הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

אליפות! מכבי רחובות בכדורסל ניצחה את יבנה ועלתה לליגה הלאומית

יום ירושלים ברחובות! ביום חמישי 26.5 יתקיים אירוע ריקודגלים המסורתי ברחבת העירייה עם יאיר אליצור

מחודש אפריל ועד היום נאספו ברחובות כ2.2 טון טקסטיל למחזור במסגרת פיילוט פריסת מתקני המחזור ברחבי העיר

רמי מדהלה, גדי בשארי ממתוק בלב ואסף שובל מחנות הבשרים בלאדי רחובות פינקו בבשרים כיד המלך את חיילי סיירת חרוב

צילומים מהפוסטים של החיילים

אבי בר | | תגובות: 13


צוות מסיירת חרוב אשר סיים אימון שטח שבועי קשר פנו לגדי בשארי מעמותת מתוק בלב לסייע להם בלהכין ארוחה על האש, גדי פנה בבקשת סיוע לרמי מדהלה יו"ר עובדי עיריית רחובות והם פנו לאסף שובל מחנות הבשרים בלאדי רחובות אשר תרם בשרים כיד המלך לטובת חיילי סיירת חרוב וכמובן הוסיפו עוד שלל פינוקים ושתייה.


פוסט התודה של חייל מהסיירת

התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד תרמי ובלאדי תבורכו
  הגב 21.01.22 16:40
 • אורח
  כל הכבוד לרמי מדהלה וכמובן בלאדי תבורכו
  הגב 21.01.22 16:42
 • אורח
  רמי מדהלה חושש מהבחירות לוועד של העירייה? 4 כתבות בשבוע על רמי מדהלה.
  הגב 21.01.22 17:01
 • אורח
  תן לילדים העארסים שמסתובבים בשוק ומבקשים כסף מאשכנזים.
  הגב 21.01.22 17:32
 • אורח
  כל הכבוד,כן ירבו כמותיכם.והחיילים שיישמרו לנפשם,כולם מלח הארץ.
  הגב 21.01.22 17:47
 • אורח
  ב ישראל אחד קפיטליסת אחד עובד מי ה בוקר עד ה ערב כדי להיתפרנס וגם לשלם מיסים לאוכלי חינם
  הגב 21.01.22 17:47
 • אורח
  תשלחי אילדים שילך ליבקשים כעסך מי ש׳כנ׳זים שקונה בשוק עירונים.
  21.01.22 19:30
 • אורח
  רמי מדהלה כל הכבוד תמשיך לעשות טוב כמו שאתה יודע, יישר כוח לבלאדי
  הגב 21.01.22 17:53
 • אורח
  יפה, הערכה לכולכם,
  הגב 22.01.22 09:35
 • אורח
  אסף שובל- אתה מלך. נשמה טובה.
  הגב 22.01.22 10:03
 • אורח
  אני תרום בכל חודש לחד הורית לשכר דירה 600 ש"ח למר מדהלה שבוע טוב
  הגב 22.01.22 21:29
 • אורח
  לא הבנתי מה ההתלהבות מרמי מדהלה, הבן שלו הוא אחד מהחיילים בתמונה
  הגב 23.01.22 00:38
 • אורח
  רמי מדהלה אשתי מקבלת פנסיה 666 ש"ח לחודש מעיריית רחובות
  הגב 23.01.22 03:13
 • אורח

בית הדין לעבודה חייב את הביטוח הלאומי להכיר בנפילה של תושבת רחובות כתאונת עבודה והפנייתה לוועדה רפואית שתקבע את אחוזי הנכות המגיעים לה

המוסד לביטוח לאומי סירב להכיר בפגיעה כתאונת עבודה, בטענה שהתאונה שהתרחשה לפני כ-3 שנים, לא קרתה בדרך לביתה, אלא בדרך לקופת חולים.

מערכת האתר | | תגובות: 2


בית הדין לעבודה חייב את הביטוח הלאומי להכיר בתאונה של עובדת שנפלה בדרך לקופ"ח

תושבת רחובות בשנות ה-60 לחייה, יצאה מוקדם מהעבודה בכדי ללכת לטיפול פיזיותרפיה בקופת חולים. בדרך לחניה נתקלה במהמורה, עפה קדימה, נפלה וקרעה את המיניסקוס בברכה. המוסד לביטוח לאומי סירב להכיר בפגיעה כתאונת עבודה, בטענה שהתאונה שהתרחשה לפני כ-3 שנים, לא קרתה בדרך לביתה, אלא בדרך לקופת חולים.

בעקבות דחיית תביעתה, היא ערערה על הקביעה לבית הדין לעבודה בתל אביב, באמצעות עורך הדין אורי שמריז


ממשרד עורכי הדין מרקמן את טומשין. באי כוחה טענו, כי התאונה קרתה בעת שצעדה בחניון הנמצא במתחם מקום העבודה ולא בשטח ציבורי מחוץ למקום העבודה- כלומר הנפילה קרתה בטרם הספיקה להגיע לרכבה שחנה בחניון מגודר במתחם חברת ההייטק של המעסיק.

המזכירה לא הכחישה שהיא יצאה מוקדם מהעבודה לצורך טיפול רפואי, אך טענה כי פגיעתה אירעה במתחם העבודה ולכן מטרת ההליכה, קרי, קופת החולים או ביתה, כלל אינה רלוונטית לסעיף בחוק המתייחס ל"יציאה מהעבודה". זאת משום שכלל לא הספיקה לצאת מהעבודה והתאונה קרתה בחניון של המעסיק.

בא כוחה עורך הדין אורי שמריז ממשרד עורכי הדין מרקמן את טומשין טען בבית הדין, כי מאז התאונה העובדת סובלת ממגבלות תנועה ומקרע במינסקוס ולאחר שנפלה, עובד במקום העבודה חתם על טופס לצורך קבלת טיפול רפואי בעקבות התאונה.

הביטוח הלאומי טען מצידו כי לא הוכח שהחניון אינו חניון ציבורי ויציאה מהעבודה לקופת החולים ולאחר כשעה המשך לכיוון ביתה, נחשבת לסטיה של ממש מהדרך הישירה מהעבודה לביתה.

סגנית נשיאת בית הדין לעבודה בתל אביב, השופטת רוית צדיק, פסקה כי יש לקבל את הערעור. השופטת ציינה כי נכון שהעובדת סיימה את העבודה מוקדם כי התכוונה ללכת לטיפול הרפואי, אבל נפגעה כשלא הספיקה לממש את מבוקשה ולצאת לטיפול. התאונה קרתה כשהיא עדיין היתה במתחם של מקום העבודה והתאונה ארעה לפני שהספיקה להיכנס למכוניתה. השופטת הוסיפה כי לא ניתן לדחות התביעה על סמך כוונה עתידית של העובדת שלא יצאה אל הפועל. לכן, לא היה מקום לבחון האם היא היתה בדרכה ממקום עבודתה לפעילות פרטית שאינה קשורה לעבודה.

השופטת פסקה כי על הביטוח הלאומי לשלם לעובדת הוצאות משפט בסך 7000 שקלים.

בעקבות פסק הדין העובדת תזומן לוועדה רפואית שתקבע את שיעור הנכות בעקבות הפגיעה בברך ובהתאם לכך תזכה לפיצוי או למילגה לכל ימי חייה.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ״הביטוח הלאומי לצידך ברגעים הקשים של החיים״ איבקי עלייק בקה !
  הגב 26.05.22 16:39
 • אורח
  כמה נכון.
  26.05.22 16:42
 • אורח

תלמידי בית ספר בגין ברחובות עלו לגמר הארצי של תחרות המדעים של משרד החינוך

התלמידים גברו על מאות בתי ספר מרחבי הארץ בזכות חדר הבריחה שיצרו בנושא הצלת כדור הארץ וצמצום הפלסטיק בעולם

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
בית ספר בגין


תלמידי בית הספר ״בגין״ יצרו חדר בריחה דיגיטלי - וגברו על 280 בתי ספר בתחרות המחוזית במדעים.

קבוצת החקר בשכבת ו' בבית ספר "בגין" ברחובות זכו בתחרות המחוזית במדעים, ונבחרו מתוך מאות בתי ספר במחוז לעלות לשלב הגמר הארצי. בשבוע שעבר לקחו תלמידי כיתות ו׳ חלק ביריד החקר המחוזי יחד עם עוד 280 בתי ספר ממחוז מרכז.

הפרוייקט שיצרו -חדר הבריחה הדיגיטלי, בנושא הצלת כדור הארץ וצמצום הפלסטיק בעולם- הגיע לשלב הסופי ונבחר לככב בפורטל עובדי ההוראה של משרד החינוך במסגרת שבוע החקר.

מוזמנים לצפות בתהליך שהילדים עברו, ולהתנסות בחדר הבריחה (בקישור המצורף):

https://pop.education.gov.il/tchumey_daat/mada-tehnologia/scientific-research-fair/escape-rooms/רוית קונקס מנהלת בית הספר בגין:

״בתהליך יצירת החדר שהחל כבר בתחילת השנה, עבדו הילדים בצוותים, למדו באופן עצמאי תהליכים טכנולוגיים והדריכו אחד את השני תוך הפגנת עזרה הדדית ומוטיבציה גבוהה בהדרכתה של המורה והרכזת למדעים לירון סגל. ללא ספק- זוהי למידה מיטבית עכשווית. תודה ללירון על ההובלה״.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

ביום שני 30.5 מועדון מכבי עירוני רחובות יקיים יום מבחנים לקבוצות הקט סל ב' לילדי שנתון 2012

שימו לב לא ניתן להיבחן ללא מילוי השאלון המצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מבחנים לקבוצות הקט סל ב' של מכבי עירוני רחובות!

לקראת עונת המשחקים 2022/2023, מחלקת הנוער של מועדון מכבי עירוני רחובות תקיים מבחנים לקבוצות הקט סל ב'.

המבחנים מיועדים עבור ילידי שנתון 2012 (עולים לכיתה ה').

מתי? יום שני, 30.05.22 בשעה 17:30 באולם מדעים, דרך ירושלים רחובות.

יש להגיע בלבוש ספורטיבי עם נעלי כדורסל, בקבוק מים, מגבת ותיק.

יש למלא את השאלון בקישור המצורף על מנת להיבחן:

https://forms.gle/UitSQawQvwxX1zpu8


שימו לב

לא ניתן להיבחן ללא מילוי השאלון.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי מרכז פל"א למחוננים ומצטיינים העפילו לשלב הארצי בתחרות יזמים צעירים לישראל בה ינסו לזכות ולהגיע לתחרות הבינלאומית שתתקיים בקיץ באסטוניה

במסגרת התחרות חברי הנבחרת של מרכז פל"א בנו אפליקציה ייחודית ושמה ToyShare, שנועדה לאפשר להורים וילדים לבצע החלפות בין משחקים שונים. החלפת המשחקים באמצעות האפליקציה מאפשרת למשתתפים לחסוך בהוצאות על משחקים נוספים, לשמור על איכות הסביבה וגם לתרום לקהילה. החזון שעומד מאחורי האפליקציה הוא לשמר, למחזר ולשתף – במטרה להוביל שינוי אקלים ויצירת עולם טוב יותר.

מערכת האתר | | תגובות: 2תלמידי המרכז פל"א למחוננים ומצטיינים ברחובות רשמו הישג נוסף: זכייה בתחרות האזורית של יזמים צעירים המחוננים הצעירים יצרו את אפליקציית ToyShare באמצעותה ילדים והורים מבצעים החלפות משחקים שונים ובכך מצליחים לחסוך בהוצאות, לשמור על איכות הסביבה ולייצר קהילה תומכת השלב הבא- התחרות הארצית!

תלמידי מרכז פל"א – המרכז למחוננים ומצטיינים ברחובות הצליחו להגיע היום להישג מרשים נוסף וזכו בתחרות האזורית של יזמים צעירים. קבוצת המחוננים מרחובות התמודדה מול 18 קבוצות מאזור המרכז והשפלה בתחרות בה נדרשו התלמידים להפוך רעיון למוצר מוגמר, להציג פרזנטציה עסקית על המוצר באנגלית, לייצר סרטון שיווקי וגם להציג תכנית עסקית למוצר שפיתחו.

במסגרת התחרות חברי הנבחרת של מרכז פל"א בנו אפליקציה ייחודית ושמה ToyShare, שנועדה לאפשר להורים וילדים לבצע החלפות בין משחקים שונים. החלפת המשחקים באמצעות האפליקציה מאפשרת למשתתפים לחסוך בהוצאות על משחקים נוספים, לשמור על איכות הסביבה וגם לתרום לקהילה. החזון שעומד מאחורי האפליקציה הוא לשמר, למחזר ולשתף – במטרה להוביל שינוי אקלים ויצירת עולם טוב יותר.

הקבוצה שהתמודדה בתחרות מורכבת מ-18 תלמידות ותלמידים הלומדים במרכז פל"א. התלמידים לומדים בכיתות שונות ושכבות גיל שונות, עבדו יחד על הפרויקט מההתחלה ועד הסוף.

התחרות שהתקיימה היום מסכמת שנה של עשייה במהלכה הפכו הילדים רעיון מופשט למוצר של ממש, בנו את התכנית העסקית, יצרו סרטון שיווקי ובנו תכנית עסקית מפורטת. אחר שזכו התלמידים בתחרות האזורית הם עוברים להתמודד כעת בתחרות הארצית שתתקיים בסוף החודש הקרוב. הזוכים בתחרות הארצית צפויים לעלות ולהתמודד בתחרות הבינלאומית שתתקיים בחודש יולי הקרוב בטאלין באסטוניה.

זו השנה השנייה בה "קבוצת שלמה" נותנת את החסות למרכז פל"א למחוננים ומצטיינים ותומכת בתלמידות ותלמידי המרכז.


ראש העיר רחמים מלול:

"התלמידים הצעירים במרכז פל"א של היום הם היזמים ומובילי הטכנולוגיה של מחר. התלמידים ממשיכים להפגין מצוינות, יזמות, טכנולוגיה ושיתוף פעולה ובכך מגיעים להישגים מדהימים. אני מברך את התלמידים וההורים על הזכייה ומאחל הצלחה רבה בהמשך"

מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך זהר בלום:

"רחובות מובילה בחינוך והתלמידים שלנו מצליחים להגיע להישגים יוצאי דופן בכל שנה מחדש. אני מברך את התלמידות והתלמידים של מרכז פל"א ומשוכנע שהם יצליחו להגיע רחוק גם בתחרות הארצית שתתקיים מאוחר יותר החודש".

מנהלת אגף החינוך והנוער, אפרת צוקרמן:

"במסגרת התחרות התלמידים נדרשו להוכיח יצירתיות, יזמות, חשיבה מחוץ לקופסה ויכולת ביצוע גבוהה. הפרויקט עליו עבדו השנה נועד להוביל שינוי חיובי, חסכוני וירוק יותר ואנו גאים בהם על המאמץ והתוצאה".
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פרשת שחיתות חמורה בעיריית מדהלה
  הגב 26.05.22 12:51
 • אורח
  ישלחו גם תלמידים מעמל לאולימפיאדת המחוננים ?
  הגב 26.05.22 15:19
 • אורח

ביום שלישי 31.5 יקיים מרכז עדי- המרכז לנערות בסיכון ברחובות יריד מכירות מיוחד של בגדים שכל הכנסותיו למען הנערות

היריד יתקיים בחנות היד השנייה של המרכז

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
עיריית רחובות


מרכז עדי- המרכז לנערות בסיכון ברחובות יקיים ביום שלישי הקרוב יריד מכירות מיוחד למען נערות המרכז.

ביריד תוכלו ליהנות ממגוון רחב של בגדים הנמכרים בחנות היד שנייה - עדינל'ה שחזרה לפעילות לפני כשנה. כל הכנסות החנות והיריד מיועדות לפעילות בית עדי והשירותים הניתנים לנערות.

למי שלא מכיר מדובר על מרכז הפועל בסיוע משרד הרווחה ומופעל על ידי האגף לשירותים חברתיים ברחובות. המרכז פועל כמרחב פתוח אשר מכיל שירותים בסיסיים ורלוונטיים המותאמים לצורכיהן של הנערות. צוות המרכז בונה תוכניות התערבות ייחודיות ומלווה את הצעירות לבדיקות רפואיות, בתי משפט, ביטוח לאומי וכו', מתוך שימת דגש על סיוע במיצוי זכויות ושימוש במשאבי הקהילה.

מתי? יום שלישי 31.5 משעה 17:00 עד 19:30 בחנות הנמצאת ברחוב אהרוני 19

לפרטים נוספים דף הפייסבוק של בית עדי

https://www.facebook.com/mercazadi
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כל פרטים על קייטנות הקיץ של החברה העירונית ברחובות המציעות מגוון רחב של קייטנות כדורגל, כדורסל, כדוריד, קייטנות אמנות בציור ופיסול, קייטנות בימת הנוער ועוד

כל הפרטים והמחירים בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


החברה העירונית פתחה בימים אלו את ההרשמה לקייטנות הקיץ שיתקיימו ברחבי העיר בתחומי הספורט, אמנות, אמנות הבמה, ועוד.

קייטנות אמנות

מוזיאון בית האסמים למיניאטורות

בתכנית הקיץ במוזיאון בית האסמים למיניאטורות ניצור מיניאטורות בציור ובפיסול, ונקיים פעילויות חברתיות מגוונות בנושא טבע קייצי. זאת בהשראת תערוכת היחיד של האמן דניאל פילוסוף, המוצגת במוזיאון בימים אלו.

התכנית מיועדת לילדים שעולים לכיתות ב'-ה', שאוהבים אמנות.

ימי פעילות: ימים ראשון עד חמישי 24-28.7.22 | כה'-כט' בתמוז תשפ"ב

שעות פעילות: 13:30-8:30

עלות: 680 ₪

לפרטים נוספים: 077-320-8285


בית האמנים

בתכנית הקיץ נעסוק בציור, פיסול, בניית מודלים בהשראת חגיגת הקיץ, ובנוסף נשלב פעילות חברתית חווייתית והעשרה אמנותית.

מורי התכנית הינם אמנים פעילים המלמדים גם בתכנית המצטיינים לילדים יוצרים.

התכנית מיועדת לילדים העולים לכיתות א'-ז', שאוהבים אמנות.

ימי פעילות: ימים ראשון עד חמישי 24-28.7.22 | כה'-כט' בתמוז תשפ"ב

שעות פעילות: 13:30-8:30

עלות: 680 ₪

לפרטים נוספים: 08-9472960


בית מיכל

קסם המדבר | סדנת יצירה וקיימות בהדרכת טלי ול ואנדריאה הרננדס

בקיץ הזה נצא יחד למסע ברוח מדברית, נכיר את החיות והצמחים במדבר, ניצור יצירות בהשראתו ונספר סיפורים על מדבריות ברחבי העולם, באווירה כיפית של חופש ומרחבים.

למי? לילדות וילדים מסיימי כיתות א'-ד'

ימי פעילות: ימים ראשון -חמישי 7.8-18.8

שעות: 08:00-13:00

כולל ארוחת בוקר

עלות: 1580 ש"ח, 10% הנחה לאח שני | להרשמה: https://bit.ly/3afHWzH


קייטנות ספורט:

קייטנת ביה"ס לכדורסל 2022

תכנית מקצועית ואיכותית בניהולו של קובי חסון, מנהל בית הספר לכדורסל מכבי עירוני רחובות ובהדרכת צוות מאמנים ממחלקת הנוער ומביה"ס לכדורסל.

חלוקה לקבוצות גיל, חוגי העשרה: ספורט אתגרי, אומנויות לחימה, סדנת חשיבה בתנועה וסדנת משחקי חשיבה, טורנירים, משחקים ותחרויות נושאות פרסים, פעילויות חברתיות, יציאה לפעילויות חוץ – קולנוע, באולינג ועוד...

מיועד לתלמידים העולים לכיתות א'-ה'

ימי פעילות: ראשון עד חמישי 3-21.7.22 | ד'-כב' תמוז תשפ"ב

שעות: 13:00-8:00 כולל ארוחת עשר

איפה: אולם "אוסי וזוהר", רח' סירני 51

קייטנה מלאה - 3 שבועות עלות: 1850 ₪ | בהרשמה מוקדמת עד לתאריך ה-26.6: 1650 ₪

רישום חלקי -שבועיים ראשונים | 3-14.7: עלות: 1550 ₪ | בהרשמה מוקדמת עד לתאריך ה-26.6: 1350 ₪

שבועיים אחרונים | 10-21.7: עלות: 1550 ₪ | בהרשמה מוקדמת עד לתאריך ה-26.6: 1350 ₪

לפרטים נוספים: 08-6339034, ימים א'-ה', בין השעות 13:00-9:00

מנהל ביה"ס לכדורסל, קובי חסון: 054-7724294מחנה כדורסל ילדות הכנה לליגה

מחנה אימוני קיץ לשחקניות הליגה ולשחקניות העולות לקבוצות ליגה.

מיועד לילדות בגילאי קט-סל וילדות ללא ניסיון קודם (תלמידות העולות לכיתות ד'-ז')

ימי פעילות: ימים ראשון עד חמישי 3-21.7 | ד'-כב' בתמוז תשפ"ב

שעות: 17:00-14:00 באולם אמי"ת, רח' לח"י 36.

רישום מלא – 3 שבועות: עלות: 1350 ₪ | בהרשמה מוקדמת עד לתאריך ה-15.6.22: 1200 ₪

רישום חלקי – 10 ימים: עלות: 900 ₪

רישום חלקי – 5 ימים: עלות: 450 ₪


מחנה כדורסל ילדות ליגה | תלמידות העולות לכיתות ח'-י”ב

מחנה קיץ לשחקניות הליגה. מיועד לשחקניות עם נסיון בכדורסל.

ימי פעילות: ימים ראשון עד חמישי 3-21.7 | ד'-כב' בתמוז תשפ"ב

שעות: 20:00-17:00 אולם אמי"ת, רח' לח"י 36

רישום מלא – 3 שבועות: עלות: 1350 ₪ | בהרשמה מוקדמת עד לתאריך ה-15.6.22: 1200 ₪

רישום חלקי – 10 ימים: עלות: 900 ₪ | להרשמה לחצו כאן

רישום חלקי – 5 ימים: עלות: 450 ₪ | להרשמה לחצו כאן


אימונים פתוחים | לכל הרמות ולכל הגילאים | ללא עלות

יתקיימו בימים:

יום א', 29.5.22 | יום ג', 31.5.22 | יום ה', 2.6.22

בין השעות 17:30-16:00

מיועד לשחקניות חדשות שרוצות להצטרף לקבוצות הליגה התחרותיות:

קט סל | כיתות ד'-ו'

ילדות | כיתות ו'-ח'

נערות | כיתות ט'-יא'

הכניסה לאימון מותנית בהרשמה מראש בטלפון

אינה בוטנקו 052-4557644 | נעמי לנגפורד 054-7704047

לפרטים נוספים: אינה בוטנקו 052-4557644 | נעמי לנגפורד 054-7704047
מחנה כדורסל מקצועי | מכבי עירוני רחובות

עבור שחקני מחלקת הנוער מכבי עירוני רחובות | לעולים לכיתות ה'-י”ב

מחנה לשיפור יכולות אישיות וקבוצתיות בניהולו של רפי בוגטין, המנהל המקצועי של מכבי עירוני רחובות ובהנחיית צוות מאמני המחלקה ומאמנים אורחים.

תכנית מקצועית וחווייתית הכוללת: קליעה נכונה ושילוב סיומות באזור הסל במצבי משחק מגוונים, שיפור יכולת קבלת החלטות במצבי משחק שונים, טיפול בכדור: עבודה אישית וקבוצתית לשיפור יכולות הכידרור והמסירה, תוכנית מותאמת גיל לשיפור יכולות גופניות – בהדרכת מאמן בנייה גופנית, טורנירים, משחקים ותחרויות נושאות פרסים (3*3, 1*1, יד הזהב ועוד), ביקור שחקני קבוצת הבוגרים של מכבי רחובות בכדורסל, יציאה לפעילויות חוץ – באולינג, סרט ועוד...

אולם שז"ר, רח' בנארי

ימי פעילות: ימים ראשון עד חמישי 3-14.7.22 | ד'-ט"ו בתמוז

שעות: 13:00-9:00 | כולל ארוחת עשר

עלות המחנה: 1650 ₪ | בהרשמה מוקדמת עד לתאריך ה-26.6: 1500 ₪


לתלמידים העולים לכיתות ו'-ז' | אולם "אמית", רח' סירני 51

ימי פעילות: ימים ראשון עד חמישי 3-14.7. 3-14.7.22 | ד'-ט"ו בתמוז

שעות: 13:00-9:00 | כולל ארוחת עשר

עלות המחנה: 1650 ₪ | בהרשמה מוקדמת עד לתאריך ה-26.6: 1500 ₪


לתלמידים העולים לכיתות ח'-ט' | אולם מדעים, שד' ירושלים 36

ימי פעילות: ימים ראשון עד חמישי 3-14.7.22 | ד'-ט"ו בתמוז

שעות: 13:00-9:00 | כולל ארוחת עשר

עלות המחנה: 1650 ₪ | בהרשמה מוקדמת עד לתאריך ה-26.6: 1500 ₪

לפרטים נוספים: 08-6339034, ימים א'-ה', בין השעות 13:00-9:00


קייטנת כדורגל | לכיתות א'-ו'

קייטנת כדורגל בניהולו של אלכס בר מכר ובפיקוחו של ירון דרורי, שחקני עבר בליגת העל ונבחרת ישראל.

הקייטנה כוללת: אימוני כדורגל מתקדמים, משחקים וטורנירים נגד קבוצות מחוץ לרחובות, ימי כיף: משחקי חברה וספורט ופעילות הפגתית ימי בריכה בשילוב פעילות ספורטיבית.

מחזור ראשון יתקיים בימים ראשון עד חמישי 3-21.7.22 | ד'-כב' תמוז תשפ"ב

שעות: 13:00-8:00 | כולל ארוחת בוקר עשירה

אולם "ברזילי", רח' רייפן 1

עלות: 1700 ₪


מחזור שני יתקיים בימים ראשון עד חמישי 24.7-11.8.22 | כ"ה תמוז – י"ד אב תשפ"ב

שעות: 13:00-8:00 | כולל ארוחת בוקר עשירה

אולם "ברזילי", רח' רייפן 1

עלות: 1700 ₪ | להרשמה לחצו כאן

קיום מחזור 2 מותנה בהרשמה מוקדמת של לפחות 35 משתתפים.

לפרטים נוספים: אלכס בר מכר 052-7787177 | ירון דרורי 052-6064252
מחנה כדוריד | לבוגרי כיתות ד'-ז'

בהנהלת אמיתי דיין ובליווי מאמנים ומדריכים מוסמכים.

המחנה מיועד לבנים ובנות ויושם בו דגש על שיתוף פעולה, קבלת האחר, שיפור יכולות גופניות ויכולות משחק. התכנית כוללת יציאה לאטרקציות שונות ומפגשים עם אגודות נוספות, למשחקים ותחרויות.

ימי פעילות: ימים ראשון עד חמישי 3-21.7.2022 | ד' תמוז – כ"ב תמוז

שעות: 13:00-8:00

אולם קציר, רח' מיכאל כהן 2, רחובות

עלות: 1,600 ₪

כולל ארוחת בוקר וארטיק בכל יוםקייטנת בימת הנוער

למסיימי כיתות ג' - מסיימי כיתות ז'

סדנאות הקיץ הייחודיות של בימת הנוער. פעילויות מגוונות ועשירות בתכנים מהקשת הרחבה של עולם אמנות הבמה, המופע והיצירה. מדי יום הילדים יחשפו ויתנסו בשלל תחומים וסדנאות, בהנחיית הצוות המקצועי והמסור של בימת הנוער בשילוב סדנאות אמן - סדנאות משחק בטכניקות מגוונות, תיאטרון חזותי, תנועה וריקוד בסגנונות מגוונים, משחק מול מצלמה, שירה ופיתוח קול, איפור במה, יצירת אביזרי במה, כתיבה יוצרת, קרבות במה, ועוד הפתעות.

הצטרפו אלינו לשלושה שבועות של חוויות מסקרנות, מרחיבות אופקים, מצמיחות, מאתגרות, ומעל הכל - מהנות! תוך דגש על תשומת לב אישית לכל חניך והתמקדות בתקשורת בינאישית ועבודה בצוות.

הקייטנה כוללת קבוצות של עד 20 משתתפים, המחולקות לפי שכבות גיל.

כריך בבחירה אישית מדי יום מתוך האפשרויות המוצעות וירקות.

חדרי עבודה מאובזרים וממוזגים, חצר מוצללת.

ימי פעילות: ימים ראשון עד חמישי 3-21.7.22 | ד'-כב' בתמוז, תשפ"ב

שעות: 13:00-8:00

עלות: 1,950 ₪

לפרטים נוספים: 08-9456050כל פרטים על הקייטנות באתר החברה העירונית: https://www.ironit-rehovot.co.il/merkazim.asp?category=8500
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שימו לב! ביום שני 30/5 יסתיימו הלימודים בגנים, בתי הספר היסודיים, חטיבות הביניים והחינוך המיוחד בשעה 13:00 לאור הפגנה של הגננות והמורים

בהסתדרות מוחים נגד שכר המורים הנמוך הגורם לטענתם לנטישה המונית של עובדי הוראה שתקשה על פתיחת שנת הלימודים הבאה. לדבריהם, המטרה היא "להציל את מערכת החינוך מקריסה"

לימור עידן | | תגובות: 11


על רקע המשא ומתן עם האוצר על שכר המורים, תקיים הסתדרות המורים המייצגת את הגננות והמורים בבתי הספר היסודיים ובחטיבות הביניים, בראשות יפה בן דויד, הפגנה .

ההפגנה תתקיים ביום שני 30.5 בשעה 18:00 ברחבת מוזיאון תל-אביב.

בהסתדרות מוחים נגד שכר המורים הנמוך הגורם לטענתם לנטישה המונית של עובדי הוראה שתקשה על פתיחת שנת הלימודים הבאה. לדבריהם, המטרה היא "להציל את מערכת החינוך מקריסה"

צוותי בית הספר והגנים ייקחו חלק בהפגנה אי לכך, ביום זה, בהתאם להנחיות משרד החינוך ובאישור של הסתדרות המורים, הלימודים יסתיימו ב-13:00, כולל כיתות החינוך המיוחד.

שימו לב כי גם גני הילדים יסיימו בשעה 13:00


אנא היערכו בהתאם


להלן דברייה של יפה בן דויד

עובדות ועובדי הוראה יקרים,

כידוע לכם, אנחנו בעיצומה של המערכה להצלת מערכת החינוך. פקידי האוצר גוררים רגליים ומונעים חתימת הסכם שכר חדש והוגן עבורכם.

השלכות התנהלות זו של האוצר לא פחות ממזעזעות: עובדות ועובדי הוראה רבים כבר עזבו את מערכת החינוך ורבים אחרים מתכוונים לעשות זאת בתום שנת הלימודים הנוכחית.

המשמעות: מחסור חמור בעובדות ועובדי הוראה שבפועל יוביל לשיבושים קשים בהפעלת מערכת החינוך ויפגע בעיקר בתלמידים, שיסבלו מתחלופה תדירה של גננות, מורות ומורים, מנהלות ומנהלים – ועד להפסקת לימודים בכיתות שלמות.

כדי למנוע את הפגיעה האנושה הזאת במערכת החינוך, בעובדות ובעובדי ההוראה ובתלמידים – הסתדרות המורים הכריזה על סכסוך עבודה ונערכת להסלמת המאבק עד שייחתם הסכם שכר ראוי שיבטיח את יציבות ואיכות החינוך בישראל.

כחלק ממאבקנו זה, נקיים הפגנת מחאה גדולה ביום שני 30.5.22 ברחבת מוזיאון תל אביב. להפגנה עובדות ועובדי הוראה רבים מכל רחבי הארץ ויזעקו די לעריצות האוצר ודי להרס מערכת החינוך!

די לייבש את מערכת החינוך!

לאור זאת, אבקש לעדכן כי ביום ההפגנה הלימודים יסתיימו בשעה 13:00, בכל מוסדות החינוך, כולל בחינוך המיוחד. זאת כדי לאפשר לכל עובדות ועובדי בהוראה להספיק ולהגיע להפגנה בתל אביב בשעה 18:00 ולצעוק בקול ברור: די להרס מערכת החינוך! די לפגיעה בעובדות ועובדי ההוראה!

בברכה,

יפה בן דויד

מזכ"לית הסתדרות המורים

התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה קורה עם הצהרונים
  הגב 26.05.22 09:34
 • אורח
  משועממת
  הגב 26.05.22 10:11
 • אורח
  לא ראתי שיש משהוא שנלחם על הקצבה שמקבלים בפנסיונרים שעבודו כל חייהם ואף אחד לא דואג שהם מקבלים משכורת מצחיקה כל הכבוד למורים דיש להם גב חזק כזה
  הגב 26.05.22 10:17
 • אורח
  זה גם לגבי הגנים הפרטיים?
  הגב 26.05.22 11:24
 • אורח
  לא
  26.05.22 14:13
 • אורח
  יפה בן-דוד רוצה להעלות את השכר למורים הוותיקים במקום למורים החדשים. בושה.
  הגב 26.05.22 11:30
 • אורח
  שכר נמוך???הלוואי עליי שכר כמו שלהם הם מרוויחות יפה מאוד אפילו מצויין
  הגב 26.05.22 12:17
 • אורח
  אל תעבדו תישארו בבית שעוד יותר לא תהיה לכם פרנסה את מי אתן מפחידות
  הגב 26.05.22 12:19
 • אורח
  חחחח ביום ראשון הכל יתבטל ויעבדו רגיל תמיד זה ככה
  הגב 26.05.22 12:20
 • אורח
  ממש נכון המשכורת של אנשי החינוך נמוך ואנחנו עובדות קשה. מי שחושב שלא בואו לעבוד שעה אחת בגן או כיתה נראה אם תרצו להמשיך
  הגב 26.05.22 15:43
 • אורח
  כהורה , אני תומך במורים/מורות והגננות/גננים . על הצעד אותו הם עושים . הגיע הזמן שמורה בישראל ישתכר לפחות כמו בשוויץ . ואני לא מורה וגם לא אשתי . אז הורים יקרים , תתמכו במאבקם הצודק של המורים . ואל תקטרו .
  הגב 26.05.22 16:50
 • אורח

בן 50 נפגע מרכב ברחובות, מצבו בינוני

פונה לקפלן

אבי בר | | תגובות: 2


בשעה 08:05 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון, על רוכב אופניים שנפגע ממשאית, ברחוב קלמן גבריאלוב ברחובות. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח קפלן, גבר כבן 50 במצב בינוני, עם חבלות.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה יהיה עם רוכבי האופניים האלה וכל כלי הרכב בעלי 2 גלגלים זה ממש מסוכן לרכב עלהם במיוחד שהרוכבים ממש מסתכניים
  הגב 26.05.22 11:51
 • אורח
  הם מתאבדים
  26.05.22 15:24
 • אורח

בעקבות טקס הזיכרון ליהודי אתיופיה היום (חמישי 26.5) יחולו שינויים במסלולי קווי אגד ברחובות: 18,272,15,14,10

השינויים יתקיימו בין השעות 17:45 ועד 18:45

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום חמישי 26.5.22 החל מהשעה 17:45 ועד 18:45 יתקיימו טקס ותהלוכת זיכרון ליהודי אתיופיה שנפלו במסע אל ישראל. בעקבות הטקס יחולו שינויים במסלולי קווי אגד הבאים:

קו 10 ממרכז וייסגל לבית חולים "קפלן":

ייסע על פי המסלול הקיים עד כיכר מבצע משה (צבי הורוביץ/ קלמן גבריאלוב) ימשיך בנסיעה ישר ברחוב צבי הורוביץ, יפנה שמאלה לרחוב יעקב טוכמן, שמאלה לרחוב זלקינד סטולבוב ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

 • תחנות מבוטלות זמנית: קלמן גבריאלוב/ יעקב טוכמן (תחנה 34396), יעקב טוכמן/ קלמן גבריאלוב (תחנה 34397), יעקב טוכמן/ זלקינד סטולבוב (תחנה 34394).


קו 10 מבית חולים "קפלן" למרכז וייסגל:

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות יעקב טוכמן/ זלקינד סטולבוב, יפנה שמאלה לרחוב זלקינד סטולבוב, ימינה לרחוב צבי הורוביץ ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

 • תחנות מבוטלות זמנית: יעקב טוכמן/ פנחס אשרוב (תחנה 30707), יעקב טוכמן/ קלמן גבריאלוב (תחנה 30721), קלמן גבריאלוב/ הרב דוד נדב (תחנה 36877).


קו 14 ממרכז וייסגל לרחוב יעקובי:

ייצא כרגיל ממרכז וייסגל ויפנה מרחוב שמעון דובנוב ימינה לדרך ששת הימים, שמאלה לרחוב זלקינד סטולבוב, ימינה לרחוב צבי הורוביץ, שמאלה לרחוב יעקב טוכמן, ימינה לרחוב קלמן גבריאלוב ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

 • תחנות מבוטלות זמנית: דרך ששת הימים/ פנחס אשרוב (תחנה 30473), קלמן גבריאלוב/ יעקב טוכמן (תחנה 34396).


קו 14 מרחוב יעקובי למרכז וייסגל:

ייסע על פי המסלול הקיים עד כיכר קלמן גבריאלוב/ יעקב טוכמן, יפנה שמאלה לרחוב יעקב טוכמן, ימינה לרחוב זלקינד סטולבוב, ימינה לדרך ששת הימים, שמאלה לרחוב שמעון דובנוב וימינה למרכז וייסגל.

 • תחנה מבוטלת זמנית: קלמן גבריאלוב/ הרב דוד נדב (תחנה 36877).


קו 15 קו סיבובי (ממרכז וייסגל לאושיות וחזרה):

ייסע על פי המסלול הקיים עד כיכר מבצע משה (צבי הורוביץ/ קלמן גבריאלוב) ימשיך בנסיעה ישר ברחוב צבי הורוביץ, יפנה שמאלה לרחוב יעקב טוכמן, שמאלה לרחוב זלקינד סטולבוב, וימשיך על פי המסלול קיים לכיוון שכונת אושיות. בדרכו חזרה מאושיות לכיוון מרכז וייסגל ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות יעקב טוכמן/ זלקינד סטולבוב, יפנה שמאלה לרחוב זלקינד סטולבוב, ימינה לרחוב צבי הורוביץ ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

 • תחנות מבוטלות: קלמן גבריאלוב/ יעקב טוכמן (תחנה 34396), יעקב טוכמן/ קלמן גבריאלוב (תחנה 34397), יעקב טוכמן/ זלקינד סטולבוב (תחנה 34394), יעקב טוכמן/ פנחס אשרוב (תחנה 30707), יעקב טוכמן/ קלמן גבריאלוב (תחנה 30721), קלמן גבריאלוב/ הרב דוד נדב (תחנה 36877).


קו 18 מתחנת הרכבת למרכז וייסגל וקו 272 מתל אביב-יפו לרחובות (קריית משה):

ייסעו על פי המסלולים הקיימים עד צומת הרחובות יעקב טוכמן/ זלקינד סטולבוב, יפנו שמאלה לרחוב זלקינד סטולבוב, ימינה לרחוב צבי הורוביץ ויתחברו להמשך המסלולים הקיימים.

 • תחנות מבוטלות זמנית: יעקב טוכמן/ פנחס אשרוב (תחנה 30707), יעקב טוכמן/ קלמן גבריאלוב (תחנה 30721), קלמן גבריאלוב/ הרב דוד נדב (תחנה 36877).התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אליפות! מכבי רחובות בכדורסל ניצחה את יבנה ועלתה לליגה הלאומית

אחרי 3 שנים רחובות חוזרת לליגה הלאומית

אבי בר | | תגובות: 9


הערב רביעי 25/5/22 נערך המשחק השני בסדרת 3 המשחקים בכדורסל בין מכבי רחובות לאליצור יבנה אשר סיימו ב - 2 המקומות הראשונים בליגה הארצית.

רחובות ניצחה במשחק הראשון בבית והערב ביבנה ובכך יתרה את המשחק השלישי וזכתה באליפות הליגה ועלייה לליגה הלאומית ממנה ירדה לפני 3 עונות

התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד למכבי רחובות. עלו והצליחו בליגה הלאומית.
  הגב 25.05.22 22:11
 • אורח
  כל הכבוד.
  הגב 25.05.22 22:12
 • אורח
  לפחות כדורסל יש ברחובות
  הגב 25.05.22 22:12
 • אורח
  מי אמר לך ? כדורסל נחמד אבל הרמה בליגה ארצית היא מאוד נמוכה עם שחקנים בני 50 אז אל תסחף
  26.05.22 05:20
 • אורח
  הרמה יותר גבוהה מבכדורגל. האיצטדיון העירוני זה בזבוז של כסף.
  26.05.22 08:28
 • אורח
  סוף סוף קצת גאווה מהספורט ברחובות.. ילו והצליחו ושנה הבאה בליגת העל
  הגב 25.05.22 22:28
 • אורח
  ועכשיו יקבלו תקציב נמוך מהעירייה החלשה שלנו שלא מצליחה לסגור את הפער של הערים נס ציונה וראשון לציון ששם ממש אוהבים ספורט
  הגב 26.05.22 05:22
 • אורח
  הכדורסל בארץ חולה כל קבוצה 7 זרים והרמה ממש נמוכה באירופה זה משחק לא נחשב בכלל
  הגב 26.05.22 11:49
 • אורח
  יש!!! יאללה נראה מה יהיה נגד מכבי תל אביב
  הגב 26.05.22 12:21
 • אורח

רוכב אופניים חשמליים בן 17 נפגע מרכב ברחובות, מצבו קל

צילומים: דוברות איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 10


תאונה עם מעורבות רכב ונער שרכב על אופניים חשמליים אירעה ברחוב ההגנה פינת מרגולין ברחובות.


צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו בזירה סיוע ראשוני לנער כבן 17 (רוכב האופניים) שנחבל בגפיו ופונה לבית החולים במצב קל.


התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ככה זה כשטמבלים בלי שכל עולים לכביש
  הגב 25.05.22 14:54
 • אורח
  פרשת שחיתות חמורה בעיריית מדהלה
  25.05.22 16:15
 • אורח
  נהג צריך 7 עניים בכביש וגם לחזות אשרויות בעתיד אם נסע על 40 הנזק צ"ל קטן יחסית
  הגב 25.05.22 15:12
 • אורח
  רוכבי האופניים לא אכפת להם רוכבים איך שבא להם , רמזורים זה לא בשבילם, אין חוקים לכן נפצעים
  הגב 25.05.22 15:29
 • אורח
  מפחיד היום להיות נהג !!!!!!!!
  הגב 25.05.22 15:30
 • אורח
  גם לנהגי המיניבוסים יש חלק בזה הם נוסעים כמו מטורפים, למה המשטרה לא בודקת את ההרשעות שלהם,
  הגב 25.05.22 16:00
 • אורח
  צריך לכתוב רוכב אופניים פגע ברכב.ברוב המיקרים הרוכבים נוסעים בלי חשבון .הגיע הזמן שצריך לאכוף חוקי תנועה מול הרוכבים.
  הגב 25.05.22 16:41
 • אורח
  רפואה שלמה ובעיקר המון שכל לרוכב האופניים. החיים שבריריים. אין סיבה לרכב על הכביש כמו אידיוט.
  הגב 25.05.22 17:35
 • אורח
  אני מציע שבמקום לפרסם רוכבי אופניים שנפגעים , צריך לפרסם במדור שלכם סרטונים של רוכבי אופניים שנוסעים באור אדום ברמזור , באור אדום במעבר חציה , שלא עוצרים בשלט עצור , שמרכיבים חברים וחברות באופניים ושיראו את פרצופם כדי שההורים שלהם ידעו איך הם נוהגים כמו משוגעים ושלא יתפלאו שיקרה חו"ח אסון שהיה אפשר למנוע אותו לפני . המשטרה רואה ולא עושה להם כלום . אז לפחות שההורים יעשו משהו .
  הגב 25.05.22 19:24
 • אורח
  רוכבים על המידרכות ומסכנים הולכי רגל משתוללים כאילו אין מחר אין פיקוח ולא איכפת לאף אחד מהם.רק אים נפצע עולה לכותרות.חבל
  הגב 25.05.22 19:59
 • אורח

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
25.05.22 22:22
בבקשב בבקשה בואו לרחוב בר כוכבא. הזנחה !! הכל מלוכלך מלא זבל בבקשה תשפצו אותו , תשקיעו ברחובות האלה הגענו 60 משפחות צעירות בביניינים החדשיל
אורח
22.05.22 09:09
מלול, מה שעשית עם סגירת הכביש בין כפר גבירול להולנדית זה פשוט ביזיון, לפחות היית דואג שישארו אוטובוסים לתושבי הכפר לכיוון פארק המדע , ולא להזניח את העובדים שם...בושה!!!!!
אורח
22.05.22 12:24
בבחירות הבאות לא להצביע למלול, לא להצביע לקינד.
אורח
15.05.22 17:16
רנ"ג נעם רז גדל ברחובות כ-נעם רוזנברג, למיטב ידיעתי הוריו עדיין ברחובות. ראוי שתהיה לכך התייחסות בעיר
אורח
15.05.22 10:41
היי פניתי לעיריה לפני כחודש בדבר הצללה בגן המייסדים .כל פניה שלי בדבר תשובה ענינית נענית פניתך התקבלה . זותשובה ? רחל
אורח
14.05.22 10:31
שלום לכם תושבי רחובות.אני שלומי תושב בת ים הייתי ברחובות לא מזמן והתפעלתי מהעיר ירוקה יחסית לבת ים הצפופה עם מגדלים של 40 קומות ברחובות אין דבר כזה.הבנתי שיש פה קבוצה לא קטנה של תושבים שמתנגדים לבנייה בעיר שלכם.לדעתי תגידו תודה יחסית לבת ים וחולון רחובות ירוקה ותשאר ירוקה גם אם יבנו .השטח של רחובות גדול פי 2 משטחה של בת ים .בבת ים 90 אחוז שטח בנוי .ברחובות בקןשי 55 אחוז. גם עם תוכניות הבנייה שמתוכננות חגיע רחובות ל 70 אחוז לכל היותר .עדיין מהנוף הנשקף אצלכם אני רואה שטחים ירוקים של מושבים וקיבוצים שזה מדהים .בבת ים הנוף זה רק הים. הבנתי שאצלכם יש עדיין שטחים מטרופולינים שלא יבנו בהם אז על מה אתם מתבכיינים לא הבנתי מה אתם מצפים שלא יבנו בכלל בעיר שלכם? תבואו לבת ים חולון להבין מה זה צפיפות.לעומת זאת אני חייב לציין שרחובות לא מפותחת מבחינה תחבורתית ותשתיות לעומתה בת ים וחלון יותר מפותחות.זה חלק מהשיקול שלי אם לעבור לרחובות או לא ..
אורח
14.05.22 17:01
עדיף בת ים מצטער שעברתי
אורח
24.05.22 13:47
בתור רחובותי ברצוני להודות לך על הפוסט הארוך והמרגש. תודה.
אורח
12.05.22 13:22
למה ביטלו את התחנות שממשיך מדוד בן גוריון יהונתן
אורח
24.05.22 13:48
כדי שתשאל.
אורח
27.04.22 19:58
האם לכבוד יום העצמאות יהיה גם מופע סירנות ברחבי העיר?בתיאום קשר יפעילו בצוותא כל רכבי הסירנות ששייכים לכל הרשויות בעיר רחובות יפעילו את הסירנות בשיא הווליום לאחר מופע הזיקוקים? אולי בחצות?מצד שני השמעת סירנות צורמות ברחבי העיר כל היום והלילה ובשבתות וחגים ושאר מועדים זה דבר כל כך רגיל ונפוץ שתושבי העיר לא יתרגשו מזה. כיצד יוכלו בעלי הסירנות לטייב את חווית תושבי רחובות.הגיבו וכתבו דעתכם
אורח
24.05.22 13:48
הכדור הכחול לפני ולא על בטן מלאה.
אורח
27.04.22 19:20
שמתי לב שכל פעם שכתבתי או הערתי או היתלוננתי שאין מרפאה לחיילים ו/או רופא לחיילים משום מה מוחקים אותה למה?? גם החיילים ברחובות רוצים וצריכים מרפאה למה צריך ללכת לראשון או לאשדוד?? בבקשה תעזרו לנו...
אורח
28.04.22 20:41
תפגין מול מנשה קפרא 16


סגירת רחובות בשל מסע הלוויה! בשל הלווייתו של הרב הראשי של רחובות הרב שמחה קוק זצ"ל יסגרו לתנועה היום (25.5) החל מהשעה 16:00 רחוב בנימין, עזרא, הרא"ה ונוראדו. עומסים כבדים צפויים באזור.

ההערכות הן כי במסע הלוויה ישתתפו כ-10,000 איש. ועל כן הוקצו כוחות נרחבים למען שמירה על הסדר וסגירת רחובות בהתאם.

לימור עידן | | תגובות: 19בהוראת ראש העיר רחמים מלול נערכה החל משעות הבוקר היערכות נרחבת לקראת מסע הלוויה של רב העיר הרה"ג שמחה הכהן קוק זצ"ל

בדקות האחרונות ,25.5 , 12:00 הסתיימה ישיבת היערכות במשטרת רחובות עם ראש המועצה הדתית רחובות - ליאור פרישמן, מפקד המשטרה, ליאור שוקרי מנהל האגף לשיטור עירוני ומד"א ונציגי המשפחה.

ההערכות הן כי במסע הלוויה ישתתפו כ-10,000 איש. ועל כן הוקצו כוחות נרחבים למען שמירה על הסדר וסגירת רחובות בהתאם.

לו"ז מסע הלוויה:

13:30 הספדים בבית הלוויות שמגר ירושלים

16:30 הספדים בסמוך לבית כנסת הגדול

18:30 יציאת מסע הלוויה לכיוון בית העלמין


החל מהשעה 16:00 יסגרו לתנועה הרחובות:

בנימין מצומת הרצל ועד צומת מנוחה ונחלה

מנוחה ונחלה מצומת עזרא ועד צומת יעקב

והרחובות: הרא"ה, נורדאו.


את דברי ההספד יהיה ניתן לשמוע באמצעות מערכות הגברה בכל הרחובות הנ"ל.

רחוב בנימין מיועד לגברים בלבד.

רחוב נורדאו לנשים בלבד.


בזמן מסע הלוויה הרגלי ייסגר לתנועה רחוב גורודיסקי עד לבית העלמין, ודרך מנחם בגין מצומת דרך ירושלים ועד אחוזת הנשיא.

התפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הולך להיות בלאגן
  הגב 25.05.22 12:31
 • אורח
  הלך מאיתנו.הרב הגדול ברחובות נזכור אותו לתמיד על היושר שלו ואהבה שלו
  הגב 25.05.22 12:52
 • אורח
  ברוך דיין האמת
  הגב 25.05.22 13:06
 • אורח
  עצוב
  הגב 25.05.22 13:17
 • אורח
  ממש, אדם עם יושר ואהבה אין דברים כאלה חבל עליו יהי זכרו ברוך
  הגב 25.05.22 13:24
 • אורח
  עצוב מאוד היום שהלך אחד שהיה אהוב על כולם גם לי שהכרתי אותו עוד שהיתי ילדה קטנה ותמיד נזכור אותו לעולם
  הגב 25.05.22 13:25
 • אורח
  תגידו ירדתם מהפסים ? הרחובות הם ציבוריים ואני לא מקבל שרחובות יהיו מופרדים בגלל לוויה שתהיה למי שתהיה !!! אנשים ונשים גרים ברחובות האלה , לא ייתנו להם להיכנס לרחוב ? השתגעתם ? די עם הע טירוף הדתי המכוער הזה !!!
  הגב 25.05.22 13:27
 • אורח
  +1
  25.05.22 14:54
 • אורח
  מעניין מי כתב.את התגובה הזאת ירדתם מהפסים.כנראה שהוא לא יודע מי זה הרב הגדול הזה ברחובות.עם הוא היה מכיר אותו באמת לא היה כותב זה היה רב גדול עם אהבה גדולה ויושר וחבל שרחובות הפסידה אחד כזה
  הגב 25.05.22 13:51
 • אורח
  אם** אם** אם** אם*** מילת תנאי.
  25.05.22 15:03
 • אורח
  מה לעשות שאין חיי נצח גם לרבנים הגדולים ????, חישבו על חיילים שנהרגו/נירצחו בגיל צעיר מאד, הוא חי חיים שלמים, 92 זהו גיל מופלג.
  25.05.22 15:06
 • אורח
  הכותב רחובותי
  25.05.22 18:51
 • אורח
  כן הכותב רחובותי, אם זו היתה שאלה ללא סימן שאלה.
  25.05.22 21:42
 • אורח
  רב מדהים, איש שלום תורה ואהבה. יהי זכרו ברוך!
  הגב 25.05.22 13:52
 • אורח
  ברוך דיין האמת, יהי זיכרו ברוך
  הגב 25.05.22 14:35
 • אורח
  מזל טוב !
  הגב 25.05.22 14:54
 • אורח
  תגיד מה אתה נורמלי???? רב ניפטר וזה מה שיש לך להגיד??? מזל טוב???
  25.05.22 15:44
 • אורח
  ברוך. דין. האמת. תנצבה
  הגב 25.05.22 16:17
 • אורח
  בגלל הסגירה אין לי אוטובוס לבית😪
  הגב 25.05.22 17:16
 • אורח

תזכורת ביום חמישי 26.5 יתקיים ריקודגלים המסורתי ברחבת עיריית רחובות

מומלץ להצטייד בבקבוק מים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


ביום חמישי -ריקודגלים של רחובות חוזר

עיריית רחובות ואגף הנוער - עירונוער מזמינים את התושבים לחגוג יחד את יום ירושלים בריקוד הדגלים המסורתי בעיר.

ביום חמישי 26.5 בשעה 17:00 תצא תהלוכת הדגלים מרחוב זכריה מדאר לכיוון רחבת העירייה שם יתקיים ריקודגלים עם יאיר אליצור

האירוע יתקיים במעמד ראש העיר רחמים מלול וסגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות, אמיתי כהן

מומלץ להצטייד בבקבוק מים
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אז מה? לשכנע את המשוכנעים? צריך לצאת מול הפלסטינאים עם הדגלים . להוציא להם את העיניים.
  הגב 25.05.22 21:05
 • אורח
  מה המסלול
  הגב 26.05.22 06:49
 • אורח

ראש העיר רחמים מלול סופד לרב הראשי של רחובות ,הרב שמחה קוק זצ"ל לאחר שנפטר אמש (24.5) בגיל 92." אבדה גדולה לעולם הרבנות בכלל ולעיר רחובות בפרט"..

מסע ההלוויה שיוצא מירושלים יגיע לבית הכנסת הגדול בעיר ברחוב בנימין בשעה 16:30, שם ייערך מעמד ההספדים.

לימור עידן | | תגובות: 3
קרדיט: דוברותראש העיר, רחמים מלול, על הרב קוק זצ"ל, שכיהן כרב העיר ב- 50 השנים האחרונות:

"רחובות אבלה. הסתלקותו של רבה הראשי של העיר במשך 50 שנה, הרה"ג שמחה הכהן קוק זצ"ל היא אבדה גדולה לעולם הרבנות בכלל ולעיר רחובות בפרט.

מנהיגותו הרבנית והציבורית התאפיינה תמיד במאור פנים ובדרכי נועם. בזכות אישיותו המיוחדת הוא זכה להיות אהוב ואהוד על כל העדות והדעות. תמיד חיפש את שביל הזהב המאחד בין כל התושבים.

דלת ביתו ברחוב שמעוני ובמשרדי הרבנות הייתה תמיד פתוחה לכל פונה ושואל ולכל דל ונזקק.

זכיתי לקיים איתו עשרות התייעצויות בנושאים רבים, ותמיד עצותיו הטובות סייעו בידי בדרכי הציבורית ובאופן הנהגת העיר.

בשמי ובשם כל חברי מועצת העיר וכל תושבי העיר, אני מביע בזה את תנחומינו למשפחה הענפה והנכבדה.

יהי זכרו ברוך, ותהי נשמתו צרורה בצרור החיים."

מסע ההלוויה שיוצא מירושלים יגיע לבית הכנסת הגדול בעיר ברחוב בנימין בשעה 16:30, שם ייערך מעמד ההספדים.

פרטים נוספים על הסדרי התנועה יפורסמו בהמשך היום.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אמן ! צדיק עם דרך היושר עזר רבות למשפחות נזקקות
  הגב 25.05.22 12:04
 • אורח
  עזר באהבה עם עצות לחיים טובים נגד רוע צדיק עם אור השכינה בפניו יהי זכרו ברוך אמן
  הגב 26.05.22 09:41
 • אורח
  מנהיג רוחני ענק
  הגב 26.05.22 09:41
 • אורח

עיריית רחובות ערכה יום כיף מיוחד ללוחמי גדוד ארז בבריכה העירונית

לפני כארבע שנים החליט ראש העיר, רחמים מלול כי עיריית רחובות בשיתוף עם וועד העובדים יאמצו ויחבקו את לוחמי גדוד המעברים הלוחמים "ארז" של המשטרה הצבאית במסגרת פרוייקט ״אמץ לוחם״ של יחד למען החייל מדובר בגדוד שבו כ- 600 לוחמים ולוחמות, אשר אחראי על הביטחון בכ- 15 מעברים שבעוטף ירושלים, ומשתייך לחיל המשטרה הצבאית.

מערכת האתר | | תגובות: 0


עיריית רחובות ארחה מאות לוחמי ולוחמות צה"ל ליום כיף בבריכה העירונית.

עיריית רחובות הזמינה את לוחמי צה"ל - גדוד ארז ליום כיף מיוחד בבריכה העירונית לאות הוקרה על עבודתם החשובה בשמירה על ביטחון המדינה בימים מתוחים אלו.

השבוע התקיים יום הפינוק הראשון אליו הגיעו כ130 מתוך 600 חיילי הגדוד אותם מאמצת העירייה. ללוחמים חיכו ארטיקים, חטיפים ומוזיקה כשבעמדת הדיג׳יי - אחת מבנות השירות בגרעין קריית משה. ארגון היום וההפתעות היה ביוזמת סגן ראש העיר, אמיתי כהן בשיתוף המכינה הקדם צבאית וגרעין בנות השירות המוזיקלי.

אמיתי כהן הגיע למקום ובירך את הלוחמים בשם הנהלת העיר ותושביה.

לפני כארבע שנים החליט ראש העיר, רחמים מלול כי עיריית רחובות בשיתוף עם וועד העובדים יאמצו ויחבקו את לוחמי גדוד המעברים הלוחמים "ארז" של המשטרה הצבאית במסגרת פרוייקט ״אמץ לוחם״ של יחד למען החייל

מדובר בגדוד שבו כ- 600 לוחמים ולוחמות, אשר אחראי על הביטחון בכ- 15 מעברים שבעוטף ירושלים, ומשתייך לחיל המשטרה הצבאית.

כזכור, במסגרת האימוץ גם לקראת חג הפסח עיריית רחובות העבירה עשרות חבילות מזון ללוחמים ולוחמות בודדים ומעוטי יכולת מהגדוד, לרגל חג החנוכה נשלחו מאות סופגניות לחיילים, ולרגל הפורים הכינו תלמידי רחובות מאות משלוחי מנות שחולקו ללוחמות ולוחמי הגדוד.


רחמים מלול, ראש העיר:

״אנחנו גאים ושמחים לחבק את הלוחמות והלוחמים בצה״ל בכל הזדמנות, בשם כל תושבי רחובות. הם שומרים עלינו- ואנחנו שומרים עליהם ואוהבים אותם. הוקרת התודה על שירותם היא המעט שאנו יכולים לעשות עבורם״

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תזכורת להורים ברחובות- נפתחה ההרשמה לקייטנות הקיץ לגני הילדים ותלמידי כיתות א-ג באתרי האינטרנט של החברה העירונית ורשת חוויות

השנה יוכלו הילדים ליהנות גם ממחזור ב' של הקייטנות בין התאריכים 24/07-04/08

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


בשבועות האחרונים עסקו באגף החינוך והנוער בעיריית רחובות, עם החברה העירונית ורשת חוויות והנהגת ההורים העירונית, בנושא התיאום והתכנון של הקייטנות לילדי רחובות – ילדי הגן והתלמידים – במהלך החופש הגדול.

החברה העירונית תקיים קייטנות קיץ בבתי הספר ברחבי העיר, אשר במסגרתן יפעלו גם קייטנות "עולים לכיתה א'", "תלמ"א" (סאמר סקול לבוגרי כיתות ג'), צהרוני קיץ וקייטנות מחזור ב'

רשת חוויות תפתח לילדי הגנים שני מסלולי הרשמה לנוחיות ההורים, בדגש על חוגים, תוכנית עשירה, הכנה לכיתה א' לגילאי חובה. השנה תתווסף גם ארוחת בוקר.

הרישום לקייטנות ייפתח היום יום שלישי, 24.5, באתרי החברה העירונית ורשת חוויות, ויימשך עד ליום 13.6

גורמי החינוך והנהלת העיר פעלו במסגרת וועדת היגוי לדיון משותף על מתווה הפעלת קייטנות גני הילדים בעיר. בוועדה לקחו חלק ממלא מקום ראש העיר, מחזיק תיק החינוך זהר בלום, מנהלת אגף החינוך בעירייה אפרת צוקרמן, מנכ"ל רשת חוויות גולן ביטון, מנכ"ל החברה העירונית אייל פרנקל ויו"ר הנהגת הורים – צופית גולן.


להרשמה באתר החברה העירונית רחובות >> bit.ly/3sTid6I

גני ילדים

רשת חוויות תפתח שני מסלולי הרשמה לנוחיות ההורים, בדגש על חוגים, תוכנית עשירה, הכנה לכיתה א' לגילאי חובה. השנה תתווסף גם ארוחת בוקר.

המחזור הראשון יתקיים בין התאריכים 3/07-21/07 במשך 15 ימים, על פי מתווה בי"ס של החופש הגדול, כאשר מסלול בוקר יתקיים בין השעות 07:30-13:00 והמחיר לתלמיד יעמוד על 390 ₪ כולל ארוחת בוקר. צהרון, בין השעות 13:00-16:30 , יעמוד מחיר בתוספת של 825 ₪ . במסלול זה תפעל עבור ילדי גני חובה תוכנית הכנה לכיתה א' בה הילדים יעבדו בקבוצות קטנות וכל ילד יקבל חוברת אישית, אשר תשמש אותו במהלך הקייטנה.

המחזור השני יתקיים בין התאריכים 24/07-04/08 במשך 10 ימים, בין השעות 07:30-13:00 והמחיר לתלמיד יעמוד על 610 ₪ כולל ארוחת בוקר. צהרון, בין השעות 13:00-16:30 יהיה בתוספת של 550 ₪.

לאור בקשות ההורים הוחלט להחזיר את ארוחת הבוקר הבריאותית והמפוקחת לילדי הגנים בעיר. בהתאם יפעל בעיר מתווה לפיו ילדי גני הילדים של רשת חוויות יקבלו תוספת ארוחת בוקר בתוספת תשלום של 6 שקל בלבד לארוחה וקייטנות ילדי בתי הספר תתקיימנה ללא ארוחת בוקר, כפי שהיה בשנה שעברה.

ההרשמה באתר רשת חוויות בין התאריכים 24/05/2022 ועד 13/06/2022 לאחר מכן תתאפשר הרשמה על בסיס מקום פנוי במשרדי אגף הצהרונים.

להרשמה באתר רשת חוויות >> bit.ly/3wMSb66


בתי ספר יסודיים

כל קייטנות בתי הספר, מחזור א', יפעלו בין התאריכים ה-3 ביולי ועד 21 ביולי 2022, ד' בתמוז – כ"ב בתמוז תשפ"ב, סה"כ 15 ימים, בימים א'-ה', בין השעות 13:00-8:00, בעלות של 300 ₪ לילד, לכל התקופה. המחירים כפופים להנחיות משרד החינוך, ובהתאם להנחיות אלה, פתיחת הקייטנות מותנית במינימום נרשמים.


לבוגרי כיתות א'-ג' מצפה תכנית "בית הספר של החופש הגדול" - פעילות קיץ בבתי הספר היסודיים בעיר, במסגרתה מגוון רחב של תכנים עשירים ומגוונים שיועברו על ידי הצוות הבית-ספרי והצוותים החינוכיים של החברה העירונית, כשהנושא המוביל השנה, שנקבע ע"י משרד החינוך, הוא "חיים בשותפות וצמיחה".


עוד במסגרת "בית הספר של החופש בגדול", למסיימי כיתות ג', יופעל פרויקט תלמ"א (סאמר סקול) במספר בתי ספר בעיר: בכור לוי, מעלות משולם, נבון ורמון (בתי הספר עלולים להשתנות בהתאם לכמות הנרשמים), כשההרשמה לקייטנות אלה פתוחה לכלל תלמידי העיר.


"עולים לכיתה א'" – קייטנה לבוגרי גן חובה, תפעל גם היא בבתי הספר היסודיים בעיר, ובמסגרתה יחוו הילדים הכרות עם סביבת הלימוד החדשה, דבר אשר יקל על הילדים הרכים את כניסתם לכיתה א', ייחשפו לתכנים חינוכיים באופן חווייתי ויצירתי, יחד עם מורות מנוסות אשר יבצעו הקנייה דידקטית ובליווי פעילויות מהנות בתחומי הספורט, הריקוד והתנועה.


הקייטנות בבתי הספר אינן כוללות ארוחת בוקר, יש לצייד את הילדים בארוחת בוקר מידי יום. כללי האלרגיה הנהוגים בבית הספר יועברו לנרשמים.


כמו כן, תפעיל החברה העירונית, באותם התאריכים, 3-21.7, צהרון קיץ על פי תכנית העשרה מותאמת שיכלול ארוחת צהריים חמה ומזינה, למשתתפים בוגרי גן חובה ועד לתלמידי כיתות א'-ג', בימים א'-ה', בין השעות 16:30-13:00, בעלות של 750 ₪ עבור כל התקופה.


ההרשמה לבית הספר של החופש הגדול, לקייטנת "עולים לכיתה א'" ולצהרון הקיץ תיסגר ב-13.6. הרשמה לאחר תאריך זה הינה על בסיס מקום פנוי בלבד.


בבתי הספר יתקיימו גם קייטנות קיץ מחזור ב' עבור בוגרי כיתות א'-ג', בין התאריכים 4.8-24.7, בימים א'-ה', בין השעות 13:00-8:00, במספר בתי ספר בעיר: בגין, מעלות משולם, תחכמוני, שז"ר, בן גוריון, ויצמן ופרחי המדע (בתי הספר עלולים להשתנות בהתאם לכמות הנרשמים). ההרשמה פתוחה כמובן עבור כל תלמידי העיר. עלות לכל התקופה: 600 ₪. ניתן לשלב צהרון קיץ מועד ב', התואם לתאריכי הקייטנה, בין השעות 16:30-13:00, בעלות של 500 ₪ לכל התקופה.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

כחלק מאירועי חודש הקריאה ברחובות יקיים מרכז הצעירים הפלטפורמה יריד החלפת ספרים בין התאריכים 15-16.6

אם יש לכם ספרים שאינכם זקוקים להם עוד, תוכלו להביא אותם למרכז הצעירים או ליריד שיתקיים בחודש יוני

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


יש לכם ספרים שווים שכבר קראתם? רוצים להתחדש? בואו לעשות “החלפות” עם אחרים

במסגרת אירועי שבוע הספר מרכז הצעירים של רחובות- הפלטפורמה יקיים יריד החלפת ספרים ברחבת בית יד לבנים

יש לכם ספרים שסיימתם לקרוא ואתם רוצים להעביר אותם הלאה תוכלו להביא אותו למרכז הפלטפורמה ברחוב רמז או ליריד הספרים

שיתקיים בין התאריכים 15-16.6 בין השעות 17:00-20:00 ברחבת בית יד לבנים

למידע נוסף >>08-9314800

לפרטים נוספים >> bit.ly/3FUpybk
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עדיף לקרוא ספרים מאשר לצפות בנטפליקס או בחדשות.
  הגב 25.05.22 17:38
 • אורח

יום ירושלים ברחובות! ביום חמישי 26.5 יתקיים אירוע ריקודגלים המסורתי ברחבת העירייה עם יאיר אליצור

מומלץ להצטייד בבקבוק מים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


ביום חמישי הקרוב ריקודגלים של רחובות חוזר

עיריית רחובות ואגף הנוער - עירונוער מזמינים את התושבים לחגוג יחד את יום ירושלים בריקוד הדגלים המסורתי בעיר.

ביום חמישי 26.5 בשעה 17:00 תצא תהלוכת הדגלים מרחוב זכריה מדאר לכיוון רחבת העירייה שם יתקיים ריקודגלים עם יאיר אליצור

האירוע יתקיים במעמד ראש העיר רחמים מלול וסגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות, אמיתי כהן

מומלץ להצטייד בבקבוק מים
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין כמו דגל ישראל זו גאווה🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱
  הגב 25.05.22 10:37
 • אורח

מחודש אפריל ועד היום נאספו ברחובות כ2.2 טון טקסטיל למחזור במסגרת פיילוט פריסת מתקני המחזור ברחבי העיר

סגן ראש עיר מחזיק תיק חזות העיר, עו"ד יניב מרקוביץ: "כחלק ממהפכת המחזור של רחובות - כל אפשרויות המחזור עומדות לרשות התושבים- אנחנו רוצים את רחובות ירוקה וממחזרת, נזהם פחות ונמחזר יותר"

מערכת האתר | | תגובות: 4


לצד קידום פרויקטים ירוקים ושמירה על איכות הסביבה, אגף חזות העיר פרס בחודשים האחרונים מתקנים המיועדים למחזור טקסטיל. פריסת המתקנים הינה חלק מפיילוט אותו מקדמת העירייה בימים אלה ועד כה נאספו 2.2 טון טקסטיל למחזור מכל רחבי העיר.

בחודש אפריל האחרון הציב אגף חזות העיר 8 מתקנים למחזור טקסטיל ברחבי העיר כדי לעזור לתושבים בפינוי ומחזור מוצרים שונים לקראת חג הפסח. מאז ועד היום פונו מהמתקנים כ-2.2 טון טקסטיל מכל רחבי העיר.

הפסולת נאספת ע"י קבלן אשר ממיין את הבגדים; הבגדים הנמצאים במצב טוב מיוצאים על ידי הקבלן לחו"ל לשימוש חוזר, מוצרי הטקסטיל שאינם ראויים לשימוש נמכרים לתעשייה לשימוש חוזר כסמרטוטים.

פסולת הטקסטיל מורכבת מפרטי לבוש וביגוד, הנעלה, תיקים, מצעים, בדים, כובעים ועוד.

במסגרת הפיילוט הציבה העירייה מתקני מחזור טקסטיל במיקומים הבאים:

• בשכונת רחובות החדשה – בחניה צמודה לירידה למטווח, בסוף רחוב מקס שיין

• בשכונת רחובות המדע- ליד מתנ"ס אוסי וזוהר (סירני 52)

• ברח' הכרמל- צמוד לשער מכון ויצמן

• 2 מתקנים הוצבו בבית עלמין במרמורק

• בית עלמין גורדסקי

• בשכונת קריית משה – ברח' חזון איש בסמוך לקרטוניה

• בשכונת רחובות ההולנדית – בחניית כורכר, קניון קטן ברח' הר הצופים

• בשכונת שכונת מקוב – ליד מגרשי הטניס.


הפרטים המלאים על מיקומי מתקני הטקסטיל מופיעים באתר העירייה>> https://www.rehovot.muni.il/966/

תושבות ותושבים המעוניינים להציע מיקומים נוספים להצבת מתקני מחזור לטקסטיל מוזמנים לשלוח מייל לאגף חזות העיר בדוא"ל yifat@rehovot.muni.il הבקשות ייבחנו וככל שיתאפשר יוצבו מחזוריות טקסטיל גם במקומות אלה.


ראש העיר רחמים מלול:

"העיר רחובות מקדמת שמירה על איכות הסביבה וקיימות בכל תחומי החיים. כבר בתחילת הפיילוט הנוכחי זכינו לראות היענות גדולה מצד התושבים ונשמח לקבל את ההצעות שלכם להצבת מתקני מחזור במיקומים נוספים".


סגן ראש העיר, מחזיק תיק חזות העיר, עו"ד יניב מרקוביץ':

"אנחנו ממשיכים להוביל את המהפכה בחזות העיר במלוא המרץ. לרשות התושבים עומדות כל אפשרויות המחזור ואני קורא לכם להצטרף אלינו, לקחת חלק פעיל בשמירה על איכות הסביבה, לזהם פחות ולמחזר יותר. אני מודה לראש העיר, רחמים מלול, על התמיכה וחיזוק תחומי המחזור והניקיון בעיר ולכל העוסקים במלאכה"
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בבקשה להציב מתקנים באושיות ושרונה.
  הגב 25.05.22 09:08
 • אורח
  גם במרכז העיר אפשר להציב מתקנים
  הגב 25.05.22 09:57
 • אורח
  האם מיותר לציין שייצוא בגדים לחו״ל לשימוש חוזר הוא אנטי סביבתי ואנטי חברתי? צריך להעביר את הבגדים לנזקקים מקומיים או לפחות לתעשייה המקומית
  הגב 25.05.22 10:46
 • אורח
  A facility in Har Hatzofim Street in Rehovot Hahollandit would be much appreciated.
  הגב 25.05.22 12:09
 • אורח

אביב איטח קורא לתושבי רחובות להגיע מחר (רביעי 25.5) בשעה 17:30 למפגן אחדות לאומית והנפת דגלי ישראל ברחבת העירייה... ניתן לבקש בלינק בכתבה לשריין דגל ישראל

אביב איטח: מחר לא נשארים אדישים - מחזירים את תחושת החוסן הלאומי ומעניקים רוח גבית לצה"ל וכוחות הביטחון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


אביב איטח קורא לתושבי רחובות להגיע מחר- רביעי למפגן אחדות לאומית ברחבת העירייה. "מחר לא נשארים אדישים - מחזירים את תחושת החוסן הלאומי ומעניקים רוח גבית לצה"ל וכוחות הביטחון", כתב איטח.


הודעת אביב איטח

תושבי רחובות שתפו ותגיעו
מוזמנים מחר לחלוקת דגלים ומפגן אחדות וגאווה לאומית ועירונית עם דגלי ישראל בבניין העירייה בשעה 17:30 - נא לשלוח בפרטי הודעה לשריון דגל https://www.facebook.com/aviv.itach.3
מחר אבקש מראש העיר וחבריי למועצת העיר רחובות לאשר את הצעתי להציב דגלי ישראל במוסדות העירוניים, מתחמי העסקים וברחובות הראשיים.
כשניגשתי לפני מספר חודשים לביתו של תושב שהניף את דגל אש"ף היו שאמרו לי ש"לא צריך להתייחס", "שצריך להתעלם" והנה, בימים האחרונים אנו רואים באוניברסיטאות וברחבי הארץ את האויב מרים ראש ומניף את דגלו.
מחר לא נשארים אדישים - לקראת יום ירושלים, מחזירים את תחושת החוסן הלאומי ומעניקים רוח גבית לצה"ל וכוחות הביטחון
מחר
17:30 בבניין העירייה
יהיו דגלים - תגיעו
*תודה ל'מגוון שילוט' על שיתוף הפעולה
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תותך!!!!!!!
  הגב 24.05.22 21:19
 • אורח
  תלמד לכתוב
  24.05.22 21:20
 • אורח
  טוטך יותר נכון.
  24.05.22 22:07
 • אורח
  הוא ביטל את האירוע עקב ההלוויה. אבי בר תמחק את ההודעה. לא ראוי.
  25.05.22 09:09
 • אורח
  עם ישראל חייי!!!!!!!
  הגב 24.05.22 21:21
 • אורח
  בשעה זו נהייה בהלויה של רבה של רחובות אשר בשעה 16:30 תצא מבית כנסת הגדול
  הגב 24.05.22 21:27
 • אורח
  אביב איטח...תותח.....עם ישראל חי וקיים נבוא בשמחה🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🇮🇱🤍💙
  הגב 24.05.22 22:15
 • אורח
  יישר כח אביב דגל זה לא סמרטוט כמו שהסמרטוטים בשמאל טוענים
  הגב 24.05.22 23:53
 • אורח
  שכח שהוא מקבל משכורת ממיסי תושבי רחובות ואמור לעבוד רק עבור תושבי רחובות? אולי שיעזוב אותנו ואולי שיעבור לפוליטיקה הארצית?
  הגב 25.05.22 05:41
 • אורח
  די עם השטויות האלה , העם מאוחד בהחלט . ואת זה רואים כמובן בעת מצב ביטחוני לא נעים . אבל הנפת הדגלים לא תשנה את הדעה הפוליטית של האנשים . כי תמיד תהיה מחלוקת במצב זה .
  הגב 25.05.22 06:46
 • אורח
  מקווה שעופר כסיף לא יגיע כדי להפריע
  הגב 25.05.22 11:07
 • אורח

נפטר הרב הראשי של רחובות הרב שמחה הכהן קוק זצ"ל

עקב ההלוויה ישיבת מועצת העיר רחובות וההנהלה שתוכננו למחר מבוטלות

אבי בר | | תגובות: 30


הלך לעולמו הרב שמחה הכהן קוק זצ"ל רבה של העיר רחובות ונשיא ישיבת מאור התלמוד והוא בן 92 במותו .


הלווית הרב הראשי של רחובות הגאון רבי שמחה קוק זצ"ל תתקיים מחר (רביעי) ב-13:30 מבית הלוויות שמגר בירושלים לעיר רחובות.

בשעה 16:30 ייצא מסע הלוויה מישיבת מאור התלמוד ברחוב בנימין 34 רחובות לעבר בית העלמין ברחובות.


עקב ההלוויה ישיבת מועצת העיר רחובות וההנהלה שתוכננו למחר מבוטלות

קורות חייו

מתוך המכלול

נולד בבית מנדלבאום שבירושלים בשנת ה'תר"צ (1930), לרב רפאל קוק, רבה של העיר טבריה, בן אחיו ותלמידו של הרב אברהם יצחק הכהן קוק, ולרחל, בתו של הרב שמחה מנדלבאום. נקרא על שם אבי אמו שנפטר כמה חודשים קודם לכן.


למד בישיבת בני עקיבא כפר הרא"ה משם עבר לישיבת כנסת ישראל - חברון בירושלים. לאחר נישואיו למד בכולל בשכונת בית וגן בירושלים. בעידודו של הרב משה צבי נריה, ראש ישיבות בני עקיבא, פתח בנתניה ישיבה תיכונית, המשתייכת לרשת בני עקיבא.


לאחר פטירתו של אביו, הרב רפאל קוק, שימש במשך כמה חודשים רב בטבריה. בחנוכה תשל"ב נהרג אחיו הבכור, הרב שלמה קוק, רבה של רחובות, בתאונת דרכים, עם אשתו ושניים מבניו. בעקבות האסון נקרא הרב קוק למלא את מקומו של אחיו כרבה של העיר רחובות, משרה שבה כהן עד היום. בין השאר, הוא אחראי על מערכת הכשרות העירונית, והנהיג בה, בנוסף לכשרות הרגילה, מערכת כשרות מהודרת. בגלל מגבלות משפטיות, המונעות מתן הכשר של הרבנות על ידי רבה של עיר אחרת, פועלת כיום מערכת זו, הפועלת בכל הארץ, כגוף פרטי בשם "בד"ץ מהדרין" שבראשו הרב אברהם רובין. הכשר זה מקובל על חלקים גדולים מהציבור החרדי. בסוף 2008 הפסיק הרב קוק את הקשר שהיה לו עם הבד"ץ.


הרב קוק מכהן כראש וכנשיא של כמה מוסדות תורה, בהם ישיבת מאור התלמוד ברחובות, ישיבת חכמת שלמה לצעירים ברחובות (בראשות חתנו, הרב יעקב אליעזר ליזרוביץ'), ישיבת תורת רפאל בירושלים (בראשות בנו, הרב חיים קוק), תלמוד תורה חמדת התורה בירושלים (בראשות בנו, הרב דב קוק), וכן כמה ישיבות קטנות, סמינרים לבנות ותלמודי תורה לילדים.


בשנת 1993, היה אחד משלשת המועמדים לתפקיד הרב הראשי האשכנזי לישראל (לצד הרב שאר ישוב הכהן והרב ישראל מאיר לאו), אולם הפסיד בהתמודדות לרב לאו.


בפברואר 2007 הוכתר בטקס סמלי כרבו של בית הכנסת החורבה בירושלים. לאחר פתיחת בית הכנסת, בשנת 2010, נכנס המינוי לפועל.


הרב קוק כיהן כחבר במועצת הרבנות הראשית לישראל במשך 25 שנה, עד הבחירות למועצה של 2008[4].


בתשע"ו יצא לאור חלקו הראשון של ספרו "שלמי שמחה", קובץ דרשות לשבת הגדול.
התפרסמו 30 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גדול הדור, אבדה גדולה לרחובות
  הגב 24.05.22 19:57
 • אורח
  ברוך דיין האמת😭
  הגב 24.05.22 19:57
 • אורח
  צדיק גדול הדור...אבדה לאנושות יהי זכרו ברוך
  הגב 24.05.22 20:06
 • אורח
  צדיק גדול
  הגב 24.05.22 20:09
 • אורח
  ברוך דין אמת שימש הן כרב ספרדי והן כרב אשכנזי ולרחובות הקדושה היה רב ראשי אחד. מקווה שלא יפוצל התפקיד מסיבות פוליטיות. הן עם אחד אנחנו.
  הגב 24.05.22 20:10
 • אורח
  ברוך דיין האמת. נראה לי שלא מוזכר כאן שהיה ראש הישיבה התיכונית בני עקיבא בנתניה ומשם נקרא למלא את מקומו של אחיו שלמה ז"ל שנהרג בתאונת הדרכים הנוראית. היה איש מאיר פנים לכל אחד!!
  הגב 24.05.22 20:11
 • אורח
  היה גדול בדורנו יהי זכרו ברוך
  הגב 24.05.22 20:11
 • אורח
  ת.נ.צ.ב.ה..אמן
  הגב 24.05.22 20:13
 • אורח
  ברוך דיין האמת צדיק היה
  הגב 24.05.22 20:15
 • אורח
  ברוך דיין האמת! איש צדיק היה
  הגב 24.05.22 20:16
 • אורח
  ברוך דיין האמת ,אבידה גדולה לעיר רחובות.
  הגב 24.05.22 20:23
 • אורח
  תהה נשמתו צרורה בצרור החיים
  הגב 24.05.22 20:26
 • אורח
  אמן
  24.05.22 20:48
 • אורח
  ברוך דיין האמת 😢
  הגב 24.05.22 20:53
 • אורח
  תהא.. תנחומים למשפחה
  הגב 24.05.22 20:55
 • אורח
  ברוך דיין האמת
  הגב 24.05.22 21:03
 • אורח
  צדיק גדול אבדה גדולה יהי זכרו ברוך
  הגב 24.05.22 21:03
 • אורח
  יהי זכרו ברוך.
  הגב 24.05.22 21:12
 • אורח
  זכרון צדיק גדול לברכה שזכותו תגן עלינו שתהייה נשמתו צרורה בצרור החיים שיליץ יושר עלינו ועל כל עם ישראל
  הגב 24.05.22 21:13
 • אורח
  אדם ענק שהכיר כל אחד ממש מתושבי העיר מתוך הליכה לצידו בשבת כל מי שנפגשנו איתו ונקרא בדרכנו סיפר לי אודות כל מי שפגשנו וקורות המשפחה שלו. אשרינו שזכינו לרב כזה ענק
  הגב 24.05.22 21:38
 • אורח
  זכר צדיק לברכה
  הגב 24.05.22 21:38
 • אורח
  במקום כל מגילת העצמאות שניכתבה כאן היה יותר חשוב לציין את מועד ההלוויה.
  הגב 24.05.22 22:10
 • אורח
  רשום
  25.05.22 08:49
 • אורח
  יש לי פיזיותרפיה מחר, תאכלס, איזה כבישים ייחסמו?
  הגב 24.05.22 22:31
 • אורח
  ברוך דיין האמת🙏
  הגב 24.05.22 22:40
 • אורח
  שיזכה לגלגולי נשמות טובים
  הגב 25.05.22 09:20
 • אורח
  יהי זכרו ברוך , צדיק שישמור עלינו מלמעלה ..
  הגב 25.05.22 09:59
 • אורח
  לא מובן איזה כבישים יחסמו ??
  הגב 25.05.22 11:26
 • אורח
  מזל טוב , לאף אחד לא אכפת.
  הגב 25.05.22 11:42
 • אורח
  סתום תפה מפלץ
  25.05.22 15:47
 • אורח

אלה ריס ודפנה גאון תלמידות בית ספר בראשית ומעלות משולם ברחובות זכו בתחרות הכתיבה הארצית של בתי הספר חמ"ד - מירוץ הצבי

אלה ריס, כתבה את הסיפור בושם עם ריח של מאמץ. ודפנה גאון כתבה את הסיפור דנה עולה לארץ ישראל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5
אלה ריס- בתי ספר בראשיתמשרד החינוך- חמ"ד מקיים מדי שנה את תחרות הכתיבה - מירוץ הצבי עופרים בה לוקחים חלק מאות תלמידים מרחבי הארץ. מסגרת התחרות מהווה הזדמנות לקידום תהליכי כתיבה בקרב התלמידים בכל שכבות הגיל. התחרות מתקיימת על פי שלבים השלב המחוזי כשהזוכים בו עולים אל השלב הארצי.

טקס חגיגי להענקת הפרסים התקיים השבוע בו לקחו חלק כל הכותבים הצעירים שזכו במקומות הראשונים על פי מחוזות. בין הזוכים נמצאת תלמידת בית ספר בראשית ברחובות- אלה ריס, כתבה את הסיפור בושם עם ריח של מאמץ: נטע רוקדת שוברת את הבושם של אימה וכדי להחזיר, היא מלמדת בלט את בת השכנה ורוכשת בושם חדש בשכר שקבלה. אימה מודה לה על המאמץ בשמחה רבה.


דפנה גאון


זוכה נוספת של העיר היא תלמידת בית ספר מעלות משולם, דפנה גאון שכתבה את הסיפור "דנה עולה לארץ ישראל". דנה ואחיה בניו- יורק מתגוררים שמחים ועליזים בחצר ביתם משחקים. כשאבא מודיע שלישראל עולשים עלייה הם מבטיחים עם הגעתם לערוך מסיבה.

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לזוהר בלום על קידום החינוך
  הגב 24.05.22 17:14
 • אורח
  כל הכבוד לאלה ריס מבית ספר בראשית !! כל הכבוד למנהל בית הספר שמעודד את התלמידים להשתתף בכל פרויקט אפשרי . אין בתי ספר כאלה !!! ישר כח
  הגב 24.05.22 18:07
 • אורח
  כל הכבוד לצוות בראשית ולתלמידה שזכתה
  הגב 24.05.22 18:07
 • אורח
  איזה יופי כל הכבוד לבנות הסופרות
  הגב 24.05.22 18:19
 • אורח
  גאווה גדולה
  הגב 25.05.22 22:28
 • אורח

בשורה להורים- משרד הבריאות ביטל את חובת הבידוד למי שמתגוררים עם מאומת, כולל מאומת חסר ישע, או ילד עד גיל 12 ולמי שמלווה מאומת

במשרד הבריאות מדגישים כי מאומת לקורונה עדיין מחויב בבידוד!*

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


משרד הבריאות מעדכן, כי החל מהיום (יום שני, ה 23.5.22) חובת הבידוד למי שמתגוררים עם מאומת, כולל מאומת חסר ישע, או ילד מאומת עד גיל 12 ולמי שמלווה מאומת - מבוטלת.

המקרים בהם נדרש בידוד, וחובה זו אינה מבוטלת לגביהם:

1. מאומת לקורונה - כלומר, קיבל תוצאה חיובית בבדיקת קורונה מוסדית או PCR.

2. אדם שקיבל הוראה מיוחדת ממערכת הבריאות להיכנס לבידוד - במקרים מיוחדים, מי שבא במגע הדוק עם חולה מקבל הוראה פרטנית מרופא מחוזי, מראש שירותי בריאות הציבור או מנכ"ל משרד הבריאות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

זהר בלום הפתיע את מנהלת בית ספר ניצני המדע ברחובות, דורית נדלר עם עוגה לאור זכיית בית הספר בפרס החינוך הארצי

זהר בלום: "ההישג הזה שייך למנהלת בית הספר המצטיינת דורית נדלר, לצוות החינוכי הנפלא של בית ספר, לקהילת הורים מיוחדת תומכת ומחבקת, וכמובן לתלמידות והתלמידים הנפלאים. אמשיך להשקיע בתלמידינו ובצוותים החינוכיים את כל המשאבים כי "החינוך בראש" הוא דרך חיים"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10


סגן ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, זהר בלום הפתיע הבוקר את מנהלת בית הספר, ניצני המדע.

אמש הגיעה הבשורה הגדולה כי בית הספר זכה בפרס החינוך הארצי. לאור ההישג הגדול, החליט בלום להפתיע את מנהלת בית הספר, דורית נדלר, עם עוגה על מנת לחגוג יחד את ההישג.

מ"מ ראש העיר, ומחזיק תיק החינוך, זהר בלום:

הגעתי הבוקר מלא התרגשות וגאווה לביה"ס ניצני המדע כדי להודות להם על העשייה החינוכית המקצועית והמסורה שנעשית בבית הספר והובילה לזכייתו בפרס החינוך הארצי. ההישג הזה שייך למנהלת בית הספר המצטיינת דורית נדלר, לצוות החינוכי הנפלא של בית ספר, לקהילת הורים מיוחדת תומכת ומחבקת, וכמובן לתלמידות והתלמידים הנפלאים. אמשיך להשקיע בתלמידינו ובצוותים החינוכיים את כל המשאבים כי "החינוך בראש" הוא דרך חיים
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אלוףףף ואלופה
  הגב 24.05.22 15:07
 • אורח
  שיעשו סקר בקרב הורי התלמידים, כמה % שולחים את ילדיהם למורים פרטיים?
  הגב 24.05.22 17:31
 • אורח
  מה הפרמטרים? מה הקריטריונים? מה המקום של ביהס הרצוג או נבון בדירוג? ומה המתכון להפוך אותם גם למצטיינים?
  הגב 24.05.22 20:52
 • אורח
  ביס מדהים. אווירה מדהימה. צוות ייחודי ולא סטנדרטי. מקום עם ערכים, מעט מאד אלימות, אווירה שמחה והישגים יפים. אי אפשר לנתק את זה מההובלה פורצת הגבולות של המנהלת - פצצת אנרגיה עם חיוך ענק. היא לגמרי לא יצאה מ"פס יצור" למנהלות. ניחנה בכריזמה, יכולת עמידה מול אתגרים חדשניים ואתגרים שוחקים ומוכרים. עמדתי כאמא לשני תלמידים בניצני המדע ואשת חינוך שמכירה בתי ספר.
  הגב 24.05.22 21:50
 • אורח
  פשוט גאווה, מנהלת עם כישורים מטורפים. לא מוותרת לאף ילד. מעורבת ומכירה מקרוב, צוות הוראה מקצועי. דורית פשוט מדהימה.
  הגב 24.05.22 22:19
 • אורח
  הכל תלוי בחוויה. יש אלימות ואטימות לא ברור בכלל על מה קיבלו את הפרס
  הגב 24.05.22 22:19
 • אורח
  תחליפו מנהלת בבה"ס פרחי המדע. גם המנהלת השנייה על הפנים
  הגב 25.05.22 00:17
 • אורח
  מאז שמנהלת הראשונה עזבה הבית ספר הדרדר
  25.05.22 05:15
 • אורח
  👍
  25.05.22 07:08
 • אורח
  למזלו של בית הספר, בשכונת המדע יש אוכלוסייה מבוססת כלכלית. הזכייה מגיעה להורים שמשקיעים מזמנם ומכספם את כל מה שבית הספר הזה לא נותן. הרבה רוח וצילצולים, ובמיוחד מנהלת שאוהבת בכל הזדמנות לפאר את עצמה. בבית הספר יש בעיית אלימות פיזית ומילולית שמטוטאת מתחת לשטיח למען מראית העין.
  הגב 26.05.22 16:00
 • אורח

בעקבות כתבה בגלי צה"ל הורה משרד הבריאות לסניף יוחננוף סנטרו ברחובות להשמיד כ 9 ק"ג של מוצרי עוף ... רשת יוחננוף "מדובר על התנהלות לא תקינה של ספק חיצוני ולא של עובדי החברה". מצורף הסרטון

מצורף הסרטון

מערכת האתר | | תגובות: 15


משרד הבריאות מודיע על השמדת בשר במחלקת האטליז במרכול "יוחננוף פרדס קלינג" ברחובות.

ביום שני, ה- 23.05.2022, ועקב כתבה בחדשות גלי צה"ל, לעניין תיעוד לקוחות להסרה לכאורה של תוויות ממוצרי עוף , בוצעה ביקורת ע"י רופא וטרינר רשותי – ממשלתי, רחובות, מוסמך היחידה הווטרינרית במשרד הבריאות, במחלקת האטליז במרכול "יוחננוף פרדס קלינג" ברחוב מוטי קינד 10 ברחובות.

במהלך הביקורת נמצאו במקום ליקויים לעניין דרישות משרד הבריאות, ליקויים תברואיים וכן בשר עוף, שאינו ראוי למאכל אדם, העלול להזיק לבריאות האדם.

בהוראת הרופא הווטרינר הושמדו כ- 9 ק"ג בשר עוף שאינם ראויים למאכל אדם. הטיפול במזון מן החי, אחסונו ושיווקו ללא התנאים הנדרשים בחקיקה וללא עקיבות, עלולים להזיק לבריאות הציבור.

משרד הבריאות והרשות המקומית ימשיכו לנקוט בצעדי אכיפה כנגד העסק.

יש לציין כי בתגובה לכל הפרסומים הגיבה רשת יוחננוף כי מדובר על התנהלות לא תקינה של ספק חיצוני ולא של עובדי הרשת וכי כל הפרסומים כי הרשת או עובדיה פעלו להחלפת התוויות אינה נכונה.


הסרטון


בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון רשאי לפנות לאתר be106 ולבקש לחדול מהשימוש בו באמצעות מייל be106.net@gmail.com
התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגב 24.05.22 13:49
 • אורח
  איך אפשר לדבר על יוחננוף בלי להזכיר את אמיתי כהן?
  24.05.22 13:50
 • אורח
  ונניח שהבעיה אצל ספק חיצוני ואיפה הבקרה של יוחננוף? אין בדירות מדגמיות בקבלת החסורה מספקים? האשמים הם שני הצדדים מי שמספק ומי שמקבל. בושה ליוחננוף.
  הגב 24.05.22 14:11
 • אורח
  אני מעולם לא קניתי שם בשר או עוף רק בסופר סל דיל או שף בשר ברחוב יעקוב
  הגב 24.05.22 14:27
 • אורח
  פעם יוחננוף היו אחראים על העופות ןהבשרים והיה תמיד נקי וטרי והיו מבצעים.. מאז שהחברה החיצונית עובדת איתם לא ראינו מבצעים ויש שלל בעיות .. לא היגיע הזמן לקחת את העינין חזרה לידיים רשת יוחננוף ?
  הגב 24.05.22 14:33
 • אורח
  לפי הסרטון יש הרבה יותר מ 9 ק"ג עוף ועוד כמה טונות הגיעו לצלחות של האנשים אפילו שזה ספק חיצוני יוחננוף חייב לקחת אחריות
  הגב 24.05.22 14:42
 • אורח
  חחח... להשמיד 9 ק"ג שלמים???!!! ממש מזעזע... חס וחלילה זה יכול לגרום לו לפשיטת רגל... מה עם קנס כבד? אזהרה ועונש על תנאי במקרה שיקרה שוב?
  הגב 24.05.22 15:01
 • אורח
  מצופה מיוחננוף שיוודאו שהספקים שלהם עובדים כפי הנדרש. מצופה מיוחננוף שיוודאו שמה שהם מוכרים לנו בסניפים שלהם תקין למאכל ולפי דרישות משרד הבריאות. זאת חוצפה לגלגל את האשמה אל הספק ולנסות להתנער מאחריות.
  הגב 24.05.22 15:01
 • אורח
  לא מבינה את התגובה של יוחננוף. גם אם זה ספק חיצוני, אין עליו פיקוח? ביקורת? איפה תגובה שהעובד שצולם בסירטון פוטר? איפה לקיחת האחריות?
  הגב 24.05.22 16:18
 • אורח
  להעסיק ספק חיצוני ללא פיקוח על "העובדים" שלו, מאד מדאיג על מה שאנחנו עוד לא יודעים. גועל להקיא
  הגב 24.05.22 20:02
 • אורח
  בושה וחרפה.
  הגב 24.05.22 21:25
 • אורח
  גועל נפש ,להאכיל לוקשים את הלקוחות פחחחחחחח
  הגב 24.05.22 21:25
 • אורח
  רק שכחתם לציין מי הם בדיוק אותם עובדים שהחליפו את התוויות-נחשו לבד!
  הגב 25.05.22 05:14
 • אורח
  מי הם? שוודים? סקנדינבים?
  25.05.22 09:10
 • אורח
  תגובה טיפשית יש להחרים את המקום
  הגב 26.05.22 11:59
 • אורח

מחר (רביעי 25.5) יתקיים ערב חשיפת מגמות בישיבת בני עקיבא הדרום ברחובות

הערב יתקיים במעמד הנהלת הישיבה כן יינתן מענה לשאלות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


ישיבת בני עקיבא הדרום ברחבות מזמין את ההורים והתלמידים לערב חשיפה מיוחד בו יוכלו לקבל את כל המידע על מגמות בתי הספר.

מחר (רביעי 25.5) יחשפו המשתתפים למגמות בית הספר: ביוטכנולוגיה, תקשורת, פיזיקה, ערבית, ידע ומחשבים.

בתוכנית:

19:15 תפילת מנחה בבית המדרש

19:30 פתיחה ואני מאמין - הרב טברסקי, ראש הישיבה

בחירה וקבלת החלטה- מר יוסף שמש

ממגמות ועד בגרויות- קובי ארביב, מנהל

סבב הצגת המגמות ומענה לשאלות
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין על ישיבת הדרום!💪
  הגב 24.05.22 16:42
 • אורח
  בלגניסתים עושים רעש ו בלגן
  הגב 24.05.22 19:19
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
14.03.22 14:59
יש לי קורונה
אורח
21.03.22 13:19
מזל טוב
אורח
04.05.22 19:46
אני רוצה
אורח
10.04.22 17:05
מוכר?
הצג תגובות נוספות
אורח
25.01.22 09:17
בשעריים בטשרניחובסקי ,למכירה בית פרטי 81 מ"ר+יחידת דיור 24 מ"ר,מגרש פרטי 383.5מ"ר רשום בטאבו (לא מקרקעי ישראל) טל: 054-4867984
אורח
30.01.22 13:52
תמכור לקבלן שיעשה בניין, ככה יותר זוגות צעירים יוכלו להנות סוף סוף
אורח
16.02.22 23:50
ראשון לציון ?
הצג תגובות נוספות
אורח
08.01.22 16:01
להשכרה דירה מתוקה לצעירים, רהוט חלקי: מיטה רחבה, מקרר, טלוויזיה, ארון, פינת אוכל, מיקרו גל, WIFI ועוד....להתקשר ישראל 050-3991065
אורח
24.12.21 08:12
ברחובות לאזרח הותיק 5970* 076-814-24-24 עוברים דירה הכל כלול
אורח
19.12.21 10:54
להשכרה---דירה 2 חדרים+פינת אוכל משופצת ומוארת ברחוב גוש עציון פינת רחוב הרב מימון קומה 3 ללא מעלית מידי!!! 0503390740 שכונה שקטה ביותר
אורח
03.12.21 07:02
להשכרה דירה 3 חדרים מרוהטת . רחוב אשר גדרה נייד 0527952154
אורח
19.10.21 15:34
למכירה, דופלקס חדש מהקבלן 5 חדרים רחוב בר כוכבא. לפרטים 0544813575
אורח
05.10.21 21:14
פינוי בינוי במרכז העיר חובה!! די להתעסקות במערב!
אורח
10.10.21 12:13
חייב לפנות את כל רחוב הרצל! להגדיל את הכביש ל 2 נתיבים לכל כיוון פלוס נתיב תחב"צ ורק אז לבנות במקום הבתים המפונים
אורח
28.10.21 08:38
לגמרי
אורח
22.01.22 11:39
בקושי משקיעים במערב! אל תתפוס מקום😠


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
24.03.22 19:08
שלום
אורח
13.01.22 00:24
להשכרה, דירה, 4.5 חדרים,110 מ' , למשפחה או שותפים, 3 כיווני אויר, מזגן בכל חדר, ריהוט חלקי, שכונת רמז במרכז ראשון לציון. 054-5567990, איציק
אורח
24.03.22 19:07
סתום
אורח
24.03.22 19:07
סליחה
אורח
08.01.22 16:14
דירה מתוקה לצעירים, ריהוט חלקי: מיטה רחבה ושידות, פינת אוכל, מקרר, טלוויזיה, ארון, מאורר מצנן גדול, כירים חשמליות ועוד.... אפשר לראות את הדירה בכל יום מהשעה 15/30 בתיאום עם ישראל: 050-3991065
אורח
22.04.22 21:30
מרתף.
אורח
05.01.22 15:08
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל שפינוזה רחובות. 0523946275
אורח
05.01.22 15:07
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל בשפינוזה
אורח
04.01.22 08:32
דירה להשכרה 3 חדרים בכצנלסון 0528225240
אורח
23.12.21 03:26
דירה 3-4 חדרים להשכרה מיידית בקרית גנים משופצת עם מעלית וחנייה 0503615384 סימה
אורח
28.10.21 05:05
דירה להשכרה באושיות 2 חדרים 2400 שח 30 מר יחידת דיור קרקע 0528424962
אורח
10.05.22 17:40
יש לי דירה 2 חדרים בבת-ים להשכרה 0547844807


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
28.04.22 23:52
למכירה פורד גלקסי 2009 יד 3 243000 ק"מ טסט לשנה 15500 0507158114
אורח
27.03.22 12:44
למכירה שברולט מליבו (אמרקאי) 2011 יד ראשונה מטופלת באופן סדיר + כולל טסט לשנה עד אפריל 2023 {טסט + תשלום) חום מוקה 054-9993528
אורח
23.03.22 16:09
מספר טלפון 0524101033
אורח
23.03.22 16:07
בקשר למודעה על הניסאן אשמח לדעת כמה דורשים בשבילה
אורח
10.04.22 11:00
5000
אורח
22.02.22 18:41
למכירה .רכב ניסאן אלמרה 1999 יד ראשונה.
אורח
12.01.22 12:40
מחפשת דירה להשכרה 5 חדרים בשכונת שרונה 054-6736108
אורח
24.12.21 08:13
ברחובות לאזרח הותיק 5970* 076-814-24-24 עוברים דירה הכל כלול
אורח
19.09.21 16:17
אני רוצה בי 60000
אורח
28.10.21 08:38
אני רוצה למבורגיני


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
07.05.22 19:55
היי שמי ענתי אני מטפלת בתינוקות, אהייה פנוייה מספטמבר הקרוב אשמח להצעות, 0525268687
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת דירה להשכרה בראשון עד 3000 שקל גדולה עם הרבה חדרים השכרה לתקופה קצרה.
אורח
06.05.22 15:29
מה זה תקופה קצרה
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת עבודה בתחום המסאג׳ רפלקסולוגיה וקוסמטיקה האם מישהו מכיר מקומות כאלה שאפשר לעבוד בראשון ?
אורח
18.03.22 10:44
מחפש עבודה במקצוע שלי מנהל מחלקת בשר עים ניסיון של 25 שנה תודה ושבת שלום
אורח
03.03.22 14:51
משמר זכרונות.. המרת קלטות וידאו ישנות למדיה דיגיטלית050-7438010
אורח
25.05.22 21:58
כמה עולה
אורח
21.02.22 17:42
דרוש עובד לבר אוכל חלבי בראשון לציון משמרות בוקר/ערב אפשר גם נוער לפרטים נוספים 050-3723013 ליאור
אורח
07.02.22 21:02
דרושה עובדת משק בית לניקיון פעם בשבוע בימי חמישי טלפון 0522845642
אורח
06.02.22 02:42
צוות DENNIS (בר אוכל חלבי כשר במרכז ראשון) מתרחבים: דרוש/ה עובד/ת פס אחראי/ת בעל/ת מוטיבציה עם ידע בסיסי בתחום המזון לפרטים 050-3723013


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל