הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

כבוד! 

אלדד פרי, יו"ר קבוצת אלדד פרי נדל"ן, תושב רחובות, נבחר לכהן בנבחרת הנשיאים בכנס השנתי באילת "עיר הנדל"ן 2018" הכולל מפגש של שרים, בכירי המשק וצמרת חברות הנדל"ן בישראל

ילד בן 9 ניסה לדקור ילד בן 11 ברחובות באמצעות סכין יפנית

סרטון משעשע : חולדה מתקלחת להנאתה באמצע היום ברחוב הרצל ברחובות

החרדים מדברים: הרב מיכאל חסין ראש הישיבה האמור לבנות על גג גן הילדים בשקולניק " אחד מהורי גן הילדים צעק לי " לך לצבא ונדבר איתך" .... התמלאתי כאב הוא לא ידע שאני ממשפחה שכולה אבא שלי נהרג בצבא"

בשבועות האחרונים אנו מסקרים את המאבק המתפתח ברחובות נגד הכוונה לבנות ב – 3 מוקדים מרכזים רוחניים חרדים, בשעריים, בשקולניק ובשכונת מקוב ובדרך כלל מי שבא לידי ביטוי בכתבות הם התושבים המתנגדים* מנדי ריזל עורך העיתון החרדי "השבוע ברחובות" מציג למען האיזון את הצד החרדי* להלן הכתבה בשלמותה כפי שכתב מנדי ריזל ופורסמה גם ב"השבוע ברחובות"

מנדי ריזל עורך השבוע ברחובות | | תגובות: 21
הרב מיכאל חסין

הסערה סביב הרצון להקים מבנה ראוי של קבע ל"ישיבה למצויינים" ברחובות, מצטרפת לגל ההסתה של גורמים שוליים, המנסים כל העת לחבל בדו-קיום השורר בין תושבי רחובות הדתיים ואלו שאינם.

כדי להבין על מה בדיוק המהומה, פנה 'השבוע ברחובות' אל הרב הגאון מיכאל חסין, ראש הישיבה המדוברת, ושמע ממנו דברים כואבים

קודם לכן, הוא מעניק קצת רקע: "הישיבה שלנו הוקמה לפני כ-13 שנה, בהוראת מרן ראש הישיבה הגראי"ל שטיינמן והגר"מ לפקוביץ, כיוון שלא הייתה ישיבה קטנה ספרדית בכל אזור השפלה והתלמידים נדרשו לנדוד למקומות אחרים, או חלילה לוותר על לימוד בישיבה".

הישיבה כיום של הרב מיכאל חסין


 

במשך 13 שנה נודדת הישיבה ממקום למקום וטרם מצאה משכן של קבע. לפני כעשור העניק ראש העיר, רחמים מלול, את מבנה בית הכנסת שלו, 'עזרא הסופר' שברחוב מדר, להנהלת הישיבה. "למרות שזה לא קל שבית כנסת נמצא יחד עם ישיבה, הוא ראה את הקשיים ואת הטלטלות שלנו ונתן לנו מקום בו אנחנו נמצאים קרוב ל-10 שנים".

בישיבה, בה פועלים 20 אנשי צוות, לומדים כ-80 תלמידים, בשלושה שיעורים. רובם מרחובות, והישיבה לא מספקת תנאי פנימייה. לדברי הרב, "יש למעלה מ-250 משפחות תושבי רחובות שעברו דרכנו. יש לנו בוגרים בכל הארץ שמפארים את הישיבות הגדולות ומצליחים – בין בישיבות הספרדיות ובין באשכנזיות כמו פוניבז', באר יעקב ועוד. ב'ישיבה למצוינים' משקיעים בכל התחומים: גם תורה, גם מידות, גם יראת שמים, גם 'השקפה'. אנו משתדלים לתת את כל התנאים הגשמיים שיש, והכול בגבולות בית הכנסת ובדירה סמוכה ששכרנו".
 

הרב חסין מדגיש "אני חייב לציין שרחובות היא עיר של שלום. מעולם לא היה כאן 'קצר' או הפגנה. כולם חיים בשלום ושלווה. אבל למרבה הבושה קיימת קבוצה שולית שמנסה לעורר פרובוקציות ולטעון שהבחורים יצעקו על הורים שילכו בלבוש לא צנוע.


 

ובאשר לסערה – "בנושא של השטח אנחנו 'מתגלגלים' כאמור שנים ארוכות. הגשנו בקשה להקצאה ואישרו לנו שטח ברחוב כובשי החרמון. לאחר האישורים בעירייה, ביקשו מאיתנו לפתע לוותר, כי היו צריכים את המקום לבית ספר אחר. הסכמנו, כיוון לא הייתה ברירה וחיכינו למקום חדש. לפני כ-5 שנים אושר המקום החדש ברחוב שקולניק. ואז חיכינו במשך שלוש שנים לסיומם של כל התהליכים הבירוקרטיים. מבחינתנו מדובר במיקום מצויין, כיוון שבסופו של דבר זה המקום הכי קרוב לריכוז החרדי - סמוך ונראה לשכונת "קרית ויז'ניץ" שבה יש בתי כנסיות ותושבים חרדיים רבים", הוא מסביר.
 

הרב חסין מבהיר כי "גם אנחנו יכולים לעשות הפגנה, אבל אנחנו לא בעד מלחמות: אני קורא לעירייה להביא לפתרון. החילונים קיבלו כאן ברחובות מעל ומעבר, אז הגיע הזמן לומר שגם לדתיים מגיע. הקהילה גדלה, קמו כמה תלמודי תורה חדשים ומטבע הדברים התלמידים ממשיכים לישיבה ברור שלא יכולים לזרוק אותנו".מבנה גן הילדים על גגו אמורה להיבנות הישיבה לבני נוער

אלא לאחרונה קם קומץ של חילונים שגרים באזור, גורמים שקשורים לגן, ובעיקר מחרחרי ריב שקישרו בין כל אלו. "בתחילה טענו שאסור לבנות מעל גני ילדים. הדבר הזה הופרך כי ברחובות ובערים אחרות כן בנו. אדרבה, מדובר כאן בניצול מקסימאלי של שטח ציבור. אחרי זה טענו שלא יכול להיות שמבוגרים יהיו מעל גן ילדים קטנים, כי יכולים להיות סכסוכים וכדומה. גם לטענה זו אין כל שחר, כי ברחובות עצמה יש בתי ספר ות"ת שהכיתות הגבוהות למעלה והנמוכות למטה. לאחרונה באה טענה שלישית חדשה: לא ייתכן מוסד דתי ליד מוסד חילוני. זו הדמגוגיה החדשה".
 

"כמה מהשכנים טענו בתחילה שתהיה פנימייה, מרכז אירועים, בניין חמש קומות. הכל שקר וכזב: זה בניין בן שתי קומות, אין פנימייה ולא תהיה, וגם לא יהיה שם מרכז אירועים


 

הרב חסין מדגיש כי "אני חייב לציין שרחובות היא עיר של שלום. מעולם לא היה כאן 'קצר' או הפגנה. כולם חיים בשלום ושלווה. אבל למרבה הבושה קיימת קבוצה שולית שמנסה לעורר פרובוקציות ולטעון שהבחורים יצעקו על הורים שילכו בלבוש לא צנוע. קראנו אפוא לוועד ההורים של הגן והצענו להם שיגידו לאיזה כיוון לבנות את הפתח, אז הם אמרו לנו: 'תלכו לצבא ואז נדבר איתכם'. מישהו אחר אמר 'אבא שלי מת בשואה'. ואני, במקרה, אבא שלי נהרג בצבא, הי"ד"..., מספר ראש הישיבה בכאב. לדבריו, "כמה מהשכנים טענו בתחילה שתהיה פנימייה, מרכז אירועים, בניין חמש קומות. הכל שקר וכזב: זה בניין בן שתי קומות, אין פנימייה ולא תהיה, וגם לא יהיה שם מרכז אירועים. בימים אלו הגיעו כמה שכנים ואמרו כי הם חוזרים בהם מחתימתם, כיוון שרימו אותם וטענו בפניהם כאילו נבנה בניין גבוה מאוד, בה בעת שזה לא נכון".

בנוגע לטענות על כך שתושבי הרחוב יסבלו ממצוקת חנייה, הוא אומר כי"זה ילדים בני 14 שאין להם מכוניות. בקיצור, כל הטענות טיפשיות ואין כאן אלא דמגוגיה זולה של קבוצה שולית שמנסה לעורר פרובוקציות שמה רחובות קצת תתייהד 'רח"ל'.

 

הרב חסין קורא "לחזק את ידיו של מלול שלא יתקפל. לפני שבוע הוא בדק איתי את האפשרות ששוב נוותר ונעבור מקום ואמרתי לו 'נדחיתי כבר פעמיים. מי ערב לכך שאקבל קרקע אחרת? ואולי שוב זה לא יימצא חן בעיני מאן דהו?'.

 

הרב חסין מבהיר כי "גם אנחנו יכולים לעשות הפגנה, אבל אנחנו לא בעד מלחמות: אני קורא לעירייה להביא לפתרון. החילונים קיבלו כאן ברחובות מעל ומעבר, והראיה – ש-83% תמכו ברחמים מלול החרדי ואפילו לא שמו מועמד נגדו. אז הגיע הזמן לומר שגם לדתיים מגיע. הקהילה גדלה, קמו כמה תלמודי תורה חדשים ומטבע הדברים התלמידים ממשיכים לישיבה הטבעית שלהם כאן. ברור שלא יכולים לזרוק אותנו".

הוא מגלה ש"כל מי שדיברנו איתו בעירייה מבין את הצד שלנו יותר, מוכן לסייע וחושב שנעשה לנו עוול. גם מ"מ רה"ע יניב מרקוביץ מ'העבודה' אמר שאנחנו צודקים, כי אי אפשר להתגלגל כך 10 שנים וזה לא מוצדק".

הרב חסין קורא "לחזק את ידיו של מלול שלא יתקפל. לפני שבוע הוא בדק איתי את האפשרות ששוב נוותר ונעבור מקום ואמרתי לו 'נדחיתי כבר פעמיים. מי ערב לכך שאקבל קרקע אחרת? ואולי שוב זה לא יימצא חן בעיני מאן דהו?'. יחד עם זאת, אני חייב לציין אותו לשבח, כי הוא דואג ומסייע רבות".

לסיום, הוא מאמין "שההיגיון של השכנים שעושים את הבלגן יגבר, ויבינו שגם לחרדים מגיעים זכויות וצריך למצוא פתרון כדי להגיע לאיזון. לא ייתכן שרק השכונות של החילונים מתרחבות, ורק לנו יש גטו קטן שגם בו עושים לנו בעיות".


 

בעקבות דברי הרב אשר יוחסו בכתבה ליניב מרקוביץ... להלן הבהרה מיניב מרקוביץ

״ אני מאמין שכלל הציבור הרחובותי רשאי לקבל מהעיר את כל השירותים הנדרשים לו. נפגשתי עם כבוד הרב כמו שנפגשתי עם נציגי השכונה. בפגישותיי הבהרתי כי אני מתנגד נחרצות לשילוב של ישיבה עם גני ילדים ובכלל- כל שילוב של ילדים עם אוכלוסיה בוגרת. בעניין הספציפי של שקולניק, השילוב פשוט לא נכון תכנונית ואסטרטגית. יחד עם זאת, אני מבין את הצורך של הישיבה במקום ראוי אחרי הליך ממושך שנמשך כבר עשור. אמרתי לשני הצדדים שעלינו למצוא מקום חלופי שלא ייפגע במרקם העדין באזור ושכל צד יקבל את מבוקשו ולא זה על חשבון זה.״

 


התפרסמו 21 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תעברו לבני ברק, בית שמש או לקרית ספר. רחובות עיר חילונית. נקודה.
  הגב 11.02.14 23:35
 • אורח
  מי אמר שרחובות זו עיר חילונית יש גם המון דתיים וחרדים ש40 אחוז מהעיר רק לחילונים מגיע זו ממש לא יפה גם לחדרים מגיע לבנות זו עיר לכולם זו לא עיר חילונית....
  הגב 12.02.14 00:03
 • אורח
  רחובות לא עיר חרדית ןלא עיר חילונית כל אחד בוחר איך לחיות ואיפה לחיות ורחמים מלול לא חרדי הוא אדם דתי והוא בוחר איך לחיות את חייו עובדה שהוא מבין וקשוב לרצון התושבים
  הגב 12.02.14 00:46
 • אורח
  ממש מסכנים הדתיים,אין להם איפה להתפלל אז בונים להם שתי קומות על גן ילדים !!?? אני גם מציע שיעשו להם חלקת קבר מעל שיהיה ניצול מקסימלי של השטח!!! והכי מצחיק זה הקשר לצבא כן הם כולם חיילים למופת משרתים בצבא ממש סיפור קורע לב ....חרתה ברתה בהתגלמותו -לא ניתן לראש העיר להפוך כל פינה לכולל או מרכז רוחני !!!
  הגב 12.02.14 02:47
 • אורח
  לטענת הרב אין ויכוח ותלמידיו לא יוצרים פרובוקציות . אז איך תקראו לשקית מלאה צואה שנזרקה לחצר הגן?????!!! בושה וחרפה!
  הגב 12.02.14 03:23
 • אורח
  נסיון יפה להאיר באור חיובי את הקמת ישיבות. העובדות בשטח אחרות לחלוטין. מיעוט של חרדים מנסה לכפות את רצונו על חילונים. יש לנו ראש עיר מצוין רק חבל שבכל יום הוא מנסה לעזור לדתיים על חשבון החילונים שהם בינתיים הרוב ברחובות. בכל יום צץ נושא דתי נוסף והתושב יצטרך לשאת בתוצאות ובהוצאות.
  הגב 12.02.14 07:45
 • אורח
  לתושבים שמתנגדים להרס גינות ציבוריות כדי לבנות עליהן ישיבות, כוללים ובתי מדרש: בואו היום לישיבת מועצת העיר! הפגנת נוכחות בישיבה חשובה מאד! הישיבה תתקיים היום, יום רביעי 12.2.14, בשעה 18:00 באולם המליאה, קומה 2 עיריית רחובות. בשלב זה, המטרה היא להפגין נוכחות מבלי להפריע למהלך הישיבה.
  הגב 12.02.14 10:48
 • אורח
  לבנות על הגג של גן ילדים זה מאוד סימבולי: הילדים צריכים להתחיל להתרגל מגיל קטן שמישהו ״רוכב״ על הגב שלהם: כך יותר קל יהיה להם לחיות במדינת ישראל: לשרת בצה״ל, לשלם ארנונה ומיסים....
  הגב 12.02.14 10:54
 • אורח
  הרב טוען בחוצפה רבה: ״החילונים קיבלו כאן ברחובות מעל ומעבר, אז הגיע הזמן לומר שגם לדתיים מגיע.״ אני מציע לרב לבדוק כמה הקצאות קרקע בוצעו ״לחילונים״ מתוך סך ההקצאות. לפי מידע שיש בידי - מתוך 10 ההקצאות האחרונות שניתנו - 9 הן למבני דת! וכדי להוסיף חטא על פשע - רוב ההקצאות הן על חשבון גנים ציבוריים וגני ילדים, כלומר - על חשבון כלל הציבור!
  הגב 12.02.14 11:03
 • אורח
  הדתיים אלופים במניפולציות רגשיות. מאחר והרב טרח להזכיר שאביו נהרג בצבא, אני רוצה לומר לו שאני משתתף בצערו, אך לשאול אותו איך זה קשור לענייננו? ובכלל, האם זה פוטר אותו, את בניו, בנותיו וצאצאיו מלשרת בצבא? גם הרב מועלם משתמש בשמות של אנשים מתים כדי לקבל הקצאה בפעם השניה לבית מדרש וכולל על שטח של גן ציבורי.
  הגב 12.02.14 11:13
 • אורח
  יניב מרקוביץ מ״האבודה״ תומך בהקמת מבנה דת על גני ילדים? מתבקשת תגובה!
  הגב 12.02.14 11:20
 • אורח
  שימו לב- תושבי השכונות, שגרים בשכונות וקנו את בתיהם במיטב כספם ובזיעת אפם נקראים בכתבה- ״גורמים שוליים״. אני גאה להיות ״גורם שולי״ שנלחם על הבית שלו. וכמוני גם שאר 1480 האנשים שחתמו על העצומה נגד הקמת כולל באמצע השכונה שלנו ועל חשבון הפארק שלנו ושל ילדינו. אני גאה להיות ״גורם שולי״ שעדיין מחשיב מעצמו גורם שפוי, שלא מוכן שיגרכו עליו כל מיני אינטרסנטים שמקורבים לצלחת בעירייה ומתפללים צמוד צמוד לראש העיר. גאה להיות ״גורם שולי״ שהתעורר בזמן ורוצה לעצור את ההתחרדות של העיר האהובה עליי. גאה!!!
  הגב 12.02.14 11:59
 • אורח
  האדון או גברת שמסתתרים מאחורי הכינוי \"הרבה\" תפנימו -כול תושבי העיר רחובות דתיים חילונים מכל עדות ישראל ,חיו מאז ומתמיד בכבוד הדדי ובשלום =קמתם קבוצה שולית של שונאי אדם ומתנגדים לכל מה שמריח יהדות ,בית מדרש ,או בית כנסת ,אם זה היה קורה בעולם הייתם זועקים אנטישמיות,רק בזכות תינוקות של בית רבן שלומדים תורה אנחנו עדיין מחזיקים מעמד ולא נכחדנו כמו שאר העמים שנעלמו מהעולם ,די לקטר בלי סיבה ,ואני בניגוד לך אני לא מקטלג אותך ולא מגרש אותך מהעיר הפורחת שלנו יש מקום לכולם ושכל אחד יחיה על פי אמונתו ,העם הזה זקוק להרבה תפילות על החולים ,ושהשם ישמור אותנו מהאויבים שמקיפים אותנו די לנו באויבים שבחוץ די לשנאת חינם מתוכנו
  הגב 12.02.14 16:32
 • אורח
  מסכים עם ישראל ..
  הגב 12.02.14 17:12
 • אורח
  לרב דרך ארץ קמה לתורה מצער לשמועה שאביך נהרג בצבא, והאם זה מצדיק שאתה ובניך ונכדך לא ישרתו בצבא שמגן בין היתר על אנשים כמוכם. אני מבין שאצה לך הדרך להנציח את עצמך ולומדי התורה על גבם של אנשים שאין להם קשר לעולם הישיבות אם אתה כל כך זקוק לישיבה תבקש לבנות אותה בשכונה החרדית בה אתה חיי ולא לדחוף לחילונים אצבע לעין ולבנות באזורים חילוניים. לעורר מלחמת אחים באצטלה של שמירה על התורה. אם אתה מאוד רוצה לבנות ישיבה תבנה אותה מעל גן חרדי, ואם אין שם מקום אני בטוח שראש העיר יאשר לך חריגה כמו זו שהוא מאשר לך מעל גן חילוני. עליך להבין שראש עיר זה נבחר בעיקר בקולות של חילונים כמוני וברור שהוא אמור לייצג את כל תושבי העיר ולא רק את האינטרסים של מיעוט חרדי שאולי הוא חייב להם. הדבר המצחיק בכל העניין שהוא המצאי מילה מכובסת \"מרכז רוחני\" הרי זו בסך הכל ישיבה נוספת או כולל אז שיקרא לילד בשמו. מה שהוא עושה זה לשסות את החילוניים בחרדים ודבר טוב מזה לא יצמח מלבד שינאת אחים. אנשים אחים אנו אל תיפול למלכודת הזו סלק ידך מהגן
  הגב 12.02.14 17:19
 • אורח
  למגיב ״ישראל״: בניגוד לאידיליה שאתה מנסה לצייר, חרדים עסוקים כל הזמן ב״לקטלג״ מי לזרם א׳ ומי לזרם ב׳ וביניהם תהום פעורה שנסגרת לפעמים ע״י מהלומות הדדיות - ראה מקרה מאה שערים ובני ברק. חרדים עסוקים גם ב״לגרש״ דתיים לאומיים וחילונים - ראה מקרה בית שמש . באים במתק שפתיים ואח״כ בקללות, חרפות וגידופים, שלא לדבר על המטרת צואה על ראשיהם של אנשים. הסובלנות מהם והלאה ואנחנו יודעים בדיוק מה קורה כאשר הם מגיעים לשכונה שאינה חרדית. מאחר ואינם מתערבבים באחרים ואינם סובלנים כלפי אחרים, ראוי שיבנו להם שכונה משלהם ובה בתי מדרש מרובי קומות - לכל זרם קומה משלו. ובא גואל לישראל.
  הגב 12.02.14 18:23
 • אורח
  במגיני הגליל 50 יש גן ובית כנסת וישנה אפשרות לבנות עד 3 קומות. ככה מרחיבים את השכונה הדתית בלי להיכנס לשכונות החילוניות. קיבלתם פתרון בלי ליצור עימותים
  הגב 13.02.14 14:49
 • אורח
  גם אני מסכים עם ישראל
  הגב 14.02.14 13:24
 • אורח
  לדעתי חייבים לתת מענה לתושבים כל אחד מה צורכו. אם ראש העיר לא ידאג אז מי כמו אבא לילדים שלו
  הגב 23.05.18 12:50
 • אורח
  כשמגלים מצוקה מסויימת חייבים לחשוב על פיתרון ובלא הפליות תודה
  הגב 23.05.18 12:51
 • אורח
  צהריים טובים תושבי רחובות והסביבה מעמד ישיבה כבית כנסת לכל דבר אם כתושב העיר ויהודי אני לא מעוניין במיסגרת הנ"ל זה חוסר בהסכלה!!!!!
  הגב 30.05.18 14:01

ילד בן 9 ניסה לדקור ילד בן 11 ברחובות באמצעות סכין יפנית

הורה לתלמיד שנקלע לאירוע הפריד ומנע דקירה

אבי בר | | תגובות: 24


הורים באחד מבתי הספר ברחובות נסערים מאז שעות הצהריים. בקבוצת הוואטסאפ של הורי בתי הספר עבר תיאור של ילד בן 9 שאינו תלמיד בבית הספר אשר ניסה לדקור תלמיד שהמתין לאוטובוס.

על פי התיאור בקבוצת הוואטסאפ מספר תלמידים מכיתה ג' המתינו בתחנת האוטובוס לקו 14 והתקרב אליהם ילד כבן 9 על אופניים והחל להציק לילדים. אישה מבוגרת שגם כן המתינה בתחנת האוטובוס ניסתה לסלק את הילד המציק אך ללא הצלחה. תלמיד נוסף בוגר יותר מכיתה ה' שגם נכח בתחנת האוטובוס וראה את ההצקה ואת ניסיון הגירוש של האישה שלא הצליח, ניגש אל הילד המציק ובעט לו באופניו, בתגובה שלף הילד סכין יפנית והחל לרדוף אחר התלמיד מכיתה ה' במטרה לדקור אותו. במהלך המרדף התלמיד הגדול מצא כיסא שבור וזרק אותו על הילד עם הסכין היפנית, למקום הזדמן אבא של תלמיד אחר, אשר מיד הפריד בין הילדים וגירש את הילד עם הסכין היפנית. מנהל בית הספר הגיע גם למקום התקרית אך הילד עם הסכין כבר נעלם.

למיטב המידע המשטרה לא עודכנה באירוע.

בגלל שמדובר בקטינים אין אנו מפרסמים את שם בית הספר ואת המעורבים באירוע. אך כל הפרטים בידינו

התפרסמו 24 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה קורה פה השם ישמור
  הגב 18.11.18 21:03
 • אורח
  מה זה לאן הגענו ?
  הגב 18.11.18 21:04
 • אורח
  בטח אתיופים
  הגב 18.11.18 21:05
 • אורח
  טיפש
  18.11.18 21:09
 • אורח
  כנראה מהמשפחה שלך ... כל הפוסל במומו פוסל
  18.11.18 21:53
 • אורח
  התלמידים היו דתיים. הילד החצוף חילוני לא אתיופי.
  18.11.18 21:57
 • אורח
  אז למה שלא תפנו למשטרה היום הוא ניסה לדקור ולא הצליח פעם הבאה הוא יצליח וזה לא משנה שהוא קטין פשוט יהרסו משפחות
  הגב 18.11.18 21:05
 • אורח
  בהחלט פנו למשטרה.
  18.11.18 21:57
 • אורח
  חחחח איזה גבר
  הגב 18.11.18 21:07
 • אורח
  טיפש
  18.11.18 21:46
 • אורח
  לא להאמין שנותנים ככה לילד חופשיות לבד
  הגב 18.11.18 21:08
 • אורח
  שרמוטה שכמותך יש רוסים מרוקאים התימנים
  הגב 18.11.18 21:14
 • אורח
  גרמני כמוך גואל נפש
  הגב 18.11.18 21:16
 • אורח
  רק האתיופים עדיין לא מפותחים מספיק ולא פלא שאחד כזה יצא מהם אתיופים יודעים רק לבכות ולדרוש לא כולם תת רמה אבל הרבה מאוכלוסיית אושיות וקריית משה הם פשוט מגעילים
  הגב 18.11.18 21:25
 • אורח
  זה בבית ספר יבניאלי
  הגב 18.11.18 21:27
 • אורח
  קחו לדוגמה את משפחת עזריה האמורים 10 קומה 3 אבא שיכור עם 2 נשים בת נרקומנית עם כמה ילדים שהביאה מאיזה ערבי האחים שלה לא יותר טובים אחד נרקומן השני מסטול כל הזמן
  הגב 18.11.18 21:30
 • אורח
  וזה דוגמה למה אני שונא אתיופים לא מפותחים
  הגב 18.11.18 21:30
 • אורח
  לפחות הרוסים הם יותר שקטים מחונכים (רובם) ובעלי כבוד עצמי ולא בכיינים
  הגב 18.11.18 21:32
 • אורח
  אמא אמא איזה פחד לא נתפס בגיל כזה אולי בית גמור או רואה סרטים כאלה שלא נדע
  הגב 18.11.18 21:37
 • אורח
  לגרש לגרש לגרש
  הגב 18.11.18 21:39
 • אורח
  לגרש את הילד מבית הספר לפנמיה מתאימה דרך מישרד הרווחה זזה דבר בלתי ניסלח
  הגב 18.11.18 21:49
 • אורח
  היה בבוקר עם אמא שלו בדואר הרצל ושיגעו אותו. כך גדל הפסיכופט בידיים של ארגון פרוטקשן.
  הגב 18.11.18 21:56
 • אורח
  השומר שאל אותו אם הוא יכל לקנות לו באינטרנט ומה בדיוק הוא קיבל בדואר? חחחחחחחחח ערסים זה מחלה .
  18.11.18 22:02
 • אורח
  ואז מאשימים את רומן זדורוב!!!!!!!!!! תאיר ראדה נרצחה ע"י תלמידים חייבים לעצור את האלימות פשוט חייבים!
  הגב 18.11.18 22:34

כבוד! אלדד פרי, יו"ר קבוצת אלדד פרי נדל"ן, תושב רחובות, נבחר לכהן בנבחרת הנשיאים בכנס השנתי באילת "עיר הנדל"ן 2018" הכולל מפגש של שרים, בכירי המשק וצמרת חברות הנדל"ן בישראל

לדברי ערן רולס, יו"ר מרכז הבנייה הישראלי: "אלדד הוא בהחלט תוספת ראויה לנבחרת נשיאי הכנס אשר ישמשו יושבי ראש של הדיונים וועדות המומחים. הנשיאים יובילו את מטרות הוועידה ומתווה התוצרים כמו גם נקודות הסכמה והצעות לשיפור". בכנס ישתתפו גם השרים משה כחלון ומשה גלאנט וצמרת אנשי הנדל"ן בישראל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


כבוד לעיר רחובות, אלדד פרי, תושב העיר, יו"ר ובעלים של קבוצת אלדד פרי נדל"ן, נבחר השנה לכהן בנבחרת הנשיאים של עיר הנדל"ן, מדובר במפגש הפסגה המרכזי השנתי החשוב ביותר בתחום, בחודש דצמבר לשלושה ימים צמרת קהילת הנדל"ן בארץ תתכנס ב'עיר הנדל"ן' באילת.

לדברי ערן רולס, יו"ר מרכז הבנייה הישראלי: "אלדד הוא בהחלט תוספת ראויה לנבחרת נשיאי הכנס אשר ישמשו יושבי ראש של הדיונים וועדות המומחים. הנשיאים יובילו את מטרות הוועידה ומתווה התוצרים כמו גם נקודות הסכמה והצעות לשיפור".


בוועידה השנה ישתתפו כ 3,000 איש, נציגי משרדי הממשלה העוסקים בתחום המגורים, המשרדים, פרויקטים ציבוריים, תשתיות ותחבורה, נציגי הרשויות המוניציפליות, בכירי עולם הנדל"ן מהסקטור הפרטי, קבלנים, עו"ד, גופים ממנים, בנקים ועוד. שלושת ימי הוועידה יורכבו מעשרות פאנלים, דיונים מקצועיים וועדות מומחים, במוקדי תוכן שונים, הנפרסים על פני אולמות הוועידה במלונות המובילים באילת. וועדות המומחים יובלו על ידי יושבי ראש בכירים וחברי נשיאות עיר הנדל"ן ויורכבו מהשחקנים המשמעותיים ביותר בכל תחום. במהלך הועידה בתום הדיונים, משתנה המוד והאווירה המקצועית מוחלפת לפעילות פנאי עשירה ומפנקת, הופעות מצוינות של עומר אדם, עדן בן זקן, יהודה פוליקר וסקאזי, דרינקים ומסיבות אל תוך הלילה.


עוד משתתפים בוועידה: משה כחלון, שר האוצר, יואב גלנט, שר הבינוי והשיכון, חגי רזניק מנכ"ל משרד השיכון, זאב ביילסקי ראש מטה הדיור הלאומי, חיים אביטן, יו"ר הרשות להתחדשות עירונית, עדיאל שמרון מנהל רשות מקרקעי ישראל, דפנה הרלב מנכ"ל קבוצת אביב, אבי יעקובוביץ מנכ"ל גב ים, גיל גבע יו"ר קבוצת תדהר, רוני בריק, נשיא התאחדות בוני הארץ, ירון סורק, מנכ"ל אלקטרה בנייה והשקעות, עופר זיו, מנכ"ל ויתניה, עופר פלדמן מנכ"ל קנדה ישראל, ברנרד רסקין, מנכ"ל רימקס ישראל, מיקי זיסמן, מנכ"ל קרדן ועוד.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אלדד אחרי מה שעשית לשעריים אשמח שהבלון הזה יתפוצץ
  הגב 18.11.18 20:00
 • אורח
  תותח על חלל אלוף האלופים מעו"ד פשוט נהיה תותח נדל"ן מי שמלכלך סתם קנאי
  הגב 18.11.18 20:09
 • אורח
  אלדד פרי תותח מגיע לא רק טוב כי עוזר לכולם
  הגב 18.11.18 21:48

מזל טוב לדוברת העירייה אביטל רגב קיסר החוגגת יום הולדת ומזל טוב לרון וורוטיצקי יו"ר מכבי רחובות בכדורסל ולמאורי סלע עוזר מאמן מכבי רחובות החוגגים כולם יום הולדת

רוצים לפרגן ולברך את קרוביכם? שלחו לוואטסאפ 0-586-586-106 (לציין עבור ציונה וחובה לצרף תמונה)

מערכת האתר | | תגובות: 3


מזל טוב לדוברת העירייה אביטל רגב קיסר החוגגת יום הולדת ובלשכת ראש העיר ארגנו לה מסיבונת בהפתעה.


ומי שעוד חגגו היום יום הולדת הם אנשי הכדורסל של מכבי רחובות היו"ר רון וורוטיצקי אשר חגג היום יום הולדת 50 ועוזר מאמן הקבוצה מאורי סלע אשר חגג יום הולדת 38.

מזל טוב!!!התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רחובות אינה זקוקה לרחמים
  הגב 18.11.18 19:52
 • אורח
  קנאים ... דוברת מספר אחת... לא טוב לכם- דפדפו הלאה
  הגב 18.11.18 20:07

הפסקת החשמל הארוכה מהבוקר בשכונת שעריים ברחובות תתוקן לקראת 18:00 – 19:00

אבי בר | | תגובות: 16
צילום - דוברות חברת חשמל

תושבים דיווחו כי בחלקים בשכונת שעריים והסביבה יש הפסקת חשמל משעות הבוקר (בסביבות 08:00) מבדיקה מול חברת חשמל התברר כי הייתה תקלה רצינית ומקווים כי לקראת 18:00 – 19:00 יצליחו להתגבר ולהשיב את החשמל לשכונה ולאזורהתפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בושה יש אנשים חסרי יכולות שכל האוכל שלהם התקלקל בטוח בחום שהיה היום פשוט בושה איך קורא תקלה כזו?
  הגב 18.11.18 17:02
 • אורח
  איה מין דבר זה משמונה בבוקר ואולי בשש או שבע יהיה חשמל, המקררים לא עובדים מהבוקר הבשרים מפשירים מי מפצה אותנו על זה
  הגב 18.11.18 17:10
 • אורח
  מדינת עולם שלישי. תתביישו!
  הגב 18.11.18 17:20
 • אורח
  כלום לא יכולים לעשות פה כמו שצריך זה לא יאמן. כל האוכל לפח!
  הגב 18.11.18 17:20
 • אורח
  רחובות אינה זקוקים לרחמים
  הגב 18.11.18 17:24
 • אורח
  פשוט בושה חוסר התחשבות בתושבים
  הגב 18.11.18 17:34
 • אורח
  בושה מתייחסים אלינו פחות טוב מהטרוריסטים בעזה
  הגב 18.11.18 17:41
 • אורח
  הפסקת חשמל יזומה הם הורידו את העמוד חשמל שעומד בכיכר כנראה הסתבכו שם
  הגב 18.11.18 18:18
 • אורח
  אני חיה בשכונה ורוצה להגיד שמתוך 7 עובדים רק אחד עבד והשאר סתם נחו להם בצד!
  הגב 18.11.18 18:22
 • אורח
  רק רחמיים יטפל
  הגב 18.11.18 18:25
 • אורח
  מזל שלא קר
  הגב 18.11.18 18:37
 • אורח
  אמרו עד 21:00
  הגב 18.11.18 18:39
 • אורח
  לי אמרו עד19:30
  הגב 18.11.18 19:01
 • אורח
  הפסקה יזומה להעביר עמוד חשמל עם כוח .היתה תקלה הם עבדו ללא הפסקה צוותים גדולים כולל מהנדסים .חזר החשמל בשמונה וחצי .די לעשות עניין מכל דבר ולהכניס את ראש העיר .מתקנים מתלוננים לא מתקנים מתלוננים תושבים הזויים
  הגב 18.11.18 21:06
 • אורח
  תקלה של חשמל בימים של חום צריכה להיות מטופלת מיידאחזור ואגיד שוב יש אנשים שחיים מתרומות פעם בחודש והאוכל שיש להם במקרר זה מה שיש להם לכל החודש מה יעשו אנשים כאלה שרוב האוכל במקרר התקלקל כמו מוצרי חלב בשר עוף ודגים.בשכונה הזו לא חסר אנשים כאלוהנקודה שזה לא היה צריך להמשיך משעה כזו מוקדמת ולעבור את רוב שעות החום.
  הגב 18.11.18 22:06
 • אורח
  זה תוקן כבר?
  הגב 18.11.18 22:16

החלה ההרשמה לחוג רכיבה על סוסים ב"חווה של שון" במושב גני יוחנן (בין מזכרת בתיה לקריית עקרון) החוג מתאים לילדים מגיל 4, בני נוער ולמבוגרים.

התלמידים לומדים לטפל בסוסים, להאכיל, לתקשר עימם ולרכוב רכיבה מערבית. הפעילות מתבצעת באורווה, במגרש הרכיבה ובשדה הסמוך לחווה ע"י מדריכים מוסמכים. פרטים 052-5520091

תוכן שיווקי ממומן

למעבר לדף הפייסבוק של

"החווה של שון"


החלה ההרשמה לחוג רכיבה על סוסים "בחווה של שון" הנמצאת במושב גני יוחנן (בין מזכרת בתיה לקריית עקרון) במשק 53 . בחווה לומדים ילדים מגיל 4 , בני נוער ומבוגרים. התלמידים לומדים לטפל בסוסים, להאכיל, לתקשר עימם ולרכוב רכיבה מערבית. הפעילות מתבצעת באורווה, במגרש הרכיבה ובשדה הסמוך לחווה ע"י מדריכים מוסמכים ובדגש על בטיחות ויחס אישי.

לרכיבה ולטיפול בסוס השפעה רבה על הרוכבים מבחינות רבות: כושר גופני, שיווי משקל, מוטוריקה, קואורדינציה, סבלנות וסובלנות, שיפור והעלאת הביטחון העצמי, תקשורת עם הסביבה ועוד. וחשוב לא פחות הוא הקשר החם שנוצר עם בעל החיים העוצמתי והאצילי הזה, המאפשר לנו ומקבל אותנו, ותחושת השייכות והעוצמה המתלווה לכך.

פרטים 052-5520091


סרטון משעשע : חולדה מתקלחת להנאתה באמצע היום ברחוב הרצל ברחובות

צילום יבגני - טולוצקו

אבי בר | | תגובות: 27


לפני שבוע 11/11/2018 בסביבות 11:30 בבוקר טייל להנאתו יבגני טולוצקי ברחוב הרצל ברחובות ולהפתעתו הבחין באמצע הרחוב (אזור הרצל 150) בחולדה מתקלחת ברחוב הרצל והוא הנציח את המחזה המשעשע בסלולארי שלו

התפרסמו 27 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פיקס ממש מסוכן
  הגב 18.11.18 15:36
 • אורח
  היא גם לא מפחדת כבר מבני אדם....
  הגב 18.11.18 15:41
 • אורח
  גם חיות רחובותיות רוצות להיות נקיות!!!..מה כבר קרה???!!!
  הגב 18.11.18 15:44
 • אורח
  חחח
  הגב 18.11.18 15:47
 • אורח
  זה לא חולדה כנראה זה סוג עכבר לא פחדן...
  הגב 18.11.18 15:47
 • אורח
  היא מתקלחת בביוב הפתוח שלא מתוקן ע"י העירייה!!! זו סכנה חמורה לבריאות הציבור!!! החולדה מעבירה החיידקים מהביוב..... רצוי להעביר למוקד 106 את הסרטון העצוב....
  הגב 18.11.18 15:50
 • אורח
  נורא ואיום שכך נראית מדרכה שבורה מסביב לביוב. וחולדה יוצאת להנאתה טוב לחולדה רע לתושבים.
  הגב 18.11.18 15:50
 • אורח
  לאיזו מפלגה הוא שייך
  הגב 18.11.18 16:10
 • אורח
  חחחחחח שנון אהבתי
  18.11.18 16:15
 • אורח
  עכברון חולדאי
  18.11.18 18:26
 • אורח
  חחחחח שנון אהבתי
  הגב 18.11.18 16:14
 • אורח
  חח איזה דפוק אתה והשנון שלך
  18.11.18 19:41
 • אורח
  ממש לא משעשע לפגוש אותן בבית או כשהן נושכות חסרי ישע ותינוקות אבל כך זה כשלא מדבירים מקוה שהעירייה תתעשט
  הגב 18.11.18 16:31
 • אורח
  תתעשת
  18.11.18 17:36
 • אורח
  ממש לא מצחיק ולא משעשע. זה רק מראה עד כמה רחובות שלנו נקיה.
  הגב 18.11.18 16:33
 • אורח
  העכברוש שבתמונה נקי כפיים מחיות האדם שמסתובבים ביננו כל חיה ואפילו המזוהמות ביותר תטרוף על מנת להשביע את קיבתה הבנאדם? וואלק ירמוס את חברו הטוב ביותר יפצע אותו ידרוך עליו וירמוס את כבודו בשביל אינטרס אז העכברוש מטריד אתכם? אל תאמינו באף אחד מי שקיבל כוויה מהמים של הקומקום מפחד גם מהמים הקרים בקולר
  הגב 18.11.18 16:58
 • אורח
  רחובות אינה זקוקה. לרחמים
  הגב 18.11.18 17:23
 • אורח
  מה אתם מתרגשים כולה חולדה נו באמת זה שצילם מצלם כול תזוזה ברחובות קרציה מהלכת חלס נימאסתם
  הגב 18.11.18 17:41
 • אורח
  חולדאי בא לבקר ברחובות שיחזור לתל אביב
  הגב 18.11.18 17:42
 • אורח
  חולדאי וחולדה מילים דומות חה חה חה.
  18.11.18 18:00
 • אורח
  ממש משעשע. עיר הלכלוך והשחיתות
  הגב 18.11.18 18:36
 • אורח
  חחחח...מרגישה בבבית...יצאה לספא של מקום המגורים של ..הביוב...יש גם מי ביוב בחוץ...העיקר העיר רחובות 5 כוכבים על נקיון😠😠 כנראה גם החולדות נתנו את קולם. מלא מחלות ....באוח בליחה מטילת בחניות...במאפיות ..צריכה לאכול
  הגב 18.11.18 19:08
 • אורח
  המדרכות השבורות הן מפגע בטיחותי שצריך לסדרן לפני שעובר אורח ייפול בגללן
  הגב 18.11.18 19:37
 • אורח
  והפקחיות העייפות של העירייה מסתלבטות כהרגלן
  הגב 18.11.18 21:28
 • אורח
  העכבר הוא אתיופי או רוסי?
  הגב 18.11.18 21:37
 • אורח
  איכסה פיכסה
  הגב 18.11.18 22:34
 • אורח
  מתקלחת ? ממש לא ! מתרחצת !
  הגב 18.11.18 23:31

פריצה למרכז פיסג"ה החדש הנבנה בשכונת קריית משה

הנזק נאמד באלפי שקלים.

אבי בר | | תגובות: 6


מרכז פיסג"ה החדש אשר בנייתו הולכת ונשלמת בימים אלה בשכונת קרית משה ברחובות. זכה בסופהשבוע לביקורם של פורצים.

המקום נפרץ והגנבים לקחו מכל הבא ליד מהציוד של הקבלן ובהם כלי עבודה, כבלי חשמל, מנורות ועוד. הנזק נאמד באלפי שקלים.

המשטרה הגיעה למקום והחלה בחקירה
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רחובות אינה זקוקה לרחמים 🐈🐕
  הגב 18.11.18 13:07
 • אורח
  מי אחראי על המקום.דבר ראשון לחקור אותו בחשד לרשלנות
  הגב 18.11.18 13:08
 • אורח
  רחמים מלול חולה ❤
  הגב 18.11.18 13:14
 • אורח
  מכה של גניבות ופריצות בלילה גם מהחניון של המשאיות ואף אחד לא עושה כלום משטרת רחובות
  הגב 18.11.18 13:19
 • אורח
  לא לשלם!
  הגב 18.11.18 14:32
 • אורח
  וואלה מעניין מאוד מי אלה האנשים 😏 ממש קשה להבין מי מסתובב שם בלילות
  הגב 18.11.18 15:56

בתכשיטי "לאקויה" ברחובות היהלומים נקיים וטבעיים ישירות מהבורסה ללא פערי תיווך, ניתן לעצב טבעות ותכשיטים בהזמנה אישית , מבחר טבעות אירוסין. שירות ותיקון תכשיטים במקום.

"לאקויה" הרצל 198 רחובות

תוכן שיווקי ממומןלהלן לינק לאתר Lakoya

http://lakoya.indexm.co.il/


תכשיטי לאקויה הינה חברה מובילה בענף התכשיטים.
החברה הוקמה ע"י אוהד צנעני יהלומן וגמולוג בעל ניסיון עשיר של מעל 20 שנה בענף היהלומים. לאוהד מומחיות ביהלומים, אבני חן יקרות, פנינים ושמאות מקצועית בתחום היהלומים ותכשיטי היוקרה.


ב'תכשיטי לאקויה' מעצבים ומייצרים מבחר גדול של תכשיטים, ביניהם תכשיטי זהב, תכשיטי יהלומים, אבני חן, טבעות אירוסין ונישואין. בלאקויה תמצאו עיצובים קלאסיים ועיצובים מקוריים הכוללים עיצובים בהתאמה אישית.

מייסד החברה, אוהד צנעני, עבד במסחר ושיווק יהלומים בחברות מובילות בענף היהלומים בישראל ובבורסות ומרכזי מסחר ליהלומים ברחבי העולם. אוהד צבר ניסיון רב בענף ולמד את אופן העיצוב, האסתטיקה וההגשה הנכונים ונחשף לעיצובים וטכניקות עבודה בעיצוב וייצור יהלומים.

חשיפתו לעיצובים שהשאירו חותם נתנו לו השראה מחברות ומעצבים מובילים בחו"ל.

ב'תכשיטי לאקויה' תמצאו מבחר גדול של יהלומים
ואבני חן, ישירות מבורסת היהלומים וללא תהליכי תיווך


לפרטים Lakoya הרצל 198 רחובות

08-9366319מבזק תאונה ברחובות: רכב התהפך , פצועה קל

צילומים: דוברות איחוד הצלה, רן מנוסיס תיעוד מבצעי מד"א, בנוסף צלמו ודיווחו תומר ומקס פרנק בוואטסאפ האדום 0-586-586-106 (שמרו המספר לדיווחים מיוחדים)

אבי בר | | תגובות: 11
יום ראשון 18/1 שעה 11:40 רכב התהפך מסיבה לא ברורה.

נפגעת כבת 68 כשמצבה מוגדר קל טופלה על ידי חובשים ופארמדיקים של מד"א ומתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה בסיוע צוות אמבולנס איחוד הצלה סניף רחובות בזירת תאונת דרכים עם מעורבות רכב הפוך ברחוב הרצל פינת שד' הקיבוצים ברחובות.


בסיום הטיפול הראשוני פונתה הנפגעת (נהגת הרכב) באמבולנס איחוד הצלה להמשך בדיקה וטיפול בבית החולים קפלן ברחובות כאשר מצבה מוגדר כאמור קל.

נסיבות המקרה בבדיקה.

התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מלא עושים שם תאונוצ עם מתן דיל היה בעירייה זה לא היה קורה
  הגב 18.11.18 12:33
 • אורח
  רחובות אינה זקוקה לרחמים
  הגב 18.11.18 12:56
 • אורח
  בטח התעסקה בנייד!
  הגב 18.11.18 14:37
 • אורח
  אולי עישנה קנאביס
  הגב 18.11.18 14:55
 • אורח
  מהנדסת העיר שמתכננת את העיר וחותמת על תוכניות וזה מה שיוצא ..תיכנון לקוי של העירייה..היא גם תיכננה את הצומת של הקניון וחתמה על האישור לרמזורים ...וליפני זה היה כיכר...מהנדסת העיר היא מהנדסת את הציבור ...
  הגב 18.11.18 14:58
 • אורח
  בשורות טובות
  הגב 18.11.18 15:38
 • אורח
  שוב הקיבה עשתה גורו,גורו ונוד מימן רצחני עלה ונדף ואיבוד השליטה על הרכב אינו נמנע
  הגב 18.11.18 17:00
 • אורח
  רפואה שלמה בשורות טובות
  הגב 18.11.18 19:03
 • אורח
  אמן!!!!!!!!!
  18.11.18 20:36
 • אורח
  הגיע הזמן שתעשו משהו למען ה'!! באיזור הזה בדיוק יש המון התהפכויות וזה מהווה גם סיכון לאנשים שחיים ממש שם ולעוברי אורח! בתור אחת שגרה שם ראיתי לא מעט התהפכויות מהסוג הזה ובנס גדול לא נפגע שום הולך רגל. קחו את זה לתשומת ליבכם
  הגב 18.11.18 22:18
 • אורח
  אני ממשפחה שכולה כמה עצוב לקבור ילד! שלא נדע
  18.11.18 22:35

לאור תחילת העבודות במתחם הסטודנטים "פרי פלייס" ברחובות של היזם אלדד פרי, החל שיווק בניין המשרדים במתחם אשר יתנשא ל – 12 קומות ומחירי המשרדים החל מ - 129 אלף ₪

פרויקט הסטודנטים "פרי פלייס" בכניסה לעיר כולל 750 דירות קטנות להשכרה לסטודנטים. המתחם כולל עירוב שימושים בהיקף אדיר של כ-30 אלף מ״ר של מסחר, משרדים, ובסה״כ יכלול המתחם בנייה בהיקף של 100 אלף מ״ר. גודל המשרדים החל מ – 14 מ"ר ובמחיר החל מ – 129 אלף ₪ ומשרד בגודל 20 מ"ר החל מ - 219 אלף ש"ח ומאפשר ללקוחות לרכוש במגוון גדלים בהתאם לצורך. כל קומה תכלול טרקלין עסקים משותף, לצד חדרי ישיבות מרכזיים

תוכן שיווקי ממומן

לפרטים נוספים: www.eldadperi.com

שאלות בפון 5066*

הדמיה


חברת אלדד פרי נדל"ן, בבעלותו של היזם אלדד פרי, החלה את השלב הבא בשיווק בניין המשרדים של פרויקט פרי פלייס ברחובות. אחרי שהחלו העבודות במתחם, ונמכרו מאות דירות להשכרה לסטודנטים בפרויקט למשקיעים, פותחת כעת החברה את האפשרות להצטרף לרכישת משרד בבניין המשרדים שיוקם במסגרת הפרויקט.


מחירי המשרדים בפרויקט נחשבים לאטרקטיביים במיוחד, כאשר המחיר של משרד קטן בגודל של 14 מ״ר מתחיל ב-129 אלף ש"ח בלבד. ומשרד בגודל 20 מ"ר בחל מ - 219 אלף ש"ח הבניין יכלול 12 קומות ובהם משרדים בשטח כולל של 12 אלף מ״ר, אותם ניתן לרכוש במגוון גדלים בהתאם לצורך.


המשתמשים במשרדי הבניין החדשני יוכלו ליהנות מחללים משותפים, בהמשך למגמה ובעקבותיה הביקוש שנוצר בשנים האחרונות, כאשר כל קומה תכלול טרקלין עסקים משותף, לצד חדרי ישיבות מרכזיים שאותם ניתן יהיה לשריין בהתאם לצורך.

המיקום של מגדל המשרדים גם הוא אטרקטיבי ביותר, באחד מאזורי התעסוקה החשובים במרכז הארץ, בלב פארק המדע ברחובות, צמוד לתחנת הרכבת ולצירי התנועה המרכזיים.

על פרויקט "פרי פלייס"

״המיקום של מגדל המשרדים בפרויקט פרי פלייס והתכנון שלו, הכולל משרדים קטנים החל מ-14 מ״ר, מהווה הזדמנות גדולה לבעלי עסקים קטנים ומקצועות חופשיים להיות בעלים של המשרד שלהם במחיר נוח. כמו כן האופי השיתופי של חללי הישיבות מהווה יתרון עבור שוכרי משרדים קטנים שיכולים גם ליהנות מהמיקום המנצח בפארק המדע ברחובות, וגם להימנע משכירות של חללים גדולים מדי לצורכי עבודתם, תוך חיסכון אדיר בעלויות. בנוסף לכך, מדובר בהזדמנות גם למשקיעים שיכולים בהשקעה לא גבוהה ליהנות מתשואה פנטסטית משכירות באזור מבוקש, עם כל היתרונות של השקעה במשרדים״.


פרויקט פרי פלייס נחשב לפרויקט החשוב ביותר בעיר רחובות, שכן הוא אמור – לראשונה מזה 20 שנה – להוסיף לעיר כמות של 750 דירות קטנות להשכרה לסטודנטים, הלומדים במוסדות האקדמיים הרבים בעיר. כמו כן יכלול המתחם עירוב שימושים בהיקף אדיר של כ-30 אלף מ״ר של מסחר, משרדים, ובסה״כ יכלול המתחם בנייה בהיקף של 100 אלף מ״ר


בכל הארץ מפיצים בשעה האחרונה כי יאיר נתניהו יתמודד מול רועי שרעבי על מיקום בכנסת ברשימת הליכוד במקום השמור למחוז שפלה, מדובר ב"דאחקה"... אך מי יודע?

מידי שנה מתקיימת באילת "הליכודיאדה" והשנה ב - 10/1/2019 בגלל בעיות משפטיות של השם זה ייקרא "הלאומיאדה" והמארגנים מידי שנה מקיימים באירוע סקרים שונים הקשורים לליכוד. כל "משחקי הסקרים" בלאומיאדה הם ביוזמת מארגני האירוע והם גם לא שואלים את המועמדים בסקרים אם הם מסכימים או לא.

אבי בר | | תגובות: 17
צילום - מתוך הטויטר של אריק בנדר


בשעה האחרונה החלה מופצת ברשת תמונה של רועי שרעבי ויאיר נתניהו המתמודדים על מיקום ברשימת הליכוד לכנסת במקום השמור למחוז שפלה.

ובכן מדובר בסוג של "דאחקה".

מידי שנה מתקיימת באילת "הליכודיאדה" והשנה ב - 10/1/2019 בגלל בעיות משפטיות של השם זה ייקרא "הלאומיאדה" והמארגנים מידי שנה מקיימים באירוע סקרים שונים הקשורים לליכוד ולפעמים אף מצרפים כל מיני מועמדים מתחומים שונים שאפילו לא קשורים לליכוד.

כל "משחקי הסקרים" בלאומיאדה הם ביוזמת מארגני האירוע והם גם לא שואלים את המועמדים בסקרים אם הם מסכימים או לא.

לגבי רועי שרעבי תמיד הייתה השמועה שבכוונתו להתמודד גם לכנסת ואם יתמודד יציב עצמו כמועמד מחוז השפלה של הליכוד, לאחרונה נפוצה שמועה שיאיר נתניהו מחפש לעבור להתגורר באזור השפלה ולכן מארגני הלאומיאדה החליטו להציב את רועי שרעבי נגד יאיר נתניהו כדי לשאול את באי הלאומיאדה במי הם תומכים.

ברור שלא מדובר באירוע רשמי של הליכוד ולא מדובר באמת בפריימריז אלא משהו נחמד שישתתפו בו רק אלה שיגיעו לאילת.

דוגמאות לעוד סקרים "דימיוניים" שיתקיימו בלאומיאדה באילת
התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אם זה נכון רועי יכול לשכוח מהכנסת,
  הגב 18.11.18 11:46
 • אורח
  רחובות אינה זקוקה לרחמים
  18.11.18 12:56
 • אורח
  בן ציון שרעבי די עם השחיתות
  18.11.18 23:25
 • אורח
  ביזיון של בן אדם
  הגב 18.11.18 11:48
 • אורח
  בא לי להקיא עליו מתמודד על ויד בית על כל דבר
  הגב 18.11.18 11:53
 • אורח
  איכסה גועל נפש של בן אדם
  הגב 18.11.18 12:01
 • אורח
  חוץ מיניב מרקוביץ. מי בכלל סופר את הבן אדם????
  הגב 18.11.18 12:33
 • אורח
  אם הוא יבחר לכנסת. גלעד מזרחי עושה 🎈 מסיבה. אבל אין לו שום סיכוי כזה
  הגב 18.11.18 12:55
 • אורח
  רחובות אינה זקוקה לרחמים
  הגב 18.11.18 12:56
 • אורח
  כולם מסרחים וזה המציאות ומי שיושב בראוש הוא הנחש ...גם ביבי
  הגב 18.11.18 14:11
 • אורח
  למה כל הטוקבקיסטים ברחובות הם עילגי לשון??
  הגב 18.11.18 14:15
 • אורח
  כי אלו בדיוק התושבים שבחרו במלול וזה מה שיוצא מהם רק סירחון
  18.11.18 15:00
 • אורח
  ומה עם מלול האם הוא יתמודד ?
  הגב 18.11.18 14:58
 • אורח
  מלול הילד חחח
  הגב 18.11.18 14:59
 • אורח
  כל כך מגיע לך, גם בגלל הדרך שעברת וגם בגלל מי שאתה , כל הזמן בעשייה ועזרה לאחר. כן ירבו כמותך🙏 מקומך מבוטח
  הגב 18.11.18 14:59
 • אורח
  מלול אתה תותח
  הגב 18.11.18 15:01
 • אורח
  אני זוכר אותו עם קיוסק לא מכיר אותו או את אופיו אבל נראה שהתקדם יפה ועלה שלבים גבוהים בסולם
  הגב 18.11.18 17:19

המשא ומתן הקואליציוני ברחובות : היעד להציג ב – 3/12 את הקואליציה החדשה וחלוקת התפקידים המסתמנת בנצי שרעבי וזוהר בלום סגנים ומ"מ, יניב מרקוביץ' סגן וחוויות אקוע ואמיתי כהן סגן/משנה ללא שכר ברוטציה

לגבי חלוקת התיקים במועצה הכוונה לסיים את חלוקת התיקים ביומיים הקרובים כאשר ככל הידוע פנחס הומינר יקבל את תיק הכספים, רועי שרעבי יקבל את תיק הספורט, רוני באום תקבל את תיק הגמלאים ושאול צגהון מכיכר העיר כנראה את תיק השכונות.

אבי בר | | תגובות: 68


הראשונים לחתום - זוהר בלום - יש עתיד


על פי החוק, הקדנציה החדשה של ראש עיר מתחילה 21 יום לאחר הבחירות ובכוונת ראש העיר להציג את המועצה החדשה ביום ראשון 2/12/18 ערב הדלקת נר ראשון של חנוכה ולשלב את ישיבת המועצה החגיגית בחג החנוכה. כאשר המטרה היא להשלים את מלאכת הרכבת הקואליציה עד הישיבה החגיגית. אך חשוב לדעת אין חובה לראש העיר להשלים את הרכבת הקואליציה ולהציגה בישיבת המועצה הראשונה.

נכון להיום ראשון, מסתמן כי כל סיעות המועצה למעט מתן דיל כבר הגיעו להבנות או לקראת סיכום ההבנות עם הליכוד, כאשר האחרונים שעדיין לא סיכמו אך הערכה הכמעט וודאית שגם הם בקואליציה אלה הבית היהודי ומרצ (לא צופים שלא יגיעו להבנות) ואילו לגבי מתן דיל ממתינים היום ראשון לתשובתו הרשמית באם בכוונתו לקבל את ההצעה או להישאר באופוזיציה. נכון לרגע זה הפערים גדולים מאוד.

לגבי חלוקת התפקידים מסתמן כי בנצי שרעבי ימונה לסגן ראש ומ"מ ראשון, זוהר בלום לסגן ראש עיר ומ"מ שני, יניב מרקוביץ' לסגן ראש העיר ותיק חוויות הופקד למשמורת בידיו על פי בקשת רחמים מלול. לגבי סיעת ש"ס והבית היהודי אמיתי כהן, מסתמן כי יכהנו ברוטציה של סגן ראש עיר ללא שכר ומשנה לראש העיר ללא שכר וכנראה שאמיתי כהן יהיה הראשון ברוטציה לכהן כסגן ללא שכר ואבנר אקוע יכהן ראשון כמשנה לראש העיר ללא שכר. ולאחר שנתיים וחצי יחליפו ביניהם. ויש לזכור כי נציגי הליכוד במשא ומתן עדיין לא הגיעו להבנות עם אמיתי כהן

לגבי חלוקת התיקים במועצה הכוונה לסיים את חלוקת התיקים ביומיים הקרובים כאשר ככל הידוע פנחס הומינר יקבל את תיק הכספים, רועי שרעבי יקבל את תיק הספורט, רוני באום תקבל את תיק הגמלאים ושאול צגהון מכיכר העיר כנראה את תיק השכונות.

ייתר התיקים חלוקתם תסתיים כאמור בימים הקרובים.התפרסמו 68 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הליכוד.בושה למצבעים שלכם מנצלים את המצוקה של ביבי.וחותמים עם כל השמאל
  הגב 18.11.18 10:18
 • אורח
  בנצי שרעבי איש זקן שלא עושה רק שחיתות ועל זה מקבל שכר שיתביש
  18.11.18 12:20
 • אורח
  באמת בנצי מושחת
  18.11.18 12:20
 • אורח
  איש עלוקא ארבעים אלף ומושחת בנצי שרעבי
  18.11.18 12:21
 • אורח
  בנצי שרעבי איש זקן ובטל על חשבון המיסים ודוחות החניה יד האלוקים תגע בו אמן סלה
  18.11.18 13:11
 • אורח
  בנצי שרעבי מה עשית עשר שנים לקחת שכר של יותר מימליון שח ולא עשית כלום ועוד אתה לוקח עוד תתביש יד האלוקים תגע בך אתה חומס את כספי תושבי רחובות בושה
  18.11.18 13:14
 • אורח
  שמעתי איטח מקבל סגן בשכר
  18.11.18 14:21
 • אורח
  מכיר רופא אף, אוזן גרון טוב, לך לבדיקה.
  18.11.18 15:11
 • אורח
  ימותו הקנאים!!!
  18.11.18 16:07
 • אורח

  18.11.18 17:33
 • אורח
  יניב המנצח של הבחירות, גם סגן וגם חוויות. שיחק אותה
  הגב 18.11.18 10:19
 • אורח
  ניצח עם התימנים רועי שרעבי ורמי מהדלה
  18.11.18 10:24
 • אורח
  זה מה שנקרא מלול מכר את הערכים שלו נגד מה שהבוחר אמר
  18.11.18 10:27
 • אורח
  לא ניצח בקלפי. ניצח בגלל התימנים
  18.11.18 10:35
 • אורח
  רמי מהדלה.מכר לחבר שלו רועי שרעבי. את תיק הספורט. צוות משא ומתן לדוגמא
  הגב 18.11.18 10:19
 • אורח
  התימנים ניצח לו
  18.11.18 10:52
 • אורח
  לפחות שידאג לקבוצה האהודה על רמי שעריים
  18.11.18 11:20
 • אורח
  שכחתם לציין שמסתמן שמתן הולך לקבל סגן ראש עיר בשכר מראש העיר הירוק
  הגב 18.11.18 10:20
 • אורח
  שכחתם לציין שמלול מכר את העיר מבושה
  18.11.18 10:27
 • אורח
  מתן ישאר באופוזיציה בלי כלום
  18.11.18 10:29
 • אורח
  מתן יחשוף את כל השחיתות בעיר הזו . תוך שנתיים בחירות שוב
  18.11.18 10:35
 • אורח
  תוך שנה.
  18.11.18 18:36
 • אורח
  כספים.להומינר...אוי ואבוי... מנדט אחד עם תיק כלכך חשוב...
  הגב 18.11.18 10:25
 • אורח
  אין לו זכות חתימה תיק ללא סמכות סתם חארטה
  18.11.18 10:36
 • אורח
  בוודאי שיש לו זכות חתימה. דבר אגב שאין לאף מחזיק תיק!
  18.11.18 17:38
 • אורח
  בבקשה תעבירו את חוויות למישהו שיעשה משהו
  הגב 18.11.18 10:25
 • אורח
  הביזיון בחוויות יימשך
  18.11.18 10:36
 • אורח
  לא מקשיבים לרצון הבוחרים
  18.11.18 10:36
 • אורח
  חוויות לאמיתי בולדוזר אמיתי,תבדקו מה עשה בקרית משה
  18.11.18 11:21
 • אורח
  אמיתי רק יכניס את הרשת לגירעון. אמיתי לא יודע לנהל. רק לקחת
  18.11.18 12:19
 • אורח
  ראש העיר לא מחזיק מאמיתי רק צריך את הקולות שלו ותמיד דופק אותו. מועצה דתית לא נתן לו,סגן לא יתן לו רק שאריות
  18.11.18 15:37
 • אורח
  ראש העיר לא סתם דפק את אמיתי. בלי חבד הוא לא היה עובר. את אחוז החסימה
  18.11.18 17:26
 • אורח
  אמיתי כהן צעק כל הזמן שמקבל סגן בשכר ואת החינוך בסוף הוא היחיד שמקבל הכי קצת. ח ח ח.
  הגב 18.11.18 10:29
 • אורח
  אמיתי כישלון
  18.11.18 10:36
 • אורח
  למה אתה יודע מה הוא הולך לקבל? אתה עוד תאכל את הכובע. ואם הוא לא יקבל משהו משמעותי זאת תהיה תעודת עניות הכי גדולה לראש העיר שאת הנאמנים ביותר הוא זונח בצד
  18.11.18 10:49
 • אורח
  אמיתי נפל בבחירות למה שיקבל סגן?
  18.11.18 11:17
 • אורח
  תעודת עניות? אם כבר מדברים אז מתן דיל שהיה הכי נאמן למלול חטף ממלול ביטה . אז למה שמלול לא יעשה את זה גם לאמיתי?
  18.11.18 12:20
 • אורח
  אמיתי כהן אבל כאפה
  הגב 18.11.18 10:31
 • אורח
  וראש העיר צוחק עליו כל הזמן
  18.11.18 15:36
 • אורח
  מתן שרטש העיר הירוק שבחרת יתן לך סגן בשכר
  הגב 18.11.18 10:32
 • אורח
  מלול מכר את העיר נגד רצון הבוחר
  18.11.18 10:37
 • אורח
  רחובות אינה זקוקה לרחמים
  הגב 18.11.18 10:37
 • אורח
  יניב מרקוביץ שלא עשה כלום 4 וחצי שנים. נזכר בבחירות לפני חצי שנה. ממש בזיון שנותנים לו להיות סגן ועוד בשכר !!!
  הגב 18.11.18 11:09
 • אורח
  בידיוק בגלל זה מלול מכר את העיר
  18.11.18 12:20
 • אורח
  רחובות אינה זקוקה לרחמים
  הגב 18.11.18 11:12
 • אורח
  הכל ספינים ,תראו שבסוף אמיתי יקבל תפקיד עם שכר,האדם הכי נאמן למלול זה אמיתי
  הגב 18.11.18 11:23
 • אורח
  כל הנאמנים למלול קיבלו ממנו כאפה
  18.11.18 12:21
 • אורח
  קואליציה אופוזיציה...מתן ראש העיר הבא
  הגב 18.11.18 11:32
 • אורח
  רא עיר של מונופול אולי
  18.11.18 11:45
 • אורח
  מתן לא להכנע לתימנים זה המבחן שלך
  הגב 18.11.18 12:16
 • אורח
  התימנים יאכלו כאפות בקרוב
  18.11.18 12:21
 • אורח
  רק אמיתי
  הגב 18.11.18 12:16
 • אורח
  רק אמיתי נופל בפח
  18.11.18 12:22
 • אורח
  קואליציה נוראית מלול מכר את העיר הזאת סופית
  הגב 18.11.18 12:31
 • אורח
  רחובות אינה זקוקה לרחמים
  הגב 18.11.18 12:32
 • אורח
  שיבדקו את דלית הראל ומישם הכול יצא החוצה דלית ללא תקן מתאים נא ליבדוק חנניה היכן אתה ..ומה מתן לא יודע שהיא לא בתקן 2 קדנציות
  הגב 18.11.18 14:06
 • אורח
  במחלקת תיכנון ובנייה נימצא רוב הסירחון
  הגב 18.11.18 14:06
 • אורח
  נו הבנו שפרי התחיל את הבינייה של הדירות הסטודנטים.חחחחח זהירות ליבדוק כמו שצריך ענבל אור הפילה המון לקוחות שקנו בזולללל
  הגב 18.11.18 14:09
 • אורח
  תנו לאיטח הנחש ממ בשכר כפול . הוא רץ מרתון אבל לאן הוא רץ לא יודעים
  הגב 18.11.18 14:23
 • אורח
  חברים, ראש העיר הירוק יתן למתן הכל
  הגב 18.11.18 14:45
 • אורח
  מתן דיל קיבל כרטיס אדום. סליחה. ירוק
  הגב 18.11.18 14:49
 • אורח
  ראש העיר חולה נפש!!!! לא מבין כלום!
  הגב 18.11.18 15:06
 • אורח
  שוב אמיתי כהן נדפק. רץ בשביל ראש העיר ומקבל רק שאריות. ראש העיר יודע שאפשר לכופף אותו ולכן משאיר אותו לסוף ולא שם עליו
  הגב 18.11.18 15:36
 • אורח
  רחובות אינה זקוקה לרחמים
  הגב 18.11.18 17:26
 • אורח
  ראש עיר חולי נפשי מושחט דינך מאחורי הסורגים כך אתה תסיים את תפקידך לא יודע לפרושי בכבוד מרוקאי ישער מרוקאי דיסלקתי מה לא מבין שהציבור לא רוצה אותך קבלת 40% פתק ירוק הפסדת את הבחירות אתה זקן גמור לך לשון
  הגב 18.11.18 17:38
 • אורח
  דחוף אצבע לתחת מלול עוד 5 שנים בע"ה ראש עיר!!!!
  18.11.18 19:48
 • אורח
  ראש עיר מושחט אין לך בושי הסבל של קרת משה יתפוצץ לך בפנים לא תשרדו 5 שנים ילדים נשחטים כמו כבשים ואתה רוקיד על 50 אלף ₪ משכורת צוחק על כולם תראה כמה אימהות בוכות על הילדים שלנו הגיעה זמנך לתת דין בחשבון יש 2 חברי מועצה מהקהילה הם לא פריירים ימררו לך את החיים עד שתלך הבית עדיף עכשיו מאשר מאוחרי שתלך הבית שלא תחשוב הם פראיירים כמו אבאי הדותף שלך לשחיטות
  הגב 18.11.18 17:45
 • אורח
  לא הבנתי כל היום בנצי שרעבי מושחת בנצי שרעבי מושחת מה הקטע???!!! במה הוא נתפס שלא שמענו על איזה שחיתות??? מישהו יכול לפרט או סתם עין צרה ולשון הרע לי אישית ולעוד מלא חברים עזר בהנחה בארנונה חבל על הזמן אז למה לפתוח פה מסריח
  הגב 18.11.18 21:06

ביום רביעי 21.11 יתקיים יום עיון מיוחד בנושא 'הכוח לשנות ולהשפיע על איכות חיינו' לאזרחים הוותיקים בבית על"ה רחובות . ביום העיון יתקיימו הרצאות בנושא תזונה, וסדנאות חוויתיות כגון טאי צ'י ועוד.

האירוע מתקיים במסגרת אירועי חודש ההצדעה לאזרחים הוותיקים שמקיימים במהלך החודש במטרה לעודד את הקשרים המשפחתיים והקהילתיים בגיל המבוגר. עלות כרטיס 20ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


אירועי ההצדעה לאזרח המבוגר נפתחו החודש בעיר רחובות במטרה לעודד את הקשרים המשפחתיים והקהילתיים בגיל המבוגר.

האירועים מתקיימים בסימן חשיבות הקשרים המשפחתיים והקהילתיים בגיל המבוגר, בשיתוף המחלקה לרווחת האזרח המבוגר באגף לשירותים חברתיים, החברה העירונית, רשת חוויות, עמותת על"ה ופורום שולחן עגול עירוני לאוכלוסייה המבוגרת, הכולל בתוכו ארגונים ציבוריים, הנותנים שירותים לאוכלוסייה המבוגרת בעיר.

בשבוע הבא יתקיים האירוע השלישי בחודש ההצדעה - יום עיון בנושא הכוח לשנות ולהשפיע על איכות החיים דרך המחשבה, החזון והמשמעות. במסגרת זו תיערך הרצאה בנושא מנהיגותו של בן גוריון והרצאה נוספת בנושא האינטליגנציה של התזונה. בנוסף יתקיימו סדנאות חווייתיות כגון צ'יקונג, טאי צ'י ועוד.


לו"ז יום העיון:

8:30 - התכנסות, הרשמה וכיבוד קל

9:00 - ברכות והרצאה בנושא מנהיגותו של בן גוריון: מחשב מסלול מחדש גם מטרות רחוקות, או חזון שנראה על פניו בלתי אפשרי, ניתנים להשגה.

הקרנת הסרט "בן גוריון, אפילוג" יחד עם דיון על מרכיביו השונים של הסרט

הרצאה והנחיה ע"י המכון למורשת בן- גוריון

11:00 - הפסקה וכיבוד

11:30 - הרצאה בנושא האינטליגנציה של התזונה – פרופ' רם רייפן

12:30 - סדנאות חווייתיות:

צי'קונג( אמנות גוף הוליסטית המבוססת על תרגילים פסיכופיזיים, המשלבת יציבה, תנועה, נשימה ומדיטציה כדי לקדם בריאות, רוחניות, איכות חיים וכן מיומנות לחימה)– עם טל נחום

טאי צ'י - תמרה לרום

דרך השיר – דפנה זהבי

מחשבת הגוף - שחר לין

13:15 - שעת סיום משוערת


יום העיון יתקיים ביום רביעי 21.11 בשעה 8:30 בבית על"ה רחוב השופטים 5

עלות כרטיס: 20 ש"ח


מכירת כרטיסים: המחלקה לרווחת האזרח המבוגר- טל. 08-9392682

משרדי על"ה- טל. 8840 * שלוחה 4 | אלן לקס: 050-6874245התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עוד פעם הותיקים? אלו שחלקם בדיור מוגן עם פנסיות מפה ועד אוסטרליה למה לא הרצאות איך לשפר את השכונות כמו ק.משה מילצ'ן ואושיות הותיקים יכולים למצוא להם עם כספם מה לעשות
  הגב 18.11.18 05:42
 • אורח
  רחובות אינה זקוקה לרחמים 😙
  הגב 18.11.18 12:57

ביום רביעי 21.11 יפתח בבית יד לבנים רחובות 'מועדון הספרות' בהנחיית קובי מידן. סדרת מפגשים על דמויות בעולם התרבות והפעם- הזמר בוב דילן.

במסגרת המועדון יתקיימו 4 מפגשים שיעסקו כל פעם בדמות אחרת. המפגשים הבאים יהיו על: חנוך לוין ול"נ טולסטוי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


בשבוע הבא פותחת הקתדרה העממית ברחובות את מועדון הספרות עם מנחה הטלוויזיה ושדרן הרדיו קובי מידן. במסגרת המועדון יתקיימו 4 מפגשים יעסקו בדמויות מוכרות בעולם התרבות: בוב דילן, חנוך לוין ול"נ טולסטוי.

המפגש הראשון יעסוק בזמר בוב דילן- קאובוי יהודי או קולו של דור שלם? הוא נולד בשם רוברט אלן צימרמן בעיר קטנה במערב התיכון והפך ליוצר האמריקאי הגדול של המאה העשרים. הוא זכה בפרס נובל - ולא טרח להגיע לקבלו.

במפגש שיעסוק בשירים הגדולים של דילן - שירי המחאה שהצעידו המונים ושירי האהבה ששברו לבבות. חשיפה של שלל הדמויות שהוא עטה על עצמו במשך השנים כדי להסתתר, כדי שלא "יתפסו" אותו.

המפגשים הבאים יתקיימו ב:

2.1.19 – חנוך לוין וההומור היהודי

27.2.19 חנוך לוין וההומור היהודי מפגש המשך

27.3.19 ל"נ טולסטויאירוע הפתיחה יתקיים ביום רביעי 21.11.18 בשעה 19:00 בבית יד לבנים

עלות: 65 ₪ למפגש בודד 220 ₪ ל- 4 מפגשים

לפרטים ורכישת כרטיסים: 08-9390390
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח
אורח
18.11.18 14:12
האם מלול יסיים קדנציה מלאה ? ?
אורח
16.11.18 00:00
אם מה שכתבת נכון,אז שווה לחכות בסבלנות
אורח
15.11.18 05:36
סבלנות יהיה מעניין בקדנציה עוד יקום פרשה כמו ברשל"צ ..פרשת ביטן. מתקיימת חקירה סמוייה במחלקת תיכנון ובנייה הכניסו שם מלשינה שיודעת לזמר ולהקליט כמו שצריך ...רק סבלנות
אורח
15.11.18 05:38
מה עם דלית הראל היא לא בתפקידה הנכון ומעניין למה ...מה היא יודעת שאנו לא יודעים ולכן היא בתפקיד הנוככי למרות שהיא לא עומדת בתקן
אורח
14.11.18 06:59
עלות סגן ראש עיר 1 מיליון₪ לשנה 3 סגני ראש עיר בשכר על חשבון הארנונה ראש עיר שאוהב את הבוחרים צריך לצמצם הוצאות .. מלול משתמש ב3 סגני ראש עיר בשכר ועוד סגן שמחולק ל-2 ללא שכר ומשנה לראש העיר כדי להחזיק "קצר" את נציגי התושבים.. זה מה שרציתם? שוב בחרנו חותמות גומי לקואליצית מלול.. ולמי לא נשאר תפקיד? למתן בעל הסיעה הגדולה בעיר!
אורח
15.11.18 05:27
האם גם מהנדסת העיר דלית הראל שמעולם לא שומעים עלייה היא חותמת גומי והיא ללא תקן ראוי ..שווה בדיקה אצל מבקר המדינה.....מתן וחנניה ונברג נא ליבדוק את הנושא
אורח
12.11.18 18:09
כולנו עם תושבי הדרום ושולחים תנחומים למשפחות ההרוגים והחלה מהירה לפצועים
אורח
15.11.18 05:28
חחחח הם תושבים סוג ג ואנו סוג ב ..רק תל אביב סוג א
אורח
08.11.18 22:33
הצדעה לאזרח המבוגר בטיחות בדרכים תורגמן שמעון 5 בנובמבר 2018 =======================================================================במסגרת חודש האזרח המבוגר ברחובות התקיים בוקר להעלאת המודעות לבטיחות בדרכים בגיל המבוגר ביום שני כ"ז חשוון תשע"ט 5/11/2018 במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל, למי שרכשו כרטיסים התכנסו לכיבוד קל וחלוקה לקבוצות,סיורים מודרכים במרכז המורשת,התכנסות באולם להרצאה של אייל לוי מנהל מטה בטיחות בדרכים עיריית רחובות,לדבריו כל שנה בנובמבר מקיימים שבוע מודעות לבטיחות, השנה הנושא הוא "היסח הדעת" כל מה שמסיח דעתו של הנהג,ב2017 הייתה עלייה בתאונות אצל האזרח המבוגר , לקראת 2018 היו 5 הרוגים,הולכי רגל, מעבר חצייה,חציית כביש לא נכונה,רחובות נמצאת במקום ה-13 ע"פ הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, החלטנו על איסוף מידע בעניין ריכוזי מגורים של אזרחים וותיקים,מבקשים שיתוף פעולה,בשיתוף הרווחה קבוצת התיאטרון קהילתי נרתמה והוכנה הצגה. "לי זה לא יקרה" קומדיה עצובה על זיכרון ושכחה,חיים ומוות וההתלבטות או הסירוב להפקיד את רישיון הנהיגה ולרדת מהכביש בזמן הנכון. לדברי אייל לוי השבוע כולם מדברים בטיחות,לדעת שיש מכשירים, סמרטפון קטן העושה הרבה בעיות, אין ספק שמשמש אותנו לעבודה במשרד ועוד, החוכמה היא שימוש במינון, בעיתוי נכון,והימנעות מהיסח דעת. גם מאופניים חשמליים נפגעים מבוגרים,אל תסמכו על אף אחד בענייני בטיחות, במעבר החצייה,תזכרו את הקמפיין "תסתכל לנהג בעיניים",אנו מעודדים נסיעה בתחבורה ציבורית, תנצלו את הטבת אזרח וותיק, לקחת אחריות,יש פרויקט סבתא זה"ב התנדבו , יש בעירייה וועדת תחבורה אפשר לפנות אליה, יש וועדת תשתיות שם מתקבלות החלטות וניתן מענה לפניות תושבים.תוכנית היום היא תוצאה של שיתוף פעולה של העירייה,פורום שולחן עגול,מטה בטיחות בדרכים, המחלקה לרווחת האזרח הוותיק ,מרכז מורשת, על"ה , המנחה וכן המרצה הביעו תודה לכל מי שבאו,אפשר היה לרכוש חולצה או זקט עם הלוגו "זה"ב של סבתות" בסכום סמלי, כמו כן לחתום על אמנה המעבירה מסר בנושא בטיחות בדרכים האירוח היה טוב, ההצגה עם מסר חשוב של סוגיות חיים משמעותיות [תמונות בציר הזמן שלי]
אורח
08.11.18 02:08
מה קשור העירייה לתקלת חשמל שיכולה לקרות בכל מקום.הרחוב מוזנח בגלל האנשים שגרים שלא שומרים העירייה עשתה גנים ציבוריים מהממים לילדים ולא שומרים על כלום..הילדים בכביש כאילו אין להם הורים.
אורח
07.11.18 18:40
לתשומת לב העיריה ותושבי רחובותרח מרים מזרחי חשוך כבר מס שעות. איפה העיריה איפה כל הפרסומים לפני הבחירות. הרחוב הכי מוזנח ברחובות מכל הבחינות אולי משהוא יתעורר וידאג לתושבי הרחוב עכשיו.אנשים ברחובות עם ילדים קטנים .אי אפשר לעלות לבנינים לדירות אין מעליות? איך יתכן דבר כזה..אם זה היה קורה באזור אחר ברחובות הכל היה מטופל בזריזות. מה יהיה. כנראה נישן הלילה במכוניות..דבואו לראות
אורח
07.11.18 19:03
הודיעו מראש עד 19:30


אינדקס בעלי מקצוע

פוליש וניקיון

רחובות , 052-5891633

מחפשים מנקים? שרותי נקיון של דוד אהרון מנקים במקצועיות עם ניחוחות נפלאים. ניקיון מקצועי של חדרי...

לפרטים נוספים
אליהו גולומב 11 רחובות , 052-6850456

חידוש ביהלום פוליש קריסטל לכל סוגי המרצפות ניקוי חניונים ניקוי אבנים משתלבות שטיפה בלחץ גבוה, ...

לפרטים נוספים
רחובות , 055-999-0892

מחפשים מנקים? אל תתפשרו - שירותי ניקיון "הנוצץ" לא מוותרים, מנקים עם נסיון ועבודה מעולה עם ניחוחו...

לפרטים נוספים

דודי שמש וחשמל

רחובות , 050-9204060

דודי שמש וחשמל מכירה והתקנה מכל החברות, שירות תיקונים לכל סוגי הדודים. מפיץ מורשה. מפיץ אור הטב...

לפרטים נוספים

מיסגור תמונות

הרצל 161 (פסז' חרל"פ) רחובות , 050-243-2196

חנות מסגרות מספקת ללקוחותיה מסגרות עם ניסיון של 20 שנה שירות מכל הלב במחירים נוחיםמתמחה במסג...

לפרטים נוספים

משאבות

אזור , 050-5266137

חברת עמי משאבות בעלת מוניטין של למעלה מ25 שנים. מתמחה בשאיבות בטון וחול עבודות בנייה מיוחדות הח...

לפרטים נוספים

מנעולים ומפתחות

רחובות , 054-6719622

תקוע מחוץ לבית? ננעל לך הרכב? + פריצה והחלפת כל סוגי המנעולים + תיקון דלתות, פריצת כספות + התק...

לפרטים נוספים
רחובות , 054-4392959

חברת דור - שירותי חילוץ פריצה ומיגון מציבה דגש על שירות אמין, אישי ומקצועי ומעמידה בפניך את האפשר...

לפרטים נוספים
רחובות , 052-6550196

שירותי פריצה 24 שעות לבית ולרכב פריצת דלתות, פריצת מנעולים, פריצת כספות, פריצת רכבים, פריצת דלת ...

לפרטים נוספים

אינסטלטורים ואינסטלציה

רחובות , 050-5320057

מומחים בכל התקלות ועבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור נזילות, תיקון צנרת, החלפת ברזים, החלפת ...

לפרטים נוספים
ראשון לציון , 052-259-3447

מעל 30 שנות ותק , מקצועי, אמין, עמידה בלוח הזמנים, מחירים טובים• אינסטלציה - כל סוגי השירות ...

לפרטים נוספים

אלומיניום

רחובות , 052-731-2922

חברת תיקוני אלומיניום S.O.S מתמחה בתיקוני חלונות אלומניום+ החלפה ותיקון נעילות לחלונות + הח...

לפרטים נוספים

הובלות

רחובות , 052-7001117

עוברים דירה? כבר לא תצטרכו לקחת יום חופשי אנחנו נדאג להכל! ותק של כ-23 שנים בתחום ההובלות!!! אנח...

לפרטים נוספים
רחובות , 052-7340055

חברת יבגני הובלות מרחובות מספקת שירותי הובלה מתקדמים, ומעמידה לרשות לקוחותיה את ניסיונה הרב בתחום...

לפרטים נוספים
ראשון לציון , 052-2327842

שירות ברמה הגבוהה ביותר החברה שלנו מורכבת מצוות מקצועי, מיומן ואמין, שדובר עברית, רוסית ואנגלית ...

לפרטים נוספים

אדריכלות

הנרקיס 8, נס ציונה , 08-9400677

משרד "פדרמן אדריכלים" נוסד בשנת 2001 על ידי אדריכל תומר פדרמן. בשנת 1998 סיים תומר את לימודי האדר...

לפרטים נוספים

מיזוג אוויר

ראשון לציון , 052-2590758

28 שנות ניסיון מתקין וטכנאי מורשה מכל החברות היצרניות* החלפת מדחסים * החלפת פיקודים * טיפול...

לפרטים נוספים

גדרות ושערים

מקס שיין 8 רחובות , 053-734-3495‏

כח הגדר הינה חברה בעלת ניסיון ומוניטין של למעלה מ-17 שנים. החברה מתמחה בתיקון ושיווק של גדרות ברז...

לפרטים נוספים

חשמל חנויות וחשמלאים

רחובות , 050-2909493

יעקב אבינועם חשמלאי מוסמך מס רשיון 16921 מתמחה ובעל ותק של למעלה מ30 שנה, בין היתר מבצע תיקוני ק...

לפרטים נוספים
רחובות , 054-4431153

​AC2AC מספקת פתרונות בתחום החשמל תקשורת ומתח נמוך לחברות, ארגונים, עסקים ולקוחות פרטיים. AC2AC ...

לפרטים נוספים
רחובות , 050-3464617

* התקנת מאווררי תקרה * התקנת גופי תאורה *העברת ביקורת חברת חשמל *אישורים לחברות ביטוח וכיבוי א...

לפרטים נוספים
רחובות , 052-334-5484

שגיא טייץ מכלול עבודות חשמל.חשמל לתעשייה ולפרטים הקמת חנויות | משרדים | מפעלים מתח נמוך | ת...

לפרטים נוספים

מסגריות

מושב טל שחר משק 8 רחובות , 050-8440863

- מדרגות בשילוב חומרים מתכת, עץ, שיש - מעקות מעוצבים - שערים פנים - שערים לחצר - סורגים - סג...

לפרטים נוספים
משה יתום 5 רחובות , 054-7544410

כל עבודות המסגרות, 30 שנות ניסיון - שערים -שערים אוטומטיים - מעקות פנים\חוץ - מדרגות - גלריו...

לפרטים נוספים

לימוד נהיגה

ההגנה 19 רחובות , 050-5556676

שפירו שמוליק מורה לנהיגה עם ניסיון של למעלה מ-45 שנה. מלמד במקצועיות ובמסירות על רכב פרטי עם גיר...

לפרטים נוספים

הדברה

רחובות , 054-439-3499

חברה מנוסה ומקצועית בתחום ההדברה, מציעה מגוון רחב של פתרונות בתחום הדברת המזיקים.* מומחים לכל...

לפרטים נוספים
רחובות , 050-3223088

+ הדברת כל סוגי המזיקים: מכרסמים, תיקנים, נמלים, פרעושים, קרציות, טרמיטים וצרעות + התקנת אמצעים...

לפרטים נוספים
רחובות , 054-6728309

מומחה להדברות ולוכד נחשים, 40 שנות ניסיון. - הדברת מכרסמים - הדברת כל סוגי התיקנים (ג'וקים) - ...

לפרטים נוספים
אליהו גולומב 11 רחובות , 052-6850456

חידוש ביהלום פוליש קריסטל לכל סוגי המרצפות ניקוי חניונים ניקוי אבנים משתלבות שטיפה בלחץ גבוה, ...

לפרטים נוספים
חזית הדרום 29 רחובות , 050-554-8508

מדביר מספר רישיון 1335 ותק של למעלה מ40 שנה, אחריות לשנה בכתב.מדביר כל סוגי המזיקים, מטפל גם ...

לפרטים נוספים
רחובות , 050-8844498

חברת פירתרו הדברות מתמחה בהדברת תיקנים, יתושים, פרעושים ונמלים בבית ובחצר ללקוחות פרטיים ועסקים. ...

לפרטים נוספים

אינדקס בריאות - אלטרנטיבי - טיפוח

קוסמטיקה

הרצל 175 פסג חלפון רחובות , 054-7892232

מומחית לפדיקור רפואי גם לסוכרתיים טיפולי פנים איורוודי הודי טבעי ולכל סוגי העור טיפול באקנה ש...

לפרטים נוספים
אחד העם 1 רחובות , ‏054-261-0024‏

מומחית בלק ג'ל נוסחת לק הג'ל שנכנסה לפני שנים מספר לתודעה עשויה כולה ג'ל בשונה מ"לק רגיל" הלק מב...

לפרטים נוספים

איפור

רחובות , 052-479-0602

מאפרת מקצועית - כלות מלוות וערב בוגרת קורס איפור מקצועי באקדמיה של מיקי בוגנים‏

לפרטים נוספים

פדיקור ומניקור

אחד העם 26(מספרה יואל) רחובות , 054-230-1037

פדיקור פרה רפואי פדיקור לחולי סכרת ללא סכין טיפול בפטרת טיפול בציפורן חודרנית טיפול ביבלות ...

לפרטים נוספים

אינדקס כללי

רכב ומוסכים

קלמן גבריאלוב 38 רחובות , 0505249254

טרייד אין קובי חלפון מתמחה במכירת רכבים מיד שנייה במסגרת עסקאות טרייד אין מלקוחות שרוכשים רכבים ח...

לפרטים נוספים
גבריאלוב קלמן 39 רחובות , 08-9460336

מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה. המוסך ממוקם ברחובות ובעל ותק ומוניטין של 30 שנה. א.א לוי אפרים מתמח...

לפרטים נוספים

קורסים ולימודים

רחובות , 054-6719622

תקוע מחוץ לבית? ננעל לך הרכב? + פריצה והחלפת כל סוגי המנעולים + תיקון דלתות, פריצת כספות + התק...

לפרטים נוספים

שיניים

רוטשילד 37 חדר 214 ראשון לציון , 0544-561531

תיקונים, ריפודים, חידושים וניקיון תותבות. ניסיון של 35 שנים.

לפרטים נוספים

דפוס

לוין אפשטיין 12 רחובות , 08-9474852

בדפוס ש.ה.ר רחובות מספקים את כל שירותי הדפוס שאתם צריכים:- עיצוב גרפי - הדפסות דיגיטליות - ...

לפרטים נוספים

מתווכים

בנימין 8 רחובות , 08-949-2442

דיור פלוס הוקמה בשנת 1986 ע"י צבי אפל, בעל וותק של מעל 40 שנה בענף הנדל"ן, ואחד המובילים בתחום שי...

לפרטים נוספים

חתונות וחינה

מרבד הקסמים 32 עקרון מזכרת בתיה קריית עקרון והמושבים , 050-684-4733

כתר החינה עוסק שנים רבות בתחום ומציע לכם להגשים את חלום החינה המושלמת... מתמחים באירועי חינה של ...

לפרטים נוספים

ייעוץ משפחתי אישי וזוגי

ארלוזורוב 70 רחובות , 054-4210248

יועצת ומאמנת אישית מוסמכת לזוגיות, למערכות יחסים והגשמה עצמית ומנחת קבוצות של ייעוץ ואימון אישי. ...

לפרטים נוספים

עורכי דין

הרצל 163 קומה ב רחובות , 08-6766988

משרד עו"ד ומגשר אהרוני מיכה, הינו משרד בוטיק עתיר ניסיון, העוסק במגוון תחומים משפטיים.במסגרת...

לפרטים נוספים
שדרות נים 2 (מגדלי עזריאלי) ראשון לציון , 052-3575846

תחומי התמחות: פיצול תא משפחתי, פירוק שיתוף, משמורת קטינים, מזונות, זמני שהות, עזבונות, ירושה, הס...

לפרטים נוספים
החרש 16 נס ציונה, קומה ב משרד 209 , 073-3982516

משרד עורכי דין שי מויאל מתמחים בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי, בעלי וותק וניסיון רב בייצוג בבתי ה...

לפרטים נוספים

מוסיקה

רחובות , 054-494-6675

אמנון צארום מורה לגיטרה למד והשתלם בגיטרה בספרד לאחר חזרתו ארצה החל להופיע בליווי אמנים, קטעי סול...

לפרטים נוספים

רחמים מלול לאזרחי רחובות הותיקים "בלעדיכם החברה לא יכולה להתקיים"

מול אולם מלא התקיים מופע 'שלאגר' בהשתתפות ששי קשת בהיכל התרבות לציון חגיגות חודש ההצדעה לאזרחים הותיקים ברחובות ובנוסף נהנו התושבים מיריד שירותים שנתן להם מידע על זכויותיהם והשירותים המוצעים להם בעיר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 13


הבוקר, באולם מלא מפה לפה, נערך אירוע מיוחד לאזרחים ותיקים בבית העם רחובות – היכל התרבות העירוני, במעמד ראש העיר, רחמים מלול, דר׳ רוני באום, חברת המועצה מחזיקת תיק אזרחים ותיקים ואוכלוסיות מיוחדות, אירית שיפריס מנהלת האגף לשירותים חברתיים בעריית רחובות, ענת יולס מנהלת המחלקה לרווחת האזרח המבוגר ואורית גהסי מהמחלקה שהנחתה את האירוע.

הבוקר נפתח ביריד שירותים של ארגונים ציבוריים העוסקים בנושא האזרחים המבוגרים בעיר. במקום הוצבו עמדות מידע ואנשי הסברה של 13 גופים שונים: המחלקה לרווחת האזרח המבוגר באגף לשירותים חברתיים, עמותת עמך, עמותת עלה, המוסד לביטוח לאומי, הקתדרה העממית , בית החולים קפלן , המטה העירוני לבטיחות בדרכים באגף הביטחון בעיריה, ויצו , נשות הדסה, מכון אדלר , שירות ייעוץ לאזרח של האגף לשירותים חברתיים, עמותת מתן ורשת חוויות. נציגי הארגונים עסקו במתן מידע חשוב, גיוס מתנדבים, רישום לתכניות לגיל המבוגר ועוד.

לאחר מכן החל המופע : "שלאגר – השירים היפים של הקולנוע הישראלי", בהשתתפותו של הזמר והשחקן ששי קשת. המופע כלל את הלהיטים הגדולים של הסרטים הישראלים מכל הזמנים, משולבים בקטעי קישור ובהקרנת קטעי וידאו.ראש העיר רחמים מלול:


״בלעדיכם החברה לא יכולה להתקיים. אנחנו מציינים את חודש האזרח המבוגר באהבה, כי אנחנו מעריכים את תרומתכם לחברה. אתם מהווים נדבך מאוד חשוב במרקם המשפחתי והחברתי. תמשיכו לבוא לאירועים שלנו- זה מחייב אותנו״

דר׳ רוני באום , חברת המועצה מחזיקת תיק אזרחים ותיקים ואוכלוסיות מיוחדות:


״במסגרת המו״מ הקואליציוני בקשתי להמשיך ולהחזיק בתיק אוכלוסיות מבוגרות משני טעמים. האחד, זהו אתגר גדול עבורי ועבור החברה עם העליה בתוחלת החיים. השני, אני פשוט אוהבת אתכם. נהניתי ללוות אתכם בחמש השנים האחרונות, ואני מודה לכל שותפי בפורום השולחן העגול שעוסק יום יום באזרחים הותיקים שבעיר״


אירית שיפריס, מנהלת האגף לשירותים חברתיים:


״כדי להזדקן - לא צריך כשרון או יכולת, אבל אף פעם לא מאוחר לעשות את כל מה שרציתם. יש הרבה פעילויות שמחכות לכם ברחובות, רק תבואו״התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בתך מלול ובנצי שרעבי שני זקנים חצופים הגיע הזמן שילכו לבית אבות ולא לעשוק אותנו בשחיתות מישהוא יכול להגיד מה בנצי שרעבי המושחת עשה עשר שנים על שכר שלל מיליון שקל שקיבל מאיתנו חתיכת מושחת
  הגב 17.11.18 21:00
 • אורח
  בנצי לך הביתה חתחכת שחיתות מה שקורה ברשות החניה ובארנונה מסדר את המשפחה ןהחברים והכי הכי הקומבינות בועדת המכרזים מסדר פרנסה למקורבים תתביש בנצי
  הגב 17.11.18 21:03
 • אורח
  הרבה דיבורים מהשפה לחוץ. הכי קל ליצור אירועים מיוחצנים ולהוציא הודעות לעיתונות. בפועל ברחובות מפקירים את הקשישים לכוחות השוק ולקבלנים מקורבים שמהלכים עליהם אימים בפרויקטים של תמ"א.קוראים לזה "הצערה של השכונה" אך למעשה זו הדרה של הקשישים ממקומות מגוריהם. הנגישות לביתם נפגעת ואין ביכולתם לממן את עלויות הועד והארנונה הגדלות משמעותית כתוצאה מהגדלת שטח הדירה והתשלום עבור לובי מפואר שאינן זקוקים לו. רובם נדרשים לעזוב את בתיהם שחיו בהם שנים רבות ולהידחק לבתי אבות הרחק מהעין הציבורית. כל אותם בעלי תפקידים, נע/אלמים ברגע שנדרש להתגייס לטובת הקשישים .
  הגב 17.11.18 21:07
 • אורח
  כשיהיה חס וחלילה רעידת אדמה ,אתה בטח תשאל אך לא חיזקו את הבניינים הישנים האלה שחלילה יתמוטטו על אנשים
  17.11.18 21:34
 • אורח
  חשוב לחזק בינינים אבל באותה מידה גם לדאוג ו"לחזק" את האוכלוסיות החלשות שיוכלו להמשיך להתגורר בהם. אזרחים ותיקים זה טרף קל לכרישי הנד"לן וכשאין מי שיפקח הם הראשונים להיפגע.
  17.11.18 21:52
 • אורח
  אנשים מקנאים בבנצי ומלול ...
  הגב 17.11.18 21:08
 • אורח
  בנצי שרעבי כבר לא מתפקד הוא מאד מבוגר במקום שיוציאו וישלחו אותו הביתה נותנים לו לעשוק את הציבור זקן חצוף
  הגב 17.11.18 21:11
 • אורח
  בנצי בעיריה מתוקנת היה בחוץ נח בבית אבל בגלל שיש לו כח משחיתות הןא מחזיק את מלול בבצים
  הגב 17.11.18 21:14
 • אורח
  בנצי מאד מבוגר כנראה שהוא יפרוש למה מלול מחזיק אותו בשער ארבעים אלף עך חישבונו
  הגב 17.11.18 23:32
 • אורח
  באלי פאלפל
  הגב 18.11.18 10:09
 • אורח
  רחובות אינה זקוקה לרחמים 😙😎😍😘
  הגב 18.11.18 12:57
 • אורח
  בנצי שרעבי אתה בן של מלך
  הגב 18.11.18 13:56
 • אורח
  די עם הותיקים האלה האם הם מוכנים לתת הצהרת הון? מה עם ערבים וכנסים בנושא שיקום שכונות חלשות? מה עם כנסים לזוגות צעירים שלא יודעים איך לנהל משק בית? לי נמאס לקרוא שכל הזמן מחפשים איך לדאוג לותיקים מישהו מהם מוכן לתת 5% מהפנסיה שלו למשפחות נזקקות ברחובות אפילו פעם ברבעון?
  הגב 18.11.18 17:22

נהגי רחובות שימו לב! החל מיום ראשון 18.11 יחולו שינויים בהסדרי התנועה ברחוב חפץ חיים למשך כחודש

השינויים יחולו עקב עבודות של תאגיד המים הבאר השלישית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תאגיד המים הבאר השלישית יחל מיום ראשון 18.11 עבודות לשיפור מערכות המים ברחוב חפץ חיים

בעקבות העבודות יחולו שינויים בהסדרי התנועה ברחוב בימים א-ה בין השעות 8:00-17:00 למשך כחודש

שימו לב! יש לפנות את הרכבים החונים בימי ביצוע העבודות עד השעה 7:45התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפסקת מים ארוכה באזור שכונת רחובות החדשה

הפסקת המים משעות הבוקר המוקדמות

אבי בר | | תגובות: 3


החל משעות הבוקר המוקדמות (ישנם תושבים המדווחים החל מחצות לערך) קיימת הפסקת מים ארוכה בגלל פיצוץ בקו המים באזור שכונת רחובות החדשה. מהעירייה מסרו כי אותר פיצוץ בקו המים באזור פנחס בן דוד קפרא – הרב דוד ישראל וצוותי תאגיד המים עמלים במקום מ – 7 בבוקר והציפי כי בשעה – שעתיים הקרובות יתגברו על התקלההתפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אז את הצרכים בנתיים בתוך דלי
  הגב 17.11.18 15:25
 • אורח
  עבודה של קבלנים בדואים. הם לא מסוגלים לעשות את העבודה שלהם כמו שצריך.
  הגב 17.11.18 16:40
 • אורח
  שכונה שסובלת מהרבה הפסקות מים, אם בגלל רשלנות פושעת של קבלנים או יוזמות של התאגיד. הפסקות מים פוגעות מאד ביכולת לקיים חיים רגילים ומרגיזות מאד. הלוואי ואפשר לצמצם את הפסקות המים ברחובות החדשה ואת הפגיעה בתושבים.
  הגב 17.11.18 17:07

מבזק ספורט: שעריים הפסידה

מרמורק בשבועיים הקרובים בפגרה

אבי בר | | תגובות: 11


מכבי שעריים

לאחר 5 ניצחונות רצופים ארחה היום שישי מכבי שעריים את כפר קאסם והפסידה בתוצאה 2 – 1. לאחר ששעריים הובילה משער של אסף חקאק. למרות ההפסד שעריים נשארת במקום 5 בטבלה.

במחזור הבא שעריים בחוץ נגד כפר סבא


מרמורק בשבועיים הקרובים בפגרה

בני יצ'אלאל

בני יצ'אלאל הפסידה בבית נגד כסייפה 4 - 2

התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הימים היפים חזרו ליצעים שעריים טובים חבל שאין לנו עומק בספסל שחקני הספסל לא מספיק טובים לליגה א זה יהיה בעורכנו
  הגב 16.11.18 16:12
 • אורח
  כל הכבוד לשחקני שעריים מלחמת עולם המיליונרים נגד העניים. אבל זאת לא הסיבה.. מזג האוויר גרוע ביותר לקיום המשחק. 2 הקבוצות לא יכלו לפתח משחק נורמלי בתנאים כאלה.
  הגב 16.11.18 16:17
 • אורח
  אצטדיון מלא ביום גשם חבל שלא ניצחנו ☔
  הגב 16.11.18 16:30
 • אורח
  מגרש מלא אצטדיון זה עדין בגדר חלום
  16.11.18 16:32
 • אורח
  רק בגלל מוטי לביאין המנחוס שעריים הפסידה
  הגב 16.11.18 16:38
 • אורח
  שעריים? שכונה ברחובות לא מעבר
  הגב 16.11.18 17:21
 • אורח
  שעריים מאז ולתמיד
  הגב 16.11.18 18:02
 • אורח
  מה חשבתם שינצחו עד היום הכל היה מקרי הם ילחמו בתחתית
  הגב 16.11.18 18:03
 • אורח
  כל 5 נצחונות הפסד מאזן חלומי
  הגב 17.11.18 10:35
 • אורח
  גנבים ארבעים שקל כרטיס
  הגב 17.11.18 16:51
 • אורח
  בהפסדים בניצחונות תמיד איתך ארצה להיות
  הגב 17.11.18 21:01

קונים רכב? ב"טרייד אין רחובות" בהנהלת קובי חלפון הרכבים נבדקים ע"י מומחים ומטופלים אך ורק במוסכים מורשים ונמכרים עם אחריות, אפשרות מימון או קנייה בתשלומים

בטרייד אין רחובות הקיים מעל 30 שנה, מבחר גדול של רכבים למכירה מיד ראשונה או שנייה הנבדקים ע"י מומחים ומטופלים אך ורק במוסכים מורשים. הרכבים נמכרים עם היסטוריה מלאה ורצף טיפולים. מגוון פתרונות מימון לרכישת הרכב יד שנייה. אפשרות מכירת רכב, קניית רכב יד שנייה, החלפת רכב יד ראשונה, יבוא רכב אישי לישראל. באתר החברה משתתפים מידי חודש מספר רכבים במכרז במחיר הנמוך יותר מהמחירון באתר. לפרטים 050-5249254

תוכן שיווקי ממומן


להלן לינק לאתר "טרייד אין רחובות"

http://www.tradein-rehovot.co.il/


"טרייד אין רחובות" מעל 30 שנות ניסיון בתחום מנוהל על ידי קובי חלפון המתמחה במכירת רכבים מיד שנייה במסגרת עסקאות טרייד אין מלקוחות שרוכשים רכבים חדשים ומשומשים.

בטרייד אין קיים מגוון רחב של רכבים למכירה, טנדרים יד שנייה, ג'יפים וואנים. ניתנת אפשרות החלפה של רכב יד שנייה שבבעלות הלקוח לרכב מתקדם יותר מהמלאי של הרכבים למכירה הרחב והמגוון הקיים בטרייד אין רחובות.

הרכבים שנרכשים בעסקאות הטרייד אין עוברים תהליך הכנה ובדיקות קפדניות כדי שהלקוח יוכל לקנות רכב ברמה הגבוהה ביותר ולהבטיח לעצמו ראש שקט וכתובת אמינה.


המכרזים של טרייד אין רחובות

המכרז הוא מכירה לוהטת של רכבים מהטרייד אין שמוצעים למכירה במחיר נמוך מהמחיר שמצוין באתר כל הרכבים עוברים בדיקה מקיפה לפני המכירה, כל חודש משתתפים מספר רכבים ב"מכרז החודש", המכרזים מתחלקים לארבעה קטגוריות, רכב פרטי ומשפחתי, טנדרים ומסחריות, רכבי שטח, רכבים מיבוא אישי.

יבוא אישי

קובי חלפון מתמחה ביבוא רכב אישי לישראל. אם רצית רכב מיוחד וייחודי "שכולם ידברו עליו" שיבלוט על הכביש, בפגישה עם קובי חלפון הוא ידאג להגשים את חלומך ולהפוך אותו למציאות. (רכבים שנרכשים ביבוא אישי עוברים בדיקות קפדניות ונמסרים עם אחריות).


אפשרות מימון או תשלומים

קיימת אפשרות לרכוש הרכב בתשלומים. וקיימים מגוון פתרונות מימון לרכישת הרכב יד שנייה.


לפרטים: קובי חלפון 050-5249254
מזל טוב! איציק עובדיה מונה למ"מ מנכ"ל החברה העירונית לתרבות וספורט רחובות

המנכ"לית יוספה חליבה בקשה לסיים את תפקידה ולהתקדם בתחום המגזר הציבורי.

אבי בר | | תגובות: 40מזל טוב! איציק עובדיה המשמש כיום בתפקיד סמנכ"ל החברה העירונית מונה לתפקיד מ"מ מנכ"ל החברה העירונית לתרבות וספורט ברחובות. ויחליף את המנכ"לית יוספה חליבה אשר בקשה לסיים את תפקידה ולהתקדם בתחום המגזר הציבורי.

הכניסה בפועל תהיה כנראה בעוד מספר שבועות לאחר הליך חפיפה מסודר
התפרסמו 40 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מזל טוב לאיציק בהצלחה
  הגב 16.11.18 15:42
 • אורח
  השחיתות של מלול ובנצי שרעבי עוברת כול גבול כל אחד מכניס את כול המשפחה לעבודה בעיריה השחיתות בנמל קטנה עליהם
  17.11.18 21:06
 • אורח
  הגיע הזמן שהמשטרה תחקור כמה קרובי משפחה יש בעיריה וכמה קשורים לבצי שרעבי המושחת
  17.11.18 21:07
 • אורח
  בנצי מושחת די למה הוא לא הולך לנוח שמעתי שהוא כבר מאד זקן ולא מתפקד
  17.11.18 21:50
 • אורח
  בו ציון שרעבי איש זקן אני מקוה שמלול יפריש אותו לביתו בעדינות לא מגיע לו ארבעים אלף שקל בחודש לא עושה כלום וגם לא עשה כלום ילך לביתו בשלום אמן סלה ועד
  17.11.18 23:37
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 16.11.18 15:45
 • אורח
  החתירה הושלמה בהצלחה
  הגב 16.11.18 15:45
 • אורח
  בהחלט
  16.11.18 16:02
 • אורח
  חתרת ויגעת? תאמין
  הגב 16.11.18 15:47
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 16.11.18 15:55
 • אורח
  מה אין מכרז כחוק ?מתי תנתן הזדמנות גם למועמדים ראויים תושבי העיר
  הגב 16.11.18 15:57
 • אורח
  למה , אם אפשר. לפנק. לפנק. לפנק......
  16.11.18 16:02
 • אורח
  מסיר האחריות מספר אחד
  הגב 16.11.18 15:59
 • אורח
  מגיע לאיציק..איש צנוע וענו.
  הגב 16.11.18 16:02
 • אורח
  לא הבנתי. לפני הבחירות כיכב בסרטוני מחל. פתאום עכשיו מונה? חייב בדיקה
  הגב 16.11.18 16:14
 • אורח
  בלי מכרז מסודר ?
  הגב 16.11.18 16:14
 • אורח
  גרושתו סמנכלית. הוא מנכ"ל. ליקק טוב בבחירות וכעת ראש העיר פודה שטרות
  הגב 16.11.18 16:16
 • אורח
  מקומם , מביש ומרתיח. לא יעבור בשתיקה.
  הגב 16.11.18 16:55
 • אורח
  מגיע לו ובגדול! איש יקר, מקצועי וצנוע. המון המון בהצלחה.
  הגב 16.11.18 17:03
 • אורח
  יש דברים נסתרים לא לנבין לא נדע
  הגב 16.11.18 17:22
 • אורח
  לא נבין לא נדע(מתקן את עצמי)
  הגב 16.11.18 17:22
 • אורח
  הכל קומבינות
  הגב 16.11.18 18:04
 • אורח
  בגלל דילים כאלה צריך לצאת בכל הכוח לרחוב ולפטר את ראש העיר כמה קומבינות על חשבון התושבים תשמור לי אשמור לך ככה זה עובד בעירייה תבדקו כמה אנשים מושחתים יש שמים פס על התושבים
  הגב 16.11.18 18:38
 • אורח
  איציק עובדיה לקקן אחד גדול חולה על תקשורת
  הגב 16.11.18 19:07
 • אורח
  עוד מינוי שיפסל בבית המשפט.מבייש תואר אקדמי שווה תעודת מאמן כדורגל.פתאטי.בגללך הלשון יקרה אסון.
  הגב 16.11.18 19:35
 • אורח
  חייבים ללכת לבית הדין, למשרד הפנים, למבקר ולכל מקום אפשרי
  הגב 16.11.18 20:13
 • אורח
  אנחנו, מפיצי הפתק הירוק נדאג לעשות סוף לשחיתות
  הגב 16.11.18 20:15
 • אורח
  מגיע לו
  הגב 16.11.18 22:16
 • אורח
  זו שסיימה לחלוב, בא להחליפה הזרזיר שבא לזרזר בעוד אתרים שיינתנו למרבה...
  הגב 17.11.18 11:54
 • אורח
  משה כהן אתה קנאי,ומגעיל, מה הבעיה שלך עם איציק עובדיה? איציק איש מקצוע יסודי ומבריק.
  הגב 17.11.18 11:57
 • אורח
  אה שכחתי , גם גולן ביטון יורק דם אחרי ששמע שאיציק מקבל תפקיד בכיר,
  הגב 17.11.18 11:57
 • אורח
  לא סתם גרוש בלי גרוש מלא קומבינות הספורט בעיר נראה כמו הפרצוף שלך מלא חורים
  הגב 17.11.18 12:38
 • אורח
  אתה גועל נפש
  17.11.18 18:17
 • אורח
  אין ראוי יותר ממנו, איש מקצוע שמקדם דברים ומזיז הרים כשצריך. מי שעובד איתו ומולו, מכבד ומעריך את פועלו!!
  הגב 17.11.18 18:16
 • אורח
  איציק מזל טוב !הכי ראוי בעולם ,הסוף לסיוט העובדים ,איש רגיש ואנושי מה יש סמנכל ממלא מקום עד המכרז מה לא בסדר? הלוואי שיזכה .
  הגב 17.11.18 18:30
 • אורח
  איזה יופי!! מזל טוב! איש מדהים והגיע לזה בכוחות עצמו עם אישיות שאין כמוהה.
  הגב 18.11.18 08:13
 • אורח
  לפרגן, מזל טוב ובשעה טובה. 🌹
  הגב 18.11.18 09:08
 • אורח
  אתה אדם אחראי ומקצועי מאוד יחד עם זה מאוד אנושי תצליח אמן
  הגב 18.11.18 09:47
 • אורח
  מברוק ענק! רחובות זכתה באיש עבודה, צנוע, אוהב לעזור לזולת יישר כוח
  הגב 18.11.18 13:07
 • אורח
  רק בעיריית רחובות מצלם למנכל
  הגב 18.11.18 16:13

הודעה חשובה לתושבי רחובות! במרכז שרונה נפתח מוקד חירום רפואי המאוייש על ידי רופאים מבתי החולים מידי ערב עד חצות כולל שישי/שבת (הסדר מיוחד בשבת לציבור הדתי)... המוקד הרפואי חוסך את הצורך לרוץ למיון

המוקד מתפקד כ - חדר מיון קדמי* הרופאים מצויידים במכשור ונותנים מענה מהיר להדבקות, קיבועים, זריקות, אנהלציות, בדיקות א.ק.ג. ועוד* במרפאה מעבדה ייחודית המאפשרת ביצוע ספירות דם לתינוקות, ילדים ומבוגרים עם תוצאות המתקבלות בתוך כ-4 שניות בלבד* ניתן לקבל תרופות* השירות לכלל הקופות* מטופלים בשישי שבת משלמים רק ביום ראשון* את המוקד מנהל מיכה שולם מתנדב איחוד הצלה רחובות

תוכן שיווקי ממומן | תגובות: 46


לתושבי רחובות והסביבה – נפתח מוקד חירום רפואי "מרפאות בקהילה" המשנה את המציאות אליה הורגלנו עד היום. כל השאלות והפרטים על מוקד החירום הרפואי החדש המשמש מעין חדר מיון קדמי ואף נותן מענה ייחודי לציבור הדתי חרדי בימי שישי/שבת

מי מאייש את מוקד החירום הרפואי?
המוקד החדש, שנפתח במרכז המסחרי 'שרונה' (דרך ירושלים 2 פינת זכריה מדאר) מאוייש על ידי רופאים מקצועיים המגיעים ממיטב בתי החולים בארץ, בעלי ניסיון עשיר ומקיף בתחומי רפואת חירום.

האם המוקד הרפואי חוסך במקרים מסוימים את הריצה לחדר מיון?
המרפאה נבנתה וצוידה בציוד מקיף המאפשר טיפולים מידיים וחיסכון משמעותי בריצות מיותרות לחדר מיון, המתנות ארוכות ומייגעות.מה הטיפולים הניתנים במוקד החירום הרפואי?
למרפאה ניתן להגיע ללא קביעת תור והכניסה לטיפול מתבצעת באופן מהיר על בסיס רמת הדחיפות ומקום פנוי. חובש מקצועי ייקח מדדים ראשוניים, מספר שאלות רקע, ולאחר מכן נכנסים לרופא לבדיקה מקיפה ולקביעת המשך מדיניות טיפול. במידת הצורך ולפי מצב המטופל, קיימים טיפולים המבוצעים מיידית במקום (כגון הדבקות, קיבועים, זריקות, אנהלציות, בדיקות א.ק.ג. ועוד) עוד לפני שחרור החולה לביתו.

מה השירותים הייחודיים שניתן לקבל במוקד החירום ובמיידי?
במרפאה הוקמה מעבדה ייחודית המאפשרת ביצוע ספירות דם לתינוקות, ילדים ומבוגרים עם תוצאות המתקבלות בתוך כ-4 שניות בלבד! כמו כן משטחי גרון, ובדיקות שתן עם תוצאות מיידיות, ערכות תפירה מלאות, הדבקה ופרפרים, חבישות, זריקות ועוד ועוד.האם ניתן לקבל במוקד החירום גם תרופות?
שירות נוסף ובלעדי הניתן במוקד החירום הרפואי "מרפאות בקהילה" הינו מתן מינון ראשוני של תרופות (אנטיביוטיקה, אנהלציות ועוד) "ביד ומיד", כל מטופל המאובחן כצריך תרופה מיידית, יוכל לקבל (בכפוף למלאי) 2-3 כדורים או סירופ כדי שיוכל להתחיל את הטיפול מיידית ולחסוך לילה שלם עד לפתיחת בתי המרקחת והטלטול המיותר עם החולה על מנת להשיג את התרופה המבוקשת.

האם השירות מיועד לכלל חברי קופות וכמה עולה ביקור?

קופת חולים מאוחדת:
ימי א-ה 40 ₪ ימי שישי, שבת וחגים: חינם.
זריקת טטנוס / בדיקת ווריטור / בדיקת טרופונין: 39 ₪ משטח גרון מהיר: חינם.

קופת חולים מכבי ולאומית:
ימי א-ה שבתות וחגים: 80 ₪
זריקת טטנוס / בדיקת ווריטור 39 ₪. בדיקת טרופונין: משטח גרון מהיר:

קופת חולים כללית:
ימי א-ה שבתות וחגים: 159 ₪
זריקת טטנוס 60 ₪ / בדיקת ווריטור 89 ₪.
בדיקת טרופונין 89 ₪ משטח גרון מהיר: 20 ₪ .

תייר ועובד זר:
ימי א-ה שבתות וחגים: 320 ₪
זריקת טטנוס / בדיקת ווריטור 89 ₪.
בדיקת טרופונין: 89 ₪ משטח גרון מהיר: 20 ₪.
מהם שעות הפעילות של המוקד?
המוקד פעיל בכל יום בין 19:00 ל-24:00 בכל ערב כולל שבתות וחגים (!) ונותן מענה לכלל תושבי רחובות והסביבה.

האם למרפאה יש מענה גם לציבור הדתי חרדי אשר אינו יכול לשלם בשבת?
מנהלי מוקד החירום הרפואי הם אנשים חרדים הנותנים מענה הלכתי לציבור החרדי. המוקד הרפואי מפעיל בשבת רופא ממגזר המיעוטים הרושם את פרטי המבקרים במרפאה וביום ראשון צוות המרפאה מתקשר לפציינט וגובה את התשלום

כשאני מגיע למוקד החירום במה עלי להצטייד?
אין צורך להביא כרטיס קופת חולים, אלא להצטייד במספר ת.ז. בלבד.
ניתן לשלם במקום בעזרת כל כרטיסי האשראי או במזומן.
במספר שלנו: 073-265-99-00 (מענה טלפוני בשעות הפעילות בלבד. בשאר השעות ניתן להשאיר הודעה וצוות כוננים יחזור אליכם מיידית)
הכתובת : רחוב ירושלים 2 (מרכז מסחרי שרונה) פינת רחוב זכריה מדאר - ליד אופטיק מאיר.
ניתן לבקר ולהתרשם גם באתר mrbk.co.il


התפרסמו 46 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מקום באמת טוב ויעיל . מומלץ מאוד במקרה הצורך
  הגב 14.01.16 20:03
 • אורח
  זה במקום מרם
  הגב 14.01.16 20:05
 • אורח
  כל הכבוד למארגנים, לרופאים ולכל הצוות הפועל למען בריאות הציבור. נותן מענה מעולה לכלל האוכלוסיה. הכי חשוב שנהיה בריאים, ואם לא, ישלמי לפנות. יישר כוח!
  הגב 14.01.16 20:07
 • אורח
  יוזמה ברוכה, יישר כוח
  הגב 14.01.16 20:21
 • אורח
  מה עם שירות לחיילים?
  הגב 14.01.16 20:47
 • אורח
  מעולה, כל הכבוד.רק בריאות
  הגב 14.01.16 20:48
 • אורח
  אין שירות לחיילים בשירות כרגע. השירות לחיילים ניתן תחת הסכמים עם צה"לבלבד.
  הגב 14.01.16 20:58
 • אורח
  מעולה כל הכבוד רק בריאות אמן
  הגב 14.01.16 21:12
 • אורח
  שלא נזדקק, ישר כוח
  הגב 14.01.16 21:15
 • אורח
  מעלה ממש הל הכבוד
  הגב 14.01.16 21:17
 • אורח
  ואם צריך ינתן הפניה למיון?
  הגב 14.01.16 21:29
 • אורח
  בעיקרון, המוקד אמור לייתר את הפניה לחדר מיון. אך אם מטופל ייצטרך להגיע למיון בגלל שלא נוכל להתמודד במקום, הוא יקבל הפנייה.
  הגב 14.01.16 23:56
 • אורח
  כל הכבוד ליזם ושאלה מה קורה לאנשים מבוגרים שאין מי שיביא אותם יש ביקור בית זה גם חשוב ושוה כל מחיר תודה
  הגב 15.01.16 00:43
 • אורח
  תושבי נס ציונה גם יכולים להגיע?
  הגב 15.01.16 08:47
 • אורח
  כן
  15.01.16 09:55
 • אורח
  אפשרי גם עבור תושבי יבנה?
  הגב 15.01.16 10:38
 • אורח
  המרפאה פתוחה לכוווווולם אין הבדל בכתובת או מקום מגורים
  הגב 15.01.16 12:24
 • אורח
  ולשאלה הקודמת: נכון לעכשיו לא מקיימים ביקורי בית.ניתן להגיע למוקד החדש או לסוע למיון.
  הגב 15.01.16 12:25
 • אורח
  האם המוקד נותן שרות לחילים בתשלום?ואם כן מה העלות
  הגב 15.01.16 15:13
 • אורח
  כול הכבוד, רק שנהיה בריאים
  הגב 15.01.16 16:35
 • אורח
  איזה רופאים יש שם? האם יש רופא ילדים? גניקולוג? האם יש מוניטור? אורטופד?
  הגב 15.01.16 22:02
 • אורח
  רופאים כלליים / פנימי. עובדים כל יום בבית חולים ומספר משמרות בחודש במוקד. הטיפולים והבדיקות הם למבוגרים וילדים. אין כרגע רופא נשים ו/או מוניטור. המקום היחיד שיש צילומי רנטגן ברחובות בשעות הערב / לילה בבית חולים קפלן.
  הגב 16.01.16 20:54
 • אורח
  ואחרי חצות?ומה שעות הפתיחה בשבתות וחגים: גם 18-24 או רצוף?בתודה מראש
  הגב 12.03.16 10:44
 • אורח
  אתם פתוחים מ 19:00 למה לענות אנשים ולהגיד להם שאתם פתוחים מ 18:00???? למהההההההה
  הגב 07.05.16 18:18
 • אורח
  אשמח אם תעדכנו את המחיר זה לא80₪ אלה160₪ תודה
  הגב 04.06.16 00:22
 • אורח
  כל ביקור עולה 160 ש"ח????
  04.08.16 20:08
 • אורח
  המחיר הוא 80₪ שאלתי השבוע
  הגב 02.09.16 21:49
 • אורח
  אנשים שמתכוונים ללכת שתדעו שלחברי קופת כללית זה 160 ש"ח ..למה זה לא כתוב????
  הגב 18.12.16 20:47
 • אורח
  כמה עולה ביקור לחברי קופ"ח לאומית שיש ברשותם לאומית זהב?
  הגב 07.01.17 18:23
 • אורח
  שמחתי מאוד לקרוא שאכן פתחו עוד מוקד מרם לכל הקופות במרכז שרונה, כל הכבוד ויישר כוח למארגנים....ותודה מראש על ההסדר תשלום לדתיים בשבת.תודה
  הגב 16.01.17 18:25
 • אורח
  אכן לצערי הרב כמבוטח של כללית התשלום עודכן מלפני שנה כבר לסך של 159 ש"ח עקב סירוב של הקופה להשתתף בעלות הביקור.חבל שככה הקופה מתנהגת אלינו (המבוטחים) כך.מוקד מדהים איכותי מהיר מקצועי ברמות הכל יש במקום פשוט תענוג. לראות את מבוטחי מאוחדת משלמים 30 ואנחנו 159 זה כואב ואפילו שורף.אשמח אם כל אחד/ת ממבוטחי כללית כמוני בעיר יעשה משהו בנידון וישלחו מכתב או פקס או מייל להנהלת כללית
  הגב 05.04.17 21:13
 • אורח
  צודק בהחלט. הפער במחירים הוא נורא. קופ"ח כללית חייבת להשתתף בהוצאות - בדיוק כמו יתר קופות החולים
  14.10.18 07:44
 • אורח
  הייתי במקום היום. חתכתי את היד בסכין ... עשו לי תפרים במקום .תוך חצי שעה הייתי בחוץ. אין תור תענוג. חוץ מהזריקה נגד טטנוס. רק בריאות אחלה רופאים
  הגב 13.06.17 22:40
 • אורח
  ביקרתי שם בשישי כתבו בדף שחרור .לחץ דם תקין חום דופק תקין...הרופא לא בדק איך הוא כותב תוצאות????בדק רק את תלונתי.. זה לו אמין ולא מקצועי.
  הגב 15.07.17 12:26
 • אורח
  אין צורך לרוץ. מה עשינו בשנות החמישים והשישים? קרה משהוא? כלום. אופטלגין או נר לילד או תרופת סבתא וזהו. במקרה חמור רק למיון. היום יש ביטוחים משלימים שמסדאים שלא נשלם כלום במיוחד במאוחדת..
  הגב 14.09.18 02:36
 • אורח
  השירות ניתן רק לתושבי רחובות?
  הגב 16.09.18 12:14
 • אורח
  האם חלק מהתשלום כולל קפה ועוגה או בורקסים קטנים וחמים? שתיה קלה ומיצים טבעיים?
  הגב 22.09.18 14:52
 • אורח
  המחיר לחברי כללית יקר כי הכללית מעדיפה שחברי הכללית יפנו לקפלן ולא למר"מ זה או אחר.
  הגב 25.09.18 16:47
 • אורח
  👍👍👍👍
  הגב 29.09.18 08:08
 • אורח
  למה שאלך לשם, כאשר בקפלן לא עולה כסף, ועכשיו כשיש את סורוקה אשדוד גם אין לחץ בקפלן.
  הגב 30.09.18 14:04
 • אורח
  אבל כל המרפאה הזאת פתוחה קצת שעות שלא עוזר כל כך הרבה למה לא פתוח כל השבת
  הגב 02.10.18 09:29
 • אורח
  למה הבדלי המחירים בין הקופות השונות???
  הגב 23.10.18 05:48
 • אורח
  חבל שבכללית לא מקבלים הנחה שלא נצתרך רק בריאות ואם צריך ניסתפק במרל
  הגב 29.10.18 14:56
 • אורח
  במרלם
  הגב 29.10.18 14:57
 • אורח
  מה שווה למה לא עושים שעות כל הלילה ושבת כל השבת כמו ברוב, הערים
  הגב 03.11.18 21:17
 • אורח
  אם המקום נותן שירות לכל לקוחות קופות החולים למה יש הבדל במחירי ביקור?
  הגב 11.11.18 16:02

שיראל לוי תושבת רחובות ובוגרת אולפנת צביה נבחרה למצטיינת ארצית של בנות השירות הלאומי

מצורף סרטון על פעילותה באסף הרופא

אבי בר | | תגובות: 5שיראל לוי תושבת רחובות הוכתרה כמצטיינת ארצית במקום הראשון מבנות השירות הלאומי השבוע בארנה בירושלים בטקס הארצי מול אלפי בנות שירות לאומי מכל הארץ.

שיראל לוי בוגרת אולפנת צביה ברחובות משרתת בפגיה באסף הרופא. הפרס הוא מלגת לימודים לתואר ראשון בסיעוד.

היא עצמה נולדה כפגה וזה משך אותה לכוון הזה כך סיפר הרב זאב כהן מנהל אולפנת צביה הגאה , ״היא גם הגישה עבודת גמר בעיצוב המסכמת 8 שלבים במהלך חייה וזכתה בהצטיינות בעבודה זו.

אינני מתפלא על הזכייה הארצית, זה חלק מובנה בחינוך האולפנא להיות מעורבת בקהילה ולתת מעצמך למען הכלל מתוך שליחות עמוקה ורצון לסייע. אני מברך אותה בהמשך עשייה והצלחה בכל התחומים. ואין לי ספק שאם תיבחר בסיעוד יהיה לה כר ניבחר לשרת את עם ישראל

סרטון על פעילות שיראל בפגיה באסף הרופא
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עלי והצליחי הרושם מהכתבה הוא שמדובר בבחורה מקסימה
  הגב 16.11.18 18:56
 • אורח
  בבקשה תרגיעו את הבדואים שמוכרים ירקות בדרך מנחם בגין. הם חבורת צעירים והם מדברים לא יפה ולא בנימוס.
  הגב 17.11.18 13:06
 • אורח
  מוזר שנתנו לתהם רישיון לשווק מזון ללא פיקוח משרד הבריאות. לאף אחד אין מושג מי היצרנים ובכל זאת יש מטומטמים שקונים.
  17.11.18 13:30
 • אורח
  יהודים נותנים להם גיבוי בשביל לקבל ירקות בחינם ולא מבינים למה יש לילדים שלהם חצבת.
  17.11.18 13:54
 • אורח
  כל הכבוד לילדה גם אני עשיתי שירות לאומי באסף הרופא!
  הגב 17.11.18 22:38

המשא ומתן בין הליכוד למתן דיל התפוצץ בשנית! הליכוד התכחש להודעה שהוא פרסם כי בכוונתו להציע למתן דיל את חוויות ואילו מתן דיל לא מאשר אם היה מוכן לקבל את חוויות... ייתכן ביום ראשון ניסיון הידברות נוסף

אבי בר | | תגובות: 75


אתמול חמישי 15/11 הסתיים ללא הצלחה ניסיון שני לנהל משא ומתן קואליציוני בין הליכוד לרשימת רחובותי בראשות מתן דיל.

המשא ומתן אתמול התנהל על רקע אי הסכמות במשא ומתן הראשון שבעקבותיו הוציא מתן דיל פוסט בפייסבוק כי לאור הפגישה סיעתו החליטה להישאר באופוזיציה. זמן קצר ביותר לאחר הודעתו של מתן דיל, הוציא הליכוד הודעה לעיתונות כי בכוונתו לזמן את מתן דיל לפגישה נוספת והליכוד ציין בהודעה במפורש את התיקים שבכוונתו להציע למתן דיל ובהם את חוויות.

אולם עם פתיחת הפגישה התברר כי הליכוד מתכחש לפרסום שיצא מטעמו הכולל את רשימת התיקים שבכוונתם להציע למתן דיל וגורמים במשא ומתן ניסו להציג בזמן אמת של המשא ומתן וגם בשיחות עם כותב שורות אלה כאילו שמה שפורסם לא יצא בשם הליכוד ואין להם שום מושג על כך.

בפגישה בין נציגי הליכוד לבין נציגי "רחובותי" ובראשם רונן אהרוני הוצגו תיקים אחרים לא כולל חוויות ולכן המשא ומתן שוב פעם התפוצץ למרות שבאופן פורמאלי הליכוד דרש שסיעת רחובותי תשיב להם באופן רשמי עד יום ראשון על הצעתם.

חשוב לציין כי מתן דיל מסרב לענות בצורה מפורשת לשאלה ואם הליכוד לא היה מתכחש ואכן היה מציע למתן דיל את חוויות שהוא תפקיד חשוב אך ללא שכר האם היה אומר כן?

אין תשובה ברורה של הליכוד מה גרם להם להתכחש להצעתם (ייתכן כי יצאה בטעות, אך יצאה!) ואין תשובה ברורה של מתן דיל האם היה מוכן לקבל את הצעתם בנושא חוויות

לאחר פגישת המשא ומתן הוציא מתן דיל הודעה נזעמת להלן הודעתו

ימים של פייק ניוז ברחובות.

כצפוי, שוב הליכוד הוליכו אותנו ואתכם שולל.

אכן קראו לנו לפגישת משא ומתן (אחרונים) ובה הציעו לנו את השאריות שנותרו בהצעה שמביישת אותנו ואת 11,069 תושבות ותושבי העיר שבחרו בנו.

הליכוד יצאו בהצהרות לציבור באמצעות התקשורת על התיקים אותם אנחנו עתידים לקבל כאשר "הסוכריה" (כך זה הוצג בתקשורת ) היא אחריות על רשת חוויות.

ושוב, כמובן, שיקרו ולא הציעו את זה בפגישה, כך גם עם תיק הספורט שהשמיטו מההצעה.

הצהרנו כבר בראשית הפגישה שהשכר עבורי לא יהווה מכשול.

בחרתי בשירות הציבורי כדי לשרת את תושבי רחובות ולא כסידור עבודה.

סיעת רחובותי בראשותי התחייבה לאורך כל הדרך שלא תיכנס לקואליציה בלי שתקבל את הכלים והסמכויות לבצע מהפכה שהציבור כל כך צמא לה ובין היתר בתחומי החינוך והספורט. הבטחנו לציבור - ונקיים.

לדאבוני לא היה לי צל של ספק שכך יהיה ולכן הצהרתי טרם קביעת הפגישה -

אנחנו בוחרים באופוזיציה.

בישיבת המועצה הקרובה אסביר לציבור מדוע בחרנו כך.

לצערי המידע שהגיע לידינו במהלך הבחירות ולאחריהן לא הותיר כל ספק

להלן הודעת עדכון מטעם צוות המו"מ הקואליציוני של הליכוד :

אנו שבים ומדגישים כי מו"מ קואליציוני אינו מתנהל באמצעות ספינים תקשורתיים.

כלל הסיעות, ובכללן סיעת רחובותי, קיבלו הצעה הוגנת ושקולה להצטרפות לקואלצייה המתגבשת.

בפגישה סוכם כי נציג הסיעה יעביר תשובה עד ליום ראשון הקרוב.התפרסמו 75 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ואם המשא ומתן כן יצליח... אז פתאום השמש כן זורחת ברחובות?יכול להיות שהשמש זורחת בתחת של....מתן... יצאת אפס
  הגב 16.11.18 11:17
 • אורח
  משה כהן אתה האפס הגדול
  16.11.18 11:21
 • אורח
  הליכוד שוב יצא קטן. הגיע לתקשורת כאילו להציע למתן תיקים. כדי שייצא בציבור שמתן סתם מסרב. ואז...בפועל לא הציע כלום... מתן לא פרייאיר שלהם . סובב אותם והוציא אותם קטנים
  16.11.18 11:23
 • אורח
  בנצי שרעבי אתה חצוף אתה עלוקא לא עושה כלום ולוקח ארבעים אלף מושחת
  16.11.18 12:56
 • אורח
  איטח הרס את היושרה של מתן דיל. הפך את רחובותי לפוליטקאים נחותים. מתן תעיף את איטח, הוא נחש מתחת לקש והוא יחתור גם תחתך
  16.11.18 13:42
 • אורח
  מתן השקרן מוכר לכם ספינים תקשורתיים
  16.11.18 13:56
 • אורח
  מתן יותר קרוב להיות שחקן טלוויזיה מפוליטיקאי ! חושב שכולם מטומטמים ...
  16.11.18 13:56
 • אורח
  די נמאס כבר מכל הגועל נפש הזה. מלול תסגור בבקשה כבר קואליציה ותתחילו לעבוד. העיר צריכה שקט ועבודה. לא מתאים למתן להכנס לקואלציה, זכותו אבל יאללה להתקדם.
  16.11.18 14:12
 • אורח
  חייבים לשמוע בדיחה אני בכלל חושב שאיטח צריך לקבל סגן בשכר. חחחחחחחחחחחחחחחחחח קורעעע
  17.11.18 11:23
 • אורח
  בנצי חצוף הוא גם מושחת וגם בטלן והכי הכי גם מקבל על זה ארבעים אלף אין בשום עיר בארץ מפלגה עם ארבעה נציגים ומקבלת ראש עיר ווממ ראש העיר בשכר חוצפה מושחתים נמאסתם
  17.11.18 20:55
 • אורח
  בנצי שרעבי לך תמכור גת תפסיק לעשוק אותנו מושחת חצוף
  17.11.18 20:57
 • אורח
  מחל ובן ציון שרעבי הפכו את עיריה ללשכת העבודה מסדרים עבודה לילדים ומכרזים לחברים ממש בושה תכסו לפחות את התחת שלכם
  17.11.18 23:43
 • אורח
  אם היו מציעים סגנות בשכר אז כולם בסדר.מי שמשרת ציבור צריך בכל מצב מצטערת שבחרתי רחובותי.חבורת טיפשים שוליכו שולל אותי ואת כל השאר.
  הגב 16.11.18 11:22
 • אורח
  מצטערת שבחרתי מחל . חבורת נוכלים. מתן דיל ויתר על השכר והם לא מקבלים את דין הבוחר שרוצה את מתן דיל 5 מנדטים בחלום הכי גדול של מחל לא היו מביאים באחוזי ההצבעה כאלה
  16.11.18 11:25
 • אורח
  יא עילגת הוא לא מבקש שכר תקראי טוב
  16.11.18 11:26
 • אורח
  מכיוון שזה לא היא אלא משה כהן מגיב . הוא הרי התרגל להגיב בפייק . אז לא צריך להתייחס . הוא לא קורא מה שלא לטובתו
  16.11.18 11:29
 • אורח
  ביקש שכר ועוד ביקש ! שקרן ! רק בגלל השכר הוא לא מוכן לשבת בקואליציה שלא ינסה לצייר את המציאות אחרת
  16.11.18 13:57
 • אורח
  איזה אפסים הליכוד. הוציאו הודעה לתקשורת ומתנערים ממנה
  הגב 16.11.18 11:26
 • אורח
  היחיד שמתנער זה מתן וזה מהרצון לתת מעצמו לציבור מבלי לקבל תמורה כספית. כשמו כן הוא, מתן העוסק בדילים
  16.11.18 13:59
 • אורח
  כמה פעמים יוכלו הליכוד לשקר על הציבור? עוד פעם פייק ועוד פעם פייק . דיי כבר לנוכלים האלה
  הגב 16.11.18 11:27
 • אורח
  מצן הנוכל היחיד
  16.11.18 13:59
 • אורח
  מחל יצאו קטנים . משה כהן קטן ועלוב. כמה רוע יש בו . הוא חבר לתימנים ונדבר ברוע שלהם
  הגב 16.11.18 11:28
 • אורח
  מתן היה ונשאר אפס
  16.11.18 13:59
 • אורח
  אפס כמו העשייה שלו למען התושבים
  16.11.18 13:59
 • אורח
  הליכוד שיקר לציבור בכל מסע הבחירות עם סמסים פייקים . וככה הוא ממשיך לנהל את המו"מ. הציבור לא מטומטם . רק משה כהן
  הגב 16.11.18 11:31
 • אורח
  יוואוו אני לא מאמינה. מתנערים מההודעה שהם שולחים לתקשורת? באמת נוכלים
  הגב 16.11.18 11:32
 • אורח
  זה נורא פשוט. מתן רוצה סידור עבודה ושכר של סגן. לא מעניינים אותו תיקים ולא "לשרת את התושבים". סידור עבודה! תפנימו. ואת זה הוא לא יקבל ולכן הוא יוציא ספינים על ימין ושמאל. לא נורא, שיישב באופוזיציה ויתפורר
  הגב 16.11.18 11:44
 • אורח
  שיתפוצץ מקנאה. נמאס ממנו ומהשקרים והבטחות השווא
  16.11.18 14:00
 • אורח
  אם מתן לא ניכנס מלול הולך לבית סוהר בדוק הוא הולך לפתוח עליו
  הגב 16.11.18 11:49
 • אורח
  זה מעניין
  16.11.18 13:05
 • אורח
  אתם סתם כנאים מלול נקי ואם היה למישהו משהו מיזמן זה היה יוצא ...תכבדו את התוצאה ונתקדם
  16.11.18 13:08
 • אורח
  אם מתן לא נכנס מלול הולך לבית הסוהר??? מה זה האיומים האלה?? צדק רודפים תמיד לא רק כאמצעי סחיטה. ואיפה היה מתן כסגן של מלול, שיודע על שחיתות לכאורה, ושות? בעיני שותף לפשע לכאורה. כנראה אין באמת פשע, סתם קשקוש.
  16.11.18 13:12
 • אורח
  וכמובן שתומכי מתן בסוף תמיד נופלים בלשונם... אם מתן יודע ושומר בסוד פעילות לא חוקית כזו או אחרת הוא שותף לעבירה בדיוק באותה מידה
  16.11.18 14:01
 • אורח
  לא שונה מאף אחד שם מה אתה מופתע
  16.11.18 14:01
 • אורח
  גם אני שמעתי שהוא הולך לסבך את רחמים
  הגב 16.11.18 11:50
 • אורח
  הולך לסבך את עצמו בקשריו עם הקבלן הידוע... יש עדויות מוקלטות. מחכים רק לרגע הנכון שמתן ינסה להרים את הראש.
  16.11.18 13:10
 • אורח
  מענין שרק אתה שמעת על הקשרים עם הקבלן האלמוני. מתן צח כשלג
  16.11.18 13:26
 • אורח
  כולם יודעים על המזומנים שהקבלנים הזרימו לקמפיין של מתן דיל
  16.11.18 14:02
 • אורח
  על ראש הגנב בוער הכובע... עם דיל ידע על שחיתות וכו ולא דיווח אז דינו שותף לעבירה... אז יאלה מספיק איומים ושיישב בשקט באופוזיציה ושיפסיק לבכות! את חוויות הייתי מביא למשהו שלא מרחובותי הייתי מביאה למפלגה דתית שתמכה במלול.
  17.11.18 21:37
 • אורח
  יכל לבית הסוהר.ומתן לבית משוגעים מה האיומים האלה מעשה פושעים.כך מתן רוצה לנהל עיר או אפילו.להחזיק תיק זה אפשרי??רחובותי אני אתכם תרגעו
  הגב 16.11.18 11:52
 • אורח
  רחמים הבכיין לא מבין שנמאס מהקומבינות שלו .
  הגב 16.11.18 11:57
 • אורח
  כל המספר לשון הרע סופו יורש גיהינום
  הגב 16.11.18 12:25
 • אורח
  מה זה יועיל אם תלכלכו אחד על השני? הרי בכל מקרה מי שבחר במתן דיל הוא אוהב אותו ומי שבחר במלול הוא בצד שלו אז מה זה מועיל על הליכלוכים האלה?
  הגב 16.11.18 12:29
 • אורח
  *בס"ד* *בוקר טוב... חיזוק יומי... ח' כסלו* *פרשת - "ויצא"* *בורא עולם יעזור לך עד שהוא... יעזור לך*כשהיה רבי דוד משה מטשארטקוב זיע"א ילד הוא נהג לשהות בחדר בו אנשים חיכו להיכנס אל אביו הרב הקדוש מרוזין.באחד הימים הגיע אדם והמתין להיכנס אל הרב. לפני שנכנס שאל אותו הילד: "מה רצונך לבקש מאבא?" השיבו האיש: "הנני זקוק לברכת ישועה". "כשתצא, אנא אמור לי מה אמר לך הרבי" ביקש הילד.כשיצא האיש שאלו הילד: "מה אמר לך אבא?" השיבו האיש: "הרבי אמר שהקב"ה  יעזור". "ומה יהיה עד אשר הקב"ה יעזור?" הוסיף הילד ושאל. "אינני יודע" השיב האיש. "אם כן חזור נא לאבא ושאל אותו" הציע הילד.חזר האיש אל הרבי ושאל את שאלתו של הילד. השיב לו הרב מרוזין: "הקב"ה יעזור גם עד אשר יעזור, ופסוק מפורש הוא כמו שאמר ליעקב אבינו: 'וְהִנֵּה אָנֹכִי עִמָּךְ וּשְׁמַרְתִּיךָ בְּכֹל אֲשֶׁר תֵּלֵךְ וַהֲשִׁבֹתִיךָ אֶל הָאֲדָמָה הַזֹּאת כִּי לֹא אֶעֱזָבְךָ עַד אֲשֶׁר אִם עָשִׂיתִי אֵת אֲשֶׁר דִּבַּרְתִּי לָךְ' (בראשית כח', טו') - 'כי לא אעזבך' כלומר, אעזור לך אף לפני שעשיתי את אשר הבטחתי לך" ('נר ישראל')תפילות ובקשות רבות נשלחות אל בורא עולם מידי יום, חלקן קיבלו אישור והן כבר בדרך אל מבקשיהן, אולם מה קורה עד שהישועה תגיע? האם עד אז אנו חשופים לפגעי העולם?אמר בורא עולם ליעקב: "אני לא אעזוב אותך עד אשר אתן לך את הבטחותיי אליך, יש עליך שמירה מתמדת, למה? כי אתה הבן שלי".אם חושב אתה שעד שהישועה שלך תגיע בורא עולם לא מניח את ידו עליך ושומרך, טעות בידך, אתה מוקף אהבה, מוקף בשומרים המלווים אותך בכל דרך, "כִּי מַלְאָכָיו יְצַוֶּה לָּךְ לִשְׁמָרְךָ בְּכָל דְּרָכֶיךָ" (תהילים צא', יא')אל תכנס למרה שחורה, אל תגיע לפחדים וחששות מהעתיד הלא ברור, כי לבורא עולם הכל ברור... יש לך שמירה, יש לך עזרה וסיוע תמידי, בורא עולם יעזור לך עד שהוא יעזור לך... כי הוא מלך עוזר, מושיע ומגן... בכל רגע.*יום טוב, שבת שלום ובשורות טובות* *לגאולת והצלחת עם ישראל. אמן!*ניתן לרכוש את הספר השני של  "החיזוק היומי" בטל- 0525581133            *זמני כניסת ויציאת השבת:*                                  ירושלים     - 17.18-16.04 תל אביב    - 17.19-16.18 חיפה         - 17.17-16.08 באר שבע  - 17.20-16.11 צפת          - 17.15-16.05 אילת         - 17.22-16.14
  הגב 16.11.18 12:31
 • אורח
  תותח. לפחות שיצא משהו טוב מכל הבלאגן.
  16.11.18 13:10
 • אורח
  העיר היחידה שאין בא מכונה לכרטיס חנייה וכבר לא נדבר על. חנייה חינם לתושב שיש בכל עיר מימתיי שהליכוד ניכנס לעירייה רק בנינים להגדיל את המיסים והעיר מלאה פרחים ליכודניקים זבל מושחתים ימח שימכם
  הגב 16.11.18 12:32
 • אורח
  יש מכונות ויש גם פנגו יותר זול
  17.11.18 18:41
 • אורח
  אפיקורס☝
  הגב 16.11.18 12:36
 • אורח
  רחמים שמעתי שאתה בדרך לכלא.
  הגב 16.11.18 12:44
 • אורח
  מתן דחוף לבאר יעקב
  הגב 16.11.18 12:50
 • אורח
  מתן לך תמכור כרטיסי הגרלה עם מלי בקניון
  הגב 16.11.18 12:50
 • אורח
  ביכלר לך תבכה לחצי עיר שתקנה לך מערכת הגברה
  הגב 16.11.18 12:51
 • אורח
  מי שרוצה עבודות נגרות מתן יסדר כמו שסידר לחמו לעבוד בעירייה
  הגב 16.11.18 12:52
 • אורח
  חברי מנהל הנדסה כבר פתחו וסיפרו על הדיל של מתן הכל... ברגע שירים את ראשו יקבל את הבום והשחיתות הגדולה תחשף
  הגב 16.11.18 13:12
 • אורח
  הנה הם יכולים. מתן כבר מזלזל ברחמים .נראה מה יש להם
  16.11.18 13:27
 • אורח
  בא רחמים הולכים
  הגב 16.11.18 13:28
 • אורח
  אם רחמים הולך אז מתן איתו. מתן ממ מנהל תכנון ובניה
  הגב 16.11.18 13:45
 • אורח
  חשבון פשוט . מלול והליכוד זכו בארבעה מנדטים . מתן ורחובתי זכו בחמישה מנדטים . אז צריך לבטל את בנצי שרעבי מסגן בשכר ולהעבירו למתן .
  הגב 16.11.18 14:19
 • אורח
  אני קורא פה את התגובות ואני נגעל. נגעל מהמצב הפוליטי בעיר שלנו.איך רחמים אתה לא מגלה אחריות? ככה תרצה לסיים את הקדנציה.מתן- תעשה צעד לקראת. רחמים- קבל אותו. החתן של רחמים איש מחרחר ריב ומשה כהן הערמומי. וגם 2 הג'נטלמנים אצל מתן. לכו. רחמים ומתן שבו לבד ותנו ל2 האנשים היקרים האלה להמשיך להנהיג את העיר.
  הגב 16.11.18 14:26
 • אורח
  לא יתכן. ראש העיר חושב שזה עסק פרטי שלו. הוא נוקם אישית. הבוחר אמר את דברו עם 37% פתק ירוק. חסר תקדים בישראל. לא הגיוני שמתן דיל שקיבל 5 מנדטים, לא יוצע לו סגן בשכר. עם 3 מנדטים הוא היה טוב, ועם 5 הוא בוגד?!
  הגב 16.11.18 15:14
 • אורח
  כול מי שמלכלך על מתן הוא עלוב נפש מתן בכמה רמות מכול נציגיי המיפלגות מגיע לו סגן בשכר בזכות לא בטובות.. בנצי לא בזכות העלונים מהמערך.. מלב. 3 מנדטים סגן בשכר? מלול מושחת ברמות מבית היוצר שס עם כיפה שחורה.. ביזיון מתן המלך לט יתנו כול מה שמגיע לך תשאיר אותם לבדדדדד.
  הגב 16.11.18 15:21
 • אורח
  צודק שירבו בשחיתות מלול יניב ומדהלה הפושע
  16.11.18 15:22
 • אורח
  אל תדאגו תכף תופתעו לראות מי עבריין מין
  הגב 16.11.18 20:08
 • אורח
  מתן הולך לפתוח על רחמים על שחיתות מה רחמים כבר עשה ?
  הגב 16.11.18 21:31
 • אורח
  מתן תבכה לא תקבל כלום ילד שמנת
  הגב 16.11.18 23:08
 • אורח
  מתן דיל טוחן מים.לך לאופוזיציה וזהו.
  הגב 17.11.18 15:14
 • אורח
  את העיר מנהל יושב ראש וועד עובדי העירייה. כמה פתאטי
  הגב 17.11.18 17:49
 • אורח
  צריך ועדת חקירה מי נתן לדיל מאות אלפי שקלים לבחירות איזה קבלנים שוחדו על ידו והבטיח להם הרים וגבעות אחרי הבחירות כסף מזומן לכיס שלו בלי הצהרות ורישומים, חלקם ידוע ,בשל כך צריך לשבת בכלא, שב באופוזיציה ילד קטן ובכיין שלא מסוגל לשרת אותנו ללא שכר
  הגב 17.11.18 18:47
 • אורח
  מתן תספר לנו על עבודות הנגרות שסודרו באלפי שקלים לכאורה לחמך ! גם תספר לנו אך תושבים מופיעים ברשימות התורמים שלך על סכומים של 5000₪ בעוד שאין להם שקל בחשבון בנק ! גם תספר לנו על המיקסרים מי תרם בחג האחרון ? אז צדיק כנראה אתה לא ! והרשימה עוד ארוכה
  הגב 17.11.18 20:02
 • אורח
  לכול משמיצי מתן דיל הבחור הכי הוגן והגון שיש במועצה. כול התושבים יודעים משלוח מנוהל ולא מנהל הן בעיריה והן בליכוד הוא איש שס מכיר את עולם השקר מדהלה עבריין מין מנהל אותו ועודד עמרם כנ"ל הם שקרנים המושחתים עובדי עיריה אומרים זאת מפוחדים לדבר מתן אתה מלך קבל מה מגיע לך אתה איש ליכוד אמיתי יניב מושחט איש מערך עם 3 מנדטים בקושי וקיבל הכול מתן לפניו בכול מכול כול מלול אבי המושחתים השקרנים והולכים מתן אל תיפול
  הגב 17.11.18 21:02
 • אורח
  מלול אם אתה ישר ולא מושחת ועלוב פתח את ההסכמים שב עם המפלגות הגדולות קודם סכם איתם לפני הקטנות ואז תוכיח לתושבים שאתה ישר הגון ולא מושחת ומשלחת שילטון עירוני ומדהלה החולה מין לא מנהל אותך
  הגב 17.11.18 21:59
 • אורח
  צודק וחכם אבל גדול גדול על מלול האגו המרוקאי שלו בשמיים
  18.11.18 09:37
 • אורח
  כל התימנים בעיריה עופו לנו מהעיניים נמאסתם כבר!!!!!
  הגב 17.11.18 22:11
 • אורח
  ככה זה כשמנהלים משא ומתן ב-sms פייק ניוז ופרופילים מזוייפים. חבל שראש העיר הקיף את עצמו באנשים כאלה.
  הגב 18.11.18 08:29
 • אורח
  מלול מוביל את עצמו לכלא הבחור עושה בעירייה מה שרוצה ולא בוחל במעשי שחיתות עם מדהלה ושות
  הגב 18.11.18 09:06

במכללת גישות ברחובות ייפתחו 4 קורסים בתחום: אימון וייעוץ אישי, הכשרת מנחי קבוצות, קורס ניהול ופיתוח מיומנות התנהגותית למנהלים וקורס ייעוץ ארגוני וליווי מנהלים. לפרטים 1-700-705-105

הקורסים ייפתחו במכללת גישות רחובות במהלך חודש אוקטובר 2018

תוכן שיווקי ממומן


לינק להרחבה באתר מכללת גישות

http://www.gishot.co.il/המכללה הוותיקה והמובילה בישראל ללימודי תעודה, בתחומי ההנחיה, הניהול וההתנהגות העסקית- פותחת את מחזורי סתיו: 2018/19

קורס להכשרת מנחי קבוצות

המכשירה אנשי מקצוע בשיטה המשימתית כמנחי קבוצות מקצועיים באישור משרד החינוך, תוך מתן דגש על פיתוח מיומנויות התנהגותיות של המשתתפים באמצעות אימון, תרגול אישי וקבוצתי.


קורס ניהול ופיתוח מיומנות התנהגותית למנהלים

הקניית כלים לשיטות ניהול אפקטיביות במגזר העסקי והציבורי. פיתוח מיומנויות התנהגות למנהלים, תוך מתן דגש על טכניקות בניהול והתפתחות אישית.


קורס ייעוץ ארגוני וליווי מנהלים

מקנה כלים פרקטיים לבעלי תפקידים בכירים, המבקשים להתפתח בתחום הייעוץ הארגוני. הקורס מבוסס על ניסיון מעשי בשטח, המאפשר ליווי ותמיכה לפיתוח הקריירה כיועץ וכולל התנסות בתהליך הייעוץ הארגוני.


קורס ניהול ופיתוח מיומנויות התנהגויות למנהלים

קורס ניהול ופיתוח מיומנויות התנהגויות למנהלים | באישור משרד החינוך


קורס ניהול למנהלים או לעתודות ניהול, יסייע למנהל בפיתוח והקניית כלים לשיטות ניהול אפקטיביות-עדכניות שילוו אותו בתהליכים יומיומיים, בקבלת החלטות, ניהול עובדים ועוד- במגזר העסקי והציבורי, תוך התפתחות אישית והקניית מיומנויות אישיות ובינאישיות אשר יקלו על מנהלים בהתמודדות עם התפקידים הניהוליים השונים.

לקבלת מידע נוסף על המסלולים השונים התקשרו- 1-700-705-105

הודעה חשובה בנושא פרשת ילדי תימן! ביום רביעי 28.11 ייערכו בדיקות DNA למשפחות ילדי תימן במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל ברחובות. יש לבצע הרשמה מראש!

ח"כ נורית קורן יוזמת מבצע הבדיקות: "4 ילדים מאומצים התאחדו עם בני משפחותיהם הביולוגיים באמצעות בדיקות DNA."

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10
משפחה יהודית בתימן - ויקיפדיה


פרשת חטיפת ילדי תימן היא פרשה שמלווה את המדינה לאורח השנים ובעיקר את המשפחות שמנסות למצוא ולקבל תשובות על היעלמות יקיריהם. במהלך השנים הוקמו ועדות ופרסמו תחקירים שניסו על מנת לחשוף את הפרטים החסויים. בין הוועדות שהוקמו היא ועדת הכנסת המיוחדת לפרשת היעלמותם של ילדי תימן, מזרח והבלקן שבראשה עומדת ח"כ נורית קורן. ח"כ הכנסת חשפה כי במהלך פעילות הועדה נערכו עד היום 1500 בדיקות DNA לבני המשפחות. ובזכות הבדיקות הצליחו לאחד 4 ילדים מאומצים עם משפחתם הביולוגית.

כעת מארגנת הוועדה את המשך הבדיקות לאיסוף הDNA שיעזור לדלות מידע מהמאגר הגנטי על מנת לאתר ילדים נוספים ולאחד אותם עם משפחתם.

במסגרת הפעילות ייערכו ביום רביעי 28.11 בין השעות 16:00-19:00 בדיקות DNA במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל רחוב אברבנאל 7 רחובות .

הבדיקות מיועדות לבני המשפחות- הורים, אחים ואחיות.

שימו לב על מנת לבצע את הבדיקות יש לבצע הרשמה בלשכת ח"כ נורית כהן קורן

בטלפון הלשכה: 054-4229882

ודוא"ל: nuritjk@gmail.com


דגשים חשובים לעושים את הבדיקה:

 1. הבדיקה מיועדת לבני המשפחה (הורים, אחים ואחיות) והיא תתאפשר לבן משפחה אחד בלבד!
 2. יש להימנע מאכילת מזון או שתייה כחצי שעה לפני הבדיקה על מנת לשמור על היגיינת הפה.
 3. חל איסור מוחלט לעשן חצי שעה לפני הבדיקה.


ח"כ נורית קורן:

צילום: דף הפייסבוק הרשמי"4 ילדים מאומצים התאחדו עם בני משפחותיהם הביולוגיים באמצעות בדיקות DNA.

בעקבות כך, אנו ממשיכים לערוך בדיקות לאיסוף דגימות DNA. עד כה נדגמו 1500 בני משפחות לכן חשוב להגיע ולהיבדק, משום שרק כך נוכל להגיע לחקר האמת בפרשת היעלמותם של ילדי תימן, המזרח והבלקן ולמצוא את הילדים".
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אנשים שעברו שואה עשו שואה למשפחות רבות ,הכיצד????ההורים נפטרו ובליבם כאב וצער על אובדן ילדיהם האהובים
  הגב 15.11.18 19:31
 • אורח
  אתה טועה אלה שעברו את השואה גם גרו במעבורת וריססו אותם בddt וגם לחלק מהם נחטפו ילדים כמו לילדי תימן מזרח ובלקן
  16.11.18 18:55
 • אורח
  בנצי שרעבי שחרר את התחת שלך מהכסא
  הגב 15.11.18 21:23
 • אורח
  מה רצו מהתמנים
  הגב 16.11.18 00:21
 • אורח
  I don’t want my money back and you won’t get to me
  הגב 16.11.18 07:21
 • אורח
  למען ידעו הדורות הבאים
  הגב 16.11.18 12:33
 • אורח
  יורשים יקרים חחחחחחח בדיקות dn עי עשו לפני המון שנים.
  הגב 16.11.18 16:38
 • אורח
  רועי שרעבי לך להבדק אולי אתה מונגולי בכלל
  הגב 17.11.18 12:42
 • אורח
  בדיקות dna כמו בני אדם ומכונות בחלל. לא היה ולא יהיה. מדע בדיוני ויופי של כסף.
  הגב 17.11.18 17:45
 • אורח
  כיף להתארח בשבת אצל משפחה תימנית שהג'חנון רותח עם הסחוג הביתי והלחוח והסלוף גם נהנים וגם חוסכים את הכסף לחפש ג'חנון טוב בצמתים
  הגב 18.11.18 05:46

ההתאחדות פרסמה כי משחק הגביע בין מכבי חיפה למרמורק ייערך במוצאי שבת 22/12 באצטדיון סמי עופר בחיפה... אורי קרגולה מונה למאמן מרמורק

מחזור הכדורגל הבא של מרמורק ב- 3/12 במשחק חוץ נגד בית"ר רמלה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5

ההתאחדות לכדורגל פרסמה את שיבוץ משחקי סיבוב ח' של גביע המדינה לשנת 2018-2019. על פי השיבוץ קבוצת מרמורק תשחק במשחק חוץ נגד מכבי חיפה במגרשה הביתי - אצטדיון סמי עופר בחיפה.

הנהלת הקבוצה קוראת לאוהדיה להגיע למשחק ולעודד את השחקנים : "אז תכינו את הצעיפים ותגיעו בהמונים כדי שנמלא את סמי עופר באצילים! יאללה מרמורק!"

המשחק יתקיים ביום שבת 22.12.18 בשעה 17:30 באצטדיון סמי עופר.

לגבי המאמן, אורי קרגולה שהתפטר ממכבי יבנה מונה למאמן מרמורק

מחזור הכדורגל הבא של מרמורק ב- 3/12 במשחק חוץ נגד בית"ר רמלההתפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אחיקם אם תעודד טוב וחזק יסביר להניח שתהיה שם לבד יש מצב מביא אותך חיזוק אלינו למכבי יבנה
  הגב 15.11.18 18:59
 • אורח
  חחחחחח ונתי יחיא גם יהיה עם הערק והגת
  15.11.18 19:00
 • אורח
  צריך שליזה תרכב על קיראט כל הדרך לבקעה.זוג משמיים
  הגב 15.11.18 19:21
 • אורח
  מרמורק בטוח מנצחת ואולי גם תביס את חיפה
  הגב 16.11.18 12:34
 • אורח
  עדיף שמרמורק לא יופיעו
  הגב 16.11.18 13:04

איבדה ברכבת ברחובות 2000 דולר

אבי בר | | תגובות: 14
תמונת אילוסטרציה


בתמונה - החברה של המתנדבת שאבדה את הכסף ומנהל המשמרת בתחנת הרכבת ההגנה בתל אביב


קרדיט תמונה: דוברות רכבת ישראל

צוות תחנת תל אביב ההגנה רגיל לאתר ולהשיב אבידות של נוסעים המאבדים פרטי ביגוד, טלפונים סלולאריים, מסמכים וכ'. אך גם עובדי התחנה הופתעו מסכום הכסף החריג -2,000 דולר- שהשיבו היום (חמישי) למתנדבת אמריקאית.

סמוך לשעה 13:00, הגיעה שרה, מתנדבת אמריקאית, אשר היתה בדרכה לטיסה חזרה לארה"ב, למנהל המשמרת בתחנת תל אביב ההגנה, וסיפרה לו כי איבדה ברכבת מרחובות ארנק ובו 2,000 דולר, דמי המחיה אותם קיבלה מתוכנית "עמיתים מלמדים", המלמדת ילדים ישראלים אנגלית.

מנהל המשמרת בתחנה, עוז יחזקאל, הרגיע את הנוסעת שהיתה מאוד לחוצה, יצר קשר עם הפיקוד הרכבתי הארצי, ופעל מול צוותי הרכבות לאיתור הארנק והכסף. בינתיים, לקח מהנוסעת את פרטיה, ודאג לה לנסיעה לנתב"ג, על מנת שתספיק לעלות על טיסתה חזרה לארה"ב.

לאחר זמן קצר, איתר מנהל המשמרת את האבידה, ויצר קשר עם חברתה של הנוסעת, שהגיעה תוך זמן קצר לתחנה ואספה את הכסף.

"מאוד הופתעתי כשצוות התחנה יצר איתי קשר ואמר לי שמצא את סכום הכסף", סיפרה פולי, חברתה של הנוסעת, "אנחנו בישראל כבר שלושה חודשים וכולם בישראל נותנים לנו הרגשה של בית ומשפחה. אני מודה לעוז וכל צוות התחנה על המאמץ שלהם באיתור המשכורת."

מרכבת ישראל מזכירים כי כל נוסע שאיבד אבידה כלשהיא ברכבת מוזמן לפנות מיידית לצוותי הרכבת המוצבים בתחנות וברכבות, וכן למוקד השירות הטלפוני במספר *5770.התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד ישר כוח כן ירבו כמוהם
  הגב 15.11.18 18:03
 • אורח
  אולי החברים של בנצי שרעבי לקחו בטעות
  15.11.18 21:24
 • אורח
  מדהים
  הגב 15.11.18 18:10
 • אורח
  הרבה לא יודעים שרוב הציוד שנמצא הולך אחכ למקומות חשוכים..יחצ חלש
  הגב 15.11.18 18:13
 • אורח
  כל הכבוד לצוות ההגנה תודה רבה להם שביום שישי שעבר הנכדה שלי איבדה את החוגר וכרטיס אשראי בפנים ומאוד נלחצה. והיה כברמאוחר. והחזירו אותה במונית עד רחובות יחד עם מונית שמחזירה עובדים כל הכבוד להם ותודה רבה לכם.
  הגב 15.11.18 18:16
 • אורח
  זה שלי תחזירו
  הגב 15.11.18 18:49
 • אורח
  שנמשיך לעזור אחד לשני ולעשות מצוות , זה נותן הרגשה טובה וסיפוק גדול ואהבת לרעך כמוך !!!!!!
  הגב 15.11.18 19:07
 • אורח
  כל הכבוד אנשים טובים באמצע הדרך אנשים טובים מאוד מאוד!!!!!!!!! צדיקים וטובי לב!
  הגב 15.11.18 21:32
 • אורח
  צר לי אך הכסף היה עוזר לי ההתלבטות קשה
  הגב 15.11.18 23:54
 • אורח
  חוכמולוג...לא מצחיק !
  16.11.18 10:26
 • אורח
  שבת לכל אני עם מיוחד עם סגולה מאת :נאיה סיאני
  הגב 16.11.18 01:01
 • אורח
  למה סכום כזה גודל
  הגב 16.11.18 07:16
 • אורח
  כל הכבוד יישר כח
  הגב 16.11.18 07:56
 • אורח
  הקלפטומנים עשו תרגיל. נותנים גיבוי לקלפטומנים באובססיה.
  הגב 17.11.18 16:21

האם מתן דיל בכל זאת יצטרף לקואליציה? בשעה זאת ישיבה מכרעת ו"הסוכריה" רשת חוויות למתן דיל

אבי בר | | תגובות: 114


ברגעים אלה (יום חמישי 15/11 שעה 16:00) החלה פגישה מכרעת בין צוותי המשא ומתן של רחמים מלול למתן דיל לבדוק בכל זאת אופציה לכניסת סיעת "רחובותי" בראשות מתן דיל לקואליציה.

כאשר מבחינת הליכוד הם מתכוונים להציע לסיעת רחובותי את התיקים הבאים:

1. שפ״ע וחזות העיר

2. חוויות

3. קליטה

4. תחבורה

5. פרוייקטים ותשתיות

6. רישוי עסקים

אולם "הסוכרייה" שתוצע למתן דיל תהיה מינויו ליו"ר דירקטוריון רשת חוויות. (לא צפויה התנגדות של סיעת לב בראשות יניב מרקוביץ') כאשר מינוי סגן בשכר לא עומד כרגע על הפרק.

האם הצדדים יגיעו להסכמות? בהמשך נדעהתפרסמו 114 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מתן דיל. הוא לא סטייק.הוא הביא 5מנדטים. הוא צריך לקבל חינוך חווית. לספורט ושפע
  הגב 15.11.18 16:29
 • אורח
  חחחח אחרי שאמר בראשי חוצות שהוא יהיה באופוזיציה מבחירה חחחחח הכל מושחט רקם דיל מתן דיל😂🤣
  15.11.18 16:49
 • אורח
  עוד לא הבנתם מתן מחפש סידור עבודה, רוצה משכורת.
  15.11.18 17:00
 • אורח
  כנראה שהמשכורת זה לא העיניין בכלל
  15.11.18 17:32
 • אורח
  היריבות עם מלול גדולה מידי. המשפחה הפרידה ביניהים ולכן דיל לא ייכנס לקואליציה ואין קשר לשכר
  15.11.18 17:32
 • אורח
  בנצי שרעבי חצוף לא עושה כלום וכולה עם ארבע נציגים הכולל את מלול ומקבל ארבעים אלף שיתפטר מתן חיב עם 5 נציגים סגן בשכר שיוכל לעבוד זה לא בושה זה כבוד לבוחרים שלו מה הם סוג ז שבנצי המושחת והבטלן ישחרר את התחת שלו שיעבוד קצת בהתנדבות הוא לא ימות מזה
  15.11.18 20:56
 • אורח
  בנצי שרעבי חיב להתפטר לא מגיע לו אחרי עשר שנים שיבטל ועסק בשחיתות עוד שכר
  15.11.18 20:57
 • אורח
  בנצי מושחת
  15.11.18 20:58
 • אורח
  מתן לא צריך להתביש לעבוד בשכר במשרה מלאה בשביל הבוחרים הוא הסיעה הגדולה במועצה בנצי ומלול הביאו אלפים קולות פחות שלא יעופו על עצמם
  15.11.18 21:19
 • אורח
  בנצי חיב לפרוש למען שלמות העיר
  15.11.18 21:20
 • אורח
  קארין הפקרת אוכלוסייה שלמה של בוחרים, את העליה הרוסית. יפים לפחות דאג לנו. למה לא נכנסת לקואליציה עם תיק הקליטה???סתם הרסת לנו יצוג.
  15.11.18 22:16
 • אורח
  בנצי שרעבי ומלול המושחתים בקושי ניצחתם פתק לבן אז מה אתם שווים ועוד קיבלתם רק ארבע נציגים זה כול החברים של בנצי המושחת הכניסו לעיריה את כל המשפחה סידרו עבודה אפילו לסבתא שלהם תתבישו
  15.11.18 22:18
 • אורח
  בנצי אתה מכסה בתחת שלך את השחיתות של החברים שלך
  15.11.18 22:19
 • אורח
  בנצי שרעבי תפסיק להפוך את רשות החניה למסחרא די עם הקומבינות בועדת המכרזים ןדי לסדר הנחה בארנונה לחברים ולמשפחה
  16.11.18 09:06
 • אורח
  שרעבי בן ציון בטלן עם משכורת די לך הביתה
  16.11.18 09:07
 • אורח
  חוויות רשת כושלת . היחיד שיכול לעשות ממנה משהו טוב זה מתן דיל.
  הגב 15.11.18 16:29
 • אורח
  עם הוא יקבל שכר.זה נכון. אבל אם הוא יאלץ למצוא עבודה .לא יהיה לו זמן לטפל.שראש העיר יגלה אחריות ומתן לו חווית וסגן
  15.11.18 16:37
 • אורח
  שיניב ניהל את חוויות בהתנדבות , בלי שכר, זה היה בסדר להתלונן בלי סוף, ששהמשמיץ העיקרי היה מתן. בבקשה שמתן יקח את חוויות בהתנדבות ונראה כמה הוא יהיה חכם.
  15.11.18 16:57
 • אורח
  דיל תותח עבודה. ויכול להבריא את הרשת הכושלת הזו. רק שאפילו את חוויות לא הציעו לו
  15.11.18 17:33
 • אורח
  דיל הבטיח לבוחריו חינוך ספורט ושפע. מכיוון שלא מקבל אותם לא ייכנס לקואליציה. זה מאוד ברור
  15.11.18 17:34
 • אורח
  דיל זה נפילה הכי גדולה לא תותח ולא נעליים,לא מסוגל לעשות דברים רציניים ,איש עם אפס עשיה
  15.11.18 17:51
 • אורח
  חחחיחחחה
  15.11.18 19:10
 • אורח
  מה זה הבטיח לבוחריו??? בכל תחום אפשר לעשות ולתרום. אם הוא באמת איש ציבור שיקח תיקים שנותנים לו וירים אותם.
  15.11.18 19:17
 • אורח
  אנשי הליכוד רמי מהדלה והיא צור בלחץץץץץץ .הם מבינים שהמוצר"מ מול מתן דיל עלה על סירטון. וכל האשמה תיפול עליהם
  הגב 15.11.18 16:30
 • אורח
  הם מבינים שהם הולכים לשנים קשות
  15.11.18 17:35
 • אורח
  מתן אל תפחד ! או הכל או כלום. הציבור מאחוריך
  הגב 15.11.18 16:30
 • אורח
  מתן דיל דיבר כל הקמפיין שלו על תיק החינוך . לא מאמינה שייכנס . חוויות כישלון
  הגב 15.11.18 16:30
 • אורח
  אם חוויות כישלון אז שמתן יקח אותה בהתנדבות כי זו משרה ללא שכר וישנה. נורא קל לדבר, הרבה יוןתר קשה לעשות. קדימה מתן בוא תראה לנו מה אתה שווה.
  15.11.18 16:58
 • אורח
  למה שהוא ייקח תיק כישלון? מה הוא פרייאיר של מלול?
  15.11.18 17:35
 • אורח
  מלול מחפש פרייארים. כמו משה כהן. גולן ביטון. ועוד
  15.11.18 17:36
 • אורח
  להתלונן על חוויות שזה כשלון הוא יכל, הבטיח במסע הבחירות שהוא יכול טוב יותר אז שיקח את חוויות, בהתנדבות.
  15.11.18 17:37
 • אורח
  מה הקשר? הוא לא פרייאיר של אף אחד . מי שאומר שחוויות כישלון אלו התושבים
  15.11.18 17:39
 • אורח
  שיניב מנהל את חוויות במשרה מלאה ובהתנדבות זה בסדר אבל שמתן ינהל את זה בהתנדבות זה להיות פראייר. לא מבין את ההגיון.
  15.11.18 21:39
 • אורח
  סליחה?!?! מתן הוא זה שפתח את מערכת הבחירות שלו האמירה שחוויות כשלון. נא לא לסלף עובדות.
  16.11.18 07:56
 • אורח
  למה שמתן מתנדב?? מה ההשאווה לחניה.?? מתן קיבל את הכח הכי חזק בעיר. וילות מתעלם מזה. מהתושבים
  16.11.18 10:28
 • אורח
  מתן הפחדן ייכנס לקואליציה והמערכת תמשיך להיות רקובה
  הגב 15.11.18 16:31
 • אורח
  מתן ינקה את השחיתות מבניין העירייה
  15.11.18 17:40
 • אורח
  מתן בטח פחדן ייכנס ויקח את חוויות
  הגב 15.11.18 16:31
 • אורח
  מתן לא יכנס !
  15.11.18 17:29
 • אורח
  מבחן האומץ של מתן דיל
  הגב 15.11.18 16:31
 • אורח
  מתן יצא תותחחחחח
  16.11.18 10:28
 • אורח
  מבחן האומץ של מתן דיל נראה אם ייכנס
  הגב 15.11.18 16:31
 • אורח
  מתן עמד במבחן. מלול על סף התקף לב
  16.11.18 10:28
 • אורח
  מלכודת של מלול נראה אם מתן ייפול ברשת
  הגב 15.11.18 16:32
 • אורח
  מלול בטיפשותו אפילו לא שם את המלכודת . לא הציע את חוויות בכלל. הפיל את עצמו. מתן אל תיכנס למעורת הנחשים הזו של מדהלה ועמרם
  15.11.18 17:46
 • אורח
  חחחחחחחחחח חחחחחחחחחח,⛄⁦☃️⁩⁦☃️⁩⛄⁦☃️⁩⁦☃️⁩⁦☃️⁩ מי לימד את צווווווות המשא ומתן. חשבון?????? יניב הביא 3 וקיבל את חווית. עכשיו מתן דיל הביא 5 וגם יקבל את חווית. נו באמת .אתם משחקים אותה ילדים קטנים ומסובבים את רחמים מלול הזקן על הזרת שלכם
  הגב 15.11.18 16:32
 • אורח
  רחמים מלול הזקן??? מאיפה הבאת את זה. אז מה עם הוא נרדם בישיבות? הוא צעיר בן 73
  16.11.18 10:30
 • אורח
  מתן צריך לקבל את תיק הספורט. מאות מתומכי הספורט תמכו בו בבחירות האחרונות. ועל זה הוא צריך להתעקש כמפלגה הגדולה בעיר עם 5 מנדטים. לא 4 לא 3 ולא 2..
  הגב 15.11.18 16:32
 • אורח
  כבר מכרו את תיק הספורט לרועי שרעבי. ולכן מתן בחר ללכת לאופוזיציה
  15.11.18 17:55
 • אורח
  גם ככה אין ספורט ברחובות
  15.11.18 23:21
 • אורח
  מתן החה אחראי על תיק הפרויקטים, תיק מאד כללי שאפשר לשים בוא כל פרויקט כולל פרויקטי ספורט. למה לא עשה אז פרויקט לטובת הספורט?
  16.11.18 07:57
 • אורח
  מתן הוא חבר המועצה היחיד שביקש להגדיל את תיק הספורט. וילות זרק אותו
  16.11.18 10:30
 • אורח
  רמי מהדלה שוב עושה סיבובית למלול. יעני תופר לו קורלציה. אבל רוצה למלול יפול לבור.ואז הוא ימליך את יניב מרקוביץ
  הגב 15.11.18 16:33
 • אורח
  וואווי אם מתן יקבל את חוויות מה יהיה עם זה שרוצה להיות שם יור הוועד ?
  הגב 15.11.18 16:35
 • אורח
  יקבל בעיטה החוצה
  15.11.18 16:35
 • אורח
  היחיד שנבעט החוצה זה מתן. אפילו מר"צ בקואלציה.
  15.11.18 21:40
 • אורח
  מר״צ צבועים
  15.11.18 22:27
 • אורח
  אני סומכת ב🍀🍀🍀100 אחוז על מתן דיל שהוא יעשה מה שטוב לעיר ולא ולתושבים.אין לי שום אימון בצוות של הליכוד. שרק רוצה שראש העיר יפול לבור עמוק
  הגב 15.11.18 16:36
 • אורח
  מילים חכמות של אשה חכמה.מתן הוכיח את עצמו. הרבה יותר מכל השאר
  16.11.18 10:31
 • אורח
  הליכוד בלחץ גדול גדול. הם קיבלו רמזים מפורשים מהמחלקה המוציפאלית בליכוד. שיערפו ראשים של מי שיציק למתן דיל
  הגב 15.11.18 16:38
 • אורח
  מושחתים לכו הביתה.
  הגב 15.11.18 16:41
 • אורח
  באמת עירייה מושחתת . כל המנגנון הזה מסריח מהראש
  15.11.18 16:55
 • אורח
  רק זהבה מלול קובעת
  הגב 15.11.18 16:46
 • אורח
  זהבה ו3 הדובים
  15.11.18 16:54
 • אורח
  מתן בלי ספורט וחוויות אתה לא נכנס !!!
  הגב 15.11.18 16:54
 • אורח
  לא הוצע לו בכלל חוויות
  15.11.18 17:45
 • אורח
  יהיה למתן עכשו הרבה זמן לעשות ספורט 🏋️‍♂️ולצבור חוויות
  15.11.18 22:21
 • אורח
  אל תאמין להם
  הגב 15.11.18 16:54
 • אורח
  תושבי העיר יקרים מאוד יותר ממלול זהבה ובני ביתם מתן צריך להיות בחוץ ולהביא את מלול מדהלה וכול המושחתים ללהב 433 חייבים שהעירייה תגיע למבקר המדינה ומחול לחקירה תושביי העיר לא יודעים איזה שחיתות ניהולית מלול הכניס לעירייה מתן יודע כנסו לאתר וואלה מה שכתבו על ראש עיריית רמת גן זינגר וראו מה כתבו תושבי רחובות ועובדי עיריה על מלול ומדהלה מדהים מי שלא קורה לא מבין מה זה שחיתות וכמה סימנו אצבע שזה נכון מדהים מדהים מדהים אילו ינהלו כספים ואת העיר??? מושחתים מתן קבל מה מגיע לך והציבור רוצה אותך מקסימום מלול ינקה את העיר מלוכלך ואתה את העיר משחיתות
  הגב 15.11.18 16:58
 • אורח
  נכון מאוד!
  15.11.18 17:27
 • אורח
  תושבי רחובות קראתי את הכתבה בוואלה על ראש עיריית רמת גן שהפעיל את הוועד ועובדי עיריה על מנת שיבחר קראתי התייחסות עובדי עיריית רחובות והלייקים המאשרים פשוט מדהים חובה לקרוא חובה על כול תושב ולמנף את זה לחקירה פלילית קדימה לשלוח למבקר המדינה לשר הפנים כנופייה של עבריינים כול הועד ומדהלה בראשם קדימה מדהלה תמחק מסירונים אבל יש הקלטות מתן קיבל 5 מנדטים ומדברים איתו אחרון? אמיתי ואקוע קיבלו 2 מנדטים ולב 3 מנדטים וקיבלו שמנת זו לא שחיתות שלטונית מהבית של שס ומלול??? מתן תוציא את הליכלוך מהר שיכאב למלול חייבים להעביר ל להב 433 יש תיקים כבדים בעיריית רחובות מלול תאם לך משרדי עו"ד שיתכוננו מושחט עם כיפה שחורה
  15.11.18 21:05
 • אורח
  מתן לא ייכנס. תרשמו
  הגב 15.11.18 16:59
 • אורח
  מתן דורש לפני הכל שכר 😂
  הגב 15.11.18 17:03
 • אורח
  מתן ויתר על השכר בעד סמכויות ולא קיבל ולכן יעשה אופוזיציה כואבת למלול
  15.11.18 17:40
 • אורח
  אין סיבה שמתן יכנס לקואליציה אחרי ההכפשות שעבר מצד הליכוד ואי קבלת תפקיד סגן בשכר למרות שרחובותי הם אחד מ 2 הרשימות שקיבלו הרבה קולות (5 מושבים במועצה! )
  הגב 15.11.18 17:09
 • אורח
  לא בכה שקיבל סגן בשכר למרות שלא הביא את מירב הקולות בפעם הקודמת והכניס שלישי רק בהסכם עודפים. יאללה מספיק לילל.
  15.11.18 17:12
 • אורח
  משה מי שמיילל זה אתה. הבחירות הסתיימו כשידך על התחתונה במספר הקולות למחל. נמרר לכם תחיים באופוזיציה. יהיה לכם הרבה כואב
  15.11.18 17:42
 • אורח
  המבקר בדרך אליך משה. כל השחיתות ייצא החוצה
  15.11.18 17:48
 • אורח
  המבקר בדרך מדהלה תתחיל לטשטש ראיות
  הגב 15.11.18 17:10
 • אורח
  מדהלה מדהלה הכל יצוף
  15.11.18 17:43
 • אורח
  מתן רק סגן ראש העיר
  הגב 15.11.18 17:11
 • אורח
  חברים אין מצב שלא יכנסו לכלא המושחתים מלול מדהלה ועוד רבים מהמש"תפים של מלול זהבה תכיני אוכל לביקורים...
  הגב 15.11.18 17:17
 • אורח
  מתן בכלל לא היה בפגישה , היה לו אירוע משפחתי ועוד משהו , מתן הוא מלך , לא הולך עם עבדים
  הגב 15.11.18 17:26
 • אורח
  מתן אוהבים אותך כל העיר. יבוא סוף לשילטון הפחד של המנגנון המושחת הזה
  15.11.18 17:43
 • אורח
  מתן לא הלך לפגישה?!?! מה הוא ליצן?אם היה לו אירוע באותו הזמן יכל לבקש שיקדימו/יאחרו את הפגישה. חוסר רצינות מצד מתן. לא פלא שגמר בלי כלום.
  16.11.18 08:00
 • אורח
  לקירה ראשונה מלול אישר לעובדים להכניס ילדים וקרובי מישפחה להגיע לעבודה ולא לעבוד בלי בדיקת כישורים רק קשרים בדק כולם מפקחים אוכלים צהריים בבית מטיילים בעיר כפיר יוסי מעסיק את אחיו בעירייה וכמה מאות אלפי שקלים רצו..יש ים ים של שחיתותתתתת...
  הגב 15.11.18 17:30
 • אורח
  כול הדיבורים מתן אמר שלא יכנס לקואליציה זה קשקוש.זה חלק ממשא ומתן וחשוב שיהיה בקואליציה וישפיע שיהיה בהצלחה בכול מצב
  הגב 15.11.18 17:36
 • אורח
  מתן באופוזיציה בכל מצב. אסור לו להכנס למעורת הנחשים הזו
  15.11.18 17:44
 • אורח
  מתן דיל חייב לקבל אם לא תיק החינול לפחות גם תיק ספורט אם לא מתן בחוץ 5 מנדטים זה לא בא ברגל מתן הציבור מאחורך
  הגב 15.11.18 17:42
 • אורח
  חמש מנדטים זה עשרים אחוז סך הכל,עשרים אחוז של מתנגדי השלטון בעיר ,אז שתתיבשו באופוזיציה זה מקומכם
  15.11.18 18:48
 • אורח
  פלוס 40 אחוז פתק ירוק
  15.11.18 20:08
 • אורח
  אני מציא למלול שילמד מראש עיריית ירושלים היוצא ניר ברקט אמר ראש עיר רוצה להצלח חייב קואליציה רכבה לא לתעסק בשתיות כל משנעימרו לפני הבחירות וגם לא לקחת שינא אישית או היסול פולטי או אגו את האגו וכבוד להאשיר בצד ללכת ביחד בשתוף אם כל הסיעות לכן מלול יודע וחכם יעשה זאות אני מסקים אם חבר שכתב מתן חייב לקבל גם את תיק ספורט הרבה טומכים של מתן היו נציגי ספורט ברחובות
  הגב 15.11.18 17:54
 • אורח
  כדאי שתילמד לכתוב לפני שאתה מגיב, אני מנחש למי אתה בוחר לראשות הממשלה,,,,,,,
  18.11.18 00:41
 • אורח
  מתן אם 5 מנדטים חייב לקבל סגן ראש העיר בשכר
  הגב 15.11.18 18:12
 • אורח
  מלול נתן למערך יותר זה איש ליכוד?זה שתול של שס ביזיון מתן איש ליכוד אמיץ וחכם מלול וזהבה עם איגו מרוקאי מיושן ובסיוע מלול ישלם אבל ישלם ריבית דריבית הגיע ות תצא במהירות הקול לפני שיתחיל לנקות את הליכלוך בעיר תושבי רחובות לא סתם נתנו לו אי אמון של כ 40 אחוז אדם בזוי מסכם עם כול המפלגות של 2 ו 3 מנדטים וקורא למתן? מלול יבלע צפרדעים לא מתוכננים הוא ומדהלה ועמאן והכנופייה אנחמו מעל 11 אלף איש נעזור לו זיכרו השחיתות יוצאת תוכמית עבודה יש ויש מתן בחוץ אם לא יקבל את מה שהוא רוצה ובזכות מר מלול עלוב הנפש תקלל את הרגע שעזבת את שס אני תושבים גאים במתן דיל המלך
  הגב 15.11.18 19:42
 • אורח
  לך תמכור נענע קשקשן
  15.11.18 19:46
 • אורח
  הגב 15.11.18 20:11
 • אורח
  קיבל אחלה סוכריה מתן דיל
  הגב 15.11.18 20:11
 • אורח
  רק לכלך על רשת חוויות ועכשיו יעמוד בראשה?
  הגב 15.11.18 20:24
 • אורח
  אז מה אם רצה את תיק החינוך? אף אחד לא הבטיח לו אותו.
  הגב 15.11.18 20:25
 • אורח
  משמיץ את זוהר, משמיץ את יניב...משמיץ ומשמיץ ובסוף יצא לו המיץ
  15.11.18 22:24
 • אורח
  5 שנים מתן לא עשה כלום וסחב משכורת שמנה מהערייה. היות והוא לא מחפש סידור עבודה בשכר אז הנה לו ההזדמנות לקחת משהו שיש בו עשייה אמיתית בהתנדבות מלאה ולקחת על עצמו את רשת חוויות. זאת היות שהוא טוען שחוויות והניהול הוא כושל (מה שרחוק מהמציאות). בואו עכשיו נראה איזה שקרים וספינים מתן ימציא והכל רק בשביל לא לקחת אחריות על משהו שיש בו אחריות ועשייה ועוד בהתנדבות. האופוזיציה זה רק תירוץ. הרבה חול ואין מה לאכול. אני חושבת שהתשובה ברורה לכל, הוא לא יעשה כלום ושום דבר, כפי שלא עשה עד היום!
  הגב 15.11.18 20:37
 • אורח
  מי שכתב שמתן דיל לא עשה כלום בטוח שזה אוכל חינם עובד עיריה שמלול ממן על חשבון התושבים והניקיון של העיר תתבייש מתן דיל נתן את נשמתו תשאל את מנהליי המחלקות שהוא היה אחראי עלהם מלול ממן מובטלים שמסתובבים בעיריה אוכלים ונחים צהריים בבית ומקבלים עשרות אלפי שקלים תתבייש עלוב נפש
  15.11.18 20:53
 • אורח
  לא שווה כלום.שימכור לוטו.וחיש גד.
  הגב 15.11.18 20:56
 • אורח
  מתן היקר תישאר באופוזיציה כך שתוכל לנקות את האורוות המסריחות בעירייה המושחתת התושבים מאחוריך אחי
  הגב 15.11.18 22:02
 • אורח
  אמא של מתן עובדת עירייה וחמו עד שקיבל אירוע מוחי עשה את כל עבודות הנגרות. מתן נפל בדיל
  הגב 15.11.18 23:44
 • אורח
  ספין תקשורתי מתן דיל הדביל ישאר באופוזיציה
  הגב 16.11.18 00:20
 • אורח
  מתן דיל ראש העיר הבא.תתפוצצוווו...ובבקשה ממכם אל תלקקו לו אחרי זה.בבקשה...
  הגב 16.11.18 00:28
 • אורח
  רחמים ואהבה מלול היקרים!אני אזרח קטן שפעם ראשונה קורא את התגובות באתר. הם לא מכובדות וכנראה שני הצדדים חמים. ו קרוביהם שולחים הודעות לא נעימות. אנחנו אזרחים פשוטים שרק רוצים שיהיה פה טוב ונעים בעיר. מבקשים בכל לשון של בקשה גלו אחריות מנהיגות ובגרות עבור תושבי העיר. העיר זקוקה לאדם אחראי ובוגר ולא לצערי נקמה. אנשים "טובים" בשני הצדדים מלבים ומחזיקים את האש כדי שיהיה לעצמם טוב. ראש העיר זאת שעת מבחן לך להיות ראש העיר הטוב ביותר שהיה בהיסטוריה של רחובות. או ראש העיר שינהל עיר מסוכנת מסוכסכת ומפולגת. וכך אמרו חכמינו הקנאה.. והכבוד מוצאים את האדם מן העולם. אתה ראש עיר טוב. כל העיר מאחוריך למען טובת העיר תן למתן מה שמגיע לו גם אפנה אליך בצורה ישירה. בהצלחה רבה
  הגב 16.11.18 00:28
 • אורח
  מגיע לו בעיטה
  16.11.18 06:28
 • אורח
  מגיע לו שיתבייש וייתייבש עמוק בספסלי האופוזיציה שישכח מלב העשיה וקבלת ההחלטות.
  16.11.18 07:09
 • אורח
  מתן הוא איש כפוי טובה זגזגן שהקים את חבורת הזבל מאחורי גבו של מלול למרות שהוא היה חלק או יותר נכון האיש שתחתיו פעלה מחלקת הנקיון של העיר, מתן הוא האיש שדובב בכל כוחו אזרחים שישימו פתק ירוק ולא היה לו אומץ להתמודד מול מלול,למרות שמלול הפציר בו מס פעמים להתמודד. ליאכל את הדיסה שבישל ילד עם חלב על השפתיים
  16.11.18 07:12
 • אורח
  לא רק שחתר תחת מלול השמיץ את זהר ויניב. איש שחשב שאפשר להבנות מהשמצות ולא מעשייה אמיתית. היתי בשני פאנלים ציבוריים ועד עכשו לא הבנתי מה עשה ומה דעותיו. בדיחה, הצביע בעד רב שני ובפאנל דת פלט אבל אביב היה נגד.
  16.11.18 08:04
 • אורח
  מושחתים ! רק צעיר יעשה סדר וינקה אורוות
  הגב 16.11.18 01:10

2 צעירים ללא עבר פלילי ניהלו דירת סמים ברחובות

הצעירים הפיצו את הסמים באמצעות תוכנת טלגראס

אבי בר | | תגובות: 11


2 צעירים בני 20 ו - 30 ללא עבר פלילי בתחום הסמים, נעצרו בחשד שהפעילו מתוך דירה ברחובות תחנת סמים המופצים באמצעות תוכנת טלגראס. בחיפוש בדירה נמצאו כ – 1.5 ק"ג מריחואנה וחשיש בנוסף נמצאו מאזניים ושקיות לחלוקת הסם. בית המשפט האריך את מעצרם ב – 3 ימים.

הצעירים אינם תושבי רחובותהתפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שחררו לחץ יש עוד 200 דירות זה המצב תשךימו אם זה מדינת משטרה
  הגב 15.11.18 15:13
 • אורח
  רוסים בטוח
  הגב 15.11.18 15:14
 • אורח
  העיקר לא שרמוטות כמוך
  15.11.18 15:21
 • אורח
  תפסו את הדירה הקטנה לא את הגדולה 😎😎
  הגב 15.11.18 15:17
 • אורח
  נו..מה?? הדתיים צריכים פרנסה!!
  הגב 15.11.18 15:39
 • אורח
  בימיינו זה היה אסור מאוד. היום כמו הרבה דברים המצב השתנה ואולי ראוי להתיר מכיוון שזה נגע שגדל וגדל אי אפשר להתכחש אז לא צריך ענישה בחוק כמו הרבה מדינות בעולם שהיתקדמו וראו והבינו שזה גורע בכלום לא צריך שזה יגיע דרך סל הבריאות שלנו ויממן הרבה את משרד הבריאות ו... הזוי פשוט הזוי. עם מרשם אפשר בלי מרשם אסור זה המצב.
  הגב 15.11.18 15:55
 • אורח
  עוד מעט כל אחד יגדל, זה יקרה מהר מאוד!
  הגב 15.11.18 15:59
 • אורח
  מתעסקים בקקי.
  הגב 15.11.18 16:26
 • אורח
  בוחשים בחרא
  הגב 15.11.18 18:30
 • אורח
  תעשו עצומה סמים קלים חוקי מי בעד?
  הגב 15.11.18 23:33
 • אורח
  יותר זול היום לחולי קנאביס לקנות בחוץ מאשר מהמדינה
  הגב 16.11.18 00:38

סמל א' מרחובות סיים השבוע את קורס הצוללן היוקרתי של חיל הים וחושף פרטים (המותרים לפרסום) על הקורס ועל מה שחווה במהלך הקורס

סמל א' בן ה20 יצטרף למגמת גנ"ק (גילוי, ניווט, וקשר) שאחראית על הפעלת המערכות הללו בצוללת. הוא מספר על תחילת הקורס בה הם מתבקשים להתנתק מהטלפונים ואיך הדבר גרם לגיבוש והיכרות עם חבריו לקורס.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום: דובר צה"ל


השבוע התקיים בצה"ל סיום קורס הצוללן היוקרתי של חיל הים בו השתתף א׳, בן 20, תושב העיר רחובות.

א’ התגייס באוקטובר 2017 לטירונות ולאחר מכן החל את קורס צוללן היוקרתי אשר נערך כשנה. קורס הצוללן שאליו הגיע א׳ בנוי משני שלבים, השלב הבסיסי, נמשך כחצי שנה, ובו החניכים לומדים את הבסיס שנדרש על מנת להיות צוללן. במהלכו החניכים חווים ניתוק כמעט מוחלט מהטלפונים, ״השלב הבסיסי מאוד חיזק אותי, הניתוק האינטנסיבי בשלב לא הפחיד אותי אחרי כמה זמן. הרמת גיבוש בבסיסי מאוד עלתה״.


השלב שני הוא השלב הייעודי שגם הוא נמשך כחצי שנה ובו כל חייל מקבל את המגמה (תפקיד) עליו הוא יהיה אחראי בצוללת. ישנן שש מגמות בצוללת. מגמת מהו״ב (הוראות בטיחות) האחראית על הפעלת מערכות בקרה השולטות במערכות ההנדסיות ומבצעיות של הצוללת, מגמת מכונה האחראית על מכלול מערכות השטה טכניות, מגמת גנ״ק ( גילוי, ניווט וקשר) האחראית על הפעלת מערכות אלו מעל ומתחת למים, מגמת נשק האחראית על טיפול והפעלת כלל מערכות הנשק והתקיפה המתקדמות המצויות בצוללת, מגמת אלחוט האחראית על כל הקשר בצוללת, קשר חוץ וקשר פנים ומגמת סונאר אשר אחראית על בניית התמונה סביב הצוללת.


סמל א' מספר על הקורס ועל ההתנתקות מטלפונים שתרמה להיכרות עם חברי הצוות:

המגמה בה השתבץ א׳ היא מגמת גנ״ק (גילוי ניווט וקשר). ״מאוד רציתי את התפקיד הזה, זו מגמה בה מתעסקים במיוחד בתחום היותר והריאלי וזה תחום שמאוד מעניין אותי״. לאחר שנכח בקורס צוללן, א׳ מספר כי האווירה במהלך הקורס הייתה מאוד טובה. הדבר המרכזי ביותר בקורס צוללן הוא החברים. החברים נמצאים כל הזמן יחד ועקב הניתוק בקורס צוללן אשר כולל ניתוק כמעט מוחלט מהטלפונים במהלך השלב הבסיסי גרם לחברים להתלכד ולהכיר אחד את השני באופן מאוד מעמיק. בכניסה הראשונה של אייל לצוללת הוא מספר הייתה לא קל, " בהתחלה לא מבינים מי נגד מי, אתה נכנס לכלי עם אנשים מאוד בחירים, אין לך הרבה משקל אך לומדים. עובדה של א׳ על קורס צוללן: ערך האמינות הוא ערך מאוד חשוב בקורס כולו. כשאתה בצוללות צריך לסמוך עליך מפני שאף אחד לא בודק אותך ואם לא תעשה מה שצריך עלולה להיות תקלה.

א׳ ממליץ למתגייסים הבאים לקורס צוללן, ״תזכרו שגיבוש טוב עם החברים לקורס מקל על השהייה בקורס, בלתי אפשרי לשרוד את הקורס הזה ללא החברים״.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד ישר כוח כל כך כל הכבוד!!!!!!!!!
  הגב 15.11.18 15:23
 • אורח
  האם א הוא בחור א.א?חחח
  הגב 18.11.18 05:47

החל מהערב (15/11) ומידי יום חמישי תתקיים קבלת שבת להורים ולילדים במתנ"ס אושיות הכוללת אפיית חלות וטקס הדלקת נרות

בנוסף יתקיימו פעילויות יצירה לילדים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
ע


מרכז חוויות אושיות מזמין את התושבים לקבלת שבת מיוחדת להורים וילדים שתתקיים מידי יום חמישי במתנ"ס השכונתי.

בתוכנית:

קבלת שבת עם המפעילים שירה ויניב

הילדים יכינו ויאפו חלות לשבת

פעילות יצירה

ההורים יערכו את טקס הדלקת הנרות וברכה על החלות


קבלת השבת תתקיים מידי יום חמישי החל מ 15.11 בשעה 17:15 במתנ"ס חוויות אושיות רחוב החבורה 20

עלות: 5 ₪

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: 08-9377702התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

לרגל ציון 68 שנים לנשיאות של הרבי מליובאוויטש, יצאו תלמידי ישיבת חב"ד דעת מגדלי מרדכי בשיירת אופניים ברחבי רחובות

השיירה החלה את האירוע ממרכז העיר לעבר השכונות הרחוקות תוך כדי קריאות למלך המשיח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


ביום רביעי נסעה ברחבי רחובות שיירת אופניים בה רכבו 68 תלמידי ישיבת חב"ד דעת מגדלי מרדכי. תלמידי הישיבה יצאו לרכיבה על מנת לחגוג את ציון 68 (חי"ים שנה) שנות נשיאות של הרבי מליובאוויטש .

את האירוע ארגנו בוגרי ותלמידי הישיבה שהחלה את השיירת ממרכז העיר לעבר השכונות הרחוקות עם הסלוגן ,"ברחובות בוחרים משיח" ורכב המבצעים שליווה אותם והשמיע את הקריאה כי הרבי שליטא הוא מלך המשיח.

בכוונת התלמידים לבצע שיירות נוספות בהמשך השנה

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה מאוד!
  הגב 16.11.18 01:04
 • אורח
  תכלס. אין על חב"ד!
  הגב 16.11.18 12:12
 • אורח
  ממש מחמם את הלב!
  הגב 16.11.18 12:12
 • אורח
  ממש מדהים!!
  הגב 16.11.18 12:51
 • אורח
  נחמד אבל רחוק ממדהים (מה כ"כ מדהים ??)
  16.11.18 15:15
 • אורח
  אתה צודק תן לאנשים לכתוב דברי הבל מדהים? האם מדובר באחד מפלאי תבל? יפה כתבת נחמד ולא יותר
  הגב 16.11.18 19:00

הצגה לחנוכה כל הקודם זוכה! רשת חוויות מסבסדת הצגה אחת לחנוכה של המחזמר "משחקי הקסם" בהיכל התרבות רחובות במחיר 25 ₪ במקום 45 ₪ הזמנת כרטיסים 08-9312700 ההצגה המסובסדת ב – 10/12 בשעה 18:30

המחזמר יוצג בחנוכה בהיכל התרבות רחובות 23 פעמים. מחיר רגיל 45 לתושב רחובות ו – 49 ₪ לתושב חוץ. המבצע ביוזמת יניב מרקוביץ' יו"ר חוויות וגולן ביטון יו"ר וועד העובדים

אבי בר | | תגובות: 4


יניב מרקוביץ' יו"ר דירקטוריון חוויות וגולן ביטון יו"ר וועד העובדים מפתיעים את לקוחות חוויות ועובדי רשת חוויות במחיר מסובסד של 25₪ בלבד למחזמר חנוכה לכל המשפחה


מבצע מיוחד ללקוחות רשת חוויות רחובות ועובדי חוויות 25₪ בלבד לכרטיס! למחזמר חנוכה ״משחקי הקסם״

10.12.18 18:30 היכל התרבות רחובות כל הקודם זוכה מספר המקומות מוגבל .

לרכישת כרטיסים להצגה המסובסדת בלבד 089312700 (אפשרי לרכוש טלפונית באמצעות אשראי)


ניתן להזמין כרטיסים לשאר המופעים במחיר רגיל 45 ש"ח לתושבי רחובות ואילו לתושבי חוץ המחיר 49 ש"ח בלחיצה על הלינק הבאעל מחזמר חנוכה לכל המשפחה "משחקי הקסם"

"משחקי הקסם" הוא מחזמר מצחיק, מרגש ומקורי לילדים ולכל המשפחה, המספר על בן, ילד חלשלוש ולא מקובל בחברה, שמתגורר ברחובות של 2018, וחולם להיות גיבור-על אהוד ומוקף חברים. למרות שהוא לא מאמין בסיפורי אגדות, כשהוא רואה לפני השינה כוכב נופל הוא מבקש שמשאלתו תתגשם. כשנוחתת באמצע הלילה פיה בחדר, בן מרגיש בר-מזל, שיהפוך תוך רגע להיות גיבור על. רק אז הוא מבין שהדרך להיות גיבור עוד ארוכה. משאלות לא מתגשמות סתם כך, ובכדי שהן יקרו עליו להיעזר במשחקי-הקסם והדמיון, ולצאת למסע בממלכת האגדות. רק אז הוא מגלה שהממלכה בסכנה – כל מרשעי האגדות חברו יחד כדי להשתלט עליה, לסלק את ה"סופים-הטובים" ואת כל הגיבורים. כשבן מבין שבכוחו להציל את המלכה עליו לבחור אם להכנע לפחד או לנצח.

כתיבה ותמלילים: נועה ברנר בימוי: ז''אק זרביב | לחנים ועיבודים מוסיקליים: מוישל''ה יוסף | כוריאוגרפיה: מיה יוסף | עיצוב תפאורה: מושיק יוסיפוב | תלבושות: סבטלנה ושטיליוק |

איפור ופאות: בר ברק | וידאו ארט: אולפני רחובות | תאורה והגברה: שגיא חלבה

הפקה: בת-חן קליין| מנהל בימת הנוער: אילן גרזי

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה כייף תודה
  הגב 15.11.18 10:50
 • אורח
  הומינר תודה
  הגב 15.11.18 13:32
 • אורח
  מלכתחילה 45 שקלים יקר.
  הגב 15.11.18 14:37
 • אורח
  ביטון ומרקוביץ אלופים
  הגב 15.11.18 16:24

חברת המועצת רחובות רוני באום בקשה להשאיר בידיה את תיק האוכלוסיה המבוגרות במסגרת ההסכמים הקואליציוניים

כך הצהירה חברת המועצה בסיעת לב באירוע שהתקיים היום (רביעי) בהיכל התרבות לרגל חודש ההצדעה לאזרחים ותיקים. גם חבר המועצה בסיעת לב רועי שרעבי צפוי לקבל את מבוקשו להיות אחראי על תיק הספורט

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 16


בסוף חודש אוקטובר התקיימו הבחירות לרשויות המקומיות ברחובות בה התמודדה חברת המועצה דר' רוני באום ברשימת לב בראשות עו"ד יניב מרקוביץ. לאחר סיום הבחירות בימים אלו מתנהלות שיחות ומגעים בנוגע לחלקות התיקים והסמכויות למועצת העיר החדשה עם ראש העיר רחמים מלול. היום(רביעי) הודיעה חברת המועצה דר' רוני באום במסגרת המגעים היא בקשה להשאיר בידיה את תיק האוכלוסיות המבוגרות שמהווה בשבילה אתגר גדול. את ההודעה אמרה דר' באום באירוע ההצדעה לאזרחים הותיקים שהתקיים בהיכל התרבות.

גם חבר המועצה בסיעת לב רועי שרעבי צפוי לקבל את מבוקשו להיות אחראי על תיק הספורט

דר' רוני באום:

״במסגרת המו״מ הקואליציוני בקשתי להמשיך ולהחזיק בתיק אוכלוסיות מבוגרות משני טעמים. האחד, זהו אתגר גדול עבורי ועבור החברה עם העליה בתוחלת החיים. השני, אני פשוט אוהבת אתכם. נהניתי ללוות אתכם בחמש השנים האחרונות, ואני מודה לכל שותפי בפורום השולחן העגול שעוסק יום יום באזרחים הוותיקים שבעיר״התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עם תוצאה כזו עלובה מה כבר היית מקבלת 😂 כאילו היו לך ברירות 😂
  הגב 14.11.18 22:10
 • אורח
  בנצי שרעבי מה עשית 10שנים חוץ מלקחת סגן בשכר תתביד לך עלוקא תפסיק עם השחיתות ברשות החניה
  15.11.18 00:03
 • אורח
  כפי שיריבה הפוליטי זהר בלום כתב עליה בכתבה שפרוסמה עליו לפני חצי שנה לערך, רוני אכן היתה חברת המועצה הכי פעילה והמוערכת. כל הכבוד לזהר על הפרגון והרבה שבחים והערכה לרוני על כל פועלה למען הקהילה. חבל שיש יריבים פוליטיים אחרים שלא יודעים לפרגן וכל מערכת הבחירות נבנו מהשמצות וממשיכים גם עכשו להשמיץ אחרים במקום להראות את השגייהם, שכנראה שאין.
  15.11.18 08:43
 • אורח
  גם הם לא הצביעו לך כמו כולם לא עשית כלום חמש שנים מה יש לבקש עכשיו בושה שאת במפלגה השמאלנית או ימנית או משהו שלא ברור לנו מה אתם
  הגב 14.11.18 22:27
 • אורח
  מה קשור ימנית או שמלאנית לניהול העיר?
  14.11.18 23:10
 • אורח
  בושה לא בושה אבל המנצחים יש להם סגן
  הגב 14.11.18 22:48
 • אורח
  חבריו במרכאות של רועי בליכוד לא מבינים איך נוני הצליח להפוך את העבריין הזה לאיש תרבות וספורט. בכמה משחקי כדורגל היה בחייו?
  הגב 14.11.18 23:13
 • אורח
  תתבייש לך ! רועי שרעבי הוא אדם מדהים איש חסד ואמת
  15.11.18 01:20
 • אורח
  תרשום : רועי שרעבי סגן יור ההסתדרות יור דרקטוריון רשת הקאנטרי גזבר המועצה הדתית תואר ראשון במשפטים תואר שני במנהל עסקים וכו....... שתגיע לרמה שלו יהיה לך זכות להגיב שיחיו הקנאים ויסבלו
  15.11.18 01:23
 • אורח
  לא הבנתי ! לא נגמרו הבחירות ? ממשיכים להכפיש . עד כמה הפוליטיקה הזאת מגעילה
  הגב 15.11.18 01:50
 • אורח
  אנשים שמלאים רוע ממשיכים תמיד להכפיש כי הם מתוסכלים מהחיים שלהם !
  15.11.18 01:53
 • אורח
  עד כמה אנשים יכולים להיות רעים ? רועי אתה אדם מדהים ושתמשיך להצליח 💋 משפחת מזרחי
  הגב 15.11.18 02:16
 • אורח
  אז מה מקבל הומינר? לא יפה גברת באום....
  הגב 15.11.18 06:42
 • אורח
  עם השיג כזה מביש. הייתי מבקשת את תיק ניהול רמזורים,🤩
  הגב 15.11.18 10:58
 • אורח
  צוחק מי שצוחק אחרון והחיוך של רוני מקסים. עלי והצליחי. תודה על הכל!
  15.11.18 12:52
 • אורח
  האם הגברת באום פנויה?
  הגב 15.11.18 23:57

היועץ האסטרטגי גילי כהן מרחובות הוא האיש העומד מאחורי הניצחון הדרמטי בבחירות של המתמודד הצעיר רז קינסטליך על ראש עיריית ראשון לציון דב צור

גילי כהן ניהל גם את הקמפיין המוצלח של מתן דיל אשר זכה ב - 5 מנדטים וכוחו עלה מ - 4600 קולות בבחירות 2013 למעל 11 אלף קולות בבחירות 2018

אבי בר | | תגובות: 26
גילי כהן במטה רז עם היוודע הניצחון


אתמול שלישי 13/11 התקיים בראשון לציון הסיבוב השני של הבחירות לראשות העיר כאשר מול ראש העיר המכהן דב צור עלה לסיבוב השני המועמד הצעיר (בן 40) רז קינסטליך. ובסיום ליל הבחירות התברר כי יש מהפך דרמטי והמועמד הצעיר רז קינסטליך גבר על ראש העיר דב צור.

מי שניהל את מערכת הבחירות של רז קינסטליך והוביל אותו לניצחון הדרמטי הוא היועץ האסטרטגי גילי כהן מרחובות.

במערכת הבחירות הנוכחית לרשויות המקומיות ניהל גילי כהן 4 קמפיינים וב – 3 קמפיינים זכה בהישגים גדולים. ברחובות שימש הקמפיינר של מתן דיל "רחובותי" והוביל אותו להישג ענק כאשר מהצבעה של 4600 קולות בבחירות 2013 בבחירות 2018 הוביל את מתן דיל לקבל 5 מנדטים ותמיכה של מעל 11 אלף קולות. קמפיין נוסף שגילי כהן הוביל בהצלחה היה בבאר יעקב כאשר המועמד שלו ניסים גוזלן זכה בקדנציה נוספת בראשות המועצה. רק בנס ציונה המועמד לראשות שחר רובין הפסיד.

רחובותיים רבים (מתן דיל, אביב איטח ורבים אחרים - בתמונה בחגיגות הניצחון) הגיעו לסייע במטה הבחירות של רז קינסטליך


התפרסמו 26 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גילי אדם מקסים מוכשר וחכם. רחובות זכתה
  הגב 14.11.18 20:51
 • אורח
  רחובות זכתה בזה שהוביל את מתן דיל לאופוזיציה. נוני סנדלר עשה לו בית ספר.
  14.11.18 23:02
 • אורח
  נוני חח נו באמת זה היה חובבני ומגוחך.
  14.11.18 23:06
 • אורח
  הכי טוב שיש. עם תוצאות לא מתווכחים
  הגב 14.11.18 20:55
 • אורח
  איזה תוצאות בדיוק? אצל גוזלן הוא לא היה מעורב בכלל-גוןזלן לא סופר אותו לשחר רובין הוא גמר את הקריריה את מתן דיל הוציא לאופזציה-וגמר לו את הקרייריה הפולטית שלו..מי זה מתן עוד 5 שנים?!!? אף אחד לא יזכור.. ובראשל"צ הוא ניצח מישהו שגם אם היית שם מולו סתם דחליל הוא היה מנצח בגלל הפרשיות שאמרו עליו ככה שבלחץ יש לו 25% "הצלחה" אם לזה אתם קוראים הצלחה ותוצאות..
  15.11.18 09:03
 • אורח
  אין על גילי כהן.התפוח לא נופל רחוק מהעץ......
  הגב 14.11.18 20:55
 • אורח
  אין על גילי באמת זהב
  הגב 14.11.18 20:58
 • אורח
  ומתן דיל סיים באופוזיציה בגללו ובגלל הקמפיין שלו...
  הגב 14.11.18 21:06
 • אורח
  אם מתן היה רץ לראשות הוא היה מנצח תגידו תודה ותשתקו. שגילי היה בליכוד אתם הייתם עם 5 מנדטים ו84% מבלי שרחמים הגיע למטה והזיע ובייש את עצמו כמו בקמפיין הזה, איבד מנדט ועוד חטף על הראש מעל 20 אלף פתקי נגד ירוקים. תתחיחו לספור את הימים, זמנכם קרב.
  14.11.18 21:10
 • אורח
  הזמן קרב..... 5 שנים חחחחח
  14.11.18 21:16
 • אורח
  העיקר איטח באופוזיציה
  14.11.18 21:16
 • אורח
  סוף סוף 5 שנים של שקט ממתן והדילים שלו
  14.11.18 21:20
 • אורח
  גילי תותח הדרך עם מתן עד לראשות העיר תתכוננו.
  הגב 14.11.18 21:16
 • אורח
  קודם כל מתן דיל יצטרך להילחם בסוס הטרואיני פורר הצעיר, אשר הביא לדיל את ישראל ביתנו.
  14.11.18 23:04
 • אורח
  אז זה אתה שאחראי לקמפיין המסית ביותר, השיקרי ביותר והארסי ביותר מבין כל המתמודדים לראשות העיר ראשון? ואני חשבתי שרז חשב על הרמה הרדודה הזו בעצמו. שאפו! הציבור קנה את השקרים!!
  הגב 14.11.18 21:29
 • אורח
  הקמפיין של דב היה הכי מוצלח הוא עשה ולא דיבר סתם
  הגב 14.11.18 22:21
 • אורח
  הוא זה שייעץ למתן לא לרוץ ולמעשה קבר אותו בעודו בחיים . אותו ואת ה5 מנדטים שלו
  הגב 14.11.18 22:46
 • אורח
  בדיוק ההפך.
  14.11.18 23:08
 • אורח
  גילי כהן קבר את מתן דיל, חיסל את שחר רובין וניצח מועמד חבוט.
  הגב 14.11.18 23:02
 • אורח
  מה אתם מדברים גילי כהן כבר את מתן דיל מתן היה לא הזדמנות גדולה היועצים הדפוקים שלו כברו אותו אבל מתן הביא רשימה העצמאית 5 מנדטיים הציבור רחובותי בחר במתן מתן בן אדם אם כבוד ישאר אם כבוד תמיד העתיד הוא קשה לראש העיר לא נתן לא מנוחה של שעה עד שהוא יעזוב את העירייה העם בחר העם עם מתן
  הגב 14.11.18 23:26
 • אורח
  גילי תותח ואדם עם לב ענק
  הגב 15.11.18 05:22
 • אורח
  גילי ועצותיו גרמו למתן לאבד כסף והרבה
  הגב 15.11.18 08:23
 • אורח
  אבל מתן דיל הביא באופן עצמאי..ובזמן שראש העיר שם קרוב ל300אלף שקל. נגד מתן דיל בהכפשות עיתונים סמסים. את הסיעה הגדולה בעיריה
  15.11.18 11:00
 • אורח
  זה לא נכון בכלל רק משתתפי הפייסבוק שתקפו את המהלך של דורון אוזן הביאו לניצחון .לא אסטרטג ולא כלום
  הגב 15.11.18 10:45
 • אורח
  מתן דיל. הביא כבוד ענק לעיר הזו😙 להוכיח שלמרות מסע מכוער נגדו. הוא שיחק אותה עם הסיעה הגדולה בעיריה. העם אמר את דברו🎑🏆⁦🎖️⁩🎫⁦🎟️⁩
  הגב 15.11.18 11:02
 • אורח
  אני מבין מהתגובות שיש גם כישלונות לאיש
  הגב 15.11.18 23:59

נבחרת המחוננים של רחובות תתמודד מחר (חמישי 15.11) בתחרות אלופי האלופים שתתקיים באוניברסיטת ייל

לאחר שהנבחרת זכתה במקום הראשון והשני באליפות העולם יגיעו 6 תלמידי רחובות להתחרות בתחרות כאשר בכל אחד מהשלבים התלמידים עובדים בקבוצות של שלשות, וחייבים להפגין ידע בנושאים אקדמיים שונים, יכולת רטורית בדיבייט בשפה האנגלית וכתיבת מאמרים אקדמיים. תלמידי המרכז ייבחנו בנושאים שונים הקשורים לחומר האקדמי אותו למדו, ויסיירו גם באוניברסיטאות הרווארד ו- MIT בבוסטון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


נבחרת של שישה תלמידות ותלמידים מהמרכז למחוננים ומצטיינים פל"א, בניהולה של אורית פדר, יצאה היום (רביעי) לתחרות "אלופי האלופים" שתערך ב- 15.11 באוניברסיטת ייל בארה"ב. אמש הם הגיעו לפגישה בלשכת ראש העיר, רחמים מלול, יחד עם סגנו, זוהר בלום מחזיק תיק החינוך ומנכ"ל העירייה, דורון מילברג, אשר שמעו מהם על ההכנות האינטנסיביות לתחרות המיוחדת.

לתחרות יגיעו תלמידים מחוננים מכל העולם, אשר השיגו בתחרויות מוקדמות את הציונים הגבוהים ביותר. התחרות מורכבת ממספר שלבים, כאשר בכל אחד מהשלבים התלמידים עובדים בקבוצות של שלשות, וחייבים להפגין ידע בנושאים אקדמיים שונים, יכולת רטורית בדיבייט בשפה האנגלית וכתיבת מאמרים אקדמיים. תלמידי המרכז ייבחנו בנושאים שונים הקשורים לחומר האקדמי אותו למדו, ויסיירו גם באוניברסיטאות הרווארד ו- MIT בבוסטון.

רחמים מלול, ראש העיר:
"רחובות היא עיר המדע, והתלמידים שפגשנו הם דוגמא טובה לכך. אנחנו משקיעים במרכז כל השנה מתוך ראיית חשיבות החינוך וקידום המצוינות. אני גאה מאוד בתלמידי המרכז למחוננים שמקדישים לילות כימים לקראת התחרות, ומאחל להם בהצלחה – מבחינתנו הם כבר אלופים"

אורית פדר, מנהלת המרכז למחוננים:
"תלמידי הנבחרת נרגשים ומחכים בקוצר רוח לייצג בכבוד את העיר רחובות ואת מדינת ישראל. התלמידים נדרשים להפגין רמה גבוהה של ידע, יכולת חשיבה מבריקה והצטיינות בתחומים שונים. זו ההזדמנות להודות לראש העיר, רחמים מלול, על התמיכה והעזרה למרכז ולתלמידיו לאורך כל הדרך".

זוהר בלום, סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך:
"אנחנו מאחלים בהצלחה גדולה לתלמידי המרכז. התרשמנו מאוד מיכולותיהם ואנו מקווים שגם השנה הם יחזרו עם הישגים הגבוהים ביותר".התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בס"ד איך נרשמים למרכז המחוננים פל"א?
  הגב 14.11.18 19:06
 • אורח
  עזבו את הילדים , הם מסתדרים בלי תמונות של פוליטיקה מאחוריהם אם עשיתם והם הצליחו אתם כשלתם והרי הרוב לא מחוננים והרוב לא הצליחו והרוב קיבלו בעיטה בישבן אז הילדים הטובים האלה עשו בעצמם והגיעו בעצמם לאן שהגיעו היה טוב לו מערכת העיתון הייתה כותבת עליהם ורק עליהם ומצלמת רק אותם ונותנת להם את הבמה
  הגב 14.11.18 22:30
 • אורח
  כל הכבוד לילדים האלו השכלה נותנת כוח מנסיון שלי מי שלא טרח לרכוש השכלה או מקצוע משלם מחיר כבד
  הגב 16.11.18 20:12

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
12.11.18 20:13
כי המתווך רוצה עסקה וזה תמיד יבוא על חשבון המוכר
אורח
03.11.18 15:26
למה לא לתייוך? אם הכסף של העסקה אצלך ,מה זה משנה אם זה עם תייוך או בלי תיווך? כולם צריכים פרנסה שלח לחמך
אורח
31.10.18 06:11
דירה 4 חדרים בקומה גבוהה במרכז רחובות (בית הפועלים)- 1.65 מליון. פרטי -לא למתווכים. 050-6242092
אורח
24.10.18 18:22
תשמח לענות? וואלק צריך זכיה בלוטו בשביל להתקשר אלייך,אבל תעשה בית פתוח עם כיבוד ושתייה ואולי אגיע כקונה פונטאצילי בנתיים ק.משה אטרקטיבית יותר בשבילי .
אורח
23.10.18 10:35
ללא תיווך!!! מתווכים נא לא להתקשר! למכירה 5 חדרים בשכונת המדע. דירה מעולה המשקיפה על פארק פנימי.יחידת הורים עם מזגן.יחידת מתבגר.מזגן בסלון.מרפסת שמש 14 מטר. סה"כ 3 חדרי רחצה.מזווה במטבח.דוד שמש.2 חניות.מחסן. קומה 2 מתוך 9.מעלית. ברחובות הקרובים ממוקמים גני ילדים ובתי ספר. קרובה ליציאה מרחובות. המחיר 2.400.000 ללא תיווך!! אשמח לענות ב- 0549907874
אורח
06.10.18 17:27
האם יש אפשרות לקנות את הדירה בגורדסקי בתשלומים? כל חודש תבואו לקבל צ'ק בפריסה ל=30 שנה?
אורח
12.10.18 10:18
חחחחחחחחחח
אורח
29.09.18 13:04
29.09.18 11:42 בגורודיסקי 21 דירת שלושה חדרים 75 מטר קומה שלישית ללא מעלית חנייה מקורה בטאבו, מרווחת ומוארת שלושה כיווני אויר, שלושה מזגנים דוד שמש באחריות חלונות תריסים ורשתות, פרקטים בשני חדרים קרמיקה ברצפה, בקרבת מוסדות חינוך וגנים מרחק הליכה לעיר, יציאה לכביש 431 ולפארק המדע, מצויינת גם להשקעה תשואה גבוהה, עליזה 0522249704.
אורח
29.09.18 13:11
תמונות מהדירה
אורח
29.09.18 11:42
בגורודיסקי 21 דירת שלושה חדרים 75 מטר קומה שלישית ללא מעלית חנייה מקורה בטאבו, מרווחת ומוארת שלושה כיווני אויר, שלושה מזגנים דוד שמש באחריות חלונות תריסים ורשתות, פרקטים בשני חדרים קרמיקה ברצפה, בקרבת מוסדות חינוך וגנים מרחק הליכה לעיר, יציאה לכביש 431 ולפארק המדע, מצויינת גם להשקעה תשואה גבוהה, עליזה 0522249704.


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
25.10.18 15:01
רחוב יצחק בן צבי 34 רוצה להשכיר דירה נא ליצור קשר או להגיע למקום
אורח
24.10.18 18:26
מצבך טוב ציון אם אתה מחפש כמה שיותר חדרים יכול לעניין אותך יחידת דיור חדר וחצי כולל כבלים ?
אורח
11.11.18 11:56
אפשר פרטים על יחידת דיור?
אורח
24.10.18 18:24
מטבח יהודי? יש גם מטבח נוצרי או מוסלמי?
אורח
24.10.18 18:23
שרותים כפולים?דהיינו 2 אנשים יכולים בו זמנית לעשות צרכים?
אורח
26.09.18 01:17
מחפש מחסנים קטנים ברחובות לקנייה 0542235234
אורח
26.09.18 01:16
רוצה למכור נדלן שלח פרטים לפלא 0542235234 מחיר ראלי מזומן מיידי
אורח
26.09.18 01:15
קבוצה בעלי קרקע בהורביץ מגרש למסחר מחפשת יזם לקומבינציה 0542235234
אורח
13.11.18 13:18
איזה מספר
אורח
24.09.18 06:34
למכירה דירה ברחובות 5 חדרים בשכונת המדע משודרגת ברמה גבוהה מאוד.מרפסת ענקית +מחסן צמוד לדירה.פרטים 0526577671 אלכס


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
09.03.18 15:38
למכירה סובארו אימפרזה יד שניה 2006 מנוע 1600 0547560649 ציון
אורח
05.02.18 00:16
קניתי חדש והישן בשבילך. מאזדה 626 שנת 99. מטופחת. מנוע חדש. מחירון 8,000 054-4554919
אורח
02.01.18 22:47
יד ראשונה מרופא?
אורח
18.01.18 09:27
יד שנייה מפרופסור
אורח
22.04.18 20:00
יד שלישית מדוקטור שאקשוקה
אורח
08.10.18 17:35
יד רביעית ממורה לאזרחות
אורח
01.11.17 21:02
הונדה סיוויק 2007 יד ראשונה מפרטי! טיפולים רק במוסך מרכזי מודל ES הדגם המשודרג: גג נפתח, ציינג׳ר 6 דיסקים, בקרת שיוט מההגה טסט עד נובמבר 2018!! מחיר מחירון 34 א, 173 א קילומטר טלפון 054-4976433
אורח
30.01.18 00:38
צ'יינג'ר 6 דיסקים ?! דייי כמה אתה מוכר אותו ללא הרכב המגעיל הזה של כל הערסים של פעם?!?!
אורח
08.10.18 17:34
כן
אורח
13.10.17 08:10
הונדה סיוויק 2007 ₪ 30,000יד ראשונה פרטית נפח 1400 חסכוני 1-16 נסע 230 קמ אחרי טיפול טסט שנה כיסאות חימום מראות מתקפלות ובקרת שיוט דבאל דין חיישנים מצלמה מערכת שמע צמיגים מישלינג חדשים חלונות שחורים וקוסמטיקה שמור 0543007347
אריק
08.10.17 18:17
רנו לוגאן 2009 גיר ידני 7 מקומות 0524236972 בשעות הערב
אורח
05.10.17 17:57
פיאט פונטו גרנדהמודל 2008 יד שלישית פרטית 139000 קמ טסט עד סוף השנה. רכב שמור ,מטופל ונוסע היטב. גיר רובוטי לאחר שיפוץ במוסך המרכזי. חסכוני בטירוף מזגן תקין,הכל עובד. מאזור אשדוד,050-8920204 .
אורח
05.10.17 17:56
מחפש החלפה על טרקטורון חשמלי אופניים חשמליות 💫legend48 2017💫 והוספה קטנה ממני אזור אשדוד 0505749164-ווצאפ


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
13.11.18 13:16
כולם בוחרים דב צור ...
אורח
13.11.18 13:16
נכון
אורח
13.11.18 13:16
ברור
אורח
13.11.18 13:16
אין על צור
אורח
13.11.18 13:15
מה יהייה
אורח
24.10.18 18:28
יש תשוקה לאכול אשמח להגיע למסעדה ולקבל מהשף ארוחה דשנה על חשבון הבעלים
אורח
23.10.18 10:38
לרשת מזון מוכרת מחפשים: מלקט/ת אונליין רק ימים א-ה בלי שישי שבת, 07:00-17:00, בונוסים עבודה במשמרות, לפרטים: 048554472 אורטל
אורח
23.10.18 10:37
לחברת שטראוס עלית 🍭ברחובות🍭 דרוש/ה סדרן/ית ניידות-חובה 👶מתאים גם למשרת אם👶הדר 052-5039868
אורח
23.10.18 10:37
לחברת שטראוס עלית 🍭ביבנה🍭 דרוש/ה סדרן/ית ניסיון-חובה! הדר 052-5039868
אורח
23.10.18 10:37
הגיע הזמן להתקדם?🔥דרוש/ה סגן/ית לרשת אופנה בינלאומית לעבודה במשמרות באיזור רחובות. ניסיון בניהול עובדים חובה! חייגו 050-4044369
אורח
23.10.18 10:36
למסעדת אברטו. השף שלנו מחפש טבח אז יש לכם תשוקה לאוכל אתם אוהבים סביבה משפחתית רוצים לבשל במטבח עלית? פרטים - 0504380844


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל