הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

הרוג בפיצוץ רכב בחולון

היום (ראשון 11.4) בשעות אחר הצהריים תפתח באתר העירייה ההרשמה למופעי יום העצמאות עם עדן בן זקן, נתן גושן, עידן חביב ועוד

פינת החי העירונית "חי בחולון" תפתח לקהל החל מיום שבת 17.4

חולון מתייחדת עם חלליה! החל מיום ראשון יחלו אירועי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה בטקס באנדרטת הזיכרון שבשכונת נאות שושנים; לאור ההגבלות יועברו הטקסים בשידור חי בדף הפייסבוק העירוני

בהתאם להנחיות משרד הבריאות, בשני הטקסים מוזמנים להשתתף בני המשפחות השכולות בלבד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
עיריית חולון


בשבוע הבא תציין עיריית חולון את יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ופעולת האיבה והתייחדות עם בניה. אירועי יום הזיכרון יחלו בטקס העירוני לזכר חללי פעולות האיבה תושבי חולון, שיתקיים במעמד ראש העיר מוטי ששון, ביום ראשון, 11.4.21, בשעה 18:30, באנדרטת הזיכרון שבגינה הציבורית במרכז שכונת נאות שושנים (הכניסה מרחוב גאולים או מרחוב התחייה).

עצרת הזיכרון העירונית לחללי מערכות ישראל ולחללי פעולות האיבה תושבי חולון תתקיים במעמד ראש העיר מוטי ששון ובהשתתפות, יו"ר יד לבנים, משה חליבה, ביום שלישי, 13.4.21, בשעה 20:00, ברחבת אנדרטת הזיכרון ברחוב ויצמן, מול בית העירייה.

בהתאם להנחיות משרד הבריאות, בשני הטקסים מוזמנים להשתתף בני המשפחות השכולות בלבד. לטובת הציבור הרחב, הטקסים יצולמו וישודרו ב-LIVE בדף הפייסבוק הרשמי של עיריית חולון.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חולון מתייחדת עם חלליה! במהלך השנים אבדה חולון 657 חללים שנפלו בעת מערכות ישראל ופעולת האיבה

לציון יום הזכרון והנצחת זכר הנופלים נביא את סיפורם של שניים מחללי חולון: טוראי מנחם (מנחמי) אביני ז"ל ומשה שניצר ז"ל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
עיריית חולון


הערב מדינת ישראל מרכינה את ראשה לזכר חללי מערכות ישראל ופעולות האיבה. נכון ליום הזכרון תשפ"א אבדה המדינה ישראל 23,928 חללים שאבדו את חייהם במאבק על בטחון המדינה, כאשר מתוכם 592 הם חללי חולון ו65 תושבים שנפלו בעת פעולות האיבה.

לציון יום הזכרון והנצחת זכר הנופלים נביא את סיפורם של שניים מחללי חולון: טוראי מנחם (מנחמי) אביני ז"ל ומשה שניצר ז"ל

הפרטים מתוך אתר יזכור ואתר לעד לזכר חללי פעולות האיבה.

טוראי מנחם (מנחמי) אביני

אתר יזכור


בן מרים ועובדיה, נולד ביום י"ז בכסלו תרע"ח (2.12.1917) בעדן. עלה ארצה עם הוריו בשנת 1921 וגר בחולון. למד בבית-ספר עממי בחולון ועבד במכבסה. משסיים את חוק לימודיו בבית-הספר נחלץ לעזרת משפחתו ועבד כפועל מכבסה בתל-אביב. היה בחור צנוע ושמח בחלקו, בן מסור להוריו ואדם נוח לבריות. אדיב וטוב-לב. נכון תמיד לעזור לזולת.

עם פרוץ המלחמה התגייס מיד, על אף היותו התומך העיקרי במשפחתו, ושירת בגדוד מרגמות כבדות. הוא עמד לשאת אישה, אך ימים מספר לפני הנישואין יצא לפעולה שבה נפגע בראשו. מנחם מת בבית-החולים דג'אני ביפו ביום כ' באלול תש"ח (24.9.1948) והובא למנוחת-עולמים בבית-הקברות הצבאי בנחלת יצחק.

משה שניצר ז"ל

אתר לעד

משה, בן ישראל וקילה, נולד בי' בטבת תרפ"א, (21.12.1920) בסולוטבינה, פולין. גדל בפולין, בה עבר את אימי השואה.

מייד עם סיום מלחמת העולם (1945) הצטרף משה לתנועת גורדוניה וארגון הבריחה, שעסקו בהצלת ילדי שארית הפליטה. הוא איתר ילדים יהודים שהוסתרו במנזרים ופעל להחזרתם לחיק היהדות. הברחת הילדים נעשתה במחתרת. הוא היה קושר את הילדים לגופו ומבריח אותם בחשכת הלילה למקום מבטחים, תוך סיכון עצמו.

בשנת 1946 עבר לגרמניה על מנת לנהל את מחנה אונר"א באינרינג, ככיסוי לעבודתו כרכז הבריחה. בסוף אותה שנה עלה לאוניית המעפילים "מולדת" בדרכו לארץ. האונייה נתפסה על-ידי הבריטים ומשה הועבר למחנה מעצר בקפריסין, שם שהה במשך 22 חודשים.

ב- 1949 הגיע לארץ, ומייד החל לעבוד בסוכנות היהודית.

במשך השנים קלט עשרות אלפי עולים מכל התפוצות. משה עבד כל יום עד השעות הקטנות של הלילה בתנאים קשים. הייתה לו סבלנות אין קץ, ואוזן קשבת לכל בעיה. בהמשך נשלח לחבל לכיש, במטרה לארגן עבודות יזומות לעולים מובטלים.

משה היה נשוי לרחל, ואב לזיו ולעמית. עם הקמת משרד הקליטה בשנת 1968, התמנה משה למנהל שירותי הפרט במחוז תל אביב. תפקידו היה לדאוג להסבה מקצועית לעולים ולמציאת מקורות פרנסה. 40 שנה מחייו הקדיש לקליטת עולים.

ביום ו' בשבט תשנ"א, (21.01.1991), בימים הראשונים של מלחמת המפרץ והפגזות טילים על ישראל, נפטר משה.

בן 70 היה במותו. הובא למנוחת עולמים בבית העלמין בחולון.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בן 18 נדקר בחולון. מצבו קשה

צילום דוברות איחוד הצלה

מערכת האתר | | תגובות: 0


יום שלישי 13/4 בשעה 19:49 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על פצוע ברחוב משה שרת בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח וולפסון צעיר כבן 18 במצב קשה עם פציעה חודרת.


חובש בכיר במד"א אנואר שרקאוי :

"כשהגענו למקום הפצוע שכב כשהוא בהכרה וסובל מפציעות בגופו. מיד התחלנו להעניק לו טיפול רפואי מתקדם ומציל חיים ופינינו אותו לבית החולים תוך המשך טיפול רפואי כשמצבו קשה."


הלל חמאווי חובש באיחוד הצלה:

"הצעיר נמצא מוטל על מדרכה לאחר שלדברי עוברי אורח נפצע מאלימות. הענקתי לו סיוע ראשוני בזירת האירוע. לאחר מכן הוא פונה לחדר הטראומה במרכז הרפואי וולפסון כשבשלב זה מצבו מוגדר בינוני".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

סרטון תלמידי בתי הספר בחולון: א.ד. גורדון, אמירים, כצנלסון, בן צבי והמגינים לקחו חלק בקליפ המחוזי של משרד החינוך לשיר "ארצנו הקטנטונת"

הקליפ נוצר במסגרת תוכנית "שיר של יום" המתקיים בבתי הספר במסגרתו פותחים התלמידים את היום בשירה, לומדים על השיר ועורכים דיון בנושא.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לרגל יום העצמאות ה73 של המדינה במחוז ת"א משרד החינוך יצרו קליפ מיוחד בהשתתפות בתי ספר במחוז. הקליפ נוצר במסגרת במסגרת תוכנית "שיר של יום" של משרד החינוך המתקיים בקרב 173 בתי הספר של המחוז, שפותחים את יום הלימודים בשירה. במסגרת התוכנית התלמידים עורכים הכרות עם השיר גם בשיח על כניו ובכך הדבר מאפשר התנסות חוויתית המסייעת לילדים לנסח רגשות, מחשבות, שאיפות, מצוקות ומשאלות.
לקראת יום העצמאות בתי הספר במחוז, המשתתפים בתכנית "שיר של יום", נענו לאתגר של צילום תלמידיהם בליווי שורה מן השיר ארצנו הקטנטונת המבטא את האהבה לארץ.

בקליפ לקחו חלק גם בתי הספר בחולון:

א.ד. גורדון

אמירים

כצנלסון

בן צבי

המגינים


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון- ד"ר ויקטור חדד, מנהל השירות הווטרינרי בחולון מציג טיפים לבעלי הכלבים על ההתמודדות עם הזיקוקים ביום העצמאות

סרטון ותמונה: עיריית חולון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


ד"ר ויקטור חדד, מנהל השירות הווטרינרי העירוני, בחולון מציג לבעלי הכלבים כמה טיפים שימושיים להתמודדות עם הזיקוקים של חגיגות יום העצמאות.

ואם אתם מוצאים את עצמכם עם הכלב בסביבת זיקוקים או רעשים קיצוניים – שבו לידו, הרגיעו אותו ופנקו אותו עם משהו טעים לאכול – כך תקשרו את החוויה הלא נעימה, עם דברים חיוביים.

במידה ומצאתם כלב משוטט, אנא דווחו למוקד העירוני 106.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  האם גם חתולים סובלים מהרעשים החזקים?
  הגב 13.04.21 15:44
 • אורח

לידיעת נוסעי התחבורה הציבורית! ביום הזיכרון וביום העצמאות (רביעי וחמישי 14-15.4) יחולו שינויים בשעות פעילות ותדירות קווי הרכבת והאוטובוסים. פירוט השינויים בכתבה

ביום העצמאות מרבית הקווים יפעלו בתדירות של רכבת בשעה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


כמידי שנה, ביום הזיכרון וביום העצמאות, מפעילה רכבת ישראל לו"ז רכבות, על פי לוח זמנים ייעודי:

יום הזיכרון, יום רביעי, 14.4.21:

הרכבות תפעלנה במתכונת רגילה עד השעה 15:00 (בקירוב).

בדומה לשנים קודמות, החל מהשעה 15:00 (בקירוב) ועד סיום השירות, תרד תדירות רכבות הנוסעים.

במרבית קווי הנסיעה, הרכבות תפעלנה בתדירות של רכבת אחת לשעה, לכל כיוון. לחלק מהרכבות יתווספו עצירות נוספות בתחנות הביניים.

בקו ירושלים יצחק נבון - הרצליה ובקו רחובות - בנימינה – תדירות הרכבות תעמוד על שתי רכבות בשעה, לכל כיוון.


יום העצמאות, יום חמישי, 15.4.21:

הרכבות תפעלנה במרבית קווי הנסיעה, בתדירות של רכבת אחת לשעה, לכל כיוון. לחלק מהרכבות יתווספו עצירות נוספות בתחנות הביניים.

בקו ירושלים יצחק נבון - הרצליה ובקו רחובות - בנימינה – תדירות הרכבות תעמוד על שתי רכבות בשעה, לכל כיוון.

בקו בית שמש - ת"א סבידור מרכז – תדירות הרכבות תעמוד על רכבת אחת מידי שעה, לכל כיוון.


שעות סיום השירות בקווים השונים, תהיה זהה לימי השגרה.


חברת אגד

יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל

אגד תתגבר את קווי השירות לבתי העלמין ברחבי הארץ ביום הזיכרון לחללי מערכות ישראל, שיחול ביום רביעי, 14 לאפריל 2021, בנוסף, תוענק הנחה של 50% בנסיעות שעלותן 15.5 ₪ ומעלה בכל קווי השירות של אגד לעד שני נוסעים שהם בני משפחות חללי צה"ל, החל מהשעה 16:00 בערב יום הזיכרון ועד לכניסת יום העצמאות.


ההנחה תינתן בהצגת תעודת אישור מטעם המחלקה להנצחת החייל של משרד הביטחון.

ערב יום העצמאות

בערב יום העצמאות תתגבר אגד את קווי הנסיעה אל מוקדי הבילוי ותפעיל את מתכונת קווי הלילה בראשון לציון.

יום העצמאות

קווי האוטובוסים הבינעירוניים ברחבי הארץ יחלו לפעול בהדרגה בין השעות 8:00 -10:00 ואילך. אגד תעקוב אחר הביקושים לנסיעות ותתגבר את הקווים בהתאם לצורך. מקצת הקווים העירוניים בירושלים יחלו לפעול ב-06:15 בבוקר, בהתאם לאופי הקו, ורובם יחלו לפעול בין 7:00-8:00. שאר הקווים העירוניים ברחבי הארץ יתחילו לפעול בהדרגה מהשעה 10:00 בבוקר.


חיילים ללא מדים

בהתאם להנחיות משרד התחבורה, חיילים יוכלו לנסוע חינם ללא מדים בקווי אגד מערב יום הזיכרון, יום שלישי ה-13.4.21 בשעה 18:00 עד (וכולל) תום השירות של קווי הלילה במוצ"ש ה-17.4.21. בקווי אילת - בנוסף לחוגר נדרשת גם הצגת תעודת ערבה.מומלץ להתעדכן במערכת המידע של חברת אגד על השינויים שיחולו בקווים ובשעות השירות (חלק מהקווים לא יפעלו). כמו כן, ניתן להתעדכן במוקד כל קו 8787* מכל טלפון.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פרשת שחיתות חמורה בעיריית מדהלה
  הגב 13.04.21 14:43
 • אורח
  רחובות עיר ללא תרבות ללא חינוך ללא ספורט ללא תשתיות ראויות לאן מגיעים כספי הציבור שלנו ולאן הם הולכים?
  13.04.21 14:51
 • אורח
  חסרה עוד תגובה אחת קבועה, היא תיכף תגיע ???.
  הגב 13.04.21 19:14
 • אורח
  2.7 מיליון שקל על דירת גן חחחחח כל היום השכן ליד עושה קריוקי השכן מלמעלה זורק לך פילטרים פעמיים בשנה ערבים פורצים לך לדירה וולק בזבוז של 2.7 מיליון שקל
  הגב 13.04.21 19:57
 • אורח

שירות חדש בביה"ח וולפסון! בטקס חגיגי נחנכו חדרי האירוח החדשים שישמשו את המבקרים המעוניינים לשהות ליד בני משפחתם המאושפזים

בנוסף, יארחו החדרים את אנשי הצוות הרפואי שמבקשים לנוח לכמה דקות במשמרות הארוכות והקשות שלהם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


השבוע חנך בית החולים וולפסון את המרכז החדש לאירוח משפחות. בטקס חגיגי נחנכו חדרי האירוח החדשים שישמשו את משפחות המטופלים הזקוקות לחדר כדי להישאר קרובות ליקרים להם שמטופלים בבית החולים. השירות ללא תשלום.

בנוסף, יארחו החדרים את אנשי הצוות הרפואי שמבקשים לנוח לכמה דקות במשמרות הארוכות והקשות שלהם.


מהמרכז הרפואי וולפסון נמסר:

בזכות המתחם החדשני הזה, לאנשים רבים תינתן האופציה להישאר קרובים ליקרים להם מכל. המרכז הרפואי חורט על דגלו לדאוג למטופלים ולבני משפחותיהם כך שירגישו בבית. בהזדמנות זו אנו רוצים להודות ללב חבד על כל מה שעשיתם למען הפרויקט הכל כך חשוב הזה, וכמובן לתורמים היקרים שהשקיעו המון כדי שהרגע הזה יגיע.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כמה עולה לילה????
  הגב 13.04.21 14:01
 • אורח
  לא ציינו אם בתשלום !!!!
  הגב 13.04.21 14:04
 • אורח
  צויין ללא תשלום. חינם
  הגב 13.04.21 17:13
 • אורח

אם ובנה נעצרו בחשד להפעלת מעבדת סמים בחולון

צילום: דוברות המשטרה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המשטרה חשפה אתמול מעבדת סמים באזור תעשייה בחולון ועצרה אם ובנה בחשד להפעלתה.


במסגרת המאבק חסר הפשרות שמנהלת משטרת ישראל בנגע הסמים, בדגש על גידול וסחר המסכן את שלום הציבור, ערכו אתמול בלשי המשטרה פעילות יזומה וממוקדת בחולון, במסגרתה עצרו אם בת 57 ובנה בן ה 38 מאזור ירושלים והדרום, בחשד לגידול וייצור סמים בתנאי מעבדה.


במסגרת הפעילות, תפסו השוטרים כ 40 קילוגרמים של חומר החשוד כסם מסוג קנאביס וכן ציוד המשמש עפ"י החשד לגידול הסמים.


כלל הממצאים הועברו להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי והחשודים נעצרו לחקירה במרחב איילון ובסיומה נכלאו. בהתאם לצרכי החקירה וממצאיה תבקש היום המשטרה להאריך את מעצרם בבית משפט השלום בת"א.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ח"כ מלינובסקי קונין יוליה מישראל ביתנו ותושבת חולון , חשפה כי קבלה הצעה לערוק לטובת הליכוד תמורת תמיכה של הליכוד בריצתה לראשות העיר חולון כולל תפקיד שרה בממשלה

את הדברים חשפה ח"כ בתוכנית שש עם עודד בן עמי, שלטענתה הפנייה הגיעה מגורם בכיר בליכוד בחולון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
דף הפייסבוק של ח"כ מלינובסקי קונין יוליה


עוד 22 ימים נותרו לראש הממשלה בנימין נתניהו עד אשר יפקע המנדט להקמת הממשלה. מאז סיום הבחירות נעשים מגעים בין המפלגות השונות על מנת לנסות ולהקים את הממשלה שתצליח להחזיק 4 שנים מלאות. אמש חשפה ח"כ מלינובסקי קונין יוליה, מישראל ביתנו כי קבלה הצעה לערוק לטובת הליכוד- מפנייה שהגיעה מבכיר בליכוד בחולון.

לטענתה של חברת הכנסת מדובר על הצעת שוחד מאחר ולא פנו אליה על מנת לקדם את הנושאים החשובים לה אלא משיקולים פוליטיים בלבד. ההצעה כללה כל תפקיד שרה שתרצה, שריון מקום ברשימת הליכוד לשני הסבבים הבאים (עד מקום 20) ואפילו תמיכה בריצה שלה לראשות העיר חולון. לדבריה הפנייה הגיעה לפני מספר שבועות לפני שראש הממשלה קבל את המנדט להקמת הממשלה.

סרטון הדברים שנחשפו באולפן שש עם עודד בן עמי

https://www.facebook.com/YuliaMalinovsky5/posts/4214444561923168?__cft__[0]=AZU7nD2TARULVT0sKifYO5ezwjJMw_CvUqR4jYh0f5d42EZumsTgxttdKnKsDhxHO3FcGMeJqs1cyUphH1vZ2bIpCdKLv7Phv3jSc72b0mrbhJZQ5UzVtQedt8HUNA7KHfZbYsc5bFJshiXp_0HwBDQxQTlnm3gW2V6stf_lXsSJEw&__tn__=%2CO%2CP-R
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הערב (שלישי 13.4) חולון תתייחד עם בניה בעצרת הזיכרון העירונית לחללי מערכות ישראל ולחללי פעולות האיבה באנדרטה מול העירייה

יצוין, כי בני הנוער של חולון עוסקים בימים אלה בהכנת אלבומי הנצחה עבור משפחות שכולות שמעוניינות בכך, במסגרת פרויקט עירוני. לאחר סיום מלאכת איסוף המידע והתחקיר, יצטרפו האלבומים לאלה שכבר הוכנו במשך השנים, אשר מקפלים בין דפיהם את סיפורי חייהם של אלה שאינם עמנו עוד וישמשו עבור המשפחות מזכרת נצח.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: אלי נאמן


הטקס העירוני לזכר חללי פעולות האיבה תושבי חולון התקיים אמש באנדרטה לזכרם שבגן הציבורי במרכז שכונת נאות שושנים. הטקס התקיים במעמד ראש העיר, מוטי ששון, על פי כללי התו הסגול בהשתתפות כ-150 בני המשפחות השכולות שאיבדו את יקיריהם בפעולות טרור.

באירוע נכחו מנכ"ל העירייה, ארז ניסים, חברי מועצת העיר, מנכ"ל ארגון נפגעי פעולות איבה עו"ד רועי כהן ויו"ר חב"ד בחולון הרב דוד גור אריה, שקרא את "אל מלא רחמים" ופרקי תהלים. בשם המשפחות נשא דברים רפי סרוסי, אביה של קרן כשני-סרוסי ז"ל, שנהרגה בפיגוע סמוך לעמנואל, ועמוס נעים, בנם של אסתר ויצחק עיני, שנרצחו בפיגוע ב-1989, קרא 'קדיש'.

ראש העיר מוטי ששון פנה בדבריו למשפחות ואמר: "יקיריכם, נמצאים אכם יום יום שעה שעה. ואנחנו כאן כדי לומר לכם היום שהם ואתם נמצאים תמיד גם איתנו, בלבנו. גם בימים רגילים וגם בימי הקורונה הבודדים, אתם לא לבד! בשל מגבלות הבריאות, נבצר מאיתנו בשנה שעברה לקיים את הטקס הזה במתכונתו הקבועה, וגם השנה, אנו נאלצים לקיימו באופן מצומצם. אך, דעו לכם, בני משפחה יקרים, שלעולם דלתותינו לא יהיו נעולות עבורכם וּלעולם חלונותינו לא יהיו מוּגפים בשבילכם".


יצוין, כי בני הנוער של חולון עוסקים בימים אלה בהכנת אלבומי הנצחה עבור משפחות שכולות שמעוניינות בכך, במסגרת פרויקט עירוני. לאחר סיום מלאכת איסוף המידע והתחקיר, יצטרפו האלבומים לאלה שכבר הוכנו במשך השנים, אשר מקפלים בין דפיהם את סיפורי חייהם של אלה שאינם עמנו עוד וישמשו עבור המשפחות מזכרת נצח.

עצרת הזיכרון העירונית לחללי מערכות ישראל ולחללי פעולות האיבה תושבי חולון תתקיים במעמד ראש העיר מוטי ששון ובהשתתפות, יו"ר יד לבנים, משה חליבה, היום שלישי, 13.4.21, בשעה 20:00, ברחבת אנדרטת הזיכרון ברחוב ויצמן, מול בית העירייה.

בהתאם להנחיות משרד הבריאות, בטקס מוזמנים להשתתף בני המשפחות השכולות בלבד. לטובת הציבור הרחב, הטקס יצולם וישודר ב-LIVE בדף הפייסבוק הרשמי של עיריית חולון.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום חולון

הפורום נועד לאפשר לתושבי חולון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
24.11.20 20:55
בהצלחה


משרד הרווחה פתח אגף אבטחה שידאג לאבטחת לשכות הרווחה והעובדים הסוציאליים ברשויות המקומיות

לאור מקרי אלימות כנגד העובדים הסוציאליים הוחלט לפתוח באגף החדש בעלות של 70 מיליון ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9
הפגנת העובדים הסוציאליים


משרד הרווחה והשירותים החברתיים פותח אגף חדש להגנת ואבטחת העובדים והעובדות הסוציאלים. האגף נועד להגן על העובדים הסוציאליים ולאפשר להם לעשות את עבודתם בביטחון. האגף החדש יפתח בעלות של בעלות 70 מיליון ₪ ויכלול מאבטחים במחלקות הרווחה, ניידות אבטחה מיוחדת שילוו עובדים סוציאליים במשימות רגישות ומאתגרות ומענים נוספים.

ממשרד הרווחה והשירותים החברתיים נמסר: המשרד ימשיך לפעול כדי למגר את תופעת האלימות נגד צוותי הרווחה ולאפשר לעובדים הסוציאליים להמשיך לבצע את עבודתם החשובה במקצועיות ובמסירות, וגם בביטחון.
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אז שלא יעבדו בזה מה הם מזיינים במוח שילכו לחפש עבודה יותר בטוחה
  הגב 13.04.21 11:23
 • אורח
  הליכוד והחרדים סכנה למדינת ישראל
  13.04.21 13:50
 • אורח
  עוד פעם האנטישמי הזה... אתה כל כך בנאדם שפל ונבזה, ממש זרע גרמני שהסתנן לעמנו... חבל, אתם רואים למה צריך גיור אמיתי ולא רפורמי, בגלל מסתננים כאלה
  13.04.21 20:47
 • אורח
  צריך לתת עונשים כבדים מאוד מאוד לכל מי שמישתמש באלימות כדי שתהיה הרתעה.אם לא אז ניצטרך לאבטח את כל נותני השירות בארץ כמו נהגי אוטובוס.פקידי בנק.עובד קופת החולים והרופאים והרשימה ארוכה מאוד....ממש אנשי חלם שבמקום לסדר את הגשר הקימו בית חולים מתחתיו....
  הגב 13.04.21 13:25
 • אורח
  מה עם השבת הביטחון האישי לתושבות
  הגב 13.04.21 17:24
 • אורח
  במרחבהציבורי
  הגב 13.04.21 17:25
 • אורח
  בכל שעות היום והלילה
  הגב 13.04.21 17:26
 • אורח
  זה מה שנשים רוצות.
  הגב 13.04.21 17:27
 • אורח
  אל תאמינו לשקר הזה. מדובר במכרז תפור מראש לטובת מקורב של מישהו באגף הרווחה. 70 מיליון שקל מהמסים שלנו בתקופת הקורונה הולכים על פארש.
  הגב 13.04.21 19:58
 • אורח

טקסי יום הזיכרון בבתי העלמין ! ביום רביעי 14.4 אגף משפחות והנצחה של משרד הביטחון יפעל מערך הסעות לטקסי הזכרון בבית העלמין חולון

ההסעות ייצאו מהחניונים אל עבר החלקות הצבאיות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
מתוך אתר אגף המשפחות השכולות


ביום רביעי 14.4 תתייחד מדינת ישראל עם חללי מערכות ישראל ופעולות האיבה בטקסי הזכרון ובבתי העלמין. לקראת הטקסים באגף המשפחות והנצחה יפעילו שירותי הסעות לבית העלמין הצבאי בחולון. חשוב לציין כי על פי המתווה שאישר שר הביטחון, בני גנץ ביום הזכרון, ההגעה לבתי העלמין תתאפשר למשפחות השכולות בלבד.


להלן הסדרי ההגעה והחנייה

חולון:

חניית נכים נמצאת בכניסה הראשית לבית העלמין הצבאי.

ניתן להחנות בחניונים הבאים: חניון בית העלמין , חניון מגרש הכדורגל -האצטדיון מול בית העלמין וחניון הרכבת.

בחניונים אלה יש אפשרות להשתמש בשירותי ההסעות אשר יצאו בסבבים מהחניונים לבית העלמין הצבאי.

בנוסף, יופעל סבב הסעות מצומת הרחובות : אנה פרנק-הקוממיות בבת ים לבית העלמין.

בתום הטקס יופעלו חזרה ההסעות לחניונים עד השעה 14:00 כל האזרחים המבקרים בבית העלמין האזרחי בחולון ביום הטקס, מתבקשים להגיע לשער הראשי של בית העלמין האזרחי מרחוב קוממיות.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לרגל יום העצמאות, האגודה לתרבות הדיור פתחה בתחרות הבניין המדוגלל לקישוט בתי המגורים ברוח החג שיוכלו לזכות בפרסים בשווי 5000 - 1500 ש"ח. את התמונות ניתן לשלוח עד יום ראשון 18/4

הפרסים מיועדים למטרות שיפוץ ואבזור הבניין הזוכה. שימו לב התחרות מיועדת לבניינים החברים באגודה לתרבות הדיור

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


תחרות הבניין המדוגלל של האגודה לתרבות הדיור יוצאת לדרך! לרגל יום העצמאות פתחה האגודה לתרבות הדיור בתחרות ארצית לקישוט בניין המגורים ברוח החג. בתחרות יוכלו לקחת חלק בניינים החברים באגודה לתרבות הדיור אשר יוכלו לזכות בפרסים:

מקום ראשון - 5000 ש"ח

מקום שני - 3000 ש"ח

מקום שלישי - 1500ש"ח

ההרשמה בקישור המצורף ;

https://m.me/tarbuthadior?ref=73

שימו לב יש לשלוח עד 4 תמונות, עד יום ראשון 18/4/21.

הפרסים ישמשו למטרת שיפוץ ואבזור הבניין הזוכה.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פוליטיקאים לא נכונים פוגשים שוטרים לא נכונים ויש כאוס אבטלה ופשיעה ברחובות.
  הגב 13.04.21 10:31
 • אורח

כמה הוציאו חברי הכנסת של חולון על הקשר עם הציבור בשנה האחרונה? ח"כ מלינובסקי קונין יוליה, הוציאה 69 אלף ש"ח לעומת 54 אלף ש"ח שהוציא השר אלי כהן

בתחתית הרשימה נמצאים יחד ראש הממשלה, בנימין נתניהו ושר הפנים, אריה דרעי שהוציאו רק 642 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


דוד ביטן הוא שיאן הוצאות הקשר עם הציבור מבין חברי הכנסת בישראל. כך עולה מנתוני כנסת ישראל אשר חושפים את הוצאות חברי הכנסת במהלך השנה האחרונה.
על פי החוק התקציב נועד לפעילות פרלמנטרית של חבר/ת כנסת לצורף כיסוי הוצאותיו הכרוכות במילוי תפקידו כנבחר ציבור וההוצאות הנחוצות לו לשם שמירה על קשר עם ציבור הבוחרים.
התקציב לפעילות פרלמנטרית העומד לזכות חבר הכנסת מורכב מכמה משתנים, הקובעים את סכום התקציב לכל חבר הכנסת בנפרד: התפקיד שבו הוא נושא (שר, סגן שר), משך כהונתו במהלך השנה, העברת עודפי תקציב שלא נוצל משנה קודמת (להוציא מעבר בין שתי קדנציות), הוותק ועוד.

בראש הרשימה נמצאים :

ח"כ דוד ביטן עם 108 אלף ש"ח

ח"כ ניר ברקת מעל 106 אלף ש"ח

ח"כ כץ אופר כ90 אלף ש"ח

בתחתית הרשימה נמצאים יחד ראש הממשלה, בנימין נתניהו ושר הפנים, אריה דרעי שהוציאו רק 642 ש"ח.


תמונת המצב בחולון
על פי הנתונים מבין שני נציגי העיר, ח"כ מלינובסקי קונין יוליה, הוציאה 69 אלף ש"ח לעומת 54 אלף ש"ח שהוציא השר אלי כהן.

ח"כ מלינובסקי קונין יוליה
חברת הכנסת הוציא בשנה האחרונה 69 אלף ש"ח כאשר עיקר ההוצאות שלה היו על: ייעוץ מקצועי, שירותי מידע וכבלים.
פרטיםסכום
צרכי משרד2,540.00 ₪
הדפסות ופרסומים698.00 ₪
כיבוד קל4,464.00 ₪
הוצ' תקשורת1,531.00 ₪
שכר עובד בחפיפה1,648.00 ₪
כבלים9,826.00 ₪
יעוץ מקצועי35,685.00 ₪
אתר אינטרנט / רשתות חברתיות1,916.00 ₪
שרותי מידע7,555.00 ₪
טלפון נייד2,700.00 ₪
ציוד משרדי456.00 ₪
סך הכל לשנת 2020 :
69,019.00 ₪


השר אלי כהן

השר אלי כהן הוציא בשנה האחרונה 54 אלף ש"ח כאשר עיקר ההוצאות שלו היו על: אתר האינטרנט/רשתות חברתיות, דואר וייעוץ מקצועי.

פרטיםסכום
צרכי משרד261.00 ₪
הדפסות ופרסומים8,113.00 ₪
דואר ומברקים11,144.00 ₪
יעוץ מקצועי11,700.00 ₪
אתר אינטרנט / רשתות חברתיות22,307.00 ₪
שרותי מידע45.00 ₪
ציוד משרדי489.00 ₪
סך הכל לשנת 2020 :
54,059.00 ₪התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשורה להורים! כל התלמידים בכל הכיתות חוזרים ללימודים מלאים

הממשלה צפויה להודיע הלילה על החזרה ללימודים החל מיום ראשון 18/4/21. ברגע שיתגלה תלמיד חולה קורונה כל הכיתה וצוות ההוראה יעברו בדיקה מהירה

אבי בר | | תגובות: 53משרד הבריאות יביא הערב לאישור הממשלה מתווה חדש לפתיחת כלל הכיתות וביטול הקפסולות תוך הפעלת מתווה ״מגן חינוך מותאם״.


במסגרת זו, יופעל מערך בדיקות וניטור רחב במוסדות החינוך, וזאת לאחר גילוי מוקדם של התפרצויות. כלומר, ברגע שיתגלה תלמיד מאומת בכיתה מסוימת, התלמידים בכיתה, בשכבה וצוות ההוראה יעברו בדיקות טרם חזרתם שוב למערכת החינוך. זאת בנוסף לחובת הבידוד כפי שקיימת עד כה.


משרד הבריאות עוקב באופן רציף אחר נתוני התחלואה במדינה ומגבש את החלטות המדיניות בעקבות מדדים אלו. כעת, משעברו שבועיים של יציבות בנתוני התחלואה עם 95% מהמדינה ירוקה, כולל תחלואה נמוכה בקרב ילדים, ניתן להתקדם עם פתיחה של החינוך בצורה רחבה יותר תוך הפעלת מתווה של בדיקות נרחבות במקומות בהם יהיה זיהוי של עליית תחלואה במסגרת "מגן חינוך מותאם".
התפרסמו 53 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בלבולי ביצים
  הגב 12.04.21 19:52
 • אורח
  הליכוד והחרדים סכנה למדינת ישראל
  13.04.21 04:05
 • אורח
  עוד פעם האנטישמי הזה... אתה כל כך בנאדם שפל ונבזה, ממש זרע גרמני שהסתנן לעמנו... חבל, אתם רואים למה צריך גיור אמיתי ולא רפורמי, בגלל מסתננים כאלה
  13.04.21 08:22
 • אורח
  😱😱😱😱
  הגב 12.04.21 20:12
 • אורח
  במקום שיבינו שהדבר הכי טוב בקורונה הם כיתות קטנות ויחס אישי. מדינה שלא משקיעה בעתיד שלה
  הגב 12.04.21 20:24
 • אורח
  יש להסביר העניין לשר החינוך ה"גאון"
  12.04.21 20:58
 • אורח
  בממשלה החדשה דבר ראשון שצריך זה שר חינוך חדש עם כל הכבוד לנוכח, שיהיה שר הפנים בזה הוא מבין...
  12.04.21 21:12
 • אורח
  בוקר טוב! כבר נגמר את השנה, כל השנה היו בבית!!!!
  הגב 12.04.21 20:38
 • אורח
  שנה בצל נגיף מגיפת קורונה בארץ
  13.04.21 02:54
 • אורח
  י הרבה ילדים ובני נוער חולי קורונה כל יוןם
  13.04.21 02:55
 • אורח
  ולא מדווחים על זה
  13.04.21 02:55
 • אורח
  ילדים ובני נוער מדבקים ומדבייקים אחרים
  13.04.21 02:56
 • אורח
  כמו כל השנים
  13.04.21 02:56
 • אורח
  במחלת סרטן
  13.04.21 02:56
 • אורח
  ובמגיםות נגיף קורונה וחצבת אדמת ו
  13.04.21 02:57
 • אורח
  אימהות שנים לא חיסנו את ילדיהם בחיסון
  13.04.21 02:57
 • אורח
  נגד מחלות שעלת חצבת אדמת
  13.04.21 02:57
 • אורח
  ייצרו מגיפות
  13.04.21 02:58
 • אורח
  כל השנים
  13.04.21 02:58
 • אורח
  במיוחד אימהות צעירות
  13.04.21 02:58
 • אורח
  וילדיהם
  13.04.21 02:58
 • אורח
  שנים הסתירו את הנושא הזה
  13.04.21 02:59
 • אורח
  עוד שנה אבודה
  13.04.21 03:00
 • אורח
  כי סבא וסבתא שיבשו את חיי בניהם ובנותיהם ונכדיהם
  13.04.21 03:00
 • אורח
  כשחזרו מטייל בחוץ לארץ
  13.04.21 03:01
 • אורח
  והם הביאו עובדים זריםחוליקורונה לארץ והל הדביקו את כולם בנגיף קורונה
  13.04.21 03:01
 • אורח
  שנה היו בבית, לדעתי צריך חהשאר את כולם כיתה!
  הגב 12.04.21 20:52
 • אורח
  ועשו חאפלות מזרחיות המוניות בזמן קורונה
  13.04.21 03:02
 • אורח
  והדביקו. אנשים
  13.04.21 03:03
 • אורח
  לכם לא משנה מה...הכול לו טוב...איך סרדתם עד עכשיו???? יש בית ספר- לא טוב! אין בית ספר גם לא טוב! קפסולות-לא רוצים לשמוע! אין קפסולות - מסכנים את ילדינו! למה לא עושים בדיקות קורונה לילדים???? שכן החליתו לעשות אז מלא פוסטים על "אני לא יתן לדחוף מתוש לילד שלי פעמיים בשבוע!!! די ...באמת....! יוצאים מזה כבר...וגם זה עכשיו לא טוב????!!!!! תחליתו כבר מה טוב לכם אחרת זה נירה קרקס. ואזבו את הממשלה....תסתכלו רגע על עצמכם....אתם בעצמכם לא יודעים מה רוצים.
  הגב 12.04.21 20:55
 • אורח
  מלא שגיאות כתיב אבל מסכים עם כל מילה (:
  12.04.21 21:13
 • אורח
  הזוי הזוי הזוי הם לא מחוסנים ביבי רוצה בכוח סגר רביעי ??
  הגב 12.04.21 20:57
 • אורח
  לא, כנראה את/ה רוצה
  12.04.21 21:13
 • אורח
  קודם לעדות מבצע חיסונים לחסן את הילדים ואסמשילכח ללמוד רגיל בכיתות
  13.04.21 03:04
 • אורח
  היום בכל מקום נדבקים
  13.04.21 03:04
 • אורח
  במגיפת הקורונה והסרטן
  13.04.21 03:05
 • אורח
  הקורונה יצרה פערים לימודיים משמעותיים של אותם ילדים שהצליחו ללמוד בזום ולהתמיד ואותם 80% שלא למדו או נרדמו בזום, או שבכל נמנעו ממנו ומהמשימות שניתנו. זה הזמן לשנות את סדרי מערך החינוך בישראל, שיטה ישנה ולא מעודדת, המרחיקה ומסיתה את דעתם של התלמידים מתחומי העניין והכשרון שלהם ומדכאת את המוטיבציה וחדוות הלמידה.
  הגב 12.04.21 20:58
 • אורח
  היום ילדים לומדים בבית ספר בבית הכי בטוח עם מורים פרטיים
  13.04.21 03:06
 • אורח
  כמו שעושים הורים בחוץ לארץ
  13.04.21 03:07
 • אורח
  והם קיים כבר בארץ
  13.04.21 03:07
 • אורח
  חבל מאוד.
  הגב 12.04.21 21:25
 • אורח
  הכל דיבורים ולא נעשה כלום הכלבים נובחים והשיירה עוברת שנים שלא משפרים את המערכת מזל שהקורונה גרמה לזעזוע כל שהוא
  12.04.21 22:54
 • אורח
  מה עם עמל גם יש לימודים במכונאות רכב ?
  הגב 13.04.21 06:06
 • אורח
  תפסיקו להתלונן ותגידו תודה רבה שסוף סוף מחזירים את כולם לספסל הלימודים מה שלא עושים לא טוב לכםם
  הגב 13.04.21 07:00
 • אורח
  אין סיבה לעשות בדיקות פולשניות לילדים בריאים במיוחד כשבדיקת הpcr לא יודעת לזהות קורונה ולבודד אותה ואפילו גרוטו הודה ש50 אחוז מהתוצאות שגויות. חליתי בקורונה והבראתי במשך שבועיים בן הזוג ושלושה ילדים היו צמודים אלי ואף אחד לא נבדק, עשינו בדיקות סרולוגיות באסף הרופא. תפסיקו להיות צייתנים ולדחוף מה שאומרים לכם לאן שאומרים. קורונה זו שפעת עם 99.99 אחוזי החלמה!
  הגב 13.04.21 07:55
 • אורח
  חבל שמחזירים חטיבות ביניים ללימודים מלאים. לימודים של 3 ימים בשבוע היה עדיף לכולם
  הגב 13.04.21 09:26
 • אורח
  זה אומר שהקפסולות נגמרות?
  הגב 13.04.21 11:30
 • אורח
  החלטה טיפשית שילדים ישלמו עליה. עדיף קפסולות ולהיזהר. ילדים לא מחוסנים !
  הגב 13.04.21 17:01
 • אורח
  חבל שהלמיגה החדשה בקבוצות קטנות נגמרת
  הגב 13.04.21 17:30
 • אורח
  כי המורים בכל קבוצה בקםסולות נתנו יחס אישי וחם לכל תלמיד
  הגב 13.04.21 17:31
 • אורח
  וחבל זה נגמר
  הגב 13.04.21 17:32
 • אורח
  כי זה היה טוב לתלמידים
  הגב 13.04.21 17:32
 • אורח
  מתי מחסנים את הילדים ובני נוער החיסון נגד נגיף. נגיף קורונה
  הגב 13.04.21 17:40
 • אורח

פתיחת תחנות הרכבת! החל מיום ראשון 18.4 תחנות הרכבת: צומת חולון, חולון וולפסון, בת ים קוממיות ויבנה מזרח והקו מרחובות לאשקלון ישובו לפעילות

התחנות היו סגורות עד עכשיו לטובת האצת פרויקט החשמול.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8


בשורה לנוסעי הרכבת! החל מיום ראשון, 18.4.21רכבת ישראל הודעה על פתיחתן של תחנות צומת חולון, חולון וולפסון, בת ים קוממיות, ויבנה מזרח, שהיו סגורות עד עכשיו לטובת האצת פרויקט החשמול.

בנוסף מסלולן של הרכבות בקווים הפרבריים נתניה/בנימינה - רחובות יוארך מחדש עד לתחנת אשקלון ותתווסף עצירה בתחנות יבנה מזרח ואשדוד.

יוארכו שעות הפעילות בקו ת"א סבידור מרכז - באר שבע (העובר בתחנות קריית גת, להבים רהט, לוד וכו') המסיים כיום את פעילותו בשעה 21:00 (בקירוב) עד לשעה 23:00 (בקירוב).
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה עם רכבת ישירה מראשונים לתל אביב?
  הגב 12.04.21 10:21
 • אורח
  עובדים כרגע על הקו של 431
  12.04.21 14:46
 • אורח
  מעניין למה בכתבה הבאה על אירועי יום העצמאות לדתיים/חרדים אין אפשרות להגיב, ברור לכם למה נכון ????.
  12.04.21 20:30
 • אורח
  מחר
  13.04.21 17:03
 • אורח
  מתי יתיחסו אלינו במזרח ברכבת ישירה לתל אביב?
  הגב 12.04.21 11:09
 • אורח
  מחר
  13.04.21 17:03
 • אורח
  מתי יהיה אפשר לנסוע רכבת עם קניית כרטיס במקום. המצב מעולה עכשיו שיחזירו לאיך שהיה...
  הגב 12.04.21 11:21
 • אורח
  מחר
  13.04.21 17:03
 • אורח

שינויים בדואר בחולון! מעתה ההגעה לסניף הדואר ברחוב גבעת התחמושת תתאפשר בהזמנת תור מראש באתר דואר ישראל/אפליקציה או מוקד 171

בנוסף, בשלב הראשוני יוצבו דיילות להדרכת הציבור וייתלו שלטי הסבר להכוונה והדרכה. חלק מהתורים ביחידות אלה יוקצו להגעה מזדמנת של לקוחות שהינם זכאים לפטור מעמידה בתור, בכללם אזרחים ותיקים מעל גיל 80 ובעלי מוגבלויות.

מערכת האתר | | תגובות: 0
אייל קרן


בשורה לתושבי חולון בקרוב יצומצמו משמעותית זמני ההמתנה בסניפי הדואר ברחבי הארץ . מעתה ניתן יהיה להגיע לסניף הדואר ברחוב גבעת התחמושת 19 בהזמנת תור מראש לפני ההגעה, וזאת על מנת להימנע מהמתנה ממושכת. מאז החלה הטמעת השירות בנובמבר האחרון, חלה עלייה של מאות אחוזים בהזמנת תור מראש וכיום 40% מכלל המגיעים לדואר כבר מזמינים תור לפני ההגעה.

ניתן להזמין תור מראש באתר הדואר www.israelpost.co.il וכן באפליקציה בנייד או במוקד הטלפוני 171. כחלק מהערכות החברה הורחבו הקצאות התורים באתר החברה ובמוקד, על מנת לספק את הביקושים בסניפים. בנוסף, בשלב הראשוני יוצבו דיילות להדרכת הציבור וייתלו שלטי הסבר להכוונה והדרכה. חלק מהתורים ביחידות אלה יוקצו להגעה מזדמנת של לקוחות שהינם זכאים לפטור מעמידה בתור, בכללם אזרחים ותיקים מעל גיל 80 ובעלי מוגבלויות.

להזמנת תור מראש באתר דואר ישראל באמצעות השירות תור בקליק


בני לוי, סמנכ"ל חטיבת הדואר והקמעונאות בדואר ישראל:

"כחלק ממהלך מקיף שהחברה מבצעת לשיפור השירות אנו מעודדים הזמנת תור מראש בדומה לקופות החולים, לבנקים ולרבים ממשרדי הממשלה, שתאפשר לנו להיערך נכון יותר להגעת הלקוחות ולווסת את העומסים במהלך השנה ובהתאם לביקושים ביחידות השונות, יתווספו בהדרגה מאות סניפים נוספים לשירות "תור בקליק".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נתוני האבטלה בחולון! למרות פתיחת המשק 50% מדורשי העבודה בחולון הם עובדים בחל"ת

הנתונים נכונים לתחילת אפריל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


שירות התעסוקה מפרסם את נתוני האבטלה בישראל לתחילת חודש אפריל. על פי הנתונים בישראל יש 549,817 מובטלים ו 347,471 הם דורשי עבודה הנמצאים בחל"ת. כאשר מסתכלים על ההשוואה בין גברים לנשים 52.2% מהמובטלים הן נשים ו47.8% הם גברים.

נתוני האבטלה בחולון

תובעי אבטלה בפועל 12,941

11,516 דורשי עבודה בחל"ת 8,266


סיבת הרישום בלשכת התעסוקה

50% חל"ת

33.9% פיטורין

7.4% התפטרות

8.7% אחר


התפלגות דורשי העבודה על פי גיל

גילמספר דורשי העבודה
18-242,116
25-343,962
35-443,468
45-542,845
55-642,619
65+1,492


דורשי עבודה לפי מגדר

% 54.4 נשים

% 45.57 גברים


דורשי עבודה לפי השכלה

% 15.98 אקדמי

% 84.02 לא אקדמי
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מטס חיל האוויר בשמי חולון! ביום העצמאות יטוסו בשמי חולון מטוסי קרב, תובלה, תדלוק וסיור... לוח הזמנים למטס והסבר על כל מטוס בכתבה

תמונות והסבר על המטוסים דובר צהל

אבי בר | | תגובות: 0


חיל האוויר נערך למטס הצדעה לאזרחי מדינת ישראל בסימן ״אחווה ישראלית״. המטס יתקיים במהלך יום העצמאות ה-73 למדינת ישראל (חמישי 15/4), בתום שנה מאתגרת בהתמודדות מול הנגיף קורונה.

השנה, יעבור המטס מעל יישובים רבים יותר מבעבר, מדן ועד אילת, וזאת כדי להצדיע לכלל אזרחי ישראל. המטס יתקיים בין השעות 10:30-13:00 ויחלוף מעל עשרות ערים ונקודות מרכזיות בארץ.

במטס ייקחו חלק מטוסי קרב מסוג ״אדיר״ (F-35i), ״בז״ (F-15), ״סופה״ (F-16i), ״ברק״ (F-16) ו-״לביא״ (M346i),מסוקי סער מסוג ״ינשוף״, ״יסעור״ ו- ״עטלף״ ומטוסי תובלה מסוג ״ראם״, ״צופית״, ״נחשון״, ״שמשון״ ו-״קרנף״. בנוסף, ישולבו במטס מסוקי משטרת ישראל ומטוסי כיבוי.

מעל כל עיר יטוסו חלק ממטוסי המטס


להלן פרטים על המטס בשמי חולון הכוללים : מטוס קרב אדיר, ומטוסי שמשון, קרנף, נחשון וראם


שמשון תובלה כבדה - שעה 12:15

מטוס ה"שמשון" הוא מטוס תובלה כבדה טקטי. המטוס הראשון נקלט בתאריך ה-9 באפריל 2014. ה"שמשון" מיועד בעיקר לטובת משימות משותפות עם כוחות היבשה כגון: אספקה בהיטס, הטסת לוחמים, הטסת מטענים והצנחות. ה"שמשון" שייך למשפחת מטוסי ההרקולס והוא בעל יכולות מתקדמות: יש לו יכולת הצנחה ממוחשבת והוא שקט יותר ממטוס ה"קרנף". קיימות בו יכולות הגנה עצמית כגון מערכת התראה מפני טילים, התראה מפני טילי קרקע - אוויר ומערכת פיזור דיונון (מוץ ונורים). המטוס ידוע ביכולת טובה של דיוק בפגיעות (עד 50 מטרים) וביכולת בטיחות גבוהה: יש בו מערכת התראה נגד התנגשות בקרקע ומערכת למניעת אובדן שליטה באובדן המנוע.

בהיבטי מזג אוויר וטיסה בלילה - למטוס מערכת תצפית מתקדמת אשר משמשת את צוות-האוויר לניתוח השטח בזמן טיסה: קיימת מערכת לשמירת מבנה אווירי, יכולת שמירת מבנה בתנאי אל-ראות והצנחה אוטומטית במבנה בתנאי אל-ראות.


קרנף תובלה כבדה - שעה 12:15


מטוס תובלה רב-משימתי למשימות צבאיות. למטוס שמורות זכויות רבות בחיל-האוויר הישראלי כמטוס, שהשתתף בחילוץ החטופים מאנטבה ובמבצע "שלמה" - להעלאת יהודי אתיופיה. המטוס יוצר ביותר מ-100 דגמים שונים מאוגוסט 1954 ועד היום, ומשמש למטרות שונות. ב-1992 מסרה "לוקהיד" את ההרקולס ה-2,500, ובכך הפך ההרקולס למטוס התובלה הנמכר ביותר בהיסטוריה, מלבד הדקוטה.

בין המשימות השונות של ההרקולס ברחבי העולם: תידלוק מטוסים ומסוקים, חילוץ, הצנחת מטען ואנשים, סיור, ביון, מפקדות מעופפות, כיבוי שריפות, לכידת לוויינים, סיור מזג-אוויר, ומחקר. התאמתו של ההרקולס למגוון רחב של משימות נובעת בעיקר מביצועיו הטובים, ומיכולתו לשאת כמות גדולה יחסית של מטען, כשהוא פועל ממנחתים קצרים.


נחשון סיור ובקרה - 12:19


הגאלפסטרים-5 הדו-מנועי עוצב במקור כמטוס מנהלים ונרכש על-ידי חיל-האוויר הישראלי בשתי תצורות שונות: מטוסי מודיעין אווירי (שביט) ומטוסי מכ"ם (עיטם). המטוסים בתצורה הראשונה עוברים הסבה במפעלי חברת "לוקהיד-מרטין" האמריקאית שאחריה יגיעו למפעלי "אלתא" הישראליים, שם יותקנו מערכות המודיעין. "הגאלפסטרים-5 הוא אחד ממטוסי המנהלים המתקדמים בעולם", אומר רס"ן צ', סגן מפקד הטייסת ואחד מארבעת אנשי צוות-האוויר שיצאו להסבה. "הוא מגיע לביצועים שמטוסי מנהלים אחרים ומטוסי תובלה בכלל, לא יכולים לחלום עליהם. המטוס מורכב מאוד וכולל הרבה מערכות. תהליכי העבודה ויכולת התפעול הנדרשים מהטייס מצריכים ידע רב. בנוסף, מטוס מנהלים ממוצע מסוגל להמריא במשקל של בין 20 ל-30 אלף ליברות. הנחשון, לעומת זאת, יכול להמריא עם 90 אלף ליברות. בהשוואה למטוסים אחרים במערך התובלה, מדובר במטוס שמגיע לגבהי שיא. הפלטפורמה עצמה נהנית מיכולות שירחיבו את המעטפת המבצעית של חיל-האוויר מבחינת גובה, טווח טיסה, מהירות ורמת דיוק. הנחשון עומד להציב, בכל אספקט אפשרי, סטנדרט חדש של יכולות".

רבות מיכולותיה המגוונות של מערכת המודיעין האלקטרוני (מ"א) שתיקלט במטוס הנחשון ותהווה את מכלול המשימה שלו אינן מותרות לפרסום בשל הרגישות המבצעית הגדולה והחלק האינטגרלי שהיא תופסת במעגלי הביון והבטחון. מערכת זו הינה פרי פיתוח ישראלי של חברת "אלתא". הגעת העיטם מהווה את תחילתו של עידן חדש בחיל-האוויר, עידן הבקרה האווירית. לראשונה מאז הוצאתם משירות של מטוסי הדיה (הוקאיי) בתחילת שנות ה-90, ששימשו לבקרה אווירית, קולט החיל מטוס חדשני המיועד לכך. מטוס ה"גאלפסטרים-550", עליו מבוסס העיטם, מצויד באוויוניקה מתקדמת הכוללת יכולות מפה נעה, מחשב ניהול טיסה (FMS) חדשני וג'ויסטיק אינטגרלי דרכו מנהלים הטייסים את הטיסה ומצויד בחזית הטכנולוגיה בכל הקשור למערכות טיסה.


אדיר מטוס קרב - 12:27


מטוס ה"אדיר" (F-35I) המיוצר על-ידי חברת "לוקהיד מרטין" הינו מטוס קרב מהדור החמישי של מטוסי הקרב. הוא בעל יכולות היתוך מידע גבוהות וניהול משימה מתקדמות. כמו כן, מדובר במטוס דל-חתימה המסוגל לחמוק מגילוי מכ"ם (מגלה-כיוון-מרחק) האויב, זאת בזכות צורתו ובזכות החומר המצפה אותו. במטוס ה-F-35 פועלת מערכת "אליס" (ALIS) השולטת בכל הליך המשימה וכוללת את תכנית המשימה, את מערכות הקשר ואת מערכות ניהול התקלות במטוס. מטוס ה"אדיר" הוא תוצר של תכנית פיתוח בה שותפות מספר מדינות (ארה"ב, בריטניה, איטליה, הולנד, אוסטרליה, קנדה, דנמרק, נורווגיה וטורקיה), אשר הקימו יחד מנהלת עולמית (JPO Joint Program Office). מדינות אשר נכנסו מהשלב הראשונית לתכנית, היו שותפות פעילות בתכנית פיתוח ובניית המטוס והשקיעו בכך סכומים גבוהים. מדינות שהצטרפו לתכנית תוך כדי בניית המטוס השקיעו גם הן סכומים גבוהים והן שותפות לייצור המטוס בצורה כזאת או אחרת. יחד עם פיתוח המטוס, הוחלט כי ה-F-35 יעבוד בשיטת התחזוקה הגלובלית, במסגרתה יוקמו מרכזי תחזוקה עולמיים אליהם יישלחו מטוסים תקולים וחלקי מטוס הדורשים תיקון. אף על פי כן, הוחלט בחיל-האוויר שמטוס לא יעזוב את המדינה לצורך תחזוקה אלא רק למשימות מבצעיות חוצות קו. זוג מטוסי ה"אדיר" הראשונים הוצבו בבסיס נבטים שבנגב, בטייסת "נשר הזהב" - טייסת "האדיר" הראשונה.


ראם תובלה ותדלוק - 12:28

מטוס-התובלה הגדול ביותר של חיל-האוויר. המטוס פותח בשנות ה-50 המוקדמות כמטוס תידלוק ותובלה עבור חיל-האוויר האמריקאי. שירותו בחיל-האוויר החל במלחמת יום-הכיפורים, אז נעשה בו שימוש בהטסת חיילים לרפידים ולשדות-תעופה אחרים בסיני. אחרי המלחמה נרכשו מספר מטוסים מחברת TWA האמריקאית ומחברות-תעופה נוספות, וכן נחכרו מטוסים מהתעשייה האווירית.

הבואינג-707 נחשב כ"חיית-תובלה" אמיתית. יש לו ארבעה מנועים, והוא מסוגל לשאת 82 טונות דלק ולשהות באוויר עשר שעות רצופות. פרט להובלת-נוסעים משמשים מטוסי הבואינג-707 למשימות נוספות בחיל-האוויר. מטוס אחד, לדוגמה, משמש כמטוסם של ראש-הממשלה והנשיא בביקוריהם הממלכתיים בחו"ל.

החל משנת 1983 משמשים מטוסי הבואינג-707 גם למשימות של תידלוק אווירי של מטוסי קרב, ובכך מגדילים את טווח פעולתו של חיל-האוויר. יכולתם כמטוסי תידלוק עולה אף על זו של מטוס ההרקולס. המטוס השתתף במספר מבצעי תקיפה ארוכי טווח של חיל-האוויר, ובהם תקיפת מפקדת אש"ף בטוניס. ב-1991 השתתפו שישה מטוסים במבצע "שלמה" להעלאת יהודי אתיופיה.

הצוות האווירובטי של חיל האוויר יבצע מופעים אוויריים עם מטוס ה״עפרוני״ בין השעות 08:45-15:00 מעל הערים הבאות:• טבריה
• נהריה
• עכו
• חיפה
• תל אביב (חוף)
• אשדוד (חוף)
• אשקלון (חוף)
• ירושלים (גן סאקר, גן העצמאות)
• באר שבע

חל איסור על הטסת רחפנים וטיסנים באזור המטס. הדבר מהווה סכנה לכלי הטיס המשתתפים במטס ולציבור הצופה בו.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום העצמאות 15.4 יפתח מרכז המבקרים מקווה ישראל בחולון ללא תשלום לרווחת המבקרים כחלק ממיזם משרד התרבות והספורט להכרת סיפורה של המדינה, מימי ראשית הציונות ועד ימינו; יש לבצע הרשמה מראש

המיזם מתקיים בשיתוף המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


משרד התרבות והספורט והמועצה לשימור אתרי מורשת בישראל מזמינים את התושבים לחגוג את יום העצמאות עם סיפורה של המדינה, מימי ראשית הציונות ועד ימינו. ביום העצמאות 15.4 יפתחו 73 אתרי מורשת ברחבי הארץ את שעריהם ללא תשלום, ומזמינים אתכם להכיר טוב יותר את סיפורה של ישראל, ולבקר בסליק אמיתי, לצפות במיצגים אורקוליים, להתלבש בבגדים של פעם בפינות צילום מאובזרות, להשתתף בחידונים ובמשחקים ועוד שלל פעילויות לכל המשפחה.


בית האתרים שלוקחים חלק בפעילות מרכז מבקרים מקווה ישראל

מקוה-ישראל הינו בית הספר החקלאי הראשון בארץ ישראל, ולמעשה הישוב החקלאי הראשון בארץ בעת החדשה. החל ממלחמת העולם הראשונה בית הספר שינה את אופיו לבית ספר ישראלי בעל זיקה חזקה מאד להוויה הישראלית באותה תקופה. השפה המדוברת הייתה השפה העברית, העבודה עברית ובעיקר הגנה עברית. כאן התנדבו רוב התלמידים והמורים לארגון ה”הגנה”, כאן התאמנו בנשק, כאן הוסתר נשק בסליקים, כאן הומצאו כלי לחימה והבולטת ביניהם “הדוידקה”. במקום בולטים האתרים שבהם התרחשו המאורעות, המכניקה בה הומצאו כלי נשק. מרתפי היקב בהם התאמנו, הוסתרו נשקים והושבעו ל”הגנה”. בפינות רבות קמו אנדרטאות ולוחות זיכרון לזכר הנופלים. הגן הבוטני במקום היה גם הוא זירת פעילות נמרצת לטובת ה”הגנה”.

שעות פעילות: 9:00- 13:00 סיורים בכל שעה עגולה.

מחויב בתיאום מראש בלינק : https://tickchak.co.il/11331

פרטי התקשרות: 03-5030489 , דוא”ל: orly@shimur.org.il

WAZE: מרכז המבקרים מקוה ישראל (הכניסה משער קראוזה בחולון).
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רותי נבון 6א שים
  הגב 12.04.21 21:30
 • אורח
  מנו מלכה 4 אנשים
  הגב 12.04.21 21:31
 • אורח

כתב אישום יוגש נגד תושב בת ים, המואשם בניסיון לשדוד סניף דואר בחולון

היום בהתאם לממצאי החקירה, הוגשה ע"י פרקליטות מחוז ת"א הצהרת תובע בחשד לעבירה זו ומעצרו הוארך עד יום שלישי לצורך הגשת כתב אישום נגדו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בתום חקירה משטרתית בחולון הוגשה היום הצהרת תובע נגד תושב בת ים בחשד לניסיון שוד של סניף דואר. המשטרה פתחה בחקירה בשבוע שעבר עם קבלת דיווח במוקד 100 בגין ניסיון לשדוד סניף דואר בחולון. שוטרי מרחב איילון שהגיעו לזירה החלו בביצוע פעולות חקירה ראשוניות, תוך הפעלת אמצעים שונים ובהם אמצעים טכנולוגיים, בסיומן אתרו חשוד במעשה.

כאמור, השוטרים עצרו לחקירה את החשוד, תושב בת ים כבן 39, ובהתאם לממצאי החקירה וצרכיה מעצרו הוארך עד היום.

היום בהתאם לממצאי החקירה, הוגשה ע"י פרקליטות מחוז ת"א הצהרת תובע בחשד לעבירה זו ומעצרו הוארך עד יום שלישי לצורך הגשת כתב אישום נגדו.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עדכון לתושבי חולון! ההרשמה למופעי יום העצמאות עם עדן בן זקן, עדן חסון ועוד נדחתה למחר (שני 12.4) ותתבצע באתר העירייה; שימו לב ההרשמה אפשרית רק למופע אחד

המופעים יפוצלו לשניים ויתקיימו בהיכל הטוטו

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום דניאל מרלנד


הודעה חשובה לתושבי חולון: לאור עדכון הנחיות משרד הבריאות ומשטרת ישראל, מופע "ליל כוכבים", שהיה אמור להתקיים בחניון היכל טוטו חולון, יפוצל לשני מופעים נפרדים שיתקיימו בזה אחר זה בערב יום העצמאות בתוך היכל טוטו חולון.

במופע הראשון, שיתקיים בשעה 21:15, יופיעו הזמרים נתן גושן ועידן חביב והוא יסתיים בשעה 23:00. בשעה 00:15 יחל המופע השני שבו יופיעו הזמרים עדן בן זקן ועדן חסון.צילום: אדריאן חמיאסצילום: Flemming Leitorp


המופע "במה לנשמה", שיתקיים בשעה 21:00 בפשא – בית ההופעות בספארק המים ימית, נותר ללא שינוי ויופיעו בו: איתן מסורי, ורדינה כהן, איזקיס וכן יוליה סוקולוב ופיליפ ביסמוט. גם מופע זה מיועד לתושבי חולון בעלי תו ירוק בהרשמה מראש באתר העירייה החל מיום שני, 12.4, בשעה 20:00.

שימו לב!

המופעים מיועדים לתושבי חולון בלבד בעלי תו ירוק. לפיכך יש להצטייד גם בתעודת זהות בכניסה למופע.

כמו כן, על מנת לאפשר לכמה שיותר מתושבי העיר ליהנות מהמופעים, לא תתאפשר הזמנת כרטיסים לשני המופעים אלא למופע אחד בלבד.

הכרטיסים לשני המופעים יהיו מסומנים וניתן יהיה להזמין אותם באתר העירייה החל מיום שני, 12.4, בשעה 20:00.

צילום: מאיר כהן


המופעים הנ"ל מצטרפים לחגיגות לילדים ולכל המשפחה שיתקיימו בערב יום העצמאות ב-10 מוקדים בשכונות העיר בו זמנית תוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות. בתוכנית: מופעי רחוב וקרקס, פסלים אנושיים, אטרקציות, הרכבים מוזיקליים, זיקוקי דינור ועוד הפתעות לכל המשפחה.

האירועים ייפתחו ביום רביעי, 14.4.21, החל מהשעה 20:15 ובשעה 21:00 יחלו מופעי זיקוקי דינור מרהיבים, שייראו מכל אחד מהמוקדים! הכניסה לכל האירועים ללא תשלום!
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רותי נבון 6 אנשים היכל הטוטו
  הגב 12.04.21 21:33
 • אורח

טקסי יום הזיכרון בבתי העלמין ! ביום רביעי 14.4 אגף משפחות והנצחה של משרד הביטחון יפעל מערך הסעות לטקסי הזכרון בבית העלמין חולון

ההסעות ייצאו מהחניונים אל עבר החלקות הצבאיות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
אגף משפחות והנצחה


ביום רביעי 14.4 תתייחד מדינת ישראל עם חללי מערכות ישראל ופעולות האיבה בטקסי הזכרון ובבתי העלמין. לקראת הטקסים באגף המשפחות והנצחה יפעילו שירותי הסעות לבית העלמין הצבאי בחולון. חשוב לציין כי על פי המתווה שאישר שר הביטחון, בני גנץ ביום הזכרון, ההגעה לבתי העלמין תתאפשר למשפחות השכולות בלבד.

להלן הסדרי ההגעה והחנייה

חולון:

חניית נכים נמצאת בכניסה הראשית לבית העלמין הצבאי.

ניתן להחנות בחניונים הבאים: חניון בית העלמין , חניון מגרש הכדורגל -האצטדיון מול בית העלמין וחניון הרכבת.

בחניונים אלה יש אפשרות להשתמש בשירותי ההסעות אשר יצאו בסבבים מהחניונים לבית העלמין הצבאי.

בנוסף, יופעל סבב הסעות מצומת הרחובות : אנה פרנק-הקוממיות בבת ים לבית העלמין.

בתום הטקס יופעלו חזרה ההסעות לחניונים עד השעה 14:00 כל האזרחים המבקרים בבית העלמין האזרחי בחולון ביום הטקס, מתבקשים להגיע לשער הראשי של בית העלמין האזרחי מרחוב קוממיות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרוג בפיצוץ רכב בחולון

צילום דוברות איחוד הצלה, דוברות מד"א, החדשות החמות, תיעוד ראשוני בטלגרם

אבי בר | | תגובות: 0


יום ראשון 11/4 בשעה 17:51 התקבל דיווח על פיצוץ ברכב ברחוב ירמיהו בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה מדווחים על פצוע ללא סימני חיים וקובעים את מותו, ומאבטחים רפואית את כוחות הכיבוי שפועלים לכיבוי הרכב, עדכון בהמשך במידת הצורך. ככל הידוע מדובר בצעיר המוכר למשטרה

החובשים של מד"א גיא סלמן ואליאור יוסף סיפרו:

"כשהגענו למקום ראינו במרכז הכביש את הרכב שהתפרק לגמרי מעוצמת הפיצוץ ועלה באש. ובסמוך אליו רכבים נוספים שניזקו. כוחות הכיבוי והמשטרה פעלו במקום על מנת לכבות את האש. הפצוע שכב על הכביש כשהוא סובל מפגיעות מאוד קשות בגופו ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום."

יוסף שושן ראש סניף איחוד הצלה בחולון מסר:

"הגענו לזירה באמבולנס איחוד הצלה ומספר חובשים שהיו בסמיכות למקום ונתקלנו ברכב שעולה באש לאחר שלדברי עוברי אורח נשמע פיצוץ. למרבה הצער גבר כבן 30 ששהה ברכב נקבע מותו בזירה עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבל".


המשטרה פתחה בחקירת אירוע פיצוץ רכב בחולון


המשטרה פתחה בחקירה לפני זמן קצר, עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר פיצוץ רכב בחולון בו נפגע אדם שזהותו עדיין לא ידועה.


המשטרה מבצעת סריקות בזירה, לצד איסוף ממצאים בזירה ע"י חבלני המשטרה במסגרת חקירה שנפתחה.


הרקע והנסיבות בבדיקה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פינת החי העירונית "חי בחולון" תפתח לקהל החל מיום שבת 17.4

השלב זה פינת החי תהיה פתוחה בשבתות בלבד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
עיריית חולון


פינת החי - "חי בחולון" נפתחת מחדש לקהל

הפינה תשוב לפתוח את שעריה למבקרים הקטנים והגדולים ביום שבת, 17.4.21, ותהיה פתוחה בשלב הראשון בשבתות בלבד, בשעות 14:00-10:00 (כניסה אחרונה עד השעה 13:30). בעוד כשבועיים יחלו להיערך במקום גם ימי הולדת פרטיים (בתיאום מראש).

מבקרי פינת החי נדרשים לעטות מסכות (כל עוד לא שונתה הנחיית משרד הבריאות בנושא), להקפיד על מרחק של שני מטרים אלה מאלה ולא להתקהל.


ניתן לפנק את בעלי החיים ולהצטייד מבעוד מועד בירקות אלה: חסה, סלרי, כרובית, גזר, גמבה, מלפפון, תפוח וענבים. לא תתאפשר האכלה בירקות אחרים, על מנת לשמור על בריאות בעלי החיים ועל הנקה סדירה של העיזים.

עלות לילד – 15 ₪ (הורה מלווה בחינם), כל מבוגר נוסף או כל ילד נוסף - 15 ₪.

פעילות יצירה בגבס ובגואש בתשלום נוסף - 10 ₪ או 20 ₪, בהתאם לגודל היצירה.

התשלום בכניסה במזומן בלבד.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מתחמי בדיקות קורונה לשבוע 11-17.4! המתחמים ללא הפנייה יפתחו בערים: ראשון לציון, רחובות, חולון ובת ים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


פיקוד העורף והרשויות המקומיות יפתחו גם השבוע את מתחמי בדיקות הקורונה ללא צורך בהפנייה וללא קביעת תור מראש. המתחמים יפתחו השבוע בערים: ראשון לציון, רחובות, חולון ובת ים.

שימו לב חלק מהמתחמים הם בשיטת הדרייב אין.


ראשון לציון

מתחם דרייב אין יפתח בימים ראשון עד שלישי 11-13.4 בין השעות 10:00-18:00 במתחם היס פלאנט

המתחם יפתח גם ביום שבת 17.4 בין השעות 13:00-21:00

המתחם מיועד גם לתושבים שמגלים תסמיני הנגיף וכן כאלו הנמצאים בבידוד. אין צורך בפנייה, יש להצטייד בתעודה מזהה. המתחם יפעל במקביל לבדיקות המתבצעות במתחמי קופות החולים המפורסמים בפורטל הקורונה של העירייה באתר האינטרנט העירוני.


כדי לחסוך זמן המתנה, ניתן להירשם מראש דרך אתר האינטרנט https://reg.ecovid19.co.il/ או לשלוח מסרון (SMS) עם המילה בדיקה לטלפון 050-8085566 ולקבל הודעה בחזרה עם קישור להרשמה. לאחר מכן יש להציג את הברקוד לנציג הרישום במתחם.


רחובות

מתחם דרייב אין ימים שני ושלישי 12-13.4 בין השעות 8:00-14:00 באתר הפרדסנות

בת ים

יום שלישי 13.4 בין השעות 10:00-17:00 במתנ"ס גאולים רחוב ניצנה 19

חולון

מתחם דרייב אין - מתחם חצי חינם, רחוב המרכבה 31 בין השעות 14:00-20:00
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פרשת שחיתות חמורה בעיריית מדהלה
  הגב 11.04.21 16:25
 • אורח
  לך תגיש תלונה למשטרה אם יש לך הוכחות, אם לא סתום את הפה כי אתה חופר!!!!!!!!!!!!!!
  11.04.21 17:28
 • אורח
  הגיע הזמן שלהב 433 יתערבו. לא יתכן שתקציב העירייה עומד על 1.1 מיליארד, הגרעון עומד על 200 מיליון, והעיר נראת כמו חורבה. בכל כביש שאני נוסע בעיר יש בורות. יש מצוקת חנייה בכל הרצל ורחובות עוטף הרצל. אין מספיק פחים. רק אתמול עלתה כתבה שלא יפנו את הזבל מיום רביעי עד יום ראשון, ונזכיר שיש את יום העצמאות ביניהם. אין התחלות בנייה בעיר. דירה ברחוב מקס שיין עולה 2.7 מיליון (מי הפראייר שישלם את הסכום הזה?). אבל כסף למשכורות עתק לא חסר בעירייה.
  הגב 11.04.21 16:53
 • אורח

תזכורת לתושבי חולון! היום (ראשון 11.4) בשעות אחר הצהריים תפתח באתר העירייה ההרשמה למופעי יום העצמאות עם עדן בן זקן, נתן גושן, עידן חביב ועוד

תוכנית האירועים המלאה ליום העצמאות מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7
צילום: אדריאן חמיאס


חולון חוגגת 73 שנות עצמאות לישראל! ביום הולדתה של המדינה יתקיימו מופעי רחוב, פסלים אנושיים, סדנאות קרקס ותיאטרון רחוב, הרכבים מוזיקליים, זיקוקי דינור ועוד הפתעות לכל המשפחה בשכונות ב-10 מוקדים בו זמנית.

תושבי חולון מוזמנים לחגוג בערב יום העצמאות ה-73 של מדינת ישראל בעשרה מוקדים בו זמנית בשכונות העיר בתוכנית: מופעי רחוב, פסלים אנושיים, סדנאות תיאטרון רחוב וקרקס, הרכבים מוזיקליים, זיקוקי דינור ועוד הפתעות לכל המשפחה.

אירועי "חוגגים עצמאות בשכונות" ייפתחו ביום רביעי, 14.4.21, החל מהשעה 20:15 ויתקיימו במיקומים הבאים -

רחבת המרכז הקהילתי נאות שושנים ומגרש הכדורסל הסמוך, רח' הסיגלון 12

גן רוסתוולי ומגרש הכדורסל הסמוך, רח' קדושי קהיר 18

חצר בית הספר קוגל, רח' אהרון יריב 8

חצר גימנסיה נבון, רח' קרסל 2

חצר בית הספר כצנלסון, רח' קפלן 17

חצר בית הספר רביבים, רח' השומר 21

חצר בית הספר אשכול, רח' מרבד הקסמים 9

חצר בית הספר משה שרת, רח' יום הכיפורים 14

חצר בית הספר עלומים, רח' פילדלפיה 6

ברחבי שכונת ג'סי כהן


בשעה 21:00 יחל בכל אחד מהמוקדים מופע זיקוקי דינור מרהיב!

צילום: טל קירשנבאום


ליל כוכבים

נתן גושן

צילום: Flemming Leitorpעידן חביב

צילום: מאיר כהןעדן בן זקן ועדן חסון

צילום דניאל מרלנד


ישירו לחולונים ממיטב להיטיהם בשעה 22:00, בבמה שתוקם בחניון היכל טוטו חולון, שד' ירושלים 220 (הכניסה לבעלי תו ירוק בלבד, ברישום מראש באתר העירייה החל מהיום ראשון 11.4.21 משעות אחר הצהריים.במה לנשמה – זמרים תושבי חולון

איתן מסורי, ורדינה כהן ואיזקיס, וכן יוליה סוקולוב ופיליפ ביסמוט ישירו יחד עם הקהל שירים מכל הזמנים בשעה 21:00, ב"פשא" במתחם ספארק המים ימית, רח' מפרץ שלמה 66 (הכניסה לבעלי תו ירוק בלבד, ברישום מראש באתר העירייה החל מתאריך 11.4.21).


הכניסה לכל האירועים ללא תשלום ועל פי הנחיות משרד הבריאות
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רותי נבון יהושוע אבות
  הגב 11.04.21 13:28
 • אורח
  ימית אלפיים
  הגב 11.04.21 13:28
 • אורח
  ימית אלפיים
  הגב 11.04.21 13:29
 • אורח
  איך נרשמים???
  הגב 11.04.21 17:07
 • אורח
  כיצד נרשמים לארועי יום עצמאות
  הגב 11.04.21 17:52
 • אורח
  רותי נבון 7 אנשים
  הגב 12.04.21 21:35
 • אורח
  איך נרשמים לאירועים של יום העצמאות?
  הגב 13.04.21 13:14
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל