הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

be106 מתרחב לרומניה! חטיבת הנדל"ן של be106 מתרחבת לשיווק דירות ברומניה, במחיר דירת 3 חדרים ממוצעת בישראל ניתן לרכוש 3 - 4 דירות בעיר הבירה בוקרשט באזור הכי יוקרתי. ההון הראשוני הנדרש לקניית דירה החל מ - 90 אלף ש"ח והיתרה במשכנתא רומנית לפרטים 055-970-5106

ניתוח של מאיה אבו עזיז תושבת יבנה הסתבך בטורקיה והיא פונתה במצב קשה לבית חולים קפלן

חייל תושב יבנה חשוד בביצוע עבירת מין בקטינה בת 14

בבדיקת פערי המחירים של דירות בערים סמוכות התגלה כי הפער במחירי הדירות בין רחובות ליבנה עומד על כ630 אלף ש"ח

כך עולה מבדיקת השמאי ישראל אשר בדק את פערי המחירים (דירות 4 חדרים) בין ערים הסמוכות זו לזו במרחק של 10 ק"מ. על פי יעקב רוכשי דירות אשר ירחיבו את רדיוס החיפוש שלהם יוכלו לחסוך מאות אלפי שקלים ברכישת דירה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


משבר הדיור בישראל ממשך להיות על סדר היום עם עליית מחירי הדירות ששוברים בכל שנה שיאים. מבדיקה של השמאי ישראל יעקב, הרחבת רדיוס חיפוש הדירה בקילומטרים בודדים עשויה לחסוך לרוכשי הדירות מאות אלפי שקלים ולעיתים אף מיליוני שקלים

מה פערי המחירים בין ערים סמוכות? ואילו צמדי ערים מייצרים את החיסכון הגבוה ביותר?

מחירי הדירות במגמת עלייה מתמדת, הביקושים לדירות שוברים שיאים, וגם כמות העסקאות מזנקת מחודש לחודש ומרבעון לרבעון. כפי שמשתקף מנתוני הכלכלנית הראשית לרבעון השלישי, הגידול בעסקאות בשוק החופשי הסתכם בזינוק של 22% והקיף את כלל האזורים בארץ. המחירים המאמירים מקשים על זוגות צעירים לרכוש דירה ומי מבין המשפחות שקונה דירה, נאלץ לעיתים לקחת משכנתאות הרבה מעבר ליכולת הכלכלית.

בדיקה שמאית מקיפה שערך השמאי, ישראל יעקב מצאה כי קיימים פערים של מאות אלפי שקלים ועד יותר ממיליון שקל במחירי דירות 4 חדרים חדשות בין ערים הסמוכות זו לזו במרחק של עד 10 קילומטרים בלבד. הבדיקה מתבססת על נתוני הלמ"ס ורשות המסים שעובדו על-ידי ישראל יעקב. במסגרת הבדיקה נבחנו עשרות פרויקטים בערים באזור המרכז, השרון, השפלה ודרום הארץ: תל אביב-רמת גן, רעננה-הרצליה, קריית אונו-יהוד מונוסון, ראש העין-פתח תקווה, יבנה-רחובות, חיפה-טירת הכרמל, אשדוד-אשקלון, ובאר יעקב-ראשון לציון.

כך למשל בין תל אביב לרמת גן קיימים פערים של יותר ממיליון ש"ח, בין רחובות ליבנה קיימים פערים של יותר מ600 אלף ש"ח, בין פתח תקווה לראש העין פערים של 500 אלף ש"ח ועוד.


רחובות-יבנה: כ-630 אלף שקל הבדל

בין המחירים בערים רחובות ויבנה קיים פער של כ-630 אלף שקל: ברחובות המחיר עומד על 2.550 מיליון שקל בממוצע, וביבנה על 1.920 מיליון שקל (הנתונים מתייחסים לדירת 4 חדרים).

שמאי המקרקעין ישראל יעקב מוסיף כי "בשנים האחרונות השכונות הירוקות ביבנה הפכו למגנט למשפחות צעירות ואנחנו רואים את זה במחירי הדירות. עם זאת עדיין יש הזדמנות לרכוש דירה במחירים אטרקטיביים ביחד למרכז כמובן ובוודאי ביחס לרחובות השכנה.
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  4 חדרים ברחובות בממוצע 2550000₪ ?? הגזמתם !!! לא ריאלי !!
  הגב 29.03.22 11:30
 • אורח
  מחירים מטורפים
  הגב 29.03.22 11:31
 • אורח
  גונבים אותנו. עדיף לזוגות הצעירים להגר מפה. יקר מדי.
  הגב 29.03.22 11:35
 • אורח
  כי ילודה בישראל גבוה חרידים עשים הרבה ילדים ו עוד עליה מדינה קטנה אדמה יקרה ו מיסים אך נפרנס חברי כנסת ושרים
  הגב 29.03.22 14:04
 • אורח
  רחמים (לא מלול) על הזוגות הצעירים. ביבי דפק את כל הדור הצעיר.
  הגב 29.03.22 16:47
 • אורח
  איך ביבנה עולה פחות מרחובות הפח אשפה? ממש מוזר. עיר עם שתי תחנות רכבת ושכונות חדשות טובות יותר מרחובות.
  הגב 30.03.22 00:11
 • אורח
  תקשיבו אך ורק לנביא. הוא הכי קדוש והוא הכי חכם. https://youtu.be/fAR-O7EydyM
  הגב 01.04.22 16:11
 • אורח

מספר חולי הקורונה ביבנה עלה מ - 59 חולים ל - 70 חולים והחל ממחר חמישי 8/12 פיקוד העורף יפתח תחנה לבדיקה קורונה במועדון "מכבי הצעיר" ברחוב תנועות הנוער, מאחורי בית ספר רמות ויצמן ביבנה

למרות העלייה בתחלואת הקורונה ביבנה צבע הרמזור של יבנה השתנה לטובה מעיר אדומה לעיר כתומה

אבי בר | | תגובות: 0


בימים האחרונים תחלואת הקורונה במגמת עלייה בכל הארץ כולל ביבנה, ומספר החולים הפעילים בקורונה ביבנה טיפס תוך שבוע מ - 59 חולים פעילים ל - 70 חולים פעילים. אולם למרות העלייה במספר החולים דירוג הרמזור של יבנה ירד מאדום לכתום.

העלייה בתחלואת הקורונה בכל הארץ היא של מעל 50% והעלייה בתחלואה מיוחסת לחורף

בשלב זה אין הנחיות מיוחדות, והשגרה ממשיכה.


בשל העלייה במספר החולים המאומתים לקורונה סיכם ראש העיר, רועי גבאי, על פתיחת תחנת בדיקות PCR של פיקוד העורף במועדון 'המכבי הצעיר" (רחוב תנועות הנוער, מאחורי בית ספר רמות ויצמן) לרווחת תושבי יבנה מכל קופות החולים.


התחנה תפעל החל מיום חמישי הקרוב, 8/12/22 ועד יום שישי 16/12/22 (לא כולל שבת) במועדים הבאים:

▪️ראשון-חמישי 10:00-18:00

▪️שישי 08:00-14:00


עיריית יבנה

"אנו קוראים לכל מי שאינם חשים בטוב להגיע ולהיבדק. איתור מוקדם ימנע המשך הידבקות וסיבוכים מיותרים, בדגש על אנשים בסיכון בריאותי, קשישים ותינוקות".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

be106 מתרחב לרומניה! חטיבת הנדל"ן של be106 מתרחבת לשיווק דירות ברומניה, במחיר דירת 3 חדרים ממוצעת בישראל ניתן לרכוש 3 - 4 דירות בעיר הבירה בוקרשט באזור הכי יוקרתי. ההון הראשוני הנדרש לקניית דירה החל מ - 90 אלף ש"ח והיתרה במשכנתא רומנית לפרטים 055-970-5106

מצורפות הדמיות של הפרויקטים ברומניה. פרויקט ראשון הסתיים וניתן לקבל את הדירות במיידי, 2 הפרויקטים האחרים בשלבי בנייה מתקדמים צפי סיום בנייה של הפרויקט השני בסוף 2023 והשלישי במחצית 2024 לערך

אבי בר | | תגובות: 7
הדמיה של הפרויקט שבנייתו הסתיימה


כידוע רשת מקומוני be106 עוסקת גם בשיווק נדל"ן ובימים אלה חטיבת הנדל"ן של be106 מתרחבת לשיווק דירות להשקעה ברומניה הנחשבת למדינה בה מחירי הנדל"ן מאוד זולים והביקוש לדירות ברומניה גדול מההיצע ואחת הסיבות לכך היא המלחמה באוקראינה וההיי טייק שגם ברומניה כמו בישראל מהווה "קטר" לביקוש גואה בקניית דירות.

מחירי הדירות ברומניה מאוד זולות ביחס לישראל, כאשר ברומניה הביקוש הגדול הוא לדירות 2 - 3 חד'. המשפחה הממוצעת ברומניה מונה 3 נפשות וזוגות צעירים לא ממהרים ללדת ילדים לכן הביקוש הגבוה לדירות 2 חד'.

שיטת תשלום ומימון קניית דירה ברומניה שונה מאשר בישראל, לכן מאוד אטרקטיבית לישראלים

ברומניה צריך הון ראשוני של החל מ - 20% ממחיר הדירה, ו - 80% יתרת התשלום ניתן לקבל משכנתא מבנק רומני, בתנאים טובים יותר מישראל ובניגוד לישראל, ברומניה המשכנתא מועברת לקבלן רק בעת מסירת המפתח לרוכש הדירה.

לכן, עד סיום הבנייה מסתפקים רק במקדמה של 20% על הדירה

ברומניה בניגוד לישראל אין הצמדה למדד

אחת הסיבות לאטרקטיביות בקניית דירות ברומניה , שמחיר הדירה של הקבלן קבוע ואין הצמדות למדדים שונים, כך שהקונה ברגע שחתם על קניית דירה הוא יודע מראש מה יהיה מחיר הדירה בגמר הבנייה ומסירת המפתח.

כמה עולה דירה ברומניה?

הדירות המשווקות באמצעות חטיבת הנדל"ן של be106 נמצאות ברובע הכי יוקרתי של בוקרשט הבירה המכונה "סקטור 1" וניתן להשוות לדירות היוקרה המשווקות בצפון תל אביב לעומת דירות בדרום תל אביב.

בפרויקטים ניתן לרכוש דירות 2 חד', דירות 3 חד' או דירות מיוחדות כגון דירות גן במחירים הנעים החל מ - 124,000 יורו כולל מע"מ (כ - 446,000 ש"ח בהתאם לשער היורו) וישנן דירות המגיעות עד 200,000 יורו, בהתאם לגודל, מפרט, חד' ועוד


מחירי השכירות ברומניה

מחירי השכירות באזור היוקרתי של בוקרשט נעים 600 יורו - 1200 יורו.

תשואה

משקיעים שרכשו דירות באזור היוקרתי בבוקרשט צברו תשואה על השכירות של 7% - 12%

ומשקיעים שקנו דירה בשלבים מוקדמים של הבנייה ומכרו את הדירה לקראת סיום הבנייה הרוויחו תשואה של עשרות אחוזים על ההשקעה של ההון האישי שלהם

כמה הון אישי צריך כדי לרכוש דירה ברומניה?

ההון האישי הנדרש 20% ממחיר הדירה המבוקשת (החל מ כ - 90,000 ש"ח ומעלה תלוי במיקום הנכס, מס' החדרים ועוד) והיתרה ניתן לקבל עד 80% מבנק משכנתאות ברומניה בתנאים מאוד נוחים.


ליווי ישראלי לכל אורך הדרך משלב הקנייה, מציאת שוכרים/קונים, ועד ניהול שוטף לנכס

תהליך רכישת דירה נעשית בליווי ישראלי לכל אורך תהליך הרכישה, מלקיחת המשכנתא, הרישום ועד ניהול שוטף לנכס על ידי חברת "מטרופוליטן" ועורך דין ישראלי.

לגבי ניהול הנכס, לא חייבים להשתמש בשירותי "מטרופוליטן", ניתן לבחור כל גוף אחר על פי רצון הרוכש.

לגבי הליווי, עורך דין וכד' קיימת עמלה

ליווי מישראל לביקור היכרות בנכס

הטיסה לרומניה מאוד זולה, בעלות מאות שקלים בלבד, ואפשר לטוס בבוקר ולשוב בערב (או למחרת) כאשר נציגי החברה, יאספו את הרוכש משדה התעופה לבניין בו מצוי הנכס, ויכירו לרוכש את הנכס וסביבתו.

עלות הטיסה הלוך חזור במימון הרוכש

בטוחות על הדירה

עם התשלום הראשון נעשה רישום על הדירה אצל נוטריון , מעין הערת אזהרה כמו בישראל

מתי מקבלים את הדירות?

ישנם 3 פרויקטים בשיווק

הפרויקט הראשון - הבנייה הסתיימה ועם תשלום ראשון + משכנתא (למי שרוצה) ניתן לקבל את הנכס במיידי ולמצוא שוכרים

הפרויקט השני - החלה הבנייה צפי מסירת דירות סוף 2023

הפרויקט השלישי - החלה הבנייה צפי מסירת הדירות במחצית 2024 לערך


רמת גמר של הדירות

דירה מושלמת לא כולל מטבח ( בעל הדירה יכול לרכוש מטבח באופן עצמאי או לבקש סיוע מחברת הניהול ) לא כולל ריהוט כמו מיטה, סלון וכד'.

לקבלת פרטים נוספים ופגישת היכרות

055-970-5106

הדמיות של פרויקטים הנמצאים בשלבי בנייה מתקדמים אכלוס 2023/24

הערה

הכיתוב בלשון זכר מטעמי נוחות, ההסבר למיועד לנשים וגברים
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה לאזרחי ראשל"צ או לנדל"ן ראשל"צ ולבניה ברומניה.זו פרסומת בכדי שהרשל"צים ישקיעו כספם ברומניה? לשם זה האתר הראשל"צי הוקם?
  הגב 06.12.22 13:27
 • אורח
  אתה באתר של B106 של רחובות.
  06.12.22 14:26
 • אורח
  ומה לחדשות רחובות וליוזמה ברומניה?
  הגב 06.12.22 14:33
 • אורח
  נכון מאד, מנהל האתר מחליט מה לפרסם.
  06.12.22 14:51
 • אורח
  לא תקין להכניס פרסום של מכירת דירות ברומניה זה נוגד את אינטרס הקוראים שמחוברים לטובת אקטואליה בעיר שלנו ראשון לציון. מספיק שמדינת רומניה גזלה את משפחתי למוות,לא נכס ולא קבר,הכל נעלם והושמד.
  הגב 06.12.22 16:40
 • אורח
  חברות וחברים , לא להיתפטות . רוצים לקנות , תיסעו לרומניה , ושם תסגרו את כל העניינים . וזה יהיה יותר זול . כאשר צריך לשלם למתווך בארץ . מה גם בעקבות כל מיני הודעות אזהרה על עוקצים למיניהם . תבדקו היטב היטב . ושוב גם לנסוע לרומניה כטיול , וגם לרכוש שם דירה . אחלה עסק , ובלי מתווכים יותר זול לכאורה
  הגב 06.12.22 17:33
 • אורח
  צריך להציע דירות באוקראינה או רוסיה אחלה מקומות איכות של בת ים אחד לאחד
  הגב 06.12.22 18:20
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

ניתוח של מאיה אבו עזיז תושבת יבנה הסתבך בטורקיה והיא פונתה במצב קשה לבית חולים קפלן

בבית החולים קפלן בוצע בה ניתוח מתקן ומציל חיים

אבי בר | | תגובות: 0
מאיה אבו עזיז, בת 47 מיבנה, רצתה לעשות ניתוח מיני מעקף בקיבה, ובחרה לעבור אותו בטורקיה. לדבריה, היא לא עברה בטורקיה את ההכנה הנדרשת לניתוח, ולאחר שחזרה לארץ גילתה שהיא סובלת מסיבוך מהניתוח. היא הגיעה למרכז הרפואי קפלן מקבוצת כללית כשהיא במצב קשה, נדרשה לעבור ניתוח תיקון , והיתה מורדמת ומונשמת במשך שבוע. ניתוח התיקון שעברה על ידי ד"ר חרבי חלאילה, כירורג בכיר ומומחה בניתוחי קיבה במרכז הרפואי קפלן, הציל את חיה.


"יש לי את כל הנתונים לבצע את הניתוח בארץ, אבל התורים ארוכים, אז רציתי לחסוך לעצמי את כאב הראש ולעבור את הניתוח בטורקיה", היא מספרת. "המליצו לי על סוכנת שמתווכת בין ישראלים לבין בתי חולים בטורקיה, והיא טענה שגם היא עשתה את הניתוח שם. היא ארגנה קבוצה של בנות, מלון חמישה כוכבים וכך נסענו לטורקיה".


לדברי מאיה, לא נעשתה לה כל הכנה לניתוח: "בארץ שאלו אותי רק שאלות כלליות, אף אחד לא ביקש ממני מסמכים רפואיים או נתונים רפואיים. שעה שעתיים לפני הניתוח בטורקיה נפגשתי עם הצוות הרפואי שם, וזו היתה הפעם הראשונה שמישהו בכלל הסתכל בתיק הרפואי שלי". היא מוסיפה ואומרת: "הם גם לא עשו לי בדיקות מכינות, רק בדיקות דם, ולא קיבלתי אף הדרכה איך אני אמורה להתנהל אחרי הניתוח".


מאיה מתעוררת מהניתוח בטורקיה כשהיא כאובה, ומהר מאוד היא משוחררת מבית החולים חזרה למלון ואז לישראל: "בחמישי בערב עברתי את הניתוח ובשבת כבר הייתי חזרה בארץ. הרגשתי עדיין בסדר, אבל הייתי אבודה. אף אחד לא נתן לי הסבר על הניתוח, לא הסבר תזונתי. לא ידעתי מה מותר ומה אסור לי".


אחרי שהיא סובלת מכאבים בבית, מאיה מחליטה להתפנות למרכז הרפואי קפלן מקבוצת כללית. "הסתבכתי. עמדתי למות", היא מספרת. "נכנסתי לניתוח אצל ד"ר חרבי חלאילה, ניתוח קשה של שש שעות, וכשהוא יצא מהניתוח הוא אמר למשפחה שלי שהוא לא יודע אם אני אחיה, ולאחר מכן הייתי מורדמת ומונשמת במשך שבוע. הוא הציל אותי".


ד"ר חרבי חלאילה, כירורג בכיר ומומחה לניתוחי קיבה במרכז הרפואי קפלן:

צילום: גלעד שעבני שופן

"בשנים האחרונות אנחנו רואים עליה משמעותית במטופלים שמגיעים לטיפול בארץ בכלל ובקפלן בפרט לאחר סיבוכים רפואיים שנגרמו בשל ניתוחים שעברו בטורקיה. הבעיה מתחילה כשאותם מטופלים לא עוברים את ההכנה הנדרשת לניתוח כ"כ מורכב, וגם לא מקבלים מענה לאחר מכן על ידי אותו כירורג שניתח אותם ויודע מה היה מהלך הניתוח. בניתוחים בריאטריים יש חשיבות גדולה לתהליך ההכנה, שמכין את המטופלים לשינוי הנדרש באורח החיים, ובהיעדר תהליך הכנה זה גדל הסיכוי לסיבוכים". הוא מוסיף ואומר: "מאיה הגיעה אלינו במצב של סכנת חיים כתוצאה מהניתוח, ואלמלא היתה מגיעה בזמן לקפלן ומקבלת את הטיפול הנדרש, היא היתה עלולה לאבד את חייה. צוות רב מקצועי, הכולל רופאים, אחיות, דיאטניות ופסיכולוגית נתן לה טיפול ומענה באופן אינטנסיבי במטרה להציל את חייה, ולאחר מכן גם במטרה להשלים את כל המידע שלא ניתן לה לפני הניתוח, והעמיד אותה בסכנת חיים".


מאיה מסכמת: "היום אני מתחילה להשתקם. אבל חשוב לי שאנשים ידעו ויבינו מה הסכנות לעבור את הניתוח מחוץ לישראל, ולא יעשו את זה".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חייל תושב יבנה חשוד בביצוע עבירת מין בקטינה בת 14

מעצרו הוארך ב-4 ימים נוספים.

אבי בר | | תגובות: 0


משטרת ישראל עצרה אתמול חייל בחשד לביצוע עבירות מין באמצעות רשת האינטרנט נגד קטינה בת 14. היום הוארך מעצרו בבית המשפט


במסגרת מאמצי משטרת ישראל להגנה על ילדים מפני פגיעה ברשת, בחודש האחרון התנהלה פעילות סמויה ביחידה 105 (המטה הלאומי להגנה על ילדים ברשת) בלהב 433 בעקבות דיווח שהתקבל במוקד 105 אודות חשד לביצוע עבירות מין שבוצעו בקטינה ע"י חשוד.


על פי החשד, החשוד פנה לקטינה במועדים שונים באמצעות אפליקציות שונות ובמהלך ההתכתבויות ביניהם, ביקש ממנה לבצע בעצמה אקטים מיניים ולשלוח אליו תמונות וסרטונים בעלי אופי מיני.


במהלך החקירה הסמויה, הופעלו מגוון אמצעים טכנולוגיים ונאספו חומרים וראיות ואתמול כאמור, החקירה הפכה לגלויה עם מעצרו של החשוד, חייל בן 19 מיבנה.


החשוד הובא לחקירה ביחידה 105 בלהב 433 ובדיון שהתקיים היום בבימ"ש השלום בראשל"צ הוארך מעצרו ב-4 ימים נוספים. החקירה בליווי פרקליטות סייבר ובתיאום גורמי הרווחה במטה הארצי להגנה על ילדים ברשת שהינו חלק מיחידה 105.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

4 דיירים המתגוררים בבניין ברחוב הדרור 10 ושכן מהדרור 12 הגישו התנגדות לשיפוץ הבניין שלהם בתמ"א 38

לכל דירה תתווסף 25 מ"ר של מרפסת וממ"ד .

אבי בר | | תגובות: 0


עיריית יבנה דנה באישור תמ"א 38 לבניין ברחוב הדרור 10 ביבנה.

4 דיירים המתגוררים בבניין ברחוב הדרור 10 ושכן נוסף המתגורר בבניין הסמוך ברחוב הדרור 12, הגישו לעיריית יבנה התנגדות נגד תוכנית תמ"א 38 בבניין בו הם מתגוררים ברחוב הדרור 10.

העירייה שמעה את התנגדויות הדיירים והחליטה לדחות את הסיבות להתנגדות ולאשר ליזם להגיש תוכנית לבניין ברחוב הדרור 10 הכוללת:

חיזוק בנין מגורים קיים בן 16 יח"ד ב- 4 קומות מעל קומת עמודים לפי הנחיות תמ"א 38 הכולל תוספת 2.5 קומות, סגירת קומת עמודים מפולשת , כולל תוספת 3 יח"ד בקומת קרקע + 10 יח"ד בקומות עליונות - סה"כ 29 יח"ד.

בנוסף לכל דירה תתווסף 25 מ"ר של מרפסת וממ"ד .

מכיוון ש - 75% מהדיירים חתמו על הסכמה ניתן להתחיל בהליכים, אך הבנייה בפועל תחייב 100% מהסכמת הדיירים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אליצור יבנה רושמת ניצחון חמישי ברציפות וללא אף הפסד מתחילת העונה

אליצור יבנה במקום השלישי בטבלה עם מספר נקודות זהה למקום הראשון אך בפער קליעות לסל נמוך יותר

אבי בר | | תגובות: 0


אליצור יבנה מושלמת


אליצור יבנה המשיכה הערב ברצף הניצחונות כשרשמה ניצחון ליגה חמישי, הפעם בחוץ 78:82 על מכבי שהם לאחר משחק צמוד במיוחד!


השחקנים של אורי קוקיה ועוזרו שלומי כהן פתחו חזק את המשחק כאשר בתום החצי הראשון הוליכו ביתרון דו-ספרתי 29:42. ברבע השלישי המקומיים החלו לצמצם את הפער כאשר לאחר 30 דקות של התמודדות לוח התוצאות הראה 54:56 ליבנאים. עשר הדקות האחרונות היו מותחות ובקצב מהיר מצד שתי הקבוצות, שהם המשיכו ללחוץ ולנסות להשוות את התוצאה, אך האורחים עם הרבה אופי ולחימה ידעו לשמור על ההובלה עד תום במשחק ובדרך לניצחון חמישי וחשוב, בסיום 78:82 לאליצור יבנה.

אליצור יבנה במקום השלישי בטבלה עם מספר נקודות זהה למקום הראשון אך בפער קליעות לסל נמוך יותר של 20 סלים.

אורי קוקיה, מאמן הקבוצה:

"משחק לא קל מול קבוצה ביתית שתעשה צרות לקבוצות רבות. פתחנו את המשחק בצורה טובה ואני שמח שלמרות הסיום הצמוד השחקנים ידעו להתעלות ולשמור על קור רוח. נמשיך לעבוד קשה ואני קורא לקהל שלנו לבוא ולתמוך בשחקנים".


המחזור הבא

משחק הליגה הבא יתקיים ביום ראשון ה-11/12 בשעה 19:00 ברלף קליין בו הקבוצה תארח את הפועל מבועים/מרחבים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים שני עד חמישי 5-8.12 ייצא לדרך מבצע צמה של עוצמה- תרומות שיער לחולות סרטן בו לוקחות חלק 4 מספרות ביבנה: מספרת עיצובים פרוספר חזן, מספרת צביקה שוורץ, מספרת קליפס מעצבי שיער ומספרת יוסף שמספר

שימו לב: ניתן לתרום שיער מ30 ס"מ ומעלה. ניתן לתרום שיער צבוע, שיער שעבר החלקה שאינה כימית או שיער שעבר החלקה כימית ועברו 3 שנים מאז ההחלקה. לא ניתן לתרום ראסטות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עמותת זיכרון מנחם מקיימת זאת השנה ה11 את מבצע "צמה של עוצמה"

עמותת זכרון מנחם, בשיתוף מותג השיער פנטן יקיימו בימים שני עד חמישי 5-8.12.22 את מבצע תרומות השיער למען חולות הסרטן "צמה של עוצמה". למי שאינו מכיר מדובר על פרוייקט במסגרתו נאספות תרומות שיער מהן מכינים בעמותה פאות לנשים אשר מתמודדות עם מחלת הסרטן. הפרוייקט המשותף מתקיים זו השנה ה11 בשיתוף מעל 450 מספרות ברחבי הארץ שיעניקו תספורת חינם לתורמות במסגרת המיזם צמה של עוצמה.


שימו לב

ניתן לתרום שיער מ30 ס"מ ומעלה.

ניתן לתרום שיער צבוע, שיער שעבר החלקה שאינה כימית או שיער שעבר החלקה כימית ועברו 3 שנים מאז ההחלקה.

לא ניתן לתרום ראסטות.


רשימת המספרות המשתתפות ביבנה

מספרת עיצובים פרוספר חזן - שד' דואני 23 יבנה

טל: 08-9438505

סוג השרות: גזירת קו ישר

מידע נוסף: ביום שני פתוח עד שעה 14:00


מספרת צביקה שוורץ - שדרות דואני 20 יבנה

טל: 08-9430144

סוג השרות: גזירת קו ישר

מידע נוסף: המספרה סגורה בימי שנימספרת קליפס מעצבי שיער שד' דואני 46, קנדי סנטר יבנה

טל: 08-9431590

סוג השרות: גזירת קו ישר

מידע נוסף: סגור בימי שנימספרת יוסף שמספר - שי עגנון 3 יבנה

טל: 050-2558159

סוג השרות: תספורת בקו ישר חינם

מידע נוסף: בתאום מראש


לפרטים מלאים אתר זכרון מנחם

https://zichron.org/annual-hair-donation-campaign/

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עומר לקאו תושב יבנה אשר גדל במחלקת הנוער של מכבי תל אביב וצבר 29 הופעות במדי נבחרת ישראל הצעירה במשא ומתן להצטרפות למכבי יבנה

אדי אדרי חלוץ מכבי יבנה שוחרר מהקבוצה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום התאחדות לכדורגל


עומר לקאו בן 24 אשר נולד וגדל ביבנה ומתגורר בה עד היום, נמצא במשא ומתן לחתימה במכבי יבנה. עומר החל את הקריירה שלו במחלקת הילדים והנערים של יבנה, עבר למחלקת הנוער של מכבי תל אביב ובבוגרים שיחק בקרית שמונה בליגת העל. בעונה הנוכחית החל בהפועל רמת גן אך מזה חודש שהוא מתאמן במכבי יבנה.

לעומר לקאו 29 הופעות בנבחרות ישראל הצעירות, כש-9 מתוכן בנבחרת ישראל הצעירה עד גיל 21.

ביוגרפיה

עומר לקאו נולד ביבנה. החל את הקריירה שלו בקבוצת הילדים של מכבי יבנה. בגיל 13 הצטרף למכבי תל אביב וכעבור ארבע שנים עבר לעירוני קריית שמונה. ב 2017 ערך לקאו את הופעת הבכורה שלו בקבוצה הבוגרת, בתיקו 1-1 נגד מ.ס. אשדוד. ב- 2018 הבקיע את שער הבכורה שלו בקבוצה הבוגרת, בתיקו 1-1 נגד בית"ר ירושלים.

ב- 2020 הושאל לעונה אחת להפועל חדרה. ב- 2021 חתם בהפועל כפר סבא עד תום העונה.

ב- 2021 חתם לקאו לעונה אחת בבית"ר ירושלים. ו ב- 2022 חתם בהפועל רמת גן


אדי אדרי חלוץ מכבי יבנה שוחרר מהקבוצה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

התחזית לסופ"ש: בהיר עד מעונן חלקית ללא שינוי בטמפרטורות - התחזית המלאה בערים ראשון לציון, חולון, בת ים, רחובות ויבנה בכתבה

הטמפרטורות ינועו בין 12 מעלות בלילה ל24 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


יום חמישי 1.12

לרוב בהיר עם עלייה קלה בטמפרטורות. הלילה: בהיר בדרך כלל.


יום שישי 2.12

לרוב בהיר, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות, אשר תהיינה רגילות לעונה.


יום שבת 3.12

מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה רב, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות.


יום ראשון 4.12

מעונן חלקית עד בהיר, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות.


הטמפרטורות הצפויות


יום שישי 2.12יום שבת 3.12ראשון 4.12שני 5.12
יבנה12-2414-2412-2212-21
בת ים12-2413-2413-2212-21
חולון11-2413-2413-2311-22
ראשון לציון11-2413-2413-2311-22
רחובות12-2413-2413-2311-22התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני קורא לכולם, להתאחד, לחפש ולהשמיד כל איש תקשורת עד שלא יישאר אפילו חלקיק של חלקיק של איש תקשורת. נכון שזה יגרום לכך שגם לא תראו חדשות וגם לא יהיה מה לראות בטלווייה בכלל, אבל מה אכפת לי ? העיקר אני אהיה מרוצה מזה שסוף סוף לא שומעים בעיקר חדשות רעות ושאט אט כולם ישכחו מחוקים ושלטון וכל אחד יעשה אך ורק מה שבא לו. התקשורת, היא ורק היא, אשמה בהכל כולל הכל : פיגועים, חוקים, שלטון, יוקר מחיה...
  הגב 02.12.22 11:36
 • אורח

הדמיות מבנה תיכון האולפנה החדש אשר ייבנה בכניסה לשכונה הירוקה בפינת הרחובות ז'בוטינסקי וחטיבת גבעתי הכולל אולם ספורט

צפי סיום הבנייה כשנתיים

אבי בר | | תגובות: 0


עיריית יבנה מפרסמת הבוקר (חמישי) מכרז להקמת מבנה אולפנה חדש המצטרף לבתי הספר החדשים שנבנו בעיר בשנים האחרונות.

עיריית יבנה נערכת להקמת מבנה חדש לאולפנת אורט, זאת לאחר עבודה מאומצת שהובילו בעירייה בשיתוף צוות הנהלת האולפנה, לתכנון המבנה החדש.

הצורך לבניית האולפנה החדשה עלה מהשטח על רקע הגידול במספר התלמידות והרצון להעמיד לרשותן מבנה חדש, נגיש ומותאם. כזכור, הצורך בהקמת המבנה עלה לפני כשלוש שנים בתקופת כהונתו של ראש העיר המנוח, צבי גוב-ארי ז"ל וסגן ראש העיר, אלי מזוז, שהוביל מול ראש העיר וממלא מקומו חיים מסינג לקידום הנושא ופעל במשך השנתיים וחצי האחרונות מול כלל הגורמים המקצועיים בעירייה לקידום העניין. בשבועות האחרונים פעלו מ"מ ראש העיר חיים מסינג וראש העיר הנבחר, רועי גבאי להאצת האישורים הנדרשים לקידום הנושא. כמו כן, רועי סיכם את הפרטים הנוגעים לתקציב עם מנכ"לית משרד החינוך.


התהליך כלל שיח שוטף עם אגפי ההנדסה והחינוך ובעלי התפקידים בכדי לקדם את התכנית. סגן ראש העיר מזוז פעל יחד ובשיתוף עם נציגות וועדי החמ"ד, הנהגת ההורים באולפנה ויו"ר הנהגת ההורים, ליאור כהן.


התוכנית החדשה של האולפנה תכלול 4 כיתות-אם בכל שכבה, כיתות פרטני, ספרייה, חדרי מדעים, טכנולוגיה מחשבים ועוד, כך שתענה על הצרכים של הבנות.


התיכון החדש ייבנה בפינת הרחובות ז'בוטינסקי וחטיבת גבעתי, כשבשטחו מתוכנן להיבנות גם אולם ספורט. המועד האחרון להגשת הצעות למכרז הוא 2.1.23.


עפ"י המכרז, הצפי לסיום הבנייה הוא כשנה וחצי עד שנתיים מתחילת העבודות. בשנה האחרונה נכנסה לאולפנה ולתיכון 'נריה' רשת החינוך 'אורט', אשר מביאה עמה ניסיון רב, זאת כחלק מרצונה של העירייה לקדם את בתי הספר ולהרחיב את מעגל הלומדים והלומדות בני ובנות יבנה. מהלך הכנסת הרשת לבית הספר נעשה, אף הוא, בשנה האחרונה, כשעיריית יבנה יצאה למכרז מיוחד בעניין, כשגם בנושא זה פעל סגן ראש העיר, אלי מזוז, אל מול ראש העיר לשעבר צבי גוב-ארי ז"ל. תהליך זה נוהל ולווה ע"י משנה לראש העיר, ד"ר אהוד ויצמן והגורמים המקצועיים באגף החינוך בראשותו של עשהאל שריר ואגף ההנדסה בראשותו של קובי נעים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ל - 2256 תושבי יבנה אושר תו נכה

בכל הארץ מחזיקים 351,232 תושבים בתו נכה

אבי בר | | תגובות: 0


התנועה לחופש המידע מפרסמת את נתונים חדשים על כמות תווי הנכים שמוענקים לתושבי ישראל. בפנייה למשרד התחבורה בקשה התנועה לקבל מידע על כמות התווים שנתנה לתושבים בחלוקה על פי ערים בין השנים 2015-2021. הנתונים מראים שבערים הגדולות קיימים מספר בעלי התווים הגדול ביותר כך למשל בירושלים מעל 40 אלף, חיפה עם כ18 אלף, ת"א עם 23 אלף.

בשנים האחרונות חלה עלייה במספר תווי הנכים שהוענקו לתושבים (פי שתיים לעומת שנת 2015) מנגד בין השנים 2021-2021 רואים כי חלה ירידה במספר תווי הנכים.

בכל הארץ מחזיקים 351,232 תושבים בתו נכה


יבנה

ביבנה בשנת 2020 הוגשו הכי הרבה בקשות לתו נכה 706 מתוכן אושרו 497. בסה"כ הוגשו בין השנים 2015-2021 מעל 3000 בקשות כאשר 2256 אושרו.

שנהמספר הבקשות שהוגשומספר הבקשות שאושרוהפרש
2015230128102
201624817276
201736629670
2018459333126
2019552426126
2020706497209
2021506406100
סה"כ306722565,071

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מגדל המים של יבנה יואר החל מהלילה רביעי 30/11 באור סגול ובמתנ"ס ליפקין שחק יחלקו לתושבי יבנה שרשרת לדים עם תאורה סגולה לתליה במרפסת או בחצר לציון יום שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות

מספר השרשראות מוגבל - כל הקודם זוכה.

אבי בר | | תגובות: 0


יבנה מצטרפת ליוזמת "לילה סגול" ומאירה החל מהלילה את מגדל המים בסגול לקראת ה-1.12.22 לציון יום שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות
לראשונה תושבי יבנה, יוכלו להצטרף למיזם זה, ולקבל, באדיבות מנוי פיס - מפעל הפיס שרשראות לדים סגולים עם תאורה סגולה, לתליה בחצר, במרפסת או בבית.
את השרשראות ניתן לקבל במרכז קהילתי ליפקין שחק, רח השייטים 5

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

התאורה במגרש הכדורגל "קצלה" ביבנה תשודרג

התאורה הישנה תוחלף בתאורת לד

אבי בר | | תגובות: 0עיריית יבנה יצאה למכרז לשדרוג מערכת התאורה במגרש נאות שז"ר "קצלה" לאספקה והתקנת גופי תאורה מסוג לד. שדרוג התאורה נעשית במטרה להביא לחיסכון משמעותי בצריכת האנרגיה החשמלית בהארת המגרש. המטרה של החלפת גופי התאורה הישנים בגופי התאורה חדישים, להביא למחיר הפעלה חשמלית זולה יותר, הן בתחזוקה, הן במחיר האנרגיה החשמלית והן בפליטת פחות חומרים מזהמים לסביבה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

התנאי לבנייה במזרח יבנה! רשות העתיקות דורשת מימון מפקח של רשות העתיקות על הבנייה במזרח יבנה בעלות של 1581 ש"ח ליממה למשך לפחות 500 יום

היקב באתר החפירה ביבנה צילום: יניב ברמן, רשות העתיקות

אבי בר | | תגובות: 1


על פי החוק, כל בנייה ביבנה מחייבת אישור של רשות העתיקות. בימים אלה הודיעה רשות העתיקות לרשות מקרקעי ישראל , כי כל פעולות החפירה וההצלה בחלקים מסויימים ביבנה מזרח הסתיימו וניתן להתחיל לבנות באותם שטחים שנחפרו ונסרקו.

אולם, במקביל דורשת רשות העתיקות ומתנה את קבלת האישור לבנייה במזרח יבנה, בהצבת פקח קבוע מטעם רשות העתיקות באזור שנבדק ונסרק בעלות יומית של 1581 ש"ח ליממה ויש לתקצב את הפקח במינימום 500 ימי פיקוח ובמידת הצורך משך הפיקוח ייארך.


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה הבעיה לעייריה יש כסף אנחנו סבלנו מספיק
  הגב 29.11.22 22:05
 • אורח

הירי הלילה ביבנה היה אירוע משולב של ירי ומטען חבלה ... מצ"ב סרטון מהזירה

יום לפני האירוע הוגשו כתבי אישום נגד 2 עבריינים מג'לג'וליה אשר בצעו ירי לעבר אותו בניין בחודש אוגוסט השנה

אבי בר | | תגובות: 2


סרטון מהזירה


חבלני המשטרה הצליחו לנטרל הלילה מטען חבלה שהונח סמוך לבית מגורים ברחוב הסירה בשכונה הירוקה ביבנה, לצד איסוף תרמילים שאותרו לאחר ירי שבוצע במקום, ככל הנראה על רקע פלילי


שוטרי תחנת יבנה פתחו אמש בסריקות עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר שמיעת קולות ירי ברחוב הסירה ביבנה, כאשר במקום אותרו מספר תרמילים, לצד איתור חפץ חשוד שהתברר כמטען חבלה המוכן להפעלה.


בתוך כך, חבלני המשטרה של מחוז מרכז בידדו את הזירה עד לנטרול המטען בהצלחה, ללא נזק או נפגעים, וביצעו סריקה נוספת במקום להסרת כל סיכון נוסף לציבור, כאשר כלל הממצאים הועברו להמשך בחינה ומיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי.


לציין, כי היחידה המרכזית של מחוז מרכז סיימה לפני כשבוע חקירה מואצת של אירוע ירי באותו מקום שבוצע על רקע סכסוך פלילי ב - 14/8/2022, ובהתאם לממצאי החקירה וטיב הראיות, הוגש לבימ"ש כתב אישום חמור נגד 2 בני משפחת עודה מג'לג'וליה, לצד בקשת המשך מעצרם עד תום ההליכים, למען שלום הציבור ובטחונו.


בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון רשאי לפנות לאתר be106 ולבקש לחדול מהשימוש בו באמצעות מייל be106.net@gmail.com
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  צריך לעצור את הפשע
  הגב 29.11.22 08:09
 • אורח
  סכנת נפשות תעצרו את זה לפני שמישהו יפגע
  הגב 29.11.22 15:54
 • אורח

אירוע ירי ביבנה

ברחוב מתגורר ראש ארגון פשיעה אשר הגיע ליבנה מירושלים

אבי בר | | תגובות: 2


לפני זמן קצר נשמעו יריות ברחוב הסירה בשכונה הירוקה.

ייתכן כי מדובר בפיצוץ מטען/רימון

ברחוב מתגורר ראש ארגון פשיעה אשר עבר לפני מספר שנים מירושלים ליבנה.

בעבר כבר נורו מספר פעמים יריות והונחו מטענים מתחת לכלי רכב.

אתמול הוגש כתב אישום נגד חוליה מהכפר ג'לג'וליה אשר ב - 14/8/22 הגיעה ליבנה ובצעה ירי לעבר הבניין ברחוב הסירה בשכונה הירוקה ביבנה.

נכון לרגע זה אין דיווחים על נפגעים


סרטון מהזירהצילום תמונות וסרטון

בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון רשאי לפנות לאתר be106 ולבקש לחדול מהשימוש בו באמצעות מייל be106.net@gmail.com
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אפס מאופס,עוף מהעיר!
  הגב 29.11.22 11:39
 • אורח
  למה שהוא יעוף מהעיר רק בגלל שמשהו פה הגדיר אותו ראש אירגון פשע, מה זה ההגדרה הזו??? אתה שוכח שהוא אדם כמוך בדיוק, יש לו אשה, ילדים, ואתה פשוט מסוגל לחרוץ את גורלם של כל אלה בגלל הגדרה סתמית באתר?? נו באמת!!.
  הגב 30.11.22 19:38
 • אורח

סרטון - תן גדול ממדים בשכונה הירוקה ביבנה

צילום הסרטון אילנית ישראל עבאדי

מערכת האתר | | תגובות: 1


תן גדול ממדים הדומה לזאב נצפה ברחוב הצדף בשכונה הירוקה, נובר בשקיות הזבל אשר הושלכו ברחוב


סרטון

צילום הסרטון אילנית ישראל עבאדי

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בואו למעברה חיים כמו חתולים
  הגב 29.11.22 22:10
 • אורח

המשטרה פשטה על 15 מתחמי פשיעה ביבנה וברחובות והחרימה אמצעים להכנת מטענים, משבש תדרים ומכשיר לאיתור מצלמות, סמים, מעל 100 אלף ש"ח, רכבי יוקרה, אופנועי טימקס וטרקטורונים ג'יפ ממוגן ועוד

בפשיטה השתתפו שוטרי תחנת רחובות ובלשי ימ"ר מרכז, יחד עם לוחמי ומסתערבי החטיבה הטקטית של מג"ב ויחידת הכלבנים המחוזית

אבי בר | | תגובות: 0


המשטרה סיימה אמש חיפוש יזום ומתואם ב-15 מוקדים שונים בעיר רחובות ויבנה, במסגרת האסטרטגיה ההתקפית נגד מחוללי פשיעה בגזרת מחוז מרכז, והחרימה כלי רכב ממוגנים ואופנועי טימקס שהועברו לבחינת הליך חילוט, לצד תפיסת סמים, פריטי אמל"ח וכסף מזומן שמקורו עפ"י החשד בפלילים


שוטרי תחנת רחובות ובלשי ימ"ר מרכז, יחד עם לוחמי ומסתערבי החטיבה הטקטית של מג"ב ויחידת הכלבנים המחוזית, בצעו אתמול לאורך היום חיפוש יזום במספר מתחמים בעיר רחובות ויבנה, במסגרת האסטרטגיה ההתקפית נגד מחוללי פשיעה בגזרת המחוז.


בתוך כך, בחיפוש חשפו השוטרים פריטי אמל"ח שונים, לרבות שלט ונפץ המיועדים עפ"י החשד להכנת מטען, משבש תדרים ומכשיר לאיתור מצלמות וכן כחצי קג' חומר החשוד כסם, מעל 100 אלף ש"ח במזומן שמקורם עפ״י החשד בפעילות פלילית וכן רכבי יוקרה, אופנועי טימקס וטרקטורונים שהועברו לבחינת הליך חילוט, לצד ג'יפ ממוגן בניגוד לחוק שהורד מהכביש ונגרר מהמקום .


בהתאם לממצאים שנתפסו בחיפושים, לרבות טלפונים "מבצעיים", קסדות, פריטי אמל"ח ואמצעי תיעוד, תוסיף המשטרה ותחקור לשם מיצוי הראיות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

59 חולי קורונה אובחנו ביבנה! העיר הוכרזה אדומה

בשלב זה אין הנחיות מיוחדות, והשגרה ממשיכה.

מערכת האתר | | תגובות: 1


בשבוע האחרון חלה עלייה בתחלואת הקורונה בכל הארץ כאשר כ - 40 יישובים הוכרזו בשבוע האחרון ערים אדומות על פי הרמזור של משרד הבריאות.

העלייה היא של מעל 50% בחולי קורונה לעומת חודש שעבר והעלייה בתחלואה מיוחסת לחורף

בשלב זה אין הנחיות מיוחדות, והשגרה ממשיכה.


התחלואה הארצית

סה"כ מאומתים - 10,255 מתוכם 469 חולים מאושפזים בבית חולים

מספר המאומתים שהתגלו אתמול - 1651

חולים קשה - 127 (חולה קשה - מי שחולה במחלת נגיף COVID-19 ושהוגדר במצב קשה או קריטי על ידי מערכת הבריאות)

מצב קריטי - 27

מונשמים - 36

התחלואה ביבנה

מספר חולים פעילים - 59

ניקוד וצבע הרמזור - 7.9, אדום
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איפה יש בדיקות קורנה מוסדיתת
  הגב 29.11.22 23:13
 • אורח

אליצור יבנה ניצחה ועלתה לשמינית גמר גביע האיגוד בכדורסל וקבוצת תיכון גינסבורג בכדורסל עלתה למשחקי המבחן על כרטיס העפלה לליגת העל לבתי ספר תיכוניים

עדיין לא נקבע מועד למשחקי שמינית גמר גביע האיגוד ומשחקי המבחן בתכוניים

אבי בר | | תגובות: 0


אליצור יבנה

אליצור יבנה בכדורסל העפילה לשמינית גמר גביע האיגוד לאחר שניצחה 59:76 את אליצור פ"ת/גבעתיים!

זהות היריבה ומועד המשחק יימסרו בהמשך.

גינסבורג יבנה - כדורסל

קבוצת הכדורסל של תיכון גינסבורג משחקת בליגה הארצית של בתי הספר התיכוניים בישראל.

הקבוצה העפילה למשחקי חצי הגמר והפסידה נגד בן יהודה נס ציונה אשר מנע ממנה את ההעפלה לליגת העל וכעת גינסבורג יבנה תנסה להעפיל לליגת העל דרך משחקי המבחן בהם יתמודדו 4 קבוצות: גינסבורג יבנה נגד שב"צ גבעתיים וקבוצת קרית שרת חולון נגד עירוני א' מודיעין.

עדיין לא נקבע מועד למשחקי המבחן
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הגשם מאחורינו ובמהלך הימים הקרובים יהיה מעונן חלקית עם עלייה קלה בטמפרטורות- התחזית לימים הקרובים בראשון לציון, חולון, בת ים, רחובות ויבנה בכתבה

הטמפרטורות ינועו בין 23 ביום ל14 בלילה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


יום ראשון 27.11

מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה רב ותחול עלייה קלה בטמפרטורות. במהלך היום ינשבו רוחות מזרחיות ערות בצפון ובהרי המרכז. הלילה: מעונן חלקית בעננות בגובה רב ובינוני.

שני 28.11

מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה בינוני ורב. תחול עלייה קלה נוספת בטמפרטורות והן יחזרו להיות רגילות לעונה. בצפון הארץ ובהרי המרכז ינשבו רוחות מזרחיות ערות וייתכן אובך.

שלישי 29.11

מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה בינוני ורב. תחול ירידה קלה בטמפרטורות.


רביעי 30.11

מעונן חלקית עד בהיר ללא שינוי ניכר בטמפרטורות והן תהיינה לרוב רגילות לעונה. בצפון הארץ ולאורך החוף ייתכן טפטוף עד גשם מקומי קל.


הטמפרטורות הצפויות


יום ראשון 27.11יום שני 28.11יום שלישי 29.11יום רביעי 30.11
רחובות23-1814-2515-2213-24
חולון23-1814-2516-2214-23
בת ים23-1915-2416-2214-23
ראשון לציון18-2314-2515-2213-24
יבנה18-2315-2316-2214-23התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הצילו !! כביש שדרות משה דיין מלא מלא חורים + חריצים + בורות !!!! ממש מסוכן ! במיוחד לדו-גלגלי !!!! מחלקות העירייה תתחילו לפעול !
  הגב 27.11.22 15:08
 • אורח
  אוייייי להתקשר 106
  הגב 27.11.22 16:04
 • אורח
  לא להפסיק להתקשר למוקד העירייה, ולבקש את מנהל המוקד אם דברים לא זזים, ומשם לפנות לאחד והיחיד שתמיד מתייחס לכל בקשה/שאלה/פנייה/הערה/ וגם יפנה מזמנו לפגישה על חשבון זמנו הפרטי, (בהתנדבות) איש נדיר במקומותינו, מתן דיל, תודה לך על מי שאתה למען כולנו בעיר הזו, נקווה שמצבה ישתפר לכשתעמוד בראשה, בשורות טובות לכולנו.
  27.11.22 16:16
 • אורח
  מתן דיל ראש העיר הבא.
  הגב 27.11.22 21:48
 • אורח
  כל חורף אותו סיפור של הצפות, ובאותם מקומות, אפילו לקנות טנדר עם משאבות שישאבו את המים בהצפה אי אפשר? כבר לא מדבר על פתיחת קווי ביוב חס וחלילה או שיפוץ לרחוב
  הגב 30.11.22 07:50
 • אורח

יעל הגוס תושבת יבנה, זכתה במגן שר משרד הבריאות להתנדבות על מיזם "מתחברים מהספה" מפגשי שיח וסדנאות מקוונות במגוון נושאים לקידום הבריאות האישית והמשפחתית

המיזם החל בתקופת הקורונה במסגרתו נערכים מפגשים מקוונים וסדנאות שעוסקים במגוון תחומים לדוגמת בריאות הנפש, התמודדות עם אובדן היריון, התמודדות עם לידה שקטה, סוגיות הוריות בגידול ילד/ה לבד בהורות יחידנית, המסע והטראומה דרך סודן לישראל, התמודדות עם התמכרויות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: יוסי בן סעדון


השבוע נערך טקס מגן שר הבריאות להתנדבות בבית העם בירושלים בנוכחות שר הבריאות, ניצן הורוביץ ומנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' נחמן אש. השנה, לאחר ארבע שנים של הפסקה בעקבות הקורונה, הוחלט להעניק אותות ציון לשבח בשלוש קטגוריות:

1. מגן שר הבריאות להתנדבות

2. מגן שר הבריאות להתנדבות על יוזמות חדשות בקורונה

3. מגן שר הבריאות ליחידה מקדמת התנדבות-יחידה מתוך מערכת הבריאות

השנה הוגשו 100 מועמדים מהם בחרו חברי הועדה 23 יחידים וארגונים שקיבלו היום את מגן שר הבריאות – יהודים וערבים נשים וגברים, דתיים חרדים וחילונים - כולם עושים יום יום עבודת קודש למען האחר ולמען המטופלים ובני משפחותיהם.

בין הזוכים באות מגן שר הבריאות להתנדבות הייתה תושבת יבנה, על הגוס, זוכת מגן שר משרד הבריאות להתנדבות על יוזמות חדשות. יעל הגוס, עובדת סוציאלית ופסיכותרפיסטית, יזמה ומנהלת את המיזם החברתי מתחברים מהספה בשיא תקופת הקורונה, בזמן שהבידוד החברתי היה בשיאו, החלה יעל להפעיל בהתנדבות את המיזם החברתי באמצעותו מתקיימים מפגשי שיח וסדנאות מקוונות במגוון נושאים לקידום הבריאות האישית והמשפחתית

המפגשים המקוונים והסדנאות עוסקים במגוון תחומים לדוגמת בריאות הנפש, התמודדות עם אובדן היריון, התמודדות עם לידה שקטה, סוגיות הוריות בגידול ילד/ה לבד בהורות יחידנית, המסע והטראומה דרך סודן לישראל, התמודדות עם התמכרויות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורסמו שמות המשפחות היבנאיות הזוכות במכרז לבניית בתים פרטיים בצומת הרחובות הערבה - הגפן ביבנה

למכרז נגשו 68 משפחות

אבי בר | | תגובות: 0


רמ"י (רשות מקרקעי ישראל) פרסמה מכרז להקצאת 2 מגרשים לבניית 2 דירות קרקע בעלות קיר משותף בצומת הרחובות הערבה- הגפן.

גודל מגרש אחד 174 מ"ר ומחיר המינימום הנדרש היה 434,600 ש"ח

וגודל מגרש שני 175 מ"ר ומחיר המינימום הנדרש היה 457,900 ש"ח

בימים אלה נפתחו המעטפות

והתברר כי למגרש של 174 מ"ר הוגשו 35 הצעות של תושבים, ההצעה הגבוה ביותר הייתה של משפחת אילייגויב אשר הציעה
1,260,888 ש"ח וזכתה במכרז כאשר ההצעה הזולה ביותר במכרז היתה 444,444 ש"ח

ואילו למגרש השני של 175 מ"ר הוגשו 33 הצעות של תושבים והמשפחה הזוכה היא משפחת אריאן אשר הציעה 1,149,999 ש"ח . כאשר ההצעה הזולה ביותר במכרז היתה 488,888 ש"ח
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במהלך חודש דצמבר יחולו שינויים בשעות הפעילות של משרדי הרישוי בחולון ורחובות

השינויים יחולו ב14.1.22 וב18.12.22

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


משרד התחבורה מודיע כי בחודש דצמבר יחולו שינויים בפעילות משרדי הרישוי בחולון ורחובות:

ביום רביעי, ה-14.12.2022, לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי הרישוי

ביום ראשון, ה-18.12.2022, לא תתקיים קבלת קהל אחר הצהריים במשרד הרישוי חולון
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גם בשגרה קבלת קהל בלתי אפשרית. יש להמתין זמן רב לקביעת תור,אם כך מדוע לא לפתוח עוד סניפים ולהפסיק להתעלל באזרחים. כמו בכל מדינה מתוקנת ,פשוט לבוא ולקבל שירות
  הגב 27.11.22 12:07
 • אורח
  טפי כוסאומו כל הזמן בנופש בים המלח או בכנרת
  הגב 27.11.22 21:49
 • אורח

האם אליצור יבנה תעלה לשמינית גמר גביע האיגוד בכדורסל? מחר ראשון 27/11 בשעה 19:00 אליצור במשחק בית על הכרטיס לשמינית הגמר. הכניסה חינם

אליצור יבנה תארח את אליצור פ"ת/גבעתיים

אבי בר | | תגובות: 0


מחר בשעה 19:00: גביע האיגוד מגיע לרלף קליין!


קבוצת הבוגרים אליצור יבנה תארח מחר ראשון 27/11 בשעה 19:00 באולם רלף קליין ביבנה את אליצור פ"ת/גבעתיים למשחק בו המנצחת תזכה בכרטיס לשמינית גמר גביע האיגוד!


השחקנים של אורי קוקיה ינסו לנצל את הרוחם הביתי ואת העידוד של היבנאים כדי להעפיל לשלב הבא בגביע.


הכניסה חופשית ובקבוצה מזמינים את הקהל הביתי לבוא ולעודד את השחקנים ולעזור להם להעפיל לשלב הבא!
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תקלה ארצית בתנועת הרכבות! בשלב זה אין תנועת רכבות בכל הארץ

תנועת הרכבות צפויה להתחדש בבוקר

אבי בר | | תגובות: 6


הודעת רכבת ישראל

בשל תקלת איתות ארצית, המביאה לנפילת מחשב האיתות המרכזי לסירוגין, ואיננה מאפשרת הפעלת תנועת רכבות בבטחה עד לתיקונה, הוחלט בשלב זה לדחות את שעת יציאת הרכבות הראשונות היום (מוצ"ש) לשעה 21:00 (בקירוב), וייתכן שתבוטל לחלוטין.


הודעה על חידוש השירות היום (מוצ"ש) תצא בסמוך לשעה 21:00.


מהנדסי רכבת ישראל פועלים יחד עם מומחים לאיתות מהעולם לאיתור התקלה ותיקונה בהקדם.


אנו ממליצים על שימוש בתחבורה ציבורית חלופית. היסעים חינמיים יופעלו ככל שיתאפשר.


עדכון רכבת ישראל

ברכבת הוחלט לא להפעיל הערב (מוצ"ש) את תנועת הרכבות וזאת בשל הצורך בוידוא של יציבות מערכת האיתות להפעלה מיטבית מחר בבוקר (ראשון).

במהלך הלילה יבוצעו בדיקות מקיפות של כלל מרכיבי האיתות הן הממוחשבים והן המונחים על גבי המסילות.


היסעים בחינם מופעלים במרבית התחנות ואנו ממליצים על שימוש בתחבורה ציבורית חלופית.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עוד יום שגרתי מאוד ברקבת ישראל
  הגב 26.11.22 19:21
 • אורח
  מה חדש ...שאין גיבוי לשום מערכת...מדינת קומבינה אחת שלמה...רק בישראל ....תנועת רכבות ארצית תושבת בגלל תקלה טכנית..... רכבות בנות 70 שנה באירופה לא קורה ככה .....הזיה
  הגב 26.11.22 19:39
 • אורח
  אימלה כל מילה בול
  27.11.22 07:01
 • אורח
  רקבת מושחתת. מפעל ג׳ובים לחברי מרכז ליכוד.
  הגב 26.11.22 23:25
 • אורח
  רכבת נוסעים מצוינת משנת 1991 עם לא היתה יוצאת לדרך אז כל מדינת ישראל בפקק אחד גדול לכן יש דברים טובים זה היה בזמן הליכוד שר התחבורה היה קצב יום טוב ושבוע טוב לכל אזרחי ישראל ורק טוב למדינה שלנו
  הגב 27.11.22 06:27
 • אורח
  אם***, מילת תנאי, כדאי ללמוד לכתוב נכון, עברית קשה שפה.
  27.11.22 11:34
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל