הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

סרטוני הוונדליזם בעשרות כלי רכב ברחובות

כ - 20 כלי רכב ניזוקו ובהם רכבו של ראש העיר

סקר בחירות 2021! 

תושבי רחובות מוזמנים להצביע

להלן הקלות הקורונה החל מיום ראשון! 

תלמידי ז' - י' ילמדו לפחות יומיים בשבוע, גני אירועים ואולמות עד 300 איש בעלי תו ירוק, מסעדות עד 100 איש עם תו ירוק ו - 100 ללא תו ירוק. מופעי תרבות וספורט 500 - 1500 איש, בתי כנסת עד 50% עם תו ירוק.

חברת ייעוץ הנדל"ן פז כלכלה והנדסה: "פרויקט המטרו ברחובות צפי לעלייה של יותר מ-20% במחירי הנדל"ן הסמוכים לתוואי המטרו ברחובות"

המטרו יוקם לאורך כ-145 קילומטר ב-24 ערים ורשויות שונות במרכז הארץ, ויהווה מהפכה של ממש בתחום הסעת ההמונים באזור. עלות הקמת הפרויקט הינה 150 מיליארד שקל, והוא מקודם בהליך מזורז במוסדות התכנון. לפי הערכות, הוא צפוי לחסוך כ-50% ממשך הזמן שתושבי המרכז מבלים מדי יום בכבישים.

אבי בר | | תגובות: 7
רכבת המטרו הדמיהפרויקט המטרו הענק שמתוכנן להיבנות בגוש דן בעשור הקרוב, טומן בחובו גם פוטנציאל נדל"ני עצום וצפוי להשפיע השפעה מכרעת על מחירי הנכסים במרכז הארץ ובעיקר בתוואי שבו יעבור. סקירה שערכה חברת ייעוץ הנדל"ן פז כלכלה והנדסה בבעלות דניאלה פז חושפת את הפוטנציאל במספרים.

המטרו יוקם לאורך כ-145 קילומטר ב-24 ערים ורשויות שונות במרכז הארץ, ויהווה מהפכה של ממש בתחום הסעת ההמונים באזור. עלות הקמת הפרויקט הינה 150 מיליארד שקל, והוא מקודם בהליך מזורז במוסדות התכנון. לפי הערכות, הוא צפוי לחסוך כ-50% ממשך הזמן שתושבי המרכז מבלים מדי יום בכבישים.

הסקירה מתבססת על השוואות בינלאומיות שבחנו את השפעת המטרו ביעדים שונים בעולם — בהם לונדון, סינגפור, הונג קונג וסן פרנסיסקו. היא מחלקת את אומדני עליית השווי של הנכסים ואת מגמות הפיתוח הצפויות סביבם לפי שלושה גורמים מרכזיים: המרחק שלהם מתחנת הרכבת, ייעודם, ומרחקם מ"גרעין" המטרופולין — העיר תל אביב.

לפי הסקירה של פז כלכלה והנדסה, שמלווה את פרויקט המטרו, צפויה עליית ערך של כ-20% במחירי הנכסים בתוואי המטרו, והיא גדלה ככל שהנכסים קרובים לתחנות הרכבת. הפרויקט יכלול 109 תחנות בערים השונות, וההשפעה הניכרת ביותר על מחירי הנכסים צפויה בקרבתן - עד למרחק של קילומטר מכל תחנה. היקפי ההשפעה הגבוהים ביותר צפויים בטווח של 300–500 המטרים הראשונים - הן על שטחי משרדים במסחר, והן במגורים. עליות הערך הגבוהות ביותר יהיו בסמיכות לתחנות שבהן יש הצטלבות של קווים או שילוב של אמצעי הסעת המונים נוספים, כמו הרכבת הקלה, כפי שמתקיים למשל בגלילות, בכפר גנים בפתח תקוה, ביוספטל בחולון, ובתחנות ארלוזורוב, השלום וההגנה בתל אביב.

הסקירה צופה כי עליות הערך הגדולות ביותר יהיו במשרדים ובשטחי המסחר — שייהנו מעליית שווי הנכסים, מהיקף זכויות בנייה מוגבר, ומנגישות תחבורתית בעלת משמעויות כלכליות רבות. בנדל"ן למגורים עליות הערך הגבוהות ביותר צפויות דווקא הרחק מהעיר תל אביב ב"טבעת הערים" השנייה במטרופולין – כמו באר יעקב, גבעת שמואל, ראשון לציון, רחובות, רמלה, לוד, נס ציונה, הוד השרון, פתח תקוה וערים נוספות – בהן צפויה עליית ערך של 24% ויותר.

לדברי דניאלה פז ארז, מנכ"לית ובעלי פז כלכלה והנדסה, "פרויקט המטרו בא לצמצם פער של מאה שנים בתוך עשור אחד והוא יביא לפיתוח אינטנסיבי מסביב לתחנות ובהתאם לעליית ערך מהותית בנכסים. הרציונל מאחורי זה הוא שברגע שהמטרו יתחיל לפעול, וכנראה כבר קודם לכן עם הציפייה לו, אנשים יהיו מוכנים להתרחק מהגרעין של תל אביב וסביבתה הקרובה, כי הנגישות תהיה נוחה יותר וזמן הנסיעה יתקצר בהרבה, וזה ייצר אטרקטיביות גדולה יותר למגורים באזורים האלה ובהתאם לעליית מחירים שם. מי שרוצה כיום להשקיע בדירה שתשביח את עצמה, עדיף לו לקנות באזורים האלה ולאו דווקא בתל אביב".

דוד סרוגו, יו"ר ארגון הקבלנים והבונים רחובות, אמר בתגובה כי "לצד היתרונות הברורים, פרויקט המטרו יפגע אנושות בפוטנציאל הבינוי בסמוך לקוי הרכבת המתוכננים למשך עשר שנים שבהן הוא צפוי להתמשך. מדובר בנזק של מיליארדים לענף הבנייה והתשתיות והקטנת פוטנציאל פתרון לבעיית הדיור והצפיפות במרכז הארץ". סרוגו הוסיף כי "גם אם צפויה עליית ערך בנכסים בתוואי המטרו, הקפאת הבינוי עלולה להביא ל'הפסדים' של מיליוני שקלים בכל הקשור למימוש זכויות של בעלי קרקעות שלא יוכלו לעשות שום דבר בנכס שלהם במהלך הקמת המטרו בשל ההגבלות.
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כבר עכשיו הם גבוהים בלי הצדקה. אז יותר מזה? ומדובר בבניינים שאין בהם אפילו מעלית או דלת כניסה עם קוד.
  הגב 22.11.20 13:33
 • אורח
  לא רק נזק של 10 שנים לקבלנים ולבונים לאורך תוואי הרכבת אלא סיוט וחלום בלהות לכל הגרים בתחום של 1 ק"מ מכל צד . רק אלהים יודע בכמה זה יקצר את החיים לכל תושבי העיר ( ראה את תל אביב , יפו , רמת גן , בני ברק ואחרות . ברוך המביא את השטן לעירנו .
  הגב 22.11.20 13:39
 • אורח
  שכחת לסגור סוגריים.
  22.11.20 14:20
 • אורח
  בכתבה הזאת שכחו להגיד שהגברת מירי רגב שרת התחבורה פועלת כדי לבטל את פרוייקט המטרו. אם היא תצליח אז כל הכתבה הזאת לגמרי לא רלוונטית.
  הגב 22.11.20 13:42
 • אורח
  רגע מה?!
  22.11.20 14:18
 • אורח
  חחחח הרגתם עם ההדמיה של "המטרו". טוב שלא שמתם אילוסטרציה של נתיב אופניים.
  הגב 22.11.20 14:57
 • אורח
  נו במאת מטרו ב ישראל למירירגב מופראת תעשה משהו הי נותנת תפקידים ל קרובים שלה
  הגב 22.11.20 18:35
 • אורח

משרד החינוך פותח במבצע חיסונים במוסדות החינוך במסגרתן יגיעו ניידות חיסונים לבתי הספר שיבקשו לקחת חלק במבצע

הניידות יעודדו את עובדי ההוראה, צוותי החינוך והתלמידים שטרם התחסנו, להתחסן מפני נגיף הקורונה

מערכת האתר | | תגובות: 0


החל מהיום: ניידות חיסונים יגיעו אל מוסדות החינוך ברחבי הארץ

החל מהיום (ה-7 במרץ 2021) ניידות חיסונים יגיעו למסגרות החינוך ברחבי הארץ (בהתאם לבקשתם), במטרה לחסן עובדי הוראה, צוותי חינוך ותלמידים מעל גיל 16 שטרם התחסנו נגד נגיף הקורונה.

מהלך זה הוא פרי יוזמה משותפת של משרד החינוך ומשרד הבריאות, בתאום עם הרשויות המקומיות, שנועד להגדיל את מספרם של צוותי החינוך והתלמידים בני ה- 16 ומעלה המתחסנים במערכת החינוך, במטרה לצמצם את שיעור התחלואה בארץ ולשמר שגרת לימודים רצופה ובטוחה. לצורך ביצוע החיסון, יוקצו אולמות נפרדים או כיתות ייעודיות בבתי הספר, והתורים לקבלת החיסון ייקבעו בהתאם למספר המתחסנים, ובחלוקה לקפסולות על פי ההנחיות.

התנאי למתן החיסון לתלמידים מתחת לגיל 18 הוא הסכמת ההורים. בהתאם להנחיות, גם אם ההורים נתנו את הסכמתם והתלמיד מסרב להתחסן – לא יינתן לו חיסון.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי בתי הספר ברחובות: דה שליט, מדעים, אמית המ"ר, קציר, ישיבת הדרום, רון ארד הם הזוכים באולימפיאדה הוירטואלית עירונית בנושאי מדעים, טכנולוגיה,הנדסה ומתמטיקה S.T.E.M

במשך תשעה שבועות התמודדו 22 קבוצות מידי שבוע עם אתגרים המבוססים על הרצאות שניתנו בזום ועל משאבים רבים באתר התחרות, כגון, כלי שיתוף ברשת, גוגל EARTH, אפליקציות מדעיות, צילום מדעי, מעקב אחרי נדידת ציפורים, אש בעירה ופיצוצים, הסתברות וסטטיסטיקה, טכניקות לעבודת צוות ועוד.

מערכת האתר | | תגובות: 2


אגף החינוך והנוער בעיריית רחובות בשיתוף אשכול הפיס הזמינו את תלמידי כיתות ז' בעיר להשתתף בתחרות ייחודית ולקחת חלק במסע מדע וירטואלי.

תלמידים סקרנים, יצירתיים, בעלי מוטיבציה להתמודדות עם אתגרים , שרצו לפתח יכולת עבודה בצוות , אוריינות טכנולוגית וכישורים חברתיים מנהיגותיים נרשמו למסע מדע זה באמצעות בתי הספר.

במשך תשעה שבועות התמודדו 22 קבוצות מידי שבוע עם אתגרים המבוססים על הרצאות שניתנו בזום ועל משאבים רבים באתר התחרות, כגון, כלי שיתוף ברשת, גוגל EARTH, אפליקציות מדעיות, צילום מדעי, מעקב אחרי נדידת ציפורים, אש בעירה ופיצוצים, הסתברות וסטטיסטיקה, טכניקות לעבודת צוות ועוד.

במפגש האחרון, התקיים אירוע השיא של התוכנית. 13 קבוצות התמודדו בו זמנית עם חדר בריחה וירטואלי סביב העולם , אותו היה עליהם לפתור במהלך שלוש שעות ללא עזרה ותוך הישענות על המיומנויות והידע שרכשו.

ביום שני 1.3.21, התקיים מפגש סיום חגיגי .

11 מתוך הקבוצות המשתתפות זכו בפרסים :

פרס החשיבה מחוץ לקופסה הוענק לקבוצת "taco team" מדה שליט א'

פרס החשיבה הטכנולוגית לקבוצת "המלכים" מישיבת הדרום

פרס היצירתיות ל"קבוצה מס'1 " מקציר א'

פרס ההתמדה והנחישות הוענק לקבוצת "עמית" מרון ארד

פרס שיתוף הפעולה לקבוצת "המופתניקים" מדה שליט א'

פרס ההתמדה לקבוצת "שחקני המיינקראפט" מקציר א'

פרס החשיבה הוירטואלית הוענק לקבוצת ה"קטינים בלבן" מחט"ב אמי"ת המר.


4 הקבוצות הטובות ביותר זכו גם בגביעים :

פרס החשיבה המתמטית הוענק לקבוצת ה"חוקרים" ממדעים

פרס החשיבה ההנדסית הוענק לקבוצת ה"מדליקים" מדה שליט א'

פרס החשיבה המדעית הוענק לקבוצת ה"מחשמלים" מדה שליט ב'.

פרס הקבוצה המצטיינת הוענק לקבוצת ה"קלמנטינות" מחט"ב דה שליט ב'.

דבר השופטים לקבוצה המצטיינת : "שיתוף הפעולה, ההתמדה והיצירתיות המחשבתית שלכם התגלו בכל אחת מהמשימות שהגשתם במהלך המסע. פירות העבודה שלכם נראו במהלך הגמר, שם הגעתם ראשונים ופתרתם את כל שאלות הבונוס . אין ספק שאתם הקבוצה המצטיינת במסע

חברת מפרש יזמות בחינוך, בהנהלת אורן פרבר, הקימה אתר לתחרות , ניהלה את המסע הוירטואלי והיתה בתקשורת רציפה מול אשכול הפיס, המלווה את התחרות, ומול בתי הספר וראשי הקבוצות.

בדברי הסיכום הציג אורן פרבר את המשובים הנפלאים של הילדים ,ציטט את אפלטון "החינוך הטוב ביותר הוא לתת לילד לשחק בדברים נפלאים" והקדיש את התחרות כולה לזכרה של אימו, אילה פרבר ז"ל, שהיתה מורה כ 40 שנים בדה שליט ונפטרה לפני שנתיים.


עירית דוידוביץ , מנהלת אשכול הפיס :

"עברנו יחדיו מסע מדעי מרתק בן עשרה שבועות. תחת תנאים של סגר, בתקופת הקורונה, גיבשנו קבוצה איכותית של תלמידים אוהבי אתגרים, שהתחילו בחששות והגיעו לקו הגמר חדורי מוטיבציה ונחישות.

אני רוצה להודות לקברניטי העיר, שבזכותם כל זה התאפשר. לראש העיר רחמים מלול, למ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך זוהר בלום, למנהלת אגף החינוך והנוער, אפרת צוקרמן, שכל הזמן חושבת איך להוביל את תלמידי העיר לפסגות גבוהות, למצוינות ולחדשנות. למנהלת המחלקה לחינוך על יסודי, רחל בן יצחק, הרוח החיה של חטיבות הביניים והתיכונים, למתאמים הבית ספריים שליוו את כל הקבוצות בבתי הספר ולתלמידים עצמם שנענו לאתגר הייחודי .


את דבר התלמידים נשאו 3 בנות, כל אחת מהן מקבוצה אחרת : הילה שמוחה, ממדעים, הילה בר אל מדה שליט ב', ליה גורייבסקי מדה שליט א' .


ראש העיר, רחמים מלול:

" כל הכבוד לכל המשתתפים על מסע מרתק ומחכים בתקופה שכזו. למרות האתגרים- אנחנו ממשיכים לחתור למצוינות וללמידה משמעותית, תוך שימוש בחדשנות ובתוכניות מגוונות עבור התלמידים והתלמידות" .


זוהר בלום , מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך:

"גם בתקופה מאתגרת זאת אנחנו לא מוותרים על תוכניות חדשניות עבור התלמידים. אני גאה בתלמידים שהשתתפו והציגו הישגים מרשימים. אני רוצה להודות לעירית דוידוביץ שמרימה כל פרויקט בהתלהבות ובמקצועיות."


אפרת צוקרמן , מנהלת אגף החינוך והנוער בירכה את המשתתפים:

"אני שמחה שהתוכנית שבחרנו עבור בני הנוער הייתה משמעותית ומרתקת. נמשיך לחדש וליצור עבור התלמידים פלטפורמות חדשניות ללמידה מגוונת ורלוונטית. "

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בשורות טובות לעם ישראל!!!! כולנו אחים
  הגב 07.03.21 12:54
 • אורח
  ושולם? מה עם שולם? איפה שולם?
  הגב 07.03.21 12:59
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

היום (ראשון 7.3) יפתח במכינת שובו אחים ברחובות מבצע "כולנו משפחה אחת" של רשת יוחננוף והמכינה במסגרתו יחולקו 15 אלף סלי מזון לחג הפסח תרומת יוחננוף

אל אירוע הפתיחה יגיעו: משפחת יוחננוף, בעלי הרשת; אלי בין, מנכ"ל מד"א; ראש עיריית רחובות, רחמים מלול ונציגי מכינת "שובו בנים"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7
תמונת ארכיון


תמונות ארכיון מפסח בשנה שעברה


בצל הקורונה שהביאה לעלייה במספר המשפחות הנזקקות רשת יוחננוף תחנוך את פרוייקט "כולנו משפחה אחת" במסגרתו 15,000 חבילות מזון של יוחננוף יחולקו למשפחות נזקקות לכבוד הפסח.

במסגרת פעילות תרומה לקהילה יזמה רשת יוחננוף את פרויקט "כולנו משפחה אחת" בשיתוף מכינת "שובו בנים" לזכר שלושת הנערים החטופים. מטרת הפרויקט היא מתן סיוע וחלוקת אלפי חבילות מזון למשפחות נזקקות לפני חג הפסח. הפרוייקט פועל זו השנה השלישית ומתקיים פעמיים בשנה לקראת חגי תשרי וחג הפסח.

אל אירוע הפתיחה יגיעו: משפחת יוחננוף, בעלי הרשת; אלי בין, מנכ"ל מד"א; ראש עיריית רחובות, רחמים מלול ונציגי מכינת "שובו בנים"התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה לא עובדים במדינה הזאת. כולם רוצים לקבל תרומות. לכו לעבוד יש הרבה עבודה בבתי חולים, גני ילדים, ענף בניה, מפעלים וכו
  הגב 07.03.21 11:42
 • אורח
  עיריית מדהלה מכרה את בית כנסת אקוע,בית כנסת אקווע מלשינה על עיריית מדהלה.
  07.03.21 12:15
 • אורח
  תן וקח עיריית רחובות ורשת יוחננוף... אולי בגלל זה סוגרים מכולות וסופרים אחרים בעיר בטענה שהם פתוחים בשבת???!!
  הגב 07.03.21 11:53
 • אורח
  עיריית מדהלה הסתבכה מעל הראש
  07.03.21 12:06
 • אורח
  צל"ש ליוחננוף. טר"ש לעיריית רחובות, שבאה לגזור קופון על חשבון יוחננוף והמשפחות העניות שבעיר.
  הגב 07.03.21 12:14
 • אורח
  כל הכבוד ליוחננוף
  הגב 07.03.21 12:51
 • אורח
  עדיף שיחננוף יעזור לעובדים שלו שמקבלים שכר מינימום ויעודד שאנשים ילכו לעבוד ולא יסמכו על תרומות
  הגב 07.03.21 13:07
 • אורח

מסתמן פתרון לקווי אגד באושיות! כנראה מחר שני 8/3 הקווים ישובו למסלולם הרגיל בשכונת אושיות.

בפתרון המשבר מעורב מתן דיל אשר פנה לשרת התחבורה ח"כ מירי רגב

אבי בר | | תגובות: 18


אם לא תחול התפתחות שלילית כנראה מחר שני 8/3 קו 15 של אגד ישוב למסלולו הרגיל בשכונת אושיות.

הפתרון המסתמן החל ביום שישי כאשר מתן דיל המקורב לשרת התחבורה מירי רגב להתערב במשבר, לאחר השיחה עם מתן דיל , פנה יעקב נתניהו מנכ"ל הרשות הארצית לתחבורה ציבורית לשיחה עם מנכ"ל עיריית רחובות דורון מילברג ונציגי אגד לקביעת פגישה שתתקיים השבוע, כאשר המתווה הוא להשיב המצב לקדמותו לשבוע הקרוב, הן בנושא כניסת הקווים לשכונה והן בנוגע למסוף. ובמהלך השבוע יימצא פתרון מוסכם בין כל הצדדים לגבי המסוף. כאשר העירייה תמנע בשבוע הקרוב ממתן רישום דו"חות לנהגי אגד החונים במסוף.

ההצעה עליה ידונו בימים הקרובים העברת המסוף לחניון וייסגל באופן זמני הנהגים יקבלו שירות מנוחה במתקני הבריכה ובהמשך משרד התחבורה יממן הכשרת המקום למנוחת הנהגים.


התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מתן דיל. אתה היחיד שתצליח להצעיד את רחובות קדימה. בלי להיות תקועה אצל חבורת אנשים שפשוט תוקעים את העיר
  הגב 07.03.21 11:05
 • אורח
  עיריית מדהלה הסתבכה הפעם מעל הראש
  07.03.21 11:21
 • אורח
  איזה מלך📣📣📣📣מתן דיל!!!!📛📛📛
  הגב 07.03.21 11:08
 • אורח
  מלול נשתמע בבחירות רק מתן דיל מספר 1
  הגב 07.03.21 11:12
 • אורח
  וליאור שוקרי ימשיך להצטלם בפוזות של רוקי 3 , רק עושה בלאגן בעיר הוא והשיטור של מצפנים שלו....
  הגב 07.03.21 11:14
 • אורח
  מסכימה איתך!! פחות צילומים יותר עבודה.
  07.03.21 11:26
 • אורח
  גם אני מסכים מספיק עם הפוזה תתחיל לעבוד ליאור שוקרי נשתמע בבחירות
  07.03.21 11:57
 • אורח
  כמו תמיד, לעירייה לא אכפת מהתושבים. מתן דיל לראשות העיר.
  הגב 07.03.21 11:18
 • אורח
  כל הכבוד למתן דיל
  הגב 07.03.21 11:27
 • אורח
  כמה שקוף. לא מאמין שמתן דיל פתר את זה
  הגב 07.03.21 11:34
 • אורח
  רונן אהרוני מנהל אגד רחובות חבר מועצה מטעם מתן דיל. מתן דיל התקשר למירי רגב...תפעילו את הראש. עשו עליכם סיבוב
  הגב 07.03.21 11:36
 • אורח
  רק מתן דיל יציל את העיר .רחמים מלול תוריד תכיפה עשית עוול לכול אושיות .והדרתה פניי זקן מלול .תתבייש על מה שעשית
  הגב 07.03.21 11:59
 • אורח
  יאלהההה מתן דיל אלוףףףף
  הגב 07.03.21 12:06
 • אורח
  מתן מספר אחד העתיד של העיר.
  הגב 07.03.21 12:07
 • אורח
  רק מתן דיל יעשה סדר בעיר
  הגב 07.03.21 12:09
 • אורח
  איזה חוצפנים עירית רחובות .נלחמים שהאוטובוסים ישארו שם ומצד שני דופקים להם דוחות...
  הגב 07.03.21 13:04
 • אורח
  יש פקח מהבוקר במקום לשמור על התושבים הוא שומר על התחנה שאוטובוסים לא יחנו בושה בושהההה רחמים נתראה בבחירות . רק מתן דיל יציל את רחובות
  הגב 07.03.21 13:13
 • אורח
  כמה מסכנים אתם עירית רחובות במה אתם מתעסקים בושה אנשים מבוגרים הולכים ברגל עם סלים חצי שעה .
  הגב 07.03.21 13:15
 • אורח

נעצר חשוד בביצוע מעשה הוונדליזם נגד עשרות כלי רכב ברחובות בהם רכבו של ראש העיר ורכבו של האדמו"ר מקרעטשניף.. פרטים (רמזים) בכתבה

למרות שנפגעו בעיקר כלי רכב של המגזר הדתי בספק אם מדובר בפשע שנאה על רקע מאבקי חילוניים דתיים

מערכת האתר | | תגובות: 31


המשטרה עצרה הלילה ראשון בסביבות השעה 02:00 בתל אביב, את החשוד בן 59 תושב רחובות במעשה הוונדליזם של פגיעה בעשרות כלי רכב בין שישי לשבת ובהם של ראש העיר רחמים מלול, האדמו"ר מקרעטשניף, עמותת לשבוע, חבר המועצה פנחס הומינר , אופנולנס של איחוד הצלה ואחרים.

בגלל הפגיעה הרבה בכלי רכב של הציבור הדתי חרדי ברחובות הנטייה הטבעית היא לראות בזה פשע שנאה כלפי הציבור החרדי אך בספק אם זה המקרה. גם אם יתברר שהתושב כועס על הציבור החרדי ועשה כן בכוונה לפגוע בכלי רכב של הציבור החרדי, לא מדובר כאן ככל הנראה במאבקי חילוניים - דתיים על רקע הבחירות או במסגרת אידאולוגיה חברתית.

מדובר בתושב ששכניו התריעו על התנהגותו המוזרה וככל הידוע הוא אף התקשר והטריד את לשכת ראש העיר לפני מספר ימים ולא היה ברור מה רצונו.

בנוסף הוא גרם לנזקים כבדים לשכניו אשר לדבריהם היו יכולים להסתיים באסון כגון פגיעה בצינורות הגז.

יהיו אשר יהיו מניעיו גם אם מדובר בסיבות אישיות שלו (ולא ניתן להרחיב בנושא) נגד הציבור הדתי לא מדובר במקרה הקלאסי של מתיחות בין חרדים לחילוניים. ייתכן שילוב של סכסוך שכנים וכעס על הציבור אך לא מן הנמנע זה יהיה קשור גם "להתנהגותו המוזרה לאחרונה"


היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו של החשוד בבית המשפט.


החקירה נמשכת.

סרטון הוונדליזםהתפרסמו 31 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גם הוא לא האדם הכי בריא בנפשו. השחתת רכבים בעיקר של חרדים מחייב שיש לו שנאה לחרדים
  הגב 07.03.21 09:38
 • אורח
  מכיר כמה וכמה אנשים לא חרדים שהוא פגע להם ברכב
  07.03.21 10:04
 • אורח
  זה נראה יותר כמו סכסוכים בתוך המגזר החרדי
  07.03.21 10:05
 • אורח
  עזבו!!! זה בטוח כי עיריית רחובות איימה על החרדים והמתפללים בזמן האחרון שהם ייסגרו להם את בתי הכנסת,יותר בכיוון הזה אם שואלים אותי...
  07.03.21 10:20
 • אורח
  למטבע יש שני צדדים מנהלי העיר ייצטרכו לשאול את עצמם שאלות איך העיר שלנו הגיעה למצב כזה?????? תעשו חושבים תפיקו לקחים ושיהיה טוב לכל עם ישראל אמן
  07.03.21 10:24
 • אורח
  קצת מוזר שהעירייה תסגור בתי כנסת ברחוב שראש העיר גר בו. או שראש העיר ביקש מהעירייה לסגור את בתי הכנסת? בלבלתם אותי.
  07.03.21 10:28
 • אורח
  פוליטיקאים לא נכונים פוגשים שוטרים לא נכונים ויש כאוס אבטלה ופשיעה ברחובות.
  07.03.21 10:32
 • אורח
  כל זה כתוצאה מההסתה הפרועה כנגד הציבור החרדי בתשקורת שונאת ישראל ערוצים 11 12 13
  07.03.21 11:41
 • אורח
  אין מנוס מלצבוע את כל האוטו
  הגב 07.03.21 09:44
 • אורח
  חבל שלא נתפס בשעת מעשה
  הגב 07.03.21 09:53
 • אורח
  הוא השחית רכוש, לא פגע בחיי אדם. רוב הסיכויים שישוחרר תוך כמה ימים. כנראה שבלי צו הרחקה.
  הגב 07.03.21 10:04
 • אורח
  איפה כל אלה שהאשימו את האתיופים?
  הגב 07.03.21 10:05
 • אורח
  חחחח נכון,הם כנראה מרגישים טיפשים בגלל השטות שהם אמרו,האתיופים הם אנשים טובים מאד ובכל עדה יש עבריינים
  07.03.21 11:12
 • אורח
  תחפשו אותם אצל השמאלנים שונאי ישראל
  07.03.21 11:42
 • אורח
  המשטרה יודעת לעבוד מהר שהיא רוצה מעניין מאוד..... ספק נכון אם היה מדובר במכוניות של פלונים ואלמונים משכונה קשת יום ?
  הגב 07.03.21 10:10
 • אורח
  לגמרי!
  07.03.21 10:14
 • אורח
  משועמם הולך ושורט מכוניות - בתוך יממה יש איכונים סלולארים, מצלמות, מעצר. מבטלים את קו 15 לתושבי אושיות - לאף אחד לא אכפת. עצוב.
  07.03.21 10:29
 • אורח
  חבל שלא טיפלו בו בעוד מועד כשהוא גרם נזק לשכניו.המערכות לא פועלות בכלל רק שכבר קורה משהו קיצוני.
  הגב 07.03.21 10:15
 • אורח
  אתה צודק יש פה הרבה אפליות אין צדק פה מי שצריך עזרה לא עוזרים לו מלמעלה עד למטה כל מפוברק
  הגב 07.03.21 10:16
 • אורח
  כנראה אותו אחד היה מתוסכל מה המצב מבקש עזרה ולא עוזרים לו אבל לא ככה מתנהגים
  הגב 07.03.21 10:18
 • אורח
  על מה התושבים משלמים היטל שמירה? אם פגעו במכונית של ראש העיר, זאת ההוכחה לכך שצריך לבטל את השיטור העירוני.
  הגב 07.03.21 10:31
 • אורח
  הטל השמירה זה פרוטקשן לממן מכוניות לאנשים שיטיילו ברחבי העיר ולא יעשו כלום
  07.03.21 11:45
 • אורח
  תגידו לכל הרכלנים של עיריית רחובות ממרמורק ושעריים שיש להם על מה לרכל עד פסח
  הגב 07.03.21 10:37
 • אורח
  הכתב חוקר או עיתונאי שכותב עובדות משחק אותה סוכן 007 לא נראה לי כן נראה לי תשאיר את העבודה לחוקרי המשטרה או שאתה מקבל כסף ממלול?
  הגב 07.03.21 10:41
 • אורח
  המשטרה ביצעה איכון סלולארי. עצרו את החשוד בתל אביב.
  הגב 07.03.21 11:20
 • אורח
  עובדי העירייה וארגונים של פ דופ י לים נוסעים בשיירות ומטרידים את התושבים של העיר. בתמורה הם מקבלים תלושים לקניות ברשתות המזון. עשרות תושבים התאבדו בגלל הפעילות החולנית ויש גם תושבים שלא מוכנים לקחת חלק בפשעים נגד האנושות. העובדים בשיטור העירוני אמרו שהם מפחדים מ ה פ ד ו פ י ל י ם שמטרידים את התושבים של העיר ולכן כל תושב שרוצה להגן על עצמו חייב לעשות זאת בעצמו .
  הגב 07.03.21 11:21
 • אורח
  ברוך ה׳,כל הכבוד למשטרה
  הגב 07.03.21 11:28
 • אורח
  קודם כל ולפני הכל הוא צריך לקבל קצת מכות. א"כ גם ככה ישחררו אותו ויסגרו את התיק שלו מחוסר עניין הציבור.
  הגב 07.03.21 11:45
 • אורח
  זה מה שהנאצים אמרו. הבעיה שיש יותר מידי גאונים כמוך שמנהלים את המדינה. יש להם ביטוחים והחברים שלהם עושים המון כסף מקומבינות של ביטוחים.
  07.03.21 12:03
 • אורח
  לא פעל לבד, שליח של כל ה"נאורים" שמסיתים נגד הדתיים והחרדים יום ולילה. דיבורים, שינאה לבסוף קם חם מוח מהורר בנפשו ושעה דבר. דיי לשינאה שלכם נגדינו!
  הגב 07.03.21 12:10
 • אורח
  מזל שלא פגע בבני אדם. בעירייה של המון חולי נפש משועממים שמסוגלים לגרור את התושבים לאלימות. הפקידות בעירייה מאיימות על תושבים שלא מוכנים להיות שליחים שמציקים לאשכנזים.
  הגב 07.03.21 12:33
 • אורח

סכסוך מסוף אושיות! עיריית רחובות מאיימת לפנות לערכאות שיפוטיות להשיב את קווי אגד לשכונת אושיות

עיריית רחובות מבהירה כי אין שום קשר בין חסימת נתיב לא מורשית עי אוטובוסים, לבין ההחלטה של אגד לא לכבד את מחויבותה לשרת תושבים, בכל רחבי העיר, בתחבורה הציבורית.

אבי בר | | תגובות: 13


*עיריית רחובות מבהירה:

ההחלטה להפסיק את כניסת קווי אגד לשכונת אושיות הינה באחריות אגד ומשרד התחבורה, בניגוד לחוק ובניגוד למכרז שבו זכתה אגד להפעלת קווים עירוניים בעיר רחובות


החלטה זו משמעותה החזקת תושבי אושיות כבני ערובה, בניסיון לקבל מעיריית רחובות שטחים על חשבון הציבור להקמת מסוף לתחבורה ציבורית, שטחים שאינם קיימים בפועל בעיר . משום כך, החליטה אגד באופן חד צדדי לא להפעיל את הקווים הרלוונטיים- מה שפוגע בתושבים .

במידה והקווים לא ישובו לפעול גם לטובת תושבי שכונת אושיות, עיריית רחובות תפעל בכל האמצעים המשפטיים שעומדים לרשותה להביא להשבת הקוים על פי המכרז, ובהתאם למחויבותה של אגד להפעלת קווי תחבורה ציבורית בעיר רחובות.

חשוב לציין כי בשד׳ הקיבוצים באושיות נוצר מפגע תחבורתי, בטיחותי וסביבתי לתושבים, עם הפיכת הכניסה לשכונה למקום חניה על הכביש לאוטובוסים רבים, בניגוד להנחיות. הדבר מסכן את הנוהגים במקום ואת הולכי הרגל, באזור נגרם רעש תמידי וזיהום אויר המפריעים מאוד לתושבים, וכן חסימת נתיב תנועה שגורמת לפקקים. על אף בקשות ואזהרות חוזרות ונשנות, המצב לא השתנה, ועיריית רחובות פועלת באמצעים שונים לאכיפת ההנחיות במקום, ותמשיך לעשות כן לטובת התושבים.

לצערנו, בשל כך החליטה אגד להעניש את תושבי שכונת אושיות ולהפסיק לנסוע בשכונה. מדובר בהחלטה שפוגעת בתושבים, ואין לה שום קשר לעירייה.

עיריית רחובות מבהירה כי אין שום קשר בין חסימת נתיב לא מורשית עי אוטובוסים, לבין ההחלטה של אגד לא לכבד את מחויבותה לשרת תושבים, בכל רחבי העיר, בתחבורה הציבורית.


סרטון צומת מסוף אושיות

התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שקרנים מושחתים אתם שוקרי וכל העירייה שלכם
  הגב 07.03.21 09:12
 • אורח
  מניתוח קר רוח של איש ניטרלי נראה שעיריית רחובות מתנכלת לאגד ונהגיה
  07.03.21 10:12
 • אורח
  שקרנים תפסיקו לתת דוחות לנהגים שרק רוצים להתפרנס . ולכו תראו את הפקח שעומד עם הרכב במסוף אושיות ונותן דוחות .הוא עומד שם מהבוקר לזה יש כסף לעיריה פקח צמוד לתחנת אוטובוס במסוף אושיות .
  הגב 07.03.21 09:29
 • אורח
  נתראה בבחירות מלול
  הגב 07.03.21 09:29
 • אורח
  חחחחחחחחחחל
  07.03.21 11:14
 • אורח
  מגיע לאגד ימח שמה חרא חברה שרות מגעיל ביותר נהגים שנוסעים כאילו ניידת רודפת אחריהם ... אני מאוד מקווה שהעירייה לא תוותר להם ותלמד אותם לקח לפעמים הבאות
  הגב 07.03.21 09:47
 • אורח
  ממש מפגע אתה נוסע שם אגד מחנה שם אוטובוסים לפעמים בקושי אפשר לעבור יוצאים ועוצרים באמצע הכביש כאילו הכביש של אבא שלהם וטוב שהתחילו לעשות משהו בעניין וגורם לפקקים
  הגב 07.03.21 09:55
 • אורח
  לעירייה לא אכפת מהתושבים. בטח לא אלה שבאושיות. רוב הנוסעים של קו 15 הם זקנים ועניים, שצריכים את הקו הזה כי אין להם רכב פרטי. לעובדים בעירייה לא אכפת, יש להם חנייה בחינם, הוצאות רכב, ו...עובדי העירייה מרוויחים מספיק טוב כדי לא לגור באושיות.
  הגב 07.03.21 10:02
 • אורח
  איזה כיף לי שאני עובד עירייה. יקנאי מסריח
  07.03.21 11:13
 • אורח
  אגד חברה של מנייאק
  הגב 07.03.21 11:13
 • אורח
  זה כבר שנים ככה טוב שנסגרו באמת
  הגב 07.03.21 11:15
 • אורח
  *נזכרו
  07.03.21 11:15
 • אורח
  אנשאללה שהחברה תפשוט רגל ומהר
  הגב 07.03.21 11:20
 • אורח

סרטוני הוונדליזם בעשרות כלי רכב ברחובות

נשלח בוואטסאפ האדום 0-586-586-106

אבי בר | | תגובות: 20


במהלך שישי שבת בסביבות השעה 02:30 החל מסע הרס של תושב רחובות בפגיעה בכ - 20 כלי רכב. עם צאת השבת אותרו מצלמות אבטחה שתיעדו את מסע ההרס והפגיעה במכוניות בהם רכבו של ראש העיר, רכב עמותת לשבוע, רכב פעיל זק"א , אופנולנס של איחוד הצלה ובעוד כלי רכב של תושבים.

ככל הידוע האיש גם גרם לרכוש וציוד בבתי שכנים כגון פגיעה בצינורות גז וכד'.

נבדק חשד כי "התקף הטירוף" של התושב החל כבר ביום חמישי כאשר טלפן ללשכת ראש העיר ולא הבינו את דבריו. ותושבים המכירים את האיש טוענים כי לאחרונה התנהגותו הייתה מאוד מוזרה

סביר להניח כי המשטרה תאתר את החשוד בזמן הקרוב

סרטון גרימת נזק לרכביםתמונות הנזקים


התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  על מה התושבים משלמים היטל שמירה?
  הגב 06.03.21 22:22
 • אורח
  בשביל לשלם משכורות לעובדי עירייה תימנים
  06.03.21 22:24
 • אורח
  רחובות עיר ללא תרבות ללא ספורט ללא חינוך ללא תשתיות ראויות לאן מגיעים כספי הציבור שלנו ולאן הם הולכים?
  07.03.21 00:08
 • אורח
  הייתי מציע לא לשלול שזה בכלל פוליטיקות ומלחמות פנים חרדיות בין חצרות וחסידיות,או שהם מאוכזבים מהחלטת עיריית רחובות לסגור ולקנוס בתי כנסת.
  07.03.21 01:36
 • אורח
  ממש צער לאותם אנשים שפגעו להם ברכבים!!! יש אנשים שזה כבר הפעם הרביעית
  הגב 06.03.21 22:31
 • אורח
  מי הגבר מביא לי תשם שלו
  הגב 06.03.21 22:43
 • אורח
  מי שיביא לך תתן לי גם תשם שלו הוא פגע ברכב של אח שלי
  07.03.21 00:07
 • אורח
  שתדעו מי זה תגידו לי גם היה שם אוטו של דודה של גיסתי ואני רוצה לשאול אותו למה הוא לא עשה לו כלום
  07.03.21 00:43
 • אורח
  איפה זה שהגיב שזה אתיופים. חתיכת טמבל דפוק בראש. עיוור צבעים. הבחור מהסרטון נראלך אתיופי. מטומטם חתיכת גזען
  הגב 06.03.21 23:02
 • אורח
  צודק/ת
  06.03.21 23:26
 • אורח
  יש לי מלא חברים אתיופים אחלה אנשים והם גברים ויותר טובים מאחלה חברים שהיו לי הלוואי וכולם היו כמוהם גברים מכל הבחינות הם יישארו בלי כלום ויתנו בשביל חבר את הנשמה שלהם אז לפניי שמדברים חושבים ובלי גזענות ממש אנשים כפויי טובה גועל נפש
  הגב 06.03.21 23:14
 • אורח
  מה זה היטל שמירה שאני רואה כל חודש בתלוש?
  הגב 06.03.21 23:19
 • אורח
  מס עקצנו אותך ומימנו עוד 2 פקחים משלנו שייתנו לך גם דוח
  06.03.21 23:25
 • אורח
  היטל שמירה? אתה משלם ואתה שומר על מי שאמור לשמור עליך. פעם אחת לא ראיתי אותם מפטרלים בסביבת מגוריי. חלם!
  הגב 06.03.21 23:44
 • אורח
  האנשים שעשו את זה זה לא סתם אנשים מקווה בישבילכם שלא תכתבו תגובות לא במקום ויראו את זה כי גם אתם יכולים לקבל בראש אם המשטרה עדיין לא יודעת מי זה אז זה אנשים עם ראש קרימינלי לא משחק ילדים מקווה מאוד שיסתדר העיניין
  הגב 06.03.21 23:58
 • אורח
  עורך הכתבה נלחצת קצת יותר מידי בשביל ראש העיר? יש דברים יותר חשובים וחמורים מידי יום מגלגל מפונצר....
  הגב 07.03.21 03:40
 • אורח
  אביב?
  07.03.21 05:43
 • אורח
  צריכים לצבוע את כל האוטו עכשיו בשביל שלא יהיה הבדלי צבע , לא משנה מה הפחח יגיד לכם שלא יהיו הבדלים יהיו הבדלים רציניים וירידת ערך רצינית נזקים של עשרות אלפי שקלים
  הגב 07.03.21 08:01
 • אורח
  העבריינות גואה ברחובות
  הגב 07.03.21 09:15
 • אורח
  תוצאות של הסתה, טביעות האצבע של "ישראל ביתנו".
  הגב 07.03.21 09:34
 • אורח

להלן הקלות הקורונה החל ממחר ראשון! תלמידי ז' - י' ילמדו לפחות יומיים בשבוע, גני אירועים ואולמות עד 300 איש בעלי תו ירוק, מסעדות עד 100 איש עם תו ירוק ו - 100 ללא תו ירוק. מופעי תרבות וספורט 500 - 1500 איש, בתי כנסת עד 50% עם תו ירוק. פירוט ההקלות בכתבה

הממשלה אישרה הערב מוצאי שבת את ההקלות הנרחבות

אבי בר | | תגובות: 21הממשלה אישרה הערב (צאת השבת, במשאל טלפוני) את תקנות משרד הבריאות של הפעימה השלישית בתכנית היציאה שתחל מחר, יום ראשון, ה-7.3.21. כלל התקנות מצטרפות לתקנות הקיימות מהפעימה הראשונה ומהפעימה השנייה.


כללי:

1. התקהלות: 20 במבנה סגור ו –50 בשטח פתוח.


2. במקום הפועל בתו ירוק ניתן יהיה להכניס תינוק מתחת לגיל שנה.


3. תהיה אפשרות לקבלת קהל במקומות בהם ניתן לקבל קהל לפי התקנות, גם בעבור שירות שאינו חיוני, ובלבד שמדובר בשירות שלא ניתן לספק מרחוק או באופן מקוון.


4. התו הירוק יחול גם על משתתפי ניסוי החיסון של המכון הביולוגי.


5. תבוטל הגבלת הנוסעים ברכב פרטי.


6. תבוטל החובה לבצע תשאול או מדידת חום בכניסה למקום ציבורי ועסקי.


חינוך:

1. תלמידי כיתות ז'-י' יחזרו ללמוד באותם אזורים בהם מתקיימים הלימודים ליתר הכיתות (אזורים "ירוקים", "צהובים" ו"כתומים גבוליים" (שציונם הוא 7 לכל היותר ושיעור המחוסנים בהם בגילאי 50+ הוא 70% ומעלה).


על פי המתווה הבא:

הלימודים ביישובים/אזורים ירוקים, צהובים וכתומים-בהירים, בכיתות ז'/ח'/ט'/י'

• הלימוד יתקיים בקבוצות קבועות של עד 20 תלמידים בקבוצה, לפחות יומיים בשבוע.

• בתי הספר יהיו פתוחים 6 ימים בשבוע.

• מורה יוכל לעבור בין 4 קבוצות קבועות, לכל היותר.

• תלמיד יוכל לעבור בין 2 כיתות אורגניות/קבוצות.


הלימודים ביישובים/אזורים אדומים וכתומים

• כיתות ז'/ח'/ט'/י': ימשיכו למידה מרחוק.


פעילות בשטח פתוח

תתאפשר בכל היישובים, בקבוצה של 20 משתתפים לכל היותר, כולל אנשי צוות


טיולים חד יומיים בשטח פתוח

ניתן יהיה לקיים טיול חד יומי בשטח פתוח, ללא לינה, בכל היישובים. היציאה לטיול תהיה עם אותן קבוצות קבועות בהן לומדים בשגרה עם אנשי צוות קבועים, בלא תחלופה של אנשי הצוות או של תלמידים בין הקבוצות.


החינוך המיוחד

כלל מסגרות החינוך המיוחד בישובים ירוקים, צהובים וביישובים הכתומים המוחרגים, ישובו למתכונת פעילות מלאה (כולל בימי שישי), בהתאם למערכת השעות הרגילה.


בישובים אדומים וכתומים הלמידה תימשך במתכונת הפעילות הנוכחית: לאורך חמישה/שישה ימים בשבוע, לא יאוחר מהשעה 14:00 בצהריים. כמו-כן, תלמידים בשילוב אישי במסגרות החינוך הרגיל ימשיכו ללמוד בהתאם לתכנית האישית המותאמת להם.

2. תתאפשר פתיחת מוסדות להשכלה גבוהה, מוסדות הכשרה ומוסדות תורניים על תיכוניים לתלמידים בעלי תו ירוק בלבד (זאת בתנאי שהמוסדות יבטיחו קיומם של לימודים מרחוק לתלמידים שאינם בעלי תו ירוק), בתנאים דומים אלו: עד 300 איש ולא יותר מתפוסה של 75%, הפרדה של לפחות ארבעה מטרים בין המורה/מרצה לתלמידים/סטודנטים, תליית שלט על מוסד שפועל בהתאם לתו הירוק.

* קנס למוסד בגין הכנסת אדם ללא תו ירוק: 5,000 ש"ח.


3. פנימיות עד גיל תיכון יוכלו לפעול במסלול "הפתוח" או "הסגור", בדומה לפנימיות על תיכוניות.


4. מגבלת ההשתתפות בקורסים והכשרות מעשיות לבגירים תעלה ל-20 משתתפים במקום 10.


5. ברשויות ואזורים ירוקים, צהובים ו"כתומים גבוליים" תתאפשר פעילות חוגים לילדים, ובתנועות הנוער ניתן יהיה לפעול בקבוצות קבועות של עד 50 בשטח פתוח.


6. באשר לטיולים חד יומיים - יתאפשר טיול גם במבנה, ולא רק בשטח פתוח.


7. יתאפשרו לימודים של כיתות א' עד ו', ו-י"א- י"ב במוסדות חינוך בהם התקיימה בשבוע האחרון תכנית "מגן חינוך".


אולמות וגני אירועים:

1. מגבלת התקהלות: תפוסה של עד 50% ולא יותר מ 300 איש.


2. כניסה תותר לנושאי תו ירוק.


3. עד 5% מהמשתתפים יוכלו להיכנס בהצגת תוצאות בדיקה שלילית. בעל האולם יחויב לקבוע מנגנון שיוודא שאין חריגה מ-5%.


מסעדות:

1. ישיבה בפנים – לבעלי תו ירוק בלבד. מגבלת כמות: עד תפוסה של 75% ולא יותר מ-100 איש. ישיבה בחוץ – אין חובה להציג תו ירוק. מגבלת כמות: עד 100 איש.


2. שמירת מרחק של לפחות 2 מטר בין שולחן לשולחן ומינוי סדרן שתפקידו להקפיד על שמירת המרחק.


3. ברים: שמירת מרחק של 2 מטר ולפחות כסא ריק בין האנשים (למעט אלה שמתגוררים יחד).


מלונות:

ניתן להפעיל את חדר האוכל. מגבלת כמות: עד 50% תפוסה ולא יותר מ-300 איש.


אירועי תרבות, ספורט וקיום כנסים:

1. מגבלת תפוסה: עד 500 במקום סגור ועד 750 איש בשטח פתוח.


2. באולם או אצטדיון מעל 10,000 מושבים: עד 1,000 איש במקום סגור ועד 1,500 איש במקום פתוח.


3. מכירת כרטיסים מראש בלבד, ישיבה במקומות מסומנים, ניתן לעמוד בסמוך למושב, לא ניתן לקיים אירוע או הופעה בעמידה וללא מקומות ישיבה מסומנים. האירוע יתקיים ללא ריקודים, ללא מכירה והגשה של מזון ושתיה, איסור אכילה במקום, וכן חובת שמירת מרחק.


בתי תפילה:

בית תפילה בתו ירוק - עד 50% תפוסה לפי מספר המושבים הקבועים ואם אין מושבים קבועים לפי יחס של אדם לכל 7 מר, ובכל מקרה לא יותר מ 500 אנשים.

ללא תו ירוק - עד 20 בפנים ו 50 בחוץ.


אטרקציות תיירותיות: יפתחו במתווה התו הירוק, למעט אטרקציות שמנכ"ל משרד הבריאות יאשר פתיחתם גם ללא נושאי תו ירוק.


קנסות:

5,000 ש"ח על הפרת הנחיות.


כניסה ויציאה לישראל וממנה:

1. יבוטל האיסור על כניסת ישראלים למדינה, למעט הגבלות על כניסה דרך מעבר יבשתי. המשמעות היא שכל אזרח ישראלי או תושב קבע יוכלו להיכנס לישראל. עם זאת המכסה המקסימלית של כניסה לישראל תהיה עד 3,000 איש ביום, ותגיע עד למספר זה באופן מדורג בהמשך השבוע בהתאם לתכנית משרד התחבורה.


* מחר (א׳) ייכנסו עד 1,000 איש כדי לאפשר פתיחה מדורגת כפי שקבע משרד התחבורה.


* יוחרגו טיסות ייעודיות של עולים שלא ניתן לדחות את עלייתם, עובדים זרים חיוניים וספורטאים מקצועיים ממכסת הנכנסים לישראל.


2. הכניסה ממעברים יבשתיים: ממעבר נהר הירדן - תתקיים עד פעמיים בשבוע.


3. מעבר טאבה - ייפתח חד פעמית לנכנסים ממצרים, ששהו שם עד יום רביעי, ה-3.2.21.


4. מחזיקי תעודת מחלים או מתחסן יוכלו לצאת מישראל באופן חופשי, מלבד דרך מעבר טאבה שיהיה סגור.


5. חובת הבידוד במלוניות תבוטל ובמקומה תתבצע אכיפה מוגברת של משטרת ישראל בכל הנוגע לחוזרים מחו"ל ששוהים בבידוד ביתי.

התפרסמו 21 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ביבי מלך
  הגב 06.03.21 21:46
 • אורח
  אמת ויציב.
  07.03.21 00:55
 • אורח
  אכן מלך
  07.03.21 00:55
 • אורח
  תודות למלך שלך הילדים שלנו יצטרכו 150 משכורות בשביל לקנות דירה!!!! זה לא מלך זה נפל!!!
  07.03.21 05:51
 • אורח
  ביבי גדול מהגדולים אין כמו ביבי
  הגב 06.03.21 22:08
 • אורח
  נכון ביותר. אין ולא יהיה כמו ביבי!
  07.03.21 00:57
 • אורח
  האם עובדי העיריה שלא זוכרים מה זה לעבוד חוזרים לקבל קהל?
  הגב 06.03.21 22:23
 • אורח
  דבר יפה על עובדי עירייה.
  06.03.21 23:42
 • אורח
  אם אתה מזרחי ואתה מצביע לביבי - יש לך בעיה במוח. אבו יאיר משתין על המזרחים 12 שנים. המזרחים נשארו עובדי צווארון כחול בזכות ביבי.
  הגב 06.03.21 22:28
 • אורח
  שתוק
  06.03.21 23:21
 • אורח
  עוד אחד מהמעריצים של אבו יאיר מדבר. מה עם חאן אל אחמר? מתי ביבי יפנה אותם?
  07.03.21 10:07
 • אורח
  בושה וזלזול בילדים! עד 300 איש במקום אירועים אבל חסרה לבית הספר כמו שצריך לאאא מה פתאום
  הגב 06.03.21 23:17
 • אורח
  אתה מתכוון לילדים חילוניים, כן?...
  07.03.21 07:41
 • אורח
  אללה ביביייייי
  הגב 06.03.21 23:21
 • אורח
  הכל אינטרס, בחירות זה מה שמעניין אותו. אין שכל אין דאגות, בהצלחה לכולם
  הגב 06.03.21 23:44
 • אורח
  👏100%
  06.03.21 23:54
 • אורח
  צודק
  07.03.21 05:25
 • אורח
  ברור
  07.03.21 07:41
 • אורח
  ברור ושקוף
  07.03.21 08:42
 • אורח
  מחזירים כיתהי- יב לשעתיים פעמיים בשבוע ממש ביזיון ולאחר מכן חוזרים הבייתה להמשך בזוםכנל גם
  הגב 06.03.21 23:45
 • אורח
  ביביייייייי🤣🤣🤣
  הגב 06.03.21 23:54
 • אורח

סקר בחירות 2021! תושבי רחובות מוזמנים להצביע

בסקר מופיעים רשימות שעל פי 3 הערוצים המרכזיים בישראל כאן, 12 13 הרשימות עוברות את אחוז החסימה. כל הרשימות האחרות המתמודדות מופיעות בסקר "אחרות" . ההצבעה לסקר תסתיים ביום חמישי 18/3 בחצות. שימו לב המערכת יודעת לזהות זיופים, או הצבעות רובוט וכד', אדם המצביע פעמיים, המערכת מוחקת את הצבעתו הקודמת. יום הבחירות 23/3/2021

אבי בר | | תגובות: 112
סקר בחירות 2021 - רחובות

הליכוד - בנימין נתניהו

41%
יש עתיד - יאיר לפיד

18%
תקווה חדשה - גדעון סער

8%
ימינה - נפתלי בנט

6%
הציונות הדתית - בצלאל סמוטריץ'

5%
ישראל ביתנו - אביגדור ליברמן

4%
ש"ס - אריה דרעי

4%
כחול לבן - בני גנץ

3%
מרצ - ניצן הורוביץ

3%
מפלגת העבודה - מירב מיכאלי

3%
אחר

2%
יהדות התורה - יעקב ליצמן

1%
הרשימה המשותפת - איימן עודה

1%תקנון הסקר

 • בסקר מופיעות רק רשימות אשר על פי 3 הערוצים המרכזיים 1, 12, 13 עוברות את אחוז החסימה.
 • רשימות שלא עוברות את אחוז החסימה צורפו לכפתור אחד "אחרות"
 • כל אדם יכול להצביע מספר פעמים ולהתחרט, המערכת סופרת רק את ההצבעה האחרונה.
 • המערכת רשאית למחוק כל הצבעה ללא הסבר וללא התראה מוקדמת כאשר יש לה יסוד סביר לחשוד כי מדובר בהצבעה מזויפת.
 • במידה ורשימות יאוחדו , גם קולותיהם יאוחדו
 • הסקר לא מתבסס על שיטות סטטיסטיות מוכרות ולפיכך אי אפשר להסיק ממנו מסקנות לגבי דפוסי הצבעה או עמדות של הציבור
 • הסקר יינעל ביום חמישי 18/3/2021 בשעה 23:59
 • תוצאות הסקר יפורסמו לציבור ביום שישי 19/3/2021

התפרסמו 112 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה סקר ארצי או סקר של רחובות?
  הגב 26.01.21 09:55
 • אורח
  הליכוד והחרדים הרסו את מדינת ישראל
  26.01.21 14:33
 • אורח
  סקרים זה אשליה של הציבור
  27.01.21 11:19
 • אורח
  חמוצים נמאסתם!
  28.01.21 04:24
 • אורח
  בזכות החרדים אתה חי
  28.01.21 04:24
 • אורח
  רמי מדהלה שולט ברחובות מספר 1 מלך מלכתנו
  31.01.21 19:40
 • אורח
  ג
  02.02.21 21:36
 • אורח
  ב
  02.02.21 21:37
 • אורח
  ב
  02.02.21 21:37
 • אורח
  י
  02.02.21 22:07
 • אורח
  רחובות
  02.02.21 22:39
 • אורח
  רק של רחובות
  02.02.21 22:39
 • אורח
  י
  05.02.21 21:36
 • אורח
  השמאל והמשותפת הורסים את מדינת היהודים
  12.02.21 11:20
 • אורח
  מישהו במערכת מוחק תגובות... ממש דמוקרטיה
  12.02.21 11:21
 • אורח
  רמי מדהלה הולך איפה שיש כסף
  18.02.21 19:40
 • אורח
  מזה משנה מה תוצאות הסקר? למי איכפת כל הסקרים הם לא אמיתיים. יש אלפי אנשים שלא רואים סקר הזה
  הגב 26.01.21 09:59
 • אורח
  נו ברור. סקר זה לא לכל האנשים. לכן זה נקרא סקר. טמבל
  27.01.21 22:29
 • אורח
  רק ליכוד דואג למדינה. כל האחרים מדורגים לכיסה
  הגב 26.01.21 10:01
 • אורח
  לכביסה התכוונת?
  26.01.21 10:32
 • אורח
  רק הליכוד דואג שביבי ימלט ממשפט
  26.01.21 11:01
 • אורח
  הגיע הזמן שהליכוד המושחת ישלח לפח האשפה של ההסטוריה!!!זה יקרה והוא יזכר כמפלגה הגרועה שהרסה והשחיתה את המדינה🤮🤮🤮
  הגב 26.01.21 10:16
 • אורח
  אתם חיים בסרט בדיוני . כולם מושחתים . רק הליכוד דואג למדינה אתם רואים רק שחור בעניים
  26.01.21 12:15
 • אורח
  הייתי מציע לך לעשות קטרקט (טיפול לשיפור הראייה)
  26.01.21 13:13
 • אורח
  חולי נפש רק לא ביבי ממש חולי נפש ואנטישמים
  26.01.21 13:16
 • אורח
  במקום להגיד שאתם רואים רק שחור בעיניים מדויק יותר לומר שאנחנו לא מרמים את עצמנו ורואים את האמת בלי כל שטיפות המוח שמיועדות לאנשים בלי יכולת חזקה לחשיבה עצמאית.
  26.01.21 13:17
 • אורח
  די כמה אפשר להצביע
  הגב 26.01.21 10:30
 • אורח
  רק מתן דיל יושיע פה את העיר ויזניק אותה קדימה
  הגב 26.01.21 10:42
 • אורח
  הוא רק פרצוף יפה על הפוסטר בנתיים עוד נראה
  14.02.21 22:42
 • אורח
  ואז תצביע עבורו ותפסיק לקטר
  הגב 26.01.21 11:01
 • אורח
  רק ביבי!!!!!
  הגב 26.01.21 11:10
 • אורח
  צריך תקווה חדשה. הצבעתי גידעון סער.
  הגב 26.01.21 11:17
 • אורח
  גדעון צער הזגזגן
  26.01.21 13:16
 • אורח
  גם אני...
  26.01.21 13:18
 • אורח
  איזו תיקווה אתה מצפה לקבל מגדעון צער???
  05.03.21 13:07
 • אורח
  העיקר המזרחים העצלנים הביאו את העובדים הזרים חולי קורונה לארץ והם מסתובבים חופשי בינינו והם הדביקו את תושבי המדינה החרדים והדתים והאימהות והילדים בנגיף קורונה
  הגב 26.01.21 15:30
 • אורח
  והם יושבים בבית ומרכלים וצוחקים על תושבים מקומיים אחרים ששונים מהם במקום להתעסק רק בעיניני משפחתם המזרחית
  הגב 26.01.21 15:31
 • אורח
  אלה המזרחים העצלנים הפנסיונרים והפנסיונריות של ימינו
  הגב 26.01.21 15:31
 • אורח
  ועקרות בית בטלנים
  הגב 26.01.21 15:32
 • אורח
  שושנה נמצאים בסגר ולא עובדים בכלל
  הגב 26.01.21 15:32
 • אורח
  המזרחים לא עוטים צביה על הפנים במרחבהציבורי
  הגב 26.01.21 15:32
 • אורח
  המושבה מזכרת ת בתיה מלאה חולים
  הגב 26.01.21 15:33
 • אורח
  וכל האזור
  הגב 26.01.21 15:33
 • אורח
  והציבור לא ממושמע ו
  הגב 26.01.21 15:33
 • אורח
  ונשאר אדיש
  הגב 26.01.21 15:34
 • אורח
  מי עוד הצביע כאן לעודה וחייך תחת שפמו?
  הגב 26.01.21 16:11
 • אורח
  מתי הבחירות לראשות העיר?
  הגב 26.01.21 17:37
 • אורח
  רק ביבי אין אחר .
  הגב 26.01.21 17:49
 • אורח
  רק ביבי יחביבי מנהיג אמיתי לא מחליפים הוא היחיד שיכול ליפטור את כול בעיות המדינה וכול מי שחושב אחרת פשוט טועה
  הגב 26.01.21 18:27
 • אורח
  נכון מתאים לך לבחור בו לפי....
  16.02.21 22:29
 • אורח
  מה זה ההצבעה הזאת רחובות?! כל פעם תצביעו ביבי גם כשיורקים עליכם?!
  הגב 26.01.21 18:33
 • אורח
  ...כמו תסמונת האישה המוכה 😩
  27.01.21 01:52
 • אורח
  רק ביבי נא להתפוצץ בהתאם
  02.02.21 23:11
 • אורח
  מי שאומר רק ביבי זה אנשים שהם חושבים שהם חושבים. צרי אופקים
  הגב 26.01.21 18:36
 • אורח
  הכי חשוב שלך יש אופק רחב ואתה ושכמותך וכל מפגיני בלפור רואים ומבינים יותר מכולם. 2.5 מיליון מצביעי ימין בראשות נתניהו. לא אומר לכם כלום. תמשיכו לזלזל בדעת הרוב. נראה לאן תגיעו.
  26.01.21 18:47
 • אורח
  איך היגעת ל 2.5 מיליון ??? יכולת גם להגיד 5 מיליון כי לא צריך לשלם מס על שקרים והזיות ואולי ספרת גם את חלק ממצביעי המפלגה המשותפת שנוהרים לקלפיות כדי להצביע לאדון ביבי...
  27.01.21 01:59
 • אורח
  צודק טעיתי 2.350. כל מפלגות הימין שהצהירו רק נתניהו. ניתן לבדוק בגוגל. את המשותפת. אתם סופרים. אי אפשר לספור פעמים. יתכן שאצלכם ניתן.
  27.01.21 10:15
 • אורח
  רק ביבי המלך
  הגב 26.01.21 18:38
 • אורח
  ביבי בשלטון כבר 10 שנים והמצב במדינה רק מתדרדר. איך אתה ממשיך להצביע למי שדופק אותך כבר 10 שנים???
  26.01.21 18:47
 • אורח
  כולם אומרים רק לא ביבי לבסוף ביבי יבחר עם כל ההפגנות והתעמולות נגד ביבי בסוף כולם יבחרו ביבי חחחחח ביבי יהיה שוב ראש ממשלה
  הגב 26.01.21 19:02
 • אורח
  הפעם כבר לא. אין מצב.
  27.01.21 02:01
 • אורח
  1. למה השמאלנים לא עוברים לעזה? 2. האם הם מחזיקים בת.ז כחולה?
  הגב 27.01.21 17:29
 • אורח
  מי זה שמאלנים? אלה שמתנגדים לביבי לאלוהינו מלך העולם ולחרדים?
  02.02.21 21:36
 • אורח
  חח...אם השמאלנים יעזבו מה ישאר מהמדינה אירן תהיה יותר מתפתחת, הפרופסורים שמאלנים, הייטקיסטים שמאלנים, 8200 שמאלנים, רמטכלים שמאלנים ,מהנדסים בכור האטומי האמאמא של השמאלנים....אז מה ישאר פה דתיים ועובדי כפיים ....
  06.02.21 23:11
 • אורח
  שמאלנים זה אלה שהם לא בעד מדינת ישראל הם מאמינים בישראל ופלסטינה וכל מי שמייצג אותם
  14.02.21 22:45
 • אורח
  רק מירב מיכאלי תחזיר את השפיות למדינה ואת העוצמה לנשים
  הגב 28.01.21 05:51
 • אורח
  חחחח אם היא תעבור את אחוז החסימה שתגיד תודה
  30.01.21 12:16
 • אורח
  היא תעבור ותכניס קצת שפיות איפה שנגמרה השפיות ...
  31.01.21 01:50
 • אורח
  בהמה, היא ועופר שלח מדברות
  01.02.21 17:30
 • אורח
  איזו שפה, כל הכבוד למצביעי ב.....
  16.02.21 22:31
 • אורח
  שמאלנים טיפשים כמו בכל מערכת בחירות יש לכם את הזמן לפנטז שהינה מגיע הרגע שאתם מייחלים לו שהינה ביבי יורד מהבמה ומפסיד את הבחירות האלה. והמציאות טופחת על פניכם פעם אחר פעם ואתם כמו הטיפש המצוי שלא לומד וחוזר על הטיפשות שלו, אז תמשיכו לפנטז כי זה הדבר היחיד שנישאר לטיפשים כמוכם לעשות. והגיע הזמן תילמדו שהשינאה שאתם שונאים ומפיצים על נתניהו לא תעזור לכם בקלפי כי רוב העם מספיק מפוכח כדי להבין מי המנהיג מתאים ביותר להנהגת המדינה וכל השאר חבורת ליצנים שלא מבינים בכלום.
  הגב 28.01.21 08:13
 • אורח
  יחי ביבי והחבר הדמיוני של החרדים, דבק אפוקסי מדינת חלם.
  16.02.21 22:33
 • אורח
  יאיר לפיד לא עשה צבא, איך הוא יכול להיות ראש ממשלה?
  הגב 28.01.21 17:30
 • אורח
  למרות שאתה יודע שכן עשה צבא אתה מפיץ שקרים ולכן אתה אדם בזוי ונאלח שלמד את העבודה ממורך ביבי. אוי לנו שיש אנשים כמוך בעמנו !
  29.01.21 01:56
 • אורח
  הוא כן עשה הוא היה בקירייה או משהו כזה בתור כותב בירחון או עיתון
  30.01.21 12:19
 • אורח
  להיות כתב במחנה זה לא לעשות צבא, לפיד שיחק אותה שהוא מתאגרף ושיש לו כושר, אז מי שיש לו כושר ומתאגרף הולך לגולני להיות לוחם אמיתי, ולא לחזור ב-16:00 הביתה ממערכת העיתון אחרי שכתב עוד טור באצבעוני, כי אבא טומילה סידר לבן להיות ז'ובניק מה אכפת לו המזרחים ילכו לקרבי, אנחנו האליטה נכתוב בעיתון אצבעוני.
  30.01.21 20:47
 • אורח
  השמאלנים והמשותפת סכנה למדינת היהודים!
  08.02.21 15:40
 • אורח
  קבוצה שכול שנה מביאה גביע ותופסת מקום 1 בליגה לא מחליפים !!!!!!!!!
  הגב 29.01.21 03:13
 • אורח
  איפה מפלגת העבודה המפלגה שהקימה את המדינה ???
  הגב 29.01.21 13:28
 • אורח
  אבודה ..
  30.01.21 12:19
 • אורח
  הלכה פייפן
  01.02.21 17:31
 • אורח
  אתה מתכוון למפלגה שחטפה ילדים? הלכה לעזאזל.... יותר מתאים לה.
  05.03.21 14:25
 • אורח
  רק מרוקאים מצביעים לליכוד ולנהנתניהו המושחת בגללו בת ים עיר הכי ענייה
  הגב 29.01.21 13:29
 • אורח
  שטוית, אני אשכנזי פולני בן ונכד לאשכנזים, אוהב את ביבי שרוף, ושונא שמאלנים.
  30.01.21 20:52
 • אורח
  הרוב מרוקאים יש גם כמה מאדום אירופה ורוסיה שחולים על הגנב הזה ואוהבים שחרדים דופקים אותם
  02.02.21 21:38
 • אורח
  טעית ירושלים ובני ברק וכולנו יודעים מי טוב התושבים שם, כדאי שתיתעדכן
  16.02.21 22:35
 • אורח
  רק ביבי!!@@@@@
  הגב 01.02.21 17:31
 • אורח
  בן גוריון היה מתהפך בקברו אם היה יודע מי עומדים בראש המפלגה שאותה הקים , הזיה
  הגב 03.02.21 01:40
 • אורח
  נכון
  08.02.21 14:26
 • אורח
  הליכוד הרס את המדינה. הערבים והבדואים עושים מה שבא להם, אונסים, גונבים, רוצחים, פולשים לקרקעות, הועד השתלט על עיריית רחובות, המסים עולים, מחירי הדיור יצאו מפרופורציה.
  הגב 09.02.21 11:26
 • אורח
  רק מירב מיכאלי הגיע הזמן לנשים חזקות שיחזירו את השוויון
  הגב 10.02.21 15:46
 • אורח
  ממש לא... הליכוד לא הרס...רק כמה אנשים קטנים בהנהגה הרסו את הליכוד ואת המדינה..פילגו,הסיתו,וגרמו לנו מלחמת אחים מילולית ותרבותית..חייבים להחליף את ההנהגה כדי שתעשה שירגון מחדש של מפלגה מפוארת ולהחזיר את המדינה לדרך אחרת....הפעם מחליפים סוסים עייפים בסוסים חדשים...ביבי עם אין כלום....תחזור בגדול...לך לגורלך...
  הגב 11.02.21 22:27
 • אורח
  אם** אם ****מצביע ביבי, התכוונת אם מילת תנאי, למד לכתוב עברית שפת האם והמדינה.
  16.02.21 22:38
 • אורח
  אחרי כפיית חיסונים אני נגד תגידו מה שתגידו מדינה הזאתי מאחורה לכל השחיתויות אין אימון באף אחד אני מאמין רק בעצמי מסכנים הילדים שלנו במדינה שכזאת כולם מנסים לשלוט לכם על המוח ולהסתובב אותכם צריכים להקים מפלגת אנושות ושוויון זכויות אולי אז יהיה מדינה לכבוד בין כולם ולא לעשות מעצרים בכפייה ולעשות מדינת משטרה אין צדק בעולם
  הגב 17.02.21 08:20
 • אורח
  הגעתי למסקנה שהכל מה שאומרים שחיתויות הסקרים האלו כפיית חיסונים זה ואין שוויון זכויות על זה לא דיברו עד עכשיו אין זכויות בין נשים לגברים אין שוויון זכויות במדינה רק רוצים שיבחרו בהם אין אימון באף אחד מסכנים הילדים שלנו משדרים תמיד רק אלימות בטלוויזיה בכנסת לא פלא שהמדינה היא כזאת כלפי כל אחד אני לא בוכר באף אחד ואני בטוח שעוד הרבה לפי המצב הנוכחי צריך צדק חברתי העם דורש צדק חברתי
  הגב 17.02.21 08:33
 • אורח
  איך אמרו נסמן אותכם זה אלימות זה כפייה אני נגד כפייה אמא שלי הייתה אומרת לי שאתה רואה אלימות תברח תמיד נגד אלימות נגד כפיה כפייה דתית כפייה מדינית כל אחד צריך לשמור על המשפחה שלו כבוד הדדי ומדיני בשביל שיחזור שלום בין כולם הם לא יודעים לנהל מדינה כל מי שיושב בכנסת רק רוצים כיסא כל הזמן רק נלחמים על חיסונים צריכים לשמור אחד על השני לעשות כבוד אחד על השני בלי כפייה הרוע מביאה את המחלה
  הגב 17.02.21 08:39
 • אורח
  אתם לא שמים לב כל היום פותחים את הטלוויזיה הזרימו הרבה כסף לטלוויזיה לשכנע אותכם זה כפייה מי נהנה מזה מי שעשה עסקה
  הגב 17.02.21 08:44
 • אורח
  רק לא ביבי זה לא מצע לבחירות זה גימיק לטיפשים.
  הגב 24.02.21 21:18
 • אורח
  יש הרבה כאלה שבוחרים.......ואח"כ בכייה לדורות.
  28.02.21 21:31
 • אורח
  רק ביבי יא חביבי
  28.02.21 22:01
 • אורח
  די נמאס כבר מביבי
  הגב 01.03.21 00:45
 • אורח
  אני חצי פולני וחצי רומני ובוחר בימין בראשות ביבי.
  הגב 01.03.21 12:16
 • אורח
  ביבי עוד ירשם בספרי ההיסטוריה ונכנדנו ילמדו עליו בבית הספר בשיעורי היסטוריה כראש הממשלה הכי טוב והכי משפיע מאז ומעולם על מדינת היהודים.
  הגב 01.03.21 12:18
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 01.03.21 12:18
 • אורח
  ביבי מלך ישראל
  הגב 01.03.21 12:18
 • אורח
  צודקים 100%
  הגב 01.03.21 12:19
 • אורח
  ביביסטים, מנו לי הישגים שביבי השיג בעשור האחרון. אין לכם. אז תנו לי לעזור לכם: מחירי הדיור עלו לרמה לא הגיונית, הבדואים משתלטים על קרקעות ועל כל הדרום, המסתננים מאפריקה השתלטו על דרום תל אביב ועל פתח תקווה, אין טיפת ביטחון אישי - טרור הסכינים, ערבים מטרידים יהודיות על בסיס יומיומי, התא המשפחתי נמצא תחת מתקפה (הורה 1, הורה 2), המשפטיזציה הורגת כל חלקה טובה, הוועדים מנהלים את הארגונים הגדולים במדינה (תעשייה אווירית, הסתדרות, עיריות, נמלים, משרדי ממשלה), אין תשתיות תקשורת (אינטרנט איטי, ירידה כמות אנטנות הסלולר), חיזבאללה הפך לצבא, חמאס בדרך להפוך לצבא. אבל היי, יש שלום עם דובאי. אה...רגע...זה הישג של טראמפ.
  הגב 01.03.21 16:18
 • אורח
  צודק ב- 100%! פעם בחרתי ליכוד, ביבי והחרדים- אסון למדינה!
  02.03.21 12:59
 • אורח
  מי שלא רוצה לראות את הנזק העצום שביבי ושות׳ גורמים למדינה, הוא מסונוור או מהופנט. הגיע זמנו של ביבי לפנות את הכיסא. באף מדינה נאורה בעולם אין מנהיג ששולט כל כך הרבה שנים ברצף. שלטון ממושך דינו להפוך למושחת ומשחית! חייבים שינוי, לטובת המדינה ואזרחיה!
  02.03.21 13:06
 • אורח
  אני שמח שרחובות יודעת להכיר ולהעריך את מעשיו והיוזמות של ביבי. לא כולם יודעים. יש כאלה שכואב להם שהוא מכהן הרבה שנים. אני שמח להצביע לשס שתומכת בביבי מצד אחד וגם נלחמת למען המסורת, ולמען החלשים
  הגב 05.03.21 09:54
 • אורח
  איזה יוזמות יש לו? אפילו את חאן אל אחמר הוא לא הצליח לפנות. עכשיו תגיד לי שהוא הביא לנו חיסונים, אז אני אענה לך ש: 1. זאת החובה שלו כראש ממשלה. 2. הוא שילם עליהם יותר ממחיר השוק + מוסר את התיק הרפואי שלי לחברת פייזר.
  07.03.21 10:12
 • אורח
  לאבו יאיר לא אכפת מהאזרחים. יש לו דירה בבלפור, דירה בקיסריה, דירה בניו יורק. הילדים שלכם יצטרכו 200 משכורות כדי לקנות דירת 2 חדרים עלובה בגודל 30 מ"ר.
  הגב 07.03.21 10:18
 • אורח

ביום ראשון 7.3 יפתחו אירועי יום האישה הבינלאומי ברשת חוויות רחובות, שתקיים סדנאות יצירה מקוונות משותפות להורים וילדים, בעקבות סיפוריהן מעוררי ההשראה של פרידה קאלו, ג'יין גודול ורוזה פארקס

עלות: 20 ש"ח; לתשלום והרשמה: 08-9457916

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10
קרדיט איור: דניאל ווליך


רשת חוויות מציינת את יום האישה הבינלאומי בהצדעה לנשים פורצות דרך. הפעילות, בהובלת הספרייה המרכזית ע"ש מאירהוף, תכלול שלוש סדנאות מקוונות משותפות להורה וילד/ה, בהרשמה מראש. במסגרת הסדנאות יעלו סיפוריהן של האמנית המקסיקנית, פרידה קאלו, חוקרת השימפנזים, ג'יין גודול, ופעילת זכויות האדם, רוזה פארקס, ויתקיימו פעילויות יצירה משותפות ודיונים, המיועדים לילדים ונוער.


להלן תוכנית האירועים

סדנה בהשראת "פרידה קאלו" - האמנית המקסיקנית

מתי - 7.3.2020 יום א' 17.00-18.00

למי- לגילאי ג'-ו'

בסדנה זו נפגוש את האמנית המקסיקנית פרידה קאלו, נצפה בדמותה בהצגה וכן ניצור בהשראתה זר פרחים בצבעי מים .

משך הסדנה - שעה

מנחה - גליה שטרן בלו - אמנית רב תחומית


סדנה בהשראת "ג'יין גודול" - חוקרת השימפנזים

מתי -8.3.2021 יום ב' 17.00-18.00

למי- לגילאי א'-ב'

בסדנה זו נכיר את ג'יין הילדה שמאז ילדותה באנגליה התעניינה בבע"ח. גיבוריה היו ד"ר דוליטל, טרזן ומוגלי. בעקבות סקרנותה, נסעה לטיול לקניה שם ניהלה את מחקריה הארוכים והמקיפים על השימפנזים. בסדנה נצפה בסרטון באמנות תיאטרון הנייר ונכין בובת קוף מיוחדת .

משך הסדנה - עד שעה

מנחה - נעמה חפץ - בובנאית, אמנית ומנחת סדנאות


מפגש בהשראת " רוזה פארקס"

מתי- 9.3.2021 יום ג' 17.00-18.00

למי- לגילאי ד'-ז'

במפגש נפגוש את דמותה של פעילת זכויות האדם, רוזה פארקס וכן נצפה בהצגה אודותיה .לאחר מכן נקיים דיון על התנועה לזכויות האזרח, על מחאות נוספות שהתרחשו ועל מנהיגי המחאות ועוד .

משך המפגש - שעה

הנחייה - עדי דהן - יוצרת ההצגה " רוזה פארקס ", שחקנית ומורה לתיאטרון.


דמי השתתפות: 20 ₪ להורה וילד/ה,

הרשמה מראש בלבד* מספר המקומות מוגבל.

לתשלום והרשמה: 08-9457916, או במייל: sifriyam@havayot.org.il


התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הליכוד והחרדים סכנה למדינת ישראל
  הגב 05.03.21 10:49
 • אורח
  השמאל והערביים סכנה למדינת היהודים!
  07.03.21 04:29
 • אורח
  עיריית מדהלה רוצה לסגור לנו את בתי הכנסת!!!!
  הגב 05.03.21 11:08
 • אורח
  תקציב עיריית רחובות - 1.1 מיליארד ₪. לאיפה הכסף הולך?
  הגב 05.03.21 13:03
 • אורח
  יום האישה ב8 במרץ ולא ב7
  הגב 05.03.21 13:17
 • אורח
  אילנית מדברת כל היום על העצמה נשית ופמיניזם. איפה היא הייתה לאחר שחבורת בדואים אנסו ילדה בת 10 בעודה ישנה במיטתה?
  הגב 05.03.21 17:11
 • אורח
  רק הליכוד יעשה סדר תנו לו את הכוח ותראו תוצאות מדהימות הצביעו מחל הליכוד
  הגב 06.03.21 20:14
 • אורח
  בזכות הליכוד שבשלטון, ילדה בת 10 נאנסה בברוטאליות על ידי חבורת עבריינים בדואים בעודה ישנה במיטתה.
  06.03.21 22:30
 • אורח
  מה הפאקינג קשר?
  07.03.21 04:29
 • אורח
  מכיאלי וכל הנשים המתיפיפות לא אמרו מילה על זה! אולי בגלל שהם ערביים?
  07.03.21 04:30
 • אורח

ונדליזם קשה ברחובות! כ - 20 כלי רכב ניזוקו ובהם רכבו של ראש העיר

בשלב זה אין חשד לפגיעה מכוונת לרכב ראש העיר

אבי בר | | תגובות: 65


במהלך הלילה שבין שישי לשבת נגרמו נזקים ל - 20 כלי רכב לערך במרכז העיר רחובות. לרכבים נגרמו נזקים בגלגלים, שריטות, חריטות ועוד. בין הרכבים הנפגעים גם של ראש העיר רחמים מלול.

המשטרה פתחה בחקירה

בשלב זה אין חשד כי מדובר בפגיעה מכוונת ברכב ראש העיר על רקע תפקידו.


בין הרכבים הנפגעים היו של עמותת לשבוע של קרעטשניף, רכב של מתנדב זקא ואופנוע אמבולנס של איחוד הצלה שחנה ברחוב סירני בעיר.

לאופנוע האמבולנס בוצעו נזקים נרחבים כתוצאה מזריקתו על הרצפה והוא כעת מושבת מפעילות הצלת חיים לימים הקרובים עד לתיקונו.


ראש העיר, רחמים מלול מתייחס לנושא הפגיעה ברכבים בעיר :

היום התגלה כי אלמונים פגעו בעשרות רכבים בעיר, ביניהם ברכב שלי.

לא ניתן לאף אחד לפגוע כך בביטחון האישי ובביטחון הרכוש בעיר שלנו. בקשתי מהמשטרה לחקור את הנושא ביסודיות ובמהירות ולהביא את האשמים לדין

התפרסמו 65 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא מחיב
  הגב 06.03.21 19:06
 • אורח
  יש לי הרגשה שזה תרגיל פוליטי של ראש העיר ומקורביו בליכוד,הרגשה מוזרה כזאת.
  06.03.21 20:05
 • אורח
  אלו השמאלנים שונאי המדינה והיהודים
  06.03.21 21:50
 • אורח
  מעניין שברדיו ובעיתונות הארצית אין מלה על זה. זה לא פשע שנאה? צלב קרס והשחתת רכוש לא חשוב אם זה לא נגד ערבים
  07.03.21 05:22
 • אורח
  מי אשם? ראש העיר שמזניח את ביטחון התושבים... עכשיו זה הגיע אליו... למגדל השן
  הגב 06.03.21 19:08
 • אורח
  נוער משועמם
  הגב 06.03.21 19:08
 • אורח
  נכון רק אתיופים גרים ברחובות. אין עוד עדות אחרות רק אתיופים גרים פה. לא תימנים/אשכנזים/רוסים/מרוקאים/ לכן המסקנה היא אתיופים טמבל
  הגב 06.03.21 19:10
 • אורח
  זה לא האתיופים גזעני השמאל מנסים להטיל בהם דופי השמאלנים שונאי ישראל והיהודים עשו זאת
  06.03.21 21:51
 • אורח
  זה לא רק במרכז העיר....גם בקניה הלילה זה היה בחניה שלנו לפחות 3 מכוניות
  הגב 06.03.21 19:12
 • אורח
  באיזה רחוב?
  06.03.21 19:39
 • אורח
  למשטרה יש את כל הכלים לתפוס אותם ושהם ישלמו את הנזקים שעשו למכוניות ויפתחו להם תיק פלילי
  הגב 06.03.21 19:13
 • אורח
  חרטו צלבי קרס? היה כתוב ברחובותי והידיעה הוסרה משום מה
  הגב 06.03.21 19:14
 • אורח
  כן כן זה השכן שלי צלב קרס מקדימה ו4 פנצרים
  06.03.21 19:20
 • אורח
  האינפיניטי? יש לו ציפוי מדבקה על הרכב. או שלא?
  06.03.21 19:30
 • אורח
  רואים שאלו השמאלנים שונאי ישראל
  06.03.21 21:52
 • אורח
  כן זה מדבקה רכב ממש יפה
  06.03.21 23:50
 • אורח
  זה הנוער המשועמם שיושב בבית כבר שנה
  הגב 06.03.21 19:15
 • אורח
  נוער משועמם שיושב שנה בבית הכל מכוון היה דחיית משפטו של הראש המושחת שסגר אותנו סתם הוכח שסגר לא עזר אפילו הגדיל את התחולה.
  06.03.21 23:12
 • אורח
  העיקר שהתושבים משלמים היטל שמירה.
  הגב 06.03.21 19:17
 • אורח
  היטל השמירה מיותר בהחלט
  06.03.21 23:07
 • אורח
  דפוק על כל הראש מי הם השמאלנים אתה בטח תלמיד ישיבה שלא משרת בצבא ורק בפיך שמלאנים
  06.03.21 23:09
 • אורח
  בנני זונות הם עשו לכול רחב יקר ליד הבית שלי
  הגב 06.03.21 19:19
 • אורח
  רכב*
  06.03.21 19:21
 • אורח
  מי שעשה את זה אידיוט. יש מצב שישימו לרחמים מלול סל אבטחה שכולל מערך מצלמות בבית וברחוב + הפטרול המשטרתי יעבור ברחוב שלו כמה פעמים + יקבל מאבטח אישי. וכל זה יהיה מהמסים שלנו.
  הגב 06.03.21 19:19
 • אורח
  יש שמועות שבאמת זה בן אדם לא נורמאלי "משוגע" שפינצ'ר לאנשים גלגלים. ראיתי גם רכב שחוץ מזה שפנצ'רו לו 3 גלגלים גם זרקו עליו בייצים ושפכו קפה שחור על הרכב. רוב הרכבים שהוא פינצ'ר זה רכבי יוקרה ורכבים חדשים.
  06.03.21 20:00
 • אורח
  חחח ברחוב שיבר אה
  06.03.21 23:52
 • אורח
  נוער משועמם וחסרי אכפתיות, מי יתן ויגיע היום שלהם , לעבוד קשה בלהשיג רכב יוקרה או בית ושירגישו על בשרם , את הצלקת הכאב והשיעמום של הדורות הבאים, שום תיק או עונש לא ילמד אותם לכך, רק ההפסד זמן ריצות תיקונים ותלונה יעלה יותר כסף זמן ובבריאות לצערי, וונדליזם מיותר וצרות עיין, שנאת חינם.
  הגב 06.03.21 19:32
 • אורח
  הגב 06.03.21 19:39
 • אורח
  איפה השיטור העירוני ?????
  הגב 06.03.21 19:39
 • אורח
  השיטור העירוני עסוק בלתת דוחות לנהגי אגד
  06.03.21 19:48
 • אורח
  טוב מאוד שנותן דוחות לעברייני תנועה האלה שחושבים זה בסדר לחסום נתיב נסיעה ואז לבכות כמו ילדות קטנות
  06.03.21 20:02
 • אורח
  יופי אז תלך ברגל חחח
  06.03.21 20:17
 • אורח
  השיטור העירוני רק פקה פקה
  06.03.21 21:53
 • אורח
  צריך להכניס את כל האתיופים של אושיות לתוך כלובים ולשלוח אותם חזרה לגונגל
  הגב 06.03.21 19:45
 • אורח
  אנחנו פה לנצח אם תרצה אן לא !!! חבל אל תתעצבן זה גורם למחלות🙂
  06.03.21 20:35
 • אורח
  גזען שמאלני שונא יהודים
  06.03.21 21:54
 • אורח
  ואותך להחזיר לחור שיצאת ממנו ולהצטער שיצאת ממנו בכלל בזבוז אויר
  06.03.21 23:06
 • אורח
  👍
  07.03.21 02:19
 • אורח
  לבטל את השיטור העירוני חבל על הכסף .לא עושים כלום כול יום נגנבים רכבים פשע ברחובות
  הגב 06.03.21 19:48
 • אורח
  תתקין מצלמה! תתקין איתורן! תבטח את הרכב! או תשכור חברת שמירה צמודה שתפקידה לשמור על הרכוש, משטרה עושה דיי הרבה, רק אין לך זמן לפרגן, למיטב זיכרוני בפעם האחרונה שדוטר רדף אחר בדווי שגנב מכונית באיזור תעשיה רחובות נדקר במברג,השוטר שלומי אסולין ז"ל
  06.03.21 20:49
 • אורח
  לדעתי הוונדל הפתאומי לבטח קשור לבחירות! קוראים לזאת אינטואיציה! בחירת הרכבים לפי חשיבות היררכית, כנראה תביא במהרה לפתרון, והמצלמות ברחוב יתנו את החשוד
  06.03.21 20:52
 • אורח
  נשמע גזעני, אבל אתיופיים מועדים לפורענות. לא אומרים סתם.
  הגב 06.03.21 20:07
 • אורח
  נשמע גזעני ??🤣🤣🤣 אתה גזען בן גזען !!! יהודים יקרים שכחתם שכל העולם שונא אותנו רק כי אנחנו יהודים???
  06.03.21 20:37
 • אורח
  מי שמדבר נגד האתיופים הוא שמאלן ממשיך דרכם של הגרמנים
  06.03.21 21:55
 • אורח
  לא אתה ואנשים כמוך מהחברה שבאת צדיקים כולם, טלית שכולה תכלת. אדם גזען. בכל קבוצת אוכלוסייה יש היום פשע וונדליזם ונוער שוטה. יותר קל לראות את זה אצל האתיופים בגלל הצבע שגורם להבליט את זה על פני קבוצות אוכלוסייה לא כהות עור. ככה שהגזען הטיפוסי תמיד יזכור את הצבע עור ולא את הפנים של הסורר הפושע. במקום להגיב שטויות תקרא ספרים אולי תחכים עוד אחד
  06.03.21 23:21
 • אורח
  הדג מסריח מהראש. להחליף את ההנהגה לחברה צעירים יותר שיש להם כוח להזיז דברים ולא לשבת על הכיסא כל היום, ולהרוס לנו את איכות החיים בבניה של מגדלים ובניינים שלא ניתן להיכנס ולצאת מהרחובות.
  הגב 06.03.21 20:13
 • אורח
  צודק
  06.03.21 20:18
 • אורח
  גם במרים מזרחי פינצ'רו גלגלים.
  הגב 06.03.21 20:21
 • אורח
  קקות הלוואי שיתפסו!!!
  הגב 06.03.21 20:47
 • אורח
  כלבים בני כלבים
  הגב 06.03.21 20:49
 • אורח
  ואם יתפסו אחרי יומיים משחררים אותם
  הגב 06.03.21 20:50
 • אורח
  זבלים
  הגב 06.03.21 20:50
 • אורח
  פשוט נורא... זבלים
  הגב 06.03.21 21:50
 • אורח
  מה עם השיטור העירוני... לפי דעתי הם לא עושים די....
  הגב 06.03.21 21:55
 • אורח
  תתקין מצלמה! תתקין איתורן! תבטח את הרכב! או תשכור חברת שמירה צמודה שתפקידה לשמור על הרכוש, משטרה עושה דיי הרבה, רק אין לך זמן לפרגן, למיטב זיכרוני בפעם האחרונה שדוטר רדף אחר בדווי שגנב מכונית באיזור תעשיה רחובות נדקר במברג,השוטר שלומי אסולין ז"ל
  06.03.21 22:49
 • אורח
  איכס. איזה רוע. הלוואי שייתפסו. ראיתי בסירטון אבטחה התגלגל ברשת את הפנים של אחד מהם לא נראה אתיופי (לכל הגזענים שהגיבו מעלי)
  הגב 06.03.21 22:23
 • אורח
  שוב הביביסטים פה מכופפים את המציאות. מי שמאשים את האתיופים הוא לא שמאל ואפילו לא מרכז. אלו הביביסטים עצמם. מי בעד להכניס אריתראים למכלאות, מי בעד לגרש ילדי זרים שנולדו כאן ולא יודעים כלום חוץ מהשפה והתרבות הישראלית. ביביסטים וש"ס. גזענים ושקרנים
  הגב 07.03.21 08:42
 • אורח

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
07.03.21 12:22
חייב להוסיף עוד חניות ברחוב דרך יבנה והסביבה
אורח
05.03.21 22:55
כל כך מכעיס שלא חיברו את כביש 423 ישירות לרחובות - הכביש נסלל כבר המון שנים ופשוט "שכחו" לחבר אותו - עוד כמה שנים נאלץ להמתין ?
אורח
07.03.21 12:23
מה אתה מצפה מהעירייה של רחמים? הכל זז לאט אלה אם זה שכונה חרדית
אורח
04.03.21 10:20
לרגל הולדתה של רחובות קדימה לבנות מזרקות בעיר!!!!!! הגיע הזמן
אורח
28.02.21 21:38
אולי מספיק עם כל הפיצוצים האלה?????, די נימאס כבר קצת שקט, לא מספיק כל השיט עם הקורונה והניפטרים ??????.
אורח
28.02.21 01:02
אולי תעשו משהו בקשר לצואת הכלבים. זה פשוט דוחה.
אורח
01.03.21 22:37
אולי תסתובב עם שקיות ניילון ותנקה בעצמך?
אורח
02.03.21 18:11
לך תצבע מעברי חציה.חחחחח
אורח
25.02.21 16:07
הדרך הקשה להחלפת תו החנייה לבני גיל הזהב התו הוחלף בתקופה האחורנה אך אגף התנועה לא הודיע לי על כך. קיבלתי דו"ח חנייה ב-10.2.2021 משום שתוקפו של התו פג. אגף התנועה נמצא בקרית המדע ברחוב פקריס מס' 3. הגעתי אליו ברגל ממרכז העיר ביום שני האחרון 22.2 בשעה 11.00, בתוך שעות הקבלה, על פי המידע באינטרנט. יום אחד אחרי פתיחת המסחר ברחבי המדינה. הבניין הינו בניין גדול בעל שני אגפים ומסדרונות ארוכים, אך אין שום שלט המזהה את מיקומו של אגף התנועה. בהיותי בבניין התקשרתי לאגף התנועה כדי לדעת היכן נמצא המשרד. איש לא ענה. אחרי שוטטות ארוכה במסדרונות הגעתי לאגף התנועה. הדלת היתה נעולה, לחצתי על הפעמון מספר פעמים. כעבור זמן הגיעה פקידה שאמרה לי מעבר לדלת הנעולה שאין קבלת קהל, בניגוד למה שהיה רשום על אותה הדלת. כדי להנפיק לי את התו החדש היא ביקשה ממני להעביר לה את כל המסמכים דרך חריץ ברוחב של חצי סנטימטר בין שני חלקיה של דלת הזכוכית. לאחר מכן היא מסרה לי אותם באותה הדרך. האם כך הדברים צריכים להיעשות? ע.ב. 25.2.2021
אורח
27.02.21 08:13
עלייך להודיע לשולם .לקבוע איתו פגישה מסודרת ושלום ידאג שתקבל/י פיצוי הולם בגין עוגמת הנפש שנגרמה לך
אורח
22.02.21 09:47
זה מוקד המים שהיתושים אוהבים והילדים נעקצים מידי יום.
אורח
22.02.21 09:45
ברחוב בן גוריון-מערב רחובות יש יתושים בשל מוקדי מים באתר בנייה - יש לרסס למניעת עקיצות לילדים רגישים יותר ורגישים פחות.


מרמורק ניצחה ועלתה למקום הראשון

שעריים בפגרת ליגה

אבי בר | | תגובות: 5


כדורגל

מרמורק

מרמורק ארחה בבית את כסייפה וניצחה 2 - 1 בשער שנכבש בדקה 90. כבשו למרמורק ערן לוי ואוהד ברזילאי.

לאור הניצחון של מרמורק וההפסד של יפו, מרמורק עלתה למקום הראשון בטבלה.

במחזור הבא מרמורק בחוץ נגד יפו השנייה בטבלה

שעריים

שעריים המחזור בפגרת ליגה ובמחזור הבא תארח את אשקלון.

בני יצ'אלאל

הקבוצה הפסידה בחוץ נגד בני אשדוד בתוצאה 2 - 0


כדוריד

מכבי קרית מוצקין - עירוני רחובות 34:28.

ניצחון שני רצוף לעירוני רחובות המגדיל לה את הסיכוי לשרוד העונה.


כדורסל

רחובות ארחה את מכבים רעות וניצחה 91 - 71

רחובות עדיין במקום השני בפער של 1 נקודה מהראשונה מעלה אדומים.

מחר מוצאי שבת 6/3 בשעה 20:30 משחק חוץ נגד מכבי פתח תקווה
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  סוף סוף בכדוריד למדו את החוקים שצריך לשחק עם הידיים ולא עם הרגליים כל הכבוד לכם
  הגב 05.03.21 20:44
 • אורח
  מרמורק זה איכות של אנשים משפחה מלוכדת....שעריים זה אוסף של תמנים מהשטח מסריח שם צפוף מסטולים
  הגב 05.03.21 21:37
 • אורח
  אוהד מספר אחד של שעריים יהודה טולדו...מקבל יופי יופי מכות רצח מהשוטרים...יהודה עבריין צעצוע ולנו יש את בובה המלך
  הגב 05.03.21 21:39
 • אורח
  מרמורק לא רוצה לסיים ראשונה. הם לא בנויים ללאומית. המועדון חלש כרגע.
  הגב 05.03.21 22:36
 • אורח
  השיטה הקלה ביותר לנצח את מרמורק ושעריים זה לזרוק באמצע המשחק שקיות גת למגרש
  05.03.21 23:07
 • אורח

בחירות 2021! ביום רביעי ביבי מגיע לרחובות

הכניסה לאירוע למתחסנים ומחלימים בלבד ברישום מראש

אבי בר | | תגובות: 71


ביום רביעי הקרוב 10/3 יתקיים כנס בחירות גדול של הליכוד ברחובות בהשתתפות ראש הממשלה בנימין נתניהו ובהשתתפות ראש העיר רחמים מלולהכנס ייערך בהיכל התרבות רחובות בשעה 17:00 (כניסה החל מהשעה 15:30) ולאור מגבלות הקורונה לאולם ייכנסו 300 איש בלבד ורק למי שיש תעודת מתחסן או מחלים.

בכנס הבחירות יוזמנו כל בכירי הליכוד ברחובות של כל קבוצות הליכוד וזה יהיה כנס גדול ומאחד.


בתחילת השבוע יפורסם הליך רישום לכניסה לאירוע.

הציבור שלא יכול להיכנס לאירוע מתבקש לא להגיע לאזור ולא להתקהל לאור מגבלות הקורונה
התפרסמו 71 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גדעון סער
  הגב 05.03.21 12:34
 • אורח
  אביב איטח המלך
  05.03.21 13:14
 • אורח
  רחובות עיר ללא תרבות ללא ספורט ללא חינוך ללא תשתיות ראויות לאן מגיעים כספי הציבור שלנו ולאן הם הולכים?
  05.03.21 13:16
 • אורח
  פרשת שחיתות חמורה בעיריית מדהלה נבדקת פרטים בהמשך....
  05.03.21 13:27
 • אורח
  רק ביבי!!!❤❤
  05.03.21 13:38
 • אורח
  מי הביא ביטחון למדינה. ביבי! מי הביא חיסונים למדינה. ביבי! מי עושה שלום עם מדינות ערב. ביבי! עכשיו יתחיל לדאוג לכלכלה בשנה הקרובה. אז לדעתי ועוד הרבה כמוני לבחור ביבי! שהכלכלה שלנו תעלה.
  05.03.21 13:42
 • אורח
  רק ביבי🥰
  05.03.21 13:43
 • אורח
  הליכוד והחרדים ארגון ..... מתואם
  05.03.21 14:24
 • אורח
  מה קשור לפה סער?
  05.03.21 14:41
 • אורח
  עיריית רחובות של החרדים..נוכלים ..גנבים עול העיר חרדים מסריחים מפיצי מחלות אוכלי חינם נבלות..רחמים מלול נבלה סרוחה להעיף מבט ולהבין...מרכז העיר חרדים שיפוץ בגן המייסדים ובבי ביי חילונים החרדים ישתלטו גם על המייסדים....תתחילו להבין רק סובב רחובות של חילונים העיר עצמה הפכה ליתר עלית....תראה את הרחובות של החרדים חונים על מדרכות אדום לבן בצומת אין פקחים...הוראה מהנבלה מלול
  05.03.21 20:56
 • אורח
  המאפיינים של עיריית רחובות.....ליאור שוקרי....רמי מדהלה ....שני מטומטמים גרושים שמרביצים לבנות הזוג
  05.03.21 21:00
 • אורח
  גדעון סיר אפס
  06.03.21 17:43
 • אורח
  גדעון סער
  הגב 05.03.21 12:42
 • אורח
  תקציב עיריית רחובות 1 מיליארד בשנה לאן הכסף הולך????? כמה אפשר לגנוב
  05.03.21 12:52
 • אורח
  הליכוד והחרדים הרסו את מדינת ישראל שבת שלום לכולם
  05.03.21 13:20
 • אורח
  החרדים מפולגים ביניהם לא באמת הם יכולים לכבד מגזרים אחרים
  05.03.21 13:21
 • אורח
  גדעון סער
  הגב 05.03.21 12:42
 • אורח
  גדעון סער הזבל
  הגב 05.03.21 12:46
 • אורח
  למה? כי הוא תקע את אמא שלך?
  06.03.21 11:04
 • אורח
  גדעון סער זבל 😠, ביבי נתניהו אלוף לעוד הרבה שנים
  הגב 05.03.21 12:49
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 05.03.21 12:49
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 05.03.21 12:56
 • אורח
  ביבי מלך ישראל
  הגב 05.03.21 12:56
 • אורח
  דפר ימני ממוצא ערבי
  06.03.21 11:03
 • אורח
  אלימלך זורקין של הפוליטיקה מגיע לסמא ולסנוור את כל הבבונים בעיר כעת ילדים ההולכים כעיוורים אחרי החלילן מבלפור.. תקופה חשוכה ומחורבנת
  הגב 05.03.21 12:56
 • אורח
  רחמנות עליך ציבור מירמורון...
  05.03.21 14:03
 • אורח
  רק ביבי מלך ישראל חי וקיים...
  הגב 05.03.21 12:57
 • אורח
  ערס ימני ממוצא ערבי
  06.03.21 11:03
 • אורח
  עוד מפלגת אופנה, גדעון סער בגד בליכוד
  הגב 05.03.21 12:57
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 05.03.21 13:01
 • אורח
  תחזור למעברה
  06.03.21 11:03
 • אורח
  ביבי = פייק ימין.
  הגב 05.03.21 13:01
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 05.03.21 13:09
 • אורח
  רק בני גנץ הכי ישר
  הגב 05.03.21 13:11
 • אורח
  ביבי מלח ישראל. קצת מלוח מדי. מלך? המלוכה בישראל עברה מהעולם לפני אלפי שנים. ביבי - היזהר! עובדים עליך, גם המלוכה הבריטית בצרות צרורות
  הגב 05.03.21 13:14
 • אורח
  מה קשור רחמים?
  הגב 05.03.21 13:16
 • אורח
  מלול עוד כאן?
  הגב 05.03.21 13:18
 • אורח
  מציע לכם לא לרוץ לקנות כרטיסים להופעה של המושחת. אני מבטיח לכם שהוא לא יגיע. לכל היותר ישלח נאום מצולם.
  הגב 05.03.21 13:19
 • אורח
  איזה כייף שביבי מגיע... מתה עליו!!!
  05.03.21 14:04
 • אורח
  ביבי מלך? איכסה גועל נפש.
  הגב 05.03.21 13:34
 • אורח
  נאשם בפלילים מגיע לעירייה מושחטת. כמה מפתיע...
  הגב 05.03.21 13:39
 • אורח
  נכון , בושה וביזיון, זה לא יעזור לו הפעם, אין מצב שירכיב ממשלה, ירד מ -42 מנדטים ל -28.
  05.03.21 15:16
 • אורח
  ברור מלול ורחובות הם ביבי אני גנץ
  הגב 05.03.21 13:45
 • אורח
  לא נורא!! יעבור לך...
  05.03.21 14:05
 • אורח
  האכיפה הבררנית ברחובות זועקת לשמיים אם אתה חילוני שגר בצד הלא נכון של העיר קשה לך לחיות וימררו את חייך לאן הגענו יהודים שנלחמים ביהודים בושה תתביישו לכם זאת לא דרכה של הדת היפה שלנו...
  הגב 05.03.21 13:45
 • אורח
  כל החיסונים האלו זה חלקם הכל הוא גם חלק מהצוללות תופעות לוואי תראו אותם אחר כך יש הרבה שרואים את התופעות לוואי
  הגב 05.03.21 13:50
 • אורח
  רואים אצלך כבר עכשו תופעות לוואי. הכל בסדר?
  05.03.21 14:09
 • אורח
  עד לאן הקינאה תגיע .אין על בנימין נתניהו ..
  הגב 05.03.21 13:53
 • אורח
  בתור אחד שאמר תמיד ביבי ביבי ביבי וכל המשפחה שלו ליכודניקים כבר לא מאמין בליכוד הזה יותר נגמר לי אחרי שאני רואה את כל הפונקציות האלו ואת כל החיסונים אפק ניוז הזהבושה בושה ירד לי ירד לי כבר ביבי לא ביבי ולא צריך משהו חדש אפשר לאכול כל הזמן בשר בשר יש הרבה דברים לא טובים לא מאמין בחיסונים האלו בשיט ולא בחיסון שהבן שלי עשה שהוא היה קטן של הצהבת שעשה לו הרבה בעיות לא מאמין בחיסון הזה של הקורונה סתם יבדקו לאמא שלי חיסון ראשון כל הקורונה הזאת ריקה את אמא שלי עם עם עם המשפחה כבר אני לא רואה את אמא שלי כמו שצריך
  הגב 05.03.21 13:54
 • אורח
  כנראה שאת שלא רוצה לראות את אמא שלך ואולי מוטב שלא תראה עם בן שכזה.
  06.03.21 23:31
 • אורח
  קשה לחסן מטורלל כמוך
  הגב 05.03.21 14:06
 • אורח
  אבוא בשמחה רבה. ברוך בואו של נתניהו לעירנו.
  הגב 05.03.21 14:08
 • אורח
  מי מאמין למושחת הזה? לשקרן הזה? הוא זבל אמיתי. הוא עשה שלום עם מדינות ערב שלא מענינות אף אחד. הוא לא עשה שלום עם מי שפוגע בחיילים שלנו. הוא הביא חיסונים על חשבון המיסים של כולנו ועל חשבון הנכים במדינה, וחיילי צהל פצועים ונכים, הלומי קרב שלא מקבלים טיפול כפי שמגיע להם. על חשבון הקיצבאות שלנו הגימלאים. רוצה לראות את ביבי המלך חי מ2100 שח בחודש. הוא גרם לנו לבני ישראל לשנוא אחד את השני.. חזרנו 70 שנה אחורה. בושה וחרפה. הפך אותנו לעולם שלישי. ארץ אוכלת יושביה, עניים, חולים, מאות אלפים שאיבדו את מקור פרנסתם. אז תתבישו כל העיוורים ושטופי המח שממשיכים להגיד ביבי מלך.. מלך השאול.
  הגב 05.03.21 14:09
 • אורח
  כל מילה בסלע !!! אני מנסה להבין עד כמה אפשר לעבוד על ציבור שלא קולט איך עושים עליו מניפולציות ובסופו של דבר לא באמת סופרים אותו...עם ישראל נמצא על סף תהום חברתי פנימי ועדיין לא מצליח לקרוא את הסכנה. עצוב ובעיקר מדכא.
  06.03.21 03:05
 • אורח
  בתור בן אדם שהיה אומר ביבי המלך ביבי המלך נגמר נגמר ביבי לא בוחר בו יותר אחרי החיסונים האלו שאני לא מאמין בהם לא רוצה להיות שפן ניסיונות של אף אחד מספיק הבן שלי היה שפן ניסיונות ולא ידענו מזה ביטוח לאומי לא הכיר בו לא רוצה לשמוע יותר לא ביבי ונגמר
  הגב 05.03.21 14:09
 • אורח
  אנחנו משכונת המדע לא נצביע לאיטח ודיל.הם ליכודניקים
  הגב 05.03.21 15:14
 • אורח
  חחחחח. הצחקת אותי. רחמים מלול הוא חבר ליכוד והצבעת לו.
  05.03.21 17:02
 • אורח
  ביבי גדול הביטחון 10 התנועה 10 הכסף בזמן 10 המשטרה 10 מד"א 10 הצבא 10 הרמזורים 10 השופטים 10 בתי חולים 10 הבריאות 10 הזמן 10 וכבר עברה שנה 10 נשאר רק 440 יום לסיום הקורונה והכל 10 ביבי בהצלחה ובריאות לעם ישראל ושבת שלום
  הגב 05.03.21 15:50
 • אורח
  פשול תי נחוי סוקה בלאט
  הגב 05.03.21 16:17
 • אורח
  מעולה , שולם יוביל את שיירת ראש הממשלה בפידולים מהירים עם מדים של שוטר ודגלים על אופניו המצוחצחות
  הגב 05.03.21 16:32
 • אורח
  הבדואים בנגב. האריתראים בפתח תקווה ודרום תלאביב. חאן אל אחמר. מערכת חינוך כושלת וחסרת הישגים. עודף משפטיזציה והפיכת הכל לשפיט. התחזקות חמאס. חיזבאללה הפך לאיום קיומי. הערבים משתלטים על קרקעות. ועדים שמנהלים את משרדי הממשלה, החברות הממשלתיות, והארגונים הכי גדולים במשק. פנסיות תקציביות בלי סוף. 0 משילות. 0 ריבונות. צוחק על המזרחים כל הדרך. אין מזרחים שעומדים בראש החברות שנמצאות במדד תל אביב 35. אין מזרחים שמשמשים כמנכ"לים במשרדי הממשלה. אין מזרחים בפרקליטות. אין מזרחים בבג"צ. אם אתה מזרחי ואתה מצביע לביבי - אתה צריך להתבייש בעצמך.
  הגב 05.03.21 17:08
 • אורח
  בנתיים הוא לא עשה הרבה למען העיר רחובות מלול תנצל את ההזדמנות ללחוץ על ביבי לפני הבחירות להשקיע יותר בעיר
  הגב 05.03.21 17:49
 • אורח
  איש מושחת, מסית ומפלג. ביבי זה לא בגין
  הגב 05.03.21 19:12
 • אורח
  לחברי המפלגה בוקר טוב. גילוי נאות: עשיתי עליה מאנגליה להצביע BB. באנגליה היתה לי חוות סוסי מירוץ. היה סוס אחד שלא הצליח לנצח ב- 3 מירצים. מכרתי אותו לאיזה איגנורנט מאבו דאבי. וזהו. אז למה אנחנו מחכים?!
  הגב 06.03.21 10:27
 • אורח
  ביבי מקבל מעט קולות ברחובות. אבל הוא מקבל הרבה קולות בשכונות הנחשלות הסמוכות לרחובות כמו שעריים, מרמורק, זרנוגה וקוביבה
  הגב 06.03.21 11:02
 • אורח
  ביבי גדול שומר על המדינה בוקר עד ערב ואנחנו האזרחים חיים טוב במדינה כל אחד עושה מה שרצנו בכל זמן של היום והלילה, בגדול הכל בסדר שבוע טוב ורק בריאות
  הגב 06.03.21 13:10
 • אורח
  שומר על המדינה? באיזה מדינה אתה חי? אם אתה גר דרומית לגדרה אתה בסכנת חיים. בכל רגע בדואי יכול לירות בך/לשדוד אותך.
  06.03.21 17:49
 • אורח
  היכל התרבות זה אולם ציבורי אסור לתת למפלג במה בהיכל ששייך לכולנו
  הגב 07.03.21 00:25
 • אורח
  הגיע זמנו ללכת רק גדעון סער
  הגב 07.03.21 00:25
 • אורח
  לביבי לא אכפת מהאזרחים. העיקר הכסא מעור הצבי.
  הגב 07.03.21 10:21
 • אורח
  ביבי ישלם על מחדל שהיה בניהול קורונה על כל הפגיעה בילדים קטנים. על זה שסגרו גני ילדים והשאירו ילדים בבית חדשים רבים כמעט ללא השגחה
  הגב 07.03.21 12:29
 • אורח

בחירות 2021! גלעד מזרחי מארגן היום שישי ומחר מוצאי שבת תהלוכות תמיכה בליכוד

ביום שישי התהלוכה מתארגנת ליד מרכז תקוותנו ובמוצאי שבת ליד האנדרטה של יונה קפרא ז"ל

אבי בר | | תגובות: 39


יום שישי ה5.3 ומוצ"ש ה6.3 תיערך ברחובות תהלוכת התעוררות מטעם הליכוד, ביוזמת גלעד מזרחי -חבר מזכירות הליכוד. בתהלוכה יחולקו לציבור דגלים ומדבקות מסיכות ושלטי ליכוד. הצעדה תתבצע בשעריים צומת בילו בילו סנטר וקניון רחובות. תושבים תומכי ליכוד שרוצים להצטרף מוזמנים : המפגש במרכז תקוותינו הרצל 106 , ביום שישי בשעה 1100 ובמוצ"ש ב1900, ליד האנדרטה לזכר יונה קפרא ז"ל ,הנרצח הראשון של העיר רחובות.


גלעד מזרחי:

"אני מודה למתנדבים שמגיעים לתרום מזמנם וליטול חלק בעיצוב פני המדינה. תודה לצמרת הליכוד על האמון המחודש שנותנים בי, לאחד את השורות לארגן ולנהל את הפעילות באזור השפלה בפעם 4 ברציפות. הציבור צמא לפעילות שטח של הליכוד. המונים מבקשים חולצות ומדבקות לרכב -וכמו שאנו נהנים ממנעמי השלטון-ומעזרת השרים וראש הממשלה, יש גם לעבוד קשה כאשר הם צריכים אותנו. אסור בשום אופן שבגלל שיקולי כבוד הליכוד ייפגע. אני קורא לכולם להתאחד ולהתלכד לפעילות למען הליכוד ובנימין נתניהו. קיבלנו מתנה - קיבלנו חיסונים - עכשיו צריך לשמור על המתנה - ולהכיר טובה על החיסונים שבזכותם הסבא סבתא וההורים של כולנו מצליחים להתאושש. מ.ח.ל חזק -אנחנו חזקים.
התפרסמו 39 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לך תדאג לתושבים באושיות גילעד מזרחי
  הגב 05.03.21 11:26
 • אורח
  תעברו מחלקה מחלקה עיריית רחובות וזהו תבינו כיצד עובדת מאפיה
  05.03.21 21:24
 • אורח
  גלעד תלקק ליואל גמליאל את התחת טיפש
  05.03.21 21:25
 • אורח
  הפקחים מסתובבים רק בשכונות מוחלשות הליכוד זה תרמית נטפלים לחלשים וסוגרים בתי כנסת לחרדים תתביישו
  הגב 05.03.21 11:30
 • אורח
  להעביר את החרדים יחד עם גלעד לבית שמש מפיצי מחלות
  05.03.21 21:04
 • אורח
  אצל החרדים...אין פקחים אין שוטרים אין חוק ....גלעד אתה שותף לעיריית רמי מדהלה ליאור שוקרי והעוקשים
  05.03.21 21:18
 • אורח
  גלעד אתה המפגר שלהם צוחקים עלייך תתחתן
  05.03.21 21:18
 • אורח
  רק אל תשכח את הגמלים של רמי
  הגב 05.03.21 11:35
 • אורח
  סוסים בחניה מול הבית של מלול...מאפיה של העירייה
  05.03.21 21:19
 • אורח
  בלי נדר תלוו אותו במצעד למעשיהו. איך דווקא כל המזרחים, המסכנים, המוחלשים, בלי השכלה, הולכים כמו עדר אחרי האשכנזי העשיר ששם עליהם ***
  הגב 05.03.21 11:44
 • אורח
  בבית עם שרה'לה ויאיר'קה הם לא מפסיקים לצחוק עלינו המזרחיים (שאני לא מתומכיו !!!!). כמה עצוב ...
  06.03.21 20:31
 • אורח
  תתפלא אבל גם אשכנזים מסכנים מוחלשים בלי השכלה הולכים אחרי האשכנזי העשיר ששם עליהם *****
  07.03.21 13:01
 • אורח
  אין על ראש ממשלתינו ביבי נתניהו נעלה ונצליח
  הגב 05.03.21 11:46
 • אורח
  רגע אברהם טל זה גלעד מזרחי ?
  הגב 05.03.21 11:48
 • אורח
  מה פתאום .. מני עוזרי זה גלעד מזרחי
  05.03.21 11:50
 • אורח
  תעמולת בחירות בעד ליכוד כושל וראש ממשלה שקרן, מסית ומדיח. ביבי ו״השותפות הטבעיות״, בצרוף סמוטריץ ובן גביר ובתמיכת מנסור עבס הקיצוני שבערביי ישראל, יובילו את החברה הישראלית לפירוד ולפירוק מבפנים. אין עוד מדינה נאורה בעולם שאותו אדם שולט בה כל כך הרבה שנים ברצף. זאת הסיבה לסיאוב ולשחיתות. הגיע הזמן לרענן את השורות בליכוד! ביבי הביתה!!!
  הגב 05.03.21 11:49
 • אורח
  כל הכבוד גלעד איש החסד
  הגב 05.03.21 11:58
 • אורח
  הליכוד ברחובות מפולג יש אווירה לבחירות לוועד בית
  הגב 05.03.21 11:59
 • אורח
  תעיף את כול הגרוטאות
  05.03.21 21:21
 • אורח
  נקווה ב"ה,שנתניהו יעלה.אין מחליף לרמה כזו גבוהה.
  הגב 05.03.21 12:03
 • אורח
  רמה באמת גבוהה של נוכלות ושקריות
  06.03.21 03:10
 • אורח
  רוצים את אביב איטח לראש הממשלה. מספיק עם ז-בי-בי. שילך לטיול אחרי השחרור לחצי שנה למסרח הרחוק ולדרום אמריקה ביחד עם כל המשפחה הבלופרית
  הגב 05.03.21 12:06
 • אורח
  בטח אתה לוקח תימני אתה חושב שבגלל זה יבחרו בך זהו נגמר לחביב יותר זהו
  הגב 05.03.21 12:26
 • אורח
  בהצלחה לראש הממשלה המתאים ביותר. ראו את אוסף הדמויות הרוצות להדיחו, לא מגיעים מעבר לפיטפוטים שאין בהם ולא כלום ושוב בהצלחה לראש הממשלה.
  הגב 05.03.21 12:41
 • אורח
  ההצלחה של ביבי זה האסון שלנו. מתי תפנימו ?
  06.03.21 20:34
 • אורח
  ביבי = פייק ימין.
  הגב 05.03.21 13:02
 • אורח
  לא תפסיקו עם שינאת חינם?! די זה מעל ומעבר. מ ס פ י ק !!!!!!!! תלמדו לפרגן או שתישתקו. שבת מבורכת מלאה באהבה ואושר.
  הגב 05.03.21 13:09
 • אורח
  הפעם לא ביבי זו תיהיה הפתעת הבחירות
  הגב 05.03.21 13:46
 • אורח
  בתור בן אדם שהיה מאמין בליכוד והיה נושם את הליכוד לא רוצה לבחור יותר לא ביבי אוליב טיבי נגמר דוחף חיסונים לכל לכולם אני לא שפן ניסיונות של אף אחד מספיק עם זה מספיק עשו ניסיון על הילד שלי כיסו של הצהבת הזאת ולא הודיעו לנו אפילו בושה בושה למשרד הבריאות לא מאמין במערכת הזאת ולא בממשלה
  הגב 05.03.21 14:01
 • אורח
  אני לא מבין למה אתם מאחורי זה 2011-2015 תעשו חיסון נגד צהבת וזה פוגע בכל הילדים שלנו איך אתם מאמינים במערכת הזאת אני לא יודע
  הגב 05.03.21 14:04
 • אורח
  כל הכבוד לגילעד מזרחי היקר. יהי רצון שתצליח בעל מעשי ידיך, אתהאיש חסד אמיתי. מוגים שיש לנו בחור כמוך ברחובותינו, הלוואי ונזכה לשמוח בחתונתך בקרוב. הבחור ממרמורק סיטי
  הגב 05.03.21 14:08
 • אורח
  השמאלנים לא רואים את האויב שרוצה להשמיד אותנו אירן. וביבי נלחם בשביל עם ישראל הלוואי שיצליח לנצח .
  הגב 05.03.21 16:14
 • אורח
  פעם רחובות היתה של המזרחים עם הרבה אהבה הבית היה פתוח לכולם . עכשו האשכנזים מסיתים החברים של לפיד עופו מפה.
  הגב 05.03.21 16:17
 • אורח
  אני מזרחי גאה ומצביע ללפיד בגאווה.
  06.03.21 03:15
 • אורח
  תמשיכו להתלונן על מסים גבוהים, עסקים שנסגרים ומחסור במקומות עבודה. ובסוף להצביע לביבי.
  הגב 05.03.21 17:10
 • אורח
  😀
  06.03.21 03:17
 • אורח
  אין על ביבי שלנו אחד ויחיד
  הגב 06.03.21 06:51
 • אורח
  רק ביבי נתניהו לעולמים
  הגב 06.03.21 08:36
 • אורח
  אם אתה מזרחי ואתה מצביע לביבי - אתה אידיוט שנהנה מהלקאה עצמית. 12 שנים שביבי בשלטון. אין מזרחים בבג"צ. אין מזרחים בפרקליטות. אין מזרחים שמשמשים כמנכ"לים במשרדי הממשלה. אין כמעט שרים מזרחים חוץ משר הסייבר דודי אמסלם. אין מזרחים שמשמשים כמנכ"לים/דירקטורים בחברות שנמצאות במדד תל אביב 35. אין מזרחים בראש צה"ל/שב"כ/שב"ס/משטרה/כיבוי אש/בתי חולים ממשלתיים. אם אתה מזרחי ומצביע לביבי - אתה אידיוט.
  הגב 06.03.21 17:56
 • אורח

פעילות הספורט לבני הגיל השלישי ברחובות! בשבוע הקרוב 7-11.3 תתקיים פעילות הספורט בפארקים באחוזת הנשיא, פארק היובל וכפר גבירול; יש לבצע הרשמה 052-6064141

הפעילות מיועדת לבעלי תו ירוק/ מחלימים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


התעמלות לגיל השלישי - ממשיכים לשבוע נוסף!
החברה העירונית רחובות מפרסמת את לו"ז הפעילות לשבוע הקרוב 7-11.3 של אימוני הספורט לתושבי רחובות:

יום ראשון 7.3 פארק אחוזת הנשיא:
קבוצה ראשונה | 9:00-8:15
קבוצה שניה | 9:45-9:00
יום שלישי 9.3
פארק היובל
קבוצה ראשונה | 9:00-8:15
קבוצה שניה | 9:45-9:00
מועדון הקשישים בכפר גבירול:
בין השעות 11:00-10:15
יום חמישי 11.3 פארק אחוזת הנשיא:
קבוצה ראשונה | 9:00-8:15
קבוצה שניה | 9:00-9:15


הקבוצות תפעלנה בהתאם להנחיות התו הסגול והתו הירוק > עד 20 משתתפים בכל קבוצה.
משתתפים בעלי תעודת מתחסן/מחלים קורונה, בעלי תו ירוק. יש להציג את התו לפני השיעור.
ההשתתפות ללא עלות, אך מותנית בהרשמה מראש, בנייד >> 052-6064141
מספר המקומות מוגבלהתפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רחובות מחכה לשולם
  הגב 05.03.21 09:48
 • אורח
  איפה זה פארק היובל ברחובות החדשה?
  הגב 05.03.21 16:19
 • אורח
  לא ולא, בשרונה.
  07.03.21 01:27
 • אורח

תזכורת לתושבים! בסוף החודש (31.3) יסתיים מבצע מחיקת ריבית והצמדה לחובות צרכני המים הביתיים של תאגידי המים בישראל

לפרטים נוספים ניתן לקבוע תור לשיחה עם נציג התאגיד או דרך אתר האינטרנט של תאגיד המים - לינק מצ"ב בכתבה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8


כמדי שנה רשות המים בישראל פתחה במבצע מחיקת ריבית והצמדה לצרכני תאגידי מים וביוב שיתקיים עד 31.3.2021.

במהלך תקופת המבצע רשאי כל צרכן ביתי אשר צבר חוב בגין חיובי מים וביוב שוטפים לפנות בבקשה להסדר תשלום, שיקבע בהתאם לתנאים הבאים:

 1. עמידה בהסדר התשלומים שנקבע.
 2. תשלום חיובי המים והביוב השוטפים.

למידע נוסף אודות המבצע ולמחיקת הריבית ותשלום החוב:

לתושבי רחובות- תאגיד המים הבאר השלישית

ניתן לקבוע מועד לפגישה טלפונית עם נציג מהסניף, באמצעות טל' – 073-3946133

ובאמצעות האתר - לזימון תור לחץ כאן


תושבי ראשון לציון - מניב ראשון לציון

https://www.meniv-rishon.co.il/Lists/List5/CustomDispForm.aspx?ID=579


תושבי גדרה - תאגיד תמ"ר

https://tamarwater.co.il/%d7%9b%d7%aa%d7%91%d/


תושבי קריית עקרון ומזכרת בתיה- תאגיד מי ציונה

https://www.mei-ziona.co.il/?CategoryID=0


תושבי חולון תאגיד מי שקמה

https://www.mei-shikma.co.il/


תושבי בת ים

https://www.mei-bat-yam.co.il/
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תחילה שיתחשבו בהנחות עבור חיובי יתר בגין נזילה בצנרת מרכזית מעבר לפעם בשנה .
  הגב 05.03.21 11:24
 • אורח
  לא נשכח ולא נסלח יא נחש
  הגב 05.03.21 12:09
 • אורח
  בע"ה שבוע הבא שוב בדימונה ישתבח שמו
  הגב 05.03.21 12:12
 • אורח
  Gila est un serpent vipère ה יעזור
  הגב 05.03.21 12:38
 • אורח
  יאללה צמצמו כבר את התאגידים.
  הגב 05.03.21 13:04
 • אורח
  הקנאה הורגת לייסתר איזה קנאיםםםםם לא יעזור לכם קנאייםםםםםםםםם. למה ?? ככה!!!!
  הגב 05.03.21 13:26
 • אורח
  bonne semaine תנו חרוז לגילה- מג...,. תנו חרוז לגאולה- מהב.....
  הגב 06.03.21 19:26
 • אורח
  אגב ,את מפוטרת bonne semaine
  הגב 06.03.21 19:27
 • אורח

סכסוך! אגד ביטל החל מהבוקר שישי 5/3 את כניסת קו 15 לשכונת אושיות במחאה נגד דו"חות של העירייה לאוטובוסים

קו 15 יתחיל ויסיים את מסלולו בצומת אושיות בתחנה ברחוב הרצל

אבי בר | | תגובות: 83סרטונים המשקפים את הבעייההחל מהבוקר שישי 5/3 ביטל אגד את כניסת קו 15 לשכונת אושיות. הרקע לצעד המחאה הוא מתן דו"חות של הפיקוח העירוני לאוטובוסים החונים במסוף אושיות בתוך השכונה.

על פי ההיתר המוקדם, ככל הידוע העירייה הקצתה 2 מקומות עצירה וחנייה במסוף אושיות אולם בפועל חנו שם מספר רב יותר של אוטובוסים והדבר גרם למפגע סביבתי של חנייה וצפיפות ותלונות רבות של השכנים לעירייה.

מכיוון שלא נמצא פתרון מצד אחד לצרכים של אגד ומצד שני לזכויות השכנים החלו בעירייה לתת דו"חות לאוטובוסים החונים במסוף ועל רקע הדוחות הללו אישר משרד התחבורה בצעד מהיר וחריג לאגד לבטל החל מהבוקר את הכניסה לשכונת אושיות של אוטובוס קו 15 עד למציאת פתרון לחניית האוטובוסים.סרטונים ממוקד המחלוקת

להלן הודעת אגד

החל מיום שישי 5/3/2021 יבוטל מסלול נסיעת קו 15 בשכונת אושיות.

קו 15 לוייסגל (תחנת מוצא בצומת אושיות):

יתחיל את מסלול נסיעתו בצומת אושיות (ברחוב הרצל – תחנה 31094) וימשיך על פי המסלול המקורי.
 • תחנות מבוטלות (כל התחנות בשכונת אושיות): מסוף אגד אושיות (תחנת המוצא המקורית – תחנה 33988), שדרות הקיבוצים/ צבי אפל (תחנה 35390), דולינסקי/ מבצע ליטני (תחנה 34367), ההסתדרות/ דולינסקי (תחנה 37702), ההסתדרות/ לדיז'נסקי (תחנה 33993), הפועל הצעיר/ יהושע פורר (תחנה 33895), הפועל הצעיר/ גולומב (תחנה 33986), החבורה/ דב הוז (תחנה 38867).

קו 15 מ-וייסגל (תחנת סיום בצומת אושיות):

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת אושיות (תחנת הרצל/ יעקובי – תחנה 32148) ויסיים את מסלול נסיעתו.
 • תחנות מבוטלות (כל התחנות בשכונת אושיות): מסוף אגד אושיות (תחנת המוצא המקורית – תחנה 33988), שדרות הקיבוצים/ צבי אפל (תחנה 35390), דולינסקי/ מבצע ליטני (תחנה 34367), ההסתדרות/ דולינסקי (תחנה 37702), ההסתדרות/ לדיז'נסקי (תחנה 33993), הפועל הצעיר/ יהושע פורר (תחנה 33895), הפועל הצעיר/ גולומב (תחנה 33986), החבורה/ דב הוז (תחנה 38867).

תגובת עיריית רחובות


בשד׳ הקיבוצים באושיות נוצר מפגע תחבורתי, בטיחותי וסביבתי לתושבים, עם הפיכת הכניסה לשכונה למקום חניה על הכביש לאוטובוסים רבים, בניגוד להנחיות. הדבר מסכן את הנוהגים במקום ואת הולכי הרגל, באזור נגרם רעש תמידי וזיהום אויר המפריעים מאוד לתושבים, וכן חסימת נתיב תנועה שגורמת לפקקים. על אף בקשות ואזהרות חוזרות ונשנות, המצב לא השתנה, ועיריית רחובות פועלת באמצעים שונים לאכיפת ההנחיות במקום, ותמשיך לעשות כן לטובת התושבים.

לפנים משורת הדין, העירייה הציעה לאגד פתרונות חלופיים, במקומות שאינם מפריעים לתושבים.

יצויין כי במידה וישתנה הקו ללא אישור משרד התחבורה- עיריית רחובות תפעל מול משרד התחבורה להטלת סנקציות.

גלעד מזרחי הפעיל בשכונת אושיות

"הדבר חמור ביותר ולא הגיוני. יש באושיות קשישים נכים ואוכלוסייה שאין להם רכבים פרטיים -ובתקופה קשה זו מדובר בדבר לא נורמלי. אני מתכוון להפעיל את כל כובד משקלי בנושא זה-ואגיע עד למשרד התחבורה אם צריך. אושיות זה לא הפזורה...ויש להפסיק את הזלזול המתמשך והשערורייתי

.על התושבים להתארגן לקחת יוזמה -אסור לשתוק על כך ולעבור לסדר היום. לא נשקוט -עד שהעניין יוסדר וייפתר!!!!
התפרסמו 83 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בושה לעיריה מעל 50 דוחות נתנו לנהגים שרק רוצים הפסקה ושירותים .ומי סובל הנהגים והתושבים .
  הגב 05.03.21 08:38
 • אורח
  ליאור שוקרי עושה את כל הבלגן
  05.03.21 08:52
 • אורח
  למה אגד מעניש התושבים חוצפה
  05.03.21 10:10
 • אורח
  אגד לא מעניש את התושבים. אגד מוציא את ישבנו מהשיניים של העיריה.
  05.03.21 12:36
 • אורח
  כול אוטובוס שעוצר והנהג יורד לשירותים הפקח ממתין ורושם דוח. לאן הגענו מלולי תתעורר בגלל שכן אחד שעובד בעיריה מול התחנה אתה עושה מזק לכול השכונה
  הגב 05.03.21 08:42
 • אורח
  זה לא חניון אגד. אוטובוסים חונים שם ומפריעים לנהגים ולשכנים.
  05.03.21 09:32
 • אורח
  שיחנו אצלך מתחת לבית נראה איך תדבר, ולא אין לי קשר למלול לכל תיימני העיריה... בנוסף חוסמים נתיב נסיעה, אנחנו במדינת חוק מתוקנת חיים או במרוקו? וגבי אגד: אין שום בעיה, תביעה לבית משפט ולהכניס חברה אחרת שתפעיל את הקו, יתקפלו מהר מאוד הגנבים האלה
  05.03.21 09:54
 • אורח
  אז זהו, הם לא חונים שם. והשרותים לתושבים נפגעו בגלל שהם לא חונים שם.
  05.03.21 12:38
 • אורח
  זה ליאור המניאק
  05.03.21 17:44
 • אורח
  עריה של זבלים!
  הגב 05.03.21 08:46
 • אורח
  חחחחחחחח
  05.03.21 11:19
 • אורח
  מסכנים המבוגרים ליבי איתם ועם הנהגים
  הגב 05.03.21 08:48
 • אורח
  רק המקורבים נהנים מפשעים הכי חמורים שיש באישור העריה ואלו המנסים להיתפרנס מבלי קומבינות עם העריה נפגעים קשות!!! ממש אירגון פשע העריה כרגע!
  הגב 05.03.21 08:49
 • אורח
  זה ליאור שוקרי עושה את הבלגן
  הגב 05.03.21 08:52
 • אורח
  אכיפת חוקי תנועה זה בלאגן? יש מקום מסודר לחניית אוטובוס ומנוחת נוסעים, שיסעו לשם או יחנו אצלך בחצר אם אתה כזה הומני
  05.03.21 09:57
 • אורח
  בושה וחרפה לעירייה. עיר שיש בה מסוף התרעננות אחד לנהגים במקום שישה נדרשים. ומה עושה העירייה? מגרשת את הנהגים מהמקום. הנהגים הנותנים שרות נאמן לרבבות תושבי העיר נאלצים לבצע את צרכיהם תחת כל עץ רענן ומצוא את עצמם מצולמים על ידי תושבים בבחינת היו חיות נרדפות.
  הגב 05.03.21 08:52
 • אורח
  אז תשקיעו את המאמצים שלכם בהקמת עוד מרכזי התרעננות שיעמדו גם שם אוטובוסים לאורך היום ולא רק במקום אחד
  05.03.21 09:35
 • אורח
  הכי קל לצעוק כשה אצלהם יש שקט.
  05.03.21 09:58
 • אורח
  חוצפה שאין תאר איך עושים צעד כזה...
  הגב 05.03.21 08:54
 • אורח
  כנראה שמקורב אחד למלול עם מצלמה עורך דין שווה יותר משכונה שלימה של אוכלוסיה קשת יום. הוי מלול."ומך אחיך עימך.............
  הגב 05.03.21 08:54
 • אורח
  אגד בחרה לא להיכנס לאושיות ולתת עונש לכל תושבי השכונה! בושה!
  05.03.21 09:37
 • אורח
  זה הפיתרון של אגד לא להכנס לשכונת אושיות? הרי הבלגן לא בשכונה אלא במסוף בשד' הקיבוצים.כנראה זה נוח לדלג עכשיו על איזה 10 תחנות ולהעניש את התושבים שאגד לא עושה להם טובה אלא אמור לתת להם שרות !
  הגב 05.03.21 08:59
 • אורח
  מעניין אם זה היה באחוזת הנשיא .חבל שאושיות זה סוג ב' של העיריה ומיזה ליאור שוקרי שיחליט לתת דוחות לנהגים בושה לעיריה מלול חייב לתת את הדין לבלגן הזה
  הגב 05.03.21 09:00
 • אורח
  אני לא יודע מי זה אבל אם הוא דאג לכך, כל הכבוד לו! כבר הרבה זמן מתלוננים על זה ועדיין חונים במסוף מלא אוטובוסים בניגוד להסכמים
  05.03.21 09:39
 • אורח
  אם זה היה באחוזת הנשיא שום אוטובס לא היה עוצר שם מעבר לזמן העלת נוסע חותם לך!!! וכל הכבוד שמישהו מרים כפפה שם בעירייה כדי לאכוף חוקים
  05.03.21 10:00
 • אורח
  ליבי עם התושבים והנהגים
  הגב 05.03.21 09:01
 • אורח
  למה לעשות כזה עניין? כל כך קשה למצוא חניה אחרת לאוטובוסים??
  הגב 05.03.21 09:01
 • אורח
  הוי מלול. מי קרא לך בברית "רחמים" אוי לך מיום הדין.
  הגב 05.03.21 09:01
 • אורח
  הנה העורך דין החכם שמצלם את האוטובוסים ומקלל כול היום חחחח קומה 4 מול התחנה חחחח תתבייש לך ותתחיל לשמור על הפה שכול הזמן מקלל את הנהגים כאילו עשו לך משהו רע הם רק רוצים לעבוד ולהתפרנס אז תפסיק לעשות רע לנהגים ולתושבים .או תשעבור דירה כי כול השכנים סובלים בגללך
  הגב 05.03.21 09:06
 • אורח
  הפיתרון ניראה לי פשוט, הקמת מסוף חדש מחוץ לאזור המגורים אפו שלא מפריע.
  הגב 05.03.21 09:13
 • אורח
  כל יום אלימות מילולית קללות וגידופים מחרידים מצד דייר שמתגורר בבניין שממול למסוף של אגד . פקחים ושיטור עירוני שמגיעים במפתיע ורושמים דוחות לאוטובוסים . תלונות שקריות נגד נהגים שבסה"כ באים לעבוד קשה ולהתפרנס . המסוף של אגד באושיות קיים כבר עשרות שנים , הרבה לפני שחשבו לתכנן את הבנייה של הבניינים החדשים שממול למסוף .
  הגב 05.03.21 09:13
 • אורח
  מה קשור כמה זמן קיים? הם חונים את האוטובוסים על נתיב נסיע, נראה אותך חוסם נתיב נסיעה בכביש יחסית ראשי כמה זמן יקרה עד שתקבל דוח... אז שב בשקט פפואס ויש חוקים, או סע למרוקו תיחייה לפי חוקי אפריקה
  05.03.21 10:02
 • אורח
  תפרסמו את שמו של הדייר שידעו כל השכונה מי פגע בהם.
  05.03.21 15:54
 • אורח
  BE106=אתר הבית של עיריית רחובות. מה זאת אומרת אדון אבי בר:"אגד ביטל את כניסת קו 15 לאושיות" אתה יודע טוב מאוד שהשינוי בוצע בהוראת משרד התחבורה שהוא היחיד שיכול לבצע שיוני כזה. לאחר שעיריית רחובות זרקה את הנהגים מהשכונה. ככה זה שאתה שולח טקסטים לאישור פרסום מליאור שוקרי.
  הגב 05.03.21 09:14
 • אורח
  לפני שקניתם שם דירות לא ידעתם שיש "תחנה מרכזית" מתחת לבית? או שכבר מראש תכננתם להעיף אותם משם? בנתיים, בגלל המלחמה שלכם, אזרחים ותיקים צריכים ללכת ברגל 20 דקות כדי להגיע לתחבורה ציבורית. תחשבי שניה אם סבתא שלך היתה צריכה ללכת עם הליכון מרחק כזה? או לסבא שלך לא היתה אפשרות להגיע לרופא כי אין לו אוטובוס? אתם זכיתם, החלשים הפסידו. מזל טוב.
  הגב 05.03.21 09:17
 • אורח
  כנראה שמלולי מתכנן לבנות עוד בניין במקום המסוף
  הגב 05.03.21 09:25
 • אורח
  או שיצוץ שם כולל
  הגב 05.03.21 09:29
 • אורח
  כול זה בגלל שכן אחד שקנה דירה מול התחנה ממש בושה הוא ידע שיש שם תחנת אוטובוס אזה יופי שכן אחד הצליח לגרום לעיריה לעשות צרות לכול אושיות מעניין מי זה .
  הגב 05.03.21 09:30
 • אורח
  עיריה פח שנותנת יד לדבר הזה 30 שנה אין שום בעיה .שכן אחד שמצלם את האוטובוסים וחודש אחד גרם לעיריה לעשות רע לכול אושיות בושה
  הגב 05.03.21 09:32
 • אורח
  צעיפו את האוטובוסים שלכם נהגים זבל חוסמים את כל הכביש גורמים לתאונות רוב הנהגים שם אנשים מגעילים שעומדים לפעמים שעה וחוסמים את הכביש כאילו הוא של אבא להם
  הגב 05.03.21 09:36
 • אורח
  זבל אבא שלך שחינך אותך ככה
  05.03.21 09:42
 • אורח
  פח אשפה אחד אתה כנראה סמוי של העיריה או העורך דין שגר בקומה 4 מול התחנה
  05.03.21 09:43
 • אורח
  חשבתי שרק לנו העירייה הורידה את התחנות בשרגא בנארי. אני רואה שמסע רדיפת התושבים נמשך. כולנו צריכים להתאחד.
  05.03.21 09:43
 • אורח
  עוד עובד עיריה שכותב בהוראה מלמעלה עם הלשון
  05.03.21 09:46
 • אורח
  לא עובד עירייה אבל מחזק את דבריו, אין שום סיבה שיחסמו לי נתיב עירייה. כל אלה שקומפצים אתם קופים שמגיע לכם לחיות לפי חוקי אפריקה
  05.03.21 10:04
 • אורח
  גזען מסריח
  הגב 05.03.21 10:30
 • אורח
  ומי משלם את המחיר הכבד אם לא האוכלסיה המבוגרת שנאלצת ללכת עם הסלים הכבדים עד לבית.בושה לערייה,ולך רחמים צריך לשנות את הדם מרחמים כי ממש אין בך רחמים. חבללללל
  הגב 05.03.21 10:34
 • אורח
  בושה וחרפה צריכים שינוי בעיר כנראה התעייף רחמים
  הגב 05.03.21 10:35
 • אורח
  עוד מעט יגיעו הבחירות ואז הם ישלמו
  הגב 05.03.21 10:35
 • אורח
  ישלמו ועוד אך ישלמו
  05.03.21 10:50
 • אורח
  שלפחות ישלח את הפקחים שלו לעזור לזקנים במקום לרשום דוחות
  הגב 05.03.21 10:56
 • אורח
  נכון מאוד יש רכב לפקחים שיקחו את המבוגרים לקניות או לרמז
  05.03.21 11:23
 • אורח
  אגד צודק למה להפסיד כסף על דוחות בושה לעיריה שגם משקרת ולא מחפסת פיתרון לתושבים ולאגד רק לעשות כסף קל על חשבון עסקים זה מה שהעירה רוצה לעשות
  הגב 05.03.21 11:09
 • אורח
  בושה לעיריה וכל הכבוד לאגד אחלה שרות של אגד
  הגב 05.03.21 11:11
 • אורח
  גועל נפש!!! אני אישה מבוגרת שצריכה להגיע לפיזיותרפיה במרפאת רמז . אין לי רישיון. למה אני צריכה לסבול מזה????? מה אני אשמה ועוד המון מחברי השכונה?? למה אתם עושים את המאבק על הגב שלנו???
  הגב 05.03.21 11:12
 • אורח
  מה שבטוח שהגלגל בסוף יסתובב עליכם לעת זקנה. פגעתם במבוגרים על לא עוול בכפינו. תתביישו תשבו עם השקט שלכם אלוהים ישלם לכם
  05.03.21 11:14
 • אורח
  מלול חבל אתה עושה נזק לכולם ומגבה את ליאור שוקרי זה יעלה לכם בבחירות תכניסו כבר אוטובוסים לאושיות בלי דוחות .הנהגים והתושבים לא אשמים בכלום בגלל בן אדם שגר מול התחנה אתם הזויים
  הגב 05.03.21 11:50
 • אורח
  לא מספיק הוא בונה מגדלים בכל העיר בלי תשתיות לתחבורה ציבורית הוא עוד מעיף את האוטובוסים מהשכונות. פשוט התעללות בחלשים.
  הגב 05.03.21 12:19
 • אורח
  אגד רואה את תושבי אושיות שקופים, נראה אותם מבטלים קווים בצפון העיר? נראה אותם פותחים מסוף עם חניית אוטובוסים בשכונת המדע? כל הכבוד לעירייה, תושבים שגרים בסביבה סובלים כל היום מרעש צפצופים של כלי רכב, פקקים במשרת רוב היום ומפגע סביבתי חמור ביותר. אני מודיע כאן שאין מנוס מלתבוע את חברת אגד על ביטול הקווים.... אתם מתנהלים בדיוק כמו הנהגים שלכם.
  הגב 05.03.21 12:34
 • אורח
  אני נהג באגד ואני מצדיק את העירייה, אגד גוף שמרשה לעצמו להתנהל בכוחניות. העירייה צודקת ברישום הדוחות. אני מתבייש בהנהלת אגד רחובות, הנהלה של פוליטיקאים ואנשים מבוגרים בגיל פנסיה שיושבים על כסא בגלל שהם חברי מרכז. בושה!
  הגב 05.03.21 12:39
 • אורח
  תזדהה שנוכל להריע לך או שמא אתה עובד עיריה?
  05.03.21 12:48
 • אורח
  מי אתה עובד אגד תזדהה
  05.03.21 13:53
 • אורח
  מתחזה פחדן ושפל
  05.03.21 15:57
 • אורח
  אני מציע להרוס את הבנין ולבנות מסוף
  05.03.21 17:23
 • אורח
  אתה לא נהג
  06.03.21 19:59
 • אורח
  כל הכבוד לאגד למלול לא
  הגב 05.03.21 14:14
 • אורח
  אגד, אתם בושה
  הגב 05.03.21 14:57
 • אורח
  בגלל שאישיות נקראת שכונת מצוקה אגד מרשה לעצמה לבטל קווים בגלל שאין איפה לנהגים לשבת לנוח ולהשתין
  הגב 05.03.21 14:59
 • אורח
  https://www.facebook.com/100005027821864/videos/1877593932418183/
  הגב 05.03.21 15:23
 • אורח
  https://www.facebook.com/100005027821864/videos/1877593932418183/
  הגב 05.03.21 15:24
 • אורח
  מעניין היכן הדוברת מתגוררת?
  הגב 05.03.21 15:44
 • אורח
  מציע לכל תושבי אושיות להפגין מול הבית של רחמים מלול. הכתובת: רחובות, מנשה קפרא 16. זה רחוב חד סטרי, אז אפשר לחסום אותו בהפגנה.
  הגב 05.03.21 17:16
 • אורח
  לא מספיק לעריה התקציב הבלון שאם מקבלים כל שנה צריך לעגל פינות אז קדימה פקחים קחו יוזמה תרביצו דוחות על ימין ועל שמואל מושחתים
  הגב 05.03.21 21:31
 • אורח
  מלול הזה לא רוצה ליפרוש
  הגב 05.03.21 21:32
 • אורח
  קו 15 הפך לבעייתי מאוד בזמן האחרון. כאילו יש אוטובוס אחד שנוסע כל שעה אבל אמור להיות כל 20-30 דקות.
  הגב 05.03.21 22:36
 • אורח
  אני תושב השכונה 40 שנה היה שם מסוף עצירה הבניינים החדשים מול השכונה מתלוננים שקנתם את הנכס ידעתם שזה קיים על מה אתם מתלוננים ולכבוד ראש העיר הקומבינות שלך חצו גבול היה לפני הבניין מימול המסוף למה אתה תומך במה שקורה מי מבין המשפחה שלך גר שם חבר אבא שלי נכה 100 אחוז והוא מתנייד באוטובוס והיום זה היה סיוט בשבילו נפגש בבחירות ראש קומבינה
  הגב 05.03.21 22:37
 • אורח
  מי שהחליט לקנות דירה שם ידע שזה מצב קיים העירייה מושחטת ומסריחה מקומבינות נמאס
  הגב 05.03.21 22:41
 • אורח
  המסוף נמצא בשטח של אושיות אושיות מחליטה שזה מקום החניה לאוטובוסים מימול זה שכונה אחרת אין להם זכות דיבור יש ועד השכונה וזה שטח שלנו הבניינים מימול אם יחקרו אין להם אישור זה היה מגרש ציבורי של העיריה אייך זה יגיע לקבלן שם קבור הכלב גם אדון מלול אישר בתוך אושיות על שטח של גינה ציבורית בניין כמה סרחון עד שמתחילות לבדוק בציציות
  הגב 05.03.21 22:52
 • אורח
  נהגים חצופים !!! ליאור שוקרי אתה מלך
  הגב 06.03.21 19:43
 • אורח
  תמיד מגן על התושבים מול כולם !!
  הגב 06.03.21 19:43
 • אורח
  כל הכבוד לאגד. כל החברות שמספקות שירות צריכות להחרים את העיר הזו: נרקומנים, אלקוהוליסתים ועבריינים.
  הגב 06.03.21 19:54
 • אורח
  העיר רחובות פשטה את הרגל, צוללים למטה בלי מעצורים. מתחיל בארנונה גבוהה, היטל שמירה שהוא רק גנבה של הציבור, להחליף את ההנהגה מהראש ועד אחרון המושחתים בעירת רחובות. עושים בעיר כאילו היא של האמא שלהם
  הגב 06.03.21 20:20
 • אורח
  עם כל הכבוד אושיות לא תחנת הפסקה לנהגים. וגם לעכב את הנוסעים שגורם לפקק בצומת אושיות .וחוץ מזה זה לא סיבה להעניש את תושבי השכונה בגלל שהם מגדירים את השכונה סוג ב .בושה לאגד ותומכים בה .יאלה יש עוד חברות.וזה לא העיריה היא עושה סדר...
  הגב 07.03.21 00:40
 • אורח

ראש הממשלה בנימין נתניהו! בממשלה הבאה גדי יברקן תושב רחובות ימונה לשר

ראש הממשלה נפגש השבוע עם הקייסים החשובים של העדה האתיופית ובהם קייס הקייסים ברקו טגניה מרחובות

אבי בר | | תגובות: 35


ראש הממשלה בנימין נתניהו נ יחד עם סגן השר גדי יברקן נפגש השבוע עם חברי הקהילה האתיופית ובהם הקייסים הנכבדים והחשובים ובראשם המלקוסה אבא אברוימנשה וקייס והקייסים ברקו טגניה תושב קרית משה ברחובות.

במהלך המפגש עם הקייסים הבטיח ראש הממשלה כי ידאג למנות את חבר הכנסת וסגן השר גדי יברקן תושב רחובות לשר בממשלת נתניהו הבאהעוד אמר ראש הממשלה במפגש עם ראשי הקהילה:

סייענו למאות משפחות וזוגות צעירים ברכישת דירות, הסדרנו רשמית את מעמד הקייסים, קלטנו השנה 1600 עולים חדשים מאתיופיה כפי שהבטחנו, ונתנו מלגות לסטודנטים וסטודנטיות מהעדה.

ראש הממשלה הוסיף :

אנחנו מתחייבים תוכנית דיור חדשה ל-10 שנים שתתן מענה לאלפי זוגות צעירים מהעדה. כל משפחה או זוג צעיר יוכלו לקחת חלק בתכנית - בלי הגרלה, בלי סינון מקדים, בלי תנאי סף.

נעלה לישראל את כל שארית יהודי אתיופיה.

נסיר את החסמים הקיימים בתוכנית המלגות לקהילה ונגדיל את סכומי המלגות באופן משמעותי, גם לתואר ראשון וגם לתואר שני.


התפרסמו 35 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רחובות עיר ללא תרבות ללא ספורט ללא חינוך ללא תשתיות ראויות לאן מגיעים כספי הציבור שלנו ולאן הם הולכים?
  הגב 04.03.21 19:17
 • אורח
  תשאל את מלול
  04.03.21 20:00
 • אורח
  חן קריטי תוציא תלשון שלך מהעכוז של רמי מדהלה יש עוד עכוזים ברחובות
  04.03.21 21:10
 • אורח
  זה אותו הליכוד שהתעלל באתיופים 20 שנה ושלח שוטרים להרביץ להם בהפגנות? ומזלזל בהם בעירייה ונותן לפועלים בני 70 אתיופים לעבוד בשמש תמורת 4 אלף????
  04.03.21 22:23
 • אורח
  1.1 מיליארד ₪ - תקציב עיריית רחובות לשנת 2021. והם מבזבזים את הכסף על גמלים...
  04.03.21 23:34
 • אורח
  אני פשוט מזועזעת מהתנהלות העירייה מאז שהתחיל משבר הקורונה!!!! יש ברחובות אכיפה בררנית זועקת לשמיים,אני מתביישת ממה שקורה בעיר שלי,לתשומת ליבם של הנוגעים בדבר.
  05.03.21 00:01
 • אורח
  יש עוד ערים שאת מוזמנת לעבור אליהם, רמלה, עזה...
  05.03.21 04:48
 • אורח
  השמאל והערביים בכנה למדינת היהודים
  05.03.21 04:48
 • אורח
  סכנה*
  05.03.21 04:49
 • אורח
  מה זה הדיבור הזה חן קריטי תוציא את הלשון מפי הטבעת של מדהלה ?? לא יפה ולא מכובד ! רמי מדהלה הבוס שלו וחן מכבד אותו
  05.03.21 05:34
 • אורח
  כמו שברקת הוא שר האוצר. כמו שיש רכבת לאילת. כמו שכל חייל קרבי משוחרר מקבל שטח. כמו שחיסלנו את החמאס. כמו שירדו מחירי הדיור. כמו שיש ועדה לאלימות נגד נשים. כמו שיש דמי אבטלה לעצמאים. כמו שפינינו את חאן אל אחמר. כמו שסיפחנו את בקעת הירדן.בקיצור, מילה של נתניהו. יברקן, אל תמהר לתפור חליפות.
  הגב 04.03.21 19:32
 • אורח
  יפה
  04.03.21 23:01
 • אורח
  ממש שמחת זקנתי!!!😜
  הגב 04.03.21 19:52
 • אורח
  ראש הממשלה הזה תמיד מקיים הבטחות...
  הגב 04.03.21 19:53
 • אורח
  חחחח תרשה לי לגחח
  04.03.21 20:30
 • אורח
  מילים והבטחות כקליפת השום
  הגב 04.03.21 19:54
 • אורח
  אלוף איזה כבוד. גאווה פשוט גאווה.
  הגב 04.03.21 19:57
 • אורח
  זו סיבה שלא לבחור ליכוד,
  הגב 04.03.21 19:58
 • אורח
  אל גינת אגוז ירדתי, למצוא שוחד, שוחד עוד ועוד
  הגב 04.03.21 20:01
 • אורח
  חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  הגב 04.03.21 21:11
 • אורח
  איך יש עדיין אנשים שמאמינים לנוכל השקרן הזה?! לא מובן.
  הגב 04.03.21 21:12
 • אורח
  כל החיים יתייחסו לאתיופים כמו למסכנים.העדה היחידה שלא רוצה להתפתח ,ולהתקדם.תמיד יתלוננו אכלו לי שתו לי.עצלנים שלא עושים טיפת מאמץ בשביל להתקדם בחיים.חיים בישראל כבר מעל לשלושים שנה ועדיין מקבלים הטבות של עולים חדשים .איכסססססס עליכם,וכן אתם יכולים לקרוא לי גזען אבל זאת עובדה
  הגב 04.03.21 22:13
 • אורח
  אשכרה , תראו את הרוסים הגיעו לארץ שמו אותם בקריית משה קלטו שזה חומר לא משהו ישר התחילו לברוח ולהתקדם ולגור באזורים מבוססים
  05.03.21 02:54
 • אורח
  עדה של ביטוח לאומי הכי קל להתקדם על חשבון אחרים
  הגב 04.03.21 22:13
 • אורח
  גדי מאחל לך שלא תהיה שר לא בממשלה הבא ולא באך ממשלה יא כלומניק
  הגב 04.03.21 22:14
 • אורח
  ביבי שונא אתיופים. מבטיח את הירח והשמש ומהר מעט שוכח. העיקר קודם תצביעו ביבי ואח״כ נחשוב על ההבטחה שלעולם לא מקיים ולא יקיים חומר למחשבה. גם ראש העיר ביביסט. ראו הוזהרתם ,הבטחות לחוד וקיומם לחוד,עד היום לא קיים הבטחה אחת. ולאשתו של ביבי יש סימפטיה מיוחדת לאתיופים. רחוק מהעין רחוק מהלב. ואם אתם זוכרים בעלייה האחרונה של האתיופים נגעה בכתפה של הילדה וביבי סילק את ידה של רעיתו שלא תדבק באיזו מחלה🤭
  הגב 04.03.21 23:33
 • אורח
  גדי דסטה יברקן לא היה נבחר לועד בית. יש לו יותר מזל משכל שביבי שריין לו מקום של חבר כנסת תמורת 45,000₪ ופנסיה תקציבית.
  הגב 04.03.21 23:33
 • אורח
  הוא יכול לחלום שיהיה ראש ממשלה הבא שיחפש מי יושיע אותו מהכלא?
  הגב 04.03.21 23:41
 • אורח
  מה עם שולם למה אותו לא ממנים לשר האופניים והדווארות ?
  הגב 04.03.21 23:45
 • אורח
  תגובה יפה וענינית אני רואה שיש איתי עוד מישהו שזוכר את שולם היקר כל הכבוד המשך יחד איתי להזכיר ללא הרף את שולם ובסוף מישהו יכתוב לנו מידע עדכני אודות שולם.ולגבי גדי האם הוא יליד תרניץ?
  05.03.21 06:16
 • אורח
  שולם בכבודו ובעצמו דאג להביא לארץ את גדי וכל שבטו על הרמה באופניו הכוחניות דרך הדיונות והטרסות של מדבריות סהרה , ועל כן יש לקרוא למבצע ״שולם הפנימית והונטיל המעופף״
  הגב 05.03.21 07:20
 • אורח
  מכיוון שאני ממוצא מזרחי אני מרשה לעצמי לשיר את שיר השירה לשיירות של אוכלי לחם חסד, המבססים את יכולתם רק על מוצאם. גדי יברקן חמודי שלי - ברח מהר ככל האפשר מה-ז-ביבי ונסה לפתח קריירה אמיתית ולא פוליטית- נכלולית!
  הגב 05.03.21 08:50
 • אורח
  גדי יברקן נבחר לכנסת במפלגה אחרת בגד בבוחרים וערק לליכוד תמורת ג'וב ומשכורת שמנה. גועל נפש של בן אדם. איכסה. אותו דבר עם אורלי מ-גשר. זה סוג האנשים שיש בליכוד. עריקים ובוגדים בבוחרים שלהם.... תחשבו טוב אם להצביע לליכוד. אלה הערכים של האנשים שם.
  הגב 05.03.21 08:52
 • אורח
  גדי יברקן - קרא את השיר וברח מהפוליטיקה לפני שלא ניתן יהיה להוריד את הכתם: אֶל-גִּנַּת אֱגוֹז יָרַדְתִּי לִרְאוֹת בְּאִבֵּי הַנָּחַל; לִרְאוֹת הֲפָרְחָה הַגֶּפֶן, הֵנֵצוּ הָרִמֹּנִים.לְכָה דוֹדִי נֵצֵא הַשָּׂדֶה, נָלִינָה בַּכְּפָרִים, נַשְׁכִּימָה לַכְּרָמִים. נִרְאֶה אִם-פָּרְחָה הַגֶּפֶן, פִּתַּח הַסְּמָדַר.עוּרִי צָפוֹן וּבוֹאִי תֵימָן, הָפִיחִי גַנִּי יִזְּלוּ בְשָׂמָיו; יָבֹא דוֹדִי לְגַנּוֹ וְיֹאכַל פְּרִי מְגָדָיו.
  הגב 05.03.21 08:54
 • אורח
  ביבי, פעם בחרתי בך, אך לאור מעלליך, אין לי יותר אמון בך. הגיע הזמן לרענון הצמרת. לך לך לווילה בקיסריה ותן לנו לצאת לדרך חדשה ושפויה, כי הפכת לעגל זהב שבוחריו סוגדים לו כאילו הוא האלוהים ולא אחר. די! מספיק לבחור לביבי, ההיסטוריה העולמית הוכיחה לנו שאין מנהיג ללא תחליף. עד כאן!
  הגב 05.03.21 17:44
 • אורח

אתר הפרדסנות ומכון איילון ברחובות, מוזיאון ראשון לציון ובית שלום אש בבת ים לוקחים חלק במיזם שבת ישראלית במסגרתו יפתחו עשרות מוזיאונים ואתרי מורשת ללא עלות בסופי השבוע

יש להתעדכן על הפעילות באתר המועצה למורשת ישראל וכן במוזיאונים.

מערכת האתר | | תגובות: 3


"שבת ישראלית" - מיזם חדש לחיזוק התרבות הישראלית במסגרתו יפתחו עשרות מוזיאונים, אתרי מורשת ויתקיימו שלל פעילויות ברשויות המקומיות ללא עלות בסופי השבוע.

משרד התרבות והספורט השיק את מיזם ״שבת ישראלית״. במסגרת המיזם ייפתחו מוזיאונים ואתרי תרבות ומורשת ללא עלות במהלך השבת וכן יתקיימו פעילויות תוכן ורוח מקומיות בסופי השבוע ברחבי הארץ. כל זאת בסיבסוד של משרד התרבות והספורט. מדובר במוסדות אשר פתוחים בשבת באופן קבוע, אשר כעת יקבלו תקצוב לפתיחתם בחינם ותוך הנגשה לכלל הקהילות.

בשבת הקרובה, ה-6 במרץ 2021, ייצא המיזם לדרך. המיזם מבקש לאפשר פעילויות תרבות ומורשת בקרב הציבור הרחב במהלך סופי השבוע, כל אדם וקהילה על פי דרכה, וברוח מפייסת ומחברת הפונה לכלל הקהילות בחברה הישראלית.

בנוסף, יתקיימו פעילויות תוכן ורוח שונות ומגוונות ברשויות המקומיות, המותאמות לאופיין ולצרכיהן של כלל הקהילות בישראל. מטרת המיזם היא חיזוק עולמות התרבות, המורשת, האמנות והרוח בכל רחבי הארץ.

משרד התרבות והספורט יסבסד כניסה חינמית למוזיאונים ולאתרי המורשת בעלות של 6 מש״ח ו-5 מש״ח בהתאמה. בנוסף, התקציב שיופנה לרשויות המקומיות יעמוד על כ-7.5 מש״ח. בשלב הראשוני יקחו חלק בפרויקט 31 אתרי מורשת, 17 מוזיאונים ו-140 רשויות מקומיות ואזוריות.

הפרויקט הייחודי הושק בבית בן גוריון במרכז תל אביב, במעמד שר התרבות והספורט, חילי טרופר, מנכ"ל המשרד, רז פרויליך, ויחד עם תומכים ומלווים בהקמתו של המיזם, בהם: הרב שי פירון, ד"ר רות קבסה-אברמזון, דב אלבוים, יו"ר איגוד המוזיאונים, נאווה קסלר, ויו"ר המועצה לשימור אתרים, עמרי שלמון.

מנכ"ל המועצה לשימור אתרים עמרי שלמון, אמר כי יוזמת השר טרופר ומשרדו היא יוזמה הנותנת זריקת עידוד לאתרי המורשת שנפגעו בתקופת סגרי הקורונה ומנגישה את המורשת לציבור הישראלי גם בסופי שבוע. שלמון הוסיף " עשינו מאמץ להתאים הפעילות באתרים לשומרי שבת"


המוזיאונים שיקחו חלק במיזם הם

אתר הפרדסנות ברחובות

מכון איילון ברחובות

מוזיאון ראשון לציון יש לוודא שעות פעילות בטלפון 03-9598862

בית שלום אש בבת ים

לפרטים נוספים: https://www.gov.il/he/departments/news/israeli_shabbat_2021

להרשמה באתר המועצה לשימור אתרים https://shimur.org.tickchak.co.il/14666?xn=1


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תקציב עיריית רחובות 1 מיליארד שקל והם בחובות לגופים וחברות שונות,עיריית רחובות צריכה קואצר.!!
  הגב 04.03.21 18:34
 • אורח
  בדיוק כך מענישים את מי שחפצה נפשו לנוח בשבת עם המשפחה בבית.הוא ישלם במשך השבוע,כאילו הוא לא משלם את חובותיו,כשיש זכויות ,הוא ממודר.
  הגב 04.03.21 19:24
 • אורח
  למה אין התחשבות בשומרי השבת??? תנו יום אחד נוסף באמצע השבוע לטובת שומרי השבת..אנחנו גם תושבים משלמי מיסים וכו...דורשים זאת בזכות...
  הגב 04.03.21 19:55
 • אורח

הצלחה למתחם החיסונים של עיריית רחובות אליו הגיעו 400 תושבים שנהנו ג׳חנון ושתיה ונכנסו להגרלת טאבלט; היום (חמישי 4.3) יפעל המתחם החל משעה 14:00 עם מתחם צעירים ומוזיקה

המתחם פתוח לכלל חברי קופות החולים

מערכת האתר | | תגובות: 11


הצלחה למתחם החיסונים המהיר אתמול: כ- 400 מתחסנים ומתחסנות הגיעו אתמול למתחם שפעל החל מהשעה 12:00 ועד 20:00 בערב. המתחסנים קיבלו ג׳חנון ושתיה ונכנסו להגרלת טאבלט.

היום ייפתח המתחם בשעה 14:00 ויפעל עד לשעה 22:00. במקום תחולק פיצה יחד עם שתיה, והמתחסנים ישתתפו בהגרלת טלפון חכם מסוג גלקסי סמסונג S21 . במקום ינגן די ג׳יי להנאת בני הנוער שהוזמנו למקום החל מהשעה 16:00.

המתחם היום מיועד לכולם- בני נוער ובוגרים.


ראש העיר, רחמים מלול:

"הדרך לרחובות ירוקה עוברת בחיסון. עולם המדע והרפואה קורא להתחסן, וזוהי הדרך היחידה למנוע תחלואה ומוות. הקמנו מתחם חיסונים מהיר ושירותי במיוחד. אני קורא לכל מי שלא התחסן עד כה – בואו לבחור בחזרה לשגרה למענכם- ולמען כולנו!"


ממלא מקום ראש העיר, מחזיק תיק החינוך, זהר בלום:

"חשוב לנו שבני הנוער יתחסנו על מנת שיוכלו לקיים את בחינות הבגרות ללא הפרעות ולהתגייס לצה"ל ללא עיכובים. אנו פועלים על מנת לגרום להם להגיע ולהתחסן באישור ההורים כמובן, וקוראים להורים להשפיע עליהם לעשות כן"

התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בטח כל התמנים נוהרים לשם מרוב קמצנותם לקבל ג'חנון בחינם ירוצו בשמחה.
  הגב 04.03.21 17:05
 • אורח
  לא נשמע הגיוני שתימני ירדוף אחרי ג'חנון כשהמאכל משויך לעדה שלו, כשם שהאשכנזי לא יחפש לאכול גפילטע בחינם. בבקשה חשוב בהגיון המתקיים אצל כל אדם בעל אינטליגנציה מינימלית, כתוב עם סימני פיסוק וללא טעויות כתיב לפני שאתה מגיב תגובה פרימיטיבית וגזענית שאופיינית רק לאדם ממורמר וחסר ביטחון עצמי.
  04.03.21 17:16
 • אורח
  ממש זוועה. אסון תחבירי, מה שמצביע על עילגות ברמה גבוהה מאוד.
  04.03.21 17:54
 • אורח
  תמניים מכינים לבד
  הגב 04.03.21 17:09
 • אורח
  גם חיילים יכולים להתחסן?
  הגב 04.03.21 17:16
 • אורח
  מחר אפשר להתחסן? והיכן המתחם?
  הגב 04.03.21 21:32
 • אורח
  בגדרה. מקבלים. אייפוןגלקסי. למי שעושה. חיסון. בלי. הגרלה
  הגב 05.03.21 01:27
 • אורח
  הזוי , משחדים את הציבור עם אוכל כדי שיבואו לעשות חיסונים
  הגב 05.03.21 03:47
 • אורח
  ממש...
  05.03.21 04:51
 • אורח
  ועוד פעם שום מילה על זה ששולם עמל הזיע והביא את כל המצרכים על הסבל באופניו האוירודינמיות , ועוד דאג לבשל כל הלילה !!
  הגב 05.03.21 07:12
 • אורח
  צריך לפתוח שוב מתחם חיסונים כזה למי פונים בכדי שיתפתחו?
  הגב 06.03.21 13:58
 • אורח

עיריית רחובות מפרסמת את הקריטריונים לחלוקת תווי תווי הקנייה שיחולקו לנזקקים במסגרת תוכנית משרד הפנים לתושבים שנפגעו כלכלית מהקורונה אשר יקבלו מידי חודש במשך 3 חודשים כרטיס נטען לרכישת מזון בשווי עד עד 2400 ש"ח; ניתן להגיש בקשות עד ליום חמישי 25.3

עירית רחובות מעמידה לרשות הזכאים שזקוקים לסיוע בהגשת הבקשה מוקד סיוע טלפוני של ש.י.ל- שירות יעוץ לאזרח בימים א'-ה' בין השעות 9:00-12:00, בימים א', ג' בין השעות 13:30-18:30 בטלפון 08-9392758/2685.

מערכת האתר | | תגובות: 9


הפרויקט הארצי – "ביטחון תזונתי למשפחות מוחלשות", ביוזמת משרד הפנים ובשיתוף הרשויות המקומיות יוצא לפועל שוב, לאחר שנעצר בכל הארץ בהחלטת בית המשפט. בשלב זה משרד הפנים מבצע התארגנות מחודשת להפעלת הפרויקט, וטרם ניתנו הנחיות ביצועיות על אופן ביצוע חלוקת התלושים על ידי זכייני המכרז של משרד הפנים לביצוע החלוקה.

מי הזכאים לכרטיסים הנטענים

משפחות המתגוררות ברחובות וזכאיות להנחה של 70% ומעלה בתשלום הארנונה מטעמי הכנסה מועטה:

משפחות שכבר הוכרו כזכאיות להנחה של 70% בארנונה בגין הכנסה מועטה- אינן צריכות להגיש בקשה לקבלת הכרטיסים, ואמורות לקבל אותם גם ללא הגשת בקשה.

יחיד או משפחה הרשומים כזכאים להנחה בארנונה בגין קבלת גימלת הבטחת הכנסה בנוסף לזכאות לאחת מהקצבאות הבאות: קצבת זקנה, קצבת שארים, קצבת תלויים או נכות בשל פגיעה בעבודה מביטוח לאומי - העיריה תדווח על הזכאות ישירות למשרד הפנים. גם משפחות אלו אמורות לקבל את כרטיסי המזון ללא הגשת בקשה.

משפחות אשר סבורות כי הן זכאיות בהתאם לקריטריונים שנקבעו ע"י משרד הפנים (ראו טבלה להלן), ואינן נמנות עם שתי הקבוצות שלעיל, יגישו את טופס הבקשה המקוון באתר העירייה עד ליום חמישי 25.03.2021 בקישור >> https://www.rehovot.muni.il/750/

הקריטריונים לזכאות:

להלן הקריטריונים לפי גובה הכנסה המזכים בהנחה, עפ"י מבחן הכנסה שנקבע ע"י משרד הפנים:
הקריטריונים לזכאותהכנסה נחשבת לצורך העניין היא הכנסה ברוטו של כל המתגוררים בבית מכל מקור הכנסה.

הכרטיסים ישלחו לבתי התושבים שימצאו זכאים ע"י ספק חיצוני מטעם משרד הפנים.

היקף הסכומים בכרטיסי המזון:

למקבלי הנחה מעל 70% בגין מיעוט הכנסה:כל ראש משפחה ובן זוגו/תו זכאי/ת לכרטיס נטען בסך 300 ₪, כל נפש נוספת זכאית לסכום בגובה 225 ₪.

הסכום המקסימלי אליו משפחה יכולה להגיע הינו 2,400 ₪ לפעימה אחת.

למקבלי גמלת הכנסה בנוסף לזכאות לאחת מהקצבאות הבאות: קצבת זקנה, קצבת שארים, קצבת תלויים או נכות בשל פגיעה בעבודה מביטוח לאומי: כל ראש משפחה ובן זוגו/תו זכאי/ת לכרטיס נטען בסך 300 ₪ (אין זכאות למתגוררים נוספים)

עירית רחובות מעמידה לרשות הזכאים שזקוקים לסיוע בהגשת הבקשה מוקד סיוע טלפוני של ש.י.ל- שירות יעוץ לאזרח בימים א'-ה' בין השעות 9:00-12:00, בימים א', ג' בין השעות 13:30-18:30 בטלפון 08-9392758/2685.

בשלב זה משרד הפנים נערך לביצוע המעשי של חלוקת תווי המזון, ואם קבלת ההנחיות המעשיות ממשרד הפנים תפרסם העירייה את פרטי נוהל החלוקה.


ראש העיר, רחמים מלול:

"אנו שמחים ליישם את פרויקט "ביטחון תזונתי למשפחות מוחלשות" בעיר רחובות, על מנת לסייע ליחידים ומשפחות אשר זקוקים לכך. תקופת הקורונה פגעה במשפחות רבות, והחלישה עוד יותר את המשפחות שהיו זקוקות לסיוע עוד קודם. הפרויקט יאפשר לכל הזקוקים לכך בעיר לרכוש מזון ומוצרים חיוניים בכבוד כבר בקרוב".
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בטח זה יחולק לחרדים ו לתמנים ולא יותר.
  הגב 04.03.21 17:26
 • אורח
  יישר כח גדול לשר הפנים על הדאגה לחלשים. אני בטוח שיהיו כמה חולרות שיגיבו נגדו כמו תמיד. אז אומר לכם מראש: לכו תעשו חמוצים. כאחד שעוקב אחרי פעילותו של השר דרעי, אומר לכם שיש לו המון אהבת ישראל. ודאגתו לכל אזרחי המדינה ללא יוצא מן הכלל. זה השר הכי ממלאכתי שיש.
  הגב 04.03.21 17:26
 • אורח
  כמה נכון כתבת וכלל לא התכוונת, מלאכותי המילה הנכונה, סע לספסופה לבקרו בטירה שבנה.....
  04.03.21 20:42
 • אורח
  תחלקו כספים ותעודדו אנשים לא לצאת לעבוד.
  הגב 04.03.21 17:32
 • אורח
  מעניין אם קיצבת בטוח לאומי נחשב להכנסה לצורך הבקשה
  הגב 04.03.21 18:04
 • אורח
  על חשבוננו מהמיסים שלוקחים לנו נותנים לאנשים שלא מגיע להם שילכו לעבוד ויפסיקו לעשות 12 ילדים אם אין להם איך להאכיל
  הגב 04.03.21 18:08
 • אורח
  האם נכה צהל שמקבל הוזלה בארנונה זכאי?
  הגב 04.03.21 19:37
 • אורח
  הנחה***.
  04.03.21 20:37
 • אורח
  מעטים האנשים שבאמת באמת נזקקים בגלל צרות שנפלו עליהם. רובם זה אנשים שמביאים הרבה ילדים לעולם ואחר בוכים שאין להם יכולת לפרנס אותם. המהלך הזה מעודד פרזיטיות, אלו אנשים שמתרגלים לחיות על חשבון אנשים אחרים. בושה.
  הגב 04.03.21 22:41
 • אורח

נתפסה חוליית גנבי רכב אשר גנבה הלילה רכב ברחובות

תמונות: דוברות המשטרה.

אבי בר | | תגובות: 16


בפעילות מבצעית אמש נעצרו 2 חשודים שהינם חלק מחוליית גנבי רכבים שפעלה במרכז הארץ.


בתחנת רמלה התנהלה בתקופה האחרונה חקירה סמוייה כנגד חוליית גנבי רכב שכללה תושב הארץ ותושבי שטחים והתמחתה בגניבת רכבים מסוג מאזדה 3.


במהלך החקירה המורכבת נאספו בתקופה האחרונה ראיות על פעילות החולייה ושיטת גניבת הרכבים תוך שימוש במתג הנעה ייחודי. החקירה העלתה כי החולייה כללה רכב "מוביל" הנהוג בידי תושב רמלה שהסיע תושבי שטחים לביצוע גניבות ברחבי הארץ.


בפעילות מבצעית שהתקיימה הלילה בהשתתפות כוחות בילוש מתחנת רמלה ולוחמי מג"ב, אותרו הרכב המוביל ורכב נוסף מסוג מזדה שנגנב קודם לכן מרחובות כשהם נוסעים לכיוון מעבר חשמונאים.


השוטרים שביצעו חסימה בצומת שילת, הפתיעו את גנבי הרכב שהיו בדרכם לשטחים ועצרו את שניהם. בחיפוש ברכבים נתפסו כלים ואמצעים ששימשו לביצוע הגניבה.


שני החשודים (22 רמלה, 19 אל בירה) הועברו לחקירה בתחנת המשטרה ובהמשך היום יובאו לביהמ"ש לדיון בהארכת מעצרם.


התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תקציב עיריית רחובות 1 מיליארד בשנה ועדיין עם ניהול כושל הם חייבים כספים לגופים וחברות שונות פלא
  הגב 04.03.21 13:10
 • אורח
  יש אנשים שמרוויחים 50 אלף בשנה ולא חייבים שקל לאף אחד עיריית רחובות צריכה קואצר
  04.03.21 13:12
 • אורח
  מפזרים כספי ציבור כמו צולנט לכל עבר עובדי מדינה מושחתים
  04.03.21 13:16
 • אורח
  מסכימה בהחלט!!! דורש חקירה היכן מבקר עיריית רחובות התנהלות שדורשת התערבות....
  04.03.21 13:30
 • אורח
  ערבים? די. לא יכול להיות.
  הגב 04.03.21 13:21
 • אורח
  על מה התושבים משלמים היטל שמירה, אם לא שומרים עליהם ולא שומרים על הרכוש שלהם?
  04.03.21 13:22
 • אורח
  תגובה גזענית כנראה של עובד עירייה מהליכוד.
  04.03.21 13:27
 • אורח
  צריך להשים לזה סוף. לא גזענות הוא אמר עובדה! ליכוד מרץ עבודה זה לא מעניין
  05.03.21 05:22
 • אורח
  האם על המבצע פיקד האיש והאגדה שולם?
  הגב 04.03.21 15:23
 • אורח
  בדיוק ! התיישב על אופניו על הגבעה מעל והשקיף על הנעשה וברגע האמת תקף כמו עייט
  04.03.21 23:48
 • אורח
  שוב פעם ערבים גונבים מיהודים ומקבלים יומיים מעצר. מה חדש?
  הגב 04.03.21 16:22
 • אורח
  ומיסכנים אלו שירו בפורצים והפכו לפושעים
  הגב 04.03.21 16:31
 • אורח
  אין אכיפה!!לכן אין דין ואין דיין-אין חוק וסדר,הפושעים עושים מה שבראש שלהם,,,
  הגב 04.03.21 19:57
 • אורח
  ראיתי לא ניידות יושבים פארק המדע עם פלאפנים עברים את משמרת 😡
  הגב 04.03.21 23:14
 • אורח
  לא סיורים #
  04.03.21 23:15
 • אורח
  מי גונב פג׳ו היו נתקעים בדרך לשטחים
  הגב 05.03.21 02:56
 • אורח

הרחובותיים איתי לוי, אילנית לוי, אביבית בר זוהר ואוראל צברי נבחרו להיות בין 50 היפים והנכונים של אתר פנאי פלוס

ציונה | | תגובות: 9
קרדיט אינסטגרם


אתר פנאי פלוס פרסם הבוקר את רשימת ה50 היפים והנכונים המדרג את כוכבי ביצה הישראלית הבולטים ביותר. לאור הקורונה והפגיעה בעולם התרבות החליטו באתר לוותר על הדירוג והציגו את הרשימה על פי הא-ב כך שכולם קבלו עמדה שווה. בין הנבחרים נמצאים ארבעה נציגים רחובותיים: אילנית לוי, איתי לוי, אוראל צברי ואביבית בר זוהר.

אביבית בר זוהר

נבחרה על הלב הגדול הכנות והאותנטיות, הפיכתה מפילטת ריאליטי לדמות בולטת בביצה הישראלית. באתר אף מציינים את תביעתה כנגד רמי ורד ושי גולדשטיין על לשון הרע בכך שעמדה על שלה ולא נתנה לאף אדם לפגוע באישה.

אילנית לוי

נבחרה על כך שלמרות כל הדרך שלה היא נשארה תמיד נשארה על הרגליים והתגברה על כל קושי ואתגר בצורה הטובה ביותר ובכך היא אחת הנשים האהובות בישראל.


איתי לוי

בשנה שעברה זכה במקום הראשון בדירוג של האתר וגם השנה הוא נכנס לרשימה על כך שהצליח לשמור על מעמדו כאחד הזמרים האהובים בישראל. לוי לא נתן לקורונה לעצור אותו והמשיך לעבוד: הוציא אלבום, הופיע על מסך הטלויזיה עם הכוכב הבא, הופיע בהפסקת הפרסומות לחברת הביטוח וביסלי ואף הגיע לכנסת על מנת לפעול למען עולם התרבות.


אוראל צברי

כוכב הרשת והקומיקאי שכבש את לב של כולם שמעביר אהבה וקבלה עצמית. צברי פרץ דרך הרשת ובהמשך אל מסך הטלויזיה כאשר הוא מככב בסדרות שבאבניקים, זיגי, שמעון הגיבור ועוד. וכמובן לא לשכוח את השיתוף הפעולה עם חברו הטוב קווין רובין- שאף הוא נכנס לרשימה.

התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תקציב עיריית רחובות 1 מיליארד בשנה ועדיין הם מצליחים בניהול כושל להיות חייבים כספים לגופים וחברות שונות ללא!
  הגב 04.03.21 13:01
 • אורח
  ועדיין...לא מילה ולא חצי מילה על הזכרונות על הגעגועים לשולם ומה איתו בשנת 2021
  הגב 04.03.21 15:25
 • אורח
  את מי זה מעניין בדיוק?????הכל הבל הבלים
  הגב 04.03.21 15:32
 • אורח
  שטויות!!חבל עלהסיקור והדף שעליו נכתבים הדברים הטפלים האלה,,
  הגב 04.03.21 16:05
 • אורח
  חבל על הבייטים שהכתבה הזאת תופסת בשרת...
  הגב 04.03.21 16:23
 • אורח
  מה יפה ונכון באדון צברי?? סתם חש מצחיק
  הגב 04.03.21 16:46
 • אורח
  תת רמה הכתבה הזאת. זה מדור רכילות זול שמצטט עיתון אחר של רכילות זולה.
  הגב 04.03.21 22:35
 • אורח
  אילנית מטיפה על פמיניזם ו-MeToo, אבל שום מילה על ילדה בת עשר שנאנסה במיטתה באכזריות על ידי 3 בדואים.
  הגב 04.03.21 23:37
 • אורח
  שולם גם בטופ של הרשימה !
  הגב 04.03.21 23:50
 • אורח

עיריית רחובות לא אישרה בניית כיתות לימוד ומעונות סטודנטים במרכז המסחרי המתוכנן בשכונת אחוזת הנשיא

ההתנגדות בגלל חוסר מענה למקומות חנייה

אבי בר | | תגובות: 22


עיריית רחובות לא אישרה את התוכנית של יזמי המרכז המסחרי בשכונת אחוזת הנשיא לבצע שינוי ייעוד ממסחר בלבד למסחר ותעסוקה. כולל תוספת של 5000 מ"ר למטרת תעסוקה ותוספת כיתות לימוד ומעונות סטודנטים למכון ויצמן הסמוך. הטענה העיקרית לפסילת התוכנית החדשה היא לאור העובדה שלא הוצעו פתרונות חניה מקובלים כך שאם בעתיד יוצגו פתרונות חנייה מקובלים, ניתן יהיה לדון בכך שנית.
התפרסמו 22 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עירייה דפוקה כלום לא מאשרת.פינוי בינוי היחידי בעיר בקרית משה תקוע
  הגב 04.03.21 12:15
 • אורח
  כנראה הקבלן לא שיחד מספיק,הם ייבדקו עם קבלן אחר.
  04.03.21 12:35
 • אורח
  דווקא מרה שעירייה לא מושחתת, אם היו היו מאשר, גם בלי חנניה
  05.03.21 09:17
 • אורח
  גם במילצ'ן תקוע בינתיים
  הגב 04.03.21 12:18
 • אורח
  מרקוביץ וזוהר בלום ידפקו את כל הצעירים בעיר. העיקר שהפויריקט של מתן דיל לא יצא לפועל
  הגב 04.03.21 12:22
 • אורח
  מעל 10 שנים חיכינו למרכז מסחרי שיוקם, מקווים שבעוד שנה המרכז המסחרי יהיה כבר מוכן.
  הגב 04.03.21 12:42
 • אורח
  טוב מאוד שיש ועדה מפקחת, אחרת כל אחד היה בונה מה שמתחשק לו. גם ככה חזות העיר זקוקה לשיפור. ללא מקומות חניה מסודרים, לא תהיה מספיק חניה לקונים במרכז המסחרי.
  הגב 04.03.21 12:44
 • אורח
  העיקר שבונים מקווה בשכונת המדע... כנראה יותר חשוב מכיתות לימוד למכון ויצמן
  הגב 04.03.21 13:09
 • אורח
  למה כיתות לימוד למכון ויצמן חשוב על שטח של שכונה? שגם ככה מכון ויצמן סיפח לעצמו הרבה שטחין מהשכונה שלנו? שיתכבד מכון ויצמן ויבנה את כיתות הלימוד שלו בשטח שלו ולא בשטחים של אחרים.
  04.03.21 18:11
 • אורח
  זה מה שקורה אם אתה לא משלם שוחד לעירייה. היא לא מאשרת לך כלום.
  הגב 04.03.21 13:20
 • אורח
  אך פיטום עלה להם באמצה הבנייה לשנות תוכנית?! ולוויצמן יש הרב שתחים פנויים, לא חסר.
  05.03.21 09:22
 • אורח
  אבל כן נתנו אישורים ותקציבים לקבוצות וארגונים של פגו פילים שמבזבזים מיליונים רק בגלל שמשעמם להם.
  הגב 04.03.21 14:06
 • אורח
  טוב שכך, מה רצו לעשות שם. או שבונים קניון סוף סוף או שבונים טלאים ושאטנז
  הגב 04.03.21 14:33
 • אורח
  טוב מאוד שלא אישרו בניית כיתות - הם היו אמורות להיות לכולל. יודע זאת בוודאות מידע אישי
  הגב 04.03.21 14:36
 • אורח
  אבל אישור לבניית בית כנסת העירייה כן היתה נותנת.
  הגב 04.03.21 16:14
 • אורח
  שמכון ויצמן יבנה כיתות ומעונות בשטח העצום שיש לו, לא על חשבון צרכי השכונה
  הגב 04.03.21 16:33
 • אורח
  תגובת וועד השכונה: נציגים מהשכונה התנגדו למהלך המתוכנן של היזם להגדיל באופן משמעותי את הפרויקט וזאת לאחר 18 שנה שאנחנו מחכים למרכז המסחרי ותוך כדי בניה. האישור המקורי למרכז היה כ-3000 מ"ר והשכונה לא התנגדה להרחבה אחת ל-4000 מר שכבר התקבלה. הרחבה בעוד 5000 מ"ר, שהיתה יותר ממכפילה את הפרויקט לא היתה סבירה באילוצי המקום, בהתחשב בעיקר בחניות ובעומס התנועה שהיה נוצר. הוועד מברך את העיריה על עמידתה הנחושה על עקרונות הכרחיים של תכנון עירוני מעשי ושלא נתנה ידה למהלך שהיחידים שהיו נהנים ממנו היו היזמים. הצגת הפרויקט המסחרי הזה כאילו עיקרו הוא מעונות סטודנטים וכיתות (מטרות ראויות באופן כללי) ולא "סתם" משרדים, היא זריית חול בעיני הציבור. מדובר היה על יוזמה מסחרית נטו. בכל מקרה, מעונות או משרדים לעורכי דין - בלי חניות ראויות אין סבירות להגדיל את הפרויקט. אין לנו בשכונה עודף חניות לקלוט את הרכבים הרבים שהיו גודשים את השכונה בחיפוש אחרי פתרונות חנייה לו הפרויקט היה קם.
  הגב 04.03.21 16:37
 • אורח
  ראש העיר הניכבד אנא על תהרוס לנו את שכונת אחוזות הנשיא בקשר למרכז הקניות גם ככה השכונה חנוקה.
  הגב 04.03.21 18:25
 • אורח
  כתושבת שכונת רחובות המדע הסמוכה לאחוזת הנשיא מברכת את החלטת העיריה. שתי השכונות צפופות ו"צמעות" לחניות ולמרכז המסחרי האמיתי בדומה לשרונה
  הגב 05.03.21 00:16
 • אורח
  לצערי , אני רואה הסתייגות בסוף הכתבה "אם ימצאו פתרונות חניה יבחנו זאת שוב" - אני חושש מאוד שמישהו ינצל כבר את הפתח הזה ....
  הגב 05.03.21 22:58
 • אורח
  בשלט המתנוסס בתחילת הכתבה רשום שצפי סיום הבניה ראש השנה 2018? כזכור, אנחנו בשנת 2021 , חג הפסח לפנינו והמרכז המובטח נמצא בשלבי הבניה הראשונים.
  הגב 06.03.21 12:52
 • אורח
  מחקים 18 שנה לבניית מרכז! זה מרכז שהיה אמור לשרת את תושבי אחוזות הנשיא ואפילו לא את תושבי המדע וגם פארק קטן היה אמור להיות שם. אין כלום! במקום פארק -חב"ד וכיתות לימוד מכון ויצמן ואין מרכז! ומה יהי כשה תסתיים הבניה? סופר? מכבי? חוגים לילדים? בגדי ילדים? פאב? חס ושלום?! נראה לי יהיו לרוב המון חניות חניות...איזה חניות ולמי! מרכז בשכונה אמור למשרת תושבי השכונ שבאים ברגל!
  הגב 06.03.21 21:28
 • אורח

היום (חמישי 4.3) יפתח באולם אוסי זוהר מתחם חיסוני הקורונה שישלב גם מסיבת צעירים עם מוזיקה, חלוקת פיצה/שתייה/ג'חנון והגרלת פרסים טאבלט/ מכשיר סמסונג גלקסי 21S

כל מי שיבקש להתחסן יתבקש להציג תעודה מזהה. ניתן להגיע לאחר הרשמה מוקדמת בקישור המצורף בכתבה.

מערכת האתר | | תגובות: 3


עוד לא התחסנתם? בואו למתחם חיסונים מהיר במרכז העיר שהעירייה מקימה בשיתוף מד"א ופיקוד העורף

עיריית רחובות פתחה מרכז חיסונים מהיר לתושבי העיר שטרם התחסנו, בשיתוף מד"א ופיקוד העורף.

במתחם החיסונים המיוחד יתקבלו מבוטחי כל קופות החולים תושבי העיר למנה ראשונה של החיסון, והוא ימוקם בהיכל הספורט ע"ש אוסי וזוהר ברחוב סירני, מאחורי מתנ"ס חוויות שווייץ המדע.

המתחם יהיה פתוח גם היום חמישי 4.3 בין השעות 14:00-22:00 .

כל אחד מהמתחסנים שיגיע לחיסון יקבל שתייה ומנת אוכל, ובין כל המתחסנים באותו היום יוגרל טאבלט/ מכשיר סמסונג גלקסי 21S

בנוסף החל מהשעה 16:00 ועד 22:00 תערוך במקום מחלקת הנוער של אגף החינוך והנוער מבצע חיסונים לבני הנוער (אך לא רק להם), שיכלול פיצה ושתיה לכל מתחסנ/ת ושי אישי והכל באווירה מיוחדת עם מוזיקה שינגן די ג'יי ברקע.

כל מי שיבקש להתחסן יתבקש להציג תעודה מזהה. ניתן להגיע לאחר הרשמה מוקדמת בקישור

https://forms.gle/nmraKBhwkw1h63746

שימו לב

בני נוער בני 16+ יש להגיע עם אישור מההורים.

מתחם זהה יוקם בעוד 3 שבועות לחיסון השני


קריאתו של רחמים מלול לתושבים להגיע למתחם החיסונים
בדיקות קורונה

היום עד לשעה 14:00 יפעל מתחם הדרייב אין באתר הפרדסנות ללא צורך בהפנייה.נתוני התחלואה ברחובות

אמש פרסם משרד הבריאות את דירוג הרמזור לשבוע הקרוב לקראת פתיחת הלימודים לתלמידי החטיבות. על פי הנתונים רחובות נחשבת לכתום בהיר ולכן תוכל לפתוח את מערכת החינוך.

ציון הרמזור של רחובות הוא 6.15 -כתום עם 693 חולים פעילים.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  את הצעירים קשה להפחיד וקשה לקנות בגחנון ושקרים!
  הגב 04.03.21 12:37
 • אורח
  העירייה יכלה להביא את מד"א לחסן את התושבים לפני חודש. בכל כפר ערבי/בדואי, המועצה המקומית הביאה את מד"א לחסן את התושבים. בושה עם תקציב שעומד על 1.1 מיליארד ₪, צריך לדאוג לתושבים. לא לפנסיות תקציביות, העלאות שכר והוצאות רכב.
  הגב 04.03.21 13:26
 • אורח
  פיצה וג'חנון? 2 דקות בפה וישר 2 קילו בתוחס
  הגב 04.03.21 15:26
 • אורח

לידיעת תושבי רחובות! ספריית בית מיכל חזרה לפעילות

בנוסף שירות הזמנת הספרים ימשיך לפעול.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


ספריית בית מיכל לילדים ולנוער חוזרת לשגרה! החל מהשבוע נפתחה הספרייה מחדש לרווחת תושבי רחובות. הספרייה תפעל בהתאם להנחיות התו הסגול. ספרים בשקיות יאספו כרגיל ואתם מוזמנים להמשיך ולהזמין ספרים גם באופן מקוון.

הכניסה תתאפשר בהתאם להנחיות התו הסגול:

 • עטית מסכה על הפה ועל האף (פרט לילדים מתחת לגיל 7).
 • בעת הכניסה: מדידת חום, מילוי וחתימה על הצהרת בריאות, וחיטוי הידיים באלכוג'ל.
 • בכל רגע נתון ישהו בחלל הספרייה לא יותר מ-15 אנשים, למשך לא יותר מ-20 דקות. לצערנו לא ניתן עדיין להישאר בספרייה מעבר לכך.

שירות ספרים בשקיות (הזמנת ספרים מראש) יפעל כרגיל

שעות הפתיחה:

א, ב, ג, ה 16:00-19:00 | ב, ד 9:00-12:00

כתובת: הגר"א 10

פרטים נוספים באתר בית מיכל >> www.bet-michal.com
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  האם מישהו הרגיש שהיא נסגרה לפעילות?
  הגב 03.03.21 19:55
 • אורח
  ברור שכן
  03.03.21 21:38
 • אורח
  שולם יגיע להשאיל ספרים ?
  הגב 04.03.21 05:22
 • אורח
  דיברנו עם רבנים בכירים שאמרו לא להתחסן בשום פנים ואופן!! לתשומת ליבכם
  הגב 04.03.21 05:26
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
24.02.21 08:09
יחידה להשכרה 0509099190
אורח
23.02.21 06:00
יחידת דיור יפיפייה 2 חדרים,מרווחת ביותר וגדולה!!מטבח חדש וענק חדר שינה גדול כולל מיטה! שירותים ומקלחת חדשים!! מיזוג בסלון ובחדר רק לבוא ולהיכנס. אלכס-0526577671
אורח
05.03.21 17:47
רק לבוא ולהכנס? אדון אלכס היכן היחידת דיור ??? רק לבוא ולהכנס זה משתמע שהדיור הוא בחינם
אורח
21.02.21 13:43
בטבריה להשכרה /מכירה דירה 4 חד' חדשה מקבלן מרוהטת ריהוט חדש .קומה 7 עם נוף מדהים לכנרת .פרטים - 0527952154
אורח
21.02.21 13:25
הךחטהינמענ
אורח
21.02.21 13:11
להשכרה דירה 3 חדרים .מרוהטת חלקי.מזגן .מקרר .מכונת כביסה .ארון .לתקופה ארוכה לפרטים - 0527952154
אורח
10.02.21 11:07
איכותיים ומדהימים ביבי
אורח
10.02.21 11:09
טעות בתגובה איכותיים ומדהימים שייך לעמוד אחר מ"ס 53
אורח
10.02.21 14:05
פיגור
אורח
06.02.21 15:02
מחפש בית פרטי בשיכון 039457359
אורח
09.01.21 22:25
דירה למכירה בראשון לציון.בשכונת רמב"ם.בבניין יקרתי עם 3מעליות כולל מעלית שבת.דירה 4.5 חדרים עם ממד.מרפסת שמש+2 חניות בטאבו+ מחסן 5 מטר. משופצת וריהוט חלקי ומוצרי חשמל במטבח. סורגים בחדרים+ רשתות ליתושים. פינוי גמיש. מחיר 2.190.000 טל: 0505191354


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
02.03.21 22:17
להשכרה קצרת מועד (גם לפסח) יחידת דיור 3 חדרים בכפר פינס . מושב דתי ,שקט. אוירה כפרית נעימה . 052-3795001
אורח
05.03.21 17:48
אוירה כפרית? זה פרסום לצימר רומנטי?
אורח
21.02.21 14:30
להשכרה דירה 3 חדרים בגדרה מרוהטת חלקי .מקרר.מכונת כביסה .מזגנים.ארון. פרטים נוספים -0527952154
אורח
17.02.21 22:02
מחפשת דירה לשכור 3 חדרים חדשה מקבלן 0543107454 תודה:)
אורח
28.12.20 11:45
עוזרים לבעלי חניות ברחוב הרצל להשכרה ללא דמי תיווך
אורח
21.12.20 08:20
מחפשת להשכרה ארוכת טווח דירה 4-5 חדרים ברחובות בשד חן/נווה אלון והסביבה הגיאוגרפית. חייבת מעלית וחניה קבועה. נא להתקשר הילה: 0544971875
אורח
25.12.20 09:19
יש לי בשבילך דירה דה-לוקס בשבילך העמלה שלי 5.000 ש"ח חניה כפולה ,מעלית קומה 3 מתוך 5 משופצת אדריכלית ברחוב המבוקש ביותר
אורח
31.12.20 09:31
כולל מע''מ? או אפשר בשחור?
אורח
29.11.20 06:58
מחפשת דירת 3.5-4 חדרים כחדשה משופצת במחיר סביר
אורח
09.12.20 20:44
בדיוק קבלתי בלעדיות על דירה כזו בשכונה ד בבאר שבע יכול לעניין אותך? כיצד ניתן ליצור איתך קשר?
אורח
21.02.21 14:42
יש לי בשבילך פרטים נוספים -0527952154
אורח
03.11.20 11:58
מחפשת בית קרקע 5 חדרים להשכרה בראשון לציון שיכון המזרח אפשרי גם בית חדש פנטהאוז 5 חדרים
אורח
26.11.20 09:43
כל הכבוד למחפשת אך את הטלפון שלך איך מוצאים? אולי בדפי זהב?
אורח
25.10.20 15:13
להשכרה, דירה ברח' נורדאו במרכז השקט(צפונית ליעקב) 3 חדרים 80 מ"ר + מחסן בקומת קרקע, קומה 3 (מתוך 4) + מזגן בכל חדר, ארון בגדים, סורגים.... טל' 052-6064987
אורח
08.12.20 20:52
זה יכול לעניין אותי באם תסכים לחתימת חוזה חודשיים חינם עקב המצב הכלכלי ובנוסף מחיר שכירות של דירת 2 חדרים גם זאת עקב המצב המחפיר החוזה לפחות ל3 שנים והמחיר ישאר כפי שהוא לכל משך שלושת השנים. אם זה מתאים אפשר להתקדם ולערוך את החוזה אצל עורך דין מטעמי התשלום לעורך דין יהיה חצי על חשבוני
אורח
08.02.21 23:47
הדירה כבר לא רלוונטית, הושכרה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
22.11.20 00:53
VOLVO S70 1999 במחיר 5500 ש"ח מונעת בבנזין ובגפ"ם -חסכונית עלות נסיעה הלוך-חזור לתל אביב רק 20 ש"ח מעולה לחיילים ולאברכים אסף 0522450484 - לתשומת לב: החוק מחייב לפני העברת בעלות חובה יש לשלם אגרת רישוי וביטוח חובה
אורח
22.12.20 09:44
אוטו של תימני במחיר מופקע
אורח
31.12.20 09:30
כתוב הלוך חזור לתל אביב. 1: אם אני רוצה שוב לתל אביב, האם האוטו ייסע? 2: לירושלים צריך גרר או טיולון?
אורח
23.10.20 13:39
טסלה שיגיע כבר פה לכאן
אורח
22.08.20 23:28
לדעתי רכב משנת 2000 צריך לעלות 20000
אורח
20.09.20 20:22
איפה אתה חי תגיד לי
אורח
15.10.20 22:15
בלפלנד
אורח
15.10.20 22:16
בלה לה לנד
אורח
17.10.20 13:13
שנת 2000 ב1000 שח זה המחיר
אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.
אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164
אורח
24.04.20 11:46
למכירה סוזוקי 2018 מחיר אטרקטיבי
אורח
31.08.20 20:58
אפשר יותר פרטים?איזה סוזוקי?כמה קילומטרים?איזה יד? 0524668037
אורח
21.02.21 05:49
פרטים על בסוזקי שנת דגם קמ
אורח
24.04.20 11:45
שבת שלום ומבורך


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
03.01.21 22:09
תקראו...
אורח
27.01.21 15:11
רק עכשיו רואה.. אחד החמודים!!!
אורח
03.01.21 22:08
שלום
אורח
16.12.20 12:09
דרוש/ה מטפל/ת לקשיש עיוור מרחובות הזקוק להשגחה לפרטים נוספים: 0524885950
אורח
24.11.20 09:46
דרוש שכל גדול לתומר
אורח
16.11.20 21:36
מנקה לבית
אורח
12.11.20 13:49
שלום וברכה סופר סת"ם מוסמך עם תעודה כותב כל סוגי הסת"ם אשמח לעזור 0559236307 אנא הזהרו מזיופים
אורח
17.10.20 18:17
דרושים מחלקי/ות דפים בכל גיל 054-9068789
אורח
06.09.20 12:22
שלום להורים יקרים! שמי סימה, שפת אם אנגלית ואני מנוסה בלתת שיעורים פרטיים באנגלית לילדים עד כיתות ו'. יש לי ניסיון רב בתחום ושומרת על ההנחיות לגבי הקורונה. אפשר ללמוד ולהצליח!!! המעוניינים נא לפנות לטל : 050-2983295 יום נפלא לנו🌿🌹🌿
אורח
14.09.20 20:51
סימה או סימונה? דו יו ספיק אינגליש?
אורח
26.09.20 09:18
לידיעת האזרח: סימה בעברית פירושו מטמון ,משהו יקר שמחביאים והוא סמוי
אורח
26.09.20 16:50
אלון
הצג תגובות נוספות


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל