הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

תלמידי ז'- י' יחזרו ללמוד, שנת הלימודים תימשך עד חודש יולי.

סקר בחירות 2021! 

תושבי רחובות מוזמנים להצביע

בקרוב קו אוטובוס חדש: בית שמש - רחובות

מרכז בית לגדול טוב בשיתוף תושבי אבן גבירול ומתנ"ס חוויות יצאו במיזם מתוק של חלוקת עוגות לתושבים הוותיקים בשכונה

קרדיט: בית לגדול טוב.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


מרכז בית לגדול טוב בשיתוף פעילי אבן גבירול קהילה בשינוי יצאו בימים אלו במיזם מתוק במיוחד לתושבים הוותיקים של השכונה. שיתוף הפעולה נוצר מתוך יוזמה של שולי גאלי מנהלת בית לגדול טוב ששיתפה את מתנדבות אבן גבירול קהילה בשינוי ומתנ"ס חוויות גבירול בהנהלתו של איתמר הרשקו, לפנק את בני הגיל השלישי בשכונה במאפים מתוקים לשבת. התושבים נרתמו למיזם המיוחד והחל באפיית עוגות, אריזתם וחלוקתם ברחבי השכונה. בעת חלוקת העוגות דאגו המתנדבים לשאול לשלומם של התושבים בתקופה קשה זו. התושבים היו נרגשים מהמחווה והודו להם על פעילותם.


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ישר כוח אין עליכם איזה פינוק ישר כוח בריאות ,ואושר
  הגב 19.01.21 09:26
 • אורח
  מה המטרה כאן? אין לקשיש ולאף אחד צורך בעוגה של 2 שח, לא יעשה את הבנאדם מאושר, ואולי עם הרבנ סוכר שתזיק לו, וגם חד פעמי, מה ,בטוח הרשיש מושפל כאילו מה כבר עשו בשבילו,מי שיזם את זה או שחיפשה פרסום או שיעמום או חולניות כאילו מדובר בפילנטרופית 2 שח, זה מזכיר את חברי המועצה שמתהדרים בכל מיני הצעות מפגרות, אם החלטתם לעזור לקשיש אז שכל אחד יאתר קשיש שגר לידו ויסייע לו בעיקר ברכישת והבאת המוצרים, אם דוגמא הקבוצה היתה מתארגנת לפחות פעם בשבוע ולא חד פעמי לסייע לקבוצת קשישים הגרים בסמוך בעזרה בקניות או בתיקונים אז זה באמת היה משמעותי, טימטום כזה עם העוגות מטופש מיותר רק משפיל את הקשיש כאילו נצרך ועושים לו טובה גדולה,עני, פשוט מבזים אותו שעה אומר תודה על זה כשהוא יכול לקנות אותה עוגה בשניה בלי כל בלבולי שכל
  הגב 19.01.21 12:40
 • אורח
  מה עם ציון טוטו?
  הגב 19.01.21 12:53
 • אורח

בטקס חגיגי הצטרפו 20 בני נוער ברחובות לפעילות סיירת חסד ייחודית המופעלת על ידי רשת חוויות

"תוכנית סח"י פועלת במרכז קהילתי חוויות גבירול מזה שש שנים וסוחפת אליה בני נוער רבים לפעילות חברתית ולנתינה", אומר אמיתי כהן, יו"ר רשת חוויות, "במסגרת הפעילות מתבצעת חלוקת מזון לתושבים בצורה אנונימית, כאשר הנוער עצמו זוכה לקבל תחושת משמעות האישית דרך הנתינה".

מערכת האתר | | תגובות: 2


לאחרונה התקיים טקס קבלה לבני ובנות נוער משכונות גבירול וההולנדית, אשר הצטרפו לסיירת סח"י (סיירת חסד יחודית), הפועלת על ידי רשת חוויות רחובות, בשיתוף עמותת נכח שנוסדה בשנת 2007 ע"י עודד וייס, איש חינוך מעל 20 שנה המשמש כיום כנשיא העמותה.

"תוכנית סח"י פועלת במרכז קהילתי חוויות גבירול מזה שש שנים וסוחפת אליה בני נוער רבים לפעילות חברתית ולנתינה", אומר אמיתי כהן, יו"ר רשת חוויות, "במסגרת הפעילות מתבצעת חלוקת מזון לתושבים בצורה אנונימית, כאשר הנוער עצמו זוכה לקבל תחושת משמעות האישית דרך הנתינה".


במסגרת הטקס התקבלו לתוכנית כ- 20 בני ובנות נוער חדשים, אשר חתמו על האמנה של הסיירת, קיבלו את חולצת הסיירת והסיכה, שנותנת להם את האמונה והרצון לעשיית הטוב.

במסגרת התוכנית, נפגשים בני הנוער לפעילות חברתית פעמיים בשבוע, כאשר את המפגשים מנהלות רכזות שלוחת סח"י רחובות, אוריאן מרחום וטליה יוסף, באמצעות שיח חברתי ואישי עם הנוער, במטרה להעצים ולפתח את תחושת המסוגלות העצמית. שיא הפעילות השבועית הינה יציאתם של בני הנוער לאיסוף מזון ברשתות המזון וחלוקת המזון ברחבי השכונה בשעות הקטנות של הלילה. כך, מידי שבוע מתבצעת חלוקה לכ-25 משפחות, כאשר בני הנוער משאירים את סלי המזון בפתח הבית באופן של מתן בסתר. לאחר החלוקה, מתבצע מעגל שיח, שבו הנוער משתף בתחושות את כלל הקבוצה הפעילה בסיירת, שיח שמוביל להעצמה ופתיחות - והכל דרך ערך הנתינה.

ברשת חוויות ביקשו להודות לעודד וייס ואברהם חיון מעמותת סח"י, על שיתוף פעולה הדוק לאורך השנים.

עודד וייס, המכונה "הבאבאסח'י", נכח בטקס, ואמר כי:

"מדובר בהרבה יותר מפעילות נתינה, זו תקווה שאפשר גם אחרת, אוריאן וטליה בוגרות הארגון מובילות מידי שבוע עשרות רבות של בני נוער, אשר דואגים למשפחות נזקקות לשפע של מזון ולקשישים, שלא ירגישו בודדים, שיהיה להם חורף חם. הפעילות אף התעצמה בתקופת הקורונה. אשרי העיר שאלה הם ילדיה".


אלרואי אסרף, מנכ"ל רשת חוויות

ציין כי מדובר באחד הפרויקטים החינוכיים והחברתיים המשמעותיים ביותר הפועלים במרכזים הקהילתיים: "לסיירת סח"י יש משמעות אמיתית בהקניית ערכים של נתניה לזולת ובחיזוק הערך העצמי של הנוער, שהרי אותם נערים ונערות לוקחים אחריות ויודעים שהמזון שהם מספקים מונע מאדם אחר להישאר רעב. בנוסף, הנוער מתאגד סביב רכזים שיודעים לגעת להם ללב ולאחד אותם. גם מאמינים בהם וגם יש ערך למה שהם עושים ואז השמיים הם הגבול".


מנהל חוויות גבירול, איתמר הרשקו:

"גם לאחר שנים של פעילות אני נפעם לנוכח ההצלחה האדירה שהתוכנית מביאה איתה. אני רואה את הביקוש הגדול של בני הנוער להצטרף לסיירת ואת ההשפעה החיובית שמתחוללת בכל נער ונערה שלוקחים חלק בתוכנית. מדובר בתוכנית שמשנה מציאות בקהילה, וזה נותן לנו את המוטיבציה להמשיך ולעשות רק טוב".

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הליכוד והחרדים סכנה למדינת ישראל
  הגב 01.03.21 18:05
 • אורח
  עובדי ציבור בכירים כמו בעיריות,וועדים חזקים,הסתדרות מקורבים לשלטון עדיין מקבלים משכורות עתק מכספי ציבור לא אכפת להם מאף אחד בושה
  הגב 01.03.21 18:45
 • אורח

בשורה להורים! במהלך חופשת פסח התלמידים ימשיכו ילמדו 4 ימים במסגרת "בתי הספר של החגים" בעלות של 20 ש"ח ליום.

במזכרת בתיה התשלום יהיה 30 ש"ח ליום

אבי בר | | תגובות: 12


בשורה נוספת לתלמידים והוריהם: שרי החינוך, האוצר ויו״ר השלטון המקומי סיכמו על הפעלת ״בתי הספר של החגים" גם במהלך 4 ימים בחופשת הפסח


ילדי הגנים ותלמידי כיתות א-ב ייהנו מרצף חינוכי, רגשי וחברתי וכן ממסגרת איכותית, מבוקרת ומפוקחת. הם יקבלו בה תכני לימוד עשירים, ומגוון רחב של פעילויות חווייתיות. התשתית הארגונית בגנים ובכיתות א-ב תהיה מסגרת צהרוני ניצנים, תוך מתן אפשרות להוספת ילדים עד למספר המירבי המאושר על ידי משרד הבריאות. בגני הילדים, בגלל הצורך הייחודי ואפשרויות התפעולית, תתאפשר במקביל פתיחה של מסגרות חדשות שלא על בסיס ניצנים, בהתאם לצורך וההיתכנות ברמה היישובית.


התוכנית תקל על נטל תשלומי ההורים, תוביל לחסכון של מאות שקלים להורה לילד, תוביל לצמצום פערים ותיתן מענה ראוי להורים עובדים, בתקופת משבר הקורונה.


השתתפות ההורים ליום פעילות:

• באשכולות למ"ס 1 עד 4: ללא תשלום

• באשכולות למ"ס 5 עד 7: 20 שקלים ליום - ראשון לציון, רחובות, בת ים, חולון, גדרה, קרית עקרון

• באשכולות למ"ס 8 עד 10: 30 שקלים ליום - מזכרת בתיה


שעות הפעילות:

• בבתי הספר: 13:00-8:00

• בגני הילדים: 13:00-7:30

התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פוליטיקאים לא נכונים פוגשים שוטרים לא נכונים ויש כאוס אבטלה ופשיעה ברחובות.
  הגב 01.03.21 16:11
 • אורח
  מזכרת בתיה יותר עשירים לכן צריכים לשלם יותר
  הגב 01.03.21 16:25
 • אורח
  מה הבשורה? יש עוד 4 ימים להתפטר מהילדים
  הגב 01.03.21 16:34
 • אורח
  תפסיקו כבר לעשות צחוק ובדיחה מאיתנו ומהילדים שלנו...אני יכולה לספר לכם מה בדיוק עושים עם הילדים בביס של החגים זה בדיוק להורים שרוצים להתפטר מהילדים שלהם.
  הגב 01.03.21 16:46
 • אורח
  צודק בגלל זה גם היה הלחץ הפראי של אמאות בבת ים להחזיר את הגנים ברביעי ובגלל היום הזה שילמו בנתיים ב 13 גנים בבידוד
  01.03.21 16:56
 • אורח
  בשביל מה אתם מביאים ילדים לעולם אם כל הזמן רק מחפשים שמישהו אחר יהיה איתם?
  הגב 01.03.21 17:12
 • אורח
  בייבי סיתר
  הגב 01.03.21 17:18
 • אורח
  על איזה תאריכים מדובר?? גם ככה היה אמורה להיות קייטנה.
  הגב 01.03.21 17:20
 • אורח
  חפשו מי ינענע אותם לא מספיק כל הסרט עם הקורונה וכל הסגר עוד מחפשים איך לקחת כסף עלק מדינה זה מה שנקרא אחד עוזר לשני לאכול את השלישי שיזדיינו שקל לא יראו בעזרת השם שכל ההורים יעשו יד אחת
  הגב 01.03.21 17:28
 • אורח
  הודעה זה נמחקה
  הגב 01.03.21 17:36
 • אורח
  תתביישו לכם, אתם או מורים, או מהממורמרים ללא ילדים‼️מי רוצה לה פתר מילדיו? אתם שלא רוצים ללמד, שנה בבית, לא די לילדנו, שחבו את כל תסביככם, אתם המדביקים, בתי ספר נסגרו, פה קורונה, פה סגר ועוד, אנו ההורים היינו איתם על כל יום רוצים כסף, אין כבר ממה לסחוט, נסחטנו עד תום. התהפכתם או מה, תפסיקו להתנפל על ההורים, תרגיעו וקחו כדורי מירמורון. דיי, הפקרות, הילדים ישלמו את המחיר, איך יתגייסו בשבילכם??!
  הגב 01.03.21 18:21
 • אורח
  תלמידי ד-י לא למדו כל השנה מלבד ימים בודדים, הם אלה שצריכים תגבורת לימודית ואף השערתם שנה נוספת כדי להשלים את הפערים הגדולים שצברו!!! חייב תוכנית ייחודית לגילאים האלה מאידך תלמידי א-ג ביחס אליהם היו ולמדו יותר בבית הספר. התלמידים נפגעו לימודית, רגשית וחייבים למצוא פתרון ותוכנית לקדם אותם, לא בייבי סיור, יותר נכון למידה בקבוצות קטנות שמשלבת משחקי קופסה וחברה, להעלאת המוטיבציה.
  הגב 01.03.21 18:41
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

בית יד לבנים ברחובות מזמין את התושבים לתערוכת "הלחישה" של האמנים איגור אוזקין, ילנה אוסקוטסקי, מאשה אורלוביץ', לאה ברקוביץ יושע, יאנה גורליק ועוד; ההגעה בתיאום מראש בטלפון: 08-9453891

אוצרת התערוכה: אירה קרוחמל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בית "יד לבנים" פותח את שעריו ומזמין את התושבים לבקר בתערוכה קבוצתית מיוחדת "הלחישה" בה לוקחים חלק האמנים: איגור אוזקין, ילנה אוסקוטסקי, מאשה אורלוביץ', לאה ברקוביץ יושע, יאנה גורליק, ילנה גנקין, עדנה דאלי, סבטה דורושב, אולגה ויישביין, אנה יסנין, אולגה ירושלמי, אנה לינדן, עינת מגל שמאלי, גלינה סאיטוב, יעל סונינו-לוי, עוזי עמרני, אנה רות פקטורוביץ, אורה קולמנובסקי, לדה קורסונסקי, אירה קרוחמל, ילנה שפלב.
אוצרת התערוכה: אירה קרוחמל
על התערוכה:
אדם מסוגל להתעלם מצלילים קבועים, אך האם הוא מסוגל לנסות ולהקשיב ללחישתו של אחר?
אותה זעקה הנשמעת מרחוק, אינה מושכת, אלא מרחיקה. מנגד, הלחישה מעוררת סקרנות, גורמת להאטה, להתקרבות, להקשבה, לתהייה לגבי חשיבות הנאמר בה. זהו סודה של הלחישה.

שימו לב! ביקור בתערוכה יתאפשר בתיאום מראש בלבד, ובכפוף להצגת התו הירוק.
בית יד-לבנים, רחוב הבנים 10 רחובות.
לפרטים נוספים, התקשרו: 08-9453891התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הבית החם ברחובות החל במבצע ההתרמה של מוצרי מזון לחג הפסח שיועברו למשפחות נזקקות; ניתן לפנות לאיתי גדקה, בטל' 0503706806 או להגיע בתיאום מראש לבית החם הנמצא ברחוב טשרניחובסקי

ניתן לתרום מוצרים כגון: מצות, שמן, יין, אורז, טונה, קופסאות שימורים, קפה, תה, סוכר, רסק עגבניות, משקאות קלים, עוגיות באריזות סגורות ועוד מוצרי מזון יבשים.

מערכת האתר | | תגובות: 1


הבית החם למען הקהילה פועל במשך כל ימות השנה במסגרת אגף שכונות, לטובת משפחות נזקקות בעיר ותושבים עריריים ונזקקים. במסגרת פעילותו, מספק ה"בית החם" סיוע לתושבי העיר שידם אינה משגת לרכוש מארזי מזון.

כבכל שנה, עובדי "הבית החם" אוספים מארזי מזון למשפחות, נזקקים וקשישים בעיר. בסוף החודש הקרוב נחגוג את חג הפסח ו"הבית החם" נערך לחלוקת מארזי מזון ומוצרים יבשים למען אנשים שידם אינם משגת. תושבות ותושבי העיר מוזמנים לתרום מוצרים כגון: מצות, שמן, יין, אורז, טונה, קופסאות שימורים, קפה, תה, סוכר, רסק עגבניות, משקאות קלים, עוגיות באריזות סגורות ועוד מוצרי מזון יבשים. מארזי המזון יגיעו למשפחות הנזקקות לפני החג ויאפשרו לבני המשפחה לחגוג את החג בכבוד ובשמחה.

לפרטים ותרומות יש לפנות לאיתי גדקה, מנהל הבית החם למען הקהילה בטל' 0503706806. לתרומת מוצרים ניתן להגיע בתיאום מראש לבית החם ברחוב טשרניחובסקי 47, רחובות.

ראש העיר רחמים מלול:


" ראש העיר רחמים מלול: "יש לנו את האפשרות לסייע למשפחות שידן אינה משגת ולעזור להן לחגוג את חג החירות בכבוד ובשמחה. אני קורא לתושבים להעניק תרומה צנועה שתהפוך את חג הפסח הזה לחג שמח בקרב משפחות ותושבים עריריים בעיר"

חבר המועצה שאול צגהון, מחזיק תיק השכונות:


"לקראת חג הפסח אנו פונים לתושבי ותושבות העיר לתרום למשפחות שידם אינה משגת, זה הזמן לפתוח את הלב ולעזור באמצעות תרומות מוצרי מזון לבית החם לקהילה".

רמי מדהלה, מנהל אגף השכונות בעיריית רחובות:


"בשנה האחרונה, עת משבר הקורונה זכינו לראות התגייסות מרשימה מצד תושבי ותושבות העיר למען האוכלוסיות החלשות. אני פונה לתושבי העיר - עזרו לנו לסייע לכמה שיותר משפחות נזקקות כדי שכולנו נחגוג את החג בכבוד".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הבית החם תמיד מתעורר לפני בחירות ומחלק יחסי ציבור ומדליף לתקשורת משום מה
  הגב 01.03.21 15:05
 • אורח

מבצע קמחא דפסחא של איחוד הצלה רחובות יוצא לדרך כשהמטרה היא להגיע ל200 סלי מזון שיחולקו למשפחות מעוטות יכולת בחג הפסח; לינק לתרומות מצ"ב בכתבה

ניתן לתרום גם בטלפונים המצ"ב בכתבה וגם לתרום מוצרים מזון - נציגי איחוד הצלה יגיעו לקחת את המוצרים מבתיכם.

מערכת האתר | | תגובות: 2


פסח קרב ובא בצעדי ענק והנה הוא ממש מעבר לפינה. בעקבות נגיף הקורונה רבות המשפחות אשר איבדו את המפרנס בבית וגם להם לא יהיה כיצד לחגוג את חג הפסח.

עם תחילת הופעתו של נגיף הקורונה סמוך לפסח שנה שעברה, התקבלו פניות רבות בנושא תרומת מזון. מפעל התרומות למשפחות מעוטות יכולת התחיל בפסח שנה שעברה ומאז תפס תאוצה. כיום מחלקים מדיי שבוע ארגון נחמה לישראל (מייסדיה נמנים על מתנדבי איחוד הצלה רחובות) כ40 סלי מזון מדי שבוע בערך של 150 שח ובחגים ראש השנה ופסח כ200 חבילות מזון בערך של 500 שח למארז.


המטרה של איחוד הצלה סניף רחובות לאסוף משלוחים ל200 משפחות. עלות כל חבילה בסיסית היא 500 שח וכוללת בין היתר: עופות, בשר, דגים, יין לקידוש, ביצים, קמח מצה, שמן ועוד..

לצורך כך נפתח עמוד פייבוקס, העמוד מוסתר ואף אחד לא יכול מי תרם וכמה, אולם יכול לראות את הסכום הכללי שנאסף: https://payboxapp.page.link/mEs4DwMeQQHfw6xE9


ניתן לתרום בביט או בהעברה בנקאית או במזומן (ביצירת קשר במספרים מטה)

ניתן לקבל קבלה לפי סעיף 46

מעוניינים לתרום אך לא כסף?

הנכם מוזמנים לפנות לכל מתנדב של איחוד הצלה שיגיע לאסוף מפתח ביתכם את המוצר הנתרם.

ניתן גם לשלוח הודעת וואטסאפ ל:

אמיר צברי 052-7980990

חני וקנין 0507908538

בעלי עסקים/ חקלאים שמעוניינים לתרום יפנו לטלפונים הנ"ל.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איחוד הצלה מקרבים את הגאולה
  הגב 01.03.21 15:27
 • אורח
  אין עליהם בעולם, ממבצע למבצע עם לב ענק של כל המתנדבים
  הגב 01.03.21 17:50
 • אורח

ברכות לחבר מועצת רחובות גיא צור החוגג יום הולדת

רוצים לפרגן ולברך את קרוביכם? שלחו לוואטסאפ 0-586-586-106 (לציין עבור ציונה וחובה לצרף תמונה)

ציונה | | תגובות: 21


מזל טוב לחבר המועצה גיא, צור שחוגג יום הולדת, ציונה מצטרפת לכל הברכות והאיחולים.
התפרסמו 21 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי זה ??.
  הגב 01.03.21 13:18
 • אורח
  המלך
  01.03.21 13:56
 • אורח
  אחלה גיא
  01.03.21 14:07
 • אורח
  זהו הופיע בעיתון
  01.03.21 18:00
 • אורח
  מזל טוב ובשורות טובות.
  הגב 01.03.21 13:24
 • אורח
  מזל טוב אושר ובריאות המשך בדרכך אנחנו אחרייך
  01.03.21 14:08
 • אורח
  מזל.טוב מאחל לך המון מזל טוב והצלחה בכל מעשה ידיך ורפואה שלמה אמן
  הגב 01.03.21 13:27
 • אורח
  מזל טוב
  הגב 01.03.21 13:33
 • אורח
  מזל טוב לגיא היקר, שתמשיך בעשיה הטובה לעירנו, המון בריאות לך לבני משפחתך בכל תושבי עירנו היקרים,
  הגב 01.03.21 13:38
 • אורח
  מי שרוצה להיות ראש לשועלים. שלא יתפלא שהוא לא יהיה אפילו זנב לאריות
  הגב 01.03.21 13:39
 • אורח
  קנאתך נשפכת אין על גיא
  01.03.21 14:09
 • אורח
  גם לדודה הצולעת יש יום הולדת. מי זה הבן אדם הזה?. הוא עשה משהו למען העיר הזו??
  הגב 01.03.21 13:40
 • אורח
  הבן של כיכר צור שעשו במרמורק..
  01.03.21 13:46
 • אורח
  הרבה מאוד ...
  01.03.21 13:57
 • אורח
  איש חסד ואמת
  01.03.21 14:09
 • אורח
  מזל טוב הרבה בריאות אושר והצלחה
  הגב 01.03.21 13:53
 • אורח
  המון המון מזל טוב ליום הולדתך שיתגשמו כל משאלותיך בריאות איתנה אושר שמחה ואהבה תמיד יהיו בחלקך
  הגב 01.03.21 14:08
 • אורח
  המון מזל טוב והרבה בריאות🎉🎉🎊🎈
  הגב 01.03.21 14:13
 • אורח
  המון מזל טוב גיא
  הגב 01.03.21 14:38
 • אורח
  איך זה מעניין את כל תושבי רחובות ????
  הגב 01.03.21 16:12
 • אורח
  מעניין לי את הזרת הימנית
  הגב 01.03.21 16:35
 • אורח

עלה לאוויר המיפוי המקוון של בית העלמין תר"ן, בו קבורים מייסדי רחובות; בארכיון רחובות מבקשים את עזרת התושבים בקבלת מידע על האנשים הקבורים בבית העלמין ולשלוח למייל המצ"ב בכתבה

פרויקט תיעוד בית העלמין התחיל ביוזמה של עמותת ש.מ.ר לתיעוד בית העלמין עצמו. ארכיון רחובות חבר ליוזמה זו, ובמקביל יצאו במשותף לפרויקט של תיעוד כל קבר, וניסיון להתחקות אחר סיפורו של כל אדם שנקבר בבית העלמין.

מערכת האתר | | תגובות: 2


ארכיון רחובות ועמותת ש.מ.ר (שימור מורשת רחובות) פעלו בשנתיים האחרונות למיפוי כל הקברים בבית העלמין מייסדים, תר"ן (יותר מ – 2000 קברים !).

בבית הקברות הישן ברחובות קבורים ראשוני המושבה, מייסדיה ובני משפחותיהם.

בית העלמין הישן הוקם בשנת תרנ"א (1891), ללא תכנון מוקדם והקצאת שטח מתאים, אלא מכורח הנסיבות. האיכר הצעיר יעקב קרלינסקי, נפל מסוסו ומת. בהעדר שטח מוקצה מראש, תרם לוין אפשטיין, ממייסדי אגודת "מנוחה ונחלה" ומי שעמד בראש הוועד, חלקה בקצה המרוחק, על גבעת חול, שהפכה לימים לבית קברות תר"ן-המייסדים.


פרויקט תיעוד בית העלמין התחיל ביוזמה של עמותת ש.מ.ר לתיעוד בית העלמין עצמו. ארכיון רחובות חבר ליוזמה זו, ובמקביל יצאו במשותף לפרויקט של תיעוד כל קבר, וניסיון להתחקות אחר סיפורו של כל אדם שנקבר בבית העלמין.


בראש הפרויקט עומדות ענת סקילי, חברת ש.מ.ר, והדס אביבי – מנהלת ארכיון רחובות. בשלב ראשון צולמו כל המצבות בבית הקברות, ועודכנה רשימת האנשים הקבורים. בהמשך, על בסיס תצ"א של המקום (באדיבות מינהל ההנדסה של עיריית רחובות) ושרטוט מוקדם של חברת קדישא, הוכנה מפת שרטוט עדכנית של כל הקברים שנמצאים בבית העלמין.


כל קבר במפה הוא קישור לדף מידע על האדם שקבור בו. המידע נאסף מבני משפחה ומקורבים אחרים. לכל דף מידע צורפו תצלומים של הקבר ותצלומים נוספים אם נמצאו, וכן מידע על חייו ופועלו.

המפה מעודכנת לסוף שנת 2018, ונמצאת באתר הארכיון: https://www.rehovotarchive.org.il/cgi-webaxy/item?40


בארכיון רחובות פונים אל עזרת התושבים לסייע להם בקבלת מידע נוסף על כל אחד מהאנשים הקבורים בבית העלמין:

מאיפה הגיעו ? במה עסקו ? מי היו בני משפחתם ? וכל מידע נוסף רלוונטי.

למטרה זו הוכן דף תיעוד, אותו ניתן לקבל בפנייה למייל של הארכיון:

archi-rehovot@012.net.il

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה וחשוב.
  הגב 01.03.21 13:39
 • אורח
  כל הכבוד על היוזמה.מעשה חשוב .כבוד למתים שהיו מייסדי העיר ומראשוני המתישבים.כל הכבוד לענת סקילי ולהדס אביבי. ועד כמה שידוע לי ענת סקילי.היא נצר למשפחה שהיו מראשוני המתישבים ברחובות .
  הגב 01.03.21 14:56
 • אורח

אייל גולן מתייחס למותו של אביו וההחלטה לשבת שבעה: "בחרתי להסתכל על הסיטואציה בעיניים של ילד ממש כמו בתמונה- שרואה את אבא שלו פשוט כאבא לא משנה מי הוא ומה הוא. בחרתי לתת לו את הכבוד האחרון הזה, גם אם מאוחר מדי"

על ההחלטה לשבת שבעה כתב: "הבנתי שאסכים להתאבל רק אם זה יגיע לי באמת מבפנים, לא כי אני חייב ולא כי זו מסורת, כי אני מרגיש שאני רוצה".

ציונה |
קרדיט תמונה מתוך דף האינסטגרם של אייל גולן


לפני כשבוע הלך לעולמו דני ביטון, אביו של הזמר אייל גולן, כתוצאה ממחלת הקורונה. הדבר עורר רגשות מעורבים ברשתות בעיקר בעקבות הפרשה בה הורשע ביטון שהביאה לכניסתו לבית המאסר וההחלטה של אייל גולן לנתק כל קשר עם אביו.

עם קבלת ההודעה על מותו של ביטון החלו השערות רבות מה יעשה גולן בעקבות מות של אביו, שהחליט לבסוף להגיע לבית העלמין, לבצע קריעה ולשבת שבעה.

אמש בעת הקימה מהשבעה פרסם הזמר פוסט לעוקביו בו הוא מספר על כל רגשותיו בשבוע האחרון וההחלטה לשבת שבעה. בין היתר כתב גולן: "הבנתי שאסכים להתאבל רק אם זה יגיע לי באמת מבפנים, לא כי אני חייב ולא כי זו מסורת, כי אני מרגיש שאני רוצה.... בחרתי להסתכל על הסיטואציה בעיניים של ילד ממש כמו בתמונה- שרואה את אבא שלו פשוט כאבא לא משנה מי הוא ומה הוא. בחרתי לתת לו את הכבוד האחרון הזה, גם אם מאוחר מדי".


וכך כתב אייל גולן:

קהל יקר שלי, לא הייתי פה שבוע שלם כדי לתקשר ולשתף אתכם. עברתי שבוע מטלטל, מורכב מאוד מבחינה רגשית. זה תפס אותי לא מוכן, לא דמיינתי את הרגע הזה מגיע וכשזה קרה- זה הציף בי הכל, לטוב ולרע.

הבנתי שאסכים להתאבל רק אם זה יגיע לי באמת מבפנים, לא כי אני חייב ולא כי זו מסורת, כי אני מרגיש שאני רוצה. שאלתי את עצמי הרבה שאלות השבוע, השיחות העמוקות לאורך השבעה הציפו בי קשת שלמה של רגשות ופתחו הרבה פצעים ששמתי עליהם פלסטר והדחקתי לאורך השנים.

בכנות כואב לי מאוד, תחושת הפספוס וההחמצה שורפת לי בנשמה... עבורו יותר מאשר עבורי. כואב לי שיש לו שושלת כזאת מדהימה של ילדים ונכדים שהתאחדו השבוע הזה והוא לא נהנה מהם בעודו בחיים, כואב לי שהוא לא התפקח בשום שלב, שנעשו טעויות קשות שכבן לא הצלחתי לסלוח עליהן, כואב לי שכאבא הוא לא נתן לי את הכלים הנכונים, לא האיר לי את הדרך ואילץ אותי ללמוד בדרך הקשה איך להתמודד עם המכשולים שהחיים הציבו בפניי. לצד כל זה היו גם דברים טובים, שמעתי עליו סיפורים מדהימים השבוע, שהוא היה איש מאוד מצחיק, שאנשים מאוד נהנו בחברתו, כחבר הוא תמיד נרתם לעזרה לכל מי שרק הצטרך - זה הכאיב לי יותר כי לא זכיתי לזה ממנו והותיר בי הרבה סימני שאלה שכנראה כבר לא יהיו לי תשובות עליהם.

חודשיים לפני שאני חוגג יום הולדת 50 זה זרק אותי אחורה לילדות, לתמימות הזאת שהייתה בי, בחרתי להסתכל על הסיטואציה בעיניים של ילד ממש כמו בתמונה- שרואה את אבא שלו פשוט כאבא לא משנה מי הוא ומה הוא. בחרתי לתת לו את הכבוד האחרון הזה, גם אם מאוחר מדי. היה חשוב לי לחלוק איתכם את כל זה בכזו פתיחות כי מבחינתי כל אחד צריך לדעת להעריך את הקן המשפחתי שלו, לשמור על האחדות, לעבוד בלתקן טעויות, להתבגר בזמן, ולהבין מה חשוב באמת בחיים, אף פעם לא מאוחר. החיים קצרים. תודה לכם על החיבוקים החמים והמילים המחזקות, זה לא מובן מאליו עבורי.

"לטעות זו חולשה אנושית ולמחול מעלה אלוהית"

נוח על משכבך בשלום.


לאור כבוד המת ולמרות הפרשה הקשה בה היה מעורב החלטנו בידיעה הזאת לחסום את הטוקבקים.
רשת יוחננוף הרחובותית בבעלות איתן יוחננוף רכשה את השליטה ברשת "זול סטוק" שלה מעל 50 חנויות ברחבי הארץ

עבור השליטה של 50.1% שולם 45 מיליון ש"ח

אבי בר | | תגובות: 6


רשת יוחננוף הרחובותית בניהולו של איתן יוחננוף שכיום פרוסה בכל הארץ מתרחבת גם לשוק חנויות הסטוקים ורוכשת את השליטה ברשת "זול סטוק" המונה מעל 50 סניפים מקצרין בצפון ועד אילת בדרום.

רשת יוחננוף שלמה עבור השליטה ב - 50.1% מהמניות 45 מיליון ש"ח. ושאר המניות נשארו בידי הבעלים הקודמים. אשר ימשיכו לנהל את רשת זול סטוק.

איתן יוחננוף


על פי נתוני חברת זול סטוק , ההכנסות בשנת 2020 היו כ- 230 מיליון שקל. מכירות זול סטוק ב-2020 צמחו ב- 27% ל- 71 מיליון שקל. הרווח התפעולי הסתכם בכ-12.3 מיליון שקל והרווח הנקי הסתכם בכ-8.7 מיליון.

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שולםםםםםםםםםםם. תן אות היכן אתה שולםםםםםם
  הגב 01.03.21 10:27
 • אורח
  ב ה צ ל ח ה !! נקווה שתמשיכו במחירים שפויים..
  הגב 01.03.21 10:33
 • אורח
  לאיתן. יש לי עוד הזדמנות עבורך. מהמומחה ליזמות ועסקים ייחודיים.
  הגב 01.03.21 10:43
 • אורח
  בהצלחה!
  הגב 01.03.21 11:02
 • אורח
  מה זה אומר?:
  הגב 01.03.21 12:38
 • אורח
  למי אכפת בכלל, הוא איש עסקים פרטי, למה מפרסמים את זה? כאילו מה, לתושבי רחובות, בתור תושב רחובות איך זה חשוב?
  הגב 01.03.21 16:15
 • אורח

הנדקר ברחובות מת מפצעיו

תושב רחובות שבעצמו נדקר חשוד במעשה

אבי בר | | תגובות: 23לפני כשבועיים ביום חמישי 11/2 בשעות הערב התפתחה קטטה ברחוב המרגנית ברחובות ומהמקום פונו 2 נדקרים לבית חולים קפלן אחד במצב קריטי והשני במצב קשה.

על פי עדי הראייה בגרונו של אחד הנדקרים ננעצה סכין.

אתמול ראשון 28/2 חלה החמרה במצבו של הנדקר בן דבח ז"ל בן 29 תושב בת ים והוא מת מפצעיו.

מכתב האישום עולה כי 2 תושבי בת ים בן דבח ז"ל ושלומי גבריאלי הגיעו לרחובות לגבות חוב כספי מתושב רחובות.

2 הצדדים הגיעו למפגש מצויידים בסכינים ובמהלך הפגישה התפתחה קטטה ודקירות. תושב רחובות הוגדר קשה אך לאחר טיפול בבית חולים הוא שוחרר ואילו בן דבח ז"ל מצבו היה קריטי ואתמול מת מפצעיו.

בעקבות המוות יוחמר כתב האישום נגד תושב רחובות.
התפרסמו 23 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מזעזע
  הגב 01.03.21 10:10
 • אורח
  "רחובות עיר המדע והתרבות"
  הגב 01.03.21 10:12
 • אורח
  2021 רוכבים על גמלים
  01.03.21 17:41
 • אורח
  יפה סי"פתח טוב ליום א׳
  הגב 01.03.21 10:19
 • אורח
  על הפנים השם ישמור בשביל כסף שלא נדע מי שישמע מישהו לוקח איתו איזה שקל לקבר אלו מלווים בריבית הנה התוצאה שלא נדע
  הגב 01.03.21 10:20
 • אורח
  בגלל זה אומרים מלווים בריבית אין עולם בא
  01.03.21 12:13
 • אורח
  לדעתי צריך בהקדם להחמיר בחקיקה בכנסת באופן משמעותי את רף הענישה על עבירות אלימות. אנשים לא נרתעים לבוא בכוונה תחילה לרצוח. יש זילות רבה בערך חיי אדם וחבל שאלה התוצאות הטרגיות.
  הגב 01.03.21 10:22
 • אורח
  ממש זוועה מה שקורה ברחובות רחובות ארגוני פשיעה גדלים פה עושים טרור מטילים אימה על הציבור זה כבר לא עיר המדע זה עיר הפשע
  הגב 01.03.21 10:53
 • אורח
  צודק
  01.03.21 12:13
 • אורח
  אבל אבלים.. כסף יעבר עיני חכמים!!!
  הגב 01.03.21 12:26
 • אורח
  קל וחומר, יעוור עיני טיפשים מטופשים❣
  הגב 01.03.21 12:56
 • אורח
  צריך ברחובות ראש עיר כמו ג'וליאני כראש עיריית ניו יורק בשנים 1994–2001. לג'וליאני יצא שם של מי ש"ניקה" את רחובות העיר והפך אותה ל"עיר הגדולה הבטוחה ביותר בארצות הברית".
  הגב 01.03.21 13:06
 • אורח
  היום רחובות העיר גדולה ללא בטחון בעליל. הפשיעה הולכת וגוברת ואין מענה. במשטרה כנראה פוחדים לעצור עברנים צעירים פן יהיה פתח להאשמה הגזענות.
  01.03.21 13:12
 • אורח
  ... בגזענות....
  01.03.21 13:12
 • אורח
  אז על מה אנחנו משלמים היטל שמירה?
  הגב 01.03.21 13:52
 • אורח
  אף אחד פה לא "צדיק", 2 עבריינים
  הגב 01.03.21 14:10
 • אורח
  לא הפסד גדול... רק להוריו
  הגב 01.03.21 15:15
 • אורח
  אתה בזוי
  01.03.21 15:47
 • אורח
  כול אחד והמקצוע שלו בנק הלואה כספת ולוא הלואה לא חוקית
  הגב 01.03.21 15:23
 • אורח
  אחלה מלווה בריבית
  הגב 01.03.21 15:56
 • אורח
  לא לשכוח להצביע מח״ללל של ביבי המלךךך ונראה פה עוד הרבה בדואים מרגלים, דקירות ומה לא...
  הגב 01.03.21 17:51
 • אורח
  כשהמשטרה לא יודעת לטפל בחובות והשופטים רחמנים על ארגוני הפשיעה, תמיד יבקשו את עזרת הפושעים לגבות חובות כי זה הכי השתלם. לתשומת לבם השר לבטחון הפנים ושר המשפטים, והשופטים העלובים המשתפ"ים של הפושעים.
  הגב 01.03.21 17:51
 • אורח
  מה הפלא ...??אם שר הספורט של רחובות "רועי שרעבי נרקומן עבר עם כתב אישום על נסיון לרצח דקר בהיותו תחת השפעת סמים ולאחר שהיה מוכר סמים במועדון שלו ..לבלינים ונותנים לו לביות איש ציבור עם משרה בעיריה...אין פלא שכל פחדן תופס סכין ודוקר כמובן מפחד למה גבר גבר מתמודד בידים .לכן ראש העיר מלול אני כאזרח רחובותי מתבייש בך שאתה מחזיק נרקומן פחדן רועי שרעבי כשר הספורט דוגמא שלילית לנוער
  הגב 01.03.21 17:51
 • אורח

סקר בחירות 2021! תושבי רחובות מוזמנים להצביע

בסקר מופיעים רשימות שעל פי 3 הערוצים המרכזיים בישראל כאן, 12 13 הרשימות עוברות את אחוז החסימה. כל הרשימות האחרות המתמודדות מופיעות בסקר "אחרות" . ההצבעה לסקר תסתיים ביום חמישי 18/3 בחצות. שימו לב המערכת יודעת לזהות זיופים, או הצבעות רובוט וכד', אדם המצביע פעמיים, המערכת מוחקת את הצבעתו הקודמת. יום הבחירות 23/3/2021

אבי בר | | תגובות: 105
סקר בחירות 2021 - רחובות

הליכוד - בנימין נתניהו

42%
יש עתיד - יאיר לפיד

18%
תקווה חדשה - גדעון סער

9%
ימינה - נפתלי בנט

6%
הציונות הדתית - בצלאל סמוטריץ'

5%
ש"ס - אריה דרעי

5%
ישראל ביתנו - אביגדור ליברמן

3%
כחול לבן - בני גנץ

3%
מרצ - ניצן הורוביץ

3%
מפלגת העבודה - מירב מיכאלי

2%
אחר

2%
יהדות התורה - יעקב ליצמן

1%
הרשימה המשותפת - איימן עודה

1%תקנון הסקר

 • בסקר מופיעות רק רשימות אשר על פי 3 הערוצים המרכזיים 1, 12, 13 עוברות את אחוז החסימה.
 • רשימות שלא עוברות את אחוז החסימה צורפו לכפתור אחד "אחרות"
 • כל אדם יכול להצביע מספר פעמים ולהתחרט, המערכת סופרת רק את ההצבעה האחרונה.
 • המערכת רשאית למחוק כל הצבעה ללא הסבר וללא התראה מוקדמת כאשר יש לה יסוד סביר לחשוד כי מדובר בהצבעה מזויפת.
 • במידה ורשימות יאוחדו , גם קולותיהם יאוחדו
 • הסקר לא מתבסס על שיטות סטטיסטיות מוכרות ולפיכך אי אפשר להסיק ממנו מסקנות לגבי דפוסי הצבעה או עמדות של הציבור
 • הסקר יינעל ביום חמישי 18/3/2021 בשעה 23:59
 • תוצאות הסקר יפורסמו לציבור ביום שישי 19/3/2021

התפרסמו 105 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה סקר ארצי או סקר של רחובות?
  הגב 26.01.21 09:55
 • אורח
  הליכוד והחרדים הרסו את מדינת ישראל
  26.01.21 14:33
 • אורח
  סקרים זה אשליה של הציבור
  27.01.21 11:19
 • אורח
  חמוצים נמאסתם!
  28.01.21 04:24
 • אורח
  בזכות החרדים אתה חי
  28.01.21 04:24
 • אורח
  רמי מדהלה שולט ברחובות מספר 1 מלך מלכתנו
  31.01.21 19:40
 • אורח
  ג
  02.02.21 21:36
 • אורח
  ב
  02.02.21 21:37
 • אורח
  ב
  02.02.21 21:37
 • אורח
  י
  02.02.21 22:07
 • אורח
  רחובות
  02.02.21 22:39
 • אורח
  רק של רחובות
  02.02.21 22:39
 • אורח
  י
  05.02.21 21:36
 • אורח
  השמאל והמשותפת הורסים את מדינת היהודים
  12.02.21 11:20
 • אורח
  מישהו במערכת מוחק תגובות... ממש דמוקרטיה
  12.02.21 11:21
 • אורח
  רמי מדהלה הולך איפה שיש כסף
  18.02.21 19:40
 • אורח
  מזה משנה מה תוצאות הסקר? למי איכפת כל הסקרים הם לא אמיתיים. יש אלפי אנשים שלא רואים סקר הזה
  הגב 26.01.21 09:59
 • אורח
  נו ברור. סקר זה לא לכל האנשים. לכן זה נקרא סקר. טמבל
  27.01.21 22:29
 • אורח
  רק ליכוד דואג למדינה. כל האחרים מדורגים לכיסה
  הגב 26.01.21 10:01
 • אורח
  לכביסה התכוונת?
  26.01.21 10:32
 • אורח
  רק הליכוד דואג שביבי ימלט ממשפט
  26.01.21 11:01
 • אורח
  הגיע הזמן שהליכוד המושחת ישלח לפח האשפה של ההסטוריה!!!זה יקרה והוא יזכר כמפלגה הגרועה שהרסה והשחיתה את המדינה🤮🤮🤮
  הגב 26.01.21 10:16
 • אורח
  אתם חיים בסרט בדיוני . כולם מושחתים . רק הליכוד דואג למדינה אתם רואים רק שחור בעניים
  26.01.21 12:15
 • אורח
  הייתי מציע לך לעשות קטרקט (טיפול לשיפור הראייה)
  26.01.21 13:13
 • אורח
  חולי נפש רק לא ביבי ממש חולי נפש ואנטישמים
  26.01.21 13:16
 • אורח
  במקום להגיד שאתם רואים רק שחור בעיניים מדויק יותר לומר שאנחנו לא מרמים את עצמנו ורואים את האמת בלי כל שטיפות המוח שמיועדות לאנשים בלי יכולת חזקה לחשיבה עצמאית.
  26.01.21 13:17
 • אורח
  די כמה אפשר להצביע
  הגב 26.01.21 10:30
 • אורח
  רק מתן דיל יושיע פה את העיר ויזניק אותה קדימה
  הגב 26.01.21 10:42
 • אורח
  הוא רק פרצוף יפה על הפוסטר בנתיים עוד נראה
  14.02.21 22:42
 • אורח
  ואז תצביע עבורו ותפסיק לקטר
  הגב 26.01.21 11:01
 • אורח
  רק ביבי!!!!!
  הגב 26.01.21 11:10
 • אורח
  צריך תקווה חדשה. הצבעתי גידעון סער.
  הגב 26.01.21 11:17
 • אורח
  גדעון צער הזגזגן
  26.01.21 13:16
 • אורח
  גם אני...
  26.01.21 13:18
 • אורח
  העיקר המזרחים העצלנים הביאו את העובדים הזרים חולי קורונה לארץ והם מסתובבים חופשי בינינו והם הדביקו את תושבי המדינה החרדים והדתים והאימהות והילדים בנגיף קורונה
  הגב 26.01.21 15:30
 • אורח
  והם יושבים בבית ומרכלים וצוחקים על תושבים מקומיים אחרים ששונים מהם במקום להתעסק רק בעיניני משפחתם המזרחית
  הגב 26.01.21 15:31
 • אורח
  אלה המזרחים העצלנים הפנסיונרים והפנסיונריות של ימינו
  הגב 26.01.21 15:31
 • אורח
  ועקרות בית בטלנים
  הגב 26.01.21 15:32
 • אורח
  שושנה נמצאים בסגר ולא עובדים בכלל
  הגב 26.01.21 15:32
 • אורח
  המזרחים לא עוטים צביה על הפנים במרחבהציבורי
  הגב 26.01.21 15:32
 • אורח
  המושבה מזכרת ת בתיה מלאה חולים
  הגב 26.01.21 15:33
 • אורח
  וכל האזור
  הגב 26.01.21 15:33
 • אורח
  והציבור לא ממושמע ו
  הגב 26.01.21 15:33
 • אורח
  ונשאר אדיש
  הגב 26.01.21 15:34
 • אורח
  מי עוד הצביע כאן לעודה וחייך תחת שפמו?
  הגב 26.01.21 16:11
 • אורח
  מתי הבחירות לראשות העיר?
  הגב 26.01.21 17:37
 • אורח
  רק ביבי אין אחר .
  הגב 26.01.21 17:49
 • אורח
  רק ביבי יחביבי מנהיג אמיתי לא מחליפים הוא היחיד שיכול ליפטור את כול בעיות המדינה וכול מי שחושב אחרת פשוט טועה
  הגב 26.01.21 18:27
 • אורח
  נכון מתאים לך לבחור בו לפי....
  16.02.21 22:29
 • אורח
  מה זה ההצבעה הזאת רחובות?! כל פעם תצביעו ביבי גם כשיורקים עליכם?!
  הגב 26.01.21 18:33
 • אורח
  ...כמו תסמונת האישה המוכה 😩
  27.01.21 01:52
 • אורח
  רק ביבי נא להתפוצץ בהתאם
  02.02.21 23:11
 • אורח
  מי שאומר רק ביבי זה אנשים שהם חושבים שהם חושבים. צרי אופקים
  הגב 26.01.21 18:36
 • אורח
  הכי חשוב שלך יש אופק רחב ואתה ושכמותך וכל מפגיני בלפור רואים ומבינים יותר מכולם. 2.5 מיליון מצביעי ימין בראשות נתניהו. לא אומר לכם כלום. תמשיכו לזלזל בדעת הרוב. נראה לאן תגיעו.
  26.01.21 18:47
 • אורח
  איך היגעת ל 2.5 מיליון ??? יכולת גם להגיד 5 מיליון כי לא צריך לשלם מס על שקרים והזיות ואולי ספרת גם את חלק ממצביעי המפלגה המשותפת שנוהרים לקלפיות כדי להצביע לאדון ביבי...
  27.01.21 01:59
 • אורח
  צודק טעיתי 2.350. כל מפלגות הימין שהצהירו רק נתניהו. ניתן לבדוק בגוגל. את המשותפת. אתם סופרים. אי אפשר לספור פעמים. יתכן שאצלכם ניתן.
  27.01.21 10:15
 • אורח
  רק ביבי המלך
  הגב 26.01.21 18:38
 • אורח
  ביבי בשלטון כבר 10 שנים והמצב במדינה רק מתדרדר. איך אתה ממשיך להצביע למי שדופק אותך כבר 10 שנים???
  26.01.21 18:47
 • אורח
  כולם אומרים רק לא ביבי לבסוף ביבי יבחר עם כל ההפגנות והתעמולות נגד ביבי בסוף כולם יבחרו ביבי חחחחח ביבי יהיה שוב ראש ממשלה
  הגב 26.01.21 19:02
 • אורח
  הפעם כבר לא. אין מצב.
  27.01.21 02:01
 • אורח
  1. למה השמאלנים לא עוברים לעזה? 2. האם הם מחזיקים בת.ז כחולה?
  הגב 27.01.21 17:29
 • אורח
  מי זה שמאלנים? אלה שמתנגדים לביבי לאלוהינו מלך העולם ולחרדים?
  02.02.21 21:36
 • אורח
  חח...אם השמאלנים יעזבו מה ישאר מהמדינה אירן תהיה יותר מתפתחת, הפרופסורים שמאלנים, הייטקיסטים שמאלנים, 8200 שמאלנים, רמטכלים שמאלנים ,מהנדסים בכור האטומי האמאמא של השמאלנים....אז מה ישאר פה דתיים ועובדי כפיים ....
  06.02.21 23:11
 • אורח
  שמאלנים זה אלה שהם לא בעד מדינת ישראל הם מאמינים בישראל ופלסטינה וכל מי שמייצג אותם
  14.02.21 22:45
 • אורח
  רק מירב מיכאלי תחזיר את השפיות למדינה ואת העוצמה לנשים
  הגב 28.01.21 05:51
 • אורח
  חחחח אם היא תעבור את אחוז החסימה שתגיד תודה
  30.01.21 12:16
 • אורח
  היא תעבור ותכניס קצת שפיות איפה שנגמרה השפיות ...
  31.01.21 01:50
 • אורח
  בהמה, היא ועופר שלח מדברות
  01.02.21 17:30
 • אורח
  איזו שפה, כל הכבוד למצביעי ב.....
  16.02.21 22:31
 • אורח
  שמאלנים טיפשים כמו בכל מערכת בחירות יש לכם את הזמן לפנטז שהינה מגיע הרגע שאתם מייחלים לו שהינה ביבי יורד מהבמה ומפסיד את הבחירות האלה. והמציאות טופחת על פניכם פעם אחר פעם ואתם כמו הטיפש המצוי שלא לומד וחוזר על הטיפשות שלו, אז תמשיכו לפנטז כי זה הדבר היחיד שנישאר לטיפשים כמוכם לעשות. והגיע הזמן תילמדו שהשינאה שאתם שונאים ומפיצים על נתניהו לא תעזור לכם בקלפי כי רוב העם מספיק מפוכח כדי להבין מי המנהיג מתאים ביותר להנהגת המדינה וכל השאר חבורת ליצנים שלא מבינים בכלום.
  הגב 28.01.21 08:13
 • אורח
  יחי ביבי והחבר הדמיוני של החרדים, דבק אפוקסי מדינת חלם.
  16.02.21 22:33
 • אורח
  יאיר לפיד לא עשה צבא, איך הוא יכול להיות ראש ממשלה?
  הגב 28.01.21 17:30
 • אורח
  למרות שאתה יודע שכן עשה צבא אתה מפיץ שקרים ולכן אתה אדם בזוי ונאלח שלמד את העבודה ממורך ביבי. אוי לנו שיש אנשים כמוך בעמנו !
  29.01.21 01:56
 • אורח
  הוא כן עשה הוא היה בקירייה או משהו כזה בתור כותב בירחון או עיתון
  30.01.21 12:19
 • אורח
  להיות כתב במחנה זה לא לעשות צבא, לפיד שיחק אותה שהוא מתאגרף ושיש לו כושר, אז מי שיש לו כושר ומתאגרף הולך לגולני להיות לוחם אמיתי, ולא לחזור ב-16:00 הביתה ממערכת העיתון אחרי שכתב עוד טור באצבעוני, כי אבא טומילה סידר לבן להיות ז'ובניק מה אכפת לו המזרחים ילכו לקרבי, אנחנו האליטה נכתוב בעיתון אצבעוני.
  30.01.21 20:47
 • אורח
  השמאלנים והמשותפת סכנה למדינת היהודים!
  08.02.21 15:40
 • אורח
  קבוצה שכול שנה מביאה גביע ותופסת מקום 1 בליגה לא מחליפים !!!!!!!!!
  הגב 29.01.21 03:13
 • אורח
  איפה מפלגת העבודה המפלגה שהקימה את המדינה ???
  הגב 29.01.21 13:28
 • אורח
  אבודה ..
  30.01.21 12:19
 • אורח
  הלכה פייפן
  01.02.21 17:31
 • אורח
  רק מרוקאים מצביעים לליכוד ולנהנתניהו המושחת בגללו בת ים עיר הכי ענייה
  הגב 29.01.21 13:29
 • אורח
  שטוית, אני אשכנזי פולני בן ונכד לאשכנזים, אוהב את ביבי שרוף, ושונא שמאלנים.
  30.01.21 20:52
 • אורח
  הרוב מרוקאים יש גם כמה מאדום אירופה ורוסיה שחולים על הגנב הזה ואוהבים שחרדים דופקים אותם
  02.02.21 21:38
 • אורח
  טעית ירושלים ובני ברק וכולנו יודעים מי טוב התושבים שם, כדאי שתיתעדכן
  16.02.21 22:35
 • אורח
  רק ביבי!!@@@@@
  הגב 01.02.21 17:31
 • אורח
  בן גוריון היה מתהפך בקברו אם היה יודע מי עומדים בראש המפלגה שאותה הקים , הזיה
  הגב 03.02.21 01:40
 • אורח
  נכון
  08.02.21 14:26
 • אורח
  הליכוד הרס את המדינה. הערבים והבדואים עושים מה שבא להם, אונסים, גונבים, רוצחים, פולשים לקרקעות, הועד השתלט על עיריית רחובות, המסים עולים, מחירי הדיור יצאו מפרופורציה.
  הגב 09.02.21 11:26
 • אורח
  רק מירב מיכאלי הגיע הזמן לנשים חזקות שיחזירו את השוויון
  הגב 10.02.21 15:46
 • אורח
  ממש לא... הליכוד לא הרס...רק כמה אנשים קטנים בהנהגה הרסו את הליכוד ואת המדינה..פילגו,הסיתו,וגרמו לנו מלחמת אחים מילולית ותרבותית..חייבים להחליף את ההנהגה כדי שתעשה שירגון מחדש של מפלגה מפוארת ולהחזיר את המדינה לדרך אחרת....הפעם מחליפים סוסים עייפים בסוסים חדשים...ביבי עם אין כלום....תחזור בגדול...לך לגורלך...
  הגב 11.02.21 22:27
 • אורח
  אם** אם ****מצביע ביבי, התכוונת אם מילת תנאי, למד לכתוב עברית שפת האם והמדינה.
  16.02.21 22:38
 • אורח
  אחרי כפיית חיסונים אני נגד תגידו מה שתגידו מדינה הזאתי מאחורה לכל השחיתויות אין אימון באף אחד אני מאמין רק בעצמי מסכנים הילדים שלנו במדינה שכזאת כולם מנסים לשלוט לכם על המוח ולהסתובב אותכם צריכים להקים מפלגת אנושות ושוויון זכויות אולי אז יהיה מדינה לכבוד בין כולם ולא לעשות מעצרים בכפייה ולעשות מדינת משטרה אין צדק בעולם
  הגב 17.02.21 08:20
 • אורח
  הגעתי למסקנה שהכל מה שאומרים שחיתויות הסקרים האלו כפיית חיסונים זה ואין שוויון זכויות על זה לא דיברו עד עכשיו אין זכויות בין נשים לגברים אין שוויון זכויות במדינה רק רוצים שיבחרו בהם אין אימון באף אחד מסכנים הילדים שלנו משדרים תמיד רק אלימות בטלוויזיה בכנסת לא פלא שהמדינה היא כזאת כלפי כל אחד אני לא בוכר באף אחד ואני בטוח שעוד הרבה לפי המצב הנוכחי צריך צדק חברתי העם דורש צדק חברתי
  הגב 17.02.21 08:33
 • אורח
  איך אמרו נסמן אותכם זה אלימות זה כפייה אני נגד כפייה אמא שלי הייתה אומרת לי שאתה רואה אלימות תברח תמיד נגד אלימות נגד כפיה כפייה דתית כפייה מדינית כל אחד צריך לשמור על המשפחה שלו כבוד הדדי ומדיני בשביל שיחזור שלום בין כולם הם לא יודעים לנהל מדינה כל מי שיושב בכנסת רק רוצים כיסא כל הזמן רק נלחמים על חיסונים צריכים לשמור אחד על השני לעשות כבוד אחד על השני בלי כפייה הרוע מביאה את המחלה
  הגב 17.02.21 08:39
 • אורח
  אתם לא שמים לב כל היום פותחים את הטלוויזיה הזרימו הרבה כסף לטלוויזיה לשכנע אותכם זה כפייה מי נהנה מזה מי שעשה עסקה
  הגב 17.02.21 08:44
 • אורח
  רק לא ביבי זה לא מצע לבחירות זה גימיק לטיפשים.
  הגב 24.02.21 21:18
 • אורח
  יש הרבה כאלה שבוחרים.......ואח"כ בכייה לדורות.
  28.02.21 21:31
 • אורח
  רק ביבי יא חביבי
  28.02.21 22:01
 • אורח
  די נמאס כבר מביבי
  הגב 01.03.21 00:45
 • אורח
  אני חצי פולני וחצי רומני ובוחר בימין בראשות ביבי.
  הגב 01.03.21 12:16
 • אורח
  ביבי עוד ירשם בספרי ההיסטוריה ונכנדנו ילמדו עליו בבית הספר בשיעורי היסטוריה כראש הממשלה הכי טוב והכי משפיע מאז ומעולם על מדינת היהודים.
  הגב 01.03.21 12:18
 • אורח
  רק ביבי
  הגב 01.03.21 12:18
 • אורח
  ביבי מלך ישראל
  הגב 01.03.21 12:18
 • אורח
  צודקים 100%
  הגב 01.03.21 12:19
 • אורח
  ביביסטים, מנו לי הישגים שביבי השיג בעשור האחרון. אין לכם. אז תנו לי לעזור לכם: מחירי הדיור עלו לרמה לא הגיונית, הבדואים משתלטים על קרקעות ועל כל הדרום, המסתננים מאפריקה השתלטו על דרום תל אביב ועל פתח תקווה, אין טיפת ביטחון אישי - טרור הסכינים, ערבים מטרידים יהודיות על בסיס יומיומי, התא המשפחתי נמצא תחת מתקפה (הורה 1, הורה 2), המשפטיזציה הורגת כל חלקה טובה, הוועדים מנהלים את הארגונים הגדולים במדינה (תעשייה אווירית, הסתדרות, עיריות, נמלים, משרדי ממשלה), אין תשתיות תקשורת (אינטרנט איטי, ירידה כמות אנטנות הסלולר), חיזבאללה הפך לצבא, חמאס בדרך להפוך לצבא. אבל היי, יש שלום עם דובאי. אה...רגע...זה הישג של טראמפ.
  הגב 01.03.21 16:18
 • אורח

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
28.02.21 21:38
אולי מספיק עם כל הפיצוצים האלה?????, די נימאס כבר קצת שקט, לא מספיק כל השיט עם הקורונה והניפטרים ??????.
אורח
28.02.21 01:02
אולי תעשו משהו בקשר לצואת הכלבים. זה פשוט דוחה.
אורח
25.02.21 16:07
הדרך הקשה להחלפת תו החנייה לבני גיל הזהב התו הוחלף בתקופה האחורנה אך אגף התנועה לא הודיע לי על כך. קיבלתי דו"ח חנייה ב-10.2.2021 משום שתוקפו של התו פג. אגף התנועה נמצא בקרית המדע ברחוב פקריס מס' 3. הגעתי אליו ברגל ממרכז העיר ביום שני האחרון 22.2 בשעה 11.00, בתוך שעות הקבלה, על פי המידע באינטרנט. יום אחד אחרי פתיחת המסחר ברחבי המדינה. הבניין הינו בניין גדול בעל שני אגפים ומסדרונות ארוכים, אך אין שום שלט המזהה את מיקומו של אגף התנועה. בהיותי בבניין התקשרתי לאגף התנועה כדי לדעת היכן נמצא המשרד. איש לא ענה. אחרי שוטטות ארוכה במסדרונות הגעתי לאגף התנועה. הדלת היתה נעולה, לחצתי על הפעמון מספר פעמים. כעבור זמן הגיעה פקידה שאמרה לי מעבר לדלת הנעולה שאין קבלת קהל, בניגוד למה שהיה רשום על אותה הדלת. כדי להנפיק לי את התו החדש היא ביקשה ממני להעביר לה את כל המסמכים דרך חריץ ברוחב של חצי סנטימטר בין שני חלקיה של דלת הזכוכית. לאחר מכן היא מסרה לי אותם באותה הדרך. האם כך הדברים צריכים להיעשות? ע.ב. 25.2.2021
אורח
27.02.21 08:13
עלייך להודיע לשולם .לקבוע איתו פגישה מסודרת ושלום ידאג שתקבל/י פיצוי הולם בגין עוגמת הנפש שנגרמה לך
אורח
22.02.21 09:47
זה מוקד המים שהיתושים אוהבים והילדים נעקצים מידי יום.
אורח
22.02.21 09:45
ברחוב בן גוריון-מערב רחובות יש יתושים בשל מוקדי מים באתר בנייה - יש לרסס למניעת עקיצות לילדים רגישים יותר ורגישים פחות.
אורח
22.02.21 08:49
המים ברחובות הכי מסריחים שיש אני מנקה כל יום את בקונדום מובנית.. ברחוב צבי הורוביץ בין בניין 146 ל..147 אין תאורה אף על פי שפניתי כמה פעמים פשוט חושך..אודה אם אסתכל בחלון ואראה אור תודה
אורח
19.02.21 14:17
חייב להוסיף עוד חניות בעיר, לא יכול להיות שהעיר לאט לאט הופכת לת"א בעניין הזה. במיוחד באזורי צפון העיר דרך יבנה וכדומה
אורח
16.02.21 21:39
למה אין סקייטפארק ברחובות שכמה שיותר אנשים יתקשרו לעיריה שיבנו סקייטפארק ברחובות בבקשה תעזרו לנו בכל עיר יש אפילו הגדרה וראשון לציון
אורח
17.02.21 12:56
צודק במאה אחוז
אורח
17.02.21 12:56
צודק במאה אחוז
אורח
17.02.21 14:49
מגיע לו תפוז
אורח
17.02.21 22:36
רון פרלוב סתום תפ'ה שלך!


ראש הממשלה! תלמידי ז'- י' יחזרו ללמוד, שנת הלימודים תימשך עד חודש יולי. נערכים לתת חיסונים כל חצי שנה ולכן ירכשו 36 מיליון חיסונים והקמת מפעל חיסונים בישראל של פייזר

המורים ילמדו בחודש יולי בהסכמה ולא בחובה ויפוצו בשכר מלא

אבי בר | | תגובות: 24


ראש הממשלה בנימין נתניהו ושר החינוך יואב גלנט הודיעו הערב על מתווה החזרה ללימודים של כיתות ז' - י' כולל התוכנית להשלמת הפערים.

לגבי תלמידי כיתות ז' - י' אין עדיין מועד מדוייק לחזרתם אך זה יהיה בימים הקרובים בשלב זה לערים צהובות וירוקות ולא מן הנמנע גם ערים כתומות בהירות יאושרו.

לגבי סיום שנת הלימודים , הוחלט כי הלימודים בגנים - י"א ילמדו גם בחודש יולי וישלימו מקצועות חשובים להשלמת הפערים.

תלמידי יב יסיימו את הלימודים במועד 20/6.


הובהר כי תעסוקת המורים לא תהיה חובה אלא בהסכמה ומורה שילמד בחודש יולי יקבל שכר מלא. (הנושא עדיין צריך את הסכמת ארגוני המורים).

לגבי החיסונים הודיע ראש הממשלה, כי בשלב זה לא ידוע לכמה זמן תקף החיסונים ונערכים לאופציית של חיסון כל חצי שנה ולכן נערכים ב - 2 מישורים להשיג 36 מיליון חיסונים אשר יספיקו לעוד שנה ובמקביל לבנות בישראל מפעל חיסונים של פייזר ולהיות ספק מרכזי לעולם ולישראל של חיסונים.

בימים הקרובים יפורסמו מועדים מדוייקים לגבי הלימודים
התפרסמו 24 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה חארות למה שנלמד כל החופש?, הם אמרו שכיאלו לא למדנו כל השנה אז שבאמת לא נלמד, שלא יהיה לנו שיעורים
  הגב 28.02.21 20:36
 • אורח
  אל תדאג...עד אז
  28.02.21 20:49
 • אורח
  כיף להיות עובד מדינה בכיר הכסף דופק כל חודש כמו שעון במיוחד לבכירים
  28.02.21 21:14
 • אורח
  ביבי עלינו תעלולי הבחירות שלך הטריקים והשטיקים כבר לא ישפיעו בחיים
  הגב 28.02.21 20:44
 • אורח
  אולי עליך זה כבר לא עובד, אבל מעל מיליון מצביעים עדיין מאמינים לו והוא מצליח לעבוד עליהם כל פעם מחדש.
  01.03.21 00:14
 • אורח
  המורים והתלמידים צריכים חופש מכל הטרוף שעברו
  הגב 28.02.21 20:49
 • אורח
  אם ירצו ללמד.. ואם לא נקבל תומכי הוראה שאין להם קמצוץ בהוראה פשוט ממלאים מקום
  01.03.21 05:59
 • אורח
  אצלנו בכולל לומדים רגיל שיעורים כייף השבח לאל אוכל לימודים שירים וריקודים רק השם יצילו אומר הרב שלנו רהי שמעון בר מיננן
  הגב 28.02.21 20:49
 • אורח
  לא בר יוחאי ???.
  28.02.21 20:58
 • אורח
  כאמא לארבעה ילדים ולא אני לא מורה/עו"ה, עצוב לי על החלטה מטופשת שכזו...הילדים האלו כבר שנה יושבים בבית מול המסכים, המורים האלו עובדים יותר קשה מיום לימודים רגיל, הם זקוקים לחופש תפסיקו עם החלטות מטופשות ולא הגיוניות כאלו מה יתן להם החודש הזה בהשלמת פערים של שנה שלמה צוחקים עלינו על הילדים שלנו ועל המורים....ולהורים שכל הזמן מתלוננים שהילדים בבית הייתם צריכים לחשוב לפני שעשיתם ילדים
  הגב 28.02.21 21:09
 • אורח
  אתם אף פעם לא מפסוטים מה שהוא יעשה לא טוב לכם אין כמו ביבי
  הגב 28.02.21 21:31
 • אורח
  סתומים לא מתים הם רק מתחלפים. נכון אין חלאה כמו ביבי (כרגע)
  01.03.21 07:55
 • אורח
  וואו וואו וואו וואו רוצים להכיל אותנו בחיסונים צריך להחליף להחליף את ביבי דחוף
  הגב 28.02.21 21:35
 • אורח
  ראש ממשלה כושל, שר החינןך כושל...בקיצור ממשלה כושלת
  הגב 28.02.21 21:36
 • אורח
  ממשלה עלובה ומושחתת
  הגב 28.02.21 21:37
 • אורח
  על חשבון מי התלמידים ילמדו? חוץ ממה שאני שילמתי עבור עשרה חודשים,צריכה עוד לשלם עבור יולי + 300₪ נסיעות?
  הגב 28.02.21 21:47
 • אורח
  שקרן נשאר שקרן
  הגב 28.02.21 22:02
 • אורח
  שוחד בחירות שוחד בחירות שוחד בחירות...
  הגב 01.03.21 06:57
 • אורח
  שילמדו .. מה יש לעשות בבית כל היום בפלייסטשיין ולראות סרטים כחולים ?? ילדים זה דרעק !
  הגב 01.03.21 08:39
 • אורח
  שולם קיבל את ההחלטה ופסק שהתלמידים יחזרו
  הגב 01.03.21 09:12
 • אורח
  עכשיו מתקדים לבריאות וחיזוק מערכת החסינויות!רוצה לשמוע עוד פרטים: https://n.sendmsg.co.il/Minisites.aspx?p=159857-193104058860-33552 בריאות טובה
  הגב 01.03.21 09:27
 • אורח
  איך ביביהו מתיחס אל עם ישראל כמו לעדר מטומטמים כל פעם מחש מפשל מפשל ובסוף קצת שוחד בחירות וכולם פועים:ממה מה מה רק ביבי רק ביבי🤮😭👎
  הגב 01.03.21 10:04
 • אורח
  סתם דיבורים. חוזרים לבהס ואחרי יומיים כל הכתה בבידוד. כל הזמן בידוד בגלל מישהו או מישהי.
  הגב 01.03.21 10:44
 • אורח
  אין כמו בייבי מלך נסיך קוסם חכם אינטלגנט יפה תואר ויפה מראה אין עליו תעריכו מה שהוא עושה שום דבר לא טוב לכם
  הגב 01.03.21 11:18
 • אורח

פעילות הספורט לבני הגיל השלישי ברחובות! פעילות הספורט בפארקים יתקיימו ביום שלישי (2.3) בגן המייסדים, וכפר גבירול; יש לבצע הרשמה מראש בטלפון 052-6064141

הפעילות תימשך ביום חמישי 4.3 באחוזת הנשיא. הפעילות מתקיימת בשעות הבוקר לבעלי תעודת מתחסן/ תו ירוק/ מחלימים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


החברה העירונית ברחובות ממשיכה בעוד שבוע של התעמלות לגיל השלישי. לאור הביקוש הרב הרחיבה החברה את הפעילות שתתקיים ברחבי העיר במשך שלושה ימי פעילות.

נקודות מפגש עבור הפעילות בשבוע הבא, 4.3-28.2

יום ג' | 2.3 | גן המייסדים:
קבוצה ראשונה | 9:00-8:15
קבוצה שניה | 9:45-9:00


יום ג' | 2.3 | מועדון הקשישים בכפר גבירול:
11:00-10:15


יום ה' | 4.3 | פארק אחוזת הנשיא:
קבוצה ראשונה | 9:00-8:15
קבוצה שניה | 9:00-9:15הקבוצות תפעלנה בהתאם להנחיות התו הסגול והתו הירוק - עד 20 משתתפים בכל קבוצה.
משתתפים בעלי תעודת מתחסן/מחלים קורונה, בעלי תו ירוק. יש להציג את התו לפני השיעור.
ההשתתפות ללא עלות, אך מותנית בהרשמה מראש, בנייד >> 052-6064141
מספר המקומות מוגבל.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עיריית מדהלה הסתבכה מעל הראש
  הגב 28.02.21 20:09
 • אורח
  גן החרדים בושה שימו לב אוטובוס כול חצי שעה מרמת בית שמש לרחובות....גן המייסדים מזמן הפך לתחנה המרכזית של החרדים רחמים מלול והעבריין רמי מדהלה הציבור מבין שמיליונים לשיפוץ המייסדים הינו להכשיר לחרדים....חברים תגיבו
  הגב 28.02.21 20:57
 • אורח
  מחפש מידע על שולם
  הגב 01.03.21 09:12
 • אורח

החל ממחר (שני 1.3) מוזמנים תושבי רחובות לשלל הרצאות בנושא מחאות חברתיות, אמנות , אוטיזם ועוד שיתקיימו במהלך החודש הקרוב ע"י החברה העירונית בזום

חלק מהאירועים הם התשלום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


החברה העירונית רחובות ממשיכה בסדרת ההרצאות: "תרבות עד הבית" לתושבים המתקיימים בזום. במהלך חודש מרץ יוכלו התושבים ליהנות משלל הרצאות בנושאים: אוטיזם, אמנות, היסטוריה, מחאות חברתיות ועוד.

להלן תוכנית האירועים לחודש מרץ 2021

יום שני 1.3 בשעה 10:30 בזום
סיור וירטואלי: בעקבות מחאות חברתיות משנות ה-20 ועד שנות ה-90

הזכות למחאה היא זכות בסיסית במדינה דמוקרטית והיא נגזרת מהרעיון הדמוקרטי המניח כי לאדם יש אוסף של זכויות השייכות לו מתוקף היותו אדם. זכות בסיסית במדינה דמוקרטית היא הזכות לחופש ביטוי שמשמעותה; זכותו של כל אדם לבטא את עצמו, את דעותיו, עמדותיו ואת אמונותיו בכל דרך שיחפוץ.

בעקבות המחאות מההפגנות לקראת הסכם השילומים, דרך הפנתרים השחורים והמחאה לאחר מלחמת יום הכיפורים ועד למחאה סביב לבנון הראשונה והסכמי אוסלו.

ללא עלות
הרשמה מראש בטל. 08-9390390


יום שלישי 2.3 בשעה 19:00 בזום

אנשים שעשו היסטוריה

משה קראוס: איש עצוב ובודד שקם להציל את יהודי בודפשט. סיפור עלום של גבורה דיפלומטית, שהביא את גיבורו להיות איש מר נפש ובודד שלא מצא מנוח לנפשו.

משה חרמץ, מורה דרך ומרצה בכיר בנושאי שואה ותקומה

עלות: 35 ₪
לרכישה >> לחץ כאן


יום ראשון 7.3 בשעה 11:30 בזום

"ירושלים שהייתה בספרד" - יהודי ספרד מתור הזהב ועד הגירוש

"ראיתי אלוקים נלחם בעמו בחבל נחלתו" – גירוש יהודי ספרד. אוריאל פיינרמן, מומחה בתחומו, מנהל לשעבר קורסי הכשרות מדריכים לפולין ובבית לוחמי הגטאות.

עלות: 35 ₪
לרכישה >> לחץ כאן


יום ראשון 14.3 בשעה 11:30 בזום

הספקטרום האוטיסטי

חדשות מתחום חקר המוח לגבי ההפרעה על היבטיה השונים ולגבי דרכי ההתמודדות. בשנים האחרונות חלה עלייה מדאיגה בשכיחות הילדים המאובחנים בספקטרום האוטיסטי. בהרצאה נכיר את ההפרעה על היבטיה השונים, נציג סיבות אפשריות לעלייה המדאיגה ונסקור את דרכי ההתמודדות הקיימות כיום.

ד"ר יוסי חלמיש, רופא העוסק בחקר המוח

עלות: 50 ₪
לרכישה >> לחץ כאן


יום חמישי 18.3 שעה 11:30 בזום

צדק לענקים שכוחים!

עושים צדק עם הצייר תומאס אייקינס - גדול הראליסטים באמריקה

יונתן הירשפלד, צייר, אוצר וכותב על אמנות

עלות: 35 ₪
לרכישה >> לחץ כאן

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נו ברצינות מה פה קורה פה, אי אפשר ללא תשלום???, לא אמיתי לא אשלם שום סכום על שום הרצאה, בושה של התנהלות בעת הזו .
  הגב 28.02.21 18:55
 • אורח
  אתה חרדי ??? זה בחינם
  הגב 28.02.21 20:59
 • אורח
  לא אני לא !!!!, אני אזרח שעובד קשה למחייתו ומשלם מיסים, כולל מיסי עירייה גבוהים מאד.
  28.02.21 21:34
 • אורח
  שולם דן כרגע האם לבטל את התשלום הודעה מסודרת הוא יוציא באמצעי המדיה לקראת השעה 16.00
  הגב 01.03.21 09:14
 • אורח

מתחמי בדיקות קורונה ליום שני 1.3! המתחמים ללא הפנייה יפתחו באתר הפרדסנות ברחובות; פארק ימית 2000 בחולון ומתחם היס פלאנט בראשון לציון

שימו לב בראשון לציון ורחובות המתחמים הם דרייב אין- הגעה ברכב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


הרשויות המקומיות בשיתוף פיקוד העורף, יפתחו גם השבוע מתחמי בדיקות קורונה ללא צורך בהפנייה בערים: ראשון לציון, רחובות, חולון, שימו לב חלק מהמתחמים הם בשיטת הדרייב אין- הגעה ברכב.

רחובות

מתחם דרייב אין באתר הפרדסנות בין השעות 8:00-14:00 בימים:

שני 1.3

רביעי 3.3

חמישי 4.3

לטיפול מהיר במהלך הבדיקה יש לשלוח את המילה "בדיקה" בסמס למספר 050-8085566 ומלאו את פרטיכם לפני ההגעה


חולון

ביום שני, 1.3 בספארק המים ימית (מפרץ שלמה 66) כניסת המנויים בשעות 11:00 - 18:00

מתחמי דרייב אין:

ביום רביעי, 3.3 בשעות 11:00 - 18:00 במגרש החניה של ספארק המים ימית (מפרץ שלמה 66)

ביום שבת, 6.3 בשעות 14:00 - 20:00 במתחם חצי חינם ברחוב המרכבה 31


ראשון לציון

מתחם דרייב אין - יום שני 1.3 בין השעות 9:00-17:00 בחניון היס פלאנט

מתחם דרייב אין - יום שלישי 2.3 בין השעות 9:00-17:00 בחניון היס פלאנט

יום שבת 6.3 בין השעות 13:00-20:00 בלייב פארק
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  השמאל והערבים סכנה למדינת היהודים
  הגב 28.02.21 20:21
 • אורח

זוכי תחרות התחפושות של רחובות! הילדים דני שאלתיאל, אורי מאיר ואלמה נמיר זכו בשלושת המקומות הראשונים של תחרות התחפושות העירונית

השלושה התחפשו לחייל סיני משושלת טאנג, הכובען המטורף ומסטיק עלמה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


לאחר סוף שבוע מלא בחגיגות ואירועי פורים מתגלגל של עיריית רחובות והחברה העירונית, הערב יסתיימו החגיגות במופע של ציפי שביט האהובה. אבל רגע לפני הוכרזו הזוכים של תחרות התחפושות העירונית של ילדי רחובות, באולפן בימת הנוער בהנחיית אוראל צברי. את הפרסים לשלושת המקומות הראשונים העניק, מנכ"ל החברה העירונית אייל פרנקל.

מקום ראשון: חייל סיני משושלת טאנג - דני שאלתיאל.


מקום שני: הכובען - אורי מאיר.מקום שלישי: מסטיק עלמה - אלמה נמיר


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הליכוד והחרדים סכנה למדינת ישראל
  הגב 28.02.21 17:50
 • אורח
  השמאל והערבים סכנה למדינת היהודים
  28.02.21 20:21
 • אורח
  רחובות של החרדים חחח עוד ועוד בתי כנסת ומקווה שמור את יום השבת.....רמי מדהלה מס הכנסה בודק את הדירה שאתה כאלו מוכר במרמורק.....סוף לגנבות
  הגב 28.02.21 21:04
 • אורח

השחקן שחר שייפר הצטרף לסגל קבוצת הכדורגל הרחובותית מכבי שעריים

שייפר הגיע לקבוצה לאחר שתי עונות, בפועל מרמורק, בה כבש 8 שערים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


מועדון הכדורגל, מכבי שעריים ממשיך לחזק את סגל הקבוצה והודיע על הצטרפותו של השחקן שחר שייפר.
שחר שייפר, שהינו שחקן כנף הגיע לקבוצה לאחר שתי עונות, בפועל מרמורק, בה כבש 8 שערים. בעבר שיחק בקבוצת הנוער של שעריים, יבנה והפועל פ"ת.התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הפסד מביאים עוד שחקן
  הגב 28.02.21 17:45
 • אורח
  מה זה יעזור שעריים בדרך לליגה ב
  הגב 28.02.21 18:34
 • אורח
  כנראה אין לו ברזומה ירידת ליגה...😃
  הגב 28.02.21 18:37
 • אורח
  אין על שעריים
  הגב 01.03.21 01:16
 • אורח
  שעריים אריות
  הגב 01.03.21 12:09
 • אורח

תזכורת הערב ציפי שביט ברחובות! הערב ראשון 28/2 בשעה 20:00 מופע בפייסבוק של העירייה עם ציפי שביט. ורחמים מלול חושף בסרטון למה הוא התחפש באמת

המופע של ציפי שביט יחל בשעה 20:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


עיריית רחובות, באמצעות החברה העירונית רחובות, נערכת לחגיגות אירועי פורים השנה לכל קבוצות האוכלוסיה בעיר – ילדים, נוער, צעירים ומבוגרים. כל זאת תוך שמירה על כל הנחיות הזהירות. היות ובחג זה לא יתאפשרו התקהלויות המוניות – העירייה הביאה את שמחת החג לבתי התושבים באמצעות שיירות שמחה ססגוניות ותכניות אולפן חגיגיות. ביום ראשון 28.2 יחתמו את אירועי החג תכנית האולפן החגיגית של בימת הנוער ומופע של ציפי שביט.

החל מהשעה 11:00 תשודר תכנית אולפן חגיגית, בהפקת בימת הנוער רחובות, במהלכה ישודרו מערכונים שיבוצעו ע"י שחקני בימת הנוער וכן שידור של ראיונות השטח אותם ביצע המנחה אוראל צברי במהלך שיירות השמחה של יום שישי. במהלך השידור יארח אוראל את כוכבת הילדים הפופולארית, ענבלי בא לי, גם היא תושבת העיר. לסיום ישודר מחזמר של בימת הנוער, "גלגל החיים".

בשעה 20:00 יתקיים המופע "הצחוק טוב לבריאות" של ציפי שביט עבור גמלאי רחובות והוא ישודר בשידור חי בעמוד הפייסבוק של רחובות וגם באמצעות ה-ZOOM
לעוד פרטים >>bit.ly/2Nx2Pv2
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כולללללללם הלכו לג׳מבו לג׳אמבוווו לג׳אמבו ..
  הגב 26.02.21 11:20
 • אורח
  ההסתדרות המושחתת ביחד עם וועדי העובדים הכוחניים בוגדים בביבי ובליכוד ברגע של משבר סכין בגב,גועל נפש!!!
  27.02.21 20:20
 • אורח
  רחובות עיר ללא תרבות ללא ספורט ללא חינוך ללא תשתיות ראויות לאן מגיעים כספי הציבור שלנו ולאן הם הולכים?
  הגב 27.02.21 19:51
 • אורח
  1.1 מיליארד ₪ - תקציב עיריית רחובות לשנת 2021. עם כל ההערכה שלי לציפי שביט, העירייה מתקמצנת עלינו. עם תקציב כזה אפשר להביא אמנים מחו"ל.
  הגב 27.02.21 20:39
 • אורח
  ליאונרד כהן בדרך לרחובות, תהנו לכם.
  28.02.21 18:58
 • אורח

קורסי הייטק ללא עלות לתושבי רחובות! קרן מעגלים פותחת קורסי הכשרה מקצועית ללא עלות בתחום ההיי-טק לבני 45+ שמרגישים שחוקים בעבודתם או מפוטרי קורונה

הקורסים המוצעים הם במגוון נושאים כגון: פיתוח אתרי אינטרנט התמחות WORDPRESS, פיתוח אפליקציות בסביבת WEB/ANDROID, בדיקת תוכנה QA התמחות FOUNDATION ISTQB, בדיקת תוכנה QA הסמכה ISTQB, ניהול רשתות תקשורת CCNA, ניהול רשתות תקשורת ותשתיות ענן MCSA, הדרכה והטמעת מערכות SAP-ERP ועוד.

מערכת האתר | | תגובות: 8


המדינה תסייע לענף ההייטק המשווע לכח אדם ותכשיר עובדים למקצועות היי טק באמצעות "קרן מעגלים" . לאור המחסור החמור בעובדים בענף ההיי-טק קרן מעגלים פותחת ברחובות קורסים במקצועות ה-IT , במימון המדינה, ומזמינה עובדים להשתלב בהם בתקופת משבר הקורונה תעשיית ההייטק כמעט ולא נפגעה והנתונים מראים כי מספר המועסקים בתחום זה עלה משמעותית. יחד עם זאת, במקביל, מגמת הביקוש לעובדים רק עולה וישנו מחסור של כ-19,000 עובדים במקצועות הטכנולוגיה. לאור נתונים אלה פתחה "קרן מעגלים", במימון המדינה, ברחובות קורסים במגוון תחומי IT, כדי לאפשר לעובדים שחוקים ומפוטרי קורונה אופק תעסוקתי בשנים הקרובות ועד לגיל הפרישה ומעבר. הקורסים מוצעים ללא עלות לעובדים העומדים בקריטריונים של הקרן.

בעקבות מגיפת הקורונה, החליטה הנהלת הקרן להגמיש את הקריטריונים ולאפשר לבני 45 ומעלה ב"מקצוע שוחק" ובוותק של 7 שנים, לממש את זכותם למימון הכשרה מקצועית וזאת על מנת לסייע למפוטרי הקורונה ולעובדים השוהים בחל"ת, לשוב למעגל העבודה.

הקורסים המוצעים הם במגוון נושאים כגון: פיתוח אתרי אינטרנט התמחות WORDPRESS, פיתוח אפליקציות בסביבת WEB/ANDROID, בדיקת תוכנה QA התמחות FOUNDATION ISTQB, בדיקת תוכנה QA הסמכה ISTQB, ניהול רשתות תקשורת CCNA, ניהול רשתות תקשורת ותשתיות ענן MCSA, הדרכה והטמעת מערכות SAP-ERP, מנהל מערכות סיילספורס ADX201, תכנות בשפת JAVA, סייבר ואבטחת מידע, פיתוח FULLSTACK בטכנולוגיית PHP, סייבר ואבטחת מידע, בקר סייבר SOC, בינה מלאכותית AI, גיימינג- עיצוב ופיתוח משחקי מחשב ווידיאו ועוד.


על מנת להירשם לקורסים יש לבצע את השלבים הבאים:

1.להיכנס ללינק המוצרף - שם מופיעים הקריטריונים להרשמה

2. למלא את טופס ההרשמה

3.לאחר מילוי הטפסים- נציגי קרן מעגלים יצרו עמכם קשר על מנת להפנות אתכם אל המרכז בו יתבצע הקורס.

לבדיקת זכאות: https://www.magalim.org.il/


יפה ויגודסקי, יו"ר קרן מעגלים:

קרדיט לצילום: משה שי


"מאז פרוץ משבר הקורונה, רבים מן הענפים המקצועיים שינו את פניהם ורבים מן העובדים בהם נותרו מחוסרי עבודה. אנחנו בקרן שוקדים על איתור מסלולים מקצועיים מגוונים, במטרה להתאים את תחומי העיסוק לצרכי המשק. תחום ה – IT המשיך את פעילותו בכל תקופת המשבר ואף השקיע מאמצים באיתור עובדים נוספים. אין לנו ספק כי זוהי ההזדמנות לבנות קריירה מקצועית, אשר תקל על העובדים לחזור ולהשתלב במעגל העבודה, כמו גם קידומו של המשק ושיקומה של הכלכלה בישראל".התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה מאוד. חשוב שתמצאו עבודה כדי לממן את ילדינו ואת המקווה החדש. תודה!
  הגב 28.02.21 15:57
 • אורח
  שאפו רחמים מלול
  הגב 28.02.21 16:46
 • אורח
  ממש לא קשור למלול.
  28.02.21 19:45
 • אורח
  ומה קורה במידה ואני בן 44?
  הגב 01.03.21 09:54
 • אורח
  תיקנה מידה 45, זה יגדל עם הזמן.
  01.03.21 13:47
 • אורח
  למה לא לתת לכולם את האפשרות להתקדם בחיים????
  הגב 01.03.21 09:55
 • אורח
  למה לא מגיל 40 ומעלה לכל מחוסרי העבודה???
  הגב 01.03.21 10:15
 • אורח
  לא מצלחה להכנס לאתר מעגלים
  הגב 01.03.21 14:59
 • אורח

קבלו הצצה להצגת "מגילת הסגר" - סיפור המגילה והמזימה להדביק את אחשוורוש בקורונה שנוצר על ידי בית ספר ניצני המדע ברחובות

על ההפקה והיוזמה אחראי הצוות החינוכי שכתב, ביים, הלביש, הכין תפאורה, צילם ושיחק.

ציונה | | תגובות: 0


תתארו לכם איך היה נראה סיפור מגילת אסתר בתקופת הקורונה? אז זהו אינכם צריכים לדמיין כי בבית הספר ניצני המדע חשבו בדיוק על זה. לרגל חג הפורים, יצרו בבית הספר את ההצגה "מגילת הסגר" שנעשתה ברוח תקופת הקורונה ובעזרת הצוות החינוכי שכתב, ביים, הלביש, הכין תפאורה, צילם וכמובן שיחק, שימח והצחיק את תלמידי בית הספר בהפנינג פורים שטרם נראה כמותו בממלכת "ניצני המדע".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רוית האוזר מזכירה בבית ספר ברחובות בוידוי אישי! הייתי סרבנית חיסון ו"חטפתי" קורונה... חשבתי כמו רבים, אחלה, אהיה בבידוד ואתגבר אך מצאתי עצמי בבית חולים, 3 שבועות, מחוברת לבלון חמצן ... אל תנסו להיות אמיצים כמוני, טוסו להתחסן!"

רוית " תחנונים אליכם, בפרט עובדי מערכת החינוך שחשופים יותר לצוות אנשים: טוסווווווו כרגעעעעע להתחסןןןןן!!!!!!זה רק למענכם, לא לתלמידים, לא להורים, לא להישגים, לא לתחרות, רק כי אתם חשובים לעצמכם"

אבי בר | | תגובות: 24
מסמך אישי ומרגש: רוית האוזר, מזכירה בבית ספר יסודי שסירבה להתחסן וחלתה בקורונה, פונה לחבריה ומפצירה בהם להתחסן האוזר היא חברת וועד העובדים בעיריית רחובות ומוכרת בעיר גם מפעילותה ברשתות החברתיות


עובדי עירייה יקרים, רוית חברת הוועד כותבת לכם כרגע.

הייתי אמיצה, מאותגרת, החלטית "אני לא מתחסנת",

"מזמינה אותך קורונה מטופשת להדביק אותי", אכנס לבידוד ופטורה מחיסון, הטבע חזק, אני אתגבר.

רק שלא ידעתי שהקורונה שמחה להזמנתי והזמינה את הוריה, שכניה, חבריה, כל מי שראתה בדרך ואמרה יאלה חברה רוית מזמינה.....

מה 13/02 אני בבידוד. עשרים יום בבית חולים עם דלקת ריאות, ירידה דרסטית בחמצן בדם, לשירותים הולכת עם בלון חמצן ויותר מדקה וחצי לא יכולה בלעדיו.

הזוי!!!! מטורף!!!! אין מחלות רקע!!!! רק החליטה המנוולת להראות מי המחליט פה.

היא מתעתעת, שקרנית, מכרסמת, רעה, עלולה לגרום לנזקים עתידיים בריאות ועוד.

וזה מתוך הסברים של כל הצוות. כל גוף מקבל אחרת, אל תקחו סיכון.

תחנונים אליכם, בפרט עובדי מערכת החינוך שחשופים יותר לצוות אנשים:

טוסווווווו כרגעעעעע להתחסןןןןן!!!!!!

זה רק למענכם, לא לתלמידים, לא להורים, לא להישגים, לא לתחרות, רק כי אתם חשובים לעצמכם.

חיסון פשוט שסביר להניח שמחזיק לכמה חודשים בטוחים ורגועים וניתן לשאר להמשיך עם המחקרים.

ניתן לאחים ולרופאים שמתרוצצים סביב חולה וחולה בדאגה שלא תתואר, מחליפים, מנקים, מלטפים, שואלים מה נשמע? מה צריך? בודקים, מביאים, מתייעצים אחד עם השני, אין הבדלים בתפקידים, כולם ביחד בהרמוניה בלתי נפסקת סביב החולה.

תנו להם באמת להתעסק בחיים ואתם לכו להתחסן והשמרו בבתיכם הבטוח.

כל יום מתאשפזים במחלקה יותר ויותר צעירים, טווח גילאים 22-50, אני רואה את זה יום יום.

חשבו על הדקה וחצי שקראתם את הפוסט, זה הזמן שהגוף מקציב לי עם החמצן שלי הטבעי ועכשיו מתחברת למסכה.

לכו, לכו עכשיו.

בריאות של שנייה אחת ותרוויחו שלווה. תקשיבו לי. זמינה להודעות , את החמצן שומרת לחיים.

שלכם, רוית
התפרסמו 24 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בריאות
  הגב 28.02.21 15:10
 • אורח
  אנשים לא מבינים עד כמה מסוכנת מחלה. בחול כולם רוצים להתחסן אבל נותנים רק למבוגרים. פה נותנים לכולם ואנשים עוד מתלבטים
  הגב 28.02.21 15:18
 • אורח
  לעובדת ממשרד החינוך - את באמת היית מתומטמת. חושבת שאת באמת יותר חזקה מהוירוס? איפו את חיה? אם היה לי האפשרות, הייתי אומר לך אל תבוא לעבודה עד שאת מחוסנת. בושה וחרפה. ואם את הדביקה מישהוא שבסופו שדבר מת, הייתי מאשים אותך בהריגה. היה לך מזל שהיית "רק" כמה שבועות בחמצן. עכשיו, כאשר את תהיה בריא - תצא ותשכנעה אנשים להתחסן - כמו המטפלות בגן איפו שבת שלי מטפלת בנכד שלי והדביקו כ- 10 ילדים בני 3. ומה ארקה אם חס-וחלילה אחד מהילדים ומיות בגלל טיפשיות של האנשים בגן?
  הגב 28.02.21 15:22
 • אורח
  בלה בלה בלה בלה!!! תרגעי ומהר.
  28.02.21 15:59
 • אורח
  "מתומטמת" למה שלא תלמדי קודם לכתוב ואז תכתבי.... רוית היא אדם יקר ומתוק מאחל לך בריאות ורפואה שלמה!!!
  01.03.21 01:02
 • אורח
  וואוו איזה מפחיד, רק בריאות יפתי
  הגב 28.02.21 15:24
 • אורח
  בריאות מלאה רוית היקרה מצער לשמוע מה עברת וכמה מילותייך מדוייקת ונכונות רק מי שעבר וראה יכול להעיד כמה לא פשוט
  הגב 28.02.21 15:24
 • אורח
  לפרסם.. ולברך את רוית בבריאות ורפואה שלימה..
  הגב 28.02.21 15:30
 • אורח
  בריאות איתנה, שמח שהפכחת
  הגב 28.02.21 15:31
 • אורח
  החלמה מהירה לך רוית מה לעשות כולם חושבים לי זה לא יקרה אשמור אך זוהו מחלה שאתה לא יודע מאיפה היא תגיע אליך כמו שרוית כתבה רוצו להיתחסן ושוב רוית מאחלת לך החלמה מהירהההה
  הגב 28.02.21 15:35
 • אורח
  לכו להתחסן אנשים זה לא משחק
  הגב 28.02.21 15:36
 • אורח
  רווית המון בריאות וכולי תקוה שתחלימי במהרה הפוסט שלך מדהים ואולי ידרבן את כל החוכמולוגים להתחסן ונוכל כולנו ביחד לחזור לשגרה כמה שאפשר. בברכה יהודה בן עזרא
  הגב 28.02.21 15:38
 • אורח
  לכל המתכחשים וסרבנים למינהם ובמיוחד לעובדי ציבור ובמיוחד אנשי חינוך הלואי שתחוו את החוויה שרוית עברה אבל לא תצאו מזה בשלום כמו רווית. כדי שאנשים יראו ויראו כמה המחלה הזאת קיימת ונוראה.
  הגב 28.02.21 15:48
 • אורח
  בריאות לרוית מי שלא מתחסן הוא פשוט הגואיסט
  הגב 28.02.21 16:48
 • אורח
  תלכו כולם להתחסן.איפה האהבת חינם של כולם???????תמשיכו לשחק עם הקורונה ולזלזל בה תמשיכו ...אבל אתם לא מבינים שהקורונה הביאה לנו את המשיח.עוד מעט כולםםם כולכם יחזרו בתשובה.זה נקרא "ואהבת לרעך כמוך" ונשמרתם לנפשותיכם "רוצו כולם להתחסן
  הגב 28.02.21 17:39
 • אורח
  לא מציינים בהס"מענין כמה הדביקה
  הגב 28.02.21 19:21
 • אורח
  היה סגר. ביה"ס לא היה פעיל ולא הדביקה אף אחד- לא צריך להיכנס ישר לפאניקה ולהיסחף בקונספירציות והאשמות
  28.02.21 21:38
 • אורח
  לא הדבקתי אף אחד, 99 אחוז מחוסנים בבית ספר ויצמן, תקופת סגר, אין לימודים למעט חנ"מ ושמירה על נהלים. אף אחת לא נכנסה לבידוד. לשמור על האחר זה גם חלק מאחריותי.
  01.03.21 06:39
 • אורח
  מאיה בית ספר היא<
  הגב 28.02.21 19:57
 • אורח
  האם עדכנה את שולם?
  הגב 28.02.21 20:27
 • אורח
  רק חרדים לא מתחסנים חחח....אין גדולה כתורה
  הגב 28.02.21 21:09
 • אורח
  התחסן כשביבי ופיזר יסיימו את הניסוי
  הגב 28.02.21 22:26
 • אורח
  החלמה מהירה ומלאה, רווית יקרה!
  הגב 28.02.21 23:29
 • אורח
  רוית, כעת, כשזה פגע בך החלטת לזעוק חמס. איפה היית כשהגעת לעבודה לא מחוסנת, כשחזרת לביתך לא מחוסנת, כשכל הסיבות הטובות להיתחסן לא נכנסו למצפון שלך. איפה היית? נראה לי שהשעור הזה הגיע לך ובגדול.
  הגב 01.03.21 14:24
 • אורח

הפתעה למתחסנים ברחובות! פיצה/ג'חנון ושתייה והגרלת פרסים: טאבלט/ מכשיר סמסונג גלקסי 21S. מתחם החיסונים ייפתח לכלל הציבור באולם אוסי זוהר בימים רביעי וחמישי 3-4.3 ובנוסף ביום חמישי יפתח במקום מתחם חיסונים לצעירים עם מוזיקה

יש לבצע הרשמה בלינק המצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 26


עוד לא התחסנתם? בואו למתחם חיסונים מהיר במרכז העיר שהעירייה מקימה בשיתוף מד"א ופיקוד העורף

עיריית רחובות פותחת מרכז חיסונים מהיר לתושבי העיר שטרם התחסנו למשך יומיים, בשיתוף מד"א ופיקוד העורף.

במתחם החיסונים המיוחד יתקבלו מבוטחי כל קופות החולים תושבי העיר למנה ראשונה של החיסון, והוא ימוקם בהיכל הספורט ע"ש אוסי וזוהר ברחוב סירני, מאחורי מתנ"ס חוויות שווייץ המדע.

המתחם יהיה פתוח ביום רביעי, 3.4.21 בין השעות 12:00-20:00, וביום חמישי 4.3 בין השעות 14:00-22:00 .

כל אחד מהמתחסנים שיגיע לחיסון יקבל שתייה ומנת אוכל, ובין כל המתחסנים באותו היום יוגרל טאבלט/ מכשיר סמסונג גלקסי 21S

בנוסף ביום חמישי החל מהשעה 16:00 ועד 22:00 תערוך במקום מחלקת הנוער של אגף החינוך והנוער מבצע חיסונים לבני הנוער (אך לא רק להם), שיכלול פיצה ושתיה לכל מתחסנ/ת ושי אישי והכל באווירה מיוחדת עם מוזיקה שינגן די ג'יי ברקע.

כל מי שיבקש להתחסן יתבקש להציג תעודה מזהה. ניתן להגיע לאחר הרשמה מוקדמת בקישור

https://forms.gle/nmraKBhwkw1h63746


שימו לב

בני נוער בני 16+ יש להגיע עם אישור מההורים.

מתחם זהה יוקם בעוד 3 שבועות לחיסון השני

ראש העיר, רחמים מלול:

"הדרך לרחובות ירוקה עוברת בחיסון. עולם המדע והרפואה קורא להתחסן, וזוהי הדרך היחידה למנוע תחלואה ומוות. הקמנו מתחם חיסונים מהיר ושירותי במיוחד. אני קורא לכל מי שלא התחסן עד כה – בואו לבחור בחזרה לשגרה למענכם- ולמען כולנו!"


התפרסמו 26 תגובות לכתבה.
 • אורח
  Какой у нас Маленький молодец
  הגב 28.02.21 14:21
 • אורח
  Да так то судя по всему не очень то и маленький 🤣
  28.02.21 14:40
 • אורח
  Иалюль
  הגב 28.02.21 14:25
 • אורח
  Малюль
  הגב 28.02.21 14:25
 • אורח
  גדול חח
  הגב 28.02.21 14:35
 • אורח
  לפי דעתי כל אלה שיתחסנו 2 חיסונים או חיסון אחד בכל מקום שהתחסנו היו צרכים לקבל או לעשות הגרלה לא רק לאלה שעדיין מתלבטים זה נראה ממש לא צודק אלה שיתחסנו צרכים לקבל שהם אלה שהביאו את רחובות למקום שהיא עכשיו
  הגב 28.02.21 14:36
 • אורח
  לא לקנא. בנתיים הם אולי יחלו. והנזק שלהם יהיה יותר גבוה
  28.02.21 15:02
 • אורח
  זה מה שאתה מאחל לאנשים? תתבייש בעצמך. אתה צריך להגיד להם תודה שהם הולכים להתחסן. העירייה/המדינה הייתה צריכה לתת תמריץ כלכלי, ולשלם להם כדי שהם יתחסנו, במקום זה, נותנים להם ג'חנון....
  28.02.21 15:45
 • אורח
  בכייני, אין לך מה לדאוג, הפלאפון על חשבון הארנונה שלך יגיע לידדים טובות.
  28.02.21 16:00
 • אורח
  הארנונה? שכחת שרחמים, יניב וזוהר הצביעו בעד העלאת הארנונה?
  28.02.21 17:47
 • אורח
  נחקה לפרסים יותר שווים🤪
  הגב 28.02.21 14:42
 • אורח
  נחכה****, חבל מאד שכעת יש מקום בעיר לחיסונים ואת כל המבוגרים בקבוצת סיכון שלחו להתחסן בקרית משה שהגישה לשם היתה רק במוניות ספיישל, חסרי התחשבות עיריית חלם שלא חושבים מטר קדימה לטובת האזרחים, אני מתבייש בכם.
  28.02.21 14:48
 • אורח
  וואי וואי חכו חכו אולי עוד חודש יהיה סוכריית טופי וכוס מים!
  הגב 28.02.21 14:48
 • אורח
  🤣🤣🤣
  28.02.21 15:00
 • אורח
  אבל אם יחכה יכול לחלות בנתיים ולא לקבל כלום. ויש סיכוי שמחלה קשה . אי אפשר לדעת איך כל אחד יקבל את המחלה.
  28.02.21 15:01
 • אורח
  חכו עוד חודש עוד יבקשו מכם לשלם על החיסון חחח
  28.02.21 15:07
 • אורח
  סוף כל סוף, תקציב העירייה בפעולה. מצאו שימוש ל-1.1 מיליארד ₪. למרות שעם תקציב כזה, צריכים להגריל 100 טלפונים, לא 1.
  הגב 28.02.21 15:12
 • אורח
  זה לא פייר שכל מי שכבר התחסן לא קיבל כלום חוץ מתופעות לוואי ומי שהתמהמה עכשיו מרוויח...אני התחסנתי שני חיסונים שבוע שעבר את השני וחוץ מכוס מים לא קיבלתי כלום .
  הגב 28.02.21 15:18
 • אורח
  החיים לא הוגנים.
  28.02.21 16:01
 • אורח
  המדינה נותנת לעירייה כסף לפי כמה מתחסנים. ואתם נותנים "אוכל". למה לא להביא קצת כסף לנו במקום לקחת הכל ולשחק אותה טוביי לב שמגרילים דברים לאנשים שמתחסנים
  הגב 28.02.21 15:38
 • אורח
  די עם שינאת החינם שלכם...מה אכפת לי מה יקבלו המתחסנים...העיקר שיתחסנו כבר ...לא נמאס לכם מהצרות עין הזו?שיתחסנו כבר...זה מה שחשוב לא מה הם מקבלים
  הגב 28.02.21 16:10
 • אורח
  האם גם תושבי האזור יכולים להגיע ולהשתתף בהגרלה?
  הגב 28.02.21 20:17
 • אורח
  תקציב העירייה רק לחרדים....מיליונים להשקעה בגן המייסדים ועכשיו עול החרדים יפלשו....תבדקו גן הפלסטיק מזמן הפך לחרדים אוטובוסים של החרדים עוברים מישם...מחירי הדירות באזור של גן הפלסטיק נחתו בסביבות 30 אחוז למטה בושה לעירייה דאגה שהנבלות החרדים יפלשו לכול המרכז ואת החילונים זרקה לשטויות מסביב...בדיחה איך שהציבור לא מפגין
  הגב 28.02.21 21:14
 • אורח
  עיריית רמי מדהלה עיריית החרדים נבחרת החלומות של החרדים....אתה מוזמן לעבור לייר אחרת....באהבה יואב לוי זמר שחקן
  הגב 28.02.21 21:16
 • אורח
  עיר*** התכוונת.
  28.02.21 21:42
 • אורח
  אנונימי כל הפעות האלו שמחלקים פשוט בדיחה לא מצחיקה. הכל שקר אני היחסנתי חיסון ראשון ולא קיבלתי כוס מים
  הגב 01.03.21 09:01
 • אורח

מתחמי בדיקות הקורונה לשבוע 28.2-6.3! המתחמים ללא הפנייה יפתחו בערים: רחובות, חולון, בת ים, ראשון לציון, קריית עקרון וגדרה

שימו לב! חלק מהמתחמים יפתחו בשיטת הדרייב אין - הגעה ברכב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


הרשויות המקומיות בשיתוף פיקוד העורף, יפתחו גם השבוע מתחמי בדיקות קורונה ללא צורך בהפנייה בערים: ראשון לציון, רחובות, חולון, בת ים, קריית עקרון וגדרה. שימו לב חלק מהמתחמים הם בשיטת הדרייב אין- הגעה ברכב.

רחובות

מתחם דרייב אין באתר הפרדסנות בין השעות 8:00-14:00 בימים:

ראשון 28.2

שני 1.3

רביעי 3.3

חמישי 4.3

לטיפול מהיר במהלך הבדיקה יש לשלוח את המילה "בדיקה" בסמס למספר 050-8085566 ומלאו את פרטיכם לפני ההגעה


חולון

ביום ראשון, 28.2 בספארק המים ימית (מפרץ שלמה 66) כניסת המנויים בשעות 11:00 - 18:00

ביום שני, 1.3 בספארק המים ימית (מפרץ שלמה 66) כניסת המנויים בשעות 11:00 - 18:00

מתחמי דרייב אין:

ביום רביעי, 3.3 בשעות 11:00 - 18:00 במגרש החניה של ספארק המים ימית (מפרץ שלמה 66)

ביום שבת, 6.3 בשעות 14:00 - 20:00 במתחם חצי חינם ברחוב המרכבה 31בת ים

יום שלישי 2.3 בין השעות 11:00-18:00 באולם ספורט עמידר רחוב הצנחנים 3

יום חמישי 4.3 בין השעות 11:00-18:00 באולם הספורט עמידר רחוב הצנחנים 3


ראשון לציון

מתחם דרייב אין - יום שני 1.3 בין השעות 9:00-17:00 בחניון היס פלאנט

מתחם דרייב אין - יום שלישי 2.3 בין השעות 9:00-17:00 בחניון היס פלאנט

יום שבת 6.3 בין השעות 13:00-20:00 בלייב פארקקריית עקרון

יום רביעי 3.3 בין השעות 13:00-20:00 אולם דבורה עומר, ספריית קריית עקרון, רחוב הרצל 43גדרה

מתחם דרייב אין - יום חמישי 4.3 בין השעות 9:00-17:00 בחניון בית ספר רימונים
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תיקון תאריך.. ברחובות יום ראשון זה לא ראשון 28.3 :-) זה 28.2
  הגב 28.02.21 10:37
 • אורח
  האם הארנונה ברחובות שווה לכל נפש?
  הגב 28.02.21 14:13
 • אורח

בקרוב קו אוטובוס חדש: בית שמש - רחובות

הקו יעבור בשכונות החרדיות ברחובות

אבי בר | | תגובות: 25
צילום ויקיפדיה


בעיר בית שמש יש ציבור חרדי מאוד גדול עם מוסדות לימוד רבים המשרתים גם את הציבור החרדי ברחובות.

ולאור הצרכים של הציבור החרדי ברחובות ובבית שמש, אישר משרד התחבורה להפעיל בקרוב קו אוטובוס חדש מבית שמש לרחובות אשר יעבור בשכונות החרדיות ברחובות ויגיע עד בית חולים קפלן.

בשלב הראשון התדירות תהיה נמוכה ועם בחינת הצרכים תוגבר התדירות
התפרסמו 25 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הכל בזכות שלמה מונטג הנציג החרדי... המלךךךךךך
  הגב 28.02.21 09:08
 • אורח
  מי ידאג למיעוט של 44 אחוז חילונים במדינה? להם יש רק חובות אין זכויות
  הגב 28.02.21 09:19
 • אורח
  לא מסכנים בכלל.מקבלים הכל בכל התחומים מבלי לדאוג
  הגב 28.02.21 09:26
 • אורח
  ברור שאוטובוסים לחרדים-תמיד !!חיילים סטודנטים המבקשים אוטובוסים זמינים לרכבת-אין!!!עד מתי החרדים ישלטו??? וישבו על גו הציבור המשלם והמדרת??
  הגב 28.02.21 09:28
 • אורח
  עד אשר נשלשל את הפתק הנכון בקלפי. מה לא ברור ?
  28.02.21 10:26
 • אורח
  מה הקשר לשלוט? במה שלטו? סך הכל דאגו לאינטרס שלהם והוסיפו עוד קו אוטובוס, מה לקחו לך מהכיס? למה אתה צר עין שהנציגים שלהם עושים משהו מועיל לטובתם, די לשינאת אחים, תהיה עם עין טובה.
  01.03.21 15:54
 • אורח
  טוב שקיימת אליטה חרדית שרק מקבלת ומקבלת בלי לתרום דבר למדינה כמו עלוקות על בעלי חיים עד שבסוף החינ או העץ ימותן ואז יעברו למצוץ דם על מישהו אחר
  הגב 28.02.21 09:29
 • אורח
  תלכו שניכם ללמוד לשון. אחרי כן תכתבו. יחי החרדים
  הגב 28.02.21 09:49
 • אורח
  ...ואתה לך ללמוד מתמטיקה, פיסיקה ואנגלית
  28.02.21 10:28
 • אורח
  אני בת 60 נוסעת הרבה רחובות- בית שמש. אין לי שום קשר עם חרדים לא ברחובות ולא בבית שמש. יש לי הרבה משפחה 5 כתובות שונים בבית שמש. אני סובלת 20 שנה בנסיעה עם 2 -3 אוטובוסים כל פעם .למה לא דואגים לרוב חילוני?
  הגב 28.02.21 09:49
 • אורח
  אפשר להגיע לשם גם ברכבת
  28.02.21 13:55
 • אורח
  אז שהמסלול שלו יעבור גם באיזור חילוני או שיהיה שני קוים לבית שמש אחד חרדי ואחד חילוני. כיום סיפור להגיע לבית שמש צריך מספר אוטובוסים.
  הגב 28.02.21 09:59
 • אורח
  יש קו לבית שמש מרמלה קו 411 שיוצא מתל אביב
  01.03.21 17:33
 • אורח
  אולי מספיק עם השנאה?!
  הגב 28.02.21 10:32
 • אורח
  השנאה מוצדקת והורווחה ביושר. נמאס לממן אתכם.
  28.02.21 14:41
 • אורח
  קו זה נועד לייצא חרדים שיוכלו לכבוש ביתר קלות גם את רחובות?מה בשורה בזה? בשורת איוב!
  הגב 28.02.21 10:35
 • אורח
  מתי יהיה אוטובוס רחובות למודיעין
  הגב 28.02.21 11:00
 • אורח
  יש קו 160 רק שתי נסיעות לכל כיוון
  28.02.21 11:15
 • אורח
  ורק בכיוון אחד, במהרה בימינו, אמן.
  28.02.21 14:41
 • אורח
  למה אתה מדבר שטויות מפגר לא כיון אחד אלא שניים
  01.03.21 10:30
 • אורח
  משה מונטג היקר יש גם ציבור חרדי גדול ביניהם בחורי ישיבה הלומדים/המתגוררים בעיר מודיעין עלית מה דעתך לעשות גם קו למודיעין עלית ולא רק בערבי שבתות וחגים?
  הגב 28.02.21 11:24
 • אורח
  חשוב מאודדד. הכביש עלינו מאוד עד היום שלא היה קו כזה יישר כח למי שטרח ויזם...
  הגב 28.02.21 11:55
 • אורח
  כל הכבוד!! מאוד מאוד נחוץ לי הקו הזה! יישר כח לכם!
  הגב 28.02.21 17:12
 • אורח
  לכל המתלוננים על החרדים שמצליחים לעשות משהו למען הציבור שלהם, בואו גם אנחנו נפנה לנציגים שבחרנו בעירייה, ונראה מה הם שווים, נבקש אוטובוסים למודיעין ולעוד מקומות שחשוב לנו, והלוואי ויעשו משהו.
  הגב 01.03.21 15:58
 • אורח
  העיקר יש אוטובוס סוף סוף מה זה משנה אם תצטרכו לחצות שכונה בשביל זה סוף סוף לא צריך 2 אוטובוסים תגידו תודה די להתלונן!!!
  הגב 01.03.21 17:59
 • אורח

מבזק וואטסאפ אדום ברחובות! תאונת שרשרת במעורבות 5 כלי רכב

דיווח וצילם עידן יצחק . וואטסאפ אדום 0-586-586-106

אבי בר | | תגובות: 17


יום ראשון 28/2 שעה 08:20 . דיווח על תאונת שרשרת במעורבות 5 כלי רכב בדרך מנחם בגין העוקף המזרחי. במקום לחצי תנועה. בשלב זה כנראה נפגעים קל

התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רפואה שלמה
  הגב 28.02.21 08:38
 • אורח
  יום ראשון. כולם לחוצים. סעי בזהרות
  הגב 28.02.21 08:48
 • אורח
  סעי?
  28.02.21 14:19
 • אורח
  עד שהעירייה לא תציב במברים לאורך הכביש העוקף הנהגים ימשיכו להשתולל על העוקף המזרחי .
  הגב 28.02.21 08:49
 • אורח
  בטח אין לך רכב. בגלל זה אתה רוצה במברים.
  01.03.21 13:37
 • אורח
  מה הלחץ לטוס להידבק לתחת של השני דקה לפה דקה לשם סעו בזהירות חברה אנשים פשוט איבדו את זה
  הגב 28.02.21 08:52
 • אורח
  מבאס לפתוח ככה את השבוע 😔 רפואה שלמה לפצועים.
  הגב 28.02.21 08:52
 • אורח
  נהגים שימרו מרחק... איבדתם את זה...
  הגב 28.02.21 08:56
 • אורח
  על איזה במפרים אתה מדבר גם ככה הרסו לנו את המכוניות עם הבמפרים הכי גבוהים בעיר הדוחה הזו
  הגב 28.02.21 08:58
 • אורח
  👍
  28.02.21 09:35
 • אורח
  אחוז גבוה מהנהגים עסוקים בניידים תוך כדי נהיגה ...
  הגב 28.02.21 09:11
 • אורח
  עשו קומבינה על הביטוח.
  הגב 28.02.21 09:13
 • אורח
  כיסוי תחת של נרקומנים ומהמרים.
  28.02.21 09:15
 • אורח
  1.1 מיליארד ₪ - תקציב עיריית רחובות לשנת 2021. לא הגיע הזמן לסלול את הכביש הזה מחדש ולהרחיב אותו בעוד נתיב?
  הגב 28.02.21 12:03
 • אורח
  שולם עודכן ושלח צוות למקום רחובות אוהבת את שולם
  הגב 28.02.21 13:29
 • אורח
  רפואה שלמה אמן ואמן
  הגב 28.02.21 14:36
 • אורח
  קצת עבודה למוסכניקים..
  הגב 01.03.21 10:07
 • אורח

לידיעת נוסעי הרכבת ברחובות! החל מיום רביעי 3/3 שינויים בלוח הזמנים של הרכבת בשעות הבוקר והערב בקו רחובות - תל אביב ב - 2 הכיוונים

השינויים בגלל העבודות החשמול

אבי בר | | תגובות: 3


בשל הרחבת עבודות החשמול, שיאפשרו שיפור השירות הרכבתי באמצעות רכבות חשמליות, מהירות ונקיות לסביבה, יעודכנו החל מיום רביעי, 3.3.2021, זמני הנסיעה של רכבות הבוקר (שעות 5:00 - 6:00 בקירוב) והערב (שעות 19:00 - 20:00 בקירוב) בקו באר שבע - ראשל"צ משה דיין - הרצליה (קו הנגב המערבי וטבעת השרון) וכן של הרכבות החולפות במקטע חיפה - ת"א ובתחנות רחובות והראשונים.

לנוסעים בקווים אלה בשעות הבוקר המוקדמות ושעות הערב, מומלץ להתעדכן בזמני הרכבות המעודכנים, באמצעות תכנון נסיעה באתר, היישומון, או מוקד השירות הטלפוני בטלפון: 5770*
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  המצב על הפנים אין עבודות
  הגב 27.02.21 23:41
 • אורח
  עיריית מדהלה בראשות רמי מדהלה בוגדת בליכוד יש שמועה שהוא רוצה לפרוש ?
  הגב 28.02.21 06:37
 • אורח
  סמל העיר רחובות הוא האיש במדים ובאופניים
  הגב 28.02.21 13:29
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
24.02.21 08:09
יחידה להשכרה 0509099190
אורח
23.02.21 06:00
יחידת דיור יפיפייה 2 חדרים,מרווחת ביותר וגדולה!!מטבח חדש וענק חדר שינה גדול כולל מיטה! שירותים ומקלחת חדשים!! מיזוג בסלון ובחדר רק לבוא ולהיכנס. אלכס-0526577671
אורח
21.02.21 13:43
בטבריה להשכרה /מכירה דירה 4 חד' חדשה מקבלן מרוהטת ריהוט חדש .קומה 7 עם נוף מדהים לכנרת .פרטים - 0527952154
אורח
21.02.21 13:25
הךחטהינמענ
אורח
21.02.21 13:11
להשכרה דירה 3 חדרים .מרוהטת חלקי.מזגן .מקרר .מכונת כביסה .ארון .לתקופה ארוכה לפרטים - 0527952154
אורח
10.02.21 11:07
איכותיים ומדהימים ביבי
אורח
10.02.21 11:09
טעות בתגובה איכותיים ומדהימים שייך לעמוד אחר מ"ס 53
אורח
10.02.21 14:05
פיגור
אורח
06.02.21 15:02
מחפש בית פרטי בשיכון 039457359
אורח
09.01.21 22:25
דירה למכירה בראשון לציון.בשכונת רמב"ם.בבניין יקרתי עם 3מעליות כולל מעלית שבת.דירה 4.5 חדרים עם ממד.מרפסת שמש+2 חניות בטאבו+ מחסן 5 מטר. משופצת וריהוט חלקי ומוצרי חשמל במטבח. סורגים בחדרים+ רשתות ליתושים. פינוי גמיש. מחיר 2.190.000 טל: 0505191354


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
21.02.21 14:30
להשכרה דירה 3 חדרים בגדרה מרוהטת חלקי .מקרר.מכונת כביסה .מזגנים.ארון. פרטים נוספים -0527952154
אורח
17.02.21 22:02
מחפשת דירה לשכור 3 חדרים חדשה מקבלן 0543107454 תודה:)
אורח
28.12.20 11:45
עוזרים לבעלי חניות ברחוב הרצל להשכרה ללא דמי תיווך
אורח
21.12.20 08:20
מחפשת להשכרה ארוכת טווח דירה 4-5 חדרים ברחובות בשד חן/נווה אלון והסביבה הגיאוגרפית. חייבת מעלית וחניה קבועה. נא להתקשר הילה: 0544971875
אורח
25.12.20 09:19
יש לי בשבילך דירה דה-לוקס בשבילך העמלה שלי 5.000 ש"ח חניה כפולה ,מעלית קומה 3 מתוך 5 משופצת אדריכלית ברחוב המבוקש ביותר
אורח
31.12.20 09:31
כולל מע''מ? או אפשר בשחור?
אורח
29.11.20 06:58
מחפשת דירת 3.5-4 חדרים כחדשה משופצת במחיר סביר
אורח
09.12.20 20:44
בדיוק קבלתי בלעדיות על דירה כזו בשכונה ד בבאר שבע יכול לעניין אותך? כיצד ניתן ליצור איתך קשר?
אורח
21.02.21 14:42
יש לי בשבילך פרטים נוספים -0527952154
אורח
03.11.20 11:58
מחפשת בית קרקע 5 חדרים להשכרה בראשון לציון שיכון המזרח אפשרי גם בית חדש פנטהאוז 5 חדרים
אורח
26.11.20 09:43
כל הכבוד למחפשת אך את הטלפון שלך איך מוצאים? אולי בדפי זהב?
אורח
25.10.20 15:13
להשכרה, דירה ברח' נורדאו במרכז השקט(צפונית ליעקב) 3 חדרים 80 מ"ר + מחסן בקומת קרקע, קומה 3 (מתוך 4) + מזגן בכל חדר, ארון בגדים, סורגים.... טל' 052-6064987
אורח
08.12.20 20:52
זה יכול לעניין אותי באם תסכים לחתימת חוזה חודשיים חינם עקב המצב הכלכלי ובנוסף מחיר שכירות של דירת 2 חדרים גם זאת עקב המצב המחפיר החוזה לפחות ל3 שנים והמחיר ישאר כפי שהוא לכל משך שלושת השנים. אם זה מתאים אפשר להתקדם ולערוך את החוזה אצל עורך דין מטעמי התשלום לעורך דין יהיה חצי על חשבוני
אורח
08.02.21 23:47
הדירה כבר לא רלוונטית, הושכרה
אורח
17.10.20 13:11
מעוניין בדירת גג להשכרה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
22.11.20 00:53
VOLVO S70 1999 במחיר 5500 ש"ח מונעת בבנזין ובגפ"ם -חסכונית עלות נסיעה הלוך-חזור לתל אביב רק 20 ש"ח מעולה לחיילים ולאברכים אסף 0522450484 - לתשומת לב: החוק מחייב לפני העברת בעלות חובה יש לשלם אגרת רישוי וביטוח חובה
אורח
22.12.20 09:44
אוטו של תימני במחיר מופקע
אורח
31.12.20 09:30
כתוב הלוך חזור לתל אביב. 1: אם אני רוצה שוב לתל אביב, האם האוטו ייסע? 2: לירושלים צריך גרר או טיולון?
אורח
23.10.20 13:39
טסלה שיגיע כבר פה לכאן
אורח
22.08.20 23:28
לדעתי רכב משנת 2000 צריך לעלות 20000
אורח
20.09.20 20:22
איפה אתה חי תגיד לי
אורח
15.10.20 22:15
בלפלנד
אורח
15.10.20 22:16
בלה לה לנד
אורח
17.10.20 13:13
שנת 2000 ב1000 שח זה המחיר
אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.
אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164
אורח
24.04.20 11:46
למכירה סוזוקי 2018 מחיר אטרקטיבי
אורח
31.08.20 20:58
אפשר יותר פרטים?איזה סוזוקי?כמה קילומטרים?איזה יד? 0524668037
אורח
21.02.21 05:49
פרטים על בסוזקי שנת דגם קמ
אורח
24.04.20 11:45
שבת שלום ומבורך


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
03.01.21 22:09
תקראו...
אורח
27.01.21 15:11
רק עכשיו רואה.. אחד החמודים!!!
אורח
03.01.21 22:08
שלום
אורח
16.12.20 12:09
דרוש/ה מטפל/ת לקשיש עיוור מרחובות הזקוק להשגחה לפרטים נוספים: 0524885950
אורח
24.11.20 09:46
דרוש שכל גדול לתומר
אורח
16.11.20 21:36
מנקה לבית
אורח
12.11.20 13:49
שלום וברכה סופר סת"ם מוסמך עם תעודה כותב כל סוגי הסת"ם אשמח לעזור 0559236307 אנא הזהרו מזיופים
אורח
17.10.20 18:17
דרושים מחלקי/ות דפים בכל גיל 054-9068789
אורח
06.09.20 12:22
שלום להורים יקרים! שמי סימה, שפת אם אנגלית ואני מנוסה בלתת שיעורים פרטיים באנגלית לילדים עד כיתות ו'. יש לי ניסיון רב בתחום ושומרת על ההנחיות לגבי הקורונה. אפשר ללמוד ולהצליח!!! המעוניינים נא לפנות לטל : 050-2983295 יום נפלא לנו🌿🌹🌿
אורח
14.09.20 20:51
סימה או סימונה? דו יו ספיק אינגליש?
אורח
26.09.20 09:18
לידיעת האזרח: סימה בעברית פירושו מטמון ,משהו יקר שמחביאים והוא סמוי
אורח
26.09.20 16:50
אלון
הצג תגובות נוספות


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל