הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
עדכון לשריפה יבנה - פלמחים! מטוסי כיבוי מוזעקים לנסות לכבות האש באופן סופי
מטוסי כיבוי הוזעקו לכבות את השריפה הגדולה מול יבנה מעבר לכביש 4
שריפת קוצים ענקית מתפשטת בכביש יבנה חוף פלמחים

קונים את קניון G ביבנה ב - 154 מיליון ש"ח

המכירה טעונה אישור רשות התחרות

אבי בר | | תגובות: 0
קניון ג'י ביבנה


קניון G בכניסה ליבנה אשר נמצאת בשליטת איש העסקים חיים כצמן נמכרה לחברת קרסו נדל"ן ב - 154 מיליון ש"ח. מכיוון שלקרסו נדל"ן יש קניון בשכונה הירוקה העסקה מחייבת אישור של רשות התחרות האמורה לאשר לחברה אחת להחזיק 2 קניונים ביבנה


מרכז מסחרי קרסו
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עדכון לשריפה יבנה - פלמחים! מטוסי כיבוי מוזעקים לנסות לכבות האש באופן סופי

החשש הוא שהרוחות יבעירו שוב את האש אשר תצא מכלל שליטה

אבי בר | | תגובות: 0


עדכון לשריפה במעבר לכביש 4 מול יבנה לכיוון פלמחים - אחרי שעות רבות של עבודה כל הלילה על מנת לבלום את השריפה הושגה שליטה על מוקד הבעירה אבל עדיין יש מידי פעם התחדשויות של השריפה אבל לא משהו רציני.

יש בקשה למטוסים שוב למקום על מנת לבצע כיבוי יסודי וסופי למקומות אין גישה.

החשש הוא שהרוחות יבעירו שוב את האש אשר תצא מכלל שליטה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

מטוסי כיבוי הוזעקו לכבות את השריפה הגדולה מול יבנה מעבר לכביש 4

21 צוותי כיבוי ומטוסים פועלים

אבי בר | | תגובות: 0


15:40 בהמשך לדיווח הקודם שריפת הקוצים הגדולה בין יבנה לבסיס הצבאי עדיין לא כובתה והיא מתקרבת לכביש 4 ולמחלף יבנה.

לאור התפשטות השריפה21 צוותי כיבוי ו - 2 מטוסי כיבוי הוזעקו למקום בתקווה למנוע את התפשטות השריפה.

עדיין ללא שליטה

לאור המקרים הרבים של השריפות בכל רחבי האזור, יש מחסור של צוותי כיבוי וניידות כיבוי מוזעקות לסייע מרחבי הארץ בכל מוקדי האש ביישובים הסמוכים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שריפת קוצים ענקית מתפשטת בכביש יבנה חוף פלמחים

גם באזור בית חנן מתפשטת שריפה גדולה

אבי בר | | תגובות: 0
תמונת ארכיון משריפה קודמת


בדקות האחרונות החלה להתפשט שריפת קוצים ענקית בכביש המוביל מיבנה לכיוון הבסיס הצבאי והמחקר הגרעיני שורק.

צוותי מכבי אש מאזור המרכז כפר סבא, פתח תקווה ובסיוע צוותי מכבי אש מהבסיס הצבאי בדרך למקום.

יש לדעת כי יש שריפות ענק במספר מוקדים באזור המרכז והדרום ובהם שריפה גדולה בצומת קסטינה (קרית מלאכי) ומירב הכוחות מהמרכז הופנו לקסטינה שם עולה באש מפעל תרופות וסכנה לתחנת דלק ואזור התעשייה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פיצויים לתושבי יבנה! רשות המיסים מפרסמת את מסלול הפיצויים למצויים עד 40 ק"מ מעזה כולל יבנה אשר במהלך מבצע "מגן וחץ" הורים עובדים נאלצו להישאר בבית ולעסקים שנפגעו כלכלית

מבצע מגן וחץ התקיים החל מ-9.5.2023 ועד 13.5.2023

אבי בר | | תגובות: 3שר האוצר פרסם תקנות לתשלום פיצויים לעסקים בדרום שנפגעו במבצע 'מגן וחץ'


שר האוצר, בצלאל סמוטריץ', פרסם השבוע להערות הציבור את התקנות, שגובשו ברשות המסים, המסדירות את תשלום הפיצויים לעסקים בדרום, עד 40 ק"מ מהרצועה, שנפגעו כלכלית מההסלמה במצב הביטחוני במהלך מבצע 'מגן וחץ'.


על פי התקנות המוצעות תקופת הזכאות לפיצויים היא החל מ-9.5.2023 ועד 13.5.2023 לעסקים מ-7 עד 40 ק"מ מהרצועה, ועד 14.5.2023 לעסקים עד 7 ק"מ מהרצועה. עוד לפי התקנות המוצעות, הפיצויים ישולמו באמצעות 3 מסלולים ירוקים חלופיים: מסלול שכר, מסלול מחזורים ומסלול חקלאים. כמובן, עסקים עד 7 ק"מ יוכלו לבחור לתבוע פיצויים באמצעות המסלול האדום שבתקנות הקבועות, משמע ללא הגבלת סכום לפיצויים. תנאי הכרחי לתשלום פיצויים לעסקים הוא תשלום שכר עבודה לעובדים שלהם.


המסלולים הירוקים המוצעים:


• מסלול שכר עבודה – בגין אובדן שכר עבודה המשולם לעובדים המתגוררים עד 40 ק"מ מהרצועה ומוצע לקבוע סכום קצוב של 470 ₪ ליום עבודה לכל עובד. מסלול זה רלוונטי בשל היעדרות עובדים המועסקים במוסדות חינוך שנסגרו לפי הנחיות פיקוד העורף, הורים שנעדרו מעבודתם כדי להשגיח על ילדיו וכן עובדים עם מוגבלות ועובדים המתגוררים עד 7 ק"מ מהרצועה.

• מסלול מחזורים – בגין אובדן הרווחים של העסק לפי הירידה במחזור העסקות, בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד, ועד תקרת פיצויים של 400,000 ש"ח לעוסק. עסקים מענף המסחר והשירותים לעסקים מ-7 עד 40 ק"מ מהרצועה לא יוכלו להגיש תביעה במסלול זה, כי לא הייתה להם הפסקת פעילות של יותר מ-7 ימים.

• מסלול חקלאים – פיצויים לפי מספר עובדים בשטח החקלאי וקרבתו לגדר המערכת.

התקנות יובאו בהמשך לאישור ועדת הכספים.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ואיך תובעים את הפיצוי?
  הגב 02.06.23 12:20
 • אורח
  גם ברחובות בוטל יום לימודים וההורים נשארו בבית, מה קורה עם זה?
  הגב 02.06.23 15:52
 • אורח
  תשאלי את המקומון של רחובות, איף
  02.06.23 18:22
 • אורח

סרטון! עץ קרס על רכב ביבנה במהלך הסופה שהתרחשה אתמול ביבנה

צילום ודיווח דוד בריח

אבי בר | | תגובות: 0


אתמול חמישי 1/6/23 פקדה סופה את מרכז ודרום הארץ וגרמה לנזקים רבים. גם ביבנה הסופה פגעה בעץ דקל גדול אשר גרמה לקריסתו ונפילתו על רכב אשר חנה ברחוב הצבעוני ביבנה.

לרכב נגרם נזק כבד

סרטוני הקריסההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרחב ציבורי חדש ביבנה: גינה קהילתית הוקמה בשכונת נאות שז"ר במטרה ליצור מקום מפגש חברתי, מזמין, בו ניתן להכיר את תושבי השכונה לצד גידול וטיפוח של הגינה ועצי הפרי בה.

בכל שנה בתאריך 30.5 מצוין חג השכנים, השנה בעיריית יבנה בחרנו להתחיל את הפרויקט המדהים דווקא בחג מסורתי זה אשר מביא את השייכות החברתית לשכונה ולשכנים.

לימור עידן | | תגובות: 2
קרדיט: עיריית יבנההיחידה למשאבי קהילה באגף לשירותים חברתיים יצרה שיתוף פעולה בין חברי הקהילה בשכונת נאות שז"ר במטרה ליצור מקום חברתי , מזמין ונעים בו יכולים תושבי השכונה להיפגש.

גינה קהילתית הוקמה בשכונת נאות שז"ר במטרה לייצר מקום מפגש בו תושבים יכולים להכיר האחד את השני ולהעביר יחד את זמנם, לצד גידול וטיפוח של גינה קהילתית משותפת, על תחזוקה אמונה סמדר עטיה מתכננת גינות קהילתיות.השבוע בחגיגה שהתקיימה בגינה התושבים יצרו בעצמם ערוגות לצורך השתילה, ציירו כפות ידיים, שתלו עצי פרי ונהנו מפעילות חברתית מגבשת וייחודית.
בכל שנה בתאריך 30.5 מצוין חג השכנים, השנה בעיריית יבנה בחרנו להתחיל את הפרויקט המדהים דווקא בחג מסורתי זה אשר מביא את השייכות החברתית לשכונה ולשכנים.


הפרויקט הינו שיתוף פעולה וחשיבה משותפת יחד עם אגף התחדשות עירונית, גרעין בנות שירות יבנה וסיירת נוער לשם שמיים.
הגינה נבנתה בעידודו ובתמיכתו של אגף שפ״ע ומחלקת גנים ונוף ותודה על כך לעופר תורג'מן ולחן סלוצקי.

בימי שני בשעה 17:30 יתקיימו פעילויות סביב הגינה ופעילויות חברתיות.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ומה עם השכונה הירוקה? יש מספיק שטחים לטובת הנושא ואף אחד לא מקדם זאת.
  הגב 02.06.23 11:26
 • אורח
  אתה רציני ? אין כלום בשכונת שזר
  02.06.23 14:41
 • אורח

ועדת החינוך, התרבות והספורט של כנסת ישראל ביקרה ביבנה ושמעה על התפיסה החינוכית בעיר, על ההתחדשות העירונית והפרויקטים העתידים להיבנות ביבנה ואף ביקרו באתר החפירות בתל יבנה

ח״כ סימון דוידסון: ״שמחתי על ההזדמנות להגיע יחד עם וועדת החינוך, התרבות והספורט לביקור בעיר יבנה על מנת ללמוד על התפיסה החינוכית בעיר. אני מברך את העיר יבנה על השקעה בחינוך הילדים והנוער שהם העתיד של מדינת ישראל״.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית יבנה


ועדת החינוך, התרבות והספורט של הכנסת ביקרה ביבנה

ראש העיר, רועי גבאי, סקר את התפיסה החינוכית העירונית ואת התפתחותה של יבנה, ההתחדשות העירונית ופרוייקטים של פינוי בינוי ותמ"א בשכונות הוותיקות, בניית ואכלוס השכונות החדשות, קליטת אלפי תושבים ומשפחות חדשות, שיעור זכאות גבוה לבגרות וגיוס לשירות משמעותי בצה"ל, קליטת עלייה, ספורט, תרבות, נוער ועוד.

בביקור השתתפו יו"ר הוועדה, ח"כ יוסף טייב, חבר הוועדה, חה"כ סימון דוידסון, בעלי תפקידים מקצועיים נוספים בוועדה, מ"מ ראש העיר, משה חזות, מנהל המחלקה לספורט, שאול דוד, סגן ראש העיר, פאלי כהן, חבר המועצה יהודה דנינו, יו"ר ועד העובדים, ציון בן לולו, מנהלים ומנהלות בתי ספר, מנהלי תחומים ומחלקות באגף החינוך ובעלי תפקידים עירוניים נוספים.

מנהל אגף החינוך, עשהאל שריר סקר את מערכת החינוך העירונית המונה 28 בתי ספר ו-156 גני ילדים, בתי הספר. שלושה דגשים מרכזים בתפיסה החינוכית העירונית: יצירת מענים דיפרנציאליים ומגוונים, רווחה אישית של התלמיד והצוות, ובניית רצפים חינוכיים בין הפורמלי לבלתי פורמלי. כמו כן מיצוי הפוטנציאל האישי של התלמידים ומתן מענה לזרמים השונים ולתפיסת עולם שונות וגיוון בדרכי ההוראה.


הוועדה בראשותו של היו"ר ח"כ יוסף טייב פתחה את היום בקריית החינוך ע"ש גינסבורג בניהולה של טלי דרור ושמעה את תלמידות ותלמידי מגמת המגדר הייחודית הפועלת בתיכון (התכנית פועלת בשלושה בתי ספר בלבד ברחבי הארץ) ובבסיסה ערכים חינוכיים של שיוויון זכויות, אקטיביזם חברתי, ניתוח שיטות מחקר סוציאליות, תולדות המחשבה ומאבק הפמיניסטיים בישראל ובעולם, מעורבות חברתית ועוד.

התלמיד אורי ויינשטיין מכיתה י"א סיפר על חוויות הלימודים במגמת המחול והלימודים למבחני הבגרות ברמה של 10 יחידות לימוד.

מנהל בית ספר "כנפי אבירים", שי עובדיה, סיפר על התהליך החינוכי והמהפך שעבר בית הספר שיצא למסלול חדש ומעניק לתלמידים כלים ומיומנויות לחיים.


בהמשך סיירו חברי הוועדה יחד עם ראש העיר באתר החפירות בתל יבנה שם התגלה מפעל יין בן 1,500 שנה אשר נחשב לעתיק בעולם. במקום נערכה סקירה היסטורית והוצגו ממצאים שנתגלו בחפירות באתר בתקופות השונות וכן את התכנית המשותפת לעירייה ולרשות העתיקות לפיתוח האתר והפיכתו למוקד חינוכי-תיירותי. דגש מיוחד ניתן לשילוב תלמידים בחפירה הקהילתית.


דיון הוועדה נערך בקונסרבטוריון העירוני ועסק בנושאים ומגוונים, בכללם משבר כח האדם בחינוך, חוק החינוך המיוחד ותובנות לגבי שילוב תלמידים דיפרנציאליים בכיתות רגילות ומתן ההחלטה בידי ההורים, מגדר וקידום בנות למקצועות מדעיים וטכנולוגיים ותשתיות על רקע המחסור ויצירת תשתיות התואמות תפיסות פדגוגיות עכשוויות.


ראש העיר, רועי גבאי אמר:

כי העיר יבנה נמצאת בעשייה חינוכית מתמדת מתוך הבנה כי החינוך הוא הבסיס להמשך קיומה ופיתוחה של מדינת ישראל. "מחובתה של מדינת ישראל לסייע, לתמוך ולהעניק את הכלים לאנשים ולאנשי ההוראה והמקצוע העוסקים בחינוך דור העתיד. שבוע החינוך שנערך ביבנה נועד להפנות זרקור, להעצים ולהעמיד את אנשי החינוך בראש סדר העדיפויות ולהבהיר לכולם כי מערכת החינוך של העיר היא המקום הנכון לכל מי שרוצה להיות שותף בעשייה. תודתי לחברי הוועדה ולחבריה על הביקור המעמיק בעירנו, האוזן הקשבת והנכונות להוביל ולקדם את נושאי הליבה של החינוך העירוני".


יו"ר ועדת החינוך, התרבות והספורט, ח"כ יוסף טייב:

“אני רוצה להודות לראש העיר על הקבלת פנים החמה, התרשמתי מאוד מהקשר האישי שלו עם כלל מנהלי בתי הספר וההשקעה האישית. החפירות הארכיאולוגיות של יבנה הישנה שמזכירה לנו תמיד מהיכן באנו ואת העבר של עמנו. התרגשתי לראות את ההשקעה הגדולה של מנהלי בתי הספר והצוות שמראים רצון אמיתי שהתלמיד יקבל את החינוך הטוב ביותר. כיו״ר ועדת החינוך אמשיך לתמוך בכל צורך על מנת שילדי ישראל יקבלו את החינוך הטוב ביותר״.


ח״כ סימון דוידסון:

״שמחתי על ההזדמנות להגיע יחד עם וועדת החינוך, התרבות והספורט לביקור בעיר יבנה על מנת ללמוד על התפיסה החינוכית בעיר. אני מברך את העיר יבנה על השקעה בחינוך הילדים והנוער שהם העתיד של מדינת ישראל״.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מתגייסים למען ריבי כהן מיבנה! ריבי בעלת צרכים מיוחדים נבחרה לייצג את ישראל בענף הבאולינג במשחקים האולימפיים לבעלי צרכים מיוחדים "ספיישל אולימפיקס" שיתקיימו בברלין. כדי לסייע לה להגשים חלום ההשתתפות באולימפיאדה החל גיוס המונים...בכתבה לינק לתרומות

על מנת שתוכל לקחת חלק בתחרות על ריבי לממן בעצמה עלויות של שהות ,שינה , טיסה וכל מה שכרוך בהשתתפות, לכן, פתחה במימון המונים במטרה לעזור לה להגשים את החלום

לימור עידן | | תגובות: 0


קמפיין מימון המונים עבור ריבי כהן!

תושבת יבנה, ריבי כהן הסובלת ממצב בריאותי מורכב , חולת דיאליזה ומחלימה מסרטן רוצה להגשים חלום!

ביוני הקרוב יתקיימו משחקי הספיישל אולימפיקס בברלין, וריבי רוצה לייצג את ישראל באופן רשמי בענף הבאולינג.

על מנת שתוכל לקחת חלק בתחרות על ריבי לממן בעצמה עלויות של שהות , שינה , טיסה וכל מה שכרוך בהשתתפות, לכן, פתחה במימון המונים במטרה לעזור לה להגשים את החלום

ישנם עוד 14 ימים לסגירת הקמפיין.

למעוניינים לתרום החל מ50 ש"ח ניתן לעשות זאת בלינק המצורף

https://my.israelgives.org//he/members/20257?newreg=1


משפחתה של ריבי:

משפחה וחברים יקרים,


ביוני הקרוב יתכנסו אלפי ספורטאים עם צרכים מיוחדים מרחבי העולם למשחקים האולימפיים של ספיישל אולימפיקס בברלין. עבורי, מדובר בהזדמנות פז, לייצג בפעם הראשונה את מדינת ישראל באופן רשמי בענף הבאולינג. מדובר בלא פחות מהגשמת חלום!

למי שלא מכיר אותי, קוראים לי ריבי כהן והמצב הבריאותי שלי מורכב. אני חולת דיאליזה ומחלימת סרטן ויש פה אתגר אליו התגייסו המון אנשים טובים, ובאמצעותם אני מאוד קרובה לברלין!


עם זאת, כפי שאתם יכולים לדמיין, עלות התחרות במשחקי העולם היא די גבוהה. אנו מבקשים את תמיכתך כדי לעזור לנו לכסות את הוצאות הנסיעות, הלינה והציוד עבור המשלחת שלנו. הקמנו קמפיין מימון המונים כדי לגייס את הכספים הדרושים כדי להפוך את החלום הזה למציאות עבור הספורטאים שלנו.


‏‎התרומה שלך, קטנה ככל שתהיה, תעשה הבדל עצום בחיי הספורטאים הללו. זה לא רק יעזור להם להשיג את המטרות הספורטיביות שלהם אלא גם יגביר את הביטחון וההערכה העצמית שלהם. תמיכתכם תסייע גם בקידום הכלה וקבלה לאנשים עם מוגבלות שכלית.


‏‎אנא שקול לתרום לקמפיין מימון ההמונים שלנו ולשתף אותו עם חבריך ובני משפחתך. ביחד, נוכל להגשים את החלום הזה עבור משלחת האולימפיאדה המיוחדת שלנו ולהראות לעולם את הכישרון והרוח המדהימים של הקהילה שלנו.


https://my.israelgives.org//he/members/20257?newreg=1
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחר (שישי 2.6) ישרור מזג אויר שרבי כשהטמפרטורות יגיעו ל40 מעלות וגם מהן השעות הבטוחות לשהות בשמש בערים ראשון לציון, רחובות, חולון, בת ים ויבנה - התחזית המלאה בכתבה

ביום שבת הטמפרטורות ירדו ויעמדו על 21 בלילה ל32 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


יום שישי 2.6

מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה בינוני ורב. שרב כבד ישרור ברוב אזורי הארץ, עם צפי לעומסי חום כבדים עד קיצוניים. הרוחות יתחזקו בעיקר בדרום הארץ. ייעשה אביך. ייתכן גשם מקומי.


יום שבת 3.6

מעונן חלקית. תחול ירידה ניכרת בטמפרטורות, בעיקר במישור החוף ובשפלה, אך יוסיף להיות חם מהרגיל, בעיקר בפנים הארץ ובהרים. עדיין ייתכן אובך.


הטמפרטורות הצפויות

עירשישי 2.6שבת 3.6
ראשון לציון25-4221-32
חולון26-4222-32
בת ים26-4122-32
רחובות25-4221-33
יבנה25-4021-30
מפתח אינדקס הקרינה

בנוסף לתחזית מזג האויר השירות המטאורולוגי מציג מדי יום תחזית שעתית לאינדקס הקרינה. אינדקס קרינה אולטרה סגולה הינו מדד מחושב שמבטא את רמת הסיכון לחשיפת העור לקרינה אולטרה-סגולה (UV) המגיעה מהשמש. על פי המדד ניתן לראות מהן השעות הבטוחות לשהות בשמש בהן רמות הסיכון לחשיפה לקרינת השמש נמוכה (ירוק אין חשש) גבוהה/קיצונית (צבע סגול, אין להימצא בשמש ללא הגנה).אינדקס הקרינה בראשון לציון ורחובות

יום חמישי 1.6יום שישי 2.6
אינדקס הקרינה בחולון

יום חמישי 1.6


יום שישי 2.6

אינדקס הקרינה בבת ים

יום חמישי 1.6


יום שישי 2.6

אינדקס הקרינה ביבנה

יום חמישי 1.6


יום שישי 2.6

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ועדין נותנים לילדים לשחק בחום הזה בחצר הגן! במקום לאסור זאת
  הגב 01.06.23 14:06
 • אורח
  גם בבתי ספר יסודיים
  הגב 01.06.23 14:15
 • אורח
  בעזרת השם יתברך שכל האמא ואמא אבא ואבא ימסו מהחום הכבד ,והכלב שיגיע בשבת לשבת תרבות שהתייבש בדרך ושלא יזכה להגיע להיכל התרבות ,אני מקווה שגם הלקקן של סער 2014 המנוול שלא יזכה לראות את יום ראשון ,איך שלא יהיה הלקקן צריך להזמין תור לניתוח להוצאת הלשון ,מהעקוז של ,הכלב 2014. ימח שמם וזיכרם .
  הגב 01.06.23 16:12
 • אורח
  תת רמה תתבייש לך, איזו שפה לתפארת מדינת ישראל, יתבייש ***עתיד, כדאי ללמוד לימודי ליבה.
  01.06.23 18:48
 • אורח

הערב זה קורה! יום פתוח להיכרות עם פרויקט מקוME . הזדמנות לרכוש מיומנויות, ידע וניסיון הדרושים להתחלת עבודה עם תעודה במגוון מקצועות כמו פילאטיס, סייבר ניהול פיננסי ועוד. היום, 1.6 במרכז קהילתי נאות שמיר.

ניתן להרשם בלינק המצורף

לימור עידן | | תגובות: 0יום פתוח להיכרות עם פרויקט מקוME

הפרויקט החדשני יאפשר לכל תושבת ותושב הזדמנות לרכוש מיומנויות, ידע וניסיון הדרושים כדי לממש את המטרות המקצועיות ולהשיג הצלחה בקריירה.

בין הקורסים השונים יהיה ניתן ללמוד ולקבל תעודה בפילאטיס מזרן, סייבר, קורס הכשרה למקצועות ההייטק, למידה וניהול פיננסי ועוד.

ביום הפתוח ניתן יהיה לשמוע נציגים מן המכללות המלמדות ולקבל פרטים נוספים.

היום הפתוח יתקיים היום , יום חמישי 1.6 בין השעות 17:00-20:00

במרכז קהילתי נאות שמיר

רחוב יהודה הלוי 16 יבנה.


לאישורי הגעה, : לינק לרישום
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חוקר בכיר של עבירות ופשעי מחשב אשר שירת במשטרת ישראל במשך 20 שנה, יגיע מחר 1.6 להרצאה מרתקת המעניקה כלים ומיומנויות לגלישה נכונה ברשת. ההרצאה תתקיים בקונסרבטוריון העירוני

הכניסה חופשית

לימור עידן | | תגובות: 0שבוע חינוך יבנה- חינוך זה כל הסיפור

שבוע חינוך גלישה בטוחה- חוקר פשעים

גלעד האן, חוקר בכיר של עבירות ופשעי מחשב, שירת במשטרת ישראל במשך 20 שנה ביחידת החקירות וצוות הסייבר.

יקיים מחר, 1.6 הרצאה מעשירה ומרתקת המעניקה כלים ומיומנויות לגלישה נכונה ובטוחה במרחבי הסייבר.

ההרצאה תתקיים בקונסרבטוריון העירוני, הסנפיר 8 בשעה20:00

כרטיסים ללא עלות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

האירוע המרכזי של שבוע החינוך התקיים בהיכל התרבות יבנה, במהלכו הושקה אמנת מוגנות עירונית, המבוססת על ערכי הליבה של מערכת החינוך-שייכות ,ביטחון, ערבות הדדית וכבוד ,אותות הוקרה הוענקו לאנשי חינוך וארגונים בעלי תרומה משמעותית לחינוך ,פאנל מומחים התקיים ועוד.

ברחבת ההיכל הוצגו עבודות ותוצרים מרשימים של של בתי הספר.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית יבנה


האירוע המרכזי של שבוע החינוך ביבנה התקיים בהיכל התרבות אמש.

במהלך הערב הוענקו אותות הוקרה ואף הושקה אמנת המוגנות העירונית

האמנה למוגנות עירונית המבוססת על ערכי הליבה של מערכת החינוך שנבחרו על ידי תושבי העיר במעמד ראש העיר רועי גבאי, מ"מ וסגני ראש העיר, חברי מועצה, מנכ"ל העירייה, מנהל אגף החינוך, יו"ר ועד העובדים, אנשי חינוך ומינהלה, הנהגת ההורים העירונית יבנה, תושבים ואורחים.

קהילת יבנה בחרה לטפח את תחושת השייכות ,הביטחון ,הערבות ההדדית השותפות והכבוד, מתוך ערכים אלו נכתבה אמנת המוגנות העירונית.

במהלך הערב הוענקו אותות הוקרה לאנשי חינוך וארגונים בעלי תרומה משמעותית לחינוך:
 • דיתה ויהודה ברוניצקי, חתני פרס ישראל לתעשייה ומייסדי בית הספר אורט אורמת - תיכון ומכללה להנדסת חשמל ואנרגיה ירוקה.
 • ארגון רוטרי יבנה והנשיא רון לינגויל
 • רוני ראובן מנהל גלריה הסדנה לאמנות, יבנה.


פאנל מרתק עסק בסוגיות חינוך עכשוויות בהשתתפות סגן שר החינוך לשעבר, הרב מיכאל מלכיאור, מנכ"לית משרד החינוך לשעבר, דלית שטאובר וראש בית הספר "מנדל" למנהיגות חינוכית , דני בר-גיורא בהנחייתה של העיתונאית, ליטל שמש.

ותלמידי העיר
מופע רקדני מגמת המחול קרית החינוך ע"ש גינסבורג הרכב קונסרבטוריון עירוני - יבנה ומופע נבחרת ההתעמלות של מכבי יבנה בהדרכתה של לין גורביץ-בית ספר להתעמלות קרקע.
ברחבת ההיכל הוצגו עבודות ותוצרים מרשימים של של בתי הספר.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

טורניר כדורגל לקבוצות אבות ובנים התקיים במסגרת שבוע החינוך ביבנה בהשתתפות 100 הורים וילדים

ראש העיר, רועי גבאי, והמשנה לראש העיר, שחר סימנה, הגיעו להתרשם מהפעילות החווייתית.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית יבנהבמסגרת שבוע החינוך ביבנה כ-100 הורים וילדים השתתפו בטורניר ידידות בכדורגל לקבוצות 'אבות ובנים' באצטדיון קריית הספורט.
ראש העיר, רועי גבאי, והמשנה לראש העיר, שחר סימנה, הגיעו להתרשם מהפעילות החווייתית.
רשות לביטחון קהילתי ביבנה ומחלקת הספורט מובילים השנה את הפרויקט בהשתתפות חמישה בתי-ספר בעיר:
אורט נריה, איינשטיין, כנפי אבירים, יצחק נבון והרמב"ם
מנהל הרשות הלאומית לביטחון קהילתי, בועז בן-גל:
"מטרת הפרויקט לחזק את הקשר והתקשורת בין האב לבנו המתבגר, ובתוך כך, לשפר את הכושר הגופני בתא המשפחתי".
בטורניר השתתפו ההורים והילדים בטורניר ידידות, באווירה ספורטיבית ומהנה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שימו לב! התפנו מספר כרטיסים להצגת הילדים "הברווזון המכוער" בכיכובו של יובל המבולבל, היום ב17:30 בהיכל התרבות יבנה. מחיר כרטיס 89 ש"ח

לינק לרכישת כרטיס מצורף

לימור עידן | | תגובות: 0


נותרו כרטיסים אחרונים!
עיבוד חדש לסיפור הילדים המוכר והאהוב "הברווזון המכוער" עם כוכב הילדים של ישראל: יובל המבולבל

סיפור קסום על ברווזון שנולד שונה ומבולבל משאר הברווזים, ומחפש את הדרך להיות כמו כולם.

הוא מגלה שלהיות שונה זה להיות מיוחד ולהיות יפה מבפנים, זה היופי האמיתי שמקרין גם החוצה.

הצגת הילדים הברווזון המבולבל תציג בהיכל התרבות יבנה היום, רביעי, 31.5 בשעה 17:30

מחיר כרטיס 89 ש"ח

מקומות אחרונים בלינק המצורף:

לרכישת כרטיסים לחץ כאן
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לקראת הופעתו של הזמר רובי וויליאמס ביום חמישי 1.6 בפארק הירקון, תתוגבר תנועת הרכבות לנוסעים מתחנת ת"א אוניברסיטה לתחנות- צומת חולון ,בת ים יוספטל , ראשון לציון משה דיין ויבנה מערב .

***שימו לב: היציאה והכניסה לתחנת ת"א האוניברסיטה עבור באי המופע, הינה מכיוון שדרות רוקח ולא מכיוון הכניסה הסמוכה למתחם האקספו, החסומה בשל עבודות הרכבת הקלה***

לימור עידן | | תגובות: 0


ביום חמישי, 1.6.23, החל מהשעה 20:30, תתקיים הופעתו של הזמר רובי וויליאמס בפארק הירקון.

לקראת האירוע, תתוגבר תחנת הרכבת ת"א האוניברסיטה, הסמוכה לפארק הירקון במנהלי משמרות, דיילים, קופאים ומאבטחים לסיוע והכוונה.

בתיאום עם הפקת המופע, ומניתוח ביקושים מהופעות בעבר, בסיום האירוע, תתוגבר תנועת הרכבות מתחנת ת"א האוניברסיטה:

 • תופעל רכבת רכבת מיוחדת (מספר 8699), אשר תצא מתחנת ת"א האוניברסיטה ותעצור בתחנות: ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, צומת חולון, בת ים יוספטל, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב, אשדוד עד הלום, אשקלון (תחנה אחרונה).
  שעת יציאה משוערת: 00:01.

בנוסף, יועמדו רכבות כונניות אשר יופעלו בהתאם לביקושים.

זמני יציאתן ומסלולן של רכבות התגבור המיוחדות עלולים להשתנות בהתאם לביקושים.

לתשומת לבכם, ניתן לרכוש כרטיס משולב "חופשי יומי", המאפשר נסיעה הלוך וחזור ומגלם הנחה משמעותית במחיר הנסיעה, לצד חיסכון משמעותי בזמן ההמתנה בתחנה.

***שימו לב: היציאה והכניסה לתחנת ת"א האוניברסיטה עבור באי המופע, הינה מכיוון שדרות רוקח ולא מכיוון הכניסה הסמוכה למתחם האקספו, החסומה בשל עבודות הרכבת הקלה***

לאתר הרכבת
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הערב! טקס הוקרה לבני נוער מתנדבים , תושבי יבנה, יתקיים היום 31.5 בקונסרבטוריון העירוני בהשתתפות הסטנדאפיסט יוסי גבני

הכניסה חופשית

לימור עידן | | תגובות: 0


טקס הוקרה למתנדב

הערב , יום רביעי 31.5 יתקיים טקס הוקרה למתנדב לנוער יבנה

הטקס יתקיים בקונסרבטוריון העירוני במהלכו יחולקו תעודות הוקרה לנוער יבנה אשר תורמים לקהילה, מתנדבים בתחומים שונים, ובני נוער שגרמו לשינוי בסביבתם.

הסטנדאפיסט יוסי גבני יגיע להופעת סטאנדפ לאחר טקס קבלת התעודות.

הכניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בוקר להורים טריים עם סדנה מוזיקלית והרצאה על שפת התינוקות ושינה יתקיים מחר, 31.5 במרכז הצעירים ביבנה. עלות כרטיס לתושב העיר 10 שקלים.

לינק לרכישת כרטיסים מצורף

לימור עידן | | תגובות: 0שבוע חינוך יבנה- חינוך זה כל הסיפור

בוקר להורים טריים לתינוקות יתקיים מחר, יום רביעי ביבינה.


הרצאה בנושא שפת התינוקות ושינה

הרצאה "שפת התינוקות ושינה" עם מעיין תורג'מן, איך לדעת מה התינוק צריך עוד לפני שלב הבכי? הכנה ללילות ולימים רגועים, סדנה מוזיקלית עם התינוקות עם חן צוקר.

ההרצאה בעלות של 10 שקלים לתושב יבנה

ההרצאה תתקיים מחר, רביעי 31.5 בשעה 10:00 במרכז הצעירים יבנה, רחוב עולש 6

להזמנת כרטיס
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קול קורא להצעות מחברות סטארט אפ לפתרונות טכנולוגיים ומוצרים חדשניים עבור עיריית יבנה.

מועד אחרון להגשה 22.6

לימור עידן | | תגובות: 0


קול קורא לקבלת הצעות מחברות סטארט אפ לפתרונות טכנולוגיים ומוצרים חדשניים לעיריית יבנה ושירות לתושב (בהתאם למסלול התמיכה – קול קורא לפיילוטים ברשויות מקומיות מטעם רשות החדשנות)

עיריית יבנה פונה בזאת למתן הצעות מחברות הסטארט אפ למוצרים ופתרונות טכנולוגיים לעיריית יבנה במסגרת פיילוט של רשות החדשנות- מסלול רשויות לפי תנאי רשות החדשנות

מועד אחרון להגשת ההצעות: 22/06/23 למייל offers@yavne.muni.il

שאלות/ הבהרות ניתן להפנות בדוא"ל: avigails@yavne.muni.il וזאת עד ליום 19.6.2023

יש לוודא קבלה טלפונית בטלפון: 08-9433338.


לקריאת המידע המלא
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנת הגנה עצמית וקרב מגע לנשים, תתקיים מחר 31.5 בבית הספר ויצמן ביבנה ללא עלות.

יש להרשם מראש בלינק המצורף

לימור עידן | | תגובות: 1שבוע חינוך יבנה- חינוך זה כל הסיפור

במסגרת שבוע החינוך ביבנה תתקיים סדנת קרב מגע

סדנת הגנה עצמית וקרב מגע לנערות ואמהות, העצמה עצמית וחיזוק תחושת הבטחון האישי, כלים להתמודדות עם מצבי מצוקה תתקיים מחר, יום רביעי 31.5 באולם הספורט בית הספר ויצמן ביבנה בשעה 19:00

ללא עלות, ברישום מראש

להרשמה מראש
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עושים סדנא רק לנשים!!!! ומה עם גברים כבר אי אפשר שיוויון טוב אז תעשו פריוילגיה
  הגב 30.05.23 18:55
 • אורח

קול קורא לסופרים וסופרות תושבי יבנה, המעוניינים להציג את יצירותיהם ואף למכור אותן, במהלך יריד שבוע הספר העברי שיתקיים החל מה19.6

בעלי דוכני יצירה המעוניינים לקחת חלק ביריד יכולים להשכיר דוכן בעלות של 350 ש"ח לכל הימים.

לימור עידן | | תגובות: 0קול קורא לסופרים/ות, כותבים/ות ומשוררים/ות תושבי/ות יבנה!

לקראת שבוע הספר שיתקיים ב19.6 ביבנה, עיריית יבנה מזמינה סופרים וסופרות להציג ולמכור את יצירותיהם כחלק מהיריד.

בנוסף

בעלי דוכני יצירה המעוניינים לקחת חלק ביריד יכולים להשכיר דוכן בעלות של 350 ש"ח לכל הימים.

הרשמה מראש בטלפון: 08-9333303
או במייל: zion@yavne.muni.il


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בן 63 מיבנה נפל באמצע הלילה מגובה 2 קומות

פונה לבית חולים שיבא

אבי בר | | תגובות: 1


בסביבות השעה 01:00 בלילה הוזעקו צוותי מד"א לרחוב הדרור בעקבות נפילה של גבר בן 63 מגובה של 2 קומות.

הגבר נפל על פיגומי הבניין . צוותי מד"א העניקו לו טיפול ראשוני ופינו אותו לבית חולים שיבא תל השומר במצב בינוני עם חבלות בפלג גופו העליון

הנסיבות לא ברורות
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רפואה שלמה
  הגב 30.05.23 20:52
 • אורח

יו"ר ועדת הכלכלה, דוד ביטן: אנו נשקול להעביר 30% מהכנסות החנייה והקנסות של הרשויות המקומיות לאגף התנועה במשטרה להוספת שוטרים לטובת הבטיחות בדרכים

את הדברים אמר ביטן במהלך ישיבת ועדת הכלכלה בה הציג את תוכניותיו למלחמה ביוקר המחייה בישראל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 16
דף הפייסבוק של דוד ביטן


יו"ר ועדת הכלכלה, ח"כ דוד ביטן קיים היום (שני 29.5) דיון מיוחד בנושא יוקר המחייה בישראל והציג תוכנית על מנת לסייע לאזרחי המדינה להתמודד עם המצב. לדבריו הוא הודיע לשר האוצר כי במידה ולא יבוצעו צעדים להילחם ביוקר המחייה הוא ידאג לבצע זאת דרך חקיקה בכנסת. כבר בפתח הישיבה הציג היו"ר ביטן חבילת חוקים לטיפול ביוקר המחייה, אותם הודיע כי יגיש בתחילת השבוע הבא. הוא אף בירך את ההחלטה של ראש הממשלה להקים ועדת שרים בראשותו למלחמה ביוקר המחייה, והזכיר כי הוועדה היא זו שהעלתה את הנושא על סדר היום. הוא הוסיף ואמר: "זה לא תפקיד ועדת הכלכלה לעשות את המלחמה הזו ולחוקק חוקים, זה התפקיד של הממשלה, של שר האוצר, ראש הממשלה ושר הכלכלה. אנחנו עדיין לא רואים הצעות שנלחמות בבעיה עכשיו ושיכולות להפחית מחירים כרגע. זה שרוצים להילחם במונופולים זה חשוב מאוד, המלחמה ביוקר המחיה היא ארוכת טווח ומשפיעה לאט לאט, אבל אני ביקשתי משר האוצר לעצור את עליית מחירי מוצרי החלב המפוקחים והזהרתי שאם זה לא יקרה זה יוביל לעליית מחירים גדולה וזה מה שקרה".


הצעותיו של ח"כ דוד ביטן:

השוואת מע"מ על המזון ל-OECD עד 8 אחוז.

מי שיש לו משכנתה לדירה ראשונה של עד מיליון וחצי שקל, אותם אנשים יקבל נקודות זיכוי במס הכנסה כדי להתמודד עם עליית הריבית.

בנוסף, באשר לבנקים שלא נותנים הטבה בפיקדונות ללקוחות – נגיש הצעת חוק שתעלה את המס על הרווחים שנובעים מהעלאות הריבית. אם הבנקים לא רוצים לשלם מס אז שיתנו הטבות בריבית הפיקדונות.

ביטול עליית מחיר החנייה בעיר תל אביב ועוד הודיע ביטן כי הוא מתכוון לפעול על מנת למנוע מהרשויות המקומיות להעלות את מחירי החנייה בלי הסכמה מאף אחד (להחזיר את המצב כפי שהיה בעבר קבלת אישור מהממשלה/ממשרד הפנים) וכן לשקול להעביר 30% מקנסות החניה והקנסות לאגף התנועה במשטרה להוספת שוטרים לטובת בטיחות בדרכים".
התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מהכסף ש 120 חברי כנסת מקבלים 10 אחוז פחות יש פתרון ביתן בושה למדינה שאתה חושב כך
  הגב 30.05.23 11:36
 • אורח
  עאלק להוריד את יוקר המחייה... ספר לסבתא. עוד שוטרים לא עוזר נגד תאונות אלא רק עוד קנסות.
  הגב 30.05.23 11:58
 • אורח
  מעכשיו, דוקא אני לא אחנה במקום אבור. ולא אקבל קנס. ולא יהיה לביטן מספיק כסף מהקנס שלא נקנסתי. שהחרדים יממנו. הם קיבלו מספיק כסף לשם כך...
  הגב 30.05.23 12:27
 • אורח
  יופי ! הוא השיג את המטרה . שתפסיק לחנות באיסור .
  30.05.23 12:36
 • אורח
  תפסיקו לדבר ! ותתחילו לעשות למען האזרחים !
  הגב 30.05.23 12:28
 • אורח
  הממשלה הזאת טובה רק לחרדים ולדתיים כל השאר לא נחשבים, לא פריפריה ולא נעליים, כל עוד ביבי בממשלה והליכוד בשלטון ימשיכו לחזק רק את העשירים במדינה .
  30.05.23 12:59
 • אורח
  איזה מוטיבציה תהייה לעירייה לחלק קנסות? העיריות דרך נוספת לגבות כספים מהאזרח...מס הכנסה,ביטוח לאומי, דלק, מע"מ, ארנונה , תאגידי המים, קופ"ח......האזרח הפשוט מקבל???
  הגב 30.05.23 12:42
 • אורח
  יגבירו את העול על התושבים, ועל מי שמשלם, גם מה שהיה אפשר לקבל עבור הארנונה נתחיל לשלם, כדי שביטן וביבי עדיין ישבו על הכסא ויהיו בממשלה, בושה, לממשלה כזאת שרק מכבידה את ידה על האזרחים ונותנת רק לחרדים בלי למלא את חובתם למדינה, בושה,
  30.05.23 12:56
 • אורח
  מעל שלושים עשורים הליכוד בשלטון נהיה רק גרוע יותר, למי שאין כסף ימשיך לעבוד כמו חמור ואין איכות חיים אין שרותי רפואה טובים והמגורים המשכנתא קורעת, זה השלטון של הליכוד
  30.05.23 13:02
 • אורח
  ואין גם ממ"ד ומיגוניות בצפון ובדרם, אז ה"מלך" הוא עירום
  30.05.23 13:04
 • אורח
  תעיפו את את משכן הנשיא קיבינימט תחסכו ים כסף מי צריך נשיא סתם בזבוז כסף
  הגב 30.05.23 13:21
 • אורח
  👍
  30.05.23 16:52
 • אורח
  בוא נצמצם מ-120 ל-80 ח"כים, לצמצם את מספר השרים ל-8.
  30.05.23 18:58
 • אורח
  מה עם תוספת לאזרחים וותיקים ??, אוכלי החינם מסודרים להפליא עם המון פריבילגיות, מדינת חלם.
  הגב 30.05.23 19:16
 • אורח
  מדהים כמה מלכלכים על החרדים בלי שאתם חולרות בכלל יודעים משהו מהחיים שלכם או מכירים אותם. נעים מאוד אני ובעלי חרדים עובדים וקורעים את התחת ומשלמים תבין ותקילין ארנונה מס הכנסה ביטוח לאומי חשמל מים והכל. כן, אני ממנת את הכסף שאח"כ הולך לאיזה אצטדיון מטופש במקום ללכת לחינוך ברחובות.
  הגב 30.05.23 22:05
 • אורח
  מעולה . לא יהיה ריווחי לקנוס והם יפסיקו
  הגב 02.06.23 23:47
 • אורח

שבוע הספר העברי ביבנה! החל מה19.6 יתקיים שבוע הספר ברחבת הספרייה העירונית ביבנה עם הצגות לילדים, תיאטרון סיפור ועוד המון פעילויות לילדים.

הכניסה חופשית

לימור עידן | | תגובות: 0


שבוע הספר ביבנה

במהלך חודש יוני, החל מה19.6-21.6 יתקיים שבוע הספר ברחבת הספרייה העירונית כותר יבנה.

יריד הספרים המתקיים מידי שנה, מביא עימו אירועי תרבות שונים, עמדות יצירה לילדים, תיאטרון סיפור , הפעלות ועוד.

שבוע הספר יתקיים החל מה19.6 בשעה 17:30

הכניסה חופשית

לפרטים נוספים: כותר יבנה, שדרות דואני 6

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

טקס הוקרה לבני נוער מתנדבים , תושבי יבנה, יתקיים מחר 31.5 בקונסרבטוריון העירוני בהשתתפות הסטנדאפיסט יוסי גבני

הכניסה חופשית

לימור עידן | | תגובות: 0טקס הוקרה למתנדב

מחר, יום רביעי 31.5 יתקיים טקס הוקרה למתנדב לנוער יבנה

הטקס יתקיים בקונסרבטוריון העירוני במהלכו יחולקו תעודות הוקרה לנוער יבנה אשר תורמים לקהילה, מתנדבים בתחומים שונים, ובני נוער שגרמו לשינוי בסביבתם.

הסטנדאפיסט יוסי גבני יגיע להופעת סטאנדפ לאחר טקס קבלת התעודות.

הכניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נבחר מנהל חדש, רועי פיזם , לתפקיד מנהל אורט נריה ביבנה לשנת הלימודים תשפ"ד

רועי הוא איש חינוך מקצועי ומנוסה, בוגר 'אבני ראשה', בעל תפיסה פדגוגית הוליסטית המשלבת ערכיות ומצוינות חברתית ופדגוגית , לתפקיד החדש הוא מגיע לאחר ששימש בעבר כמנהל חטיבת ביניים ובמגוון תפקידים בביה"ס ברחובות ובמכינת 'כנפי רוח'.

לימור עידן | | תגובות: 1


רועי פיזם נבחר במכרז לתפקיד מנהל התיכון התורני-מדעי ישיבה תיכונית אורט נריה יבנה בשנת הלימודים הקרובה.
רועי הוא איש חינוך מקצועי ומנוסה, בוגר 'אבני ראשה', בעל תפיסה פדגוגית הוליסטית המשלבת ערכיות ומצוינות חברתית ופדגוגית , לתפקיד החדש הוא מגיע לאחר ששימש בעבר כמנהל חטיבת ביניים ובמגוון תפקידים בביה"ס ברחובות ובמכינת 'כנפי רוח'.
מנהל בית הספר היוצא הרב אייל מורדוך, ראש ישיבת אורט ביבנה, נבחר לכהן כראש ישיבת בני עקיבא בחדרה.


רועי פיזם:
"אני מודה על האמון ונרגש לקראת האתגר החינוכי ביבנה. בטוחני כי בכוחות מאוחדים ובאמונה נוביל את התיכון לפסגות חדשות".
רועי גבאי, ראש העיר ביקש להודות בראש ובראשונה למנהל היוצא, הרב אייל מורדוך על עבודה מסורה ולאחל לו הצלחה בהמשך.

רועי גבאי:

"אנו מאחלים לרועי פיזם הצלחה רבה בתפקיד החדש, הרקע המקצועי והניסיון שלו יובילו את התלמידים למצוינות בכל התחומים. לציבור הדתי, לתלמידים ולסגל החינוכי מגיע תיכון איכותי ומענה רחב בכדי שיבחרו ללמוד ביבנה במקום במסגרות מחוץ לעיר. נעשה כל שביכולתנו כדי להגשים יעד זה. נושא הישיבה התיכונית שאנו מנסים לקדם נמצא בשלבים מתקדמים ולאחר השלמת עבודת המטה ע"י גורמי המקצוע נוכל לעדכן בעניין זה".


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שם משפחה מצמרר...
  הגב 30.05.23 10:20
 • אורח

רעש מטוסי הקרב הנשמעים משעות הבוקר בכל אזור המרכז מקורם בתרגיל הגדול של צה"ל והוא צפוי להמשך שבועיים

מצ"ב הודעת דובר צה"ל

אבי בר | | תגובות: 15
צילום דובר צהללהלן הודעת דובר צה"ל

התרגיל המטכ״לי "אגרוף המחץ" החל היום (שני) ויימשך כשבועיים. התרגיל ידמה לחימה רב זירתית באוויר, בים, ביבשה, בספקטרום ובסייבר.

במסגרת התרגיל תיבחן הכשירות של צה״ל למוכנות למערכה ממושכת במספר זירות.

בתרגיל ייקחו חלק כוחות צה"ל בסדיר ובמילואים, מכלל הפיקודים, הזרועות והאגפים. הכוחות יתרגלו התמודדות עם אתגרים ואירועים מתפרצים במספר זירות במקביל.

במסגרת התרגיל יתקיים תרגיל פיקודי של פיקוד הצפון. בשבוע הראשון, התרגיל יתמקד בתרגול עוצבת ״הגליל״ (91), ובשבוע השני בתרגול עוצבת ״געש״ (36).

כמו כן, יתורגלו תוכניות אופרטיביות במרחב האזרחי והמאמץ להצלת החיים בעורף. בנוסף, יתורגל השנה בפעם הראשונה תפעול תאי שליטה ספקטראליים, שתפקידם לגבש תמונת מצב בתחום לוחמת הספקטרום.

במסגרת התרגיל, שתוכנן מראש כחלק מגרף האימונים לשנת 2023, תורגש תנועה ערה של כוחות הביטחון: כלי רכב צבאיים ומשוריינים, כלי טייס וכלי שייט.
התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תודה על הדיווח. התעוררתי לקולות מלחמה.
  הגב 30.05.23 07:22
 • אורח
  ברמבם יש טרטורים של המלטים כל השנה... התרגלנו לעזה
  הגב 30.05.23 07:38
 • אורח
  ה' ישמור את כל חיילי צה'ל
  הגב 30.05.23 07:48
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 30.05.23 07:48
 • אורח
  שישאר רק תרגיל ואימון
  הגב 30.05.23 08:22
 • אורח
  מה חדשות בזה?? וואו מטוסי קרב בישראל, לא שווים ידענו מלכתחילה
  הגב 30.05.23 08:49
 • אורח
  שוויץ**
  הגב 30.05.23 08:49
 • אורח
  חיי היהודים הנרדפים בארצם:( תודה לכוחות הביטחון שעושים ימים כלילות כדי לשמור על המדינה.
  הגב 30.05.23 09:08
 • אורח
  כן, אנשים כמוך שחושבים "איזה יופי, כיפת ברזל, קלע דוד, מדהים!" ואנשים כמוני שיודעים מה קורה מאחורי הקלעים איך כל ראשי מערכת הביטחון חוגגים עם כל טיל שיורים לפה ומקבלים עוד 10 מיליארד לייצר לנו פה עוד מערכת שתשמר את מצב המלחמה ותמשיך להזרים להם נהרות של כסף💵. מדינה של אהבלים עיוורים. כמו שהזרקתם פייזר ועבדו על כולם פה "שמרו עליכם"
  30.05.23 09:21
 • אורח
  לילות כימים ולא ימים כלילות, אם כפי שכתבת אז הם ישנים גם ביום.
  30.05.23 13:30
 • אורח
  איזה יופי, דלק דלק דלק נשרף במיליונים מדי שעה, שלחו לי את החשבון דרך המיסים אני אשלם
  הגב 30.05.23 09:15
 • אורח
  זה או כסף לדלק או כסף לחרדים בכל מקרה לאנשים הטובים ישאר פחות 🤪
  30.05.23 09:54
 • אורח
  חרדים חרדים חרדים מעניין למה לא מדברים על הערבים,פששש כמה שהם תורמים למדינה
  30.05.23 10:19
 • אורח
  משום שזוהי מדינת היהודים.
  30.05.23 19:17
 • אורח
  שבועיים!!! כמה זה יוצא במיליארדים של דלק?
  הגב 30.05.23 12:36
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל