתעדים את עצמם בזמן אימוני הכושר

ציונה | | תגובות: 14


למי שעוקב אחר אייל גולן וחברו ואיש חיי הלילה של רחובות, אביעד כץ, שם לב לסדרת הסרטונים "עוד פעם אתה נח" שיצרו השניים לאחרונה. הסרטונים מלווים את אייל ואביעד באימוני הכושר שלהם רק שבמקום להתאמן הם עסוקים בדברים אחרים

סרטונים: הדף של אביעד כץ


התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • אורח
  צומי
  הגב 20.02.20 18:11
 • אורח
  תהנה מהחיים
  הגב 20.02.20 18:15
 • אורח
  חמודיםםםםםםםםםםםםם
  הגב 20.02.20 18:26
 • אורח
  קורעים
  הגב 20.02.20 18:26
 • אורח
  מצחיקים. שתמיד תצחקו ותצחיקו
  הגב 20.02.20 18:27
 • אורח
  איזה קרועים ,זה אביעד מהמירוץ למיליון,😂😂
  הגב 20.02.20 19:11
 • אורח
  כמה אפשר? די נמאס כבר רק חסר שיכתבו מתי הוא מתפנה ומתי מתקלח
  הגב 20.02.20 20:06
 • אורח
  נו באמת
  הגב 20.02.20 20:47
 • אורח
  סתם מתלהב
  הגב 20.02.20 22:40
 • אורח
  צומי אז למה אתם נכנסים 🤣
  הגב 21.02.20 16:16
 • אורח
  מלך אין יותר כייף מלראות את סרטונים המלך אתם משהו 👑👍👑💖👌👍
  הגב 21.02.20 16:17
 • אורח
  חחחחחחח איזה ענקיים חבלז שבת שלום אהובים איזה כייף אווירה שמחה
  הגב 21.02.20 16:17
 • אורח
  אלופים
  הגב 21.02.20 16:47
 • אורח
  חחחח אין עליכם!!!
  הגב 22.02.20 18:45
 • אורח

חדש בחוויות רחובות החדשה! החל מיום שישי 28.2 יתקיימו מפגשים בנושא הורות ומשפחה במתנ"ס השכונתי

על היוזמה אראית חברת המועצה אורית שרגאי שאמרה: "בעידן המודרני, הקשר בין הורים לילדיהם מורכב יותר מאשר בעבר. הרעיון הוא לצמצם פערים אלו ולתת כלים מעשיים לפתרון הקונפליקטים. במסגרת שיתופי הפעולה שלי עם חוויות שוויץ רחובות החדשה, בנינו סדרת הרצאות בהנחיית אורית יוסף- מנחת הורים".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מיזם חדש להורי רחובות: שישי זוגי עם מנחת ההורים אורית יוסף. עיריית רחובות ורשת חוויות יקיימו סדרת מפגשים זוגיים להורים בימי שישי בבוקר עם מנחת ההורים אורית יוסף, במטרה לאפשר זמן איכות והעשרת הידע בנושאים משותפים המעסיקים את ההורים.

להלן תוכנית האירועים:

28/2/20 - בית, עבודה ומה שבניהם.

27/03/20- דור ה-X, דור ה-Y ודור ה-Z נפגשים בארוחה משפחתית.

24/04/20- תדמית כמפתח להצלחה ושפת הגוף בתקשורת הבינאישית.

15/05/20- שוברים שחיקה

12/06/20 הכן הורותך לקיץ


המפגשים יתקיימו פעם בחודש בימי שישי, בשעה 8:30, במרכז חוויות רחובות החדשה

עלות:30 שקל

לפרטים נוספים: 08-6366171


אורית שרגאי, חברת מועצת העיר מחזיקת תיק בית הספר להורים, יוזמת המפגשים:

"בעידן המודרני, הקשר בין הורים לילדיהם מורכב יותר מאשר בעבר. הרעיון הוא לצמצם פערים אלו ולתת כלים מעשיים לפתרון הקונפליקטים. במסגרת שיתופי הפעולה שלי עם חוויות שוויץ רחובות החדשה, בנינו סדרת הרצאות בהנחיית אורית יוסף- מנחת הורים".


מירב אהרון מנהלת המרכז:

"אחת המשימות המאתגרות ביותר העומדות בפני הורים, היא הצורך לשלב בין קריירה מוצלחת לחיי משפחה שמחה ובדרך ישנן סוגיות רבות שמעסיקות את ההורים, המחפשים למצוא איזון בין מכלול הצרכים והרצונות. המפגשים ישלבו זמן איכות זוגי לצד מתן כלים פרקטיים".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הכירו את המשטחושי -משטח חושי המיועד לתת מענה לילדים עם קושי בויסות חושי, שפותח על ידי תלמידי ביה"ס בגין ברחובות; מצ"ב סרטון

את המוצר יצרו התלמידים במסגרת השתתפותם ביריד החקר המדעי. המטרה הייתה לסייע לילדים הסובלים מהבעיה שמשפיעה על תפקודם והשתתפותם בפעילויות כי אינם יכולים לווסת את התחושות כאשר הם נחשפים לגירוי (למשל סובלים מתחושת תגית הבגד על הצוואר).

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


תלמידי בית ספר בגין לוקחים חלק גם השנה ביריד החקר המדעי, בו יוצרים ומפתחים מוצרים לפתרון בעיות בתחומים שונים. השנה פתחה קבוצת החקר של בית הספר את המוצר: משטחושי- משטח חושי המיועד לתת מענה לילדים עם קושי בויסות חושי (קושי של האנשים אשר משפיע על תפקודם מאחר והם אינם יכולים לווסת את התחושות כאשר הם נחשפים לגירוי נתון- למשל הם אינם יכולים לסבול את תחושת תווית של בגד, תחושות של מגע של חומרים מסויימים, רעשים וכו.) הדבר יכול לגרום להם לקשיי קשב ולמידה, תגובות התנהגותיות ורגשיות לקויות, קשיים בתכנון תנועה, קשיים רגולטוריים.

על מנת למצוא פתרון לנושא החליטו תלמידי שכבת ו' ליצור את המשטחושי – משטח בעל מרקמים שונים עליו יוכלו הילדים ללכת. על מנת להציג את המוצר הם יצרו סרטון בסיוע של שירן משה מקרב ותלמידי כיתות א והגנים. את התלמידים ליוותה רכזת המדעים לירן סגל.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה מאוד שתלמידים בגיל צעיר מעורבים בבעיות תפקודיות ומנסים למצוא פתרונות! יחד עם זאת, לא הבנתי איך המשטח הזה בא לתת מענה לילדים עם הבעיות שצויינו. האם הליכה על המשטח הזה מספר פעמים ביום יפתור את הבעיות שצויינו או לפחות יקל עליהן?
  הגב 21.02.20 06:57
 • אורח

בסיוע של חבר המועצה גיא צור נתרמו כ 200 תחפושות לפרוייקט השאלת התחפושות לאוכלוסיות המיוחדות אותו יזמה אורית שרגאי... איסוף התחפושות יימשך עד יום שני 24.2.20 בחוויות שוויץ המדע

שעות החלוקה בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


בסיוע של חבר המועצה גיא צור נתרמו 200 תחפושות לפרוייקט השאלת התחפושות לאוכלוסיות המיוחדות המתקיים ברשת חוויות, ביוזמת חברת המועצה אורית שרגאי.

חבר המועצה הרים טלפון לחברת המועצה אורית שרגאי וביקש ממנה להגיע ללוד שם מחכות התחפושות.

להלן הפוסט אותו פרסמה אורית שרגאי

בדרכי חזרה מכנס muni expo למועצות מקומיות קיבלתי טלפון מחברי למועצה גיא צור עם שאלה מפתיעה – כמה מהר את יכולה להגיע ללוד?

גיא היקר ששמע על פרוייקט השאלת התחפושות לאוכלוסיות המיוחדות שאנו מפעילים ארגן לנו תרומה של כ – 200 תחפושות חדשות.

חברי לסיעה חבר המועצה שמוליק בר דאנזאן הצטרף אלי ויחד מילאנו את האוטו שלו בשלל התחפושות שנתרמו לנו.

אז ניימאר, אינייסטה, מסי, סטטיק ובן אל, ברבאבא, נסיכת הטווסים, רקדנית פלמנקו, רקדנית סלסה ושלל תחפושות מחכות לכם.

תודה רבה גיא ושמוליק על הרתמותכם לפרוייקט

והכי חשוב – תודה רבה למתנדבים שיושבים יום יום על מנת לסייע בהשאלה.

אנחנו פה גם מחר, ביום שישי, ראשון ושני – בואו תשאילו וחג פורים שמח.


איסוף התחפושות יימשך עד יום שני 24.2.20 בחוויות שוויץ המדע

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גיא פוליטיקאי של 1.5 שקל
  הגב 20.02.20 17:39
 • אורח
  התגובה הזו משאירה חומר למחשבה
  הגב 20.02.20 20:06
 • אורח
  הייתי בחוויות. המון תחפושות ואף אחד לא הגיע. אל תתביישו. לילד או לידה צרכים מיוחדים? לכו להשאיל תחפושת. יש המון והם יפים ובכל המידות.ותפיצו הלאה
  הגב 20.02.20 20:21
 • אורח
  גיא לרשות העיר אדם צנוע ועינב מילה רעה ממש חוצפה תכיר תבן אדם ואז תדברו עוזר תורם איש של חסד ישר כמו סרגל הולך בדרך אביב שמשון צור זל מי שמכיר יכול רק לפרגן דנה צור נסיכה אמיתית
  הגב 20.02.20 23:41
 • אורח
  גיא אדם מדהים! שם את החסד בראש מעיניו שלא על מנת לקבל פרס ופרסום. ירבו כמותו!
  הגב 21.02.20 00:56
 • אורח
  אבקש תשובה לגבי הסטטוס של ג.שרגאי
  הגב 23.02.20 18:40
 • אורח

השבוע בספורט! רשימת משחקי השבוע של קבוצות הספורט ברחובות - האם אייל גולן ישותף במשחק הדרבי בין מרמורק לשעריים? וגם סרטון מפתיע של מוטי אברג׳יל הבעלים של מרמורק; האם עירוני רחובות תצליח להעפיל לגמר גביע המדינה בכדוריד לאחר 20 שנה?

משחק חצי גמר גביע המדינה בכדוריד יתקיים במוצ"ש 22.2 בהיכל הספורט גן נחום בראשון לציון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
אייל גולן באימוני הקבוצה - הפועל מרמורק


סוף השבוע הגיע ואיתו חוזרים אל המגרשים קבוצות הספורט העירוניות של הכדורגל, כדורסל וכדוריד. אנו מביאים לכם היום את כל משחקי הקבוצות שעתידים להתקיים בסוף השבוע ובמהלך שבוע הבא.

כדורגל

מחר (שישי) בני יצאלאל

תארח את הפועל טירת השלום במגרש מרמורק בשעה 12:00

הקבוצה נמצאת במקום השלישי בליגה במרחק של 4 נקודות מהמובילה בית"ר אשדוד.


הפועל מרמורק

תצא מחר למשחק חוץ נגד כפר קאסם ותנסה לקחת 3 נקודות חשובות על מנת לשמור על המאבק על ראשות הליגה. הפרש הנקודות בין מרמורק לכפר שלם עומד על נקודה אחת בלבד.


מכבי שעריים

תארח בבית את הפועל בקעת הירדן במגרש הביתי שלה . הקבוצה נמצאת במקום ה12 בליגה


אבל המשחק המעניין של השבוע יהיה משחק הדרבי של הפועל מרמורק ומכבי שעריים ביום שלישי 25.2 והשאלה האם אייל גולן ישותף במשחק. הדרבי יתקיים במסגרת טורניר משחקי גביע המדינה האזורי לקבוצות ליגה א'.

המשחק יתקיים בשעה 19:00 באצטדיון נס ציונה.

מחירי הכרטיסים ינועו בין 20-40 ש"ח.

ובינתיים קבלו את מוטי אברג׳יל הבעלים של קבוצת יעדים נדל״ן והספונסר של מרמורק המקדיש שיר לקבוצתו האהובה

סרטון הפועל מרמורקכדוריד

קבוצת עירוני רחובות תנסה אחרי 20 שנה להגיע אל גמר גביע המדינה בכדוריד. במוצ"ש יתקיימו משחקי חצי גמר הגביע, בהם תתמודד הקבוצה נגד אשדוד. המנצחת במשחק תתמודד בגמר נגד המנצחת בדרבי של ראשון לציון.


כדורסל

גברים

מכבי רחובות תתמודד ביום ראשון הקרוב נגד הפועל חבל איילות במשחק ביתי. הקבוצה תלחם על נצחון במשחק על מנת לעלות לראשות הליגה. הפרש הנקודות בינה לבין רמת גן הנמצאת בראשות ליגה הוא נקודה אחת בלבד.


נשים

מכבי טופז רחובות

תצא הערב (חמישי) למשחק חוץ נגד גדרה. כרגע הקבוצה נמצאת במקום השלישי בליגה כאשר היא בשיוויון נקודות עם המקום השני

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אייל גולן. כנראה משעמם לך. איתי לקח לך את כל הפריים. עומר לקח לך את הרדיו שיהיה בהצלחה... יאללה מרמורק!!
  הגב 20.02.20 15:56
 • אורח
  רחובות בכדור יד לא נמצאת על המפה משנת 1983 אליפות אחרונה זה 37 שנה שהספורט במקום נמוך ואין יכולת לתקן את הענף שהיה בחדשות בכול שבוע ולכן צריך לסגור פשוטת מאוד וחבל על הכסף והזמן של אנשים צריך רק ענף אחד שהיה עם תוצאות גבוהות ובו להשקיע בכל המטרה להצלחה שבת שלום לעיר רחובות
  הגב 20.02.20 15:59
 • אורח

יוזמה מתוקה: בואו לתרום תחפושת וקבלו כדור גלידה מתנה. "גולדה" רשת הגלידריות בשיתוף עמותת פתחון לב אוספות תחפושות עבור ילדים לקראת חג הפורים

רשימת הסניפים מצורפת

לימור עידן | | תגובות: 4
קרדיט:גולדה פייסבוק


רשת הגלידריות גולדה בשיתוף פעולה עם עמותת פתחון לב יוצאים בפרויקט מיוחד לקראת חג הפורים.

רשת הגלידריות גולדה יוצאת בקריאה לתרומת תחפושות עבור ילדים, כל אדם שיגיע לתרום תחפושת באחת הגלידריות ייקבל במתנה כדור גלידה .

התחפושות יעברו לעמותת פתחון לב ויגיעו בסופו של דבר לילדים ומשפחות שידם אינה משגת שיוכלו לחגוג את חג הפורים בצורה השמחה ביותר .

המבצע ימשיך עד לתאריך 29.2.2020

להלן רשימת הסניפים של גלידריית גולדה :

דוד סחרוב 26 ראשון לציון

הטיילת 14 ,חוף הים, ראשון לציון

פרופסור חיים פקריס 3 רחובות

מוטי קינד 10, רחובות

דרך בן גוריון 85 בת ים

מנחם בגין 12,גדרה

*בכפוף לתקנון
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מדהים!!!
  הגב 20.02.20 14:38
 • אורח
  כל הכבוד יש ביד שניה מלא תחפושות
  הגב 20.02.20 14:41
 • אורח
  יש סניף בנס ציונה?
  הגב 20.02.20 20:08
 • אורח
  יוזמה פשוט נפלאה. כן יירבו עסקים כמו גולדה שיחשבו על רווחת הציבור ולא רק על רווחיהם הכלכליים. מהיום כולנו בבית משפחת סוויסה לקוחות שלהם.
  הגב 23.02.20 07:12
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
17.02.20 22:28
להשכרה 4 חדרים ברחוב הכרם(צפון העיר) משופצת מהיסוד כולל שיפוץ אינסטלציה יסודי.חלונות חדשים.מטבח חדש. יפיפייה שווה לראות. לפרטים: יובל 0545209450
אורח
18.02.20 04:07
איזה יובל,המבולבל?
אורח
26.01.20 15:29
מחפשת מבנה תעשייה 500 עם חצר להשכרה או למכירה או 1000 מטר מגרש למכירה או השכרה. לא מעוננית לשלם תיווך . קרן 052-6032266
אורח
27.01.20 17:03
לא מעונינת? אז חפשי בעצמך על מה ולמה תקבלי בחינם?
אורח
04.02.20 21:37
יש עם תיווך
אורח
06.02.20 08:31
אברהם שלו 0505298627
אורח
25.01.20 22:48
מחפשת דירה 3 חדרים 80 מטר עם חניה ומרפסת שמש קומות נמוכות ללא מעלית או קומות גבוהות עם מעלית . בין 1.650.000 1.670.000 במערב החדש (שקמה/נאות אשלים /ק.גנים) 0522322034 דנית
אורח
27.01.20 17:04
דנית.נדון בבקשתך יש לי יש לי יש לי יש לי דנית נדון חחחחח
אורח
21.01.20 20:19
מחפש דירה להשקעה עד תשע מאות אלף שח
אורח
24.01.20 04:08
תמשיך לחפש ולרשום בלי הטלפון שלך יש לי עסקה בשבילך מחיר מעולה הזדמנות פז שכונת הרכבת בלוד
אורח
14.01.20 20:11
למכירה דירה 3 חדרים ברחובות . 1400000 ש"ח קומה 2. שטח 70 מ"ר מטופח שעתיד לעבור תמ׳א. הדירה כוללת מזגן בכל חדר סככות בחלונות תריסי אלומיניום וחשמל, מאובזרת ברמה גבוהה יש חניה. ללא מעלית. חזיתית ופינתית נוף ירוק,מאוד שקטה 055-970-7114
אורח
18.01.20 14:41
תודה אבל לא תודה
אורח
20.12.19 07:40
למכירה דירה 3.5 חדרים קומה 2 ברחוב שפינוזה 4 בראשון לציון , משופצת , 85 מטר , חניה גדולה צמודה , 2 שירותים 3 כיווני אוויר נתי 0544712702
אורח
04.12.19 14:36
מחפש בית עם חצר לפחות 5 חדרים.דניאל 054-8002454
אורח
13.12.19 04:13
תיווך דניאל תיווך
אורח
26.12.19 08:36
דירת קרקע עם חצר 4 חדרים ברח יעקב. 10 להשכרה רביב 050-7307389
אורח
28.01.20 15:09
רביב מלשון מתרברב? או מתערבב?
אורח
28.11.19 19:24
מחפשת דירת 2 חדרים להשכרה באזור המערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
23.02.20 12:04
מתווך חכם פותח לוח יד 2 ודג משם פריירים. בימינו אילה לא צריכים עלוקות כמו מתווכים,סוכני בטוח,או שאר מאכרים.היום הכל נגיש באינטרנט.מנסיון שלי מתווך שרלטן שראה פרסום שלי הביא לקוחות לדירה. כאשר היה לקונים עניין הוא ניסה למכור את הנכס במחיר יותר גבוה ודרש ממני שאת ההפרש אתן לו!זה פרצוף האנשים העוסקים במקצוע
אורח
28.01.20 15:21
להתרחק ממתווכים-
אורח
05.02.20 20:12
בית טוב רצית למתווך פנית אין מתנות חינם ועל עסקה טובה צריך לשלם ניתן להגיע להסכם גובה העמלה אבל צריך להבין שהמתווך משקיע זמן כסף והרבה סבלנות עד שנסגרת עסקה צרות העין של אנשים וקנאה זדונית גורמים לסטיגמה לא נכונה כמו בכל מקצוע ניתן למצוא צדיקים
אורח
19.02.20 18:22
"בסדר". על מה ולמה צריך לשלם לכם 2% דמי תיווך פלוס מע"מ? למה מה קרה? מלחמה? מתווך זה כמו סרסור.
אורח
21.01.20 10:38
דירת 3 חדרים מתאימה לשותפים רח יעקב. משופצת כחדשה 0544987776 מיכל
אורח
04.01.20 07:59
להשכרה מחסן 100מטר ברחוב גורדון. ל. 0523803486.
אורח
11.02.20 02:20
למכירה ?
אורח
26.12.19 08:41
דירה. מתאימה ל3 שותפים במרכז העיר לאחר שיפוץ כללי רביב. 0507307389
אורח
26.12.19 08:31
דירת ברח יעקב 3חדרי שינה. מטבח מרפסת. מקלחת שרותי אורחים לאחר שיפוץ כללי מדהימה רביב 050-507307389 הנחה מיוחדת לשוכרים לתקופה ארוכה
אורח
12.01.20 19:17
היי המספר שלך לא תקין יש ספרה מיותרת אשמח לקבל פרטים
אורח
11.12.19 13:08
להשכרה יחידת דיור בקרית עקרון.. יחידה מושקעת ומרוהטת. מתאימה לזוג. 2500 שח לחודש. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 17:33
אז תגורי את ביחידה המושקעת מה מושקעת ? פרקט איטלקי? גרניט פורצלן? מטבח כמו באח הגדול? גקוזי? ריהוט יבוא מאיטליה? העיקר לרשום מושקעת? שמרי לך את היחידה לעצמך
אורח
24.01.20 08:11
לצערינו , ישנן הרבה דירות מושקעות עכשיו אחרי הגשמים של החורף הנוכחי...
אורח
20.02.20 23:11
חחחחח צודק לגמרי...
אורח
13.11.19 14:41
יחידה מרוהטת יפהפייה בקרית עקרון. היחידה מרוהטת וכוללת חדר מטבחון פינת ישבה מקלחת וכניסה נפרדת. שכד 2500 שח כולל הכל..מתאים לסטודנטים רווקים או זוג צעיר. 0533562732
אורח
13.11.19 14:42
תיקון.קידומת 052
אורח
15.11.19 16:42
מה זה הכל כולל הכל? זה נשמע לא טוב ביחוד שרשום מקלחת וכניסה נפרדת ותחשבו על זה...
אורח
10.01.20 00:55
נראה שמשעמם לך או שאתה זקוק לטיפול .טפל בעצמך דחוף...


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
19.02.20 18:25
למכירה מאזדה 2 שנת 2009 במצב נדיר. ניתן לראות את הרכב באזור רחובות. לבקש את יהודה 0528380348
אורח
03.02.20 14:39
הונדה אינסייט שחורה נדירה ללא שריטה טסט לשנה יד 3. 140000.קמ.מטופלת.חסכונית 1ל18..0522404066.רועי.
אורח
03.02.20 14:27
הונדה אינסייט 2014.שחורה יד שלישית.140000קמ.טסט לשנה נדירה.ללא שריטה.מטופלת.שותה דלק.1ל18.בהזדמנות מעוניין ב7 מקומות.
אורח
03.02.20 14:28
0522404066
אורח
26.12.19 16:29
ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל שמורה 60000 ק"מ למכירה 0523307721 לא בשבת
אורח
17.02.20 21:16
מה המחיר ?
אורח
26.12.19 14:54
למכירה ניסן מיקרה 2012 גיר רגיל 60000 קילומטר 0523307721 לא בשבת
אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
19.02.20 19:15
לפעוטון ברחובותדרושה עבדת מסורה אחראית ואוהבת ילדיםלמשרה מלאהבצפון מזרח רחובותמקום קטן נעים וחם .בין שעות 7.30 עד 16.00לסירוגין עד שעה 16.45ימי שישי בין השעות 8.00 עד 12.00נא לפנות ל ענת לוי050-9558227לשליחת קורות חייםahayot.belavan@gmail.com...
אורח
16.02.20 13:59
דרוש פקיד/ה לשוק הסיטונאי לשעות הלילה משענ 02:00 עד 10:00. העבודה עם תנאים ולטווח ארוך.. 0505487039
אורח
20.01.20 20:31
דרוש/ה פקיד/ת ביטוח חיים למשרה מלאה ל שרד באזור. ניסיון חובה! 054-3020071
אורח
27.12.19 21:03
דרוש/ה עובד/ת לאחר שעות הלימודים בכל גיל להדרכות ילדים בתחום ההאבקות והגנה עצמית, לימודים והכשרה אצלינו, תנאים מעולים+הסעות, נא ליצרית קשר דרך האתר SUPER-BUS.CO.IL אבי/מיטל
אורח
28.11.19 17:08
להשכרה יחידת מגורים משופצת ומרוהטת בקרית עקרון. ליחידה כניסה נפרדת. המחיר 2500 שח כולל הכל. סימה 0523562732
אורח
17.12.19 18:32
מה כולל הכל? הזמנה לקידוש ולחגים על בסיס קבוע מובטח לשוכרים? שרותי כביסה וגיהוץ כלולים? ניקיון גיהוץ והחלפת מצעים כלולים? למה הכוונה כולל הכל?
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
28.11.19 05:58
מה המספר ליצירת קשר?
אורח
28.11.19 17:05
לא אקטואלי
הצג תגובות נוספות
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל