הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
טלי אורן , גיל שוחט ודניאלה לוגסי יגיעו הערב 6.6 להיכל התרבות יבנה, למופע מחווה לזמרות הגדולות במוזיקה הבינלאומית בינהן ברברה סטרייסנד, קברט, סיה ועוד.. כרטיסים בלינק המצורף.
הורי יבנה שימו לב, החל מהיום 6.6 ניתן לצפות בתשובות לגבי ערעורים לשיבוצים לכיתות ז' תשפ"ד.
עיריית יבנה העניקה 4 מלגות לספורטאיות מצטיינות תושבות העיר הדר אברבנאל, ריבי כהן, הילה אביבי ועמר דדון, על סך 35,000 ש"ח

נחתם הסכם שותפות בין יוחננוף לבעלי קניון רחובות לבניית מרכז מסחרי בשכונת נאות שמיר בשטח של כ - 24,000 מ"ר

בכוונת חברת מליסרון בעלת קניוני עופר ויוחננוף להקים על הקרקע פרויקט בשטח של כ-24,000 מ"ר, במסגרתו יוקם מרכז מסחרי שכונתי פתוח, בהיקף של כ-11,000 מ"ר, סופרמרקט של רשת יוחננוף בשטח של כ-5,000 מ"ר וכן שטחי משרדים בהיקף של כ-7,000 מ"ר. המרכז המסחרי הפתוח יהיה בגישה פתוחה לפארק עירוני גדול שיוקם בסמיכות.

לימור עידן | | תגובות: 0
חברת הנדל"ן מליסרון המחזיקה בבעלות קניוני עופר תקים ביחד עם יוחננוף מרכז מסחרי שכונתי פתוח ביבנה

עלות הקמת הפרויקט נאמדת בכ-385 מיליון ש"ח (לפי שווי הקרקע בעסקה)


 • הקרקע בשטח כולל של 13.6 דונם בייעוד של מסחר ותעסוקה

 • בכוונת מליסרון ויוחננוף להקים על הקרקע מרכז מסחרי שכונתי פתוח שיכלול סניף חדש של רשת יוחננוף בשטח של כ-5,000 מ"ר, כ-11,000 של מסחר וכן משרדים בהיקף של כ-7,000 מ"ר


חברת הנדל"ן המניב מליסרון מחברות הנדל"ן המובילות בישראל, וחברת יוחננוף המובילה את שוק הקמעונאות בישראל חתמו היום על הסכם שותפות לבניית מרכז מסחרי על קרקע בשטח כולל של כ-13.6 דונם בשכונת נאות שמיר ביבנה. על פי ההסכם, מליסרון תרכוש 70% מהזכויות בקרקע הנמצאת כיום בבעלות רשת יוחננוף, לפי שווי קרקע כולל של 67 מיליון ש"ח, ושני הצדדים יקימו במשותף את המתחם המסחרי לפי יחס של 70% (מליסרון) - 30% (יוחננוף).

בכוונת מליסרון ויוחננוף להקים על הקרקע פרויקט בשטח של כ-24,000 מ"ר, במסגרתו יוקם מרכז מסחרי שכונתי פתוח, בהיקף של כ-11,000 מ"ר, סופרמרקט של רשת יוחננוף בשטח של כ-5,000 מ"ר וכן שטחי משרדים בהיקף של כ-7,000 מ"ר. המרכז המסחרי הפתוח יהיה בגישה פתוחה לפארק עירוני גדול שיוקם בסמיכות. היקף ההשקעה הצפוי של הצדדים בהקמת הפרויקט הינו כ-385 מיליון ש"ח (לפי שווי הקרקע בעסקה כאמור לעיל וכולל התאמות שוכרים). המרכז המסחרי צפוי להניב באכלוס מלא NOI של כ-30 מיליון ש"ח בשנה (100%).

שכונת נאות שמיר ביבנה היא שכונה חדשה ומתפתחת אשר נבנו בה כ-2,500 יחידות דיור. בתחומי השכונה צפויים להיבנות מוסדות חינוך, מרכזי ספורט ופארקים עירוניים, אשר יחד עם המרכז המסחרי שיוקם כאמור על ידי מליסרון ויוחננוף, ישמשו את 50,000 תושבי יבנה והסביבה.

אופיר שריד, מנכ"ל מליסרון:

"העסקה הנוכחית היא חלק מאסטרטגיית הייזום והפיתוח של מליסרון בתחום המסחר הכולל מרכזים המבוססים עוגנים חזקים ביחד עם משרדים נותני שירות התומכים את המסחר. בתקופת הקורונה חווינו בהתחזקותם של המרכזים המסחריים השכונתיים. רשת יוחננוף הינה שותף מקצועי ומוערך המהווה עוגן שימשוך קהל מהשכונה והאזור למרכז המסחרי, וביחד נוכל ליצור מתחם ייחודי שוקק קהל שיספק לתושבי השכונה החדשה מגוון שירותים בלב הקהילה קרוב לבית."


רמי זרנגר


איתן יוחננוף, מנכ"ל ובעלים רשת יוחננוף:

"אנו שמחים ומברכים על שיתוף הפעולה עם חברת מליסרון. מדובר בעסקה אסטרטגית שתניב לנו ערך גדול ומהווה עבורנו מודל עסקי להצפת ערך לצד פיתוח הפעילות של הרשת. אנו רואים חשיבות גדולה בבניית סניפי רשת יוחננוף על קרקע בבעלות ההחברה, ובשותפויות עם חברות נדל"ן מובילות, כמו מליסרון. המהלך הנוכחי מתכתב עם אסטרטגיית הרשת לרכישת נכסי נדל"ן ופתיחת חנויות חדשות במרכזי מסחר באזורי ביקוש על מנת להגיע לכל בית בישראל."

גבע טלמור


חברת מליסרון בשליטת עופר השקעות ובניהולם של ליאורה עופר (יו"ר) ואופיר שריד (מנכ"ל), הינה חברה המתמחה בהקמה, החזקה וניהול של קניונים ומתחמי משרדים ופארקי הייטק הממותגים תחת השם "עופר" והינה מהחברות הגדולות והמובילות בישראל בתחום זה. נכון לרבעון הראשון של שנת 2022, בבעלות החברה ובניהולה 27 נכסים מניבים בשטח כולל של כ-872 אלף מ"ר בתוספת 26,000 מקומות חנייה. שטחי ההשכרה מאוכלסים בשיעורי תפוסה גבוהים של כ-98%. בין הנכסים המרכזיים של מליסרון: עופר רמת אביב, עופר הקריון, עופר גרנד קניון באר-שבע, עופר גרנד קניון חיפה, עופר רחובות, עופר הקניון הגדול פתח-תקוה, עופר בילו סנטר outlet, פארק עופר פתח תקווה East, פארק עופר פתח תקווה West ועוד. לאחרונה חתמה מליסרון על הסכם לרכישת 50% מחברת אביב ייזום המתמחה בייזום ובנייה למגורים והתחדשות עירונית בישראל במטרה להרחיב את פעילותה בתחום המגורים.


רשת מרכולי הענק יוחננוף מונה כיום 36 סניפי סופר-שוק פעילים בפריסה ארצית, כאשר הרשת צפויה להפעיל בשנים הקרובות 50 סניפים לפחות (על פי תכניותיה הקיימות). הרשת כוללת בסניפיה עולם עשיר ומגוון של מוצרי צריכה, ובכל אחד מסניפיה עומד לרשות הלקוחות היצע מרשים של מחלקות שירות מובילות בתחומן. הרשת החלה את דרכה כחברה סיטונאית בשנות ה-70 אשר נוסדה על ידי אילנה ומרדכי יוחננוף. בשנת 1992 החלה החברה בפעילות קמעונאית מורחבת ושומרת על צביון משפחתי, בשליטת משפחת יוחננוף ובהובלת המנכ"ל איתן יוחננוף. סניפי הרשת מקרית שמונה ועד באר שבע, ממוקמים ברובם באזורי תעשייה ומסחר ובצמוד לכל אחד מהם עומדים לרשות קהל הלקוחות חניוני ענק. הצוות המקצועי של הרשת מיומן ובעל תודעת שירות ברמה הגבוהה ביותר.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

טלי אורן , גיל שוחט ודניאלה לוגסי יגיעו הערב 6.6 להיכל התרבות יבנה, למופע מחווה לזמרות הגדולות במוזיקה הבינלאומית בינהן ברברה סטרייסנד, קברט, סיה ועוד.. כרטיסים בלינק המצורף.

כרטיסים מ 90-200 ש"ח

לימור עידן | | תגובות: 0


נותרו כרטיסים למופע המחווה לזמרות הגדולות בינהן ברברה סטרייסנד, סיה, קברט ועוד.

הערב יתקיים מופע מחווה לזמרות הגדולות במוזיקה הבינלאומית, השחקניות והזמרות טלי אורן ודניאלה לוגסי , יחד עם המאסטרו גיל שוחט יגיעו הערב ליבנה לביצועים בלתי נשכחים של הלהיטים הגדולים ביותר.

המופע כולל ביצועים מלאים לשירים האלמותיים, עיבודים תזמורתיים עשירים, ודיאלוג מרתק עם הקהל. במופע גם שירים ישראלים, מחזות זמר ובכלל.

הערב, שלישי 6.6 בשעה 20:30 בהיכל התרבות יבנה

כרטיסים מ 90-200 ש"ח בלינק הבא לרכישת כרטיסים לחץ כאן


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

הורי יבנה שימו לב, החל מהיום 6.6 ניתן לצפות בתשובות לגבי ערעורים לשיבוצים לכיתות ז' תשפ"ד.

לינק לצפייה מצורף

לימור עידן | | תגובות: 0


הורי יבנה שימו לב, היום החל מהשעה 17:00 ניתן יהיה לצפות בתשובות בדבר הערעורים על שיבוץ לכיתות ז' בחטיבות הביניים לשנת תשפ"ד

את התשובות ניתן לראות בלינק המצורף

לצפייה

שימו לב, פרסום השיבוצים לכיתות א' יפורסם בין ה15-20.6

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית יבנה העניקה 4 מלגות לספורטאיות מצטיינות תושבות העיר הדר אברבנאל, ריבי כהן, הילה אביבי ועמר דדון, על סך 35,000 ש"ח

המלגות אושרו ע"י ראש העיר, רועי גבאי ומועצת העיר והוענקו בהתאם להמלצת ועדת המלגות ומחלקת הספורט, כאות הערכה על הישגיהן בתחרויות בינלאומיות וארציות, ובמטרה לסייע לספורטאיות לקדם את היכולות וההישגים שלהן בענפים בהן מתחרות לקראת המשחקים הבאים.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית יבנה
עיריית יבנה עושה כבוד לספורטאים המצטיינים: "נמשיך לעודד מצוינות בספורט בקרב תושבי העיר"

עיריית יבנה העניקה מלגות לארבע ספורטאיות מצטיינות מהעיר בסך כולל של 35,000 ש"ח. המלגות מוענקות במסגרת קול קורא שפרסמה העירייה במסגרתו הזמינה ספורטאים וספורטאיות להגיש את מועמדותם לקבלת המלגה.

• הדר אברבאנל - בת 16, זכתה במדליית זהב במסגרת אליפות ישראל בחודש ינואר האחרון, ובשתי מדליות זהב נוספות במהלך שנת 2022 (מלגה ע"ס 10,000 ₪).


• ריבי כהן - בת 38, נבחרה לייצג את ישראל בענף הבאולינג במשחקי ספיישל אולימפיקס העולמיים שיערכו בברלין. ריבי השתתפה בעבר באולימפיאדות ספיישל אולימפיקס באתונה ובלוס אנג'לס וחלומה לטוס לגרמניה ולזכות במדליית הזהב (מלגה ע"ס 5,000 ₪).

• הילה אביבי - בת 14.5 גולשת גלישת רוח מקצועית, זכתה באליפות ישראל במקום הראשון (מלגה ע"ס 10,000 ₪).


• עמר דדון - בת 17, תלמידת כיתה יא׳, לומדת במגמות ביולוגיה וכימיה בקרית החינוך ע"ש גינסבורג. עמר מתאמנת במסגרת נבחרת ישראל בג׳ודו בסגל הקדטים, אלופת ישראל עד גיל 23 בשנים 2022-2023, אלופת ישראל לקדטים בשנים 2022-2023, פעמיים סגנית אלופת ישראל לנוער, מקום שלישי אליפות ישראל לג׳וניור 2022/3, פעמים מקום ראשון בקריטריון קדטים בשנים 2022/3 (מלגה ע"ס 10,000 ₪).


עיריית יבנה והעומד בראשה, רועי גבאי, העניקו מלגות לארבע ספורטאיות מצטיינות מהעיר. המלגות אושרו ע"י ראש העיר, רועי גבאי ומועצת העיר והוענקו בהתאם להמלצת ועדת המלגות ומחלקת הספורט, כאות הערכה על הישגיהן בתחרויות בינלאומיות וארציות, ובמטרה לסייע לספורטאיות לקדם את היכולות וההישגים שלהן בענפים בהן מתחרות לקראת המשחקים הבאים.


ראש העיר, רועי גבאי:

"אנו גאים בספורטאיות ונמשיך לעודד ולטפח מצוינות בספורט בקרב תושבי העיר. כל אחת מהספורטאיות מהווה דוגמא אישית לדור החולם על קריירה בספורט ומביאות כבוד גדול וגאווה לעיר. הנחישות, ההתמדה והרצון להצליח ראויים להערכה ואנו שמחים לתמוך בקידום הספורט ולסייע לספורטאים ולספורטאיות שלנו להגשים את חלומותיהם. תודתי לחברי ועדת המלגות ולמנהל המחלקה לספורט, שאול דוד על העבודה המסורה, בחינת הבקשות והעבודה המסורה".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עדכון לנוסעי הרכבות! בימים שלישי עד חמישי 6-8.6 יחולו שינויים בפעילות קו הרכבת בנימינה- רחובות- יבנה מזרח-אשקלון וגם בקו הרצליה-יבנה מערב- אשקלון

לרשות הנוסעים יעמוד מערך היסעים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לצורך בדיקות חיוניות של תשתית החשמל הרכבתית יחולו שינויים בתנועת הרכבות בימים שלישי, רביעי וחמישי 6-8.6.23 החל מהשעה 21:00 (בקירוב) ועד לחידוש השירות בבוקר שלמחרת.

בימים שלישי, רביעי וחמישי 6-8.6.23 החל מהשעה 21:00 (בקירוב) ועד לחידוש השירות בבוקר שלמחרת:

רכבות בקו בנימינה-אשקלון תופעלנה בין תחנות בנימינה ורחובות בלבד ולא תעצורנה בתחנות: יבנה מזרח, אשדוד ואשקלון. יופעלו היסעים בין תחנות רחובות, יבנה מזרח, אשדוד עד הלום ואשקלון.


רכבות בקו הרצליה-ת"א-אשקלון (טבעת השרון והקו המערבי) תופעלנה בין תחנות הרצליה ות"א סבידור מרכז בלבד ולא תעצורנה בתחנות: ת"א השלום, ת"א ההגנה, חולון, בת ים, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב, אשדוד עד הלום, אשקלון. יופעלו היסעים בין תחנות ת"א סבידור מרכז, חולון, בת ים, יבנה מערב, ראשל"צ משה דיין, אשדוד עד הלום, אשקלון.


תנועת הרכבות תחזור לסדרה מידי יום בשעה 5:00 בבוקר.


לנוסעי הרכבת מומלץ להתעדכן בפרטים באתר האינטרנט, היישומון, או מוקד השירות הטלפוני במספר *5770. פרטים אודות קווי תחבורה ציבורית סדירים ניתן למצוא במוקד משרד התחבורה בטלפון *8787.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

7 צוותים מבתי הספר ביבנה השתתפו בהאקתון העירוני בנושא "עומדים לצד ולא מהצד", כאשר במקומות הראשונים זכו עם התוצר שהכינו- אולפנת אורט ,יצחק נבון וקריית החינוך גינסבורג.

התוצרים שהתבקש להכין כל אחד מהצוותים הם :אפליקציה, כרזה ומוצר מדף באמצעות מודל שיודפס בתלת מימד

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית יבנהח


האקתון חינוך בבי"ס נבון
ביום חמישי התקיים אירוע האקתון עירוני שהיווה סיום הולם ומשמעותי לשבוע החינוך שהתקיים בעיר יבנה.
הרעיון נולד מ"חלום" של אסף דנוך, סגן מנהלת בנבון ורכז המגמות הטכנולוגיות, לקיים האקתון טכנולוגי ראשון מסוגו בעיר.
האקתון הוא אירוע תחרותי, במסגרתו קבוצות מעורבות מנסות לפתח את הפתרון הטוב ביותר לבעיה נתונה בזמן מוגבל.
בהאקתון העירוני שאירח בית הספר השש-שנתי ע"ש יצחק נבון, השתתפו 7 צוותים מכל בתי הספר העל יסודיים בעיר :
בית הספר ע"ש יצחק נבון
קרית החינוך ע"ש גינסבורג
אורט אורמת - תיכון ומכללה להנדסת חשמל ואנרגיה ירוקה
ישיבה תיכונית אורט נריה יבנה
אולפנת אורט יבנה
נציגים נלהבים מכל בתי הספר נפגשו מדי שבוע והפכו את החלום לתכנית ברת ביצוע, לצוות סייע גולן צוקרון שהפעיל מספר האקתונים בעברו.


תחת הסלוגן "עומדים לצד ולא מהצד" נושא שנמצא בליבת העיסוק של העיריה והנהגת ההורים ואף נכתבה אמנה בנושא, כל צוות התבקש להכין 3 תוצרים הקשורים לנושא המרכזי ומתכתבים אחד עם השני.
התוצרים שהתבקש להכין כל אחד מהצוותים הם :
אפליקציה, כרזה ומוצר מדף באמצעות מודל שיודפס בתלת מימד.
את האירוע כולו הנחתה שירה לוי , רכזת החינוך הגופני של נבון.
מיד עם תום הזמן שהוגדר לביצוע ולהכנת התוצרים, החלה עבודתו של צוות השיפוט שמנה את ראש העיר, רועי גבאי, מנהל אגף החינוך, עשהאל שריר, מנהלת תכנית 360, רוית רונן-שבן ומנהל המוקד העירוני, גיא ירניצקי.
עייפים אך נלהבים הציגו הצוותים את התוצרים, צוות השיפוט שמע את רעיונותיהם וצפה בתוצרים שהוכנו במהלך ההאקתון.
כעבור כשעתיים פורסמו תוצאות התחרות כדלקמן:
במקום הראשון – אולפנת אורט יבנה.
במקום השני – בית הספר השש-שנתי ע"ש יצחק נבון.
במקום השלישי – קריית החינוך ע"ש גינסבורג.
האירוע היה משמעותי מאד עבור התלמידים, המורים והמנטורים המשתתפים שכבר מצפים להאקתון הבא.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עקב מחסור במנות דם, מבצע התרמת דם יתקיים בתחנת מד"א ביבנה ביום שני 12.6

יש להצטייד בת.ז

לימור עידן | | תגובות: 0עקב הצורך במנות דם, שירותי הדם של מגן דוד אדום מקיימים מבצע התרמת דם בתחנת יבנה.

המבצע יתקיים ביום שני 12.6 בתחנת מד"א ביבנה רחוב עולש 2 בין השעות 17:00-21:00

יש להצטייד בת.ז

לפרטים אודות מי לא יכול/ה לתרום דם באתר מד״א:

https://www.mdais.org/blood-donation/who-can-donate


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי כיתות ה-ו' בבית הספר איינשטיין ביבנה נבחרו לייצג את מחוז מרכז במסלול חקר טכנולוגי, יחד עם הרובוט שיצרו שתפקידו להקל על המתרחצים בים ,לפנות אשפה ע"י שימוש בסמארטפון

מדובר ברובוט אוטומטי קטן, אשר מותאם במיוחד לתנועה בין המבלים בחוף הים. במטרה לסייע פעולת פינוי הפסולת האישית בקלות ובמהירות

לימור עידן | | תגובות: 0
נבחרו לייצג את מחוז מרכז במסלול חקר טכנולוגי:
תלמידי כיתות ה-ו של בית הספר אינשטיין, יבנה בהובלת המורה קרן בן ברון נבחרו לייצג את מחוז מרכז במסלול חקר טכנולוגי.


הקבוצה תכננה פתרון לבעיית הפסולת בחופים.
לצורך ביצוע הפרויקט קבוצת החקר המדעי יזמו שיתוף פעולה עם קבוצת הרובוטיקה. בסופו של תהליך, הפיקו התלמידים תוצר מרשים במיוחד - M.G.C – Minion Garbag Can מדובר ברובוט אוטומטי קטן, אשר מותאם במיוחד לתנועה בין המבלים בחוף הים. במטרה לסייע פעולת פינוי הפסולת האישית בקלות ובמהירות. המתרחצים יוכלו להזמין את M.G.C בעזרת אפליקציה בסמארטפון, הרובוט יזהה את מיקומם ויגיע עד אליהם לאיסוף הפסולת תוך הקפדה על הפרדת הפסולת לפחים השונים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אימון חשיפה לקבוצת הכדורגל של מכבי יבנה, המשלבת ילדים עם צרכים מיוחדים יתקיים ביום רביעי 14.6 בקרית הספורט

האימון פתוח לכולם, בנים ובנות עם ובלי צרכים מיוחדים.

לימור עידן | | תגובות: 0כדורגל שווה לכולם:

אימון החשיפה כחלק מתוכנית " מגרש ביתי" המשלב ילדים עם צרכים מיוחדים יתקיים ביבנה.

קבוצת מכבי יבנה לוקחת חלק מתוכנית "מגרש ביתי"

׳מגרש ביתי׳ היא תוכנית בשיתוף ערכים בספורט, ספיישל אולימפיקס ישראל וההתאחדות לכדורגל, בה נבחרו 15 מועדוני כדורגל לפתיחה וקידום קבוצות המשלבות בין ילדים עם ובלי צרכים מיוחדים.

ביום רביעי 14.6 יתקיים אימון החשיפה בשעה 18:00 בקריית הספורט, האלון 27 יבנה

האימון פתוח לכולם, בנים ובנות עם ובלי צרכים מיוחדים.

*בשיתוף עיריית יבנה והאגף לשירותים חברתיים*
לפרטים נוספים: אלי כהן 052-4882290


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרצאה חשובה העוסקת כולה בהונאות ברשת, גניבת זהות, מידע ונתונים אישיים, כיצד לזהות ולהמנע מכך, תתקיים ללא עלות ,במרכז רייך ביבנה, ביום שני 12.6

הכניסה חינם

לימור עידן | | תגובות: 0


הרצאה בנושא הונאות פיננסיות תתקיים ביבנה.

זיהוי, הגנה ומניעת הונאות פיננסיות ברשת, ההרצאה מעניקה כלים לידע וזיהוי הונאות מקוונות.

ההרצאה תדבר על פעולות בלתי חוקיות המתבצעות ברשת במטרה להשיג גישה לנתונים אישיים, שיחות מזויפות, פישינג וכיצד לזהות כל פעולה.

הכניסה להרצאה ללא עלות.

ביום שני 12.6.2023 בשעה 20:00 במרכז חינוך ע"ש רייך
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הנהלת מועדון אליצור יבנה מינתה את שלומי כהן למאמנה החדש של קבוצת הבוגרים במקום אורי קוקיה.

כהן שימש בשנים האחרונות כמאמן קבוצת הנוער-על של המועדון אותה הוביל להישגים מרשימים, ביניהם ההעפלה ההיסטורית לחצי גמר אליפות המדינה בעונת 21/22

לימור עידן | | תגובות: 0


מאמן קבוצת הבוגרים אורי קוקיה סיים את תפקידו באליצור יבנה.

הנהלת המועדון החליטה למנות את שלומי כהן למאמן ראשי.

כהן שימש בשנים האחרונות כמאמן קבוצת הנוער-על של המועדון אותה הוביל להישגים מרשימים, ביניהם ההעפלה ההיסטורית לחצי גמר אליפות המדינה בעונת 21/22. באותה שנה נבחר שלומי למאמן העונה ע"י איגוד הכדורסל הישראלי. בעונה החולפת, במקביל לאימון בקבוצת הנוער, מונה כהן לעוזרו של המאמן אורי קוקיה ותרם רבות לתהליך של שילוב ופיתוח שחקני הנוער המקומיים בקבוצת הבוגרים.

הנהלת המועדון רוצה להודות לאורי קוקיה על עבודתו המסורה והמקצועית כמאמן הקבוצה בשנתיים האחרונות.

הנהלת המועדון:

אורי, שהוביל את הקבוצה העונה לזכייה בגביע האיגוד, היה ויהיה תמיד חלק בלתי נפרד מאליצור יבנה ואנו מאחלים לו המון הצלחה בהמשך!


שלומי כהן אמר על החתימה:
"אני שמח מאוד על האמון של ההנהלה בי. מועדון הכדורסל אליצור יבנה הפך בשנים האחרונות לבית השני שלי. היו לנו שנתיים מאתגרות בבוגרים בהן הגענו לגמר הפלייאוף אך לא הצלחנו לעלות ליגה. למדנו הרבה מהשנתיים הללו והסקנו את המסקנות שיעזרו לנו להיערך לעונה הבאה בצורה הטובה ביותר בכדי להשלים את המשימה העיקרית ולהעפיל לליגה הלאומית, המקום הראוי למועדון עם ההתנהלות ברמה הכי גבוהה שיש".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תזכורת! בימים שלישי ורביעי 6-7.6 תחנות הרכבת בחולון, בת ים, ראשון לציון משה דיין ויבנה מערב תסיימנה את פעילותן בשעה 21:00

לרשות הנוסעים יעמוד מערך היסעים בחינם בתחנות רעננה מערב, הוד השרון סוקולוב, כפ"ס נורדאו, ראש העין צפון, פ"ת קריית אריה, ת"א סבידור מרכז, חולון, בת ים, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב, אשדוד עד הלום ואשקלון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לצורך בדיקות חיוניות של תשתית החשמל הרכבתית בימים שלישי 6.6.23, רביעי 7.6.23 החל מהשעה 21:00 (בקירוב) ועד לסיום השירות בימים אלה, תופסק זמנית תנועת הרכבות בתחנות אלה והן תיסגרנה זמנית לשירות: רעננה מערב, רעננה דרום, הוד השרון סוקולוב, כפ"ס נורדאו, ראש העין צפון, פ"ת סגולה, פ"ת קריית אריה, בני ברק, חולון, בת ים, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב.

בתחנות הרצליה, אשקלון ואשדוד עד הלום תדירות הרכבות תרד זמנית בימים ושעות אלה.

יופעל מערך היסעים בחינם בתחנות רעננה מערב, הוד השרון סוקולוב, כפ"ס נורדאו, ראש העין צפון, פ"ת קריית אריה, ת"א סבידור מרכז, חולון, בת ים, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב, אשדוד עד הלום ואשקלון.


https://www.rail.co.il/?page=changes-290523

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשל הופעת Guns N' Roses מחר 5.6, תתגבר רכבת ישראל את הרכבות היוצאות מתחנת ת"א אוניברסיטה אל תחנות חולון, בת ים, ראשון לציון ויבנה מערב.

***שימו לב: היציאה והכניסה לתחנת ת"א האוניברסיטה עבור באי המופע, הינה מכיוון שדרות רוקח ולא מכיוון הכניסה הסמוכה למתחם האקספו, החסומה בשל עבודות הרכבת הקלה***

לימור עידן | | תגובות: 0


ביום שני, 5.6.23, תתקיים הופעתה של להקת Guns N' Roses בפארק הירקון.

לקראת האירוע, תתוגבר תחנת הרכבת ת"א האוניברסיטה, הסמוכה לפארק הירקון במנהלי משמרות, דיילים, קופאים ומאבטחים לסיוע והכוונה.


בתיאום עם הפקת המופע, ומניתוח ביקושים מהופעות בעבר, בסיום האירוע, תתוגבר תנועת הרכבות מתחנת ת"א האוניברסיטה:

 • תופעלנה שתי רכבות מיוחדות (מספרים 8697,8699), אשר תצאנה מתחנת ת"א האוניברסיטה ותעצורנה בתחנות: ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, צומת חולון, בת ים יוספטל, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב, אשדוד עד הלום, אשקלון (תחנה אחרונה).

  שעות יציאה משוערות: 23:10, 00:01.כמו כן, יועמדו רכבות כונניות אשר יופעלו בהתאם לביקושים.

זמני יציאתן ומסלולן של רכבות התגבור המיוחדות עלולים להשתנות בהתאם לביקושים.

לתשומת לבכם, ניתן לרכוש כרטיס משולב "חופשי יומי", המאפשר נסיעה הלוך וחזור ומגלם הנחה משמעותית במחיר הנסיעה, לצד חיסכון משמעותי בזמן ההמתנה בתחנה.

***שימו לב: היציאה והכניסה לתחנת ת"א האוניברסיטה עבור באי המופע, הינה מכיוון שדרות רוקח ולא מכיוון הכניסה הסמוכה למתחם האקספו, החסומה בשל עבודות הרכבת הקלה***
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כחלק מאירועי חודש הגאווה, העיתונאית בל אגם תגיע למפגש במרכז הצעירים יבנה ביום רביעי 28.6. כרטיסים בעלות 20 ש"ח.

לינק לרכישת כרטיסים מצורף

לימור עידן | | תגובות: 3


כחלק מאירועי חודש הגאווה ביבנה, תגיע בל אגם למרכז הצעירים ביבנה.

בל אגם, עיתונאית לענייני חברה וקהילה, תגיע למרכז הצעירים לספר את סיפור חייה כטרנסג'נדרית במסע מלא בנחישות להצליח למרות הכל, על החשיפה וכיצד היא מנסה לשנות דעות קדומות.

מפגש מרתק וחשוף.

המפגש יתקיים ביום רביעי 28.6 בשעה 20:30 במרכז הצעירים, עולש 2 יבנה.

עלות כרטיס 20 ש"ח

הרשמה בלינק:

לרכישת כרטיסים לחץ כאן

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא רוצים אותך פה
  הגב 04.06.23 18:14
 • אורח
  חודש שכולו הפרעה נפשית עם לובי מטורף. שאר מתמודדי הנפש שהם לא גייז שיזרקו לרחובות וימותו מרעב. זה לא מעניין אף אחד.
  הגב 04.06.23 18:36
 • אורח
  שימו עוד שלטים בכדי לגרום לכולם להיות גייז ולדלל את אוכלוסיית העולם
  הגב 04.06.23 18:36
 • אורח

ההרכב הקולי מיבנה "רמות יבנה" בניצוחה של המנצחת תמי כספי אשל, השתתפו באירוע ענק במהלכו התקבצו קרוב ל1000 זמרים וזמרות ,מרחבי הארץ לאירוע מיוחד בגבעת התחמושת לציון 75 שנה למדינת ישראל.

אנסמבל רמות מוסיקל" שכבר קיים שיתופי פעולה בעבר, עלה על הבמה והוביל את שירת ההמונים, שזכתה לכינוי "שירת האלף" ממש כפי שקיוו והאמינו קברניטי האירוע - אשר ראו במו עיניהם ומעבר לכל הציפיות כיצד אלף קולות מבצעים את "מחוזקים לעולם", שירו של אברהם טל

לימור עידן | | תגובות: 0
צילום בת שבע גנג


רמות יבנה כובשת את פסגת הגבעה

לאלון היה חלום: לקיים אירוע גדול של שירת מקהלות באתר הגבעה לכבוד שנת ה-75 למדינת ישראל.

אלון ולד הוא חבר הנהלת גבעת התחמושת ומשמש כראש תחום אירועים וקשרי חוץ של אתר ההנצחה, הוא גם מדור הבנים של מלחמת ששת הימים - אביו, סרן (מיל') רמי ולד ז"ל ששירת בתפקיד קצין החבלה של חטיבת הצנחנים ונפל בקרב הפריצה אל גבעת התחמושת.

לפני כשנה הוא שיתף בחזונו את רון גנג, מנכ"ל עמותת מיל"ה (המרכז הישראלי למקהלות וחבורות זמר) המאגדת עשרות הרכבים קוליים מרחבי הארץ ושכבר מקיימת מספר שנים אירועים קטנים באתר ההנצחה הירושלמי.

ביום רביעי, 31/5/2023, לאחר תכנון מדוקדק של מספר חודשים בו קרם המיזם עור וגידים, זה קרה. לא פחות מ-42 הרכבים מכל רחבי הארץ, מספר שיא שכמוהו לא נראה במשך שנים רבות בישראל, אשר מונים יחדיו קרוב ל-1000 זמרות וזמרים, הגיעו לגבעת התחמושת, ובהם גם הקבוצה היבנאית "רמות יבנה", אשר חברה במיל"ה ופועלת בחסות הרשת למרכזים קהילתיים יבנה כבר 32 שנה, מתוכן 27 שנים בניצוחה של המוזיקאית, המנצחת והמעבדת תמי כספי אשל.

כל ההרכבים המשתתפים זימרו את מיטב שיריהם בשישה מופעים מוקדמים שהתקיימו בשני סבבים, בין לבין חלקם אף זכו בסיור קצר בעקבות הלוחמים בתחומי האתר ההיסטורי; ובשעת אחר הצהריים המאוחרים, כאשר שבריזה ירושלמית נעימה מנשבת באוויר, התכנסו כל הנוכחים בטריבונות סביב הבמה המרכזית, לצפות במופעים קצרים של הרכב האקפלה הגדול בישראל "ווקאלוסיטי", מקהלת הנשים "נווה שיר" שזכתה להכרה בינלאומית וכן מקהלת הנוער "הזמיר ישראל", המאגדת קבוצות בני נוער מעשרה יישובים שונים בישראל ופועלת בשיתוף פעולה הדוק עם מקהלת הזמיר הבינלאומית לנוער יהודי, שיש לה 26 סניפים בארצות הברית .


לקראת המופע המרכזי והמסכם של האירוע, שההשתתפות בו הוגבלה להרכבים בני 40 איש לפחות, התאגדו חברי "רמות" עם "מוסיקל" מפתח תקווה, שפועל אף הוא בניצוחה של תמי. ההרכב המאוחד, המכונה "אנסמבל רמות מוסיקל" שכבר קיים שיתופי פעולה בעבר, עלה על הבמה והוביל את שירת ההמונים, שזכתה לכינוי "שירת האלף" ממש כפי שקיוו והאמינו קברניטי האירוע - אשר ראו במו עיניהם ומעבר לכל הציפיות כיצד אלף קולות מבצעים את "מחוזקים לעולם", שירו של אברהם טל, בעיבוד מקסים של תמי שהופץ לכל ההרכבים מבעוד מועד על מנת שילמדו ויתאמנו לרגע המרגש של השירה האדירה והמשותפת.

לקראת סוף הערב, עלו בתורם תמי ו"רמות מוסיקל" שנית לבמה והפעם הפליאו בשירה משותפת של "שיר סיום", במילותיה של נעמי שמר ללחן של מאנוס חג'ידקיס, שיר המוכר בביצוע המקורי של חווה אלברשטיין - אך בעיבוד חדש, קצבי ומרגש מבית היוצר של כספי-אשל. התשואות שזכה להם הביצוע מקהל של אנשי מקצוע וחובבי זמר, ביניהם מנצחים ומנצחות, זמרים וזמרות, לא הותיר ספק - "רמות מוסיקל" (ו"רמות יבנה" בתוכו) גנבה את ההצגה והוכיחה את זכותה לעמוד בשורה הראשונה של הרכבים קוליים איכותיים, המטביעים את חותמם על תרבות השירה הווקאלית - בעיקר בזכותה של מנצחת מוכשרת ו"אגדית", כפי שמכנים אותה עמיתיה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי בית הספר גינסבורג ביבנה הגיעו למקום השלישי בגמר תוכנית "עושים עסקים" עם יצירת מוצר חכם הנושא את הפופקורן והשתייה בבתי הקולנוע במטרה לשפר את חווית הצפייה של הצופה

תכנית עושים עסקים יוצרת מרחב ליזמים צעירים מכיתות ה – י"ב להביע את רעיונותיהם היצירתיים ולפתחם.

לימור עידן | | תגובות: 0תחרות מרשימה של יזמים צעירים מאזור השפלה התקיימה במרכז האקדמי פרס ברחובות של תוכנית "עושים עסקים" לכיתות ה-יב'.

לתחרות הגמר הגיע בית הספר גינסבורג ביבנה אל המקום השלישי והמכובד.

בתחרות מרתקת זו, נבחרו שלושה זוכים ראשונים, שהצליחו לפתור בעיות חברתיות וליצור מוצרים ושירותים מועילים לקהל הרחב.
והזוכים הם:
במקום הראשון בתחרות זכו יזמי בית הספר מקיף ה רבין בראשון לציון..
במקום השני בתחרות, זכה בית ספר בן גוריון בנס ציונה.
במקום השלישי בתחרות זכה בית הספר גינסבורג ביבנה הצוות היזם חשב על תרבות הפנאי שלנו ויצר מתקן חכם לנשיאת פופקורן ושתייה בבתי הקולנוע. המתקן מספק למבקרים את האפשרות לשדרג את חווית הצפייה בסרטים.

תכנית עושים עסקים יוצרת מרחב ליזמים צעירים מכיתות ה – י"ב להביע את רעיונותיהם היצירתיים ולפתחם.
בכל תחום שצעירי היזמים הביאו את תרומתם, כמו טכנולוגיה, חברה, סביבה וחינוך. כל אחד מהמיזמים הצליח לפתח פתרון ייחודי שישפיע על חיי האנשים והסביבה שלהם.
זאת במעטפת של אקדמיות, מנחים סטודנטים ממיטב האקדמיות בארץ , מורים מנטורים בכירים וצוות ניהולי מוביל יזמים צעירים ישראל.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ב12.6 תיפתח תערוכה חדשה בסדנה לאומנות יבנה, "זהות חומרית-זהות תרבותית" שכל אומניה הינם יוצאי אתיופיה. התצוגה תהיה פתוחה לקהל הרחב

שמות האמנים: בני אקלה, אבי אבבה סמואל, גדעון אגז'דה, דוד אוריה, גילה ביטאולין, מיניבל בריהון, אזב גדעון, אדמהון גלאור מקונן, עדן דסטה, אלסה טגניה, טספאי טגניה, דנה ביטאו יוסף, עדן ילמה, טל מגוס, דגה פדר,

לימור עידן | | תגובות: 0אמנים יוצאי אתיופיה יציגו בתערוכה החדשה שתיפתח ב12.6 ביבנה.

התערוכה "זהות חומרית-זהות תרבותית" תציג בפני הקהל הרחב בסדנה לאומנות ביבנה החל מ12.6

אוצרים: אלסה טגניה, רוני ראובן

הפתיחה תתקיים ביום שני 12.6.23 בשעה 19:00

שמות האמנים: בני אקלה, אבי אבבה סמואל, גדעון אגז'דה, דוד אוריה, גילה ביטאולין, מיניבל בריהון, אזב גדעון, אדמהון גלאור מקונן, עדן דסטה, אלסה טגניה, טספאי טגניה, דנה ביטאו יוסף, עדן ילמה, טל מגוס, דגה פדר,

מועדון אקים יבנה: אסתר מסלה, שלומית אלמה

חברות מועדון "דסטה"

נעילה: 06.07.2023

פתוח לקהל הרחב ללא תשלום
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מייסדת קבוצת הפייסבוק "ים של חברים" העוסקת בחרמות בבית הספר, שירי קניגסברג לוי , מגיעה להרצאה ביבנה ב12.6. כרטיסים ב40 ש"ח ניתן לרכוש בלינק המצורף

כל ההכנסות ייתרמו לפעילויות למען הקהילה ביבנה ובניהן לטובת פרויקט לרווחת בנות ״מועדון הנערה

לימור עידן | | תגובות: 0


״די לחרם מפסיקים לשתוק!״


הרצאה מאת שירי קניגסברג לוי, מייסדת ״ים של חברים״.

דרך סיפורה האישי, מספרת שירי על הקמת העמותה אשר עוסקת בתופעת החרם בקרב ילדים.

כי אף ילד לא צריך להישאר לבד!

עלות כרטיס, 40 שקלים (כל ההכנסות ייתרמו לפעילויות למען הקהילה ביבנה ובניהן לטובת פרויקט לרווחת בנות ״מועדון הנערה").

ההרצאה תתקיים באשכול הפיס למדעים ואומניות, רחוב האלון 39. ביום שני 12.6 בשעה 20:30

לרכישת כרטיסים לחץ כאן
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ליזו בלילה, מנהלת מוקד זימון תורים בקפלן ואמו של שחקן הנבחרת הצעירה, שהבקיע את הגול הגורלי אמש במשחק נגד ברזיל, דור תורג'מן , הגיעה הבוקר לעבודתה בקפלן, שמחה ומתרגשת על ההישג של בנה ושל חברי הנבחרת !

ליזו מוסיפה ברכה קטנה לדור: "מאחלת לו שלא ישתנה לי לעולם - שימשיך להיות אדם צנוע וטוב לב, שימשיך להיות ווינר בנשמה ולהוכיח שהשמיים הם הגבול

לימור עידן | | תגובות: 0
תמונה באדיבות המשפחה.
ברכות חמות לנבחרת ישראל הצעירה שהעפילה לחצי הגמר במונדיאליטו!
ליזו בלילה, אימו של שחקן הכדורגל דור תורג׳מן (שהבקיע אתמול במשחק מול נבחרת ברזיל שער שהוגדר על ידי רבים כאחד השערים הגדולים בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי!) משמשת כמנהלת מוקד זימון תורים במרכז הרפואי קפלן:
ליזו בלילה הגיעה הבוקר לעבודה, אפופת התרגשות מאירועי אמש.
ליזו מספרת על דור:
"הוא הקדיש את כל חייו לטובת הכדורגל, וגם אנחנו כהורים תמכנו בו לאורך כל הדרך. הוא ילד שכולו לב, ווינר אמיתי בנשמה. אפילו את הגול המשמח שלו הוא הקדיש לזכרם של חיילי צה"ל שנרצחו אתמול בגבול מצרים". אני בסערת רגשות, כל הגוף שלי רעד אתמול ועדיין לא נרגעתי. ברגע של הגול התפרצתי בבכי, הכל עלה וצף לי - תפילות של שנים התרכזו לרגע אחד מיוחד".


ליזו מוסיפה ברכה קטנה לדור: "מאחלת לו שלא ישתנה לי לעולם - שימשיך להיות אדם צנוע וטוב לב, שימשיך להיות ווינר בנשמה ולהוכיח שהשמיים הם הגבול".


כאמור, נבחרת ישראל הצעירה שיחקה אמש על אדמת ארגנטינה נגד קבוצת ברזיל, בתום משחק ארוך ומותח של 127 דקות בהן הישראלים לא ויתרו, הצליחה ישראל לנצח כאמור 3:2 עם גול מרהיב של דור תורג'מן והצליחה להעלות לשלב חצי הגמר של המונדיאליטוהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הצדעה למילואימניקים של יבנה! עיריית יבנה תקיים מחר 5.6 ערב מיוחד שמוקדש כולו למשרתי המילואים תושבי יבנה ,במסגרתו תתקיים הופעת סטאנד אפ של קובי מימון, תעודת הוקרה ושי לכל משרת\ת מילואים.

כניסה בהצגת תעודת משרת מילואים פעיל תקפה!

לימור עידן | | תגובות: 0
לכבוד חודש המילואים עיריית יבנה מזמינה את משרתות ומשרתי המילואים היבנאים לערב מיוחד שמוקדש רק להם
מחר, יום שני 5.6.23 יתקיים ערב ההצדעה בהיכל התרבות יבנה
19:30 קבלת פנים
20:30 מופע סטנד-אפ - קובי מימון
שי לכל משרת/ת
תעודות הוקרה לשיאני ימי המילואים!
ההזמנה זוגית, בהרשמה מראש בקישור להזמנה

כניסה בהצגת תעודת משרת מילואים פעיל תקפה!
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בחירות 2023! 2 רשימות ליכודיות צפויות להתמודד בבחירות הקרובות לעיריית יבנה

על פי מדיניות הליכוד הארצי, המפלגה יכולה לתמוך ולתקצב בלפחות 2 רשימות באותה עיר המזוהה עם הליכוד, הרשימה הרשמית של הליכוד ורשימה המזוהה עם הליכוד אשר נוצרה לאור אי הסכמה בסניף המקומי.

אבי בר | | תגובות: 0


בבחירות הקרובות לעיריית יבנה באוקטובר 2023 צפויות ככל הנראה להתמודד 2 רשימות ליכודיות האחת רשימת ליכוד רשמית בראשות עו"ד מאיר דהן והשנייה רשימה המזוהה עם פעילי ליכוד אשר צפויה לקבל גם את סיוע הליכוד ומי שנחשב לפעיל בולט ותומך ברשימה הוא קובי יוסוב.( אשר ככל הידוע לא יתמודד ברשימה)

קובי יוסוב

על פי מדיניות הליכוד הארצי, המפלגה יכולה לתמוך ולתקצב בלפחות 2 רשימות באותה עיר המזוהה עם הליכוד, הרשימה הרשמית של הליכוד ורשימה המזוהה עם הליכוד אשר נוצרה לאור אי הסכמה בסניף המקומי.

לדוגמא: בבחירות האחרונות ברחובות רצו 2 רשימות ליכוד, רשימת ליכוד רשמית בראשות ראש העיר ורשימה שנייה בראשות ראשי הסניף אשר רצו ברשימה משותפת עם מפלגת העבודה ו - 2 הרשימות קבלו מימון באופן רשמי מהליכוד.

ורבים מתושבי יבנה לא יודעים או לא זוכרים, גם ראש העיר המנוח צבי גוב ארי ז"ל בראשית דרכו הפוליטית ביבנה התמודד נגד הליכוד כאשר גוב ארי תוקצב ונתמך על ידי לימור לבנת מהליכוד.

מי יעמוד בראש הרשימה החדשה עדיין לא ידוע, אך סביר להניח שבין הדמויות הבולטות ברשימה יהיה שחר סימנה ובמעקב ברשתות החברתיות בולטת מאוד שיתוף פעולה בפוסטים של שחר סימנה עם קובי יוסוב.

לגבי רשימת הליכוד הרשמית, הרשימה לא אמורה להבחר על ידי מתפקדי הליכוד אלא על ידי מועצת הסניף, כך שמי שיש לו רוב במועצת הסניף המקומי הוא זה שיקבע את הרכב הרשימה וזאת אחת הסיבות להקמת רשימה של "ליכוד ב"
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עדכון לשריפה יבנה - פלמחים! מטוסי כיבוי מוזעקים לנסות לכבות האש באופן סופי

החשש הוא שהרוחות יבעירו שוב את האש אשר תצא מכלל שליטה

אבי בר | | תגובות: 0


עדכון לשריפה במעבר לכביש 4 מול יבנה לכיוון פלמחים - אחרי שעות רבות של עבודה כל הלילה על מנת לבלום את השריפה הושגה שליטה על מוקד הבעירה אבל עדיין יש מידי פעם התחדשויות של השריפה אבל לא משהו רציני.

יש בקשה למטוסים שוב למקום על מנת לבצע כיבוי יסודי וסופי למקומות אין גישה.

החשש הוא שהרוחות יבעירו שוב את האש אשר תצא מכלל שליטה


הושגה שליטה על האש הכוחות חוזרים לשגרה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מטוסי כיבוי הוזעקו לכבות את השריפה הגדולה מול יבנה מעבר לכביש 4

21 צוותי כיבוי ומטוסים פועלים

אבי בר | | תגובות: 0


15:40 בהמשך לדיווח הקודם שריפת הקוצים הגדולה בין יבנה לבסיס הצבאי עדיין לא כובתה והיא מתקרבת לכביש 4 ולמחלף יבנה.

לאור התפשטות השריפה21 צוותי כיבוי ו - 2 מטוסי כיבוי הוזעקו למקום בתקווה למנוע את התפשטות השריפה.

עדיין ללא שליטה

לאור המקרים הרבים של השריפות בכל רחבי האזור, יש מחסור של צוותי כיבוי וניידות כיבוי מוזעקות לסייע מרחבי הארץ בכל מוקדי האש ביישובים הסמוכים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שריפת קוצים ענקית מתפשטת בכביש יבנה חוף פלמחים

גם באזור בית חנן מתפשטת שריפה גדולה

אבי בר | | תגובות: 0
תמונת ארכיון משריפה קודמת


בדקות האחרונות החלה להתפשט שריפת קוצים ענקית בכביש המוביל מיבנה לכיוון הבסיס הצבאי והמחקר הגרעיני שורק.

צוותי מכבי אש מאזור המרכז כפר סבא, פתח תקווה ובסיוע צוותי מכבי אש מהבסיס הצבאי בדרך למקום.

יש לדעת כי יש שריפות ענק במספר מוקדים באזור המרכז והדרום ובהם שריפה גדולה בצומת קסטינה (קרית מלאכי) ומירב הכוחות מהמרכז הופנו לקסטינה שם עולה באש מפעל תרופות וסכנה לתחנת דלק ואזור התעשייה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פיצויים לתושבי יבנה! רשות המיסים מפרסמת את מסלול הפיצויים למצויים עד 40 ק"מ מעזה כולל יבנה אשר במהלך מבצע "מגן וחץ" הורים עובדים נאלצו להישאר בבית ולעסקים שנפגעו כלכלית

מבצע מגן וחץ התקיים החל מ-9.5.2023 ועד 13.5.2023

אבי בר | | תגובות: 3שר האוצר פרסם תקנות לתשלום פיצויים לעסקים בדרום שנפגעו במבצע 'מגן וחץ'


שר האוצר, בצלאל סמוטריץ', פרסם השבוע להערות הציבור את התקנות, שגובשו ברשות המסים, המסדירות את תשלום הפיצויים לעסקים בדרום, עד 40 ק"מ מהרצועה, שנפגעו כלכלית מההסלמה במצב הביטחוני במהלך מבצע 'מגן וחץ'.


על פי התקנות המוצעות תקופת הזכאות לפיצויים היא החל מ-9.5.2023 ועד 13.5.2023 לעסקים מ-7 עד 40 ק"מ מהרצועה, ועד 14.5.2023 לעסקים עד 7 ק"מ מהרצועה. עוד לפי התקנות המוצעות, הפיצויים ישולמו באמצעות 3 מסלולים ירוקים חלופיים: מסלול שכר, מסלול מחזורים ומסלול חקלאים. כמובן, עסקים עד 7 ק"מ יוכלו לבחור לתבוע פיצויים באמצעות המסלול האדום שבתקנות הקבועות, משמע ללא הגבלת סכום לפיצויים. תנאי הכרחי לתשלום פיצויים לעסקים הוא תשלום שכר עבודה לעובדים שלהם.


המסלולים הירוקים המוצעים:


• מסלול שכר עבודה – בגין אובדן שכר עבודה המשולם לעובדים המתגוררים עד 40 ק"מ מהרצועה ומוצע לקבוע סכום קצוב של 470 ₪ ליום עבודה לכל עובד. מסלול זה רלוונטי בשל היעדרות עובדים המועסקים במוסדות חינוך שנסגרו לפי הנחיות פיקוד העורף, הורים שנעדרו מעבודתם כדי להשגיח על ילדיו וכן עובדים עם מוגבלות ועובדים המתגוררים עד 7 ק"מ מהרצועה.

• מסלול מחזורים – בגין אובדן הרווחים של העסק לפי הירידה במחזור העסקות, בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד, ועד תקרת פיצויים של 400,000 ש"ח לעוסק. עסקים מענף המסחר והשירותים לעסקים מ-7 עד 40 ק"מ מהרצועה לא יוכלו להגיש תביעה במסלול זה, כי לא הייתה להם הפסקת פעילות של יותר מ-7 ימים.

• מסלול חקלאים – פיצויים לפי מספר עובדים בשטח החקלאי וקרבתו לגדר המערכת.

התקנות יובאו בהמשך לאישור ועדת הכספים.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ואיך תובעים את הפיצוי?
  הגב 02.06.23 12:20
 • אורח
  גם ברחובות בוטל יום לימודים וההורים נשארו בבית, מה קורה עם זה?
  הגב 02.06.23 15:52
 • אורח
  תשאלי את המקומון של רחובות, איף
  02.06.23 18:22
 • אורח

סרטון! עץ קרס על רכב ביבנה במהלך הסופה שהתרחשה אתמול ביבנה

צילום ודיווח דוד בריח

אבי בר | | תגובות: 0


אתמול חמישי 1/6/23 פקדה סופה את מרכז ודרום הארץ וגרמה לנזקים רבים. גם ביבנה הסופה פגעה בעץ דקל גדול אשר גרמה לקריסתו ונפילתו על רכב אשר חנה ברחוב הצבעוני ביבנה.

לרכב נגרם נזק כבד

סרטוני הקריסההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרחב ציבורי חדש ביבנה: גינה קהילתית הוקמה בשכונת נאות שז"ר במטרה ליצור מקום מפגש חברתי, מזמין, בו ניתן להכיר את תושבי השכונה לצד גידול וטיפוח של הגינה ועצי הפרי בה.

בכל שנה בתאריך 30.5 מצוין חג השכנים, השנה בעיריית יבנה בחרנו להתחיל את הפרויקט המדהים דווקא בחג מסורתי זה אשר מביא את השייכות החברתית לשכונה ולשכנים.

לימור עידן | | תגובות: 3
קרדיט: עיריית יבנההיחידה למשאבי קהילה באגף לשירותים חברתיים יצרה שיתוף פעולה בין חברי הקהילה בשכונת נאות שז"ר במטרה ליצור מקום חברתי , מזמין ונעים בו יכולים תושבי השכונה להיפגש.

גינה קהילתית הוקמה בשכונת נאות שז"ר במטרה לייצר מקום מפגש בו תושבים יכולים להכיר האחד את השני ולהעביר יחד את זמנם, לצד גידול וטיפוח של גינה קהילתית משותפת, על תחזוקה אמונה סמדר עטיה מתכננת גינות קהילתיות.השבוע בחגיגה שהתקיימה בגינה התושבים יצרו בעצמם ערוגות לצורך השתילה, ציירו כפות ידיים, שתלו עצי פרי ונהנו מפעילות חברתית מגבשת וייחודית.
בכל שנה בתאריך 30.5 מצוין חג השכנים, השנה בעיריית יבנה בחרנו להתחיל את הפרויקט המדהים דווקא בחג מסורתי זה אשר מביא את השייכות החברתית לשכונה ולשכנים.


הפרויקט הינו שיתוף פעולה וחשיבה משותפת יחד עם אגף התחדשות עירונית, גרעין בנות שירות יבנה וסיירת נוער לשם שמיים.
הגינה נבנתה בעידודו ובתמיכתו של אגף שפ״ע ומחלקת גנים ונוף ותודה על כך לעופר תורג'מן ולחן סלוצקי.

בימי שני בשעה 17:30 יתקיימו פעילויות סביב הגינה ופעילויות חברתיות.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ומה עם השכונה הירוקה? יש מספיק שטחים לטובת הנושא ואף אחד לא מקדם זאת.
  הגב 02.06.23 11:26
 • אורח
  אתה רציני ? אין כלום בשכונת שזר
  02.06.23 14:41
 • אורח
  לנאות שזר אין כלום לעומת הירוקה
  04.06.23 16:33
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל