הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

סרטון מכות בבית חולים קפלן בין חברי הכנסת בן גביר ואיימן עודה

שינוי במדיניות מחירי החנייה! 

העירייה תהיה רשאית לקבוע כל מחיר שתרצה לשעת חניה ובנוסף, שינוי במדיניות החניה חינם לתושבים וקביעת מדיניות ותעריפי חנייה לתושבים שלא מן היישוב

הפיינליסטים של משחקי השף, אביתר מלכה ויונתן שרביט יפתחו מתחם אוכל חדש ברחובות!

היום שלישי 12.10 תקיים עיריית רחובות מפגש שיתוף תושבים בזום בנוגע לתוכנית ההתחדשות העירונית בשכונת אושיות

במפגש יוצגו עיקרי התוכנית ויתקיים דיון פתוח לשאלות ותשובות של התושבים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


עיריית רחובות, באמצעות מינהל ההנדסה וכן באמצעות הל"ר- החברה לפיתוח רחובות בע"מ, בוחנת מתווים תכנוניים וכלכליים לקידום התחדשות עירונית במתחמים אשר הוגדרו להתחדשות עירונית ברחבי העיר למען שיפור איכות חייהם של התושבים. מלבד תהליך ההתחדשות העירונית בקרית משה, העיריה קיימה מפגשים ראשוניים לקידום תהליכי התחדשות עירונית במתחם האצ"ל בעיר ובמתחם מילצ'ן. כעת פועלת עיריית רחובות לקדם את תהליך ההתחדשות העירונית גם בשכונת אושיות מתוך שאיפה לשפר את איכות חייהם של תושבי השכונה. ההתחדשות העירונית באושיות כוללת את שיפור תנאי המגורים של תושבי השכונה וגם שיפור ושדרוג המרחב העירוני-ציבורי.

העירייה מעוניינת לשתף את התושבים בתהליך ומזמינה את התושבים למפגש שיתוף ציבור מקוון בו יוצגו עיקרי תכנית ההתחדשות העירונית בשכונת אושיות, במהלך המפגש יתקיים דיון במתכונת שאלות ותשובות במהלכו יוכלו התושבים לקבל תשובות לכל השאלות שלהם על תהליך ההתחדשות בשכונה. את המפגש יוביל ראש העיר רחמים מלול וישתתפו בו חבר המועצה גיא צור, מחזיק תיק התחדשות עירונית, מהנדסת העיר ונציגי הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית.

כל תושבות ותושבי השכונה מוזמנים להשתתף במפגש המקוון שיתקיים ביום שלישי, ו' בחשוון, 12.10.21 בשעה 18:00. המפגש יועבר באמצעות ה-ZOOM, מה שמאפשר לכל אחד מתושבי השכונה להשתתף, לשאול שאלות ולקבל תשובות בנוגע לתוכנית ההתחדשות.

להשתתפות במפגש המקוון לחצו על הקישור

https://rehovot.zoom.us/j/93876843609?pwd=NXJaRGRXNXhsUWI0ZHAyS2tSbk1GQT09

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פרשת שחיתות חמורה בעיריית מדהלה
  הגב 12.10.21 16:49
 • אורח
  הכל דיבורים אפס מעשים לראייה קרית משה.
  הגב 12.10.21 18:53
 • אורח
  אל תאמינו לכל מה שמספרים לכם בסוף ימכרו אתכם כמו שמכרו את תושבי קרית משה הכל לטובת הכנסות העירייה!!!!
  הגב 14.10.21 23:11
 • אורח

מכון וייצמן מצטרף ל12 מוסדות ומכוני מחקר בעולם אשר פועלים לפתח את "מגלן" הטלסקופ הענק והגדול בעולם, שיאפשר לגלות פרטים על התפתחות היקום, איך נוצרים כוכבי לכת ועוד

לפני שהצטרף רשמית לתאגיד GMTO, סגל במכון ויצמן למדע סייע בפיתוח אחד המכשירים המדעיים הראשונים לטלסקופ, ספקטרוגרף שנועד לחקור כוכבי לכת דמויי כדור הארץ סביב כוכבים סולאריים.

מערכת האתר | | תגובות: 0
תמונות GMTO Corporation


ב-14 בספטמבר 2021, תאגיד GMTO בירך את מכון ויצמן למדע על הצטרפותו לקונסורציום (ארגונים המשתפים יחד פעולה) הבינלאומי של אוניברסיטאות ומוסדות מחקר מכובדים הבונים את טלסקופ הענק "מגלן". השותפות החדשה מחזקת כי השלמת הטלסקופ הקרקעי הגדול והחזק בעולם והיא בראש סדר העדיפויות של הקהילה המדעית העולמית. היכולות חסרות התקדים של טלסקופ הענק מגלן יחד עם המומחיות המדעית המובילה בעולם של מכון ויצמן למדע והמשאבים באסטרופיזיקה יחוללו מהפכה באופן שבו האנושות מבינה את היקום ואת מקומנו בו.


"הצטרפותו של מכון ויצמן למדע היא ניצחון ענק עבור הקונסורציום הבינלאומי שלנו", אמר וולטר מאסי, יו"ר מועצת המנהלים של תאגיד GMTO ולשעבר ראש הקרן הלאומית למדע של ארצות הברית. "אנחנו פשוט התחזקנו ומסוגלים יותר. כעת אנו קרובים צעד אחד לכיוון המראות הגדולות בעולם לעבר השמים ולחשוף את צפונות היקום".


מכון ויצמן למדע נחשב למוסד מחקר רב תחומי מכובד מישראל. מרכז נלה וליאון בנוזיו לאסטרופיזיקה מקדם מחקר כמעט בכל היבטי האסטרונומיה, ומרחיב את יכולות המחקר של טלסקופ מגלן הענק על ידי ניצול צוות האסטרופיזיקאים המצטיין של המרכז ונהנה מחדשנות ישראלית ידועה. לפני שהצטרף רשמית לתאגיד GMTO, סגל במכון ויצמן למדע סייע בפיתוח אחד המכשירים המדעיים הראשונים לטלסקופ, ספקטרוגרף שנועד לחקור כוכבי לכת דמויי כדור הארץ סביב כוכבים סולאריים. מכון ויצמן למדע, המבוסס על הובלת המכון באסטרופיזיקה, פיזיקת החלקיקים ועיצוב משימת החלל, שואף לספק רמות חדשות של תובנות בשאלות המרכזיות של הפיזיקה הבסיסית, תוך תרומה ליישומים מעשיים רחבי היקף. טלסקופ הענק מגלן הוא קריטי ליוזמה.


"הצטרפות לקונסורציום GMTO היא קפיצת מדרגה עצומה עבור מכון ויצמן למדע", אמר פרופ' אבישי גל-ים, דיקן הפקולטה לפיסיקה במכון ויצמן וראש המכון לחקר חלל ואופטיקה על שם אנדרה דלורו. "זוהי זכות להצטרף לצוות גלובלי בחזית המחקר האסטרופיזיקאי, שיאפשר לנו להאיץ את יכולות המצפה שלנו, לפתח מכשירים שיעלו את הדרך שבה צוותי האסטרופיזיקה המובילים בעולם חוקרים את היקום ולחלוק מומחיות עם השותפים המובילים בתחום האסטרופיזיקה".


בניית הטלסקופ מהדור הבא מתבצעת היטב על פסגת לאס קמפאנאס בקצה הדרומי של מדבר אטקמה בצ'ילה, אחד המקומות הטובים ביותר על פני כדור הארץ לחקור את היקום. הטלסקופ מצויד במערך מעגלי של שבע מראות, הגדולות מסוגן, ויתבסס על הטכנולוגיות האופטיות המתקדמות ביותר. טכנולוגיה זו תאפשר לחוקרים לצפות למרחק של מיליארדי שנות אור, בהפרדה זוויתית (רזולוציה) גבוהה פי 10 מו של טלסקופ החלל "האבל". יכולות אלה יאפשרו לחוקרים מרחבי העולם לכלות, בין היתר, כיצד נוצרות ומתפתחות מערכות של כוכבי לכת, לאפיין כוכבי-לכת הסובבים סביב כוכבים מרוחקים, ולאתר סימני חיים במערכות אלה. בניית הפרויקט מתוכננת להסתיים לקראת תום העשור.


מכון ויצמן למדע הוא החבר ה-13 בשותפות GMTO, והוא מצטרף אל אוניברסיטת המדינה של אריזונה, תאגיד האסטרונומיה האוסטרלי, האוניברסיטה הלאומית של אוסטרליה, מכון קרנגי למדע, קרן המחקר של סאו פאולו – FAPESP, אוניברסיטת הרווארד, המכון הקוריאני לאסטרונומיה וחקר החלל, מכון סמית'סוניאן, אוניברסיטת טקסס A&M, אוניברסיטת טקסס באוסטין, אוניברסיטת אריזונה ואוניברסיטת שיקגו.


למידע נוסף על מכון ויצמן למדע, בקרו weizmann.ac.il. כדי ללמוד עוד על תאגיד GMTO, העמותה ללא מטרות רווח הבונה את טלסקופ מגלן הענק, בקרו gmto.org.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי דה שליט ברחובות אומרים לא לחרם ויוצאים בפרוייקט המלווה ילדים שעברו חרם על מנת לסייע להם לעבור את התקופה הקשה; הורים שרוצים סיוע, ותלמידי תיכון שרוצים להתנדב יש לשלוח הודעה למספר 058-419-1104.

במסגרת המיזם יתקיימו מפגשים בין הילדים לתלמידי התיכון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


תלמידי דה שליט ברחובות יצאו במיזם הנלחם בתופעת החרם והאלימות בקרב ילדי העיר. בימים אלו תלמידי תיכון דה שליט הקימו פרויקט שמחבר בין ילדים מוחרמים לבין תלמידי תיכון בעיר. במסגרת הפרויקט, תלמידי התיכון יערכו מפגשים עם הילדים על מנת לסייע להם לעבור את התקופה הקשה.

הורים שמעוניינים ליצור קשר, ותלמידי תיכון שרוצים להתנדב בפרויקט, מוזמנים לשלוח הודעה למספר 058-419-1104.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד👏👏👏
  הגב 20.10.21 21:50
 • אורח
  פרוייקט מדהים!
  הגב 20.10.21 22:37
 • אורח
  פרוייקט מדהים כל הכבוד 👏👏👏
  הגב 20.10.21 22:52
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

השבת העולמית מגיעה לרחובות! החל ממחר (חמישי 21.10) יחלו אירועי השבת העולמית בבית החולים קפלן ובמופע של הזמרת רוחמה רז בחוויות שוויץ המדע

הרעיון של פרויקט השבת העולמית הוא שיהודים מכל המגזרים דתיים, חילוניים ומסורתיים, צעירים ומבוגרים, מתאחדים מדי שנה לקיים שבת אחת מלאה ביחד, בהתאמה מלאה עם ההלכה היהודית. ברחבי העולם ובישראל מתקיימים מגוון אירועים בהם סעודות, הפרשות חלה, מופעי מוזיקה ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


גם השנה יתאספו ברחבי העולם ובישראל תושבים וקהילות על מנת לציין את אירוע השבת העולמית. מדובר על מיזם עולמי שהוקם על ידי הרב הראשי לדרום אפריקה, הרב ד"ר וורן גולדשטיין.

הוא החל את הפרוייקט בשנת 2013 בדרום אפריקה כאשר קרא לקהילה לחוות יחד את השבת. הרעיון הופץ ברחבי העולם ומאז מדי שנה מתאספים תושבים ברחבי העולם לחגיגת שבת עולמית וקהילתית מיוחדת.

הרעיון של פרויקט השבת העולמית הוא שיהודים מכל המגזרים דתיים, חילוניים ומסורתיים, צעירים ומבוגרים, מתאחדים מדי שנה לקיים שבת אחת מלאה ביחד, בהתאמה מלאה עם ההלכה היהודית. ברחבי העולם ובישראל מתקיימים מגוון אירועים בהם סעודות, הפרשות חלה, מופעי מוזיקה ועוד.

השנה יתקיים שני אירועים ברחובות

קבלת שבת עולמית ביוזמת ״מהפכה של שמחה״ בבית החולים קפלן

״מהפכה של שמחה״ מזמינים את כולכם להצטרף לקבלת השבת שנערכת בבי״ח קפלן בימים חמישי ושישי 21-22.10.21 בין השעות 12:00- 14:00 שיגיעו לשמח ולשיר יחד עם המאושפזים בבית החולים

054-667-6083 -לפרטים נוספים: יובל

גם רשת חוויות מצטרפת לאירועים עם מוצ"ש קהילתי במסגרת השבת העולמית.

חוויות שוויץ המדע, בשיתוף קהילת פסיפס, מזמינים את הציבור לאירוע מיוחד של שיח וזמר. המופע יתקיים בהשתתפות פרופ' אבגדור שנאן, הזמרת רוחמה רז והמוזיקאי אור ספיר

המופע יתקיים במוצ"ש 23.10 בשעה 20:30 בחוויות שוויץ המדע
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מישהו מכת הביביסטים יכול להסביר לי למה ביבי הצביע ביחד עם טיבי ועודה?
  הגב 20.10.21 20:25
 • אורח
  בית חולים קפלן בית חולים של החמאס להחרים בית החולים הזה
  20.10.21 23:24
 • אורח

משטרת רחובות פונה לציבור! האם נפגעתן מינית על ידי החשוד אורי ניסים?

במקרה ונפגעתן מינית, ניתן לפנות לתחנת המשטרה ברחובות או להתקשר לטלפון 08-9371481.

אבי בר | | תגובות: 14


בחודש שעבר התקבלה בתחנת רחובות תלונה על פגיעה מינית של ילדה בת 9 מצד בן זוגה של אמה.


מחקירת המשטרה עד כה עולה כי הגבר ביצע בילדה מעשי אינוס במספר מקרים בהם שהה בבית האם איתה הוא מנהל קשר זוגי.


החשוד, אורי נסים, בן 60 תושב שוהם, נעצר לחקירה ומעצרו הוארך בבית המשפט.


בית המשפט התיר לפרסם את שמו של החשוד למקרה וישנן נפגעות נוספות, ולכן על כל אירוע ניתן לפנות לתחנת המשטרה ברחובות או להתקשר לטלפון 08-9371481.
התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה לא לפרסם תמונה??? ואם הוא הציג עצמו בשם אחר?חלם זה פה
  הגב 20.10.21 18:20
 • אורח
  אם אתם בטוחים בשם פרסמו תמונה...
  20.10.21 18:33
 • אורח
  רחובות עיר ללא תרבות ללא ספורט ללא חינוך ללא תשתיות ראויות לאן מגיעים כספי הציבור שלנו ולאן הם הולכים?
  20.10.21 18:48
 • אורח
  כן לפרסם תמונה ליפני שיגע לאמא עם ילדים
  הגב 20.10.21 18:25
 • אורח
  שומרים על״כבודו״ וזכויותיו!!לתלות אותו
  הגב 20.10.21 18:28
 • אורח
  צריך לתלות את מי שכתב את הכתבה הזאת זה לא נכון סתם רצים לכתוב דברים
  20.10.21 20:27
 • אורח
  ימח שמו אמן!!!
  הגב 20.10.21 18:34
 • אורח
  יימח שמך אמן
  20.10.21 20:26
 • אורח
  הוא לא עשה כלום
  20.10.21 20:26
 • אורח
  ימחק שמו יותר נכון
  הגב 20.10.21 18:35
 • אורח
  לפרסם בדחיפות תמונה. הוא היזדה בשם אחר...
  הגב 20.10.21 20:01
 • אורח
  היזדהה
  הגב 20.10.21 20:02
 • אורח
  כל אדם חף מפשע עד שלא תוכח אשמתו בבית משפט
  הגב 20.10.21 21:02
 • אורח
  לפרסם את תמונתו
  הגב 20.10.21 21:51
 • אורח

רשת חוויות מזמינה אימהות טריות ברחובות למועדון אימהות לאחר לידה - סדרת מפגשים בהם תקבלו מידע על השגרה החדשה: סדר יום, תזונה ועוד; המועדון יפתח ברחובות החדשה

לפרטים נוספים ולהרשמה >> 08-6366170/7

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אימהות טריות לתינוקות בגילאי לידה עד חצי שנה?
רשת חוויות מזמינה אתכן להצטרף למועדון אימהות לאחר לידה
סדרת מפגשים שכוללים חוויה מחברת ומעצימה בין אם לתינוקה, ובין היתר גם שיחות על כל הנושאים החשובים של השגרה החדשה: סדר יום, שינה, בכי, תזונה, זוגיות, משפחה ועוד.

ימי רביעי | 9:30-12:00 | החל מה-20.10.21 | מרכז חוויות שוויץ רחובות החדשה

כרטיסייה של 8 מפגשים בעלות סמלית של 200 ₪ .

לפרטים נוספים ולהרשמה >> 08-6366170/7 או https://did.li/tBTfTהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תזכורת! היום רביעי 20.10 יפתח ברחובות מתחם בדיקות קורונה רגלי בביה"ס הראי"ה/בארי בשדה

הנבדקים במתחם יתבקשו לעטות מסכה ולהקפיד על שמירת מרחק של לפחות 2 מטרים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


עיריית רחובות תפתח היום (רביעי 20.10) מתחם בדיקות קורונה נוסף בעיר במטרה לשמור על היותה עיר ירוקה. המתחם יהיה מתחם רגלי שיפעל בין השעות 14:00-22:00 בביה"ס הראי"ה/בארי בשדה (ברח' גבריאלוב), הכניסה למתחם תתאפשר ממתנ"ס חוויות בקריית משה.

הנבדקים במתחם יתבקשו לעטות מסכה ולהקפיד על שמירת מרחק של לפחות 2 מטרים.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ממש החלטה מטומטמת לסגור חולים בחממה שגם מי שלא מודבק ידבק בדרך ועוד במקום שיש ילדים אבל כרגיל מה אכפת ילדי קרית משה תמיד סוג ב'
  הגב 19.10.21 21:43
 • אורח
  ילדים יכולים לא להיות שם כי זה בשעות 14 - 22 .
  20.10.21 05:20
 • אורח
  חרא
  הגב 19.10.21 21:51
 • אורח
  על ביבי
  19.10.21 22:10
 • אורח

רחמים מלול הודיע כי הקפיא את תוכנית הבנייה במזרח העיר לאור חילוקי דעות עם הועדה הארצית לתכנון שהחליטה להוסיף יחידות דיור ובמקביל להקטין שטחי התעסוקה ובכך לפגוע בהכנסות העירייה

רחמים מלול " התוכנית כללה 6900 יח' דיור אך במועצה הארצית בקשו מהעירייה להגדיל אותם ל8,300, יח"ד על ידי הפחתת שטחי התעסוקה. התוכנית המקורית הייתה 700 אלף מטר תעסוקה ו700 אלף לדיור. אך כדי להגדיל את מספר יחידות הדיור בקשה הועדה הארצית להפחית 250 אלף מ"ר שטחי תעסוקה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 26


ראש עיריית רחובות ממשיך להעביר ביקורת על מקבלי ההחלטות שפוגעים בהתקדמות תוכניות הבנייה ברשויות המקומיות. לאחרונה השתתף מלול בכנס בנושא הפשרת קרקעות חקלאיות שערכה לשכת שמאי המקרקעין בשיתוף עם נדל"נשי, בה העביר את הביקורת על חוסר הסיוע של המדינה לרשויות המקומיות. לדבריו מאחר והרשויות המקומיות לא מקבלות סיוע מהמדינה (היא לא מכניסה את היד לכיסים), ראשי הרשויות אינם מוכנים לשתף פעולה. הוא התייחס גם לנושא הפשרת הקרקעות ואמר "רשות מקרקעי ישראל מצפצפת על כולם ולא פועלת להפשרת קרקעות באזורי ביקוש, המדינה פשוט לא מעוניינת להפשיר קרקעות"


"לא פלא שראשי ערים לא אוהבים להוסיף יחידות דיור לעירם כי המדינה לא משפה את הרשויות על בנייה למגורים. אם יהיה שיפוי, הרבה רשויות ירדפו אחרי היח"ד. מטה הדיור מחולק כיום ל-3 משרדי ממשלה שונים, ותתארו לכם איך זה לקדם תוכניות שיש בהן משחקי אגו בין 3 משרדים. לא תהיה הגדלת היצע של יח"ד באזורי ביקוש אם לא תהיה הפשרת קרקעות. 93% מהקרקעות בישראל הן בבעלות המדינה, אבל יש הרבה לוביסטים וגורמים שעושים הכול כדי למנוע הפשרת קרקעות." הוסיף מלול .


ראש העירייה אף התייחס לתוכניות לקידום תוכניות הדיור במזרח העיר. הוא מספר על מאבקים עם המועצה הארצית לתכנון ובנייה כדי להפשיר קרקעות במזרח העיר בגודל של 5,000 דונם. העירייה ניהלה מאבק על הפשרה של 2,000 דונם ולבסוף הצדדים הגיעו לפשרה על 1,200 דונם שקבלו היתרים והתוכנית הופקדה.

התוכנית כללה 6900 יח' דיור אך במועצה הארצית בקשו מהעירייה להגדיל אותם ל8,300, יח"ד על ידי הפחתת שטחי התעסוקה. לדבריו התוכנית המקורית הייתה 700 אלף מטר תעסוקה ו700 אלף לדיור. אך כדי להגדיל את מספר יחידות הדיור בקשה הועדה הארצית להפחית 250 אלף תעסוקה (שמהווה פגיעה בהכנסות הרשות).


דבריו של מלול בכנסהדבר עורר את כעסו של מלול שהודיע כי הוא לא מוכן לכך (אני רוצה לקדם ורוצה את יחידות הדיור אבל בתמורה מענישים אותי) ולכן הודיע כי הוא מקפיא את התוכנית ולא מוכן להשתתף בדיונים. כיום מתנהל משא ומתן בין נציגי העירייה לועדת הארצית ומשרדי הממשלה על מנת להגיע להסכמות בנושא.


מלול ניצל את הבמה בכנס כדי להספיד יזם הנדל"ן אלדד פרי שנרצח בסוף השבוע בעירו. "אלדד פרי היה תושב העיר רחובות, ואני יכול לומר שהוא היה אדם שפעל לטובת החברה, תרם מיליוני שקלים לאוכלוסיות נזקקות ותרם מזמנו וממרצו לתושבי העיר. אלדד עשה טעויות, אבל הן עמדו לקראת פתרון ממש בתוך ימים ספורים. אני יכול לומר שהגיעו לרחובות יזמים שהביעו רצון לרכוש את הנכסים שלו ברחובות ולכן חבל ומאוד מצער שהרצח קרה דווקא עכשיו. נקווה ששלטונות החוק ימצאו את בני העוולה שביצעו את הרצח ולא חשוב כעת במה הוא הסתבך ומה הם חובותיו, זה לא קשור לאופן הטראגי שבו מצא את מותו אב ל-7 ילדים" דברי ראש העיר.
התפרסמו 26 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עיריית מדהלה מכרה את בית כנסת אקוע,בית כנסת אקווע מלשינה על עיריית מדהלה.
  הגב 20.10.21 14:05
 • אורח
  פוליטיקאים לא נכונים פוגשים שוטרים לא נכונים ויש כאוס אבטלה ופשיעה ברחובות.
  20.10.21 14:11
 • אורח
  ערית רחובות היא מאפיה של תימנים מושחתים
  הגב 20.10.21 17:58
 • אורח
  למה תמנים , הכסף לא אצל ההקטנים, יש מרוקאי בראש
  20.10.21 18:07
 • אורח
  המאפיה של רחובות זה מלול
  20.10.21 20:39
 • אורח
  תאשר את הבנייה, תפסיק לחשוב רק על הכנסות לעירייה כאילו הכסף שלך, היום אתה כאן מחר כבר לא. תחשוב על האזרחים
  הגב 20.10.21 18:06
 • אורח
  חס וחלילה. צריך מקומות עבודה לתושבי רחובות. לא להתפשר.
  20.10.21 20:40
 • אורח
  ממש מקומות עבודה… פיצריה סופר? פארק הייטק, תעשייה זה מקומות עבודה. הבדיחה הזאת בשם מלול רוצה לגלגל לכיס שלו קצת לכן תוקע הכל.
  20.10.21 21:23
 • אורח
  רחמים מלול מתנהג כמו ילד קטן. רחמים מלול פוגע בזוגות הצעירים שרוצים להקים משפחה בעיר רחובות. ביום שאני אהיה ראש עיר, אני אדאג להקים מגדל בן 20 קומות במגרש הריק ליד הבית של רחמים מלול, ואני אדאג לשים רמזור על הצומת ליד הבית של רחמים מלול.
  הגב 20.10.21 18:13
 • אורח
  די כבר . פה זה לא מנהטן . מספיק עם בנייני 20 קומות . גם ככה כל העיר פקוקה .
  20.10.21 20:43
 • אורח
  שידאג לתחבורה ציבורית נורמלית יפחית מפקקים
  20.10.21 21:24
 • אורח
  צריך אחד לשים ביציאה מהחנייה של מפגר הזה
  20.10.21 21:24
 • אורח
  איזו חזירות.. כאילו שחסרים בעיר שטחי מסחר או מקומות עם פוטנציאל..חנקתם את העיר בחוסר דירות מטורף
  הגב 20.10.21 18:49
 • אורח
  ממש לא נכון. איפה אתה חי??? אין פה חוסר דירות. יש פה עיר שמגדלת מפלצות של 20 קומות עם תשתיות של עיר בת 100 שנים. וזה מצב ממש לא טוב!!! אתה חי בסרט.
  20.10.21 20:46
 • אורח
  מלול נזכר בתושבים רק לקראת הבחירות
  הגב 20.10.21 19:24
 • אורח
  התושבים רוצים שם פארק עירוני.
  20.10.21 20:47
 • אורח
  ברוך השם. תכנון של בניה צפופה שחונקת לגמרי את הכבישים והתושבים ופוגעת במעט הטבע שנשאר
  הגב 20.10.21 19:34
 • אורח
  לתכנן כביש עורקי בלב רחובות ולבודד את העיר מהשטחים היפים במזרח , מהווה טעות קשה ומקוממת. כל עיר מנסה להרחיק תנועה ,ועירית רחובות מזמינה כביש ארצי פנימה ?? נקווה שראש העיריה לא יאפשר זאת.
  הגב 20.10.21 20:00
 • אורח
  עירייה שלא יודעת שובע. כסף ועוד כסף. כל שנה מעלים את הארנונה. כל שנה מעלים את תקציב העירייה. למה גדי עוקשי צריך לעבוד בגיל 70? חלאס שיצא לפנסיה תקציבית.
  הגב 20.10.21 20:25
 • אורח
  טוב מאוד. לבטל לצמיתות. תקימו שם שטחים ירוקים. דשא. עצים. שבילים. ספסלים. משהו לנשמה לתושבים. שלא נצטרך לנסוע לראשון בשביל זה.
  הגב 20.10.21 20:50
 • אורח
  לפניי בחירות נותנים לתושבים לשמוע מה שהם רוצים ואז עושים אחרת ..הכל פוליטקה וכוח
  הגב 20.10.21 21:00
 • אורח
  רחמים מספיק ,רחם עלינו שחרר
  הגב 20.10.21 21:06
 • אורח
  בושה שראש העיר תומך בעבריינים
  הגב 20.10.21 21:15
 • אורח
  משטרת ישראל נא לחקור את ראש העיר שתומך בעבריינים
  הגב 20.10.21 21:16
 • אורח
  אלפי משפחות נפלו ברמאות של השקרןן הזה וראש העיר אומר עליו דברים טובים
  הגב 20.10.21 21:19
 • אורח
  הרסתם את העיר עם המגדלים,פקקים,צפיפות לללא טבע.
  הגב 20.10.21 22:33
 • אורח

לוחמי האש ברחובות ארחו את הילדים עם המוגבלות, יהונתן ואופיר ליום כיף בו נחשפו לעבודת הכבאים

בכבאות והצלה לישראל רואים ערך רב במעורבות חברתית ותרומה לקהילה, כמו כן, להגברת המודעות בנושא שוויון זכויות לבעלי צרכים מיוחדים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


במסגרת פעילות למען החברה, אירחו לוחמי האש בתחנת הכיבוי ברחובות את הילדים עם המוגבלות, יהונתן ואופיר. הלוחמים הציגו בפני הילדים את רכבי הכיבוי, הסבירו להם על תפקיד לוחם האש ועל חשיבות הבטיחות באש. הילדים התרגשו מאוד מהאירוח של לוחמי האש והודו להם. בכבאות והצלה לישראל רואים ערך רב במעורבות חברתית ותרומה לקהילה, כמו כן, להגברת המודעות בנושא שוויון זכויות לבעלי צרכים מיוחדים.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין עליכם צוות מהמם בכיבוי ,אני ביקשתי בגן חינוך מיוחד והם ישר הגיעו לילדים. אלופים💕💕
  הגב 20.10.21 17:08
 • אורח

תושבי רחובות: מוטי פרנק, צ'ריל ויינר, מלכה עזרא, נתן מלמד, רות זלוף ואברהם גנדלמן יובילו את קמפיין חודש ההצדעה לאזרחים הותיקים ברחובות במהלכו יתקיימו מגוון הרצאות, מופעים וסדנאות לבני הגיל השלישי

פירוט האירועים המלא מצ"ב בכתבה. מטרת ההצדעה העירונית היא להוקיר את ותיקי וותיקות העיר, להעניק להם ידע נוסף והעשרה, ולסייע בפיתוח חיי קהילה מגוונים, כל זאת בחמישה אירועים מרכזיים שיתקיימו במהלך חודש נובמבר, ההרשמה ורכישת הכרטיסים מתחילות כעת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אחרי הפסקה של שנה בגלל הקורונה, חודש ההצדעה העירוני לתושבות ותושבים ותיקים – חוזר! מופעים, שירים, סדנאות והרצאות מרתקות - כל אלה במסגרת חודש ההצדעה של עיריית רחובות לאזרחים הוותיקים בעיר.


במהלך חודש נובמבר, תקיים עיריית רחובות את חודש הצדעה לאזרחים הוותיקים בעיר, בהובלת המחלקה לרווחת האזרחים הוותיקים באגף לשירותים חברתיים, אשר פועלת לרווחת בני הגיל השלישי בכל ימות השנה, ובשיתוף פורום השולחן העגול בעיר.

מאז תחילת ההתמודדות עם נגיף הקורונה, בני הגיל השלישי בארץ ובעולם נאלצו להסתגר יותר בשל החשש מהדבקה והיותם באוכלוסיית סיכון ללקות במחלה חמורה יותר. בשל כך לא התקיימו אירועי חודש ההצדעה לתושבים ותיקים בעיר רחובות בשנתיים האחרונות. השנה, עם ההקלה בגל הקורונה הנוכחי החליטו בעיריית רחובות לקיים את אירועי החודש תוך הקפדה יתירה על כללי התו הירוק.

זו השנה השביעית שמתקיימים אירועי חודש ההצדעה לתושבים ותיקים, בשיתוף פעולה של מספר גורמים שחברו לצורך העניין, יחד עם עיריית רחובות: החברה העירונית, רשת חוויות, עמותת על"ה ופורום שולחן עגול עירוני לבני הגיל השלישי, הכולל בתוכו ארגונים ציבוריים, אשר רלוונטיים לאוכלוסייה המבוגרת בעיר ופעיל במשך כל ימות השנה.

חודש ההצדעה מלווה בקמפיין פרסומי נרחב, המצדיע לבני הגיל השלישי בעיר, לרבות שילוט חוצות עם "דוגמנים" ו"דוגמניות" בני הגיל השלישי, תושבי העיר: מוטי פרנק, צ'ריל ויינר, מלכה עזרא, נתן מלמד, רות זלוף ואברהם גנדלמן. השישה נבחרו להשתתף בפרויקט מבין עשרות שהתנדבו לקחת חלק בפרסומים, לאחר שהעירייה קראה לתושבות ותושבים ותיקים להשתתף בקמפיין.

אירועי חודש ההצדעה כוללים אירועי תרבות ומופעים, וכן אירועים החושפים את האזרחים הוותיקים בעיר לתכנים מעשירים, וכלים נוספים לחיים יצירתיים, בריאים וחיי קהילה מגוונים.

להלן תוכנית האירועים המרכזיים:

המופע המרכזי בבית העם- היכל התרבות העירוני: "את ואני והרוח" מופע מחווה ליורם טהר לב ושיריו.

ייערך במעמד ראש העיר, רחמים מלול ומחזיקת התיק, חברת המועצה דר' רוני באום.

יום א' , ג' כסלו תשפ"ב, 7/11/2021 בשעה 10:00 , בית העם רחובות- היכל התרבות העירוני, רחוב יעקב 48, רחובות

מופע קצבי חכם ומצחיק, עם הרכב זמרים ונגנים, המסכם את שנות המדינה דרך הסיפורים המשעשעים והשירים המרגשים על חברות, אהבה, היסטוריה, פוליטיקה ועוד

משתתפים: יורם טהר לב , דלית כהנא ונגנים .

עלות מופע- 30 ₪, מכירת כרטיסים: בית העם רחובות- היכל התרבות העירוני , רחובות

טל' 089232200 www.beithaam.co.il


יום עיון: "החיים מתחילים בגיל 60"
ייערך ביום ד', כ"ח חשון תשפ"ב, 3.11.2021 בשעה 8:30 בבית על"ה, רחוב השופטים 5 , רחובות.

במפגש ייערך פאנל "אף פעם לא מאוחר": עם סיפורי התחלות חדשות בחיים בגיל 60+ בהנחיית ד"ר סימונה נאור : אורנה גטניו – בגיל 60 הפכה לדוגמנית עסוקה ואשת תקשורת; חיים ברודי – לאחר הפרישה גילה את יכולת הכתיבה והפך לסופר; בת שבע ופיטר מארק עזבו את העיר ואת הקריירות, עברו למושב והקימו יקב משגשג; שרה סווירי – בגיל 60 עזבה את בעלה ויצאה מהארון.

וכן ייערך המופע "בשביל ישראל" עם אורי הרפז ועופר אלוני
עופר אלוני ואורי הרפז מספרים ושרים את ארץ ישראל לאורכה ולרוחבה במופע מרגש וייחודי ובשילוב מנצח של מוזיקה ותוכן בהשראת שביל ישראל: שירי אהבת הארץ, צילומים וסרטוני רחפן.

עלות 30 ₪, מכירת כרטיסים: בית על"ה - השופטים 5 רחובות או בטלפון 8870* שלוחה 4


אירוע שלישי: אזרחים וותיקים עפים על הדיגיטל

ייערך ב- 8.11.21 ד' בכסלו תשפ"ב, בשעה 8:45 , הקמפוס רחובות, גיבורי ישראל 2, רחובות

בוקר שכולו פגישה והתיידדות עם עולם המחשב והדיגיטל, עם 6 סדנאות שכולן טעימה על קצה המזלג מאפליקציות ויישומים שימושיים בחיי השגרה, והרצאה מעשירה העוסקת בחיבור הטבעי של מוח האדם והדיגיטל.

עלות 20 ₪ לסדנה+ הרצאה, לפרטים והרשמה 08-9459397 , https://www.ironit-rehovot.co.il/merkazim.asp?category=9071יום עיון: בריאות, גוף ונפש: ומה שביניהם: הרצאות וסדנאות בריאות ותזונה לגיל השלישי

יתקיים ביום ב', י"א כסלו, 15.11/2021 , בשעה 9:30 בבית יד לבנים, רחוב הבנים 10 רחובות

עם ההרצאה "הסוד לבריאות לגיל השלישי ע"פ רפואת הרמב"ם" מפי שירלי יוסף, מרצה ומלווה לבריאות טבעית ורפואת הרמב"ם.

ההרצאה מלווה בטיפים לאורח חיים בריא מחוכמת הרמב"ם: איזה מזונות לאכול וממה להימנע, הדרך הבריאה לירידה במשקל, משמעות הפעילות הגופנית והשפעתה על הגוף והנפש, שיפור הזיכרון, איך לאזן את הנפש, צמחי מרפא ועוד

וכן סדנה אחת לבחירה: ב"מרחב לגוף ונפש" ( רחוב גולדין 2, רחובות)

צי' קונג לגיל השלישי - סדרת תרגילים בעמידה. הצ'י קונג מכוון לשליטה והזנת הגוף בצ'י באמצעות חזרה מתמדת על תרגילי נשימה מבוקרת ותרגילי ריכוז מחשבה המביא לשחרור, חופש, הרמוניה בגוף ובנפש. טל נחום, מדריכה ומטפלת בצ'י קונג טיפולי מוסמכת.

מעגל מדיטציה - מדיטציה משפרת את הזיכרון, מעודדת יצירתיות, מחזקת את המערכת החיסונית, משחררת התנגדויות ועוזרת להתמודד עם מצבי לחץ שונים בחיים. נורית שי, מלווה רוחנית ומטפלת אנרגטית.

התעמלות בריאותית לגיל השלישי - אימון גופני המחזק את השרירים, מאריך, מגמיש ומייצב את הגוף, תוך שילוב כל מערכת השרירים בגוף, כולל השרירים הפנימיים - שרירי היציבה.

איריס אפלבוים, מדריכת פילאטיס ומאמנת בשיקום הלב בקפלן.

צלילים מרפאים -נגינה על תוף צ'אקרות שצליליו מכוונים לתדרים האנרגטיים של הגוף וקערות טיבטיות שמהדהדות גם הן בגוף שלנו. נועה בן פורת, מנחת מפגשי צלילים מרפאים.

עלות 30 ₪, לפרטים והרשמה - 08-9390390 רכישת כרטיסים משרדי הקתדרה העממית רחובות טל 089390390 או שלחו מייל : info-katadra@ironitr.co.il"עיגולים של שמחה"- בוקר של חשיבה חיובית, תרבות והנאה.

ייערך ביום א', י"ז כסלו, 21.11.2021 בשעה 9:30 במרכז חוויות שוויץ המדע, סירני 52 רחובות.

בתוכנית הרצאה על השיטה של "10 דקות גג" -תרגול יומיומי של חשיבה חיובית, היוצרת שינוי הן בדרך החשיבה של המתנסה בה והן במציאות הסובבת סביבו .בהרצאה משולבות אנקדוטות משעשעות מהחיים לצד מחקרים רציניים על המוח ועל הדרך לשיפור הבריאות הפיזית והנפשית.

מרצה: שירלי נס ברלין, מרצה לחשיבה חיובית.

וכן המופע " שלוש כי טוב": שלוש נשים- לילך צור, בתיה גרינר ורונית שפי- שחקנית, אמנית סיפור ומוזיקאית נפגשות על במה אחת, שרות ומספרות על אהבה, געגוע, עליות וירידות וכמה תובנות. המופע מלווה במוסיקה מקורית אך גם מוכרת

עלות 30 ₪, כרטיסים ניתן לרכוש במזכירות חוויות שוויץ המדע ובטלפון (רכישה באשראי)
08-9310700,08-9310708 .ראש העיר, רחמים מלול:

"אנחנו גאים לקיים השנה את אירועי חודש ההצדעה לתושבות ותושבים ותיקים בעיר. זו דרכנו הצנועה להחזיר להם, ולו במעט, על כל מה שתרמו לעיר במהלך השנים. הכנו תוכנית מגוונת ומרתקת, וההצדעה היא לא רק באירועים אלא בקמפיין פרסומי נרחב עם תושבי העיר כפרזנטורים. אני מזמין את בני הגיל השלישי להגיע ולהשתתף במגוון האירועים"


חברת המועצה דר' רוני באום, מחזיקת תיק האזרחים הוותיקים:

"כשם שאוכלוסיית האזרחים הוותיקים גדלה - הגדלנו גם את מספר האירועים בחודש ההצדעה. אני מזמינה את תושבי העיר הוותיקים ליהנות ממגוון האירועים והפעילויות ורוצה להודות בחום לפורום שולחן עגול עירוני, המציין 7 שנים לפעילותו, על עזרה והשתתפות בפיתוח מענים עירוניים לבני הגיל השלישי. כמובן תודה ענקים לענת יולס מנהלת המחלקה לרווחת האזרח המבוגר וליד ימינה אורית קרטא גיהסי על עבודה מסורה ונהדרת"


ענת יולס, מנהלת המחלקה לרווחת האזרח המבוגר, עיריית רחובות:

"המחלקה לרווחת האזרחים הוותיקים רואה שליחות בנתינת ופיתוח שירותים רבים לטובת האזרחים הוותיקים בעיר, מפרויקטים העוסקים במיצוי ומילוי זמן ועד שירותים ייחודיים מקצועיים וטיפוליים הנותנים מענה לצרכים שונים של אוכלוסיית הגיל השלישי. חודש ההצדעה לאזרח הוותיק שם דגש על מיצוי, למידה והנאה של הזמן, אני מזמינה את ציבור האזרחים הוותיקים לקחת חלק בשלל הפעילויות המגוונות והמעשירות במהלך החודש"

אורית קרטה גהסי עו"ס קהילתית, המחלקה לרווחת האזרח המבוגר:

"אני גאה להוביל את פורום שולחן העגול העירוני לאזרחים הוותיקים ואת אירועי ההצדעה. חודש זה שם את ציבור האזרחים הוותיקים במרכז. ציבור שמהווה נכס עירוני. ומקום מרכזי זה חשוב שישמר בקרב מקבלי ההחלטות והציבור בעיר במשך כל השנה".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סיירת בירה טובורג מגיעה לרחובות! הערב (רביעי 20.10) תגיע הסיירת לבלקינד על מנת למצוא את חבורת fun gang שאולי תוכל לזכות בחופשה מפנקת

מדובר על סבב של הסיירת שתגיע לברים מובילים בישראל שם יעניקו למבלים משימות אותם עליהם לבצע. צוות השיפוט בסיום כל ערב יכריז על המועמדים לזכייה שיוכלו לקבל את הפרס הגדול -לילה בבית מלון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מותג הבירה טובורג יוצא בימים אלו לסבב ברים ברחבי ישראל על מנת למצוא את חבורת "fun gang" שתוכל לזכות בחופשה מפנקת לחבורה.

מדובר על סבב של הסיירת שתגיע לברים מובילים בישראל שם יעניקו למבלים משימות אותם עליהם לבצע. צוות השיפוט בסיום כל ערב יכריז על המועמדים לזכייה שיוכלו לקבל את הפרס הגדול -לילה בבית מלון "יערים" בירושלים.

לאחר סיום הסבב בכל הארץ מוקד הפעילות ייצור עם החבורה הזוכה קשר לתיאום קבלת הפרס.

הערב (רביעי 20.10) בשעה 23:00 תגיע הסיירת לבלקינד ברחובות שם יוכלו המבלים בעיר לנסות את מזלם במשימות ואולי לזכות בחופשה מפנקת לכל חבריהם.

לפרטים נוספים https://tuborg.co.il/fungang/desktop/?utm_source=site&utm_medium=SF&utm_campaign=tuborg-fun_gang_oct21&utm_term=site&utm_content=website
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אם הם מגיעים רק לבלקינד שידחפו אצבע לתחת ותפסיקו לפרסם עסקים פרטים ב106 שזה לא צריך להיות למטרת פרסום חברים שלכם ואל תעשו כסף על חשבון משלם המיסים תתביישו לכם!
  הגב 20.10.21 15:57
 • אורח

במסגרת ועידת עכו לעירוניות הוענק "אות העירוניות" וציון לשבח לעיריית רחובות על פרויקט "קורס פעילי סביבה"

האות הוענק ע"י הפורום הישראלי לעירוניות ומרכז השלטון המקומי לזוכים בשלוש קטגוריות שונות, מבין 39 רשויות שהגישו 45 פרויקטים חדשניים ופורצי דרך בתחום שיפור העמידות הקהילתית, הכלכלית והתמודדות עם משבר האקלים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


במסגרת ועידת עכו השלישית לעירוניות שנפתחה השבוע, יום שני ה-17.10.21 באולמות האבירים בעיר עכו. בועידה חולק "אות העירוניות" לרשויות שהציגו פרויקטים פורצי דרך, המשקפים פעילויות באיכות גבוהה במיוחד או בעלי ערך מוסף ייחודי שמטרתם שיפור החוסן הקהילתי לאור שני המשברים הבולטים של תקופתנו – משבר הקורונה ומשבר האקלים.

באירוע הוצגו 45 פרויקטים שהוגשו על ידי 39 עיריות ורשויות בהן גם עיריית רחובות שזכתה ב"אות העירוניות" וציון לשבח לשנת 2021 עבור שיפור ההתמודדות עם משבר האקלים על פרויקט "קורס פעילי סביבה".

לדברי חבר השופטים שבהם נמנה: "פרויקט מעצים תושבים שיצר ברחובות קהילה מובילה של פעילים סביבתיים שהפכו לנאמני סביבה. הנאמנים פועלים להעלאת המודעות לחשיבות העצים במרחב הציבורי, לעידוד נטיעת עצים חדשים בעיר ולשמירה על העצים הוותיקים".

את הקורס פעילי סביבה הינחה והוביל תומר יפה, מומחה הסביבה ביוזמת חברת המועצה איטל בציר אלשיך, זאת במסגרת תיק פיתוח בר קיימא שבאחריותה.

מתוך הקורס צמחו מנהיגים סביבתיים בעיר. מטרת הקורס הייתה להעניק כלים תיאורטיים ומעשיים לתושבי העיר המעוניינים להשפיע ולקחת חלק מעשי בהתמודדות משבר האקלים בעיר, אך גם להצמיח מתוכו מנהיגים סביבתיים עירוניים חדשים. ואכן, בשנה האחרונה בלטו כמה בוגרי קורסים שהובילו יוזמות סביבתיות בשנה האחרונה, בהם: עליזה מזרחי, מורן ברגר וישראל וולף.


חלק מפרויקטי הגמר שהציגו הבוגרים מימשו הלכה למעשה את האמנה הסביבתית, בניהם: הקמת קהילת "רחובות של עצים" לצד פרויקטים נוספים וחשובים שחלקם נעשו בשיתוף העירייה.


לדברי ראש העיר רחמים מלול:

"רחובות ביצעה שינוי דרמטי בתחום הקיימות והסביבה בשנים האחרונות, כתוצאה מעבודה מדוקדקת והשקעת משאבים, במגוון תחומים בעיר במקביל. אני מברך על הציון לשבח ומבטיח שנמשיך להשקיע בתחומי הקיימות והסביבה – למען הדור הבא בעיר ולמען איכות החיים של כלל תושבי העיר. אנו מקדמים בברכה יוזמות עם תושבים בנושא סביבה ואקלים ונמשיך לשתף פעולה גם בעתיד ".


לדברי איטל בציר אלשיך:

"למרות שאנו בלב ליבו של משבר אקלים, ערים רבות עדיין לא יוזמות ומקיימות קורסים לפעילי סביבה במימון עירוני. ולכן, אני רוצה להודות לראש העיר רחמים מלול על התמיכה, מימון וההכרה בהמשך קיום קורס פעילי סביבה שנה אחר שנה. כולי תקווה שערים, רשויות ומועצות נוספות יבינו את היתרון בגיוס תושבים, שהם גם צרכנים שתורמים לזיהום האויר, אך עם כלים מתאימים בתחום שיעניקו לתושבים הם יוכלו לתרום בעיר ומחוצה לה להתמודדות עם המשבר".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
17.10.21 20:44
מה השינוים באוטובוסים בגלל סגירת דרך יבנה?
אורח
17.10.21 21:36
מצאתי! החל מיום ראשון 10/10/2021 ולמשך כחודש תיחסם לתנועה דרך יבנה, בשני הכיוונים.חלופת קו 13א מקריית משה לאושיות: ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות רמז/ רוז'נסקי, יפנה ימינה לרחוב רוז'נסקי, שמאלה לרחוב ביל"ו (לא ייכנס לתחנה המרכזית), ימשיך ישר לרחוב לבקוביץ', יפנה שמאלה לרחוב הרצל, ימינה לרחוב הנשיא הראשון ויתחבר להמשך המסלול הקיים. תחנות מבוטלות זמנית: רוז'נסקי – קופת חולים (תחנה 34877), דרך יבנה/ רוז'נסקי (תחנה 31242), דרך יבנה (תחנה 31243), דרך יבנה (תחנה 31244). קו 15 (קו סיבובי מהתחנה המרכזית לאושיות וחזרה): ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות רמז/ רוז'נסקי, יפנה ימינה לרחוב רוז'נסקי, שמאלה לרחוב ביל"ו, ייכנס לתחנה המרכזית ויתחבר להמשך המסלול הקיים. תחנות מבוטלות זמנית: רוז'נסקי - קופת חולים (תחנה 34877), דרך יבנה/ רוז'נסקי (תחנה 31242), דרך יבנה (תחנה 31243), דרך יבנה (תחנה 31244), הרצל - מכון וייצמן (תחנה 31245), הרצל - משטרה (תחנה 31246), הרצל/ טלר (תחנה 35386), לבקוביץ' - שוק (תחנה 31099). קו 15א ממרכז וייסגל לתחנה המרכזית: ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות רמז/ רוז'נסקי, יפנה ימינה לרחוב רוז'נסקי, שמאלה לרחוב ביל"ו, ייכנס לתחנה המרכזית ויסיים את מסלול נסיעתו. תחנות מבוטלות זמנית: רוז'נסקי - קופת חולים (תחנה 34877), דרך יבנה/ רוז'נסקי (תחנה 31242), דרך יבנה (תחנה 31243), דרך יבנה (תחנה 31244), הרצל - מכון וייצמן (תחנה 31245), הרצל - משטרה (תחנה 31246), הרצל/ טלר (תחנה 35386), לבקוביץ' - שוק (תחנה 31099). קו 16 מתחנת הרכבת לביל"ו סנטר: ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות דרך הים/ רוז'נסקי/ דרך יבנה, יפנה ימינה לרחוב רוז'נסקי, שמאלה לרחוב ביל"ו, ייכנס לתחנה המרכזית ויתחבר להמשך המסלול הקיים. תחנות מבוטלות זמנית: דרך יבנה/ רוז'נסקי (תחנה 31242), דרך יבנה (תחנה 31243), דרך יבנה (תחנה 31244), הרצל - מכון וייצמן (תחנה 31245), הרצל – משטרה (תחנה 31246), בית הפועלים/ גלוסקין (תחנה 31247), לוין אפשטיין/ פינס (תחנה 31248), רמז - קופת חולים (תחנה 31249). קו 16א מתחנת הרכבת לתחנה המרכזית: ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות דרך הים/ רוז'נסקי/ דרך יבנה, יפנה ימינה לרחוב רוז'נסקי, שמאלה לרחוב ביל"ו, ייכנס לתחנה המרכזית ויסיים את מסלול נסיעתו. תחנות מבוטלות זמנית: דרך יבנה/ רוז'נסקי (תחנה 31242), דרך יבנה (תחנה 31243), דרך יבנה (תחנה 31244), הרצל - מכון וייצמן (תחנה 31245), הרצל - משטרה (תחנה 31246), בית הפועלים/ גלוסקין (תחנה 31247), לוין אפשטיין/ פינס (תחנה 31248), רמז - קופת חולים (תחנה 31249). קו 16 מביל"ו סנטר לתחנת הרכבת: ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרצל/ דרך יבנה, ימשיך ישר ברחוב הרצל, יפנה שמאלה (בצומת פארק המדע) לדרך אצ"ל, ימינה לדרך הים ויתחבר להמשך המסלול הקיים. תחנות מבוטלות זמנית: דרך יבנה - מכון ויצמן (תחנה 32118), דרך יבנה/ קק"ל (תחנה 32119), דרך יבנה/ אצ"ל (תחנה 32120). קו 18 מקריית משה לתחנת הרכבת: ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת רוז'נסקי/ דרך יבנה/ דרך אצ"ל, ימשיך ישר לדרך אצ"ל, יפנה ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב פרופ' הלל וחנן אופנהיימר וימינה לתחנת הרכבת. תחנות מבוטלות זמנית: דרך יבנה/ רוז'נסקי (תחנה 31242), דרך יבנה (תחנה 31243), דרך יבנה (תחנה 31244), הרצל - מכון ויצמן (תחנה 34230), הרצל - הפקולטה לחקלאות (תחנה 34231), תחנת רכבת - צד דרומי (רחוב שרה ושמואל גוטהילף – תחנה 36080), הרצל – תחנת רכבת (תחנה 34232). קו 18 מתחנת הרכבת למרכז וייסגל: ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת פארק המדע (המדע/ הרצל/ דרך אצ"ל), ימשיך ישר לדרך אצ"ל, ישר לרחוב רוז'נסקי ויתחבר להמשך המסלול הקיים. תחנות מבוטלות זמנית: הרצל/ פרופ' הלל וחנן אופנהיימר (תחנה 32973), הרצל - הפקולטה לחקלאות (תחנה 35185), דרך יבנה - מכון ויצמן (תחנה 32118), דרך יבנה/ קק"ל (תחנה 32119), דרך יבנה/ אצ"ל (תחנה 32120).
אורח
13.10.21 11:06
אני מאחל מכל הלב, לכל הישראלים שטסים בהמוניהם, שימותו עוד היום ושהדרך למוות תהיה רצופת עינויים סיניים. הכי מעצבן, זה שיש כאלה שגרים בערים שסובלות מרעש מטוסים, אבל טסים בכל זאת למרות שהם סובלים מהבעיה. באמת, מה הטמטום בלתרום לבעיה שאתה סובל ממנה ? מה הבעיה להפסיק לטוס עד שהבעיה תיפתר ? מה כ״כ בוער לכם ? בכל מקרה, רעש המטוסים כ״כ מרגיז אותי, שאני דורש בכל תוקף לקיים את הצעד הקיצוני של לנקות את השמיים ממטוסים. כן כן, רוצים חו״ל ? תפליגו, תיסעו או אפילו תלכו ברגל אלפי אם לא עשרות אלפי קילומטרים, העיקר שלי יהיה שקט והשמיים יהיו נקיים במקום פתוחים. גם כן הישרעלולים האלה...נתנו להם שמיים פתוחים, והם טסים בלי חשבון כמו חזירים. באירופה כבר עשרות שנים שיש שמיים פתוחים, רק ששם, מצד אחד אין כ״כ הרבה חזירים, זה לא בתרבות שלהם, ומצד שני, מכבדים שם את זכות האדם לישון ברציפות בלילה.
אורח
13.10.21 13:42
חחחחחחחחחח תודה! אין על התגובות של המופרעים בBE106... סאטירה במיטבה של בכירי חולי הנפש בארץ.
אורח
19.10.21 15:45
תמיד אפשר לעבור למקום שקט יותר ואז אפשר להתלונן שעברת טרור שמיעתי חחחחחחח
אורח
12.10.21 20:02
מה יהיה עם כל הבניה המזורגגת הזו. מה שהולך בבוקר זה טירוף, רק בונים בלי שום הכרה. א"א לצאת כבר מהעיר להשים תילדים בגנים בבוקר לוקח שעה זאת נהיית עיר נוראית ממש תל אביב הקטנה
אורח
10.10.21 14:49
כולם לדעת ! ישראל, אין מדינה כזאת ומעולם לא הייתה ! ישראל היא כולה תאגיד שמנוהל ע״י ארה״ב, שגם היא תאגיד שמנוהל ע״י אנגליה, שגם היא מדינה לא קיימת ! כמו כן, אף אחד הוא לא, ומעולם לא היה, אזרח של ישראל ! איך אפשר להיות אזרח של תאגיד ? אי אפשר כלל להיות אזרח של תאגיד, כמו גם לתאגיד אין שום לגיטימציה, לחוקק חוקים, לאכוף חוקים, לגבות מיסים, לכפות גיוס לצבא, להחזיק צבא, להחזיק משטרה, לקנוס, לעכב, לעצור, לשפוט ולכלוא. כן כן, כל, אבל כל אלה שיושבים בבתי הכלא הישראליים, לא אמורים להיות שם כי מעולם לא הייתה שום לגיטימציה לשלוח אותם לשם, לא כל שכן לבנות את גושי הבטון המיותרים האלה. כל החוקים פה, נכתבו עבור אזרחים, ומאחר ואף אחד פה הוא לא אזרח, אף אחד מהם לא חל על אף אחד !
אורח
13.10.21 13:43
חחחחחחחחח, יפה ומשעשע אבל נמצא כרגע רק במקום השני של התגובות המופרעות, ההוא עם רעש המטוסים לקח לך את התואר.
אורח
09.10.21 08:19
ממחר יסגר רחוב המעפיל מדרך יבנה,איך יגיעו אלפי ילדים לבייס???????רחוב בארי מהווה חד סטרי ,למה לא עשו זאת בחופש הגדול ---חכמי חלם מי שתכנן זאת
אורח
09.10.21 17:39
מה אתה מצפה מראש העיר הכושל הזה, היה צריך לפחות לדאוג שלא יחנו בזמן הזה ברחוב בארי כדי שיוכלו ליסוע שם בלי להתקע בפקקים
אורח
06.10.21 15:35
מה עם רופא לחיילים חיילות מתי יהיה פה סוף סוף מרפאה למה רק ברחובות אין
אורח
09.10.21 08:17
צודק אלף אחוז
אורח
06.10.21 10:18
ישוע כפרע עליו המשיח הגדול
אורח
19.10.21 15:46
ישוע הנוצרי הירוק לבן חחחח
אורח
06.10.21 10:17
רחובות 0מולנים


הכירו את ציפורה גרשון גיבורת היופי של רחובות שנבחרה במסגרת אירוע ההצדעה לשורדות השואה

מדובר על מיזם חברתי נוצר על ידי אל"מ במיל' רונית לב במטרה להצדיע לשורדות השואה ביום מיוחד המוקדש להן. במסגרת האירוע הן עוברות יום כיף עם פינוקים ובסופו הן מוכתרות לגיבורות היופי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


הכירו את מיזם גיבורות היופי המצדיע המצדיע לשורדות השואה.

מדובר על פרוייקט שיזמה אל"מ במיל' רונית לב, מובילת מיזם חברתי "מגשימים חלומות קטנים לאנשים גדולים". הרעיון למיזם החל לפני 7 שנים על אדמת פולין, כאשר רונית יצאה למסע במסגרת הצבא אשר טלטל את רונית וגרם לה לרצות לפעול למען שורדי השואה בתור שליחות. המיזם יצא לדרך ביום הולדתה ה70 של מדינת ישראל ומאז הפך למסורת שמטרתה לשמח ולהגשים חלום לכמות גדולה של נשים גיבורות ולתת להן הזדמנות ליום אחד להיות יפות, לקבל את מלוא תשומת הלב, לשמוח ולהתפנק.

בשיתוף הרשויות המקומיות והשלטון המקומי, כל שנה נבחרות שורדות שואה מכל רשות ומועצה ליום שכולו חג עבורן. בחציו הראשון של היום עוברות השורדות תחנות יופי, כיף ורוגע בהן מטפחים אותן ומפנקים אותן. ובסיומו בטקס חגיגי מעניקים להן את סרט גיבורת היופי וכתר לראשן.

המיזם שם דגש על הקשר הבין דורי ומשתתפות בו לוחמות צה"ל. השנה האירוע היה אמור להתקיים בספטמבר בסמוך למבצע "שומר החומות" ולכן נבחרו להשתתף בו לוחמות ההגנה אווירית, שיצדיעו ללוחמות ההווה עם לוחמות העבר - שורדות השואה.

יש לציין כי את האירוע מלוות ומשתתפת בהתנדבות פורשות צה"ל שרובן היו בצבא במסע עדים במדים וכולן חיות את הקשר עם שורדות השואה, תורמות ומתנדבות באהבה. בנוסף השנה הצטרפו למיזם גם נשים ממעגל נשים טנג'ט 5.


בין שורדות השואה שנבחרו השנה נמצאת:

ציפורה גרשון בת 84 מרחובות

נולדה בשנת 1937 ברומניה. כשהייתה בת 3 נכנסו הגרמנים לעיר הולדתה בראילה, עיר נמל על הדנובה וכבשו את העיר. הגרמנים אספו את כל המשפחה וצופפו אותם יחד בבית אחד, ומשם שלחו את הגברים בהם אביה למחנות עבודה. ציפורה נשארה בבית יחד עם הנשים ובני המשפחה המבוגרים. באותה תקופה החלו חוקי הגזע שגרמו ליהודים לאבד כל אפשרות להתפרנס. בתוך ילדה היא זוכרת כי אסרו עליה ללכת לגן. היא זוכרת את המחסור במזון ואת הקור מאחר ולא הייתה אפשרות לחמם את הבית. המצב גרם לפגיעה פיזית ונפשית. לא היה ניתן היה אפילו לשמוע רדיו מאחר ומי שנתפס נשלח ישירות למשרפות. החשש היה גדול כי הם ידעו כי הם מועמדים להגיע לשם. הגרמנים הורו להם להחשיך את הבית על מנת שלא ייכנס אור יום כדי שהאמריקאים לא יפציצו במקומות בהם יש אור. בשנת 44 הם הובלו לתחנת הרכבת על ידי הגרמנים אך חייהם נצלו בזכות הפצצות האמריקאים. היא מספרת כי בתקופת המלחמה היא חלתה בגלל התנאים ההיגייניים אך הצליחה לשרוד. לאחר המלחמה המשפחה עלתה על אונייה בבולגריה בדרכה לישראל אך הם נתפסו והועברו למחנה בקפריסין. בשנת 48 חודשיים אחרי הכרזת המדינה הם עלו לישראל.

ציפורה הקימה את משפחתה בארץ נכנסה ללימודים וכיום היא בעלת תואר ראשון, שני ושלישי במדעי הטבע. היא הקימה משפחה ונולדו לה 5 ילדים. כיום היא סבתא ל8 נכדים

אירוע ההצדעה יתקיים ביום שני 25.10.21 בבית חיל האוויר בהרצליה. באירוע ייקחו חלק ראשי ראשויות, שרים, חברי כנסת, אנשי ציבור ועוד.


מטעם מארגני האירוע נמסר:

ברור כי מדובר באירוע שלא יהיה עוד שנים רבות ואנו רואים בו שליחות, רק אתמול הלכה לעולמה בגיל 98, שורדת שהיתה אמורה להשתתף באירוע, הנשים שורדות השואה כבר מבוגרות ולא יהיו כאן לעוד זמן, אנחנו מלוות אותן, מקשיבות להן, מפנקות אותן במטרה לייצר חוויה שתישאר איתן לעוד שנים וגם שהקשר שנוצר בין השורדת לסטייליסטית והלוחמת שמלוות אותה יימשך לעוד שנים. מעגלי הקשר יישמרו והנשים יזכו לחיבוק חם לא רק באירוע אלא לתקופה ארוכה יותר.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פשוט מדהים!!!
  הגב 20.10.21 12:36
 • אורח
  מגיע לציפורה היא אישה יפה מכל הבחינות גם חיצונית וגם פנימית. ברכות חמות.
  הגב 20.10.21 13:43
 • אורח
  ברור שמגיע לה רק@שיש עוד ניצולות שואה ברחובות שלא מגיעים אליהם ולא מתיחסים אליהם חבל מאד ומצער ובכל זאת יישר כח
  הגב 20.10.21 14:46
 • אורח

תושבי רחובות מעוניינים לדעת על תוכניות ההתחדשות העירונית בעיר- מעתה תוכלו להיכנס לאתר האינטרנט העירוני שם תקבלו מידע על התוכניות בשכונות קריית משה, שעריים, אושיות ועוד

השירות ניתן כחלק משדרוג אתר האינטרנט העירוני שעלה לאוויר בימים אלו

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


עיריית רחובות פותחת בפני התושבים את כל הפרטים על תוכניות ההתחדשות העירונית בעיר, בהמשך לתוכנית ההתחדשות במזרח העיר וקריית משה. בימים אלו ממשיכה העירייה לפעול לקידום תוכניות נוספות בשכונות שעריים, אושיות, מילצ'ן ועוד במסגרתם נערכו מפגשי שיתוף תושבים עם ראש העיר, רחמים מלול ואנשי המקצוע בעירייה.

כחלק משדרוג אתר האינטרנט העירוני שעלה לאוויר בימים אלו, יוכלו התושבים לראות עדכונים על התוכניות הקיימות בעיר. יש להיכנס לאתר האינטרנט העירוני ולהיכנס ללשונית תושבים ואז לבחור את קטגוריית התחדשות עירונית

לפרטים נוספים: https://www.rehovot.muni.il/%D7%94%D7%AA%D7%97%D7%93%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%A2%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%AA/
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  במשך 10 שנים הקמתם כנסים בלי סוף ..ומה קיבלנו ...תוכניות יפות רק על הנייר ...לעוד 10 שנים ... בסוף הכל פוליטקה וכוח..נותנים לציבור לשמוע מה שהוא רוצה ורעב לו...ובסוף התושבים אשמים ולכן לא זז כלום...
  הגב 20.10.21 20:58
 • אורח

כל פרטים על תוכנית ההתחדשות העירונית בשכונת אושיות ברחובות בה עתידות להתווסף כ2,600 יח"ד שיוקמו בבנייני מגורים של 9-23 קומות, מבני ציבור, מסחר, תעסוקה ועוד

התושבים יכולים להיכנס לאתר האינטרנט של העירייה ושם למצוא את כל הפרטים על תוכניות ההתחדשות העירונית בעיר.

מערכת האתר | | תגובות: 10
הדמיית התוכנית בשכונה


המפגש המקוון לשיתוף הציבור בתוכנית ההתחדשות העירונית בשכונת אושיות שנערך בנושא בשבוע שעבר, הוכתר כהצלחה, עם השתתפותם של כ- 150 תושבות ותושבים. במפגש השתתפו ראש העיר, רחמים מלול, מחזיק תיק התחדשות עירונית חבר המועצה גיא צור ומהנדסת העיר, דלית הראל. במהלך הערב הוצגו לתושבים עיקרי התוכנית והתקיים דיון פתוח לשאלות ותשובות של התושבים.

עיריית רחובות מקדמת תהליכי התחדשות עירונית בקרית משה, מתחם האצ"ל ובמתחם מילצ'ן. כעת פועלת עיריית רחובות בשיתוף הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית לקדם את תהליך ההתחדשות העירונית גם בשכונת אושיות מתוך שאיפה לשפר את איכות חייהם של תושבי השכונה.

ביום שלישי בשבוע שעבר, 12.10, התקיים צעד נוסף לקידום תכנית ההתחדשות העירונית בשכונת אושיות באמצעות מפגש משותף של הגורמים המקצועיים עם תושבות ותושבי השכונה. המפגש התקיים במתכונת מקוונת ובו הוצגה תכנית המתאר להתחדשות עירונית בשכונת אושיות.

המפגש נערך במעמד ראש העיר רחמים מלול, חבר המועצה גיא צור וצוות תכנון נרחב המוביל את התוכנית לרבות מתכנני התוכנית, מתכנני הסביבה, התחבורה, התשתיות ועוד. במהלך המפגש הוצגו על ידם עיקרי תהליך ההתחדשות העירונית והתכנון המוצע לשכונה על כל היבטיה, לרבות פירוט מתחמי ההתחדשות העירונית. במפגש לקחו חלק כ – 150 משתתפים, תושבות ותושבי השכונה.

התוכנית מציעה חידוש מבני המגורים במתחמי פינוי בינוי ובעיבוי . התכנית מוסיפה כ-2600 יח"ד לשכונה, על 1,885 היחידות הקיימות כיום, וכן שטחים למסחר תעסוקה ומוסדות ציבור בבינוי מגוון בין 9 ל-23 קומות. בניית מבני ציבור, גני ילדים, דיו מוגן, חידוש הגנים הציבוריים ועוד.


התכנית מתמקדת בשני אזורים עיקריים: ברצועה הגובלת ברחוב הרצל, שתאפשר להתאים את הבינוי לאורך הרחוב למבנים עם שימושים מעורבים בדומה לרחובות ראשיים במרכזי ערים, ולב השכונה שיוקדש לפיתוח מתחמי מגורים איכותיים עם נגישות תחבורתית גבוהה לתחבורה ציבורית ולשבילי אופניים. התכנית משמרת את הציביון הייחודי הקיים בשכונות נג'ארה ומתחם רמת אהרון. בתום הצגת תכנית המתאר, התקיים דיון במתכונת שאלות ותשובות, במהלכו התושבים שאלו שאלות רבות ומגוונות וקיבלו עליהן תשובות מגורמי המקצוע.


את הקלטת המפגש וכן המצגת שהוצגה במהלכו, ניתן למצוא באתר העירייה, תחת הרובריקה "התחדשות עירונית" בתיקיית "תושבים". בהמשך יצורף גם מסמך מפורט של שאלות ותשובות.

למעבר למצגת המפגש

https://www.rehovot.muni.il/uploads/n/1634625625.6438.pdf


ראש העיר רחמים מלול:

"בשנים האחרונות אנו פועלים ללא לאות לחדש את פני העיר, ומחוללים מהפיכה בתחום. מגוון שכונות עומדות הפרק נוסף על קריית משה, וכעת התחלנו בתהליך גם בשכונת אושיות. שמחנו להציג את התוכנית בפני התושבים ואנו מעמידים את החומר לרשות התושבים באתר העירייה, נמשיך ונעדכן על התקדמות התהליך".


אלעזר במברגר, מנהל הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית:

"רחובות ממשיכה בתנופת ההתחדשות העירונית שלה, ואנו שמחים לסייע ולהאיץ את התהליכים. שיתוף הציבור בתכנית ענפה זו, הוא שלב חשוב ומתקדם נוסף, בדרך לסביבת מגורים בטוחה ונעימה יותר עבור הדיירים, אשר חיכו לכך שנים כה רבות".


חבר המועצה גיא צור, מחזיק תיק התחדשות עירונית:

"ראש העיר רחובות, הצוות המקצועי ואני רואים בכם התושבים שותפים מלאים לדרך ולתהליך החשוב של התחדשות עירונית בשכונה. העירייה קיבלה החלטה אסטרטגית להעמיק את השיח ולקדם את התחדשות עירונית בשכונת אושיות".
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  האם לא בוצע כנסים עם תושבי שכונת אושיות מלפני 10 שנים ? תתחילו בביצוע בפועל ולא לעבוד על התושבים בכל מספר שנים..כנסים הפירסומים יש כבר קרוב ל 10 שנים ...כנס ופירסום ושוב פעם כנס ופירסום..האם יש משהו שבפועל מתקדם ? חוץ מפרסומים
  הגב 20.10.21 08:55
 • אורח
  מה עם שעריים ? מרגיש כמו ארלם פה !! מלא חתןלים וזבל בכל מקום
  הגב 20.10.21 11:19
 • אורח
  מנהטן של השפלה 🤮
  הגב 20.10.21 12:11
 • אורח
  יותר כמו בייג'ינג
  20.10.21 18:16
 • אורח
  נפלו על הראש. תוספת של 2600 יחידות דיור על תשתיות עירוניות בגיל 50 שנה, על כבישי גישה לשכונה שכבר היום לא מספיקים. אתם מבינים איזה פקקים יהיו בכל האזור? ייקח חצי שעה רק לצאת מהשכונה בבוקר. נפלו על הראש!!!!!
  הגב 20.10.21 13:21
 • אורח
  מלול התנה את ביצוע התוכנית בחיבור ישיר לכביש 40
  20.10.21 18:38
 • אורח
  מלול השתגע לגמרי דחוף הביתה
  הגב 20.10.21 16:00
 • אורח
  מכלאות של בני אדם
  הגב 20.10.21 16:02
 • אורח
  הרסו את העיר הזאת גושי בטון
  הגב 20.10.21 18:47
 • אורח
  בהצלחה לדורון מילברג בראשלצ. מעניין את מי ימנה מלול במקומו
  הגב 20.10.21 19:02
 • אורח

דורון מילברג מונה למנכ"ל עיריית ראשון לציון

דורון מילברג משמש בימים אלה מנכ"ל עיריית רחובות, ובחודשים הקרובים ימשיך ללוות את עיריית רחובות עד למציאת מנכ"ל לרחובות. במקביל יחל להיות נוכח בעיריית ראשון לציון, כדי ללמוד את התפקיד לעומק.

מערכת האתר | | תגובות: 36


ועדת האיתור של עיריית ראשון לציון לאיתור מנכ"ל לעירייה. החליטה הערב לאשר את מינוי של דורון מילברג למנכ"ל עיריית ראשון לציון.

דורון מילברג משמש בימים אלה מנכ"ל עיריית רחובות, ובחודשים הקרובים ימשיך ללוות את עיריית רחובות עד למציאת מנכ"ל לרחובות. במקביל יחל להיות נוכח בעיריית ראשון לציון, כדי ללמוד את התפקיד לעומק.

הערכה היא שתחילת המינוי באופן רשמי של דורון מילברג לתפקיד מנכ"ל עיריית ראשון לציון תיכנס לתוקף בתוך חודשיים שלוש.

יש לציין כי דורון מילברג בן 69 תושב ראשון לציון, "שוחה" היטב בעיריית ראשון לציון והוא כיהן במשך 30 שנה בתפקידים שונים בעיריית ראשון לציון ובשיאה כיהן בתפקיד מנכ"ל עיריית ראשון לציון עד שנת 2009. מילברג נחשב למוערך מאוד בשלטון המקומי ומשמש מזה שלוש קדנציות בהתנדבות כיו"ר איגוד מנכ"לי הרשויות המקומיות בישראל.

ראש העיר, רחמים מלול, מינה את מילברג למנכ"ל עיריית רחובות החל משנת 2010, מזה למעלה מעשור. הוא נחשב למנכ"ל מעורב ומוערך, איש אמונו של ראש העיר.

בין היתר מילברג נחשב כגורם דומיננטי בכל הקשור במיתוג העיר רחובות כעיר התרבות, והיה ממקימי החברה העירונית לתרבות, נופש וספורט, עסק רבות בקידום נושא הפיתוח בעיר, בבניית מוסדות חיונך בעיר ובביסוס הקשר של העירייה עם התושבים.

ראש העירייה, רז קינסטליך, אמר:

"דורון הוא איש עשייה וביצוע, אשר מכיר היטב את המערכת העירונית בראשון לציון ואני משוכנע שהוא ידע לנווט את העירייה בין האתגרים הצפויים לעיר בשנים הקרובות. אני רוצה להודות למנכ"ל העירייה היוצא, דודי גיל, על העבודה המסורה שביצע למען הצלחת העיר והעירייה. בניהולו, הובלנו ליצירת דרכי עבודה סדורות ומקצועיות בתוך העירייה, צלחנו את משבר הקורונה ושני מבצעים צבאיים, הובלנו את תהליכי בניית השכונות החדשות וכמו כן, פרויקטים רבים ומוצלחים לרווחת תושבי העיר. אני מודה לו על המסירות ועל תרומתו הרבה לעיר ומאחל לו הצלחה רבה בדרכו החדשה".

התפרסמו 36 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אז למה עזב לרחובות
  הגב 19.10.21 19:12
 • אורח
  הוא עזב כאשר מאיר ניצן הפסיד לדב צור
  19.10.21 19:29
 • אורח
  מקפצים מפה לשם תרבות החוואה צריכים לחקור את ההתנהלות התמוהה חוג סגור של נציגי ציבור מושחתים!!!! תתעוררו
  19.10.21 20:07
 • אורח
  יללה לך הבית דורון שלום ותודה ואל תתקשר אלי אני לא עונה אם תקרא לי מלמטה אני יקרא למשטרה אז תשיג לך חיים כי אין לך ברירה....
  19.10.21 20:53
 • אורח
  אז זה אומר שדורון יקבל שני משכורות? משכורת ראשונה מעיריית רחובות, משכורת שנייה מעיריית ראשון לציון?
  19.10.21 22:09
 • אורח
  בלי קשר לדורון מילברג כדאי שתיתנו קצת כבוד לאנשים שעשו והשקיעו כדי לנסות ולקדם עניינים ציבוריים גם אם לא הכל לשביעות רצונכם. באותה הזדמנות נסו גם לשפר את העברית והסגנון...
  20.10.21 13:50
 • אורח
  שלום ולא להתראות...
  הגב 19.10.21 19:18
 • אורח
  חבל ממש שהוא עוזב
  הגב 19.10.21 19:20
 • אורח
  מה לנו ש אילך פחות אוכל חינם
  הגב 19.10.21 19:22
 • אורח
  ראשון לציון זכו במנכל אנושי
  הגב 19.10.21 19:24
 • אורח
  אחלה מנכ"ל
  הגב 19.10.21 19:25
 • אורח
  ראשון לציון זכתה ובגדול! איש יקר שיחסר לנו ברחובות
  הגב 19.10.21 19:25
 • אורח
  דורון איש של אמת. הוא ומלול הרימו את רחובות, חבל שהוא עוזב
  הגב 19.10.21 19:26
 • אורח
  טוב זה היה ברור שראשון יקחו אותו, יאללה בהצלחה
  הגב 19.10.21 19:26
 • אורח
  שם משפחתו כמעט זהה לשם משפחתי אבקש את עזרתכם ביצרת קשר ביננו תודה
  הגב 19.10.21 19:27
 • אורח
  עובד עם דורון למעלה מעשור וזה הזמן להגיד את האמת עליו הוא איש קשוח, לא פשוט אבל מנהל טוב. אנושי ואמיתי
  הגב 19.10.21 19:27
 • אורח
  פירגון יפה ומאוזן. מסכים איתך.
  20.10.21 13:52
 • אורח
  איפה ועדת איתור? מדוע אנו לא היינו חשופים להזדמנות או למכרז?זה ממש לא תקין.ואיפה הביקורת והנוהל התקין?כנראה שלמקורבים יש מסלול ירוק.משוכנע שיש הרבה מתאימים שהיו מתמודדים לו ידעו על מכרז או פירסום
  הגב 19.10.21 19:33
 • אורח
  בכלל לא מובן איך פעלו בלי מכרז חשוף. איך יכול להיות?
  19.10.21 20:17
 • אורח
  אם גדי עוקשי יתמנה למנכ"ל, תדע שלא היה פה מכרז.
  19.10.21 22:10
 • אורח
  משרת אמון, לא נדרש מכרז
  19.10.21 22:17
 • אורח
  חבר מביא חבר ! קרוב משפחה מביא קרוב משפחה !! לפחות 30 אחוז מ"עובדי" עיריית ראשל"צ מיותרים !!! אפשר לפטר ראש-עיר !!!! אבל,,,, לא ניתן לפטר עובד עירייה !!!!!
  הגב 19.10.21 19:41
 • אורח
  ברוך שפטרנו מעונשו של זה
  הגב 19.10.21 19:50
 • אורח
  איזה הבדל לעבור לתפקיד מנכל עיריית ראשלצ החמישית בגודלה בארץ אין כביש אחד משובש שם ....ברחובות ניראה שלא השקיע מספיק אין תשתיות אין מספיק אזורי תעסוקה
  הגב 19.10.21 20:00
 • אורח
  הרביעית בגודלה
  19.10.21 22:18
 • אורח
  זכו!!
  הגב 19.10.21 20:13
 • אורח
  מקצוען עתיר נסיון
  הגב 19.10.21 20:16
 • אורח
  דורון הוא קודם כל בן אדם ואחר כך מנהל מעולה
  הגב 19.10.21 20:16
 • אורח
  קודם כל פנסיה תקציבית.
  19.10.21 22:10
 • אורח
  משכמו ומעלה
  הגב 19.10.21 20:18
 • אורח
  ככה נראית קומבינה . ועדת איתור עאלק. עובדי העיריה מתעבים אותו .
  הגב 19.10.21 20:38
 • אורח
  חחחח שוב מוחקים תגובות... לא מכובד!
  הגב 19.10.21 22:26
 • אורח
  כל הטובים בורחים מרחמים מלול...
  הגב 19.10.21 23:29
 • אורח
  רז קינסטליך מפיץ שמועות בעירייה שלדודי גיל היה רומן עם אחת העובדות ובעלה איים שיפוצץ הכל... מסכן דודי נפל בידיים של רז- רק חבל שלא בודקים את השתיקה הרועמת של אשת הפייסבוק של רז שלפתע נדם קולה- מעניין מה רז איים עליה כדי שתשתוק...???
  הגב 20.10.21 10:28
 • אורח
  עיריית ראשון והילד שמנהל אותה כל כך מתוסכלים שאם הם היו צרכים היו מחזירים מנכ״ל שצריך לפרוש ,,,, בעצם זה בדיוק מה שהם עשו הבן אדם נטול אנטליגנציה רגשית ועובדם תחתו מתעבים אותו כפי שגרם להחלפת ניצן כך ידאג להחלפת קינסטליך
  הגב 20.10.21 17:44
 • אורח
  מעסיקים מנכ"ל בסוף הקריירה המקצועית שלו, שחוק ועייף. מעיד בעיקר על לחץ לקראת בחירות...
  הגב 20.10.21 19:49
 • אורח

אוראל צברי הרחובותי יחד עם נועה קירל, סטפן, עדן אלנה ועוד יצאו בקליפ מיוחד המעודד את בני הנוער להגיד לא לסיגריות

צילום תמונות: שי פרנקו כל החומרים באדיבות: קרן תובעונות ייצוגיות

מערכת האתר | | תגובות: 2


הכוכבים הגדולים של הצעירים בישראל מתגייסים למהלך ייחודי להעצמת בני נוער וצעירים נגד עישון חוברים לשיר משותף.

"יש לי SAY" – הכוכבים הגדולים של הצעירים בישראל מתגייסים למהלך ייחודי להעצמת בני נוער וצעירים נגד עישון

נועה קירל, סטפן לגר, עדן אלנה, ליאל אלי, עדן מאירי, לואי עלי, אוראל צברי, ספיר סבן, הגיימר עידן תלם ועוד חוברים לשיר משותף, שכתב הפזמונאי רון ביטון, אשר יחזק את בני נוער בישראל לבטא את ה-SAY שלהם ולהגיד "לא!" לעישון.

השיר המיוחד הוא חלק ממהלך פרסומי רחב ביוזמת ומימון קרן תובענות ייצוגיות. למהלך שותפים גם משרד הבריאות וחיל הרפואה של צה״ללפי נתוני משרד הבריאות, מדי שנה מתים בישראל 8,000 איש מתים מנזקי עישון. לפי מחקרים שנעשו בעולם, העישון מקצר את תוחלת החיים ב-10 שנים לפחות. בני נוער רבים נוטים להשתמש בסיגריות אלקטרוניות מבלי להבין שגם הן גורמות להתמכרות ולנזקים בריאותיים משמעותיים. עוד עלה שדווקא בתקופת הקורונה, צעירים רבים יותר החלו לעשן. מחקרים מלמדים שבני נוער מעשנים כדי להיראות "מקובלים" וחזקים, וכדי לנסות משהו חדש. בנוסף, עולה שבני נוער מעשנים בעיקר עם חברים, מחוץ לבית.

במהלך חדשני זה נגד עישון נבחרה גישה המעצימה את הקהל הצעיר ונותנת לו את הכוח והעידוד להגיד "לא!" לעישון. כי לכל אחת ואחד מאתנו יש SAY .


במרכז המהלך הייחודי נגד עישון, יעמוד שיר בביצוע כוכבי המוסיקה והרשת הגדולים בישראל, אותו כתב רון ביטון, שמדבר על הכוח להגיד "לא!" ולבטא את ה-SAY האישי שלך, גם כשמדובר בעישון. את השיר ילווה קליפ אינטראקטיבי, שיופץ ברשתות החברתיות ובערוצי הטלוויזיה ואתגר טיקטוק ייעודי. השיר ילווה גם בקמפיין טלוויזיוני וקמפיין שילוט חוצות הפונה לקהל הצעירים ובני הנוער.

מאחורי המהלך עומדת קרן תובענות ייצוגיות הפועלת במטרה לחלק כספים שנפסקו כסעד בתובענות ייצוגיות לטובת מטרות ציבוריות בהתאם להחלטות בתי המשפט. הקרן פועלת לקדם פרויקטים ומיזמים לטובת הציבור במגוון נושאים ובכללם: רווחה, בריאות, חינוך, צרכנות, הגנת הסביבה ועוד. הקרן מקדמת מיזמים ייחודיים, בעלי ערך, שישרתו את הציבור תוך יצירת אימפקט משמעותי. כחלק מהקמפיין הקרן משתפת פעולה עם משרד הבריאות ועם צה"ל על מנת לפנות גם לחיילים, שרבים מהם נחשפים לעישון לראשונה במהלך השירות הצבאי, ומבקשת להעביר גם להם את המסר החשוב של אי העישון.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הסיגריות האלקטרוניות החד פעמיות זאת מכת מדינה כל הטעמים הללו תפוח מנגו אפרסק זה ממכר תנוער
  הגב 19.10.21 17:46
 • אורח
  אנשים שמעשנים זה אנשים מטומטמים שבזדון מזיקים לעצמם. מכניסים לגופם רעלים. אחד המדדים אם אדם חכם זה אם אינו מעשן.
  הגב 20.10.21 09:21
 • אורח

צוות מרפאת כללית בקניון רחובות העניק לשושי, עובדת משק במרפאה, שי מיוחד לרגל יום המשק הבינלאומי

ארז לוי מנהל מחוז מרכז כללית: "מסירותם ומחויבותם של עובדי המשק מורגשת ומוערכת מידי יום. תרומתם לחיי היום יום של המטופלים והצוותים גדולה מאוד - הם הלב והמנוע של המערכת. הערכה והוקרה רבה על פועלכם בשותפות ומעורבות לצד רגישות, דאגה ואכפתיות".

מערכת האתר | | תגובות: 12


לרגל יום המשק הבינלאומי שחל היום (19.10) צוות מרפאת כללית קניון רחובות ערך בוקר של הוקרה מיוחדת לשושי, עובדת משק אהובה, "היום זהו יום בו אנו רוצים להודות לך על מי ומה שאת עבורנו. תודה על זה שאת הופכת את המרפאה לבית שני, שאת דואגת שלא יחסר לנו כלום ותמיד עושה מעבר למצופה. גאים ושמחים שאת שלנו".

ארז לוי מנהל מחוז מרכז כללית:

"מסירותם ומחויבותם של עובדי המשק מורגשת ומוערכת מידי יום. תרומתם לחיי היום יום של המטופלים והצוותים גדולה מאוד - הם הלב והמנוע של המערכת. הערכה והוקרה רבה על פועלכם בשותפות ומעורבות לצד רגישות, דאגה ואכפתיות".
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 19.10.21 18:45
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 19.10.21 18:48
 • אורח
  מזל טוב .. בילעדי המשק אתם לא יכולים שפו לך שושי
  הגב 19.10.21 18:53
 • אורח
  כול הכבוד אם היא חשובה לכם יש להעלות לה את השכר מה אתם אומרים?
  הגב 19.10.21 18:54
 • אורח
  היא באמת מסורה ונחמדה לכולם.
  הגב 19.10.21 18:58
 • אורח
  מגיע לה הרוויחה בכבוד
  הגב 19.10.21 19:10
 • אורח
  כל הכבוד אתם מספר אחד אבל תדאגו להוציא אותה מהקבלן ולהעביר אותה לכללית
  הגב 19.10.21 19:10
 • אורח
  שושי המהממת מזמן נכנסה להיות עובדת קופה. אני הייתי האחראית שלה מטעם הקבלן. ראויה להערכה בכל הכבוד !!!
  19.10.21 22:10
 • אורח
  שושי מהממת עובדת מסורה ונאמנה גם בשנים שעדיין הייתה עובדת קבלן, ואני האחראית עליה. עבדה במסירות, נכונות לעבור ממרפאה למרפאה ולסגור פנצ׳רים, גם בשעות לא שגרתיות. חיפוש פתרונות לבעיות, תקלות שצצו. ותמיד תמיד עם לב גדול וחיוך רחב על הפנים. גאה בך שושי. גם על העקשנות שלך להיכנס ולהיות עובדת של הכללית. תמשיכי בראש מורם. אוהבת המון ומאמינה בך. ישר כח
  19.10.21 22:14
 • אורח
  שושקה תשיר לנו סולו
  הגב 19.10.21 19:34
 • אורח
  שוש מהממת אין עליך אלופה. ורצוי להוציא אותה מהקבלן ולהעביר אותה לכללית עובדת כזאת קשה למצוא היום. יפעת יוסף אוחיון.
  הגב 19.10.21 19:55
 • אורח
  מנהל קשקשן, דיבורים ובלבולי שכל איך אתה דואג לעובדת?
  הגב 19.10.21 20:17
 • אורח

סרטון: 2 צעירים בני 17 מרחובות פורצים לבית של חלפן כספים בבני ברק

מצו"ב תמונות מזירת האירוע ותיעוד וידיאו ממצלמת האבטחה המתעדת את הפריצה. קרדיט: דוברות השומרים

אבי בר | | תגובות: 1אמש שני 18/10 בשעת לילה מאוחרת התקבל דיווח מחלפן כספים מוכר בבני ברק על שני צעירים שפרצו לביתו דרך חלון הבית ומנסים לפרוץ לכספת שמכילה כסף רב.
מתנדבי "ארגון השומרים" בני ברק הגרים בסמיכות, הגיעו במהירות וזיהו את החשודים נמלטים ממקום האירוע. הם החלו במרדף אחריהם לאחר שניסו להימלט בעקבות אזעקת מצוקה שהופעלה בביתו של החלפן.
לאחר מרדף קצר הצליחו המתנדבים לשים את ידיהם על החשודים, ועליהם נמצאו כסף שנגנב מביתו של החלפן ורכוש החשוד שנגנב זמן קצר קודם לכן ממקום לא ידוע.
החשודים, כבני 17 תושבי רחובות עוכבו במקום על ידי מתנדבי הארגון עד להגעת כוח משטרה, שהוביל אותם לתחנת המשטרה. בהמשך היום הם יובאו בפני שופט לצורך הארכת מעצרם.


חיים רוטר, מנכ"ל הארגון שנכח בזירת האירוע מסר :
"זו הפעם השלישית שמתנדבי הארגון תופסים חשודים שמבצעים שוד אצל חלפן הכספים. מקווה שבית המשפט יטיל עליהם עונש כבד, למען ישמעו ויראו. רמת הפשיעה בעיר ירדה באופן דרסטי בזכות פעילות הארגון. אנו נמשיך לפעול יחד עם כוחות המשטרה על מנת שהשקט היחסי בעיר ימשיך להישמר".*

סרטון הפריצה


תמונות מזירת האירוע
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שום דבר לא מצדיק פריצה. מתי נוכל לחיות בכבוד? עד מתי משכורות המינימום 5.300? עד מתי קצבאות נכים ישארו ביזיון? עד מתי אנשים יחפשו בפחי אשפה ליד אולמות אירועים ומסעדות? עד מתי לניצולי שואה יחסר כסף לתנור חימום בחורף? עד מתי זוגות צעירים יגורו עם ההורים בדירת 4 חדרים? לצערי האמנתי שיהיה שינוי בחילופי השילטון. אני החלטתי לא ללכת יותר לקלפי לעולם כולם מבטיחים ובנתיים אני חייב כסף במכלת בושה בני הזוג עובדים וזה לא מספיק לכלום
  הגב 20.10.21 08:47
 • אורח

החל מהיום (שלישי 19.10) חוזרת לפעילות קבוצת הריצה להורים ובני נוער ברחובות

לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית רחובות והחברה העירונית מחזירים לפעילות את קבוצת הריצה להורים ובני נוער. מדובר על קבוצת ריצה לשיפור הכושר הגופני וחיזוק מערכת היחסים בין הורים למתבגרים.

הקבוצה תתקיים מדי יום שלישי החל מהיום (19.10) במכון וייצמן

שעות פעילות:

ילדים ונוער בגילאי 9-12 בשעה 18:00

ילדים ונוער בגילאי 13-16 בשעה 19:30

מנחה: שני יולזרי

עלות: 300 ש"ח להורה וילד לסדרה | מכון וייצמן

להרשמה: https://bit.ly/3Db9Bes
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מס הכנסה ברחובות! מרפאת שיניים ברחובות נתפסה לא מדווחת על 2,000 ש"ח

תגובת רופא השיניים על כך: "אני לא מטפל ברישומים, העובד שלי הוא זה שרושם. הוא יתקן את כל הליקויים".

מערכת האתר | | תגובות: 6


לאחרונה נערכה ביקורת של רשות המיסים ב63 בתי עסק בערים: רחובות, גדרה, ראשון לציון, גן יבנה וכנות. במהלך הביקורת התגלו 4 עסקים אשר לא ניהלו את הספרים כחוק ולא רשמו את הכנסותיהם.

כך היה בביקורת ברחובות כאשר מבקרי מס הכנסה הופתעו לגלות שקניית ביקורת שערכו בגלידריה, בסכום של עשרות שקלים, נרשמה כקנייה בשקל אחד בלבד. את הרישום גילו המבקרים כאשר ביקשו לבדוק את הקופה הרושמת וגילו שבשעת הקנייה הודפס רק שקל אחד. כאשר נשאל על כך מנהל המקום ענה: "התבלבלתי. אקפיד לשים לב לזה".

במרפאת שיניים ברחובות נמצא כי 2,000 ₪ שהתקבלו משני לקוחות שונים לא נרשמו בספרי העסק. תגובת רופא השיניים על כך: "אני לא מטפל ברישומים, העובד שלי הוא זה שרושם. הוא יתקן את כל הליקויים".

המבצע נערך כחלק מפעילות נרחבת של רשות המסים כנגד מעלימי מס והון שחור. זאת, במסגרת המדיניות של הגברת פעילות האכיפה לשיפור ושימור יכולת ההרתעה, בין היתר על ידי עריכת מבצעי שטח, שמטרתם להביא לדיווחי אמת ולגביית מס אמת ובכך להגביר את השוויון בנטל בקרב האזרחים.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מס הכנסה יא בני אלף שרמוטות יא ארגון טרור על 2000 שקל אתם באים לכו קיבינימט
  הגב 19.10.21 14:52
 • אורח
  שיננית עולה 2000 שקל היום סתם משחקים אותה עובדים מס הכנסה ארגון מתועב לכו תקחו כסף מהעשירים והחברות הגדולות יעלובים!!!!
  19.10.21 15:23
 • אורח
  כל המס הכנסה והאליטות שיושבים במשרדים מקבלים ערמות כסף שוחד ונטפלים לעסק קטן על 2000 שקל עלובים תתביישו לכם
  הגב 19.10.21 15:42
 • אורח
  העשירים והאליטות שודדים את המדינה כל הממשלה טסה לחול על חשבוננו לבסוף הנבלות באים על האזרח הקטן
  הגב 19.10.21 19:28
 • אורח
  כל עצמאי מעלים קצת. ואני לא מאשים. ביבי הפך אותנו למדינה הכי יקרה בעולם המערבי. 12 שנים שהכלב הזה הכפיל את מחירי הדיור, הכפיל את מחירי הדלק, העביר טריליון שקל לפנסיות התקציביות, מכר את ים המלח למשפחת עופר, נתן לקרטל הרכב לחגוג עלינו.
  הגב 19.10.21 22:13
 • אורח
  כל עצמאי מעלים קצת. ואני לא מאשים. ביבי הפך אותנו למדינה הכי יקרה בעולם המערבי. 12 שנים שהכלב הזה הכפיל את מחירי הדיור, הכפיל את מחירי הדלק, העביר טריליון שקל לפנסיות התקציביות, מכר את ים המלח למשפחת עופר, נתן לקרטל הרכב לחגוג עלינו.
  הגב 19.10.21 22:13
 • אורח

סרטון מכות בבית חולים קפלן בין חברי הכנסת בן גביר ואיימן עודה

סרטון הדף של ח"כ איתמר בן גביר

אבי בר | | תגובות: 60


ח"כ בן הגביר הגיע לפני זמן קצר לבית החולים קפלן כדי לבדוק אם העציר המינהלי השובת רעב מקבל יחס מועדף. בבית החולים נתקל ח"כ בן גביר בח"כ מהרשימה המשותפת איימן עודה. החל ויכוח שגלש מהר מאוד לדחיפות ידיים שאותו החל על פי הסרטון חבר הכנסת איימן עודה מהרשימה המשותפת

ח"כ בן גביר על התקרית בבית החולים:

"הגעתי לבית החולים קפלן, כדי להבין איך המחבל קוואסמה זוכה לתנאים וכבוד מלכים, ואיך אחרי 90 יום בצום הוא עוד לא מת. ומי הגיע להגן עליו ולתקוף אותי? כמובן, איימן עודה. אל תדאגו, לא נשארתי חייב. 2 מחבלים במכה אחת"


התפרסמו 60 תגובות לכתבה.
 • אורח
  "מכות"
  הגב 19.10.21 14:20
 • אורח
  חחחחחח
  19.10.21 14:24
 • אורח
  רואים בבירור שאיימן עודה הרים ידיים על בן גביר
  19.10.21 14:33
 • אורח
  נכון, זה מה שרואים. לאיימן עודה עלה הדם לראש והוא לא שלט בעצמו ודחף בכוח את בן גביר.
  19.10.21 14:49
 • אורח
  שניהם אנשים קיצוניים ואסור לתת להם להשפיע עלינו, על האנשים השפויים. פשוט לא להתייחס.
  19.10.21 14:58
 • אורח
  זה נבלה וזה טרפה
  19.10.21 18:42
 • אורח
  שמאלנים ארורים הערבי הרביץ ליהודי ואתם אומרים הלכו מכות מאחל לכם שהפורעים הערבים יפגעו בכם
  19.10.21 21:43
 • אורח
  איימן עודה = ערבי מוסלמי ברברי ואלים. להחזיר אותו לסוריה.
  19.10.21 22:13
 • אורח
  אלה חברי הכנסת שלנו רבותיי! גועל נפש.
  הגב 19.10.21 14:21
 • אורח
  זה הערבי האהבל הזה
  19.10.21 14:24
 • אורח
  בושה וחרפה. גועל נפש. בושה וחרפה.(מתוך קופה ראשית)
  19.10.21 14:53
 • אורח
  זה חבר הכנסת שלך הערבי הרביץ ליהודי ולואי ירביץ גם לך
  19.10.21 21:44
 • אורח
  אני מקווה שכל תחנות אג'זירה רואות את האמת כי בינתיים מה שמדווח זה שקר גמור
  הגב 19.10.21 14:21
 • אורח
  בן גביר לראשות הממשלה
  הגב 19.10.21 14:24
 • אורח
  👍
  19.10.21 14:28
 • אורח
  אולי סוף סוף בן גביר יעשה סדר במדינה הזאת. בעיקר בבית חולים הזה ששם ערבים קובעים הכל.
  19.10.21 14:29
 • אורח
  צריך להחרים את הבית חולים הזה. מעניין אם פיטרו את האחים שהצטלמו עם המחבל?
  19.10.21 14:36
 • אורח
  חס וחלילה וחס
  19.10.21 16:09
 • אורח
  להחרים קפלן לא לתרום כספים לבית החולים הערבי הזה
  19.10.21 21:45
 • אורח
  כלב בן כלב איימן עודה ימי שמו ,,,,מרגיש בעל הבית???אל תוותרו לו,ואתה בן גביר הגיבור שלנו ,,,עלה והצלחה בכל איש יקר ואהוב
  הגב 19.10.21 14:25
 • אורח
  👍
  19.10.21 14:42
 • אורח
  בהמה מסריחה צריך לנתק למחבל החרא הזה את החשמל שימות עכשיו עם עודה הטיפש הזה
  הגב 19.10.21 14:27
 • אורח
  👍
  19.10.21 14:29
 • אורח
  מסריחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  הגב 19.10.21 14:27
 • אורח
  ערבי קורא ליהודי "אתה מחבל" ומרים ידיים, צריך לאשפז את הערבי...זבל
  הגב 19.10.21 14:29
 • אורח
  👍
  19.10.21 14:42
 • אורח
  עולם הפוך
  19.10.21 18:08
 • אורח
  הזבל הזה המחבל מרים ידיים🤮
  הגב 19.10.21 14:32
 • אורח
  נבלה, חחאת אדם. בהמה יותר טובה ממנו.
  הגב 19.10.21 14:33
 • אורח
  שמע ישראל ה אלוקינו ה אחד יחי העם היהודי
  הגב 19.10.21 14:33
 • אורח
  👍
  19.10.21 14:42
 • אורח
  בושה
  הגב 19.10.21 14:37
 • אורח
  בן גביר חייב לבוא לעשות פרובוקציה!!!
  הגב 19.10.21 14:40
 • אורח
  מעניין שרק את זה ראית בסרטון אבל את ההתנהגות הברברית של עודה לא ראית..
  19.10.21 14:45
 • אורח
  למה אנשים ששןכבים חולים צריכים ביקורים של זרים??!! למה צעקות??!! ולמה בן גביר בלי מסכה?!!!
  הגב 19.10.21 14:42
 • אורח
  שנתיים קורונה והמסיכות לא עוזרות. הסכנה האמיתית זה ערבים. אני לא רוצה להיות גזען ולהכליל את כל הערבים, אבל אם רוצים ביטחון לעם הערבי והעם היהודי זה אך ורק להפריד כוחות. שהערבים יחיו בשלום בארצותיהם ועם ישראל יחיה בשלום בארצו הקטנה. אסור שיהודים וערבים יחיו באותה מדינה. זו סכנת חיים.
  19.10.21 14:57
 • אורח
  למה אף אחד לא מספר מה קרה לאחים שהצטלמו עם מחבל? האם פיטרו אותם?
  הגב 19.10.21 14:50
 • אורח
  נתנו להם אזהרה וזהו
  19.10.21 19:05
 • אורח
  לסלק את בן גביר מהכנסת בן אדם מסוכן
  הגב 19.10.21 14:57
 • אורח
  לסלק את השמאלנים ואת המחבלים מהעולם הזה
  19.10.21 15:08
 • אורח
  חס וחלילה ,בן גביר שומר על התדמית היהודית של עם ישראל ששייך לארץ ישראל
  19.10.21 18:10
 • אורח
  אם המחבל הארור הזה שובת רעב אז לא צריך להאכיל אותו בזונדה ,,,,שירעב למוות גם לא לבקר אותו
  19.10.21 18:13
 • אורח
  אתה מחבל לא פחות מהמאושפז וצריך להתאשפז לידו.
  20.10.21 12:27
 • אורח
  יאללה בן גביר ימלך👑 תראה להם מה זה
  הגב 19.10.21 15:26
 • אורח
  בן גביר צריך להיות ראש ממשלה
  הגב 19.10.21 15:36
 • אורח
  יופי של דוגמא לאיפוק לדור הצעיר
  הגב 19.10.21 15:37
 • אורח
  ממתי אנשים שהחולים לא רוצים לראות יכולים לבקר אותם? מה זו העמדת הפנים הזו של בן גביר?
  הגב 19.10.21 16:19
 • אורח
  בן גביר לא החזיר, התחבא מאחורי השומרים, טוב שלא אמר תחזיקו אותי, תחזיקו אותי.
  הגב 19.10.21 16:34
 • אורח
  יחתיכת אפס אדון בן גביר למה היתה צריך ללכת לבית חולים תן למחבל להירקב( זה מה שמגיע לו!!!) במקום זה כולם מדברים על מחבל המאושפז הקפלן!!! תודה לביבלה שגרם לזה שאתה בכנסת🤮🤮🤮
  הגב 19.10.21 17:29
 • אורח
  ככה לא מתנהגים בבית חולים. זה לא מקום לעשות בו פרובוקציות. שם לפחות עושים משהו מועיל, אז למה להפריע ?
  הגב 19.10.21 17:48
 • אורח
  אים האלימות הגיעה בין חברי הכנסת אין שום סיבה שלא תהיה אלימות ברחוב
  הגב 19.10.21 19:06
 • אורח
  עוד מעט לא רחוק היום שבן גביר הגבר יהיה ראש הממשלה וסמוטריץ שר הביטחון וכול אלה שפותחים את הפה יצטרכו לבלוע את הלשון.. לעודה אני מקווה בשבילך שגורלך יהיה כגורל המחבל הרעב..
  הגב 19.10.21 19:08
 • אורח
  כל עוד אתם ממשיכים להצביע לביבי זה לא יקרה. תפסיקו להצביע לביבי.
  19.10.21 22:14
 • אורח
  למה צריך ליתיחס לזבל המסריח וללכת לבקר אותו בבית החולים שימות כל וחומר מחבל שישבות רעב ימחה שימו וכל השמאלנים ביחד גועל נפש שבנט נותן להם במה שישרפו הם כל הערבים שנימצאים בכנסת
  הגב 19.10.21 21:41
 • אורח
  בושה , צריך סלק את המדותפת יחד עם רעם עוד מרים ידים בושה
  הגב 19.10.21 22:48
 • אורח
  מוות למחבלים עודה אתה מחבל
  הגב 19.10.21 22:49
 • אורח
  בן גביר המלך תחיה עד 120 לא מפחד מכלום תחי מדינת ישראל והעם היהודי🙏🙏🙏🙏
  הגב 20.10.21 00:05
 • אורח
  רק במדינה שלנו מחבלים בכנסת איפה תראו דבר כזה ? המחבלים האלה רק מזיינים אותנו בתחת מקבלים תנאים יותר טובים מהאזרחים במדינה גועל נפש איך מחזיקים זבלים כאלו בממשלה
  הגב 20.10.21 00:36
 • אורח
  כן, יש שינוי. אין ליכוד מדינה. בעיקר שיש *שינוי*
  הגב 20.10.21 12:25
 • אורח
  נכון, אין ליכוד - אין מדינה. בנט + עבאס, גנבתם את המדינה, הבטחון, הכספים, החינוך, התרבות, אין דבר וחצי דבר ממה שהבטחתם לעם ישראל היושב בציון .
  הגב 20.10.21 12:35
 • אורח

ח"כ איתמר בן גביר הגיע לבית חולים קפלן כדי לבדוק מקרוב את תנאי אשפוזו של העציר המנהלי השובת רעב

מצורף סרטון של ח"כ בן גביר בשערי קפלן

אבי בר | | תגובות: 15
יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר הגיע היום לבית החולים קפלן בשעה 11:30 לבקר את האסיר שובת הרעב ולבדוק את תנאי אשפוזו.


העציר המנהלי, פעיל החמאס מוקדד אל קוואסמי ממשפחת חוטפי ורוצחי שלושת הנערי נכנס ליום ה-91 של שביתת הרעב בבית החולים קפלן שברחובות במחאה על מעצרו המנהלי. חדרו של קוואסמה הפך בתקופה האחרונה למוקד עלייה לרגל שלחברי כנסת מהרשימה המשותפת


ח"כ בן גביר מסר:

"אגיע לבדוק מקרוב את תנאי אישפוזו של המחבל קוואסמה, שהטיפול שמעניקים לו, נעשה כפי שהחוק מחייב ולראות מקרוב את הנס שאדם שלא אכל כמה חודשים ונשאר חי".

סרטון


תמונות ביקורים של חברי כנסת מהמשותפת אצל העציר המנהלי השובת רעב

מתוך דף הפייסבוק של ח"כ בן גביר

התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מתי ימות הכלב הזה? איתמר תמשיך ללחוץ חזק מאוד
  הגב 19.10.21 12:37
 • אורח
  פעם מישהו אמר לי שהתקשורת היא כלב השמירה של הדמוקרטיה עניתי לו בקור רוח שגם לכלב שמירה שבדרך כלל הוא שחור דרך אגב יש בעלים שמאלף אותו על מי לנבוח ועל מי לא.......
  19.10.21 14:04
 • אורח
  👍
  19.10.21 14:43
 • אורח
  נותנים לו אוכל ונוזלים דרך זונדה ישר לוריד נראה לכם שכל כך הרבה זמן שובת רעב ויהיה ככה הצחקתם ממש
  הגב 19.10.21 12:41
 • אורח
  תלמדו מה זה ימין אידיאולוגי יא ביביסטים בזויים והזויים. מתבכיינים כל הזמן אבל משלשלים ביבי בקלפי במקום להצביע לבן גביר.
  הגב 19.10.21 13:16
 • אורח
  למה אתה מדבר על אנשי הליכוד? מי שהציע ימינה יותר טוב? אז תבדוק את עצמך לפני שאתה משמיץ
  19.10.21 13:38
 • אורח
  למה אני מדבר על אנשי הליכוד? כי אתם היחידים שכותבים תגובות בנוסח עילג "בן גביר זה ימין אמיתי", אבל ביום הבחירות מצביעים לביבי, ואז ממשיכים להתלונן שאין ימין במדינה. וזה עוד לפני שהזכרתי את הקמפיינים שבהם ביבי ניסה לפגוע באופן ישיר בבן גביר וסמוטריץ'.
  19.10.21 22:16
 • אורח
  למה לבקר אותו? אין אמונה בגוי אלא בקבר. שילך לעזאזל יחד עם כסיף
  הגב 19.10.21 13:17
 • אורח
  👍
  19.10.21 14:44
 • אורח
  הרי ידוע שהמחבלים האלה כולל חברי הכנסת הם שקרנים, מאחל לזבל הזה שימות במהרה.
  הגב 19.10.21 13:38
 • אורח
  זה מחיר הדמוקרתיה
  הגב 19.10.21 14:14
 • אורח
  חבר הכנסת בן גביר ;חזק ואמץ!!!
  הגב 19.10.21 14:16
 • אורח
  👍
  19.10.21 14:44
 • אורח
  מי שמטפל במחבל הם ערבים " האחים " שלו. אז הוא מקבל בהחלט טיפול מעודף
  הגב 19.10.21 14:33
 • אורח
  צריך לגמור את המחבל חבל על כל דקה
  הגב 19.10.21 22:51
 • אורח

אירוע ונדליזם נוסף בגן ע"ש קרן טנדלר ז"ל ברחובות

תמונות דף הפייסבוק של קרן טנדלר ז"ל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 24


אירוע ונדליזם נוסף אירע בגן קרן טנדלר ברחובות שהוקם לזכרה של החיילת קרן טנדלר ז"ל שנפלה במלחמת לבנון השנייה. באירוע הרסו אלמונים את אחד המתקנים במתחם כשניסו לשרוף אותו.


אירוע נוסף אירע בחודש ספטמבר כשאלמונים ריססו כתובות על האבנים בגן.
התפרסמו 24 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גועל נפש, צריך לשים מצלמות
  הגב 19.10.21 11:35
 • אורח
  פוליטיקאים לא נכונים פוגשים שוטרים לא נכונים ויש כאוס אבטלה ופשיעה ברחובות.
  19.10.21 11:44
 • אורח
  זה שמאלנים רק הם מסוגלים לעשות דבר כזה
  19.10.21 21:47
 • אורח
  בטח אתיופים
  הגב 19.10.21 11:35
 • אורח
  אולי אמא שלך
  19.10.21 11:38
 • אורח
  לא קשור ולא יפה
  19.10.21 11:54
 • אורח
  גם לקלל לא כדאי , לא יורדים לרמה שלו
  19.10.21 11:54
 • אורח
  למה ??? די לגזענות .....
  19.10.21 11:55
 • אורח
  לא בטח, לא בטוח ולא אבטיח. זה יכול להיות מכל אחת מהעדות. בכל עדה יש את אלו שזקוקים לעזרה.
  19.10.21 14:53
 • אורח
  חוצפה, צריך להתקין שם מצלמות
  הגב 19.10.21 11:40
 • אורח
  תתקינו מצלמות, זהו זה מה שנהיה מהעם שלנו, איבדנו את זה והנוער של היום איבדו את זה תרתיי משמע
  הגב 19.10.21 11:49
 • אורח
  זהו חייבים להחליף את הראש, אחריי הרבה שנים בשלטון חושבים שהכל מותר להם והכל שייך להם, את עירית רחובות צריך לשנות מהשורש, הכל רקוב שם, וככה נראית העיר שלנו, העיקר בניה צפיפות ללא איכות חיים
  הגב 19.10.21 11:51
 • אורח
  נכון מאוד.
  19.10.21 11:58
 • אורח
  העיקר שאנחנו משלמים מס שמירה!
  הגב 19.10.21 12:00
 • אורח
  שאין חינוך ככה זה נראה. 12 שנה הכספים הושקעו להנצחת קצבאות, בטלה ותרבות החוסר מעש.
  הגב 19.10.21 12:02
 • אורח
  שנה שלמה ילדים ישבו בבית בגלל קורונה בזמן שהיו מסיבות וטיסות חופשי , אז מה מצפים עכשיו
  הגב 19.10.21 12:03
 • אורח
  צריך מצלמות. ענישה קשה.
  הגב 19.10.21 12:11
 • אורח
  מצלמה פושעים מיסתובבים ב ליילה עושים בלגן משלמים שמירה ואין שמירה שומרים רק נוסעים עם מכניות ראש ה עיר בובה עם חברים שלו
  הגב 19.10.21 12:27
 • אורח
  אבל אף אחד לא רצה להתמודד חוץ ממנו אז אל תבכו עכשיו. כל זה דיבורים. נראה בבחירות הבאות אם יהיו מועמדים נוספים.
  19.10.21 15:07
 • אורח
  אולי זה לא ישמע טוב, אבל אם תופסים את החוליגנים בשעת מעשה, השוטרים צריכים להוריד עליהם כמה אלות טובות. כי אם לא, יעצרו אותם, יתנו להם אוכל וקפה בתחנת המשטרה, ולמחרת ישוחררו בבית המשפט, ויחזרו לעשות חבלות.
  הגב 19.10.21 15:21
 • אורח
  רוסים .. למי קוראים אליה
  הגב 19.10.21 17:13
 • אורח
  חבל שאנחנו כל הזמן מאשימים במקום לתת מענה חינוכי הולם לילדים ונוער
  הגב 19.10.21 17:14
 • אורח
  המשטרה חייבת לעשות יותר סיורים ,בכל שכונות העיר ולהעניש את הפורעים. יש הרבה פשע בעיר לצערינו.
  הגב 19.10.21 17:53
 • אורח
  מישטרה מצפצפת מישמרת ניגמרת הולכים הביתה אך ש משלמים כך עובדים
  הגב 19.10.21 18:15
 • אורח

מחר (רביעי 20.10) יתקיימו הבחירות לנציגי וועד הגנים העירוני ברחובות - כל הפרטים על המועמדים ודרכי ההצבעה בכתבה...

ההצבעה תתקיים באופן מקוון באתר הנהגת ההורים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הבחירות ליו"ר גנים אזורי בהנהגה העירונית יוצאות לדרך!

הנהגת ההורים העירונית רחובות עורכת כמדי שנה את הבחירות ליו"ר אזורי הגנים בהנהגה.

בשנה החולפת נציגי ההורים פעלו בתחומים רבים: לאחר שנים של מאבק, כל תשלומי ההורים בגנים (למעט הזנה) ייגבו השנה על-ידי עיריית רחובות ולא על-ידי חוויות, בהתאם להוראות חוזר מנכ"ל משרד החינוך. הגבייה בדרך זו תאפשר פיקוח ושקיפות בניהול הכספים למול ההורים; לבקשת ההורים נפתחה לבסוף קייטנת עולים לכיתה א' בבתי הספר בעיר כדי לאפשר לילדים היכרות מקדימה עם ביה"ס ולהקל עליהם את המעבר; התנהל מו"מ על מחירי החוגים בגנים כך שהמחיר יהיה תואם לשירות הניתן;

ההורים וועדי הגנים קיבלו במשך כל השנה מענה שוטף לפי הצורך בענייני מחסור בצוותים, תחזוקת הגנים, בעיות שעלו בצהרונים, פתיחת קייטנות, התמודדות עם אתגרי הקורונה, ניהול כספי ההזנה וכד'.


לאחר קבלת כל המועמדויות, מציגה הנהגת ההורים את נציגי ההורים המעוניינים להיבחר בכל שכונה בעיר.

גני הילדים בעיר משויכים ל- 10אזורי בחירה ופעילות. תשעה מתוכם אזורים על פי חלוקה גאוגרפית: רחובות המדע, רחובות ההולנדית וכפר גבירול, מערב העיר-צפון, מערב העיר-מרכז, שרונה והיובל, קריית משה ורחובות הצעירה, מזרח העיר-צפון ומרכז, רחובות החדשה, אושיות אבני חן וההגנה. והעשירי הוא גני החינוך המיוחד.


לכל אזור יבחר יו"ר אשר ייצג את הורי הגנים בו בהנהגת ההורים העירונית.

הבחירות תתקיימנה ב- 20.10.2021 באופן מקוון.

את שמות ופרטי המועמדים, לפי אזור, ניתן לראות כאן: https://bit.ly/3vofWk6

את חלוקת הגנים בעיר לאזורי בחירה ניתן לראות כאן: https://bit.ly/3BUpHszבכל שאלה נוספת ניתן לפנות להנהגת ההורים במייל ganimrehovot@gmail.com או בהודעה פרטית בדף הפייסבוק: https://www.facebook.com/Hanagarehovot


להלן רשימת המועמדים/ות על פי אזורי הבחירה:

שכונת רחובות המדע

חופית מור יוסף (גן הרדוף), הנדסאית אמא לשלושה ילדיםשכונות מזרח צפון ומזרח העיר

אריאלה בלאו (גן איריס)- אמא לשלושה ילדים, עו"ד בתחום הנדל"ן, פעילה בוועדי הגנים והנהגת ההורים שנים רבות. יו"ר הנהגת הורי הגנים באזור מזרח, צפון ומזרח העיר, כבר שלוש שנים וסגנית יו"ר הנהגת ההורים העירונית


מורין אמיתי (גן לאה) - אמא לשלושה ילדים, חוקרת מדיניות וחברה בעמותת "הדור הבא-הורים למען בחירה בחינוך".שכונת רחובות ההולנדית וכפר גבירול

נטלי רחמים (גנים מעיין ובראשית)- נשואה ואמא לשתי בנות. כשלוש וחצי שנים נמצאת בהנהגת ההורים מטעם רחובות ההולנדית.שכונות מערב מרכז העיר


מיטל מתוק (גן חיטה)- נשואה ואמא לשלושה ילדים. פעילה בהנהגת הגנים מתקופת הקמתה. עוסקת בתחום הנחיית הקבוצות, ליווי ועיצוב תהליכים קהילתיים. מתגוררת ברחובות מעל עשור.


חיים יובל אבירם (גן חיטה) - אבא לשתי בנות, ד"ר לביופיזיקה ממכון וייצמן ובעל תעודת הוראה בכימיה. עובד כמהנדס מערכות באלתא. רוב חייו הדריך במגוון תנועות נוער. חיים מעיד על עצמו כי האהבה להדרכת ילדים החל בהיותו מדריך במכון דוידסון.שכונות מערב - צפון העיר

שירן גולדפדר (גנים זית ורקפת)-נשואה ואמא לשלוש בנות. בוגרת תואר במדעי המחשב ועובדת עשר שנים בחברת צ'ק פוינט, כיום ראש צוות QAשכונת רחובות החדשה

אסתי אמסלם (גן ריחן)- מפיקת אירועים לקהל מאנגליה ויועצת עסקית בחברת בנייה וקידום אתרים. פועלת בוועד שלוש שנים ברציפות.


שכונות שרונה והיובל

קארין פלטין (גן קיימות) - אמא לשני ילדים. עובדת כעובדת סוציאלית בעיריית יבנה ובעבר עבדה בהוסטל לבריאות הנפש. באה מרקע של חינוך דמוקרטי.


קובי מסיקה (גן חושן אגוז) - נשוי ואב לשני ילדים. חשמלאי עצמאי ובעבר היה יו"ר אגודת הסטודנטים במכללת אורט.שכונות אושיות, ההגנה ואבני חן


אספיר ברגר (גנים ברקת והלל)- אמא לארבעה ילדים כרגע לא עובדת ומגדלת את הילדים בבית ומתנדבת במשטרה.


לאה גרשון (גן מאיה) - אדריכלית בתחום המסעדנות ויועצת נגישות מוסמכת. לפני ארבע שנים הייתה חלק מהגרעין שהקים את וועד הגנים העירוני. לפני שלוש שנים נבחרה לייצג את גני החמ"ד ופעלה כמזכירת ההנהגה העירונית. בשנה שעברה נבחרה ליו"ר אזור גנים ברחובות החדשה.שכונת קריית משה ורחובות הצעירה

חן קושט (גן אילנות) - אבא לשלושה ילדים, רואה חשבון במקצועו. תושב רחובות הצעירה, פעיל בשכונה ובוועדי הגנים, בית ספר שביט ובהנהגת ההורים העירונית.


חינוך מיוחד

מזל לביא (גן מרווה)- נשואה ואמא לארבעה ילדים. עוסקת בפעילות ציבורית, עירונית ובית ספרית מעל לשבע שנים. הייתה בוועדת ההורים לחינוך מיוחד. הייתה ארבע שנים כיו"ר ועד ההורים ברמת אלון וכעת פועלת בוועד ההורים בחט"ב קציר.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רעידת אדמה הורגשה ברחבי ישראל. מצורף סרטון מחולון

דיווחים, תמונות, סרטונים בוואטסאפ האדום 0-586-586 106

אבי בר | | תגובות: 25


רעידת אדמה חזקה פקדה בדקות האחרונות 08:35 בעוצמה 6.4 את חופי הים ביוון והורגשה היטב בכל אזור המרכז. אין דיווחים על נפגעים

עדכון פיקוד העורף

על פי האגף הסיסמולוגי במכון הגיאולוגי במשרד האנרגיה, רעידת אדמה בעוצמה של 5.8 התרחשה הבוקר (19.10.21, 08:35) כ 600 ק"מ מחיפה (כרתים). לא דווח על נזק.

עקב כך, אנו מרעננים את ההנחיות כיצד יש לנהוג בזמן רעידת אדמה:

❗️ השוהים במבנה - אם ניתן, יש לצאת לשטח פתוח. אם לא ניתן לצאת מהמבנה, יש להיכנס לממ"ד ולהשאיר את הדלת והחלונות פתוחים, או לצאת לחדר המדרגות ולהמשיך לרדת אל היציאה מהמבנה. רק אם לא ניתן לפעול כך, יש לתפוס מחסה תחת רהיט כבד.

❗️ השוהים בחוץ - יש להישאר בחוץ ולהתרחק ממבנים, גשרים ועמודי חשמל.

❗️ השוהים בחוף הים - יש לעזוב את החוף מחשש לצונאמי.

❗️ הנוסעים ברכב - יש לעצור את הרכב, לדומם מנוע ולהישאר ברכב. אין לעצור בקרבת גשרים ומחלפים.

מצורף סרטון מבית בחולון


בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון רשאי לפנות לאתר be106 ולבקש לחדול מהשימוש בו באמצעות מייל be106.net@gmail.com
התפרסמו 25 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הזזתם את המנורות על מי אתם באים לעבוד
  הגב 19.10.21 09:14
 • אורח
  אתמול רעידת אדמה בעיריית רחובות. היום רעידת אדמה בים התיכון. מה יהיה?
  19.10.21 10:31
 • אורח
  גם אני ברחובות הרגשתי
  הגב 19.10.21 09:20
 • אורח
  הכל בגלל ז ו ב י מעשיהו על שלא נתן כבוד לראש הממשלה החי והנרצח
  20.10.21 09:04
 • אורח
  גר בראשון לא זזו לא מנורות ולא נייר עיתון וגר בקומה גבוהה
  הגב 19.10.21 09:21
 • אורח
  גם בראשון הורגש
  הגב 19.10.21 09:22
 • אורח
  להתחיל לזרז את היתרי התמ״א 38 בראשון לציון. לפני שהבניינים הישנים בעיר יקרסו כמו בחולון!!!!
  הגב 19.10.21 09:27
 • אורח
  אני היתי במיטה ישנה והמיטה רעדה בצורה לא נורמלית
  הגב 19.10.21 09:29
 • אורח
  זכרון לנשכחות
  19.10.21 09:47
 • אורח
  ככה זה שמשארים חלון פתוח בסתיו...
  הגב 19.10.21 10:01
 • אורח
  הגיע הזמן שיבוא על הנוכלים
  הגב 19.10.21 10:04
 • אורח
  לקדם את הפינויי בינויי בראשון!!!
  הגב 19.10.21 10:28
 • אורח
  רחמים מלול, תתחיל לאשר פינוי בינוי באושיות.
  הגב 19.10.21 10:32
 • אורח
  אני גם הרגשתי כששכבתי במטה
  הגב 19.10.21 10:47
 • אורח
  אצלי הכלב זז מתוך שינה, ואז התעורר בבהלה כי חשב שאני מזיזי אותו חחחחח
  הגב 19.10.21 11:58
 • אורח
  לדעתי זו לא רעידת אדמה, הממשלה כולה רועדת ומשפיעה על כל אזרחיה
  הגב 19.10.21 11:59
 • אורח
  חחחהה נכון מאוד
  19.10.21 14:48
 • אורח
  הלוואי שכל העולם יהרס כולל ישראל עולם אכזר
  הגב 19.10.21 12:10
 • אורח
  חבל שרעידת האדמה לא הייתה בעוצמה שתקריס את כל הסדום ועמורה שנקרא ישראל.
  הגב 19.10.21 12:31
 • אורח
  איזה מפחיד זה שלא נדע
  הגב 19.10.21 13:20
 • אורח
  חבל שרעידת האדמה לא החריבה את הפרצוף שלך.תתביש על מה שכתבת למה אתה רוצה שישראל תקרוס חלילה השם שומר אותנו למה אתה רוצה שישראל תה
  הגב 19.10.21 17:59
 • אורח
  תהרס
  הגב 19.10.21 17:59
 • אורח
  לדעתי לקדם פינוי בינוי בניינים שבהליכים לזרז אותם בבת ים ליפני שיקרסו חלילה בניינים ישנים
  הגב 19.10.21 18:02
 • אורח
  שלא נדע ה' ישמור על כל עם ישראל ולרשויות הגיע הזמן לזרז פינוי ובנוי בעיר בת ים מבנים ישנים ומסוכנים וגם מכער את העיר
  הגב 19.10.21 19:02
 • אורח
  ‏מה זה כל הכעס….
  הגב 20.10.21 05:16
 • אורח

עלו 2 מודעות חדשות בלוח הדירות be106 רחובות! למכירה דירת 3 חדרים גדולה בצפון מזרח רחובות במחיר מבוקש 1,790,000 ש"ח ודירת 3.5 חד' נוספת בבניין בוטיק בשכונת "נווה אלון" במחיר נדרש 1,900,000 ש"ח. לפרטים 055-970-5110

אבי בר | | תגובות: 5


דירת 3.5 חד' בבניין בוטיק שכונת נווה אלון

למכירה דירה בנוה אלון, 84 מ"ר, 3.5 חד', בניין בוטיק, קומה 4 מתוך 9, משופצת, ממ"ד, הדירה נמצאת במיקום מרכזי קרוב לקניון רחובות, קופת חולים, גני ילדים מצוינים, כמו כן גן משחקים מתחת לבניין, הבית מרווח ומשופץ, שני שירותים ואמבטיה, מתוכננת היטב, שני מעליות בבניין, הבניין מתוחזק היטב

מחיר נדרש 1,900,000 ש"ח

לפרטים נתי מזרחי

055-970-5110


דירת 3 חד' באזור צפון מזרח רחובות בשכונת מילר/מלצר

בצפון מזרח רחובות, דירת 3 חד' גדולה, 85 מ"ר, 2 מרפסות (מרפסת סלון + שירות), דירה מוארת, חנייה בהסכמה בשפע, עברה לאחרונה שיפוץ נרחב, חזיתית לרחוב כיוונים דרום/מזרח, גינת בניין מטופחת, קומה 1 מתוך 5

מחיר נדרש 1,790,000 ש"ח


לפרטים נתי מזרחי

055-970-5110

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא להתקרב מדובר בנוכלים
  הגב 18.10.21 19:25
 • אורח
  פרשת שחיתות חמורה בעיריית מדהלה
  הגב 18.10.21 19:26
 • אורח
  ?????אילו נוכלים מדובר ????
  הגב 18.10.21 20:15
 • אורח
  איזה הגזמה במחיר!!! נפלו על הראש!!
  הגב 19.10.21 06:10
 • אורח
  2 מיליון על דירה בלי חנייה. פפפחחחח לכו חפשו.
  הגב 19.10.21 10:33
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
19.10.21 15:34
למכירה, דופלקס חדש מהקבלן 5 חדרים רחוב בר כוכבא. לפרטים 0544813575
אורח
05.10.21 21:14
פינוי בינוי במרכז העיר חובה!! די להתעסקות במערב!
אורח
10.10.21 12:13
חייב לפנות את כל רחוב הרצל! להגדיל את הכביש ל 2 נתיבים לכל כיוון פלוס נתיב תחב"צ ורק אז לבנות במקום הבתים המפונים
אורח
14.08.21 22:38
להשכרה חנות ברח הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
15.09.21 21:45
גג 1700 לא יותר
אורח
14.08.21 22:37
מחפשת דירת 3 חדרים להשכרה מחודש ינואר 2022 בראשון לציון מערב 0542433255
אורח
15.09.21 21:44
מערב הכי מגעיל מלא ערסים שחושבים שהם עבריינים
אורח
15.09.21 21:44
מערב הכי מגעיל מלא ערסים שחושבים שהם עבריינים
אורח
26.07.21 18:34
0509099190יחידת דיור
אורח
26.07.21 18:33
להשכרה יחידת דיור0509099109
אורח
01.07.21 16:46
להשכרה דירת סטודיו ברחוב אהרוני 2800שח 0524024210
אורח
15.09.21 21:44
יקר לא שווה זה רחוב זבל . גג שווה 500
אורח
15.09.21 21:44
יקר לא שווה זה רחוב זבל . גג שווה 500
אורח
21.06.21 12:01
watch?v=wkZvPFBd9FU


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
29.07.21 13:49
להשכרה בית פרטי בישובי גדרות ליד עשרת 4חדרים ב2קומות חצר דגולה מחסן בנוי . נייד 0505732132
אורח
10.07.21 19:15
אולם בן 100 מ"ר במרכז רחובות להשכרה חלקית (חד פעמית או קבועה). האולם מתאים לחוגים, ארועים, מפגשים קבוצתיים. האולם נמצא בקומת קרקע, ממוזג, מטבחון ושרותים וכולל שולחנות וכסאות. 054-4522818.
אורח
01.07.21 16:47
להשכרה דירת סטודיו באהרוני 0542235234
אורח
27.06.21 13:43
הי מחפשת בית קרקע, מינימום 3 חדרים, עם גינה, 0506876769
אורח
09.06.21 15:40
מה 1.75 מיליון על דירה בכולה קדמת ראשון ?! גג שבגגות 400 אלף !
אורח
17.06.21 12:15
חחחחחחחחחחחחחחחח.. 300 אלף ואני מגזים... סתם, מה אלה ההודעות המטופשות הללו, מי ייתן לך את הדירה שלו בסכום הזה?
אורח
02.04.21 05:48
מועדון השחמט ראשון לציון מתחיל חוג שחמט למבוגרים. ההתחלה במועדון ב 4 באפריל בין השעות 19:00-20:30, שדרות בן גוריון 42. מתאים למתחילים ומתקדמים כאחד. לברור ניתן לפנות לירון ליניק, טלפון - 050-794-9335.( רצוי בוואטסאפ) או לעדי להב 054-6752-415
אורח
02.03.21 22:17
להשכרה קצרת מועד (גם לפסח) יחידת דיור 3 חדרים בכפר פינס . מושב דתי ,שקט. אוירה כפרית נעימה . 052-3795001
אורח
05.03.21 17:48
אוירה כפרית? זה פרסום לצימר רומנטי?
אורח
21.02.21 14:30
להשכרה דירה 3 חדרים בגדרה מרוהטת חלקי .מקרר.מכונת כביסה .מזגנים.ארון. פרטים נוספים -0527952154


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
19.09.21 16:17
אני רוצה בי 60000
אורח
04.04.21 10:50
רכב משנת 2019 צריך להעלות בסביבות 50000 אם זה מיני ג'יפ
אורח
15.07.21 08:52
35000 אם זה מיקרו ג'יפ. מאיפה מגיעים כל ההזויים האלה?
אורח
22.11.20 00:53
VOLVO S70 1999 במחיר 5500 ש"ח מונעת בבנזין ובגפ"ם -חסכונית עלות נסיעה הלוך-חזור לתל אביב רק 20 ש"ח מעולה לחיילים ולאברכים אסף 0522450484 - לתשומת לב: החוק מחייב לפני העברת בעלות חובה יש לשלם אגרת רישוי וביטוח חובה
אורח
22.12.20 09:44
אוטו של תימני במחיר מופקע
אורח
31.12.20 09:30
כתוב הלוך חזור לתל אביב. 1: אם אני רוצה שוב לתל אביב, האם האוטו ייסע? 2: לירושלים צריך גרר או טיולון?
אורח
23.10.20 13:39
טסלה שיגיע כבר פה לכאן
אורח
22.08.20 23:28
לדעתי רכב משנת 2000 צריך לעלות 20000
אורח
20.09.20 20:22
איפה אתה חי תגיד לי
אורח
15.10.20 22:15
בלפלנד
אורח
15.10.20 22:16
בלה לה לנד
אורח
17.10.20 13:13
שנת 2000 ב1000 שח זה המחיר
אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.
אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
23.08.21 12:33
לוי יצחק מת !
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
11.10.21 21:18
דרוש מלווה להסעות, הגר בסמיכות לקשיש ברח' רוטשילד פינת האחות שרה בראשון לציון. בבקר בין השעות 08:00 - 08:45 ובצהרים 14:30 - 15:00. לא צריך לעלות עם הקשיש להסעה! לפרטים ניתן לכתוב למירב: merav0909@gmail.com
אורח
06.10.21 12:34
דרושה אחות למשרה חלקית לאולפנת בהר"ן בגדרה. תחילת העבודה מיידית. נא שלחו קו"ח למייל baharan@neto.net.il
אורח
05.10.21 15:07
מחפשת עבודה בקלדנות מהבית. ניסיון של כמה שנים. 0533318491
אורח
09.09.21 16:08
לעמותת מטב ברחובות דרושים מטפלים ומטפלות עם לב רחב לעבודה עם קשישים ברחבי העיר. והחודש בונוס הצטרפות בסך 1000 ש"ח למתאימים! לפרטים ניתן לפנות לטלפון- 073-2291222 או 052-4827816
אורח
14.07.21 12:49
Mishka Patishkaאתה רוצה לישון טוב בלילה? מודאגים משלומך ושל משפחתך בלילה? תמיד תוכלו למצוא פיתרון .. חברת "מישקה פטישקה" תעזור לכם בכך .. חברתנו עוסקת בהתקנת אזעקות ומעקב ווידאו, אינטרקום ומערכות אחרות מתך נמוך .. 050-6857142
אורח
04.06.21 14:22
דרושים רוקחים/ות בסופר פארם ראשונים בקניון עזריאלי במזרח ראשון משרה מלאה/ חלקית תנאים טובים לפרטים לילי 0508900456 Lillys@super-pharm.co.il
אורח
04.05.21 11:49
מוקד מידע לאזרח הותיק
אורח
11.04.21 20:44
מחפשת עבודה בגן ילדים לשנה"ל הבאה תשפ" א. בראשון לציון. בעלת נסיון רב-שנים והמלצות. ס. ל 0528364650 sasi1061@gmail.com
אורח
28.04.21 18:15
תשפ"ב


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל