הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

חברת רמי שבירו זכתה במכרז לבניית 36 יחידות דיור בשכונת הנוריות בראשון לציון כאשר 11 דירות מיועדות לתושבי רמת אליהו

פינוי בינוי בבת ים! הועדה המחוזית אישרה פינוי 224 דירות ישנות בשכונת רמת הנשיא ובניית 964 דירות ב – 10 בניינים בני 10 – 37 קומות

עיריית רחובות אישרה הריסת מבנים קיימים ובניית רבי קומות במקומם ברחוב דרך יבנה, אייזנברג ולוין אפשטיין

ליאור ברדוגו, היזם ובעלי קבוצת ברדוגו גרופ הבונה ברחובות, נבחר להיות בין 40 הצעירים והצעירות המבטיחים בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית לשנת 2019.

פורטל מגדילים העוסק בהתחדשות העירונית פרסם את רשימת 40 הצעירים(מתחת לגיל 40) אשר מובילים בתחום הבנייה בישראל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בימים אלו פרסם פורטל מגדילים העוסק בהתחדשות עירונית בישראל, את שמות 40 הצעירים והצעירות המבטיחים של תחום ההתחדשות העירונית והבנייה בישראל. ברשימה ניתן למצוא צעירים/ות בני פחות מ 40 אשר נחשבים למובילים בתחום בהם בעלי חברות בנייה, עורכי דין, אדריכלים ועוד

בין הזוכים בתואר נמצא ליאור ברדוגו, מנכ"ל ובעלי קבוצת ברדוגו גרופ הבונה ברחובות.

ברדוגו גרופ, עוסקת בתכנון וייזום פרויקטים בנדל"ן והוקמה על ידי היזם ליאור ברדוגו אשר צבר יותר מעשור של ניסיון בניהול והובלה של חברות נדל"ן יזמיות ומבצעות מהבכירות במשק. נכון להיום, יוזמת ברדוגו גרופ במספר ערים ברחבי הארץ פרויקטים מיוחדים למגורים בסטנדרט גבוה במיוחד. בימים אלו בונה החברה את פרויקט RENE שיכלול בניין בן 8 קומות יוקם על מגרש בן 1.7 דונם במרכז העיר רחובות (רחוב טלר 10). לפני יותר משנה החליט ברדוגו לצאת לדרך חדשה ועזב את תפקידו בחברת פרי נדל"ן.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חברת רמי שבירו זכתה במכרז לבניית 36 יחידות דיור בשכונת הנוריות בראשון לציון כאשר 11 דירות מיועדות לתושבי רמת אליהו

השכונה תהיה מחוברת למרכז העיר בקו החום של הרכבת הקלה שנמצא בשלבי אישור, והבניינים בשכונה יהיו מחוברים למערכת האשפה הפניאומטית החדשה (ללא מגע ידי אדם וללא מטרדי רעש וריח). צפי האכלוס המתוכנן הוא בעוד כ-3.5 שנים.

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט:מניהלת פינוי רמת אליהו פייסבוקזוכה במכרז נוסף בשכונת נוריות בראשון לציון


צעד חשוב נוסף לפרויקט הבינוי פינוי בינוי ברמת אליהו, ועדת המכרזים של רשות מקרקעי ישראל הכריזה היום על חברת רמי שבירו, כזוכה במכרז במסלול בינוי-פינוי-בינוי של רשות מקרקעי ישראל, שיצא בשיתוף עם הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, ועיריית ראשון לציון.

במסגרת המכרז תבנה חברת שבירו 36 יחידות דיור בשכונת נוריות בראשון לציון, הנבנית על אדמת בסיסי צה"ל בצריפין שפונו. לאחר השלמת הבנייה, 11 מיחידות הדיור שייבנו יוקצו לטובת דיירי שכונת רמת אליהו הישנה אשר בניינם נכלל בפרויקט, ובחרו לעבור לשכונת נוריות מתוך ארבע השכונות שהוצעו להם.

במסגרת המכרז, נקבע כי הקבלן הזוכה יתחרה על מחיר הקרקע, תוך התחייבות המדינה לרכוש מראש 11 יחידות דיור לטובת בעלי הדירות המתפנים מרמת אליהו, במחיר ובתמהיל שנקבע במכרז, ואילו יתר יחידות הדיור יימכרו ע"י חברת שבירו בשוק החופשי.

השכונה תהיה מחוברת למרכז העיר בקו החום של הרכבת הקלה שנמצא בשלבי אישור, והבניינים בשכונה יהיו מחוברים למערכת האשפה הפניאומטית החדשה (ללא מגע ידי אדם וללא מטרדי רעש וריח). צפי האכלוס המתוכנן הוא בעוד כ-3.5 שנים.

במכרז זה שולבו 2 בניינים מרמת אליהו שבהם כל בעלי הדירות מעוניינים בפרויקט (100% הסכמות) וכבר חתמו על הסכם מול המדינה, באמצעות המנהלת העירונית שהוקמה בשכונה. על-פי ההסכם, כל דייר יקבל דירה חדשה בשכונת נוריות החדשה, במקום דירתו הישנה. לאחר אישור הועדה המקומית להיתר הבנייה לחברה, יחתמו הדיירים מול החברה הקבלנית על חוזה לקבלת הדירה החדשה, כאשר מפרט הדירה לא יפחת מהמפרט של יתר הדירות בפרויקט או מהמפרט הקבוע במכרז.

מסלול ייחודי זה גובש על ידי הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, עיריית ראשל"צ, ורשות מקרקעי ישראל והוא מציע את שיטת ה"מפתח תמורת מפתח". על-פי השיטה, המדינה משמשת כיזם, והרשות להתחדשות עירונית, באמצעות המנהלת העירונית, היא זו החותמת על ההסכמים מול בעלי הדירות בבניינים המיועדים לפינוי-בינוי. המטרה בכך היא לדלג על שלב השכירות, ולהכניס את הדיירים ישירות לדירות החדשות, עוד לפני הריסת המבנים הישנים. מסלול זה נועד לפתור בעיות המתעוררות בפרויקטים של התחדשות עירונית בהם קיימים לעתים קשיים בהתארגנות הדיירים, עקב חוסר ודאות וביטחון של בעלי הדירות ביחס לקבלת הנכס החדש, וכן חוסר ודאות של היזם ביחס לזכויות הבנייה ועלויות הפרויקט.

מנהלת פינוי בינוי רמת אליהו, פועלת כל העת מול תושבי השכונה בהסברה, ארגון וליווי התושבים בדרך הבטוחה למימוש זכויותיהם, וקידום התכנית והפרויקט כולו. המנהלת פועלת ללא מטרת רווח ושמה לה למטרה לשפר את איכות החיים של תושבי השכונה.


רז קינסטליך, ראש עיריית ראשון לציון:

"המכרז הזה הוא נדבך נוסף בדרך להפוך את פני השכונה ולשפר משמעותית את איכות החיים של תושבי השכונה" אומר קינסטליך ומוסיף "מכרז זה הינו השלישי שיוצא לפועל במסגרת פרויקט זה. עיריית ראשון לציון נחושה להוציא לפועל את התוכנית שתבטיח לתושבי רמת אליהו ולילדיהם אופק אמיתי ואיכות חיים".

דודו מנצור, ראש המנהלת לפינוי בינוי רמת אליהו:

אנו שמחים לבשר על התקדמות נוספת בפרויקט, ולמרות התקופה הקשה והמגבלות עקב נגיף הקורונה אנו ממשיכים לפעול לקידום הפרויקט ולקיצור לוח הזמנים. יחד עם הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית ורשות מקרקעי ישראל אנו פועלים לפרסום מכרז נוסף בנוריות בתקופה הקרובה.

קודם יבנו הדירות עבור תושבי רמת אליהו ורק אחר כך הם יעברו לדירות החדשות ויפנו את הבניינים הישנים בשכונה. במכרז הקודם שווקה בשיטה זו קרקע שבה הוקצו למתפנים 61 יח"ד בשכונת נחלת יהודה וכעת הם ממתינים לקבלת היתר הבנייה של חברת אשדר כדי לחתום על ההסכמים מול חברת אשדר, מה שצפוי בשבועות הקרובים.

חיים אביטן, יו"ר הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית:

"תכנית רמת אליהו מתקדמת במלוא המרץ, ואני שמח שתושבי השכונה מתקדמים צעד נוסף בדרך לביתם החדש, הממוגן והבטוח. שיתוף הפעולה של שלל הגורמים; רמ"י, העירייה, המנהלת העירונית בראשות דוד מנצור מאפשר השלמה של פרויקט מורכב על הצד הטוב ביותר".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה ממש מעניין עכשיו
  הגב 17.03.20 15:53
 • אורח

עיריית רחובות אישרה הריסת מבנים קיימים ובניית רבי קומות במקומם ברחוב דרך יבנה, אייזנברג ולוין אפשטיין

הוועדה שמעה את התנגדויות השכנים בעניין חסימת האור והנוף ואישרה את בקשת היזם

לימור עידן | | תגובות: 3הועדה מקומית לתכנון ובניה דנה במספר בקשות למתן היתרי בנייה של בניינים רווי קומות במספר רחובות ברחובות בינהם רחוב דרך יבנה, לוין אפשטיין ואייזנברג.

 • הוועדה דנה בהקמת בניין בן 7 קומות ברחוב דרך יבנה 51 ברחובות.

הריסת מבנים קיימים והקמת בית מגורים משותף הכולל 7 קומות עם 14 יחידות דיור.

במהלך הוועדה התקבלו התנגדויות רבות מצד שכנים ברחוב בינהם הטענה כי בניית הבניין תגרום להסתרת האור והשמש והטלת צל מהבנין הגבוה יגרום לחסימת תנועת האויר ותחושת סגירות לדרי הבניין הסמוך, לטענת הוועדה נאמר כי יש לדחות את הטענה .

היזם מבקש לבנות על פי תכנית תקפה לעניין גובה הבניין, כלומר בניין מגורים בן 7 קומות.

 • הוועדה דנה בהקמת בניין בן 7 קומות ברחוב דרך יבנה 43 .

הריסת מבנים קיימים והקמת בית מגורים הכולל קומת מרתף 7 קומות ו14 יחידות דיור.

דיירים רבים השמיעו את התנגדותם בדבר הקמת בניין בשכונה שבנויה מבתי קרקע, חסימת אור שמש, נוף וזרימת אויר, הוועדה השיבה שעל פי התב"ע ניתן להקים באזור בניין בן 7 קומות כך שזכותו של היזם לממש את הזכות לבנייה.

הוועדה שמעה את התנגודיות השכנים בעניין חסימת האור והנוף ואישרה את בקשת היזם

לבסוף אישרה הוועדה את הקמת המבנה.

 • הוועדה דנה בהקמת בניין מגורים נוסף ברחוב אייזנברג 35 .

הריסת מבנים קיימים והקמת בניין מגורים הכולל 7 קומות עם 16 יחידות דיור.

דיירים רבים ברחוב השמיעו התנגדותם בדבר מצוקת החנייה ברחוב, זרימת האויר ברחוב אייזנברג יחד עם עם פגיעה ביתרונות הבניין של אייזנברג 37 שייפגע מאי כניסת אור, אי כניסת אויר . בניין בן 8 קומות יפגע בצביון ואופי הרחוב שבנוי מבניינים נמוכים בני 2-4 קומות . ובנוסף לכל פגיעה בערך הבית לאור ההתנגדויות הללו.

הוועדה טענה כי בהתנגדות למצוקת החנייה היזם ייבנה קומת חניה בבניין שתכיל 27 מקומות לחניה, ויש לדחות את הטענה על חסימת האויר הנוף והאור. בעניין ירידת ערך הדירה נאמר בוועדה כי אין לוועדה המקומית סמכות להכריע בעניין.


 • הוועדה דנה בהקמת 2 בנייני מגורים עם 14 קומות ו104 יחידות דיור. ברחוב לוין אפשטיין 31.

הריסת מבנים קיימים והקמת 2 בנייני מגורים במקומם.

השכנים הביעו התנגדותם בטענה כי האזור צפוף מיכוון שיש באזור 6 מוסדות ציבוריים כגון קופ"ח מכבי וכללית, תחנת מד"א, ביטוח לאומי, מס הכנסה ובית המשפט, בכל המוסדות הללו מבקרים תושבים רבים ברכבים, כמו כן ישנו עומס תחבורתי וצפיפות בציר התנועה.

לטענת הוועדה בקשר למצוקת החנייה ,היזם מציג 167 מקומות חניה ב2 קומות המרתף.

לסיום הוועדה תאשר בקשה להריסת מבנים קיימים והקמת 2 בנייני מגורים עם סה"כ 88 יחידות דיור במקום 104 כפי שרצה היזם לאחר קבלת ההתנגדויות של השכנים
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה קןרה אם קיריית משה הקולנוע הישן והפינוי בינוי
  הגב 07.03.20 09:30
 • אורח
  קרית משה שכונה הכי יפה.פינוי בינוי מיותר
  08.03.20 07:56
 • אורח
  עיר בטון ופקקים
  הגב 10.03.20 00:16
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

פינוי בינוי בבת ים! הועדה המחוזית אישרה פינוי 224 דירות ישנות בשכונת רמת הנשיא ובניית 964 דירות ב – 10 בניינים בני 10 – 37 קומות

194 מכלל יחידות הדיור יוקצו עבור דירות קטנות במיוחד של 55 מ"ר

לימור עידן | | תגובות: 6
קרדיט: אדר' אילן פיבקו.הוועדה המחוזית לתכנון ובניה תל אביב, בראשות אדר' דניאלה פוסק, החליטה להפקיד תכנית פינוי בינוי בשכונת רמת הנשיא בבת ים.

התכנית שביוזמת קבוצת "אלמוג" ונערכה ע"י אדר' אילן פיבקו, חלה על שטח של כ-21 דונם בתחום הרחובות- כ"ט בנובמבר בצפון, נתיבי איילון ממזרח, רחוב הרב ניסים יצחק מדרום ובינוי קיים ממערב .


התכנית כוללת 964 יחידות דיור שיוקמו ב-4 מגדלים של 25-37 קומות לאורך רחוב כ"ט בנובמבר וב-6 מבני מגורים בני 10 קומות לאורך רחוב הרב ניסים יצחק. התכנית תחליף 8 מבני מגורים ובהם 224 יחידות דיור שיהרסו לטובת הפרוייקט. 194 מכלל יחידות הדיור יוקצו עבור דירות קטנות במיוחד של 55 מ"ר ו-. בנוסף ליחידות הדיור, התכנית מציעה שטח משמעותי של 5 דונם עבור מבנה ציבור בהיקף של 5 דונם שיוכל לשמש עבור בית ספר יסודי, חינוך, דת, תרבות, ספורט, קהילה ורווחה ומוסדות עירייה. כמו כן, במסגרת התכנית הוקצו כ-600 מ"ר עבור שטח ציבורי פתוח.


זוג המגדלים המערביים במתחם בגובה 37 קומות כוללים קומת מסחר עם חזית כלפי רחוב כ"ט בנובמבר ומעליה מגורים. זוג המגדלים המערביים במתחם כולל קומת מסחר ועוד ארבע קומות תעסוקה ומעליהם מגורים. סך הכל התכנית כוללת 5,550 מ"ר לשימושי מסחר ותעסוקה ש שיאפשרו מסחר שכונתי ופתרונות תעסוקה מקומיים.

קרדיט:עיריית פתח תקווהמתכננת מחוז תל אביב חוה ארליך-רוגינסקי ציינה כי


"היתה כאן חשיבה תכנונית מעמיקה, ששילבה בתוכנית מענה לבעלי הדירות במקום, טיפול במרחב הציבורי והקצאת שטח לבניין ציבורי גדול, מבלי לשכוח שהפרויקט צריך להיות ריאלי וישים ומבלי לוותר על הצרכים הציבוריים"
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה עם שדרות העצמאות ? פשוט הפקר! חיי מחיה מסוכנים לתושבים! שדרות העצמאות 76 יש ילדים וכל הביניין אוטוטו קורס! גועל נפש!
  הגב 25.02.20 19:25
 • אורח
  מה קורה ברחוב הרב לוי
  הגב 25.02.20 22:37
 • אורח
  זה גם כולל את הרב לוי
  26.02.20 11:15
 • אורח
  יימח שמם ושם זכרם של כל הנבלות שידם לא רעדה כשחתמו על אישור לבניית עוד ועוד מפלצות בטון מכוערות. זו תהיה בכייה לדורות ועוד ובנוסף, תשמעו עליהם כשיקרו אסונות.
  הגב 26.02.20 11:29
 • אורח
  צודק אחוז 100 לול של תרנגולים 37 קומות זה קרוב 150 משפחות ו600 דיירים בממוצע בבנין גיהינום מעליות עובדות 24 שעות 200 מכוניות בממוצע לבנין זה בעיה לדורות
  27.02.20 11:59
 • אורח
  איזה עוד ברירה יש? אנשים ממשיכים להשריץ. אחרי שנגיע לשיא הגובה נתחיל לחפור ערים מתחת לאדמה. ואני מניח שהילדים שעכשיו נולדים, לא כולם ירצו להתרבות. יהיה פה צפוף ומסריח
  הגב 27.02.20 08:33
 • אורח

מדור הנדל"ן... באיזה מחיר באמת נמכרו 167 דירות בתקופה האחרונה בראשון לציון? רשימת הדירות וכתובותיהם בכתבה

הנכס הכי יקר שנמכר היה ברחוב אח"י משגב ב5.6 מילון ש"ח והנכס הכי זול שנמכר היה ברחוב אלרואי שנמכר ב513,000 ש"ח

לימור עידן | | תגובות: 0


מידי חודש ניתן לכם הצצה לנתוני מכירת הדירות בראשון לציון על פי נתוני רשות המיסים :
הנתונים בכתבה מתייחסים לחודש נובמבר 2019 :


כתובתמספר חדריםמחירפרטי נכס
ויניק 1431.2 מיליון ש"חקומה:2 שטח:60.68
יוחנן הסנדלר 2541.46 מיליון ש"חקומה:1 שטח:76.06
קרל נטר 3252.995 מיליון ש"חקומה: שטח:100
ירושלים 1041.74 מיליון ש"חקומה:3 שטח:92.84
לוין אשר 541.55 מיליון ש"חקומה:3 שטח:79
מעגל השלום 742.335 מיליון ש"חקומה: 8 שטח:96
הגלים 1452.17 מיליון ש"חקומה:8 שטח:113.20
יהודה הלוי 6441.575 מיליון ש"חקומה:1 שטח:81.70
הרצל 9231.44 מיליון ש"חקומה: 1 שטח:79.86
מבצע קדש 103.51.453 מיליון ש"חקומה: 3 שטח:76
אלירז שלמה 131.6 מיליון ש"חקומה: שטח:87
קרן קימת 1931.4 מיליון ש"חקומה: 1 שטח:79.80
תורה ועבודה 721.625 מיליון ש"חקומה: 1 שטח:39.50
אח"י להב 332.38 מיליון ש"חקומה:11 שטח:83.47
הקוקיה 2342.2 מיליון ש"חקומה:8 שטח:80
אלרואי 153513,000 אלף ש"חקומה:1 שטח:48.40
הרברט סמואל 13 1.68 מיליון ש"חקומה:2 שטח:79
החלמונית 43.5 1.55 מיליון ש"חקומה:2 שטח:76.70
קפלינסקי 314.51.66 מיליון ש"חקומה:4 שטח:73.53
העסיס 631.71 מיליון ש"חקומה:4 שטח:78.80
מבצע חורב 3653.1 מיליון ש"חקומה:קרקע+1 שטח:161.20
צ"ג בנות 3241.55 מיליון ש"חקומה:6 שטח:89
הלל נפתלי 1331.52 מיליון ש"חקומה:1 שטח:58.36
ברון דבורה 541.83 מיליון ש"חקומה:2 שטח:84.68
גיבשטיין יהושע 1741.68 מיליון ש"חקומה:2 שטח:81.15
הקוקיה 4852.28 מיליון ש"חקומה:3 שטח:131.40
הקוקיה 3652.2 מיליון ש"חקומה:7 שטח:126.90
הנחשול 3631.87 מיליון ש"חקומה:3 שטח:69
נאות הגולן 1963.95 מיליון ש"חקומה:קרקע+1+2 שטח:224.90
קרן היסוד 2921.309 מיליון ש"חקומה:2 שטח:63.50
צ"ג בנות 2441.52 מיליון ש"חקומה:1 שטח:78.79
קרל נטר 1631.23 מיליון ש"חקומה:4 שטח:58
הכורמים 1941.835 מיליון ש"חקומה:1 שטח:84
קפלינסקי 393 1.3 מיליון ש"חקומה:4 שטח:59.08
גולדה מאיר 63 1.42 מיליון ש"חקומה:2 שטח:66.60
ירושלים 503 1 מיליון ש"חקומה:2 שטח:58.10
הסמדר 65 2.9 מיליון ש"חקומה:1 שטח:125.10
אח"י משגב 5465.6 מיליון ש"חקומה:1 שטח:210
הגאון מוילנה 43.51.365 מיליון ש"חקומה:4 שטח:68
שרירא שמואל 2641.68 מיליון ש"חקומה:4 שטח:94
ביאליק 241.49 מיליון ש"חקומה:6 שטח:97.70
התורמוס 242.165 מיליון ש"חקומה: 5 שטח:110.52
התורמוס 2141.965 מיליון ש"חקומה: 3+4 שטח:89.04
החרצית 431.36 מיליון ש"חקומה: 3 שטח:65
אז"ר 321.28 מיליון ש"חקומה: 1 שטח:46.50
ויצברד 152.51.3 מיליון ש"חקומה: 1 שטח:54.35
יהודה לייב 4231.27 מיליון ש"חקומה: 1 שטח:67.50
צלליכין 1941.535 מיליון ש"חקומה: 2 שטח:84.29
קרית ספר 224566,000 אלף ש"חקומה: 3 שטח:72.17
ויתקין 631.39 מיליון ש"חקומה:1 שטח:58.96
ברניצקי נתן 3831.5 מיליון ש"חקומה:2 שטח:67.72
הורוביץ 432700,000 אלף ש"חקומה:2 שטח:49.39
הירשפילד 184 1.83 מיליון ש"חקומה:2 שטח:80.42
מולכו שלמה 641.44 מיליון ש"חקומה:1 שטח:93.23
החליל 3041.78 מיליון ש"חקומה:1 שטח:87.75
אהרון הכהן 1052.95 מיליון ש"חקומה: שטח:132
קפלינסקי 3831.3 מיליון ש"חקומה:2 שטח:59
וולפסון 4331.59 מיליון ש"חקומה:1 שטח:64.14
עגנון ש"י 321.255 מיליון ש"חקומה:1 שטח:36
אבן גבירול 1842.1 מיליון ש"חקומה:1 שטח:97.94
החלמונית 1631.435 מיליון ש"חקומה:5 שטח:66
התורמוס 452.63 מיליון ש"חקומה:5 שטח:133.11
פינשטיין יונה צבי 253.51.67 מיליון ש"חקומה:3 שטח:75.69
גיבשטיין יהושע 2131.68 מיליון ש"חקומה:2 שטח:76.76
רוטשילד 441.45 מיליון ש"חקומה:3 שטח:97.55
נורדאו 3841.83 מיליון ש"חקומה:2 שטח:86.79
אלירז שלמה 342.1 מיליון ש"חקומה:22 שטח:113
אבן גבירול 2052.915 מיליון ש"חקומה:קרקע שטח:115.10
האורגן 1131.63 מיליון ש"חקומה:4 שטח:67
הרב שלינקה יצחק 352.675 מיליון ש"חקומה:7 שטח:126.59
הקוקיה 952.9 מיליון ש"חקומה:6+7 שטח:155.91
ויניק 1942.8 מיליון ש"חקומה:1 שטח:100
רש"י 4051.67 מיליון ש"חקומה:6 שטח:104
פישר אדמונד 963.7 מיליון ש"חקומה:קרקע+1 שטח:153.97
גלוסקין 44 1.7 מיליון ש"חקומה:5 שטח:78
אלירז שלמה 74 2.18 מיליון ש"חקומה:8 שטח:111
עולי הגרדום 684 1.726 מיליון ש"חקומה:3 שטח:86.50
חיל השריון 133 1.3 מיליון ש"חקומה:9 שטח:64
החלמונית 294 2.06 מיליון ש"חקומה:8 שטח:113
ז'בוטינסקי 692 1.16 מיליון ש"חקומה:קרקע שטח:37.60
העוגב 74 2.03 מיליון ש"חקומה:4 שטח:96
הנרקיס 224 1.78 מיליון ש"חקומה:3 שטח:76.70
אבן חן 24.52.42 מיליון ש"חקומה:7 שטח:108.26
הקלרנית 831.65 מיליון ש"חקומה:2 שטח:63.89
פרנק צבי 2151.93 מיליון ש"חקומה:4 שטח:126.20
פינברג יוסף 1053.375 מיליון ש"חקומה:1 שטח:135
התזמורת 5042 מיליון ש"חקומה:4 שטח:96.80
הרשב"א 231.69 מיליון ש"חקומה:7 שטח:65.40
אלירז שלמה 141.85 מיליון ש"חקומה: שטח:110
דרך הראובני 641.45 מיליון ש"חקומה:3 שטח:81.91
התוף 72.51.57 מיליון ש"חקומה:10 שטח:44
פופל מרדכי 183.5 1.56 מיליון ש"חקומה:7 שטח:82.92
פינברג יוסף 105 3.375 מיליון ש"חקומה: שטח:135
הצופים 44 1.9 מיליון ש"חקומה:2 שטח:96.15
גיסין 93 1.29 מיליון ש"חקומה:2 שטח:66.95
התזמורת 42
2.13 מיליון ש"חקומה:5 שטח:96.22
חיל הצנחנים 173.51.75 מיליון ש"חקומה:קרקע שטח:79.45
בן סרוק 1041.82 מיליון ש"חקומה:6 שטח:83.59
פוזננסקי מנחם 442.324 מיליון ש"חקומה:2 שטח: 100
פוזננסקי מנחם 252.174 מיליון ש"חקומה: שטח:133
פוזננסקי מנחם 241.861 מיליון ש"חקומה: שטח:104
פוזננסקי מנחם 241.914 מיליון ש"חקומה: שטח:107
פוזננסקי מנחם 262.72 מיליון ש"חקומה: שטח:143
פוזננסקי מנחם 241.452 מיליון ש"חקומה:1 שטח:100
השריג 1142.025 מיליון ש"חקומה:6 שטח:102
הכורמים 652 מיליון ש"חקומה:4 שטח:104
הכורמים 641.8 מיליון ש"חקומה:4 שטח:84
פוזננסקי מנחם 252.218 מיליון ש"חקומה: שטח:133
שפירא צבי הרמן 831.25 מיליון ש"חקומה: שטח:62.81
פוזננסקי מנחם 251.956 מיליון ש"חקומה: שטח:118
קרל נטר 234.51.64 מיליון ש"חקומה: 1 שטח:92.88
פוזננסקי מנחם 25 2.263 מיליון ש"חקומה: שטח:133
פוזננסקי מנחם 25 2.085 מיליון ש"חקומה: שטח:126
פוזננסקי מנחם 24 1.7 מיליון ש"חקומה: 2 שטח:100
פוזננסקי מנחם 23 1.62 מיליון ש"חקומה: שטח:89
פוזננסקי מנחם 23 1.53 מיליון ש"חקומה: שטח:81
האחים זיגר 131.08 מיליון ש"חקומה: 3 שטח:51.63
הגפן 141.55 מיליון ש"חקומה:3 שטח:91.73
חיל האויר 152.57 מיליון ש"חקומה:15 שטח:111.85
חיל החימוש 1851.8 מיליון ש"חקומה:1 שטח:114.96
אמיל זולא 1862.75 מיליון ש"חקומה:קרקע+1+2 שטח:169
יעקב 6631.147 מיליון ש"חקומה: 2 שטח:62.50
קידוש השם 2431.45 מיליון ש"חקומה: 4 שטח:69.45
עין דור 442.32 מיליון ש"חקומה:3 שטח:95
שרירא שמואל 2641.73 מיליון ש"חקומה: שטח:94
האחים סולימן 124 1.98 מיליון ש"חקומה: 16 שטח:88.70
לובמן חביב 331.61 מיליון ש"חקומה: 3 שטח:68.35
וייז סטפן 183.51.43 מיליון ש"חקומה: 2 שטח:79.08
גאולים 231.47 מיליון ש"חקומה:3 שטח:62.50
אחיעזר 531.525 מיליון ש"חקומה:2 שטח:78.11
נחמה 1931.41 מיליון ש"חקומה:2 שטח:55
היקב 831.68 מיליון ש"חקומה:2 שטח:60.47
הקישון 741.87 מיליון ש"חקומה:4 שטח:96.10
חזון איש 13.51.308 מיליון ש"חקומה:4 שטח:80.18
חיל הרגלים 1141.3 מיליון ש"חקומה: 5 שטח:80.75
אנילביץ 1031.5 מיליון ש"חקומה:3 שטח:58.11
ברנדיס 841.53 מיליון ש"חקומה:1 שטח:99
גורדון 631.4 מיליון ש"חקומה:4 שטח:72.93
דוד הראובני 741.5 מיליון ש"חקומה:3 שטח:91.80
קרן קימת 53.51.7 מיליון ש"חקומה:3 שטח:83.57
השריג 542.52 מיליון ש"חקומה:1 שטח:103
אלקבץ 552.345 מיליון ש"חקומה:4 שטח:120.40
אבשלום 631.35 מיליון ש"חקומה:4 שטח:69.18
הסחלב 64.52.2 מיליון ש"חקומה:6 שטח:115
וולפסון 2941.78 מיליון ש"חקומה:1 שטח:84.96
קורצ'ק יאנוש 441.45מיליון ש"חקומה:1 שטח:64
האלפוף דוד 1352.75 מיליון ש"חקומה: 3 שטח:121
ויניק 1942.8 מיליון ש"חקומה: 7 שטח:108
הורוביץ 2252.8 מיליון ש"חקומה: 2 שטח:137.70
חי"ש 841.972 מיליון ש"חקומה: שטח:108
חזון איש 1341.4 מיליון ש"חקומה: 2 שטח:77.63
הרב נריה 92.51.53 מיליון ש"חקומה: 4 שטח:41.36
טרומפלדור 172.51.45 מיליון ש"חקומה: 3 שטח:60.50
האורגן 931.66 מיליון ש"חקומה: 3 שטח:66.80
דוידזון 141.82 מיליון ש"חקומה: 4 שטח:72
פנינה ומשה 551.53 מיליון ש"חקומה: 2 שטח:108.38
תנחום 441.78 מיליון ש"חקומה 7 שטח:92
פינשטיין יונה וצבי 741.67 מיליון ש"חקומה: 4 שטח83.22:
בן סרוק 231.725 מיליון ש"חקומה:7 שטח:65.40
ביל"ו 131.33 מיליון ש"חקומה:1 שטח:59.21
חיש 841.94 מיליון ש"חקומה:16 שטח:107
רש"י 2131.69 מיליון ש"חקומה:3 שטח:70
שפירא צבי הרמן 133.51.35 מיליון ש"חקומה:4 שטח:60.64
התזמורת 5631.79 מיליון ש"חקומה:5 שטח:65.05
חי"ש 841.94 מיליון ש"חקומה: שטח:108
גיבשטיין יהושע 273.51.65 מיליון ש"חקומה:5 שטח:72
מוהליבר 941.75 מיליון ש"חקומה:7 שטח:87.62
תל חי 1031.29 מיליון ש"חקומה:4 שטח:61.12* הנתונים נכונים ליום 10.2.2020
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מדור הנדל"ן... באיזה מחיר באמת נמכרו 114 דירות בתקופה האחרונה ברחובות, גדרה ומזכרת בתיה? רשימת הדירות וכתובותיהם בכתבה הבא

הנכס היקר ביותר נמכר ברחוב הנשיא הראשון ברחובות ב3.9 מיליון ש"ח ,הנכס הזול ביותר שנמכר היה ברחוב גבריאלוב ברחובות שנמכר ב800,000 ש"ח

לימור עידן | | תגובות: 2


מידי חודש ניתן לכם הצצה לנתוני מכירת הדירות ברחובות, גדרה ומזכרת בתיה על פי נתוני רשות המיסים :

הנתונים בכתבה מתייחסים לחודש נובמבר 2019
רחובות

כתובתמספר חדרים מחירפרטי נכס
הר הצופים 1941.95 מיליון ₪קומה:10 שטח:104
הים 1262.305 מיליון ₪קומה:18 שטח:137
הנשיא הראשון 3952.45 מיליון ₪קומה:2 שטח:125
הים 1252.012 מיליון ₪קומה: שטח:125
לוסטרניק אביבה ומתת 863.4 מיליון ₪קומה: שטח:185
יעקבוי יצחק 1241.1 מיליון ₪קומה:1 שטח:77.90
שקולניק אהרן 24.51.34 מיליון ₪קומה:2 שטח:99.07
זק"ש אפרים 141.55 מיליון ₪קומה:4 שטח:94.43
הים 1252.052 מיליון ₪קומה:14 שטח:125
שחר ישראל52.2 מיליון ₪קומה:1 שטח:114
לח"י 5731.125 מיליון ₪קומה:4 שטח:64
לוי אשכול 1841.45 מיליון ₪קומה:קרקע שטח:83.90
הר הצופים 1941.94 מיליון ₪קומה:14 שטח:106
הים 1241.792 מיליון ₪קומה:9 שטח:92
ארלוזרוב 6631.64 מיליון ₪קומה:3 שטח:83.08
שחר ישראל 1531.6 מיליון ₪קומה:3 שטח:80
אהרוני ישראל 641.65 מיליון ₪קומה:2 שטח:83.76
הנשיא הראשון 3963.9 מיליון ₪קומה:6 שטח:182
ויצמן 164900,000 אלף ש"חקומה:5 שטח:101.85
הרב מלצר 23 1.28 מיליון ₪קומה:4 שטח:68
הים 1252.112 מיליון ₪קומה:14 שטח:125
בני משה 931.25 מיליון ₪קומה:2 שטח:66.80
בני משה 931.185 מיליון ₪קומה:5 שטח:66.50
גבריאלוב 233800,000 אלף ש"ח קומה:2 שטח:63
ההסתדרות 1631.38 מיליון ₪קומה:2 שטח:50
ולנברג ראול 841.94 מיליון ₪קומה:1 שטח:92.88
גורדון 341.49 מיליון ₪קומה:קרקע שטח:81
עזרא 2421.195 מיליון ₪קומה:2 שטח:46.55
הגליל 1131.415 מיליון ₪קומה:2 שטח:88.72
הרב מדר זכריה 1341.3 מיליון ₪קומה: שטח:110
גולדברג 931.3 מיליון ₪קומה:4 שטח:65
שפינוזה ברוך 215.51.75 מיליון ₪קומה:2 שטח:96.72
הר הצופים 2941.82 מיליון ₪קומה:3 שטח:89.80
אמרי חיים 261.844 מיליון ₪קומה:1 שטח:120
האמהות 241.555 מיליון ₪קומה:3 שטח:75.60
מקס ואמפרו שיין 441.94 מיליון ₪קומה:2 שטח:100
הבעש"ט 362.45 מיליון ₪קומה:3+4 שטח:139.51
פרופ' אפרים קציר 1542.14 מיליון ₪קומה:2 שטח:120
מקס ואמפרו שיין 442 מיליון ₪קומה:14 שטח:99
פרופ' קציר אפרים 152.425 מיליון ₪קומה:8 שטח:136
הולצברג שמחה 341.85 מיליון ₪קומה: 7 שטח:90
הים 1252.062 מיליון ₪קומה:16 שטח:128
אלתרמן נתן 241.99 מיליון ₪קומה:12 שטח:107.95
חס"מ 112860,000 אלף ₪קומה:5 שטח:53.60
מנוחין אריאל 553.35 מיליון ₪קומה: שטח:167
בני משה 1852.31 מיליון ₪קומה: שטח:125
קסלמן נחום 441.695 מיליון ₪קומה: 5 שטח:82
חזון איש 641.785 מיליון ₪קומה:1 שטח:119.94
בלקינד ישראל 341.67 מיליון ₪קומה:2 שטח:88
כרמל 942.199 מיליון ₪קומה:5 שטח:89
מקס ואמפרו שיין 1352.24 מיליון ₪קומה:11 שטח:129.40
הרצל 2941.46 מיליון ₪קומה:7 שטח:85
פרופ' מייקל לוויט 252.415 מיליון ₪קומה:3 שטח:120
טוכמן יעקב 10841.19 מיליון ₪קומה:3 שטח: 71.10
הים 1252.052 מיליון ₪קומה:14 שטח:125
מבצע לטיני 1031.085 מיליון ₪קומה:1 שטח: 62
הדר 721.25 מיליון ₪קומה:1 שטח: 48
מקס ואמפרו שיין 442.02 מיליון ₪קומה:15 שטח:108
מגיני הגליל 4741.62 מיליון ₪קומה: 4 שטח:110
הרב דוד ישראל 7631.22 מיליון ₪קומה: 2 שטח:62
הים 1262.097 מיליון ₪קומה: 9 שטח:137
הרצל 10541.5 מיליון ש"חקומה: 8 שטח:101.75
בן גוריון 3731.11 מיליון ₪קומה: 3 שטח:64.40
לדיז'חנסקי 831.01 מיליון ₪קומה: 3 שטח:60.60
גורדון 472.51.3 מיליון ₪קומה: 1 שטח:61.19
גורודסקי 3752.75 מיליון ₪קומה: 3 שטח:128
הים 1262.252 מיליון ₪קומה: 14 שטח:138
שקלניק אהרן 141.49 מיליון ₪קומה: 2 שטח: 88.83
מילר טובה וטוביה 53.51.415 מיליון ₪קומה: 2 שטח:80.10
הים 1252.412 מיליון ₪קומה: 23 שטח:133
הנורית 241.62 מיליון ₪קומה: 2 שטח: 97.30
הים 1252.412 מיליון ₪קומה: שטח: 133
בני משה 1662.8 מיליון ₪קומה: שטח: 181
שחר ישראל 1531.6 מיליון ₪קומה:1 שטח:80
שחר ישראל 352.52 מיליון ₪קומה:2 שטח:133.63
ש. בן ציון 1541.6 מיליון ₪קומה:5 שטח:84.65
מילר טובה וטוביה 1931.67 מיליון ₪קומה:6 שטח:70
יבנה 4941.63 מיליון ₪קומה:2 שטח:82
הר הצופים 1341.865 מיליון ₪קומה: 5 שטח: 95.90
פרופ' קציר אפרים 152.427 מיליון ₪קומה:8 שטח:136
בני משה 1652.04 מיליון ₪קומה:1 שטח:125
אשכולית 23935,000 אלף ₪קומה:4 שטח:60.60
מקס ואמפרו שיין 741.9 מיליון ₪קומה:6 שטח:102
כרמל 742.03 מיליון ₪קומה:7 שטח:91.10
פלדי יחיאל 441.85 מיליון ₪קומה:2 שטח:90.90
מלחמת יום הכיפורים 3631.08 מיליון ₪קומה:2 שטח:66
הרב דוד ישראל 7941.65 מיליון ₪קומה:1 שטח:107
האמהות 1321.28 מיליון ₪קומה:2 שטח:55
גוש עציון 2921.05 מיליון ₪קומה:3 שטח:44.70
מקוב בתיה 2452.25 מיליון ₪קומה: 4 שטח: 120גדרה


כתובתמספר חדריםמחירפרטי נכס
אגוז 1231.065 מיליון ₪קומה: 1 שטח:66.50
לילך 952.64 מיליון ₪קומה: שטח:225
צאלה 541.68 מיליון ₪קומה: 1 שטח:88.65
צבעוני4851.93 מיליון ₪קומה: קרקע+1+2 שטח:123.90
דולב 2531.46 מיליון ₪קומה:2 שטח:75.90
המר זבולון 3462.81 מיליון ₪קומה:קרקע+1 שטח:144.10
מרגנית 1952.42 מיליון ₪קומה:קרקע+1 שטח:110
האילנות 2941.63 מיליון ₪קומה:1 שטח:91.30
שמעון 3332.24 מיליון ₪קומה:קרע שטח:35.27
זרקון 342.23 מיליון ₪קומה:קרקע שטח:91.75
לילך 562.755 מיליון ₪קומה:1 שטח:150
אירוס 131.2 מיליון ₪קומה:4 שטח:72.30
דולב 254.51.95 מיליון ₪קומה: קרקע שטח:97.05
שיטה 641.77 מיליון ₪קומה:2+3 שטח:99.84
לוע הארי 152.55 מיליון ₪קומה:קרקע+1 שטח:115
מזכרת בתיה

כתובתמספר חדריםמחירפרטי נכס
רפאל סויסה 2642.2 מיליון ₪קומה: שטח:102
רפאל סויסה 2642.199 מיליון ₪קומה: 2 שטח:102
בארון דבורה 563 מיליון ₪קומה: 2 שטח:159
נודל אידה 342.105 מיליון ₪קומה: 1 שטח:108
ברוש 1562.849 מיליון ₪קומה: שטח:176
נורית 152.618 מיליון ₪קומה: קרקע שטח:125.36
נורית 152.4 מיליון ₪קומה:1 שטח:123.40
רקפת 321.15 מיליון ₪קומה:1 שטח:45.02
אברהם מרדכי לוין 152.4 מיליון ₪קומה: 1 שטח:121.30* הפרטים נכונים ליום 9.2.2020
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא מבין למי יש זמן וכסף? החיים לחוצים
  הגב 10.02.20 11:37
 • אורח
  גם אני לא מבין עדיף לא לקרוא כי אם כל הצער להגיע בימינו לדירה זו משימה בלתי אפשרית וכן...מותר לקנא
  הגב 11.02.20 12:42
 • אורח

שלב נוסף בפינוי בינוי ברמת אליהו! היום (שני 10/2) העירייה צפויה לדון ולאשר הריסת 1050 בתים ב – 4 מתחמים ובניית 1750 דירות ... פירוט המתחמים בכתבה

בשכונת רמת אליהו נקבעה קיבולת מקסימלית של 7,200 יחידות דיור בכל השכונה, כ2,245 יחידות דיור חדשות יתווספו בבניה מרקמית בשילוב מגדלים במסלול פינוי בינוי. בתכנון, גשר שיעבור מעל כביש 4 שישמש הולכי רגל ורוכבי אופניים מרחוב צייטלין אל עבר נחלת יהודה.

לימור עידן | | תגובות: 8
צילום: מנהלת פינוי בינויהוועדה המקומית לתכנון ובנייה עומדת לדון מחר(10.2) בהתחדשות שכונת רמת אליהו בראשון לציון ולאשר בניית 1750 יחידות דיור חדשות, במקביל הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה מחוז המרכז תדון בהיבט התנועתי בשיפור פני השכונה, בינהם בניית גשר שיעבור מעל כביש 4 ויצירת נתיבים ייעודיים לתחבורה ציבורית.

להלן פירוט התוכניות ב - 4 מתחמים בשכונת אליהו המיועדים לפינוי בינוי.

מתחם אריאב

המתחם יכלול כ800 יחידות דיור במקום 520 יחידות דיור הקיימות, עוד ייבנו שטחים ציבוריים בנויים ופתוחים ומסחר.

רובו של מתחם חיים אריאב הינו מתחם מוכרז לפינוי בינוי, מרבית בעלי הדירות כבר הביעו את הסכמתם לפרויקט.

מתחם גולינקין .

במתחם זה ששטחו כ26 דונם ויכלול כ176 יחידות לפינוי במקומם ייבנו כ350 יחידות דיור בבניה מגוונת מרקמית עד 10 קומות ומגדלים עד כ25 קומות וגם יוקצו שטחים ציבוריים.

רוב מתחם חיים גולינקין- שי עגנון הינו מתחם מוכרז לפינוי בינוי, מרבית בעלי הדירות כבר הביעו את הסכמתם לפרויקט וקיימת חשיבות רבה לקידום תכניות מפורטות במתחם על מנת לאפשר את מימוש הפרויקט בלוח זמנים מצומצם עד כמה שאשפר .

מתחם הרב נורוק

התכנית ששטחה כ34 דונם כוללת כ180 יחידות דיור לפינוי, במקומם ייבנו כ330 יחידות דיור בבניה מגוונת מרקמית עד 10 קומות ומגדלים עד כ25 קומות ויקוצו שטחים ציבוריים. גם במתחם זה, מרבית בעלי הדירות כבר הביעו את הסכמתם.

מתחם חנה סנש

התכנית ששטחה כ39 דונם כוללת כ170 יחידות לפינוי במקומם ייבנו כ270 יחידות דיור בבנייה מגוונת מרקמית עד 10 קומות ומגדלים עד כ25 קומות ויוקצו שטחים ציבוריים .

גם במתחם חנה סנש-מרדכי אנילביץ מרבית בעלי הדירות כבר הביעו הסכמתם לפרויקט.


בשכונת רמת אליהו נקבעה קיבולת מקסימלית של 7,200 יחידות דיור בכל השכונה, כ2,245 יחידות דיור חדשות יתווספו בבניה מרקמית בשילוב מגדלים במסלול פינוי בינוי.

הוועדה המחוזית לתכנון בנייה מחוז מרכז, תדון גם היא היום (10.2) בהתחדשות שכונת רמת אליהו ותדון על ההיבט התנועתי לשיפור השכונה, בניהם :

הסדרת והשלמת רשת הדרכים הקיימת בפנים השכונה

יצירת נתיבים ייעודיים לתחבורה ציבורית וקשירת רשת הדרכים לתחנות להסעת המונים מתוכננת מחוץ לשכונה.

יצירת כביש עוקף בצפון השכונה הכוללת גשר שיעבור מעל כביש 4 שישמש הולכי רגל ורוכבי אופניים מרחוב צייטלין אל עבר נחלת יהודה.
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה עם ביאליק הביניים מתגוררים ואל תגידו לא התרענו
  הגב 10.02.20 08:50
 • אורח
  צודק הבינינים בביאליק באמת במצב גרוע. למה לא מדברים עם צרפתי?
  10.02.20 09:23
 • אורח
  מתי נדע מה יהיה גורל שאר הנתונים כגון: יעקוב כהן?
  הגב 10.02.20 09:36
 • אורח
  מה עם מתחם החיל האלמוני 18 שנה לא מספיק
  הגב 10.02.20 09:46
 • אורח
  18 שנה בנדלן זה כלום
  10.02.20 11:45
 • אורח
  מה עם ספינת השלושה .בבתים הישנים.עם רעפים.אותנו לא רוצים פינוי בינוי .לטיפולך אדוני ראש העיר. !!!
  הגב 10.02.20 10:20
 • אורח
  סתם עושים ספין ברשתות ליצור השליה שרוב הדיירים מסכימים.. לא שווה הדבר הזה בתנאים שמציעים לבעלי דירות. הם מתים להעיף ולתהר את האזור מאנשים לא רצויים ולהכניס תושבים עשירים למקום.
  הגב 10.02.20 14:56
 • אורח
  מה עם שי עגנון 1
  הגב 10.02.20 18:11
 • אורח

התאחדות הקבלנים: רוכשי דירה יכלו לחסוך כמעט חצי מיליון ש"ח לו המדינה הייתה נוקטת במספר צעדים פשוטים

יו"ר ארגון קבלני רחובות,דוד סרוגו: "לא הופתע מהנתונים ואף צופה המשך עלייה במחירי הדירות"

לימור עידן | | תגובות: 0
צילום:יחצ


אם המדינה היתה מטפלת בחסמים ובמגבלות שהיא משיתה על שוק הנדל"ן הישראלי, כל רוכש דירה היה חוסך כחצי מיליון שקל (493 אלף שקל) ממחירה של דירה ממוצעת בשווי 1.7 מיליון שקל, כך עולה מניתוח מיוחד שערכה התאחדות הקבלנים בוני הארץ לסיכום העשור האחרון בשוק הנדל"ן הישראלי.

לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (למ"ס), מחירי הדירות זינקו ב-48% מאז 2011 ועד היום, ועלויות הבנייה עלו ב-51% בתקופה זו. ואולם, מכיוון שעלויות הביצוע מהוות רק 37% ממחיר דירה, הרי שעלייה זו הייתה אמורה לגרור עליית מחירים כוללת של 19% בלבד בתקופה זו.

כך, יתרת הזינוק במחירי הדירות בעשור האחרון (29% נוספים) הייתה יכולה להימנע לו המדינה הייתה נוקטת צעדים "פשוטים" שהתאחדות הקבלנים בוני הארץ מעלה על סדר היום כבר שנים – והמשמעות היא חיסכון כספי עצום לרוכשי הדירות.

יו"ר ארגון קבלני רחובות, דוד סרוגו,

לא הופתע מהנתונים ואף צופה המשך עלייה במחירי הדירות: "הפתרון להורדת המחירים הוא הגדלת ההיצע - מדינת ישראל צריכה בין 50 ל-60 אלף יחידות דיור חדשות בשנה, אבל אם נבנות רק 20-30 אלף יח"ד בשנה המחירים ימשיכו לעלות. הביקושים לדירות ממשיכים לגדול כל הזמן - רחובות היא אחת הערים המבוקשות ביותר למגורים אבל היצע הדירות בה מועט ביותר, ואם גם יש האטה בעסקאות – המשמעות היא המשך עליית מחירים".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היענות נמוכה מאוד במכרז לרכישת קרקעות לבניית 3 בתי מלון חדשים בבת ים! ל - 2 בתי מלון נגשו 2 מתמודדים בלבד ולמלון השלישי לא ניגש אף מתמודד

התכנית לפארק חורשת הים, הנמצא סמוך למפגש בין טיילת בן גוריון אל רחוב הקוממיות עתידה להקים שטחי מסחר, מגורים, תעסוקה ו688 חדרים בשלושת בתי המלון .

לימור עידן | | תגובות: 4


הרשות למקרקעי ישראל פירסמה את תוצאות המכרז ל - 3 קרקעות בחוף בת ים שם עתידים להיבנות בעתיד 3 בתי מלון.

ההיענות למכרזים אלו הייתה נמוכה ורק 2 מתוך שלושת הקרקעות שהוצאו למכרז נמכרו ואף במחיר נמוך ממחיר השומא וזאת לאחר שהוגשה רק הצעה אחת עבור אותה הקרקע.

עבור הקרקע השלישית, שנמצאת בסמיכות לרחוב הנביאים לא הוגשה אף הצעה לרכישה.


האזור הקרוב לבניית 3 בתי המלון


החברות שזכו במכרז היו חברות י.ח דמרי בניה ופיתוח בע"מ וחברת שא שם ברכה השקעות בע"מ, חלום בים בע"מ , שהגישו הצעה נמוכה ממחיר השומא אותה דרשה הרשות למקרקעי ישראל.

חברת י.ח דמרי הגישה הצעה בסכום של 21,000,767 מיליון ש"ח ותשלם בנוסף גם עלויות פיתוח על סך 735,09, סכום זה נמוך ב37% ממחיר השומא שעמד על 32,022,000 מיליון ש"ח, עבור קרקע לבניית מלון שישתרע על פני 6492 מ"ר ויתנשא לגובה 10 קומות בפארק חורשת הים, דרומה מרחוב הקוממיות בבת ים.

התכנית לפארק חורשת הים, הנמצא סמוך למפגש בין טיילת בן גוריון אל רחוב הקוממיות עתידה להקים שטחי מסחר, מגורים, עסוקה ו688 חדרים בשלושת בתי המלון .

החברה השניה ,שהייתה היחידה שהגישה הצעה לקניית הקרקע וזכתה, היא חברת שא שם ברכה השקעות בע"מ,חלום בים בע"מ .

הקרקע אותה רכשה משתרע על פני 6532 מ"ר ונמצא בסוף רחוב הנביאים צמוד לכיכר,וגם עליו כאמור עתיד להיבנות בית מלון.

החברה שילמה על הקרקע סכום של 17,767,026 מיליון ש"ח בנוסף תשלם עלויות פיתוח על סך 652,499 אלף ש"ח , מחיר הנמוך ממחיר השומא שעמד על 33,253,000 מיליון ש"ח .

וכאמור עבור השטח הנוסף שנמצא בסמיכות למגרש הנ"ל, שמחיר השומא שלו עומד על סכום של 33,022,000 לא הוגשה ולו הצעה אחת.


התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נו טוב, לא חסרים אידיוטים בוועדות לתכנון ובניה, עיריית בת-ים ועוד חזירי נדל"ן החושבים שהעיר הזו עדיין מציאה... מושחתים, תשאירו פיסת אדמה טבעית לדורות הבאים שלא יראו רק בטון, בטון ועוד בטון.
  הגב 31.01.20 23:57
 • אורח
  אף יזם לא רוצה להקים תעסוקה ובתי מלון, כולם רוצים רק מגורים
  הגב 01.02.20 14:12
 • אורח
  הרעבים רעבים מאוד לא מסתפקים ימתינו לארוחה שבעה יותר אז המחיר עוד ירד אולי הללנד הבא סטייל אולמרט
  הגב 01.02.20 16:54
 • אורח
  אני חולה פרקינסון ממתין דיור מוגן בי ים אז לא לזיין את המוח בבתי מלון
  הגב 01.02.20 16:57
 • אורח

מהפכת קניית ומכירת דירות יד שנייה ברחובות ובראשון לציון יוצאת לדרך! מעל 450 מחפשי דירות כבר נרשמו לתוכנה שתשלח להם פרטי דירות (תמונות וסרטונים) בוואטסאפ בהתאמה למה שהם מחפשים... מוכרי/ קוני דירות המעוניינים להצטרף לשירות 055-970-7114

איך זה עובד? בשירות החדש של be106 שיווק נדל"ן מחפשי הדירות נרשמים בפון או על גבי טופס מיוחד ובו הם ממלאים את פרטי הנכס המועדף עליהם כגון: עיר, שכונה, מספר חדרים, תקציב וכד' והתוכנה שולחת להם רק פרטי דירות המתאימות בקירוב למה שהם חיפשו (לעולם אי אפשר להתאים ב – 100%) באמצעות ההודעה הם יקבלו פרטים מירביים על הנכס, כולל תמונות/סרטון על הנכס.

מערכת האתר | | תגובות: 6דוגמא למשלוח הודעת וואטסאפ לגבי דירה

(הנתונים בדוגמא רק לצורך המחשה)


כפי שדיווחנו לפני מספר שבועות על שירות מהפכני של be106 שיווק נדל"ן בתחום קניית/מכירות דירות יד שנייה אשר יושק בקרוב ומאז נרשמו למאגר מעל 450 מחפשי דירות והחל משבוע הבא תושק התוכנה החדשה המחברת בין מוכרי דירות למחפשי דירות באמצעות הוואטסאפ בערים רחובות, ראשון לציון ויבנה.

איך זה עובד?

בשירות החדש של be106 שיווק נדל"ן מחפשי הדירות נרשמים בפון או על גבי טופס מיוחד ובו הם ממלאים את פרטי הנכס המועדף עליהם כגון: עיר, שכונה, מספר חדרים, תקציב וכד' והתוכנה שולחת להם רק פרטי דירות המתאימות בקירוב למה שהם חיפשו (לעולם אי אפשר להתאים ב – 100%) באמצעות ההודעה הם יקבלו פרטים מירביים על הנכס, כולל תמונות/סרטון על הנכס.

שירות העדכונים בוואטסאפ יימשך עד אשר הלקוחות יודיעו כי אתרו דירה המתאימה להם.

שירות משלוחי הדירות חינם וכל אחד יכול לבקש לקבל דירות. בשלב השני עם איתור דירה מתאימה יש דמי תיווך

לבעלי נכסים המעוניינים לצרף את הנכס שלהם למאגר הדירות הנשלח בוואטסאפ ישלח צוות צילום מקצועי אשר יפיק תמונות וסרטון של הנכס.

שירותי הצילום ומשלוח פרטי הנכס למתעניינים חינם, מותנה בנכסים בבלעדיות ובדמי תיווך בהשלמת עסקת המכירה

מוכרי/ קוני דירות המעוניינים להצטרף לשירות ולקבל פרטים (מסלול מיוחד למתווכים) 055-970-7114
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  "בשלב השני עם איתור דירה מתאימה יש דמי תיווך" "שירותי הצילום ומשלוח פרטי הנכס למתעניינים חינם, מותנה בנכסים בבלעדיות ובדמי תיווך בהשלמת עסקת המכירה"תשימו את זה בכותרת. יש לנו שירות חדש ומהפכני שעולה לכם רק 40 אלף שקל לפני מע"מ!!!השוק רווי במתווכים, ואין לי שום בעיה עם זה (חוץ ממתווכים שלא מבינים מה זה "לא למתווכים"), אבל הגילוי הנאות הזה מתבקש בהחלט!
  הגב 19.01.20 10:43
 • אורח
  בטח דמי דייווח 2 אחוז אם כן יקר מאוד
  הגב 19.01.20 12:04
 • אורח
  חינם = 2% תיווך אז איפה ה"חינם"????? מי שעוד לא הבין חינם רק חמצן שנושמים, עוד מעט יבקשו תשלום גם עבור החמצן באויר🌝😉
  הגב 19.01.20 15:23
 • אורח
  צודק פשוט חוצפה
  19.01.20 20:22
 • אורח
  דמי תיווך של 2% פלוס מע"מ זאת פשוט שערורייה. שוד לאור היום. גזל לשמו. לאן הגענו? פראייר מי שמשלם למתווך.
  הגב 19.01.20 21:09
 • אורח
  שיתחילו לבקש מהמתווחים קבלות ואז נראה מה יקרה , צריך להתחיל ולהלשין על כל אחד ואחד מהם למס הכנסה
  הגב 22.01.20 16:02
 • אורח

פרויקט המגורים RENE בסמוך לקניון רחובות יוצא לדרך

על פי החברה, ההערכה היא כי בתוך כשנתיים יסתיימו עבודות ההקמה והפרויקט יתאכלס.

לימור עידן | | תגובות: 3
צילום:ברדוגו גרופברדוגו גרופ, הנמצאת בבעלותו של ליאור ברדוגו מדווחת כי בניית פרויקט המגורים אשר היא יוזמת ובונה במרכז רחובות החל השבוע. מדובר בזמן קצר ביותר מרגע קבלת ההיתר וחודשים ספורים מאז נרכש המגרש שברחוב טלר על ידי ברדוגו. על פי החברה ההערכה היא כי בתוך כשנתיים יסתיימו עבודות ההקמה והפרויקט יתאכלס.

ליאור ברדוגו אשר נכח ברגע בו העבודות החלו אמר:

"רגע העלייה לקרקע הוא מרגש עבורנו ומסמל צמיחה והגשמה, שכן מדובר בעוד נדבך המחדש את העיר הוותיקה רחובות ומרכזה בפרט. מדובר בבנייתו של בניין אחד מתוך סדרת בנינים שהחברה תבנה ברחוב טלר כשמטרתנו היא ליצור מרחב אורבני מתקדם שיחדש את פניו של המרכז הוותיק, תוך שמירה על צביונו ויתרום לאיכות החיים של כל התושבים המתגוררים בסביבה. בהזדמנות זו, אני מבקש להודות לבנק הפועלים על השותפות האסטרטגית לדרך וכן לכל מי שסייע לקדם את התכנית לידי ביצוע, בראש ובראשונה לרשות המקומית".

פרויקט RENE המלווה ע"י בנק פועלים ותוכנן על ידי משרד אדריכלים בהר מוסקוביץ', מציע דירות 5 חדרים וכן דירות מיוחדות. על פי נתוני החברה עד כה נמכרו כמחצית מהדירות בפרויקט וכעת משווקת הדירות הגדולות והמיוחדות – דירות מיני פנטהאוז, דירות הדופלקס והגן. מדובר בדירות בסטנדרטים גבוהים שטרם נראו ברחובות במחירים של החל מ-2.39 מיליון ₪ לדירות 5 חדרים עם מרפסת בגודל של כ-19 מ"ר הכוללות מפרט טכני עשיר במיוחד ומטבח משודרג. בנוסף תינתן הטבה מיוחדת – ייעוץ של מעצבת פנים. לרוכשים בפרויקט יינתן ליווי בנקאי מלא בכל שלבי הפרויקט הכולל ערבות בנקאית עפ"י חוק המכר דירות.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הבית של קלדס
  הגב 20.01.20 17:16
 • אורח
  מחירים סבירים למקום מרכזי
  הגב 20.01.20 20:57
 • אורח
  כאן קלדס... מאשר...
  הגב 22.01.20 23:03
 • אורח

הלמ"ס: 239 דירות חדשות נמכרו בראשון לציון במהלך הרבעון האחרון.

במקום הראשון ברשימת הישובים בהן נמכרו מעל 150 דירות חדשות ברבעון האחרון, נמצאת באר יעקב עם עלייה של 1164.4% , במהלך הרבעון הקודם נמכרו בבאר יעקב 45 דירות וברבעון האחרון, ספטמבר-נובמבר 2019 נמכרו 569 דירות.

לימור עידן | | תגובות: 1
עהלמ"ס (הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה) מפרסמת מידי 3 חודשים את נתוני מכירת הדירות החדשות ברבעון האחרון (דירה חדשה - לא כולל דירות חדשות לשימוש עצמי של בעל זכויות הבנייה בקרקע, לקבוצות רכישה, להשכרה ועוד) על פי המגמה הארצית ועל פי יישובים שבהם נמכרו לפחות 150 דירות חדשות.


במגמה הארצית חלה ברבעון האחרון ספטמבר-נובמבר 2019 , ירידה של 7.7% לעומת 3 חודשים קודמים יוני-אוגסט 2019.

בראשון לציון ברבעון האחרון נמכרו 239 דירות , ברבעון הקודם נמכרו 237 דירות.

במקומות הראשונים ברשימת הישובים בהן נמכרו מעל 150 דירות חדשות ברבעון האחרון, נמצאת באר יעקב עם עלייה של 1164.4% , במהלך הרבעון הקודם נמכרו בבאר יעקב 45 דירות וברבעון האחרון, ספטמבר-נובמבר 2019 נמכרו 569 דירות.

גם בשוהם ניתן לראות זינוק במכירות הדירות החדשות ברבעון האחרון שם נמכרו 458 דירות חדשות עלייה של 1891.3% לעומת הרבעון הקודם שם נמכרו 23 דירות.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יקר בראשלצ ואנשים קונים בעיר אחרת
  הגב 14.01.20 20:37
 • אורח

פורסמה רשימת הבניינים העוברים משכונת רמת אליהו בראשון לציון לשכונות החדשות כחלק מפרויקט בינוי-פינוי-בינוי... רשימת הבניינים בכתבה

דיירי מתחם 25 מצטרפים ל-7 הבניינים אשר חתמו כבר במלואם על ההסכם מול המדינה ומשולבים במכרזים הראשונים לבנייה.

לימור עידן | | תגובות: 13
ע

דיירי רמת אליהו, מתחם 25, אשר גרים ברחוב חיים אריאב 2+4,הרב מינץ 4 וזלמן שניאור 33-39 חותמים על ההסכם מול המדינה וישולבו במכרזים הראשונים לבנייה בשכונות החדשות, מתוך 4 השכונות שהוצעו להם.

דיירי מתחם 25 מצטרפים ל-7 הבניינים אשר חתמו כבר במלואם על ההסכם מול המדינה ומשולבים במכרזים הראשונים לבנייה.

עד כה פורסמו 3 מכרזים: 61 משפחות שיעברו לנחלת יהודה במסגרת המכרז שזכתה בו חברת "אשדר", 48 משפחות שולבו במכרז של נוריות שזכתה בו חברת שיכון ובינוי נדל"ן, ומכרז ל-11 משפחות נוספות במגרש נוסף בשכונת נוריות נמצא באתר מקרקעי ישראל בימים אילו


קרדיט: מנהלת ובינוי רמת אליהו פייסבוקהתפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שאפו
  הגב 07.01.20 19:15
 • אורח
  כיף להם
  הגב 07.01.20 19:23
 • אורח
  מעולה.
  הגב 07.01.20 19:52
 • אורח
  מדוע לא מפרסמים את כל הרחובות?? רק האחרונים שחתמו???
  הגב 07.01.20 20:16
 • אורח
  חחחחח זרקו את כולם קיבינמאט איי שם
  הגב 07.01.20 20:22
 • אורח
  ממש לא נכון. האי שם הוא אחלה מקום. ועוד תרצה לגור שם
  07.01.20 22:46
 • אורח
  מה עם זוגות צעירים שעדין גרים בשכירות מתעלמים מהם גם ראש העיר של ראשון בושה
  הגב 07.01.20 22:09
 • אורח
  תכייף נקנה לך בית אולי מחר או ביום הולדת שלך
  07.01.20 22:22
 • אורח
  חחח עוד לא הגענו לגן עדן.
  07.01.20 22:47
 • אורח
  כנראה שחשבת שראש העיר הוא סנטה קלאוס.
  07.01.20 22:48
 • אורח
  הגיע הזמן
  הגב 08.01.20 01:52
 • אורח
  האם אפשר לקבל את כל רשימת הרחובות שכבר קיבלו?
  הגב 11.01.20 03:29
 • אורח
  בהצלחה לכולם
  הגב 27.01.20 15:47
 • אורח

מדור הנדל"ן... באיזה מחיר באמת נמכרו 55 דירות בתקופה האחרונה ברחבי ראשון לציון? רשימת הדירות וכתובותיהם בכתבה הבאה

הנכס הכי יקר שנמכר היה ברחוב מנדלי במחיר 4.35 מיליון ש"ח והנכס הכי זול שנמכר היה ברחוב עגנון ש"י במחיר 1.35 מיליון ש"ח .

לימור עידן | | תגובות: 0


מידי חודש ניתן לכם הצצה לנתוני מכירת הדירות ברחבי ראשון לציון על פי נתוני רשות המיסים :
הנתונים בכתבה מתייחסים לחודש אוקטובר 2019


כתובתמספר חדריםמחירפרטי נכס
חזן יעקב 1452.75 מיליון ₪קומה:קרקע+1+2 שטח: 127.11
הכרמל 163.5 1.27 מיליון ₪קומה:4 שטח:79.60
רוטשילד 1294 1.63 מיליון ₪קומה:6 שטח:83
דוד הראבוני 64 1.35 מיליון ₪קומה:4 שטח:79
עולי הגרדום 7452.18 מיליון ₪קומה:4+5 שטח:98.09
קאפח 352.55 מיליון ₪קומה:6 שטח:114
השריג 1152.18 מיליון ₪קומה:7 שטח:113
שפטל אריה 1351.9 מיליון ₪קומה:2 שטח:103.41
קרון אהרון 282.51.29 מיליון ₪קומה:3 שטח:57.54
הקוקיה 2142.07 מיליון ₪קומה:6 שטח:105
הירקון 241.85 מיליון ₪קומה:3 שטח:100
שיבת ציון 751.87 מיליון ₪קומה:6 שטח:113
שרירא שמואל 4441.7 מיליון ₪קומה: שטח:94
שרירא שמואל 1541.59 מיליון ₪קומה: 2 שטח:83.84
שרירא שמואל 2852.3058 מיליון ₪קומה: 3 שטח:104
שרירא שמואל 2652.3 מיליון ₪קומה: שטח:104
מנדלי 864.35 מיליון ₪קומה: שטח:199
פרנק צבי 5442.5 מיליון ₪קומה: שטח:104
השריג 1141.96 מיליון ₪קומה:1 שטח:102
הגאון מוילנה41.525 מיליון ₪קומה:6 שטח:87.06
החרצית 1141.87 מיליון ₪קומה:7 שטח:96
מעפילי קפרסין31.852 מיליון ₪קומה: שטח:74
בן זאב 831.5 מיליון ₪קומה:2 שטח:62.90
הצופים 341.950 מיליון ₪קומה:4 שטח:116.84
ההתיישבות 64 1.95 מיליון ₪קומה:2 שטח:103
תנועות הנוער 252.32 מיליון ₪קומה:1 שטח:110
שרירא שמואל 4441.75 מיליון ₪קומה: שטח:97
המפוחית 241.8 מיליון ₪קומה: 5 שטח:82.80
ההתיישבות 5152.63 מיליון ₪קומה: 3 שטח:139.80
מאירוביץ 1162.25 מיליון ₪קומה: 3+4 שטח:132.25
תנועות הנוער 1331.79 מיליון ₪קומה: 9 שטח:70.41
האחים אוסטשינסקי 631.54 מיליון ₪קומה: 4 שטח:72.83
ברניצקי נתן 3731.4 מיליון ₪קומה:3 שטח:60.08
בלבן אליעזר 131.555 מיליון ₪קומה:3 שטח:63
עין הקורא 283.51.43 מיליון ₪קומה:1 שטח:76.13
משה בן נחמן 1341.93 מיליון ₪קומה:2 שטח:90.40
פרנק צבי 214.51.799 מיליון ₪קומה:2 שטח:97
רמז 631.5 מיליון ₪קומה:4 שטח:62
שדה נחום 731.51 מיליון ₪קומה:7 שטח:68
הפסנתר 152.625 מיליון ₪קומה:6+7 שטח:119
קרל נטר 3452.98 מיליון ₪קומה:7 שטח: 100
ירמיהו 1332.85 מיליון ₪קומה: שטח: 100
גולדה מאיר 752.58 מיליון ₪קומה:11 שטח:119.10
טרומפלדור 1631.38 מיליון ₪קומה: 3 שטח: 62.54
המשוררת רחל 5253.68 מיליון ₪קומה: קרקע+1 שטח: 155
וייז סטפן 341.66 מיליון ₪קומה:6 שטח: 92.17
מסילות 1162.385 מיליון ₪קומה: ראשונה+גג שטח: 121.50
שרירא שמואל 4421.485 מיליון ₪קומה: שטח:65
הרב שלינקה יצחק 442.45 מיליון ₪קומה: 4 שטח:104
שיבת ציון 751.85 מיליון ₪קומה: 6 שטח:125
שרירא שמואל 4441.75 מיליון ₪קומה: שטח: 97
טביב 2041.9 מיליון ₪קומה: 3 שטח:112.75
עגנון ש"י31.35 מליון ש"חקומה: 2 שטח:42.60
הצופים 731.67 מיליון ₪קומה:3 שטח:62.70
הורוביץ 1731.42 מיליון ₪קומה:2 שטח:66.52


* הנתונים נכונים ליום 5.1.2020התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מדור הנדל"ן... באיזה מחיר באמת נמכרו 32 דירות בתקופה האחרונה ברחבי רחובות? רשימת הדירות וכתובותיהם בכתבה הבאה

הנכס הכי יקר שנמכר היה ברחוב לוסטרניק אביבה ומתת במחיר 3.5 מיליון ש"ח והנכס הכי זול שנמכר היה ברחוב סירני במחיר 400,000 ש"ח .

לימור עידן | | תגובות: 1


מידי חודש ניתן לכם הצצה לנתוני מכירת הדירות ברחבי רחובות על פי נתוני רשות המיסים :
הנתונים בכתבה מתייחסים לחודש אוקטובר 2019 :


כתובתמספר חדריםמחיר פרטי נכס
ויצמן 3731.5 מיליון ₪קומה: 1 שטח:96.19
בנארי יצחק 841.815 מיליון ₪קומה: 6 שטח:90
כרמל 142.08 מיליון ₪קומה: 6 שטח:94.60
גבריאלוב 2741.12 מיליון ₪קומה: 1 שטח:78.55
גורדון 473.51.55 מיליון ₪קומה: 3 שטח:74.06
עזרא 3631.15 מיליון ₪קומה: 6 שטח:55
לוסטרניק אביבה ומתת 3363.5 מיליון ₪ קומה: שטח:195
כובשי החרמון 1351.7 מיליון ₪קומה: 2 שטח:93.85
הים 1241.917 מיליון ₪קומה: 16 שטח:108
הר הצופים 1341.75 מיליון ₪קומה: 7 שטח:97
סירני 22400,000 אלף ₪ קומה: שטח:38.16
לדיז'ינסקי 1031.215 מיליון ₪קומה: 7 שטח:63
גולדה מאיר 541.67 מיליון ₪קומה:2 שטח:91
הים 1241.802 מיליון ₪קומה:10 שטח:92
קסלמן נחום 552.63 מיליון ₪קומה:2 שטח:148
אחד העם 1941.45 מיליון ₪קומה:1 שטח:98.56
הר הצופים 331.55 מיליון ₪קומה:4 שטח:70.60
הים 1252.247 מיליון ₪קומה: שטח:133
הר הצופים 1341.825 מיליון ₪קומה: 10 שטח:101.80
מששוילי נחום 1041.53 מיליון ₪קומה: 10 שטח:100
בן יהודה אליעזר 531.87 מיליון ₪קומה: 4 שטח:84
הרצל 19531.675 מיליון ₪קומה: שטח:74
הים 1251.892 מיליון ₪קומה: 4 שטח:125
הים 1241.942 מיליון ₪קומה: שטח:108
לח"י 104.51.92 מיליון ₪קומה: 7 שטח:107.40
פלדי יחיאל 941.9 מיליון ₪קומה: 10 שטח:97.70
הים 1252.397 מיליון ₪קומה: שטח:133
מורן 631.29 מיליון ₪קומה:6 שטח:76.60
ויצמן 84799,998 אלף ₪קומה:5 שטח:86.93
שחר ישראל 1531.75 מיליון ₪קומה: 2 שטח:80
סעדיה גאון 631.24 מיליון ₪קומה: 2 שטח:80.07
גברילאוב 2341.33 מיליון ₪קומה:1 שטח:78.55


* הנתונים נכונים ליום 5.1.2020התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פששש זיל הזול...
  הגב 05.01.20 19:04
 • אורח

מדור הנדל"ן... באיזה מחיר באמת נמכרו 13 דירות בתקופה האחרונה ברחבי גדרה, מזכרת בתיה וקרית עקרון? רשימת הדירות וכתובותיהם בכתבה הבאה

הנכס הכי יקר שנמכר היה ברחוב חסיה המיילדת 3 במחיר 2.96 מיליון ש"ח והנכס הכי זול שנמכר היה ברחוב אשכול במזכרת בתיה במחיר 387,000 ש"ח .

לימור עידן | | תגובות: 5מידי חודש ניתן לכם הצצה לנתוני מכירת הדירות ברחבי קרית עקרון, מזכרת בתיה וגדרה על פי נתוני רשות המיסים :
הנתונים בכתבה מתייחסים לחודש אוקטובר 2019 :

גדרה

כתובתמספר חדריםמחירפרטי נכס
ויצמן 143מיליון ₪קומה: 1 שטח:55.36
שפירא 112.5950,000 אלף ₪קומה: 3 שטח:58
סחלב 1042.1 מיליון ₪קומה: קרקע שטח:107
סביון 231.6 מיליון ₪קומה: 1 שטח:68
צאלה 2931.465 מיליון ₪קומה: 2 שטח:71.65
ברקת 5852.52 מיליון ₪קומה: קרקע+1 שטח:121.80


מזכרת בתיה

כתובתמספר חדריםמחירפרטי נכס
אשכול 73387,000 אלף ₪קומה: 1 שטח:45.90
חסיה המיילדת 362.96 מיליון ₪קומה:6 שטח:137
אשכול 34.51.38 מיליון ₪קומה: 3 שטח:62


קרית עקרון

כתובתמספר חדריםמחירפרטי נכס
שרת משה 1141.06 מיליון ₪קומה: 3 שטח:67.20
האירוס 145.5 1.63 מיליון ₪קומה:2+3 שטח: 100.83
האירוס 941.4 מיליון ₪קומה: 1 שטח:73
הסביונים 861.65 מיליון ₪קומה:2+3 שטח: 143.90
*הנתונים נכונים לתאריך 2.1.2020

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הכול בלוף
  הגב 04.01.20 20:03
 • אורח
  חבל לא בונים מספיק בפריפריה לא משתמשים מספיק בתחבורה ציבורית אין מספיק תדירות יש להוסיף קוים נהגים אוטובוסים
  05.01.20 10:49
 • אורח
  לא הגיוני מחירי הדירות במזכרת בתיה
  הגב 06.01.20 03:03
 • אורח
  לגמרי ...
  הגב 08.01.20 08:36
 • אורח
  כשיהיה כביש 6 כמו שאמור להיות במזכרת בתיה. כי הכביש עובר דרכנו. המחירים עוד יעלו משמעותית
  הגב 10.01.20 05:33
 • אורח

מדור הנדל"ן... באיזה מחיר באמת נמכרו 70 דירות בתקופה האחרונה בבת ים? רשימת הדירות וכתובותיהם בכתבה הבאה

הנכס הכי יקר שנמכר היה ברחוב הנביאים שנמכר ב2.91 מילון ש"ח והנכס הכי זול שנמכר היה ברחוב מ"ג שנמכר במחיר 540,000 ש"ח .

לימור עידן | | תגובות: 4


מידי חודש ניתן לכם הצצה לנתוני מכירת הדרות בבת ים על פי נתוני רשות המיסים :
הנתונים בכתבה מתייחסים לחודש אוקטובר 2019 :


כתובתמספר חדריםמחירפרטי נכס
רימון 52.51.2 מיליון ₪קומה: 2 שטח:46
החשמונאים 5141.451 מיליון ₪קומה: קרקע שטח:75
פרנק אנה 3752.55 מיליון ₪קומה: קרקע שטח:108
הרב קוקיס 2721.16מיליון ₪קומה: 3 שטח:46.55
דניאל 921.29 מיליון ₪קומה: 1 שטח:47.05
קיבוץ גלויות 452.5575,000 אלף ₪קומה: 1 שטח:50
סוקולוב 1232.003 מיליון ₪קומה: 15 שטח:77
מסריק 342.1208 מיליון ₪קומה: 4 שטח:93
ז'בוטינסקי 1331.75 מיליון ₪קומה: 7 שטח:7755
העצמאות 3741.824 מיליון ₪קומה: 4 שטח:83.60
מסריק 342.115 מיליון ₪קומה: 3 שטח:93
הנביאים 4321.26 מיליון ₪קומה:2 שטח:37.87
הרצל 672.51.26 מיליון ₪קומה:3 שטח:56
בלפור 1022.51.25 מיליון ₪קומה:5 שטח:60
ארלוזרוב 42770,000 אלף ₪קומה:1 שטח:42
אנה פרנק 2831.38 מיליון ₪קומה:3 שטח:69.35
השר פנקס 721.15 מיליון ₪קומה:2 שטח:47
טרומפלדור 621.2 מיליון ₪קומה:1 שטח:56.14
סוקולוב 1241.78 מיליון ₪קומה:2 שטח:104
סוקולוב 1252.77 מיליון ₪קומה: שטח:124
ארזים 52.51.03 מיליון ₪קומה:3 שטח:35.20
ישראל בן ציון 531.53 מיליון ₪קומה: 2 שטח:62
דניאל 5731.38 מיליון ₪קומה: 1 שטח:67.50
הנביאים 1231.5 מיליון ₪קומה: 2 שטח:51.10
בר יהודה 242.51.25 מיליון ₪קומה: 3 שטח:51
החשמונאים 622.51.2 מיליון ₪קומה: 3 שטח:57
ליברונו 731.45 מיליון ₪קומה: 4 שטח:69.10
סוקולוב 1242.49 מיליון ₪קומה: שטח:120
סוקלוב 1242.45 מיליון ₪קומה: שטח:120
הרב הרצוג 131.125 מיליון ₪קומה:2 שטח:47.45
סוקולוב 1252.58 מיליון ₪קומה: שטח:124
סוקולוב 1242.47 מיליון ₪קומה: שטח:120
סוקולוב 1252.65 מיליון ₪קומה: שטח:124
ירושלים 552.8 מיליון ₪קומה: שטח:124
בר יהודה 731.535 מיליון ₪קומה:1 שטח:67
סוקולוב 1252.78 מיליון ₪קומה: שטח:124
סוקולוב 1252.58 מיליון ₪קומה: שטח:123
בלפור 1331.46 מיליון ₪קומה:1 שטח:65
מבצע סיני 3331.175 מיליון ₪קומה:1 שטח:41.80
השקמה 42.51.25 מיליון ₪קומה: 4 שטח:57
רימון 631.275 מיליון ₪קומה:1 שטח:55
קלויזנר 641.9 מיליון ₪קומה:8 שטח:90
סוקולוב 1252.84 מיליון ₪קומה: שטח:124
החשמונאים 842.51.489 מיליון ₪קומה:1 שטח:41.61
ניצנה 2131.1 מיליון ₪קומה:2 שטח:50.50
רמז 1631.42 מיליון ₪קומה:1 שטח:63.50
שרת משה 1831.58 מיליון ₪קומה:7 שטח:80
כובשי החרמון 33.51.585 מיליון ₪קומה: 3 שטח:73.93
אנילביץ 331.4 מיליון ₪קומה: 2 שטח:63.50
התבור 162.51.15 מיליון ₪קומה: 5 שטח:45.80
הכרמל 2131.045 מיליון ₪קומה: 4 שטח:59
סוקולוב 1252.64 מיליון ₪קומה: שטח:124
סוקולוב 1242.44 מיליון ₪קומה: שטח:104
יוספטל גיורא 4541.61 מיליון ₪קומה:5 שטח:91.70
סוקולוב 1242.42 מיליון ₪קומה: שטח:104
מ"ג 41540,000 אלף ₪קומה:קרקע שטח:23.50
הלפר 242.51.1 מיליון ₪קומה:1 שטח:52.63
השקמה 831.2 מיליון ₪קומה:2 שטח:61.96
הרב קוקיס 621.25 מיליון ₪קומה: שטח:43
המיסדים 652.34 מיליון ₪קומה: 3 שטח:97.78
פרנק אנה 3541.74 מיליון ₪קומה: שטח:87
אלמליח 341.87 מיליון ₪קומה: 7 שטח:92
הרצל 6721.07 מיליון ₪קומה: קרקע שטח:42
הכרמל 1531.05 מיליון ₪קומה: 4 שטח:59
בלפור 132.2 מיליון ₪קומה: 3 שטח:64
הנביאים 5852.91 מיליון ₪קומה:16 שטח:121
קדושי קהיר 1721.45 מיליון ₪קומה:1 שטח: 48.88
הכרמל 1731.775 מיליון ₪קומה :2 שטח: 63
מבצע סיני 1231.26 מיליון ₪קומה:4 שטח: 53.70
שלום עליכם 2241.65 מיליון ₪קומה: 3 שטח: 92*הנתונים נכונים לתאריך 2.1.2020התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה המחיר ל5 חדרים
  הגב 04.01.20 18:44
 • אורח
  תבדוק לפי מחיר ממוצע למטר מרובה בשכונה שאתה מעוניין לרכוש בה דירה.
  04.01.20 19:03
 • אורח
  כיף לראות מתוך כל העיסקאות המכירה אני מעורב בחלק מיהם🙌 אם גם אתם רוצים למכור מוזמנים ליצור איתי קשר בנייד 052-4442534 מתן עזרא רימקס בת ים
  הגב 04.01.20 23:18
 • אורח
  זה אמיתי בקיבוץ גלויות 45 ב545000??????
  הגב 05.01.20 11:03
 • אורח

חדש בשוק הדירות - תוכנה חדשה תקשר בין קונים ומוכרי דירות ברחובות ובראשון לציון! מחפשי הדירות יקבלו הודעת וואטסאפ ופרטים על דירות המתאימות להם. מאות מחפשי דירות כבר רשומים. קונים ומוכרי דירות מוזמנים להצטרף לשירות בפון 055-9707114

השירות המהפכני יחל לפעול במהלך חודש ינואר 2020. מחפשי הדירות יקבלו הודעת וואטסאפ על כל דירה שהתווספה למערכת בהתאם לפרופיל הדירה שהם מחפשים כולל פרטים ראשונים, תמונה וסרטון. ברגע שהם ירכשו דירה הם ינותקו מהמערכת. בעלי הדירות למכירה אשר נרשמו לשירות יקבלו בנוסף קמפיין שיווקי באתר be106 וברשתות החברתיות.

אבי בר | | תגובות: 10
מערכת החדשות be106 עוסקת גם בתחום תיווך דירות עם צוות הכולל 6 מתווכים בעלי רישיון תיווך.

בשלב הנוכחי ההתמקדות היא בראשון לציון וברחובות.

במהלך חודש ינואר 2020 תחל לפעול תוכנת תיווך מהפכנית אשר פותחה על ידי be106 והיא תאפשר למחפשי דירות אשר נרשמו לשירות לקבל הודעות וואטסאפ על דירות המתאימות להם ככל האפשר בהתאם לפרופיל חיפוש הדירות שהם רשמו ומחפשים.

מאות מחפשי דירות מראשון לציון ורחובות כבר נרשמו לאתר be106 שיווק ותיווך נדל"ן ובמהלך חודש ינואר יהיו הראשונים לקבל הודעות בוואטסאפ על דירות הרלוונטיות להם.

בעלי דירות אשר יירשמו לשירות ייהנו מקמפיין שיווקי נרחב לדירה שלהם הכולל פרסום באתר be106 (לרשת be106 יש בחודש ממוצע 3.5 - 4 מיליון דפים נצפים, ו - 250 - 300 אלף גולשים ייחודיים) ברשתות חברתיות ובאתרים נוספים בתחום הנדל"ן

איך המערכת תפעל?

לגבי מחפשי דירות

מחפשי דירות ירשמו לאתר וימלאו בטופס מיוחד באתר את מירב הפרטים על הדירה המבוקשת כגון, חדרים, שכונה, מחיר ועוד והמערכת תאתר להם דירות הקרובות לנתונים שמולאו והם יקבלו הודעת וואטסאפ על כל דירה שתתקבל במערכת וקרובה לקריטריונים שהם מלאו.

הנרשמים יוכלו בכל עת להתנתק באופן עצמאי מהמערכת מלהמשיך לקבל הודעות על דירות.


לגבי מוכרי דירות

מוכרי דירות בראשון לציון ורחובות ישאירו פרטים ראשונים בטופס מתאים באתר. נציג תיווך ייצור קשר כדי לסייע לבעל הנכס למלא פרטים נכונים ומלאים על הנכס.

צוות צילום מקצועי יגיע לנכס, יצלם תמונות וסרטון של הדירה.

העלאת דירה למערכת ושליחתה לרוכשים פוטנציאלים תחוייב בהסכם שיווק בלעדי.


איך מתחברים?

מתקשרים בפון 055-9707114 ומקבלים פרטים (קיימת אופציה לשיתוף עם מתווכים)

כל פעולת המכירה והקנייה תתנהל על פי הנהוג והמקובל בתחום תיווך דירות.


התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין עליכם!!!! תותחים..
  הגב 30.12.19 13:11
 • אורח
  מדהים וחדשני!!
  הגב 30.12.19 13:41
 • אורח
  מהפכה בעולם הנדל"ן !!!
  הגב 30.12.19 14:13
 • אורח
  בכסף שלכם תקנו בית פרטי על דונם אדמה עם נוף ואוויר נקי בחצי מחיר בצפון , מושבים וקיבוצים. אדמה בחינם!!! המחירים יקרים כאן בגלל תיווך וקומבינות מפוקפקות. תקנו לעצמכם בית במקום תרבותי במקום לקנות בית בבניינים עם שכנים מטורללים שמציקים לכם בגלל שמשעמם להם.
  הגב 30.12.19 14:29
 • אורח
  לא נישמע טוב , כסף כל למתווכים.
  הגב 31.12.19 08:25
 • אורח
  לא נשמע הוגן .
  הגב 01.01.20 16:15
 • אורח
  עדיף להכנס ליד 2 מה החידוש כאן אם יש דמי תיווך
  הגב 01.01.20 20:11
 • אורח
  זהירות ממתווכים מפילים אותך בפח וגונבים את כספך. מנסיון אישי
  הגב 02.01.20 08:52
 • אורח
  איזו דירה איזה גרביים? כסף לשכירות אין כסף למקדמה למשכנתא אין גרים אצל ההורים בדירה קטנה קופסת גפרורים ונדחסים כסרדנים רציתם ביבי? קיבלתם
  הגב 03.01.20 16:17
 • אורח
  ממש מהפכה, כמו יד 2- רק עם דמי תיווך. המהפכה היא שהנוכלים והשרלטנים התחילו לפרסם במדיה. פעם הנוכלים היו מתחבאים ונזהרים והיום כבר אין בושה מכלום.
  הגב 07.01.20 18:31
 • אורח

הוועדה המחוזית אישרה הקמת בניין בן 18 קומות בלב רחוב הרצל ברחובות

הפרוייקט ייבנה כחלק משימור ופיתוח מתחם בית שוסייב ברחובות

לימור עידן | | תגובות: 33
צילום גוגל סטריטהוועדה המחוזית לתכנון ובניה מחוז המרכז אישרו הקמת בנין בן 18 קומות ברחוב הרצל 184 ברחובות כחלק משימור ופיתוח מתחם בית שוסייב בעיר

התכנית מציעה מתחם מגורים משולב הכולל שימושים מעורבים של קומת קרקע מסחרית במבנה לשימור, ובמבנה המגורים וקומה ראשונה בייעוד ציבורי לשימושי תרבות, חינוך ותיירות .

הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה סבורה כי מדובר בתוכנית ראויה התורמת לפיתוח וחיזוק רחוב הרצל כרחוב מרכזי ברחובות. התכנית מציעה עירוב שימושים הכולל מגורים, מסחר ושטח לצרכי הציבור, תוך פיתוח ושימור מבנה היסטורי בחזית המגרש לכייון רחוב הרצל בו יותרו שימושים למסחר.

מספר יחידות הדיור העתידות להבנות במבנה בית שוסייב, בהרצל 184 יהיו 45 דירות כאשר 20% מהן יהיו יחידות דיור קטנות בשטח של 80 מ"ר כולל ממ"ד , ויתר יחידות הדיור יהיו בשטח ממוצע של 110 מ"ר בבניין שגובהו כ18 קומות.

התפרסמו 33 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה עיר מטופשת... כיאלו שחסרים עומסים ברחוב הרצל, אחרי 2 המפלצת הרחוב גורדון באמת חסרה עוד מפלצת אחת
  הגב 01.01.20 19:30
 • אורח
  אוי ואבוי עוד מגדל ניכנסים פה ללחץ היסטרי כאילו אתם גרים בעיירה קטנה בצפון...עדיף מגדל יפה וחדש על מבנים ישנים משנות החמישים שעומדים להתפורר כל רגע
  02.01.20 23:27
 • אורח
  בבקשה לא!!!!!
  04.01.20 15:54
 • אורח
  עוד ארנונה לעיריה
  הגב 01.01.20 19:49
 • אורח
  לפעמים פחות זה יותר.. יותר שמירה על הציביון של מרכז העיר. יותר השקעה בתשתיות מיותרות ופחות בתשתיות בחינוך ובקהילה..
  הגב 01.01.20 20:05
 • אורח
  מי נתן אישור לוועדה המחוזית להרוס את העיר רחובות? אין לתושבים מילה על ההחלטה שלהם? האנשים בוועדה גרים ברחובות? או גרים בוילות מיחוץ לרחובות? יש מספיק ביניינים גבוהים ברח הרצל ובסביבה.
  הגב 01.01.20 20:29
 • אורח
  צודקים 1000%
  01.01.20 23:03
 • אורח
  פעם דיברו שרחובות תשמור על יחודיות שלה ללא בננים גבועים
  הגב 01.01.20 20:30
 • אורח
  התאמת אין הרבה מה לציין. בסופו של דבר נהיה רק היסטוריה. אפילו שלטיי היסטוריה על בתים של אנשים שתרמו להקמת העיר כבר אין ולאף אחד לא אכפת. וזה חבל מאד
  הגב 01.01.20 20:36
 • אורח
  עצוב שבמקום לשמור על צוויונה המיוחד של העיר שכל אורח שמגיע אליה מציין זאת, מציפים את הרחוב הראשי של העיר במגדלים...רצוי היה לפתח את העיר עם מבנים רבי קומות, בפאתי העיר ולשמור על ייחודיותו של רחובה הראש של העיר רחובות.רצוי היה גם לשמוע את דעת התושבים באומץ ובהגינות ע"י הצגת התכנון והמראה העתידי של עירם.עצוב ומאכזב איך שהדברים מנוהלים כאן.
  הגב 01.01.20 21:28
 • אורח
  אנחנו התושבים צריכים להתארגן ולדרוש מהעיריה לעשות משאל בין התושבים לגבי המשך ציוויונה של העיר. אני בטוח שתושבי העיר יביעו התנגדות נחרצת ליוזמות הזויות שכאלה.
  הגב 01.01.20 22:42
 • אורח
  בעלי אינטרסים, בעלי ממון שרוצים להתעשר עוד ועוד על חשבון כולם, יודעים שפרנסי העיר קודם כל דואגים לפרנסת כיסם הפרטי.טובת העיר זה הדבר האחרון משעניין אותם.
  הגב 01.01.20 22:45
 • אורח
  והמכוניות.. ירחפו באוויר? הורגים את התכנית למרחוב ברח' הרצל והקמת מסילת רכבת קלה
  הגב 01.01.20 22:58
 • אורח
  מנענו בנית 6 בנינים של 20 קומות במתחם מכבי.. גן המיסדים היום.. נראה אותכם מצליחים לשכנע את הוועדה המחוזית ברמלה, שתוספת מכוניות ומכוניות נותני שרות והובלת סחורות לבניין שיכיל עם עסקים תפוצץ את מרכז העיר בפקקים
  הגב 01.01.20 23:01
 • אורח
  הנה עוד פעם צצים שוחרי הסביבה והחכמולוגים שרוצים לשמור על העיר כמושבה של פעם תצאו מהסרט הזה שלכם התוכנית כמו מתחם בינימין יעקב משמרת את המבנה ההיסטורי ובמקביל בונים מגדל כאשר כל המתחם יחדש את פני הרחוב שבמצבו הנוכחי נראה מיושן מוזנח עלוב ובלוי.
  הגב 01.01.20 23:35
 • אורח
  המידע שנמסר פה בענייני תכנון ובנייה לא מדוייק.התוכנית רק הופקדה במחוזית לאחר שנידונה שנים בוועדה המקומית.
  הגב 01.01.20 23:37
 • אורח
  מגדל = סלאמס בעתיד כבר היום הדירות במגדלים ברחובות נמכרות במחירים יותר נמוכים מדירות בבניינים עד 9 קומות.
  הגב 02.01.20 00:21
 • אורח
  מי רוצה לגור במגדל בכלל?
  הגב 02.01.20 01:47
 • אורח
  ...אני, אבל לא בהרצל .
  02.01.20 02:37
 • אורח
  אין התחשבות במתגוררים בבניינים הסמוכים ? ואין התחשבות בנוסעים בכבישים באיזור? הגיע הזמן שהתושבים יתאגדו יחד ויחרימו את אישור הוועדה הזאת! הא וכדאי להחליף את הנהלת העירייה הכושלת לאלתר! הגיע הזמן שהתושבים יביעו את דעתם כלפי העירייה בהקדם אם לא העיר תיראה כמו תל אביב עם גורדי השחקים והפקקים האינסופיים
  הגב 02.01.20 01:56
 • אורח
  אולי מספיק עם ההתבכיינות הזאת....אתה מדבר בשם תושבים שגרים בסמיכות לפרוייקט ודואג לתחת שלכם. תושבי העיר שאינם גרים בהרצל בעד פיתוח ובנייה לאורך רחוב הרצל המוזנח והמיושן.לך לערים אחרות בארץ תראה מה זה רחוב ראשי.. לא מעניין אותך? שישאר ישן ומוזנח כמו היום?
  02.01.20 05:50
 • אורח
  יש עוד רחובות רבים מוזנחים יותר בעיר ולא עושים כלום עם זה..להקים גורד שחקים בלב הפועם והסואן של מרכז העיר ממש לא נחוץ לרוב תושבי העיר וראוי לערוך משאל אזרחי העיר בנושא לפני שבונים מפלצת במיקום כה בולט
  הגב 02.01.20 06:58
 • אורח
  אתם מדברים שטויות מדובר ברחוב ראשי צרכז עסקים ראשי ללא התחדשות של הרחוב הזה הכולל בנייה מחודשת והריסה או שיפוץ מבנים ישנים ומוזנחים רחוב הרצל ישאר מיושן ומכוער...העיקר באים בטענות שרחוב הרצל לא מפותח וניראה מיושן ומוזנח
  02.01.20 23:19
 • אורח
  נו א שויין מתי הטרקטורים והדחפורים יעלו לשטח?
  הגב 02.01.20 07:01
 • אורח
  עוד שנים רבות מה הלחץ של המגיבים פה
  02.01.20 23:20
 • אורח
  מה עיר עם לב של מושבה? רחובות היא עיר גדולה והבנייה בהתאם....לכו לערים כמו רמת גן בת ים נתניה תפתח תקווה תראו איזה מגדלים יש שם...תושבים פה חושבים שבאו לחיות בעיירה של שנות השבעים...צריך לפתח את העיר ולבנות ולהחיות את מרכז העיר שנראה כיום זוועה מבנים ישנים ומתפוררים. אז כל הבכיינים תצאו מהקופסא שלכם או שתשארו בפנים ותמשיכו ליילל העיר תתפתח ותגדל
  02.01.20 23:24
 • אורח
  בשנות השישים שיבעים היה תענוג ליחיות בעיר.שנות השמונים תישעים.היתה עיר נורמלית מכאן ואילך נעשתה עיר מגעילה.אין שום סיגנון בניה רחוב הרצל נהפך לשוק מאורך כל אחד כטוב בעיניו יעשה הפיקוח העירוני לשם יופי ותעסוקה בלבד. שורה תחתונה אין שום איכות חיים
  הגב 02.01.20 09:19
 • אורח
  ראש העיר הזה נפל על הראש! גישתו לבנייה ללא מעצורים תהיה בכייה לדורות מאוד מקווה שלא ייבחר שוב
  הגב 02.01.20 17:25
 • אורח
  צריך לקחת את הועדה בניה לראש העיר בכל מקום יש בניה לא לפי סדר מתוכננן האזרח בבוקר מוצאה יש בית ליד המגורים שלא חדש לגובה או לרוחב ולכן צריך מיד שינויי מסלול מחדש
  הגב 03.01.20 15:36
 • אורח
  כל הכבוד, סוף סוף המדרכה באזור תגדל ועל הדרך מרכז העיר יתחזק. לכל המתנגדים האזור שופע תחבורה ציבורית, אם צריך לבנות ברחובות זה בעיקר שם.
  הגב 04.01.20 13:58
 • אורח
  לא מעוניין!, מתנגד!, מה אתם שפויים מול הבית שלי 😡 זה המקום היחידי שמגיע לי ממנו שמש!.
  הגב 04.01.20 18:51
 • אורח
  אחוזת מארגו והחניות בהרצל הורסים בונים מגדל רחוב רמז מול מגן דוד עד הקיוסק והגנים מגדל הכל יקרוס עד לאן יגיע הבטון
  הגב 30.01.20 20:36
 • אורח
  תרגיע זה יקח זמן יש הרבה התנגדויות על השטח שגובל בשטחים פרטיים
  29.02.20 22:04
 • אורח

בת ים ממובילות ההתחדשות העירונית בישראל עם מעל 40 מתחמים חדשים שייבנו בשנים הקרובות ברוטשילד, יוספטל,אנה פרנק ועוד.

פירוט מתחמי הפינוי בינוי בתוך הכתבה

לימור עידן | | תגובות: 4
קרדיט:הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית


בת ים היא אחת ממובילות תוכניות ההתחדשות העירונית בישראל!

הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית מציינת כי בבת ים ישנם 46 מתחמים של החדשות עירונית אשר בסופו של דבר,יניבו תוך מספר שנים, בסוף תהליך הבניה כ19,351 דירות חדשות לרווחת תושבי העיר.

אחד מתפקידיה המרכזיים של הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית הוא קידום תוכניות מתאר ותוכניות אב להתחדשות עירונית בשכונות שונות בישראל, בשיתוף הרשות המקומית הרלוונטית.
כדי להוציא פרויקט כזה לפועל, נדרשת הכנת תוכניות מפורטות שצריכות להתאים לתכנית המתארית, ואותה מלווה ועדת היגוי בעזרת נציגים מהרשות המקומית, הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית ולשכת התכנון המחוזית


להלן פירוט של מתחמי פינוי ובינוי ברחבי בת ים:

מתחם פינוי בינוי ,בכ"ט בנובמבר, עם סך הכל 2,912 דירות.

מתחם פינוי בינוי ביוספטל מזרח , התוכנית כבר מאושרת עם פעילות זימית, עם 1,078 דירות סה"כ

מתחם פינוי בינוי יוספטל, עם 2,085 דירות סהכ.

מתחם פינוי בינוי איילון-יוספטל, התכנית מאושרת עם פעילות יזמית ו300 דירות סה"כ.

מתחם פינוי בינוי מצדה, התכנית מאושרת עם פעילות יזמית ו428 דירות סה"כ.

מתחם פינוי בינוי ברחוב הרב לוי ניסבוים עם 2,040 דירות סה"כ.

מתחם פינוי בינוי ניסבוים, עם 944 דירות סה"כ.

מתחם פינוי בינוי בר אילן, התכנית מאושר עם פעילות יזמית ומספר הדירות המתוכנן הוא 546 דירות סה"כ.

מתחם פינוי בינוי בכצנלסון ,התכנית מאושרת עם פעילות יזמית ו470 דירות סה"כ

מתחם פינוי בינוי רוטשילד, עם סה"כ 920 דירות

מתחם פינוי בינוי מגדל הים, בביצוע עם סה"כ 104 דירות

מתחם פינוי בינוי, הגיבורים, התכנית מאושרת עם פעילות יזמית, ו503 דירות סה"כ.

מתחם פינוי בינוי, בילו, התכנית מאושרת עם פעילות יזמית ו422 דירות סה"כ.

מתחם פינוי בינוי ,שער העיר התכנית מאושרת עם פעילות יזמית ו328 דירות

מתחם פינוי בינוי ,שינדלר, עם 234 דירות סה"כ.

מתחם פינוי בינוי סוקולוב -ירושלים, התכנית מאושרת עם פעילות יזמית, מספר הדירות סה"כ יהיה 220 דירות.

מתחם פינוי בינוי בהעצמאות 7-9 , התכנית מאושרת עם פעילות יזמית ו97 דירות סה"כ.

מתחם פינוי בינוי הרב קוקיס, התכנית מאושרת עם פעילות יזמית ו137 דירות

מתחם פינוי בינוי הרב מימון אנה פרנק, עם 160 דירות סה"כ

מתחם פינוי בינוי דליה , עם סה"כ 753 דירות .

מתחם פינוי בינוי שפרבר עם 1,216 דירות סה"כ

מתחם פינוי בינוי, השבטים ,התכנית מאושרת עם פעילות יזמית ו744 דירות סה"כ.

מתחם פינוי בינוי הנביאים, בביצוע+ מבנים מאוכלסים, עם 875 דירות סה"כ.

מתחם פינוי בינוי בבלפור, התכנית מאושרת עם פעילות יזמית ו120 דירות סה"כ.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בתקווה שיצרו תשתיות כבישים אחרת כולנו נשאר בבת ים ולא נוכל לצאת מהעיר
  הגב 24.12.19 21:50
 • אורח
  עכשיו תכפילו כל יחידה בשתי מכוניות, לא כולל מכוניות של בעלי העסקים ומבקרי חוץ, ותחשבו על הנסיעה ברחוב בו הכביש צר מאוד בעל נתיב אחד..... העומס, הפקקים, העצבים של הנהגים שמפעילים את צופרי המכונית בחוסר סבלנות בולט... בקיצור עיר הפקקים של מדינת ישראל. התחדשות - כן, אבל לא כך !!!
  הגב 25.12.19 03:54
 • אורח
  בקיצור אתם לא משאירים לנו ברירה אלא לברוח מפה - נראה לכם ששנים נגור באתר בנייה ובסוף גם לא נוכל לזוז מרוב צפיפות??? גם ככה צפוף ובקושי אפשר לצאת ולהכנס לעיר, תבנו תשתיות ואחכ תדחפו עוד בניינים!
  הגב 25.12.19 07:49
 • אורח
  לדעתי אנשים יהיו חכמים יותר אם ישתמשו ברכבת הקלה ולא במכוניות
  הגב 25.12.19 10:08
 • אורח

מעון יום וגן ילדים ייבנו בקרוב בשכונת הרקפות בראשון לציון.

בעקבות מצוקת חניה באזור גן הילדים החדש, תסדיר העירייה חניה ברחובות הסמוכים לטובת הורי גן הילדים .

לימור עידן | | תגובות: 1


הוועדה המקומית לתכנון ולבניה בראשון לציון אישרה הקמת מבנה חדש בן 2 קומות עבור מעון יום.

המתחם שייתפרס על פני שטח של מעל דונם ,ברחוב אריק איינשטיין בשכונת הרקפות במזרח ראשון לציון , יאכלס 3 כיתות

של מעון יום, ו2 כיתות של גן ילדים כולל מרחבים מוגנים .

עוד אישרו בוועדה הסדרת נושא החנייה באזור,

בעקבות מצוקת חניה באזור גן הילדים החדש, תסדיר העירייה חניה ברחובות הסמוכים לטובת הורי גן הילדים .
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעולה כל הכבוד לרז
  הגב 24.12.19 23:13
 • אורח

מתחם האלף יוצא לדרך! ביום שני 30.12 יחלו עבודות הבסיס לבניין המגדלים הראשון במתחם האלף - של קמפוס בנק דיסקונט

קמפוס בנק דיסקונט עתיד להשתרע על פני 21 דונם שיכלול את כל יחידות המטה של הבנק, בנק מרכנתיל וחברת כאל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4
תמונה מהנחת אבן הפינה בשנת 2018


מתחם האלף בראשון לציון ייצא לדרך בשבוע הבא כאשר יחלו עבודות יציקת הבטון של בניין המגדלים הראשון של בנק דיסקונט במתחם. כזכור בחודש ספטמבר 2018 הונחה אבן הפינה של קמפוס דנק דיסקונט שעתיד להעביר אל המתחם את כל יחידות המטה של הבנק כולל בנק מרכנתיל וחברת כאל. מדובר בפרויקט רחב שישתרע על פני 21 דונם.

בנק דיסקונט היה בין החברות הראשונות שרכשו קרקע במתחם האלף אליה הצטרפה לאחרונה חברת הפניקס. מתחם האלף עתיד להכיל מתחמי מסחר, תעסוקה ומגורים : 1.75 מיליון מ"ר לתעסוקה ומסחר, 5,500 דירות ו-120 דונם של פארקים.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה בזכות המדיניות והעבודה של הקדנציה הקודמת
  הגב 24.12.19 16:22
 • אורח
  זו יוזמה של ניצן בזמנו, דב צור קידם ורז יוציא לפועל. אז שאפו לשלושת ראשי הערים.
  24.12.19 16:35
 • אורח
  איםה מצביעים לפריימריס ?
  הגב 24.12.19 17:55
 • אורח
  גן נחום
  הגב 24.12.19 21:08
 • אורח

סיכום עשור: רחובות נמצאת ברשימת הערים השיאניות בהן נבנו מספר הדירות הרב ביותר בישראל ובהם 2590 דירות במגדלי דירות

מסתבר שמרבית הדירות שנבנו ברחובות בעשור האחרון היו בנות 4 חדרים ושיעורן עמד על 40% מסך כל הדירות שנבנו בדומה לשיעורן בשאר הערים בישראל.

לימור עידן | | תגובות: 8


תנופת הבנייה בישראל בעשור האחרון מקבלת חיזוק כאשר בודקים את הנתונים בשטח: מניתוח שמתבסס על נתוני הלמ"ס עולה כי בעשור האחרון נבנו בישראל כחצי מיליון דירות, 30% יותר ממספר הדירות שנבנו בעשור הקודם.

אם מסתכלים על הנתונים לעומק רואים כי רחובות נמצאת בין הערים השיאניות במספר הדירות שנבנו בעשור האחרון.

ברחובות שממוקמת במקום ה-11 נבנו כ-10,000 דירות בעשור האחרון .

העלייה בהתחלות הבנייה מתבטאת גם בבנייה מאסיבית של מגדלי מגורים שהדרישה אליהן עלתה בעקבות הצפיפות בערים הגדולות שסובלות ממחסור בקרקעות פנויות וביקוש הולך וגובר למגורים במרכזי ערים. כך למשל בעשור הנוכחי נבנו ברחובות 2,590 דירות.

יו"ר ארגון קבלני רחובות, דוד סרוגו :

"התחלות הבנייה המוצגות בנתונים מתייחסות למעשה לתכניות שתכנונם החל לפני מספר שנים. כאשר אנו מתסכלים על הצפי בשנים הבאות, אנו רואים מעט מדי תכניות הנמצאות בוועדות התכנון בשלבים הסופיים. אמנם התחלות הבנייה ברחובות בעשור האחרון ממקמות אותה במקום יחסית גבוה, אך אותנו מדאיג היום שאחרי תכנית מחיר למשתכן, כאשר היצע הדירות בשוק החופשי יקטן משמעותית. על הממשלה לדאוג לא רק לאוכלוסיית מחיר למשתכן, אלא להמשיך לדאוג לפיתוח גם של השוק החופשי, כך שבערים מבוקשות כמו רחובות רוכשי הדירות ימשיכו ליהנות מהיצע דירות ראוי, וגם למנוע את ההשפעה של הירידה בהיצע על העלייה במחירי הדירות״.

קרדיט: יחצ

ניתוח הנתונים בדק גם מה הן הדירות הפופולאריות ביותר שנבנו בעשור האחרון לפי מספר חדרים. מסתבר שמרבית הדירות שנבנו ברחובות בעשור האחרון היו בנות 4 חדרים ושיעורן עמד על 40% מסך כל הדירות שנבנו בדומה לשיעורן בשאר הערים בישראל.התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ומה עם עסקים שיביאו ארנונה או ששוב העיריה תיכנס לחובות וגרעון? מלול מתכנן את הפרישה? גרעון לפניו ואחריו?
  הגב 22.12.19 16:04
 • אורח
  ומה עם עומסי התנועה ביציאות מהשכונות ? ולכיוון הכבישים הראשיים . האם חשבתם על כך .? או שרק על הכסף שתרוויחו מהמסים ?
  הגב 22.12.19 16:22
 • אורח
  זה הכל ירושה משוקי פורר. מלול לא עשה כלום לטובת העיר.
  הגב 22.12.19 18:01
 • אורח
  סבל צפיפות וחוסר תכנון
  הגב 23.12.19 12:54
 • אורח
  אין מקום להולכי רגל
  הגב 23.12.19 12:55
 • אורח
  עומס על התשתיות ופגיעה באיכות החיים
  הגב 23.12.19 12:56
 • אורח
  נשמע הזוי יש הרבה שטחים פתוחים שממתינים להפשרה ובנייה ראיתי ערים בנויות יותר אשדוד חולון בת ים
  הגב 23.12.19 22:21
 • אורח
  יש צפיפות כי עושים הרבה ילדים ו מיביאים מי כל העולם אנשים
  הגב 24.12.19 06:06
 • אורח

ראשון לציון במקום ה6 במספר הדירות ובמקום החמישי במספר הוילות אשר נבנו בעשור האחרון בישראל... ועוד פרטים מעניינים בכתבה

מסתבר שמרבית הדירות שנבנו בראשון לציון בעשור האחרון היו בנות 4 חדרים ושיעורן עמד על 40% מסך כל הדירות שנבנו בדומה לשיעורן בשאר הערים בישראל.

לימור עידן | | תגובות: 5


תנופת הבנייה בישראל בעשור האחרון מקבלת חיזוק כאשר בודקים את הנתונים בשטח: מניתוח שמתבסס על נתוני הלמ"ס עולה כי בעשור האחרון נבנו בישראל כחצי מיליון דירות, 30% יותר ממספר הדירות שנבנו בעשור הקודם.

אם מסתכלים על הנתונים לעומק רואים כי ראשון לציון נמצאת בין הערים השיאניות במספר הדירות שנבנו בעשור האחרון. בראשון לציון שנמצאת במקום ה-6 ברשימת שיאני היישובים נבנו כ-12 אלף דירות .

העלייה בהתחלות הבנייה מתבטאת גם בבנייה מאסיבית של מגדלי מגורים שהדרישה אליהן עלתה בעקבות הצפיפות בערים הגדולות שסובלות ממחסור בקרקעות פנויות וביקוש הולך וגובר למגורים במרכזי ערים. כך למשל בעשור הנוכחי נבנו בראשון לציון 3,524 דירות בבנייני מגורים בני 16 קומות ומעלה.

כאשר בודקים את מספר צמודי הקרקע שנבנו בעשור האחרון ניכר שעיקר הבנייה בישראל מתמקדת דווקא בהן –150 אלף יחידות דיור צמודות קרקע שהן 30% מסך כל יחידות הדיור נבנו במהלך העשור הנוכחי. ראשון לציון נמצאת במקום החמישי עם 2,089 צמודי קרקע שנבנו בעשור האחרון.

ניתוח הנתונים בדק גם מה הן הדירות הפופולאריות ביותר שנבנו בעשור האחרון לפי מספר חדרים. מסתבר שמרבית הדירות שנבנו בראשון לציון בעשור האחרון היו בנות 4 חדרים ושיעורן עמד על 40% מסך כל הדירות שנבנו בדומה לשיעורן בשאר הערים בישראל.התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד! רק חבל שתשתיות הכבישים לא מתפתחות בכלל, בזמן דוחסים עוד ועוד אנשים לתוך העיר ולא חושבים איך אפשר לאפשר להם לצאת לעבודה בצורה נורמלית בלי שדרך שאמורים לעבור ב 7 דקות, תיקח 30 דקות במקרה הטוב
  הגב 22.12.19 12:06
 • אורח
  מר קינסטליך, תטפל כבר במפגע הזה שנקרא גשר ראשון!!! כל בוקר פקקים איומים ונהגים עצבניים וגם ככה נראה כל היום שלהם
  הגב 22.12.19 12:33
 • אורח
  אני לא מבין חדש או את גשר ראשוןןןןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!!! רזזזזזז אתה ראש עיר!@@!!! אם אתה רוצה שנבחר בך שוב!!!
  הגב 23.12.19 15:25
 • אורח
  גשר ראשון תעיף ותשים מחלףףף
  הגב 23.12.19 15:26
 • אורח
  הגב 23.12.19 15:28
 • אורח

פינת הנדל"ן! סיפורה של דירת 3 חדרים במרכז העיר רחובות הנמכרת במחיר 1,500,000 ₪ ודירת מיני פנטהאוז בשכונת המדע הנמכרת במחיר 2,600,000 ₪

יש לכם נכס למכירה ורוצים להציגה בפינת הנדל"ן? חייגו 055-970-7114 וקבלו פרטים

אבי בר | | תגובות: 3


פינת נדל"ן חדשה ובה נפרסם תיאור דירות ונכסים למכירה ברחובות

יש לכם נכס למכירה ורוצים להציגה בפינת הנדל"ן? חייגו 055-970-7114 וקבלו פרטים

דירת 3 חדרים במרכז העיר

סלון גדול

המטבח

חדר ילדים


אזור

במרכז העיר רחובות בקרבת גן המייסדים, הקניון והתחנה המרכזית

על הדירה

3 חדרים, שטח 70 מ' קומה 2.

מצב הדירה

דירה משופצת. אינסטלציה חדשה בכל הדירה. דוד שמש וקולטים חדש. מזגן חדש בסלון.

פינוי

1/6/2020

מחיר

1,500,000 ₪


דירת מיני פנטהאוז בשכונת המדע


נוף מדהים

סלון

מטבח פתוח - שולחן עבודה גדול

חדר שינה

מרפסת שמש ענקית


אזור

שכונת המדע

על הדירה

4 חדרים, שטח 109 מ' קומה 8 מתוך 9.

מצב הדירה

דירה מוארת ומקסימה, 35 מטר מרפסת שמש, מזגן, ממ"ד, מחסן בקומה , דירה משודרגת , 2 חניות , קרובה לבתי ספר וגנים

פינוי

גמיש

מחיר

2,600,000 ₪

פרטים על הנכסים 055-970-7114


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בקשר לדירה 3 חדרים יש מעלית ?
  הגב 22.12.19 10:11
 • אורח
  אם היתה מעלית היה כתוב.
  הגב 22.12.19 12:47
 • אורח
  מי גר בבניין אין פרטיות
  הגב 04.01.20 14:33
 • אורח

שכונה חדשה בגדרה! ביום שני (23.12) דיון בוועדה המחוזית על הפיכת שטח חקלאי בגדרה לשטח מגורים עם 1349 יחידות דיור

השטח המיועד גובל בין קדרון לגדרה

לימור עידן | | תגובות: 3


ישיבת הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה מחוז מרכז תדון בשינוי יעוד של שטח חקלאי באזור קידרון-גדרה לאיזור מגורים.

הוועדה התכנסה לדון בנושא בפעם האחרונה לפני 17 שנה וביום שני .23.12.19 תתכנס שוב הוועדה ותדון על שינוי שטח המיועד לאזור חקלאי והפיכתו לאזור מגורים ובניית 1349 יחידות דיור .

השטח החקלאי גובל בשטח בין רחוב גפן בקידרון לבין הרחובות זבולון המר ושדרות ציונה רפת בגדרה . בתכנית הבנייה ישנה חלוק למגרשי בנייה למגורים ולמסחר, בנוסף יעוד שטחים למבני ציבור, שטחים ציבוריים פתוחים, שטחים פרטיים פתוחים , דרכים משולבות והקמת חניות ושבילים להולכי רגל .התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גרוע מאוד
  הגב 20.12.19 07:10
 • אורח
  מי הקבלן שמניע את גלגלי ההזייה הזו. מנכ"ל שמקדם אינטרסים סמויים האם הם האינטרסים של הישוב ? מועצה מנותקת . דלתות חסומות. לא תבחרו בפעם הבאה
  הגב 20.12.19 19:53
 • אורח
  השטחעם של גדרה או קדרון?
  הגב 23.12.19 14:08
 • אורח

רשות מקרקעי ישראל מפרסמת מכרז לבניית יחידה משפחתית, צמוד קרקע בקרית משה רחובות

המועד האחרון להגשת המכרז הוא 16.3.2020

לימור עידן | | תגובות: 5


רשות מקרקעי ישראל מפרסמת מכרז למגרש לבנייה חד משפחתית בשכונת קריית משה, בסופו של רחוב אמנון ותמר, שטח פינתי הפונה לכיוון הפרדס .

על פי המכרז השטח משתרע על פני 402 מ"ר וניתן לבנות עליו יחידה אחת ומחיר המינימום למגרש הוא 561,013 ₪ , הוצאות הפיתוח

והוצאות פיתוח נוספות לגבייה באמצעות הרשות הוא 217,566 ₪

המועד האחרון להגשת ההצעות למכרז הוא בתאריך 16.3.2020 עד השעה 12:00 בצהריים . ניתן להגיש באמצעות המערכת המקוונת והן בתיבת המכרז במשרדי המרחב.התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איך מגשים
  הגב 19.12.19 18:44
 • אורח
  איך מקבלים יותר פרטים
  הגב 19.12.19 19:25
 • אורח
  לינק לאתר המנהל: https://land.gov.il/Land_Tenders/Pages/Tenders.aspx
  הגב 19.12.19 19:39
 • אורח
  ממש בשורה עלוב מאוד...מצפים ליותר פרוייקטים חדשים בעיר והתחלות בנייה
  הגב 19.12.19 21:59
 • אורח
  לפחות בניין אחד פחות. הצפיפות והבניה בעיר מטטרפת והמיליונרים נהנים להרוס את העיר ולאנשים את החיים ולבנות בניינים וגורדי שחקים. המתווכים העלגים כמו אוכלי נבלות.
  הגב 29.12.19 10:28
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל