הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
תאונה ליד מחלף יבנה עם מעורבות רכב ואופנוע
עיריית יבנה מקימה יחידת כוננות רפואית לשעת חירום וקוראת לתושבים להירשם לקורס עזרה ראשונה ללא עלות
שר העבודה הודיע כי ההסכם המגן על משרתי המילואים מפני פיטורים הורחב גם לבני ובנות הזוג של משרתי כוחות הביטחון

מוטי אשכנזי ז"ל מיבנה נרצח היום בפיגוע באריאל

על מועד הלוויה תבוא הודעה.

אבי בר | | תגובות: 0


מוטי (מרדכי) אשכנזי ז"ל, בן 59, נשוי, אב לשלושה וסב לשני נכדים.


מוטי ז"ל עבד בחברת 'אמישראגז' כספק באיזור השומרון.


משפחתו סיפרה כי "מוטי היה אדם אוהב מלא שמחת חיים, בעל למופת ואיש משפחה עם נשמה ענקית שתמיד אהב לעזור לכולם. הוא אהב את החיים וניצל כל רגע לעטוף את המשפחה בחום ואהבה. זו אבידה גדולה לכולנו ולכל מי שהכיר אותו".


מעיריית יבנה נמסר כי "בצער רב התבשרנו היום על מותו של תושב העיר, מוטי (מרדכי) אשכנזי ז"ל שנרצח בדם קר על-ידי מחבל נתעב בפיגוע באזור התעשייה באריאל. אנו משתתפים בצער המשפחה ועומדים לצידה בכל אשר יידרש. בשם תושבי העיר כולנו מחזקים אותם בשעה קשה זו".


על מועד הלוויה תבוא הודעה.


יהי זכרו ברוך
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תאונה ליד מחלף יבנה עם מעורבות רכב ואופנוע

מערכת האתר | | תגובות: 1
דוברות איחוד הצלה


תאונת דרכים עם מעורבות רכב ואופנוע אירעה בכביש 4 ליד מחלף יבנה. צוותי איחוד הצלה העניקו טיפול ראשוני לרוכב האופנוע, בן 35, שנפצע באורח קל עד בינוני, ולנהג הרכב, בן 40, שנפצע קל. תיעוד מהזירה צולם על ידי דוברות איחוד הצלה.
צילומים:דוברות איחוד הצלההתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • השתוללות בכבישים ואין משיעצור את זה, אי ציות לרמזור אדום נוסעים מבלי לעשות חשבון לנהגים האחרים. ויש נהגים שעדיין לא יודעים איך להשתמש בכיכרות, יבנה עיר מערב הפרוע אין דין ולא דיין.
  הגב 21.02.24 07:00
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

עיריית יבנה מקימה יחידת כוננות רפואית לשעת חירום וקוראת לתושבים להירשם לקורס עזרה ראשונה ללא עלות

מערכת האתר | | תגובות: 0
באדיבות מד"א


עיריית יבנה הודיעה על הקמת יחידת כוננות רפואית חדשה לשעת חירום, המיועדת לפעול לצד כוחות הביטחון העירוניים וגופים נוספים כמו מגן דוד אדום ואיחוד הצלה. היחידה תורכב מתושבים מתנדבים שיעברו הכשרה ויהיו מוכנים להעניק טיפול ראשוני במצבי טראומה וחירום.

ראש העיר יבנה, רועי גבאי, ציין כי הקמת היחידה היא חלק מחיזוק החוסן הקהילתי והמוכנות לתרחישים שונים. הוא הביע תודה למנכ"ל העירייה וראש מטה החירום, דוד שטרית, ולמנהל אגף הבטחון והחירום, ציון דויד, על הובלת התהליך.

היחידה תפעל בתמיכת העירייה ובהובלת אגף הביטחון והחירום. העירייה קוראת לתושבים המעוניינים להירשם לקורס עזרה ראשונה שיתקיים בקרוב, בהנחיית מדריכי מגן דוד אדום. הקורס, שמשך הלימוד בו הוא 6 שעות והוא ללא עלות, יכלול לימוד ותרגול של פעולות מצילות חיים ועבודה בצוות בטיפול בפצוע. מסיימי הקורס יקבלו תיק עזרה ראשונה.

להרשמה לקורס
צילומים:באדיבות מד"אהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שר העבודה הודיע כי ההסכם המגן על משרתי המילואים מפני פיטורים הורחב גם לבני ובנות הזוג של משרתי כוחות הביטחון

השר בן צור: ״מאחורי משרתי כוחות הביטחון הנמצאים בחזית המלחמה, עומדות נשות המשרתים, המילואימניקים והקבע, גיבורות העורף שמקריבות את שגרת יומן למען ביטחון ישראל. הרחבת ההסכם הקיבוצי למען הטבות לבני ובנות זוג של משרתים, היא מתוך חובה מוסרית שאנו מחוייבים להן״

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
דובר צה"ל


שר העבודה יואב בן צור חתם אמש (ב) על כוונתו להרחיב את הסכם הקיבוצי שנחתם למען משרתי המילואים שיחול על כל המשק ועל בני ובנות זוג של משרתים בכוחות הביטחון.

הרחבת ההסכם הקיבוצי ע״י שר העבודה תעניק הטבות מהותיות הן למשרתים והן לבני/בנות זוגם והצו יורחב בפועל עד 50 יום לאחר הצהרה זו על כלל המשק.

הרחבת ההסכם נעשה לאחר עבודת מטה ע״י הממונה הראשית על יחסי עבודה במשרד העבודה, עו״ד רבקה ורבנר ובהמשך להסכם שהושג עם ארגוני המעסיקים על שיפוי למעסיקים והמענים הסוציאליים למשרתי המילואים ובנות זוגם.

ההטבות אשר ינתנו: הארכת תקופת ההגנה מפיטורים מ-30 ימים ל-60 ימים למשרתים החוזרים לעבודה וכן עד 8 ימי היעדרות בתשלום להורים לילד עד גיל 14. בנוסף ככל שלא התאפשר לעובד/ת לנצל צבירת חופשה בשנת 2024 בשל מלחמת חרבות ברזל, יתאפשר לנצלם ב2024 (גרירת החופשה, שאינה מותרת כיום).


השר בן צור:

״מאחורי משרתי כוחות הביטחון הנמצאים בחזית המלחמה, עומדות נשות המשרתים, המילואימניקים והקבע, גיבורות העורף שמקריבות את שגרת יומן למען ביטחון ישראל. הרחבת ההסכם הקיבוצי למען הטבות לבני ובנות זוג של משרתים, היא מתוך חובה מוסרית שאנו מחוייבים להן״

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הבחירות לעיריות! היום שלישי 20/2/24 מתחילה ההצבעה בצה"ל למתמודדים בבחירות לעיריות. החייל/ת ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות. ההסבר והמדריך המלא להצבעה בצה"ל בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 3


הבחירות לרשויות המקומיות ולמועצות האזוריות יתקיימו ביום שלישי, 27 בפברואר 2024, י"ח באדר התשפ"ד.

אולם בגלל המלחמה בעזה והכוננות בצפון, ההצבעה תחל כבר היום שלישי 20/2/24 והיא תמשך 7 ימים.


- יום הבחירות לרשויות המקומיות והמועצות האזוריות הוא יום שבתון במשק, בצה"ל הפעילות ביום זה ממשיכה כשיגרה, בצל מלחמת חרבות ברזל.

- ביום הבחירות יופעלו בצה"ל קלפיות מיוחדות (להלן קלפיות צבאיות), על מנת לאפשר לכלל המשרתים, בשירות סדיר ובשירות מילואים פעיל לממש את זכות ההצבעה.

- חלק מהקלפיות הצבאיות הן קלפיות ניידות העוברות במספר יחידות, בהן מתוכננת הצבעה, לפי לוח זמנים קבוע מראש. בשל המציאות המבצעית, בחלק מיחידות צה"ל תחל ההצבעה שבוע ימים לפני יום הבחירות, כתלות בצרכים המבצעיים.


הליך ההצבעה

 • ניתן להגיע לכל אחת מהקלפיות המוצבות במחנות צה"ל.
 • יש להגיע עם אחת מהתעודות המזהות:
  • תעודת זהות.
  • רישיון נהיגה תקף נושא תמונה.
  • דרכון ישראלי תקף.
  • תעודה צבאית אישית הנושאת את תמונת החייל.
 • ועדת הקלפי הצבאית, האחראית על ניהול הליך הצבעה תקין, מונה שני חברים - חיילים בשירות חובה שדרגתם איננה עולה על דרגת סמל ראשון.
 • החייל יזוהה על ידי צוות הקלפי ויקבל שתי מעטפות – אחת בצבע צהוב עבור ראש הרשות המקומית והשנייה בצבע לבן - עבור רשימות המתמודדות בבחירות למועצת הרשות.
 • מאחורי הפרגוד, החייל יעבור על "פנקס חיילים" הכולל את כל רשימות המתמודדים לחברות במועצות ולראשי הרשויות השונות. כמו כן, רשימות המועמדים מוצגות בפורטל הבחירות של משרד הפנים.
 • החייל ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות שהוא בוחר.
 • לאחר הרישום, יניח החייל את הפתק הצהוב במעטפה הצהובה והפתק הלבן במעטפה הלבנה.
 • מחוץ לתא ההצבעה, יוכנסו שתי המעטפות (הצהובה והלבנה) למעטפה חיצונית שעליה יירשמו פרטי החייל ומספר הקלפי שבה הצביע. את המעטפה החיצונית ישלשל החייל לקלפי הצבאית.
 • הקלפיות הצבאיות הנעולות יועברו למטה הבחירות של המפקח הארצי על הבחירות, שם יבדקו אם שמות החיילים שעל גבי המעטפות החיצוניות רשומים כבעלי זכות בחירה באותה רשות ואם לא הצביעו בקלפיות האזרחיות.
 • לאחר שהמעטפות החיצוניות יגיעו לרשות המתאימה, יופרדו מעטפות ההצבעה מתוך המעטפות החיצוניות וייספרו יחד עם המעטפות הכפולות של המצביעים המוגבלים בניידותם.

חל איסור מוחלט להצביע יותר מפעם אחת, גם במיקומי קלפיות שונים - כל העובר על הנחייה זו צפוי לעמוד לדין.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • רק מתן דיל !!!
  הגב 20.02.24 13:03
 • רק יניב
  הגב 20.02.24 15:03
 • האם הכוונה למפלגה לתמיכה בעופר כסיף? מה אומר על כך מרקוביץ
  20.02.24 16:50
 • אורח

הערב שלישי בית"ר יבנה תארח באצטדיון יבנה את אשקלון

מערכת האתר | | תגובות: 0הערב שלישי 20/2 בשעה 18:30 תארח בית"ר יבנה מהמקום החמישי את הפועל שמשון אשקלון מהמקום האחרון בטבלת ליגה ב'

מכבי יבנה תצא ביום חמישי 22/02/2024 למשחק חוץ נגד הפ' מרמורק בשעה 20:30 מגרש מכבי רחובות וייסגל סינטטי

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בעלי שליטה מיבנה ומנהל בחברת יבוא אוטובוסים נעצרו בחשד להגשת הצהרות יבוא כוזבות למכס והתחמקות מתשלום מס בסך 15 מיליון שקלים

מערכת האתר | | תגובות: 0


בעלי שליטה ומנהל בחברה ליבוא אוטובוסים נעצרו בחשד להגשת הצהרות יבוא כוזבות למכס כדי להתחמק מתשלום מס של כ-15 מיליון שקלים. הם הצהירו כי האוטובוסים יוצרו באיחוד האירופי, למרות שהורכבו במרוקו.

תומר קוקו מהרצליה, איתמר לזר מסביון ושלמה לזר מיבנה, הובאו בפני בית משפט השלום בראשון לציון בחשד להגשת הצהרות יבוא כוזבות למכס בייבוא אוטובוסים, כדי לזכות בפטור מתשלום מכס בגין יבוא ממדינות האיחוד האירופי ובכך להתחמק מתשלום מס של כ-15 מיליון שקלים. כבוד השופט גיל גבאי שחרר את החשודים.

השלושה מתפקידים בחברת "מקס משאיות ואוטובוסים בע"מ", העוסקת ביבוא אוטובוסים של חברת SCANIA השוודית לישראל: קוקו הוא בעל חמישים אחוז ממניות החברה, שלמה לזר בעל 25% ממניות החברה ודירקטור בה, ואיתמר לזר משמש כמנהל מרכזי. מחקירה שנוהלה בצוות משותף של יחידת החקירות מכס ומע"מ תל אביב והמרכז יחד עם יחידת בקרת יבוא במכס אשדוד והיחידה לפשיעה חמורה ברשות המסים, עלה החשד כי החברה ייבאה בשנים 2019-2023 כ-200 אוטובוסים לישראל עם מרכב של חברת IRIZAR הספרדית, תוך הצהרה שהאוטובוסים הללו זכאים לפטור מתשלום מכס בגין יבוא ממדינות האיחוד האירופי באמצעות הצגת מסמך העדפה כוזב.

על פי החשד, אותם אוטובוסים אינם עומדים בדרישות לקבלת הפטור מתשלום המכס, וכי בפועל הם הורכבו במפעל של חברת IRIZAR במרוקו ולא במדינות האיחוד האירופי וחייבים בתשלום מסים. במעשים אלה גרעו והעלימו על פי החשד מיסי יבוא בסך של 15 מיליון שקלים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרצאה על עצמאות כלכלית לנשים עם דגש על מימוש זכויות כלכליות לאימהות חד הוריות תתקיים במרכז קהילתי נאות שמיר ביבנה לכבוד יום האישה הבינלאומי, 12 במרץ 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי נאות שמיר


במסגרת יום האישה הבינלאומי, מרכז קהילתי נאות שמיר ביבנה מזמין להרצאה בנושא עצמאות כלכלית לנשים, עם דגש על מימוש זכויות כלכליות לאימהות חד הוריות. ההרצאה תעסוק בנושאים כגון ידע פיננסי כתנאי לביטחון ועצמאות כלכלית, מימוש זכויות כלכליות וטיפים להתנהלות שוטפת, שמירה על זכויות במקרים של חופשת לידה או חל"ת, ניהול כספים נזילים ואפשרויות השקעה וחסכון לילדים.

המרצה, אתי יוחנן סימון, היא מתכננת פיננסית וסוכנת ביטוח פנסיונית, ובעלים של סוכנות ME CAPITAL לתכנון פיננסי.

האירוע יתקיים ביום שלישי, ה-12 במרץ 2024, במרכז נאות שמיר. קבלת פנים תתחיל בשעה 20:15 וההרצאה תתחיל בשעה 20:30. עלות ההשתתפות היא 10 ש"ח למשתתפת.

לרישום להרצאה, יש להיכנס ללינק הרישום.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנה על התנהלות כלכלית נכונה במרכז צעירים יבנה: כלים לניהול תקציב אישי וחסכון, 3 ו-10 במרץ 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז צעירים יבנה


מרכז עוצמה ומרכז צעירים יבנה מזמינים את תושבי העיר להשתתף בסדנה מרתקת על התנהלות כלכלית נכונה. הסדנה תתקיים בשני מפגשים בתאריכים 3.3.24 ו-10.3.24, ימי ראשון, בין השעות 18:00-20:00, במרכז צעירים יבנה, העולש 2.

במהלך הסדנה יקבלו המשתתפים כלים וידע לניהול תקציב אישי ולתכנון פיננסי, דרכים להימנע מעמלות בנק וכרטיסי אשראי, מידע על פנסיה וחסכונות, וטיפים לחיסכון והתנהלות חכמה.

המחיר להשתתפות בסדנה הוא 60 ש"ח, ומספר המקומות מוגבל. להרשמה ופרטים נוספים, ניתן לבקר בלינק הבא: להרשמה לסדנה.

האירוע מתקיים בשיתוף פעולה עם רשת מרכזים קהילתיים יבנה ועיריית יבנה, ובהנהלת רועי גבאי ו-Ariel Heller.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תמונות מטקס מצטייני ומצטיינות החודש של בית הספר לכדורסל אליצור יבנה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליצור יבנה כדורסל הדף הרשמי


במהלך משחק הליגה לבוגרים ארצית שהתקיים ביום ראשון ה-18 בפברואר, נערך טקס מצטייני ומצטיינות החודש של בית הספר לכדורסל אליצור יבנה. האירוע, שהתקיים לעיניי כ-300 צופים ובני משפחה, הדגיש את הישגיהם של השחקנים והשחקניות הצעירים.

המצטיינים, בהובלת המאמן הותיק ליאב שדה, שמנהל את הפרויקט בהצלחה רבה, ליוו את שחקני הקבוצה הבוגרת, עלו איתם לפרקט בהצגת השחקנים, ובמחצית המשחק קיבלו תעודת הוקרה ממנהל מחלקת הספורט, מר שאול דוד.

הקהילה הספורטיבית מביעה הערכה רבה לשחקנים ולשחקניות הצעירים ולבני משפחותיהם על הישגיהם ומעורבותם.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אליצור יבנה מנצחת את מכבי דימונה בתוצאה 93-100; במחזור הבא 25/2 משחק העונה מול מכבי אשדוד על המקום הראשון

מערכת האתר | | תגובות: 0


קבוצת אליצור יבנה ניצחה במשחק ביתי נגד מכבי דימונה בתוצאה של 93-100, במשחק שנערך בהיכל הספורט רלף קליין בנוכחות כ-500 צופים. המאמן שלומי כהן הוביל את קבוצתו להצגה התקפית מרשימה, עם תרומה נכבדת מהשחקנים גרנט גרינברג, איתי קרביוב, שמואל מלכוב והקפטן אלעד הופמן.

הקלעים הבולטים ליבנה היו גרנט גרינברג עם 27 נקודות, איתי קרביוב ושמואל מלכוב עם 19 נקודות כל אחד, אלעד הופמן עם 11 נקודות, יובל רחמילביץ ובר שינבוים עם 7 נקודות כל אחד, עוזי חולי ואור מורדוך עם 4 נקודות כל אחד, וצאלי נוימן עם 2 נקודות.

לאחר המחזור ה-11, יבנה שומרת על מאזן מרשים של 10 ניצחונות לעומת הפסד בודד, דומה למאזן של מכבי אשדוד. שתי הקבוצות ייפגשו במשחק חשוב ביום ראשון הקרוב, ה-25 בפברואר, באשדוד, במה שמתואר כ"משחק העונה".

המאמן שלומי כהן ציין כי הקבוצה משתדלת לרוץ ולהשיג נקודות קלות בהתקפה, אך יש עוד עבודה לשפר את היכולת ההגנתית ואת התיאום בין השחקנים. הוא הודה להנהלה על התמיכה והשקט שהיא מספקת לקבוצה.

הקפטן אלעד הופמן, שממשיך להוביל את יבנה גם בגיל 38, הדגיש את העבודה הקשה באימונים ואת החיבור הטוב בין השחקנים, וציין את השקט והאמונה שהמאמן מעניק לקבוצה, ואת הבטחון שהוא עצמו מנסה לתת לשחקנים הצעירים והמבטיחים.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרצאה עם הרב שניר גואטה בבית הכנסת 'מטה משה' ביבנה, יום שלישי ה-20 בפברואר, בשעה 19:30

מערכת האתר | | תגובות: 0


תושבי יבנה מוזמנים להרצאה עם הרב שניר גואטה, אשר תתקיים ביום שלישי הקרוב, ה-20 בפברואר, בשעה 19:30. האירוע יתקיים בבית הכנסת 'מטה משה' הנמצא ברחוב הנופר 33 בעיר יבנה. הקהל הרחב מוזמן להשתתף ולהעשיר את ידיעותיו בנושאים רוחניים ודתיים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרצאה עם ליהיא לפיד במרכז קהילתי נאות שז"ר, יבנה - היום שני, 19 בפברואר 2024, בשעה 10:30

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי נאות שז"ר


מרכז קהילתי נאות שז"ר ביבנה יארח הרצאה מרתקת ומעניינת עם ליהיא לפיד. האירוע יתקיים ביום שני, ה-19 בפברואר 2024, בשעה 10:30 בבוקר.

ההרצאה תתקיים במתנ"ס נאות שזר, הנמצא ברחוב הנשיאים 17 בעיר יבנה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חנוכת בניין האשפוז החדש במרכז הרפואי קפלן ברחובות: בבניין החדש 173 מיטות אשפוז, 40 מהן ממוגנות, שלוש מחלקות פנימיות, שלושה חדרי צינתור מתקדמים, טיפול נמרץ לב, שיקום לב, אקו לב, ניתוחי לב, יחידת אלקטרופיזיולוגיה, CT לבבי, מכון דיאליזה מתקדם וחדש ועוד

מערכת האתר | | תגובות: 2
גלעד שעבני שופן


ביום ראשון, ה-18 בפברואר 2024, נערך טקס חנוכת בניין האשפוז החדש במרכז הרפואי קפלן מקבוצת כללית ברחובות. בטקס השתתפו שר הבריאות, חה"כ אוריאל בוסו, ד"ר ספי מנדלוביץ', משנה למנכ"ל משרד הבריאות, יוחנן לוקר, יו"ר כללית, ד"ר אורלי ויינשטיין, סמנכ"לית וראש חטיבת בתי חולים בכללית, פרופ' טריף בדר, מנהל המרכז הרפואי קפלן וביה"ח הרצפלד, ואורחים נוספים.

שר הבריאות, אוריאל בוסו, הדגיש את חשיבות הבניין החדש למערכת הבריאות ולתושבי אזור השפלה, במיוחד לאור הפיגוע בצומת ראם, שבו פונו פצועים לקפלן וקיבלו טיפול רפואי מקצועי ואיכותי. הוא בירך על התוספת של בניין אשפוז חדיש ומתקדם, שיאפשר למרכז להמשיך ולהיות מוביל בתחומו.

ד"ר ספי מנדלוביץ' הודה לכל המעורבים בתרומה, תכנון, עיצוב ותחזוקה של הבניין, ובמיוחד לצוותים הרפואיים שמטפלים בפצועים ומתמודדים עם המלחמה והשגרה במקביל.

יוחנן לוקר, יו"ר דירקטוריון כללית, דיבר על האתגרים שמערכת הבריאות והחברה בישראל עומדים בפניהם בתקופת מלחמה, והדגיש את החשיבות של המשך הצמיחה והחיזוק, כמו פתיחת הבניין החדש.

ד"ר אורלי ויינשטיין תיארה את פתיחת הבניין כאירוע היסטורי ואסטרטגי, שישמש כפלטפורמה למתן שירות רפואי מהמעלה הראשונה. היא הודתה לכל המעורבים בפרויקט וציינה שהמלחמה האיצה את התהליכים והרצון להבטיח את בטחון העובדים והמטופלים.

פרופ' טריף בדר סיפר על הטיפול באלף פצועים מאז השבעה באוקטובר ועד היום, ועל ההחלטה להקדים את פתיחת הבניין החדש כדי להגדיל את מספר המיטות הממוגנות ולאפשר תנאי אשפוז בטוחים ומתקדמים.

הבניין החדש מתפרס על שטח של כ-23 אלף מטר רבוע, ובו 173 מיטות אשפוז, 40 מהן ממוגנות. הבניין כולל שלוש מחלקות פנימיות, שלושה חדרי צינתור מתקדמים, טיפול נמרץ לב, שיקום לב, אקו לב, ניתוחי לב, יחידת אלקטרופיזיולוגיה, CT לבבי, מכון דיאליזה מתקדם וחדשני, ועוד. בהמשך יעברו לבניין גם מרפאות מערך העיניים.

מרכז הלב החדשני שנפתח בבניין מאגד את כלל תחומי רפואת הלב ומעניק מעטפת טיפולית כוללת מהאבחון ועד השיקום. המרכז מצויד בטכנולוגיות מתקדמות, כולל CT לבבי ומכשירי אקו לב מתקדמים. מכון הדיאליזה והנפרולוגיה בבניין מצויד במיטב המכשור הרפואי הקיים, עם 26 עמדות דיאליזה במרחב רחב ידיים וממוגן.

הבניין נבנה הודות לתרומות נדיבות של משפחת הרב פרידמן מלוס אנג'לס, קרן טרוטנר ממקסיקו, קרן היסוד, קרן לגאסי והגב' סוזי ווקסנר.

צילומים:גלעד שעבני שופןהתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • ד"ר באדר כל הכבוד אתה מצעיד את בית החולים קדימה .ועוד דבר טוב שעשית זרקת את המושחט הכי גדול ב 30 שנה האחרונות עים המשפט " מה שהיה זה מה שיהיה" וזה מנהל האדמיניסטרטיבי לשעבר רפי מרג'י .👍👍👍
  הגב 18.02.24 19:32
 • אנחנו ננצח תודה לכם רופאים אחיות וכל הצוות העובדים במסירות אין קץ
  הגב 19.02.24 09:33
 • אורח

אלעד צפני נמוך קומה הזכור מהאח הגדול מגיע למרכז צעירים יבנה להרצאה "פרופורציות" ביום חמישי, 29 בפברואר 2024 - רישום מראש חובה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז צעירים יבנה


אלעד צפני מגיע למרכז צעירים יבנה להרצאה בנושא "פרופורציות" ביום חמישי, ה-29 בפברואר 2024. ההרצאה תעסוק בחייו של צפני כבחור נמוך קומה, התמודדותו עם השוני ופיתוח כלים ליצירת חברויות עמוקות וארוכות טווח. האירוע יתקיים במרכז צעירים יבנה, עולש 2, ויתחיל בשעה 21:00, לאחר התכנסות בשעה 20:30.

הכניסה ללא עלות אך דורשת רישום מראש. האירוע מיועד לגילאי 17 ומעלה, ומספר המקומות מוגבל. לרישום: לחצו כאן.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היום ומחר (ראשון שני 18-19.2) יירדו גשמים מקומיים בהמשך השבוע מעונן חלקית עם עלייה בטמפרטורות

התחזית המלאה בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ראשון 18.2

גשם צפוי לרדת מידי פעם מצפון הארץ ועד לצפון הנגב, וייתכנו סופות רעמים יחידות. הטמפרטורות תהיינה נמוכות מהרגיל לעונה. הלילה: הגשמים צפויים להתחזק, וקיים גם חשש מהצפות לאורך מישור החוף.


שני 19.2

לרוב מעונן. גשמים יוסיפו לרדת מידי פעם מצפון הארץ ועד צפון הנגב ועדיין ייתכנו סופות רעמים יחידות. הטמפרטורות תהיינה נמוכות מהרגיל לעונה. משעות אחה"צ הגשמים ייחלשו ויתמעטו בהדרגה.שלישי 20.2

מעונן חלקית. בצפון הארץ ובמרכזה עדיין ייתכן טפטוף עד גשם מקומי קל. תחול עלייה קלה בטמפרטורות.


רביעי 21.2

מעונן חלקית. תחול עלייה קלה נוספת בטמפרטורות והן תהיינה רגילות לעונה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הודעה על הפסקות מים סירוגין ביום שלישי, 20.2.24 ברחובות החרמון והמוריה, הגלבוע והכרמל

מערכת האתר | | תגובות: 0


תאגיד "מי יבנה" מודיע על עבודות שיפור מערכת המים שיגרמו להפסקות סירוגין באספקת המים ביום שלישי, ה-20 בפברואר 2024, ברחובות ובשעות הבאות:

 • רחוב החרמון והמוריה: משעה 09:00 עד 13:00.
 • רחוב הגלבוע והכרמל: משעה 12:00 עד 16:30.

התושבים מתבקשים להתארגן בהתאם ומודה להם על הסבלנות וההבנה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שחר סימנה, המשנה לראש העיר יבנה, ברך את משתתפי קורס האמהרית והבטיח לקדם לימוד שפות והרחבת האופקים לאחר הבחירות

| | תגובות: 0


שחר סימנה, המשנה לראש העיר, ברך את המשתתפים בקורס אמהרית ואת צוות מוקד קליטה בראשות מר אינגדאו יעקב. הקורס נפתח ביבנה ובמהלכו ציין סימנה את החשיבות הגדולה של לימוד השפה, עם דגש על כתיבה וקריאה לתושבים מהקהילה האמהרית ולא רק להם, על מנת לשפר את התקשורת עם האוכלוסייה המבוגרת שלא הספיקה ללמוד את השפה באופן מספק.

סימנה הדגיש גם את החשיבות של לימוד השפה לשימור מורשת בני העדה. הוא הודיע כי בכוונתו לדרוש תוספת קורסים והשתלמויות להרחבת הידע בתחום. סימנה הבטיח כי מיד אחרי הבחירות יפעל לקדם את הנושא של לימוד שפות והרחבת האופקים.

לבסוף, שחר סימנה אחל הצלחה רבה למשתתפים בקורס וביטא את אמונתו שהמשתתפים יצאו נשכרים מההשתלמות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית יבנה התקינה צופר אזעקה חדש בבית הספר מעיין לאחר דיווחים על קושי בשמיעת האזעקה יספק כיסוי לאזורים כגון הערבה, ז'בוטינסקי, אבוקדו וחרוב, וכן לבית הספר נעם וסביבתו. בנוסף, בשכונת נאות שמיר הותקנו שני צופרים חדשים

מערכת האתר | | תגובות: 1


עיריית יבנה הודיעה על התקנת צופר אזעקה חדש באיזור בית הספר היסודי מעיין, בעקבות דיווחים מתושבים על קושי לשמוע את האזעקה בעת שיגור טילים לעבר העיר. ההתקנה התבצעה לאחר פנייה של ראש העירייה, רועי גבאי, אל פיקוד העורף ומיפוי משותף עם אגף הביטחון והחירום.

הצופר החדש, שהותקן ברחוב הנורית, יספק כיסוי לאזורים כגון הערבה, ז'בוטינסקי, אבוקדו וחרוב, וכן לבית הספר נעם וסביבתו. בנוסף, בשכונת נאות שמיר, שגם בה נתגלה קושי לשמוע את האזעקה, הותקנו לאחרונה שני צופרים חדשים.

עיריית יבנה מבטיחה להמשיך ולהיערך לתרחישים שונים, תוך תקווה שלא יהיה צורך בשימוש בצופרים. ראש העיר, רועי גבאי, הדגיש את חשיבות הקשבה לציבור והודה לפיקוד העורף ולגורמי הביטחון השונים על פעילותם ומתן מענה לצרכי הבטחון של תושבי העיר.

גבאי הזכיר כי הצופרים מיועדים לתת מענה במרחב הציבורי והפתוח, וכי למי שנמצא בתוך הבית מומלץ להשתמש באמצעי התרעה נוספים כמו אפליקציית פיקוד העורף או רדיו וטלוויזיה.

]]>התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • זה לא פיקוד העורף אמון על התקנת צופרים? ואם היה צריך למה חיכו עד עכשיו, למה לא בשבוע הראשון למלחמה? או שאולי יש סיבה אחרת לאור הבחירות הקרבות?
  הגב 17.02.24 22:48
 • אורח

הנהגת ההורים העירונית ביבנה חילקה שי לחיילים הפצועים תושבי יבנה וילדי הגנים מרפו לשי ציורי ברכה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הנהגת ההורים העירונית יבנה


הנהגת ההורים ביבנה חילקה שי ושמחה את החיילים הפצועים תושבי יבנה ולשי צורפו ציורים של ילדי הגנים ביבנה

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מתכון להכנת השניצל המושלם ושלוש צורות הגשה שונות לרגל חגיגות "יום השניצל של מאסטר שף" המתקיים ב-23 בפברואר

מערכת האתר | | תגובות: 14
צילום: צילום יחצ


במסגרת חגיגות "יום השניצל של מאסטר שף" המתקיים ב-23 בפברואר, המותג הקולינרי מציע מתכון להכנת השניצל המושלם עם שלוש צורות הגשה שונות.

חומרים ל-4-6 מנות:

 • 500 גרם חזה עוף פרוס דק
 • שמן לטיגון עמוק

לבלילה:

 • 2 ביצים
 • 1 כף חרדל דיז׳ון גרגירים ו/או 1 כפית חרדל דיז׳ון חלק מאסטר שף
 • 1 כף מיונז שום מאסטר שף
 • 1 כף רוטב צ'ילי מתוק מאסטר שף

לציפוי:

 • 1 כוס קמח
 • 1 כוס קורנפלור
 • בלילת ביצים
 • 2 כוסות פירורי לחם מוזהבים מאסטר שף

אופן ההכנה:

 1. מכינים שתי קערות: באחת מערבבים את חומרי הבלילה, בשנייה מפזרים פירורי לחם.
 2. משרים את חזה העוף הפרוס בבלילה 10 דקות.
 3. מצפים את הנתחים בפירורי לחם ומעבירים למקרר לחצי שעה.
 4. מחממים שמן לטיגון חצי עמוק במחבת רחבה.
 5. מטגנים את הנתחים הפרוסים עד הזהבה יפה ועמוקה משני הצדדים.

שלוש צורות הגשה:

 1. בטורטיה (ראפ) – מורחים טורטיה במיונז שום לחיץ מאסטר שף, מוסיפים אבוקדו, עגבניות וכוסברה. מוסיפים רצועות שניצל ומגלגלים.
 2. בבגט, בסגנון מוקפץ תאילנדי – מערבבים בקערה רצועות של כרוב, גזר ופלפל עם רוטב טריאקי מאסטר שף. מורחים את הבגט במיונז לחיץ ספייסי מאסטר שף וממלאים בירקות וברצועות שניצל. ניתן להוסיף גם רוטב סרירצ'ה מאסטר שף בסיום.
 3. בלחמניה – בסגנון יום שישי, עם מטבוחה וירקות – מבשלים עגבניות מאסטר שף עם פלפלים, פפריקה ושום, על אש קטנה במשך שעה וחצי. מורחים בלחמניה, מוסיפים שניצל ואם רוצים גם פרוסות חציל מטוגנות.צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצ
צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצ
צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצהתפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • המתכון כתוב בצורה מאוד לא ברורה. דרוש שיפור
  הגב 16.02.24 12:33
 • חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.
  16.02.24 15:32
 • ממש לא ברור השלבים, חבל..
  הגב 16.02.24 13:32
 • בלאגן בהסברים כולם כותבים שלא הבינו חבל
  17.02.24 12:07
 • מה מתכוונים בבלילה זה עם הביצים או עם הקורנפלור והקמח לא הבנתי
  הגב 16.02.24 14:30
 • חחחחחחחל.
  16.02.24 15:31
 • בקיצור סתם חארטה. מפרסמים מתכון בשביל להגיד - אנחנו שולחים פה מתכונים מעולים… תראו באינטרנט מתכונים דומים ותעשו.
  הגב 16.02.24 15:22
 • חחחחחחחח.
  16.02.24 15:31
 • חחחחחחח פספוסים
  הגב 16.02.24 15:42
 • אני מכינה מה שכולם אוהבים.. פשוט וטעים..בלי תוספות מיותרות..
  הגב 16.02.24 16:17
 • צריך 3 צלחות 1. קמח+ קורנפלור 2. בלילת ביצים 3. פירורי לחם מצפים לפי הסדר
  הגב 16.02.24 16:23
 • אני עושה את זה הפוך,, וממש מצליח לי :))
  הגב 16.02.24 19:10
 • בקיצור פירסומת למוצרים של מסטר שף !
  הגב 17.02.24 19:25
 • לכאורה , סתם פרסומת ליצרן , שכנראה מימן את בישול השניצל . תעשו איך שבא לכם ויודעים שטעים לכם . יכולים לקחת רעיונות מהמרכיבים . ויאללה בתיאבון .
  הגב 18.02.24 06:13
 • אורח

מכבי יבנה תיקו, בית"ר יבנה הפסידה

מערכת האתר | | תגובות: 0


תוצאות משחקי הכדורגל

מכבי יבנה סיימה בתיקו 2 - 2במשחק בית נגד הפועל אדומים אשדוד

יבנה יורדת למקום 8 בטבלה


בית"ר יבנה הפסידה במשחק חוץ נגד שיכון המזרח בתוצאה 1 - 0

בית"ר יורדת למקום 4 בטבלה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנת התאווררות וחיזוק רגשי לנשות משרתי הקבע, המילואים וכוחות הביטחון במרכז צעירים יבנה, יום שישי 23.2.24 הסדנה תכלול תנועה, ריקוד, עיסוק במודלים חברתיים ורגשיים, אימפרוביזציה, תרגילים בתקשורת מקרבת וטכניקות לשחרור מתח מעולמות המיינדפולנס ותורת המזרח.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז צעירים יבנה


נשות משרתי הקבע, המילואים וכוחות הביטחון מוזמנות לבוקר של כיף והעצמה רגשית במרכז צעירים יבנה. יוליה פלוטקין, שחקנית, מרצה ומטפלת בתנועה, תעביר סדנת התאווררות וחיזוק רגשי. הסדנה תכלול תנועה, ריקוד, עיסוק במודלים חברתיים ורגשיים, אימפרוביזציה, תרגילים בתקשורת מקרבת וטכניקות לשחרור מתח מעולמות המיינדפולנס ותורת המזרח.

האירוע יתקיים ביום שישי, ה-23 בפברואר 2024, בשעה 09:30, בכתובת עולש 2, יבנה. ההשתתפות באירוע אינה כרוכה בתשלום אך נדרשת הרשמה מראש.

להרשמה: לחצו כאן

https://did.li/aSW5q
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרצאה להורים למתבגרים ובוגרים בעלי מוגבלויות בנושא חינוך מיני חברתי במרכז קהילתי ליפקין שחק, יבנה - 23 בפברואר 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז צעירים יבנה


מרכז צעירים יבנה מזמין הורים למתבגרים ובוגרים בעלי מוגבלויות להרצאה בנושא חינוך מיני חברתי. ההרצאה תתקיים ביום שישי, ה-23 בפברואר 2024, בשעה 9:00 בבוקר, במרכז הקהילתי ליפקין שחק הנמצא ברחוב השייטים 5, יבנה. ההדרכה תינתן על ידי אבישג קראוס, מנחה ומדריכה לחינוך מיני. ההשתתפות באירוע אינה כרוכה בתשלום, אך דורשת רישום מראש באמצעות הלינק המצורף.

https://did.li/898w5
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי קריית החינוך ע"ש גינסבורג מיבנה התנדבו להפעלת תחנות ספורט לגיל השלישי ביבנה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קרית החינוך ע"ש גינסבורג


תלמידי קריית החינוך ע"ש גינסבורג מיבנה התנדבו במסגרת פעילות של עיריית יבנה ומחלקת הספורט להפעלת תחנות ספורטיביות לאוכלוסיות הגיל השלישי. התלמידים, מכיתות יא 3 ו-4, גרמו לחיוך גדול בפני המשתתפים וקיבלו מחמאות רבות על פועלם המבורך. הפעילות התקבלה בחום והוקרה, והדגישה את חשיבות הנתינה לקהילה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים רביעי עד מוצ"ש 21-24.2 יחולו שינויים בתנועת הרכבות אשר ישפיעו על הקווים העוברים בתחנת רחובות, יבנה מזרח ומזכרת בתיה

רכבת ישראל תפעיל מערך היסעים מקיף ללא עלות בין תחנת לוד לתחנות רחובות, באר יעקב, ראשון לציון הראשונים, וקריית מלאכי בשני הכיוונים.

מערכת האתר | | תגובות: 0


שינויים זמניים בתנועת הרכבות באזור לוד, ראשל"צ, בית שמש, רחובות ובקווי הנסיעה לדרום החל מיום רביעי 21.2.24 ועד למוצ"ש 24.2.24 (כולל) בשל עבודות בטיחות חיוניות לתחזוקת המסילה.

כחלק מצרכי תחזוקת המסילות ולצורך שמירה על בטיחות הנסיעה יבוצעו עבודות תשתית לתחזוקה והחלפת רכיבי מסילה בתחנת לוד. בשל העבודות יחולו השינויים הבאים בתנועת הרכבות החל מיום רביעי 21.2.24 ועד למוצ"ש 24.2.24 (כולל) ולא תתאפשר נסיעה רציפה ברכבת בין ת"א ובאר שבע, בית שמש, רחובות, אשדוד עד הלום אשקלון וכ'.

רכבות בקו באר שבע- נהריה תופעלנה במתכונת מפוצלת: בין תחנות באר שבע וקריית מלאכי יואב בלבד, ובין תחנות לוד ונהריה בלבד. לא תופעלנה בין תחנות קריית מלאכי יואב ולוד, ובשל כך לא תתאפשר נסיעה רציפה בין באר שבע ות"א.

רכבות בקו באר שבע-ת"א סבידור מרכז תופעלנה בין תחנות באר שבע וקריית מלאכי יואב בלבד.

רכבות בקו אשקלון-בנימינה תופעלנה במתכונת מפוצלת: בין תחנות אשקלון ורחובות בלבד, ובין תחנות לוד ובנימינה.

רכבת ישראל תפעיל מערך היסעים מקיף ללא עלות בין תחנת לוד לתחנות רחובות, באר יעקב, ראשון לציון הראשונים, וקריית מלאכי בשני הכיוונים.

תנועת הרכבות בכל הקווים תחזור לסדרה ביום ראשון 25.2.24 עם חידוש השירות.

לנוסעי הרכבת מומלץ להתעדכן בפרטים באתר האינטרנט, היישומון, או מוקד השירות הטלפוני במספר *5770. פרטים אודות קווי תחבורה ציבורית סדירים ניתן למצוא במוקד משרד התחבורה בטלפון *8787.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שישי 15.3 יקיים בית החולים קפלן הפנינג היריון ולידה לנשים בו יקבלו את כל המידע לקראת לידת התינוק, על המחלקה וגם הצצה לחדרי הלידה החדשים

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מועדון היולדות של המרכז הרפואי קפלן מקיים הפנינג היריון ולידה נוסף

מועדון היולדות של בית החולים קפלן יקיים במהלך חודש מרץ הפנינג נוסף לנשים לקראת הלידה. ביום שישי, 15.3 בשעה 8:00 יוכלו הנשים ליהנות מדוכנים, פינוקים וכיבוד קל. בנוסף הן תקבלנה את כל המידע על מחלקת היולדות של בית החולים השימוש הייחודי שלהם באולטרה-סאונד במהלך הלידה, כל הדברים שצריך לדעת על התינוק/ת בימים הראשונים, על לידה בתקופה כה מורכבת ואיך להשאיר את הדאגות והחששות מחוץ לחדר הלידה. עוד בהפנינג הצצה ראשונה למחלקת חדרי הלידה החדשים של בית החולים.

ההשתתפות בהפנינג ללא עלות אך מותנית בהרשמה:

https://www.mommyk.co.il/conf/
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל