הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

משרד הבריאות לנשים בהריון, לכו להתחסן! 

מספר נשים בהריון חולות קורונה במצב קשה, ב - 6 נשים בהריון מתוך 7 שאושפזו אובחנה המוטציה הבריטית

סרטון הצתת קרטוניה למחזור ברחובות

שבוע נוסף של ספורט ואימוני כושר בזום לתושבי רחובות המותאמים לגברים, נשים, ילדים, צעירים וגימלאים וישודרו מידי יום בשעות הבוקר 10:00/11:00 ובערב 17:30

ביום שני 14.12 תחל ההרשמה לחלוקת מלגות קהילתיות, המעניקה לסטודנטים תושבי רחובות מלגת לימודים בסך 2000 ש"ח בתמורה להתנדבות בקהילה

הסטודנטים הזכאים ישתלבו בכ-60 ארגונים שונים הפועלים בעיר רחובות, העוסקים בליווי משפחות, ילדים, אוכלוסייה עם צרכים מיוחדים, חלוקת מזון לנזקקים, קידום פעילויות לחברה ועוד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


עיריית רחובות , באמצעות מרכז הצעירים העירוני- הפלטפורמה וגופים נוספים, מחלקת לסטודנטים מלגות רבות. בימים אלה יוצאת לדרך תוכנית המלגות הקהילתיות בפעם החמישית, שבמסגרתה תחולקנה מלגות בסך 2000 ₪ כל אחד לסטודנטים וסטודנטיות תושבי העיר.

תוכנית המלגות הקהילתיות פעלה בעיר בארבע השנים האחרונות במטרה לעודד סטודנטים תושבי העיר רחובות להתנדב ולפעול בקהילה תמורת מלגה עירונית.

הסטודנטים הזכאים ישתלבו בכ-60 ארגונים שונים הפועלים בעיר רחובות, העוסקים בליווי משפחות, ילדים, אוכלוסייה עם צרכים מיוחדים, חלוקת מזון לנזקקים, קידום פעילויות לחברה ועוד.

הסטודנטים יהיו זכאים למלגה , והם יתנדבו בהיקף של 30 שעות פעילות בארגון .

ב 14.12.2020 תיפתח ההרשמה לתוכנית "המלגות הקהילתיות", והיא תערך על בסיס מקוון בלבד.


תנאי סף להגשת הבקשה:

סטודנטים בגיל 18-35 , תושבי רחובות על פי תעודת זהות (לפחות מ- 1.11.19), הלומדים באחד המסלולים הבאים: תואר ראשון מינימום 14 שעות שבועיות בסמסטר א', תואר שני מינימום 8 שעות שבועיות בסמסטר א, לימודי הנדסאים או סמינרים להוראה. סטודנטים הלומדים באוניברסיטה הפתוחה צריכים ללמוד מינימום שני קורסים בסמסטר א.

כל סטודנט העומד בקריטריונים יוכל להירשם בטופס מקוון באתר האינטרנט של מרכז הצעירים העירוני הפלטפורמה, ולבקש להשתבץ לפעילות המוצאת חן בעיניו. אין צורך להמציא טפסים ולהגישם ידנית. מערך המלגות העירוני הינו אינטרנטי, וניתן להירשם דרך המחשב או באמצעות הטלפון הנייד. ההרשמה כוללת מילוי פרטים של הסטודנט וכן את העדפותיו למקום ההתנדבות.

עם סיום ההרשמה ב 23.12.2020, יתבצע בירור הזכאות של כל סטודנט. סטודנט שימצא זכאי יעודכן בשיבוצו לארגון, ויתבקש לבצע את הפעילות, בהתאם לדרישות הארגון.


פרטים נוספים והרשמה לתוכנית המלגות ע"י רישום בטופס מקוון באתר מרכז הצעירים העירוני-הפלטפורמה

www.haplatforma.org.il בין התאריכים 14.12.2020-23.12.2020


ראש העיר, רחמים מלול:


"החינוך וההשכלה נמצאים גבוה מאוד בסדר העדיפויות שלנו. דווקא כעת, חשוב לנו להשקיע בדור העתיד של העיר. הצעירים זקוקים להשקעה שלנו, ועיר המדע והתרבות מייחסת חשיבות רבה לתמיכה בסטודנטים וסטודנטיות הלומדים לתואר ראשון. הסטודנטים לומדים גם להחזיר לקהילה ומחזקים אותה באמצעות תרומה ממרצם ומזמנם למטרה החברתית הקרובה לליבם, כך שכולם מרוויחים ".


חבר המועצה מחזיק תיק נוער וצעירים, ד"ר אסף אל-בר:


"למלגות הקהילתיות מטרתה כפולה: לתמוך בסטודנטים ובהשכלה הגבוהה בעיר, כמובן, אך לא פחות חשוב הוא יצירה וחיזוק של החיבור לעיר שלנו דרך התנדבות. התנדבות הסטודנטים והסטודנטיות מאפשרת היכרות עם העיר והופכת אותנו למשמעותיים לעיר, לתושבים, מאפשרת להשפיע ולשנות. ראינו זאת היטב בהתנדבות הסטודנטים בתקופת הסגר, ראינו עד כמה חשובה המעורבות בעיר. אני רוצה להודות לכל הסטודנטים והסטודנטיות שפעלו ופועלים בעיר בתקופה המורכבת הזו".


אורלי הלל, מנהלת מרכז הצעירים העירוני הפלטפורמה:

"הביקוש לתוכנית המלגות הקהילתיות גובר הן מצד הארגונים והן מצד הסטודנטים. אנו שמחים להיות גורם המסייע לסטודנטים בתשלום שכר הלימוד, ומעודד אותם למעורבות בקהילה. אני ממליצה לסטודנטים להיכנס לאתר שלנו עוד טרם ההרשמה, על מנת לקרוא את התקנון ולהתארגן עם המסמכים אותם הם יצטרכו להזין בעת ההרשמה. כאשר המסמכים זמינים, תהליך ההרשמה אורך כחמש דקות בלבד"

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין קרדיט!!!! זה כל שנה ככה . כבר 10 שנים.... אין למלול קשר לזה
  הגב 02.12.20 10:40
 • אורח
  יש בעיר סטודנטים מעל גיל 35 למה להם לא מגיע?
  הגב 02.12.20 11:12
 • אורח
  מענין שדרך הרוחה תמיד חיפשנו לילדנו מיתנדב שצריך לעשות שעות כדי לקבל מילגה מוכר במחלקת נכות וכל שנה אין נראה אותם אפה הם ? השנה?
  הגב 03.12.20 10:55
 • אורח

בחירות 2021! מחר ראשון 24/1 בחירות לתפקיד ראשות מפלגת העבודה. מיקום הקלפיות ברחובות , ראשון לציון, חולון, בת ים, מזכרת ועקרון בכתבה

על התפקיד מתמודדים 7 מועמדים/ות ח"כ מירב מיכאלי, אבי שקד, יצחק טיים, גיל ביילין, נאוה כץ, דוד לנדסמן, עופר סגמן.

אבי בר | | תגובות: 1מחר, יום א' 24.01.2021, יתקיימו הבחירות לראשות מפלגת העבודה בקרב 37,104 חברי מפלגה שהנם בעלי זכות הצבעה בבחירות.

7 מועמדים יעמדו לבחירה: ח"כ מירב מיכאלי, אבי שקד, יצחק טיים, גיל ביילין, נאוה כץ, דוד לנדסמן, עופר סגמן. פרטי המועמדים בקישור הבא:

https://www.havoda.org.il/רשימת-המועמדים-לפריימריז/#post19137

הבחירות יהיו אישיות וחשאיות, ויתקיימו באמצעות עמדות הצבעה ממוחשבות שיוצבו מאחורי פרגוד ב100 קלפיות, וב-70 אתרי הצבעה בכל רחבי הארץ - מקרית שמונה בצפון ועד אילת בדרום.


להלן רשימת אתרי הקלפיות:


רחובות

הרצל 183


ראשון לציון

בית זרורבבל . לבונטין 15


בת ים

השלושה 9


חולון

ארלוזרוב 84

בעלי זכות הבחירה בעקרון ומזכרת מצביעים ברחובות
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בהצלחה למפלגת העבודה. תחזרו לחיים טובים, כי צריכים אתכם!!!
  הגב 23.01.21 21:35
 • אורח

משרד הבריאות לנשים בהריון, לכו להתחסן! מספר נשים בהריון חולות קורונה במצב קשה, ב - 6 נשים בהריון מתוך 7 שאושפזו אובחנה המוטציה הבריטית

כל אשה הרה שמעוניינת, יכולה להתחסן ללא קשר לגילה

אבי בר | | תגובות: 13


בבתי החולים בארץ אושפזו בשבוע האחרון 10 נשים בהריון חולות בקורונה וחלקן במצב קשה. למעבדה נשלחו דגימות של 10 הנשים והגיעו תשובות של 7 בדיקות והתברר כי 6 מתוך ה - 7 נדבקו בקורונה מהמוטציה הבריטית.

להלן הודעת משרד הבריאות

לאור עליה בשבועות האחרונים בתחלואה קשה וקריטית של נשים הרות יזם משרד הבריאות דיגום לצורך ריצוף של הנשים ההרות המאושפזות כעת.

למעבדה המרכזית לנגיפים של משרד הבריאות הגיעו עד כה 10 דגימות. ב-6 מתוך 7 בהם הסתיים תהליך הריצוף, אותר הוראינט האנגלי.


משרד הבריאות ימשיך לעדכן בממצאים נוספים ככל שיהיו.לאור ממצאי התחלואה האחרונים, קודמו נשים בהיריון בתעדוף קבלת החיסונים. כל אשה הרה שמעוניינת יכולה להתחסן.
התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כדאי להכליל בהעדפה לקבלת חיסון נשים המתכננות הריון/ בטיפולי פוריות
  הגב 23.01.21 20:08
 • אורח
  צריך להתפלל לאלוהי הליכוד ושס חחחחח
  23.01.21 21:33
 • אורח
  כולן מתכננות הריון
  הגב 23.01.21 20:12
 • אורח
  בזמן שאני עדיין לא גיבשתי דעה על החיסון ונטיתי לכיון כן להתחסן , בחור מהשכונה שלי התחסן .הלכתי אליו אחרי שהתחסן והעיניים שלו היו אדומות כמו דם היו לו שטפי דם בעיניים ,לראשונה בחייו .זה היה נראה מאוד מדאיג אבל הרופאים אמרו לו שזה יעבור ,היו לו עוד תופעות לוואי מהחיסון. ואחרי כמה ימים נדבק בקורונה בצורה קשה מאוד והדביק את כל ילדיו הוא כרגע מאושפז בבית חולים במצב מאוד לא טוב לאחר שהרופאים אמרו שהמצב הסתבך והילדים שלו ביקשו ממני להתפלל לרפואתו. מספר האנשים שנדבקו לאחר החיסון הוא יותר מ12,000 אלף ! עד לפני החיסון עמדנו על אלפי אנשים פחות שחולים בקורונה ומאז החיסון המספר של המתים והחולים עולה ועולה לא עובר יום ואני שומעת על עוד ועוד מקרים של בן אדם שנפטר ישר לאחרי החיסון או אדם אחר קיבל תופעות לוואי קשות וכרגע מאושפז . האם החיסון מגן מהדבקה ? לא!! בן אדם שחוסן יכול להדביק ולהידבק כמו כולם . האם גם אחרי המנה השנייה ? כן!כבר יש מספיק אנשים שנדבקו לאחר המנה השניה. אחרי שעשיתי חיסון עד מתי תוקף התעודה של החיסון ? פחות מחצי שנה , למה ? תשובה מהקופת חולים : כי אין מספיק מידע על הנוגדנים. אחרי כל הסיפורים ששמעתי מהניזוקים של החיסון אני לא אלך להתחסן! אני לא ׳מתנגדת חיסונים׳ אלא לא רוצה לפגוע בעצמי ובקרובים לי !! תזהרו ותישמרו!
  הגב 23.01.21 20:13
 • אורח
  החיסון אינו חיסון. זה זריקת המוות. תראה מי מתנהל את העניין הרפואי בארה"ב. הומואים להטבים סוטי מין.
  23.01.21 21:34
 • אורח
  ולמי שעבר קורונה אמרו לא להתחסן
  הגב 23.01.21 20:16
 • אורח
  (14.1.2021) הודעה לציבור השוקל להכניס לגופו את המוצר החדש והניסיוני של חב' פייזר . מאת: עורכת דין רונית לירן-שקד י================== . מזה חודש ימים ויותר אני בוחנת את המתואר ע"י ה-FDA על המוצר החדש והנסיוני של חב' "פייזר" המוצג לציבור כ-"חיoון יעיל ובטוח". עשיתי זאת על בסיס נסיוני ארוך השנים (35 שנים) באיתור כשלים במערכות ענק מכל סוג במדינת ישראל (צבאיות, אזרחיות, מסחריות וסביבתיות). . לאחר שמצאתי כשלים כבדים ביותר בהליך הניסוי בארצות הברית, ועלו אצלי חששות כבדים לגבי נזקים ארוכי טווח אצלי מי שיכניס לגופו את המוצר הניסיוני החדש, פניתי בעניין בדחיפות לממשלת ישראל, כנסת ישראל, משרד הבריאות וגורמים נוספים וציינתי בפניהם (במסמך עב כרס מפורט ומנומק עם מראי מקום לכל כשל) כי: . (1) מדובר בניסוי רשלני ביותר – לא נבדק כראוי בטיחותית ולא נבדק כראוי מבחינת יעילות. (2) מדובר בניסוי בבני אדם על פי חוקי מדינת ישראל (3) אין לתת לאנשים את המוצר בלי הסכמה מדעת מפורשת שהם מודעים לכל הסיכונים הכבדים וכי הם משתתפים בניסוי. (4) מדובר בניסוי שטרם הסתיים בארצות הברית, ויסתיים רק בינואר 2023, וכי אין אישור של ה-FDA אלא רק היתר חירום על בסיס "מגפה". (5) על פי הגדרות מדינת ישראל (מסמך שהוכן ע"י משרד הבריאות עם מעל 100 רופאים בשנת 2007) אין כל מגיפה מסוכנת חריגה שמצדיקה התנהלות במצב "חירום רפואי" כלשהו. . מכיוון שהכנסת המוצר החדש אל הגוף הוא הליך בלתי הפיך ולא ניתן לתקן את השפעותיו, היה חשוב לי שתושבי המדינה יהיו מודעים לסיכון הכבד הנלווה למי שמשתתף בניסוי בארץ כדי לשמור על בריאותם, גם כדי להתריע בפני רשויות המדינה על היחס המעוות אל תושבי המדינה, כפי שקורה כרגע. . בהתאם למה שמצאתי בבדיקותיי - ביצעתי את הפניות הבאות אל ממשלת ישראל, הכנסת וגורמים בכירים נוספים (משרד הבריאות, בתי חולים, קופות חולים, הרמטכ"ל, ציבור האחיות, הסתדרות האחיות והסתדרות הרופאים): (1) בפניה ביום 23.12.2020 הצבעתי על תופעות הלוואי ארוכות הטווח, ועל הרשלנות בביצוע הניסוי, (הן מבחינת בטיחותו והן מבחינת אי יעילותו לטפל בנגיף). (2) בפניה ביום 3.1.2021 התראתי שיש חשש כבד שהמוצר החדש גורם למוות כמעט מיידי (שעות עד ימים ספורים לאחר הכנסתו לגוף), וכי חלה החובה לבדוק את הנושא לפני שממשיכים לתת את המוצר החדש לתושבים. . ביום 6.1.2021 התקבלה תשובתו של משרד הבריאות, לפיה עולה כי *אין בכוונתו לעצור* את חלוקת המוצר החדש, מבחינתו לא מדובר בניסוי בבני אדם, ואין בכוונתו לבדוק את סיבות המוות של מי שהלך לעולמו לאחר קבלת המוצר החדש בדרך של ניתוח לאחר המוות. . לעיון במסמכי הפניות שלי ובתשובה של משרד הבריאות - https://www.facebook.com/groups/savingisrael/permalink/688652061823876 . י--------------- . להלן הניתוח שלי (נכון ליום 14.1.2021) את כלל פרסומי תופעות הלוואי (המיידיות של קבלת המוצר החדש) שהתפרסמו בעיתונות וברשתות החברתיות, אשר הגיעו אלי - היות ואין פרסום רשמי המרכז את תופעות הלוואי, אני נאלצת להסתמך על אותם פרסומים כמקור יחיד למידע. . לא מדובר בתופעות הלוואי ארוכות הטווח - מחלות אוטואימוניות, סרטן, עקרות, נזקים עצביים קבועים, אלא בתופעות הלוואי המיידיות לאחר הכנסת המוצר לגוף. . *האמור איננו תחליף בדיקה רפואית מקיפה של רופאים (ואיננו מתיימר להיות כזה), אלא ניתוח ראשוני על פי השוואת התיאורים שפורסמו למאמרים רפואיים של רופאים, קופות חולים ומשרד הבריאות העוסקים במחלות/תופעות המייצרות את סוג התופעות.* . הבחינה שאני עושה היא בראיה מערכתית כוללת. *לא כולם יחוו את תופעות הלוואי הקשות* - כמה כן יקבלו, לא ברור (ישראל משמשת מעבדת הניסוי של חב' פייזר עבור כל העולם). . מה שכן ברור, שיש לעצור באופן מיידי את חלוקת המוצר החדש והנסיוני לאנשים עד שניתן יהיה לוודא את בטיחותו הרפואית המלאה לכלל המסכימים לקבל את המוצר, ועוברים את הפרוצדורה הרפואית הבלתי הפיכה. . מדובר בטכנולוגיה ייחודית (לראשונה בעולם מנוסה על מאסות של בני אדם), שבה הגוף שלנו הופך למשך מספר ימים לבית חרושת לייצור חלבונים עוינים של נגיפי קורונה - משמעות הדבר כי מערכת החיסון פועלת ללא הפסקה, וזה אומר שהתאים בגוף מופעלים ללא הפסקה בכל מקום בגוף אליו מגיע החומר הסינתטי כדי לייצר את החלבונים העוינים. . חילקתי את תופעות הלוואי (שתוארו בעיתונות וברשתות החברתיות) ל-5 קבוצות: 1. תגובה דלקתית באזור השריר - ומכאן חום, צמרמורת ובחילה, עייפות, חולשה. . 2. חשד כי ארע התקף אנפילקטי כתגובת אלרגית של הגוף לחומר המקיף את ה-RNA הסינתטי - אובדן הכרה ומוות - ייתכן וגם כמעט מיידי. . 3. חשד כי נוצר טריגר לאירוע לבבי (להערכתי מסטרס אדיר על הגוף ואולי משולב עם גנטיקה ובעיות לב) ומכאן ל-טכיקרדיה (דופק לב מואץ ברמות על) ומשם קצרה הדרך לדום לב כמעט מיידי - ייתכן כי שילוב עם תרופות שלוקחים מייצר את הרעילות/האצת קצב הלב (מכונה תרופות פרו-אריתמיות) . 4. חשד ליצירת נזק נוירולוגי (עצבי) שבא לידי ביטוי באחד או יותר המצבים הבאים: אירוע מוחי, שיתוק גוף, שיתוק פנים, נימול פנים, רעידות שרירים בלתי רצוניות וכן יצירת טריגר לטרשת נפוצה. . 5. חשד לתופעת ADE – חשיפה לנגיף לאחר חיסון שמעצימה את תופעות מחלת הקורונה, במקום להקטינה. . י------------------ . לסיכום: (1) לאור סירובו של משרד הבריאות לעצור ולבצע את בדיקות הבטיחות המתאימות. (2) לאור סירובו של משרד הבריאות לדאוג שתהיה הסכמה מדעת אמיתית מצד מי שבוחר לקבל את המוצר החדש והניסיוני. (3) לאור שהטענות שהעליתי לעניין רשלנות הניסוי בארה"ב לא נסתרו, וכי הניסוי שם עוד לא הסתיים. (4) לאור שאדם (לרוב) איננו יודע האם יש לו בעיות לב או רגישויות אחרות, השמות אותו בסיכון להיפגע מהמוצר החדש, עם חשש שהפגיעה תהיה קשה (נכות ומוות). (5) לאור שאין על פי הגדרות מדינת ישראל כל מגיפה מסוכנת חריגה המצדיקה השתתפות בניסוי המוני בבני אדם. . *לפיכך המלצתי לציבור המעוניינים לקבל לגופם את המוצר החדש והניסיוני הינה:* >> לבצע בדיקה מקיפה לפני שאתם מבצעים הליך רפואי בלתי הפיך על גופכם ועל יקירכם (הורים קשישים וילדים צעירים, נשים בהריון, חיילים) – כי לאחר קבלת החומר לגוף אין דרך חזרה. >> לשקול היטב את הסיכון הכבד שאתה או את תהיו, חלילה, אלו שיהפכו לנכים זמנית, נכים באופן קבוע או מתים – כפי שאירע בפועל לאנשים בארץ ובעולם. . בברכה, *רונית לירן-שקד, עו"ד* 050-4979165 Ronit@rls-law.co.il . י--------------------- . קישורים רלבנטיים להרחבת מידע בנושא: . (1) הגורמים לדום לב - https://www.shahal.co.il/articles/what-is-cardiac-arrest/ . (2) מוות לבבי פתאומי - https://www.wikirefua.org.il/w/index.php/%D7%9E%D7%95%D7%95%D7%AA_%D7%9C%D7%91%D7%91%D7%99_%D7%A4%D7%AA%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%99_-_Sudden_cardiac_death . (3) טכיקרדיה (האצת פעימות הלב) - https://www.myheart.co.il/%D7%93%D7%95%D7%A4%D7%A7-%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%A8/ . (4) תגובה אנפילקטית - https://www.health.gov.il/Subjects/disease/allergy/Pages/Anaphylactic.aspx . (5) רעד בגוף - גורמים וסימפטומים - https://www.foodsdictionary.co.il/articles/1044 . (6) נימול בפנים - מתי כדאי לפנות לרופא - https://www.beok.co.il/article/14579/ . (7) נימול בפנים - גורמים אפשריים - https://www.gav-clinic.com/%D7%A0%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%9C-%D7%91%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%90%D7%A4%D7%A9%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%9D/ . (8) על טרשת נפוצה וגורמיה - https://mshome.org.il/%D7%98%D7%A8%D7%A9%D7%AA-%D7%A0%D7%A4%D7%95%D7%A6%D7%94-ms-%D7%9C%D7%A4%D7%99-%D7%94%D7%94%D7%91%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%9C-%D7%94%D7%A8%D7%A4%D7%95%D7%90%D7%94-%D7%94%D7%97%D7%93
  הגב 23.01.21 20:16
 • אורח
  אם אני מתחסן .... האם אוכל להפסיק ללבוש את המסכה? הממשלה: לא האם המסעדות, הפאבים, הברים וכו' יכולים להיפתח מחדש וכולם עובדים כרגיל? הממשלה: לא - האם אני עמיד בפני קורונה? - ממשלה: אולי, אבל אנחנו לא יודעים בוודאות ..... - לפחות אני כבר לא מדבק אחרים? - ממשלה: לא, אתה עדיין יכול להעביר את זה הלאה, אולי אף אחד לא יודע. - אם נחסן את כל הילדים, האם בית הספר יימשך כרגיל? הממשלה: לא - אם אני מחוסן, האם אוכל להפסיק את הניתוק החברתי? הממשלה: לא - אם אני מחוסן, האם אוכל להפסיק לחטא את הידיים שלי? - ממשלה - לא - אם אני מחסן את עצמי ואת סבא שלי, האם נוכל להתחבק? הממשלה: לא - האם בתי קולנוע, בתי קולנוע ואצטדיונים יפתחו מחדש בזכות חיסונים? הממשלה: לא - יתכן שהמחוסנים יוכלו להתקהל שוב? הממשלה: לא - מה היתרון האמיתי בחיסון? הממשלה: הנגיף לא יהרוג אותך. אתה בטוח שזה לא יהרוג אותי? הממשלה: לא - אם סטטיסטית הנגיף לא יהרוג אותי בכל מקרה .... מדוע עלי להתחסן? - הממשלה: כדי להגן על אחרים. - אז אם אני מתחסן, אחרים בטוחים ב 100% שלא אדביק אותם? - ממשלה: לא, אנחנו לא בטוחים. אז לסיכום: חיסון קוביד 19... - לא נותן חסינות. - לא מבטל את הנגיף. - לא מונע מוות. - לא מבטיח שלא תקבל את זה. לא מונע ממך לקבל את זה. - לא מונע ממך להעביר את זה הלאה. - אינו מונע את הצורך באיסורי נסיעה. - אינו מונע את הצורך בסגירת עסקים. - אינו מונע את הצורך בסגירות. - אינו מונע את הצורך בהסתרה. זה כל כך אבסורדי ואני תוהה מדוע יש אנשים שנותנים לזה לקרות להם.
  הגב 23.01.21 20:21
 • אורח
  להצביע על ניגודי עניינים לא הופך אותך לקונספירטור._ לשאול אודות בטיחות ויעילות לא הופך אותך למתנגד חיסונים._ לקרוא לתגובות-יתר קטלנית לא הופך אותך למכחיש קורונה._ להראות חוסר יעילותם של סגרים לא הופך אותך לרוצח סבתות. מי שלא מאמין לממסד העיניים עצומות נקרא ''קונספירטור'' ומי שכן מאמין נקרא כבשה.... מערך ההסברה והאמת לנגיף הקורונה בישראל סמל תג מנהל · שעה אחת · 2020 - היית שנה כל כך ארורה! 2020 תיוודע לשמצה גם כ-"שנת החורבן", "שנת הסגרים", "שנת העוני" וכמובן "שנת אובדן העשתונות". רק מה? שנפטרו בה בישראל כ-0.52% מהאוכלוסייה. האם ידעתם שבשנת 2000 מתו כמעט 0.6% (!) מתושבי מדינת ישראל? האם העובדה האיזוטרית הזאת בכלל עניינה אותנו לפני 20 שנה?בכל אופן, היום פורסמו נתוני התמותה של שנת 2020 (ייתכן שיתווסף מספר קטן של נפטרים רטרואקטיבית בדצמבר - זניח)מה מסתבר? ש"התמותה העודפת" (פחות מ-2000 איש) בכלל לא שונה מזו של שנת 2015. קיצר, הרסו (וממשיכים להרוס לנו) שנה שלמה מהחיים בלי שום סיבה. בלי הסגרים, הבדידות, ההזנחה, כפיית המסכות, הפסיכוזה והעוני - היו מתים פה פחות אנשים. לס צדק. מערך ההסברה והאמת לנגיף הקורונה בישראל סמל תג מנהל · ‏20 בינואר‏ ב-‏15:16‏ · לובשים מסיכת בד ולא מסיכה כירורגית? אתם כנראה מדביקים את סבתא. וירולוגים בצרפת מסבירים שהמוטציות החדשות הפכו את הוירוס ל"מרוכז וחזק יותר" ובגלל זה יש גלי התפרצות חזקים יותר. כמובן שאין קשר שעכשיו החורף בעיצומו, ולאורך כל ההיסטוריה מחלות ויראליות נשימתיות התפרצו חזק במיוחד בחורף. אל תקשקשו, זה המוטציה אשמה. בעקבות כך רשויות בצרפת, גרמניה ואוסטריה כבר ממליצות נגד שימוש במסיכות בד. משרד הבריאות בישראל כמובן יילך בעקבותיהם. שימוש במסיכת בד? יאללה קנס. מה יעשו כשהמוטציה תעבור מוטציה? מסיכות אב"כ חובה לכולם? סתם שטויות במיץ עגבניות מי שכתב את זה אין לו בכלל מוסג ברפואה , לא צריך להיות גאון גדול לדעת שהכל שקרים במדינה דיקטטורית טוטלריזם פשיזם קומוניזם דיקטטורי , שם המשחק הוא שליטה על התודעה האנושית שלך , לזה קוראים וירוס כי ווירוס לא באמת קיים זה גם שיבוש של המילה הלטינית רעל , אם נחשוב כמו עכברי מעבדה לא הוירוס הורג, אלה אלה שעושים את הניסויים הקליניים בעכברים שבסופו של דבר מוצאים עצמם מתים לא מהוירוס אלה מרוצחי בעלי חיים ולזה קוראים עכברי מעבדה רפואית זה בעצם כמו בגרמניה יהודים ניכנסים לאמבטיה של גז רעיל לזה קוראים וירוס , וידוע שרעל תמיד הורג , לא משנה אם אתה עכבר או בן אדם.
  הגב 23.01.21 20:22
 • אורח
  תפסיקו להפחיד אנשים יש חיסון וצריך ונחוץ להתחסן מה זאת אומרת כל ההפחדה המיותרת הזאת גם אז בזמנו שהיינו ילדים היו כאלה שהתנגדו לכל החיסונים שניתנים לילדים יש מגיפה על פי דעת תורה חייבים להתחסן מספיק עם ההפחדות המיותרות כל אחד יעשה כפי הבנתו וזהו
  הגב 23.01.21 20:32
 • אורח
  מפחיד מפחיד אבל המחלה מפחידה יותר
  הגב 23.01.21 20:44
 • אורח
  די לפחד ולהמציא סיפורים!!! בגלל אנשים כמוך נהיה תקועים עוד הרבה שנים!! אנשים איבדו פרנסה ובוודאי גם את!!! לכן מספיק עם ההפחדות.
  הגב 23.01.21 20:50
 • אורח
  החיסון הוא הפתרון אין לנו ברירה אם אנחנו רוצים לחזור לחיים שלנו
  הגב 23.01.21 20:57
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

ונדליזם ברחובות! סרטון הצתת קרטוניה למחזור

דיווחי וואטסאפ אדום 0-586-586-106

אבי בר | | תגובות: 8


מוצאי שבת 23/1 שעה 19:35 דיווח על הצתת קרטוניה למחזור ברחוב הרצל פינת שבזי ברחובות


התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק מצלמות יעזור בכול העיר מצלמות .
  הגב 23.01.21 19:48
 • אורח
  צודק צריך להילחם על זה רק ככה זה יעזור
  23.01.21 19:56
 • אורח
  ממש בושה
  הגב 23.01.21 19:55
 • אורח
  ממש גועל נפש. זה שעשה את זה צריך להתאשפז. בושה.❗
  הגב 23.01.21 20:08
 • אורח
  מגעיל! צריך חינוך ותרבות ומיד.
  הגב 23.01.21 20:14
 • אורח
  סוזי סבג עושה בלגן
  הגב 23.01.21 20:16
 • אורח
  לאתר את המצית ודהמשפחה תשלם על כך
  הגב 23.01.21 20:22
 • אורח
  לתפוש את הפושע ולהענישו באופן חמור ביותר.
  הגב 23.01.21 20:35
 • אורח

אסון מול תקוה! 81 בני אדם נפטרו מקורונה בשישישבת, כ - 1מיליון אזרחים כבר התחסנו במנה השנייה

המרוץ נגד המוטציה הבריטית הגורמת לעלייה במספר החולים קשה, הקריטיים והמונשמים

אבי בר | | תגובות: 12


המוטציה הבריטית ממשיכה להשתולל בישראל ובגלל יכולת ההדבקה המהירה שלה היא משיגה את האפקט שהיה אמור להתקבל ממבצע החיסונים והסגר. לכן בשלב זה לא כל כך חשים על פי הנתונים את ראשית הניצחון על המגיפה בגל השלישי אך במשרד הבריאות עדיין אופטימיים שבימים הקרובים נראה ירידה משמעותית במספר החולים


נתונים ארציים ליום שבת 23/1/2021


מספר מחוסנים מנה ראשונה - 2,492,196

מספר מחוסנים מנה שנייה - 939,827

חולים מאומתים - 7316

מספר נבדקים -85,739

אחוז המאומתים -8.8%

חולים קשה - 1171

חולים קריטי - 423

חולים מונשמים - 335

מספר נפטרים מפרוץ המגפה -4325


נתונים מקומיים ליום שבת 23/1

ראשון לציון - 1281

רחובות - 972

חולון - 1196

בת ים - 757

גדרה - 130

מזכרת בתיה - 71

עקרון - 81
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה יהיה. גם הסגר לא עוזר
  הגב 23.01.21 19:30
 • אורח
  סגרו רק אוכלוסיה שתורמת אם לא שמת לב.. שער המגזרים שמו אחד גדול על ביבי אלוהינו מלך העולם.
  23.01.21 20:58
 • אורח
  *(14.1.2021) הודעה לציבור השוקל להכניס לגופו את המוצר החדש והניסיוני של חב' פייזר* . מאת: עורכת דין רונית לירן-שקד י================== . מזה חודש ימים ויותר אני בוחנת את המתואר ע"י ה-FDA על המוצר החדש והנסיוני של חב' "פייזר" המוצג לציבור כ-"חיoון יעיל ובטוח". עשיתי זאת על בסיס נסיוני ארוך השנים (35 שנים) באיתור כשלים במערכות ענק מכל סוג במדינת ישראל (צבאיות, אזרחיות, מסחריות וסביבתיות). . לאחר שמצאתי כשלים כבדים ביותר בהליך הניסוי בארצות הברית, ועלו אצלי חששות כבדים לגבי נזקים ארוכי טווח אצלי מי שיכניס לגופו את המוצר הניסיוני החדש, פניתי בעניין בדחיפות לממשלת ישראל, כנסת ישראל, משרד הבריאות וגורמים נוספים וציינתי בפניהם (במסמך עב כרס מפורט ומנומק עם מראי מקום לכל כשל) כי: . (1) מדובר בניסוי רשלני ביותר – לא נבדק כראוי בטיחותית ולא נבדק כראוי מבחינת יעילות. (2) מדובר בניסוי בבני אדם על פי חוקי מדינת ישראל (3) אין לתת לאנשים את המוצר בלי הסכמה מדעת מפורשת שהם מודעים לכל הסיכונים הכבדים וכי הם משתתפים בניסוי. (4) מדובר בניסוי שטרם הסתיים בארצות הברית, ויסתיים רק בינואר 2023, וכי אין אישור של ה-FDA אלא רק היתר חירום על בסיס "מגפה". (5) על פי הגדרות מדינת ישראל (מסמך שהוכן ע"י משרד הבריאות עם מעל 100 רופאים בשנת 2007) אין כל מגיפה מסוכנת חריגה שמצדיקה התנהלות במצב "חירום רפואי" כלשהו. . מכיוון שהכנסת המוצר החדש אל הגוף הוא הליך בלתי הפיך ולא ניתן לתקן את השפעותיו, היה חשוב לי שתושבי המדינה יהיו מודעים לסיכון הכבד הנלווה למי שמשתתף בניסוי בארץ כדי לשמור על בריאותם, גם כדי להתריע בפני רשויות המדינה על היחס המעוות אל תושבי המדינה, כפי שקורה כרגע. . בהתאם למה שמצאתי בבדיקותיי - ביצעתי את הפניות הבאות אל ממשלת ישראל, הכנסת וגורמים בכירים נוספים (משרד הבריאות, בתי חולים, קופות חולים, הרמטכ"ל, ציבור האחיות, הסתדרות האחיות והסתדרות הרופאים): (1) בפניה ביום 23.12.2020 הצבעתי על תופעות הלוואי ארוכות הטווח, ועל הרשלנות בביצוע הניסוי, (הן מבחינת בטיחותו והן מבחינת אי יעילותו לטפל בנגיף). (2) בפניה ביום 3.1.2021 התראתי שיש חשש כבד שהמוצר החדש גורם למוות כמעט מיידי (שעות עד ימים ספורים לאחר הכנסתו לגוף), וכי חלה החובה לבדוק את הנושא לפני שממשיכים לתת את המוצר החדש לתושבים. . ביום 6.1.2021 התקבלה תשובתו של משרד הבריאות, לפיה עולה כי *אין בכוונתו לעצור* את חלוקת המוצר החדש, מבחינתו לא מדובר בניסוי בבני אדם, ואין בכוונתו לבדוק את סיבות המוות של מי שהלך לעולמו לאחר קבלת המוצר החדש בדרך של ניתוח לאחר המוות. . לעיון במסמכי הפניות שלי ובתשובה של משרד הבריאות - https://www.facebook.com/groups/savingisrael/permalink/688652061823876 . י--------------- . להלן הניתוח שלי (נכון ליום 14.1.2021) את כלל פרסומי תופעות הלוואי (המיידיות של קבלת המוצר החדש) שהתפרסמו בעיתונות וברשתות החברתיות, אשר הגיעו אלי - היות ואין פרסום רשמי המרכז את תופעות הלוואי, אני נאלצת להסתמך על אותם פרסומים כמקור יחיד למידע. . לא מדובר בתופעות הלוואי ארוכות הטווח - מחלות אוטואימוניות, סרטן, עקרות, נזקים עצביים קבועים, אלא בתופעות הלוואי המיידיות לאחר הכנסת המוצר לגוף. . *האמור איננו תחליף בדיקה רפואית מקיפה של רופאים (ואיננו מתיימר להיות כזה), אלא ניתוח ראשוני על פי השוואת התיאורים שפורסמו למאמרים רפואיים של רופאים, קופות חולים ומשרד הבריאות העוסקים במחלות/תופעות המייצרות את סוג התופעות.* . הבחינה שאני עושה היא בראיה מערכתית כוללת. *לא כולם יחוו את תופעות הלוואי הקשות* - כמה כן יקבלו, לא ברור (ישראל משמשת מעבדת הניסוי של חב' פייזר עבור כל העולם). . מה שכן ברור, שיש לעצור באופן מיידי את חלוקת המוצר החדש והנסיוני לאנשים עד שניתן יהיה לוודא את בטיחותו הרפואית המלאה לכלל המסכימים לקבל את המוצר, ועוברים את הפרוצדורה הרפואית הבלתי הפיכה. . מדובר בטכנולוגיה ייחודית (*לראשונה בעולם מנוסה על מאסות של בני אדם*), שבה הגוף שלנו הופך למשך מספר ימים לבית חרושת לייצור חלבונים עוינים של נגיפי קורונה - משמעות הדבר כי מערכת החיסון פועלת ללא הפסקה, וזה אומר שהתאים בגוף מופעלים ללא הפסקה בכל מקום בגוף אליו מגיע החומר הסינתטי כדי לייצר את החלבונים העוינים. . חילקתי את תופעות הלוואי (שתוארו בעיתונות וברשתות החברתיות) ל-5 קבוצות: 1. תגובה דלקתית באזור השריר - ומכאן חום, צמרמורת ובחילה, עייפות, חולשה. . 2. חשד כי ארע התקף אנפילקטי כתגובת אלרגית של הגוף לחומר המקיף את ה-RNA הסינתטי - אובדן הכרה ומוות - ייתכן וגם כמעט מיידי. . 3. חשד כי נוצר טריגר לאירוע לבבי (להערכתי מסטרס אדיר על הגוף ואולי משולב עם גנטיקה ובעיות לב) ומכאן ל-טכיקרדיה (דופק לב מואץ ברמות על) ומשם קצרה הדרך לדום לב כמעט מיידי - ייתכן כי שילוב עם תרופות שלוקחים מייצר את הרעילות/האצת קצב הלב (מכונה תרופות פרו-אריתמיות) . 4. חשד ליצירת נזק נוירולוגי (עצבי) שבא לידי ביטוי באחד או יותר המצבים הבאים: אירוע מוחי, שיתוק גוף, שיתוק פנים, נימול פנים, רעידות שרירים בלתי רצוניות וכן יצירת טריגר לטרשת נפוצה. . 5. חשד לתופעת ADE – חשיפה לנגיף לאחר חיסון שמעצימה את תופעות מחלת הקורונה, במקום להקטינה. . י------------------ . *לסיכום:* (1) לאור סירובו של משרד הבריאות לעצור ולבצע את בדיקות הבטיחות המתאימות. (2) לאור סירובו של משרד הבריאות לדאוג שתהיה הסכמה מדעת אמיתית מצד מי שבוחר לקבל את המוצר החדש והניסיוני. (3) לאור שהטענות שהעליתי לעניין רשלנות הניסוי בארה"ב לא נסתרו, וכי הניסוי שם עוד לא הסתיים. (4) לאור שאדם (לרוב) איננו יודע האם יש לו בעיות לב או רגישויות אחרות, השמות אותו בסיכון להיפגע מהמוצר החדש, עם חשש שהפגיעה תהיה קשה (נכות ומוות). (5) לאור שאין על פי הגדרות מדינת ישראל כל מגיפה מסוכנת חריגה המצדיקה השתתפות בניסוי המוני בבני אדם. . *לפיכך המלצתי לציבור המעוניינים לקבל לגופם את המוצר החדש והניסיוני הינה:* >> לבצע בדיקה מקיפה לפני שאתם מבצעים הליך רפואי בלתי הפיך על גופכם ועל יקירכם (הורים קשישים וילדים צעירים, נשים בהריון, חיילים) – כי לאחר קבלת החומר לגוף אין דרך חזרה. >> לשקול היטב את הסיכון הכבד שאתה או את תהיו, חלילה, אלו שיהפכו לנכים זמנית, נכים באופן קבוע או מתים – כפי שאירע בפועל לאנשים בארץ ובעולם. . בברכה, *רונית לירן-שקד, עו"ד* 050-4979165 Ronit@rls-law.co.il . י--------------------- . קישורים רלבנטיים להרחבת מידע בנושא: . (1) הגורמים לדום לב - https://www.shahal.co.il/articles/what-is-cardiac-arrest/ . (2) מוות לבבי פתאומי - https://www.wikirefua.org.il/w/index.php/%D7%9E%D7%95%D7%95%D7%AA_%D7%9C%D7%91%D7%91%D7%99_%D7%A4%D7%AA%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%99_-_Sudden_cardiac_death . (3) טכיקרדיה (האצת פעימות הלב) - https://www.myheart.co.il/%D7%93%D7%95%D7%A4%D7%A7-%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%A8/ . (4) תגובה אנפילקטית - https://www.health.gov.il/Subjects/disease/allergy/Pages/Anaphylactic.aspx . (5) רעד בגוף - גורמים וסימפטומים - https://www.foodsdictionary.co.il/articles/1044 . (6) נימול בפנים - מתי כדאי לפנות לרופא - https://www.beok.co.il/article/14579/ . (7) נימול בפנים - גורמים אפשריים - https://www.gav-clinic.com/%D7%A0%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%9C-%D7%91%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%90%D7%A4%D7%A9%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%9D/ . (8) על טרשת נפוצה וגורמיה - https://mshome.org.il/%D7%98%D7%A8%D7%A9%D7%AA-%D7%A0%D7%A4%D7%95%D7%A6%D7%94-ms-%D7%9C%D7%A4%D7%99-%D7%94%D7%94%D7%91%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%9C-%D7%94%D7%A8%D7%A4%D7%95%D7%90%D7%94-%D7%94%D7%97%D7%93
  הגב 23.01.21 19:31
 • אורח
  *(14.1.2021) הודעה לציבור השוקל להכניס לגופו את המוצר החדש והניסיוני של חב' פייזר* . מאת: עורכת דין רונית לירן-שקד י================== . מזה חודש ימים ויותר אני בוחנת את המתואר ע"י ה-FDA על המוצר החדש והנסיוני של חב' "פייזר" המוצג לציבור כ-"חיoון יעיל ובטוח". עשיתי זאת על בסיס נסיוני ארוך השנים (35 שנים) באיתור כשלים במערכות ענק מכל סוג במדינת ישראל (צבאיות, אזרחיות, מסחריות וסביבתיות). . לאחר שמצאתי כשלים כבדים ביותר בהליך הניסוי בארצות הברית, ועלו אצלי חששות כבדים לגבי נזקים ארוכי טווח אצלי מי שיכניס לגופו את המוצר הניסיוני החדש, פניתי בעניין בדחיפות לממשלת ישראל, כנסת ישראל, משרד הבריאות וגורמים נוספים וציינתי בפניהם (במסמך עב כרס מפורט ומנומק עם מראי מקום לכל כשל) כי: . (1) מדובר בניסוי רשלני ביותר – לא נבדק כראוי בטיחותית ולא נבדק כראוי מבחינת יעילות. (2) מדובר בניסוי בבני אדם על פי חוקי מדינת ישראל (3) אין לתת לאנשים את המוצר בלי הסכמה מדעת מפורשת שהם מודעים לכל הסיכונים הכבדים וכי הם משתתפים בניסוי. (4) מדובר בניסוי שטרם הסתיים בארצות הברית, ויסתיים רק בינואר 2023, וכי אין אישור של ה-FDA אלא רק היתר חירום על בסיס "מגפה". (5) על פי הגדרות מדינת ישראל (מסמך שהוכן ע"י משרד הבריאות עם מעל 100 רופאים בשנת 2007) אין כל מגיפה מסוכנת חריגה שמצדיקה התנהלות במצב "חירום רפואי" כלשהו. . מכיוון שהכנסת המוצר החדש אל הגוף הוא הליך בלתי הפיך ולא ניתן לתקן את השפעותיו, היה חשוב לי שתושבי המדינה יהיו מודעים לסיכון הכבד הנלווה למי שמשתתף בניסוי בארץ כדי לשמור על בריאותם, גם כדי להתריע בפני רשויות המדינה על היחס המעוות אל תושבי המדינה, כפי שקורה כרגע. . בהתאם למה שמצאתי בבדיקותיי - ביצעתי את הפניות הבאות אל ממשלת ישראל, הכנסת וגורמים בכירים נוספים (משרד הבריאות, בתי חולים, קופות חולים, הרמטכ"ל, ציבור האחיות, הסתדרות האחיות והסתדרות הרופאים): (1) בפניה ביום 23.12.2020 הצבעתי על תופעות הלוואי ארוכות הטווח, ועל הרשלנות בביצוע הניסוי, (הן מבחינת בטיחותו והן מבחינת אי יעילותו לטפל בנגיף). (2) בפניה ביום 3.1.2021 התראתי שיש חשש כבד שהמוצר החדש גורם למוות כמעט מיידי (שעות עד ימים ספורים לאחר הכנסתו לגוף), וכי חלה החובה לבדוק את הנושא לפני שממשיכים לתת את המוצר החדש לתושבים. . ביום 6.1.2021 התקבלה תשובתו של משרד הבריאות, לפיה עולה כי *אין בכוונתו לעצור* את חלוקת המוצר החדש, מבחינתו לא מדובר בניסוי בבני אדם, ואין בכוונתו לבדוק את סיבות המוות של מי שהלך לעולמו לאחר קבלת המוצר החדש בדרך של ניתוח לאחר המוות. . לעיון במסמכי הפניות שלי ובתשובה של משרד הבריאות - https://www.facebook.com/groups/savingisrael/permalink/688652061823876 . י--------------- . להלן הניתוח שלי (נכון ליום 14.1.2021) את כלל פרסומי תופעות הלוואי (המיידיות של קבלת המוצר החדש) שהתפרסמו בעיתונות וברשתות החברתיות, אשר הגיעו אלי - היות ואין פרסום רשמי המרכז את תופעות הלוואי, אני נאלצת להסתמך על אותם פרסומים כמקור יחיד למידע. . לא מדובר בתופעות הלוואי ארוכות הטווח - מחלות אוטואימוניות, סרטן, עקרות, נזקים עצביים קבועים, אלא בתופעות הלוואי המיידיות לאחר הכנסת המוצר לגוף. . *האמור איננו תחליף בדיקה רפואית מקיפה של רופאים (ואיננו מתיימר להיות כזה), אלא ניתוח ראשוני על פי השוואת התיאורים שפורסמו למאמרים רפואיים של רופאים, קופות חולים ומשרד הבריאות העוסקים במחלות/תופעות המייצרות את סוג התופעות.* . הבחינה שאני עושה היא בראיה מערכתית כוללת. *לא כולם יחוו את תופעות הלוואי הקשות* - כמה כן יקבלו, לא ברור (ישראל משמשת מעבדת הניסוי של חב' פייזר עבור כל העולם). . מה שכן ברור, שיש לעצור באופן מיידי את חלוקת המוצר החדש והנסיוני לאנשים עד שניתן יהיה לוודא את בטיחותו הרפואית המלאה לכלל המסכימים לקבל את המוצר, ועוברים את הפרוצדורה הרפואית הבלתי הפיכה. . מדובר בטכנולוגיה ייחודית (*לראשונה בעולם מנוסה על מאסות של בני אדם*), שבה הגוף שלנו הופך למשך מספר ימים לבית חרושת לייצור חלבונים עוינים של נגיפי קורונה - משמעות הדבר כי מערכת החיסון פועלת ללא הפסקה, וזה אומר שהתאים בגוף מופעלים ללא הפסקה בכל מקום בגוף אליו מגיע החומר הסינתטי כדי לייצר את החלבונים העוינים. . חילקתי את תופעות הלוואי (שתוארו בעיתונות וברשתות החברתיות) ל-5 קבוצות: 1. תגובה דלקתית באזור השריר - ומכאן חום, צמרמורת ובחילה, עייפות, חולשה. . 2. חשד כי ארע התקף אנפילקטי כתגובת אלרגית של הגוף לחומר המקיף את ה-RNA הסינתטי - אובדן הכרה ומוות - ייתכן וגם כמעט מיידי. . 3. חשד כי נוצר טריגר לאירוע לבבי (להערכתי מסטרס אדיר על הגוף ואולי משולב עם גנטיקה ובעיות לב) ומכאן ל-טכיקרדיה (דופק לב מואץ ברמות על) ומשם קצרה הדרך לדום לב כמעט מיידי - ייתכן כי שילוב עם תרופות שלוקחים מייצר את הרעילות/האצת קצב הלב (מכונה תרופות פרו-אריתמיות) . 4. חשד ליצירת נזק נוירולוגי (עצבי) שבא לידי ביטוי באחד או יותר המצבים הבאים: אירוע מוחי, שיתוק גוף, שיתוק פנים, נימול פנים, רעידות שרירים בלתי רצוניות וכן יצירת טריגר לטרשת נפוצה. . 5. חשד לתופעת ADE – חשיפה לנגיף לאחר חיסון שמעצימה את תופעות מחלת הקורונה, במקום להקטינה. . י------------------ . *לסיכום:* (1) לאור סירובו של משרד הבריאות לעצור ולבצע את בדיקות הבטיחות המתאימות. (2) לאור סירובו של משרד הבריאות לדאוג שתהיה הסכמה מדעת אמיתית מצד מי שבוחר לקבל את המוצר החדש והניסיוני. (3) לאור שהטענות שהעליתי לעניין רשלנות הניסוי בארה"ב לא נסתרו, וכי הניסוי שם עוד לא הסתיים. (4) לאור שאדם (לרוב) איננו יודע האם יש לו בעיות לב או רגישויות אחרות, השמות אותו בסיכון להיפגע מהמוצר החדש, עם חשש שהפגיעה תהיה קשה (נכות ומוות). (5) לאור שאין על פי הגדרות מדינת ישראל כל מגיפה מסוכנת חריגה המצדיקה השתתפות בניסוי המוני בבני אדם. . *לפיכך המלצתי לציבור המעוניינים לקבל לגופם את המוצר החדש והניסיוני הינה:* >> לבצע בדיקה מקיפה לפני שאתם מבצעים הליך רפואי בלתי הפיך על גופכם ועל יקירכם (הורים קשישים וילדים צעירים, נשים בהריון, חיילים) – כי לאחר קבלת החומר לגוף אין דרך חזרה. >> לשקול היטב את הסיכון הכבד שאתה או את תהיו, חלילה, אלו שיהפכו לנכים זמנית, נכים באופן קבוע או מתים – כפי שאירע בפועל לאנשים בארץ ובעולם. . בברכה, *רונית לירן-שקד, עו"ד* 050-4979165 Ronit@rls-law.co.il . י--------------------- . קישורים רלבנטיים להרחבת מידע בנושא: . (1) הגורמים לדום לב - https://www.shahal.co.il/articles/what-is-cardiac-arrest/ . (2) מוות לבבי פתאומי - https://www.wikirefua.org.il/w/index.php/%D7%9E%D7%95%D7%95%D7%AA_%D7%9C%D7%91%D7%91%D7%99_%D7%A4%D7%AA%D7%90%D7%95%D7%9E%D7%99_-_Sudden_cardiac_death . (3) טכיקרדיה (האצת פעימות הלב) - https://www.myheart.co.il/%D7%93%D7%95%D7%A4%D7%A7-%D7%9E%D7%94%D7%99%D7%A8/ . (4) תגובה אנפילקטית - https://www.health.gov.il/Subjects/disease/allergy/Pages/Anaphylactic.aspx . (5) רעד בגוף - גורמים וסימפטומים - https://www.foodsdictionary.co.il/articles/1044 . (6) נימול בפנים - מתי כדאי לפנות לרופא - https://www.beok.co.il/article/14579/ . (7) נימול בפנים - גורמים אפשריים - https://www.gav-clinic.com/%D7%A0%D7%99%D7%9E%D7%95%D7%9C-%D7%91%D7%A4%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%90%D7%A4%D7%A9%D7%A8%D7%99%D7%99%D7%9D/ . (8) על טרשת נפוצה וגורמיה - https://mshome.org.il/%D7%98%D7%A8%D7%A9%D7%AA-%D7%A0%D7%A4%D7%95%D7%A6%D7%94-ms-%D7%9C%D7%A4%D7%99-%D7%94%D7%94%D7%91%D7%A0%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%9C-%D7%94%D7%A8%D7%A4%D7%95%D7%90%D7%94-%D7%94%D7%97%D7%93
  הגב 23.01.21 19:32
 • אורח
  שימו לב רק שמאז שהחלו החסונים התמותה רק עולה... אנשים מתים מהחיסון אבל כולם שותקים! כל הרשת מוצפת מאנשים שסובלים מתופעות לוואי חמורות מהחיסון עד מוות.. היום בשעה בערך 12 בצהריים בחיסוני מכבי בעיר אישה כבת 53 בריאה לגמרי עשתה חיסון ראשון ומול העיניים שלי התמוטטה וניידת טיפול נמרץ של מד"א בדרך... אף אחד לא אומר לכם מה יש בתוך החומר הניסיוני הזה שנכנס לכם לגוף פקחו עיניכם ואל תתנו להם לעשות עליכם ניסויים שיכולים להגיע עד כדי מוות..
  הגב 23.01.21 19:36
 • אורח
  אימאלה.... אין את זה ביותר ארוך בכל מקרה גם חיסונים לתינוקות שנולדים יש הרבה מתנגדים להם. אז זה אומר הרבה בנוגע למתנגדי החיסונים מכל סוג שהוא
  הגב 23.01.21 19:37
 • אורח
  כל הרשימה הזו מופיעה גם בכדור אקמול
  הגב 23.01.21 19:38
 • אורח
  שמעת פעם על מישהו שנפגע מאקמול?
  23.01.21 19:47
 • אורח
  הכל שקר לכו תתחסנו יש אנשים שכבר קיבלו חיסון שני ולא קרה להם כלום רק בעזרת החיסון יש סיכוי לחזור לחיים נורמליים
  הגב 23.01.21 19:50
 • אורח
  חוסנתי 2 חיסונים וכלום לא קרה לי. והמתנגים לחיסונים אל תתחסנו ותפסיקו לזבל לציבור את המוח המעוות שלכם. רוב משפחתי התחסנה וכולם בסדר .אל נא תשמעו למתנגדי החיסונים
  23.01.21 20:09
 • אורח
  רק מלקרוא את הכתוב ״ שם ירחם ״
  הגב 23.01.21 20:04
 • אורח
  פחד אלוהים ואנו השפנים!!
  הגב 23.01.21 20:35
 • אורח

שבוע נוסף של ספורט ואימוני כושר בזום לתושבי רחובות המותאמים לגברים, נשים, ילדים, צעירים וגימלאים וישודרו מידי יום בשעות הבוקר 10:00/11:00 ובערב 17:30... פירוט האימונים ולוח הזמנים בכתבה

אורח חדש מגיע: כוכב נינג'ה ישראל – יוסי בן יוסף יצטרף לשורת המאמנים ויעביר אימון כושר לכל המשפחה!

אבי בר | | תגובות: 8בשבוע האחרון עיריית רחובות והחברה העירונית הזמינו את התושבים לנצל את הזמן בסגר בבית ולהשתתף באימוני ספורט מקוונים, ללא עלות עם מיטב המאמנים בישראל. האימונים נועדו לכל תושבי העיר– גברים, נשים, ילדים, צעירים וגימלאים. במפגשי האימונים המקוונים השתתפו מאות מתושבי העיר והפרויקט נחל הצלחה גדולה.


לאור ההצלחה, העירייה והחברה העירונית יזמו שבוע אימונים נוסף. בכל יום בשבוע הקרוב (24-28.1) יתקיימו שני אימונים מקוונים, אחד בשעות הבוקר והשני בשעות אחר הצהריים שישודרו באמצעות אפליקציית זום וגם בעמודי הפייסבוק של החברה העירונית רחובות והעירונוער.


אל נבחרת המאמנים האיכותית יצטרף השבוע שם חדש - יוסי בן יוסף, כוכב נינג'ה ישראל, שיעביר אימון כושר לכל המשפחה. מאמנים נוספים שישתתפו בשבוע הספורט: אירה דולפין, רוני דואני, מלי שדה, אסף רון, דוד בורנשטיין, איתן קטן ומלי שדה.


כל האימונים הינם ללא עלות ומיועדים לתושבי ותושבות רחובות.

לינק לרשימת האימונים ולקישורי הזום לחצו >> https://bit.ly/2LwHktA


רחמים מלול, ראש העיר:


"אנחנו ממשיכים להתאים פתרונות לאתגרי התקופה הנוכחית. לאור ההצלחה אנו מאריכים את הפרויקט בשבוע אחד נוסף. למרות הסגר חשוב לנו וסייע לתושבים לשמור על שגרת ספורט בריאה ובטוחה. אני מזמין את כל התושבות והתושבים להצטרף לאימונים בלי לצאת מהבית".

רועי שרעבי, מחזיק תיק הספורט:


"בשבוע האחרון הצטרפו מאות תושבים לאימונים המקוונים וקיבלנו אינספור תגובות חיוביות, לכן החלטנו להוסיף שבוע נוסף של אימוני כושר לתושבים ללא עלות. אני מזמין את כולם להשתתף, בין אם אתם מקפידים על שגרה ספורטיבית ובין אם הגיע הזמן שלכם להתחיל".


אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית רחובות:

"החברה העירונית שמחה לאפשר לתושבי ותושבות העיר שבוע נוסף של פעילות ספורטיבית חווייתית עם מיטב המאמנים עד הבית. זוהי רק ההתחלה, עד שנוכל לשוב כולנו לפעילות ספורט קבוצתית במרחב הציבורי".
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הליכוד והחרדים הרסו את מדינת ישראל
  הגב 22.01.21 13:43
 • אורח
  כל הכבוד יישר כוח
  הגב 22.01.21 13:50
 • אורח
  אם הארנונה תרד בתקופה הזאת יותר יישמח אותם מנותקים וליצנים
  הגב 22.01.21 16:51
 • אורח
  נתניהו צודק בדבר אחד ההסתדרות ווועדי העובדים זה המונופולים הגדולים במדינה יש לעקור את התופעה מהשורש
  הגב 22.01.21 18:23
 • אורח
  נכון,מונופולים של סידורי ג'ובים פוליטיים אוכלים את כספי הציבור אנשים שלא יודעים לנהל מכולת
  22.01.21 18:44
 • אורח
  ספורט? הרי זה טוטו וטוטו זה ציון טוטו
  הגב 22.01.21 18:39
 • אורח
  למה תמיד המנהלים הבכירים בהסתדרות וועדי עובדים עיריות ומשטרה הם אנשים מלאים? אולי את כל השקרים שהם משקרים הם מחביאים בבטן?
  הגב 23.01.21 14:13
 • אורח
  יש משהו יותר טוב. קורס נהיגה על טרקטורונים לילדים לגילאים 6-12. הקורס כולל נהיגה ללא קסדה, מהירות נסיעה עד 140 קמ"ש . הורים המעוניינים לרשום את הילדים חייבים לעשות ביטוח מיוחד כדי שיקבלו פיצוי במקרה של פציעת או מוות. מיקום הקורס בשטחים החקלאים ליד הקיבוצים. מומלץ במיוחד להורים שרוצים לסדר לעצמם כסף קל או לאמץ ילדים נוספים כדי לסדר לעצמם יותר כסף.
  הגב 23.01.21 17:47
 • אורח

קריית החינוך אמית המר ברחובות הצטרפה למיזם הארצי "מבצע דוגו" אכילת פאלפל כדי להזדהות עם דוד (דוגו) ליטנר המציין מידי שנה ב18.1 את יום שחרורו מגטו אושוויץ באכילת פלאפל

צוות קריית החינוך משפחותיהם סעדו סעודת ניצחון בה סיפרו על דוגו ועל נצחונו קראו עם ישראל חי, הניפו את דגל ישראל והכל מתוך אכילת פלאפל טעים ומושקע. הנהלת בית הספר ביקרה את משפחות התלמידים ביום חגם.

מערכת האתר | | תגובות: 5
קרדיט צילום תמונה: המחנך יניב כהן


בכל שנה ושנה תלמידי קריית החינוך אמית המר חוגגים את נצחונו על הנאצים של דוד לייטנר (דוגו) באכילת פלאפל. השנה למרות הסגר והבידוד לא ויתרו התלמידים על סעודת הניצחון של דוגו והפיקו השנה אירוע ענק בכל בית ובית של בני משפחת אמית המר. תלמידים ומשפחותיהם, צוות קריית החינוך משפחותיהם סעדו סעודת ניצחון בה סיפרו על דוגו ועל נצחונו קראו עם ישראל חי, הניפו את דגל ישראל והכל מתוך אכילת פלאפל טעים ומושקע. הנהלת בית הספר ביקרה את משפחות התלמידים ביום חגם.


בכל שנה ב 18.1 ניצול השואה דוגו (דוד לייטנר) אוכל פלאפל כסמל לנצחונו על הנאצים. הסיבה לכך היא שבמהלך מצעדי המוות בשנת 1945, כמעט והתייאש. בדמדומי עייפות, הוא נזכר באמו, שספרה לו בילדותו שבארץ ישראל יש לחמניות עגולות ('בילקלך') הצומחות על העצים. המחשבה על כך נתנה לו תקווה וכוח עד לשחרור. דוגו עלה ארצה והיה ממייסדי מושב ניר גלים.


זמן קצר לאחר עלייתו, טייל בשוק מחנה יהודה בירושלים, וראה כדורי פלאפל מיטגנים בשמן. באותו רגע נזכר ב'בילקלך' שנתנו לו תקווה וכוח ברגעים הקשים, בעיני רוחו היו כדורי הפלאפל אותם בילקלך. מאז, הוא החליט כי מדי שנה, בתאריך 18.1, יום יציאתו לצעדת המוות, הוא יאכל פלאפל, כדי לחגוג את העובדה שהוא חי, שהוא אינו רעב יותר, שהגשים את חלומה של אמו והגיע לארץ ישראל. במשך עשרות שנים היה זה המנהג הפרטי של דוגו ובני משפחתו ובשנים האחרונות הפך למבצע ארצי, בו אוכלים פלאפל, מצטלמים עם שלט ומפיצים את הבשורה.


הראל ביטון, תלמיד כיתה ח' משתף:

"כששמעתי על המבצע מאוד התלהבתי, כי אני מאוד אוהב לבשל ורציתי לקחת חלק בניצחון האישי של דוגו על הגרמנים אבל לא בצורה עצובה אלא במשהו שמח וכיפי. הכנתי בכוונה כמות גדולה, חישבתי את כמות השכנים בבניין וכמובן הכנסתי את סבא וסבתא ואת הדודים שגרים קרוב אלינו. עשינו סעודה משפחתית ואחר כך התחלתי לארוז ולחלק לכל מי שרצה".


הרב רפי מיימון מנהל קריית החינוך:

"זהו מסע למידה, חוויה מרגשת ובלתי נשכחת. הבנים למדו על היסטוריה, ציונות וניצחון בצורה המשמעותית ביותר. הערכתי העצומה לתלמידים, לצוות ולמשפחותיהם על השקעה מדהימה ומעוררת השתאות. תודה מיוחדת לרועי פיזם הרכז החינוך החברתי שמפתיע כל פעם מחדש. יהי רצון שבשנה הבאה שוב נחגוג כולנו ביחד במבצע דוגו כבכל שנה באחווה ובדיבוק חברים".
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד אלופים
  הגב 22.01.21 11:31
 • אורח
  עיר ללא תשתיות ראויות תרבות ספורט וחינוך לא שווה כלום.
  הגב 22.01.21 12:29
 • אורח
  מי הבלש שיפתור את תעלומת ציון טוטו?
  הגב 22.01.21 18:40
 • אורח
  לא נימאס לך, אולי תשתף אותנו במי מדובר ולמי כוונתך????.
  22.01.21 18:54
 • אורח
  בשמחהאשתף ציון היה עובר בתחנות הטוטו-ווינר בעיר להערכתי(כאשר אני לראשונה נתקלתי בו) 15 שנים אחורה והיה מדבר עם לקוחות התחנות וממליץ על הניחוש הנכון חשוב לציין כי בשפת הסלנג הוא לאהיה מאה אחוז אפוי. מי שזוכר את שולם שהיה מחופש לשוטר וגם מעניין לדעת לגביו נזכרתי בציון ומסקרן אותי מידע לגביו. אך אני רואה שאין תגובות אז ככל הנראה נניח לנושא
  הגב 22.01.21 20:04
 • אורח

בדיקות קורונה ברחובות! במהלך השבוע הקרוב (24-28.1) יפתח מתחם הבדיקות באתר הפרדסנות לתושבי רחובות ללא צורך בהפנייה/ קביעת תור

המתחם יפתח בימים: ראשון 24.1, שני 25.1, רביעי 27.1 וחמישי 28.1

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 106


עיריית רחובות בשיתוף פיקוד העורף יפתחו גם במהלך השבוע הקרוב את מתחם בדיקות הקורונה באתר הפרדסנות ללא צורך בהפניית רופא/ קביעת תור.

המתחם ייפתח לכלל התושבים ללא צורך בהפנייה בין השעות 8:00-13:30

בימים: ראשון 24.1, שני 25.1, רביעי 27.1 וחמישי 28.1


בנוסף בשעות אחר הצהריים יפתח המתחם למבוטחי קופת חולים כללית ומאוחדת - יש צורך בהפנייה וקביעת תור

יום ראשון 24.1 בין השעות 16:00-19:00 - קופ"ח כללית

יום שני 25.1. בין השעות 16:00-20:30 - קופ"ח כללית ומאוחדת

יום שלישי 26.1 בין השעות 16:00-19:00 קופ"ח כללית

יום רביעי 27.1 בין השעות 16:00-20:30 קופ"ח כללית ומאוחדת

יום חמישי 28.1 בין השעות 16:00-19:00 - קופ"ח כללית

יום שישי 29.1 בין השעות 8:00-12:00- קופ"ח כללית


קופ"ח מכבי- יש צורך בהפנייה וקביעת תור:

קופת חולים מכבי עורכת כל יום בדיקות ברחוב סמילנסקי בין השעות 12:00-18:00נתוני התחלואה ברחובות נכון ליום חמישי 21.1

מספר החולים הפעילים -1000

ציון הרמזור וצבע- 7, כתום

אחוז הבדיקות החיוביות - 8%

נתוני ההתחסנות בעיר:

אחוז המתחסנים במנה הראשונה - 41,215 איש אשר מהווים 28.33% מהתושבים

מספר המתחסנים במנה השנייה-11,367איש אשר מהווים 7.81% מהתושבים

התפרסמו 106 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בולשיט אחד גדול עובדי מדינה שקרנים קומבינטורים
  הגב 22.01.21 10:29
 • אורח
  לא חינכו את הבחורים השיכורים ומסוממים מעדות המזרח
  23.01.21 05:11
 • אורח
  לכבד נשים ונערות במרחב הציבורי
  23.01.21 05:11
 • אורח
  אימהות מזרחיות לא חינכו את בניהם לכבד אישה
  23.01.21 05:11
 • אורח
  את רצונותיה
  23.01.21 05:12
 • אורח
  ולכבדאת גופה
  23.01.21 05:12
 • אורח
  בגלל ה יש הרבה מקרי אלימות נגד נשים
  23.01.21 05:13
 • אורח
  ונערות במרחב הציבורי
  23.01.21 05:13
 • אורח
  במקום לחנך את ילדיהם,האימהות עקרות בית מרכלות
  23.01.21 05:14
 • אורח
  המזרחיות
  23.01.21 05:14
 • אורח
  סכסכניו. ת
  23.01.21 05:14
 • אורח
  רעות
  23.01.21 05:14
 • אורח
  במקום להתעסק בעניני משפחתם המזרחית
  23.01.21 05:15
 • אורח
  בגללן יש הרבה מקרי אלימות וקטטות רחוה
  23.01.21 05:16
 • אורח
  רחוב
  23.01.21 05:16
 • אורח
  בין שני חמולות
  23.01.21 05:16
 • אורח
  זה בגלל ן
  23.01.21 05:16
 • אורח
  נשים מזרחיות משועממות
  23.01.21 05:17
 • אורח
  שאין להן חיים משלהן
  23.01.21 05:17
 • אורח
  והן מנסחת בכל דרך להתערב בענייני משפחה אחרת במקום להתעסק בעניני משפחתן המזרחית
  23.01.21 05:17
 • אורח
  תמיד המזרחים מחרחרים ריב
  23.01.21 05:18
 • אורח
  הם יוזמים
  23.01.21 05:19
 • אורח
  את המהלך הזה
  23.01.21 05:19
 • אורח
  משיעמום
  23.01.21 05:19
 • אורח
  ורוע מזרחי
  23.01.21 05:20
 • אורח
  כמנהג הערבים
  23.01.21 05:20
 • אורח
  מתי הן יתחילו לחיות את חיהן
  23.01.21 05:21
 • אורח
  עקרות בית
  23.01.21 05:21
 • אורח
  משועממות
  23.01.21 05:22
 • אורח
  שאין להן מה לעשות ים עצמם בחיים שלהן
  23.01.21 05:22
 • אורח
  רק מרכלות ומסיתות
  23.01.21 05:23
 • אורח
  תרגיע
  23.01.21 05:24
 • אורח
  ו
  23.01.21 05:24
 • אורח
  בלילות הם מסתובבים ברכב עם בת הזוג םריחה
  23.01.21 05:24
 • אורח
  ומדברים על תושבים מקומיים עד הבוקר
  23.01.21 05:25
 • אורח
  במקום לבקר ביער הקופים בבן שמן
  23.01.21 05:25
 • אורח
  זה עיסוקם בחיים שלהם
  23.01.21 05:26
 • אורח
  לרכל על תושבים
  23.01.21 05:26
 • אורח
  במקום להתעסק בחיים שלהם
  23.01.21 05:27
 • אורח
  המזרחים
  23.01.21 05:27
 • אורח
  חיים צמוד לאימא
  23.01.21 05:28
 • אורח
  ואבא
  23.01.21 05:28
 • אורח
  שלהם
  23.01.21 05:28
 • אורח
  הליכוד והחרדים הרסו את המדינה
  הגב 22.01.21 11:31
 • אורח
  נכון המרוקאים בחרו את העובדים הזרים,חולי הקורונה
  22.01.21 14:49
 • אורח
  והביטוח אותם לארץ
  22.01.21 14:49
 • אורח
  והם הסתובבו בינינו והדביקו את בניהם בנותיהם ניניהך ונכדיהם העצלנים לא רוצים לעזור לסביהם וסבתם הםנסיונרים
  22.01.21 14:50
 • אורח
  הם חצופים ורעים
  22.01.21 14:50
 • אורח
  עצלנים בטלנים
  22.01.21 14:51
 • אורח
  בני הפנסיונרים הקבלנים
  22.01.21 14:51
 • אורח
  ןהמסעדנים
  22.01.21 14:52
 • אורח
  הבטלנים
  22.01.21 14:52
 • אורח
  לא עובדים בכלל
  22.01.21 14:52
 • אורח
  לא רק בסגר
  22.01.21 14:52
 • אורח
  המזרחים
  22.01.21 14:53
 • אורח
  והערבים
  22.01.21 14:53
 • אורח
  הם שיבשו את חיי בניהם בנותיהן נכדיהם וניניהם
  22.01.21 14:54
 • אורח
  והם ממשיכים לדבר ולהוציא חידקחם מםיהם ללא מסיכות על הפנים במרחבהציבורי
  22.01.21 14:54
 • אורח
  כאילו אין את נגיף קורונה בארץ
  22.01.21 14:55
 • אורח
  יום אחד כולם ימותו בסוף
  22.01.21 14:55
 • אורח
  וגם אביך
  22.01.21 14:55
 • אורח
  ובני משפחתך
  22.01.21 14:55
 • אורח
  א תנוח ותתעסקבעצמך
  22.01.21 14:56
 • אורח
  ובעיניניך
  22.01.21 14:56
 • אורח
  ותחיה את חייך
  22.01.21 14:56
 • אורח
  ועל. תתעסק בעניני אחרים ששונים ממך
  22.01.21 14:57
 • אורח
  תנוח
  22.01.21 14:57
 • אורח
  נכון
  22.01.21 15:04
 • אורח
  הביאו עובדים זרים חולי קורונה לארץ
  22.01.21 15:04
 • אורח
  בבניה
  22.01.21 15:05
 • אורח
  במסעדנות
  22.01.21 15:05
 • אורח
  ובסיעוד עובדים זרים
  22.01.21 15:05
 • אורח
  כועסים עליהם מאוד
  22.01.21 15:06
 • אורח
  כל הם שיבשו את חיי תושבי המדינה ובני משפחותיהם
  22.01.21 15:06
 • אורח
  זה יכול לקרות גם להם
  22.01.21 15:07
 • אורח
  כולם עסוקים במגיפת הקורונה בארץ
  22.01.21 15:08
 • אורח
  חמוצים נמאסתם!
  23.01.21 19:13
 • אורח
  הם לא הביאו את החיסונים לארץ אלא חברת התרופות פייזר
  הגב 22.01.21 15:09
 • אורח
  איך הפנסיונרים החקלאים והקבלנים הביאו את נגיף הקורונה לארץ
  23.01.21 12:57
 • אורח
  הם חזרו מטייל בחוץ לארץ
  23.01.21 12:57
 • אורח
  והם מעסיקים עובדים זרים חולי קורונה שמסתובבים חופשי בינינו והם הדביקו את תושבי המדינה החרדים והדתים והאימהות והילדים בנגיף קורונה
  23.01.21 12:57
 • אורח
  וגם המסעדנים הביאו עובדים זרים לארץ
  23.01.21 12:58
 • אורח
  והם יושבים רגל על רגל
  23.01.21 12:58
 • אורח
  בבתים
  23.01.21 12:58
 • אורח
  וגם סיעוד עובדים זרים הביאו עובדים זרים לארץ חולי קורונה
  23.01.21 12:59
 • אורח
  כי העובדים הישראלים לא רוצים לעבוד בעבודות האלה כי לא
  23.01.21 12:59
 • אורח
  צלמים טוב לעובדים
  23.01.21 12:59
 • אורח
  לא משלמים טוב לעובדים
  23.01.21 13:00
 • אורח
  וחבל שככה זה
  23.01.21 13:00
 • אורח
  דווקא העובדים הישראלים שעבדו כל הסגר
  23.01.21 13:01
 • אורח
  צריכים לשלם להם יותר במשך השנה הזאת שהם עבדו בה כל כך טוב
  23.01.21 13:02
 • אורח
  זה מה שהעובדים שעבדו בסגר רוצים עכשיו תגמול על שנת עבודתם
  23.01.21 13:02
 • אורח
  מובן
  23.01.21 13:03
 • אורח
  בשנה לא שיגרתי ת
  23.01.21 13:03
 • אורח
  לא רגילה
  23.01.21 13:03
 • אורח
  הפנסיונרים והפנסיונריות תמיד חפרו על תושבי ם
  23.01.21 13:04
 • אורח
  שנה הם נמצאים בסגר
  23.01.21 13:04
 • אורח
  סגורים בתוך הבתים בחור שלהם
  23.01.21 13:04
 • אורח
  ואין להם תעסוקה בחיים
  23.01.21 13:05
 • אורח
  כת היום חופרים בראש על תושבים אחרים
  23.01.21 13:05
 • אורח
  ערסים
  23.01.21 13:05
 • אורח
  ופריחות
  23.01.21 13:05
 • אורח
  שותים הרבה אלכוהול
  23.01.21 13:06
 • אורח
  עולים על ההגה
  23.01.21 13:06
 • אורח
  ונרדמים על ההגה
  23.01.21 13:06
 • אורח
  בזמן נהיגה
  23.01.21 13:06
 • אורח

תלמידי יא - יב יחוסנו כדי לאפשר להם להבחן בבגרויות. ומשרד החינוך מפרסם רשימת הקלות לבחינות הבגרות. פירוט ההקלות בכתבה

בימים הקרובים משרד הבריאות יפרסם את מועד תחילת החיסונים לתלמידי י"א - יב ומיקום החיסונים כאשר נבחנות 2 אפשרויות חיסון מרוכז לתלמידים בבתי הספר או זימון התלמידים למתחמי קופות החולים. החיסון כמו לכלל האוכלוסייה לא יהיה חובה

אבי בר | | תגובות: 107


מנכ״ל משרד הבריאות, פרופ' חזי לוי, אימץ את החלטת וועדת התיעדוף לחסן תלמידים בגיל 16-18 (כולל תלמידי יב' , גם אם עברו את גיל 18) .


וועדת התיעדוף קיימה אתמול חמישי דיון מומחים, בראשות ד״ר בעז לב, במסגרתה, הומלץ לחסן את התלמידים בגיל 16-18 .


צוותי המקצוע של משרדי הבריאות והחינוך יחד עם קופות החולים, יגבשו תוכנית לוגיסטית, לקידום מבצע החיסון לתלמידים, כבר בשבוע הבא. כאשר על הפרק מבצע חיסון מרוכז בבתי הספר או זימון התלמידים למתחמי החיסונים של קופות החולים.

יש לציין כי החיסון כמו לכלל האוכלוסיה אינו חובה ומה שעומד מאחורי הרעיון לחסן את תלמידי י"א - יב הוא לאפשר להם להבחן בבחינות הבגרות.

יש לזכור כי החיסון של פייזר אושר על ידי ארגון הבריאות העולמי מגילאי 16 ומעלה.


הקלות משרד החינוך לנבחני הבגרות

לקראת בגרויות חורף וקיץ תשפ"א, מודיע שר החינוך, יואב גלנט, אתמול חמישי 21/1 על השינויים, ההתאמות וההקלות הנוספות אותן החליט להחיל על בגרויות אלו. בין היתר לאור אימוץ מסקנות הביניים שהגישה וועדת תירוש לשר החינוך.

ההקלות וההתאמות נועדו, בין היתר, לתת מענה לפערים שצברו התלמידים בשל הסגרים הממושכים עקב התפרצות נגיף הקורונה, ומהווים חלק מתהליך הפקת לקחים שקיים המשרד על בגרויות תש"ף ומתובנות שאסף מנכ"ל משרד החינוך, עמית אדרי, במסגרת המפגשים אותם קיים עם מנהלים, רכזי מקצוע ובגרויות, מורים ותלמידים.

לאור זאת, מוציא היום המשרד מסמך הנחייה לבתי הספר אודות השינויים, ההקלות וההתאמות הנוספות.

יצויין כי מדובר בסבב שלישי של התאמות, שמצטרפות לאלו שכבר ניתנו טרם ובמהלך שנת הלימודים הנוכחית.

ההתאמות שיינתנו לבתי הספר יכללו:

1. תוספת זמן בכל המבחנים

התלמידים הנבחנים בכל המקצועות יקבלו תוספת זמן של 25%.

2. מועד חורף אפריל יהיה גם מועד לשיפור הציון

התלמידים יוכלו להבחן בשני מועדי החורף באותו השאלון, כך שמועד פברואר יהווה מועד א' ומועד אפריל יהווה מועד ב' לשיפור ציון. הציון הגבוה מבין השניים הוא זה שיובא בחשבון. אפשרות זו פתוחה לבחירה לכל בתי הספר והתלמידים.

3. יינתנו מועדים נוספים לבחינה בעל פה באנגלית חורף תשפ"א

לצד המועד המקורי של הבחינה, הצפוי להתקיים בין התאריכים

ה- 24.1.2021 עד ה-28.1.2021, יעמדו לרשות בתי הספר מועדים נוספים.

המועדים הנוספים:

• מה- 15.2.2021 ועד לתאריך ה- 18.2.2021 (ימים ב'-ה')

• מה- 14.3.2020 ועד ה- 18.3.2021 (ימים א'-ה')

4. ביטול מנגנון שק"ד קורונה והמרתו בתהליכי בקרה, ליווי מקצועי והדרכה לבתי הספר

במסגרת מתווה ההיבחנות לשנת הלימודים תשפ"א (2021), ניתנת בידי בתי הספר האפשרות לדווח ציוני הערכה בית ספריים ממירי בגרות חיצונית. ציוני התלמידים צריכים לשקף את הישגיהם בבחינות ובמטלות לאורך השנה ואת רמת הידע שלהם (הרחבה בנושא בנספח המצורף).

5. גם בשנת הלימודים הבאה, תשפ"ב, תלמידי כיתות יא' היום, ייבחנו ב- 5 מקצועות חיצוניים בהתאם למתווה בגרויות תשפ"א

להלן קישורית למתווה זה המצוי באתר "לומדים בביטחון":

https://covid.education.gov.il/%D7%9E%D7%AA%D7%95%D7%95%D7%94_%D7%91%D7%92%D7%A8%D7%95%D7%99%D7%95%D7%AA

6. הקלות בשפת אם לכל המגזרים בגרות חורף תשפ"א וקיץ תשפ"א

• דוברי עברית:

בפרק הבעה והבנה- התלמיד יידרש למזג שני טקסטים במקום שלושה.

בפרק תחביר או תורת הצורות- תתאפשר צבירה של נקודות והגדלת הניקוד של הפרק.

• במגזר הדרוזי: התאמות של חוקי המענה, תוספת בחירה לתלמידים, וצבירה של נקודות בחלק ההבנה.

• במגזר הערבי: התאמות של חוקי המענה, תוספת בחירה לתלמידים וצבירה בחלק של דקדוק והבנה.

7. החרגת בחינות מתכונת ובגרות של תלמידי כיתות יא-יב בתקנות הסגר

כדי לאפשר את קיומן של הבחינות, הוחרגו מבחני המתכונת והבגרות בתקנות הסגר - התלמידים הנבחנים יוכלו להגיע אל בתי הספר כדי להבחן.

8. מתמטיקה, המקצועות המדעיים והטכנולוגיים- בגרות קיץ תשפ"א

אשר לבחינות הבגרות בקיץ במקצועות המתמטיקה והמדעים (בהם: פיסיקה, כימיה, ביולוגיה ומדעי המחשב) והמקצועות הטכנולוגיים, המשרד יוציא עדכון אודות ההתאמות עם חזרתם של בתי הספר ללימודים פיזיים. בעניין זה יצויין כי ההחלטה התקבלה לאור בקשת מורי המקצוע ורכזי המקצוע, לפיה עם שובם של התלמידים אל בתי הספר, הם יוכלו לבצע ניטור של הפערים הלימודיים. בהתאם לניטור זה תתקבל ההחלטה על אופי ההתאמות שיינתנו במקצועות אלה לקראת בגרויות קיץ תשפ"א.

9. צמצום היקף המעורבות החברתית

בשל המגבלות שהוטלו בעקבות נגיף הקורונה יידרשו 90 שעות מעורבות חברתית במקום 146 שעות לצורך זכאות לתעודת בגרות.

10. החזרת מנגנון הפיצוי (הקומפנסציה)

הוחלט להחיל רטרואקטיבית את כללי הפיצוי על בוגרי תש"ף (2020) וכן על בוגרי תשפ"א(2021). בהתאמה לכך,867 תלמידים נוספים יהיו זכאים לתעודת בגרות. זכאותם של התלמידים הרלוונטיים תעודכן במערכות המשרד ובמערכות בתי הספר (פירוט אודות מנגנון הפיצוי בנספח המצורף).
התפרסמו 107 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חוצפה. תלמידים מתחסנים וגילאים בין36עד40 שכחתם בכלל תעשו כבר לכולם
  הגב 22.01.21 08:51
 • אורח
  מי שרוצה להתחסן יכול בכל גיל. אל תדבר שטויות
  הגב 22.01.21 08:58
 • אורח
  מי פה ינדב את הילד שלו להיות שפן ניסיונות??? החיסון גורם לעקרות היזהרו והישמרו
  הגב 22.01.21 09:11
 • אורח
  שטויות!!!
  22.01.21 10:32
 • אורח
  שטויות!!!
  22.01.21 10:33
 • אורח
  כל הכבוד על ההחלות הנ"ל אפשר להתחסן במתחמים שונים ללא הגבלת הגיל אם באמת רוצים להתחסן
  22.01.21 10:35
 • אורח
  אכן הילדים שלנו הם לא ניסיונות של אף אחד, וזה ממש לא שטויות. שאלה נוספת שאף אחד לא נותן עליה תשובה, יחסנו את התלמידים אך הם חוזרים הבייתה יש להם הורים שטרם התחסנו או אחים קטנים שטרם התחסנו אז... מי נותן על כך את התשובות, הרי הם יוכלו להדביק גם כאשר יחוסנו.
  22.01.21 16:39
 • אורח
  נכון מאוד להיות שפני נסיונות זה לא רצוי!
  23.01.21 19:15
 • אורח
  לא תודה, הילדים שלי לא עכברים
  הגב 22.01.21 10:20
 • אורח
  צודק!
  22.01.21 15:26
 • אורח
  בצדק
  22.01.21 16:39
 • אורח
  😀👍
  22.01.21 20:20
 • אורח
  אני קשת הבנה ומי שלא עושה חיסון לא ניגש לבגרות!!! מה זה החוצפה הזו
  הגב 22.01.21 10:39
 • אורח
  אין מצב בעולם שלא יאשרו לגשת לבחינות. כל אדם יש לו זכות על גופו ואף גורם לא יוכל להחליט עבורו ובשבילו וכמובן ועוד כאשר מחדירים לגופו חומרים.
  22.01.21 16:42
 • אורח
  שמעתם שהחיסון זה בכלל הזרקה של צ'יפ שנשאר לא פעיל עד שהממשלה תבנה כאן רשת של 5G ואז היא תוכל לשלוט לכולנו במוח???? מה שיותר גרוע זה שגם התשקורת משתפת פעולה עם זה וגורמת לכולם להאמין לממשלה!!!!! אני לא אתחסן וגם לא אתן להם לחסן את הילדים שלי!!!!!! גם אל תפחדו מהקורונה!! הקורונה היא קונספירציה של הממשלה והתשקורת!!!!!!!
  הגב 22.01.21 10:48
 • אורח
  היחיד שמעלה פה קונספירציות זה אתה... זה לא כאילו הממשלה שלנו הסתננה לסין ושיחררה נגיף להרג המונים רק כדי להשתיל צ'יפים באנשים, לפני שמתחילים עם תאוריית קונספירצייה עדיף לחשוב קצת..
  22.01.21 11:09
 • אורח
  זה בדיוק מה שהם רוצים שתחשוב!!! אל תהיה תמים!!!!!!!!
  22.01.21 11:42
 • אורח
  האם המתחם של כללית ברחובות לחיסונים פתוח בשבת? האם אפשר להגיע ללא תור?
  הגב 22.01.21 13:26
 • אורח
  תשאל בקופת חולים
  22.01.21 14:58
 • אורח
  במוקד
  22.01.21 14:58
 • אורח
  גם אחרי החיסונים עטה מסיכה על הפנים במרחבהציבורי
  22.01.21 14:58
 • אורח
  כהגנה על עצמך
  22.01.21 14:59
 • אורח
  זה באוויר
  22.01.21 14:59
 • אורח
  מגיפת הקורונה זה קללה על המדינה
  22.01.21 15:00
 • אורח
  כי הסינים שונאים את ישראל
  22.01.21 15:00
 • אורח
  והערבים
  22.01.21 15:00
 • אורח
  ועכשיו יש תעסוקה בחיים לכולם
  22.01.21 15:01
 • אורח
  בגלל המגיפה גם לעקרות בית
  22.01.21 15:01
 • אורח
  שלא עובדות
  22.01.21 15:01
 • אורח
  העצלניות
  22.01.21 15:01
 • אורח
  לא מחנכות את בניהם לכבד אישה ונערה
  22.01.21 15:01
 • אורח
  והנהגים שיכורים
  22.01.21 15:02
 • אורח
  נוהגים בשיכרות חנרדמיל על ההגה ודורסים הולכי רגל במעבר חציה באור ירוק
  22.01.21 15:02
 • אורח
  ומסוממים
  22.01.21 15:03
 • אורח
  חובת עאץטיץ מסיכהעל הפנים והאף כדי להגן על עצמנו מהנגיך קורונה
  הגב 22.01.21 15:10
 • אורח
  אנשים חושבים שהם מתחסנים אז זהו הם חסינים מקרונה. אז זהו שממש אבל ממש לא. תתחילו להפנים את זה.
  הגב 22.01.21 16:43
 • אורח
  מצחיקים השוטרים עושים מחסומים למציאת נגיף קורונה בארץ
  23.01.21 13:49
 • אורח
  כאילו רואים את הנגיף קורונה
  23.01.21 13:50
 • אורח
  בגופם של הנהגים
  23.01.21 13:50
 • אורח
  הם נראים מגוחכים
  23.01.21 13:51
 • אורח
  כמו אמציה מארץ נהדרתמ
  23.01.21 13:51
 • אורח
  והגברין רכלנים ומשועממים יותר מנשים
  23.01.21 13:52
 • אורח
  נראים שמנים דובים
  23.01.21 13:52
 • אורח
  שעירים
  23.01.21 13:52
 • אורח
  דב דבה
  23.01.21 13:53
 • אורח
  עושים ניסוי על הילדים - טפשים ההורים שיסכימו לכך. אין אישור של ה fda וגם לא של cdc - היה אישור זמני לניסוי שמתבצע על כל המתלהבים/חששנים
  הגב 22.01.21 22:41
 • אורח
  זריקת חלבון לשינוי D.N.A סכנת נפשות
  הגב 22.01.21 23:27
 • אורח
  לא היה אישור על ניסוי ם קליניים בבני אדם
  הגב 23.01.21 08:01
 • אורח
  ובכל זאת עשו ניסוי קליני על תושבי המדינה הפנסיונרים
  הגב 23.01.21 08:01
 • אורח
  ללא אישור
  הגב 23.01.21 08:01
 • אורח
  איך עושים דבר כזה
  הגב 23.01.21 08:02
 • אורח
  זה חוקי
  הגב 23.01.21 08:02
 • אורח
  וללא ידיעתם
  הגב 23.01.21 08:02
 • אורח
  ה לא בסדר
  הגב 23.01.21 08:02
 • אורח
  וללא פירסום תוצאות המחקר
  הגב 23.01.21 08:02
 • אורח
  הכל בגלל העובדים הזרים חולי קורונה שמסתובבים חופשי בינינו והם הדביקו את תושבי המדינה החרדים והדתים והאימהות והילדים בנגיף קורונה
  הגב 23.01.21 08:03
 • אורח
  הפנסיונרים והפנסיונריות הביאו את נגיף הקורונה מהסםינה סיאנס פרינסס
  הגב 23.01.21 08:04
 • אורח
  גם הפנסיונרים הקבלנים המסעדנים הביאו את העובדים הזרים חולי קורונה לארץ
  הגב 23.01.21 08:05
 • אורח
  והם הרסו שנהמחיי תושבי המדינה
  הגב 23.01.21 08:06
 • אורח
  וכולם כועסים על זה מאוד
  הגב 23.01.21 08:06
 • אורח
  והם הרסו לבניהם,בנותיהן נכדיהם וניניהם
  הגב 23.01.21 08:07
 • אורח
  לשם מה צריך ועדת תיעדוף? לאחר שהאוכלוסייה בסיכון חוסנה אין צורך בה יותר. צוותי רפואה הוראה בטחון משטרה סוהרים ואפילו אסירים חוסנו, נותרו בחוץ רק עובדי המשק הצעירים שמשלמים חלק נכבד מהחיסונים הללו ולזה קוראים תיעדוף...
  הגב 23.01.21 10:22
 • אורח
  2 טעויות והטעיות חמורות: 1) החיסון לא הוכח כמונע הדבקה או הידבקות. במיקרה הטוב, רק את הסימפטומים דל המתחסן בלבד. אנשים לא מבינים את זה. 2) חיסון ללא מעקב בטיחות לטווח ארוך. חסר אחריות לחלוטין. חברות התרופות מסירות כל אחריות.
  הגב 23.01.21 11:49
 • אורח
  רק מטורפים ילכו להתחסן או לחסן את הילדים שלכם. תתעוררו כבשים! זה שהממשלה המטורפת נותנת אוקיי לכל הטירוף שקורה בארץ, זה לא אומר שזה בסדר, מתרחשים כרגע פשעים חמורים כנגד האנושות וכנגד אזרחי ישראל. הכלבים האלה יתנו עליהם את הדין בקרוב.
  הגב 23.01.21 12:44
 • אורח
  חברה' שרוצים להתחסן, לפני שאתם מסתמכים על השקרים שהממשללה/מטרד הבריאות מספרים לכם, תעשו בדיקה בעצמכם! יש מלא חומר באינטרנט לגבי החיסון, מידע לא משוחד שמוגש לציבור.
  הגב 23.01.21 12:46
 • אורח
  איך הגיעה הקורונה לארץ בגופם של הפנסיונרים והפנסיונריות שחזרו מטייל בחול
  הגב 23.01.21 13:08
 • אורח
  וגם הם הביאו עובדים זרים לארץ בניה
  הגב 23.01.21 13:08
 • אורח
  קבלנים
  הגב 23.01.21 13:08
 • אורח
  כי הבנים לא רוצים לעבוד בכלל
  23.01.21 13:09
 • אורח
  בני הפנסיונרים הקבלנים עצלנים לא עובדים חיים אצל אימא שלהם
  23.01.21 13:09
 • אורח
  וגם בני הפנסיונרים המסעדנים לא עובדים ולא מוכנים לעזור לפנסיונרים
  23.01.21 13:10
 • אורח
  בגלל זה הפנסיונרים
  23.01.21 13:11
 • אורח
  מעסיקים עובדים
  23.01.21 13:11
 • אורח
  זרים בבניה קבלנים
  23.01.21 13:11
 • אורח
  חצופים
  23.01.21 13:12
 • אורח
  בגלל זה קרה משבר נגיף הקורונה בארץ
  23.01.21 13:12
 • אורח
  בגלל הקבלנים המזרחים
  23.01.21 13:12
 • אורח
  שמעסיקים עובדים זרים בבניה
  23.01.21 13:13
 • אורח
  חולי נגיף קורונה
  23.01.21 13:13
 • אורח
  והקבלנים הפנסיונרים הרסו שנה
  23.01.21 13:14
 • אורח
  לכל תושבי המדינה
  23.01.21 13:14
 • אורח
  ובמיוחד לנכדיהם
  23.01.21 13:15
 • אורח
  וניניהם
  23.01.21 13:15
 • אורח
  ובניהם ובנותיהם עצלנים בטלנים רכלנים
  23.01.21 13:15
 • אורח
  שיושבים ליד בית אימם שנה שלמה ולא עובדים בכלל רק יושבים ומרכלים על תושבי המקום ששונים מהם במקום להתעסק בעניני משפחתם המזרחית
  23.01.21 13:16
 • אורח
  זאת שיגרת חיי הקבלנים הפנסיונרים ובניהם
  23.01.21 13:17
 • אורח
  שלא עובדים שנים רבות
  23.01.21 13:17
 • אורח
  שכל היום חופרים על תושבי המקום ששונים מהם
  23.01.21 13:17
 • אורח
  בישובים קטנים
  23.01.21 13:17
 • אורח
  כולם כועסים על הפנסיונרים
  23.01.21 13:18
 • אורח
  שהביאו את נגיף הקורונה לארץ
  23.01.21 13:18
 • אורח
  וקבלנים המסעדנים ובניהם
  23.01.21 13:18
 • אורח
  מרכלים על נשים ונערות כ
  23.01.21 13:19
 • אורח
  כמה אפשר לרכל דני שובבני
  23.01.21 13:19
 • אורח
  חופרים על חיי תושבים אחרים
  23.01.21 13:20
 • אורח
  יותר גרוע מאישה
  23.01.21 13:20
 • אורח
  פנסיונרים מזרחים שמתעסקים בחקלאות נדבקו בנגיף קורונה
  23.01.21 13:21
 • אורח
  בגלל העובדים הזרים חולי קורונה שהם מעסיקים
  23.01.21 13:21
 • אורח
  וגם ילדיהם ובני נוער נדבקו בנגיף קורונה
  23.01.21 13:23
 • אורח
  הצעיריםמוהצעירו ל היום עצלנים לא רוצים לעבוד בכל עבודה כרגע מפונקים מאוד של אבא ואימא פינקו אותך יותר מדי
  23.01.21 13:24
 • אורח
  בגלל זה נאלצו להביא עובדים זרים חולי קורונה לארץ
  23.01.21 13:24
 • אורח
  הכל בגללם
  23.01.21 13:25
 • אורח
  טוב מדברים על יהם
  23.01.21 13:25
 • אורח
  גם האלמנות אלמנים ויתומים
  23.01.21 13:25
 • אורח
  של ביטוח לאומי
  23.01.21 13:26
 • אורח
  הפנסיונרים נראים כמו בובות צהובות על המרפסת או בגינה
  23.01.21 13:48
 • אורח
  בובות חבובוטף
  23.01.21 13:48
 • אורח

רוצים לעבוד בעירייה? עיריית רחובות מחפשת עובדים במגוון תפקידים: עובדים סוציאליים, רכזי הדרכה וקהילה למרכז התעסוקה ועוד. כל הפרטים בכתבה

במיוחד בימים אלו של חוסר ודאות כלכלית, בכל פעם שמתווספות משרות חדשות בעירייה ומוסדותיה, הן מתפרסמות לתושבים באתר העירייה ובדף הפייסבוק העירוני.

מערכת האתר | | תגובות: 27


מחפשים עבודה? עיריית רחובות מפרסמת בימים אלו מגוון משרות במחלקות והמוסדות העירוניים אליהם תוכלו להגיש מועמדות. במיוחד בימים אלו של חוסר ודאות כלכלית, בכל פעם שמתווספות משרות חדשות בעירייה ומוסדותיה, הן מתפרסמות לתושבים באתר העירייה ובדף הפייסבוק העירוני.

להלן מגון מהמשרות המוצעות בימים אלו:

רכז/ת קהילה למרכז התעסוקה העירוני

תיאור התפקיד:

אחריות כוללת על פיתוח עבודה וגישה קהילתית במרכז.

פיתוח שותפויות וקואליציות עירוניות בתחום התעסוקה.

מיפוי קהילתי לזיהוי חסמים, צרכים וחוזקות (ברמת הפרט והקהילה).

פיתוח שירותים משלימים ומענים קהילתיים להתמודדות עם החסמים והצרכים.

השתתפות בתהליכי ייצוג המרכז למשתתפים פוטנציאליים (reaching-out)

ביסוס רשת קהילתית פעילה לעידוד תעסוקה.

ניהול מערך המתנדבים ופעילים תעסוקתיים.

תנאי סף לתפקיד:


השכלה:

תואר ראשון או שני בעבודה סוציאלית.

רישום בפנקס העובדים הסוציאליים.


ניסיון מקצועי:

שליטה מלאה ביישומי מחשב.

יתרון לבעלי הכרות וניסיון עם לקוחות משרד הרווחה ו/או עולם התעסוקה.

בעל/ת גישה קהילתית וניסיון מעשי בתחום - עדיפות.עו"ס קהילתי

תיאור התפקיד:

הכנת תכניות לפיתוח קהילתי לקבוצות שונות, ארגונים ושירותים בקהילה בה הוא פועל וטיפול בתחום נרחב של בעיות וצרכים.

יזום איסוף נתונים על בעיות חברתיות בקהילה בה הוא פועל. איתור בעיות וצרכים של הקהילה.

עידוד מנהיגות מקומית, ארגון התושבים למען שיתופם הפעיל בהגברת הערכים, תכנון שירותים, ייזום והקמת שירותים חדשים. סיוע בהקמת מועדונים ומרכזים קהילתיים לפעולות חברתיות חינוכיות ותרבותיות לקבוצות, לארגונים ולוועדים.

הקמת צוותים בין מקצועיים ליצירת תאום בתכנון ופעולות קהילתיות. קידום שיתוף פעולה ותאום עם כל הגורמים הפועלים בקהילה- מחנכים, רופאים ואחיות, ארגונים מתנדבים, מוסדות ממשלתיים, ציבוריים ופרטיים.

הבהרת מדיניות השרות לעבודה קהילתית, הסברה והחדרת שיטת העבודה הקהילתית בקרב קבוצות, ארגונים, מוסדות ושירותים בקהילה. ארגון השתלמויות וימי עיון בנושאי עבודה קהילתית לפעילים ולקבוצות בקהילה.

השתתפות בוועדות המטפלות בנושאי עבודה קהילתית.

תנאי סף לתפקיד:

השכלה:

תואר ראשון או שני בעבודה סוציאלית – רצוי מיומנות בתחום העבודה הקהילתית.

רישום בפנקס העובדים הסוציאליים.

ניסיון מקצועי:

ניסיון של שנה לפחות בתחום הרלוונטי - עדיפות.

כישורים אישיים:

אמינות, יצירתיות וחדשנות, אסרטיביות ואמפטיה כלפי הלקוחות, קפדנות ודייקנות בביצוע, ערנות ודריכות, התמודדות עם לחץ, טיפול בו זמנית במספר נושאים, התמדה, יכולת פתרון בעיות, יכולת עבודה בצוות.רכז/ת הדרכה למרכז התעסוקה העירוני

תיאור התפקיד:

פיתוח, ריכוז והנחייה של מערך פעילות הסדנאות במרכז.

הנחיית קבוצות וסדנאות לרכישת מיומנויות תעסוקתיות על ציר תוכן - תהליך.

ליווי והדרכת עובדים.

שותפות במשימות הצוות במרכז.


תנאי סף לתפקיד:

השכלה:

תואר ראשון בעבודה סוציאלית או מדעי ההתנהגות או מדעי החברה.

תואר שני- יתרון.


ניסיון מקצועי:

שליטה מלאה ביישומי מחשב.

ניסיון בהנחיית קבוצות - עדיפות.

ניסיון בהדרכת עובדים - חובה.

הכרות מקצועית עם עולם הרווחה – חובה.

הכרות מקצועית עם תכני עולם העבודה והרווחה, עוני והדרה - עדיפות.


דרישות תפקיד מיוחדות:

יכולות הנחיה והדרכה מוכחות, בדגש על תוכן - תהליך.

הכרות עם תחום התעסוקה ולקוחות משרד הרווחה.

יכולות פיתוח מערך מקצועי של סדנאות, הכשרות וקורסים.

מיומנויות תקשורת גבוהות, יכולת עמידה מול קהל.לפרטים נוספים ומשרות נוספות ניתן לפנות לאתר עיריית רחובות
התפרסמו 27 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תגידו. לכל התימנים שעובדים היום בפועל בעיריה .יש את כל התארים האלה????
  הגב 21.01.21 21:01
 • אורח
  חחחח הכל קומבינות שם
  21.01.21 21:08
 • אורח
  אם תעבוד בזבל אין צורך בתואר
  21.01.21 22:57
 • אורח
  צודק בעיריית רחובות זה תמניידה אחים דודים בני דודים חונטה
  21.01.21 23:54
 • אורח
  יש להם פרוטקציה
  22.01.21 15:12
 • אורח
  חוץ חבר מביא חבר
  22.01.21 15:12
 • אורח
  חחחחחח אפילו אין 12 שעות לימוד
  הגב 21.01.21 21:11
 • אורח
  צודק יש אפליות רציניות עיריית רחובות בגלל זה אי אפשר לעבוד צריך לעשות שינוי ביחד
  הגב 21.01.21 21:18
 • אורח
  ליאיר לפיד אין תואר למה אני צריך
  הגב 21.01.21 22:25
 • אורח
  מה הקשר? תגובה תת רמה.
  21.01.21 22:54
 • אורח
  זה לא לעבוד בעריה זה לשתות קפה בשביל זה צריך מלא תארים בעיקר בחרטאה
  הגב 21.01.21 22:29
 • אורח
  ואני חושב שלא צריך תואר כי אם טוהר(מידות), כך אמרה לפני שנים רבות הגברת מרים בן פורת, שהיתה מבקרת המדינה, היכן הימים ההם???, נוסטלגיה, כמה חבל ימים שלא ישובו עוד.
  21.01.21 23:31
 • אורח
  פוליטיקאים לא נכונים פוגשים שוטרים לא נכונים ויש כאוס אבטלה ופשיעה ברחובות
  הגב 21.01.21 23:43
 • אורח
  הליכוד הביא קללות על עם ישראל
  הגב 21.01.21 23:44
 • אורח
  תסלח לי מה הקשר תפסיקו כל הזמן להאשים את הלכוד העירייה ככה מתנהלת מאז ומתמיד גם בימי מפם ומפלגת העבודה המהוללים עריית רחובות נשלטת עי משפחה תמנית הכל נשאר במשפחה
  21.01.21 23:57
 • אורח
  אך חסר עובדים בעריה אם 50 אחוז מגרבצים שם?
  הגב 22.01.21 00:35
 • אורח
  הם לא עובדים רק באים לעבודה בנוסף יש להם שתי מסימות ביום חשובות בבוקר לעביר כרטיס שעון ואחר הצוהרים שוב להעביר כרטיס שעון במשך היום הכל בגדר המלצה לפי היום בשבוע שבת שלום ורק בריאות
  הגב 22.01.21 06:49
 • אורח
  אתה בטוח היית מתקבל לעבוד בעירייה, נחש למה ???.
  22.01.21 18:59
 • אורח
  יש כלל שאומר הדג מסריח מהראש אז ליפני שאתה מדבר על מה שקורה בעירית רחובות שמתנהלת כמו משפחה תנסה לתקן קודם כל את המערכות היותר חשובות במדינה כמו לדוגמא בית המשפט העליון ששם כפי הידוע לכולנו חבר מביא חבר, ולא חסר הרבה דוגמאות ששם מקבלים רק את הלבנים וולא מקבלים שחורים, אז מה כואב לך שאחרי ששנים הלבנים שלטו בכל המקומות יש איזה מקום אחד שהתימנים שולטים? ניראה שאתה סובל ממחלת המירמור שהיא מחלה קשה מאוד, לך מהר טפל בעצמך ליפני שהמצב שלך יחמיר ואז גם הפרופסור הגדול למחלות קשות לא יוכל לעזור לך, בהצלחה.
  הגב 22.01.21 07:13
 • אורח
  צודק, הבעיה מתחילה בבית המשפט העליון, אם שמה הכל משפחולוגיה, אז מה זה עיריית רחובות, כלום
  22.01.21 11:36
 • אורח
  די לגזענות .העיר רחובות נראית נפלאה עם מנהלים איכותיים ועובדים נפלאים ורמת חיים משובחת.
  הגב 22.01.21 08:16
 • אורח
  כן כן . כולם משפחה שם
  22.01.21 13:43
 • אורח
  יורדים על התיימנים תבואו לעיריית ראשון לציון יש מלא פרזיטים שמקבלים משכורת חינם ולא עושים כלום
  הגב 22.01.21 08:19
 • אורח
  למה עכשיו יש גם אתיופים בעירייה
  הגב 22.01.21 08:37
 • אורח
  כל מקום יש באלגן ככה זה גם ברכבת היה כך וגם בחברת חשמל וזה לא ישתנה
  הגב 22.01.21 13:12
 • אורח
  אין פה קשר למוצא אתני,חבר מביא חבר כי עליו הוא סומך,כמו שגנב גונב אם גנבים ומושחת שוחת עם מושחתים ,הבעיה ברחובות היא שהרבה חברים הביאו גנבים שהביאו מושחתים וזה לא התחיל משלטון הליכוד ,הליכוד פשוט מורכב מחברים שהם גנבים שהשחיתות היא כמו החילבה שעושה טוב למי שאוכל אותה ,אבל לא נעימה לכל השאר.
  הגב 22.01.21 13:32
 • אורח
  יש ב עיריית רחובות מלאה עובדים ש לא עושים כלום עריית רחובות מושחתעד עכשו היו רק תימנים ב ערייה עכשון אתיאופים לסגור את ערייה לא צריך את אוכלי חינם
  הגב 22.01.21 13:43
 • אורח

תוכנית שבילי האופניים ברחובות יוצאת לדרך! ביום ראשון 24.1 תקיים עיריית רחובות בזום מפגש שיתוף תושבים בה תציג את התוכנית להקמת רשת שבילי אופניים בעיר; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

את הכנס המקוון מובילים ראש העיר רחמים מלול וסגנו, מחזיק תיק חזות העיר יניב מרקוביץ' וחברי מועצת העיר, איטל בציר אלשיך ואבי קינד.

מערכת האתר | | תגובות: 4
רחמים מלול בכנס לתושבים לפני שנה


עיריית רחובות מזמינה את התושבים לכנס שיתוף ציבור שני בנושא תכנית האב העירונית לשבילי האופניים בעיר, על מנת להציג בפניהם את הטיוטה הסופית של תכנית האב לשבילי אופניים בעיר, ולשמוע את הערותיהם ובקשותיהם.

בשנה שעברה החלה העבודה על תכנית האב לשבילי אופניים בעיר והתקיים מפגש ציבור ראשון בנושא. כעת עיריית רחובות מזמינה את התושבות והתושבים למפגש ציבור שני, כדי שיוכלו להכיר את תכנית האב המתהווה ולקחת חלק בגיבושה הסופי, לפני אישורה במועצת העיר. את הכנס המקוון מובילים ראש העיר רחמים מלול וסגנו, מחזיק תיק חזות העיר יניב מרקוביץ' וחברי מועצת העיר, איטל בציר אלשיך ואבי קינד.

התושבים מוזמנים לקחת חלק פעיל בגיבוש התכנית, להשמיע את דעותיהם ועצותיהם ולסייע בעיצוב תכנית האב העירונית לשבילי האופניים בעיר. אישור תכנית אב הינו שלב קריטי בדרך להקמת רשת שבילי אופניים בעיר, שתספק שירות מיטבי לתושבי העיר ולמבקרים בה.

בשבועות הקרובים תתחיל העירייה, באמצעות הל"ר ,לסלול שבילי אופניים חדשים, וזאת לצד השבילים שנסללו בשנים האחרונות בעיר. כל אלה ביחד יהווה שלב מקדים לרשת עירונית מלאה שצפויה לשדרג מערכת התחבורה הדו-גלגלית בעיר ולגרום ליותר אנשים לעבור לשימוש באופניים, כל זאת בשיתוף פעולה מלא עם אגף התנועה ואגף התשתיות בעיריית רחובות.

פעילות זאת נעשית במסגרת תכנית "ברית ערים לאיכות הסביבה" של פורום ה- 15, שמקדמת הוועדה העירונית לאיכות הסביבה ולקיימות. הלר החברה לפיתוח רחובות תהיה אמונה על התכנון בשטח ועל הביצוע בהתאם לתוכנית.


הכנס ייערך באופן מקוון באמצעות ה-ZOOM ביום ראשון, 24.1.21 בשעה 18:00, במעמד ראש העיר, רחמים מלול, סגנו ויוזם התוכנית עו"ד יניב מרקוביץ' וחברי המועצה איטל בציר-אלשיך ואבי קינד

תושבים המעוניינים להשתתף בכנס מוזמנים להירשם מראש בקישור >>> http://bit.ly/2LDj0FW


התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יאלללה מלול .לא נמאס לך לשקר????? שוב יוצאת לדרך??? איזה דרך??? שוב דיונים.שוב לסבן את האנשים???? חאללללס
  הגב 21.01.21 20:31
 • אורח
  מה עם ציון טוטו?
  הגב 21.01.21 21:42
 • אורח
  אני יושב ראש מחלקת השבילים במשרד התחבורה. שמי רב פקד אלי קרסו, מספיק לזלזל ! , יש תוכנית מוכנה כבר מראש המון זמן, אנחנו בתהליך של הפרוייקט מוכן. תהיו סבלנים. בגלל הנגיף הקורונה זה יקח קצת זמן , זה היה צריך לצאת לפועל כבר לפני מספר חודשים. אנחנו כרגע בונים את התשתית השבילים ונעדכן בקרוב את התהליך. סעו בזהירות. ותשמרו על ההנחיות. בריאות טובה לכולם.
  הגב 21.01.21 22:35
 • אורח
  קודם לסדר את המדרכות בהרצל במרכז העיר יותר חשוב מאופניים
  הגב 23.01.21 05:57
 • אורח

קבלת שבת רחובותית! ביום שישי 22.1 הזמר אורי זר יקיים מופע מוזיקלי מיוחד לשבת בדף הפייסבוק של עיריית רחובות

השידור יחל בשעה 11:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


עיריית רחובות מחזירה את קבלת השבת המוזיקלית לתושבים. ביום שישי הקרוב 22.1.21 יעלה הזמר אורי זר לשידור חי בדף הפייסבוק העירוני, עם קבלת שבת ושירים אהובים.

השידור יחל בשעה 11:00

למעבר לדף הפייסבוק של עיריית רחובות לחצו כאן
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה צדיקים. מקבלים שבת כל כך מוקדם. יפה מאוד.
  הגב 21.01.21 20:33
 • אורח
  כמה נכון, למה באמת כל כך מוקדם??, אם כבר מארגנים משהו למה לא מאוחר יותר??, זוהי שעה שאנשים בקניות נקיונות בישולים ועוד, חלם זה כאן, לא חושבים מטר קדימה......
  21.01.21 23:36
 • אורח
  תמיד יהיו תלונות
  הגב 22.01.21 09:33
 • אורח

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
23.01.21 20:31
היתה תאונת אופנוע אחה"צ בדרך ירושלים, הצעיר פצוע הובהל לקפלן.
אורח
22.01.21 17:53
חייב לעשות משהו עם עלויות המים ממצב של 225 ש"ח ל-770 ש"ח זה הזוי אנחנו 2 שותפים בשכונת מילצ'ן רוב הזמן בעבודה ובלימודים אחך המחיר קפץ ככה. גנבים.
אורח
22.01.21 09:11
לא רק את המים העלו. בשיא חוצפתם גם את הארנונה העלו ולא ברור בכלל על מה ועוד בתקופת קורונה כשלאנשים אין בכלל מה לאכול!!!!!!!!!!!!!!!
אורח
21.01.21 17:54
אתם לא נורמלים בעירייה העלאתם את מחיר המים!!!!!!!בושה!!!!!!! יוצא כפול
אורח
17.01.21 12:34
עיריית רחובות דיירי רמב''ם דורשים במפרים בגלל המהירות נסיעה של המכוניות שעולים את הגבעה לכיוון מגדל המים
אורח
21.01.21 00:56
מהירות הנסיעה****
אורח
16.01.21 22:48
תתקנו בבקשה את האפליקציה. הדפדוף בה זוועה. כל הזמן נלחצות פרסומות וחוזרים מהם לעמוד הראשון.
אורח
16.01.21 22:08
למה הערייה לא ניצלה את התקופות שבין הסגרים באתרי תרבות פתוחים לאוויר כדוגמת רחבת היכל התרבות , יד לבנים , רחהת הערייה ועוד כדי לאפשר מופעי תרבות בהיקף מצומצם ולפי ההגדרות כדי לאםשר גם פעילות לאמנים מקומיים וגם לרווחת התושבים, אולי ינקטו איזו יוזמה לטו- בשבט????
אורח
21.01.21 01:04
למה בדיוק לא מצאו לנכון לארגן את כל עניין חיסוני הקורונה ברחובות, למה צריך להגיע לקרית משה עם מוניות???, יש ברחובות מתנס"ים היכל תרבות אולמות ספורט קניון שמתאימים, חלם זה כאן, ראש קטן מאד שחושב לא נכון, תתביישו לכם.
אורח
16.01.21 14:18
אפשר להפסיק לפרסם כל מיני כתבות חסרי עניין על כל מיני לא מעניינים למיניהם????.


תושב רחובות השליך בטעות 5000 ש"ח לפח האשפה ובסיוע עובדי העירייה צ׳ארלי פשרל ואיתן שוורץ אותר "האוצר"

בפעם הרביעית בתוך מספר שבועות, עובדי אגף חזות העיר מסייעים לתושבים שהשליכו בטעות פריטים יקרי ערך למצוא אותם, גם בתוך הררי האשפה.

מערכת האתר | | תגובות: 17

שוב הם עשו את זה: בפעם הרביעית בתוך מספר שבועות, עובדי אגף חזות העיר מסייעים לתושבים שהשליכו בטעות פריטים יקרי ערך למצוא אותם, גם בתוך הררי האשפה.

התושב עובדיה השליך היום בטעות מעטפה ובה 5000 שח לתוך פח מוטמן חדש בשכונת אושיות. כשהתבררה לו טעותו, הוא הזעיק למקום את עובדי אגף חזות העיר.

צ׳ארלי פשרל ואיתן שוורץ עובדי האגף (בתמונות) הוציאו את כל השקיות מהמוטמן והתחילו לחפש את המעטפה בינות לאשפה. בסופו של דבר לאחר חיפוש מורט עצבים, נמצאה המעטפה לשמחתו של עובדיה.
התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד!!! אין על אנשי רחובות!!!
  הגב 21.01.21 19:04
 • אורח
  מקסימים!
  הגב 21.01.21 19:05
 • אורח
  כל הכבוד!!!
  הגב 21.01.21 19:07
 • אורח
  כול הכבוד
  הגב 21.01.21 19:08
 • אורח
  כל הכבוד!
  הגב 21.01.21 19:08
 • אורח
  איתן היקר.. כל הכבוד לך ולחברך.. אני תעוז נדב הייתי שכנה של סבתא איצקוביץ. מקווה שאתה זוכר..זיהית אותך לפי השם ובעיקר התמונה..
  הגב 21.01.21 19:12
 • אורח
  צדיקים, זה סכום לא קטן. זה לא הכי נעים לחטט בפח אבל כשיש רצון טוב הריח לא מפריע
  הגב 21.01.21 19:23
 • אורח
  אשריכם.תזכו למצוות.
  הגב 21.01.21 19:30
 • אורח
  תזכו למצוות אשריכם ה' ימלא כל מבוקשכם
  הגב 21.01.21 19:46
 • אורח
  השאלה הנשאלת : האם נתן להם 10% על פועלם ועל כך שכנראה נהנו מניחוחות פרדס לאחר הגשם שהגיעו מהפח המוטמן
  הגב 21.01.21 19:50
 • אורח
  כל הכבוד לאנשים עם לב טוב ישר כח.
  הגב 21.01.21 20:01
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 21.01.21 20:29
 • אורח
  כל הכבוד אין דברים כאלה
  הגב 21.01.21 23:11
 • אורח
  לדווח למס הכנסה
  הגב 22.01.21 12:37
 • אורח
  מסריחים
  הגב 22.01.21 15:42
 • אורח
  תבורכו
  הגב 22.01.21 22:07
 • אורח
  לא נתן להם טיפ בסוף?
  הגב 22.01.21 22:25
 • אורח

היום חמישי 21/1 הוא יום היסטורי במאבק בקורונה מתחילת הגל השלישי! לראשונה מחודש נובמבר לאחר 68 ימים מקדם ההדבקה יורד מתחת ל- 1R ומשמעו כל אדם חולה מדביק פחות מאדם אחד וזה סימן לתחילת דעיכת המגפה ולמרות האופטימיות אתמול נפטרו 70 אזרחים

אם רוב הציבור הישראלי ימשיך להקפיד על הוראות הסגר ומספר המתחסנים ימשיך לעלות באופן משמעותי תוך שבוע /שבועיים דעיכת המגפה תהיה ברורה לכולם. אך אם הציבור יתחיל לזלזל בהוראות וקצב החיסונים יואט המגפה "תרים ראש" ומקדם ההדבקה יעלה שנית

אבי בר | | תגובות: 42


אם בוחנים את נתוני היום רואים שבכל יישובי האזור ממשיכה עליית החולים הקשים ומספר הנפטרים היומי מאוד גבוה. אך לקורונה יש חוקים משלה. מה שרואים היום הוא פועל יוצא של תהליכים מלפני שבועיים ולכן המומחים מסוגלים להעריך מה תהייה עוצמת הקורונה מספר שבועות קדימה.

לפני מספר ימים דיווחנו כי על פי הערכת המומחים ב - 21/1 תחל מפנה במגפה ואכן היום מבשר פרופסור ערן סגל ממכון ויצמן כי לאחר 68 ימים, לראשונה מקדם ההדבקה יורד מתחת ל - 1 (הסבר על משמעות מקדם הדבקה בתחתית הכתבה) והמשמעות היא, כי היום חמישי 21/1 על פי הערכת המומחים הוא היום הראשון לתחילת דעיכת הגל השלישי.

אולם צריך לזכור, הכל יכול להשתנות, הערכת המומחים לתחילת דעיכת המגפה מבוססת שהציבור ימשיך להתנהג כפי שרוב הציבור מתנהג בשבועיים האחרונים בנושא הסגר והנהירה להתחסן. כל זלזול בהנחיות וירידה במתחסנים יכולה להוביל להתפרצות גל רביעי.

ההשפעה של ירידת מקדם ההדבקה מתחת ל - 1 תורגש היטב תוך שבוע/שבועיים והכל כמובן בתנאי שהתנהלות הציבור תהיה בהתאם ושהמוטציה הבריטית והדרום אפריקאית אשר חדרה לישראל תהיה תחת שליטה סבירה.

הסבר על מקדם ההדבקה

מקדם ההדבקה R - מסמל את המספר הממוצע של אנשים שיידבקו במחלה זיהומית מאדם אחד בהעדר אמצעי הגנה לרבות חיסון.

משמעויות

 • אם R נמוך מ-1, כל חולה קיים מדביק פחות מאדם אחד. במקרה זה מספר החולים יירד ובסופו של דבר המחלה תיכחד.
 • אם R שווה ל-1, כל חולה קיים מדביק אדם אחד. המחלה תישאר יציבה באוכלוסייה אך לא תתרחש התפרצות או מגיפה.
 • אם R גדול מ -1, כל חולה קיים מדביק יותר מאדם אחד וכך מספר החולים יגדל, והתהליך עלול להוביל להתפרצות או למגיפה.


נתונים ארציים ליום חמישי 21/1/2021 - בסוגריים הנתונים אתמול רביעי


מספר מחוסנים מנה ראשונה - 2,365,041 ( 2,256,145)

מספר מחוסנים מנה שנייה - 694,669 (536,191)

חולים מאומתים - 8152 (8511)

מספר נבדקים - 93352 (95,465)

אחוז המאומתים - 9% (9.2%)

חולים קשה - 1160 (1113)

חולים קריטי -374 (344)

חולים מונשמים - 324 (308)

מספר נפטרים מפרוץ המגפה - 4210 (4142)


נתונים מקומיים ליום חמישי 21/1 - בסוגריים הנתונים אתמול רביעי

ראשון לציון - 1267 (1191)

רחובות - 1000 (973)

חולון - 1150 (1097)

בת ים - 752 (720)

גדרה - 133 (115)

מזכרת בתיה - 58 (55)

עקרון - 82 (73)
התפרסמו 42 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כיף לעשות עסקים בעיריית רחובות
  הגב 21.01.21 18:24
 • אורח
  הנתונים בערים לא מעודדים
  הגב 21.01.21 18:28
 • אורח
  לפי הכתבה: כל זלזול בהנחיות יביא להתפרצות נוספת. מה עם ביבי "המלך" שמשאיר את נתב"ג פתוח ומאפשר לייבא תחלואה ומוטציות מחו"ל? זה לא זלזול בנו, באזרחי מדינת ישראל? בעצם זה זלזול באינטליגנציה שלנו. כולנו סגורים בבתים, העסקים פושטים רגל, אבל הוא נותן להכניס תחלואה מחו"ל ואומר שהאזרחים מזלזלים בהנחיות. שיסגור כבר את נתב"ג!!!
  הגב 21.01.21 20:00
 • אורח
  ממש לא. אם האזרחים היו מתנהגים כמו בני אדם והיום נכנסים לבידוד אחרי הנחיתה וכמובן עושים בדיקות התחלואה לא הייתה מזנקת. אפשר ורצוי לפתוח הכל אבל אנחנו מטומטמים. מאומתים יוצאים להסתובב, מלא מפרים בידוד. מזייפים בדיקות. אפילו לשים מסיכה כמו בני אדם מתחכמים. הלכתי לסופר 70 אחוז עם מסיכה על הסנטר (כמובן שלא נכנסתי פנימה ).
  21.01.21 20:27
 • אורח
  נכון
  23.01.21 13:31
 • אורח
  ומה יקרה עם המגפה תהיה פאי R בריבוע ?
  הגב 21.01.21 21:34
 • אורח
  אז יכינו לנו פאי תפוחים וקינמון
  21.01.21 23:08
 • אורח
  יש עדין הרבה חולים בראשון
  הגב 22.01.21 01:13
 • אורח
  בגלל העובדים הזרים
  הגב 22.01.21 04:21
 • אורח
  בבניה
  22.01.21 15:13
 • אורח
  סיעוד עובדים זרים
  22.01.21 15:14
 • אורח
  מסעדנות
  22.01.21 15:14
 • אורח
  חולי קורונה
  הגב 22.01.21 04:21
 • אורח
  כי לא בדקו אותם בכניסה לארץ
  הגב 22.01.21 15:14
 • אורח
  והם הדביקו את תושבי המדינה החרדים והדתים והאימהות והילדים בנגיף קורונה שמסתובבים חופשי בינינו
  הגב 22.01.21 15:15
 • אורח
  מדהים
  הגב 22.01.21 15:15
 • אורח
  מעגל ההדבקה
  הגב 22.01.21 15:15
 • אורח
  כולם ימותו בסוף
  הגב 22.01.21 15:16
 • אורח
  וכולם עסוקים המגיפה
  הגב 22.01.21 15:16
 • אורח
  הכל שקרים! העם שלנו היחיד שמאמין לבולשיט הזה! אנחנו העם הכי פחות משכיל והכי בור משאר המדינות! פשוט להתבייש.
  הגב 23.01.21 10:40
 • אורח
  הפנסיונרים והפנסיונריות הביאו את נגיף הקורונה לארץ מטייל בחוץ לארץ
  הגב 23.01.21 13:29
 • אורח
  וכך הביאו עובדים זרים בחקלאות ובניה סיעוד עובדים זרים ומסעדנות חולי קורונה שמסתובבים חופשי בינינו והם הדביקו את תושבי המדינה החרדים והדתים והאימהות והילדים בנגיף קורונה
  הגב 23.01.21 13:29
 • אורח
  כי עובדים ישראלים לא רוצים לעבוד בתנאי שכר כאלה
  הגב 23.01.21 13:30
 • אורח
  בגלל ה קרה משבר מגיפת הקורונה
  הגב 23.01.21 13:31
 • אורח
  בארץ ובעולם
  הגב 23.01.21 13:31
 • אורח
  כולם כועסים על המצב
  הגב 23.01.21 13:32
 • אורח
  מודאגים מאוד
  הגב 23.01.21 13:32
 • אורח
  ומדברים על זה
  הגב 23.01.21 13:33
 • אורח
  כולם עסוקים במגיפת הקורונה
  הגב 23.01.21 13:34
 • אורח
  זה לא הזמן לרכל על תושבים מקומיים ולא לעשות בגרות נשים ונערות במרחב הציבורי
  הגב 23.01.21 13:34
 • אורח
  למה יש מגזרים חוסמים כבישים ומדרכות לנשים ונערות ברחובות
  הגב 23.01.21 13:35
 • אורח
  והם לא רק במעבר החרדי
  הגב 23.01.21 13:35
 • אורח
  והדתי
  הגב 23.01.21 13:35
 • אורח
  גם אצל ערבים
  הגב 23.01.21 13:35
 • אורח
  וערסים ופריחות מעדות המזרח שיכורים
  הגב 23.01.21 13:35
 • אורח
  ומסוממים
  הגב 23.01.21 13:36
 • אורח
  שנוהגים בשיכרות בכבישי הארץ
  הגב 23.01.21 13:36
 • אורח
  בכל רחבי הארץ
  הגב 23.01.21 13:37
 • אורח
  ודורסים
  הגב 23.01.21 13:37
 • אורח
  הולכי רגל
  הגב 23.01.21 13:37
 • אורח
  במעבר חציה באור ירוק
  הגב 23.01.21 13:38
 • אורח
  למה לא נותנים עצות קדימה חהולכי רגל שחוצים באור ירוק
  הגב 23.01.21 13:38
 • אורח

רחמים מלול באזהרה לתושבי רחובות! אל תחתמו ליזמי התחדשות עירונית, שלא באמצעות המנהלת העירונית מחשש שהחוזים עלולים לכלול תנאים לא סבירים

ראש העיר, רחמים מלול: "גילינו כי במספר אזורים בעיר פונים יזמים לתושבים בהבטחות שונות וניסיון לקבוע עובדות בשטח ולהחתים אותם על מסמכים והתחייבויות. אני קורא לתושבים – תמתינו, אתם לא תפסידו דבר במידה ותחכו. אנחנו פועלים עכשיו עבורכם לגיבוש מתווים להתחדשות עירונית והעסקת אנשי המקצוע המתאימים שיוכלו לייעץ לכם. "

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 26


בימים אלו עיריית רחובות, באמצעות הל"ר- החברה לפיתוח רחובות בע"מ, בוחנת מתווים תכנוניים וכלכליים לקידום התחדשות עירונית במתחמים אשר הוגדרו להתחדשות עירונית ברחבי העיר למען שיפור איכות חייהם של התושבים באמצעות מנהלות מקצועיות לניהול הליכי התחדשות עירונית.

לצורך כך, נשכרו שירותים של אנשי מקצוע שונים (אדריכלים, עורכי דין, שמאים) אשר פועלים במסגרת המנהלת העירונית, על מנת לנתח את מתחמי ההתחדשות.

חשיבות שיתוף הפעולה בין בעלי המקצוע במסגרת המנהלת היא קריטית עבור קידום הפרויקטים ומספקת לתושבים ליווי מקצועי ומענה מקיף מראשית התהליך ועד סופו.

כזרוע הביצועית של העירייה, ההכרות של הל"ר עם מנגנוני התכנון והדרישות העירוניות, מאפשרת למינהלת לפעול ביעילות וביסודיות בחתירה לקיצור לוחות הזמנים של תהליך ההתחדשות, תוך שיתוף הציבור בשקיפות לאורך התהליך.

למעשה, יתרונה הגדול של המנהלת הוא ביצירת וודאות לתושבים וליזמים בהליך סדור, כך שהסיכון במימוש הפרויקט פוחת, עובדה שמאפשרת ליזמים להציע הצעת התקשרות טובה יותר לתושבים ומאפשר לכם לקחת את גורלכם בידכם עובר לבחירת היזם/קבלן שיבצע את הפרויקט ובתנאי שזה יעמוד בתנאים ובסטנדרטים מוקפדים.


לאחרונה בעקבות דיווחים שהגיעו מתושבים, זיהו בעירייה תופעה חדשה: יזמים פונים לתושבים ומנסים לשכנע אותם לחתום על חוזים והתחייבויות כמו למשל בנושא תמורות ושכר טרחה, תוך הבטחות בנושא התחדשות עירונית. החשש: החוזים עלולים לכלול תנאים לא סבירים והתחייבויות כמו למשל בנושא שכר טרחה ועוד. מדובר בהתחייבויות שלא ניתן יהיה לחזור מהן, אלא רק בהליכים משפטיים מחייבים.

לפיכך, בשעה שהעירייה עוסקת בגיבוש התהליך להתחדשות עירונית ובוחנת כלכלית ותכנונית את הדרך המיטבית להתחדשות השכונות לטובת התושבים, חשוב מאוד כי בפרק הזמן של החודשים הקרובים כדאי שלא תקבענה עובדות בשטח מבחינת התחייבויות בעלי הדירות אל מול יזמים.

משום כך פנה ראש העיר, רחמים מלול, יחד עם חבר המועצה גיא צור מחזיק תיק התחדשות עירונית אל תושבי העיר במכתב אישי ובו פירוט הנסיבות הנ"ל ובהתאם – בקשה שלא יקבעו בינתיים עובדות בשטח : "על מנת למנוע קשיים ועיכובים בהוצאתו אל הפועל של פרויקט במתחם, נמליץ שלא לחתום על הסכמי התקשרות כלשהם עם יזמים או אנשי מקצוע כלשהם - לרבות עורכי דין, אדריכלים או מפקחים (ככל שלא נחתמו עד כה), שכן חתימתכם והתחייבותכם אליהם עלולות לעכב באופן משמעותי את הוצאתו אל הפועל של הפרויקט. תהליך התכנון הינו מורכב וארוך ורצוי עבורכם למסד קשר עם יזמים/גורמים רלוונטיים רק אחרי שהמדיניות

להתחדשות השכונה, לרבות ההליכים וזכויות הבנייה בה, ייקבעו ויובאו לידיעת הציבור" כך נכתב במכתב.כמו כן, מתחמים אשר מעוניינים לבחון קידום של פרויקט התחדשות עירונית באמצעות מנהלת עירונית, מוזמנים לפנות אלינו במייל: minheltbiz@hlr.co.il.

המכתב שנשלח לתושבים
ראש העיר, רחמים מלול:


" ההתחדשות העירונית היא אחת מגולות הכותרת של הפיתוח בעיר. לצורך מימושה על הצד הטוב ביותר עבורכם התושבים, אנו קוראים לכם להימנע ממצבים בהם מחתימים אתכם על חוזים שאינם סבירים. גילינו כי במספר אזורים בעיר פונים יזמים לתושבים בהבטחות שונות וניסיון לקבוע עובדות בשטח ולהחתים אותם על מסמכים והתחייבויות. אני קורא לתושבים – תמתינו, אתם לא תפסידו דבר במידה ותחכו. אנחנו פועלים עכשיו עבורכם לגיבוש מתווים להתחדשות עירונית והעסקת אנשי המקצוע המתאימים שיוכלו לייעץ לכם."


חבר מועצת העיר מחזיק תיק ההתחדשות העירונית גיא צור:


" בתנופת פיתוח ובאחריות התהליך, נמשיך ונקדם בכל רחבי העיר את תוכניות ההתחדשות העירונית. מדובר בתחום מורכב הטומן בחובו אפשרויות רבות ובעלי עניין לעיתים בעלי אינטרסים נוגדים, על כן החלטנו לבנות מתווה מסודר ומאורגן עבור התושבים, בכדי להסדיר את התחום ולהוציא מהכוח אל הפועל את תוכניות ההתחדשות. אנו רואים בתושבים שותפים חשובים וקוראים להם לקחת חלק יחד איתנו במהפכה המתגבשת בתחום"


ניסים סלמן, מנכ"ל הל"ר:


"המנהלות מהוות שלוחה ביצועית של הל"ר עבור תושבי מתחמי ההתחדשות העירונית. חשיבות הפעילות הסדורה במתחמי התחדשות עירונית קריטית למימושם היעיל והמוצלח. הדרישה למנהלות עולה מהשטח, והן יפעלו להנגשת מידע אודות תהליך ההתחדשות המורכב עבור התושבים, וכן יאיצו תהליכי התחדשות ע"י ניהול הפרויקט על ידי המומחים ביותר בתחום ההתחדשות לטובת תושבי המתחמים בלבד."
התפרסמו 26 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רחמים יא נוכל....אתה לא מקדם כלום. ורק שולח אזהרות
  הגב 21.01.21 15:28
 • אורח
  רמי מדהלה בוגד בליכוד מלול זה בובה
  21.01.21 16:02
 • אורח
  הליכוד והחרדים הרסו את מדינת ישראל
  21.01.21 17:14
 • אורח
  זה כולל גם חידוש בנינים שעומדים לקרוס???
  הגב 21.01.21 15:34
 • אורח
  אנחנו פה בשכונת מילצן כבר שנה שנייה שפונים אלינו יזם ועורך דין שמחתים את התושבים על תוכנית פינוי בינוי הרבה תושבים חתמו על התוכנית וזה מה שקורה פה תודה לראש העיר רחמים מלול שמזהיר את התושבים מהיזמים האלו
  הגב 21.01.21 15:35
 • אורח
  תפסיק לדבר ותתחילו לבצע התושבים פקעה נפשם מדיבורים מה עם הסכם הגג למה אתם לא מזרזים את חתימתו?
  הגב 21.01.21 15:38
 • אורח
  רחמים מלול. מגן התושבים. דואג לחלשים. אה...רגע...למה הוא העלה את הארנונה בשיא הקורונה?
  הגב 21.01.21 15:40
 • אורח
  רק הבתחות מאז שהוא היה בכנס בקרית משה שום דבר לא זז רק הבטחות ודיבורים ואן מעשים כישלון לצערי חזרנו לשנות החמישים ואך שניראה אזור התעשיה בקרית משה זוועה
  הגב 21.01.21 15:40
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר רחמים מלול הוא דואג שלא יכנסו לעיר רחובות כל מיני נוכלים בשכונות קרית משה ויתר השכונות אבל התושבים לא מבינים את ורק משמיצים אותו שהוא לא עושה כלום ההיפך הוא הוא כן עושה תודה לראש העיר רחובות
  הגב 21.01.21 15:55
 • אורח
  מעניין מי יהיו היזמים מקורבים לצלחת
  הגב 21.01.21 16:04
 • אורח
  ברור. ככה הוא יוצר מונופול על פינוי בינוי בעיר
  22.01.21 19:01
 • אורח
  אז למה הפינוי בינוי באצ"ל/התאנה כבר מעל 10 שנים בהתנהלות העירייה מעניין אם אין לה יד ורגל הכל תפור לטובת העירייה ולא התושבים. בערים אחרות כבר פינוי בינוי מתקדם יותר מרחובות ושלא יצא לפועל שום תוכנית בכל רחבי העיר למה??????!!!!!!!
  הגב 21.01.21 16:21
 • אורח
  עיריית רחובות מקום חשוך מתאכזרת לנשים לאתיופים ובמיוחד לערבים ושמלאנים
  הגב 21.01.21 17:12
 • אורח
  כי בזמן האחרון נכנסים כל מיני נוכלי נכסים מחתימים את התושבים והם לא מצליחים להביא ערבויות על העבודה שהם מתכננים לעשות ולכן בגלל זה הכל עומד וזה לא רק תלוי בראש העיר זה גם משרד השיכון והממשלה
  הגב 21.01.21 17:14
 • אורח
  אתה בטח עובד עירייה
  22.01.21 19:02
 • אורח
  האחראי להתחדשות העיר יכול להראות לנו רק דבר אחד שהוא עשה בכל הקדנציה שלו? ראש העיר יכול להראות מקום אחד שקידם פרויקט של פינוי/בינוי? דאוג לתושבים? על הבאר השלישי שמע? על הלכת בארנונה שמע? באמת!!!! ירצע להבחר מחדש? רוצים לראות מעשים לא למה לא לעשות!!!!!
  הגב 21.01.21 18:20
 • אורח
  הכול תקין ברחובות אפשר להתלוננן בצורה מנומסת תמיר יש אוזן קשבת לאזרח
  הגב 21.01.21 20:01
 • אורח
  תגובה של פוליטיקאי
  22.01.21 19:03
 • אורח
  כבר חצי משכונת אושיות תושבים חתמו חוזים עם יזם של חברת בשם התחדשות עירונית ושמור בניינים ועם קבלן מחברת קבלן איזורים. 10 שנים עירייה רק מדברת בנושא ולא זז כלום בנושא.
  הגב 21.01.21 20:56
 • אורח
  יאלה מספיק להיות באום קח עמדה ותתחיל להזיז את קרית משה הגיע הזמן ממזמן לשינוי רק רווח יצא מיזה
  הגב 21.01.21 22:32
 • אורח
  רחובות העיר הכי יקרה בארנונה וכל ההתייקרות בזמנים של רחמים מלול ₪1,600 לדירת 4 חדרים. למשל בנס ציונה עיר הרבה יותר איכותית בכל בחינה ןכבר עשור לא מעלים את הארנונה.
  הגב 22.01.21 08:50
 • אורח
  מלול אתה דואג לאנטרסים האישים שלך . למה ? גנזתה את התוכנית של שכונת גוש עציון (קרית דוד) בתים של 70 שנה קורסים. אבל לפתוח שכונות המזרחית החדשה .זה כן. רחובות הצעירה . לא הושלמה בין צרפתי על הפארק וחזון איש. אין כביש מחבר , ילדים הולכים בבוץ ומסכנים את עצמם. רק הבטחות 20 שנה. עדיף לתמוך ביזמים עם עורכי דין בכד
  הגב 22.01.21 15:36
 • אורח
  תלמד מיבנה הצעירה . אך קמה שכונה מתחילתה ועד סופה בשלמותה. פארקים כבשים גני ילדים מרכז מסחרי. (מושלמת) חצי מהתושבים מרחובות הצעירה עברו לשם. נזק לעיר רחובות.
  הגב 22.01.21 15:39
 • אורח
  בנתיים לרחובות אין מנהלת עירונית כמו בכל עיר והעירייה הזאת רק מעכבת ולא מקדמת פרוייקטים
  הגב 22.01.21 16:57
 • אורח
  דיירי רחוב הנביאים שנראה כמו עזה בושה לעיריה.
  הגב 22.01.21 19:12
 • אורח
  מושחת ראשון למושחתים רבים. הסר את הכיפה שלך לאלתר. רק לגנוב את כיסי התושבים אתה יודע. רק לגנוב את דעת התושבים אתה יודע. עוף מפה כמו שהעיפו אותך מש"ס. מושחתים נמאסתם!!!
  הגב 23.01.21 09:04
 • אורח

חדש ברחובות: "מרכז חוסן על"ה" - מוקד טלפוני של בית על"ה רחובות המעניק תמיכה רגשית ומסייע למבוגרים להתמודד עם אתגרי התקופה; לפרטים: 08-6994275

המוקד יהיה פעיל בימים ראשון עד חמישי בין השעות 8:30-13:00

מערכת האתר | | תגובות: 5


למרות שמבצע החיסונים לנגיף הקורונה נמצא בעיצומו, ולמרות שנותנים עדיפות לאוכלוסייה המבוגרת למתן החיסון לנגיף, הקורונה עדיין נמצאת כאן ולא למעט זמן והנה שוב אנו נמצאים בסגר נוסף. בזמן זה, הקשישים הוגדרו כפגיעים ביותר, עדיין בבית, כשמציאות חייהם השתנתה לבלי היכר. הם אינם מקיימים את שגרת הפנאי והתרבות ומפגשים משפחתיים וחברתיים הופסקו מחשש להדבקה.

בעל"ה, העמותה למען המבוגר ברחובות, החלו להפעיל מוקד טלפוני למבוגרים: "מרכז חוסן על"ה". מוקד אשר מעניק למבוגרים תמיכה רגשית, הקשבה, הכוונה וכלים מעשיים לשיפור החוסן האישי ויכולת ההתמודדות שלהם עם המטלות והאתגרים של החיים בגיל השלישי ככלל ובתקופת הקורונה בפרט.


על"ה, העמותה למען המבוגר ברחובות, שנמצאת בקשר מתמשך עם מבוגרים רבים מקרב תושבי העיר, גם בתקופת משבר הקורונה, נחלצה יותר ויותר להיענות ולהגיב על גילויי מצוקה שהגיעו לידיעתה, מאותם המבוגרים. לכן הוחלט להקים את 'מרכז "חוסן על"ה"', שיפעל כמוקד טלפוני, יקשיב לפונים אליו ויעניק תמיכה רגשית, הכוונה וכלים מעשיים, שיסייעו להם בהתמודדות עם השלכות המצב הנוכחי ועם אתגרי הגיל בכלל.


לדבריהם אחד מאתגרי הגיל, שגם כך אינם פשוטים, מתייחס לזמן שאחרי היציאה לגמלאות, המעבר מתעסוקה לפרישה והניתוק מאורח ואיכות החיים שקדמו לכך. רבים מאמצים אז עיסוקים חליפיים (כגון, לימודים, טיולים, התנדבות, טיפול בנכדים ועוד), כדי להמשיך ולשמר אורח חיים שהוא משמעותי בעיניהם. עם זאת, חייהם של בני הגיל, מושפעים גם מאובדנים שונים בתחומי הבריאות, התפקוד, המשפחה והחברים ועוד, כל מה שעלול לפגוע בהמשכיות הרצויה.


מלבד לכך ישנם גם אי אלו אובדנים, בין אם מדובר בחברים קרובים, קרובי משפחה ובני ובנות הזוג. וכעת, כשמוסיפים לאתגרים אלו את השפעות תקופת נגיף הקורונה, האתגרים מתעצמים ואף נהיים קשים יותר להתמודדות, וזאת, נוכח השפעות הסגר והריחוק החברתי שנגזר על כולנו.


על כן פתחו בעמותה את המוקד הטלפוני - "חוסן על"ה", ככתובת עבור מי שמתמודד עם אתגרי הגיל והתקופה ועם המצוקות והתחושות שנלוות לכך. המטרה היא, לתת מענה מקצועי מתאים שיביא לחיזוק החוסן הנפשי ולשיפור היכולת להתמודד עם הקשיים ולגבור עליהם. במוקד ימתינו אנשי צוות בעלי ידע ורקע מקצועי מתאים והוא יפעל בימים א'-ה' בין השעות 8:30-13:00.

מבוגרים שחשים מצוקה רגשית ומעוניינים לשוחח עם מישהו ולקבל תמיכה וסיוע, מוזמנים להתקשר למרכז חוסן על"ה, בטלפון מספר: 08-6994275.


לדברי אסף וישקין, מנכ"ל על"ה:

"עמותת על"ה, שנמנית על מערך השירותים לאוכלוסיית המבוגרים במדינה, קרוב ל- 40 שנה, זכתה במהלך השנים, להכיר וגם לסייע לאלפי מבוגרים מקרב תושבי העיר רחובות, לחיות בכבוד בביתם ובקהילתם. גם השנה, החל מימי המשבר הראשונים ועד היום, העמותה לא חדלה מלמלא את המשימות שלקחה על עצמה כל השנים, והמשיכה בפעילותיה למען מבוגרי העיר הרבים הנעזרים בה".


לדברי דהבא אייל, ראשת מינהל רווחה וסיעוד בעל"ה:

"השילוב בין האתגרים המאפיינים את מצב המבוגרים אינו פשוט. יכול להיות מקרה שהאדם מצליח להתמודד בו-זמנית גם עם ירידה תפקודית כלשהי וגם עם מחלה כרונית ועדיין שומר על אורח חיים משמעותי ואיכות חיים סבירה. אבל השלכות ההתמודדות עם הקורונה ועם המדיניות שמכתיבה, בין השאר, בידוד בבית וגם הדרה ממגע עם המשפחה, פוגעות ועלולות לייצר תחושות של בדידות ודיכאון, וזה כבר מהווה גורם סיכון שפוגע עוד יותר בבריאות הגוף, בתפקוד וברווחה הנפשית."
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי מממן את כל הארגונים האלה שפתאום צצים לקראת בחירות ושעיריית מדהלה במשבר?
  הגב 21.01.21 14:56
 • אורח
  מעט מדי מאוחר מדי זה נעשה
  הגב 21.01.21 15:05
 • אורח
  איפה הם היו במשך כל השנה הזאת
  הגב 21.01.21 15:06
 • אורח
  פניתי במקרה בבקשה עזרה להחליף מנורה והודיעו לי, שאני צריך להיות חבר לשלם דמי חברות בכל חודש עבור החלפת *מנורה*. על"ה זה מוסד למטרות רווח ומימון שכר עובדיו.
  הגב 21.01.21 17:23
 • אורח
  היכן הוא ציון טוטו?
  הגב 21.01.21 19:50
 • אורח

במהלך מרדף משטרתי ליד ראשון לציון נעצר עבריין מרחובות בחשד כי היה בדרך עם נער חמוש לביצוע אירוע פלילי

מעצרם הוארך ב - 5 ימים

אבי בר | | תגובות: 21
תמונת אילוסטרציה - ארכיון


בעקבות מידע מודיעיני של ימ"ר לכיש התנהל מעקב אחר עבריין צעיר בן 22 מרחובות אשר רכב על אופנוע ללא לוחית רישוי. בשלב מסויים התפתח מרדף על ידי אופנועני הבילוש עד לכניסה לראשון לציון ושם נעצר האופנוע. יחד עם העבריין מרחובות רכב נער לא מרחובות ללא עבר פלילי אשר היה חמוש באקדח והערכת המשטרה שהם היו בדרך לביצוע פשע או אולי חיסול.

בית המשפט האריך את מעצרם ב - 5 ימים.

התפרסמו 21 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא לרחם עליהם, חלאות.
  הגב 21.01.21 13:13
 • אורח
  נראה שהם חברים של המרססים בגז מדמיע רק ענישה בסגנון טורקי תאילנדי מצרי אולי יכול להועיל לעם קשה עורף כמונו
  הגב 21.01.21 13:24
 • אורח
  שלחו אותם לסיביר לכלא
  הגב 21.01.21 14:00
 • אורח
  פוליטיקאים לא נכונים פוגשים שוטרים לא נכונים ויש כאוס אבטלה ופשיעה ברחובות.
  הגב 21.01.21 14:16
 • אורח
  אין הנהגה בעיר ורואים זאת בכל פינה
  21.01.21 16:05
 • אורח
  המערב הפרוע זה כאן.
  21.01.21 16:05
 • אורח
  צריכים להכניס אותם לעבוד בבית קירור לבשר . שיחשבו שהם בסיביר
  הגב 21.01.21 14:44
 • אורח
  נדרשת ענישה מחמירה ביותר.... אם הענישה קלה מדי אז אין הרתעה, ואז זה יחזור על עצמו.
  הגב 21.01.21 15:23
 • אורח
  אין פו ענישה
  הגב 21.01.21 16:59
 • אורח
  אבל יש את פו הדב !!!!.
  21.01.21 23:38
 • אורח
  בוחרי ליכוד
  הגב 21.01.21 17:11
 • אורח
  נדב חדד לוקח ילדים טובים חבל אתה בן של זונה
  הגב 21.01.21 18:28
 • אורח
  ילד טוב אוחיון מסכן מסכן
  הגב 21.01.21 18:29
 • אורח
  ילד בלי אבא עושים אותו עבריין חחחח הוא יפתח על נדב
  הגב 21.01.21 18:32
 • אורח
  על אופנועים
  הגב 22.01.21 15:17
 • אורח
  למכוניות מרוץ
  הגב 22.01.21 15:18
 • אורח
  איזה יופי
  הגב 22.01.21 15:18
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 22.01.21 15:18
 • אורח
  ממשש משמח
  הגב 22.01.21 15:19
 • אורח
  יש הרבה חמולות כאלה בדרום הארץ
  הגב 22.01.21 15:19
 • אורח
  והמרכז
  הגב 22.01.21 15:19
 • אורח

היום חמישי 21.1 בשעה 10:00 יועבר בזום אירוע הסיום של שבוע הספורט של רחובות -אימון כוח עם אירה דולפין

לינק לזום מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
קרדיט: אילן סימנטוב


במהלך השבוע האחרון קיימו עיריית רחובות והחברה העירונית רחובות, שבוע ספורטיבי שהופק במיוחד לימי הסגר השלישי על ידי אגף הספורט והועברו בשידור חי מאולפן העירולייב של העירונוער. במהלך השבוע הופיעו מיטב מאמני הכושר בארץ, רוני דואני, אירה דולפין, אסף רון ועוד, באימוני כושר יומיים והפעילו את חובבי הכושר – מבוגרים, הורים וילדים – ואת כל מי שחפץ להתחיל לקיים שגרה ספורטיבית בימי הסגר.

היום חמישי 21.1.21 בשעה 10:00 יתקיים אירוע הסיום של אימוני הכושר עם המאמנת אירה דולפין שתעביר אימון כוח בזום.

למעבר לזום >> לחצו כאן

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה קורה בימים אלו לאיש הניחוש הנכון ציון טוטו?
  הגב 21.01.21 19:51
 • אורח

לירי בר הרחובותית תייצג את ישראל בתחרות העולמית של ספוקן וורד (שירה מדוברת), שתתקיים בקיץ בפריז

מהו "פואטרי סלאם" ?הוא אירוע שירה מדוברת המבוסס על פורמט אמריקאי שהפך לתופעה בינלאומית. הפורמט הומצא על ידי המשורר מארק קלי סמית בשנת 1984 ובמסגרתו עולים לבמה 6-8 משוררים/ות בכל ערב. כל שיר מקבל ניקוד על ידי הקהל ובסוף הערב מוכתר הזוכה, המשורר עם מספר הנקודות הגבוה ביותר, שעולה לביצוע קטע נוסף כהדרן. אירועי "פואטרי סלאם" נערכים כ-30 מדינות ברחבי העולם על בסיס קבוע.

מערכת האתר | | תגובות: 2
קרדיט: דניאל וויל


לירי בר היא הזוכה של הסלאם הגדול 2020, אירוע הגמר השנתי של פואטרי סלאם ישראל, מבית תיאטרון האינקובטור. בר נבחרה על ידי קהל הצופים באירוע ברוב קולות ותיסע לייצג אותנו בתחרות העולמית של ספוקן וורד, שתתקיים בקיץ בפריז.

לירי, בת 22, גדלה ברחובות, כותבת מאז שהיא יודעת לקרוא, התחילה את דרכה על במת הפואטרי סלאם בליין מופעי הנוער בשנת 2014. בשלוש השנים האחרונות השתתפה בערבי המוקדמות, אך זו הפעם הראשונה שהיא השתתפה בסלאם. במקצועה, לירי היא קופירייטרית ומנהלת סושיאל במשרד פרסום. בנוסף, היא מתחזקת חשבון אינסטגרם וטיקטוק אישיים, אליהם היא מעלה לסירוגין תכנים הומוריסטיים, סאטיריים וכואבים. בזמנה הפנוי היא מעידה שהיא נהנית ללטף כלבלבים ולהתאמן על עמידות ידיים.


קרדיט: Netaly Roo


לירי התמודדה בגמר מול חמישה פיינליסטים נוספים ובצעה שני שירים, "ידע זה כוח" ו "קשה להמשגה".

השנה בשל מגפת הקורונה התקיימו אירועי עונת הסלאם הגדול 2020, באופן מקוון. בפורמט החדש חובבי הפואטרי סלאם צפו בשידורים חיים, בשלבי המוקדמות, חצי הגמר והגמר ובחרו באפליקציה ייעודית את ששת המשוררים שעלו לשלב הגמר וכמובן את הזוכה בסלאם הגדול. כל שידור לווה בצ'ט פעיל, בו הצופים, צוות ההפקה וגם המשוררים עצמם, הגיבו, שוחחו ותמכו.מתוך קשה להמשגה:

דעי לאן את שואפת

וחשבי את הצעדים

דעי ממה את מתנשפת

מותר גם לשבת

אם עמדת ביעדים

פזרי פירורי לחם

שתדעי לאן לחזור

קחי פרוסה, או נשיקה

ואל תביטי לאחור

כי מרגע שטרקת את הדלת

התחלת את המסע

וגם אם לא תצליחי

דעי שאת מנסה

תהליכים רואים

רק בדיעבד

ואת מסתכלת ישר ורחוק.

אל תקחי את הכל

כל כך ברצינות

מותר לך מדי פעם

גם לצחוק

הבנת? הבנת?

את מלמדת את עצמך

דברים שלא ידעת

ויש עוד המון

שיעורים לא שמעת

אני מלמדת את עצמי

דברים שאני לא יודעת

אני המורה של עצמי

לפעמים אני הגננת

וגם כשאני לא מבינה

אני מחייכת ומהנהנת.

כי אני רוצה מדבקה.

הייתה ילדה טובה היום.


מהו "פואטרי סלאם" ?

הוא אירוע שירה מדוברת המבוסס על פורמט אמריקאי שהפך לתופעה בינלאומית. הפורמט הומצא על ידי המשורר מארק קלי סמית בשנת 1984 ובמסגרתו עולים לבמה 6-8 משוררים/ות בכל ערב. כל שיר מקבל ניקוד על ידי הקהל ובסוף הערב מוכתר הזוכה, המשורר עם מספר הנקודות הגבוה ביותר, שעולה לביצוע קטע נוסף כהדרן.

אירועי "פואטרי סלאם" נערכים כ-30 מדינות ברחבי העולם על בסיס קבוע. בכל שנה מתקיים אירוע בינלאומי אליו נשלח נציג מכל מדינה.


על "פואטרי סלאם ישראל"

נוסד ב-2012 והוא פועל כבר תשע שנים בהפקת תיאטרון האינקובטור. האירוע הראשון נערך בירושלים על במת תיאטרון האינקובטור ומאז הפך לתופעה ארצית. בכל שנה מתקיימים עשרות ערבי פואטרי סלאם ואירועי ספוקן וורד.

בנוסף, מקיים פואטרי סלאם ישראל אירועי תוכן בנושאים ממוקדים, אירועים מוזיקליים וסדנאות כתיבה למבוגרים ולנוער וסדנאות בבתי ספר.ב-2018 יצא לאור הספר "בקול רם!" - אוסף הספוקן וורד הישראלי הראשון, בהוצאת תיאטרון האינקובטור. האנתולוגיה מאגדת בתוכה מיצירותיהם של כ-50 משוררים מז'אנר השירה המדוברת, לצד סיפורים על אבני הדרך בהתהוות סצנת הספוקן וורד בארץ.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לירי אלופה!!!
  הגב 20.01.21 21:10
 • אורח
  אולי היא אלופה אבל אלוף הניחוש הנכון היה ציון טוטו
  הגב 21.01.21 19:52
 • אורח

תושבי רחובות שואלים- פרופ' ציון חגי עונה! ביום שני 25.1 יתקיים שידור מיוחד של יו"ר ההסתדרות הרפואית בישראל, שיענה על כל שאלות התושבים בנוגע למבצע החיסונים ותחלואת הקורונה; השידור יעלה בדף הפייסבוק של העירייה

ניתן כבר להפנות שאלות בדף הפייסבוק של העירייה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


נשים בהיריון יכולות להתחסן? מהן תופעות הלוואי לחיסונים? ומה עם המוטציות החדשות? תושבי רחובות בואו לקבל תשובות לכל השאלות שלכם ישירות מהמומחה. ביום שני הקרוב פרופ' ציון חגי, יו"ר ההסתדרות הרפואית בישראל, יתארח בשידור חי בדף הפייסבוק של עיריית רחובות בו ויענה על כל השאלות שלכם על הקורונה, התחלואה והחיסונים.

ניתן כבר להפנות שאלות בדף הפייסבוק של העירייה.

השידור יתקיים ביום שני 25.1 בשעה 25.1 בשעה 10:00 כנסו לפוסט, כתבו בתגובות את השאלות שלכם ותקבלו תשובות ביום שני הקרוב (25.1) בשעה 10:00


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מקווה שלא בתשלום. כי אם עירייה שילמה על זה . זה ממש בזבוז כספי הציבור
  הגב 21.01.21 12:09
 • אורח
  תעלומת ציון טוטו מתי הפתרון?
  הגב 21.01.21 21:43
 • אורח

לרגל יום השואה הבינלאומי ביום רביעי 27.1 יתקיים מפגש "זיכרון בסלון" משותף לערים היידלברג ורחובות בזום בו יספר אפרים אייזנמן את סיפור הצלתו בשואה

לינק למפגש מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בעיריית רחובות מציינים את יום השואה הבינלאומי בדרך מיוחדת: מפגש זום מיוחד של ״זיכרון בסלון״ יחד עם תושבי היידלברג בגרמניה, העיר התאומה של רחובות מזה למעלה מ-30 שנה.

ביום רביעי, 27.1 מציינים את יום השואה הבינלאומי ברחבי העולם ובישראל. ביום הזה בשעה 20:00 שעון ישראל, ובשעה 19:00 שעון גרמניה (הבדל השעות בין גרמניה לישראל הוא שעה אחרי ישראל) ייערך מפגש Zoom משותף של ״זכרון בסלון״. במפגש יספר ניצול השואה אפרים אייזנמן את סיפור הצלתו בשואה, וסיפורה של משפחתו. במפגש ישתתפו תושבי היידלברג בגרמניה ותושבי רחובות בישראל יחד.

אפרים אייזנמן נולד בהולנד, בעת שהוריו הסתתרו מהנאצים. שלושת אחיו הגדולים הסתתרו במהלך המלחמה בבתיהם של הולנדים. חלק מבני משפחתו המורחבת נרצחו על ידי הנאצים. בשנת 1970 הוא עלה לישראל עם משפחתו.

את המפגש יזמה עומר ויינרייך, מובילת פרויקט "זיכרון בסלון" ברחובות.

לינק למפגש: https://rehovot.zoom.us/j/94173759017ראש העיר, רחמים מלול:

״ישנה משמעות מיוחדת לציון יום השואה הבינלאומי דווקא עם תושבי העיר התאומה של רחובות מגרמניה. אנחנו משלבים בין הערך ההיסטורי של הזיכרון ולימוד לקחי השואה, לבין הקשר האמיץ עם היידלברג. אני מזמין את תושבי העיר להצטרף למפגש- לזכור ולהזכיר. ״


סגן ראש העיר ומחזיק תיק קשרי החוץ עו״ד יניב מרקוביץ:

״גם לאורך תקופת ההתמודדות עם הקורונה, שימרנו את הקשר עם העיר התאומה היידלברג ובכיריה. דווקא ביום השואה הבינלאומי, אנו רואים חשיבות במפגש משותף באמצעות הזום של תושבים משתי הערים, כדי ללמוד על השואה ממקור ראשון״
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אייל גולן ממשיך להתרחב בנדל"ן! חברת הנדל"ן בה שותף הזמר, אייל גולן " G.R.Y 'קבוצת גולן. רחמני. יעדים" רכשו 21 דונם נוספים במתחם מעוין שורק בראשון לציון

כזכור במהלך חודש נובמבר האחרון פתח הזמר חברת נדל"ן חדשה עם שותפיו כשהעסקה הראשונה הייתה רכישה של 14 דונם במתחם בהיקף של כ 10 מיליון ₪

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 16
קרדיט: יניב אדרי


הזמר אייל גולן ממשיך בהרחבת עסקי הנדל"ן שלו והודיע כי חברת הנדל"ן אותה פתח לאחרונה יחד עם שותפיו (" G.R.Y 'קבוצת גולן. רחמני. יעדים") רכשו עוד 21 דונם במתחם מעוין שורק בראשון לציון. הרכישה מתווספת ל 14 דונם אותם רכשו בחודש נובמבר האחרון במתחם וכבר נמכרו.

מתוך דף האינסטגרם של אייל גולן

כזכור בחודש נובמבר הודיע אייל גולן על הקמת חברת נדל"ן חדשה בה שותפים 2 מחבריו מעולם הכדורגל במרמורק מוטי אברג'יל הבעלים של "קבוצת יעדים" ובעלי הפועל מרמורק, ניסן יחזקאל המשמש מנהל מקצועי במרמורק בנוסף לעיסוקו בנדל"ן מעל 15 שנה והשותף השלישי רן רחמני הבעלים של "קבוצת רחמני" מאזור עפולה הבונה פרויקטים רבים למגורים ומסחר.

החברה החדשה עוסקת באיתור קרקעות, השבחתן וייזום פרויקטים בתחום המגורים והמסחר לחברה המשותפת עתודה של עשרות קרקעות עם תב"ע מאושרת לבניה למגורים ומסחר, כאשר העסקה הראשונה שביצעה החברה המשותפת הינה רכישת קרקע של כ- 10 דונם בראשון לציון בהיקף של כ-10 מיליון שקלים.
התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בהצלחה אחלה אייל שבעולם
  הגב 20.01.21 19:30
 • אורח
  את מי זה מעניין
  הגב 20.01.21 20:32
 • אורח
  מדהים איך מעדכנים על כל מיני ...שנוגעים אליו, ואני שואל למה ואת מי זה בדיוק מעניין ???, לאלוהים פיתרונים.
  20.01.21 21:27
 • אורח
  אותי מעניין לדעת מי זוכר את ציון טוטו ומי יודע היכן הוא
  הגב 21.01.21 05:23
 • אורח
  יאלה אייל בוא תשנה את שעריים ....פרוייקט מתאר שעריים...זה תקוע הרבה זמן ...אולי ניזכה בזכותך
  הגב 21.01.21 10:50
 • אורח
  שיצליח הוא לא גונב ולמי שאין ה' יתן
  הגב 21.01.21 11:35
 • אורח
  לא חושבת שזה מעניין מישהו שיהיה לו לבריאות לא חייב מאומה לאף אחד . מספיק לחטט בחיים של האחר מספיק.
  הגב 21.01.21 11:50
 • אורח
  זה התעשרות לעומת משפחות חסרי יכולת בכלל הסגרים המיותרים פוליטיקאים לדחיית שכל מתרותם לדחות המשך משפטו של המושחת ב ,- 8.2.2021 זה כל שקוף וברור.
  21.01.21 14:21
 • אורח
  בהצלחה ימלך ❤
  הגב 21.01.21 12:18
 • אורח
  חדש עלינו שנה טובה ומבורכת לך ולכל עם ישראל אמן
  הגב 21.01.21 12:46
 • אורח
  הכי חשוב בריאות מאחלת לו בהצלחה למה לא שימשיך להצליח
  הגב 21.01.21 13:16
 • אורח
  למה זה נחשב חדשות מעניינות??!! רק מפני שנולד ברחובות!! אולי תעדכנו מה שלום הנשים , שאבא שלו בעל במירמה ?? והוא טוען שלא ידע????!!!
  הגב 21.01.21 15:11
 • אורח
  זה לא צריך להתפרסם פה. זה לא קשור לחדשות העיר רחובות.
  הגב 21.01.21 15:14
 • אורח
  בהצלחה. טוב מאוד שנמנעת להכניס את"השותף"ממזכרת בתיה שלא היסס לגנוב ולעקוץ את המדענית " נמוכת הקומה" ממכון ויצמן שהשקיעה בו עשרות מיליונים ונתנה בו את מבטחה. הכלב בן כלב שגנב אותה יישרף בגיהנום לאחר שימות ביסורים ממחלה נוראית.
  הגב 21.01.21 23:50
 • אורח
  משהו סיפר לו על מתקן המחזור עם הארובות שהולכים לבנות ליד השטח שקנה חרייה לצד בתי מגורים לא הולך יחד.
  הגב 22.01.21 17:30
 • אורח
  שיהיה בהצלחה. אייל. והחברים..ניצן. מוטי רק שתצליחו..בריאות.
  הגב 22.01.21 18:31
 • אורח

רחוב הר הצופים בשכונת רחובות ההולנדית ברחובות נמצא בין עשרת הרחובות בישראל מהם הוזמנו הכי הרבה חבילות מחו"ל בשנת 2020. וכלל תושבי רחובות הזמינו 932 אלף חבילות

בעיר רחובות 22 יחידות שירות דואר, בהן 6 יחידות דואר ו- 16 מרכזי מסירת חבילות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


רחובות היא העיר המדורגת במקום ה-16 בישראל, בהזמנת חבילות מחו"ל ביחס לגודל האוכלוסיה - כך עולה מנתוני חברת דואר ישראל לסיכום שנת 2020. מנתוני הדואר עולה, כי תושבי רחובות הזמינו בשנת 2020 כ-932 אלף חבילות, כאשר כל תושב הזמין בממוצע 6.5 חבילות השנה. בשנה שעברה דורגה רחובות במקום ה-17 בטבלה. עוד עולה, כי תל אביב ממשיכה להוביל במקום הראשון בכמות החבילות עם כ-4.7 מיליון חבילות שהוזמנו השנה, ופתח תקוה מובילה במקום הראשון בהזמנות פר נפש. (11.8 חבילות לתושב בממוצע לשנה).


נתון מעניין נוסף הוא שרחוב הר הצופים ברחובות מככב ברשימת הרחובות מהם הוזמנו הכי הרבה חבילות בשנת 2020 יחד עם רחובות נוספים בארץ המאופיינים כרחובות ארוכים ובהם עסקים ומגורים פרטיים. בעיר רחובות 22 יחידות שירות, בהן 6 יחידות דואר ו- 16 מרכזי מסירת חבילות.

ועוד נתונים מעניינים על קניות תושבי ישראל בדיגיטל:

 • מנתוני "דוח הסחר המקוון של דואר ישראל" לשנת 2020 עולה, כי בשנה החולפת נמסרו בישראל כ-50 מיליון חבילות שהוזמנו מחו"ל, ירידה של 26.4% בכמות, מול כ-68 מיליון חבילות מחו"ל שנמסרו בשנת 2019.
 • אתר הקניות הבינלאומי הפופולארי בקרב ישראליים הוא עלי אקספרס (60%), במקום השני, ולראשונה בדירוג אתר הקניות SHEIN הסיני (30%) ואחריהם (29%) ebay אמזון (21%) ו- .(21%) Next
 • המדינות המובילות מהן מגיעות החבילות ישראל – סין, ארה"ב ובריטניה.
 • אתר הקניות הישראלי הפופולארי בקרב ישראליים הוא סופר פארם (24%). אחריו: טרמינל איקס (18%) עזריאלי. קום (15%), וואלה שופס (13%) וקסטרו.(11%).
 • על פי נתוני הסקר 37% מהקונים באתרים ישראליים קנו מעל 1,000 שקל ב-2020
 • 28% מהקונים באתרים בינלאומיים קנו מעל 500 דולר ב-2020


עוד עולה מהסקר ומנתוני דואר ישראל, כי הקטגוריה המובילה בקניות ברשת (באתרים בארץ/חו"ל) בשנת 2020 היתה ביגוד (73%). קטגוריות נוספות היו הנעלה (41%), קוסמטיקה, בישום ואיפור (35%), מוצרי חשמל ואלקטרוניקה לבית (35%), גאדג'טים (33%), כלי בית (32%), סמארטפונים ואביזרים לטלפון (32%) ואביזרים וקישוטים לבית (31%) .


דירוג דואר ישראל: 20 הערים המובילות בהזמנת חבילות בישראל 2020

מקוםכמות חבילות שחולקה ב-2020
ממוצע חבילות פר תושב ב-2020

דירוג בשנת 2020

דירוג בשנת 2019
 1. פתח תקוה
2.9 מיליון11.813
 1. כרמיאל
540 אלף
11.7
2לא נכנסה לדירוג 20 הערים הראשונות
 1. עפולה
605 אלף11.231
 1. תל אביב-יפו
4.67 מיליון10.142
 1. באר שבע
1.94 מיליון9.354
 1. רמת גן
1.141 מיליון8.766
 1. ראשון לציון
2 מיליון8.2712
 1. אשדוד
1.82 מיליון8.189
 1. הרצליה
765 אלף7.9914
 1. כפר סבא
784 אלף7.7108
 1. חדרה
732 אלף7.51110
 1. חיפה
2 מיליון7.3127
 1. חולון
1.4 מיליון7.151311
 1. נתניה
1.57 מיליון7.11413
 1. אשקלון
1 מיליון71515
 1. רחובות
930 אלף6.51617
 1. בת ים
827 אלף6.41716
 1. מודיעין
538 אלף5.81818
 1. ירושלים
4.4 מיליון4.71919
 1. בני ברק
708 אלף3.52020
דני גולדשטיין, מנכ"ל חברת דואר ישראל:

"בשנים האחרונות הפך דואר ישראל לשחקן משמעותי בשוק הסחר המקוון שתורם רבות להורדת יוקר המחיה בישראל. בשנת 2020 הקניות ברשת הפכו לאמצעי המרכזי לביצוע קניות, בעקבות הקורונה, סגירת השמיים לטיסות לחו"ל וסגירת הקניונים בארץ. אנו ממשיכים לפעול לשיפור חווית הלקוח ולצמצום זמני ההמתנה ביחידות הדואר באמצעות שירות זימון תורים מראש, והנגשת יותר מידע במערכות הדיגיטל של החברה".

צילום דואר ישראל

דני גולדשטיין מנכ"ל דואר ישראל ציין עוד "העובדה שמרבית האתרים המובילים מוצגים בעברית בממשק משתמש נוח ופשוט, והמחירים מוצגים בשקלים, מאפשרת לציבור להזמין מהם בפשטות ובנוחות ומקלה על הקניה גם עבור בני נוער וצעירים. בתחום התשלומים 60% מהקניות שהתבצעו השנה בכרטיסים הנטענים של בנק הדואר, התבצעו לרכישות בטוחות מחו"ל. בעקבות הקורונה ראינו השנה התחזקות של רכישות באתרים ישראליים וגידול בקטגורית השליחים, וזו הזדמנות עבור אתרי הסחר בארץ, להגיע לקהלים חדשים על בסיס היכרות עם הטעם הישראלי, והצעת ערך בשילוב שירות עד הבית באותו יום, או ביום שלמחרת".
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מידע חשוב ביותר
  הגב 20.01.21 19:10
 • אורח
  מישהו עובד בכלל בדואר ישראל? תספרו את החבילות שהוחזרו כי הדואר לא סיפק בזמן הודעות לאיסוף החבילה ותקבלו פי 2 כמות
  הגב 20.01.21 19:33
 • אורח
  לצבי של הדואר יש הרבה עבודה ...איפה צביקה?
  הגב 21.01.21 17:53
 • אורח

ההצגה הכי טובה ברחובות! עימות "מטורלל" בין חן קריטי וגדי עוקשי לבין פרופסור אמיר חצרוני הכולל קללות, צעקות, העלבות, צחוקים ועוד בשידור בתוכנית של שי מלול... מצורף סרטון העימות

אזהרה! בתוכנית כל המשתתפים מקללים ומשפילים אחד את השני ברמה אישית, פוליטית וגזענית

אבי בר | | תגובות: 25


העיתונאי שי מלול מנהל בפייסבוק ערוץ טלוויזיה בשם "שי מלול TV" שי מלול הוא איש ימין הנוהג להביא לא פעם אנשי שמאל ואנשי ימין והופך להיות "שמח" באולפן.

פרופסור חצרוני אוהב להשתתף בתוכנית ותמיד מביאים לאולפן אנשי ימין והתוכנית הופכת לחגיגה של צעקות, קללות, שירים בגנות השני והעלבות ונראה שכולם נהנים מהשידור.

בשידור האחרון התעמתו באולפן עובדי עיריית רחובות חן קריטי, גדי עוקשי נגד פרופסור אמיר חצרונילהלן לינק לדף הפייסבוק לתוכנית של שי מלול

https://www.facebook.com/shaymalultv


להלן סרטון העימות

התפרסמו 25 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בושה, רמה נמוכה!
  הגב 20.01.21 18:02
 • אורח
  למה בלי מסכות!!!!
  הגב 20.01.21 18:05
 • אורח
  זה הפנים של עיריית רחובות והפוליטיקה בכלל בישראל מדינת עולם 9
  הגב 20.01.21 18:07
 • אורח
  איך נותנים בכלל במה לחצרוני
  הגב 20.01.21 18:09
 • אורח
  האמת? חצרוני הזה פיקח מאד, אבל החיישנים שלו דפוקים לחלוטין. . שינוי בטונציה ובהתנסחות ודיעותיו היו משנות את מעמדו מחזקת מנודה לחזקת הוגה דיעות שיש לשחר לפתחו.
  20.01.21 19:07
 • אורח
  בושה לכל המשתתפים
  הגב 20.01.21 18:09
 • אורח
  מי זה הגדי הזה? הוא חושב שההתנהגות הזאת מצחיקה? ממש בושה מוריד את התוכנית לתחתית וחבל.
  הגב 20.01.21 18:41
 • אורח
  זבל זבל זבל ובושה לעירית רחובות. תת רמה. במה מתגאים? מה זה "אני מזרחי גאה". אתם בכלל לא מיצגים מזרחים תרבותיים ואינטליגנטיים. למה הזמינו את הפרופסור הזה? משעמם לכם בסגר? זה תחליף לתרבות? זבלים כולם.
  הגב 20.01.21 19:08
 • אורח
  מג֫עיל ומאוד
  הגב 20.01.21 19:12
 • אורח
  איזה תוכנית זו.המנחה מגעיל .אוי לתוכנית ההזויה.מאיפה זה בא לנו.למה משדרים ?
  הגב 20.01.21 19:15
 • אורח
  תת רמה.
  הגב 20.01.21 20:14
 • אורח
  חן קריטי? זה שקרה לתושבי רחובות ג'וקים? ממש לא בן אדם ששווה להקשיב לו
  הגב 20.01.21 23:22
 • אורח
  אלה מקבלים משכורות של עובדי ציבור? דוחים
  הגב 20.01.21 23:23
 • אורח
  תמשיכו להצביע לרחמים מלול, ואחרי זה תתבכיינו שככה העירייה נראית.
  הגב 21.01.21 00:16
 • אורח
  באיזה דקה זה מתחיל יש פה שעתייים וחצי של סרטון ?
  הגב 21.01.21 04:05
 • אורח
  תעלומת ציון טוטו יש פותר לתעלומה?
  הגב 21.01.21 05:25
 • אורח
  גדי הזה דומה לאביהו מדינה
  הגב 21.01.21 07:35
 • אורח
  אני באמת שואלת האם זה אמיתי ואלו פני הליכוד ברחובות ושל העירייה בפרט.
  הגב 21.01.21 14:16
 • אורח
  לא יאומן.פני בוועד והעירייה
  הגב 21.01.21 16:14
 • אורח
  חח תראו אותו בטיקטוק זה הפנים של העירייה.שצריך להסתיר במחסן אחורי
  הגב 21.01.21 19:21
 • אורח
  חברה זה לא הצגה אני לא היית משקיעה לישמוע את זהקללות של חולרות עושים חיים אוכלי חינם איך אפשר כך בלי מסכות , רמי ,מלול, קורונה כל זה מעירית רחובות שלא עושים להם קנסות תמשיכו להתלהב מהם חולי נפש
  הגב 21.01.21 20:09
 • אורח
  ככה נראית עיריית רחובות. בושה. ממש גאווה לפרסם בציבור. התביישתי לראות דקה אחת וגם זה יותר מידיי
  הגב 21.01.21 22:37
 • אורח
  הקורונה מגיעה מעיריית רחובות. חולי נפש
  הגב 21.01.21 22:37
 • אורח
  זה אמיתי. ככה הם מתנהלים ביום יום. הדלת של מלול פתוחה לעובדים אלו. תבינו איזה חברים יש למלול. בושה בושה
  הגב 21.01.21 22:42
 • אורח
  אלו עובדים רק ברישום ובקבלת משכורת. כל היום יושבים משחקים ומצלמים. והמשכורת דופקת
  הגב 21.01.21 22:43
 • אורח

לאור הארכת הסגר הודיעה עיריית רחובות כי החנייה בכחול לבן ברחבי העיר תמשיך להיות בחינם. יוחמר הפיקוח על בתי הכנסת והעסקים למניעת התקהלות אסורה

בנוסף ימשכו בדיקת הקורונה באתר הפרדסנות ומבצעי החיסונים במתנ"ס קריית משה ורחובות החדשה של קופ"ח מכבי, כללית ומאוחדת.

מערכת האתר | | תגובות: 5


הארכת הסגר בעיר רחובות! בהתאם להחלטת הממשלה מאתמול, הסגר יימשך 10 ימים נוספים עד ליום 31.1.21 בחצות. לאור המצב עיריית רחובות מפרסמת לתושבים את ההנחיות על התנהלות העיר בימי הסגר ושירותי העירייה שעומדים לרשות התושבים ותלמידי רחובות.

אכיפה עירונית בבתי הכנסת ובעסקים

אגף התנועה, פיקוח, שילוט ושיטור עירוני בעיריית רחובות בראשות ליאור שוקרי בשיתוף משטרת רחובות יקדישו מאמץ מיוחד לטפל בנושא ההתקהלות בבתי הכנסת, אשר עלולה להביא להדבקה בנגיף הקורונה. בהתאם להנחיות, מותרת תפילה של עד 5 מתפללים בתוך המבנה, ועד 10 אנשים מחוץ למבנה. פעילות בתי הכנסת מותרת רק לצורך תפילה ולא לצרכים אחרים (כגון שיעור תורה או קידוש). בכל בתי הכנסת אתמול הודבקו מדבקות עם תזכורת לגבי ההנחיות בדבר מספר המתפללים המותר בפנים ובחוץ, אשר מזהירות מפני התקהלות אסורה בימים אלה . פקחי האגף והשיטור העירוני בשיתוף המשטרה יערכו ביקורת וסיורים יומיים בסמוך לבתי כנסת בשעות התפילה, על מנת לוודא כי ההנחיות יישמרו.

תשומת לב מיוחדת בנושא האכיפה מוקדשת גם לעסקים החיוניים הפתוחים לקהל.

מדיווחים המגיעים לעירייה עולה כי ישנם עסקים ומרכולים אשר אינם מקפידים על כללי התו הסגול, בין היתר בכל הקשור למגבלת מספר האנשים המותר ושמירת המרחק. בנוסף לאכיפה השוטפת, פקחי האגף והשיטור העירוני יבצעו בימים הקרובים ביקורות בשעות העומס של הקניות על מנת לוודא כי ההנחיות נשמרות, למניעת הדבקה בנגיף הקורונה. הפקחים יבקרו בעסקים שבהם יש התקהלות בהתאם לדיווחים . עסק שנמצא כי לא עמד בתנאי התו הסגול יירשם לחובתו קנס על פי החוק.

פקחי השיטור העירוני יהיו חלק מהכוחות המשטרתיים אשר יאכפו את הסגר במחסומים ה"נושמים" בכניסות וביציאות מהעיר; כמו כן צוותי הפיקוח והשיטור העירוני יאכפו את הנחיות הזהירות במרחב הציבורי, לרבות עטיית מסכות ושמירת מרחק , ומלבד ביקורות יזומות הם יטפלו בקריאות המוקד העירוני ומוקד 100 המדווחות על הפרות ויבצעו ביקורות סמויות .


החניה ברחבי העיר (כחול-לבן) תמשיך להיות ללא תשלום (לא כולל פארק המדע, פארק הורוביץ והסנטרו ) , תוך פעילות לאכיפה רק במקומות שבהם אסורה החניה .

לדיווח על הפרות הנחיות הסגר ניתן להתקשר למוקד העירוני 106 או ל"קו האדום" , ללא צורך בזיהוי וללא הקלטה, בטלפון 08-9392219


שירותי עירייה

המוקד העירוני 106 עומד לרשות התושבות והתושבים בכל דבר ועניין, 24 שעות ביממה, בטלפון 08-9392444/ 08-9392106, וכן בוואטספ 050-8806106


הקו החם של השירות הפסיכולוגי החינוכי העירוני של אגף החינוך בעיריית רחובות

עומד לרשות ההורים בעיר, ומיועד להעניק להם ו/או לילדים ולנוער וכן לצוותי ההוראה העיר תמיכה רגשית, סיוע וייעוץ בימים אלה.

הקו יפעל בין השעות 8:00-15:30 בטל': 089392805/1


הקו החם של האגף לשירותים חברתיים

מיועד לסיוע רגשי ולתמיכה לתושבים אשר חשים במצוקה מכל סיבה שהיא בימים אלה .

הקו יפעל בין השעות 8:00-15:30 בטל': 089392686

בכל מקרה, מעבר לשעות הפעילות של אחד מהקווים, ניתן לפנות למוקד העירוני ולהשאיר הודעה בנושא, ועובדי הקו הרלוונטי יחזרו אל הפונה בהקדם.


הקמת שמרטפייה לעובדי הצוותים הרפואיים

עיריית רחובות מפעילה 3 שמרטפיות מתחילת הסגר, לטובת ילדי עובדי בית החולים קפלן ועובדי קופות החולים, לרבות ילדי הצוותים הרפואיים שעוסקים בחיסון תושבי העיר, וכן לטובת ילדי העובדים בחינוך מיוחד אשר ממשיכים לעבוד גם בסגר . כל זאת במטרה לסייע להם להמשיך ולעבוד בראש שקט, מבלי צורך להיעדר מהעבודה.


המשך בדיקות לגילוי קורונה ושני מתחמי חיסונים

החיסונים יימשכו במתחם החיסונים העירוני במתנ"ס חוויות בקרית משה , בהתאם לקביעת תור מראש. כמו כן מתחם החיסונים העירוני של קופת חולים מאוחדת פועל במתנ"ס חוויות שווייץ ברחובות החדשה. יצוין כי בדיקות לגילוי קורונה וחיסונים הם פעילות שמותר לעשות במהלך הסגר. לכל הפרטים בדבר מועדים ומיקום של בדיקות נוספות , יש לעקוב אחר פרסומי העירייה באתר העירוני, בעמוד הפייסבוק העירוני ובטלגרם העירוני.ראש העיר, רחמים מלול:


"בואו נצא מחוזקים מהסגר הזה: שכל אחד ואחת מאיתנו יעשה מה שנדרש כדי לעצור את העלייה בשיעור התחלואה והתמותה בעיר. הקפידו על הנחיות הזהירות ואל תהיו שאננים, הקורונה פוגעת בילדים ומבוגרים כאחד . אני קורא לתושבים לנצל את הסגר על מנת להתחסן. עיריית רחובות תמשיך להעניק לתושבים את מלוא השירותים, גם בהמשך הסגר. אנו ממשיכים באכיפה, ומקדישים תשומת לב מיוחדת לאכיפת ההנחיות בעסקים הפתוחים ובבתי הכנסת".

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איפה ציון טוטו? כנראה שבאמת לא זוכרים
  הגב 20.01.21 17:22
 • אורח
  נא לשמור על הכללים.הכל לטובתנו.
  הגב 20.01.21 17:42
 • אורח
  אני מהמר שהאכיפה תהיה רק על עסקים שלא מקורבים לעיירית מדהלה
  הגב 20.01.21 18:08
 • אורח
  כל העסקים המקורבים למלול ולבכירי העיריה עובדים,
  הגב 20.01.21 20:41
 • אורח
  תודה על חנייה חינם כשלא יוצאים מהבית ממש אלופים חחחח
  הגב 20.01.21 23:24
 • אורח

הפסקת מים ברחובות! ביום חמישי 21.1 תתקיים הפסקת מים ברחובות חנה אברך, נח קרומר, משה חרש, מיכאל כהן וקנדלר בשעות היום

הפסקת המים היא עקב עבודות של תאגיד המים הבאר השלישית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בעקבות עבודות של תאגיד המים הבאר השלישית, להחלפת קו מים ברח' חנה אברך, ביום חמישי הקרוב (21.1) צפויה הפסקת מים בין השעות 08:00-14:00 ברחובות חנה אברך, נח קרומר, משה חרש, מיכאל כהן וקנדלר.

לפרטים נוספים יש לפנות אל המוקד העירוני 106 או בטל' 08-939-2106 ובוואטספ 050-8806106
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום ראשון 31.1 עתידה מועצת רחובות לאשר את תקציב העירייה לשנת 2021

שימו לב! הישיבה תהיה ישיבה סגורה, ללא השתתפות תושבי העיר וזאת לאור הנחיות משרד הבריאות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 16
תמונת ארכיון לפני הקורונה


ביום ראשון 31.1.21 תתקיים ישיבת מועצת רחובות אשר תתכנס על מנת לאשר את תקציב העירייה לשנת 2021.

הישיבה תתקיים באולם הספורט בבית ספר "קציר", ברחוב מיכאל כהן פינת רחוב חנה אברך. מאחר ותקציב המדינה עדיין לא אושר הרשויות המקומיות מאשרות את תקציביהן על פי התקציב של השנה הקודמת - תקציב 2020 ברחובות עמד על מעל למיליארד ש"ח.

שימו לב! ישיבה זו תהיה ישיבה סגורה, ללא השתתפות תושבי העיר וזאת לאור הנחיות משרד הבריאות. התושבים מוזמנים לצפות בישיבה בשידור חי מחוץ לדלתות האולם.
התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה אין שידור חי לפייסבוק או לרשת? ממה מלול מפחד?
  הגב 20.01.21 11:44
 • אורח
  רמי מדהלה מכר את המצביעים של הליכוד בגד בליכוד ועובר לגדעון סער מאכזב
  20.01.21 12:01
 • אורח
  רמי מדהלה מכר את המצביעים שלו שהצביעו ליכוד בוגד בליכוד ועובר לגדעון סער בית לא נוטשים מאכזב
  20.01.21 12:02
 • אורח
  עיר ללא תרבות ספורט תשתיות ראויות חינוך היא עיר ללא עתיד עיריית רחובות הכי גרועה בכל הזמנים
  20.01.21 12:34
 • אורח
  מסכימה איתך,אינני מבינה היכן כספי הציבור שלנו.
  20.01.21 12:39
 • אורח
  השידור חי הוא רק אל מחוץ לאולם לא ברשת. למהההה?
  הגב 20.01.21 11:45
 • אורח
  למה מלול מחייב אותנו להגיע אל מחוץ לאולם לצפות בישיבה הכי חשובה הזו???
  הגב 20.01.21 11:46
 • אורח
  אויש נו באמת, אפשר לחשוב כמה זההמעניין אתכם . הכל טוקבקים שתולים כולנו יודעים של מי
  הגב 20.01.21 11:53
 • אורח
  אתה ממש לא שתול . כולנו יודעים של מי
  20.01.21 12:15
 • אורח
  שתולים אלעק. כאילו אתה לא שתול
  20.01.21 12:16
 • אורח
  ביבי מלך
  הגב 20.01.21 12:18
 • אורח
  אין תקציב מדינה ולרשות יש אין שום תוכנית חיסכון של התקציב משנה שעברה בגדול הכל בסדר יש אור ברחוב הזבל יוצא בזמן נקיון 10 מדרכות 10 עצים 10 גיזום 10 תנועה 10 רמזורים 10 פיקוח 10 השוק 10 מזל שיש קורונה הכל בחוץ זה מצוין רק דבר אחד לא טוב רחוב בילו בשוק צריך להפוך לחד סיטרי דחוף מ"ר מלול וליאור לטיפולכם יום טוב ובריאות
  הגב 20.01.21 13:22
 • אורח
  מה עם ציון טוטו?
  הגב 20.01.21 13:39
 • אורח
  בית מושחת עוזבים!!! כל הכבוד למי שיש תעוזה ועוזב
  הגב 20.01.21 13:44
 • אורח
  ביבי מלך גנב מושחת ו
  הגב 20.01.21 13:45
 • אורח
  מה הקשר לתקציב העיריה?תעירו הערות קשורות!!כמו-איפה הפארקים?ירוק בעיניים?הצגות לילדים במחיר שפוי!!להתיחס לכל הציבור ולא רק לציבורהחרדי,,
  הגב 20.01.21 16:13
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
09.01.21 22:25
דירה למכירה בראשון לציון.בשכונת רמב"ם.בבניין יקרתי עם 3מעליות כולל מעלית שבת.דירה 4.5 חדרים עם ממד.מרפסת שמש+2 חניות בטאבו+ מחסן 5 מטר. משופצת וריהוט חלקי ומוצרי חשמל במטבח. סורגים בחדרים+ רשתות ליתושים. פינוי גמיש. מחיר 2.190.000 טל: 0505191354
אורח
09.01.21 22:19
דירה למכירה בראשון לציון .בשכונת רמב"ם. בבניין יוקרתי עם 3מעליות כולל מעלית שבת. דירה 4.5 חדרים עם ממד.מרפסת שמש+2חניות בטאבו+מחסן 5מטר. משופצת וריהוט חלקי ומוצרי חשמל במטבח. סורגים בחדרים+רשתות ליתושים. פינוי גמיש. מחיר 2.190.000
אורח
09.01.21 22:20
טל: 0505191354
אורח
28.12.20 11:44
עוזרים לבעלי חניות ברחובות להשכרה ללא מתווכים
אורח
20.12.20 09:06
למכירה מראה בסיגנון אימפרסיוניסטי בגובה 180 רוחב 85 נא להתקשר 0558812621
אורח
25.12.20 09:15
תשאירו אצלכם את המראה או תמכרו אותה בשוק הפשפשים
אורח
04.01.21 11:43
דפקת שם של השמחות .... נשמה אם כבר תתרום מזה נראה לך פה יד 2?
אורח
03.12.20 15:33
רחובות 4 חדרים חדשה קומה 2 חייבת להימכר
אורח
02.12.20 19:57
רחובות 3 חדרים קומה 4 ללא, משופצת 1330000
אורח
26.11.20 12:15
דירת בשכונת כרמי הנדיב החדשה בקריית מלאכי - דירת 4 חדרים גדולה עם 2 מרפסות, גני ילדים חדשים וקהילה. 0509907941 לפרטים.
אורח
08.11.20 09:44
כתושב דרום הארץ שנים רבות אני כובש זיתים בעיקר מעץ אשר היה נטוע בחצר שלנו. מאז שעברנו לרחובות ( ארבע שנים ) אינני מוצא עץ זית המניב פרי גדול ובשפע. עכשיו זו העונה של הזיתים השחורים אותם אני כובש במלח בסגנון יווני. אם למישהו יש עץ זית שכזה אשמח לקבל את הזיתים וכמובן לחלוק בזיתים כשיהיו מוכנים.
אורח
22.11.20 21:01
חחחחחחחחחחחח האם התכוונת לזית?
אורח
03.01.21 17:29
תנסה בכביש העוקף המזרחי


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
28.12.20 11:45
עוזרים לבעלי חניות ברחוב הרצל להשכרה ללא דמי תיווך
אורח
21.12.20 08:20
מחפשת להשכרה ארוכת טווח דירה 4-5 חדרים ברחובות בשד חן/נווה אלון והסביבה הגיאוגרפית. חייבת מעלית וחניה קבועה. נא להתקשר הילה: 0544971875
אורח
25.12.20 09:19
יש לי בשבילך דירה דה-לוקס בשבילך העמלה שלי 5.000 ש"ח חניה כפולה ,מעלית קומה 3 מתוך 5 משופצת אדריכלית ברחוב המבוקש ביותר
אורח
31.12.20 09:31
כולל מע''מ? או אפשר בשחור?
אורח
29.11.20 06:58
מחפשת דירת 3.5-4 חדרים כחדשה משופצת במחיר סביר
אורח
09.12.20 20:44
בדיוק קבלתי בלעדיות על דירה כזו בשכונה ד בבאר שבע יכול לעניין אותך? כיצד ניתן ליצור איתך קשר?
אורח
03.11.20 11:58
מחפשת בית קרקע 5 חדרים להשכרה בראשון לציון שיכון המזרח אפשרי גם בית חדש פנטהאוז 5 חדרים
אורח
26.11.20 09:43
כל הכבוד למחפשת אך את הטלפון שלך איך מוצאים? אולי בדפי זהב?
אורח
25.10.20 15:13
להשכרה, דירה ברח' נורדאו במרכז השקט(צפונית ליעקב) 3 חדרים 80 מ"ר + מחסן בקומת קרקע, קומה 3 (מתוך 4) + מזגן בכל חדר, ארון בגדים, סורגים.... טל' 052-6064987
אורח
08.12.20 20:52
זה יכול לעניין אותי באם תסכים לחתימת חוזה חודשיים חינם עקב המצב הכלכלי ובנוסף מחיר שכירות של דירת 2 חדרים גם זאת עקב המצב המחפיר החוזה לפחות ל3 שנים והמחיר ישאר כפי שהוא לכל משך שלושת השנים. אם זה מתאים אפשר להתקדם ולערוך את החוזה אצל עורך דין מטעמי התשלום לעורך דין יהיה חצי על חשבוני
אורח
17.10.20 13:11
מעוניין בדירת גג להשכרה
אורח
05.10.20 08:09
למכירה דירה ברחוב שאולי רחובות החדשה 4 חדרים כולל מחסן חניה תת קרקעית בנין 7 קומות לפרטים סוזי 050-9050172
אורח
25.09.20 17:41
להשכרה 3 חדרים בכפר גבירול 054-9068789 2950 שח, גדולה ונחמדה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
22.11.20 00:53
VOLVO S70 1999 במחיר 5500 ש"ח מונעת בבנזין ובגפ"ם -חסכונית עלות נסיעה הלוך-חזור לתל אביב רק 20 ש"ח מעולה לחיילים ולאברכים אסף 0522450484 - לתשומת לב: החוק מחייב לפני העברת בעלות חובה יש לשלם אגרת רישוי וביטוח חובה
אורח
22.12.20 09:44
אוטו של תימני במחיר מופקע
אורח
31.12.20 09:30
כתוב הלוך חזור לתל אביב. 1: אם אני רוצה שוב לתל אביב, האם האוטו ייסע? 2: לירושלים צריך גרר או טיולון?
אורח
23.10.20 13:39
טסלה שיגיע כבר פה לכאן
אורח
22.08.20 23:28
לדעתי רכב משנת 2000 צריך לעלות 20000
אורח
20.09.20 20:22
איפה אתה חי תגיד לי
אורח
15.10.20 22:15
בלפלנד
אורח
15.10.20 22:16
בלה לה לנד
אורח
17.10.20 13:13
שנת 2000 ב1000 שח זה המחיר
אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.
אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164
אורח
24.04.20 11:46
למכירה סוזוקי 2018 מחיר אטרקטיבי
אורח
31.08.20 20:58
אפשר יותר פרטים?איזה סוזוקי?כמה קילומטרים?איזה יד? 0524668037
אורח
24.04.20 11:45
שבת שלום ומבורך


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
03.01.21 22:09
תקראו...
אורח
03.01.21 22:08
שלום
אורח
16.12.20 12:09
דרוש/ה מטפל/ת לקשיש עיוור מרחובות הזקוק להשגחה לפרטים נוספים: 0524885950
אורח
24.11.20 09:46
דרוש שכל גדול לתומר
אורח
16.11.20 21:36
מנקה לבית
אורח
12.11.20 13:49
שלום וברכה סופר סת"ם מוסמך עם תעודה כותב כל סוגי הסת"ם אשמח לעזור 0559236307 אנא הזהרו מזיופים
אורח
17.10.20 18:17
דרושים מחלקי/ות דפים בכל גיל 054-9068789
אורח
06.09.20 12:22
שלום להורים יקרים! שמי סימה, שפת אם אנגלית ואני מנוסה בלתת שיעורים פרטיים באנגלית לילדים עד כיתות ו'. יש לי ניסיון רב בתחום ושומרת על ההנחיות לגבי הקורונה. אפשר ללמוד ולהצליח!!! המעוניינים נא לפנות לטל : 050-2983295 יום נפלא לנו🌿🌹🌿
אורח
14.09.20 20:51
סימה או סימונה? דו יו ספיק אינגליש?
אורח
26.09.20 09:18
לידיעת האזרח: סימה בעברית פירושו מטמון ,משהו יקר שמחביאים והוא סמוי
אורח
26.09.20 16:50
אלון
הצג תגובות נוספות


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל