הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

בהצלחה! גולן ביטון מונה למ"מ מנכ"ל רשת חוויות

טיול ביום העצמאות מרחובות לכנרת! 

שייט ורחצה בכנרת, ביקור בקברי צדיקים ועוד. ביום חמישי 15/4 ליום שלם ב - 189 ש"ח

מטס חיל האוויר בשמי רחובות!

ביום העצמאות יטוסו בשמי רחובות מטוסי קרב, תובלה, תדלוק וסיור

חדש במתנ"ס שוויץ המדע ברחובות! חוג מיינקראפט יזמות טכנולוגית לתלמידי ב-ו, ללימוד תחום המציאות הרבודה, תכנות ועיצוב משחקים ועוד; לפרטים 08-9310707

החוג יתקיים פעם בשבוע בימי חמישי

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


מתנ"סי רשת חוויות חזרו לפעילות ומזמינים את התושבים להגיע לשלל החוגים הפעילויות המתקיימים ברחבי העיר. בימים אלו הודיע מתנ"ס חוויות שוויץ המדע כי הוא פותח לילדים חוג חדש - חוג מיינקראפט יזמות טכנולוגית בו יוכלו הילדים להיחשף לעולם הטכנולוגי של: תכנות ועיצוב משחקים, מציאות מדומה ורבודה, העשרת אוצר מילים באנגלית, סייבר ואבטחת מידע, חשיבה יזמית ועוד - והכל תוך כדי המשחק האהוב מיינקראפט.

החוג יתקיים בימי חמישי במתנ''ס חוויות שוויץ המדע.

שעות פעילות:

כיתות ב'-ג' 17:00-18:00

כיתות ד'-ו' 18:00-19:00

להרשמה ומידע נוסף ניתן להתקשר ל- 08-9310707
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אם מפרסמים-תרשמו עלויות!!שנדע כמה משכנתא לקחת עבור עלות החוג!!עיר המדע-מחירי שיא עלויות חוגי הילדים!!
  הגב 08.04.21 10:31
 • אורח
  השאלה היא לאן הולך הכסף שלנו.....
  08.04.21 11:23
 • אורח

הכנות אחרונות לקראת טקסי הזכרון לחללי רחובות ונפגעי פעולות האיבה

סגן ראש העיר, יניב מרקוביץ' יצא בשעה האחרונה לסיור אחרון יחד עם מנהלי האגפים במטרה לבדוק שהאתרים מוכנים ולוודא כי מתבצעות הכנות אחרונות לקראת הערב.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אגף גנים ונוף ואגף חזות העיר של עיריית רחובות נערכו לקראת הטקסים שיתקיימו ביומיים הקרובים לכבוד יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. עובדי האגפים ערכו בימים האחרונים ניקיון מקיף באנדרטת גן המגינים ובכל גני ואתרי הזיכרון השונים בעיר. סגן ראש העיר, יניב מרקוביץ' יצא בשעה האחרונה לסיור אחרון יחד עם מנהלי האגפים במטרה לבדוק שהאתרים מוכנים ולוודא כי מתבצעות הכנות אחרונות לקראת הערב.

היום בשעה 19:45 תתקיים עצרת הזיכרון העירונית לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה בגן המגינים במעמד משפחות שכולות בלבד. הטקס יועבר בשידור ישיר בעמודי הפייסבוק של עיריית רחובות והחברה העירונית.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רחובות מתייחדת עם חלליה! במהלך השנים אבדה רחובות 422 חללים שנפלו בעת מערכות ישראל ופעולת האיבה

לציון יום הזכרון נביא את סיפור חייהם של שניים מחללי רחובות: מישר, טופז אבן - חן קליין ז"ל ויעל אורבך ז"ל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


הערב מדינת ישראל מרכינה את ראשה לזכר חללי מערכות ישראל ופעולות האיבה. נכון ליום הזכרון תשפ"א אבדה המדינה ישראל 23,928 חללים שאבדו את חייהם במאבק על בטחון המדינה, כאשר מתוכם 386 הם חללי רחובות ו36 תושבים שנפלו בעת פעולות האיבה .

לציון יום הזכרון והנצחת זכר הנופלים נביא את סיפורם של שניים מחללי רחובות: מישר, טופז אבן - חן קליין ז"ל ויעל אורבך ז"ל

הפרטים מתוך אתר יזכור ואתר לעד לזכר חללי פעולות האיבה.

מישר, טופז אבן - חן קליין ז"ל


בת שרה וזאב אבן-חן. אשתו של עמית קליין. נולדה ברחובות בא' בשבט תשמ"ב (25.1.1982). אחות לענבר ולעדי.

טופז, טופי כפי שנהגו לכנות אותה, גדלה והתחנכה ברחובות. למדה בבית הספר היסודי "קריית חינוך" בעיר ולאחר מכן בחטיבת הביניים ובתיכון "דה-שליט", שם למדה במגמת ביולוגיה וסיימה עם ציוני בגרות גבוהים. כנערה חלמה להיות וטרינרית, היא אהבה בעלי חיים והייתה בה חמלה כלפי כל חיה מסכנה ועזובה.

טופז הייתה נמוכת קומה, אך בגופה הקטן הסתתרה "שֵׁדָה", כפי שאהבו הוריה לכנותה. היא הייתה ספורטיבית, אהבה לרכוב על אופניים ולהתאמן במכון כושר. בשנותיה בתיכון התנדבה במשמר האזרחי במסגרת פרויקט מחויבות אישית לקהילה.

בכל שעה אהבה מאוד להאזין למוזיקה מגוונת מכל הסוגים. טופז ניחנה בכישרון ובקול ערב, כך למשל בטקס סיום תפקיד של אביה כמפקד מחוז במשטרה התייצבה בפני קהל גדול ושרה לכבודו בקול כובש את השיר "שתישאר צעיר לנצח".


בשנת 2000 התגייסה לצה"ל ושירתה בשורות המשטרה כחיילת במסלול שירות חובה במשטרה (שח"מ). היא לא רצתה שאביה, קצין המשטרה הבכיר, ידאג לה לתפקיד נוח, השתלבה ביחידת הסיור במשטרת רחובות ומצאה עצמה לא אחת במצבי מתח וסכנה. אף שהייתה צעירה וקטנת ממדים, הייתה מלאת אדרנלין וחיפשה כל הזמן פעילות. כך למשל באחד הלילות, במהלך סיור שגרתי בעיר, זינקה על גבו של אדם שיכור ואלים והשתלטה עליו לבדה. בהמשך שירותה הצבאי עברה טופז לשרת ביחידת מודיעין ובילוש משטרתית במרחב שפלה.


בתום השירות הצבאי נרשמה טופז לפקולטה לחקלאות של האוניברסיטה העברית השוכנת ברחובות, לתחום הלימודים שראתה בו את ייעודה – מדעי בעלי החיים. היא סיימה את התואר הראשון בציונים גבוהים ולאחר מכן החליטה על תפנית חדה ונרשמה ללימודי תואר שני במנהל עסקים במכללה למינהל. את הלימודים סיימה בהצטיינות אך לטקס קבלת התואר כבר לא זכתה להגיע, במקומה הגיעו אביה ובעלה לקבל עבורה את התעודה.


טופז הכירה את עמית קליין, בן זוגה לעתיד, כבר כשהיו בני שלוש. אבותיהם עבדו יחד, והמשפחות הרבו לבלות יחד בבריכה בכפר ביל"ו. השנים חלפו, הילדים גדלו ודרכיהם נפרדו. כאשר היו בני עשרים ושלוש היא נכנסה במקרה לחנות הצילום שעבד בה.

הצעת הנישואין לא איחרה לבוא. בשנת 2009 הפתיע עמית את טופז. הם נסעו לבית מלון באילת, שם כבר היה מוכן עבורם חדר מקושט. על המיטה פוזרו פרחים בצורת לב ובאמצעה הונח גיליון נייר מקושט ומעוטר בצילומים שלהם ועליו נכתב, "טופז, התינשאי לי?" טופז התרגשה מאוד ולא חדלה לבכות במשך עשר דקות תמימות. הוא נזכר. את החתונה תכננו בעצמם. "בניגוד לזוגות רבים שמתעייפים מכל ההכנות והארגונים, אנחנו נהנינו מזה עד השמיים", סיפר עמית. הם בחרו בגן "אגדתא", שמן הרגע הראשון התאהבו בקסמו, ונישאו במאי 2009 בנוכחות מאות אורחים.


טופז עבדה בבנק בתפקידים שונים וראתה את עצמה מתפתחת לכיוון הניהולי. היא התנסתה וטרם גיבשה את רצונותיה בעבודה. באמתחתה היו שני תארים, ניסיון רב בעבודה, אוסף חוויות מחשלות ומטען של אינטליגנציה גבוהה וכישורים. היא ניחנה בחכמה ובאופטימיות, הייתה שאפתנית ובעלת רצון עז להצליח. קבעה לעצמה מטרות, פעלה להשגתן, ודבר לא יכול היה לעצור בעדה.


בסופו של דבר החליטה להתגייס לשירות בתי הסוהר (שב"ס) וקיוותה להשתלב כקצינה במטה. התגייסה ב-15.9.2009 ותפקידה הראשון היה קצינת תקשורת יזומה במחלקת הדוברות. עם כניסתה לשורות הארגון סיירה בבתי הכלא הפזורים בארץ ונחשפה לעולם אנושי שטרם הכירה. היא התחשלה, צברה ניסיון וביטחון ועברה עוד שלב בתהליך גיבוש אישיותה. במסגרת תפקידה הייחודי התמודדה באופן מרשים עם עבודה מול קהל והנחתה סיורים לאישים בכירים ולעיתונאים.


לאחר כשנה וחצי בשירות עמדה טופז לפני יציאה לקורס הקצינים כדי לחזור לדוברות השב"ס עם דרגות קצונה על כתפיה. תחילת דרכה בקורס היוקרתי לא הייתה קלה. היא לא הייתה מפונקת, אך התמודדה עם תהליכים רגשיים מורכבים הרחק מהבית והמשפחה. למרות הקשיים בקורס הסגור הרגישה שעליה להתמודד עם האתגרים שזומנו לה, לא הרשתה לעצמה להביע חולשה והעזה להתפרק רק בבית, עם הוריה ועל כתפיו של בן זוגה שעודד ותמך. מרגע שאספה את עצמה והחליטה שהיא עוברת את הקורס חל שינוי עצום. היא החלה ליהנות מן הקורס, התכוננה בהתמדה לשיעורים, יצרה קשרים חברתיים טובים והייתה נחושה להמשיך ולסיים בהצלחה.


ביום רביעי שלפני האסון, לאחר ערב שבו שוחררה הביתה לחופשה קצרה, החזיר עמית את טופז, כהרגלם, לבית ספר "ניר" ברמלה, מרכז ההכשרה של השב"ס.


ביום חמישי 2.12.2010 התלקחה שריפת יער בהר הכרמל הירוק תמיד. השריפה, המכונה "אסון הכרמל", הגדולה בתולדות המדינה, כילתה יער, חורש ובתי מגורים בשטח נרחב מתוך פארק הכרמל והיישובים סביבו. כשבעה-עשר אלף איש פונו מבתיהם, וכמעט עשרים וחמישה אלף דונם ומיליוני עצים עלו באש. ‏כשליש מבתי קיבוץ בית אורן ועשרות בתים נוספים בכפר האומנים עין הוד ובכפר הנוער ימין אורד עלו באש. רק בחלוף שלושה ימים שככה האש.


בשעות שלאחר פרוץ השריפה נשבו רוחות חזקות שליבו את האש, וזו התפשטה במהירות לאזור נחל חיק, שמורת הר אלון, כלא "דמון", שמורת הר שוקף וקיבוץ בית אורן. בשל חשש כבד לחיי אדם הוחלט על פינוי אסירי כלא "דמון" ולאחריו כלא "הכרמל". למשימה זו חברו קצינים ושוטרים שעסקו בחסימת צירי תנועה, לוחמי האש של שירות כבאות והצלה וצוערים ומדריכים מקורס קצינים של השב"ס, מחזור א', ובהם טופז.


לקראת הנסיעה לכלא "דמון" שלחה טופז מסרון קצר לאביה: "מקפיצים אותנו לצפון. פרטים בהמשך". היה זה נוסח תמציתי שהיה מקובל בין השניים. בצהריים היא שוחחה עם עמית בטלפון וסיפרה על ההקפצה לכרמל. היא נשמעה לו נלהבת מן המשימה. בשעה שלוש ושמונה עשרה דקות קיבל הודעה ממנה: "הגענו לבית סוהר כרמל, מעבר להר רואים עשן". עמית, קצין משטרה, חשש מהפרות סדר שעלולות להתרחש במהלך פינוי הכלא, ולכן כלל לא שש לרעיון שטופז שלו צריכה להיות חלק ממשימה זו. הוא התקשר ואמר לה שאם היא חשה שנקלעה לצרה, שתתרחק מאזור ההמולה והסכנה, תתקשר אליו ותחכה לו. "אני אבוא דרך האש לקחת אותך", הבטיח לה, והיא השיבה בהודעה: "אל תדאג חמודי". הייתה זו ההודעה האחרונה ממנה.

בשעה שלוש וחצי נע אוטובוס הצוערים בין מחצבות קדומים לבית אורן, ואחריו ניידות משטרה. לפתע שינתה הרוח את כיוונה והחלה שולחת לשונות אש שורפות אל עבר האוטובוס. קירות ענק של אש חסמו את ציר התנועה, אחזו בכול וכילו במהירות שיא כל שמץ חיים.

בשריפה נספו ארבעים וארבעה גברים ונשים. שלושים ושבעה מהם צוערי קורס קציני השב"ס ומפקדי הקורס, נהג האוטובוס, שלושה כבאים ושלושה קציני משטרה.

צוערת טופז אבן-חן קליין נפלה באסון הכרמל ביום חמישי כ"ה בכסלו, א' חנוכה תשע"א (2.12.2010). בת עשרים ושמונה בנפלה. היא הובאה למנוחת עולמים בבית העלמין הצבאי ברחובות. הותירה אחריה בעל, הורים, אחות ואח.

הועלתה לדרגת מישר אחרי נפילתה.

לנופלי שב"ס העניק רב-ניצב אהרון פרנקו, נציב השב"ס, את עיטור המופת: "על אומץ לב הראוי לשמש מופת ועל מסירות נפש בדרך להצלת חיים במסגרת מילוי תפקידם".

טופז מונצחת על ידי משפחתה וחבריה במגוון כתבות, סרטונים ברשת וכן בקבוצה שהוקמה לזכרה בפייסבוק. שני שירים נכתבו לזכרה: האח עדי כתב את השיר "אבל את לא כאן". בעלה עמית כתב לזכרה את השיר "טופי של חיוך", המתאר את אופייה ואת רגעיה האחרונים. השיר הולחן ומבוצע ע"י האמן אייל מזיג.

ברחובות הוקם גן ציבורי על שם טופז, שנחנך ביום הולדתה השלושים. בגן פסל בצורת האות טי"ת ומילות זיכרון: "תמימה וזכה הלכת ולא שבת, יפה וקורנת לעולם נשארת, חיוכך נצור בליבנו לעד".

קבוצת כדורסל נשים של רחובות קרויה על שמה - "מכבי טופז רחובות".

חברת הביטוח "מגדל" ומשפחתה של טופז מעניקות מדי שנה מלגות לזכרה לסטודנטים יוצאי אתיופיה במכללה למינהל, שבה היא למדה.

בצידו המערבי של פארק אדמית שבגליל המערבי, מקום בו אהבה טופז לטייל, נחנך בפברואר 2015 מצפור על שמה. בימים בהירים ניתן לראות מהמצפור את הכרמל, מקום נפילתה.


יעל אורבך ז"ל

אתר לעד


יעל, בת הלן וישראל אורבך, נולדה בפתח תקווה בח' בכסלו תשל"ז (30.11.1976). למדה והתחנכה בבית ספר יסודי "שריד" ברחובות ובתיכון "גינצבורג" ביבנה. הייתה תלמידה מצטיינת, בנוסף השתייכה לתנועות הנוער "הצופים" ו"השומר הצעיר".

לאחר לימודיה התגייסה לצה"ל. הרצון העז לתרום למדינה ולבצע תפקיד משמעותי הביאה לשרת כמדריכה בחיל השריון. בשירותה זה רכשה אהבה רבה לצבא ולחיל.

יעל אהבה מאוד משחק. בצעירותה שיחקה בהצגות שונות מטעם בית הספר, ובהמשך, כששיחקה בהצגות מול חברים, תמיד הקפידה שמישהו יצלם אותה. את חלומה הגשימה אחרי שחרורה מהצבא, כשלמדה משחק באופן מקצועי. במסגרת לימודיה שיחקה במספר הצגות, בין היתר גילמה דמויות במחזות שכתב חנוך לוין, שאת כתיבתו מאוד אהבה. במהלך לימודיה אף התנדבה לשחק בתשדיר שירות בטלוויזיה למען נשים מוכות. בנוסף למשחק למדה יעל איפור מקצועי, ובתום לימודיה עבדה כמאפרת.

יעל הייתה בת מסורה ואהבה מאוד את משפחתה. המשפחה והחברים היו ערך עליון בחייה, ערך שיש לטפחו כל הזמן ולא לראות אותו כמובן מאליו. חברה טובה הייתה, שלה יכולת יוצאת דופן לתת לכל אחד ממקורביה את התחושה כאילו הוא האדם היחיד בחייה. יכולת הנתינה האינסופית שלה, אשר באה לביטוי בחברה בכלל ובחייה האישיים בפרט, הייתה מתכונותיה הבולטות.

יעל שאפה לשלמות בכל מעשיה. הייתה טובת לב, רגישה, מוכשרת מאוד, מלאת צחוק ושמחת חיים. אהבה את הטבע, ותחביב מועדף שלה היה לצאת לטייל ברחבי הארץ.

בקיץ 2001 נסעה יעל לטיול בסין, ובשדה התעופה שם פגשה את אופיר גונן. השניים טיילו יחד כשבוע ואז נפרדו דרכיהם, אך הם המשיכו להיות בקשר עד פגישתם המחודשת בארץ, כמה חודשים מאוחר יותר. מאז לא נפרדו.


יעל ואופיר היו נשמות תאומות, ואהבתם הגדולה הקרינה אור על כל הסובבים. אופיר, שידע עד כמה יעל אוהבת פרחים, הציע לה נישואין בגן הבוטני בהולנד. חתונתם נקבעה ליום 23 במרס 2005.

ביום שישי בלילה, י"ז באדר א' תשס"ה (25.02.2005), בשעה 23:20, פוצץ מחבל-מתאבד את חומר הנפץ שעל גופו בכניסה למועדון "סטייג'" בתל אביב, ברחוב יונה הנביא סמוך לטיילת ולחוף הים. בהתפוצצות נפגעו רבים שהמתינו להיכנס למועדון. חמישה נרצחו בפיגוע, בהם יעל.

חמשת החללים וחלק מהפצועים היו מקבוצה של חברים ליחידת מילואים ובנות זוגם שהגיעו למסיבה במועדון. יעל הגיעה למקום עם חברה אופיר, חייל בפלוגה, כדי לחגוג עם החברים ולחלק הזמנות לחתונתם הקרובה. יעל נרצחה במקום, וארוסה אופיר נפצע קשה.

יעל הייתה בת 28 במותה, בשיא אושרה ופריחתה. הובאה למנוחות בבית העלמין בכפר סבא, עיר בה מצאה את אהבתה ובה תכננה לבנות חיים משותפים עם אופיר. הותירה הורים ושני אחים.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נתנו לנו במותם את החיים ,יהודים אחים אנחנו רק אם נתאחד נגבור על אויבינו לא ניתן עוד לשיסוי ולפילוג להפריד ביננו לא לשם כך שרדנו 2000 שנים והגענו כולנו לארץ שלנו
  הגב 13.04.21 22:06
 • אורח
  אחיי גיבורי התהילה
  הגב 13.04.21 22:07
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

תזכורת ! בשעה 21:45 יתקיים ערב שירי לוחמים בהיכל התרבות רחובות בהשתתפות הזמר יהורם גאון. הערב יועבר בשידור חי, בעמודי הפייסבוק של עיריית רחובות והחברה העירונית.

הכניסה לאירוע ללא תשלום בהרשמה מראש לבעלי התו הירוק.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


לרגל יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולות האיבה תקיים החברה העירונית ברחובות ,את ערב "שרים וזוכרים" - ערב שירי לוחמים, זיכרון ומורשת. בהשתתפות הזמר יהורם גאון.
הערב יועבר בשידור חי, מהיכל התרבות, בעמודי הפייסבוק של עיריית רחובות והחברה העירונית.
מתי: יום שלישי 13.4 בשעה 21:45
הכניסה ללא עלות בהצגת תו ירוק ותעודת זהות בלבד,
להרשמה: bit.ly/31JsPqK או בטל': 08-9232200
מספר המקומות מוגבל.
אירוע זה מתקיים כחלק מאירועי העיר לציון יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פרשת שחיתות חמורה בעיריית רחובות
  הגב 05.04.21 20:39
 • אורח
  זרוק קצה חוט פרט נמק !!!!, שאפשר יהיה להבין במה מדובר.
  05.04.21 21:11
 • אורח
  כשלוחצים על הלינק להרשמה הלינק הופך להיות כתוב בערבית ואין מבינים איך להירשם
  הגב 05.04.21 21:10
 • אורח
  אי אפשר להרשם.. כנראה שיש מוזמנים מראש ..
  הגב 05.04.21 21:33
 • אורח

תלמידי בתי הספר אמית הלל והמדעים ברחובות ערכו טקס זכרון מרגש לזכר חללי "נצר אחרון" ניצולי שואה אשר שרדו את זוועות השואה אך קפחו את חייהם בהגנה על המדינה

הטקס המרגש נערך ביוזמת ובהפקת צוותי השל"ח בבתי הספר: יאיר רוזנברג ושגיא קליינמן ( מדעים ) טל חושן וזאביק זמין ( אמי"ת הלל). את הטקס הכינו וביצעו המש"צים והמש"בים של בתי הספר אמי"ת הלל וקריית חינוך למדעים מרחובות ובהשתתפות תלמידים משכבת ח' ו ט' בביה"ס הנ"ל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


ביום ראשון האחרון, התכנסו בבית העלמין הצבאי ברחובות תלמידי בתי הספר אמי"ת הלל וקריית החינוך למדעים לטקס זכרון מיוחד לחללי "נצר אחרון". מדובר על שורדי השואה הבודדים שאבדו את כל משפחותיהם בתקופת השואה, הצליחו לעלות לישראל אך נפלו בקרבות מלחמת העצמאות וכך נגדע זכרם וזכר משפחתם.

לזכר הנופלים הגיעו אל בית העלמין תלמידי בתי הספר על מנת לא לשכוח את זכרם ולהוות להם למשפחה, ולהנציח את שמם.

הטקס המרגש נערך ביוזמת ובהפקת צוותי השל"ח בבתי הספר: יאיר רוזנברג ושגיא קליינמן ( מדעים ) טל חושן וזאביק זמין ( אמי"ת הלל). את הטקס הכינו וביצעו המש"צים והמש"בים של בתי הספר אמי"ת הלל וקריית חינוך למדעים מרחובות ובהשתתפות תלמידים משכבת ח' ו ט' בביה"ס הנ"ל.

הטקס סיכם פעילות שכללה שיעור הכנה בכיתות והדרכה של המורים והמש"צים ליד קברי שמונת חללי נצר אחרון הטמונים ברחובות.

התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רחובות עיר ללא תרבות ללא ספורט ללא חינוך ללא תשתיות ראויות לאן מגיעים כספי הציבור שלנו ולאן הם הולכים?
  הגב 13.04.21 16:53
 • אורח
  הליכוד והחרדים סכנה למדינת ישראל
  13.04.21 16:57
 • אורח
  עוד פעם האנטישמי הזה... אתה כל כך בנאדם שפל ונבזה, ממש זרע גרמני שהסתנן לעמנו... חבל, אתם רואים למה צריך גיור אמיתי ולא רפורמי, בגלל מסתננים כאלה
  13.04.21 20:43
 • אורח
  אתה ואנשים כמוך הם הסכנה למדינת ישראל שבזכות החרדים יש לך זכות קיום כי אם לא התורה, אתה גנבת שטחים של ערבים...אז תחזיר אותם וטוס לגרמניה
  13.04.21 20:45
 • אורח
  פרשת שחיתות חמורה בעיריית מדהלה
  הגב 13.04.21 17:03
 • אורח
  אתה מושחט
  13.04.21 20:44
 • אורח
  מכירים את התגובות החוזרות ונישנות, תנו עוד פרטים כדי שנבין במה מדובר ולמה כיוונתם !!!!!!!.
  הגב 13.04.21 19:04
 • אורח

פצוע בתאונת דרכים ברחובות

צילום: איחוד הצלה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


יום שלישי 13.4 התקבלה קריאה במוקד איחוד הצלה, בדבר תאונת דרכים ברחוב שבזי ברחובות. אל המקום הגיעו צוותי הרפואה של איחוד הצלה, אשר העניקו סיוע רפואי ראשוני לנפגע אחד בזירת התאונה.

לאחר מכן פונה הנפגע לבית החולים להמשך טיפול.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ואני הסתכלתי כדי לראות אם חס וחלילה זה לא הרכב שלנו... נו באמת! מה מוסיפות לנו התמונות שאתם משתפים... אתם לא מבינים שזה יכול לפגוע באנשים גם אם אתם מטשטשים את המספר.
  הגב 13.04.21 16:34
 • אורח
  רפואה. שלמה
  הגב 13.04.21 16:35
 • אורח
  כבישים עמוסים אי אפשר לינסוע תחבורה שלנו על ה פנים כל ה כנסת הביתה לא עושים כלום רק לחוץ לארץ נוסעים
  הגב 13.04.21 16:41
 • אורח
  נודניק מקצועי.
  13.04.21 18:42
 • אורח
  תקנו את התאריך 13/4, ולא 13/3, ככה זה כשאין הגהה/עריכה לשונית.
  הגב 13.04.21 19:07
 • אורח

סטודנט/ית ברחובות -מתלבט/ת איזו מלגה מתאימה לכם? הפלטפורמה מציעה לכם שירות לקבלת ייעוץ אישי בנושא; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

שימו לב השירות מיועד לתושבי רחובות בלבד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


הפלטפורמה ברחובות מציעה לסטודנטים בעיר שירות ייעוץ בנושא המלגות. מתלבטים איזו מלגה מתאימה לכם? רוצים לקבל ייעוץ למלגות עדכניות?

לקבלת הייעוץ יש למלא את הפרטים בלינק המצורף וצוות הפלטפורמה יחזור אליכם לתאם פגישת זום לקבלת הייעוץ.

לפרטים והרשמה bit.ly/3a5RkD3

שימו לב השירות מיועד לתושבי רחובות בלבד.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה לא נותן להיכנס ללינק?
  הגב 13.04.21 16:16
 • אורח
  למה שאפשר יהיה ??.
  13.04.21 19:09
 • אורח

לרגל יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל: שותפות "ביחד" של רחובות וקהילת מיניאפוליס מציגה מיזם: A Taste of Memories - מבשלים לזכרם" מפגשי זכרון בזום עם המשפחות השכולות שיספרו את סיפורם האישי ויחלקו בשידור תבשיל מיוחד שאהבו הנופלים; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

המפגשים יתקיימו בימים שני ושלישי 19-20.4בהשתתפות אימהות הנופלים גיל שרעבי ז"ל ועמית חסדאי ז"ל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


זוכרים ביחד: רחובות וקהילת מיניאפוליס זוכרות את נופלי צה"ל!

לרגל יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, גם שותפות "ביחד" של הסוכנות היהודית של רחובות והקהילה היהודית במינאפוליס, מינסוטה בארה"ב מקיימות אירועי זיכרון משותפים לזכר הנופלים, בדרך שונה ומרגשת. המפגשים בסימן A Taste of memories"- מבשלים לזכרם", ומוקדשים לזכרם של שני נופלי העיר רחובות, סמ"ר גיל (גילי) שרעבי ז"ל, שנפל באסון המסוקים בשנת 1997 וסמ"ר עמית (מיצכה) חסדאי ז"ל שנפל בקרב בלבנון בשנת 1994. במפגשים המקוונים ישתתפו אימותיהם של הנופלים, יעל שרעבי וקורין חסדאי שיספרו את סיפורם האישי ויחלקו עם המשתתפים מאכל אחד אותו אהבו במיוחד וציפו לו כשחזרו הביתה מהחופשות מהצבא.


ביום שני הבא, 19.4 בשעה 20:00 יתקיים המפגש עם יעל שרעבי, במהלכו נכיר סיפורה האישי של המשפחה ושל גילי ז"ל, ניתן להירשם להשתתפות במפגש באמצעות הקישור- >> https://bit.ly/3uGZqtD


יום לאחר מכן, שלישי (20.4) בשעה 20:00 נפגוש את קורין חסדאי ונשמע את סיפורה של משפחת חסדאי ועמית ז"ל, ניתן להירשם להשתתפות במפגש באמצעות הקישור- https://bit.ly/2PVwsaPקישור למתכונים בעברית ובאנגלית: https://bit.ly/3mMicNx

המפגשים יתקיימו בשפה האנגלית


רחמים מלול ראש העיר:

"יהודים בכל העולם שותפים לזיכרון חללי צה"ל שנפלו על הגנת העם והארץ. ביוזמה זו, השותפות האיתנה בין רחובות וקהילת מיניאפוליס מציינת את זכרם של בני העיר שנפלו, גיל שרעבי ועמית חסדאי ז"ל בדרך ייחודית ומרגשת . נשמח שהתושבים והתושבות ברחובות יצטרפו למפגשים , וישמעו את סיפורם האישי של חללים מהעיר, ועל האנשים שהיו"

מ"מ ראש העיר זהר בלום, אשר מוביל את השותפות עם קהילת מיניאפוליס:

"זהו עוד שיתוף פעולה שנועד לחבר בין קהילות רחובות ומיניאפוליס, והפעם על רקע יום הזכרון, עם משפחות שכולות של בני רחובות. נתכנס יחד, ונכיר את סיפורם האישי של הנופלים בני העיר רחובות שהקריבו את חייהם למען מדינת ישראל באמצעות אימהותיהם ומשפחתם".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת נוסעי התחבורה הציבורית! ביום הזיכרון וביום העצמאות (רביעי וחמישי 14-15.4) יחולו שינויים בשעות פעילות ותדירות קווי הרכבת והאוטובוסים. פירוט השינויים בכתבה

ביום העצמאות מרבית הקווים יפעלו בתדירות של רכבת בשעה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


כמידי שנה, ביום הזיכרון וביום העצמאות, מפעילה רכבת ישראל לו"ז רכבות, על פי לוח זמנים ייעודי:

יום הזיכרון, יום רביעי, 14.4.21:

הרכבות תפעלנה במתכונת רגילה עד השעה 15:00 (בקירוב).

בדומה לשנים קודמות, החל מהשעה 15:00 (בקירוב) ועד סיום השירות, תרד תדירות רכבות הנוסעים.

במרבית קווי הנסיעה, הרכבות תפעלנה בתדירות של רכבת אחת לשעה, לכל כיוון. לחלק מהרכבות יתווספו עצירות נוספות בתחנות הביניים.

בקו ירושלים יצחק נבון - הרצליה ובקו רחובות - בנימינה – תדירות הרכבות תעמוד על שתי רכבות בשעה, לכל כיוון.


יום העצמאות, יום חמישי, 15.4.21:

הרכבות תפעלנה במרבית קווי הנסיעה, בתדירות של רכבת אחת לשעה, לכל כיוון. לחלק מהרכבות יתווספו עצירות נוספות בתחנות הביניים.

בקו ירושלים יצחק נבון - הרצליה ובקו רחובות - בנימינה – תדירות הרכבות תעמוד על שתי רכבות בשעה, לכל כיוון.

בקו בית שמש - ת"א סבידור מרכז – תדירות הרכבות תעמוד על רכבת אחת מידי שעה, לכל כיוון.


שעות סיום השירות בקווים השונים, תהיה זהה לימי השגרה.


חברת אגד

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל

אגד תתגבר את קווי השירות לבתי העלמין ברחבי הארץ ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, שיחול ביום רביעי, 14 לאפריל 2021, בנוסף, תוענק הנחה של 50% בנסיעות שעלותן 15.5 ₪ ומעלה בכל קווי השירות של אגד לעד שני נוסעים שהם בני משפחות חללי צה"ל, החל מהשעה 16:00 בערב יום הזיכרון ועד לכניסת יום העצמאות.


ההנחה תינתן בהצגת תעודת אישור מטעם המחלקה להנצחת החייל של משרד הביטחון.

ערב יום העצמאות

בערב יום העצמאות תתגבר אגד את קווי הנסיעה אל מוקדי הבילוי ותפעיל את מתכונת קווי הלילה בראשון לציון.

יום העצמאות

קווי האוטובוסים הבינעירוניים ברחבי הארץ יחלו לפעול בהדרגה בין השעות 8:00 -10:00 ואילך. אגד תעקוב אחר הביקושים לנסיעות ותתגבר את הקווים בהתאם לצורך. מקצת הקווים העירוניים בירושלים יחלו לפעול ב-06:15 בבוקר, בהתאם לאופי הקו, ורובם יחלו לפעול בין 7:00-8:00. שאר הקווים העירוניים ברחבי הארץ יתחילו לפעול בהדרגה מהשעה 10:00 בבוקר.


חיילים ללא מדים

בהתאם להנחיות משרד התחבורה, חיילים יוכלו לנסוע חינם ללא מדים בקווי אגד מערב יום הזיכרון, יום שלישי ה-13.4.21 בשעה 18:00 עד (וכולל) תום השירות של קווי הלילה במוצ"ש ה-17.4.21. בקווי אילת - בנוסף לחוגר נדרשת גם הצגת תעודת ערבה.מומלץ להתעדכן במערכת המידע של חברת אגד על השינויים שיחולו בקווים ובשעות השירות (חלק מהקווים לא יפעלו). כמו כן, ניתן להתעדכן במוקד כל קו 8787* מכל טלפון.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פרשת שחיתות חמורה בעיריית מדהלה
  הגב 13.04.21 14:43
 • אורח
  רחובות עיר ללא תרבות ללא חינוך ללא ספורט ללא תשתיות ראויות לאן מגיעים כספי הציבור שלנו ולאן הם הולכים?
  13.04.21 14:51
 • אורח
  חסרה עוד תגובה אחת קבועה, היא תיכף תגיע ???.
  הגב 13.04.21 19:14
 • אורח
  2.7 מיליון שקל על דירת גן חחחחח כל היום השכן ליד עושה קריוקי השכן מלמעלה זורק לך פילטרים פעמיים בשנה ערבים פורצים לך לדירה וולק בזבוז של 2.7 מיליון שקל
  הגב 13.04.21 19:57
 • אורח

משרד הרווחה פתח אגף אבטחה שידאג לאבטחת לשכות הרווחה והעובדים הסוציאליים ברשויות המקומיות

לאור מקרי אלימות כנגד העובדים הסוציאליים הוחלט לפתוח באגף החדש בעלות של 70 מיליון ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9
הפגנת העובדים הסוציאליים


משרד הרווחה והשירותים החברתיים פותח אגף חדש להגנת ואבטחת העובדים והעובדות הסוציאלים. האגף נועד להגן על העובדים הסוציאליים ולאפשר להם לעשות את עבודתם בביטחון. האגף החדש יפתח בעלות של בעלות 70 מיליון ₪ ויכלול מאבטחים במחלקות הרווחה, ניידות אבטחה מיוחדת שילוו עובדים סוציאליים במשימות רגישות ומאתגרות ומענים נוספים.

ממשרד הרווחה והשירותים החברתיים נמסר: המשרד ימשיך לפעול כדי למגר את תופעת האלימות נגד צוותי הרווחה ולאפשר לעובדים הסוציאליים להמשיך לבצע את עבודתם החשובה במקצועיות ובמסירות, וגם בביטחון.
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אז שלא יעבדו בזה מה הם מזיינים במוח שילכו לחפש עבודה יותר בטוחה
  הגב 13.04.21 11:23
 • אורח
  הליכוד והחרדים סכנה למדינת ישראל
  13.04.21 13:50
 • אורח
  עוד פעם האנטישמי הזה... אתה כל כך בנאדם שפל ונבזה, ממש זרע גרמני שהסתנן לעמנו... חבל, אתם רואים למה צריך גיור אמיתי ולא רפורמי, בגלל מסתננים כאלה
  13.04.21 20:47
 • אורח
  צריך לתת עונשים כבדים מאוד מאוד לכל מי שמישתמש באלימות כדי שתהיה הרתעה.אם לא אז ניצטרך לאבטח את כל נותני השירות בארץ כמו נהגי אוטובוס.פקידי בנק.עובד קופת החולים והרופאים והרשימה ארוכה מאוד....ממש אנשי חלם שבמקום לסדר את הגשר הקימו בית חולים מתחתיו....
  הגב 13.04.21 13:25
 • אורח
  מה עם השבת הביטחון האישי לתושבות
  הגב 13.04.21 17:24
 • אורח
  במרחבהציבורי
  הגב 13.04.21 17:25
 • אורח
  בכל שעות היום והלילה
  הגב 13.04.21 17:26
 • אורח
  זה מה שנשים רוצות.
  הגב 13.04.21 17:27
 • אורח
  אל תאמינו לשקר הזה. מדובר במכרז תפור מראש לטובת מקורב של מישהו באגף הרווחה. 70 מיליון שקל מהמסים שלנו בתקופת הקורונה הולכים על פארש.
  הגב 13.04.21 19:58
 • אורח

רחובות מתייחדת עם בניה! עצרת הזיכרון העירונית לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה תתקיים הערב (שלישי 13.4) באנדרטה בגן המגינים ומחר (רביעי 14.4) בבית העלמין הצבאי בהשתתפות משפחות שכולות בלבד

השנה לא ייערכו הטקסים המסורתיים בשכונות. בהיכל התרבות אירוע ללא תשלום ערב שירי לוחמים בהשתתפות יהורם גאון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


החברה העירונית רחובות תנהל ותפיק, גם השנה, את עצרת הזיכרון העירונית לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה שתתקיים ביום שלישי (13.4) בשעה 19:45 בגן המגינים. עצרת עירונית זו, מהווה את אירוע הזיכרון העירוני המרכזי, אליו נוהגים להגיע, בכל שנה, אלפי תושבים מכל רחבי העיר, כדי להתייחד עם זכר הנופלים בני רחובות, בנוסף לטקסים המסורתיים שנערכים בשכונות העיר.

השנה, בשל ההנחיות וההגבלות החלות על קיום אירועי חוץ, הוחלט בעיריית רחובות לאפשר את ההשתתפות בעצרת המרכזית למשפחות שכולות בלבד ובהרשמה מראש. את ההרשמה להשתתפות בעצרת יש לבצע מול משרד בית יד לבנים

בטלפון: 08-9453891, או בדוא"ל: yad-labanim@rehovot.muni.il

העצרת תועבר בשידור חי בעמודי הפייסבוק של עיריית רחובות והחברה העירונית. כמו כן, עקב הגבלות אלה, לא ייערכו הטקסים המסורתיים בשכונות.


השנה, יושם דגש בעצרת על ערך הערבות ההדדית, אשר ליווה אותנו ביתר שאת בשנה האחרונה. בשם המשפחות השכולות יישא דברים ישראל ברזילי, אחיו של סמל דניאל ברזילי ז"ל, שנפל במלחמת יום הכיפורים, בקרבות הבלימה באזור קוניטרה. דניאל נחשב בתחילה לנעדר, ומאוחר יותר נקבר בהר הרצל, עם חבריו לטנק, בקבר אחים. העצרת תיפתח בצפירת אבל, הורדת הדגל לחצי התורן, הדלקת משואת זיכרון באמצעות לפיד שעשה את דרכו עם נציגי תנועות הנוער בעיר מבית דרור, הבית להנצחת השואה, על ידי שולי ואורי מנוחין, בתו ובנו של רב סרן אוריאל מנוחין ז"ל. יוני טחן, אחיו של סמל ראשון דוד-חיים (דוידי) טחן ז"ל, יקרא את היזכור. בהמשך יקרא את הקדיש רונן רויטמן, אחיו של סמל זאב רויטמן ז"ל. את תפילת אל מלא רחמים יישא רס"ב יצחק הרטמן לאחר הנחת הזרים. שירי הזיכרון יבוצעו על ידי הזמר וחתן פרס ישראל, יהורם גאון. העצרת בבימויה של רינת אלון, בהנחייתו של חנניה קורש ובהשתתפותם של חניכי בימת הנוער רחובות, בניהולו המוסיקלי של משה יוסף. העצרת תתקיים במעמד ראש העיר, רחמים מלול, נציג ממשלת ישראל, והרב הראשי לרחובות, הרב שמחה הכהן קוק.


בהמשך, בשעה 21:45, יתקיים בבית העם רחובות – היכל התרבות העירוני ערב שירי לוחמים, זיכרון ומורשת – 'שרים וזוכרים', בהשתתפות הזמר וחתן פרס ישראל יהורם גאון. הכניסה לאירוע ללא עלות, בהצגת תו ירוק ותעודת זהות בלבד, בהזמנה מראש באתר בית העם beithaam.co.il או בטל. 08-9232200. מספר המקומות מוגבל. גם אירוע זה יועבר בשידור חי בעמודי הפייסבוק של עיריית רחובות והחברה העירונית בשל מגבלות הזהירות.


ביום הזיכרון, 14.4, יתקיים טקס זיכרון בבית העלמין הצבאי בשעה 11:00 עם צפירת הדומיה. גם הכניסה לטקס זה תתאפשר למשפחות שכולות בלבד, עקב הנחיות משרד הבריאות. בנוסף יתקיים טקס הנחת זרים לזכר חללי גדוד 55 ליד האנדרטה ברחוב הרצל 213 בשעה 11:00.


כמדי שנה, לקראת יום הזיכרון נחבק את המשפחות השכולות באמצעות בית יד לבנים ובשיתוף תלמידי בתי הספר התיכונים בעיר, ונחלק לכל משפחה נר זיכרון, איגרת וציפורן אדומה.

כמו כן, בגלריה של בית יד לבנים נפתחה במוצ"ש, 10.4, בשעה 20:30 התערוכה "שכול". תערוכה מרגשת ומיוחדת לציון יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה, בהשתתפות 12 אמנים: אילון ערמון, אלינור רותם, אמנון גרוף, אמנון לפקין, יהודה גולדין, ליפז גולן, מיכאל בן אבו, נגה יודקביק עציוני, סבינה סעד, ענת נגב, רעיה טרינקר, ריקי פוך. את התערוכה אוצרת רעיה קידר. שעות ביקור בתערוכה: ימים א', ב', ד', ה' 15:00-08:30, יום ג' 13:00-08:30, 18:30-16:30
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פרשת שחיתות חמורה בעיריית מדהלה
  הגב 13.04.21 11:04
 • אורח
  לא מכובד אפילו אם יש פרשת שחיתות זה יום הזכרון וצריך לכבד
  13.04.21 11:26
 • אורח
  נכון מאד, זה יום קדוש בואו נתייחד עם הנופלים, בזכותם אנחנו חיים.
  הגב 13.04.21 19:19
 • אורח

לרגל יום העצמאות, האגודה לתרבות הדיור פתחה בתחרות הבניין המדוגלל לקישוט בתי המגורים ברוח החג שיוכלו לזכות בפרסים בשווי 5000 - 1500 ש"ח. את התמונות ניתן לשלוח עד יום ראשון 18/4

הפרסים מיועדים למטרות שיפוץ ואבזור הבניין הזוכה. שימו לב התחרות מיועדת לבניינים החברים באגודה לתרבות הדיור

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


תחרות הבניין המדוגלל של האגודה לתרבות הדיור יוצאת לדרך! לרגל יום העצמאות פתחה האגודה לתרבות הדיור בתחרות ארצית לקישוט בניין המגורים ברוח החג. בתחרות יוכלו לקחת חלק בניינים החברים באגודה לתרבות הדיור אשר יוכלו לזכות בפרסים:

מקום ראשון - 5000 ש"ח

מקום שני - 3000 ש"ח

מקום שלישי - 1500ש"ח

ההרשמה בקישור המצורף ;

https://m.me/tarbuthadior?ref=73

שימו לב יש לשלוח עד 4 תמונות, עד יום ראשון 18/4/21.

הפרסים ישמשו למטרת שיפוץ ואבזור הבניין הזוכה.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פוליטיקאים לא נכונים פוגשים שוטרים לא נכונים ויש כאוס אבטלה ופשיעה ברחובות.
  הגב 13.04.21 10:31
 • אורח

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
06.04.21 20:19
רחובות נכנסה למעגל גניבות של ממרים קטליטים של רכבים .בקפלן,שעריים,ועוד שכונות שקטות.השאלה מה עושים?
אורח
08.04.21 16:44
בבחירות החמישיות תצביע למפלגת הציונות הדתית או למפלגת ימינה, 2 המפלגות היחידות שחרתו על דגלן להלחם בפשיעה הערבית-בדואית-מוסלמית. אסור בתכלית האיסור להצביע לליכוד המושחת שנמצא בשלטון 12 שנים, במהלכן הפשיעה עלתה במאות אחוזים.
אורח
22.03.21 22:03
זה פורום פרטי של עיתון פרטי שלא שייך לעיריה, לכן לכל המבולבלים והמבולבלות - לקטר כאן בפורום לא יפתור לכם (ולכן) את הבעיות. העיריה לא קוראת מחשבות, התושבים אמורים להציף בעיות מולם ומול מוקד 106.
אורח
23.03.21 23:01
הפגנה לא אלימה כל מוצאי שבת מול הבית שלו תשיג הרבה יותר משיחה למוקד שאין בו מענה
אורח
24.03.21 22:46
נא לבחור באפשרות הרצויה ולסיים בכוכבית: 1) פניה למוקד 106 זמין 24x7 2) לפנטז על הפגנות במוצאי שבת "כל מוצאי שבת" 3) לקטר בפורום אנונימי של אתר מקומי ידוע 4) לפנות בצורה מכובדת אל נבחרי העיר בצינורות רישמיים 5) להתייאש, לוותר ולבכות בכי תמרורים 6) אחר > _
אורח
26.03.21 23:24
לבכות או לצחוק, יאללה ביבייהו.
אורח
26.03.21 23:25
למה בעצם לא אכפת לה, לדעתך ???.
אורח
22.03.21 18:38
אדוני ראש העיר אם באמת העמוד כאן הוא לכתוב וזה לא מטופל,תחסוך מאיתנו.אבל אם באמת אכפת לך אז הגיע הזמן לטפל בבעיות חוזרות ונשנות אשר מורידים את ערך העיר ופוגע בתושבים. אתה וכל חבריך,בעיקר מאגף התנועה,בוודאות ישנים טוב בלילה.כי באזור שלכם נרטה מי יכז להפריע לכם.עם מוזיקה,רעש של נוער במגרשים,אופנועים ורכבים מרעישי לכת(אפשר לכוון ב 2 בלילה רמזורים מהירים שיתחלפו) ככה לא נצטרך לשמוע את כל השירים בווליום גבוה,בטוח שלכם מפנים בשעות נוחות את האשפה שחלילה לא תפריע לכם להגיע לעבודה בזמן ובשבת... שבת קודש ראש העיר,נראה אותך מתפלל עם מוסיקת טרנס מהגינה,אין סיכוי שהיה קורה או לשמוע תפילת נעילה עם נוער שמדחק כדורגל כאילו הוא מסי. אז בבקשה ,תסייר,תבגוק,תשמע באמת איך ירדה אמת החיים באסורים שאתם,חברי העירייה לא גרים
אורח
21.03.21 17:26
איך אתם ישנים בלילות עם רעשי האופנועים? האם לדעתכם תופעת האופנוענים משפרת את איכות החיים בעיר המדע ואם כן כיצד? כתבו כאן
אורח
21.03.21 17:50
ממש בעייה לעקוב אחרי המופרעים האלה ???, גונב התיק של מיקי חיימוביץ ניתפס מהר מאד, משטרה לטיפולכם המסור בעניין, ויפה שעה אחת ....
אורח
22.03.21 08:27
רק שכונות מזרח העיר סובלות מזה. אם לעירייה היה אכפת אז היא הייתה דואגת שהמטרה תשים לזה סוף.
אורח
29.03.21 12:08
התכוונת שהמשטרה***.
הצג תגובות נוספות
אורח
20.03.21 12:50
איזה ליכלוך בעיר לאחר ביקור ביבי ברחובות (בהיכל התרבות) בשבוע שעבר, בושה ממש, בשבת כל העיר היתה עם כרזות של הליכוד, למה לא ניקו ביום שישי לאחר הביקור של.....??.
אורח
07.04.21 17:56
שקרן, רק טינופת של אנשי ה"לך" נשארה.
אורח
19.03.21 16:17
צריך עוד חניות ברחוב דרך יבנה והסביבה
אורח
18.03.21 18:37
אני מקווה שבכיכר החדשה ליד הקניון השקעתם ותהיה שם סוף סוף מזרקה , לא להתקמצן ולשתול פרחים כרגיל, נא לבנות שם מזרקה!
אורח
07.04.21 17:57
נפלא שאילו הבעיות שלך! זכית!
אורח
18.03.21 17:28
העיר מלוכלכת אין גנים ציבורים.


כמה הוציאו חברי הכנסת של רחובות על תקציב הקשר עם הציבור בשנה האחרונה? עודד פורר הוציא 90 אלף ש"ח, עופר כסיף 31 אלף ש"ח וגדי יברקן 16 אלף ש"ח

על פי הנתונים בתחתית הרשימה נמצאים יחד ראש הממשלה, בנימין נתניהו ושר הפנים, אריה דרעי שהוציאו רק 642 ש"ח.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
צילום עודד פורר דוד סאלם


דוד ביטן הוא שיאן הוצאות הקשר עם הציבור מבין חברי הכנסת בישראל. כך עולה מנתוני כנסת ישראל אשר חושפים את הוצאות חברי הכנסת במהלך השנה האחרונה.
על פי החוק התקציב נועד לפעילות פרלמנטרית של חבר/ת כנסת לצורף כיסוי הוצאותיו הכרוכות במילוי תפקידו כנבחר ציבור וההוצאות הנחוצות לו לשם שמירה על קשר עם ציבור הבוחרים.
התקציב לפעילות פרלמנטרית העומד לזכות חבר הכנסת מורכב מכמה משתנים, הקובעים את סכום התקציב לכל חבר הכנסת בנפרד: התפקיד שבו הוא נושא (שר, סגן שר), משך כהונתו במהלך השנה, העברת עודפי תקציב שלא נוצל משנה קודמת (להוציא מעבר בין שתי קדנציות), הוותק ועוד.

בראש הרשימה נמצאים :

ח"כ דוד ביטן עם 108 אלף ש"ח

ח"כ ניר ברקת מעל 106 אלף ש"ח

ח"כ כץ אופיר כ90 אלף ש"ח

בתחתית הרשימה נמצאים יחד ראש הממשלה, בנימין נתניהו ושר הפנים, אריה דרעי שהוציאו רק 642 ש"ח.


תמונת המצב ברחובות
מבין חברי הכנסת של רחובות מי שהוציא הכי הרבה על התקציב הוא ח"כ עודד פורר שהוציא כ90 אלף ש"ח, לאחר מכן נמצא ח"כ עופר כסיף עם 31 אלף ש"ח וח"כ גדי יברקן שהוציא רק 16 אלף ש"ח.


ח"כ גדי יברקן

על פי הנתונים יברקן הוציא בשנה האחרונה 16 אלף ש"ח כאשר עיקר ההוצאות שלו היו על טלפון נייד, מחשב, הדפסות ופרסומים.

פרטיםסכום
צרכי משרד1,474.00 ₪
הדפסות ופרסומים4,327.00 ₪
כיבוד קל1,353.00 ₪
הוצ' תקשורת58.00 ₪
שרותי מידע120.00 ₪
טלפון נייד3,620.00 ₪
מחשב5,367.00 ₪
סך הכל לשנת 2020 :
16,319.00 ₪
ח"כ עודד פורר

במהלך השנה האחרונה הוציא ח"כ פורר 90 אלף ש"ח כאשר עיקר ההוצאות היו על שכירות ללשכה פרלמנטרית (על פי החוק לחבר כנסת יש את האפשרות לשכור לשכה מחוץ לכנסת בהתאם לקבלת אישור מהנהלת הכנסת), ייעוץ מקצועי ושירותי מידע.
פרטיםסכום
צרכי משרד2,261.00 ₪
הדפסות ופרסומים1,912.00 ₪
כיבוד קל6,976.00 ₪
הוצ' תקשורת2,395.00 ₪
שכירות לשכה פרלמנטרית15,773.00 ₪
כבלים2,520.00 ₪
יעוץ מקצועי30,000.00 ₪
אתר אינטרנט / רשתות חברתיות6,257.00 ₪
שרותי מידע7,912.00 ₪
טלפון נייד (2)7,444.00 ₪
מחשב5,197.00 ₪
ציוד משרדי1,513.00 ₪
סך הכל לשנת 2020 :
90,160.00 ₪
ח"כ עופר כסיף

חבר הכנסת, כסיף הוציא במהלך השנה האחרונה 31 אלף ש"ח כאשר עיקר ההוצאות היו על: שירותי מידע, טלפון נייד וכבלים.

פרטיםסכום
צרכי משרד2,561.00 ₪
הדפסות ופרסומים690.00 ₪
כיבוד קל992.00 ₪
הוצ' תקשורת616.00 ₪
ספרות מקצועית715.00 ₪
כבלים3,589.00 ₪
יעוץ מקצועי3,350.00 ₪
אתר אינטרנט / רשתות חברתיות2,027.00 ₪
שרותי מידע6,435.00 ₪
עיתונים1,938.00 ₪
טלפון נייד3,849.00 ₪
מחשב2,546.00 ₪
ציוד משרדי2,271.00 ₪
סך הכל לשנת 2020 :
31,579.00 ₪התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איך אפשר לקרוא לעופר כסיף "חבר כנסת"?זה לא חבר,זה אוייב! אני מתבייש שהוא תושב רחובות וחולק איתי את אותה עיר ומדינה.
  הגב 13.04.21 10:01
 • אורח
  זה כמו שהיה בחנוכה, המתיונים הזיקו לנו יותר מהיונים
  13.04.21 20:48
 • אורח
  בזבוז של כסף .וכל זה על חשבון האזרחים..
  הגב 13.04.21 10:34
 • אורח
  בזבוזי כספים על חשבון האזרחים בושה וחרפה...כל הכבוד ליברקן, צנוע
  הגב 13.04.21 12:43
 • אורח
  מסכנים כמה עבודה והתרוצצות הם עברו. ובסוף לא יצא כלום רק בזבוז כסף.
  הגב 13.04.21 14:28
 • אורח
  😝🤺🤸‍♂️
  הגב 13.04.21 14:50
 • אורח

בשורה להורים! כל התלמידים בכל הכיתות חוזרים ללימודים מלאים

הממשלה צפויה להודיע הלילה על החזרה ללימודים החל מיום ראשון 18/4/21. ברגע שיתגלה תלמיד חולה קורונה כל הכיתה וצוות ההוראה יעברו בדיקה מהירה

אבי בר | | תגובות: 53משרד הבריאות יביא הערב לאישור הממשלה מתווה חדש לפתיחת כלל הכיתות וביטול הקפסולות תוך הפעלת מתווה ״מגן חינוך מותאם״.


במסגרת זו, יופעל מערך בדיקות וניטור רחב במוסדות החינוך, וזאת לאחר גילוי מוקדם של התפרצויות. כלומר, ברגע שיתגלה תלמיד מאומת בכיתה מסוימת, התלמידים בכיתה, בשכבה וצוות ההוראה יעברו בדיקות טרם חזרתם שוב למערכת החינוך. זאת בנוסף לחובת הבידוד כפי שקיימת עד כה.


משרד הבריאות עוקב באופן רציף אחר נתוני התחלואה במדינה ומגבש את החלטות המדיניות בעקבות מדדים אלו. כעת, משעברו שבועיים של יציבות בנתוני התחלואה עם 95% מהמדינה ירוקה, כולל תחלואה נמוכה בקרב ילדים, ניתן להתקדם עם פתיחה של החינוך בצורה רחבה יותר תוך הפעלת מתווה של בדיקות נרחבות במקומות בהם יהיה זיהוי של עליית תחלואה במסגרת "מגן חינוך מותאם".
התפרסמו 53 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בלבולי ביצים
  הגב 12.04.21 19:52
 • אורח
  הליכוד והחרדים סכנה למדינת ישראל
  13.04.21 04:05
 • אורח
  עוד פעם האנטישמי הזה... אתה כל כך בנאדם שפל ונבזה, ממש זרע גרמני שהסתנן לעמנו... חבל, אתם רואים למה צריך גיור אמיתי ולא רפורמי, בגלל מסתננים כאלה
  13.04.21 08:22
 • אורח
  😱😱😱😱
  הגב 12.04.21 20:12
 • אורח
  במקום שיבינו שהדבר הכי טוב בקורונה הם כיתות קטנות ויחס אישי. מדינה שלא משקיעה בעתיד שלה
  הגב 12.04.21 20:24
 • אורח
  יש להסביר העניין לשר החינוך ה"גאון"
  12.04.21 20:58
 • אורח
  בממשלה החדשה דבר ראשון שצריך זה שר חינוך חדש עם כל הכבוד לנוכח, שיהיה שר הפנים בזה הוא מבין...
  12.04.21 21:12
 • אורח
  בוקר טוב! כבר נגמר את השנה, כל השנה היו בבית!!!!
  הגב 12.04.21 20:38
 • אורח
  שנה בצל נגיף מגיפת קורונה בארץ
  13.04.21 02:54
 • אורח
  י הרבה ילדים ובני נוער חולי קורונה כל יוןם
  13.04.21 02:55
 • אורח
  ולא מדווחים על זה
  13.04.21 02:55
 • אורח
  ילדים ובני נוער מדבקים ומדבייקים אחרים
  13.04.21 02:56
 • אורח
  כמו כל השנים
  13.04.21 02:56
 • אורח
  במחלת סרטן
  13.04.21 02:56
 • אורח
  ובמגיםות נגיף קורונה וחצבת אדמת ו
  13.04.21 02:57
 • אורח
  אימהות שנים לא חיסנו את ילדיהם בחיסון
  13.04.21 02:57
 • אורח
  נגד מחלות שעלת חצבת אדמת
  13.04.21 02:57
 • אורח
  ייצרו מגיפות
  13.04.21 02:58
 • אורח
  כל השנים
  13.04.21 02:58
 • אורח
  במיוחד אימהות צעירות
  13.04.21 02:58
 • אורח
  וילדיהם
  13.04.21 02:58
 • אורח
  שנים הסתירו את הנושא הזה
  13.04.21 02:59
 • אורח
  עוד שנה אבודה
  13.04.21 03:00
 • אורח
  כי סבא וסבתא שיבשו את חיי בניהם ובנותיהם ונכדיהם
  13.04.21 03:00
 • אורח
  כשחזרו מטייל בחוץ לארץ
  13.04.21 03:01
 • אורח
  והם הביאו עובדים זריםחוליקורונה לארץ והל הדביקו את כולם בנגיף קורונה
  13.04.21 03:01
 • אורח
  שנה היו בבית, לדעתי צריך חהשאר את כולם כיתה!
  הגב 12.04.21 20:52
 • אורח
  ועשו חאפלות מזרחיות המוניות בזמן קורונה
  13.04.21 03:02
 • אורח
  והדביקו. אנשים
  13.04.21 03:03
 • אורח
  לכם לא משנה מה...הכול לו טוב...איך סרדתם עד עכשיו???? יש בית ספר- לא טוב! אין בית ספר גם לא טוב! קפסולות-לא רוצים לשמוע! אין קפסולות - מסכנים את ילדינו! למה לא עושים בדיקות קורונה לילדים???? שכן החליתו לעשות אז מלא פוסטים על "אני לא יתן לדחוף מתוש לילד שלי פעמיים בשבוע!!! די ...באמת....! יוצאים מזה כבר...וגם זה עכשיו לא טוב????!!!!! תחליתו כבר מה טוב לכם אחרת זה נירה קרקס. ואזבו את הממשלה....תסתכלו רגע על עצמכם....אתם בעצמכם לא יודעים מה רוצים.
  הגב 12.04.21 20:55
 • אורח
  מלא שגיאות כתיב אבל מסכים עם כל מילה (:
  12.04.21 21:13
 • אורח
  הזוי הזוי הזוי הם לא מחוסנים ביבי רוצה בכוח סגר רביעי ??
  הגב 12.04.21 20:57
 • אורח
  לא, כנראה את/ה רוצה
  12.04.21 21:13
 • אורח
  קודם לעדות מבצע חיסונים לחסן את הילדים ואסמשילכח ללמוד רגיל בכיתות
  13.04.21 03:04
 • אורח
  היום בכל מקום נדבקים
  13.04.21 03:04
 • אורח
  במגיפת הקורונה והסרטן
  13.04.21 03:05
 • אורח
  הקורונה יצרה פערים לימודיים משמעותיים של אותם ילדים שהצליחו ללמוד בזום ולהתמיד ואותם 80% שלא למדו או נרדמו בזום, או שבכל נמנעו ממנו ומהמשימות שניתנו. זה הזמן לשנות את סדרי מערך החינוך בישראל, שיטה ישנה ולא מעודדת, המרחיקה ומסיתה את דעתם של התלמידים מתחומי העניין והכשרון שלהם ומדכאת את המוטיבציה וחדוות הלמידה.
  הגב 12.04.21 20:58
 • אורח
  היום ילדים לומדים בבית ספר בבית הכי בטוח עם מורים פרטיים
  13.04.21 03:06
 • אורח
  כמו שעושים הורים בחוץ לארץ
  13.04.21 03:07
 • אורח
  והם קיים כבר בארץ
  13.04.21 03:07
 • אורח
  חבל מאוד.
  הגב 12.04.21 21:25
 • אורח
  הכל דיבורים ולא נעשה כלום הכלבים נובחים והשיירה עוברת שנים שלא משפרים את המערכת מזל שהקורונה גרמה לזעזוע כל שהוא
  12.04.21 22:54
 • אורח
  מה עם עמל גם יש לימודים במכונאות רכב ?
  הגב 13.04.21 06:06
 • אורח
  תפסיקו להתלונן ותגידו תודה רבה שסוף סוף מחזירים את כולם לספסל הלימודים מה שלא עושים לא טוב לכםם
  הגב 13.04.21 07:00
 • אורח
  אין סיבה לעשות בדיקות פולשניות לילדים בריאים במיוחד כשבדיקת הpcr לא יודעת לזהות קורונה ולבודד אותה ואפילו גרוטו הודה ש50 אחוז מהתוצאות שגויות. חליתי בקורונה והבראתי במשך שבועיים בן הזוג ושלושה ילדים היו צמודים אלי ואף אחד לא נבדק, עשינו בדיקות סרולוגיות באסף הרופא. תפסיקו להיות צייתנים ולדחוף מה שאומרים לכם לאן שאומרים. קורונה זו שפעת עם 99.99 אחוזי החלמה!
  הגב 13.04.21 07:55
 • אורח
  חבל שמחזירים חטיבות ביניים ללימודים מלאים. לימודים של 3 ימים בשבוע היה עדיף לכולם
  הגב 13.04.21 09:26
 • אורח
  זה אומר שהקפסולות נגמרות?
  הגב 13.04.21 11:30
 • אורח
  החלטה טיפשית שילדים ישלמו עליה. עדיף קפסולות ולהיזהר. ילדים לא מחוסנים !
  הגב 13.04.21 17:01
 • אורח
  חבל שהלמיגה החדשה בקבוצות קטנות נגמרת
  הגב 13.04.21 17:30
 • אורח
  כי המורים בכל קבוצה בקםסולות נתנו יחס אישי וחם לכל תלמיד
  הגב 13.04.21 17:31
 • אורח
  וחבל זה נגמר
  הגב 13.04.21 17:32
 • אורח
  כי זה היה טוב לתלמידים
  הגב 13.04.21 17:32
 • אורח
  מתי מחסנים את הילדים ובני נוער החיסון נגד נגיף. נגיף קורונה
  הגב 13.04.21 17:40
 • אורח

פתיחת תחנות הרכבת! החל מיום ראשון 18.4 תחנות הרכבת: צומת חולון, חולון וולפסון, בת ים קוממיות ויבנה מזרח והקו מרחובות לאשקלון ישובו לפעילות

התחנות היו סגורות עד עכשיו לטובת האצת פרויקט החשמול.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8


בשורה לנוסעי הרכבת! החל מיום ראשון, 18.4.21רכבת ישראל הודעה על פתיחתן של תחנות צומת חולון, חולון וולפסון, בת ים קוממיות, ויבנה מזרח, שהיו סגורות עד עכשיו לטובת האצת פרויקט החשמול.

בנוסף מסלולן של הרכבות בקווים הפרבריים נתניה/בנימינה - רחובות יוארך מחדש עד לתחנת אשקלון ותתווסף עצירה בתחנות יבנה מזרח ואשדוד.

יוארכו שעות הפעילות בקו ת"א סבידור מרכז - באר שבע (העובר בתחנות קריית גת, להבים רהט, לוד וכו') המסיים כיום את פעילותו בשעה 21:00 (בקירוב) עד לשעה 23:00 (בקירוב).
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה עם רכבת ישירה מראשונים לתל אביב?
  הגב 12.04.21 10:21
 • אורח
  עובדים כרגע על הקו של 431
  12.04.21 14:46
 • אורח
  מעניין למה בכתבה הבאה על אירועי יום העצמאות לדתיים/חרדים אין אפשרות להגיב, ברור לכם למה נכון ????.
  12.04.21 20:30
 • אורח
  מחר
  13.04.21 17:03
 • אורח
  מתי יתיחסו אלינו במזרח ברכבת ישירה לתל אביב?
  הגב 12.04.21 11:09
 • אורח
  מחר
  13.04.21 17:03
 • אורח
  מתי יהיה אפשר לנסוע רכבת עם קניית כרטיס במקום. המצב מעולה עכשיו שיחזירו לאיך שהיה...
  הגב 12.04.21 11:21
 • אורח
  מחר
  13.04.21 17:03
 • אורח

תפילות יום העצמאות, החזן יעקב מוצן, מקהלת הלל רחובות, חיזקי סופר, הרקדה עם אודי אולמן ועוד מחכים לתושבי בחגיגות יום העצמאות לציבור הדתי

שימו לב האירועים הם לבעלי תו ירוק/ מחלים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


עיריית רחובות והמחלקה למורשת ישראל, מזמינים את התושבים לאירועי יום העצמאות שיתקיימו ברחבי העיר עם תפילות יום העצמאות, החזן יעקב מוצן, מקהלת הלל רחובות, חיזקי סופר והרקדה עם אודי אולמן.

שימו לב הכניסה לאירועים הם בהצגת תו ירוק/ תעודת מחלים

להלן תוכנית האירועים ביום רביעי 14.4:

שעה 18:30 ישיבת הדרום, רחוב הגר"א 10

תפילה מוזיקלית עם חיזקי סופר


שעה 18:30 בית הכנסת הגדול "אהל שרה", רחוב בנימין 45

תפילת ערבית חגיגית עם החזן יעקב מוצן

מקהלת "הלל" רחובות ומקהלת "קולות ישראל" בניצוחו של יעקב (יענקל'ה) רוטנר

במעמד ראש העיר, רחמים מלול ומחזיק תיק מורשת ישראל, אמיתי כהן


שעה 18:55 בית הכנסת קהילת יעקב, רחוב אברמסון מירון 1

תפילת מנחה

שיחה לקראת יום העצמאות

מזמורי חג ותפילת ערבית מוזיקלית חגיגית עם אנסמבל "שיר ציון"

הרקדה


שעה 20:30 בית הכנסת אהבת ישראל, רחוב חפץ חיים 26

הרקדה ושירה עם הזמר אודי אולמן

שירי ארץ ישראל עם נתן אביעד


התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איך יכול להיות שהדתיים חרדים יחגגו ???, והחילונים רק דרך הפייסבוק של העירייה ?????.
  הגב 13.04.21 08:12
 • אורח
  תהיה חרדי והכל יסתדר לך!
  13.04.21 08:24
 • אורח
  חרדי זה חאד לדבר השם
  13.04.21 08:24
 • אורח
  חרד*
  13.04.21 08:24
 • אורח

בהצלחה! גולן ביטון מונה למ"מ מנכ"ל רשת חוויות

ביטון, בעל תואר מוסמך בחינוך (MA) בהתמחות ניהול וארגון מערכות חינוך, צמח בשכונת קריית משה והיה מדריך נוער במרכז קהילתי בשכונה בתחילת דרכו. הוא התקדם במשך השנים לתפקידים בכירים ברשת, תוך שהוא חתום על הצלחות רבות, מונה למנהל המרכז הקהילתי בשכונה והיה אמון על מגוון תחומי אחריות ברשת חוויות, עד למינויו לתפקידו הנוכחי כסמנכ"ל הרשת.

אבי בר | | תגובות: 16
בישיבה שקיים אמש דירקטוריון חוויות על מנת להחליט על מינוי מ"מ מנכ"ל הרשת- נבחר ברוב קולות גולן ביטון, סמנכ"ל חוויות כמ"מ מנכ"ל חוויות .

המינוי נדרש לאחר שמנכ"ל הרשת היוצא סיים את תפקידו לאחרונה, ובמטרה להביא ליציבות והמשכיות ניהולית וברשת.


ביטון, בעל תואר מוסמך בחינוך (MA) בהתמחות ניהול וארגון מערכות חינוך, צמח בשכונת קריית משה והיה מדריך נוער במרכז קהילתי בשכונה בתחילת דרכו.

הוא התקדם במשך השנים לתפקידים בכירים ברשת, תוך שהוא חתום על הצלחות רבות, מונה למנהל המרכז הקהילתי בשכונה והיה אמון על מגוון תחומי אחריות ברשת חוויות, עד למינויו לתפקידו הנוכחי כסמנכ"ל הרשת.


עד לקיומו של מכרז על תפקיד מנכ"ל הרשת, ינהל ביטון בפועל יחד עם הנהלת הרשת, המנהלים והעובדים, את כל תחומי פעילות הרשת בחינוך הבלתי פורמלי, תרבות ופנאי עליהם אמונה רשת חוויות בעיר רחובות.

ראש העיר, רחמים מלול וחבר המועצה אמיתי כהן, יו"ר הרשת, איחלו בהצלחה לביטון, שהודה להם על הבעת האמון בו.
התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  דוגמא ומופת בהצלחה
  הגב 12.04.21 15:39
 • אורח
  הליכוד והחרדים סכנה למדינת ישראל
  12.04.21 17:41
 • אורח
  עוד פעם האנטישמי הזה... אתה כל כך בנאדם שפל ונבזה, ממש זרע גרמני שהסתנן לעמנו... חבל, אתם רואים למה צריך גיור אמיתי ולא רפורמי, בגלל מסתננים כאלה
  13.04.21 08:24
 • אורח
  בהצלחה גולן היקר אתה תותח ותהיה תותח על אוהבים אותך בהצלחה
  הגב 12.04.21 15:44
 • אורח
  בהצלחה ואולי תדאג שיענו בחוויות אי אפשרהלהשיג אותם
  הגב 12.04.21 15:51
 • אורח
  די כבר עם החברה הפח הזאת! לא אמרו שעיריית רחובות מנתקת איתם קשר ומחליפה אותם לאתר לאחר כל עוגמת הנפש שהם גרמו להורים ברחובות?!
  הגב 12.04.21 16:36
 • אורח
  גאים בך גולן ביטון עלה והצלח בכל מעשה ידייך בחוויות רחובות 🙏🇦🇷🇦🇷🇦🇷👑👑😃😃💝💝
  הגב 12.04.21 16:45
 • אורח
  אתה דוגמא כל נער שגדל בקרית משה עלי והצלח אתה תותח אין עליך
  הגב 12.04.21 17:10
 • אורח
  גולן בהצלחה
  הגב 12.04.21 17:34
 • אורח
  בהצלחה גולן עלה והצלח מהות
  הגב 12.04.21 19:28
 • אורח
  הגיע הזמן שגולן יהיה מנכל לא רק ממלא מקום
  הגב 12.04.21 20:19
 • אורח
  גולן את גולן בע"מ, מגולן עד גולן אין כמו המוחרקה.
  13.04.21 08:15
 • אורח
  מעניין למה אין אפשרות להגיב בכתבה על אירועי יום העצמאות לדתיים/// חרדים, לא אמיתי ממש הם יכולים לחגוג אבל החילונים יצפו בתכניות ........בושה וכלימה, עד מתי ????.
  הגב 12.04.21 20:35
 • אורח
  תהיה חרדי והכל יסתדר לך
  13.04.21 08:25
 • אורח
  מהלך נבון וחכם של אמיתי כהן
  הגב 12.04.21 21:16
 • אורח

עיריית רחובות בשיתוף קהילת "רחובות של עצים" יוצאים במיזם למיפוי גומות עצים ריקות במדרכות לצורך נטיעות עצים חדשים במקומות פנויים ברחבי העיר

תושבים שיודעים על גומה ריקה בה ניתן לנטוע עץ מוזמנים למלא את הפרטים בלינק המצורף בכתבה והעירייה תבחן את הנושא.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


ראיתם גומה ריקה ברחוב? אולי אפשר לנטוע בה עץ?

עיריית רחובות וקבוצת הפעילים 'רחובות של עצים' משתפים פעולה במיזם מיפוי גומות עצים ריקות במדרכות לצורך נטיעות עצים חדשים במקומות פנויים.

ההחלטה על שתילת עצים חדשים תיעשה ע"פ סדר עדיפויות עירוני


עצים, אזורים ירוקים וצמחיה הינם חלק בלתי נפרד מהשטחים הציבורים בעיר והשבוע יוצאת לדרך יוזמה חדשה משותפת לפעילי הפרויקט "רחובות של עצים" יחד עם אגף גנים ונוף בעיריית רחובות כדי להוסיף עצים חדשים למרחב הציבורי.

השטחים בהם ניתן לשתול עצים חדשים חייבים לעמוד בסטנדרטים הבאים: שטחים ציבוריים בלבד, לא מתחת לקווי חשמל, על מדרכות רחבות ברוחב מעל 2.5 מטרים, במרחק של לפחות כ-12 מטרים מצמתים ובמרחק סביר ממעברי חצייה וכניסות לבתים/חניות.

תושבים המעוניינים לקחת חלק במיזם ולאתר מיקומים שונים ברחבי העיר, ימלאו את הטופס המקוון תוך ציון שמם, מיקום מדויק של הגומה, העלאת תמונה מהמקום ופרטים נוספים נדרשים.

חשוב לציין שהטיפול בנושא ונטיעת העצים בפועל תעשה לפי סדר עדיפויות עירוני, שיקולי תקציב ותשתיות במקום המוצע.

תושבים שנתקלו בגומה ריקה בעיר או ברחוב/אזור בו לדעתם חסרים עצים, מוזמנים למלא את הפרטים בטופס הבא >>> https://forms.gle/5YYF5Uo9DyGvZYudA


ראש העיר, רחמים מלול:

"חלק בלתי נפרד מחזות העיר הוא השטחים הירוקים והעצים הנטועים בה. אנו מקדמים בברכה כל יוזמה ושיתוף פעולה שכזה מצד התושבים. עוד עצים בעיר יהפכו את רחובות לירוקה , מקיימת וסביבתית יותר".


סגן ראש העיר יניב מרקוביץ', מחזיק תיק חזות העיר:

"אני מודה לחברי הקבוצה על היוזמה המבורכת שלהם. אנו משקיעים רבות בטיפוח המרחב הציבורי ובהוספת עצים חדשים ככל האפשר. אני חושב ששיתוף הפעולה הזה הוא מבורך ומטרתו היא אחת: חיזוק המרחב הסביבתי העירוני."


מורן ברגר יניב, מובילת המיזם "רחובות של עצים":

"קהילת רחובות של עצים שמחה על שיתוף הפעולה עם העירייה ואגף גנים ועיצוב נוף למיפוי ונטיעות עצים לקראת שנת השמיטה הקרבה. אנו מזמינים את התושבים לקחת חלק במיפוי רחובות ללא צל וגומות עצים ריקות לשיפור נראות המרחב הציבורי".
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יש גומה ריקה בפית אהרוני מרטון במגרש החניה. בגבול של המשטרה. יוזמה יפה מאוד
  הגב 12.04.21 17:30
 • אורח
  יפה אבל קודם שיטפלו בעצים שניטעו לפני 60 שנה עי העריה והם סכנה לציבור אני מתכוון לרח ההיסתדרות 60 עד 65 ומתעלמים מהם שנים רבות
  הגב 12.04.21 17:42
 • אורח
  אורח קוטר, מספיק לקטר במקום לברך על היוזמה המבורכת.
  12.04.21 19:55
 • אורח
  רמבם 101 יש 2 גומות חדשות חסרות!!
  הגב 12.04.21 17:58
 • אורח
  רח' מאור יוסף מספר גומות ריקות . בשנה שעברה נטעו 3 עצים והשאירו את השאר !
  הגב 13.04.21 02:52
 • אורח
  שתי גומות כוסו בעבר בריצוף... אנא טפלו גם בהם. תודה
  13.04.21 02:54
 • אורח
  גומה ריקה. גיבורי ישראל פינת ז'בוטינסקי.בצד שמאל
  הגב 13.04.21 09:59
 • אורח
  טעות. בצד ימין. הכביש חד סיטרי.
  הגב 13.04.21 10:00
 • אורח
  רחוב רמב"ם מסוף הרחוב לכוון מערב אין עצים ועוד ועוד..
  הגב 13.04.21 17:36
 • אורח

מזל טוב לזמר אייל גולן החוגג יובל שנים יחד עם צאת אלבומו החדש "קצב מזרחי"

בפוסט שפרסם הזמר כתב: אם היו אומרים לי שבמשך 25 שנה אזכה לעשות את מה שאני הכי אוהב, לזכות בתארים המרגשים הללו בכל שנה ברציפות, להוציא בכל שנה אלבום שיהיו לו מיליוני מאזינים, להופיע על אלפי במות, להקים משפחה לתפארת וללמוד איך להיות מאושר בחלקי - בטח היה לי קצת קשה להאמין כי אפילו לא העזתי לחלום על זה.

ציונה | | תגובות: 13
יניב אדרי


ברכות לזמר אייל גולן החוגג היום יובל - 50 שנים. גולן ניצל את יום הולדתו גם להוצאת האלבום החדש "קצב מזרחי".

כזכור לאחרונה יצאו לאוויר את האלבום הויזואלי "להיות מאושר" עם 8 קליפים חדשים, בו טען גולן שזהו אלבום החשיפה האישית של חייו. בקליפים לקחו חלק בני משפחתו של גולן, ואף בעזרתם חשף כי הוא ורעייתו מצפים לילד.

קישור יוטיוב לכל שירי האלבום:

בפוסט ליום הולדתו כתב גולן:

יום הולדת חמישים.
עוצר וחוזר רגע לגיל 25, הגיל בו זכיתי בפעם הראשונה בתואר "זמר השנה". אם היו אומרים לי שבמשך 25 שנה אזכה לעשות את מה שאני הכי אוהב, לזכות בתארים המרגשים הללו בכל שנה ברציפות, להוציא בכל שנה אלבום שיהיו לו מיליוני מאזינים, להופיע על אלפי במות, להקים משפחה לתפארת וללמוד איך להיות מאושר בחלקי - בטח היה לי קצת קשה להאמין כי אפילו לא העזתי לחלום על זה.
ב25 השנים האחרונות זכיתי להוציא עשרות אלבומים עם הרבה סגנונות שכולם קרובים ללבי, אבל היום אני רוצה לחזור אחורה ממש להתחלה ולהוציא עבורכם את האלבום "קצב מזרחי" מה שהכי קרוב לשורשים שלי.
תודה על מי שאתם עבורי, כבר 25 שנה ברצף יום מרגש במיוחד.
״קצב מזרחי״, זה בחוץ. תהנו!

התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מזל טוב כפול מלך
  הגב 12.04.21 14:36
 • אורח
  מזל טוב לאייל התותח אין עלייך אתה אלוף עולם
  הגב 12.04.21 16:40
 • אורח
  בזעת
  הגב 12.04.21 16:54
 • אורח
  מזל טוב מלך❤
  הגב 12.04.21 17:51
 • אורח
  מזל טובליום ההולדת שפע בריאות ועשיה גפח יהודה מעריץ
  הגב 12.04.21 18:00
 • אורח
  מזל טוב צדיק עד 120 אושר כיף להקשיב לשירים שלך אתה מלך
  הגב 12.04.21 18:10
 • אורח
  עד מתי ?????, כל שני וחמישי כתבה על.......אימי ואבי מתהפכים בקיברם, קינאה עושה קמטים, נכון ???.
  הגב 12.04.21 20:06
 • אורח
  מזל טובלזמר האהוב עד 120 שתמיד תהיה מאושר
  הגב 12.04.21 20:40
 • אורח
  ישמור אותך השם מכל רע ושתדע רק טוב המון נחת ושמחה
  הגב 12.04.21 22:06
 • אורח
  מזל טוב אייל !!! בריאות, המון שמחות והצלחה בכל שתבקש לך ולמשפחתך. תמשיך ליצור, לשיר ולשמח את בית ישראל..
  הגב 13.04.21 00:11
 • אורח
  לאייל יום הולדת שמח אושר בריאות והמון שמחה אין כמוך זמר על שימותו הקיניים מזל טוב
  הגב 13.04.21 01:12
 • אורח
  מה עם הכינים???.
  13.04.21 08:16
 • אורח
  מזל טוב אייל מאחלת לך עוד שנים רבות של עשיה
  הגב 13.04.21 13:09
 • אורח

חדש בקניון רחובות! רשת הקוסמטיקה WOW LONDON פותחת סניף דגל בקניון רחובות

הסניף החדש משתרע על שטח של כ- 123 מ"ר וממוקם בקומה השנייה . בחנות ימכרו מגוון רחב של מוצרי קוסמטיקה, איפור, טיפוח, בישום, מוצרי שיער, אקססוריז, תיקים, ארנקים, תכשיטים ועוד

מדור הצרכנות | | תגובות: 4
צילום: שי ויליץ/ יחצ


רשת הקוסמטיקה WOW LONDON פותחת השבוע סניף דגל בקניון עופר רחובות, מקבוצת קניוני עופר. הסניף החדש משתרע על שטח של כ- 123 מ"ר וממוקם בקומה השנייה .

בחנות ימכרו מגוון רחב של מוצרי קוסמטיקה, איפור, טיפוח, בישום, מוצרי שיער, אקססוריז, תיקים, ארנקים, תכשיטים ועוד...

לדברי יהודה אורן, מנכ"ל קניון עופר רחובות: "פתיחת סניף הדגל של WOW הוא חלק ממהלך אסטרטגי במסגרתו עתידים להיכנס לקניון מותגים מובילים נוספים, לצד שדרוג מותגים קיימים, במהלך החודשים הקרובים".

WOW LONDON הינו מותג קוסמטיקה המתמחה באיפור, טיפוח ואקססורייז ומאפשר לקנות הכל במקום אחד. המותג עם וותק של 15 שנה בשוק, מייצר קשת רחבה של מוצרים ייחודיים ממרכיבים איכותיים ללא פשרות, בסטנדרטים מחמירים. הקונספט הייחודי והחווייתי של ONE STOP SHOP הן בחנויות והן באתר, בשילוב עם איכות המוצרים והמחירים הנוחים הם אלה שהופכים את WOW להיות חברה פורצת דרך וייחודית בתחומה.


התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כבר באים, כפר שמרייהו.
  הגב 12.04.21 20:07
 • אורח
  יש ברחוב הרצל את החנות של רשת wow
  הגב 12.04.21 22:45
 • אורח
  היכן בדיוק???, אודה על כתובת או ליד מה.
  12.04.21 23:08
 • אורח
  נסגר
  13.04.21 12:04
 • אורח

כוחות הביטחון ברחובות: לוחמי האש, ומשטרת ישראל ערכו יום היערכות לקראת פתיחת עונת הקיץ וסכנות השריפות בה

באירוע לקחו חלק גם נציגי רשות הטבע והגנים וקק"ל

מערכת האתר | | תגובות: 2


אתמול נערך בתחנה איזורית רחובות "יום היערכות לקיץ" של מחוז מרכז בהשתתפות ממפקד מחוז ,סגן מפקד מחוז, מפקד תחנת רחובות נציגים של המשטרה, רשות הטבע והגנים וקק"ל.

לדברי לוחמי האש, מדינת ישראל עברה חורף מרובה גשמים והטבע הגיב בהתאם. מטען האש בחורש וביער בממדים שלא נראו כמותם שנים רבות. מחוז מרכז של כבאות והצלה לישראל, קוראים לרשויות לשתף פעולה ולהגן על חיי ורכוש תושביהן.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  העיקר אכלו בורקסים ושתו שמפניות על חשבון כספי הציבור,גם בחורף הם "מתכוננים" לגשמים ולסערה וכל שנה רק נהיה גרוע יותר אולי עדיף שלא "יתכוננו"
  הגב 12.04.21 13:33
 • אורח
  יש פתרון מצוין. שהעירייה תנכש את כל העשבים היבשים. אבל הם מעדיפים שהמיליארד שקל ילכו למשכורות במקום לטובת הציבור.
  הגב 12.04.21 14:15
 • אורח

דיווחי וואטסאפ אדום רחובות! תאונה בצומת פארק המדע

דיווחים וצילומים מוניות ברחובות 08-9-120-120 ונוספים

אבי בר | | תגובות: 21


יום שני 12/4 בסביבות השעה 12:00 דיווח על תאונה בין 2 כלי רכב בצומת הרחובות אופנהיימר - הרצל ברחובות. על פי הדיווח הראשוני במקום 2 פצועים קל. במקום לחצי תנועה

עדכון מאיחוד הצלה

חובשים של איחוד הצלה העניקו סיוע רפואי ראשוני לשתי נפגעות באורח קל בזירת תאונת דרכים עם מעורבות שני כלי רכב פרטיים, ברחוב הרצל פינת אופנהיימר ברחובות. לאחר מכן פונו הנפגעות באמבולנס להית החולים קפלן בעיר.


התפרסמו 21 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נשים לא יודעות לי לנהוג
  הגב 12.04.21 12:24
 • אורח
  כן! כמו גברים עכשיו, שקשה לקרוא לגברים. נשים יהיו גרועות יותר!
  12.04.21 12:38
 • אורח
  גברים עושים יותר תאונות מנשים. תבדוק את הסטטיסטיקה לפני שאתה מדבר. אהבל.
  12.04.21 13:19
 • אורח
  גברים לא יודעים לכתוב.
  12.04.21 23:09
 • אורח
  אפשר פעם הבאה דיווח בווצאפ הסגול?
  הגב 12.04.21 12:39
 • אורח
  הליכוד והחרדים סכנה למדינת ישראל
  הגב 12.04.21 12:57
 • אורח
  אתה סכנה לישראל גייס חמישי
  12.04.21 13:09
 • אורח
  אנטישמי
  12.04.21 13:31
 • אורח
  זרע גרמני שהסתנן לעם היהודי
  12.04.21 13:32
 • אורח
  הליכוד הוא באמת סכנה לעם היהודי. הליכוד מוסר שטחים לאויב הערבי.
  12.04.21 14:17
 • אורח
  בגין שרון וביבי היחידים שמסרו שטחים לערבים. בגין מסר את סיני. שרון מסר את ישובי עזה והשומרון. ביבי מסר את הנגב ושטחי יהודה.
  12.04.21 16:53
 • אורח
  מסריח כאן באנטישמיות, אתם יהודונים קטנים ומסריחים
  12.04.21 21:17
 • אורח
  אני מרחמת על המגיב המתושכל תמיד מגיב אותה תגובה אין לו כלום במות מלבד שינאת הימין . צר לי עליך!!!
  הגב 12.04.21 13:01
 • אורח
  פח אשפה של המין האנושי
  12.04.21 13:32
 • אורח
  גרמני עלוב חסר אנושיות
  12.04.21 13:33
 • אורח
  חברה, מדברים על תאונת דרכים ותראו לאן אתם גולשים😢 במקום לאחל בריאות לנפגעים אתם מנבלים את הפה. זו שינאת חינם ! די, מספיק בבקשה. תעשו טוב יהיה לכם טוב.
  הגב 12.04.21 14:13
 • אורח
  למה לפתוח את הפא כאשר לא ראו מה קרה. דווקה השם הוא הגבר שנהג הטויוטה. ניכנס לצומת בלי לעצור כאשר המכוניות שיוצאות מרחובות היה להן אור ירוק
  הגב 12.04.21 15:00
 • אורח
  שפה קשה עברית.
  12.04.21 20:11
 • אורח
  תלוי למי 😜
  13.04.21 03:02
 • אורח
  מקום מסוכן!!! בדיוק שם היתה התנגשות בין שני נהגים לפני שנתיים. המצלמות לא צילמו כלום והאשם לא קבל עונש. וגם יצא עם הרבה כסף בזכות עו״ד טוב.
  הגב 13.04.21 14:20
 • אורח
  בעיה ב מדינה שלנו ש תחבורה ציבורית גרועה מטרו אין ב שבת אבל אין אותובוסים כלום כי חרידים קובעים לנומה לעשות ו ביבי בובה שלהם
  הגב 13.04.21 16:14
 • אורח

נתוני האבטלה ברחובות! למרות פתיחת המשק קרוב ל 50% מדורשי העבודה הם עובדים בחל"ת

הנתונים נכונים לתחילת אפריל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 13


שירות התעסוקה מפרסם את נתוני האבטלה בישראל לתחילת חודש אפריל. על פי הנתונים בישראל יש 549,817 מובטלים ו 347,471 הם דורשי עבודה הנמצאים בחל"ת. כאשר מסתכלים על ההשוואה בין גברים לנשים 52.2% מהמובטלים הן נשים ו47.8% הם גברים.

נתוני רחובות

7,322 דורשי אבטלה

4,553 הם עובדים בחל"ת


סיבת הרישום בשירות התעסוקה

% 47.6 חל"ת

% 31 פיטורין

% 10.8 התפטרות

% 10.6 אחר

מספר דורשי העבודה לפי גיל

גילמספר דורשי העבודה
18-241,273
25-34
2,684
35-44
2,252
45-54
1,468
55-64
1,224
65+
627


דורשי עבודה לפי מגדר

% 56.02 נשים

% 43.98 גברים


דורשי עבודה לפי השכלה

% 75.24 לא אקדמי

% 24.76 אקדמי


התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רחובות עיר ללא תרבות ללא ספורט ללא חינוך ללא תשתיות ראויות לאן מגיעים כספי הציבור שלנו ולאן הם הולכים?
  הגב 12.04.21 11:37
 • אורח
  פוליטיקאים לא נכונים פוגשים שוטרים לא נכונים ויש כאוס אבטלה ופשיעה ברחובות.
  12.04.21 11:52
 • אורח
  אין אבטלה אין חל"ת ולא נעליים האנשים לא רוצים לחזור לעבודה אוכלי חינם
  הגב 12.04.21 12:23
 • אורח
  אתה יכול להאשים בן אדם שלא רוצה לחזור לעבוד תמורת שכר מינימום?
  12.04.21 12:27
 • אורח
  כל הכבוד להם למדו מאיזה מגזר פה במדינה,עכשיו שהמדינה תממן את כל האזרחים שיהיה לה בהצלחה!
  12.04.21 12:38
 • אורח
  אנטישמי מסריח
  12.04.21 13:34
 • אורח
  המגזר הזה כן עוד, אתה וכל חינם
  12.04.21 13:34
 • אורח
  אוכל*
  12.04.21 13:34
 • אורח
  מדוע אין דרישה לעבודה אין כלל ביקוש לעבודה ברחובות לאנשים עם השכלה.
  הגב 12.04.21 12:52
 • אורח
  זה ישתנה ביולי שיפסיקו לשלם דמי אבטלה. אם התהליך ממשלה נורמלית היו עושים תשלומים עד מאי וכבר כולם היו חוזרים לעבודה
  הגב 12.04.21 14:36
 • אורח
  אני רוצה לעבוד בעיריית רחובות. משכורת טובה, פנסיה תקציבית, קרן השתלמות, חנייה צמודה, בא לגרבץ מ8 עד 4, כל חג מקבלים מתנות על חשבון משלם המסים, יש מזגן על 16 מעלות שעובד 24/7, קפה בלי הגבלה, אין יעדים שנתיים, אין מדדי תפוקה, לרשום את הילד לגן זה בסךהכל 5 מטר מהמשרד, אחרי הקורונה הוועד יחזיר את החופשות השנתיות בחו"ל. מה אני אשם שלא מקבלים אותי לעבוד בעירייה? בגלל שאני לא תימני?
  הגב 12.04.21 18:24
 • אורח
  חחחחחחחחחח בול פגיעה, אמיתי !!!!!!!!!!!!!!
  12.04.21 20:13
 • אורח
  לא כולם יש הרבה עובדים, והשכר הוא מינימום אז לא להתלהב
  12.04.21 21:19
 • אורח

מטס חיל האוויר בשמי רחובות! ביום העצמאות יטוסו בשמי רחובות מטוסי קרב, תובלה, תדלוק וסיור... לוח הזמנים למטס והסבר על כל מטוס בכתבה

תמונות והסבר על המטוסים דובר צהל

אבי בר | | תגובות: 13


חיל האוויר נערך למטס הצדעה לאזרחי מדינת ישראל בסימן ״אחווה ישראלית״. המטס יתקיים במהלך יום העצמאות ה-73 למדינת ישראל (חמישי 15/4), בתום שנה מאתגרת בהתמודדות מול הנגיף קורונה.

השנה, יעבור המטס מעל יישובים רבים יותר מבעבר, מדן ועד אילת, וזאת כדי להצדיע לכלל אזרחי ישראל. המטס יתקיים בין השעות 10:30-13:00 ויחלוף מעל עשרות ערים ונקודות מרכזיות בארץ.

במטס ייקחו חלק מטוסי קרב מסוג ״אדיר״ (F-35i), ״בז״ (F-15), ״סופה״ (F-16i), ״ברק״ (F-16) ו-״לביא״ (M346i),מסוקי סער מסוג ״ינשוף״, ״יסעור״ ו- ״עטלף״ ומטוסי תובלה מסוג ״ראם״, ״צופית״, ״נחשון״, ״שמשון״ ו-״קרנף״. בנוסף, ישולבו במטס מסוקי משטרת ישראל ומטוסי כיבוי.

מעל כל עיר יטוסו חלק ממטוסי המטס


להלן פרטים על המטס בשמי רחובות הכוללים : מטוס קרב אדיר, ומטוסי שמשון, קרנף, נחשון וראם


שמשון תובלה כבדה - שעה 12:13

מטוס ה"שמשון" הוא מטוס תובלה כבדה טקטי. המטוס הראשון נקלט בתאריך ה-9 באפריל 2014. ה"שמשון" מיועד בעיקר לטובת משימות משותפות עם כוחות היבשה כגון: אספקה בהיטס, הטסת לוחמים, הטסת מטענים והצנחות. ה"שמשון" שייך למשפחת מטוסי ההרקולס והוא בעל יכולות מתקדמות: יש לו יכולת הצנחה ממוחשבת והוא שקט יותר ממטוס ה"קרנף". קיימות בו יכולות הגנה עצמית כגון מערכת התראה מפני טילים, התראה מפני טילי קרקע - אוויר ומערכת פיזור דיונון (מוץ ונורים). המטוס ידוע ביכולת טובה של דיוק בפגיעות (עד 50 מטרים) וביכולת בטיחות גבוהה: יש בו מערכת התראה נגד התנגשות בקרקע ומערכת למניעת אובדן שליטה באובדן המנוע.

בהיבטי מזג אוויר וטיסה בלילה - למטוס מערכת תצפית מתקדמת אשר משמשת את צוות-האוויר לניתוח השטח בזמן טיסה: קיימת מערכת לשמירת מבנה אווירי, יכולת שמירת מבנה בתנאי אל-ראות והצנחה אוטומטית במבנה בתנאי אל-ראות.


קרנף תובלה כבדה - שעה 12:13


מטוס תובלה רב-משימתי למשימות צבאיות. למטוס שמורות זכויות רבות בחיל-האוויר הישראלי כמטוס, שהשתתף בחילוץ החטופים מאנטבה ובמבצע "שלמה" - להעלאת יהודי אתיופיה. המטוס יוצר ביותר מ-100 דגמים שונים מאוגוסט 1954 ועד היום, ומשמש למטרות שונות. ב-1992 מסרה "לוקהיד" את ההרקולס ה-2,500, ובכך הפך ההרקולס למטוס התובלה הנמכר ביותר בהיסטוריה, מלבד הדקוטה.

בין המשימות השונות של ההרקולס ברחבי העולם: תידלוק מטוסים ומסוקים, חילוץ, הצנחת מטען ואנשים, סיור, ביון, מפקדות מעופפות, כיבוי שריפות, לכידת לוויינים, סיור מזג-אוויר, ומחקר. התאמתו של ההרקולס למגוון רחב של משימות נובעת בעיקר מביצועיו הטובים, ומיכולתו לשאת כמות גדולה יחסית של מטען, כשהוא פועל ממנחתים קצרים.


נחשון סיור ובקרה - 12:17


הגאלפסטרים-5 הדו-מנועי עוצב במקור כמטוס מנהלים ונרכש על-ידי חיל-האוויר הישראלי בשתי תצורות שונות: מטוסי מודיעין אווירי (שביט) ומטוסי מכ"ם (עיטם). המטוסים בתצורה הראשונה עוברים הסבה במפעלי חברת "לוקהיד-מרטין" האמריקאית שאחריה יגיעו למפעלי "אלתא" הישראליים, שם יותקנו מערכות המודיעין. "הגאלפסטרים-5 הוא אחד ממטוסי המנהלים המתקדמים בעולם", אומר רס"ן צ', סגן מפקד הטייסת ואחד מארבעת אנשי צוות-האוויר שיצאו להסבה. "הוא מגיע לביצועים שמטוסי מנהלים אחרים ומטוסי תובלה בכלל, לא יכולים לחלום עליהם. המטוס מורכב מאוד וכולל הרבה מערכות. תהליכי העבודה ויכולת התפעול הנדרשים מהטייס מצריכים ידע רב. בנוסף, מטוס מנהלים ממוצע מסוגל להמריא במשקל של בין 20 ל-30 אלף ליברות. הנחשון, לעומת זאת, יכול להמריא עם 90 אלף ליברות. בהשוואה למטוסים אחרים במערך התובלה, מדובר במטוס שמגיע לגבהי שיא. הפלטפורמה עצמה נהנית מיכולות שירחיבו את המעטפת המבצעית של חיל-האוויר מבחינת גובה, טווח טיסה, מהירות ורמת דיוק. הנחשון עומד להציב, בכל אספקט אפשרי, סטנדרט חדש של יכולות".

רבות מיכולותיה המגוונות של מערכת המודיעין האלקטרוני (מ"א) שתיקלט במטוס הנחשון ותהווה את מכלול המשימה שלו אינן מותרות לפרסום בשל הרגישות המבצעית הגדולה והחלק האינטגרלי שהיא תופסת במעגלי הביון והבטחון. מערכת זו הינה פרי פיתוח ישראלי של חברת "אלתא". הגעת העיטם מהווה את תחילתו של עידן חדש בחיל-האוויר, עידן הבקרה האווירית. לראשונה מאז הוצאתם משירות של מטוסי הדיה (הוקאיי) בתחילת שנות ה-90, ששימשו לבקרה אווירית, קולט החיל מטוס חדשני המיועד לכך. מטוס ה"גאלפסטרים-550", עליו מבוסס העיטם, מצויד באוויוניקה מתקדמת הכוללת יכולות מפה נעה, מחשב ניהול טיסה (FMS) חדשני וג'ויסטיק אינטגרלי דרכו מנהלים הטייסים את הטיסה ומצויד בחזית הטכנולוגיה בכל הקשור למערכות טיסה.


אדיר מטוס קרב - 12:26


מטוס ה"אדיר" (F-35I) המיוצר על-ידי חברת "לוקהיד מרטין" הינו מטוס קרב מהדור החמישי של מטוסי הקרב. הוא בעל יכולות היתוך מידע גבוהות וניהול משימה מתקדמות. כמו כן, מדובר במטוס דל-חתימה המסוגל לחמוק מגילוי מכ"ם (מגלה-כיוון-מרחק) האויב, זאת בזכות צורתו ובזכות החומר המצפה אותו. במטוס ה-F-35 פועלת מערכת "אליס" (ALIS) השולטת בכל הליך המשימה וכוללת את תכנית המשימה, את מערכות הקשר ואת מערכות ניהול התקלות במטוס. מטוס ה"אדיר" הוא תוצר של תכנית פיתוח בה שותפות מספר מדינות (ארה"ב, בריטניה, איטליה, הולנד, אוסטרליה, קנדה, דנמרק, נורווגיה וטורקיה), אשר הקימו יחד מנהלת עולמית (JPO Joint Program Office). מדינות אשר נכנסו מהשלב הראשונית לתכנית, היו שותפות פעילות בתכנית פיתוח ובניית המטוס והשקיעו בכך סכומים גבוהים. מדינות שהצטרפו לתכנית תוך כדי בניית המטוס השקיעו גם הן סכומים גבוהים והן שותפות לייצור המטוס בצורה כזאת או אחרת. יחד עם פיתוח המטוס, הוחלט כי ה-F-35 יעבוד בשיטת התחזוקה הגלובלית, במסגרתה יוקמו מרכזי תחזוקה עולמיים אליהם יישלחו מטוסים תקולים וחלקי מטוס הדורשים תיקון. אף על פי כן, הוחלט בחיל-האוויר שמטוס לא יעזוב את המדינה לצורך תחזוקה אלא רק למשימות מבצעיות חוצות קו. זוג מטוסי ה"אדיר" הראשונים הוצבו בבסיס נבטים שבנגב, בטייסת "נשר הזהב" - טייסת "האדיר" הראשונה.


ראם תובלה ותדלוק - 12:26

מטוס-התובלה הגדול ביותר של חיל-האוויר. המטוס פותח בשנות ה-50 המוקדמות כמטוס תידלוק ותובלה עבור חיל-האוויר האמריקאי. שירותו בחיל-האוויר החל במלחמת יום-הכיפורים, אז נעשה בו שימוש בהטסת חיילים לרפידים ולשדות-תעופה אחרים בסיני. אחרי המלחמה נרכשו מספר מטוסים מחברת TWA האמריקאית ומחברות-תעופה נוספות, וכן נחכרו מטוסים מהתעשייה האווירית.

הבואינג-707 נחשב כ"חיית-תובלה" אמיתית. יש לו ארבעה מנועים, והוא מסוגל לשאת 82 טונות דלק ולשהות באוויר עשר שעות רצופות. פרט להובלת-נוסעים משמשים מטוסי הבואינג-707 למשימות נוספות בחיל-האוויר. מטוס אחד, לדוגמה, משמש כמטוסם של ראש-הממשלה והנשיא בביקוריהם הממלכתיים בחו"ל.

החל משנת 1983 משמשים מטוסי הבואינג-707 גם למשימות של תידלוק אווירי של מטוסי קרב, ובכך מגדילים את טווח פעולתו של חיל-האוויר. יכולתם כמטוסי תידלוק עולה אף על זו של מטוס ההרקולס. המטוס השתתף במספר מבצעי תקיפה ארוכי טווח של חיל-האוויר, ובהם תקיפת מפקדת אש"ף בטוניס. ב-1991 השתתפו שישה מטוסים במבצע "שלמה" להעלאת יהודי אתיופיה.

הצוות האווירובטי של חיל האוויר יבצע מופעים אוויריים עם מטוס ה״עפרוני״ בין השעות 08:45-15:00 מעל הערים הבאות:• טבריה
• נהריה
• עכו
• חיפה
• תל אביב (חוף)
• אשדוד (חוף)
• אשקלון (חוף)
• ירושלים (גן סאקר, גן העצמאות)
• באר שבע

חל איסור על הטסת רחפנים וטיסנים באזור המטס. הדבר מהווה סכנה לכלי הטיס המשתתפים במטס ולציבור הצופה בו.
התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  במקום לתת תקציבים לנכים או לתרופות מבזבזים כסף על שטויות ופוזות מדינת חלם
  הגב 12.04.21 10:05
 • אורח
  חדל קשקשת, גם לטקסים מהסוג הזה יש חשיבות ומקום.
  12.04.21 10:48
 • אורח
  מה החשיבות שלהם?
  12.04.21 10:58
 • אורח
  גאווה לאומית, פטריוטיות, תזכורת על מה נלחמים ונלמנו, מי אנחנו ומהי מדינת ישראל. על כל דבר שקשור בסמלי מדינה אפשר להגיד אותו דבר, אבל בלי הבסיס, המדינה, האחווה הלאומית, לא יהיה דבר, גם לא עזרה לנכים.
  12.04.21 11:22
 • אורח
  אז לפי הגישה שלך, צריך כל שנה לעשות מצעד צבאי, כמו מסדר יום הניצחון ברוסיה, או תהלוכה צבאית ל-22 מומיות במצרים? למה רק חיל האוויר? בוא נביא טנקים לאבן גבירול בתל-אביב, בוא נביא צמ"ה ותומ"תים לקינג ג'ורג' בירושלים, בוא נביא כיפת ברזל להרצל ברחובות. יש חשיבות ללמד את הדור הצעיר על מה שהדורות הקודמים עברו, אבל מכאן ועד לשרוף עשרות טונות של דלק סילוני (תבדוק כמה עולה שעת טיסה של כל אחד מכלי הטיס בכתבה. רמז, זה בדולרים, לא בשקלים), ועוד בתקופה כלכלית כזאת קשה, המרחק הוא שמיים וארץ.
  12.04.21 12:35
 • אורח
  אולי כדאי להרגיע, הבזבוז הגדול של כסף במדינה, הוא בטח ובטח לא בגלל מטס אחד פעם בשנה. תחשוב טוב ותראה שיש הרבה יותר דברים אחרים שעליהם כסף ציבורי נזרק
  12.04.21 13:32
 • אורח
  1. המטס הזה עולה עשרות מיליוני שקלים. 2. הוא דוגמה וסמל לבזבוז כספי משלם המסים. 3. נכון בהחלט, יש הרבה כספי ציבור שהולכים לפח. בתור התחלה, אפשר לסגור את המטס. משם נמשיך לכל הגופים הציבוריים שבחסות המדינה.
  12.04.21 16:57
 • אורח
  לא הבנתי לא יהיה כמו בשנים הקודמות???
  הגב 12.04.21 11:21
 • אורח
  צודק לחלוטין מיורת הביזבוז הזה אפשר בקטנה
  הגב 12.04.21 12:51
 • אורח
  היכן אתם כל השנה כשמבזבזים כל כך הרבה כסף כל מיני ????, רשימות פיקטיביות של בני י----ת// הבטחת הכנסה//הנחה בתחבורה ציבורית/// קיצבה מביטוח לאומי ועוד, חישבו על כל ה....
  12.04.21 20:18
 • אורח
  באיזה מקום בעיר אפשר לראות את המטס? אם כל כמה דקות טס רק מטוס אחד בטוח שרק מאזור מסוים בעיר יהיה אפשר לראות...באיזה פארק/רחוב עדיף להתמקם?
  הגב 13.04.21 06:15
 • אורח
  לא ציינתם באיזה שעות ובאיזה אזורים יהיה מטס ברחובות האים תושבים אושיות תהיה להם הזכות לראות את בניו/ ילדיו טסים במטס הזה ( לא לשכוח שכולנו אחים ובניו של בורא עולם לכן ציינתי את זה אז תנו לילדים להנות מהמטס תודה.)
  הגב 13.04.21 12:23
 • אורח
  בכל מקרה הטייסים מבצעים טיסות אימון כל השנה. המטס הזה עבורם הוא עוד טיסת אימון שיגרתית רק מעט שונה באופי שלה ועדיין משמשת אימון וצבירת שעות טיסה וניסיון עבור הטייסים והרצת מערכות המטוסים. לא נורא כל כך....
  הגב 13.04.21 12:28
 • אורח

ביום העצמאות 15.4 יפתח מכון איילון ברחובות ללא תשלום לרווחת המבקרים כחלק ממיזם משרד התרבות והספורט להכרת סיפורה של המדינה, מימי ראשית הציונות ועד ימינו; יש לבצע הרשמה מראש

המיזם מתקיים בשיתוף המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


משרד התרבות והספורט והמועצה לשימור אתרי מורשת בישראל מזמינים את התושבים לחגוג את יום העצמאות עם סיפורה של המדינה, מימי ראשית הציונות ועד ימינו. ביום העצמאות 15.4 יפתחו 73 אתרי מורשת ברחבי הארץ את שעריהם ללא תשלום, ומזמינים אתכם להכיר טוב יותר את סיפורה של ישראל, ולבקר בסליק אמיתי, לצפות במיצגים אורקוליים, להתלבש בבגדים של פעם בפינות צילום מאובזרות, להשתתף בחידונים ובמשחקים ועוד שלל פעילויות לכל המשפחה.

בין האתרים הפתוחים נמצא מכון איילון, ברחובות

סיפורו של מכון איילון הוא פרשיה עלומה, שהתרחשה בשנים 1945- 1948 בין תום מלחמת העולם השנייה ועד הקמת מדינת ישראל. תחת עינם הפקוחה של הבריטים, ששלטו בארץ, הקים ארגון ה”הגנה” מפעל תת-קרקעי לייצור כדורים לתת-מקלע “סטן” בגבעת הקיבוצים, בצפונה של העיר רחובות, בסוף שנת 1945. כינוי הסתר של המפעל, בפי אנשי ההגנה, היה “מכון איילון”. בבניית המכון והפעלתו השתתפו אנשי קבוצת הצופים א’, שעברו לגבעת – הקיבוצים ואנשי התעשייה הצבאית במחתרת. במהלך שנת 1947, הצטרפו אליהם הכשרת הפלמ”ח מחפצי-בה וחברים מקבוצת “הבונים”. המכון התת-קרקעי, ששטחו היה כ – 250 מ”ר, כוסה בשכבת אדמה בעובי של כ – 4 מ’. שני פתחיו הוסוו על ידי מבנה מכבסה ומאפיה. מעל המכון וסביבו הוקמו מבני מגורים, חדר-אוכל, רפת וגן ירק – קיבוץ תמים למראה. המכונות לייצור כדורים נרכשו בפולין ע”י “ההגנה”, והוברחו בדרכי סתר לבירות ומשם לארץ – ישראל, סיפור בלשי בפני עצמו. מכון איילון היה המפעל הגדול של תעש במחתרת, ובו יצרו יותר משני מיליון כדורי 9 מילימטר לתת-מקלע “סטן” תוצרת תעש. לאחר הקמת המדינה הועברו מכונות הייצור למפעלי התעשיה הצבאית ברחבי הארץ. אנשי קבוצת הצופים א’ עלו על הקרקע והקימו את קיבוץ מעגן מיכאל, ליד קיסריה.

שעות פעילות: 09:00-16:00 בשעה 15:00 – סיור אחרון, משך הסיור כשעה
פרטי התקשרות: דרושה הרשמה מראש 08-9406552

לפרטים נוספים: https://l.facebook.com/l.php?u=h
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חחחחח...פרסמתם כבר שהכול מלא....נו באמת!
  הגב 12.04.21 08:55
 • אורח
  מה יש לחפש שם דווקא ביום הזה שכל המדינה בחוץ ????, לא בשבילי כלל ועיקר.
  12.04.21 09:13
 • אורח
  אין מקום. הכל מלא
  הגב 12.04.21 09:27
 • אורח
  שלום איפו זה בדיוק מכון אילון
  הגב 12.04.21 11:52
 • אורח
  בצומת איפו.
  12.04.21 20:24
 • אורח

טיול ביום העצמאות מרחובות לכנרת! שייט ורחצה בכנרת, ביקור בקברי צדיקים ועוד. ביום חמישי 15/4 ליום שלם ב - 189 ש"ח פרטים והרשמה 072-3957058

יציאה 07:30 קניון רחובות

אבי בר | | תגובות: 20


חברת טיולי SUPERBUS המתמחה בטיולים ברחבי הארץ מארגנת ליום העצמאות ה - 73 של מדינת ישראל ביום חמישי 15/4 טיול לכנרת, רחצה ושייט בכנרת, קברי צדיקים ועוד.


הטיול כולל:


קיסריה + ארוחה וצפיה במטס ח"א.

הר תבור

קבר יתרו

יקב ברניקי

קבר ר' מאיר בעל הנס

שייט בספינה בכנרת

רחצה בכנרת


יציאה 07:30 קניון רחובות

חזרה 18:30

מחיר 189 ש" ח


תינתן הנחה של 10% ל:


קבוצה מעל 10 נוסעים

נכים

מעל גיל 70

ניצולי שואה


179 ש"ח.

* ילדים עד גיל 4 חינם.

* גילאי 70+ , נכים , וקבוצות מעל 20 איש יזכו ל10 % הנחה.

שעת יציאה - 08:00

שעת איסוף חזרה ( יציאה מטבריה) - 18:00

מקום יציאה - קניון רחובות מול השוק העירוני.


לפרטים והרשמה

072-3957058
התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה טיול שוהההההה
  הגב 01.04.21 08:57
 • אורח
  מי עומד אחרי הטיול הזה? אלמוני? לא אמין.
  הגב 01.04.21 10:11
 • אורח
  מה איכפת לך מי , זה שאלות של יהודים במקום להנות ולסתום תפה ולהגיד למארגנים תודה רבה בסכום המצחיק הזה שמוציאים אותך מהבית או מקטרים או מלכלכים אן חשדניים
  01.04.21 16:24
 • אורח
  שוב פעם 106 עושה כסף על תושבים . גועל נפש 106 קיים למען התושבים לא למען כסף ורווח אישי
  הגב 01.04.21 10:12
 • אורח
  מקטר סתם הכל מסודר תצא תהנה
  01.04.21 12:07
 • אורח
  Super-bus.co.il
  01.04.21 12:08
 • אורח
  בטח שאתה אומר מקטר סתם כי אתה חלק מהאנשים שמכניסים את הכסף לכיס כנראה בסוף היום
  01.04.21 12:42
 • אורח
  אף מילה על הקורונה? כל העם מחוסן? הילדים מחוסנים? כולם באותו אוטובוס בצפיפות?
  הגב 01.04.21 10:39
 • אורח
  תשאל את אגד כשאתה עולה לאוטובוס לירושלים...
  01.04.21 17:31
 • אורח
  אם לא היה ביום ראשון ,הייתי באה עם עוד כמה נשים ,חבל !!
  הגב 01.04.21 23:26
 • אורח
  179 שח?? מה הסיפור עם ה9 בסוף??
  הגב 02.04.21 01:39
 • אורח
  רק לא לכתוב 180 ש"ח, זה בדיוק כמו 99,90 ש"ח, ולא 100 ש"ח.
  02.04.21 22:31
 • אורח
  תהנו. מומלץ לפני שביבי ימסור את כל השטחים האלה לערבים.
  הגב 11.04.21 20:25
 • אורח
  גנבים צריך לפטר את האחראי של 106 ולהפסיק בזבוזי כספים של ץושבים לאנשים שאפילו לא עושים את העבודה שלהם ועוד עושים דרכה כסף מהצד
  הגב 11.04.21 20:27
 • אורח
  איש אתה מתלונן סדרתי פעם אחת בחיים לא יכול לפרגן , גם לא מגיע גם לא היה גם לא מכיר ורק מתלונן חח
  12.04.21 07:24
 • אורח
  איזה טיול הייתי יוצא אבל יש לי קקה כל הזמן הנהג אוטובוס יעצור לי באמצע וכולם יחכו ?
  הגב 12.04.21 05:47
 • אורח
  חחחחחחחחח 😂
  12.04.21 07:06
 • אורח
  תת ---.
  12.04.21 20:25
 • אורח
  תביא טיטול או תכרבן בתחתונים חחחחחח דרל אגב כל בנהגים עוצרים היום להשתין זה לא קו אגד שתמות לא יעצרו
  הגב 12.04.21 07:26
 • אורח
  אחלה טיול באמת תודה למארגנים היינו איתכם כמה פעמים בטיולים שלכם , לא גנבים במחיר בכלל, רק השייט 80 שח, הנסיעה 160 שח, האוכל 40שח וכניסטת לאתרים באמת כל הכבוד פעם עלה לנו טיול כזה 400 לאחד חבל שביום העצלנות הזה אנחנו ממנגלים ולא נוכל לבןא אבל נשמח לראות כל הזמן תטיולים השונים שלכם ותעשו לעם מחירים זןלים שגם ככה ישן בבית שנה וחצי מהקורונה חחחח ב א ה ב ה הכל האמת רק בגלל הפקקים כבר שווה לנסוע באוטובוס מדינה מפוקקת בגללל הביביב הזה שחיסל תמדינה פקקים ארנונה מטורפת בעיות עם הערבים הוא יושב ולא עושה כלום שולטן דיקטטור
  הגב 12.04.21 07:31
 • אורח

רחמים מלול פתח את מבצע ההתרמה השנתי של עמותת איל"ן – איגוד ישראלי לילדים נפגעים שיחל ביום שני 18.4; ניתן לתרום דרך העברה בנקאית/ באופן מקוון בלינק המצ"ב בכתבה

הבוקר (11.4) הגיעו נציגי העמותה יחד עם חברי מועצת העיר גיא צור, יו"ר איל"ן ברחובות ואורית שרגאי, מחזיקת תיק אוכלוסיות מיוחדות ומנכ"ל העירייה, דורון מילברג- ללשכת ראש העיר, רחמים מלול, שפתח את מבצע ההתרמה עם תרומה אישית. בשבוע הבא יתקיים יום ההתרמה במתכונת מקוונת

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


ראש העיר, רחמים מלול, פתח הבוקר את מבצע ההתרמה לעמותת איל"ן בתרומה אישית שלו, שהועברה במהלך מפגש עם ראשי הארגון ברחובות - שמואל שובלי, לידיה טדסקי וכרמל צדקה, וכן יו"ר איל"ן רחובות, חבר המועצה גיא צור וחברת המועצה, מחזיקת תיק אוכלוסיות מיוחדות אורית שרגאי. מבצע ההתרמה יפתח ביום שני הבא 19.4.

במפגש סיפרו ראשי הארגון כי הם מסייעים לילדים מרחובות ומכל הסביבה ואף ציינו כי הצרכים המיוחדים דורשים מהארגון את רכישתו של ציוד יקר ערך והשקעת משאבים רבים, שהארגון מסייע במימונו וכי ההכנסות היחידות של הארגון הן מתרומות.

השנה, מבצע ההתרמה ייערך במתכונת מקוונת ותושבי העיר מוזמנים להצטרף למאמץ ולתרום למען פעילות העמותה וסיוע למען תינוקות וילדים המתמודדים עם מוגבלות פיזית מוטורית ומחלות שריר ועצב שונות כגון שיתוק ילדים, שיתוק מוחין, ניוון שרירים ועוד.

ניתן לתרום באמצעות העברה בנקאית בהתאם לפרטים הבאים: בנק דיסקונט סניף מספר 186 מספר חשבון: 49526 עבור: איל"ן איגוד ישראלי לילדים נפגעים, וגם באמצעות Jgive בקישור- https://www.jgive.com/new/he/ils/charity-organizations/444


רחמים מלול, ראש העיר:

"הפעילות של העמותה בעיר רחובות ובכלל, מעניקה לילדים הווה וגם עתיד, ובעיקר אהבה גדולה. הסניף ברחובות הוא גאווה לעיר והפעילים והמתנדבים ראויים להערכה גדולה. אני קורא לתושבות ותושבי העיר לפתוח את הלב ביום ההתרמה שיתקיים בשבוע הבא ולהפגין את תמיכתם בילדים הזקוקים לעזרתנו".


חבר מועצת העיר גיא צור, יו"ר סניף אילן רחובות והסביבה:

"השנה, בעקבות המגבלות המבצע יתקיים במתכונת מקוונת ובאמצעות תרומות דיגיטליות בלבד. התרומות שלכם יכולות לחולל שינוי אמיתי בחייהם של ילדים המתמודדים עם קשיים פיזיים ומוטוריים מורכבים ולשפר את חייהם".


חברת המועצה אורית שרגאי, מחזיקת תיק אוכלוסיות מיוחדות:

"עמותת איל"ן עושה לילות כימים למען חולים המתמודדים עם מוגבלות פיזית מוטורית ומחלות שונות. הפעילות המבורכת של העמותה ברחובות ובכל הארץ מתאפשרת הודות לתרומות נדיבות ופעילויות התנדבות רחבות היקף למען החולים. מבצע ההתרמה שיתקיים בשבוע הבא הוא הזדמנות נפלאה להציג סולידריות חברתית ולתרום למען תינוקות וילדים המתמודדים עם פוליו, ניוון שרירים טרשת נפוצה ועוד".
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פרשת שחיתות חמורה בעיריית מדהלה
  הגב 11.04.21 19:19
 • אורח
  פוליטיקאים לא נכונים פוגשים שוטרים לא נכונים ויש כאוס אבטלה ופשיעה ברחובות.
  הגב 11.04.21 19:27
 • אורח
  הגב 11.04.21 20:29
 • אורח
  זה חשוב לתרום, אבל כשמנכ"ל העמותה לוקח משכורת של 33 אלף שקל בחודש, אני שואל את עצמי לאיפה הכסף הולך. זה כואב.
  11.04.21 20:30
 • אורח
  זה קורה בהרבה עמותות וחברות, לא רוצה להזכיר כאן כמה מהן, בושה וכלימה ורובן מבקשות תרומות ועזרה, חלם זה כאן.
  הגב 12.04.21 00:02
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר שמנסה לעזור לכולם. חבל שיש נוכלים שמנצלים את טוב ליבו עד כדי כך. מקבלים הרבה כסף ומבקשים תרומה כדי לכסות את הישבן של עצמם. מבזבזים מיליונים כל יום על רכבים ודלק. "אנחנו רוצים לעזור לכם". עאאאלק לעזור. הם חבורה של סוטים שגונבים כול דבר שהם רואים.
  הגב 12.04.21 07:24
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
13.03.21 07:31
רחוב ההגנה 25 שברחובות ממש בושה והעלבת הדיירים שלא מקבלים התייחסות עירונית.(מקום הכי עתיק ברחובות) העירייה מזניחה את המקום נראה כמו ב מאה הקודמת בתקופת סלח שבתי . בניין עתיק ומוזנח קירות מתפוררים, צנרת מים חיצונית מקושטת לבניין, אוכלוסיה מבוגרת וחלשה, מפגעים פסולת וצמחי פרא בכניסה לדירות, וחוסר נגישות לדיירים נכים ומבוגרים לדירות, העירייה זונחת ומתאכזרת לדיירי הבניין גם בחיוב הדיירים בצנרת עירונית, מבקש התערבות עירונית ותרבות הדיור בעירייה לשיקום הבניין. הגיע הזמן. למה מחכים??? אנו בשנת 2021
אורח
13.03.21 07:37
שוועד הבית יפנה לראש העיר או לאיכות הסביבה
אורח
01.04.21 10:03
גרתי שם שנתיים בשכירות לכמעט קניתי שם ב''ה שלא, לפני כמה שנים החתים אותם קבלן על תמ''א 38 ונתנו לו את זכויות הבנייה בלעדי בלי תקופת שנים לצמיתות. כרגע אף אחד לא יכול לעזור להם רק הקבלן ההוא כשיחליט לרחם עליהם (ד''א ע''פ שמועות הוא לא מתכנן לבנות כי הפרוייקט שם לא רווחי מספיק)
אורח
24.02.21 08:09
יחידה להשכרה 0509099190
אורח
23.02.21 06:00
יחידת דיור יפיפייה 2 חדרים,מרווחת ביותר וגדולה!!מטבח חדש וענק חדר שינה גדול כולל מיטה! שירותים ומקלחת חדשים!! מיזוג בסלון ובחדר רק לבוא ולהיכנס. אלכס-0526577671
אורח
05.03.21 17:47
רק לבוא ולהכנס? אדון אלכס היכן היחידת דיור ??? רק לבוא ולהכנס זה משתמע שהדיור הוא בחינם
אורח
09.03.21 11:42
חחחח
אורח
21.02.21 13:43
בטבריה להשכרה /מכירה דירה 4 חד' חדשה מקבלן מרוהטת ריהוט חדש .קומה 7 עם נוף מדהים לכנרת .פרטים - 0527952154
אורח
21.02.21 13:25
הךחטהינמענ
אורח
21.02.21 13:11
להשכרה דירה 3 חדרים .מרוהטת חלקי.מזגן .מקרר .מכונת כביסה .ארון .לתקופה ארוכה לפרטים - 0527952154
אורח
10.02.21 11:07
איכותיים ומדהימים ביבי
אורח
10.02.21 11:09
טעות בתגובה איכותיים ומדהימים שייך לעמוד אחר מ"ס 53
אורח
10.02.21 14:05
פיגור
אורח
06.02.21 15:02
מחפש בית פרטי בשיכון 039457359


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
02.04.21 05:48
מועדון השחמט ראשון לציון מתחיל חוג שחמט למבוגרים. ההתחלה במועדון ב 4 באפריל בין השעות 19:00-20:30, שדרות בן גוריון 42. מתאים למתחילים ומתקדמים כאחד. לברור ניתן לפנות לירון ליניק, טלפון - 050-794-9335.( רצוי בוואטסאפ) או לעדי להב 054-6752-415
אורח
02.03.21 22:17
להשכרה קצרת מועד (גם לפסח) יחידת דיור 3 חדרים בכפר פינס . מושב דתי ,שקט. אוירה כפרית נעימה . 052-3795001
אורח
05.03.21 17:48
אוירה כפרית? זה פרסום לצימר רומנטי?
אורח
21.02.21 14:30
להשכרה דירה 3 חדרים בגדרה מרוהטת חלקי .מקרר.מכונת כביסה .מזגנים.ארון. פרטים נוספים -0527952154
אורח
17.02.21 22:02
מחפשת דירה לשכור 3 חדרים חדשה מקבלן 0543107454 תודה:)
אורח
28.12.20 11:45
עוזרים לבעלי חניות ברחוב הרצל להשכרה ללא דמי תיווך
אורח
21.12.20 08:20
מחפשת להשכרה ארוכת טווח דירה 4-5 חדרים ברחובות בשד חן/נווה אלון והסביבה הגיאוגרפית. חייבת מעלית וחניה קבועה. נא להתקשר הילה: 0544971875
אורח
25.12.20 09:19
יש לי בשבילך דירה דה-לוקס בשבילך העמלה שלי 5.000 ש"ח חניה כפולה ,מעלית קומה 3 מתוך 5 משופצת אדריכלית ברחוב המבוקש ביותר
אורח
31.12.20 09:31
כולל מע''מ? או אפשר בשחור?
אורח
29.11.20 06:58
מחפשת דירת 3.5-4 חדרים כחדשה משופצת במחיר סביר
אורח
09.12.20 20:44
בדיוק קבלתי בלעדיות על דירה כזו בשכונה ד בבאר שבע יכול לעניין אותך? כיצד ניתן ליצור איתך קשר?
אורח
21.02.21 14:42
יש לי בשבילך פרטים נוספים -0527952154
אורח
03.11.20 11:58
מחפשת בית קרקע 5 חדרים להשכרה בראשון לציון שיכון המזרח אפשרי גם בית חדש פנטהאוז 5 חדרים
אורח
26.11.20 09:43
כל הכבוד למחפשת אך את הטלפון שלך איך מוצאים? אולי בדפי זהב?


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
04.04.21 10:50
רכב משנת 2019 צריך להעלות בסביבות 50000 אם זה מיני ג'יפ
אורח
22.11.20 00:53
VOLVO S70 1999 במחיר 5500 ש"ח מונעת בבנזין ובגפ"ם -חסכונית עלות נסיעה הלוך-חזור לתל אביב רק 20 ש"ח מעולה לחיילים ולאברכים אסף 0522450484 - לתשומת לב: החוק מחייב לפני העברת בעלות חובה יש לשלם אגרת רישוי וביטוח חובה
אורח
22.12.20 09:44
אוטו של תימני במחיר מופקע
אורח
31.12.20 09:30
כתוב הלוך חזור לתל אביב. 1: אם אני רוצה שוב לתל אביב, האם האוטו ייסע? 2: לירושלים צריך גרר או טיולון?
אורח
23.10.20 13:39
טסלה שיגיע כבר פה לכאן
אורח
22.08.20 23:28
לדעתי רכב משנת 2000 צריך לעלות 20000
אורח
20.09.20 20:22
איפה אתה חי תגיד לי
אורח
15.10.20 22:15
בלפלנד
אורח
15.10.20 22:16
בלה לה לנד
אורח
17.10.20 13:13
שנת 2000 ב1000 שח זה המחיר
אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.
אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164
אורח
24.04.20 11:46
למכירה סוזוקי 2018 מחיר אטרקטיבי
אורח
31.08.20 20:58
אפשר יותר פרטים?איזה סוזוקי?כמה קילומטרים?איזה יד? 0524668037
אורח
21.02.21 05:49
פרטים על בסוזקי שנת דגם קמ


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
11.04.21 20:44
מחפשת עבודה בגן ילדים לשנה"ל הבאה תשפ" א. בראשון לציון. בעלת נסיון רב-שנים והמלצות. ס. ל 0528364650 sasi1061@gmail.com
אורח
03.01.21 22:09
תקראו...
אורח
27.01.21 15:11
רק עכשיו רואה.. אחד החמודים!!!
אורח
03.01.21 22:08
שלום
אורח
16.12.20 12:09
דרוש/ה מטפל/ת לקשיש עיוור מרחובות הזקוק להשגחה לפרטים נוספים: 0524885950
אורח
24.11.20 09:46
דרוש שכל גדול לתומר
אורח
16.11.20 21:36
מנקה לבית
אורח
12.11.20 13:49
שלום וברכה סופר סת"ם מוסמך עם תעודה כותב כל סוגי הסת"ם אשמח לעזור 0559236307 אנא הזהרו מזיופים
אורח
17.10.20 18:17
דרושים מחלקי/ות דפים בכל גיל 054-9068789


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל