הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

שינויים בתוכנית "מחיר מטרה"! ההנחה תגדל עד 500 אלף ש"ח, 35% מהדירות יוקצו לבני המקום

נחתם הסכם שותפות בין יוחננוף לבעלי קניון רחובות לבניית מרכז מסחרי בשכונת נאות שמיר בשטח של כ - 24,000 מ"ר

עסקת קרקע ענקית ברחובות! קרקע בשטח כ - 12,000 מ"ר ברחובות אשר נרכשה בשנת 2017 ב - 30 מיליון ש"ח, נמכרה בסכום שיא של כ - 110 מיליון ש"ח

ליאור ברדוגו, היזם ובעלי קבוצת ברדוגו גרופ הבונה ברחובות, נבחר להיות בין 40 הצעירים והצעירות המבטיחים בתחום הנדל"ן וההתחדשות העירונית לשנת 2019.

פורטל מגדילים העוסק בהתחדשות העירונית פרסם את רשימת 40 הצעירים(מתחת לגיל 40) אשר מובילים בתחום הבנייה בישראל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0בימים אלו פרסם פורטל מגדילים העוסק בהתחדשות עירונית בישראל, את שמות 40 הצעירים והצעירות המבטיחים של תחום ההתחדשות העירונית והבנייה בישראל. ברשימה ניתן למצוא צעירים/ות בני פחות מ 40 אשר נחשבים למובילים בתחום בהם בעלי חברות בנייה, עורכי דין, אדריכלים ועוד

בין הזוכים בתואר נמצא ליאור ברדוגו, מנכ"ל ובעלי קבוצת ברדוגו גרופ הבונה ברחובות.

ברדוגו גרופ, עוסקת בתכנון וייזום פרויקטים בנדל"ן והוקמה על ידי היזם ליאור ברדוגו אשר צבר יותר מעשור של ניסיון בניהול והובלה של חברות נדל"ן יזמיות ומבצעות מהבכירות במשק. נכון להיום, יוזמת ברדוגו גרופ במספר ערים ברחבי הארץ פרויקטים מיוחדים למגורים בסטנדרט גבוה במיוחד. בימים אלו בונה החברה את פרויקט RENE שיכלול בניין בן 8 קומות יוקם על מגרש בן 1.7 דונם במרכז העיר רחובות (רחוב טלר 10). לפני יותר משנה החליט ברדוגו לצאת לדרך חדשה ועזב את תפקידו בחברת פרי נדל"ן.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

באזור סינמה סיטי ראשון לציון יוקם מלון בן 100 חדרים עם אולמות כנסים, מסעדות, ספא ולצדו מגדל משרדים בן 25 קומות

לדברי יזם הפרויקט, גיל סולומון בעלי חברת סלומון סיטי: "ראשון לציון היא עיר גדולה הצמאה למלונאות, הקרקע מתאימה במיוחד, כל הללו חברו בצוותא ויובילו להגשמת החזון בטווח הקרוב. בכל העיר ישנו מלון אחד קטן ובאזור המדובר אין מלונאות כלל. במהלך השבוע ישרת המלון אנשי עסקים המגיעים לאזור ומשלחות שונות המגיעות לעיר. בסופי שבוע אנו מצפים לקהל שומר שבת שיגיע לאירועים שונים כמו שבת חתן, בר מצוות ועוד.

מערכת האתר | | תגובות: 13
קרדיט: city bee


פרויקט מלונאות ראשון באזור הסינמה סיטי בראשון לציון

פרויקט מלונאות ראשון עתיד לקום באזור הסינמה סיטי בראשון לציון (מתחם 109), עם 100 חדרי מלון המיועדים לקהל עסקי. החברה היזמית סלומון סיטי בע"מ רכשה לפני כחמש שנים חלק ממגרש בגודל של כ-6 דונם מבעלים פרטיים, ולפני שנה השלימה את רכישתו יחד עם חברת אר. בי. ביטון רפאל אחזקות בע"מ מקבוצת רפי את רפי. כעת מקדמות החברות תוכנית לבניית מלון עסקי ולצדו מגדל משרדים. המגרש היה מיועד לשימושים תעשייתיים אך בשל התפתחות האזור מאפשרת העירייה להסב אותו לשימוש תעסוקתי ומלונאי, וכן העצימה את זכויות הבנייה מ-220% ל-650%.


האזור בו מתוכנן לקום המלון


התוכנית שמקודמת למתחם כוללת את בית המלון הראשון באזור, אשר עתיד לכלול 100 חדרים ומופנה לקהל עסקי. המלון יהיה בן 10 קומות ויכלול 5,000 מ"ר של חדרים, אולמות המיועדים לכנסים והופעות, מסעדות, ספא, חדר כושר, בית כנסת ועוד.

מגדל המשרדים יהיה בן 25 קומות ובגודל של 25 אלף מ"ר ויכלול שתי קומות של שטחי ציבור, מרתף של כ-12 אלף מ"ר של קומות חניון ושתי קומות מסחר בשטח של כ-7,000 מ"ר אשר יכללו חנויות, בתי קפה ושימושים נוספים לבילוי ופנאי.


התכנית המוצעת לפרויקט תואמת את מסמך מדיניות מתחם 109 שהעירייה הוציאה אשר מטרתו התחדשות האזור בהתייחס לנתיבי תחבורה ציבורית ומערכת הסעת המונים אשר עוברת במתחם. במסגרתו ניתנת העצמת זכויות שתביא לתוספת של 3 מיליון מ"ר בייעודי תעסוקה, מסחר וצרכי ציבור, זאת לצד פיתוח המרחב הציבורי ותשתית התנועה על מנת ליצור מרחב עירוני שוקק, פעיל ונגיש. התוכנית מקודמת כעת בעירייה כאשר לאחרונה התקיים דיון בפורום מהנדס העיר לעיון ראשוני בתכנון.


לדברי יזם הפרויקט, גיל סולומון בעלי חברת סלומון סיטי:

"ראשון לציון היא עיר גדולה הצמאה למלונאות, הקרקע מתאימה במיוחד, כל הללו חברו בצוותא ויובילו להגשמת החזון בטווח הקרוב. בכל העיר ישנו מלון אחד קטן ובאזור המדובר אין מלונאות כלל. במהלך השבוע ישרת המלון אנשי עסקים המגיעים לאזור ומשלחות שונות המגיעות לעיר. בסופי שבוע אנו מצפים לקהל שומר שבת שיגיע לאירועים שונים כמו שבת חתן, בר מצוות ועוד. לטעמי אזור זה מחייב עירוב שימושים מלא אשר בעתיד הקרוב יכלול מעבר למסחר תעסוקה ומלונאות גם מגורים ייחודיים המתאימים לאזור ולרווחת תושבי העיר. הנני סמוך ובטוח כי קברניטי העיר ראשון לציון כבר פועלים בכיוון".


האדריכלים המתכננים, ערן שקד וערן לשם בעלי משרד CityBee, אומרים כי

"מדיניות התכנון לאזור שמה דגש על הגדלת זכויות לטובת תוספת שימושים, ותכנון שיתאים למערכות הסעת ההמונים שיעברו במקום. הפרויקט תוכנן כך שיזמין תנועה אורגנית של הולכי רגל להיכנס למתחם, הוא כולל יצירת חזיתות נוספות למגרש על מנת לשפר את חוויית המשתמש ולמקסם את שטחי המסחר. בית המלון ומגדל המשרדים פונים פנימה אל לב המתחם ויוצרים סביבה שונה מהרחובות ההיקפיים והאזור, על מנת להוות מוקד משיכה המספק אפשרות לשהייה ושוטטות באמצע המרקם העירוני האינטנסיבי".

התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אנחנו אוהבים רק בית אבות !!! אין מספיק 🤣🤣
  הגב 07.08.22 16:45
 • אורח
  Hhhhh
  07.08.22 18:14
 • אורח
  כול הכבוד יגיה זמן
  הגב 07.08.22 16:51
 • אורח
  למה צפוף,. שיהיה עוד יותר צפוף,איזור תעשיה חרבנה.
  הגב 07.08.22 16:52
 • אורח
  כולםםםםם על ציר משה דיין.ניתן יהיה להגיע לים רק ברגל.
  הגב 07.08.22 16:59
 • אורח
  בשנים הקרובות לא נוכל לנסוע בכביש משה דיין, לים בטוח לא נצליח להגיע, ממש הזוי מה שהולך להיות...😬😫😩
  הגב 07.08.22 17:00
 • אורח
  מה עם תשתיות?? הפקקים באיזור נוראיים בצורה בלתי רגילה כבר היום. רק מלון היה חסר שם
  הגב 07.08.22 17:00
 • אורח
  גועל נפש כל היום פקוק מושחתים היום הכל פקוק שם!!! בים בונים על החוף מלונות ואוזות זקנים לעשירים למה אנחנו צריכים לסבול פה את העומס של כל זה!!! מתחתם האמה 1000 שלכם הוספתם רק רמזורים על הפקקים מושחתים
  הגב 07.08.22 17:23
 • אורח
  עדיף לבנות בית סוהר לתפארת הפשע בעירנו ....
  הגב 07.08.22 17:24
 • אורח
  עיר של בטונים שלא נגמרים האים יש הרחבת תשתיות כמו כבישי גישה רחבים יותר מקומות חניה נוחים לגישה ? כול התשובות והשאלות לא נכונות .
  הגב 07.08.22 17:28
 • אורח
  טוב... אז כנראה שלבית סוהר כפי שהוצע אין תקציב אז התושבים מסכימים שזה יהיה מלון לצורך בילוי לכמה שעות הכניסה מגיל 18 עד גיל העמידה
  הגב 07.08.22 18:15
 • אורח
  היות ושתי ההצעות לא היתקבלו. כמו בית סוהר ובית מלון ""לאנשי עסקים"" אז אולי אפשר לעדות הסבה לכולל או אולפנה זהו זה הצעה סופית
  הגב 07.08.22 18:30
 • אורח
  אף אחד לא צמא לבית מלון… ליטרלי אף אחד
  הגב 07.08.22 20:12
 • אורח

מכרז לבניית 600 דירות בראשון לציון מהן 480 דירות המיועדות לשיווק בהגרלות "מחיר למטרה"

הסבר בכתבה על תוכנית "מחיר מטרה"

אבי בר | | תגובות: 3


רמ"י (רשות מקרקעי ישראל) מפרסמת מכרז לבניית 598 דירות ב - 9 מתחמים בשכונת נרקיסים בראשון לציון.

המכרז מיועד לקבלנים ועל פי התוכנית 480 דירות מיועדות להגרלות "מחיר מטרה" ואילו 118 דירות הקבלנים יהיו רשאים לשווק בשוק החופשי

על פי המכרז, היום האחרון להגשת הצעות למכרז 31/10/2022 ורק לאחר פרסום הקבלנים הזוכים, המדינה תוכל להציע את הדירות בהגרלה לציבור הרחב במהלך 2023


להלן הסבר על תוכנית "מחיר מטרה"

מהי דירת מחיר מטרה?

 • דירת מגורים שתיבנה במסגרת פרויקטים חדשים בכל רחבי הארץ, שיועדו לתכנית זו.
 • דירה בשטח 60 מ"ר עד 150 מ"ר.

מחיר הדירה ייקבע במכרז עצמו, ויהיה נמוך ממחיר השוק באותו אזור בכ-20%.

מי זכאי לרכוש דירה במסגרת המסלול?

התכנית מיועדת לחסרי דירה ולמשפרי דיור.

חסר דירה
המונח חסר דירה מציין יחיד בן 35 ומעלה ותא משפחתי שאין למי מיחידיו זכויות כלשהן בדירה או בחלק מדירה, ושלא היו להם זכויות כאמור 10 שנים קודם לרכישת הדירה הנמכרת במחיר מטרה.

משפר דיור
המונח משפר דיור מציין יחיד בן 35 ומעלה ותא משפחתי שבבעלות מי מיחידיו דירת מגורים יחידה אשר תימכר בתוך 12 חודשים מיום קבלת טופס 4 לדירה הנרכשת, או שהייתה בבעלותם דירת מגורים יחידה ב-10 השנים שקדמו לרכישת דירת מחיר מטרה.

האם יש איסורים כלשהם לאחר רכישת דירה במסגרת תכנית מחיר מטרה?

השכרת הדירה: כדי להקל על ציבור הרוכשים הסיר משרד הבינוי את האיסור על השכרת הדירה.

מכירת הדירה: חסר דיור או משפר דיור שרכשו דירה במסגרת מחיר למשתכן, לא יהיו רשאים למכור את דירתם במשך 5 שנים מיום קבלת טופס 4 או 7 שנים ממועד ביצוע ההגרלה שבה זכו בדירה, המוקדם מביניהם.

מי אינו זכאי בתכנית מחיר מטרה?

 • בעלי יותר מדירה אחת ב-10 שנים האחרונות.
 • יחידים מתחת לגיל 35
 • זוגות שנרשמו לנישואין, אך טרם נישאו.

דירה באיכות גבוהה

משרד הבינוי והשיכון מגדיר מפרט טכני איכותי לדירות מחיר מטרה. המפרט קובע כסטנדרט רכיבים שלגביהם הקבלנים דורשים בדרך כלל תוספת תשלום על מחיר הדירה.

מפרט מחיר מטרה מחייב את מוכר הדירה להציע לכם לבחור בין מגוון דוגמאות, עיצובים וצבעים של פריטים, דוגמת:

 • משטח עבודה במטבח: עשוי משיש או אבן קיסר, ובחירה בין שלושה גוונים לפחות, שאחד מהם הוא בהיר-ניטרלי.
 • ריצוף וחיפוי: בחירה בין שני סוגי ריצוף ובין שלוש דוגמאות לפחות, שאחת מהן היא בגוון ריצוף בהיר-ניטרלי.
 • דלתות הפנים: בחירה בין שלוש אפשרויות לפחות לגוון הדלת, שאחת מהן בגוון לבן.
 • נוסף על כך, דירת מחיר מטרה כוללת חניה אחת לפחות.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי שיזכה ייכנס לדירה בעוד כמה שנים??
  הגב 27.07.22 09:11
 • אורח
  מה עם שכון מזרח ראשון מגרש כדור רגל ובתים לבנות
  הגב 27.07.22 10:34
 • אורח
  איך נרשמים?
  הגב 27.07.22 20:24
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

פרויקט פינוי בינוי ברחוב החשמונאים בבת ים הכולל הריסת 72 דירות ובניית 2 מגדלים עם 267 דירות יוצא לדרך

הפרויקט חברת אורון נדל"ן מקבוצת אורון אחזקות והשקעות ממוקם בצומת הרחובות חשמונאים ויוספטל

אבי בר | | תגובות: 4

חברת אורון נדל"ן מקבוצת אורון אחזקות והשקעות ממשיכה להתקדם בצעדי ענק לקראת תחילת העבודות לקידום התחדשות עירונית בבת ים: פרויקט פינוי בינוי ברחוב החשמונאים בעיר שיוזמת החברה צפוי לצאת לדרך בקרוב, זאת לאחר שאתמול אישרה הועדה המחוזית לתכנון ובניה של מחוז תל אביב את הארכת התב"ע התקפה במקום.

העובדה שלפרויקט קיימת תב"ע מאושרת בתוקף, מאפשרת לפעול לקידום התכנון המפורט ותחילת השיווק בפרקי זמן קצרים יחסית.

הפרויקט המדובר ממוקם בצומת הרחובות חשמונאים ויוספטל ומהווה חלק משמעותי מתנופת ההתחדשות העירונית בעיר. את הפרויקט תבנה חברת אורון נדל"ן במסגרת פרויקט פינוי בינוי. היבט אטרקטיבי נוסף למיקום נעוץ בעובדה כי הוא ממוקם על תוואי הרכבת הקלה העתידית, מה שצפוי להפוך אותו לאזור בעל ביקוש גבוה במיוחד.

במסגרת הפרויקט, יפונו 72 יחידות דיור וייבנו במקומן 267 יח"ד, ב-2 מגדלים, בכל מגדל כ-29 קומות. כל הדירות בפרויקט ייהנו מחניה ,מרפסת שמש וחלקן אף ממחסן צמוד וכו'.

גל קסטל, סמנכ"ל ההתחדשות העירונית בחברת אורון נדל"ן:

"זהו פרויקט ייחודי במיקום מצוין על ציר הרכבת הקלה. הדיירים ייהנו משדרוג משמעותי באיכות חייהם, כאשר את הבניינים הישנים יחליפו שני מגדלים מפוארים וחדישים באופן שיעניק את סביבת המגורים הטובה ביותר לדיירים. אנחנו פועלים במקביל במתחמים נוספים בעיר לרבות ברחוב הדדי בעיר בת ים וזאת במטרה לאפשר לתושבי העיר ליהנות מהאיכות ומהסטנדרט הגבוה שמעניקה אורון נדל"ן".


התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בקרוב אצלנו
  הגב 25.07.22 13:28
 • אורח
  אשרי המאמין . יהרסו דירה משופצת!
  הגב 25.07.22 16:02
 • אורח
  מתי יהיה בהרצוג אני יודעת שזה בתכנון
  הגב 25.07.22 19:10
 • אורח
  אין אוויר לנשום בעיר הזו. מורדים 72 דירות מוסיפים מעל 700 דירות איפה התשתיות, איפה החניות לרכבים. מה קורה בעיר הזו להיכנס לעיר אנחנו מעל 40דק' מסתובבים סביב עצמנו. ובנוסף כל הדירות יתמלאו עבור העולים מרוסיה.
  הגב 26.07.22 15:46
 • אורח

ברחוב מוסקוביץ ברחובות עתידים לקום 45 דירות בפרוייקט להשכרה לטווח ארוך

המבנה יהיה בעל 9 קומות עם דירות של עד 70 מ"ר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 17
עיריית רחובות


עיריית רחובות ממשיכה לקדם את תוכניות הבנייה ברחבי העיר וגם תוכניות להשכרת לטווח ארוך.

ברחוב מוסקוביץ 11 עתיד לקום מבנה מגורים שישמש את התושבים לפרוייקט השכרה לטווח ארוך הכולל גם מסחר.

על פי התכנון על שטח של 768 מ"ר יוקם מבנה מגורים של 9 קומות עם 45 יח"ד קטנות. גודל הדירות עתיד להיות בין 49-70 מ"ר.
התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בחצרות המושבה, דירה להשכרה לטווח ארוך (5 שנים), 3 חדרים, עולה 5,000₪. אז מה יהיה המחיר שם?
  הגב 24.07.22 18:37
 • אורח
  רחובות הופכת יותר לעיר בטון מאשר עיר תרבות ומדע. במקום לדאוג לפיתוח סביבתי של האזור המרכזי הזה מצופפים אותו עוד יותר עם עוד קומות בטון ומסחר. איכס. גועל נפש של עיר. לברוח מפה ומהר.
  הגב 24.07.22 19:44
 • אורח
  לדיירי תחילת רחוב מוסקוביץ בסמוך למופת אין יציאה עם הרכב לעיר, והם נאלצים לעשות סיבוב רציני תוך עקיפת הרחוב בנסיעה ברחובות הצדדיים כדי להגיע לכל נקודה ואפילו הקרובה ביותר. ועכשו עם הפרוייקט הזה החיים יהיו בלתי נסבלים מכל הבחינות. החל מתחילת הבניה ועד להקמת המסחר. רכבי האספקה הגדולים יחסמו את הרחוב דגם ככה הוא צר מאוד. פרנסי העיר עליכם למצוא פיתרונות הולמים כדי לא להכביד עלינו תושבי הרחוב.
  הגב 24.07.22 20:00
 • אורח
  המלצה תמכרו עכשיו כי ערך הבתים שלכם עומד לרדת עקב הצפיפות.
  25.07.22 16:39
 • אורח
  יופי והצעד הנכון שהמחיר יהיה נמוך ככה זה יורד את מחיר השכירות בעיר כל הצעירים עוזבים
  הגב 24.07.22 20:39
 • אורח
  יפה אחלה רעיון. רק שהמחיר יהיה הגון זול .
  הגב 24.07.22 22:37
 • אורח
  בטון ועוד בטון
  הגב 25.07.22 08:44
 • אורח
  במקום מלון מרגוע?
  הגב 25.07.22 08:49
 • אורח
  כו
  25.07.22 08:53
 • אורח
  הכוונה טובה אבל אין התחשבות בצפיפות הגדולה שקיימת באזור הזה. זה מטומטם כשכוונות טובות באות על חשבון רווחת התושבים.
  הגב 25.07.22 09:12
 • אורח
  נכון מאוד!! אני עוזבת את הרחוב שממילא צפוף כל כך.
  25.07.22 13:58
 • אורח
  גם רחוב לוין אפשטיין יהפוך במהרה לצפוף רועש. עמוס בתנועה .
  הגב 25.07.22 11:17
 • אורח
  כבישים וכמות חניות משנות ה70 -ולא השתנתה מאז,ממליץ לא לגור ברחוב מוסקוביץ וברדיוס של כמה ק"מ ממנו,אין חנייה בכלל,בהצלחה לדיירים החדשים
  הגב 25.07.22 14:49
 • אורח
  הדבר היחידי שלא טוב ברחובות זה השתלטות החרדים והחרדלים בחסות הכנופיההדתית שנקראת ליכוד .מוכרים את העיר וחברי מועצת העיר החילוניים מלקקים להם בישבן
  הגב 25.07.22 17:25
 • אורח
  התימנים הליכודניקים הורסים את העיר
  25.07.22 17:32
 • אורח
  אכן כך
  26.07.22 08:04
 • אורח
  לאשכנזי החוצפן ביותר בינתיים רק אנחנו שיפרנו לך את העיר..ואתה מוזמן לעזוב את העיר כבר היום הרגע.
  הגב 26.07.22 16:48
 • אורח

שירות חדש למוכרים וקונים דירות בראשון לציון! "שדכן הדירות" תוכנה חדשה של "be106 חדשות ראשון לציון" השולחת בוואטסאפ באופן אוטומטי דירות היכולות להתאים לדרישות הקונה. מוכרים/קונים דירות המעוניינים להצטרף לשירות 052-8030056 (מתאים גם לקבלנים ומתווכים)

מאות מחפשי דירות בראשון לציון כבר הצטרפו לשירות לקבלת דירות על פי קריטריונים שהם מחפשים

מערכת האתר | | תגובות: 2


אתר be106 ממשיך בפיתוחי תוכנות ולאחר פיתוח של מספר חודשים סיימנו את פיתוח התוכנה החדשה בתחום קנייה ומכירת דירות "שדכן הדירות" המתווכת בין מוכרי דירות למחפשי דירות בראשון לציון יד שניה ודירות חדשות מקבלן. ובימים אלה מאות מחפשי דירות בראשון לציון אשר הביעו את הסכמתם להצטרף לשירות, החלו לקבל בוואטסאפ באופן אוטומטי עדכון על דירות המתאימות לדרישות ולאפיונים שלהם מתוך מאגר הדירות של לוח be106 חדשות ראשון לציון.

ההצטרפות לתוכנה למחפשי דירות ומוכרי דירות חינם

איך התוכנה פועלת עבור מחפשי דירות?

1. מוסרים את מספר החדרים שמחפשים.

2. מוסרים עד איזה תקציב לחפש להם.

3. מעדכנים שכונות מועדפות עליהם

4. מעדכנים איזה סוג נכס מחפשים.

5. השירות חינם, יש דמי תיווך בעת רכישת הנכס.

6. על מנת לא להציף את הקונים, הם יקבלו לא יותר מ - 1 - 2 דירות ב - 24 שעות

לפרטים נוספים - 052-8030056.

איך התוכנה פועלת למוכרי דירות?

1. הנכס נשלח למחפשי דירות שהצטרפו, באמצעות הוואטסאפ.

2. קונה שיש לו שאלות, פונה בוואטסאפ לנציג be106 בלבד

3. נציג be106 מגיע לנכס לפני שיווקו כדי להכיר אותו על מנת שיוכל לתת מענה לשאלות הקונים.

4. המוכר שולח תמונות של הנכס לנציג be106.

5. השירות חינם למוכרי דירות

5. התקשרות השיווק ל - 4 שבועות (אלא אם המוכר מבקש להאריך)

לפרטים נוספים - 052-8030056.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נשמע מעניין
  הגב 15.07.22 12:37
 • אורח
  איך נרשמים
  הגב 15.07.22 13:18
 • אורח

שירות חדש לקונים ומוכרים דירות ברחובות! "שדכן הדירות" תוכנה חדשה של אתר "be106 חדשות רחובות" המחברת בין מוכרים ומחפשי דירות באמצעות הוואטסאפ. מחפשי/מוכרי דירות המעוניינים להצטרף/לקבל פרטים על השירות 052-8030056 (מתאים גם לקבלנים ומתווכים)

מעל 600 מחפשי דירות ברחובות כבר הצטרפו לשירות

אבי בר | | תגובות: 0


אתר be106 ממשיך בפיתוחי תוכנות ולאחר פיתוח של מספר חודשים סיימנו את פיתוח התוכנה החדשה בתחום קנייה ומכירת דירות "שדכן הדירות" המתווכת בין מוכרי דירות למחפשי דירות ברחובות יד שניה ודירות חדשות מקבלן. ובימים אלה 600 מחפשי דירות ברחובות אשר הביעו את הסכמתם להצטרף החלו לקבל בוואטסאפ עדכון על דירות מתאימות לדרישות שלהם שעלו בלוח הדירות של be106 חדשות רחובות.

ההצטרפות לתוכנה למחפשי דירות ומוכרי דירות חינם

איך זה עובד למחפשי דירות?

1. מוסרים את מספר החדרים שמחפשים.

2. מוסרים עד איזה תקציב לחפש להם.

3. מעדכנים שכונות מועדפות עליהם

4. מעדכנים איזה סוג נכס מחפשים.

5. השירות חינם, יש דמי תיווך בעת רכישת הנכס

לפרטים נוספים - 052-8030056.

איך זה עובד למוכרי דירות?

1. הנכס נשלח למחפשי דירות שהצטרפו, באמצעות הוואטסאפ.

2. קונה שיש לו שאלות, פונה בוואטסאפ לנציג be106 בלבד

3. נציג be106 מגיע לנכס לפני שיווקו כדי להכיר אותו על מנת שיוכל לתת מענה לשאלות הקונים.

4. המוכר שולח תמונות של הנכס לנציג be106.

5. השירות חינם למוכרי דירות

5. התקשרות השיווק ל - 4 שבועות (אלא אם המוכר מבקש להאריך)

לפרטים נוספים - 052-8030056.


מסלול מיוחד לקבלנים ומתווכים

התוכנה פתוחה למתן שירות גם למתווכים ולקבלנים המעוניינים בשיתוף פעולה בכפוף לתנאי אתר be106 נדל"ן.

לפרטים נוספים - 052-8030056.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שינויים בתוכנית "מחיר מטרה"! ההנחה תגדל עד 500 אלף ש"ח, 35% מהדירות יוקצו לבני המקום ועוד הטבות בכתבה

העירייה תקבל על כל דירה מענק 30,000 ש"ח לבניית מוסדות ציבור, שכר הטרחה לעורך הדין של הקבלן – ישולם על ידי הקבלן בלבד. יוקמו מפעלים לבנייה מהירה בשיטה מודולורית

אבי בר | | תגובות: 6


שר האוצר, אביגדור ליברמן, שר הבינוי והשיכון זאב אלקין ושרת הפנים איילת שקד הציגו היום את תוכנית הדיור החדשה, במסגרתה תורחב תוכנית "דירה בהנחה", יוקטנו מרווחי הרווח של הקבלנים, תקודם בנייה ברשויות מקומיות ואזוריות ותחל שיטת בנייה מתועשת ומהירה.*

*יעדי התוכנית לארבע השנים הקרובות:*
- 280,000 התחלות בנייה; 70,000 התחלות בכל שנה
- תכנון 500,000 אלף יחידות דיור חדשות במוסדות התכנון; 125,000 בכל שנה
- פרסום 300,000 מכרזים ליחידות דיור בקרקעות מדינה; 75,000 יחידות דיור בכל שנה
- הצלחת מכרזים בקרקעות מדינה (עסקאות) להקמת 180,000 יחידות דיור; 45,000 בכל שנה

*צעדי התוכנית:*

*הגדלת ההנחה וההיצע ב"דירה בהנחה":*
- העלאת גובה ההנחה לזוכים בדירות עד לגובה של 500 אלף שקל במקום עד 300 אלף כיום), בהצמדה לשומת דצמבר 2020.
- הרחבת מספר הדירות שיוגרלו במסגרת "דירה בהנחה" בכ-10,000 יחידות דיור באזור המרכז (גידול מ60% ל80%) - שיוקצו לזכאים מחוסרי דיור.
- העלאת אחוז בני המקום בהגרלות אלו מ-25% ל-35% בכל הארץ.*תיקון לחוק המכר:*
- הצמדת מחיר הדירה לחלק הרלוונטי בלבד, ללא רכיב הקרקע וללא מרווחי הרווח של הקבלן. התיקון אושר על ידי מועצת רמ"י ויוחל בחוזים מול הקבלנים כבר במכרזים הקרובים ל"דירה בהנחה". החוק בכנסת עבר בקריאה ראשונה נמצא כעת בדיונים בוועדת הכספים, כהכנה לקריאה שנייה ושלישית.
- במסגרת תיקון החוק, שכר הטרחה של עורך הדין של היזם – ישולם על ידו בלבד.

*קידום בנייה ברשויות מקומיות ומועצות אזוריות:*
- תקציב לבניית מוסדות ציבור לרשויות מקומיות בסך של 30,000 שקלים לכל יחידת דיור. הרשויות המקומיות יקבלו מענק שייתן מענה לצרכים של הרשות המקומית בבניית מוסדות ציבור, הנובעים במישרין מהגדלת השיווקים. מחצית מהסכום - סך של 15,000 שקלים יינתן בעת השיווק והמחצית השנייה תינתן לעת מתן היתרי הבנייה.

*מעבר לשיטת בנייה מתועשת:*
- מעבר לשיטת בנייה מהירה שחוסכת תשומת כח אדם משמעותי ומאיצה את קצב התקדמות הבנייה. תחילה, המדינה תתמוך בהקמת שני מפעלים לבנייה מודולרית בשטחי מדינת ישראל. כמו כן, תסובסד הקמת מבנים ראשונים בשינוע ממפעלים בחו"ל.

*צעדים נוספים בתחום התכנון:*
- הגדלת שכר בודקי תכניות והוספת עובדים חיצוניים באגפי ההנדסה ברשויות המקומיות לטובת האצת קצב מתן היתרי בניה
- מתן סמכות מקבילה לרשויות המקומיות באופן שיוכלו לתכנן בינוי למגורים בשיעור של אלפי מ"ר (בהתאם לסוג הוועדה)
- ביטול וולונטריות ברישוי עצמי
- פתיחת לוח 2 באופן שיאשרו תוספת של עשרת אלפי יח"ד בכל הארץ, וכן בניית מתחמי דיור מוגן בהיקפים גדולים
-תיקון תקנות התכנון והבניה (אישור מטרה ציבורית) כדי ליצור תמריץ כלכלי לרשויות המקומיות לקדם דיור לשכירות בקרקע חומה

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה עדיין לא יוריד את מחירי הדיור…
  הגב 12.06.22 21:49
 • אורח
  לא מבין איך אין עדיפות לגיל מבוגר יותר מחוסרי דיור במכרזים נפרדים. צעירים יכולים לממש במשך שנים את הזכות
  הגב 13.06.22 08:11
 • אורח
  איפה נרשמים?
  הגב 13.06.22 14:00
 • אורח
  לא לקנות !! לא חסר דירות כל הזמן יש בבנייה רק מייצרים בכם שאין ואם לא תיקחו אתם תפספסו ...
  הגב 14.06.22 08:50
 • אורח
  רחובות מפרסמת ולא משתתפת בכלל בהגרלות לבני המקום
  הגב 14.06.22 19:04
 • אורח
  בקיצור חזרנו לכינוי חו"בת ,העליה של כביכול יהודים שאין להם שום קשר ליהדות ויכנסו לדירות הללו זה ישראבלוף,
  הגב 17.06.22 13:59
 • אורח

דירה 1 ביום! למכירה ברחובות החדשה דירת 4 חד' בגודל 91 מ"ר כולל מרפסת שמש בפינוי מיידי. המחיר הנדרש ‏2,420,000 ש"ח. לפרטים 08-376-1042

לוח הדירות של אתר be106 בעמוד 6/8

אבי בר | | תגובות: 6


בשכונת רחובות החדשה מוצעת למכירה דירת 4 חד' בשטח 91 מ"ר בקומה 6 בבניין בן 9 קומות, המוקף ירוק ופארק שעשועים לילדים.

הדירה מושקעת ומשופצת, ריקה מדיירים, ממ"ד, מעלית, ממוזגת, חניה, חדר הורים עם ארונות ושירותים.

הדירה ריקה, פינוי מיידי


המחיר הנדרש

2,420,000 ש"ח

לפרטים

08-376-1042


התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יש דירה אולי גם ״ברחובות שלי״ ? 4 חדרים
  הגב 03.06.22 13:50
 • אורח
  יקר, נותן לדירה הזו 1,000,000 ש"ח
  הגב 04.06.22 18:12
 • אורח
  במקום לכתוב "כניסה מיידית" כתבו "הדירה ריקה פינוי מידי"...נו באמת
  הגב 04.06.22 20:09
 • אורח
  מי שמעונין לקנות,ממליץ להגיע בשעה 20:00 בערב ולראות האם יש חנייה ברחוב ?אם אין -חבל על הכסף.
  הגב 05.06.22 20:34
 • אורח
  טיפ של אלופים. הבעיה שזה ככה ברוב העיר. תודה עיריית רחובות.
  05.06.22 20:44
 • אורח
  כמה ארנונה?
  הגב 07.06.22 10:25
 • אורח

נחתם הסכם שותפות בין יוחננוף לבעלי קניון רחובות לבניית מרכז מסחרי בשכונת נאות שמיר בשטח של כ - 24,000 מ"ר

בכוונת חברת מליסרון בעלת קניוני עופר ויוחננוף להקים על הקרקע פרויקט בשטח של כ-24,000 מ"ר, במסגרתו יוקם מרכז מסחרי שכונתי פתוח, בהיקף של כ-11,000 מ"ר, סופרמרקט של רשת יוחננוף בשטח של כ-5,000 מ"ר וכן שטחי משרדים בהיקף של כ-7,000 מ"ר. המרכז המסחרי הפתוח יהיה בגישה פתוחה לפארק עירוני גדול שיוקם בסמיכות.

לימור עידן | | תגובות: 0
חברת הנדל"ן מליסרון המחזיקה בבעלות קניוני עופר תקים ביחד עם יוחננוף מרכז מסחרי שכונתי פתוח ביבנה

עלות הקמת הפרויקט נאמדת בכ-385 מיליון ש"ח (לפי שווי הקרקע בעסקה)


 • הקרקע בשטח כולל של 13.6 דונם בייעוד של מסחר ותעסוקה

 • בכוונת מליסרון ויוחננוף להקים על הקרקע מרכז מסחרי שכונתי פתוח שיכלול סניף חדש של רשת יוחננוף בשטח של כ-5,000 מ"ר, כ-11,000 של מסחר וכן משרדים בהיקף של כ-7,000 מ"ר


חברת הנדל"ן המניב מליסרון מחברות הנדל"ן המובילות בישראל, וחברת יוחננוף המובילה את שוק הקמעונאות בישראל חתמו היום על הסכם שותפות לבניית מרכז מסחרי על קרקע בשטח כולל של כ-13.6 דונם בשכונת נאות שמיר ביבנה. על פי ההסכם, מליסרון תרכוש 70% מהזכויות בקרקע הנמצאת כיום בבעלות רשת יוחננוף, לפי שווי קרקע כולל של 67 מיליון ש"ח, ושני הצדדים יקימו במשותף את המתחם המסחרי לפי יחס של 70% (מליסרון) - 30% (יוחננוף).

בכוונת מליסרון ויוחננוף להקים על הקרקע פרויקט בשטח של כ-24,000 מ"ר, במסגרתו יוקם מרכז מסחרי שכונתי פתוח, בהיקף של כ-11,000 מ"ר, סופרמרקט של רשת יוחננוף בשטח של כ-5,000 מ"ר וכן שטחי משרדים בהיקף של כ-7,000 מ"ר. המרכז המסחרי הפתוח יהיה בגישה פתוחה לפארק עירוני גדול שיוקם בסמיכות. היקף ההשקעה הצפוי של הצדדים בהקמת הפרויקט הינו כ-385 מיליון ש"ח (לפי שווי הקרקע בעסקה כאמור לעיל וכולל התאמות שוכרים). המרכז המסחרי צפוי להניב באכלוס מלא NOI של כ-30 מיליון ש"ח בשנה (100%).

שכונת נאות שמיר ביבנה היא שכונה חדשה ומתפתחת אשר נבנו בה כ-2,500 יחידות דיור. בתחומי השכונה צפויים להיבנות מוסדות חינוך, מרכזי ספורט ופארקים עירוניים, אשר יחד עם המרכז המסחרי שיוקם כאמור על ידי מליסרון ויוחננוף, ישמשו את 50,000 תושבי יבנה והסביבה.

אופיר שריד, מנכ"ל מליסרון:

"העסקה הנוכחית היא חלק מאסטרטגיית הייזום והפיתוח של מליסרון בתחום המסחר הכולל מרכזים המבוססים עוגנים חזקים ביחד עם משרדים נותני שירות התומכים את המסחר. בתקופת הקורונה חווינו בהתחזקותם של המרכזים המסחריים השכונתיים. רשת יוחננוף הינה שותף מקצועי ומוערך המהווה עוגן שימשוך קהל מהשכונה והאזור למרכז המסחרי, וביחד נוכל ליצור מתחם ייחודי שוקק קהל שיספק לתושבי השכונה החדשה מגוון שירותים בלב הקהילה קרוב לבית."


רמי זרנגר


איתן יוחננוף, מנכ"ל ובעלים רשת יוחננוף:

"אנו שמחים ומברכים על שיתוף הפעולה עם חברת מליסרון. מדובר בעסקה אסטרטגית שתניב לנו ערך גדול ומהווה עבורנו מודל עסקי להצפת ערך לצד פיתוח הפעילות של הרשת. אנו רואים חשיבות גדולה בבניית סניפי רשת יוחננוף על קרקע בבעלות ההחברה, ובשותפויות עם חברות נדל"ן מובילות, כמו מליסרון. המהלך הנוכחי מתכתב עם אסטרטגיית הרשת לרכישת נכסי נדל"ן ופתיחת חנויות חדשות במרכזי מסחר באזורי ביקוש על מנת להגיע לכל בית בישראל."

גבע טלמור


חברת מליסרון בשליטת עופר השקעות ובניהולם של ליאורה עופר (יו"ר) ואופיר שריד (מנכ"ל), הינה חברה המתמחה בהקמה, החזקה וניהול של קניונים ומתחמי משרדים ופארקי הייטק הממותגים תחת השם "עופר" והינה מהחברות הגדולות והמובילות בישראל בתחום זה. נכון לרבעון הראשון של שנת 2022, בבעלות החברה ובניהולה 27 נכסים מניבים בשטח כולל של כ-872 אלף מ"ר בתוספת 26,000 מקומות חנייה. שטחי ההשכרה מאוכלסים בשיעורי תפוסה גבוהים של כ-98%. בין הנכסים המרכזיים של מליסרון: עופר רמת אביב, עופר הקריון, עופר גרנד קניון באר-שבע, עופר גרנד קניון חיפה, עופר רחובות, עופר הקניון הגדול פתח-תקוה, עופר בילו סנטר outlet, פארק עופר פתח תקווה East, פארק עופר פתח תקווה West ועוד. לאחרונה חתמה מליסרון על הסכם לרכישת 50% מחברת אביב ייזום המתמחה בייזום ובנייה למגורים והתחדשות עירונית בישראל במטרה להרחיב את פעילותה בתחום המגורים.


רשת מרכולי הענק יוחננוף מונה כיום 36 סניפי סופר-שוק פעילים בפריסה ארצית, כאשר הרשת צפויה להפעיל בשנים הקרובות 50 סניפים לפחות (על פי תכניותיה הקיימות). הרשת כוללת בסניפיה עולם עשיר ומגוון של מוצרי צריכה, ובכל אחד מסניפיה עומד לרשות הלקוחות היצע מרשים של מחלקות שירות מובילות בתחומן. הרשת החלה את דרכה כחברה סיטונאית בשנות ה-70 אשר נוסדה על ידי אילנה ומרדכי יוחננוף. בשנת 1992 החלה החברה בפעילות קמעונאית מורחבת ושומרת על צביון משפחתי, בשליטת משפחת יוחננוף ובהובלת המנכ"ל איתן יוחננוף. סניפי הרשת מקרית שמונה ועד באר שבע, ממוקמים ברובם באזורי תעשייה ומסחר ובצמוד לכל אחד מהם עומדים לרשות קהל הלקוחות חניוני ענק. הצוות המקצועי של הרשת מיומן ובעל תודעת שירות ברמה הגבוהה ביותר.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לרגל יום הבטיחות הלאומי בענף הבנייה, פרויקט מילניה במתחם האלף ראשון לציון נבחר כמוביל בתחום בטיחות העובדים

חברת פרשקובסקי נבחרה על ידי ההתאחדות כחברה מובילה בתחום בטיחות העובדים וזאת לאור ההשקעה וההקפדה על נהלי הבטיחות. את הטקס בחרו לציין בפרויקט מילניה המוקם כיום במתחם ה-1000 בראשון לציון. הפרויקט שתוכנן על ידי אדריכל משה צור אמור לשמש כשער הכניסה למתחם ויכלול כ-60 אלף מ"ר של משרדים שעתידים לאכלס חברות הייטק לוקאליות וגלובליות.

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום רמי חכם


מאות אתרי בנייה בכל רחבי הארץ עצרו את הפעילות למספר שעות לרגל יום הבטיחות הלאומי בענף

התאחדות הקבלנים בחרה בפרויקט מילניה במתחם ה-1000 כמוביל בתחום בטיחות העובדים

ביום חמישי האחרון התקיים יום הבטיחות הלאומי של ענף הבנייה, התאחדות הקבלנים, ההסתדרות והממשלה בישראל. במסגרת האירוע, עצרו מאות אתרי בנייה בכל רחבי הארץ את הפעילות למספר שעות ובהן התקיימו הדרכות ייחודיות ודיונים של עובדים ומנהלים לצורך שיפור הבטיחות והביטחון בענף.

מתחילת השנה נהרגו 14 עובדים בענף הבנייה ובשנה שעברה נהרגו 32 עובדים בתאונות באתרי בניה. הפעילות היזומה של התאחדות הקבלנים נועדה להעלות את המודעות ולמנוע תאונות נוספות.

חברת פרשקובסקי נבחרה על ידי ההתאחדות כחברה מובילה בתחום בטיחות העובדים וזאת לאור ההשקעה וההקפדה על נהלי הבטיחות. את הטקס בחרו לציין בפרויקט מילניה המוקם כיום במתחם ה-1000 בראשון לציון. הפרויקט שתוכנן על ידי אדריכל משה צור אמור לשמש כשער הכניסה למתחם ויכלול כ-60 אלף מ"ר של משרדים שעתידים לאכלס חברות הייטק לוקאליות וגלובליות.

באירוע עצמו השתתפו: רז קינסטליך ראש עיריית ראשון לציון, אילן גורדו גזבר התאחדות הקבלנים, חיים קארדי מנכ"ל פרשקובסקי מניבים, שרון פרשקובסקי מנכ"ל פרשקובסקי השקעות, תמיר בלייכמן מנכ"ל משותף א.ש.י פרשקובסקי ובכירים נוספים.

קינסטליך שהעניק תעודות הוקרה לעובדים המצטיינים בבטיחות, מסר כי הוא שמח על כך שיש הקפדה יתרה על בטיחות העובדים במתחם בכלל ובפרויקט מילניה בפרט.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ראש העירייה הזה אובססיבי לצילומים שזה מדאיג ביותר
  הגב 02.06.22 09:59
 • אורח

"דירה 1 ביום"! בראשון לציון מוצעת למכירה דירת 3 חד' + חצי חדר עבודה בשכונת רביבים בקרבת גן בעברית, סלון מרווח + פינת אוכל + מטבח מרווח, פינוי מיידי. המחיר הנדרש 1,900,000 ש"ח 055-9705106

המדור החדש "דירה 1 ביום" מציג מידי יום את מירב הפרטים על דירה אחת למכירה בראשון לציון . בעלי דירות למכירה בראשון לציון המעוניינים לקבל פרטים על אפשרות הופעה במדור בפון 055-970-7114

אבי בר | | תגובות: 12למכירה בשכונת רביבים בראשון לציון בקרבת גן בעברית, דירת 3 חדרים מרווחת ומוארת + חצי חדר המיועד לחדר עבודה בשטח 86 מ"ר. סלון מרווח + פינת אוכל + מטבח מרווח. 2 שירותים - מקלחון אמבטיה. מעלית.

הדירה בקומה 5 מתוך 7 קומות

כיווני אוויר דרום מזרח מערכת סולרית למים חמים, מתחם חנייה לתושבי הבניין עם שער 2 מעליות כניסה לבניין אופציה לתוספת חיצונית.

דירה רשומה בטאבו.

הבניין לפני שיפוץ חיצוני שיתחיל לקראת יולי אוגוסט .

הבניין קרוב למתחם קניות וקווי תחבורה ציבורי,.

פינוי מיידי.

מתאים גם למשקיעים

המחיר הנדרש

1,900,000 ש"ח

לפרטים ענבר

055-970-5106
על המדור "דירה 1 ביום"

מידי יום תוצג דירה למכירה בראשון לציון המופיעה בלוח הדירות של be106.

עם מירב הפרטים על הדירה.

בעלי דירות המתכוונים למכור את דירתם בראשון לציון ומעוניינים להופיע במדור מוזמנים ליצור קשר ולקבל פרטים

055-970-7114
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  1.9 על 3 חדרים ברביבים?!?!
  הגב 23.05.22 17:13
 • אורח
  חיים בסרט, מי יתן 1.9 על דירה שנראת כך ודרושה לשיפוץ דחוף
  הגב 23.05.22 17:15
 • אורח
  חיב"ס
  הגב 23.05.22 17:58
 • אורח
  איזו דירה ישנה.... וואיי וואיי.. ממש מציאה... מדינה חולה
  הגב 23.05.22 18:54
 • אורח
  1,000,000 ש"ח על הדירה הזו, כן כן לא לא
  הגב 23.05.22 19:28
 • אורח
  לי יש דירה בראשון, עלתה לי 1,000,000 ואמכור אותה ב-1,000,000
  23.05.22 19:29
 • אורח
  מוכרת ? 😜
  23.05.22 21:48
 • אורח
  אנשים קיבלו בטחון. מי שיש לו דירה אפילו ישנה הוא חושב שיכול לעשות כסף .ממש בושה
  הגב 23.05.22 19:45
 • אורח
  בלטות בימי אנטיוכוס , זקוקה לשיפוץ מחיר מחירון אולי מיליון שלוש מאות לא יותר
  הגב 23.05.22 20:22
 • אורח
  להציג כזו דירה הרוסה ולבקש מחיר כזה, בעלי הדירה חיים בסרט! לצערי פריירים לא נגמרים ורק מתחלפים....אני מקווה שלא יהיה פראייר שיסכים לשלם מה שדורשים , הציעו פה 1,300,00 ש"ח , אין ספק שלא שווה יותר מזה וגם זה אולי יותר מידי לדירה כזו.
  הגב 23.05.22 21:28
 • אורח
  הדירה מכוערת ודכאונית בדיחה
  הגב 25.05.22 13:47
 • אורח
  הדירה נמצאת בגני ראשון ולא ברבבים דירה ישנה מאוד מעל 30 שנה
  הגב 25.05.22 23:10
 • אורח

עסקת קרקע ענקית ברחובות! קרקע בשטח כ - 12,000 מ"ר ברחובות אשר נרכשה בשנת 2017 ב - 30 מיליון ש"ח, נמכרה בסכום שיא של כ - 110 מיליון ש"ח

שווי הקרקע קפץ במהלך 5 שנים ב - 200%

אבי בר | | תגובות: 8


חברת ייזום הנדל"ן צרפתי צבי ושות' רכשה בשנת 2017 קרקע בגודל כ - 12,000 מ"ר ברחוב אצ"ל 8 ברחובות המיועדת למסחר, עסקים ומשרדים ושלמה על הקרקע כ - 30 מיליון ש"ח. הקרקע נמצאת ליד תחנת הדלק דור אלון בדרך אצ"ל 2 רחובות. כעת מדווחת החברה על מכירת הקרקע ברחובות תמורת 109.5 מיליון שקל. להערכת החברה, עם השלמת העסקה היא צפויה לרשום רווח של כ -72 מיליון שקל (לפני הוצאות ומיסים).

שווי העסקה מגלם עליית ערך הקרקע של כמעט 200% תוך 5 שנים.

על פי הודעת החברה, במסגרת העסקה תזכה החברה לתשלום ראשון של כ-1 מיליון שקל במועד החתימה, תשלום שני של כ-21 מיליון שקל אשר ישולם בתוך 21 ימים ממועד החתימה, ויתרת התמורה, תשולם במועד המסירה.

התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שווי הקרקע לא עלה ב-80 מיליון ₪. את האמת, שום דבר לא השתנה בקרקע. בסך-הכל עשו פה סיבוב על מישהו. סיבוב רציני.
  הגב 22.05.22 19:20
 • אורח
  לפי התגובות . להב 433 צריכה להיכנס לעובי הקורה
  הגב 22.05.22 22:14
 • אורח
  איזה מזל שלא רשמו מי קנה... חמתי תשמח מאוד
  הגב 23.05.22 00:17
 • אורח
  תבדקו מי חתום שמה
  הגב 23.05.22 15:12
 • אורח
  72 מיליון ב3 שנים סיהוב רציני
  הגב 23.05.22 15:13
 • אורח
  80מיליון
  23.05.22 16:48
 • אורח
  יאללה יקנו עוד פורשה ומרצדס גם לילדים
  הגב 24.05.22 14:14
 • אורח
  צ.צרפתי גאונים, שאפו, תפרגנו קנאים
  הגב 28.05.22 00:54
 • אורח

למכירה דירת 4 חד' ליד המדרחוב בראשון לציון! בלוח הדירות של be106 מוצעת דירת 4 חד' גדולה בשטח 114 מ' במרכז ראשון לציון כולל חניה ומחסן במחיר ‏2,100,000 ש"ח לפרטים 055-970-7114

לוח הדירות הגדול של ראשון לציון בעמוד 6/8 באתר be106

אבי בר | | תגובות: 2


בלוח הדירות הגדול בראשון לציון של "be106 חדשות ראשון לציון" מוצעת למכירה בשכונת רמב"ם בקרבת מדרחוב רוטשילד והתחנה המרכזית הישנה דירת 4 חדרים בשטח 114 מ', עורפית גדולה ומוארת פונה לכיוון מזרח נוף פתוח ודרום. שירותים כפולים, 2 מרפסות ביתיות, מחסן, כולל חנייה בטאבו בקומה 7 מתוך 8 קומות בבניין משופץ.

פינוי בקיץ השנה

המחיר הנדרש

‏2,100,000 ש"ח

לפרטים

055-970-7114

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רמבם זה חצי שעה מהמידרחוב
  הגב 19.05.22 21:43
 • אורח
  2.1? בזול... תדרשו 2.4
  הגב 20.05.22 10:54
 • אורח

למכירה דירת גן גדולה בסביבה דתית ברחובות! בלוח הדירות של be106 מוצעת דירת גן, 5 חדרים, 120 מ', משופצת מהיסוד , עדיין לא גרו בה מאז השיפוץ היסודי, חצר עם מרפסת סוכה ומטבח בסוכה. כניסה מיידית. 3,040,000 ש"ח לפרטים 055-970-5115

לוח הדירות הגדול של רחובות בעמוד 6/8 באתר be106

אבי בר | | תגובות: 2


רחובות, בנימין \ נורדאו, מרכז העיר


בלוח הדירות הגדול ברחובות של "be106 חדשות רחובות" מוצעת למכירה דירת גן במרכז רחובות באזור נורדאו - בנימין בבניין בוטיק, בסביבה חרדית\לאומית. דירת גן מרווחת 5 חד', 120 מ', עברה שיפוץ יסודי בסטנדרט מאוד גבוה, מאז השיפוץ לא אוכלסה.

השיפוץ כלל חשמל חדש, אינסטלציה חדשה וריצוף חדש
מטבח ענק עם אי לא מקובע מנגר פרטי, שני כיורים ואזור מוגדר לפלטה.
בדירת הגן חצר של 50 מ"ר בחלקו מרפסת סוכה מאובזרת במטבח
כניסה מיידית.
חניה פרטית.
מחסן ענק.
דוד סולארי.
מיזוג כל הדירה.
המחיר הנדרש
3,040,000 ש"ח


לפרטים

רנן

055-970-5115


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איך גדולה ומרווחת על 120 מ"ר?!? להבלים
  הגב 18.05.22 14:52
 • אורח
  מחיר לכל נפש. אני בטוח שכל הזוגות הצעירים יעמדו בתור כדי לקנות את הדירה.
  הגב 18.05.22 14:56
 • אורח

בת ים היא שיאנית הבנייה לגובה עם 1,800 דירות חדשות שהחלו להיבנות במגדלי מגורים בני 16 קומות ומעלה.

אבי זיתוני, מנכ"ל חברת א.זיתוני :"העיר בת ים הצליחה לעקוף את תל אביב בבניית מגדלים בשנת 2021 וגם את אשקלון שהייתה השיאנית של השנים האחרונות. נתונים אלה משקפים את הלך הרוח של עיריית בת ים ושל עיריות אחרות בישראל שמעודדות את הבנייה לגובה בעיקר באזורים בתוואי מערכות הסעת המונים המאפשרות נגישות תחבורתית מעולה

לימור עידן | | תגובות: 16
קרדיט:3division
בת ים היא שיאנית הבנייה לגובה: כ-1,800 דירות חדשות החלו להיבנות במגדלים בעיר בשנת 2021

העיר בת ים היא שיאנית התחלות הבנייה של מגדלים בשנת 2021 – כך עולה מניתוח נתוני הלמ"ס שפורסמו לאחרונה. בעיר החלו להיבנות בשנה החולפת 1,763 דירות חדשות במגדלי מגורים בני 16 קומות ומעלה – זינוק חד לעומת 0 התחלות בנייה כאלה בעיר בשנת 2020 ולעומת 705 יח"ד בלבד ב-2019. בת ים מדורגת במקום הראשון מבין הערים המובילות בישראל בקטגוריה זו, ואחריה ת"א ואשקלון.

בהתפלגות התחלות הבנייה לפי קומות, עולה כי בשנת 2021 החלו להיבנות בבת ים 1,583 דירות במגדלים בני 21 קומות ויותר, ועוד 180 יח"ד במגדלים בני 16-20 קומות.

אבי זיתוני, מנכ"ל חברת א.זיתוני הבונה את פרויקט "שכונת פארק הים" על קו החוף בבת ים,:

"העיר בת ים הצליחה לעקוף את תל אביב בבניית מגדלים בשנת 2021 וגם את אשקלון שהייתה השיאנית של השנים האחרונות. נתונים אלה משקפים את הלך הרוח של עיריית בת ים ושל עיריות אחרות בישראל שמעודדות את הבנייה לגובה בעיקר באזורים בתוואי מערכות הסעת המונים המאפשרות נגישות תחבורתית מעולה. אנו בונים בבת ים מגדלים בני 29 קומות ולהערכתי בשנים הקרובות נראה ברחבי הארץ מגדלים בני 30-40 קומות אשר יוקמו בשכונות חדשות שיכללו עירוב שימושים כגון מסחר ותעסוקה, וייבנו סביב אמצעי תחבורה ראשיים".

חברת א.זיתוני תבנה בשכונת "פארק הים" שני מגדלי מגורים שיתנשאו ל-29 קומות ויכללו 113 יחידות דיור כ"א. המגדלים ימוקמו בראש שדרת המגדלים בשכונה אשר במרכזה פארק ירוק שישתרע עד חוף ימה של העיר, ומעצם מיקומם הם צופים לפארק וקרובים לחוף הים. השכונה מהווה רובע מגורים חדש המשלב עירוב שימושים ויכלול מרכזי בילוי, תעסוקה ופנאי. היא תכלול כ-4,000 יחידות דיור, מרכז בילויים וקניות, מרכז תעסוקה ומסחר מודרני, מתחם מלונות, פארק חוף, מרכז אקדמי, מרכז ספורט חדשני, מבני ציבור ותרבות ועוד.

ברמה ארצית נרשמה בשנת 2021 עלייה של 7% בבניית מגדלים לעומת 2020 וזינוק של 23% לעומת 2019. בשנה החולפת החלו להיבנות כ-12.5 אלף יחידות דיור בבניינים בני 16 קומות ומעלה, שהיוו 21% מכלל התחלות הבנייה בישראל. זאת, לעומת 11,715 יח"ד שהחלו להיבנות בשנת 2020 ו-10,120 יח"ד בשנת 2019. העיר בת ים היא המובילה בהתחלות הבנייה של מגדלים בשנת 2021 - החלו להיבנות בה 1,763 יח"ד בבניינים בני 16 קומות ומעלה, זינוק חד לעומת 0 התחלות בנייה כאלה בעיר בשנת 2020 ולעומת 705 יח"ד בלבד ב-2019; אחריה העיר תל אביב עם 1,690 התחלות בנייה - זינוק של כמעט 80% לעומת 2020; במקום השלישי אשקלון עם 1,343 התחלות בנייה – זינוק של 73% לעומת 2020 וקפיצה של 650% לעומת 2019; במקום הרביעי נתניה עם 1,186 יח"ד - ירידה של 24% לעומת 2020; במקום החמישי באר יעקב עם 799 יח"ד - ירידה של 9% לעומת 2020.

התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יחי ההבדל הגדול לכל הערים האחרות יש עתודות קרקע, בת ים היא הכי צפופה ולא חושבים על התושבים, הליכוד וברוט מכר את איכות החײַם של תושבי בת-ים לקבלנים תמורת הכספים שמקבלים מהם, וכאילו סגר את הגירעון, בולשיט
  הגב 15.05.22 13:17
 • אורח
  נלקח בחשבון כיצד נותנים תשובה לנושא החינוך ועתיד ילדנו מלבד המבנים. מערכת חינוך צריכה להיות בראש הרשימה
  הגב 15.05.22 14:37
 • אורח
  בטח שיבנו לגובה רוצים עוד כסף לעירייה המושחטת ודופקים את התושבים
  הגב 15.05.22 16:10
 • אורח
  זאת תעודת עניות לעיר בת ים שסובלת כרגע כבר מבעיות של חנייה ושלא נדבר כשכול הבנייה החדשה תושלם נהפוך לתל-אביב העיר הבלתי ניסבלת בחניות , עיר ללא תיכנון ומחשבה לעתידנו ,,,,כסף קודם לכול אחר כך נחשוב מה עושים עם התושבים
  הגב 15.05.22 17:47
 • אורח
  בכיה לדורות. גם כך אנשים קונים להשקעה ולכן גם לא גרים עיר שבה ראשיה לא עושים כדי לרומם אותה ולשנות את תדמיתה . אי חכך אוכלוסיה חזקה ומשכילה לא מגיעים לעיר
  הגב 16.05.22 09:03
 • אורח
  רק כסף מעניין אותם ...לא סופרים את האזרחים כרגיל. לא רק זה גם דחפו לנו את רכבת הקללה על חשבון נתיבים ראשיים ...עיר כזאת צפופה בכל חור עושים תמ"ה מוסיפים עוד קומות עוד רכבים ...קטסטרופה.
  הגב 16.05.22 09:33
 • אורח
  עדין המחירים רק בחדשים יקר בישן המחירים נמוכים עיר שקרובה 5 דקות לתל אביב רכבת קלה אשקלון מתחילה להדביק את בת ים במחירים מוזר מאוד דרירת 4 חדרים בברנע אפרידר חמש רחובות מהים 2000000 שח ויותר בבת ים ארלוזורוב מחיר 2200000 שח אותו מחיר קצת יותר לא משמעותי
  הגב 16.05.22 10:34
 • אורח
  אין על בת ים רק ביקוש ועוד דירות יורידו את המחיר!! צביקה כל הכבודד אלוףף סוף סוף ראש עיר שבאמת אכפת לו
  הגב 16.05.22 10:37
 • אורח
  הדירות הקימות בבת ים זולות אין עלית מחירים כמו ביפו השכנה שעברה את בת ים ומבוקשת יותר הסיבה עיר מוזנחת רק בחלק הים והאזור פארק הים רמת הנשיא המחירים עלו שאר בת ים צולעת בגדול
  הגב 16.05.22 10:38
 • אורח
  תמא 38 בעיר תוכנית גרוע לא חשבו על חניות צפיפות נוראית מרכז העיר כולל עמידר מוזנח מאוד וישן תוכניות פינוי בינוי במרכז המצבה כנראה לא יוצא לפועל גם מצד הכניסה בלפור 2 רדום אזור מוזנח מלא בחולדות מצב הבנינים זוועה וכנראה זה מה שידבר בבחירות הבאות ולדעתי תדמית לא טובה עסקים בטיילת ניסגרים במקומם יותר ויותר קיוסקים בתי כנסת ומשרדי תווך
  הגב 16.05.22 10:48
 • אורח
  לא יאומן נמכרה דירה בחשמונאים חדשה חזית לגינה פתוח ב2000000 שח זה זול בנין בגמר אותה דירה ביפת ביפו 3200000שח תראו את האבדלים ביקוש נמוך מאוד צועדת היום אשדוד אשקלון חדרה גבעת אולגה בת ים 6 קמ מתל אביב זולה מאוד
  הגב 16.05.22 10:54
 • אורח
  יש הבדל העיר משתנה לטובה מיגדלים ומיסחר ומישרדים מוצאים את העיר מעוני כול הכבוד לראש העיר ישר כח תמשיך כך למלוא העוצמה אן עלך
  הגב 16.05.22 11:11
 • אורח
  בת ים רק דירות חדשות ודירות לים מבוקשות שאר בת ים צולע ביחס לערים אחרות שהמחירים עלו בת ים תקועה
  הגב 16.05.22 11:43
 • אורח
  צריך וחובה להגיד אמת, אין לבת ים זכות להיות עירייה עצמאית, בהיעדר מקורות הכנסה מגבייה ממשרדים, מסחר, תעשייה היא תמיד תיהיה עיר עם פוטנציאל לא ממומש!! הדרך היחידה להביא לרווחה כלכלית לעיר ולתושביה היא מאיחוד עם תל אביב מחירי הנדלן ירקיעו שחקים, ותוך עשור היא תהפך לחלק בלתי נפרד מתל אביב וכעת מי לא רוצה להיות תל אביבי!! סליחה אבל כל הפוליטיקאים המקומיים מתנגדים ואילו הציבור מחכה לאותו מנהיג שיגיד אמת ויבצע לטובת תושבי העיר. לעיריית תל אביב עודף תקציבי של 2 מיליארד ש"ח בשנה לו חצי מזה יגיע אלינו נהפוך לפנינה של תל אביב.
  הגב 16.05.22 13:19
 • אורח
  אוהבים אותך צביקה ברוט אין על בת ים
  הגב 16.05.22 13:56
 • אורח
  צביקה אתה חייב לטפל בכניסה הראשית לבת ים זאת חזות העיר מדובר באיזור המצבה ממש מזוויע לראות מה הולך שם ועוד שאלה איך נראה לך בית כנסת בטיילת בת ים הרי זה לא יאה לעיתים מסתובבות בנות לבושי ביקיני ביציאה מהים זה לא מכובד ..תודה
  הגב 16.05.22 17:50
 • אורח

החודש ייסגר המכרז לבניית 1017 דירות בקרית משה! ביום שלישי 17/5 יתקיים כנס יזמים בקרית משה בו יציג רחמים מלול את תוכנית הפיתוח של השכונה

השכונה החדשה כוללת הקמת מחלף חדש, יצירת 2 כניסות חדשות לשכונה מכיוון כביש 411, רשת צירי הליכה, שבילי אופניים ומערכת תחבורה ציבורית.

אבי בר | | תגובות: 11


רמ"י (רשות מקרקעי ישראל) פרסמה 2 מכרזים לבניית 2017 יחידות דיור ראשונות בשכונת קרית משה, כאשר המכרז הראשון לבניית 1017 יחידות דיור ב - 7 מתחמים ייסגר ב - 30/5/2022 והמכרז השני לבניית 1000 יחידות דיור ייסגר ב - 25/7/2022.

לקראת סיום מועד הגשת ההצעות למכרז הראשון יוזמת עיריית רחובות כנס יזמים אשר ייערך ביום שלישי 17/5/22 בשעה 12:30 במרכז פסג"ה ברחוב קלמן גבריאלוב 20, קרית משה רחובות בכנס יציג ראש העיר רחמים מלול והגורמים המקצועיים בעירייה, ה.ל.ר ומשרדי הממשלה את מלוא המידע הרלוונטי על עתיד הפיתוח של השכונה והעיר בכלל

השכונה החדשה כוללת הקמת מחלף חדש, יצירת 2 כניסות חדשות לשכונה מכיוון כביש 411, רשת צירי הליכה, שבילי אופניים ומערכת תחבורה ציבורית.
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גמרת לנו על הנשמה אדון מלול. אין כבר ירוק רק מגדלים, הכל שחיתות
  הגב 09.05.22 08:28
 • אורח
  #מגדלי_מלול
  09.05.22 13:32
 • אורח
  תעבור לגור במזכרת בתיה בכיין
  12.05.22 20:57
 • אורח
  איכס !! הרסו את רחובות הכל בטון גועל נפש עיר הפרדסים מבטון !
  הגב 09.05.22 09:40
 • אורח
  תעבור לגור בגדרה בכיין
  12.05.22 20:57
 • אורח
  מה עים בניה בשעריים שחכתם אותנו הבטחות לשווא
  הגב 09.05.22 10:05
 • אורח
  בנתים אותנו משטרים בזבל אין כביש נורמלי בקרית משה הזבל עולה על גדותיו
  הגב 09.05.22 10:38
 • אורח
  מלול הרס את רחובות
  הגב 09.05.22 10:44
 • אורח
  שאול צגהון לא גר בקריית משה.
  הגב 09.05.22 13:33
 • אורח
  איזה בולדוזר מלול! רק הוא מחדש את קרית משה
  הגב 09.05.22 14:00
 • אורח
  עובד המלול הזה..
  הגב 09.05.22 17:10
 • אורח

6 מגרשים חדשים למגורים יצאו למכרז במתחם האלף בראשון לציון

במגרשים עתידים לקום 450 יח"ד במגדלי מגורים של כ20 קומות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


עיריית ראשון לציון יצאה בימים אלו במכרזים חדשים ל6 מגרשים במתחם האלף המיועדים למגורים. מדובר על 6 מגרשים בהם יוקמו 450 יח"ד במגדלי מגורים של כ20 קומות המשולבים עם מסחר. מתחם האלף עתיד להפוך למרכז העסקים החדש של ישראל המשלב מגורים, מסחר, בילוי, ותעסוקה. בשנים האחרונות הודיעו החברות הגדולות בישראל על מעבר למתחם החדש בהם דיסקונט, כאל, הפניקס, פשקובסקי ועוד.

מתחם האלף עתיד לקלוט כ22 אלף תושבים חדשים שיגורו ב5,600 יח"ד בנוסף הם יהנו מכ110 דונם של פארקים (במתחם עתיד לקום פארק אגמים עם שטחים ירוקים). כ160 אלף מ"ר מוקצים למסחר ומלונאות ובמקום עתידים לעבוד כ100 אלף עובדים.


הערה: המכרזים מיועדים ליזמים


מכרז על מגרשי 3034 ו3035


מגרש 3034מגרש 3035
שטח המגרש במ"ר4,0544,326
מספר בניינים2 בניינים של 19 קומות הכוללים מסחר2 בניינים של 19 קומות הכוללים מסחר
מספר יח"ד9696מכרז למגרש 3036

שטח המגרש במ"ר3,745
מספר בניינים2 בניינים של 18 קומות הכוללים מסחר
מספר יח"ד108מכרז למגרשים 3037, 3038 ו3039


מגרש 3037מגרש 3038מגרש 3039
שטח המגרש במ"ר1,8271,9501,890
מספר בניינים1 בניין של 17 קומות הכולל מסחר1 של 16 קומות הכוללים מסחר1 בניין של 16 קומות הכולל מסחר
מספר יח"ד505050התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  צריך לבנות יותר לגובה. 19 זה נמוך
  הגב 26.04.22 16:34
 • אורח
  את החלקה של ראש העיר המחייך המפגר שיחפרו שם הרסו את חולות ראשון והטבע לעוד משרדים לאוכלי חינם ומשפרי דיור של לוד רמלה ובת ים
  28.04.22 13:35
 • אורח
  חריגות בניה בחנות שפץ ביתך במשורר השואה 16 רמת אליהו 3 שנים והערצה לא עושה דבר בושה
  הגב 26.04.22 22:46
 • אורח
  מגרשים למגורים המשקיפים על מפעל אשפה ענק ומזהם שיקום מולם, תחנות כוח מסרטנות שיוקמו ממול וכו...
  הגב 26.04.22 22:57
 • אורח
  קרוב קרוב.. קמ וחצי בקו אווירי ארובות מפעל אשפה, שפדן נוסף שיעלה צחנה והכפלת תחנת הכוח הקיימת זאת במקום שמורת טבע יפהפייה פרחים שיחים ובעלי חיים
  הגב 26.04.22 22:59
 • אורח
  לפני שאתם רוכשים שם נכסים, תפעלו לעצירת המפעלים המסרטנים והמזהמים שעומדים לקום שם !!!! רק אם בעלי ההון שבונים שם יפעלו לעצור את האסון, יש סיכוי למנוע אותו !!!
  הגב 26.04.22 23:01
 • אורח
  לא אומרים להם על מפעלי הסירחון והאשפה משאיות של ריח מכול גוש דן
  הגב 26.04.22 23:55
 • אורח

למכירה דירת 4 חד' גדולה בבניין בן 6 שנים בשכונת "רחובות שלי" רחובות! בלוח הדירות של be106 רחובות מציעים למכירה דירת 4 חד' בגודל 108מ', מרפסת סוכה, מחסן, חניה ועוד במחיר נדרש ‏2,580,000 ש"ח ... לפרטים 055-970-5115

לוח הדירות הגדול של רחובות בעמוד 6 באתר be106

אבי בר | | תגובות: 9בלוח הדירות הגדול ברחובות של be106 חדשות רחובות מוצעת למכירה בשכונת "רחובות שלי", דירת 4 חד' גדולה בשטח 108 מ', בבניין חדש בן 6 שנים בלבד.

הדירה עם נוף פתוח, מוארת ומרווחת הפונה לכיוון דרום מזרח וכוללת מרפסת שמש 12 מ"ר עם נק' גז מתאימה למרפסת סוכה.

מטבח משודרג, 2 מקלחות + שירותים. מיזוג בכל הדירה. חניה מקורה. מחסן ענק ועוד

הבניין מטופח מאוד הכולל חדר מועדון, חדר אופניים, חדר עגלות, 2 מעליות.

השכונה קרובה למוסדות חינוך איכותיים, פארקים מרהיבים, קאנטרי ומרכז קניות.

המחיר הנדרש
2,580,000 ש"ח

לפרטים

רנן

055-970-5115
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מחיר לכל נפש. אפילו זוג צעיר בשנות ה-20 לחייהם יכולים להרשות לעצמם דירה במחיר כזה.
  הגב 19.04.22 17:29
 • אורח
  פרשת שחיתות חמורה בעיריית מדהלה
  19.04.22 18:36
 • אורח
  אפשר במזומן ????.
  הגב 19.04.22 18:09
 • אורח
  פה זה 106 חדשות העיר. לא קיר פרסומים של נדלן
  הגב 19.04.22 18:16
 • אורח
  לא הגזים ביכלללל
  הגב 19.04.22 18:24
 • אורח
  למה מישהו קורא לדירת 4 חדרים 108 מטר גדולה?? חי בסרט..
  הגב 19.04.22 21:22
 • אורח
  לא בריא לבקר מפיצים שמי שמעוניין וזה תלוי בקונה מיותר בלהאשים ולהשמיץ
  הגב 20.04.22 08:51
 • אורח
  היהודי עושה צבא, משלם מסים, הולך ללמוד תואר, משתלב בשוק העבודה, ובסוף משתעבד למשכנתא של כמה מיליונים ל-30 שנה. כנראה שעבדים היינו ועבדים נשאר.
  הגב 20.04.22 09:29
 • אורח
  מדוייק !!!, ויש כאלה שיש להם לא מעט דירות והם שייכים למיגזר מסויים, כשהם לא יודעים כלל כמה עולה כיכר לחם או קרטון חלב, שכר מינימום לשעה או לחודש, בושה שזהו המצב במדינתינו.
  21.04.22 13:37
 • אורח

יומנה של אנה שוורץ מתווכת דירות בראשון לציון! "הבית ברחוב ארלוזורוב בלב שכונת כצנלסון בראשון לציון"

בתמונה יועצת הנדל"ן אנה שוורץ 055-970-7122

אנה שוורץ | | תגובות: 1


על ההתחלה החדשה של משה ופנינה

כשהגעתי לבית בארלוזרוב הרגשתי שאני בצימר בצפון, כשבפועל הייתי בבית פרטי בלב שכונת כצנלסון. הבית עשוי כולו מעץ, משופץ יפיפה באווירה כפרית, גינה מטופחת ומרפסת עם נוף פסטורלי. מיד התאהבתי, וידעתי מי הקונים שלנו.

למה למכור בית כזה? תהיתי לעצמי... אחרי שיחה קצרה עם בני הזוג הבנתי שהילדים עזבו את הקן, ובני הזוג הרגישו כי הבית גדול עבורם. הם היו מוכנים להתחיל את הפרק הבא בחייהם. אני כמובן, ליוויתי אותם מההתחלה ועד הסוף.

יצאנו יד ביד לדרך עם ביטחון מלא בתהליך, והתוצאות לא איחרו להגיע. הודות לשיווק יצירתי, עקבי והליך סינון קונים פוטנציאליים- הקונים שלנו הגיעו מהר.

משפחה חמה עם שלושה ילדים מקסימים. ראיתי את הניצוץ בעיניים של האבא כשהוא נכנס וידעתי שזה זה. בית זה רגש, זו אהבה. הפרפרים בבטן, ההתרגשות- אני כבר יודעת לזהות את זה.

כשהבנתי שאנחנו מתקדמים, מיד התחלתי לחפש למוכרים היקרים שלי את הבית הבא. הם ידעו במדויק מה הם רוצים לאחר בירור צרכים מדויק וקפדני- וזו למעשה כבר חצי מהדרך. התגייסתי כל כולי למענם, לקחתי נעלי ספורט ויצאתי לטיול רגלי בשכונת חלום ראשון- שם הם רצו את הבית. במשך שבוע הסתובבתי בשכונה עד שלבסוף הגעתי לבית שכלל לא היה בשיווק, והתאים להם כמו כפפה ליד. עבודת מו"מ מוצלחת הביאה אותנו לביצוע עסקה בצורה הכי חלקה ומהירה שיש.

מעמד החתימה היה מרגש, כיף לדעת שהוצאתי 4 משפחות מרוצות לפרק חדש בחיים

החלטתם למכור את הבית? בשעה טובה! בואו נדבר, ונעשה את זה בצורה הכי חלקה ונכונה עבורכם.


אנה שוורץ

055-970-7122
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני מכיר את אנה כבר שנתיים, אחת המתווכות הכי ערכיות שהכרתי ועם ידע מדהים באזור מרכז ראשון לציון. עלי והצליחי
  הגב 02.04.22 22:52
 • אורח

רז קינסטליך מתייחס למשבר הדיור והחסמים שעומדים בפני ראשי הרשויות: "ראשי הערים והוועדות המקומיות יודעים באמת מה העיר שלהם צריכה באמת בדיור"

ראש העיר, לקח חלק בפאנל בנושא השכרת הדירות בו אמר כי הוא בעד פרוייקטים להשכרה בעיר לטענתו צריך לדאוג לצרכים של התושבים ולא לבעלי העסקים שעושים כסף מהדיור.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
אתר איגוד התאגידים


בימים אלו נערכת ועדת התאגידים בישראל אליה מגיעים פוליטיקאים ראשי רשויות, מנהלי ואנשי המקצוע במשרדי הממשלה, נד"לן, כלכלה ועוד. במהלך היום נערך פאנל בנושא פתרונות השכרת דירות בהשתתפותו של רז קינסטליך, ראש עיריית ראשון לציון.

ראש העיר, התייחס לנושא ואמר כי יש קשיים רבים לפתרון מצוקת הדיור. "אתה מגיע לסמכות מחוזית ומתחיל מו"מ להפחית את הכמויות שאתה מבקש ואז יש פשרות בגלל חסמים. צריך לתת לראשי העיר והוועדות המקומיות שיודעים באמת מה העיר שלהם צריכה באמת בדיור".

קינסטליך הוסיף ואמר כי כיום קרקעות המדינה אינן במחירים אטרקטיביים שיאפשרו דיור מוזל לתושבים. בהתייחסותו לפרוייקטים להשכרה הוא טען כי הוא בעד דיור בהשכרה והוא מוביל קו ברור של הפרוייקטים הללו בעיר אבל הם לא נותנים מענה מאחר והם לא זולים. לזוגות הצעירים אין אפשרות לרכוש היום דירה אם אין להם משפחה עשירה. "אני דואג לצרכי התושבים ולא לבעלי העסקים שעושים כסף מהדיור".
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לצערי גם הדירות להשכרה הן לא במחיר שפוי, חוץ מזה תנו לנו אפשרות לגור בשכירות במחיר ריאלי ולאחר מכן אפשרות לרכוש אותה
  הגב 31.03.22 13:24
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר שלנו. צריך דירות להשכרה בבניינים שייבנו במיוחד למטרה זו. יש מבוגרים רבים שגרים בבניינים בלי מעלית וכשהם הופכים לסיעודיים הם לא יכולים לצאת מהבית. יש גם צעירים שלא יכולים לקנות דירה. זה פתרון נכון!!!
  הגב 31.03.22 13:26
 • אורח
  כמה ליקוקים. מדובר בראש עיר גרוע מהגרועים שהיו בארץ, עיר בפשיטת רגל מבחינת נראות, מוזנחת מגעילה הוא הקפיא כל פרוייקט בתחום התשתיןת.. כבישים מחוררים מדרכות שבורות ,גדימה וחיסול פראי של עצים בכל העיר… שילך לאלפי עזאזל ראשלצ נראית כמו עזה
  01.04.22 08:05
 • אורח
  להשכיר דירה במחיר מוזל . כמו פעם דירות של עמידר.
  הגב 31.03.22 13:30
 • אורח
  המיקום של הדיור להשכרה במקומות על הפנים.שנית אין פרוייקט אחד שבוצע בתקופת רז שלישית אין דיור למכירה מוזל כפי שיזם חבר המועצה דורון אוזן אז קינסטליך לך תעשה ש.ב
  הגב 31.03.22 13:46
 • אורח
  ראש עיר יחצן וקשקשן
  הגב 31.03.22 13:47
 • אורח

לאור הביקוש הגדול, השר זאב אלקין האריך את ההרשמה להגרלות דירה בהנחה המתקיימות גם בראשון לציון עד ליום ראשון 10.4 בחצות; בקשות לקבלת תעודת זכאות יתקבלו עד היום (שלישי 29.3) בחצות

בקשה תיחשב כ"בקשה שהתקבלה" אם הועברה באתר המקוון, השארת הודעה טלפונית במוקדים, או שליחת הודעה במייל לחברות האחראיות על הרישום.

מערכת האתר | | תגובות: 0


לאור היענות חסרת תקדים של הציבור להגרלה הראשונה של "דירה בהנחה" שר הבינוי והשיכון, זאב אלקין, החליט להאריך את המועד האחרון להרשמה להגרלות תכנית ׳דירה בהנחה' עד יום א' 10.4.2022 בחצות

המועד האחרון להגשת בקשה לאישור זכאות הוא היום, 29.3.2022 עד חצות. מי שהגיש בקשה לקבלת זכאות עד למועד זה, וזכאותו תאושר, יהיה זכאי להשתתף בהגרלה הקרובה

מיום ההכרזה על הגרלת ה-10,000 יח"ד הוגשו 57,500 בקשות להנפקת תעודות זכאות ואושרו מעל 44,000 זכאויות מדובר על היענות חסרת תקדים בפרק זמן קצר מאוד.

נכון להיום, נרשמו למעלה מ-100,000 משקי בית להגרלות. המספר הגדול ביותר אי פעם. לאור האמור ולפנים משורת הדין, החליט שר הבינוי והשיכון, זאב אלקין להאריך את ההרשמה להגרלה עד ליום 10.4.2022.

על אף שהמשרד מחויב לבצע את בדיקת הזכאות להשתתפות בהגרלה רק למי שהגיש בקשה לזכאות עד ליום 20.3.22, הוחלט, לפנים משורת הדין, לעשות את מירב המאמצים ולטפל בבקשות לזכאות שהתקבלו בחברות עד ליום 29.3.22. זאת, במטרה לאפשר למי שהגיש בקשה ויימצא זכאי לממש את זכאותו להשתתף בהגרלה זו.

בקשה תיחשב כ"בקשה שהתקבלה" אם הועברה באתר המקוון, השארת הודעה טלפונית במוקדים, או שליחת הודעה במייל לאחת מכתובות המייל שלהלן -

אלונים: alonim-mishtaken@mgar.co.il טלפון: *2850

מילגם: dira@milgam.co.il טלפון: *6078

עמידר: Dira1@amidar.co.il טלפון: *6266


שימו לב!

החל מיום 30.3.22 לא ניתן יהיה להגיש בקשות חדשות להכרה בזכאות לתכנית דירה בהנחה וזאת עד ליום 11.4.22.

זכאים שלא יזכו בהגרלה זו וזכאים חדשים, יוכלו להירשם להגרלות הבאות.

תוצאות ההגרלה יימסרו לזוכים עד סוף חודש מאי.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בבדיקת פערי המחירים של דירות בערים סמוכות התגלה כי הפער במחירי הדירות בין רחובות ליבנה עומד על כ630 אלף ש"ח

כך עולה מבדיקת השמאי ישראל אשר בדק את פערי המחירים (דירות 4 חדרים) בין ערים הסמוכות זו לזו במרחק של 10 ק"מ. על פי יעקב רוכשי דירות אשר ירחיבו את רדיוס החיפוש שלהם יוכלו לחסוך מאות אלפי שקלים ברכישת דירה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


משבר הדיור בישראל ממשך להיות על סדר היום עם עליית מחירי הדירות ששוברים בכל שנה שיאים. מבדיקה של השמאי ישראל יעקב, הרחבת רדיוס חיפוש הדירה בקילומטרים בודדים עשויה לחסוך לרוכשי הדירות מאות אלפי שקלים ולעיתים אף מיליוני שקלים

מה פערי המחירים בין ערים סמוכות? ואילו צמדי ערים מייצרים את החיסכון הגבוה ביותר?

מחירי הדירות במגמת עלייה מתמדת, הביקושים לדירות שוברים שיאים, וגם כמות העסקאות מזנקת מחודש לחודש ומרבעון לרבעון. כפי שמשתקף מנתוני הכלכלנית הראשית לרבעון השלישי, הגידול בעסקאות בשוק החופשי הסתכם בזינוק של 22% והקיף את כלל האזורים בארץ. המחירים המאמירים מקשים על זוגות צעירים לרכוש דירה ומי מבין המשפחות שקונה דירה, נאלץ לעיתים לקחת משכנתאות הרבה מעבר ליכולת הכלכלית.

בדיקה שמאית מקיפה שערך השמאי, ישראל יעקב מצאה כי קיימים פערים של מאות אלפי שקלים ועד יותר ממיליון שקל במחירי דירות 4 חדרים חדשות בין ערים הסמוכות זו לזו במרחק של עד 10 קילומטרים בלבד. הבדיקה מתבססת על נתוני הלמ"ס ורשות המסים שעובדו על-ידי ישראל יעקב. במסגרת הבדיקה נבחנו עשרות פרויקטים בערים באזור המרכז, השרון, השפלה ודרום הארץ: תל אביב-רמת גן, רעננה-הרצליה, קריית אונו-יהוד מונוסון, ראש העין-פתח תקווה, יבנה-רחובות, חיפה-טירת הכרמל, אשדוד-אשקלון, ובאר יעקב-ראשון לציון.

כך למשל בין תל אביב לרמת גן קיימים פערים של יותר ממיליון ש"ח, בין רחובות ליבנה קיימים פערים של יותר מ600 אלף ש"ח, בין פתח תקווה לראש העין פערים של 500 אלף ש"ח ועוד.


רחובות-יבנה: כ-630 אלף שקל הבדל

בין המחירים בערים רחובות ויבנה קיים פער של כ-630 אלף שקל: ברחובות המחיר עומד על 2.550 מיליון שקל בממוצע, וביבנה על 1.920 מיליון שקל (הנתונים מתייחסים לדירת 4 חדרים).

שמאי המקרקעין ישראל יעקב מוסיף כי "בשנים האחרונות השכונות הירוקות ביבנה הפכו למגנט למשפחות צעירות ואנחנו רואים את זה במחירי הדירות. עם זאת עדיין יש הזדמנות לרכוש דירה במחירים אטרקטיביים ביחד למרכז כמובן ובוודאי ביחס לרחובות השכנה.
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  4 חדרים ברחובות בממוצע 2550000₪ ?? הגזמתם !!! לא ריאלי !!
  הגב 29.03.22 11:30
 • אורח
  מחירים מטורפים
  הגב 29.03.22 11:31
 • אורח
  גונבים אותנו. עדיף לזוגות הצעירים להגר מפה. יקר מדי.
  הגב 29.03.22 11:35
 • אורח
  כי ילודה בישראל גבוה חרידים עשים הרבה ילדים ו עוד עליה מדינה קטנה אדמה יקרה ו מיסים אך נפרנס חברי כנסת ושרים
  הגב 29.03.22 14:04
 • אורח
  רחמים (לא מלול) על הזוגות הצעירים. ביבי דפק את כל הדור הצעיר.
  הגב 29.03.22 16:47
 • אורח
  איך ביבנה עולה פחות מרחובות הפח אשפה? ממש מוזר. עיר עם שתי תחנות רכבת ושכונות חדשות טובות יותר מרחובות.
  הגב 30.03.22 00:11
 • אורח
  תקשיבו אך ורק לנביא. הוא הכי קדוש והוא הכי חכם. https://youtu.be/fAR-O7EydyM
  הגב 01.04.22 16:11
 • אורח

שנת שיא בבניית דירות חדשות בבת ים! במהלך שנת 2021 נרשמה עליה של 380% בבניית הדירות החדשות בהשוואה לשנת 2020.

בת ים נחשבת במשך שנים לעיר החוף עם המחירים הנמוכים ביותר הגובלת בתל אביב, אך רק בשנים האחרונות נרשמת גאות בפופולריות של העיר, עם היקף בנייה ותכנון הנמצאים בעלייה – הן של התחדשות עירונית והן של תכנון בנייה חדשה.

לימור עידן | | תגובות: 0
arc-deco2021 היא שנת שיא לבת ים: ב-2021 החלו להיבנות בה 2,105 יח"ד, המהוות עלייה של 380% ביחס ל-2020, זאת לפי נתוני הלמ"ס על התחלות הבנייה ב-2021 שפורסמו בתחילת השבוע. נתון גבוה זה מגיע לאחר שנים שבהן נבנו בעיר מאות יחידות בלבד מדי שנה – 438 יח"ד ב-2020, 924 יח"ד ב-2019 ו-663 יח"ד ב-2018.

בת ים נחשבת במשך שנים לעיר החוף עם המחירים הנמוכים ביותר הגובלת בתל אביב, אך רק בשנים האחרונות נרשמת גאות בפופולריות של העיר, עם היקף בנייה ותכנון הנמצאים בעלייה – הן של התחדשות עירונית והן של תכנון בנייה חדשה.

לפריחה של בת ים יש מספר סיבות: ראשית המיקום המצוין שלה במרכז הארץ ובקרבה לתל אביב, שנית ריבוי בתים ישנים המאפשרים התחדשות נרחבת, ושלישית פרויקט הרכבת הקלה ותשתיות נוספות אשר הופכות אותה לאופציה מועדפת למגורים והשקעה.

חברת צרפתי צבי בונה פרויקט תמ"א הריסה ובנייה ברחוב חנה סנש פינת ארלוזורוב בעיר במרחק 200 מטר מהים, ומדווחת על ביקוש גבוה, עם מכירה של מחצית מהדירות עוד בטרם התבצעה ההריסה. במסגרת הפרויקט ייהרס בניין ותיק הכולל 27 דירות, וייבנה במקומו בניין בן 9 קומות שיכלול 57 דירות בנות 3-4 חדרים, דירות גן של 3-4 חדרים, ודירות פנטהאוז בנות 4 חדרים. החברה משווקת כיום דירות 3 חדרים במחיר המתחיל ב-2.36 מיליון שקל ודירות 4 חדרים במחיר המתחיל ב-2.69 מיליון שקל.

רפי צרפתי, מנכ"ל משותף בחברת צרפתי צבי ובניו, אומר:

"הנתונים לא מפתיעים, כל מי שמכיר את הנעשה בעיר ואת תנופת הפיתוח הגדולה שלה, יודע כי השנה האחרונה התאפיינה בפעילות בנייה נמרצת. בת ים נמצאת בתקופה מצוינת ועתידה עוד לפניה. הפיתוח הנרחב מושך אוכלוסייה חדשה ומשקיעים רבים שמזהים את הפוטנציאל המורכב מהמיקום המרכזי, הקרבה לים והמחירים ברי ההשגה. כיום ברור כי הפקקים הם מכת מדינה וגורמים לפגיעה באיכות החיים, ולכן היתרונות שיש בבת ים רק יעלו בשנים הקרובות, עם תחילת פעילותה של הרכבת הקלה".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חברת אלקטרה עתידה לבנות 130 יח"ד במתחם האלף בראשון לציון

מדובר על שטח של 5 דונם אותו רכשה החברה במכרז מבעלי הקרקע הפרטיים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8


חברת אלקטרה ממשיכה להתרחב בתחום המגורים ולאחרונה רכשה קרקע למגורים במתחם האלף ראשון לציון. מדובר על שטח של 5 דונם שעל פי הפרסומים נרכש בעלות של כ250 מיליון ש"ח ובו היא מתכננת לבנות 130 יחידות דיור.

יש לציין כי בחודש ינואר התקבל היתר הבנייה ראשון במתחם האלף לבניית 3 מגדלים 212 יח"ד בעסקה שיצאה לדרך בשיתוף חברת אלקטרה. אלקטרה מגורים, אשר משווקת בפרויקט 105 יח"ד בשני מגדלים תחת המותג "אלקטרה לייף סטייל במתחם האלף", מכרה עד עתה למעלה מ- 70 יח"ד במסגרת שלב הפרסייל של הפרויקט

הידיעה פורסמה לראשונה בדה מרקר
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  70 דירות בבנין . לא הייתי רוצה לגור במקום כזה
  הגב 10.03.22 23:31
 • אורח
  נפלא , מיקום מעולה יהיה מוכן עוד שנתיים וחצי בערך
  הגב 11.03.22 06:08
 • אורח
  מי משווק?
  הגב 11.03.22 08:13
 • אורח
  מיקום באמת מעולה. ליד מפעל האשפה שעתיד לקום.. תחנות כוח ועוד…
  הגב 11.03.22 08:39
 • אורח
  ככל שירבו לבנות ברשל״צ, ימעיטו לכסות את המעגל השני בדירות מדכאות. מקווה כי לא הרסתי לאיש את הסופ״ש
  הגב 11.03.22 11:14
 • אורח
  רז קקינסליך-הבייתה
  הגב 11.03.22 16:59
 • אורח
  זלקינד לא משנה מי תיתקשר יש לי מה להגיד לך אחרי 40 שנה עבודה באלקטרה 0526513028
  הגב 12.03.22 23:02
 • אורח
  מה מחיר 4 חדרים למישהוא יש מוסג
  הגב 13.03.22 06:37
 • אורח

התחדשות עירונית ביבנה: עיריית יבנה אישרה באופן סופי את 10 מתחמי ההתחדשות העירונית ביבנה . רשימת 10 המתחמים בכתבה.

נערכה הצבעה והתקבלה החלטה פה אחד לאשר את המתחמים הללו ל3 שנים.

לימור עידן | | תגובות: 13


התחדשות עירונית ביבנה.

עיריית יבנה דנה ואישרה את עשרת המתחמים שבהם יאושרו מתחמי פינוי בינוי , במרכז העיר ובמתחם הוותיק של יבנה,

חלק מהתוכניות נמצאות בשלבים שונים של הליך תכנוני, חלקן בתהליכים מתקדמים מאוד ועל מנת לא ליצור עיכוב באישורן, מפרסמת העיריה את החלטתה לגבי שאר המתחמים בפרויקט.

להלן רשימת המתחמים המבוקשים:

שד דואני – הדקל

שד דואני – הדרור

שד דואני –שבזי

שד דואני – שיכון חסכון

עצמאות 28,30,32

הכלנית- שושנים

הנרקיס- הרקפת

התבור

הגלבוע

העצמאות- חרמון.

נערכה הצבעה והתקבלה החלטה פה אחד לאשר את המתחמים הללו ל3 שנים.התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  האלון לא בחשבון ראש עיר מפגר
  הגב 09.03.22 18:07
 • אורח
  ראש העיר מטומטם האלון חייב
  הגב 09.03.22 19:06
 • אורח
  מי שמטומטם זה החמדנות של התושבים שבמו ידיהם עצרו את הפרוייקט
  09.03.22 21:38
 • אורח
  מה הכוונה לשלוש שנים? עד שיתחילו או עד שיסיימו?
  הגב 09.03.22 20:04
 • אורח
  אולי 30 שנה
  הגב 09.03.22 20:10
 • אורח
  למה להתבטאות ככה גועל נפש
  הגב 09.03.22 21:03
 • אורח
  מה עם רחוב התאנה
  הגב 09.03.22 21:32
 • אורח
  מישהו נתן את הדעת מה יעלה בגורלם של כל בעלי הוילות הסמוכים למתחם השושנים והכלנית?
  הגב 10.03.22 13:35
 • אורח
  עצוב מאוד כל מתחם רחוב התאנה כל כך פוטנציאלי לפינוי בינוי ולשנות שם את המתחם חבל שראש העיר לא מקדם את האיזור
  הגב 10.03.22 15:12
 • אורח
  מתחם האלון לא נכלל ברשימת המתחמים, טרגדיה לבעלי הדירות וליזמים המפגרים
  הגב 11.03.22 16:47
 • אורח
  איך נפל מתחם האלון?
  הגב 11.03.22 16:48
 • אורח
  תודה לאל בשעה טובה. מקבלים בברכה את קידום התוכנית. הביצוע יחל עוד כשלוש שנים והפרוייקט ייסתיים בעוד כשש שנים. זאת הערכתי אבל טוב שהתוכנית אושרה.
  הגב 23.06.22 18:41
 • אורח
  מה הכוונה אושרו???
  הגב 25.06.22 23:13
 • אורח

דו"ח לשכת השמאים! בראשון לציון על כל אלף תושבים נבנות רק כ21 דירות בעיר

כך עולה מנתוני מדד המנופים של לשכת שמאי המקרקעין אשר נותן את תמונת המצב על נתוני הבנייה הפעילה בערי ישראל. במקום הראשון נמצאת אור עקיבא עם 144 דירות הנמצאות בבנייה על כל אלף תושבים

מערכת האתר | | תגובות: 1
תמונת ארכיון


בישראל נבנות כ-20 דירות לכל 1,000 תושבים בממוצע ארצי – כך עולה מ"מדד המנופים" של לשכת שמאי המקרקעין לשנת 2021, הבודק ומנתח את נתוני הבנייה הפעילה ב-77 הערים בישראל בשלוש השנים האחרונות, ביחס לגודל האוכלוסיה בכל עיר בהתבסס על נתוני הלמ"ס.

"הערים הצומחות ביותר בישראל הן אלה שראשי הרשויות בהן קואופרטיביים בכל הקשור לפרויקטי נדל"ן, כאלה המעודדים התחדשות עירונית בהיקפים גדולים ומאפשרים 'מסלול ירוק' ליזמים שרוצים לבנות ולפתח את העיר, כך לדברי חיים מסילתי יו"ר לשכת שמאי המקרקעין.

העיר הכי צומחת בישראל היא אור עקיבא, שבה ישנן 144 דירות בבנייה פעילה עבור כל 1,000 תושבים –יותר מפי 7 (620%) מהממוצע הארצי. במקום השני ב"מדד המנופים" מדורגת העיר נתיבות, שבה ישנן כ-84 דירות בבנייה לכל 1,000 תושבים.

במקום השלישי אור יהודה, שבה נבנות כ-62 דירות לכל 1,000 תושבים, אחריה קריית אונו עם כ-2,500 דירות בבנייה ל-41 אלף תושביה. במקום הרביעי מדורגת קריית גת עם כ-53 דירות בבנייה לכל 1,000 תושבים, וסוגרת את החמישייה הראשונה העיר אשקלון עם כ-7,200 דירות בבנייה ל-146 אלף תושביה – 49 דירות לכל 1,000 תושבים. .

מנגד, בתחתית הרשימה של הערים הצומחות ניתן למצוא את אלעד שנכון להיום אין לה ולו דירה אחת בבנייה פעילה, ולפניה העיר אום אל פאחם עם 3 דירות בבנייה, נצרת עם 3.5, צפת עם 3.85 וביתר עילית עם 3.89 דירות לכל 1,000 תושבים.

בערים המבוקשות ביותר בישראל אמנם יש אלפי דירות בבנייה פעילה, אך בהשוואה לגודל האוכלוסיה, הן לא צומחות מספיק. בירושלים נבנות 9.9 דירות בלבד לכל 1,000 תושבים, בתל אביב כ-16 דירות (שתיהן פחות מהממוצע הארצי), בגבעתיים פחות מ-21, ברעננה כ-23, ברמת גן כ-31 דירות ובהרצליה גם כן 31 דירות בלבד לכל 1,000 תושבים.


כאשר מסתכלים על תמונת המצב בראשון לציון רואים כי היא דומה לממוצע הארצי עם 20.91 יח"ד לכל 1,000 תושבים. ראשון לציון נמצאת באותו מצב של הערים המבוקשות בישראל שאינן צומחות מספיק- עם עשרות בודדות של יחידות דיור על כל אלף תושבים.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יש יותר מידי בניה לא צריך עוד בואו תראו מה קורה במתחם צריפין קטסטרופה
  הגב 08.03.22 09:16
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל